PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Great White
19.01.2010, 22:29
Şenol Hoca zaten tek forvetli sistemi seven bir hoca. Kadro yapımız da tek forvete daha uygun. Bu forvet ya Umut olur ya da Guti. Fatih de gelse bunların ikisi birden yedek kalacak. Tam bir saçmalık..

Bunların yanısıra Burak var, Murat var, Hasan var, Alan ve Yattara bile var..

Bu başlıkta Fatih diye zikir çekeceğinize biraz mantıklı düşünün yahu:)

Hem adamın sezon sonunda Rubin' e gitmek istediğini söylüyorsunuz. Gidecekse gitsin rahat bırakalım adamı:)

Mehmet Sarigül
19.01.2010, 22:29
Kisilere degil,
prensiplerine bagli bir Trabzonspor! (bordomavi.net)

Ne yazik ki Trabzonspor kisilere bagli,...bizim bu konudaki anlayisimiz (genel anlayis) degismedikce bu hep böyle kalacak.

NoseriZifona
19.01.2010, 22:30
bu kadro da 30 yakin kisi calisiyor, yönetimm komite demiyorum, futbolcular, teknik heyet, malzemeci falan, bunlara ayip degil mi?

taraftar= taraf tutmak, anlatayim... destek olmak. futbolculara resmen güvenmedimizi gösteriyoruz. fatih tekke kurtaracak bizi sampiyon yapacak hatta sampiyonlar ligine kazandiracak hatta güney afrika dünya sampiyonu yapacak bizi.....allah askina birakin yaa..yeni nesile sevdirin bu formayi. benden söylemesi bizim suan cok güzel bir takimimiz var, tek eksigi taraftarin sahip cikmasi....

yorumsuz6117
Tekke'den basın toplantısı
19 Ocak 2010 / 20:55
Fatih Tekke spor kamuoyunu meşgul eden ve bilgi kirliliğine neden olan transfer Tekke'den Basın Toplantısı

Trabzonspor'da transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke konuşacak.
Uzun zamandır gündemde olan ve son günlerde doruk noktasına ulaşan Fatih Tekke ile ilgili transfer haberleri spor kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor.
Transferi ile ilgili çeşitli spekilasyonlar yapılan, her saat hatta her dakika yeni haberlerle bilgi kirliliğine neden olan transferle ilgili olarak son noktayı Fatih Tekke koyacak.
Yarın 12:00'da basın toplantısı yapacak:
Rusya'nın Zenit takımı kampına katılmak için yarın sağlık kontrolleri yaptırmak üzere bu ülkeye, oradanda takımı ile birlikte kamp için Dubai'ye gidecek olan Tekke yolculuğunu erteledi.
Son günlerde basında yer alan bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve transfer sürecinde yaşanan olayları anlatmak için yarın saat 12:00'da basın toplantısı düzenleyecek.
haber61.net'in edindiği bilgiye göre Fatih Tekke'nin basın toplantısı yarın saat 12:00'da Avni Aker Stadyumu yanında bulunan Trabzonsporlu Futbolcular Derneği'nde yapılacak.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Orhan Aydın
Gökhan'ı fbye verdik.Teoyu aldık.Gol sorunumuz çözüldü mü diyeceğiz?

Kaan
Biraz Eskilere Gidelim :D

YER: Hamburg’da A Milli Takım’ın kamp yaptığı Dorint Sofitel Oteli... KİŞİLER: Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Almanya’da yaşayan yakın akrabaları... VE İŞTE OLAY SÖZLER: Fenerbahçe reddedemeyeceğim bir teklif yaptı. Yaşım 29. Bir daha bu imkanı bulamam. Kabul ettim...

TOP YÖNETİCİLERDE!

TRABZONSPORLU golcüye daha önce de talip olan Fenerbahçe sonunda hedefine ulaşmak üzere... Fatih Tekke’nin yakın akrabalarına yaptığı bu itiraf söz konusu transferin artık bitmek üzere olduğunun da bir ispatı oldu. Artık top, Fenerbahçe ve Trabzonsporlu yöneticilerde...

İKİ KATINDAN FAZLA

BORDO-MAVİLİ kulübün yıldız futbolcuya verdiği yıllık 1.2 milyon YTL’nin iki katından daha fazlası olan yıllık 2.5 milyon dolara hayır diyemeyen golcü futbolcu yine de Trabzonspor’un mağdur olmaması ve para kazanması için son sözü Karadeniz kulübünün yöneticilerine bıraktı.

PAZARLIK YAPILACAK

FENERBAHÇE’NİN önerdiği rakamı, Fatih’e talip olan Avrupa kulüplerinin bile vermediği öğrenilirken, önümüzdeki günlerde Sarı-Lacivertliler’le Trabzonsporlu yöneticilerin pazarlık masasına oturması bekleniyor. Kulüpler anlaşırsa, Fatih Tekke de Kanarya’ya imzayı atacak.

Bu ne şimdi ?

Fatih'e gönderme mi ?

O zaman böyle çooook haber çıkıyordu. Ama sonuç: Fatih Tekke hala Trabzonspor'da. Yani kulüp bıraksaydı Fatih Tekke Fenerbahçe'ye gidecekti öyle mi ? Fatih Tekke o zamanlar 2 yıllık, Gökdeniz ise 5 yıllık yeni sözleşme imzalamıştı.

Boş yere sallamayalım. ;) Sen biraz eskilere gitmeye devam etme bazı gerçekleri bırakma ardında.

Ufuk Bayraktar61
Bu transfer olayından benim tespit edebildiklerim:

1. Yönetim kesinlikle Fatih'i almak istemedi, taraftar baskısı zoruyla adımlar attı. Hep bir bahane çıksa da bu transferi gerçekleştirmesek düşüncesi hakim oldu. Yönetimin samimiyetsiz olduğunu düşünüyorum.

2. Fatih Tekke'nin Trabzonspor'da canı gönülden oynamak istediğini, parayı, hele hele 1, 5 milyon euronun üzerinde bir parayı isteyeceğini ve bu yüzden vazgeçeceğini düşünmüyorum.

İtirazı olan var mı? Mesela yönetimin bu transferi gerçekleştirmek istediğini iddia edecek birisi var mı, veya Fatih'in bu kadar parayı isteyeceğine, Trabzonspor'da sırf 1,5 milyonun üzerinde bir para verilemeyeceği için oynamak istemeyeceğini düşünen var mı?

bunları iddaa edecek kişiler fatih tekkenin gelmesini istemeyenler ( buna lafım yok istemeyebilirsin) ama fatihin yerinde mehmetde olsaydı ve aynı şeyler yapılsaydı biz gene burda böyle tartışır olurduk değil mi?

MetiN08
Helal olsun bize ya demek biz böyle trabzonspor taraftariz hemi, acaba diyorum eskilerimiz bunlari görse bize ne derdiler, bir FATIH TEKKE aski birbirimize düsürdü bizi hemi bukadar Taraftariz iste bize helal olsun bize valla, Yeminle diyorum utaniyorum kendimizden, bu takim kimlerle geldi buriya kadar

BiZe HeR YeR 61
Tekke'den basın toplantısı
19 Ocak 2010 / 20:55
Fatih Tekke spor kamuoyunu meşgul eden ve bilgi kirliliğine neden olan transfer Tekke'den Basın Toplantısı

Trabzonspor'da transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke konuşacak.
Uzun zamandır gündemde olan ve son günlerde doruk noktasına ulaşan Fatih Tekke ile ilgili transfer haberleri spor kamuoyu tarafından merakla takip ediliyor.
Transferi ile ilgili çeşitli spekilasyonlar yapılan, her saat hatta her dakika yeni haberlerle bilgi kirliliğine neden olan transferle ilgili olarak son noktayı Fatih Tekke koyacak.
Yarın 12:00'da basın toplantısı yapacak:
Rusya'nın Zenit takımı kampına katılmak için yarın sağlık kontrolleri yaptırmak üzere bu ülkeye, oradanda takımı ile birlikte kamp için Dubai'ye gidecek olan Tekke yolculuğunu erteledi.
Son günlerde basında yer alan bilgi kirliliğinin önüne geçmek ve transfer sürecinde yaşanan olayları anlatmak için yarın saat 12:00'da basın toplantısı düzenleyecek.
haber61.net'in edindiği bilgiye göre Fatih Tekke'nin basın toplantısı yarın saat 12:00'da Avni Aker Stadyumu yanında bulunan Trabzonsporlu Futbolcular Derneği'nde yapılacak.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

Bakalım yarın neler olacak...

Erdal
19.01.2010, 22:31
Benim için Fatih Tekke özel bir futbolcudur. Çünkü ben eminim ki o Trabzonporludur. Trabzonspor için feda edebileceği şeyler vardır. Geçmişte etmiştir. Tıpkı Ünal hoca gibi tıpkı Şenol hoca gibi...Hatta evet tıpkı Dozer Cemil gibi...

Dolayısıyla Fatih in futbolu Trabzon da bırakması şık olur...Ama yönetim böyle düşünmeyebilir. Bunu anlarım...Katılmam ama anlarım...Ben Hugo Broos tercihine de katılmamıştım ama savundum işte adamı...Ama Soner in yazdığı mesajı başkan ve ya Hayrettin bey niye dile getirmiyor? Fatih i almak istemiyoruz deselerde yine kızardık, yanlış derdik falan am iş buralara gelmezdi...

Sorun şu: Bizimkiler hem istemiyorlar hem bunun riskini almak istemiyorlar
Diğer yandan Fatih hem gelmek istiyor hem de gelirken egosu düşmesin üstelik maddi anlamda fazla kayıp vermesin istiyor...

yorumsuz6117
İşte bu sonunda herşeyi açıklayacak..
Yönetim istifa

Cem Zırıh
ya arkadas Allah askina ne olursa olsun Trabzonspor'un onune gecirmeyin su adami ya fiyatini artirdi veya artirmadi sonucda gelmedi ve suan Trabzonspor formasini giymiyor. Gelirse basimizin ustune yeri var gelmezsede kolay gelsin nedir yani bu kadar bu olayi buyutuyorsunuz anlamiyorum kaldiki ben adim gibi eminim fatih gelsede kotu oynasa o zaman ilk isliklayacaklar gene burda alinsin diye yirtinanlar olacak ...

hevesli
petrevniyal maçının son peryodunda fatih tekke diye bağrılması,
havaalanında karşılanan futbolcuya fatih tekke bağırılması
geri kafalılık, ufak zekalı insanların yapabileceği bir göstergesidir.[/QUOTE]

:alkış::alkış::alkış: tebrik ederim..

ibrahim ŞEN
Gökhan'ı fbye verdik.Teoyu aldık.Gol sorunumuz çözüldü mü diyeceğiz?
fatih gelince cözülücekmi

7can61
Umut Bulutla Fatih Tekke isminin yan yana anılması bile abesle iştigaldir veyahut cahilliktir

SEDAT
19.01.2010, 22:32
Ne yaptın Sedat abi ? :D

Hadi Umut'u saymadın, Murat'ı ve Hasan Ahmet'i ne yaptın.

Bir de Burak var. Belli değil gerçi o ama.

- Hasan ahmet daha genç bu yaşta üstüne sorumluluk vermek yanlış olur..

-Murat zaman zaman gol atıyordu ama gerçek bir golcü işte golcu demek ne kadar doğru olur bilemem..

-Burak yılmaz dan tek umudum kötüde olsa baya bi takım gezdi ikisi fb bjk olmak üzere süpriz yapabilir neden olmasın..

Kaan
yönetim bi terane okudu.
yarın da fatih bi terane okur.ağlamaklı bi ses tonuyla.bana şöyle dediler.böyle dönmek isterdim.

ben yemedim bunları.2 tarafta iyi niyetli değil.

2 tarafta iyi niyetli değil ve hala İnadına Sadri Şener öyle mi ?

İlginç..

:)

Erdal Kılıçarslan
Hala aramızda Fatih'i sadece gol sorunumuz çözülsün diye istediğimizi düşünenler var. Bu kişiler hiç Fatih'i izlemişller mi acaba? Takım oyundan düşmüşken, gerideyken takımı nasıl yönlendirdiğini nasıl hırslandırdığını görmüşler midir?

Bizim golcüye değil, kaptana ihtiyacımız var. Varsa bildiğiniz bu işleri yapabilecek, evet Fatih Tekke olmasın o dediğiniz kişi gelsin.

Duyamadım, daha yüksek sesle lütfen?

DEEP BLUE
Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)'a Fatih Tekke (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Tekke) şoku

Yunus Emre SEL/ANTALYA, (DHA)

Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor) yönetiminin uzun uğraşlar sonucunda Fatih Tekke (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Tekke)’nin bonservisini alma konusunda Zenit (http://www.milliyet.com.tr/index/Zenit)’i ikna etmesinin ardından, yaşanan gelişmeler camiada şok etkisi yarattı. İlk gün Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşamayan Bordo - mavili yöneticiler daha sonra çeşitli kaynaklardan Tekke’ye ulaşmaya çalıştı. Trabzonspor'un Altyapı Koordinatörü Sadi Tekelioğlu da, Fatih Tekke'nin ağabeyi Salih Tekke'yi arayarak, “Bu transferi bitirdik ama Fatih'e ulaşamıyoruz. Telefonunu açmasını söyler misin?” dedi. Ancak Salih Tekke de, Fatih Tekke’ye ulaşamadığını söyleyince bordo - mavili yöneticiler, futbolcunun menajeri ve avukatıyla sürekli temas halinde bulundu. Teknik direktör Şenol Güneş (http://www.milliyet.com.tr/index/Senol%20Gunes) de, aynı gün içerisinde Fatih Tekke'yi 10 kez aradı. Tekke'nin telefonlara çıkmaması üzerine, futbolcuya, ‘Seni aramızda görmek istiyoruz’ diye mesaj atan Güneş, bu mesajına da cevap alamayınca bordo - mavili yöneticilere Rusya (http://www.milliyet.com.tr/index/Rusya) seferini bir gün ertelemeleri gerektiğini belirtti.

BAŞKAN SADRİ ŞENER (http://www.milliyet.com.tr/index/Sadri%20Sener) YIKILDI
Daha sonra Fatih Tekke'nin menajerinden ve çeşitli kaynaklardan futbolcunun Rusya’nın Rubin Kazan takımıyla anlaşma sağladığını öğrenen bordo - mavililer ikinci bir şok yaşadı. Buna rağmen transferden tamamen vazgeçmeyen Trabzonsporlu idareciler, Şener'in bir yakını aracılığıyla Zenit’le temasa geçti. Zenitli yöneticiler, “Bizde sorun yok. Ancak biz Fatih, Rubin Kazan’a gitmek istiyor” diye biliyoruz, şeklinde bilgi verince transfer harekatından vazgeçildi. Bu konuda özellikle Başkan Sadri Şener ve transferle bizzat ilgilenen Sportif Direktör Ünal Karaman adeta yıkıldı.

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE
Fatih Tekke'yle daha önce yıllık 1 milyon 500 bin Euro vermeye anlaşan ve Fatih Tekke'nin de imzasının bulunduğu bu ön protokolü kulüp evrakları arasına koyan Trabzonsporlu idareciler, Fatih'in, “Bu rakam daha önceydi. Şimdi bu rakama olmaz. Bu fiyata gelemem” açıklamasıyla ikinci kez büyük şok yaşadı. Trabzonsporlu yöneticiler bu aşamadan sonra Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşme ihtimalinin çok zor olduğunu belirterek, “Yaşanan bu gelişmeler bizi gerçekten çok yıprattı” diye konuştular.
Trabzonspor’da yönetim cephesinden elde edilen bu bilgilere rağmen Fatih Tekke cephesinden hiçbir açıklamama yapmaması ise dikkat çekti.
Bu arada Zenit teknik direktörü Spaletti'yle birlikte bugün bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Alexsandar Dyukov Fatih Tekke'yle Rubin Kazan ve Trabzonspor’un ilgilendiğini belirterek, “Biz görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ama ikisinin de olmama ihtimali var. İstediğimiz şartlar oluşursa bu transfer gerçekleşebilir” diye konuştu.
Trabzonspor yönetiminin konuyla ilgili de bugün veya yarın kulübün internet sitesi aracılığıyla resmi bir açıklama yapmayı planladığı belirtildi.

