PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

35deniz
20.07.2009, 18:57
Trabzonspor'a transferi son anda yatan Fatih Tekke, transferindeki tüm gerçekleri açıkladı!..
20 Temmuz 2009 Pazartesi 11:31

NTV Spor'da yayınlanan Doğru Transfer programına katılan Zenitli Fatih Tekke, transferi için Trabzonspor yönetimi ile yaptığı görüşmelere açıklık getirdi. Tekke, bordo-mavili yönetimin çok yüksek ücret istediği yolundaki açıklamalarının gerçeği yansıtmadığını söyledi.

Sözlerine "Ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Bunu kimsenin tartışmasına da izin vermeyeceğim" diye başlayan tecrübeli futbolcu, "Bana Fatih Tekke kimliğini Trabzonspor kazandırmıştır. Son günlerde Trabzonspor ile anlaşamamamın nedeni maddi konularmış gibi haberler çıkıyor. Bunlar beni gerçekten çok üzdü. Son 1 aya baktığımızda çizilen Fatih Tekke resmi, taraftarın sevdiği Fatih Tekke'den çok uzak bir resimdi. Takımın ahengini bozmaya çalışan, özel hayatında problemleri olan, futbol hayatının sonuna gelmiş ve Trabzonspor'dan çok büyük paralar isteyen bir Fatih Tekke varmış gibi yansıtıldı. Bunların hiçbiri doğru değil" dedi.

Trabzonspor taraftarının gözündeki Fatih Tekke imajının bozulmasından endişe ettiğini ve bunun için konuşma gereği duyduğunun altını çizen tecrübeli golcü, "Bundan 20 gün önce Trabzonspor'dan transfer teklifi geldi. Bir yönetici ağabeyimizle konuştuk. Burada aldığım ücreti söyledim. Daha önce Türkiye'den 2 takımın teklifi olmuştu. Onlara söylediğim ücreti söyledim, ama Trabzonspor'a bir ücret söyleme şansım olmadığını ve duygusal bir bağım olduğunu vurguladım. Kendilerine bir rakam telafuz etmedim. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. 'Trabzonspor benim hakkımı her zaman verir' ifadesini kullandım. Son gelinen noktada üzülerek söylüyorum, olay gerçekleşemedi. Bunun sebebi de yansıtıldığı gibi rakamdan dolayı değil. Bana Trabzonspor tarafından teklif edilen 'tavan' ücretin de altında bir fiyat verdim ama transfer gerçekleşmedi" diye konuştu.

"FENERBAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN DA TEKLİF ALDIM"

Gelecek planlarıyla ilgili açıklamalarda da bulunan Fatih Tekke, "Bundan 20 gün öncesine kadar Türkiye'den başka teklifler de vardı. Fenerbahçe ve Beşiktaş'tan teklif almıştım. Ama en ciddisi Trabzonspor'du. Önümde 1.5 ay var, bu arada transfer teklifi gelirse değerlendirebilirim" ifadelerini kullandı.

"ADVOCAAT ÖZÜR DİLEDİ"

Zenit takımı ile yeniden çalışmalara başlayacağını da vurgulayan Tekke, "İki gün önce teknik direktörümüz Dick Advocaat ile konuştuk. Yapılan şeyin bir hata olduğunu söyledi ve özür diledi. Yeniden takımla birlikte çalışmaya başlayabileceğimi söyledi ve ben de bunu memnuniyetle karşılayarak kabul ettim. Burada UEFA Kupası şampiyonluğu, Süper Kupa şampiyonluğu, Rusya Ligi ve Rusya Kupası şampiyonluğu kazandık. Bunlar kariyerimde olabilecek en güzel şeyler ve buna yüzde 80 katkım olduğunu düşünüyorum" şeklinde konuştu.

kaynak:

http://www.spor3.com/news_detail.php?id=490674

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 19:14
abi yok yönetim bu kadar baskıya rağmen almıyor yapacak bişey yok herkes gerçekleri gördü zaten!!!

emre1inci
20.07.2009, 19:18
konuşmayı bende dinledim çok üzüldüm,bu kadar gelmeyi isterken,başkanın çıkıp
çok para istedi demesi çok büyük bir hata.başkanın böyle birşey yaptığına inanamıyorum gerçekten...

Mehmet Sarigül
20.07.2009, 19:19
Ortada bir "Yönetim gercegi" var, bir de "Fatih Tekke gercegi"...

Hangisi dogru bilmiyorum,...

Birseyi cok iyi biliyorum;

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

Tahir
20.07.2009, 19:20

gecmis 26 yilda oldugu gibi, ego kavgalari yüzünden, yine "Tek Trabzonspor gercegi" unutuluyor...

aynen katılıyorum...

Tahir
20.07.2009, 19:21
Bugün Ünal Karaman’ın Fatih Tekke ile yaptığı öne sürülen görüşmeyle ilgili girdiğimiz haber ‘fırtınalar’ koparttı.

Akşam saatlerine doğru, transferin direkt içerisinde bulunan Trabzonsporlu bir yönetici aradı.

“Biz gerekli açıklamayı yaptık ancak belli ki, hala birileri olayı kaşıyor” dedi.

Ben de, “Fatih Tekke konusundaki her gelişme haberdir” cevabını verdim.

“Haberciliğinize saygı duyuyoruz ama Trabzonspor bu kadar yıpratılamaz. Hem kulübe hem de Fatih’e zarar veriyorlar” ifadelerini kullandı.

“Gerçekleri anlatın o zaman. Sadri Bey’in açıklaması demek ki tatmin etmemiş taraftarı. Yani Sadri Bey, Fatih’i toplumun önüne atmış gibi oldu. Bu da inandırıcı bulunmuyor” dedim.

“Gerçekleri mi istiyorsunuz?” sorusunu yöneltti. Yanıtım “evet” oldu.

Sözlerine, “o zaman bu konuyla ilgili ilk ve son kez konuşuyorum” cümlesiyle başladı ve devam etti:

“Fatih Tekke ile transfer konusunu kapattığımız cumartesiden önceki 20 gündür hiç görüşmedim. Çünkü süre istedi. Lazio, Fenerbahçe ve Galatasaray transfer görüşmeleri vardı. Olmazsa bizimle masaya oturacaktı. Nihayetinde bu üç kulüpten hiçbiri olmadı ve bize döndü. Sonrasında yönetim kurulu olarak Ünal Karaman’a tam yetki verdik”

“Ünal kendisini aradı. Fatih, Yattara’nın aldığı tavan fiyat olan 1 milyon 800 bin eurodan 50 bin euoro indirim yaptı ve senelik 1 milyon 750 bin euro istedi. Yani iki yıllık 3,5 milyon euro talep etti. Bu paranın da tamamının ödenmesi şartı getirdi. Ünal Karaman da kendisine, ‘bizim sana vereceğimiz iki yıllık 5 trilyondur. Bunun yarısı garanti para, yarısı da maç başı olur’ dedi. Fatih bu teklife, ‘bunu hakaret sayarım, ben profesyonelim’ karşılığını verdi. Yani Fatih’in, ‘hakaret sayarım’ ifadelerini, yıllık 650 bin euroluk teklife değil, iki yıllık 5 trilyonluk teklifimize karşı kullandı.”

Trabzonsporlu yönetici, “Fatih ile karşıya karşıya gelmek istemiyorum ancak kamuoyunda oluşan havayı dağıtmak zorundaydık” sözleriyle, görüşmemizi bitirdi.

Olayı ‘kim doğru söylüyor?’ boyutuna taşımak istemem.

Ancak, Trabzonspor, Fatih Tekke gibi bir futbolcuya yıllık 650 bin euro teklif eder mi?

Bana göre etmez… Yani bu kadar kendini düşürmez, düşmez!

Peki ya sizce?

bu iş ne iş anlayamadım

KDRDYN
20.07.2009, 19:23
yahu bu haber kaç kere daha koyulacak buraya?? bir de başlık açmışsınız. kilit.

Ilelioglu
20.07.2009, 19:28
Bugün Ünal Karaman’ın Fatih Tekke ile yaptığı öne sürülen görüşmeyle ilgili girdiğimiz haber ‘fırtınalar’ koparttı.

Akşam saatlerine doğru, transferin direkt içerisinde bulunan Trabzonsporlu bir yönetici aradı.

“Biz gerekli açıklamayı yaptık ancak belli ki, hala birileri olayı kaşıyor” dedi.

“Haberciliğinize saygı duyuyoruz ama Trabzonspor bu kadar yıpratılamaz. Hem kulübe hem de Fatih’e zarar veriyorlar” ifadelerini kullandı.

“Gerçekleri anlatın o zaman. Sadri Bey’in açıklaması demek ki tatmin etmemiş taraftarı. Yani Sadri Bey, Fatih’i toplumun önüne atmış gibi oldu. Bu da inandırıcı bulunmuyor” dedim.

Sözlerine, “o zaman bu konuyla ilgili ilk ve son kez konuşuyorum” cümlesiyle başladı ve devam etti:

“Fatih Tekke ile transfer konusunu kapattığımız cumartesiden önceki 20 gündür hiç görüşmedim. Çünkü süre istedi. Lazio, Fenerbahçe ve Galatasaray transfer görüşmeleri vardı. Olmazsa bizimle masaya oturacaktı. Nihayetinde bu üç kulüpten hiçbiri olmadı ve bize döndü. Sonrasında yönetim kurulu olarak Ünal Karaman’a tam yetki verdik”

“Ünal kendisini aradı. Fatih, Yattara’nın aldığı tavan fiyat olan 1 milyon 800 bin eurodan 50 bin euoro indirim yaptı ve senelik 1 milyon 750 bin euro istedi. Yani iki yıllık 3,5 milyon euro talep etti. Bu paranın da tamamının ödenmesi şartı getirdi. Ünal Karaman da kendisine, ‘bizim sana vereceğimiz iki yıllık 5 trilyondur. Bunun yarısı garanti para, yarısı da maç başı olur’ dedi. Fatih bu teklife, ‘bunu hakaret sayarım, ben profesyonelim’ karşılığını verdi. Yani Fatih’in, ‘hakaret sayarım’ ifadelerini, yıllık 650 bin euroluk teklife değil, iki yıllık 5 trilyonluk teklifimize karşı kullandı.”

Trabzonsporlu yönetici, “Fatih ile karşıya karşıya gelmek istemiyorum ancak kamuoyunda oluşan havayı dağıtmak zorundaydık” sözleriyle, görüşmemizi bitirdi.

Ancak, Trabzonspor, Fatih Tekke gibi bir futbolcuya yıllık 650 bin euro teklif eder mi?

Peki ya sizce?

bu iş ne iş anlayamadım

Su öne cikardigim cümleler bana hic inandirici gelmiyor cünkü Fatih Tekke Fenerbahce ve Galatasaray icin bizden süre istemez...Ilk Trabzonspor ile masaya oturur...

lazkerem
20.07.2009, 19:51
hadi bakalım buradan yakın
Iki kişiden biri yalan söylüyor ama kim

Volkan Taş
20.07.2009, 20:14
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1107812973204&ref=nf

burda video var dinleyebilirsiniz..

devilkid
20.07.2009, 20:14
off eğer medya trabzonda ki haber doğruysa ki ben inanmak istemiyorum..işte o zaman yanlış adama sarılmışız..insallah yalanlanır..

nightwolfff
20.07.2009, 20:15
helal kardeşim haklısın koca TS yi bi tek adama indirgemek gerçekten yakışmıyor bizlere.bu takımın kuruluşu bile inatlaşma dönemin spor bakanı,sizi lige sokmam,demese TS diye bi şey olmayacaktı.bugün bile hala yansımalarını görüyoruz bu inatlaşmanın.yazık kaybeden hep TS.bu anlayışta olan herkese sözüm eğer bu oyuncu-takım çekişmesini sürdürmeye devam ederseniz daha nice sivassporlar bizi geçer hatta bizi unuttururlar.lütfen sağduyulu hareket edelim ve hocamızda ısrar edip istikrardan yana olup şanlı TS tarihini bütün yeni nesillere yaşattıralım.

ulvicebi61
20.07.2009, 20:17
Hacıosmanoğlu, Şener yönetiminin Fatih Tekke’yi almak istemediğini iddia ederek “ Fatih Tekke boş mukaveleye imza atacak kadar ucuz değildir. Almamak için manevra yapanlara sesleniyorum, Fatih’i getirirsem kabul edermisiniz?” diyerek anlamlı bir çağrı yaptı.Öpmeye Meramları Yok!

Başkan Şener’in geçen yılki kongredeki rakibi İbrahim Hacıosmanoğlu Fatih Tekke konusunda başkan Şener’in dünkü açıklamalarına cevap verdi. Şener’in “ Fatih’ten ‘boş mukaveleye imza atarım’ demesini beklerdim” sözlerine tepki gösteren Hacıosmanoğlu “ Öpmeye meramları yok, yanağın nerede? diye soruyorlar.

Başkan Şener’e sesleniyorum; ben Fatih’i getirirsem kabul edermisiniz? Şener, Fatih’i almamak için manevra yapıyor. Bugün nerede oldukları belli olmayan Karadenizspor’a aldıkları oyunculara verilen paralarla Fatih tekke alınabilirdi.” dedi.

Fatih’i Getirmeye Hazırım

İbrahim Hacıosmanoğlu Fatih’i bugün Petersburg’a giderek götürmeye hazır olduğunu belirterek “ Sponsorluğunu ben üstleniyorum, peki sizler almaya hazırmısınız? diye sordu. Şener’in ‘ televizyon ekranlarında ‘ küçük şehrin büyük takımını yönetiyorum’ şeklindeki açıklamalarına tepki gösteren Hacıosmanoğlu “ Başkan bu tavır ve konuşmalarla bizi temsil edemez. Yalandan Fatih’i toplumun önüne atıyorlar.

Yarın tribünler Fatih Tekke bağırdığında “ Biz istedik gelmedi’ savunmasını yapmak için mi bugün bu manevralar yapılıyor. Trabzonspor gibi büyük bir camiayı yönetenler mazeret üretmek yerine icraat yapmalıdırlar. Şener, eğer duygularında samimiyse Fatih Tekke gibi bir golcü için her türlü fedakarlığı yapmalıdır.” diye konuştu.

Adam da para varsa bırakın da alsın niye istemiyosunuz fatihimizi alın da bitsin bu çile derdiniz ne anlamadım m.yıldızı mı kakalıyacaksınız başımıza hiç kimseyi almayın daha iyi

Ilelioglu
20.07.2009, 20:29
http://www.facebook.com/video/video.php?v=1107812973204&ref=nf

burda video var dinleyebilirsiniz..

Ridvan Dilmen ne diyor: Bizzat ben kendisi ile görüstüm, kendisi Trabzonsporu cok seviyor....

Kubilay ŞAHİN
20.07.2009, 20:32
Artık Bu Konu Uzamasın..

Vural Kuyumcu
20.07.2009, 20:34
Fatih tekke okadar Trabzonsporluyum diyosa baskanin dedi gibi bos mukaveleye imza atsin hami az atmadi oda atsin ozm

Serdar A
20.07.2009, 20:36
.................................

Hasan Ayvenli
20.07.2009, 20:48
lazio ile olan haberlerden fatih haberim yok dedi. buraya yazılanda lazio ile olmadıktan sonra dönerim muhabbeti var. her kafadan bir ses çıkıyor.

Nitro Laz61
20.07.2009, 20:49
Neden Fatih TEKKE boş mukaveleye imza atsınki kendini kanıtlamış bir insan bukadarda ucuza mal edilirmi yigidin hakkını böylemi ödemek gerek.Fatih Tekke zaten zenitde aldıgı yıllık 2milyon eurodan vazgeçip yattaranın aldıgı paranında altında fiyat vermiş zaten fedakarlıgını yapmış daha ne yapması gerekiyo yorumlarda dikkat etdigim bir konu var Trabzonspor bir futbolcuya endeksli degil şeklinde tabikide olaamaz ama Trabzonspor TARAFTARI kaçkere istedi böyle bişeyi hepinize soruyorum arkadaşlar kaçkez bir futbolcunun gelmesi için bukadar istekte bulunuldu.Beşiktaş bile Nihat Kahveciyi getirdi istenildigi için Trabzonspor HİÇ UNUTULMASINKİ KASASINA 7.5 Milyon Euro kazandıran bir futbolcuyu bukadar uygun bir durumda mal edebilecekkken neden hala renklerine katmıyor....bence arkadaşlarımız yeniden düşünsün bu tekke konusunu ve konunun farklı bir boyutuda şudurki ''Taraftarın istegi ''dir.Konu transfer konusunuda aşıp biryerde Trabzonsporlu yönetimin trabzonsporu trabzonspor yapan TARAFTARINI kaale alma olayıdır birazda..Trabzonspor YÖNETİMİ tekkeyi almayarak aslında bir şekilde taraftarının isteklerine yani Milyonlarca gönül vermiş BORDO-MAVİ hayranlarına sırt çevirmektir çünki trabzonspor taraftarı şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunmadı..Yukarıda duyarlı arkadaşlarımızdan söyledigi gibi denizli konya maçlarını unutmayın biz bu yıl net bir tabirle FORVETSİZLİK yüzünden şampiyonlugu verdik hemde kaçpuan farkla bence herkes birkez daha düşünüp çarşamba gunu yapılacak olan Fatih TEKKE için düzenlenmiş yürüyüşe gönülden katılmalıdır.ÇÜNKİ BU TARAFTARINI NE KADAR ÖNEMSEYEN BİR KULUBU GÖRMEK İÇİN BENCE EN GÜZEL FIRSATDIR...Bu arada unutmayın Trabzonluyum maçkalıyım ve ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUM.....

keles76
20.07.2009, 20:51
fatih tekke bize nekadar lazim oldugunu anlayamayan yonetimi esefle kiniyorum

zurjcas
20.07.2009, 20:52
videonun başında hiç para konuşmadık diyor, sonunda tavandan daha düşük ücret talep ettim diyor. enteresan...

bordo61
20.07.2009, 21:18
Trabzonspor iki grup altında ezilip kaldı çıkamıyor

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 21:24
iki kişiden biri nin yalan soyledigi belli ama kimin yalan soyledigini burdan kestirmek cok zor.Ama bi gercek var fatih tekke'yle buyuk ihtimal anlasılmıycak ozman bu olayı buyutmenin bize bi yararı dokunmayacaktır artık bu konuyu kapatmanın zmanı geldi diye dusunuyorum. bu sezon takımımız hem avrupada hem ligde mucadele edecek, bu durumda bizim yapmamız gereken takıma zarar verecek davranıslardan kaçınmalıyız. Şu anda takmımızn durumu gayet iyi hazırlık karsılasmalarındanda iyi neticeler alıyoruz.şimdi bizim yapmamız gereken takımıza sahip cıkmak

tunganyan
20.07.2009, 21:26
videonun başında hiç para konuşmadık diyor, sonunda tavandan daha düşük ücret talep ettim diyor. enteresan...

yani 1.5 avro 2 milyon avro 1 milyon avro gibi fiyat konuşulmadı tavandan düşük bi ücret olur dediğini belirtmiştirr..kaldı ki Fatih gibi bir oyuncu daha en az 2 3 sene taş gibi top oynayacak birisi tavanı bile hakediyor ve 1 kuruş bile altında para talep etmişse yazık olmuş yönetimin paradan dolayı vazgeçmesi...eminim bu yönetimin başı çok yanacak hem de sırf bu transferden dolayı...1 futbolcu takımdan üstün değildir tabiki ama senin forvetlerin 110 net gol pizisyonundan sadece 30unu gol yapabilmişsee üstün olmasa da önceliklidirr....başkann çok küfür yiyeceksin lig başladdığı zaman bu 4te 1 gol oranı yükselmedikçe ve yükseleceğe de benzemiyorr!!!!!!!!!

pReN@_61
20.07.2009, 21:31
Yılan hikayesine döndü iyice...

