PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 [76] 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Onur Şeref
19.01.2010, 14:11
2 senedir kulüpler anlaşsın bende sorun yok diyen kişi neden kulüpler anlaştıktan sonra hiç kalmak istemediği(!) Rusya'dan bir kulübe gider?

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 14:11
nasil yani fatih icin yazilmamismniydi o ileti,gokhan icin mi yazilmisti son transferi,para para para diye yazilan..

cocuk mu kandiriyoruz acaba..

kimseye camur atmadan hem fatihe hem yonetime beklemek cok mu zor,yarin pisman olacagimiz sozleri burda yazmayalim.

biraz sabirla bekleyin yahu,hersey olacagina varir.Fatih konussun diyenlere sesleniyorum,kardesim adam simdiye kadar konussaydi bu transferin olma olasiligi olurmuydu.basina bir cumle soylese yonetim hakkinda bu is buralara gelirmiydi,biraz aklimizi kullanalim yahu..zamani gelince herkes konusacaktir illaki..

Fatih transferi için yazılmış olabilir ama kimseye direk iftira atılmadı başka yönlere çekmesek daha iyi olacak..

Bana kalırsada resmi açıklamayı bekliyelim ama herşeyide yönetime yüklemeyelim..

Fatih Özkan
19.01.2010, 14:12
Kimsenin bir şey bildiği yok ama herkes birbirine sallıyor maşallah.

Fatih çıksın, Yönetim çıksın açıklasın olanları.

Yönetim çıktı dedi pürüz olmazsa alacağız.

Fatih çıksın o zaman ne pürüz varmış. Yalan mı söylüyorlar bize.

Anlatsın.

Katılıyorum...
Kendi kendimize açıklamalar yapıyoruz, sonra inanıp üzerine tartışıyoruz (:
Bekleyelim arkadaşlar...
Birileri açıklama yapsın...

Etem Güner
matriks uğur kardeşim son olarak fatih transferi artık trabzonspor için kapandımı acaba yazdıysan okuyamadım

Sezgin Öztürk
Tamam işte şunu diyen başkan başlı başına komik zaten ... :)

Koray harbiden bu sana inandırıcı geliyor mu , oyuncuyu almışsın Fatih'e ulaşamıyorsun :) ...

Ben de bunu diyorum zaten yönetim acizliğini burda ispatlamıyor mu ?

Ula bu adam Namibya'da değil ki Trabzon'da ..

Recep Abi'nin ulaştığı adama sayın Şener mi ulaşamıyormuş ?

Fatih in Rusya da olduğu söyleniyordu...

fanatikdevri
Kendi kendimiz uyduruyoruz...
Nedense Tekke'ye toz kondurmuyoruz...
Yok konuşma yasağı var yok o var bu var...
Bir futbolcu uğruna, kulüpte asmadığımız adam kalmadı...
Her şeyi olduğu gibi bunu da abartıyoruz!

Hugo broos yalancımı ağaoğlu yalancımı,yattara yalancımı,song yalancımı,syla yalancımı,
gökdenize sallayanlar gökdenizin antremanda karşılarında elleri ceplerde durmasına ses çıkaramdılar
ceza verdikleri futboclular antremanda takım başkanına nanik yaptılar,selçuk onlara selam gönderdi
24 yıllık hayatımda böyle şeyler görmedim

fatih tekke yaptıklarıyla ortada,böyle kolpa adamlarla işi yok gelmesin bence.Trabzonspor tarihinde böyle rezilllik yoktur.Gökdeniz olayı ile yarışırlar

matrix5782
recep, uğur nerde? biz de recebe ulaşamıyoruz...

ben burdayım

BAHADIR33
50 saat yol tepip , Teo'nun ailesine kadar tanışan, oğlunu annesinden emanet alan başkanımız Fatih'le yüzyüze gelmeyi bırakın , telefonda bile sesini duymadığını itiraf ediyor...

Biz de diyoruz ki bir problem varsa Fatih tarafındadır...

İlginç..

worldmaster
Yapmayın etmeyin.Fatih "PARA" için başka yere gitmez.Başka bi sebep olabilir ama para için değil.Sallamayın bilmeden bence.Sallanacak birileri varsa o da tükürdüğünü defalarca yalayan yönetim olabilir anca...

Orhan Aydın
Anlaşılan Tekke Rubin'e giderse suçlu olacak!.Yapmayın biraz insaflı olalım..

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 14:13
Önemli olan Trabzonspor un önerdiği rakama oynaması yönetimde Fatih e hakkı olanı suncaktır zaten kulübün menfaatleri doğrultusunda...

Yahu bu ne saçma bir mantıktır ?
Adam Trabzonsporlu olduğunu 4 ay için askerlik görevini uzun yapacak oluşuyla ispatlıyor zaten ...
Yok birde bedava oynasın ya nasıl Trabzonsporlu bu ?
Formalar pahalı olunca burda hepimiz yuh bu ne kadar pahalı diyoruz ?
Trabzonsporlu değil miyiz biz ?

Ahmet o zaman açıcaksın telefonunu,iletişimsizlik yaratmıcaksın.Yönetim Zenitle anlaşıyor Zenitte ''Fatih'i kadromuzda düşünmüyoruz,Türkiye'den teklifler var ama biz onu istediği Trabzon'a vericez'' diyor ama ortalarda Fatih yok.

Biz Karadeniz insanları çabuk parlayan yufka yürekli insanlarız.Başkanda çıkıyor Tv'de ''Zenit'le anlaştık artık son söz Fatih'in'' diyor ama Fatih 2 gündür ortalarda yok.Başkanda parlamıştır tabiki...

Bir kere Zenit'in Fatih'i dşünmüyoruz dediğini duymadım Onur ...
Hatta tam formunu yakalamıştı tekrar ...

Bana komik geliyor yönetimin ulaşamayışı ...
Haa zoruna gitmiştir diyorsun ...

Onca yalan Fatih'in zoruna gitmeyecek 1 gün telefonun açık olmayışı yönetimin zoruna gidecek Yok Ya ?

wien_ts
İftira etmiyorum kesin böyle böyledir diye...

Para insanı dindende çıkarır imandanda.

Rubin sene başı 2 milyon euro önermiş biz ise 700 bin euro/1 milyon euro arası önermişiz aradaki farkı görüyormusun...

birak 1 milyon dolari dunyalari versen imanin saglamsa sana para hicbirsey yapamaz.Fatihin trabzon sevgisinde sorun yoksa aradaki para bence sorun olmayacaktir..

Koray
Ha bide Fatih kanadının amcasının oğlu falanların Recep abiyi kullandığınıda düşüneceğim...

Bakın ben gelmek istiyorum Yönetim almıyor havası oluşturarak bütün tepkileri Yönetim tarafına kaydırarak...

Ulan nasıl bi girdabın içindeyiz.

Ali Tunahan Güllü
Herkes bir suçlu arıyor ve buda bence gayet doğal bişey çünkü ortada inanılmaz bir bilgi kirliliği var..

Sezgin Öztürk
19.01.2010, 14:14
2 senedir kulüpler anlaşsın bende sorun yok diyen kişi neden kulüpler anlaştıktan sonra hiç kalmak istemediği(!) Rusya'dan bir kulübe gider?

Bu söz herşeyi açıkıyor işte..tebrikler:alkış::alkış::alkış:

Etem Güner
recep alkan şuan ankarada

Fatih Özkan

Sen neden yönetime karşı insaflı olmuyorsun Tekke alınmazsa ?
Bu oyuncunun alınması şart mıdır ?
Kural mıdır ?

Mustafa Yılmaz.20
Fatih geçen sene Avrupa olmazsa (Lazio) Trabzonspor'a gitmek isterim demişti..Belki bu sezon da Rubin yada başka bi avrupa takımı olmazsa Trabzonspor'a giderim düşüncesindedir

Bizim yapabileceğimiz tek şey Fatih'in kararına saygı duymak..Galiba yine Trabzonspor onun için 2. planda..Eğer gerçekten ona ulaşılamıyorsa benim düşüncem bu yönde

Ali Tunahan Güllü

Evet bu soru herşeyi açıklıyor işte..:alkış:

Ahmet Başkaya
Gider elbet...
En sevmediğim iştir...
Mesela şampiyonluk açısından 25 senedir oyalanıyoruz...
Ama bu Trabzonspor sevgisi o kadar büyük ki, gene de stadta görüyorum kendimi ister istemez (:
Bunu demek istedim...
Birileri bu takıma alınmadı diye olay çıkartacak değilim...

Bak sende diyorsun sene başında Fatih'i düşünmüyoruz deyip kaliteli bir forvet alınsa bu kadar curcuna olmazdı zaten ... Ama yalan atmak da neyin nesi ?

Benim zoruma gidiyor açkçası ..

devilkid
19.01.2010, 14:15
zenitin kampı başladı...fatih kampa gitmediğine göre bizle anlaşmadığına göre ver elini rubin..

Etem Güner
uğur soruma cevep alamadım fatih transferi bizim için artık kapandımı diye sormuştum rubin olayı doğrumu

Muhammed
Ha bide Fatih kanadının amcasının oğlu falanların Recep abiyi kullandığınıda düşüneceğim...

Bakın ben gelmek istiyorum Yönetim almıyor havası oluşturarak bütün tepkileri Yönetim tarafına kaydırarak...

Benimde aklıma bu gelmişti. Fatih'in ailesi para için Rubin'e gitmesini istiyor olabilir.

Keramettin
yaa uff be

Koray
birak 1 milyon dolari dunyalari versen imanin saglamsa sana para hicbirsey yapamaz.Fatihin trabzon sevgisinde sorun yoksa aradaki para bence sorun olmayacaktir..

Yurt dışında yaşadığın için Türkçen pek sağlam değil usta ne demek istediğimi bi türlü anlamıyorsun onun için kapatalım konuyu...

Bu söylediğimi yanlış anlama lütfen rica ediyorum.

Ali Tunahan Güllü

Eee yönetim her türlü suçlu oluyor bunada biraz insaflı olalım demi?

matrix5782
matriks uğur kardeşim son olarak fatih transferi artık trabzonspor için kapandımı acaba yazdıysan okuyamadım

benim yönetim adına aldığım bilgi dün itibariyle zenitle anlaşılmış.bunu inkar da etmedim alınmıyor da demedim

ancak faih kanadında aldığımız bilgiler rubinle anlaştığı yolunda onlarad ben kendi şahsımca inanıyor ve güveniyorum

ben farklı bir haber almadım düne göre

Ahmet Başkaya

Ne zaman imzalamış ?

Kaça olmuş Onur Rubin ?

Hayırlı olsun sağlam mı kaynak :) ...

Etma da ...

danger00
19.01.2010, 14:16
Zenit Fluminense li forvet Fred'i satın almak istiyor.
http://soccer.ru/news/154107.shtml

Zenit büyük ihtimalle Kerzhakov dan sonra bir forvet daha transfer edecek gibi görünüyor.
Bu Fred veya bir başkası olabilir.

