PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

smyrna
20.01.2010, 23:01
bir tek şey var! ünal karaman dahil kimse benden daha trabzonsporlu değil demiş fatih tekke...halt etmiş!
yönetim böyle düşünen bir oyuncuyu almamakla hata yapmıyordur bence!!!

Neyi vurguladı biliyomusun. Bu TARAFTARI KANDIRAN YÖNETİM TRABZONSPORLU DEĞİLDİR. Kandırmadılarmı ? kandırdılar...

hüseyin1975
20.01.2010, 23:02
Bu arada Karadeniz Insaninin asla inatci yapiya sahip olmadigini düsünüyorum;)

AYYILDIZ
20.01.2010, 23:03
Bizim olağan seçimli genel kurul ne zaman arkadaşlar. Bilgi veren olursa sevinirim

Aralık ayında seçim.

Samet Yildirim
20.01.2010, 23:04
Ünal Karaman ya istifa etmeli yada gönderilmeli veya veya senol hoca yollamali...zaten nasil tuttugunu inanamiyorum...

Yarinki basin toplantisi önemli bakalim nolacak...

Ayrica göreve gelen sportif direktör herseye evet evet evet dememeli derse.............

smyrna
Yerim böyle yönetimi adam kendini yönetemiyor TRABZONSPOR'u rezil ettiler el aleme ..

salihismet
Bu arada Karadeniz Insaninin asla inatci yapiya sahip olmadigini düsünüyorum;)

Cok ilginc, ne zamandan beri? Yani fatihden en kisa zamanda vaz mi gececegiz?

Ali Tunahan Güllü
Diger herseyi gectim. Baskan´in 32 yasinda olan Fatih´e 33 yasinda demesi...onu yasli göstermek isteyecegini sanmiyorum ama, ama iste. Hersey Yönetimin samimiyetsizliginden geliyor maalesef!

Evet iyi bir ayrıntı:)

Recep Alkan
20.01.2010, 23:05
Eyvallah Süleyman, harbiden nasihatlar aklıma gelmedi:) Ancak senin yazdıkların doğru bile olsa Süleyman bizler kalitemizi düşürmemeliyiz.Eğer bu tarz Fatih'e belden aşağıya vuran varsa onlarda ayıp ederler.Trabzonspor taraftarı ve camiası değerlerine sahip çıkmalı...

Ahmet abi, etma bırakalım artık bu poliannacılığı.

Değer falan kalmadı, bırakmadılar.

bu yeni ihale birileri için çok güzel oldu.

Bir şekilde acaba bu iş bir standarda bağlanamaz mı ?

Abi yoksa ine 2 yıllık peşin, hop Selamun Aleykum...

devilkid
bazı düşünceler gelmemi engellyebilir diyor fatih...bir topluluğun geleceği umutları bir kaç adamın isteğine bağlı olmamalı...

yorumsuz6117
Seviyoruz seni kaptan çok seviyoruz..

eyinc
20.01.2010, 23:06
Guti ve umut olmak üzere 2 forvetimiz var.

Eger bu yönetim bu transfer döneminde senol günesin istedigi forvet takviyesini yapmazsa yönetim kongre karari almaya hazirlansin!

kim bilir belki bu belirsizlikte hasan ahmet sarıyı kazanırız. bazen zorunluluklar kahramanlar doğurur.

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 23:07
Ünal Karaman ya istifa etmeli yada gönderilmeli veya veya senol hoca yollamali...zaten nasil tuttugunu inanamiyorum...

Bişey olmaz Samet.Şenol hoca çıkıp en fazla ne derki yada diyebilirki..

Adamı getirdiler bütün yetki senindir transfer de dahil ama en çok istediği adamı takıma almıyorlar..

Ünal Karaman konusuna katılıyorum geldiğinden beri ne kadar oldu takıma yaptığı katkı nedir?

Muhammed
Ne saçma bi iş arkadaş. Kulüp almak istiyoruz diyor oyuncu şartları kabul ediyorum gelmek istiyorum diyor ama bu transfer olmuyor.

Cafer KILIÇSOY
Şimdi çıkar dersin ki ''6 ay sonra bedavaya alabileceğimiz bir oyuncuya para ödemek istemiyoruz''. Birçoğu katılmasa da en azından bir duruş çıkar ortaya.

2 gün önce ''Tamam bitti, geliyor'' diyorsunuz. 2 gün sonra bu transferi dondurduğunuzu. Üstelik bu açıklamaları yaparken muhattabınızın hiçbirşeyden haberi yok. 2 gün önce ''Fatih'e ulaşamıyoruz'' diyorsunuz, 2 gün sonra Fatih açıklama yapıyor ''Buradayım'' diye. İyi de nedir bu? İnsanların gözlerinin içine baka baka sizin bile inanmadığınız cümleleri yer mi bu insanlar?

Fatih'in dediği gibi ''Var mı böyle bişey'' Adam onca taliplilerinin olmasına rağmen ''Ben 9 numaralı formamı ve Trabzonsporumu istiyorum'' diyor. ''Neyle gelirseniz gelin boş mukavaleye imza atarım, siz ne diyorsanız o'' diyor. Hatta daha da ileri gidiyor ''Gidip Zenit yönetimine ben Trabzonsporda oynamak istiyorum diyeceğim'' diyor. Artık burası sözün bittiği yerdir. Bu açıklamanın üstüne yapılacak bir açıklama karşınızdaki insanların size daha bir nefretle bakmasından başka bir işe yaramayacaktır.

Fatih'in Trabzonspordan ayrılmasına hiç sıcak bakmamıştım hala daha da kabullenemiyorum bu gidişi. Ama düşünün bir; bu adamın gidişinden kulübün kasasına giren parayı. Şimdi bu meblanın yedide birini vererek bu futbolcuyu tekrar takıma kazandırmanın sakıncalarını bize de söylesenizde bilsek!! Yaa bir doğru işiniz olmayacak mı sizin? Bir doğru projeniz? Olmayacak işlere merak salmanızda üstünüze yok. Neymiş efendim ''Tarım ve hayvancılık''. Ne için? Kulüp çalışanları hormonsuz meyve ve inek sütüyle beslenecekmiş. Gariplerim kahru perişan oldular pastörize süt içe içe!! Performansları düştü!! Tığ gibi kaldılar!!

Üçyüz çalışanı düşünen sizlerin milyonlarca insanı düşünmek hiç mi aklınıza gelmez. Yazık değil mi bu insanlara? Ne yaptık biz bunu hakedecek. Hayatlarında şampiyonluk görmeyen, nasıl birşeydir bilmeyen ama buna rağmen sevgisinden bir gram eksilmeyen bu insanların günahı ne? Taraftar nedir sizin gözünüzde? Sezon başlarında kombine almaya, forma pazarlamaya yarayan bir araç mı? Nedir? Hiç mi bu insanların hatırı yok? Kimse sizden yeniden Amerika'yı keşfetmenizi istemiyor, beklemiyor. Tek istedikleri hepinizden daha Trabzonsporlu olan Fatih yahu. Hepsi bu. Değer mi bu kadar anlamsız inada. Değer mi bu kadar yönetici kişiliğinizden ödün vermeye? Nedir sizin bilipte bizim bilmediğimiz? Altı pastan 7 metre kaleyi göremeyenleri bu takıma dolduran yöneticilik anlayışınızın neresine ters geliyor Fatih? 140 milyon dolar borca soktuğunuz bu kulübü 2 milyon euro'luk bir Fatih'mi batıracak.

ALLAH aşkına söyleyinde bilelim!!!

Erdal
Gidişat öyle bir hal almaya başladı ki, artık yapılan transferlere "Fatihe vermedikleri parayla aldılar" yaftası yapıştırılacak.
Mesela bir stoper transferi gündeme gelse "Fatihe 200bin daha veremediler, gittiler şu adama 1milyon verdiler" denecek.
Fatih bile diyor "50 saat yolculuk yaptılar" diye...

Teo gol kaçırınca "Aldığın para sana haram olsun, Fatihin hakkıydı o denilecek"...

Bu yukardakiler bir öngörü değil, geçen yarım sezonun çıkarımlarıdır.

Valla Ahmet ben şunu derim: Biz Murat Ceylan ve Eren Görür ü 50 bin dolardan sebep lmadık...Kolombiya ya 3 kişi gidiş geliş otel konaklama masrafı ne kadrdır? Bir kişi gidilse idi o transfer halledilmez mi idi?

Bu 50 bin den almadığımız adamların haddi hesabı yok ayrıca...Derim yani...Gabriç i özel uçakla getirdik...Hemen maça mı çıkacaktı derim...Parasını biz ödememişiz...O imkanı neden başka yerde kullanmadık derim...Derim abi...Madem kulübün parası kıymetli ( ki öyle de olmalı) herkese kıymetli olsun...

Toraman
Bu işi boşa koyuyorum dolmuyor, doluya koyuyorum almıyor. Hani Fatih fiyat arttırmıştı, şimdi Spaletti Fatih'i bırakmıyor deniyor. Dün Haber61 Fatih, Rubin'le anlaştı demedi mi. Allahaşkına bu kadar yalanla bir kulüp nasıl yönetilir, bu adamlara bir kıyafet satın alıp yollamak lazım, Kapalıçarşı'da bolca bulunanından. Ama Trabzonspor taraftarı herhalde bu duruma sessiz kalmaz.

yorumsuz6117
http://www.sporx.com/sxtv/?frm_id=13952
Helal sana ..

Saltuk Buğra
20.01.2010, 23:08
arkadaşlar fatih konusu değilde erman toroğlunun ligtv den ayrılmasına tepkisiz kalmayalım.. toplu olarak mail atalım. eğer şimdi tepkisiz kalırsak ist takımlarına kimse muhalefet yapma. tek kale erman toroğlu!!

salihismet
32 yıl 4 aylık mı diyecekti? :)

Neyse tamam bir şey demedim.. :rolleyes:

32 yil 4 ay olunca 32 yasinda demek lazim, 32 7 ay olursa 33 olur herhalde. Belki baskan orasini tam olarak hesap edemedi.

Erdal
Bu arada havaalına giden arkadaşlardan biri aradı...Fatih gideceğim yönetimle kendim konuşup geleceğim demiş...Deli bu oğlan:)

Samet Yildirim
Bişey olmaz Samet.Şenol hoca çıkıp en fazla ne derki yada diyebilirki..

Adamı getirdiler bütün yetki senindir transfer de dahil ama en çok istediği adamı takıma almıyorlar..

Ünal Karaman konusuna katılıyorum geldiğinden beri ne kadar oldu takıma yaptığı katkı nedir?

Bakalim yarina bi cikalimda :D

AyhanPe

kurum iyice yipratilmis..yönetim olayi toparlamakta zorlaniyor..bu durumda istifalar daha cok zarar verir..bunlarin yarari olmaz..söyle diyelim..kangrenli parmagi kesiyoruz ama kangren nerdeyse tüm vücuda yayilmis..sürekli degisen yönetimler ve teknik direktörlerle olmadigini görmek zorundayiz..
senol günes böyle birsey yapmayacak kadar tecrübeli bir insandir..fatih transferi onun sayesinde gerceklesecektir..yakinda oda nasibini alir ya neyse..

ben artik kangrenli vücudun kurtulabilecegine inanmiyorum..bunun icin trabzonspor yeterince batakliga saplanmistir..bunun tek bir cikar yolu var sifirdan baslamak..

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 23:09
Cafer abi eline,koluna,yereğine sağlık işte herşeyin özeti ve anlamı o yazıdadır...