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 21:32
Neden Fatih TEKKE boş mukaveleye imza atsınki kendini kanıtlamış bir insan bukadarda ucuza mal edilirmi yigidin hakkını böylemi ödemek gerek.Fatih Tekke zaten zenitde aldıgı yıllık 2milyon eurodan vazgeçip yattaranın aldıgı paranında altında fiyat vermiş zaten fedakarlıgını yapmış daha ne yapması gerekiyo yorumlarda dikkat etdigim bir konu var Trabzonspor bir futbolcuya endeksli degil şeklinde tabikide olaamaz ama Trabzonspor TARAFTARI kaçkere istedi böyle bişeyi hepinize soruyorum arkadaşlar kaçkez bir futbolcunun gelmesi için bukadar istekte bulunuldu.Beşiktaş bile Nihat Kahveciyi getirdi istenildigi için Trabzonspor HİÇ UNUTULMASINKİ KASASINA 7.5 Milyon Euro kazandıran bir futbolcuyu bukadar uygun bir durumda mal edebilecekkken neden hala renklerine katmıyor....bence arkadaşlarımız yeniden düşünsün bu tekke konusunu ve konunun farklı bir boyutuda şudurki ''Taraftarın istegi ''dir.Konu transfer konusunuda aşıp biryerde Trabzonsporlu yönetimin trabzonsporu trabzonspor yapan TARAFTARINI kaale alma olayıdır birazda..Trabzonspor YÖNETİMİ tekkeyi almayarak aslında bir şekilde taraftarının isteklerine yani Milyonlarca gönül vermiş BORDO-MAVİ hayranlarına sırt çevirmektir çünki trabzonspor taraftarı şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunmadı..Yukarıda duyarlı arkadaşlarımızdan söyledigi gibi denizli konya maçlarını unutmayın biz bu yıl net bir tabirle FORVETSİZLİK yüzünden şampiyonlugu verdik hemde kaçpuan farkla bence herkes birkez daha düşünüp çarşamba gunu yapılacak olan Fatih TEKKE için düzenlenmiş yürüyüşe gönülden katılmalıdır.ÇÜNKİ BU TARAFTARINI NE KADAR ÖNEMSEYEN BİR KULUBU GÖRMEK İÇİN BENCE EN GÜZEL FIRSATDIR...Bu arada unutmayın Trabzonluyum maçkalıyım ve ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUM.....

ne yani klupler taraftara gore mi transfer yapsın. ayrıca butun taraftarları fatih tekke alınsın diye yuruyuse davet ediyosun peki aynı ozveriyi belediye için yaptınız mı, veya hala tarbzona yakısan stadı yapayan siyasetciler için niye duzenlemiyon oysa ki basta faruk ozak, r.tayip erdogan'ın verdigi stad projesini yaptılar mı! bunlar için niye yuruyus yapmıyosunda bi fatih tekke için yapıyon hiç bir kişi tarbzonsporun ustunde degil bunu unutma bir futbolcunun alınıp alınmasına yonetim karar verir siz degil sizin goreviniz takıma sahip cıkmak,kombine almak,forma almak vb. alarak klube destek olmaktır

Ilelioglu
20.07.2009, 21:34
ne yani klupler taraftara gore mi transfer yapsın. ayrıca butun taraftarları fatih tekke alınsın diye yuruyuse davet ediyosun peki aynı ozveriyi belediye için yaptınız mı, veya hala tarbzona yakısan stadı yapayan siyasetciler için niye duzenlemiyon oysa ki basta faruk ozak, r.tayip erdogan'ın verdigi stad projesini yaptılar mı! bunlar için niye yuruyus yapmıyosunda bi fatih tekke için yapıyon hiç bir kişi tarbzonsporun ustunde degil bunu unutma bir futbolcunun alınıp alınmasına yonetim karar verir siz degil sizin goreviniz takıma sahip cıkmak,kombine almak,forma almak vb. alarak klube destek olmaktır

Helal aynen katiliyorum...:alkış::alkış::alkış:

magicyattara
20.07.2009, 21:35

"Hayatımda ilk kez Trabzonspor'a rakam bildirmek zorunda kaldım..." Fatih Tekke.

Sanırım bu söz transferde ki kötü niyetleri ortaya çıkarmaya yeterde artar bile.
Fatih'ten rakam istemişler,Fatih'in istediği rakamı öğrenince de çok deyip vazgeçmişler.
Ntv'de ki görüşmeden başka bir mana çıkaramadım.
Bu yönetime yazıklar olsun.

Erdem Keser
20.07.2009, 21:40
"Hayatımda ilk kez Trabzonspor'a rakam bildirmek zorunda kaldım..." Fatih Tekke.

Sanırım bu söz transferde ki kötü niyetleri ortaya çıkarmaya yeterde artar bile.
Fatih'ten rakam istemişler,Fatih'in istediği rakamı öğrenince de çok deyip vazgeçmişler.

Anlatamazsınız.

Altan Atabay
20.07.2009, 21:45

yorumunuzun altına bütün kalbimle imza atıyorum:)

Kasım Hilal
20.07.2009, 21:50
Bindik bir alamete gedeyoz gıyamete...

a d bacan
20.07.2009, 21:55
bu olaylar sanki TRABZONSPOR u siyasi arenaya çekecek endişesi taşımıyor değilim.

bu olay buralara gelmemeliydi.

Fatih in alınmamasında ki inat nedir o nu çözemiyorum.

başkan ın fatihi almak için gayret ettiğini kimse iddia edemez.
düşünüyorum da fatih gelemek istemeseydi acaba ne kadar fiyat teklif edilecekti kendisine?
yani olay ben getirdim olayımı olması gerekiyordu yoksa?

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:02
Tunganyan arkadaşımız belirtdigine hepinizin dikkatini çekmek istiyorum 110 GOL POZİSYONUNDAN SADECE 30 arkadaşlar bu nedem biliyormusunuz 2 forvet bi tekkenin sezonda atdıgını bile atamadılar. Para konuşulmadı tavanın altında bir ücret talep edildi sormak istiyorum beleşe oynasa o Fatih Tekke paradan bahsetdi diyenlerin vicdanına sıgıcakmı ..... Bu tekke konusu uzadı takıma zarar veriyo diyenlere soruyorum Hepbirlikte gitdigimiz maçlarda saç baş yoldukça içinizden geçmiyecekmi böyle oyunmu olur diye hazırlık maçlarını bende izledim Liege maçında dogru duzgun bir organizasyon yoktu fovetdeki sıkıntyı hepimiz bu ligde görücez ve o zaman bu yorum yapanların düşüncelerini ço9k merak ediyorum.Tamam yoruma saygımız sonsuz ama ERSUN YANAL'IN başını yakan forvetler oldu bu gerçegi hiçkimse inkar edemez adam sahya girip gol atıcaktı nerdeyse ve yenilgiler yüzünden adam istifa etdi.... Şunu unutmayınki Fatih TEKKE aldıgı paranın hakkını sonuna kadar golleriyle kanıtlayan biri ASLA UNUTMAYINKİ Tavanın altında ücret talep etmek Başkanımızın dedigi ekonomik anlamda uçurum degil GAYET DENGELİ BİR YAKLAŞIMDIR... Unutmayın arkadaşlar transfer sezonu kapanıyo bu iş olmuyacak gitdigimiz her maçlarda kaçırılan goller yüzünden saçımızı başımızı yolucaz 28 yaşındayım ve eminim böyle giderse 50 de olsam şampiyonluk göremicez.Bu transfer döneminde Kaliteli bir forvet ve bukadar uygun fiyata Tekke alınmaz ise daha çok pişman olucagımızı bilin..... Tepkiyi gösterme zamanı şimdi transfer sezonu kapandıktan sonra ve Artık bir Tekke kalmadıktan sonra degil.....

Ümit Tekşan
20.07.2009, 22:02
Fatih TEKKE'yi Trabzonspor forması altında görmeyi okadar çok istiyorumki anlatamam , çocuk resmen beni alın diyor ama anlamak mümkün değil neler olduğunun ..

Fatih'in Ntv spor daki konusmasını bizzat canlı dinledim evet Fatih TEKKE gerçekten gelmek istiyor ama birileri de inatla almak istemiyor. Trabzonspor için hayorlısı neyse o olsun.

DÜn gece rüyamda Fatih Trabzonspor'la sözleşme imzalamış gördüm inşallah rüyalarım gerçek olur.

Daha 1,5 ay var Başkanımız tekrardan düşünücektir Fatih'in transferini ve sonunda inşallah hep beraber güleriz.

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:08

bahsetdigin şey Bordo-Mavi netde %93 oranla trabzonspor taraftarının istedigi YANE FATİH TEKKENİN TRANSFER edilmesini isteyenlerin istegidir senin bahsetdigin konu sadece benim istegim degil %93 lük kesimin istedigi bir transfer.
2. si bu anketi BİZZAT bordo-mavi net yönetdi sakın bunu sıradan bir anket sayma
3.sü Yönetim karar alır transfer yapılır dogru olabilir ama dogru olan birşeyde var TRABZONSPOR HALKININ TRABZONSPORLA YATIP KALKMASI yane kimse kuzu degil dostum kimse bilinçsiz degil herkes bu takımın geçtigimiz sezon neden şampiyon olamadıgını gördü sanırım bi sen görememişsin bence gözlerini ii aç ve ii bak 110 gol pozisyonundan neden 30 tanesinin atıldıgı ve neden basit maçlarda bile okadar gollerin atılamadıgını gör ve FORVETDE BİR SIKINTI OLDUGUNU %93 lük kesim gibi sende anla ondan sonra bence yorum yap şunu unutma stad şampiyon yapmaz belediye şampiyon yapmaz ŞAMPİYON YAPICAK OLAN OYUNCULARIN KALİTESİDİR lüks stad içinde şampiyonluk yaşıyamıcagıma külüstür bi stadda şampiyon olruum daha ii bence sende gözünü aç

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:12

keşke bunu herkes anlasa Helal arkadaşım aynen katılıyorum

Uğur ÇIRAKMAN
20.07.2009, 22:13
Neden Fatih TEKKE boş mukaveleye imza atsınki kendini kanıtlamış bir insan bukadarda ucuza mal edilirmi yigidin hakkını böylemi ödemek gerek.Fatih Tekke zaten zenitde aldıgı yıllık 2milyon eurodan vazgeçip yattaranın aldıgı paranında altında fiyat vermiş zaten fedakarlıgını yapmış daha ne yapması gerekiyo yorumlarda dikkat etdigim bir konu var Trabzonspor bir futbolcuya endeksli degil şeklinde tabikide olaamaz ama Trabzonspor TARAFTARI kaçkere istedi böyle bişeyi hepinize soruyorum arkadaşlar kaçkez bir futbolcunun gelmesi için bukadar istekte bulunuldu.Beşiktaş bile Nihat Kahveciyi getirdi istenildigi için Trabzonspor HİÇ UNUTULMASINKİ KASASINA 7.5 Milyon Euro kazandıran bir futbolcuyu bukadar uygun bir durumda mal edebilecekkken neden hala renklerine katmıyor....bence arkadaşlarımız yeniden düşünsün bu tekke konusunu ve konunun farklı bir boyutuda şudurki ''Taraftarın istegi ''dir.Konu transfer konusunuda aşıp biryerde Trabzonsporlu yönetimin trabzonsporu trabzonspor yapan TARAFTARINI kaale alma olayıdır birazda..Trabzonspor YÖNETİMİ tekkeyi almayarak aslında bir şekilde taraftarının isteklerine yani Milyonlarca gönül vermiş BORDO-MAVİ hayranlarına sırt çevirmektir çünki trabzonspor taraftarı şimdiye kadar hiç böyle bir istekte bulunmadı..Yukarıda duyarlı arkadaşlarımızdan söyledigi gibi denizli konya maçlarını unutmayın biz bu yıl net bir tabirle FORVETSİZLİK yüzünden şampiyonlugu verdik hemde kaçpuan farkla bence herkes birkez daha düşünüp çarşamba gunu yapılacak olan Fatih TEKKE için düzenlenmiş yürüyüşe gönülden katılmalıdır.ÇÜNKİ BU TARAFTARINI NE KADAR ÖNEMSEYEN BİR KULUBU GÖRMEK İÇİN BENCE EN GÜZEL FIRSATDIR...Bu arada unutmayın Trabzonluyum maçkalıyım ve ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUM..... sonuna kadar katılıyorum arkadasıma.... ayrıca bır parantez de ben acmak ıstııyorum bu yonetım gokhan unala 6 mılyon euro verıyor da fatıh tekkeye kaptanımıza kendı topragımıza neden 2 mılyon euroyu cok goruyor uefa kupasını zenıte getırmıs gıderken sana 8 mılyon euro kazandırmıs bır kaptan yonetım suan alsa fatıh tekkeyı sadece formasından kazanacak o parayı neden anlamıyorlar kımler engel bu transfere

Emir BAYRAK
20.07.2009, 22:18

Çok güzel bir nokta yakalamışsın kardeş, tebrik ederim. Bende tekrar izledim, dinledim, anladım. Ortada bir kaç TRABZONSPOR gerçekleri var;

1-) Başkan krizi yönetememiştir, bu konuda sınıfta kalmıştır. Haa gün ola harman ola bu desteğimizi çekmemiz anlamına gelmemeli. TRABZONSPOR herkesden büyüktür.

2-) Fatih Tekke konusu Trabzonspor'u medya önünde küçük düşürmüştür. Başkan ufak oynadığını belli etmiştir.

3-) 3-5 kötü maçtan sonra taraftar Fatih TEKKE ruhu için tribünlerde avazı çıktığı kadar bağıracaktır. BUNA ŞÜPHE YOK.

Kazananların ve kaybedenlerin kim oldukları ortada.

Fatih'i tekrar BORDO MAVİ görme dileğiyle.

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 22:19
bahsetdigin şey Bordo-Mavi netde %93 oranla trabzonspor taraftarının istedigi YANE FATİH TEKKENİN TRANSFER edilmesini isteyenlerin istegidir senin bahsetdigin konu sadece benim istegim degil %93 lük kesimin istedigi bir transfer.
2. si bu anketi BİZZAT bordo-mavi net yönetdi sakın bunu sıradan bir anket sayma
3.sü Yönetim karar alır transfer yapılır dogru olabilir ama dogru olan birşeyde var TRABZONSPOR HALKININ TRABZONSPORLA YATIP KALKMASI yane kimse kuzu degil dostum kimse bilinçsiz degil herkes bu takımın geçtigimiz sezon neden şampiyon olamadıgını gördü sanırım bi sen görememişsin bence gözlerini ii aç ve ii bak 110 gol pozisyonundan neden 30 tanesinin atıldıgı ve neden basit maçlarda bile okadar gollerin atılamadıgını gör ve FORVETDE BİR SIKINTI OLDUGUNU %93 lük kesim gibi sende anla ondan sonra bence yorum yap şunu unutma stad şampiyon yapmaz belediye şampiyon yapmaz ŞAMPİYON YAPICAK OLAN OYUNCULARIN KALİTESİDİR lüks stad içinde şampiyonluk yaşıyamıcagıma külüstür bi stadda şampiyon olruum daha ii bence sende gözünü aç

1)o sadece bi anket suanda c.ronoldo trabzonspor'a gelsin diye bi anket yapsan kim o ankette ronoldoyu istemiycek.
Fatih tekke tarbzonda sembollesmiş br futbolcudur bu takıma katkı saglamıs bir futbolcudur ama her guzel seyinde bir sonu vardır.
2) diyosun ki tarbzonspor halkı tarbzonspor için yatıp kalkıyor hani nerde 900 bin nufuslu trabzonda kaç kombine satıldı kaç forma satıldı kaç taraftar kartı satıldı bundan haberin varmı

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 22:23
Çok güzel bir nokta yakalamışsın kardeş, tebrik ederim. Bende tekrar izledim, dinledim, anladım. Ortada bir kaç TRABZONSPOR gerçekleri var;

1-) Başkan krizi yönetememiştir, bu konuda sınıfta kalmıştır. Haa gün ola harman ola bu desteğimizi çekmemiz anlamına gelmemeli. TRABZONSPOR herkesden büyüktür.

2-) Fatih Tekke konusu Trabzonspor'u medya önünde küçük düşürmüştür. Başkan ufak oynadığını belli etmiştir.

3-) 3-5 kötü maçtan sonra taraftar Fatih TEKKE ruhu için tribünlerde avazı çıktığı kadar bağıracaktır. BUNA ŞÜPHE YOK.

Kazananların ve kaybedenlerin kim oldukları ortada.

Fatih'i tekrar BORDO MAVİ görme dileğiyle.

hımmm iyi ozman sadri baskan istifa etsin nuri albayrak gelsin yanındada fatih'i getirsin siz ancak ozman akıllanırsın ozmanda demeyin nuri albayarak istifa diye
surda takım için bişeyler yapmaya calısan insanlar varken bu insanları tarbzon sehrinden tarbzonspordan sogutmayalım boyle durust ozverili calısan insanları bulmak heleki bu devirde gercekten cok zor. bu takımı ayaklandıran kişinin sadri baskan oldugunu su anki stadımızı yapmak için ne kadar ugrastıgını hepimiz biliyoruz
bu eleştirileri yaparken biraz olsun dusunun

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:26
1)o sadece bi anket suanda c.ronoldo trabzonspor'a gelsin diye bi anket yapsan kim o ankette ronoldoyu istemiycek.
Fatih tekke tarbzonda sembollesmiş br futbolcudur bu takıma katkı saglamıs bir futbolcudur ama her guzel seyinde bir sonu vardır.
2) diyosun ki tarbzonspor halkı tarbzonspor için yatıp kalkıyor hani nerde 900 bin nufuslu trabzonda kaç kombine satıldı kaç forma satıldı kaç taraftar kartı satıldı bundan haberin varmı

en az senin kadar bende takip ediyorum hemde memleketimden okdar uzak olamma ragmen senin şu Hani nerde 900 bin nufuslu trabzon demen bile trabzon halkına hakaretdir bence kelimelerini ii seçmelisin ... Trabzonspor aşıgı heryerde bulur trabzonsporu senin taraftar yerine aslında protokoldekileri eleştirmen daha dogru olurdu ama sanırım Başkanımızın bile sitem etdigi protokoldekileri görmezden gelip sen konuyu aşıp taraftara inmişsin.... DOSTUM PARASI OLDUGU HALDE ALMIYAN PROTOKOL taraftar degil Başkanımız gibi sende anla bunu....