Fatih takımında kalması halinde, Fred(veya bir başka transfer) ve Kerzhakovdan sonra tercih sırasında 3. sıraya düşecek.
Bu durumuda göz önüne aldığımızda, Zenitin devre arasında sözleşmesi bitecek olan Fatihi kadrosunda tutacağını ben düşünmüyorum.
Ligde rakibi olan Rubin Kazana da, 500.000€ daha fazla almak için satmayacakır.
Zaten Fatihin de her fırsatta Rusyadan ayrılmak istediğini dile getirmesinden sonra, gidip Rubinle 2-3 yıllık bir anlaşma yapıp kensiyle çelişmeyeceğini düşünüyorum.

Şenol Güneşte geçtiğimiz gece yaptığı röportajda Fatihle konuştuğunu, kendisine olursa şimdi olmazsa sezon sonu onu kadrosunda görmek istediğini söylediğini, Fatihten de olur cevabını aldığını söylemişti.

Şu saatten sonra, Fatih ya Zenitte kalır sezon sonu Trabzonpspora gelir, ya da şimdi gelir.
Olurda Rubine giderse de ne yönetime ne de Fatihe suç bulmamak gerekir.(rubinin fatih için bir yılda vereceği parayı, biz 3yıl da veriyoruz, anlayışlı olmamız gerekir.)

Orhan Aydın
Sen neden yönetime karşı insaflı olmuyorsun Tekke alınmazsa ?
Bu oyuncunun alınması şart mıdır ?
Kural mıdır ?

Meselenin sadece bir oyuncunun transfer edilip edilmemesi olmadığını kaç milyon kez daha söylemek lazım ?

Sezgin Öztürk
[QUOTE=Ahmet Başkaya;2934753]Yahu bu ne saçma bir mantıktır ?
Adam Trabzonsporlu olduğunu 4 ay için askerlik görevini uzun yapacak oluşuyla ispatlıyor zaten ...
Yok birde bedava oynasın ya nasıl Trabzonsporlu bu ?
Formalar pahalı olunca burda hepimiz yuh bu ne kadar pahalı diyoruz ?
Trabzonsporlu değil miyiz biz ?

Yazıyı dikkatli okursan gelsin bedava ya oynasın demedim ben zaten Faih e şuanda ki tavan ücreti teklif edicekler eğer onu kabul etmezse de gelmesin zaten.

Atılay
benim yönetim adına aldığım bilgi dün itibariyle zenitle anlaşılmış.bunu inkar da etmedim alınmıyor da demedim

ancak faih kanadında aldığımız bilgiler rubinle anlaştığı yolunda onlarad ben kendi şahsımca inanıyor ve güveniyorum

Eğer bu doğruysa burda kimse Fatih'in Trabzonspor sevgisinden bahsetmesin.

Onur Şeref
Bir kere Zenit'in Fatih'i dşünmüyoruz dediğini duymadım Onur ...
Hatta tam formunu yakalamıştı tekrar ...

Bana komik geliyor yönetimin ulaşamayışı ...
Haa zoruna gitmiştir diyorsun ...

Onca yalan Fatih'in zoruna gitmeyecek 1 gün telefonun açık olmayışı yönetimin zoruna gidecek Yok Ya ?

Dün Zenit antrenörü söyledi.

bahadır2561
ugur abi soruma cevap verirsem sevinirim..

senin kaynaklarına göre Trabzonspor yönetimi Zenit kulübüyle anlaştı mı??

karaman6106
ankarada toplantıdadır herhalde
ben de ankaradayım...toplantının yerini söyeleyin de görüşelim bari birinci elden bilgi alırız. bu arada tekkenin hattını bilmiyorum ama köyde ise orda bazen çekmez

tunganyan
19.01.2010, 14:17
750 sayfalık boş muhabbet herkes aynı şeyleri yazıp yazıp duruyo heralde sırf rahatlama kafa dağıtma enerji boşaltma sayfası olduu burası!!!iyice mide bulandırıyo en iyisi çıkmak birdaha girmemek son 10 sayfaya baktım işe yarıyacak bir dişin kovuğunu dolduracak iki cümle söz yazmamış kimse!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Cihad Varlı
yaaaaaa, ne konusma yasagi yaaaaaaaaaaaaaa
Fatih Tekke sene basi kaç defa konustu, ntv'ye ntvspor'a ??? kaç defa haber61'e demeç verdi (resimler de vardi, sorular sordular, kendisi cvp verdi, daha sene basi)
o zaman yok muydu konusma yasagi ??? simdi konusma yasagi oluyor, yani tam konusma zamani geldigi'nde hemiii ??? kusura bakmayin, Fatih Tekke gelsin, çok istiyorum, ama onu savunmak için saçma sapan bahaneler üretip bura'dakileri kandirmaya çalismaayiiiinnnnn!!!!!!!

Önce biraz daha saygılı olalım . Sene başı her olumsuz eleştiriye cevap veren Fatih neden şimdi transfere bu kadar yaklaşılmışken ve ortaya bir olay ( Telefonunu açmaması , Rubin ile anlaşması ) atılmışken çıkıp açıklama yapmıyor o zaman ? Ayrıca bu konuşma yasağını bir çok haber sitesi yayınladı . Kimse milleti kandırma çabasında değil .

Hüseyin Hatırlı
800' e az kaldı ama kendi uydurduğumuz cümlelerle boğuluyoruz arkadaşlar.

Fatih para için burayı bırakıp herhangi bi yere gidecek olsaydı ona 100 lerce sayfa yazı yazılmazdı zaten.. Para istese beleşci gökhan gibi o da giderdi fenere oynamadan da alırdı parasını.
oNu fatih yapan büyüklüğü beyefendiliği ve dürüstlüğü. Bu değerleri bize gösteren o neden bu değerlerden yoksunnmuş gibi düşünüyoruz biz onu?

Bekir
Vee oklar Fatih Tekke'ye yönelir...

Yayında ve Yapımda emeği geçen herkese teşekkürler:)
Bravo Yönetim..

Mert Oğuzlu61
ortalık iyice karıştı, şu transfer bi gerçekleşsin burada deliler gibi sevinmeyen fb li olsun..!

bitirin artık bu işi, bugün gelsin müjdeli haber artık... dayanamıyoruz :)

Emrah Akcagöz
19.01.2010, 14:18

MİT gibisin maşallah..:)

bordo61
Herkes ortaya bilgi atarsa olacağı buydu.

Susalım lütfen susalımda taraflar konuşssun.

Yok MedyaTrabzon, yok haber61, yok amcasın oğlu

Kabul etmiyorum arkadaş kendileri konuşacak.

Ben Başkanın dinledik pürüz olmazsa alacaz dedi.

Sonra birileri ortaya çıktı ulaşılamıyor diye Fatih'e gerçekten ulaşılamıyor mu yoksa ulaştılarda anlaşamadılar somut hiç bir şey yok.

Fatih kanadı tam bir belirsiz çık konuş Fatih

Yıllardır birileri ''bir konuşursam dünya döner yok bilmemne diye bizleri uyuttu'' sen onlardan olma

Çık konuş sende anlat derdini.

Başkalarını değil seni dinlemek istiyoruz.

matrix5782
ugur abi soruma cevap verirsem sevinirim..

senin kaynaklarına göre Trabzonspor yönetimi Zenit kulübüyle anlaştı mı??

bırak benim kaynaklarımı başkanın ne dedi

devilkid
zenitli topçular sağlık kontrolunden geçerken fatih niye hala turkiyede...

coolank
Başka bir taraftar forumu yoktur sanırım bu kadar gergin olan ...

Sakin olmak lazım ...Ruslarla anlaşılmış demek ki işin zor kısmı bitmiş

Ahmet Başkaya

Bravo Yönetim..

Yönetim eğer bunu organize ettiyse başardı ise alkışlarım harbiden yalan bile olsa yöneticilik yapmış olurlar ...

Beceremedikleri bir şeyi becermiş olurlar ...

Fatih Özkan
Bak sende diyorsun sene başında Fatih'i düşünmüyoruz deyip kaliteli bir forvet alınsa bu kadar curcuna olmazdı zaten ... Ama yalan atmak da neyin nesi ?

Benim zoruma gidiyor açkçası ..

Henüz bir yalan yok dostum...
Zenit'le anlaşıldı mı ?
Anlaşıldı...
Her türlü site bunu doğruluyor...
Neden kulüp ile anlaşılıp da yan çizsin yönetim ?
Bu şekilde düşünmek de ayıptır abartıdır...
Hele bekleyelim...

karaman6106
19.01.2010, 14:19

Bravo Yönetim..:alkış::alkış::alkış::alkış:

Orhan Aydın
Yönetimi savunanların sağlıklı bir düşünce yapısıyla bunu yapabileceğine inanmak istemiyorum.Fikren yorulmamızdan kaynaklanıyor galiba

Etem Güner
evet recebi ben aradım meşgule aldı toplantıdadır büyük ihtimal

Ali Tunahan Güllü
800' e az kaldı ama kendi uydurduğumuz cümlelerle boğuluyoruz arkadaşlar.

Fatih para için burayı bırakıp herhangi bi yere gidecek olsaydı ona 100 lerce sayfa yazı yazılmazdı zaten.. Para istese beleşci gökhan gibi o da giderdi fenere oynamadan da alırdı parasını.
oNu fatih yapan büyüklüğü beyefendiliği ve dürüstlüğü. Bu değerleri bize gösteren o neden bu değerlerden yoksunnmuş gibi düşünüyoruz biz onu?

Abi tamam bunların hepsine katılıyorum hepsine Eyvallah ama artık herşeyde yönetimi suçlamaktan ne olur vazgeçilim tamam kötü tarafları olabilir bu transferdede hataları olabilir ama iyi yönlerinide olumlu işlerinide Fatih Tekke transferi yüzünden unutmayalım yada görmemezlikten gelmeyelim..

Anıl C
19.01.2010, 14:20
fatih git rubine sende rahatla bende rahatlıyım
yeter yav
diyoruz dünya kulubu olacaz
gidiyolar takımı bi futbolcuya endeksliyolar.

Ahmet Başkaya
Henüz bir yalan yok dostum...
Zenit'le anlaşıldı mı ?
Anlaşıldı...
Her türlü site bunu doğruluyor...
Neden kulüp ile anlaşılıp da yan çizsin yönetim ?
Bu şekilde düşünmek de ayıptır abartıdır...
Hele bekleyelim...

Kabul ediyorum bekleyelim ve görelim ;) ...

ts_6161
arkadaşlar bende bir yerden aldıgım bilgiyi aktarayım zenit kulbünlen anlaşılmış fakat fatih tekkenin menejeri problem çıkarıoymuş ama inşallah öyle değildir ama bunlar oyalama taktigi 1-2 gün içersinde herşey meydana çıkar bence kesin aldık inşallah dedim gibi olur

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 14:21
arkadaşlar bende bir yerden aldıgım bilgiyi aktarayım zenit kulbünlen anlaşılmış fakat fatih tekkenin menejeri problem çıkarıoymuş ama inşallah öyle değildir ama bunlar oyalama taktigi 1-2 gün içersinde herşey meydana çıkar bence kesin aldık inşallah dedim gibi olur

Bilgi doğrumudur bilemem ama bende en başından beri diyorum sorun menejerde bence..

wien_ts
Yurt dışında yaşadığın için Türkçen pek sağlam değil usta ne demek istediğimi bi türlü anlamıyorsun onun için kapatalım konuyu...