Miraç Atalay Çiftçi
20.01.2010, 23:10
Bu işte bir kahraman aranıyorsa Tekke'dir.
Tekke giderse Antalya'ya olur bu iş, yoksa cık!.

ismail tüfekçi
fatih tekke bu takıma gelemez bu artık kesin geçen sene ocakta yazmıştım alanzinyoya 3.900 ü buln yönetim tekkeye 4000 imi bulamadı hacısalih oğlu nun kaprisi yüzünden şampiyon olamadık o molla bu külübe gelemez diyen bir yönetici tekkeyi alırmı bu konu trabzona zarar vermeye başladı bence bu konu kapatılmalı

Ahmet Faruk
Valla Ahmet ben şunu derim: Biz Murat Ceylan ve Eren Görür ü 50 bin dolardan sebep lmadık...Kolombiya ya 3 kişi gidiş geliş otel konaklama masrafı ne kadrdır? Bir kişi gidilse idi o transfer halledilmez mi idi?

Bu 50 bin den almadığımız adamların haddi hesabı yok ayrıca...Derim yani...Gabriç i özel uçakla getirdik...Hemen maça mı çıkacaktı derim...Parasını biz ödememişiz...O imkanı neden başka yerde kullanmadık derim...Derim abi...Madem kulübün parası kıymetli ( ki öyle de olmalı) herkese kıymetli olsun...

Aynı şey değil ki.
Tek ortak nokta iki kavram arasındaki, para...
Onu ben de derim.

Ama ben "Geçen geçti, gelen bir" de derim.

AYYILDIZ
Şimdi çıkar dersin ki ''6 ay sonra bedavaya alabileceğimiz bir oyuncuya para ödemek istemiyoruz''. Birçoğu katılmasa da en azından bir duruş çıkar ortaya.

2 gün önce ''Tamam bitti, geliyor'' diyorsunuz. 2 gün sonra bu transferi dondurduğunuzu. Üstelik bu açıklamaları yaparken muhattabınızın hiçbirşeyden haberi yok. 2 gün önce ''Fatih'e ulaşamıyoruz'' diyorsunuz, 2 gün sonra Fatih açıklama yapıyor ''Buradayım'' diye. İyi de nedir bu? İnsanların gözlerinin içine baka baka sizin bile inanmadığınız cümleleri yer mi bu insanlar?

Fatih'in dediği gibi ''Var mı böyle bişey'' Adam onca taliplilerinin olmasına rağmen ''Ben 9 numaralı formamı ve Trabzonsporumu istiyorum'' diyor. ''Neyle gelirseniz gelin boş mukavaleye imza atarım, siz ne diyorsanız o'' diyor. Hatta daha da ileri gidiyor ''Gidip Zenit yönetimine ben Trabzonsporda oynamak istiyorum diyeceğim'' diyor. Artık burası sözün bittiği yerdir. Bu açıklamanın üstüne yapılacak bir açıklama karşınızdaki insanların size daha bir nefretle bakmasından başka bir işe yaramayacaktır.

Fatih'in Trabzonspordan ayrılmasına hiç sıcak bakmamıştım hala daha da kabullenemiyorum bu gidişi. Ama düşünün bir; bu adamın gidişinden kulübün kasasına giren parayı. Şimdi bu meblanın yedide birini vererek bu futbolcuyu tekrar takıma kazandırmanın sakıncalarını bize de söylesenizde bilsek!! Yaa bir doğru işiniz olmayacak mı sizin? Bir doğru projeniz? Olmayacak işlere merak salmanızda üstünüze yok. Neymiş efendim ''Tarım ve hayvancılık''. Ne için? Kulüp çalışanları hormonsuz meyve ve inek sütüyle beslenecekmiş. Gariplerim kahru perişan oldular pastörize süt içe içe!! Performansları düştü!! Tığ gibi kaldılar!!

Üçyüz çalışanı düşünen sizlerin milyonlarca insanı düşünmek hiç mi aklınıza gelmez. Yazık değil mi bu insanlara? Ne yaptık biz bunu hakedecek. Hayatlarında şampiyonluk görmeyen, nasıl birşeydir bilmeyen ama buna rağmen sevgisinden bir gram eksilmeyen bu insanların günahı ne? Taraftar nedir sizin gözünüzde? Sezon başlarında kombine almaya, forma pazarlamaya yarayan bir araç mı? Nedir? Hiç mi bu insanların hatırı yok? Kimse sizden yeniden Amerika'yı keşfetmenizi istemiyor, beklemiyor. Tek istedikleri hepinizden daha Trabzonsporlu olan Fatih yahu. Hepsi bu. Değer mi bu kadar anlamsız inada. Değer mi bu kadar yönetici kişiliğinizden ödün vermeye? Nedir sizin bilipte bizim bilmediğimiz? Altı pastan 7 metre kaleyi göremeyenleri bu takıma dolduran yöneticilik anlayışınızın neresine ters geliyor Fatih? 140 milyon dolar borca soktuğunuz bu kulübü 2 milyon euro'luk bir Fatih'mi batıracak.

Cafer abi herşeyi özetlemişsin tamamen katılıyorum.Bu taraftarı mutlu edecek tek şeyi yapamadılar.Zaten şampiyon olamıyoruz.En son kupamız 2004 yılında.Artık çocukları kandıramıyoruz.

Mehmet Zeki
Bu arada havaalına giden arkadaşlardan biri aradı...Fatih gideceğim yönetimle kendim konuşup geleceğim demiş...Deli bu oğlan:)

:)

Helal olsun kaptan.

devilkid
20.01.2010, 23:11

yonetimden kasıt...bonservisini kendisi alması filan mı acaba...

Ali Tunahan Güllü

İşte ben bunun için seviyorum Tekkeyi o içindeki heyecanı seviyorum,hırsı seviyorum..

Kaptanın videoda dediği gibi bir futbolcu bir kulübe transfer olmak için daha ne yapabilir?

metinbay61
yeter ulannnn a geldi iş demekki:D

Gamze
32 yil 4 ay olunca 32 yasinda demek lazim, 32 7 ay olursa 33 olur herhalde. Belki baskan orasini tam olarak hesap edemedi.

Ben işin şakasındayım tabii de...düşündüm bugün bu konuyu ben de, hesabını da yapmıştım, "32 buçuk yaşında" diye başlayan bir mesaj yazacaktım, caydım. :)

Fatih futbolu bırakırsa anca biter bu hezeyan..
İzlemeye doyamamışız daha..
ne kötü yahu.

Kazım Uzunboy
20.01.2010, 23:12
Bir seviniyoruz, bir üzülüyoruz. Ne olacaksa olsa artık.

AYYILDIZ
Fatih Tekke bakın ne demiş adam gibi adamsın kaptan.

ismail tüfekçi
tekke yüzünden başarısız olan yönetim hesabını seçimde verecek tekkenin yüzünden seçimi kaybedecekler

Hüseyin Hatırlı
20.01.2010, 23:13

Ayrica göreve gelen sportif direktör herseye evet evet evet dememeli derse.............

ligi kupayı zaten boşverin arkadaşlar.. Bugün sivas vurur yarın ordu önemli değil onlar.
Biz önce Ünalı gönderelim sonra şenol gitsin arkalarından da başkanı göndeririz hiç biri önemli değil ki. Çağıralım NUri Albayrak gelsin bu sefer Marcelinho değil Fatihi getirir, bakarız iki ay beğenmezsek Fatihi de göndeririz....

Bu takımın kalitesinde süper ligde bi takım daha yok şu anda gözünüzü açın! Hiç bi zaman olmayan sol bek iki tane var, sol açık forvet var orta saha hiç bu kadar kalabalık ve kabiliyetli olmadı ben beni bildim bileli DESTEK ULA DESTEK.
Şunu da söyleyeyim Ne trabzonla ne başkanla alakam yok. Kastamonunun Tosya ilçesinden sizi takip ediyorum ve Trabzonspora gönülden bağlıyım. Kimseye yağ yapma kimseyi karalama derdim yok. Elinizdekinin kıymetini bilin, komşunun piresi size deve görünmesin...

Ali Tunahan Güllü
Bakalım bu 10 gün içinde ne olacak?

salihismet
kurum iyice yipratilmis..yönetim olayi toparlamakta zorlaniyor..bu durumda istifalar daha cok zarar verir..bunlarin yarari olmaz..söyle diyelim..kangrenli parmagi kesiyoruz ama kangren nerdeyse tüm vücuda yayilmis..sürekli degisen yönetimler ve teknik direktörlerle olmadigini görmek zorundayiz..
senol günes böyle birsey yapmayacak kadar tecrübeli bir insandir..fatih transferi onun sayesinde gerceklesecektir..yakinda oda nasibini alir ya neyse..

ben artik kangrenli vücudun kurtulabilecegine inanmiyorum..bunun icin trabzonspor yeterince batakliga saplanmistir..bunun tek bir cikar yolu var sifirdan baslamak..

Ayhan, biz seninle Trabzonspor hakkinda konusurken böyle bir Trabzonspor var miydi? Yada vardi da bizim haberimiz yoktu?

Erbay
Fatih Tekke 33 yaşın içinde. 32'yi doldurdu Eylül ayında :D

Selman
İşte ben bunun için seviyorum Tekkeyi o içindeki heyecanı seviyorum,hırsı seviyorum..

Kaptanın videoda dediği gibi bir futbolcu bir kulübe transfer olmak için daha ne yapabilir?

Bonservisini kendi öder.Bi de senelik alacağı parayı da hesabına kendi yatırır.

Bizim yönetim de bunu bekliyor anladığım kadarıyla :)

Kenan Berber
Bakalım bu 10 gün içinde ne olacak?

son 2 günde fatih geldi gelcek dicekler son gün gene kapancak nolcak..

Süleyman Eruyar

Erdal abi, adam bu adam.

bilmem onlar kadar Trabzonsporlumu?

ama onlardan daha delikanlı abi..

Fatih Özkan
20.01.2010, 23:14

Tam Trabzonlu (: :alkış:

Muhalif
Bu mesele kapanmalı bence artık... Fatih Tekke'den ne bekliyorduk ki bu kadar büyüdü anlayamıyorum ben. Şampiyon mu olacaktık ki bu sene Fatih gelince? Seneye gelmek istiyorsa buyursun gelsin. Sözleşmesi de bitiyor hem. Bu kadar taraftar olarak devre arasında gelmesinde niye ısrarcıyız ki? Sene sonu sözleşmesi biter, o da dönmek isterse bu kulübün kapısı kendisine her zaman açıktır zaten. Bu kadar polemik konusu yapılmamalıydı bu iş. Bakın Henrik Larsson Barcelona'nın ısrarlı tekliflerine rağmen (ki Rijkard dı o zaman teknik adamları) 'Ben beni yetiştiren kulübüme vefa borcumu ödeyip jubilemi yapmak istiyorum bu yüzden teklifinizi kabul edemeyeceğim' deyip koskoca Barcelona'yı bırakıp gitmiştir Helsingborg'a. Ve Helsingborg onunla birlikte tarihinde ilk kez Uefa liginde üst turlara çıkmış, kaliteli bir çok takımı yenmiş PSV 'ye elenmişti. Kendisini yetiştiren takımın adını öyle veya böyle Avrupa'da duyurup veda etti Larsson. Bir dip not da İsveç'de tatil olan 3 aylık dönemi M.United'e gitti, 3 ay için aldığı 1 milyon euro'nun 500 binini kulübüne bağışladı. Belki de Sadri Şener'in kasdettiği bu gibi şeylerdir...

Şimdi dönelim başa gerçekten Fatih'ten ne bekliyoruz? Lider oyunculuk mu? Tamam gerçekten lider karakterli biri ama bunun diğer futbolcular üzerinde pozitif olduğu kadar negatif de etkileri olamaz mı sizce? Bir zamanlar böyle olduğunu biliyoruz zira...

Umut ve Gökhan'ın kaçırdığı golleri atmasını mı bekliyoruz? Muhakkak ikisinden de çok gol atar ama artistik gol sevdası, aşırtma vuruşla gol atmaya çalışırken de kaçırdıklarını yok sayamayız değil mi?

Gelelim asıl meseleye... Tekke gitti derbilerde yüzümüz gülmez oldu diyor büyük çoğunluk. Aşağıdaki bilgiler TFF resmi sitesinden aldım. Antep'den geldiği ve Zenith'e gittiği süre arasındaki tüm derbi maçlardır...