2.si evet haklısın her güzelin bir sonu var Ama futbol kariyeri bitmemiş hatda zirvesindeki biri için bu SON sayılamaz sayılsaydı ne galatasaray ne fener peşine düşerdi nede diger takımlar sanırım sen SON olayını biraz farklı algılamışsın....

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:31
hımmm iyi ozman sadri baskan istifa etsin nuri albayrak gelsin yanındada fatih'i getirsin siz ancak ozman akıllanırsın ozmanda demeyin nuri albayarak istifa diye
surda takım için bişeyler yapmaya calısan insanlar varken bu insanları tarbzon sehrinden tarbzonspordan sogutmayalım boyle durust ozverili calısan insanları bulmak heleki bu devirde gercekten cok zor. bu takımı ayaklandıran kişinin sadri baskan oldugunu su anki stadımızı yapmak için ne kadar ugrastıgını hepimiz biliyoruz

Nuri Albayrak hatalarla dolu bir başkandı Trabzonsporu geri getiren biri Ahmet Arkadaşım Yönetimden Şikayeti olan yok anlıyomusun yeniden yazayımmı Yönetimden bir konuda şikayeti var bukadar taraftarın Sadece Fatih tekke konusundaki samimiyetsizlik .

Şuna emin ol Eger bu yönetim bu polemige girmeseydi Tekkeyi transfer etseydi Emin ol şuankinden katkat özgüven saglamış olcuaktı Taraftarın ve kamuoyunun destegini tam anlamıyla alıcaktı ve bu Yönetyim SAYGINLIGINI TRABZONSPOR AŞIKLARININ ÖNÜNDE BİRKEZDAHA YÜKSELTECEKTİ ama sanırım bunu anlamak zor YÖNETİM GÜZEL YÖNETİM ve destekliyorum sonuna kadr ama bu konuda yanlış yaptılar.. Unutmayın hatasız kul olmaz hata yapılıyosada kabullenmek gerek....

İskender Çakmak
20.07.2009, 22:31
artık fatih tekke olayı bitmiştir önümüze bakalım takımımza desteğimizi azaltmadan devam edelim hacıosmanoğlu da bence fatih tekke üzerinden prim yapmaya çalışıyor fikrime katılırsınız katılmazsnız bence öyle

rebelking
20.07.2009, 22:33
Bende basından berı 6 ay sonra serbest kalacak bır futbolcuya bu kadar transfer parası verilmesini istemezdim acıkcası.

Ama diger taraftanda başkan arkadasında dediği gibi kesinlikle krizi yönetememiştir. Olabilir her baskan ıstedıgı futbolcuyla çalışmak isteyebilir .O zamanda çıkar delikanlı gibi bunu açıklarsın. Ama sen bu takımda bence aldıgı paraların zerre hakını veremeyen futbolculardanda daha az paraya oynamayı kabul eden adama , istediği ile bizimki arasında cok fark var deyip taraftarın önüne atarsan gözümüzde bugune kadar çizmiş oldugun mükemmel profili bir anda kaybedersin. Bu takım utiba denen ne idüğü belirsiz adama nerdeyse 4 M€ verecekken tutupta bu olayda parayı bahane edemezsin. Baskanı dobralıgı ile tanırdık ama bu olayda bence sınıfta kaldı.

ama yınede hep destek tam destek...

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:37
Bende basından berı 6 ay sonra serbest kalacak bır futbolcuya bu kadar transfer parası verilmesini istemezdim acıkcası.

Ama diger taraftanda başkan arkadasında dediği gibi kesinlikle krizi yönetememiştir. Olabilir her baskan ıstedıgı futbolcuyla çalışmak isteyebilir .O zamanda çıkar delikanlı gibi bunu açıklarsın. Ama sen bu takımda bence aldıgı paraların zerre hakını veremeyen futbolculardanda daha az paraya oynamayı kabul eden adama , istediği ile bizimki arasında cok fark var deyip taraftarın önüne atarsan gözümüzde bugune kadar çizmiş oldugun mükemmel profili bir anda kaybedersin. Bu takım utiba denen ne idüğü belirsiz adama nerdeyse 4 M€ verecekken tutupta bu olayda parayı bahane edemezsin. Baskanı dobralıgı ile tanırdık ama bu olayda bence sınıfta kaldı.

ama yınede hep destek tam destek...

katılıyorum sonuna kadar Sadece Delikanlılık gerisi yalan....

mhayri
20.07.2009, 22:43
Lüzumsuzluğuda geçti, saçmalığın daniskasını solladı, abartmanın dibine vurdu...
Bu takımın bir yönetimi, başkanı, asbaşkanı, futbol şube sorumlusu hatta genel menajeri (o neyse artık) var
ve bu adamlar almayacağız, almıyoruz , yahut alamıyoruz alamayacağız diyorlar...
Sebep neyse ne , ister kişisel çekememezlik, ister tercih, ister şahsi kaygı ister takım yapısı...
Beğenmeyen varsa kendi gelir o makamlara istediği adamı da alır koyar hep beraber izleriz...
Falan falan falan...
Sıkıldım bunaldım darlandım...
Bir camia kendini nasıl dinamitler bundan daha güzel bir örenek olamaz...
Yok tekke tezahüratı yapılırmış, yok istifa diye bağrılırmış...
.......
en çok isteyenlerden biri olmama rağmen tekke transferi mevzusunun artık
kapanmasını ve yönetime kendi tercihleriyle takım kurma şansının verilmesini
düşünüyorum...
Sağduyu sadece sağduyu...
Yapamazlarsa giderler ama bekleyelim daha yeni emekleme aşamasını geçtiler...
Tam doğrulacakken nacakla beline beline vurmanın manası yok...
Ve lütfen bu konu artık kapansın...Darlandım...

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 22:47
en az senin kadar bende takip ediyorum hemde memleketimden okdar uzak olamma ragmen senin şu Hani nerde 900 bin nufuslu trabzon demen bile trabzon halkına hakaretdir bence kelimelerini ii seçmelisin ... Trabzonspor aşıgı heryerde bulur trabzonsporu senin taraftar yerine aslında protokoldekileri eleştirmen daha dogru olurdu ama sanırım Başkanımızın bile sitem etdigi protokoldekileri görmezden gelip sen konuyu aşıp taraftara inmişsin.... DOSTUM PARASI OLDUGU HALDE ALMIYAN PROTOKOL taraftar degil Başkanımız gibi sende anla bunu....

2.si evet haklısın her güzelin bir sonu var Ama futbol kariyeri bitmemiş hatda zirvesindeki biri için bu SON sayılamaz sayılsaydı ne galatasaray ne fener peşine düşerdi nede diger takımlar sanırım sen SON olayını biraz farklı algılamışsın....

protkol konusunda haklısn ama trabzonspor'a sahip cıkamak gene tarbzonsporlu insanların elinde ozellikle trabzonda yasayan insanların elinde

Hürgün Aygün
20.07.2009, 22:48
arkadaşlar cevap bekkliyorum lütfen yönetim niye fatih çok para istedi dedi durduk yere

jako13
20.07.2009, 22:49
bu sene tekke ile geçer...fatihede tazık olur trabzonspora da!!

Hürgün Aygün
20.07.2009, 22:50
arkadaşlar cevap bekkliyorum lütfen yönetim niye fatih çok para istedi dedi durduk yere peki

jako13
20.07.2009, 22:51

bravo! doğru söze ne denir!:alkış:

Nitro Laz61
20.07.2009, 22:53
arkadaşlar cevap bekkliyorum lütfen yönetim niye fatih çok para istedi dedi durduk yere peki

Yattara 1.800 milyon euro tekkenin talepp etdigi 1.750 milyon euro bunu önce butun taraftarlara sonra yönetime soruyorum eger matemaik bilgim bitmemişse hangi para daha çok sormak gerek ve yönetiminde gerçekten bu tabloya neden ÇOK PARA dediginide merka ediyorum

35deniz
20.07.2009, 22:55
adam gıbı 4 tane transfer yıldız sımdı fatıh tekkeyı tartısmıyorduk

ISTS
20.07.2009, 22:56
Bence bu Tekke olayı kabak tadı vermeye başladı artık.

GencZonguldak
20.07.2009, 23:01
Fatih Tekke çok para istemiş olsa çıkıp ntv'de o açıklamayı yapmazdı..
Yönetimin samimiyetsizliğini herkes gördü.Yönetim almak istese her türlü tekkeyi alırdı ama demek ki bazı başka nedenlerden dolayı almak istemediler.
Tamam almak istemediniz de peki neden Fatihi taraftar önünde küçük düşürmeye çalıştınız yalan açıklamalar yaptınız?
Şimdi bu taraftar size nasıl güvenecek ve arkanızda duracak?
Bence transfer dönemi bitene kadar fatihi almazlarsa yönetime baskı yapıp istifasını sağlamamız gerekir.
Yoksa sezon başında avrupa ligi maçlarımızın olduğu dönemde umutun ve gökhanın kaçırdığı goller ve aldığımız kötü sonuçlar nedeniyle yönetim istifaya zorlanacak ve takım daha fazla zarar görecek..
Tek çıkış yolu var; ya fatih alınacak yada yönetim istifa edecek..

Vkgz
20.07.2009, 23:02
zannımca başlığın kapatılması lazım çünkü ana tekke başlığı kapatıldı, bu neden açıkki

halil ibo
20.07.2009, 23:03
Trabzonspor'un yüksek menfaatleri gereği,tartışarak ortak yol üretemeyeceğimiz bir konuya kilit yakışır.
Tüm enerjimizi ve konsantrasyonumuzu kısa bir süre sonra başlayacak süperlige ve uefa ligine vermeliyiz.
Ya bu yarışmada gol ve golcü problemi yaşarsak dediğinizi duyar gibiyim.Eeee onunda sorumlusu müstakbel başkanımız ve onun yönetim kuruludur.
Sonuçlarına katlanacaklardır.Fakat teknik heyetimizde gereken noktalara transfer için fedakarlıklardan bahsetti.O yüzden herkesi itidale davet ediyorum.

Adem Erdoğan
20.07.2009, 23:03
vurun abalıya...

jacek cyzıo
20.07.2009, 23:06
trabzonspor taraftarı olmak demek acıdan zevk almasını öğrenmek demektir.yazıklar olsun yönetim sana.sadri başkanım lafım sana değil.yanındaki iş bilmezlere.

jacek cyzıo
20.07.2009, 23:07
Bence bu Tekke olayı kabak tadı vermeye başladı artık.
kabak tatlısının tadına doyum olmaz.ama yapmasını becereceksin.

shcebi
20.07.2009, 23:07
Yattara benim bildiğim 1 milyon euro civarında bir para alıyor. Yada ben yanlış biliyorum.

hamucera
20.07.2009, 23:10
benim herkese tavsiyem alsınlar bir Trabzonspor dergisi oksunlar,

şu an kulübün 2008-2009 yılı icraatları adı altında yayınlarıkları kitapçığı tartışmak ve oradakiler ile ilgili yorumları yapılanlara daha neler eklenebileceğini, çalışması devam eden projelere nasıl destek olunacağını konuşmak lazımdı,

ama ne oldu kulüp bir açıklama yaptı, karşısında futbolcu açıklama yaptı taraftar karıştı,

bu kötü dönemden en az zararla kurtarmalı

Ömer TOPAL
20.07.2009, 23:12
nefesi kuvvetli birileri rüyaya yatsında ögrenelim gerçegi :D

bitirim
20.07.2009, 23:19
yaşı 30 un üzerinde olanlara soruyorum fatihin kiralık gittiği altaydan nasıl döndüğünü hatırlıyormusunuz peki bir kaç sezon önce boş mukaveleye imza attıktan sonra yaptığı dangalakça açıklamayı

oguz altinbas
20.07.2009, 23:22
yoruma devam bu konularla ilgili söz söyle söyle bitmez.surası bir gerçek kimse gerçeği acıklamıyor.

trabzonlux61x
20.07.2009, 23:25
TARAFTARDAN 45 BİN TL'LİK KOMBİNE
Almanya'da yaşayan aslen Araklılı olan Gurbetçi iş adamı Maraş Erdoğan ise bugün tam 45 bin TL'lik kombine bileti alarak bordo- mavili kulübe katkı sağladı. 45 bin TL'lik kombine bileti alan gurbetçi iş adamı Maraş Erdoğan, aldığı kombine biletlerini geçen sezon Türkiye Futbol Federasyonunun düzenlediği Fair Play kategorisinde Trabzonspor'un 2. Sırada olmasını sağlayan taraftar gruplarına dağıtacağı öğrenildi.
Trabzonspor taraftarları bu şekilde kulübüne destek olmaya devam ediyor.

Bakinda utanin biraz kombine almiyorum diyenlere lafim. Trabzonsporluyum diypte kombine almiyorum diyenlere( parasi olmiyana lafim yok)

bitirim
20.07.2009, 23:26
fatihin trabzonlu olduğu kesin ama ben fatihin trabzonsporlu olduğuna kesinlikle inanmıyorum size birkaç örnek daha verebilirim ancak telefondan nete giriyorum rahat yazmama müsade etmiyor

bitirim
20.07.2009, 23:27
yaşı 30 un üzerinde olanlara soruyorum fatihin kiralık gittiği altaydan nasıl döndüğünü hatırlıyormusunuz peki bir kaç sezon önce boş mukaveleye imza attıktan sonra yaptığı dangalakça açıklamayı

Ahmet KESKİN
20.07.2009, 23:30
su bir gercek kimse fatih e 650 bin euro önermez oda sallamış hem önerse bile gercekden trabzonluysa onuda kabul etmeliydiiii...

Ahmet KESKİN
20.07.2009, 23:31
az paramı millet acından ölüyor...

mehmetali61_55
20.07.2009, 23:33
gerçekten iki tarafta yıpranıyor ben şunu anladım yönetim fatihi almak için samimi değil istese şimdiye kadar alırdı

bitirim
20.07.2009, 23:38
tabiki istenirse alınır ama buna değermi bence değmez ben bu takımda fatihi istemiyorum emin olunki o da trabzonu istemiyor onun istediği tek şey para lemiye neden başbakan denildi arkadaşlar

sozveren
20.07.2009, 23:39
Kim ne derse desin, biz Fatih'imize inanıyor ve güveniyoruz. Ama şu an yönetimi desteklemekten başka yapacak birşey yok. Yutkunup bu olayı unutmaya çalışsak hepimiz için iyi olur herhalde. Sabır...

cyberentalpi
20.07.2009, 23:46
Trabzonspor gercektende Trabzon a buyuk geliyor.
Fatih icin kimleri kucumsedik
1- Baskan
2- Yoneticiler
3- Futbolcular

Kendi takımını bu kadar dinamitleyen bir seyirci taraftar olamaz herhalde.
Fatih suphesiz iyi futblcu bunu tartisan yok.
Sorun su fatih in bonservisi 2 milyon ama kimse almıyor.
Bize gelecekse maliyeti 4 milyonu buluyor ki bonservisi ile muhtemel son transferi.
Yonetimin amaci ise sadece bonservissiz gelmis gibi para odemek.

Neden versin 2 miyon fazla. Her futbolcunun yasi durumu ile ilgili bir bedel vardır.

TSezgin61
20.07.2009, 23:46
acaba fatih zenithde banko ilk 11 oynasa, pesinde büyük takimlar olsa, yinede "ben dönmek istiyorum ama yönetim almiyor" diyecekmiydi ??? birakin onu dönmek isteyecekmiydi acaba?
yoksa cikip "ben demistim misyonumu tamamladigimi"mi diyecekti ??

Allahtan gökdeniz form düsüklügü yasamiyor, suan iyi gidiyor. yoksa onunda bir anda Trabzonspor aski alevlenirdi...

bu sevda böylesine büyük iste. tasin altina elini koyani, böyle Trabzonspor sevdalilari! icin satabiliyoruz.

büyük Taraftar!

Hasan Ayvenli
20.07.2009, 23:47
ah be fatih tekke. mehmet yılmaz kadar fiziğin olsaydı belki de sen şimdi barça'da filan olcaktın. biz de bunların hiçbirini konuşmuyor olcaktık. :D

Emrullah
20.07.2009, 23:50
Ben anlayamıyorum arkadaş. Burada Fatih Tekke'yi veya onun kalitesinde birini istemek suç mu?

Fatih Tekke veya onun ayarında biri neden istenir taraftarlar tarafından?

Fatih Tekke'yi veya onun ayarında bir forveti isteyenleri nerdeyse hain ilan edecek bazıları, Allah onlara akıl fikir fersin ne diyeyim?

Fatih Tekke'nin gelmesi Trabzonspor'un menfaatine midir, yoksa zararına mıdır?

Fayda-maliyet analizi yaptığımız zaman Fatih gibi birini transfer etmemek akılsızlık değilde nedir?

Bu takımın forvete ihtiyacı olmasa tamam anlayacağım, israf olurdu, yazık olurdu paralara. Ama bu takıma forvet almak şart oğlu şart. Bunu hepimiz kabul ediyorken neden yönetim bir türlü aklına forvet transferi getirmiyor?

Forvet transferi aklına getirmiş ise bile neden maksimum fayda-min. maliyetli birini bu takıma kazandırmaz? Bu hangi akıl mantıkla izah edilebilir?

Yönetim kendi ego ve menfaatlerini koruyup kollamak için mi vardır, yoksa Trabzonspor'un menfaatlerini koruyup kollamakla mı?

Biraz aklınızı başınıza toplayın. Fatih'i isteyenlerin hepsi sizden daha çok Trabzonspor'un menfaatlerini düşünmüyorsa ben şerefsizim. Haddinizi bilin, burada yıllarını bu takıma gönül vererek geçirmiş insanları, maddi manevi desteğini mümkün olduğu kadar vermiş insanları hainlikle suçlamayın. Taraftarlık demek yanlışı gördüğü halde iş işten geçmeden ikaz etmemek değildir. Yanlışa alkış tutamam, hele hele bu yanlış canımdan çok sevdiğim Trabzonspor'a zarar verecekse.

