PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Emrullah
29.07.2009, 16:31
Trabzonspor öncelikle hangi mevkiye transfer yapmalı?
Sağ bek
Sol kanat
forvet
transfere gerek yok

0 Oy Kullanıldı

Ana sayfamızda ki ankete katılmayı unutmayın....!

%79 forvet şu anda. Allah Allah demekki ya bizim taraftarımızın %79'u fitbolu bilmiyor ya da başımızdakiler. Yok yok bizim taraftarda iş yok, anlamıyor bu işten. Hala daha Umut'u beğenmeyenler var arkadaş, ya nasıl beğenmezsiniz, istatistikleri süper, en az 10 km koşuyor, üstelik kaval kemiğiyle gol atabilen ender fitbolculardan. Bizim taraftarı anlayabilmek çok zor.

Emirhan Makul
29.07.2009, 16:50
Bazı Gerçekleri İstesende Silemezsin Çünkü Yanı Başındadır ;

Resmi Site ;

http://www.trabzonspor.org.tr/images/personel/golcu5.jpg

Takımımızın son gol kralı ise Fatih Tekke'dir. 2004-2005 Sezonunda 31 gole imza atan Fatih Bordo-Mavili forma altında krallık ünvanını taşıyan 3. futbolcu olarak tarihe geçti. Fatih 2006-2007 sezonu başında Rusya'nın Zenit St.Pettersburg takımına transfer oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=GolKrallarimiz

İHTİLALL
29.07.2009, 16:51
%79 forvet şu anda. Allah Allah demekki ya bizim taraftarımızın %79'u fitbolu bilmiyor ya da başımızdakiler. Yok yok bizim taraftarda iş yok, anlamıyor bu işten. Hala daha Umut'u beğenmeyenler var arkadaş, ya nasıl beğenmezsiniz, istatistikleri süper, en az 10 km koşuyor, üstelik kaval kemiğiyle gol atabilen ender fitbolculardan. Bizim taraftarı anlayabilmek çok zor.
Bak sende tepki göstereceğe benziyorsun..
Mevcut sağbeklerin morali bozulur,forvetlerin morali bozulur..
Bu ankette nerden çıktı..
Yok canım bu taraftarla biz şampiyon olamayız kardeşim..:):):)

İHTİLALL
29.07.2009, 16:59
Bak burdan taraftarlığı iyi olmayan taraftarlara sesleniyorum..
Umut ve Gökhan boş kaleye bile kaçırırsa çıtınızı çıkarmayacaksınız..
Hele hele f ve t harfi ile başlayan bir kelime duyarsak vay halinize..
Yoksa çeker gideriz ha..
Forvet niyemi almıyoruz?
Biz biliyormuyuz sanki...

seyduna_efil
29.07.2009, 17:01
ben fatihin geleceğine hala inanıyorum..

Orhan Aydın
29.07.2009, 17:01
Bak sende tepki göstereceğe benziyorsun..
Mevcut sağbeklerin morali bozulur,forvetlerin morali bozulur..
Bu ankette nerden çıktı..
Yok canım bu taraftarla biz şampiyon olamayız kardeşim..:):):)

moral komasına girmişler bile:)

Emrullah
29.07.2009, 17:03
Bu anket işi hiç iyi olmadı. Şimdi bunu gören sağbek ve sol açık küsmesin, baskı hissetmesin. "Ne yani beni begenmiyörmüsünüz" demesin. Ya yarın çıkıp Engin veya Alanzinho "Gabric alınacaksa alınsın, bize zarar veriyor" derse ne olacak. Bunları hiç düşündünüz mü? Ya Tayfun sağbek isteğimizi duyarsa, küser bırakıp gider valla, hem Tayfun gibisini para versende alamazsın, demedi demeyin.

Erdal
29.07.2009, 17:04
İhtilal, ajite ediyorsunuz meseleyi abi...Önce şu konuda hemfikir olalım. Hepimiz iyiliğini istiyoruz bu takımın. Yani Fatih konusu kapansın diyen arkadaşlar da en az Fatih i hala isteyen bizler gibi istiyor bu takımın iyiliğini...Aynı gemideyiz yani...

Bu arada İhsan ağabeyin yazdıklarından bir şey anlamadım. İhsan abi yine muğlak yazmış...Bir gün köşem olursa size söz veriyorum asla muğlak yazmayacağım :)

trabzonsporfan
29.07.2009, 17:07
Bazı Gerçekleri İstesende Silemezsin Çünkü Yanı Başındadır ;

Resmi Site ;

http://www.trabzonspor.org.tr/images/personel/golcu5.jpg

Takımımızın son gol kralı ise Fatih Tekke'dir. 2004-2005 Sezonunda 31 gole imza atan Fatih Bordo-Mavili forma altında krallık ünvanını taşıyan 3. futbolcu olarak tarihe geçti. Fatih 2006-2007 sezonu başında Rusya'nın Zenit St.Pettersburg takımına transfer oldu.

http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=GolKrallarimiz

kim böyle bir gercegi silmek istiyor

Süleyman Sofu
29.07.2009, 17:09
http://www.izlesene.com/video/spor-efsane-kral-fatih-tekke/685134
bu adam sevilmezmi bee

trabzonsporfan
29.07.2009, 17:09
Profesyonel bir Kulüb olabilmek icin profesyonel yönetilmeniz gerekir ama sen amatörce yönetildigimiz'den bahsedip, profesyonel bir Kulüb oldugumuzu söylüyorsun. :)

kelime oyununa gerek yok.Profosyonel kulup oldugu için şuan profosyonel liglerde mücadele edebiliyor.

Süleyman Sofu
29.07.2009, 17:11
Trabzonspor öncelikle hangi mevkiye transfer yapmalı?
Oylama Sonuçları

Sağ bek
http://www.bordomavi.net/images/theme/aqua.gif %8.23
Sol kanat
http://www.bordomavi.net/images/theme/darkgreen.gif %17.09
forvet
http://www.bordomavi.net/images/theme/pink.gif %74.05
transfere gerek yok
http://www.bordomavi.net/images/theme/grey.gif %0.63
158 Oy Kullanıldı
ben demiyorum herkes diyor...

Ilelioglu
29.07.2009, 17:11
Bu anket işi hiç iyi olmadı. Şimdi bunu gören sağbek ve sol açık küsmesin, baskı hissetmesin. "Ne yani beni begenmiyörmüsünüz" demesin. Ya yarın çıkıp Engin veya Alanzinho "Gabric alınacaksa alınsın, bize zarar veriyor" derse ne olacak. Bunları hiç düşündünüz mü? Ya Tayfun sağbek isteğimizi duyarsa, küser bırakıp gider valla, hem Tayfun gibisini para versende alamazsın, demedi demeyin.

Abi seni cok iyi anliyorum cok amatörce bir durum ile karsi karsiya'yiz ama böyle yapmak bizlere yakismaz diye düsünüyorum...

Senin son yazilarina cok güldüm...:D:D

spormania
29.07.2009, 17:13
ben fatihin geleceğine hala inanıyorum..

Ben de....

İHTİLALL
29.07.2009, 17:14
İhtilal, ajite ediyorsunuz meseleyi abi...Önce şu konuda hemfikir olalım. Hepimiz iyiliğini istiyoruz bu takımın. Yani Fatih konusu kapansın diyen arkadaşlar da en az Fatih i hala isteyen bizler gibi istiyor bu takımın iyiliğini...Aynı gemideyiz yani...

Bu arada İhsan ağabeyin yazdıklarından bir şey anlamadım. İhsan abi yine muğlak yazmış...Bir gün köşem olursa size söz veriyorum asla muğlak yazmayacağım :)
Bir konu bu kadar boşta bırakılırsa kendi kendisine oluşturacağı saçmalıklarla zaten mizah haline dönüşmezmi?
Konuyu kapattık konuşmadık ne oldu hocam?
Yönetim bu konuda oluşacak tepkilerin doğaçlama gelişeceğini hesap edemiyormu?
Bir milyon kere söylendi,Fatih alınmasın tamam ,ama forvet şart..
E yani bundan sonra olacak gelişmeleri herkes tahmin edebiliyor da,nedense bir tedbir düşünmek yerine muhtemel tepki şimdiden tepki ile engellenmeye çalışılıyor..
Mümkünmü sizce ve komik değilmi yani?

İHTİLALL
29.07.2009, 17:29

Bu arada burada ve gazetede okuduğum Erdal Hoş ile isim vermeyeyim malum "yazarlar" arasında asla kapatılamayacak "çağ farkı"olduğunu düşünüyorum..
O zevatların çoğu tiksinti piramidinin tepesindekiler gibi(isim vermiyorum,herkes biliyor zaten)futbolcuyla iki tek atıp bir yemek yedilermi milli takımın değişmez elemanı yaparlar,aksi takdirde yerin dibine sokarlar..
Benim gariban"Tatar Ramazan" kılıklı Fatih'im bazı abilerle bir iki bar muhabbeti yapmış olsa,bide fener veya cinbonda olsa şimdi nerelerde olurdu?
Muğlak yazamazsınız,gri hücreleriniz izin vermez zaten..:):)

Erdal
29.07.2009, 17:34
Estağfurullah abi....

Bu arada hala bir ümidim var diyeyim de başlığa uygun olsun :)

İHTİLALL
29.07.2009, 17:35
Estağfurullah abi....

Yapma yahu..

Gökhan Koç
29.07.2009, 17:39
bencede alınacak,

Ahmet Kuru
29.07.2009, 17:41
Estağfurullah abi....

Erdal Abi,bu ümidini hangi kaynakdan besliyorsun?:)
Söyle da bendeki karamsarlığı yok edelim:)

Cem Akyüz
29.07.2009, 17:42
Estağfurullah abi....

Benimde umudum sürüyor Ağustos ayı onlarda transfer sezonun açılışıydı yanlış bilmiyorsam

Erdal
29.07.2009, 17:45
Çok basit...Forvet lazım bu aşikar...Yabancı olmaz bu da aşikar...Üstelik şimdi alırlarsa baskı yüzünden değil onlar almış olacaklar...Yani ego sorunu ortadan kalkmış olacak...Ümitliyim ben yani :)

Ahmet Kuru
29.07.2009, 17:47
Umutlanmak için en güzel sebep dediğin gibi ego sorunun ortadan kalması...
Yoksa diğerleri zaten aylardır biliniyor...Ama ego da onlar kadar önemli hale geldi:)

sorin
29.07.2009, 17:48
Çok basit...Forvet lazım bu aşikar...Yabancı olmaz bu da aşikar...Üstelik şimdi alırlarsa baskı yüzünden değil onlar almış olacaklar...Yani ego sorunu ortadan kalkmış olacak...Ümitliyim ben yani :)

Görünen köy klavuz istemiyor ki buyrun burdan yakın

http://www.holigan.com.tr/EditorNewsDetail.php?news_id=15551

Gökhan (5): Sanki Gamsız, sanki vicdansız. Ne hırs, ne istek, ne de golü var. Antrenmanlarda da, maçlarda da hep yerde kaldı. Çünkü hiçbir ikili mücadeleyi kazanamıyor. Zaten kazanmak da istemiyor. Kale dibinden gol kaçırıyor ama hayıflanmıyor bile. Bu umursamaz tavrı ve performansı herkesi çileden çıkarıyor

İHTİLALL
29.07.2009, 17:50
Ne güzel basit ve düz mantık..
Aklın yolu yani..
.....
Ama hocam bu tarz bizim için kayıp ülke Atlantis gibi..
Bizden uzaklaşalı çok zaman geçtive hiç ulaşamayacğız gibi sanki..
Ne olur şu mesajım utandırsa,mahcup etse beni..

Ilelioglu
29.07.2009, 17:51
Görünen köy klavuz istemiyor ki buyrun burdan yakın

http://www.holigan.com.tr/EditorNewsDetail.php?news_id=15551

Gökhan (5): Sanki Gamsız, sanki vicdansız. Ne hırs, ne istek, ne de golü var. Antrenmanlarda da, maçlarda da hep yerde kaldı. Çünkü hiçbir ikili mücadeleyi kazanamıyor. Zaten kazanmak da istemiyor. Kale dibinden gol kaçırıyor ama hayıflanmıyor bile. Bu umursamaz tavrı ve performansı herkesi çileden çıkarıyor

Sorin bu haberi eklemistim zaten ama birdaha eklemen iyi oldu...:)

Erdal
29.07.2009, 17:58
Özgür Koç haksızlık etmiş Gökhan a....Öyle değil...Utandıracak hepimizi Gökhan...

ergin cesit
29.07.2009, 18:00
ben umudumu kaybetmedim ki kral bu takıma gelecek başka yolu yok bu işin

sorin
29.07.2009, 18:02
Sorin bu haberi eklemistim zaten ama birdaha eklemen iyi oldu...:)

kusura bakma kardeş ben görmemişim

Ilelioglu
29.07.2009, 18:03
kusura bakma kardeş ben görmemişim

Sorun degil zaten buraya degil "Transfer Dosyasi"'na eklemistim..:)

sorin
29.07.2009, 18:05
Özgür Koç haksızlık etmiş Gökhan a....Öyle değil...Utandıracak hepimizi Gökhan...

Erdal abi bence bir forvet alınsa o forma hırsı Gökhanın performansını ikiye katlar

AYYILDIZ
29.07.2009, 18:17
Fener'de Aykut Kocaman Tuncay ile görüşmüş acaba Güiza ve Semih üzerinde baskı oldu mu.

Erdal
29.07.2009, 18:53
Raul (http://acetobalsamico.blogspot.com/2009/07/raul.html)

http://2.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/Sm2I8CLyYTI/AAAAAAAAQFQ/DqZVgBEXkyM/s400/5r4.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/Sm2I8CLyYTI/AAAAAAAAQFQ/DqZVgBEXkyM/s1600-h/5r4.jpg) Bir adamın bu kadar bir medya desteği olur. Kim gelirse gelsin Raul'un Madrid medyasının kalbindeki yeri ayrı. 5 olur denilen Al İttihad maçı 1-1 berabere bitti Peace Cup'da. Tek gol Raul'dan. Manşet de tezahürat gibi. Ne Cristiano ne Benzema....

Aceto Balsamico dan aldım yukarıdaki haberi....Hani bazı arkadaşlar soruyor ya nedir bu Fatih Tekke hastalığı diye...Hastalık her yerde...Futbol varoldukça bayrak futbolcu sevdası da var olacak....Neden Fatih Tekke? Çünkü Fatih Tekke....

Süleyman Sofu
29.07.2009, 19:03

http://2.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/Sm2I8CLyYTI/AAAAAAAAQFQ/DqZVgBEXkyM/s400/5r4.jpg (http://2.bp.blogspot.com/_J1xM0arkJPo/Sm2I8CLyYTI/AAAAAAAAQFQ/DqZVgBEXkyM/s1600-h/5r4.jpg) Bir adamın bu kadar bir medya desteği olur. Kim gelirse gelsin Raul'un Madrid medyasının kalbindeki yeri ayrı. 5 olur denilen Al İttihad maçı 1-1 berabere bitti Peace Cup'da. Tek gol Raul'dan. Manşet de tezahürat gibi. Ne Cristiano ne Benzema....

Aceto Balsamico dan aldım yukarıdaki haberi....Hani bazı arkadaşlar soruyor ya nedir bu Fatih Tekke hastalığı diye...Hastalık her yerde...Futbol varoldukça bayrak futbolcu sevdası da var olacak....Neden Fatih Tekke? Çünkü Fatih Tekke....
budur işte ya helal olsun :alkış::alkış::alkış::alkış:

hamucera
29.07.2009, 19:05

raul ve fatih tekke, ilginç, hami deseniz anlarım

Süleyman Sofu
29.07.2009, 19:07
hoşgeldin kardeşş özledik valla arayı açma fazla eleştiri olmayınca canım sıkılıyor foruma giresim gelmiyor...;)

Ilelioglu
29.07.2009, 19:08

En az Raul kadar iyi bir Forvet, simdi anladinmi..:rolleyes:

Erdal
29.07.2009, 19:09

Ali Kemal, Şenol, Turgay Necati, Dozer Cemil, Hüsnü, İskender, Ünal, Hami Fatih....Benim için hepsi bayraktır...Sizin için olmayabilir...

Süleyman Sofu
29.07.2009, 19:11
Ali Kemal, Şenol, Turgay Necati, Dozer Cemil, Hüsnü, İskender, Ünal, Hami Fatih....Benim için hepsi bayraktır...Sizin için olmayabilir...
erdal yanındayım valla ben düşünüyorum sen yazıyosun:alkış::alkış::alkış:
sakın yağ zannetme haaa mevzu fatih olunca içimin yağları eriyor yağ yok yaniii:D

karatasof
29.07.2009, 19:21
Fener'de Aykut Kocaman Tuncay ile görüşmüş acaba Güiza ve Semih üzerinde baskı oldu mu.