Bu söylediğimi yanlış anlama lütfen rica ediyorum.

bak arkadasim uye adim wien le basliyor diye orda dogup,buyumedik heralde.sadece 6 sene universite egitimi icin orda kaldim.Türkcemi merak etme sen gayet iyidir,oss de fullemistim turkce sorularini ,neyse.

sen burda yazmissinki adamin son transferi onemli olan paradir onun icin.bu senin dusuncen olabilir boyle bir sui zanda bulunabilirsin,sende kaldigi muddetce sorun yok ama boyle herkese acik olan bir toplulukta bunu buraya yazarsan bu iftiraya girer.Fatih icin paranin onemli olmadigini gosteren olaylar olmasina ragmen bu dusuncende israr etmeni anliyamiyorum.

ayrica ben sadece fatihe degil yonetime sallayanlarada sesleniyorum,biraz sabredin olaylar netlessin,zaten her iki taraf gereken aciklamayi yapacaktir ondan sonra gitmesi gereken gider kalmasi gereken kalir zaten

Koray
MİT gibisin maşallah..:)

Ne anlamda bunu söyledin bilmiyorum ama ben sadece tahmin yapıyorum kesin doğrudur demiyorum...

İnsan şüpheleniyor sonuçta.

Herşey olabilir şu yalan dünyada...

Özge
Yine olan biz taraftara olacak.

Hüseyin Hatırlı
Abi tamam bunların hepsine katılıyorum hepsine Eyvallah ama artık herşeyde yönetimi suçlamaktan ne olur vazgeçilim tamam kötü tarafları olabilir bu transferdede hataları olabilir ama iyi yönlerinide olumlu işlerinide Fatih Tekke transferi yüzünden unutmayalım yada görmemezlikten gelmeyelim..

Kesinlikle sana da katılıyorum... Daha önce de bunu söyledi biz burda masa başından yazıp çiziyoruz adamlar 50 saatlik yoldan topçu geitiriyorlar gene biz onları eleştiriyoruz. Valla zor iş ama böyle başkan yönetim her zaman dek gelmez bize bunu da unutmayun!

Fatih Özkan

Yönetimin aleyhine her türlü ihtimali savunan arkadaşlar...
Peki durum yukardaki gibi olursa ne yapacaklar ?
Olmaz olmaz demesin kimse...
Yönetim her türlü iftiraya maruz kalıyor...
Bu neden olmasın ?

bordo61
19.01.2010, 14:22

Aha işte bir haber daha verme arkadaş aktarma yahu.

Bırakın resmi açıklama yapıldıktan sonra öğrenelim.

ille de 7
19.01.2010, 14:22
Bence (duyun falan almadım) Fatih'in menajer(ler)i fiyat artırmak için Rubin kozunu oynuyorlar. Neticede onlar Fatih alacağından komisyon alacaklar. Rakamı yükseltmek istiyorlardır. Yönetim de menajerlere para yedirmek istemiyor. En azından Fatih için. Çünkü onun takım sevgisini biliyorlar. Bence olumlu sonuçlanacak. Bekleyip görelim.

ferhaTS87
19.01.2010, 14:23
fatıh bu ısın basında fedakarlık yapması gerektıgını bılıyodu ve bence bu fedakarlıgı yapıp ımzayı atıcak ama olmassa yonetımı suclamak anlamsız zenıtle anlasmılar daha ne yapıcaklardı bıde vazı arkadslar fatıh e ulasılamıyo kucuk sehırde dıyolar fatıh telefonlara cıkmıyosa yonetım nerde oldugu bulup baskınmı yapıcak ne fatıh ne de yonetımı suclamayıp saglıklı bı acıklama gelmesını beklıyelım ayrıca haber 61 ıpıyle kuyuya ınılmez

Remzi
Neden herkes Yönetimi suçluyor da Dün burada herkese Fatih Trabzonspor'da diyen Fatih Tekke'nin yakınlarına/akrabalarına bir şey demiyor?

maskeli61
Boş Konuşmayın Artık!
Lazoqli
Fatih hakkında ortaya atılan her türlü idda yalandır. Fatih Tekke Dediğimiz zaman ondan daha Trabzon Sporlusunu bu camia görmedi kolay kolayda göremeyecek. Bilmeden Asılsız yorum yapan herkeze yazıklar olsun. Klubü ile anlaşılmışsa o mutlaka gelir. Edebsizlik yapılmadı sürece kendisine. We ben İdda ediyorum Ne askerlik ne para Fatih de Trabzon we TrabzonSpor sewgisinin önüne geçmez geçmeyecekte. Utanın Taraftar müsfetteleri. Harbi Yazık. Onca Emeğe, sewgiye, saygıya ihanettir sizin yaptığınız. Fatih'e laf söylemeyenler alınmasın. Hepiniz en yakın zamanda göreceksiniz gerçeği. Bekliyoruz Hacı Fatih Sultan Tekke'yi. Benim yorumumu unutmayın "Lazoqli" asılsız yorum yapmaz. Millet gibi birşey duyupta iş olsun diyede konuşmam, ortalığı karıştırmak gibi bir şerefsizlikte hiç yapmam. Fatih işi eğer Fatihe Kaldıysa %100 gerçekleşecektir!
19 Ocak 2010 Salı 13:35

HABER61 sitesindeki yorumlardan bi alıntıdır.. İnşallah bu iş olurda bizde rahatlarız...

EROS87
Zenit Fluminense li forvet Fred'i satın almak istiyor.
http://soccer.ru/news/154107.shtml

Zenit büyük ihtimalle Kerzhakov dan sonra bir forvet daha transfer edecek gibi görünüyor.
Bu Fred veya bir başkası olabilir.

Fatih takımında kalması halinde, Fred(veya bir başka transfer) ve Kerzhakovdan sonra tercih sırasında 3. sıraya düşecek.
Bu durumuda göz önüne aldığımızda, Zenitin devre arasında sözleşmesi bitecek olan Fatihi kadrosunda tutacağını ben düşünmüyorum.
Ligde rakibi olan Rubin Kazana da, 500.000€ daha fazla almak için satmayacakır.
Zaten Fatihin de her fırsatta Rusyadan ayrılmak istediğini dile getirmesinden sonra, gidip Rubinle 2-3 yıllık bir anlaşma yapıp kensiyle çelişmeyeceğini düşünüyorum.

Şenol Güneşte geçtiğimiz gece yaptığı röportajda Fatihle konuştuğunu, kendisine olursa şimdi olmazsa sezon sonu onu kadrosunda görmek istediğini söylediğini, Fatihten de olur cevabını aldığını söylemişti.

Şu saatten sonra, Fatih ya Zenitte kalır sezon sonu Trabzonpspora gelir, ya da şimdi gelir.
Olurda Rubine giderse de ne yönetime ne de Fatihe suç bulmamak gerekir.(rubinin fatih için bir yılda vereceği parayı, biz 3yıl da veriyoruz, anlayışlı olmamız gerekir.)

Fatih konuşana kadar, ne yönetimi ne de Fatihi suçlamamalıyız.
Eminim Fatihin haklı olduğu konular varsa çıkıp açıklaycaktır ama hiçbirşeyi bilmeden sadece bir tarafı dinleyerek yargısız infaz yapmamalıyız.

Mert Oğuzlu61
19.01.2010, 14:24
fatihin menejerleri nerden çıktı şimdi sinirlerimizimi ölçüyor bu adamlar ?!

bahadır2561
bırak benim kaynaklarımı başkanın ne dedi

böyle yuksekten ucma yuksekten bakma havaları neden anlamadım??

senin başkanın degil mi??

millet kafayı yedi satasacak yer arıyor..

dahilaz
Bu başlıkta yazılanları okudukça halimize acıyorum . Bu kadar mı kolay bölünüyoruz ; bu kadar mı kolay giriyoruz birbirimize ?
Yazıktır günahtır arkadaşlar . Biri Fatih'i sahtekar bellemiş , biri yönetimi . Birbirinizi vuracaksınız neredeyse .Biz Bordomavi.net üyeleri olarak eğer kendimizi Trabzonspor taraftar grubunun en eğitimli kesimlerinden biri olarak görüyorsak ve bizim tartışma üslubumuz bu ise kimsede suç aramayalım . Bize Anadolu takımı diyenler de haklı , kulübün büyüklüğünü tartışanlar da .

Kendinize gelin beyler . Yeter artık . Oradan buradan duyduklarınızı birbirinize anlatıp kendi kendinizi galeyana getiriyorsunuz . Bekleyin . Ne olacaksa olsun . Sonuca göre yaparsınız yorumunuzu . Kimi eleştirecekseniz eleştirirsiniz .

Rica ediyorum seviyenizi yükseltin Lütfen . Biz ne Sadri Şener'in , ne de Fatih Tekke'nin tarafıyız . Biz Trabzonspor taraftarıyız. Trabzonspor'a yararlı olan gelir ; olmayan gider . Yarar veya zararını da kendi aramızda tartışırız .Ama bu yaptığımız tartışma falan değil , düpedüz kavga . Su üstüne yazılmış romanlar yüzünden birbirimizi kırıyoruz .

Doğma büyüme İstanbullu hatta 25 sene Fenerbahçe semtinde yaşamış bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak şu başlıkta geçen üsluptan hicap duyuyorum . Eğer ben böyle hissediyorsam foruma gelen misafirler ne hisseder ?

Lütfen kendinize gelin .

Dahilaz - İstanbul

Rasim YILMAZ
Yönetimi savunanların sağlıklı bir düşünce yapısıyla bunu yapabileceğine inanmak istemiyorum.Fikren yorulmamızdan kaynaklanıyor galiba

:)
Sağlıklı düşünce yapımla , yönetimi eleştiremiyorum sizin gibi...
Çünkü yönetim , bilmiyoruz gerçi de , yalan da olsa dolan da olsa , çıkıyor birşeyler söylüyor..

Ya Fatih? Neden konuşmuyor?

Yani Fatih konuşmadıkça , bende yönetimi eleştirip yerden yere vuranların sağlıklı bir düşünce yapısı içinde olmadıklarını düşüneceğim.

Ali Tunahan Güllü
Neden herkes Yönetimi suçluyor da Dün burada herkese Fatih Trabzonspor'da diyen Fatih Tekke'nin yakınlarına/akrabalarına bir şey demiyor?

Evet ya işin bu tarafıda var Fatihin yakınlarının dediğine göre burda yüzlerce sayfa yazı yazılıyor..

Bekir
19.01.2010, 14:25
İyi de,Başkan da Fatih Geliyor dedi...

İskender YILMAZ
19.01.2010, 14:26
Zenith, eski golcüleri Kerzhakov'u almıştı dimi 1-2 gün önce ?

TolgaTopçu61
Bu is fazla uzadi...
Artik ne olacaksa olsun da cabuk olsun...

bahadır2561

özel bir durum olmaz ise dedi...

Cagdas Topal
Bu kadar umutlanmışken yattı mı yani bu transfer ?

Remzi

Başkan dedi evet doğru. Peki neden bugün Fatih'in akrabaları Fatih Rubin'de diyor?

Cagdas Topal
19.01.2010, 14:27
Zenith, eski golcüleri Kerzhakov'u almıştı dimi 1-2 gün önce ?

