PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Orhan Aydın
19.01.2010, 15:18
19 gün geçti...askerlik sorunu,Rusya'ya biletler alınıyor,indirime gitmiyorlar, arada az fark kaldı.
Dayan yönetim dayan...

M.Kılıç50
19.01.2010, 15:19
Cok fena cok...
Bu Yönetim Maalesef taraftari haala ilk geldikleri dönemki gibi saf saniyor... Ac gözlerini baskan... Bizimle Oyun Oynama...
Artik Internet var:D Ugur, var Recep var, Süleyman var :D
Biz Belkide senin alamadigin haberleri aliyoruz :)

lazkopatfaroz
Zamanında Hakan Şükür'ün milli takıma alınmaması Ersun hocanın başını yemişti,

bakalım Fatih olayında ne olacak.

Ali Tunahan Güllü
Başlığın değişmesini talep ediyorum;

Fatih Tekke Konusunun altında kalanlar..

Cagdas Topal
Be adam, senin sözleşmeli oyuncun başka takımın kampına katılsa hoşuna gider mi?

Kampa bekliyorlarmış... Çıldıracağım!

Yazık valla yazık , yönetim iyice abarttı :mad:

BAHADIR33
19.01.2010, 15:20
Telefonla ulaşamadıkları Fatih'i kampa nasıl davet etmişler????
Davetiye mi göndermişler???

.....tarihleri arasında yapacağımız kampımızda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız..
Not: Menejer getirilmemesi rica olunur.

Cihad Varlı
19.01.2010, 15:20
Şu transfer bir bitsin o kadar rahatlayacağız ki taraftar olarak .

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 15:21

.....tarihleri arasında yapacağımız kampımızda sizleri de aramızda görmekten onur duyarız..

Dedimya canda saçmalamış..

Samet PEKER
yeter artık ya sabah ayrı haber akşam ayrı haber alınacaksa alınsın bıktık 1 senedir aynı haberleri okumaktan....

a d bacan
kabak tadı vermeye başladı bu iş

ben çıkıyorum ne halleri varsa görsünler

bu dik başlılık dediğim dedikle bir yere varılmayacağını bile bile başkan neden yapar bunu anlamıyorum.

aklıma bazı söylenenler geliyor amma ...

Cagdas Topal
Şu transfer bir bitsin o kadar rahatlayacağız ki taraftar olarak .

Yönetimin bu tavrı oldugu sürece fatih gelmez :cool:

erdogan69
19.01.2010, 15:22
Bunca yıl sonra Trabzonspor neden şampiyon olamıyor anladım... 25 seendir , adam gibi kulübün menfaatlerini kendi menfaatleri üzerinde görmeye nyönetimler gelmiş... Hep kulüpten nemalanmaya çalışanlar olmuş ve bu devam ediyor.

Bence taraftar artık inisiyatifi iyice eline almalı. Artık Kendi menfaati için çalışan yönetimlere söz hakkı vermemeli.Bunu gerekirse zor kullanarak yapmalı. Artık bu kulübün adam gibi yönetilmesinin zamanı geldi. Kalk ayağa taraftar. Şeref Tribününde oturmayan gelenlere orası dar edilmeli. Bir daha gelemeyecek şekilde oradan gönderilmeliler.

Gamze
Dumanla haberleşmişlerdir Bahadır abi.

Öfkeli taraftarın kulaklarından çıkan dumanla...

Yok böyle bir şey yahu...

SDanışmaz
Benim anladığım şu ; Sanırım , Yönetim Zenit ile anlaşmış. Ama bonservis olarak verilecek paranın bir kısmını Fatih'in , Zenitten alacağından düşmek istemiş... Fatih 'te bunu haklı olarak kabul etmiyor.

Bu yönetimden ve haber61'ten hakikaten çok tiksindim. Çok ayak oyunları yapıyorlar. Taraftarı aptal yerine koyup sürekli manipüle etmeye çalışıyorlar... Haber61 gibi kıytırık siteleri de bu iş için kullanıyorlar. Bence bu yönetime inanmayın.

Sonra suçlu F.Tekke oluyor.

--oo--

- Sayın başkanın F.Tekke'yi neden transfer edemediniz?
- Bana sormayın F.Tekke'ye sorun :mad:

ErtuGrul
Ramiz dayi bile bunlar kadar oyun icinde oyun yapamaz...

ramzanyak58
19.01.2010, 15:23
kulübe baskı yapma imkanımız yok mu sokağa çıkma filan gibi fatihi isteriz diye. çünkü bunlar resmen dalga geçiyor. teoya da yazık olacak ama olsun çünkü yönetim bu tepkileri fazlasıyla haketti...

Cagdas Topal
Sonra suçlu F.Tekke oluyor.

--oo--

- Sayın başkanın F.Tekke'yi neden transfer edemediniz?
- Bana sormayın F.Tekke'ye sorun :mad:

Ben baskanın yakınlarından birine soracagım bu soruyu :p

Zafer Fidan

http://250kb.de/u/100119/j/b4Gt9sDVqwHQ.jpg

BAHADIR33
dumanla haberleşmişlerdir bahadır abi.

Öfkeli taraftarın kulaklarından çıkan dumanla...

Yok böyle bir şey yahu...
:) .
:)

ergin cesit
19.01.2010, 15:24
biz bu olaya seyirci kalırsak biz de en az yönetim kadar suçluyuz

Umut Kanber
dun gece guzel bir haberle kapattık ama ortam cok gergın oldugu ıcın bır kıvılcımda yıne koca ormanı yakıyoruz.haber61 kafasına gore sacmalamıs dun gece kaptana ulasılmadıgı yalanı gıbı 150 kere dedık medyada cıkan haberlere kulak asmayın diye.yok can karyadı yok haber61 sukunet kaptan gelecek

BDiler61
Yeter artık bu yönetimin taraftarla alay ettiği.

Samet Berber
Yargısız infaz yapıyorsunuz !

Bence de Fatih suçlu , nasıl ikna edebilirsiniz ki beni .

Çıksın açıklasın o zaman herşeyi .

Yönetimde suçlu olabilir ama kesin haberler yok elimizde .

ramzanyak58
19.01.2010, 15:25
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke konusunda çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın edindiği bilgilere göre; bordo mavili yönetim, Trabzon'da bulunan yıldız oyuncuya ulaşamıyor.

Trabzonspor yönetiminin Zenit St. Petersburg'la her konuda anlaştığı belirtilirken Fatih Tekke'ye ulaşılamaması kafalarda soru işaretleri yarattı. Ortaya atılan bir başka iddia ise; Fatih Tekke'nin Trabzonspor yerine son Rusya şampiyonu Rubin Kazan'a gitmek istemesi.
lig tv.

Doğan Şahin
Anlaşıldı; Fatih Tekke bu saatten sonra gelse de camia karışacak, gelmese de!

Bunda birincil sorumluluk yönetimindir: nedeni de transfer işini sessiz, sakin ve profesyonelce yönetemeyen ve başkan güdümlü bir kulüp olmamızdan kaynaklanmaktadır.

Transferlerden önce bu noktalara neşter vurulmadıkça; sürekli yayık ayranı gibi çalkalanmaya devam ederiz, ta ki biri çıkıp sulandırmak yerine yoğurt koymayı akıl edene kadar.

erdogan69
Hayır bence baskı imkanı çok var... Mesela taraftar hafta sonu oynanacak maç öncesi yönetimi vip girişten stada sokmama çabası içinde olursa bence baskının kralı olur... Bu yönetim Stada girmeyecek diye slogan atılsa , emin olunki, yönetim kaçacak delik arar.

Aygün GÜNDOĞDU
ajansspor

Tekke transferi fıkra gibi!

Fatih Tekke konusunda çarpıcı gelişmeler yaşanıyor! Son iddia fıkra gibi; Trabzonlu yöneticiler 2 gündür Trabzon'da olan Tekke'ye ulaşamadı ve transfer gerçekleşmeyebilir!

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png19 Ocak 2010 , 15:15
http://www.ajansspor.com/images/comment.png Yorumlar (http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20100119/tekke_transferi_fikra_gibi.html?ref=tur_satb#yorum laroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.png Arkadaşına Gönder
Paylaş (http://www.facebook.com/sharer.php?u=http%3A%2F%2Fwww.ajansspor.com%2Ffutb ol%2Fsuperlig%2Fh%2F20100119%2Ftekke_transferi_fik ra_gibi.html%3Fref%3Dtur_satb&t=Tekke%20transferi%20f%C4%B1kra%20gibi!%20-%20Futbol%20-%20Ajansspor.com&src=sp)

http://www.ajansspor.com/resim/fatihtekke_ts_tribun10.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı, Fatih Tekke transferi konusunda yine çok çarpıcı bir habere imza attı. Adeta fıkra gibi olan bu son haber, Trabzonlular'ı üzeecek, kafaları daha da karıştıracak.

Dünkü akşam idmanı öncesinde Sadri Şener'le görüştüğünü aktaran Karyağdı, başkandan "Geliyor" cevabını aldığını açıklamıştı. Ayrıca, Trabzonspor'un Zenit ile de 1 milyon Euro'luk ücret karşılığında anlaştıklarını da ifade etmişti.

Bugün yeniden Lig TV ekranlarına geçen Karyağdı, Fatih Tekke transferinde Rus ekibiyle anlaşan bordo mavili yönetimin Trabzon'da olan(!) Tekke'ye ulaşamadığını ve transferin büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceğini ifade etti.

"Fatih'in cebinde bir bilet var. Yarın dönecek. Bileti ise Rusya'ya. Rusya'da sağlık kontrolünden geçecek ve takımının Dubai kampına katılacak" diyen Karyağdı, Trabzonlu yöneticilerden aldığı bilgiyi de aktardı.

İddiaya göre, Tekke son 2 gündür Trabzon'da olmasına rağmen bordo mavili yöneticiler yıldız futbolcu ike görüşemedi. Bu nedenle sıkıntılı olan yöneticilerin, kulübü ile her konuyu halletmelerine karşın Tekke ile neden görüşemeiğini kendisinin de anlamadığını kaydetti.

Parçaların tam olarak oturmadığını ve yine de yönetimin yarını beklediğini Kaydeden Karyağdı, bu konuda bir açıklama yapılabileceğini dile getirdi.

Emrah KabuL
Can'ı da beğenmezdiniz siz.. ne oldu şimdi ..yarım yamalak anlattıklarına bakarak da mı yönetimi al aşağı ediyorsunuz ?

lazkopatfaroz
Kesin haberler çıkmadıkca bu taraftar habire bir yerleri bombalar.

Cagdas Topal
19.01.2010, 15:26
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Transferi yılan hikayesine dönen Fatih Tekke konusunda çok ilginç gelişmeler yaşanıyor. Lig TV Trabzonspor Muhabiri Can Karyağdı'nın edindiği bilgilere göre; bordo mavili yönetim, Trabzon'da bulunan yıldız oyuncuya ulaşamıyor.

Trabzonspor yönetiminin Zenit St. Petersburg'la her konuda anlaştığı belirtilirken Fatih Tekke'ye ulaşılamaması kafalarda soru işaretleri yarattı. Ortaya atılan bir başka iddia ise; Fatih Tekke'nin Trabzonspor yerine son Rusya şampiyonu Rubin Kazan'a gitmek istemesi.
lig tv.

