PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

İsmail Çavuşoğlu
27.07.2009, 15:09
ismail abi yönetim bunu düşündü mü düşünmedi mi bilmem ama umut ve gökhanda bizim oyuncularımız, fatih tekke gelsede gelmesede onlara destek olup morallerini yüksek tutmayıda bizler tarafatar olarak düşünmemiz gerekir, hele ki ligin başında. .

ama maalesef artık bu takım pozisyone giremese, defans hatasndan dahi mac kaybetsekte fatih tekke diye bağıracak tarafatar, malesef..

forvet gerekli mi evet, ama umut ile gökhanda gerekli. . .

haklısın kardeşim, umut ile gökhan gerekli ve yeterli ancak yönetime göre. ben gecen yıl maçları izlerken milletin hakarete varan sekilde eleştirileriyle tek başıma mücadele ettim (umut ve Gökhan için )bunu bilenler bilir. aynen senin şu anda yaptığını yapıyordum. benki bu hazırlık maçlarını izlerken bu duygulara kapıldım diğer trübündeki taraftarlar ne yaparlar bilemem.
ben taraftarlık görevini imkanlarım el verdiğince yerine getiren bir insanım.yönetimin TEKKE transferini kapattık demesinden bile sonra söylemesi ayıp 2 forma 9 adet tişört aldım almayada devam edeceğim.her daim herzamanda takımımıza destek olacağım bu benim görevim.ancak yönetimde üzerine düşen görevi yerine getirsin.bu taraftarı yalnızca sömürülecek parası alınacak kişiler olarak görmesin.
bu taraftar çok sey istemedi yalnızca bize gerekli eksik bölgemizi tamamlayacak topu içeriye ittirecek bizden biri olan golcü birisini istedi.bunuda boşuna istemedi şampiyon olalım diye istedi ancak yönetim Tekkeyi bu taraftara cok gördü.
neyse hayırlısı olsun diyelim
biz herzaman heryerde futbol takımımızın yanındayız ve destekçisiyiz.
ancak her gol kaçışında her pozisyon heba oldugunda benim aklıma hep Fatih TEKKE gelecek.

trabzonsporfan
27.07.2009, 15:31
belli hassasiyetimiz başlıkta tek ben varım :)

Bu Konuyu 1 Aktif Üye Görüntülüyor 1 (1 Üye ve 0 Misafir)

Mira_61
27.07.2009, 15:34

Bütün Trabzon bu başlıkta toplansa sonuca etki etmiyor.Zira yönetim taraftarı ciddiye almıyor.
Haliyle bezduk da.:)

trabzonsporfan
27.07.2009, 15:38
Bütün Trabzon bu başlıkta toplansa sonuca etki etmiyor.Zira yönetim taraftarı ciddiye almıyor.
Haliyle bezduk da.:)

o zaman bu başlık niye var kardeş :)

bir üye gelse bir söz söylese bu başlıkta bizi bilmediğimiz derinliklere çekse daha mı iyi..Daha önce alınmayacak veya alamadık dediğimiz transfer konuları kilitlenirken bu başlık ta tartışılacak daha ne görüyoruz..

Recep abinin başlığı hangi fikirle kapatıldıysa bu da o yuzden kapatılmalı.
Abarttık bu işi artık

Ilelioglu
27.07.2009, 15:51

Kime ne kanitlamak istiyorsun ki?

Ilelioglu
27.07.2009, 15:53
o zaman bu başlık niye var kardeş :)

bir üye gelse bir söz söylese bu başlıkta bizi bilmediğimiz derinliklere çekse daha mı iyi..Daha önce alınmayacak veya alamadık dediğimiz transfer konuları kilitlenirken bu başlık ta tartışılacak daha ne görüyoruz..

Recep abinin başlığı hangi fikirle kapatıldıysa bu da o yuzden kapatılmalı.
Abarttık bu işi artık

Kapatilir veya kapatilmaz. Bunu dile getirmek icin bu Basliga yazi yazmana gerek yok, bu Basligi teget gecebilirsin.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:00
Kapatilir veya kapatilmaz. Bunu dile getirmek icin bu Basliga yazi yazmana gerek yok, bu Basligi teget gecebilirsin.

sizde benim yazdıgımı teget gecebilirsiniz ;)

Ilelioglu
27.07.2009, 16:06
sizde benim yazdıgımı teget gecebilirsiniz ;)

Sirf Basligin kapatilmasi icin Basliga yazi yazmak ne kadar mantikli?

Gökhan Koç
27.07.2009, 16:06
Arkadaşlar,
dünya üzerine hiç bir takım'ın karşısına böyle bir fırsat çıkmamıştır. Avrupa klüpleri forma satışlarını, kombineleri artırabilmek için, reklam gelirlerini artırabilmek için her yıl futbolculara 10 milyonlarca dolar para harcıyorlar, ayrıca aldıkları futbolcudan da kimi zaman bir fayda elde edemiyorlar. Trabzonspor, geçen sene başında muhteşem bir yapılanmaya girdi ve uzun bi aradan sonra tekrar şampiyonluk yarışına katıldık. Muhtemelen hepimiz trabzonsporun tüm maçlarını izledik. 4-5 maç hariç takımımız ligdeki diğer takımlardan üstün bir futbol sergilediğini hepimiz gördük. Buraya kadar hepimiz hem fikiriz. Bir çok maçımızda ileri uç futbolcularımızın becerileri sayesinde puanlar kaybettik. Çok değerli hocamız ersun yanalın imajını zedeledik ve sonunda da takımdan gönderdik. Belki ersun yanal gökhan ve umut'a bol bol yedek klübesini gösterseydi şu an takımın başında duruyo olacaktı. Neyse çok dallandı konu :). Geçen gün bi yerde okudum, trabzonda tekke için yürüyüş yapılmış, klübe de taraftarlardan bir sürü fax geliyormuş. E baktığın zaman takımın bi abisi, saha içinde disiplini sağlayacak bir büyüğü de bulunmuyor. Forma satışları ve kombinelerde istenilen düzeyde değil. E ama yönetim kusura bakmasın artık, ben trabzonu her zaman, her yerde, her formda desteklerim. Ama trabzonspor yönetimini desteklemek mecburiyetinde değilim. Yanlış olduğunu düşündüğüm şeyleri söylemekte de taraftar olarak son derece özgürüm. Her hamlesini ve hareketini takdir ettiğim başkanımızın, fatih tekkeye bordo mavi formayı bu şartlar altında giydirememesi beni derinden üzüyor. Fatih tekke biraz futbol oynamış, yahut derin futbol bilgisi olan arkadaşlarca türkiyenin ve trabzonun son yıllarda yetişmiş en özel futbolcuların başında gelir. benden daha fanatik trabzonsporludur ve benim gözümde bir efsanedir. Çocuklarıma bi zamanlar fatih tekke vardı diyebileceğim, anlatabileceğim için çok mutluyum. Ayrıca fatih tekkenin 70 yaşına kadar trabzonspora çeşitli statülerde destek olacağından adım gibi eminim. şimdi klüp para yüzünden alamadık diyorsa eğer, ben buna sadece gülerim. herşey dahil toplam maliyeti 10 trilyonu bulmayan bir transfer yapacaksın karşılığında, bütün taraftarın yüzü gülecek, forma satışların, kombinelerin reklam gelirlerin artacak, şampiyonluk yarışına gireceksin ve trabzon isminin değerini, formanın değerini yükselteceksin ayrıca sahada ki yetenekli topçulara, bişeyler öğretebilecek bir abi vereceksin. Zekasına ve becerilerine hayran olduğum başkanımızın benim saygımı tekrar kazanması için, fatih tekke transferinin gerçeklerini paylaşması lazım. Bir sürü borcum olmasına rağmen klüp şu dakka fatih tekke transfer hesabı açsın gider laptop'umu satar yatırırım. Ben gerçek trabzonluyum, buraya bu yazıları yazanlar gerçek trabzonlu. 25 yaşındayım, son şampiyonlukta annem sahada folklör ekibindeymiş, bi sene sonra da beni doğurmuş. Yönetimlerimiz böyle büyük yanlışları yapmaya devam ederse umudumu yitireceğim ne yazıkki. biraz gerildim kusura bakmayın,

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:10
Sirf Basligin kapatilmasi icin Basliga yazi yazmak ne kadar mantikli?

siz yazdıgıma başlık kapatılsın kısmından bakarsanız tepkiniz bu olur normaldir.

Fakat bir futbolcunun Trabzonspor'a transferi yönetim tarafından kapanmıştır deniliyor ve hala tartışılıyorsa bu bence zarar vermeye başlandı demektir.

Daha önce hangi transfer için bu kadar tartışıldı.Yönetim olmayacak denildiginde başlıklar kapatıldı..

Bakın Tekke ile ilgili açılmış ilk başlıkta öyle bir duruma gelindi ki üyelerimizden bazıları Tekke gelmezse kombine almam demeye başladı.

Bu bile artık bu tarz konuların zarar verdiğine kanıt değilmidir.

Ilelioglu
27.07.2009, 16:16
Herkes Trabzonspor'un yaptigi yanlislari elestirmekte özgür zaten ama ne yazikki bazilari Basliga sirf kapatilmasi icin yazi yaziyor.

Basligin adi "Fatih Tekke Konusunun Ardinda Kalanlar" degil mi?

Biz burda bir Anket yapmiyoruz, Baslik kapatilsin mi yada kapatilmasin diye.

Eger öyle olsaydi görüslerinizi bildirirdiniz ama bu sekilde bazilarini anlamakta güclük cekiyorum.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:19
Herkes Trabzonspor'un yaptigi yanlislari elestirmekte özgür zaten ama ne yazikki bazilari Basliga sirf kapatilmasi icin yazi yaziyor.

Basligin adi "Fatih Tekke Konusunun Ardinda Kalanlar" degil mi?

Biz burda bir Anket yapmiyoruz, Baslik kapatilsin mi yada kapatilmasin diye.

Eger öyle olsaydi görüslerinizi bildirirdiniz ama bu sekilde bazilarini anlamakta güclük cekiyorum.

başlığın adıyla içeriğinin örtüşmediğini içeriğin artık bir önceki başlığa kaydıgını yazmak için girdim bu başlığa.Ben yazacagımı onceki baslıgada yazmıstım.

Yonetim gabricin alınmasından vazgectik demesinin ardından gabricin ardından kalanlar diye başlık açacakmıyız?

Açmayacagız.Trabzonspor için Fatih Tekke veya diğer futbolcuların transferi arasında fark olamaz.Bu olayı artık abarttık.Anlatmak istediğim budur.

Ilelioglu
27.07.2009, 16:26
siz yazdıgıma başlık kapatılsın kısmından bakarsanız tepkiniz bu olur normaldir.

Fakat bir futbolcunun Trabzonspor'a transferi yönetim tarafından kapanmıştır deniliyor ve hala tartışılıyorsa bu bence zarar vermeye başlandı demektir.

Daha önce hangi transfer için bu kadar tartışıldı.Yönetim olmayacak denildiginde başlıklar kapatıldı..

Bakın Tekke ile ilgili açılmış ilk başlıkta öyle bir duruma gelindi ki üyelerimizden bazıları Tekke gelmezse kombine almam demeye başladı.

Bu bile artık bu tarz konuların zarar verdiğine kanıt değilmidir.

Sirf bazilari Fatih Tekke yüzünden Kombine almiyor diye biz burada bu Konu'yu degerlendiremeyecek'miyiz?

Böyle bir anlayis olamaz zaten. Mesela yarin öbür günü Mehmet Yildiz alinirsa Kombine almam diyenler cikarsa ne olacak?

Böyle zihniyette olanlar biz burada tartismasak bile var olacaktir zaten.

Sirf Kisilere göre Trabzonspor'a destek verilmez. Biz Trabzonspor oldugu icin destek veriyoruz orada x Futbolcu oynuyor veya x Yönetici oturuyor diye degil.

Gökhan Koç
27.07.2009, 16:27
Burda başlıkta içinde yazılanlar da klüp yönetimi de futbolcular da tartışılabilir. Ben bmn'ye benim taraftarımın sitesidir sesidir diye yazı yazıyorum. Yahut yazılanları okuyorum. Trabzonspor, taraftarıları için vardır ve taraftarının dileklerini yerine getirmek mecburiyetindedir. BMN yöneticileri, taraftarın sesini adap ve edep süzgecinden geçirip dillendirmekle mükelleftir. Nasıl trabzonspor taraftarı bu toprakların en sağ duyulu en güçlü en sevgi dolu taraftarıysa klüp yönetimi de bir o kadar soguk kanlı, makul, cesaretli ve becerikli olmalıdır. BMN yönetimi, klübe zarar gelmesin, taraftara zarar gelmesin kaygıları içersinde başlık açıp, kapatmasın. Unutmayın ki büyük değişimler, büyük mücadelelerden geçer eğer insanlar ve kurumlar geleceklerini düşünüp ızdıraba göğüs germe cesareti gösterebilirse başarıyı muhakkak yakalarlar.

Ilelioglu
27.07.2009, 16:30
başlığın adıyla içeriğinin örtüşmediğini içeriğin artık bir önceki başlığa kaydıgını yazmak için girdim bu başlığa.Ben yazacagımı onceki baslıgada yazmıstım.

Yonetim gabricin alınmasından vazgectik demesinin ardından gabricin ardından kalanlar diye başlık açacakmıyız?

Açmayacagız.Trabzonspor için Fatih Tekke veya diğer futbolcuların transferi arasında fark olamaz.Bu olayı artık abarttık.Anlatmak istediğim budur.

Tabiki acmayacagiz cünkü olayin birde duygusal yani var. Ama bu takima Sol Kanat veya Sag Bek yada Forvet alinmadigi zaman elbette Baslik acacagiz.

Fatih Tekke bizim gözümüzde baska degerlere sahip bir Futbolcu, bunlan onu kiyaslayamayiz.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:31
Trabzonspor adını kullanan herkes takıma zarar vermekten kaçınmalıdır.

Biz Trabzonspor oldugu icin destek veriyoruz orada x Futbolcu oynuyor veya x Yönetici oturuyor diye degil.

o zaman artık futbolcular üzerine düşülmemeli.Bugun kombine başlıkları yerlerde sürünürken bu tarz başlıklar dolup taşıyordu..

Neyse size göre sorun yok bana göre var.Ben olsam kapatırdım.Ama yonetici ben değilim.Onlara kalmış.Benim fikrim bu tarz başlıkların Trabzonspor'a zarar verdiği yönündedir..

saygılar

Gökhan Koç
27.07.2009, 16:32
[QUOTE=trabzonsporfan;2493804]başlığın adıyla içeriğinin örtüşmediğini içeriğin artık bir önceki başlığa kaydıgını yazmak için girdim bu başlığa.Ben yazacagımı onceki baslıgada yazmıstım.

Açmayacagız.Trabzonspor için Fatih Tekke veya diğer futbolcuların transferi arasında fark olamaz.Bu olayı artık abarttık.Anlatmak istediğim budur.[/QUOTE

"Trabzonspor için fatih tekke veya diğer futbolcuların transferi arasında fark olamaz" diyen zihniyet benim şampiyon takım taraftarı olmamı engelleyen yegane sebeptir. Benim taraftarım cebirden mantıktan bu kadar uzaklaşmış olamaz ya

Süleyman Sofu
27.07.2009, 16:40
haklısın kardeşim, umut ile gökhan gerekli ve yeterli ancak yönetime göre. ben gecen yıl maçları izlerken milletin hakarete varan sekilde eleştirileriyle tek başıma mücadele ettim (umut ve Gökhan için )bunu bilenler bilir. aynen senin şu anda yaptığını yapıyordum. benki bu hazırlık maçlarını izlerken bu duygulara kapıldım diğer trübündeki taraftarlar ne yaparlar bilemem.
ben taraftarlık görevini imkanlarım el verdiğince yerine getiren bir insanım.yönetimin TEKKE transferini kapattık demesinden bile sonra söylemesi ayıp 2 forma 9 adet tişört aldım almayada devam edeceğim.her daim herzamanda takımımıza destek olacağım bu benim görevim.ancak yönetimde üzerine düşen görevi yerine getirsin.bu taraftarı yalnızca sömürülecek parası alınacak kişiler olarak görmesin.
bu taraftar çok sey istemedi yalnızca bize gerekli eksik bölgemizi tamamlayacak topu içeriye ittirecek bizden biri olan golcü birisini istedi.bunuda boşuna istemedi şampiyon olalım diye istedi ancak yönetim Tekkeyi bu taraftara cok gördü.
neyse hayırlısı olsun diyelim
biz herzaman heryerde futbol takımımızın yanındayız ve destekçisiyiz.
ancak her gol kaçışında her pozisyon heba oldugunda benim aklıma hep Fatih TEKKE gelecek.
aynen :alkış::alkış::alkış::alkış:

trabzonsporfan
[QUOTE=trabzonsporfan;2493804]başlığın adıyla içeriğinin örtüşmediğini içeriğin artık bir önceki başlığa kaydıgını yazmak için girdim bu başlığa.Ben yazacagımı onceki baslıgada yazmıstım.

Açmayacagız.Trabzonspor için Fatih Tekke veya diğer futbolcuların transferi arasında fark olamaz.Bu olayı artık abarttık.Anlatmak istediğim budur.[/QUOTE

"Trabzonspor için fatih tekke veya diğer futbolcuların transferi arasında fark olamaz" diyen zihniyet benim şampiyon takım taraftarı olmamı engelleyen yegane sebeptir. Benim taraftarım cebirden mantıktan bu kadar uzaklaşmış olamaz ya

olamaz tabi kardeşim Fatih tekke kimdir ki Trabzonsporun şampiyonlugu ona kaldı.

Koskoca Trabzonspor bir kişiye mi kaldı.

Ama zamanında gelmesini bende istiyordum

Ilelioglu

Biz Trabzonspor oldugu icin destek veriyoruz orada x Futbolcu oynuyor veya x Yönetici oturuyor diye degil.

o zaman artık futbolcular üzerine düşülmemeli.Bugun kombine başlıkları yerlerde sürünürken bu tarz başlıklar dolup taşıyordu..

Neyse size göre sorun yok bana göre var.Ben olsam kapatırdım.Ama yonetici ben değilim.Onlara kalmış.Benim fikrim bu tarz başlıkların Trabzonspor'a zarar verdiği yönündedir..

saygılar

Bakin Konu sadece Fatih Tekke'den ibaret degil. Sirf x oyuncu alinmadi diye Kombine almam diye bir anlayis olamaz eger varsa biz bunlarin önüne gecemeyiz zaten, sonucta Taraftar bazi seyleri görüyor, duyuyor ve okuyor.

Ben sunu anlatmaya calisiyorum, biz burada tartismasak bile, bu zihniyette olan kisiler degismez zaten.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:41
Fatih tekke'de diğer Trabzonsporda oynayan futbolcular gibi sadece bir futbolcudur.

Başka bir fikir Trabzonsporun adını küçültür

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:42
Bakin Konu sadece Fatih Tekke'den ibaret degil. Sirf x oyuncu alinmadi diye Kombine almam diye bir anlayis olamaz eger varsa biz bunlarin önüne gecemeyiz zaten, sonucta Taraftar bazi seyleri görüyor, duyuyor ve okuyor.

Ben sunu anlatmaya calisiyorum, biz burada tartismasak bile, bu zihniyette olan kisiler degismez zaten.

evet o zihniyette olan kişiler yine olacaktır.
Ama bu tarz konular o zihniyete sahip olmayan kişilerede artık zarar veriyor.Kişi doluyor doluyor doluyor artık yonetime bir tepki vermek istiyor ve hemen aklına bu fikir geliyor.

Süleyman Sofu
27.07.2009, 16:42

saygılar

güzel kardeşim herkes sevdiğinin yanında veya yazmak istediği konuda madem o kadar sıktı seni bu konu insanlara akıl verici konuşmaktan vazgeçip sende mutlu olacağın başlığa gidip orda yaz bu okadar zor olmasa gerek

Ilelioglu
27.07.2009, 16:48
[QUOTE=gokhankocl;2493827]

olamaz tabi kardeşim Fatih tekke kimdir ki Trabzonsporun şampiyonlugu ona kaldı.

Koskoca Trabzonspor bir kişiye mi kaldı.

Ama zamanında gelmesini bende istiyordum

Tabiki koskoca Trabzonspor bir kisiye kalamaz.

Günümüz Futbolda Takim oyunu artik öne cikiyor, sadece bir kisi ile Sampiyonluk gelecek diye bir garanti yok.

Bugün baktigimiz zaman Trabzonspor'un en basta bir Forvet'e ihtiyaci oldugunu gözlemliyoruz ve Fatih Tekke'yi takima yarar saglayacak diye istiyoruz. Sirf adi Fatih Tekke diye degil. Onun tarzinda bir Forvet'e ihtiyacimiz oldugu su götürmez bir gercek ve bu durumda en uygun ve cazib olani idi Fatih Tekke.

Diger tarafta bir Sol Kanat'a ve bir Sag Bek'e ihtiyacimiz oldugu da ortada.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:48
güzel kardeşim herkes sevdiğinin yanında veya yazmak istediği konuda madem o kadar sıktı seni bu konu insanlara akıl verici konuşmaktan vazgeçip sende mutlu olacağın başlığa gidip orda yaz bu okadar zor olmasa gerek

konu hakkında ki fikrimi vermekte serbest oldugumu düşünüyorum katılırsınız katılmazsınız sorun değil hatta beni kaale bile almayabilirsiniz.O da sizin serbestliğiniz.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:50
[QUOTE=trabzonsporfan;2493841]

Tabiki koskoca Trabzonspor bir kisiye kalamaz.

Günümüz Futbolda Takim oyunu artik öne cikiyor, sadece bir kisi ile Sampiyonluk gelecek diye bir garanti yok.

Bugün baktigimiz zaman Trabzonspor'un en basta bir Forvet'e ihtiyaci oldugunu gözlemliyoruz ve Fatih Tekke'yi takima yarar saglayacak diye istiyoruz. Sirf adi Fatih Tekke diye degil. Onun tarzinda bir Forvet'e ihtiyacimiz oldugu su götürmez bir gercek ve bu durumda en uygun ve cazib olani idi Fatih Tekke.

Diger tarafta bir Sol Kanat'a ve bir Sag Bek'e ihtiyacimiz oldugu da ortada.

işte kardeşim seninle birbirimizin mesajlarından alıntı alarak yaptıgımız tartışma bir önceki başlıkta da aynen bu şekildeydi.Ne değişti içerik hala aynı.O başlık neden kilitlendi.Senin bir fikrin var mı bu konuda

Ilelioglu
27.07.2009, 16:52
evet o zihniyette olan kişiler yine olacaktır.
Ama bu tarz konular o zihniyete sahip olmayan kişilerede artık zarar veriyor.Kişi doluyor doluyor doluyor artık yonetime bir tepki vermek istiyor ve hemen aklına bu fikir geliyor.

Ben Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a kazandirilmasini cok istiyordum ama olmadi ve sirf bu Futbolcu gelmedi diye Kulübe destegimi esirgemem.

Ilelioglu
27.07.2009, 16:53
[QUOTE=TsIleli61;2493856]

işte kardeşim seninle birbirimizin mesajlarından alıntı alarak yaptıgımız tartışma bir önceki başlıkta da aynen bu şekildeydi.Ne değişti içerik hala aynı.O başlık neden kilitlendi.Senin bir fikrin var mı bu konuda

Baslik kapatilir veya kapatilmaz ben saygi duyarim ama benim bu Baslik altinda yazmam kimseye karismaz.