2002-2003(2. yarıdan İtibaren)

FB-TS: 3-2 (1 Gol)
TS-BJK: 1-1 (1 gol)
TS-GS: 1-2

2003-2004

TS-FB: 0-1 (Fatih Yok-Wien de hakeme tokat attığından cezalı)
BJK-TS:5-0
GS-TS: 1-2 ( 1 Gol)
FB-TS:3-1 (1 Gol)
TS-BJK: 3-0 (1 Gol)
TS-GS: 2-4 (Fatih Yok-Sakat)

2004-2005

TS-BJK: 1-0
TS-GS: 0-1
TS-FB:0-2
BJK-TS: 1-0
GS-BJK: 1-1 (1 Gol, kupa maçı penaltılarla mağlubuz)
GS-TS: 0-2
FB-TS: 2-1 (1 Gol)

2005-2006

GS-TS: 4-1
FB-TS: 2-2 (1 Gol)
BJK-TS:0-1
TS-GS:1-1
TS-FB: 2-3 (2 Gol)
TS-BJK: 1-2

Sonuç Tekke’nin oynadığı 20 Büyük maçta 10 Golü var. Bu 20 maçtan 5 galibiyet, 11 mağlubiyet, 4 beraberlik çıkarmışız. Galip geldiğimiz 5 maçtan 3’ünde Tekke’nin golü yok.

Bu tabloyu büyük başarı olarak görüyorsanız bir de aşağıya bakalım.

2006-2007

BJK-TS:2-3 (Ersen 2 Gol)
TS-GS: 3-1 (Ersen 2 Gol)
TS-FB:1-2 (Ersen Yok)
TS-BJK: 3-2 (Ersen 1 Gol)
GS-TS: 2-1 (Ersen 2. yarı oyunda)
FB-TS: 2-2 (Kadroda ama oyuna girmemiş)

Gittiği ilk sezonda 6 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyetimiz var. O sezon ki maçların galip geldiğimiz 3 maçta da forma giyen forvet oyuncumuz Ersen Martin 5 gol atmış. Fb maçlarında oynamamış, 2-1 lik Gs malubiyetimizde ise 2. yarı oyuna girmiş.

Kimsenin beğenmediği Ersen Martin bile oynadığı 4 büyük maçta 5 gol atmış. Oransal olarak Fatih'ten daha etkili olduğu görülüyor pekala değil mi?

Hasılı kelam arkadaşlar bir Fatih Tekke işine bağlanmış ki taraftar neden bağlandığını anlamış değilim hala... Belki yeni nesil son 15 yılda en başarılı olduğumuz (2. lik) 2 sezonda da Fatih'in takımda olmasından dolayı bu şekilde inandırmış kendini. Ama şampiyonluk görmüş daha büyük abilerimizin Fatih Tekke sevdası nedendir bilemiyorum.

Ha forma aşkı, Trabzonspor'luluk ruhu diyebilirsiniz... Hüseyin de de vardı o, o da en başarılı sezonlarımızda kadromuzdaydı... Neyse... Trabzonspor'umuz için hayırlısı olsun da gerisi ne olursa olsun...

Ali Tunahan Güllü

Zaten bunu bekliyorlar gibi:)

TSercaN
20.01.2010, 23:15

Oldu olacak futbolcularin alacagini da versin, bankadan kredi cekip borclarin yarisini odesin oteki yarisini da ustune alsin ki boylece borc suz kulup olalim.

Orhan Aydın
Ben işin şakasındayım tabii de...düşündüm bugün bu konuyu ben de, hesabını da yapmıştım, "32 buçuk yaşında" diye başlayan bir mesaj yazacaktım, caydım. :)

ne kötü yahu.

Yapma Abla,
Faili biz değiliz bu cinayetin:)

lazibere

tEBRİKLR... herkes okusun diye defalarca kopyalayacağım...

yabadallah
20.01.2010, 23:16
yahu sinirlerimiz lacka oldu, fatih havalaninda kendim konusacagim demis yine icime bir umut dogdu ... histerik insanlara donduk.. bir umutlaniyoruz, bir kiziyoruz , bir seviniyoruz ... bu fatih tekke transferi bizi cok yipratti renkdaslar, helal olsun fatih oglana gidecek yine rest cekecek demekki .. ne diyecek ki sorun zenit degil ki ??

bu fatih transferi bir sekilde kapaninca biz ne yapacagiz sonra ??? Bu seferde recep gokdeniz karadeniz basligi acar 2 sende onla ugrasiriz artik ....

annttiigs

inşallah söylenti değildir. ama çok komik abi :) ama ne innatmış iki taraf da birisi gelicem diyor. ötekisi de gelemezsin diyor :D amatör bir takım kurup fatihi oraya mı alsak :)
takımın adı da belli ÖzTrabzonspor :D

Mustafa Ayazoğlu
Sivas maçında taraftarın tribünde ki duruşu ve kararlığı sonucu değiştirecektir.

20 bin kişi 10 dk Fatih Tekke diye haykırsın bakalım Sadri Şener hala inada devam edebilecek mi?

Bülent AKBULUT61
işte ya adam gibi adam ondan seni cok seviyoruz FATİH TEKKE helal olsun:alkış::alkış::alkış:

Mert Oğuzlu61
''Fatih, gideceğim yönetimle kendim konuşup geleceğim demiş''

gerçekten böylemi demiş ? rusyaya giderken havaalanında taraftarlarımıza böylemi demiş, bu doğrumu ? :)

hüseyin1975
20.01.2010, 23:17
Sivas maçında taraftarın tribünde ki duruşu ve kararlığı sonucu değiştirecektir.

20 bin kişi 10 dk Fatih Tekke diye haykırsın bakalım Sadri Şener hala inada devam edebilecek mi?

Giderse elimize ne gececek???
Kim gelsin mesela?

Gamze
Geçen gün haberlerde Atletico Madrid'den Liverpool'a transfer olan oyuncunun basın toplantısında veda ederken döktüğü gözyaşları geldi aklıma..

Recep Alkan
Cümleten hayırlı geceler,

Süleyman başlığın yarısı cezalı, düzgün dur şurda, sabah kalktığımda rengin aynı olsun...

Görüşmek üzere arkadaşlar, gönül rahatlığı ve keyfimle yatabilirim artık...

smyrna
20.01.2010, 23:18

1.5 yıllık sorunun en güzel yorumu seni tebrik ediyorum abi.

Travelair
Ünal Karaman'ı çok gündem etmeye gerek yok. Çünkü cümlede "Transferimde çalışan çalışmayan, benim kadar Trabzonsporlu var mı yönetim kurulu, Ünal Karaman dahil" dedi. Yani yönetim kurulunu da kastetti (Başkan dahil).

Tabi hatalı bir açıklama; Fatih'in kendisini ispat etme gibi bir konuma sokması/O konuma sokulması üzücü. Yani hepsinden fazla istiyorum bu transferi diyor, sizi yanıltmıyorum diyor ama o cümleye gerek yoktu. Başkan da "Gençlik hatası" deyip doğrusunu yaptı. Bir kişinin (Allah rızası için) Fatih'i kolundan tutup başkanın yanına götürmesi gerek. Serdar Bali derneğini bu basın toplantısına açacağına bunu yapsa daha hayırlı bir iş yapardı diye düşünüyorum

Samet Yildirim
Erdal Abi fatihin görüsmesi zor su an adam dubai ya gidiyor :D

Erdal
Muhalif, hafızam pek iyi değildir ama yine ilk aklıma gelen...Mesela bjk yi 1-0 yendiğimiz ve bence çok kötü oynadığımız maçtaki Gökdeniz in golünü kime yazalım?

AyhanPe

ne kötü yahu.

fatih iyi görünüyor..uzun yillar oynayabilir bence..aslinda onun geri dönüsü oynamasindan cok psikolojik amaclara hizmet edecekti..mesela hasan ahmet sarilar icin önemlidir fatih..yarinlar yenilerin zaferiyle doludur ve fatih de bu gecisin daha saglikli olmasi icin önemlidir..ama daha simdiden acayip tartismalarla polemik yaratan arkadaslar olayi farkli yerlere kanalize etmeye basladilar..simdiden basladiysa isimiz var demektir..

hüseyin1975
20.01.2010, 23:19
Cocuklari Trabzonsporlu yapmak diye Basligimiz var.

Cözümü ben buldum.

Trabzonsporumuzu, bilhassa transferlerimizi Dizi olarak cekelim.

Ne ararsan var: Heyecan, Dram, Komedi vs. Herkes Trabzonsporlu olur vallahi :-)

metinbay61
fatih öyle bi laf etmişki gidecem atoplaacağım pılımı pırtımı ben geldim hadi almayında göreyim...almazlarsa seçimde aday olurum falana gelirse iş şaşırmam:))

ah fatih aah bizden birisin işte bu yüzden kalbimizdesin...biraz profesyonel olsaydın özel uçakla gelip alınırdın...malesef böyle...

Saltuk Buğra
sadri şenere kızıyoruz ama alternatif söyleyin. nuri albayrak :):) mehmet ali yılmaz ?? :):) komik isimler...!

BAHADIR33
Girdim sadece son sayfayı okudum..Birsürü gülen yüz :)
gülmek güzeldir.
Sabaha görüşürüz arkadaşlar.
Herkese iyi geceler

faik celikoflu
bugünkü videoların linkleri var mı arkadaşlar...

salihismet
20.01.2010, 23:20

Süleyman başlığın yarısı cezalı, düzgün dur şurda, sabah kalktığımda rengin aynı olsun...

Bu keyif nerden geliyor, aldik mi Fatih i yoksa?

Muhalif
Erdal abi asistleri yazacaksak Fatih'in 10 golünü de kimlere yazacağız bir bakmamız lazım:)

.....
Transfer sezonu bitene kadar bendeki inanç bitmez.

Her zaman içimden bir his FATİH gelecek diyor. inşallah...

Emre EFENDİOGLU
Ula havaalanına gidenlerden daha çok haber bekliyoruz :)

Recep Alkan
20.01.2010, 23:21

Biz Fatih'i almadık, birileri boyunun ölçüsünü aldı. :)

Hayırlı geceler...

Ali Tunahan Güllü
Bizim forumdan havaalanına giden varmı acaba?

lazibere

Tatile gitmiyor orda kampa gidiyor.. Mutlaka bir yonetici bulacaktır
Fatih bugun bu basın toplantısını yaptığına göre kuluple uğraşacaktır.. Yoksa hiç sesini çıkartmazdı... Ya ben gelceğim yada siz gideceksınız dedirtecek kı bunda bu yürek de vardır...

Gaziantepten geldiğinde havaalanında gazantepli yoneticilere verdiği cevabı hiç unutmuyorum.. Bu çocuk harbi delikanlı.. yalaka olsa çoktan burda olurdu

smyrna

Bu yorumu herkes okusun !! Tşkler

erkankoc
tarihimizin en medyatik asbaskanina bir baslik acmanizi istiyorum...

ona karsi guzel düsünclerimizi aktarmak icin cok heyecanliyim

Fatih Özkan
Herkese hayırlı geceler...

Bülent AKBULUT61
sevgili yönetici abilerimiz ablalrımız ve kardeşlerimiz şu matrix cezasını bizler için affetin hiç değilse haberler veriyordu arkadaşımızı şiddetlenmesi zaten haklıdı bir gün ceza yetiversin olmazmı

AYYILDIZ
20.01.2010, 23:22

Tekke Zenit yönetimiyle görüşcekmiş.

Emre Çömez

+1967 :S:confused::confused:

Muhammed
Yaz döneminde hazırlık maçlarında Fatih Tekke diye bağıran taraftara laf ettiğim için ceza almıştım. Ancak bugün destek veriyorum. Umarım Sivas maçında bağırılır Tekke diye.

.....
Var mı hava alanına giden ?

