PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 [78] 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Bekir
19.01.2010, 16:07
Hiç bi insan evladı Fatih'in yerinde olsa susmaz bu iş de bi iş var...

Düşünsenize nerdeyse adınız sahtekara çıkacak her gün gazeteler öyle böyle yazacak ama siz susacaksınız, bi Allah'ın kulu tanımıyorum bu kadar şeylere rağmen susacak...
Koray;
Fatih Tekke tonlarca paraya çizik atıyorken,,Adı bir süreliğine sahtekara çıkmış çok mu umrunda??

Fatih şu an Çıkıp yönetim yalan konuşuyor,Almak istemiyorlar dese her şeyi açıklasa;
Sonuç ne olur??
Bu yönetim burada iken Fatihin bu Kulupten içeri girememesi kesinleşir...

Ben eminimki her şey bittikten sonra açıklama gelecektir...

Koray
Başkan dün kameralara Zenit'le anlaştık demedimi, niye yalan söylesinki kocaman adam, hemde kameralara ?

Yalan olsa ondan önce düşünmez mi, ya Fatih beni yalanlarsa diye ?

Bence Başkan yalan konuşmuyor...

Hiç bi deli o riski göze almaz.

Yasin T.
burada biraz daha kalırsam bascam küfürü yeter artık.psikolojim bozuldu bunedir ya???
sağlıcakla kalın

zahido
Yapmamıstır

cagdas şu avatarında ne anlatmak istediğini anladım?

byhaluk61
Resmen sikildim su isten yonetim bi iside uzatmadan dallandirmadan bitirse sasarimmm su is yuzkere bitmesi gerekn bi is uzadikca uzadi aklim almiyooo acaba taraftarin sabrini mi olcuyorlar.. Ama bilmiyorlar ki eger fatih alinmazda bu takim dibe vurursa onu o koltukda bir saniye oturtmazlar bunu aklina koysun

Mehmet Fırat
19.01.2010, 16:08
Fatih msnde ileti yazdı: bileğimi kesseniz Rubin Kazan akar.

Mehmet bunu beğendi. :D

Ahmet Başkaya
Fatih hem erkek hem kız tarafı olsun.
Kendini kendinden istesin, kahveyi kendi pişirsin,tuz atsın kendi içsin.
iş bitince kendi elini öpsün.
Biletini alsın, eşyasını toplasın gelsin.
Kendini 3 yıllığına Trabzonspor'a bağlayan sözleşmeyi kendi hazırlasın kendi imzalasın.
imzalarken de kendi fotoğrafını kendi çeksin.
Kendi kendine bu kadar iş yapan adamın da zaten takımla oynamasına gerek yok..
Verelim bir top kendi kendine Yavuz Selim'de oynasın..

Herşeyi de biz mi düşüneceğiz yahu?
Bunları kendi düşünemiyor mu?
Allah Allaaah !!!

+1967 ....

Bahadır abi konuş yahu :) ..

Anıl C
Acı olan şu bence...Kendilerinin "oyun kurucu" sanan oysa kurdukları tüm oyunlar ayan beyan sırıtan bir ekip tarafından yönetiliyoruz...Yöntemler eski, dil eski, kurgu eski...Oysa yeni bir dünya var artık...Ve bu yeni dünyada "oyun kurmak" çok zor...

Bu arada ruadram, Prensip???? Bana bir yönetsel prensip söyle ki son 8 ayda bizimkiler tarafından uygulanmış olsun...Hatta bizzat kendilerinin belirlediği prensipler dahil???

arkadaşım orası ayrı konu mevcut yönetimin prensip anlayışı
benim itirazım Fatih ısrarının dozu
bu diğer futbolculara hakarettir
gökhan bu yüzden kaçtı Trabzon'dan
sanki Fatih gelince herşey değişek

hüseyin1975
Ayrica Fatihin Menajeri yasiyor ve Demecler veriyor.
Neden bu Konu hakkinda konusmuyor?

Tek suclu Yönetim olamaz.

Samet Yildirim
Noldu arkadaslar isten yeni geldim son durum nedir...

sinoplee
FATİH TEKKENİN menajeri kazanla son bir aydır görüşme yapmadıklarını söylemiş ve yarın dubai de ki zenit kampına tekke katılacakmış

A.Gökhan AKIN
Aslında Sorun çıkaran cidden Fatihse Hiç kızmıyorum. zira Müstehak Bu yönetime.. Yaşananları en haketmeyen taraftar olsa gerek..

karaman6106
19.01.2010, 16:09
Tekke son 2 gündür Trabzon'da olmasına rağmen bordo mavili yöneticiler yıldız futbolcu ile görüşemedi. Karyağdı, bu nedenle sıkıntılı olan yöneticilerin Zenit ile her konuyu halletmelerine karşın Tekke ile neden görüşemediğini kendisinin de anlamadığını kaydetti.
bıktım bunların yalanlarından...tekke trabzonda arasalar bulurlar. emniyet bulsun tekkeyi ifadesini alsın. hh istemiyor yalancı bunlar...

Ayhan Yüksek
Sabahtan beri takılıp kaldık bu sayfaya bu ne işkencedir Yarabbim,hala paradan Fatihin suskunluğundan dem vuran var,geçiniz efendim,olay Fatih özelinde yönetimin yanlışlarının iyice ayyuka çıkmasıdır,Trabzonsporun yönetilmemesidir,isyanın büyüğü bunadır.

Orhan Aydın
Başkan yalan konuşmaz.Tövbe haşa ya Rabbim:)

byhaluk61
Ya biri aciklama yapsin tafih mi yapiyo yonetim mi yapiyo birileri net ve acik birseyler solesin geliyo yada gelmiyo

Ahmet Başkaya
Başkan dün kameralara Zenit'le anlaştık demedimi, niye yalan söylesinki kocaman adam, hemde kameralara ?

Yalan olsa ondan önce düşünmez mi, ya Fatih beni yalanlarsa diye ?

Bence Başkan yalan konuşmuyor...

Hiç bi deli o riski göze almaz.

İlahi Koray gören de ilk kez kandırılıyoruz sanar ...

Bakalım umarım bu gece netleşir olay anlarız kim yalan söylüyor ...

Volkan Albayrak
Sabahdan beri yazılanları okuyorum.
akşam başkanın acıklamasından sonra epey düşündüm vede şu kanıya vardım.
Başkanımız hayrettine sormadan bazı acıklamalar yaptı hayrettinde ona dediki bak ya ben yada FATİH TEKKE ona göre vede oda hayrettini secti bence başkan bile cok pişman oldugunu düşünüyom bu yönetimi yöneten gercek kişi hacısalihoglunu kınıyorum bizde bir kampanya başlatsak liverpol gibi külübün sahibinin oglu bile yönetimde istifa ettirildi bizde as başkanı istifaya zorlasak olmazmı böyle bir organizasyon yapsak

ne kıymetliymiş bu hayrettin bari çıksada topda oynasa şenol hocaya ünal hocaya ne gerek var her işi yapsa

asimavi
...yönetim zenitle anlaşıp fatihin bonservisini aldıysa ..fatih nasıl oluyorda rubine falan gidiyor...çok saçma

....yok illede rubin e gidecekse rubin gelir bizden bonservisini alır....yani ortalıkta dönen haberler hepsi yalan...

...tek sorun zenitle anlaşma aşamasındaki ufak pürüzler resmiyet işleri, falan filan ...millet istiyoki hemen herşey olsun..bu işler zaman alıyo ....bunu fırsat bilen adi şerefsiz medya da yaygarayı koparıyo ...

Uğurtan
Fatih hem erkek hem kız tarafı olsun.
Kendini kendinden istesin, kahveyi kendi pişirsin,tuz atsın kendi içsin.
iş bitince kendi elini öpsün.
Biletini alsın, eşyasını toplasın gelsin.
Kendini 3 yıllığına Trabzonspor'a bağlayan sözleşmeyi kendi hazırlasın kendi imzalasın.
imzalarken de kendi fotoğrafını kendi çeksin.
Kendi kendine bu kadar iş yapan adamın da zaten takımla oynamasına gerek yok..
Verelim bir top kendi kendine Yavuz Selim'de oynasın..

Herşeyi de biz mi düşüneceğiz yahu?
Bunları kendi düşünemiyor mu?
Allah Allaaah !!!

Bahadır abi müthişsin..

Tek kelime ile..

:alkış:

Erdal
Wien-ts, ben orda olsam ben de farklı davranamazdım herhalde...

C.Altuntaş
19.01.2010, 16:10
Bakan ÖZAK İle GÜNEŞ Bastırıyor…
19 Ocak 2010 / 15:56
Trabzonspor’un Fatih Tekke transferindeki son durum tam bir muammaya döndü.

Fatih Tekke’ye Trabzon’da ulaşamayan(!) yönetim topu futbolcuya atıyor.
Yönetimin Zenit ile bonservisi sorununu çözdüğünü belirtip, golcü oyuncuya ulaşamadığını belirterek, bugün bir anda transferde beklemeye geçmesi Fatih Tekke şaştı kaldı.

Bakan Faruk Özak ile Teknik Direktör Şenol Güneş ise Fatih Tekke transferi için büyük bir çaba sarfediyor.

Yönetimin 1,3 milyon EURO’suna Özak’ın 1 milyonluk sponsor katkısı bulmasına rağmen işin yavaştan alınması da kafalarda soru işareti oluşturdu..

KAZAN DEĞİL ZENİT’E
Öte yandan bazı haberlerde Fatih Tekke’nin Kazan’a gideceği yolundaki haberler ise doğrulanmıyor. Kazan’ın Fatih’i istediğini baştan beri Trabzonspor bilmesine rağmen Zenit rakibine silahını vermeyeceğini açıkladı.

FATİH’E DUBAİ’YE GEL ÇAĞRISI
Bu arada dün Rusya’da olup, sağlık kontrolünden geçmesi gereken Fatih Tekke’ye Zenit kulübü yarın Dubai’ye gelmesini istedi. Tekke yarın Dubai’ye gidecek Zenit’in kampına katılacak..

Karyağdı şaştı bu işe!
Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı, Fatih Tekke transferi konusunda yine çok çarpıcı bir habere imza attı.
Adeta fıkra gibi olan bu son haber, Trabzonlular'ı üzecek, kafaları daha da karıştıracak. Dünkü akşam idmanı öncesinde Sadri Şener'le görüştüğünü aktaran Karyağdı, başkandan "Geliyor" cevabını aldığını açıklamıştı.
Ayrıca, Trabzonspor'un Zenit ile de 1 milyon Euro'luk ücret karşılığında anlaştıklarını da ifade etmişti. Bugün yeniden Lig TV ekranlarına geçen Karyağdı, Fatih Tekke transferinde Rus ekibiyle anlaşan bordo mavili yönetimin Trabzon'da olan(!) Tekke'ye ulaşamadığını ve transferin büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceğini ifade etti.
"Fatih'in cebinde bir bilet var. Yarın dönecek. Bileti ise Rusya'ya. Rusya'da sağlık kontrolünden geçecek ve takımının Dubai kampına katılacak" diyen Karyağdı, Trabzonlu yöneticilerden aldığı bilgiyi de aktardı. İddiaya göre,
Tekke son 2 gündür Trabzon'da olmasına rağmen bordo mavili yöneticiler yıldız futbolcu ile görüşemedi. Karyağdı, bu nedenle sıkıntılı olan yöneticilerin Zenit ile her konuyu halletmelerine karşın Tekke ile neden görüşemediğini kendisinin de anlamadığını kaydetti.
Parçaların tam olarak oturmadığını ve yine de yönetimin yarını beklediğini kaydeden Karyağdı, bu konuda bir açıklama yapılabileceğini dile getirdi.

maydin
faruk ozak bastırıymış ama yönetim almıyacak.

FANATIK61
Sivas macinda ben görürüm yönetimi...

Ahmet Başkaya
Bahadır abi müthişsin..

Tek kelime ile..

:alkış:

Senin de avatar harika :D

Anıl C
bir iddaada ben ortaya atayım bari, gökdeniz fatihin aklınamı girdi acaba gel gel bırak ts yi gel rubine felan :eek::eek::eek:

olabilir. demiştir belki burdaki iddaa oranları daha yüksek

Ahmet Başkaya
olabilir. demiştir belki burdaki iddaa oranları daha yüksek

Çok seviyesizce bu ..

Gökhan BAYRAK
19.01.2010, 16:11
olayin detayini bilmiyoruz, ama fatihin zenit den alacagi yada verecegi para konusunda baskanin yada herhangi birinin konusmaya dahi hakki yoktur.. adam cikmis haketmis o parayi, kim kimin parasini bagisliyor? benim paramla beni alacaksin olmazsa millete beni hedef yapacaksin ,yok yaw.. hani sen efsane baskandin,?
eger fatih rubine gitmek istiyorsa da en dogal hakkidir,.
hatta belkide kendisi icin en hayirli olan da bu.. yillardir ayak oyunlari yaptiklari ve delikanlilikla uzaktan yakindan alakalari olmadiklarini dusundugumuz istanbul takimlarindan tiksinirken, bizi yonetenlerin de o zavallilar gibi olmasi gercekten uzucu..

kelli felli adamlar utanmadan patir patir yalan soyluyor ve bizlerden de bu adamlara inanmamiz bekleniyor..

fatih kendisi dememiş miydi ben bonservis işini halledecem die.birçok futbolcu böyle yapıyor, alacaklarına karşılık bonservisini alabiliyor.Allahın afrikalısı sylva bile böyle yapmadı mı?

sonuçta fatih zenitte oynarsa alacaktı o 500 bin euro yu.buraya gelirse o parayı zaten alamayacaktı.geçmişe dönük alacağı yoktur zenit'ten...