Süleyman Sofu
27.07.2009, 16:55
konu hakkında ki fikrimi vermekte serbest oldugumu düşünüyorum katılırsınız katılmazsınız sorun değil hatta beni kaale bile almayabilirsiniz.O da sizin serbestliğiniz.
o halde konu hakkındaki fikrinizi söyleyin sadece buna bişey diyen yok zaten olamazda burda herkesin FATİHİ alkışlamasını bekleyende yok isteyende ama iş ben yönetici olsaydım bu konuyu kapatırdım gibi ucube laflara gelince orda biraz durun işte

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:57
[QUOTE=trabzonsporfan;2493861]

Baslik kapatilir veya kapatilmaz ben saygi duyarim ama benim bu Baslik altinda yazmam kimseye karismaz.

yanlış anlamayın ben sizin yazmanıza birşey demedim sizi yazın veya yazmayın diye de yönlendirmedim öyle bir durum olduysa kusura bakmayın

sadece konunun bize birşey katmadıgını ve zarar verdiğini , Trabzonsporun taraftarının bir transfer üzerine bu kadar gitmesinin yanlış oldugunu düşünüyorum.

trabzonsporfan
27.07.2009, 16:58
o halde konu hakkındaki fikrinizi söyleyin sadece buna bişey diyen yok zaten olamazda burda herkesin FATİHİ alkışlamasını bekleyende yok isteyende ama iş ben yönetici olsaydım bu konuyu kapatırdım gibi ucube laflara gelince orda biraz durun işte

siz kendi kafanıza göre takılın renktaşına konuşmasını bilmeyenle ben konuşmam

iyi forumlar.

Gökhan Koç
27.07.2009, 16:59
nasıl bişey katmıyo diyebilirsin ki? tüm trabzon taraftarı tekkeyi takımda görmek istiyor. Klüp konu kapandı diyor ama biz böyle baskı kurmaya devam edersek klübün tekkeyi almaktan başka bir çaresi kalacak mı?

Ilelioglu
27.07.2009, 17:00
yanlış anlamayın ben sizin yazmanıza birşey demedim sizi yazın veya yazmayın diye de yönlendirmedim öyle bir durum olduysa kusura bakmayın

sadece konunun bize birşey katmadıgını ve zarar verdiğini , Trabzonsporun taraftarının bir transfer üzerine bu kadar gitmesinin yanlış oldugunu düşünüyorum.

Bir Transfer olmadi diye Yönetimin üzerine gitmek yanlis elbette ama biz burada tartisarak kime ne zarar veriyoruz?

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:01
nasıl bişey katmıyo diyebilirsin ki? tüm trabzon taraftarı tekkeyi takımda görmek istiyor. Klüp konu kapandı diyor ama biz böyle baskı kurmaya devam edersek klübün tekkeyi almaktan başka bir çaresi kalacak mı?

bak görüyormusun bu başlıgın zarar verdiyi bir kişisin sen..

Kardeşim biz kimizkki yonetime baskı yapacagız.Biz taraftarız yönetimi oraya getirenleriz.Bırakın bu kulubu onlar yonetsin.Baskı baskı baskı yaptık adam istifa etmek istedi.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:02
Bir Transfer olmadi diye Yönetimin üzerine gitmek yanlis elbette ama biz burada tartisarak kime ne zarar veriyoruz?

gokhankocl arkadasımız zarar görmüş mesela bence

Ilelioglu
27.07.2009, 17:02

Bizim burada konusmamiz nasil bir baski olusturuyor Trabzonspor Yönetimine? Bir aciklarmisin.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:06
Bizim burada konusmamiz nasil bir baski olusturuyor Trabzonspor Yönetimine? Bir aciklarmisin.

TsIleli61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24526)

işte bu soruyu sordugun arkadaşımız bu başlıktan bu anlamı çıkarmış..

Benimde anlatmak istediğim buydu.

Gökhan Koç
27.07.2009, 17:09
Yahu siz herhangi bir devrim kitabı okumadınız mı? ben şimdi size devrimin, değişimin süreçlerini mi anlatacağım. İnternet ortamında söylenen her farklı ve tutarlı fikir destekçi bulur, zamanla büyür ve gerçek olur. Sizin gibi cesareti ve saygıyı yanlış yorumlayan gençler olduktan sonra tabi bizim fikirlerimiz ancak tarih olur :) Tekkeyi istiyorum bu kadar :)

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:11
Yahu siz herhangi bir devrim kitabı okumadınız mı? ben şimdi size devrimin, değişimin süreçlerini mi anlatacağım. İnternet ortamında söylenen her farklı ve tutarlı fikir destekçi bulur, zamanla büyür ve gerçek olur. Sizin gibi cesareti ve saygıyı yanlış yorumlayan gençler olduktan sonra tabi bizim fikirlerimiz ancak tarih olur :) Tekkeyi istiyorum bu kadar :)

isteyebilirsin fakat bu konuda yönetime baskı yapmak hiçbir Trabzonspor taraftarının haddi değildir.

Ilelioglu
27.07.2009, 17:11
TsIleli61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24526)

işte bu soruyu sordugun arkadaşımız bu başlıktan bu anlamı çıkarmış..

Benimde anlatmak istediğim buydu.

Ona bakarsan "Umut Bulut" Basligi da kapatilsin bana zarar veriyor cünkü ben Umut Bulut'u seven bir kisiyim ama onun hakkinda yazilanlari görünce cok üzüldüm. Istersen bende o Basliga kapatilsin diye yazi yazayim?

Böyle yaparak bazi gercekleri silemeyiz.

demir
27.07.2009, 17:13
yaaa allahını seven yokmuuuuuu kapatınn suu baslıgııııııııı alooooooooo

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:14
olabilir tepkini koyabilirsin seni tutan mı var..

Bu arkadaş benim söylediklerime yani bu başlığın Trabzonspor taraftarına ve Trabzonspor'a zarar verdiğine çok açık bir örnektir.Yönetimi baskı altına alalım manası çıkardı kendisi.Bu başlık olmasaydı buradaki belkide kışkırtıcı olan mesajlar olmasaydı belki de çyle düşünmeyecekti..

Sadece bir futbolcu olan Fatih Tekke konusu yönetim tarafından kapatıldıysa taraftar tarafından da artık kapatılsın.Enerjimizi başka şeylere harcamak çok daha iyi olur.

Gökhan Koç
27.07.2009, 17:14
bırak yönetimi, cumhurbaşkanına bile baskı yapabilirsin. Güçsüz olursun yüzüne bakmaz, güçlü olursun dediğini yapar. Eğer gerçekten cesaretli olursan ve gerçekten mantık çerçevesindeyse fikirlerin o zaman seni ben desteklerim ahmet destekler mehmet destekler, sonra bir bakmışsın yönetim olmuşsun. Kimse kusura bakmasın, yönetimler, rejimler, ideolojiler değişir ama benim doğrularım değişmez. Baskı da yaparım kariyerde :)

Ilelioglu
27.07.2009, 17:15
isteyebilirsin fakat bu konuda yönetime baskı yapmak hiçbir Trabzonspor taraftarının haddi değildir.

Kimse baski yapmiyor. Bügün Fatih Tekke Transferi Gündeme gelmemis dahi olsaydi, Avni Aker'de her kacan golden sonra yine Fatih Tekke diye bagrilirdi.

Hadi bu Baslik kapandi, Avni Aker'deki Taraftari nasil susturacaksin?

Bazi yanlislari görmemezlikten gelemeyiz.

Ilelioglu
27.07.2009, 17:18
olabilir tepkini koyabilirsin seni tutan mı var..

Bu arkadaş benim söylediklerime yani bu başlığın Trabzonspor taraftarına ve Trabzonspor'a zarar verdiğine çok açık bir örnektir.Yönetimi baskı altına alalım manası çıkardı kendisi.Bu başlık olmasaydı buradaki belkide kışkırtıcı olan mesajlar olmasaydı belki de çyle düşünmeyecekti..

Sadece bir futbolcu olan Fatih Tekke konusu yönetim tarafından kapatıldıysa taraftar tarafından da artık kapatılsın.Enerjimizi başka şeylere harcamak çok daha iyi olur.

Sen Enerjini baska seylere harcaya bilirsin bu Konu'ya odaklanmana gerek yok.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:19
Kimse baski yapmiyor. Bügün Fatih Tekke Transferi Gündeme gelmemis dahi olsaydi, Avni Aker'de her kacan golden sonra yine Fatih Tekke diye bagrilirdi.

Hadi bu Baslik kapandi, Avni Aker'deki Taraftari nasil susturacaksin?

Bazi yanlislari görmemezlikten gelemeyiz.

kimse baskı yapmıyor diyorsun ama

oku şu mesajı bi

siz bu başlık durum karşısında sağduyulu olabilirsiniz fakat herkesten sizin gibi dirayetli olmasını beklemeyin.Bi yerde patlıyor insan yukarıdaki mesajda olduğu gibi.

AvniAkerde Tekke lehine bağıranlarda olacaktır doğru.Onlarında susturulması için birşeyler yapılmalıdır.Ama biz bu başlığı kaptsak bile nasılsa tepki olur dersek bu işin önüne nasıl geçeceğiz bi yerden başlanmalı

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:20
Sen Enerjini baska seylere harcaya bilirsin bu Konu'ya odaklanmana gerek yok.

bana göre gerek var siz kayıtsız olabilrisiniz ama ben Trabzonspora zarar veren birşey karşısında kayıtsız kalamam.

Ilelioglu
27.07.2009, 17:24
kimse baskı yapmıyor diyorsun ama

oku şu mesajı bi

siz bu başlık durum karşısında sağduyulu olabilirsiniz fakat herkesten sizin gibi dirayetli olmasını beklemeyin.Bi yerde patlıyor insan yukarıdaki mesajda olduğu gibi.

AvniAkerde Tekke lehine bağıranlarda olacaktır doğru.Onlarında susturulması için birşeyler yapılmalıdır.Ama biz bu başlığı kaptsak bile nasılsa tepki olur dersek bu işin önüne nasıl geçeceğiz bi yerden başlanmalı

Evet olaya BMN'teki Forumda olan bir Basliktan baslayalim. Buyrun baslayin.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:27
Evet olaya BMN'teki Forumda olan bir Basliktan baslayalim. Buyrun baslayin.

Kardeşim sen Fatih Tekkeyi çok istiyorsun belli bende istiyorum açıkçası ama artık gelmesin.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:28
bırak yönetimi, cumhurbaşkanına bile baskı yapabilirsin. Güçsüz olursun yüzüne bakmaz, güçlü olursun dediğini yapar. Eğer gerçekten cesaretli olursan ve gerçekten mantık çerçevesindeyse fikirlerin o zaman seni ben desteklerim ahmet destekler mehmet destekler, sonra bir bakmışsın yönetim olmuşsun. Kimse kusura bakmasın, yönetimler, rejimler, ideolojiler değişir ama benim doğrularım değişmez. Baskı da yaparım kariyerde :)

Baskıda yaparsın zarar da verirsin.Napalım direnecek bu kulup bu zihniyete

Erdal DİLEK
27.07.2009, 17:29
Tamam'da bizim burda konusmamamiz onlarin orda bagirmasini engeller mi?
kesinlikle engeller, en azından engellerdi, bu saaatten sonra bırak konuşmayı fatih tekke gelse bile sorun olur, bu sefer fatihle yenildikmi karşı görüşte olanlar bak gördünüz mü diyecek.

tabi ki konuşulacak ama fatih tekke olayı cok büyütüldü, başkana cephe alanlar bile oldu, biz buna yanlış diyoruz sadece. .

Gökhan Koç
27.07.2009, 17:30
Trabzonsporfan arkadaşım,

öncelikle şunu söyliiim; trabzonsporu seven herkesi severim. Sende trabzonsporu benim kadar seviyosun belli, bi kulağın bordo bi kulağın mavi seninde :). ama sana bir hikaye anlatmak isterim, bir gün zengin bir çocuğa babası çok güzel bir at almış, çocukta ustasının yanına gidip atını göstermiş ve "ustam bak at ne güzel"demiş. Ustası da demiş ki "göreceğiz". Neyse çocuk böyle ani kararlarıyla ustasına geldikçe usta sükunetini koruyup, olayların nereye varacağını görmeden yorum yapmamış. Sana tavsiyem kafandan tartışma kelimesinin mealini sil ve yeni baştan yükle. Gerçek tartışmanın (gürültünün değil) hiçbir zaman hiçbirşeye zararı olmaz. Ayrıca yönetime baskının ne demek olduğunu anlaman için sana bir film öneriyorum. "V for Vandetta" :)

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:34

öncelikle şunu söyliiim; trabzonsporu seven herkesi severim. Sende trabzonsporu benim kadar seviyosun belli, bi kulağın bordo bi kulağın mavi seninde :). ama sana bir hikaye anlatmak isterim, bir gün zengin bir çocuğa babası çok güzel bir at almış, çocukta ustasının yanına gidip atını göstermiş ve "ustam bak at ne güzel"demiş. Ustası da demiş ki "göreceğiz". Neyse çocuk böyle ani kararlarıyla ustasına geldikçe usta sükunetini koruyup, olayların nereye varacağını görmeden yorum yapmamış. Sana tavsiyem kafandan tartışma kelimesinin mealini sil ve yeni baştan yükle. Gerçek tartışmanın (gürültünün değil) hiçbir zaman hiçbirşeye zararı olmaz. Ayrıca yönetime baskının ne demek olduğunu anlaman için sana bir film öneriyorum. "V for Vandetta" :)

En yakın zamandan size bir örnek vereyim bende..
Samet Aybaba ile anlaşıldıgında bu forumda olsun başka yerlerde olsun kıyamet kopmadımı.Onu istemiyoruz diye baskı oluştu.Bu sefer ne oldu Sadri şenerin sabrı taştı ve kongre kararı aldı.Kongre kararı alması benim için aslında çok ta onemli değil ama önemli olan kaybettiğimiz zaman değilmiydi..

Yani bu baskı dediğimiz şey bize zarar vermedi mi verdi.E o zaman :)

Ilelioglu
27.07.2009, 17:40
bana göre gerek var siz kayıtsız olabilrisiniz ama ben Trabzonspora zarar veren birşey karşısında kayıtsız kalamam.

Bakin böyle yaparak ancak birbirimizi kirariz.

Ben Trabzonspor'un Basarisindan baska birsey istemiyorum tipki bütün Trabzonspor Taraftarlari gibi ama yapilan yanlislari görmemezlikten gelemeyiz. Bizim bazi yanlislari görüp elestirmek en dogal hakkimiz cünkü bu Kulübün gercek sahipleri bizler Taraftarlariz.

Trabzonspor'a yarari olacagindan dolayi bu Transferi istedik ama olmadi.

Bana göre Yönetimin yaptigi bir yanlis var ortada ve bunlari dile getirmekte özgürüm. Sirf Fatih Tekke diye istemedik, Trabzonspor'a önemli katkilari olacagindan dolayi istedik.

Bizim burda konusmamiz Trabzonspor Kulübünü yada Trabzonspor'un oyuncularini baski altina aliyorsa, buyrun bu Baslik kapatilsin ama gercekler hicbir zaman silinmeyecektir.

Bugün böyle bir Forvet'e ne kadar ihtiyacimiz oldugu ortadayken, sirf Yönetim'deki bazi kisilerin bu Futbolcuyla kisisel bir sorunu varsa ve bu Futbolcu Trabzonspor'a yarar saglayacaksa, bende kayitsiz kalamam.

Burada yine bazilarin Ego'lari ön plana cikiyor ama nedense Trabzonspor hep arka planda kaliyor ve ben bunu icime sindiremiyorum tipki bazi Taraftarlar gibi.

Onlarin kisisel sorunlari Trabzonspor'un Basarisindan daha önemli degildir.

Gökhan Koç
27.07.2009, 17:42
trabzonsporfan arkadaşım,

alıntı yapamadığım için böyle başlıyorum yazılarıma :) neyse :) kim bilebilir zarar verdiğini, baskı olmasaydı samet aybaba trabzonda kalsaydı ve trabzon küme düşseydi, bu yapılan baskı için gereksiz miydi diyebilir misin? O sebepten diyorum ki; sen doğrularının peşinden koşarsan takip edenler olur. Hee verdiğin örnekle tekke biraz farklı, bizim takımın iyi bir hocaya ve takımın atak organizasyonuna hazırlanması için vakit kazandıracak bir forvete ihtiyacı vardı. iyi hoca derken takıma uygun hoca demek istedim. Takıma uygun hoca bulmak diğer aradığımız şeyden belki de 100 kat daha kolaydır emin ol. ligimizde bahsettiğim özelliklere sahip bi adam var onunda rengi bize gitmez ee drogba'ya etoya da 40 milyon tl vercek halimiz yok. Fatih hem trabzon fanatiği, hem inanılmaz yetenekli, hem takımın kaptanlığını yapmış efsane olmaya doğru gidiyor, hem ucuz, hem hocasıyla kavga etmiş, hem de tüm taraftar kendisine bayılıyor. E bide senin forvetlerinin becerileri ortada :) ben daha ne diyeyim :)

ibrahim
27.07.2009, 17:44
Samet Aybaba ile anlaşıldıgında bu forumda olsun başka yerlerde olsun kıyamet kopmadımı.Onu istemiyoruz diye baskı oluştu.Bu sefer ne oldu Sadri şenerin sabrı taştı ve kongre kararı aldı.Kongre kararı alması benim için aslında çok ta onemli değil ama önemli olan kaybettiğimiz zaman değilmiydi..

hayır baskı bize hiçte zarar vermedi
bak ne oldu o adamın yerine broos alındı herkeste gayet memnun gözüküyo
bu taraftar işi biliyo kardeşim
yönetimin aybabanın yerine daha iyi birini alma kabiliyeti olduğunu biliyo taraftar baskı yaptı noldu başkan aldı daha iysini
takımda bi forvet eksikliğimiz var bunuda gene aynı taraftar gördü
uyum sorunu falan filan hiç problem çıkarmıycak bi futbolcu seçti taraftar
oda fatih tekkeydi
ama bu sefer yönetim nedense güvenmedi gene aynı taraftara

Ilelioglu
27.07.2009, 17:44
kesinlikle engeller, en azından engellerdi, bu saaatten sonra bırak konuşmayı fatih tekke gelse bile sorun olur, bu sefer fatihle yenildikmi karşı görüşte olanlar bak gördünüz mü diyecek.

tabi ki konuşulacak ama fatih tekke olayı cok büyütüldü, başkana cephe alanlar bile oldu, biz buna yanlış diyoruz sadece. .

Fatih Tekke Gündeme gelmemis varsayalim ve Sezona basladik, bu Taraftar her kacan golden sonra Fatih Tekke diye bagirmazmi?

Gökhan Koç
27.07.2009, 17:47
neyse tartışmaya devam etmek isteyen arkadaşlarıma msn adresimi gönderiyorum.
Arkadaşlar tartışmak güzeldir, biz trabzonluyuz, tartışmak ile kavga etmenin (savaşmak demek istedim) arasında ki farkı en iyi biz biliriz :) çünkü ikisini de en iyi biz yaparız :)

gokhankocl@hotmail.com

Mehmet Fatih Yavuz
27.07.2009, 17:48
Her kaçan golden sonra Fatih Tekke diye bağıradak taraftar için güzel bir tanım kullanmıştı bir arkadaş.

"ÇAKAL"... Hepsi çakaldır demişti. Bağıran olursa tabi bu laf.

Bunun hiç istisnası yok.

Zararlı virüsten de farkları yoktur o kadar söylüyorum.

Bunu yapacak olanın alacağı formanın da canı cehenneme, kombinenin de canı cehenneme, gideceği maçın da canı cehenneme.

Sahadaki oyuncuların moralinin bozulacağını bile bile tezahürat yapacak kadar odun kafalı bir kitlenin iyiliğinden de katkısından da kimseye hayır gelmez.

Umarım bu kadar odun kafalı yoktur stad çevresinde.

Ilelioglu
27.07.2009, 17:48

Bugün Samet Aybaba ile Sezona baslasak, kaybettigi iki mactan sonra Taraftar sorun yaratmazmi?

Asil Samet Aybaba ile baslasaydik daha cok zarar görürdük.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:49
trabzonsporfan arkadaşım,

alıntı yapamadığım için böyle başlıyorum yazılarıma :) neyse :) kim bilebilir zarar verdiğini, baskı olmasaydı samet aybaba trabzonda kalsaydı ve trabzon küme düşseydi, bu yapılan baskı için gereksiz miydi diyebilir misin? O sebepten diyorum ki; sen doğrularının peşinden koşarsan takip edenler olur. Hee verdiğin örnekle tekke biraz farklı, bizim takımın iyi bir hocaya ve takımın atak organizasyonuna hazırlanması için vakit kazandıracak bir forvete ihtiyacı vardı. iyi hoca derken takıma uygun hoca demek istedim. Takıma uygun hoca bulmak diğer aradığımız şeyden belki de 100 kat daha kolaydır emin ol. ligimizde bahsettiğim özelliklere sahip bi adam var onunda rengi bize gitmez ee drogba'ya etoya da 40 milyon tl vercek halimiz yok. Fatih hem trabzon fanatiği, hem inanılmaz yetenekli, hem takımın kaptanlığını yapmış efsane olmaya doğru gidiyor, hem ucuz, hem hocasıyla kavga etmiş, hem de tüm taraftar kendisine bayılıyor. E bide senin forvetlerinin becerileri ortada :) ben daha ne diyeyim :)

tamam da Fatih Tekke gönüllerde biraz daha farklı yere sahip olabilir ama Trabzonspor için sadece bir futbolcu olarak kalır kalmalıdır.Başka bir durum olursa trabzonsporun adı zedelenir.

Biz istedik yönetim almadı veya alamadı ve transferi kapattıgını açıkladı.Bundan sonrası için yönetime söz söylemek olmaz adı üstünde onlar yönetecek bu kulubu bizde destek vereceğiz..

Kimseyi Trabzonspor'dan büyük yapmayacağız hele adını Trabzonspor'la büyütenleri.

Bu arada Alıntı butonları mesajların sağ alt kısmında hocam :)

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:51
Bugün Samet Aybaba ile Sezona baslasak, kaybettigi iki mactan sonra Taraftar sorun yaratmazmi?

Asil Samet Aybaba ile baslasaydik daha cok zarar görürdük.

Tamam bende Samet Aybabanın yanlış tercih oldugunu düşünüyordum ama bu karar yönetimin verdiği karardır bizim değil.Onlara alma Samet Hocayı diye baskı yapmak yanlış birşeydir.taraftarım tekelinde yürümüyor bu kulup sonuçta

Erdal DİLEK
27.07.2009, 17:52
Fatih Tekke Gündeme gelmemis varsayalim ve Sezona basladik, bu Taraftar her kacan golden sonra Fatih Tekke diye bagirmazmi?
en azından ilk macta başlamazdı bağırmaya, şimdi ilk macta gol kactığı andan artık olay kopar, yada kötü giden ilk macımızda kacan ilk pozisyon diyelim, ama bu kadar abartılmasa en azından başl türlü tepkiler gelebilirdi savuşturulacak tepkiler. . şimdi belkide başkana bile istifa diyecek olan olacak, neden gol kactı fatih tekke alınmadı diye.

ibrahim
27.07.2009, 17:52
tamam da Fatih Tekke gönüllerde biraz daha farklı yere sahip olabilir ama Trabzonspor için sadece bir futbolcu olarak kalır kalmalıdır.Başka bir durum olursa trabzonsporun adı zedelenir.

Biz istedik yönetim almadı veya alamadı ve transferi kapattıgını açıkladı.Bundan sonrası için yönetime söz söylemek olmaz adı üstünde onlar yönetecek bu kulubu bizde destek vereceğiz..

Kimseyi Trabzonspor'dan büyük yapmayacağız hele adını Trabzonspor'la büyütenleri.

bunun büyüklüklen ne alakası var ihtiyacımız olan mevkiiye herhangibir futbolcuyu istiyoz

Gökhan Koç
27.07.2009, 17:54
Yahu ben fatihe ne kadar ihtiyacımız oldugunu söyledim. O zaman yönetim çıksın almama nedenini tüm gerçekleriyle söylesin. Soruyorum sana, bir zamanlar hami diye bi adam vardı. Türkiye de kaç tane öyle adam çıktı söyle bakalım. Adamın heykelini dikmeleri gerekirken jubilesini bile yapmadılar. Ondan yönetimler yanlış yapabilir, eğer bir grup yönetime talip olacaksa bilecek ki trabzonspor'un taş gibi dayanıklı, cesaretli, özgür, bilgili, güçlü ve gür sesli bir taraftarı var.