Eğer Fatih öyle bir şey dediyse yapar abi :)

Gamze

Hayırlı geceler...

"Ben demiştim" "dediğim ahan da çıktı" nın keyfi bu, mevcut ortamdan çıkıyor hem de.
Ve bence tehlikeli Recep.

Hayırlı geceler.

hemanyah
Ya hala fatihin yasini ortaya atanlar var bu adam isterse 40 yasinda lsun adam oynuyormu oynuyor gol atiyormu atiyor tugaya bakın 38 yasına kadar oynadı bu tamammen kendısıne bakmakla alakası bence fatıh kendısıne cok ıyı bakıyor umutun yasına bakın 25 ci,vari gol atabılıyormu atamıyor eee ?

ben sonuca bakarım yasi bosuna yazmayın arkadaslar

Umut Kanber
20.01.2010, 23:23
ucak 23.50 de cocuklar bi donsun hele alırız haberleri

Recep Alkan
sevgili yönetici abilerimiz ablalrımız ve kardeşlerimiz şu matrix cezasını bizler için affetin hiç değilse haberler veriyordu arkadaşımızı şiddetlenmesi zaten haklıdı bir gün ceza yetiversin olmazmı

Abi haber yok, Transfer haberi. Az önce MSN de idik.

Ufak tefek şeyler var ama önemli değil.

TSigalko
Yönetimin F.Tekke transferinde yaptığı yanlışlar:
1-Geçen Dönem transferin son günü Fatih almaya çalışıldı
2-Zenit klübüyle doğru dürüst temasa geçilemedi
3-Fatih çok para istedi diye iddaalar ortaya atıldı.Sonra o halloldu bu sefer Zenit çok para istiyor denildi.Sonra oda halloldu menajer para istiyor denildi.
4-"Telefonu açık değildi,ulaşamadık" diye mazeretler uydurululdu..
5-Fatih'i almak istiyoruz veya istemiyoruz diye net bir cümle kurulamadı..

Bu durumlardan şunları anlıyorum ben.Aslında yönetim F.Tekke'yi almak istemiyor.Ama taraftar tepkisinden korktuğu için "almaya çalışıyoruz" gibi gösteriyor..Yoksa bu olayların mantıklı bir açıklamasını arıyorum..Ama yok..

Travelair
20.01.2010, 23:24
arkadaşlar fatih konusu değilde erman toroğlunun ligtv den ayrılmasına tepkisiz kalmayalım.. toplu olarak mail atalım. eğer şimdi tepkisiz kalırsak ist takımlarına kimse muhalefet yapma. tek kale erman toroğlu!!

Renkdaş,

Lig TV'nin paçası tutuştu ihaleden sonra bu ücreti nasıl ödeyeceğiz diye. Sıkça dillendirilen şey şu: Bu ligin "Marka değeri" 3 ukala kulüptür. Onları korumamız, onları yüceltmemiz lazım...

Yani kollanacaklar. Çok kollanacaklar. Her alanda kollanacaklar. Onun için o dediğin zayıf ihtimal

(Kanaltürk'te Trabzon var - Futbol dışı)

Recep Alkan
20.01.2010, 23:24
"Ben demiştim" "dediğim ahan da çıktı" nın keyfi bu, mevcut ortamdan çıkıyor hem de.
Ve bence tehlikeli Recep.

Hayırlı geceler.

Ben demiştim meraklısı olsam, 1,5 yıldır 15.000 kere bu kelimei zikretmem gerekirdi.

Yanlış yere çekilmesin, keyfim dediklerimin çıkmasından dolayı değil, Kaptanın adam gibi açıklama yapıp, birilerinin ağzını kapamasındandır.

Ben desem ne olur, demesem ne olur ?

Bülent AKBULUT61
20.01.2010, 23:25

sağolasın Recep neyse sen dinlen sana iyi geceler.

Erdal
Erdal abi asistleri yazacaksak Fatih'in 10 golünü de kimlere yazacağız bir bakmamız lazım:)

Değil...Beni bilirsin yani öyle sanıyorum...Hani pek de Fatih in gelip atacağı gollerde değilim...İstediğim şu bayrak futbolcu geleneği devam etsin...Bu iş devredilsin...Biri pat diye bayrağı elinde bulmasın....Ne bileyim Selçuk alsın falan...Hani bu transferi daha çok bu yönüyle istemişimdir...

Lakin işin saha içi tarafına gelince ne bileyim hani bazen Colman ver kaç falan deniyor ya dikine doğru...Bunu en iyi yapabilecek en azından bu maliyetle yapabilecek adam Fatih gibi duruyor...

Yani bu transfer hem endüstriyel hem de romantik futbol yanlıları için "makul" bir transferdi...Bunca destek görmesinin nedeni de budur biraz :)

Orhan Kahraman
adama keyif bile yaptırmıyorsunzu helal aynen devam. Ezin vurun

AyhanPe
20.01.2010, 23:26

sen yinede birseyler duymussundur umutlandin bizimle paylasmiyorsun..olmuyor böyle;)

Kaan
Var mı gelişme ?

İskender66
Fatih gerçektende 10 numara bir insan. Bunu bugünkü basın toplantısında birkez daha anladım. Her zaman sonuna kadar yanındayız Sultan. Bu transferi gerçekleştirmemek için her türlü zorluğu çıkaran başta Hayrettin Hacısalihoğlu ve yönetimdeki bazı kişiler.. Sizleri Alah'a havale ediyorum. Bu taraftar sık sık kulaklarınızı çınlatıyor ve çınlatmaya da devam edecek bu hiç merak etmeyin!

Gamze
20.01.2010, 23:28
O daha mı iyi Recep?
Fatih konuştu, birileri çenesini kapadı. O birileri kim? yönetim mi?
Fatih gider. Yönetim burda. Nerde? Trabzonspor'un başında. Zararı ne görür?
Trabzonspor. Zaten yeterince görmüştür. Ama ne oluyor?
Keyif alıyoruz.
Mazoşizm.

Bu iş bizi bize kırdıracaksa, ne Tekke gelsin, ne yönetim kalsın madem..

Sabah verirsin cevabı, git yat. ;)

Oemer61
Bu mesele kapanmalı bence artık... Fatih Tekke'den ne bekliyorduk ki bu kadar büyüdü anlayamıyorum ben. Şampiyon mu olacaktık ki bu sene Fatih gelince? Seneye gelmek istiyorsa buyursun gelsin. Sözleşmesi de bitiyor hem. Bu kadar taraftar olarak devre arasında gelmesinde niye ısrarcıyız ki? Sene sonu sözleşmesi biter, o da dönmek isterse bu kulübün kapısı kendisine her zaman açıktır zaten. Bu kadar polemik konusu yapılmamalıydı bu iş. Bakın Henrik Larsson Barcelona'nın ısrarlı tekliflerine rağmen (ki Rijkard dı o zaman teknik adamları) 'Ben beni yetiştiren kulübüme vefa borcumu ödeyip jubilemi yapmak istiyorum bu yüzden teklifinizi kabul edemeyeceğim' deyip koskoca Barcelona'yı bırakıp gitmiştir Helsingborg'a. Ve Helsingborg onunla birlikte tarihinde ilk kez Uefa liginde üst turlara çıkmış, kaliteli bir çok takımı yenmiş PSV 'ye elenmişti. Kendisini yetiştiren takımın adını öyle veya böyle Avrupa'da duyurup veda etti Larsson. Bir dip not da İsveç'de tatil olan 3 aylık dönemi M.United'e gitti, 3 ay için aldığı 1 milyon euro'nun 500 binini kulübüne bağışladı. Belki de Sadri Şener'in kasdettiği bu gibi şeylerdir...

Şimdi dönelim başa gerçekten Fatih'ten ne bekliyoruz? Lider oyunculuk mu? Tamam gerçekten lider karakterli biri ama bunun diğer futbolcular üzerinde pozitif olduğu kadar negatif de etkileri olamaz mı sizce? Bir zamanlar böyle olduğunu biliyoruz zira...

Umut ve Gökhan'ın kaçırdığı golleri atmasını mı bekliyoruz? Muhakkak ikisinden de çok gol atar ama artistik gol sevdası, aşırtma vuruşla gol atmaya çalışırken de kaçırdıklarını yok sayamayız değil mi?

Gelelim asıl meseleye... Tekke gitti derbilerde yüzümüz gülmez oldu diyor büyük çoğunluk. Aşağıdaki bilgiler TFF resmi sitesinden aldım. Antep'den geldiği ve Zenith'e gittiği süre arasındaki tüm derbi maçlardır...

2002-2003(2. yarıdan İtibaren)

FB-TS: 3-2 (1 Gol)
TS-BJK: 1-1 (1 gol)
TS-GS: 1-2

2003-2004

TS-FB: 0-1 (Fatih Yok-Wien de hakeme tokat attığından cezalı)
BJK-TS:5-0
GS-TS: 1-2 ( 1 Gol)
FB-TS:3-1 (1 Gol)
TS-BJK: 3-0 (1 Gol)
TS-GS: 2-4 (Fatih Yok-Sakat)

2004-2005

TS-BJK: 1-0
TS-GS: 0-1
TS-FB:0-2
BJK-TS: 1-0
GS-BJK: 1-1 (1 Gol, kupa maçı penaltılarla mağlubuz)
GS-TS: 0-2
FB-TS: 2-1 (1 Gol)

2005-2006

GS-TS: 4-1
FB-TS: 2-2 (1 Gol)
BJK-TS:0-1
TS-GS:1-1
TS-FB: 2-3 (2 Gol)
TS-BJK: 1-2

Sonuç Tekke’nin oynadığı 20 Büyük maçta 10 Golü var. Bu 20 maçtan 5 galibiyet, 11 mağlubiyet, 4 beraberlik çıkarmışız. Galip geldiğimiz 5 maçtan 3’ünde Tekke’nin golü yok.

Bu tabloyu büyük başarı olarak görüyorsanız bir de aşağıya bakalım.

2006-2007

BJK-TS:2-3 (Ersen 2 Gol)
TS-GS: 3-1 (Ersen 2 Gol)
TS-FB:1-2 (Ersen Yok)
TS-BJK: 3-2 (Ersen 1 Gol)
GS-TS: 2-1 (Ersen 2. yarı oyunda)
FB-TS: 2-2 (Kadroda ama oyuna girmemiş)

Gittiği ilk sezonda 6 maçta 3 galibiyet 1 beraberlik 2 mağlubiyetimiz var. O sezon ki maçların galip geldiğimiz 3 maçta da forma giyen forvet oyuncumuz Ersen Martin 5 gol atmış. Fb maçlarında oynamamış, 2-1 lik Gs malubiyetimizde ise 2. yarı oyuna girmiş.

Kimsenin beğenmediği Ersen Martin bile oynadığı 4 büyük maçta 5 gol atmış. Oransal olarak Fatih'ten daha etkili olduğu görülüyor pekala değil mi?

Hasılı kelam arkadaşlar bir Fatih Tekke işine bağlanmış ki taraftar neden bağlandığını anlamış değilim hala... Belki yeni nesil son 15 yılda en başarılı olduğumuz (2. lik) 2 sezonda da Fatih'in takımda olmasından dolayı bu şekilde inandırmış kendini. Ama şampiyonluk görmüş daha büyük abilerimizin Fatih Tekke sevdası nedendir bilemiyorum.

Ha forma aşkı, Trabzonspor'luluk ruhu diyebilirsiniz... Hüseyin de de vardı o, o da en başarılı sezonlarımızda kadromuzdaydı... Neyse... Trabzonspor'umuz için hayırlısı olsun da gerisi ne olursa olsun...

