PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 [73] 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Süleyman Sofu
19.01.2010, 10:54
Peşin peşin söyleyim umutsuzluğa kapılmıyorum dünki okadar olumlu gelişmeden sonra bukadar kolay olmasa gerek vazgeçtik demek.Herkes yönetim tarafından bakıyor bu işe ama aslında işin içinde başka işler var.Neyse ben derinleri kurcalamak istemiyorum ama biliyorumki Fatih Tekkeye ulaşamıyoruz demek herşeyden önce komiktir...

Fatih Tekkeye ulaşmak aslında çok kolaydır ama istemek ve samimiyet önemli...

Mehmet Zeki
19.01.2010, 10:54
top artık fatihde arkadaşlar

Top ne zaman yonetimdeydi ki? Hep Fatih'de zaten.

devilkid
19.01.2010, 10:55
bir taraf acilen resmi açıklama yapmalı...öyle bir duruma geliyor ki bolummeler başlıyacak gibi...

TsClub41
Fatih Rubin Kazan'a doğru
19 Ocak 2010 / 10:39
Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke transferi yönetimin Fatih'e ulaşılamaması nedeniyle gerçekleşemediği iddia edildi.

Trabzonspor'a Fatih Tekke şoku yaşanıyor.
Yönetim kurulunun transferi için her türlü fedekarlığı yaptığı kaptan son dakikada yon çizince transfer gerçekleşmedi.

Zenit kulübüyle Fatih Tekke'nin bonservisi konusunda anlaşmaya varan Bordo Mavili yönetim Fatih'e dün öğlen saatlerinden beri ulaşamadı .

Fatih Tekke'nin bonservisini almak için dün bir kez daha Rusya'ya gitmeye hazırlanan sportif direktör Ünal Karaman Fatih'e ulaşılamayınca Rusya'ya gitmekten vazgeçti.

İmza atması için Fatihle görüşmeye çalışan ancak 2 günden beri telefonlara çıkmayan Fatih Tekke için yönetim her yolu denedi. Fatih'in tüm yakınlarının yanı sıra alt yapıda antrenör olan abisine ulaşılmasına rağmen Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşılamadı

Yönetim kuru her türlü fedakarlığı yaparak transfer etmek için çalıştığı Fatih Tekke'nin bu davranışına bir anlam verilemezken Fatih Tekke transferi yönetim tarafından şimdilik kaydıyla askıya alındı.

Fatih'in kulübüyle anlaşılması üzerine Fatih'i görkemli bir törenle imza attırmak için Antalya'ya gelen başkan Sadri Şener'de Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı . Başkan Fatih'in bu anlaşılmaz tavrı nedeniyle bugün apar topar kamptan ayrılarak İstanbul'a döndü.

Öte yandan Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaşıp anlaşmadığı henüz doğrulatılamazken teknik patron Güneş'in Fatih transferinin gerçekleşmemesine çok üzüldüğü öğrenildi.

Bir son dakika gelişmesi olmadığı taktir de Fatih Tekke transferi Trabzonspor için sona erdi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

ben böyle bir haber anlayışı görmedim tam bir fiyaskoo..

AYYILDIZ
Bugünün sonunda yönetimin tezgahı çıkarsa bu iş Kurtlar Vadisi Trabzon'u çekip klübe ek kaynak getirebiliriz.

karaman6106
fatih neden 20 gün lay lay lom askerlik yapacağına, 6 ay sürünsün...bence herşey burada gizli...bu saatte gelmezse tek neden budur. geçen yıl böyle bir umudu yoktu ve kadro dışıydı...yani tam alınacağı zamandı...geçti borun pazarı, sür eşşeği niğdeye...

Napoli
Site yönetimine de bir sorum olucak..

Dün gece binlerce yalan,yanlış haber yapan,kaynak belirtmeden amcadan halamdan teyzemden duydum diye haber yapıp burda insanları heveslendirp,gaza getiren,belkide uyumalarına,sınavlarına girmemlerine sebeb oldular..

Bunlar hakında işlem yapılmasını istıyorum..