Samet Yildirim
Tekke Zenit'le Dubai'ye...
Trabzonspor'a transferi gündemde olan Fatih Tekke, yarın takımı Zenit ile Dubai kampına katılmaya hazırlanıyor.

İlişkili fotoğrafları göster

Deniz Eke
NTV Spor
Güncelleme: 15:12 TSİ 19 Ocak. 2010 Salı
Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Trabzonspor ile ilgili bir gelişmenin olmadığını ve Fatih Tekke’nin yarın Dubai’deki kampa katılacağını ifade etti.

Üstüntaş, Tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘Rubin Kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Rubin Kazan’la 3-4 aydır temas halinde olduklarını ifade eden Üstüntaş, son 1 aydır ise Kazan’la kesinlikle görüşmediklerini söyledi

Kaynak : http://www.ntvmsnbc.com/id/25046255/
Burdada manajeri görüsmedik yalanliyor rubin olayini...ben bisi anlamadim...dolaplar dönüyor ama neyse...

erdogan69
Hala Yönetimin doğru dediğine inananlar var... Geçen seneden beri doğru ne dediklerini duydunuz... Ne kadar unutkan oldunuz.

baha61
19.01.2010, 16:12
Radyosporda resmi siteden açıklama yapılacağı söyleniyor. Hasan Yener bağlandı konuşmama kararı almış yönetim. Resmi siteden ortak bir açıklama yapılacak. Hasan Yener Rubin Kazanla anlaşıldığı haberi onlara da gitmiş, duyumlarımız öyle diyor.

hüseyin1975
Başkan yalan konuşmaz.Tövbe haşa ya Rabbim:)

Babamiz yasindaki Insanlarin hepsinin yalan konusdugunu iddia ediyoruz ama Fatihin asla konusmadigini, öyle mi???

Bu isde bir tuhaflik yokmu?

Nereden bu asiri samimiyet, güven?

Insanoglunun neler yapabildigini unutuyoruz bazen!

Ben mesela "Trabzonspordan ayriliyorum, bu kadar Basit" sözlerini pek unutamadim.

Tartisma yaratmak istemiyorum, zira o anlik öfke ile söylenmis sözler olduguna inanmak istiyorum.

Ama bu bize neyi gösteriyor?
Demek Fatihde hata yapmis ve belki yine yapabilir??

Serdar Şahin
kral fatih kayıp

karaman6106
Bakan ÖZAK İle GÜNEŞ Bastırıyor…
19 Ocak 2010 / 15:56
Trabzonspor’un Fatih Tekke transferindeki son durum tam bir muammaya döndü.

Fatih Tekke’ye Trabzon’da ulaşamayan(!) yönetim topu futbolcuya atıyor.
Yönetimin Zenit ile bonservisi sorununu çözdüğünü belirtip, golcü oyuncuya ulaşamadığını belirterek, bugün bir anda transferde beklemeye geçmesi Fatih Tekke şaştı kaldı.

Bakan Faruk Özak ile Teknik Direktör Şenol Güneş ise Fatih Tekke transferi için büyük bir çaba sarfediyor.

Yönetimin 1,3 milyon EURO’suna Özak’ın 1 milyonluk sponsor katkısı bulmasına rağmen işin yavaştan alınması da kafalarda soru işareti oluşturdu..

KAZAN DEĞİL ZENİT’E
Öte yandan bazı haberlerde Fatih Tekke’nin Kazan’a gideceği yolundaki haberler ise doğrulanmıyor. Kazan’ın Fatih’i istediğini baştan beri Trabzonspor bilmesine rağmen Zenit rakibine silahını vermeyeceğini açıkladı.

FATİH’E DUBAİ’YE GEL ÇAĞRISI
Bu arada dün Rusya’da olup, sağlık kontrolünden geçmesi gereken Fatih Tekke’ye Zenit kulübü yarın Dubai’ye gelmesini istedi. Tekke yarın Dubai’ye gidecek Zenit’in kampına katılacak..

Karyağdı şaştı bu işe!
Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı, Fatih Tekke transferi konusunda yine çok çarpıcı bir habere imza attı.
Adeta fıkra gibi olan bu son haber, Trabzonlular'ı üzecek, kafaları daha da karıştıracak. Dünkü akşam idmanı öncesinde Sadri Şener'le görüştüğünü aktaran Karyağdı, başkandan "Geliyor" cevabını aldığını açıklamıştı.
Ayrıca, Trabzonspor'un Zenit ile de 1 milyon Euro'luk ücret karşılığında anlaştıklarını da ifade etmişti. Bugün yeniden Lig TV ekranlarına geçen Karyağdı, Fatih Tekke transferinde Rus ekibiyle anlaşan bordo mavili yönetimin Trabzon'da olan(!) Tekke'ye ulaşamadığını ve transferin büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceğini ifade etti.
"Fatih'in cebinde bir bilet var. Yarın dönecek. Bileti ise Rusya'ya. Rusya'da sağlık kontrolünden geçecek ve takımının Dubai kampına katılacak" diyen Karyağdı, Trabzonlu yöneticilerden aldığı bilgiyi de aktardı. İddiaya göre,
Parçaların tam olarak oturmadığını ve yine de yönetimin yarını beklediğini kaydeden Karyağdı, bu konuda bir açıklama yapılabileceğini dile getirdi.

C.Altuntaş
ya adam parasının hepsını bagıslar nıe anlamıyosunuz fatıhın haberı yok onun parasıyla hareket edıyolar nasıl bı mantık

Emre Çömez
hay ben böyle işin
nedir bu yahu

Erdal
19.01.2010, 16:13
ruudram, arkdaşım!!!, Bu mesele Fatih transferinden çok öte bir hal aldı...Bunun sorumlusu taraftar değil...Olamaz...

Koray
İlahi Koray gören de ilk kez kandırılıyoruz sanar ...

Bakalım umarım bu gece netleşir olay anlarız kim yalan söylüyor ...

Şimdiye kadar hiç kandırılmadık demedim '' bu konuda yalan konuşmuyor bence '' dedim...

Bi insan yalanının ortaya çıkacak olmasına rağmen niye yalan knuşsun ki, Başkan açıklama yaptı anlaştık diye Fatih ne diye hala susuyor biri bu konuda beni ikna etsin...

zahido
Radyosporda resmi siteden açıklama yapılacağı söyleniyor. Hasan Yener bağlandı konuşmama kararı almış yönetim. Resmi siteden ortak bir açıklama yapılacak. Hasan Yener Rubin Kazanla anlaşıldığı haberi onlara da gitmiş, duyumlarımız öyle diyor.

:D:D:D Tööbe tööbe ulan siz degi miydiniz konuşmak için sıraya giren..

Konuşun işte konuşunda bizde duyalım..

Ilelioglu
19.01.2010, 16:14
Yönetim'e buradan büyük bir YUUUH...!

Tamam herseyi anliyorum Fatih'i istemeyebilirisiniz ama sirf bu Taraftar icin Transfer edebiliridiniz Fatih Tekke'yi...

Diyecek fazla birsey yok; Yaziklar olsun..:mad:

Uğurtan
Senin de avatar harika :D

Dur şimdi o mevzuya sonra dönecem karıştırma ;)

Süleyman Eruyar

bu işin tamamen bittiğinin kanıtıdır...

Hasan YAYLI
bu işin uzayacağını anlayan fatih kendisini formda tutmak için zenitin dubai deki kampına katılacak...

bence böyle bir durum var ortada:)

resmi açıklamaları bekleyelim....

Erdal
Konuş, konuş, konuş, konuş, konuş....Sonra resmi siteden anlamak için saatlerce okunası açıklamalar yap...Bu mu prensip?

Ahmet Başkaya
Şimdiye kadar hiç kandırılmadık demedim '' bu konuda yalan konuşmuyor bence '' dedim...

Bi insan yalanının ortaya çıkacak olmasına rağmen niye yalan knuşsun ki, Başkan açıklama yaptı anlaştık diye Fatih ne diye hala susuyor biri bu konuda beni ikna etsin...

O konuyu biri anlasa ikna edecek aslında ama şu an herkesin kafası karışık ...

Bilmediğimiz bir şeyler dönüyor ...

Yönetim de konuşmuyor Koray, belki ordan bir açıklama gelse net Fatih'te konuşacak ...

asimavi
19.01.2010, 16:15
..fatihin menejeri kimdir yahu ..şuan tek sorun bu menejer bence ...malum fatih son transferini yapacak ne koparırsam kardır diyo....bir kişinin koca trabzonspor camiasına çektirdiği sıkıntıya bakın....yuh yani yuh...

magicyattara

Koray,Süleyman Sofu'dan Recep'in telefonunu al.
:)

Orhan Aydın
Hüseyin abi, Tekke'nin bu transferde ne gibi bir hatası olabilir?Şu ana kadar hangi davranışıyla yanlış yapmış olabilir?
Yönetimdeki o dedemiz yaşındaki adamların yaz başından bu yana yaptığı açıklamalara bakarsak rahatlıkla yalan konuşmadıklarını çözeriz:)

Sinan FİDAN
19.01.2010, 16:16
Bu kadar aciz bir yönetim hiç bir yerde görmedim. Bu kadar taraftar baskısına rağmen işi yılan hikayesine döndürdürdüler. Bir futbolcu ya alınır ya alınmaz bu ne böyle yaa...

ESER
baskan bu palavralari dunya dondukce unutmaz bu taraftar...

Mert Oğuzlu61
trabzonlular patlamaya hazır volkanik dağ gibi bekliyor, sabırla beklemeye devam ediyor.

hüseyin1975
Konuş, konuş, konuş, konuş, konuş....Sonra resmi siteden anlamak için saatlerce okunası açıklamalar yap...Bu mu prensip?

Dogru bir Prensip.

Her Insan duygularini farkli ifade ediyor.
Sayin Hacisalihoglu cok sogukkanli, Baskanimiz ise alev alev mesela.

Ayni seyi cesitli sekilde anlatip yanlis anlasilmaktansa, yazili aciklama yapsinlar ve "bir agizdan" konusmus olsunlar.

Sorun yok burada.

Volkan Albayrak
Yönetim'e buradan büyük bir YUUUH...!

Tamam herseyi anliyorum Fatih'i istemeyebilirisiniz ama sirf bu Taraftar icin Transfer edebiliridiniz Fatih Tekke'yi...

Diyecek fazla birsey yok; Yaziklar olsun..:mad:

transfer etmiyolarsa bile çıkıp delikanlı gibi ben fatihi bu takımda istemiyorum diyebilirdi ama yemedi bizans oyunları yapmöak işlerine geliyor bu kadar millet salak ya herkes yiyecek...

devilkid
erdal abi bir soruştursan ..en azından ne zaman sonuç alırız onu öğrensen...

Koray
19.01.2010, 16:18
Erdal abi sende sürekli Yönetime saldırıyorsun bu konuda, okları direk Yönetime tutmaya çalışıyorsun...

Hedef saptırıyorsun burda.

Fatih'in niye sustuğunun mantıklı bi açıklamasını yapabilirsin, bence yapamazsın...

Ayhan Yüksek
Babamiz yasindaki Insanlarin hepsinin yalan konusdugunu iddia ediyoruz ama Fatihin asla konusmadigini, öyle mi???

Bu isde bir tuhaflik yokmu?

Nereden bu asiri samimiyet, güven?

Insanoglunun neler yapabildigini unutuyoruz bazen!

Ben mesela "Trabzonspordan ayriliyorum, bu kadar Basit" sözlerini pek unutamadim.

Tartisma yaratmak istemiyorum, zira o anlik öfke ile söylenmis sözler olduguna inanmak istiyorum.

Ama bu bize neyi gösteriyor?
Demek Fatihde hata yapmis ve belki yine yapabilir??

Elbette hata yapmıştır Fatih Tekke ama yalanla hatayı karıştırmayalım lütfen iki birbirinden çok farklı, ayrıca yalanın yaşla değil kişilikle alakası olduğunu düşünüyorum.

Erdal
Konuşmama kararı... Bunu sene sonuna kadar uygulasa sevgili yönetimimiz inanın bana Fatih Tekke nin gelmesi kadar fayda sağlar bize...Hatta daha fazla...Çok ciddiyim...

BAHADIR33
Aşağıdaki kelimeleri cümle içinde kullanınız ;
Menejer,
Yönetim,
gayret,
sözleşme,
niyet,
maliyet,
ulaşım,
üzülmek,
duyurmak...

Bu şekilde bir açıklama olsa daha anlaşılır olur herhalde abi..

sessizkral_1
19.01.2010, 16:19
ciddi bir haber karmaşası yaşanıyor.menajer herzaman sorundur.fatih e neden ulaşılamadığını,menajer olayında fatihin rölünü hiçkimse tartışmıyor

karaman6106
hh resmi yalanı açıklar artık. böylece daha önce olduğu gibi hh kötü, sş iyi olur. garibim cefakar taraftar da aman başkan gitmesin diye şakşağa devam eder. uyanın artık.