O zaman biz Ersen Martin'i transfer edelim abi bravo sana! Ya mesele Fatih'in bizi sampiyon yapma meselesi degil. Bu taraftar 2 senedir forvetlerinin kacirdigi goller yüzünden ya statta yada ekran karsisinda kahroluyor, bunu kendine yediremiyor. Koskoca TRABZONSPOR'un forvetlerinin bu kadar beceriksiz olmasini kendine yediremiyor. Bu taraftar ne istedi yönetimden Messi'yi mi? Her mactan sonra haykirdilar Fatih Tekke diye. Zerre kadar önem veriyorsa yönetim bu taraftara Fatih Tekke 1 aydir kamptaydi simdi. Yaziklar olsun böyle beceriksiz basiretsiz cocuksu yönetime yaziklar olsun. Artik defol git Hacisalihoglu, Fatih gelsede gelmese defol git bu kulüpten istemiyoruz seni is-te-mi-yo-ruz...

Samet Yildirim
Tekke Zenit yönetimiyle görüşcekmiş.
haaaaaaa simdi anladim.

Iyi görüssün bakalim gelsede herkes rahatlasak...

salihismet
Ben demiştim meraklısı olsam, 1,5 yıldır 15.000 kere bu kelimei zikretmem gerekirdi.

Yanlış yere çekilmesin, keyfim dediklerimin çıkmasından dolayı değil, Kaptanın adam gibi açıklama yapıp, birilerinin ağzını kapamasındandır.

Ben desem ne olur, demesem ne olur ?

O konusmanin icinden, yönetim ve Ünalida katarak benden daha Trabzonsporlu deyiller, cümlesini cikartmak lazim bence.

Süleyman Sofu
20.01.2010, 23:29

Recep Rahat ol ceza almak falan yok şimdilik en azından Şubat 1e kadar.O günde özel istekle tatile çıkacam

Hmmm Ufak tefek şeyler demek neyse bekleyelim bakarsınız sabaha kadar çığ olur hayırlı geceler...;)

Gamze
20.01.2010, 23:29
adama keyif bile yaptırmıyorsunzu helal aynen devam. Ezin vurun

O, adamla bizim aramızda Orhan.

Oruç
20.01.2010, 23:30
Fatih Tekke'yi derbi maçlarında atamadığı gollerle vurmak çok basit. O maçlar Fatih Tekke için ölçü değilidr. O küçümsenen Fatih Uefa Kupası kaldırmıştır, Süper Kupa kaldırmıştır. "Oransal" olarak Fatih'ten çok gol atan Ersen ne yapmıştır ? Huelva'da, Sivas da dikiş tutturabilmiş midir ?

Fatih'i vuracak başka bir yer kalmadı mı ?

Trabzonspor taraftarı Fatih'i gol atsın diye mi istiyor ?

Kamil Çakmak
Trabzon şehri takımına sahip çıkma konusunda organize olamıyor yada organize olmak isteyenleri bi şekilde susturuyorlar. 1980 lerde hatta 1990 larda Trabzonspor'un bu durumuna aşırı tepki verilirdi. Maçlarda koltuklar sökülürdü, MAy tesisleri basılırdı. Klübü yönetmek o zaman daha zordu. Şimdi yönetenler kral paşa durumunda oldu. O zaman başkan yardımıcısı bugün verdiği demeçleri veremezdi, transferi kapattık diye.

Benim anladığım 25 yıldır gelen başarısızlık(gelmeyen şampiyonluk) halkı uyutmuş, inancı kalmamış, Nasıl olsa gelen yönetim bi şekilde kendini egolarını tatmin edecek,maddi manevi çıkar sağlayacak o zaman niye ben
kendimi yırtayım gibi düşünceler içerisinde. Halbuki gerçek bu değil. Bu klübün sahibi sensin.

Ama olmuyor işte tepkisiz olmuyor, uyanalım, klübü yönetenler yönettiğini sanmasınlar. Bu mekan, rahatlık onlara verilmesin. Yeter artık yaa. Bizim canımız yanıyor, kahroluyoruz, kendi öz evladını takıma kazandıramıyorsunuz.

Uyan Trabzon uyan, Yapın şu yönetime karşı bi organizasyon Tokat'dan gelmezsem namerdim.Hemde yalnız gelmemek şartı ile.

Bu yönetimi geçen yıl desteklememe rağmen bunca olan bitenden sonra desteklemek, kendime, taraftara, şanlı tarihimize yazık etmiş olarak yorumlarım.

Lütfen Trabzon bişeyler yapalım. Bizi bu hale düşürenler rahat olmasın.

Biz raraftarken yönlendirelim. Yönlendirelimki bizim hala değerlerimize sahip çıktığımızı, klübün sahibi olduğumuzu haykıralım.

yorumsuz6117
Başkan Fatih'in ses tonunu öğrendi ..

Recep Alkan
20.01.2010, 23:31
O daha mı iyi Recep?
Fatih konuştu, birileri çenesini kapadı. O birileri kim? yönetim mi?
Fatih gider. Yönetim burda. Nerde? Trabzonspor'un başında. Zararı ne görür?
Trabzonspor. Zaten yeterince görmüştür. Ama ne oluyor?
Keyif alıyoruz.
Mazoşizm.

Bu iş bizi bize kırdıracaksa, ne Tekke gelsin, ne yönetim kalsın madem..

Sabah verirsin cevabı, git yat. ;)

Merak etmein, bu yönetim istediğini aldığında gidecek.

Umarım çok geç kalmayız...

smyrna
Ben yatıyorum siz tartışmaya devam edin birilerininde istediği bu heralde bizim istediğimiz olmadığına göre birilerinin istediği oluyo

Süleyman Sofu
Cafer abi yazı için tebrikler ve teşekkürler,çok güzel ve aydınlatıcı bir yazı olmuş...

Mehmet Zeki
Devamlı anlattım, gene anlatayım o zaman.

Istedigi ne abi bu yonetimin?

:o

hüseyin1975
20.01.2010, 23:32
Başkan Fatih'in ses tonunu öğrendi ..
:confused:
Sonuc?

salihismet

Hayırlı geceler...

Ben isin birazda girgir tarafindayim, yoksa senin keyfinin icine limon SIKMA gibi bir niyetim yok, sanada hayirli geceler..

yorumsuz6117
Fatih'in saçlarını kısatması lazım yalnız..

Recep Alkan
Istedigi ne abi bu yonetimin?

:o

Saygı, sevgi...

Ne olacak ki.

Tamamen Duygusal ;)

Süleyman Sofu
Recep sen yorgun değilmisin kardeşim yat daaa...

smyrna
Sonuc?

Yönetim : 1
Fatih : 1
Trabzonspor : -2

Erbay
Fatih derbiler kaç gol attı, Yattara büyük maçlarda iyi oynayamıyor vs. Trabzonspor büyük maçları kazanamıyor ben kendimi bildim bileli. Kazanmamız gereken hiçbir maçı kazanamıyoruz. Fatih kafayı çakar o sorun değil ama santrada yanına geldiği adamlar kim bir bakmak lazım.

AyhanPe
20.01.2010, 23:33

kaldik..ama yönetimin x yada y olmasinin bir önemi var mi sence? yani yeni yönetim y fatih i alir taraftar susar ama onlarda farkli seyler yapmayacaklardir..iyi ama yönetim y daha ac gözlü gelecek..ne etcez peki?

yorumsuz6117
Sonuc?
Bu bile çok çok çok büyük bir gelişme..:)

Recep Alkan
Ben isin birazda girgir tarafindayim, yoksa senin keyfinin icine limon SIKMA gibi bir niyetim yok, sanada hayirli geceler..

inanın yerinde keyfim.

sıkıntım yok, gönlüm rahat, en azından keşke demeeceğim.

bu da bişi :)

Süleyman Sofu
20.01.2010, 23:34
Fatih'in saçlarını kısatması lazım yalnız..
ya kardeşim yeni konu açmayın daa yatacaz yatamıyoruz

hüseyin1975

Fatih Tekke Tarafina yakin olman umarim olaylara objektif bakmana engel degildir?

Sanki hep "O tarafi" suclar gibisin?
Umarim seni yaniltmiyordur bazi Insanlar, zira senin yazdiklarinla bu olaya dahada adapte olan onlarca üye var gibi.

.....
Simdi istanbul takımı taraftarları nasıl mutlu nasıl mutlu.

şunlara bak birbirini yiyorlar diye :S haklılarda

Recep Alkan
Saygı, sevgi...

Ne olacak ki.

Tamamen Duygusal ;)

kaldik..ama yönetimin x yada y olmasinin bir önemi var mi sence? yani yeni yönetim y fatih i alir taraftar susar ama onlarda farkli seyler yapmayacaklardir..iyi ama yönetim y daha ac gözlü gelecek..ne etcez peki?

Konu Fatih değil...

smyrna
Hepinize hayırlı geceler.

faik celikoflu
noldu, tekke gelmiyo mu şimdi?

Bülent AKBULUT61
20.01.2010, 23:35

Recep biliyorum gidip yatacaksın ama ALLAHINA kurban bak ortaya attın bombayı ne demek istedin rahat duramam şimdi ben bir şeyler söyle ondan sonra git yat kardeş

Emre Çömez
yarın gelişme olurmu?

Mehmet Sarigül
Trabzonspor kendi bünyesinde yetistirdigi bir futbolcusuna böyle mi davranir?

AyhanPe
20.01.2010, 23:36
Konu Fatih değil...

bende dikkat edersen konunun fatih olmadigini belirtmeye calismistim..

Emrullah
Sabahtan beri ilk kez bakabiliyorum. Günün özetini alabilirmiyim? Ne olmuş, ne bitmiş, kim kime çakmış?

.....
Fatih Tekke ben klüple görüşecem dediyse , ben ümitlenirim abi :)

Zaten öyle bir şey arıyorum ya neyse :p :)

Recep Alkan
Recep biliyorum gidip yatacaksın ama ALLAHINA kurban bak ortaya attın bombayı ne demek istedin rahat duramam şimdi ben bir şeyler söyle ondan sonra git yat kardeş

Abi bazen insanlar saçmalamak ister, insan her zaman akıllı konuşmaz, her lafta aramayın farklı konular, söyledim bitti.

Ara sıra gülün de geçin :)

Süleyman Sofu
20.01.2010, 23:37
emrullah kim kime ne yapmış bilmemde böyle yazarsan sana güzel ceza çakar yöneticiler bilgin olsun:D

Bülent AKBULUT61
20.01.2010, 23:37
Abi bazen insanlar saçmalamak ister, insan her zaman akıllı konuşmaz, her lafta aramayın farklı konular, söyledim bitti.

Ara sıra gülün de geçin :)
tamam beki öyle olsun gülelim

Süleyman Sofu
20.01.2010, 23:38
Recep sen söyleyecen millet gülüp geçecek :)

neyse ya ben kaçar gidemde yatam hayırlı geceler son kez...

Recep Alkan
20.01.2010, 23:38
tamam beki öyle olsun gülelim

gülün abi, kaptan o kadar laf etti, Başkan(ınımz) yine de gülerek alacağım dedi.

Gülelim abi, hep birlikte hemde ççç ççç

Oruç
20.01.2010, 23:39
Her şeyi Fatih'e bırak. Yok erkek tarafı yok şu yok bu. Sen hiç bir şey yapma.

Madem bir şey yapmayacaktınız neden o koltuklara oturdunuz ?

Elin Kolombiyalısı için 50 saat bekliyorsunuz ama "evladımız" dediğiniz adam için kolunuzu kıpırdatmıyorsunuz. Ne güzel İstanbul be !

salihismet
20.01.2010, 23:39
inanın yerinde keyfim.

sıkıntım yok, gönlüm rahat, en azından keşke demeeceğim.

bu da bişi :)

Fatihin durumuna üzülen diger arkadaslarda keske senin gibi rahat olduklarini söyleyip, pazar günü Sivas macinda herseyi bir kenara birakip
takimi desteklese.

MaDDoX_61
20.01.2010, 23:40
sivas bile rennes'ten oyuncu alabiliyor helal olsun be

Erdem Keser
20.01.2010, 23:41
Yeni işten geldim ve yeni seyretme imkanı buldum kaptanımızın konuşmalarını.