Elbet Doğru haber veren arkadaslar vardır,ama bukadar savsatanın içinde

onlarınkide kayboldu..

Şu manzaranın tek sorumlusu,Bu saçma sapan yalan yanlış haber veren Üyelerdir..

Belkide Gelişme Hiç olmadı,Biz büyyütük burda bunu..

AYYILDIZ
19.01.2010, 10:56
Peşin peşin söyleyim umutsuzluğa kapılmıyorum dünki okadar olumlu gelişmeden sonra bukadar kolay olmasa gerek vazgeçtik demek.Herkes yönetim tarafından bakıyor bu işe ama aslında işin içinde başka işler var.Neyse ben derinleri kurcalamak istemiyorum ama biliyorumki Fatih Tekkeye ulaşamıyoruz demek herşeyden önce komiktir...

Fatih Tekkeye ulaşmak aslında çok kolaydır ama istemek ve samimiyet önemli...

Fatih Tekke'de açıklama yapmalı o zaman abi beni arayan yok böyle böyle diye.

MaNiaC61
19.01.2010, 10:56
sabır arkadaşlar resmi açıklama iyi veya kötü gelecektir..ondan sonra bakarız hakaretmi ediyoruz küfür mü ediyoruz teşekkür mü ediyoruz..

Barış Mayda
19.01.2010, 10:57
ben rahatımmm fatih bizleri bırakıp başka takıma gitmez.bizi bıraksa bordo mavi rengleri bırakmaz..haber 61 yalan konuşuyor inanmıyorum canları sıkılıyor.

cihatöztürk
19.01.2010, 10:57
Yönetim kurulunun transferi için her türlü fedekarlığı yaptığı kaptan son dakikada yon çizince transfer gerçekleşmedi.

dua edin bu haber doğru olmasın

yoksa bilmiyorum susuyorum

Uğurtan
19.01.2010, 10:58
Böyle birşey ne görüldü ne duyuldu..

Tam bir rezalet..

Olayın kişisel olarak Fatih ile alakası yok..

Hangi oyuncuya bu yapılsa ayıptır en basitinden ayıptır..

Recep ile konuştum telefonda.. Duyduklarım iğrenç..

Midem bulandı..

Napoli
ben rahatımmm fatih bizleri bırakıp başka takıma gitmez.bizi bıraksa bordo mavi rengleri bırakmaz..haber 61 yalan konuşuyor inanmıyorum canları sıkılıyor.

Lig tv Son Dakkika Can bağlandı..

Cihad Varlı
Ben dün bir şaka yapmıştım . O şaka gerçek oldu . :) Fatih'e ulaşamadıkları için yatar dedim , yattı . :)
Açmaz olaydım ağzımı .

karaman6106
haber 61 yönetimin yayın organıdır. onlar ne derse onu senaryoya çevirir yazarlar.baş senarist h2 dir...

cihatöztürk

Tam bir rezalet..

Midem bulandı..

ne duydun abi söylr bizde bilelim

Barış Mayda
bende inanmıyorum haber 61 yalan yazıyor inanmıyorum sallıyor bir haber ya tutarsaa işte

Burak
19.01.2010, 10:59

Tam bir rezalet..

Midem bulandı..

Neler duydunuz ?

Zeki Akyol
the end ...

Mehmet Zeki

Tam bir rezalet..

Midem bulandı..

:(

......

Gökçebey
lazkopatfaroz, saçma saçma konuşup da insanları çileden çıkartma. Burada hiç kimsenin Trabzonspor'un başarısından başka bir menfaati yoktur, olamaz da. İnsanlar zaten gerilmiş yay gibi hedef arıyor.

Yazdıklarımıza biraz özen gösterelim.

devilkid
fatih niye konuşmuyor...

macuka
Takmayin kafaniza gencler,
BUDA BOYLE BIR ANINIZ OLSUN...

Fatihler, Sadri ler gelir gider...
Baki kalan bizler(olene kadar) ve Trabzonspor...

Ali Tunahan Güllü
Yine en baştayız!!

AYYILDIZ

Tam bir rezalet..

Midem bulandı..

Ne diyor abi kısaca.Transfer kesin yattı değil mi?