FATİH TEKKE TRANSFERİ DONDURULDU
Trabzonspor kulübünden bir süredir gündemde olan Fatih Tekke transferinin geldiği son nokta itibariyle bir açıklama yapıldı. Kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi: “Yönetim kurulumuz, camiamızdan gelen talebi de göz önünde bulundurarak, teknik kadromuzun da oluruyla, bir süredir eski futbolcumuz Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili süreci başlatmış ve bu yönde ciddi bir çalışma yürütmüştür. Ancak yapılan tüm iyi niyetli ve kararlı girişimlere rağmen, maalesef transferin sonuçlandırılması adına olumlu mesafe kaydedilememiştir. Sezon başında bonservisin alınmasıyla ilgili temasların sonuç vermemesinin ardından, Fatih Tekke'yle varılan mutabakata rağmen bugün itibariyle söz konusu anlaşmanın da karşı taraftan yok sayılması, görüşmelerin seyrine sekte vurmuştur.”
Açıklama şöyle devam etti: “Zenit Kulübü'yle yürütülen temaslar transfer umudunu doğurmuş, ancak bonservis (http://www.milliyet.com.tr/index/bonservis) için yapılan yeni seyahat planına rağmen dün tüm ısrarlı aramalara rağmen Fatih Tekke'ye ulaşılamamıştır. Bugün ise oyuncunun kendisiyle gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, daha önce Euro değeri olarak yapılan anlaşmanın yeni sözleşmeye temel olamayacağı tavrıyla karşılaşılmıştır. Bu arada Zenit Kulübü yetkilileri, göreve gelen teknik direktörlerinin Fatih Tekke'yi yeni dönem için başlayacak hazırlık kampında görmek istediği bilgisini tarafımıza iletmişlerdir. Böylelikle, yönetim kurulumuz ligin ikinci devresinin yaklaşmasını da düşünerek, konunun daha fazla gündemi meşgul etmemesi için bu transferin dondurulması kararına varmıştır.”

SDanışmaz
Şenol Hoca zaten tek forvetli sistemi seven bir hoca. Kadro yapımız da tek forvete daha uygun. Bu forvet ya Umut olur ya da Guti. Fatih de gelse bunların ikisi birden yedek kalacak. Tam bir saçmalık..

Bunların yanısıra Burak var, Murat var, Hasan var, Alan ve Yattara bile var..

Bu başlıkta Fatih diye zikir çekeceğinize biraz mantıklı düşünün yahu:)

Hem adamın sezon sonunda Rubin' e gitmek istediğini söylüyorsunuz. Gidecekse gitsin rahat bırakalım adamı:)

Soner Abi bu açıklamaları başkan olarak yapsaydın durumun vahimdi :)

Yunus Emre SEYHAN
19.01.2010, 22:33
Hadi diyelim yönetim almıyor, iftira atıyor.

* Fatih Tekke 2 aydır idman yapmıyor.
* 5 ay sonra sözleşmesi kaldı, kulubü 1.5 milyon euro talep ediyor.
* 33 yaşında

Almıyor işte...
Bu baskı luzumsuz.

Yönetimin anlattıklarının doğru olma ihtimali yüksek.

Eğer Fatih gelirse beklentiler aşırı yüksek...
Askerliği yanacak...
Alacağı maaş 2 katı azalacak.

Kaan
- Hasan ahmet daha genç bu yaşta üstüne sorumluluk vermek yanlış olur..

-Murat zaman zaman gol atıyordu ama gerçek bir golcü işte golcu demek ne kadar doğru olur bilemem..

-Burak yılmaz dan tek umudum kötüde olsa baya bi takım gezdi ikisi fb bjk olmak üzere süpriz yapabilir neden olmasın..

E ama sonuçta forvetler. :)

Orhan Aydın
O ayıpladığınız FATİH TEKKE sesleri bu yönetimin darağacı olacak ve bunun sorumlusu da yine kendileri.

ibrahim
yok canim sen öyle diyosan cözülmez ;)

Serhat
Yahu neden anlamıyorsunuz????

Mesele Yönetimle Fatih TEKKE arasında...

Neden anlamsızlaştırıpta TRABZONSPOR-FATİH TEKKE muhabbetine getiriyorsunuz işi?

Burda iki Muhatap var... Birisi Yönetim. Birisi Fatih TEKKE...

İkisi Trabzonspor çatısı altında birbiriyle kapışırken ortaya atılan iftira ve çamurlar TRABZONSPOR'u kücültüyor...

Fatih TEKKE'ye bu anlamsız saldırı neden? Neden Fatih TEKKE'yi karalama kampanyasına alet olayım ... Neden Yalan ve Yalancılıkla Para gözlükle suçlanıyor Fatih TEKKE ?

Şu bir gerçektir ki Fatih TEKKE daha samimidir bana göre...

Hadi Buyrun bir anket ekleyelim... Yönetimin Fatih hakkındaki açıklamalarını tatmin edici buldunuz mu? Yada inanıyormusunuz diye? Yada Fatih TEKKE size göre Paragöz mü diye?

Böyle bir şeyi kesinlikle kabul etmiyorum! Yönetim bu camianın değerlerine ve taraftarlarına nasıl sahip çıkacak daha? Samimi olmayan Söylemleriylemi? Bundan sonra söylediklerine nasıl inanacağız?

macuka
Trabzosporu yönetemiyorlar bu dogru,
Ama insan kendini yönetir bari,
Konustugunda tutarlı olur...

erik
yazdıklarıma dikkat ettiysen 1.sırada ki Trabzonspor yöentimi dedim önce yazdıklarımı iyi okuyun anlayın..4 5 mesaj oldu hala diğer sorularıma cevap alamadım..vermiceksiniz sanırım..alacağımı aldım ben...
Kardeşim soruların ne bir sor bakalım.Cevapsuız soruların.Ben sorularını göremedimkli cevaplayım

61_Lazzzo_11
19.01.2010, 22:34
ya arkadas Allah askina ne olursa olsun Trabzonspor'un onune gecirmeyin su adami ya fiyatini artirdi veya artirmadi sonucda gelmedi ve suan Trabzonspor formasini giymiyor. Gelirse basimizin ustune yeri var gelmezsede kolay gelsin nedir yani bu kadar bu olayi buyutuyorsunuz anlamiyorum kaldiki ben adim gibi eminim fatih gelsede kotu oynasa o zaman ilk isliklayacaklar gene burda alinsin diye yirtinanlar olacak ...
kimse fatih ts den büyük demiyor millet bizimle dalga gecen yönetime kiziyor allah bilir teklif bile yapmamislardir almiyacaksan su an alamiyoruz de almiyoruz de her gün her gün haftaya geliyor yarin imza atacak fatih istemiyor diye yalanlardan biktik kardesim bu durumun tek suclusu yönetim

Umut Kanber
bu yönetim işte şimdi mehmet batdalı alır..

sen futbolcu olsan bole bir ortamdakı kulube gelıp ımza atar mısın? 2.lıgde oynarım ama kımsenın golgesınde top oynamam

7can61
O ayıpladığınız FATİH TEKKE sesleri bu yönetimin darağacı olacak

Sandalyesine tekme atmayıda çok isterdim.

Samet Yildirim
Cözülmemesi imkansiz. Yani tekke bilerek kötü oynasin yine golleri cakar cünkü adamin kalitesi yeter durdugu yerden gol atar. golü atmak istemese bile o top gider gol olur adam böyle bir golcu.

Teofilo-Tekke-Umut böyle bir üclüyü düsünemiyorum. Rüya gibi olur. Ama angutlar var onlarda engelliyorlar.

Tabi yönetimin kendi islerine bakarsak TS un durumu dahada netlesir.

Orhan Aydın

Evet.......

Ufuk Bayraktar61

yaw arkadaş dediği lafa bak yaaa.uefa kupasını kadlırmış birinden bahsediyoruz.kimi istiyorsun kardeşim de de alalım

Mehmet Ç.
19.01.2010, 22:35
Fatih Tekke diye bagirip cirpanlarin iddaa ediyorum yüzde 99 .9u Fatihin Trabzonspordan gittikden sonra 10 macini izlememisdir... Simdi cikmislar Tekkesporluyun söyleyim böyleyim diyor.
Ben her hafta Fatih ve Gökdenizin maclarini takip ediyorum.. Hata Fatihin bi aralar oynamadiginda yedek kaldginda bile son 10 dakika oyner eder diye izliyordum:....
Ben ama artik Fatihin gelmesini istemiyrom!
Tekkesporluyuz yönetimliyiz söyle böyle... Ben Trabzonsporluyum ve herzaman bu böyle kalacak.
Bir gercek var ki hic kimse unutmasin eger Fatihler Gökdenizler gitmeseydi simdi Ayman Jun ve Jeffeson gibi oyuncularla oynuyo olacakdik...

matalar
2 tarafta iyi niyetli değil ve hala İnadına Sadri Şener öyle mi ?

İlginç..

dikkat et dostum sadece sadri şener yazmıyor.
ben kötüde olsa istikrar istiyorum.
çünkü yıllardır zaten iyisi hiç gelmedi.ikincisi yönetim sadri şenerden ibaret değil.

daha önce cevap verilmişti

Mehmet Zeki
Hadi diyelim yönetim almıyor, iftira atıyor.

* Fatih Tekke 2 aydır idman yapmıyor.
* 5 ay sonra sözleşmesi kaldı, kulubü 1.5 milyon euro talep ediyor.
* 33 yaşında

Almıyor işte...
Bu baskı luzumsuz.

Fatih Tekke idman yapiyor merak etme sen.
Kulube verdigimiz teklif 1 milyon yanilmiyorsam.
Kaptan 32 yasinda

Umut Kanber
İşte bu sonunda herşeyi açıklayacak..
Yönetim istifa

bu yonetim bir futbolcu için istifa ettiler denmesini istemeyecektir.

tans
19.01.2010, 22:36
fatih trabzon da ve yönetim ona ulaşamıyor. komik olmayın ya. yönetim büyük oynadı bu sefer, ts taraftarının bunu affetmemesi lazım

necmiati61
Thomas Jun geri çağrılıyormuş bunu duyan Fatih Tekke yedek kalacağını anlamış ve gelmek istememiş.

erik
BORDo-MAVİ ŞAMPİYON TRABZON...

Erdal
Yukarıda Fatih in ağzından eski bir gazete haberi verilmiş...Kesinlikle doğru değildir....Kesinlikle...Teklif evet...O kadar...

Ayrıca hatırlatayım: Fatih Trabzon da son sözleşmesini boş mukaveleye imza atarak yapmıştır. Hatta o gün buz gibi bir ifadesi vardı Fatih in...Sinirlenmişti çünki hem Gökdeniz hem de Fatih boş mukaveleye imza atacakken son anda Gökdeniz in mukavelesi doldurulmuştu ve bundan Fatih in hberi yoktu....
Sonra bundan zarar gördü mü? Hayır...Ama böyle bir adam Fatih....

bugrahankazaz
bence fatih yönetime askerliğini iletti ancak fakat taraftardan dolayı 2 tarafta bunu açıkça söylemek istemedi ve aralarında böyle bir senaryo yazıp sahneye koymuş olabilirler.hem yönetim para vermeden yıl sonu alacak fatihi hemde fatih askerlikten muaf olacak

Ufuk Bayraktar61
Kardeşim soruların ne bir sor bakalım.Cevapsuız soruların.Ben sorularını göremedimkli cevaplayım

sorularım geride kalalı 15 sayfa olmuştur herhalde..tutturdunuz bir siyaset gittinizz(sadece sorualrımdan biriydi)..gidin kendiniz bulunda cevaplayın bi zahmet

kemaLAZ61
Simdi Fatih Tekke yüzde yüz gelmiyecek diyebilirmiyiz? En azindan su anlik.

Belki olurda sezon senu gelir, ama hic sanmiyorum...

AyhanPe
19.01.2010, 22:37
Benim için Fatih Tekke özel bir futbolcudur. Çünkü ben eminim ki o Trabzonporludur. Trabzonspor için feda edebileceği şeyler vardır. Geçmişte etmiştir. Tıpkı Ünal hoca gibi tıpkı Şenol hoca gibi...Hatta evet tıpkı Dozer Cemil gibi...

Dolayısıyla Fatih in futbolu Trabzon da bırakması şık olur...Ama yönetim böyle düşünmeyebilir. Bunu anlarım...Katılmam ama anlarım...Ben Hugo Broos tercihine de katılmamıştım ama savundum işte adamı...Ama Soner in yazdığı mesajı başkan ve ya Hayrettin bey niye dile getirmiyor? Fatih i almak istemiyoruz deselerde yine kızardık, yanlış derdik falan am iş buralara gelmezdi...

Diğer yandan Fatih hem gelmek istiyor hem de gelirken egosu düşmesin üstelik maddi anlamda fazla kayıp vermesin istiyor...

sirf sezon basinda fatihi almamak icin forvetlerimiz yeterli transfere gerek yok dediler ve sirf bu söylemlerinin altinda kalmamak icin bariz forvet sIkintimiz varken alinmadi..sirf bu yüzden sadece..bu inatlasma olmasaydi belkide daha iddiali konumda bile olabilirdik suan ligte. bu konudaki tutarsizliklari icler acisi..o kadar kolay asilabilecek bir sorunduki..insanin akli almiyor..

ibrahim ŞEN
yaw arkadaş dediği lafa bak yaaa.uefa kupasını kadlırmış birinden bahsediyoruz.kimi istiyorsun kardeşim de de alalım
:) bu nasıl bı cvp ya o mu almıs kupayı bızdeykende alsaymısya

hüseyin1975
Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)'a Fatih Tekke (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Tekke) şoku

Yunus Emre SEL/ANTALYA, (DHA)

Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor) yönetiminin uzun uğraşlar sonucunda Fatih Tekke (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Tekke)’nin bonservisini alma konusunda Zenit (http://www.milliyet.com.tr/index/Zenit)’i ikna etmesinin ardından, yaşanan gelişmeler camiada şok etkisi yarattı. İlk gün Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşamayan Bordo - mavili yöneticiler daha sonra çeşitli kaynaklardan Tekke’ye ulaşmaya çalıştı. Trabzonspor'un Altyapı Koordinatörü Sadi Tekelioğlu da, Fatih Tekke'nin ağabeyi Salih Tekke'yi arayarak, “Bu transferi bitirdik ama Fatih'e ulaşamıyoruz. Telefonunu açmasını söyler misin?” dedi. Ancak Salih Tekke de, Fatih Tekke’ye ulaşamadığını söyleyince bordo - mavili yöneticiler, futbolcunun menajeri ve avukatıyla sürekli temas halinde bulundu. Teknik direktör Şenol Güneş (http://www.milliyet.com.tr/index/Senol%20Gunes) de, aynı gün içerisinde Fatih Tekke'yi 10 kez aradı. Tekke'nin telefonlara çıkmaması üzerine, futbolcuya, ‘Seni aramızda görmek istiyoruz’ diye mesaj atan Güneş, bu mesajına da cevap alamayınca bordo - mavili yöneticilere Rusya (http://www.milliyet.com.tr/index/Rusya) seferini bir gün ertelemeleri gerektiğini belirtti.

BAŞKAN SADRİ ŞENER (http://www.milliyet.com.tr/index/Sadri%20Sener) YIKILDI
Daha sonra Fatih Tekke'nin menajerinden ve çeşitli kaynaklardan futbolcunun Rusya’nın Rubin Kazan takımıyla anlaşma sağladığını öğrenen bordo - mavililer ikinci bir şok yaşadı. Buna rağmen transferden tamamen vazgeçmeyen Trabzonsporlu idareciler, Şener'in bir yakını aracılığıyla Zenit’le temasa geçti. Zenitli yöneticiler, “Bizde sorun yok. Ancak biz Fatih, Rubin Kazan’a gitmek istiyor” diye biliyoruz, şeklinde bilgi verince transfer harekatından vazgeçildi. Bu konuda özellikle Başkan Sadri Şener ve transferle bizzat ilgilenen Sportif Direktör Ünal Karaman adeta yıkıldı.

