PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 [95] 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Ünal Er
20.01.2010, 20:23
bunun başka bir açıklaması yok varsa söyle bilelim Fatih Tekke neden alınmadı

Bilseydim söylerdim zaten, burda herkes bunu öğrenmeye çalışmıyormu zaten

Arif Timurcioğlu
20.01.2010, 20:24
Bundan bir hafta önce ümidimi kesmiştim bu konuda sezon başındaki senaryonun aynısı yaşaycağımızı

düşünmeye başladımıştım, iki akşam önce zenitle anlaştık dediler sevinçten ne yapacağımı şaşırdım,

o an dünyalar benim olmuştu kaptanımıza golcümüze kavuşmuştuk. Sevincimiz fazla sürmedi ertesi

sabah transfer yattı fatihe ulaşamıyoruz haberleri... Dejavu gibi. Bunlara ne gerek var yönetim almayacağız diyin

olsun bitsin, bize boş ümitler vermeye ne hakkınız var. Laf cambazlığı değil birazcık delikanlılık

istiyoruz, net olun.

Trabzonspora Delikanlılık Yakışır.

M.ALİ ÇOKLUK
neden alınmadığını fatıh bugun acıklamadımı.trabzonsporda bulunmamı ıstemeyen yonetım ıcınde kişiler var.isteseler 1 saatte bıtırırler transferımı die.

sirkan
Trabzonspor baskani Sadri Şener, Fatih Tekke konusunda merak edilenleri anlattı

http://www.youtube.com/watch?v=snqKzxrO02g

snqKzxrO02g

Mustafa Çolak
20.01.2010, 20:25
Sivas Maçında Kim Susturabilecek Tekke Seslerini ?
Umut'mu ? Teo'mu ? Gökhan'ın Gidişimi ?

Hiç Biri Yine Stadta Fatih Tekke Diye Bağırılacak.

reisoğlu61
Tekke alinmadi,alinamadi veya alinmak istemedi.
bir yönetimde baskandan daha fazla sözü olan birisi oldumu sonu böyle olur.
Kralimiza futbol hayatinda basarilar, insallah bir gün futbolcu,menejer,t.direktör,yönetici veya baskan olarak bu takima geri döner.

Erdal
Sebebin Namaz olması imkansız...Kabul edelim ki Fatih yönetmesi zor adamdır...Bunu da bu gün ispat etmiştir...( Kaldı ki bence çok olgunlaşmış hatta başkandan daha olgun, eski Fatih olsa her şey anlatırdır)

Yönetilmesi zor adam istemiyorlar diyelim...Yani Fatih aynı kişilikte başka bir dünya görüş mensubu olsaydı yine istemezlerdi bence...Sorun isteyip istememek değil...Sorun Trabzonspor yönetimi ve başkanının aldığı kararları bile savunmaktan aciz olmasıdır...Trabzonspor iyi yönetilmiyor diyor demiş salih ismet....

Ben öyle demiyorum...İyi ne ki Trabzonspr yönetilmiyor efendim...

Burçak
20.01.2010, 20:26
NTV sporda Tekkenin açıklamasını dinledim yarım saat önce.
Yönetim bize resmen yalan konuşuyormuş.
Bu kadarını beklemezdim.

erik
kim uyduruyor böyle saçma sapan şeyleri. Ne demek namaz kılan bi adamın olduğu yerde ben olmam. Böyle basit şeyleri söyleyece kadar akılsız değildir. Ona bakarsak Sadri Başkan İle Ünalı kaç kez Cuma namazında gördük.
Hacısalihoğluyla arasının olmaması Fatih in geçmi dönemlerdeki kurşunlama olaylarının olması diye biliyorum. Fatih in cemaat ayaklarıda var biliyorum. Cemaat işini futboluna karıştırıyormuydu,, takımda ikilik olmasına neden oluyormuydu orasını bilmiyorum.
Fatihin cematle alakası yok kardşeim ama tarikatlarla var mı bilmiyorum.

yorumsuz6117
Başkanın söylediklerine göre 10 gün içinde herşey olabilir..

Ahmet Başkaya
20.01.2010, 20:27
Sebebin Namaz olması imkansız...Kabul edelim ki Fatih yönetmesi zor adamdır...Bunu da bu gün ispat etmiştir...( Kaldı ki bence çok olgunlaşmış hatta başkandan daha olgun, eski Fatih olsa her şey anlatırdır)

Yönetilmesi zor adam istemiyorlar diyelim...Yani Fatih aynı kişilikte başka bir dünya görüş mensubu olsaydı yine istemezlerdi bence...Sorun isteyip istememek değil...Sorun Trabzonspor yönetimi ve başkanının aldığı kararları bile savunmaktan aciz olmasıdır...Trabzonspor iyi yönetilmiyor diyor demiş salih ismet....

Ben öyle demiyorum...İyi ne ki Trabzonspr yönetilmiyor efendim...

İsterlerdi abicim isterlerdi ...

Tjikuzu , Engin yönetmesi çok basit değil mi bunları ?

yorumsuz6117
20.01.2010, 20:27
HH : Namaz kılmayacaksan gel Fatih..:)

Orhan Kahraman
20.01.2010, 20:28
Peki herkes ilk maçta Fatih Tekke diye bağıracak. Ne olacak? Kim kazanacak? Kazanan yok!
Kaybeten; Taraftar, Trabzon, Trabzonspor, Fatih, futbolcu kardeşlerimiz ,vs.vs.vs......
Tam da kaosa ihtiyacımız vardı, o da oldu.
Ayrıca bir insanın namaz kılması nasıl garibe gidiyor anlayamadım. Barcelonanın stadında, maça çıkış koridorlarının sağında sahaya çıkmadan 3 metre gerisinde içerde bir kilise var, adamlar orda dua edip öyle çıkıyor , garip olan nerede......

Niye bu kadar korkuyoruz fatih diye bağırılmasında bunda yanlış ne var?

futbolcuyu niye kaybediyormuşuz anlamıyorum ki

Ahmet Başkaya
Başkanın söylediklerine göre 10 gün içinde herşey olabilir..

Yalancı yalancı sana kimse inanmaz ... :)

Benim için Sadri Şener ve tayfasının tek bir sözü bile inandırıcı değildir artık hatta öncesinde de Ersun Yanal'ı yalanlarıyla göndertenler Fatih'e de oyun edeceklerdi ...

cahana
yönetima acizane tavsiyem FATİH TEKKEDEN birazcık olsun adamlık birazcık olsun trabzonsporluluk öğrenmesi tabi o şuur o basiret varsa ki olmadığına da eminim ama neyse

bu olayın benim açımdan en önemli tarafı yönetimin ne olup olmadığını kör gözlere bile göstermiş olmasıdır

SEDAT
20.01.2010, 20:29
-Bir iki kişinin egoları yüzünden bu kadar insan harap oldu..

-Burda sabahlara kadar tekke geldimi diye bekleyenler var hiçmi yürekleri sızlamadı...

erik
20.01.2010, 20:29
Fatihin bugünkü açıklamalrından sonra transferi çok zor.Ünal sanıldığı gibi yumuşak bir adam değildir.Ünala söylediği laflardan sonra ancak Ünal giderse gelir.

Erdal
20.01.2010, 20:30
Bundan sonra yükselecek Fatih sesleri takıma zarar verir...Bilmem doğrudur belki de...Kendi adıma tribünde olsam asla takımın protesto olarak algılayabileceği davranışlara katılmazdım....Ama bunun engellenmesi mümkün mü bilmiyorum?
Üstelik aynı yere geliyoruz....Kulüp yönetmek hele de Trabzonspor gibi "sosyolojik bir vakıa" yı yönetmek şirket yönetmeye benzemez....Kaldı ki ben arkadaşların şirket yönetimi anlamında da ehil olduklarından emin değilim...

Ahmet Başkaya
-Bir iki kişinin egoları yüzünden bu kadar insan harap oldu..

-Burda sabahlara kadar tekke geldimi diye bekleyenler var hiçmi yürekleri sızlamadı...

Onun için haysiyet lazım abicim ...

Sen şimdi bunu anlayabiliyorsun ama haysiyeti olmayanlar nasıl anlasın bilmez ki o duyguyu ...

Burçak
benim gibi izleyemeyenler vardır belki.
bakın neler demiş Tekke.
http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzona-gelmek-icin-kulubume-bile-rest-cektim-2010-01-20

erik
Yalancı yalancı sana kimse inanmaz ... :)

Benim için Sadri Şener ve tayfasının tek bir sözü bile inandırıcı değildir artık hatta öncesinde de Ersun Yanal'ı yalanlarıyla göndertenler Fatih'e de oyun edeceklerdi ...
Ersunu yönetim değil,taraftar göndertti arkadaşım malesef.Buna belki bende dahilim.

SEDAT
20.01.2010, 20:31
Fatihin cematle alakası yok kardşeim ama tarikatlarla var mı bilmiyorum.

-Diyelimki var ya da yok kimi ilgilendirir ki sen bakacaksın futboluna..

-Aldığın yabancı futbolcu aşırı hristiyan olunca bişey olmuyorda senin topçun oluncamı sorun oluyor..

tscserkan
20.01.2010, 20:32
arkadaşlar...fatih 19.55 uçağıyla trabzon havalimanından istanbul a gidecek...saat 21.30 da ise istanbul da olacak...lütfen herkes havalimanına gelsin...nerede başkaldırışın simgesi olan takımımın taraftarı...hadi gösterelim kendimizi şu basiretsiz yönetime....buradan yorum yazmakla olmuyor....hadi beyler

Erdal
Fatihin bugünkü açıklamalrından sonra transferi çok zor.Ünal sanıldığı gibi yumuşak bir adam değildir.Ünala söylediği laflardan sonra ancak Ünal giderse gelir.

İnanı bana Ünal hoca'nın hiç bir tasarrufu yok...Daha kötüsü Şenol hoca nın var mı emn değilim...

Travelair
Şimdi başkanın son demecine göre ücreti kabul etmeyen Fatih Tekke değil, menejeri. Yani menejeri ikna etseler iş hallolacak.

Telefonu mu kapalı acaba?

SEDAT
Bundan sonra yükselecek Fatih sesleri takıma zarar verir...Bilmem doğrudur belki de...Kendi adıma tribünde olsam asla takımın protesto olarak algılayabileceği davranışlara katılmazdım....Ama bunun engellenmesi mümkün mü bilmiyorum?
Üstelik aynı yere geliyoruz....Kulüp yönetmek hele de Trabzonspor gibi "sosyolojik bir vakıa" yı yönetmek şirket yönetmeye benzemez....Kaldı ki ben arkadaşların şirket yönetimi anlamında da ehil olduklarından emin değilim...

-Mümkün olmaz abi kimsede engelleyemez...

-Yönetim sadece bir kez taraftara kulak verebilirdi zor bişey değildi..

-Artık sonucunada katlanacaklar..

Ömer Aydın
20.01.2010, 20:33

snqKzxrO02g

Bu is cok kokmaya basladi...KIM YALAN KONUSUYOR BU OLAYDA?

Ünal Er
20.01.2010, 20:34
Niye bu kadar korkuyoruz fatih diye bağırılmasında bunda yanlış ne var?

futbolcuyu niye kaybediyormuşuz anlamıyorum ki

Fatih diye bağrılmasından korkan yok ( Ben Fatih Tekkenin gitmesini bile istemedim)
Ama düşünsenize futbolcusun sahada top oynuyorsun ve herkes maçı bırakmış Fatih diye bağırıyor. Konsantrasyonun bozulmaz mı? Orda top oynayan adamlar bizim değilmi?
Ben ne olursa olsun takıma hep destek tam destek tarafındayım. Bizim elimizde olsaydı zaten çoktan almıştık kaptanı geri. Ama bizim elimizdeki tek şey protesto, bunu kullanırken takıma zarar vermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Sen farklı düşünüyorsan olabilir. Zira maç günü tüm stadta bölünmüşlük olacak bu kesin.

Recep Alkan
Ersunu yönetim değil,taraftar göndertti arkadaşım malesef.Buna belki bende dahilim.

Eğer Ersun Hocayı taraftar göndermişse, bende fener forması ile meydanda bağırırım.

Bu kadar net konuşuyorum...

Erdal

Hayır...Doğru değil bu...Trabzonspor yönetimi için taraftar sadece "lazım olduğunda" vardır...O gün lazımdı kullanıldı...O kadar...