Bu sene bu takım başarısız olursa 2 senelik emek heba olacak. Trabzonspor tarihi hep böyle karelerle dolu. Bu yüzden biz geçen senenin üzerine birşeyler koymalıydık ve şampiyonluk hedeflemeliydik. şampiyon olmasak bile şampiyonluğu kovalamak taraftarın sinerjisini yok etmez. En azından şampiyonluğu kovalamalıydık. Ama malesef bu kadro yapısıyla şampiyon olmamız imkansız, çünkü bitirici forvetimiz yok. En önemli mevki forvettir, çünkü futbol bir skor oyunudur. Oyununuzu skorborda yansıtamadıktan sonra istediğiniz kadar sağbekiniz, öne liberonuz iyi olsun. Bu takımın hayati yerine ciddi bir transfer düşünmeyen yönetim önümüzdeki sezon için bence hedefini belli etmiştir. İmkanımız olmasa, böyle bir forvet çok pahalı olsa hakikaten yönetime hak verirdidk. Ama imkan var ve forvetin kralı gelmek istiyor ama sen almıyorsun. Bunun akılla mantıkla izahı yok.

Ben isterdim ki BMN yönetimi bir karar alsın, aramızda para toplayalım, 250 adet yeni sezon formalarını Fatih Tekke olarak yazdıralım ve yürüyüşte sadece ve sadece Fatih Tekke'yi takımda görmek istediğimizi kamuoyuna vurgulayalım. Ama malesef bırakın böyle bir girişimi neredeyse böyle bir etkinliğe katılacakları hain ilan edecekler var.

Birde olayı ajite edenler var, yönetime nankörlük yapılır mı diyenler var. Onları da Allah'a havale ediyorum. Bu forumun büyük bir kısmı Sadri Şener'i sever ve sayar, gitmesini de istemez. Sadri Şener'in bizi nereden nereye getirdiğini hiç bir akıllı inkar edmez, ama şunu göremiyorsunuz. Sadri Şener takımı aldığı seviyeye geri getirme sürecine girdi. Yanlış yapıyor, üstelik yanlışa yanlış bir hamleyle cevap veriyor. Taraftarın inat ediyorsa bile sen inat edemezsin. Kulüp duygularla yönetilmez. Sen taraftar değilsin ki sağduyu elden bırakasın, senin ayrıcalığın var, sen yönetimsin, idarecisin. Sen taraftarı idare etmek, krizi idare etmek zorundasın. Krizin bir parçası olamazsın, senin buna hakkın yok, çünkü sen Genel Kurul tarafından en liyakatli yönetim olarak seçilmişsin. Sen taraftar gibi fevri hareket edemezsin, taraftara inat edemezsin, hele hele makul bir isteğe karşı bu kadar vurdumduymaz olamazsın. geleceği görmek zorundasın, taraftarlar arasında en ufak bir başarısızlıkta dengesizce ve fevrice hareket edecek dengesizler var. Sen bunlara koz vermemelisin.

Kısacası malesef yönetim çok büyük bir yanlışın içerisinde, kulüp menfaatlerini kendi menfaatlerinden ve egolarından aşşağı seviyede görmekte......

Çok kötüye gidiyoruz, herşey düzelebilir, ben buna yürekten inanıyorum. Yönetim geri adım atarsa hiçbirşey kaybetmez bunu bilsin.

bitirim
20.07.2009, 23:50
yahu sözveren yasin 33 müş söylermisin fatihin ayağı kırılmasaydı trabzona dönecekmiydi o dönem söylediği sözleri bizim için neler söylediğini hatırlamıyormusun sen bari yapma

efulim67
20.07.2009, 23:53
"Trabzonspor konu olunca; Bana Transfer teklifi yapan diğer takımların isimlerini telaffuz etmek dahi istemiyorum."
Trabzonspor sevdalı bir insanın ifadesi bu şekilde olmalı.
Bizim farkımız bu Trabzonsporun farkı bu.

bitirim
20.07.2009, 23:55
arkadaşım anlamadın galiba biz kaliteye karşı değiliz ama fatih yalan konuşuyor istediğini alabilmek için taraftarın gücünü kullanmaya çalışıyor fatihi bu baskıya rağmen almadığı için başkanı tebrik ediyorum ediyorum

salihismet
20.07.2009, 23:57
ah be fatih tekke. mehmet yılmaz kadar fiziğin olsaydı belki de sen şimdi barça'da filan olcaktın. biz de bunların hiçbirini konuşmuyor olcaktık. :D

Barcada olsaydi, acaba bugün oldugu gibi yine Trabzonsporda oynamakmistiyorum dermiydi? keske orada olsaydi, olsaydida
bizde lige soronsuz bir sekilde girebilseydik.

salihismet
20.07.2009, 23:59
arkadaşım anlamadın galiba biz kaliteye karşı değiliz ama fatih yalan konuşuyor istediğini alabilmek için taraftarın gücünü kullanmaya çalışıyor fatihi bu baskıya rağmen almadığı için başkanı tebrik ediyorum ediyorum

Bende sizi kutluyorum.

Emrullah
21.07.2009, 00:01

Bence sen utanmadan iftira atıyorsun insanlara.

TSezgin61
21.07.2009, 00:01
Barcada olsaydi, acaba bugün oldugu gibi yine Trabzonsporda oynamakmistiyorum dermiydi? keske orada olsaydi, olsaydida

aynen. bir önceki sayfada yazdigim yazida bende bahsettim.

acaba Fatih banko ilk 11 oynasa, büyük kulüpler istese, yine bize gelmek isteyecekmiydi ???

bitirim
21.07.2009, 00:04
emrullah imzanda trabzon bir sevda demişsin şayet buna gerçekten inanıyorsan bizim ne demek istediğimizi anlarsın

bitirim
21.07.2009, 00:07
doğru diyorsun iftira atıyorum bunun karşılığındada maaş alıyorum hatta başkan söz verdi doğum günümü çırağanda kutlayacak fatih sana ne teklif etti

Hasan Ayvenli
21.07.2009, 00:08

birader ben de zaten onun için dedim ya :D biraz rahatlasın ortam. ama yönetimin kesinlikle açıklaması gerekli gerçek nedeni!

Mayls
21.07.2009, 00:08
Kişisel görüşüm: Bu iş fazla uzadı. Yönetim almak istemiyor. Tutumları bence yanlış olsa da istememeye, almamaya hakları var. Bu kadar baskının da bir anlamı yok bence.

bitirim
21.07.2009, 00:10
ayrıca kullandığın kelimelere dikkat et ben ne sana nede diğer fatih savunucularına hakaret etmedim sadece geçmişte yaşamış bir takım olaylara dikkat çekmeye çalışıyorum

Emrullah
21.07.2009, 00:11
emrullah imzanda trabzon bir sevda demişsin şayet buna gerçekten inanıyorsan bizim ne demek istediğimizi anlarsın

Sen bir insana karşı iftira atıyorsun. Umarım bunun farkındasındır. Seni yaptığın çok ayıp. Böyle bir şeyi ispatlayamazsın, Fatih Tekke taraftarı kullanıyor falan.......bu forumda bu lafa inanacaklar sayısı çok ama çok az. Sence neden? Ya bu kadar kişi aptla ya da sen çok akıllısın.

Neyse uzatmayalım, benim diyeceklerim bu kadar. Bundan sonra her edilen laf olayı şahsileştirir ve kırıcı bir zemine sürükler. Ben böyle bir şeye yokum.

salihismet
21.07.2009, 00:14
Sen bir insana karşı iftira atıyorsun. Umarım bunun farkındasındır. Seni yaptığın çok ayıp. Böyle bir şeyi ispatlayamazsın, Fatih Tekke taraftarı kullanıyor falan.......bu forumda bu lafa inanacaklar sayısı çok ama çok az. Sence neden? Ya bu kadar kişi aptla ya da sen çok akıllısın.

Neyse uzatmayalım, benim diyeceklerim bu kadar. Bundan sonra her edilen laf olayı şahsileştirir ve kırıcı bir zemine sürükler. Ben böyle bir şeye yokum.

Arkadas iyi konusuyorsunda, hamgi tarafin yalan söyledigini su ana kadar henüz kimse cözemedi.

kingfisher
21.07.2009, 00:16
ne fatihmiş arkadaş yaa...yönetim illa her yaptığını açıklamak zorundaymış gibi yazılar yazıyosunuz...şuanda görevde olan bir yönetim var.iyi kötü bir şeyler yapıyorlar.ama her yapılanı da eleştirmek bağnazlıktır..işin içyüzünü bilmeden atıp tutmak gerçekten kolay geliyo insanlara...bakkaldan ekmek almıyosun büyük paralara transferler yapıyosun belki transfer ücretini ödeyebilirsin fakat galatasaray gibi ligin ikinci yarısında futbolcuyla papaz olursun 3 ay futbolcuya ödeme yapmazsın..sonra da ipini çekerler futbolculara ödeme yapılmadığı için...gelir olursa gider de olur elbet hem de en iyisi olur...Trabzonspor kulübü kimsenin tekelinde değildir...

bitirim
21.07.2009, 00:17
emrullah canım kardeşim iftira edipte elime ne geçecek lütfen söylermisin niyetim ne seni nede bir başkasını kırmak değil ama bu adam için değmez arşivleri biraz karıştır ne demek istediğimi anlarsın

salihismet
21.07.2009, 00:18
birader ben de zaten onun için dedim ya :D biraz rahatlasın ortam. ama yönetimin kesinlikle açıklaması gerekli gerçek nedeni!

Yönetim taraftari küstürmemek icin celiskili aciklamalar yaptilar bu dogrudur, fakat taraftarin bazilarida bunu
hala anlamak istemiyor. Yok Fatih para konusmazmis, ya nasil konusmadi adamlar acikliyor inanan yok, bunun
icin acik odurum mu yapsinlar?

Hasan Ayvenli
21.07.2009, 00:22
Yönetim taraftari küstürmemek icin celiskili aciklamalar yaptilar bu dogrudur, fakat taraftarin bazilarida bunu
hala anlamak istemiyor. Yok Fatih para konusmazmis, ya nasil konusmadi adamlar acikliyor inanan yok, bunun
icin acik odurum mu yapsinlar?

bu transfer gündemde olduğundan beri kaç tane farklı bahane ortaya atıldı. hangi bahaneye inanalım ki?

salihismet
21.07.2009, 00:26
aynen. bir önceki sayfada yazdigim yazida bende bahsettim.

acaba Fatih banko ilk 11 oynasa, büyük kulüpler istese, yine bize gelmek isteyecekmiydi ???

Yönetim zorunlu olarak aciklama yapmak geregini duydu, 3 takim ismi saydi adamlar, onlarla görüsdü Fatih,
sonuc alamayinca Trabzonspora yöneldi. Bunada zaten kimse inanmiyor, yahu bu yönetim sizden mi korkuyor acaba,
ha bire yalan üstüne yalan söylüyor. Ama Fatih yalan söylemez, Fatih mert cocuktur, öyle mi? Taraftari kullanmasini
iyi biliyor ama.

a.fındıkoğlu
21.07.2009, 00:27
kardeşim fatih profesyonelse nerde daha fazla kazanıyorsa orda oynasın sonuçta onunda son 2-3 yılı futbolda zenit'te zaten sözleşmesi bitiyor hayırlısı fatih için ne ise o olsun...kapatın bu konuyu artık..fatih'i getiririm demeyle başkan olunmaz proje üretmek lazım Sadri Başkan zamanında yapılanlar bu zamana kadar kimse yapmadı onun arkasında durmak gerekir daha stat yapacaz Allah'ın izniyle...

bitirim
21.07.2009, 00:32
yahu biri bana lütfen söylesin trabzonspor tarihinde böyle bir başkan kaç defa geldi adam daha ne yapsın sırf prim yapmak için fatihi almasımı lazım ne yani fatihi alan iyi yönetici almayan kötü

salihismet
21.07.2009, 00:34
bu transfer gündemde olduğundan beri kaç tane farklı bahane ortaya atıldı. hangi bahaneye inanalım ki?

Eger Trabzospora inaniyorsan bu yeterlidir bence, onu izlemeye devam et.

Uğur ÇIRAKMAN
21.07.2009, 00:35
gökhan ünala mılyonlarca para doktuler neden fatihe vermıyorlar onu anlamıs degılım taraftar bu kadar ısterken neden !!! Şuna inanıyorum ki fatih gokhanın attıgının 2 katını atar ve attırır...

bitirim
21.07.2009, 00:37

bu gecenin en doğru sözü

salihismet
21.07.2009, 00:41
Fatihin son aciklamalarinda diyor ki; hocam benden özür diledi takimla tekrar antremanlara basliyacagim,
demek ki Trabzondan umutunu kesince orada kalmaya kendini yavas yavas alistiriyor, dogrusuds budur bence.

Hasan Ayvenli
21.07.2009, 00:42

ediyoruz zaten 20 yıldır merak etme. ortada bir ikiyüzlülük var. bunun gerçek sebebini istiyoruz.

Mehmet Öztürk
21.07.2009, 00:43
Eğer bizim kadar TRABZONSPOR'lu olsaydı bu iş olurdu. Ben şahsen Fatih Tekke'yi beğeniyor ve seviyorum, ama rakam vermedim diyor, madem rakam veremezsin TRABZONSPOR'a, öyleyse Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye verdiğin ve Zenit'den aldığın rakamlarıda telavuzz etmeyeceksin, o zaman gerçek kaptanımıza yakışanı yapardın!!!

MDanışmaz
21.07.2009, 00:43
Yönetim kendi ipini kendi çekmiştir.Taraftarın sadece istediği dürüstlük.Bu kadar taraftarı keriz yerine koymaya kimsenin hakkı yok.Yok onun ücretini biz ödeyemezmişiz de yok takımdaki dengeler bozulurmuş vs vs...Bir tane yöneticide çıkıp adam gibi biz Fatih'i istemiyoruz demedi.Ama işin gerçeği buydu.Fatih'i istemiyorlar.Bunu da taraftarın korkusundan söyleyemiyorlar.Ama her kaçan golden sonra avni akerde yönetim istifa seslerini duyunca bakalım ne yapacaklar!!!

Erdinç Dilek
21.07.2009, 00:44
tek yürek tek heves, bir Trabzonspor var, anlasın herkes..!

bitirim
21.07.2009, 00:51
arkadaşım sen çıkar yönetimi istifaya davet edersin ama kusura bakma ben ve benim gibi daha niceleri bu yönetimin arkasındayız bizler senin gibi her fırsatta yönetimi istifaya davet edenleri istifaya davet ediyoruz

Erdem Koltuk
21.07.2009, 01:02
Bu Fatih Tekke gerçeği değil, Fatih Tekke'nin kendine göre olan gerçeği..Nerden biliyorsun da doğru olan nedir burada bu konuyu başlık açıyorsun.Bana göre yalan söyleyen Fatih Tekke.

LoVeRbOy
21.07.2009, 01:13
Fatih tekke okadar Trabzonsporluyum diyosa baskanin dedi gibi bos mukaveleye imza atsin hami az atmadi oda atsin ozm

Vural sen boş mukaveleden başka bişe bilmezmisin kardeş!
Hala Gerçekleri göremiyormusun görmekmi istemiyorsun:rolleyes:

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 01:19
Vural sen boş mukaveleden başka bişe bilmezmisin kardeş!
Hala Gerçekleri göremiyormusun görmekmi istemiyorsun:rolleyes:
Bilmem abi ben fatih tekke asigi degilim ben Trabzonspor asigim ben Trabzonsporun menfatlarini düsünürüm

Adem Erdoğan
21.07.2009, 01:23
Bilmem abi ben fatih tekke asigi degilim ben Trabzonspor asigim ben Trabzonsporun menfatlarini düsünürüm

Vural, Fatih Tekke'yi isteyenler sence Trabzonspor'un menfaatlerini düşünmüyolarmı.Emin olki hem klübün hemde takımın menfaatlerini düşünüyorlar.:)

bitirim
21.07.2009, 01:24

kisa ve net

salihismet
21.07.2009, 01:29
ediyoruz zaten 20 yıldır merak etme. ortada bir ikiyüzlülük var. bunun gerçek sebebini istiyoruz.

Kardes, bu yöneticilerin kimseye yalan söylemek borcu yoktur, belki bir iki kombine fazla satilir diye Fatih konusunda biraz celiskili
demecler verdiler, bu iki yüzlülük deyildir, bu Trabzonsporun menfaatlerini düsünmektir, Fatihi isteyenler olaya tek tarafli bakdiklari
icin yalan söyleyenleri arama telasina düstüler, diyelim ki yalan söylüyorlar, peki mademki Fatih Tekke bunlardan daha iyi bir
Trabzonsporludur, ve bukkonunun Trabzonspora zarar verdigini gördügü halde, niye cikip demoyor ki; artik bu konu Trabzonspora zarar veriyor
bu konunun kkapanmasini istiyorum, hala daha yok ben para konusmadim, yok menejerimle konusun demedim, bu gibi konusmasi yönetimi
taraftarin önüne atmak deyilmidir?

Hadi diyelim ki yönetimde Fatihi taraftarin önüne atti, bundan Fatihin ne zarari var? Taraftar gidip Rusyadaki maclarda Fatihin alehinde mi bagiracak,
ama Fatihin yönetimi taraftarin önüne atmasindan Tarbzonspor zarar görmiyecek mi, bunu Fatih bilmiyor mu? Bal gibide biliyor, ve onun cikarlari
neyi gerektiriyorsa o yönde konusmaya devam ediyor. Fatih Trabzonspordan ayrilirken Trabzonsporun ona ihtiyaci yok muydu? Elbette vardi,
buna ragmen yinede gitti, kendide kazandi Trabzonsporda kazandi. fakat bu sefer durum farkli, kazanc tek tarafi ilgilendirdigi icin firtinada bu
yüzden koparilmaya calisiyor. Bu isin arap sacina dönmesi Fatihin isine geliyor, bu konunun Trabzonspora su ana kadar hic bir faydasini görmedim, Fatih
Trabzonsporda olmadan da Trabzonspora faydali olabilir, birde bu yolu secse fatih nasil olur acaba?

LoVeRbOy
21.07.2009, 01:32
Vural sende varsa yoksa boş mukavele ve trabzonspor aşığı olman.
ßiz hergün buraya zaten trabzonsporu baltalamak için giriyoruz biz trabzonspor aşığı değiliz.
NE DEMİŞLER YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME ..

salihismet
21.07.2009, 01:41
Yönetim kendi ipini kendi çekmiştir.Taraftarın sadece istediği dürüstlük.Bu kadar taraftarı keriz yerine koymaya kimsenin hakkı yok.Yok onun ücretini biz ödeyemezmişiz de yok takımdaki dengeler bozulurmuş vs vs...Bir tane yöneticide çıkıp adam gibi biz Fatih'i istemiyoruz demedi.Ama işin gerçeği buydu.Fatih'i istemiyorlar.Bunu da taraftarın korkusundan söyleyemiyorlar.Ama her kaçan golden sonra avni akerde yönetim istifa seslerini duyunca bakalım ne yapacaklar!!!

