PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Hasan ZAİMOĞLU
19.01.2010, 19:33
çok kasılıyoruz arkadaşlar hemde çok . gerek yok .. kapansın bu başlık ya . adam gibi birileri açıklama yapana kadar . yoksa herkes birilerine çamur atacak . olan yine taraftar kimliğimize olacak .

EROS87
İki tarafta konuşmadan, kimsenin günahını boşuboşuna almayalım.

Ali Tunahan Güllü
Bunlar fatihe " fedakarlik yapmak istiyordun, gel ozaman bedavaya oyna bizde bakalim" demistir.... olurmu olur arkadas

Bunu yazarken kendin inanıyormusun böyle dediklerine yada bir yönetici böyle birşey dermi son kez diyorum tamam yönetimin hataları olabilir ama yaptıkları iyi şeyleride bu transfer meselesi yüzünden unutmayalım..

Semih Aydın
19.01.2010, 19:34
Tekke'yi alamıyorsak Koller'i alalım :rolleyes:

Orhan Aydın
Evet neden kapatılması isteniyor başlığın yönetime fiske vurulduğu için mi?

aldkmn
açıklama bekliyoruz fatih tekke den iki sene sonra değil şimdi

Hasan ZAİMOĞLU
Benim yazdığımı ciddiye alma:)
yok ciddiyetliğinden değil . ortaya atılan laflar hep böyle . birinin dediği diğerininkini tutumuyor .

.....
Bu konu çok canlar yakar. çoook

bahadır2561
arkadaslar kımse kımseyi zorla tutmuyor bu konu burda kapanmaz kapanmamalı....

Salih Yazıcı
arkadaşlar fatihin menejeri diyorki hiç bir görüşme yok rubin anlaşması yalan zenit biz kimseyle anlaşmadık dedi ama görüşmeler sürüyor diyor yönetimden resmi açıklama yok

MDanışmaz
Fatih Tekke eğer bu takıma gelmek istiyorsa boş mukaveleye imza atacak para filan artık bunları aşmış olması lazım zaten yönetim altını onun hakkettiği şekilde doldurur.Koskoca h.şükür bülent korkmaz yıllarca böyle imza attılar.Ha parada sorun yoksada fatih açıklasın olan bitenide bizim de bilgimiz olsun artık olayları 3.şahısların ağzından dinlemek istemiyoruz.Olayın içindekiler bizzat anlatıp bizi aydınlatsınlar.Biz o zaman gerekli tavrı koyarız.

Bekir
Burada Trabzonsporluluğumuzu sorgulayanlara Sorum Olucak

Tamam Biz Fatih Transferine kenetlendik hiçbir şey göremiyoruz..

O zaman Yönetim Şakşakçılığı yapan arkadaşlar cevaplasın

*Çanakkale Dardanelspor'dan İsmail ve Buğra, Hamburg'dan Fatih Altındağ, Altınordu'dan Yakup Bugün ve Pazarspor'dan Eren Görür Bu 5 Futbolcuya Manager Ücretleri ve İmza ücretleri ile beraber Verilen 3.5 Trilyon Hangi akla hizmet verildi??
Bu 5 futbolcu Şimdi Nerede??

*Yönetime yakın Birçok kişinin ''Sorunlu,Faydası olmaz'' diye uyardığı Tijikuzuya hangi akla hizmet 2.5 Trilyon harcandı??
Gariban parası denilen 2.5 Trilyon,Neden bu şekilde çöpe atıldı??

*Hakkında söylemlerde Bulunulup Taraftarın önüne atılan Burak Hangi akla Hizmet transfer edildi??

*Sakat olduğunu Bilerek Hocaya ''Yararlanabildiğin kadar yararlan'' diyerek En önemli oyuncusunun Futbol Hayatını tehlikeye atan Yönetici Sıfatlı Sağlık Kurulu Başkanının amacı neydi??

*Başkanın Bilerek oynamıyo Gibisinden şeyler deyip Taraftarın önüne attığığ Oyuncu Nasıl olur da Ameliyat olup Aylarca Sahalardan uzak kalır??

....
...
...

Daha yazıcak Çok şey var Ama gerek yok;

Unutmadan bu kadar şeyi sadece Fatih transferini düşünerek yazdım...

Takıma destek verin bırakın Fatih Tekke'yi artık gelmiyorsa gelmiyor . Syzmek'te yok Eul Young'da gitti Abdullah Ercan öldü alooo ...

Gerçek hayata gelin takımı destekleyin bırakın Tekke bağırmayı artık elinizdekinin değerinib bilin yahu ...

Kimin parasını kime veriyorsunuz da yönetimi suçluyorsunuz bu kadar vermediler diye ...

Bir dilenci 5 lira istese yüzünüzü ekşitirsiniz 1000 Avroyu bir arada görmemiş adamlar Avroları sağa sola saçıyor ...

Kendinize gelin ! Kimse kazanmaz bu yaptıklarınızdan . Biraz da yapmadıklarınızı yapın da takımı destekleyin ...
Az önce Şöyle bi yorum yapmıştım,Yönetim bu paraları saçarken aklı nerdeydi??
Fatihe gelince mi Para aklına geldi??
Zaten Sorunun para olmasına ihtimal vermiyorum...

Enes Başkaya60
yÖnetİm İstİfa.......

SDanışmaz
19.01.2010, 19:35

Mecbur böyle yapmamız lazım. Yoksa olay çığrından çıkacaktır.

Anıl C
19.01.2010, 19:35
yav hala açıklama bekliyosunuz
nedeni önemli değil
belki para da anlaşamadılar, belki başka sebeplerden dolayı transferini doğru bulmuyorlar.
uzun lafın kısası tekke'den vazgeçildi.
buna kafa yoracağınıza yeni tekkeler, arda turanlar, ali kemal denizciler, tugay kerimoğlular nasıl yetiştiririz
bunun derdinde olun!!!!

Hasan ZAİMOĞLU
19.01.2010, 19:36
Evet neden kapatılması isteniyor başlığın yönetime fiske vurulduğu için mi?
abi lafı üstüme alınıyorum . yönetime fiske vurulduğundan değil . isimler TRabzonspor adından daha önemliymiş gibi lanse ediliyor o yüzden moralim bozuluyor

Mert67
Tabi paşam 30 gün süre ver

Hayır ben senin gibi boşa sallamadım, araştırıp buldum,okudum.Başkan Zafer Yelen bir daha bu kulübün kapısından giremez diye birşey dememiş.

http://www.porttakal.com/haber-trabzonspor-zafer-yelen-den-vazgecti-47638.html

aldkmn
madem sadri şener yalan söylüyor fatih tekke yada menejar i çıkıp açıklama yapsınlar

Volkan Albayrak
19.01.2010, 19:37
ula yönetim kaptanın karakteri kadar başınıza taş düşsün

Kaan
Ula Fatih kimdir de yüzleşecek Trabzonspor yöneticileriyle

Sapla samanı karıştırmayın kimse Trabzonsporun üzerinde olamaz .

Bekle o zaman sabır en büyük erdemdir .

Bilmeden yorum yapıpta insanlara iftira atma ...

Valla böyle yönetim varsa, hangi takımın yöneticileri olursa olsun. Yönetim = Trabzonspor mu şuanda ?

Olmasa bile çıkıp iki taraf da açıklama yapsın. Yönetimin doğru mu yanlış mı diyeceği belli olmaz gerçi. Özellikle Fatih'in yapmasını istiyorum.

Ayrıca iftira atmıyorum ben.

Zenit 2 milyon € istediğinde biz kabul mü ettik?..

Orhan Aydın
abi lafı üstüme alınıyorum . yönetime fiske vurulduğundan değil . isimler TRabzonspor adından daha önemliymiş gibi lanse ediliyor o yüzden moralim bozuluyor

Hayır kardeşim isimlerin Ts'nin üstüne çıktığı felan yok.Bu Tekkeye karşı olanların uydurması

Cagdas Topal
Bunu yazarken kendin inanıyormusun böyle dediklerine yada bir yönetici böyle birşey dermi son kez diyorum tamam yönetimin hataları olabilir ama yaptıkları iyi şeyleride bu transfer meselesi yüzünden unutmayalım..

Ne yaptılar Tunahan ?

suat kalkan
en büyük trabzonspor

Volkan Albayrak
19.01.2010, 19:38
bu arada bu başlık kapatma meraklıları başlığı niye kapatmaya çalışıyosun beğenmiyosan başka konuya geç

Bülent AKBULUT61
arkadaşlar niye başlık kapatılsın ikide kapatılsın diyorsunuz buraya girmek istemeyen gitsin başka başlığa bu durum sonuclana ve aydınlanana kadar acık kalmalıdır sonunda mutlaka öğrenmemiz lazım kimin suclu olduğunu.

Orhan Kahraman
Pazar karışır usta....

Oemer61
Yönetim bu transfer icin asla samimi olmadi, bu isi bilerek 1 senedir uzatip durdular sakiz gibi cignediler. Hacisalihoglu simdi banyoya kina doldurup icine girsin, mümkünse cikmasinda daha ordan!!! Yaziklar olsun böyle yönetime. Gökhan'i satip Teo yu aldiniz forvet hattimiz düzeldi öyle mi??? Nasilsa taraftar uyuyor, az bile yapiyorlar. YÖNETIM ISTIFA!!!

Mert
Taraftarın duygularıyla bu kaçıncı oynayışları?
Eğer yönetim yalan konuşuyorsa böyle bir yönetimimiz olamaz. Aynı dakika gitsinler.
Tekke haksızsa onu da bilelim. Yolumuza ona göre devam edelim.

Bu iç hesaplaşma olmalı...
Bu önümüzdeki maçtan da, bu yıl kaçıncı olacağımızdan da önemli...

Salih Yazıcı
19.01.2010, 19:39
yalan konuşmasınlar hani fatihle anlaşmışlardı yeter fenere peşkeş çeksin başkan.

smyrna
Bende artık bu konudan bıktım gelmediyse (almadılarsa) gelmedi (almadılar) Trabzonspor'uma hep destek.. Fatih Tekke konusu acıda olsa kapanmıştır. Acaba şuanda Fatihe verdiğimiz değeri Tüm Futbolcularımıza versek nasıl bi havada olur takım.

Hasan ZAİMOĞLU
Hayır kardeşim isimlerin Ts'nin üstüne çıktığı felan yok.Bu Tekkeye karşı olanların uydurması

olaylar öle bir hale geldiki her birbiriyle tamamen zıt açıklamalar yapılıyor . bizlerde burada geriliyoruz .

omrkck
Sayın Başkan koşalım mı kombine almaya ? koşalım mı forma almaya?taraftar kartı almaya trabzonsporcell almaya biz koşalım verelim parayı sizde gidin tjikuzulara ferhatlara alanzinholara gökhanlara koşun verin hadi!önemli olan ekonominin canlanması değil mi?alalım-verelim.

2 yıldır kandırdınız bizi ne diyim de ceza almayayım bilmiyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın

Anıl C
bi sitede okuduğum yorum:
arkada$lar panik yapmayin fatih tekke adiyaminin kahta ilçesine bagli menzil koyunde $u an o yuzden teli kapali. :):)

Selman
19.01.2010, 19:40
Vallahi helaliniz var arkadaşlar.

Şu konudan bi çıkın, forumun diğer sayfalarını bi dolaşın.