Burçak
20.01.2010, 20:35
benim gibi izleyemeyenler vardır belki.
bakın neler demiş Tekke.
http://www.holigan.com.tr/n.php?n=trabzona-gelmek-icin-kulubume-bile-rest-cektim-2010-01-20
Tekrar tekrar izleyin arkadaşlar.
Trabzonspor Ruhu onun cümlelerinde.
Bizi kandıranlara yazıklar olsun bee.

Ahmet Başkaya
20.01.2010, 20:35

Ersun Yanal'ı gönderen taraftar Fatih Tekke'yi mi alamadı yapma abicim yapma :) ...

Şu yönetim bizi düşündü ve bizim için Ersun Yanal'ı gönderdi ...

Külah lazım ..

Kemal Ç.
20.01.2010, 20:36
başkanın yalan konuştuğu tescillendi, hala kim yalan konuşuyorda mıyız?

başkanın 'fatih'in askerlik sorunu var' cümlesini hatırlayın yeter.

ki hatırlanacak çok daha şey var da, kalsın şimdilik.

erik
-Diyelimki var ya da yok kimi ilgilendirir ki sen bakacaksın futboluna..

-Aldığın yabancı futbolcu aşırı hristiyan olunca bişey olmuyorda senin topçun oluncamı sorun oluyor..
Amenna.Ben eleştirmek amacıyla yazmadım zaten.Fatihin cemattçi olması ki ben ci,cu,çi,çu laflarınada karşıyım veya her hangi bir tarikata mensup olması kimseyi ilgilendirmez ilgilendirmemelide.Futbolcu futboluyla konuşulmalıdır.Ben hiçbir zaman Tekkenin futbolculuğuna laf etmedim sadece benim gönlümdewki Tekkeden beklediğim Şenol Hocam gibi hiç parayı ağzına bile anmamasıydı.Ha derseniz ki sen olsan anmazmıydın.Orası ayrı.Ama daha önce de hiç parayı ağzına almayanlar bu kulüpte oldu.Benim tekkeye kızgınlığım işte bu noktada.Yoksa namaz kılıyormuş beni veya başkasını ilgilendirmez.Hatta şahsen Fatihin namaz kılmasına çok sevinenlerdenim.Şahsen hanımının türbanlı olmasını takdir edenlerdenim.Ama şahsen bu duygularım.

Şenol Altunsoy
Hayır...Doğru değil bu...Trabzonspor yönetimi için taraftar sadece "lazım olduğunda" vardır...O gün lazımdı kullanıldı...O kadar...

İşte bu mükemmel bir yorum

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 20:37
Ya kaptan bu kadar olaydan sonra hala gelmek istiyor..

Başkanıda şimdi dinledim oda gelsin alırız diyor..

Ben en başından beri söylüyorum ve sanırım haklı çıktım sorunun büyük bir kısmı Fatihin menejerinden kaynaklanıyor..

Recep Alkan
20.01.2010, 20:37
Şenol abi, sözün var :)

Unutmuyorum, ama birlikte yapalım...

M.ALİ ÇOKLUK
20.01.2010, 20:38

:alkış::alkış: çok güzel özetlemiş

Ahmet Başkaya
20.01.2010, 20:38

Ben en başından beri söylüyorum ve sanırım haklı çıktım sorunun büyük bir kısmı Fatihin menejerinden kaynaklanıyor..

Yahu Tuna'cım yapma etma da :) ...

Oyuncu alıyorsun menajeri mi bu kadar sorun yapan ....

Zenit'e rest çeken adam menajerine abi biraz çekil mi diyemeyecek ...

erik
20.01.2010, 20:39
Peki hocam lütfen cevaplaryın.Hayrettin Bey Ersun Yanal çok kaliteli bir teknik direktördü,ileride yeniden çalışmayı düşünürüz dedi mi demedi mi?
Ersun Hocam peki anlaşmasında bildiğim kadarıyla tazminat hükmü vardı peki neden hiç tazminat istemedi ve yönetimle dost bi şekilde ayrıldı?

Ali Tunahan Güllü
Recep abi şuan kaptan Dubaiyeye gittimi bu konuda bi bilgin varmı?

Şenol Altunsoy
Şenol abi, sözün var :)

Unutmuyorum, ama birlikte yapalım...

Recebim daha önce yazdım bunlar için değmez hem de yaşımıza yakışmaz diye ama senin için yaparım zaman bildir yeter

Süleyman Özcan
Bu konuda bilgi sahibi olan abilerime, ablarıma, kardeşlerime soruyorum o zaman..

-Bu saatten sonra olması gereken nedir?

-Olumlu yada olumsuz birşey gerçekleşecek mi, yoksa taraftarın kafasında soru işaretleriyle mi bu lige girilecek?

Erdal
Fatih in suçu yok mu? Bana göre var tabi...Bir çok sebep bulurum...En acısı seni istemiyorlar niye geleceğim diye tutturursun....Salak işte salaaaak....Tıpkı bizim gibi...

sirkan
20.01.2010, 20:40

benim anladigim kadariylan... fatihin menejeri biraz daha cok para kazanmaya calisti....

fatih tekkeye ulasamadi yoneticilerde, menejerlede konusmak istemdiler....
yonetimde resti cekti....

Salih Yazıcı
hugoyuda traftar getirdi zaten

Süleyman Sofu
Kaptanın konuşmasında Ünal Hocaya abartıldığı kadar bir şey dediğine inanmıyorum özellikle son kısımda söyledikleri işin özetidir bence

Biz Ünal Karamanla oda arkaşıydık birlikte oynadığımız zamanda takım arkadaşıydık...

Bumu hakaret ben Ünal Karamandan daha fazla Trabzonsporluyumdur demesimi yoksa nevar yani herkes bi desin bakalım kaptana yapılanların çeyreği Ünala veya başkasına yapılsa dermiydi ben herşeyi feda edip gelmeye hazırım diye...

Herkes gözüne takmış bir çerçeve olduğu gibi deilde anlamak istediği gibi görüp konuşuyor...

Kaptan bugünkü konuşmasıyla aslında herkese verilmesi gereken mesajı vermiştir...

Diklenmeden nasıl dik durulur bunu herkese layıkıyla göstermiştir...

Saygılar Kaptan...

Senin Adamlığın Yeter...

Ali Tunahan Güllü
Yahu Tuna'cım yapma etma da :) ...

Oyuncu alıyorsun menajeri mi bu kadar sorun yapan ....

Zenit'e rest çeken adam menajerine abi biraz çekil mi diyemeyecek ...

Ahmet tamam bende Fatihi haklı buluyorum ama işte bu transferde benim düşüncem hiç menejer filan karışmayacaktı Fatihle Başkan arasında olacaktı yani ben böyle düşünüyorum..:)

sessizkral_1
20.01.2010, 20:41
Eğer Ersun Hocayı taraftar göndermişse, bende fener forması ile meydanda bağırırım.

Bu kadar net konuşuyorum...

ersun yanal takım otobüsüne binerken benmi küfür ettim

erik
Erdal Hocam yazdıklarınıza değer verenlerdenim.Peki bana lütfen cevaplarmısınız bu yönetim tama kötü diyelim.Allahınızı severseniz söylermisiniz kim olsun başkan sizce?

cngz
yalancı yönetim!!!!!!!!!!!!!

Uğur Tüysüzoğlu
Fatin'in konuşma videosunu izlememişdim sadece haber... isimli siteden yazıları okumuştum..

Olaya her iki yönlü hala iki tarafa süpeli bakıyordum...

İkisininde kesin bir doğrusu olmadığını düşünüyordum..

Açık konuşmak gerekirse videoyu izledikden sonra gözlerim hemen hemen doldu..

Helal olsun ne dim...

Forza yönetim istifa...

Şenol Altunsoy
Peki hocam lütfen cevaplaryın.Hayrettin Bey Ersun Yanal çok kaliteli bir teknik direktördü,ileride yeniden çalışmayı düşünürüz dedi mi demedi mi?
Ersun Hocam peki anlaşmasında bildiğim kadarıyla tazminat hükmü vardı peki neden hiç tazminat istemedi ve yönetimle dost bi şekilde ayrıldı?

Ersun Hocanın düzgün bir insan olduğundan tabii ki.Ayrıca Hacısalihoğlunun hiç bir lafına inanmıyorum ben dostum.

Erdal
20.01.2010, 20:42

Ersun hoca'nın tazmiantlık bir durumu yoktu. Zaten sözleşmesi bitiyordu...Br teknik adamı sözleşmesi bitmeden gönderdiğinizde kural gereği sözleşme bitişi tarihine kadar olan alacağı rakamı vermeniz yeterlidir..( İlave bir madde yok ise)
Kaldı ki Hayrettin bey e şimdi kamera uzatsak "Fatih değerli bir evladımız" der sanırım...

Recep Alkan

Bizim yönetim kimler için neler dedi, her dediğini doğru sayarsak yandık.

Yönetim Ersun hocayı göndermiştir, bu kadar basit ve nettir.

Birde birşey soracağım, Bross tazminat aldı mı ?

Recep abi şuan kaptan Dubaiyeye gittimi bu konuda bi bilgin varmı?

Akşam 7 de Trabzondan uçağa bindi, aktarmalı uçak bilmiyorum kaçta gider.

Recebim daha önce yazdım bunlar için değmez hem de yaşımıza yakışmaz diye ama senin için yaparım zaman bildir yeter

Yok abi, gerek yok :)

Doğru diyorsun yakışmaz...

Mahmut Baran

Yemişim Konseyide GLADİO'yuda Polat ALEMDAR efendi gel çöz bakalım bu işi Kurtlar Vadisi TRABZONSPOR

Sezgin Öztürk
sorun menajerde galiba....

Orhan Kahraman
Fatih diye bağrılmasından korkan yok ( Ben Fatih Tekkenin gitmesini bile istemedim)
Ama düşünsenize futbolcusun sahada top oynuyorsun ve herkes maçı bırakmış Fatih diye bağırıyor. Konsantrasyonun bozulmaz mı? Orda top oynayan adamlar bizim değilmi?
Ben ne olursa olsun takıma hep destek tam destek tarafındayım. Bizim elimizde olsaydı zaten çoktan almıştık kaptanı geri. Ama bizim elimizdeki tek şey protesto, bunu kullanırken takıma zarar vermek doğru olmaz diye düşünüyorum. Sen farklı düşünüyorsan olabilir. Zira maç günü tüm stadta bölünmüşlük olacak bu kesin.

Gökhan ünal bu takımdayken haklıydın topcuların konsantrasyonunu bozabilirdi bu dakikada şuanki içinde bulunduğumuz açıklamalar vs. olaylarından sonra fatih tekke lafları yönetime yapılır en azından ben yönetimi protesto amacında bağırırım o şekilde.bide alayamıyorum niye konsantrasyonu bozulacak yahu. Belki benim karakterimdendir bilemiyorum ben hırs yaparım neymiş bu adam yahu benden daha iyi nesi varmış diye var gücümle oynamaya çalışırım çıt kırıldımlığa gerek yok.Sizede hak veriyorum endişenizi anlıyorum ama o kadar da büyütecek bir olay değil . "Eyvah bağırırsak",bağıracağız tabi göz göre göre bizimle ve değerimizle dalga geçiliyor

Umut Kanber

işte tıkanan nokta burası sorun menajer degil.baskan almıyorum derse ihale ona kalır.

Ama sureklı alırız derse ve sureklı fatıh gelırım dıyorsa ortada transferı tıkayacak tek sey menajer kalıyor.

Erdal abının oglen soyledıgı gıbı sorun menajer degıl BAHANE menajer

Kemal Ç.
hele fatih'in 'ben 6 ay önceki konuştuğum şekilde imza atmaya varım, şimdi beni zenith'ten alacak mısınız?'

sorusana başkanın pişkin pişkin gülerek 'alacağız ' demesi nasıl bir garabettir anlamadım.

başkanın akıl sağlığından şüphelenmeye başladım, bi şey mi içiriyorlar ona da acaba.

erik
20.01.2010, 20:43
:alkış:
:alkış::alkış::alkış:
Belki malesef o dönemde Ersuın Hocamnıza kızanlardan biride bendim.