Ya olmaz böyle bir sey, yönetimin kime yalan söyleme borcu vardir, bu adamlar orasini para alarak mi yönetiyorlar? yönetim
kendi ipini cekerse sen mi gidip yöneteceksin orasini? Merak etme sen istifa diye bagirinca istifa edip giderler, Trabzonsporda kurtulur
sayende. Eger bu yönetim sizin gibilere orada bagirma imkani tanirlarsa bir dakika durmadan istifa edip gitsinler.

Istifa diye bagirmanin disinda, Trabzonspora baska türlü faydali olmaya calissaniz nasil our acaba? Yoksa istifa diye bagirmak
daha kolay mi oluyor?

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 01:49
Vural, Fatih Tekke'yi isteyenler sence Trabzonspor'un menfaatlerini düşünmüyolarmı.Emin olki hem klübün hemde takımın menfaatlerini düşünüyorlar.:)
adem abi ölyede biz fatihi niye okadar cok abartioruz cidden abartioruz yok neymis fatih gelirse kesin sampionuz bi tek fatihle mi sampion olunior ........sadri baskan tavan ücreti isdedi diyor fatih yok öyle bisey diyor ben simdi kime inanim inandim su Sadri Sener Trabzonspor baskani Fatih Tekke Kral oyuncu ....maglesef ama ben Baskana inanirim ;)

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 01:51
Vural sende varsa yoksa boş mukavele ve trabzonspor aşığı olman.
ßiz hergün buraya zaten trabzonsporu baltalamak için giriyoruz biz trabzonspor aşığı değiliz.
NE DEMİŞLER YİĞİDİ ÖLDÜR HAKKINI YEME ..
tmm abi tartismaya gerek yok evet ben takmisim bos mukaveleye sende fatihh tekkeye

Mehmet Sarigül
21.07.2009, 01:54
Trabzonspor taraftarini bu konuda ikiye bölmeye kimsenin hakki yok...

Madem bu takimin artik bir sportif direktörü var,...
Ünal Karaman bu konuyu acikliga kavustursun.

salihismet
21.07.2009, 01:55
Vural izin yok mu?

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 01:56
Trabzonspor taraftarini bu konuda ikiye bölmeye kimsenin hakki yok...

Madem bu takimin artik bir sportif direktörü var,...
Ünal Karaman bu konuyu acikliga kavustursun.
Alinmicak bukadar basit baskan acikladi baska ne ackiklama beklioruz ki

mashal61
21.07.2009, 01:59
Doğru, Tekke konusu kapandı artık ileriye bakmak lazım. İnş. Tekke de fenere gider ve bize Trabzon'da 2 kafa 1 de voleyle gol atar. Ondan sonra maçtan sonra da başkandan masallar dinleriz. Ne de olsa alıştık artık!

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 02:00
Bu konulara daha cok ilgi gösterseydik alinirdi

BMN Kombine Organizasyonu 2009 - 2010 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14972) ‎

Trabzonspor Taraftar Kart | Haydi BMN Göreve (Biletix'te Satış Başladı) (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14852)

BMN Avrupa Trabzonspor Taraftar Kart Organizasyonu (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=16319)

SMS Kampanyası - TS yaz 6761'e Gönder, Kulübüne Destek Ver! (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=10022)

Ne demisler veren el alan elden üstündür ;)

Bizede vermek düser cünkü zaten Kulüb ve Takim bizim, yani taraftarin baska kimsenin degil.

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 02:01
bu güzelim kadroya biraz destek versek inansak fatih tekke tuturmasak var ya neler yapar

Vural Kuyumcu
21.07.2009, 02:01
Vural izin yok mu?
bidaki ayin 1 de cikioruz yolla :)

Mehmet Sarigül
21.07.2009, 02:09
Alinmicak bukadar basit baskan acikladi baska ne ackiklama beklioruz ki

Renkdasim, sportif direktörlüge sen mi getirdildin ve bizim haberimiz yok?...

Ortada iki farkli aciklama var,...

Bir Yönetimin aciklamasi var, birde Fatih Tekke'nin...

Benim icin ikisi de önemli,...Trabzonspor yönetimi'de, Trabzonspor'un sembol futbolcularindan Fatih Tekke'de...

Ayrica bilgine;

Bu forumdaki "Fatih dönmeli mi?" anketine "Hayir" oyu verdigime göre "Tekkeci" grubuna girmiyorum...

yusuf25
21.07.2009, 02:18
SevgİŞlİ yÖnetİcİ arkadaŞlar ben bu sİteye sadece fatİh tekke İÇİn Üye oldum ben trabzon Şehrİnİ deĞİl trabzonsporu tutan fanatİk bİr taraftarim neden fatİh tekke gİbİ bİr adami bİzİm kulubÜmÜz almiyor o tarabzondan yetİŞmİŞ nadİr futbolculardan bİrİ gecen sezon bİzde olmuŞ olsaydi trabzonspor Şampİyondu gecen sezon geÇmİŞte kaldi bİzİm takimimizin fatİhe fatİhİn de trabzonspora İhtİyaci var bence Şayet bu sİte gerÇekten bİz taraftarin sİtesİyse gelİn Şu tekkeyİ getİrtelİm fatİhİn ÖlÜsÜ yeter bİze hadİ arkadaŞlar hep beraber baŞaralim bu İŞİ saygilarimla

E. Cumur61
21.07.2009, 02:55
bu saatten sonra fatih'in gelmesini istemem cunku yonetimle catistigi icin kendi huzuru kacar.ayrica ahanda buraya yaziyorum bu yonetim takim basarisiz olsun (insallah olmaz ) sezon sonu yine yonetim degisiriz oyle geliyor bana o zaman bakalim ne diyecekler

is_mail61
21.07.2009, 03:00
ilk haftalar başarısız olursak bu yönetim dakka duramaz hemen istifa eder kendileri etti kendileri buldu olur yok ii gidersek herşey unutulur geçer gider ama bukadr taraftarı hiçe sayarsan taraftarda seni hiçe sayar çok ii işller yaptılar sıfırdan bence bu sene şampiyon olabilicek bi takım yarattılar tek yapmaları gereken fatihi almaktı onu yapamadılar merak ediyorum fatih yabancı bi forvet olsaydı 2milyon euro ya gelseydi alıcağı ücrette şu anki tavan fiyat olsaydı naparlardı bence gelgel die ayaklarına kapanırlardı ayıp ettiler ama cezasını fazlasıyyla çekicekler bence

Hürgün Aygün
21.07.2009, 03:02
uyku tutmadı beni ya :D

is_mail61
21.07.2009, 03:04
uyku tutmadı beni ya :D
bende fatihin ntvdeki röportajını izledim uykum kaçtı sinir oldum

Hürgün Aygün
21.07.2009, 03:05
bende fatihin ntvdeki röportajını izledim uykum kaçtı sinir oldum
sence kim doğru söylüyor yönetimmi fatih mi

is_mail61
21.07.2009, 03:12
sence kim doğru söylüyor yönetimmi fatih mi
bence fatih doğru söylüyor çünkü yönetm baştan beri bu konuya yanaşmıyordu hep gönülsüzdü taraftarın zoruyla bu işe kalkıştılar yapmak istemediler yapadılarla bazı arkadaşlar diyor fatih boş mukaveleye imza atsın tmm atsın ama bi söz vardır dimi fatih biz senin hakkını veririz de demekki yönetim fatihe o güveni vermemiş açıkcası yani gelirsen harcanıcaksın demiş bence öyle kusura bakmasın yönetim ama fatih bu takımda tavan ücret almalıdır doğrusuda budur

10-61
21.07.2009, 03:29
kimsenin aldığı para da gözümüz yok ama senede birkaç maç dışında sahada gözükmeyen yattara'ya 1.800 milyon euro veriliyorsa bu işin cılkı çıkmıştır bence.

is_mail61
21.07.2009, 03:35
kimsenin aldığı para da gözümüz yok ama senede birkaç maç dışında sahada gözükmeyen yattara'ya 1.800 milyon euro veriliyorsa bu işin cılkı çıkmıştır bence.
abi haklısında yattara sadece bu sene yoktu ondan önce bu takımı hep sırtladı oda zaten hep sakattı bu sene iyileşince inş geri döner

is_mail61
21.07.2009, 03:49
ben bi ara foruma giremedim acaba bi yönetci arkadaş bana açıklarmı fatih tekkenin geri dönmesini istiyoruz başlığı neden kapatıldı çünkü bizim isteğimizden eksilen bişi yok

Hürgün Aygün
21.07.2009, 03:56
ben bi ara foruma giremedim acaba bi yönetci arkadaş bana açıklarmı fatih tekkenin geri dönmesini istiyoruz başlığı neden kapatıldı çünkü bizim isteğimizden eksilen bişi yok
abi çünkü yönetim vazgeçti diye kapanmış artık böyle bişey olmıcağı için açılsada bişey farketmiz diyoruz herkes istiyo ama artık açsakda başlığı bi katkı olmıcak

is_mail61
21.07.2009, 04:02
valla ben yönetici olsam kapatmazdım çünkü herkezin bi görüşü var bizde sesimizi burdan duyuruyoruz belkide neyse başlık sorun deil önemli olan zihniyet yönetm bizi yıldırmış oldu yani

Hürgün Aygün
21.07.2009, 04:04
valla ben yönetici olsam kapatmazdım çünkü herkezin bi görüşü var bizde sesimizi burdan duyuruyoruz belkide neyse başlık sorun deil önemli olan zihniyet yönetm bizi yıldırmış oldu yani
evet abi de ben kime inancağımı şaşırdım bu fatihi kim istemedi sadri başkan istedi mi ben buna cevap arıyorum

UNdocab
21.07.2009, 04:06
Bir kimseyi istemiyosan çıkar adam gibi söylersin. Delikanlı adam istediğini de istemediğini de söyler. o kadar.
Ama yönetimler o kadarlık adam değilmiş.

Hürgün Aygün
21.07.2009, 04:09
sadri başkanın suçu var mı yok mu bence var

is_mail61
21.07.2009, 04:11
işte bende onu diyorum canım sıkıldı ya çok bu adam trabzonun evladı neden bööyle yapıyolarki sanıyolarki gelinnce artislik yapcak bence fatih hiçde öyle biri deil bence fatihe büyük ayıp ettiler çarşamba günü trabzonda yürüyüş var yazık olcak yönetime sadri başkan için üzgünüm çok seviyorum onuda çünkü bu takımı ondan başka kimse şampiyon yapamaz şu an ama elinde fatih gibi bi koz varken neden bu kartı çöpe attı anlamak gerçekten çok zor çok pişman olucaklar geçen sezon devre arasında fatihi almak isteseler alırlardı ozaman alsalardı belkide şampiyon olucaktık buna değmezmiydi yani 26 sene nedemek ya insan ister istemez kızıyo naparsın 26 sene bekle ufacık bi kapris bitti herşey deli olur insan ya bu kadar gelmişken hiç açık bırakmıcaksın fatihse alıcaksın başka bişise gene alıcaksın bunun kaççarı yok

is_mail61
21.07.2009, 04:12
Bir kimseyi istemiyosan çıkar adam gibi söylersin. Delikanlı adam istediğini de istemediğini de söyler. o kadar.
Ama yönetimler o kadarlık adam değilmiş.
bari bukadar taraftarı kaale alda bi açıklama yap dimi onu kızıyor insan zaten

Hürgün Aygün
21.07.2009, 04:15
çarşamba ne yürüyüşü var

is_mail61
21.07.2009, 04:15
artık öyle bi hal aldıki inat oldu heralde geçen hafta fatih gelirse yer yyeriden oynııcak diyoodum şmdi düşünüyorum gelse nolur acaba hakatten deprem filan olur heralde böyle bi karşılama olmaz heralde

is_mail61
21.07.2009, 04:16
çarşamba ne yürüyüşü var
trabzonda meydanda fatih tekke için yürüyüş vardı galiba öyle olması lazım yanlış hatırlamıosam

Hürgün Aygün
21.07.2009, 04:17
fatih için değer

is_mail61
21.07.2009, 04:21
bencede değer trabzonda olsam kesin giderdim başkan naapcak acaba çok ses getirirse genemi istifa edicek topu topu 300-400bin euro yüzünden ortamı germeye değmez ya para hikaye başka bişi var açıklasın herkez rahat etsin desin mmesela ben varken fatih buraya gelemez eyvallah dicem ya

is_mail61
21.07.2009, 04:29
bmn ye demokrasi geldi tekke ve zaviyeleri kapattılar :D

cyberentalpi
21.07.2009, 06:04
Bu yonetim istifa etsn bir 30 sene daha sampiyonluk goremez Ts

Recep Alkan
21.07.2009, 08:00
Tahir hocam sözüm size değil.

Ama bunu kim anlatmış ise baştan aşağıya yalan.

Fatih Tekke Türk takımlarından gelen bütün teklifleri daha kapıdan içeri girmeden reddetti, lazio olayı ise kulüpler arasından döndü. Fatih'in bu işten hiç haberi yoktu.

Son olarak Fatih Trabzonspor'dan taş çatlasın 2,5 trilyon yani 1,250 milyon euro civarı bir para talebi olacaktı. Bu belki daha da aşağıya düşecekti.

Hani hepimiz bir yalancı arıyoruz ya işte o yalancı aslında benim benim diye bağırıyor ama yakıştıramıyoruz.

sethfilo
21.07.2009, 08:02
Eğer bizim kadar TRABZONSPOR'lu olsaydı bu iş olurdu. Ben şahsen Fatih Tekke'yi beğeniyor ve seviyorum, ama rakam vermedim diyor, madem rakam veremezsin TRABZONSPOR'a, öyleyse Beşiktaş ve Fenerbahçe'ye verdiğin ve Zenit'den aldığın rakamlarıda telavuzz etmeyeceksin, o zaman gerçek kaptanımıza yakışanı yapardın!!!
Sevgili arkadaşım Fatih ile yapılan konuşmayı bende dinledim orada adamın ben BJK yada FB 'ye şu rakamı verdim diye kelimesi bile olmadı nerden çıkrdın bunu da böyle bir yorumda bulundun kaldıki adam yakışanı zaten yaptı hakkında bir sürüatıp tutulurken hep sustu bundan büyük yakışanmı olur. Saçmalamışsın.

Süleyman Sofu
21.07.2009, 08:14
bugün Ünal karaman’ın fatih tekke ile yaptığı öne sürülen görüşmeyle ilgili girdiğimiz haber ‘fırtınalar’ koparttı.

Akşam saatlerine doğru, transferin direkt içerisinde bulunan trabzonsporlu bir yönetici aradı.

“biz gerekli açıklamayı yaptık ancak belli ki, hala birileri olayı kaşıyor” dedi.

Ben de, “fatih tekke konusundaki her gelişme haberdir” cevabını verdim.

“haberciliğinize saygı duyuyoruz ama trabzonspor bu kadar yıpratılamaz. Hem kulübe hem de fatih’e zarar veriyorlar” ifadelerini kullandı.

“gerçekleri anlatın o zaman. Sadri bey’in açıklaması demek ki tatmin etmemiş taraftarı. Yani sadri bey, fatih’i toplumun önüne atmış gibi oldu. Bu da inandırıcı bulunmuyor” dedim.

“gerçekleri mi istiyorsunuz?” sorusunu yöneltti. Yanıtım “evet” oldu.

“fatih tekke ile transfer konusunu kapattığımız cumartesiden önceki 20 gündür hiç görüşmedim. Çünkü süre istedi. Lazio, fenerbahçe ve galatasaray transfer görüşmeleri vardı. Olmazsa bizimle masaya oturacaktı. Nihayetinde bu üç kulüpten hiçbiri olmadı ve bize döndü. Sonrasında yönetim kurulu olarak Ünal karaman’a tam yetki verdik”

“Ünal kendisini aradı. Fatih, yattara’nın aldığı tavan fiyat olan 1 milyon 800 bin eurodan 50 bin euoro indirim yaptı ve senelik 1 milyon 750 bin euro istedi. Yani iki yıllık 3,5 milyon euro talep etti. Bu paranın da tamamının ödenmesi şartı getirdi. Ünal karaman da kendisine, ‘bizim sana vereceğimiz iki yıllık 5 trilyondur. Bunun yarısı garanti para, yarısı da maç başı olur’ dedi. Fatih bu teklife, ‘bunu hakaret sayarım, ben profesyonelim’ karşılığını verdi. Yani fatih’in, ‘hakaret sayarım’ ifadelerini, yıllık 650 bin euroluk teklife değil, iki yıllık 5 trilyonluk teklifimize karşı kullandı.”

trabzonsporlu yönetici, “fatih ile karşıya karşıya gelmek istemiyorum ancak kamuoyunda oluşan havayı dağıtmak zorundaydık” sözleriyle, görüşmemizi bitirdi.

Ancak, trabzonspor, fatih tekke gibi bir futbolcuya yıllık 650 bin euro teklif eder mi?

Bana göre etmez… yani bu kadar kendini düşürmez, düşmez!

Peki ya sizce?

Bu iş ne iş anlayamadım
bune bÖyle kİm bu yÖnetİcİ adini vermekten acİz olan yÖnetİcİnİn ben hİÇbİr dedİĞİne İnanmam ya Çikar delİkanli gİbİ basin toplantisi yapar bunu paylaŞir yada telefonla ortada laf dÖndÜrÜr bu 2.yapiyor yakiŞmiyor sayin yÖnetİcİler yakiŞmiyor....

Faik Yılmaz
21.07.2009, 08:18
Fatih şu saatten sonra Fenere ya da başka bir Türk takımına giderse kesinlikle sorumluluk onda olmayacaktır.....

Ha birde şu var. Yok şu kadar para veririz gerisi bizi aşar gibi söylemler büyük takımların edecekleri söylemler değildir.

Külünkoğlu
21.07.2009, 08:20
Her iki taraf için söylüyorum.

Çok kötü yönetilmiş, bize hiç ama hiç yakışmayan, saçma sapan bir süreç var ortada.

Recep Alkan
21.07.2009, 08:24
Fatih şu saatten sonra Fenere ya da başka bir Türk takımına giderse kesinlikle sorumluluk onda olmayacaktır.....

Ha birde şu var. Yok şu kadar para veririz gerisi bizi aşar gibi söylemler büyük takımların edecekleri söylemler değildir.

