PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 [89] 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Recep Alkan
20.01.2010, 12:50
Aynı açıklamayı takımdayken futbolcu arkadaşlarına söylese ne olurdu ?

Selçuk sen benim kadar Trabzonspor' lu değilsin...
Egemen sen benım kadar Trbazonspor'lu değilsin.
Tayfun sen bana yakın derecede Trabzosnpor'lusun.

Bu açıklama çok yanlış. 33 yaşındaki bir futbolcunun bunu söylememesi gerekirdi.

Bilader ilk cezam için başka sebepler bekliyorum.

Nedenim sen olma.

Habu gün düzgün dur oturduğun yerde...

OFLU
:rolleyes:
Bazen susmak birilerine verilecek en güzel cevaptır...

Ne susmasi hocam,asil simdi daha cok bagaracaksin sen ,biz,herkes..
Basindan beri okuyorum yaptigim yorum sayisi 3-5 i gecmemistir bu konuda,yani olmazsa olmazim olmadi benim Tekke,ama bu yapilanlar ayiptir,serefsizliktir..

Simdi konusacaksin simdi asil....

Şahinoğlu
Ünal kulübü temsil ettiği ve yaşça büyük olduğu için Fatih'e telefonda çıkışmış akıl vermiş olabilir ve Fatih'te biyere kadar dayanmıştır ondan sonra Sürmene'li damarı kabarmıştır bende bu camianın en önemli futbolcusuyum taraftarın en sevdiği kişiyim yeter da diyip darlanmıştır diye tahmin ediyorum.

Süleyman Eruyar
Fatih Tekke yönetimin ipini çekti...

Hayırlı Olsun...

byhaluk61
Son 1 hafta çok talihsiz gelişmeler oldu. 1.5 yıldır bu transfer söz konusuydu. Hangi takımda oynamak istersiniz sorusuna hep Trabzonspor dedim.
Ocak ayında tekrar transferim gündeme geldi. Ocak ayında Zenit kulübü ile bonservis pazarlığı yapıldı 2-3 kez kulübüm ile resleştim ve kulübümle şuan aram bozuk.
Askerlik konusunu var, gündeme getirmedim bir kez konuşmadım bu benim sorunumdu ve Trabzonspor'a gelmek için sorun değildi.
Trabzonsporun sahibi taraftardır. Transferin bitmesine 10 günlük süre var. Bir çok gelişme var.
Bana göre hak etmediğim olumsuz şeyler oldu yine Trabzonspor'a gelmek istiyorum.
50 sefer söyledim ben Trabzonspor'a ve 9 numaralı formamı istiyorum dedi.
Büyük olan Trabzonspor fatih değil,

Trabzonspor'a Fatih Tekke katkı yapılacaksa Fatih alınmalıdır
Telefonlarım kapalı olması sorusuna gelelim.
Benle konuşan olan var mı
Transferin bitmesine 10 gün kala telefonum kapalı olması transferin kapanması gerekçe gösterildi bu ne kadar doğru ve vicdana sığıyor..
Şenol hoca bir tarafa,efsane abimiz ve hocamız…konuşan çaba sarfeden etmeyen yöetim kurulumuzdan içlerinde benim kadar Trabzonsporlu var mı, Ünal Karama da dahil..
Allah da bana bir gün yalan konuşmayı nasip etmesin Trabzonspor'a gelmek isti,yorum, para konusu mevzu değil, 6 ay önceki mukalevemi, Ünal benim önüme getirdi, 1.600 ben 1.500 dedim. O şartları da kabul ediyorum telefonda dedim. O şartları kabul etmesem beni alacak mısınız, o şartları kabul ediyorum.
Bir gün tek başıma kalsam ben buradayım, biz Trabzonsporluyuz neden birlik ve beraberlik olmuyor biz de.
Hayatım boyunca yanlış yaptık, bir gün bilerek Trabzonspora ceza verirsem benim cezamı verin, ben gerçek Trabzonsporluyum.
Normalde ben pazartesi Rusya'da olacaktım bu gece gidiyorum, bu transfer sezonu bitene kadar bekleyeceğim,
Trabzonspor'a taraftara beni nasıl biliyorsalar, beni sevmeye devam etinler ben asla yalan konuşmadım.

Sizi neden alma istemiyorlar…
Bunun cevabını herkes biliyor… 10 gün daha var, çok şey konuşulacak, Şenol hocama da söyledim, senin için Ünal için gelmem ben bu taraftar için gelirim dedim. Ben konuşursan Trabzonspor zarar görür, Trabzonspor zarar görmesin Fatih Tekke de kim,
Ben daha konuşmayacağım farklı şeyler olmasa
Kızgın mısın?
Hayır değilim, 2 şey var, beni üzen sanki maddiyatçı bir yönüm varmış ki bunu söyleyen Allahtan korksun.
Zenit ile anlaşma yok sorun bu, 6 ay önce sözleşme yok ben sadece söz verdim, konuşma yaptık, bu mu problem,
Böyle mi olması gerekiyordu, büyük ağabeylerime söyledim bu böyle mi olmalıydı.
Konuşamadım söyleyemedim şeyler var, tehlikeli şeyler var, şuan konuşmak istemiyorum.
Ben bu gece gidiyorum, kampa katılacağım, hocamızın açıklaması var, beni takımda görmek istiyor, hocamla görüşeceğim, orda da rahatsızlıklarım var,benimle devam etmek istiyorlarsa bu konuda kararı vermiş değilim..
Ağustosa Trabzonspor kapınızı çalarsa ne dersiniz...
Ben her zaman Trabzonspor'a gelirim, Gökhan Ünal gibi oyuncuyu kaybettik, taraftara oyunculara yardımcı olsun. Trabzonspor'a her zaman gelmek isterim,

Transfer için 10 gün daha var farklı gelişmeler olabilir. Trabzonspora faydalı ise beni yerin dibine batırın..

Eren Karaahmetoğlu
NTVspor'un canlı yayın linki atabilir misinz ?

Recep abi bitti o. Bildiğimiz şeylerden bahsetti adam zaen telefonla bağlanıp. Bir de bir sorum var. Fatih Ünal Karaman'ın ismini verirken, acaba Trabzonlu olmamasından dolayı mı onun ismini verdi özellikle? Eğer öyleyse bugünkü konuşmadaki tek yanlışı diyebilirim. He tabi gerçekten Ünal'ın da yaptığı samimiyetsizlikler varsa birşey diyemem.. Ama yine de ilk Ünal ortaya atılmamalıydı sanki. Erdal abi de belki de tek samimi insanın Ünal olduğundan bahsetmişti? Anlayamadım ben.

Ali Tunahan Güllü
İnceden laf soktuklarım, bu aralar konuşmuyor, dün de dedim, kaptan çok açık konuşmayacaktı zaten, biliyordum böyle olacağını, ama gerekeni söyledi, alemin önünde bağırdı, ilk tekliflerine geliyorum....

Artık almayanın derdi bellidir.

Abi sence yönetim bundan sonra tekrar bir girişimde bulunurmu?

Orhan Aydın
20.01.2010, 12:51
Sadece Ünal Karaman'ı harcamaya çalışmak Veziri güçlendirir

OKANIZM
Yönetim bu adamı neden almak istemiyor?

Yani dilim varmıyor ama dindar birisi oldugu için mi?

dini ve ideolojik bir yönü var bu işin.hacısalihoglu ve sadri şener bu transferi ondan dolayı istemiyor.yoksa 2 günde kolombiyanın en iyi golcüsünü alıp gelen adam fatih tekkeyi 10 defa almıstı şimdiye kadar.bunlarda samet aybaba gibi oldu gitti.samet aybabada mısırlı oyuncuları kadrodan cıkarırdı.ondan dolayı samet aybabayı belkide almak istiyorlardı.

samet aybabaya dikkat edin gittigi her takımda belli futbolcuları oynatmaz kesinlikle.o futbolcuları arastırın ve profillerini inceleyin.bakın ortak noktaları neler?
anahtar kelimeler

fatih tekke sadri şener hayrettin hacısalihoğlu samet aybaba din ve ideoloji

Joacivil
Herkez ağlıyor ediyor yüreği burkuluyor hiç bir kıpırtı yok nedir bu kardeşim yapalım birşey Trabzonda olanlar toplanıp gitsin tesislere 'Fatih Sultan Tekke' diye inletsinler ortalıgı Trabzonsporun iyiliği için yapalım onu artık birşeyler yapalım oturdugumuz yerde kalmayalım hayde usaklar da haydi

Keramettin
zENİT KULÜBÜ TRABZONSPOR'A FATİH TEKKEYİ ALIN DEDİ AMA YÖNETİM SICAK BAKMADI...

zaten bu söz söylenmişse neyi konuşuyoruz ki.Yönetim almamış işte

Cagdas Topal
Ünal'ın futbolculuk dönemini bilen abilerimiz Ünal'ı anlatırlarsa bilmeden konuşanlara yol göstermiş olurlar.

Ünal öyle ünal böyle :) cok da umrumuzda ünal :cool:

Orhan Kahraman
İnceden laf soktuklarım, bu aralar konuşmuyor, dün de dedim, kaptan çok açık konuşmayacaktı zaten, biliyordum böyle olacağını, ama gerekeni söyledi, alemin önünde bağırdı, ilk tekliflerine geliyorum....

recep abi Kaptan az buz konuşmadı ama ben bu kadar da konuşacağını zannetmiyordum açıkcası.Çok dolmuş fatih abi.Her kelimesinden belli bu.Dün çamur atanlara benim vede bizim adımıza kral cevap vermiştir

Pro-TS
Ünal Karamanın tüm hizmetleri birden silindi arkadaşlar unutmayın ki o da bizim kaptanımızdı. Hemen tezcanlı davranmayalım. Bakalım süreç ne gösterir. İstifa etmesi gerekense bütün organizasyonları yapan Hacısalihoğludur.

Napoli
Anlamadınızmı bu hem Ünalı hemde Fatıhıyı bitirme opersyonuydu,Yonetim tek taşla İki Kuş vurdu..

Bakın burda kimse Yonetime,Hayretın beye salamıyor,Herkes Ünala sallıyor..

Hem Fatıh Hemde Ünal Hoca büyük Oyuna geldiler.

kazanan kimmi? Yonetim..

ne guzel vallahii,Hem Fatıh Gelmiyeck,hemde Ünalı İstifaya zorlayacaklar

Açın gozlerinizi artık

Ali Tunahan Güllü
lazkopatfaz;

Bak herkesi yine zorluyosun!!

Hami_41
arkadaşlar bu açıklmayı tma olarak nerdne dileyebilriz yada okuytabilriz ..?

M.ALİ ÇOKLUK
yönetimde gelmesini engelleyen tek isim hacısalihoğludur.bunu ısım vermeyerek fatıhte acıkladı.taraftarın önüne fatihi atmaya calıstılar baktı olmadı sıra ünalda.ünal hocayı harcatmayalım bence.hacısalihoğlu derhal istifa taraftarın tepki koyması lazım başka yolu yok.

öztürk_61
20.01.2010, 12:52
dün Fatihi yalancı çıkaranlar bugün ne diyolar ayrıca bu transfer olabilir hala yapılacak bişeyler olması lazım....?

Fatih Özkan
he birde Rusya'ya bedava gidilmiyor sanırım,

madem öylesine gidecektiniz,

bu garibanların paraları ne olacak?

Bu açıdan da bakmak lazım olaya :rolleyes:

S.DEMİRCİ
Ünal'ın futbolculuk dönemini bilen abilerimiz Ünal'ı anlatırlarsa bilmeden konuşanlara yol göstermiş olurlar.
bir kerede mantıklı birşey yaz..

Cem Kıran
Ts Yönetimi
Bugün ise oyuncunun kendisiyle gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, daha önce Euro değeri olarak yapılan anlaşmanın yeni sözleşmeye temel olamayacağı tavrıyla karşılaşılmıştır.

Fatih Tekke
Allah da bana bir gün yalan konuşmayı nasip etmesin Trabzonspor'a gelmek isti,yorum, para konusu mevzu değil, 6 ay önceki mukalevemi, Ünal benim önüme getirdi, 1.600 ben 1.500 dedim. O şartları da kabul ediyorum telefonda dedim. O şartları kabul etmesem beni alacak mısınız, o şartları kabul ediyorum.