Guiza iki gündür kimseyle konuşmuyormuş.Semih desen ağlamaktan gözleri şişmiş.Sonra akıllarına Gökhan-Umut gelmiş.
''Ulan!
Damdan düşenin halinden damdan düşenler anlar.
Gel şunları arayalım bakalım onlar bu şoku nasıl atlatmışlar?'' deyip telefona sarılmışlar.
Uzun uzun dertleşip sohpet etmişler.:D:D:D

hamucera
29.07.2009, 19:54
hoşgeldin kardeşş özledik valla arayı açma fazla eleştiri olmayınca canım sıkılıyor foruma giresim gelmiyor...;)

eleştiri yapmak için girmiyorum özellikle

En az Raul kadar iyi bir Forvet, simdi anladinmi..:rolleyes:

bunu yıllar öncede söylemiştik, ama aradaki farkı mesajda açıklamayı unuttum, hatta bir ara raul den daha iyi diye tv de de tartışılmıştı,
hami deseniz anlarım dememin nedeni faklıydı hami yıllarını verdi ve gitmedi gönderildi, aslında fatih te gönderildi ama o zaten gideceğim diyordu,

benim içinde hepsi bayrak ama fatih o bayrağı yeterince taşımadığı düşüncesindeyim

Erdal
29.07.2009, 20:01
Haklısın hacumera, Fatih yeteri kadar taşımadı o bayrağı...Oysa daha Altay a gönderdiğimizde bitirmeliydi bizimle ilişkisini...Ya da Antepte iken bjk nin teklifine evet deyip Özkan hoca'nın telefonuna üzgünüm demeliydi. Gol kralı olduğu sene fb ye gitseydi mesela ki çok istemişlerdi. Ama o boş mukaveleye imza attı. Aslında boş değildi diyebilirsin. Sonra hangi profesyonel futbolcu takımın ihtiyacı var diye sakat sakat oynayıp kenidini riske eder ki....Sonra bir sene daha kalacağım deyip idare-i maslahat takılıp ertesi sene kibarca bir bye bye çekip Avrupa da orta halli bir kulübe gidebilecekken para kazansın kulübüm dedi...Bütün bunlar yetmiyorsa o nu bayrak yapmaya hayli ağır kriterlerin var sanırım. Saygı duyarım yine de...Saygı da beklerim tabi...

hamucera
29.07.2009, 20:04
Haklısın hacumera, Fatih yeteri kadar taşımadı o bayrağı...Oysa

taşımadı derken sanırım farklı şeyleri ima ediyoruz, fatih daha fazla taşımak istememişti şimdi tekrar almak istedi

Recep Alkan
29.07.2009, 20:08
Nasıl bir profesyonellikse bu?
Bir futbolcunun takıma yapılacak transferden olumsuz etkileneceğini açıklaması nasıl bir anlayıştır?
Dünya'da bir örneği varmıdır?
Kimse kusura bakmasın ama bunun adına en hafif dille Aymazlık denir,hadsizlik denir ama asla profesyonellik denemez.
Daha öncede yazdım.Ne hikmetse başka takımlarda görmediğimiz,duymadığımız şeyleri bizim takımda duymak sıradan hal almış.
Takıma sağ bek alınsın denir yöneticinin biri ''Tayfun ve Serkan varya onlardan daha iyisi parayla bulunmaz''deyiverir.
Sol açık isteyen Hoca'ya futbolcusu basın yolu ile ''Ben varım ya,başkasına ne hacet'' diye çakar.
Golcüler yetersiz üstelik siz elinizde olanlardan birini daha kiraya vermişsiniz denir cevabı üstüne hiç vazife olmayacak olan topçu verir.
''Alın şu Fatih'i de ne haliniz varsa görün,sizde rahat edin bizde ''kabilinden üstelik.
Buna forumlarda olan kişilerin verdiği cevapları hiç katmıyorum.Çünkü onlar daha bir fecaat.
Herkes kraldan çok daha kral!!!!
En küçük bir eleştirinizde;
''Siz kimsüz ki Server-i Cihan Efendimiz Sadri Şener'in isminü gusülsüz besmelesüz ağzuuza alursuz.
Ona transfer konusunda akıl vermeye kalkarsuz!!!
Sizin gibiler ne anlar fitboldan,fitbolcudan.
Bree nabeganlar,bre hadsizler.

Abi senin yazılarını okumak çok hoşuma gidiyor, gene onlardan biri daha geldi.

Şimdi ortaya herkes ümitlensin die bir laf, Eğer Erdal abi desteğini bu başlıktan çekmeyip, hala daha birşeyler anlatmaya çalışıyorsa, 2-3 gün önce ACABA mı diye yazmışsa, bu işte bit yeniği ararım. ;)

Erdal
29.07.2009, 20:10
Yani demem o ki taraftarın Fatih serzenişini anlamayan ( dinlemeyen değil anlamayan) aslında Trabzonspor u anlamamış demektir. Anlarsınız ama olmaz imkansız dersiniz ben bunu anlarım. Ama neden bu Fatih ısrarı anlamıyorum derseniz Trabzonspor taraftarını anlamıyorsunuz demektir.

Erdal
29.07.2009, 20:15
Kabul ediyor, görüyor ve anlıyorum Fatih mevzuu yönetime çakmak için birileri tarafından fena halde suistimal edilmiştir şehirde. Ama bu ortamın oluşmasını engellemek de yönetimin basireti olacaktı...Bir kere daha kolayı değil zoru seçmek gibi bize has bir durum var...Ben yine de ümitliyim...Sadece his sadece mantıksal yalaşım :)

hamucera
29.07.2009, 20:16
Yani demem o ki taraftarın Fatih serzenişini anlamayan ( dinlemeyen değil anlamayan) aslında Trabzonspor u anlamamış demektir. Anlarsınız ama olmaz imkansız dersiniz ben bunu anlarım. Ama neden bu Fatih ısrarı anlamıyorum derseniz Trabzonspor taraftarını anlamıyorsunuz demektir.

herkesin görüşü kendine doğrudur ne diyelim sizlerin düşüncesinde olanlar olduğu gibi farklı düşüncede de olanlar var, ve onlara göre de doğru kendi düşünceleri

Erdal
29.07.2009, 20:20
Son zamanlarda hiç bir olası transfer endüstriyel futbol taraftarları ile romantikleri böylesine bir araya getirmemişti. İşte tam da bu yüzden Fatih Tekke...Hem Rasyonel hem duygusal sebeplerle...

Recep Alkan
29.07.2009, 20:22
Erdal abi oldu da kaptan çok kötü performans sergiledi ne olacak peki o zaman ?

Bütün basamaklarda, yönetim, takım, taraftar ?

Mustafa Yüksek
29.07.2009, 20:24
Kabul ediyor, görüyor ve anlıyorum Fatih mevzuu yönetime çakmak için birileri tarafından fena halde suistimal edilmiştir şehirde. Ama bu ortamın oluşmasını engellemek de yönetimin basireti olacaktı...Bir kere daha kolayı değil zoru seçmek gibi bize has bir durum var...Ben yine de ümitliyim...Sadece his sadece mantıksal yalaşım :)

her ne kadar yönetime yapılan baskının iyice artmasından endişelensem de içten içe kaptanın geri döneceğine inanıyorum...:)

Erdal
29.07.2009, 20:24
Hepimiz dün Anderlecht in santrforuna bakıp imrendik. Topu kontrol edip kanatlara veya orta sahaya servis etmesine mesela, ya da topu kontrol edip vücudunu kullanarak rakipten saklamasına...Neden Fatih sorusunun cevabını Raul ve Anderlecht in santrforunu aynı karede düşünürseniz anlarsınız. Anlarsınız okey oynamak için bile bir araya zor gelen bir şehirde nasıl bir futbolcu hakkında konsensüs oluşabildiğini....

Trabzonspor a hoca, başkan ve yönetici olmak için mesleğinde başarılı olmak yetmez. Aynı zamanda usta bir sosyolog olmak lazım. Zira anlamadığınız şehrin en önemsediği takımı yönetemezsiniz aksi takdirde....Hep böyle oldu...

trabzonsporfan
29.07.2009, 20:25
Fatih Tekke Trabzonspor'un Rauludur dersiniz ama Raul kadar iyidir demek çok fazla abartıdır bana göre.

Recep Alkan
29.07.2009, 20:26
Bu nedir ya bütün inananlar bu gece buraya gelmiş :D

Mesut
29.07.2009, 20:28
http://www.diyarbakirspor.org/img/fatihtekke.jpg

trabzonsporfan
29.07.2009, 20:29
Anderlecht in santroforu kim neden Tekke sorusunun cevabını onda bulabiliyorsak niye onu almıyoruz.Ya da taraftar olarak almak istemiyoruz.

Emrullah
29.07.2009, 20:30
Bu nedir ya bütün inananlar bu gece buraya gelmiş :D

Allahım bu inanan kullarının dularını kabul et. AMİN

Mesut
29.07.2009, 20:30
onu biraz zor alırız :D gücümüz yetmez

Erdal
29.07.2009, 20:32
Anderlecht in santroforu kim neden Tekke sorusunun cevabını onda bulabiliyorsak niye onu almıyoruz.Ya da taraftar olarak almak istemiyoruz.

Tam da bu işte...Sadece bonservisine muhtemelen 5 milyon isterler...Biglia ya fb bu rakamı verdi ama vermediler....İşte tam da bu yüzden Fatih hem rasyonel hem de duygusal bakanları bir araya getirdi...Bu şehir böylesine bir araya zor gelir...Bunu anlamak çok zor değil...

Emrullah
29.07.2009, 20:33

Çünkü çok pahalı, alsak Fatih'ten daha karlı bir yatırım olur ama alamayız.

Bu arada ben Fatih'i Raul'dan daha klas, komple bir futbolcu olarak görüyorum, ama koysan Real'e Fatih'i başarılı olur mu olmaz, belki Raul'da başka yerde bu kadar başarılı olamaz. Fatih'în en büyük suçu Türk olması.

Recep Alkan
29.07.2009, 20:33

Suter denen adamı anderletche gelmeden önce alacaktık die biliyorum, ama ağır olduğu için göndemden düşürülmüştü, zaman konusunda tereddütlerim var, aklımda kaldığı kadar böyle idi. (1. golü atan adam)

Allahım bu inanan kullarının dularını kabul et. AMİN

AMİN, emrullah bu dualar kabul olacak ;)

Ben inanıyorum.

Emrullah
29.07.2009, 20:35
AMİN, emrullah bu dualar kabul olacak ;)

Ben inanıyorum.

Eba ne tersun, sahimi deyisun. İnşallah inşallah ama benim hiç umudum kalmadı, yinede kıyıda biraz kalmış olacak heyecanlandım.

Erdal
29.07.2009, 20:36
Fatih Trabzonspor ya da genelleştirelim Türkiye dışında hiç bir yerde başarılı olamaz. Bu bir eksiklik...O nun profesyonel kariyeri adına bir eksiklik. Hatta Türk futbolunun önündeki en büyük engel bu...Hatırlayın Hakan Şükür ü....Ama konumuz bu değil...

trabzonsporfan
29.07.2009, 20:37
Tam da bu işte...Sadece bonservisine muhtemelen 5 milyon isterler...Biglia ya fb bu rakamı verdi ama vermediler....İşte tam da bu yüzden Fatih hem rasyonel hem de duygusal bakanları bir araya getirdi...Bu şehir böylesine bir araya zor gelir...Bunu anlamak çok zor değil...

benim bu başlığa yazdıklarımdan sonra eminim çoğu üye Tekke karşıtı olduğumu düşünmüştür.Ama değil.Tekkeyi çok istiyordum ama yönetimin kapandı dediği bir transferi istemek yerine 5 milyon ederinde ki bir futbolcuyu istemek daha mantıklı geliyor bana.

Erdal
29.07.2009, 20:41
benim bu başlığa yazdıklarımdan sonra eminim çoğu üye Tekke karşıtı olduğumu düşünmüştür.Ama değil.Tekkeyi çok istiyordum ama yönetimin kapandı dediği bir transferi istemek yerine 5 milyon ederinde ki bir futbolcuyu istemek daha mantıklı geliyor bana.

Bir çok arkadaş da senin gibi düşünüyor. Buna saygı duyuyorum. Mesela Batuhan transferini çok istemiştim ben de...Ama Fatih meselesine sadece saha içi olarak bakmadım. Söz konusu olan Trabzonspor ise saha dışını da en az saha içi kadar hesaba katmak zorundasınız. Zira saha dışının saha içine olumsuz tesir edebildiği dünyada başka şehir yok. Ha bu değişsin mi gücü yeten değiştirsin. Gücümüz yok ise bu olumsuzluğu gözetip hareket etmeliyiz. Saha dışından kasdım sadece tribünler değil. Stadyum kadar kongre salonunun tribünleri de önemli....

Mesut
29.07.2009, 20:45
3.tekke seferimı geliyo ! ilk 2 de başaralı olamadık :)

trabzonsporfan
29.07.2009, 20:48
Bir çok arkadaş da senin gibi düşünüyor. Buna saygı duyuyorum. Mesela Batuhan transferini çok istemiştim ben de...Ama Fatih meselesine sadece saha içi olarak bakmadım. Söz konusu olan Trabzonspor ise saha dışını da en az saha içi kadar hesaba katmak zorundasınız. Zira saha dışının saha içine olumsuz tesir edebildiği dünyada başka şehir yok. Ha bu değişsin mi gücü yeten değiştirsin. Gücümüz yok ise bu olumsuzluğu gözetip hareket etmeliyiz. Saha dışından kasdım sadece tribünler değil. Stadyum kadar kongre salonunun tribünleri de önemli....

Sizin bu fikirlerinize katılırım ama o transfer artık kapandı dendikten sonra bu düşüncelerinde anlamı olmuyor pek.Az önce yazdınız Fatih gibileri bir neferdi diye.Ama sadece o kadardı.

Bu işten kimileri Fatih'ten artık bezdim noktasına geliyor,kimileride (bana göre) boş hayallere kapılıyor.

Erdal
29.07.2009, 20:51
Hayali bile güzel diyelim ve noktalayalım o halde :)

Recep Alkan
29.07.2009, 20:55
Niye Fatih Tekke?

AKSAL YAVUZ

Hafta içi kaleme aldığım “Bu Fatih Tekke de çok oldu be!” yazımdan dolayı, olumlu olumsuz eleştiriler aldım. Fatih Tekke ismine sıcak bakmayanlardan bazıları sordu, “Bu takıma Fatih Tekke hakikaten çok mu gerekli? Fatih mi illaki?” Sahi, niye Fatih Tekke?

Öyle ya, ilaç hastaya iyi geliyor diye kutuyu yutması mı gerekir?

Tabiî ki hayır. O halde, milletin “kaptan” diye çığrışması niyedir?

Dilimizin döndüğü kadar izah edelim: Ülkemizdeki futbolcuların çoğu, ruhen sokak futbolcusudur. Bazı futbolcular çuval dolusu paraya kavuşunca, bir anda sosyal statü zıplaması yapabiliyor. Meydana gelen bu değişim neticesinde oyuncular kişilik çatışmasına girer. Hal böyle olunca, futbol otoriteleri ve futbolcu yakınları şöyle der, “Yıldızdı artist oldu... Yanılttı hepimizi.”

Ve beşeri değerlilikleri geliştiremeyen bu oyuncular, belli zaman sonra sosyal travma yaşarlar. Ne yapacaklarını şaşırırlar. Kolay kolay toparlayamazlar.

Zamanla olayın farkına varıp aklını başına toplayan bazı futbolcular için, herkes “Yıllanmış şarap gibi. Bak, aklı nasıl da başına geldi” der. Hesabını ve haddini bilmeyenler için iş işten geçmiştir tabi. Neyse.
Fatih Tekke erken yaşta şöhret olunca, parayı bulunca, gençliğin verdiği gazla, sapla samanı birbirine karıştırdı. Sosyal statü zıplamasından üzerine düşeni almamasının nedeni, iyi bir aile eğitimi almasındandı. Fakat diğer bazı futbolcuların futbolu bırakma aşamasında yaşadığı sosyal travmayı Trabzonspor’dan ayrılmadan önce yaşamak zorunda kaldı.

Rusya’da başarılı olan, yaşadığı travmayı üzerinden atan Fatih, Fatih Terim tarafından haksızlığa uğrayınca ufak bir şok geçirse de umursamadı; tecrübeliydi. Aksine, onun için tek hedef vardı, o da memleketinin ve gönlünün takımı Trabzonspor’a hizmet etmekti. Şunu da söyleyeyim, konu birkaç yıl önce gündeme gelseydi, ben de karşı olurdum bu görüşe.

Trabzonspor’un iyi bir kadrosu var, oyuncuların hepsi genç ve karakterli. Çoğu futbolcu Trabzonspor’da ikinci yılını yaşıyor. Malum; geçen yıl staj dönemiydi.