Bu kadar enerjiyi nereden buluyorsunuz ? :)

esra61
arkadaşlar az önce lig tv den CAN KARYAĞDININ HABERİNİ SÖYLÜYORUM: kulüple anlaşmışlar fatihi aramışlar bugün öğlede ünal hocayı aramış para konusunda anlaşmazlıklar varmış.....fatihle 1milyon 500 euroyamı ne anlaşmışlar yıllık %40ı peşin diğerleri maç başı taksitlemi ne ödencekmiş işte ama bu anlaşma eski anlaşmaymış tekkede demişki o eskidendi bugünün şartları böyle felan demiş işte.....başkan da demişki mucize olursa transfer olur yoksa başka olmaz..........

EĞER BÖYLE YAPMIŞSA TEKKE BNM GÖZÜMDE BİTMİŞTİR ARTIK.............Kİ NE KADAR SEVİYODUM ONU AĞLAMIŞTIM GİTTİĞİ GÜN....DEĞMEZMİŞ DEMEKKİİ............(AMA BU HABER DOĞRUYSA)

Semih Aydın
en büyük trabzonspor

Neden baş harfini küçük yazdın ? En büyük değil mi ?

Orhan Kahraman
Sayın Başkan koşalım mı kombine almaya ? koşalım mı forma almaya?taraftar kartı almaya trabzonsporcell almaya biz koşalım verelim parayı sizde gidin tjikuzulara ferhatlara alanzinholara gökhanlara koşun verin hadi!önemli olan ekonominin canlanması değil mi?alalım-verelim.

2 yıldır kandırdınız bizi ne diyim de ceza almayayım bilmiyorum. Allah sizi bildiği gibi yapsın

Pardon alanzinho kısmını anlayamadım ??

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 19:41
Ne yaptılar Tunahan ?

Bu takım onlar gelmeden önce kaçıncı sıradaydı geldikleri zaman yaptıkları transferlerle prestij dahil bütün değerlerimizi tekrar yükseltmediler mi?Her ne kadar hayata daha geçmemişse HES projesinin adımlarını atmadılar mı?Transfer döneminin en gözde oyuncuları olan(Gökhan,Selçuk,Giray vb.)gibi oyuncuları takımımıza kazandırmadılar mı?

Şimdi benimde çok istediğim Tekke transferini gerçekleştirmediler diye bunların hepsini göz ardı etmek adelet mi sence?

Fatih Bayrakdar
Az önce Şöyle bi yorum yapmıştım,Yönetim bu paraları saçarken aklı nerdeydi??
Fatihe gelince mi Para aklına geldi??
Zaten Sorunun para olmasına ihtimal vermiyorum...

Güzel kardeşim , renktaşım , kalbini kırmak istemem , biraz empati yapın yahu ...

Yönetim kime para saçmış . Cebine mi atmış yoksa çöpe mi ...

Birileri Sadri Şener'i mahkemeye verdi mahkum oldu hortumlamadan da benim mi haberim olmadı .

Adamın gözlemcileri futbolcu izledi o da parayı verdi aldı bu bu kadar .

Bu adamlar alındığında herkesin ağzı kulaklarındaydı prestij prestij diye yere göğe sığdıramıyordu kimse ne oldu şimdi .

Nankörlük etmeyin yahu , unuttunuz mu son gün yapılan rezil transferleri ve hatta transfer yapılmadan geçen ve kümede zorla kaldığımız sezonları

Adamın suçu ne bize büyük takım olduğumuzu hatırlatması ve şampiyonluk yarışına sokup prestij üzerine prestij kazandırması mı ...

Lütfen düşünün artık ve takıma muazzam destek verin

Emin olun ben futbolcu olsam hele hele Umut olsam moralim yerle bir olur sahaya bile çıkmak istemem ...

Volkan Albayrak
ne zaman bizim de adam gibi yönetimimiz olacak bu arada bi anket açılmasını talep ediyorum bu konu hakkında

smyrna
19.01.2010, 19:42
Bu takım onlar gelmeden önce kaçıncı sıradaydı geldikleri zaman yaptıkları transferlerle prestij dahil bütün değerlerimizi tekrar yükseltmediler mi?Her ne kadar hayata daha geçmemişse HES projesinin adımlarını atmadılar mı?Transfer döneminin en gözde oyuncuları olan(Gökhan,Selçuk,Giray vb.)gibi oyuncuları takımımıza kazandırmadılar mı?

Şimdi benimde çok istediğim Tekke transferini gerçekleştirmediler diye bunların hepsini göz ardı etmek adelet mi sence?

Haklısın...

suat kalkan
neden baş harfini küçük yazdın ? En büyük değil mi ?

En bÜyÜk trabzonspor

maydin
bu yönetiminde ömrü bu kadarmış.

Volkan Albayrak
arkadaşlar az önce lig tv den CAN KARYAĞDININ HABERİNİ SÖYLÜYORUM: kulüple anlaşmışlar fatihi aramışlar bugün öğlede ünal hocayı aramış para konusunda anlaşmazlıklar varmış.....fatihle 1milyon 500 euroyamı ne anlaşmışlar yıllık %40ı peşin diğerleri maç başı taksitlemi ne ödencekmiş işte ama bu anlaşma eski anlaşmaymış tekkede demişki o eskidendi bugünün şartları böyle felan demiş işte.....başkan da demişki mucize olursa transfer olur yoksa başka olmaz..........

EĞER BÖYLE YAPMIŞSA TEKKE BNM GÖZÜMDE BİTMİŞTİR ARTIK.............Kİ NE KADAR SEVİYODUM ONU AĞLAMIŞTIM GİTTİĞİ GÜN....DEĞMEZMİŞ DEMEKKİİ............(AMA BU HABER DOĞRUYSA)

yönetim istediğini başarıyor

Muhammed
Fatih yıllık 1,5 milyon euroyu kabul etmediyse yazıklar olsun. Yalansada çıksın açıklasın.

Cihan
eğer fatih parayı artırın dediyse ayıp etti...

yönetim bayılmıyor fatihe.. mecbur kaldığı için talip olmuştu zaten ..

can da artistleşir .. o büyük haber ....

Eren Karaahmetoğlu
Medyatrabzon

Ve Trabzonspor Fatih’ten Vazgeçti
19 Ocak 2010 / 19:39
Trabzonspor, Fatih Tekke’den vazgeçti. Spor Bakanı Faruk Özak’ın son girişimleri ile yeniden çıkmaza giren transferdeki umutlar tükendi.Trabzonspor resmi internet sitesinden az sonra transferden vazgeçtiğini resmen duyuracak. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, sürpriz bir durum olmadığı sürece transferi de böylece kapattıklarını açıkladı.

arifberkay
hayrettın hacısalihoğlu allahımdan bulasın

Anıl C
Pardon alanzinho kısmını anlayamadım ??

ya vallahi patlamaya hazır bomba gibisiniz
çok insan burda böyle
karşıdaki bişey desinde hemen karşılık vereyim
arkadaşın kendi görüşü alanzinhoyu beğenip beğenmemesi
bu kadar basite indirmeyelim muhabbeti

Salih Yazıcı
19.01.2010, 19:43
kimse bana gökhanın fenere satıldığını izah edemez gökhan gitti takasta aldığın adam nerde eseste sen esese yalvarıyosun şimdi burak ı ver diye böle takas olmaz böle başkanlık olmaz resmen fenere peşkeş çekildi o yüzden fatih tekkeyi istiyorum.

Cagdas Topal

Ben hiç böyle düşünmüyorum .

Cihan
valla yönetim mi başarıyor başkaları mı başarıyor bilmiyorum ama ..bu saatten sonra gelmesin istemiyorum... fatihide istemiyorum yönetimide ... hayrettin istifa etsin ... zorlayalım kardeşim ya istifaya zorlayalım ...

BDiler61
Yonetim sakin aciklama yapma yeni yalanlar duymak istemiyorum.

.....
19.01.2010, 19:44

sence böyle bir şey var mı ? çocuğa söylesen bu yalana inanmaz!

coolank
Fatih Tekke olayı çok farklı yerlere gitmeye başladı

Bu süreç çok tehlikeli bir hal almaya başladı

Sanıyorum ki konu sadece Fatih Tekke konusu olmaktan çıktı camia da

güç kavgası şekline dönmeye başladı ki bu en kötü durum ...

Taraftarın yönetime kızmasından tepki göstermesinden çok daha kötü....

Fatih Tekke konusunda mutlaka çok net açıklamalar gelecektir eger

transfer gerçekleşmezse ....

Ama bunun yıkıntısı sıkıntısı çok agır olacaktır malesef ...

Trabzonspor bugün öyle bir noktaya geldi ki bu konuda ilk başlarda oluşabilecek

sıkıntılar artık çok hafif kalacak ....

Bundan 10 15 gün önceki süreç dahi bu kadar sancılı değildi

Bu arada mutlaka Fatihin de artık en azından bir süre sonra bazı açıklamalar

yapması lazım ...Bu işin zararı ona da dokunacak

Hayret etmemek mümkün değil yani bir camiaya deseniz ki kendi kendinizi

sıkıntıya sokun ancak bu kadar yapılırdı ...

Bu kadar anlamsız bir süreç yönetmek sanırım bize ait bir özellik ...

Bir köşe yazarı yazmış '' Şu andan sonra bedeli ne olursa olsun Fatih alınmalı''

diye .... Bugün gelinen noktada ilgili yazara katılıyorum artık ...

En basit yapılacak davranış Fatihi gelecek sezon için baglayıcı bir

sözleşmeye imza attırmaktı ...Buna taraftarda en azından çogunluk ses

çıkarmazdı ....

Hayret etmemek mümkün değil...İş nerelere geldi ...Yazık yazık ..Çok yazık

Eren Karaahmetoğlu
Hayrettin Hacısalihoğlu'ya göre, transferi de böyyyylece kapatmışız. Müthiş bir kapanış oldu, bayıldım.:)

Bari çaktırmadan defansa bir takviye yapın. Bir de Burak'ı getirin, getiriyorsanız.. Ama böylece kapattıysak transferi, artık defansa takviye de yalan oluyor demektir..

Bekir
Güzel kardeşim , renktaşım , kalbini kırmak istemem , biraz empati yapın yahu ...

Yönetim kime para saçmış . Cebine mi atmış yoksa çöpe mi ...

Birileri Sadri Şener'i mahkemeye verdi mahkum oldu hortumlamadan da benim mi haberim olmadı .

Adamın gözlemcileri futbolcu izledi o da parayı verdi aldı bu bu kadar .

Bu adamlar alındığında herkesin ağzı kulaklarındaydı prestij prestij diye yere göğe sığdıramıyordu kimse ne oldu şimdi .

Nankörlük etmeyin yahu , unuttunuz mu son gün yapılan rezil transferleri ve hatta transfer yapılmadan geçen ve kümede zorla kaldığımız sezonları

Adamın suçu ne bize büyük takım olduğumuzu hatırlatması ve şampiyonluk yarışına sokup prestij üzerine prestij kazandırması mı ...

Lütfen düşünün artık ve takıma muazzam destek verin

Emin olun ben futbolcu olsam hele hele Umut olsam moralim yerle bir olur sahaya bile çıkmak istemem ...
Sen o yazdığım Futbolcuların yönetim tarafından izletilip alındığına inanıyorsan Zaten ben Seninle tartışmam...