1 hafta oldu transfer gercekleseli

BAHADIR33
Ünal Haftasonunda gitti Rusya'ya..Başkan kendi söyledi muhattap bulamadık diye.Ünal da söyledi fiyat konuşulmadı dedi.
Sonra ne olduysa Zenith ile rakamda anlaştık dendi. Problem edilmeyecek kadar bir fark kaldı dedi başkan..
Ne ara kiminle görüştünüz de dün biz bu haberi alma şansını yakaladık..Pazar günü memurlara fazla mesai mi yaptırmış ruslar?

Mira_61
Bence (duyun falan almadım) Fatih'in menajer(ler)i fiyat artırmak için Rubin kozunu oynuyorlar. Neticede onlar Fatih alacağından komisyon alacaklar. Rakamı yükseltmek istiyorlardır. Yönetim de menajerlere para yedirmek istemiyor. En azından Fatih için. Çünkü onun takım sevgisini biliyorlar. Bence olumlu sonuçlanacak. Bekleyip görelim.
Bu kez iyimser bakmak istiyorum.Bende böyle düşünüyorum.

Orhan Aydın
Sağlıklı düşünce yapımla , yönetimi eleştiremiyorum sizin gibi...
Çünkü yönetim , bilmiyoruz gerçi de , yalan da olsa dolan da olsa , çıkıyor birşeyler söylüyor..

Ya Fatih? Neden konuşmuyor?

Yani Fatih konuşmadıkça , bende yönetimi eleştirip yerden yere vuranların sağlıklı bir düşünce yapısı içinde olmadıklarını düşüneceğim.

Ağustostan beri Tekkeye karşı yalanları iftiraları unuttunuz mu?

Fatih Özkan
19.01.2010, 14:28

Dediğim gibi bu da bir ihtimal...
Bu şekilde neden olmasın ?

lazkopatfaroz
Sakin olup beklemek en güzeli. Boş yere birbirinizi yemeyin, sağa sola laf atmayın, doğruluğunu bilmediğiniz şey hakkında kimseyi suçlamayın.Her duyduğunuz habere inanmayın. Zaman her şeyin ilacıdır.

Sezgin Öztürk
Artık sadece beklicez Şenol hoca Fatih i istediklerini ancak olursa olur olmazsa sezon sonu için söz alındığını belirtmiştir.Ancak olur ki Fatih R.kazan la anlaşırda oraya giderse kime ne acıklicak merak ediyorum askerliği mi öne sürücek zaten gelecek sezona kısa dönem askerliğe hak kazanmış olucak böyle birşey söylemeyeceği için akla sadece tek şey gelir PARA...Ama gönlüm Kaptanımızın bir an önce yuvaya dönüp bizimde takımımıza yoğunlaşmasıdır çünkü yarışın başlamasına az kaldı...

Cagdas Topal
Neler oldugunu biri bana özetleyebilir mi arkadaslar ?

Kazım Uzunboy
Ben olacağı söyleyeyim hemde çok acayip kaynaklarım var bu kaynaklar benim düşüncelerim.

Millet burda birbirini yemeye devam edecek, yönetimde belki açıklama yapmayacak. Fatih Tekke'den burdan kimse haber alamayacak. Ama kısa bir süre sonra Tekke bize transfer olacak. Ve bu arada bazı haber siteleri de Tekke hakkında bir sürü şey sallamaya devam edecek.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 14:29
Hani Şenol Güneş Fatih'in üzerine planlar yapıyordu ne oldu yahu ? :)

Mert Oğuzlu61
fm 2010 da fatihi almak için çok uğraşmıştım, uzun görüşmeler sonucu 1.5m euroya kulübüyle anlaşmıştım, tam iş bitti derken kaptan bana demezmi şu kadar para istiyorum diye... çok para istemişti alamamıştım:D

ama bu oyun, gerçekte böyle birşey olmaz, inşallah gelecek, az kaldı az!

Alihan Ertürk
Bağlansana Can Allah aşkına ..!

Salih Edip
Ünal Haftasonunda gitti Rusya'ya..Başkan kendi söyledi muhattap bulamadık diye.Ünal da söyledi fiyat konuşulmadı dedi.
Sonra ne olduysa Zenith ile rakamda anlaştık dendi. Problem edilmeyecek kadar bir fark kaldı dedi başkan..
Ne ara kiminle görüştünüz de dün biz bu haberi alma şansını yakaladık..Pazar günü memurlara fazla mesai mi yaptırmış ruslar?

evet ben de onu anlamadım , geekirse rusyaya tekrar gidilecek deniyordu , muhattap bulamadık para konuşulmadı deniliyordu , telefonda mı konuştular zenitle ?

Ali Tunahan Güllü
fm 2010 da fatihi almak için çok uğraşmıştım, uzun görüşmeler sonucu 1.5m euroya kulübüyle anlaşmıştım, tam iş bitti derken kaptan bana demezmi şu kadar para istiyorum diye... çok para istemişti alamamıştım:D

ama bu oyun, gerçekte böyle birşey olmaz, inşallah gelecek, az kaldı az!

Bu kargaşada bu denirmi yahu:D

Cagdas Topal
Artık sadece beklicez Şenol hoca Fatih i istediklerini ancak olursa olur olmazsa sezon sonu için söz alındığını belirtmiştir.Ancak olur ki Fatih R.kazan la anlaşırda oraya giderse kime ne acıklicak merak ediyorum askerliği mi öne sürücek zaten gelecek sezona kısa dönem askerliğe hak kazanmış olucak böyle birşey söylemeyeceği için akla sadece tek şey gelir PARA...Ama gönlüm Kaptanımızın bir an önce yuvaya dönüp bizimde takımımıza yoğunlaşmasıdır çünkü yarışın başlamasına az kaldı...

Rubin Kazan işi yalandan baska birşey degildir , bosa inanmayın

Uluç
Bu başlıkta yazılanları okudukça halimize acıyorum . Bu kadar mı kolay bölünüyoruz ; bu kadar mı kolay giriyoruz birbirimize ?
Yazıktır günahtır arkadaşlar . Biri Fatih'i sahtekar bellemiş , biri yönetimi . Birbirinizi vuracaksınız neredeyse .Biz Bordomavi.net üyeleri olarak eğer kendimizi Trabzonspor taraftar grubunun en eğitimli kesimlerinden biri olarak görüyorsak ve bizim tartışma üslubumuz bu ise kimsede suç aramayalım . Bize Anadolu takımı diyenler de haklı , kulübün büyüklüğünü tartışanlar da .

Kendinize gelin beyler . Yeter artık . Oradan buradan duyduklarınızı birbirinize anlatıp kendi kendinizi galeyana getiriyorsunuz . Bekleyin . Ne olacaksa olsun . Sonuca göre yaparsınız yorumunuzu . Kimi eleştirecekseniz eleştirirsiniz .

Rica ediyorum seviyenizi yükseltin Lütfen . Biz ne Sadri Şener'in , ne de Fatih Tekke'nin tarafıyız . Biz Trabzonspor taraftarıyız. Trabzonspor'a yararlı olan gelir ; olmayan gider . Yarar veya zararını da kendi aramızda tartışırız .Ama bu yaptığımız tartışma falan değil , düpedüz kavga . Su üstüne yazılmış romanlar yüzünden birbirimizi kırıyoruz .

Doğma büyüme İstanbullu hatta 25 sene Fenerbahçe semtinde yaşamış bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak şu başlıkta geçen üsluptan hicap duyuyorum . Eğer ben böyle hissediyorsam foruma gelen misafirler ne hisseder ?

Lütfen kendinize gelin .

Dahilaz - İstanbul

:alkış: Katılmamak elde değil

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 14:30
Ben olacağı söyleyeyim hemde çok acayip kaynaklarım var bu kaynaklar benim düşüncelerim.

Millet burda birbirini yemeye devam edecek, yönetimde belki açıklama yapmayacak. Fatih Tekke'den burdan kimse haber alamayacak. Ama kısa bir süre sonra Tekke bize transfer olacak. Ve bu arada bazı haber siteleri de Tekke hakkında bir sürü şey sallamaya devam edecek.

Kaynak sağlam mı hacı :D:D ...

matrix5782
19.01.2010, 14:30
böyle yuksekten ucma yuksekten bakma havaları neden anlamadım??

senin başkanın degil mi??

millet kafayı yedi satasacak yer arıyor..

yav kaç defa söyliyeceğim benim aldığım bilgi zenitle anlaşıldığı ama fatih tarafından da rubin olayı var arkadaşlara güveniyor ve inanıyorum

ben farklı bir haber alamadım

haberler anlık değişebilir bunun sebebi yönetimin samimi olmamasıdır ki bunu herkes biliyor.

Ahmet Başkaya
19.01.2010, 14:32
yav kaç defa söyliyeceğim benim aldığım bilgi zenitle anlaşıldığı ama fatih tarafından da rubin olayı var arkadaşlara güveniyor ve inanıyorum

haberler anlık değişebilir bunun sebebi yönetimin samimi olmamasıdır ki bunu herkes biliyor.

Bilip de bilmek istememesi de acayip bazılarının ...

BAHADIR33
evet ben de onu anlamadım , geekirse rusyaya tekrar gidilecek deniyordu , muhattap bulamadık para konuşulmadı deniliyordu , telefonda mı konuştular zenitle ?

Teklif iletilecek,
memur adamlar bunu üstlerine onaylatacak ,
bizimkilere dönüp tamam diyecek
ve başkan da o saatte bunu hemen medyayla paylaşacak..
Yiyen varsa buyursun..

Cagdas Topal
Herkes sacmalıyor :confused:

Sezgin Öztürk

Başkan bu sözleri dün söyledi bunu fax görüşmesiyle de yapabilirler rusya ya gitmelerine gerek yok ünal karaman zaten teklifi iletmişti ruslara onlarda hafta içi görüşülüp bize cevaplarını ileticeklerdi...

Ufuk Bayraktar61
bu sayfada olanlar ne biliyormusunuz..bir taraf var sorun fatihde bir taraf var sorun yönetimde..herkes bildiği şeyden vazgeçmek istemiyor..az biraz empati yapın ya...kendinize, diğer tarafın aklında olan soruları sorsun, ve cevap arasın. bir tarafı tutmasın. soru sormadan önce şunuda belirtiyim. fatih tekke bu takıma yarar sağlamaz mantığında olanlar bu soruya cevap vermesin..

yönetimi tutanlara sorum; 2 seneden beri neden beceripte fatihi alamadılar yada almadılar ? hep laf laf laf..böyle bir transfer süreci hangi takımda görlmüştür. 1.ligden 3.lige kadar örnek verebilirsiniz. ama belgeniz olacak yada o haber sitelerinin linki buraya konulacak.

fatihi tutanlara sorum ; fatih neden çıkıp da bir açıklama yapmıyor. ( konuşma yasağı var diyenler bu bilgiyi nerden aldılar. didik didik ettim adamların sitesini bulamadım. artı bu konuşma yasağını zenit gibi bir kulubün koyacağına inanmıyorum. artı bu kavram yani konuşmama yasağı kavramı Türkler tarafından futbol sahnesine sürülen bir eserdir..)