Hangisi yalan konuşuyor? bence yönetim!! Allah bu Sadri başkan haric diğer yöneticileri bildiği gibi yapsın

Lazistan
arkadaslar bu gurbet ellerde malesef ntv bakamiyorum biri buraya link yapamazmi yani buradan izleyemem mi

Samet Berber
Artık bu transfer gerçekleşmezse , herşeyi açıklamalı yönetim ve gerekli insanlar istifa etmeli .

lazoli__61
HerŞeyİn telafİsİ mÜmkÜndÜr arada kan davasi yok sadrİ baba Çiksin desİn fatİhİ aldim fatİhe İmzalatsin sÖzleŞmeyİ olayi bİtİrsİn kaptanimiza 9 numarasini versİ vurmayla kirmayla bu İŞten bİŞe Çikmaz 26 yildir kavga var haydİ baŞkan herŞey senİn elİnde...

outlaws61
Kadro'ya egemen gibi bir sahte stoper alındıda,

Kadro'ya bir Fatih alınmadı...

Ama Bu Milli Oyuncumuz için yazık/günah !
-----------------------------------------

Umutspor'lular ;

Göreceksiniz; Ben Umutun attığı golleri, Fatih attı sayacağım !

Kaçırdığı golleri, golcü sadri attı diyecem ! :rolleyes:

Bu konuda üzülmenize gerek yok ! fatih 2010/2011'sezonunda işe yaramayacağa benziyor !

İmzamı atıyorum !

Egemen ne alaka şimdi adam oynuyor daha ne yapsın..::mad:

Kaan
20.01.2010, 12:53
Dün Tekke'ye laf edenler çıksın ortaya.. :)

28TS61
Trabzonspora faydalı ise beni yerin dibine batırın.

helal olsun fatihe

Napoli
Bu yonetime İş beceremyen diyenlerde büyük yanılgı içinde ,çok Zekıler çok

1 taşla iki kuş,Hem ünal İstifa,hemde ebediyete kadar fatıh tekke olayı bitti

lazkopatfaroz
Bilader ilk cezam için başka sebepler bekliyorum.

Nedenim sen olma.

Habu gün düzgün dur oturduğun yerde...

Yanlışı bile bu kadar savunuyorsunuz pess yani

TsClub41

Hacısalihoğlu Fatih için ben varken o molla bu kulübe gelemez dedi mi ?
Böyle bişey duydun mu?

yorumsuz6117
Kaptan hala Trabzonspor'a döneceğine inanıyor. onun için herşeyi açıklamadı. Eğer alınmassa çııkıp herşeyi açıklayacak bu sefer..

magicyattara
Fatih,bu toplantıyı yapacağına,gidip başkanla konuşsaydın be kardeşim.
Sen zot ben zot,ata kim verecek ot.

İletişimsizliğin bu kadarına pes harbiden.

Ali Tunahan Güllü
Bundan sonra ne olucak peki?

cantona_1461
20.01.2010, 12:54
hafta sonu olacak olanlar belli olmaya başladı...stada girdiğimiz gibi ilk iş fatih tekke diye bağırmaya başlayalım..sonra umut sövmeye başlarız...o yetmesse yönetimi istifaya zorlarız..yenilirsekte takımın otobüsünü taşlarız..
sanmıyorum ki trabzonspor taraftarı kadar kendini bilmez,bu kadar cabuk kanan ve kandıktan sonra kraldan cok kralcı olan taraftar olduğu nu sanmıyorum

Celal Demir
kim diyordu tekke paragöz diye ?

Bekir
Dün Tekke'ye laf edenler çıksın ortaya.. :)
Dün Tekke'ye laf atanlar,Bugün Yönetime küfrederek ceza aldı:)

byhaluk61
Fatih icin adam gibi adam dedigimizde bosuna demedigimzi birkez daha ortaya cikti adam gibi adam cikti herseyi soledi
fatih burda acikcasi benim gorusum:kimse kivirmasin dedi o sebep bu sebep yok edei beni almak isteyen alir dedi getirin atim imzayi dedi buda yonetime kapak olsun....
Bize dogru konusmadilar kivirdilar ozellikle baskana bu sitemim baskani fatih tekke konusunda kiniyporum hep kivirdi hep yuvarlak cevaplar verdi bizi kandirdi

kolombiyaya gidiyon 19 saat lafa bak kiz evi erkek evine kendi gelir
ya sen kos koca bi klubu yonetiyosun bÖle sey mi olur git isi hallet gel

yonetimden tiskiniyorum

Kaan
Kadro'ya egemen gibi bir sahte stoper alındıda,

Kadro'ya bir Fatih alınmadı...

Ama Bu Milli Oyuncumuz için yazık/günah !
-----------------------------------------

Umutspor'lular ;

Göreceksiniz; Ben Umutun attığı golleri, Fatih attı sayacağım !

Kaçırdığı golleri, golcü sadri attı diyecem ! :rolleyes:

Bu konuda üzülmenize gerek yok ! fatih 2010/2011'sezonunda işe yaramayacağa benziyor !

İmzamı atıyorum !

Ne şimdi ayrımcılık yapıyosun ki ?

Tamam Tekke'yi ben de istiyorum da bu kadarı da fazla artık..

Sahada 11 Tekke olmayacak, 1 Tekke olacak. ;)

Hasan YAYLI
temiz bir trabzonspor istiyorum.... tüm kötülüklerden arınmış...çok mu zor bu.....tüm derdi trabzonspr olan oyuncu,teknik ekip,yönetim ve TARAFTAR istiyorum...

Erdal
Keşke bu konuşma olmasaydı...Buna rağmen kim ne derse desin mevcut başkanımızdan daha olgun bir adam konuşuyor bana göre...

Fatih en çok Ünal hocaya kızgın...En çok da Ünal hoca'ya yazık oluyor bence...Denge sağlamaya çalışıyor, risk alıyor fakat koltuğu sahici bir koltuk değil...Fatih bunu anlayışla karşılamalıydı....

Cagdas Topal

Yanlısı anlaman uzun sürecek :rolleyes:

Hala Ünal deyip duruyorsun , Ünal bugün takımda olsa ne olur olmasa ne olur söylesene bana ?

ESER
Fatih Tekkenin gelmesini bende çok istiyorum cümlesinin sonuna Ama, fakat, Lakin kelimelerini koyanların samimiyetsizliğinden süphem yok...

o siyahla yazdiginiz kismi , ekran koruyucu

sener-haci saver;)

Ali Tunahan Güllü
http://www.haber61.net/images/news/1.20100120125136..jpg

öztürk_61
bundan daha güzel bi açıklama yapılamazdı bomba cevaplar verdi

Keramettin
20.01.2010, 12:55
Ts Yönetimi
Bugün ise oyuncunun kendisiyle gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, daha önce Euro değeri olarak yapılan anlaşmanın yeni sözleşmeye temel olamayacağı tavrıyla karşılaşılmıştır.

Fatih Tekke

Hangisi yalan konuşuyor? bence yönetim!! Allah bu Sadri başkan haric diğer yöneticileri bildiği gibi yapsınheh işte bu be Kerem SADIKOĞLU bunu beğendi.

Travelair
Anlamadınızmı bu hem Ünalı hemde Fatıhıyı bitirme opersyonuydu,Yonetim tek taşla İki Kuş vurdu..

kazanan kimmi? Yonetim..

Açın gozlerinizi artık

Katılıyorum. Ünal'ı kullandılar şimdi mendil gibi bir kenara atacaklar. Yönetim insanları kullanmayı iyi başarıyor.

Diğer yandan bence artık Fatih Tekke'nin gelmeyeceği belli oldu. Transfer sezonunun bitmesi beklenecektir. Kendinizi üzmeyin daha

Ali Tunahan Güllü
http://www.haber61.net/images/news/3.20100120125154..jpg

Pro-TS
-[ooD;2939887']1. cok duygusal taraftarimiz var
2. burasi artik krese döndü...
3. Trabzonspora mal olmus degerler(ünal gibi) hakkinda dogru düzgün konusun yakismaz özellikle yasi genc olan arkadaslar galeyena cabuk geliyorsunuz
4.Görünüse bakildiginda bu olayda Tekke haklidir ama bu takimin basina Senol Hoca geldiginde sinirsiz yetki!! ile getirildigi söylendi biz öyle duyduk o halde Senol Hoca ben Tekkeyi istiyorum diyorsa alinir, aksini düsünmek yine bazi entrikalarin sahne aldigini gösteririki bu Senol Hocayada zararverir
5.Hic bir sahsi Trabzonspordan üstün tutmayin, bu camiamizi kücük düsürür (Tekke'nin bize tekrar dönmesini nekadar cok arzulasamda)

son bir sey daha; Tekke yüzünden Trabzonspor'un hic bir futbulcusunu kücümsemeyin bunun bize zarardan ve rakiplere faydadan baska birsey getirmeyecegini kafaniza sokun ona göre hareket edin

teşekkrüler, herkesi aklıselim davranmaya davet ediyorum

LazAnisT
Yönetim istemedi Fatih Tekke alınmadı.İletişimsizlik vs hepsi hikaye.

Recep Alkan
Ünal Karamanın bu transfer konusunda izlediği politika yüzünden geçmiş zamanlarda bir laf etmiştim. Yazmak istemiyorum bu gün cezalık olabilir. Lafımın arkasındayım.

Bu transfer de Şenol Hoca hariç (sanıyorum) samimi olan hiç kimse yok. Buna Başkan, HAcı, Ünal kimi dahil ederseniz edin. ( Yönetim içinde isteyen ama sesi çıkmayan bir çoğunluk vardır, yönetim derken baştakileri kasdediyorum)

Her lafımın arkasındayım, Kaptan ne gerekiyorsa konuştu, anlayana sivri sinek dedi.

Anlamayanlar için bundan sonraki günlerde biz yardımcı olacağız.

Adam alınır, alınmaz artık umrumda değil, ama Türkiye önünde böyle konuşturmayacaktın.

Yazıklar olsun, Yönetim her türlü karşındayım. Samimiyetsizliğine, yalancılığına, bu yaptıklarına her zaman karşında olacağım....

Kaan

ççç ççç

Tamam o zaman.

Yine de birkaç kişi kalmıştır.

Orhan Kahraman

kazanan kimmi? Yonetim..

Açın gozlerinizi artık

Büyük fotoğrafı görmekte olay bence. Ünal Karaman'ın transferdeki hareketleri eğerki Yönetimi yansıtıyorsa Fatih Tekke'ninde Ünal Karaman ismini vermesi yönetime atıftır bence.

lazkopatfaroz
bir kerede mantıklı birşey yaz..

Mantıksız ne var bunda ?

Fatih Tekke bir açıklama yaptı, Ünal'ın bu kulube yaptıklarını yok sayar derecesinde.

Fatih ne kadar Trabzsonpor'lu ise Ünal'da o kadar Trabzonsporludur.

Sizin mantıgınız nedir ? Biri birinden üstün öylemi.

devilkid
ünala boşuna verilen para da cabası..bir hayrını göremedik şuana kadar...

outlaws61

Gözlere bak yaa adamı hırş bürümüş resmen :alkış::alkış:

Şahinoğlu
Zenit'e Trabzonspor'a gideceğim lafı her şeye rağmen hemde , bence Şenol Güneş girdi araya gene ama Ünal'dan daha Trabzonspor'luyum demeseydi keşke ki öyledir ama şık olmadı bize yakışmadı , darlanmış Fatih darlanınca babamızı görmeyiz böyle bi huyumuz var lanet olsunki Trabzon insanı olarak , Şenol Güneş yaparsa yapar bu işi herkese rağmen bana devrede gibi geldi Şenol Güneş.

yorumsuz6117
20.01.2010, 12:56
Dün Tekke'ye sallayanların hiçbiri yok ya da misafirler..

Bekir
Fatih,bu toplantıyı yapacağına,gidip başkanla konuşsaydın be kardeşim.
Sen zot ben zot,ata kim verecek ot.

İletişimsizliğin bu kadarına pes harbiden.
İyi o zaman Yönetim de Resmi siteden Fatihi taraftarın önüne atıcağına Fatih ile konuşsaydı??
Dün Burada Çoğunluk Fatih karşıtıydı..
Yönetim yalan yanlış şeyler söylesin,Fatih de gidip yalvarsın....

Hasan YAYLI
Hacısalihoğlu Fatih için ben varken o molla bu kulübe gelemez dedi mi ?
Böyle bişey duydun mu?

ben duydum, aynı şekilde söylemiştir...