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE
Fatih Tekke'yle daha önce yıllık 1 milyon 500 bin Euro vermeye anlaşan ve Fatih Tekke'nin de imzasının bulunduğu bu ön protokolü kulüp evrakları arasına koyan Trabzonsporlu idareciler, Fatih'in, “Bu rakam daha önceydi. Şimdi bu rakama olmaz. Bu fiyata gelemem” açıklamasıyla ikinci kez büyük şok yaşadı. Trabzonsporlu yöneticiler bu aşamadan sonra Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşme ihtimalinin çok zor olduğunu belirterek, “Yaşanan bu gelişmeler bizi gerçekten çok yıprattı” diye konuştular.
Trabzonspor’da yönetim cephesinden elde edilen bu bilgilere rağmen Fatih Tekke cephesinden hiçbir açıklamama yapmaması ise dikkat çekti.
Bu arada Zenit teknik direktörü Spaletti'yle birlikte bugün bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Alexsandar Dyukov Fatih Tekke'yle Rubin Kazan ve Trabzonspor’un ilgilendiğini belirterek, “Biz görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ama ikisinin de olmama ihtimali var. İstediğimiz şartlar oluşursa bu transfer gerçekleşebilir” diye konuştu.
Trabzonspor yönetiminin konuyla ilgili de bugün veya yarın kulübün internet sitesi aracılığıyla resmi bir açıklama yapmayı planladığı belirtildi.

FATİH TEKKE TRANSFERİ DONDURULDU
Trabzonspor kulübünden bir süredir gündemde olan Fatih Tekke transferinin geldiği son nokta itibariyle bir açıklama yapıldı. Kulübün resmi internet sitesi aracılığıyla yapılan açıklamada, şu görüşlere yer verildi: “Yönetim kurulumuz, camiamızdan gelen talebi de göz önünde bulundurarak, teknik kadromuzun da oluruyla, bir süredir eski futbolcumuz Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili süreci başlatmış ve bu yönde ciddi bir çalışma yürütmüştür. Ancak yapılan tüm iyi niyetli ve kararlı girişimlere rağmen, maalesef transferin sonuçlandırılması adına olumlu mesafe kaydedilememiştir. Sezon başında bonservisin alınmasıyla ilgili temasların sonuç vermemesinin ardından, Fatih Tekke'yle varılan mutabakata rağmen bugün itibariyle söz konusu anlaşmanın da karşı taraftan yok sayılması, görüşmelerin seyrine sekte vurmuştur.”
Açıklama şöyle devam etti: “Zenit Kulübü'yle yürütülen temaslar transfer umudunu doğurmuş, ancak bonservis (http://www.milliyet.com.tr/index/bonservis) için yapılan yeni seyahat planına rağmen dün tüm ısrarlı aramalara rağmen Fatih Tekke'ye ulaşılamamıştır. Bugün ise oyuncunun kendisiyle gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, daha önce Euro değeri olarak yapılan anlaşmanın yeni sözleşmeye temel olamayacağı tavrıyla karşılaşılmıştır. Bu arada Zenit Kulübü yetkilileri, göreve gelen teknik direktörlerinin Fatih Tekke'yi yeni dönem için başlayacak hazırlık kampında görmek istediği bilgisini tarafımıza iletmişlerdir. Böylelikle, yönetim kurulumuz ligin ikinci devresinin yaklaşmasını da düşünerek, konunun daha fazla gündemi meşgul etmemesi için bu transferin dondurulması kararına varmıştır.”

Kalin Harflerle yazilanlar dogru ise.... Adam degildir gözümde!
Bakalim yarin neler olacak.

Neticede yipranan Trabzonsporum oluyor.

GERONIMO35
Amma uzadı büyütüldü bu transfer Fatih i herkes takımda görmek ister ama olmuyor diye de yakıp yıkmaya esip grülemey gerek yok Heyecanla kaç gündür forumda pinekliyorduk oladıysa olmadı Ne yapalım gutierrez ilk maç sivasa iki tane sallar birde extradan biri atar olur biter:)

SDanışmaz
Askerliği yanacak...

Askerliği neden yansın ki? Futbolu bırakmaya yakın diğer yurt dışında bir kulüpte oynar süreyi tamamlamış olur.

Kaan
daha önce cevap verilmişti

Kötü olmak başka, kötü niyetli olmak başka..

Bu arada imzanda İnadına Yönetim değil, İnadına Sadri Şener yazıyor.

Salih Edip
sen futbolcu olsan bole bir ortamdakı kulube gelıp ımza atar mısın? 2.lıgde oynarım ama kımsenın golgesınde top oynamam

umut bu takıma imza attığında , fatih tekkeyle oynayacağım için çok şanslıyım ondan öğrenicem falan diyodu. ben genç futbolcu olsam endisii ispatlamış bir abimin tecrübelerinden faydalanmak isterdim.

SEDAT
19.01.2010, 22:38
E ama sonuçta forvetler. :)

-Sonuçta istediğini veriyorsa sorun yok...;)

gerenimo

soğukkanlı mantıklı analiz. sana forumun sağduyusu diyebilir miyim :)

TolgaTopçu61
Aciklandi Fatih alinmayacak diye, uzatacak birsey yok...
Fatih yoluna Trabzonspor yoluna...
Trabzonspor bir oyuncuya kalacak bir takim degil...

Hamza Öztürk
Hala aramızda Fatih'i sadece gol sorunumuz çözülsün diye istediğimizi düşünenler var. Bu kişiler hiç Fatih'i izlemişller mi acaba? Takım oyundan düşmüşken, gerideyken takımı nasıl yönlendirdiğini nasıl hırslandırdığını görmüşler midir?

Bizim golcüye değil, kaptana ihtiyacımız var. Varsa bildiğiniz bu işleri yapabilecek, evet Fatih Tekke olmasın o dediğiniz kişi gelsin.

Duyamadım, daha yüksek sesle lütfen?

o halde Hami de gelsin Sotada gelsin hatda Turgayda gelsin. ne dersin?
hepside yenmek icin oynuyordu...

atf61
çok dar kalıplı insanlarız çoookkk...koskoca trabzonspor rezil oldu aleme...

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 22:39

Senin seçme , seçilme hakkın yok olm konuşamıyorsun ...

Üstte bir abi demişti görmedin mi ?

Salih Edip
19.01.2010, 22:39
Yukarıda Fatih in ağzından eski bir gazete haberi verilmiş...Kesinlikle doğru değildir....Kesinlikle...Teklif evet...O kadar...

Ayrıca hatırlatayım: Fatih Trabzon da son sözleşmesini boş mukaveleye imza atarak yapmıştır. Hatta o gün buz gibi bir ifadesi vardı Fatih in...Sinirlenmişti çünki hem Gökdeniz hem de Fatih boş mukaveleye imza atacakken son anda Gökdeniz in mukavelesi doldurulmuştu ve bundan Fatih in hberi yoktu....
Sonra bundan zarar gördü mü? Hayır...Ama böyle bir adam Fatih....

abi sence kaptan yarın da öyle bir çıkış yapabilir mi al boş kağıt al sana imza diyebilir mi ?

NoseriZifona
19.01.2010, 22:40
ben fatihin gelmesini hic istemiyorum... bu kadar mi anlamaz bizim taraftar.

fatih tekke kim dir ya, bakin resmen taraftarlari trabzonsporumuza zarar vermekteb...ve niye tek ve tek bir futbolcu icin, ( hatirliyim bu oyun 11 kisi ile oynaniyor) evet tek bir kisi yüzünden bizim koskoca trabzonspor yikiliyor.

vallah ben onu bunu bilmen basarisizligin sebebi tek trabzonspor taraftari. niye mi? cünkü resmen yönlendiriliyoruz. bakin bir düsünen ve tek bir sorum var bu olusan ortamda tek kimin faydasi var.?

fatih gelsin mi? her bir futbolcu geldigi gibi gelsin ve tek futbolculugunu düsünsün. trabzonsporu resmen fatih tekkeye bagladiniz, yaziklar olsun koskoca camia kendini külübünü kücük düsürüyor....eeee TAM BIR LAZ FIKRASI ISTE

Orhan Kahraman

Onun abi olup olmadığı belli değil nedense insanlar ismini yaşını herşeyini gizleyip konuşuyor o zaman daha cesur olabiliyorlar :)

Onur
Dünyanın öbür ucundaki adama ulaşan yönetim,100 Km^2 lik yerde FAtih'e ulaşamamışsa bunun tek bir mantıklı açıklaması olur.

Fatih, Kozmik Odada!

Orhan Aydın
çok dar kalıplı insanlarız çoookkk...koskoca trabzonspor rezil oldu aleme...

Arda bize gelmez derken daha fazla rezil olmuştu o Trabzonspor

BDiler61
Yonetim istifaaaaaaaaaaaaaaa.

erik
Burada kimse Tekkenin futbolculuğundan bahsetmiyor.bende biliyorum ki Tekke çok yetenekli bir oyuncu.Ama yönetimin şu açıklamasından sonra benim için sadece Fatih tekkedir.O kadar.EFSANE oyuncumuz veya kaptanımız değildir(Bana göre.)

Salih Edip

aaa senin taraftarlık hakkın yok abin söylemedi mi , sen onun yazdıklarını okuyup öğrenmeye bak :D

Koray
19.01.2010, 22:41
Uefa kupası kaldırdı diye futbolcu alacaksak İBB'den Okan Buruk'u da alalım, ayrıca Trabzon'lu, hemde bizim yan taraftan Darıca'lı...

Erdal
Soner Abi bu açıklamaları başkan olarak yapsaydın durumun vahimdi :)

Kesinlikle değildi...En azından bu günkinden vahim değildi...Trabzonspor başkanı düşündüklerini ifade etmekten çekiniyor ve düşündüklerinin riskini alamıyorsa yönetmesin Trabzonspor u....Yönetemez zaten...Yönetemiyor da...

Fatih in olduğundan da öte anlamlar yüklenmesinde ne Fatih in ne de onu çok isteyen taraftrın dahli başkan ve ekibinin dahlinden fazladır....

NoseriZifona
ben fatihin gelmesini hic istemiyorum... bu kadar mi anlamaz bizim taraftar.

fatih tekke kim dir ya, bakin resmen taraftarlari trabzonsporumuza zarar vermekteb...ve niye tek ve tek bir futbolcu icin, ( hatirliyim bu oyun 11 kisi ile oynaniyor) evet tek bir kisi yüzünden bizim koskoca trabzonspor yikiliyor.

vallah ben onu bunu bilmen basarisizligin sebebi tek trabzonspor taraftari. niye mi? cünkü resmen yönlendiriliyoruz. bakin bir düsünen ve tek bir sorum var bu olusan ortamda tek kimin faydasi var.?

fatih gelsin mi? her bir futbolcu geldigi gibi gelsin ve tek futbolculugunu düsünsün. trabzonsporu resmen fatih tekkeye bagladiniz, yaziklar olsun koskoca camia kendini külübünü kücük düsürüyor....eeee TAM BIR LAZ FIKRASI ISTE

eraytaskin61
Bu İŞİn bu kadar cetrefİllİ olmasinin tek sucu yÖnetİmdİr fatİh İstemİyosa kapatirsin mevzuyu İstİyosa alirsin gereksİz transferlerle karadenİzspor futbolcu mezarligi yapan yÖnetİm fetİhe gelİnce ÇİngenelİĞİ tuttu.gelmeye nİyetİ yoksada bİldİr bu kadar uzatmanin ne gereĞİ vardi kolombİyalara gİdİyosun cok gÜsel bİ İŞ Çikartiyosun ama fatİh konusunda yumrugunu masaya vuramiyosun nasil İŞ akil almiyo

Travelair
Fatih Tekke transferi neden önemli?

1- Trabzonspor yönetimi alacağım dediği futbolcuyu alır. Lafı bir o yana bir bu yana dolandırmaz. İşi aylarca sürümcemede bırakmaz.
2- Fatih gelirse camiaya yeni bir hava katacağı açıktır. Bu havayı hiçbir transferle yapamazsınız
3- Fatih gelirse Saha içi / Saha dışı yapacağı katkılarla takımı yukarı taşıması yüksek ihtimaldir. Takımın 3. olmasıyla 8. olması arasındaki maddi farklara, sonraki sezona yansıyacak güçlüklere bakarsanız bunu da apaçık görürsünüz
4- Fatih Tekke'yi en çok isteyen Şenol Güneş. Hani yönetimin ultra lüks yetkilerle donattığı...
5- Fatih Tekke gelmezse taraftardaki ve camiadaki infial takıma yansımaya devam edecek.

Yönetime burdan defalarca seslendim: Fatih Tekke transferinde ufak hesaplar yapmayın. Bakkal hesabı yapmayın. Ama yönetimin öpmeye meramı yok, yanağın nerde diye soruyor

SEDAT
-Bize El Maktum başkan olmadan rahat yok anlaşıldı :)

Erdal Kılıçarslan
o halde Hami de gelsin Sotada gelsin hatda Turgayda gelsin. ne dersin?
hepside yenmek icin oynuyordu...
Turgay'ı izlemedim. Hami ve Şota için ise sadece iyi birer golcüydüler diyebilirim. Ama Fatih'in sahip olduğu liderlik vasfına sahip olduklarını düşünmüyorum.

Gelmeleri konusuna gelince, keşke gelseler :)

NoseriZifona
19.01.2010, 22:42
yonetim istifaaaaaaaaaaaaaaa.

yaziklar olsun......

Samet Yildirim
Fatih Tekke para sorunu yaratir mi ??? Akiiiiiiiil var mantiiiiiiiiik var.

Parayi düsünse Zenite kalir...!!!!! Parayi düsünse Rubin Kazana gider.....!!!!

Yönetim adam olsun adam. Zenite kadro disi kaldi gecen sene ara dönemde niye almyiorsun. sezon basi 2 forvet varken niye almiyorsun.

Koray
Adem bana kızma Reis, biliyorum cezalı olmasan ağzımın payını kesin vermeye çalışırdın ama öyle yani kusura bakma :D

Süleyman Sofu
Kaptana olan sevgisinden ceza alan kardeşlerime selam olsun...

Unutuldunuz sanmayın...

Kaan
19.01.2010, 22:43
aaa senin taraftarlık hakkın yok abin söylemedi mi , sen onun yazdıklarını okuyup öğrenmeye bak :D

Ne yazdıklarını seçemiyorum. Sanırım seçebilme hakım yok. :):)

Ömer Kaya
O Tarikatçı Ben Oldugum sürece Kulüpten İçeri giremez lafı doğruymuş demekki.:cool: Halbuki 1. Ağız oldugu söylenmişti ama bunların birsürü Ağzı var hangisi dedi bilemiyordum şimdi öğrendim:alkış::alkış::alkış:
:alkış::alkış::alkış:
:alkış::alkış:

Uğur Ö.
Bu başlık acilen kilitlenmesi lazım.Çünkü FATİH TEKKE ismi kulübe zarar vermeye başladı.Yanlış anlamayın

kocaman61
Kaptana olan sevgisinden ceza alan kardeşlerime selam olsun...

Unutuldunuz sanmayın...
:alkış::alkış::alkış::alkış: aynen katılıyorum

Hamza Öztürk
Turgay'ı izlemedim. Hami ve Şota için ise sadece iyi birer golcüydüler diyebilirim. Ama Fatih'in sahip olduğu liderlik vasfına sahip olduklarını düşünmüyorum.

Gelmeleri konusuna gelince, keşke gelseler :)

Senin sadece iyi bir golcü dedigin hami benim icin bir efsanedir abicim
onun yaninda fatih tekke, her nekadar degerli olsada, normal bir futbolcudur

AyhanPe
19.01.2010, 22:44
neyse belki herseye ragmen bu transfer gerceklesir..zaten resmi sitede transferin donduruldugu yaziyordu kapatildigi degil..

Cenk Zihni
Yok futbol 11 kişiyle oynanır. Yok takım yok o yok bu.

Kaç kişi Fatih Tekkeden sonra bu takımda hırs denen şeyin zerresini gördü?
Kaç taneniz derbi maçlardaki ruhsuzluktan yakındı. Zor değil, açın 3-5 tane video izleyin. Hala ayıp tutuyorsunuz fatih tekke'nin ardından. ayıptır.

lazkopatfaroz

Konuşamazsın demedim kardeşim iyi okursan iyi anlarsın.

Bekir
Sıf muhalefet olsun diye boş yazılar yazmayın

Fatih Tekke Trabzonspor için Sadece bir Futbolcu değildir...

nuri45
http://www.haber61.net/images/news/sadri_sener.20100119221511..jpg

aksam idmanindan bir kare. Asbaskanin keyfi yerinde.