Kralsın kaptan...Çok büyük adamsın...Çok büyük Trabzonsporlusun...

Bugün Trabzonsporluysam, sen ve senin gibiler sayesindedir.Gelsende gelmesende sen bizim ebedi kaptanımızsın.

hüseyin1975
20.01.2010, 23:42

Olabilir.
Rennes Dünya kulübümü?

Sivasla nedenn kiyasliyoruz ki kendimizi?:(

AyhanPe
Fatihin durumuna üzülen diger arkadaslarda keske senin gibi rahat olduklarini söyleyip, pazar günü Sivas macinda herseyi bir kenara birakip
takimi desteklese.

olurda sivas a karsi olumsuz bir sonuc alindi..kollektif bilinc alti insanlari belli bir noktada harekete zorlayacaktir ve bu eylem pek ic acici sonuclanmayacaktir..gördük bunlari hemde sivas maclarinda..

Orhan Aydın

Ne demiş büyüklerimiz;

Biz alamazsak Sivas alsın:D

salihismet
20.01.2010, 23:43

Ya korkutma bizi, herseye ragmen yenecegiz onlari..

Orhan Kahraman
O, adamla bizim aramızda Orhan.

Yok size demedim :)

her lafını tekke haberine yormaya başladık :)

çok keyifliyim = hayırdır tekkemi geldi.

kızdım çıkıyorum = tekke gelmiyor demekki

:D:D

AyhanPe
bu acayip adamlik anlayisi sirf türk toplumundami var?

MaDDoX_61
20.01.2010, 23:44
biz almak için 36 saat gidiyoruz gözümüzün önündekini göremiyoruz

Emre Çömez
20.01.2010, 23:44
Bende kaçar, sayfayı yer imlerine ekleyip yatıyorum :D

Thedoors
20.01.2010, 23:45
Değil...Beni bilirsin yani öyle sanıyorum...Hani pek de Fatih in gelip atacağı gollerde değilim...İstediğim şu bayrak futbolcu geleneği devam etsin...Bu iş devredilsin...Biri pat diye bayrağı elinde bulmasın....Ne bileyim Selçuk alsın falan...Hani bu transferi daha çok bu yönüyle istemişimdir...
Lakin işin saha içi tarafına gelince ne bileyim hani bazen Colman ver kaç falan deniyor ya dikine doğru...Bunu en iyi yapabilecek en azından bu maliyetle yapabilecek adam Fatih gibi duruyor...

Yani bu transfer hem endüstriyel hem de romantik futbol yanlıları için "makul" bir transferdi...Bunca destek görmesinin nedeni de budur biraz :)

Shevchenko'nun Milana ilk geldiği dönemler Maldiniden kulübün saygınlığı,tarihi,prestiji,''bir milanlı duruşu böyle olmalı''babında nasıl öğütler aldığını hatırlamadığım bir tarihte hatırlamadığım bir televizyon kanalında izlemiştim.Şampiyonluk görmemiş,hadi onu da geçtim,saygıyı hakedecek başarısı bulunmamış çocuklar,bu takıma gelen adamlara işin ciddiyetini ne kadar empoze edebilir ki...Hadi ulen derler adama içten içe! Ne gördün de ne anlatıyosun..Dinime küfreden müslüman olsa misali...Ben bu yüzden istiyorum bu adamı!

Erdal

Açarmısın bunu biraz?

Orhan Kahraman
Stadda futbolcu isimleri söylendikten sonra teknik direktörden sonra hep bir ağızdan

"9 Numaralı formasıyla ... Fatiiiiih TEKKEEE" desek topcularımız bozulur mu ? :D

kogale
20.01.2010, 23:46
Bir günde 120 sayfa yazılmış helal

salihismet
20.01.2010, 23:46

Yok ya, bizdede var...

Atakan
20.01.2010, 23:48
1000. sayfa süprizi olarak Fatih'in imza töreni resimleri nasıl olur ? :D

Kazım Uzunboy
Stadda futbolcu isimleri söylendikten sonra teknik direktörden sonra hep bir ağızdan

"9 Numaralı formasıyla ... Fatiiiiih TEKKEEE" desek topcularımız bozulur mu ? :D

Bozulur elbet. :)

Bence tribünden tek Tekke sesi çıkmamalı.

yorumsuz6117
ya kardeşim yeni konu açmayın daa yatacaz yatamıyoruz
Bence çokda kısa kestirmesin. Sence..:D

Orhan Aydın
20.01.2010, 23:49
biz almak için 36 saat gidiyoruz gözümüzün önündekini göremiyoruz

Hani değerlerimizi yıpratmamaktan bahsediyoruz ya...

Gs gibi Jo'yu alamayız.Peki yeryüzünde nefes alan ve bizim alabileceğimiz en iyi forveti de almak istemiyor paşa gönlümüz.Ve o topçu bizim süper kupa etiketli değerimiz.

yorumsuz6117
20.01.2010, 23:49
Sivas maçında stad yönetim istifa diye inlemelidir..

Emrullah
20.01.2010, 23:50
Fatih Tekke'nin açıklamaları ve Sadri Şener'in Lig TV'deki programın görüntüleri var mı? Birisi link verebilir mi?

Bekir
20.01.2010, 23:51
Hani değerlerimizi yıpratmamaktan bahsediyoruz ya...

Gs gibi Jo'yu alamayız.Peki yeryüzünde nefes alan ve bizim alabileceğimiz en iyi forveti de almak istemiyor paşa gönlümüz.Ve o topçu bizim süper kupa etiketli değerimiz.
Biz Tomas Jun'u almış takımız,Jo da kimmiş...

GERONIMO35
20.01.2010, 23:51

sivasta kimmiş bizimle kıyaslayarak küçültmeyin kulübümüzün adını

kalavara
20.01.2010, 23:52
Neyi vurguladı biliyomusun. Bu TARAFTARI KANDIRAN YÖNETİM TRABZONSPORLU DEĞİLDİR. Kandırmadılarmı ? kandırdılar...
kimin kimi kandırdığı daha belli değil kardeşim! yönetimdekiler bu kadar kolay yalan söyleyecek insanlar değil hele ki sadri şener hiç değil! bir de bunu düşün...bütün yöneticiler tu kaka ama tekke ve menejerleri sütten çıkmış ak kaşık! biraz iki yönlü düşünmek lazım diye düşünüyorum...yoksa hep yaptığımız hatayı tekrarlamaktan öteye gidemeyiz!!

Mollasalihoğlu
Bozulur elbet. :)

Bence tribünden tek Tekke sesi çıkmamalı.

Sence ilk devre allah muhafaza gol atamazsak çıkar mı çıkmaz mı Kazım?

MaDDoX_61
1.geleceğin gökdenizi barış memiş'i takımda abi olmadığı için kaybettik
2.geçen yıl şampiyonluğu yine forvetsizlik yüzünden kaybettik
3.bu yılda forvetsizlik yüzünden avrupaya gidemeyebiliriz
4.jackson martinez meksikaya gutierrezi aldığımız fiyata gitti.madem gidiyorsun ikisinide al gel o zaman fatihi almayabilirsin
5.Bu takıma önce bir abi sonra ruhh hepinize iyi geceler

salihismet
Fatih Tekke'nin açıklamaları ve Sadri Şener'in Lig TV'deki programın görüntüleri var mı? Birisi link verebilir mi?

Tam bitirdik derken, cok cetrefelli bir durum var ortada, uyuyamaya bilirsin, istersen yarin bu konuyu incele.

Orhan Aydın
20.01.2010, 23:53

Farkındayım Marcelinhoyu da harcamış takımız.Ama bu bizim her istediğimizi alabilecek bir kulüp olduğumuzu da göstermez.Neyse demek istediğim o değil.

AyhanPe
20.01.2010, 23:53
Açarmısın bunu biraz?

olayin sosyopsikolojik boyutuna girmek istemiyorum..

arkadasin mesajindan sonra bir kanalda eski baskan adaylarindan haciosmanoglu nun konusmasini animsadim. o zaman yönetimdeydi..sucladigi kisi icin adamligini tam gelistirememis vs. bi sürü sey söylemisti..o andan sonra o kelimeye bir antipatim olustu..bazen kendini gösteriyor iste..

not: fatihle alakasi yok

AyhanPe
20.01.2010, 23:55
Yok ya, bizdede var...

:D:D:D bizde derken almanlari kast etmiyorsun demi..onlar ayri boyutta;)

Umut Kanber
20.01.2010, 23:55
kimin kimi kandırdığı daha belli değil kardeşim! yönetimdekiler bu kadar kolay yalan söyleyecek insanlar değil hele ki sadri şener hiç değil! bir de bunu düşün...bütün yöneticiler tu kaka ama tekke ve menejerleri sütten çıkmış ak kaşık! biraz iki yönlü düşünmek lazım diye düşünüyorum...yoksa hep yaptığımız hatayı tekrarlamaktan öteye gidemeyiz!!

sabahtan beri burada konusuyor 100-120 sayfa yazı yazılmıs

Olaya 2 taraflı bakalım dıyorsun yonetım yalan soylemez menajer sutten cıkma akkasık degıl dıyorsun peki sen su an 2 taraflı baktıgını mı dusunuyorsun.

Hamza Öztürk
20.01.2010, 23:56
acaba gol takir takir gol atan bir iki iyi forvetimiz olsaydi (insallah guiterez olur)
bukadar kisi fatih tekke icin herseye rest cekecekmiydi?

Umut Kanber
20.01.2010, 23:57
Belki de çekmezdi hamza ama su an takımın golcü den çok bir abiye ihtiyac oldugunu goruyoruz di mi

Erdal
20.01.2010, 23:58
"adam olmak" ı kasdettin...Anladım şimdi ok...Valla mukayeseyi siz yapmalısınız burdan biz yapamayız :)

Diğer yandan futbol sözkonusu olduğunda "özel adamlar" vardır...Ne bileyim bir Cantona Manchester lılar için özeldir mesela...Ya da Best...Raul un yeri ayrıdır mesela...Ya da Maldini nin...Fatih bu kategoriye girer mi? Bana göre girer...Futbolculuğu ile demiyorum...Sahiplenmesi öncellemesi ile girer...

salihismet
20.01.2010, 23:58
:D:D:D bizde derken almanlari kast etmiyorsun demi..onlar ayri boyutta;)

Hayir benim pasimda alman mi yaziyor? Sen öyle yazinca aklima o geldi, Samsunda mac oynarken bir pankart yazmislardi,
cokta tartisid,i hatirladin mi onu?,

Emrah KabuL
20.01.2010, 23:59

Takımını mı yüceltiyorsun sen burda ?

Gs'de zamanında Almaquer,Lukunku,Petre,Bratu, Horvath'ları vs.. (liste uzar gider böyle..) almış bir takım.. pehh

Emin olun Jo'yu da alsak diyeceksiniz ki efendim Bu Jo iyi güzel de niye City ve Everton'da tutanamadı..

Mustafa Yılmaz.20
20.01.2010, 23:59
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Musty/Desktop/Görüntü0084.jpg

Erdal
21.01.2010, 00:00
Benim için Fatih bu anlamda özel adamdır...Ve özel muamele görmelidir...Neden gitti? işte buna girersek sahiden uykusuz kalırız :)

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 00:00
file:///C:/Documents%20and%20Settings/Musty/Desktop/Görüntü0084.jpg
Fatih Tekke ile giderken çekildiğimiz resimlerimiz var ama laptop ta atamadım bi türlü..Kendi bilgisayarımın başına geçince yapacağım ilk iş resimleri buraya koymak olacak

Mollasalihoğlu
21.01.2010, 00:01
Emin olun Jo'yu da alsak diyeceksiniz ki efendim Bu Jo iyi güzel de niye City ve Everton'da tutanamadı..

Yavuz Selim'den ne jo'lar çıkar ;)

Bekir
21.01.2010, 00:01
Takımını mı yüceltiyorsun sen burda ?