Mert

Ağzıma neler geliyor da doğru anı bekliyorum ceza almak için...
Şu meşhur açıklamayı bir duyalım hele

magicyattara
..fatihin menejeri kimdir yahu ..şuan tek sorun bu menejer bence ...malum fatih son transferini yapacak ne koparırsam kardır diyo....bir kişinin koca trabzonspor camiasına çektirdiği sıkıntıya bakın....yuh yani yuh...

Bu işin içinde bir sürü etken var.
Askerlik sorunu var asıl.Bunun kararını vermek kolay değil galiba Fatih için.
Zenit'in ödemek istemediği 500 bin euro bile bahane olarak ortaya sürülebilir.
Gitsem mi gitmesem mi modunda olabilir Fatih.
Şu sezonu bitireyim,askerlikten kurtulayım,sezon başında Trabzonspor'da olurum demiş olabilir.

Anıl C
ruudram, arkdaşım!!!, Bu mesele Fatih transferinden çok öte bir hal aldı...Bunun sorumlusu taraftar değil...Olamaz...

valla bundan önce albayrak, aktuğ, sümer dönemleri gördükten sonra ben mevcut yönetimin yanındayım.
geldiklerinden beri yanlışlarıyla, doğrularıyla bu kulup önemli mesafe katetti.
bi fatih transferi olmadı diye fikrim değişmez.
nasıl fatihin kendine göre planları, beklentileri varsa yönetiminde kendi çapında planları, hedefleri var.
çünkü başkan bi röportjında demişti parayı yönetmek kolay iş değil
çoğu kişi klavye başında işkembeden sallıyo
verin 2 milyon avroyu alın tekkeyi
satın gökhanı yok pahasına
sanki menejerlik oyunu oynuyolar
lafla bitmiyo bu işler
not: bu arada bu işi çok iyi biliyosan aday ol, yap başkanlık

Ilelioglu
19.01.2010, 16:20
Ben kaciyorum beyler sizde kendinizi bosuna yormayin...:)

Bu Yönetimin gözünde biz bir hiciz...;)

Süleyman Özcan
19.01.2010, 16:21
Erdal abi, söylediklerinden anladıklarım şunlar. Teyit edersen sevinirim..

Yönetim Zenit ile anlaştı, ama garip bir anlaşma. Sanırım Fatih Tekke'nin haberi olmadan Fatih Tekke'nin Zenit'ten alacağı ve üstüne bir miktar para şeklinde.

Bu durumda bir anlaşma yapılırken Fatih Tekke'den izin alınmadı, böyle bir anlaşma haberi yokken yapıldı..

Ve böyle birşey yapıldığı için Fatih Tekke yönetimle görüşmeme gibi bir tavır içinde mi?

Kısacası bizim elimizde olanlar şu anda bunlar mı?

hüseyin1975
Hüseyin abi, Tekke'nin bu transferde ne gibi bir hatası olabilir?Şu ana kadar hangi davranışıyla yanlış yapmış olabilir?
Yönetimdeki o dedemiz yaşındaki adamların yaz başından bu yana yaptığı açıklamalara bakarsak rahatlıkla yalan konuşmadıklarını çözeriz:)

Susmasin, yeterince zarar gördü Trabzonsporum.

Varsa bir bildigi, yada gercekden hatasi yoksa anlatsin, bilelim.
Yönetimi secen biz degil miyiz?
Indirmesinide biliriz elbet!

Ha ama susup yarin birgün Rubine giderse arkasindan söylenecekleri düsünemiyorum bile.

Neden kendimi harcatayim???

Volkan Albayrak
valla bundan önce albayrak, aktuğ, sümer dönemleri gördükten sonra ben mevcut yönetimin yanındayım.
geldiklerinden beri yanlışlarıyla, doğrularıyla bu kulup önemli mesafe katetti.
bi fatih transferi olmadı diye fikrim değişmez.
nasıl fatihin kendine göre planları, beklentileri varsa yönetiminde kendi çapında planları, hedefleri var.
çünkü başkan bi röportjında demişti parayı yönetmek kolay iş değil
çoğu kişi klavye başında işkembeden sallıyo
verin 2 milyon avroyu alın tekkeyi
satın gökhanı yok pahasına
sanki menejerlik oyunu oynuyolar
lafla bitmiyo bu işler

yaptığı bi icaraatı veya başarısını söyle

Samet Yildirim
19.01.2010, 16:22
Faihe ulasmaya gerek bile yok adamin MANAJERI var kardesim ikide bir mazeret bildirmesinler..

Gamze
Futbol gerçekten afyon...
Sabahtan beri ders çalışacağım diye buralarda geziniyorum...
Yeter, kusuyorum bu afyonu artık. Başım döndü.

Yönetim... Artık yönetin!

Erdal
Koray, hukukta karine diye bir kavram vardır...Ben sezon başında transferin son günü kurgulanan tiyatrodan sonra Ersun hoca'nın neden gittiğini anlamış oldum....Bilmem anlatabiliyormuyum?

Etki tepki...Öncesine bakıyorum...Mesela Kolombiyalıyı karşılamada yapılan ayıbı da tasvip etmiyorum...Ama biliyorum ki bunun da sebebi ne yazık ki yönetim...

Gamze güzel izah etmiş...YÖ-NE-TİM....

Altan 61
Yine olmadi bu is, basta yonetim atasi bu ,hep yalan soyluyorler cunku biliyorlerki bizlerden tepki alacaklarini tekke konusunda, yalandan hep haberler veriyorler bizden kurtulmak icin, isin ozeti budur.

Fatih Özkan
Erdal abi sende sürekli Yönetime saldırıyorsun bu konuda, okları direk Yönetime tutmaya çalışıyorsun...

Hedef saptırıyorsun burda.

Fatih'in niye sustuğunun mantıklı bi açıklamasını yapabilirsin, bence yapamazsın...

Katılıyorum...
Zamanında üst üste o kadar açıklama yapan Fatih, şimdi neden susuyor ?
Ben anlam veremiyorum!

erdogan69
19.01.2010, 16:23
Ne resmi açıklaması... Nasıl bir yalan uydursak da işin içinden çıksak diye düşünüyorlar. Fatih'e ulaşamıyoruz dolmasını kimse yutmayınca , bunu örtbas eetmek için birşeyler arıyorlar... Tabi bazılarmız bu dolmaları çoktan yuttu bile.

Ahmet Başkaya
Futbol gerçekten afyon...
Sabahtan beri ders çalışacağım diye buralarda geziniyorum...
Yeter, kusuyorum bu afyonu artık. Başım döndü.

Yönetim... Artık yönetin!

Aynen aynen .....

Ali Tunahan Güllü
Katılıyorum...
Zamanında üst üste o kadar açıklama yapan Fatih, şimdi neden susuyor ?
Ben anlam veremiyorum!

Bende katılıyorum Fatih Tekkenin bu kadar suskun olmasını anlamıyorum:confused::confused:

Uğurtan
19.01.2010, 16:24
Koray, hukukta karine diye bir kavram vardır...Ben sezon başında transferin son günü kurgulanan tiyatrodan sonra Ersun hoca'nın neden gittiğini anlamış oldum....Bilmem anlatabiliyormuyum?

Etki tepki...Öncesine bakıyorum...Mesela Kolombiyalıyı karşılamada yapılan ayıbı da tasvip etmiyorum...Ama biliyorum ki bunun da sebebi ne yazık ki yönetim...

Gamze güzel izah etmiş...YÖ-NE-TİM....

Erdal abi

Bir fikrim var.. :)

TİM kısmı bizde mevcut verelim..

YÖ-NE kısmını becerebilirler mi?

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 16:24
Bende katılıyorum Fatih Tekkenin bu kadar suskun olmasını anlamıyorum:confused::confused:

Belkide olayı büyüten sadece biziz ...

Ülke basını falan şok şok diye vermiyor sonuçta ...

Erdal
19.01.2010, 16:25
Ben sahiden Fatih in gelişinin saha içi trafında değilim...En azından fazla değilim...Ama bu bir barış vesilesi olabilirdi...camia içi barış...

Bu arada yazdıklarım duyduklarımdan kendi mantığım ( ve hatta hislerim)le harmanladıklarımdır...Beni bağlar...Haber değil yorumdur :)

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:26
Belkide olayı büyüten sadece biziz ...

Ülke basını falan şok şok diye vermiyor sonuçta ...

Bilemiyorum ama yönetime bu kadar yüklenilmesini anlamıyorum..

sessizkral_1
19.01.2010, 16:26
Ağzıma neler geliyor da doğru anı bekliyorum ceza almak için...
Şu meşhur açıklamayı bir duyalım hele

fatihin rubin kazanla anlaşması konusundaki bakış açınız nedir?eğer doğruysa?

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 16:27
Bilemiyorum ama yönetime bu kadar yüklenilmesini anlamıyorum..

Ben de anlamıyorum daha fazla yüklenilmeli :)

Haydi ben çıkayım ... Avea'sı olan biri varsa bana mesaj atsın gelişme olursa ...

Erdal
Resmi açıklamadan sonra ortalık durulunca Fatih te açıklama yapacaktır...Eminim...

zahido
Hani filmlerde merak ederiz ya katil kim diye..

Aynen öyle oldu bakalım bizim katilimiz kimmiş :D

Koray
Şuan Fatih'in durumunda ben olsaydım, eğer cidden bi oyun oynanıyorsa çıkıp derdim,

eyyy Trabzonspor'lular boşuna beklemeyin bu Yönetim oldukça Trabzonsporuma dönebilmem kırmızı kar yağması kadar imsansızdır, beni boşuna beklemeyin, kariyerimin son döneminde sizle beraber olamayacağım hepiniz hakkınızı helal edin, kader böyle istemiş...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:28
Ben de anlamıyorum daha fazla yüklenilmeli :)

Haydi ben çıkayım ... Avea'sı olan biri varsa bana mesaj atsın gelişme olursa ...

O zaman yüklenin böyle inat gitmekten oluyor zaten herşey:)

Anıl C
yaptığı bi icaraatı veya başarısını söyle

bunca zamandır yapılan transferler
yaratılan gelir kalemleri
diyorum ya beğenmiyosanız ya aday olun ya da adamınızı başa getirin
ayrıca sadri şener dışında kimse bu kulubun başkanı olupta başına dert almka istemez
tabi çoğunun ağzında sakız olmuş ahmet ağaoğlu
o bile kaçtı seçimlerden başıma dert almıyım diye
dediğim gibi aday olun, siz daha iyisini yapın

BAHADIR33
Resmi açıklamadan sonra ortalık durulunca Fatih te açıklama yapacaktır...Eminim...
Bu "yorumun" yıktı beni abi...

Süleyman Özcan
Erdal abi, söylediklerinden anladıklarım şunlar. Teyit edersen sevinirim..

Yönetim Zenit ile anlaştı, ama garip bir anlaşma. Sanırım Fatih Tekke'nin haberi olmadan Fatih Tekke'nin Zenit'ten alacağı ve üstüne bir miktar para şeklinde.

Bu durumda bir anlaşma yapılırken Fatih Tekke'den izin alınmadı, böyle bir anlaşma haberi yokken yapıldı..

Ve böyle birşey yapıldığı için Fatih Tekke yönetimle görüşmeme gibi bir tavır içinde mi?

Kısacası bizim elimizde olanlar şu anda bunlar mı?

Erdal abi belki gözünden kaçmıştır mesaj, bunlara birşey diyebilirsen sevinirim. Durumu kendi açımdan anlayabilmek için.

lazkopatfaroz
Yönetim başarısız diyenler ;

Gelirlerin çok fazla arttığını,
Geçen sene son haftaya kadar şampiyonluğa yarıştığımızı ,
Kombinede rekor kırdığımıızı,
Maçın izleyen seyirci ortalamasındaki artışı ,
Hayatta alamayız dediğimiz oyuncuları takıma kazandırılmasını,
Stadyumun kapasitesinin arttırıldıgını ve sahaya dahada yakınlaştırıldığını,
Kadromuzdaki oyuncuların kalitelerini,
Geçen sene yaşanılan heyecanı,
Ürün satışlarındaki artışı,
Camianın bütünleştirilme çabalarını... Bunun gibi bir çok şeyi göremiyor musun ?

Trabzonspor bunları daha önce ne zaman yaşadı,yaşayabildi mi ?
Bu saydıklarıma başarısız diyecek var mı ?
Hangi yönetimin yada kimin bunları yapabileceğini düşünüyorsunuz ?

Ahmet Başkaya
O zaman yüklenin böyle inat gitmekten oluyor zaten herşey:)

İnat ?

Biri inat ediyorsa emin ol en çok inat eden yönetimdir hem de sırf kişisel inatlar yüzünden ..

Mert Oğuzlu61
19.01.2010, 16:29
Rubin Kazan'dan Mutu'ya 6 milyon Euro !

Rusya takımı Rubin Kazan'ın Fiorentina'nın Rumen golcüsü Adrian Mutu için 6 milyon Euro'yu gözden çıkardığı iddia edildi.İtalyan internet sitesi firenzeviola.it, ünlü golcü için yaklaşık 6 milyon Euro'yu gözden çıkaran Rubin Kazan'ın, Mutu'nun transferi konusunda Zenit Saint Petersburg ve Shakhtar Donetsk kulüpleriyle yarıştığını kaydetti. Rumen spor gazeteleri de Mutu'nun yüzünü doğu kulüplerine döndüğünü yazdı.

Son haftalarda form grafiği yükselen Adrian Mutu, son dört maçta 5 gol kaydetti. Fiorentina'nın hafta sonu Bologna'ya 2-1 kaybettiği maçta takımın tek golünü kaydeden Mutu, geçtiğimiz hafta içinde Chievo'yu 3-2 yendikleri kupa maçında ise iki gol atmayı başarmıştı.