Emrah Akcagöz
19.01.2010, 14:33
Solmadan gel artık aşkımın gülü
Olsada konuşsa kalbimin dili
Küçücük dünyamda bir bilsen seni
Görünmez yazıyla yazdım kalbime

Böyle bir aşk görülmemiş dünyada
Ne geçmişte ne de bundan sonrada
Arasalar bulamazlar rüyada
Göremezler seni yazdım kalbime

Nasıl sevgiymiş göründe bakın
Sevgilim seninle buluşmam yakın
Unuttum desemde inanma sakın
Anılarla seni yazdım kalbime

Böyle bir aşk görülmemiş dünyada
Ne geçmişte ne de bundan sonrada
Arasalar bulamazlar rüyada
Göremezler seni yazdım kalbime

Ne söylemiş be Müslüm baba tam bize göre..:)

Rasim YILMAZ
Ağustostan beri Tekkeye karşı yalanları iftiraları unuttunuz mu?

Fatih çıkıp bana iftira atıyorlar diyecek o zaman.
Demesi lazım...

Ali Tunahan Güllü
Herkes sacmalıyor :confused:

Daha deminden beri kaç kişi böyle yazdı kim saçmalıyor yahu burası forum değilmi herkes fikirlerini söylüyor ve tartişıyor ne var bunda?

Bekir
Başkan dedi evet doğru. Peki neden bugün Fatih'in akrabaları Fatih Rubin'de diyor?
Belki Yönetim sorun çıkrmıştır??

Bence son günlerde oluşan olaylar,Tamamen Fatihi karalama kampanyası...

Alihan Ertürk
19.01.2010, 14:34
Allah'ım yarabbim biz burada haber bekliyoruz Futbol Gündemi programında Samet Aybaba'nın kızı şarkıcı olmuş onu konuşuyorlar :D

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 14:35
Allah'ım yarabbim biz burada haber bekliyoruz Futbol Gündemi programında Samet Aybaba'nın kızı şarkıcı olmuş onu konuşuyorlar :D

Tabi herkesin derdi başka:D

Orhan Aydın
Fatih çıkıp bana iftira atıyorlar diyecek o zaman.
Demesi lazım...

''Başkan yalancı ama ben Trabzonspor'a geliyorum'' mu desin?:)

arifberkay
bence de sadri şener dün kelime oyunu yaptı özel nedenler falan dedi o kadar kısa zamanda o kadar büyük bir gelişme olsaydı muhakkak fati de birşeyler söylerdi.Hacısalihoğlu son kozlarını oynamaya devam ediyor

Ahmet Başkaya

ççç ççç :) ..

Ne güzel işte haydi ben çıkıyorum herkese allah sabır versin ..

Cagdas Topal
Daha deminden beri kaç kişi böyle yazdı kim saçmalıyor yahu burası forum değilmi herkes fikirlerini söylüyor ve tartişıyor ne var bunda?

Fatih ' in akrabalarının sözüne inanacak kadar zavallıyız ;)

Dün geceden beri neler yazıldı , hic mi okumadın ? :)

Remzi
Belki Yönetim sorun çıkrmıştır??

Bence son günlerde oluşan olaylar,Tamamen Fatihi karalama kampanyası...

Ben de öyle düşünüyordum ama Dünki ve bugünki Fatih'in yakınlarının yaptıkları benim düşünmeme sebep oldu. Bence onlar da suçsız değiller!.

MetiN08
Arkadaslar lÜtfen bekleyin herseye yorum yazip sacmalamayin lÜtfen ya

resmi aciklama gelmeden hic kimseye inanmayin !!!!!

Sabir sabir sabir, biliyorsunuz yalancinin mumu yatsiya kadar yanar

okadar cok bekledik simdi 1-2 gÜn fazla beklemissiz ne olur

bilip bilmeden yorum yazmayin yani lÜtfen

bahadır2561

abicim dunden beri foruma dogru düzgün giremedim senin yazını okudum sonra tekrar bi sormak istedimhepsi bu

teşekkürler bilgi için..

yorduysam k.bakma...

Koray
19.01.2010, 14:36
İki kanattan gelecek olan açıklamaları bekliyorum artık, özellikle Fatih'ten...

Fatih kosunundaki duyumlara da bundan sonra inanırsam 65821463792 olsun.

lazkopatfaroz

Ben burda kendi fikirlerimi değil yaşanmış olayları yazdım neler oldu. Hedef haline geldim. :D Aman kimse ters bir şey söylemesin millet gergin :)

AKSOY_61
Bak sende diyorsun sene başında Fatih'i düşünmüyoruz deyip kaliteli bir forvet alınsa bu kadar curcuna olmazdı zaten ...

Bence olurdu.
umut kaçırıyor taraftar fatih tekke!, gökhan kaçırıyor fatih tekke!, dünyanın en iyi 5. golcüsü seçilen adamı getiyosun havalimanında fatih tekke!

ibrahimoviçi getirsen yine fatih tekke diye bağırırlar.

Ts taraftarında son 1 yılda forvet=fatih tekke diğerleri forvet değil gibi bi düşünce oluştu.

Yönetim bu transferi yapmamak için özellikle ilk yarı ne kadar saçmaladıysa taraftar da o kadar saçmalıyor artık.

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 14:37
Fatih ' in akrabalarının sözüne inanacak kadar zavallıyız ;)

Dün geceden beri neler yazıldı , hic mi okumadın ? :)

Fatihin akrabalarına inanlar zavallı mı oluyor nerden bilelim biz bilgilerin doğru olmadığını yada onların dediğide doğru ama transfer bu anı anını tutmuyor ne yapalım?

ts_6161
19.01.2010, 14:38
Aha işte bir haber daha verme arkadaş aktarma yahu.

Bırakın resmi açıklama yapıldıktan sonra öğrenelim.

valla kardeş burası yazışma platformu değilmi ben bilgilerimi paylaşıyorum burda kimse bir birine düşman olamaz burda milletin aklındaki sorun şu acaba yönetmmi suçlu(çogunlukla her diyor) yoksa fatih tekke yada menejerimi suçlu ama başkan şener 1-2 güne kadar biter deiyse biter galiba tek temennmiz o

Rasim YILMAZ
''Başkan yalancı ama ben Trabzonspor'a geliyorum'' mu desin?:)

Ne derse desin.
Ama birşey desin...

The Ciks
Para mı tatlı taraftarın sevgisimi...bu yaman soru bir daha sınanacak sanırım...trabzonspor taraftar baskısı yuzunden verecegının ustune cıkmıştır...bakalım fatıh ve menajerlerı rubının baskısı dururken....alacagının altına ınecekmi ...an ıtıbarıyle mesele budur...ruslar turklerı parmagının ucunda oynatıyor...ve turkler yıne malesef kendı ıçınden yıkılıyor...tarıhın tekerrur edısını kabullenemıyorum bır turlu...

Cagdas Topal
19.01.2010, 14:39
Fatihin akrabalarına inanlar zavallı mı oluyor nerden bilelim biz bilgilerin doğru olmadığını yada onların dediğide doğru ama transfer bu anı anını tutmuyor ne yapalım?

Sen de buradaydın dün neler yazıldı ne iftiralar atıldı . Biz bu süreci baltalamaktan baska birşeye yaramıyoruz . Biri ordan cıkıyor fatihin akrabasıyla konustum ---- diyor hemen konu biranda degişiyor , bunun sacma olmadıgını söylesene :D

Zaten yönetim isteksiz ama bu transfer gerceklesecek . Ne olursa olsun fatih şimdi gelecek ! :cool:

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 14:40
Sen de buradaydın dün neler yazıldı ne iftiralar atıldı . Biz bu süreci baltalamaktan baska birşeye yaramıyoruz . Biri ordan cıkıyor fatihin akrabasıyla konustum ---- diyor hemen konu biranda degişiyor , bunun sacma olmadıgını söylesene :D

Zaten yönetim isteksiz ama bu transfer gerceklesecek . Ne olursa olsun fatih şimdi gelecek ! :cool:

Tamam ama ne yapalım olmuyor işte bizde bunları burda tartışıyoruz sorun yok yani:)

wien_ts
19.01.2010, 14:41
can karyagdi baglanmadi mi hala programa?.

bahadır2561
millet işi gücü hatta okulu bıraktı bununla ugrasıyor..

Fatih Özkan
Beklicem...
Resmi açıklamalar beklicem...
Kimse hakkında kötü konuşmak istemiyorum...

Alihan Ertürk
can karyagdi baglanmadi mi hala programa?.

Bağlanmadı.

Zeki Akyol
19.01.2010, 14:42
Boş Konuşmayın Artık!
Lazoqli
Fatih hakkında ortaya atılan her türlü idda yalandır. Fatih Tekke Dediğimiz zaman ondan daha Trabzon Sporlusunu bu camia görmedi kolay kolayda göremeyecek. Bilmeden Asılsız yorum yapan herkeze yazıklar olsun. Klubü ile anlaşılmışsa o mutlaka gelir. Edebsizlik yapılmadı sürece kendisine. We ben İdda ediyorum Ne askerlik ne para Fatih de Trabzon we TrabzonSpor sewgisinin önüne geçmez geçmeyecekte. Utanın Taraftar müsfetteleri. Harbi Yazık. Onca Emeğe, sewgiye, saygıya ihanettir sizin yaptığınız. Fatih'e laf söylemeyenler alınmasın. Hepiniz en yakın zamanda göreceksiniz gerçeği. Bekliyoruz Hacı Fatih Sultan Tekke'yi. Benim yorumumu unutmayın "Lazoqli" asılsız yorum yapmaz. Millet gibi birşey duyupta iş olsun diyede konuşmam, ortalığı karıştırmak gibi bir şerefsizlikte hiç yapmam. Fatih işi eğer Fatihe Kaldıysa %100 gerçekleşecektir!
19 Ocak 2010 Salı 13:35

HABER61 sitesindeki yorumlardan bi alıntıdır.. İnşallah bu iş olurda bizde rahatlarız...
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Yazan güzel yazmış :)

Ali Tunahan Güllü
Bağlanmadı.

Yoksa hala şu kızımı konuşuyorlar:)?

Cagdas Topal
Tamam ama ne yapalım olmuyor işte bizde bunları burda tartışıyoruz sorun yok yani:)

Sen tartısıyoruz diyorsun da :)

Bazıları ona buna sallamak için bu baslıga giriyor , ondan sonra içinden cıkılmaz bir mesele haline geliyor :) anlatmak istedigim bu :D

Emrah Akcagöz
19.01.2010, 14:43
Oysa herkes öldürür sevdiğini,
Kulak verin bu dediklerime,
Kimi bir bakışı ile yapar bunu,
Kimi dalkavukça sözler ile...

smyrna

yok şuanda reklam var

Alihan Ertürk

Daum'un açıklamalarını konuştular şimdi reklamlar..

Ali Tunahan Güllü
Sen tartısıyoruz diyorsun da :)

Bazıları ona buna sallamak için bu baslıga giriyor , ondan sonra içinden cıkılmaz bir mesele haline geliyor :) anlatmak istedigim bu :D

Tamamdır orta yolu bulduk:D

Mustafa Yılmaz.20
Reklamlar :)

lazkopatfaroz
19.01.2010, 14:44
Öte yandan, transfer çalışmalarını sürdüren A.Gücü’ne Ankaraspor’dan katılan son isim Umut Sözen oldu. Başkent ekibi, Stuttgart altyapısından Kaan Söylemezgiller’i de renklerine bağladı. Barbaros, Semavi ve Emre Aygün’den ise kendilerine kulüp bulmaları istendi.