Bu dakikadan sonra yönetimin zenitle anlastıgına da inanmıyorum . Tam ikiyüzlü bunlar :mad:

Kereşenli
19.01.2010, 15:26
Çok güzel oldu çok sevindim. Yönetim Fatih Tekke'yle adeta dalga geçti şimdiye kadar alın size Fatih'in cevabını. Bence Trabzonspor taraftarına yapılan hakaret değil yönetime yapılan bir oyun helal olsun Fatih.

Mert Oğuzlu61
19.01.2010, 15:27
kimse ne olduğunu bilmiyor. az sonra bakarsın fatih yuvaya döndü haberleri çıkar, bi bakarsın fatih zenithin kampına katıldı transfer gerçekleşmedi zenith bırakmıyor haberleri çıkar, yada fatih rubine transfer oldu haberleri...umut formda, dünyanın en golcü(2009) 4. fv sini aldık, yedekte murat tosun var, fv ye ihtiyaç yok kapattık transfer sezonunu haberleride çıkabilir, herşey olabilir.

Bildiğim birşey varsa oda hiçbirşey bilmediğimdir, ne güzel söylemiş sokrat. bizim kulübü özetlemiş resmen.

Mert
Yönetim açıklama yapacaksa bu iş bitmiştir.
Geçmiş olsun. Gene onlarca karalama ile keser atarlar.

Tekke sen hep bir özlem, bir ukde olarak kalacaksın.
Daha fazla kimseyi özlemedi, istemedi bu taraftar.
Nasıl olur da taraftara bir yönetim bunu yaşatır.
Ne cürettir diyeceğim ama yapıyorlar işte...

Biz de elimiz kolumuz bağlı oturmak zorunda kalıyoruz.
Buralarda deliriyoruz, birbirimize sataşıyoruz.

Son olarak geçmiş olsun, yazıklar olsun!

Cagdas Topal
Can'ı da beğenmezdiniz siz.. ne oldu şimdi ..yarım yamalak anlattıklarına bakarak da mı yönetimi al aşağı ediyorsunuz ?

Yönetimin iki yüzlülügünden bıktım , defolsun gitsinler .

Zeki Akyol

:mad::mad::mad::mad: yok böle bişe çamur at izi kalsın misali adamı iyice karalamaktan başka birşey yapmıyolar ...
Gelme Tekke gıt başka bı takıma gelme bu yönetım burda dururken sakın gelme ..Gelmeden böle yediler senı gelınce ne olur Allah bilir

Samet Berber
O kadar çok seviyoruz ki birilerini savunacağız diye birilerini de yerin dibine sokmayı , pes yahu !

devilkid
19.01.2010, 15:28
çok güzel...yonetim tarafı ulaşamıyor..fatihin akrabaları biz ulaşıyoruz diyor..

Taner Uykuçeken
Tekke'ye ulaşılamıyor!

lig tv.

var bu işte bir çapanoğlu ama neyse şimdilik bekleme modunda durmaya devam edelim olay tam açığa çıkmadan yönetime kızmak olmaz

lazkopatfaroz
Tekke olayı olmazsa forvet hattı gereğinden daha fazla başarılı olmak zorunda. Aksi halde bu taraftar yine Fatih Tekke der. Baskı var diyorduk şimdi daha fazlası bizimle. 'Kurtlar Vadisi Avni Akerde Baskı ' filmine yol alırız artık :)

Mert Oğuzlu61
millete iyice rezil olduk harbiden fıkra gibi bir transfer öyküsü, artık somut adımlar atılmalı, sadri şener başkanımız kendisi için, taraftar için, şenol hoca ve takım için bu çok gerekli hamleyi artık yapmalı...

Emrah KabuL
19.01.2010, 15:29
Yargısız infaz yapıyorsunuz !

Bence de Fatih suçlu , nasıl ikna edebilirsiniz ki beni .

Çıksın açıklasın o zaman herşeyi .

Yönetimde suçlu olabilir ama kesin haberler yok elimizde .

Yasaklamış Zenit.. :)

Bu zamana kadar yasak yoktu da son 2 günden beri yasak koymuşlar.. hatta cebini bile açma demişler..

BAHADIR33
Neymiş efendim??
Kedi ULAŞAMADIĞI ciğere mundar dermiş..

Bekleyelim görelim....

zahido
2 gündür yönetimi medyası fatihi dalga geçiyorlar bizlen..

Bizde saf saf gelcek mi nolmuş falan diye bakıyoruz..

Hata bizde bakmıycaksın itibar etmiyceksin hiçbirine..

Geldin mi kardeşim? Çık oyna..

Gelmiyo musun? hayde ugurlar ola..

magicyattara
Murat bak dakika dakika değişiyor haberler beklemek lazım beklemek

Abi gene benim dün söylediğime geliyor iş:Askerlik.

Sen yine de boş ver küfretme.Değmez.

erdogan69
Trabzon'da olan bir futbolcu ile temas kuramıyoruz diyorsanız , bu dolmayı ancak saflar yutar..

Taraftar artık inisiyatifi eline alma zamanı gelmiştir.

Artık Trabzonsporu bu yönetimden kurtarma zamanı glemiştir. Bu hafta sonra bu yönetimin istifa etmesi için cebrende olsa gerekli şeyler yapılmalıdır.

Orhan Aydın
19.01.2010, 15:30
Tekke konuşmadı diye mi suçlu oluyor?
Yönetimi savunmak için böyle desteksiz sallamaya gerek yok.

wien_ts
var bu işte bir çapanoğlu ama neyse şimdilik bekleme modunda durmaya devam edelim olay tam açığa çıkmadan yönetime kızmak olmaz

fatihe ulasilamiyor haberini yapan can karyagdi az oncede kulubun fatihi kampa davet ettigini soylemedimi.fatihe ulasamadan nasil davet ediyosun demezler mi adama..

Samet Berber

Bu zamana kadar yasak yoktu da son 2 günden beri yasak koymuşlar.. hatta cebini bile açma demişler..
Ne yasağı yahu ?

Bence de bu Fatih yandaşlarını uydurduğu bir yalan , hani yönetim yapıyormuşya onlardan işte .

Fatih'in Zenit'te kalma gibi bir ihtimali var mı ? Bence yok .

Ne yasağı o zaman çık açıkla !

ergin cesit
yazıklar olsun size böyle bir yönetim görmedim ben.basiretsizler

bekir61
fatih tekke transferi suan bence 61% tamam

Cagdas Topal
19.01.2010, 15:31
Sivas macına kadar yetişmezse bu transfer , avni akerde yer yerinden oynar demedi demeyin .

Yunus Emre AYAZ

yok en az yönetim kadar fatih te suçlu yönetimi sevmiyorum muhalifim tamam da bu kadar olmaz yahu menejari varmış mış sanki tekke papua yeni ginede bir takıma transfer oluyorda menejerimle görüşün dior sende trabzondasın memleketinin takımına transfer olcaksın ne menejeri
saçmalamanın alemi yok böyle yapcaksa tesislerden içeri sokmam ben öyle adamı.

Sefa
Erdoğdulular çıkıp Kale'ye ''Fatih Tekke'yi İstiyoruz'' bayrağı assalar ya..

Gamze
Ben Fatih mi suçlu yönetim mi anlamam arkadaş...

Transferi yönetim "yönetir". Böyle saçma sapan çelişkileri yaratan da yönetimdir öyleyse.

Ya sus, işini sessizce hallet. sızdırma, profesyonel ol. Yahut da daha açık davran, çık bir şey söyle. Yalanla, bir şey yap. Resmi siten ne güne duruyor.

Bir değil iki değil. Her transfer döneminde böyle saçma salak işlerin peşinde suçlu arıyor, birbirimize giriyoruz.

Fatih isterse gelsin istemezse gelmesin zerre umrumda değil artık.
Fatihin varlığı ya da yokluğu bu kadar amatörce, acemice işlerin yapılıyor olduğunu gölgeleyemez.

Takımı yönetim "yönetir", imajından yönetim sorumludur. Fatih değil.
Durum buyken, ben bu saçma sapan ortamda yalnızca yönetimi suçlayabilirim.

Yarattıkları kaosun hesabını tutamaz olduk...

fıkra konusuyuz, fıkra...

ramzanyak58
Trabzon'da olan bir futbolcu ile temas kuramıyoruz diyorsanız , bu dolmayı ancak saflar yutar..

Taraftar artık inisiyatifi eline alma zamanı gelmiştir.

Artık Trabzonsporu bu yönetimden kurtarma zamanı glemiştir. Bu hafta sonra bu yönetimin istifa etmesi için cebrende olsa gerekli şeyler yapılmalıdır.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış::alkış::alkış:

devilkid
19.01.2010, 15:32
Sivas macına kadar yetişmezse bu transfer , avni akerde yer yerinden oynar demedi demeyin .

maçlarda çekirdek yiyen taraftar biden ortalığımı yıkacak ..:rolleyes:

Samet Berber
Tekke konuşmadı diye mi suçlu oluyor?
Yönetimi savunmak için böyle desteksiz sallamaya gerek yok.
Ben kimseye sallamıyorum .

Diyorum ki madem o kadar eminsiniz yönetimin suçlu olduğuna çıksın açıklasın Kaptan da bizde bilelim , sonra beraber yerden yere vuralım yönetimi .

antagonist
Yönetimin Fatih'in bulunduğu bölgeye jammer koymuş, ondan ulaşamıyorlarmış...:cool:

Yahu "Ulaşamıyoruz" ne demek? Yeni Zelenda'daki adamı mı arıyorsunuz?

erdogan69
19.01.2010, 15:33
Bayrak asma ile olmaz. Yönetim gitmeye mecbur bırakılmalıdır. Apar topar istifa ediyoruz demeliler. Bunun için taraftarın inisiyatifi eline alması gerekiyor. Yani taraftar ihtilali gerekiyor.

İhtilal nasıl yapılır diye sormayın...

Bekir
sülayman kardeş.forumda yazılanları okuyorumda millet yalancı yaptı bizi.burada bize yılardır yalan söyleyen sadri şener yönetimi haklı oldu biz haksız.Reis e ulaşılamıyor diye bir yalan olabilirmi.REis e ulaşılamıyorsa menejeri var REis kadar yetkili menejeri.yani bu kadar da saflık olmaz insanları böyle ucuz numaralarla kandırmaya çalışıyorlar.REis açıklama yapamaz çünkü bizde söyledik Reis çık açıklama yap bunların yaptıklarını insanlara anlat.olmaz dedi bize çünkü.biz Trabzonsporluyuz yarın dönüp geleceğimiz yer burası.şimdi Trabzonspor'un başında bunlar var eğer çıkıp konuşursan Trabzonspor biter benim için demişti.Reis gerçek Trabzonsporludur fevri düşünüp Trabzonspor'a kötülük gelmesini istemez.kenine iftira atılsa dahi.ama uyfun bi zamanda uygun bir dille açıklama yapacaktır.bu yazdıklarımı da forumda paylaşırsan sevinirim.

İmza:Kenan Tekke

Sıkıntısı olan ulaşabilecek olan buyursun ulaşsın Kenan abiye...
Tekke Neden konuşmuyo diyenlere Acaba yukarıdaki açıklama yeterli değil mi??

Cagdas Topal

Görürsün ;) hafta sonu görüşürüz :)

Umut Kanber
19.01.2010, 15:34
allah rızası ıcın su soruya bı cevap verın ve kendınızı su adamların yerıne koyun

adam belkıde ugrasıyor canını dısıne takıp pazarlık yapıyor ama medya ortalıgı karıstırıyor.Her hangı bır yonetıcının yerınde olsam eger bu kadar ugrasıyorsam ve bu transferı bıtırme noktasına gelıyorsam su forumu okuduktan sonra transferden vazgecerdım.

