PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 [99] 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Mustafa Yüksek
21.01.2010, 03:11
Gece gece kinder sürprizden mi çıkıyor bunlarçççççç

demir
21.01.2010, 03:14
Hakliymissin, yazdiklarina bakarak senin gercekden Trabzonsporlu olduguna karar verdim;)

Aramiza Hosgeldin.

Kardesimizi Lütfen atmayin.

ben bır anormallıgını goremıyorum kardesımızın ?? ayrıca burada bırılerının sıteden kovulmasına kım karar verıyor ??? eger forum yonetıcısı secılen bırısı bunu kafasına gore yapabılıyorsa bu durumda duzenlenmelıdır cok cıddı bır sorun varsa gecıcı olarak dondurulur ve yıonetıcıler bır araya gelıp karar verırler boyle sacma seylerle ugrasmanın bır anlamı yok hatta ve hatta bu sıteye bır fenerlı bıle uye olsa yaptıgı yorumlardan dolayı sıteden atma hakkımız yoktur ( ahlak vs kurallartına uydugu surece ) DINLEMESINI BILMEYEN INSAN KONUSMAYIDA BILMEYEN INSANDIR

ESER
21.01.2010, 03:16
kardeşim neyi güzel yaptılar anlamıyorum. 3.lük mü güzellikti. şimdi bana kurumsallaştık filan derler. eee kurumsallaştık da bir kupa mı verdiler aha da trabzon kurumsallaştı diye. eyvallah kurumsallaş da hani icraat golcün yok almadın şampiyonluk gitti. uefaya katıldın ust turları hedefledin oynatamayacagın adamı aldın. kurtarıcı olarak dişi kuzuyu aldın. hoca erikson dedin hugoyu getirdin . sonra uefadan elenmeyi hazmedemedin. 18 maç yaptık hangi maç eze eze yendik yok deli gibi forvet ve defansa ve oyun kurucuya ihtiyaç var transferi bitirdik diyorsun bunlar başarıysa iye şeylerse yönetimi takdir ediyorum. eskiden bizim köy kahvesinde ts posterleri asılırdı şimdi üç ne idü belirsizlerin ki asılı. bu mu başarı bu mu iyilik kanıma dokunuyor....

yalandan da olsa sivasspor posteri asilmiyor mu sizin kahvede? sivasspor baskaninin 7 milyon taraftarimiz var iddaasi sizin koy kahvesinde curuyor o zaman;)

Etem Güner
fatihin havalimanında karşılanma olayı ne oldu

Salih Yazıcı
bizim yönetimimiz sıradanlaştırdı yönetim içiinde trabzonspor küçük olsun ama bizim olsun zihniyeti var malesef sayın hacısalihoğlu bütün istanbuldaki yöneticileri liste dışına attı başta saner ayar olmak üzere trabzonspor tv kurulmasına engel oldu ahmet ağaoğlu listeye gircekti son gün başkanı kandırdı ve ahmet ağaoğlunu listeden çıkartırdı çünkü ağaoğlu olsaydı kontrol onda olmayacaktı fatih tekke transferindeki tek engel hacısalihoğludur

yorumsuz6117
21.01.2010, 03:18
Başkan Sadri Şener, Fatih Tekke'nin açıklamalarına "Zenit'le anlaştık. Kulübün yeri belli. Gelsin sözleşmeyi imzalayalım" dedi

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına katılan başkan Sadri Şener, Fatih Tekke'nin yaptığı açıklamalara jet yanıt verdi. Fatih'in "Zenitle yapılan bir anlaşma yok. Yoksa ben imzayı atardım" sözlerine "Kulübüyle parayı nasıl ödeyeceğimizi bile konuştuk" şeklinde açıklık getirdi.

"Fatih'in gelişmelerden haberi yok herhalde" diyerek söze devam eden Şener, "Biz Zenit'le anlaştık. Madem 'Gelip imzalarım' diyor. Kulüp havaalanının hemen altında. Gelsin imzayı atalım. 'Şartları kabul ediyorum. Gelip beni alacak mısınız?' diye soruyor. Alacağız!" şeklinde konuştu.

(http://www.fotomac.com.tr/multimedya/galeri/sporturu/spor_turu_21012010_779584376250)Fotomaç

demir
21.01.2010, 03:19
kardeşim şayet biz sıradan bir takımsak eyvallah katılıyorum dediklerine ama ben kabullenemiyorum artık bu durumları yeter artık yeter. ruh var mı şu takımda yenilince aglayan bir oyuncu var mı. taraftar baskısı varmış. ulan taraftar bastırıyorsa bastırmadan önce aklın nerdeydi çıkıp oynasaydın adam gibi topunu....

TABIKI SANA KATILIYORUM bu konuda ama elestırının ayarını sadece dıyorum :)

trabzon yenıldıgınde 1 hafta moralı bozuk gezen kız arkadasıyla hanımı ıle arası bozulan patreonu ıle dıdısen samımı arkadaslarının kalbını kıran hatta ve hatta hayatı bo..b..k bır hale gelen bızlerız futbolcular bızden rahatlar ..!

degil 6 mılyon su forumda kımı cevırsek bir sezonda trabzonspor gıbı takımda 5 gol atar hatta engellı kardeslerımız bıle atar bunada sonuna kadar ınanıyorum lakın bu tavrımız cozum getırmıyor bunu anlatmaya calsıyorum bızler tepkımızı vermemız gerektıgı sekılde veremıyoruz neden ?? cunkı taraftarı bırlestıremıyoruz herkez bır kafadan ses cıktıgı ıcın ne oluyor tepkı sadece kufurle gelıyor ama bız gokhan unalın bu tavırlarınA BESTE YAPIP BUTUN STAT SOYLESEYDIK OZAMAN YER YERINDEN OYNARDI ama bu halde herkes kendfı basına ya kufur eder yada ıstıfa der buda ne kulube nede bıze kazandırmaz aksıne hep yazının basında soyledıgım gıbı olan bıze olur

Etem Güner
21.01.2010, 03:20
fatihin havalimanında karşılanma olayı ne oldubilen varmı

ESER
21.01.2010, 03:20
fatih ve gökdenizden başka son yıllarda altyapımızdan kaç kişi çıkıyor ee ama sivaslı kardenizsporumuz var tabi doğru ya biz de onu tutarız artık ne de olsa zirveye oynuyor. iyi hatırlıyorum milli takıma 95 te 9 futbolcumuz gitmişti. şimdi kaç tane yok diyoruz trabzonlu diye almıyor eyvallah. terime kılım zaten ii ki de gidemedik afrikaya. lakin hadi deyin ki gökdeniz ve fatihten başka şu oyuncularımız milli takımda oynayabilir?

en az gokhan cam pardon zan kadar egemen oynar, en az ayhan akman kadar selcuk oynar, serkan balci oynar;)

machi_61
21.01.2010, 03:22
Yahu benim kızarkadaşım BJK'li ne yapsam da TS'li yapamadım. Bugün sırf Fatih Tekke transferi yüzünden bağırıp çağırdım ona.

machi_61
21.01.2010, 03:22
fatihin havalimanında karşılanma olayı ne oldubilen varmı

3 kişi gitmiş Fatih'le helalleşmişler Fatih de uçağa atlamış gitmiş.

Etem Güner
21.01.2010, 03:25
sabahtan beri bmn de okadar yazılar yazıldı 3 kişi için mi

demir
21.01.2010, 03:26
Yahu benim kızarkadaşım BJK'li ne yapsam da TS'li yapamadım. Bugün sırf Fatih Tekke transferi yüzünden bağırıp çağırdım ona.

trabzonspor ayaga kalkana kadarda yapamayacaksın buna emın ol ama bız yenıden ortalıgı kavurmaya basladıgımızda oda nasıplenecek ilk once ıkıncı takımım trabzon demeye baslaycak basarılar devam ettıgı surece zmanla trabzonluyum trabzonsporluyum dıyecek :D kız mılletı ıste :D ( kusurabakma kardesın benımde kardesımdır ama genelde boyleler ) :D

machi_61
21.01.2010, 03:29
trabzonspor ayaga kalkana kadarda yapamayacaksın buna emın ol ama bız yenıden ortalıgı kavurmaya basladıgımızda oda nasıplenecek ilk once ıkıncı takımım trabzon demeye baslaycak basarılar devam ettıgı surece zmanla trabzonluyum trabzonsporluyum dıyecek :D kız mılletı ıste :D ( kusurabakma kardesın benımde kardesımdır ama genelde boyleler ) :D

Aynen öyle klübün ayağa kalkması lazım öncelikle. Kardeşim değil arkadaşım :D Benim ailemde Bjk'li olamaz olsa bile konuşamaz :cool:

efo6161
21.01.2010, 03:29
fatıh tekkeyı en az sızın kadar sewerım bundan emın olun. ama kafamda soru ısaretlerı olusmuyor degıl. ozellıkle fatıh tekkenın acıklamalarında kafama bırkac sey takıldı. orda trabzonsporlu buyuk abılerıme de danıstım gıbı bı cumle gecıor. bu abıler kım onu merak edıorm? kafamdakı dıger soru ısaretı ıse ben unal karamandan daha trabzonsporluyum lafı. bunu soylemesınde kı amac? bır dıger soru ısaretı ıse fatıh tekkenın basın toplantısı duzenledıgı yer. trabzonsporlu futbolcular dernegı. bu dernegın baskanı kım? serdar balı... sımdı parcaları kendımce bırlestırıorm. serdar balı bence unal karamanın kulupte olup para kazanmasını kendıne yedıremıor dıorkı ıcınden ben warken neden o? hazır olaylar karısmısken fatıhıde ayarlıor gel dıor sen burda boyle bır basın toplantısı yap soyle cumleler kullan vs. burdan fatıh tekkenın trabzonsporlu abısınınde sardar balı oldugu anlasılıyor tabı gıbı bı senaryo kurdum kafamda sızce olma ıhtımalı nedır boyle bıseyın? bunun aklıma nerden geldıgını de sorarsanız serdar balının dedıgı bır laf wardı 'TRABZONSPOR NE CEKIYORSA KENDI ISANINDAN CEKIYOR' :D

machi_61
21.01.2010, 03:30
sabahtan beri bmn de okadar yazılar yazıldı 3 kişi için mi

Bende aynısını dedim...

demir
21.01.2010, 03:34
BU YAZI KENDINI BILDI BILELI TRABZONSPORLU OLAN BIR TARAFTARIN AĞITIDIR :D :D

Baskanım ;
1-taraftar kart dedınız kuyruklarda bızı heba ettınız ?
2-kombıne dedınız bıletlı koltuk satın alacak koltuk bırakmadık ?
3-TS CLUP dedınız son 10 yıın satıs rekorunu kırdık ?
4-trabzoncell dedınız rekorumuzu hala turkıyede kırabılen takım a.ş yok ?

bız 25 yıldır elımızden gelenı yaptık yapmayada devam edecegız ?

5.sınıf rum takımlarına bıle elendık onurumuzdan bısey kaybetmeden gozumuzun yasıyla bagırmaya devam ettık (bize her yer trabzon) sizden bukadar fedakarlıgın yanında sadece 2 sey ıstedık

1-fenerbahceyı yen
2-fatih tekke

baskanım cok seymı ıstedık hee cokseymı ?????

demir
21.01.2010, 03:36
Aynen öyle klübün ayağa kalkması lazım öncelikle. Kardeşim değil arkadaşım :D Benim ailemde Bjk'li olamaz olsa bile konuşamaz :cool:

pardon yaaa :D kardesım okudum ben onu :D tamam yenge dıyelım ozman :D sen ızmıtlımısın :)

machi_61
21.01.2010, 03:38
pardon yaaa :D kardesım okudum ben onu :D tamam yenge dıyelım ozman :D sen ızmıtlımısın :)

Yok Trabzonluyum hamdolsun. İzmir-İzmit ikamet ediyorum :D

demir
21.01.2010, 03:42
fatıh tekkeyı en az sızın kadar sewerım bundan emın olun. ama kafamda soru ısaretlerı olusmuyor degıl. ozellıkle fatıh tekkenın acıklamalarında kafama bırkac sey takıldı. orda trabzonsporlu buyuk abılerıme de danıstım gıbı bı cumle gecıor. bu abıler kım onu merak edıorm? kafamdakı dıger soru ısaretı ıse ben unal karamandan daha trabzonsporluyum lafı. bunu soylemesınde kı amac? bır dıger soru ısaretı ıse fatıh tekkenın basın toplantısı duzenledıgı yer. trabzonsporlu futbolcular dernegı. bu dernegın baskanı kım? serdar balı... sımdı parcaları kendımce bırlestırıorm. serdar balı bence unal karamanın kulupte olup para kazanmasını kendıne yedıremıor dıorkı ıcınden ben warken neden o? hazır olaylar karısmısken fatıhıde ayarlıor gel dıor sen burda boyle bır basın toplantısı yap soyle cumleler kullan vs. burdan fatıh tekkenın trabzonsporlu abısınınde sardar balı oldugu anlasılıyor tabı gıbı bı senaryo kurdum kafamda sızce olma ıhtımalı nedır boyle bıseyın? bunun aklıma nerden geldıgını de sorarsanız serdar balının dedıgı bır laf wardı 'TRABZONSPOR NE CEKIYORSA KENDI ISANINDAN CEKIYOR' :D

koskoca fatih tekkeyi bu polemiğe sokacak baskanın ..! serdar balıden akıl alarak orada konusacak futbolcunun...! aklına sasarım :D senınkısı komplo teorısınden ote resmen mızah olmus bırazdaha senlendırırsen fıkra halıne getırebılırız :D

ESER
21.01.2010, 03:47
fatih ve gökdenizden başka son yıllarda altyapımızdan kaç kişi çıkıyor ee ama sivaslı kardenizsporumuz var tabi doğru ya biz de onu tutarız artık ne de olsa zirveye oynuyor. iyi hatırlıyorum milli takıma 95 te 9 futbolcumuz gitmişti. şimdi kaç tane yok diyoruz trabzonlu diye almıyor eyvallah. terime kılım zaten ii ki de gidemedik afrikaya. lakin hadi deyin ki gökdeniz ve fatihten başka şu oyuncularımız milli takımda oynayabilir?

kardes konuyla alakali olmasa da sana sivasspor la ilgili birsey soylemek istiyorum.. ben sivasliyi degil sivassporu sevmiyorum,.. sivasli bircok TS li tanidigim icin de senin samimi TS taraftari olduguna da inaniyorum

sivassporu sevmemin nedeni de bizimle olan olayli mac degil, mafyacilik oynayan bir baskanin yonetmesinin yani sira bir siyasi projeyle sivasin yuksek oy potansiyeli sebebiyle sivasspordan kitle takimi yaratma cabalari ve bu ugurda , medya -siyaset- fedarasyonca desteklenmesiydi.. secimler bittikten sonra kralin ciplak oldugu da cikti ortaya,

bir sevmeme nedenim de, TS ye kufreden bir sivasspor seyircisinin sirtinda feneriumdan aldigi fb formasi boynunda da seyyardan almis oldugu sivasspor atkisini gormemdi. yani 90 dk dumenden taraftar takilan ama istanbullucu yasayan zihniyet yuzunden sevmiyorum..

