PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Mehmet Sarigül
19.01.2010, 21:49
Fatih Tekke olayi o kadar sey anlatiyor ki...
Bir düsünün; herhangi bir futbolcu degil...
Senol Günes'in sözleri ile "kaptanimiz" ve Trabzonspor yönetimi anlasamiyorlar...
Neden?...
Nedeni o kadar önemli mi sizce?...
Trabzonspor'un zarar gördügünü bile bile bunu yapmalari benim icin gerekcelerinden cok daha önemli...
Ne mevcut yönetim...ne baskan Sadri Sener...ne de kaptan Fatih Tekke...
Hic kimse Trabzonspor'dan büyük degil.

Cüneyt Canlıca
19.01.2010, 21:49
Pardon Ben Nerede Terbyesizlik yaptım,Soylermisniz ?

Fatıh tekkenin yaşı 32'dir bu bir.2. 32 yasında bir Oyuncuya bu rakam verilir,Geçen sene Yusufa bu rakamı verıyordun? sen vermedin Beşiktaş verdi şampiyon yaptı hemde 8 puan gerilerden oğrumu? doğru..

Bazı takımların bayrak adamları vardır,Bunların yaşına bakılmaz, veya futbolculuğunada bakılmaz.. Arupada örnekleri vardır..

Totti,Raul,Maldini,Zanneti,Di canio.Allex,Bulent Korkmaz vs vs bu liste uzar.Bunların aldığı paralrda göze batmaz,takımdaki motıvasyonu ataşler,yeri gelir takımla tarftarın arasına gırer ara bulucu olur.. olaya sadece teknık yonden bakıyorsanız saha yonunden yanılıyorsunuz..

örnek inanıyorum bugun fattıh takımda olsaydı,Ne barış boyle başı buyruk olurdu,Nede gökhan gderdi,Nede umut bu baskı altında olurdu..

artık fatıhı sadece yeşil sahada top oynayan profsyonel futbolcu olarak görmekten vazgeçin..

Söylesem tesiri yok sussam gönül razı değil...........

Kardeşim ben kimseye terbiyesiz demedim... Kolay kolay dememde zaten... Yahu tamam Fatihi seviyorsunuz bende en az sizin kadar seviyorum... Amam 6 ay sonra bedavaya gelecek bir futbolcu için 1.5 milyon euro vermeyi göze almış yönetim Futbolcuda zamanında gelirim demiş ama tahminim menajeri Fatihin son transferinden koparabildiği kadar para koparmaya çalısıyor Fatih te buna alet oluyor... Ayrıca 1 ay askerlik yapma şansı varken 12 ay askerlik yapacak... Kolaymı bu zannediyorsun... Ha Fatih zamanında demiştirki askerliği falan düşünmem gelirim... Ben 34 yaşındayım ve şimdiye kadar öyle adamlardan öyle sözler duydum ve o sözlerin sonradan tutulmadığını gördümki Fatih in bu sözünün icaraata dökülmedikten sonra zerre değeri yoktur benim gözümde....

Yönetimin yanlışlarına gelince bi sürü yanlışı var tabiki... Belki istifa bile etmeliler.. Ama bir futbolcu yüzünden değil...

TsClub41
19.01.2010, 21:50
bu isin tek cözümü var arkadaslar...tekke alinmamalidir ayrica hacisalihogluda derhal istifa edip gitmelidir..

artik ikisininde trabzonsporda isi olmamalidir

Hacisalihoğlunun istifa etmesi olayına canı gönülden katılıyorum ve sonuna kadar destekliyorum.Hiç kimse darılmasın ve gücenmesin ben bu insanın futboldan veya futbol yönetiminden anladığını (bizim en iyi transferimiz tjikuzu diyen insan) düşünmüyorum..

DEEP BLUE
Ben Trabzonsporluyum!!!

İnadına Trabzonspor ulan!!! Gerisinin hepsi yalan!!!

42 yıllık sevdamıza hakkını helal etmeyen Tekkesporlular vazgeçiremez sevdamızdan... Bir adam için kulübü gözden çıkaran sahte Trabzonsporlular, başka oyuncak bulsunlar kendilerine... Bu kulübü yedirmeyiz!

ozcan_asanoglu
1. biz cephe aldıysak siz de bize cephe aldınız
2. bu takıma kaptanlık yapmış klübün tarihinde görmediği parayı kazandırmış bir futbolcuya demediğiniz kalmadı
3.yeni transferin yüzüne bu forumdakiler bağırmadı fatih tekke diye
4. konu sadece fatih tekke transferi değil yönetimin 1 buçuk yıldır kıvırmasıdır.

utanıyosan destekleme Trabzonspor senin desteklememenle zarar görmeyecek kadar büyük bir klüptür merak etme.

sabahtan beri fatih niye konuşmuyor niye konuşmuyor diye soruyosun defalarca izah ettik anlamıyosan sen de büyük bir problem var demektir.

basın toplantısı düzenleyeceğim dediği zaman daha konuşmadan yalan söyleycek diyorsunuz..

SANA yazıklar olsun... ayrıca sen haklı olarak benim adam gibi konuşmamı bekliyorsun , ama ben o beklenti içerisinde değilim , rahat ol zorlama adam gibi konusucam diye :)

ve artı esas sorun takımın golcü ihtiyacıdır. lider ihtiyacıdır. hem de Trabzonlu lider golcü alma imkanı varken...bunu bir türlü göremeyenler soruna salt fatih tekke özelinde bakıyorlar..ya da başkan ve yönetimi subjektif nedenlerle limitsizce destekliyorlar....

Serhat
En önemli noktalardan biriside şu ;

13,14,15,16,17 yaşındaki küçük ( seçme ve seçilme hakkı bile olmayan :) ) Trabzonspor taraftarları bile 50,55,60,65 yaşındaki Trabzonspor'un yöneticilerine hakarete varacak düzeyde eleştiriler yapıyorlar.

Bu kardeşlerimize takıma destek vermekten önce acımasızca eleştirileri kim öğretiyor acaba ? :S

Sana Bukadar Kör Olmayı Kim gösterip Öğretiyorsa Onlar olmasın ? !:rolleyes:

trab61
fatih transferi olmamistir. ama neymisbee fatih oyle. butun trabzonu salladi beee. yeter artik herkes maclara konsantre olsun. brakin fatihi. 33 yasindaki bir adama bende 2 milyon bende vermezdim. yonetim dogrusunu yapmistir bence. fatih bu saatten sonra gelsede bir ise yaramaz.

Emo91
bir futbolcu yüzünden (ister dünyanin en iyisi olsun) düsüdügümüz su hallerimiz gercekden utanc verici...

ben sonuca bakiyorum: fatih tekke gelmedi, gelemedi ve bize gittiginden beri cok büyük zararlari oldu!

futbolu detayli sekilde takip ettigim halde benzer bir olayi ben dünyada görmedim.... yazik ya

tekke yarin ne dicek merak ediyorum, ama pek de önemi olmicak, cünkü camiya birbirine girmis, yönetim suclu gösteriliyor ve ortalik epeyi karisdi...

SEDAT
19.01.2010, 21:51
-Forumda yeni başlıklar açılabilir Başkancılar VS Fatihçiler

-Hatta ilerleyen zamanda rakip gruplar aralarında dostluk maçı düzenleyebilirler...:)

Orhan Aydın
Tekkespor suni bir sanıktır.Haksızlık yapılıyor.
Bu camiada taraftarı suçlamak kadar kolay bir şey yok.

BiZe HeR YeR 61
Bu taraftara bu eziyeti çektirenler ALLAH'ından bulsun..!

Salih Edip
bir futbolcu yüzünden (ister dünyanin en iyisi olsun) düsüdügümüz su hallerimiz gercekden utanc verici...

ben sonuca bakiyorum: fatih tekke gelmedi, gelemedi ve bize gittiginden beri cok büyük zararlari oldu!

futbolu detayli sekilde takip ettigim halde benzer bir olayi ben dünyada görmedim.... yazik ya

tekke yarin ne dicek merak ediyorum, ama pek de önemi olmicak, cünkü camiya birbirine girmis, yönetim suclu gösteriliyor ve ortalik epeyi karisdi...

ne büyük zararı olmuş gittiğinden beri adam trilyonlar kazandırıp gitmedi mi bu takıma ne zararından bahsediyorsun sen kardeşim !

TSigalko
19.01.2010, 21:52
Ne Fatih'miş arkadaş,yakında Fatih yüzünden darbe bile olur.Bu taraftar klübü basıp yönetimi ele geçirir..

erkankoc
bu transfer olayin kazanan yok ama tek kaybeden var TRABZONSPOR

StyLe
Yazıklar olsun sana Fatih, bu taraftar hiç bir oyuncusuna bu kadar büyük sevgi göstermedi. Sen bu sevgiyi çıkar olarak görüp rant elde etmeye çalıştın. Yok euro yok cart yok curt, sen değilmiydin TV'lere çıkıp ben Trabzonspor'a gelmek istiyorum diye söyleyen? Yazıklar olsun sana çok büyük hayal kırıklığı oldu, keşke Umut yada Gökhan her gol kaçırdığında Fatih diye bağırmasaydık, ben şahsım adına Umut ve Gökhan'dan özürdiliyorum. Şu özürüde dilettin ya bana Fatih, sana yazıklar olsun diyorum.

erik
ya abicim sende var yaa iyice abarttın....biz fatih tekke büyük trabzonspor küçük mü diyoruz..sen istemeyebilirsin fatihin alınmasını ama burda asıl iş bir futbolcunun alınıp alınamaması olayı değil...bir futbolcuyu ALMAMAK için atladıklar hendekler.. adamlar yalan üzerine yalan konuşuyolar sorun bu..adamlar tükürdüklerini yalayan 1 numaralı Trabzonspor yönetimi..adamlar Trabzonsporu siyasete karıştıran1.sıradaki Trabzonspor yönetimi..bunların hepsi yalan mı ..

bunlara cevap verin
Hangi siyaset ya anlatın bunu bana?Yönetimi destekleyen koskoca bakan mı? Bakan bu bir.
Takımın teknik direktörü iktidr partisi tarafından Tranzon belediye başkanlığına düşünülen adam mı adam bu iki
Takımn teknik direktörü aday olamayacağım ama Ak PArtinin yaptıkları hoşuma gidiyor diyen adam mı adam bu üç
Bildiğim kadarıyla Tekke ne solcu,ne MHP zihniyetinde.Geriye kalıyor AKP.
Bu da 4.
Daha bunun neresi ideoloji,neresi siyaset.

Ufuk Bayraktar61
bu akşamda kalaylamıcam..kalaylamayı yarın basın toplantısından sonrasına erteledim. bir kere kalaylama hakkım olduğu için iyi kullanmak istiyorum

trab61
19.01.2010, 21:53
fatih bunlarin hic birisi olmadan,gsnin yaptigi gibi medyaya yansidmadan halledecekti bu isi. medyaninda katkisi cok buyuk bu kaosa.

SEDAT
bu akşamda kalaylamıcam..kalaylamayı yarın basın toplantısından sonrasına erteledim. bir kere kalaylama hakkım olduğu için iyi kullanmak istiyorum

-Bu yorumları hiç yakıştıramıyorum...:cool:

bunyamin55
Eğer yapılan açıklama da yalan yok ise fatih Tabzonsporlu falan değil karakter sorunu olan bir hemşerimiz

Tahsin Ağaoğlu
yrn fatih gder ayak bombalick herhalde snra vinnn... dubaiye eger fatih yrn aciklamassa bilinki sirf trabznu dusundugu icndir bide herifin adamligna laf edioruz

lazkopatfaroz

hehe aynen öyle kardeşim.Aferin sana yıldızlı pekiyi aldın.

highlaz_61

haklisin kardesim...
Beyler sakin olun ayiptir yaptiginiz utanmiyomusunuz burda birbirinize yazdiginiz hakaretlere nedir bu Fatih Tekke olayi bu kadar abartildi belliki fatihinde tuhafliklari var bütün sucu yönetime atmanin ne anlami var sakin olun dünyanin sonu degilya...
Fatih Tekke kimdirde Trabzonspordan büyükmüs gibi kiran kirana tartisilacak...

Mert
19.01.2010, 21:54
Olay Trabzonspor vs Fatih Tekke olayı değil.
Olay Yönetim vs Fatih Tekke... Karıştırmayalım, saptırmayalım!

Bu yönetim geçicidir, tıpkı öncekiler gibi.
Yönetim demek Trabzonspor demek değil.
Bizi kandırdılarsa defolup giderler.
Kandırmadılarsa dururlar.
Bu kadar basit.

demiradam57
Aferin Fatih Tekkeyi savunan arkadaşlarıma ve renkdaşlarıma.Hiçbir oyuncu kulübün bu kadar önüne ve üstüne çıkarılamaz.Ne yapmış Fatih Tekke bu zaman kadar.Sizleri anlamkta güçlük çekiyorum.Gelip 3 maç gol atamazsa önce gelsin diyenler yuhlamaya başlar.Siz onu yuhlamadan ben sizi yuhluyorum.Diyorumki bir oyuncuyu kulübün tüm menfaatlerinin önüne koyan taraftar anlayışına yuh diyorum.Saygılarımla...

a d bacan
ne oldu ne yapıldı bilemiyorum ama
BİLDiĞİM TEK GERÇEK VARKİ ODA YÖNETİMİN HEDEFİNE ULAŞTIĞIDIR.

fatihi almayıp kahramanımızı dahada yücelttiniz
işte sizde olan feraset bu kadar
bu ferasetle değil klup köy bakkalı bile yönetilmez

siz ancak yakın dostlarınız sayesinde burak yılmaz ve onujn gibileri bu takıma getirebilirsiniz sizin gücünüz bir hiç

sayın faruk özak siz nerelerdesiniz gökhan ünal transferinde hemen damlamıştınız şimdi nerelerdesiniz.

ergenekon halt etmiş bunların yanında BUNLARI ANLAYAN BERİ GELSİN

ben bunlardan hiç bir şey anlamadım.

nuri albayrak a yazık etmişiz vesselam.
başka bilmem

vyno
Yakın zamana kadar Şota diye bağırıyorduk futbolu bıraktı kurtardık şimdide Fatih aynı şekilde oda bıraksada kurtarsak yoksa kulüp çok zarar görecek boşverin Fatihi yönetimi falan biz takımımızı destekleyelim önümüzde maçlar var takım yönetmek bizim işimiz değil yöneten birileri var zaten istemiyorsak gider oyumuzu alternatiflere atarız olur biter şimdi destek olalım takımımıza önümüzde Sivas maçı var.