Forumda herkes bırılerını kesıyor herkes bırılerını ıstıfaya davet edıyor.Bıraz sabır gosterın bıraz alınmazsa resmı acıklama gelecektır.Ondan sonra ıstersenız kesin isterseniz asın ama bıraz beklemek şart!!!

Cem Akyüz
Kuzeni adama 2 dakikada ulaşıyor da koskoca yönetim ulaşamıyor..ulan bir olaydada kıvırmayın be kardeşim..açık açık diyin istemiyoruz diye bizde eyvallah diyelim..ah şu karaktersizlik

Ilelioglu
Ben acikcasi biktim bu Yönetimin yaptigi sacmaliklardan...!

Gese Futbolcu Transfer ediyor kimsenen haberi yok, sessizce aliyor adamlar bizim amatörlere bak, cümle alem biliyor bu Transferi..! Yuuh...

Arti bu Fatih olayindan da bikmaya basladim, hergün sacma sacma gelismeler yasaniyor...

Yönetim Kulüp ile anlastik diyor madem öyle sorun nerde..??

Fatih neden aciklik getirmiyor bu Konuya...??

Su durumda Yönetim devreden cikti artik Fatih'in bir aciklama yapmasi lazim..!!

M.Kılıç50

Transferi yönetim "yönetir". Böyle saçma sapan çelişkileri yaratan da yönetimdir öyleyse.

Ya sus, işini sessizce hallet. sızdırma, profesyonel ol. Yahut da daha açık davran, çık bir şey söyle. Yalanla, bir şey yap. Resmi siten ne güne duruyor.

Bir değil iki değil. Her transfer döneminde böyle saçma salak işlerin peşinde suçlu arıyor, birbirimize giriyoruz.

Fatihin varlığı ya da yokluğu bu kadar amatörce, acemice işlerin yapılıyor olduğunu gölgeleyemez.

Yönetimi suclamamiz onlari kasindirmiyor maalesef... onlar istedigini elde etti...
"Bizleri bu Transfer´den soguttular" :(

Emre Çömez
gelişmeler nelerdir acaba? yeni geldimde

arifemre

aynı anda o kadar çok çekirdek yiyecekler ki, "ÇIT" sessi gümüşhaneden duyulacakmış...

ramzanyak58

taraftarını bu kadar alçaltmaya yüzzünü yere eğmeye çalışan başka kulüp yönetimi yok. tüpçü kadar olamadılar yazıklar olsun. ne demek fatih suçlu. sen yönetimsin her transfer döneminde bu dangalaklıkları yaşatmayın bize. yaaa bunlar deil miydi kampa getirdikleri adamı tüpçüye yakalatan...

arifemre
19.01.2010, 15:35
gelişmeler nelerdir acaba? yeni geldimde

şu mesajı sen değil de fatih tekke atsaydı keşke :)

Emrah KabuL
Ne yasağı yahu ?

Bence de bu Fatih yandaşlarını uydurduğu bir yalan , hani yönetim yapıyormuşya onlardan işte .

Fatih'in Zenit'te kalma gibi bir ihtimali var mı ? Bence yok .

Ne yasağı o zaman çık açıkla !

Fatih zaten Zenit'ten ayrılmak istediğine kaç kere dile getirdi. röportaj verdi.. bu kadar mutsuz bir futbolcu yasak masak mı tanır allahaşkına.. Hem işine de gelmez mi Zenit yönetimi de pes eder artık..

Volkan Albayrak
yazık valla yazık geçen 25 yıla bi 50 yıl daha katsakk bu takımda böyle akbabalar oldukça bişey olmaz ......

Orhan Aydın
Hangi resmi açıklamayı bekleyelim yahu?:)
Ağustostakini de gördük

cihatöztürk
19.01.2010, 15:36
BEnim kafam çorba oldu yemin ediyorum nooldu şimdi ????

M.Kılıç50
19.01.2010, 15:36
BEnim kafam çorba oldu yemin ediyorum nooldu şimdi ????

Kirmizi Bülten ile bu sorunun cevabini ariyoruz....

MaNiaC61
19.01.2010, 15:37
şu dakikadan sonra fatih transferi umrumda bile değil..adamlar kapris yapıo biri yok almam öbürü yok başka yere giderim..arada milyon eurolar dönüyo.. sanki ben kulüpten mi geçiniyorum ne halleri varsa görsünler..maç olduğu zaman izlerim keyif alırım almam o ayrı ama cefasını biz çekiyoruz burda..ayıptır günahtır..kimsenin iplediği yok biride çıkıp açıklama yapmıo..hepsine lanet olsun..daha fazla katlanamıycam hadi size kolay gelsin..

TSezgin61
kulüple anlastik fatihimi ikna etmeye calisiyoruz yani????

komik yaa var bu iste bir is

Emrah KabuL
Ben acikcasi biktim bu Yönetimin yaptigi sacmaliklardan...!

Gese Futbolcu Transfer ediyor kimsenen haberi yok, sessizce aliyor adamlar bizim amatörlere bak, cümle alem biliyor bu Transferi..! Yuuh...

Arti bu Fatih olayindan da bikmaya basladim, hergün sacma sacma gelismeler yasaniyor...

Yönetim Kulüp ile anlastik diyor madem öyle sorun nerde..??

Fatih neden aciklik getirmiyor bu Konuya...??

Su durumda Yönetim devreden cikti artik Fatih'in bir aciklama yapmasi lazim..!!

E bizde sessiz sedasız Teofilo Gutierrez'i almadık mı daha 2-3 gün önce ??

Hani havaalanında yüzüne karşı F.Tekke ulan..! diye bağıranlar vardı..

wien_ts

ya anlatamazsin kardesim,bu arkadaslar istiyoki her cikan haberi ciksan fatih tekke yorumlasin.kadirga tv de program yapsin fatih sabahtan aksama kadar,gun icindeki kendi hakkindaki haberleri yyorumlasin o zaman.

kardesim senin azcik takima donme ihtimalin varsa dogru olsa bile cikip baskan yalan soyluyor zenitle anlasilmadi dermisin.herseyin bir zamani var.

zahido
Dallasa taş çıkarır bu transfer muhabbeti..

Ali Tunahan Güllü
Harbiden fıkra gibi..

magicyattara
19.01.2010, 15:38
sülayman kardeş.forumda yazılanları okuyorumda millet yalancı yaptı bizi.burada bize yılardır yalan söyleyen sadri şener yönetimi haklı oldu biz haksız.Reis e ulaşılamıyor diye bir yalan olabilirmi.REis e ulaşılamıyorsa menejeri var REis kadar yetkili menejeri.yani bu kadar da saflık olmaz insanları böyle ucuz numaralarla kandırmaya çalışıyorlar.REis açıklama yapamaz çünkü bizde söyledik Reis çık açıklama yap bunların yaptıklarını insanlara anlat.olmaz dedi bize çünkü.biz Trabzonsporluyuz yarın dönüp geleceğimiz yer burası.şimdi Trabzonspor'un başında bunlar var eğer çıkıp konuşursan Trabzonspor biter benim için demişti.Reis gerçek Trabzonsporludur fevri düşünüp Trabzonspor'a kötülük gelmesini istemez.kenine iftira atılsa dahi.ama uyfun bi zamanda uygun bir dille açıklama yapacaktır.bu yazdıklarımı da forumda paylaşırsan sevinirim.

İyi de burada bir açıklama yok ki.
Lafı yuvarlamışta yuvarlamış.
Problem neyse açık açık yazacak ki herkes ne olduğunu anlasın.

Bu mesele kabak tadı vermeye başladı.

BAHADIR33
sorular;
Yönetim neden Fatih'e ulaşma telaşına girdi?
Fatih tarafı tamam , problem Zenith demediler mi?
Zenith ile işi çözdüyseniz Fatih'i ne yapacaksınız?

Yok Fatih'te problem varsa , bugüne kadar neden görüşmediniz?

Ulaşamama geyiğini , ilerde "bu ciğer mundar" demek için mi attınız ortaya?

61karradeniz61
bu yönetim sezon sununa kadar dayanamaz benden söylemesi

tekkede
önce benim gelmemi istemediniz simdide ben gelmiyorum

Rıza ÇOLAK
19.01.2010, 15:39
Yönetimin istifa etmesi yetmez.Meydana darağacı kuralım....
Ben arayan kişiyi engellersem o kimse bana ulaşamaz...basit sorular sormayın

M.Kılıç50

yuvarlamasinin sebebi Trabzonspor´a zarar vermemek´dir..

erdogan69
Bence 5000 kişi toplanıp tesisler basılmalı , yönetim aşağı indirilmeli. Zorla istifa ettirilmeli. ŞEnol Güneş Hem Başkan hem teknik dirktör olarak alınmalı. Hami,Orhan ve diğer eski topçularımız görev paylaşımında bulunmalı. Yönetime verdirdikleri borçlar için tutanak hazırlattırılıp 30 Milyon Euro senet kağıdı imzalattırılmalı.

En son olarak da Hacısalihoğlu asılmalı.

ESER
Siz yönetimin Fatihi almak için gerekenleri yaptığına inanıyormusunuz....

Bne inanmıyorum hemde hiç....

inanmadim , inanmiyorum ve inanmiyacam

sardi sener-nuri albayrak-mehmet ali yilmaz falan filan... bu kulubu babasinin mali sananlar bu kulubu somurdugu surecede inanmak istesemde inanamam,,

Uğurtan
Şu konuda yönetimi savunanlara birşey diyemeyeceğim..

Olay Fatih Tekke transferini çoktan aştı..

Taraftarın isteğini de bir kenara attı..

Olay tamamiyle bir kulüp nasıl yönetilemezin, bir transfer nasıl fıkralık hale getirilirin doktorasını yapmakta..

Beni bilenler bilir ben Fatih Tekke transferini pek rasyonel bulmayan biriydim..

Yönetim istemiyorsa almamak hakkı vardır diyorum.. Seçilmiş ve yönetenler onlar diyordum..

Ancak bu şekilde kulüp yönetilmez.. Zamanında çıkacaktın arkadaş ben bu ismi geçen ismi almak istemiyorum..

Kurduğum kadroda yer vermek istemiyorum..

Sen Hugo Bross'a sorun dedin.. Daha önce aldıklarını sormamışken..

Hugo Bross isterim dedi.. Kıvırımadın başka birşey dedin..

Döndün dolaştın almaya kalktın Zenit vermiyor dedin..

Zenit vermeye yanaştıkça.. Askerlik attın ortaya..

Askerlik sorun değil dedi Tekke.. Zenitle de anlaştın..

Şimdi Tekke'ye ulaşamıyorum diyorsun..

Söyleyin bu süreçte kimin inandırıcılığı kalmamıştır?

Umut Kanber
ya anlatamazsin kardesim,bu arkadaslar istiyoki her cikan haberi ciksan fatih tekke yorumlasin.kadirga tv de program yapsin fatih sabahtan aksama kadar,gun icindeki kendi hakkindaki haberleri yyorumlasin o zaman.

kardesim senin azcik takima donme ihtimalin varsa dogru olsa bile cikip baskan yalan soyluyor zenitle anlasilmadi dermisin.herseyin bir zamani var.

sunu forumda bir tek sen anladın adamlar konusma yasagı varsa acıklasın dıyolar :D

arifberkay
sana helal olsun hacısalihoğlu senden tiksiniyorum ama çok büyük adamışşın

Volkan Albayrak
en üzüldüğüm nokta yine bunların yaptıkları yanına kar kalacak adamlar resmen bu takım bizim ve bizim borumuz öter mantığındalar ve galiba biz bunu hakediyoruz kimse kusura bakmasın...bu saatten sonra kaptan gelse dahi bu güne kadar çok sevdiğim değer verdiğim bir insan olan sadri şener bitmiştir.......

unique
Ortalık karışmış yahu; nasıl bir transfermiş bu olmadı gitti.