S.DEMİRCİ
Keşke bu konuşma olmasaydı...Buna rağmen kim ne derse desin mevcut başkanımızdan daha olgun bir adam konuşuyor bana göre...

Fatih en çok Ünal hocaya kızgın...En çok da Ünal hoca'ya yazık oluyor bence...Denge sağlamaya çalışıyor, risk alıyor fakat koltuğu sahici bir koltuk değil...Fatih bunu anlayışla karşılamalıydı....
hocam kusura bakmayın...
hacısalihoğlu fatihi nasıl hayat görüşü nedeniyle istemiyorsa..
sizde ünal hocayı o nedenle savunuyorsunuz bence...

ümit akyıldız
20.01.2010, 12:57
görüldüki yönetim en basından beri insanlara yalan soyluyo kandırıyo ve sürekli fatihi günah keçisi ilan ediyo ama fatihin ne kadar delikanlı nasıl bir trabzonspor sevdalısı oldugu yıne goruldüki o yine yonetımı suclamadı takıma kulube zarar vermek istemedi bu yönetı daha nekadar insanları kandıracak daha önemlisi insanlar buna daha ne kadar göz yumacak

aaahmet61
bazı arkadaşlar yazmış dini sebepten .hakikaten sebep bu mu ?

Tayfun
Herkesin aklı kullanabildiği kadardır,herkes Fatih'in ne anlatmaya çalıştığını anlamıştır ;)

Tolga Han
bu kadar beceriksizce yönetilen baska bir kulüp daha yoktur yeryüzünde
gelmek için her şeyini feda eden kaptanımızı almamakta diretiyorlar
yazıklar olsun hepsine
bu saatten sonra en kral oyuncuyu dahi getirseler gözümde zerre kadar degerleri olmayacaktır

Volkan Albayrak
Bu yonetime İş beceremyen diyenlerde büyük yanılgı içinde ,çok Zekıler çok

1 taşla iki kuş,Hem ünal İstifa,hemde ebediyete kadar fatıh tekke olayı bitti

bu sefer değil hayrettin istifa vermediği sürece tek başımada olsa her şeyi yaparım

Hami_41
20.01.2010, 12:58
Ünal KARAMAN kaptanken ben çok küçüktüm herkes hayranlık duyardı.Türkiye'de öyle bir kaptan yoktu.Öyle tutupta çift dalıcaksın sert hareket yapıcaksın el kol yapıcaksın Ünal kaptanın ayrı bir hakimiyeti vardı başka takımın oyuncularına karşıda değişik bir üstünlüğü bir karizması vardı...

Doğan Şahin
Ne yazık ki bu yönetim taraftarın sevdiği kişileri veya yıldız olan oyuncuları toplum önüne atmayı adet haline getirmiştir:

* Gökdeniz hakkındaki açıklamalar
* Yattara hakkındaki açıklamalar
* Fatih Tekke hakkındaki açıklamalar
* Ağaoğlu ve Serdar Bali'ye yapılanlar
* Ersun Yanal'a yapılanlar
* Broos bile yukarıdakilerin bir sonucu olarak masum duruma çıkıyor sanırım
* Ünal Karaman ve Şenol Güneş'e yetki verdik deyip onları kullanmaya çalışmak

Yönetimin yaptığı güzel işlerin yanında yapamadıkları, yapmadıkları ve yanlışları ile istifa süreci hortlamıştır.

Fatih Tekke'nin gelip gelmemesinden çok yönetimin derhal istifa edip belirli bir anayasa çerçevesinde bu kulübe layık yeni bir yönetim gelmesi zaruridir.

Şenol Güneş hocamızın başkanlığı için erken ancak bu sezonu çeşitli sebeplerden dolayı Özkan Sümer'in başkanlığında tamamlayabileceğimizi düşünüyorum.

Keramettin
FAtih acaba daha neler biliyordur

Orhan Kahraman

Ortalığı gerip durma.İlk cezamın sebebi sen olma...

Onur Akyüz
Ünal çok fena ortada kaldı,

ama O'nu ortada bırakanlar(satanlar,kullananlar) hala klubün yönetiminde,

onlar işi kıvırmışlar,ne olacak Ersun,Ünal,Metin,Ahmet,Mehmet,Hurşit...gelir gider,

ama onlar orda dururlar.

Kaan

Geçen sezon böyleydi ama bu sezon neyi bahane ettiler bilmiyorum.

byhaluk61
Kimse unal karman beya birbaskasi demesin ben kimseyi savunmuyorum ben anlamam bu kulubun basindaki kim ben sorumlulugu ona atarim tek suc baskanin

ben baskan oalarak bitecek diyecem bu transfer benim elemanlarim bu isi yapmayacak
o zaman niye oturuyon o koltukda
nasil takim kotu oldum mu hocaya soruyosun burdada ben baskana sorarim...

mehmetali61_55
hayrettin istifa etde bir kere olsun taraftarın yüzünü güldür

Oğuzhan İnce
beşlik bursa maçıydı sanırım,uzun paltosuyla yaptığı yaptığı yumruk şov,
ben istanbul'a gidemezdim gitmemeliydim,anadolu takımı trabzonspor vardı,buraya geldim mealinde bir söylemi vardı,
yaşım hasebiyle çok hatırlamasam da trabzonspolu olmam üzerinde büyük etkisi vardır,ÜNAL KAPTAN'ın bu kadar küçültülmesi içimi acıtıyor,Fatih ne derse desin bizene!
varsayalım ki ÜNAL FATİH kadar Trabzonspor'lu değil,bu forumda yer alanların da Ünal kaptan kadar Trabzonspor'lu olmadığını da ben öne sürüyorum,ne bu çekgit demeler,bok atmalar,
Ünal o Ünal az kendinize gelin!!!

Celal Demir
20.01.2010, 12:59

sadece o değil ama hüseyin gidişinin ver tekkenin gelmeyişinin sebeblerinden bi taneside o....

Bülent AKBULUT61
ya ne ünalı ya ban şu an FATİH TEKKE lazım yemişim ünalı İSTİFA etsin gitsin öylede böylede milletin ipiyle kuyuya inmeseydi ünal efendi sonunda böyle suclu olur cıkarsın şimdi kurtarsın artık seni sAyın cok muhterem HACISALIOĞLU.

Süleyman Sofu
Kaptan herşeye rağmen atılan onca çamura rağmen adam olduğunu birkezdaha ıspatladı...

Utanmadan sıkılmadan yalan konuşan bunu birde resmi siteyi kullanarak yapanlar acaba artık avni akerde nasıl oturup maç seyredecekler...

O koltuk artık seni kabul etmez Hacısalioğlu efendi...

Git artık yanında getirdiğin adamlarınıda al ve git....

Lazistan
bende edecem ama kanmiyorum cunku burada kalmak hepimizin gayesi olmasi gerek sesimizi sonuna kadar duyurmak icin

Volkan Albayrak

antepteyken celal doğanla bu yüzden bu yüzden bozuşup kadro dışı kalmıştı ve hayrettin ve ihsanla celal doğan arasındaki ortak paydaya bak cevabı bulursun

Emirhan Makul
Trabzonspor tarihinin Skaldalları arasına girmiştir bu olay. Yazıklar Olsun.

OKANIZM
dini ve ideolojik bir yönü var bu işin.hacısalihoglu ve sadri şener bu transferi ondan dolayı istemiyor.yoksa 2 günde kolombiyanın en iyi golcüsünü alıp gelen adam fatih tekkeyi 10 defa almıstı şimdiye kadar.bunlarda samet aybaba gibi oldu gitti.samet aybabada mısırlı oyuncuları kadrodan cıkarırdı.ondan dolayı samet aybabayı belkide almak istiyorlardı.

samet aybabaya dikkat edin gittigi her takımda belli futbolcuları oynatmaz kesinlikle.o futbolcuları arastırın ve profillerini inceleyin.bakın ortak noktaları neler?
anahtar kelimeler

fatih tekke sadri şener hayrettin hacısalihoğlu samet aybaba din ve ideoloji

Paksoy
arkadaşlar maçda takımımızı destekleyelim, protesto 2. planda olsun,takımımız zarar görmesin

AyhanPe
fatih zeytin dali uzatti..belkide olur bu transfer

zahido
20.01.2010, 13:00
Eeee nolucak şimdi???

Biz taraftar olarak ne yapabiliriz bundan sonra?

TsClub41
FAtih acaba daha neler biliyordur

Valla bence öyle şeyler biliyor ki o bildiklerini açıklasa şuanki yönetim direk seçime gider utancından.valla kalpten kalbe yol vardır demişler.en azından fatihin şuanki psikolojisinden anladıklarım bu...

Travelair
Bu arada bir anektod:

- eğer zenit senle devam etmek isterse ağustosu bekleyecekmisin
Cevap Zenitin bana harcadığı para 10 milyon euro toplam 20 milyon euro masrafı olmuş.

20-10 = 10 milyon € ama biz 7.4 milyon € aldık

Kaan
hayrettin istifa etde bir kere olsun taraftarın yüzünü güldür

Sadece Hayrettin'lik olay değil abi bu.

Tümü öyle. İçlerinde belki birkaç kişi vardır düzgün olan.

Sadri Şener'i de söylemiyorum artık rütbesi kendisinden küçük olanların himayesi altında kalıyor. Bu mu başkanlık ?

Recep Alkan
Soruyorum,

Şenol Hoca ile Ünal Karaman Kaptana gdip,

Şenol Hoca :

- Fatih seni çok istiyorum, oyun planlarım senin üzerine kurulu, bu takımın sana ihtiyacı var, ama sende takımdaki adamları camiye götürüyormuşsun, olmuyor, bundan şikayet edenler var

dedi mi, demedi mi ?

(Şenol Hocanın görüşü değil, bunu ona söylettiler. )

canowen61
Alınan kararlar ortaktır.hacısalihoğlunu ön plana atıp diğerlerini kayırmanın bir manası yok.eğer ortada bir suçlu aranacaksa buna sadri şener de dahil edilmelidir

Bülent AKBULUT61
Ünal Karamanın bu transfer konusunda izlediği politika yüzünden geçmiş zamanlarda bir laf etmiştim. Yazmak istemiyorum bu gün cezalık olabilir. Lafımın arkasındayım.

Bu transfer de Şenol Hoca hariç (sanıyorum) samimi olan hiç kimse yok. Buna Başkan, HAcı, Ünal kimi dahil ederseniz edin. ( Yönetim içinde isteyen ama sesi çıkmayan bir çoğunluk vardır, yönetim derken baştakileri kasdediyorum)

Her lafımın arkasındayım, Kaptan ne gerekiyorsa konuştu, anlayana sivri sinek dedi.

Adam alınır, alınmaz artık umrumda değil, ama Türkiye önünde böyle konuşturmayacaktın.

Yazıklar olsun, Yönetim her türlü karşındayım. Samimiyetsizliğine, yalancılığına, bu yaptıklarına her zaman karşında olacağım....
kardeşim merak etme yanlız değilsin gerekirese burdan TRABZONA gider her türlu falıyete katılırım

Enes Başkaya60
Helal olsun bE Kralım ne laflar sokmusun öyle ya....

Seninle gurur duyuyorum herşeyi acıklamamısın ama yine de bomba gibi acıklamalar....

Yönetimin ne kadar yalancı oldugunu kanıtlamıssın....

Senin gibi Trabzonsporlu tabiki yoktur ya helal olsun sana helal...

Nerde ya dün Fatihe sallayanlar nerde hani...........

Napoli
20.01.2010, 13:01

Ah be Erdal Abi anlamıyormusun,Operasyon Hem Fatıhı Hemde Ünal Hocayı Bitirme Opreasyonuydu bunu baştan beri dıyordum..

Ünal Hocayı Bir sekılde İstifaya zorlanacak..Bu ta Eylül ayından beri Belliydi..