AyhanPe
bu isin tek cözümü var arkadaslar...tekke alinmamalidir ayrica hacisalihogluda derhal istifa edip gitmelidir..

artik ikisininde trabzonsporda isi olmamalidir

normalde bir kulüp yönetecisi bu yüzden istifa edecek hali yok ama bu durumda gercekten bu kabul edilebilir bir cözüm gibi duruyor..fatih alinirsa yine zarar görecegiz..alinmazsa ve hacisalihoglu orda durdukca yönetim cok hirpalanir ve hepimiz yipraniriz..

Gökçebey
YAZDIKLARIM SİLİNİYOR AMA YILMIYACAĞIM

HERKES GERCEKLERİ BİLSİN...............

Biz bu sevda için canımıze vercekken, adamların mantığına bak her şeyi para gorüyorlar......
Fatih olayı başından sonuna kadar yalandır......
Kaptanımızı tekrar almamak için yapılanlara bakın herkes bilsin......
Neymiş, fatih telefonu açmıyomuş.Telefon adamlara açılır ......
Fatih için şu an Rubin Kazan yıllık 2.3 milyon Avro gibi bi teklifle pazarlıkta ayrıca yaklaşık 400.000 Avro menajerlik ve avukatlık ücretinide yine Rubin ödeyecek......
Bizimkilerin teklifine bakın!!!!!

1. Zenit yönetimine söylenen şu Fatih'in kulübünüzden 800.000 Avro alacağı var onu size bırakıyor......
2. Kulüp olarak bonsevisine 1 kuruş para ödeyemeyiz......
3. Fatih'e teklif sana yıllık 700.000 Avro veririz onunda yarısı nakit geriye kalan maç başı......
4. Ne menajerine ne de Avukatına bir kuruş bile para vermeyiz......

Onun için başkan kız evi mız evi muhabbeti yapıp durdu.Yani Fatih kaçıp gelecek mantığı......
Ünal Karamanı'ı boşuna gonderdiler tatil günü dostlar alış verişte görsünler diye......

Adamı dinden imandan çıkartmayın ya. 3 mesajın var 3'üde silinmemiş. Hangi mesajlarınız silinmiş? Hasbinallah.

Kaan
19.01.2010, 21:55
Yazıklar olsun sana Fatih, bu taraftar hiç bir oyuncusuna bu kadar büyük sevgi göstermedi. Sen bu sevgiyi çıkar olarak görüp rant elde etmeye çalıştın. Yok euro yok cart yok curt, sen değilmiydin TV'lere çıkıp ben Trabzonspor'a gelmek istiyorum diye söyleyen? Yazıklar olsun sana çok büyük hayal kırıklığı oldu, keşke Umut yada Gökhan her gol kaçırdığında Fatih diye bağırmasaydık, ben şahsım adına Umut ve Gökhan'dan özürdiliyorum. Şu özürüde dilettin ya bana Fatih, sana yazıklar olsun diyorum.

Yahu daha durun. Tekke açıklama yapmadı daha.

Ne gaza geliyorsunuz hemen ?

erik

Biz bu sevda için canımıze vercekken, adamların mantığına bak her şeyi para gorüyorlar......
Fatih için şu an Rubin Kazan yıllık 2.3 milyon Avro gibi bi teklifle pazarlıkta ayrıca yaklaşık 400.000 Avro menajerlik ve avukatlık ücretinide yine Rubin ödeyecek......

1. Zenit yönetimine söylenen şu Fatih'in kulübünüzden 800.000 Avro alacağı var onu size bırakıyor......
3. Fatih'e teklif sana yıllık 700.000 Avro veririz onunda yarısı nakit geriye kalan maç başı......

Onun için başkan kız evi mız evi muhabbeti yapıp durdu.Yani Fatih kaçıp gelecek mantığı......
Ünal Karamanı'ı boşuna gonderdiler tatil günü dostlar alış verişte görsünler diye......
Telefon adamlara açılır diyen zihniyet Şenol Hocada mı adam değil?

7can61
Bir transfer trajedisi

Derin Trabzon prodüksiyon gururla sunar:

Senaryo: Hacısalihoğlu
Yönetmen: Sadri Başkan
Oyuncu: Ünal Karaman,Şenol Güneş, Fatih Tekke ve bilimum kahramanlar
IMDB PUANI: 9,61
Hasılat: Tatmin edici

Filmin konusu (Dikkat spoiler vardır)

Sezon başı transferi çok istenen fakat kendisinin çok yaşlı,sorun çıkartıcı, formsuz, pahalı, molla vs.vs. gibi nedenlerle başkanın resmi siteden yayınladığı mesajla transferi gerçekleştirilememişti.
Buna müteakiben sezonun açılmasıyla, Trabzonsporun gelmiş geçmiş en beceriksiz iki forvet oyuncusunun göz yaşartan performansıyla birlikte köşeye sıkışan yönetim transferin son günü müthiş bir atılımla iş bitirici Ünal Karamanı görevlendirmiş fakat Zenit yönetimi tarafından soğuk bir suyla geri yollanmıştı.
Böylelikle taraftarın gönlünü bir nebzede almış olan yönetim durmak yok yola devam demişti.

Adlarına başlıklar açılan ağıtlar yakılan 1 sezonda 29 gol barajını aşmayı kendisine hedef koymuş süper forvetlerimiz devreyi 6 golle bitirip kendilerine güvenenlerinde yüzlerini ağartmıştı.

Derken haftalar haftaları kovaladı ve devre arası geldi. Gündemdeki isim yine Fatih Tekkeydi. E bu sefer önlerinde koca bir transfer dönemi vardı yönetimin ve transferin gerçekleşmemesi için bir neden de kalmamıştı.

Sordular başkana :
Başkanım nolcak bu transfer:
Eeee çok para istiyorlar indirirlerse alırız.
Yine sordular:
Eeee askerlik problemi var çözerse alırız.
Yine soru:
Eeee biz orada aldığını veremeyiz.
Soru : Eee o bizim evladımız kendi gelmesi lazım.

Bu Hizir idi Yunus idi mevzusuna, Gökhan Ünalın Fenere kastırılmasıyla da artık tamam gözüyle bakılıyordu.

Derken yüzük kardeşliği kuran Sadri başkan kimilerine göre 30000 km. kimilerine göre 20000 fersah yol mesafe kat edip çok çetin uğraşlar sonucunda dünyanın 4. en iyi forvetini kapıp gelmişti mondor diyarlarından.

Ünal efendiyide Fatih transferini bitirmesi için rusyaya yollamıştı bu işi bitirse bitirse Ünal efendi bitiridi. Fakat kaderin cilvesine bakın ki Ünal hoca evden çıkarken zenitli yöneticilerden randevu almayı unutmuştu ve bu sefer karşısında bırakın yöneticiyi içecek soğuk suyu bile bulamamıştı.

Herşey bitti derken yine sordular başkana :

Eee tamam bu iş ufak pürüzler kaldı bir iki güne netlik kazanır dediler kendileri...

Herşey güzel gidiyordu ve yüzler gülüyordu Zenitle anlaşılmıştı ama neydi bu ufak pürüzler acaba.

Çok geçmeden ajanslara düştü ufak pürüzler, Fatihin şarjı bitmişti.

Yer gök yarılmıştı ama kimse bulamıyordu esas oğlanı.

Şenol hocanın telefonları dinlemeye takılıyor! 10 kere ard arda Fatihi aradığı tespit ediliyordu!

Derken bir haber daha düşmüştü ajanslara Tekke Rubin Kazanla anlaştı diye geçtiler acı acı.

Yıkılmıştı Sadri başkan yıkılmıştı Ünal Karaman bunca emek bunca çaba boşuna mı gitmişti yani?

Hayır hayır bir şeyler yanlıştı hemen telefona sarıldı Ünal hoca ve Zenitli yöneticiler sanki arayacaklarını biliyorlarmış gibi mesaiye kalmışlardı hemen açtılar telefonu buyrun Ünal hocam dediler kusura bakmayın geçen hafta sonu gelmişsiniz evde yoktuk kliseye kadar gitmiştik dediler.
Fatih Tekke'den haberiniz yok mu ama biz onu rubinle anlaştık diye biliyoruz dediler.

Ünal hocanın elinden düştü telefon kendiside yıkıldı yere ve tamam dedi bu iş artık bitti.

The End.

kocaman61
Ben Trabzonsporluyum!!!

42 yıllık sevdamıza hakkını helal etmeyen Tekkesporlular vazgeçiremez sevdamızdan... Bir adam için kulübü gözden çıkaran sahte Trabzonsporlular, başka oyuncak bulsunlar kendilerine... Bu kulübü yedirmeyiz!
ne demek tekkesporlular fatih tekke nerede oynuyodu uzaydamı o bizim öz evladımız kaptanımız biz fatih seviyoruz diye tekkesporlu olduk hem sana mı kalmış bizim trabzonsporluluğumuzu sorgulamak

Salih Edip

çok doğru :alkış::alkış::alkış:

Orhan Aydın
Ya kimsenin bir futbolcuyu kulübün önüne koyduğu felan yok.Anlamak istemiyor musunuz?:hırr

Muhammed
19.01.2010, 21:56
Uğruna can verilen takımın yaşadığı olaylara bak. Yazık...

Hürgün Aygün
Ula bugün okulda hep fatih geldi mi acaba diye düşündüm eve gelince hevesle bilgisayarı açtım bi baktım gelmemiş neyse ben kararı yarın vereceğim kimin duçlu olduğunu yarın anlarız

SEDAT
Adamı dinden imandan çıkartmayın ya. 3 mesajın var 3'üde silinmemiş. Hangi mesajlarınız silinmiş? Hasbinallah.

ççç demekki göremeyince silinmiş zannediyor sinir boşalması bu olsa gerek..

zahido
Benim için Trabzonsporun başarısıdır esas olan..

Fatih gelmiş gelmemiş önemli degil açıkcası.. Gutierrez iyi çıkarsa sevinirim tekkeyi unuturum..

Yok kötü cıkarsada Tekkede Tekke diyenlere ses çıkaramam..

Ki bu saatten sonra kimse öçıkaramaz.. Son umutları bu gutierrez, takıma alışamadıgı anda bu yönetime yol görünür.

erkankoc

bu olay boyle ise tekkede gitsin direkt atsin imzayi rubine..yarinda desinki

yalansiz ama ,ts bana 700 verdi rubin 2,5...bende rubini sectim...

MaNiaC61
19.01.2010, 21:57
yarın herşey ortaya çıkacak ben olsam fatihin yerinde ne biliyosam söylerim yoksa bizleri karşısına alacak..

Salih Edip
Ya kimsenin bir futbolcuyu kulübün önüne koyduğu felan yok.Anlamak istemiyor musunuz?:hırr

bu da çok doğru anlamak işlerine gelmiyor heralde :alkış::alkış::alkış:

Burak
Gökdeniz'i istiyorum ben onu alsın yonetım, almazlarsa bı protesto daha yapalım ...

Volkan Taş
yönetim kendine fazla güveniyor.. şimdi teo yu aldık ya. bu adam çıkar 4 maçta 5-6 gol atar. yönetimden biri çıkar bakın doğru politika doğru kişi.. takımın gol sıkıntısını çekecek kişiyi bulduk. umutla iyi bir ikili oldular falan vs.. sonra bu adam (Allah korusun) sakatlanır falan ceza yer bişi olur biz gerileme yerinde sayma dönemine geçeriz.. taraftar FATİH TEKKE diye bağırır.. çıkar başkası sezon sonu geliyor.. sözleşmeside bitti nede olsa der.. sezon sonu daha gelir mi gelmez mi bilmiyorum.. ama bence yönetim bu yönetimde olsa farlı bir yönetimde olsa gelir.. kaptanımız kin tutmaz düzenbazlık yapmaz..
yönetim ne istediyse yaptık.. kombine aldık taraftar kart aldık dergi aldık forma aldık sstadı boş bırakmadık deplasmana gittiler gittik hava alanlarında karşıladık.. ama onlar bizim şu isteğimizi yerine getirmiyorlar.. sevgi tek taraflı olursa ilişkiler sona erermiş .. gerçi bizim sevgimiz renklere ,yöneticilere değil ama olsun :)

demiradam57
Ben Trabzonsporluyum!!!

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Ahmet Faruk
Çok egzantirik bir süreçti bizim için.
Yönetim elinde taşıdığı kor ateşi yere düşürdü, bir kısım taraftarımız da aldı koru üstüne körükle gitti.
Sonra tabi yönetim altta kalır mı, nihayetinde aynı kan var damarda, aynı inat; aldı eline benzin bidonunu koştu.

Yarın daha da ilginç sulara yelken açacağız.
Umarım bir yerde karaya otururuz. Yoksa bizim demir atacağımız yok.

Hürgün Aygün
19.01.2010, 21:58
Ula bugün okulda hep fatih geldi mi acaba diye düşündüm eve gelince hevesle bilgisayarı açtım bi baktım gelmemiş neyse ben kararı yarın vereceğim kimin duçlu olduğunu yarın anlarız ...

magicyattara
Bu sizi ikinci defa ikaz edişim ; söylemediğim şeyleri söylüyormuşum gibi göstermeye hakkınız yok .

Ya dikkatli okumuyorsunuz , ya da yazarken , okuduklarınızın sizde uyandırdığı başka manalar üzerinden yazıyorsunuz . Her ikisi de problem yaratıcı bir durum .

Bir kez daha okudum mesajınızı.Yanlış anladığım bir durum yok ortada.Ayrıca burda size bir suçlama yaptığım falan da yok.
Sen öyle görüyorsun resmi ben böyle.
Ben diyorum ki Albayrağı bu millet başarısız olduğu için kuyruğuna teneke takıp yolladı,bir daha dönmemek üzere.
Albayrağın bir takım ayak oyunlarıyla indirildiğini birisi söylerse ancak gülerim.

Ayrıca seni kırmak istemem.
Başka bir mesajından sonra da böyle bir dönüşün olmuştu.
Alınganlık yapmak yerine anlaşılması kolay mesaj yazın.Muğlak mesajlarınıza gelen cevaplar moralinizi bozmasın.
Ben sizin kafanızın içinden geçeni nerden bileyim.:)

Orhan Aydın
Suçlayın taraftarı suçlayın suç hep taraftarın zaten

mahmuter61
Hala Fatih diye ısrar eden kesim 25 yaş altı kardeşlerimizdir akli selim olalım bu Fatih olayı gerçekten takımı desteklemekten çıkmış saplantı olmuştur.Trabzonspor egu tatmin aracı değildir kulübe ve futbolculara yapılan haksızlık dozunu aşmıştır herkez haddini ve destekladiği takımın büyüklüğünü ve bünyesindekilerin onurunu düşünmeli ve korumalıdır.

zahido
Gökdeniz'i istiyorum ben onu alsın yonetım, almazlarsa bı protesto daha yapalım ...