“Geçen yıl” dedik. Bakınız, İstanbul takımları geçtiğimiz yıldan farklı olmayacak. Altını çizerek yazıyorum, onlar için durum bu yıl da benzer olacak. O halde Trabzonspor bu fırsatı niye kullanmasın? Fatih tarzında bir oyuncunun tecrübesinden ve kalitesinden niye yararlanılmasın? Diğer takımlar sorunlu oyuncuları bünyesinde bulunduruyor, yola getirmeye çalışıyor da, Trabzonspor yönetimi, kişiliği ve karakteri oturmuş eski futbolcusuna niye kucak açmıyor?
Her şeye rağmen pes etmemiş, aksine başarılı olmuş kaptan, genç ve deneyimsiz kadro için biçilmiş kaftandır. Bu gerçeği görmemek; geleceği görmemektir. Madem Fatih Terim bilmedi, anlamadı, biz bilelim, biz anlayalım dedik.
Fatih’in Trabzonspor’u istemesinin nedeni, o da bizler ve milyonlarca Trabzonsporlu gibi şampiyonluk aşkı ile yanıp tutuşmasındandır. Şahsen ben ve benim gibiler, “Trabzonspor şampiyon olsun, Allah ömrümüzden alsın!” diyebiliyoruz da, Fatih Tekke bakar mı, paranın turasına-yazısına? Amacı; Rusya’da olduğu gibi, Trabzonspor’da da tarihe geçmektir. O halde, bu fırsat Fatih Tekke’ye niye sunulmaz?

Sn. Şener, kararınızı yeniden gözden geçiriniz, “alamayız” dediniz, tamam da, benzer açıklamayı geçen yıl Zafer Yelen için de yapmıştınız. Biliyorum, bu iş kabak tadı vermeye başladı, fakat büyük adamlar büyüklüğünü başkalarına yaptıklarıyla gerçekleştirdiğini lütfen unutmayınız!

Emrullah
29.07.2009, 20:57
3.tekke seferimı geliyo ! ilk 2 de başaralı olamadık :)

Eee Fatih'in fethi zordur. Öyle iki sefer yaparak fethedemezsin. 3. Tekke seferinin gelmesi için bu sefere niyetlenilmesi gerekir, bu niyet bizim padişahlarda, krallarda yok. Olmadığına göre mevcut topraklar yeterli görülüyordur demektir. Toprakları genişletmenin ne zararı olabilir diye düşünüyorum, yönetmesi daha zordur, bu handikap olabilir, ama verimli topraklar için de sefere çıkılmaz mı kardeşim.

Mesut
29.07.2009, 20:57
haydi 3.tekke seferineeeee :) taraftar bir daha çıldırdı

Erdal
29.07.2009, 20:58
Vallahi gören de organize olduğunu düşünecek bu işlerin :)...İlgisi yok arkadaşlar tamamen birbirinden bağımsız bir son hamle denemesi sanırım :)

Recep Alkan
29.07.2009, 21:01
Erdal abi olmuşuz 20 kişi çıkar baklayı ağzından be :)

Emrullah
29.07.2009, 21:01
O zaman başlığı değiştirelim. 3. Tekke seferi diye.

Mira_61
29.07.2009, 21:02
Yine mi umutlandık?:)

Emrullah
29.07.2009, 21:03
Karadeniz insanı inatçı olur da bu kadar mı olur arkadaş. :) Almayacaz dediler biz hala alırlar mı acaba diye uğraşıyoruz. Bakalım biz mi daha inatçıyız, yöneticiler mi? Ben bizim galip geleceğimize inanıyorum. O zaman başlasın 3. Tekke seferi, gazamız mübarek ola. :)

Semih
29.07.2009, 21:09
Şu taraftar baskısı da kesildi ya, bundan böyle hislerimi açıkça dile getireceğim:

İstiyorum yahu kaptanı, keşke olsa...

Erdal
29.07.2009, 21:09
Vallahi bakla falan yok uşaklar...Ama inatla olmaz bunu biliyorum. Rica ile...

trabzonsporfan
29.07.2009, 21:11
Tam da korktugum oldu yine Tekke için havaya girildi.Ne bekliyorsunuz arkadaşlar yönetimden almamak adına başka bir bahane mi ?ya da yeniden bu transfer kapandı demelerini mi ?

Yine böyle dendiğinde yönetime olan kininiz bir nebze daha artarsa kusura bakmayın bu sefer yönetimin suçu yok.

Recep Alkan
29.07.2009, 21:12
Semih hele şükür diyelim o zaman :D

Erdal abi ne yapalım, o zaman burdan okunduğu bile bile rica ediyorum Başkanım,

Hep dedim gene diyorum, ya siz ya tekke değil, hem siz hem tekke esirgemeyin hizmetlerinizi.

Sivas maçı için ankaraya gittiğimde zaten alacağım formamın yanına kredi kartı ile birşeyler daha sıkıştıracağım, bizim için şartlarınızı madem zorlyacaksınız bende zorluyoum şartlarımı.

Tamam mı Erdal Abi.

Erdal
29.07.2009, 21:13
Tam da korktugum oldu yine Tekke için havaya girildi.Ne bekliyorsunuz arkadaşlar yönetimden almamak adına başka bir bahane mi ?ya da yeniden bu transfer kapandı demelerini mi ?

Yine böyle dendiğinde yönetime olan kininiz bir nebze daha artarsa kusura bakmayın bu sefer yönetimin suçu yok.

Bu konuda haklısın bak...Tamamen katılıyorum. Bizimkisi biraz derviş hikayesi gibi...

Erdal
29.07.2009, 21:15
Tam hazırlıyorum kendimi. Gökhan iyi forvet diyorum. Takım iyi diyorum. Şampiyon olacağız diyorum. Ama sonra bakıyorum ki Fatih olursa her şey daha kolay olacak. Adamlar da bir an evvel kurtulmak istiyor. Bize forvet lazım. Hem mevcutların performansı için de lazım. Yönetime şehirle barış lazım....Dayanamayıp mesaj yazıyorum. Ne yapayım yahu...İstiyor gönül :)

Hamza Yilmaz
29.07.2009, 21:20
Tam hazırlıyorum kendimi. Gökhan iyi forvet diyorum. Takım iyi diyorum. Şampiyon olacağız diyorum. Ama sonra bakıyorum ki Fatih olursa her şey daha kolay olacak. Adamlar da bir an evvel kurtulmak istiyor. Bize forvet lazım. Hem mevcutların performansı için de lazım. Yönetime şehirle barış lazım....Dayanamayıp mesaj yazıyorum. Ne yapayım yahu...İstiyor gönül :)

Ben Forvetlere güvenmesemde Takimimiz ve Hocamiz cok iyi Sampiyon olabilirz ama Forvert Sart...

Emrullah
29.07.2009, 21:21
Vallahi bakla falan yok uşaklar...Ama inatla olmaz bunu biliyorum. Rica ile...

O zaman rica ederiz. Arkadaşlar yönetimden rica edelim bize Tekke'yi alsın. Yanlış anlamayın zorla değil rica kardeşim rica. Hatta hafif böyle yönetimi şımartalım ne dersiniz. Benim tombiş başkanım, agucuk agucuk, sevimli şeyler sizi sevimli şeyler. Bize Fatih'i alırsını dimi. Reca ederim lütfen.

Ertuğrul Akgül_61
29.07.2009, 21:25
bu yonetım bızım ıcın bulunmaz nımettır eskılere bakarsak yanlış elbette olacak ama bıze yanı buyuk trabzonsporun buyuk taraftarına destek vermek duser

asimetrik
29.07.2009, 21:27
O zaman rica ederiz. Arkadaşlar yönetimden rica edelim bize Tekke'yi alsın. Yanlış anlamayın zorla değil rica kardeşim rica. Hatta hafif böyle yönetimi şımartalım ne dersiniz. Benim tombiş başkanım, agucuk agucuk, sevimli şeyler sizi sevimli şeyler. Bize Fatih'i alırsını dimi. Reca ederim lütfen.

Emrullah, müsaadenle özel bir soru sorayım, senin başkanla özel bir problemin var mı? Kişisel bir problem. Sürekli eleştiri boyutunu aşan şeyler yazıyorsun. Olur ya sana bir haksızlık yapmıştır bir yerlerde.

Emrullah
29.07.2009, 21:32
Emrullah, müsaadenle özel bir soru sorayım, senin başkanla özel bir problemin var mı? Kişisel bir problem. Sürekli eleştiri boyutunu aşan şeyler yazıyorsun. Olur ya sana bir haksızlık yapmıştır bir yerlerde.

Hayır tam aksi çok severim kendisini. Eleştiri boyutunu aşan şeyler yazdığımı da düşünmüyorum. Ara ara kızıyorum ama Sadri Şener'i seviyorum, bu güne kadar en çok sevdiğim başkan diyebilirim. Siz yanlış anlamışsınız bence.

Takımı daha ileriye taşımaması noktasında kızıyorum, ama bu benim başkanı sevmediğim manasına gelmez. İstifa ettiğinde aday olması için de en çok istyenlerden biriydim, şu an istifasına yine karşı çıkarım ama özellikle forvet alınmayışı beni çileden çıkartıyor. Sizi her çileden çıkartana siz özel husumet beslemezsiniz.

asimetrik
29.07.2009, 21:34
Hayır tam aksi çok severim kendisini. Eleştiri boyutunu aşan şeyler yazdığımı da düşünmüyorum. Ara ara kızıyorum ama Sadri Şener'i seviyorum, bu güne kadar en çok sevdiğim başkan diyebilirim. Siz yanlış anlamışsınız bence.

Üstteki mesajda alay sezinlemiştim de. Yanlış anlamışım. Afedersin..

Emrullah
29.07.2009, 21:39
Üstteki mesajda alay sezinlemiştim de. Yanlış anlamışım. Afedersin..

Yok abi alay değil, ben başkanı cidden çok severim. Ama bu aralar biraz kızdırıyor o kadar.

magicyattara
29.07.2009, 21:46
Şehirde bir Fatih heyecanı oldu,herkes,Fatih geliyor bu takım şimdi seyredilir havasına girdi.
Kombineler,formalar satılacaktı ama en önemlisi tüm şehir heyecanla sezona başlayacaktı.
Gelinen noktada şehirde yeni sezon heyecanı yok diyemem ama bu gelişmeler heyecanı bayağı törpülemiş durumda.
Beklentiler aşağı doğru indi.
Fatih gelseydi tek hedef şampiyonluk olacaktı.
Acaba diyorum...

Mehmet Zeki
29.07.2009, 21:48
Kaptan'in gelme ihtimali simdiden sonra ne?

Pro-TS
29.07.2009, 21:49
maç esnasında Fatih Tekke sesleri duymak istemiyorum..
herkesten ricam yönetimin yaptığı ilginç inada biz sağduyuyla cevap verelim
çünkü takım zarar görecektir

asimetrik
29.07.2009, 21:51

Bence formda olduğu sürece o ihtimal hep var olacak. Ama bu sene ama önümüzdeki sene. Fatih futbolu bizde bırakacaktır diye düşünüyorum.

Mehmet Zeki
29.07.2009, 21:51
Fatih gelseydi. Stadin ortasinda imza toreni. Stad full. Kombineler bitmis durumda. Ts Clubler urun yetistiremiyor. Sonra Kaptan: ''Bu sene sampiyon olacagiz'' diye soyluyor. Imkansiz mi bu ya?

[KAPLAN]
29.07.2009, 21:52
Bırakalım Fatih'i, yönetim bu anlayışla devam ederse başka transfer de yapmayacak...

Erdal
29.07.2009, 21:52
Van Gaal in Bayernini seyretmek isteyenler için ntvspor da Bayern Milan....Baskı yok rica...Ayrıca Fatih te boş sözleşmeye imza atsın anasını satayım...Büyüktü kocaman olsun....

Erdal
29.07.2009, 21:55
Gürcan abi bu arada Urfadayım :)....Burda da bir dua edelim şampiyonluk için...Antalya'dan edilenler kabul edilmiyor:)

Cafer Bulur
29.07.2009, 21:56
Fatih i almamak bence göreve geldiginden beri yönetimin en yanlis yol haritasiydi.

Umarim takim iyi gider de avni akerde fatih tekke sesleri yükselmez,yoksa cok kötü olur.

Pro-TS
29.07.2009, 21:57
devre arası alınacaktır diye düşünüyorum

asimetrik
29.07.2009, 21:58
Gürcan abi bu arada Urfadayım :)....Burda da bir dua edelim şampiyonluk için...Antalya'dan edilenler kabul edilmiyor:)

Erdal çok güldüm. Gönderme beni teğet geçer Bülent Uygun'a kadar gider:) Ayrıca ben şimdi İstanbul'dayım. Mübarek şehirde.. Hani Fatih'in fethettiği,
evliyalar diyarı..

Mehmet Zeki
29.07.2009, 21:59
Van Gaal in Bayernini seyretmek isteyenler için ntvspor da Bayern Milan....Baskı yok rica...Ayrıca Fatih te boş sözleşmeye imza atsın anasını satayım...Büyüktü kocaman olsun....

Abi biri Fatih Tekkeyi arasin. Ciksin bi televziyon kanalina. Alsin kagat. Atsin imzasini. Soylesin ki: ''Kabul ederse Trabzonspor yonetimi bu sene Trabzonspor'da oynamak ve sampiyonluk yasamak istiyorum. Zenit ile anlastiklari taktir Trabzonspor'da oynamaya hazirim. Bu kagatin ustunu Trabzonspor yonetimi doldursun.'' Nasil olur ama?

esra61
29.07.2009, 22:00
kaptanı geçtim artık bari bi forvet alsınlar ya.kaptanımızı almıcaklarsa başka birini alsınlar kaliteli ama alsınlar yaniiiiiiiiiii

Cafer Bulur
29.07.2009, 22:01
Abi biri Fatih Tekkeyi arasin. Ciksin bi televziyon kanalina. Alsin kagat. Atsin imzasini. Soylesin ki: ''Kabul ederse Trabzonspor yonetimi bu sene Trabzonspor'da oynamak ve sampiyonluk yasamak istiyorum. Zenit ile anlastiklari taktir Trabzonspor'da oynamaya hazirim. Bu kagatin ustunu Trabzonspor yonetimi doldursun.'' Nasil olur ama?
Yönetim fatih tekkeyi istemedi,niye yapsin bunu fatih?

Yönetim bastan beri fatih i istemedigi icin bu transfer olmamistir,olmaz da.

Yönetim fatih i almak icin 1 adim ona yaklassaydi,fatih 2 adim gelirdi.

Istemediler ve bize de yazik ettiler.

asimetrik
29.07.2009, 22:05

Ünal Trabzon'dan Rusya'ya (ya da İzmir'e) kadar gitti. Kaç adım eder..

Cafer Bulur
29.07.2009, 22:10
Ünal Trabzon'dan Rusya'ya (ya da İzmir'e) kadar gitti. Kaç adım eder..
Ünal in rusya gitmesi hicbir sey ifade etmiyor bence.

Hani baskan demisti ya,kalitesi belli oyunculari hocaya bile sormam alirim diye.

Kalitesi belli olan fatih i sadri sener isteyecekti de bu is olmayacakti ha,inanmam.

Erdal
29.07.2009, 22:13
Gürcan abi sanırım Rusya ya giden olmadı...Bu arada evet futbolda teknik direktör önemli kabul ediyorum :)

Mehmet Zeki
29.07.2009, 22:15

Bizim hatrimiza yapmazmi kaptan?

Kaan
29.07.2009, 22:15
Bu konuda neden yeniden hareketlendi ?

Yoksa gelişme mi var ? :eek: Geliyor mu Tekke ? :eek:

asimetrik
29.07.2009, 22:16
Ünal in rusya gitmesi hicbir sey ifade etmiyor bence.

Hani baskan demisti ya,kalitesi belli oyunculari hocaya bile sormam alirim diye.

Kalitesi belli olan fatih i sadri sener isteyecekti de bu is olmayacakti ha,inanmam.

Tamam haklısın diyelim. Sence Fatih Tekke boş mukaveleye imza atıyorum deseydi ne olurdu? Başkanın kendi ifadesidir, boş mukaveleye imza atması gerekir diye.
Eğer amaç üzüm yemekse Fatih öyle yapsın. Yoksa Fatih'temi inat yapıyor ya da ikili oynuyor (kameralara başka yönetime başka konuşuyor anlamında) da biz sadece başkanı eleştiriyoruz?
Kameraya net olarak "para benim için önemli değil "demenin başka bir izahı var mı? Üstelik muhtemelen (3 yıllık) futbol hayatının son kontratı olacak.

Erdal
29.07.2009, 22:18
Fatih te inat yapıyor....İnat bu şehrin kaderi anasını satayım :)...

Erdal
29.07.2009, 22:19
Gerçi bizi büyük yapan da o inat :)

asimetrik
29.07.2009, 22:21
Bu konuda neden yeniden hareketlendi ?

Yoksa gelişme mi var ? :eek: Geliyor mu Tekke ? :eek:

Yok 4EVERTS, futbol ve takımımız hakkında konuşuyoruz.
Zaten futbolun en keyifli kısmı da konuşacak şeyin bol olması değil mi?
Her zaman gerilecek değiliz, biz de oradan buradan keyif yapıyoruz sadece.

Erdal
29.07.2009, 22:23
Gürcan abi, bir sol açık aldık diyelim. Sadece bir sol açık...Yattara da sakat diyelim...Bu takım kafaya oynar mı hala sizce?