Süleyman Eruyar

dua edin bu haber doğru olmasın

yoksa bilmiyorum susuyorum

ne zaman Fatih Hakkında olumlu haber olsa buralara uğramıyorsun, ne zaman olumsuz birşey olsa bakıyorum hemen burdasın, hayrola!!!

sonra " Bende sizin kadar istiyorum" deyip işin işinden çıkıyorsunuz ya valla helal olsun...

Sefaenes
Sahet Fatih transferi olmazsa tek suclu Yönetim baska kimse degil. Aylarca taraftarla tek alay gecmekten baska birsey yapmadilar. Fatihi bulamamizlar ya kimi kandiriyorlar Fatih uzaya mi cikti yad yokta Bulamadilar. transfer sezonu ne zaman acildiginda sezan Basina imza attirirdin sonra Takiminla anlasmaya calisir lig ortasinda almaya. Simdi yönetim suclu Fatihi cikarmak icin elinden geleni yapar. Buraki icin ugrasacaklari yere adam gibi fatih transferini ugraszalar coktan gelmisti yaziklar olsun

Napoli
19.01.2010, 11:00

Tam bir rezalet..

Midem bulandı..

Yılarca Hep kızdık Şenol Hoca Konuş Vahid Hoca konuş,Hugo Boros Konuş,neler bılıyorsunuz,hepsi sustu diye kızdık

Şimdi neler duydun anlatırmısın,Bunların hepsinin iç yüzünü donen dolapalrı bilmek istıyorum..

Uğur Ö.
Kulübü ile anlaşıldı haberi doğruysa sorun ya fatihte ya menejerinde

lazoli__61
ArkadaŞlar ne duydunuz??

Mehmet Fatih Yavuz
Taraftar ile yönetim arasındaki sidik yarışının sonuçları. Dün alındı dendiğinde de inanmamıştım. Kim aksini iddia ederse etsin Fatih i takımın üzerine çıkardı taraftar. Hele son yaşanan teo yu karşılama olayı artık malumun ispatı oldu. İş oralara geldi ki nerdeyse fatih yoksa biz de yokuz denilecek. Dendi demiyorum, ama ramak kaldı yani. Şu söz maalesef doğru, fatih e sahip çıktığı kadar Trabzonspora sahip çıkmadı taraftarımız. Alınırsa yönetim zaafiyetidir, alınmazsa transfere taraftarın bulaşamayacağının ispatı olacaktır. Açıkçası bu saatten sonra delikanlı gibi "almıyoruz" denmesini bekliyorum. 21. yüzyılın politik ayak oyunlarının dışında, pak bir açıklama ile artık bu işten umudunuzu kesin denmesini bekliyorum. Biz forvet aldık deyip meseleyi kapatsınlar. Kimse bu sayfalarda gece 3 lere kadar sabahlamasın. Boşa ümit beslemesin.

bordo61
19.01.2010, 11:01
Vay be

Demek ulaşamamışlar Fatih'e ondan vazgeçmişler.

Hadi be ordan

hevesli
fatih neden cıkıp acıklama yapmıyor.. demin ntvspor da izledim biz zenitle anlastık cok kuuck pürüzşler kaldı dedi..

güneyli
İnsanların sinir uçlarını fazla zedelemeyin.Fatih konusunda ya muhatabını arayan bir öfke yığını,yada fatih gelmesede olur hissizliğine doğru gidiliyor.Gidiş iyi bir gidiş değil ama bugünü akşam etmek gerek..

Uğurtan
Söylenene göre Fatih'in namına bizim yönetim ödeme planına Fatih'in alacaklarını da dahil ediyor.. :)

Nasıl işse artık?

Adama zaten senelik yarı değerde para vereceksin.. Bir de üzerine adama nezaketen sormadan bile alacağını sildirmeyi öneriyorsun..

Ayıptan öte nedir bu?

Açıkça istememektir..