U.Sadıkoğlu
Fatih tekke ile para konusunda anlaşılamamış yalanlarınızı yesinler

bahadır2561
Fatih konusana kadar suclu Fatihtir...bir an once acıklama yapsın..konusma yasagını flan gecın menajer diye bisey var...

.....
Medyatrabzon

19 Ocak 2010 / 19:39
Trabzonspor, Fatih Tekke’den vazgeçti. Spor Bakanı Faruk Özak’ın son girişimleri ile yeniden çıkmaza giren transferdeki umutlar tükendi.Trabzonspor resmi internet sitesinden az sonra transferden vazgeçtiğini resmen duyuracak. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu, sürpriz bir durum olmadığı sürece transferi de böylece kapattıklarını açıkladı.

Koymayın şu haysiyetsizlerin haberlerini buraya. koymayınnnnnnnnnnnnnnnn

Fatih Bayrakdar
Taraftarın duygularıyla bu kaçıncı oynayışları?
Eğer yönetim yalan konuşuyorsa böyle bir yönetimimiz olamaz. Aynı dakika gitsinler.
Tekke haksızsa onu da bilelim. Yolumuza ona göre devam edelim.

Bu iç hesaplaşma olmalı...
Bu önümüzdeki maçtan da, bu yıl kaçıncı olacağımızdan da önemli...

Kardeşim hiç mi okumuyorsun şu yazılanları

Kim kimin duygularıyla oynamış .

Pazarlık yapılırken orda mıydın .

Allahuekber

Ula diyecek laf bulamıyorum ...

Semih Aydın
19.01.2010, 19:45
En bÜyÜk trabzonspor

ççç .......

Not: yanlış anlaşılmasın. ben suat abi'ye Trabzonspor'un baş harfini neden büyük yazmadın diye sormuştum da. :D

Volkan Albayrak
bu saatten sonra kimse fatih tekke tezahüratlarını ayıplmasaın bundan sonra kendi adıma söyleyeyim yönetimin gitmesi için ne gerekiyorsa yaparım

Mustafa ÖZDEMİR
bıktım artık bu oyunlardan.adamı kolombiyadan alan dam trabzondaki fatih tekke ile anlaşamıyor ...

Salih Yazıcı
yönetim istifaaaaaa

Samet Yildirim
Bukadar yalan haberler ancak bu yönetimden cikar...

zahido
Sivas maçına çıkıcaklar inşallah gutierrez çok gol kaçırmaz..

Kaçırdığı anda futbolu biter çocugun sonra başlarlar tekkede tekke..

Gelse eziyet gelmese eziyet.. Bi arkadaşın dediği gibi futbolu bıraksada rahat etsek..

Mert67

Ömer neye göre yalan diyosun.Doğru olmayabilir fakat kesinlikle yalan diye birşey yok.Yönetim yarın Fatih konusu ile ilgili resmi sitede bir açıklama yapacakmış.Umarım Fatih'de çıkar konuşur.

Orhan Aydın
Geçen hafta Tekke ile anlaştık demedi mi başkan?
O zaman sorun çıkarmamışta şimdi mi çıkarmış?

nbay
19.01.2010, 19:46
fatihin açıklamalarını beklicez yorum yapmak için yapacak bir şey yok

Bülent AKBULUT61
Bende artık bu konudan bıktım gelmediyse (almadılarsa) gelmedi (almadılar) Trabzonspor'uma hep destek.. Fatih Tekke konusu acıda olsa kapanmıştır. Acaba şuanda Fatihe verdiğimiz değeri Tüm Futbolcularımıza versek nasıl bi havada olur takım.
vermedikmi kardeşim hep verdik noldu elde var sıfır bundan sonra artık taraftarın sesi cıkmalı bu takımların içinde bi bizmi varız enayı iyi yönetim 26 senedir kendi istediği gibi hareket etti bir gram bile ilerleyemedik bundan sonra artık artık taraftarın istediğ olsun ya cıkıp adam gibi acıklama yapsınlar bize yada İSTİFA edip gitsinler

Fatih Bayrakdar
Sen o yazdığım Futbolcuların yönetim tarafından izletilip alındığına inanıyorsan Zaten ben Seninle tartışmam...

Neye inanıyorsun neye söyle ne biliyorsun ...

Tartışıop tartışmaman benim umrumda değil ...

Benim için bilinçlenmiş her taraftar bir başarıdır ...

Önce düşüneceksin öğreneceksin bileceksin ondan sonra tartışacaksın

Ali Tunahan Güllü
Ben hiç böyle düşünmüyorum .

Niye bunları yapmadılar mı?

Ya herşeye katılıyorum yönetimin Tekkeyi almaması gerçekten çok yanlış bir hareket ama artık bırakalım olmadı işte şimdi elimizdeki oyuncuları destekleme zamanı ben yine her kaçan golden sonra Fatih Tekke seslerini duyup üzülmek istemiyorum.Çağdaş abi birde şu yönden bak eğer Can Karyağdının dediği haber doğruysa kaptanla anlaşamamışsak para konusunda(ben böyle bişey olacağını sanmıyorum ama)o zman ne olucak yönetim burdadamı hatalı?

Cagdas Topal
Haftasonu sivas macında 70 lere kadar gol atamadıgımız taktirde yine o sesi duyacagız :cool:

FATİH TEKKE :cool:

bordo08
Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar;miliyonlarca kalbi kırık bordomavi yürek..:(

.....
19.01.2010, 19:47
Ömer neye göre yalan diyosun.Doğru olmayabilir fakat kesinlikle yalan diye birşey yok.Yönetim yarın Fatih konusu ile ilgili resmi sitede bir açıklama yapacakmış.Umarım Fatih'de çıkar konuşur.

Ya bırak Allah aşkına. Ben onların ciğerlerini biliyorum. Fatin para mevzusu yalandır. zaten değilse ben bu konuda ağzımı açmam bir daha!

Travelair
Sövmemek için bir çare

arifberkay
yönetim istifa yalancılar

Orhan Aydın
Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar;miliyonlarca kalbi kırık bordomavi yürek..:(

Ve Kralcılar...

Mehmet Fırat
Hayret, kötü haberi Şenol Hoca'ya verdirtmediler. :)

bordo61
19.01.2010, 19:48
Artık yeter

Gelecekse gelsin gelmicekse gelmesinde bu iş bitsin.

Resmen iç savaş'a sebeb oldu bu konu.

Bülent AKBULUT61
Hayrettin Hacısalihoğlu'ya göre, transferi de böyyyylece kapatmışız. Müthiş bir kapanış oldu, bayıldım.:)

Bari çaktırmadan defansa bir takviye yapın. Bir de Burak'ı getirin, getiriyorsanız.. Ama böylece kapattıysak transferi, artık defansa takviye de yalan oluyor demektir..
hiç bir zaman yapmadılarkı Hayrettin Hacısalihoğlu artık arkamızdan bir tarafıyla gülüyordur bize nasıl oyalık taraftarları diye

esra61
http://www.medyatrabzon.com/images/news/19497.jpg
Ve Söz Zenit’te
19 Ocak 2010 / 18:37
Trabzon İstedi Ama Anlaşma Yok

Fatih Tekke konusunda bilmece devam ederken, bugün Zenit’in Başkanı ve Basın Sözcüsü Alexander Dukov ve Teknik Direktör Luciano Spalletti ile düzenlediği basın toplantısında golcü oyuncu ile ilgili olarak önemli açıklama yaptı.
Rus ekibinin başkanı, Fatih Tekke konusunda Trabzonspor ile birlikte Rubin Kazan’dan teklif aldıklarını ifade ederek, “Trabzonspor bu yönde girişim yaptı, daha ciddi olarak. Ancak şuanda ortada net bir durum yok. Teklif var ancak henüz anlaşma yok. Birkaç gün içerisinde bu yönde bir gelişme olabilir. Şuanda Fatih Tekke için söyleyebileceğim bu kadar” diyerek bordo-mavili yönetimin ‘Zenit ile anlaştık’ açıklamasına karşılık çarpıcı bir değerlendirme yapmış oldu.
Şimdi gözler Trabzonspor yönetiminde. Fatih Tekke transferi Zenit’in bu açıklaması iyice kafaları karıştırdı.

arkadaşlar böyle bi haber okudum ve kafam karıştı................kim haklı kim haksız....suçlu kim.........

Fatih Bayrakdar
İstifa ettirin yönetimi yakın klübü futbolcuları dövün ...

Böyle taraftar olur mu yahu ...

Havanda su dövüyoruz ...

Allahım sen sabır ver ...

Bekir
Neye inanıyorsun neye söyle ne biliyorsun ...

Tartışıop tartışmaman benim umrumda değil ...

Benim için bilinçlenmiş her taraftar bir başarıdır ...

Önce düşüneceksin öğreneceksin bileceksin ondan sonra tartışacaksın
O adamların Onun bunun Önerisi ile alındıklarını Bizzat Yönetim açıklamıştı....

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 19:49
Ve Söz Zenit’te

Fatih Tekke konusunda bilmece devam ederken, bugün Zenit’in Başkanı ve Basın Sözcüsü Alexander Dukov ve Teknik Direktör Luciano Spalletti ile düzenlediği basın toplantısında golcü oyuncu ile ilgili olarak önemli açıklama yaptı.
Rus ekibinin başkanı, Fatih Tekke konusunda Trabzonspor ile birlikte Rubin Kazan’dan teklif aldıklarını ifade ederek, “Trabzonspor bu yönde girişim yaptı, daha ciddi olarak. Ancak şuanda ortada net bir durum yok. Teklif var ancak henüz anlaşma yok. Birkaç gün içerisinde bu yönde bir gelişme olabilir. Şuanda Fatih Tekke için söyleyebileceğim bu kadar” diyerek bordo-mavili yönetimin ‘Zenit ile anlaştık’ açıklamasına karşılık çarpıcı bir değerlendirme yapmış oldu.
Şimdi gözler Trabzonspor yönetiminde. Fatih Tekke transferi Zenit’in bu açıklaması iyice kafaları karıştırdı.

arkadaşlar böyle bi haber okudum ve kafam karıştı................kim haklı kim haksız....suçlu kim.........

Eski haber...

Semih Aydın
Haftasonu sivas macında 70 lere kadar gol atamadıgımız taktirde yine o sesi duyacagız :cool:

FATİH TEKKE :cool:

Gutierrez atar 61'de :cool:

Orhan Aydın
Çıkıp yönetimi savunmayın ceza aldırmayın insanlara.

bordo61
19.01.2010, 19:50
Ve Söz Zenit’te

Eski haberi yeniymiş gibi yutturuyorlar.

Cagdas Topal
19.01.2010, 19:50
Niye bunları yapmadılar mı?

Ya herşeye katılıyorum yönetimin Tekkeyi almaması gerçekten çok yanlış bir hareket ama artık bırakalım olmadı işte şimdi elimizdeki oyuncuları destekleme zamanı ben yine her kaçan golden sonra Fatih Tekke seslerini duyup üzülmek istemiyorum.Çağdaş abi birde şu yönden bak eğer Can Karyağdının dediği haber doğruysa kaptanla anlaşamamışsak para konusunda(ben böyle bişey olacağını sanmıyorum ama)o zman ne olucak yönetim burdadamı hatalı?