:D:D:D Tekke alınsa sıra bi şekilde onada gelicekti zaten :)

Hayde beyler faks yagmuruna tutalım yönetimi alsınlar bize gokdenizi :D

Mahmut Baran
Bune yaa laf olsun diye karnından konuşanlar şimdi bağırmaya başladı neymiş Fatih TEKKE'yi TRABZONSPOR'dan büyük görenler varmış. Ne saçmalıyorsunuz arkadaşım . Kimse TRABZONSPOR'dan büyük değildir. ama hiçbir futbolcu Fatih TEKKE'den büyük futbolcu değildir TRABZONSPOR Taraftarının gözünde. Bunu aklınızdan çıkarmayın , milletin adını TEKKESPOR'luya çıkaran HHS yandaşları. Herkes biliyor ki KAPTAN'ın iki yıldır BORDO-MAVİ'siz TRABZONSPOR'unda iki senedir KAPTAN'siz olmasının en büyük engeli HHS'dir. Bu saatten sonra Kaptan gelse de ki (gelmeyecek , O formayı bir daha giyemeyecek yada giymeyecek) kabak tadı verdi. Artık yeni bir sayfa açmamız lazım diye düşünüyorum. İş eşelendikçe kokusu çıkacak.

Anlamak istemeyenlere tekrarlıyorum .

Kimse ama hiç kimse TRABZONSPOR'dan büyük değildir. Fakat yeryüzünde hiçbir futbolcuda FATİH TEKKE'den büyük değildir bizim gözümüzde... !!!

Ufuk Bayraktar61
Hangi siyaset ya anlatın bunu bana?Yönetimi destekleyen koskoca bakan mı? Bakan bu bir.
Takımın teknik direktörü iktidr partisi tarafından Tranzon belediye başkanlığına düşünülen adam mı adam bu iki
Takımn teknik direktörü aday olamayacağım ama Ak PArtinin yaptıkları hoşuma gidiyor diyen adam mı adam bu üç
Bildiğim kadarıyla Tekke ne solcu,ne MHP zihniyetinde.Geriye kalıyor AKP.
Bu da 4.
Daha bunun neresi ideoloji,neresi siyaset.

senin bakanın seni kullanıp olduğu yerlere gelmedi mi ? geldi

sana en hakettiğin avrupa şampiyonasını verdi mi ? vermedi

seçimlerden önce, tesislerdeki kopmuş çim nerde olacağını bilecek kadar tesislerde bitmedi mi? bitti

senin sadri şenerin avrupa şampiyonasını alamayan Trabzonu çıkıp herhangi bir kanalda yada basın organında savundu mu? savunmadı

senin belediye başaknın çıkıp yukarıda dediklermi yaptı mı yapmadı?

senin bakanında, belediye başkanında, Trabzonspor başkanında AKPli değil mi? AKPLİ

siyaset konusunda diyeceklerim bunlar, sen öteki sorularıma da cevap ver bi zahmet

Tanju
19.01.2010, 21:59
Beşiktaş Nihat'ı almak için ne fedakarlıklar yaptı, bir de bize bakın..

demiradam57
Ula bugün okulda hep fatih geldi mi acaba diye düşündüm eve gelince hevesle bilgisayarı açtım bi baktım gelmemiş neyse ben kararı yarın vereceğim kimin duçlu olduğunu yarın anlarız ...

BİR suçlu var o da biz Bilinçsiz taraftar...

TsClub41

Her harfine katılıyorum. :alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

erik
Bende Gökdenizi istiyorum.adam Tekkeden daha çok para kazandırdı ve hala forması 61.Birileri gibi önce 61 giyip sonra 9 a çevirmedi.

Great White
Yahu şimdi başkan çıksa ve..

"Umut ve Guti' nin yanısıra Burak, Murat Tosun ve Hasan Ahmet ile birlikte 5 forvetimiz var. Sezon sonunda boşa çıkacak 33 yaşında bir futbolcu için neden para bayılayım"

dese kim neye itiraz edebilir ki?

Mustafa Ayazoğlu
Hala Fatih diye ısrar eden kesim 25 yaş altı kardeşlerimizdir akli selim olalım bu Fatih olayı gerçekten takımı desteklemekten çıkmış saplantı olmuştur.Trabzonspor egu tatmin aracı değildir kulübe ve futbolculara yapılan haksızlık dozunu aşmıştır herkez haddini ve destekladiği takımın büyüklüğünü ve bünyesindekilerin onurunu düşünmeli ve korumalıdır.

2 milyon euro şu aşamada verilmesine karşıyım.

Şuda gerçek ki yönetim baya yan çizdi!

E. Cumur61
Ben burda senol hoca'dan aciklama bekliyorum daha cok. 2 gun once fatihle sorun yok diyorlardi simdi ne oldu o aciklasin digerlerinin soylediklerine inanmam

Burak
19.01.2010, 22:00
Gökdeniz Karadeniz gelsin, dertler bitsin

lazkopatfaroz
'Vayyy be Trabzonspor taraftarının düştüğü hallere bak, 1 oyuncu için birbirlerini yiyorlar. O ona hakaret ediyor o ona hakaret ediyor ellerine geçen bir şey yok' diyordur şimdi başka takım taraftarları.

boztepeli61
İnadına Fatih Tekkespor

Gökçebey
Tam ÜÇ defa yenİ maİl aldim
gİrdİm bazi kelİmelerİ deĞİŞtİrdİm
geĞİŞtİrmek zorunda kaldim
amacim daha duygularimi bellİ edecek bİr Şeydİ yarim yamalak bİr Şey oldu
onun İÇİn sİlİnmedİ 3. Mesaj

Ha 3 defa feyk hesap aldığını itiraf ediyorsun bir de :D Böylesini de ilk kez görüyoruz :D

Eski kullanıcı adların neydi, bakalım neden silmişiz mesajları, belki yanlış anlaşılma olmuştur. :)

highlaz_61
19.01.2010, 22:01

Ya nedir kardesim sendeki bu sinir sakin ol ne demek anlamak istemiyormusunuz...
Yönetim almadiysa alamadiysa vardir bunun aciklamasi Fatih kimdirde Trabzonspor un Yönetiminden daha büyük bi isimmis gibi tartisilacak.Sorun bu sen anla asil bu sorunu...
Bu kadar da olmaz ya Fatih Tekke konusu bu kadarda abartilmaz sanki dersin bizi sampiyon yapacak ula kac sene oynadi bizde sampiyonmu olduk!!!

el_conquistador

"Umut ve Guti' nin yanısıra Burak, Murat Tosun ve Hasan Ahmet ile birlikte 5 forvetimiz var. Sezon başında boşa çıkacak bir adam için den para bayılayım"

Benim itirazim olur, cünkü Alanzinho ve Yattara'da forvet gibi oynuyor, onlari saymayi unutmusun derim :)

TSigalko
Tam ÜÇ defa yenİ maİl aldim
gİrdİm bazi kelİmelerİ deĞİŞtİrdİm
geĞİŞtİrmek zorunda kaldim
amacim daha duygularimi bellİ edecek bİr Şeydİ yarim yamalak bİr Şey oldu
onun İÇİn sİlİnmedİ 3. Mesaj

Ne içtiysen aynısından istiyorum..

Salih Edip
Bende Gökdenizi istiyorum.adam Tekkeden daha çok para kazandırdı ve hala forması 61.Birileri gibi önce 61 giyip sonra 9 a çevirmedi.

gökdenizin bonservisi 1 milyon değil 10 milyon.

AyhanPe
Bir kez daha okudum mesajınızı.Yanlış anladığım bir durum yok ortada.Ayrıca burda size bir suçlama yaptığım falan da yok.
Sen öyle görüyorsun resmi ben böyle.
Ben diyorum ki Albayrağı bu millet başarısız olduğu için kuyruğuna teneke takıp yolladı,bir daha dönmemek üzere.
Albayrağın bir takım ayak oyunlarıyla indirildiğini birisi söylerse ancak gülerim.

Ayrıca seni kırmak istemem.
Başka bir mesajından sonra da böyle bir dönüşün olmuştu.
Alınganlık yapmak yerine anlaşılması kolay mesaj yazın.Muğlak mesajlarınıza gelen cevaplar moralinizi bozmasın.
Ben sizin kafanızın içinden geçeni nerden bileyim.:)

ilginc..yani sizli bizlimi yoksa senli benlimi hitap edecegimize bir karar versek;)

bende farabi nin o mesajini kopyalayip yorum yaptim ama o sekilde bir sey algilamadim..ne etcez?..

Erdal Kılıçarslan
19.01.2010, 22:02
Karıştırdığımız birşey var. Fatih Tekke Trabzonspor ile kıyaslanmıyor yada onda üstün görülmüyor. Siyasette hükümet-devlet kavramlarının karıştırıldığı gibi burda da Trabzonspor ile yönetim karıştırılıyor. Transferin olmamasından dolayı kimse Trabzonspor kulübüne birşey demiyor. Kızılan, tavır alınan sadece ve sadece Trabzonspor yönetimidir. Beceriksiz olduğuna inanılan yönetimedir.

Bu sebeple kimseye, bir oyuncuyu Trabzonspor'dan büyük görüyorsunuz gibi imalar yapmaktan kaçınalım. Yönetimi seversiniz sevmezsiniz, yaptıklarını beğenir beğenmezsiniz ama lütfen kıyasladığınız değerleri bir daha gözden geçiriniz.

Hürgün Aygün
BİR suçlu var o da biz Bilinçsiz taraftar...
NENENENE ne taraftarı ya taraftar ne yaptı transfer olumsuz olmadan önce??

SEDAT
Ha 3 defa feyk hesap aldığını itiraf ediyorsun bir de :D Böylesini de ilk kez görüyoruz :D

Eski kullanıcı adların neydi, bakalım neden silmişiz mesajları, belki yanlış anlaşılma olmuştur. :)

-Eveeet giyotin iniyor yavaş yavaş :D

Ibrahim Gaygusuz
Fatih geldimi ne olcak ? Yonetimi begenmiyorsunuz, bi Fatih geldi diye afmi edeceksiniz.

Yoksa Fatih geldimi yonetim kendiliginden dokulmeyemi baslicak.

Suan burda olan seyler cok ayip arkadaslarimiz sesleri kesiliyor cezalarla, gerci hakedenler oldu ama lutfen burda tuketiginiz enerjiyi Trabzonspor Sivaspor macinda tuketin. Bu is olacagina varcak zaten kimse degistiremez gidishati istedigimiz kadar protesto yapalim yapmiyalim

Umut Kanber
Ben burda senol hoca'dan aciklama bekliyorum daha cok. 2 gun once fatihle sorun yok diyorlardi simdi ne oldu o aciklasin digerlerinin soylediklerine inanmam

bende senınle aynı fıkırdeyım.su saatten sonra baskan,fatih yada hacısalıh degıl.Bu durumun kısmen dısında olan kısıden acıklama beklıyorum.yonetım fatıhı suclar fatıh yonetımı olan bızlere ve takıma olur

Salih Edip
Ya nedir kardesim sendeki bu sinir sakin ol ne demek anlamak istemiyormusunuz...
Yönetim almadiysa alamadiysa vardir bunun aciklamasi Fatih kimdirde Trabzonspor un Yönetiminden daha büyük bi isimmis gibi tartisilacak.Sorun bu sen anla asil bu sorunu...
Bu kadar da olmaz ya Fatih Tekke konusu bu kadarda abartilmaz sanki dersin bizi sampiyon yapacak ula kac sene oynadi bizde sampiyonmu olduk!!!

sizin anlamak istemediğiniz şey yönetimin kıvırmasıdır. almak istemiyoruz diyemediler adam gibi.

erik

seçimlerden önce, tesislerdeki kopmuş çim nerde olacağını bilecek kadar tesislerde bitmedi mi? bitti

senin sadri şenerin avrupa şampiyonasını alamayan Trabzonu çıkıp herhangi bir kanalda yada basın organında savundu mu? savunmadı

senin bakanında, belediye başkanında, Trabzonspor başkanında AKPli değil mi? AKPLİ

siyaset konusunda diyeceklerim bunlar, sen öteki sorularıma da cevap ver bi zahmet
Kardeşim benim ben bunları yazarken Ak partiyi övmedim.Dediğim şu sadece Bakan,Yönetim,Teknik direktör ve Tekke ideolojik olarak gördüğüm kadarıyla aynı cepheden bakıyorlar.İdeolojik olarak uyuşmadılar diye alınmadıya benim cevabımdı.Anla ondan sonra yaz istersen.

Orhan Kahraman
nede güzel demiş sayın Özyazıcı "Taraftar,transfer döneminde neler olduğunu bir bilse hiç biri stada gelmez."

lazkopatfaroz
Biz ne zaman birlik beraberliği tam anlamıyla eksiksiz takıma destek vermeyi öğreneceğiz acaba. Şampiyonluk gören abilerimiz bize bu yönde tavsiyelerde bulunabilir mi ?

Ufuk Bayraktar61

anlasalar sorun olmaycak..bunlar fatih tekkenin Trabzonspora gelmesini sitemeyenler zaten..tamam eyvallah istemeyebilirsiniz...işte onlar istemdiklerini dile getriebiliyolar..ama bizim yönetimdeki insan evlatları bunu bile diyemiyor..

biz fatih tekkeyi istemiyoruz adam yaşlı o kadar para vermek istemiyoruz diyemiyolar..ama onlar bunu diyebiliyor aferin.tebrik ediyorum canı gönülden...ama sizin savunduğunuz kişi bunu dile getiremiyor kardeşlerim sorun burda değil mi?

zahido

Bu olay yüzünden sivas maçından korkuyorum..

Ne sivası bütün maçlardan korkuyorum Allah forvet elemanlarımıza güç kuvvet versin..

Artık bu dakikadan sonra mevcut kadronun yıpratılmaması adına bu konuyu rafa kaldırmamız lazım..