Ilelioglu
27.07.2009, 17:55
Tamam bende Samet Aybabanın yanlış tercih oldugunu düşünüyordum ama bu karar yönetimin verdiği karardır bizim değil.Onlara alma Samet Hocayı diye baskı yapmak yanlış birşeydir.taraftarım tekelinde yürümüyor bu kulup sonuçta

Yönetimin verdigi kararlara saygiliyiz.

Verdigi yanlis kararlari elestirmek hakkimiz ama yine saygi duyariz.

trabzonsporfan
27.07.2009, 17:56
bunun büyüklüklen ne alakası var ihtiyacımız olan mevkiiye herhangibir futbolcuyu istiyoz
yönetimde bu transferi kapattık diyor

daha fazla üstünde durmanın bir anlamı var mı bu konunun?

Ilelioglu
27.07.2009, 17:57
en azından ilk macta başlamazdı bağırmaya, şimdi ilk macta gol kactığı andan artık olay kopar, yada kötü giden ilk macımızda kacan ilk pozisyon diyelim, ama bu kadar abartılmasa en azından başl türlü tepkiler gelebilirdi savuşturulacak tepkiler. . şimdi belkide başkana bile istifa diyecek olan olacak, neden gol kactı fatih tekke alınmadı diye.

Yönetim böyle bir baski ile karsi karsiya kalacagini bile bile bu Transferi gerceklestirmedi, demekki bir bildikleri var.

ibrahim
27.07.2009, 18:00
yönetimde bu transferi kapattık diyor

daha fazla üstünde durmanın bir anlamı var mı bu konunun?
yok, ama herhangibir futbolcu yüzünden takımın büyüklüğünü tartışmayada gerek yok

Gökhan Koç
27.07.2009, 18:03
yahu bu nasıl bir çaresizlik :)

bu kadar zormu bu adamı almak,
her sene başında trabzon şampiyon olcak diye iddaa ya giriyorum bi sürü adamla, her sene kaybettiğim forma paralarını biriktirsem ben alırdım tekkeyi :)
Lütfen başkan duy bizi :)

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:05
yok, ama herhangibir futbolcu yüzünden takımın büyüklüğünü tartışmayada gerek yok
o zaman tartısmayalım :)

ibrahim
27.07.2009, 18:06
o zaman tartısmayalım :)ozaman takımıda küçük düşürme ''ozaman'' ;)

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:09
ozaman takımıda küçük düşürme ''ozaman'' ;)

çok güzel takımı küçük düşürdüğüm anlamı çıkmış ilginç :D

Recep Alkan
27.07.2009, 18:23

Kardeşim bir hikayede ben sana anlatayım.

Babası oğluna oğlum namaz kıl demiş, oğlu baba kılmam demiş, kılacaksın kılmyacağım, kılacaksın kılmayacağım derken çocuk en sonunda Baba yatarım kalkarım ama dua okumam demiş.

Bizim yönetim de yattı kalktı, ama dua okumadı.

Ha bugün ha yarın dedi ama almadı, şimdi de yaptığının hata olduğunu anladı forvet istiyor ama yatıp kalkıp dua okumadığı zamanlardaki günahları bırakmıyor.

Arada kaybeden ve zarara uğrayan hep Trabzonsporumuz oluyor.

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:28
Kardeşim bir hikayede ben sana anlatayım.

Babası oğluna oğlum namaz kıl demiş, oğlu baba kılmam demiş, kılacaksın kılmyacağım, kılacaksın kılmayacağım derken çocuk en sonunda Baba yatarım kalkarım ama dua okumam demiş.

Bizim yönetim de yattı kalktı, ama dua okumadı.

Ha bugün ha yarın dedi ama almadı, şimdi de yaptığının hata olduğunu anladı forvet istiyor ama yatıp kalkıp dua okumadığı zamanlardaki günahları bırakmıyor.

Arada kaybeden ve zarara uğrayan hep Trabzonsporumuz oluyor.

Bak Recep abi senin yazdıgın bu mesaj ''Fatih tekke Konusunun Ardından Kalanların'' mesajıdır..

Ama burada geçen çoğu muhabbet ''Fatih Tekkeyi İstiyoruz'' Başlığına yakışacak mesajlar..O konu kapatılmışsa burasıda kapatılmalıydı.

Mehmet Fatih Yavuz
27.07.2009, 18:31
Anlaşılmayan mevzu şu.

Yönetim de hoca da forveti öncelikli eksik olarak görmüyor.

Çok belli.

Baştan beri de zaten bu minvalde görüşleri olduğu aşikâr.

Bakın ağalar 1 değil 2 değil.
4 ay geçti.

4 ay demek 1/3 sene demek..

4 ay gündem aynı gündem olmaz. Olmamalı.

Bunun fayda getireceği bir yer de yok.......

Diyelim ki yönetimin öpmeye niyeti yok, yanağın nerede diye soruyor aylardır.

Hemşerim yönetimi istemediği bir transfere zorlamanın faydası nedir?
Fatih Tekke yönetim istemeden, zoraki alınsa(alınamaz ama oldu da alındı), bunun takıma ne faydası olacak?

Zorla evlendirilen çftten ne farkı var bu işin?

İstemiyor yönetim...
Bunun için de kırk türlü çevirdiler kazı.
İpe de un seriyorlar.

Neden yönetimi buna zorladınız bunu hiç sordunuz mu kendinize?
İstemeyen yönetime zorla bir oyuncuyu aldırmaya kalktınız!

Mantıklı açıklama beliyorsunuz bir de!!!

Yapılan talep normal mi ki verilen cevaplar normal olacak???

İstemiyorlar. Bitti.
Üzerine daha bastırıp bu işi 4 ay gündemin tepesinde tutmanın sonucu durmadan masal dinlemektir.

Açık açık konuşalım, masal dinlemek istediniz, onlar da masal anlattı.

İstenmediği anlaşıldığında bu iş kapansa idi hiç şimdi mantıklı açıklama peşinde koşmazdı kimse.

Kamuoyu yapıp birilerini birşeye zorlarsanız, karşılığı da benzer olur.
Karşılık aynı üslupta verildi.
Kimse darılmasın, kimse gücenmesin.

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:34
Anlaşılmayan mevzu şu.

Yönetim de hoca da forveti öncelikli eksik olarak görmüyor.

Çok belli.

Baştan beri de zaten bu minvalde görüşleri olduğu aşikâr.

Bakın ağalar 1 değil 2 değil.
4 ay geçti.

4 ay demek 1/3 sene demek..

4 ay gündem aynı gündem olmaz. Olmamalı.

Bunun fayda getireceği bir yer de yok.......

Diyelim ki yönetimin öpmeye niyeti yok, yanağın nerede diye soruyor aylardır.

Hemşerim yönetimi istemediği bir transfere zorlamanın faydası nedir?
Fatih Tekke yönetim istemeden, zoraki alınsa(alınamaz ama oldu da alındı), bunun takıma ne faydası olacak?

Zorla evlendirilen çftten ne farkı var bu işin?

İstemiyor yönetim...
Bunun için de kırk türlü çevirdiler kazı.
İpe de un seriyorlar.

Neden yönetimi buna zorladınız bunu hiç sordunuz mu kendinize?
İstemeyen yönetime zorla bir oyuncuyu aldırmaya kalktınız!

Mantıklı açıklama beliyorsunuz bir de!!!

Yapılan talep normal mi ki verilen cevaplar normal olacak???

İstemiyorlar. Bitti.
Üzerine daha bastırıp bu işi 4 ay gündemin tepesinde tutmanın sonucu durmadan masal dinlemektir.

Açık açık konuşalım, masal dinlemek istediniz, onlar da masal anlattı.

İstenmediği anlaşıldığında bu iş kapansa idi hiç şimdi mantıklı açıklama peşinde koşmazdı kimse.

Kamuoyu yapıp birilerini birşeye zorlarsanız, karşılığı da benzer olur.
Karşılık aynı üslupta verildi.
Kimse darılmasın, kimse gücenmesin.

bu konuda tam benim gibi düşünen birini görmek sevindirici oldu :alkış:

hodlu
27.07.2009, 18:39
Gündem neden 4 aydır değişmiyor, yönetim Fatih transferini halletsin bizde gündemi değiştirelim.Aksi taktirde benim gündemim lig sonuna kadar Fatih TEKKE olacak zira ben artık forvette sıradan oyuncu görmek istemiyorum.İstanbul takımlarını kendi sahalarında yenmek için onların forvetleri kadar kaliteli forvetlere ihtiyacımız var...

Ilelioglu
27.07.2009, 18:41
Gündem neden 4 aydır değişmiyor, yönetim Fatih transferini halletsin bizde gündemi değiştirelim.Aksi taktirde benim gündemim lig sonuna kadar Fatih TEKKE olacak zira ben artık forvette sıradan oyuncu görmek istemiyorum.İstanbul takımlarını kendi sahalarında yenmek için onların forvetleri kadar kaliteli forvetlere ihtiyacımız var...

Malesef Forvet'e takviye yapilmasi düsük bir ihtimal.

Süleyman Sofu
27.07.2009, 18:42
Herşeyi bir kenara bırakıyorum kendi adıma.Artık ligin 1.haftasındaki zivaz maçını bekliyorum. Umarım kazanırız bu maçı çünki artık bu adamlar bizim sayemizde çok olmaya başladı.Olurda kazanamazsak Diyarbakır maçını ayrı bi gözle seyredecem ve Fatihi almayan yönetimi hep iyi niyetle! yad edecem.Şayet bu forvetler bizi başarıya götürecekse ki ben buna yüzde 1 bile inanmıyorum o zaman herkes rahat olsun bu konu kendiliğinden düşecektir gündemden.Ama eğerki geçen sezonki gibi olmadık maçlarda 10 pozisyonu atamayıp bir golle mağlup olursak o zamanda ben başta yönetim olmak üzere burda fatihe atıp tutanları o zaman görecem birazdaha sabır macera başlıyor nasılsa ve inanın ben hiç heyecanlanamıyorum bu forvetleri gördükçe keşke FATİHİ istemeyen taraftarımız bize daha iyi bir seçenek gösterebilse...

Mehmet Fatih Yavuz
27.07.2009, 18:43

Yönetim istemiyor fatihi.
Forveti de eksik görmüyor.

La havle vela?

Sana göre var, onlara göre yok.!!!

Fatih e de bu yüzden hayır diyorlar belki.

Hoca da forvet değil, sol açık istiyor öncelikle.

Gündemim sonrasında da fatih olacak demek ne demek?

Kim yönetiyor bu takımı?

Yönetime rağmen bir oyuncu alınmasını istemek = yönetimi istememektir.

Bunun başka açıklaması olmaz.

Yönetim istemiyorsa mesele bitmiştir.

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:45

iyide o forvetlerle başedecek birtek Tekke mi kaldı.Almayacağız dendi ve bu iş Trabzonspor için bitti.Neden başka bir kaliteli transfr için baskı yapılmıyorda almayacağız denilen bir transfer için baskı oluyor anlamıyorum

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:46
Malesef Forvet'e takviye yapilmasi düsük bir ihtimal.

niye ? yabancı kontenjanı sorunu mu?

Ilelioglu
Sezona 3 Forvet ile baslayan bir Takimin, üstelik 1 tanesi yeni katildi takima, hedefi Sampiyonluk olamaz.

trabzonsporfan
Yönetim istemiyor fatihi.
Forveti de eksik görmüyor.

La havle vela?

Sana göre var, onlara göre yok.!!!

Fatih e de bu yüzden hayır diyorlar belki.

Hoca da forvet değil, sol açık istiyor öncelikle.

Gündemim sonrasında da fatih olacak demek ne demek?

Kim yönetiyor bu takımı?

Yönetime rağmen bir oyuncu alınmasını istemek = yönetimi istememektir.

Bunun başka açıklaması olmaz.

Yönetim istemiyorsa mesele bitmiştir.

Helal olsun sana be

Ilelioglu
27.07.2009, 18:48
niye ? yabancı kontenjanı sorunu mu?

Eger Gabric Transferi gerceklesmeyecek ise sorun degil tabiki.

Miroslav Klose olabilir cözüm ama 18 Milyon Avro Degeri var.

Mehmet Fatih Yavuz
27.07.2009, 18:48
Sezona 3 Forvet ile baslayan bir Takimin, üstelik 1 tanesi yeni katildi takima, hedefi Sampiyonluk olamaz.

Rakiplerin forvet sayısını bi zahmet yazar mısın?

Ama atıyorum yattara, holosko gibi kanat forvetler değil.

Direk forvet guiza, baros, bobo, nobre vs. gibi.....

Sanki adamlar üst düzey 4-5 forveti kadrolarına alıyorlar.

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:49
ben 2 forvetle şampiyon olunur diyorum ama bizdeki ikiliden değil

Ilelioglu
27.07.2009, 18:49
iyide o forvetlerle başedecek birtek Tekke mi kaldı.Almayacağız dendi ve bu iş Trabzonspor için bitti.Neden başka bir kaliteli transfr için baskı yapılmıyorda almayacağız denilen bir transfer için baskı oluyor anlamıyorum

Baska kalitede olan bir isim ver bana o zaman!

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:50
Eger Gabric Transferi gerceklesmeyecek ise sorun degil tabiki.

Miroslav Klose olabilir cözüm ama 18 Milyon Avro Degeri var.

Türk alacaklar o zaman

İskender YILMAZ
27.07.2009, 18:50

Saçma .. :) Böyle bi yargı olamaz .. Kaliteli tek bir forvetle bile şampiyon olunabilir .. Mühim olan kalitedir, kapasitedir o kişideki ..

Ilelioglu
27.07.2009, 18:51
Rakiplerin forvet sayısını bi zahmet yazar mısın?

Ama atıyorum yattara, holosko gibi kanat forvetler değil.

Direk forvet guiza, baros, bobo, nobre vs. gibi.....

Sanki adamlar üst düzey 4-5 forveti kadrolarına alıyorlar.

En azindan önde top tutabilen bir Forvet yok bizde.:rolleyes:

Ilelioglu
27.07.2009, 18:52
Saçma .. :) Böyle bi yargı olamaz .. Kaliteli tek bir forvetle bile şampiyon olunabilir .. Mühim olan kalitedir, kapasitedir o kişideki ..

Sacma..:) Tek bir Forvet ile lige baslayan Takim görmedim ben.

Bunun sakatligi, performans düsüklügü var.

trabzonsporfan
Baska kalitede olan bir isim ver bana o zaman!

kardeşim bırak kalitesini bana görede en iyisi Tekke olurdu ama almıyolar ve ya alamıyolar unutalım Tekke yi artık o değil kurtarıcımız.Git Nobreyi almayı dene mesela git Halili almayı dene alamasanda teklif yap ugras ama artık Tekke konusunda gündemi boş yere meşgul etmeyelim.Adam diyor almayacagız diye işte

Ilelioglu
Türk alacaklar o zaman

Olabilir tabiki. Isim ver bana.

Mehmet Fatih Yavuz
27.07.2009, 18:53
En azindan önde top tutabilen bir Forvet yok bizde.:rolleyes:

Beşiktaş galatasaray ve fenerbahçe..

Forvetlere bakalım.

Baros, nobre, guiza..

Hangisi bizimkilerden iyi top saklıyor merak ediyorum.
Belki nobre diyeceksiniz. Ama o da asla ve asla pivot santrafor değil. Yani aradığınız top dinlendirme özelliğine sahip adam.

Bir tek semih bu konuda önde olan bir oyuncudur....

Onun dışında hiçbiri top saklama oyuncuları değil.

Direk kaleye giden hava topunda da etkili adamlar.

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:54

bence ortada saçmalık varsa bu arkadasın ki daha az saçma..

Yani forvet sayısına göre sampiyonluk mu belirlenir o zaman 30 forvet alalım takıma.Tek olsun kaliteli olsun mühim olan bu

Ilelioglu
27.07.2009, 18:55
kardeşim bırak kalitesini bana görede en iyisi Tekke olurdu ama almıyolar ve ya alamıyolar unutalım Tekke yi artık o değil kurtarıcımız.Git Nobreyi almayı dene mesela git Halili almayı dene alamasanda teklif yap ugras ama artık Tekke konusunda gündemi boş yere meşgul etmeyelim.Adam diyor almayacagız diye işte

Nobre'mi? Halil'mi?

Sence Nobre'nin ve Halil'in Bonservisini ne kadar'a aliriz?

İskender YILMAZ
27.07.2009, 18:55

Olunabilir dedim olunur demedim zaten, olunabilirin içindeki en büyük etken şans zaten .. :) Niye elinde İbrahimovic olsa sana 2. forvetin kim diye mi soracaklar ? :) Hadi bu uçuk bi örnek, geçen sene Ğs'de Baros'dan başka kim oynadı ?

trabzonsporfan
27.07.2009, 18:56
Nobre'mi? Halil'mi?

Sence Nobre'nin ve Halil'in Bonservisini ne kadar'a aliriz?

en azından bonservisini ne kadara alırız diye tartısabiliyosun.Tekke de bu tartısma bile yok çünkü yonetim almayacagını ve bu transferin kapandıgını acıkladı dimi :)

Ilelioglu
27.07.2009, 18:56
bence ortada saçmalık varsa bu arkadasın ki daha az saçma..

Yani forvet sayısına göre sampiyonluk mu belirlenir o zaman 30 forvet alalım takıma.Tek olsun kaliteli olsun mühim olan bu

Ben Sampiyonluk belirlenir diye birsey söyledim mi?

Her Bölgenin Alternatifi olmali.

Ilelioglu
27.07.2009, 19:01
Beşiktaş galatasaray ve fenerbahçe..

Forvetlere bakalım.

Baros, nobre, guiza..

Hangisi bizimkilerden iyi top saklıyor merak ediyorum.
Belki nobre diyeceksiniz. Ama o da asla ve asla pivot santrafor değil. Yani aradığınız top dinlendirme özelliğine sahip adam.

Bir tek semih bu konuda önde olan bir oyuncudur....

Onun dışında hiçbiri top saklama oyuncuları değil.

Direk kaleye giden hava topunda da etkili adamlar.

Semih ve Nobre önde top tutabilen oyuncular.

Illa bu üc Istanbul takimlarinlan kiyaslama yapmana gerek yok cünkü biz UEFA'da da boy gösterecegiz. Bizi biz ilgilendiriyor. Digerlerinin oyun sistemi daha baska olur ve baska tarzda Forvetlere ihtiyac duyabilirler.

Ilelioglu
27.07.2009, 19:05
Olunabilir dedim olunur demedim zaten, olunabilirin içindeki en büyük etken şans zaten .. :) Niye elinde İbrahimovic olsa sana 2. forvetin kim diye mi soracaklar ? :) Hadi bu uçuk bi örnek, geçen sene Ğs'de Baros'dan başka kim oynadı ?

Dedigim gibi bunun sakatligi, performans düsüklügü vs gibi seyleri var ama Baros bunlari yasamadiysa illa diger sene yasamayacak diye birsey yok, ya bu isin garnatisi mi var? Sonucta üc kulvarda mücadele edecegiz.

halil ibo
27.07.2009, 19:05
Bence kavramlarıda karıştırmaya başladık.Arkadaşlarım,kardeşlerim ey bmn milletinin insanları takımımızda yeterince forvet var.
Problemimiz;''golcü'' oyuncu ! Gökhan ısrarla ben bu takımın golcüsü olmayacağım diyorsa zaten bir golcü kesin aldıracaktır hoca.
Şartlar oluşursa bununda Fatih Tekke olması takımımızın avantajınadır birçok sebepten dolayı.
Fakat şu an için Fatih Tekke takımında oynamaya başladığına göre olmayacak duaya amin dedirtecek bazı arkadaşlar illaki...

Ilelioglu
27.07.2009, 19:07
en azından bonservisini ne kadara alırız diye tartısabiliyosun.Tekke de bu tartısma bile yok çünkü yonetim almayacagını ve bu transferin kapandıgını acıkladı dimi :)

Evet öyle. Tamam tartisalim o zaman. Forum Yöneticleri Basligi'in adini degistirsin.

Önerim: Fatih Tekke Konusunun Ardinda Kalanlar --> Takimimizin Forvet'e ihtiyaci varmi?

trabzonsporfan
27.07.2009, 19:07
Bence kavramlarıda karıştırmaya başladık.Arkadaşlarım,kardeşlerim ey bmn milletinin insanları takımımızda yeterince forvet var.
Problemimiz;''golcü'' oyuncu ! Gökhan ısrarla ben bu takımın golcüsü olmayacağım diyorsa zaten bir golcü kesin aldıracaktır hoca.
Şartlar oluşursa bununda Fatih Tekke olması takımımızın avantajınadır birçok sebepten dolayı.
Fakat şu an için Fatih Tekke takımında oynamaya başladığına göre olmayacak duaya amin dedirtecek bazı arkadaşlar illaki...

ee madem olmayacak , madem yonetim bu transfer Trabzonspor için kapandı dedi neden tartışılıyor ugruna bu kadar mesaj yazılıyor

trabzonsporfan
27.07.2009, 19:08
Evet öyle. Tamam tartisalim o zaman. Forum Yöneticleri Basligi'in adini degistirsin.

Önerim: Fatih Tekke Konusunun Ardinda Kalanlar --> Takimimizin Forvet'e ihtiyaci varmi?
Golcüye ihtiyacı var

Ilelioglu
27.07.2009, 19:09
Golcüye ihtiyacı var

Tamam Forum Yöneticilerine söyle degistirsinler.

trabzonsporfan
27.07.2009, 19:11
transfer dosyasında zaten konusuluyor bu konu

İskender YILMAZ
27.07.2009, 19:12
Dedigim gibi bunun sakatligi, performans düsüklügü vs gibi seyleri var ama Baros bunlari yasamadiysa illa diger sene yasamayacak diye birsey yok, ya bu isin garnatisi mi var? Sonucta üc kulvarda mücadele edecegiz.

Okumadan cevap veriyorsun galiba .. :) Ben tek forvet yeterli demiyorum elbette, ama senin dediğin gibi 3 forveti olan takım dahi şampiyon olamaz lafı gerçekten saçma .. Neyse.. :)

Ilelioglu
27.07.2009, 19:23
Okumadan cevap veriyorsun galiba .. :) Ben tek forvet yeterli demiyorum elbette, ama senin dediğin gibi 3 forveti olan takım dahi şampiyon olamaz lafı gerçekten saçma .. Neyse.. :)

Sana sacma gelebilir ama ücüde ilerde top dahi tutamiyorlar.

Ben sunu demek istiyorum Forvet'teki soruna ragmen Forvet'e israrla takviye yapilmiyorsa, o zaman bu bana göre Sampiyonluga oynamiyoruz anlamina gelir. Benim düsüncem böyle, sen farkli düsünüyor olabilirsin saygi duyarim ayrica "Kaliteli tek Forvetle bile Sampiyon olunur" lafi sana ait. Tabiki olunur ama bu tek Forvet sakatlandigi zaman kim oynayacak ilerde? :)

Allahim ne günlere kaldik.

İskender YILMAZ
27.07.2009, 19:29
Sana sacma gelebilir ama ücüde ilerde top dahi tutamiyorlar.

Ben sunu demek istiyorum Forvet'teki soruna ragmen Forvet'e israrla takviye yapilmiyorsa, o zaman bu bana göre Sampiyonluga oynamiyoruz anlamina gelir. Benim düsüncem böyle, sen farkli düsünüyor olabilirsin saygi duyarim ayrica "Kaliteli tek Forvetle bile Sampiyon olunur" lafi sana ait. Tabiki olunur ama bu tek Forvet sakatlandigi zaman kim oynayacak ilerde? :)

Allahim ne günlere kaldik.

Gerçekten okumadan cevap veriyormuşsun .. :)

Ben bizim takımımız için konuşmadım, böyle bir yargı saçma dedim, bizim takımımıza forvet gerektiğinin ben de farkındayım başından beri, ben genel anlamda böyle bir yargının saçma olduğunu söyledim.