Murat TONBUL
sağlık olsun sezon sonu alırız.napalım olmadı işte.

wien_ts
19.01.2010, 23:00
helal olsun yonetime sonucta istedigini basardi,aylardir surdurulen fatihi karalama kampanyasi sonuc vermis.Surda yazanlara bakiyorum,hep ayni seyleri yaziyolar agiz birligi etmiscesine.Fatihe yukleniyolar,fatihin gereksizligini yaziyolar.

aciklamaya bak fatih paragozmus,biz buna kanacak kadar salakmiyiz yahu,nerde yaziyor koyun surusu gibi her dediginize inanacagimiz.helal olsun burda fatihe hakaret eden arkadaslara acin su basligin ilk sayfalarini okuyun ona gore degerlendirin durumu.yönetimin tamda istedigi oldu,fatihin kucagina topu birakip kactilar..

bu kucuk olsun bizim olsun mantigi devam ettikce biz ne sampiyon oluruz ne de herhangi bir basari elde ederiz.Bu kulubu kendi mali gibi gormuyecek,kisisel cikarlarina alet etmiyecek yoneticiler lazim.

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:02
Yarın herşey ortaya çıkacak ...

DURAS
19.01.2010, 23:03
ne yazık ki bu yönetim dikiş tutmaz, ama pasta bu kadar büyümüşkende bırakmazlar. bu noktadan sonra yönetim yerinde duramaz, şenol güneş akıllanmıştır diye düşündüm ama her zamanki gibi yine kendini harcadı, 5. gelişi inşallah başkan olarak olur, fatihte gelmesin o da mümkünse yardımcı td olarak gelsin,
siz sağ ben selamet 100. yılda da bu kafayla şampiyonluk zor.

hüseyin1975
Yarın herşey ortaya çıkacak ...

mi acaba?
Bana öyle geliyor ki, Basin Toplantisindan sonra soru isaretleri artacak.

Orhan Kahraman
Inşallah şu anki nefret kin ne bileyim olumsuz ne kadar duygu varsa dolar taşarda sevda olarak takımı takım olarak sevmek adına bize kazanç olarak geri döner

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 23:04
Uefa kupası kaldırdı diye futbolcu alacaksak İBB'den Okan Buruk'u da alalım, ayrıca Trabzon'lu, hemde bizim yan taraftan Darıca'lı...

ya saçmalak çok kolay evet...bir yanda senin en çok gol atan Türk futbolcun..2 3 sene takımı sırtlayan oyunculardan biri..yaptıklarıyla yapmadıklarıyla her şey ortada...daha bişe demicem adama ihanete girer çünkü..bu adamla okan buruğu aynı kefeye koydun yaa...bir kere aynı mevkinin topçuları değil...bir kere okan dediğin futbolcu futbolu bırakmış haberin yok sanırım...o zaman van bastenide alalım

Ahmet Başkaya
Azıcık sakin birbirimizi incitmeden ...

Mert67
Fatih açıklama yapmadığı sürece bu son olayda suçlu odur.

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:05

Niye suçlu arama peşindeyiz ki ?

yorumsuz6117
Merak etme yarın 12.00'de yapacak açıklamanın kralını..

abdullah6134
Yarın Fatih Tekke diycek ki eğer böyle bişey varsa ben boş mukaveleye imza atarım.yönetim de cevap vercek "gel gel var işte böyle bir şey" Fatih'de tamam o zaman atıyorum imza diycek olay tatlıya bağlancak.Rusya bileti THY 'den rica edilip Antalya biletiyle değiştirilcek..

mhayri
O değil bu değil de bu yönetim neden al(a)madı Tekkeyi arkadaşlar...
İş sadece o molla ben oldukça bu kulüpten içeri giremez lafımıdır? Nedir?
Ayrıca ben yarın Tekke'nin basın açıklamasında suya sabuna dokunmayacağını
düşünenlerdenim...
Hep böyle oldu gidenler giderken "bir konuşursam neler olur"a getirip bıraktı bizi...
Olacağı budur.Bilmiyorum belkide doğrusu budur!!!

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:06
HH şu anda Fatih'in Rubin'e gitmesi için dua ediyordur sezon sonu almak zorunda kalmayalım diye..

Mert67
Niye suçlu arama peşindeyiz ki ?

Yönetimin biletini kesenler varda o yüzden.

Pardon yarın açıklama yapıcakmış.Bilmiyordum.

ibrahim ŞEN
ya saçmalak çok kolay evet...bir yanda senin en çok gol atan Türk futbolcun..2 3 sene takımı sırtlayan oyunculardan biri..yaptıklarıyla yapmadıklarıyla her şey ortada...daha bişe demicem adama ihanete girer çünkü..bu adamla okan buruğu aynı kefeye koydun yaa...bir kere aynı mevkinin topçuları değil...bir kere okan dediğin futbolcu futbolu bırakmış haberin yok sanırım...o zaman van bastenide alalım
fatih gelse o bahsettigin senelerdekı goolerın yarısını bıle atamıcak bu sefer arkasındakı sagındakı solundakı adamları suclucaksınız + okan buruk futbolu bırakmadı hala oynuyor

yorumsuz6117
Yarın Fatih Tekke diycek ki eğer böyle bişey varsa ben boş mukaveleye imza atarım.yönetim de cevap vercek "gel gel var işte böyle bir şey" Fatih'de tamam o zaman atıyorum imza diycek olay tatlıya bağlancak.Rusya bileti THY 'den rica edilip Antalya biletiyle değiştirilcek..
.............:)

Koray
19.01.2010, 23:07

Az sakin ol yahu, sinir stresten espiriden de anlamaz oldunuz :D

Bu konuda bildiğim tek şey var o da iki tarafında %100 haklı olmadığıdır...

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:07
Yönetimin biletini kesenler varda o yüzden.

Pardon yarın açıklama yapıcakmış.Bilmiyordum.

Kimse kimsenin biletini kesemez bence

2 maç kazandın mı herşey bahar olur trabzonda bilmiyor musun sanki :)

anca birbirimizi yiyelim

Hepimiz Messiyiz...

Erdogan
19.01.2010, 23:08
fatih tekke olsun yönetim olsun.
bunlarin yüzünden iki ye bölündükya
helal bize,
....

Mert
19.01.2010, 23:08
Bu nasıl bir acı ya...
Dün o kadar mutluydum ki, eve dönerken sokaktaki herkesi öpesim geliyordu.
Büyük kaptan dönüyordu.

Bugün birkaç saatte her şey kabus oldu.

Ilelioglu
19.01.2010, 23:09
Yani ne desek olmayacak, en iyisi birsey söylememek...:rolleyes:

Salih Edip
fatih gelse o bahsettigin senelerdekı goolerın yarısını bıle atamıcak bu sefer arkasındakı sagındakı solundakı adamları suclucaksınız + okan buruk futbolu bırakmadı hala oynuyor

nerden biliyorsun atamayacağını , veya şöyle sorayım hangi golcünün sürekli gol atacağının garantisini verebilirsin.

suat kalkan
HH şu anda Fatih'in Rubin'e gitmesi için dua ediyordur sezon sonu almak zorunda kalmayalım diye..
HH ile fatihin arasındaki sorun nedir

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:10
Bu nasıl bir acı ya...
Dün o kadar mutluydum ki, eve dönerken sokaktaki herkesi öpesim geliyordu.
Büyük kaptan dönüyordu.

Bugün birkaç saatte her şey kabus oldu.

Hani varya burası istanbul anne / baba / abi diye bir reklam

Burası Trabzon da bu olsa gerek

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:11
Yani ne desek olmayacak, en iyisi birsey söylememek...:rolleyes:

Aslıdna en iyisi yarından da umutlanmamak

.....
Şu an sinirden delirmek üzereyim. ölsem kanım akmaz o derece.

Allah aşkına Fatih Sultan Tekke ;

Çık oraya DOĞRU neyse onu söyle. Biz her zaman sana inandık yine de inanıyoruz.

Yönetimin söylediği cümlelerde bile dürüstlük yokken onlardan nasıl dürüstlük bekleyebiliriz ki ?

10 numara
sanki herkes bu sonu bekliyordu ama söylemekten korkuyordu. Ayrıca bu konunun bu safhaya gelmesi bir tesadüf değil ya gelecekti olay olacaktı yada gelmeyecekti olay olacaktı(oldu).

ibrahim ŞEN
19.01.2010, 23:12
nerden biliyorsun atamayacağını , veya şöyle sorayım hangi golcünün sürekli gol atacağının garantisini verebilirsin.
ben hic biseyin garantisini vermiyorum siz o gelince sampiyon olucaz sunu yapcaz bunu yapcaz dıye vaatlerde bulunuyosunuz.

Mert
Hani varya burası istanbul anne / baba / abi diye bir reklam

Burası Trabzon da bu olsa gerek

Böyle bir ceza olabilir mi?
Korkunç sevdiğin bir futbolcu var, taraftar deliriyor onun için.
Alınmıyor bir de çamura sıvanıyor.
Nasıl olabilir böyle bir saçmalık?

Ufuk Bayraktar61
Az sakin ol yahu, sinir stresten espiriden de anlamaz oldunuz :D

Bu konuda bildiğim tek şey var o da iki tarafında %100 haklı olmadığıdır...

evet buna bende katılıyorum

psikopat_hamsi
19.01.2010, 23:13
Bir Trabzonspor taraftarı ve Fatih Tekke'yi seven biri olarak Tekke'nin gelmemesine sevindim çünkü gittiğinden beri her kötü sonuçtan sonra adı anılır oldu, kendi forvetlerimizi görmezden gelip hep zenitin futbolcusuna tezahürat yaptık. Fatih gelmiş 33 yaşına, yetenekli bir golcü olsa da bir forvet için son demlerini yaşıyor anlayın artık. Liderlik vasfına birşey diyemem ama takıma gelseydi ve Şenol Hoca'nın gözünde performansı yeterli görülmese ve yedek kalsa taraftar o zaman da Şenol Hoca'nın ipini çekmeye kalkacaktı. Bir isim Trabzonspor'dan daha büyük hale gelmeye başlıyorsa sorun var demektir. Ayrıca konu bence sadece para değil. Fatih Tekke de olsa Trabzonspor'u ne kadar seviyor da olsa bir askerlik problemi var ve Fatih'n 3 ay daha yurt dışında futbol oynaması gerekiyor. Sonuç itibariyle Fatih Tekke Trabzonspor'a imza atmamıştır ve umarım herkes için en hayırlısı olur.

UmutBaykan
19.01.2010, 23:13
Fatih Tekke konusunun çok ardında kaldık yahu.

Toraman
19.01.2010, 23:14
Vallahi 96'daki Fener yenilgisinden sonra ilk defa bu kadar canım yandı. Ne olurdu bir ortak noktaya varılsaydı sanki bir kaç yüzbin dolar yüzünden çok büyük umutla girilecek ikinci yarı böyle zehir mi edilecekti.

yorumsuz6117
''Matrix neden ceza aldı.''
Bu cümlenin içinde yanlış birşey mi var..??

ibrahim ŞEN
sen seviyorsun istiyorsun diye bu takıma futbolcumu alınıcak

Kemal Ç.

'Hakir olduysa millet şanına noksan gelir sanma
Yere düşmekle cevher sakıt olmaz kadr ü kıymetten'

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 23:15

yaw niye atamıyacak bana bunu söylermisin..adamın sağ ayağımısın adamın sol ayağımısın adamın kafasımısın..artı okan futbolu bıraktı araştırda öğren. biraz takip et futbolu

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 23:15

Bir arkadaşla ikili diyalogda hakaret etti sanırım ...

Yok bence yanlış...

Abdülkadir Kılıç
19.01.2010, 23:16
Bu başlığa ilk defa yazıyorum. Yönetimin Tekke'yi bir yolla almayacağını biliyordum. Hiç şaşırmadım.Aslı alırsalar şaşırırım. Bu konuda kimseyi suçlamıyorum. Belli ki arada para dışında konular var.

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:16
sen seviyorsun istiyorsun diye bu takıma futbolcumu alınıcak
Trabzonspor taraftarının % 95'i istiyor diye alınacak.. Daha doğrusu alınacaktı..

Salih Edip
19.01.2010, 23:17
ben hic biseyin garantisini vermiyorum siz o gelince sampiyon olucaz sunu yapcaz bunu yapcaz dıye vaatlerde bulunuyosunuz.

benim öyle bir mesajımı bul adam değilim daha da yazmam forumda. ama bulamazsan sen SAHTEKARIN tekisin.

Mert Oğuzlu61
http://volkanbk3.files.wordpress.com/2009/09/fatih-tekke.jpg

kime gülüyor ?

ibrahim ŞEN
yaw niye atamıyacak bana bunu söylermisin..adamın sağ ayağımısın adamın sol ayağımısın adamın kafasımısın..artı okan futbolu bıraktı araştırda öğren. biraz takip et futbolu
ewt bırakmıs beşiktaş macından sonramı? Okan Buruk (javascript:popPlayer(7792);)http://www315d.mackolik.com/img/icons/p-in.gif84'

smyrna

Belkide suçlu bizizdir. :rolleyes:

yorumsuz6117
Alkan61 hiç uğramadı mı buralara..?

Orhan Kahraman

Anlamak gerçekten zor ama şöylede bir gerçek var; Sayın Özyazıcı demişti "Taraftarlar,transfer döneminde nelerin döndüğünü bir bilseler, hiç biri staddan içeri adımını atmazdı."

ilhan
19.01.2010, 23:18

Forumdaki yöneticilere özel mesaj atıp sormak varken neden başlıkla alakası olmayan şekilde soru sormayı yeğliyorsunuz.

Yanlış olan bu arkadaşlar.

Merak edebilirsiniz, öğrenmek isteyebilirsiniz. Bizler de bunları söylemek için buradayız. Ama bu başlığın amacı bu kişilerin aldıkları cezalar değil.

* * *

Bu arada kimse Forum Yöneticilerinin yapacağı işlerin rolüne soyunmasın. Allah'a şükür insanlara cevap verebiliyor, konulara hakim olabiliyoruz!

Ömer SEVİNÇ
Alınacaksa alınsın alınmayacaksa alınmasın bu ne yahu? Alındı, alınmadı, anlaşıldı, yok aslında tam anlaşılmamıştı, Fatih Trabzon'da, Dubai'de, Ünal Rusya'ya gitti, vazgeçip İstanbul'dan döndü....

Yeter be.

Büyük takım böyle bir transfer yapmaz. Dedikodu yaptırmaz. Alacaksan alacağım dersin, 1-2 günde hadi olmadı 1 haftada olumlu olumsuz sonuç alırsın. Almayacaksan da almayacağım dersin, konu orada kapanır.

"Trabzonspor" resmi sitesinden yaptığı açıklamasında Fatih transferini dondurduğunu, vazgeçtiğini söylüyor. Bitmişse bitmiştir artık. Bundan sonra Fatih'in ne açıklama yapmasına gerek var ne de bir şey konuşulmasına. Daha çok para kazanmak istemek ne zamandan beri ayıp birşey oldu yahu? Adam orada burada kazanacağının 2-3 katını kazanacaksa, gelmek istememişse bundan doğal ne olabilir ki? Askerlik mevzuu ise işin ekstrası hem de. Fatih'in yerinde olsam ben de gelmezdim.

Adam gibi herkes net konuşsaydı iş böyle olmazdı. Umarım bundan sonra net konuşurlar da önümüzü görürüz. Taraftar Fatih diye bağırmayı kesecek, yönetim de bağırtmayacak. Taraftar içinde Trabzonspor ile Fatih'i denk kuvvet olarak gören insanların da aklını başına toplamasını salık veririm. Eğer Fatih de kendini öyle görecekse gelmesin zaten. Sonuçta sadece sahaya çıkacak 11 futbolcudan birisi olacak.

Ilelioglu
Alkan61 hiç uğramadı mı buralara..?

En son sabah girdi sanirim...Oda cok üzgündür...:(

Gökçebey
19.01.2010, 23:19
Arkadaşlar matrixin aldığı cezanın vermiş olduğu haberlerle bir ilgisi yok. Haberlere kalsak çok kişi ceza yerdi. Haber getiren arkadaşlar da kötü niyet ile birşeyler yapmıyorlardı.

Ayrıca, çok mu zor birbirimizi anlayarak dinleyerek tartışmak? Gerginsek hepimiz gerginiz. Üzgünsek hepimiz üzgünüz. Kavganın kimseye birşey kazandırdığı yok. Sinirine hakim olamayan lütfen balkona çıksın, biraz soğuk yesin, uzaklara baksın. Sonra da gitsin yatsın. İnanın iyi gelir. Buradan bu gece sonuç çıkmaz. Yarın da çıkmayacak. Biz buraya binlerce mesaj atsak da birşeyler değişmeyecek. Baki kalacak olan sizlerin mesajları, sizler hakkındaki düşünceler, kırdığınız kalpler.