Son haftalardaki üstün performansıyla Fiorentina'da 62 gole ulaşan Rumen yıldız Mutu, takımının tüm zamanlardaki en golcü oyuncuları arasında yedinci sıraya yükseldi. Fiorentina tarihinin en golcüleri arasında 168 golle Arjantinli Gabriel Omar Batistuta yer alıyor. Adrian Mutu'nun İtalya liglerinde oynadığı dönem içinde rakip takımlara attığı gol sayısı ise 111'e ulaştı.

1 saat önce çıkmış bir haber, inşallah doğrudur, fatihi bıraksınlar mutuyumu artık kimi alıyorlarsa alsınlar !!!

Berk
19.01.2010, 16:29
Dün bu saatlerde neleri konuşuyorduk, bugün neleri konuşuyoruz.
24 saat içinde, işin kesin olarak bittiği noktasından Fatih'e ulaşılamayıp transferden vazgeçme noktasına geldik.
Yönetimin bu konuda yine bir mazaret uydurma ihtimali yüksek gibi gözüküyor ama Fatih'in hala açıklama yapmamasıda ilginç.Ben anlam veremiyorum açıkçası.Transferin gerçekleşeceğine olan ümidim yine tepetaklak oldu.
Resmi açıklama gelene kadar yorum yazmayacağım bu konu hakkında.

Anıl C
19.01.2010, 16:30

Camianın bütünleştirilme çabalarını... Bunun gibi bir çok şeyi göremiyor musun ?

eline sağlık dostum:alkış:

Ali Tunahan Güllü
İnat ?

Biri inat ediyorsa emin ol en çok inat eden yönetimdir hem de sırf kişisel inatlar yüzünden ..

Yönetimin 'inat 'etmediğini söylemedim ama herşeyi yönetime bağlamayı bırakalım artık hoş durmuyor..

zahido
Yönetimcilerle fatihciler arasında kıyasıya bir rekabet yasanıyor maçta son dakikalar :)

Golu atan kazanır..

Barış Mayda
Press-conference of the President of FC Zenit Alexander Dukov and head coach Luciano Spalletti

Today, in the Krysha Ballroom of the Grand Hotel Europe, journalists assembled for the first press-conference of FC Zenit in 2010. Alexander Dyukov, the President of the Club, took part in the event, as well as newly-appointed Head Coach, Luciano Spalletti. During one-hour questions and answers session many matters were discussed, including possible new signings, new composition of the team staff, plans for training camps, relations with press and, of course, with fans.

Alexandr Dyukov: Good day. First of all, congratulations to all lovers of football on this new football year, new season. I am sure that 2010 shall be successful for Russian football and Zenit, who has only highest objectives in this season. These are Russian Cup victory, successful in UEFA Champions League and return of the Championship title. Our team shall work under Luciano Spalletti’s leadership., He is well-known in Europe, experienced specialist. He is Italian coach, thus, as most Italian coaches he excelled in tactics, but it is of utmost importance to Petersburg – his teams always showed attacking football. He knows how and works with young players, it is important for us as management. And he is very ambitious as well.
These were traits, which we decided on in selecting him for Head Coach. Now few words about the procedure, I am sure that most of you are interested in this. IN May 2009, Dick Avocaat has decided to return to Europe and starting in June, we started to search for new coach. There was a short-list, consultations, meetings. In October, we met Luciano Spalletti, our first meeting. He was included in the list. After the end of the season there was a Board meeting, which ordered negotiations and signage of contract. Three years term means serious attention from both sides. This allows us not only to put just tournament objectives, but also those of leading club to new quality level.

Luciano Spalletti: Good day. I shall speak Italian, unfortunately, no knowledge of Russian yet. I thank Mr. President for these kind words, which he said. I knew that there would be demanding president. It was proved just now by his words. I shall try to make our team play spectacular football, but I know well, that results are also very high. I am proud to be coach of FC Zenit. I knew and was ready for very warm welcome by fans. This shall help us a lot in future. Fans, who are close to us, who support us, are special impulse and stimulus for our work. Yesterday I met Mr. Davydov. I congratulated him with his high success in past season. We spoke and started our cooperation with youth team by that conversation. I also met management of the Club, who are always open and ready for cooperation, and this is very important for calm entry to new season. Good luck to our team.

Corr.: Luciano, you built your teams in special ways in past. Shall you use same methods, or will it be something new?
Luciano Spalletti: As for model of play, I changed it from one team to another. Of course, it depends on personal experience. I use different possibilities. IN the final, I came to this 4-2-3-1 or 4-4-2 schemes, which give me plenty of solutions on the field. I also think, that it is well-fitting into the field. As for main principle – it is cooperation. I want me and players to do one thing on the field, and in the final – it should be Football. And victories, brought by nice football.

Corr.: Mr. Spalletti, what shall be your first objective? What to start with? And your opinion about current line-up, please. What to strengthen?
Luciano Spalletti: First of all, we should work correctly. Then – give it all to the training. As for objectives – they are everyone’s objectives. Win it all, reach the highest possible point. I am for 16 years in the business, first question is always the same. This one. Everything about market and transfers, we are in talks with club management. We should pick the strongest possible for the squad. We just need to make slight adjustments to what we have. We are in talks about that with President.

Corr.: Mr. Spalletti, first training camp starts soon… Objectives? Friendlies? For President – about Tymoschuk and Pavlyuchenko. Comment rumors, please.
Luciano Spalletti: On the training camp we shall do fitness in mornings and then tactics at evening. My camps are always like that. Partially physical, and partially tactical. There shall be only one friendle in UAE, they are not yet rwady physically for full strength on the first camp. Then – more.

Alexandr Dyukov: As for Pavlyuchenko, we considered loaning this player for half year. In order to make final decision at summer. Alas, our proposal was no good for Tottenham. As for Tymoschuk, he is strong player, did a lot for our side. We might be interested in his return to Zenit. But matter is, if Bayern Munchen is interested. As for now, there are no contacts with them on transfer or loan.

Corr.: Mr. Spalletti, there are many fine Italian restaurants here. But rukkola doesn’t grow here. How to solve culinary things?
Luciano Spalletti: I have been here two times. And four days now, since my arrival. So far, I ate way better here, than anywhere I’ve been before. Of course, Italy has fine cuisine. Probably, it is management’s advantage, they took me to fine places. It was really good.

Corr.: Mr. Spalletti, President said that negotiations started in December, but Italian press wrote about that before. When and where have you signed contract? Compare negotiations with bosses like Rosello Sensi and Alexey Miller.
Luciano Spalletti: I met management in October for the first time. Then we took pause in order to think over the final decision. In December we met again, I was invited here, we engaged into talks and finally signed contract. It was 11th of December or so. Rosello Sensi is young and enthusiastic, I was always in good relations with her. Dukov is even more enthusiastic. So I feel well.

Corr.: There was contract break fee for Advocaat. Is there such option here?
Alexandr Dyukov: Standard circumstance for any contract, which club has with head coaches.

Corr.: Have you decided on the final coaching staff. Assistants and their functions. Have you met local specialists already?
Luciano Spalletti: Yesterday I talked with whole staff of team, we met well. Local staff shall work in cooperation with brought by me. It is three persons, three more shall come from Russia to complement the staff.

Corr.: Have you talked about transfer to Zenit with any Serie A players? IS there any recipe to bring top player to Russia?
Luciano Spalletti: This is serious matter. We are evaluating it right now. No matter, is it Italian or other nationality, we have possibility of signing players from that country. I know, that many players have desire to go to Zenit, which is known as big and ambitious club. If we are speaking of players of Manchester, Bayern, Barcelona or so, it would be hard, but for other clubs, it is ain’t no problem.

Corr.: You are third foreign coach in Zenit. Previous two had top European awards with Zenit. Petrzela to ¼ UEFA Cup, Advocaat won UEFA Cup and UEFA Super Cup. You have two quarterfinals of Champions League. Do you think, that we can reach semifinals of UCL?
Luciano Spalletti: I think, that we are all here doing our job: me and my players. I am ambitious and want to reach maximum results. Though, I always remember, that we should have maximum response to any opponent. It is important to have ambitions, but never underestimate parties of the sports.

Corr.: Who shall be those four Russian specialists?
Luciano Spalletti: Radimov, who had to switch to another role, but I decided to keep such assistant, Vorobiev, Simutenkov, Biryukov, who is goalkeepers’ coach. Methods of work in modern football tell, that I need many assistants, as sometimes I want just to watch training, not take part. When we have game trainings, there should be somebody in field, somebody on touchline, somebody to throw balls, et cetera. We, after all, travel to first training camp with over 30 players, with many youngsters. We have to work closer with them. I shall show you, that it is not just common words. After any training we have to work individually as well, that’s why we need many members of staff. If you know anybody to become coach, let us know.

Corr.: Mr. Spalletti, you have studied team by video. What if Zenit played this evening. What would be line-up?
Luciano Spalletti: I think, that Zenit is strong side, which finished third last year. We have to value and thank Davydov. When I work with players, I barely can give out line-up even day before the fixture. Though, it is uneasy situation for me, to name squad before meeting players.

Corr.: Mr. Dyukov, talking about second comeback to Zenit – Alexander Kerzhakov’s. How did negotiations went? How was it approved by Spalletti? What is situation with Fatih Tekke?
Alexandr Dyukov: As for Kerzhakov, he has expressed interest in return recently. He is local-grown, national team player. So upon consultations with head coach, we negotiated with Dinamo. Talks were about 10 days long. Cannot say, that they were special. Routine talks, finished with success. Contract has been signed on Saturday. Tekke is inquired by Trabzonspor and Rubin Kazan, who are interested. We are in talks with both. When decision is taken, it shall be seen. Both transfer and non-transfer possible.

Corr.: Mr. Spalletti, Zenit was always maximally open team in relations with press. You opinion about that now, degree of media openness?
Luciano Spalletti: Yes, we have discussed this matter. I don’t want to change anything in relations of team with fans and press. We decided that we shall allow journalists to be present on one training per week. Probably, we’d open second one as well.

Corr.: Mr. Spalletti, do you really plan to open fashion shops here, or is it journalists’ jokes?
Luciano Spalletti: My wife has studied on teacher. Alas, she never was on profession. And she doesn’t have anything to do with fashion. Sometimes she doesn’t spend a dollar on dresses.

Corr.: Mr. Spalletti, who were your football teachers. What was your special knowledge from those?
Luciano Spalletti: I am happy man, as I worked with famous coaches in career. When I was player, Ventura from Bari was my coach. Francesco Guidolin from Parma was my coach as well. I learnt a lot from those. Openness of coach is the main thing, I’d say. There were period of pauses in coaching in my 16 years of career. I watched amateur teams’ trainings at those times. I found interesting specialists there. Who knew how to do their job. I learnt a lot from them. They may be less lucky than me, but not less talented.

Corr.: Mr. Dyukov, foreign coaches don’t like to learn Russian. Will you insist? Mr. Spalletti, can we expect your farewell press-conference in Russian?
Alexandr Dyukov: It is not in contract, though being desirable.
Luciano Spalletti: I already have problems with English. Alas, I cannot promise press-conference in Russian, but I will try to deep headlong into the matter. I am sure of one thing, I shall understand players well.

Corr.: Mr. Spalletti, you have been said to be rather soft coach in terms of sports regime, is it true? Can you describe your coaching style? Your family came here already, how easy it was to convince them?
Luciano Spalletti: Who told you, which coach I am like? Is it the same, who said, that I’d come here and open fashion shops? Your friend? (smiles – ed.). You will recognize me soon, I am open. All coaches say, that players are all the same. For me not. I am on side of those who come at time, who give it all and feel part of the team. There is not 11 separate best on field. There are best 11 in collective on the field. If player is loved by fans, by society, it is good. But he should be valuable inside, not outside. There is only one target – to win the match. Not try to be nice boy for press or fans. Either win, or we all fail our job. As for my wive, she is here, feels well in Petersburg. I need to feel good in order to work good. In order to feel good, I need family to be close, here.

Corr.: Mr. Spalletti, you respect humor and jokes… You have objective to return championship title. Though, Russian championships were never won by bold coaches…
Luciano Spalletti: You know, our administrators said, that I have perfect hair, excellent for anything. Of course, in our climate it is hard without hare, and I feel a bit cold sometimes. Having fresh ideas because of that (smiles – ed.). And I would be really happy to be first to win.

Corr.: Mr. Spalletti, you have always been close to fans, always supported them. In Udine you removed fences from stadium, gave you phone number to fans for security. Shall it be the same here? Your policy about fans?
Luciano Spalletti: Alas, it is hard to give out phone number to everyone. I heard that Zenit fans are very warm towards team, intervene into its life calmly. I was told that Petrovsky is never cold stadium, always warmed by fans. Of course, I understand my role, I have to be always accessible. I will try to make the best relations with fans, why not?

Corr.: Mr. Spalletti, there are hot discussions about foreigners limit, whether to strengthen it or not. Is this problem true or not?
Luciano Spalletti: I am fan of my national team and always support it. That’s why I want national teams to be strong. As for methods… I suppose, that we have to raise Russian football, part of football, which carries national colors. Of course, spectators might get problems, by not seeing the best players on the field, but we have to understand, that we should give chances to young Russian players to play in the main squad.