EROS87
Fatih allah aşkına bi çeki düzen ver şu saçlarına.:)
Er ya da geç bu takımın formasını tekrar giyeceksin, ama bu halde olmaz.:D

http://www.ressim.net/out.php/i392238_sac.bmp

http://www.webdebul.com/upload/mjc_10.jpg

Salih Yazıcı
kardeşim bu yönetime kendi getirdiği adam kör dedi ama o gün kovamadılar o gün benim için yönetim bitmiştir kimse burda masal anlatmasın.

Ahmet Başkaya
Ahmet tamam bende Fatihi haklı buluyorum ama işte bu transferde benim düşüncem hiç menejer filan karışmayacaktı Fatihle Başkan arasında olacaktı yani ben böyle düşünüyorum..:)

Onu başkana diyeceksin canım benim ...

Kolombiya'ya gidenler Rusya'yı uzak mı buldu veya Sürmene'yi ...

Recep Alkan

o görüntüleri 1 hafta kasıla kasıla ben mi yayınladım ???

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 20:44
Onu başkana diyeceksin canım benim ...

Kolombiya'ya gidenler Rusya'yı uzak mı buldu veya Sürmene'yi ...

Orasına bende katılıyorum Kolombiyaya gidip 2 saatten işi bitirdiler yanındaki adamı kaç aydır alamıyorlar..

Sefa
20.01.2010, 20:44
Oğuz Tongsir alacakmısınız diyor, Başkan evet.

Alırız gelsin imzayı atsın. Sorunu çözeriz vs vs..

Başkan'ın söylediği, Babanın çocuğuna söylediği ''Bakarız'' dan başka bişrşey değildir.

Bonservis Fatih Tekke'nin elinde olsa tamam derim ama adam anlaşın imzayı atayım diyor. Ne var bunda ?

Anlaşılmadan imzayı atıp adamı mı yakacaksınız ki beklenir yönetimdeki bazı kişilerden..

Erdal
20.01.2010, 20:45
Erdal Hocam yazdıklarınıza değer verenlerdenim.Peki bana lütfen cevaplarmısınız bu yönetim tama kötü diyelim.Allahınızı severseniz söylermisiniz kim olsun başkan sizce?

Eyvallah ben de her mesaja cevap vermiyorum...Sizinkini cevapladım çünkü önemsedim...

Trabzonspor un dümdüz adamlara ihtiyacı var...Başka hiç bir özelliği olmasın yeter ki "emin" olsun...Emin olalım.. Kim olsun? Avatarımda duruyor::)...Ben şimdiden probogandaya başladım

metinbay61
abi sana tavsiyem yönetimin ilk geldiği zamanki açıklamalarını bi yerden bul...o zamandan ersun yanal zaten gönderilecekti ama şenol hocanın gelmesi gecikti...şenol hoca ilk geldikleri gün akıllarındaydı...

osmih

snqKzxrO02g

Başkan ne diyor ya Fatih üç kuruşluk oyuncu mu ? gelsin imzalasın idmana çıksın ne demek bu ya herkesle dalga geçiyor resmen gider alır getirirsin olur biter .....

bu hafta tribünleri boş bıraktıracaklar zorla.....

Ahmet Başkaya
20.01.2010, 20:46
Orasına bende katılıyorum Kolombiyaya gidip 2 saatten işi bitirdiler yanındaki adamı kaç aydır alamıyorlar..

Neresine katılmıyorsun Tuna'cım :)

Bahane alayı bahane ...

cngz
Takıma faydalı olsun yada olmasın, isterse gökhan ünal gibi faydasız olsun, Fatih Tekke alınana kadar takımın hiçbir maçına gitmeyecem, hiç bir lisanslı ürününü almayacam. inada inat

Umut Kanber
erdal abi senol hoca ıcın erken dıyordun Kadir özcan sana gore yeterli midir baskanlık ıcın

erik
[QUOTE=Erdal;2942617]Ersun hoca'nın tazmiantlık bir durumu yoktu. Zaten sözleşmesi bitiyordu...Br teknik adamı sözleşmesi bitmeden gönderdiğinizde kural gereği sözleşme bitişi tarihine kadar olan alacağı rakamı vermeniz yeterlidir..( İlave bir madde yok ise)
Kaldı ki Hayrettin bey e şimdi kamera uzatsak "Fatih değerli bir evladımız" der sanırım...[/QUOTE
Hocam lütfen siz bari yapmayın.En azından şu sitenin Ersun Yanal bölümüne bile baksak yeter sanırım.Ne kadar kötü laflar,ne kadar istifa sesleri,ne kadar küfürler yazıda kalmıştır.Tamam yönetimi eleştirelim ama biz çok mu masumuz?

sessizkral_1
20.01.2010, 20:47

şimdi sen diyorsunki

menajerin 6 ay önceki mukavele geçersizdir şeklinde bir söylemi yok.sadri şener yalan söylüyor

doğru mudur ?

metinbay61
20.01.2010, 20:48
Fatih in suçu yok mu? Bana göre var tabi...Bir çok sebep bulurum...En acısı seni istemiyorlar niye geleceğim diye tutturursun....Salak işte salaaaak....Tıpkı bizim gibi...
abi ben trabzon gol atınca koşup karşıdaki duvara kafa atasım geliyo istiyorum ki sahaki futbolcuda böyle olsun bunu en son fatihte gördüm o yüzden istiyorum fatihi...ha bunun adına salaklık de mantıksızlık de neyse ben oyum:)

Emir BAYRAK
Başkan'ın açıklamaları bana umut verdi açıkcası, sanki anlaşırız problem yok gibisinden rahat rahat konuşuyordu, olur mu acaba bekleyip görmek lazım..

Recep Alkan
şimdi sen diyorsunki

menajerin 6 ay önceki mukavele geçersizdir şeklinde bir söylemi yok.sadri şener yalan söylüyor

doğru mudur ?

Lafı değiştirme, konu Ersun hoca ?

İstersen bunu bitirelim sonra geçeriz kaptana...

bunyamin55
Yönetimden bazı kişilerin bu takımın karizmasınıne hallere getirdiğini herkes gördü eee şimdi tepkiyi gösterelim ne yapacaksak yapalım taraftarı karşılarına aldıklarını görsünler.

Emirhan Makul
20.01.2010, 20:49
şimdi sen diyorsunki

doğru mudur ?

Menajer bunları demiş olabilir bence. Sadece varsayım.

Sefa
Başkan'ın söylediklerine göre de Fatih Tekke'nin menajeri bozdu işi..

kemaLAZ61
Fatih geri kalan 10 gün icersinde Trabzonspor'a gelecekmi. Baskan diyor gelsin imzalasin. Fatih diyor herzaman gelirim.

Benim anladigim kadariyla, menajer halledilirse bu transfer biter.

Lütfen bu konuyu birisi acabilirmi?

Tanju
Fatih'i almayan yönetime yazıklar olsun, adam daha ne yapsın. Kocaman bir soru işareti var! neden olmuyor bu iş?

suat kalkan
Oğuz Tongsir alacakmısınız diyor, Başkan evet.

Alırız gelsin imzayı atsın. Sorunu çözeriz vs vs..

Başkan'ın söylediği, Babanın çocuğuna söylediği ''Bakarız'' dan başka bişrşey değildir.

Bonservis Fatih Tekke'nin elinde olsa tamam derim ama adam anlaşın imzayı atayım diyor. Ne var bunda ?

Anlaşılmadan imzayı atıp adamı mı yakacaksınız ki beklenir yönetimdeki bazı kişilerden..
başkanın konuşmasını nereden izleyebiliriz

osmih

iyide başkan fatihle konuşmak yerine teofiloya gitti tercihini yaptı

FATİHİ istemiyorlar

Ali Tunahan Güllü
Fatih geri kalan 10 gün icersinde Trabzonspor'a gelecekmi. Baskan diyor gelsin imzalasin. Fatih diyor herzaman gelirim.

Benim anladigim kadariyla, menajer halledilirse bu transfer biter.

Lütfen bu konuyu birisi acabilirmi?

Bende böyle düşünüyorum ama yine Başkanın bu tavrı devam ederse bu iş şimdi değil hiçbir zaman olmaz..

metinbay61
20.01.2010, 20:50
[/QUOTE
Hocam lütfen siz bari yapmayın.En azından şu sitenin Ersun Yanal bölümüne bile baksak yeter sanırım.Ne kadar kötü laflar,ne kadar istifa sesleri,ne kadar küfürler yazıda kalmıştır.Tamam yönetimi eleştirelim ama biz çok mu masumuz?[/QUOTE]

abi o zaman hayrettin beyin çoktan gönderilmesi lazımdı yada istifa etmesi...

Salih Yazıcı
alt yapıdaki çocuklara şimdi masal anlatsınlar onlara örnek oarak burak ı göstersinler

Yasin Altuntas
Fatihi sattigimiz Zamanda hatirliyorum Sadri Sener söylemisti Transferin 2-3 Milyonu!!!!!! Kayboldu yani kendisi söylemisti "ben geldigimde sordum para nerde yok dediler"

O Zamanda Menajer aldi simdidie Problem yaratiyor olurmu bölye sey yaaa

F.SultanTekke
adam gibi adam KRAL FATİH TEKKE!

Erdal
Yok yok erken merken değil...Şenol hoca fikri yerleşsin kafalara....Tabi başkan adayımız olsun..Aklımıza gelsin...Akıllara gelsin...Gerisi gelir...Proje mroje de istemiyoum...Sen Trabzoonspor u dim dik yönet...Omurga sağlam olsun projeler senin kapında yatar...Yatar biliyorum...Sen de imza atarsın....Şenol hoca imza atabilir değil mi?

izzet
Baslik iyice Korkulur hale geldi...Neyse

Insallah Fatih Tekke Konusunun Altinda kalanlar Umut ve Teo olmaz....

Mustafa Yüksek
20.01.2010, 20:51
FAtih Tekke neden gelmiyor? Bunun cevabını biri versin artık...Tek sorun menajer mi? Bu kadar basit mi mevzu...Bir kişi söylesin artık...

odyseuys
20.01.2010, 20:51
taraftar şunu yaptı taraftar bunu yaptı... ne istiyorsunuz kardeşim taraftardan!!!

yersiz beklentiler içine sokulan taraftar
umut verilip sonuç verilmeyen taraftar
yıllardır hasretle O günü bekleyen taraftar

taraftarsız kalırsınız inşallah diyeceğim ama takımı öylesine seviyoruz ki kimse kalmasa bizler kalırız.

ille de kaptan, gerisi yalan kardeşim

sessizkral_1
20.01.2010, 20:52
Lafı değiştirme, konu Ersun hoca ?

İstersen bunu bitirelim sonra geçeriz kaptana...

taraftar küfür etmeseydi sitede yayınlanacak o tarz bir videoda olmazdı.Ersun yanalı taraftar göndermiştir saha içinde ve dışında neler olduğunu hepimiz biliyoruz.geçiniz..

Menajer bunları demiş olabilir bence. Sadece varsayım.

Fatih deyince %100 doğru başkan deyince varsayım

Sefa

snqKzxrO02g

Üstteki mesajda mevcut.. :)

Salih Yazıcı
kaldılar bile.

Recep Alkan
Başkan'ın söylediklerine göre de Fatih Tekke'nin menajeri bozdu işi..

Zenit kulübüyle bonservis pazarlığı yapılması için 2 - 3 kez kulübümle restleşmem söz konusu oldu. Bu restleşme sonucunda Trabzonspor için kulüpteki durumumu problemli, diyaloğu iyi olmayan konuma getirdim.

Kaptanın röportajından bir kesit.

Sizce menejerin şansı var mı ?

Umut Kanber
takıldık kaldık yıne menajer davasına arkadaslar böyle bir durum olsa bu kadar donmek ısteyen kaptan sen kımın adına karar verıyorsun bı dur bakım hele deyıp cozulmez mıydı sanıyorsunuz kaptan o menajerın bi taraflarını dumduz etmez mıydı anlayın artık ORTADAKI sorun ne fatih ne para ne de menajer İSTEMİYORLARRR........................

karaman6106
başlığı şöyle değiştirelim: Fatih Tekkenin ardından bakanlar

osmih

http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/post_new.gif Bugün, 20:45 #23577 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2942640&postcount=23577) osmih (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=29459)

you tube de var bu safada da var az önce alıntı yatım

Eren Karaahmetoğlu
Keşke yarın transfer dönemi bitiyor olsaydı.