Orta oyunudur..!

cihatöztürk
19.01.2010, 11:02
Taraftar ile yönetim arasındaki sidik yarışının sonuçları. Dün alındı dendiğinde de inanmamıştım. Kim aksini iddia ederse etsin Fatih i takımın üzerine çıkardı taraftar. Hele son yaşanan teo yu karşılama olayı artık malumun ispatı oldu. İş oralara geldi ki nerdeyse fatih yoksa biz de yokuz denilecek. Dendi demiyorum, ama ramak kaldı yani. Şu söz maalesef doğru, fatih e sahip çıktığı kadar Trabzonspora sahip çıkmadı taraftarımız. Alınırsa yönetim zaafiyetidir, alınmazsa transfere taraftarın bulaşamayacağının ispatı olacaktır. Açıkçası bu saatten sonra delikanlı gibi "almıyoruz" denmesini bekliyorum. 21. yüzyılın politik ayak oyunlarının dışında, pak bir açıklama ile artık bu işten umudunuzu kesin denmesini bekliyorum. Biz forvet aldık deyip meseleyi kapatsınlar. Kimse bu sayfalarda gece 3 lere kadar sabahlamasın. Boşa ümit beslemesin.

bu yazdılarına aynen katılıyorum abi

delikanlı gibi almıyoruz desinler olsun bitsin ya

trab61
ben boyle bir transfer oykusu gormedim hayatimda. yilan hikayesi. bilmedigimiz bazi seyler var ama bende artik fazla yorum yapmicam. bekleyip gorelim. fatih bu saatten sonra gelmeside ne kadar olumlu olur oda tartislir.

Eren Karaahmetoğlu
Peki yönetimimiz, 1.5 milyon euro uğruna bunca taraftarı karşısına alacak ve en basitinden o yakalanacak sinerji yakalanamayacak? Herşeyden önemlisi, yeniden camianın bütünleşmesi adına bile bu transfer çok önemliydi. Ne olacak şimdi? Her maçtan sonra Fatih Tekke, yönetim istifa seslerini duymaya devam edeceğiz. Eğer yine almıyorsan, sahiden ayıp yönetim.. Sahiden.

lazoli__61
Ya bu tekkede taraftara hÇ saygi kalmamiŞ İnsan bİ demeÇ vermezmİ bu kadar olmaz yoksa bİzdemİ ahmaklik bekleyİp duruyoruz...

Zeki Akyol
artık bu transferın olacağını düşünmuyorum herkese kolay gelsın sabah 8 den berı haber haber dolaşıyorum işimden olucam :( kıme değer verıyoruz..nebu kendımı yedım

Emrah KabuL
19.01.2010, 11:03
2 tarafa da sallamıyalım arkadaşlar.. Ne Fatih'e ne de yönetime.. biri çıkıyor aldık diyor binlerce msj yazılıyor, daha sonra hani alınmıştı muhabbeti başlıyor.. resmi olarak bir gelişme olmadıktan sonra burda yazılanları uzatmayalım artık.. sonra suçlu ya da suçsuz birilerinin günahını alıyorsunuz.

Zafer Fidan
Sadri Baskanin söyledigine göre Rubin de Gutierrezin pesindeydi ve biz aldik. Intikam gibi birsey olmasin bu :)

Ali Tunahan Güllü
İşler karışık bence menejer yüzünden..

Pro-TS
Barış Mayda tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2933679#post2933679)

Fatih Tekke transferi yönetimin Fatih'e ulaşılamaması nedeniyle gerçekleşemediği iddia edildi.

Zenit kulübüyle Fatih Tekke'nin bonservisi konusunda anlaşmaya varan Bordo Mavili yönetim Fatih'e dün öğlen saatlerinden beri ulaşamadı .

Fatih Tekke'nin bonservisini almak için dün bir kez daha Rusya'ya gitmeye hazırlanan sportif direktör Ünal Karaman Fatih'e ulaşılamayınca Rusya'ya gitmekten vazgeçti.

İmza atması için Fatihle görüşmeye çalışan ancak 2 günden beri telefonlara çıkmayan Fatih Tekke için yönetim her yolu denedi. Fatih'in tüm yakınlarının yanı sıra alt yapıda antrenör olan abisine ulaşılmasına rağmen Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşılamadı

Yönetim kuru her türlü fedakarlığı yaparak transfer etmek için çalıştığı Fatih Tekke'nin bu davranışına bir anlam verilemezken Fatih Tekke transferi yönetim tarafından şimdilik kaydıyla askıya alındı.

