PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bisiklet sevgisi herşeyden üstündür (yorumlar sizin)

Halil Atalay
23.07.2009, 16:19
http://ziza.ru/other/092006/20/pics/pics_ziza_032_83333.jpg

:D:D:D:D

Gökhan KAN
23.07.2009, 16:21
Sanki çalmasınlar diye tutuyor gibi... ççç

Tuğba ÖZTÜRK
23.07.2009, 16:36
çççççççççgüzel

Bisiklet sevgisi,motorsiklet sevgisi,otomobil sevgisi başkadır tabi. :)

elif dikmen
23.07.2009, 17:29
trabzonspor sevgisi dışında...:D:D

Melek
23.07.2009, 18:08
Harika ya işte sevgi budur sıkı sıkı sarılmış..

Teşekkürler Halil abi çok güzelmiş,acaba send de böyle bir durum varmı ?

DKaraduman
23.07.2009, 18:42
Halil abi, "Bisiklet mi Trabzonspor mu?" deseler ne yaparsın çok merak ediyorum. :D

ceserdar
23.07.2009, 19:36
Doğal değilmiş gibime geldi. :)

Halil Atalay
24.07.2009, 16:57
Harika ya işte sevgi budur sıkı sıkı sarılmış..

Teşekkürler Halil abi çok güzelmiş,acaba send de böyle bir durum varmı ?

bazen hanımla bisikletimi yoksa benim daha çok seviyorsun kavgası oluyor bende onun yeri başka sen başkasın diyorum

Halil abi, "Bisiklet mi Trabzonspor mu?" deseler ne yaparsın çok merak ediyorum. :D tabi ilk olarak Trabzonspor

Doğal değilmiş gibime geldi. :)

gerçek ben tanıyorum öyle insanlar

Selman
24.07.2009, 17:05
:D
Kız nasıl kabul etmiş Halil abi.:) Çocuk uyurken kızı dışarıya taşımış olmalı :D

Hüseyin İlkin
24.07.2009, 18:49
Bari kızı bisikletin yanında bıraksaydı.. :)

28TS61
03.04.2010, 14:22
Pedal Cevirecek

8 ayda Japonya'ya gidecek

03 Nisan 2010 / 12:22

Samsun'dan bisikletle 8 ayda Japonya'ya gidecek.
Türk bisikletçi, küresel ısınma ve Türkiye'de bisiklet yollarının azlığına dikkat çekmek amacıyla Japonya'ya ulaşana kadar 11 ülkeye uğrayacak, 8 ay boyunca 13 bin 500 kilometre pedal çevirecek.

Ankara'da ikamet eden, serbest meslekle uğraşan Gürkan Gür (31), küresel ısınmaya ve ulaşımda bisiklet kullanımına dikkat çekmek için Samsun'dan Japonya'ya zorlu bir yolculuğun startını verdi.

My Hause Otel'de hazırlıklarını tamamlayan Gürkan Gür, 3 ay önce başladığı ön hazırlıklarının son kontrolünü yaparak 8 ay boyunca pedal çevirmek için yola çıktı. Samsun Bisikletliler Derneği İl Temsilcisi Tarık Torun ve bisikletçiler Funda Ulutürk, Ayşe Yıldız, Enes Şensoy, Cihat Özyurt'un da Artvin'e kadar eşlik edeceği çevreci bisiklet tutkunu Gür, Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Atatürk Anıtı'nı ziyaret etti. Gür, buradan Atatürk Bulvarı'nı takip ederek 8 ay sürecek 13 bin 500 kilometrelik zorlu Japonya yolculuğunu başlattı. Türk ve Japon dostluğunun 120. yılı kutlamalarında Japonya'da olmayı hedefleyen Gür, Ardahan'dan Gürcistan'a geçerek, Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Kırgızistan, Kazakistan, Rusya, Moğolistan, Çin'in ardından Japonya'ya ulaşacak.

İlk defa bir bisikletçinin Kuzey Asya üzerinden Japonya'ya pedal çevireceğini belirten Gürkan Gür, Türkiye'de bisiklet yolarının az olduğunu, şehir içerisinde çok zorlandıklarını ifade etti. Türk kültürünü de gezi boyunca tanıtmaya çalışacağını ifade eden Gür, "Küresel ısınma dünyayı tehdit etmektedir. Gelecek nesillere yaşanabilecek bir dünya bırakmıyoruz. Tüm bunlara da dikkat çekmek için Japonya'ya kadar pedal çevireceğim. Hazırlıklarım 3 ay sürdü, 8 ay yol alacağım" dedi

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=55585