Yaptı fakat sen fatihi almıyorsan , gökhan ' ı veriyorsan ve karsılıgında verilen burak için resmen esese yalvarıyorsan bize verin diye . Bu politika bütün dogruları götürüyor :) Ayrıca sadri şenere kızdıgım baska nokta yönetimdeki catlak sesleri önleyemedi sen baskansan susturacaksın :cool:

O konu zamanla anlasılır bişe demek istemiyorum şimdilik :( :D

Volkan Albayrak
19.01.2010, 19:51
hayrettin hacısalihoğlu çık delikanlı gibi fatihi neden istemedeiği açıkla sn. büyük sağlık kurulu başkanı alioğlu çık açıkla

.....
TRT spor haberlerine bakıyordum ;

Fatih Tekke konusunda pürüz çıktı dedi.Zenitle anlaştı Fatihle anlaşmadı dedi

Başkan Fatihi almak için gösterdiğimizi Fatih göstermedi. ayrıca transfer gerçekleşse bile hiçbir şey eskisi gibi olmayacakmış...

Bekir
Zaten Forumdan ayrılamıyorum,Şu Fatih olayı sonuçlansın Ceza alıcam:)
Hem küfürler içimde kalmaz Hem de Biraz Sosyalleşirim...

vse61
Tekke transferi yattı

Trabzonspor'da yılan hikayesine dönen Fatih Tekke transferi son buldu. Trabzonspor yönetimi golcü futbolcuyu devre arasında transfer etmekten vazgeçti.
Lig TV muhabiri Can Karyağdı'nın haberine göre; Trabzonspor yönetimi Zenit kulübüyle anlaşmasına karşın Fatih Tekke'nin kendi alacağı ücrette artırıma gitmesi transferi çıkmaza soktu.

Bu gelişmeler üzerine de Trabzonspor yönetimim Fatih Tekke'yi bu dönemde transfer etmekten vazgeçti.

Ligtv.com.tr

esra61

şuanda bn inandım ve haberi duyduğğum anda yıkıldım.............inş böyle bişi dememiştir fatih tekke......biranönce kameraların karşısına çıkıp bu taraftara bişiler söylemesi gerekiyo......ama gerçekleri....bn gelmek istemiyorum derse anlarım....eminimki bu taraftarda hak verir ona ama böyle laflar yakışmıyo bizim kaptanımıza....

Ali Tunahan Güllü

Yönetimi savunmak değil sadece olaylara birde başka yönünden bakmak..

Enes Başkaya60
Hadi be Yönetim bir iyilik yapda istifa et.........

vse61
Hacısalih İSTİFA

Bülent AKBULUT61
19.01.2010, 19:52
şu yönetimide savunuyorsunuz arkadaşlar valla helal olsun zola ceza alacağız burda.ya bırakın böyle yönetimmi olur

Fatih Bayrakdar
O adamların Onun bunun Önerisi ile alındıklarını Bizzat Yönetim açıklamıştı....

Onun bunun dediğin adamlar Türkiye Milli takımının Teknik Direktörü , Takımın eski futbolcuları ve görüşüne herkesin saygı duyduğu teknik adamlardı boş konuşma ...

Zamanında kimse itiraz etmek şöyle dursun alkış tutmuştu ...

Ey gidi insan oğlu bir de kediye nankör deyip bir sürü günaha gireriz ...

coolank
hayrettin hacısalihoğlu çık delikanlı gibi fatihi neden istemedeiği açıkla sn. büyük sağlık kurulu başkanı alioğlu çık açıkla

Açıklayamazlar ............

Cihan
eskisi ne vardı ki* ... boşveeer. .. lazım değil bize fatih matih ..geç o işleri .. ne gerek var efendim ne gerek var....

Ali Tunahan Güllü
Hadi be Yönetim bir iyilik yapda istifa et.........

Hacısalih İSTİFA

Kim gelecek peki varmı adayınız?

Muhammed
Yahu ne kadar kolay Ünal Karaman Can Karyağdı'ya demişki önceden anlaştığımız fiyat olan yıllık 1,5 milyon euroyu Fatih arttırmak istedi bu yüzden vazgeçtik. Eğer yalansa Fatih çıkıp yalanlasın herşey çözülsün çok mu zor yani.

bordo08
Bu filmin sonuda gene kötü bitti.Gene sevgililer kavuşamadı.Yönetmende iş yok bu film gişe yapmaz kendileri yazdılar kendileri oynadılar.Hiç inandırıcı değildii oyuncular çok amatörler yazık çokk yazık hep aynı senaryoo...

Cagdas Topal
19.01.2010, 19:53
Gutierrez atar 61'de :cool:

İçimdeki bir his Tomas Jun ' u arayacagız diyor :D

smyrna
istifa edecek adam belli hacısalihoğlu.

Cihan
allah aşkına nası bi artırım ki görüşmeler tıkanıyor... deki almak istemiyoruz .. yeter ki istemiyoruz de tamam kabul ama milletin onuruyla oynamayın .... ulan adamsan de la istemiyorum

bordo61
Yahu ne kadar kolay Ünal Karaman Can Karyağdı'ya demişki önceden anlaştığımız fiyat olan yıllık 1,5 milyon euroyu Fatih arttırmak istedi bu yüzden vazgeçtik. Eğer yalansa Fatih çıkıp yalanlasın herşey çözülsün çok mu zor yani.

Aynen katılıyorum.

Yalansa yalan desinde diğer yüzlerini görelim.

Bırakın şimdi konuşma yasağı hikayesini.

Açıkla Kral bizim için açıkla..

zahido
Yönetim dün açıklama yapıyor gelicek diye..

Sonra vazgeçtik diyorlar.. Arada neler yaşandı bilmek bizimde hakkımız..

Koskoca Trabzonspor başkanı niye yalan söylesin ya.. Ona ne katıcak 1 günlük yalan..

Demek arada bişieyler var ama biz bilmoyoruz..

Ve bilmeden konuştugumuz içinde belki saga sola iftira atıyoruz.. Gerekli açıklamalar yapılsın ona göre saf tutalım..

Salih Yazıcı
19.01.2010, 19:54
yönetim istifa o önce fenere çektiği peşkeşi anlatsın.

Fatih Bayrakdar
şu yönetimide savunuyorsunuz arkadaşlar valla helal olsun zola ceza alacağız burda.ya bırakın böyle yönetimmi olur

Bülent bey ne yapalım kim gelsin sen tanırsın MAli Yılmaz gelsin olur mu

Ya da Albayrak ...

Yok yok Özkan Sümer

Ula bir ben başkanlık yapmadım görmüyor musunuz

Lig Tv nin sayfasına girin bakın neden olmamış ...

coolank
Fatih eger anlaştıgı rakamı artırmak istediyse .................................................. ..........................................yakışmam ış dogru ise ....

Bülent AKBULUT61
ya acıklama yapacaksınız bu taraftarı ikiye böldunuz yada güzel güzel İSTİFA edip gitceksiniz...

Enes Başkaya60
Kim gelecek peki varmı adayınız?

Bundan iyisi gelir sen merak etme?

Orhan Aydın
Kim gelecek?sorusunu sorarak 'Yalan' konusunda master yapmış insanları yüceltmeyin

Orhan Kahraman
Dün aşkam ile bu akşam arasında geçenleri bilmek hakkımız değil mi ?

maydin
işimiz umuta kaldi desenize.

Mustafa ÖZDEMİR
bence yine yönetimin numaraları bunlar...

Ali Tunahan Güllü
Aynen katılıyorum.

Yalansa yalan desinde diğer yüzlerini görelim.

Bırakın şimdi konuşma yasağı hikayesini.

Açıkla Kral bizim için açıkla..

Evet bu sabır nerden geldi anlamadım Tekke çıkacak herşeyi açıklayacak kim suçlu görücez..

Rasim YILMAZ

:):)
Orhan sakin...
Sen nasıl yerden yere vuruyorsan..
Savunanlar da çıkacaktır.

Yoksa emin ol zıt görüşler olmasaydı bu dünya yaşanmaz hale gelirdi:)

Sakin...

Bekir
19.01.2010, 19:55
Onun bunun dediğin adamlar Türkiye Milli takımının Teknik Direktörü , Takımın eski futbolcuları ve görüşüne herkesin saygı duyduğu teknik adamlardı boş konuşma ...

Eee nolcak şimdi Fatihe de herkes alkış Tutuyor En önemlisi Teknik Direktör istiyor,O zaman paraya kıyıp Alalım Fatih'i...

Ayrıca çok yanar döner adammışsın az önce izlendi dedin Şimdi Önerildi diyorsun...

Bana boş konuşma diyene bak yahu...

Salih Yazıcı
nuri albayrak bunların yanında adam gibi adamdırrrrrrrr

Ali Tunahan Güllü
Bundan iyisi gelir sen merak etme?

Kim mesela?

Mehmet Ali Yılmaz mı?

Yada başkası?

aldkmn

şimdi yalanlasın iki sene sonra değil şimdii.

metinbay61
İstifa ettirin yönetimi yakın klübü futbolcuları dövün ...

Böyle taraftar olur mu yahu ...

Havanda su dövüyoruz ...

Allahım sen sabır ver ...
yazmıyım yazmıyım dedim ama dayanamadım...peki fatih konusunu atalım bi kenara ben yönetime bugün fatih alınmadı diye kızanlardan değilim...siz memnun musunuz yönetimden genel olarak...arkadaşa önce araştır öğren bilinçlen demişsiniz siz ne kadar biliyosunuz olayların iç yüzünü nuda merak ettim...

coolank
istifa edecek adam belli hacısalihoğlu.

:alkış::alkış::alkış:

Listeye ilk baştan girmesi çok yanlıştı.....

Trabzonsporda Fatih üzerinden çok ciddi bir güç kavgası yaşanıyor

Berk
19.01.2010, 19:56
Bu kulübün üzerine bir isim çıkıyorsa bu Fatih Tekke değil Hayrettin Hacısalihoğlu'dur..!
Kimdir bu adam, neyin nesidir, ne iş yapar, nerede ikamet eder?Şu adamı tanıyan biri yok mu koskoca forumda!?Ne zaman olumsuz, iç karartıcı bir haber verilecek veya açıklama yapılacak, beyefendi hemen anında orada bitiveriyor, nutuk atıyor gazetecilere.
Bu herifin zehir zemberek açıklamalarına, meymenetsiz suratına ve mıymıy konuşmalarına artık dayanamıyorum.Yeter lan!!!

Her maç Fatih Fatih diye bağıranlar, yürüyüşler, protestolar yapanlar, dini imanı Fatih Tekke olmuş olanlar neden çıkıpta bir kere bu olayın asıl baş kahramanı olan Hacısalihoğlu için hep bir ağızdan ''Hacısalihoğlu İstifa'' diye bağıramıyor?Eminim birçoğu daha yönetimimizde böyle bir kişinin olduğundan bile habersizdir.Yazık, gerçekten yazık.

lazrail8989
fatih çık herşeyi açıkla gerçekleri görsün millet yönetimin seni almak istemediğini seninle bir piyon gibi oynattığını bizleri de seyirci olarak kullandı yazık seni hiç aramadıklarını saçma bahanelerle transferını yapmadıklarını söyle.Fatih e laf atanlar lafım size yönetim lig başında alcaktı yok fatih fazla para istiyor anlaşamadık devre arası alırız sonra devre arası geliyor ilk bu iş bitçek diyorlar sonra yok askerlik yok zenit fazla istiyor fatih e ulaşılamıyor fatih fazla istiyor yok haziranda alcaz artık bu numaraları yemeyin isteyen anında alır.Zenit yönetimi 2 milyon dan 1 milyona inecek kadar pasif bir yönetim değil bunların hepsi palavraaaaaa

vyno
Fatih Tekke 1.5 milyonu hala arttırmak istiyorsa yuh ama herşeyi Fatih'in açıklaması gerekiyor yönetim sözünü tutmuş zenitle anlaşmış zenit kulübü de bunu açıkladı yönetimde konustu ama Fatih'ten ses yok o konusamıyorsa menejeri konussun aydınlatsın hepimizi.

devilkid
hadi her şeyi anladık fatih gelmıyor...peki senol gunes ne diyor bu duruma..gokhanıda sattılar...yine yanlızların adamı senol gunes...