AYYILDIZ
29.07.2009, 22:26
Mevcut kadro sol açığa en kral adamı da getirse şampiyon olamaz.Forvetimiz yok.

asimetrik
29.07.2009, 22:28
Gerçi bizi büyük yapan da o inat :)

Şu inat eskiden olduğu gibi bir de saha içine çökse, rakibe karşı.. Akıl, teknik ve taktikle birleşse..
Sanırım hepimizin aradığı bu..
Olacak gibi de gözüküyor. Son maçtaki ortasaha ve defans yer yer böyle idi.

Cafer Bulur
29.07.2009, 22:32
Gürcan abi, bir sol açık aldık diyelim. Sadece bir sol açık...Yattara da sakat diyelim...Bu takım kafaya oynar mı hala sizce?
Bence oynayamaz.

Fatih i almamayi bir yere kadar anlarim ama forvet almamayi anlayamiyorum.

Tek forvet oynayacagimiz icin gerek yok deniyor.

Tek forvette gökhan ya da umut kaybolurlar rakip savunma arasinda,asil tek forvet oynayacaksak forvet sart.

Cafer Bulur
29.07.2009, 22:35
Tamam haklısın diyelim. Sence Fatih Tekke boş mukaveleye imza atıyorum deseydi ne olurdu? Başkanın kendi ifadesidir, boş mukaveleye imza atması gerekir diye.
Eğer amaç üzüm yemekse Fatih öyle yapsın. Yoksa Fatih'temi inat yapıyor ya da ikili oynuyor (kameralara başka yönetime başka konuşuyor anlamında) da biz sadece başkanı eleştiriyoruz?
Kameraya net olarak "para benim için önemli değil "demenin başka bir izahı var mı? Üstelik muhtemelen (3 yıllık) futbol hayatının son kontratı olacak.
Fatihin zamaninda bos mukaveleye imza attigi olmustur bildigim kadariyla.

Her zaman bosa imza atacak degil ya bu adam,elbette kariyerinin son sözlesmesinde iyi para almak isteyecektir.

Ayrica kime bosa imza attirmis baskanda,fatih in atmasini bekledi?

Mesela su anda elden cikarmak istedigimiz song gecen sezon bosa mi imza atmisti?

asimetrik
29.07.2009, 22:40

Erdal, kafamı kurcalayan bu soruya bugün hoca cevap verdi, "görmek istediğim Trabzonspor'un henüz yüzde ellisini görüyorum" diyerek.

Çok merak ediyordum hocanın hedeflerini. Ne kadar gerçekçi olduğunu da ekleyerek düşündüğümde, bu ifadesi Avrupa'da ses getirecek bir takım peşinde olduğunu gösteriyor. Ve yine hocanın ifadesi ile sol açık çok önemli. Sitedeki oylamada , şahsi düşüncem forvet önceliği olsa bile hocanın bilgisine güvenerek sol açık işaretledim.
Bana kalırsa sol açık gelecek ve rahatlıkla kafaya oynayacağız. Üst düzey üç oyuncu ile (sağ bek, sol açık, forvet) ligi domine ederiz.

Not: Geçenlerde bir forum üyesi "Erdal abi gibi iyimsersin sende" demişti. Ben de bugünlerde çok görüşüyoruz ondan geçmiştir dedim:)
Bunu da eklemiş olayım cevabıma:)

asimetrik
29.07.2009, 22:43
Fatihin zamaninda bos mukaveleye imza attigi olmustur bildigim kadariyla.

Her zaman bosa imza atacak degil ya bu adam,elbette kariyerinin son sözlesmesinde iyi para almak isteyecektir.

Ayrica kime bosa imza attirmis baskanda,fatih in atmasini bekledi?

Mesela su anda elden cikarmak istedigimiz song gecen sezon bosa mi imza atmisti?

Bir tarafta (önemi olmamasına rağmen -bonservis bedeli olmayan) Song, bir tarafta (Trabzonsporluyum, paranın önemi yok diyen) Fatih Tekke, bir tarafta Trabzonspor.
Başka bir şey demeyelim..

KUTADGU
29.07.2009, 22:48
Fatih Tekke seferine başlanıyorsa bizim de mesaimiz artacak demektir.

Hayırlı olsun diyelim de.

Gerçekten bir sefer planı mı var, sefer hülyası mı?

asimetrik
29.07.2009, 22:51
Fatih Tekke seferine başlanıyorsa bizim de mesaimiz artacak demektir.

Hayırlı olsun diyelim de.

Gerçekten bir sefer planı mı var, sefer hülyası mı?

Erdal, soru sana bence:)

KUTADGU
29.07.2009, 22:52
Erdal, soru sana bence:)

Sorum Hülya'ya :)

Erdal
29.07.2009, 22:53
Bu arada Bayern ilk yarı Milan ı sahadan sildi...

Erdal
29.07.2009, 22:54
Valla istiyoruz Cihan... Edebimizle istiyoruz...Aklın yolu bir...:)

KUTADGU
29.07.2009, 22:54
Bu arada Bayern ilk yarı Milan ı sahadan sildi...

Van Gaal dedik, teknik direktörlerin piri dedik.

Leonarda, Guardiola çakması olur, hoş olmaz dedik.

Dinletemedik.

Daha çok şey dedik, kimseye dinletemedik.

KUTADGU
29.07.2009, 22:55
Valla istiyoruz Cihan... Edebimizle istiyoruz...Aklın yolu bir...:)

Erdal abi isteyen kim?

Taraftar mı? Yönetim mi? Kim?

Birde kimden isteniyor?

Edebimizle istiyoruz demek nedir, ne değildir?

Allah aşkına, biraz daha detay ver.

Ya da veremiyorsan göz kırp ben anlarım.

Erdal
29.07.2009, 22:58
Yok yahu...Hoca istiyor bunu biliyorum. Ben istiyorum bunu da biliyorum. Yönetimden istiyoruz...Ruslarda bu "beladan" nasıl kurtuluruz derdinde...

Napoli
29.07.2009, 23:02
Hayrola Tekke Gelıyormu,Seferler falan ne oluyoruz :)

trabzonsporfan
29.07.2009, 23:34
bu arada birşey dicem diyoruz ya yönetim Tekkeyi istemiyor diye

Ünal sportif direktör olarak oraya getirilmedi mi?Yönetime ne oluyo.Ünalın o zaman orda işi ne.O zaman ben derim ki Ünala Tekkeyi sen istemiyorsun.Bize der mi yok yönetim istemiyor e o zaman sen niye varsın.Hocada istiyorken

oflu engin
29.07.2009, 23:44
hoca takım yeterli değil takviye şart diyor.elimdekiler harika ama takviye gerekliliğinden her zaman konuşuyor.taraftarda aynı görüşte.karşımızda takıma büyük emekler veren bana göre takıma sınıf atlatan bir başkan var.bunları görmemesine imkan yok.ayrıca bu sene direk şampiyonluğa oynuyoruz avrupa hedefimiz.kupa hedefimiz diye yola çıkıp bu kadar masraf ve emek harcıyan başkanımızın eksikleri gidereceğinden şüphem yok.(benim umudum ve beklentim budur)

Emrullah
30.07.2009, 00:07
Arkadaşlar bu başlıkta kimse sinir yapmasın, kimse boş yere gerilmesin. Bu sefer tonton başkandan Fatih'i bize getirmesini usulca, sessizce, bağırıp çağırmadan rica ediyoruz. Belki bu taktik işe yarar ha ne dersiniz. Biz ettik siz etmeyin babında, küçük Emrah modunda yani. Etkili olur gibime geliyor. Boynu bükük bir biçimde "Bir Fatih Tekkemiz bile yok bizim" dedikmi akan sular durur, etkili olur yani.

hamucera
30.07.2009, 00:43

fatihe yapılan 2 yıllık 5 milyon tl yi fatih kabul etmedi dedi yönetim,

fatih çıktı yok öyle birşey dedi

herkes dedi ki neden yönetim çıkıp açıklama yapmıyor şimdi açıklama yapmaları lazım

yönetim çıktı dedi ki fatihe 2 yıllık 5 milyon verdi kabul etmedi, belki bu şekilde açıklama yapması gerekiyordu, öyle açıklama yaptı

bunun üzerine fatih çıkıp birşey demedi ama taraftar fatih hacı adam yalan konuşmaz yöneticiler yalancı dedi,

zaten fatih ben burada misyonumu tamamladım, ya beni gönderin yada seneye bedelsiz giderim de dememişti, tv lerde maç sonlarında, buda o zamanki yönetimin yalanı nede olsa bizim yöneticiler yalancı,

bırakın bu işleri artık fatih para da anlaşamamış gelememiş, kimse neden çok para verildi de diyemez, kimse neden fatih teklifi kabul etmedi de diyemez,

fatih para için fenere de gitmedi diyorlar ben hiç öyle bir açıklama duymadım, nihat özdemir sadece biz her yolu denedik ama adam malını satmıyor demiş ve çok tepki toplamıştı, yani fatih gelmiyor demediler, trabzon satmıyor dediler, ayrıca fatih kendisi dedi bjk ve fenerden teklif aldım ama en ciddi olanı trabzon teklifiydi,

fatih kendisine 1 adım gidene 2 adım gelir sözüne asla katılmıyorum

Erdal
30.07.2009, 00:56
Hamucera, yapma bunu yapma bunu...Fatih ne zaman sözlşemuzattı? Ne zaman boş mukaveleye imza attı...Atay Aktuğ zamanında...Ve o zaman Fatih ve Gökdeniz fb nin en çok istediği oyunculardı...Fatih i isteme...Yönetim almaz de yönetimin takdiri de ama bunu yapma...

Erdal
30.07.2009, 00:58
Ha Fatih in Rusyada iken aldığı tekliflerden bahsediyorsan fb ye de gidebilir bjk ye de...Ama nereye giderse gitsin o bizim bayrak futbolcumuzdur. Tıpkı hem fb ye hem bjk ye giden Ali Kemal abi gibi....

Erdal
30.07.2009, 01:02
Tekrar tekrar başa dönmenin anlamı yok. Fatih 1.4 e razı idi son konuşmamızda...Kaldı ki bu rakamı da kendisi telaffuz etmedi. Ben telaffuz ettim o rakamlara tabiki oynarım Trabzonda dedi...Peki bizimkiler baştan beri neler dedi bir liste yapalım mı ?

Erdal
30.07.2009, 01:05
Kabul ediyorum Fatih meselesi Trabzon'da birilerinin bilek güreşi haline geldi. Asıl şimdi bu güreşi bitirmenin zamanı...Zira taraflardan biri pes etmiş vaziyette...Bunu okumalı yönetim...Budur derdim...

AYYILDIZ
30.07.2009, 02:13
Kabul ediyorum Fatih meselesi Trabzon'da birilerinin bilek güreşi haline geldi. Asıl şimdi bu güreşi bitirmenin zamanı...Zira taraflardan biri pes etmiş vaziyette...Bunu okumalı yönetim...Budur derdim...

Yönetim geçici zaferi kazanmanın hazzıyla yoluna devam ediyor.Fatih defteri çoktan kapandı abi.

My
30.07.2009, 02:45
Yönetim geçici zaferi kazanmanın hazzıyla yoluna devam ediyor.Fatih defteri çoktan kapandı abi.Yönetimimiz neden haz alsın ki. Aksine adamlar bu durumdan güç kabederek çıktı. Fatih konusu hep kafalarının üzerine duracak.

Duygularımızı hep uç noktalarda yaşıyoruz. Ortası hiç yok. Dolayısıyla hep kendimizi yıpratıyoruz. Bence de Fatih şu takıma biçilmiş kaftan gibi duruyor ama sırf almadılar diye de nefret etmemiz, işi hesaplaşmaya götürmemiz sadece ve sadece kendi ayağımıza kurşun sıkmaktan başka bir şey değil.

tunganyan
30.07.2009, 04:25
Abim bir olay anlatmıştı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Kısaca anlatayım size. " En son şampiyon olduğumuz sene Trabzona bir hoca gelmiş. tabi her taraf yıkılıyor.. silah sesleri, sevinç gösterileri vs. hoca dönüyor yanındakilere ne oluyor bu şehirde bu gürültüde nedir? diye soruyo yanındakiler de Trabzonspor şampiyon oldu onu kutluyorlar diyor. Hocada "bundan son şampiyon filan olmasın nedir bu rezillik diyor." olay doğrumudur yanlışmıdır bilmiyorum anlatalın bu.

Hocam kesinlikle öyle değil olayı anlatayım size olayın çok yakınındakilerden dinledim.Trabzonda Fatih ve Selimiye kuran kursları vardır talebe yurtları.Bunlar orda okuyan öğrencilerden cüz-i miktarlarda ücret taleb eder ama esas orayı geçindiren çevre esnafın işadamlarının maddi manevi yardımlarıdır.Bu yardımların kimisi insanların kendileri tarafından verilir kimisi de kurs talebeleri çalışanları tarafından insanlara ulaşıp yardım talebinde bulunularak yapılır,çünkü herkesin bu kurstan ya da yardım etme hayır işleme imkanından haberleri yoktur.Neyse gelelim esas meseleye 1984 senesinde yine bu kursların büyüklerinden birisi Trabzonspor klübünden talebeler için yardım talebinde bulunmuştur isim vermek pek de doğru olmaz ama bu talep birkaç kişi tarafından geri çevrilmiştir bunlardan birisi de Kenan İskender beydir.Hatta bu geri çevirme esnasında kötü bir üslub da kullanılmıştır.Bu konuşmalar esnasında kullanılan ve benim en çok moralimi bozan ise bizim o dönemdeki yöneticilerden birisinin bu hayır toplayan insanlara ''Allah top işine karışmaz hocam hadi vb.'' demesidir.Zaten teadüf müdür yoksa Hakkın tecellisi midir bilmem ama Yüce Allahım iktiza ettiğinde herşeye karıştığını herşeye gücü yettiğini belirtmiştir.Burda bazı arkadaşlar bu sözün çok art niyetli söylenmediğini de düşünebilir ama bu olay böyle cereyan etmiştir.Burda şunu da belirtmek istiyorum ki bu olay esnasında dediğim yardım toplayan kişiler ya da bu Kursların büyükleri tarafından herhangi bir beddua vb. söz söylenmemiştir sadece o mübarek insanların iyi niyetli inanlar üzülmüştür moralleri bozulmuştur ama bundan daha fazlası da olmamıştır.Ama böyle iyi niyetli insanları bu şekilde üzmenin sonucunda da illaki birşeyler olur.Allah illa ki bir şekilde tecelli eder.Bu tecelli artık 96da mı olmuştur 2002de mi 2003de mi geçen sene mi Yoksa Kenan İskenderin felç olmasında mı!!!!!!!!!!!!!!

bugrahankazaz
30.07.2009, 04:36
Hocam kesinlikle öyle değil olayı anlatayım size olayın çok yakınındakilerden dinledim.Trabzonda Fatih ve Selimiye kuran kursları vardır talebe yurtları.Bunlar orda okuyan öğrencilerden cüz-i miktarlarda ücret taleb eder ama esas orayı geçindiren çevre esnafın işadamlarının maddi manevi yardımlarıdır.Bu yardımların kimisi insanların kendileri tarafından verilir kimisi de kurs talebeleri çalışanları tarafından insanlara ulaşıp yardım talebinde bulunularak yapılır,çünkü herkesin bu kurstan ya da yardım etme hayır işleme imkanından haberleri yoktur.Neyse gelelim esas meseleye 1984 senesinde yine bu kursların büyüklerinden birisi Trabzonspor klübünden talebeler için yardım talebinde bulunmuştur isim vermek pek de doğru olmaz ama bu talep birkaç kişi tarafından geri çevrilmiştir bunlardan birisi de Kenan İskender beydir.Hatta bu geri çevirme esnasında kötü bir üslub da kullanılmıştır.Bu konuşmalar esnasında kullanılan ve benim en çok moralimi bozan ise bizim o dönemdeki yöneticilerden birisinin bu hayır toplayan insanlara ''Allah top işine karışmaz hocam hadi vb.'' demesidir.Zaten teadüf müdür yoksa Hakkın tecellisi midir bilmem ama Yüce Allahım iktiza ettiğinde herşeye karıştığını herşeye gücü yettiğini belirtmiştir.Burda bazı arkadaşlar bu sözün çok art niyetli söylenmediğini de düşünebilir ama bu olay böyle cereyan etmiştir.Burda şunu da belirtmek istiyorum ki bu olay esnasında dediğim yardım toplayan kişiler ya da bu Kursların büyükleri tarafından herhangi bir beddua vb. söz söylenmemiştir sadece o mübarek insanların iyi niyetli inanlar üzülmüştür moralleri bozulmuştur ama bundan daha fazlası da olmamıştır.Ama böyle iyi niyetli insanları bu şekilde üzmenin sonucunda da illaki birşeyler olur.Allah illa ki bir şekilde tecelli eder.Bu tecelli artık 96da mı olmuştur 2002de mi 2003de mi geçen sene mi Yoksa Kenan İskenderin felç olmasında mı!!!!!!!!!!!!!!
evet düşündürücü :rolleyes:

hamucera
30.07.2009, 08:56
Hamucera, yapma bunu yapma bunu...Fatih ne zaman sözlşemuzattı? Ne zaman boş mukaveleye imza attı...Atay Aktuğ zamanında...Ve o zaman Fatih ve Gökdeniz fb nin en çok istediği oyunculardı...Fatih i isteme...Yönetim almaz de yönetimin takdiri de ama bunu yapma...

ben işin tam içinde değilim, fatih ilede konuşmadım, sadece yazılan ve konuşulanları aktardım, fatih boş mukaveleye imza attığı zamanı çok iyi hatırlıyorum, sanki silah zoruyla atmış bir ifadesi vardı,
mesele fatihi istememem değil ben fatihin trabzona gelmesini istedim, ama olmayınca da yönetimin taktiridir bekleyelim bakalım ne olacak emiştim,

ama burada öyle cevaplar aldım ki ben trabzonsporun başarısını istemeyen birisi gibi tepki aldım, sebep ne fatih gelmediyse bu trabzonsporun sonu olmaz zaman çok bekleyelim söylemem, hal böyle olunca benim trabzonspor sevgimi birileri fatih tekke ile ölçecekse varsın gelmesin o zaman

BALKAN 06
30.07.2009, 09:07
ne kadar kapatılmaya çalışılsa,yönetim ve eldeki topçularımnız etkilenmesin desekte;
bilmem kimin kılıcı gibi tepede duracak bir konu oldu tekke konusu

çok Karadeniz Fırtınası eser daha takımda,çok zarar görürüz daha...