'Kaliteli tek forvetle bile şampiyon olunabilir' dedim. Bunun gerçekleşebilmesi için o forvetin gerçekten kaliteli olması, sakatlık yaşamaması ve üst düzey bir performansla bütün sezonu tamamlaması gerekir. Bunun için de zaten en önemli faktörün şans olduğunu kendim söyledim.

Ne günlere kaldın ? :)

Ilelioglu
27.07.2009, 19:34
Gerçekten okumadan cevap veriyormuşsun .. :)

Ben bizim takımımız için konuşmadım, böyle bir yargı saçma dedim, bizim takımımıza forvet gerektiğinin ben de farkındayım başından beri, ben genel anlamda böyle bir yargının saçma olduğunu söyledim.

'Kaliteli tek forvetle bile şampiyon olunabilir' dedim. Bunun gerçekleşebilmesi için o forvetin gerçekten kaliteli olması, sakatlık yaşamaması ve üst düzey bir performansla bütün sezonu tamamlaması gerekir. Bunun için de zaten en önemli faktörün şans olduğunu kendim söyledim.

Ne günlere kaldın ? :)

Tam tersi sen okumadan cevap veriyorsun.:)

Ben deminden beri bizim Takim hakkinda yorum yapiyorum.

(Bunun gerçekleşebilmesi için o forvetin gerçekten kaliteli olması, sakatlık yaşamaması ve üst düzey bir performansla bütün sezonu tamamlaması gerekir. Bunun için de zaten en önemli faktörün şans olduğunu kendim söyledim.)

Bunlari daha önce yazmadin simdi yazdin bizde aydinlandik böylece eger daha önce ekleseydin anlardik.

İskender YILMAZ
27.07.2009, 19:41
Tam tersi sen okumadan cevap veriyorsun.:)

Ben deminden beri bizim Takim hakkinda yorum yapiyorum

Belli belli .. :)

(Bunun gerçekleşebilmesi için o forvetin gerçekten kaliteli olması, sakatlık yaşamaması ve üst düzey bir performansla bütün sezonu tamamlaması gerekir. Bunun için de zaten en önemli faktörün şans olduğunu kendim söyledim.)

Bunlari daha önce yazmadin simdi yazdin bizde aydinlandik böylece eger daha önce ekleseydin anlardik.

Dememiş miyim ? :)

Yorumsuz .. :)

Ilelioglu
27.07.2009, 19:46

Belli, belli....:)

Burda bizim Takimi kast ettigim su götürmez bir gercek.:)

hamucera
27.07.2009, 19:49
bu konu halen yaşıyor mu

Recep Alkan
27.07.2009, 19:51
Peki sen istemediğin halde hala bu konuya yorum mu yazıyorsun ?

İskender YILMAZ
27.07.2009, 19:52
Belli, belli....:)

Evet, gayet net .. Olunabilir diyorum, ki olunabilir de .. :)

Burda bizim Takimi kast ettigim su götürmez bir gercek.:)

Benimde ilk yorumu kastettiğim tsunami götürmez bir gerçek .. :)

Ilelioglu
27.07.2009, 19:55
Evet, gayet net .. Olunabilir diyorum, ki olunabilir de .. :)
Benimde ilk yorumu kastettiğim tsunami götürmez bir gerçek .. :)

Benim Yorumum senin Yorumundan daha acik ve net.:)

Bu isin sonu gelmez böyle..:D

İskender YILMAZ
27.07.2009, 19:57
Benim Yorumum senin Yorumundan daha acik ve net.:)

Bu isin sonu gelmez böyle..:D

Neyse, değmez zaten .. ;)

trabzonsporfan
27.07.2009, 20:19
alkan61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24791)

yani recep abi bu konuyu artık sende çok abarttın.Bu da benden sana bir eleştri

Ilelioglu
27.07.2009, 20:23

Daha demin Basligin kapatilmasini isteyen, bakiyorumda halen bu Baslikta.

trabzonsporfan
27.07.2009, 20:28
Daha demin Basligin kapatilmasini isteyen, bakiyorumda halen bu Baslikta.

bu başlıga girmeme bu kadar takma kardeşim bırak beni rahat

Recep abiye bişey diyorum hop atlıyosun.Görünmez nasıl olunacak sana karşı

Recep Alkan
27.07.2009, 21:15

son 2-3 sayfaya bakıldığında sadece bir arkadaş ile karşılıklı konuşmam dışında doğru düzgün mesajım olmayan bir başlık için abartmış damgası yemek asıl abartının kendisidir.

Amacını bilmem ama önce bu başlıktaki mesaj yoğunluğunun kime ait olduğunu iyi incele.

İsmail ALİOĞLU
27.07.2009, 21:22
Bu başlıkta kapatılırsa acaba Tekke için nasıl bi başlık açılır merak ettim. kesin oda 2 günde bin mesajı aşar :) yonetim bi deneme yapsak :D

trabzonsporfan
27.07.2009, 22:42
son 2-3 sayfaya bakıldığında sadece bir arkadaş ile karşılıklı konuşmam dışında doğru düzgün mesajım olmayan bir başlık için abartmış damgası yemek asıl abartının kendisidir.

Amacını bilmem ama önce bu başlıktaki mesaj yoğunluğunun kime ait olduğunu iyi incele.

eleştirim, başlığa yazan arkadaşa;

gibi bir tepki verdiğin içindi konudaki mesaj sayın ile ilgili değil

Süleyman Sofu
28.07.2009, 08:22
umut bulutta doğruyu görmüş aferim bize çektirdiği onca çileden sonra doğruyu görüp FATİH ABİ GELSİN demesi hoşuma gitti

Celal Demir
28.07.2009, 08:35
umut bulutta doğruyu görmüş aferim bize çektirdiği onca çileden sonra doğruyu görüp FATİH ABİ GELSİN demesi hoşuma gitti

o istediya hemen alırlar bu arada daum tekkeyi istemiş diye bi haber okudum inanmıyorum ama içimde şüphede yok değil :S

hamucera
28.07.2009, 08:52
bu konu halen yaşıyor mu

kusura bakma bir daha yazmam, bu sayfaya bu kadar ilgi göstermek yerine takımda var olan oyunculara bu kadar destek göstermeyi deneseniz, olmadı olmayacak açıkça ortada olan bir gerçek bu, ama halen bir fatih sevdasıdır aldı başını gidiyor,

fatih kötü hiç demedim ama artık bu konu kapandı, ben onun gerçekliliğine de inanamıyorum artık, neyse sizler devam edin benim işim olmaz bu başlık ile

Recep Alkan
28.07.2009, 08:58
Arkadaşım, kimseye buraya yaz yada yazma gibi ültümatom vermek bizim işimiz değil.

Burası bir forumsa herkes istediği yere istediğini yazar. Ama attığın mesajların %90 ı hala bu başlık kapanmadı mı tarzında ise tepki de ister istemez gelir.

Biz takıma da mevcut kadroya da her zaman desteğimizi gösteriririz.

30.000 kişilik bir forumdan bahsediyoruz, herkes herkesi takip edemez, ama geçen sene burda birileri yattara transferi için başkana sallarken biz yapmayın, yanlış yoldasınız diyorduk, umuta resmen sövülürken, yapmayın iyi niyetli çocuk sabredin açılır diyoruk, gökhan kaçırdıkça biz ilk senesi açılır diyorduk.

Ama görüyorum ki hazırlık kampı bitti, ne sabra karşılık veren var, nede açılan, savunduğumuz yönetim de hata üstüne hata yaptı (Kriz yönetiminde). Kimse kusura bakmasında maddi manevi elinden geldiğini yapmaya çalışan bir taraftar olarak da gördüğüm eksikler konusunda uyarılarımı yapma özgürlüğüm her zaman vardır.

ugurozturk
28.07.2009, 09:01
Bu baslik da kapansin; gidi sirket serverinda bi fatih tekke basligi acicam; sikiysa onu da kapatsinlar..

cok bariz belli oldu ki bu basliklarin uzerinde TS yonetiminin golgesi var..

Süleyman Sofu
28.07.2009, 09:26
Arkadaşım, kimseye buraya yaz yada yazma gibi ültümatom vermek bizim işimiz değil.

Burası bir forumsa herkes istediği yere istediğini yazar. Ama attığın mesajların %90 ı hala bu başlık kapanmadı mı tarzında ise tepki de ister istemez gelir.

30.000 kişilik bir forumdan bahsediyoruz, herkes herkesi takip edemez, ama geçen sene burda birileri yattara transferi için başkana sallarken biz yapmayın, yanlış yoldasınız diyorduk, umuta resmen sövülürken, yapmayın iyi niyetli çocuk sabredin açılır diyoruk, gökhan kaçırdıkça biz ilk senesi açılır diyorduk.

Ama görüyorum ki hazırlık kampı bitti, ne sabra karşılık veren var, nede açılan, savunduğumuz yönetim de hata üstüne hata yaptı (Kriz yönetiminde). Kimse kusura bakmasında maddi manevi elinden geldiğini yapmaya çalışan bir taraftar olarak da gördüğüm eksikler konusunda uyarılarımı yapma özgürlüğüm her zaman vardır.
:alkış::alkış::alkış::alkış:Aynen Recep Kardeşim Aynen:alkış::alkış::alkış::alkış:

H.Tolga YİĞİT
28.07.2009, 09:29
Bu baslik da kapansin; gidi sirket serverinda bi fatih tekke basligi acicam; sikiysa onu da kapatsinlar..

cok bariz belli oldu ki bu basliklarin uzerinde TS yonetiminin golgesi var..

Sadece başlıkların üzerinde mi zannediyorsun,
Bu forumun ve diğer forumların üzerinde var,
Forum yöneticilerinin takındıkları tavırdan belli olmuyor mu?

H.Tolga YİĞİT
28.07.2009, 09:31
kusura bakma bir daha yazmam, bu sayfaya bu kadar ilgi göstermek yerine takımda var olan oyunculara bu kadar destek göstermeyi deneseniz, olmadı olmayacak açıkça ortada olan bir gerçek bu, ama halen bir fatih sevdasıdır aldı başını gidiyor,

fatih kötü hiç demedim ama artık bu konu kapandı, ben onun gerçekliliğine de inanamıyorum artık, neyse sizler devam edin benim işim olmaz bu başlık ile

umut bulut başlığına yorum yaz o zaman,
kaçırdığı gollerden hafızanda kalanları anlatırsın

zisinoli
Artık ben bile bu konunun kapanmasını arzu ediyorum ama biliyorum ki bu konu kapanmayacak ve camianın üzerinde bir yara olarak kalacaktır. Takımın santrafora ihtiyacı var bu kesin ama santrafor alınmıyor. Fatih Tekke biçilmiş kaftandı ama alınmadı. Taraftar kinli mesela her fırsatta bu kinini kusar bu da Trabzonspora zarar verir. Ayrıca mevcut forveterde baskı altında kalır bu konudan dolayı. Zaten beceriksizler daha da beceriksiz olurlar. Yönetim çok büyük yanlış yapmıştır. Ya hiç gündeme getirmeyceklerdi ya da Fatih'i alacaklardı. Yapabilecekleri en kötü seçimi yaptılar. Heyecanlandırdılar, kursakta bıraktılar. Bu kursak olayı sonrasında da kusmuklar yönetimin üstüne yapışır. Cahil cesareti onların ki. Aslında hiç birinin umrunda değil anlayacağınız. Sizin bizim kadar bile düşünmüyorlar camiayı. Hani Fatih'i almadın, konuşma. Hani 5 tane forvet vardı takımda Hacısalihoğlu. O zaman ne diye Batuhan'ı isteyip, mevcut forvetlerini geriyorsun. Biz forvet yok diyoruz siz yaptığın açıklama ve politikalarınızla elimizdekilerinde performansını düşürüyorsunuz. İşte hazırlık maçları. Golleri ortasaha attı. Yorumsuz...

Süleyman Sofu
o istediya hemen alırlar bu arada daum tekkeyi istemiş diye bi haber okudum inanmıyorum ama içimde şüphede yok değil :S
Herkes isterde kim alır orası meçhul açıkcası bu saatten sonra nere giderse gitsin bi Allahın kulu bişey diyemez bizimkiler almak istemedikten sonra adamda zenitte oynamaya devam edecek değilya adam istemiyorum diyor zeniti ve o bunu dedikten sonra herkes bizmi kapasın kapıları

zisinoli
28.07.2009, 09:35
Fatih Tekkenin Türkiyede başka bir takıma gitmesi demek mevcut Trabzonspor yönetiminin gidişinin öne çekilmesi demektir. Fatih'i alacağı her kararda destekliyorum. Ona tüm formalar yakışır...

Recep Alkan
28.07.2009, 09:42
Arkadaşlar evet bazı arkadaşlarımız haklı Fatih konusu artık sıkıntı vermeye başlıyor. Ama neden ?

Çünkü ortada alınmayacak bir oyuncu var, Fatih de zaten bu hafta takımı ile maça çıktı. Bu saatten sonra bağırsak yırtınsak bu iş olmayacak. Artık inanın yapacak iki şey var, bunlardan birincisi hala isyankar tavrı devam ettirip yönetimin koltuğunu sallamak hatta devre arasına varmadan onları ordan indirmek, ikincisi ise unutup, hiçbir şey olmamış gibi yolumuza devam etmek. Biliyorum unutmak çok kolay değil, bu şartlarda Trabzonsporun eksikliği bir daha çok zor kapatılır.

Ama şunu biliyorum, bu yönetim forvet eksiğini kapatmayı çok istiyor, ama yok, songu ellerinden bir çıkarabilseler hemen yabancı birilerine yönelecekler, ama hem songun aldığı garanti para hem de yabancı kontenjanı çok kötü bağlıyor ellerini, yerli alalım deseler, bu taraftar kimseyi beğenmeyecek, her fırsatta karşılarına yine Fatih Tekke ismi çıkacak. Kaldı ki zaten bakıldığında alınacak yerli bir forvette yok.

İşte bu yüzdendir ki takımın sezona 2 forvet ile başlaması çok büyük ihtimal dahilindedir. Üzülüyorum, bizim yönetimimizin Fatihi sebepsiz yere almamasına, onu almadığı için de başka forvetlere yönelememesine üzülüyorum. Her zaman dediğim gibi arada kaybeden hep Trabzonspor’umuz oluyor.

zisinoli
28.07.2009, 09:51
Arkadaşlar evet bazı arkadaşlarımız haklı Fatih konusu artık sıkıntı vermeye başlıyor. Ama neden ?

Çünkü ortada alınmayacak bir oyuncu var, Fatih de zaten bu hafta takımı ile maça çıktı. Bu saatten sonra bağırsak yırtınsak bu iş olmayacak. Artık inanın yapacak iki şey var, bunlardan birincisi hala isyankar tavrı devam ettirip yönetimin koltuğunu sallamak hatta devre arasına varmadan onları ordan indirmek, ikincisi ise unutup, hiçbir şey olmamış gibi yolumuza devam etmek. Biliyorum unutmak çok kolay değil, bu şartlarda Trabzonsporun eksikliği bir daha çok zor kapatılır.

Ama şunu biliyorum, bu yönetim forvet eksiğini kapatmayı çok istiyor, ama yok, songu ellerinden bir çıkarabilseler hemen yabancı birilerine yönelecekler, ama hem songun aldığı garanti para hem de yabancı kontenjanı çok kötü bağlıyor ellerini, yerli alalım deseler, bu taraftar kimseyi beğenmeyecek, her fırsatta karşılarına yine Fatih Tekke ismi çıkacak. Kaldı ki zaten bakıldığında alınacak yerli bir forvette yok.

İşte bu yüzdendir ki takımın sezona 2 forvet ile başlaması çok büyük ihtimal dahilindedir. Üzülüyorum, bizim yönetimimizin Fatihi sebepsiz yere almamasına, onu almadığı için de başka forvetlere yönelememesine üzülüyorum. Her zaman dediğim gibi arada kaybeden hep Trabzonspor’umuz oluyor.

Fatih konusunda yöntim amatör, duygusal davranmıştır. Profesyonel düşünce diyor ki madem forvet açığın var bu gün gibi aşikar ve madem yabancı kontenjanın dolu ve madem Türkiyede kaliteli forvet yok alabileceğin ve madem Fatih Tekke gibi bir oyuncu, senin değerin beni al diyor, emeğimi vermeye, çok sevdiğim Trabzonspora gelmeye hazırım diyor o zaman gereğini yapacaksın. Ya hiiç konuşmayacaksın ya da konuşursan yok yaşı geçmiş, yok amatör gibi sözlerle taraftarı kandırmaya yönelik konuşmayacaksın. Traftar bu numaraları yemiyor artık. Gerçi Gökdeniz gibi bir değere de siz o yıldız değil cümlesini kurmadınız mı? Söylenecek bir şey yok. Gidin laın uefada oynayacak ve muhtmelen avrupa liginde formamızı giyemeyecek bir adamı. Sadri başkan sen kendin diyorsun bu sene avrupa ligine çok önem veriyoruz diye. Sonra çıkıp avrupa liginde oynayamama ihtimali olan bir adam için uğraşıyorsun ve oynamamasını önemi yok diyorsun. Hani biz de öyle diyeceğiz bu adam stoper, kaleci falan olsa ama hocanın yükses sesle haykırdığı ve hayretler içnde kaldım dediği bölge sol kanat bölgesinden bahsediyoruz. Avrupa ligi önemli de, sonra en önemli açığının olduğu yer alacağın adam orada oynayamasın sonra da önemi yok de. KARDEŞİM SİZ NE DEDİĞİNİZİ BİLMİYORSUNUZ. Bırakın bu işleri de dönün müteahhitliğe....

Gökhan BAYRAK
28.07.2009, 10:24

yönetimin senin düşündüğün şekilde forvet almayı falan düşündüğü yok.keza hocanın da önceliği değil forvet.eğer dediğin gibi yabancı kontenjanı sorun olsaydı, sol açık için yabancı oyuncu bakılmazdı, zira o bölge için en azından elimizde alternatifler var...

sorin
28.07.2009, 10:29
bu takım krizlerden karla çıkmayı başardığı gün şampiyon olacak

Recep Alkan
28.07.2009, 10:36
yönetimin senin düşündüğün şekilde forvet almayı falan düşündüğü yok.keza hocanın da önceliği değil forvet.eğer dediğin gibi yabancı kontenjanı sorun olsaydı, sol açık için yabancı oyuncu bakılmazdı, zira o bölge için en azından elimizde alternatifler var...

Bu yönetim forvet istemiyor yada almaya niyeti olmasaydı, Batuhan için hem kiralık hemde bonservis yöntemi ile defalarca birilerinin kapısını çalmazdı.

Kaldı ki hoca özellikle sol açık istiyor ve bunun için en iyisini, kendi istediğini istiyor. Yönetim bu yüzden açık olan tek yabancı kontenjanını bu sol açık ile doldurmak istiyor.

demir
28.07.2009, 10:49
allahın ıznı ile FATİH TEKKE fenere gıdıyor ve hepımız kurtuluyoruz yarabbim sana sukur

Recep Alkan
28.07.2009, 11:03
allahın ıznı ile FATİH TEKKE fenere gıdıyor ve hepımız kurtuluyoruz yarabbim sana sukur

Hevesini kursağında bırakym Kaptan inşallah zenitte devam edecek :)

trabzonsporfan
28.07.2009, 11:26
bu başlıkta hala yok Fatih niye gelmedi yok yönetim onu almayarak amatörlük yaptı.Yok o yoksa yerine gelecek adam kalmadı.

Olmayacak transferi deşmeyin haşa artık adamı ilahlaştırdınız.Bunları transfer dosyasında konuşabilecekken neden ayrıca böyle bir konu var anlamış değilim taktınız Tekke'ye.Bitti daa bitti almıyor yönetim gerisi var mı niye deşiyorsunuz

Gökhan Koç
28.07.2009, 11:57
Arkadaşlar,

Geçen sene ortasında yusuf şimşek transferinde ufak pürüzler dolayısıyla anlaşma sağlanamamış ve bahsi geçen şahıs beşiktaşın şampiyonluğunda önemli işler gerçekleştirmiştir. O zaman da şimdi de aynı şeyleri savunuyorum. Bu klübün prensipleri var, yusufu almamak nasıl prensipleri dahilinde ise fatih tekkeye ne olursa olsun trabzonspor forması giydirmesi de prensipleri dahilindedir. Yönetimimiz diğer yönetimlerin yaptıkları hataları yapmasın ve önemli değerlerimize sahip çıksın. Bugün pekte güvenilmez bi kaynaktan umut bulut yorumları dinledim. Sinirlenmemek elde değil. Arkadaş, bu forma BORDO MAVİ. Umut bulut arkadaşımız bi baksın bakalım trabzon tarihi boyunca forvet hattı kimlere teslim edilmiş. Bir hami olursa, bi şota, bir tekke, bir necmi, bir ali kemal olursa böyle yorumlar yapabilir. Ama geçen sene 1 kilo saçımı yolduracaksın, sonra da etkileniyorum ben diceksin. Etkilenmeden berbat oynayan adam bırakında etkilensin, belki strese girer süpriz yapar bize.

hamucera
28.07.2009, 12:03

umut bulut başlığına yorum yaz o zaman,
kaçırdığı gollerden hafızanda kalanları anlatırsın

umut başlığına da yazıyorum, ama başkaları gibi değil, umut kaçırınca eleştirdiğim gibi atınca da övebiliyorum en azından sadece eleştiri için girmiyorum başlıklar,
şu gol kaçırma muhabbeti artık uzadı gitti, kaçırıyor evet ama sonuçta atıyorda, attıkları neden hiç konuşulmuyor anlamış değilim.
yazdığım yazıların %901 ı başlık kapatma için olduğunu ıspatla o zaman, ortaya bir kelime atıp yazmak olsun diye yazma,
fatih tekke başlığında ilk gündeme geldiği zamanlarda, ben bı yıl bütün maddi imkansızlıklarımı bir kenara bırakarak kendimi zorlayarak bir kombine alabileceğimi söylemiştim gelmesi halinde,
tabi bu düşüncem daha sonra değişti bunu inkar etmiyorum asla, neden değişti, tekke gelip gelmemesi ile alakalı değildi bu, her ne kadar bir oyuncu kulübün üstünde görülmüyor yazıları yazılsada önüne geçmişti artık, bunu savunanlar inkar dahi etselr onlar o düşünce ile yazmamış dahi olsalar o dönem fatih kulübün önüne geçmiş, ne hazırlık kampı, ne diğer haberler, nede önemli delişmeler fatih tekke ile ilgili haberlerin 4 te 1 i kadar ilge çekemez hale gelmişti. benim tepkim bunaydı ve bu tepkimden dolayı gelsede kombine almayacağımı ve aralıklı zamanlar halind tsclub tan ürünler alacağımı yazdım
hala bu konu tartışılıyor mu kanpanmadı mı söylememein gerekçesi bir oyuncu gündeme gelir tartışılır, transfer gerçekleşmez ise başlık kapanır ama ihtimal olarak sonuna yazılırdı, oysa ki fatih ile ilgili başlıklar kapanınca farklı bir format halinde yanisi açılıyor,
ben de ısrarla diyorum ki fatih tekke ye destek verecekseniz zenit oyuncusu olarak verin ama artık birazda takımdaki oyunculara destek verin, Tribünlerden fatih tekke sesleri yükselecekmiş, neden yükselecek, o sesler yükselince gelecek mi fatih, hayır, bir gol kaçırma istatiğidir almış başını gidiyor, bu istatistikleri sürekli önümüze atanlara bende bu istatistiklerle ecvap veririm o zaman,