Trabzonlu olmayip da Trabzonsporlu olan herkez TS Traftarinca ozel taraftardir;) bu sivasliyim diye inanmazsiniz mantigindan siyril.. sivassporla TS nin isi olmaz , arada buyuk bir siklet farki var;)

ESER
21.01.2010, 03:53
yapma be hocam eyvallah cam adam ve sarı çiyan da bu takıma asla giremez ama. vicdanımıza el koyalım bizim egemen de giremez ha selçuk belki. ben objektifim abi. hiç bir maçta eze eze yenemiyoz. ya yenilelim ama ezelim van maçını hatırlayın şampiyonluktan oldum izledikçe aglarım. ha tabiki yenilmeyelim yenelim 1 0 da olsa ama biz trabzonsporuz be abi biz eze eze yenelim yaaa.

ben egemen oynamali demedim ki., milli takima futbolcu secen zihniyetin kriterini soyledim;) bu takimin forvetinde transfer olsunda kirtilimi alayim diye milli takimin hocasinin menajerligini yaptigi mevlut oynarken fatih tekke uefa kupasi-super kupa kazaniyordu..;)

Cilgin1986
21.01.2010, 05:17

Bizimki Fenerli asil ben ne yapiiim:D

yorumsuz6117
21.01.2010, 05:18
Bizimki Fenerli asil ben ne yapiiim:D
O daha kötü..:D

Hasan Ayvenli
21.01.2010, 06:23
Olayın Özeti ;

Kendinizi Fatih Tekke'nin yerine koyun ... Defalarca ben Trabzonsporluyum ve Trabzonspor da oynamak istiyorum , maddi hiç bir beklentim de yok para konusunda anlaşırız diyor (1600 dan 1500 e indiriyor istedigi parayı ) Bu açıklamaları defalarca yapıyor .

Peki bu açıklamalar üstüne yönetim ne yapıyor ;

Fatih Tekke'nin ve kulubün gerçek sahiplerinin bu kadar çok istedigi bu transfer karşısında , tutarsız açıklamalar ve taraftarı oyalayan gündemi degiştiren eylemler gerçekleştiriyor .

Fatih ise bu sureçte hiç bir şekilde yönetimin bu yanlışlarına karşılık Trabzonspor için yanlış bir açıklama yapmıyor .

Bu transfer süreci aylar sürüyor , çünkü taraftar ve Fatih transferi çok istiyor .

Ve gelinen bu noktada kendinizi Fatih Tekke'nin yarine koyun .

Bu kadar istiyorsunuz , şuanda sözleşmeli oldugunuz kulubu , kariyerinizi , gururunuzu çigniyorsunuz. Trabzonspor aşkı için , bunu çıkıp delikanlı gibi her ortamda söyluyorsunuz ve kulup başkanı sıfatındaki şahıs bir transfer için 50 saat yol gidiyor transfer yapıyor dibine kadar gelen Fatihin yanına gitmiyor veya alıp karşısına konuşmuyor ve çıkıp pişkin pişkin ben Fatihi tanımam bir kere bile telefon ile görüşmüşlügüm yok diyor . Siz olsanız ne hissedersiniz .

Fatih ne mi hissetti ? Trabzonsporu çok sevdigini bizleri çok sevdigini ve ne olursa olsun onu kimsenin Trabzonspor sevgisinden alı koyamayacagını düşündü .

Eyyy Başkanımız Sadri Şener soruyorum sana , Fatih Tekke'yi bizzat arayıp da makamına çagırıp , transferi için konuşmak 50 saat yol gitmekten daha mı zordu da yapmadın .

Delikanlı gibi çıkın deyin biz bu transferi istemiyoruz . Bizde eyvallah diyelim .

Haaa bu saatten sonra demeyin artık , digerlerini bilmem ama benim gözümde BİTİKSİNİZ ....

Aynen katılıyorum. Bu kadar salak mı zannediyorlar taraftarı. Akıl sır ermiyor.

alpi53
21.01.2010, 07:04
ton ton baskanim , senden hep beraber rica ediyoruz su kirginliklari duzelt sen buyuksun sana kimse burun kiviramaz parasi neyse de ver fatihin klubune de su fatihi artik sahada gorelim . bizim takima kaptan lazim herkezin saygi duyacagi tirsacagi ,
yoksa faih uc gol fazla atsin hikayesi degil .
hatirlayin cinconun bizi madara ettigi zamani fatih milletle nasil bogusuyodu tribunlerle kavga ediyodu malubiyeti kabul etmiyodu bize bu ruh lazim.
saygilarimla ,
cayman adalarindan alper kucukbaycan.
bu arada sali gun burda deprem oldu 5.8
saglicakla kalin . 1 sene ustune yazdim bidaha da yazmam.

Emrullah
21.01.2010, 07:11
cayman adalarindan alper kucukbaycan.
bu arada sali gun burda deprem oldu 5.8
saglicakla kalin . 1 sene ustune yazdim bidaha da yazmam.

Hemşerum Cayman Adalarında ne iş? Her yerde bizden var, bu ne güzel bir şey. Bu arada geçmiş olsun, bir zayiat yoktur inşallah.

Neden 1 sene üstüne yazdın ve bir daha da yazmayacaksın?

yakarcı
21.01.2010, 07:28
fatih istese gelirdi bu takıma

alpi53
21.01.2010, 07:38
kardes , kusuyoruz bozuluyoruz soguyoruz .. nasil yazayim kac sene oldu istanbul takimini yenemedik, milletin yuzune bakamiyoz. ama ne kadar da disarda yasasam hic bi maci kacirmam, lig tv uyeligim var internetten,
gecen yaz findiklidaydim diyarbakir macina gittim , patlayinca avrupa macina gelmedim , bursa macina gittim ordada bisey yok hepten bunaldim ..
arkadasin kiz arkadasi geldi kanadadan stadi falan cok sevdi bayildi face te heryerde resimler . kiz sordu bira nerden alicaz .. deduk ne birasi gormeyimisin habu milleti ayikken boyleler bide icseler nasil tutacaksin bunlari kiz bayildi gulmekten ..
ahanda yazdim bidaha.

Hemşerum Cayman Adalarında ne iş? Her yerde bizden var, bu ne güzel bir şey. Bu arada geçmiş olsun, bir zayiat yoktur inşallah.

Neden 1 sene üstüne yazdın ve bir daha da yazmayacaksın?

alpi53
21.01.2010, 07:40
la yok kotuye bise olmaz , otel sallanmaya basladi . dedum alla belani vermesun yine fazlami kacirduk aksamdan , bide baktum herkes kosuyo , dedum bunlarun hepsi sarhos..

hüseyin1975
21.01.2010, 07:47
Başkan Sadri Şener, Fatih Tekke'nin açıklamalarına "Zenit'le anlaştık. Kulübün yeri belli. Gelsin sözleşmeyi imzalayalım" dedi

Lig TV'de yayınlanan Futbol Gündemi programına katılan başkan Sadri Şener, Fatih Tekke'nin yaptığı açıklamalara jet yanıt verdi. Fatih'in "Zenitle yapılan bir anlaşma yok. Yoksa ben imzayı atardım" sözlerine "Kulübüyle parayı nasıl ödeyeceğimizi bile konuştuk" şeklinde açıklık getirdi.

"Fatih'in gelişmelerden haberi yok herhalde" diyerek söze devam eden Şener, "Biz Zenit'le anlaştık. Madem 'Gelip imzalarım' diyor. Kulüp havaalanının hemen altında. Gelsin imzayı atalım. 'Şartları kabul ediyorum. Gelip beni alacak mısınız?' diye soruyor. Alacağız!" şeklinde konuştu.
-------------------------

Sorun yok o zaman.
Fatih gelsin Imzalasin diyor, Kulübü ile ben meseleyi halederim diyor.
Acayip bir is bizimkisi yahu.

BALKAN 06
21.01.2010, 07:51
benim üzüldüğüm de,

20 bin üye olduğumuza bakmayın forumda aktif olan 100-200 kişi anca var ve

bunların çoğu bu konu yüzünden ceza almış,

yazık valla çok yazık.

bizim zerre menfaatimiz olmadığı halde birbirimizi yiyorken birde kulüpten

menfaati olanların çekişmesini düşününce niye şampiyon olamadığımızı daha

iyi anlıyorum

yarın tekke gelsin bu seferde tekke muhalifleri ortalığı ayağa kaldırır bu çark

böyle döner gider

bizden bi film olmaz,kimse başarı beklemesin,Karadeniz Fırtınası beklemesin...

alpi53
21.01.2010, 08:22
Kralımızı akşam atatürk havalimanından uğurladık.Kralın 2 arkadaşı ve taraftar olarak4-5 kişiydik bizi görünce o kadar sevindiki anlatamam gülerek sizin burda bu saatte ne işiniz vardı, nerden haber aldınız gelin bir sarılayım size dedi sarıldı. uçağı tarbzondan rötarlı kalktığı için 5-10 dk kadar falan muhabbet edebildik.Sene başında çubuklu forma alıp arkasına fatih tekke yazdırmıştım , formamı krala hediye ettim çok sevindi çok duygulandı formanın arkasında 9 numarama fatih tekke yazısını görünce heyecanı bir kat daha arttı bu benim için çok ama çok değerli bir hediye oldu dedi.Benim de sana bir hediye borcum var dedi canın saolsun kral dedim.Transferiyle ilgili çok konuşamadık, geri gel kral dedik nasıl geleyim görmüyormusunuz dedi.Başkanın ligtv deki konuşmalarını izledin mi diye sordum cevabı sadece izledim oldu ve de güldü.Gördüm ki gerçekten adam gibi adammış aynı zamanda mütevazi böyle bir adam bu kendini yönetici sanan kişilere ağır gelir,kaldıramazlar

keske istanbulda olsaydim da ben de gelseydim bekleseydim krali..

biltrabzon
21.01.2010, 08:29

-------------------------

Sorun yok o zaman.
Fatih gelsin Imzalasin diyor, Kulübü ile ben meseleyi halederim diyor.
Acayip bir is bizimkisi yahu.

olay budur isteyen gelir kulübün yeri belli.gerisi hikayedir.

Recep Alkan
21.01.2010, 08:33
Vay o kadar kolay yani.

Şimdiye kadar kulüp başka bir yerde miydi ?

smyrna
21.01.2010, 08:36

Benim manitada beşktaşlıydı. Şimdi Koyu Trabzonsporlu :cool:

smyrna
21.01.2010, 08:41
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, son gelişmelerden sonra transferi dondurduklarını belirterek, "Kadromuzun yeterli olduğunu düşünüyoruz. Hocamızla diyalog halindeyiz. Fatih Tekke konusunu bekleyip göreceğiz. Biz anlaşma yaptığımızı açıkladık. Fatih isterse gelip sözleşme imzalar. Sadece Burak Yılmaz konusunda bir sıkıntı var. Onu da aşmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Senin ben ............

mexp61
hayırlısı olsun

Erdal DİLEK
aslın bu konuda pek ısrarcı olmama rağmen kulbün yeri belli cümlesi hiç iyi olmamış, kolombiyalıyada kulübünle anlaştık, türkiyenin yeri belli oraya gel trabzonu sor ordada kulubü sor imzaları atalım mı dedi sayın başkan olmadı.

ama niye olmadı ben hala nalmadım anladığın bir tek şey var sorun para değil.

güle güle kaptan, sen bana göre sergenden sonra türkiyenin gelmiş getmiş en yetekni futbolcususun vede gelmiş gecmiş en yetenekli forvetisin, buna herkes dahil.. ..

ergin cesit
21.01.2010, 08:43
hacısalihoğlu konuşunca ............................