Corr.: Mr. Spalletti, you worked in Rome. Between Roma and Lazio there is strong rivalry. Do you know about rivals of Zenit?
Luciano Spalletti: I’ve been told. Spartak Moscow, which we played in the last matchday.

Corr.: Is it true, that 4 goalkeepers should go to the main team camp, including Zaitsev from reserve team?
Luciano Spalletti: Yes, there will be four goalkeepers on the training camp. It is essential number for them. Tactical work includes at least two in my scheme. Biryukov should have possibility to work with two main goalkeepers, and I’d work on tactics with reserve keepers.

Corr.: Dick Advocaat said, that there are no new Arshavins in reserves. Though they won gold last season. Whom you are about to take to UAE? Any recommendations from Davydov?
Luciano Spalletti: We spoke about this with Davydov. For the first training camp we take a selection of players in order to get to know them better and let them join the main team, feel its atmosphere. Kanunnikov was very well in friendly yesterday. Some players are in Moscow in international tournament, I shall only see them in Dubai.

Corr.: Mr. Dyukov, is club ready for anti-Bystrov actions by fans in the beginning of the season?
Alexandr Dyukov: As for Bystrov, we are in dialogue with fans, it goes on. Our objective, we cannot make everyone love Vladimir Bystrov. We don’t need this – everyone has right for own opinion. It is normal, when some deeds are not accepted by others. Matter is, how correct is it to express disliking person that way? We don’t want offensive behavior, as they are harming not Vladimir, but whole team. We have positive dynamics in the dialogue, so we hope for the best.

Corr.: Mr. Spalletti, how you feel about critics? Our fans can stomp to dirt as quick as well as raise.
Luciano Spalletti: I suppose, that I already answered – we shall be open to press and will support press. Problem is that journalists are often lacking information. They want sensations. But there is not always sensation at hand. In order for people to know what happens, information is No.1. My method is full trust and openness to any journalist. If there is no aggression from journalist and desire to sting.

sessizkral_1
19.01.2010, 16:31
Oğuzlu_61 fatih rubine gitmek istiyorsa zaten gitsin

gidenin önünde dağ olsa durmaz.

Erkan
Fatih Tekke futbolu biraksa da bizde rahatlasak.

Mert
fatihin rubin kazanla anlaşması konusundaki bakış açınız nedir?eğer doğruysa?

Recep demişti, bu kadar oyalama yeter, size Çarşamba'ya kadar süre diye rest çektiğini... Ki en doğal hakkıdır çünkü bu yönetimin samimiyetsizliğini en iyi o biliyor.

Anlaştığını düşünmüyorum ama...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:32
Corr.: Mr. Dyukov, talking about second comeback to Zenit – Alexander Kerzhakov’s. How did negotiations went? How was it approved by Spalletti? What is situation with Fatih Tekke?
Alexandr Dyukov: As for Kerzhakov, he has expressed interest in return recently. He is local-grown, national team player. So upon consultations with head coach, we negotiated with Dinamo. Talks were about 10 days long. Cannot say, that they were special. Routine talks, finished with success. Contract has been signed on Saturday. Tekke is inquired by Trabzonspor and Rubin Kazan, who are interested. We are in talks with both. When decision is taken, it shall be seen. Both transfer and non-transfer possible.

Barış Mayda
Alexandr Dyukov: As for Kerzhakov, he has expressed interest in return recently. He is local-grown, national team player. So upon consultations with head coach, we negotiated with Dinamo. Talks were about 10 days long. Cannot say, that they were special. Routine talks, finished with success. Contract has been signed on Saturday. Tekke is inquired by Trabzonspor and Rubin Kazan, who are interested. We are in talks with both. When decision is taken, it shall be seen. Both transfer and non-transfer possible

Bay Dyukov, Zenit ikinci dönüş - talking about Alexander Kerzhakov's. Nasıl did müzakereleri gitmiş? Nasıl Spalletti tarafından kabul edildi? Fatih Tekke ile ne durumda? Alexandr Dyukov: Kerzhakov gelince, geri son zamanlarda ilgi duyduğunu ifade etmiştir. He-, ulusal takım oyuncusu yetişen yerel mi. Koçu ile öylesine üzerine görüşmeler, biz Dinamo ile müzakere. Müzakerelerin yaklaşık 10 gün boyunca vardı. , Onların özel olduğunu söyleyemeyiz. Rutin görüşmeler başarı ile bitirdi. Cumartesi günü sözleşme imzalanmıştır. Tekke Trabzonspor ve Rubin Kazan, kim ilgilendi tarafından olduğunu sordu. Ikimiz ile görüşmelerde bulunmaktadır. Ne zaman karar alınır, Görüldüğü olacaktır. Her iki transfer ve olmayan olası transferi.

Koray

Şuan bende tam o kıvamdayım, malesef...

Hele o Guti'nin karşılanmasında yaşananlar unutulacak cinsten değil.

Koray
19.01.2010, 16:33
..............................

BAHADIR33
Bu eski bir haber..birkaç gün öncesinin

Cagdas Topal
cagdas şu avatarında ne anlatmak istediğini anladım?

:p

Bizde böyle tepki gösteriyoruz n'apalım :)

Samet Berber
Günün yorumuydu diyeceğim ama futbolu bırakınca da rahatlayamayacağız !

Muhammed
Murat Erdem abi içinden diyordur şimdi. Bugün cezalı olmayacaktımda yönetim nasıl eleştirilir gösterirdim size :D

BALKAN 06
19.01.2010, 16:34
ben de kulubüyle imzalasa,olmuyorsa kime giderse gitse de birbirimizi yiyip durmasak modundayım...

7can61

Yönetim bu işi bıraksa külliyen kurtulsak ?

Erdal
Resmi açıklama yapılsın hele...Sonra da Fatih konuşsun...Herkes karar versin...

Allah Şenol hoca ya kolaylık versin tabi bu arada:)

Fatih Özkan

Önceki yönetimlerde transfer döneminde neler çektiğimi çok iyi hatırlıyorum...
Alacağımız adamların yerine durmadan alternatiflerini alırdık...
Başkan kalktı Dünya sıralamasında 4. sırada olan adamı aldı getirdi...
Ama yaranamadı...
Geçen sezona kadar kimde en ufak bir heyecan vardı ?
Kombine almak aklımın ucundan bile geçmezdi...
Açılan TS Clublar ?
Ürün sayıları ?
Peki bu yönetim gitsin de kim gelsin ?
Var mı adam gibi bir adayınız ?
Düşman olsa bu kadar acımasızca eleştirmez!
Tekke'yi istemek farklı, bilip bilmedik yere eleştirmek hatta hakaret etmek farklı...

BAHADIR33
19.01.2010, 16:35
Murat Erdem abi içinden diyordur şimdi. Bugün cezalı olmayacaktımda yönetim nasıl eleştirilir gösterirdim size :D
Bugün kesin ceza alırdı :)
hatta tası taragı toplayıp Alanya'ya kesin dönüş bile yapabilirdi..

Ahmet Başkaya
lazkopatfaroz

Gelirlerin çok fazla arttığını,(Giderlerin daha fazla artıığını)

Geçen sene son haftaya kadar şampiyonluğa yarıştığımızı , (Trabzonspor Her zaman şampiyonluk yarışında vardır son haftaya kadar şampiyonluk içinde oluşu başarı değildir , heleki yarıştıkları Sivas ve Bjk ise )

Kombinede rekor kırdığımıızı, (Burada yönetimi yuhlamak lazım asıl kombinenin artmasına rağmen nasıl bu kadar gider oluşunu)

Maçın izleyen seyirci ortalamasındaki artışı , (Ben Avni Aker'i hiç az seyircili görmedim yahu)

Hayatta alamayız dediğimiz oyuncuları takıma kazandırılmasını,(Pardon ? , tam tersini diyecektiniz sanırım , Kırşehirspor taraftarı bu kadar istese onlar bile Fatih'i alırdı emin ol )

Stadyumun kapasitesinin arttırıldıgını ve sahaya dahada yakınlaştırıldığını, ( Akyazı ? )

Ürün satışlarındaki artışı, ( Bunların hepsi yönetim için bir negatiftir , pozitif değil bu gelirlere rağmen maddi açıdan en kötü dönemler yaşanıyor nasıl oluyor ? )

Camianın bütünleştirilme çabalarını... Bunun gibi bir çok şeyi göremiyor musun ? ( Göremiyorum )

Trabzonspor bunları daha önce ne zaman yaşadı,yaşayabildi mi ? (Yaşadı )

Bu saydıklarıma başarısız diyecek var mı ? (Var )

Hangi yönetimin yada kimin bunları yapabileceğini düşünüyorsunuz ? ( Bunun için gerekli başlık var )........

Muhammed

Bu iş kesin olmayacak o demekki.

Ali Tunahan Güllü

Bencede herkes neyin ne olduğunu görsün..

Mehmet Fırat

Gelirlerin çok fazla arttığını, Saçma yerlere savrulan paralar(misâl Karadenizspor)
Kombinede rekor kırdığımıızı, Seyirci profilimizin tamamen değişmesine neden oldu
Maçın izleyen seyirci ortalamasındaki artışı , İzleyen seyircide artış olmuş olabilir, takımını destekleyende düşüş olduğu kesin
Hayatta alamayız dediğimiz oyuncuları takıma kazandırılmasını, Bununla neyin kastedildiğini çözemedim. Alanzinho'yu mu alamayacaktık, ya da Selçuk'u?..
Stadyumun kapasitesinin arttırıldıgını ve sahaya dahada yakınlaştırıldığını, Çatı, cam vb meseleler
Geçen sene yaşanılan heyecanı, Heyecanı bitiren yine yönetimdir (bkz Ersun Yanal'ın gönderilmesi)
Ürün satışlarındaki artışı, Kulüp TS Club'lara ürün göndermiyor ki... :)

Yönetimin yukarıda belirtilen konulardaki çabasına lafım yok. Ama her iyi şeyin altından mutlaka azımsanmayacak bir olumsuzluk çıkıyor.

orhan52
sanki dünyanın sonu geldi.fatih gelsede en fazla 2 yıl oynar.ondan sonra gökdeniz diye başlarız herhalde.yönetim çok iyi bir golcü aldı ve sahada olmasının nedenini ve sorumluğunu bilmeyen futbolcu profili içinde olup takıma faydası yok denecek kadar az olan gökhan ünalı bence zarar etmeden satmıştır.yönetime haksızlık yapıldığını düşünüyorum.takıma gabriç colman cale ceyhun selçuk alanzinho yu kazandıranında yönetim olduğunu unutmayalım

Doğan Şahin

Tüm bunlardan dolayı Ersun Yanal gönderilene kadar destekledim ve bunlar için teşekkür ediyorum yönetime ancak Mahmut Aksu'nun Kadrga Tv'deki yayınını gece 3lere kadar izleyince bunların bazılarının tesadüf şampiyonluğun kaçışının ise amatörlük olduğunu üzülerek gördüm.

Ayrıca bu saydıkların onlara bu seneyi geçen sene yaptıkları doğruların aksine heba etmeleri lüksünü vermez.

BALKAN 06
19.01.2010, 16:36
Şuan bende tam o kıvamdayım, malesef...

Hele o Guti'nin karşılanmasında yaşananlar unutulacak cinsten değil.
abi guti demesek:o
malum real deki guti minnoş:D
teo veya tefo desek...

Anıl C
Yönetim bu işi bıraksa külliyen kurtulsak ?

Fatih Trabzonspor'a muhtaç
Trabzonspor ona muhtaç değil
Yönetimin şartlarını kabul ederse gelir
Eğer istemiyorsa keyfi bilir.

Zafer Fidan
Fatih tekke ve gerçekler…
Fatih Tekke,Trabzon şehrinde dünyaya gözlerini açan,bu şehirde yetişen,futbolu bu şehirde tanıyan yetenekli bir hemşerimiz.Yetenekleri sayesinde tüm şehrin sevgilisi olmuş bir futbolcu. İyi bir Trabzonlu.Fakat ne yazık ki iyi bir Trabzonsporlu değil. Transferi yılan hikayesine döndü. Geldi gelecek dendi, kulübü ile sorunlar aşılması gerekir dendi, en kötü ihtimal ile sezon sonu iş bitti dendi kısacası birçok yorum yapıldı duruldu. Sonuç ise halen netlik kazanılmayan bir hale geldi.

Çoğu taraftarımız beklide bu düşüncelerime karşı çıkacak ama Fatih iyi bir insan olabilir, iyi bir Trabzonlu olabilir ancak iyi bir Trabzonsporlu değil.Onunda haklı olduğu konular var elbette. Sonuçta son transferi ve geleceğini düşünmek zorunda. Zamanında Hami'nin yaptığı fedakarlığı yapamamış olabilir kızmamak lazım tercih meselesidir.

Bu transferin arkasında baya bir karışıklık var zaten.Rubin Kazan takımı yöneticisi ile İstanbul'da bir araya gelmiş Fatih daha sonraki zaman diliminde transferi konusunda bütün gelişmeleri menajerleri aracılığı ile takip etmeye devam etmekte.Antalya'da transfer konusu gündemden hiç düşmedi.Dinamo Kiev'in eski yöneticisi arkadaşı olduğu Zenit yöneticisini telefon ile arayıp Fatih'in durumunu görüştü. Zenit yöneticisinin verdiği cevap ise bu transferdeki tüm sırları ortaya çıkarmaya yetti. Fatih'in kararı hala belli değildi arada Rubin ekibi de vardı. Rubinli yöneticiler ise Fatih ile anlaşmak üzerlerine olduğunu ifade etti.