Faik kardeşim, Fatih her demecinden her konuşmasından Ben Trabzonsporlu Fatih Tekke'yim, ve öyle kalacağım diyor. Bu adam istanbul takımlarına gitmez, gitmeyecek de.

matalar
21.07.2009, 08:27

zaten kendiside fenere gitmem demiyor.
1,5 ay içinde olursa Trabzonspor olsun olmazsa zenit olmasın da neresi olursa olsun diyor.

Recep Alkan
21.07.2009, 08:30
1,5 ay içinde olursa Trabzonspor olsun olmazsa zenit olmasın da neresi olursa olsun diyor.

Şu kelimeyi ilk kez kullanıyorum;

YUHHHH bunu nerde duydun ? Adam ne diyor daha transfer döneminin bitmesine 1,5 ay var birşeyler olursa görüşürüm yoksa zenitte devam edeceğim diyor.

Hani biz Fatih severlere deniliyor ya bu adam için başkanı kötülüyorsunuz diye aynısını siz FAtih için yapıyorsunuz.

Bu adam buralara gitmeyeceğini defalarca söyledi. Eğer gidecek olsaydı ilk Fenerin yıllık 2 milyon civarı verdiği parayı kabul eder basar gider, sizin giblerin çenelerine bol bol laf verirdi.

Ama gitsin be, valla gitsin, istiyorum hem de çokkkk. ,

Hele birde avni aker de kafayla golü çaktı mı bize o zaman çayımı daha bir zevkli yudumlayacağım!!!

Süleyman50
21.07.2009, 08:32
bence yönetim hiçbir zaman Fatih Tekkeyi almak istemedi ama sırf taraftar baskısından çekindiği için uğraşıyormuş gibi göründü ve sonuçta gelinen nokta onların istediği gibi oldu, almak istedik ama şartlar oluşmadı vs...

Bıyıkoğlu
21.07.2009, 08:33
Fatih'in Trabzonspor'a tekrar gelmesini istemeyen birileri var kesin. ve bu birilerinin sözü bayağı geçiyor anlaşılan. Yoksa şimdiye kadar Fatih çoktan Hollanda kampında top peşinde koşmaya başlamış olurdu.
O yüzden sebep oydu buydu, suç şundaydı bundaydı diye tartışmaya gerek yok bence.

Recep Alkan
21.07.2009, 08:34
Fatih'in Trabzonspor'a tekrar gelmesini istemeyen birileri var kesin. ve bu birilerinin sözü bayağı geçiyor anlaşılan. Yoksa şimdiye kadar Fatih çoktan Hollanda kampında top peşinde koşmaya başlamış olurdu.
O yüzden sebep oydu buydu, suç şundaydı bundaydı diye tartışmaya gerek yok bence.

Abi ne yazık ki birileri sizin imzanızdaki yazanlar için uğraşmıyor.

sorin
21.07.2009, 08:35
korkularından yalan söylüyorlar delikanlı gibi çıkıp aynı programda konuşsunlar bakalım kim yalan im gerçek konuşuyor yok adını vermeyen yönetici yok fatihle karşı karşıya gelmek istemem yok feneri beşiktaşı bekledi adam değilsiniz

Emrullah
21.07.2009, 08:38
Ben anlayamıyorum arkadaş. Burada Fatih Tekke'yi veya onun kalitesinde birini istemek suç mu?

Fatih Tekke'yi veya onun ayarında bir forveti isteyenleri nerdeyse hain ilan edecek bazıları, Allah onlara akıl fikir fersin ne diyeyim?

Fayda-maliyet analizi yaptığımız zaman Fatih gibi birini transfer etmemek akılsızlık değilde nedir?

Bu takımın forvete ihtiyacı olmasa tamam anlayacağım, israf olurdu, yazık olurdu paralara. Ama bu takıma forvet almak şart oğlu şart. Bunu hepimiz kabul ediyorken neden yönetim bir türlü aklına forvet transferi getirmiyor?

Forvet transferi aklına getirmiş ise bile neden maksimum fayda-min. maliyetli birini bu takıma kazandırmaz? Bu hangi akıl mantıkla izah edilebilir?

Yönetim kendi ego ve menfaatlerini koruyup kollamak için mi vardır, yoksa Trabzonspor'un menfaatlerini koruyup kollamakla mı?

Biraz aklınızı başınıza toplayın. Fatih'i isteyenlerin hepsi sizden daha çok Trabzonspor'un menfaatlerini düşünmüyorsa ben şerefsizim. Haddinizi bilin, burada yıllarını bu takıma gönül vererek geçirmiş insanları, maddi manevi desteğini mümkün olduğu kadar vermiş insanları hainlikle suçlamayın. Taraftarlık demek yanlışı gördüğü halde iş işten geçmeden ikaz etmemek değildir. Yanlışa alkış tutamam, hele hele bu yanlış canımdan çok sevdiğim Trabzonspor'a zarar verecekse.

Süleyman Sofu
21.07.2009, 08:43
Aklıma 28 şubat süreci geldi biran yüksek rütbeli general öyle dedi genç subaylar böyle dedi gibi haberler ortalıkta cirit atardı ama kimse kim olduğunu bilmezdi bizde oraya doğru gidiyoruz bir yönetici ama fatihten korkup adını vermeyen yönetici ALLAHIM ne günlere kaldıkya bu haberi yapan siteyede ayrıca kocaman bir YUHHHH

Celal Demir
21.07.2009, 08:47
yanlış yaptın başkan çok yanluş yaptın :S

Süleyman Sofu
21.07.2009, 08:48
Şener: O defteri kapattık

http://www.fotomac.com.tr/2009/07/21/im/8A7B6ED1C009A047985FCDB1x.jpg

Başkan Sadri Şener, Fatih Tekke'nin yaptığı açıklamalarla ilgili konuşmaktan kaçındı. Hollanda kampında bulunan ve telefonla ulaştığımız Başkan Şener, "O konu bizim için kapandı" dedi. Şener, transfer çalışmaları konusunda da "Teknik heyetle koordineli bir şekilde çalışıyoruz" şeklinde konuştu. http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Tonton başkanım yanındaki 2 adamın lafına uyup bizdeki seni bitirdinya hepinize helal olsun bu köprünün altından daha çok sular akar ama unutma biz haklının yanında dimdik durmaya devam edecez ve bu konudada adım kadar eminimki siz haksız olan tarafsınız ve bu konu emin olun tahtınızı fena sallayacak...

Süleyman Sofu
21.07.2009, 08:49
ve şuda var haklı olan konuşmaktan kaçmaz sonuna kadar konuşur neden kaçıyosunuz sayın başkanım çıkın konuşun açıklayın haklısınız madem

sorin
21.07.2009, 08:49
az önce aşağıda ki maili o haberi yapan zata gönderdim bakalım ne cevap verir.

Merhaba Ulaş Bey,

Yaptığınız haberi okudum ama ismini vermek istemeyen yönetici nasıl bi Trabzonspor yöneticisi ise adından bile korkacak kadar Fatih feneri beşiktaşı bekledi olmayınca bize döndü 5 trilyona hayır dedi bunların inanılacak hiç bir yanının olmadığı bu takımı sedece gözünün ucuyla takip eden bu takımın taraftarı bile olmayanlar bile bilir.

Eğer bu konuda kim yalan söylüyorsa şerefsizdir. Bu işin tam karşılığı budur ve Fatih için de yönetim içinde bu böyledir. Bu takımın taraftarı bu takım için canını verdi be. Verecek daha kıymetli birşeyi olsaydı onuda hiç düşünmeden verirdi şüpheniz olmasın.

Yönetime verdiğiniz söz hakkını Fatihe de vermek boynunuzun borcudur.

İyi çalışmalar

matalar
21.07.2009, 08:50

YUHHHH bunu nerde duydun ? Adam ne diyor daha transfer döneminin bitmesine 1,5 ay var birşeyler olursa görüşürüm yoksa zenitte devam edeceğim diyor.

Hani biz Fatih severlere deniliyor ya bu adam için başkanı kötülüyorsunuz diye aynısını siz FAtih için yapıyorsunuz.

Bu adam buralara gitmeyeceğini defalarca söyledi. Eğer gidecek olsaydı ilk Fenerin yıllık 2 milyon civarı verdiği parayı kabul eder basar gider, sizin giblerin çenelerine bol bol laf verirdi.

Hele birde avni aker de kafayla golü çaktı mı bize o zaman çayımı daha bir zevkli yudumlayacağım!!!

kendisi demedimi kardeşim beşiktaş ve fenerle görüştüm ama en ciddi teklifi trabzonspor yaptı diye. hem niye gitmesin ki Trabzonspor almıyorsa fenere veya beşiktaşa gitmek en doğal hakkı.

sarman61
21.07.2009, 08:51
Hacıosmanoğlunu sevmem ama Fatih transferi hakkında gerçekleri söylemiş. Başkanın baştan beri Fatihi almak istemediği aşikardı. Sırf almamak içinde bu tarz yalanlar gündeme getirmek çok ayıp. Yakışmıyor başkanım size. Malum siz yapmıyorsunuz açıklamaları hacısalihoğlu yapıyor.

Fatih Tekke ye yapılan bu muamele çok yanlıştır. Adamı almak istemezsiniz anlarız ama. Siz Fatih Tekke yi karalamak istiyorsunuz bu yapılan büyük yanlıştır. Kimseyede yem etmeyiz Fatih Tekke yi.

Celal Demir
21.07.2009, 08:51
dün akşam acaoğluyla konuştum şener geldiğinden beri çok destek veriyordu ona ama konuşmamızdan anladımki görüştüğüm kişilerin çoğu şeneri haksız buluyor çarşamba günü trabzonda yürüyüş falan var dediğimde en iyisi yapılıor yoksa bunların bişey yapacağı yok diyenlerde çoğunlukta :S

Recep Alkan
21.07.2009, 08:52

Emrullah kardeşim soruların yada yazının muhatabı ben değilim, ama senin de izninle bir iki yorum da ben yapmak istiyorum.

1) Fatih tekke ve onun ayarında biri geçen sene 196 gol pozisyonuna girersiniz ve bunların 56 sını gole çevirirsiniz, 3 maçta kaybettiğiniz puanlar ile şampiyonluğu kaçırırsınız. Senin forvetlernin panter yaptığı kaleciyi fenerin bekleri folloş eder ve sen bu yüzden forvet istersin !!!

2) Fatih Tekke gibi bir adamı istemek neden hainlik olur, çünkü bazıları kraldan çok kralcı oldukları için. Bazılarının saygısı makama değil, orda oturanlara olduğu için.

3) Fatih'in Trabzonspor'a gelmemesi için bir tane mantıklı nedenini ortaya koysunlar herkesten özür dilerim ben. Herkesin ağzında birilerinin orda burda söylediği, bir tanesine şahit olmadıkları olaylar var. Ama onlara sorsan Fatih le aynı zaman diliminde aynı takımda oynamışlar sanki.

4) Normalde yönetim Trabzonspor menfaatlerini korumak için vardır, bu yönetim bunu yapmadı demyorum, yaptıklarına saygım var, fakat Fatih konusunda ne yazıkki tamamen ego kurbanı olmuşlardır.

5) Gerçek taraftarlığın analizi için de ayrıca bir teşekkür.

sarman61
21.07.2009, 08:53
Fatih Tekke'yi harcamayın

İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Sadri Şener´e yüklendi. Eski Asbaşkan, “Samimi olsunlar, Fatih Tekke´yi bütçeyi yıpratmayacak bir şekilde Trabzonspor´a getireyim” dedi

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener’in, Fatih Tekke’nin tekrar Bordo-Mavili formayı giymesini istemesi camiada büyük yankı uyandırdı. Şener’in, “Fatih Tekke’den, ’ben boş mukaveleye imza atarım’ diye bir açıklama beklerdim” sözüne bir dönem Asbaşkanlık görevini de üstlenen İbrahim Hacıosmanoğlu’dan yanıt geldi. Teknik direktör Dick Advocat’la anlaşamadığı için satış listesine konan ve PAF Takım’la antrenmanlara çıkan Fatih’in, 31 yaşında ve formunun zirvesinde olduğunu belirten Hacıosmanoğlu, “Zenit’le UEFA Kupası’nı ve Süper Kupayı kazanmış oyuncuya böyle bir teklif sunmak, samimiyetsizlikten başka bir şey değildir. Açıkçası bu seni istemiyoruzla aynı şey” yorumunu yaptı.

‘2 milyon Euro’yu cebimden veremem’
Yönetimin böyle bir harekette bulunmasının, kendisini kurtarmak düşüncesine sebebiyet vereceğinin altını
çizen Hacıosmanoğlu, sezon içinde yaşanacak gol sıkıntısının ardından, “Fatih’e gel dedik. Gelmedi” denileceğini ifade etti. Yönetimin samimi duygular içerisinde olması halinde ise Hacıosmanoğlu, Tekke’yi bütçeyi yıpratmayacak bir şekilde takıma kazandırabileceğini belirtti. Fatih’in de, Trabzon’a dönmek istediğini ancak 2 milyon Euro’luk bonservis parasını vermesinin mümkün olmadığını söylediği öğrenildi.

Hacıosmanoğlunun açıklamaları. Yaptığı açıklamalar ile bugün gelinen nokta birebir örtüşüyor. Gerçekten yazık hemde çok yazık.

sorin
21.07.2009, 08:54
dün akşam acaoğluyla konuştum şener geldiğinden beri çok destek veriyordu ona ama konuşmamızdan anladımki görüştüğüm kişilerin çoğu şeneri haksız buluyor çarşamba günü trabzonda yürüyüş falan var dediğimde en iyisi yapılıor yoksa bunların bişey yapacağı yok diyenlerde çoğunlukta :S
ahmet ağaoğlu mu demek istedin kardeşim

Recep Alkan
21.07.2009, 08:55

kendisi demedimi kardeşim beşiktaş ve fenerle görüştüm ama en ciddi teklifi trabzonspor yaptı diye. hem niye gitmesin ki Trabzonspor almıyorsa fenere veya beşiktaşa gitmek en doğal hakkı.

İki mesaj arasındaki hitap ve konuşma tarzı çok farklı.

Birinde gider bu karakteri müsait gibi konuşurken diğerinde gidebilir hakkı diyorsun.

Bu adam görüştüm dedi, giderim demedi, aradaki farkı görelim ne olur.

Faik Yılmaz
21.07.2009, 08:55
Valla onu bunu bilmiyorum Trabzonspor gibi büyük bir klübün dünya yıldızlarına verilen astronomik paralar olmamasına rağmen üç kuruş için alınmamasını kabulllenemiyorum....

Geçen yıl şampiyonluk forver hattındakilerin yetersizleri nedeniyle kaybedildi. Bu sene başarısızlık olursa en büyük sorumlusu yönetim kurulu üyeleri ve başkanımız olucaktır. Sonradan tepki gördüklerinde neden böyle oldu demesinler....

Celal Demir
21.07.2009, 08:56
:D yok kardeşimya ne ağaoğlu amcaoğlu dicektim öle sıradan senin benin gibi taraftar işte yanlış anlaşılmasın ağaoğlu falan değil tanıdığım bütün trabzonsporlular aynı şeyleri söylüyor:

Yanlış yaptın başkannn....

Celal Demir
21.07.2009, 09:04
hala yönetimden bi açıklama yok bence bu suçluluk psikolojisi :D

sarman61
21.07.2009, 09:09
Videoyu tekrar izleyince yönetime içimden sövesim geldi. Bu adama yapılır bu kardeşim ayıptır ayıp. Yönetimin yaptığı en büyük yanlış olarak yerini alacaktır.

matalar
21.07.2009, 09:10
İki mesaj arasındaki hitap ve konuşma tarzı çok farklı.

Birinde gider bu karakteri müsait gibi konuşurken diğerinde gidebilir hakkı diyorsun.

Bu adam görüştüm dedi, giderim demedi, aradaki farkı görelim ne olur.

aslında 2 mesajda da aynı şey ifade edildi.
bence sen iki farklı bakış açısıyla bakmışsın.
yani ilk mesajı senden alıntılayarak yazdım.ve sen fenere gitmez iddasında bulundun. bende gider dedim.ikinci mesajımdada gider dedim. yani bu işin fatihin karakteriyle alakası yok.yani bekar kızın evli adamın boşanmasını bekleyemeyeceği gibi fatih de futbol hayatının sonuna kadar bizi bekleyemez.

Recep Alkan
21.07.2009, 09:12
Ama Fatih bekleyecek, gitmeyecek, gerekirse zenitte devam edecek, gerekirse Trabzonspor kongresini bekleyecek (yönetim sezon sonu bırakacağız demişti ona itafen) ama gitmeyecek.

Ben eminim.

Haa oldu gitti mi ?

Gittiği takımın 61 numaralı Fatih Tekke formasını alırım asarım duvarıma.

Ben baktıkça biz elimizden geleni yaptık derim, ve aklıma hep birileri gelir.

Celal Demir
21.07.2009, 09:14
Ama Fatih bekleyecek, gitmeyecek, gerekirse zenitte devam edecek, gerekirse Trabzonspor kongresini bekleyecek (yönetim sezon sonu bırakacağız demişti ona itafen) ama gitmeyecek.

Ben eminim.

Haa oldu gitti mi ?

Gittiği takımın 61 numaralı Fatih Tekke formasını alırım asarım duvarıma.

Ben baktıkça biz elimizden geleni yaptık derim, ve aklıma hep birileri gelir.

türkiyede bir klübe gideceğine ihtimal vermiorum ama olurda giderse inşallah bize gol atar bende zevkle izlerim hem tekkeyi hemde avi akerdeki FATİH TEKKE tezahuratlarını...

sarman61
21.07.2009, 09:16
Evet bu saatten sonra fatih olurda türkiyede başka bir takıma giderse. Yönetim kurulundaki her üyenin kulakları bol bol çınlayacaktır. Bizimde bu duruma birşey deme şansımız olmayacaktır.

Celal Demir
21.07.2009, 09:20
artık neler düşünmeye başladıkya kendime inanamıyorum :S

aaahmet61
21.07.2009, 09:20
iyide türkiyede 3 istanbul klubü fatih tekkeyi neden kadrosuna katmıyor.anladığım kadarıyla 1.5 milyon euroya türkiyede fatih tekke oynayacak.istanbul klüplerinin yıllık bir oyuncunya 4 milyon euro verdiklerini düşünürsek ilginç geldi bana.trabzonspor yönetimide istekli değil fatihi almaya.o zaman sorun fatih tekkede mi?.sorun kimde.ama keşke bizde oynasa.forvete ihtiyacımız çok fazla.

jacek cyzıo
21.07.2009, 09:21

seni her platformda destekledim ama sende suyunu çıkartma.