İstatistik herşey değildir ama Umut şu an 26 yaşında.Bakalım Fatih,Umut,Gökhan 26 yaşına gelene kadar süper ligde kaç maç yapmış kaç gol atmış.
Fatih Tekke 193 maç 61 gol
Gökhan Ünal 127 maç 62 gol
Umut Bulut 187 maç 79 gol
ve en verimli olacağı 27-31 yaş arasına şimdi giriyor. tıpkı fatih tekke nin trabzonspor taraftarının gözünde bu kadar büyük bir oyuncu olduğu 27-30 yaş arası,

amacım kesinlikle ortam gerke değil, aslında yazıda yazmayacaktım ama bir anda başlıktaki herkes neredeyse benim üzerime yüklendi, cevap yazma gereği hissettim, özellikle recep yazıklarımın %90 ının başlık kapanması ile ilgili olarak yazısını görünce savunma gereği hissettim,

ayrıca Trabzonspora gelmek için her türlü fedakarlığı yaptı yönetim almadı diye de yazmayın artık, buna da inanma kesinlikle, çünkü ya beni gönderin yada sözleşmem bitecek bedavaya giderim buradaki misyonumu tamamladım diye tv lerde bas bas açıklama yapan ben değildim. Fatih tekke yi sevmeyen biriside değilim, ama ben fatih tekke ile ilgili yazıları yazınca fatih tekke yi çok fazla sevenler bu yazıları sevmedikleri için bir anda ters tepki veriyor, hatta hiçbir hakeret içermeyen, sadece doğru bir bilgiyi alıntı yaptığım mesajımda neden olduğunu anlamadığım bir sebeple silinmişti,
trabzonspor yönetiminin savunucusu değilim yaptıkları yanlışları bas bas bağırırken de eleştirildim, ersun yanal gönderildiğin de artık yönetim elindekileri bırakmaya yönetimin tekrardan taraftar ve yerel medyaya geçmesine zemin hazırlamakta diye yazarak çok eleştirdim, gönderiliş şeklini ve gönderildikten sonraki açıklamalarıda çok eleştirdim, ama artık bunları geride bırakmanın zamanı geldiğini ve ne olursa olsun koşulsuz destek olunması gerektiğini de söyleyerek destek olmak için elimden geleni yaptım,yapmayada devam edeceğim

bu taraftar fatih diye bağırınca ne değişecek, fatih olunca kaybetse yine yuhalayacak, fatih tekke yi de yuhalayacak, kaznadığı mnaçtan sonra kolbastı oynamadığı için takımını yuhalayan taraftar fatih tekke bağırsa ne olacak, maç kaybedince yuhalayan kazanında statdan ayrılmayan taraftar, sadece sonuca endeksli taraftar oldukça ne değişecek,ilk yarıyı 6. sırada bitiren bjk de taraftar trabzon taraftarının kurduğu olumsuz baskının yarısını bile kurmazken koşulsuz destek verdi, birde bizim taraftara bakıyorum, nmaç başlıyor rakip seyirci sesi geliyor avni akerden, ama bir posizyon hatası olsan küfür en yüksek sesle yankılanıyor stadyumda. varsın o seyirci bağırsın fatih tekke, eğer ki onlar bağırınca başarı gelecekse,
şampiyonluğu fatih tekkeye bağlı görenlere de gülüyorum açıkçası şampiyonluk için yıldız oyuncu gereklidir ama bu yıldız illa fatih tekke değildir, alınabilecek en iyiside fatih değildir, bilgisayar başında yorum yaparak ulübün mali yapısını bilmeyerek yrum yaparak büyük trabzonsporlu oluyor herkes, gökhana veya diğer oyunculara o kadar para verildi fatihe yokmu derken onlara verildi diye fatih e de verilecek demek değil bu, Spiker maçtan sonra fatih takım arkadaşların sana çalıştı gol atman için tekrar kral olman için ama olmadı dediğinde fatih ; kim bana çalıştı bana kimse top atmadı ki, diyerek arkadaşlarını da suçlarığı konuşmalarıda unutmadık biz tıpkı attıkğı güzel golleri unutmadığımız gibi, ben eleştirimi olumlu yanları görürken olumsuzluklarıda yazarak yapıyorum, bu fatih içinde umut içinde geçerli, ama çok kişi fatih tekke nin sadece attığı güzel golleri ve hırsını yazıyor,

Gökhan Koç
28.07.2009, 12:13
hamucera,

öncelikle verdiğin istatistikler son derece değersiz, bilime cebire aykırı. bundan 30 sene önce trabzonspor taraftarının takım üzerinde, yönetim üzerinde öyle bir etkisi vardı ki, herkes trabzon taraftarından korkardı, trabzona gelen rakipler dahil. Şimdi ise yok efendim ona itiraz etmeyelim, yok efendim buna itiraz etmeyelim. Trabzon yönetimine en büyük muhalefet taraftar olacak ki yönetim doğruların peşinde daha kolay koşsun. Duyarlı ve dengeli olmanın ne olduğunu bilmeden bu gayretler içersine girmeyin. Yönetimi yıllarca eleştirebilirsiniz, fatih tekke almadılar diye. Bunda bir problem yok. Ama eleştrirken başka şeyleri görmicek kadar aklımız havada diyosanız anlarım.

hamucera
28.07.2009, 12:37
hamucera,

öncelikle verdiğin istatistikler son derece değersiz, bilime cebire aykırı. bundan 30 sene önce trabzonspor taraftarının takım üzerinde, yönetim üzerinde öyle bir etkisi vardı ki, herkes trabzon taraftarından korkardı, trabzona gelen rakipler dahil. Şimdi ise yok efendim ona itiraz etmeyelim, yok efendim buna itiraz etmeyelim. Trabzon yönetimine en büyük muhalefet taraftar olacak ki yönetim doğruların peşinde daha kolay koşsun. Duyarlı ve dengeli olmanın ne olduğunu bilmeden bu gayretler içersine girmeyin. Yönetimi yıllarca eleştirebilirsiniz, fatih tekke almadılar diye. Bunda bir problem yok. Ama eleştrirken başka şeyleri görmicek kadar aklımız havada diyosanız anlarım.

ben fatih tekke alınmadı diye yönetim eleştirilmesine karşı değilim ama herşeyinde bir sınırı var artık bunu unutmalı önümüze baklaıyız diyorum, taraftar yönetimi etkisi altına almalı ama transferde değil sadece, taraftar önce rakibi etkisi altına lmalı bu taraftara takıma destek olmayacak, ondn sonra yönetimi etkisi altına alacak ona da ben karşıyım, önce takımını kazanması için gaza getir, sonra rakibi baskı altına al, olmazsa yönetimi baskı altınaalmaya başla, sen ilk olarak yönetimle başlarsan işe hata yaparsın

oguzhann
28.07.2009, 12:37
hamucera,

Trabzonspor taraftarından hâlâ korkuluyor saha dışında merak etmeyin,saha içinde bilhassa avni aker'de ise uysallaştırıldık,ayrıca yönetimin de bizim verdiğimiz tepileri dinleyiip hareket ettiğini sanmam,yoksa fatih tekke çoktan alınmış olurdu.sadece ilgileniyor gibi gözüküyorlar.dediklerinize katılıyorum.ayrıca belirttiğiniz gibi başka konularda da araştırma yapmak,konuşmak,eleştirmek,tebrik etmek,değelendirme yapmak şarttır.

trabzonsporfan
28.07.2009, 12:43
Arkadaşlar Umut Bulutun roportajını okudunuz mu?

Evet Umut çok kötü bir forvet te olabilir , çok gol kaçırıyor falan filan nasıl oyuncu oldugunu biliyoruz..

Adam diyor ki ;

Artık bu Fatih Tekke meselesi bizi iyice baskı altına almaya başladı.Baskı altında futbol oynuyoruz ve bu da futbolumuzu etkiliyor..

Bunu Umut diyor.

Şimdi bu baskının onun üzerinde olması doğru birşey mi?

Bu baskının oluşmasında taraftar sitelerimizde açılan Fatih Tekke başlıklarının katkısı yok mu?

Bunlara hayır diyebilecekmiyiz..

Hatalıyız millet yanlış yaptık

Şenol Altunsoy
28.07.2009, 13:19
Zenit'in idari menajeri Alexander Rosina, Fatih Tekke'nin artık kendisini geliştiremediğini belirterek oyuncu için kulüp arayışlarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Futbol yaşantısını Zenit'te sürdüren Fatih Tekke, hâlâ kendisine yeni bir kulüp arıyor.

Goal.com sitesinin haberine göre Zenit'in idari menajeri Alexander Rosina, Türk oyuncuyu ellerinden çıkarmak için her yolu denediklerini belirtti ve "bir çok sebepten dolayı Fatih artık kendisini fiziksel ve mental açıdan geliştiremiyor. Menajerler aracılığıyla kendisine yeni bir kulüp arıyoruz" diyerek oyuncunun takımda geleceğinin olmadığını bir kez daha yeniledi.

Rosina ayrıca takımın yıldız oyuncusu Pogrebnyak'la anlaşma zemini aradıklarını ve kendisine Rusya'da en yüksek ücreti önerdiklerini söyledi.

Şenol Altunsoy
28.07.2009, 13:19
pardon kaynak milliyet gazetesi

trabzonsporfan
28.07.2009, 13:34
zaten kendini geliştirecegi kadar geliştirdi.Daha ne istiyo o da.

Gökhan Koç
28.07.2009, 13:37
trabzonsporfan kardeşim,

eğer trabzonspor'a yeni bir forvet transfer edilmiş olsa, ve biz haala fatih tekke diye bağırıyo olsak haklısın. Geçen sene gökhanı aldıkları zaman sustuk sesimizi çıkarmadık, niye? belki beklentilerimizi karşılar çocuğu motive edelim diye. Ama umut trabzonda yıllardır top oynuyor ve farkettin mi bilmem oyununa hiçbişey katmıyor bilakis geri gidiyor. Böyle bir ortamda umut forma korkusuna düşüp fatih tekkenin adını ağzına en ufak bir saygı belirtisi olmadan alacaksa kusura bakmasın. En son konuşacak adamdır ayrıca o formayı da haketmiyor demektir. Baskı kurma sırasında kesinlikle haklısınız, zaten genelde o sırayla devam ediyorum. Fakat özel durumlarda özel önlemler alınabilir. Bir futbolcu sadece oyuna katkıda bulunsun diye transfer edilmez, başka başka parametreleri de düşünmek gerekir. Açıkcası ben klübümüzün bize güzel bir süpriz yapacağını düşünüyorum :)

Gökhan Koç
28.07.2009, 13:38
adam 30 metreden kafa golü atıyo, geliştirip 40 metreden mi atsın istiyolar anlamadım ki :)

oflu engin
28.07.2009, 13:39
baskıyı ve olumsuzlukları ortaya çıkaranlara bakmak lazım.

fatih tekke anketinin ilk sayfalarına ve yönetimin açıklamaları yapılana kadar olan yazılara bir bakın bakalım ne baskısı varmış masumane bir istek dışında hiç bir olumsuzluk yok.taki alicengiz oyunları başlayana kadar.
bu durumda baskıyı ve olumsuz havayı fatihi isteyenler mi yoksa buna karşı olup ta elinden geleni ne pahasına olursa olsun yapanlar mı bu ortamı hazırladı.
en küçük bir şeyde suçlanan biziz
protokolden bilet satılmamasına rağmen tehdit edilip bende bilet vermem denilende biziz.
ersun hocaya %85 gitmesin dememize rağmen kovulmasını sebebide biz gösterildik.(taraftarın karşısına çıkaramazdım.kayseri maçı)
yönetimle taraftar arasında hiç bir köprüsü olmayanda biziz.
deplasmanlarda yapılan haksızlıklarda kimsesi olmayanda biziz.
dağıtın bu taraftarı diyen yöneticiyede sahip olan biziz.
efsanemize sırf almamak için çamur atılanda saçma sapan bahanelerle oyalananda biziz.
bu isteği yapanları susturmak adına forumlarda ve basında baskı yiyen de biziz.
taraftarlığı sorgulananda biziz.
İstifa ederim tehtidinide yiyen biziz.sevgi seli ile desteklerken.
Gerektiğinde sokaklara bir lafla dökülüp destekleyende biziz.
Sadece işine geldiği zaman akıllarına gelenlerde biziz
git zeniti tut olmadı bjk yı tut sizin gibi taraftar olmasın denilende biziz.
Biz işsizliğin sanayisi ve fabrıkası en az olan toprakların çocuklarıyız.
Bizler bu sıkıntılara rağmen elimizden gelenin en fazlasını yapmaya çalışanız.
Asgari ücretle çalışıp asgari ücret tutarında üye olamadı diye ayırt edilmeden üyemisin sorusuna muhatap olanda bizleriz.
üyemisin kart,kombine,forma aldın mı da istiyorsun diye suçlananda biziz.
Ve bunu söyleyen yöneticilere sahip olanda bizleriz.
Her şeyin doğrusunu bilir gibi konuşup ama yıllardır taraftarın durumunu göremeyenlerde bizim içimizde değil bizi yönetenlerde
bizler unutulmasın ki %95 geçen bir taraftarız.içimizde alanıda alamıyanıda üye olanıda olamıyanıda gönülden trabzonspora karşılıksız sevgi ile bağlı taraftarıyız.bizmi baskı oluşturuyoruz.bizmi haksızlık yapıyoruz.biz en azından kimsenin kimliğini yargılamıyoruz.yaptıklarımızla değil yapacaklarımızla övünüyoruz.
biz formasını kartını kombinesini imkanları dahilinde almış bekliyoruz fırtınamızın sahaya inmesini.bakmayın kızgınlıkla almam etmem diyenlere sen inandınmı maç başlarken gözü başka yerde olabileceğine.
bizim gördüğümüz kabullenemediğimiz yapılan yanlış ve bizim bölünmemize çanak tutan zihniyete ve fatihi günah keçisi gibi ortaya atanlara.biz görüyoruz bu hatanın götüreceklerini,neyi kaçıracağımızı,daha öncede alınmayan futbolcularda neyin kaçtığını bildiğimiz için isyanımız buna yoksa suçlandığımız hiç birşeyden ne uzak oluruz nede bahane üretiriz.elbet görevimiz neyse yerine getirmesini biliriz.umut gökhana gol atmaması için biz nasıl baskı oluşturuyoruz.geçen sene başka bahane vardı şimdi bahanenin adı değişti.bu bahaneler hiç bitmez.yeterki bir bahane üretmeye başla şimdide bahanenin adı fatih abi oldu.biz hariç bu oyunu herkes kendine göre güzel oynuyor.lig başlayınca kaçırması muhtemel golün bahanesinide şimdiden ilettiler bize.aman sessiz olun konsantrasyonları bozulur.biz nasıl zarar veriyoruz takıma bu istek başında herkesce kabul görmedimi niye biz suçlu olduk.yapılan entrikalara niye sesiniz çıkmazda en basiti seçip seninde kabul gördüğün bir isteğin karşısında durmaya kalkarsın.doğru olduğuna inandığın bir durumdan vaz geçersin.nasıl olurda bu zararı asıl kimin verdiğini göremesin.

Gökhan Koç
28.07.2009, 13:47
oflu engin kardeşim,

düşüncelerine a'dan z'ye katılmamak elde değil, yazdıklarının altına imzamı atarım. Bizim yönetimlerimiz hiç bi zaman ilgisiz taraftar nedir bilmedi. Diğer ülkelerde taraftara böyle bir ruh verebilmek için klüpler taklalar atıyor. Fakat bizimkiler bizim ateşimizi söndürmekten başka bişey yapmıyorlar. Ben fatih tekke transferinden vazgeçmem. Ben kimim, trabzonspor taraftarı, trabzonspor kimin için var; taraftarı için. Bitti.

Yönetimin görevi benim isteklerime cevap vermek değil mi? bir tane taraftar bulamazsın tekkeyi sevmeyen. o zaman yönetim görevini yerine getirsin bi zahmet

Süleyman Sofu
28.07.2009, 14:54
Umut efendi Adama sormazlarmı geçen sene o kadar pozisyona giripte topları tribüne yollarkende aklınızda FATİH TEKKE mi vardı diye?Sen süper ligin en çok gol pozisyonuna giren takımı ol ama golcülerin gol karallığında ilk üçe giremesin bu nasıl iştir hem bahsettiğin kişi FATİH TEKKE öyle gelsinde görelim ayağı yaparsan emin ol avni akeri adama dar ederler iş ustayı kıskanmak değil çalışıp ustayı alt etmektir ama sende o cevher ne yazıkki yok...

Gökhan BAYRAK
28.07.2009, 15:14
Umut efendi Adama sormazlarmı geçen sene o kadar pozisyona giripte topları tribüne yollarkende aklınızda FATİH TEKKE mi vardı diye?Sen süper ligin en çok gol pozisyonuna giren takımı ol ama golcülerin gol karallığında ilk üçe giremesin bu nasıl iştir hem bahsettiğin kişi FATİH TEKKE öyle gelsinde görelim ayağı yaparsan emin ol avni akeri adama dar ederler iş ustayı kıskanmak değil çalışıp ustayı alt etmektir ama sende o cevher ne yazıkki yok...

bu nedir yaa?umut derken küçük harf yazacaksın, fatih derken büyük harf yazacaksın, profilinde fatih'in forması olacak, sonra kalkıp benim futbolcumu burada saçma sapan bir şekilde eleştireceksin!

git bi takım kur, başkanı ol, sonra al fatihini oraya, otur ve izle. . .zira bizim bu zihniyetlere ihtiyacımız yok!!!

Jetaime
28.07.2009, 15:27
Bekleyin siz Umut Bulut kaval kemiğiyle gol atacakta bizde şampiyon olacağız, aynı zamanda gines rekorlar kitabınada gireriz merak etmeyin! Bu sene ilk 10 haftada şampiyonlukla alakamız topyekün kesileceğini şimdiden görmeye başlamışlarki mazeretide hazırlıyolar, suçlu belli şimdiden Fatih Tekke ve onu bu takımda görmek isteyeneler.. Güzel ülkemde para konuşurken herkes profesyonel oluyor ama iş icraata geldimi herkes kendini duygusal moda alıyor.. ve en baştaki mazeretide ''Baskı'' oluyor.

Mert67
28.07.2009, 15:58
İşinize geldiğinde kolpa basın.
Eleştirecek birini aradığınızda yandaş medya'nın haberlerine göre insanları eleştirmek de üzerinize yok.
Umut kendi parasını kendi verip zorla durmuyoya takımda beğenilmese gönderilir.Bir tek siz bilmiyorsunuz futbolu.
Eminim 'Fatih' tezahuratları yüzünden bir sene daha harap olucak.

Ilelioglu
28.07.2009, 16:29

Evet Umut çok kötü bir forvet te olabilir , çok gol kaçırıyor falan filan nasıl oyuncu oldugunu biliyoruz..

Adam diyor ki ;

Artık bu Fatih Tekke meselesi bizi iyice baskı altına almaya başladı.Baskı altında futbol oynuyoruz ve bu da futbolumuzu etkiliyor..

Bunu Umut diyor.

Bu baskının oluşmasında taraftar sitelerimizde açılan Fatih Tekke başlıklarının katkısı yok mu?

Profesyonel oyuncu böyle seylere kafayi takmaz.:rolleyes:

Süleyman50
28.07.2009, 16:33
Fatih Tekke (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Fatih%20Tekke/1/1122338/)'yi kahreden sözler

http://i.milliyet.com.tr/GazeteHaberIciResim/2009/07/28/fft16_mf328806.Jpeg Zenit (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Zenit/1/1122338/)'in idari menajeri Alexander Rosina, Fatih Tekke (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Fatih%20Tekke/1/1122338/)'nin artık kendisini geliştiremediğini belirterek oyuncu için kulüp arayışlarını sürdürdüklerini dile getirdi.

Futbol (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Futbol/1/1122338/) yaşantısını Zenit'te sürdüren Fatih Tekke, hâlâ kendisine yeni bir kulüp arıyor.

Goal.com sitesinin haberine göre Zenit'in idari menajeri Alexander Rosina, Türk oyuncuyu ellerinden çıkarmak için her yolu denediklerini belirtti ve "bir çok sebepten dolayı Fatih artık kendisini fiziksel ve mental açıdan geliştiremiyor. Menajerler aracılığıyla kendisine yeni bir kulüp arıyoruz" diyerek oyuncunun takımda geleceğinin olmadığını bir kez daha yeniledi.

Rosina ayrıca takımın yıldız oyuncusu Pogrebnyak'la anlaşma (http://milarsiv.milliyet.com.tr/anlaşma/1/1122338/) zemini aradıklarını ve kendisine Rusya (http://milarsiv.milliyet.com.tr/Rusya/1/1122338/)'da en yüksek ücreti önerdiklerini söyledi

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 16:37
eğer bu takım gol sıkıntısı çeker se ben sorarım yöneticilerimize...

Ilelioglu
28.07.2009, 16:40
eğer bu takım gol sıkıntısı çeker se ben sorarım yöneticilerimize...

Insallah beklenen yasanmaz.

İsmail ALİOĞLU
28.07.2009, 16:43

Adam diyor ki ;

Artık bu Fatih Tekke meselesi bizi iyice baskı altına almaya başladı. Baskı altında futbol oynuyoruz ve bu da futbolumuzu etkiliyor..

Bunu Umut diyor.

Bizim tekkespor taraftarı hatayı hiç bir zaman kendinde aramadıki. bence bu baskının forvetlerimize zararı kesinlikle var. forvetlerimiz istenmeyen adamlar olarak ilan edilmediği kaldı. o şartlar altında yine bu denli oynamaları iyi bence.. Eğer bu Tekke konusu olmasaydı bence kampın yıldızı Gökhan ve Umut olurdu. Şurda kaç kişi destek oldu onlara???

Tekke olayı bizi taraftarlıktan çıkardı. kişisel meselemize çevirdi. Tekke Trabzonspora bundan sonra zarar zarar zarardır.

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 16:52
Bizim tekkespor taraftarı hatayı hiç bir zaman kendinde aramadıki. bence bu baskının forvetlerimize zararı kesinlikle var. forvetlerimiz istenmeyen adamlar olarak ilan edilmediği kaldı. o şartlar altında yine bu denli oynamaları iyi bence.. Eğer bu Tekke konusu olmasaydı bence kampın yıldızı Gökhan ve Umut olurdu. Şurda kaç kişi destek oldu onlara???

Tekke olayı bizi taraftarlıktan çıkardı. kişisel meselemize çevirdi. Tekke Trabzonspora bundan sonra zarar zarar zarardır.
yanlış düşünüyorsun.onları neden etkilesinki tekke olayı.tam aksine onlar rahatlayacaklardı aslında...

İsmail ALİOĞLU
28.07.2009, 16:58
yanlış düşünüyorsun.onları neden etkilesinki tekke olayı.tam aksine onlar rahatlayacaklardı aslında...

sen rahatlarmıydın?
Ben hiç rahatlayamazdım. aksine soğurdum.

Söylermisin hangi koşullarda rahatlayabilecekler?

Süleyman Sofu
28.07.2009, 17:07
bu nedir yaa?umut derken küçük harf yazacaksın, fatih derken büyük harf yazacaksın, profilinde fatih'in forması olacak, sonra kalkıp benim futbolcumu burada saçma sapan bir şekilde eleştireceksin!

git bi takım kur, başkanı ol, sonra al fatihini oraya, otur ve izle. . .zira bizim bu zihniyetlere ihtiyacımız yok!!!
sanane hemşerim istediğimi küçük harfle istediğimi büyük harfle yazarım umut büyük harfle yazılmayı hakettiğinde yazarım.Kimi ne şekilde eleştireceğimi sanamı soracam kaldıki umuta dediklerimin arkasındayım bana akıl vereceğine önce o aklı kendin kullanmayı öğren benim takım kurmaya niyetim yok ama sizin var sanırım asıl siz kuracağınız o takıma götürün sevgili umutunuzu he birde benim zihniyetimi sorgulayıp beynini yorma sora çok ararsın o beynini eleştiriye eyvallah ama biraz adap mümkünse!!!

ardesenli61
28.07.2009, 17:56
ya arkadaşlar para yok para yok diyolar ne yani biz mi verelim bu sene mmilyon dolarlık transfer yapmadılar..para çıkışları yok..geçen senenin transferlerini de başkan arenada kendi açıkladı sırf yayın gelirlerinden 18 trilyon para geldi dedi yanlış hatırlamıyorsam yada ona yakın bi para.geçen seneki masrafı burdan çıkarmıştır futbolcuların.e nerde trabzonspor kart ts club vs den gelen paralar ki geçen sene satılan ürünlerden alınan para ile 10 tane fatih tekke alınırdı. yani biz vereceksek ona da eyvallah hadi banka şubesine beşer onar yatıralım..trabzonsporlu olacak işadamları belki ibret alırlarda 5 10 kuruş onlarda verir belki.. geçen sene forvetlerin durumu ortada.ben ersun yanalın sistemini ve kendisini oyun anlayışını sevmiyorum ve kaybettiğimiz maçlarda hep ona yüklenirken gs fbli arkadaşlarım adamdan ne istiyosun omu oynuyo gökhanla umut kaçırdıklarının %30 unu atsalar şampiyon olmuştunuz diyolar..haa gökhanla umut başkanla konuşup ikna edip bu sene daha iiyi olacaz diye başkanın aklını çeldilerse bilemem..