Gs'de zamanında Almaquer,Lukunku,Petre,Bratu, Horvath'ları vs.. (liste uzar gider böyle..) almış bir takım.. pehh

Ben takımımı yüceltiyorum,Bir şey mi dedim??ü

Ben artık takımımı böyle savunabiliyorum...

Ali Tunahan Güllü
21.01.2010, 00:02
Yavuz Selim'den ne jo'lar çıkar ;)

Yapma bunu yapmaççççççççç

devilkid
21.01.2010, 00:02
gs ve diğerleri kaliteli isimleri kadrolarına katıyorlar..biz 2 forvetle lige giriyoruz...

Muhammed
21.01.2010, 00:03
Jo kesici mi peki?

Umut Kanber
Benim için Fatih bu anlamda özel adamdır...Ve özel muamele görmelidir...Neden gitti? işte buna girersek sahiden uykusuz kalırız :)

girsek mi acaba abi bi başlık açmaya bakar

GERONIMO35
taraftarın buacısını ancak artık gutierrez hafiletebilir :)

Orhan Aydın
Farkında mısınız?

2-3 saattir kimse ''Tekke, TS'den üstün değildir'' demedi:D

Can Tuna Kurt
@Mustafa Yılmaz.20

Elindeki resimleri direk bilgisayarından foruma upload edemezsin.
www.imageshack.us adresinden upload ettikten sonra "direct link to image" bölümündeki linki -bilgisayarındaki dizini yazdığın yere" oraya yazdığında resimlerin yüklendiğini göreceksin.

Herkese iyi geceler.

Bekir
21.01.2010, 00:04
Jo kesici mi peki?
Ne kesicek??

Hamza Öztürk
yönetimle fatih birbirine girdi
taraftarlarla yönetimde muhtemelen birbirine girecek
ve futbolcularimiz ortada kalacak
insallah öyle baslarlarki oynamaya gollerini siralamaya kazanmaya
burda birbirine giren herkes susar

AyhanPe
"adam olmak" ı kasdettin...Anladım şimdi ok...Valla mukayeseyi siz yapmalısınız burdan biz yapamayız :)

Diğer yandan futbol sözkonusu olduğunda "özel adamlar" vardır...Ne bileyim bir Cantona Manchester lılar için özeldir mesela...Ya da Best...Raul un yeri ayrıdır mesela...Ya da Maldini nin...Fatih bu kategoriye girer mi? Bana göre girer...Futbolculuğu ile demiyorum...Sahiplenmesi öncellemesi ile girer...

tabiki girer..fatih trabzonspor benliginine yerlesmis bir oyuncudur.ayni kategoriye hami de girerdi süphesiz.keske fatih zenit de degilde avrupa nin en iyi takimlarinda oynasaydi.keske hami o kadar erken pes edip schalke yi birakmasaydi.fatih in hayalindaki takimin barcelona oldugunu biliyorum..bordo mavi renklerinden dolayi..keske daha az paraya daha iyi bir takima verilseydi zamininda..ispanya ya gitmis olsaydi..ama olmadi..

Mehmet Sarigül
Sivas maçında stad yönetim istifa diye inlemelidir..

Gelecek yeni bir yönetimin farkli bir anlayisda olacagini mi düsünüyorsun?

Hayir...

Anlayis hep ayni, degisen sadece isimler olacak...

Türkiye'de cümleler hep "Ben ve..." diye basliyor, oysa burada bir kisi bir olayi anlatirken kendini hep en sonunda ekler...

Mollasalihoğlu
Jo kesici mi peki?

Bi de kesici olsa Real Madrid'de oynardı :D

Erdal
gs nin kimi aldığından çok bu ülkenin yüzü en Avrupa ya dönük kulübünün öz kaynak kültüründen maddi manevi yararlanmayı başarabiliyor olması ve bizim başaramıyor olmamız ilgilendiriyor beni...

Ali Tunahan Güllü
Jo kimmiş ammann boşverin:D

AyhanPe
21.01.2010, 00:05
Hayir benim pasimda alman mi yaziyor? Sen öyle yazinca aklima o geldi, Samsunda mac oynarken bir pankart yazmislardi,
cokta tartisid,i hatirladin mi onu?,

:D:D tamam hatirlar gibiyim;)

yorumsuz6117
Fatih Tekke ile giderken çekildiğimiz resimlerimiz var ama laptop ta atamadım bi türlü..Kendi bilgisayarımın başına geçince yapacağım ilk iş resimleri buraya koymak olacak
Kaptan dönücek miymiş..?? :)

.....
Fatih Tekke transferi gerçekleşirse

ne neil ne jo ne de bir başkası yanında sıfır kalıR :)

pReN@_61
21.01.2010, 00:06
Fatih Tekke bugün açıklama yaptı mı neler söyledi

hüseyin1975
Farkında mısınız?

Seni kiracagima kafami kirarim renktas:)

FT Trabzonspordan üstün degildir;)

Mert
Fatih bu toplantıyı yaptın ya helal olsun.
Belli psikolojisi, sabrı tükenmiş ama hala değerleri korumaya gayret ediyor.
Çok zarar vereceğini düşündüklerini söylemiyor. Sözünü seçerek konuşuyor.

Büyük kaptan, sana bu uykusuz geceler, bu nefessiz kalmalar, delirmeler feda olsun.
Hadi yine almayın, 10 gün sonra görüşürüz.
Üzerinde durduğunuz zemin gitgide kayganlaşıyor, dikkat!

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 00:07
Fatih giderken

"Şimdi Dubai'ye gidiyorum ama geri gelmesi birsey değil yeter ki istesinler.Ben imzaya hazırım" diyordu.Hayatımda gördüğüm en mütevazı insan.Bİ arkadaş başkana şerefsiz sadri şener deyince

Öyle deme o Trabzonspor kulübünün başkanı sonuçta diyecek kadar karakterli.Fatih'in arkadaşıyla da konuştuk ve transferin gerçekleşmemesinin tek sebebinin Hacısalihoğlu olduğu söyledi.Hatta onlar Fatih'e yalvarıyormuş gelme reis diye ama Fatih Trabzonspor aşkından yanıyormuş.

İbadetini yapmak, yemek konusunda Rusya'da sıkıntı yaşıyormuş.Ayrıca bu molla olayını doğruladılar

Orhan Aydın
21.01.2010, 00:08

Sağol abi:)

.....
Gün olay hayrola.

Allah rahatlık versin...

Orhan Kahraman
Farkında mısınız?

Bu verdiğiniz kararında bundan öncekiler gibi adil olmadığına inanıyor musunuz,hakim bey?

kalavara
geçmiş mesajları okudum da şunu anladım!
bizim kadar küçük beyne sahip bir taraftar topluluğuna fatih tekke transferi fazla!
olay nerelere gitmiş, yok mescitler kapanmış, yok hacısalihoğlu şunu yapmış...kendi beynimizin potansiyelini sergiliyoruz işte!
zoruma giden de daha dün sadri şener için ağlayan taraftar (velev ki yanlış yapmış olsun) daha ilk kendine göre hatada o ismi silip atıyor ve bu isim camianın sembol ismi, sadri baba dediği kişi...önceden tanıyorsam allah belamı versin, babama sormuştum adı ilk duyulduğunda;
-kim bu adam baba?
-"bizim eski başkanlardan...iş adamıydı battı. ama klüpten alacağı parayı almadı...ayrıca çok da baba adamdır" dedi."işini iyi yapar, kazanırsa seçimi trabzonspor ismini çok duyarız" dedi!!
kimse benden daha trabzonsporlu değildir demek de ayıp olmuş değil mi?

magicyattara
Gelecek yeni bir yönetimin farkli bir anlayisda olacagini mi düsünüyorsun?

Hayir...

Anlayis hep ayni, degisen sadece isimler olacak...

Türkiye'de cümleler hep "Ben ve..." diye basliyor, oysa burada bir kisi bir olayi anlatirken kendini hep en sonunda ekler...

Anlayış neden aynı olsun.
Her yiğidin yoğurt yiyişi faklıdır diye boşuna dememişler.
Ben bu işlerden anlamam diyen bir başkanımız var.O halde kararları veren insanlara bakmak gerekir.
HH ve İA'nın nasıl sabit fikirli insanlar olduğunu herkes biliyor.

Çare mutlaka vardır.
Görebilmek lazım.

yorumsuz6117
21.01.2010, 00:09
Fatih giderken

"Şimdi Dubai'ye gidiyorum ama geri gelmesi birsey değil yeter ki istesinler.Ben imzaya hazırım" diyordu.Hayatımda gördüğüm en mütevazı insan.Bİ arkadaş başkana şerefsiz sadri şener deyince

Öyle deme o Trabzonspor kulübünün başkanı sonuçta diyecek kadar karakterli.Fatih'in arkadaşıyla da konuştuk ve transferin gerçekleşmemesinin tek sebebinin Hacısalihoğlu olduğu söyledi.Hatta onlar Fatih'e yalvarıyormuş gelme reis diye ama Fatih Trabzonspor aşkından yanıyormuş.

İbadetini yapmak, yemek konusunda Rusya'da sıkıntı yaşıyormuş.Ayrıca bu molla olayını doğruladılar

Ne büyük adamsın Fatih Tekke..

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 00:10
http://img340.imageshack.us/img340/6227/grnt0084.jpg

AyhanPe
gs nin kimi aldığından çok bu ülkenin yüzü en Avrupa ya dönük kulübünün öz kaynak kültüründen maddi manevi yararlanmayı başarabiliyor olması ve bizim başaramıyor olmamız ilgilendiriyor beni...

bu konuda biz daha önde olmaliydik..trabzonspor son 2 senede 30-40 milyon € harcadi transfere.peki bu paralar harcanmasaydi biz 3. veya 4. olamazmiydik bu lig de..hele son 10-15 senedir transfere harcanmis paralarida hesaplarsak...bunlar farkli degerlendirilseydik suan cok farkli konumda olabilirdik..yöre insani futbola cok yatkin..her sene trabzonspor un yetistirdigi gencleri almak icin siraya girerdi avrupa nin ,,dev'' takimlari..biz bu konuda kesinlikle ajax dan daha önde olurduk..ama para hep baska yerlerden aktigindan hic bir zaman kari artirmak icin böyle projeleri hayata gecirme geregi duymadi bizi soyup sogana ceviren yönetimler..

Mustafa Yılmaz.20
@Mustafa Yılmaz.20

Elindeki resimleri direk bilgisayarından foruma upload edemezsin.
www.imageshack.us (http://www.imageshack.us) adresinden upload ettikten sonra "direct link to image" bölümündeki linki -bilgisayarındaki dizini yazdığın yere" oraya yazdığında resimlerin yüklendiğini göreceksin.

Herkese iyi geceler.
Teşekürler

wien_ts
Fatih giderken

ayaginiza saglik,helal olsun demekten baska birsey de yapamiyoruz..ne guzel taraftarsiniz yahu..

olayi biraz daha ayrintili anlatabilirmisin,kac kisi vardi havaalaninda,fatihle nasil bulustunuz,konusmalari biraz daha detayiyla yazarsan seviniriz..

Mert
Fatih giderken

Ulan şu adamın tırnağı eder misiniz acaba?

Orhan Aydın
Bu verdiğiniz kararında bundan öncekiler gibi adil olmadığına inanıyor musunuz,hakim bey?