Emir BAYRAK
20.01.2010, 20:53
Yok yok erken merken değil...Şenol hoca fikri yerleşsin kafalara....Tabi başkan adayımız olsun..Aklımıza gelsin...Akıllara gelsin...Gerisi gelir...Proje mroje de istemiyoum...Sen Trabzoonspor u dim dik yönet...Omurga sağlam olsun projeler senin kapında yatar...Yatar biliyorum...Sen de imza atarsın....Şenol hoca imza atabilir değil mi?

çok çok güzel fikir, dahice. Dik oyna, Dik ol!

Sefa
Zenit kulübüyle bonservis pazarlığı yapılması için 2 - 3 kez kulübümle restleşmem söz konusu oldu. Bu restleşme sonucunda Trabzonspor için kulüpteki durumumu problemli, diyaloğu iyi olmayan konuma getirdim.

Kaptanın röportajından bir kesit.

Sizce menejerin şansı var mı ?
Ben Başkan'ın söylemine göre dedim zaten Abi.

Kaldı ki Zenit Başkanı anlaşmadık derken bizim Başkan ödeme şeklinde bile anlaştık diyor.

Bir tanesi yalan konuşuyor.

tscserkan
fatih tekke 21.45 de ataturk havaalanında olacak ve dubai ucagi 23.50 de kalkacak arkadaslar bu 2 saatte yaptıgınızı yaptınız yoksa fatih tekke donmemek uzere gidecek.

Napoli
20.01.2010, 20:54
Diyelim Fatıh Geldi,Bu yonetim Düzeldimi Olcak,Bu tarz adamlar Bizi yonettiği sürece,İsterse messi,alınsın ne olur

Fatıh Gelsede Gelmese Bu Yonetim ipini çekti...

Benim görüşüm Fatıh gelsede gelmesede Bi yarar sağlamaz artık..Bu admlar

gıdene kadar Fatıh Tekke defteri kapanmıştır..

kemaLAZ61
E hadi menajer'de problem degil.

Peki Fatih bu saatten sonra neden gelmiyor? Cevap?

Travelair
Fatih transferinde sorun yok ki. Bugün yaptığı basın toplantısında önceki şartları maddi/manevi kayıplarıma rağmen kabul ediyorum diyor. Yani kapalı telefon derdi yok. Başkan da açsın telefonu alalım diyor. Eee? Menejer olmaz demiş eski anlaşma. Fatih kabul ediyorum dedi artık menejerine ne? Sorun ne? Gurur mu? Kim daha önce adım atarsa o daha hayırlıdır denmiyor mu? O halde ne bu hal?

Kamil Çakmak
Fatih'in açıklamalırın video dan ancak şimdi izleyebildim. Duygulanmamak elde değil.
Video da önemli bişey eklenememiş. Fatih'in "bazı şeyleri konuşmak istemiyorum,Farkli şeyler olmadığı sürece" gibi bişeyler yazılmıştı.. Bi nebze sopa göstermiş gibi oldu iyide yaptı gerçiya.
Eğer 31 ocak a kadar bu transfer gerçekleşmesse, Fatih konuşamadığı bazı şeyleride konuşmak isteyebilir.
Çünkü transfer olmayı çok istiyor.
Ne için istiyor, Trabzonspor sevgisi için, taraftar istediği için istiyor. Transfer olamaması isyan etmesinede sebep olabilir.
Bunu bilen yönetim, Fatih'i transfer etmememiz, etmemizden daha hayırsız olur bizim için, diye düşünerek caydırıcı olabilir. Daha taraftar baskısını söylemiyorum bile.

bunyamin55
fatih tekke 21.45 de ataturk havaalanında olacak ve dubai ucagi 23.50 de kalkacak arkadaslar bu 2 saatte yaptıgınızı yaptınız yoksa fatih tekke donmemek uzere gidecek.

Bilgi sağlam mı

erik
20.01.2010, 20:55
Cevabınız Şenol Güneş ise hocam sonuna kadar size destek veririm.Ama başkası ise kusura bakmayın ben beynimde Sadri Başkanı başkasıyla değiştiremem.

Salih Yazıcı
tarafta napacak arkadaşlar adamı göndermiyecek değil ya

metinbay61
ersun yanalı taraftarın gönderdiğini düşünenlere inanamıyorum hiç mi takip etmediniz...başkan kendisi bile kaç kez belli etti göndereceğini...

ersun yanal şenol hocadan sonra taraftarın en çok sahiplendiği hocaların başında gelir bence yanlış seçim olsada...

Burçak
bende menejerin nasıl bir etkisi olabiliyorki bu transfer tıkanıyor merak ediyorum (menejer sebep oluyor denmesine karşı)
menejer kimdir yaa.
takımlar anlaşmış sahada oynayacak adam anlaşmış herkes tamamsa menejer kim oluyor nasıl karışabiliyor?

Umut Kanber
20.01.2010, 20:56
bunyamin cok saglam

tscserkan
her tarafta bu bilgiyi diyorlar ama ben ce doğru buuu

Napoli
Eğer Koca Koca kariyer sahıbı insanlar,Mılyonlara rahatça yalan konusuyorsa,

Kim Gelirse gelsin bu takım düzelmez.

Yalan İğrenç birsey.

Alihan Ertürk
Ligtv açıklamaların tamamını yayınlamamış az önce Çay Tv'de daha uzun bir açıklama izledim.

Bilâl ÇOBAN
20.01.2010, 20:57
şimdi izledim açıklamaları. yerin dibine girdim girdim çıktım. bu adam ( TEKKE ) daha ne yapsın ? illa bir kazığı, ahlaksızlığı, soytarılığı olması lazım ki rahat rahat dönsün takıma. yeter ya hu...

Umut Kanber
tarafta napacak arkadaşlar adamı göndermiyecek değil ya

salih en azından bir kamera çekse bugunku olaylar üstüne çok güzel kaymak olur belkide bu yonetim taraftarın ne kadar ciddi oldugunun farkına varır.

Burçak
Burdan..
http://holigan.com.tr/n.php?n=trabzona-gelmek-icin-kulubume-bile-rest-cektim-2010-01-20 (http://forum.bordomavi.net/n.php?n=trabzona-gelmek-icin-kulubume-bile-rest-cektim-2010-01-20)

Orhan Kahraman

Yaptığınızı yaptınız mı ? nasıl yani yaptığımızı yaptık olması gerekmiyor mu ?

Türkçemize dikkat.

Eren Karaahmetoğlu
Fatih transferinde sorun yok ki. Bugün yaptığı basın toplantısında önceki şartları maddi/manevi kayıplarıma rağmen kabul ediyorum diyor. Yani kapalı telefon derdi yok. Başkan da açsın telefonu alalım diyor. Eee? Menejer olmaz demiş eski anlaşma. Fatih kabul ediyorum dedi artık menejerine ne? Sorun ne? Gurur mu? Kim daha önce adım atarsa o daha hayırlıdır denmiyor mu? O halde ne bu hal?

Ben de aynı şeyleri habire düşünüp düşünüp kendimi mafediyorum. Şuan problem nerede? Yönetim mi Fatih'i almak istemiyor? Peki neden hazırlattı aynı yönetim 2 hafta önceden Fatih ürünlerini? Çok karışık, ben gerçekten anlam veremiyorum. Bir an önce bu çilenin bitmesini istiyorum.

İsa
Ta Kolombiylardan futbolcu almaya giden başkan, Fatih'e bir telefon açmaktan mı aciz?

Erdal
20.01.2010, 20:58
Taraftar küfür etti...Dünya üzerinde yüzde yüz hijyen edilmiş bir topluluk var mı bilmiyorum? Trabzonspor taraftarı kolay taratar değildir kabul...Ama hani ne bileyim bjk ile mukayese edilince aradaki mesafe fersah fersah değildir...Ersun hoca için aleyhte yapılan tezahürat kadar mevcut başkan ve yönetim için de yapılmıştır...Eğer Ersun hoca yı taraftar göndermişse Fatih in şu anda başkan olması lazım :)

Mehmet Dinç
20.01.2010, 20:58
Kim haklı kim haksız karar veremiyorum:confused:

erik
20.01.2010, 20:59
ersun yanalı taraftarın gönderdiğini düşünenlere inanamıyorum hiç mi takip etmediniz...başkan kendisi bile kaç kez belli etti göndereceğini...

ersun yanal şenol hocadan sonra taraftarın en çok sahiplendiği hocaların başında gelir bence yanlış seçim olsada...
Keşke dediklerine inanabilseydim hocam.Ama son maçlarda gördüğüm taraftarın ersun Hocaya neler neler söylediği idi.Ve bildiğim bişey Ersun Hoca ile Başkan evliliklerini dostça bitirdiler kavga ile değil.Belçikanın köylüsü demedi en azından.

Napoli
Yattara Konusunda,Soylemiştim 12 milyon euroluk teklif yok külliyen Yalan

15 güne çıkar pisliği demiştim,burda baya tartıştım...

Ersun yanal konusunda Söyledim,yalan konusuyorlar diye

şimdi tekke konusu bu konuyu çok derin bilmıyordum,ama yine aynı son YALAN

ama Yattara konusunda bundan daha beter yalanlar oyunlar yaptılar.

Salih Yazıcı
salih en azından bir kamera çekse bugunku olaylar üstüne çok güzel kaymak olur belkide bu yonetim taraftarın ne kadar ciddi oldugunun farkına varır.

anlamaz abi inşallah ama kralın açıklamaları canımı çok yaktı

akca61
20.01.2010, 21:00

snqKzxrO02g

Ilk kez Baskanin dilinin tutuldugunu gördüm. Vah halimize...

Top sizde Baskanim Zenit ile isleri hallet sonra Fatih'i ara bu is oldu de. Ama ne yapalim bunca olaylardan sonra yinede inanmak sorumuza gider biraz cünkü cogu kez kandirildik.

Fatih bundan sonra nasil gelir cok merak ediyorum acikcasi...

Orhan Kahraman
Kim haklı kim haksız karar veremiyorum:confused:

Haklı haksız aramaktan vazgeçersen karar verebilirsin

Tanju

Türkçemize dikkat.

Dostum şaka mısın herkes asabi şu an dikkat et..

Eren Karaahmetoğlu
Şimdi çıkıp gitse Fatih Antalya'ya. Sadri Şener'in dediği gibi gelse imzalasa? Bir kez daha nasıl bir adam olduğunu kanıtlasa? Yönetim sahiden almayacak mı Fatih'i? Mecbur alacaklar. Ancak resmen Fatih'i zor durumda bırakmaya çalışıyorlar. Neden yapıyorlar, bunu da anlamıyorum. Kontrolü güç oyuncu ise, aynı adamlar Tjikuzu'yu, Engin'i almadılar mı? Üstelik Fatih'in kontrolü nasıl güç ki? Adam bildiğin hasta Trabzonsporlu. Ne zararı verebilir takımına?

amour_61
iyi akşamlar hepinize bu konu yüzünden hasta oldum ateşim yükseldi gidip yatacağım iyi akşamlar

Mustafa Çolak
20.01.2010, 21:01
Yönetim Nasıl Rahat Ediyor Anlıyamıyorum.

erik
Taraftar küfür etti...Dünya üzerinde yüzde yüz hijyen edilmiş bir topluluk var mı bilmiyorum? Trabzonspor taraftarı kolay taratar değildir kabul...Ama hani ne bileyim bjk ile mukayese edilince aradaki mesafe fersah fersah değildir...Ersun hoca için aleyhte yapılan tezahürat kadar mevcut başkan ve yönetim için de yapılmıştır...Eğer Ersun hoca yı taraftar göndermişse Fatih in şu anda başkan olması lazım :)
Değerli hocam TEKKEYİ TARAFTAR İSTEMESİNE RAĞMEN YÖNETİMİN ALMADIĞINI BENDE BİLİYORUM AMA ersun hoca olayında yönetimin fazla dayanamadığınıda kabul etmemiz lazım.

Kaan

Türkçemize dikkat.

Yaptınız yaptınız yapamadınız Fatih dönmemek üzere gidecek demek istemiş Orhan abi.

Ahmet Faruk
20.01.2010, 21:02
Yok arkadaş bu işte menajerin bir parmağı var.
Yoksa niye herkes menajeri ortaya atsın.

Napoli
20.01.2010, 21:02
Sadri şeneriHayretın hacisalihoğlu,Mahmut Aksu

sayi bzide başka yonetici yokmu?

bu adamlar sadece kulubu yonetıyor.. galiba eskiden ayrılan yoneticler bu sebeten ayrılmıştı...

kulubun 3 sahıbı...