Kazanan Yonetim

zahido
fatih zeytin dali uzatti..belkide olur bu transfer

Bu transfer olsun ronaldo bile fatihin peşinden gelir :D

Hami_41
ben istanbul'a gidemezdim gitmemeliydim,anadolu takımı trabzonspor vardı,buraya geldim mealinde bir söylemi vardı,
yaşım hasebiyle çok hatırlamasam da trabzonspolu olmam üzerinde büyük etkisi vardır,ÜNAL KAPTAN'ın bu kadar küçültülmesi içimi acıtıyor,Fatih ne derse desin bizene!
varsayalım ki ÜNAL FATİH kadar Trabzonspor'lu değil,bu forumda yer alanların da Ünal kaptan kadar Trabzonspor'lu olmadığını da ben öne sürüyorum,ne bu çekgit demeler,bok atmalar,
Kardeşim helal olsun sana be tebrik ediyorum senin iki katın yaşındakilerden daha mantıklı daha olgun konuşmuşsun...

Mira_61
Ya ben Sadri Şener hariç diyip yönetime ve özellikle Hayrettin Hacısalihoğluna sallayanları anlamıyorum.
Eğer Sadri BAŞKAN,asbaşkanına sözünü geçiremiyorsa bu nasıl başkanlıktır.
Ben göstermelik başkan istemiyorum.
Sadri Şener dahil Yönetim İSTİFA...

Hami_41
ntv sporu açın

lazkopatfaroz

:alkış::alkış::alkış: Bu çok kesin Fatih Ünal'ın çeyreği bile olamaz.

yorumsuz6117
Bu adamlar müslüman değil mi..??
Tekke'nin namaz kılmasında ne var çok güzel birşey hatta..

trab61
Herkez ağlıyor ediyor yüreği burkuluyor hiç bir kıpırtı yok nedir bu kardeşim yapalım birşey Trabzonda olanlar toplanıp gitsin tesislere 'Fatih Sultan Tekke' diye inletsinler ortalıgı Trabzonsporun iyiliği için yapalım onu artık birşeyler yapalım oturdugumuz yerde kalmayalım hayde usaklar da haydi

takimi dagitin ozaman. bu takimda oynayan futbolcular var. onlari dusunmuyormusunuz?? onemli olan trabzonspordur. fatih degil. dedigim gibi fatih gelecek ve unal gidecekse fatih gelmesin ozaman.

Ali Tunahan Güllü
Soruyorum,

Şenol Hoca :

- Fatih seni çok istiyorum, oyun planlarım senin üzerine kurulu, bu takımın sana ihtiyacı var, ama sende takımdaki adamları camiye götürüyormuşsun, olmuyor, bundan şikayet edenler var

dedi mi, demedi mi ?

Bunu dedirttende belli ve hala yönetimde!!!

ESER
Ünal çok fena ortada kaldı,

ama O'nu ortada bırakanlar(satanlar,kullananlar) hala klubün yönetiminde,

onlar işi kıvırmışlar,ne olacak Ersun,Ünal,Metin,Ahmet,Mehmet,Hurşit...gelir gider,

ama onlar orda dururlar.

unal karaman i bu gunler icin goreve getirdiler...

bir atimlik barut misali..

hani meshur zenitin memurlari var ya, iste o da kulubun memuru , maasla calisiyor. ustu ne derse yapmakla mukellef., onun sergiledigi samimiyetsizlik baskanin samimiyetsizligidir

byhaluk61
ya ben sadri Şener hariç diyip yönetime ve özellikle hayrettin hacısalihoğluna sallayanları anlamıyorum.
Eğer sadri baŞkan,asbaşkanına sözünü geçiremiyorsa bu nasıl başkanlıktır.
Ben göstermelik başkan istemiyorum.
sadri Şener dahil yönetim İstİfa...
aynen katiliyorum..

Erdal
S Demirci,

İnsanları ideolojilerine göre tasnif ettiğim dönemlerim olmuştur...Lakin 20 yıl kadar önce...İnan bana :)

Mert Oğuzlu61
20.01.2010, 13:02
ntvspor u açın renktaşlar. fatih konusu var.

aaahmet61
lazkopat 61xx sadece o değil derken bir nedende din diyorsun.hakikaten vahim bir durum.ülkemizdeki kamplaşma bizede yansımış.fatih tekke yönetimi rahatsızlık edecek hangi dini bir iş yapmış merak ettim doğrusu.

Enes Başkaya60
Kaptan herşeye rağmen atılan onca çamura rağmen adam olduğunu birkezdaha ıspatladı...

Utanmadan sıkılmadan yalan konuşan bunu birde resmi siteyi kullanarak yapanlar acaba artık avni akerde nasıl oturup maç seyredecekler...

O koltuk artık seni kabul etmez Hacısalioğlu efendi...

Git artık yanında getirdiğin adamlarınıda al ve git....

Hepsi gitsin artık Süleyman abi daha ne duruyorlar ya ne duruyorlar yeter artık.......

ilyskm
sadri ve hayrettin her zamanki gibi bulaştırdınız... yazıklar olsun...

Bekir
Fatih'in yapabildiği buydu Ancak Ünal'a kadar uzanabildi(Şuanlık)

Ünal'ı tanımıyorum ama Savunduğunuz kadar Adamsa Yarın da o Basın toplantısı düzenler,Gerçekleri açıklar Sonra İstifayı basar...

İlk açıklaması gereken Neden Kulubun kapalı olduğu C.tesi günü Rusyaya gitti??
Rusyaya Boşu boşuna giderek harcadığı Gariban parası değil miydi??

devilkid
ben 2 gündür fatih tekkeden %1 ihtinal olsa bile şüphe ettiğim için önce fatihten sonra fatihe inananlardan özür diliyorum...sivas maçından önce hacısalihoğlunu güzelce görmek ve gereken tepkiyi vermek gerekiyor..bu sefer başkan yine kongre ile tehdit ederse etsin..trabzonspor boş kalmaz...

28TS61
20.01.2010, 13:03
ünal gecen hafta patlak verdi.

sanirim cuma günü rusyaya gitti geldi. aciklamasi ise bence cok komik idi.
zenit sirket kulübü oldugundan ancak pazartesi görüsebiliriz dedi.

e insanda akil var mantik var madem bunu biliyorsun neden pazartesi gitmiyorsunda haftasonu gidip kulübün masrafini cogaltiyorsun diye sormazlarmi adama

Kemal Ç.
Soruyorum,

Şenol Hoca :

dedi mi, demedi mi ?

fatih bu konuda moskova'da bu kadar sıkıntı çekmemiştir.

İskender YILMAZ
Belki çok daha önemli konular var ama yine de insanın aklı orda kalıyor hep napalım,

Kral bu saatten sonra Trabzonspor'a gelir mi ? :)

byhaluk61
Simdi ciksinda yonetim konusma yapsin yaaaaaa

MaNiaC61
fatih tekke değil..YÖNETİM İSTİFA..

TsClub41
Soruyorum,

Şenol Hoca :

dedi mi, demedi mi ?

Ben diyorumda Hacısalihoğlu bundan önceki transfer döneminde ; '' Ben varken o molla kulüpten içeri giremez'' die açıklama yaptı.

Hekimoğlu
Biz aslında bunları tahmin ediyorduk yönetimin açıklamalarındaki tutarsızlıktan bu belliydi.Yalancılarla dolu bir yönetim tarafından yönetilmek dehşet verici.

yorumsuz6117
Sivas maçında o stad yönetim istifa sesleriyle yıkılmalıdır.. 10 - 0 kazansakta..

devilkid
Soruyorum,

Şenol Hoca :

dedi mi, demedi mi ?

hiç girmesek o konulara...zaten yerin dibine girdik...gelen geçen gülüyordur...

Dip.Ing.Mag.
Ünal öyle ünal böyle :) cok da umrumuzda ünal :cool:

al iste bosuna demiyorum krese döndü burasi diye , az önce ne yazdim ''Trabzonspor'un degerlerine saygi duymak zorundasin'' eger isine gelmiyorsa, git biraz Trabzonspor nasil Trabzonspor oldu, ona o kudretli havayi hangi duruslar kazandirdi bir arastir sonra yaz buralarda... adami deli ediyorsunuz

Fatih Özkan
Ünal gibi bir futbolcumuza bu kadar yüklenilmesine karşıyım...

Bekir
Soruyorum,

Şenol Hoca :

dedi mi, demedi mi ?

Ya takımdaki adamları Çömlekçiye,Meyhaneye getirenler Nolcak??

F.Erdem
20.01.2010, 13:04
Yalnız Değilsin Fatih Tekke!

lazkopatfaroz
Tekke'nin namaz kılmasında ne var çok güzel birşey hatta..

Din konusu saçma sapan bir yorum. Din ile alakası yok. Yabancı oyuncularımız müslüman mı ? Gereksiz, suçlamak için ortaya atılmış bir laf.

ispiroğlu

Ünal karşı tarafta değil bence. Az önce de belirttim, karşı tarafta kimin olduğunu net göremiyorum ama bence Ünal onların arasında yok.
Bence, Erdal Bey'in de söylediği gibi, arada olduğu için karşıdaymış gibi görünüyor.

Fatih en çok Ünal hocaya kızgın...En çok da Ünal hoca'ya yazık oluyor bence...Denge sağlamaya çalışıyor, risk alıyor fakat koltuğu sahici bir koltuk değil... Fatih bunu anlayışla karşılamalıydı....

S.DEMİRCİ
ünal karamanın ne olup olmadığını şimdi anlayacağız?
ya bizim bildiğimiz adam olacak..
yada yönetimin kuklası...

Hami_41
Ya Ünal'ın bakmayın böyle kibar kibar konuştuğuna Ünal'a maçlarda bi höyt diyemezlerdi çok kötü bozardı adamı ürkütüyodu zaten öyle kaptan görmedim ben bu takımda yaşım itibariyle eskisini bilemiycem ama benim hatırladığım Ünal kaptan var..

BAHADIR33
20.01.2010, 13:05
Fatih Ünal'a dedi ki;

Sana bir şans,

Benim kadar Trabzonsporluysan ispatla..

Anlat seni böyle davranmaya itenleri..

Anlat neler olup bittiğini..

Oğuzhan İnce
:alkış::alkış::alkış: Bu çok kesin Fatih Ünal'ın çeyreği bile olamaz.
Bırak ya sen de millete gaz verme,
ne gibi bir amacınız emeliniz var anlamıyorum,Trabzonspor forumu lan burası,az birbirinize çomak sokuşturmadan durun,
ben trabzonsporluluk ölçüm aracı değilim,
fatih de ünal da aynı yerde benim için

Celal Demir
lazkopat 61xx sadece o değil derken bir nedende din diyorsun.hakikaten vahim bir durum.ülkemizdeki kamplaşma bizede yansımış.fatih tekke yönetimi rahatsızlık edecek hangi dini bir iş yapmış merak ettim doğrusu.

hiç birşey yapmadı sadece dinini yaşıyor namaz kılıyor diye yapılmış birşey...

Enes Başkaya60
Sivas maçında o stad yönetim istifa sesleriyle yıkılmalıdır.. 10 - 0 kazansakta..

Aynen lütfen taraftara sesleniyorum burdan lütfen ama lütfen bunu yapalım........

Samet Yildirim
Fatih Tekke bana göre alinacak yoksa Sivas macindaki Tekke seslerini düsünemiyorum adeta kulaklarimda caliyor su an...

legorakiss
bence olay din değil cemaat olabilir
aynı şey gs dede oldu hakan şükürün takımdan uzaklaştırılması gibi.
ertuğrulun 6 maçta namalup bjk den uzaklaştırılması gibi...insanları etkileyen kişiler bunlar...tabi buda rahatsız etmiş olabilir bazı kesimleri

AyhanPe

iyice sacmalamaya baslandi..

M.ALİ ÇOKLUK
20.01.2010, 13:06
ünal hoca tartışılcak en son trabzonsporlulardan biridir.helal olsun yonetım bunuda başardın.resmi siteden yalan haber veren f5 ten sonra 2. kulup olduk yazık. şu an tum taraftarlar hacısalıhoğlunun ıstıfası uzerınde durmalıdır.neler yapılmalı tepki koyma amaclı bunla ılgılı bı baslıkta acılabılır.yonetım din dil ırk ayrımı nasıl yapar bu nasıl bir terbiyesizlik hıc yüzleride kızarmıyor hala oturabılıyorlar o koltuklarda.

yorumsuz6117
ASKERLİĞİM PROBLEM DEĞİLDİ
Askerlik konusunu var, gündeme getirmedim bir kez konuşmadım bu benim sorunumdu ve Trabzonspor'a gelmek için sorun değildi.