Celal Demir
21.07.2009, 09:22

abicim ne yalan söylim benimde içimden onlar geçiyor :(

zisinoli
21.07.2009, 09:23
Yazıktır, ayıptır. Bu Fatih gibi bir değere yapılacak iş midir? Kuyularını kazmışlardır. Hodri meydan...

Ayşe Aygün
21.07.2009, 09:25
Ne boyutlara geldi bu konu. Fatih Trabzonsporu üstüne çıktı.

Arkadaşın yazdığı cümleye bakarmısınız.Başka takıma gidecek sevdiği Trabzonspora gol atacak arkadaş bundan zevk alıp Fatih diye Avni Akerde bağıracak.

Çok güzel devam böyle arkadaşlar.O zaman gidin Fatihin gideceği takımın formasını alıpta giyersiniz.Yazık eleştirirler nerelere ulaştı.İnşallah Fatih orda gol karlı olurda en azından daha çok sevinrsiniz öyle düşünenler.Fatihte gidici yönetimde gidicidir.Ama genede ben Fatih bize gol attığında sevinmem hatta üzülürum.

Celal Demir
21.07.2009, 09:25
kimeleri fatihi trabzonsporun üstüne çıkartmayın diyor ama ben öyle yaptığımızı düşünmüyorum ok ozaman almayalım tekkeyi ozaman başka bir golcu almamız gerekecek çünkü bunlarla bu sezon işimizin zor olduğunu herkez biliyor. peki tekke ayarında kaliteli bir golcüyü kim 2 milyon euroya verir?

Recep Alkan
21.07.2009, 09:26

Eyvallah abi. Sağol.

Celal Demir
21.07.2009, 09:28
Ne boyutlara geldi bu konu. Fatih Trabzonsporu üstüne çıktı.

Arkadaşın yazdığı cümleye bakarmısınız.Başka takıma gidecek sevdiği Trabzonspora gol atacak arkadaş bundan zevk alıp Fatih diye Avni Akerde bağıracak.

Çok güzel devam böyle arkadaşlar.O zaman gidin Fatihin gideceği takımın formasını alıpta giyersiniz.Yazık eleştirirler nerelere ulaştı.İnşallah Fatih orda gol karlı olurda en azından daha çok sevinrsiniz öyle düşünenler.Fatihte gidici yönetimde gidicidir.Ama genede ben Fatih bize gol attığında sevinmem hatta üzülürum.

abla malesef öyle olacak keşke elimizden brşey gelse ama olası bir olumsuz sonuçta tribünler tekke diye bağıracak bunuda kimse engelleyemez bence...

TheCrow
21.07.2009, 09:29
Büyük bir hayretle yorumları takip ediyorum...

Fatih başka takıma gidip bize gol atınca sevinecekler var Bordomavinet'te. Ben nerdeyim yahu, burası neresi?...

Celal Demir
21.07.2009, 09:30
Büyük bir hayretle yorumları takip ediyorum...

Fatih başka takıma gidip bize gol atınca sevinecekler var Bordomavinet'te. Ben nerdeyim yahu, burası neresi?...

dediğim gibi ne hallere geldik ben bile öyle yorum yaptığıma göre kendime inanamıyorum :S

hatice_61
21.07.2009, 09:30
kaptanımız bu kadar gelmek isterken onu almayanlar çok kötü yaptılar

demir
21.07.2009, 09:31
"FATİH TEKKE, 5 TRİLYONU HAKARET SAYDI"
20 Temmuz 2009 Pazartesi 19:07

Peki ya sizce?

bırakın artık fatih tekke konusunu fatihi tartısmakdan takımı unuttuk yawww

Celal Demir
21.07.2009, 09:33
fatih tekkede ben para hiç konuşmadım dedi üstelik canlı yayında hepimizde izledik. peki bunu kim nerden izlemiş ? neden kimliğini gizliyor korkak yönetici istemiyoruz eğer kekkeyi almak istemiyosalardı en başında istemiyoruz denilip kapatılırdı konu. ama her yönetici farklı farklı konuştu ve bizde ümitlendik konu buralara kadar geldi bence kimse taraftara suç bulmasın olayın buralara gelmesinin tek suçlusu yönetimdir...

Recep Alkan
21.07.2009, 09:34
Bakın öncelikle şu konuda anlaşalım.

Kimsenin aferin demesi de, beni yermesi de önemli değil.

Ben Trabzonspor sevgisini belki birçoğunuz gibi uç sınırlarda yaşarım.

Yaptığım bir radyo programınında da demiştim, bizim ailemizde Trabzonspor namus gibidir, laf söyletmek, ezdirmek çok ayıptır.

Gene söylüyorum ben bu sevgiyi çok uç noktalarda yaşarım, bu takıma fayda sağlayacak en ufak hareketin geride kalması, gerçekleşmemesi benim uykularımı dahi kaçırır.

Herkes böyle dolduğunu düşünür, bu yüzden kimsenin Trabzonsporluluğunu tartışmam. Ama benim düşüncemle bu takıma bu kadar faydası olacak bir adamın alınmaması, hele ki orta da bu kadar emek varken bana çok dokunuyor.

Kimse gibi ona buna sallayarak, aşalayıcı laflar söyleyerek içimde biriken bu irini dışarı atmıyorum. Bırakın da bari bu şekilde rahatlayalım.

Saygılar;

Erdinç Dilek
21.07.2009, 09:35
ne güzel herşey rayına girdi derken göğsümüzü gere gere yürümeye başlamışken, çıktı Fatih adlı bir adem oğlunun transfer olayı karıştı ortaluk.. inanın bir Trabzonsporlu olarak Fatih Tekke nin takıma kazandırılmaması beni hiç ama hiç umutsuzluğa itmedi, beni olağanüstü kongreye gitmemiz üzdü, beni aldığımız yenilgiler üzdü, ama Fatih Tekke nin transferinin olmaması beni üzmedi, üzmeyecekte... yolu açık olsun, bu takımdan ogün gitti abdullah gitti tolunay gitti şota gitti hatta hami de gitti... hepsine sineye çekebildiysem Fatih adlı ademoğlununda bizde olmayışını sineye hayli hayli çekebilirim..

Celal Demir
21.07.2009, 09:36
Bakın öncelikle şu konuda anlaşalım.

Kimsenin aferin demesi de, beni yermesi de önemli değil.

Ben Trabzonspor sevgisini belki birçoğunuz gibi uç sınırlarda yaşarım.

Yaptığım bir radyo programınında da demiştim, bizim ailemizde Trabzonspor namus gibidir, laf söyletmek, ezdirmek çok ayıptır.

Gene söylüyorum ben bu sevgiyi çok uç noktalarda yaşarım, bu takıma fayda sağlayacak en ufak hareketin geride kalması, gerçekleşmemesi benim uykularımı dahi kaçırır.

Herkes böyle dolduğunu düşünür, bu yüzden kimsenin Trabzonsporluluğunu tartışmam. Ama benim düşüncemle bu takıma bu kadar faydası olacak bir adamın alınmaması, hele ki orta da bu kadar emek varken bana çok dokunuyor.

Kimse gibi ona buna sallayarak, aşalayıcı laflar söyleyerek içimde biriken bu irini dışarı atmıyorum. Bırakın da bari bu şekilde rahatlayalım.

Saygılar;

tebrikler kardeşim...

lazkerem
21.07.2009, 09:37
Bence yönetim kendi bitiş sürecinin startını vermiştir ama hızlı ama yavaş bu süreç bu yönetimi bitirir...

neden böyle oluyor anlamıyorum tam toparlanıp ıstanbul'a kafa tutmaya başlıyacağımız sırada yine birbirimize düştük kendi içimizden hiç yoktan bir sorun çıkarttık onunla uğraşıyoruz

Yani hangi aklı başında yönetici hangi akla mantığa sığar sebeplerden dolayı fatih tekke gibi bir oyuncuyu istemez anlamak mümkün değil demekki bu yöneticiler kendilerini, şahsi meselelerini Trabzonspor'dan üstün tutuyorlarki bu transfere karşı çıkıyorlar

o zaman biz öncekile bu yöneticileri tespit edip onların taraftarlığıni sorgulamamız gerekiyor gerçekten Trabzonspor'un çıkarı içinmi Fatih'i istemiyorlar yoksa başka bilmediğimiz hesaplarmi var

Yönetim maalesef tatmin edici bir açıklama yapamıyor ve görünen o ki yapamiyacak

Eğer gerçekten kendi şahsi hesapları yüzünden Trabzonspor'un menfaatlerini ikinci plana alan yöneticiler varsa ben onları istemiyorum bu yöneticiler kırılmasın yönetimden gitmesin diyen başkanıda istemiyorum

Erdinç Dilek
21.07.2009, 09:38
Ben Trabzonsporluyum, Fatih Tekkesporlu değilim

Celal Demir
21.07.2009, 09:39
Bence yönetim kendi bitiş sürecinin startını vermiştir ama hızlı ama yavaş bu süreç bu yönetimi bitirir...

neden böyle oluyor anlamıyorum tam toparlanıp ıstanbul'a kafa tutmaya başlıyacağımız sırada yine birbirimize düştük kendi içimizden hiç yoktan bir sorun çıkarttık onunla uğraşıyoruz

Yani hangi aklı başında yönetici hangi akla mantığa sığar sebeplerden dolayı fatih tekke gibi bir oyuncuyu istemez anlamak mümkün değil demekki bu yöneticiler kendilerini, şahsi meselelerini Trabzonspor'dan üstün tutuyorlarki bu transfere karşı çıkıyorlar

o zaman biz öncekile bu yöneticileri tespit edip onların taraftarlığıni sorgulamamız gerekiyor gerçekten Trabzonspor'un çıkarı içinmi Fatih'i istemiyorlar yoksa başka bilmediğimiz hesaplarmi var

Yönetim maalesef tatmin edici bir açıklama yapamıyor ve görünen o ki yapamiyacak

Eğer gerçekten kendi şahsi hesapları yüzünden Trabzonspor'un menfaatlerini ikinci plana alan yöneticiler varsa ben onları istemiyorum bu yöneticiler kırılmasın yönetimden gitmesin diyen başkanıda istemiyorum

bunların kimolduğunu aramaya gerek yok zaten belli bunlar tepkimizi koymamız lazım...

Celal Demir
21.07.2009, 09:40

erdinç abi tamam tekkeyi almayalım peki sen inanabiliyormusun umutla gökhanla bu sezonu geçirebileceğimizi ?

Recep Alkan
21.07.2009, 09:41
ne güzel herşey rayına girdi derken göğsümüzü gere gere yürümeye başlamışken, çıktı Fatih adlı bir adem oğlunun transfer olayı karıştı ortaluk.. inanın bir Trabzonsporlu olarak Fatih Tekke nin takıma kazandırılmaması beni hiç ama hiç umutsuzluğa itmedi, beni olağanüstü kongreye gitmemiz üzdü, beni aldığımız yenilgiler üzdü, ama Fatih Tekke nin transferinin olmaması beni üzmedi, üzmeyecekte... yolu açık olsun, bu takımdan ogün gitti abdullah gitti tolunay gitti şota gitti hatta hami de gitti... hepsine sineye çekebildiysem Fatih adlı ademoğlununda bizde olmayışını sineye hayli hayli çekebilirim..

Abi beni de bir şahsın bu takıma gelmemesi çok fazla üzmez.

Ama resmen koskocaman Trabzonspor yönetimi bir oyuncunun altında ezildi.

İşte ben bu kadar aciz kalmaya dayanamıyorum.

Neden ya neden, neden çıkıp delikanlı gibi dertlerini anlatamadılar, bu kadar yaygara kopmadan neden anlatamadılar dertlerini, neden baskı bitsin diye onlarca yalan attılar da bir kere doğru söyleyip sesimizi kesemediler, tanımıyorlar mı Trabzon insanını, bilmiyorlar mı kafaya birşey taktılar mı gece uyumazlar bunu önlerine sürerler.

Bana dokunan bu abi, bizim seçtiğimiz yönetim, o 15-20 kişi bir futbolcu kadar dik duramadılar, bir futbolcu kadar yürekli olamalıdır, ezildiler.

Ben buna dayanımıyorum bir Trabzonsporlu olarak.

Zeki Akyol
21.07.2009, 09:44
Kimi üzüldüm ,kimi yok ben sevındım gelmediği iyi oldu ,kimi oda takımın dengesını değiştirir gibi acıklamalarda bulunuyor....
Fakat burda bizim Teke nın gelip gelmemsinden öte ,neden alınmak istenmediğini öğrenmek istiyorum .Gelmesini cani gönülden isteyen bıri olarak adına iftira atmak hiçde doğru bir olay değil ki bu olay onun alınmaması için yapılan oyundu ...Sadri başkan gözümden coook düştü (Gökdeniz giderken o yıldız değildi zaten ) Yattara için yıldız diyen Tekke yi almamak için iftira atan bir başkan halıne geldi uamrım sivisini kısa süre içerisinde değiştir

Cünkü takımın halını gecen seneden oda bılyıor gol yollarında yapılan acemı hatalar (Gökhan Umut ) ortasaha ıyı tamam her mac onlarmı gol atacak şu Sivas macın ı kaybedelim bakın noluyo herşey tersıne donuyo

Allahım umarım herşey ıyı olur fakat ben pek olumlu görmuyorum şu gıdışatı

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 09:44
Recep,

Tekke'yle olan dialoglarınız nasıl ve ne zaman başladı.?
Paylaşırsan sevinirim.

Biraz başa dönmek istiyorum.

Kısa yazmanı,satır başıyla bize hatırlatmanı rica ediyorum..

Ve,

Hatırlayan arkadaşlar varsa,kulüp gündemine konu nasıl geldi ve ilk cevap neydi bizi bilgilendiren olursa sevinirim.

Herşey karmakarışık oldu.

Mümkünse en kısa haliyle.

Rica ediyorum...

Önce bir zemine oturtalım şu işi.

Debelenip duruyoruz,yorulduk da.

sorin
21.07.2009, 09:46
Recep,

Tekke'yle olan dialoglarınız nasıl ve ne zaman başladı.?
Paylaşırsan sevinirim.

Biraz başa dönmek istiyorum.

Kısa yazmanı,satır başıyla bize hatırlatmanı rica ediyorum..

Ve,

Hatırlayan arkadaşlar varsa,kulüp gündemine konu nasıl geldi ve ilk cevap neydi bizi bilgilendiren olursa sevinirim.

Herşey karmakarışık oldu.

Mümkünse en kısa haliyle.

Rica ediyorum...

Önce bir zemine oturtalım şu işi.

Debelenip duruyoruz,yorulduk da.
sen ne mübarek bi adamsın abi

Erdinç Dilek
21.07.2009, 09:49
ben yönetimimizin aciz bir duruma düştüğünü de görmedim, beyler dünyada her istediğiniz olmuyor, dışarıdan göründüğü gibi de durmuyor herşey, biz bunları tartışacağımıza konbinelerimizi almış olsaydık belkide gelmişti Fatih bize, belkide Fatihin gelmeyişin de bizimde payımız var, Fatih te ilk zamanlarında kör topal oynuyordu sonra sonra geliştirdi kendini, Umut ve Gökhan hala o formayı giyiyorsa başarılı olmasını beklerim, başarısız olup bak Fatih gelseydi böyle olmazdı cümlesinin haklılığını ne kadar büyük olduğunu görmeyi değil... ben bu yılda takımımın başarılı olmasını bekleyeceğim ama Fatihli ama Fatihsiz, ben buna hazırladım kendimi, başkada hiçbirşey düşünmüyorum...

Erdal Kılıçarslan
21.07.2009, 09:51
Nasıl çoğu kişi "Devlet-hükümet" kavramını birbirinden ayıramıyorsa, burda da "Trabzonspor - yönetim" kavramını birbirinden ayıramayanlar var.
Bizim kızgınlığımız yönetimedir.
Hani geçen sene çok iyi işler yaptığına inandığımız, övgüyle bahsettiğimiz yönetimedir.
Camiayı kucaklayan, kombine rekoru kırdıran yönetimedir.
Benim gibi Trabzon dışında yaşamasın rağmen kombine alıp Trabzonda yaşayan birine kombinesini göndermesine teşvik edecek kadar benimsediğimiz ve inandığımız yönetimedir.
Kulüp için elinden geleni yaptığını gördüğümüz yönetimedir.

Geçen sene tüm bunları yaparken bu sene FAtih Tekke transferini elini yüzüne bulaştıran yönetimedir.
Başından beri almayacağız diyebilecekken kıvıran ve oyuncuyu taraftarın önüne atmak isteyen yönetimedir.
Para konusunu açmadan çnce binbir defa özür dileyen Fatihin konuştuğu yönetimedir.

Yani hükümetedir, Devlete değil (Siyasi olarak değil sadece örnek için kullanılmıştır.)
Bizim kızgınlığımız yönetimedir, Trabzonspora değil.
İnsan sevdiğine kızabilir mi?

Yönetimi eleştirenlere laf atanlar, hodri meydan çekenler, delikanlı olun kelle isteyin diyenlere lafım :
"Kelle istemiyoruz, kıvırmayan, düzgün, delikanlı gibi almak istemiyorsa almayacağız diyen, alacakmış gibi yapmayan yönetim istiyoruz."

tonyali_yildiz
21.07.2009, 09:51
Arkadaşlar bırakın artık yönetimi eleştirmeyi, her sene birisi ya da birileri tarafından lige başlamadan hep bir kaosa çekiliyoruz,hala anlamadık bunu. Bizim taraftarda hemen galeyana geliyor. Yok o yönetim gitsin o teknik direktör gitsin. Gidince de uzun süreli yönetim ve teknik direktör olmayınca başarı olmuyor diyoruz.
Nuri Albayrak faciasından sonra geldiğimiz şu nokta sizi memnun etmiyorsa ne memnun eder Allah bilir...

Zeki Akyol
21.07.2009, 09:52

Bende Trabzonsporluyum ,Sadrişenersporlu değilim

hodlu
21.07.2009, 09:53
Bu filmin sunu zaten belliydi.Malesef Trabzonspor yönetimi anlaşılmaz bir şekilde harakiri yaparak hedeflerinin 'Şampiyonluk' olmadığını ispatlamıştır...

sorin
21.07.2009, 09:54
:alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
21.07.2009, 09:55
Olcay abi başlığı 28.04.2009 tarihinde açtım. Amacaım sadece bir gündem oluşturmak ve BMN nin de gücünü bu işe yansıtmasını istememdi.

KAptan ile ilk kez 29.04.2009 tarihinde görüştüm. Kayınpederi aracılığı ile kendisine ulaştım.

Ogünden sonra 4-5 kez kendisi ile görüştüm ve gümdemdeki haberleri kendisine sordum.

Kulüp gündemine nasıl geldi tam hatırlamıyorum.