Recep Alkan
20.01.2010, 21:03
Ahmet herkes değil, Başkan attı ortaya.

Millet de onun ağzı ile konuşuyor.

Adam zenite rest çektim diyor, kendi 1,5 a imza atarken, menejerine 1,5 milyon istetir mi ya ?

Ahmet Faruk
Başkan ısrarla kulüple anlaştık diyor, Fatih birşey demiyor, ama menajer yok öyle birşey diyor....

.....
HH bu olanların hesabını veremeyecek. veremez.

okg_53
20.01.2010, 21:04
Arkadaşlar Fatih ' i her Trabzonspor taraftarı takımında görmek ister.
Ancak Fatih alınamadı diye(alınamadı veya alınmak istenmedi herneyse) bu kadar yönetiminizin üstüne giderseniz takıma zarar verirsiniz.
Bir kişi kişi veya olay üzerinde bu kadar takılırsanız , gözünüz sadece o olayı görür ve başka olayları göremezsiniz.

Ne diyorlar,
Geri kalmış medeniyetler , Kişileri .
Orta medeniyetler, Olayları .
Gelişmiş medeniyetler, Fikirleri . tartışır.

Ne yazıkki biz Kişiler ve Olaylar a çok takılıyoruz.

Levent Ersoy
benim anladigim kadariylan... fatihin menejeri biraz daha cok para kazanmaya calisti....

fatih tekkeye ulasamadi yoneticilerde, menejerlede konusmak istemdiler....
yonetimde resti cekti....
aynen öyle.şu saate kadar olan biteni en güzel biçimde özetlemişsin bu iş 3-4 güne olumlu sonuçlanır galeyana gelmeyelim lütfen.

maxim
Abicim bu menejer her kimse "6 ay önceki şartlar geçerli olamaz" şeklinde bir görüş belirtmiş midir bizim yönetime?

- Eğer belirtmemiş ise neden Fatih Tekke bugünkü açıklamasında "menejerim böyle bir şey söylemedi" dememiştir? Veya menejerin kendisi neden çıkıp da "ben böyle bir şey söylemedim" demiyor?

-Eğer gerçekten belirtmiş ise neden Fatih Tekke kendisine engel olmamıştır. Bu menejer Fatih'ten habersiz,bağımsız böyle bir ortamda böyle davranabilecek güçte ve yetkide birisi midir?

Salih Yazıcı
birde hasn yener var başkan bu gün ligtvde yönetim 15 kişi ama ağrılıklı 3-4 kişi var dedi zaten

erik
Sadri şeneriHayretın hacisalihoğlu,Mahmut Aksu

sayi bzide başka yonetici yokmu?

bu adamlar sadece kulubu yonetıyor.. galiba eskiden ayrılan yoneticler bu sebeten ayrılmıştı...

kulubun 3 sahıbı...
Hocam hey yönetimde medyatik olan yöneticiler vardır.Mesela GS de kaç yönetici sayabiliriz veya Eziktaşta veyahut Fenerde?

Murat'
20.01.2010, 21:05
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20612

Basketbol takımımız bu cumartesi Ankara'da olacak.Maça organizasyon düzenliyouruz.Takımımızı yalnız bırakmayalım.

erkankoc
20.01.2010, 21:06
baskanin resmen yalan soyledigi yukaridaki goruntude ortaya cikti..bu kanitlandi..ilk diyorki baskan biz zenitle anlastik hatta parayi soyle vericektik..

sonra diyorki sayin baskan videonun en sonunda, gelsin imzalasin biz zenitle anlasiriz...

sayin baskan 60 yasinda adamsin ,nasil böyle seyler yapmaya gerek duyuyosun..size bu klubu emanet edenlere yaziklar olsun

Orhan Kahraman
Yaptınız yaptınız yapamadınız Fatih dönmemek üzere gidecek demek istemiş Orhan abi.

Yok anlamadın dediğimi :)

niye yaptınız diyorki :D trabzonspor taraftarı değil mi kendisi? Niye kendisi birşey yapmak istemiyor da bizim üzerimize yıkıyor onu kast ettim ama bu 2. alıntı oldu yoksa Yazım hatası olmadığını bende biliyorum kulp aradım :)

Ahmet Faruk
Ahmet herkes değil, Başkan attı ortaya.

Millet de onun ağzı ile konuşuyor.

Adam zenite rest çektim diyor, kendi 1,5 a imza atarken, menejerine 1,5 milyon istetir mi ya ?

Menajer ortaya atıldı derken şunu demek istiyorum:
Dün buraya Kenan Tekkenin bir yazısını yazdılar " Fatihe ulaşılamadıysa, Fatih kadar yetkili menajeri var" diyordu.
Fanatik gazetesinin bugünkü haberinde Fatihin menajeri "Fatih onlara Özcan abi benim kadar yetkilidir dedi" diyor. Özcan mı ismi neyse artık bilmiyorum.

Yani ısrarla menajer işin içine sokulmak isteniyor.
Başkan diyor ki, parayı direk havale etmeyecektik, burdan birisine verecektik falan.Kulüp işi de tamam gibi duruyor yaani...

Bu işte menajerin bir işi var...

metinbay61
20.01.2010, 21:07
Keşke dediklerine inanabilseydim hocam.Ama son maçlarda gördüğüm taraftarın ersun Hocaya neler neler söylediği idi.Ve bildiğim bişey Ersun Hoca ile Başkan evliliklerini dostça bitirdiler kavga ile değil.Belçikanın köylüsü demedi en azından.
abicim başkanın daha ilk geldiğinden beri ağzından hiç düşmeyen bi şenol hocayla çalışma isteği vardı...ilk geldikler sezon ersun yanalla tamam mı devam mı olayını çok düşündüler sonra şenol hocanın gelememesi üzerine devam kararı aldılar...

zaten ersun hoca gittikten sonra uzun bir süre hocasız kalmamızın nedeni yönetimin planlarının tutmamasıdır...yönetim şenol bizim çocuk gelir dediler gelmeyince sudan çıkmış balığa döndüler...

ersun hocanın bu yönetimle bi geleceği hiç olmadı yani...

guarin
menejermi felan mış bahane hatırlayın daha dun degılmıydı fiyatta oncekı ıstedıgının ustune cıkdı dıyen sımdı ıse menejerı problem dıyor almamak ıcın bahane fatıh menejerı cıkarcak aradan sonra dıcek gelsın ımza atsın sonra gelcek fatıh dıcek usagım saclarını kestır onu da etcek dıcek neden ayakkabıların kahverengı ..... Hepsi Koca bir yalan ....

Napoli
Hocam hey yönetimde medyatik olan yöneticiler vardır.Mesela GS de kaç yönetici sayabiliriz veya Eziktaşta veyahut Fenerde?

hemen 7-8 tane sayayım sana hepsi görevlerini yapıyor,bu medyatıklikle alaksı yok,eski yonetici bir abimiz

Hayrettın hacısalıhoğlu ve mahmut Aksu kulubu yonetıyor demişti,diğerleri,asimile ettiler dedi.. doğru.

Kamil Çakmak
Yahu birde menajer takıntısı var.
Fatih le menajerin arasında hukuki bir anlaşmada olabilir.
Yönetim olarak zaten 2 yılda trilyonlar harcanmış.
E artık Menajerede verin 100.binlirada olsaydı bu iş.(eğer sorun bu ise)
"Ben futbolcuya gel deyince gelcek, sözleşmenin içini biz doldururuz' demeyle olmuyor artık.
Ah şu ihtiyarlar meclisi, bitirecek bizi

Cihan
20.01.2010, 21:08
bu (http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/14f91defa20196dddc58b70f42f218f95d9ad5304f069ad9a6 b9514a2487f01974b4aa011f88bfd715247) video yu izleyince fatih gelecek diyorum nedense

Salih Yazıcı
yarın saat 11 de şenol hocanın basın toplantısı var

Orhan Kahraman
Başkan ısrarla kulüple anlaştık diyor, Fatih birşey demiyor, ama menajer yok öyle birşey diyor....

Fatih nasıl birşey demiyor? anlayamadım

Napoli
Diğer Yoneticlere söz hakkı verdinizmiki,Yük 3 kişinin üzerine binsin.. Babalarının çifliği oldu

Orhan Kahraman
yarın saat 11 de şenol hoca basın toplantısı var

heeeeh attık 1 gün daha ileri:)

SEDAT
20.01.2010, 21:10
-Öbür günde ben adet yerini bulsun diye bi basın toplantısı düzenleyeyim bari:)

Cihan
20.01.2010, 21:10
başkan resmen alacaz diyor .. utandı mı artık ne?

erkankoc
20.01.2010, 21:11
trabzon böyle amatör kisilerle yonetilirse,bunlar iyi günlerimiz arkadaslar

Salih Yazıcı

yok be ne alması

salihismet

Alkan61, isim Recep oluyor galiba, su Fatih Tekke konusu öyle veya böyle bi sonuclanirsa size istediginiz yerde bir
yemek ismarliyacagim, kabul ederseniz tabi. Cünkü Fatih icin en fazla ugrasanlardan birisi sizsiniz, yani mantik süzgecinden
gecen yazilarinizi okuduk buralarda.

erkankoc
20.01.2010, 21:12

baskan hep diyo sonra direk geri vitese takiyo..en iyi yaptigi sey asenalik

a d bacan
ÜMİTLER HALA TÜKENMEdİ
bu iş olacak arkadaşlar buna inanmaya çalışın.

Orhan Kahraman
-Öbür günde ben adet yerini bulsun diye bi basın toplantısı düzenleyeyim bari:)

Peşine de ben :)

Süleyman Sofu
Bakalım Şenol hoca oyun planımı onun üzerine kuracağım dediği eski öğrencisinemi sahip çıkacak yoksa yönetimin direktifleriine boyunmu eğecek bekleyip görecez...

Kaptanı karşılamaya gidenler birkezde benim için sarılsınlar Kaptanıma...

guarin
20.01.2010, 21:13
hiç samimi gelmiyor bana.

Yasin Altuntas
ÜMİTLER HALA TÜKENMEMİbu iş olacak arkadaşlar buna inanmaya çalışın.
Aynen bence bu Transfer ya olacak yada olacak gerekirse HH kovulur ve Tazminat varsa o Tazminati Taraftar verir

erolizmts
....

Oğuz Tongsir: Peki kulüple anlaşmadan Fatih nasıl imza atacak?

Sadri Şener: Ben kulübüyle anlaştım.

OT: Bizim anlayamadığımız başka birşeymi var işin içinde?

SŞ: Herhalde, bilmiyorum yani. Alt parantez bir cümle daha söyleyeyim; ona parayı nasıl ödeyeceğimiz, kim vasıtasıyla ödeyeceğimiz konusunda da anlaşmaya varmıştık.

OT: O bile bitti yani!! Peki Fatih Tekke niye böyle diyor?

SŞ: Bence bilmiyor detayı. Ben buradayım biz buradayız. İstediği zaman gelebilir. Gelmek istemezse de istediği kulübe gidebilir ve çok para kazanabilir.

**

Fatih'in esip savurması, kendini "en Trabzonspor'lu kişi" ilan etmesi ve abartarak ne Trabzon ne de Karadeniz'li olmamasına rağmen "bordomavi renklere gönül vermiş en Trabzonspor'lu kişilerden" Ünal Karaman'a laf çarpması bir yana; bu transferden nemalanmak isteyen "üçüncü kişiler'in" perde arkasında kirli işler çevirdiğini düşünüyorum. Ve yapılan bu açıklamaya rağmen rağmen halâ Sadri Şener'e giydirme çabaları hiç hoş değil.

Şahsen, Ersun Yanal'ın gönderilmesi ve Şenol Güneş'in gelmesi arasındaki zaman diliminde çuvallamalarına rağmen Sadri Şener yönetiminin bu kadar kolay harcanacak bir yönetim olduğunu düşünmüyorum. Özellikle Şenol Güneş'in isteğine rağmen yönetimin Tekke'yi dışladığını da düşünmüyorum. Elbette ki Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a vereceklerini inkar etmek saflık olur ama bir futbolcunun (ki bu Fatih Tekke bile olsa) Ünal Karaman hakkında bu lafları söylemesi kabul edilemez.