Gökhan BAYRAK

tekke neden konuşmuyor sorusu için yeterli ama neden rubin'e gidiyor sorusunun cevabı değil...

ibzolist
19.01.2010, 15:40
7 milyon avroya satılan bir futbolcunun fiyatının 1 milyon avroya indirdiği için başkanımız SADRİ ŞENER i kutluyorum, gerçi fiyatın düşmesinde fatih tekkenin formsuzluğu yaşı ve kontratının sona eriyor olması da etkili ama olsun başkanımız gerçek bir yöneticilik örneği göstermiştir

Aygün GÜNDOĞDU
Bence 5000 kişi toplanıp tesisler basılmalı , yönetim aşağı indirilmeli. Zorla istifa ettirilmeli. ŞEnol Güneş Hem Başkan hem teknik dirktör olarak alınmalı. Hami,Orhan ve diğer eski topçularımız görev paylaşımında bulunmalı. Yönetime verdirdikleri borçlar için tutanak hazırlattırılıp 30 Milyon Euro senet kağıdı imzalattırılmalı.

Yok daha neler:))

Umut Kanber

Olay tamamiyle bir kulüp nasıl yönetilemezin, bir transfer nasıl fıkralık hale getirilirin doktorasını yapmakta..

Beni bilenler bilir ben Fatih Tekke transferini pek rasyonel bulmayan biriydim..

Yönetim istemiyorsa almamak hakkı vardır diyorum.. Seçilmiş ve yönetenler onlar diyordum..

Ancak bu şekilde kulüp yönetilmez.. Zamanında çıkacaktın arkadaş ben bu ismi geçen ismi almak istemiyorum..

peki ulasamadıgını sen resmı olarak duydun mu yoksa gelıp su an bana haber61 ın ya da canın yorumlarıyla mı bunu yazıyorsun??

zahido
19.01.2010, 15:41
Suraya bak takımda oynayacak stoper yok, tutturduk bir şarkı gidiyoruz..

Bu konu sıktı artık.. Almasınlar ki zaten almayacakları aşikar..

Yeter stoper transfer edin sonrada siz susun bitek senol hoca konuşsun...

Başkan bu işlere karışmasın artık.. Hiç konuşmasın..

Trazonspor başkanı tekke 1-2 gün içinde biter dediyse o iş bitmeli.. ne olursa olsun bitmeli..

cihatöztürk
5 bilinmeyenli denklem çözüyoruz sanki :D

Cihad Varlı
Bumerang cehennemi gibi gelde çık işin içinden ..

M.Kılıç50
sorular;
Yönetim neden Fatih'e ulaşma telaşına girdi?
Fatih tarafı tamam , problem Zenith demediler mi?
Zenith ile işi çözdüyseniz Fatih'i ne yapacaksınız?

Yok Fatih'te problem varsa , bugüne kadar neden görüşmediniz?

Ulaşamama geyiğini , ilerde "bu ciğer mundar" demek için mi attınız ortaya?

Cok dogru...
Fatih Tamam sorun Zenitte dendi,
sözde 1 milyona anlasildi Baskan kendi agizi ile Tamam dedi,
Sadece Özel seyler bozabilir artik bu transferi dedi,
simdi birden "tamam" olan fatih Problem oldu...

FIIIIIIKRAAAAAA

bakin kalin yaptigim yeri iyi okuyun... yönetim KV´sindeki gladio gibi hareket ediyo adeta....

Ilelioglu
E bizde sessiz sedasız Teofilo Gutierrez'i almadık mı daha 2-3 gün önce ??

Hani havaalanında yüzüne karşı F.Tekke ulan..! diye bağıranlar vardı..

Sessiz mi...? Daha oyuncu alinmadan Baskan'in Kolumbiya'ya gidecegini cümle alem biliyor, oysa gese'de Transferleri yürüten o uzun sacli adamin kim nerde oldugunu bilmiyor...Transferleri o yapiyor yaptiktan sonrada duyuluyor iste...

Bizde öyle mi..? Hayir degil..:rolleyes:

Fatih'i almak istemiyoruz desinler anlayalim, yok Bahane üretecekseniz o zaman olmaz iste..

Ayrica Fatih neden aciklik getirimiyor bu Konuya..??

Erdal
Uğurtan, atlayarak gitmişsin...Arada "yaşlı", "uyumsuz", "herkese sordum" lar var...

Bekir

Abi bari sen Yapma..

Fatih Cephesi Çıkıp her şeyi açık açık söylerse,Bu yönetim Fatih'i alır mı??

Uğurtan
19.01.2010, 15:42
peki ulasamadıgını sen resmı olarak duydun mu yoksa gelıp su an bana haber61 ın ya da canın yorumlarıyla mı bunu yazıyorsun??

Haber61 kimin sözcülüğünü yapıyor sen bunu bana söyleyiver önce sonra konuşuruz..

Samet Berber

Abi tamam yönetim suçlu , yerde yere vuralım , istifa başlıkları açalım .

Ama sana bir tek soru soruyorum , Fatih Tekke'nin konuşmamasının sebebi sence Zenit'in getirdiği (bence) sözde yasak mı ?

cihatöztürk

yok deve :D

Emrah KabuL

Sen yola çık... 4999 kişi gelir arkandan.. Şenol Güneş'i az eleştirmediniz dimi ? Hami'leri, Orhan'ları.. Ogün'leri, Abdullah'ları.. hatta F.Tekke'yi bile..

Asıl sizin gibi düşünen taraftarlarımızı uzaklaştırmalı bu takımın yakasından.

Gamze

Ulaşamama haberinin resmi olarak yalanlandığını duydun mu peki sen?

Dün akşamdan beri aynı geyik dönüyor.

Aptal yerine konuyoruz resmen.

M.Kılıç50
tekke neden konuşmuyor sorusu için yeterli ama neden rubin'e gidiyor sorusunun cevabı değil...

rubin´e gittigi felan yok... bu haber61 ve Trabzonspor Yönetimini nin oyunu... ;)

Metin Ural
19.01.2010, 15:43
fatih'in aciklama yapma zamani geldi, geciyor bile.

Uğurtan
Uğurtan, atlayarak gitmişsin...Arada "yaşlı", "uyumsuz", "herkese sordum" lar var...

Erdal abi,

Atlamasam koskoca sayfayı tek mesajımla meşgul etmem sözkonusu olurdu..

Forum düzenine saygım var :)

ergin cesit
başkan çokl zeki özel nedenler derken meğer neleri kastediyormuş.çok zeki çok

erdogan69
İstiklal Mahkemelerii gibi mahkeme kurmalıyız , Onların yaptığı gibi Yönetimi önce idam edip sonra yargılamalıyız. Tüylerini tek tek yolup analarından emdikleri sütler burunlarından gelinceye kadar yaptıklarının cezalarını çekmeliler :)

mhayri
19.01.2010, 15:44
Zaman geçtikçe ihale yönetime kalıyor ve yönetim kendini taraftara
affettirme ve takıma sinerji kazandırma , yeniden başlama şansını kaybediyor...
Öyleki taa Kolombiyaya kadar gidip oyuncu alarak gösterdiğini zannettiği başarının altında kalıyor...
Birinin bunu görmesi ve hamle yapması gerekiyor.
Yarın bu hikaye tribünlere sıçrarsa şapkayı alıp gitmek zorunda kalacaklar haberleri yok...

Ilelioglu

Yuuh :eek::D

eyinc

nede çok şey biliyorsunuz herşey ne kadarda kolay çözülüyor.

Mehmet Fatih Silik
Rüyamda Tekke'yi gördüm...güyag TS'ye dönmü$ ve oglunun dogum günümü var ne...bende mahcup olmamak icin gidip cakma :D Forma aliyorum ogluna...ama fiyatina bakiyorum 60-70 TL dü$ünün :D olsun diyom Kaptan geri döndü ya feda olsun...:D Ne rüyaydi arkada$...o heyecanla kalktim, dedim bi bakim Tekke geldi mi diye...haber61.net'de rubine gitti yazdi...ben inanmiyorum o ayri :)

Orhan Aydın
İsitiklal mahkemesi mi toplama kampı mı bilmiyorum ama artık bir şeylerin olması lazım...

Bekir
Az önce Manageri bunu yalanladı:o

Çok tuhaf şeyler oluyor;
Ya büyük bi Sürprizin ya da Büyük bi oyunun içindeyiz...

Koray
Biri bana Fatih'in neden sustuğunu açıklasın bi zahmet...

Rubin'e imzayı atarsa ben kendi cevabımı buşmuş olacağım.

cihatöztürk
beyler alınmıyosa fatih kesin olrak tamam kapatalım başlığı gitsin

başlık zarar veriyor bize

antagonist
başkan çokl zeki özel nedenler derken meğer neleri kastediyormuş.çok zeki çok

Cep telefonuna ulaşılamaması çok özel bir neden. :eek::cool:
Ben artık ümidi kestim.

Güzel bir rüyaydı. Olmadı...

61_Lazzzo_11
19.01.2010, 15:45
7 milyon avroya satılan bir futbolcunun fiyatının 1 milyon avroya indirdiği için başkanımız SADRİ ŞENER i kutluyorum, gerçi fiyatın düşmesinde fatih tekkenin formsuzluğu yaşı ve kontratının sona eriyor olması da etkili ama olsun başkanımız gerçek bir yöneticilik örneği göstermiştir
fatihi almazlarsa 100'000 euroya indirdik de diyebilirler...

karatasof
Fatih Tekke'ye ulaşılamıyormuş?
İstermisiniz Fatih Tekke'de Kolombiya'ya gitmiş olsun?
Eeeee adam haklı.
Baktıkı TS'a transfer olabilmek için Kolombiya'da olmak gerek.
O'da kalkıp oralara kadar gitmiştir artık.

Cem Akyüz
Yönetim kıvıra kıvıra bir hal oldu..Yok askerlik yok Zenit yok özel nedenler falan..

Umut Kanber
Haber61 kimin sözcülüğünü yapıyor sen bunu bana söyleyiver önce sonra konuşuruz..

haber61 ın kımın sozcusu oldugunu bılıyoruzda sadece haber61 ın lafıyla transfer polıtıkası da ızlenmıyor arkadasım.Dun gece den kalma haber fatıhe ulasılamıyor lafıyla bugune yon cızmeyın.Eskı sayfalara bakarsan adama o an neden ulasılamadıgı hakkında bır ıkı fıkre sahıp olabılırsın.

M.Kılıç50
Yuuh :eek::D

Renkdas Yeni bir Terör Örgütü Kurma Hedefinde :D

FTIDY
Fatih Tekke Icin Dünyayi Yakanlar

Suayb
Yok artik.. Hacisalihoglunu asarsak Allah korusun Sherlock Holmes'teki Blackwood gibi mezarindan kalkip Trabzonspordan öc almaya kalkar.. Ve bizzat Fatih Tekke'nin transferini oradan engeller.. haha.. Isin sakasi tabi.. Allah herkese uzun ömürler nasip etsin ve bol bol saglik nasip etsin.. Ve tabiki bol bol akil..