CAFER ÖZER
21.01.2010, 08:43
Sadece Fatih Tekke Trabzonsporlu kimse onun kadar Trabzonsporlu olamaz,
Ölçümler yapıldı.
Ben Yönetici olsam bu saatten sonra Fatihi kapıdan içeri sokmam

biltrabzon
21.01.2010, 08:44
Vay o kadar kolay yani.

Şimdiye kadar kulüp başka bir yerde miydi ?

kulübün yeri belli derken ,kimse baska yerde oldugunu iddaa etmiyor konuyu sulandirma.yeter fatih konusunda insanlara yaptiginiz baski.zorlami alacak adam .begenmiyorsaniz sadri seneri, fatih konusunda gösterdiginiz cabayi secimdede gösterirsiniz,istediginizi yada fatih i transfer edecek bir baskani secersiniz..fatih bizim futbolcumuz degilken bu kadar tartisilip yönetime ve trabzonspora neden zarar veriliyor.

smyrna
21.01.2010, 08:45
Ölçümler yapıldı.

Bu camiayı kandıran trabzonsporlumudur ? bizi kandıranlar belli. Fatihinde bunu söylemeye hakkı var.

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 08:47
Bukadar kolay yani,yönetim her türlü alavereyi dalavereyi yapacak ama yinede Trabzonsporu temsil edecek,Fatih Tekke'nin ise koca konuşmasından bir lafı çekilecek anlamlandırılacak ve kulüpten içeri sokulmayacak oh ne güzel Türkiye.

arifemre
21.01.2010, 08:47
Ölçümler yapıldı.

hakkaten açıklamaların o kısmı tam bir talihsizlik...
ha bu arada bu forumda da benden trabzonsporlusu yok, forum yöneticilerini de dahil ediyorum, onu da belirteyim,
hadi buyrun...

biltrabzon
21.01.2010, 08:49
ünal karaman a laf atan fatih tekke benim gözümde bitmistir.en az onu kadar adam gibi adam ünal karaman.o trabzonspor fedakarlik yapmissa ünal karaman da yapmistir,zamaninda.

bende diyorum ki fatih tekke bende senden daha cok trabzonspor luyum.intihar ederim yine zenit e gitmem trabzonspor da oynarim.madem herkesten cok trabzonspor lusun hadi görelim.herhalde trabzonspor icin canina kiyanlardanda daha fazla trabzonsporlu degilsin.

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 08:49
Yeni moda, kulubün yeri belli,gelsin atsın imzayı bu nasıl zihniyettir yahu.

Faik Yılmaz
21.01.2010, 08:50
Ben Fatihe katılıyorum......

Gerçek bir Trabzonsporlu kendini kurtarmak için öz oyuncusunu milletin önüne atmaz.....

Ahmet Karadeniz
bundan sonra fatih trabzona gelse ne olur gelmese ne olur daha cok karışacak gelirse yani huzursuzluk dönme dur rusyada

Emrullah
Ne demek kulübün yeri belli gelsin imzalasın. Hayatım da böyle saçma şey görmedim. Bu kulübün yönetimi dururken, transferi yönetim yapması gerekirken kalkacak Fatih Tekke "Ben geldim" diyecek, "kadroda boş yer var mı, abi beni oynatır mısınız?" diyecek. Bu resmen abesle iştigal etmek. Fatih bizim çocuğumuz diye insan evladı değil mi? Neden kendi değerlerimize sahip çıkmıyoruz, özen göstermiyoruz, değer vermiyoruz? Elin çocukları için 50 saat yolculuk yapmayı bilenler, kendi öz evladımız için neden kılını kıpırdatmazlar? Bırakın yanına gitmeyi telefon etmeye dahi tenezzül etmezler. Bir iki kere ararlar, cevap vermezse ulaşamadık transferden vazgeçtik derler. Dünyanın hiç biri yerinde, hiç bir kulüp resmi sitesinde telefonla ulaşamadık, transferi durdurduk demez. Fatih sanki karayiplerde anasını satayım.

Ben olsam Fatih'in yerinde kesinlikle gelmezdim. Adamlar resmen istemiyor, insan istenmediği yerde huzurlu olabilir mi? Üstelik Fatih gurursuz bir insan mı ki, pılını pırtını toplayıp Trabzonspor'un kapısına dayansın, bu kadar aciz mi? İnsanların izzeti, onuru var. Bir insanın izzetiyle, onuruyla bu kadar oynanmaz kardeşim.

Olayın insani boyutundan dolayı yönetimi kınıyorum, delikanlı olsunlar, saçma sapan konuşmasınlar, biraz profesyonel olsunlar, eski kafa olmasınlar artık.

arifemre
21.01.2010, 08:52
Ben Fatihe katılıyorum......

Gerçek bir Trabzonsporlu kendini kurtarmak için öz oyuncusunu milletin önüne atmaz.....

gerçek diğer trabzonsporlu transfer için eski oyuncusunu milletin önüne atıyor ya...
fatih in açıklamalarındaki "trabzonsporluluk derecesi" kısmını tasvip etmiyorum.
kalan bütün konularda ise hak veriyorum...

mexp61
21.01.2010, 08:52
benden daha fazla koyu TRABZONSPOR'lu görmek beni daha da gururlandırır.

alpi53
21.01.2010, 08:53
ünal karaman a laf atan fatih tekke benim gözümde bitmistir.en az onu kadar adam gibi adam ünal karaman.o trabzonspor fedakarlik yapmissa ünal karaman da yapmistir,zamaninda.

kardesim kimse hakkinda konusmak istemem de , yer istanbul besiktas , unalla karsilasiyoruz abi buyuksun buyuk trabzonsporlusun ,, ben trabzonsporlu falan degilim ne alakasi var bakin isinize isim olmaz yapiyo , diyo unal karaman , cok iyi bir arkadasim soyledi bunu.
o olayi duydugumda cok bozuldum bende unali herzaman baskoseye koymusumdur.

hamucera
Ölçümler yapıldı.

Fatih yanlış yaptı,bu açıklamayı hiç yapmayacaktı, haklıyken haksız durumuna düşmek gibi birşey bu, bunu bilemezsin ki, bu forumda kim iddia edebilir ençok ben Trabzosporluyum, herkes eder ama kimse bunu ıspatlayamaz, askerliğini 5 ay fazla yapacak olması alacağı poaradan büyük fedakarlık yapması onun çok iyi o kulüpte bulunan herkesten daha iyi Trabzonsporlu olduğunu göstermez, zamanında buradaki misyonumu tamamladım beni ya gönderin yada sene sonu bedelsiz giderim sözleri geliyor şimdi aklıma, çok büyük Trabzonsporlu sezon sonlarında da sözleşmeye imza atar ondan sonra gider demekten kendimi alamıyorum bu sözler karşısında

ergin cesit
ben fatihin yerinde olsam daha ağır konuşurdum. yalancılar hakkında

sorin
21.01.2010, 08:54
hayrettİn hacisalİhoĞlu'nu İstemİyorum!

Erdal
21.01.2010, 08:55
Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, son gelişmelerden sonra transferi dondurduklarını belirterek, "Kadromuzun yeterli olduğunu düşünüyoruz. Hocamızla diyalog halindeyiz. Fatih Tekke konusunu bekleyip göreceğiz. Biz anlaşma yaptığımızı açıkladık. Fatih isterse gelip sözleşme imzalar. Sadece Burak Yılmaz konusunda bir sıkıntı var. Onu da aşmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

Senin ben ............

Bu haber nerden?...

Erdal DİLEK
21.01.2010, 08:57
taraftar yanlış yaptı!!!!

Emrullah
Fatih'in isim vererek benden daha Trabzonsporlu değiller lafı hiç şık olmamış, yanlış yapmış. Arayıp Ünal'dan özür dilemesi gerekiyor. Yanlışlarını da söylememiz lazım. Birde ne uğraşırsın Trabzona gelmeyi, senin kadar yönetim uğraşmıyor. Kendini azcık ağırdan sat. Bu yöneticiler seni hiç ama hiç hak etmiyor. Birde çok bilmiş taraftarımız var, seni istemeyen ve senin yerine alternatif sunmamızı isteyince sunamayan azınlık bir kesim. Onlara bakma sen, onlar kendi aklınca Trabzonspor'a hizmet ettiklerini zannediyorlar.

Burak
Bülent'ten daha kötü bir son bekliyor belki de Ünal'ı.

tamersoz
21.01.2010, 08:58
Ben bu konuşulanların samimiyetine güvenmiyorum..Sözler samimi belki ama bu ortam bana çok yapay görünüyor belki de öyle olduğunu görmek istememden ötürü de olabilir...Sanki bir düzmecenin içindeymişiz gibi, sanki birilerinin ipini çekmek için yapılmış bir restleşme gibi bir izlenim doğurdu bana artık sadece bir teori..

Ayrıca bir çok arkadaşım söylediği Fatih gelse bu takıma zarar verir gibisinden sözler sarfedilimiş.. Tek bir şey söylüyorum size..Muhtemelen bunu çok kez görmüşsünüzdür... Fatih Tekke Golünü atar sonrasında oyundan alınır ve yedek kulubesinde maçın bitmesini beklemez tıpkı bir teknik direktör gibi saha kenarındadır sürekli telkinlerde bulunur oyunculara... Bu adam nasıl zarar verir diyebiliyorlar anlamıyorum.. O gelir Ruh geri gelir bundan hiç şüphem yok....

smyrna
Bu haber nerden?...

http://www.fotomac.com.tr/Trabzonspor/2010/01/21/bekleyip_gorecegiz

Süleyman Sofu
BU ADAM BU KULÜBE YAKIŞMIYOR..

BU KAFADA DÜŞÜNENLER 2.DÜNYA SAVAŞINDA KALDI SANIYORDUM...

Meğer bugünde varmış ne demek istediğimi anlamayanlar,kaptanı uğurlamaya giden arkadaşların yazdıklarını iyi okusunlar...

Din Düşmanlığı yapıyor dedim diye gece bana kızanlar acaba şimdi ne söyleyecekler...

magicyattara
21.01.2010, 08:59
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13538798.asp?gid=211

Tekke şaşırmış

TRABZONSPOR’da Fatih Tekke’ye büyük öfke var. Bordo mavili kulübe transferi gerçekleşmeyen ve dün yaptığı basın toplantısında Trabzonspor yönetimini suçlayan Fatih Tekke’nin, “Yönetimde benim kadar Trabzonsporlu var mı?” sözleri tepki çekti. Trabzonspor camiasındaki herkesi suçlayan Fatih’e cevap gecikmedi.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, tecrübeli futbolcunun açıklamalarının şık olmadığını belirtti. Hacısalihoğlu, Fatih’in eski kulübü hakkında sözler sarfetmesinin çok çirkin bir davranış olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
“Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi, kendisi rakamları sonradan yükseltti. Fatih, kafası karışık olacak ki bu açıklamaları yapmış. Ne dediğini bilmiyor. Trabzon insanını, bizim üzerimizden kandırmasın.”

Erdal DİLEK
21.01.2010, 09:01
bana şöyle geldi; kimse benden daha trabzonsporlu değil, ünal karamandan bile(şuan yöetim kanadında en trabzonsporlu ünal karaman görünüyor onunla bile boy ölçüşürüm trabzonsporlulukta ki hepimiz ne kadar trabzonsporlu olduğunu biliriz ünal karamanın) demek istedi. . .

smyrna

Tekke şaşırmış

TRABZONSPOR�da Fatih Tekke�ye büyük öfke var. Bordo mavili kulübe transferi gerçekleşmeyen ve dün yaptığı basın toplantısında Trabzonspor yönetimini suçlayan Fatih Tekke�nin, �Yönetimde benim kadar Trabzonsporlu var mı?� sözleri tepki çekti. Trabzonspor camiasındaki herkesi suçlayan Fatih�e cevap gecikmedi.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, tecrübeli futbolcunun açıklamalarının şık olmadığını belirtti. Hacısalihoğlu, Fatih�in eski kulübü hakkında sözler sarfetmesinin çok çirkin bir davranış olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
�Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi, kendisi rakamları sonradan yükseltti. Fatih, kafası karışık olacak ki bu açıklamaları yapmış. Ne dediğini bilmiyor. Trabzon insanını, bizim üzerimizden kandırmasın.�

Böyle bi zihniyet varmı yaa kandırdınız olummm bal gbi kandırdınız bizi yok telefon kapalı yok zenitle anlaştık yok fatih daha çok para istiyo gidin şurdan yaa .......

arifemre
Fatih yanlış yaptı,bu açıklamayı hiç yapmayacaktı, haklıyken haksız durumuna düşmek gibi birşey bu, bunu bilemezsin ki, bu forumda kim iddia edebilir ençok ben Trabzosporluyum,

hakkaten açıklamaların o kısmı tam bir talihsizlik...
ha bu arada bu forumda da benden trabzonsporlusu yok, forum yöneticilerini de dahil ediyorum, onu da belirteyim,
hadi buyrun...

ben iddia etmişim biraz evvel :)

Erdal
Profesyonel bir futbolcu olarak Fatih yanlış yapmıştır...Ama bir taraftar olarak doğru....

sorin
21.01.2010, 09:02
Ben kendi adıma Hacısalihoğlunu bu kulüpde istemiyorum!!!!

kaleönü
21.01.2010, 09:03
şenol güneşin ve yönetimin yapacağı basın toplantısını merakla bekliyorum. fatih transferi bu duruma gelmemeliydi. herşey basın toplantısından sonra netleşir hata kimde diye....