Bu transfer fiyaskosunun sebebi yine her zamanki gibi bizim yönetimimizin beceriksizliği oldu. Bu transfer için girişimler 1ay önceden başlamış olsa idi Fatih şuan Antalya'da takım ile kampta olmuş olurdu. Fatih transferinin kendileri için bir dönüm noktası olduğunu bilmelerine rağmen geç kalındığı için transfer çıkmaza girdi. Belki Fatih yine Trabzonspor'a imza atacak fakat atsa da atmasa da bu transfer bir fiyasko haline çoktan gelmiştir. Bu transferde yönetim kadar Fatih'inde suçu vardır. Bu kadar insanın beklentilerine rağmen telefonlarını kapatıp transferi zora sokan kendisidir. Şenol hocanın bile ulaşamadığı Fatih halen gelişmeleri menajerleri aracılığı ile takip etmekte.Fatih'in telefonu açık olmuş olsa idi Tekke bugün Trabzonspor'un futbolcu olmuştu.

Birde şu açıdan bakmak lazım transfere. Fatih'i takıma kazandırmak için Gökhan Ünal bitirildi. Zaten duygusal bir yapıya sahip olan, daha önce baskı nedir bilemeyen Gökhan bu baskılara daha fazla dayanamadı. Kalitesini ve golcülüğünü tartışmam kimine göre iyi bir futbolcudur kimine göre kötüdür. Sonuçta bu ülkede gol krallığını yaşamış bir golcüdür. Yeni transfer Teo içinde aynı senaryo başladı. Adam daha Türkiye'ye ayak basar basmaz Fatih Tekke sesleri yankılandı. Şimdi sormak lazım bu kadar bedel ödenip beklenen Fatih bu bedeli ödeyebilecek mi? Taraftar için sevgili olmuş bir futbolcu bu dönemde böle sessiz kalmamalı. Trabzonspor'dayım ya da değilim demeli. Gerekenler yapılmalı ve yola devam edilmeli.

Son olarak da tekrar şunu belirtmek istiyorum, Fatih beklide yine Trabzonspor'a imza atacaktır. Düşünülmesi gereken yönetimin Fatih'i kazanmak için daha doğrusu kendi koltuğunu sağlamlaştırmak için yaptığı yanlışlıklardır.

http://www.spor61.net/news_detail.php?id=16784

Mehmet Fırat
@ Ahmet Başkaya

Yok artık. :D

Erdal
19.01.2010, 16:37
Bu yönetim gidince değişecek mi ? Sanmıyorum...

İki sene önce biri bana şöyle dese kızardım: Kulüp şehre çok büyük geliyor....Ne yazık ki durum bu...

Bir ihtimal futbolun içinden gelen başkan ve yönetim oluşturmak...Bekliyorum...

zahido
:p

Bizde böyle tepki gösteriyoruz n'apalım :)

Yok ya bianda siyasi bir mesaj sandımda daha yeni anladım ne oldugunu :D:D

SDanışmaz

Özetle: İki takımla da görüşülüyormuş. Transfer kararı verildiği zaman görülür, olacak mı olmayacak mı.

Ahmet Başkaya
@ ahmet başkaya

yok artık. :d

:d:d:d

;)

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:38
http://img297.imageshack.us/img297/9493/bordomavinet2.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3961)

Kullanıcı Adınızı Değiştirmek Bir Tık Ötede. Lütfen Resme Tıklayınız.

Arkadaşlar İlgilenecektir Sizin ile.

Fatih Özkan
lazkopatfaroz

Geçen sene son haftaya kadar şampiyonluğa yarıştığımızı , (Trabzonspor Her zaman şampiyonluk yarışında vardır son haftaya kadar şampiyonluk içinde oluşu başarı değildir , heleki yarıştıkları Sivas ve Bjk ise )

Kombinede rekor kırdığımıızı, (Burada yönetimi yuhlamak lazım asıl kombinenin artmasına rağmen nasıl bu kadar gider oluşunu)

Maçın izleyen seyirci ortalamasındaki artışı , (Ben Avni Aker'i hiç az seyircili görmedim yahu)

Hayatta alamayız dediğimiz oyuncuları takıma kazandırılmasını,(Pardon ? , tam tersini diyecektiniz sanırım , Kırşehirspor taraftarı bu kadar istese onlar bile Fatih'i alırdı emin ol )

Stadyumun kapasitesinin arttırıldıgını ve sahaya dahada yakınlaştırıldığını, ( Akyazı ? )

Ürün satışlarındaki artışı, ( Bunların hepsi yönetim için bir negatiftir , pozitif değil bu gelirlere rağmen maddi açıdan en kötü dönemler yaşanıyor nasıl oluyor ? )

Camianın bütünleştirilme çabalarını... Bunun gibi bir çok şeyi göremiyor musun ? ( Göremiyorum )

Hangi yönetimin yada kimin bunları yapabileceğini düşünüyorsunuz ? ( Bunun için gerekli başlık var )........

Söylediklerinin çoğunda yanlışsın...
Olaylar oralardan nasıl görünüyor bilmiyorum ama Trabzon'da durum çok farklı...
Olayların içindesin çünkü...
Avni Aker'in boş olduğu zamanları çok iyi hatırlıyorum!
Diğer kısımlarda ise mantıksız söylediklerin...
Borcu olmayan kim var ?
Neyse...
Söylenene herşeye bişeler uydurmak zor değil...
Takipteyim sadece...

Mert Oğuzlu61
Oğuzlu_61 fatih rubine gitmek istiyorsa zaten gitsin

gidenin önünde dağ olsa durmaz.

sorunda orada, gitmek istemiyor ama bence bizim yönetime çok kızdı bu oyalamalar kolombiyaya gitmeler felan 3 ün 5 in hesabını yapmalar yalan rüzgarları vs... tüm bunlar onu çok kızdırmış olabilir, ben olsam onun yerinde benimde moralim bozulurdu ve sinirlenirdim bu olanlar karşısında.

şimdi kaptan rubine giderse kim birşey diyebilirki ?? şu olanlara baksanıza, çıldıracak kıvama geldik artık :mad:

Cagdas Topal
19.01.2010, 16:39
Yok ya bianda siyasi bir mesaj sandımda daha yeni anladım ne oldugunu :D:D

Subata kadar bütün kayıtlı oldugum sitelerde bu avatarla karsınızdayım :D

Sonra logoma tekrar dönecegim :o :D

Emrah KabuL
Düşünmüyor değilim.. bu takım nasıl oldu da 74 yılında 1.lige çıkıp 75'de şampiyon oldu..10 seneye 6 şampiyonluk ve 4 ikincilik sığdırdı.. Bu şehir,takım, taraftar vs nasıl oldu da birlik olup başarıya yelken açtık.. nasıl oldu bütün bunlar.. o zamanlar yokmuydu bir futbolcuyu koskoca Trabzonspor'dan büyük görenler ? o olmazsa Trabzonspor'da olmaz.. başarı da gelmez diyenler ? İkiye bölünmeler falan.. yaşca büyüklerim bunu cevaplıyabilirler mi ?

orhan52
Fatih Trabzonspor'a muhtaç
Trabzonspor ona muhtaç değil
Yönetimin şartlarını kabul ederse gelir
Eğer istemiyorsa keyfi bilir.

işte bu kadar.kimse trabzonspordan büyük değildir

Ahmet Başkaya
Söylediklerinin çoğunda yanlışsın...
Olaylar oralardan nasıl görünüyor bilmiyorum ama Trabzon'da durum çok farklı...
Olayların içindesin çünkü...
Avni Aker'in boş olduğu zamanları çok iyi hatırlıyorum!
Diğer kısımlarda ise mantıksız söylediklerin...
Borcu olmayan kim var ?
Neyse...
Söylenene herşeye bişeler uydurmak zor değil...
Takipteyim sadece...

Doğrudur ;) ...

Koray
19.01.2010, 16:40
lazkopatfaroz

Ahmet şu sorulara tek bi tane mantıklı cevap vermemişsin :)

Hele stad cevabı facia olmuş senin açından, o kadar kolaysa gel sen Başkan ol yaptır 150 milyon euro tutacak stadı :))

Erdal
Bu süreçte Fatih in suçu yokmudur? Vardır elbette...Tıpkı taraftarın olduğu gibi...Ama Gamze ye şöyle ilave edeyim:

Kulüp yönetmek hele Trabzonspor u yönetmek şirket yönetmekten çok daha öte bir şeydir...Yapamıyorlar....Ne yazık ki Trabzonspor yönetilemiyor

erdogan69
Fatih neden çıkıp açıklama yapmıyor ?

Bence Fatih , Yönetimin resmi açıklamasını bekliyor.. Resmi açıklamadaki yalanları çürütmek için bekliyor. REsmi açıklama yapıldığı gün , Fatih de açıklama yapacaktır. Bu yüzden kanımca bekliyor.

Cagdas Topal

Bütün işler karıstı Tunahan ne edecez :o :D

Uğurtan
19.01.2010, 16:41

Şenol hoca bu işe elini, kolunu sokmalıdır..

Her defasında bu tür konularda geri durmasına çok kızıyorum..

Seni tek yetkili getirdiklerini ifade ettiler..

Senin arkana sığınarak yırtmayı hesapladılar..

Sorumluluk al hocam.. İstiyorum de alacaksınız de..

Yetkili benim de.. İnanma bunlara.. Boyun eğme lütfen..

Bu sefer boyun eğme.. Atay başkana herşeye rağmen boyu eğdin noldu?

Sen gittikten sonra tüm suçu üzerine attı..

Şenol hocanın daha aktif olmasını istiyorum..

Emrah KabuL

Futbolu bıraksa da teknik adam olarak, başkan olarak bu takıma şart denilecektir.. yoksa başarı gelmez..

Anıl C
vay be fatih uğruna gökhanı bile yediler

BAHADIR33
19.01.2010, 16:42
Şenol hocanın daha aktif olmasını istiyorum..

Uğurtan , Yöneticilerimiz gibi düşünüyorum..
500.000 Euro'yu Şenol Hoca versin diyorsun yani..iyi fikir :)

Cagdas Topal

Gökhanı kim yedi anlayamadım ? :eek:

Ona verilen şans kime verildi ? :eek:

erdogan69
Erdal abi , bunlar şirket yönetmeyi de bilmiyorlar... Yönetselerdi , TMSF 'ye kişisel olarak en fazla borcu olanlar bunlar olmazdı... Bunlar hiçbirşey bilmiyorlar.

Ali Tunahan Güllü
Bütün işler karıstı Tunahan ne edecez :o :D

Açıklama bekliyelim abi:D

ibzolist
şu yazılanları okuyan febeli cinconlu bşkli bursasporlu ve bizi çekemeyen yığınla taraftarın ellerini nasıl ovuşturduklarını , zevkten ağızlarının suyunun nasıl aktığını görür gibiyim , yazık kendine taraftar diyenler çoktan fatih cephesi sadri cephesi diye ayırmış bile işin ilginci bu duruma forumun yöneticilerinin de çanak tutması , gönül verdikleri! kulubün yönetimiyle dalga geçebilmeleri,
nuri albayrak yönetimi bile eleştrilmişti dalga geçilmemişti ,
transfer sezonun bian önce kapanması dileğiyle

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:43

Gökhan kendi kendini yedi...

Ahmet Başkaya

Hele stad cevabı facia olmuş senin açından, o kadar kolaysa gel sen Başkan ol yaptır 150 milyon euro tutacak stadı :))

Biraz yanlı olmuş olabilir :D ...

Gönderdikten sonra farkına vardım ..

Ama ben yönetildiğimize inanmıyorum ...

Akyazı olayına gelince sana kesinlikle katılmıyorum ...

Bunun için tek bir adım atılmadı ...

Gidersin başbakanın ayağına , konuşursun edersin ...

Gerekirse Trabzon için yalvarırsın ama bizimkiler ayaklarına gelinmesini istiyor nerde ise ..

Fatih Özkan

Ben de onu demek istedim işte...
Trabzon'da olunca insan daha iyi anlıyor neyin ne olduğunu...

erdogan69
19.01.2010, 16:44
Hazısalihoğlu sadece kulübe adam almayı biliyor... Çalışanların sayısını artırıyor.

sessizkral_1
Fatih neden çıkıp açıklama yapmıyor ?

Bence Fatih , Yönetimin resmi açıklamasını bekliyor.. Resmi açıklamadaki yalanları çürütmek için bekliyor. REsmi açıklama yapıldığı gün , Fatih de açıklama yapacaktır. Bu yüzden kanımca bekliyor.

yönetim yalan söyleyecek fatih doğru nasıl bukadar emin olabiliyorsunuz ?

ne kadar vahim bir durumdayız

bazılarının fatih aşkı gözlerini bürümüş

taraftar komada

biz zenitle anlaşıyoruz fatihle anlaşacağımız noktada telefonu kapalı ! neden ? çünkü fatih rubin kazanla görüşüyor.en mantıklı bakış açısı budur.

al sana bir olasılık

ne fatihi ne yönetimi suçluyorum en azından olasılıkları görebiliyorum sizin gibi herşeyde yönetim suçlu demiyorum

Cagdas Topal
Açıklama bekliyelim abi:D

Sadece yönetim kanadından gelecek acıklama beni tatmin etmez . Artık inanmıyorum yönetime Fatih ' in de konusması lazım . Ozaman anlarız kim haklı kim haksız :D

Erdal
Futbolu bıraksa da teknik adam olarak, başkan olarak bu takıma şart denilecektir.. yoksa başarı gelmez..