(Habertürk)

Mert Oğuzlu61
Öte yandan, transfer çalışmalarını sürdüren A.Gücü’ne Ankaraspor’dan katılan son isim Umut Sözen oldu. Başkent ekibi, Stuttgart altyapısından Kaan Söylemezgiller’i de renklerine bağladı. Barbaros, Semavi ve Emre Aygün’den ise kendilerine kulüp bulmaları istendi.

(Habertürk)

bizle ne alakası var ? :)

Arda'
http://forum.bordomavi.net/image.php?u=31541&dateline=1263903634 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=31541) yeteeeeeeeeeeer :D:D

Ali Tunahan Güllü
yok şuanda reklam var

Daum'un açıklamalarını konuştular şimdi reklamlar..

Reklamlar :)

Tamamdır;):)

Erdal
19.01.2010, 14:45
Eğer geçmişte yaşananları bilmesem şu anda Fatih i suçlardım...Şimdi herkesi suçluyorum...Huzur istiyorum sadece huzur....

Ali Tunahan Güllü

Barbaros:D

Cagdas Topal
Tamamdır orta yolu bulduk:D

Fatih gelsin daha ne konularda orta yolu bulacagız :D

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 14:46
Eğer geçmişte yaşananları bilmesem şu anda Fatih i suçlardım...Şimdi herkesi suçluyorum...Huzur istiyorum sadece huzur....

Yok abi huzur bize haram ne kadar uğraşsak da olmuyor:)..

Fatih Özkan

Aynen o şekil abi...

hevesli
acıklama gelene kadar bu konuya kilit konsun

lazkopatfaroz

Bize transferi gündemdeydi.

ferhaTS87
19.01.2010, 14:47
madem yonetım yalan soluyo cunku cogu arkadas kayıtsız sartsız buna ınanıyo hadı fatıh konusma yasagı varkı ben kesınlıle bole bı yasaga ınanmıyorum zenıt klubu kendınedemı yasak koydu cıkar der ts le anlasmadık yada arada kı fark cok fazla dıye bu tranfer bu dakıkadan ıtıbaren olmassa kı bence olucak tamamen fatıhın cevresındekılerden dolayı(avukat menejer vs) dolayı gerceklesmeıcek

Mert Oğuzlu61

trabzonsporu tutuyorsun ve huzur istiyorsun ? abi imkansızı istiyorsun sende :D

Sefa
Evet ağalar bende gelmiş bulunmaktayım yaklaşık 40 sayfa yazılmış okunmaz o kadar yazı..

Şuanki durum nedir ? Hala açıklanmadı mı ?

Mira_61
19.01.2010, 14:48
Abi tutunacak bir umut arıyorum.
Şimdi Fatih işi kesin yattı mı ?
Ufacık bir umut lazım bana.:)

smyrna
19.01.2010, 14:49
Şimdi beşiktaşı veriyo şuanda hep bizi en son veriyolar uyuz oluym ya

Erdal
Trabzonspor yönetilmiyor...Gerçek olan bu...Trabzon şehir olarak temsil edilemiyor...Büyüklerimiz sürekli küçülüyor...Küçüklerimiz kaldırabileceklerinden çok daha büyükleşiyor....

Serdar A
Yönetimimiz 1960'ların CIA'yi gibi çalışıyor .

Birisinin bu tür yöntemlerle artık bir yere gidilemediğini anlatması lazım . Ya da anlatmasın , bizzat yönetimin kendisi devrimci yetiştire dursun .

wien_ts
19.01.2010, 14:50
madem yonetım yalan soluyo cunku cogu arkadas kayıtsız sartsız buna ınanıyo hadı fatıh konusma yasagı varkı ben kesınlıle bole bı yasaga ınanmıyorum zenıt klubu kendınedemı yasak koydu cıkar der ts le anlasmadık yada arada kı fark cok fazla dıye bu tranfer bu dakıkadan ıtıbaren olmassa kı bence olucak tamamen fatıhın cevresındekılerden dolayı(avukat menejer vs) dolayı gerceklesmeıcek

zenit kulubunden anlastik diye bir haber verildi mi?.linki yollarmisin..

Murat 61
19.01.2010, 14:50
Evet ağalar bende gelmiş bulunmaktayım yaklaşık 40 sayfa yazılmış okunmaz o kadar yazı..

Şuanki durum nedir ? Hala açıklanmadı mı ?

Neler oldu neler.

Bu kadar enrika, yalan dolan anlatmakla bitmez. Sen en iyisi geriye doğru git oku, anlayamadığının yerleride bize sakın sorma.;)

Çünkü bizde hiçbişe anlamadık.

güngör_81
19.01.2010, 14:51
Noluyor ya yine karışmış burası birgünü bir gününe tutmuyor bu başlığın anlamadım gitti.

kemaLAZ61
19.01.2010, 14:52
Ohoo bu ne abi ya?! Daha dün geliyourdu, bugün gelmicek, Rubin'e gidecek haberleri görüyorum abi?!

Nebicim bir transfer bu, gelecek, gelmiyecek, gelecek, gelmiyecek...?

Simdi geliyormu, gelmiyormu??

Fatih Özkan
19.01.2010, 14:53
Ohoo bu ne abi ya?! Daha dün geliyourdu, bugün gelmicek, Rubin'e gidecek haberleri görüyorum abi?!

Nebicim bir transfer bu, gelecek, gelmiyecek, gelecek, gelmiyecek...?

Simdi geliyormu, gelmiyormu??

Beklemek en iyisi...
Bekleyelim ve görelim...

Mert Oğuzlu61
papatya falına döndü bu iş, geliyor gelmiyor geliyor gelmiyor geliyooor ... ?

a d bacan
işte biz buyur merak edenler başlığa girsin
RABZONSPOR TARAFTAR profilini yakından tanıma fırsatı bulsun. şu an için yapılacak tek doğru sessizce açıklama beklemek. öldüreceğiz birbirimizi bi sakin olalım

evet bir sorn olduğu aşikar fakat giderilecek bir pürüzdür aksi halde iki taraftanda en azından bir haber çıkardı. dolayısı ile anlaşmaya çalışıyorlar ve rubin işide hikaye. bazı arkadaşların aşırı sevgiden kaynaklanan yanlış beyanları ile olay bu noktalara geldi.

aşılmayacak sorun olmadığına inanıyorum bunun içinde sakince bakliyorum. iş olacağa varacak.

devilkid
19.01.2010, 14:54
biri fatihin akrabalarına sorabilir mi.. fatih neden hala zenitin kampına katılmadı...

Murat 61
Artık sakinim kimseye inanmıyorum.

Yaslandım arkama bekliyorum.

..................................

Ali Tunahan Güllü
biri fatihin akrabalarına sorabilir mi.. fatih neden hala zenitin kampına katılmadı...

Aman boşverin akrabalarını zaten bu kadar karışıklık o yüzden resmi açıklamayı bekliyelim..

Orhan Aydın
19.01.2010, 14:55
Evet bu 'kaos'un sorumlusu da taraftar :)

M.Kılıç50
Selamun Aleyküm Arkadaslar...
Ya cok kötü haberler aldim... Insallah dogru degildir...
Sagolsun bir Renkdas beni mesajla haberdar etti ama Inanmak istemedim...

Nedir son durum...
TRT Spor haberlerinde Sadri Sener "Bu transfer artik cok SIKTI, artik fatih gelse bile hersey normal olmayacak" demis ???
bu ne kadar dogru ???

Sefa
Neler oldu neler.

Bu kadar enrika, yalan dolan anlatmakla bitmez. Sen en iyisi geriye doğru git oku, anlayamadığının yerleride bize sakın sorma.;)

Çünkü bizde hiçbişe anlamadık.
Anlaşılan iş yine tersine döndü.. Bu yönetime söylenecek çok laf varda ahh forum kuralları.. Utanmaları da yok..

BAHADIR33
Tüm bu yaşananların sebebi 75.000 Eur çıkarsa şaşırmayacağım...

ferhaTS87
zenit kulubunden anlastik diye bir haber verildi mi?.linki yollarmisin..

bızım baskan arada ufak puruzler kaldı dıyo kulubuyle bugun yarın anlasırız dıyo eger bole bıse olmasa zenıtın rubıne satma yada pazarlıgı kızıstırma nıyetı olsa cıkar yalanlardı henuz anlasmadık dıye baskan sureklı sorun cıkyo derken fatıh kendı gelıcek derken menejer ve avukatını kast edıyodu

bordo61
19.01.2010, 14:56
Kimseye körü körüne inamayın.

Bırakında olaylar akışında devam etsin anlaşılır ilerleyen günlerde.

Ama bu önceden öğrenme merakımız yüzünden ortalık savaş alanına döndü.

kemaLAZ61
Ben en son dün gece girdim.

Fatih'e ulasamiyorlardi. Daha sonra hali saha maci yaptigi ortaya cikti. Bu yüzden telefonlara cevap vermedi.

Su an haberlerde hala ulasilamadi yaziyor...

Peki bu Fatih hala hali sahadami? Ne dersiniz?

Olamaz ya düstügümüz hallere bak...

Kara Mert61
Hep yönetimi dinledik..Artık Fatih Tekke nin konuşması lazım..Gerçeklerimi bilmek en doğal hakkımız..Yönetim biraz dürüst olsun da açık açık almadık desin..Böyle desinler anlayışla karşılarım..

Samet Berber
Tabiki beklemek en iyisi ama bu sessizliğin sonucu pek iyi gözükmüyor.

Fatih eğer tavır almışsa yönetime gelmesin ! Takımı karıştırmaya hiç gerek yok .

Eğer yönetimin bu yaptıklarının hepsi bir oyunsa , söylenecek laf yok demektir !

Aygün GÜNDOĞDU
19.01.2010, 14:57

Tekke Zenit'le Dubai'ye...

Trabzonspor'a transferi gündemde olan Fatih Tekke, perşembe günü takımı Zenit ile Dubai kampına katılmaya hazırlanıyor.

http://media1.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/fatihtekkehaber99999.hlarge.jpg http://www.ntvmsnbc.com/images/icons/slideshow.gif (http://www.ntvmsnbc.com/id/25046261/displaymode/1176/rstry/25046255/) İlişkili fotoğrafları göster (http://www.ntvmsnbc.com/id/25046261/displaymode/1176/rstry/25046255/)

Deniz Eke
NTV Spor
Güncelleme: 14:52 TSİ 19 Ocak. 2010 Salı

Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Trabzonspor ile ilgili bir gelişmenin olmadığını ve Fatih Tekke’nin Perşembe günü Dubai’deki kampa katılacağını ifade etti.
Üstüntaş, Tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘Rubin Kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.
Rubin Kazan’la 3-4 aydır temas halinde olduklarını ifade eden Üstüntaş, son 1 aydır ise Kazan’la kesinlikle görüşmediklerini söyledi.

a d bacan
19.01.2010, 14:57
ne o okulclar geldi galiba
güzel haberler beklerken tan bir kaos ortamında buldular kendilerini heraalde

arkadaşlarım heyecan yok olacak bu iş burdan geriye dönüş olmaz
olursa fatihte yanar başkanda.
ya olacak ya olacak başka yolu yok.

arifberkay
19.01.2010, 14:58
buyrun bakalım cenaze namazına

Ali Tunahan Güllü
Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş bence herşeyi bu adam karıştırıyor..

zahido
Dün alkan61 nickli arkadaş Ünalın tekkeye 1-2 gün içinde bonservisini alacagını söylediğini bize belirtti..