Akla cok ihtiyacimiz var bu arada.. Akil mum isigi oldugu icin. Kimse önünü göremez oldu.. Karanlikta Fatih Tekke araniyor..

Ey mübarek.. yak su mum isiginida görelim Fatih Tekke'nin yüzünu da

ea49
İstiklal Mahkemelerii gibi mahkeme kurmalıyız , Onların yaptığı gibi Yönetimi önce idam edip sonra yargılamalıyız. Tüylerini tek tek yolup analarından emdikleri sütler burunlarından gelinceye kadar yaptıklarının cezalarını çekmeliler :)

abi yorumlarını sabahtan beri okuyorum çok gerilmişsin ama bir tane yöneticide şu forumlarda olanları görsen.Bu gidişle 61 ler kalmaz takımda.bide bize diyorlar baskı var diye.Futbolculara baskı uygulamıyoruz.Yönetime uyguluyoruz.Genede dünyadan bir haberler

Uğurtan
Abi tamam yönetim suçlu , yerde yere vuralım , istifa başlıkları açalım .

Ama sana bir tek soru soruyorum , Fatih Tekke'nin konuşmamasının sebebi sence Zenit'in getirdiği (bence) sözde yasak mı ?

Bence o bir espri.. Öyle birşey olduğunu sanmıyorum mantıklı da değil zaten..

Zenit böyle birşeyi neden yapsın.. Yapsaydı anlaşılmadan önce yapardı fiyat düşmesin diye..

Ya da diğer potansiyel alıcılar aradan çıkmasın diye..

Şuan bu sözkonusu değil..

Fatih konuşmayacaktır.. Çünkü duygusal baktığını düşünüyorum olaya..

Zaten bundan kaybediyoruz.. Çıksın bir bir 1,5 senedir neler yaşadığını anlatsın..

Kulüpte de bir milat yaşansın.. Ama bu kaos ortamını yaratan olmak istemiyor Fatih bence..

Sonuçta orda oturanlar gidecektir ama prestij yitiren Trabzonspor..

Serdær
19.01.2010, 15:46
İki tarafta birbirine tabir-i caizse ''Naz'' yapıyor..

Olanda Trabzonspor'un ''Cefakar'' taraftarına oluyor..

Özge
Yine mi oyuna geldik?

magicyattara
yuvarlamasinin sebebi Trabzonspor´a zarar vermemek´dir..

O halde sen açıkla.
Olay nedir?

Ben bu kadar içindeyim bir şey anlayamadım.Kim kime zarar vermek istemiyormuş.
Yani şu işin içinde para anlaşmazlığı olduğunu tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok.Bir şeyler konuşulmuş anlaşma olmamış belli.
Burada tek tarafı suçlamak bence yanlış.

Bu kadar olaydan sonra,bu transfer gerçekleşse dahi bu transferden hayır gelmez.

Ilelioglu
19.01.2010, 15:47
Yine mi oyuna geldik?

Ne zaman gelmedikki...??:cool:

matalar
ibre dönmeye başladı.
fatihe saydırma zamanı yaklaşıyor şimdi....

Uğurtan
haber61 ın kımın sozcusu oldugunu bılıyoruzda sadece haber61 ın lafıyla transfer polıtıkası da ızlenmıyor arkadasım.Dun gece den kalma haber fatıhe ulasılamıyor lafıyla bugune yon cızmeyın.Eskı sayfalara bakarsan adama o an neden ulasılamadıgı hakkında bır ıkı fıkre sahıp olabılırsın.

Merak etme ben tüm sayfaları dün geceden beri değil 4 yıldır burada okuyorum.. ;)

Bugüne kadar bu forumda tek bir şey kaçırdığımı sanmıyorum..

Fatih tarafındanda gerekli şeyleri Recep'ten sabah öğrendim zaten..

Bir zahmet sen geride onları anlattığım mesajımı bir incele ;)

Cem Kıran
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Ligtv - Can Karyağdı

C.Altuntaş
Beyeler bÜyÜk harflerle yazayim dedim goremeyenler icin bazi bu yandascilar var fatih tekkeye sallayanlar herseyden bise cikaranlar sİz olsaniz fatihin yerinde nasil konusurdunuz dÜsÜnÜn bakalim cikip diyosunuzki yonetim bole bole fatih tekke trabzonsporu bordo mavi renklere olan askina susuyor kendine sucda atilsa ama bunu anlamamak icin elinden geleni yapiyosunuz Özelliklede emrah kabul ve lazkopatfaroz adli kisiler kac sayfadir takip ediyom adamlar tutturmus suda buda ya nasil fatihe bu kadar laf edebiliyosunuz yok yasli yok su acaba istanbul buyuksehirde oynayan cenk kac yasinda real madrideki raul kac yasinda daha nice ornekleri var gs de ki hakan sukur birakirken kac yasindaydi fatihin buraya getirecegi hava taraftarin futbolculari rahatlatmasi falan ama sevmiyonuzua karalamaktan baska yaptiginiz bise yok adam gibi adam fatih tekkeyi kimse karalayamaz tm mi adi yonetim ornegi gosteren kisileri suclayin

Arif Timurcioğlu
Yine mi oyuna geldik? Evet :confused:

cihatöztürk
fatih rubinemi imza atıyor şimdi noluyor beyler ....

Bekir
19.01.2010, 15:48
Ya Siz bir iş yerinde çalışmak isteseniz;
O iş yerinin Yönetim kurulu hakkında olumsuz konuşur musunuz??

Fatih Nasıl çıkıp açıklama yapsın??
Bu her şeyin bitişi olur....

Ali Tunahan Güllü
Yine oyuna geldik Özge abla..

Samet Berber
Koray , bende senin gibi düşünmüyor değilim .

Çünkü kaptanın susmasının mantıklı bir nedenini bulamıyorum .

Umut Kanber
19.01.2010, 15:49
Merak etme ben tüm sayfaları dün geceden beri değil 4 yıldır burada okuyorum.. ;)

Eğer recepten son gelısmelerı aldıysan neden bu kadar gerılıyorsun?

Ilelioglu
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Ligtv - Can Karyağdı

Su Habere bak, 7 yasindaki bile güler...:cool:

Bekir

Ne gibi bir açıklama bekliyorsunuz Fatih'ten??

ESER

hocam ne 1 milyonu adami bedavaya verseler almayacak:) hangi bir milyon? hangi yas? hangi basari allah askina...?

ErtuGrul
Bende aylar once bir ruyya gormustum..takim 1-0 yeniliyor, beraberlik golunu Ceyhun atiyor,sonradan oyuna giren Fatih, iste gol boyle atilir Haci, dercesine muthis bir kafa golu ile bizi galibiyete tasiyor...ruyyalarda bulusuruz ancak...

İsmail Çavuşoğlu
Biz Fatih'le anlaştık ancak kulübü bonservisinde zorluk çıkarıyor kulübüyle anlaştığımız anda Fatih Trabzonspor dadır diyen yönetim,şimdide kulübüyle anlaştık yok Fatih'e ulaşamıyoruz yok menajeri yok avukatı savsatalarını geçsin nesrin topkapı bile bunlardan daha az kıvırıyordu.
bir transferide sessiz sedasız bitirelim yav olmazmı konuştukça batıyoruz.

Erdal
Bu arada Fatih henüz Rubin le anlaşmış falan değil...Hatta görüşmüş bile değil...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 15:50

Evet bunun bir açıklaması olmalı?

erdogan69
Benim kızgınlığım Fatih'in transfer edilmemesine değil ,tabi onada kızgınızm ama apta lyerine konmak çok zoruma gider.. Artık bu yönetim anlayışı olduğu sürece Trabzonsporun şampiyon olamayacağına inandığım içindir. Yazık. Taraftar bence boşuna kendini kahrediyor.
Trabzonspor birilerinin yemek için uğradığı muftak haline gelmiş.

Samet Berber
Sonucu ne olursa olsun zarar gören yine Trabzonspor olmuştur .

M.Kılıç50
O halde sen açıkla.
Olay nedir?

Ben bu kadar içindeyim bir şey anlayamadım.Kim kime zarar vermek istemiyormuş.
Yani şu işin içinde para anlaşmazlığı olduğunu tahmin etmek için kahin olmaya gerek yok.Bir şeyler konuşulmuş anlaşma olmamış belli.
Burada tek tarafı suçlamak bence yanlış.

Bu kadar olaydan sonra,bu transfer gerçekleşse dahi bu transferden hayır gelmez.

Iste Bak... Yönetimin hedefledigi seyde bu...
bizleri Bu Transferden Sogutmak...
Kac kez dendi burada Fatih Tekke kac kez kendi agizi ile söyledi Söz Konusu Trabzonspor ise para önemli degil diye...
Yönetimde bu sözlerden yola cikarak baya bi uctular ve alay edercesine bir teklifte bulundular...
ben böyle düsünenlerdenim abi...

Ama sorun surada...
Baskan Acikliyor:
1. Aciklama: Tekke Tamam Sorun Zenit´te
2.Aciklama: zenit ile Anlasdik Cok az pürüzler kaldi
3. Aciklama: Tamam olan Tekke istemiyor... (gibisinden)

olamz böyle sey ya :(

devilkid
şimdi resmi olarak fatih sadri şener bana ulaşmadı diyebiliyor mu?

Ilelioglu

Ugurtan neler ögrendin bizlen paylasirsan seviniriz, yoksa kafayi yiyecegiz..:cool:

FANATIK61

Bu aciklama herseyi ifade ediyor. Fatih gelmeyecek Trabzonspora. Cok büyük oyunlar oynaniyor.

Mustafa Önder
19.01.2010, 15:51
Bu arada Fatih henüz Rubin le anlaşmış falan değil...Hatta görüşmüş bile değil...

Abi sence sıkıntı ney?

61karradeniz61
10 daka bekleyin diyorum

ve 10 daka sonra can diyorum

ula can cikar bizi bu durumdan ya

Emrah KabuL

E dün Fatih alındı diyenler, yakın kaynakcılar.. bugun gelip Rubin işini çıkardılar.. artık bu bir son bulmalı..

TSezgin61
biz bu kadar stresleri yasiyoruz. bugün sadri sener fatih tekke isimleri basliklari olur, yarin biri futbolu birakir digeri yönetimi birakir yerlerine ahmet mehmet gelir. biz hala stres icinde tabi...

oyyy oyyy.... ölümlü dünya:)

anlasilan yönetim kulüple yanlislikla anlasti. zenit yok der diye birkac teklif yaptilar, yanlislikla beklenmedik bir sekilde zenit tekliflerden birini kabul etti:D simdide fatihde bir sorun cikti demeleri gerekiyor mecburen almamak icin....

ulan varyaaaa....:)

cihatöztürk
10 daka bekleyin diyorum

ve 10 daka sonra can diyorum

ula can cikar bizi bu durumdan ya

canı nerden dinleyebilirim

Mert Oğuzlu61
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Ligtv - Can Karyağdı

Trabzonda olan oyuncuya ulaşamıyoruz, trajikomik bir durum...

dedektife felan gerek yok trabzonda olsam köyüne gider kaptanı alır getiririm yaw bu kadar yalan rüzgarı benim kafamı çorba yaptı offff.......

Kemal Ç.
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Ligtv - Can Karyağdı

lig tv yine insaf etmiş de, yönetimin kampa davet etmesi olayını yazmamış. canın konuşmalarında öyle geçiyordu oysa, yönetim ulaşamadığı fatihi antalya kampına davet etmişmiş. lig tv utanmıştır belki de...