Hekimoğlu
Tekke'nin namaz kılmasında ne var çok güzel birşey hatta..Bu hacısalihoğlu toplantı esnasında namaz kılmak için ayrılan yöneticiye alaycı bir şekilde benden de selam söyle diyebilecek kadar alçalabilmiş bir insandır.

zahido
Fatih Tekke bana göre alinacak yoksa Sivas macindaki Tekke seslerini düsünemiyorum adeta kulaklarimda caliyor su an...

Sivas maçı içerdeyse Allah yönetime yardımcı olsun..

An itibariyle bırakabilirler..

S.DEMİRCİ
fatih tekkeyi sırf hayat görüşü nedeniyle almadılarsa kulübe bundan daha büyük zarar verilemez..
yazıklar olsun...

Lazistan
yahu ünalin ne sucu var yahu sizi anliyamiyorum sanki Ünal a yetki vermis baskan! Baskan olacak transfer icin kolimbiyaya gitdi olmayacak is icin elemanini gönderdi. Fatihde oyuna geldi bizde, bak baskan simdi diyecek ki bizim böyle birseyden haberimiz yoktu tek yetkili Ünaldi

Enes Başkaya60

Kardeş nerde alıyorlar artık ya Yalancı yönetim istemiyoruz almasınlar gitsinler bir an önce....

Orhan Kahraman
Burdan istifa edin demekle birşey olmaz

fatih ortayı yaptı gelin vuralım gol olsun.

Biz ne yapabiliriz birisi onu söylesin fikir üretsin.Yoksa harbiden anca konuşur muyuz?

Celal Demir
20.01.2010, 13:07
"Transferi Büyük Ölçüde Kapattık"
20 Ocak 2010 / 13:01
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bu aşamadan sonra çok ekstrem bir durum olmadığı taktirde transfer yapmayacaklarını söyledi.

Kaleci Tolga Zengin ise sezon sonu sözleşmesinin sona ereceğini hatırlatarak, "Henüz yönetim benimle masaya oturmadı. Ben pazarlık yapmam ama görüşmeyeceklerse de kendi yoluma bakarım" diye konuştu.

Trabzonspor'da gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferinin ardından yönetim kurulu transfer çalışmalarına ara verdi. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, bu aşamadan sonra çok ekstrem bir durum olmadığı taktirde transfer yapmayacaklarını belirterek, "Kadromuzun yeterli olduğunu düşüyoruz. Hocamızla da bu konuda sürekli diyalog halindeyiz. Sadece Burak Yılmaz'ın transferi konusunda bazı sıkıntılar yaşıyoruz. Bunu da aştığımız taktirde daha kaliteli bir kadroya sahip olacağız. İnşallah sezonun ikinci yarısında iyi bir çıkış yakalarız ve layık olduğumuz yere yükseliriz" diye konuştu.

"PARANIN PAZARLIĞINI YAPMAM"

Bordo - mavili takımın tecrübeli file bekçisi Tolga Zengin ise DHA'ya yaptığı açıklamada, formayı kapmak için elinden geleni yapacağını belirterek, "Ersun Yanal ve Hugo Broos döneminde bazı nedenlerden dolayı forma giyemedim. Şimdi ise formayı kapmak için elimden geleni yapıyorum. Sezon sonunda sözleşmem sona erecek ama şu an itibariyle benimle bu konuda görüşen yönetici yok. Sadece hocam benimle konuştu ve beni bırakmak istemediğini söyledi. 14 senedir Trabzonspor'dayım, 8 yıldır da A takımda forma giyiyorum. Bir dönem kaptanlık da yaptım. Hiçbir zaman kulüple pazarlık yapmadım. Buranın içerisine hiçbir menajer de sokmadım. Menajerim olmasına rağmen sokmadım çünkü buranın aile ortamını bozmak istemedim, bundan sonra da bu böyle gidecek" ifadelerini kullandı.

"BENİMLE GÖRÜŞMEZSELER BENDE KENDİ YOLUMA BAKARIM"

Kendisiyle görüşme olmaması taktirde ise yeni bir yol haritası çizeceğini belirten tecrübeli eldiven, "Şu an itibariyle oynadığım rakamlarda belli. Paranın hiçbir zaman lafını etmem. Çünkü ben Trabzonlu ve Trabzonsporluyum. Ama tabi ki burası olmazsa da futbol hayatım devam ettiği için başka takımlarla görüşürüm ve kendi yoluma bakarım. Ancak burayla konuşmadan hiçbir takımla görüşmem" diye konuştu.

"TRABZONSPOR BİR BAŞ KALDIRIŞTIR"

Sezonun ikinci yarısında takım olarak bir çıkış yakalayacaklarına inandığını da söyleyen Tolga, "Benim için öncelikle olan ikinci yarıda takım olarak başarılı olmak. Daha sonra ise böyle bir başarıda kendi payımın olmasını isterim. Ama takım başarılı olamazsa ben oynadıktan sonra bile bunun bir anlamı yok. Ama ben oynamasam da takım başarılı olsa yine mutlu olurum. Çünkü ailem mutlu olur, çevrem mutlu olur ve arkadaşlarım mutlu olur. İkinci yarıda takım olarak çok daha iyi yerlerde olacağımızı düşünüyorum. Trabzonspor İstanbul hegomanyasını yıkmış bir kulüptür, bir başkaldırıştır. Ben, 'Trabzonsporlu'yum' derken gurur duyuyorum. Bunları bize bırakanlara çok teşekkür ediyorum" ifadelerini kullandı.

hacısalihoğlunun açıklamaları....

mizah
Ve Fatik Tekke konuştu

20 Ocak 2010 Çarşamba 12:58
Trabzonspor'a transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke, transferinin istenmesi halinde bir saatte bitebileceğini söyledi

Her transfer döneminde adı Trabzonsporla anılmasına rağmen futbol hayatını Rusya'nın Zenit takımında sürdüren Fatih Tekke önemli açıklamalar yaptı.

Fatih Tekke, son bir hafta içinde talihsiz gelişmelerin olduğunu ve bir buçuk yıldır transferenin söz konusu olduğunu söyledi.

Tekke, transferinin istenmesi halinde bir saatte bitebileceğini belirtirken, "Bir ay içinde 23 transfer yapan, 19 saat yolculuk yaparak Kolombiya'dan oyuncu alabilecek güçteki yönetim kurulumuz da bunu biliyor" dedi.

Hangi takımda oynamak istersiniz sorusuna her zaman Trabzonspor olarak cevapladığını söyleyen Tekke, askerlik konusunun kendi sorunu olduğunu ve bunu bir kez dahi gündeme getirmediğini belirtirken, Trabzonspor'a gelmek için askerliğinin sorun olmadığını söyledi.

Trabzonspor'a katkı yapılacaksa Fatih alınmalıdır diyen Tekke, transferin bitmesine 10 gün kala telefonunun kapalı olduğu eleştirisine ise bunun doğru olmadığı ve vicdana sığmadığını belirtti.

Teknik direktör Şenol Güneş için "efsane abimiz ve hocamız" diyen Fatih Tekke, transferi için çaba gösteren, göstermeyen kişiler ve Ünal Karaman dahil kendisinin kadar içinde Trabzonsporluluk olan olmadığını söyledi.

Trabzonspor'a gelmek istediği ve para konusunun sorun olmadığının altını çizen, 6 ay önceki mukavelesini Ünal Karaman'ın kendi önüne getirdiğin ve o zaman şartları kabul ettiğini belirten Tekke, o anlaşmayı getirsinler tekrar imzalamaya hazırım dedi.

Tekke, "Hayatım boyunca yanlış yaptık, bir gün bilerek Trabzonspor'a ceza verirsem benim cezamı verin ben gerçek Trabzonsporluyum" dedi.

Pazartesi günü Rusya'da olması gerektiğini ancak bu geceye kaldığını söyleyen Fatih Tekke, transfer sezonu bitene kadar bekleyeceğini söyledi.

Trabzonspor taraftarına da seslenen Fatih Tekke, "Beni sevmeye devam etsinler, ben asla yalan konuşmadım" diyerek sözlerini tamamladı.

Keramettin
ya şimdi tekke'yi aldık diyelim sivas maçında yine fatih tekke diye bağrılacak var mı yanlışım sonra gutiyi etkilicek alla alla abi yönetime bağırın yönetime

Cagdas Topal
-[ooD;2940034']al iste bosuna demiyorum krese döndü burasi diye , az önce ne yazdim ''Trabzonspor'un degerlerine saygi duymak zorundasin'' eger isine gelmiyorsa, git biraz Trabzonspor nasil Trabzonspor oldu, ona o kudretli havayi hangi duruslar kazandirdi bir arastir sonra yaz buralarda... adami deli ediyorsunuz

Ben gecmişte yaptıklarıyla degerlendirmem , gecmişte yasamıyoruz . Sürekli gecmişi actıgımız için sampiyon olamıyoruz . Bugünü konusalım , bugün ünal takım için ne ifade ediyor ?

Zenit şirket oldugu için haftasonu görüşme saglanamamıs , pazartesi görüşülecekmiş bilmiyormu yani bunu koskoca Trabzonspor ?

Ünal Karaman cok da umrumda , bugünde yasamayı ögrenin !

Ahmet KESKİN
fatih olayının cokkkkkkkkkkkk büyütüldüğünü düşünürdum amaaaaaaaaaa helal olsun cocuga ......hak verdim yönetim aklını basına alllllllllllll

Fatih Özkan

Hangi mantığa dayanarak söylüyorsun bunu ?
Öyle bir durumda daha toparlanmaz bu takım!
Eski, sıradan günlere dönüş yaparız...
Bu kadar da olmaz yahu!

lazkopatfaroz
Bırak ya sen de millete gaz verme,
ne gibi bir amacınız emeliniz var anlamıyorum,Trabzonspor forumu lan burası,az birbirinize çomak sokuşturmadan durun,
ben trabzonsporluluk ölçüm aracı değilim,
fatih de ünal da aynı yerde benim için

Açıklamayı Fatih yaptı ben değil. Bu sözlerini Fatih'e söyle.

Mert67

Bende bundan korkuyorum.Tamam tepki verilmeli ama sahada takımımız için mücadele eden oyuncularımızı incitmeden.

Enes Başkaya60
iyice sacmalamaya baslandi..

Ne saçmalıgı dogru olan bu başka birsey degil daha ne duruyor bu adamlar....

Orhan Aydın
Hayır saçmalama felan değil artık bu yönetimin görevde olduğu her gün Trabzonsporun zararınadır.

Travelair
20.01.2010, 13:08
Ünal'ı suçlamak mantıklı değil. Ünal atanan, seçilen değil

Fatih Tekke de artık bu saatten sonra gelirse benim için büyük sürpriz olur

Üzmeyelim kendimizi, bundan sonrasını Allah'a havale edelim, hafta sonu maçımız var

The Ciks
20.01.2010, 13:08

İş işten gectı dımı fatıh...sımdı boyle bos trıbunlere oynarsın...sen de unalın yada hamının konumuna geleceksın 3-4 yıl sonra...o zaman anlayacaksın trabzonun herhangı bır kaptanına laf etmenın abes oldugunu...hayrettın emıceye neden laf etmezsın...

Şu resım pısmanlıgını ele verıyor...senol guneş harıçmış...adamın 6 sampıyonlugu var..senın yok dıyemı...gıdıp ts kulup bınasına neden gıtmezsın...madem konuşacaksın..cokmu uzak oldugun yere...klube zarar vermeye ne hakkın var ısmın etrafında...tadı kaçtı.....
6 ay beklemek lazım artık....gel ne olursan ol gel der sana bu kulup mevlana gıbı ama...6 ay sonra bedeva gel....

Mustafa Önal
20.01.2010, 13:09
13 Gündür TRABZON şehrindeyim. konuştuğum insanların yüzde 20-30 lık kısmı TRABZONSPOR'a KÜS. Aslında TRABZONSPOR'a değil yönetimlere, çıkar odaklarına küsler ama sonuç olarak TRABZONSPOR'A küsler. bazıları bize TRABZONSPOR deme bile diyor. bu kadar nifak tohumunun samimiyetsizliğin, inasnların birbirine özellikle TRABZONSPOR konusunda güvenmediği bir ortamda şuan TRABZON ŞEHRİ. İnsanlar delicesine seviyor bu takımı ama bir çoğu olup bitenden habersiz , haberi olanlar küs. Ben kendi adıma fatih Tekke olsam 1 dakika bile Burayı dönmeyi düşünmem . gidip rubin kazan'a hayatımda oynayamayacağım şampiyonlar liği arenasında oynarım.

sen bizi orda da en güzel şekilde temsil edersin. Belliki yıllardır TRABZONSPOR 'DA kişisel çıkarlar ve ideolojik düşünceler en önemli şey. Trabzonspor'U KİMSENİN DÜŞÜNDÜĞÜ YOOKK.