Ilelioglu
28.07.2009, 18:00
ya arkadaşlar para yok para yok diyolar ne yani biz mi verelim bu sene mmilyon dolarlık transfer yapmadılar..para çıkışları yok..geçen senenin transferlerini de başkan arenada kendi açıkladı sırf yayın gelirlerinden 18 trilyon para geldi dedi yanlış hatırlamıyorsam yada ona yakın bi para.geçen seneki masrafı burdan çıkarmıştır futbolcuların.e nerde trabzonspor kart ts club vs den gelen paralar ki geçen sene satılan ürünlerden alınan para ile 10 tane fatih tekke alınırdı. yani biz vereceksek ona da eyvallah hadi banka şubesine beşer onar yatıralım..trabzonsporlu olacak işadamları belki ibret alırlarda 5 10 kuruş onlarda verir belki.. geçen sene forvetlerin durumu ortada.ben ersun yanalın sistemini ve kendisini oyun anlayışını sevmiyorum ve kaybettiğimiz maçlarda hep ona yüklenirken gs fbli arkadaşlarım adamdan ne istiyosun omu oynuyo gökhanla umut kaçırdıklarının %30 unu atsalar şampiyon olmuştunuz diyolar..haa gökhanla umut başkanla konuşup ikna edip bu sene daha iiyi olacaz diye başkanın aklını çeldilerse bilemem..

Para degilki sorun...:rolleyes:

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 18:03
sorun para değil ama sorun daha büyük .sorun kafada...

spormania
28.07.2009, 18:32
Arkadaşlar bu hafta rastgele Zenit Rubin maçı takıldı gözüme...
SOn 20 dakikasını izliyordum, bir de baktım son 14 dakika Fatih oyuna giriyor...

Naçizane bu 14 dakikadan çıkardığım kanaat şu...

Adcocaat Fatih' i zaten silmiş...Sadece satılsın diye onu tekrar kadroya almış ve maçta son 14 dk oyuna koymuş...
Adama bir tane pas atmadılar...Siz de biliyorsunuz ki Fatih üzerine bir takım inşa edersen pişman olmazsın ama Zenitteki durum bunun tam tersi...

Orada veya o zihniyette başka bir takımda başarılı olması zaten imkansız..

Sonuç olarak bizim ona onun bize ihtiyacı var ama arada yönetim içinden bazı abilerimizin egoları...

Mühim değil Fatihi almasınlar ama Gökhanı kesebilecek bir transfer yapsınlar...Görünen köy kılavuz istemiyor...Eğer hedef şampiyonluksa bu yapılmalı...

Daha ucuza bu kalitede bir adam alsınlar ben Fatih Tekke konusunu açmamak üzere kapatacağım..

Saygılar...

ardesenli61
28.07.2009, 18:33
para değil diyosunuz da ben yapılan açıklamaya göre buraya bişiler yazıyorum resmi sitede başkanın bizzat açıklaması bu..para bu transferin oyuncuya ve kulübe ödenecek para sorun başkanın ağzından çıkan laf..eğer başka bişi is onu da resmi kanaldan açıklarlarsa ona da diyecek söz buluruz..:D

Erdal
28.07.2009, 18:37
İyi de Şenol abi o sözlere Fatih neden kahretsin ki.Adam zaten gideceğim diyor :)....

Erdal
28.07.2009, 19:57
“Godot’yu beklerken” Samuel Becket’ın dünyaca ünlü oyununun adıdır. Hâttâ bir çoklarına göre dünyanın en ünlü tiyatro oyunudur. İnternette bu oyunla ilgili güzel bir eleştiri yazısı gördüm. İsterseniz o yazının kısa bir özetini bir okuyalım, sonra devam ederiz.

(....) “Godot’yu Beklerken” adlı oyunda beş kişiyle karşılaşırız. Estragon, Vladimir, Pozzo, Lucky ve Çocuk. Estragon ve Vladimir, Godot’yu bekleyen iki garip insanoğlu; Pozzo ve Lucky, karşılarına çıkan birileri ve Çocuk da Godot’dan haber getiren bir ulaktır. Oyunun geçtiği mekan büyük bir olasılıkla tepsi gibi düz bir tepe ve o tepedeki tek ağacın çevresidir. Mekan ıssız, zaman ise konuşmalardan anladığımız kadarıyla, 20. yy’ın ortalarıdır. Godot’yu bekleyenler, kimi zaman bulundukları yeri ve zamanı unutan, kimi zaman çekip gitmek isteyen ama bunu yapacak cesareti içlerinde bulamayan, ancak yine de neden beklediklerini tam olarak bilemedikleri halde, beklemeyi kendilerine iş edinenlerdir. (....)

(....) Belki de Godot, hepimizin içinde zaman zaman belirip yok olan “çekip gitme” isteğini bastıran bahanelerin toplamıdır. Ayağa kalkan ama aslında kendi ayakları üzerinde duramayan insanoğlunun, varoluşunun ve yok olacak olmasının acımasız gerçeğiyle yüzleşmesini önleyen bir tür supaptır. (....)

(....) Sonuç olarak bence “Godot’yu Beklerken” bir insanlık öyküsüdür. Absürd tiyatronun bir örneğidir. Bu oyunu izleyenler, salondan ayrılırken pek de mutlu sayılmazlar. Hoşça bir-iki saat geçirip, sıkıntılarını unutmamışlardır. Yoğun bir söz ve mimik bombardımanına uğramış, silkelenmiş ve biraz da hırpalanmışlardır. Çoğunun aklında, o bildik! sorular şekillenmiştir: “Ben kimim?”, “Burada ne işim var?”, “Nasıl yani?!” Oyunun bir başı ya da sonu olduğunu kimse iddia edemez. Her an, bittiğini sandığımız noktadan başlayabilir. “Saçma” kavramına açıklama getirmenin bir yoludur bu, tıpkı insanoğlunun halleri üzerine edilecek ciltler dolusu sözler gibi.

**----

Belki de Godot’yu Godot yapan, hiçbir zaman gelmiyor (ya da gelmeyecek) oluşudur. Fatih Tekke meselesinin zaman içinde aldığı şekle bakınca aklıma ister istemez bu oyun geldi. Futbolda az rastlanır bir olay gerçekleşip, camia kendisinin yeniden takıma kazandırılması yönünde kampanyalar başlatıp, kısa sürede bu durum bir cinnet halini alınca olay şuyuu vukuundan beter bir hal aldı. Kulübün sahibi taraftardır, fakat bu kulübü onların yönettiği anlamına gelmez. Paradoks gibi görünse de bu bir gerçektir, olması gereken de budur. En azından Türkiye realitesinde. Ancak bu, taraftar ne derse aksi yapılmalıdır anlamına da gelmez. Fatih Tekke geri dönerse camiada büyük bir moral ve heyecan artışına sebebiyet vereceği gün gibi aşikârdır. Bu ivmenin takımı şampiyonluğa taşıyıp taşımayacağının bir önemi kalmamıştır.

Ayrıca, hazırlık maçlarında apaçık görülen o dur ki takımın ciddi surette bir forvet sıkıntısı vardır. Görüşlerine değer verdiğim bir ahbabımın dediği gibi, Fatih Tekke kampanyaları başladığında takıma kaliteli bir forvet takviyesi yapılsaydı, o takdirde camia da ikna olabilecekti. Fakat ne öyle bir transfer yapıldı ne de Fatih Tekke geri getirildi. Bu arada Fatih ile yapılan görüşmeler hakkında rivayet muhtelif. Yönetim cenahından yapılan açıklamalar, kendisinin fazla para istediği yönünde. Fatih de aksini iddia ediyor. Şahsi kanaatimiz, iş bu kıvama geldikten sonra, Fatih ile kıyas kabul etmeyecek futbolculara daha büyük paralar verilirken üçe beşe bakmadan takıma kazandırılması gerektiği şeklindedir. Tabiî işin iç yüzüne tamamiyle vakıf değiliz. Kapalı kapılar ardında neler olup bitti, tam olarak bilemeyiz. Amma ve lakin biz de dürüst hakemler gibi gördüğümüze düdük çalmak durumundayız. “Faul var ama kim bilir neden faul yaptı? Belki diğer oyuncu benim görmediğim bir pozisyonda onu tahrik etmiştir” deyip de susacak halimiz yok.

Hâlâ vakit var. Godot hiçbir zaman gelmeyecek olabilir. Biz de kendisini ömür boyu bekleyebiliriz. Fakat Fatih gelebilir, getirilebilir. Beraberinde getireceği moral ve heyecan yeter de artar. Şampiyonluk gelmeyebilir, yeter ki gün eksilmesin penceremizden.

Bülent Şirin/ Günebakış

Mustafa ÖZDEMİR
28.07.2009, 20:15
Arkadaşlar bu hafta rastgele Zenit Rubin maçı takıldı gözüme...
SOn 20 dakikasını izliyordum, bir de baktım son 14 dakika Fatih oyuna giriyor...

Naçizane bu 14 dakikadan çıkardığım kanaat şu...

Adcocaat Fatih' i zaten silmiş...Sadece satılsın diye onu tekrar kadroya almış ve maçta son 14 dk oyuna koymuş...
Adama bir tane pas atmadılar...Siz de biliyorsunuz ki Fatih üzerine bir takım inşa edersen pişman olmazsın ama Zenitteki durum bunun tam tersi...

Orada veya o zihniyette başka bir takımda başarılı olması zaten imkansız..

Sonuç olarak bizim ona onun bize ihtiyacı var ama arada yönetim içinden bazı abilerimizin egoları...

Mühim değil Fatihi almasınlar ama Gökhanı kesebilecek bir transfer yapsınlar...Görünen köy kılavuz istemiyor...Eğer hedef şampiyonluksa bu yapılmalı...

Daha ucuza bu kalitede bir adam alsınlar ben Fatih Tekke konusunu açmamak üzere kapatacağım..

Saygılar...
şuraya bak ya fatihe pas bile atmıyorlar .bizim bu adamı ne edip edip almamız gerekirken yaptıklarımıza bak...

Recep Alkan
28.07.2009, 20:49
La acaba gelir mi yakında güzel bir haber ? ;)

irfan61
28.07.2009, 20:51
La acaba gelir mi yakında güzel bir haber ? ;)Ne diyorsun. :)

Recep Alkan
28.07.2009, 20:53
Birşey demiyorum, gelir mi haber diyorum, herkesin üzerine ölü toprağı serpilmişken, çok güzel olur be.

Yok mu bir duyumu olan, bitmiş mi tamamen ?

Kazım Uzunboy
28.07.2009, 20:55
Fatih Tekke'nin gelmesini imkansız olarak görüyorum ben.

En azından bu sezon.

Recep Alkan
28.07.2009, 20:59
Ne hikmetse ben kesemiyorum ümidimi, çok istediğimden mi ne ?

erolizmts
28.07.2009, 21:04
Bazılarınızın çevresinde, babasının yanında çok başarılı olan ama başka işlere girince dikiş tutturamayan kişiler olmuştur. İşte o arkadaşlar başarılı olmasının verdiği gaz ile daha çok para kazanmanın hayalini kurarlar. Gün gelir kafası eser ve "sıkıldım sizden valla, falanca şehirde filanca işe girip çalışacağım" der ve ailesine postayı koyup uçar yuvasından.

İşte maceraları böyle başlar o arkadaşların. Herşeyin baba yanında çalışırken olduğu gibi rahat olacağını düşünürler -ve o düşüncenin gazıyla gayet istekli bir şekilde yeni maceraya atılırlar. Kazanacağı büyük paranın hayaliyle İlk günleri güzel geçiyordur ve çok mutluludur. Ama bazı şeyler yavaş yavaş kafaya dong etmektedir. Gittiği yerde işinin çok garanti olmadığını ve babasının yanında gösterdiği performansın daha üstüne çıkması gerektiğini anlar. Fakat şartlar baba dükkanındaki gibi kolay değildir. Çünkü beraberinde o işi yaparken her türlü zorluğun üstesinden gelmeye çalışan ve rakbet etmesi gereken başka elemanlarda vardır. İşte o rekabet ortamı ve zorlu şartlar bu arkadaşa zamanla zor gelir. Baba yanında kralken yeni işinde kral olmak için baya terlemesi gerekmektedir. Ve bir süreden sonra bu arkadaş "ulan bu şartlarda kendimi sıkacağıma babamın yanında biraz daha az kazanır, kral gibi yaşarım der ve -babamın bir atı olsa binse de gelse- türküsünü çığırmaya başlar"..Ama köprünün altında çok sular akmıştır. Baba dükkanında yeni elemanlar çalışmaktadır artık. Eskiler pek düşünülmemektedir.

İşte bu durumun sonunda o arkadaş farklı yollar aramaktadır. Birşekilde kapağı yine rahat dükkana atmak istemektedir. Artık araya birileri sokulur, birilerine gaz verilir ve baba üzerinde baskılar oluşturulur. Ama herşey nafiledir. Çünkü yerine yenileri gelmiştir. Yeni bir ekip oluşturulmuştur ve canı isteyince giden ama zora gelince geri dönenlere pek sıcak bakılmamaktadır. Tüm baskılara rağmen o arkadaş dükkana alınmamıştır. Alınmamasının en büyük nedeni ise o dükkanın kendi yuvası olması ve zamanla diğer elemanlara hatta "usta başına" bile posta koyabilecek biri olmasıdır. Ama muhteşem geri dönüşü gerçekleşmeyen o arkadaş için herşey bitmiş değildir. Allah vergisi yeteneği vardır ve daha güzel bir dükkana kapağı atabilir. Artık olayı fazla abartmadan, demogoji yapmadan ve K.Emrah modlarına girmeden çalıştığı dükkanda yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışmalıdır. Olması gereken de budur....

Recep Alkan
28.07.2009, 21:10
Alkışlıyorum, ancak çocukları uyutmaya yarayacak olan bu güzel hikayeyi bizlere anlattığnız için.

Ne yazıkki, bizim çocuğumuz şımarrık değil, zamanında elinin, terinin, emeğinin yoğrulması ile bir yerelere gelmiş hayırlı evlat.

Kaldı ki bizi bırakıp gitmeden önce baba evinden kovulmuş ama gene de gurur yapmadan aynı eve dönmüş hayırlı evlat.

Eğer kardeşleri arasından onu hayırsız görüp, bişeyler zırvalayanlar varsa 1500 tane başlık var istediğine yazabilirler ;)

Ali Tunahan Güllü
28.07.2009, 21:33
recep abi senin bir bildiğin varmı?:)

erolizmts
28.07.2009, 21:58
Olay Fatih'in hayırlı veya hayırsız evlat olup olmadığı muabbeti değil. Buradaki olay Fatih kalitesinde bir futbolcunun bu hallere neden düştüğüdür. Bir futbolsever olarak, Sergen gibi bir yeteneğin dünya futbolunda rahatlıkla yıldız olabilecekken sırf "zora gelememek" yüzünden kendini harcanmasına nasıl üzülüyorsam, aynı şekilde Fatih'in de bu durumlara düşmesine üzülüyorum.

Bence Fatih kalitesinde bir futbolcu kendini bu durumlara düşürmemeliydi. Biraz sıksa bu yaşta bile rahatlıkla en azından Bundesliga'da top koşturabilirdi. Hatta Zenit'te yarım sezon kendini vererek oynaması bile kendisine daha büyük liglerin kapısını açabilir. O yüzden, bu fırsatı değerlendirmek varken kafasından Türkiye'yi ve hatta Trabzonspor'u çıkarmalı artık. Bir kulübe gitmek için bu kadar çırpınmanın aksine kapısında yöneticilerin cirit attığı bir futbolcu olmalı. Elbet isteyeni vardır ama burada kastedilen "yöneticiler" büyük takım yöneticileridir. Ve Fatih'in istediğini vermeye hazır kulüp yöneticileri. Şahsen Fatih gibi bir yeteneğin transfer macerasının böyle olmasını arzu eden bir kişiyim. Ama olayın bu boyutlara gelmesi pek hoş olmadı. Gerek Fatih gerekse sadri Şener yönetimi için. Bu konuda Trabzonspor taraftarlarını kamplaşmaya kadar götürmek önümüzdeki bir çok yılıda kaybetmemize neden olabilir. O yüzden Trabzonspor taraftarının stada girmeden önce "ulan çok gol kaçırsakta Fatih diye bağırsak" tarzında düşüncelerinide kafalarından çıkarmaları gerekiyor. Kaybedeceğimiz daha fazla yıllar olmasın artık.

Erdal
28.07.2009, 22:38
erolizmts, küçük Emrah masalını bilmem ama Fatih in düştüğü durum falan yok. Koca şehir ayağa kalktı onu istedi...Stadyumda Fatih diye bağrılmasını kim istiyor bilmiyorum. Ama bunun önüne geçmenin yolu "küçük Emrah masalları" değil...Fatih bu gün ortada yönetciyim diye gezenlerin hepsinden daha fazla kazandırıp gitti. İsteseydi 1 sene daha "takılıp" elini kolunu sallaya sallaya giderdi. Dolayısıyla siz ne kadar küçük masallar anlatırsanız anlatın o Trabzonspor taraftarının büyük bir kısmı için "büyük Kaptan" olarak kalmaya devam edecek...Şık olmamış o masal...Hiç şık olmammış...

muharrem demirc
28.07.2009, 23:52
Bazılarınızın çevresinde, babasının yanında çok başarılı olan ama başka işlere girince dikiş tutturamayan kişiler olmuştur. İşte o arkadaşlar başarılı olmasının verdiği gaz ile daha çok para kazanmanın hayalini kurarlar. Gün gelir kafası eser ve "sıkıldım sizden valla, falanca şehirde filanca işe girip çalışacağım" der ve ailesine postayı koyup uçar yuvasından.

İşte maceraları böyle başlar o arkadaşların. Herşeyin baba yanında çalışırken olduğu gibi rahat olacağını düşünürler -ve o düşüncenin gazıyla gayet istekli bir şekilde yeni maceraya atılırlar. Kazanacağı büyük paranın hayaliyle İlk günleri güzel geçiyordur ve çok mutluludur. Ama bazı şeyler yavaş yavaş kafaya dong etmektedir. Gittiği yerde işinin çok garanti olmadığını ve babasının yanında gösterdiği performansın daha üstüne çıkması gerektiğini anlar. Fakat şartlar baba dükkanındaki gibi kolay değildir. Çünkü beraberinde o işi yaparken her türlü zorluğun üstesinden gelmeye çalışan ve rakbet etmesi gereken başka elemanlarda vardır. İşte o rekabet ortamı ve zorlu şartlar bu arkadaşa zamanla zor gelir. Baba yanında kralken yeni işinde kral olmak için baya terlemesi gerekmektedir. Ve bir süreden sonra bu arkadaş "ulan bu şartlarda kendimi sıkacağıma babamın yanında biraz daha az kazanır, kral gibi yaşarım der ve -babamın bir atı olsa binse de gelse- türküsünü çığırmaya başlar"..Ama köprünün altında çok sular akmıştır. Baba dükkanında yeni elemanlar çalışmaktadır artık. Eskiler pek düşünülmemektedir.

İşte bu durumun sonunda o arkadaş farklı yollar aramaktadır. Birşekilde kapağı yine rahat dükkana atmak istemektedir. Artık araya birileri sokulur, birilerine gaz verilir ve baba üzerinde baskılar oluşturulur. Ama herşey nafiledir. Çünkü yerine yenileri gelmiştir. Yeni bir ekip oluşturulmuştur ve canı isteyince giden ama zora gelince geri dönenlere pek sıcak bakılmamaktadır. Tüm baskılara rağmen o arkadaş dükkana alınmamıştır. Alınmamasının en büyük nedeni ise o dükkanın kendi yuvası olması ve zamanla diğer elemanlara hatta "usta başına" bile posta koyabilecek biri olmasıdır. Ama muhteşem geri dönüşü gerçekleşmeyen o arkadaş için herşey bitmiş değildir. Allah vergisi yeteneği vardır ve daha güzel bir dükkana kapağı atabilir. Artık olayı fazla abartmadan, demogoji yapmadan ve K.Emrah modlarına girmeden çalıştığı dükkanda yapabileceğinin en iyisini yapmaya çalışmalıdır. Olması gereken de budur....

gökhan ve umut' un kaçırdığı gollerden sonra bu masalını kendi kendine okur avunursun erollist kardeşim...

muharrem demirc
28.07.2009, 23:55

Adam diyor ki ;

Bunu Umut diyor.

ne hatası....fatih değilde grafite gelse umut yine stresemi girecekti? çizgi üzerinden topu auta atan beceriksiz umut kimi kandırıyor? baskıymış ne baskısı? ofset baskımı?

61mehmet61
29.07.2009, 00:37
umut bulut sadece beceriksizliğini örtbas etmek için kendince bahaneler üretiyor. biz de bunu yiyeceğiz ya. senin üzerinde baskı yokken tirbünler fatih tekke diye bağırmadığı zamanlarda da seni gördük. daha önce de yazmıştım yine yazayım. fatih tekkenin takıma gelmemesini en çok umutla gökhan istemiyor. fatih gelirse ya ikisi ya da garanti birisi yedek kalacak. takım 4-5-1 oynarsa ikisi de yedek kalabilir.

ip_siz
29.07.2009, 00:48
http://img233.imageshack.us/img233/3333/ft0.gif

İskender YILMAZ
29.07.2009, 00:53

Heyt be .. :)

ceserdar
29.07.2009, 00:57
Bugün otobüsün camından Kocaeli Körfezi'ne bakarken düşündüm de, neden bizim iyi bir kalecimiz varken iyi bir forvetimiz, iyi bir forvetimiz varken iyi bir ortasahamız, iyi bir ortasahamız varken iyi bir defansımız olmaz? İyi derken formda, verebilecekleri ikiletmeden veren oyuncular. Sonra bugünkü durumumuz geldi aklıma Fatih Tekke gibi pişmiş aş geldi Trabzonspor'un ekmeği banıp yiyebileceği. Herhalde bu kulüp birisinin çok büyük bedduasını aldı yoksa bu işin başka izah tarafı yok.

tunganyan
29.07.2009, 09:03
Bugün otobüsün camından Kocaeli Körfezi'ne bakarken düşündüm de, neden bizim iyi bir kalecimiz varken iyi bir forvetimiz, iyi bir forvetimiz varken iyi bir ortasahamız, iyi bir ortasahamız varken iyi bir defansımız olmaz? İyi derken formda, verebilecekleri ikiletmeden veren oyuncular. Sonra bugünkü durumumuz geldi aklıma Fatih Tekke gibi pişmiş aş geldi Trabzonspor'un ekmeği banıp yiyebileceği. Herhalde bu kulüp birisinin çok büyük bedduasını aldı yoksa bu işin başka izah tarafı yok.

Bu klüp birisinin bedduasını aldı zaten hem de çok önemli birisinin bedduasını aldı hem de 1984 yılında aldı,ve eminim hala o duanın etkisi var..Aslında beddua değil ama birilerini çok fena üzdü kırdı klübümüz o sebepten dolayı da hala bu hallerdeyiz...