Kaan
19.01.2010, 22:03

Yok abi sanırım 3 tane mail gelmiş e-mail'ine ondan bahsediyor.

amour_61
Bence Fatih Tekke artık imza atsada bir fayda sağlayamaz.Bu olanlardan sonra kimseye bir şey olmadı olan Trabzonspor'un saygınlığına olmuştur.Rezil olduk Hacısalihoğlu yine başardın tebrik ederim senden tek ricam şu takımdan elini çekip bizi rahat bırakman. Daha çok ortamı gerdirmeden kibarca ve saygınlığını iyice yitirmeden git.

Salih Edip
Karıştırdığımız birşey var. Fatih Tekke Trabzonspor ile kıyaslanmıyor yada onda üstün görülmüyor. Siyasette hükümet-devlet kavramlarının karıştırıldığı gibi burda da Trabzonspor ile yönetim karıştırılıyor. Transferin olmamasından dolayı kimse Trabzonspor kulübüne birşey demiyor. Kızılan, tavır alınan sadece ve sadece Trabzonspor yönetimidir. Beceriksiz olduğuna inanılan yönetimedir.

Bu sebeple kimseye, bir oyuncuyu Trabzonspor'dan büyük görüyorsunuz gibi imalar yapmaktan kaçınalım. Yönetimi seversiniz sevmezsiniz, yaptıklarını beğenir beğenmezsiniz ama lütfen kıyasladığınız değerleri bir daha gözden geçiriniz.

okuyun da anlayın diyorum :alkış::alkış::alkış:

coolank
Fatihe 700.000 Euro verildiğini pek tahmin etmiyorum

Yattaranın rakamı kadar veya ona yakın bir rakam diye biliyorum

Orhan Aydın

Bana göre Trabzonspor yönetiminden büyük bir isimdir.
Alınmamasının mantıklı açıklaması yapılamıyor.Çünkü transferden vazgeçtik yerine dondurduk diyen bir irade var.

Paksoy
19.01.2010, 22:04

"Umut ve Guti' nin yanısıra Burak, Murat Tosun ve Hasan Ahmet ile birlikte 5 forvetimiz var. Sezon sonunda boşa çıkacak 33 yaşında bir futbolcu için neden para bayılayım"

itiraz eden çok olur, aslında en doğrusu sezon sonu almak

Etem Güner
gerçekte olsa gelmeyişin bizi çok üzdü fatih neden gittin bilmiyorum ama zaten seni almak istemiyordu bu yönetim ben basın açıklaması yapacak olan bir insanın para için gelmedim diyebilecek kadar yürekli olduğunu sanmıyorum olsun be fatih senin gibi bir futbolcuyu ve lideri zor görür bu takım

Burak
http://www.trabzonunsesi.com/images/news/4492.jpg

Mehmet Yılmaz da olabilir aslında, Trabzonlu ne de olsa, forvet hem de, atabılır yıne gollerınız bız de.

fanatikdevri
fatihin transferi meselesi değil sorun sorun bizi yönetenlerin kıvraklığı
fatihi istemezlerlerse adam gibi açıklayacaklardı
istemiyoruz biz varken olmaz
ama fatihin haysiyetini kimse oyuncak yapamaz
bunu sadri şener hiç yapamaz fatihin eyvallahı olmadığı adamla kankalıktdan gurur duyan adam yapamaz işte
sadri şener fatih terimle dostluğunu özellikle niye vurguluyor
seni milli takıma almayan adam benim kankam niye diyor

Süleyman Sofu
Bikere şu sezon sonu lafını geçiniz

Yarın yapılacak açıklamayla herşeyden önce yönetimin ne kadar dürüst!!! olduğu ortaya çıkacaktır...

Burda Fatih tekke neden konuşmuyor neden kaçıyor diyen arkadaşlarda rahatlayacaktır...

Konuşunca konuştu oluyor kaptan ama susuncada maşallah belaltı almadığı darbe kalmıyor...

Bugün taraflardan biri konuştu.Derdini anlattı inanan inandı inanmayan bizler merakla kaptana odaklandık.Bakalım yönetimimiz neler yapmış.Hem kimse merak etmesin Kaptan yönetim iftira atmayacaktır.Ücretine zam istedi sözü kan donduracak bir açıklama ispat edilmediği halde insanın üzerine silinmeyecek bir leke bırakacak kadar büyük bir iftiradır...

Kaptan yarın aksini ıspat ederse acaba istifa etme erdemini gösterebilecekmi o yazıyı kaleme alan yöneticimiz...

Bugüne kadar Kaptan tarafı kimseye çamur atmadı hep sustu.O sustukça üzerine gidildi en sonundada para için takımı sattığı gibi bir iftira bile atıldı herkes beklesin ve görsün yarın büyüklük nasıl olurmuş...

Kimse Trabzonspordan büyük değildir derken Yöneticileri göklere çıkarıp Kaptanı aklınca küçük görenler yarın görsünler bakalım işlerin aslı neymiş...

Seni Seviyoruz Kaptanım Üzerindeki Formanın Renkleri Bordo-Mavi olmasada bilirizki yüreğin en az bizim kadar Trabzonsporlu senin...

Sahada birileri rakip forma peşinde koşarken sen terinin son damlasını bile takımın için akıtırdın.Bu yüzdendirki bugün sana saldırılıyor.Biz senin sadece golcülüğünü sevmedik Kaptanım adamlığını ruhunu sevdik,bunu anlatamasakta gerçek bu...

Mert
Bizans 3'lüsüne de, medyasına da rezil olduk.
Adamlar bir taraflarıyla gülüyorlar bize...

Hadi Fatih paragöz diyelim. Böyle rezillik olur mu?
Lig tv'lere, haber ajanslarına çıkıp, arıyoruz ulaşamıyoruz, fazla para istiyor vs...
Adamlar fıkra gibi transfer yazıp, bir taraflarıyla dalga geçiyorlar.
Her şey bu kadar şeffaf, bu kadar aleni olur mu?
Mahremiyet diye bir şey vardır. Semboller kolay mı çıkıyor?

Apartman değil, koca Trabzonspor'u yönetiyorsunuz.
Rezil ettiniz bizi. Fatih haksız da olsa lütfen istifa edin, gidin artık!

Ufuk Bayraktar61
Kardeşim benim ben bunları yazarken Ak partiyi övmedim.Dediğim şu sadece Bakan,Yönetim,Teknik direktör ve Tekke ideolojik olarak gördüğüm kadarıyla aynı cepheden bakıyorlar.İdeolojik olarak uyuşmadılar diye alınmadıya benim cevabımdı.Anla ondan sonra yaz istersen.

ben sana sorumda onların ideolojik görüşlerini sordum..kulube siyasetin girip girmediğini sordum..bu sorumda Fatihi bir kenara koy onla ilgili bir şey değil savunduğun kişiyle ilgili bir soru..bu soruma ve diğer sorularıma tekrardan cevap istiyorum..eğer veremiceksen vermiyorum de adam gibi çık işin içinden..çok mu zor..(n bu lafı ne çok kullanır olduk yaa nedense hep sadri şenercilere yöneltiliyo bu soru değil mi? )

ferhaTS87
fatıh ıyı futbolcudur gelırse takıma katkısı olur bu da tartısılmaz ....hadı baskanın sozunun degerı yok senoıl hocadamı yok odamı yalan soyluyor acıklamaları baskanla hep aynı sevıyede son bişey daha fatıh gıderken ıyı paran kazandrıdı ama ts de ona cok sey kazandır dı sadrı sener de gıderklen ıyı para bıraktı ama su dustugu duruma bakın

nuri45
Bir futbol klübü ne kadar profesyonelce yönetilir onun eserini görüyoruz su son transfer olayinda. Elalem sessiz isi yürütüyor ve getiriyor futbolcuyu. Biz herseyi elimize yüzümüze bulastiriyoruz. Korkarim yarinki basin toplantisindan sonrada yönetim iyice karisacak.

Koray
19.01.2010, 22:05
Şu Sivas maçı gelse bide Teo en az 2 gol atsa ortada Fatih Tekke sorunu diye hiç bişey kalmayacak aslında...

Hadi Teo.

matalar
hem fatih hem yönetim benim gözümde bitmiştir.
bir tafarta idolojik sebeplerle taraftarın isteğine cevap veremeyen yönetim,
diğer tarafta taraftara yalakalık yapıp şirin görünen iş olur duruma geldiği zaman fedakarlık abasının altından birden maddiyat sopasını çıkararak gerçek(!) yüzünü gösteren fatih tekke,

ikinizede hadi ordan diyorum.hatta bu aralar siyasetçilerin ağzında dolaşan bi küfür de var.ama yasak olduğu için söylemiyorum.

dostlar alışverişte görsün dönemi bitmiştir.evet KANDIRILDIK EY HALKIM...
hem aciz yönetim hemde sinsi fatih tekke bizi kandırmıştır.
bence küsküyü 2 tarafada vurun.gün taraftarın birlik olacağı gündür.
hem yönetime hem fatihe en güzel cevabı oyunun farkında olduğumuzu göstererek vermeliyiz.
ama tebrikler iyi tiyatro oynadılar.ama YERSEN.....

bunyamin55
itiraz eden çok olur, aslında en doğrusu sezon sonu almak

Adamlar ya sözleşme yenileyecek yada rubin kazan ile anlaşacak sezon sonu da imkansız gelmesinde zaten allahın fenerlisi

DEEP BLUE
19.01.2010, 22:06
ne demek tekkesporlular fatih tekke nerede oynuyodu uzaydamı o bizim öz evladımız kaptanımız biz fatih seviyoruz diye tekkesporlu olduk hem sana mı kalmış bizim trabzonsporluluğumuzu sorgulamak

senin öz evladın çok sevdiği Tv'lere çıkıp, ''ey büyük Trabzonspor taraftarı, ben de Trabzonsporluyum ama sizin Umut ve Gökhan'a yaptığınız yanlıştır, destek olun'' deseydi helal olsun derdim. Ama o perde gerisinden kıs kıs gülerek sözde kahraman olmayı tercih etti. Uğruna Trabzonsporu yok saydığınız adam bu işte. Sen suya bu derken biz deplasmanlarda kelle koltukta savaşıyorduk kardeş. Ne Tekkeler geldi geçti o formadan. Daha gençsin, ilerde anlarsın...

hevesli
yazık yazık bir oyuncu için takım, yönetim taraftar ne hale geldi..

olacagı buydu.. bu konu kapatılsın artık forum yöneticilerine sesleniyorum.. yönetim de açıklama yaptı konu dondurulmuştur diye..

Keramettin
forvette guti umut taraftar fatihi unut kısacasına yazdım

Mustafa Çolak
19.01.2010, 22:07
Taraftara Yeni Bir Hedef Konulmalı Gökdeniz Gibi !

kocaman61

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

güneyli
"Gelmek isteseydi gelirdi.Almak isteseydi alırdı".Ateşe bir odun da ben atmayayım.Trabzonspor bana yeter.Dışarıdan böyle bir ifade daha soğukkkanlı görünüyor.
Yönetim şunu demiş,Fatih şöyle diyecekmiş.Artık bir önemi kalmadı.Şu anda Şenol hoca nezaretinde çalışan oyunculara taşıdıkları forma hatırına saygı duyalım.Bu durum çekişmeye dönerse vay halimize. Peşin , kayıtsız ve pazarlıksız ve çıkarsız bir Trabzonspor sevgisi...

Burak
Teofilo Gutierrez Gutierrez Gutierrez : )

Hüseyin Hatırlı
Aynen sivas maçı olur teo umut parlar fatih unutuulur, temennilerim bu yönde amma kafa şişirdi bu olay ya hu!

SDanışmaz
Alınmamasında da vardır bir hayır.

Ama ben yine de Fatih'in yönetim istemediği için alınmadığı kanısındayım. Fatih'e bonservisini öde gel, bizim verdiğimiz parayı kabul et demişlerdir.

Neyse bu konu hakkında fazla yazıp çizmeyelim. Önümüzde Sivasspor maçı var ona odaklanalım.

http://www.trabzonunsesi.com/images/news/4492.jpg

Mehmet Yılmaz da olabilir aslında, Trabzonlu ne de olsa, forvet hem de, atabılır yıne gollerınız bız de.

Burak kaşınma bu kadar kişi seni karışırz burada :D

Gökçebey
Ömer sakin ol bakalım. Galeyana gelme. Derin nefes al güzel kardeşim. Sakinlikle düşün. :)

TsClub41
Şu Sivas maçı gelse bide Teo en az 2 gol atsa ortada Fatih Tekke sorunu diye hiç bişey kalmayacak aslında...

Hadi Teo.

Teo ya haksızlık olmasın ama alakası yok.Bir gemi kaptansız olmaz..

Hürgün Aygün
demiradam57 açıklar mısın suç nasıl taraftarda?????????????

Salih Edip
19.01.2010, 22:08

Yarın yapılacak açıklamayla herşeyden önce yönetimin ne kadar dürüst!!! olduğu ortaya çıkacaktır...

Burda Fatih tekke neden konuşmuyor neden kaçıyor diyen arkadaşlarda rahatlayacaktır...

Konuşunca konuştu oluyor kaptan ama susuncada maşallah belaltı almadığı darbe kalmıyor...

Bugün taraflardan biri konuştu.Derdini anlattı inanan inandı inanmayan bizler merakla kaptana odaklandık.Bakalım yönetimimiz neler yapmış.Hem kimse merak etmesin Kaptan yönetim iftira atmayacaktır.Ücretine zam istedi sözü kan donduracak bir açıklama ispat edilmediği halde insanın üzerine silinmeyecek bir leke bırakacak kadar büyük bir iftiradır...

Kaptan yarın aksini ıspat ederse acaba istifa etme erdemini gösterebilecekmi o yazıyı kaleme alan yöneticimiz...

Bugüne kadar Kaptan tarafı kimseye çamur atmadı hep sustu.O sustukça üzerine gidildi en sonundada para için takımı sattığı gibi bir iftira bile atıldı herkes beklesin ve görsün yarın büyüklük nasıl olurmuş...

Kimse Trabzonspordan büyük değildir derken Yöneticileri göklere çıkarıp Kaptanı aklınca küçük görenler yarın görsünler bakalım işlerin aslı neymiş...

Seni Seviyoruz Kaptanım Üzerindeki Formanın Renkleri Bordo-Mavi olmasada bilirizki yüreğin en az bizim kadar Trabzonsporlu senin...