Recep Alkan
kulübün yeri belli derken ,kimse baska yerde oldugunu iddaa etmiyor konuyu sulandirma.yeter fatih konusunda insanlara yaptiginiz baski.zorlami alacak adam .begenmiyorsaniz sadri seneri, fatih konusunda gösterdiginiz cabayi secimdede gösterirsiniz,istediginizi yada fatih i transfer edecek bir baskani secersiniz..fatih bizim futbolcumuz degilken bu kadar tartisilip yönetime ve trabzonspora neden zarar veriliyor.

Konuyu sulandırma konusunda burada bazı kişileri geçmek ne yazık ki imkansız. Kaldı ki, Başkanın dünkü açıklamalarından sonra, o konuşmaları, o gereksiz ve ne yapacağını bilmeyen hareketler ile gülmelerini, ne olarak adlandırmak lazım bilmiyorum.

Zorla alsın demiyorum ki artık. Hatta almasın, inan ki almasın. Çünkü alırsa çoğu konu yine hasır altı edilecek. Bu zamana kadar yapılan her şey unutulmaya yüz tutacak, almasınlar. Yaptıkları da hasır altı olmasın. Hatta artık Fatih konusunu bırakalım, gidelim Mahmut Aksunun açıklamalarını konuşalım, 25 Milyon dolar ne olacak onları konuşalım, HES için 1,5 yıldır nasıl girişimler yapmışlar onları konuşalım, 2016 için neden bu kulüp tek kelime laf etmedi onu konuşalım, stat için ne zaman bir girişim yapmayı düşünüyor onu konuşalım. Ama derseniz, bunlar Bakanın görevi, diyecek bir şey de kalmaz bize. Aynı gün için de Başkan ve Asbaşkan birbirlerini tutmayan iki açıklamayı nasıl yapar onları konuşalım. Konuşalım kaçmayalım ;)

Ne kadar anlatsak da anlamamakta ısrar edeceksiniz belli, artık Kaptanın o formayı giymesi beni ilgilendirmiyor. Ortaya çıkan bütün kirli çamaşırların konuşulmasını istiyorum. Koca koca adamların nasıl küçüldüğünü konuşmak istiyorum. Olay Fatih Tekke değil, olay izlenen yol…

Ayhan Yüksek
Fatih yanlış yaptı,bu açıklamayı hiç yapmayacaktı, haklıyken haksız durumuna düşmek gibi birşey bu, bunu bilemezsin ki, bu forumda kim iddia edebilir ençok ben Trabzosporluyum, herkes eder ama kimse bunu ıspatlayamaz, askerliğini 5 ay fazla yapacak olması alacağı poaradan büyük fedakarlık yapması onun çok iyi o kulüpte bulunan herkesten daha iyi Trabzonsporlu olduğunu göstermez, zamanında buradaki misyonumu tamamladım beni ya gönderin yada sene sonu bedelsiz giderim sözleri geliyor şimdi aklıma, çok büyük Trabzonsporlu sezon sonlarında da sözleşmeye imza atar ondan sonra gider demekten kendimi alamıyorum bu sözler karşısında

Fatih haklıyken haksız duruma düşmedi,kullandığı bu cümleler haksız duruma düşürmez Tekkeyi,son cümlen ise çok mantıksız ve bilinçsiz,sanki bedava gitti adam para kazandırmadı kulübe,sözleşmesi devam ederken gitti Tekke yoksa bonservis ödenirmiydi hiç bu nasıl bir cümle, tonla para kazandırdı gittiğinde.

BALKAN 06
21.01.2010, 09:04
Bülent'ten daha kötü bir son bekliyor belki de Ünal'ı.
söyledikmi o kadar da değil deniliyor ama malesef herkez için öyle
yarın şota gelsin oda sempatisini 6 ayda kaybeder ondan kötü adam olmaz trabzonda
hami için de öyle,diğer değerlerimiz için de öyle,onun için de diyorum ki kafanızı çalıştırın gitmeyin oaraya.:cool:

aynı frekanstan olmasak ta duruşu ve adamlığı ile tam bir Trabzonsporlu olan,çok sevip saygı duyduğum ünal karaman da hızarın ağzında yazık valla acıyorum adama...

ilhan
21.01.2010, 09:04
Şu cezalı üyeler,

Ceza süreniz dolmadan yeni üyelik almayın artık. Yoksa cezalı üyeliklerinizin cezaları daha fazla artacak. Şurada kalmış 1-2 gün. Cezanız bitmek üzere zaten. Şimdilik cezalarınızı arttırmayı düşünmüyorum. Sizlerde bize yardımcı olun biraz. Almayın lütfen yeni üyelik.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 09:06

Tekke şaşırmış

TRABZONSPOR’da Fatih Tekke’ye büyük öfke var. Bordo mavili kulübe transferi gerçekleşmeyen ve dün yaptığı basın toplantısında Trabzonspor yönetimini suçlayan Fatih Tekke’nin, “Yönetimde benim kadar Trabzonsporlu var mı?” sözleri tepki çekti. Trabzonspor camiasındaki herkesi suçlayan Fatih’e cevap gecikmedi.
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, tecrübeli futbolcunun açıklamalarının şık olmadığını belirtti. Hacısalihoğlu, Fatih’in eski kulübü hakkında sözler sarfetmesinin çok çirkin bir davranış olduğunu ifade ederek, şunları söyledi:
“Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi, kendisi rakamları sonradan yükseltti. Fatih, kafası karışık olacak ki bu açıklamaları yapmış. Ne dediğini bilmiyor. Trabzon insanını, bizim üzerimizden kandırmasın.”

İlk maçta görür beyefendi kimin şaşırdığını bu taraftar adamı güzel şaşırtır...

Maçta koro halinde ismini tribünlerde duyunca ne tepki vereceğini merak ediyorum doğrusu...

Yazık valla yazık Sadri Şeneride bitiren bu adam zaten.Ama kendisi bilir.Pazar günü 2.perde açılıyor avni akerde bu sefer başrolde Hacısalihoğlu var...

Erdal DİLEK
21.01.2010, 09:07
HH istifa edene kadar protesto edilsin, her mac ve her ortamda. ..

millet 3G ye gecti biz hala 2H ile uğraşıyoruz

Faik Yılmaz
21.01.2010, 09:07
gerçek diğer trabzonsporlu transfer için eski oyuncusunu milletin önüne atıyor ya...
fatih in açıklamalarındaki "trabzonsporluluk derecesi" kısmını tasvip etmiyorum.
kalan bütün konularda ise hak veriyorum...

Bakınız Fatih Tekke Zenitte 2,5 milyon euroya oynuyor. Yarım sezonda 2,5 trilyon alıcak. Mukavele uzatmak istersede buna hayır diyecekelrini zanetmiyorum...

Yani toplam 2-3 ay maç yapıp 2,5 trilyonu cebine atma imkanı varken o gelip yarım sezonda aalcağı paraya belki daha azına 1 sene oynamaya razı oluyor.....

Buna rağmen yönetim onu almamak için elinden geleni yapıyor.

Ne için almıyor kadro yapısına uymadığı içinmi....

HAYIR.....

Sırf Başkan Yardımcısı istemiyor diye....

Şimdi bu adamların Trabzonsporluluğundan ben şüphe ediyorum..... Onun da etmesi normal diye düşünüyorum....

GERÇEK BİR TRABZONSPORLU TAKIMINA BU KADAR ZARAR VERMEZ...

Almıyacaksan adam gibi dersin kadro yapımıza uymuyordu almadık.... Böyle papaz oyunları yaparsan sonuçlarınada katlanırsın....

Bu daha bir şey değil..... Her maçta bu gibi tepkilere hazır olsunlar.....

magicyattara
21.01.2010, 09:08
Ben kendi adıma Hacısalihoğlunu bu kulüpde istemiyorum!!!!

HH İstifa! başlığı açsam,eminim çok popüler olur:)

Bu başlık hala neden açılmadı anlamış değilim.

smyrna
21.01.2010, 09:09
Bakınız Fatih Tekke Zenitte 2,5 milyon euroya oynuyor. Yarım sezonda 2,5 trilyon alıcak. Mukavele uzatmak istersede buna hayır diyecekelrini zanetmiyorum...

Yani toplam 2-3 ay maç yapıp 2,5 trilyonu cebine atma imkanı varken o gelip yarım sezonda aalcağı paraya belki daha azına 1 sene oynamaya razı oluyor.....

Buna rağmen yönetim onu almamak için elinden geleni yapıyor.

Ne için almıyor kadro yapısına uymadığı içinmi....

HAYIR.....

Sırf Başkan Yardımcısı istemiyor diye....

Şimdi bu adamların Trabzonsporluluğundan ben şüphe ediyorum..... Onun da etmesi normal diye düşünüyorum....

GERÇEK BİR TRABZONSPORLU TAKIMINA BU KADAR ZARAR VERMEZ...

Almıyacaksan adam gibi dersin kadro yapımıza uymuyordu almadık.... Böyle papaz oyunları yaparsan sonuçlarınada katlanırsın....

Bu daha bir şey değil..... Her maçta bu gibi tepkilere hazır olsunlar.....

Ağzına sağlık

BALKAN 06
21.01.2010, 09:10
İlk maçta görür beyefendi kimin şaşırdığını bu taraftar adamı güzel şaşırtır...

Maçta koro halinde ismini tribünlerde duyunca ne tepki vereceğini merak ediyorum doğrusu...

Yazık valla yazık Sadri Şeneride bitiren bu adam zaten.Ama kendisi bilir.Pazar günü 2.perde açılıyor avni akerde bu sefer başrolde Hacısalihoğlu var...
sakarya hendek ten gazı verdin trabzondakiler mesajı aldılar
tamam ilk maçta hacı ya ve doğal olarak başkana ve yönetime sövsünler yollasınlar mevcut yönetimi,
acayip adaylar var geride Ts nin başına geçmeye,onlar hemen doldurur boşluğu biz de önümüzdeki sene şampiyonuz demi...

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 09:13
Eğer Hacısalihoğlundan daha kaliteli adam yoksa bu kulübün yönetiminde olacak o zaman bitmişiz zaten hocam. Fati Tekkenin her lafını sağa sola çekenler neden susuyorsunuz Hacısalihoğlunun boş boş konuşmalarına, bıktım bu adamın demeçlerinden yalanlarından,ne adammış ki kimse birşey diyemiyor,herkes karşısında el pençe...

sorin
21.01.2010, 09:14
HH İstifa! başlığı açsam,eminim çok popüler olur:)

Bu başlık hala neden açılmadı anlamış değilim.

Bu güne kadar açılmaması hata bu adamın yönetimde olduğu yeni bir sezona girmek şampiyonluğun bir sene daha uzaması anlamına gelir.

Erdal DİLEK
21.01.2010, 09:16
tekke tamam geliyorum desin bunlar kulübün yerini değiştirmezlerse ne derseniz değil:cool:

serdaracıl
21.01.2010, 09:18
HH istifa.....................

mexp61
21.01.2010, 09:19
fatih tekke bence bu açıklamayı yaparken futbolcu olarak değil bizim gibi taraftar gibi konuşmuş ama ağır olmuş biraz.Fatih geldiğinde TRABZON' un o beklediği fırtana geri gelecektir diye düşünüyorum....

Serdar A
21.01.2010, 09:22
Günah keçisini bulduk mu ?

Başkan yardımcısı olan futbol sorumlusu yönetici öyle mi...

Ne çabukta meseleyi çözdük , taraftar bu işi biliyor . Şimdi bu şahısı kapıya koyduk mu seri şampiyonluklar bizi bekliyor ...

Recep Alkan
21.01.2010, 09:24
Serdar, kim sorumlu, nerde hata ?

arifemre
21.01.2010, 09:27
forum tarihinde savunulmamış tek isim HH
serdar bali de bile eleştirenlerin yanında beğenenler var
keza NA, veya ziya doğan, genelde beğenilmese bile beğenen en az 1-2 kişi çıkıyordu.
ama HH de hiç çıkmadı.
demek ki tutulacak yanı kalmamış... yani tartışılacak bir şey olmadığından başlığı yok...

serdaracıl
21.01.2010, 09:30
Bu adama artık tahammülüm kalmadı.

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 09:32

Ne çabukta meseleyi çözdük , taraftar bu işi biliyor . Şimdi bu şahısı kapıya koyduk mu seri şampiyonluklar bizi bekliyor ...
Neden böyle düşünüyorsunuz ki, bukadar basitmi,sorun şampiyonluk mu sadece,benim kendi adıma görüşüm,Trabzonsporun doğru yönetilmesi yalanlardan dalaverelerden uzak olması,biryerde yalan varsa samimiyet yoksa işler terse döner orda,bunun sorumluları kimse temizlenmeli elbette doğrusuda bu değilmi, bunun yapılması sırf şampiyonluklar için olmasa gerek diye düşünüyorum kardeşim.

sorin
21.01.2010, 09:35

Temizlik yapmaya bir yerden başlamak gerekiyor bence.

SEDAT
21.01.2010, 09:36
-Daha önce Taraftar Trabzonspora neden bu kadar düşmanca davranıyor diyen..

-Daha önce yine hocamızla temas halindeyiz Kadromuz yeterli diyen...

-Daha önce yine fatihi istemeyen..çıkıp arasında ne sorun varsa anlatma cesaretini gösteremeyen..