Süleyman Sofu
Fatih Ünal'a dedi ki;

Sana bir şans,

Benim kadar Trabzonsporluysan ispatla..

Anlat seni böyle davranmaya itenleri..

Anlat neler olup bittiğini..

Aynen abi katılıyorum sana

Gün eteklerdeki taşları dökme günü..

lopsang
Fatih Ünal ile ilgili söeylediği olumsuz bir ifade göremedim.
Buna rağmen transferi Ünal'ın engellediğine dair bir izlenim uyanmış forumda. Ve bazı arkadaşlar Ünal'a giydirmeye başlamışlar şimdiden.
Fatih Trabzonspor için ne ise Ünal da odur hatta yıllar öncesini hatırlayanlar var ise Ünal için de zamanında takımda kalması için kampanyalar düzenlediğini bilirler.
Faruk Özak'ın başkanlığı sırasında Ünal sözleşmesinde sorun çıktığı için taraftar hesap açtırıp para toplamaya kalkmıştır. Anlaşma sağlandıktan sonra Faruk Özak şöyle bir açıklama yaptı " Ünal'a vereceğimiz paraya üzülmeyiz, biliriz ki o paranın yarısı yardıma gidecek" sonra öğrendik ki Ünal şehrin fakir bölgelerine gider gariban insanların giyecek,yiyecek ihtiyaçlarını karşılarmış, kimsesizlere maddi destek olur ve sayısız öğrenciye burs sağlarmış" Başka bir şehrin insanının sizin şehrinizde yaptığına bakın. Arkadaşlar Fatih'i seviyor olmak Ünal'ı kötülemeyi gerektirmez, O da bu kulübün en önemli değerlerindendir. Duygusal açıdan tabiki Ünal Fatih kadar Trabzonspor taraftarı olmayabilir ama yaptığı hizmetler küçümsenemez. Kaş yapayım derken göz çıkartmak bu olsa gerek,aman dikkat.

yorumsuz6117
Aslında çok daha önemli şeyler var ama yinede sorayım. Kaptan 9 numaralı formamı istiyorum demiş. Peki buna imkan var mı..??

Cagdas Topal
İş işten gectı dımı fatıh...sımdı boyle bos trıbunlere oynarsın...sen de unalın yada hamının konumuna geleceksın 3-4 yıl sonra...o zaman anlayacaksın trabzonun herhangı bır kaptanına laf etmenın abes oldugunu...hayrettın emıceye neden laf etmezsın...

Şu resım pısmanlıgını ele verıyor...senol guneş harıçmış...adamın 6 sampıyonlugu var..senın yok dıyemı...gıdıp ts kulup bınasına neden gıtmezsın...madem konuşacaksın..cokmu uzak oldugun yere...klube zarar vermeye ne hakkın var ısmın etrafında...tadı kaçtı.....
6 ay beklemek lazım artık....gel ne olursan ol gel der sana bu kulup mevlana gıbı ama...6 ay sonra bedeva gel....

Şenol Güneşin uefa kupası var da ben mi bilmiyorum :confused:

aaahmet61
20.01.2010, 13:10
hakikaten stadda fatih tekke diye bağrılmalıdır stadda.çünkü forvetimiz yok. 10 puan gerideyiz.acil forvete ihtiyacımız var.yeni transferin ne olduğunu bilmiyoruz.2. yarı ümidim yok.

Erdogan
Ünal da basin aciklamasi yapsin da sonra yorum yapalim onun hakkinda.
Ünali bu kadar basit bir sekilde elimizin tersiyle itip yok sayamayiz.

Bu isleri cok fena karistirmak isteyen biri var bu kesin.
Nokta vurus ile sadece o kisiyi asagi almak lazim.
Baskasi zarar görmesin.

bordo61
Defter kapandı.

Arada Ünal kaldı zati görevi de oydu.

HH ve ekibi hadi kapı sizi bekliyor.

TsClub41
Aslında çok daha önemli şeyler var ama yinede sorayım. Kaptan 9 numaralı formamı istiyorum demiş. Peki buna imkan var mı..??

imkansız diye bişey var mı ?

ergin cesit
bakalım nasıl duracak bu adamlar orada .yazıklar olsun hepinize

yorumsuz6117
20.01.2010, 13:11
Hangi mantığa dayanarak söylüyorsun bunu ?
Öyle bir durumda daha toparlanmaz bu takım!
Eski, sıradan günlere dönüş yaparız...
Bu kadar da olmaz yahu!
Toparlanmasın arkadaş. Eğer bu yönetimle toparlanacaksa hiç toparlanmasın. Biz yıllardır sürünüyoruz zaten alıştık bişey olmaz..

Ali Tunahan Güllü
http://www.holigan.com.tr/images/2010_01_20/transferi-buyuk-olcude-kapattik-2010-01-20_m.jpg

!!!!

Oğuzhan İnce
Ben gecmişte yaptıklarıyla degerlendirmem , gecmişte yasamıyoruz . Sürekli gecmişi actıgımız için sampiyon olamıyoruz . Bugünü konusalım , bugün ünal takım için ne ifade ediyor ?

Zenit şirket oldugu için haftasonu görüşme saglanamamıs , pazartesi görüşülecekmiş bilmiyormu yani bunu koskoca Trabzonspor ?

Ünal Karaman cok da umrumda , bugünde yasamayı ögrenin !
Ünal'ı geçmişle değerlendirmiyosun da fatih'i neyle değerlendiriyosun?
yapmayın böyle,zihniniz mi sulandı,biri Fatih Sultan Tekke,diğeri karaoğlan Ünal Kaptan,elinin tersini gösterdiği zaman,ikili mücadeleye girmezdi rakip,hayal meyal hatırlasam da babam da öyle anlatır...
bugün fatih fatih diye ölüp bitiyorsun ya,fatih 5 hafta gol atamasın,dümdüz girersin adama,
neden çünkü geçmişte yaşamıyoruz di mi?az tutarlı olun

serdar
20.01.2010, 13:12
Of be Fatih... cok görmek istiyorum seni Bordo Mavi Formayla....

devilkid
yöneticiler misafire niye açık bu konu..zaten birbirine girmiş herkes...

lazkopatfaroz
Ünal'ın bu takım için yaptıklarını yok saymak resmen Trabzonspor'a ihanettir. Ünal, Şenol Güneş döneminden sonra Trabzonspor ruhunu taşıyan sayılı kişilerden birisidir. Şuanda Trabzonspor dışında birisinin Ünal Karaman benim kadar Trabzonspor'lu değildir demesi Trabzonspor'un tarihine atılan iftiradır.

Orhan Aydın
Birileri yine istikrar zırvalarına başvurmaz inşallah:)

Effective61
Maşallah ları var valla , daha dün bakın yönetim yapacağını yapmıştır tüm suç Fatih tedir diyenler , Fatihin açıklamalarından sonra ne diyeceklerini şaşırdılar. Yönetimi şimdi savunamıyacaklarını anlayıp hemen bir kulp bulup Ünal konusunu ortaya attılar. Herkes iyice takp ediyor sizi ama değseniz keşke ! Adam akıllı birşeyler söyleseniz de tamam siz haklısınız desek ama nerde!. bu yönetimde ki kendini kulubün sahibi zannneden kişiler gitmedikçe biz daha çok rezil oluruz elaleme. Allahım sen büyüksün insanın içinden çok şey söylemek geliyor ama sabır sabır...

bordo61
hakikaten stadda fatih tekke diye bağrılmalıdır stadda.çünkü forvetimiz yok. 10 puan gerideyiz.acil forvete ihtiyacımız var.yeni transferin ne olduğunu bilmiyoruz.2. yarı ümidim yok.

Saçmalamayın yahu.

Takımı uçuruma götürdüler bir tekme de biz atalım düşsün yani o kadar mı ?

AyhanPe
Ne saçmalıgı dogru olan bu başka birsey degil daha ne duruyor bu adamlar....

yahu bu adamlari yakin deseler sucular bucular deseler gidip burda gözünü kirpmadan bunu yapacak adamlarin oldugunu görmek icler acisi bisi..olay hem yanlis yerlere kanalize ediliyor hemde insanlar burda birbirlerini provoke ediyor..

iyi gidin yapin..ne gececek elinize..yönetim nasil trabzonsporu degilde sahsi meseleleri düsünüyorsa taraftar trabzonsporu düsünmüyor..

serdar
20.01.2010, 13:13
Ünal Hocaya olumsuz bisi demediki... noooluyo burda ?

Enes Başkaya60
Ünal'ın bu takım için yaptıklarını yok saymak resmen Trabzonspor'a ihanettir. Ünal, Şenol Güneş döneminden sonra Trabzonspor ruhunu taşıyan sayılı kişilerden birisidir. Şuanda Trabzonspor dışında birisinin Ünal Karaman benim kadar Trabzonspor'lu değildir demesi Trabzonspor'un tarihine atılan iftiradır.

İyiki demiş FATİH KADAR DEGİL Ki yönetimin kuklası olmus işte sıkıyosa cıksın acıklsın Aman Yalan atmasında.........

Paksoy
14:00 de ligtv haberler var can karyağdı bağlanıp ,toplantıyla ilgili ne olup bittiğini anlatır,

buarada sivasspor maçında takımımıza desteği verelim, bu maçdan korkmaya başladım buyüzden, biçok şey futbolun önüne geçicek gibi

Orhan Kahraman

Bekleyelim çıksın açıklama yapsın o zaman ünal karaman

Napoli
Bu futbol düzeninde Tümer gibi oyuncuların olduğu düzende bu lafı hangi takımın futbolcu dese saygıyla eğilirdim

Emirhan Makul

Trabzonspor dışında mı ? Trabzon dışında demek istedin sanırım

Trabzonspor dışında nasıl olunur anlatır mısın ?

Cagdas Topal
20.01.2010, 13:14
Ünal'ı geçmişle değerlendirmiyosun da fatih'i neyle değerlendiriyosun?
yapmayın böyle,zihniniz mi sulandı,biri Fatih Sultan Tekke,diğeri karaoğlan Ünal Kaptan,elinin tersini gösterdiği zaman,ikili mücadeleye girmezdi rakip,hayal meyal hatırlasam da babam da öyle anlatır...
bugün fatih fatih diye ölüp bitiyorsun ya,fatih 5 hafta gol atamasın,dümdüz girersin adama,
neden çünkü geçmişte yaşamıyoruz di mi?az tutarlı olun

Ünalla ilgili konusmak istemiyorum , fatih gelsin onun sahadaki durusu yeter :cool:

Mira_61
Bu akşam istifalar bekliyorum...

Dip.Ing.Mag.
BMN yönetiminden ricaediyorum su FOruma artik yas sinirlamasi getirilmesinin vakti geldi bukadar basiretsiz yorumu bir arada hic gömemistim, en ufak birseyde Klübümüzün degerlerine hakaretlerediliyor bilip bilinmeden konusuluyor...

Orhan Kahraman
buarada sivasspor maçında takımımıza desteği verelim, bu maçdan korkmaya başladım buyüzden, biçok şey futbolun önüne geçicek gibi

Kaçınılmaz son bu kardeşim,bu maç mümkün değil futbol konuşulmaaz.

Recep Alkan

Habu adam daha ne kadar yazacak, kaç kişi daha buna verdiği cevap yüzünden cezalı duruma düşecek.

İnceden inceden milleti galeyana getirme, çok ince davranacağım ben...

Kaan

Niye sadece Fatih'in dediklerini eleştiriyorsun ki?

Yönetimin dedikleri veya yaptıkları hoşuna gidiyor sanırım ?

Bu süreçte Ünal'a da, Fatih'e de, Şenol Güneş'e de yazık oldu..