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 09:56
Teşekkürler Recep.

Olcay abi başlığı 28.04.2009 tarihinde açtım. Amacaım sadece bir gündem oluşturmak ve BMN nin de gücünü bu işe yansıtmasını istememdi.

KAptan ile ilk kez 29.04.2009 tarihinde görüştüm. Kayınpederi aracılığı ile kendisine ulaştım.

Ogünden sonra 4-5 kez kendisi ile görüştüm ve gümdemdeki haberleri kendisine sordum.

Kulüp gündemine nasıl geldi tam hatırlamıyorum.

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:03
Sadri Şener mi onuda mı almaya çalışıyoruz?

Erdal
21.07.2009, 10:03
Bizim takımda maç başı ücret alan varmı?

Ahmet Karadeniz
21.07.2009, 10:04
unutma dostum suanda kulubun bulundugu konum sadri baskan sayesinde oldu fatih sayesinde degil

Fatih
21.07.2009, 10:05
34 yaşındaki Song bile garanti para alıyor.

Nereye gelmek istediğini anlıyorum Erdal Abi.:)

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:06
bir tarafta bir ademoğlu, bir tarafta bir sürü ademoğlunu temsil eden tüzel bir kişilik

mkmsas
Ersun Yanal'ın kalmasını isteyenler "Ersunsporlu"

Fatih Tekke'nin alınmamasını eleştirenler "FatihTekkesporlu"

Başkanı savunanlar "SadriŞenersporlu"

Forumda "Trabzonsporlu" kalmayacak bu gidişle..

Mustafa Önal
sadri başkan insan ilişkiler v yönünden mükemmel bir başkan ama geçtiğimiz sezondan beri ulu orta konuşma tavırları yüzünden caimada bir anda gündem değişiyor.

şu işleri biraz daha gizli saklı yapıp medya aracılığı ile değilde birlikte konuşarak toplantılar yaparak yapsalar çok daha başarılı olacak.

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 10:08
Güzel soru...

Fatih
21.07.2009, 10:08
sadri başkan insan ilişkiler v yönünden mükemmel bir başkan ama geçtiğimiz sezondan beri ulu orta konuşma tavırları yüzünden caimada bir anda gündem değişiyor.

şu işleri biraz daha gizli saklı yapıp medya aracılığı ile değilde birlikte konuşarak toplantılar yaparak yapsalar çok daha başarılı olacak.
Misal,

Fatih Tekke'nin boş mukaveleye imza atmasını istiyorsan bunu medya üzerinden değil direkt kendisine söylemelisin değil mi?

Night61
21.07.2009, 10:11
Misal,

Fatih Tekke'nin boş mukaveleye imza atmasını istiyorsan bunu medya üzerinden değil direkt kendisine söylemelisin değil mi?

Oradaki amaç Fatih'e boş mukaveleye imza attırmak olsaydı direk kendine söylerdi zaten , amaç farklı olunca icraat stilide farklı oluyor !

sorin
21.07.2009, 10:12
unutma dostum suanda kulubun bulundugu konum sadri baskan sayesinde oldu fatih sayesinde degil
Fatihin Trazonspor için attığı gollerin asistini de başkan yaptı di mi?

nbay
21.07.2009, 10:12
fatih tekke olayı bu forumdaki gibi gündemde kalacaksa vay halimize :S

Erdal
21.07.2009, 10:13
Hadi kandırmayalım birbirimizi...Açık olmak iyidir. Takımınızda bir tane bile maç başı para olan yokken Fatih e bunu teklif etmek aslında gelme demektir. Eski kaptanın dönme ihtimalinin konuşulduğu gün yeni kaptanı açıklamak, Yattara'ya 61 i vermek ( ki bunların yanlış olduğunu falan söylemiyorum) aslında Fatih e açık mesajdı. Anlamadı muhtemelen Fatih....

Yönetim hem Fatih i istemiyor hem de bu kararın sorumluluğunu üstlenmek istemiyor. Olmaz....Kendi kararlarınızın sorumluluğunu alacaksınız. Gökdeniz'den bu yana yaşadığımız küçük krizleri hatırlayalım. Hepsinde top karşı tarafa atıldı. Ben de buna uydum hatta....Kendi aldığınız kararın sorumluluğunu üstlenin başkanım. İnanın her şey daha kolay olacak...

Fatih Öztürk
21.07.2009, 10:14
koskoca trabzonspor kulubu yöneticileri,fatih tekkenin ntv spordaki açıklamalarına cevap veremiyorsa o koltuklardan kalksın.

mevzuat taraftarın kalbini,umutlarını kırıp fatih tekkeyi almamaksa eyvallah deriz fakat fatihin ''yalan söylüyorlar itibar etmeyin '' türünden açıklamalarına cevap veremeyenler basiretsizdir ve oturdukları koltuğu haketmiyorlar.

Faik Yılmaz
21.07.2009, 10:14

675 bin euro işin garanti para kısmıdır....toplamı 1,3 trilyon ederi. Gerisi maç başı teklif edilmiştir.

Geçen yılı sakatlıklarla geçiren doğru dürüst 3 veya 4 maçını izleyebildiğimiz Yatttara bile 1,8 milyon euro alıyor. Takımda kimseyle böyle bir anlaşma yok iken Fatihe maç başı anlaş demek kibarca GELME kardeşim demektir.....

Yani bedava mukaveleye 3 .sınıf topcuların aldığı paraya gelirsen gel ya da gelme ( Not: Serkan Balcı bile 2 trilyona oynuyor)

Burada yönetimin yaptığı 2 çok önemli hata var....

1- Çok konuşuyor ve boş konuşuyor....

2- Kendi hatalarını örtmek için herkesi taraftarın önüne atıyor.....

Ve Fatihin gelmesini başka nedenlerle istemeyen yönetim kurulu üyeleri ellerini arka planda ovuşturup duruyorlar...Meselenin asıl önemli tarafınıda kimse görmüyor. Nasılsa millet Sadri Şeneri sever bir şey demez hesabı.....

violentia
21.07.2009, 10:15

Bizim görevimiz bunlar evet ama karşılığında kanser oluyoruz kardeşim.. Umut Trabzonspor'un forveti olamaz olmamalı gitsinler yerine kaliteli bir forvet alsınlar. Belki bulurlar da alırlar yıllık 650 bin EURO'ya (!) Taraftar demokratik hakkını kullanır istediğini protesto eder. Bırakın bu boş taraftarın görevi ayaklarını..

KUTADGU
21.07.2009, 10:16
Hadi kandırmayalım birbirimizi...Açık olmak iyidir. Takımınızda bir tane bile maç başı para olan yokken Fatih e bunu teklif etmek aslında gelme demektir. Eski kaptanın dönme ihtimalinin konuşulduğu gün yeni kaptanı açıklamak, Yattara'ya 61 i vermek ( ki bunların yanlış olduğunu falan söylemiyorum) aslında Fatih e açık mesajdı. Anlamadı muhtemelen Fatih....

Yönetim hem Fatih i istemiyor hem de bu kararın sorumluluğunu üstlenmek istemiyor. Olmaz....Kendi kararlarınızın sorumluluğunu alacaksınız. Gökdeniz'den bu yana yaşadığımız küçük krizleri hatırlayalım. Hepsinde top karşı tarafa atıldı. Ben de buna uydum hatta....Kendi aldığınız kararın sorumluluğunu üstlenin başkanım. İnanın her şey daha kolay olacak...

Erdal abi, emin değilim.
Ama Türkiye'de nerdeyse bütün futbolcu sözleşmelerinde para, garanti ve maç başı olmak üzere dağıtılır.
Kulübümüzde de böyle olduğunu düşünüyorum.
Belki de yanılıyorumdur olabilir.
Ama bu meseleyi bence iyice öğrendikten sonra yorum yapmalıyız.

Recep Alkan
21.07.2009, 10:16
675 bin euro işin garanti para kısmıdır....toplamı 1,3 trilyon ederi. Gerisi maç başı teklif edilmiştir.

Geçen yılı sakatlıklarla geçiren doğru dürüst 3 veya 4 maçını izleyebildiğimiz Yatttara bile 1,8 milyon euro alıyor. Takımda kimseyle böyle bir anlaşma yok iken Fatihe maç başı anlaş demek kibarca GELME kardeşim demektir.....

Yani bedava mukaveleye 3 .sınıf topcuların aldığı paraya gelirsen gel ya da gelme ( Not: Serkan Balcı bile 2 trilyona oynuyor)

Ve Fatihin gelmesini başka nedenlerle istemeyen yönetim kurulu üyeleri ellerini arka planda ovuşturup duruyorlar...Meselenin asıl önemli tarafınıda kimse görmüyor. Nasılsa millet Sadri Şeneri sever bir şey demez hesabı.....

Benim seçtiğim kelimelerin kibar hali.

Eyvallah Faik Eyvallah.

KUTADGU
21.07.2009, 10:18

hesabı.....

Bu konuda emin miyiz?
Emin olun kesin bilgim olmadığından soruyorum

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:19
Ersun Yanal'ın kalmasını isteyenler "Ersunsporlu"

Fatih Tekke'nin alınmamasını eleştirenler "FatihTekkesporlu"

Başkanı savunanlar "SadriŞenersporlu"

Forumda "Trabzonsporlu" kalmayacak bu gidişle..
bu yazını okuyunca ilk gördüğüm şeyi söyliyeyim, Ersun Yanal, Sadri Şener tartışıldığı dönemlerde Trabzonun çatısı altındaydılar-ki Sadri Şener hala öyle-, Fatih tartışıldığı dönemde Trabzonun çatısı altında değil...

İHTİLALL
21.07.2009, 10:20

Ersun konusundaki birçok fikrine katılmamıştım ama burdaki kısa ve öz analizin mükemmel.Tebrikler..
Birde o çok ve boş konuşanların Allahaşkına başka bir fonksiyonumu var..
Kangren olmuş kongre biçimimizin son ürünleri..

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:20
Fatihin Trazonspor için attığı gollerin asistini de başkan yaptı di mi?
Fatih ismini gayet güzel yazmışsın ama Trabzonsporumuzun ismini yazarken güçlük çekmişsin helal

sorin
21.07.2009, 10:21

taraftarında hazmedemediği zaten bu kaçış diye düşünüyorum abi çık ben bu adamı istemiyorum de sorumluluğu benimde çık işin içinde niye kıvırıyorsun.

violentia
21.07.2009, 10:22

Sabah kalktım yazıları okuyorum belki ileriki sayfalarda muhabbet daha farklı bir yöne kayacak ama şu yazılanlar gerçekten can sıkıcı. Taraftarlar Fatih Tekke gelsin diye yürüyüş yapıyor Sadri Şener gitsin Nuri Albayrak gelsin diye değil. Sadri Şener tabiki Trabzonspor'a son yılında sınıf atlatmıştır ama büyük yanlışları da olmuştur. Kimse kusursuz, hatasız değildir. "Taraftar yürüyüş yapıyor, Fatih'i almayacağız dememe rağmen hala istiyorlar bu taraftar hala beni dinlemiyor çok yazık" diyerek istifa mı edecek Sadri Şener. Bu kadar kolay mı Trabzonspor'u yüz üstü bırakmak?
Ya dobra dobra gerçekler açıklansın ya da Fatih Tekke alınsın. Aksi takdirde bu konu böyle kapanmaz. Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir ama biz öz evladımıza efsaneler arasına girmiş bir oyuncumuza bu mualemeyi yaparsak, bu şekilde ilişkileri bitirirsek ne farkımız kalır Galatasaray'dan (futbolculara vefa anlamında)??

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:23
koskoca trabzonspor kulubu yöneticileri,fatih tekkenin ntv spordaki açıklamalarına cevap veremiyorsa o koltuklardan kalksın.

mevzuat taraftarın kalbini,umutlarını kırıp fatih tekkeyi almamaksa eyvallah deriz fakat fatihin ''yalan söylüyorlar itibar etmeyin '' türünden açıklamalarına cevap veremeyenler basiretsizdir ve oturdukları koltuğu haketmiyorlar.
kim gelsin Trabzonsporumuzun başına Fatihin açıklamalarına cevap verecek olan birimi bu mudur yani.... konuşmak gümüşse sükut altındır... Fatih'inde bunu görmesi dileğiyle...

Faik Yılmaz
21.07.2009, 10:24
Bu konuda emin miyiz?
Emin olun kesin bilgim olmadığından soruyorum

Bunu Ünal Karaman söyledi.....

675 bin euro peşin gerisi maç başı olmak üzere senelik 2,5 trilyon teklif ettik denildi....

2 senede 5 trilyonu kabul etmedi dendi....

Oysa Yattara 2 yıl da hiç topa ayağını vurmasa dahi 7 trilyon alacak.. buna kimse bir şey demiyor.... Ligimizin gol kralı bence Türkiyenin en iyi forvetine 675 bin euro gibi bir para teklif ediliyor...

Serkan Balcı 1,1 milyon euro Fatih Tekke 675 bin euro... Siz olsanız gelirmisiniz.....

Ben olsam hiç gelmem.. PAF takımda 4 trilyonumu alır mukavelemin bitmesini beklerim....

Üstelik yönetimde kendisini başka nedenlerle istemeyen bulduğu ilk fırsatta kuyusunu kazacak olan yöneticilerde varken gelmek istemesi bile yeterince Trabzonu sevdiğini gösteriyor zaten....

Erdal
21.07.2009, 10:24
Fatih kulübün üstüne çıkıyor....Düşünüyorum düşünüyorum ben olayı öyle görmüyorum.

Fatih Tekke meselesi bir futbolcu transferinden öte bir şeydir. Bu kulübün yönetilme şekliyle ilgili sıkıntıların sembolüdür artık. Konuşmayalım denilirse konuşmayalım. Ama azıcık kulüple ilgili malumatınız varsa kongre öncesi adı geçen "yüksek profilli" isimlerin neden yönetime girme teklifine direk hayır dediğini sorgulamak lazım. Mesele sadece taraftar değil. Kongre de de geniş katılımlı destekten yoksundur yönetim. 1 senede böylesine bir desteğin bana göre böylesine azalmasının sebebi salt desteği verenler olamaz....Başkan bunları düşünmek zorunda....Korkarım düşünmüyor...Korkarım ciddiye almıyor...Tıpkı Ersun hoca'nın almadığı gibi...

Napoli
21.07.2009, 10:25
Bazılarımız ciddi anlamda saçmalamaya başladı artık.. Evet Fatıh Bizim için büyük topçu,Forma için ağlayan başka adamda bizim jenerasyonda ondan başkasını görmedim..Ama gelelim şimdiki konuya evet hepimizin isyanı Yalan Konuşma ve Hocaya danışılmadan Futbolcu alınma Yonetim hata yaptı..

Ama bazı arkadaslar hakaret boyutuna getırdı olayı,yonetım gıtsın bu gıtsın su gitsin..Tamam Yonetim gitsin kim gelecek?Geçen sene 20 tane adam hepimizi sevindirdi ama hersene olmaz bu..Nokta Transferler yapılır.

Fatıh Tekke için yürümek isteyen arkadaslar,Neden Belediye karsı Yürümedik Neden Kulup ün menafetleri için yürümedik? neden Akyazı için yürümedik?Fatıh tekke için yüruyorsak yeri geldimi yonetimin arkaında durmak içinde yürümemiz lazım.. Taraftar Sahip çıkandır ona buna soven değildir.

sorin
21.07.2009, 10:26
Fatih ismini gayet güzel yazmışsın ama Trabzonsporumuzun ismini yazarken güçlük çekmişsin helal
bu formun hiçbirşeyi kaçırmaması beni öldürecek ama kasten yapılan birşey değildi. Bu takımdan çok Fatihde geçti çok yönetim de aslolan ve sadece TRABZONSPOR dur nokta.

Erdal
21.07.2009, 10:28
Cihan, ben her duyduğumu yazmam inan bana...

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:29
bu formun hiçbirşeyi kaçırmaması beni öldürecek ama kasten yapılan birşey değildi. Bu takımdan çok Fatihde geçti çok yönetim de aslolan ve sadece TRABZONSPOR dur nokta.
Harbiden de nokta bravo. işte budur... Bu arada formun değil forumun:)

Fatih Öztürk
21.07.2009, 10:30
kim gelsin Trabzonsporumuzun başına Fatihin açıklamalarına cevap verecek olan birimi bu mudur yani.... konuşmak gümüşse sükut altındır... Fatih'inde bunu görmesi dileğiyle...

taraftar 25 senelik beklentilerin ötesinde bir şey istedi kulubunden.

adına imza kampanyaları başlatıldı,o olmazsa forma almam kombineyle işim olmaz diyenler cıktı aramızdan,trabzonspor fatih tekkeyle özdeşleştirildi,taraftar herşeyi net görüyor!

bu umutla gökhanla avrupa lig ve fortis kupası bir arada yürümez...

sadece bir bomba transfer istedi taraftar.

paraları har vurup harman savurun demedi!

alın kaptanımızı trilyonlara boğalım takımımızı dedi.

fatihin büyük gayretleriyle süper golleriyle türkiye kupasını kaldırdık,şampiyonluğa oynadık.

o fatih aynı fatih!

sadece geri istiyoruz kaptanımızı dedik.

türlü türlü saçmalıkların altına imza atın demedik.

helede yalan konuşun hiç demedik.

Süleyman Sofu
21.07.2009, 10:32

o perde arkasında avuçlarını okşayanlar bilmiyormu peki bu işin daha avni akeri var kulaklarına pamukmu tıkayacaklar maçlarda

toksoy61
21.07.2009, 10:32
Hala daha Fatih mi konuşuluyor burda? birileri zorla bu konuyu açıyor ve yıpratmak için kullanıyor gibi geliyor bana.
Başkan, bundan bir kaç ay önce Belediyeyi zorda bırakacak ve taraftarın önüne atacak açıklamalar yaptı. O olaydan sonra birileri Fatihi gündeme getirdi, fatihe açıklama yaptı. Yönetimin fatihi istemediği belli. (katılırsınız katılmazsınız başka mesele) bunu bile bile birileri zorla fatihi gündeme getirtti ve hala daha birileri bu konunun kapanmaması için uğraş veriyor. anlaşılan belediye için yapılan açıklamanın rövanşını almaya çalışıyorlar gibi kafamda düşünceler oluşmaya başladı.

yoksa bir oyuncu için bu kadar yaygara koparmanın ne gibi bir anlamı olur anlamakta zorluk çekiyorum. birileri fatihin arkasına saklanarak başka amaçlar peşindemi koşuyor acaba?

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 10:33
Büyük bir bölümünün MAÇ BAŞI ile oynadığı bilgisi geldi şimdi.

Neyse,bunu netleştirmek lazım.
Birkaç yerden teyid almalı.

Farabi nerede?:)