Bilâl ÇOBAN
hacısalihoğlu galip geldi anlaşılan. beyni örümcekleşmiş bu zevat yine yapmış yapacağını, bir de bizim sözümüz olacak elbet söz söyleme sırası gelsin hele...

Orhan Aydın
:):)
Orhan sakin...
Sen nasıl yerden yere vuruyorsan..
Savunanlar da çıkacaktır.

Yoksa emin ol zıt görüşler olmasaydı bu dünya yaşanmaz hale gelirdi:)

Sakin...

:)Sakinim abi savunulacak şey var, savunulacak şey var

61karradeniz61
Bide buna bakin

http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=8680

yani bu gercekten olursa ozaman birsey kesinlesmis olacak

bu yönetim sezon sonuna kadar dayanamicak yani bu kesin

Zafer Fidan

çççççç tabi

Bülent AKBULUT61
19.01.2010, 19:57
bu zafer kulupten iceri giremez dediniz.bu burak bizi istanbul ezikleri için sattı gelmedi dediniz.bizim düşmanımız olan fener eziğine eyvallah dediniz .ama bir fatihe gelince binbir yalan uyduruyorsunuz bu nasıl bir iştir

Enes Başkaya60
Kim mesela?

Mehmet Ali Yılmaz mı?

Yada başkası?

Yalancı sahtekar olmyan bir yönetim gelsinde kim gelirse gelsin razıyım adam adam olsun adam.........

Samet Berber
Çık açıkla kardeşim yalansa !

Salih Yazıcı
olası bir puan kaybındı gene aynı senaryo şerefsiz bunlarr alllah belalarını versinnnn yeter

Bekir
19.01.2010, 19:58
Fatihin açıklama yapması için zamanı değildir;
Fatih transfer olmazsa yönetim hakkında Açıklama yapıcaktır Ama Transfer olma ihtimali olduğu sürece Fatihin açıklama yapmsı çok Büyük saçmalıktır...

zahido
Durum çok vahim burası böyleyse avni akerde dahada kötü olucak..

Sivas maçı inşallah sivastadır.. Bizim iyi oynayamamızın tek nedeni taraftarın en ufak bir sinirlenmede tekke diye bagırmasıdır..

Insallah bu hataya tekrar düşmeyiz ve gutierreze gerekli desteği veririz..

karaman6106
yalancıların yeni yalanı servise konuldu. dünün yalanından sonra, günün yalanı da geldi şükür.kötü polis devrede.h3so4 hatırlayın oni...

Remzi
Doğru ya da yalan yönetim bir açıklama yapmış. Eğer Fatih açıklama yapmazsa suçlu duruma düşer..

Kaan
Kulübün açıklamasında neler diyeceği belli

"Zenit'le anlaşılmasına rağmen eski oyuncumuz Fatih Tekke'nin ücretinde zam istemesi nedeniyle transferden vazgeçilmiştir."

Benim için önemli olan Fatih Tekke'nin ne diyeceği. :cool:

maydin
akıl var mantık bunlar bu adamı almıyacakları belliydi gidipte ta kolombiyadan topçu almazlardı gider tekkeyi alırkardı bi düşünün.

ugurozturk
Can Karyagdinin agzindan iki gunde dokulenler;

1) Zenitle anlasildi;

2) Fatih Tekkeye yoneticiler ulasamadi.

3) Fatih Rubin Kazana yakin

4) Unal Fatihle gorustu. Kabul ettigi ucrette son anda artirim istedi.

Dordu birden dogru olmasi mumkun olmadigina gore; ve biri bu kadar rahat yalan konusabiliyorsa; dordu de yalandir.

kapça_61

baskanda zaten almamak için bi bahane arıyodu. şimdi bahaneyide buldu... 6 ay once özkan sümerle ayak üstü konusmustum. yınetimden bazı kişilerin fatihle arası bozuk demişti. kendiside fatih eski fatih diiil kimlikteki yasından iki yas daha buyuk ve eskisi kadar guclu değil ama cok ozel yetenekleri olan bi oyuncu demişti.. yaklasık bir hafta once de senol hoca calıstıgım otele geldi. trabzonlu bi abim kendisine sormus: ne olacak bu fatih işi diye. parasal sorunlar var kuluple. 6 ay için o kadarparayı vermek dogru olmaz ama fatihle konsutugunu anlasıldıgını şimdi olmazsa sezon sonu geleceğini orda da soylemişti bu nu her yerde soyledi zaten.

şimdi ne ler oldu bilmiorum ama yonetim almamak için her turlu bahaneyi arıyo. biz forvet eksikliği yuzunden belkide sampiuonluktan olduk. arada buyuk bi sorun oldugu aşikar. maddi bi sıkıntı yoksa bu işi çöözse cözse seno hoca cozer...

aldkmn

çççççççççtabi tabi

Oemer61
Egerki kelin verdigi haber dogruysa, para yüzünden gelmediyse Fatih Tekke onun icin yapilan bütün cabalar haram olsun, asla bu kulübün kapisindan iceri girmesin bundan sonra! Ama benim daha cok ihtimal verdigim sekilde, yine yönetim cirkin oyunlarla bu isi karistirdiysa derhal istifa EDECEK. Etmezsede sonuclarina katlanacak her macta tribünde. Dünyaya rezil ettiniz bizi, beceriksizligin samimiyetsizligin bu kadarinada pes dogrusu...

Cafer Bulur
Tekke transferi yatmis,dogru mu renkdaslar?

vyno
Bu konuyu Albayrak taraftarları fırsat bilmiş gazı verdikçe veriyor gözden kaçmıyor bu yapılanlar.

uemit
19.01.2010, 19:59
senol günes bi fatihi aldiramiosa bu takima!!

tam bir komedi takimini tutuyoruz!!

fatih de az degil :D

bunlarin hepsi trabzonsporu lafta tutuyor!!!

coolank
Bu kulübün üzerine bir isim çıkıyorsa bu Fatih Tekke değil Hayrettin Hacısalihoğlu'dur..!
Kimdir bu adam, neyin nesidir, ne iş yapar, nerede ikamet eder?Şu adamı tanıyan biri yok mu koskoca forumda!?Ne zaman olumsuz, iç karartıcı bir haber verilecek veya açıklama yapılacak, beyefendi hemen anında orada bitiveriyor, nutuk atıyor gazetecilere.
Bu herifin zehir zemberek açıklamalarına, meymenetsiz suratına ve mıymıy konuşmalarına artık dayanamıyorum.Yeter lan!!!

Her maç Fatih Fatih diye bağıranlar, yürüyüşler, protestolar yapanlar, dini imanı Fatih Tekke olmuş olanlar neden çıkıpta bir kere bu olayın asıl baş kahramanı olan Hacısalihoğlu için hep bir ağızdan ''Hacısalihoğlu İstifa'' diye bağıramıyor?Eminim birçoğu daha yönetimimizde böyle bir kişinin olduğundan bile habersizdir.Yazık, gerçekten yazık.

Neyse artık herkes Hacısalihoglu konusunu fark etti :)

fatihaltun08
Arkadaşlar benım anlamadıgım konu ne bılıyormusunuz yonetım takımla anlaştık dıyor fatıhle anlaşamadık ha yalansa fatıhde cıksın delıkanlı gıbı açıklama yapsın yalan dıye ama ne yazıkkı ıkı gundur fatıhe ulaşılmıyor sorusunu onaylıyor gıbı dun akşam zenıtle anlaşıldı fatıhın telefonlarına ulaşılamıyor denıldı tamam gectık bugun ıse fatıhın tarafından fıyat yukseltılmeye calısılıyo haberlerı eger gerçekse nerde trabzonsporluluk bugune kadar gelırım dıyen ne olduda gerı adım atıyor anlamış degılım............

bordo61
Süleyman abi , Recep abi sizi burda göremiyorum ama

Lütfen ulaşın Fatih'e doğruları açıklasın.

Susmasın sustukça haksız konumdadır.

Burda onu sevenler olarak ondan rica ediyoruz.

Eğer ortada bir yalan varsa o ortaya çıksın.

Yada desinki evet doğru parada anlaşamadık.

leavemealone
Fatih cikip aciklama yapmali..
Yapmassa eger can in verdigi haberi ben dogru olarak nitelendiririm..

Kaan

:alkış::alkış::alkış:

Cengiz Çubukcu
Sayın Fatih Bayraktar , şu forumda terslemediğin , çıkışmadığın kimse kalmadı burası stres atma yeri mi ? önce insanlara saygılı ol ondan sonra taraftarlıktan bahset...

Sefa
Recep Abi ve Uğur abi bu işi aydınlatır. Gelsinler hele..

Fatih Bayrakdar
yazmıyım yazmıyım dedim ama dayanamadım...peki fatih konusunu atalım bi kenara ben yönetime bugün fatih alınmadı diye kızanlardan değilim...siz memnun musunuz yönetimden genel olarak...arkadaşa önce araştır öğren bilinçlen demişsiniz siz ne kadar biliyosunuz olayların iç yüzünü nuda merak ettim...

Dayanamayıpta bunu mu yazdın yaza yaza :)

Neyse ...

geri sayfalara bak orada bir sürü şey yazdım oku onları ...

EROS87

:rolleyes:

mashal61
19.01.2010, 20:00
Eskiye dönelim biraz. Fatih'i geçen sezon istemiştik. Fatih de çıkıp açıklama yapmıştı. Ben Trabzonspor'a hayatımda ilk kez rakam verdim. Onu da tavan ücretin altında verdim demişti. Şimdi fatih fiyat artırdı deniliyor. Böyle bir şey mümkün mü? Fatih fiyat artırsa bu taraftarın gözünde onun diğerlerinden ne farkı kalır. Biz demiyor muyuz Trabzonspor'lu Fatih Tekke bu takımın şampiyonluğunu en az bizim kadar ister diye. Parayı düşünse neden Trabzonspor'a dönmek istesin? Neden benim hep kalbimde bir yer var dönmeyi düşündüğüm desin?

Ali Tunahan Güllü
Yalancı sahtekar olmyan bir yönetim gelsinde kim gelirse gelsin razıyım adam adam olsun adam.........

Tamam ben öyle bir aday göremiyorum şuan o yüzden dedim..