Anlayamadım. Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı tehlikede.İmdaaat:)

Hamza Öztürk
21.01.2010, 00:11
imkansiz asklardir en büyükleri derler ya....alin iste
bence fatih tekke büyütdügünüz kadar degil

mandranoy
21.01.2010, 00:11
Fatih bu takıma sezon başından beri zarar veriyor. Futbolcular fatih yüzünden her zaman kafaları karıştı. Biz önce elimizdeki futbolculara sahip çıkalım. İkinci sezona moralli ve iyi bi şekilde başlayacakken herkesin kafası karıştı. Tribünler ikiye bölünecek. Bu mu trabzonsporluluk. O kadar gelmek istiyorsan boş mukaveleye imza atarsın. Kimse seni zorlamıyor. Yok efendim boş mukaveleye imza atacak bir futbolcu mu. O zaman kusura bakmayın gelmiyorum desin. 6 ay önceki teklifi dün kabul etmedi şimdi kabul ediyorum diyor. Fatih i çok severdim ama bugünden sonra benim için Fatih yoktur. Bu takımı gerçek seven benim. Paramı kombine ve ts clup a harcıyorum. Hiç bir maddi beklentim de yok. Gece buralara yazı yazma gereği duyuyorum. Sabah kalkıp işe gitmek varken Fatih yüzünden huzursuz oluyorum. İstenmiyorsan bırak. Para verip de milleti de bağıtma...

Harun-61
21.01.2010, 00:12
Fatih giderken

Allah yolunu acik etsin.........:cool::o

MaNiaC61
21.01.2010, 00:12
faith tekke diye bağırmıyoruz..YÖNETİM İSTİFA diye bağırıyoruz..

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 00:13
ayaginiza saglik,helal olsun demekten baska birsey de yapamiyoruz..ne guzel taraftarsiniz yahu..

olayi biraz daha ayrintili anlatabilirmisin,kac kisi vardi havaalaninda,fatihle nasil bulustunuz,konusmalari biraz daha detayiyla yazarsan seviniriz..
Sadece 3 kişiydik malesef
Daha sonra Fatih'in trabzondan tanıdığı 2 kşi daha geldi ama BMN'den sadece 3 kişiydik

wien_ts
Fatih bu takıma sezon başından beri zarar veriyor. Futbolcular fatih yüzünden her zaman kafaları karıştı. Biz önce elimizdeki futbolculara sahip çıkalım. İkinci sezona moralli ve iyi bi şekilde başlayacakken herkesin kafası karıştı. Tribünler ikiye bölünecek. Bu mu trabzonsporluluk. O kadar gelmek istiyorsan boş mukaveleye imza atarsın. Kimse seni zorlamıyor. Yok efendim boş mukaveleye imza atacak bir futbolcu mu. O zaman kusura bakmayın gelmiyorum desin. 6 ay önceki teklifi dün kabul etmedi şimdi kabul ediyorum diyor. Fatih i çok severdim ama bugünden sonra benim için Fatih yoktur. Bu takımı gerçek seven benim. Paramı kombine ve ts clup a harcıyorum. Hiç bir maddi beklentim de yok. Gece buralara yazı yazma gereği duyuyorum. Sabah kalkıp işe gitmek varken Fatih yüzünden huzursuz oluyorum. İstenmiyorsan bırak. Para verip de milleti de bağıtma...

para verip milleti bagirtmami yazmak istediniz oraya,ne zaman ne sekilde olmus bu olay bizi aydinlatabilirmisiniz?.ama gecistirmeden tarih ve yer vererek lutfen..

devilkid

yönetimde değil ...isim isim...başta uzun süre hacısalioğlu...

Emrah KabuL
Fatih giderken

Şu bölümü ispatlıyabilirsen bende bu adama şerefsiz tabirinde bulunacam. Ama ispatlıyamazsan günahı sana :)

Erdal
21.01.2010, 00:14
Kime para vermiş Fatih?...Burda aşağı yukarı 200 kişi var onun gelmesini isteyen...Üstelik mesela ben ucuza da bağırmam...Bence yetmez Fatih in paraları bu işe...

hodlu
Yarın Şenol Güneş bu transferi bitirmesse kendine yazık olacak...

hüseyin1975

E aynisi be Usta:)
Sonucda Yönetim Istifa bagirmaninda sebebi FT degil mi?:)

Mustafa Calik
"İki forvet alacağız"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kupada Galatasaray'la oynanan maçta futbolcuların erken tatil havasına girmiş gibi bir görüntü sergilediğini belirterek, "O maç benim için farklı bir hayal kırıklığıydı" dedi. Şener, Gökhan Ünal'ı asla zararına satmak gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını da vurgulayarak, "Şu anda bir yabancı ve bir de yerli forvetle görüşüyoruz. Her takımda en az 4 -5 forvet var. Bizde forvet sayımızı 4'e çıkarmak istiyoruz. Bunun için iki forvet oyuncusu almamız gerekiyor" diye konuştu.

Bekliyoruz .. Gökhan Ünal'i sattiniz aldiniz Teo'yu. Iki forvet oyuncu daha bekliyorum..

erkankoc
fatih gittiyse daha dönmiyecektir

Orhan Kahraman
21.01.2010, 00:15
Anlayamadım. Yargının bağımsızlığı ve tarafsızlığı tehlikede.İmdaaat:)

Yok öyle birşey demişsiniz ki yani o laf edilse neee edilmese ne bunu tartışacak noktada olmamalıyız :D

Bu kararın da bundan öncekiler gibi adil olmadığına "evet" inanıyorum desen bundan önceki kararlar adil değildi :)

Bu kararında bundan öncekiler gibi adil olmadığına "hayır" inanmıyorum desen bu karar adil olmuyor :)

erkankoc
21.01.2010, 00:15
"İki forvet alacağız"

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, kupada Galatasaray'la oynanan maçta futbolcuların erken tatil havasına girmiş gibi bir görüntü sergilediğini belirterek, "O maç benim için farklı bir hayal kırıklığıydı" dedi. Şener, Gökhan Ünal'ı asla zararına satmak gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını da vurgulayarak, "Şu anda bir yabancı ve bir de yerli forvetle görüşüyoruz. Her takımda en az 4 -5 forvet var. Bizde forvet sayımızı 4'e çıkarmak istiyoruz. Bunun için iki forvet oyuncusu almamız gerekiyor" diye konuştu.

Bekliyoruz .. Gökhan Ünal'i sattiniz aldiniz Teo'yu. Iki forvet oyuncu daha bekliyorum..

baskan dediyse inanma...

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 00:16
Şu bölümü ispatlıyabilirsen bende bu adama şerefsiz tabirinde bulunacam. Ama ispatlıyamazsan günahı sana :)
Yapabileceğim tek şey birlikte çekildiğimiz fotoğrafları göstermek.Ayrıca forumdan 2 üye daha vardı orada.Onlara da sorabilirsin

Paksoy
ligtv de yine fatih var toplantı ve başkan

hodlu
Geçen sene Yusuf rezilliği,bu yıl Fatih, yahu nedir çektiğimiz bu yönetimden...

Mustafa Yılmaz.20
http://img684.imageshack.us/img684/2724/grnt0081y.jpg

yorumsuz6117
21.01.2010, 00:17
watch?v=snqKzxrO02g

Orhan Aydın
Yok öyle birşey demişsiniz ki yani o laf edilse neee edilmese ne bunu tartışacak noktada olmamalıyız :D

Bu kararın da bundan öncekiler gibi adil olmadığına "evet" inanıyorum desen bundan önceki kararlar adil değildi :)

Bu kararında bundan öncekiler gibi adil olmadığına "hayır" inanmıyorum desen bu karar adil olmuyor :)

Benim o cümleyi yazma sebebim de buydu:)

Volkan
fatih dogru söylüyor yeterki sitesinler geri gelirim diyor
ama yönetimin icindeki o adamlar gelmesin diyor :hırr

hodlu
21.01.2010, 00:18
Şimdi çıkalım sivas'ın bizi yenmesi için dua mı edelim, bu taraftarı bu hallere sokanlara ne demeli aslında herkes biliyor...

Harun-61
Yarın Şenol Güneş bu transferi bitirmesse kendine yazık olacak...

abi, gecti Bolu'nun pazari...

Mehmet Sarigül

Ne F. Tekke, ne Sadri Sener,...ne de taraftar...hic kimse TRABZONSPOR'dan üstün degildir.

Bunu Sayin Sener Kolumbia dönüsündeki demeclerinde hatirlamasi gerektigi gibi...F. Tekke'de Zenit'deki basarilarini sayarken de hatirlamali...hatta Teo'yu karsilamaya giden "taraftarlarda" yaptiklari tezahürati yapmadan önce hangi kulübün taraftari olduklarini hatirlamalari gerekdigi gibi...

MaNiaC61
yönetimde değil ...isim isim...başta uzun süre hacısalioğlu...

o daha mantıklı ama lütfen fatih tekke diye bağırmayalım..sahadaki futbolcuların hiç bir kabahati yok..tekke diye bağırırsak olan onlara olur..

Erdal
Emrah, Hayrettin bey in son bir aya kadar açıkça bu işe karşı olduğunu biliyorum...Gerekçesi konusunda kendine göre haklı da olabilir. Daha yazın bu transfer gündeme geldiğinde böyle bir çekincenin böyle bir endişenin tamamen yersiz olmadığını da yazdım...Zor adamdır Fatih...Bütün bayrak futbolcular gibi....

Hayrettin bey in ve yönetimin kabahati şu: Çıkın ve bunu savunun...Biz isek burayı yöneten size rağmen almıyoruz deyin...Kızarız, öfkeleniriz hatta ben korkaklıkla suçlardım mesela...Ama hiç değilse yalancılıkla itham etmezdim...Şimdi ediyorum...Evet yalan söylüyorlar...Bunun ispatı nasıl olur?

Sefa
Hayrettin Hacısalioğlu: Fatih Tekke, mor giydi rengini belli etti. İstemezük..

Mustafa Calik
21.01.2010, 00:19
Baskan alacagiz diyor .. bekliyoruz 10 gün kaldi.

pReN@_61
Yolun açık olsun Fatih Tekke:(

Orhan Aydın
Bizim şu sahadaki futbolcularımız da ne kadar kırılgan yahu

Volkan
abi, gecti Bolu'nun pazari...
sür Hayrettini nigdeye

yorumsuz6117
21.01.2010, 00:20
Hacısalioğlu istifa diye bağırılırsa daha iyi olur aslında..

MaNiaC61
21.01.2010, 00:20
E aynisi be Usta:)
Sonucda Yönetim Istifa bagirmaninda sebebi FT degil mi?:)

fatih tekke diye bağırmak sahadaki topçulara siz yetersizsiniz demek ile aynı şey..
adamların ne kabahati var umut mu dedi sadece ben oynıycam başka forvet almayın die..
kabahat yönetimde ve onlara bağıralım..

zahido
21.01.2010, 00:21
Baskan alacagiz diyor .. bekliyoruz 10 gün kaldi.

Başkan eve giderken 2 kilo kıyma alsın..

Volkan
Yolun açık olsun Fatih Tekke:(
dema öyle gelicek inş gelicek :S:(

hüseyin1975
Bizim şu sahadaki futbolcularımız da ne kadar kırılgan yahu

Vallahi bana 1 kisi sövse "Üzülürüm, sinirlenirim vs.".

Sen simdi birkac kisinin, yada binlerce kisinin sövdügünü bir düsün?;)

Mustafa Yılmaz.20
http://img263.imageshack.us/img263/3643/grnt0083.jpg

http://img30.imageshack.us/img30/7594/rodriquez11789.jpg

http://img684.imageshack.us/img684/2203/rodriquez11790.jpg

http://img340.imageshack.us/img340/1751/rodriquez11788.jpg

http://img263.imageshack.us/img263/9417/grnt0082ap.jpg

Umut Kanber
21.01.2010, 00:22
bu taraftar hangı futbolcuya sövdü hüseyin abi(haksız yere)

Emrah KabuL
21.01.2010, 00:22
Şimdi çıkalım sivas'ın bizi yenmesi için dua mı edelim, bu taraftarı bu hallere sokanlara ne demeli aslında herkes biliyor...

Edebilirsiniz tabi ki.. :) Bu taraftarı bu hale sokma olayı, Fatih'İn transferi.. Ve bu iş olmadı diye edin siz dua.. yensin Sivas nolacak sanki şampiyon olacaz..adamlara 3 puan lazım zaten.