Sahada birileri rakip forma peşinde koşarken sen terinin son damlasını bile takımın için akıtırdın.Bu yüzdendirki bugün sana saldırılıyor.Biz senin sadece golcülüğünü sevmedik Kaptanım adamlığını ruhunu sevdik,bunu anlatamasakta gerçek bu...

:alkış::alkış::alkış:

Oemer61
Ben Trabzonsporluyum!!!

Sen nesin Hacisalihoglusporlu mu??? Taraftara laf söylemeyi birakin artik yeter!!! Taraftarlayla alay edip onlarin umutlariyla oynayan becerisikiz yöneticilere sallayin. Adamlar 1 senedir transfer yapmaya calisiyorlar güya, Ünal Rusya'ya gidiyor muhatap bulamadim diye geriye dönüyor, baskan 1-2 gün icinde gelir büyük süpriz olmazsa, Senol hoca Fatih bizim kaptanimizdir cok ihtiyacimiz var diyor, ve Fatih yerin dibine girmis ulasamadik ki transferi bitirelim deniliyor!? Yav bu taraftar bu kadar geri zekalimi????? Bu taraftar bu kadar ahmakmiki sizin senaryolarinizi oyunlarinizi yesin??? Tek sorun Zenit Fatih'te hic bir sorun yok diye 1 milyon kez aciklama yapan yönetim, Zenit'le anlasip Fatih'le anlasamiyor öylemi? ALLAH sen sabir ihsan eyle bütüm TRABZONSPOR'lulara, simdi bu ikinci yaridada forvetler formsuz olursa asil filmi o zaman izleriz, ömür boyu oturtmazlar o koltukta adami Hacisalihogluuuuuuuuuuuuu, bugün senin kina yakma günün, ama elbet birgün HESAP gününde gelecek, yaptiklarinin hesabini bir bir vereceksin...

Ufuk Bayraktar61

ben itiraz ederim..ilk soracam soru kaç senedir beri almaya çalışıyorsunuz iyi bir topçu ki her transfer döneminde adamların peşinden koşuyor gibi görünüyorsunuz!!!!! ama hala bir arpa yok katedemdiniz...buna ne der o yönetim onu da merak ediyorum

Kaan
diğer tarafta taraftara yalakalık yapıp şirin görünen iş olur duruma geldiği zaman fedakarlık abasının altından birden maddiyat sopasını çıkararak gerçek(!) yüzünü gösteren fatih tekke,

ikinizede hadi ordan diyorum.hatta bu aralar siyasetçilerin ağzında dolaşan bi küfür de var.ama yasak olduğu için söylemiyorum.

hem yönetime hem fatihe en güzel cevabı oyunun farkında olduğumuzu göstererek vermeliyiz.

Yahu hala Tekke'ye laf ediyorsunuz.

14 saat sabredin yahu. Basın toplantısı yapacak Fatih.

zahido
Fatih bukadar olaydan sonra gelseydide başarılı olamayacaktı..

Kendisine güvenmeyen bir yönetim vardı oda yönetime güvenmiyordu zaten..

Bence Trabzonspor adına en hayırlısı oldu..

Beni Fatihin başarısı ilgilendirmez Trabzonsporda bu saatten sonra başarılı olabilir mi? -Hayır..

Ayde ozman tak sepeti koluna herkes kendi yoluna..

SDanışmaz

Hadi Teo.

Kırma bizi be Teo :)

SEDAT

Hadi Teo.

-Atarsa sorun yokta atamazsa düşünemiyorum..

7can61

ondanmı imzanda inadına sadri şener yazıyor

Süleyman Eruyar
19.01.2010, 22:09
Herkes kendini bitirdi..

herkes kaybetti..

ama kazanan biri olmaya aday var...

Sivasspor...

MaNiaC61

ekle ekle..akyazı projesinin seçimden sonra nasıl yalan olduğunu sümen altı edildiğini ekle..

seçime kısa zaman kala o bölegeye kamyonları arka arkaya diziceklerini bizim balık hafızalı milletimizin onlara yine oy vericeklerini ekle..

Gökçebey

ayrıca bu bilgilerin tümü hem yerel medyada hemde ulusal medyada var
ama hemkimse açıklamıyor....
bu siteyi nasıl etkisi altına alabiliyolarsa her yeride almışlar....
burası türkiye.....

Yavaş gel, topla topla topla. Gel gel gel. Küüüüüttttttt. Tamam daha gelme.

Kim neyi etkisi altına alıyor. Bırakınız paranoya dünyasında yaşamayı :)

erik
ben sana sorumda onların ideolojik görüşlerini sordum..kulube siyasetin girip girmediğini sordum..bu sorumda Fatihi bir kenara koy onla ilgili bir şey değil savunduğun kişiyle ilgili bir soru..bu soruma ve diğer sorularıma tekrardan cevap istiyorum..eğer veremiceksen vermiyorum de adam gibi çık işin içinden..çok mu zor..(n bu lafı ne çok kullanır olduk yaa nedense hep sadri şenercilere yöneltiliyo bu soru değil mi? )
Adamlığı senin gibi dünkü çocuklarmı öğretecek bana.Siyasetin girmediği kurum var mı?M.Ali Yılmaz Trabzonspor sayesinde bakan olmadımı,Atay Aktuğ CHP liliğini konuşturmadımı başkanlığı zmaanında.Elbetteki faruk Özakta Trabzonspor sayesinde vaur oldu onun sayesinde bakan oldu.Bu sorunun cevaplanacak yanımı var.Bunu dünkü çocuk bile bilir.

el_conquistador
19.01.2010, 22:10
Resmen burasi siyah ve beyaz'a bölünmüs. Bunun ortasi yok. Ya o tarafdansin, ya bu tarafdan. Arkadaslar, lütfen gözlerinizi acin, ve dünyanin siyah-beyaz olmadigini, renkli oldugunu görün. Diyecegim, sadece bir tarafi suclamayin, bu sürecte iki tarafinda hakli olduklari ve hakli olmadiklari taraflar var. Ama bu cekismemizden kimse birsey kazanmiyor, tam tersi Trabzonspor kaybediyor. Ve en cokda üzüldügüm budur yani. Simdiye kadar bu cekismelerden bir kere olsun karli ciktigimiz görülmemistir, hep kaybetmisizdir...

magicyattara
ilginc..yani sizli bizlimi yoksa senli benlimi hitap edecegimize bir karar versek;)

bende farabi nin o mesajini kopyalayip yorum yaptim ama o sekilde bir sey algilamadim..ne etcez?..

O da senin sorunun o halde.
Türkçe dersim oldukça iyiydi.Mesela ÖSS sınavlarında en kolay yaptığım Türkçe soruları,şu okuduğunu anlama üstüne kurulu olan paragraf sorularıydı.İnan sıfır hata ile yapmıştım hepsini.LES sınavında da aynısı olmuştu daha sonradan.
Ben orda anlatılmak istenileni aldım.En azından bazı fikirler edindim o mesaj sayesinde:)

Hürgün Aygün
demiradam57 bekliyorum suçunneresi taraftardaaaaaaa

fanatikdevri
bu iş fatih tekke sadri şener işi olmaktan ötedir artık
fatih tekke bizi biz yapan şeylerin tamamı
sadri şener ise yozlaşmış bir hatıra
bu kavga bunun kavgası
bu yüzden fatihi iki paralık yapıp onun trabzonspor geleceğini bitiriyorlar

bodrumun gülü olmakla bu işler bitmiyor önce o koltuğun hakkını verecekler

Ahmet Başkaya
Cevap sırası Teo'da .... :)

Uğur Aydın
Neyse yarın tiyatro bitecek inşallah,herkes kendi işine baksın,kim haklı kim haksız umurumda değil,olan taraftara olmuştur

Mustafa Ayazoğlu
19.01.2010, 22:11

Hadi Teo.

Olaya böyle bakmak, bilgisizliğin en büyük göstergesi. Şampiyonluktan bahsedeceksek Fatih Tekke kadroda olmalı.

Yönetim yan çizmekte.

"Yönetim kurulumuz ligin ikinci devresinin yaklaşmasını da düşünerek, konunun daha fazla gündemi meşgul etmemesi için bu transferin dondurulması kararına varmıştır."

coolank
Trabzonsporun resmi açıklamasında ısrarla Fatihin Euro olarak anlaşılan rakamı daha sonra kabul etmediği yazılıyor ...

Ne yapalım diyecek bir söz yok

Emrullah
Ben Fatih'in 1,5 milyondan daha fazla para istedi lafına inanmıyorum. Böyle bir şeyin olması mümkün değil, Fatih haddini bilir ve bu kadar parayı istemez.

Ne olduysa menejerler ile Fatih'i almama noktasında elinden geleni ardına koymayan yönetim arasında oldu.

Az önce doğruluğuna güvenebileceğim bir ajansın haberini okudum. Haber aynen şöyle;

------------------------------------------------------------------------------------------------
Fatih Tekke'nin transferinde sorun çıktı

Trabzonspor'un, Rusya'nın Zenit takımından almak istediği Fatih Tekke'nin transferinde sorun çıktığı, gerçekleşme ihtimalinin az olduğu öğrenildi.

Bordo-mavili kulübün üst düzey yöneticilerinden alınan bilgiye göre, geçen hafta Rusya'ya giden kulüp sportif direktörü Ünal Karaman, Fatih Tekke'nin kulübü Zenit ile bonservis konusunda öngörüşme yaptı.

Zenit Kulübü ile prensipte anlaşma sağlanması üzerine bonservis görüşmelerine resmiyet kazandırılması için Karaman'ın bugün için Rusya'ya gitmesi planlandı.

Karaman'ın, Fatih Tekke ile de görüşmesinin ardından, bugün-yarın bitmesi beklenen transfer, Fatih'in menajerinin bordo-mavili yönetimi aramasıyla çıkmaza girdi.

Menajerin, ''Bizim sizinle anlaşmamız 5 ay önceydi'' diyerek, yeni şartlar ortaya koyması üzerine, Karaman'ın Rusya seyahati iptal edildi.
Fatih Tekke'ye, Gökdeniz Karadeniz'in de formasını giydiği Rubin Kazan takımından teklif yapıldığı, tüm bu gelişmelerin, golcü oyuncunun Trabzonspor'a transferini çıkmaza soktuğu değerlendiriliyor.

Öte yandan, Fatih Tekke'nin, kulübü tarafından Dubai'de başlayacak kampa davet edildiği öğrenildi.

19 Ocak 2010, Salı - ZAMAN

----------------------------------------------------------------------------------------

gerenimo
Kimse ama hiç kimse TRABZONSPOR'dan büyük değildir. Fakat yeryüzünde hiçbir futbolcuda FATİH TEKKE'den büyük değildir bizim gözümüzde... !!!

fatihe gelene kadar onlarca futbolcu var. fatih henüz haminin, ünalın, şenol güneşlerin vs. yaptığının onda birini yapmış değil. iyidir delikanlıdır yeteneklidir ama bu klübe verdikleri yeteneklerinin çok altındadır.
bu tartışma ve fatihin bu kadar öne çıkarılışı, bu inatlaşma kimsye yaramadı. en çok da takıma, şuan kadrodaki futbolculara ve prestijimize zarar verdi.

Murat Hızal
Fatih Tekke yarın basın toplantısı düzenleyecek kendisini aklayacak.

2 saat sonra yönetim çıkacak bir açıklama yapacak,kendisini aklayacak.

Başka biri çıkacak hayır öyle değildi böyleydi diyecek.

Kuzenler yeğenler duyumlar havalarda uçuşacak.

Bugün yönetimin açıklamasına inanmayanlar,yarın Fatih'in açıklamasını dört gözle bekliyorlar yönetimi yalanlaması için.

Fatih daha fazla para istemiş olamaz mı terslik bunun neresinde, Rubin Kazan'la şampiyonlar liginde oynamak istemiş olamaz mı, parada anlaşamamış olamazlar mı, nedir bu her şeyi tam ortasından bölme hevesiniz.

sessizkral_1
hiçkimse neden Fatih tekkenin fiyatını tavan fiyatın çok üstüne çıkarması olayını konuşmuyor.

zahido
Yönetimler gelir geçer..

Fatih Tekkeler gelir geçer..

Esas olan Trabzonspor sevgisidir.. Yönetimde tekkede araçtır Trabzonspor için..

Mahmut Baran

renktaşım deseler keşke :( karınlarından konuşuyorlar birşey dedikleride yok. atıyorlar taraftara ateşi sonra millet birbirini kuruyor saat gibi. yok Fatih geldi yok istanbula gelsinde havaalanında karşılayalım sonra antalyaya yollarız , yok uçakta telefonuna ulaşılamıyor bilmem ne . herkes birbirini gaza getiriyor . hadi yönetim yüreklice çıkıp konuşmuyor '' arkadaşım ben almak istemiyorum , şuan yönetimde en güçlü olan HHS Fatih Tekke'yi BORDO-MAVİ forma ile izlemek istemiyor. yetersizde olsa ben bu forvetler ile devam edeceğim. sene sonu bedave gelirse başımızın üstünde yeri var'' dese tamam eyvallah diyeceğiz ama yok. Biz ise birbirimizi gaza getirdik . Sonuç = 0 Hüsran :(

UmutBaykan
Herkes kendini bitirdi..

herkes kaybetti..

ama kazanan biri olmaya aday var...

Sivasspor...

Bu moral bozukluğu takıma yansımaz umarım,herşeyde bir hayır var derler.

AyhanPe

arkadaslar lütfen..

artik bu is nerelere gidiyor?