Orhan Aydın
Ya ne NA taraftarı felan saçmalamanın lüzmu yok.Şu olanlara isyan etmek için TS taraftarı olmak yeterli

Bülent AKBULUT61
gercekten doğru söyluyorsun bir gram bile sevmem ama adam cıkıyordu ben bunu satıyırum ben bunu alıyorum diye cıkıp acıklama yapıyordu şimdikilerinde MAŞALLAH binbir yalan var hepsi zamanında brezilya dizileri cok seyrediyordu galiba bu entrikalar bizim yönetimizde var

Hasan ZAİMOĞLU
Medyatrabzon

Spor Bakanı Faruk Özak’ın son girişimleri ile yeniden çıkmaza giren ....
ne yaptı bu adam :S:S:S:S:S:S

salih09
fatihin açıklamalarını beklicez yorum yapmak için yapacak bir şey yok

Fatih cikip dese ki; evet, ben parayi az buldum, bu yüzden transfer gerceklesmedi, Fatih`i asacagiz mi?
Ya da; hayir, benim icin para önemli deyil, yalan söylüyorlar, o zamanda yöneticileri mi asacagiz? Illede bir suclu bulmak sart mi, bu konuyu kapatip trabzonsporu izlemeye devam etsek olmaz mi?

MuratB.
inşallah fatih tekke herzaman yaptıgı gibi trabzonspora zarar vermemek için konuşmamazlık yapmaz.. çık anlat herşeyi.. aptal yerine koyamazsınız bu kadar insanı.

Kaan
19.01.2010, 20:01

Katılıyorum.

Sadri Şener'i bilemem ama en azından için diğerleri öyle.

Hayrettin Hacısalihoğlu başkan, İhsan Alioğlu yardımcı, Sadri Şener sıradan bir yönetici sanki..

Bunlar gittiklerinde Sadri Şener'in ne diyeceğini de biliyorum;

"Listem kötüydü.."

Birtan Karaman
Gutierrez'i aldıktan sonra yönetim Fatih Transferi'nin üzerine pek düşmedi. Gutierrez'i almadan önce yine uğraşlar vardı az çok. :)

abdullah6134
dikkat ettiniz mi yalnız yönetimin her açıklamasında süpriz bir durum olmazsa, beklenmedik bir aksilik yaşanmazsa, olağanüstü bir duum olmazsa ibareleri var.o kadar alışmışlar ki dediklerinin ters çıkmasına artık her açıklamaya bir açık kapı bırakıyorlar...

vse61
Bence günün esprisi buydu :) o kadar borcu, başarısızlığı mı yoksa Trabzon limanını alarak attığı kazıkları mı esas alıyoruz.

Berk

Yok öyle bir yönetim.Olması da imkansıza yakın.Boş hayallerinizle avutun kendinizi.Biri gelecekmişte, hep doğrunun yanında olacakmışta, dürüst olacakmışta, sahtekar olmayacakmışta, kulüp üzerinden rant sağlamayacakmışta...Hey gidi hey.Öyle birini görürseniz selamımı söylersiniz..

guarin
yokmu yönetim istifaya cagıracagımız bir link yazacagım bir link:)

ilhan
19.01.2010, 20:04
Tartışmayı kişiselleştirmeyin arkadaşlar. Eğer kişiselleştirecekseniz özelden devam edin. Konunun seyri tamamen iki zıt düşünceden ziyade zıt kişilerin tartışmasıyla devam ediyor.

coolank
19.01.2010, 20:05
Şunu çok açık olarak ifade edeyim ve emin olunuz ...

Başkanın Fatih Tekke konusunda hiç bir sıkıntısı yok ...

Sezon başında da yoktu şimdi de yok ...

Size bir soru :) ?

En son kongre olsun ondan önceki kongre olsun ( ilk geldikleri kongre)

kim yapıyordu listeleri ?

Celil Beyle kimi nasıl karşı karşıya getirdiler ?

Saner Ayar nasıl uzaklaştırıldı ?

Fatih Tekke konusunu sadece transfer olarak düşünmeyiniz ...

En çok yara alıp yıpranacak olanlardan biri de Şenol Hoca olacaktır

Tek bir şeyi gerçekten merak ediyorum

Fatih gerçekten anlaştıgı rakamın üstünü mü istedi ?

Diger konularda çok şaşırtıcı bir durum yok

Fatih Bayrakdar
19.01.2010, 20:06
Bu takımın sorunu TARAFTARIDIR başka bir şey değil ...

Salih Yazıcı
19.01.2010, 20:06
şadri şenerin listem kötüydü diyemez ona listesini düzeltmek için şans verildi nuri albayrak hiçde sevmem ama şimdi ondan özür diliyorum borç yaptı deidiler bunlar onun iki katını yaptı

A.Gökhan AKIN
19.01.2010, 20:07
Bİr allahın kulu beni Fatih'in son anda rakamı artırdığı yalanına inandıramaz..

aldkmn
fatih tekke çık adam gibi açıklama yap,yada sus iki sene sonra falan konuşma

Orhan Aydın
Ya transfer döneminin son gününde de Fatih çok para istedi diyen bu yönetim değil miydi?:hırr

Salih Yazıcı
saner ayarı uzaklaştıran hayrettin beydir tv kurulmasınada engel olmuştu.

Ömer SEVİNÇ
Fatih yönetimin durumunu kullanıp daha fazla para istemişse ayıp etmiş gerçekten. Umarım hatasının farkına varır da gelir yeniden. Köprüleri atmazlar inşallah.

Ali Tunahan Güllü

Abi işte bende en çok bunu merak ediyorum ve bunun için Kaptanın çıkıp açıklama yapması lazım..

metinbay61
Dayanamayıpta bunu mu yazdın yaza yaza :)

Neyse ...

geri sayfalara bak orada bir sürü şey yazdım oku onları ...
memnunsunuz yani...benden size tavsiye olsun o zaman yazdıklarınızı biraz araştırıp yazın...dilenci 5 lira istese vermezsiniz yönetime kızmayın demişsiniz...izleme komitesinin izlediği adamların hiç biri alınmayıp menejerlere verilen milyonları biliyomusunuz...

ünal rusyaya gitti almıycak olsalar niye gitsin demisiniz hafta sonu zenit klübü kapalıyken gitmenin mantığı nedir...başkanın çıkıp adamlar şirket hafta sonu muhattap bulamadık demesi kadar komik bi olay var mıdır niye hafta sonu gittiniz o zaman hiç mi araştırmadınız arayıp sormadınız...ben yönetimden şikayetçiyim çünkü klübü küçültmeye ve komik duruma düşürmeye uğraşıyorlar...daha listesi kabarık yönetimin...

zahido
19.01.2010, 20:08
Bence herkes durulsun öyle açılsın topic..

30 saniyede bir sayfa atlıyoruz yazılanlarda havada kalıyor..

Bu sabah içime dogmuştu bu transferin olmayacagı o yuzden fazlada sarsmadı beni..

Gelseydi şaşardım..

maydin
her şey para mı? yazıklar olsun maça da gitmem artık.

ESER

cozum onerin nedir? gaz dokup yakalim mi?

Salih Yazıcı
info@trabzonspor.org.tr

uemit
19.01.2010, 20:09
derin trabzon :D

kapça_61
zenitli yöneticiler: biz fatih tekke nin rubin kazana gitmek istediğini biliyoruz...

kaynak sporx.

Oemer61

Senin derdin nedir ya? Yönetimde akraban var galiba, ama hic fark etmez. Bu takimin tek sorunu var oda yönetimdir! Taraftari parmaginda oynatiyorlar ona aciyorum, uyan eyyyy büyük TRABZONSPOR taraftari yönetim sizinle alay ediyor!!! YÖNETIM ISTIFAAAA....

Salih Yazıcı
hayrettin bey ve arkadaşları

61karradeniz61
200 bin - 300 bin yüzünden gecen sezon yusufu almadik
ondan sonra ne oldugunu herkes biliyor

aynisi tekkede

bi fatihi alamiyorsunuz sanki ronaldinhoya
okadar uzadiki
istemiyorsan söyle
yalan söylemekten bikmadiniz mi?
yani bu olaydan sonra ama sictiniz (kusura bakmayin)

bu sefer gelcegini dünsündüm cünkü senol hoca var diye alirlar dedim
ama senol hocanin istediklarini bile yapmiyorlar

suan kommaya girmek üzeresiniz
bu kommanin üstesinde zor gelirsin
belkide sonunuz olur

Cihan
19.01.2010, 20:10
memnunsunuz yani...benden size tavsiye olsun o zaman yazdıklarınızı biraz araştırıp yazın...dilenci 5 lira istese vermezsiniz yönetime kızmayın demişsiniz...izleme komitesinin izlediği adamların hiç biri alınmayıp menejerlere verilen milyonları biliyomusunuz...

ünal rusyaya gitti almıycak olsalar niye gitsin demisiniz hafta sonu zenit klübü kapalıyken gitmenin mantığı nedir...başkanın çıkıp adamlar şirket hafta sonu muhattap bulamadık demesi kadar komik bi olay var mıdır niye hafta sonu gittiniz o zaman hiç mi araştırmadınız arayıp sormadınız...ben yönetimden şikayetçiyim çünkü klübü küçültmeye ve komik duruma düşürmeye uğraşıyorlar...daha listesi kabarık yönetimin...

komik olay filan değil .. başkan hangi kulübün şirket kulübü olduğunu bilmek zorunda değil .. istediği an gider istediği an gelir.... alacak olsa kendi giderdi deseniz kabul

Cagdas Topal

Yönetimin cevirdigi oyunlara kanan zavallı taraftardır suclu :mad:

Sezgin Öztürk
senol günes bi fatihi aldiramiosa bu takima!!

tam bir komedi takimini tutuyoruz!!

fatih de az degil :D

bunlarin hepsi trabzonsporu lafta tutuyor!!!

Bu kadarda bişeyleri görmemeye şartlandırmayın kendinizi FAtih para için Trabzona gelmediyse tek suclu var o da FATİH hee şimdi cıkıp ben daha fazla para istedim de diyemez bakalım ne dicek merak ediyorum

scayt

ben Faruk ÖZAK diye biliyorummm ilk kogredeki listeleri onun yaptıgına dair haber okumustum

Ali Tunahan Güllü
Trabzonspor'da Fatih Tekke şoku!