ESER
transferi arap sacina donen bir futbolcu cikip nasil bir aciklama yapacak allah askina? adamin en ufak acigini kolluyorlar almamak ,taraftara yem etmek icin,,

Erbay
Vay anasını sayın seyirciler. Bu kadar uğraşsak Ronaldo'yu almıştık. Ama uğraşsak :) Nerde Fatih Kolombiya'da da mı ulaşamıyorsunuz ya.

ea49
19.01.2010, 15:52
Spor61de Tekke Rubin Kazan'da yazıyor ama 2 hafta öncede Semih Şentürk Ts da haberini yayınlamıştı.Çok uyduruk haber yapıyor ben Gazetelere inanmam.Bu gözler Ronaldo Tsde haberini bile gördü.Tekke Rubin'de haberini gördüm şahsen hiç inanmadım.
Semih Ts yolunda habere bak yaa:D :D

amour_61
Dereyi görmeden paçaları sıvamayın demiştim bu yönetim Fatih Tekke'yi almaz arkadaş.İnsan bahane uydururda bu kadar da uyduramaz.Sanki karşılarında çocuklar var.

Muhammed
Aradaki sorun para ise yazıklar olsun. Hem yönetime hemde Fatih Tekke'ye.

Erdal
Kesin olmamakla birlikte benim anladığım şudur:

Sorun Fatih in Rus kulübünden alacaağı...( Şimdi gayret ten neyin kasdedildiği anlaşıldı sanırım)

Barış Mayda
fatih'in cep numarası olan yok mu varsa biz ulaşalım bari napalımm bize bu yönetimden hayır yokkk

Gökhan BAYRAK
rubin´e gittigi felan yok... bu haber61 ve Trabzonspor Yönetimini nin oyunu... ;)

bu bilgiyi tekkenin kayınpederi verdi...

ümit akyıldız
fatih susmuyor susturuluyor bastırılıyor çünkü biliyorki konusursa sadri şener her açıklamasından sonra yaptıgı gibi fatihi suclayacak(yok ben onu menejeriyle görüşmem ,onun menejeri beni bulamaz bile,yok boş mukaveleye imza atmalı para konusmamalı)adam ne soylese bu yonetım noktasından virgülünden bişey cıkarıp fatihe vurmaya çalısıyo yönetim fatihi almak İS-TE-Mİ-YOR

matalar
19.01.2010, 15:53
ünalı arayp zenitle ne görüştüğünü soran fatih, ulaşılamıyor tantanasından sonra yönetime niye ulaşmasın ki...
2 ihtimal var
*ya fatih gerçekten rubini istiyor
*yada haber siteleri tıklanma rekoru kırmak için yalan söylüyor...

2.şık tercihimdir.yoksa fatih bu taraftara en büyük kazığı atmış olur.

Volkan Albayrak
ço zoruma gidiyor arkadaş adam bir yıldır yalan söylüyor ve ben hiç bir şey yapamıyorum çok zoruma gidiyor ........ATATÜRK ben sporcunun zeki çevik ve ahlaklısını severim derken boşu boşuna söylememiş......benim yöneticim adam gibi duracak adam gibi davranacak burası TRABZONSPOR burayı başka takımlarla karıştırmayalım sayın büyük yönetimim...

BAHADIR33
Bu dalgayı da atlatırsak şunun şurasında 10 gün kaldı transfer sezonunun bitmesine.
Ha gayret arkadaşlar..
Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik..
10 gün daha sıkarsak dişimizi Fatih'siz yıllar bizi bekliyor..
İmza: Bir kısım kişiler..

Mustafa Önder

Sorun Fatih in Rus kulübünden alacaağı...( Şimdi gayret ten neyin kasdedildiği anlaşıldı sanırım)

Demekki bizim yöneticiler bonservis bedeli olarak Fatih'in alacaklarını da veriyor Fatih'ten habersiz.

Uğurtan
Eğer recepten son gelısmelerı aldıysan yonetımı neden bu kadar gerılıyorsun?

Yönetim samimi değil..

Hiçbir zaman da bu mevzuda samimi olmadı..

Türlü türlü oyunlar kurgulayarak sıyrılmak peşinde..

Bunu da beceremiyor zaten.. Böyle garip çok eskilerde kalan yöntemlerle yönetmeyi deneyen bir yönetime sahipiz malesef..

Çıksalar adam gibi zamanında deseler ki; biz bu adamla çalışmak istemiyoruz..
Karalamadan üzerine ihale yıkmaya çalışmadan..

Eyvallah haklarıdır seçilmişlerdir, mühür onlardadır..

Ama bunu yapacak derecede yürekli değiller..

Zaten bu olayın süreci altlarındaki minderi çekiyor..

Ben bu senenin aidatını da yatırdım kongre bekliyorum..

Bunun Fatih Tekke ile yakından uzaktan ilgisi yok..

Bu olay yönetemenin bardağı taşıran son damlasıdır..

antagonist
19.01.2010, 15:54
Son haberler...

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama cep telefonun şarjı bitti.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Mahmut Aksu'nun kontörü bitti.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih tünele girdiği için telefon kesildi.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih ödemeli aramayı kabul etmedi.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih yanlışlıkla meşgul düşürdü.

.
.
.

Muhammed
Fatih'te Zenit'te alacaklarını memleketi için bırakabilmeli. Bunun hiç ilgisi olmayan takımlar için yapan onlarca futbolcu var.

erdogan69
Daha sonra Haber61 basılmalı... Ve onlara 100 000 kez "Tekke Trabzonsporda" manşeti zorla attırılmalı.. Başkada bir haber yapmalarına izin verilmemeli... Sonrada onlarda asılmalı.

devilkid

yani 500 bin alacağından vazgeç diyorlar...

Ahmet Başkaya

Yönetim samimi değil..

Bunu da beceremiyor zaten.. Böyle garip çok eskilerde kalan yöntemlerle yönetmeyi deneyen bir yönetime sahipiz malesef..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Doğru söze ne denir ...

Ömer SEVİNÇ
Yönetim Fatih'in alacaklarına karşılık bonservisini alma yönünde anlaşmıştır, Fatih de alacaklarından vazgeçmek istemiyordur.

İki taraf da birbirini suçlar durur..

magicyattara
19.01.2010, 15:55
Iste Bak... Yönetimin hedefledigi seyde bu...
bizleri Bu Transferden Sogutmak...
Kac kez dendi burada Fatih Tekke kac kez kendi agizi ile söyledi Söz Konusu Trabzonspor ise para önemli degil diye...
Yönetimde bu sözlerden yola cikarak baya bi uctular ve alay edercesine bir teklifte bulundular...
ben böyle düsünenlerdenim abi...

Ama sorun surada...
Baskan Acikliyor:
1. Aciklama: Tekke Tamam Sorun Zenit´te
2.Aciklama: zenit ile Anlasdik Cok az pürüzler kaldi
3. Aciklama: Tamam olan Tekke istemiyor... (gibisinden)

olamz böyle sey ya :(
Bizim neyimizi soğutacak transferden.
Bu transferden bu kadar olaydan sonra hayır gelmez diyorum ben.
İki tarafında hataları var.Birbirinin yüzüne nasıl bakacaklar bu kadar hengameden sonra.

Erdal
Sıkıntı ne? Sıkıntı şu : İki tarafta birbirine güvenmiyor....Vaktinde edilen lafların, alınan pozisyonların bunda rolü büyük...

ESER
ünalı arayp zenitle ne görüştüğünü soran fatih, ulaşılamıyor tantanasından sonra yönetime niye ulaşmasın ki...
2 ihtimal var
*ya fatih gerçekten rubini istiyor
*yada haber siteleri tıklanma rekoru kırmak için yalan söylüyor...

2.şık tercihimdir.yoksa fatih bu taraftara en büyük kazığı atmış olur.

yada buyuk bir kazik atmis izlenimi uyandirilir;)

hüseyin1975
Tekke'ye ulaşılamıyor!

Ligtv - Can Karyağdı

Amerika - Rusya arasindaki Savas "Soguk Savasdi".
Bu savasin adini ben koyamiyorum.
Yorulduk artik.

Benim bildigim su: Dünyada Hatalar genelde TEK TARAFLI olmaz...

Uğurtan
Demekki bizim yöneticiler bonservis bedeli olarak Fatih'in alacaklarını da veriyor Fatih'ten habersiz.

Ha şunu bileydiniz.. :)

Bunun rakamı da 500 bin euro'dur..

1 milyon lira civarı birşey..

2,35 milyon euro teklif alan bir adam sana 1 milyon euro'ya imza atmayı kabullenmişken..

Sen daha önceki hakedişlerini de kestiriyorsun hemde nezaketen sormadan bile..

Çok nazik, düşünceli ve vizyon sahibi bir yönetimimiz var..

Barış Mayda
19.01.2010, 15:56
Son haberler...

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama cep telefonun şarjı bitti.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Mahmut Aksu'nun kontörü bitti.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih tünele girdiği için telefon kesildi.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih ödemeli aramayı kabul etmedi.

Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih yanlışlıkla meşgul düşürdü.

.
.
.
Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih tünele girdiği için telefon kesildi.tünelden cıkması beklenen fatih cıkmadı ve esrarengiz bir şekilde kayboldu

Volkan Albayrak

erdal bey ünal hocayla hiç konuşabildinmi ????bu arada ünal hocanın da böyle bir yönetimle nasıl çalıştığını anlayamıyorum...

Umut Kanber
Yönetim samimi değil..

su soyledıklerının her birinin altına ımza atarım.Ancak bu yonetım fatıhı transfer etmeyıp kendı ıpını de cekmeyecektır bende bundan emınım.

Zafer Fidan
Bu haberden sonra, Fatih Tekke binsin arabaya, gitsin tesislere. Hadi atalim imzalari dese acaba nolur. Zenitle anlasmislarya..:o

TSezgin61
19.01.2010, 15:57
senol hoca bir el atsa bu ise yaaa... cocuk oyuncagi yaptilar isi

Ali Tunahan Güllü
Ben biraz mola vereyim olmuyor böyle..

erdogan69
Hakkında verilen idam kararından önce ölen olursa, mezarından çıkarılıp , hükmün infazı için oracıkta kurulan darağacında idam edilmeli. Yönetim ölmekle bile kurtaramazsın.

Uğurtan
Fatih'te Zenit'te alacaklarını memleketi için bırakabilmeli. Bunun hiç ilgisi olmayan takımlar için yapan onlarca futbolcu var.

Sorsan belki yapar Muhammed..

Ama sormaya tenezzül etmeden bunu pazarlık konusu yapmak..

Nasıl bir iştir?

BAHADIR33
Bu haberden sonra, Fatih Tekke binsin arabaya, gitsin tesislere. Hadi atalim imzalari dese acaba nolur.
Yolda radara yakalanıp ehliyeti alınmazsa ben de bu işi bilmiyorum..

matalar
Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyağdı, Fatih Tekke transferi konusunda yine çok çarpıcı bir habere imza attı. Adeta fıkra gibi olan bu son haber, Trabzonlular'ı üzecek, kafaları daha da karıştıracak.

Dünkü akşam idmanı öncesinde Sadri Şener'le görüştüğünü aktaran Karyağdı, başkandan "Geliyor" cevabını aldığını açıklamıştı. Ayrıca, Trabzonspor'un Zenit ile de 1 milyon Euro'luk ücret karşılığında anlaştıklarını da ifade etmişti.