LazAnisT
29.07.2009, 09:23
Bu klüp birisinin bedduasını aldı zaten hem de çok önemli birisinin bedduasını aldı hem de 1984 yılında aldı,ve eminim hala o duanın etkisi var..Aslında beddua değil ama birilerini çok fena üzdü kırdı klübümüz o sebepten dolayı da hala bu hallerdeyiz...Şaka yapıyosun herhalde.

Gökçebey
29.07.2009, 09:26
Böyle bir şehir efsanesinden bahsediliyor. İyi güzel de, 25 yılda 25 milyon kere dua etmiştir bu takımın taraftarı. Ne mübarek bedduaymış ki 25 milyon dua etkisini kıramamış.

Harun-61
29.07.2009, 09:30
La acaba gelir mi yakında güzel bir haber ? ;)

nerede o eski sinerji :)

gelir mi ? ;)

61imhotep61
29.07.2009, 09:41
ya benim içimde sanki bunca olayın danışıklı döğüş olduğu,tüm yapılanların fatihi daha ucuza kapmak olduğu düşüncesi var.sanki fatihe bekle dediler.er geç alacaz dediler.sen form tut,hazır ol dediler.zenit seninle klup aranda bağ kalmadı zannetsin satmak zorunda kalsın dediler.

çok mu salladım??

asi_mavi_ts
29.07.2009, 10:30
Şaka yapıyosun herhalde.
Abim bir olay anlatmıştı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Kısaca anlatayım size. " En son şampiyon olduğumuz sene Trabzona bir hoca gelmiş. tabi her taraf yıkılıyor.. silah sesleri, sevinç gösterileri vs. hoca dönüyor yanındakilere ne oluyor bu şehirde bu gürültüde nedir? diye soruyo yanındakiler de Trabzonspor şampiyon oldu onu kutluyorlar diyor. Hocada "bundan son şampiyon filan olmasın nedir bu rezillik diyor." olay doğrumudur yanlışmıdır bilmiyorum anlatalın bu.

ozturk
29.07.2009, 10:47
Abim bir olay anlatmıştı. Ne kadar doğrudur bilmiyorum. Kısaca anlatayım size. " En son şampiyon olduğumuz sene Trabzona bir hoca gelmiş. tabi her taraf yıkılıyor.. silah sesleri, sevinç gösterileri vs. hoca dönüyor yanındakilere ne oluyor bu şehirde bu gürültüde nedir? diye soruyo yanındakiler de Trabzonspor şampiyon oldu onu kutluyorlar diyor. Hocada "bundan son şampiyon filan olmasın nedir bu rezillik diyor." olay doğrumudur yanlışmıdır bilmiyorum anlatalın bu.

bence doğrudur. kaçan şampiyonlukların kaybedilen puanlrın bazen bilimsel izahı olmuyor çünkü.. özellikle 95-96 da bunu bariz hissettik..

ozturk
29.07.2009, 11:22
Santraforlar Tedirgin
TRABZON'A FATİH GÖLGESİ

Trabzonspor'da son 2 aydır neredeyse hiç gündemden düşmeyen Fatih Tekke olayı tüm futbolcuları olumsuz etkiliyor. Medyanın bazı kesiminin yanı sıra taraftar grupları ve , eski bir takım yöneticilerin kampanya haline getirdiği ve sanki Bordo-Mavili kulübe büyük hizmet veriyorlarmış gibi sundukları Fatih Tekke'nin transfer konusu tüm futbolcuların korkulu rüyası haline geldi. Yeni bir lige, yepyeni umutlarla başlaması gereken futbolcularda bu nedenle bir tedirginlik başladı. Bordo-Mavili takımın futbolcularının İsparta Davraz'da başlayan ve Hollanda'da sona eren 26 günlük kampları boyunca Fatih'in transferi konusunun sürekli ısıtılarak, medya malzeme haline getirilmesi nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını ve bu nedenle endişeli olduklarını dile getirdikleri belirtildi. Yönetimi yıpratmak adına Fatih'e sarılanların da asıl zararı takımın oyuncularına verdiklerinin altı çizildi.

Sorumluluğu Üstlenecekler mi?
Başta forvet oyuncuları Umut Bulut ve Gökhan Ünal olmak üzere takım üzerinde tam bir Fatih gölgesi dolaşmaya başlarken, şimdi ligde yaşanabilecek olumsuzlukların sonucunda nelerin olabileceği konuşuluyor. Futbolcuların hem Trabzon'daki yakınlarıyla konuşurken, hem de kampta kendi aralarında sohbet ederken, Fatih Tekke konusunda yakındıkları ve tedirgin olduklarını dile getirdikleri bildirildi. Bazı futbolcuların bu hava devam ederse ve lig başladıktan sonra da tribünlerden beklenmedik tepkilerle karşılaşmaları halinde takımdan ayrılma kararı alabilecekleri bile dile getirildi. Bordo-Mavili kulübe hizmet ettiğini söyleyip, taraftarların gözünü boyamaya çalışanların yarattığı atmosferde, Trabzonspor futbolcularının moralinin oranda bozulmasına zemin hazırlayanların Fatih Tekke kampanyasını yürütmeleri nedeniyle oluşacak başarısızlıkta sorumluluğu da üstlenmeleri istendi.

'Maç Kaybedersek Ne Olacak?'
Futbolcuların yakınlarıyla yaptıkları konuşmalarda dile getirdikleri endişeler şöyle sıraladılar: “Trabzon neredeyse Fatih Tekke ile yatıp kalktı. Bizim mücadelemiz unutuldu. Yeni bir lige hazırlanıyoruz. Moralimizin yüksek tutulması gerekirken, bir oyuncunun transferiyle bizler sanki bir kenara itildik. Tam tersi bir havayla tüm motivasyonumuz yerle bir edildi. Sanki Trabzonspor için hiçbir değerimiz yokmuş gibi düşünmeye başladık. Taraftarımızın bizi hiç sevmediği, hatta takımda istemediği ve tüm olumlu duygularını Fatih Tekke'ye yönelttikleri hissine kapıldık. Bir maç kazanamazsak, kötü oynasak, gol kaçırırsak tribünler belki de büyük tepki vereceğine dair endişe duyuyoruz. Bizlere belki de ağır hakaretler yapılacak. 'Fatih Tekke' tezahüratları yapılacak. Sonuçta biz de insanız. Bu tür tepkilerin sonucunda etkileneceğiz. Bu tartışma nedeniyle belki de bir sezonu kaybedeceğiz.”

Kaynak: GÜNEBAKIŞ

Süleyman Sofu
29.07.2009, 11:53
bende yedim tabi geçen sene niye atamıyolardı peki etoo nun gölgesimi vardı üzerlerinde hasbin ALLAH yaa

Ahmet Pulusoğlu
29.07.2009, 11:57
Ya yemişim baskısını ya. Sen hazırlık maçlarında gol atama hiç bi performans göstereme ondan sonra fatih tekke'nin transfer haberleri yüzünüden de.. Oh ne ala memleket.. Oraya buraya röpartaj vereceğine hazırlık kampında yazsaydın golleride en kral cevabı verseydin.. Geçen Sezonda kaçırırken golleri F.T haberleri yoktu o ne olcak...

Gökhan Koç
29.07.2009, 12:13
ayıptır ya, hem top oynadıkları yok hemde laf yetiştiriyolar :) Allah aşkına bu umut'la gökhan'ı barcelona forvetine koy barcelona'yı da türkiyeye getir şampiyon olamaz. Hayal gücümü zorladım olmadı, bu adamlar şampiyon olacak bir takımın forvet hattı olamaz. satalım ikisini de gitsin madem çok iyi topçular :) gökhanı 3'e satalım umutu'da bedava verelim hatta üstüne de ben biraz para koyayım yoksa 3. lig takımı bile almayacak

GERONIMO35
29.07.2009, 12:21
geçen sene kaçırdıkalrı milyonalrca pozisyondan iki üçtanesini atsaydılar şimdi şampiyon takımın golcüleri olarak rahat rahat konuşuyor olacaklardı. Fatih olsaydı o girilen pozisyonalrdan sonra açık ara gol kralı olur trabzonda açık ara şampiyon olurdu Siz iki gol atın ne baskı kalır ne birşety bu taraftar sizide omuzlara almasını çok iyi bilir

Gökhan dan yinede umutluyum

Fatih tekke her ne pahasına ours olsun alınmalıydı tarftarın bukadr çok istediğ ve camiaya bukadar çok heyecan ggetircek bir futbolcuyu alamamalarına anlam veremiyorum:(

GERONIMO35
29.07.2009, 12:22
Bu arada biz taraftarlarında bu fatih konusu çok acaip abarttığımızında farkındayım :D

peker61
29.07.2009, 12:45
Bu konunun buralara gelmesi çok üzücü artık tekke konusunun kapanması lazım takıma zarar vermeye başladı..

Emrullah
29.07.2009, 12:50
Anladığım kadarıyla artık Fatih alınsa bile(imkansız ama mesela yani) zamanında alınmadığı için ve bu kadar ortalığı gerdiği için zararlı olacak, daha doğrusu zararlı olma ihtimali doğdu. Fovetlerle ve Trabzonlu olmayan oyuncularla arasında husumet doğabilir, arada soğuk rüzgarlar esebilir bundan sonra.

Fatih'i zamanında alıp getirmeyen, bu kadar ortalığı geren yönetim bunun hesabını veremez. Bu taraftarın futbolcular üzerinde olumsuz tezahüratlarının en büyük müsebbibi yönetim olacaktır. Yönetim forvet almayarak hem en önemli mevkii hem de Umut ve Gökhan'ı ateşin içine attı. Bu futbolculara artık kimse kızmasın. Bunlarda kabahat değil özellikle Umut'u hala daha ilerleme kaydedecekmiş gibi kadroda tutanda kabahat. Bu yüzden Trabzonspor taraftarlarından ricam bu futbolculara terbiyesizlik yapmayın, hesap soracaksınız yönetime hesabı sorun.

Bu arada Umut'a da çok fazla tepki vermenin bir alemi yok. Bu iş biraz da Allah vergisi kapasite meselesi. Onun kapasitesi bu kadar. Üstelik bence kapasitesine göre çok da başarılı. Hemen hemen her yıl 15'e yakın gol atıyor. Ama Trabzonspor'a bu kapasitede oyuncu lazım değil, bize büyük maçlarda bulduğunu affetmeyen, rahat adam geçebilen, teknik......bir santrafor lazım. Ufak tefek maçlarda bir şekilde gol atıyorsunuz zaten. Hatta Yattara zorla gol attırıyordu bazen. Umut bu takımın 3. forveti anca olabilir seviyede biri. Ona da ihtiyaç var sonuçta. Her zaman birinci ve ikinci forvet sahada olacak değil. Bu yüzden bu futbolcuyu eleştiriken kapasitesini göz önüne alın ve eleştirin ve kesinlikle hakaret falan etmeyin derim ben.

Ama bu takıma 1. forveti almayan yönetim her türlü eleştiriyi hak ediyor demektir, bunun hesabı sorulacaktır elbette. Kimse kendisini bulunmaz hint kumaşı zannetmesin, kimse şahsi meselelerini Trabzonspor'un meselelerinin önüne geçirmesin. Bu yönetim kendini bulunmaz hint kumaşı zannediyor ve sürekli çekip giderim diye tehdit ediyor. Gidersen git ne yapalım yani. Ha senle başarıyı yakalayamamışız ha Ahmetle, Mehmetle ne fark eder. Hem marifet bırakıp gitmekte değil, bu takımı layık olduğu yerlere geirmek için atılması gereken en reel adımları atmak. Bize sportif başarı da lazım, bunu unutuyor herhalde yönetim. Bu takıma iyi bir forvet alınmadıktan sonra 20 tane transfer yapsan ne olur, boş, koca bir boş hamleler serisi. Yıllardır hep aynı hamleleri yapmaktan akıllanmadık mı?

Süleyman Sofu
29.07.2009, 12:53
Bu arada alakaya maydonoz olacak ama 1 ağustos 23de foxda ersun hocanın yeni programı başlıyor fragmanı müthiş ya ersun hocaya yakışmış neyse belki seven arkadaşlar benim gibi seyretmek isteyebilir diye yazayım dedim...

Ilelioglu
29.07.2009, 13:24

Böyle yapmayin Arkadaslar, icim gidiyor..

titanic
29.07.2009, 13:42
Gökhan ve Umut a dünyanın parasını verenler,niye Fatih ten boş mukaveleye imza atmasını bekliyorlar.Fatih bu ikisinden daha az pozisyon buldu 31 fol atmıştı yanılmıyorsam bir sezonda,ya hep öyledir yabancıya sonuna kadar kıyak yaparsın gereksiz yere kendi öz evladından fedakarlık beklersin fedakarlık işte adam gelmek istiyor üstüne paramı versin? Bu forvetle olmaz bu sene ararız Fatihi

Ilelioglu
29.07.2009, 13:45
Gökhan ve Umut a dünyanın parasını verenler,niye Fatih ten boş mukaveleye imza atmasını bekliyorlar.Fatih bu ikisinden daha az pozisyon buldu 31 fol atmıştı yanılmıyorsam bir sezonda,ya hep öyledir yabancıya sonuna kadar kıyak yaparsın gereksiz yere kendi öz evladından fedakarlık beklersin fedakarlık işte adam gelmek istiyor üstüne paramı versin? Bu forvetle olmaz bu sene ararız Fatihi

Malesef, almak istemeyince böyle talihsiz Aciklamalar yapiyorlar...:)

Sinem Yılmaz61
29.07.2009, 13:57

Of sunun güzelligine bakin beee, icim cizz etti vallah...Bir Isim bu Formaya bukadar mi yakisa biliyor yaa :(:(

Ahmet Faruk
29.07.2009, 14:05
Şimdi herkes elini vicdanına koysun...

Bir yerde, neresi olduğu önemli değil, vazifelisiniz. Müşterileriniz var...
Ve bir süre sonra o müşteriler sizin mevkinize, siz hala orada çalışırken başka birisini getirmek için girişimlerde bulunuyorlar...
Dikkat edin, bu girişimi yapan sizi o vazifeye tayin eden yöneticiler değil, her zaman yüz göz olmak zorunda olduğunuz müşteriler.

Ve bu müşteriler sizden karşılarına çıktığınızda hiçbir şey olmamış gibi davranmanızı istiyor...

Ben o çalışan olsam iki şey yapardım:
Bensiz ne haliniz varsa görün demek bir seçenek,
Veya,
Gayret edip müşteriler beni alkışlamaya başlayacak kadar başarılı olmak ve bu başarıya ulaşır ulaşmaz "Ödeşme vakti" deyip gitmek.

Benim karakterim bu, çoğu Trabzonlunun ki bu...

Yapılan şeyler artık şuursuzluk boyutuna ulaşmaya başladı.

Erdal
29.07.2009, 14:11
Ahmet, sezon başladıktan sonra konuşulmasını ben de doğru bulmuyorum. Ancak şu an forvet istemenin sol açık istemekten farkı nedir? Ya da aynı hassasiyet neden sağ bek konusunda gösterilmez. Hatta 2 senedir ön libero isterken farklımıydık. Fark bu kez isim belirtiliyor dersen ilk akla gelen isim o derim...Sahiden önemsiyorlarlarsa mevcut arkadaşlar daha hırslanmalılar...Mesela antrenman bittikten sonra tek başlarına gol vuruşu çalışıyormu bu arkadaşlar merak ediyorum...Kaldı ki ben Gökhan konusunda ümitliyim. Ama bu bir forvet ihtiyacımız olduğu gerçeğini inkarı gerektirmiyor....Hala şansımız var...Yönetimin de hala şansı var...

Ahmet Faruk
29.07.2009, 14:21
Trabzonsporda 3 mevki de eksiklik.

Bunlardan 2 tanesinde hiç adam yok, yani o mevkide oynamayı benimseyen, o mevkide başarılı olacağına oynayan oyuncunun da inandığı mevkiler... Buralara oyuncu aranması bu mevkilerde geçici olarak durduğunu bilen oyuncuları rahatsız etmez. Sözleşmeli, kiralık personel gibi "Arkadaşım senin aslında aşçı olduğunu biliyoruz, ama elimizde hiç şerbetçi yok, sen biz bi şerbetçi bulana kadar bu işe de bak, bulursak bir tane seni aşçılık için tekrar sıraya koyacağız" demek gibi...
Bu mevkiler sağbek ve solaçık. Buralarda oynayan oyuncuların mevkilerini benimsemedikleri ortada...

Bir diğer eksik mevki ise forvet. Ama burada işni yapmayan adamlar var, daha doğrusu işini yapması gerektiği yapmayan-yapamayan elemanlar var. Belki kaliteleri o kadar, belki ciddiyetleri...

Fatihi her Trabzonsporlu gibi ben de 2 ay önce isterdim.
Ama daha gelmeden oyuncular mızmızlanmaya başlamışsa geldikten sonra neler olur.
Kaldıki bu hayıflanmanın sebebi forvet alınacak olması değil.
Fatih konusunda anlamlı olma özelliğini kaybetmiş "tutumun,davranışın" bir sebebi.

Badaloğlu
29.07.2009, 14:26
Santraforlar Tedirgin
TRABZON'A FATİH GÖLGESİ

Trabzonspor'da son 2 aydır neredeyse hiç gündemden düşmeyen Fatih Tekke olayı tüm futbolcuları olumsuz etkiliyor. Medyanın bazı kesiminin yanı sıra taraftar grupları ve , eski bir takım yöneticilerin kampanya haline getirdiği ve sanki Bordo-Mavili kulübe büyük hizmet veriyorlarmış gibi sundukları Fatih Tekke'nin transfer konusu tüm futbolcuların korkulu rüyası haline geldi. Yeni bir lige, yepyeni umutlarla başlaması gereken futbolcularda bu nedenle bir tedirginlik başladı. Bordo-Mavili takımın futbolcularının İsparta Davraz'da başlayan ve Hollanda'da sona eren 26 günlük kampları boyunca Fatih'in transferi konusunun sürekli ısıtılarak, medya malzeme haline getirilmesi nedeniyle sıkıntılar yaşadıklarını ve bu nedenle endişeli olduklarını dile getirdikleri belirtildi. Yönetimi yıpratmak adına Fatih'e sarılanların da asıl zararı takımın oyuncularına verdiklerinin altı çizildi.

Sorumluluğu Üstlenecekler mi?
Başta forvet oyuncuları Umut Bulut ve Gökhan Ünal olmak üzere takım üzerinde tam bir Fatih gölgesi dolaşmaya başlarken, şimdi ligde yaşanabilecek olumsuzlukların sonucunda nelerin olabileceği konuşuluyor. Futbolcuların hem Trabzon'daki yakınlarıyla konuşurken, hem de kampta kendi aralarında sohbet ederken, Fatih Tekke konusunda yakındıkları ve tedirgin olduklarını dile getirdikleri bildirildi. Bazı futbolcuların bu hava devam ederse ve lig başladıktan sonra da tribünlerden beklenmedik tepkilerle karşılaşmaları halinde takımdan ayrılma kararı alabilecekleri bile dile getirildi. Bordo-Mavili kulübe hizmet ettiğini söyleyip, taraftarların gözünü boyamaya çalışanların yarattığı atmosferde, Trabzonspor futbolcularının moralinin oranda bozulmasına zemin hazırlayanların Fatih Tekke kampanyasını yürütmeleri nedeniyle oluşacak başarısızlıkta sorumluluğu da üstlenmeleri istendi.

'Maç Kaybedersek Ne Olacak?'
Futbolcuların yakınlarıyla yaptıkları konuşmalarda dile getirdikleri endişeler şöyle sıraladılar: “Trabzon neredeyse Fatih Tekke ile yatıp kalktı. Bizim mücadelemiz unutuldu. Yeni bir lige hazırlanıyoruz. Moralimizin yüksek tutulması gerekirken, bir oyuncunun transferiyle bizler sanki bir kenara itildik. Tam tersi bir havayla tüm motivasyonumuz yerle bir edildi. Sanki Trabzonspor için hiçbir değerimiz yokmuş gibi düşünmeye başladık. Taraftarımızın bizi hiç sevmediği, hatta takımda istemediği ve tüm olumlu duygularını Fatih Tekke'ye yönelttikleri hissine kapıldık. Bir maç kazanamazsak, kötü oynasak, gol kaçırırsak tribünler belki de büyük tepki vereceğine dair endişe duyuyoruz. Bizlere belki de ağır hakaretler yapılacak. 'Fatih Tekke' tezahüratları yapılacak. Sonuçta biz de insanız. Bu tür tepkilerin sonucunda etkileneceğiz. Bu tartışma nedeniyle belki de bir sezonu kaybedeceğiz.”

Kaynak: GÜNEBAKIŞ

Aylardır bizde bunları söylemiyormuyuz? Ben Gökhan ya da Umut'un yerinde olsam, Fatih Tekke isminden korkacağıma, onunla aynı takımda oynamak için yöneticilere baskı yapardım.Belki futbol adına daha fazla bir şeyler öğrenirim diye...

Hem sonra Fatih Tekke bu takımda olursa Gökhan ve Umut'un üzerindeki baskıda ortadan kalkar.Bu sayede rahat rahat top oynarlar.Bunları göremiyorlar mı?

Sonra aynı şeyler yöneticiler içinde geçerlidir.Onlar Fatih'in alınmasını istemiyorsalar, başarısız sonuçlarda tribünde olabilecek tezahüratlarda göz önüne alacaklardır.

Fatih Tekke, bir çok yöneticiden daha Trabzonsporludur.Biz yemedik bunca geçen sürede olan biteni.Hiç bir şekilde tatmin olmadım ama ne yapalımki bizler Trabzonsporluyuz.Yöneticilerin yanlışlarını sineye çekip destek vereceğiz.Ama bu takıma Fatih Tekke'nin gelmesi içinde her şey yapmaya hazırım.Geçte olsa yöneticilerin bu yanlıştan döneceklerine inanıyorum...

NOT: Gökhan ve Umut... Sezon öncesi bunca hazırlık maçı oynandı ama daha siftahınız yok! Nasıl oluyorda bu halde hala daha Fatih Tekke'nin bu takıma gelmesini istemiyorsunuz... Hadi onu geçtim, yöneticiler görmüyormusunuz bu takımın bu sene en büyük sorunu gol yollarında.

KUTADGU
29.07.2009, 14:33
Görülen o ki Fatih Tekke konusu henüz arkada kalmadı.

Görülen o ki Fatih Tekke konusu Demokles'in kılıcı misali başımızın üstünde salınmaya hep devam edecek.

Mert Oğuzlu61
29.07.2009, 14:38
Bu arada biz taraftarlarında bu fatih konusu çok acaip abarttığımızında farkındayım :D

Sence neden abartmış gibi gözükmekteyiz?

her kulüp yönetimi oturur düşünür ben bu transfer sezonunda ne yapayım diye? ve kendine şu soruları sorar:

takımıma öyle bir oyuncu alayımki, taraftar bayram yapsın, kombine ve forma satışları bir anda patlasın, bu oyuncu kulübe uyum sorunu yaşamasın, rakiplerimize karşı gövde gösterisi yapıp bu oyuncuya ronaldo ve ibrahimoviç misali avni akerde binlerce TARAFTARIN ÖNÜNDE resmi imzayı attırayım ülke imza şov görsün real ve barça kıskansın :D tecrübeli olsun bu oyuncu ve takıma katkı yapacağından emin olayım, VE EN ÖNEMLİSİ bu oyuncu ucuz olsun!!! Peki varmı böyle bir oyuncu, biz kimi alalım? der yöneticiler, var işte, bizim elimize böyle bir fırsat geçmiş, kaçırmak istemiyor bu fırsatı taraftar çünkü biliyor bu seneryonun sonunu!!!

şimdi soruyorum, sence bu taraftar gerçektende abartıyormu???