Bugun bir arkadaş fatih rubinle anlaştı dedi..

Ben bu durumda fatihi suçlu bulurum.. Sonuçta beklemeden rubinle anlaşmış..

Ama işin içinde başka işlerde olabilir o yuzden kimse kimse hakkında suçlayıcı konuşmamalıdır diye düşünüyorum..

İskender YILMAZ
19.01.2010, 15:00

Trabzonspor'a transferi gündemde olan Fatih Tekke, perşembe günü takımı Zenit ile Dubai kampına katılmaya hazırlanıyor.

http://media1.ntvmsnbc.com/j/NTVMSNBC/Components/Spor%C3%96zel/fatihtekkehaber99999.hlarge.jpg http://www.ntvmsnbc.com/images/icons/slideshow.gif (http://www.ntvmsnbc.com/id/25046261/displaymode/1176/rstry/25046255/) İlişkili fotoğrafları göster (http://www.ntvmsnbc.com/id/25046261/displaymode/1176/rstry/25046255/)

Deniz Eke
NTV Spor

Milli futbolcu Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş, Trabzonspor ile ilgili bir gelişmenin olmadığını ve Fatih Tekke’nin Perşembe günü Dubai’deki kampa katılacağını ifade etti.
Üstüntaş, Tekke ile ilgili olarak ortaya atılan ‘Rubin Kazan’la anlaştı’ iddialarının da gerçeği yansıtmadığını belirtti.
Rubin Kazan’la 3-4 aydır temas halinde olduklarını ifade eden Üstüntaş, son 1 aydır ise Kazan’la kesinlikle görüşmediklerini söyledi.

Hobaaaa .. :) :)

Zaman, zaman, zaman .. :)

Evet geçmiyor ama geçmek zorunda .. :)

Cihad Varlı
Özcan Üstüntaş nefret ediyorum bu heriften .

Mustafa Yılmaz.20

Deniz Eke
NTV Spor

Açıkcası bu adama (Özcan Üstüntaş) hiç güvenmiyorum.Ünal Karaman'ın Rusya'ya gittiği dönemde Trabzonspor'dan hiç kimsenin Zenit'le görüşmediğini söylüyordu.Eğer öyle birşey olsa Ünal Karaman haber vermeden gitmiş olacak ki bu da çok saçma.İnanılması imkansız birşey

devilkid

Deniz Eke
NTV Spor

demek ki istenildği zaman konuşuluyormuş...şimdi başkanın biz zenitle anlaştık lafına neden cevap vermediklerini açıklamaları lazım..

Ahmet ÇOLAK
bakıyorumda hala 200 kişi burda.. fatihin rubine gidişinimi kutluyoruz hayırdır :d bi yönetim bu kadar aciz olabilirdi tebrik etmek lazım..

smyrna
19.01.2010, 15:01
İnanmıyorum Trabzonu vermeden sivasa geçti

BALKAN 06
bareeeee:)
her kafadan bi ses çıkıyor az bi soluk alın yav
dün alınan fatih bugün rubinde denildi,ardından rubin yalanlandı takımıyla devam edecek deniliyor,
bunun da yalanlanmayacağını nerden bileceğiz
kırıp dökneyin bekleyin bakalım...

Şenol Altunsoy
Murat bak dakika dakika değişiyor haberler beklemek lazım beklemek

Bülent AKBULUT61

Deniz Eke
NTV Spor

haydi hadi bakalım dönun başa bu neydi şimdi

eyinc
19.01.2010, 15:02
Trabzonlu olmayan bir Trabzonspor taraftarı olarak şaşkınlıkla izlediğim bu transfer komedisi giderek endişeverici bir seviyeye ulaştı ne yazık ki.

neredeyse takımın bütün başarısını başarsızlığını sadece bir insana yüklemeye çalışan bir taraftar. diyelim ki fatih tekke geldi ama istenilen performansı sergileyemedi açıkça söyleyeyim siz gene yönetimi suçlayacaksınız fatihi küstürerek aldı diye. alındı başarılı oldu diyelim ozamanda takımdaki bütün futbolcuların emeğini bi tek fatihe maal edeceksiniz. alınmadığını düşünürsek zaten galip geldiğimiz maçlardaki sahneler tekrarlanacak stadlarda fatih tekke sesleri yükselecek peki bundan kim kazançlı çıkacak futbolcularmı, başkanmı, taraftarmı, şehirmi kim karlı çıkacak. futbolcuların eline koz vermeyecekmiyiz seyirci baskısı var diye.
biraz daha sakin ve mantıklı düşünme zamanıdır. fatih tekke transferi olur veya olmaz bize düşen eldeki mevcut kadroya inanmaktır. bakın bizden giden gökhan bizde oynadığından farklı oynamadı fb de ama bugün kahramanmış gibi söz ediliyor asist yaptığı için. daha çiçeği burnunda bir transfer yaptık istatisklerine bakılınca fena sayılmayacak değerlere sahip. onu bile karşılarken fatih tekke diye tezahurat diyemeyeceğim şeyler yapıldı. var olan değerlerimize sahip çıkmak daha önemli bir öncelik bence takımın taraftarın desteğine en çok şu zamanda ihtiyacı var. çok genç bir kadroya sahibiz bunun kıymetini bilelim.

Sefer A.
menajerinize de, avukatiniza da, yonetiminize deeeee.....

su menejer midir nedir, sinir bozuyorlar yaaaa, yahu Fatih Tekke su menejerin'le sozlesmeni fesh etsen olmaz mi ???????? aaaaaaaaaaaaaa

nuri45
trabzona gectiler simdi ligtv de

Mustafa Yılmaz.20
Bende sadece ben Özcan Üstüntaş'a güvenmiyorum sanıyordum.Meğer kimse güvenmiyormuş :)

Bu arada ligtv'de bizi konuşmaya başladılar

a d bacan
menejer oyunlarından başka bir şey değil bu açıkça ortada

smyrna
19.01.2010, 15:03
Adam doğru diyor.

bordo61
Menejer oyunu olabilir bu işte.

Mesela niye sözleşmeye imza atar Ağustos'ta gelir işine sıcak bakmıyorlardı.

Süleyman Sofu
sülayman kardeş.forumda yazılanları okuyorumda millet yalancı yaptı bizi.burada bize yılardır yalan söyleyen sadri şener yönetimi haklı oldu biz haksız.Reis e ulaşılamıyor diye bir yalan olabilirmi.REis e ulaşılamıyorsa menejeri var REis kadar yetkili menejeri.yani bu kadar da saflık olmaz insanları böyle ucuz numaralarla kandırmaya çalışıyorlar.REis açıklama yapamaz çünkü bizde söyledik Reis çık açıklama yap bunların yaptıklarını insanlara anlat.olmaz dedi bize çünkü.biz Trabzonsporluyuz yarın dönüp geleceğimiz yer burası.şimdi Trabzonspor'un başında bunlar var eğer çıkıp konuşursan Trabzonspor biter benim için demişti.Reis gerçek Trabzonsporludur fevri düşünüp Trabzonspor'a kötülük gelmesini istemez.kenine iftira atılsa dahi.ama uyfun bi zamanda uygun bir dille açıklama yapacaktır.bu yazdıklarımı da forumda paylaşırsan sevinirim.

İmza:Kenan Tekke

Sıkıntısı olan ulaşabilecek olan buyursun ulaşsın Kenan abiye...

antagonist
Haber61'in şunun bunun haberine göre burada gündem değişiyor. Boş yere arkadaşlarımız ceza alıyor, birbirini kırıyor...

Sakin olalım lütfen...

smyrna
19.01.2010, 15:05
Can bağlandı

Mustafa Yılmaz.20
19.01.2010, 15:05
Can bağlandı

ümit akyıldız
19.01.2010, 15:06
kimse kimseye kızmasın bizim yönetim 2 yıldır fatihi almamak için elinden gelen herşeyi yaptı yapmaya da devam ediyor yapmaya çalıştıkarı sadece taraftarı uyutmak ve şirin görünmek işte olayın en kısa özeti bunlar fatihi bedavaya alabılecekken almadılar ki parayla alsınlar

a d bacan

Nedir son durum...
TRT Spor haberlerinde Sadri Sener "Bu transfer artik cok SIKTI, artik fatih gelse bile hersey normal olmayacak" demis ???
bu ne kadar dogru ???

:confused::confused::confused::confused:

Nihal Ayvaz
Sunucuda inanamadı yönetimin Fatih'e ulaşamadığına..

Can'ın da kafası karışmış.:S

Yönetim Fatih'i suçluyormuş..Neden Antalya'ya kampa gelmiyor,neden bize ulaşmıyor diye.

smyrna
19.01.2010, 15:07
Fatih rusyaya gidiyormuş

Alihan Ertürk
19.01.2010, 15:08
Oğuz Tongsir bizim verdiğimiz tepkiyi verdi ; '' Başkan Trabzon'daki Fatih'e mi ulaşamadı '' dedi :D

Ya sabır .. Yarın açıklama yapılacakmış Fatih'le ilgili şuan hiçbirşey kesin değil Fatih Rusya'ya gidiyor.

anth
Can'ın da kafası karışmış kimse ne olduğunu bilmiyor...

Mustafa Yılmaz.20
Fatih yarın Rusya'ya gidiyormuş.Takımla kampa katılmaya(Zenit'le).Yarın yönetim açıklama yapacakmış.Yönetim Fatih'i bizim kampımıza davet etmiş diye kulağına gelmiş Can'ın...

Dediklerinden hiçbirşey anlamadım :S

Sefa

Nedir son durum...
bu ne kadar dogru ???
Şu kesin anlaşma sağlamış olduğumuz teknik direktörümüz Hagi'yi duyuran kesin kesin diye yırtınan TRT Spor mu :rolleyes:

BAHADIR33
Fatih rusyaya gidiyormuş
Eşyalarını toplayacaktır belki kimbilir...

smyrna
Adam bile saçma diyor ya nasıl ulaşamıyolar diyo bence bu iş yattı adam rusyaya gidiyomuş sonrada dubaiye kampa

Zafer Fidan
19.01.2010, 15:09
Bu konu canimi sIkmaya basladi. Bir aciklama yapin da millet rahatlasin ya :mad: Almicaksaniz acik acik söyleyin

zahido
Benim anlamadıgım madem alınmıycak neden cıkıpta tekke transferiş 1-2 gunde biter deniliyor..

Yani bi anlam veremiyorum napıolar ertesi gün taraftar transferi göremeyince, halimize mi gülüyorlar..

Bekir
sülayman kardeş.forumda yazılanları okuyorumda millet yalancı yaptı bizi.burada bize yılardır yalan söyleyen sadri şener yönetimi haklı oldu biz haksız.Reis e ulaşılamıyor diye bir yalan olabilirmi.REis e ulaşılamıyorsa menejeri var REis kadar yetkili menejeri.yani bu kadar da saflık olmaz insanları böyle ucuz numaralarla kandırmaya çalışıyorlar.REis açıklama yapamaz çünkü bizde söyledik Reis çık açıklama yap bunların yaptıklarını insanlara anlat.olmaz dedi bize çünkü.biz Trabzonsporluyuz yarın dönüp geleceğimiz yer burası.şimdi Trabzonspor'un başında bunlar var eğer çıkıp konuşursan Trabzonspor biter benim için demişti.Reis gerçek Trabzonsporludur fevri düşünüp Trabzonspor'a kötülük gelmesini istemez.kenine iftira atılsa dahi.ama uyfun bi zamanda uygun bir dille açıklama yapacaktır.bu yazdıklarımı da forumda paylaşırsan sevinirim.