Kaptan tarafi ve yönetim tarafi..

yahu böyle aptalca bisi olabilirmi..hepimiz trabzonspor taraftariyiz..ben ne kaptan trafiyim ne yönetim tarafi ama bazi kisiler kendilerini kaptan tarafi görüyorlar ve sirf onu koruyorlar..bazilari ise yönetim tarafi olarak trabzonsporda oynamis eski bir futbolcuyu saygisizca suclamayi kendinde hak görebiliyor.

yahu fatih gelmez etmez..takimizin basarisina bakariz..yönetimin transfer disinda ki icraatleride dikkate alinmalidir..yönetim sirf transfer icinmi secilir? bu konuda hic kimseyi samimi bulmuyorum..
burda bazi arkadaslarin yaptiklari hic dogru degil..kimse yönetimin yada eski futbolcumuzun basin sözcüsü veya menejeri degil..

bence artik forumdada bu konuya kisitlama getirilmesi gerekiyor..bu böyle devam etmemeli..is vahim durumlar almaya basladi..cok yazik

Erdal
19.01.2010, 22:12
Trabzonspor yönetilmiyor...Fatih gelse de durum bu gelmese de...

kocaman61
senin öz evladın çok sevdiği Tv'lere çıkıp, ''ey büyük Trabzonspor taraftarı, ben de Trabzonsporluyum ama sizin Umut ve Gökhan'a yaptığınız yanlıştır, destek olun'' deseydi helal olsun derdim. Ama o perde gerisinden kıs kıs gülerek sözde kahraman olmayı tercih etti. Uğruna Trabzonsporu yok saydığınız adam bu işte. Sen suya bu derken biz deplasmanlarda kelle koltukta savaşıyorduk kardeş. Ne Tekkeler geldi geçti o formadan. Daha gençsin, ilerde anlarsın...
hala patavatsız konuşmaya devam ediyorsun sevgili beyefendi dalga geçer gibi ne yaptı bu taraftar gökhanla umuta he yok duygusalmış etkileniyomuş taraftardan hikaye yemişim duygusallığını futbolcu olan çıkar oynar topunu yok fatih tekke kahramanmış perde arkasına saklanıyomuş senin odediğin adam trabzon da gol kralı oldu kulube 7 milyon euro kazandırdı su işini de gelirsek senin ahlak düzeyine bağışlıyorum

Hürgün Aygün
Trabzonsporun resmi açıklamasında ısrarla Fatihin Euro olarak anlaşılan rakamı daha sonra kabul etmediği yazılıyor ...

yarın belli olur her şey

Ahmet Faruk
Gelinen nokta o ki:
Fatih Tekke futbol hayatına devam ettiği müddetçe, gerek Trabzonsporda olsun gerek başka bir takımda; tıpkı Şenol Güneşin Trabzonsporun başındaki başarılı başarısız bütün teknik direktörlerin başında sallanan bilmem kimin kılıcı gibi Trabzonspor forvetlerinin üzerinde dolaşacağıdır.

Hüseyin İlkin
19.01.2010, 22:13

Hadi Teo.

Koray,

Sivas'a veya başka bir takıma atacağımız goller değil mesele, maalesef yönetim içerisinde birbirine karşı öne geçmek isteyenler var. Ve buda doğal olarak zararı Trabzonspor'a veriyor. İsterse Teo hattrick yapsın, ne düzelecek? Bir şekilde Fatih alınsa da, bu anlayış değişmediği sürece ne düzelecek ben bilemiyorum şahsen?

atf61
ya artık sıkıldık...tekkespor lafını söyleyen adam doğru sölemiş...taraftarın koskoca camiayı düşürdüğü duruma bak..tekkede tekke yuh yaa nedir bu....

Mahmut Baran
fatihe gelene kadar onlarca futbolcu var. fatih henüz haminin, ünalın, şenol güneşlerin vs. yaptığının onda birini yapmış değil. iyidir delikanlıdır yeteneklidir ama bu klübe verdikleri yeteneklerinin çok altındadır.
bu tartışma ve fatihin bu kadar öne çıkarılışı, bu inatlaşma kimsye yaramadı. en çok da takıma, şuan kadrodaki futbolculara ve prestijimize zarar verdi.

Şuan faal olan futbolcular arasında demek istedim. İşiniz gücünüz yok bekleyinde biri bir harf kelime hatası yapsın sizde hata bulun , başınız göğe yükselir.

Mustafa Ayazoğlu
Resmen burasi siyah ve beyaz'a bölünmüs. Bunun ortasi yok. Ya o tarafdansin, ya bu tarafdan. Arkadaslar, lütfen gözlerinizi acin, ve dünyanin siyah-beyaz olmadigini, renkli oldugunu görün. Diyecegim, sadece bir tarafi suclamayin, bu sürecte iki tarafinda hakli olduklari ve hakli olmadiklari taraflar var. Ama bu cekismemizden kimse birsey kazanmiyor, tam tersi Trabzonspor kaybediyor. Ve en cokda üzüldügüm budur yani. Simdiye kadar bu cekismelerden bir kere olsun karli ciktigimiz görülmemistir, hep kaybetmisizdir...

İzahınıza göre. Dünyayı renkli görürsek çelişki sayısı artar ! Siyah, beyaz ikşye bölünmek iyidir.

Erdal Kılıçarslan
Biz alamıyorsak Sivas alsın Fatih Tekke'yi :)

DEEP BLUE
Sen nesin Hacisalihoglusporlu mu??? Taraftara laf söylemeyi birakin artik yeter!!!

Yok kardeş Hacısalihoğlu değilim, zoruna mı gitti. Deep Blue'yum ben...

Mert

Yine geldi...

Orhan Kahraman
hiçkimse neden Fatih tekkenin fiyatını tavan fiyatın çok üstüne çıkarması olayını konuşmuyor.

inanmıyorum çünkü yönetim bana güveni hiç bir hareketinde sağlamadı

Kaan
E sizde cılkını çıkarttınız Trabzonspor sevgisinden bahseden arkadaşlar..

Tamam Trabzonspor'u çok seviyoruz da yanlışlara göz mü yumalım, hiç eleştiri de yapmayalım ?

Sezgin Öztürk
Bizans 3'lüsüne de, medyasına da rezil olduk.
Adamlar bir taraflarıyla gülüyorlar bize...

Hadi Fatih paragöz diyelim. Böyle rezillik olur mu?
Lig tv'lere, haber ajanslarına çıkıp, arıyoruz ulaşamıyoruz, fazla para istiyor vs...
Adamlar fıkra gibi transfer yazıp, bir taraflarıyla dalga geçiyorlar.
Her şey bu kadar şeffaf, bu kadar aleni olur mu?
Mahremiyet diye bir şey vardır. Semboller kolay mı çıkıyor?

Apartman değil, koca Trabzonspor'u yönetiyorsunuz.
Rezil ettiniz bizi. Fatih haksız da olsa lütfen istifa edin, gidin artık!

Fatihin siniriyle yönetime sarıyorsun fıkra diosun başkan ne bilsin fatihin parayı seciceğini başkanda bizim gibi fatihe güvendi ben zenitle anlaşırsam bu olay biter dedi ama demekki önce fatihle anlaşmak gerekiomuş...

Umut Kanber
19.01.2010, 22:14
yarın fatih cıksa dese ki ne ben ne de menejerım bir fiyat arttırım talebinde bulunmadık kulubumle anlasıldıysa ben bos mukaveleye ımza atarım derse bu yonetım istifasini verecek mi cok ama cok merak ediyorum

zahido
Fatih şuanda bizim futbolcumuz değil..

Gidelim birazda teofilo gutierreze yorum yapalım :)

Teo yu alamasaydık hala onu konuşuyoduk meseela..

Elimizde olanın kıymetini bilelim yoksa elimizde hiç bişi kalmayacak..

coolank
Yine geldi...

Anlamadım ?

Orhan Kahraman

Hiç olmazsa hafta sonu sahada görürüz :)

Mustafa Ayazoğlu

Tavan fiyat ne, kim alıo ?

Oruç
Yönetimin "ama"ları "bahane"leri, son dakika goller hiç bitmiyor. Hayırlısı diyelim.

Yalnız Fatih Tekke parayı sorun edecek kadar karaktersiz biri değildir. En az buradakiler kadar, Hacısalihoğlu kadar Trabzonsporludur.

Murathan
19.01.2010, 22:15
E sizde cılkını çıkarttınız Trabzonspor sevgisinden bahseden arkadaşlar..

Tamam Trabzonspor'u çok seviyoruz da yanlışlara göz mü yumalım, hiç eleştiri de yapmayalım ?
:alkış::alkış:

Budur ...

MaNiaC61
ula iç savaş çıkacak uşaklar sakin olun..içimizde fenerli mi var kışkırtıp bölmeye çalışıyo bizi..

yemişim tekkeyi yemişim yönetimi..onlar gidici biz kalıcıyız alooo..
trabzonspor sevdası bitmez..ben hayatımda şampiyonluk görmedim fatih için takımmı bırakıcam..
yönetim zaafiyeti kimde yokki? kim memnun yöneticisinden?
sallamayın birbirine artık yeter..

yahu forum yöneticileri neden bu kadar uzadı bu iş..birbirmize gircez..el atın da..

Samet Yildirim
Yönetim konustugu kadar konustu zaten dahada konusacak hal birakmadilar zaten..

Artik konusma sirasi FATIH TEKKE`DEDIR

Orhan Kahraman

Aynen aynen o konuyu unutmadım cuma günü havaalanında kamera olursa boğazına trabzonspor atkısı atan dev gibi bişey görürseniz o benim :)

Koray
Olaya böyle bakmak, bilgisizliğin en büyük göstergesi. Şampiyonluktan bahsedeceksek Fatih Tekke kadroda olmalı.

Yönetim yan çizmekte.

"Yönetim kurulumuz ligin ikinci devresinin yaklaşmasını da düşünerek, konunun daha fazla gündemi meşgul etmemesi için bu transferin dondurulması kararına varmıştır."

Bu işin bilgisizlikle ne alakası var yahu, görende hücre nedir diye sorulduğunda en küçük yapı birimi olduğunu söyleyemediğimi sanacak...

Sen çok biliyorsun zaten belli.

Burda hepimiz varsayımlar üzerine yorum yapıyoruz bu konuda, bilgiyle milgiyle alakası yok bu işin...

7can61
Avni Akerde Fatih Tekke seslerini duyar gibiyim Fa- tih Tek- ke Yönetim istifa! ninni gibi şuan ki sinirimi alıyor benden sizde yapın iyi geliyor.

Erdal
1- Trabzonspor yönetimi hiç bir zaman Fatih i almak istemedi
2- Fatih manajerini kontrol edemedi
3- Olan Ünal Karaman a oluyor
4- Allah Şenol hoca ya kolaylık versin....

Kaan
19.01.2010, 22:16

Haydi bakalım.

Bende bundan bahsediyorum..

:)

AyhanPe
Trabzonspor yönetilmiyor...Fatih gelse de durum bu gelmese de...

trabzonspor ne zaman yönetilmis? ortada sehire baska yollardan girme olasiligi olmayan paralar dönüyor..tüm yönetimlerin catlak vermesi transfer döneminde olur nedense..

eriyip gidiyoruz..

sifirdan baslamaliyiz..yeniden..

Bilâl ÇOBAN
bakıyorum da, en keskin en sert en acımasız yorumları - eleştrileri yapanların forum üyelik tarihleri 5-6 günü geçmiyor.

yetkililerden ricam en azından bugünlük üye alımını durdurmaları.

Mert
Fatihin siniriyle yönetime sarıyorsun fıkra diosun başkan ne bilsin fatihin parayı seciceğini başkanda bizim gibi fatihe güvendi ben zenitle anlaşırsam bu olay biter dedi ama demekki önce fatihle anlaşmak gerekiomuş...

Yönetemiyorlar. Haklı bie olsalar ki bence değiller yönetemiyorlar.
Bir sembol isim bu kadar yıpratılmaz. Basının önüne atılmaz.

hevesli
Gelinen nokta o ki:
Fatih Tekke futbol hayatına devam ettiği müddetçe, gerek Trabzonsporda olsun gerek başka bir takımda; tıpkı Şenol Güneşin Trabzonsporun başındaki başarılı başarısız bütün teknik direktörlerin başında sallanan bilmem kimin kılıcı gibi Trabzonspor forvetlerinin üzerinde dolaşacağıdır.

maalesef!!
:alkış::alkış:

matalar
ondanmı imzanda inadına sadri şener yazıyor

dikkat et dostum sadece sadri şener yazmıyor.
ben kötüde olsa istikrar istiyorum.
çünkü yıllardır zaten iyisi hiç gelmedi.ikincisi yönetim sadri şenerden ibaret değil.

Süleyman Sofu

Tabi ya ne güzel gidin yapın sanki zorluyoruz...

Biz yarın basın toplantısına kadar burdayız...

Selman
O yazıyı kim yazdırmışsa artık tek kelimesine dahi inanmıyorum.Bana inandıramazlar.Yönetim ciddi değil.

Cafer Bulur

Burak,hasan ahmet ve murat tosun u toplasan 1 fatih tekke eder mi?

Guti yi tanimiyorum ama umut da golcülük anlaminda tekkeyle yarisamaz...

zahido
19.01.2010, 22:17

:D:D:D

Aklıma bir anda şey geldi yaa fenerde gazsarayda forvet arıyor..

Neden hiçbir kulup tekkeyi istemiyor acaba?

Sizcede çok ilginç degil mi?

krilov

Hocam kusura bakma ama yazdıklarında fantastik bazı sorunlar var.
Trabzonspor ve kaptanı ayrı iki taraf olarak tahtaya yazmak ne demek? Bir futbolcuya yani takımın 22'de biri sayılabielcek birine bu kadar büyük bir paye atfedilirse o futbolcu takımda astığını asar kestiğini keser...
Demokrasilerde seçimle gelen seçimle gider... Yönetimi eleştiriyoruz ama seçimle gitmesini istiyoruz!!! Fatih Tekke ya da Roanldinho ya da dünya starı bir x yüzünden değil.... Orda seçimle gelmiş bir yönetim var... Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir diyenler işte tam da bu demokratik retoriğe atıfta bulunuyor. Yönetimin altığı gol kralına trübünelrde nasıl davranıldığını hepimiz biliyoruz. Gözümün önünde taraftarıız daha Gökhan'a top gelmeden ana avrat dümdüz gidiyor.
Müthiş bir transfer yapıldı, kolombiyadaki gazeteci arkadaşlarımız da hakkını verirken, havaalanında kendisine 'ulan uzantılı' öyle bir terbiyesizlik yapıldı ki....

bunlar profesyonel bir kulüp için kolay sindirilemeyecek hareketler...

Fatih Tekke'nin açıklamasından sonra yönetimi istifaya davet edeceğiz ya da hakkını teslim edeceğiz ama
ŞUNU UNUTMAYACAĞIZ:
Sahaya çıkan 11 kişi bizim futbolcumuzdur. Onlara Fatih yüzünden sövmeyeceğiz!

Yunus Emre SEYHAN
Aylardır Fatih Tekke muhabbeti...
GEzegende başka bir oyuncu mu yok? ALmıyorsa yönetim almıyor işte...

Mahmut Baran

Özer budur

Mustafa Çolak
Bu Saatten Sonra Gelmesin Fatih, Gitsin Rubin'de Oynasın. İki Taraf İçinde En Hayırlısı Bu Olur.