-Klübü mantık ilkeleriyle değil egoları ihtiraslarıyla yöneten sayın hacısalihoğlu size kesinlikle ama kesinlikle inanmıyorum siz Trabzonsporlu asla ama asla olamazsınız..

S.DEMİRCİ
21.01.2010, 09:37

bir yerden başlamak lazım..
söylediğin kişilikte ilk adım için iyi bir isim...

Serdar A
21.01.2010, 09:39
Serdar, kim sorumlu, nerde hata ?

Bir yönetimi seçen süreçte hangi itifakları kurduğu hangi sözleri verdiğini oturup değerlendirmek gerek . Bizim başkan yardımcısı yönetici istediği kadar ensesi kalın olsun , kaç yazar ? Bu kulüp zamanında Mehmet Ali beyi bile kapıya koymuştur . Bazı arkadaşlarımızın ağzında mantra olmuş , dilinden düşürmüyor . Bir günah keçisi ile sorunlar çözülecek mi ? Eğer çözülecekse amenna , ama olmuyor işte , hiç mi tarihten ders çıkarmıyoruz ?

Bakınız , Hacisalihoğlu'nun kurduğu ilk yönetimde kulübün hukuk işleri sorumlusu kimdi ? 'Albayrak yönetimini savunmuyorum' mevcut yönetim o yönetimi nasıl aşağıya itti ? Bunlara bakmak gerçekten bu kadar mı zor ?

1980'li yıllarla birlikte bu kulübü çıkar gruplarına ve çetelere teslim verdik . Birisini çıkarırsanız diğeri girer , bu iş bu kadar basit . Trabzonspor , 'an itibariyle' kayıt dışı gelir imkanı kısıtlı bir şehir olan Trabzon kentinde , çok önemli bir kazanç kapısıdır .

Şampiyonluktan ve taraftarın beklentisinden daha önemli şeyler var artık . Bu takım 30 hafta şampiyonluğa yürüsüde bir tersliğe kurban gidecek altyapıya sahiptir .

Bir asbaşkanın gitmesi ile , bir futbolcumuzun yuvaya dönmesi ile işlerin düzeleceğine olan inancım zerrece bulunmamaktadır .

Aksine , bu ikilem çözülsede , çözülmesede , olduğu gibi kalsada , artık iki üç yıldır dışarıda kalmış başka beklenti sahiplerine politika olmaktan kurtulamayacaktır .

Kader KORELİ
21.01.2010, 09:44
Neye dayanarak Hacisalihoglunun Fatihin transferini istemedigini iddaa ediyorsunuz? Nedir bu Hacisalihoglunun derdi? Neden istemez Fatihi?

Ben bunu anlamis degilim.. Hacisalihoglunu savunmak degil niyetim, ama kendisi hakkinda hangi bilgilere dayanilarak bunlar söyleniyor bilmek isterim.

serdaracıl
21.01.2010, 09:45
Neye dayanarak Hacisalihoglunun Fatihin transferini istemedigini iddaa ediyorsunuz? Nedir bu Hacisalihoglunun derdi? Neden istemez Fatihi?

Ben bunu anlamis degilim.. Hacisalihoglunu savunmak degil niyetim, ama kendisi hakkinda hangi bilgilere dayanilarak bunlar söyleniyor bilmek isterim.

Sadece Fatih transferiyle alakalı değil. HH'nin Trabzonspor'u yönetecek yeterlilikte olduğuna inanmıyorum ben.

Tyler Durden
21.01.2010, 09:48
Yonetim bir futbolcuyu almadi, neredeyse istifaya davet ediliyor.
Hayir gorende Fatih varken sampiyon olduk sanir.
Kendini camianin ustunde goren insanlarin klubun kapisindan iceri sokulmamasi lazim.
Son aciklamalarindan sonra Fatih sadece iyi bir futbolcudur,otesi yoktur..
Ne olursa olsun Unal Karaman gibi bir ismi bu kadar asagilamamasi lazimdi.
Sorarlar adama, ne oldunda kendinde bu cureti goruyorsun diye..
Bence bu isin olmamasinin tek nedeni askerlik sorunu..Uc hafta askerlik yapmak varken kimse gidip de 15 ay veya 6 ay askerlik yapmaz..
Farkindaysaniz telefon olayini fatih de dogruluyor.
Bu dakikadan sonra yonetim eger fatihi alirsa onlarda defolsun gitsin..Klubu bir futbolcunun yuzunden agizlara sakiz etmenin bir manasi yok..
Fatih de o kadar Trabzonsporluysa artik sussun ve Zenitte isine baksin..
Insanlari kiskirtmasi,birbirine dusurmesi yettide artti..
Fatihi gorunce Hakan Sukur aklima geliyor.Oda kendi klubunun arkasindan susmak bilmedi ve taraftarin gozunden dustu..
Fatih de o yolda ilerliyor, suana kadarda basarili oldu..
Fatih bu aciklamalari yaparken bir daha buraya gelemeyecegini bilmiyor mu?Peki madem bu arkadas o kadar Trabzonsporlu, ne diye yonetime sallayip Trabzonspor defterini kapatiyor.
Oldum olasi klubunun arkasindan konusan, konusursam olay olur klubum zarar gorur triplerine giren futbolculari sevmemisimdir.
Hakan Sukur 1 Fatih Tekke 2.

Kader KORELİ
21.01.2010, 09:49
Sadece Fatih transferiyle alakalı değil. HH'nin Trabzonspor'u yönetecek yeterlilikte olduğuna inanmıyorum ben.

Konu yeterli olup olmadigi degil, neden çogunuz Fatih Tekkeyi istemedigini düsünüyor?

serdaracıl
21.01.2010, 09:50
Son açıklamalarından sonra Fatih bir futbolcudan daha ötedir.

SEDAT
21.01.2010, 09:52
Konu yeterli olup olmadigi degil, neden çogunuz Fatih Tekkeyi istemedigini düsünüyor?

-Yaptığı hal hareket ve söylemler başka bişey düşündürmüyor...

F.Erdem
21.01.2010, 09:52
facebookta yeni izleme şansım oldu videoyu.

fatih son derece samimi.ünal karamanı araya katması hata olmuş,aralarında yaşadıkları ne bilmiyorum.

ama kendinin dediği gibi bu süreci fatih haketmemiş bu açık ve net.

gurur yapmıyor ben trabzonun malzemecisi bile olurum diyor ve bu kadar kırgın olduğu halde yine istense yine gelir bu takıma.Birileri gibi küsüp istifa etmeye kalkmıyor.

Ülkemizde insanlar askerlikten nasıl sıyırırımın hesabını yaparken Fatih Trabzonspor için ona verilen hakkı (sıyırma değil hakettiği hak) bir kenara koyuyor.

yine kendisinin de dediği gibi,Fatih daha ne yapsın? ve Fatih hepimizden Trabzonlu'dur buna tüm kalbimle inanıyorum.

mexp61
21.01.2010, 09:55
Fatih TEKKE nin her ne olursa olsun gelmesini istiyorum.Benim gibi düşünenlerinde susmamasını istiyorum.

Serdar A
21.01.2010, 09:58
Sistem ve organizasyona dayalı yönetilme özlememiz , son iki yıldır yaşananlardan sonra yeniden liderlik , tek adam gibi oligarklarla yönetim beklentilerine yenilmiştir .

Sadri Şener'in şahsı , bu açıdan derin bir hayal kırıklığı yaratmıştır . Hatta yakın gelecekte ibreyi yeniden bu yöne çevirebilme şansını da ortadan kaldırarak bizlere ağır bir yenilgi tattırmıştır .

Sayın başkanın gelişinde duyulan heyecanın sebebi buymuş demek ki ...

Eren Karaahmetoğlu
21.01.2010, 09:58
Serdar abi, Fatih'in gelişiyle hayırlı istifalardan bahsediyordun. Kimdi peki bu istifa etmesi gerekenler? Bu şekilde, 1-2 istifayla çözülmeyeceği belli senin de dediğin gibi. Ne olacak peki? Bizim taraftar olarak yapabileceğimiz hiç mi birşey yok? Sadece böyle olan biteni mi izleyeceğiz..

ergin cesit
21.01.2010, 09:59
bir tek bu yönetimde sadri başkanı samimi buluyorum.yanındakiler tamamen yanlış yönlendiriyorlar başkanı.

dahilaz
21.01.2010, 10:01
Futbolcu istiyoruz , almazlarsa 2. devrenin ilk maçında futbolcunun ismini tribünlerde bağıralım diyoruz , kelle istiyoruz .

Bu takımdaki diğer futbolculara alınmayan bir futbolcu ( kaptan , efsane ,Tekke evet ama 1 (bir) futbolcu) için yapılan reva mıdır ?

Bu mudur takım aşkı ? Senin taraftar olarak futbolcular ile aranda problem yok (olanı da gönderiyorsun zaten ) ; teknik direktör ile aranda problem yok ; yönetim ile problemin var diye Fatih Tekke'nin adını ön plana çıkarmak ; hem takıma hem Tekke'ye bu kadar zarar vermek reva mıdır ?

Yahu resmen Yeniçeri ocağı gibi olduk . Ya istediğimizi verin ; ya kelle verin . Vallahi çok üzülüyorum halimize .

Çok kurumsal olduk; Allah nazardan saklasın .

Erdal
21.01.2010, 10:01
Adam askerlik benim için problem değil diyor...Birileri hala yok yok askerlik asıl problem diyor...Ya adam değil diyor...Kamuoyuna da böyle diyor, özel sohbetlerinde de böyle diyor...Kabul rasyonel görünmüyor bu...Ama üzgünüm adam "deli" işte...

Serdar A
21.01.2010, 10:02
................

Abdülkadir Kılıç
21.01.2010, 10:03
bir tek bu yönetimde sadri başkanı samimi buluyorum.yanındakiler tamamen yanlış yönlendiriyorlar başkanı.

Benim de düşüncem bu yönde. Başkanımız doğru fakat yönetim yanlış seçim bence.

serdaracıl
21.01.2010, 10:04
Kelle istemiyoruz. Sadece iyi niyet ve samimiyet istiyoruz.

ilhan
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm852534.jpg

Trabzonspor tribünlerinin en önemli seslerinden biri olan bordomavi.net oluşumu da Fatih Tekke konusuyla ilgili bir tavır belirledi.

Ortak fikir olarak ‘sürecin kötü yönetilmesi’ açıklanırken, özetle şu ifadelere yer verildi: “Fatih Tekke Trabzonsporlular için bir gol makinası veya bir forvetten ibaret değil. Fatih aynı zamanda takımın Trabzon’la bağı gibi. Seçildiği dönemlerde başkanımızın, “Tüm 61 numaraları toplayacağız” açıklamasının ardından bugün gelinen noktada Trabzonspor’da ilk 11’de oynayan Trabzonlu oyuncu kalmadı bugün.

‘Samimiyet göremedik’
“Taraftar elbette tüm kadroyu, ilave transferleriyle beraber bağrına basacak ve destek olacaktır; ama bu sürecin son derece kötü yönetilmesi, bundan sonraki maçlarda da şüphesiz yönetimin ve takımın üstünde ciddi bir yük olacaktır. Bu duruma düşmeden sıkıntılardan kurtulmanın en kolay ve tek doğru yolu gelişmeler ve niyetler konusunda samimi davranılmasıydı. Ne yazık ki taraftarımız bu samimiyeti göremedi.”

hamucera

fatih son derece samimi.ünal karamanı araya katması hata olmuş,aralarında yaşadıkları ne bilmiyorum.

gurur yapmıyor ben trabzonun malzemecisi bile olurum diyor ve bu kadar kırgın olduğu halde yine istense yine gelir bu takıma.Birileri gibi küsüp istifa etmeye kalkmıyor.

Ülkemizde insanlar askerlikten nasıl sıyırırımın hesabını yaparken Fatih Trabzonspor için ona verilen hakkı (sıyırma değil hakettiği hak) bir kenara koyuyor.

yine kendisinin de dediği gibi,Fatih daha ne yapsın? ve Fatih hepimizden Trabzonlu'dur buna tüm kalbimle inanıyorum.

sen kendi adına senden daha Trabzon'lu düşünebilirsin, ben bu görüşe asla katılmıyorum,

konuşursam o olur, bu olur fena olur, yahu bir kerede konuşun artık ne olacaksa olsuni bir sefer olsun olsun artık, yeter yaa. her giden, her gelmeyen ben bi konuşursam neler olur ama zarar vermemek için konuşmuyorum,

kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulayamaz, buna hakkı yok, Fatih konusunda yönetim yanlış yapmıştır, ama Fatih'te son basın toplantısında yanlış cümleler kullanmıştır

Serdar A
21.01.2010, 10:05
Serdar abi, Fatih'in gelişiyle hayırlı istifalardan bahsediyordun. Kimdi peki bu istifa etmesi gerekenler? Bu şekilde, 1-2 istifayla çözülmeyeceği belli senin de dediğin gibi. Ne olacak peki? Bizim taraftar olarak yapabileceğimiz hiç mi birşey yok? Sadece böyle olan biteni mi izleyeceğiz..
Söylediklerim bir kural değil , özel fikirlerim .

Suçu ispatlanmamış insanları burada zikretmek isteseydim , o bahsettiğin mesajda açıkça yazardım . Fatih'in takıma kazandırılmasının en azından yönetimi destekleyen ancak zamanında Fatih'i ve Gökdeniz'i kullanmaya kalkıp ardından karşısına almış ayak takımını düşürmesini beklerdim . Aşamalı bir şekilde , çıkar mensuplarını asgari de tutmanın bir yolu gibi geliyrdu .