Teknik adam olur mu bilmem de başkan olmalı...Bizim futboldan gelmeyen başkanımız olmamalı bundan sonra...Olmuyor işte...Paralısı ile denedik parasızı ile denedik olmuyor....

Bana kalırsa tercihim Hüseyin den yana olur....Daha bir toparlayıcıdır Hüseyin...Ciddiyim ben....

Hürgün Aygün
eve büyük umutlarla geldim yine hevesim kursağımda kaldı

Anıl C
19.01.2010, 16:45
Gökhanı kim yedi anlayamadım ? :eek:

Ona verilen şans kime verildi ? :eek:

tabi canım adama söve söve, döve döve hak verildi
haklısın o da nankörlük yaptı

Muhammed
Bu arada Rubin Kazan yıllık 2 milyon euro teklif etmiş olsa bile profesyonelcede düşünse duygusal olarakta düşünse onun için en mantıklı tercih Trabzonspor'dur. Rubin'de 3 yılda 6 milyon euro kazanır sonra birşey yapamaz. Ama Trabzonspor'da bunun yarısını kazansa bile ona Trabzonspor'un kapıları sonuna kadar açılır futbolu bıraktıktan sonrada her şekilde kulüp içinde yer alır ve efsaneler arasına girer. Eğer şimdi para için Rubin'i tercih ederse umarım futbolculuğu sonrasında Trabzonspor bünyesinde yer almaz.

Ali Tunahan Güllü
eve büyük umutlarla geldim yine hevesim kursağımda kaldı

Boşver hiç uğrama:)

zaferyıldız
yönetim yönetim yönetim

neyi yönetmiş bu yönetim ....ülkemizde futbol maddi olarak değer kazanınca ,fedakar trabzonlu fedakalığına devam edince takımın gelirleri arttı...

bunlar da harcadı ...bu mu yönetim??....karamehmete ! dua edin aziz yıldırıma ! edin gelirlerimiz düşmediyse bunlar aparatman yönetemezz benim gözümde..

orhan52
artık bu konu kapatılsın ve ikinci yarı başlamak üzere.iyi bir hocamız ve takımımız var.onlara destek olalım.sonuçta süperlig de şampiyon olan hiçbir kadroda fatih tekke yoktu

Samet Türkmen
19.01.2010, 16:46
Artık küçük çocuklar bile anlar. Gerek geçen seferki gerekse bu sefer ki davranışlardan anlıyorum ki yönetim Fatih Tekke'yi almak istemiyor.

erdogan69
yönetim yalan söyleyecek fatih doğru nasıl bukadar emin olabiliyorsunuz ?

ne kadar vahim bir durumdayız

bazılarının fatih aşkı gözlerini bürümüş

taraftar komada

biz zenitle anlaşıyoruz fatihle anlaşacağımız noktada telefonu kapalı ! neden ? çünkü fatih rubin kazanla görüşüyor.en mantıklı bakış açısı budur.

al sana bir olasılık

ne fatihi ne yönetimi suçluyorum en azından olasılıkları görebiliyorum sizin gibi herşeyde yönetim suçlu demiyorum

Yönetimin geçen seneden beri salladığı yalanları bildiğimden , bunlara güvenmiyorum... Adamların(!) ağızlarından çıkan 10 sözcükten 9 u yalan... Nasıl inanayım.

zahido
Bunlarda kulubu yönetemiyorsa zaten kimse yönetemez bu kulubu..

Yönetemeyebilirler kabul ama zamanında aziz yıldırımda yönetemiyordu kulubunu..

Yönetemeyenler gitsin gitsin de yerine kim gelkicek? Var mı bir adayınız?

Yönetemiyorlar demesi kolay.. Yönetimde bunlar taraftar değildir der..

Ortaya çözüm koymadıktan sonra istediğimiz kadar yönetilmiyoruz diyelim.. kimseye bi yararı yok!

bahadır2561
lazkopatfaroz

bi tane mantıklı cevap yok k.bakma ama..

Samet KILIÇ
stres atalım diye tesbihi aldık elimize oda koptu:)hadi bakalım kafayı yiyeceğiz heralde!!!

BDiler61
19.01.2010, 16:47
Taraftariyla bu kadar alay eden baska bir yonetim varmidir acaba?

Cagdas Topal
tabi canım adama söve söve, döve döve hak verildi
haklısın o da nankörlük yaptı

Ruhsuzlugunu kabullenemezdik .

Umut Kanber
bu baslık benı paranoyak etti resmi acıklamaya kadar hoscakalın bence sızde bosuna kasmayın sınırlerınızıde yıpratmayın

MuratJ
Bu ilginç gelişmelere bakınca iki durum söz konusu. Ya Fatih gerçekten yan çizmiştir ya da başkan yönetim yalancıdır ki bu doğruysa çekinmeden söylüyorum şerefsizdirler! Dün başkan bizzat transfer bitti diyor bugün ki gelişmelere bakar mısın ne diyebilirim ki..

Samet Berber
19.01.2010, 16:48
Yönetimi eleştirebiliriz , istifaya davet edebiliriz , ama bugüne kadar yaptıkları işleri de göz ardı edemeyiz , bu ayıptır !

sorin
radyodan dinlediklerime göre Fatih artislik yapıyormuş işin aslı astarı nedir? bilen var mı?

Erdal
Ekonomik olarak kulüp büyüdü mü küçüldü mü konuşuruz bunları bol bol zamanımız var...Mevzuya hakim abilerimizde var forumda...Ama bu borçla bu kadro iyidir diyorsak Özkan hoca'yı ebedi başkanımız yapmalıyız...Kadroda kötü futbolcular mı var? Bence yok...Gökhaan dahil hepsi iyi futbolculardı

Ama kulüp yönetilmeyince kadro takım olmuyor...Trabzonspor kalecisi diyor ki: "Trabzonspor çok büyük kulüp ama yöneticileri değil" Ben demiyorum Trabzonspor un kalecisi diyor bunu

Anıl C
Bunlarda kulubu yönetemiyorsa zaten kimse yönetemez bu kulubu..

Yönetemeyebilirler kabul ama zamanında aziz yıldırımda yönetemiyordu kulubunu..

Yönetemeyenler gitsin gitsin de yerine kim gelkicek? Var mı bir adayınız?

Yönetemiyorlar demesi kolay.. Yönetimde bunlar taraftar değildir der..

Ortaya çözüm koymadıktan sonra istediğimiz kadar yönetilmiyoruz diyelim.. kimseye bi yararı yok!

işte anca ağızları laf yapar
gelin aday olun diyince çil yavrusu gibi dağılırlar

Mert Oğuzlu61
sorun para değil, sorun para değiiiiiilllll.....

Emrah KabuL
Mantıklı mantıksız herkes yazıyor zaten.. keşke bir kıstas olsa yazabilmek için.

7can61

Ya arkadaşım sana inanamıyorum, yazdığını bi daha okurmusun lütfen ne demek şimdi bu, Gökhan dediğin adamın bütün maçlarda millete nasıl saç baş yolduran bir ciddiyetsizlikte oynadığını unuttunuz mu? Balık hafızsamı var sizde, Fenere uçarak gittiğini unuttunuz mu?
Fatihle Gökhanı karşılaştırma cürretinde bulunma ayıptır be!

Cagdas Topal
Bu arada Rubin Kazan yıllık 2 milyon euro teklif etmiş olsa bile profesyonelcede düşünse duygusal olarakta düşünse onun için en mantıklı tercih Trabzonspor'dur. Rubin'de 3 yılda 6 milyon euro kazanır sonra birşey yapamaz. Ama Trabzonspor'da bunun yarısını kazansa bile ona Trabzonspor'un kapıları sonuna kadar açılır futbolu bıraktıktan sonrada her şekilde kulüp içinde yer alır ve efsaneler arasına girer. Eğer şimdi para için Rubin'i tercih ederse umarım futbolculuğu sonrasında Trabzonspor bünyesinde yer almaz.

Kaptan gelecek abi :cool:

Hürgün Aygün
19.01.2010, 16:49
üff gelicek mi şimdi bugün ne gelişmeleri oldu okuldaydım da...

MuratJ
Bana göre bu yönetim nuri-ziya döneminden daha başarısızdır sportif açıdan!

BALKAN 06
http://img297.imageshack.us/img297/9493/bordomavinet2.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=3961)

fatih tekke kullanıcı adını değiştirirmi ki
belki transferi gerçekleşir o zaman...

Koray
Biraz yanlı olmuş olabilir :D ...

Gönderdikten sonra farkına vardım ..

Ama ben yönetildiğimize inanmıyorum ...

Akyazı olayına gelince sana kesinlikle katılmıyorum ...

Bunun için tek bir adım atılmadı ...

Gidersin başbakanın ayağına , konuşursun edersin ...

Gerekirse Trabzon için yalvarırsın ama bizimkiler ayaklarına gelinmesini istiyor nerde ise ..

Ahmet Yönetim'den bende memnun değilim ama yaptıkları iyi şeyleride görmezden gelmemeliyiz...

Transfer, Tsclup, bütçe, kombine, stad düzenlenmesi vs.%100 olmasada hepsinde başarılılar...

Cagdas Topal
19.01.2010, 16:50
radyodan dinlediklerime göre Fatih artislik yapıyormuş işin aslı astarı nedir? bilen var mı?

Ortadaki sorun yönetim :p

Keramettin
19.01.2010, 16:50
noldu tekke gelmiyormu kısaca yazarmısınız

orhan52
19.01.2010, 16:51

doğru doğru.bjk ve gs galibiyetlerinden sonra 7 hafta üç puan görememiştik

Ali Tunahan Güllü
Ahmet Yönetim'den bende memnun değilim ama yaptıkları iyi şeyleride görmezden gelmemeliyiz...

Transfer, Tsclup, bütçe, kombine, stad düzenlenmesi vs.%100 olmasada hepsinde başarılılar...

Katılıyorum Fatih Tekke gelmedi diye yapılan iyi ve olumlu işler göz ardı edilmemeli..

Emrah KabuL

He mi.. onlar ne yapmış ki sportif açıdan ?

Muhammed Ayaz
19.01.2010, 16:52
ya nasıl bir yönetim bu be alıcaksanız alın artık nedir bu yarın alcaz diodular alamadılar

Erdal
Arada resmi siteyi takip eden var değil mi ? Kaçırmayalım :)

lazkopatfaroz
lazkopatfaroz

Şampiyonluğa oynamak istiyorsa devamlı ligin zirvesınde bulunmak istiyorsan, gelirinde artacak giderinde... Trabzonspor ne zaman bu kadar kombine sattı yaşandı diyorsun. Sen yarışta kimin olduğuna ne bakıyorsun sen ligi nerede bitirdin ona bak. Tarih Trabzonspor 2. 3. yada 1. bitirdi yazacak. Şununla yarıştı yazmayacak. Biz şampiyon olduğumuzu mu söylüyoruz kimin ne yaptığını mı ? Gökhan Ünal alındığı zamanı hatırla...Geçmiş yıllarda Avni Aker'in derbi maçlar dışındakı doluluk oranına göz at istersen. Akyazı projesini devlet yapacak kulup değil. Sadri Şener bu işin uzayacağını anladığından mevcut stadda iyileştirme yaptı.

Seni ve bir çok taraftarı kombine almaya, ürün almaya iten sebep ne onun cevabını bul hepsinin cevabını bulacaksın zaten ;)

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:53

Ben bakıyorum abi:)

Site herşeyi geç yayınlasada takipteyim:)

Hürgün Aygün
aman allah ımmm r.kazana mı gidiyorrr yine hevesimiz kursağında kaldı bir daha heveslenmicem bir transfere imza aatana kadar

Doğan Şahin
Resmi Site Sayfa 1000'e gelmemizi bekliyor taraftara SüPriZ yapacakmış!

Cagdas Topal

Ben transferde basarılı olduklarına inanmıyorum abi :)

zaferyıldız
yönetim bir yere gitsin dediğimiz yok...

niye,sevdiğimizden değil,,gidene hiç hesap soramıyorsun.....kalırsa hiç olmazsa sorma ihtimalin var

ancak, bir takım-yönetim taraftarını yücelterek hem rakipleri hem futbolcusu hem futbol pazarı üzerinde kontrolunu ve gücünü artırır..

bizim yönetim iki yıldır dalgaya aldı bizi arkadaş...bu camianın temel taşı taraftardır böyle şey olmaz

Keramettin
19.01.2010, 16:54
şimdi yönetimi eleştiriyorsunuz fakat o geldi trabzoncel,ts clup yeni ürünler,o geldiğinde kadroyu baştan yaratması bunları da göze alarak konusalım.Yönetim bizde iyi iş yaptı tebrikler

Cagdas Topal
19.01.2010, 16:54
Ben bakıyorum abi:)

Site herşeyi geç yayınlasada takipteyim:)

Gelişme olursa burdayız :D Girmeyecem resmi siteye söz verdim kendime :D

BALKAN 06
19.01.2010, 16:55
aman allah ımmm r.kazana mı gidiyorrr yine hevesimiz kursağında kaldı bir daha heveslenmicem bir transfere imza aatana kadar
bizim yaş geçti:)
sen bari şu türkçe yi katletmesen...

byhaluk61
benım anlamadıgım baskan cıksın fatıhde sorun oldu alamıyoruz desın bu ıs bıtsın ben anlamıyorum...

lazkopatfaroz

Mantıklı cevap vermesi mümkün değil çünkü ezbere konuşuyor.