İmza:Kenan Tekke

Sıkıntısı olan ulaşabilecek olan buyursun ulaşsın Kenan abiye...
.......................

ramzanyak58
yönetim oyalıyor. almak istseşerdi kimseyi konuşturmaz alırlardı. kimlere paralar yedirilmedi ki. geçsinler palavraları. isterse messiyi alsınlar fatih alınmadıkça bu yönetimin zerrre gözümde değeri yok. olay sadece fatihin alınmaması değğil resmen dalga geçip bizi aptal yerine koyuyyoalar.

wien_ts
Fatih yarın Rusya'ya gidiyormuş.Takımla kampa katılmaya(Zenit'le).Yarın yönetim açıklama yapacakmış.Yönetim Fatih'i bizim kampımıza davet etmiş

Ne maksatla davet edilmis fatih kampa,gel goruselim diye mi yoksa antremanlara cik diye mi?,bununla ilgili birsey soyledimi can karyagdi..

Sefa
19.01.2010, 15:10
Oğuz Tongsir bizim verdiğimiz tepkiyi verdi ; '' Başkan Trabzon'daki Fatih'e mi ulaşamadı '' dedi :D

Ya sabır .. Yarın açıklama yapılacakmış Fatih'le ilgili şuan hiçbirşey kesin değil Fatih Rusya'ya gidiyor.
Mantıklı her insanın verebileceği bir tepki.. Başkan resmen taraftarla dalga geçiyor. Hatta mantıksız yerine koyarak alenen hakaret ediyor.

Alihan Ertürk
Şu an tam bir bilgi kirliliği var.Kimsenin ne olduğundan haberi yok.

Yarını bekleyelim , yönetimden açıklama gelecek Fatih'le ilgili.

smyrna
Bizi Bu hale düşürünlerin Allah bin türlü belasnı versin.

Cihad Varlı
19.01.2010, 15:11
Yönetimin yarın konuyla ilgili açıklama yapması bekleniyormuş .

Faik Yılmaz
Siz yönetimin Fatihi almak için gerekenleri yaptığına inanıyormusunuz....

Bne inanmıyorum hemde hiç....

ESER

zenit in Trabzonspor taraftarlarini bilgilendirmek gibi bir sorumlulugu mu var, onu ne ilgilendirir turkiyede ne konusuldugu?.. almamak icin 40 takla atan agizinin ucuyla konusan ama is sov yapmaya gelince mangalda kul birakmayanlar yakinda taraftari gidiklamak icin " cok ozel sorunlar bulurlar " yada buyuk baskanimiz bir suclu icat eder yakinda bizde rahatlariz, kendisi de..
ben kendisinden bir adet, " onu unala yada fatihe sorun " sovu bekliyorum.. cok ozel sorunlar manevrasindan dolayi da tebrik ediyorum kendisini.. buyuksun sadri baba

Alihan Ertürk
Oğuz Tongsir ; '' Trabzon kulüple anlaştı da Fatih mi gelmek istemiyor '' diye sordu Can Karyağdı ; '' Bilmiyoruz '' dedi .. :)

Napoli
Benim anlamadıgım madem alınmıycak neden cıkıpta tekke transferiş 1-2 gunde biter deniliyor..

Yani bi anlam veremiyorum napıolar ertesi gün taraftar transferi göremeyince, halimize mi gülüyorlar..

Benim anlamadıgım madem alınmıycak neden cıkıpta ERKEK gibi almıyacağız demıyrolar

ea49
19.01.2010, 15:12
Sıktı bu haber artık avni akerde o formayı giyene kadar bütün haberlere inanmıyorum. imzalama törenine bile inanmam giderler gs cemal nalga gibi yapar bu yönetim.Barış memişe 9 Tekke giydirir. :D

BAHADIR33
ayıptır ya o ne??

anth
Bu saatten sonra Fatih de gelmesin yönetim de gitsin...

Mustafa Yılmaz.20
Ne maksatla davet edilmis fatih kampa,gel goruselim diye mi yoksa antremanlara cik diye mi?,bununla ilgili birsey soyledimi can karyagdi..
Antremanlara davet etmiş.Yani Can'ın kulağına gelen haber öyleymiş.Anlatıklarının çoğundan birşey anlamadım.Onlar yarını bekliyelim diyor.Bende öyle düşünüyorum

M.Kılıç50
Şu kesin anlaşma sağlamış olduğumuz teknik direktörümüz Hagi'yi duyuran kesin kesin diye yırtınan TRT Spor mu :rolleyes:

aynen öyle :rolleyes:

Baskan´i bosverin... sanki bütün Türkiye el ele vermis Fatih´i bizde görmek istemiyor....

bu arada küfür etmeyelim arkadaslar.. .yakismiyor bize... :(

matrix5782
bir haber alıyorum 5 dakika sonra tersi haber geliyor ne yapacağımı şaşırdım.

ama ortada bir samimiyetsizlık var bu kesin

Murat 61
19.01.2010, 15:13
Küfür içerikli mesajları alıntı yapmayalım. Silinen mesajlar tekrar önümüze geliyor.

erdogan69
Benim anladığım şu ; Sanırım , Yönetim Zenit ile anlaşmış. Ama bonservis olarak verilecek paranın bir kısmını Fatih'in , Zenitten alacağından düşmek istemiş... Fatih 'te bunu haklı olarak kabul etmiyor.

Bu yönetimden ve haber61'ten hakikaten çok tiksindim. Çok ayak oyunları yapıyorlar. Taraftarı aptal yerine koyup sürekli manipüle etmeye çalışıyorlar... Haber61 gibi kıytırık siteleri de bu iş için kullanıyorlar. Bence bu yönetime inanmayın.

ergin cesit
sinirlerimizi altüst ettiniz allah sizi bildiği gibi yapsın

Mehmet Fırat
Be adam, senin sözleşmeli oyuncun başka takımın kampına katılsa hoşuna gider mi?

Kampa bekliyorlarmış... Çıldıracağım!

Alihan Ertürk
bir haber alıyorum 5 dakika sonra tersi haber geliyor ne yapacağımı şaşırdım.

ama ortada bir samimiyetsizlık var bu kesin

Zaten bu samimiyetsizlik yakacak yönetimi.

Zafer Fidan
19.01.2010, 15:14
Anlamiyorum bu iste milyonlar dönüyor. Bir yönetim az da olsa profesyonel calisir.

Samet Berber
Bu nasıl bir transferdir yahu ?

Dünyada tekiz , vesselam ...

erdogan69
Yazdıklarım tamamen benim kişisel görüşlerim, kimseden aldığım haber yok. Ama böyle olduğuna inanıyorum.

M.Kılıç50
Tongisir´i sevmem ama bizim soracagimiz sorulari soruyor.. .helal be :)
sIkIstIr kenara tongi haydi :D

arifberkay
Siz yönetimin Fatihi almak için gerekenleri yaptığına inanıyormusunuz....

Bne inanmıyorum hemde hiç....

sonuna kadar inanmadım inanmıyorum da bunların hepsi yalancı çıkarcı

güngör_81
19.01.2010, 15:15
Ya kimse tam bir şey bilmiyor o yüzden lütfen atıp tutmayın 10 dk sonra belki durum netleşecek o yüzden sabırlı olalım Olumlu yada olumsuz zaten belli olcaktır elbette.....

Fatih ZENGİN
Tekke nin parasıyla tekke yi transfer etmek istiyorlar.. böyle bişey mümkün mü yaa.. Olayın sonunda Fatih Tekke gelmek istemedi diye lanse ederler.

asimetrik
Bu transferin en gönüllü iki aktörü taraftar ve Zenit kulübü. Ne yazık ki mutlu son için yeterli değil. Taraflar da gönüllü olmalı..

Oğuzhan Turhan
Gutierrez in karşılanması sırasında taraftarın yaptığı Fatih Tekke tezahüratlarına başlarda bende tepki göstermiştim.
Lakin şimdi gelişmelere bakıyorumda, taraftar az bile yapmış Sadri başkana..

a d bacan
19.01.2010, 15:16
Gutierrez in karşılanması sırasında taraftarın yaptığı Fatih Tekke tezahüratlarına başlarda bende tepki göstermiştim.
başkanda acısını çıkarmaya çalışıyor heralde

lazkopatfaroz

Verilen tepkinin yeri ve zamanı yanlış.

Zafer Fidan
Tekke nin parasıyla tekke yi transfer etmek istiyorlar.. böyle bişey mümkün mü yaa.. Olayın sonunda Fatih Tekke gelmek istemedi diye lanse ederler.

Pranjic de Bayern Münihe gelmek icin bonservisin bir payini kendi ödemis. Oluyormus demek, hemde Bayern Münih gibi bir takimda

Alihan Ertürk
Neyse Fm moduna girelim 1-2 saate döneriz yine Fatih konusuna.

Görüşmek üzere .. :)

Bülent AKBULUT61
olmaz arkadaşlar olmaz bu kadar taraftarla dalga gecen bir yönetimden bir başkandan olmaz bunların tek yapacağı bir şey kaldı

machi_61
201 aktif üye bu başlığa bakıyor.

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 15:17
Can'da saçmalamış..

61_Lazzzo_11
hic sasirmadim nedense. 1 senedir bekliyor adam simdi fatih mi gelmek istemiyor? bizleri resmen aptal saniyor bunlar. yönetim istifa be yeter artik.

Effective61
İnsanın bu yönetime bela okuyası geliyor. Bu kadar mı olur ya milleti aptal yerin koymak. Almayacaklarsa almıyoruz desinler erkek gibi. Dansöz gibi kıvırıp ta yok öle yok böle demesinler. O kadar süredir takip ediyorum, her iki tarafında görüşlerine bakıyorum da yönetim sağolsun kendi kendini bitirmiştir. Sırf bir iki kişinin görüşlerine göre kulubün yönetilmesine dayanamıyorum . Bu kadar ayaklar altına alınmamıştı Trabzonspor şimdiye kadar! Ayinesi iştir lafa bakılmaz sözü bizim yönetime tam uyuyor. Hep laf ama icraate gelince kem küm . Allah sizi bildiği gibi yapsın ne diyeyim...

wien_ts
19.01.2010, 15:18
Antremanlara davet etmiş.Yani Can'ın kulağına gelen haber öyleymiş.Anlatıklarının çoğundan birşey anlamadım.Onlar yarını bekliyelim diyor.Bende öyle düşünüyorum

gercektin mi.oyle birsey olabilir mi yahu,sen baska kulubun sozlesmeli futbolcusunu nasil antremanlara cikartirsin.enteresan bir haber.

Hasan YAYLI
19.01.2010, 15:18
fatih bazı şeyleri söyleyemiyor... bari biz söyleyelim rezil olsun şu yönetimm tüm türkiye ye......

bu kadar yüzsüzlük olmazki... bide fatih i şuçluyorlar.... kendisine ulaşılamıyo diye...