Onun dışında ayrıca ,
Bu yönetim tümüyle gitmelidir
kongre üyeleri ayağını denk almalıdır
seçim sürecinde tüm yönetim faaliyeti sürdürenler , polis teşkilatınca teknik takibe alınmalıdır ...

Bu söylemlere ve benzerlerine katılıyorum . Ancak şu adam gitsinde şampiyon olalım lafı bence gerçeklerle oldukça zıt ve yüzeysel bir tutumdur .

SEDAT
21.01.2010, 10:05
Adam askerlik benim için problem değil diyor...Birileri hala yok yok askerlik asıl problem diyor...Ya adam değil diyor...Kamuoyuna da böyle diyor, özel sohbetlerinde de böyle diyor...Kabul rasyonel görünmüyor bu...Ama üzgünüm adam "deli" işte...

-Askerlikte problem olmasa başka problem çıkartırlar abi ...

Şahin_53
21.01.2010, 10:06
Trilyonlarca paralar verip verim alamadığımız bir futbolcu'yu, buraya alışamadı deyip sırf bu futbolcu'yu memnun etmek için onu devre arasında, hemde bizim ezeli rakibimize gözünü kırpmadan veren ey başkan...

Şimdi sana sormazlarmı Trabzonspor'a gelmek için tellal gibi bağıran Fatih'i neden istemezsin..Gerçek yüzünüzü Fatih'in basın açıklamasından sonra tüm Türkiye gördü.. Artık bizi kandıramazsınız La fonten masallarınızla ..Meraktayım bu dakikadan sonra nasıl bir açıklama yapacaksınız.. Devre arasında yolladığın o çim kafalı sözde golcüden kalan 9 numaralı formanın gerçek sahibi Fatih'dir..Bunu sahibine teslim etmezseniz bizimde sizin gibi bir yönetimle işimiz olamaz...Eğer bu transfer gerçekleşmezse bunun tek sebebi sizsiniz...
O kadar.

mexp61
diğer kuluplerden farkımız aslımıza ve bizden olana sahip çıkmamızdır.

TRABZONSPOR lu olmak budur işte

nbay

Trabzonspor tribünlerinin en önemli seslerinden biri olan bordomavi.net oluşumu da Fatih Tekke konusuyla ilgili bir tavır belirledi.

Ortak fikir olarak ‘sürecin kötü yönetilmesi’ açıklanırken, özetle şu ifadelere yer verildi: “Fatih Tekke Trabzonsporlular için bir gol makinası veya bir forvetten ibaret değil. Fatih aynı zamanda takımın Trabzon’la bağı gibi. Seçildiği dönemlerde başkanımızın, “Tüm 61 numaraları toplayacağız” açıklamasının ardından bugün gelinen noktada Trabzonspor’da ilk 11’de oynayan Trabzonlu oyuncu kalmadı bugün.

‘Samimiyet göremedik’
“Taraftar elbette tüm kadroyu, ilave transferleriyle beraber bağrına basacak ve destek olacaktır; ama bu sürecin son derece kötü yönetilmesi, bundan sonraki maçlarda da şüphesiz yönetimin ve takımın üstünde ciddi bir yük olacaktır. Bu duruma düşmeden sıkıntılardan kurtulmanın en kolay ve tek doğru yolu gelişmeler ve niyetler konusunda samimi davranılmasıydı. Ne yazık ki taraftarımız bu samimiyeti göremedi.”

bu oluşum nasıl duyurulacak peki?

ilhan
21.01.2010, 10:09
bu oluşum nasıl duyurulacak peki?

Gazetedeki mesaj gideceği yere gitmiştir. O konuda şüpheniz olmasın. :)

Süleyman Sofu
21.01.2010, 10:09

Linkini alabilirmiyim mümkünse

birde şu başkanın renkten renge girdiği videonun linki varsa sevinirim...

İnsan seyretmeye doyamıyor nedense????

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 10:10
http://img263.imageshack.us/img263/3643/grnt0083.jpg

http://img30.imageshack.us/img30/7594/rodriquez11789.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/2203/rodriquez11790.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/1751/rodriquez11788.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/2724/grnt0081y.jpg

oyyy gece giremedim bilgisayarım garantide olduğu için uyuyamadım sabaha kadar o kadar anlatılacak şeyler varki bazılarını arkadaşlar atlamış... dış hatlar gidiş terminali kapısında görevli ile konuşuyoruz normalde business class yolcuların bile almadıkları kapıdan bizi direk içeri alıyorlar saolsunlar içeri girince herkes hostes vs görenler bizi gösteriyor işaret edip...neyse saatler geçti bekliyoruz kaptan'ı umutlar yavaş yavaş da tükeniyor neyse ki tayfun abi geldi kaptanın arkadaşı olduğunu söyledi ve olmamasının tek bi nedenini arkadaşların dediği gibi hacisalihoğlunun açıklaması ve yönetim tek bir şeyi kabul edemiyor dedi fatih onlardan büyük olduğu...tayfun abi kaptan'a bi ara dedi buluştuktan sonra "gel bi dışarı arabaya bakalım" dedi... bizde ya tayfun abi sen git biz reis ile biraz muhabbet edelim dedik... kaptan'da gelin beraber yürüyelim o zaman dedi ( kalbim yerinden çıkacak o anda heyecandan ben hayatımda böyle mütevazi adam görmedim arkadaş ya ) böyle güzel bi geceydi offf fatih offf seviyorum seni be sultan........

not: herkese selamı var bizde sizin selamınızı götürdük.........

Ahmet Karadeniz
21.01.2010, 10:12
Tolga'dan 'menajerli' mesaj

Sözleşmesi sezon sonunda sona erecek olan ve halen masaya oturulmayan Tolga Zengin, önemli açıklamalar yaptı.

Yönetimden kimseyle konuşmamasına rağmen Şenol Güneş’in kendisini takımda tutmaktan yana görüş belirttiğini kaydeden deneyimli file bekçisi, “14 senedir Trabzonspor’dayım, 8 yıldır da A takımda forma giyiyorum. Hiç bir zaman pazarlık yapmadım, kulübün içine menajer de sokmadım. Çünkü buranın aile ortamını bozmak istemedim. Bundan sonra da bu böyle gidecek” ifadesini kullandı.

İHTİLALL
21.01.2010, 10:14
siz HH dedikçe aklıma şöyle bi foto gelio..

fatih tekke konusunda işlediği suçtan ötürü gazetelere şöyle resminin basıldığını hayal ediorum HH dendiğinde..

Yazı yazmalımı,değermi?.

Tükettiğim harflerden ve noktalama işaretlerinden özür diliyorum..

Recep Alkan
21.01.2010, 10:15
İlhan,

Mutlaka gidecek olan gitmesi gerekenin kulağına gitmiştir. Ama ne kadar etkili olacak, ne anlayacak anlaması gerekenler, 1,5 yıldır herkesin bas bas bağırdığı şeyleri bu iki satır ile mi anlayacaklar. (YAzıyı küçümsemek için değil)

Bilmiyorum, baksanıza, adamlar hala daha çıkıp neler diyorlar, birisi çıkmış sırıtarak alırız diyor, diğeri ise transferi kapattık diyor. Kimsenin kimseden haberi yok, ne için konuştukları bile belli değil. Birbirlerinden haberleri dahi yok.

Ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor...

lazoli__61
a.slm kaptanım

Süleyman Sofu
Aip soracaktım şimdi selamı iletmedinmi diye son anda yırttın valla:)

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 10:17
Aip soracaktım şimdi selamı iletmedinmi diye son anda yırttın valla:)
iletmez olurmuyuz ya.... süleyman havaalanında koşuyoruz artık son dakikalar içeri girdi girecek az bi zaman kalmış nasıl koşuyoruz ama bi anda fatih'i bi gördük kollarını açtı ula nerden buldunuz siz beni dedi bi sarıldık ona orda süleyman varya offf offf fatih gelecek ve onu öyle bi karşılacaz ki havalimanında.............

ramazankement
21.01.2010, 10:19
Trabzonspor http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/98754_1_100121093930.jpgEklenme :21.1. 2010 09:39Okunma Sayısı :397Yorum (http://www.maraton.com.tr/haberler/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html#yorum) :1http://www.maraton.com.tr/imagev2/print.gif (http://www.maraton.com.tr/print_news.php?news_id=98754&archieve=) http://www.maraton.com.tr/imagev2/mail.jpg (editor@maraton.com.tr?subject=) http://www.maraton.com.tr/imagev2/com_ico.jpg http://www.maraton.com.tr/imagev2/read_ico.jpg (http://www.maraton.com.tr/yorumlar/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html=page0#yorum) http://www.maraton.com.tr/imagev2/yazb1.jpg (http://www.maraton.com.tr/haberler/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html#) http://www.maraton.com.tr/imagev2/yazb2.jpg (http://www.maraton.com.tr/haberler/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html#) http://www.maraton.com.tr/imagev2/yazb3.jpg (http://www.maraton.com.tr/haberler/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html#) Paylaşhttp://www.maraton.com.tr/imagev2/paylas.jpg "FATİH TEKKE'NİN MENAJERİ BENİM"Trabzonspor’un eski 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke’nin menajerinin kendisi olduğunu belirterek, “Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu, Fatih Tekke’ye haber göndererek ‘Biz burada olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez’ dediler. Rubin Kazan’la görüştüğü, anlaştığı iddiası da doğru değil” şeklinde konuştu.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklamaya yapan Hacıosmanoğlu, “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı” şeklinde konuştu.

İşte İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sözleri:

HACISALİHOĞLU VE ALİOĞLU FATİH’E HABER GÖNDERDİ

Fatih’le konuştuk. Bana “Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nu, futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, ben bunları tanımam. Ama bu yöneticiler bana haber gönderdiler. Biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediklerini söyledi.

GEÇEN SEZON FATİH’İ ALSALARDI BU TAKIM ŞAMPİYON OLURDU

Bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Alma niyetleri olsaydı. Geçen sezon 2 milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih alabilirlerdi. Geçen sene son vuruş sıkıntısı yaşandı. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu.

FENERBAHÇE 8 BUÇUK MİLYON EURO TEKLİF ETTİ

Rubin Kazan, 3 yıldır Fatih’i istiyor, ama Zenit rakip takım olduğu için vermiyordu. Türkiye’den de isteyen var Fatih’i… Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok.

FATİH’İN MENAJERİ BENİM

‘Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar’ diyorlar. Bunun üzerine Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler.

Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı.

ramazankement
21.01.2010, 10:21
kaynak .maraton.com

ergin cesit
21.01.2010, 10:22
fatih bu yönetim tarafından istenmiyor.ünal karaman da kendini harcatacak

Oruç
21.01.2010, 10:23
Aleykümselam Sultan. Seni çok seviyoruz. Büyük adamsın.

BEYTEKİN61
21.01.2010, 10:24
arif kanıtoğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2944214#post2944214)
Kralımızı akşam atatürk havalimanından uğurladık.Kralın 2 arkadaşı ve taraftar olarak4-5 kişiydik bizi görünce o kadar sevindiki anlatamam gülerek sizin burda bu saatte ne işiniz vardı, nerden haber aldınız gelin bir sarılayım size dedi sarıldı. uçağı tarbzondan rötarlı kalktığı için 5-10 dk kadar falan muhabbet edebildik.Sene başında çubuklu forma alıp arkasına fatih tekke yazdırmıştım , formamı krala hediye ettim çok sevindi çok duygulandı formanın arkasında 9 numarama fatih tekke yazısını görünce heyecanı bir kat daha arttı bu benim için çok ama çok değerli bir hediye oldu dedi.Benim de sana bir hediye borcum var dedi canın saolsun kral dedim.Transferiyle ilgili çok konuşamadık, geri gel kral dedik nasıl geleyim görmüyormusunuz dedi.Başkanın ligtv deki konuşmalarını izledin mi diye sordum cevabı sadece izledim oldu ve de güldü.Gördüm ki gerçekten adam gibi adammış aynı zamanda mütevazi böyle bir adam bu kendini yönetici sanan kişilere ağır gelir,kaldıramazlar...
keşke bizde orada olabilseydik. onunla sohbet etmek güzel olurdu

Süleyman Sofu
21.01.2010, 10:25
Taraftar elbette tüm kadroyu, ilave transferleriyle beraber bağrına basacak ve destek olacaktır; ama bu sürecin son derece kötü yönetilmesi, bundan sonraki maçlarda da şüphesiz yönetimin ve takımın üstünde ciddi bir yük olacaktır. Bu duruma düşmeden sıkıntılardan kurtulmanın en kolay ve tek doğru yolu gelişmeler ve niyetler konusunda samimi davranılmasıydı.

Ne yazık ki taraftarımız bu samimiyeti göremedi.

Dün basına "Fatih gelirse takımın gönül birliğini bozar" mealinden yapılan açıklamalar ardından, bugün "o bizim evladımızdır, elbette isteriz" şeklindeki açıklamalar bu samimiyetsiz ortamı doğurmuş, yönetimin bu konudaki gönülsüzlüğünü ortaya koymuştur. Taraftarın isyanı da özünde bunadır.

Fatih Tekke Trabzonspor'a dönsün, dönmesin bizim gözbebeğimiz, bizim değerimizdir. Dolayısıyla sonu baştan belli olaylarla kaptanımızı kamuoyu önüne atmanın kaptanımıza zararı dokunabileceği gibi, bize de bir fayda sağlamayacaktır. Bu nedenle bundan sonra ya samimi ve sorumlu açıklamalar yapılmalı, ya da artık konuşulmamalıdır.