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 16:56
Gelişme olursa burdayız :D Girmeyecem resmi siteye söz verdim kendime :D

Tamamdır:)

Ahmet Başkaya

Buna kesinlikle katılıyorum fakat benim yönetimim beni en açık şekilde kandırıyorsa isterse , tüm bunların hepsi artsın gözümde sıfırdır ...

Bütçe olarak sana kesinlikle katılmıyorum ...

Trabzonspor daha profosyonellişmiştir ama sadece ürün katalogu olarak gözümde ...

MuratJ
He mi.. onlar ne yapmış ki sportif açıdan ?
Hee

Lanet ettiğimiz nuri-ziya dönemindeki takım için harcanan masrafları bir düşünelim, kadronun futbolcu olmayan elemanlarla dolu oluşunu düşünürsek o dönemde 07-08 sezonu ilk yarı sonunda toplanan bir 22 puan vardı. Burada ne var bilemiyorum artık onun kaç katı para harcanmış, kadro kalitesi ortada toplanan 27 puan var(3 puanı top oynamadan kazanılmış) Ben bunlara bakıyorum. O dönemden 5 puan yukarıda olmak bana göre bir başarı değil çünkü o dönem lanet ettiğimiz dönem. Buna başarılı demem için bayağı bi fark olmalı o dönemden. Bundan dolayı başarısızlardır bana göre. Ayrıca ondan bir önceki sezon yine futbolcu olmayan elemanlarla kurulu olan kadro 4. bitirmişti ligi. Bakalım böyle yönetilmeyerek bu sene 4. mü olacağız yoksa daha kötü mü ...

Samet Berber
Nuri Albayrak yönetimi ile bu yönetimi kıyaslamak , mevcut yönetime küfür etmektir .

Alın o zamanki kadroyu bir de şimdiki kadroyu elinize , diğer elinizi de vicdanınıza koyun ve düşünün ...

Cagdas Topal
bizim yaş geçti:)
sen bari şu türkçe yi katletmesen...

Arkadaş yurtdışındaydı galiba biraz hoşgörülü olmak lazım bu konuda :D

Serdær
19.01.2010, 16:57
bütün haberler yalan arkadaşlar fatih zenit kampına gidecek bu hafta içinde anlaşma sağlanır kaptan önümüzdeki günlerde gelicek...milli futbolcu fatih tekke'nin menajeri özcan üstüntaş, trabzonspor ile ilgili gelişmelerin ilerleyen günlerde netleşeceğini ve fatih tekke’nin yarın dubai’deki kampa katılacağını ifade etti. üstüntaş, tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘rubin kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Bir yorum ..

ApoCaN28
Pireden yorgan Yakmakta üstümüze Yok .

Ne Demişler Sabır .

Birazcık Sabır . . .

Elbet Haber Gelecektir . . .

Bera Algün
Resmi Site Sayfa 1000'e gelmemizi bekliyor taraftara SüPriZ yapacakmış!

hemen boş boş mesajlarla şişirelim burayı :D

Mehmet Zeki
Selamun Aleykum cumleten

Var mi yeni haberler?

GERONIMO35
19.01.2010, 16:58
Nuri Albayrak yönetimi ile bu yönetimi kıyaslamak , mevcut yönetime küfür etmektir .

Alın o zamanki kadroyu bir de şimdiki kadroyu elinize , diğer elinizi de vicdanınıza koyun ve düşünün ...

Na yönetimini hatırlamak bile istemiyorum Kabus gibiydi

Mehmet Zeki
Pireden yorgan Yakmakta üstümüze Yok .

Ne Demişler Sabır .

Birazcık Sabır . . .

Elbet Haber Gelecektir . . .

1,5 seneden beri oyle diyoruz zaten. Sonra son gun: Anlasamadik.

Ahmet Başkaya
Selamun Aleykum cumleten

Var mi yeni haberler?

Ve aleyküm selam ...

Var ...

Keramettin
neyse siz skmayın canınızı dün akşam kaçkere süleyman sofu dedi bu transfer bitti diye

BALKAN 06
Arkadaş yurtdışındaydı galiba biraz hoşgörülü olmak lazım bu konuda :D
ilk önce ona baktım zaten ama zonguldak yazınca yazdım;)

Mehmet Zeki
Ve aleyküm selam ...

Var ...

E anlat Ahmet abi.

MuratJ
19.01.2010, 16:59

Bende öyle yaptım zaten. O dönemki kadroya baktım hiçbirine futbolcu demem onların ama ilk yarı sonunda 22 puan toplamışlar. Ondan bayağı bir üstün bu kadroya bakıyorum buda 27 puan toplamış. Bu mu başarı!

M.ALİ ÇOKLUK
yönetimden ya da teknık ekipten sağlıklı bilgi alabileceğimiz hıckımse yokmu.ünal hocanın telefonu bırcok kısıde vardır dıye dusunuyorum.

Burak TOSUN
Tekke Zenit'le Dubai'ye...

Trabzonspor'a transferi gündemde olan Fatih Tekke, yarın takımı Zenit ile Dubai kampına katılmaya hazırlanıyor.

Deniz Eke

NTV Spor
Güncelleme: 16:43 TSİ 19 Ocak. 2010 Salı

Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Trabzonspor ile ilgili bir gelişmenin olmadığını ve Fatih Tekke’nin yarın Dubai’deki kampa katılacağını ifade etti.
Üstüntaş, Tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘Rubin Kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.
Üstüntaş, daha önce 3-4 ay Rubin Kazan’la görüştüklerini ancak son 1 aydır ise kesinlikle görüşmediklerini söyledi.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 17:00
E anlat Ahmet abi.

Ben iki soruna cevap verdim kalanıyla arkadaşlar ilgilensin :D ...

Kötü haberi ağzımdan duymanı istemem..:D

Çık dışarı gez.. Kız arkadaşın varsa yürüyün dolaşın ...

Olmadı otur ders çalıs :D ...

Boşver haber falanı :)

Mustafa Önder

Erdal Abi var bir bildiğin herhalde:D

Serdar A
http://static.blogstorage.hi-pi.com/photos/fenerbahcenews.sport.fr/images/gd/1148823345/FAT-304-H-TEKKE-304-C-304-N-SEFERBERL-304-K.jpg

Ağlıyoruz kaderimize ...

Keramettin
ne dişonuz yaa

Samet Berber
Bende öyle yaptım zaten. O dönemki kadroya baktım hiçbirine futbolcu demem onların ama ilk yarı sonunda 22 puan toplamışlar. Ondan bayağı bir üstün bu kadroya bakıyorum buda 27 puan toplamış. Bu mu başarı!
Ben şuan başarılı olduğumuzu iddaa etmedimki .

Sadece bu iki yönetimi kıyaslayarak mevcut yönetime (bence) küfür etmeni kaldıramadım ...

MaDDoX_61
arkadaşlar hiçbir rus sitesinde fatih'in hiçbir kulüple anlaşıp anlaşmadığı yazmıyor.Az sabırlı olalım lütfen.Bu arada zenit eski lyon'lu fred'le ilgileniyor

Cagdas Topal
19.01.2010, 17:01
ilk önce ona baktım zaten ama zonguldak yazınca yazdım;)

Evet Zonguldak yazıyor :o nedense benim aklımda yurtdışı diye kalmış :rolleyes:

Fatih Tekke transferi aklımı aldı vallahi :o

lazkopatfaroz

O zamanki takımlar nasıldı ? Mesela Kayseri bu kadar kaliteli miydi yada Bursa.

AyhanPe

iyide sampiyonluk mu yasadik onunla..oldukca duygusal tepkiler veriyoruz özellikle fatih konusunda..bunun sebebleri iyi irdelenmeli.

yönetimin bu transferdeki isteksizligini biliyoruz, fatihide az cok anlayabiliyoruz..
burda merak ettigim senol günes in samimiyeti..
eger bu oyuncuyu cok istiyorsa ve yönetimin bu konuda ikili tavrini görüyorsa tepkisi sert olmali..en azindan sorumlulugu üzerine alarak kimseye bir iyilik yapmayacagini bilecek kadar tecrübeli bir insan. artik durum böyleyse oda elindeki kozlari oynamali..

eger olayin ic yüzünü biliyorsa ve sesini cikarmiyorsa demekki fatih tranferini sirf sözde istiyordu. yani yönetimle arasinda bir görüs birligi var bu konuda cizdikleri yol ortak bir tavrin ürünü...

olayin anlasilmasinda kilit rolde sanirim senol günes var..

MuratJ
Ben şuan başarılı olduğumuzu iddaa etmedimki .

Sadece bu iki yönetimi kıyaslayarak mevcut yönetime (bence) küfür etmeni kaldıramadım ...
Benle oyun oynuyorlar (sence) küfür ederim bende!

ertek61
Hayrettin HACISALİHOĞLU varsa Fatih TEKKE yoktur !!!

zaferyıldız
bu transferin önünde bir tek engel var bana göre HACISALİHOĞLU

geri kalan herşey halolmuş....

bence baskıya devam pes etmek yok kaptan gelecek

sessizkral_1
benim anlamadığım fatihe niye ulaşamıyoruz

Paksoy
19.01.2010, 17:02
fatih tekke konuşmna yasağı var bildiğim kadarıyla, bu menajer olaylarına uyuz oluyorum,

Erdal
Mehmet Batdal Manisa ile anlaştı mı?

BALKAN 06
arkadaşlar hiçbir rus sitesinde fatih'in hiçbir kulüple anlaşıp anlaşmadığı yazmıyor.Az sabırlı olalım lütfen.Bu arada zenit eski lyon'lu fred'le ilgileniyor
abi ben bi rus sitesi biliyom da söylemem:D

MuratJ
O zamanki takımlar nasıldı ? Mesela Kayseri bu kadar kaliteli miydi yada Bursa.
Onlar kalitesiz ise Trabzonspor'da bir o kadar kalitesizdi o zaman da. Bu zamanda da Kayseri, Bursa falan kaliteliyse Trabzonspor çok daha kaliteli.

Zeki Akyol
19.01.2010, 17:03
Hacisalihoğlu neden istemıyor Tekke yi ...!

Muhammed Ayaz
ya arkadaşlar baskı yapalım yönetimi arayalım bitsin artık bu işşşşşşşş FATİH ALINACAK BAŞKA YOLU YOKK

mustafa08
bence Rubin isi yalan ama bizim Fatihi transfer etmek istedigimiz de yalan.. Bakalim neler olcak...

lazkopatfaroz
Şu zamana kadarki yönetim başarısını Fatih Tekke olayı yüzünden yok sayamam.

Sadri Şener ve yönetimi benim gördüğüm en güzel yönetim.

Bundan daha iyi yönetebilecek olan varsa yönetsin. Geçmiş dönemlerde malesef yoktu.

Serdar A
Fatih Tekke olduğu gibi , sayın Hacısalihoğlu'da bir hayal kahramanına dönüşmüş .

Taraftarın gözünde , milyonların iradesine engel olabilecek kudrete yükseltilmiş .

Şöyle futbolu filan unutup , zihinleri sıfırlamaya ihtiyaç var .

Ali Tunahan Güllü

Yok abi anlaşmadan çıkarılmış Mehmet başka bir oyuncuyla anlaşmışlar heralde..

MuratJ
Evet. Manisaspor'un oyuncusu olması lazım şuan. Böyle biliyorum ben.

Keramettin
Mehmet Batdal Manisa ile anlaştı mı?Aynısını yazıcaktım bari onu alalım.Lafı klavyedeen aldın abi

Paksoy
19.01.2010, 17:04
erdal abi fatih yerine bu memet battal gelmicek dimi

Cagdas Topal
Yok abi anlaşmadan çıkarılmış Mehmet başka bir oyuncuyla anlaşmışlar heralde..

Evet. Manisaspor'un oyuncusu olması lazım şuan. Böyle biliyorum ben.

Hangisi dogru :confused:

MuratJ
hacısalihoğlu istediği kadar hacısalihoğlu olsun Fatih'in transferini sadece bir kişi engelleyemez heralde o kadar da değil.

Ali Tunahan Güllü

Ben anlaşmadı diye biliyorum..

zaferyıldız
19.01.2010, 17:05

bir taşla iki kuş vurmaya ne dersin..

fatih TEKKE VARSA Hacısalioğlu yokturrr

:):) evet bu çok daha iyi

MuratJ
Benimki yanlıştır muhtemelen.

Paksoy
sabha kadar tartışırım, bu memet battal , kazmadır...

lazkopatfaroz
Onlar kalitesiz ise Trabzonspor'da bir o kadar kalitesizdi o zaman da. Bu zamanda da Kayseri, Bursa falan kaliteliyse Trabzonspor çok daha kaliteli.

Geçmiş dönemde kalitesiz Trabzonspor bu dönemde kaliteli. Yani bu yönetim diğer takımlardan geri kalmamış. Diğer takımlara göre çok kaliteli kadromuz var. Demek ki Sadri Şener iyi işler yapmış.

Erdal
Kaş la göz arasında bir stoper alsaydık bari...

Cihad Varlı
Hacisalihoğlu neden istemıyor Tekke yi ...!

Bildiğim kadarıyla görüş ayrılıkları yüzünden .