Tek suçlu yönetimdir bana göre.

yorumsuz6117
BÜYÜK OLAN TRABZONSPORDUR FATİH DEĞİL
Büyük olan Trabzonspor fatih Tekke değildir, Trabzonspor'a Fatih Tekke katkı yapılacaksa Fatih alınmalıdır
Telefonlarım kapalı olması sorusuna gelelim.Benle konuşan olan var mı aranızda.
Transferin bitmesine 10 gün kala telefonum kapalı olması transferin kapanması gerekçe gösterildi bu ne kadar doğru ve vicdana sığıyor..

ilhan
20.01.2010, 13:20
Arkadaşlar,

Öncelikle biraz sakin olmanızı rica ediyoruz. Kimlere ne şekilde ceza vermemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. İlgili arkadaşa gereken ceza verilecek.

Bununla birlikte şunu defalarca rica ettik, yine tekrarlıyoruz. Eleştirin, bildiklerinizi, söylemeniz gerekenleri söyleyin ama lütfen, lütfen, lütfen işi hakaret boyutuna getirmeden yapınız bunu.

Diğer konuya gelince, sizinle aynı görüşte olmayan insanları neden umursuyorsunuz ki? Bırakın ne yazıyorlarsa yazsınlar. Siz ona yazmazsanız o da size yazmaz. Kimse ciddiye almazsa bir yerden sonra gereksiz tartışmalar da yaşanmaz.

Laf arasında birbirine laf sokmaya çalışan arkadaşlar. Dünde benzeri durumlar oldu, her iki tarafta ceza aldı. İkide bir uyarı yapıp forum kurallarından bahsedip cezalar almamanız konusunda telkinlerde bulunuyoruz. Ama lütfen, lütfen, lütfen sizlerde bize yardımcı olunuz.

Burası Bordomavi.net ve büyük bir oluşum. Belli bir kalitesi, belli bir ağırlığı ve belli bir seviyesi vardır. Kurallar bu seviyeyi, kaliteyi korumak için konulmuştur. Bunları neden söylüyoruz? Sizlerde seviyeli ve kaliteli insanlarsınız. Yazdığınız hakaretvari aşağılayıcı mesajlar sizi yüceltmez.

Hayretler içerisinde okuyoruz bazı mesajları. Emin olun sadece bizi değil bir çok insanı şaşırtıyorsunuz.

* * *

Bu konuda artık uyarılar yapmayalım, lütfen, lütfen, lütfen akl-ı selim şekilde eleştirelim, konuşalım. Ama işi hakaret ve seviyesizliğe doğru götürmeyelim. Rica ediyoruz.

Kaan
20.01.2010, 13:25
Devam.. :p

The Ciks
20.01.2010, 13:25
Ünal da dahıl ne demektır...

Koray
20.01.2010, 13:26
Yönetimin vereceği cevabı çok merak ediyorum :)

Orhan Kahraman
hücuuuuuuuuuuuuuuuuum :)

maxim
Şimdi yüksek olasılık nedir , Fatih devre arası Trabzonspor'a katılacak mı dersiniz?

Recep Alkan
git fatih'ten maaşını al. bu savunmaların neticesiz kalmasın

Ulan bunu bana özelden atan insan, akıllı ol, kesecem soluğunu...

Az kaldı, sabret...

Orhan Kahraman
Bizim neler yapmamız gerektiği konusunda hala bir fikir yok.

Cagdas Topal
20.01.2010, 13:27

Senden uzak durmamı söyledin ama :o

Verecekleri bir cevap olacagını sanmıyorum :D

Eren Karaahmetoğlu

Evet. Umarım cevap verirler.

Erdal DİLEK
ya millet neyle uğraşıyor biz neyle, katdıkardılar bizi birbirimize, bide kendi topçularımızın halini bi düşünün, bu sadece taraftar fatih tekke yönetim arasında mı etkileşim olacak sanki

Emrah Akcagöz

Az kaldı, sabret...
Edepten hayadan yoksun insanlar da varmış buralarda..Ne biçim laf o ya adam çıkıp açıklama yapıyor..Yazık çok yazık..

bordo61
20.01.2010, 13:28
Şu sayfaya bakın yahu neredeyse 1/4 cezalı lütfen sakin olalım.

Bu arada olayı kişisel hakarete çevirseniz ceza alacaksınız.

Cagdas Topal
20.01.2010, 13:28

Az kaldı, sabret...

Yazık gercekten yazık :mad:

Celal Demir
20.01.2010, 13:29

Az kaldı, sabret...

kimmiş lan o ?

Burak 1967
1) Önce Antalya kampında, Şenol hoca, Ünal Karaman ve Sadri Şener'in transfer oldu dedirtcek beyanları ve herkesi buna inandırmaları bunun sonucunda tekke sempatizanları içinde heyecan yaratılması ve ardından ne oldu ise şuanki duruma gelinmesi (telefon kapalı mevzu, menajer mevzu vb.) aslında ne oldu da iki taraf bu iş bitti derken bu sürece gelindi? aslında bu hala muamma! ne fatih gerçeği söylüyor ne de yönetim
2) ben taraftar için gelirim senin ya da ünal karaman için değil lafı şenol hoca ya söylenecek laf değildir, bu açıklamayı okuyacak Şenol Güneş'in neler hissedebileceğini düşünebiliyor musunuz, bir tarafta her zaman onu takımda istiyorum, o bu takımın kaptanıdır diyen efsane kaptanımız Şenol hoca bir tarafta edilen laf
3) şimdi burda bazı arkadaşlar diyor ki; ey yönetimi savunanlar bak beklenen açıklama geldi şimdi ne diyeceksiniz? bi dakika beyler, bayanlar, tekke yi eleştiren insanlar neden yönetimci olsun? siz tekke gelsin, bize o gerek derken tekkecimi oluyorsunuz? eminim burada her Trabzonsporun menfaatleri, onuru ve duruşu için aklındakileri yazıya döküyordur bu sebeple herkes hakarete varmayan ifade kullanılmadıkça bir birine saygı göstermek zorundadır.
4) f.tekke basın açıklamasında kimse benim kadar Trabzonsporlu değildir diyor, ben taraftar için geliyorum diyor, transfer sezonu bitmedi hala gelebilirim diyor bunlar bence tehlikeli sözler, Trabzonsporu çok sevdiğini vurgulayan insan benim gözümde çıkıp 'kimse benden daha fazla Trabzonsporlu değil' açıklaması yapan adam değildir, bunlar lafla olcak şeyler değil en azından benim sevgi anlayışıma çok ters bir söylem.
5) son olarak, sen yönetime salladın, ünal karaman a salladın sonra daha 10 gün var gelebilirim, nasıl olcak bu! bu açıklamadan sonra ünal ın ya da kulüpten bir başkasının seninle anlaşmaya gelmesini nasıl bekliyeceksin!
6) evet yönetim ersun yanalı, brosu, gökhanı, prensipte anlaştığı samet aybabayı taraftarın hezeyanı ile gönderdi, bi kere bunu kabul edelim, aynı yönetim f.tekkeyi de taraftar hezeyanı ile transfer etmeye çalıştı bunu da kabul edelim, ben hiç bir dönem bu kadar taraftar hezeyanı ile hareket eden basiretsiz bir yönetim görmedim! masaya yumruğunu vuramıyan, almıyorum kardeşim şu şu nedenden almıyorum'u diyemiyen yönetim, tribünlere oyuncularını, hocalarını ezdiren yönetim bence de istifa etmelidir.
bizler de kendimizi sorgulamalıyız, TARAFTARLIĞIMIZI sorgulamalıyız, nelere öncelikli tepki vermemiz gerektiğini sorgulamalıyız, mahalle dedikoduları ile konuşmamak adına sorgulamamalıyız kendimizi, vs.

Sivas maçında Allah futbolcuların yardımcısı olsun!

Ba®ış
ben de o vereceği (verirlerse şayet) cevabın ne kadar doğru olacağını merak ediyorum.

AyhanPe
sunca yildir bu forumdayim..ilk defa bir baslikta siddete tesvik oldugunu görüyorum.baslik kapatilip 2 dk sonra aciliyor ve kalindigi yerden devam ediliyor..daha nerelere varacak olay..

umarim fatih transferi gerceklesir..hala umutluyum acikcasi..

Muhammed
Aradaki sorun dindarlık konusu ise ne diyeceğimi bilmiyorum gerçekten yazıklar olsun.

TsClub41
kimmiş lan o ?

kim ulan o ? :)

İsmail Alkan
20.01.2010, 13:30
@Recep
Sana özel mesaj atıp hakaret eden varsa neden bizle paylaşmıyorsun da gelip burada paylaşma gereği duyuyorsun ?

Başlık hepten çığrından çıksın diyemi.

Samet Yildirim
Ünal Karaman icin sunu söylüyorum SENOL GÜNES geldigi gün istifa etmeliydi neden ??

Senol Günes milli takimdan gönderildi ve hakkini isteyerek belgeyi imzalamayip mahkemeye gitti, peki ünal karaman ne yapti ?? Önüne gelen belgeyi imzaliyip görevine devam etti yani mahkeme gitmedi hakkini istemedi bu beni ilgilendirmez ama SENOL GÜNES`i arkasindan vurdu.
Simdi Senol Hoca geldi ve Ünal Karaman gitmedi, bu mu karekter ??

Ünal Karaman gitmelidir...

bordo61
Recep abi kimse o ihbar et de gereken cezayı alsın.

Orhan Kahraman

Az kaldı, sabret...

Ver adını recep abi

öpelim onu

enmavi61
yönetim bu konuda sınıfta kaldı..süreci olumsuz şekilde deam ettirdi...bu konuyu dallandırmadan budaklandırmadan bitirmeliydiler...açıkça konuşamadılar ve şuan görünen o ki herkes sadece tekkeyi konuşuyor bu hafta önemli bir sivas maçı var...

Erdal DİLEK
yöneticiler millet sövmeye başladı. . .???

devilkid
20.01.2010, 13:31
örgütlenmek lazım...ses çıkarmak lazım...

MaNiaC61
20.01.2010, 13:31
fatih tekke değil..YÖNETİM İSTİFA..

Ali Tunahan Güllü
20.01.2010, 13:32
Neyse herkesin sinirleri gergin burda ben çıkıyorum..

Sen üzülme kaptan bu taraftar hep senin yanına!!

lazo_61
başkan ve adamları derhal istifa etsin..ama istifada bir erdemdir...!

Lazistan
beyler allahi askina bu fatihin aciklamalarini nereden izleye bilirim göruntu yokmu

Orhan Kahraman
örgütlenmek lazım...ses çıkarmak lazım...

Anca birbirimizi verir önerisi olan yokki

Salih Yazıcı
recep abi sakin ol ceza almaya deymez bazıları fatihin böyle konuşmasından rahatsız oldu.

zahido
Resmen bölük pörçük olduk..

Osmanlı gibiyiz sonumuzda osmanlılar gibi olmasın

SEDAT
-Evet göründüki fatih haklı bu konuda...

-Yönetimin cevap vericeğini sanmıyorum...ne diyecekler..

The Ciks
Ali kemaller hamı ler...senol lar necatıler...vazıfelerını yaptı oynarken...futbol sahada oynanır...saha dısını bılmeden cıkıp ne konuşursun ah fatıh ah...ıyı futbolcusun.
kabul ama konuşma .......gıt unal la konuş senın eskı kaptanın..şenolla konuş...

Celal Demir
20.01.2010, 13:33
kim ulan o ? :)

bizde onu merak ediyoruz kimmişo diye bende tekkeyi savunuyorum kimse ona o mesajı atan banada atsın bakalım...

mahmuter61
Yüzkere yazdım binkere daha yazarım çoluk cocuk burda hava civa olsun diye kimseyi baştacı yapıp bilmeden babası yaşındaki insanlara hakaret yapmasın ayıptır.Fatih Tekke denip duruyor elbette faydası varsa alınmalı ama alınmıyor diye kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu tartışamsın hele hakaret etmesin Fatihin açıklamaları tatmin edicimi?Peki o Fatih neden Trabzonspordan gitçem diye ortalığı ayağa kaldırdı bunuda açıklasın!Nerdeyse Fatih yokdiye Trabzonspora hakaret edecek kadar naptını bilmeyen taraftarı bazı kesime öfkelendirmeye çalışanlar var.3 sene sonra Fatih futbolu bırakınca kulübün kapısına kilitmi vuracaz?Dışardan milleti kendinize güldürmeyin artık şurda 25 yaş ve altı nerdeyse Fatihe tapıyor böyle mantıksızlıkmı olur ayıptır.Sen önce takımında oynayan futbolcuna ve teknik heyetine sahip çık bunu bir başarda ozaman eleştir sahada kendi topçusunu yuhlayan taraftardan kime fayda gelir???

dragon61
arkadaslar ünal konusunu abartmaya gerek yok aslında belki fatih gercekten ünaldan daha iyi bir trabzonsporludur.5 bilinmeyenli denklem kadar karmasık seyler var ortada bizim bilmediğimiz ki fatih tekkede kendisi söledi ben asla yalan söylemem die... ben inanıorum ona sahsım adına !!! Hangi birimiz derdik ki yönetimin onca suclamalarına rağmen cıldırıp yönetimi yerden yere vurmayalım ..Ama Fatih Tekke bunu yapmadı ne olursa olsun ben gelirim dedi... Tebrik Ediyorumm

trab61
off offf. onumuzde cok onemli mac var ama biz fatihe odaklandik. maalesef trabzonspor bu sekilde hic bir zaman sampiyonluga kosamaz.