Güzel ve yerinde bir açıklama olmuş.Bmn yönetimini kutlarım...

F.Erdem
21.01.2010, 10:27
sen kendi adına senden daha Trabzon'lu düşünebilirsin, ben bu görüşe asla katılmıyorum,

konuşursam o olur, bu olur fena olur, yahu bir kerede konuşun artık ne olacaksa olsuni bir sefer olsun olsun artık, yeter yaa. her giden, her gelmeyen ben bi konuşursam neler olur ama zarar vermemek için konuşmuyorum,

kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu sorgulayamaz, buna hakkı yok, Fatih konusunda yönetim yanlış yapmıştır, ama Fatih'te son basın toplantısında yanlış cümleler kullanmıştır

görüşlerim bana ait olup tartışmaya açıktır.tabi ki mutlak trabzonluluğu kimse belirleyemez,bu Fatih'e benim tarafımdan yapılmış bir övgüdür,yaptığı fedakarlıklar karşısında.Herkesten demeyelim çoğumuzdan diyelim o zaman :)

Yanlış cümleler derken?
Süreci siz daha iyi bilirsiniz benden.Geçen sezondan önce idi galiba zamanını tam hatırlamıyorum yanlışsam düzeltin,Fatih gündemizde yok açıklamasıyla başlayan süreç var ortada.Ve bir sürü gereksiz açıklama,konuyu fazlaca uzatma,oyun içinde oyun oldu..

Bugüne kadar Fatih Tekke'nin bu konuda olumsuz veya yöneticiler hakkında olumsuz yorumunu okumadım.Son yaptığı basın toplantısında da o kadar kırılmış olacak ki ne varsa içinde döktü.

Olmasa daha iyi değil miydi? Elbette öyleydi ve fakat bu süreçte en az suçlulardan biridir kendisi.

Keşke Trabzonspor'um bu işleri kendi içinde çözebilse,ve taraftar bile hiç bir şekilde bilmese,keşke taraftarlar sadece taraftarlık yapsa yönetim işleri burada çok konuşulmasa.Bunu her zaman dile getirmişimdir.

Diğer takımların durumlarını bilmiyorum ama gördüğüm kadarıyla olayları bu kadar dışarıya yansıtan bir takım yok diye düşünüyorum.

Linkini alabilirmiyim mümkünse

birde şu başkanın renkten renge girdiği videonun linki varsa sevinirim...

İnsan seyretmeye doyamıyor nedense????

http://www.facebook.com/video/video.php?v=1311192492974&ref=nf

SEDAT
21.01.2010, 10:27
-Al işte gülermisin ağlarmısın...cevap ağlamaya devam ama takan yokki...vicdan ölmüş

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 10:28
a.s kaptan.

SEDAT
21.01.2010, 10:28
oyyy gece giremedim bilgisayarım garantide olduğu için uyuyamadım sabaha kadar o kadar anlatılacak şeyler varki bazılarını arkadaşlar atlamış... dış hatlar gidiş terminali kapısında görevli ile konuşuyoruz normalde business class yolcuların bile almadıkları kapıdan bizi direk içeri alıyorlar saolsunlar içeri girince herkes hostes vs görenler bizi gösteriyor işaret edip...neyse saatler geçti bekliyoruz kaptan'ı umutlar yavaş yavaş da tükeniyor neyse ki tayfun abi geldi kaptanın arkadaşı olduğunu söyledi ve olmamasının tek bi nedenini arkadaşların dediği gibi hacisalihoğlunun açıklaması ve yönetim tek bir şeyi kabul edemiyor dedi fatih onlardan büyük olduğu...tayfun abi kaptan'a bi ara dedi buluştuktan sonra "gel bi dışarı arabaya bakalım" dedi... bizde ya tayfun abi sen git biz reis ile biraz muhabbet edelim dedik... kaptan'da gelin beraber yürüyelim o zaman dedi ( kalbim yerinden çıkacak o anda heyecandan ben hayatımda böyle mütevazi adam görmedim arkadaş ya ) böyle güzel bi geceydi offf fatih offf seviyorum seni be sultan........

not: herkese selamı var bizde sizin selamınızı götürdük.........

-Onun saçına kurban olayım ben adam gibi adam ya..

Mert M.
21.01.2010, 10:30
Arkadaşların Kaptan'la çektirdikleri resimlere bakarak Kazım Ağabey'in İşte Gidiyorum şarkısını dinledim.
Tüylerim diken diken oldu.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 10:30
link için teşekkürler...

ibzolist
21.01.2010, 10:31
pazar günkü sivas maçında yıkalım tirbünleri arkadaşlar , en trabzonlu belli oldu artık , umuta yuh çekelim gökhana küfredelimm, eyyyyy yönetimmmmm ayağını denk al sabrı taştı taraftarın pazar günü yıkılsın türbünler

güngör_81
Bu iş artık namus meselesi gibi oldu Fatih TEKKE gelmeli bu takıma EY YÖNETİM size sesleniyorum !!!

Recep Alkan
arif kanıtoğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2944214#post2944214)
Kralımızı akşam atatürk havalimanından uğurladık.Kralın 2 arkadaşı ve taraftar olarak4-5 kişiydik bizi görünce o kadar sevindiki anlatamam gülerek sizin burda bu saatte ne işiniz vardı, nerden haber aldınız gelin bir sarılayım size dedi sarıldı. uçağı tarbzondan rötarlı kalktığı için 5-10 dk kadar falan muhabbet edebildik.Sene başında çubuklu forma alıp arkasına fatih tekke yazdırmıştım , formamı krala hediye ettim çok sevindi çok duygulandı formanın arkasında 9 numarama fatih tekke yazısını görünce heyecanı bir kat daha arttı bu benim için çok ama çok değerli bir hediye oldu dedi.Benim de sana bir hediye borcum var dedi canın saolsun kral dedim.Transferiyle ilgili çok konuşamadık, geri gel kral dedik nasıl geleyim görmüyormusunuz dedi.Başkanın ligtv deki konuşmalarını izledin mi diye sordum cevabı sadece izledim oldu ve de güldü.Gördüm ki gerçekten adam gibi adammış aynı zamanda mütevazi böyle bir adam bu kendini yönetici sanan kişilere ağır gelir,kaldıramazlar...
keşke bizde orada olabilseydik. onunla sohbet etmek güzel olurdu

Geçen senenin başında, Fatih başlığını açtığımda Kayınpederinden Rusya'daki numarasını almıştım. Aziz abi beni arayıp numarayı verdi ve şimdi müsait aramanı bekliyor demişti. Ömrümde ilk kez bu tarz bir insanla konuşacaktım. Ve hiçbir hazırlığım yoktu. Ne konuşacağımı bile bilmeden kaptanı aradım. Selamun Aleykum dedim, karşımdaki ses Aleykum Selam kardeşim, nasılsın dedi. Bundan sonrası ise iki arkadaşın konuşması gibi geçti. Bazen sevmediği, kızacağı şeyler sorsam da, bunlaı geçelim diyerek geçiştirdi.

İlk konuşmamızın sonunda rusya'dan istediğin birşeyler var mı diye sordu ?

Şaşırdım, ne desem dedim, forma falan mı istesem geçti aklımdan, sonra dedim yok abi, gerek yok. İsteğin ihtiyacın olursa söyle çekinme her zaman dedi.

Şaşkınlığım daha da arttı, ömründe beni hiç görmemiş bir adamdı, tanımıyordu, ama ne istersem isteyeyim uygunsa verebileceğini söylüyordu.

Sonraki konuşmalarımızda ise nasıl bir insan olduğunu çok daha net anladım.

Sıradan bir taraftarın bayram mesajlarına cevap verebilecek kadar da adamdır.

Okuyunca paylaşayım dedim.

Seviyoruz Reis.

SEDAT

‘Samimiyet göremedik’

-Çok teşekkürler hemde çok :alkış:

Faik Yılmaz
21.01.2010, 10:34
Genç bir yıldız adayıyken 1998 yılında kendisiyle bir yarım gün geçirmiştim. Misafirimiz olmuştu diyelim.....

Mütevazi kişiliğiyle , oturaklılığıyla beyefendiğiyle çok hoşuma gitmişti. O günden beri çok severim kendisini.....

Sevmeyenlere inat ben bu MOLLAYI çok seviyorum.....

SEDAT
21.01.2010, 10:37
-İçi kan ağlaya ağlaya gitti be.......Allahım sen bi mucize yarat Yarabbim...

ilhan
21.01.2010, 10:39
İlhan,

Mutlaka gidecek olan gitmesi gerekenin kulağına gitmiştir. Ama ne kadar etkili olacak, ne anlayacak anlaması gerekenler, 1,5 yıldır herkesin bas bas bağırdığı şeyleri bu iki satır ile mi anlayacaklar. (YAzıyı küçümsemek için değil)

Bilmiyorum, baksanıza, adamlar hala daha çıkıp neler diyorlar, birisi çıkmış sırıtarak alırız diyor, diğeri ise transferi kapattık diyor. Kimsenin kimseden haberi yok, ne için konuştukları bile belli değil. Birbirlerinden haberleri dahi yok.

Ne yaptıklarını kendileri bile bilmiyor...

Sene başındaki anketlerimizde de pek küçümsenecek rakamlar çıkmamıştı. :rolleyes:

* * *

Ben halen bu transfer konusunda bizim bilmediğimiz çok şeyin olduğunu düşünüyorum. Trabzonspor'un Fatih Tekke'ye ihtiyacı var mı? Bilinmez. Ama bildiğim bir şey var; mevcut kadronun mutlaka ama mutlaka Fatih Tekke gibi bir adama ihtiyacı var.

Şenol hocanın bu konuda dirayetli davranıp Fatih Tekke'yi mutlaka kadroya katacağına dair inancımı koruyorum.

Gemileri yakmamam gerekiyor. Pozitif düşünecek bir yer arıyordum kendime. Şenol hocayı seçtim. Şenol hoca inşallah kaptanı takıma kazandıracak kişi olur.

Kral, gelirim...
Başkan, alırım...

O zaman problem ne?

Böyle bakınca diyorum ki kendi kendime; gelen memnun, almak isteyen memnun. E, o zaman problem nerede?

Bu işin içinde başka ne iş var?

* * *

Biz kendi kendimizle uğraşmaktan şampiyon olamıyoruz. Gerçekten şu dünyada Trabzonspor'un rakibi yok. Tek rakibi kendisi...

Emir BAYRAK
21.01.2010, 10:39
Fanatikteki haber için tüm emeği geçenlerin ellerine, yüreklerine sağlık.

Fatih Tekke konusunda konu sadece HH ve Alioğlu değildir, başkan'ın canlı yayınca samimiyetsiz, şımarıkça gülüşleriyle birlikte ne dediğini bilmez tavırları da konuyla alakalı ne kadar etkisiz bir TRABZONSPOR yarattığının göstergesidir.

Yönetimin transfer gerçekleşmezse istifa etmesi kaçınılmazdır, bu bir gerçektir! Olması gerekendir..

Diğer yandan yeni gelecek yönetim en az bu yönetim kadar başarılı(!), ne dediğini bilen (!), doğru adımlar atan(!), çağımızın gereği internetle taraftarı birleştiren(!), modern kafalardan oluşmalıdır.

Hangi devirde kaldı kafatasçı zihniyet! Yazıklar olsun!

Oruç
21.01.2010, 10:40
Fatih'in mütevazliği konusunda 1-2 kelime de ben eklemek istiyorum.

Bizden ayrılmadan önceki sezon, Halilhodziç döneminde Diyarbakırspor-Trabzonspor maçı için bizim kafile havaalanına gelmişti. Ben de oradaydım sırf Fatih ile resim çektirebilmek için. Kafilenin tamamı takım otobüsüne bindi. Teknik direktör de bindi. En son kapıdan çıkan ise Kaptan oldu. Gittim yanına bir fotoğraf çekebilir miyiz diye sordum. "Tabi ki neden olmasın" dedi. Çok sıcaktı bunu söylerken. Düşünün hiç tanımadığı birine bu kadar sıcak davrandı. Ayaküstü 1-2 kelime daha etti sonra otobüse binmem gerektiğini söyledi. Ben de bir posteri vardı onu da imzaladı. Başka bir şey istiyor musun dedi. Teşekkür ettim. Yarın gol at dedim yeter. Takım otobüsünde de bana el salladı ve gitti. Hala unutamıyorum o anları. Kral adamdı kaptan kral...

BEYTEKİN61
21.01.2010, 10:41
Fatih Tekke'yi tekrar 9 numaralı formasıyla Avni Akerde görmek istiyoruz. ne zaman gelecek o gün....