Erdem Koltuk
30.07.2009, 09:07

Hoşuna mı gitti Kenan İskenderin felç olması kırmızıyla falan üstüne basa basa yazmışsın?Ayıptır ya.

2007 den beri üyeyim BMN ye, bu zamana kadar okuduğum en saçma mesaj, en saçma çıkarım.

ozturk
30.07.2009, 09:26
ünal karaman geçenlerde (daha yeni 2-3 gün önce) samanyoluhaber in canlı yayınına bağlandı. para konusunda anlaşamadıklarını söyledi.

fatih ben profesyonelim bu ücrete oynamam demiş.

ama ünal fatihten her zaman yararlanacağız dedi. belki futbolcu olarak ta olabilir dedi

BALKAN 06
30.07.2009, 09:30
Hoşuna mı gitti Kenan İskenderin felç olması kırmızıyla falan üstüne basa basa yazmışsın?Ayıptır ya.

2007 den beri üyeyim BMN ye, bu zamana kadar okuduğum en saçma mesaj, en saçma çıkarım.
al benden de o kadar
o başlığa yazacaktım kapatılmış.

ağzımın içi laf dolu ama büyüğümüzdür ayıp etmeyelim,sabredelim...

sorin
30.07.2009, 10:05
Erdal Abi, Recep ve Fatihin gelmesini isteyen bütün taraftarlar yanlız değilsiniz bende buradayım

Recep Alkan
30.07.2009, 10:17
Eyvallah üstad sağolasın, bu aralar biraz yoğunum bakamıyorum braya.

Ama bir fırsatını bulabilirsem bilgi edinmeye çalışacağım.

Night61
30.07.2009, 10:19

Bana görede senin msj.ın en saçmasıydı dostum.

Kenan iskender gibi düşünürsen çıkaramazsın zaten!

ozturk
30.07.2009, 10:34
Kenan iskender gibi düşünürsen çıkaramazsın zaten!

katılıyorum..
konuya hangi pencereden baktığınız önemli:)

sorin
30.07.2009, 10:39
http://medyatrabzon.com/images/news/7724.jpg
Kombine Satışları Artıyor, Yönetim Umutlanıyor
30 Temmuz 2009 / 09:46
Trabzonspor Yine Kapalı Gişe Olacak

A.Aker yine kapalı gişe olacak gibi Trabzonspor’da Vali Recep Kızılcık’ın 4 bin kombine alması ile birlikte kombine satışındaki rakam 10 bine ulaşırken, Trabzon Belediyesi başta olmak üzere diğer ilçe ve belde belediyelerinin katkılarıyla lige kadar A.Aker’in geçen sezonki gibi tamamen satılması amaçlanıyor. Trabzonspor geçen sezonki gibi 17 bin kombine rakamına ulaşmayı ve böylece hem maddi kaynak yaratmayı hem de yine güzel bir tribün ambiansı oluşturmayı amaçlıyor

Bu taraFatarA bi yıldız jesTi çok güzel olurdu başkanım adı bİzde saklı Hayırlısı artık

Erdal
30.07.2009, 10:40
Hacumera, herkes Trabzonsporlu ve herkesin farklı düşünmeye hakkı var. Bunu senin kadar savunurum. Ama ince göndermeleri de atlamam. Boş mukaveleye imza atarken Fatih in yüz halini hatırlayıvermişsin. Ben söyleyeyim sebebini. Normalde hem Fatih hem Gökdeniz boş mukavele imzalayacaktı. Ancak Fatih in gökdenizin sözleşmesinin "dolu" olduğundan son anda haberi oldu. Eh o da insan nihayetinde...Morali bozulmuştur elbette:)

Emirhan Makul
30.07.2009, 10:41
Hayatımda hiç rüya görmem ama bu gece böyle çok kısa bir şey gördüm Fatih tekke ile ilgili hemde hiç düşünmediğim geleceğine de 1 gr inanmadığım halde hayırlısı.

Erdal
30.07.2009, 10:44
Arkadaşlar bu şehir efsanelerini herkes kendine göre yorumlar. Düşman üretmekten yoruldu bu camia yeter yahu...Allah aşkına yeter..

sorin
30.07.2009, 10:44
Hayatımda hiç rüya görmem ama bu gece böyle çok kısa bir şey gördüm Fatih tekke ile ilgili hemde hiç düşünmediğim geleceğine de 1 gr inanmadığım halde hayırlısı.

Rüyaların çıkar mı genelde

sorin
30.07.2009, 11:04
ben işin tam içinde değilim, fatih ilede konuşmadım, sadece yazılan ve konuşulanları aktardım, fatih boş mukaveleye imza attığı zamanı çok iyi hatırlıyorum, sanki silah zoruyla atmış bir ifadesi vardı,
mesele fatihi istememem değil ben fatihin trabzona gelmesini istedim, ama olmayınca da yönetimin taktiridir bekleyelim bakalım ne olacak emiştim,

ama burada öyle cevaplar aldım ki ben trabzonsporun başarısını istemeyen birisi gibi tepki aldım, sebep ne fatih gelmediyse bu trabzonsporun sonu olmaz zaman çok bekleyelim söylemem, hal böyle olunca benim trabzonspor sevgimi birileri fatih tekke ile ölçecekse varsın gelmesin o zaman

Bu forumda ki herkesin tek amacı var o da TRABZONSPOR un şampiyon olması bu da iyi takım ve futbolculardan geçer bu iyi futbolcularda ekonomik olarak bizi zorlamayacak kişiler olmalıdır keza paramız yok çöpe atacak paramız hiç yok

Burda Fatihi isteyen insanların hepsi bu takımın parasını da düşünen insanlar o kalite de bi golcüyü o fiyata bulmak imkansıza yakın birşey

Derseniz ki biz aynı kalitede bi adamı 5-6 milyon euro bonservisle bi o kadar da kendine vererek alırım derseniz amenna.

Kaldı ki yerli olsa bile Gökhan gibi yine bi alışma süreci bahanesiyle 1 yıl birşey bekleyemeyeceğiz yabancıyı varın siz düşünün

Tüm bunları düşününce bu takımın su gibi forvete ihtiyaç duyduğu zamanda en olası isim sizce kimdir arkadaşlar.

Night61
30.07.2009, 11:07

Keşke ben görseydim benim çıkıyor.Birkeresinde rüyamda kardeşimin kafasına koca bir güvercinin pislediğini görmüştüm.Annem zenginlikdir diye yorumladı.O gün eyüpsultana gittik kardeşimin kafaya 500 gr pisledi

Faik Yılmaz
30.07.2009, 11:07
Yok yahu...Hoca istiyor bunu biliyorum. Ben istiyorum bunu da biliyorum. Yönetimden istiyoruz...Ruslarda bu "beladan" nasıl kurtuluruz derdinde...

Mevcut kadronunda verimsizliği ve formsuzluğu göz önünde tutulduğunda Fatih Tekke bir forveti istememek için ya 9 derece miyop olmak ya da Ziya Doğan gibi on liberolu pardon bol ön liberolu sistemi benimsemek lazım.....

Emirhan Makul
30.07.2009, 12:11

Ben hiç rüya görmedim ki hayatımda buda kısa bir vetere gibi birşeydi yılda bir kez böyle olur bilmem ki çıkar mı.

irfan61
30.07.2009, 13:49
Ben hiç rüya görmedim ki hayatımda buda kısa bir vetere gibi birşeydi yılda bir kez böyle olur bilmem ki çıkar mı.Bir laf vardır."Gördüğün rüyanın tersi çıkar" diye ama o rüyayı gören insanın kalbi temiz ise o rüya gerçek olurmuş.:)

Mira_61
30.07.2009, 13:53
Ben hiç rüya görmedim ki hayatımda buda kısa bir vetere gibi birşeydi yılda bir kez böyle olur bilmem ki çıkar mı.
Rüya nasıl yorumlanırsa öyle çıkar.Biz en iyisi hayra yoralım.
Sultan gelecek Allahın izniyle.:)

SEDAT
30.07.2009, 14:03
herhalde diğer takımlar nasıl transferler yapıyolar herkes görüyordur transfer yapmayan sivası gördünüz başkan çok pişman olucaksın fatihi almadığımıza çoook üzüllerek söylüyorum seni çok seviyorum başkan ama bu seni koltuğundan edicek gibi ben eğer Bu camiayı biraz tanıyorsam ilk olarakda sana burda destek verenler isticek istifanı çok yazık olucak...

AYYILDIZ
30.07.2009, 14:05
Bugün 3 İstanbul takımının yakaladığı havayı yakalamak için Fatih Tekke'nin alınması şart oldu.

titanic
30.07.2009, 14:11
rüyalar bazen çıkar,bazen ters etki yaparki bu mümkün değil fatih için yani kardeşimizin rüyasının ters çıkması fatih tekkenin trabzonspordan gitmesi anlamına gelirki kendisi daha gelmiş değil,birde insan düşündüğünü rüyasında görür,uykudada beyin çalışıyor ya,çok düşünme gelirse gelir gelmezse umutla gökhana bol şans

titanic
30.07.2009, 14:14
ama gelirse tabiki şahane olur adam futbolunun en olgun çağında takımda zaten lider diyebileceğimiz topçu yok.tam bu şartlarda takım için biçilmiş kaftan,

bekirguner
30.07.2009, 14:16
Bugün 3 İstanbul takımının yakaladığı havayı yakalamak için Fatih Tekke'nin alınması şart oldu.

Katılıyorum gs Keita Elano
Fener Dos Santo. Christian
Beşiktaş Fink Nihat
Ne kadar bu sen ligi ciddiye aldıkların gösterdiler peki biz ne yaptık
en önemli olan üç bölgeye sağ bek sol açık ve forvet transferin hiç birini yapamadık

Rahman Gümüş
30.07.2009, 15:33
Bizim 1 tane yabancı transfer hakkımız var sanırım şimdi... Eğer gabriçi alırsak ya da sol açığa bi yabancı alırsak, yabancı kontenjanımız doluyor...(yanlışım varsa düzeltin)..O zaman başka bir transfer yapcaksak, bir forvet alacaksak mesela o Türk olacak...Bu da beni az buçuk umutlandırıyor işte :)

Süleyman Sofu
30.07.2009, 15:45
ne olur sanki ya şu ayın 2sinde oynanacak maçtan önce sahanın ortasına bir platform kurulsa herkes merakla birbirine baksa ne oluyor ne bu hazırlık diye sorsa ve merakın doruğa çıktığı anda Sevgili Trabzonsporlular Birazdan yeni transferimiz siz değerli TARAFTARLARIMIZIN HUZURUNDA RESMİ SÖZLEŞMEYİ İMZALAYACAKTIR DİYE BİR ANONS YAPILSA ve herkesin coştuğu bir anda KRAL TEK BAŞINA ÜZERİNDE FORMASIYLA platforma doğru yürüse ve BAŞKANLA birlikte o ömürlük imzayı atsa ne güzel hatta ne muhteşem olur dime arkadaşlar of be kaptan bu ne sevgi ah ahhh...

albatros
30.07.2009, 16:21
ne olur sanki ya şu ayın 2sinde oynanacak maçtan önce sahanın ortasına bir platform kurulsa herkes merakla birbirine baksa ne oluyor ne bu hazırlık diye sorsa ve merakın doruğa çıktığı anda Sevgili Trabzonsporlular Birazdan yeni transferimiz siz değerli TARAFTARLARIMIZIN HUZURUNDA RESMİ SÖZLEŞMEYİ İMZALAYACAKTIR DİYE BİR ANONS YAPILSA ve herkesin coştuğu bir anda KRAL TEK BAŞINA ÜZERİNDE FORMASIYLA platforma doğru yürüse ve BAŞKANLA birlikte o ömürlük imzayı atsa ne güzel hatta ne muhteşem olur dime arkadaşlar of be kaptan bu ne sevgi ah ahhh...

öyle birşey olsa tarihimizdeki en büyük kombine satışını yakalarız heralde.
keşke olsa.

spormania
30.07.2009, 16:56

Hepimizin rüyası bu zaten kardeşim..bu rüyayı gerçekleştirmek yönetimin elinde onlardan İbrahimovici istemedik...kaptanımızı istedik...

Hayırlısı....benim hala ümidim var....

Süleyman Sofu
30.07.2009, 17:39
arkadaşlar bilmiyorum izledinizmi daha önce ama izlemeyenler bi izlesin harbiden on numara bi klip olmuş yaa http://www.facebook.com/video/video.php?v=84651747901&ref=nf

Recep Alkan
30.07.2009, 19:38
Az önce Samanyolu Spor da Hacısalihoğlu'nun röportajı yayınlandı. Hacısalihoğlu şunları söyledi ;

- Gabriç transferinde hem oyuncu hem de kulübü yönünden önemli aşamlar kadettik, bu transferin bir kaç güne kadar netlik kazanmasını bekliyoruz, Bu arada forvete bir takviye yapabiliriz, hem sakatlık, hemde 3 kulvarda mücadele edeceğimiz için bunları göze alıp forvet transferine yönelebiliriz, mevcut forvetlerimizin kalitesinden asla şüphemiz yok. Gabriç transferi gerçekleşirse yabancı kontenjanımız dolacağından forvete yapılacak olan takviye mecburen Türk bir oyuncu olacaktır.

Valla bilemiyorum artık sayın Hacısalioğlu :)

Ilelioglu
30.07.2009, 19:42
Az önce Samanyolu Spor da Hacısalihoğlu'nun röportajı yayınlandı. Hacısalihoğlu şunları söyledi ;

- Gabriç transferinde hem oyuncu hem de kulübü yönünden önemli aşamlar kadettik, bu transferin bir kaç güne kadar netlik kazanmasını bekliyoruz, Bu arada forvete bir takviye yapabiliriz, hem sakatlık, hemde 3 kulvarda mücadele edeceğimiz için bunları göze alıp forvet transferine yönelebiliriz, mevcut forvetlerimizin kalitesinden asla şüphemiz yok. Gabriç transferi gerçekleşirse yabancı kontenjanımız dolacağından forvete yapılacak olan takviye mecburen Türk bir oyuncu olacaktır.

Valla bilemiyorum artık sayın Hacısalioğlu :)

Türk olacak evet ama sadece Alternatif bir isim düsünüyorlar,

yani yapacaklari Transfer yedek kulübesine olacak muhtemelen.

Buda Fatih Tekke degil malesef...

is_mail61
30.07.2009, 19:43
ya bu dediğin olsa hakatten herkes şok olur heralde mükemmel bi sürpriz olur

Recep Alkan
30.07.2009, 19:45
Hayırdır bir yerlerden bişe mi duydun kardeşim.

Adam konumasmasında alternatif yada kulubeye demedi, takviye yapacağız dedi, şu yazdıklarımdan nasıl kulube için diye birşey çıkardın bilmiyorum.

Bu arada düşün bakalım türk ve kulubeye kim alınabilir ligin başlamasına 2 hafta kala ?

Kulube mulube hikayeeeee yavaş yavaş yollar hazırlanıyor bence :)

Serhat
30.07.2009, 19:50

Adam konumasmasında alternatif yada kulubeye demedi, takviye yapacağız dedi, şu yazdıklarımdan nasıl kulube için diye birşey çıkardın bilmiyorum.

Bu arada düşün bakalım türk ve kulubeye kim alınabilir ligin başlamasına 2 hafta kala ?

Valla Hacısalihoğlu Kurnaz adamdır...

Ben bu görüşüne birde şunu ekleyim...