Tekke yakın zaman içinde Trabzonspor'la sözleşme imzalarsa, Ünal Karaman ile aynı çatı altında nasıl bir davranış sergileyecek onuda merak ediyorum. Ve Fatih Tekke'nin açıklamaları bomba açıklamalardır ama önümüzde ki günlerde başka bir kulüp ile sözleşme imzalarsa bu daha büyük bir bomba olacaktır. "Giderayak bomba bırakıyım" düşüncesiyle yapılmış açıklamalar değildir umarım.

Murat'
20.01.2010, 21:14
Yine neler oluyor.

Hala Fatih Tekke'nin gelme ihtimali var mı ?

İsa
Ligtv'de ki açıklamaları şimdi izledim...

Koca Trabzonspor başkanı bu kadar küçük ve aciz duruma düşmemeliydi,gerçekten üzüldüm...

Vede bir insanın ne kadar yüzsüz ve pişkin olabileceğini gördüm bu videoda...

Salih Yazıcı
şenol hoca inşallah kırmaz kaptanı

Alihan Ertürk
20.01.2010, 21:15

Başkanın öyle bir niyeti yok .. O anda ne yapacağını şaşırdı geçiştirmek için birşeyler söyledi işte.

Kimse anlamadı ne demeye çalıştığını ama sıyrıldı o an için.

Cihan
banada ilk defa bu kadar samimi geldi .. mecburiyetten ortaya çıkan samimiyet... yönetimin adım atması lazım .. taraftar sopayı göstermeli ama vurmamalı..sadece göstermeli

yabadallah
yahu birakin kim yalan soylemisi simdi ....
Tekke televisyondan ben gelirim diyor , baskan gelsin biz zenitle anlasiriz diyor ....
ne olacak simdi ? boyle o bunu demis bu sunu demisi mi tartisacagiz ?
ne olacak simdi ? Fatih gelecek mi ? gelmeycek mi ?Baskan gelsin diyor ?
bu is olacak mi olmayacak mi ?
olmayacaksa baskan razi tekke razi niye olmayacak ?

recep kardesim var mi bir haber tekke kanadindan ? biliyorum he deyince ulasamazsin ama bir suyumun var mi ? yoksa hic kimse bir sey yapmayip fatih dubaiye gidip bu transferi hala donduracaklar mi ?

iki taraf istiyorsan transfer nasil dondurulur o da ayri mesele ?

bu arada unal karaman icin fatihe kizan arkadaslar : tekke dokunsan aglayacakdi kagitsiz icinden geldigi gibi konusdu .. o kadarda olur .. tekkeye yapilanlar bana yapilsa herkeze soverdim canli yayinda.. biraz anlayis ...

simdi iki tarahda istedigine gore bu transfer olacak mi olmayacak mi ?olmayacaksa yonetim simdi ne diyecek ? nasil almamazlik edecek ?

İlyas Onat
"Dün şeyhim, elinde çerağ, dolanıp durmaktaydı şehrin etrafını
Devlerden, canavarlardan bıktım usandım, gayrı insandır arzum deyû deyû

Dedik ki şeyhım, arama boş yere, biz aradık nâfile...
Dedi ki; hani o arayıp da bulamadığınız var ya, işte odur arzum"

Hz. Mevlânâ

Orhan Kahraman
20.01.2010, 21:16
....

SŞ: Herhalde, bilmiyorum yani. Alt parantez bir cümle daha söyleyeyim; ona parayı nasıl ödeyeceğimiz, kim vasıtasıyla ödeyeceğimiz konusunda da anlaşmaya varmıştık.

SŞ: Bence bilmiyor detayı. Ben buradayım biz buradayız. İstediği zaman gelebilir. Gelmek istemezse de istediği kulübe gidebilir ve çok para kazanabilir.

**

Fatih'in esip savurması, kendini "en Trabzonspor'lu kişi" ilan etmesi ve abartarak ne Trabzon ne de Karadeniz'li olmamasına rağmen "bordomavi renklere gönül vermiş en Trabzonspor'lu kişilerden" Ünal Karaman'a laf çarpması bir yana; bu transferden nemalanmak isteyen "üçüncü kişiler'in" perde arkasında kirli işler çevirdiğini düşünüyorum. Ve yapılan bu açıklamaya rağmen rağmen halâ Sadri Şener'e giydirme çabaları hiç hoş değil.

Şahsen, Ersun Yanal'ın gönderilmesi ve Şenol Güneş'in gelmesi arasındaki zaman diliminde çuvallamalarına rağmen Sadri Şener yönetiminin bu kadar kolay harcanacak bir yönetim olduğunu düşünmüyorum. Özellikle Şenol Güneş'in isteğine rağmen yönetimin Tekke'yi dışladığını da düşünmüyorum. Elbette ki Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a vereceklerini inkar etmek saflık olur ama bir futbolcunun (ki bu Fatih Tekke bile olsa) Ünal Karaman hakkında bu lafları söylemesi kabul edilemez.
Yakın zaman içinde Trabzonspor'la sözleşme imzalarsa, Ünal Karaman ile aynı çatı altında nasıl bir davranış sergileyecek merak ediyorum. Fatih Tekke'nin açıklamaları bomba açıklamalardır fakat önümüzde ki günlerde başka bir kulüp ile sözleşme imzalarsa da bu daha büyük bir bomba olacaktır.

Hangi laflar? biraz aydınlatırmısınız

Süleyman Sofu
Abi bunedir ya hergelene lafmı anlatılcak burda gelen bi iki sayfa geriden okuyup sora yazsında aynı şeylere cevap verilmek zorunda kalınmasın...

Erol bey anladınız umarım...

Levent Ersoy
Abicim bu menejer her kimse "6 ay önceki şartlar geçerli olamaz" şeklinde bir görüş belirtmiş midir bizim yönetime?

- Eğer belirtmemiş ise neden Fatih Tekke bugünkü açıklamasında "menejerim böyle bir şey söylemedi" dememiştir? Veya menejerin kendisi neden çıkıp da "ben böyle bir şey söylemedim" demiyor?

-Eğer gerçekten belirtmiş ise neden Fatih Tekke kendisine engel olmamıştır. Bu menejer Fatih'ten habersiz,bağımsız böyle bir ortamda böyle davranabilecek güçte ve yetkide birisi midir?
benim anlamadığım şey nasıl olurda ben 1.5 milyona evet diyorum diyen bir adamın menajeri buna nasıl karşı çıkar.
ya menajeriyle problemli fatih yada rakamın üste çekilmesi için menajerine telkinde bulundu bunlardan başka ne olabilirki.

Mellih
20.01.2010, 21:17
Şu ana kadar ne söylendiyse; Başkan-Yönetim-Tekke-Menejer herkes sözlerini geri alsın.. Baştan masaya oturulsun.. İnanın bu iş olacaktır..

akca61
baskanin resmen yalan soyledigi yukaridaki goruntude ortaya cikti..bu kanitlandi..ilk diyorki baskan biz zenitle anlastik hatta parayi soyle vericektik..

sonra diyorki sayin baskan videonun en sonunda, gelsin imzalasin biz zenitle anlasiriz...

sayin baskan 60 yasinda adamsin ,nasil böyle seyler yapmaya gerek duyuyosun..size bu klubu emanet edenlere yaziklar olsun

Erkan kardes sen anladin ama bak diyerleri hala anlamadi galiba. Agzi olan konusuyor ahan size canli belge...

Miraç Atalay Çiftçi
Başkan bana diyecek ki, "Gel ben senin kulübünle anlaştım. Araya adam koyup durma"
Bende basın toplantısı yapacağım, şu şöyle bu böyle diye.

Doğru olan o stad'da yapılacak imza törenidir.
Futbolcu üzerinden yok yere milyonları cebe indirmeyi düşünen menejerlerin de canı cehenneme.

mhayri
20.01.2010, 21:18
E gene kaldık iki forvete nolcak şimdi...
Hani Şenol hoca 4 tane olmalı demişti...Yoksa Tosun'la Burak forvetten mi sayılıyor...
Enteresan işler çok enteresan...

Recep Alkan
20.01.2010, 21:19
Alkan61, isim Recep oluyor galiba, su Fatih Tekke konusu öyle veya böyle bi sonuclanirsa size istediginiz yerde bir
yemek ismarliyacagim, kabul ederseniz tabi. Cünkü Fatih icin en fazla ugrasanlardan birisi sizsiniz, yani mantik süzgecinden
gecen yazilarinizi okuduk buralarda.

Hocam, artık konu Fatih Tekke olayından çıktı.

Yani dikkat edilirse, hiç kimse gelip gelmemesinden dem vurmuyor, artık iş, farklı boyutlarda, sölenen yalanlarda, ortaya atılan demeçlerde.

Gelmiş gelmemiş önemi kalmadı. Kaptan ne dedi bugün, bu tarz işler suyu çıkarılmadan, hevesli yapılmalı. Sağolsunlar kırdılar hevesimizi. Artık olsa ne olur, olmasa ne olur...

Genelde teraziyi kaçırmamaya çalıştık, ama öyle zamanlar oldu ki aştık.

Ama hala daha her söylediğimi hak edenler olduğunu düşünüyorum.

smyrna
Beyler noldu kaptan bindimi uçağa ???

Ünal Er

Başkan diyorki bilmiyor detayı, e o zaman söyleyin adama detayı bilsin. Olsun bitsin. Transferler kulupler isteyince mi yapılıyor yoksa futbolcu ben geleyimde sizde oynıyayım diyince mi yapılıyor.
Ya arayın adamı gel, yada gitsin biri getirsin. Ben mi yapayım arayı anlamadım ki

Umut Kanber
kaptanın ucak 20 dk sonra ınıyor ntvspor da ya da ligtvden canlı baglantı bekliyorum

suat kalkan
http://forum.bordomavi.net/images/statusicon/post_new.gif Bugün, 20:45 #23577 (http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2942640&postcount=23577) osmih (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=29459)

you tube de var bu safada da var az önce alıntı yatım

teşekkürler izledim
araya birileri girip iki tarafıda dolduruşa getirmesse bu iş olur

Umut Kanber
20.01.2010, 21:20
http://www.youtube.com/watch?v=wZvMrilPrnw

biraz keyiflenelim cok gerildik bugun..

MaNiaC61
20.01.2010, 21:21
pazar günü futbolcu kardeşlerimizi "fatih tekke" diye bağırarak yıpratmadan sadece yönetimi istifaya davet edelim arkadaşlar..

YÖNETİM İSTİFA..

SEDAT
Beyler noldu kaptan bindimi uçağa ???

-Binmiştir herhalde beklemesi için bi neden yok..zorla gitti işte..

SEDAT
-Valla bi protesto olucaksa bütün stad maça 10 dk geç girsin..

Mustafa Çolak
Başkan ve Fatih'den Başka İşi Karıştıran Biri Var Gibime Geliyor.

erolizmts
Hangi laflar? biraz aydınlatırmısınız

"... bu transfer için çaba sarf eden etmeyen, yönetim kurulumuzdan içlerinde benim kadar Trabzonsporlu var mıdır? Ünal Karaman da dahil."

Orhan Kahraman
20.01.2010, 21:22
-Valla bi protesto olucaksa bütün stad maça 10 dk geç girsin..

Trabzonda protestodan kasıt

sadece laylaylaylalyalyl FATIH TEKKE dir başka bişe bilmezuk onu da kime niye ettiğimizi bilmezuk :)

mhayri
20.01.2010, 21:23
Tarih böyle bir transfer hikayesi yazmadı şimdiye kadar...
Belkide tarih yazılıyordur biz farkında olmadan...
Çok enteresan işler çok hayretler içindeyim...
Adamlar Jo'yu aldı 23 yaşında, biz daha 33 lük Tekke'yi alamadık...

Orhan Kahraman
20.01.2010, 21:24
"... bu transfer için çaba sarf eden etmeyen, yönetim kurulumuzdan içlerinde benim kadar Trabzonsporlu var mıdır? Ünal Karaman da dahil."

Eee ne güzel demiş işte bunun neresi yanlış ?

-Benim kadar trabzonsporlu olan ünal karaman çıksın doğruları söylesin niye olmuyor bu iş açıklasın.

ben bunu anladım burdan... Siz?