Bugün yeniden Lig TV ekranlarına geçen Karyağdı, Fatih Tekke transferinde Rus ekibiyle anlaşan bordo mavili yönetimin Trabzon'da olan(!) Tekke'ye ulaşamadığını ve transferin büyük ihtimalle gerçekleşmeyeceğini ifade etti.

"Fatih'in cebinde bir bilet var. Yarın dönecek. Bileti ise Rusya'ya. Rusya'da sağlık kontrolünden geçecek ve takımının Dubai kampına katılacak" diyen Karyağdı, Trabzonlu yöneticilerden aldığı bilgiyi de aktardı.

İddiaya göre, Tekke son 2 gündür Trabzon'da olmasına rağmen bordo mavili yöneticiler yıldız futbolcu ile görüşemedi. Karyağdı, bu nedenle sıkıntılı olan yöneticilerin Zenit ile her konuyu halletmelerine karşın Tekke ile neden görüşemediğini kendisinin de anlamadığını kaydetti.

Parçaların tam olarak oturmadığını ve yine de yönetimin yarını beklediğini kaydeden Karyağdı, bu konuda bir açıklama yapılabileceğini dile getirdi.

Bu arada Karyağdı Fatih Tekke'nin Trabzonspor yerine Rusya şampiyonu Rubin Kazan'a gitmek istediği iddiasının da yöneticileri üzdüğünü sözlerine ekledi.

ajansspor

REZİL OLDUK:hırr

Anıl C
size kalsa isterseniz Fatihi hem başkan yapalım hem de futbolcu
hem gol atar hem transfer yapar
yukarıda boşuna yazmamışlar
Kişilere değil, prensiplere bağlı bir Trabzonspor
istemiyorum seni artık Fatih
gelme bu takıma

isimsiz_61
19.01.2010, 15:58
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm850052.jpg
Trabzonspor Yönetimi, Gutierrez’den sonra ikinci bombayı patlatıyor... Kolombiyalı golcüyü alarak Gökhan Ünal’ın açığını kapatan Bordo-Mavililer, bu kez taraftarların dört gözle beklediği eski kaptan Fatih Tekke’yi yuvaya döndürmek için en somut adımı attı. Zenitli yöneticiler de Bordo-Mavili kulübün 1 milyon euroluk teklifini kabul etti. Başkan Şener, Zenit’le anlaşmayı doğrulayarak, “Çok küçük pürüzler kaldı, bunları aşabiliriz. Ama başka sorunlarla karşılaştık” diye konuştu. Şener’in vurguladığı, ‘Başka sorunlar’ın ise Tekke’nin menajeri ve avukatının yüksek ücret talep etmesi olarak belirtildi. Yönetim bu konuda Tekke’nin gerekeni yapması gerektiğini vurguladı. Oyuncunun sorunları giderememesi durumunda ise transferin gerçekleşmeme ihtimalinin bulunduğu öğrenildi.

Stoper arayışları başladı
Bu arada Trabzonspor’da Song’un Afrika Kupası’nda mücadele etmesi, Tayfun’un sezonu kapatması, Egemen’in ise sakatlığının tamamen geçmemesi nedeniyle stoper sıkıntısı yaşayan Şenol Güneş yönetimden savunmanın göbeğinde oynayabilecek bir oyuncu talep etti. Yabancı kontenjanı dolu olduğu için yerli arayışlarına başlayan Bordo-Mavililer’in, bu konuda önümüzdeki günlerde bazı adımlar atabileceği belirtildi.

Volkan Albayrak
Ha şunu bileydiniz.. :)

Bunun rakamı da 500 bin euro'dur..

1 milyon lira civarı birşey..

2,35 milyon euro teklif alan bir adam sana 1 milyon euro'ya imza atmayı kabullenmişken..

Sen daha önceki hakedişlerini de kestiriyorsun hemde nezaketen sormadan bile..

Çok nazik, düşünceli ve vizyon sahibi bir yönetimimiz var..

bakın fatihi tanımam ama şuna eminim fatih bu fedakarlığı yapar fakat bunu yönetiminde yapması lazım ağalar cepleri dolduruyosunuz bi 500 binde siz verin şu kulübe

only ts
ya tamam gelmesin gelmesin arkadaşım gelmesin bizim tek sıkıntımız fatih tekke mi nedir bu allah aşkına.. yetti bee

TSezgin61
vay be yönetim Allah kolombiyasina gitti teofiloyu aldi geldi, Trabzonda uzun sokakta alisveris yapan fatihe ulasamiyor:D

devilkid
19.01.2010, 15:59
belkide yonetim zenitle fatihin alacağı uzerinden anlaşma yapıp, fatih ile ikili konuşmada bu olayı cozecekti..ama iki tarafta da gorusme adına girişim yok..

61_Lazzzo_11
fatih kalksin simdi gitsin kampa o zaman yönetim ne diyecek?

Celil Köse

Yani abi bi bakıma eğer çok oynamak istiyorsan kulube girişte para bağışlamalısın gibi bişe dayatılıyor resmen kaptana..

Bekir

Yani Yönetim Fatihin bonservsine Fatihin kendi parasını da eklemek istiyor??
Fatih'ten bonservis parasını da ödemesi isteniyor??

Fatihin yıllık aldığı,2.5 Milyon Euro Rubinde de bu parayı 2 yıl kazanabilir ve 6 ay daha oynuyacak;
Recep Abiye göre 850.000 Euroya Trabzonsporda oynarmış,Hadi 1 Milyon Euroya oynadığını sayalım;
2.5 yılda 7,5 Trilyon az kazanıyor Fatih...
Yani Fatih Trabzonspora gelirse 7,5 Trilyona çizik atmış oluyor;
Ben eminiki Burada ahkam kesen hiç kimse bu fedakarlığın ufak bir kısmını bile yapamaz...
Şahsen Ben Fatihin yerinde olsam Trabzonspor ile görüşmem bile 7,5 Trilyon için,2.5 yıl daha oynarım Rusyada....

Fatihe fedakarlık yapsın diyenler,Burada para düşkünü falan diyenler;

Hangi Biriniz Trabzonspor için 7.5 Trilyona çizik atar(Ben Atmam)

Ve yönetimde Bulunan Başkan hariç Kaç kişi Trabzonspor için 7.5 Trilyona çizik atmıştır??

Askerlik mevzusunu hesaba bile katmıyorum...

Samet Berber
Yahu bitsin artık şu iş , alacaksak alalım almayacaksak önümüze bakalım .

5 gün sonra lig maçımız var !

DNA-TS
adam gibi çıksın açıklama yapsın yönetim'' ALMIYORUZ!'' desin de bizde fatih tekke yi bekleyenler olarak bi açıklığa kavuşalım.bu kadar ali cengiz oyunu ezel dizisinde bile yok.

Volkan Albayrak
size kalsa isterseniz Fatihi hem başkan yapalım hem de futbolcu
hem gol atar hem transfer yapar
yukarıda boşuna yazmamışlar
Kişilere değil, prensiplere bağlı bir Trabzonspor
istemiyorum seni artık Fatih
gelme bu takıma

bak bunu unutma fatih tekke bu takıma t.d. ve başkan olarak hizmet edecektir.....

antagonist
Fatih Tekke'ye ulaşıldı ama Fatih tünele girdiği için telefon kesildi.tünelden cıkması beklenen fatih cıkmadı ve esrarengiz bir şekilde kayboldu

Kurtlar Vadisi'nde Polat'ın tünelden adam kaçırdığı sahneler var, onun gibi bir şey oldu herhalde.

Erdal
19.01.2010, 16:00
Normalde şu son iki günden dolayı yönetimi suçlayamam...Lakin bir an düşünüp geçmişe bakınca

Burak bize gelmek istemedi, Gökhan iki Burak eder...
Yattara tutturdu Katar a gideceğim diye
Ersun Yanal tutturdu gideceğim diye
Zafer Yelen bu kulüpten giremez
.........
.........
........ gibi uzunca bir listeyi hatırlayınca, yani Trabzonspor un nasıl yönetiliyormuş gibi yapıldığını hatırlayınca bu hikaye bana çok garip geliyor...Rusya ya gidiş gününün Cumartesi olarak seçilmesi bile :)

zahido
19.01.2010, 16:00
Fath Tekke artık gelsede bişiey yapamaz bu ortamda..

O yuzden tekke rubine gitsin futboluda yurt dışında bıraksın..

Bizde kendisini hep kaptanımız olarak lanse edelim ve kötü oynadıgı zamanları görmeyelim..

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 16:01
Yani Yönetim Fatihin bonservsine Fatihin kendi parasını da eklemek istiyor??
Fatih'ten bonservis parasını da ödemesi isteniyor??

Fatihin yıllık aldığı,2.5 Milyon Euro Rubinde de bu parayı 2 yıl kazanabilir ve 6 ay daha oynuyacak;
Recep Abiye göre 850.000 Euroya Trabzonsporda oynarmış,Hadi 1 Milyon Euroya oynadığını sayalım;
2.5 yılda 7,5 Trilyon az kazanıyor Fatih...
Yani Fatih Trabzonspora gelirse 7,5 Trilyona çizik atmış oluyor;
Ben eminiki Burada ahkam kesen hiç kimse bu fedakarlığın ufak bir kısmını bile yapamaz...
Şahsen Ben Fatihin yerinde olsam Trabzonspor ile görüşmem bile 7,5 Trilyon için,2.5 yıl daha oynarım Rusyada....

Fatihe fedakarlık yapsın diyenler,Burada para düşkünü falan diyenler;

Hangi Biriniz Trabzonspor için 7.5 Trilyona çizik atar(Ben Atmam)

Ve yönetimde Bulunan Başkan hariç Kaç kişi Trabzonspor için 7.5 Trilyona çizik atmıştır??

Askerlik mevzusunu hesaba bile katmıyorum...
Diyorum ya Fatih Tekke para almasın falan diyenlerin çoğu ... 10 lira fazla forma için yuh ne fiyat falan diyor ....

Ben de dahil olmak üzere .. ?

Bence Fatih ile Trabzonsporluluk kıyasına girmek komik olur ...

M.ALİ ÇOKLUK
bence yönetim fatıhın zenıtten alacağı 500.000 E yu pazarlığa kasıtlı soktu.baktı fatıhın bu transferden vazgeceği yok baskı artıyor almak zorunda kalacaz son kozu buda yonetımın naparızda trabzondan soğuturuz die kralı uğraşıyolar.fatıhın susmasıda bundan bence yönetimin bu oyununa ortak olmak ıstemyor.yönetim fatihin bı cıkıs yapmasını ıstyor smdı beklıyor ki çıkıp al işte okadar uraştık ama fatih 1 milyoncuk fedakarlık yapamıor gelmek için böle özevlat istemezuk diyerekten bombayı fatıhın kucağında patlatacaklar.hacısalıhoğluda bayram edecek.TARAFTAR

devilkid
cok mu zor iki taraftan biri yuzyuze konusmaya gitse...

Cagdas Topal
Harbiden fıkra gibi..

Sinirlenme Tunahan :D

Orhan Aydın
19.01.2010, 16:02
Fatih o 'gayret'i göstermezse suçlu olacak bazılarına göre.
Bu yönetimin namertçe attığı bir pastır.FAtih topu isterse dışarı atar..

ISTS

Bence en mantıklı ihtimal budur.

Altan 61
Tekke Zenit'le Dubai'ye...
Trabzonspor'a transferi gündemde olan Fatih Tekke, yarın takımı Zenit ile Dubai kampına katılmaya hazırlanıyor.