Türk olarak Fatih'in adını tribünden silebilecek başka bir türk ve maliyeti Fatih kadar düşük kim olabilir? :)

Süleyman Sofu
30.07.2009, 19:50

Recep etme kardeşim ben üstte bi hayal kurdum valla düşünmesi bile yetti şimdi sende böyle diyince içim kabardı ah ulan ah bu arada gökhanın videoyu izledinizmi üstte verdim adresi bukadar olurya

Ilelioglu
30.07.2009, 19:52
Bak benide heyecanlandiriyorsun:)

Ama benim aldigim bilgiye göre sadece Alternatif bir isim düsünüyorlar...;)

Su Haberi bir oku istersen:

Hacısalihoğlu, forvet mevkiine de bir takviye yapabileceklerini ifade ederek, "Bu sezon hem lig, hem Türkiye kupası, hem de Avrupa'da mücadele edeceğimiz için kadromuzu geniş tutmamız gerekiyor. Bu konuda forvete bir takviye yapma amacındayız. Herhangi bir sakatlık ve cezalı olma durumuna karşın önlem almak adına böyle bir arayış içerisine girdik. Ancak kesinlikle mevcut forvetlerimizin kalitesinden şüphe etmiyoruz. Gabric transferi gerçekleşirse yabancı kontenjanımız dolacağı için muhtemelen buraya yerli bir futbolcu düşüneceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak : DHA

Süleyman Sofu
30.07.2009, 19:53
ya bu dediğin olsa hakatten herkes şok olur heralde mükemmel bi sürpriz olur
ayın 2sine nerdeyse 3gün var tam 72 saat neolur ne olmaz kim bilebilir;)
:gol:ün adı FATİH TEKKE

Mesut
30.07.2009, 19:54
hadi hayırlısı

trabzonsporfan
ayın 2sine nerdeyse 3gün var tam 72 saat neolur ne olmaz kim bilebilir;)
o günün özelliği nedir

Mesut
la heyecanlandım be :D

Süleyman Sofu
30.07.2009, 19:55
o günün özelliği nedir
Ya hayal işte hayal kuruyoruz (bkz önceki sayfa)

is_mail61
30.07.2009, 19:56
yönetim yap bi güzellik şu taraftara be

Süleyman Sofu
30.07.2009, 19:57
yoksa taraftar kafayı yiyecek valla benim gibi:D

BDiler61
30.07.2009, 22:41
1 eylule kadar hep bir umut olacak icimde.

MuratB.
30.07.2009, 23:47
taa başkanın fatih tekke defterini kapattık açıklamasından beri içimden bir ses fatihi kesin alacaklar diyor.. belki de çok istedigimdendir.

Recep Alkan
30.07.2009, 23:56
Bak benide heyecanlandiriyorsun:)

Ama benim aldigim bilgiye göre sadece Alternatif bir isim düsünüyorlar...;)

Su Haberi bir oku istersen:

Hacısalihoğlu, forvet mevkiine de bir takviye yapabileceklerini ifade ederek, "Bu sezon hem lig, hem Türkiye kupası, hem de Avrupa'da mücadele edeceğimiz için kadromuzu geniş tutmamız gerekiyor. Bu konuda forvete bir takviye yapma amacındayız. Herhangi bir sakatlık ve cezalı olma durumuna karşın önlem almak adına böyle bir arayış içerisine girdik. Ancak kesinlikle mevcut forvetlerimizin kalitesinden şüphe etmiyoruz. Gabric transferi gerçekleşirse yabancı kontenjanımız dolacağı için muhtemelen buraya yerli bir futbolcu düşüneceğiz" şeklinde konuştu.

Kaynak : DHA

Bende verdiğim haberde bunun aynısını yazdım farklı birşey değil. Golcülerimizden çok memnunuz diye biten bir konuşma öncesinde herhalde direkt bir oyuncu alacağız demeyeceklerdir değil mi ?

Zaman herşeyin ilacı, burda umut tacirliği yapmıyorum, sadece Fatih'in gelmesini çok istiyorum, ve söylenen cümleleri biraz kendime göre yorumluyorum.

Volkan
30.07.2009, 23:59
bir umut ışıgı yandı

Sivrikaya
Ahhhh ahhh şimdi bu takımda fatih olacaktıki.. Kardeşim maç izlerken arkana yaslan.. Pes etmez.. şov yapar..

Ilelioglu
Bende verdiğim haberde bunun aynısını yazdım farklı birşey değil. Golcülerimizden çok memnunuz diye biten bir konuşma öncesinde herhalde direkt bir oyuncu alacağız demeyeceklerdir değil mi ?

Zaman herşeyin ilacı, burda umut tacirliği yapmıyorum, sadece Fatih'in gelmesini çok istiyorum, ve söylenen cümleleri biraz kendime göre yorumluyorum.

Insallah dedigin gibi olur ve Fatih Tekke gelir...;)

Sivrikaya
31.07.2009, 00:02
Fatih gaziantepten gelmeden önce iyi oynuyorduk ama gol atamıyorduk.. Fatih gelmişti ilk adana maçına çıkmıştı.. Hemen çakmıştı golünü maçı kazanmıştık.

is_mail61
31.07.2009, 00:06
Fatih gaziantepten gelmeden önce iyi oynuyorduk ama gol atamıyorduk.. Fatih gelmişti ilk adana maçına çıkmıştı.. Hemen çakmıştı golünü maçı kazanmıştık.
maçıda golüde çok ii hatırlıyorum inş gene gelirde golleriyle döner eskisi gibi çok özledim vallahi onu o forma altında izlemeyi ya gelsin hemen alıcam formasını hemen

only ts
31.07.2009, 00:06
içimden bi ses fatih tekke gelcek diyo ama dur bakalım

Rahman Gümüş
31.07.2009, 00:09
Başkanım sevenler bu kadar ayrı kalamaz ki... Kavuştur bizi artık....:(

Sivrikaya
31.07.2009, 00:14
Fatih için şehir ayağa kalktı ama yönetim rest çekti.. Bu riski nasıl göze alıyor. Aybaba olayında hemen geri atarken şimdi rest çekti..

Var bu işte bir iş.. Ya beklemedeler.. Ya da avnikarde yaşanacak kabusu göze alıyorlar.

Beşiktaştan 5 yediğimiz maçta koltuklar kırılırken ordaydım. Bende kırdım.. Milletin gözü dönmüştü..

Mustafa 42
31.07.2009, 02:33
selam dostlar nerde o günler ah geri alsalar bence almazlar nedenini bilmiyorum ama bence bizim kendi degerlerimize önem vermiyorlar ahh nerde o günler fatih gökdeniz ogün abdullah ünal tolunay hatirladiklarim ozaman bir takim havasi vardi insan özlemlen izliyordu simdi kim kaldi eskilerden kimse biz yine olamayiz sampion neden derseniz olmak istemiyorlar cünkü basari istemiyorlar benim anladim bizler böyle giderse kalbimiz trabzosporlan atarak gidecek neyse derdim cok insallah sampion oluruz dua ediyorum ama duada ise yaramiyor artik insallah allahim sampion oluruz fatih gel artik be sende özledik 3 senede vallahi

ozturk
31.07.2009, 10:07
inşallah gelir ama zor gözüküyor.. eğer almak isteselerdi ilk görüşmede alırlardı. belki de taktiktir. zenit bonservisi düşüreceğiz diyor. inşallah bir görüşme daha yaparlar da bu iş biter..

Süleyman50
31.07.2009, 10:09
arkadaşlar bu yönetim Fatih Tekkeyi almaz ( inşallah yanılırım ) sebebine gelince eğer isteselerdi çoktan almışlardı, sadece uğraşıyormuş gibi göründüler, sanki bizde kandık...

erhank
31.07.2009, 10:45
arkadaşlar bu yönetim Fatih Tekkeyi almaz ( inşallah yanılırım ) sebebine gelince eğer isteselerdi çoktan almışlardı, sadece uğraşıyormuş gibi göründüler, sanki bizde kandık...
Bunu üzülerek söylüyorum ama bu yönetim bizi Fatih Tekke konusunda kandirmistir. Benim Trabzondan aldigim haberlerde insanlara burda bu is bitti diyecek kadar ileri gittim ama olmadi maalesef. Öncelikle herkesden özür dilerim, dedigim gibi ben sadece duyumlarimi aktardim ve gercekten güvenilir bir kisi idi. Yani Fatihlen ilgileniyoruz havasi yarattilar ve is olmayinca sucu Fatihin üzerine attilar, kisaca gözümüzü boyadilar. Ama baskanim insallah gercekleri görürde yaptigi hatadan döner, cünkü baskanimi cok seviyorum. Gecen sene hic kimse yokken o tasin altina elini soktu.

Harun-61
31.07.2009, 10:52
Fatih Tekke gelse ?

-> Sampiyonluk sansimiz % 100 artar
-> TS Club satilacak olan esyalardan müthis kar yapar
-> Kombine satisi patlar
-> Trabzon sehri gecen sezondan daha cok inanir Sampiyonluga
-> diger Forvet'ler rahatlar

Fatih Tekke gelirde bekleneni veremezse ?

-> sadece maddi olarak kayipimiz olur.

Fatih Tekke gelmezse ?

-> suan ki Forvetlerimiz ile Sampiyon'luk hatta ilk 3 hayal !

.

ozcan_asanoglu
31.07.2009, 11:01
Bir tlf mesajı ile 'camia Aybaba'yı' istemiyor deyip anında vazgeçenlerin, aylardır milyonlarca insanın her ortamda her platformda 7 den 77'ye ender görülen bir görüşbirliği ile haykırışlarına nasıl sessiz kalıyor, ilginçtir...

Öztürk Adem
31.07.2009, 11:33
Avrupa kupalarında :Dkımle nasıl gol atmayı dusunuorlar ona cok sasırıorum

Süleyman Sofu
31.07.2009, 11:53
:sevinç::sevinç::sevinç::sevinç:
:meşale2::meşale2:

ah bi gelsede dösek deliyee çıldırsak yine maçlarda

:sevinç::sevinç::sevinç:

Serhat
31.07.2009, 14:03
Bir tlf mesajı ile 'camia Aybaba'yı' istemiyor deyip anında vazgeçenlerin, aylardır milyonlarca insanın her ortamda her platformda 7 den 77'ye ender görülen bir görüşbirliği ile haykırışlarına nasıl sessiz kalıyor, ilginçtir...

İşin ilginç bir boyutu daha :cool:

titanic
31.07.2009, 14:24

Türk olarak Fatih'in adını tribünden silebilecek başka bir türk ve maliyeti Fatih kadar düşük kim olabilir? :)

Hami Mandıralı'dır belki

Serhat
31.07.2009, 14:30
Hami Mandıralı'dır belki

Sence Hami Mandıralı Senelik 650 bin € garanti paraya sözleşme imzalarmı ?? ;)

Gökhan BAYRAK
31.07.2009, 14:46
Sence Hami Mandıralı Senelik 650 bin € garanti paraya sözleşme imzalarmı ?? ;)

kim söylemiş sana 650.000 euro olduğunu?elinde kanıt olmadan atıp tutma.boş konuşma!

fatih'e yıllık 1.250.000 euro teklif edildi fakat kendisi 1.750.000 euro istedi.öyle asparagas, yalan bilgilerle kirletmeyin burayı.

hami meselesine gelince ben adım gibi eminim ki hami teklif edilen her fiyatı koşulsuz kabul ederdi. . .

Mert Oğuzlu61
31.07.2009, 14:57
kim söylemiş sana 650.000 euro olduğunu?elinde kanıt olmadan atıp tutma.boş konuşma!

fatih'e yıllık 1.250.000 euro teklif edildi fakat kendisi 1.750.000 euro istedi.öyle asparagas, yalan bilgilerle kirletmeyin burayı.

hami meselesine gelince ben adım gibi eminim ki hami teklif edilen her fiyatı koşulsuz kabul ederdi. . .

ispatla hadi, 1.750.000 euro yıllık ücret talep ettiğine dair bir ''inanacağım'' belge koy burayada bizde görelim, sen nasıl bu kadar emin olabiliyorsun bu parayı istediğinden fatihin?? adam başka bir yere gitmek istemiyor geldim 32 yaşına döneyim trabzona en büyük hayalim olan şampiyonluğu yaşatmak için şehrime elimden geleni yapayım diyor para önemli değil zenithle anlaşın yeter diyor artık avrupada oynamak istemiyor zenith ten başka bir takıma geçiş yapmak istemiyor çünkü son senelerini yaşayacak artık ve aklı trabzonda, buraya gelip onun zamanında 2 kere kıl payı kaçırdığımız kupayı bize 3.de getirmek istiyor her halinden belli, bu adam parayada doymuş zaten, 1.750 bin euro istediği yalanlarına gerçekten inanıyormusunuz?!

Süleyman Sofu
31.07.2009, 15:00

sen teklif yaptıklarında yanlarındaydın sanırım kulüpteki görevin nedir senin neyden sorumlu yöneticisin söylermisin çok biliyorsun madem herşeyi anlat tamamını anlat bizde bilelim ne istemiş Fatih ya açıkla yada açıkça boş konuştum özür dilerim de

Süleyman Sofu
31.07.2009, 15:05
bu adamlar burda ortam germek için özellikle bulunuyolar istedikleri bu konunun farklı mecralara kayması bi nevi kuyuya taş atıyolar bizde çıkartmaya çalışıyoruz bu adamlara verilecek en güzel cevap aslında bildikleri dilden konuşup ona buna çamur atmak ama olmuyor işte yok bizim kitabımızda böyle şeyler belkide ondan kaybediyoruz ne diyim kuyuya attıkları taşlar başlarında paralansın attıkları çamurlar kendi üzerlerine yapışsın...

İsmail Çavuşoğlu
31.07.2009, 15:07
şöyle yapıpta Fatihi paragözmüş gibi göstermeyin buralarda ayıptır..Keşke Fatih kadar adam olabilse herkes.

Gökhan BAYRAK
31.07.2009, 15:15
ispatla hadi, 1.750.000 euro yıllık ücret talep ettiğine dair bir ''inanacağım'' belge koy burayada bizde görelim, sen nasıl bu kadar emin olabiliyorsun bu parayı istediğinden fatihin?? adam başka bir yere gitmek istemiyor geldim 32 yaşına döneyim trabzona en büyük hayalim olan şampiyonluğu yaşatmak için şehrime elimden geleni yapayım diyor para önemli değil zenithle anlaşın yeter diyor artık avrupada oynamak istemiyor zenith ten başka bir takıma geçiş yapmak istemiyor çünkü son senelerini yaşayacak artık ve aklı trabzonda, buraya gelip onun zamanında 2 kere kıl payı kaçırdığımız kupayı bize 3.de getirmek istiyor her halinden belli, bu adam parayada doymuş zaten, 1.750 bin euro istediği yalanlarına gerçekten inanıyormusunuz?!

çok inandığım ve güvendiğim kişilerden 1. ağızdan duydum ve taşları birleştirince de anlaşılıyor.kaldı ki fatih'in en çok gelmesini isteyenlerden biriydim ben.tekke'ye de kızdığım falan yok, profesyonel davrandı ve anlaşamadılar olabilir.ki ben şunu da biliyorum, yönetim istemeye istemeye gitti tekke'nin kapısına.fakat her ne olursa olsun fatih teklifi kabul etseydi şu an için topçumuzdu.

sorarım size, sonuçta teklifte bulunuldu fatih'e dimi?kendisi de söylüyor bunu.ama anlaşma gerçekleşmedi, bunu da diyor herkes.peki 650.000 euro yu kim zikretti?bunu fatih'ten duydunuz mu?hayır duymadınız.

bizim kulüpte tavan ücret 1.200.000 euro ile gökhan ve yattara'ya aitti.al sadd muhabbetleri çıkınca, alelacele yattaranın aldığı rakam sözleşmede 1.750.000 yapıldı.fakat yattara satılamadı ve o madde sözleşmede öyle kaldı.sadece görünen rakam o, yoksa bizim tavanımız 1200...

biz de fatih'e 1.250.000 euro yıllık olmak üzere 2 yıllık teklifte bulunduk.fakat menejeri yattaranın 1.750.000 muhabbetini duyduğu için; tekke, 1.750.000 euro dan aşağı oynayamayacağını söyledi.bu son görüşmeyi de ünal ile yaptı.fatih zenitte 1.750.000 den fazla kazandığı için bu parayı kabul etmiyor olabilir.kimse fatih'e çıkıp kızamaz.adam profesyonel.

haa bütün bunların yanında yönetim yanlış yapmadı mı?kesinlikle yaptı.gereksiz ve saçma sapan açıklamalarda bulunuldu.hiç gerek yoktu bunlara.ama şu bir gerçek ki fatihe 2 senelik 5 trilyon teklif edildi ve kendisi bunu kabul etmedi.

kanıta gelince, biraz komik olduğunu söylemek isterim.bu konuda nasıl bir belge istiyorsun?ne bu kredi kartı ekstresi mi?ben yönetim içinden çok yakın birisinden, ulusal medyada ts yazarlığı yapan ve doğruluğundan şüphem olmayan bir abiden benzer şeyleri duydum.

bu konu TS için kapanmıştır, fazla uzatmanın manası yok. . .