Yapmayın, etmeyin. Ayrışmayın. Tekkespor, Trabzonspor diye birşey yok. Bu gemi batarsa hepimiz batacağız. Çıkarsak da hepimiz.

Ön yargılı olmayın. Lütfen biraz empati kurun. Dedikoduyu geçmeyen kulaktan dolma şeyler yüzünden 3 günlük fani dünyada birbirinizin hakkını almayın.

Lütfen.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 23:20
Arkadaşlar matrixin aldığı cezanın vermiş olduğu haberlerle bir ilgisi yok. Haberlere kalsak çok kişi ceza yerdi. Haber getiren arkadaşlar da kötü niyet ile birşeyler yapmıyorlardı.

Ayrıca, çok mu zor birbirimizi anlayarak dinleyerek tartışmak? Gerginsek hepimiz gerginiz. Üzgünsek hepimiz üzgünüz. Kavganın kimseye birşey kazandırdığı yok. Sinirine hakim olamayan lütfen balkona çıksın, biraz soğuk yesin, uzaklara baksın. Sonra da gitsin yatsın. İnanın iyi gelir. Buradan bu gece sonuç çıkmaz. Yarın da çıkmayacak. Biz buraya binlerce mesaj atsak da birşeyler değişmeyecek. Baki kalacak olan sizlerin mesajları, sizler hakkındaki düşünceler, kırdığınız kalpler.

Yapmayın, etmeyin. Ayrışmayın. Tekkespor, Trabzonspor diye birşey yok. Bu gemi batarsa hepimiz batacağız. Çıkarsak da hepimiz.

Ön yargılı olmayın. Lütfen biraz empati kurun. Dedikoduyu geçmeyen kulaktan dolma şeyler yüzünden 3 günlük fani dünyada birbirinizin hakkını almayın.

Lütfen.
Var mı üstüne laf edecek sağduyulu tavrın için önemli ise bir alkış benden sana Gökçe abi ...:alkış::alkış::alkış:

Trabzon-Spor-61
19.01.2010, 23:21

Lütfen.

Abi kutluyorum seni, süper bi yorum !!!!:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 23:22
ewt bırakmıs beşiktaş macından sonramı? Okan Buruk (http://javascript<b></b>:popPlayer(7792);)http://www315d.mackolik.com/img/icons/p-in.gif84'

evet bırakmamış hatamı kabul ediyorum sezon sonunda bırakacakmış..ama sende şunu kabul et Fatih gibi Türk golcü Trabzonspora gelmedi..senin görebildiklerin arasından

.....
19.01.2010, 23:22
Kimse , Hiçbir şey TRABZONSPORDAN üstün değildir.

Lakin TRABZONSPORUMUZU yönetenler böyle yaparsa tabiki de Fatih Tekke üste çıkar. Kim olsa o da çıkar.

Bize hikaye anlatmasınlar. Çocuk yok karşılarında. Ya FATİH gelecek Ya gelecek. Gelmesin bakın nasıl karşıyor ortalık. yazıyorum buraya!

Mert
19.01.2010, 23:23
Roma Totti'ye şunları yapar mıydı ya da Real Madrid Raul'a...
Yapsa neler olurdu acaba?
Hadi sattınız, hadi almıyorsunuz bari çamura bulamaya çalışmayın!
Sonu kötü bitecek...

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:24

Lakin TRABZONSPORUMUZU yönetenler böyle yaparsa tabiki de Fatih Tekke üste çıkar. Kim olsa o da çıkar.

Bize hikaye anlatmasınlar. Çocuk yok karşılarında. Ya FATİH gelecek Ya gelecek. Gelmesin bakın nasıl karşıyor ortalık. yazıyorum buraya!

Kimsenin Fatih Tekke'yi TRABZONSPOR'dan büyük gördüğü yok. Ortalığın karışacağıda yok bunlar hep şehir efsanesi :)

.....
19.01.2010, 23:25
Abi bana kimse YÖNETİMİ savunmasın. Allah aşkına savunmayın ya .

Tek haklı tarafı yok. yaptığı açıklamaya bakın delirtiyorlar insanı!

T.B_1461

Gelirse karışmayacak mı sanıyorsun?

wien_ts
fener macindan once baskan fatih geliyor demisti degil mi?.simdi bugune gelince bakiyorum da neye dayanarak bunu soylemis,bugunku siteden verilen habere bakiyorum ,bakin haberin kaynagi resmi site haberi yazan yonetim,ne diyor zenitle anlasmaya yaklastik hala bir anlasma yok acikcasi zenitle girisimlere dun baslanmis,ee mubarek adam sen 1 ay once niye anlastik dedin fatihle daha fol yok yumurta yokken.diyelim zenitle anlasmamislardi,zenitin gardinin dusmesini bekliyolardi ama bu arada fatihle anlastilar ,resmi sitedeki habere gore yine fatihlede hicbirsey konusulmamis,fatihle gorusmeyide dun denemisler bi turlu bulamamislar bugun de anlasamamislar..

bizi 1 ay once niye kandirdin,sayin baskan,burdaki milleti neden kandirdin ortada hicbirsey yoktu madem..

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:26
Teofilo'ya da yazık Fatih Tekke sesleri arasında eriyecek..

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:27
Abi bana kimse YÖNETİMİ savunmasın. Allah aşkına savunmayın ya .

Tek haklı tarafı yok. yaptığı açıklamaya bakın delirtiyorlar insanı!

Ömer,yönetimin bu konuda savunacak bir tarafı olduğunu sanmıyorum,bahanelerine güler olduk sadece

psikopat_hamsi
19.01.2010, 23:27
Roma Totti'ye şunları yapar mıydı ya da Real Madrid Raul'a...
Yapsa neler olurdu acaba?
Hadi sattınız, hadi almıyorsunuz bari çamura bulamaya çalışmayın!
Sonu kötü bitecek...

Totti Roma'dan ayrılmadı Raul da Madrid'den ayrılmadı ya da ayrılmak zorunda kalmadı. Karşılaştırma yapmaya gerek yok gelmiyorsa getirmiyorlarsa da dünyanın sonu değil, Fatih de 5 yıl önceki Fatih değil. Gelince gittiği sezondaki gibi bir futbol oynayacağını bekliyorsanız boşuna beklemeyin ve Fatih'i Trabzonspor'dan büyük hale getirip Trabzonspor'a zarar vermeyin artık.

Ömer SEVİNÇ
19.01.2010, 23:28
Peki bu kadar olaydan sonra Fatih gelirse kendini takımın üstünde görür mü görmez mi? Diğer futbolcular hadi Fatih geldi kurtasın bakalım takımı psikolojisine girerler mi?

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:28

Olmayacak öyle şey bence. Bende korkuyorum böyle olmasından ama sonra düşündümde herhalde bu kadar düşüncesiz değildir taraftarımız diye düşündüm ve bunu düşünmekten vazgeçtim

.....
19.01.2010, 23:29
Resmi siteden alıntıdır. Mavi ile alıntılanan yazılar için yorumlarım;

Açıklamada şu görüşlere yer verildi: “Yönetim kurulumuz, camiamızdan gelen talebi de göz önünde bulundurarak, teknik kadromuzun da oluruyla, bir süredir eski futbolcumuz Fatih Tekke’nin transferiyle ilgili süreci başlatmış ve bu yönde ciddi bir çalışma yürütmüştür.

Yalan. Hiçbir zaman siz ciddi bir çalışma yürütmediniz. Bu çalışma her zaman gayriciddi olmuştur.
Bu 1

Ancak yapılan tüm iyi niyetli ve kararlı girişimlere rağmen, maalesef transferin sonuçlandırılması adına olumlu mesafe kaydedilememiştir. Sezon başında bonservisin alınmasıyla ilgili temasların sonuç vermemesinin ardından, Fatih Tekke’yle varılan mutabakata rağmen bugün itibariyle söz konusu anlaşmanın da karşı taraftan yok sayılması, görüşmelerin seyrine sekte vurmuştur.

Şimdi de zenit klübüne iftira ediyorlar. karşı taraf yok saymış küllüyen yalan. Sonra iyi niyetli filan değilsiniz geçç onu kardeşim geçç

Bu etti 2

yorumsuz6117
Peki bu kadar olaydan sonra Fatih gelirse kendini takımın üstünde görür mü görmez mi? Diğer futbolcular hadi Fatih geldi kurtasın bakalım takımı psikolojisine girerler mi?
Bunu tartışmaya gerek yok sonuçta Fatih konusu kapandı gelmeyecek..

Mert
Öğlen de yazmıştım, imzama da karakter sınırı yetecek kadar yazdım.
Ama ekşideki şu yorumu bir daha paylaşmak istiyorum.

"aşk şarkıları dinletip, şerefine kadeh kaldırılabilecek kadar aşık eden futbolcudur.

Avni Aker tribünlerinde bir kaç saniye gözüktüğünde, göz yaşlarımıza hakim olamadığımızdır.

birebir ilişkilerinin çok da iyi olmadığı hocasına bağıran hakemi sen Trabzonspor'un hocasına bağıramazsın diyerek tokat manyağı yapandır.

kraldır, efsanedir, en büyüktür.

'Türkiye'ye dönecek misin' sorusuna 'Trabzon'a demek istedin heralde' diye yanıt verecek adamdır.

unutamam canım
unutamam seni
unutamam gülüm
unutamam"

Erdogan
Olmayacak öyle şey bence. Bende korkuyorum böyle olmasından ama sonra düşündümde herhalde bu kadar düşüncesiz değildir taraftarımız diye düşündüm ve bunu düşünmekten vazgeçtim

Kardesim, havaalnindaki olaylari izledikten sonra artik taraftarimizin yapmiyacagi sey yoktur dedim kendi kendime.

suat kalkan

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:30
Bence kesinlikle olacak.. Bide kolay golleri kaçırsın bak o zaman gör sen..

Ömer SEVİNÇ
19.01.2010, 23:30

Bir futbolcunun en sevildiği an olan ilk karşılamasında bile Fatih Tekke ulan tezaruhatı yapılıyorsa yazık ona.

2 maç kötü oynarsa 3. maçta Gökhan Ünal moduna geçer, Fatih Tekke'nin de Türkçe bir kelime değil bir futbolcu ismi olduğunu öğrenmek durumunda kalır.

mizah
19.01.2010, 23:31
Alınacaksa alınsın alınmayacaksa alınmasın bu ne yahu? Alındı, alınmadı, anlaşıldı, yok aslında tam anlaşılmamıştı, Fatih Trabzon'da, Dubai'de, Ünal Rusya'ya gitti, vazgeçip İstanbul'dan döndü....

Yeter be.

Büyük takım böyle bir transfer yapmaz. Dedikodu yaptırmaz. Alacaksan alacağım dersin, 1-2 günde hadi olmadı 1 haftada olumlu olumsuz sonuç alırsın. Almayacaksan da almayacağım dersin, konu orada kapanır.

"Trabzonspor" resmi sitesinden yaptığı açıklamasında Fatih transferini dondurduğunu, vazgeçtiğini söylüyor. Bitmişse bitmiştir artık. Bundan sonra Fatih'in ne açıklama yapmasına gerek var ne de bir şey konuşulmasına. Daha çok para kazanmak istemek ne zamandan beri ayıp birşey oldu yahu? Adam orada burada kazanacağının 2-3 katını kazanacaksa, gelmek istememişse bundan doğal ne olabilir ki? Askerlik mevzuu ise işin ekstrası hem de. Fatih'in yerinde olsam ben de gelmezdim.

Adam gibi herkes net konuşsaydı iş böyle olmazdı. Umarım bundan sonra net konuşurlar da önümüzü görürüz. Taraftar Fatih diye bağırmayı kesecek, yönetim de bağırtmayacak. Taraftar içinde Trabzonspor ile Fatih'i denk kuvvet olarak gören insanların da aklını başına toplamasını salık veririm. Eğer Fatih de kendini öyle görecekse gelmesin zaten. Sonuçta sadece sahaya çıkacak 11 futbolcudan birisi olacak.

sanirim meseleye duygusalligi bir yana birakip en mantikli yaklasanlardan biri sen oldun.. yorumunda sonuna kadar haklisin..

Emrullah
En büyük Tarabzonspor'a Fatih ayarında ve maliyetinde bir futbolcu önersin Fatih Tekke karşıtları da Trabzonspor için ne kadar dert ettiklerini görelim. Biz kimin için Fatih Tekke'de ısrar ediyoruz söyler misiniz? Kime faydası olacak? Her şeyi Trabzonspor'un daha iyi yerlere gelmesini istememizden dolayı değil mi? Üstelik uçuk bir şey de istemiyoruz, paramızın da çarçur olmasını istemiyoruz. Ayrıca kalitesinden ve bize katkısından(her türlü) endişe etmeyeceğimiz birisini istiyoruz. Kimin için istiyoruz bunları Allah aşkına?

Yönetim Fatih ayarında birisini, aynı maliyette bulsun da görelim. Böyle birşey olursa kim itiraz edebilir buna. Aynı maliyette ve aynı kalitede birini bulmaları zaten mümkün değil, 3-4 misli maliyetine birini buldular diyelim. Yine razıyız ama alacakları kişinin bizde uyum sorunu yaşama oaranı ne olacak, Fatih'in uyum sorunu mu yüksek yoksa yerine alınacak kişinin mi?

Akıl var mantık var ya. Transferinin gerçekleşmesi halinde maksimum fayda edeceğimiz bir futbolcuyu almamak ahmaklık değil de nedir. Kimin faydasınadır acaba böyle yararlı bir transferi gerçekleştirmek. Trabzonspor'un yararına değil midir?

F.SultanTekke
hiç oynamadan yılda net 2 milyon dolar alan yattara varken fatihe 1,5 milyon euro teklfi etmek ayıp bence..

Emre Çömez
dün nasıldık şimdi nasılız :)

Orhan Kahraman
Kardesim, havaalnindaki olaylari izledikten sonra artik taraftarimizin yapmiyacagi sey yoktur dedim kendi kendime.

Herşeyi tersine çevirebilmek bizim elimizde. içimizdeki inancın gerçek olduğu temeline dayanır (bence)

magicyattara
19.01.2010, 23:32
Kimsenin Fatih Tekke'yi TRABZONSPOR'dan büyük gördüğü yok. Ortalığın karışacağıda yok bunlar hep şehir efsanesi :)

Aynen öyle.
Bu olay Trabzon'da şu kadar gündemde değil.
Sokakta konuşulan bir olay değil.
Ne oluyorsa burada oluyor inanın.
Tribünlere fazla yansımayacaktır bu olay.

Süleyman Eruyar

herşeyi bir kenara koydum!!!

Fatih Tekke nin gelmesi demek takımın baskıdan kurtulması demek..

bunu göremiyor olmak körlükle izah edilemez..

yahu, aranızda tribünde Fatih Tekke seslerini dindirebilecek bir babayiğit varsa gitsin dindirsin de bu takımı baskıdan kurtarsın...

Orhan Kahraman
hiç oynamadan yılda net 2 milyon dolar alan yattara varken fatihe 1,5 milyon euro teklfi etmek ayıp bence..

Offf bırakın bu futbolcuları basit basit şekilde karşılaştırmayı. Ne yapalım şimdi kimi asalım ?

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:33
En büyük Tarabzonspor'a Fatih ayarında ve maliyetinde bir futbolcu önersin Fatih Tekke karşıtları da Trabzonspor için ne kadar dert ettiklerini görelim. Biz kimin için Fatih Tekke'de ısrar ediyoruz söyler misiniz? Kime faydası olacak? Her şeyi Trabzonspor'un daha iyi yerlere gelmesini istememizden dolayı değil mi? Üstelik uçuk bir şey de istemiyoruz, paramızın da çarçur olmasını istemiyoruz. Ayrıca kalitesinden ve bize katkısından(her türlü) endişe etmeyeceğimiz birisini istiyoruz. Kimin için istiyoruz bunları Allah aşkına?

Yönetim Fatih ayarında birisini, aynı maliyette bulsun da görelim. Böyle birşey olursa kim itiraz edebilir buna. Aynı maliyette ve aynı kalitede birini bulmaları zaten mümkün değil, 3-4 misli maliyetine birini buldular diyelim. Yine razıyız ama alacakları kişinin bizde uyum sorunu yaşama oaranı ne olacak, Fatih'in uyum sorunu mu yüksek yoksa yerine alınacak kişinin mi?