Cem Kıran
Yönetimin şu Tekke transferinde yaptığı birçok açıklamanın yalan olduğu düşüncesindeyim..Sadri başkanımıza lafım yok Allah o Hacısalihoğlu'nun belasını versin defolmadı gitti onun yüzünden olmuo transfer

biltrabzon
kazanan trabzonspor olsun kimse trabzonspordan ve baskanindan büyük degildir.herkes isine bakacak,hesabi gelincede sandikta soracak o kadar.sadri sener i koskoca trabzonspor baskanini dansöz bile yapti millet.zorla fatih tekke yi aldiracaklar,isi öyle hale getirdilerki yönetim sanki trabzonspor a ihanet ediyor.bu isin olmamasi daha hayirli olacaktir.33 yasindaki adama degil 1m euro 500 bin bile vermem,yönetimin arkasindayiz.

Hüseyin Hatırlı
19.01.2010, 22:18
Başlığın kapatılmasını istiyorum...

SEDAT

-Abi menajerini kontrol edemedi derken sence ne olmuş olabilir..

Great White

Yani şimdi cevap mı bu allah aşkına?

Doğrudur yukarıdaki elemanların hepsinin yaşını toplasan bir Fatihin yaşı etmez:D

7can61

sen bunlara umutuda ekle bir de ikiyle çarp yine etmez bence

sessizkral_1
bence işi karıştıran menajer

TsClub41
avni akerde fatih tekke seslerini duyar gibiyim fa- tih tek- ke yönetim istifa! Ninni gibi şuan ki sinirimi alıyor benden sizde yapın iyi geliyor.

:d:d:d:d:d

coolank

Erdal kardeşim bazı itirazlarım var :)

1) Yönetimden ÖZELLİKLE 1 DEĞİL BİRKAÇ KİŞİ İSTEMEDİ

Başkan bu konuda gerçekten soguk değildi...

2) Kesinlikle katılıyorum

3) Ben Ünalın ne yaptıgını çok fazla anlamıyorum ???

4) Hem kolaylık versin hemde bu konu onu çok yıprattı ve yıpratacak malesef

Mert
Anlamadım ?

Aynı laf yine geldi diyorum.
Tek tarafı dinleyerek karar verirsen bu yargısız infaz olur.
Fatih'i dinle öyle karar ver derim.

Umut Kanber
eger ortalıgı karıstıran fatıhın menejerıyse bosu bosuna fatıhı ve yonetımı tefe koyuyoruz

hüseyin1975
19.01.2010, 22:19
Senol Hoca "Olursa simdi, olmazsa sezon sonu gelecek" dedi.
Bunu demesi icin daha önce anlasma olmus olmasi lazim degil mi?
Hadi Yöneticilerin alayi yalanci!
Senol Hocamdami yalanci?

Ne hallere düsdük...

DEEP BLUE
hala patavatsız konuşmaya devam ediyorsun sevgili beyefendi dalga geçer gibi ne yaptı bu taraftar gökhanla umuta he yok duygusalmış etkileniyomuş taraftardan hikaye yemişim duygusallığını futbolcu olan çıkar oynar topunu yok fatih tekke kahramanmış perde arkasına saklanıyomuş senin odediğin adam trabzon da gol kralı oldu kulube 7 milyon euro kazandırdı su işini de gelirsek senin ahlak düzeyine bağışlıyorum

Patavatsız sensin sahte Trabzonlu, Tekkespor fanatiği. Saçını at kuyruğu yapıp, ''hepimiz Tekkeyiz'' diye yürürsün artık... Ahlak düzeyi konusunda polemiğe girmem seninle, Türkçen yetmez. / milyon euro kazandırmış kulübe... Vay anasını be. Antepte 150 bin liraya oynadığı zamanı ne çabuk unuttunuz. Hangi kulüp 7 milyonluk adam yaptı onu, Necmiati'mi... Kaptanlık pazubandı kolundayken, Beşiktaş maçı sonrası, ''gi-de-ce-ğim o kadar'' diyen kimdi, Sidiksa muhtarı Necati'mi... Hadi ordan...

Tanju
:D:D:D

Aklıma bir anda şey geldi yaa fenerde gazsarayda forvet arıyor..

Neden hiçbir kulup tekkeyi istemiyor acaba?

Sizcede çok ilginç degil mi?

Fatih böyle bir şey yapar mı? Bu sevgi selini karşısına alır mı?

Ya da diğer klüpler Trabzonspor'u karşılarına almak ister mi?

hevesli
fatih gelmezse yönetim gitsin..

teknik hoca da gitsin..

fatihi istemeyenler taraftarlıktan çıkarılsın...

trabzondan da kovulsun..

sinirlerim gerildi ya ilah oldu tekke

el_conquistador

Peki yönetim niye istemedi Erdal abi? Birde Fatih menecerini nasil kontrol edemedi? Menecer Fatihin istekleri dogrultusunda hareket etmek zorunda degilmi?

Ufuk Bayraktar61
Adamlığı senin gibi dünkü çocuklarmı öğretecek bana.Siyasetin girmediği kurum var mı?M.Ali Yılmaz Trabzonspor sayesinde bakan olmadımı,Atay Aktuğ CHP liliğini konuşturmadımı başkanlığı zmaanında.Elbetteki faruk Özakta Trabzonspor sayesinde vaur oldu onun sayesinde bakan oldu.Bu sorunun cevaplanacak yanımı var.Bunu dünkü çocuk bile bilir.

yazdıklarıma dikkat ettiysen 1.sırada ki Trabzonspor yöentimi dedim önce yazdıklarımı iyi okuyun anlayın..4 5 mesaj oldu hala diğer sorularıma cevap alamadım..vermiceksiniz sanırım..alacağımı aldım ben...

Koray
Koray,

Sivas'a veya başka bir takıma atacağımız goller değil mesele, maalesef yönetim içerisinde birbirine karşı öne geçmek isteyenler var. Ve buda doğal olarak zararı Trabzonspor'a veriyor. İsterse Teo hattrick yapsın, ne düzelecek? Bir şekilde Fatih alınsa da, bu anlayış değişmediği sürece ne düzelecek ben bilemiyorum şahsen?

Teo 1-2 gol atsın hiç kimse işin bu yönüne bakmaz emin ol, en azından tribünlerden Fatih Tekke tezahüratları yükselmez...

Bmn'de de herkes soluğu Teo başlığında alır bu başlıkta değil...

Ben bunu anlatmaya çalıştım.

Emrullah
Fatih Tekke'nin transferinde sorun çıktı

Karaman'ın, Fatih Tekke ile de görüşmesinin ardından, bugün-yarın bitmesi beklenen transfer, Fatih'in menajerinin bordo-mavili yönetimi aramasıyla çıkmaza girdi.

Menajerin, ''Bizim sizinle anlaşmamız 5 ay önceydi'' diyerek, yeni şartlar ortaya koyması üzerine, Karaman'ın Rusya seyahati iptal edildi.

19 Ocak 2010, Salı - ZAMAN

----------------------------------------------------------------------------------------

Bence menejerler kendi alacakları payı ortaya koydu, zaten Fatih'i almamak için binbir bahane arayan yönetim hemen bu bahanenin üzerine atladı ve konu saçma sapan bir neden yüzünden çok büyüyecek.

Şunu herkes görüyor ki yönetim Fatih'i almak istemiyor, sırf taraftar baskısını kırmak için alma girişimi içine giriyordu. Hazır menejerler yönetime ciddi bir koz sunmuşken, yöneticiler de bu kozu (yani Fatih almamak için aranılan koz) iyi değerlendirmek adına fiyatı artırdılar deyip işin içinden sıyrılmayı düşündü. Böylece biz herşeyi yaptık ama Fatih çok para istedi deyip kurtulmayı düşündüler.

Ben zerre kadar ne menejerlere ne de yöneticilere güvenmiyorum, çünkü bir taraf kendi avantasının derdinde bir taraf Fatih'i almama derdinde. Ama şundan hiç şüphem yok ki Fatih Trabzonspor'da oynamayı çok istiyor. Bırakın 1,5 milyon euroyu 1 milyon euroya bile oynar, yeter ki karşısında onu samimi bir şekilde isteyen bir yönetim olsun.

Selman

Adabınla tartışmayı becerebildikten sonra böyle birşey olmayacak.

En azından şimdilik.

Mustafa Çolak
Hepinize İyi Akşamlar, Umarım Şampiyonluk Görürüm.

Samet Yildirim
Yarin gercekler ortaya cikacak yönetim ise bana göre artik sussun ve sacmalamayi biraksin...

Konustular yeterince artik ne konusacaklar ?? Kesin artik.

Konusma Sirasi Fatih Tekkededir...

lazkopatfaroz
19.01.2010, 22:20
+30, +35 , +40 olan abilerimiz genel anlamda Trabzonspor'a daha bağlılar. Sürekli Trabzonspor'un 1 futbolcuya, 1 yöneticiye yada 1 başkana bağlı olmadığını söylemeye çalışıyorlar. Onlar daha iyi bilirler bizden. Bizim 10 senelik Trabzonspor bilgimiz varsa onların 30 senelik var. Söyleyeceğimiz her kötü söz, mevcut kadroya olumsuz yansıyacaktır. Trabzonspor'umuzu sahadaki oyuncular temsil ediyor. Saha dışındaki herhangi bir oyuncu değil. Lütfen Sivas maçında sonuna kadar takıma destek verilsin. Yönetim istenmiyorsa seçim zamanı onun biletini kesersiniz. Bu şekilde yaparak Trabzonspor devamlı zarar görecektir. Bırakın artık Fatih yada başka transfer olması, kısmet değilmiş. Hayat devam ediyor ve Trabzonspor sahadaki onurlu mücadelesine devam ediyor. Bize takıma destek olmak düşer gerisi boş.

Salih Edip

yukarda X tuşu var ona basarsan kapanır , fatih tekke açıklama yapana kadar kapatılmaması lazım haksızlık olur.

Great White
Vallahi en son yapacağım şeydir Sadri Başkan' ı savunmaya çalışmak..

Ama elinde 5 forvet olan bir takımın 2-3 ay sonra boşa çıkacak 33 yaşındaki bir futbolcu için elalemin Ruslarına para ödemesi andavallıktan başka bir halt değildir gözümde..

hüseyin1975

Cafer sezon sonu büyük ihtimal Batdal'da gelecek.
Ayrica Fatihe sahip cikiyoruz ama neden Hasana sahip cikmiyoruz???

Fatih onun yasindayken Milli Takimlarda kac Gol atiyordu???

zahido
19.01.2010, 22:21
Fatih böyle bir şey yapar mı? Bu sevgi selini karşısına alır mı?

Ya da diğer klüpler Trabzonspor'u karşılarına almak ister mi?

Hayır benim demek istediğim ilgilenmediler bile..

Sonuçta bi kulüp talip olur ama tekke durumu belirtir ve nazikçe reddeder..

Ne biliyim herkesin forvet aradıgı bi dönemde hiç gündeme gelmiyor fatih..

gerenimo
19.01.2010, 22:22
Şuan faal olan futbolcular arasında demek istedim. İşiniz gücünüz yok bekleyinde biri bir harf kelime hatası yapsın sizde hata bulun , başınız göğe yükselir.

iddalı cümleler kurup slogan atacaksan yanlış yazmayacaksın ozaman. eğer sen hata yapmazsan belki senin başın vurabilir. ha gayret, biraz daha dikkat.

7can61

Ama elinde 5 forvet olan bir takımın 2-3 ay sonra boşa çıkacak 33 yaşındaki bir futbolcu için elalemin Ruslarına para ödemesi andavallıktan başka bir halt değildir gözümde..

Kimmiş bu 5 forvet sayarmısın

NoseriZifona
ben fatihin gelmesini hic istemiyorum... bu kadar mi anlamaz bizim taraftar. fatih tekke kim dir ya, bakin resmen taraftarlari trabzonsporumuza zarar vermekteb...ve niye tek ve tek bir futbolcu icin, ( hatirliyim bu oyun 11 kisi ile oynaniyor) evet tek bir kisi yüzünden bizim koskoca trabzonspor yikiliyor. vallah ben onu bunu bilmen basarisizligin sebebi tek trabzonspor taraftari. niye mi? cünkü resmen yönlendiriliyoruz. bakin bir düsünen ve tek bir sorum var bu olusan ortamda tek kimin faydasi var.?

fatih gelsin mi? her bir futbolcu geldigi gibi gelsin ve tek futbolculugunu düsünsün. trabzonsporu resmen fatih tekkeye bagladiniz, yaziklar olsun koskoca camia kendini külübüne kücük düsürüyor....ne tam bir laz fikrasi iste

Ahmet Başkaya
Bu işin bilgisizlikle ne alakası var yahu, görende hücre nedir diye sorulduğunda en küçük yapı birimi olduğunu söyleyemediğimi sanacak...

Sen çok biliyorsun zaten belli.

Burda hepimiz varsayımlar üzerine yorum yapıyoruz bu konuda, bilgiyle milgiyle alakası yok bu işin...

Artistliğini de yaptın ha;)

Mehmet Zeki

Abi kimdir o elimizdeki 5 forvet yahu?

Benim bildigim: Teo-Umut ve Hasan Sari

Kaan
19.01.2010, 22:23

2-3 ay sonra boşa çıkmazsa ne olacak Soner abi ?

Rubin Kazan'a gideceğini yazmış DHA Tekke'nin ?

hüseyin1975
Zamaninda acaba Hamimiz icinde geri dönsün diye yirtindikmi???
Her kacan Gol sonrasi "Hami Hami" diye bagirdik mi?

Merak ettim simdi...

Terzioğlu
Yani şimdi cevap mı bu allah aşkına?

Doğrudur yukarıdaki elemanların hepsinin yaşını toplasan bir Fatihin yaşı etmez:D
Burak mi? Nerde?

Adami almak icin Eskisehirspor'un kapisinda yatip kalkiyoruz. Güya takas yapmisiz.

Hasan Ahmet Sari daha 18 yasinda gencecik cocuk. Onu forvetler arasinda sayacaksak vay halimize bizim.

Murat Tosun ise sag kanat olarak alindi. Senol Günes gecen yaptigi aciklamada ben 4 forvet istiyordum su anda 2 forvetimiz (Umut-Tefo) var demisti.

Kara Mert61
İnşallah teo umduğumuz gibi oynar..Olmazsa ahan da yazıyorum..Bu yönetimin gidiş sebebi olacak...Kurtulmuş olacağız asıl mollalardan!