Süleyman Sofu
31.07.2009, 15:22
bu konu ts için kapanmış olabilir ama bizim için hala sıcak

Gökhan BAYRAK
31.07.2009, 15:26
sen teklif yaptıklarında yanlarındaydın sanırım kulüpteki görevin nedir senin neyden sorumlu yöneticisin söylermisin çok biliyorsun madem herşeyi anlat tamamını anlat bizde bilelim ne istemiş Fatih ya açıkla yada açıkça boş konuştum özür dilerim de

bu adamlar burda ortam germek için özellikle bulunuyolar istedikleri bu konunun farklı mecralara kayması bi nevi kuyuya taş atıyolar bizde çıkartmaya çalışıyoruz bu adamlara verilecek en güzel cevap aslında bildikleri dilden konuşup ona buna çamur atmak ama olmuyor işte yok bizim kitabımızda böyle şeyler belkide ondan kaybediyoruz ne diyim kuyuya attıkları taşlar başlarında paralansın attıkları çamurlar kendi üzerlerine yapışsın...

ya sen kimsin ki seni muhattap alacam ben?fatih'in benden fazla hiçkimse isteyemez.sen belki sadece tv den izleyeceksin ama benim kapı komşum olacak.ben onunla maç kritiği yapabilecem ama sen selam bile veremeyeceksin.ben senin kadar uzak değilim takıma.o yüzden senin bilmediğin çok şeyi benim bilmem normaldir.hadi bak işine, zira daha kaile almayacam seni. . .

argentina
31.07.2009, 15:28
Gelmasi çok iyi olur,ama heralde bizim bilmediğimiz değişik birseyler var..İki trafta farklı demeçler verıyor.

argentina
31.07.2009, 15:29
Fatih kendine yazık etti,Primer Ligden teklifler var iken gitmedi,Rusyayı seçti.. keşke İngiltereye gidip 15 yıl dönmeseydi Turkiye'ye

Mert Oğuzlu61
31.07.2009, 15:33
çok inandığım ve güvendiğim kişilerden 1. ağızdan duydum ve taşları birleştirince de anlaşılıyor.kaldı ki fatih'in en çok gelmesini isteyenlerden biriydim ben.tekke'ye de kızdığım falan yok, profesyonel davrandı ve anlaşamadılar olabilir.ki ben şunu da biliyorum, yönetim istemeye istemeye gitti tekke'nin kapısına.fakat her ne olursa olsun fatih teklifi kabul etseydi şu an için topçumuzdu.

sorarım size, sonuçta teklifte bulunuldu fatih'e dimi?kendisi de söylüyor bunu.ama anlaşma gerçekleşmedi, bunu da diyor herkes.peki 650.000 euro yu kim zikretti?bunu fatih'ten duydunuz mu?hayır duymadınız.

bizim kulüpte tavan ücret 1.200.000 euro ile gökhan ve yattara'ya aitti.al sadd muhabbetleri çıkınca, alelacele yattaranın aldığı rakam sözleşmede 1.750.000 yapıldı.fakat yattara satılamadı ve o madde sözleşmede öyle kaldı.sadece görünen rakam o, yoksa bizim tavanımız 1200...

biz de fatih'e 1.250.000 euro yıllık olmak üzere 2 yıllık teklifte bulunduk.fakat menejeri yattaranın 1.750.000 muhabbetini duyduğu için; tekke, 1.750.000 euro dan aşağı oynayamayacağını söyledi.bu son görüşmeyi de ünal ile yaptı.fatih zenitte 1.750.000 den fazla kazandığı için bu parayı kabul etmiyor olabilir.kimse fatih'e çıkıp kızamaz.adam profesyonel.

haa bütün bunların yanında yönetim yanlış yapmadı mı?kesinlikle yaptı.gereksiz ve saçma sapan açıklamalarda bulunuldu.hiç gerek yoktu bunlara.ama şu bir gerçek ki fatihe 2 senelik 5 trilyon teklif edildi ve kendisi bunu kabul etmedi.

kanıta gelince, biraz komik olduğunu söylemek isterim.bu konuda nasıl bir belge istiyorsun?ne bu kredi kartı ekstresi mi?ben yönetim içinden çok yakın birisinden, ulusal medyada ts yazarlığı yapan ve doğruluğundan şüphem olmayan bir abiden benzer şeyleri duydum.

ben fatihin dediklerine inanıyorum, sayın başkanımız ''ekonomik(!)'' sebeplerden dolayı fatihi alamıyoruz vs.. dedikten sonra sıcağı sıcağına fatih ntvspor da rıdvan dilmenin programına bağlandı ve olanı biteni anlattı. uzun uzun anlatamam şimdi dediklerini fatihin, bulup bir yerden izleyebilirsiniz o açıklamaları. gerçekleride görmüş olursunuz.

Gökhan BAYRAK
31.07.2009, 15:40
ben fatihin dediklerine inanıyorum, sayın başkanımız ''ekonomik(!)'' sebeplerden dolayı fatihi alamıyoruz vs.. dedikten sonra sıcağı sıcağına fatih ntvspor da rıdvan dilmenin programına bağlandı ve olanı biteni anlattı. uzun uzun anlatamam şimdi dediklerini fatihin, bulup bir yerden izleyebilirsiniz o açıklamaları. gerçekleride görmüş olursunuz.

abisi sen yazılanları yorumlayamayacak kadar küçüksün.o yüzden boşver bu işleri sen.sen geç tv karşısına maçları izle.

benim söylediklerim ile fatih'in ntv de söyledikleri paralel şeyler zaten.yazdığım yazıda açıkca belirttim.şimdi anlayamadın sanırım, istersen sakla bi 5 yıl sonra tekrar okursun.ne diyeyim sana daha!!!!

sametaydin
31.07.2009, 15:42

O programı ben de izledim tavan ücretten daha az bir fiyata anlaşabileceğini söylemiş yönetime. Bu söylediğin rakam da herkesin bildiği üzere 1.750000 euro. Yani ne yönetim ne de fatih yalan söylemiyor. Sadece yönetim fatih tekkeyi özevlat olduğu için ucuza kapatmaya çalıştı. Zaten söylemlerinden de bu anlaşılıyor. Ama anlaşamadık fatih tekkeyle yazık oldu. Önümüze bakalım biz bence bu fatih tekke konusu da kapansın.

Mert Oğuzlu61
31.07.2009, 16:06
abisi sen yazılanları yorumlayamayacak kadar küçüksün.o yüzden boşver bu işleri sen.sen geç tv karşısına maçları izle.

benim söylediklerim ile fatih'in ntv de söyledikleri paralel şeyler zaten.yazdığım yazıda açıkca belirttim.şimdi anlayamadın sanırım, istersen sakla bi 5 yıl sonra tekrar okursun.ne diyeyim sana daha!!!!

yaşının benden büyük olması önemli değil, sıkışınca hemen yaş muhabbetine çekme muhabbeti. madem buraya gelip ts yazarı abinin verdiği bilgilerle birşeyler yazıyorsun(kulaktan doğmada olabilir gerçekte, bu beni ilgilendirmez) seninle aynı fikirde olmayan kişilerede saygı göstermeyi öğrenmelisin gokhan abi..!

İHTİLALL
31.07.2009, 16:12

Yattara'nın sözleşmesi konusundaki bilgileriniz doğru değil..
Birde Fatih Tekke'nin istediği para konusunda..
Ayrıca Fatih Tekke kulüpte kimin kaç paraya oynadığını,ne kadarı garanti para,ne kadarı maçbaşı,kim dolar,kim tl alıyor hepsini çok iyi biliyor,menajerlerin onun kadar bilmesine bile imkan yok..
Futbolculara ve kulübe yakınlığınız imrenilecek birşey,şanslısınız..
Ama bunu gurbette yaşayan taraftarlara, onlara kızsanız bile bir kategori gösterisi şeklinde sunmanız şık değil..
Kulübe yakın kaynağınızdan üstteki bilgileri yeniden gözden geçirmenizi öneririm..

oksoholu
31.07.2009, 16:19
Serhat tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2502655#post2502655)

kim olacak hani vardıya kadıköyün boynuzlusu serhat mı ne

Gökhan BAYRAK
31.07.2009, 16:28
Yattara'nın sözleşmesi konusundaki bilgileriniz doğru değil..
Birde Fatih Tekke'nin istediği para konusunda..
Ayrıca Fatih Tekke kulüpte kimin kaç paraya oynadığını,ne kadarı garanti para,ne kadarı maçbaşı,kim dolar,kim tl alıyor hepsini çok iyi biliyor,menajerlerin onun kadar bilmesine bile imkan yok..
Futbolculara ve kulübe yakınlığınız imrenilecek birşey,şanslısınız..
Ama bunu gurbette yaşayan taraftarlara, onlara kızsanız bile bir kategori gösterisi şeklinde sunmanız şık değil..
Kulübe yakın kaynağınızdan üstteki bilgileri yeniden gözden geçirmenizi öneririm..

yoo yattara konusunda paylaştıklarım doğru.tekke konusundakiler de keza aynı şekilde...ben kategori gösterisi yapmadım, benim boş konusan, amacı başka olan birisi olduğum iddia edildi ve ona bir alıntı yaptım.sen atlayıp üstüne alınmasaydın zira seni ilgilendirmiyordu.

benim dediklerim doğru, sen buna inanmak zorunda değilsin.seni inandırmak gibi bir çabam da yok zaten.ama ne yazık ki, sen hangisinin doğru olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceksin. . .

İHTİLALL
31.07.2009, 16:32
yoo yattara konusunda paylaştıklarım doğru.tekke konusundakiler de keza aynı şekilde...ben kategori gösterisi yapmadım, benim boş konusan, amacı başka olan birisi olduğum iddia edildi ve ona bir alıntı yaptım.sen atlayıp üstüne alınmasaydın zira seni ilgilendirmiyordu.

benim dediklerim doğru, sen buna inanmak zorunda değilsin.seni inandırmak gibi bir çabam da yok zaten.ama ne yazık ki, sen hangisinin doğru olduğunu hiçbir zaman bilemeyeceksin. . .
Hangisinin doğru olduğunu bilemeyeceğimi nereden biliyorsun?

Recep Alkan
31.07.2009, 16:56
Bazı arkadaşlar başlıkta gene esip gürlemiş. Bu başlığa girmek istemiyorum, adım artık Recep Tekke ye çıkacak nerdeyse. Ve her sölediğim söz birileri tarafından ne yazıkki yönetimi devirmeye yönelik şeyer olarak alglanıyor. Ama hala daha başlıkta esip gürleyen, meydanı boş buldumu sallaan ve konuşmak için konuşan insanları görnce dayanamıyorum. Aslında yazılan herşeye bildiğim kadarı ile cevap vermek istiyorum, ama inanın değen yorumlar değil.

Bir arkadaş yukarıda bunu söylemiş, ya bu nedir? Sen adama 650.000 euro yu nerden duydun, atp tutma diye ahkam keseceksin, sonra kalkacaksın diyeceksin ki duyumun kantı mı olur, bu kredi kartı ekstresi mi? EEE bu ne perhiz ne lahana turşusu, madem duyumun kanıtı olmaz bu adama ne soruyorsun nerden duydun diye ?

Beyler biraz mantıklı olun, evet bende artık bu konunun zararlı olduğunu düşünmeye başladım, ama camiaya değil, taraftara olan zararından. Artık birileri Fatih ve Yönetim üzerinden taraftarlarlık ispatnı girişmeye başladı, Fatihi isteyenler başka taraftar istemeyen ve yönetimi şartsız savunanlar gerçek taraftar oldu. Bırakalım bunları yahu !!!

Ben Fatihi paragöz olarak gösteren insanlardan nefret ediyorum. Konumu, düzeyi makamı ne olursa olsun. Adam zaten yıllık 2 milyon para alıyor. Bu sene pirimleri ile Zenitten alacağı tutar 3 milyona yakın, evet nerden duydun diye soranlar olacaktır mutlaka ama orası bizde. Kaptan bu sene içinde Zenitten yatsada, oynasa da, gezse de 6 trilyon civarında para alacaktır. Zaten 3 yıldır da orda. Artık gelirini ve birikimini siz hesaplaryın. Kaldı ki bu arkadaşın ferrari, kadın, kumar, içki gibi tutkuları da yok. Bu adam neden hala para peşinde koşsun ? Mantık bu takımın en çok alanı ben olacağım mı ? Yok 1750 istemiş yok o ok bu. Kanıt mı istiyorsunuz, Zaman gazetesinde Muhabir abimiz Erdal Hoş geçenlerde bir cümle kurdu. Ben kaptana ne kadar istediğini sordum, rakam kesinlikle söylemedi, ben bir rakam telaffuz ettim ve 1400 oynarmıydın kaptan dedim, herhalde abi oynarım dedi bana.

Buyrun size kanıt, Erdal abiyi tanıyanlar yalan olup olmayacağı konusunda fikri de kendileri yürütsün. (Doğruluğundan zerre şüphem yok) Sİzce bizim yönetimdeki abilerimiz ! de Fatih ile oturup adam gibi konuşsa onların sözde verdiği 1250 ile kaptanın tabiki oynarım dediği 1400 arasındaki 150000 euro kapanır mıydı kapanmaz mıydı ? Kaldı ki kim zenitte aldığı para ile burda alacağı para arasndaki yaklaşık 3,5 Trilyonu bir takım için teper. Hepimiz büük Trabzonsporluyuz dimi, ama çoğumuz 80 liralık forma için, 100 liralık kombine için her yerde ağlanırız !!!

Birilerine bir suç atarken ne olur düşünün, yok abimden duydum, yok kardeşim bunu dedi ile burda birşeyleri savunmayın. Ben de konuştum Mahmut Aksu ve Başkanla. İkisi de yukardaki arkadaşın söylediklerini söyledi, ne oldu hemen inanmalımıyım ?

Bazen Ersun Hoca gönderilsin diye kızı ile Selçuk arasında ilişki var haberlerini çıkaran Bazı kesim medyadan farkımız olmuyor taraftar olarak !!!

gustavo_colman
31.07.2009, 17:19
Bazı arkadaşlar başlıkta gene esip gürlemiş. Bu başlığa girmek istemiyorum, adım artık Recep Tekke ye çıkacak nerdeyse. Ve her sölediğim söz birileri tarafından ne yazıkki yönetimi devirmeye yönelik şeyer olarak alglanıyor. Ama hala daha başlıkta esip gürleyen, meydanı boş buldumu sallaan ve konuşmak için konuşan insanları görnce dayanamıyorum. Aslında yazılan herşeye bildiğim kadarı ile cevap vermek istiyorum, ama inanın değen yorumlar değil.

Bir arkadaş yukarıda bunu söylemiş, ya bu nedir? Sen adama 650.000 euro yu nerden duydun, atp tutma diye ahkam keseceksin, sonra kalkacaksın diyeceksin ki duyumun kantı mı olur, bu kredi kartı ekstresi mi? EEE bu ne perhiz ne lahana turşusu, madem duyumun kanıtı olmaz bu adama ne soruyorsun nerden duydun diye ?

Beyler biraz mantıklı olun, evet bende artık bu konunun zararlı olduğunu düşünmeye başladım, ama camiaya değil, taraftara olan zararından. Artık birileri Fatih ve Yönetim üzerinden taraftarlarlık ispatnı girişmeye başladı, Fatihi isteyenler başka taraftar istemeyen ve yönetimi şartsız savunanlar gerçek taraftar oldu. Bırakalım bunları yahu !!!

Ben Fatihi paragöz olarak gösteren insanlardan nefret ediyorum. Konumu, düzeyi makamı ne olursa olsun. Adam zaten yıllık 2 milyon para alıyor. Bu sene pirimleri ile Zenitten alacağı tutar 3 milyona yakın, evet nerden duydun diye soranlar olacaktır mutlaka ama orası bizde. Kaptan bu sene içinde Zenitten yatsada, oynasa da, gezse de 6 trilyon civarında para alacaktır. Zaten 3 yıldır da orda. Artık gelirini ve birikimini siz hesaplaryın. Kaldı ki bu arkadaşın ferrari, kadın, kumar, içki gibi tutkuları da yok. Bu adam neden hala para peşinde koşsun ? Mantık bu takımın en çok alanı ben olacağım mı ? Yok 1750 istemiş yok o ok bu. Kanıt mı istiyorsunuz, Zaman gazetesinde Muhabir abimiz Erdal Hoş geçenlerde bir cümle kurdu. Ben kaptana ne kadar istediğini sordum, rakam kesinlikle söylemedi, ben bir rakam telaffuz ettim ve 1400 oynarmıydın kaptan dedim, herhalde abi oynarım dedi bana.

Buyrun size kanıt, Erdal abiyi tanıyanlar yalan olup olmayacağı konusunda fikri de kendileri yürütsün. (Doğruluğundan zerre şüphem yok) Sİzce bizim yönetimdeki abilerimiz ! de Fatih ile oturup adam gibi konuşsa onların sözde verdiği 1250 ile kaptanın tabiki oynarım dediği 1400 arasındaki 150000 euro kapanır mıydı kapanmaz mıydı ? Kaldı ki kim zenitte aldığı para ile burda alacağı para arasndaki yaklaşık 3,5 Trilyonu bir takım için teper. Hepimiz büük Trabzonsporluyuz dimi, ama çoğumuz 80 liralık forma için, 100 liralık kombine için her yerde ağlanırız !!!