Akıl var mantık var ya. Transferinin gerçekleşmesi halinde maksimum fayda edeceğimiz bir futbolcuyu almamak ahmaklık değil de nedir. Kimin faydasınadır acaba böyle yararlı bir transferi gerçekleştirmek. Trabzonspor'un yararına değil midir?

..........:alkış:

Mert Oğuzlu61
19.01.2010, 23:33

teofilomu yönetimmi erir bilememde şenol hocaya üzüldüm, nerden geldim buraya diyordur, eminim fatihin alınmasını en çok isteyenlerin başında geliyordur kendisi ama olmadı, üzüldüğüne eminim çünkü oda biliyor 2. devre olacakları şimdi kimse birbirini kandırmasın burada takım 2 kötü sonuç aldımı stad yıkılmayacakmı fatih tekke fatih tekke diye ? yalanmı ?

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:34
Bence kesinlikle olacak.. Bide kolay golleri kaçırsın bak o zaman gör sen..

Yav kime sorsam yapmam ben öyle şey diyor nerde bunu yapacak adamlar o zaman

.....
Zenit Kulübü’yle yürütülen temaslar transfer umudunu doğurmuş, ancak bonservis için yapılan yeni seyahat planına rağmen dün tüm ısrarlı aramalara rağmen Fatih Tekke’ye ulaşılamamıştır. Bugün ise oyuncunun kendisiyle gerçekleştirilen telefon görüşmesinde, daha önce Euro değeri olarak yapılan anlaşmanın yeni sözleşmeye temel olamayacağı tavrıyla karşılaşılmıştır.

-Çok aramışlar bulamamışlar. Allah Allah yapmayın be bu kadar zormuydu FATİH ulaşmak.

-Bu derece önemli şeyler telefonla görüşülmez. Büyük adamlar işlerini halletmek için bile yüz yüze geliyor Fatin değeri bu kadar mı yani ?

-Fatih Tekke böyle bir şey yapmışsa bende başka bir şey bilmiyorum...

Bu arada Zenit Kulübü yetkilileri, göreve gelen teknik direktörlerinin Fatih Tekke’yi yeni dönem için başlayacak hazırlık kampında görmek istediği bilgisini tarafımıza iletmişlerdir.Böylelikle, yönetim kurulumuz ligin ikinci devresinin yaklaşmasını da düşünerek, konunun daha fazla gündemi meşgul etmemesi için bu transferin dondurulması kararına varmıştır.

Hani Rus klübü gönderecekti Fatih i ?

O değilde son olarak şimdiye kadar ne zaman sizin gündeminizi meşgul etti bu olayda bundan sonra etmiyecekmiş onu açıklayın çok merak ediyorum? çok sinirleniyorum açıklayınnnnnnnn

F.SultanTekke
Offf bırakın bu futbolcuları basit basit şekilde karşılaştırmayı. Ne yapalım şimdi kimi asalım ?

5 milyon tl hiç yoktan yere langeye tazminat olarak verebiliyorsak yapacağımız transfer bunun iki katı olmalı ki işe yarasın..

Esiroglu_61
19.01.2010, 23:35
fatih tekke filan fasa fiso ..adam çıkar bi açıklama yapar ..hiç mi görmüyor konuşulanları..tek gerçek TRABZONSPOR GERİSİNİ ES GEÇ..........

.....
19.01.2010, 23:36
Ömer Sevinç

Bende bir soru sormak istiyorum o zaman abi. Fatih Tekke gelmezse bu taraftarın hali ne olacak ? Taraftar takıma yada yönetime eskisi gibi güvenip stada gelecek mi ?

Fatih gelmezse yönetim ne bahane uyduracak ?

Ilelioglu
19.01.2010, 23:36
Taraftar birkac kötü sonucun ardindan Fatih Tekke diye bagirmaya baslayacaktir...Malesef

Yada Trabzonspor 17 macin hepsini kazanacak..:cool:

Taraftari tanimiyormus gibi konusmayin..:cool:

.....
19.01.2010, 23:37
http://www.trabzonspor.org.tr/default.asp?Sayfa=HaberDetay&IND=3417#Icerik

ALLAH AŞKINA SURAYA GİRİNDE OYUNUZU 1 OLARAK KULLANIN.

matalar
19.01.2010, 23:37
fatih takıma lazımmıydı:evet
illa golcü olarak mı : hemde lider olarak.

ama delikanlı adam verdiği söze sadık kalır.
yönetimi niye eleştiriyoruz.kaypaklık yapıyor diye.
peki fatihin yaptığı ne???

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:38
5 milyon tl hiç yoktan yere langeye tazminat olarak verebiliyorsak yapacağımız transfer bunun iki katı olmalı ki işe yarasın..

Keyifden mi verildi o para zamanındaki yönetimin hatası oldu işte takılmayın bu kadar derinlere.

Gökçebey
fatih tekke filan fasa fiso ..adam çıkar bi açıklama yapar ..hiç mi görmüyor konuşulanları..tek gerçek TRABZONSPOR GERİSİNİ ES GEÇ..........

Toprağım, öyle bir giriş yaptın ki, şimdi sana birisi laf atsa haklıdır. Tamam konu çok uzadı geçmiş sayfalarda ne yazıldı bilmiyorsun da, haber sitelerinede mi bakmıyorsun? Fatih Tekke yarın saat 12:00'da basın açıklaması yapacak.

Ondan sonra kavga çıkıyor. Ne desek boş bu akşam. :)

BDiler61
dün nasıldık şimdi nasılız :)
Bu hale getirenler utansin.

Mert
Totti Roma'dan ayrılmadı Raul da Madrid'den ayrılmadı ya da ayrılmak zorunda kalmadı. Karşılaştırma yapmaya gerek yok gelmiyorsa getirmiyorlarsa da dünyanın sonu değil, Fatih de 5 yıl önceki Fatih değil. Gelince gittiği sezondaki gibi bir futbol oynayacağını bekliyorsanız boşuna beklemeyin ve Fatih'i Trabzonspor'dan büyük hale getirip Trabzonspor'a zarar vermeyin artık.

Ayrılmadıklarını ya da ayrılmak zorunda kalmadıklarını biliyoruz. O yüzden "hadi sattınız" dedik. Aynı futbolu oynaması çok önemli değil, olaya sadece oynayacağı futbol açısından bakmak çok eksik bir düşünce bence...

Bir de türkü tutturulmuş "Fatih'i Trabzonspor'dan büyük hale getirmek" böyle bir şey yok, mümkün mü? Trabzon'un son dönemdeki tek sembolünden bahsediyoruz. Elbette büyük, elbette tartışılacak, gerekirse yönetim ipten düşecek. Ama Trabzonspor elbette değil, ilgisi de yok!

Emrullah
Fatih Tekke'nin bu saatten sonra gelmesi takıma yarar değil zarar getirir. Artık bu iş sonsuza dek kapatılmalıdır. Fatih bizde artık oynamamalıdır. Çünkü olay öyle bir dallandı budaklandı ki nerelere vardı baksanıza.

Yönetime bu saaten sonra düşen tek şey ya Fatih Tekke ayarında bir forvet transfer etmektir ya da derhal istifa etmektir. Kolaycılığa kaçıp istifa metmezler umarım. Bu işi bir şekilde temzilemeleri lazım. Trabzonspor'un Tekke'ye değil de Tekke gibi bir oyuncuya ihtiyacı vardır. Madem inat ettiniz Tekke'yi almamakta yerine birisini bulun da görelim.

Ahmet Başkaya
Ömer Sevinç

Bende bir soru sormak istiyorum o zaman abi. Fatih Tekke gelmezse bu taraftarın hali ne olacak ? Taraftar takıma yada yönetime eskisi gibi güvenip stada gelecek mi ?

Ömer anlamadığın nokta şu , Ömer bunu diyor zaten ...

Bir transfer için bahane uydurmak zorunda değildir bir yönetim diyor ...

Sen taraftarsın kendi işine bak yönetimde kendi işine baksın diyor ...

Bencede doğru diyor ...

Bu olayı uzatmak ne bize yarar sağlar ne Trabzon'a ...

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 23:39

yalandan yeri yırtınm kardeşim, bazı arkadaşlar fatihi bremen mızıkaçılarındaki canlılara benzetiyor. ama song oynarken ses yok..marcelinho geldiğinde kaç yaşındaydı(ki o zaman neden geldi diyenlerde çoktu napacaz bu yaşlı adamı diyenlerde çoktu). van hoydonk hagi bunlarda örnekler arasında..Birde utanmadan Fatihe laf atıyolar.bana da en çok koyan bu.ey arkadaşlar bunları yazanlar avni akerde son 3 4 senedir maç seyrettiler mi?.bana bir topçu deyin ki gol attıktan sonra bu golün sevincini taraftarla paylaştı..yıpranarak o formayı öptü...Allah'ım akıl fikir ver sen yarabbim

ha bundan sonra gelirse ne olur ? hiç de iyi olmaz. transfer konusu kapanmıştır. ne zaman sadri ve ekibi gider ancak o zaman döner bu adam Trabzona...

Ömer SEVİNÇ
Yarın Rubin Kazan'la oturup Gökdeniz için anlaşsak, Gökdeniz de ben burda mutluyum aga keyfim tıkırında gelmek istemiyorum dese hain mi olacak? Tabi ki hayır. Peki Fatih neden oluyor? Kaç trilyondan vazgeçmek yazıldığı kadar kolay bir şey değil. Adam daha çok para kazanacak, şampiyonlar liginde forma giyecek, belki yeniden şampiyonluk tadacak. Trabzonspor'da Fatih'i bekleyen ne var? Huzurlu bir emeklilik sadece. Kabul etmek lazım Fatih buraya geldiği zaman futbolu evinde bırakmak için gelecek..

Orhan Kahraman

Size göre ne yaptı bilmiyorum yönetimin açıklamasını fatihe çamur atmak için baz alamam

fatihin yarın yapacağı açıklamayı da (ki yaparsa) yönetime çamur atmak için baz alacağımı söyleyemem

o artık sizin yorumunuz olacak.

Ama tek taraflı eleştiriyi dinleyip "vurun fatih'e" tarzında eleştiri yapmakda çok basit bence. fotoğrafın tümünü görebilmek lazım(2 tarafı dinleyip)

irfanb
19.01.2010, 23:40
Ben Zenit kulübünün yerinde olsam Fatih`i bonservis bedeli olmadan Trabzonspor`a verirdim.
Onu almaya gelen yönetici kim olursa olsun suratina tükürürdüm.

fetvaci
fatıh tekke olayı kac senedır gundemde kac senedır balon haberler dolu ve kac senedır husran ne oluyor sonunda takım zarar goruyor artık gercekten yeter bu kadar taraftarın camıanın ıstedıgı adamı üçün beşin hesabını yaparak almamak mumkun mu sızce bu sıze cok mu mantıklı gelıyor yonetımdekı adamlar cebınden mı verıyorlar bu parayı ki para hesabı dönsün ortalıkta böyle bir adam için, ortak düşünce şu degıl mıdır bu adam gelırse yonetım tavan yapar ee yonetım bunu bılmıyor mu sanıyorsunuz niye almıyorlar bu işin altında iş var hiç bir şey bu kadar kolay değil

Kaan

Çok mu zor beklemek yahu.

Yarın basın toplantısı yapacak adam.

.....

Allah aşkına abi bilip bilmeden neye dayanarak bunu diyorsun? Fatih ne yapmış? suçu TRABZONSPOR forması giymekse en şeyi yapmış onu biliyoruz başka ne yapmış ?

Fatih verdiği sözü tutmadı öyle mi yani ; o zaman yarın basın toplantısını dinle. Fatih in açıklamalarını iyi dinle ama. O zaman neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlarsın ;)

Volkan Albayrak
sivas macinda ALLAH futbolculara guc versin bu saatten sonrs en zor onlarin isi yonetim bir camiayi yaktin

yorumsuz6117
19.01.2010, 23:41
Fatih Tekke'nin bu saatten sonra gelmesi takıma yarar değil zarar getirir. Artık bu iş sonsuza dek kapatılmalıdır. Fatih bizde artık oynamamalıdır. Çünkü olay öyle bir dallandı budaklandı ki nerelere vardı baksanıza.

Yönetime bu saaten sonra düşen tek şey ya Fatih Tekke ayarında bir forvet transfer etmektir ya da derhal istifa etmektir. Kolaycılığa kaçıp istifa metmezler umarım. Bu işi bir şekilde temzilemeleri lazım. Trabzonspor'un Tekke'ye değil de Tekke gibi bir oyuncuya ihtiyacı vardır. Madem inat ettiniz Tekke'yi almamakta yerine birisini bulun da görelim.
Alsın Tekke kalitesinde forvet bir daha ağzımı açmam..

.....
19.01.2010, 23:42
Ömer anlamadığın nokta şu , Ömer bunu diyor zaten ...

Bir transfer için bahane uydurmak zorunda değildir bir yönetim diyor ...

Sen taraftarsın kendi işine bak yönetimde kendi işine baksın diyor ...

Bencede doğru diyor ...

Bu olayı uzatmak ne bize yarar sağlar ne Trabzon'a ...

Ahmet olaya tarafsız yönden bak. Yani ne biliyim Trabzonsporu tutmuyorsun bu olaylar yaşanıyor o gözle bak bi kere ?

Sen olayları takip ettin , biz taraftar olarak FATİHden başka hangi konuda yönetimin işine karıştık. O bunu dedi de biz farklı bir şey mi dedik ? yoksa arkasında mı oldu bu meseleye kadar ?

bana önce bunu açıkla daha sonra samimiyete gelelim.

Orhan Kahraman
Çok mu zor beklemek yahu.

Yarın basın toplantısı yapacak adam.

Sıkıntı daa yatamayrık konuşmak istiyoruz içimizi dökmek istiyoruz :)

F.SultanTekke
Keyifden mi verildi o para zamanındaki yönetimin hatası oldu işte takılmayın bu kadar derinlere.

Şuanda ki ne ? TRANSFER HATASI? Resmen teknik direktöründen başkanına taraftarından camiasına kadar bir futbolcu isteniyor ve %99 geldi derken gelmiyorsa buna takılmıcaz da neye takılıcaz?

Esiroglu_61
Toprağım, öyle bir giriş yaptın ki, şimdi sana birisi laf atsa haklıdır. Tamam konu çok uzadı geçmiş sayfalarda ne yazıldı bilmiyorsun da, haber sitelerinede mi bakmıyorsun? Fatih Tekke yarın saat 12:00'da basın açıklaması yapacak.

Ondan sonra kavga çıkıyor. Ne desek boş bu akşam. :)

Volla o kadar yoğun tempoda çalışıyorumki pek takip etme fırsatım olmuyor .gelsin veya gelmesin kimse Trabzonsporun üstünde değildir...

matalar
19.01.2010, 23:43
Size göre ne yaptı bilmiyorum yönetimin açıklamasını fatihe çamur atmak için baz alamam

fatihin yarın yapacağı açıklamayı da (ki yaparsa) yönetime çamur atmak için baz alacağımı söyleyemem

o artık sizin yorumunuz olacak.

Ama tek taraflı eleştiriyi dinleyip "vurun fatih'e" tarzında eleştiri yapmakda çok basit bence. fotoğrafın tümünü görebilmek lazım(2 tarafı dinleyip)

ben asla tek taraflı vurmuyorum.
geçmiş 5-10 mesajıma bak.ben iki tarafta suçludur diyorum zaten.

.....
19.01.2010, 23:44
Yarın Rubin Kazan'la oturup Gökdeniz için anlaşsak, Gökdeniz de ben burda mutluyum aga keyfim tıkırında gelmek istemiyorum dese hain mi olacak? Tabi ki hayır. Peki Fatih neden oluyor? Kaç trilyondan vazgeçmek yazıldığı kadar kolay bir şey değil. Adam daha çok para kazanacak, şampiyonlar liginde forma giyecek, belki yeniden şampiyonluk tadacak. Trabzonspor'da Fatih'i bekleyen ne var? Huzurlu bir emeklilik sadece. Kabul etmek lazım Fatih buraya geldiği zaman futbolu evinde bırakmak için gelecek..

şiddetle katılıyorum.

Adam TRİLYONLARI Bırakıp geliyor siz halen daha para meselesini sorun ediyorsunuz. Allah sizi nasıl biliyorsa öyle yapsın!!!