Trabzonspor yönetiminin uzun uğraşlar sonucunda Fatih Tekke'nin bonservisini alma konusunda Zenit'i ikna etmesinin ardından, yaşanan gelişmeler camiada şok etkisi yarattı.
19 Ocak 2010 Salı

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

İlk gün Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşamayan Bordo - mavili yöneticiler daha sonra çeşitli kaynaklardan Tekke'ye ulaşmaya çalıştı. Trabzonspor'un Altyapı Koordinatörü Sadi Tekelioğlu da, Fatih Tekke'nin ağabeyi Salih Tekke'yi arayarak, "Bu transferi bitirdik ama Fatih'e ulaşamıyoruz. Telefonunu açmasını söyler misin?" dedi. Ancak Salih Tekke de, Fatih Tekke'ye ulaşamadığını söyleyince bordo - mavili yöneticiler, futbolcunun menajeri ve avukatıyla sürekli temas halinde bulundu. Teknik direktör Şenol Güneş de, aynı gün içerisinde Fatih Tekke'yi 10 kez aradı. Tekke'nin telefonlara çıkmaması üzerine, futbolcuya, 'Seni aramızda görmek istiyoruz' diye mesaj atan Güneş, bu mesajına da cevap alamayınca bordo - mavili yöneticilere Rusya seferini bir gün ertelemeleri gerektiğini belirtti.
BAŞKAN SADRİ ŞENER YIKILDI
Daha sonra Fatih Tekke'nin menajerinden ve çeşitli kaynaklardan futbolcunun Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla anlaşma sağladığını öğrenen bordo - mavililer ikinci bir şok yaşadı. Buna rağmen transferden tamamen vazgeçmeyen Trabzonsporlu idareciler, Şener'in bir yakını aracılığıyla Zenit'le temasa geçti. Zenitli yöneticiler, "Bizde sorun yok. Ancak biz Fatih, Rubin Kazan'a gitmek istiyor" diye biliyoruz, şeklinde bilgi verince transfer harekatından vazgeçildi. Bu konuda özellikle Başkan Sadri Şener ve transferle bizzat ilgilenen Sportif Direktör Ünal Karaman adeta yıkıldı.
TRANSFER KAPANMAK ÜZERE
Fatih Tekke'yle daha önce yıllık 1 milyon 500 bin Euro vermeye anlaşan ve Fatih Tekke'nin de imzasının bulunduğu bu ön protokolü kulüp evrakları arasına koyan Trabzonsporlu idareciler, Fatih'in, "Bu rakam daha önceydi. Şimdi bu rakama olmaz. Bu fiyata gelemem" açıklamasıyla ikinci kez büyük şok yaşadı. Trabzonsporlu yöneticiler bu aşamadan sonra Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşme ihtimalinin çok zor olduğunu belirterek, "Yaşanan bu gelişmeler bizi gerçekten çok yıprattı" diye konuştular.
Trabzonspor'da yönetim cephesinden elde edilen bu bilgilere rağmen Fatih Tekke cephesinden hiçbir açıklamama yapmaması ise dikkat çekti.
Bu arada Zenit teknik direktörü Spaletti'yle birlikte bugün bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Alexsandar Dyukov Fatih Tekke'yle Rubin Kazan ve Trabzonspor'un ilgilendiğini belirterek, "Biz görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ama ikisinin de olmama ihtimali var. İstediğimiz şartlar oluşursa bu transfer gerçekleşebilir" diye konuştu.
Trabzonspor yönetiminin konuyla ilgili de bugün veya yarın kulübün internet sitesi aracılığıyla resmi bir açıklama yapmayı planladığı belirtildi

metinbay61
19.01.2010, 20:11
gökhanla umut taraftar yüzünden gol atamadı...bunu da yazın bari klasikleşti artık bu laf...hatta trabzn kendi sahasında zorlanıyor çünkü inanılmaz taraftar baskısı var...zaten hep taraftar suçlu...

istanbul medyasının istediği bu zaten baskı olmasın tipik anadolu klübü olalım susalım oturalım yenilgii kabul edelim gelip bizi yenen takımları alkışlayaım...

Seyfi_B
Yeeeeeeeeeter, Hacısalihoglu, yeeeeeeeeeeeeeeeteeeer.

pReN@_61
Yine gündeme geldi Fatih konusu..Artık şu iş bitsin yahu alalım şu adamı.

Cafer Bulur
Dün fatih tekke ye ulasilamiyor haberlerinden bir terslik cikabilecegi durumu olusmustu.

Fatih konusunda gelismeleri aylardan beri takip eden birisi olarak diyorum ki,yönetim hatalidir.

Fatihte hata varmidir,eger fazla para istediyse vardir....

Fatih Bayrakdar

Bu konular netleşmeden yapılacak her türlü itham iftiraya girecektir .

Netleştiğinde herkes eteğindeki taşı döksün bu kadar mı zor beklemek ...

Nasıl bir kafadır ki Fatih Tekke alınmadı diye Yönetimi istifaya çağırmaya gönlü elveriyor ...

Ynetimin içinde benimde sevmediğim insanlar var ...

Ama tutupta pire için yorgan yakılır mı ?

Gerektiğinde yapılacak olan yapılır gidecek olan gider ...

Göreviini yapmayan yalan konuşan çalan insanlar zaten bu yönetimde tutunamamıştır ve tutunamaz .

Takımın havası süper performans yükseliyor ama yönetim istifa yok ya

lazfather61
19.01.2010, 20:12

vavv kızdı...

Emrah KabuL
Kısa süreliğine değil, artık hiç açılmıyacak bir şekilde kapanması lazım bu konunun. Transferi gerçekleşirse yeni konu açılır.. ne Fatih kaldı ne yönetim ne de başkan.. millet burda birbirini yiyip boşuna günaha giriyor.. Forum yöneticileri daha ne bekliyorsunuz ki ?

Sefaenes
Insallah en kisa zamanda Hacisalihoglu bu takimdan gider. Insan bu kadar yüzsüu olmaz

Koray
19.01.2010, 20:13

Trabzonspor yönetiminin uzun uğraşlar sonucunda Fatih Tekke'nin bonservisini alma konusunda Zenit'i ikna etmesinin ardından, yaşanan gelişmeler camiada şok etkisi yarattı.
19 Ocak 2010 Salı

İlk gün Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşamayan Bordo - mavili yöneticiler daha sonra çeşitli kaynaklardan Tekke'ye ulaşmaya çalıştı. Trabzonspor'un Altyapı Koordinatörü Sadi Tekelioğlu da, Fatih Tekke'nin ağabeyi Salih Tekke'yi arayarak, "Bu transferi bitirdik ama Fatih'e ulaşamıyoruz. Telefonunu açmasını söyler misin?" dedi. Ancak Salih Tekke de, Fatih Tekke'ye ulaşamadığını söyleyince bordo - mavili yöneticiler, futbolcunun menajeri ve avukatıyla sürekli temas halinde bulundu. Teknik direktör Şenol Güneş de, aynı gün içerisinde Fatih Tekke'yi 10 kez aradı. Tekke'nin telefonlara çıkmaması üzerine, futbolcuya, 'Seni aramızda görmek istiyoruz' diye mesaj atan Güneş, bu mesajına da cevap alamayınca bordo - mavili yöneticilere Rusya seferini bir gün ertelemeleri gerektiğini belirtti.
Daha sonra Fatih Tekke'nin menajerinden ve çeşitli kaynaklardan futbolcunun Rusya'nın Rubin Kazan takımıyla anlaşma sağladığını öğrenen bordo - mavililer ikinci bir şok yaşadı. Buna rağmen transferden tamamen vazgeçmeyen Trabzonsporlu idareciler, Şener'in bir yakını aracılığıyla Zenit'le temasa geçti. Zenitli yöneticiler, "Bizde sorun yok. Ancak biz Fatih, Rubin Kazan'a gitmek istiyor" diye biliyoruz, şeklinde bilgi verince transfer harekatından vazgeçildi. Bu konuda özellikle Başkan Sadri Şener ve transferle bizzat ilgilenen Sportif Direktör Ünal Karaman adeta yıkıldı.
TRANSFER KAPANMAK ÜZERE
Fatih Tekke'yle daha önce yıllık 1 milyon 500 bin Euro vermeye anlaşan ve Fatih Tekke'nin de imzasının bulunduğu bu ön protokolü kulüp evrakları arasına koyan Trabzonsporlu idareciler, Fatih'in, "Bu rakam daha önceydi. Şimdi bu rakama olmaz. Bu fiyata gelemem" açıklamasıyla ikinci kez büyük şok yaşadı. Trabzonsporlu yöneticiler bu aşamadan sonra Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşme ihtimalinin çok zor olduğunu belirterek, "Yaşanan bu gelişmeler bizi gerçekten çok yıprattı" diye konuştular.
Trabzonspor'da yönetim cephesinden elde edilen bu bilgilere rağmen Fatih Tekke cephesinden hiçbir açıklamama yapmaması ise dikkat çekti.
Bu arada Zenit teknik direktörü Spaletti'yle birlikte bugün bir basın toplantısı düzenleyen Başkan Alexsandar Dyukov Fatih Tekke'yle Rubin Kazan ve Trabzonspor'un ilgilendiğini belirterek, "Biz görüşmelerimizi sürdürüyoruz. Ama ikisinin de olmama ihtimali var. İstediğimiz şartlar oluşursa bu transfer gerçekleşebilir" diye konuştu.
Trabzonspor yönetiminin konuyla ilgili de bugün veya yarın kulübün internet sitesi aracılığıyla resmi bir açıklama yapmayı planladığı belirtildi

Bunlar doğruysa Fatih'in işi zor.

Suskunluğuda hiç sarmıyor bana zaten...

metinbay61
komik olay filan değil .. başkan hangi kulübün şirket kulübü olduğunu bilmek zorunda değil .. istediği an gider istediği an gelir.... alacak olsa kendi giderdi deseniz kabul
arkadaşım ben bi arkadaşımla bile çarşıda görüşecek olsam önce bi arıyorum sen burdan kalk rusyaya git ama arayıp randevu alma...nasıl iş anlat bi bana...aramadan gidersen kalırsın öyle ortada...buda yönetememektir...

Mollasalihoğlu

19 Ocak 2010 Salı

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE

Şimdi de Fatih'e mi saldırmak lazım, madem gazete haberleri ile kelle alıyoruz??

Salih Yazıcı
yeter artık o adam o koltukta oturmasın

nbay
Fatih cikip dese ki; evet, ben parayi az buldum, bu yüzden transfer gerceklesmedi, Fatih`i asacagiz mi?
Ya da; hayir, benim icin para önemli deyil, yalan söylüyorlar, o zamanda yöneticileri mi asacagiz? Illede bir suclu bulmak sart mi, bu konuyu kapatip trabzonsporu izlemeye devam etsek olmaz mi?

yönetim suçluysa elbette eleştircez ortada bir yanlış var çünkü,ama herşeyden evvel takımımızı destekliyecez

Cihan

19 Ocak 2010 Salı

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE

baban yaşında adam seninlemi uğraşıcak ya sen kimsin telefonunu açmıyorsun .. fatih seni aramızda görmek istiyoruz diye mesaj çekiyor .. la bi dön istemiyorum de madem gelmeyecen..

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 20:14
Bu kadar haber hadi artık kaptan çık konuş..

aldkmn
kapatın,yönetimide kapatın,tekke yide

Cihan
matrix haber ver ya lütfen

Kaan
Trabzonspor'da Fatih Tekke şoku

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE

Trabzonspor yönetiminin konuyla ilgili de bugün veya yarın kulübün internet sitesi aracılığıyla resmi bir açıklama yapmayı planladığı belirtildi.

Geçmiş olsun hepimize. :)

Oemer61

Senin derdin nedir ya? Yönetimde akraban var galiba, ama hic fark etmez. Bu takimin tek sorunu var oda yönetimdir! Taraftari parmaginda oynatiyorlar ona aciyorum, uyan eyyyy büyük TRABZONSPOR taraftari yönetim sizinle alay ediyor!!! YÖNETIM ISTIFAAAA....

Orhan Aydın
vavv kızdı...

Çok mu etkileyici oldu?:D

Salih Yazıcı
19.01.2010, 20:15
biraz onuru varsa hacısalihoğlu ve alioğlu istifa eder bırazcık

Muhammed
http://www.sporx.com/futbol/superlig/181060/?takim=116&ref=AKM1

Alın size DHA kaynaklı haber.

Cafer Bulur
Yönetim hatalimi,orasi kesin.

Ama fatih tekke de söylenen seyi yaptiysa,bu taraftarin cabalarina balta vurmustur.

Daha önceden anlasilan 1.5 milyonu begenmemek fatihe yakismadi,eger dogruysa tabii...

coolank
Yönetimin içindeki durumlar çok şaşırtıcı değil ....