Birilerine bir suç atarken ne olur düşünün, yok abimden duydum, yok kardeşim bunu dedi ile burda birşeyleri savunmayın. Ben de konuştum Mahmut Aksu ve Başkanla. İkisi de yukardaki arkadaşın söylediklerini söyledi, ne oldu hemen inanmalımıyım ?

Bazen Ersun Hoca gönderilsin diye kızı ile Selçuk arasında ilişki var haberlerini çıkaran Bazı kesim medyadan farkımız olmuyor taraftar olarak !!!
abicim senin yorumlarını fatih tekkeyi geri istiyoruz başlığından beri takip ediyorum çok mantıklı ve doğru konuşuyorsun bu konuda yazdığın her kelimenin altına imzamı atarım :alkış::alkış::alkış::alkış:

zisinoli
31.07.2009, 17:20

Kardeşim farklı düşünmüyoruz, canını sıkma. Fatih Tekke'ye bile bunu yapan, burun kıvıran, ne işi varmış Trabzonspor'da diyenleri duymamak, görmemek için okumuyorum bile burayı çoğu zaman. Fatih Tekke'nin Trabzonspora alınmamasını nedeni para ya da becerileri değildir. Bunu herkes biliyor. Şu forvet kıtlığında Kadıköyün Boğası lakaplı Serhat'a bile yönelen ama Fatih'i tartışan yönetime diyecek tek söz var:" Eceli gelen köpek cami duvarına işermiş"...Hodri meydan!!! Birileri kalkıp taraftarlık böylemi olur, hani hep destek tam destek ayakları yapabilir topuna tın...

Erdal
31.07.2009, 20:38
Gökhan, Fatih e garanti para mı teklif edildi? Madem kulübe çok yakınsın Kulüpte maç başı ücret alan futbolcu var mı? Pazarlık oldu mu? Yoksa manajerin söylediği rakamdan sonra tamam bitti bu iş mi dendi...Kimsenin belgesi yok elbette....

Ama bu sürecin başından itibaren başkan ve yöneticilerin açıklamaları belge niteliğinde bence....Yani almamak için nasıl uğraşıldığının ispatı mahiyetinde...Yanılıyormuyum?

Ilelioglu
31.07.2009, 21:19
Beyler su Haberi bir okuyun ...

Nihat'a ödenen ücret

Beşiktaş Futbol Yatırımları Sanayi ve Ticaret A.Ş., Nihat Kahveci'nin transferini, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası'na (İMKB) bir yazıyla bildirdi. Şirketten yapılan açıklama şöyle: ''Villarreal Kulübü oyuncusu Nihat Kahveci'nin transferi konusunda kendisi ve kulübü ile anlaşmaya varılarak, futbolcuyla 4 yıllık sözleşme imzalanmıştır. Bu transfer için kiralama ve sözleşme bedeli olarak Villarreal Kulübü'ne 4.250.000 avro, futbolcuya 2009-2010 sezonu için 3.500.000 avro, 2010-2011, 2011-2012, 2012-2013 sezonlarının her biri için 2.500.000 avro garanti bedel ödenecektir.''

Kaynak: AA

Not: Bizde Fatih Tekke'ye 1.75 Milyon Avro veremiyoruz. Kulübe daha cok destek vermeliyiz..:cool:

Mustafa ÖZDEMİR
31.07.2009, 21:28
dostum istersek 3 4 5 hepsini veririz . ama alınmasını istemeyenler var .onun için alınmıyor .bu klüp normal şartlarda yönetilseydi çoktan alınmıştı ...

Ilelioglu
31.07.2009, 21:30
dostum istersek 3 4 5 hepsini veririz . ama alınmasını istemeyenler var .onun için alınmıyor .bu klüp normal şartlarda yönetilseydi çoktan alınmıştı ...

Evet ama sadece Fatih Tekke degil 3.Lig takimindan bile Futbolcu alamadik...:cool:

Aslinda genel anlamda söyledim...

trabzonsporfan
01.08.2009, 00:18
Fatihin boş mukaveleye imza atmasını isteyen bir yönetim , Ünal Karamanı para konuşmak için Tekkeyle konuşturmaz.

Alemdar61
01.08.2009, 00:46
TS Yönetimi F.Tekkeyi düşünmüyor. Akıllarında Serhat Akın var, Bross 3. bir forvet talebini yönetime iletti ama TS 'lu Yöneticiler, taraftara sırtını dönmeyi tercih etti, kırmızı karın yağmasını bekliyorlar. TS'un kadro eksikleri kesinlikle giderilemedi,kadro zaafiyeti ayan beyan devam ediyor. GS,FB'nin aldığı oyunculara bakın , bizim Yönetim Gabric denen adamı bile almayı beceremedi. Sol kanat ,Santrafor,Oyun kurucu eksiği devam ediyor. Rakipler çok güçlendi ,TS bu kadro ile ilk 5 'e kesinlikle giremez. TS adam gibi Yönetilmiyor, yarın öbür gün tribünlerde Yönetim istifa sesleri çıktığında ,görevden kaçacak olanlar, suçu sağa sola bulmasınlar, tek sorumlu vardır ve sorumlu Yönetimdir.

Süleyman Sofu
01.08.2009, 09:14
ya sen kimsin ki seni muhattap alacam ben?fatih'in benden fazla hiçkimse isteyemez.sen belki sadece tv den izleyeceksin ama benim kapı komşum olacak.ben onunla maç kritiği yapabilecem ama sen selam bile veremeyeceksin.ben senin kadar uzak değilim takıma.o yüzden senin bilmediğin çok şeyi benim bilmem normaldir.hadi bak işine, zira daha kaile almayacam seni. . .

Gökhan benim sana bişey dememe gerek yok sen zaten ne olduğunu tarif etmişsin.Bu maganda uslubunla gözümü inan çok korkuttun sabah sabah bayılacaktım az kalsın! Ne yazdıkların umrumda nede sen umrumdasın senin gibi birinin seviyesine inip sana bişey demiyorum ama beni haklı çıkarttığın için teşekkür ederim.Ve şunuda bil ben takımı sadece tvden seyredenlerden değilim.Gerektiğinde kampta gerektiğinde deplasmanda yeri geldiğindede Avni Akerde takımını destekleyen bir insanım.Son olarak sen beni sakın kaale alma artık çünki senin muhatabın olmak bile benim seviyemi düşürüyor...

Ömer SEVİNÇ
01.08.2009, 10:55
Falanca kombine ilişkisi

Trabzon’un kültür-sanat alanında önemli temsilcileri Nihat Genç ve Sunay Akın, geçen hafta Maçka Kültür ve Sanat Festivali’ne katıldı. Söyleşilerinde o küçük ilçede bile izdiham oldu. Maçkalılıkları gibi Trabzonsporlulukları da ortak özellikleri.
Sunay Akın söyleşiden sona hemen döndü, Nihat Genç ise 3 gün, üzerinde TS Clup ürünü bir tişört ile Trabzon sokaklarını arşınladı, dostlarını ziyaret etti. Sadri Şener Merkezi ve Trabzon Gazeteciler Cemiyeti’ndeki iki ayrı TS Clup, gurbetçilerin ilk uğrak yeri oluyor. Ts Clup gelirlerinin bütçede önemli bir kalem olduğunun altını çizmek gerek. Ancak yine de rekabet halinde olduğu kulüplerle baş edebilecek düzeyde henüz değil.
Neyse Genç’e dönelim. Ankara’da dünya ve ülke için kafa yoran Genç, Trabzon’da sadece Trabzonspor’u konuşuyor. Biraz sohbet ettik, ortak kanımız: Aksayan mevkilere yapılan takviyeler bekleneni verirse ve mevcutlar da performanslarını biraz artırabilirlerse, bu sezon geçen sezondan daha iyi olur.
Bir ortak nokta daha: İlgisizlik.
Her ne kadar TS Clup gelirleri “ehh işte!” dedirtiyorsa da, geçen yıl rekor kırılan kombine kartlarda bir hayal kırıklığı söz konusu. Bin 150 VİP koltuktan 350 adet satılmış. Kapalı 3 bin 660’ta 650, Maraton 9 bin 200’de bin 500, Kale arkaları 5 bin 700 de bin 710. Valilik 6 bin kale arkası ve maraton almış, belediye de 400 adet.
İşte bu noktada Genç’in neden bu yazının konusu olduğu ortaya çıkıyor.
Genç’i TS Clup ürünü tişörtle Trabzon sokaklarında gezdiren, dünya ve ülke sorunlarının tartışıldığı televizyon programlarına Bordo-Mavili formayla çıkartan tek neden renk aşkı. Bakmıyor kimin transfer edildiğine, kimin edilemediğine. Lig sıralamasındaki yerini de önemsemiyor. Onunkisi tipik bir taraftarlık, renk aşkı yani.
Ama Trabzonsporlular’da ilginç bir durum söz konusu bugünlerde: “Falanca yoksa kombine de yok”, “Falancayı alın, kombineleri satalım.”
Bir yanda Genç gibiler, bir yanda da “Falancacılar.”
Trabzonspor’un, kulüplerin, Nihat Genç’lere gereksinimi var. Diğerleri “falanca” zaten!

Ergun Ata güzel yazmış..

zisinoli
01.08.2009, 11:05
Mütahitler iş peşinde, spor yazarları ahkam-ı gelsin param, belediye siyaset peşinde, yöneticiler intikam...Hepsinin ortak özelliği inat ise eğer Trabzonsporu siz düşünün. Sonra da hepsi tartışır ciddi ciddi..Neden Trabzonspor 25 yıldır şampiyon olamıyormuş!!!Sizin gibiler yüzünden. 25 yıldır şehrinizin çocuklarına şahri çıkarlarınız yüzünden bir yudum mutluluğu çok gören karaktersizler yüzünden...

Süleyman Sofu
01.08.2009, 13:02
ergun ata yönetimin dalkavukluğunu yapmaya devam etsin yakında bi görevde o alır emin olun mesela kulüpte basın ve halkla ilişkiler birimi kurulur ve başınada bu zat geçer yoksa yönetimi bu kadar savunan bir adam yanlışlara bile doğru bakan bir adam ihya olmayacakta benmi olacam herkes bildiğini anlatmaya devam etsin biz bildiğimiz doğrulardan vazgeçmeyiz bunuda herkes iyi bilsin...
not:bu yazdıklarım bugünkü yazısıyla alakalı değil genel bir bakış bunuda bilin istedim...

Erdal DİLEK
01.08.2009, 13:07
FATİH TEKKE KONUSUNUN ARDINdan KALAN: bölünmüş trabzonspor tarafatarı, başka hiç bir şey değil.

kime yaradı isatnbula, kime zarar bize olduğu cok net ve kesin.. :mad:

titanic
01.08.2009, 13:12
FATİH TEKKE KONUSUNDAN ÇIKARILACAK DERS; Bir Futbolcuyla anlaşmadan insanlara heyecen verme,transfer işi olmayıncada topçuyu karalama,çıkıp deki adama hakettiğini veremiyorum

ergin cesit
01.08.2009, 13:28
yönetimimiz bize ilk seneki gibi güven vermiyor

Süleyman Sofu
01.08.2009, 13:34
aslında bana göre yönetimden ziyade bir iki şahıs yönetimdeki işlerin bu duruma gelmesinin baş sebebi kendileri kına yakması gerekende bence onlar...

The_Storm
01.08.2009, 16:29
İşte size kabus senaryosu:
Avrupa ligi play-offlarında rakibimiz Zenit olur.
İlk maç deplasmanda, Fatih bize bir gol atar. Maç 1-1 biter
İkinci maçta Fatih'in iki golü ile 3-1 eleniriz. Avni Akerde tribünler "Fatih Gol, gol, gool!" ve "yönetim istifa" diye bağırır.
Aynı gece Sadri Şener ve yönetim istifa eder.

My
01.08.2009, 16:39
Daha şimdiden yönetimin istifa senaryoları konuşulmaya başlandıysa bizim için lig başlamadan bitti demektir. En ufak olumsuzlukta taraftar yönetimin ipini çekecek.

Süleyman Sofu
01.08.2009, 17:37
Daha şimdiden yönetimin istifa senaryoları konuşulmaya başlandıysa bizim için lig başlamadan bitti demektir. En ufak olumsuzlukta taraftar yönetimin ipini çekecek.

dediğin doğru ama yönetimin ipini taraftar deil taraftara kulak tıkayan yöneticiler çekmiştir üstteki arkadaşın yazdığı paranoya olurda gerçek olursa birilerinin gerçekten kafasını sokacak kuma ihtiyacı olacaktır bu kesin...

Salih Yazıcı
01.08.2009, 18:26
sadri şener yönetimi bu inadı yüzünden çabuk gider keşke tekke konusunda aldıkları tavrı samet aybaba konusunda alsalardı diyecektim ki traftar demesiyle değil yönetimin planları önemlidir ve destek verirdim ama şuan bütün camiaya istiyor bir tek başkan ve yöneticiler istemiyor bu çok büyük sıkıntılar doğuracaktır yönetimin yağtığı inat kendilerini bitircektir yine olan traftara ve trabzonspora olcaktır. İnatla o koltukta oturan yönetimler gördüm ama hepsi gitti aynı şey bu yönetim için geçerlidir çünkü traftarla ters düşen yönetimler hiç bir zaman başarılı olamaz.

OLCAY ÇAKIR
01.08.2009, 18:46
Bu filmin (senaryo gereği) devamı olmalı.

Bence devamı üzerine de yazılar yazılmalı.

Fikirler söylenmeli.

Evet,devamı ?

..
İşte size kabus senaryosu:
Avrupa ligi play-offlarında rakibimiz Zenit olur.
İlk maç deplasmanda, Fatih bize bir gol atar. Maç 1-1 biter
İkinci maçta Fatih'in iki golü ile 3-1 eleniriz. Avni Akerde tribünler "Fatih Gol, gol, gool!" ve "yönetim istifa" diye bağırır.
Aynı gece Sadri Şener ve yönetim istifa eder.

titanic
01.08.2009, 18:48
sadri şener yönetimi bu inadı yüzünden çabuk gider keşke tekke konusunda aldıkları tavrı samet aybaba konusunda alsalardı diyecektim ki traftar demesiyle değil yönetimin planları önemlidir ve destek verirdim ama şuan bütün camiaya istiyor bir tek başkan ve yöneticiler istemiyor bu çok büyük sıkıntılar doğuracaktır yönetimin yağtığı inat kendilerini bitircektir yine olan traftara ve trabzonspora olcaktır. İnatla o koltukta oturan yönetimler gördüm ama hepsi gitti aynı şey bu yönetim için geçerlidir çünkü traftarla ters düşen yönetimler hiç bir zaman başarılı olamaz.

Kulübü besleyen taraftardır,hiç mi söz hakkı olmasın?Bence Aybaba konusunda taraftarların baskısı normaldi.Biz bu anları daha önce yaşadık dediler.Haklılar.Fatih konusunda da haklılar çünkü Fatihli anlarıda yaşadık,Fatih Tekke'ye kimse hayır demez

My
01.08.2009, 18:50
Yaşım 35 ve ben bu senaryoları çok gördüm. Hep aynı senaryo. Üstelik bu başkan benim gördüğüm en iyi başkanlardan birisi. Ama kendimizi öyle bir kaptırmışız ki yine yorganı yakacağız. Hatalı olduğu şeyler var ama bu başkanı 'İSTİFA!' nidalarıyla gönderirsek benim cidden Trabzonspor'dan umudum kalmayacak.

titanic
01.08.2009, 18:58
Yaşım 35 ve ben bu senaryoları çok gördüm. Hep aynı senaryo. Üstelik bu başkan benim gördüğüm en iyi başkanlardan birisi. Ama kendimizi öyle bir kaptırmışız ki yine yorganı yakacağız. Hatalı olduğu şeyler var ama bu başkanı 'İSTİFA!' nidalarıyla gönderirsek benim cidden Trabzonspor'dan umudum kalmayacak.

Haklısın,Transfer konusunda ciddi bir yanlış yapıldı ,ama istifa gerektirecekte bir durum ortada yok.Benzer bir durum değil ama taraftarlar,yönetim,takım futbolcuları birleşmiş hep birlikte Ronaldo'yu istiyoruz.Bu yönetim alamaz boş mukaveleye imza atmalarını bekledikleri için değil tabi.Bazı şeyler herkesin istediği gibi olmuyor yapacak birşeyde yok.Kadromuz iyi Fatih güç katardı mutlaka.Yönetimde iyi bir transferle gönül alır herhalde

reisoğlu61
02.08.2009, 01:24
zenit progrebnaki stuttgarta verdi. artik bu sezon krali satmazlar.
tek forvet o kaldi takimda

Fatih Tekke84
02.08.2009, 01:52
Insaallah Fatih Sultan Tekke probenyakin satilmasindan sonra her mac banko oynar, hatta gol krali olurda zenit sözlesmesini uzatir diye dua beddua karisimi yapasim geliyor!!!

Bu yönetim gecen sezon takim sampiyonlugu kaldiramamasi gibi bu sezonda yönetim sorumlugun altindan kalkamiyor!!!

Su traftarin bir istegi var yada olmus, o da kaptanimizi yeniden takimda görmek ama bunu cok gördüler!!!

Yahu Sultan Fatihsiz istanbulu bu takim nasil fethedecek???