Alihan Ertürk
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3418-1J2P7U5B.JPG

Gül HH gül .. Ama unutma biz yeri geldiğinde gülmesini de iyi biliriz ..;)

Ahmet Faruk
Şurda tartışırken kabullerimizden bir müddet uzaklaşıp olaya üstten bakmaya çalışalım.
İnanın çok daha az gerilir, çok daha fazla şey öğreniriz.

Ama bir taraf sırf Yönetimi haklı, bir taraf sırf Fatihi haklı, bir taraf bütün hatalar Fatihte, bir taraf bütün hatalar yönetimde olarak gördüğü müddetçe verimli olmaz.

Tuncer Çapa
20.01.2010, 21:25
Yeter artık bu Fatih Tekke konusu.Fatih Trabzonspordan daha büyük deildir.Bir futbolcu üzerinde bu kadar durmak Trabzonsporumuzu küçük düşürmekten başka bir işe yaramaz.Fatih konusu Trabzonspora zarar vermektedir. Bence Gökhan Ünal ın Uyum sorunu da Fatih Tekke Tezahüratlarından kaynaklandı.Kendinizi Gökhan yerine koyun, en ufak bir hata da Fatih tezahüratı yapmak adama ana avrat küfretmekten daha kötü bir şey.Bunun üzerine Gökhan dan iyi performan beklemek saçmalık olurdu. Adam resmen bizim taraftardan kaçtı. İnşallah fatih Trabzona gelmez eğer gelirse Trabzonsporun 5 yıl kaybetmesine malolur. Takımı bölmekten başka bir işe yaramaz. Şu an takımda oynayan futbolcuların pisikolojik durumunu düşünebiliyormusunuzdur acaba? Bence hepsi Fatih ten nefret ediyorlardır. EN UFAK BİR BAŞARISIZLIKTA fATİH TEKKE TEZAHÜRATI YAPANLAR TRABZONSPOR TARAFTARI DEĞİLDİR. ONLAR GİTSİN FATİH TEKKE SPORUN MAÇLARINI SEYRETSİNLER VE TRABZONSPORU RAHAT BIRAKSINLAR. Bu takımdam öyle futbolcular oynadılar ki Fatih onların tırnağı olamaz.

ONUR BEKAR
anladığım kadarıyla başkan menacerleri aradan çıkarmaya çalışıyor. Fatih de daha iyi konuşabilirdi. Kimse kimsenin ne kadar trabzonsporlu olduğunu yaptıklarını görmeden bilemez. hatta böle bir yorum dahi yapamaz.

maxim
Eee ne güzel demiş işte bunun neresi yanlış ?

-Benim kadar trabzonsporlu olan ünal karaman çıksın doğruları söylesin niye olmuyor bu iş açıklasın.

ben bunu anladım burdan... Siz?

harbiden bunu mu anladın ? :)

Orhan Kahraman
20.01.2010, 21:28
Yeter artık bu Fatih Tekke konusu.Fatih Trabzonspordan daha büyük deildir.Bir futbolcu üzerinde bu kadar durmak Trabzonsporumuzu küçük düşürmekten başka bir işe yaramaz.Fatih konusu Trabzonspora zarar vermektedir. Bence Gökhan Ünal ın Uyum sorunu da Fatih Tekke Tezahüratlarından kaynaklandı.Kendinizi Gökhan yerine koyun, en ufak bir hata da Fatih tezahüratı yapmak adama ana avrat küfretmekten daha kötü bir şey.Bunun üzerine Gökhan dan iyi performan beklemek saçmalık olurdu. Adam resmen bizim taraftardan kaçtı. İnşallah fatih Trabzona gelmez eğer gelirse Trabzonsporun 5 yıl kaybetmesine malolur. Takımı bölmekten başka bir işe yaramaz. Şu an takımda oynayan futbolcuların pisikolojik durumunu düşünebiliyormusunuzdur acaba? Bence hepsi Fatih ten nefret ediyorlardır. EN UFAK BİR BAŞARISIZLIKTA fATİH TEKKE TEZAHÜRATI YAPANLAR TRABZONSPOR TARAFTARI DEĞİLDİR. ONLAR GİTSİN FATİH TEKKE SPORUN MAÇLARINI SEYRETSİNLER VE TRABZONSPORU RAHAT BIRAKSINLAR. Bu takımdam öyle futbolcular oynadılar ki Fatih onların tırnağı olamaz.

İyi olmuş bunu yazman saçma sapan laflar parçık punçuk duruyordu hepsini tek yazıda toplamış oldun :D

güldürme beni akşam akşam ne bu şimdi :)

yok gökhan üzülmüş kırılmış . çek ordan bi osman baydemir :)

oynasınlarda fatih kadar sevilsinler

Hamza Öztürk
20.01.2010, 21:29
simdi Fatih Tekke iyi hos güzelde
resmen Trabzonsporu yönetenleri boka sokup cikardi
ha iyilermi? degiller!
Fakat sen biliyorsun bu Takim haftasonu yine uzun bir maratona basliyor
futbolcularin kafasi rahat olmasi lazim
eskiden Fatih Tekkemi vardi ya
bence bu basin toplantisinda fatih kendini zorla aldirmaya calisiyor
iyi bir trabzonsporludur ona lafim yok ama burda yapilan benim gözümde karalamadan baska birsey degildir
tüm türkiyeye rezil etdi bizi benim gözümde
ben pek gelmesinden yana degilim acikcasi
ve bu stadlardaki fatih tekke bagirip cagirmalarinada en uyuz giden insanim

Orhan Kahraman
20.01.2010, 21:29
harbiden bunu mu anladın ? :)

Evet ya sen ne anladın ? Niye aynı odayı paylaştığım dediği adama laf söylesin ki bana bir sebep söyle içiniz mi fesat nedir

Ahmet Faruk
20.01.2010, 21:30
Başkanla Fatihin bir sorunu yok gibi gözüküyor.
Ben hala menajer işinde ısrarlıyım.

smyrna
Sivas maçında protesto etmek lazım bu yönetimi .... Bize söyledikleri yalanlar yanlarına kâr kalmamalı

Eren Karaahmetoğlu
Yarın saat 11'de basın toplantısı düzenleyecekmiş Şenol hoca.

smyrna
Başkanla Fatihin bir sorunu yok gibi gözüküyor.
Ben hala menajer işinde ısrarlıyım.

Sorun Hacısalioğlu

Orhan Aydın
Bu Fatih TS'den büyük değildir geyiklerine artık gülmeye başladım kasıtlı mı yazılıyor bunlar?

guarin
20.01.2010, 21:31
rahatsız oluyorsan bır tık otede konudan cıkabılırsın.Hem bu takım oynayan topculars yapılanı da gorduk bır jubele bıle yapılmadı .Anlamıyorsun galıba sorun fatıh nıye alınmıyor degil sorun yonutimin bizi .... yerine koymasıdır.

DURAS
tekke gelmesin, yönetim gitsin!!
bu iş en güzel böyle temizlenir!

akca61
....

**

Tekke yakın zaman içinde Trabzonspor'la sözleşme imzalarsa, Ünal Karaman ile aynı çatı altında nasıl bir davranış sergileyecek onuda merak ediyorum. Ve Fatih Tekke'nin açıklamaları bomba açıklamalardır ama önümüzde ki günlerde başka bir kulüp ile sözleşme imzalarsa bu daha büyük bir bomba olacaktır. "Giderayak bomba bırakıyım" düşüncesiyle yapılmış açıklamalar değildir umarım.

Gizli islerin döndügü belli. Baskan Fatih detaylari bilmiyor belki diyor. Sorarim adama benim arkamda gizlice isler yürütüyorsun sonrada beni Zenit ile karsi karsiya birakiyorsun sonundada bos kagida imza at diyorsun.

:D Teofilo'ya sor bakalim bos kagada imza atarmiydi diye Sayin Baskanim...

Mustafa Ayazoğlu
Yönetim, başta Sadri Şener ve Hayrettin Hacısalihoğlu Fatih Tekke konusunda, yaptığı oyunla taraftarı iyice aşaladı.

Oemer61

Fatih TRABZONSPOR'dan büyük degildir, ama Hacisalihoglu herkesten büyüktür öylemi??? Bu kulübü madam suan tek basina yönetiyor sadece kendisi, borusunu istedigi gibi öttürüyor. Senin gibi taraftarlarida güzelce kandiriyorlar iste, istedigini basariyor helal olsun. Hala taraftara yüklenenlere diyecek laf bulamiyorum, bu konuda en az sorumlu taraftardir, bu konuyu buraya getiren beceriksiz yönetimdir, zerre kadar onurlari olsaydi coktaaaaaan istifa etmislerdi zaten. Siz onlari desteklemeye devam edin, bundan sonra olacak bütün protestolarin sorumlulari suanki yönetimdir, daha dogrusu TRABZONSPOR'u yönetemeyen insanlardi. Bastan almayacagiz istemiyoruz demek yerine, güya taraftarin gözünü boyama kalktilar. Bit her türlü cabayi sarf ettik olmadi dediler. O kadar geri zekalimi bu taraftar??? Size cocuklar bile gülüyor, kendizi tüm dünyaya rezil ettiniz, bu kadar basarisiz basiretsiz duruma Albayrak bile düsürmemisti bizi. Sizin gibi kendinden baskasini düsünmeyen egoist insanlara yaziklar olsun. Cekin elinizi TRABZONSPOR'un üstünden defolun gidin artik defolun bu kulüpten. YÖNETIM ISTIFA...

fatihaltun08
20.01.2010, 21:32
ArkadaŞlar farkeden varmi hani Şenol gÜneŞ tek patrondu onun ÜstÜnde bİr gÜÇ olmayacakdi bÜtÜn yetkiler onun elİndeydi ey Şenol hoca bari bu Şartla geldin sende madem istiyorsun fatİhİ al yoksa o madde geÇersİzmİ oldu bir kaÇ yoneticinin istememesiyle fatih bu klupden iÇeri giremiyor anlamiŞ degilim yoksa herŞey yalanmi ...........

lazo1967_61
20.01.2010, 21:33
Arkadaslar abiler bir soru sormak istiyorum ama konuylan pek bir alakasi yok. Nerden Trabzon resimleri bulabilirim? Yeni yapilan yerler, yeni avm hakkinda resimler. Trabzonumu gorerek biraz kafa dagitmak istiyorum. Internette cok aradimda bulamadim. Simdiden sagolun.

Orhan Kahraman
ArkadaŞlar farkeden varmi hani Şenol gÜneŞ tek patrondu onun ÜstÜnde bİr gÜÇ olmayacakdi bÜtÜn yetkiler onun elİndeydi ey Şenol hoca bari bu Şartla geldin sende madem istiyorsun fatİhİ al yoksa o madde geÇersİzmİ oldu bir kaÇ yoneticinin istememesiyle fatih bu klupden iÇeri giremiyor anlamiŞ degilim yoksa herŞey yalanmi ...........

Yarında hocamızı dinleyelim hele erkenden konuşmayalım dinleyip analiz edip öyle yorumlayalım

a d bacan
pazar günü futbolcu kardeşlerimizi "fatih tekke" diye bağırarak yıpratmadan sadece yönetimi istifaya davet edelim arkadaşlar..

YÖNETİM İSTİFA..

benim anladığım başkandan,
"kesmee gelir belki fakat çekmeye gelmez boyunum" edası var
yani istifa tezahüratı ters teper

krizi yönetmek istiyorsak başkanın suyundan gitmak lazım
yani şöyle,
"başkan Fatih i buraya getir" yo yok buda olmadı içinde birzcık emir barındırıyor başkan bundanda anlamaz.
En iyisi "BÜYÜK BAŞKAN FATİH İ ALSANAAA ALSANAAAA ALSANAAAAA ALSANA"

Bu iş inanın ancak böylr biter çünki iş gurur meselesine dönüştü başkan tarafından.

Erdal
20.01.2010, 21:34
Fatih Ünal hocaya çok içerlemiş belli...Muhtemelen ona güvendiği için...Ne bileyim hani şöyle diyaloglar geçmiştir belki " Seni hiç biri istemiyor ama ben bu işi çözeceğim bana güven ve keinlikle basına açıklama yapma"...Atıyorum tabi...Ama bir hukuklarının oluştuğu kesin...

Ben Fatih in genel olarak gösterdiği olgunluğu Ünal hoca konusunda da göstermesini isterdim...Ünal hoca yı anlamalıydı...Ünal hoca nın oturduğu koltuğun yetkisel anlamda içi boş ne yazık ki...( ki burda kulübümüzün "kurumsallaşma" anlamında aldığı "MESAFE" yi htırlamış oluyoruz)
Bu konuda olmadı Fatih diyebilirim....