İlişkili fotoğrafları göster

Deniz Eke
NTV Spor
Güncelleme: 15:12 TSİ 19 Ocak. 2010 Salı
Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Trabzonspor ile ilgili bir gelişmenin olmadığını ve Fatih Tekke’nin yarın Dubai’deki kampa katılacağını ifade etti.

Üstüntaş, Tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘Rubin Kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.

Rubin Kazan’la 3-4 aydır temas halinde olduklarını ifade eden Üstüntaş, son 1 aydır ise Kazan’la kesinlikle görüşmediklerini söyledi

Kaynak : http://www.ntvmsnbc.com/id/25046255/

Gamze
Yolda radara yakalanıp ehliyeti alınmazsa ben de bu işi bilmiyorum..

:D

Rahmetli Kemal Sunal'ın unutulmaz filmlerinden birinde var ya, topçuyu kaçıran kaçırana... Onun postmodern versiyonu bu da. Teknolojikiz ya artık, cep telefonları, msn, cam falan.

"Fatih'le web cam üzerinden görüşüyorduk, ADSL'in faturasını yatırmadığımızdan internet gitti, ulaşamıyoruz.

Fatih'e mesaj yazdık, deli bayramı nedeniyle hatlarda yoğunluk var ulaşılmıyor.

Fatih msnde ileti yazdı: bileğimi kesseniz Rubin Kazan akar.

Fatih "böbreğimi alsanız yine de vatanım der" dedi.

Fatih skype üzerinden Kolombiyadan Gutierrez'in ailesine ulaştı, "beni de Sadri başkana emanet edin" dedi.

Fatih, Fatih, vurdu ve gol oldu!"

byhaluk61
Ya valla nefret ettim su durumdan birileri biseler yapiyo ama anlamadim dun ne durumdaydik simdi ne durumdayiz adam geliyo diyo baskan simdi ulasilamiyo diyo aklim almiyo resmen kafa yapiyorlar bizimle adam trabzonda ulasilamiyo bole sacmalik mi olur yaaa nefret etttim yazikkkkk

hüseyin1975
Eger Yönetim Fatihe ulasmaya calisiyorsa ve ulasamiyorsa bu tamami ile Fatihden kaynaklaniyordur.
Fatih hicmi Haber seyretmez, Gazete okumaz?
Bu Iddialara neden sessiz kaliyor???

Neden Lig Tv'yi arayip "yok böyle birsey" demiyor???

Vay anam vay......

amour_61
19.01.2010, 16:03
bu başlık vallaha psikolojimi bozdu:hırr

M.Kılıç50
Bizim neyimizi soğutacak transferden.
Bu transferden bu kadar olaydan sonra hayır gelmez diyorum ben.
İki tarafında hataları var.Birbirinin yüzüne nasıl bakacaklar bu kadar hengameden sonra.

Bu Konuda fatihin hatasi nedir anlamis degilim renkdas :(

Hem Senol Hoca cidden neden el atmiyor bu ise... :confused:

baha61
Yunus Emre Sel radyosporda konuşuyor şimdi. Sorun Fatih Tekkedeymiş. Zenitle anlaşıldığını söyledi. Ancak Fatih Tekke'nin Rubin Kazanla anlaşıldığı söyleniyor. Faruk Özak sorun Tekkedeyse ben hallederim demiş devreye girecekmiş. Böyle anlatılıyor radyosporda

Erbay
Şaka gibi ya, valla şaka gibi.

Barış Mayda
Kurtlar Vadisi'nde Polat'ın tünelden adam kaçırdığı sahneler var, onun gibi bir şey oldu herhalde.
hakikatten öyle oldu.çok saçma bir transfer harekatı.fenerbahçeyi bu yönden cok taktir ediyorum.sessiz sedasız transferi bitiriyorlar.aynı şekilde galatasarayda.biz ve beşiktaş aynı tas aynı hamam.

Anıl C
bak bunu unutma fatih tekke bu takıma t.d. ve başkan olarak hizmet edecektir.....

şimdi gelmesinde 10 sene sonra gelsin
problem değil

Volkan Taş
19.01.2010, 16:04
bizde tekel işçileri gibi grev mi yapsak ?? :)

Koray
Hiç bi insan evladı Fatih'in yerinde olsa susmaz bu iş de bi iş var...

Düşünsenize nerdeyse adınız sahtekara çıkacak her gün gazeteler öyle böyle yazacak ama siz susacaksınız, bi Allah'ın kulu tanımıyorum bu kadar şeylere rağmen susacak...

Mert Oğuzlu61
şu saatten sonra yönetimimizden herhangi bir isim çıkıp bu transferden vazgeçtik, olmuyor vs.. böyle birşeyler söylerse...

yazık olacak. hem onlara, hem trabzona.

maydin
ben resmimi değiştiriyoeum bunaldım.

Erdal
Acı olan şu bence...Kendilerinin "oyun kurucu" sanan oysa kurdukları tüm oyunlar ayan beyan sırıtan bir ekip tarafından yönetiliyoruz...Yöntemler eski, dil eski, kurgu eski...Oysa yeni bir dünya var artık...Ve bu yeni dünyada "oyun kurmak" çok zor...

Bu arada ruadram, Prensip???? Bana bir yönetsel prensip söyle ki son 8 ayda bizimkiler tarafından uygulanmış olsun...Hatta bizzat kendilerinin belirlediği prensipler dahil???

DNA-TS
az kaldı yönetim sık dişini az daha ne kaldı şubat ayına.ondan sonra alıyorduk anlaşmıştık falan filan...

ESER
19.01.2010, 16:05

olayin detayini bilmiyoruz, ama fatihin zenit den alacagi yada verecegi para konusunda baskanin yada herhangi birinin konusmaya dahi hakki yoktur.. adam cikmis haketmis o parayi, kim kimin parasini bagisliyor? benim paramla beni alacaksin olmazsa millete beni hedef yapacaksin ,yok yaw.. hani sen efsane baskandin,?
eger fatih rubine gitmek istiyorsa da en dogal hakkidir,.
hatta belkide kendisi icin en hayirli olan da bu.. yillardir ayak oyunlari yaptiklari ve delikanlilikla uzaktan yakindan alakalari olmadiklarini dusundugumuz istanbul takimlarindan tiksinirken, bizi yonetenlerin de o zavallilar gibi olmasi gercekten uzucu..

kelli felli adamlar utanmadan patir patir yalan soyluyor ve bizlerden de bu adamlara inanmamiz bekleniyor..

Süleyman Eruyar
Rezillik diz boyu...

kemaLAZ61
Belkide Fatih'in numarasi degisti.

Böylece yönetim ulasamiyor.

Fatih'de kimsenin aramadigini saniyor.

Ne hallere düstük be...

Mert Oğuzlu61
Yunus Emre Sel radyosporda konuşuyor şimdi. Sorun Fatih Tekkedeymiş. Zenitle anlaşıldığını söyledi. Ancak Fatih Tekke'nin Rubin Kazanla anlaşıldığı söyleniyor. Faruk Özak sorun Tekkedeyse ben hallederim demiş devreye girecekmiş. Böyle anlatılıyor radyosporda

bir iddaada ben ortaya atayım bari, gökdeniz fatihin aklınamı girdi acaba gel gel bırak ts yi gel rubine felan :eek::eek::eek:

byhaluk61
Ya tafit de bi aciklamam yapsin niye susuyor anlamadim desin ki ben trabzonu istiyom yonetimin oynu beni almak istemiyorlar yada kardesim yok ben rusyada devam edcem dinmeyi dusunmuyorum sebebide bÖle bÖle desin niye uzatiliyo deli olacam yaa

Orhan Aydın
bizde tekel işçileri gibi grev mi yapsak ?? :)

Kendi içimizden jopla biber gazıyla bize dalanlar çıkar:D

devilkid
fatih rubin ile ön sözleşme yapmış olma ihtimali yoktur değil mi?

lazoli__61
19.01.2010, 16:06
Bİz kendİmİzİ paralioruz yÖnetİmden tik yok arkadaŞ ya ufakta olsa bİ aÇiklama yzpmazmi İnsan...

Serdar Şahin
of anasını satayım m bole bi olay dunyada yok yaa

Cagdas Topal
fatih rubin ile ön sözleşme yapmış olma ihtimali yoktur değil mi?

Yapmamıstır

ORSELHAN61
Sabahdan beri yazılanları okuyorum.
akşam başkanın acıklamasından sonra epey düşündüm vede şu kanıya vardım.
Başkanımız hayrettine sormadan bazı acıklamalar yaptı hayrettinde ona dediki bak ya ben yada FATİH TEKKE ona göre vede oda hayrettini secti bence başkan bile cok pişman oldugunu düşünüyom bu yönetimi yöneten gercek kişi hacısalihoglunu kınıyorum bizde bir kampanya başlatsak liverpol gibi külübün sahibinin oglu bile yönetimde istifa ettirildi bizde as başkanı istifaya zorlasak olmazmı böyle bir organizasyon yapsak

BAHADIR33
:D

Rahmetli Kemal Sunal'ın unutulmaz filmlerinden birinde var ya, topçuyu kaçıran kaçırana... Onun postmodern versiyonu bu da. Teknolojikiz ya artık, cep telefonları, msn, cam falan.

"Fatih'le web cam üzerinden görüşüyorduk, ADSL'in faturasını yatırmadığımızdan internet gitti, ulaşamıyoruz.

Fatih'e mesaj yazdık, deli bayramı nedeniyle hatlarda yoğunluk var ulaşılmıyor.

Fatih msnde ileti yazdı: bileğimi kesseniz Rubin Kazan akar.

Fatih "böbreğimi alsanız yine de vatanım der" dedi.

Fatih skype üzerinden Kolombiyadan Gutierrez'in ailesine ulaştı, "beni de Sadri başkana emanet edin" dedi.

Fatih, Fatih, vurdu ve gol oldu!"

Fatih hem erkek hem kız tarafı olsun.
Kendini kendinden istesin, kahveyi kendi pişirsin,tuz atsın kendi içsin.
iş bitince kendi elini öpsün.
Biletini alsın, eşyasını toplasın gelsin.
Kendini 3 yıllığına Trabzonspor'a bağlayan sözleşmeyi kendi hazırlasın kendi imzalasın.
imzalarken de kendi fotoğrafını kendi çeksin.
Kendi kendine bu kadar iş yapan adamın da zaten takımla oynamasına gerek yok..
Verelim bir top kendi kendine Yavuz Selim'de oynasın..

Herşeyi de biz mi düşüneceğiz yahu?
Bunları kendi düşünemiyor mu?
Allah Allaaah !!!

wien_ts
19.01.2010, 16:07
Acı olan şu bence...Kendilerinin "oyun kurucu" sanan oysa kurdukları tüm oyunlar ayan beyan sırıtan bir ekip tarafından yönetiliyoruz...Yöntemler eski, dil eski, kurgu eski...Oysa yeni bir dünya var artık...Ve bu yeni dünyada "oyun kurmak" çok zor...

Bu arada ruadram, Prensip???? Bana bir yönetsel prensip söyle ki son 8 ayda bizimkiler tarafından uygulanmış olsun...Hatta bizzat kendilerinin belirlediği prensipler dahil???

peki Erdal abi senol hoca ve unal karaman gibi herkesin guvendigi iki isim bu orta oyunda neden var?.Onlar hala zenne rolunde olduklarini anlayamadilar?,yoksa anladilarda hala belki birseyler yapabiliriz umuduyla calismayami calisiyorlar?

Erdal
19.01.2010, 16:07
Ünal hoca ile görüşmedim çünkü aramaya utanıyorum...Olan bitenden ben utanıyorum....