Başkanın bu konudaki samimiyetini de biliyorum

Başkanın birileri karşısında güçlü olmadıgını biliyorum

Tek bilmediğim Fatihin gerçekten anlaştıgı ücrete artış isteyip istememesi

Bence konunun en önemli tarafı da burası ...

Eger dogru ise ki çok yakında anlaşılır o zaman Fatih kendisini çok seven

taraftarı hem kullanmış hem aldatmış olur ki çok yazık ......

Bence işin en önemli tarafı burası ....Görecegiz yakında çıkar ortaya

The Ciks
19.01.2010, 20:16
Bu transfer son gune kalacak...ya bıraz zenıt dokulecek yada fatıh...fatıh dokulmek ıstemezse ve samımıyse...sezon sonunu bekler ve ts ye gelır...kendı elı de ts nın elıde acık kalır....ama bunu taraftara sımdı anlatmak kolaymıdır...yada taraftarın bunu anlaması..1977 lı fatıh nerdeyse 33 yasında menajerınede kendınede zenıte de helal olsun...ınsanın ne fatıh mış dıyesı gelıyor...3 mılyona teofılo alınır hemde 25 yasında 8 yas kucugu gene fatıh tekke dıye bagırılır...yonetım yapabılecegını yapmıstır...bundan sonrası senol unal sadrı senerın yıpranmasından baska bır yorungeye yuvarlanmaz...sankı sezon sonuna dek beklenılse ne olurdu...zaten fatıh bıze onumuzdekı yıl lazım reel olarak...şimdiyse palyatıf hezeyanların sarmalına dolanılmış an ıtıbarıyle bu foruma 800 kusur sayfa enerjı haybeye heba edılmıstır....ne çene var bız taraftarlarda ama......

MaNiaC61
can karyağdının son cümlesi "bir mucize gerçekleşmezse bu transfer yattı"

sanki bizim yönetimin sesi olmuş karyağdı..yine açık kapı var..hey allhım yalan rüzgarı izlesem anca bu kadar olurdu..
bu arada bugün istanbula çok karyağdı..

aldkmn

iki sene önce nerdeydin

uemit
dubaia gitsin bi hele :d TATIL yapsin orda artik yakalariz ünal da gitsin dubaie o da hem tatil hem artik görür fatihi

Serhat ŞAHİN
artık yeter yeter hem yalan haberlere hemde illa da fatih fatih. hiç kimse bu takımdan büyük degildir. gelirse hoşgelir, gelmezse de herkes kendi yoluna. diger futbolcuları da baskı altına almayın.

taraftarın kendini geliştirmesi lazım, taraftara revizyon.

Ali Tunahan Güllü

19 Ocak 2010 Salı

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE

Buraların açıklamasını yapması lazım kaptanın..

E. Cumur61
19.01.2010, 20:17
Resmi bir aciklama yapilana kadar hicbir habere inanmiyorum.Dunden beri yerlere yatiyorum gulmekten Allah'ta sizi guldursun. Buraya yazsalar tekke tesislerde hemen saldiracaksiniz oraya, daha sakin arkadaslar

playa
Böyle şey olmaz ya yok telefonu kapalıymış da rubin kazana gitmek isyomuşta. Şuna Fatihi biz bu takımda istemiyoruz desenize.YÖNETİM İSTİFA

Salih Yazıcı
şimdi gelde gökhanı niye satın be adam deme

Salih Edip

tjükuzuyu fatih terim mi önerdi , hami mandıralı mı , yoksa jose mourinho mu ?

Ufuk Bayraktar61

19 Ocak 2010 Salı

TRANSFER KAPANMAK ÜZERE

bu laflardan sonra çıkıp Tekke'nin konuşması lazım değil mi arkadaşlar..ama ne yazık ki artık zenit konuşma yasağı koymuş diyemeyeceksiniz. değil mi?

ben 2.30 civarlarında attığım mesajımda bu konuşma yasağının Türkler tarafından uydurulduğunu söylemiştim. ve sonra i dakikalarda kenan tekke imzalı gelen yazıda neden konuşmadığı açıklandı. ve bu neden bana hiç de kabul edilebilir gelmedi. artık boğazımıza kadar dayandı bu durum. bu normal bir konuşamama olmaktan çıktı..

eğer Fatih,birşeylerden korkmuyorsa çıkıp açıklasın ve yönetim beni hiç bir zaman istemedi desini...hala soruyorum çok mu zor

a.fındıkoğlu
yeter artık o adam o koltukta oturmasın
o adam dediğin başkanımız...bravo

Fatih YAZICI
Eminim ki her iki taraf da birbirinin yapacağı açıklamayı bekleyecektir.
Yönetim açıklama yapar da Fatih hala suskun kalırsa kötü.
Yönetim açıklama yapar ve Fatih de yalanlarsa çok daha kötü.

Emrah KabuL
DHA haberine de itibar etmezsiniz siz.. işinize gelmez çünkü..

Salih Yazıcı; bütün msjların da neden Hayrettin Hacısalihogluna hitap ediyorsun ?

Sefaenes
transferin kapanmasina son saniyeler kala yine bit transfere kalkarlar. Bu yönetim Insallah Senol Hocayi da harcamaz. Gökhan gitti tefo geldi acaba tefo sakatlandiginda ne olacak. Neyse ilk secimde bunlarda Albayrak gibi tarihin cöplügüne atilacak

nbay
19.01.2010, 20:18
haber61 e hemen birisi yorum yazmış fatih sattın bizi diye:)

Aytaç Çakıroğlu
dspor şimdi bağlantı yaptı muhabir ile.

büyük olasılıkla transfer olumsuz netilenecek sebep şimdilik ücret deniliyor ama fatih tekke ye ulaşamadığı için net bir bilgi alınamıyor gibi şeyler söyledi.

ben inanmıyorum para için olduğuna başka bir durumlar ve maalesef milleti kafayı yedirecek duruma kadar getirdiler.

hayırlısı olur inşallah herkes için.

MDanışmaz
Bütün medya başkan yöneticiler yalan söylüyor fatih'den tek bir açıklama yok.İlginç biraz mantıklı düşünün....

ugurozturk
Ben size olani soyleyeyim:

Fatih Tekkenin Zenitten 600 bin avro alacagi vardi. Trabzonspor; Fatihin transferi icin ugrasmayip kendi gelsin moduna girince; Fatihin talimati uzerine menajeri Zenitle gorusup, adamlarin kapisinda yatip kalkip, bonservisinde indirim istedi. 2 milyon avro olan bonservis; Fatihin alacagi da dusulerek 1 milyon avro oldu. yani Zenit 400 bin avro inmis oldu; Fatih de 600 bin avroluk kismi cebinden odemis oldu..

Sonra TS ; Fatihin bonservis sorununu cozen menajerlerini de saygisizca aradan cikarinca menajerlerin de kafasi atti. damada zorla kiz verilmez ki moduna girdi. Fatihin Unala dedigi ise; anlastigimiz rakam tamam Unal abi de bu 600 bin avro cebimizden gitti; bu konuda yonetimimizin bir tasarrufu olacak mi? Unalda bi baskanla goruseyim dedi..

Baskan da bir sey olsada camura yatsam diye bekliyordu. Zaten surec boyunca Hayrettinle birlikte; Fatihi de menajerini de binbir turlu ezici demec vererek; aksi bir harekete zorlamislardi. Istediklerini elde ettiler.. Ihale Fatihde kalacak sekilde bu olayi noktaladilar.

Yok Fatih uyumsuz; yok yasli; yok cok para istiyor; yok haftasonu Zenit calismiyor; yok kulupte memurlar var; yok Fatih Tekkenin niyeti.. derken sabah oldu erken..

Her zaman dedim ; bir kere daha diyorum. Ideolojileriyle islerini karistiran insanlar yonetici olamaz. Olsada orda basarinin B'si omaz.

Mollasalihoğlu
tjükuzuyu fatih terim mi önerdi , hami mandıralı mı , yoksa jose mourinho mu ?

Colman'ı, Cale'yi, Gabriç'i, Egemen'i ??

lazfather61
sanki dersiniz messiyi transfer edecegiz, sanki dersiniz fatih tekke gelince trabzonspor sampiyon olacak anlamadım gitti, sanki artık bana fatihin trabzonspora gelmesi, fatihin trabzonsporda faydalı olması anlayısının onune gectigi izlemini bıraktı... neyse ya kavga edin etmeye devam edin kuru gurultu cıkarmaya devam edin izlemesi zevkli olmaya basladı...

Sefa
Uğur Abi aydınlat şu işi ?

Mehmet Sarigül
19.01.2010, 20:19
Yaziklar olsun,...hem yönetime hemde F. Tekke'ye...

Kimse kusura bakmasin, ben ne yönetimde ne de Fatih Tekke'de en ufak bir samimiyet göremiyorum...
Fatih Tekke transferini polemik konusu yapan herkese yaziklar olsun...
Ulasamadik, konusmadik, anlasamadik...hep ayni sözler...komedi devam ediyor.
Renkdaslarim, olay cok basit...mesele transfer, forvet, kaptan, para v.s....degil...mesele "paylasamamak"!!!
Neyi paylasamiyorlar biliyormusunuz?...

TRABZONSPOR'U...

Cok fazla gerilere gitmeye gerek yok, gecen sezon bu zamanlar bu takim Sampiyonluga kosuyordu...ama bu yönetim basariyi "paylasmak" istemedigi icin Sampiyonlugu rakibine hediye etti.

Eren Karaahmetoğlu
Fatih, bunca lafın üstüne çıkıp konuşmayacak mısın?

Salih Edip
bu laflardan sonra çıkıp Tekke'nin konuşması lazım değil mi arkadaşlar..ama ne yazık ki artık zenit konuşma yasağı koymuş diyemeyeceksiniz. değil mi?

ben 2.30 civarlarında attığım mesajımda bu konuşma yasağının Türkler tarafından uydurulduğunu söylemiştim. ve sonra i dakikalarda kenan tekke imzalı gelen yazıda neden konuşmadığı açıklandı. ve bu neden bana hiç de kabul edilebilir gelmedi. artık boğazımıza kadar dayandı bu durum. bu normal bir konuşamama olmaktan çıktı..

eğer Fatih,birşeylerden korkmuyorsa çıkıp açıklasın ve yönetim beni hiç bir zaman istemedi desini...hala soruyorum çok mu zor

hiç zor değil , sadece biraz sabredeceksin...

ESER
suan maddi ve ozel sorunlar nedeniyle alamadik fatihi ama akilli projeler hayata gecirilip alinacak sezon sonu,, yakinda tesisin yanina bostan tarlasi ve sigir otlagi kuracagiz Allah in izniyle.. ts clublarda satacagimiz salam, sucuk ve bio salataliklardan elde edecegimiz gelirlerle ekonomik olarak rahatliyacagiz.. aydinlik gunler cok yakin;):)

Umut Kanber
her seyden gectım 1 gundur forumda yazmadıgımız sey kaldı mı ha geldı ha gelecek menejer ortaya atıldı avukat ortaya atıldı.Bazılarımız hıc inanmadi yonetim en buyuk suclu dedi.Eger her sey hallolmus ve fatıh son anda fıyat yukseltmeye gıttıyse ve bu transfer bu sekılde yatmıssa.Her gun özür mail i atacagım yonetime