Emirhan Çorumlu
Yine 3 Forvetle Lige devam... Gutierrez, Umut Bulut, Hasan Ahmet Sari (0,5) ve Murat Tosun (0,5)... =) gelde kizma... =) neyse birdahaki zamana insallah... bari kaliteli bir stoper alsalar da...

matalar
Alsın Tekke kalitesinde forvet bir daha ağzımı açmam..
belki de alındı??

Ömer SEVİNÇ
Ömer Sevinç

Yönetimi savunmak değil amacım. Hacısalih'i beğenen biri de değilim zaten. Ama yönetim takımı iyi duruma getirmek için var. Forvet lazım denildi, Teofilo'yu aldılar.

E taraftar artık hangi akıl mantık ile Fatih diye bağıracak birisi bunu açıklayabilir mi bana? Misal, yönetim Fatih'i değil İbrahimovic'i alsaydı şimdi hala Fatih'i isteriz mi diyecekti taraftar? Forver dendi, adamlar aldı işte forvet. Bu neyin kavgası?

Hee tabi ki Fatih alınabilirdi. Devre başında sessiz sedasız iş büyümeden alırdın, risksiz temiz iş yapılmış olurdu. Yönetimin hatası Fatih'i almamak değil net olmamak, işi bu kadar büyütmek oldu..

Sivasspor maçında Teofilo tek forvet çıkarsa o statta Fatih Tekke diye bağıracak taraftar defolsun gitsin. Yönetimin olamadığı kadar net konuşuyorum..

Salih Edip
19.01.2010, 23:45
belki de alındı??

Allah Allah ne zaman söyleyecekler aldıklarını acaba sürpriz mi olacak :S

İskender66
Şimdi giriebildim nete. Fatih olayında son durum nedir acaba? Net bir sonuç varmı? Yoksa hala bir umut içinde beklemedemiyiz her zamanki gibi..

.....
Volla o kadar yoğun tempoda çalışıyorumki pek takip etme fırsatım olmuyor .gelsin veya gelmesin kimse Trabzonsporun üstünde değildir...

Tamam gelsin ya da gelmesin HACISALİHOĞLU TRABZONSPORUN üstündedir demek istediğini anladım senin...

Ahmet Başkaya
Ahmet olaya tarafsız yönden bak. Yani ne biliyim Trabzonsporu tutmuyorsun bu olaylar yaşanıyor o gözle bak bi kere ?

Sen olayları takip ettin , biz taraftar olarak FATİHden başka hangi konuda yönetimin işine karıştık. O bunu dedi de biz farklı bir şey mi dedik ? yoksa arkasında mı oldu bu meseleye kadar ?

bana önce bunu açıkla daha sonra samimiyete gelelim.

Canım benim ben yönetime inanmıyorum zaten :)

Ersun Yanal güyaaa bizim yüzümüzden gitmemiş miydi ?

Ersun Yanal'ı bizim için gönderenler , Fatih'i alamaz mıymış :) ....

Kulliyen yalan fakat , pişkinlik kötüdür ... Ne kadar şamarlarsan şamarla kızarmaz...

Selami Gürpınar
19.01.2010, 23:46
Dün ben söylemiştim ama bana kimse inanmak istememişti. ;)

fetvaci
belki de alındı??

bu iş bu ay olmaz unutun en erken ki orası da şüpheli yaza..

Ahmet Başkaya
Yönetimi savunmak değil amacım. Hacısalih'i beğenen biri de değilim zaten. Ama yönetim takımı iyi duruma getirmek için var. Forvet lazım denildi, Teofilo'yu aldılar.

E taraftar artık hangi akıl mantık ile Fatih diye bağıracak birisi bunu açıklayabilir mi bana? Misal, yönetim Fatih'i değil İbrahimovic'i alsaydı şimdi hala Fatih'i isteriz mi diyecekti taraftar? Forver dendi, adamlar aldı işte forvet. Bu neyin kavgası?

Hee tabi ki Fatih alınabilirdi. Devre başında sessiz sedasız iş büyümeden alırdın, risksiz temiz iş yapılmış olurdu. Yönetimin hatası Fatih'i almamak değil net olmamak, işi bu kadar büyütmek oldu..

Sivasspor maçında Teofilo tek forvet çıkarsa o statta Fatih Tekke diye bağıracak taraftar defolsun gitsin. Yönetimin olamadığı kadar net konuşuyorum..
Ömer Forvet eksik denildi ... Gökhan gitti Teo geldi :)

Orhan Kahraman
Şuanda ki ne ? TRANSFER HATASI? Resmen teknik direktöründen başkanına taraftarından camiasına kadar bir futbolcu isteniyor ve %99 geldi derken gelmiyorsa buna takılmıcaz da neye takılıcaz?

başkanın kanadının istediğini zannetmiyorum şuanlık anlayabildiğim bu kadar
taraftarında hatrı sayılacak bir kısmı istemiyor
çelişkide burdan başlıyor ya zaten dostum

Emre Çömez
Şimdi giriebildim nete. Fatih olayında son durum nedir acaba? Net bir sonuç varmı? Yoksa hala bir umut içinde beklemedemiyiz her zamanki gibi..

bu iş yattı, yarın basın toplantısı düzenlicek Fatih.

Emirhan Ömeroğlu
19.01.2010, 23:47
Hayırlısı olsun.

Gökçebey
19.01.2010, 23:47
Tamam gelsin ya da gelmesin HACISALİHOĞLU TRABZONSPORUN üstündedir demek istediğini anladım senin...

Ömer, afedersin ama malesef bi bok anlamadın. Fatih Tekke'yi savunmayanlar Hacısalihoğlu'nu da savunmuyor. Hiç kimseyi savunmuyor. Yaşanalardan kulübün her anlama kötü etkileneceğini savunuyor.

Kendimden biliyorum.

MaNiaC61
19.01.2010, 23:48
sizin sorununuz ne yaa??
tamam fatih gelseydi iyi olurdu ama bir ismin üstünde takılı almak yobazlıktan başka bişey değil..
TRABZOSPORUN EN BAŞTA FORVETE İHTİYACI VAR FATİH TEKKEYE DEĞİL..
bir isim üzerinden bir kulüp bu kadar yıpratılmaz..bu takımda geriye kalan 25 tane topçu var..ayıptır günahtır..
elinizi vicdanınıza koyun..umut yerine veya teofilonun yerine koyun kendinizi..
FORVET İSTERİZ DEMEK BAŞKA BİŞEY FATİH TEKKEYİ İSTİYORUZ DEMEK BAMBAŞKA BİŞEY..
kimse trabzonspordan üstün değildir..fatih tekke üzerinden trabzonsporu yıpratmaya kimsenin hakkı yok..
yarın bu yönetim gidecek yenisi gelecek onuda beğenmiyeceksiniz..sahip çıkmadığınız sürece bu futbolcular size hiç bir şey kazandıramaz..
gökhan ünalın arkasından demediğinizi bırakmadınız..birazda olsun haklı değil miydi??
her gol kaçırılınca fatih tekke diye bağırılır mı akıl var mantık var..
BABANIZ SİZ ZAYIF GETİRİNCE SEN GİT YERİNE BAŞKA EVLAT GELSİN DİYOR MU??
SAHİPLİK DUYGUSUNDAN Bİ HABER DUYGUSUZ İNSAN TOPLULUĞU OLDUK HEPİMİZ..
yazıktır..umarım bu yazdıklarımdan sonra tekrar düşünür mantıklı kararı verirsiniz..
GİTTİĞİMİZ YOL YOL DEĞİL..
bir an önce fatih şu toplantıyı yapsın ve bu başlık kilitlensin istiyorum yeterince karaladık kulübü..

.....

Tamam haklısın Fatih alınayabilirdi abi.

Ama neden adam gibi çıkıp FATİH i almıyorum kardeşim. ŞAHSİ menfaatlerim yüzünden , kişisel kavgam yüzünden almıyorum diyemedi ?

Sen dürüst olursan herkes seni sever. Fatih i biz niye seviyoruz? babamın oğlu mu Fatih? Tamam gol atar atmaz iyi oyuncudur kötü oyuncudur ayrı mevzu ama ADAM GİBİ ADAMDIR.

Yönetim ise alttan iş yürüten sinsi bir tilkidir. hacısalihoğluna söz geçiremiyorsa BAŞKAN ADAMLIK YAPIP İSTİFA etsin biz FATİH den çok onu severiz. yemin edebilirim bu konuda ;)

Ahmet Başkaya
Hayırlısı olsun.

Sabahtan beri okuduğum en mantıklı yorum valla ....

Kısa ve Öz .......:alkış:

Ufuk Bayraktar61

iskender abi ne sen sor ne biz söyleyelim..kısaca her şey bitti..

matalar
Allah Allah ne zaman söyleyecekler aldıklarını acaba sürpriz mi olacak :S

http://www.trt.net.tr/Haber/HaberDetay.aspx?HaberKodu=faa4d402-834d-4123-8ac5-d38cf4d0afde

belki de

bekleyelim ve görelim

RepLay
Başkanında Fatihten farkı yok biri sahada mücadele ediyor biri dışarda. Sanki istendimi alamıyacağını bilmiyoruz sayın başkanım! Çık delikanlı gibi açıklamanı yap öle yok şu oldu yok bu oldu gibi bahanelere sığınma.

Trabzon Spor taraftarı yapılan iyiliğide kötülüğüde unutmaz Başkanım

İskender66
bu iş yattı, yarın basın toplantısı düzenlicek Fatih.
Hadi ya :( Fatih'i almazlarsa yönetim topun ağzında demektir. Her maçta Fatih Tekke diye bağırırız. Protesto yürüyüşleri yaparız. Sabrediyorum. Eğer Fatih'i almazlarsa yönetim benim gözümde sıfırlanır. Gereken neyse her türlü tepkiyi veririrz Alahın izniyle..

erhannn_61
19.01.2010, 23:49
ya söylemesi ne kadar kolay..bana kalırsa fatih in buraya gelmek istediği falan yok...en azından askerlik sorununu halledinceye kadar..yönetim şimdiye kadar almak istemiyodu diye olayı yönetimin üstüne yıkıyodu ama yönetim almak isteyince belki de şimdi başka bahaneler çıkacak ortaya..ben olsam tekke nin yerinde bende gelmem..adamın askerlik hakkı yanacak sonra aldığı para yarı yarıya düşecek sonra bide kurşunlamalarla uğraşacak..bana kalırsa gelmez tekke..

Özgür ŞANLAN
bence sorun para değildi.Fatih Tekke de boş mukaveleye imza atardı bence.Ama Fatih daha önce yönetimden birilerine kırıldı.Şimdi de Fatih Tekke aynı tabloda yer almak istemiyor.Çünkü hiçbir şey olmamaış gibi davranacak kadar karaktersiz bir adam değil bence.Taraftar arkadaşlar bu konuda bence Fatih Tekke ye anlayış göstermeli.

erkankoc
bir fatih konusu icin bu takima sirt döndük arkadaslar...o formanin ne gunahi var..onun icindekilerin ne gühani var...

bu hafta sivas gelip trabzonda bizi yenerse ezerse hala tekke diyemi bagiracagiz...kapasin su konu artik..takima destek olalim..

dunyanin hic biryerinde böyle acaip taraftar yoktur(tabiki asena tarzi yonetimde yoktur)

baskana asbaskana salliyalim derken yada tekkeye bu takima zarar veriyoruz arkadaslar...

baskaninda asbaskaninda tekkeninde gühanim kadar degeri yok..ben bu formayi ne sener , ne hacibey,nede tekke icin sevmedim...

kusura bakmayin ama cok ayip ediyoz cok...bu takimda serkanlar ,umutlar,onurlar,giraylar ve daha bir cogu var..onlari motive etmeliyiz..

hani kendimizi istanbul klupleriyle bir tutuyoz ya, onlar bu olay karsisinda bi taraflariyla gülüyo bize.. tam istedikleri oldu

hakankutlu
Bence artık başlık kapatılmalı.
Yoksa Fatih Tekke'nin ardından pek birşey kalmayacak.

yabadallah
19.01.2010, 23:50
taraftar onu aklamak için kulübe bağlı ne kadar "efsane" olmuş isim varsa hepsine yalancı dedi...ünal, şenol hoca, faruk özak, sadri şener ve transferi engelleyen (!) diğer fesatlar... fatih için millet neredeyse bordo-mavi'den geçti ama o -sebebi ne olursa olsun- anlaşamadı yine...çık boş mukaveleyi imzala, koşulsuz anlaşmayı kabul et, biz de kahramanımıza sarılıp onu omuzlarımızda yükseltelim...her transfer döneminden önce" para önemli değil" deyip sürekli maddi konularda sorun yaşamak neyin nesi? fatih bu kulüpte en yüksek ücreti alacak oyuncu olmalıdır buna kuşku yok, ancak yönetimin seni transfer etmek için bir talebi yokken, çıkıp ben dönmek istiyorum, hiçbir şartım yok, para önemli değil deyip milleti gaza getirdikten sonra, yönetimi de ateşe atıp 2. kez kenara çekiliyor... madem yönetim senin maddi isteklerini karşılayamıyor konuşma o zaman.

aklıma" şampiyonluk için sol kolumu veririm" demesinin üzerinden 3 ay geçmişken verdiği " trabzon' dan gideceğim bu kadar basit" mealindeki mülakatı geliyor.

benim izlediğim en yetenekli yerli oyuncuydu bundan zerre kuşkum ama maalesef olmayınca olmuyor, artık zorlamanın da bir manası yok. fatih'le köprüleri atmak da manasız, sezon sonunda gelip sözleşmesini imzalar, istemezse de kazan'da devam eder kariyerine...
(kukla (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=kukla), 19.01.2010 20:51 ~ 20:52)

eksi sozlukden bir arkadas cok guzel ozetlemis....

.....
19.01.2010, 23:51
Canım benim ben yönetime inanmıyorum zaten :)

Ersun Yanal güyaaa bizim yüzümüzden gitmemiş miydi ?

Ersun Yanal'ı bizim için gönderenler , Fatih'i alamaz mıymış :) ....

Kulliyen yalan fakat , pişkinlik kötüdür ... Ne kadar şamarlarsan şamarla kızarmaz...

Hazmedemiyorum abi. İçim , beynim , yüreğim kalbim herne haltım varsa kabul etmiyor işte.

Trabzonda bir oyun dönüyor ama çözebilene aşk olsun.

ulan şöyle param olsa varya direk klübü satın alırım. sonra da bu işi bilenlere teslim ederim.yemin ederim beni TRABZONSPORUMDAN soğutacaklar diye korkuyorum!

erkankoc
bence sorun para değildi.Fatih Tekke de boş mukaveleye imza atardı bence.Ama Fatih daha önce yönetimden birilerine kırıldı.Şimdi de Fatih Tekke aynı tabloda yer almak istemiyor.Çünkü hiçbir şey olmamaış gibi davranacak kadar karaktersiz bir adam değil bence.Taraftar arkadaşlar bu konuda bence Fatih Tekke ye anlayış göstermeli.

ya yonetimden birine kirilmis..tekke degilmi ben taraftar icin geliyorum..yonetimle isi olmasin gelsin,,

ÖmerFarukYılmaz

Adaş boşuna konuşma..Bizde anlatmaya çalışıyoruz ama klübün menfaatini, olmayan bir transferle bir görenler görmüyor bazı şeyleri..

Fatih'in gelmemesine en çok üzülen şu kadroda ki 24 futbolcudur adım gibi eminim..