Şahinoğlu
21.01.2010, 10:42
Şenol hoca'nın bugünki toplantısından anlarız gelecekmi gelmeyecekmi , keşke Ünal mevzusuna girmeseydi hiç Fatih, zira Şenol hocayıda güçsüz bıraktı bu açıklama yönetime karşı , gördünmü istediğin adamı neler diyo eski kaptanı için diyecekler Şenol hocaya ama ben hala Şenol hocadan umutluyum çözecek bu işi.

mustafa08
21.01.2010, 10:43
Bi alamadilar Fatihi gitti ya.. Baskan hala alacagiz diyor, Fatih her sarti kabul ediyorum diyor, ama transfer gerceklesmiyor.. bu nasil bir is ya...
HH ve alioglunun yüzündenmi olmuyor transfer simdi? ja böyle birsey olabilirmi? Senol Hoca istiyor Fatihi, ama sirf iki kisi istemedigi icin mi alinmiyor? ja böyle birsey nerde görülmüs??
Fatih herseye ragmen gelmek istiyor..
Insallah gelir ve gollerini siralar. o zaman onu istemeyen sahislarin suratlarini görmek isterim..

güngör_81
21.01.2010, 10:44
Hadi be Şenol Hoca çöz şu işi sana odaklandık artık

maxim
21.01.2010, 10:45
Şenol Hocanın toplantısı ne zaman saat belli mi?

arifemre
şenol hocanın basın toplantısını nereden takip edeceğiz?

mustafa08
ben 2006 da Oberstaufene gitmistim takimin yanina, fatih yeni ameliyat olmustu.. ama yinede geldi hepimizin yanina el vererek hosgeldiniz demisti.. abi hatira fotorafi cekebilirmiyiz sordum, tabiii dedi.
özledik seni be kaptan :o:rolleyes:

güngör_81
21.01.2010, 10:46
Şenol Hocanın toplantısı ne zaman saat belli mi?

Teknik direktör Şenol Güneş kampla ilgili olarak yarın basın mensuplarının karşısına geçerek kampı ve son gelişen olayları değerlendirecek
Şenol Güneş yarın (bugün) saat 11.00'da Belek'te Papıllon Aysscha otelinde bir basın toplantısı düzenleyecek

Haber : 61

güngör_81
21.01.2010, 10:48
Fatih takıma katılsın abanta gelsinler yazın kampa bizde gidelim kaptanı görmeye ah çokmu şey istiyorum....

Recep Alkan
Fatih'in mütevazliği konusunda 1-2 kelime de ben eklemek istiyorum.

Bizden ayrılmadan önceki sezon, Halilhodziç döneminde Diyarbakırspor-Trabzonspor maçı için bizim kafile havaalanına gelmişti. Ben de oradaydım sırf Fatih ile resim çektirebilmek için. Kafilenin tamamı takım otobüsüne bindi. Teknik direktör de bindi. En son kapıdan çıkan ise Kaptan oldu. Gittim yanına bir fotoğraf çekebilir miyiz diye sordum. "Tabi ki neden olmasın" dedi. Çok sıcaktı bunu söylerken. Düşünün hiç tanımadığı birine bu kadar sıcak davrandı. Ayaküstü 1-2 kelime daha etti sonra otobüse binmem gerektiğini söyledi. Ben de bir posteri vardı onu da imzaladı. Başka bir şey istiyor musun dedi. Teşekkür ettim. Yarın gol at dedim yeter. Takım otobüsünde de bana el salladı ve gitti. Hala unutamıyorum o anları. Kral adamdı kaptan kral...

Lise anı defteri gibi oldu burası ama bir anı daha anlatayım. Geçtiğimiz yaz, işler karışmıştı, geliyor, gelmiyor sesleri ayyuka çıkmıştı. Kaptan Türkiye’de olduğundan ulaşamıyordum. Burada ise herkes, Recep abi, al bir haber diye diretiyordu. Mecburen Kayınpederi Aziz abiye mesaj attım. Kontor olmadığından mesaj atabilmiştim. Bir zaman sonra telefonum çaldı, baktım arayan Aziz abi. Abi Selamun Aleykum nasılsın dedim. Aleykum Selam kardeşim sen nasılsın diyen ses Fatih Tekke’nin idi. Şaşırdım, Kaptan hayırdır dedim. Güldü, olum senden kurtuluş yok mu, bütün sülaleyi ele geçirdin dedi. Dedim abi etma böyle, biliyorsun dedim. Gülerek biliyorum dedi, kıramadım Babamı (aziz abi) aradım dedi. Sonrasında işte konuştuk anlattık vs. Dedim abi, bunu tekrarlayalım ne dersin dedim. Gülerek kısmet dedi ve kapadı telefonu…

Bizden kurtuluş yok reis…

ilhan
Şenol hoca çıkıp bugün; Fatih Tekke'yi istiyorum, ona ihtiyacım var.

Derse ne olacak?

Ya da Şenol hoca çıkıp; Fatih Tekke dünkü basın toplantısını keşke yapmasaydı.

Gibilerinden şeyler derse ne olacak?

* * *

Şenol hoca bu konuya hiç değinmezse ne olacak?

* * *

Sorular uzar gider.

seyyah61
21.01.2010, 10:50
Askerlik problem olsa bile üc sene sonra gider Almanya'da ikinci lig takiminda yarim sezon oynar yine o hakki kazanir.
Nedir durmadan bu askerlik problemini isitip isitip ortaya sürmenizin nedeni?
Telefonu da kapali degildi, ulasmak isteyen cok rahat ulasiyordu Fatih'e o gece.

Volkan Albayrak

Derse ne olacak?

* * *

* * *

Sorular uzar gider.

hiç değinmeyecek

Furkan Dündar
10 dk sonra herşey netleşir

Ömer Aydın
Abiler etmayin böyle ani filan... Aglayasim geliyor :(

smyrna
21.01.2010, 10:51
Hangi kanaldan takip edicez ?

Hasan ZAİMOĞLU
21.01.2010, 10:51

Derse ne olacak?

* * *

* * *

Sorular uzar gider.
işimize gelen tarafı işimize geldiği gibi yorumlar gerekirse el üstüne tutar gerekirse yerin dibine sokarız . her şeyimiz Tekke olmuş gidiyor .

Mehdi
21.01.2010, 10:52
pazar günkü sivas maçında yıkalım tirbünleri arkadaşlar , en trabzonlu belli oldu artık , umuta yuh çekelim gökhana küfredelimm, eyyyyy yönetimmmmm ayağını denk al sabrı taştı taraftarın pazar günü yıkılsın türbünler
İroni yaptığını ümit ediyorum,ciddi olduğuna inanmak istemiyorum.

nbay
21.01.2010, 10:53
şenol hocanın çok fazla konuyla ilgili yorum yapacağını zannetmiyorum, istiyorduk ama olmadı diyip geçiştirecektir..
o da işin üzerine daha gidip taraftarı iyice galyana getirmek istemiyecektir.... çok önemli bir maçımız var hafta sonu

Ahmet Başkaya
21.01.2010, 10:55
İroni yaptığını ümit ediyorum,ciddi olduğuna inanmak istemiyorum.

İronidir ironi :)

Varmı bir gelişme arkadaşlar ?

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 10:56
Lütfen Şenol Hoca, Teğet geçme...

SEDAT
21.01.2010, 10:56

Derse ne olacak?

* * *

* * *

Sorular uzar gider.

-Şenol hoca bu konuda ağzını açsın ben kendimi yakıcam taksim meydanında..

ilhan
21.01.2010, 10:57
hiç değinmeyecek

Benim içimden de öyle bir his geçiyor.

işimize gelen tarafı işimize geldiği gibi yorumlar gerekirse el üstüne tutar gerekirse yerin dibine sokarız . her şeyimiz Tekke olmuş gidiyor .

Güzel tespit Hasan.

şenol hocanın çok fazla konuyla ilgili yorum yapacağını zannetmiyorum, istiyorduk ama olmadı diyip geçiştirecektir..
o da işin üzerine daha gidip taraftarı iyice galyana getirmek istemiyecektir.... çok önemli bir maçımız var hafta sonu

Skora endeksli bir yapımız var. Sivas'ı farklı yenersek en azından o maçta Fatih Tekke seslerini fazla duymayız.

Taraftarımızın fitili zaten yanmış, patladık patlayacağız.

Sonumuz hayrola.:o

güngör_81
21.01.2010, 10:57

Açmazsada ben yakacam bu takımın teknik direktörü yok öle teğet geçmek elbetteki konuya değinecektir.

smyrna
21.01.2010, 10:58
Basın toplantısnı nerden takip edeceğiz ?????

SEDAT
-Fb li kaleci volkan arda turan ferrai vs...bunların yanına yaklaşabiliyomusun...

-F.Tekke herhalde forumda kendisiyle fotoğrafı ve anısı olmayan tek kişiyim...

-Ve böyle insanları kaybediyoruz göz göre göre ne için..bir hiç uğruna..

Zafer Fidan
Şenol Güneş çok rahatsız!

İsimlerin Trabzonspor'un önüne geçmesini istemeyen Şenol Güneş, Fatih Tekke konusunda yaşananlardan rahatsız...

Kurumsal kimliğe çok önem veren ve her fırsatta “Hiçbir isim kulübün isminin önüne geçmemelidir” ifadelerini kullanan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Fatih Tekke gelişmelerinden çok rahatsız olduğu kaydedildi. Golcüyü çok istemesine rağmen kaos ortamının tavan yapması deneyimli hocanın canını sıktı. Diğer yandan oyuncularının motivasyonunun bozulmasından da endişe eden Şenol Güneş’in özellikle yeni transfer Gutierrez ve Umut Bulut ile özel olarak görüşmeler yaptığı bildirildi.

http://fanatik.ekolay.net/Senol-Gunes-cok-rahatsiz_3_Detail_35_161090.htm

alioglua
21.01.2010, 10:59
üniversiteyi ktü de okumuş biri olarak fatih tekkeyle benim de bir anım oldu, iki-üç arkadaş meydanda bir mekandan çıktık arkamızı döndük fatih tekke de oradaymış çıkmasını bekledik, ne konuşacağımızı niye beklediğimizi vereceği tepkiyi belki de bizi takıp takmayacağını bilemeden öylece bekledik,

sonra kaptan çıktı, merhaba fatih abi dedim merhaba dedi nasılsın vs hal hatır sormalar bitti sonra dedi üniversitede mi okuyosunuz evet abi dedim makina mühendisliği okuyoruz dedim ooo işiniz çok zormuş dedi :) ben de abi asıl sizin işiniz zor dedim sonra vedalaşıp ayrıldık,

gerçekten çok mütevazi bir insan fatih

bir örnek daha, bilenler bilir değirmenderede yaklaşık 15 katlı bir yurt vardır otogarın çaprazında, orada kalırdım üniversite boyunca sabahları dolmuş beklerken bir keresinde bir araba yanaştı baktım içinde fatih tekke, heyecanlandım ne yalan söylim ama iki kelime edemedim hani böyle görmemiş olmamak için adamı bunaltmamak için

sonra iki çocuk yanımdan geçiyordu aaa bu fatih tekke değil mi dediler bir baktım fatih arkasını döndü gülerek selam verdi çocuklara

o an pişman oldum işte keşke sohbet etseydim diye

nbay

eğer herhangi bir gelişme varsa açıklar,takımın en yetkilisi o,ağzından çıkan her lafa bakacak şimdi bizde dahil olmak üzere herkes..onun için dikkatli olacaktır olmakda zorunda zaten.. yoksa işler iyice karışır olan takıma olur

tamersoz
Arkadaşlar konuyla çok alakası olmasada bir taraftan da konuyla bağlantılı bir şeyler söyliyeceğim...

Bir çok mesajda gördüm mescit kapatma meselesi, Molla vs. gibi laflar....

Neden bizler saygı duymasını bilmiyoruz karşımızda ki insanlara ister dindar olsun molla desinler, ister dinsiz olsun ateist desinler, alkol kullansın, sosyalist olsun, sağcı olsun vs. vs. ne farkederki bizim için, olaylara sadece bir insana bakar gibi bakmak yerine sürekli kişinin üzerine etiketler takarak kişiyi yargılamak ne kadar doğru bir tavır olur anlamıyorum...

tamersoz
21.01.2010, 11:00
basın toplantısını takip edebileceğimiz bi yer varmıdır?

ileri_libero
şenol hoca'ya fatih ile ilgili, kendisi istemese de, soruların sorulacağını tahmin ediyordur.buna göre hazırlığını yapmıştır.

Mehdi
Şenol hoca Trabzonspor'un şuan içinde bulunduğu dönemden bir an önce kurtulup önüne bakması yönünde konuşacaktır.Buna ister konuya değinmek deyin,ister yanından geçmemek deyin ama konuyu boylu boyunca tartışacağını sanmıyorum.Yoksa işlerin daha da karışacağını bilir diye düşünüyorum.Aksi halde Sivas maçı olduğu gün malzemecilerin basın toplantısını tartışacağız burada.Şu mesele bir nihayet bulsun artık.

Hasan ZAİMOĞLU
abi aman ..

Süleyman Eruyar
Şenol Güneş çok rahatsız!

İsimlerin Trabzonspor'un önüne geçmesini istemeyen Şenol Güneş, Fatih Tekke konusunda yaşananlardan rahatsız...

Kurumsal kimliğe çok önem veren ve her fırsatta “Hiçbir isim kulübün isminin önüne geçmemelidir” ifadelerini kullanan Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş’in Fatih Tekke gelişmelerinden çok rahatsız olduğu kaydedildi. Golcüyü çok istemesine rağmen kaos ortamının tavan yapması deneyimli hocanın canını sıktı. Diğer yandan oyuncularının motivasyonunun bozulmasından da endişe eden Şenol Güneş’in özellikle yeni transfer Gutierrez ve Umut Bulut ile özel olarak görüşmeler yaptığı bildirildi.

http://fanatik.ekolay.net/Senol-Gunes-cok-rahatsiz_3_Detail_35_161090.htm

bu ifadeyi ancak H.H için kabul ederim.. Şimdi söz sende Hocam..