Koray
19.01.2010, 22:24
Artistliğini de yaptın ha;)

Ne artistliği Ahmet? :)

SDanışmaz
O yazıyı kim yazdırmışsa artık tek kelimesine dahi inanmıyorum.Bana inandıramazlar.Yönetim ciddi değil.

Bende inanmıyorum. Yönetim prestijini zedeledi. En ufak birşeylerinde "Yönetim istifa" diye bağırılacaktır. -Bende bağıracağım-

Bir oyuncuyu almayabilirsin. Fakat almamak için bizans oyunları yapmazsın. Sırf yönetim kıvırdığı için inadına Fatih Tekke.

Hüseyin Hatırlı
Adabınla tartışmayı becerebildikten sonra böyle birşey olmayacak.

En azından şimdilik.

Başkandan tut Fatihin onu geç avukatın menejerin herkes birinin arkasından bi şeyler yazarken bu sayfada adabtan mı bahsediyorsun? Senin adab anlayışın mı farklı. Ortada kesin bi şey varsa söylensin yorum yapılsın kimse bilip bilmeden atıp tutmasın.

Kaan
Abi kimdir o elimizdeki 5 forvet yahu?

Benim bildigim: Teo-Umut ve Hasan Sari

Bir de Murat.

5. de Burak Yılmaz oluyor sanırım ?

leavemealone
Yarin gercekler filan ortaya cikmayacak..
Fatih büyük ihtimalle yönetimi suclayacak.. yönetimde zaten fatihi sucladi..
Eee herkes yine istedigine inanacagina göre bu dava öyle gidecek...

Erdal
Yahu şu birbirimize laf sokmaktan lütfen, Allah aşkına, Tanrı aşkına ya da her neye inanıyorsanız onun aşkına vazgeçin...Başlık kapansın falan demiyorum...İhityaç var ki yüzlerce kişi burda...Sorun var ki binlerce kişi yönetime inanmıyor...Sorun var ki binlerce kişi Fatih in Trabzonspor un üstüne çıktığını düşünüyor...

Bir algı problemi olduğunu düşünen lütfen önce ne demek istediğini başka bir dille anlatmayı denesin...

İyiler ve kötüler diye ayırmayalım hadiseyi...

Cafer Bulur

Kimmis o 5 forvet?Son vurus yoksunu burak mi?6 aydir topa vurmayan murat tosun mu?Hicbir süper lig macinda 45 dakika oynamayan hasan ahmet mi?

Bunlara kaldiysak vay halimize...

Özkan
Gutierrez transferinden sonra gereksiz bir transfer olacaktı Fatih Tekke. Elimizde üst düzey 2 forvet ve 1 de kaliteli yedek var. Üstüne Hasan Ahmet gibi yetenekli bir forvetimiz daha var. Üstelik orta sahamızın da skora katkısı oluyor.

Takımın asıl sıkıntısı savunmada. Giray ve Egemen patlamaya hazır bomba, Song bir süre Afrika'da kalacak ve Tayfun sakat. Orada Ceyhun'u da gördük. Bize âcil olarak 2 kaliteli stoper lâzım. Fatih'e harcanacak parayla stoper alınmalıdır. Aklıma ilk gelen isim de, sık kart görekle birlikte kaliteli bir stoper olan Ali Turan.

Yönetimi de ilk başta Fatih Tekke'yle ilgilenmediklerini açıklamadıkları için kınıyorum. Bu tip maskaralıklara gerek yoktu. Yazın bu açıklama yapılsaydı kurumsal kimlik biraz olsun korunurdu ve her şeye rağmen yönetilen bir kulübümüzün olduğunu düşünürdük.

Rasim YILMAZ
Kimmiş bu 5 forvet sayarmısın

Uğraşma sayar:)

Süleyman Sofu
Fatih Tekkenin ilah olduğu falanda yok

Sanki yönetim alternatifsizmiş gibi bir hava çıkıyor ortaya

7can61
Elimizdeki 5 forvet 1-Umut 2-Bulut 3-teofilo 4-gutierrez 5- kim tosunmu?

bunyamin55
Biraz Eskilere Gidelim :D

YER: Hamburg’da A Milli Takım’ın kamp yaptığı Dorint Sofitel Oteli... KİŞİLER: Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Almanya’da yaşayan yakın akrabaları... VE İŞTE OLAY SÖZLER: Fenerbahçe reddedemeyeceğim bir teklif yaptı. Yaşım 29. Bir daha bu imkanı bulamam. Kabul ettim...

TOP YÖNETİCİLERDE!

TRABZONSPORLU golcüye daha önce de talip olan Fenerbahçe sonunda hedefine ulaşmak üzere... Fatih Tekke’nin yakın akrabalarına yaptığı bu itiraf söz konusu transferin artık bitmek üzere olduğunun da bir ispatı oldu. Artık top, Fenerbahçe ve Trabzonsporlu yöneticilerde...

İKİ KATINDAN FAZLA

BORDO-MAVİLİ kulübün yıldız futbolcuya verdiği yıllık 1.2 milyon YTL’nin iki katından daha fazlası olan yıllık 2.5 milyon dolara hayır diyemeyen golcü futbolcu yine de Trabzonspor’un mağdur olmaması ve para kazanması için son sözü Karadeniz kulübünün yöneticilerine bıraktı.

PAZARLIK YAPILACAK

FENERBAHÇE’NİN önerdiği rakamı, Fatih’e talip olan Avrupa kulüplerinin bile vermediği öğrenilirken, önümüzdeki günlerde Sarı-Lacivertliler’le Trabzonsporlu yöneticilerin pazarlık masasına oturması bekleniyor. Kulüpler anlaşırsa, Fatih Tekke de Kanarya’ya imzayı atacak.

Mehmet Zeki
19.01.2010, 22:25
Bir de Murat.

5. de Burak Yılmaz oluyor sanırım ?

Onlar sag kanat ben onlari forvet olarak saymam.

ibrahim ŞEN
ben fatihin gelmesini hic istemiyorum... bu kadar mi anlamaz bizim taraftar. fatih tekke kim dir ya, bakin resmen taraftarlari trabzonsporumuza zarar vermekteb...ve niye tek ve tek bir futbolcu icin, ( hatirliyim bu oyun 11 kisi ile oynaniyor) evet tek bir kisi yüzünden bizim koskoca trabzonspor yikiliyor. vallah ben onu bunu bilmen basarisizligin sebebi tek trabzonspor taraftari. niye mi? cünkü resmen yönlendiriliyoruz. bakin bir düsünen ve tek bir sorum var bu olusan ortamda tek kimin faydasi var.?

fatih gelsin mi? her bir futbolcu geldigi gibi gelsin ve tek futbolculugunu düsünsün. trabzonsporu resmen fatih tekkeye bagladiniz, yaziklar olsun koskoca camia kendini külübüne kücük düsürüyor....ne tam bir laz fikrasi iste
aynen katılıyorum napmıskı bu adam bukadar cok ıstenılıyor

SEDAT
-Bence 2 forvetimiz var...teo ve Alanzinho umut sadece yıpratıcı olur..

-Bide topa düzgün vuran adamalarımız var colman ve selçuk gibi...

-Kötü bi takım değiliz...

Kaan
Bende inanmıyorum. Yönetim prestijini zedeledi. En ufak birşeylerinde "Yönetim istifa" diye bağırılacaktır. -Bende bağıracağım-

Bir oyuncuyu almayabilirsin. Fakat almamak için bizans oyunları yapmazsın. Sırf yönetim kıvırdığı için inadına Fatih Tekke.

+ 1967 :cool::p

Ahmet Başkaya
Ne artistliği Ahmet? :)

Numara yapma şimdi :) ...

Msn falan ver de arada biyoloji de takıldığım oluyor :D ...

Koray
19.01.2010, 22:26
Allah göstermesin Sivas maçında herhangi bi kötü sonuçta buraları düşünemiyorum...

Emrullah
Bu transfer olayından benim tespit edebildiklerim:

1. Yönetim kesinlikle Fatih'i almak istemedi, taraftar baskısı zoruyla adımlar attı. Hep bir bahane çıksa da bu transferi gerçekleştirmesek düşüncesi hakim oldu. Yönetimin samimiyetsiz olduğunu düşünüyorum.

2. Fatih Tekke'nin Trabzonspor'da canı gönülden oynamak istediğini, parayı, hele hele 1, 5 milyon euronun üzerinde bir parayı isteyeceğini ve bu yüzden vazgeçeceğini düşünmüyorum.

İtirazı olan var mı? Mesela yönetimin bu transferi gerçekleştirmek istediğini iddia edecek birisi var mı, veya Fatih'in bu kadar parayı isteyeceğine, Trabzonspor'da sırf 1,5 milyonun üzerinde bir para verilemeyeceği için oynamak istemeyeceğini düşünen var mı?

Ahmet Başkaya
Allah göstermesin Sivas maçında herhangi bi kötü sonuçta buraları düşünemiyorum...

Allah korusun .........

kocaman61
Patavatsız sensin sahte Trabzonlu, Tekkespor fanatiği. Saçını at kuyruğu yapıp, ''hepimiz Tekkeyiz'' diye yürürsün artık... Ahlak düzeyi konusunda polemiğe girmem seninle, Türkçen yetmez. / milyon euro kazandırmış kulübe... Vay anasını be. Antepte 150 bin liraya oynadığı zamanı ne çabuk unuttunuz. Hangi kulüp 7 milyonluk adam yaptı onu, Necmiati'mi... Kaptanlık pazubandı kolundayken, Beşiktaş maçı sonrası, ''gi-de-ce-ğim o kadar'' diyen kimdi, Sidiksa muhtarı Necati'mi... Hadi ordan...
ya bi gitt allahını seversen sahte diyosun kullandığın kelimelere dikkat et yaşın büyük diye saygısızlık yapmak istemem ne tekkesporu saçmalıyosun sen sevmiyorsan tekkeyi bu sayfada ne işin var git hayrettin hacısalioğlu nun sayfasına fatih tekke trabzonsporda büyük kaptan oldu bunu kim inkar ediyo sen benim trabzonsporluluğumu sorgulayamazsın hem başka takıma mı istiyoruz tekkeyi at kuyruğu meselesine gelince sana sadece gülüyorum

Kaan
-Bence 2 forvetimiz var...teo ve Alanzinho umut sadece yıpratıcı olur..

-Bide topa düzgün vuran adamalarımız var colman ve selçuk gibi...

-Kötü bi takım değiliz...

Ne yaptın Sedat abi ? :D

Hadi Umut'u saymadın, Murat'ı ve Hasan Ahmet'i ne yaptın.

Bir de Burak var. Belli değil gerçi o ama.

eraytaskin61
YÖnetİm fatİhİ alamiyo yada almak İstemyİo taraftar baskisini Üzerİnden atmak İÇİn fatİhe attik topu telefonlara cikmiyo dİyerek taraftar baskisini kaldirmak İstİyr bu kadar basİt

yorumsuz6117
19.01.2010, 22:27
Yönetime sövenler oldu galiba ceza alanlar çoğalmış..:)

Hüseyin İlkin
Teo 1-2 gol atsın hiç kimse işin bu yönüne bakmaz emin ol, en azından tribünlerden Fatih Tekke tezahüratları yükselmez...

Bmn'de de herkes soluğu Teo başlığında alır bu başlıkta değil...

Ben bunu anlatmaya çalıştım.

Sonuçta elbet bir yerde patlak verecek bu olay.
Sivas maçı olmaz, başka bir maç olur.
Bunu bu noktaya getiren de biz değil, yönetim maalesef.
Gelinen nokta üzücü. Yine olan bize olacak, başkasına değil.

7can61
Bi ara hacısalihoğlu da elimizde 5 forvet var diyordu gerek yok diyordu o geldi aklıma ya sonra altyapıdan Hasan Ahmet çıktı oynadı forvet yok diye :)

Samet Yildirim
2 Forvet var ve buna yeterli diyenler var inanamiyorum. Lütfen bu yönetimle beraber istifa edin.

Allah korusun birisi baros gibi 3 ay eksik kalsa. digeri agir bir formsuzluk dönemi gecirse. Forvetimizi Song olacak nerdeyse ve halanda cikip 2 forvet yeterli demek haketten rezillikdir.

bunyamin55
19.01.2010, 22:28
Yönetime sövenler oldu galiba ceza alanlar çoğalmış..:)

Benim gibi içinizden sövün

hevesli
taraftar baskısı yok diyolar birde şimdi görüyorum baskıyı..

zorla oyuncu aldıracaklar yönetime sanki ne için...

Murat'
Ne oldu alamadık mı Fatih Tekke'yi.

Orhan Kahraman
Zamaninda acaba Hamimiz icinde geri dönsün diye yirtindikmi???
Her kacan Gol sonrasi "Hami Hami" diye bagirdik mi?

Merak ettim simdi...

Tekke diye bağırılması tekke isteminden çok trabzonsporun gol yollarındaki problemin çözülmesini arzulamaktır bence. gökhan ve umut un kaçırdığı pozisyonlar gol olsaydı hiç birimiz tekke ısrarında diretmezdik sanırım, yada ben diretmezdim. çünkü kafamızdaki tekke leblebi gibi gol atan tekke. Teo atarsa sorun yok

olursa olur olmazsa olmaz trabzonspor u vermem ellere

Ne yöneten kişinin adı umurumda nede sanı ama problemleri halletmezlerse eleştirimi de yaparım.

(Kusura bakmayın sizin lafınıza döktüm içimi)

matalar
yönetim bi terane okudu.
yarın da fatih bi terane okur.ağlamaklı bi ses tonuyla.bana şöyle dediler.böyle dönmek isterdim.

ben yemedim bunları.2 tarafta iyi niyetli değil.

yorumsuz6117
Kaptan çık açıkla herşeyi nede olsa yattı bu transfer artık çık herşeyi anlat..
Yönetim istifa

Emre7
19.01.2010, 22:29
Avni Akerde Fatih Tekke seslerini duyar gibiyim Fa- tih Tek- ke Yönetim istifa! ninni gibi şuan ki sinirimi alıyor benden sizde yapın iyi geliyor.

basit zihniyetin göstergesidir.

petrevniyal maçının son peryodunda fatih tekke diye bağrılması,
havaalanında karşılanan futbolcuya fatih tekke bağırılması
geri kafalılık, ufak zekalı insanların yapabileceği bir göstergesidir.

Ahmet Başkaya
Ne oldu alamadık mı Fatih Tekke'yi.

Alamadık değil almadık ...

MaNiaC61
bu yönetim işte şimdi mehmet batdalı alır..