Hasan YAYLI
sivas maçımda sadece trabzonspora tezarahut yapılmalıdır...başka türlü mesaj verme çabalarının hepsi takıma zarar verir...kimse istifaya falan stadda davet edilmemeli herşeyin bir yeri var...bu kadar da sorunlarımız teşhir etmememliyiz...bizim için dönüm noktalarından biri olabilir... ortamı yumuşatmak bizim elimizde...esaa olanın kişiler değil TRABZONSPOR olduğunu dünya aleme gösterelim.....

AyhanPe
Resmen bölük pörçük olduk..

Osmanlı gibiyiz sonumuzda osmanlılar gibi olmasın

daha beter olacak..burda lafi dinlenen kisiler o kadar sorumsuzca davraniyorki..fatih transferinin olmamayisindan daha büyük bir hayal kirikligi yasatiyor insana bu durum..

Ahmet Pulusoğlu
Bence Artık bu olay F. Tekke muhabbetinin dışına çıktı . Ortada Yalan söyleyen taraftarı iplemeyen bir yönetim var. Ne diye daha yönetime destek bekliyorsunuz anlamıyorum. Resmen Trabzonspor Biziz diyen bir yönetim. Bu olay örneğin şimdi bjk de olsaydı nihatı almayıp taraftarı kandırsalardı nihatta beni yönetim almadı dese ne tüpçü kalırdı ne de başkası. Ama bizim taraftarımız pasif kalıyor. Yönetimde bundan nemalanıyor. Bende Artık Bu yönetimin TS'ye Zarar Verdiği kanısındayım. Herşeyden önce temiz bir Trabzonspor lazım bize. Başkan Dediğin Barbekü Partisinde Sırf Kameralara Şaklabanlık Olsun diye gökhana Lamburgini mi alıcaksın demekle olmaz.

Artık Bu saatten Sonra benim yönetime güvenim bitmiştir. Artık Hem Kendilerine Hem Trabzonspora Zarar veriyorlar.

Allah korusun eğer bu Teofilo da İyi bir performsn gösteremeyip patlarsa bu sezon Gerisini siz düşünün !!

trab61
20.01.2010, 13:34
Ali kemaller hamı ler...senol lar necatıler...vazıfelerını yaptı oynarken...futbol sahada oynanır...saha dısını bılmeden cıkıp ne konuşursun ah fatıh ah...ıyı futbolcusun.
kabul ama konuşma .......gıt unal la konuş senın eskı kaptanın..şenolla konuş...

katiliyorum sana

TsClub41
20.01.2010, 13:34
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3418-1J2P7U5B.JPG

Dünkü idman.Fatih transferi donduruldu yha başladı bıyığının altından gülmeye gül gül...!

devilkid
20.01.2010, 13:35
tam murat erdem abinin zamanıydı...tırnaklarını yiyordur valla..

yorumsuz6117
off offf. onumuzde cok onemli mac var ama biz fatihe odaklandik. maalesef trabzonspor bu sekilde hic bir zaman sampiyonluga kosamaz.
Hiçbir önemi yok o maçın 3-4-5-6 olmuşuz hiç farketmez..

Atılay
Sadece Lanet Olsun!!!!!! Ne diyeceğimizi ne yapacağımız şaşırdık kafam iyiden iyiye allak bullak oldu

Celal Demir
Yüzkere yazdım binkere daha yazarım çoluk cocuk burda hava civa olsun diye kimseyi baştacı yapıp bilmeden babası yaşındaki insanlara hakaret yapmasın ayıptır.Fatih Tekke denip duruyor elbette faydası varsa alınmalı ama alınmıyor diye kimse kimsenin Trabzonsporluluğunu tartışamsın hele hakaret etmesin Fatihin açıklamaları tatmin edicimi?Peki o Fatih neden Trabzonspordan gitçem diye ortalığı ayağa kaldırdı bunuda açıklasın!Nerdeyse Fatih yokdiye Trabzonspora hakaret edecek kadar naptını bilmeyen taraftarı bazı kesime öfkelendirmeye çalışanlar var.3 sene sonra Fatih futbolu bırakınca kulübün kapısına kilitmi vuracaz?Dışardan milleti kendinize güldürmeyin artık şurda 25 yaş ve altı nerdeyse Fatihe tapıyor böyle mantıksızlıkmı olur ayıptır.Sen önce takımında oynayan futbolcuna ve teknik heyetine sahip çık bunu bir başarda ozaman eleştir sahada kendi topçusunu yuhlayan taraftardan kime fayda gelir???

abicim beni ve birçok taraftarın yönetimin trabzonsporlu olduğuna kim nasıl inandıracak bu saatten sonra...

BEYTEKİN61
20.01.2010, 13:36
işte bizim kaptanımız. hala gelmek istiyorum diyor. gerçek taraftarlık bu işte. içinde hepimiz gibi Trabzonspor aşkı ve sevgisi var.

Mert Oğuzlu61
bu gece fatih rusyaya gideceğini ve zenithle görüşüp kesin olarak ayrılmak istediğini, ts ye gitmek istediğini söyleyeceğini ifade etti konuşmasında, şimdi ne olacak ? :D:D

Salih Yazıcı
adamın gülmesine bak ya

Orhan Aydın
Şu olanlardan sonra yemişim sivas maçını

Mert
Büyük adamsın kaptan.
Yönetim lütfen git artık! Siz Trabzonspor'u değil, 3 katlı aparmanı bile yönetemezsiniz!
Resmi siteden yalan konuşmaya hakkınız yok, konuştuysanız bedeli yok olmaktır!

mizah
1) Önce Antalya kampında, Şenol hoca, Ünal Karaman ve Sadri Şener'in transfer oldu dedirtcek beyanları ve herkesi buna inandırmaları bunun sonucunda tekke sempatizanları içinde heyecan yaratılması ve ardından ne oldu ise şuanki duruma gelinmesi (telefon kapalı mevzu, menajer mevzu vb.) aslında ne oldu da iki taraf bu iş bitti derken bu sürece gelindi? aslında bu hala muamma! ne fatih gerçeği söylüyor ne de yönetim
2) ben taraftar için gelirim senin ya da ünal karaman için değil lafı şenol hoca ya söylenecek laf değildir, bu açıklamayı okuyacak Şenol Güneş'in neler hissedebileceğini düşünebiliyor musunuz, bir tarafta her zaman onu takımda istiyorum, o bu takımın kaptanıdır diyen efsane kaptanımız Şenol hoca bir tarafta edilen laf
3) şimdi burda bazı arkadaşlar diyor ki; ey yönetimi savunanlar bak beklenen açıklama geldi şimdi ne diyeceksiniz? bi dakika beyler, bayanlar, tekke yi eleştiren insanlar neden yönetimci olsun? siz tekke gelsin, bize o gerek derken tekkecimi oluyorsunuz? eminim burada her Trabzonsporun menfaatleri, onuru ve duruşu için aklındakileri yazıya döküyordur bu sebeple herkes hakarete varmayan ifade kullanılmadıkça bir birine saygı göstermek zorundadır.
4) f.tekke basın açıklamasında kimse benim kadar Trabzonsporlu değildir diyor, ben taraftar için geliyorum diyor, transfer sezonu bitmedi hala gelebilirim diyor bunlar bence tehlikeli sözler, Trabzonsporu çok sevdiğini vurgulayan insan benim gözümde çıkıp 'kimse benden daha fazla Trabzonsporlu değil' açıklaması yapan adam değildir, bunlar lafla olcak şeyler değil en azından benim sevgi anlayışıma çok ters bir söylem.
5) son olarak, sen yönetime salladın, ünal karaman a salladın sonra daha 10 gün var gelebilirim, nasıl olcak bu! bu açıklamadan sonra ünal ın ya da kulüpten bir başkasının seninle anlaşmaya gelmesini nasıl bekliyeceksin!
6) evet yönetim ersun yanalı, brosu, gökhanı, prensipte anlaştığı samet aybabayı taraftarın hezeyanı ile gönderdi, bi kere bunu kabul edelim, aynı yönetim f.tekkeyi de taraftar hezeyanı ile transfer etmeye çalıştı bunu da kabul edelim, ben hiç bir dönem bu kadar taraftar hezeyanı ile hareket eden basiretsiz bir yönetim görmedim! masaya yumruğunu vuramıyan, almıyorum kardeşim şu şu nedenden almıyorum'u diyemiyen yönetim, tribünlere oyuncularını, hocalarını ezdiren yönetim bence de istifa etmelidir.
bizler de kendimizi sorgulamalıyız, TARAFTARLIĞIMIZI sorgulamalıyız, nelere öncelikli tepki vermemiz gerektiğini sorgulamalıyız, mahalle dedikoduları ile konuşmamak adına sorgulamamalıyız kendimizi, vs.

Sivas maçında Allah futbolcuların yardımcısı olsun!

madalyonun diger tarafindan bakalim birde istersen ne dersin arkadasim..?
dün yayinlananlardan sonra,onca yalanlardan sonra ve fatihin trabzonsporlulugunu bile tartismaya acacak ithamlardan sonra fatihin o anki psikolojisinden dolayi söyledigi bir sözü gelip haksiz durumunda yargilamaya calisiyorsun.. bu olmadi arkadas.. gercekten olmadi.. bu sehirin,takimin,taraftarin önüne sen hain olarak atilsaydin sanirim cok daha fazla tepki verirdin.. tekkenin sucu yok.. aylardir seviyesini korudu ve takima zarar vermemek icin gerektigi zaman sustu.. ama dünkü olay bardagi tasirmissa ve aylardir bu insan imali olarak yönetim tarafindan elestirilip neredeyse hainlik konumuna getiriliyorsa müsaade ette oda birkac kelam etsin ha ne dersin..? hani dogrulari bilmemiz acisindanda isabet olurdu..

Mehmet Fatih Silik

:alkış:.....

trab61
Hiçbir önemi yok o maçın 3-4-5-6 olmuşuz hiç farketmez..

dogru onemli olan fatihin gelmesi. fatih gelsinde biz kume dussekte onemli degil. 40 yasina kadar oynar artik.

Lazistan
Gel Sadri Baskan bordomavi foruma gir ve eserini izle, gönul dostlari, yol arkadaslari birbirine girdi, gel baskan gel. Tuylerim diken diken gözlerim su an yas. Sagol allah razi olsun baskan. Sif bir Istanbul usagi bunu bize yapar diye dusundumu öz evladimiz havalaninda abidiye baba diye elini öpdum o bizden biri yapti. Senden önceleri yokmuydu ihanet eden vardi, ama sen baskaydin.......san ederdim. Simdi özgunlukle ifade etmeliyimki sen Albayrakdan bile kötu cikdin. Helal etmiyoruz helal sana hakkimizi, helal etmiyoruz baskan.

yorumsuz6117
20.01.2010, 13:37
Fatih Tekke : Kolombiya'dan iki gün içinde oyuncu alabilecek üçte bir yönetim var benim sorunumumu da çözebilirdi.

Emrah Akcagöz
20.01.2010, 13:38

Dünkü idman.Fatih transferi donduruldu yha başladı bıyığının altından gülmeye gül gül...!
Allah'tan bıyık altından başlamış birde normal gülse nasıl olacak..:cool:

Ömer Aydın
Felaket bir sekilde birbirimize girdik...Allah sonumuzu hayir etsin...

Ercan DEMİRCİ
Belli bir süre başlığın kapatılması en hayırlısı... Çok boş laf var forumda...

Mert

Çok ağır yazacağım ama... Şu HH'yi gördükçe kanım donuyor...