Ama öyle tırnak olmaz falan...Olur olur tırnak olur, el olur hatta baş bile olur...

Orhan Aydın

Evet ne oldu başkan kadar yetkili olan Şenol hocama?
Tamam diğerlerinin yanında adamdır.Ama Şenol hoca yapma

Orhan Kahraman
Arkadaslar abiler bir soru sormak istiyorum ama konuylan pek bir alakasi yok. Nerden Trabzon resimleri bulabilirim? Yeni yapilan yerler, yeni avm hakkinda resimler. Trabzonumu gorerek biraz kafa dagitmak istiyorum. Internette cok aradimda bulamadim. Simdiden sagolun.

google

Trabzon - Görseller burdan görebilirsin bişeyler

magicyattara
20.01.2010, 21:36

Google Earth'e gir ordan bulursun bolca resim:) sokak sokak.

hüseyin1975
Aciklamalar yapmis ama maalesef net bir sonuc cikmiyor gibi.
Ünala söyledikleri hic hos degil.
Sanki Trabzonlu Futbolcular ve digerleri gibi ayrimcilik olmus. Hic hos degil, Ünal bu Takimin önemli bir degeriydi. Onu Taraftarin önüne atmak YAKISMADI!

Ayrica herseyi Taraftara sorup yönetimi iyice sIkistirmasida hic hos degil Madem Trabzonsporu o kadar seviyorsun, ya daha acik konusacakdin yada susacakdin.

MoMoXa
Fatih tekkeyi istiyoruz başka altarnatif yok kimse bahane bulmasın yok şöle yok böle yani yöneyimden daha çok net Fatih tekke konustu onun konusmasıda herşeyi anlatıyordu he varsa farklı bişey çıkarlardı sölerlerdi..Yani gerçekten yönetim hakkında düşüncelerimiz tamamiyle inancımız kalmadı..

Ömer Aydın
Ya arkadaslar, Trabzon havaalanina giden var mi? Tekkeyi yolcu ettiler mi? Tekke gitti mi? Soru üzerine soru...

Mustafa Ayazoğlu
20.01.2010, 21:37
Fatih Ünal hocaya çok içerlemiş belli...Muhtemelen ona güvendiği için...Ne bileyim hani şöyle diyaloglar geçmiştir belki " Seni hiç biri istemiyor ama ben bu işi çözeceğim bana güven ve keinlikle basına açıklama yapma"...Atıyorum tabi...Ama bir hukuklarının oluştuğu kesin...

Ben Fatih in genel olarak gösterdiği olgunluğu Ünal hoca konusunda da göstermesini isterdim...Ünal hoca yı anlamalıydı...Ünal hoca nın oturduğu koltuğun yetkisel anlamda içi boş ne yazık ki...( ki burda kulübümüzün "kurumsallaşma" anlamında aldığı "MESAFE" yi htırlamış oluyoruz)
Bu konuda olmadı Fatih diyebilirim....

Ama öyle tırnak olmaz falan...Olur olur tırnak olur, el olur hatta baş bile olur...

Ünal Teo'yu almaya gidebilirdi. Rusya'ya sanırım 2 kere felan gitti sonuç sıfır. Kukla gibi bazı noktalarda kullanıyorlar. Aykut Kocaman'a göre çok pasif.

Tuncer Çapa
İyi olmuş bunu yazman saçma sapan laflar parçık punçuk duruyordu hepsini tek yazıda toplamış oldun :D

güldürme beni akşam akşam ne bu şimdi :)

yok gökhan üzülmüş kırılmış . çek ordan bi osman baydemir :)

oynasınlarda fatih kadar sevilsinler

Bu takımın 25 yıldır şampiyon olamaması senin gibi zihniyetlerin yüzündendir. Ben trabzonsporun şampiyonluğunu gördüm ve taa denizli den biri olarak trabzonspora gönül verdim. Sen bu zihniyetle hareket edip Takım yerine kişilere takılıp kalırsan ömrün boyunca göremessin o şampiyonluğu. tRABZONSPOR ŞAMPİYONLUKLARI ALIRKEN FATİH TEKKE YOKTU BUNU UNUTMA.

Orhan Aydın
Erdal abi Ünal Karaman isiminin zedelenmesini bende istemezdim ama senin de dediğin gibi Artık top Fatih'te açıklamasını nereye koyacağız?

Cafer Bulur
Baskanimiz hayrettin hacisalihoglu degil sadri sener olsaydi simdi fatihin atacagi gollerin hayalini kuruyor olurduk.

Senol günes icin koreye,teo icin kolombiya ya gidenler(ki dogruydu) ne hikmetse fatih tekke icin rusya ya gidemediler.

Iki tarafinda aciklamalarini okudum ve diyorum ki bu yönetim oldugu sürece fatih tekke bu takima gelmemeli...

Kamil Çakmak
Fatih Trabzonspor'luluk konusunda yönetim'in benim kadar Trabzonspor lu olmayayacığını söyledi. Ünal hoca yönetimde değil ama sportif direktör yani yönetimin kısmende dışında görev alıyor. Bundan dolayı onun adını farklı zikretti fatih bence. Ünal hoca için giydirmişliği falan yok bence.

Ama Ünal hoca da dönen dolapların farkında olmalı. Kendisi Trabzonspor için önemli bir değer. Bende çok severim kenidisini.

Hatta buna Şenol hocada dahil.
Şenol hoca bu konuda yönetime biraz daha fazla baskı yapmalı idi.
Baskı yapamıyorsa, demekki futboldan tek sorumlu direktör olarak gelmedi bize. Yada oda kandırıldı.

Salih Yazıcı
20.01.2010, 21:38
fatihi karşılama işi ne oldu.

Umut Kanber
20.01.2010, 21:39
ünal hocaya da pek yüklendi sayılmaz sadece biraz cesaret et benim acıkladıklarımın %10 u kadar açıklama yap demiş bence buna da hakkı var kaptanın

ESER
korkum takimin bu surecten olumsuz etkilenmesi:(

teo ya ve diger futbolculara sevgi gosterisinde bulunulmali ve sorunumuz sizinle degil mesaji verilmeli .. bu hafta

Alihan Ertürk
Ya arkadaslar, Trabzon havaalanina giden var mi? Tekkeyi yolcu ettiler mi? Tekke gitti mi? Soru üzerine soru...

Kadırga Tv yayınlamış Tekke'nin İstanbul'a gidişini.

yorumsuz6117
Bakalım Fatih hele gidip bir ben Trabzonspor'a dönmek istiyorum desin.. Daha bu iş bitmedi..
Pazar günüde kesinlikle Fatih Tekke diye bağırılmamalıdır.
Ama yönetim istifa diye stad inletilmelidir..

salihismet
Hocam, artık konu Fatih Tekke olayından çıktı.

Yani dikkat edilirse, hiç kimse gelip gelmemesinden dem vurmuyor, artık iş, farklı boyutlarda, sölenen yalanlarda, ortaya atılan demeçlerde.

Gelmiş gelmemiş önemi kalmadı. Kaptan ne dedi bugün, bu tarz işler suyu çıkarılmadan, hevesli yapılmalı. Sağolsunlar kırdılar hevesimizi. Artık olsa ne olur, olmasa ne olur...

Genelde teraziyi kaçırmamaya çalıştık, ama öyle zamanlar oldu ki aştık.

Ama hala daha her söylediğimi hak edenler olduğunu düşünüyorum.

Artik yapacak fazla bir seyde yok, bunu uzatmaninda anlami yok, elimizdekilerle yetinip maclardan zevk almaya calisacagiz, bu olayi
uzatip takima küsmeninde dogru olmadigini düsünüyorum

hüseyin1975
Hem niye Telefonunu kapali tuttugunu halen anlamadim, daha acik konusmasi gerekirdi. Bana naz yapiyor gibi geldi.

Ayrica Teofilo Transferini örnek göstermeside hic hos degil.
Teofilo gelecege yatirimdir ve büyük umut besledigimiz ve cok destek olmamiz gereken oyuncumuzdur.
Onu bu ise katmamaliydi.

durito
Şenol Hoca muhtemelen etliye sütlüye dokunmayan bir açıklama yapacaktır.

Kısacası topa gireceğini sanmıyorum...

Murat Hızal
Fatih Trabzonspor'luluk konusunda yönetim'in benim kadar Trabzonspor lu olmayayacığını söyledi. Ünal hoca yönetimde değil ama sportif direktör yani yönetimin kısmende dışında görev alıyor. Bundan dolayı onun adını farklı zikretti fatih bence. Ünal hoca için giydirmişliği falan yok bence.

Ama Ünal hoca da dönen dolapların farkında olmalı. Kendisi Trabzonspor için önemli bir değer. Bende çok severim kenidisini.

Hatta buna Şenol hocada dahil.
Şenol hoca bu konuda yönetime biraz daha fazla baskı yapmalı idi.
Baskı yapamıyorsa, demekki futboldan tek sorumlu direktör olarak gelmedi bize. Yada oda kandırıldı.

Sürekli bir kandırılma muhabbeti dönüyor,siz bu adamları o kadar saf mı zannediyorsunuz:)?

Orhan Aydın
20.01.2010, 21:40
Bu takımın 25 yıldır şampiyon olamaması senin gibi zihniyetlerin yüzündendir. Ben trabzonsporun şampiyonluğunu gördüm ve taa denizli den biri olarak trabzonspora gönül verdim. Sen bu zihniyetle hareket edip Takım yerine kişilere takılıp kalırsan ömrün boyunca göremessin o şampiyonluğu. tRABZONSPOR ŞAMPİYONLUKLARI ALIRKEN FATİH TEKKE YOKTU BUNU UNUTMA.

Abicim konu Tekke ismine takılıp kalınması değil ki.Yalanlar dolanlar iftiralar farklı boyutlara getirdi meseleyi

Umut Kanber
20.01.2010, 21:41
Ünal Teo'yu almaya gidebilirdi. Rusya'ya sanırım 2 kere felan gitti sonuç sıfır. Kukla gibi bazı noktalarda kullanıyorlar. Aykut Kocaman'a göre çok pasif.

yok hocam ya oradada daum ve aykut cekısmesı yasanıyor.Sportif direktor denince acıkcası haldun üstünel hakan bilal kutlualp profilinde insanlar görmek istiyorum mumkunse bizde

Recep Alkan
20.01.2010, 21:42
Artik yapacak fazla bir seyde yok, bunu uzatmaninda anlami yok, elimizdekilerle yetinip maclardan zevk almaya calisacagiz, bu olayi
uzatip takima küsmeninde dogru olmadigini düsünüyorum

Ben belki gelsin diye söylemeyeceğim laflarımı, ama izlenen ol, söylenen yalanlar düşmeyecek dilimden.

7can61
Şenol hoca yarın çıkıp gerçekleri anlatmazsa benim gözümde düzenbaz yönetimden bir farkı kalmayacaktır. Çık ve açıklar istediğin adamı neden almadılar sende bunların kuklasımı oldun o kadar yolu bunun için geldin?

Cafer Bulur
Hem niye Telefonunu kapali tuttugunu halen anlamadim, daha acik konusmasi gerekirdi. Bana naz yapiyor gibi geldi.

Ayrica Teofilo Transferini örnek göstermeside hic hos degil.
Teofilo gelecege yatirimdir ve büyük umut besledigimiz ve cok destek olmamiz gereken oyuncumuzdur.
Onu bu ise katmamaliydi.
Fatih isini baskan veya hacisalihoglu halletmeliydi,fatih daha ciddi muhataplar bulmaliydi karsisinda.

Sadri sener ve hacisalihoglu kac defa ciddi olarak muhatap oldular fatih ile?

Great White
Yönetimden biri çıkıp da açık bir dille"Biz Fatih yerine ondan 8 yaş daha genç bir golcü ile anlaşma gereğini hissettik ve öyle uygun gördük" diyemediği sürece bu boş beleş tartışmalar sürer gider..

Fatih de işte böyle ağzına geleni söyleyerek kahraman ilan ediliverir tabi ki..

Yani suç gene hiçbir krizi adam gibi idare edemeyen Yönetim' indir..

Aygün GÜNDOĞDU
İlk Kongrede 77 kişi ile salondayım anti S.Ş VE H.H için:))