AYYILDIZ
29.07.2009, 14:40
Bu takıma iyi bir forvet alınmadıkça taraftarın gündeminde hep olacaktır bu konu.Trabzonspor'dan başka hangi büyük takımda ilk 11de oynar mevcut forvetler.Yıllardır Fener'de yedek bekleyen Semih o kadar gündemde ki Fener'de transfer nedense hiç baskı altına girmez.Çıkar atar gollerini.Sorun baskı falan değil yetenekte.

deneme61
29.07.2009, 14:42
umut un ve golhan ın bu acıklamalarını talıhsızlık olarak algılıyorum.bır de takımdan ayrılma kararı alabılırlermıs.kımı tehdıt edıyorsunuz.goren de tuttugunu atıyor sanır.. dedem atardı sızın kacırdıklarınızı..daha kac mac sabredecek bu taraftar..
ama sızde suc yok.sıze guvenıp yenı sezona da forvet almadan baslayan yonetım de kabahat.ıns. hatadan donerler ve ıyı bır forvet alırlar.tabıı kı tekke yı ıstıyoruz.lakın alınmayacaksa da ıyı bır forvet alınmalı

Ilelioglu
29.07.2009, 14:49
Tekke'ye açık kapı

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_zz_FatihTekke001.jpg

Zenit'in idari menajeri Rosina, Fatih'i elden çıkarmak istediklerini açıkladı.

Trabzonspor'a Rusya'dan sevindirici haber geldi. Zenit'in idari menajeri Alexander Rosina, artık kendisini geliştiremediğini düşündükleri Fatih Tekke'yi satmak istediklerini açıkladı. Golcü oyuncuyu elden çıkarmak için her yolu denediklerini dile getiren Rosina, "Tekliflere açığız" diye konuştu.

Sözleşmesi ocak ayında bitecek olan Fatih'i menajerler aracılığıyla pazarlamaya çalıştıklarını dile getiren Rosina, bir süre önce Trabzon'dan teklif aldıklarını da doğruladı.
Rus yönetici, "Türk kulübü yeni bir teklifle gelirse, oturur konuşuruz. Şartları daha uygun hale getirebiliriz" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Fotomac

Emirhan Makul
29.07.2009, 14:52
Koskocaman Bir Hayal ;

http://img441.imageshack.us/img441/3488/yattara01017sy8.jpg

İHTİLALL
29.07.2009, 14:53

Görülen o ki Fatih Tekke konusu Demokles'in kılıcı misali başımızın üstünde salınmaya hep devam edecek.
Ne zaman üzüleceğimizi,sevineceğimizi yada sinirleneceğimizi organize edemeyiz.Bir yakınınız vefat eder ve üzülürsünüz.Bu doğaçlama gelişir yani..
Forvet ihtiyacı bu kadar barizken,sağbek ihtiyacı bu kadar barizken bir şey yapmayacaksınız,sonrada tepki göstereni döverim diyeceksiniz..
Berabere giden bir maçın son dakikasında Umut veya Gökhan geçen yıl yaptıklarını yapacaklar ve kimse tepki göstermeyecek..
Örneğin gs maçında Tayfun meşhur ıskalarından birini geçecek,golü yiyeceğiz,belki şampiyoonluğu vereceğiz ve sadece tebessüm edeceğiz öylemi..
Biri bizimle dalgamı geçiyor?:mad:

Mert Oğuzlu61
29.07.2009, 14:57
Tekke'ye açık kapı

http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_zz_FatihTekke001.jpg

Zenit'in idari menajeri Rosina, Fatih'i elden çıkarmak istediklerini açıkladı.

Trabzonspor'a Rusya'dan sevindirici haber geldi. Zenit'in idari menajeri Alexander Rosina, artık kendisini geliştiremediğini düşündükleri Fatih Tekke'yi satmak istediklerini açıkladı. Golcü oyuncuyu elden çıkarmak için her yolu denediklerini dile getiren Rosina, "Tekliflere açığız" diye konuştu.

Sözleşmesi ocak ayında bitecek olan Fatih'i menajerler aracılığıyla pazarlamaya çalıştıklarını dile getiren Rosina, bir süre önce Trabzon'dan teklif aldıklarını da doğruladı.
Rus yönetici, "Türk kulübü yeni bir teklifle gelirse, oturur konuşuruz. Şartları daha uygun hale getirebiliriz" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Fotomac

bu konuda aklıma güzel şeylerde gelmiyor değil, neden olmasın soru işaretleri var kafamda, ruslar fatihi satacak hemde 1.5m, taş çatlasa 2m civarı komik bir rakama, orası belli oldu, ben diyorumki bizim başkan sağ gösterip sol vuracak fatihi alıp bombayı patlatacak, bu bir taktikti, fiyatı yükseltmişti zenith çünkü yönetimin baskı altında olduğunu ve fatihi ts taraftarının istediğini biliyorlardı, bizim yönetimde bir taktik uygulayıp ''fiyatta anlaşamadık, dengeler vs..'' diyip lafı ruslara attı ve şimdi onlarında etekleri tutuştu, fatihi kime satacaklar şu saatten sonra? bence birr hamlelik işi kaldı bu transferin.

bu benim seneryom :D

Ilelioglu
29.07.2009, 15:00
TEKKE SESLERİ NİYE KESİLDİ?

Fatih Tekke konusu Trabzonspor’u yordu. Yönetimi, işgüzar Fatih Tekke taraftarlarını, bizzat Fatih Tekke’nin kendisini ve özellikle de futbolculardan Gökhan Ünal ile Umut Bulut’u! Ortalık adeta ateş çemberine çevrildi. Geçen hafta yazdığımız gibi bütün bunlar arasında Yönetim Tekke ile görüşülmesine karar verdi ve sportif direktör Ünal Karaman da Fatih Tekke ile bir görüşme yaptı!

Görüşme sözde gizli yapıldı. Ama Fatih Tekke kaynaklı ve lehine o kadar spekülatif haber yazılıp çizildi ki, aslını bilmeyenler inanılmaz bir Tekke hayranlığı içinde gerçek yazarlara ilgisiz ve hakarete varan tepkiler gösterdi. Sonra patırtılar birden duruldu! Bıçak gibi kesildi sanki… Dün “İlla da Fatih Tekke…” diyenler toz duman oldu! Neden? Fatih aynı Fatih, Trabzonspor, yönetim, taraftar aynı taraftar… Ne oldu da Tekke sesleri duyulmaz oldu?

Acaba diyorum Tekke’nin Zenit kulübünce affedilmesi ve yeniden takımında oynamaya başlaması bir etken olabilir mi? Yoksa bazı basın kurumlarınca ortaya atılan palavra haberlerin yalan olduğunun anlaşılması mı? Veya Fatih Tekke’nin para canlısı olmadığını iddia edenlerin “Bir milyon 750 bin avrodan bir kuruş aşağı para almam” demesinin öğrenilmesi mi?

Tekrarlayayım da taşlar yerine otursun: Öncelikle Fatih Tekke bu ülkenin yetiştirdiği en büyük futbolculardan biridir. Defalarca dile getirdiğimiz gibi bana göre Trabzonspor’dan zamansız ayrılmıştır! Ama bu zamanı dönemin yönetimi ve bizzat kendi bilerek, isteyerek, gönülden seçmişlerdir. Bu kulüpten ayrılmak için direten kendisidir. Hatta eğer gittiği sezon bırakılmaması halinde bir yıl PAF takımında bile oynamaya razı olduğunu dile getiren de kendisidir. Klastır, golcüdür, çok güzel gollere imza atmıştır, atacaktır da… Ama çok iyi golcü, çok iyi futbolcu olmak yetmiyor. Sözü edilen paranın daha fazlasını da layık olabilir Fatih Tekke! Ama, şekli, şemali böyle mi olmalı? Fatih Tekke’nin Trabzonspor’u “o gidişinden sonra” şart sürmeye hakkı var mı?

Bu gürültüler içinde sezona iyi çalıştığı belli olan Trabzonspor kadrosunda Gökhan Ünal ile Umut Bulut’un son derece bozulduğunu anlamamak için saf olmak gerek. Bana göre, Tekke’nin “geliyor, gidiyor” söylemleri arasında hem Gökhan’ın hem Umut’un motivasyonları bozuldu. Normalde onlar profesyonel futbolcu… Etkilenmemeleri gerek ama ne yaparsınız ki burası Türkiye…

Ayrıca istemeyerek de olsa Fatih Tekke’ye teklif götüren Trabzonspor yönetimi, Tekke’nin bunu şartsız kabul etmesi halinde ne duruma düşecekti acaba? Mecburen anlaşmayacaklar mıydı? Demek ki hataları sadece tek kişi yapmıyor. Yani burada Fatih Tekke “İlla da şu parayı isterim” diye diretince iş olmamıştır. Ama zaten Tekke’ye sıcak bakmayan yönetim, hangi gerekçe ile Tekke ile görüşülmesine ön ayak olmuştur? Beş dakika düşünelim lütfen…

Trabzonspor’un sezon öncesi çalışmalarının iyi gittiği ortada… Bunun özel maçlara da yansıması taraftarları hayli memnun etti. Elbette bazı eksiklikler var. Örnek geçen sezon takımın gol yükünü çeken iki oyuncusu Gökhan Ünal ile Umut Bulut’tan şimdiye kadar “tık” yok! Bunun birinci nedeni tek santrfor oynamaları… İkinci nedeni bir arada oynamamaları, üçüncü ve en önemli nedeni ise Fatih Tekke’nin transfer haberleri olabilir. Özel nedenleri bir kenara koyuyorum. Umarım Tekke transferinin gündemden kalkması ile başta Gökhan olmak üzere iki oyuncu da en azından geçen sezon ki performanslarının da üstüne çıkarlar. Çıkmaları da gerek… Çünkü taraftarlar artık açık açık homurdanmaya başladılar.

Yazar: Ihsan Öksüz

Kaynak: Taka

Yunus Güneş
29.07.2009, 15:00
Çok değişik seneryo...

Badaloğlu
29.07.2009, 15:03
Koskocaman Bir Hayal ;

http://img441.imageshack.us/img441/3488/yattara01017sy8.jpg

Hayallerine yönetimin müdahele etmesine izin verme:D Sen hayal kurmaya devam et, hayallerinde de olsa Tekke'yi Trabzonspor'a kazandırmak güzel şey...

Ben yönetici olsam, Gökhan ve Umut'un şu açıklamalarındna sonra Tekke'yi hemen Trabzonspor'a alırdım.

Önceden Umut ve Gökhan'ın gol kaçırmalarını kendileride çok önemsemiyordu.Ama onca hazırlık maçında gol atamadıkları için şimdi başlarına gelecekleri daha iyi gördüler.O yüzden güya kendilerince tedbir alıyorlar.Bahaneleride hazır.Üzerimizde Fatih Tekke baskısı var, atamadık:mad:

İHTİLALL
29.07.2009, 15:03

Birde konu meselesi var..
Efendim bu konuyu kapatın..
Halamı bu konu sıktı artık,filan..
Niye?
Gökhan'la Umut'un yanına çok iyi bir forvet alındıda bizimmi haberimiz yok..
....
Ne diyorsak o..
Eyvallah ta..
Trabzonspor taraftarının tepkisini kontrol etmeye çalışmak,tabiri caizse jilete kafa atmaya benzer..
Şu ülkede Trabzonspor'un iyi bir forvete ihtiyacı olduğunu söylemeyecek bir Allah'ın kulu varmıdır?
Göz göre göre bunu yapmayın,sonra saygı isteriz,biz yönetimiz vs.
Ya saygımız sonsuz,ama gözgöre göre bu kadar bariz boşluk bırakıp sonrada "tepki ha"tepkisi,en başta yönetimin kendi kendine saygısını sorgulattırmazmı acaba?

zisinoli
29.07.2009, 15:18
Önce futbolcular, sonra yönetim ve sonucunda Trabzonspor bu süreçten olumsuz etkilenecek.

Ilelioglu
29.07.2009, 15:24
Önce futbolcular, sonra yönetim ve sonucunda Trabzonspor bu süreçten olumsuz etkilenecek.

Profesyonel bir Kulüb etkilenmez ama nedense Türkiyede hersey ters isliyor.:rolleyes:

trabzonsporfan
29.07.2009, 15:24
Niye?
....
Ne diyorsak o..
Eyvallah ta..
Trabzonspor taraftarının tepkisini kontrol etmeye çalışmak,tabiri caizse jilete kafa atmaya benzer..
Şu ülkede Trabzonspor'un iyi bir forvete ihtiyacı olduğunu söylemeyecek bir Allah'ın kulu varmıdır?
Ya saygımız sonsuz,ama gözgöre göre bu kadar bariz boşluk bırakıp sonrada "tepki ha"tepkisi,en başta yönetimin kendi kendine saygısını sorgulattırmazmı acaba?

tamam da bunları transfer dosyasında tartısamazmısınız

zisinoli
29.07.2009, 15:25
Profesyonel bir Kulüb etkilenmez ama nedense Türkiyede hersey ters isliyor.:rolleyes:

Trabzonspor profesyonel bir klüp değildir. Sadece büyük bir camiadır. Ama amatör yönetilmektedir.

trabzonsporfan
29.07.2009, 15:28
Trabzonspor profesyonel bir klüp değildir. Sadece büyük bir camiadır. Ama amatör yönetilmektedir.

katılmıyorum.

Trabzonspor büyük bir camiadır
Trabzonspor profosyonel bir kuluptur.
Sadece ,Trabzonspor amatör yöneticilerin elinde yürümüştür.

Emirhan Makul
29.07.2009, 15:29

Yok ama şöyle diyebiliriz.

Müzemizdeki Kupalar Dışında 2. ve 3. Ligde Mücadele Eden Anadolu Takımlarından bir Tek farkımız yoktur !

KUTADGU
29.07.2009, 15:29
Niye?
....
Ne diyorsak o..
Eyvallah ta..

Yanlış anlamışsınız belli.

Olayı salt Fatih Tekke boyutuna indirgeyenlere lafım.

Laflarımın da arkasındayım.

Koskoca bir sezonu bir futbolcu için gölgeleyeceksek, neye kime faydası olacak?

zisinoli
29.07.2009, 15:30
Yok ama şöyle diyebiliriz.

Müzemizdeki Kupalar Dışında 2 ve 3 Ligde Mücadele Eden Anadolu Takımlarından 1 Tek farkımız yoktur !

Bir tek farkımız sizsiniz. Yani taraftarımız..

Ilelioglu
29.07.2009, 15:32
katılmıyorum.

Trabzonspor büyük bir camiadır
Trabzonspor profosyonel bir kuluptur.
Sadece ,Trabzonspor amatör yöneticilerin elinde yürümüştür.

Profesyonel bir Kulüb olabilmek icin profesyonel yönetilmeniz gerekir ama sen amatörce yönetildigimiz'den bahsedip, profesyonel bir Kulüb oldugumuzu söylüyorsun. :)

KUTADGU
29.07.2009, 15:45
Profesyonellik amatörlük konusuna girince ve kulübün şu anki yönetimini -sadece bir transfere bağlı kalarak- amatörlükle suçlamak gayet komik olmuş bence.

Profesyonel olan kulüpler kendi yönetimleri içinde planlar yaparak, yapıyı yükselttirler.
Amatör olan kulüple ise başkalarının dediği, direttiği isimlerle anlaşarak aslında yöneten değil yönetilen olduklarını ortaya koyarlar.

Amatör yönetici tespitinize ve yakıştırmanıza kesinlikle katılmıyorum.

Elbette Trabzonspor arzu edilen - ve bence gerekli olan- kurumsallaşma, profesyonelleşme aşamalarında son ve nihai noktaya gelememiştir. Elbette eksiklikler, hatalar ve de yanlışlıklar vardır.
Ama bu kulübün pespaye kötü ve amatörce yönetildiği anlamına gelmez.

Hele hele birileri çok istiyor diye yönetimi amatör davranmakla suçlamak bana sorarsanız en hafif ifadeyle haksızlıktır.

Emirhan Makul
29.07.2009, 15:45
Bir tek farkımız sizsiniz. Yani taraftarımız..

Yok bizimde farkımız yok ki bizde 3. ligdeki takımların taraftarları gibi tribünlerde çekirdek köfte ve dürüm yiyoruz.

Birbirimizle kavga ediyoruz.
Futbolculara küfür ediyoruz

Bizde de değişiklik yok anlayacağınız aynı tas aynı hamam Bir tek farkımız Kupalar dolu müzemiz.

Ilelioglu
29.07.2009, 15:47
Profesyonellik amatörlük konusuna girince ve kulübün şu anki yönetimini -sadece bir transfere bağlı kalarak- amatörlükle suçlamak gayet komik olmuş bence.

Profesyonel olan kulüpler kendi yönetimleri içinde planlar yaparak, yapıyı yükselttirler.
Amatör olan kulüple ise başkalarının dediği, direttiği isimlerle anlaşarak aslında yöneten değil yönetilen olduklarını ortaya koyarlar.

Elbette Trabzonspor arzu edilen - ve bence gerekli olan- kurumsallaşma, profesyonelleşme aşamalarında son ve nihai noktaya gelememiştir. Elbette eksiklikler, hatalar ve de yanlışlıklar vardır.

Hele hele birileri çok istiyor diye yönetimi amatör davranmakla suçlamak bana sorarsanız en hafif ifadeyle haksızlıktır.

Bildigim birsey var, oda bu profesyonelik konusunda daha cok yol almamiz gerektigi...:)

zisinoli
29.07.2009, 15:51

Amatör yakıştırmasını sadece Fatih Tekke transferine bağladığımızı düşünmediğini düşünüyorum...

karatasof
29.07.2009, 15:54
Nasıl bir profesyonellikse bu?
Bir futbolcunun takıma yapılacak transferden olumsuz etkileneceğini açıklaması nasıl bir anlayıştır?
Dünya'da bir örneği varmıdır?
Kimse kusura bakmasın ama bunun adına en hafif dille Aymazlık denir,hadsizlik denir ama asla profesyonellik denemez.
Daha öncede yazdım.Ne hikmetse başka takımlarda görmediğimiz,duymadığımız şeyleri bizim takımda duymak sıradan hal almış.
Takıma sağ bek alınsın denir yöneticinin biri ''Tayfun ve Serkan varya onlardan daha iyisi parayla bulunmaz''deyiverir.
Sol açık isteyen Hoca'ya futbolcusu basın yolu ile ''Ben varım ya,başkasına ne hacet'' diye çakar.
Golcüler yetersiz üstelik siz elinizde olanlardan birini daha kiraya vermişsiniz denir cevabı üstüne hiç vazife olmayacak olan topçu verir.
''Alın şu Fatih'i de ne haliniz varsa görün,sizde rahat edin bizde ''kabilinden üstelik.
Buna forumlarda olan kişilerin verdiği cevapları hiç katmıyorum.Çünkü onlar daha bir fecaat.
Herkes kraldan çok daha kral!!!!
En küçük bir eleştirinizde;
''Siz kimsüz ki Server-i Cihan Efendimiz Sadri Şener'in isminü gusülsüz besmelesüz ağzuuza alursuz.
Ona transfer konusunda akıl vermeye kalkarsuz!!!
Sizin gibiler ne anlar fitboldan,fitbolcudan.
Bree nabeganlar,bre hadsizler.

KUTADGU
29.07.2009, 15:55
Amatör yakıştırmasını sadece Fatih Tekke transferine bağladığımızı düşünmediğini düşünüyorum...

Bu sizin için geçerli olabilir. Hatta eminim öyledir.

Ben genel bir bakış açısını eleştirmeyi yeğledim.

Bu daha çok burada yazılan bir kaç yazıya karşılık yazılan bir yazı değildi.

Meydana çıkan uzun ve yorucu sürecin ardından ardarda patlayan eleştirileri eleştirmek babında yazılan bir yazıydı.

İsmail Çavuşoğlu
29.07.2009, 15:58
Bu kulüp gerçekten profosyonelce yönetilmiş olsaydı, şimdi hocamız Bross değil samet hoca olurdu,
bu kulüp gerçekten profosyonelce yönetilmiş olsaydı,Fatih TEKKE hakkında bukar şey yazılıp çizilmezdi,
bu kulüp gerçekten profosyonelce yönetilmiş olsaydı,hiç kimse küstüm ben gidiyorum diyemezdi.
vs.vs

Ilelioglu
29.07.2009, 16:00
Bu kulüp gerçekten profosyonelce yönetilmiş olsaydı, şimdi hocamız Bross değil samet hoca olurdu,
bu kulüp gerçekten profosyonelce yönetilmiş olsaydı,Fatih TEKKE hakkında bukar şey yazılıp çizilmezdi,
bu kulüp gerçekten profosyonelce yönetilmiş olsaydı,hiç kimse küstüm ben gidiyorum diyemezdi.
vs.vs

Ona bakarsak Ersun Yanal'inda gitmemesi gerekirdi...:)

UğuR
29.07.2009, 16:01
Trabzonspor öncelikle hangi mevkiye transfer yapmalı?
Sağ bek
Sol kanat
forvet
transfere gerek yok

0 Oy Kullanıldı

Ana sayfamızda ki ankete katılmayı unutmayın....!

Ilelioglu
29.07.2009, 16:16
Ugur Tesekkürler...Ben oyumu kullandim...;)

İHTİLALL
29.07.2009, 16:26
Nasıl bir profesyonellikse bu?
Bir futbolcunun takıma yapılacak transferden olumsuz etkileneceğini açıklaması nasıl bir anlayıştır?
Dünya'da bir örneği varmıdır?
Kimse kusura bakmasın ama bunun adına en hafif dille Aymazlık denir,hadsizlik denir ama asla profesyonellik denemez.
Daha öncede yazdım.Ne hikmetse başka takımlarda görmediğimiz,duymadığımız şeyleri bizim takımda duymak sıradan hal almış.
Takıma sağ bek alınsın denir yöneticinin biri ''Tayfun ve Serkan varya onlardan daha iyisi parayla bulunmaz''deyiverir.
Sol açık isteyen Hoca'ya futbolcusu basın yolu ile ''Ben varım ya,başkasına ne hacet'' diye çakar.
Golcüler yetersiz üstelik siz elinizde olanlardan birini daha kiraya vermişsiniz denir cevabı üstüne hiç vazife olmayacak olan topçu verir.
''Alın şu Fatih'i de ne haliniz varsa görün,sizde rahat edin bizde ''kabilinden üstelik.
Buna forumlarda olan kişilerin verdiği cevapları hiç katmıyorum.Çünkü onlar daha bir fecaat.
Herkes kraldan çok daha kral!!!!
En küçük bir eleştirinizde;
''Siz kimsüz ki Server-i Cihan Efendimiz Sadri Şener'in isminü gusülsüz besmelesüz ağzuuza alursuz.
Ona transfer konusunda akıl vermeye kalkarsuz!!!
Sizin gibiler ne anlar fitboldan,fitbolcudan.
Bree nabeganlar,bre hadsizler.
Hocam bu demeçler komedi tabii..
Ama ben Umut'un tüm saf görüntüsüne rağmen böyle aptalca bir demeç vereceğine inanmıyorum..
Çünkü Umut transfer olduğunda "Tekke gibi bir oyuncuyla yanyana oynayacak omanının heyecanı içindeyim"diye kendi ağzıyla söylemişti..
Bu kelimenin tam analmıyla ısmarlama haberdir;eğer Umut söylemişse bile söylettirilmiştir "dağıtın şunları"cenahından..
Hani Tekke bizi iyi temsil ediyor,
Çok yaşlı
Sigaracı
Kavgacı
Hoca bakacak
Hoca anlamadı,biz anlatırız..
Çok pahalı
Duygu bütünlüğünü bozar vs. çalışmalarının son versiyonu..
Yokmu ya mesaj veriyorlar"bakın oyuncularında moralini bozuyorsunuz"diye
.....
Yahu güldürmeyin adamı..
Bu konuya gösterdiğiniz dezenformasyon enerjisinin yarısını transfere harcasaydınız sezona sorunsuz girme şansımız olacaktı,yıllar sonra..
Altı üstü bir sağbek,birde forvet alacaksınız o kadar..