Emre Çömez
Hadi ya :( Fatih'i almazlarsa yönetim topun ağzında demektir. Her maçta Fatih Tekke diye bağırırız. Protesto yürüyüşleri yaparız. Sabrediyorum. Eğer Fatih'i almazlarsa yönetim benim gözümde sıfırlanır. Gereken neyse her türlü tepkiyi veririrz Alahın izniyle..

abi, bu iş bitti artık
sonuna geldik ve kazanan ''Yönetim'':o

Orhan Kahraman
19.01.2010, 23:52
sizin sorununuz ne yaa??
tamam fatih gelseydi iyi olurdu ama bir ismin üstünde takılı almak yobazlıktan başka bişey değil..
TRABZOSPORUN EN BAŞTA FORVETE İHTİYACI VAR FATİH TEKKEYE DEĞİL..
bir isim üzerinden bir kulüp bu kadar yıpratılmaz..bu takımda geriye kalan 25 tane topçu var..ayıptır günahtır..
elinizi vicdanınıza koyun..umut yerine veya teofilonun yerine koyun kendinizi..
FORVET İSTERİZ DEMEK BAŞKA BİŞEY FATİH TEKKEYİ İSTİYORUZ DEMEK BAMBAŞKA BİŞEY..
kimse trabzonspordan üstün değildir..fatih tekke üzerinden trabzonsporu yıpratmaya kimsenin hakkı yok..
yarın bu yönetim gidecek yenisi gelecek onuda beğenmiyeceksiniz..sahip çıkmadığınız sürece bu futbolcular size hiç bir şey kazandıramaz..
gökhan ünalın arkasından demediğinizi bırakmadınız..birazda olsun haklı değil miydi??
her gol kaçırılınca fatih tekke diye bağırılır mı akıl var mantık var..
BABANIZ SİZ ZAYIF GETİRİNCE SEN GİT YERİNE BAŞKA EVLAT GELSİN DİYOR MU??
SAHİPLİK DUYGUSUNDAN Bİ HABER DUYGUSUZ İNSAN TOPLULUĞU OLDUK HEPİMİZ..
yazıktır..umarım bu yazdıklarımdan sonra tekrar düşünür mantıklı kararı verirsiniz..
GİTTİĞİMİZ YOL YOL DEĞİL..
bir an önce fatih şu toplantıyı yapsın ve bu başlık kilitlensin istiyorum yeterince karaladık kulübü..

Nasıl değişecek peki daha şurda bile 2 kişi anlaşamıyor kimse bir başkasının söylediğine "haklısın" yazdığını görmedim, bırak tekkeyi bırak trabzonspor u trabzondan vede insanında soğumaya başladım.

HAKLISINIZ.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 23:52
Hazmedemiyorum abi. İçim , beynim , yüreğim kalbim herne haltım varsa kabul etmiyor işte.

Trabzonda bir oyun dönüyor ama çözebilene aşk olsun.

ulan şöyle param olsa varya direk klübü satın alırım. sonra da bu işi bilenlere teslim ederim.yemin ederim beni TRABZONSPORUMDAN soğutacaklar diye korkuyorum!

Ömer'cim bak Fatih peygamber değil sonuçta azıcık sabır ...

Gökçe abi az önce demişti çık bi ferahla , veya duş al iyi gelir ...

Yalan dünya üzüldüğüne değmez ... ;)

.....
19.01.2010, 23:53
Ömer, afedersin ama malesef bi bok anlamadın. Fatih Tekke'yi savunmayanlar Hacısalihoğlu'nu da savunmuyor. Hiç kimseyi savunmuyor. Yaşanalardan kulübün her anlama kötü etkileneceğini savunuyor.

Kendimden biliyorum.

Abi o zaman onu söylesin. Fatihin ne suçu var ?

hacısalihoğlunun kişisel çatışması yüzünden neden bizim hayatımız zindan oluyor. bir insan binlerce kişiyi nasıl fıtık eder neden biz onun sınavını oluyoruz ?

ben Fatihi savunun demiyorum. Ben yönetimi savunmayın diyorum.

erkankoc
ben sunu merak ediyorum, yarin tekke önüne bos kagit alsa, altinada imza atsa deseki üstünü siz doldurun...bakalim anlattiginiz gibimi olay..

durum fena karisir...:)

eMR3
Samet Aybaba ile bu sezon başında antrenör olarak anlaşıldığında o antrenör den vaçgeçtirecek kadar kulübe gelen mailler acaba F.Tekke için geliyo mudur? yada geliyor etki etmiyor...

osmih
Allah aşkına abi bilip bilmeden neye dayanarak bunu diyorsun? Fatih ne yapmış? suçu TRABZONSPOR forması giymekse en şeyi yapmış onu biliyoruz başka ne yapmış ?

Fatih verdiği sözü tutmadı öyle mi yani ; o zaman yarın basın toplantısını dinle. Fatih in açıklamalarını iyi dinle ama. O zaman neyin doğru neyin yanlış olduğunu anlarsın ;)

Fatih yinede trabzonsporu kötülemeyecektir ama ne diyeceğini bende çok merak ediyorum

Ömer SEVİNÇ
19.01.2010, 23:54
Ömer Forvet eksik denildi ... Gökhan gitti Teo geldi :)

Ahmet bizim esas sorunumuz forvetlerin nicelik değil nitelik olarak yetersiz olmasıydı. Gökhan bekleneni veremedi. Yerine Teo alındı. Isaac'in gitmesinden sonra -hoş o varken de yok gibiydi ama- yedek forvet sıkıntısı vardı, Murat Tosun ve Burak alındı.

Eğer Alanzinho oynayacaksa bu takım tek forvet oynayacak demektir. Teofilo'nun yedek kalmayacağına göre Umut zaten otomatikman yedek kulübesine geçiyor. Fatih'i de alırsan bu sefer ya Teofilo yada Alanzinho yedeği boyluyor.

Tek forvet oynayacaksak elimizdeki forvetler nitelik olarak da nicelik olarak da yeterli. Fatih'e matihe gerek yok zaten. Çift forvet oynayacaksak da Alanzinho'yu satalım, gelecek parayla Fatih olur, başka biri olur forvet alalım. Alanzinho'dan vazgeçecek kaç taraftarımız var bunu bilemem tabi..

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 23:55
ben sunu merak ediyorum, yarin tekke önüne bos kagit alsa, altinada imza atsa deseki üstünü siz doldurun...bakalim anlattiginiz gibimi olay..

durum fena karisir...:)

fantastik bir hareket olur..ama sonrasında ne olur onu kestiremiyorum

E. Cumur61
Ya ortada bir kuyu var yanindan gececegimize i kuyunun icine atliyoruz. Allah sonumuzu hayir etsin. Transferi gerceklesseydi iyi olurdu ki %1de olsa o olasilik devam ediyor benim gibi takimiyla yatan kalkan birisi icin olasi birseydi. Uzuldum mu hayir sevindim mi hayir. Cunku ben Trabzonsporumu seviyorum oyunculari degil

Mehmet Sarigül
abi, bu iş bitti artık
sonuna geldik ve kazanan ''Yönetim'':o

Bu isin sonunda kazanani yok!

Kaybedenler var...

.....
19.01.2010, 23:56
Ömer'cim bak Fatih peygamber değil sonuçta azıcık sabır ...

Gökçe abi az önce demişti çık bi ferahla , veya duş al iyi gelir ...

Yalan dünya üzüldüğüne değmez ... ;)

Ben sabahtan beri ne diyorum ?

Fatih savunmaya bilirsiniz ma yönetimi asla savunamazsınız. Bana adam gibi yönetim haklıdır diyen biri çıksın anlından öperim.

Bizim istediğimiz Trabzonsporu yönetenlerde taraftarı kadar mert , dürüst bir o kadar da açık sözlü olsun. çok mu şey istiyoruz ki ?

AyhanPe
yönetim bir futbolcuyla savasima girdi ve nerdeyse koltugundan olacak bu yüzden..taraftar da ikiye bölünmüs..yönetim kanadi ve fatih tekke kanadi..

dünyada baska örnekler?

bu tip örnekler aklina gelen arkadaslar lüften paylasirlarsa sevinirim..

Balcklabel
Herkesin iyi niyetli olduğunu varsayarak; bu çağda böyle bir kulüp yöneticiliğinin olamayacağını, böyle bir transfer sürecinin ancak ilkel kabilelere has olacağını söylemeden durmak sabır işi değil. Sorun Fatih Tekke'nin alınıp alınmaması değildir; sorun sürecin nasıl yönetildiğidir. Öyl bir süreç ki hem Trabzonspor'un kurumsal kimliğinin beş paralık etmiş hem de Fatih Tekke gibi bir değerin daha kaybedilmesine yol açmıştır. Son yılların en fazla desteğini ve gücünü kullanan bir yönetim ekibinin bile böylesi "acemi" demek istiyorum eylemleri olduğuna göre, gelecek adına hiç umudum kalmadı. Burda birbirini yiyen insanlara, Trabzonspor'un kimliğine, Fatih Tekke'ye (O'nun da hataları olmasına rağmen) ve çok bük destek almasına rağmen bunu olumlu eyleme dönüştüremeyen yönetime yazık... Keşke hiç Fatih Tekke diye bir süreç hiç yaşanmasaydı, keşke en başta biz almayı düşünmüyoruz ya da diğeri ben gelmeyi düşünmüyorum diyebilme ceareti gösterebilseydi... Bizi yönetenler artık bizi "İDARE" etmekten vazgeçin,bizden çok kurumlara zarar veriyorsunuz...

Ahmet Başkaya
Ahmet bizim esas sorunumuz forvetlerin nitelik değil nicelik olarak yetersiz olmasıydı. Gökhan bekleneni veremedi. Yerine Teo alındı. Isaac'in gitmesinden sonra -hoş o varken de yok gibiydi ama- yedek forvet sıkıntısı vardı, Murat Tosun ve Burak alındı.

Eğer Alanzinho oynayacaksa bu takım tek forvet oynayacak demektir. Teofilo'nun yedek kalmayacağına göre Umut zaten otomatikman yedek kulübesine geçiyor. Fatih'i de alırsan bu sefer ya Teofilo yada Alanzinho yedeği boyluyor.

Tek forvet oynayacaksak elimizdeki forvetler nitelik olarak da nicelik olarak da yeterli. Fatih'e matihe gerek yok zaten. Çift forvet oynayacaksak da Alanzinho'yu satalım, gelecek parayla Fatih olur, başka biri olur forvet alalım. Alanzinho'dan vazgeçecek kaç taraftarımız var bunu bilemem tabi..

Harfiyen katılıyorum sana ....

Sadece nicelik ile niteliğin yerini değiştirmen lazım ilk cümlede yanlış olmuş ;) ....

Azıcık sakin ...

Ömer SEVİNÇ
Tamam haklısın Fatih alınayabilirdi abi.

Ama neden adam gibi çıkıp FATİH i almıyorum kardeşim. ŞAHSİ menfaatlerim yüzünden , kişisel kavgam yüzünden almıyorum diyemedi ?

Sen dürüst olursan herkes seni sever. Fatih i biz niye seviyoruz? babamın oğlu mu Fatih? Tamam gol atar atmaz iyi oyuncudur kötü oyuncudur ayrı mevzu ama ADAM GİBİ ADAMDIR.

Yönetim ise alttan iş yürüten sinsi bir tilkidir. hacısalihoğluna söz geçiremiyorsa BAŞKAN ADAMLIK YAPIP İSTİFA etsin biz FATİH den çok onu severiz. yemin edebilirim bu konuda ;)

Tamam işte Ömer yönetimin hatası da bu zaten. Yoksa Fatih'in alınması alınmaması değil mevzu. O yüzden burda Fatih'i alamadık, yandık bittik edebiyatı yapmaya gerek yok. Senin için söylemiyorum.

Salih Yazıcı
kimse bana bu yönetimin ilkeleri olduğunu savunmasın çünkü ilkesi olsaydı zafer ve burak alınmazdı o zaman bu günkü açıklamaya saygı duyardım inanırdım ilkesi olan yönetim yusufu kamtan kaçırmazdı sonra ersunu gönderip sameti getirmeye kalkmazdı sonra dünyaca ünlü hoca getircem deyip hugoyu getirmezdi sonra hoca yöneticisine körler görsün diye oynattım dediği gün kovmazsa sonra gittiği gün belçikanın köylüsü demez di sonra eski kaptanıyla çingene pazarlığı yapmazdı bunlara itrazı olan var mı ? ilkeden bahsediyorsunuz.

Mustafa Uzuner 61
19.01.2010, 23:57
Yönetimin taraftarla galga geçmesinden sıkıldım ve bu yaşananlar yüzünden artık yönetimden tiksinir hale geldim.

Fatih sanki çok kötü bir oyuncu fatih başkana yalvaracak ne olur başkanım beni trabzonspora al ne verirsen ver.Sen gökdenize yıldız değil de sonra ondan aldığın parayı gökhan kazmasına ver sonra fatih para isteyince suç yokya varmı öyle

İyi olabilir dünyanın en iyi oyuncusu olabilir gutierrez ama taraftar için onun transferi gerçekleşmese pek birşey olmaz çünkü tanımıyor bilmiyor .Sen onun için fıkra gibi bir seyahat yapıyorsun kendi deyiminle ama fatih için o bana gelecek yok yaaaa

Fatihi transfer etmemek için askerliği bahane ettiler. Fatih trabzon için askerliğimi yakarım dedi. Sonra zenitin bonservisini bahane ettiler fatihe sen bonservisini indir dendi ve sonuçta fatihin bonservisi düştü şimdi de büyük ihtimal küfür eder gibi bir önermişerdir para sonra taraftara fatihi paragöz ilan ediyorsun ve ben soruyorum şimdi başkana

Fatih TEKKE en son boş mukaveleye imza atarken Atay AKTUĞ zamanında bu trabzonspora son boş mukavelemdir bundan sonra ben yapacağım kadar fedekarlığı yaptım bundan sonra yönetim biraz fedekarlık yapmalı dedi ve herkes alkışladı fatihi de şimdi mi paragöz oldu

Az dürüst olun da bu taraftarı bu kadar üzmeye değecek kadar fatihi almanızı değecek olan sebebi açıklayında trabzonspor tarihine geçmiş en kaliteli oyunculardan birine .. at izi kalsın halinden vazgeçin yazık çok yazık taraftara yazık . bu takımla yatıp bu takımla kalkan kendi geleceğiyle dahi hayali yokken trabzonsporun şampiyon olacağı güne hayal eden bize yazık

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2010, 23:58
Geçen yıl Fatih Tekke'yi almadı yönetim, Şenol Güneş bir kurtarıcı oldu. Futbol bu başarısız olmakta var. Bu sefer ki planı ne?

Sadri Şener hala bu kadronun şampiyon olacağına inanıyorsa şimdiden bıraksın.

Emirhan Makul
Samet Aybaba ile bu sezon başında antrenör olarak anlaşıldığında o antrenör den vaçgeçtirecek kadar kulübe gelen mailler acaba F.Tekke için geliyo mudur? yada geliyor etki etmiyor...

Emin ol etmiyor garantisini veriyorum.

Miraç Atalay Çiftçi
Artık bu başlık ölümsüzleşmek için gün sayıyor.

Erdogan
19.01.2010, 23:59
Gazetede cikan haberlere ben sahsen fazla inanmiyorum. Gerci cok saglam kisilerden gelenhaberlere göre bu is oldu denilen haberleride gördük.
Sadece merak ettigim, eger asagidaki haber dogru ise burda fatih tekkeyi trabzonspordan bile üstün görüp yazilar yazan aradaslar ne düsünecek, ne dicek?
Yönetim sonucta bu kadar seyi kasti bir sekilde yapmaz diye düsünüyorum, sonucta Fatih tekke yasiyor deyilmi ölmedi. Dogru deyildir diyecektir eger deyilse...

Trabzonspor'a Fatih Tekke şoku

Trabzonspor yönetiminin uzun uğraşlar sonucunda Fatih Tekke’nin bonservisini alma konusunda Zenit’i ikna etmesinin ardından, yaşanan gelişmeler camiada şok etkisi yarattı. İlk gün Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşamayan Bordo - mavili yöneticiler daha sonra çeşitli kaynaklardan Tekke’ye ulaşmaya çalıştı. Trabzonspor'un Altyapı Koordinatörü Sadi Tekelioğlu da, Fatih Tekke'nin ağabeyi Salih Tekke'yi arayarak, “Bu transferi bitirdik ama Fatih'e ulaşamıyoruz. Telefonunu açmasını söyler misin?” dedi. Ancak Salih Tekke de, Fatih Tekke’ye ulaşamadığını söyleyince bordo - mavili yöneticiler, futbolcunun menajeri ve avukatıyla sürekli temas halinde bulundu. Teknik direktör Şenol Güneş de, aynı gün içerisinde Fatih Tekke'yi 10 kez aradı. Tekke'nin telefonlara çıkmaması üzerine, futbolcuya, ‘Seni aramızda görmek istiyoruz’ diye mesaj atan Güneş, bu mesajına da cevap alamayınca bordo - mavili yöneticilere Rusya seferini bir gün ertelemeleri gerektiğini belirtti.

BAŞKAN SADRİ ŞENER YIKILDI

Murat'
19.01.2010, 23:59
Haksız taraf kim Trabzonspor yönetimi mi yoksa Fatih Tekke mi ?

MaNiaC61
20.01.2010, 00:00
Haksız taraf kim Trabzonspor yönetimi mi yoksa Fatih Tekke mi ?

biz yani TRABZONSPOR TARAFTARI..