Fatih'in kulübüyle anlaşılması üzerine Fatih'i görkemli bir törenle imza attırmak için Antalya'ya gelen başkan Sadri Şener'de Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı . Başkan Fatih'in bu anlaşılmaz tavrı nedeniyle bugün apar topar kamptan ayrılarak İstanbul'a döndü.

Öte yandan Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaşıp anlaşmadığı henüz doğrulatılamazken teknik patron Güneş'in Fatih transferinin gerçekleşmemesine çok üzüldüğü öğrenildi.

Bir son dakika gelişmesi olmadığı taktir de Fatih Tekke transferi Trabzonspor için sona erdi.

Napoli

+ olarakta yalan yanlış haber yapıp burda mıletı uykuszluğa itenlerede gereken yapılmalı (doğru soyleyenler hariç)
Yonetim burda,Tarafatra karsı dık durusunu gostermiş olur..Tabiki Delikanlı gibi açıklama yaparlarsa.. ALMIYORUZ..bİtti.

bordo61
Çıkıp desinlerki almıyoruz.

Bu kadarına pes ya.

Bu taraftar ile yönetim arasında düelloya döndü resmen.

Dursun Kaplan
Bir deli kuyuya taş atmış, bin akıllı çıkaramamış.

trab61
bide anlamadigim fatih niye cikip aciklama yapmiyor. iskence cektirmeyin bize. ya evet yada hayir,ama somut birsey gorelim artik.

devilkid
19.01.2010, 11:04
şimdi o havaalanında çıkan şovmenler gitsinler kampta bağırsınlar...başkan fatih konusunda haksızdı ama yeni transferin önünde hele hele 50 saatlik yolculuk yapmış birinin önünde böyle yaparsan haksızı haklı yaparsın..

Cihad Varlı
fatih niye konuşmuyor...

Bildiğim kadarıyla Zenit konuşma yasağı koymuş .

Uğurtan
Bu yönetim yaptığı garip oyunlarla hiç yakışmicak tavırlarla..

Kendi ipini gün ve gün çekiyor..

Şu saatten sonra olay Fatih olayı değildir..

Ben böyle bir yönetimim olsun istemiyorum..

Zamanında çık adam gibi de ki ben ismi geçen futbolcu ile çalışmak istemiyorum..

Düşünmüyorum.. Böyle oyunlar bizansta dahi görülmedi!

AYYILDIZ
Arkadaşlar hayırlı akşamlar;

Ankaraya kazasız belasız vardım. Gece burası bayağı hareketlenmiş. Sağolsun arkadaşlar telefon ile haberdar ettiler. Yolda olduğum için yazamadım, ama habe gönderdim.

Son durumlar ne ondan da bir haberim yok ama, bana gelen son haberleri aktarayım.

Kaptan için kayıp falan dediler, yalan. Adam bu akşam kayınpederi ile halı saha maçına gitti. Ben balıkesirden buldum, onlar aynı şehirde nasıl bulamadılar çok enteresan.

Basında galiba, menejerin ve avukatın para istediği haberi çıkmış, tamami ile yalan. Böyle bir durum söz konusu bile dahil.

Trabzonspor'un anlaştığı duyurulmuş, bu anlaşma şartları Trabzonspor'un vereceği 1 milyona ek olarak kaptanın alacağı 500.000 TL. Yani kaptanın hak ettiği paraya anlaşma yapmışlar.

Bilmiyorum bu iş nasıl sonuçlanır ama, milletin parası ile ahkam kesmek bu olsa gerek.

Bu şark kurnazığı bu yönetimi nereye götürecek onu da kestirmek gerçekten çok zor...

Recep Abi yazmıştı dün gece.

hevesli
Söylenene göre Fatih'in namına bizim yönetim ödeme planına Fatih'in alacaklarını da dahil ediyor.. :)

Nasıl işse artık?

Adama zaten senelik yarı değerde para vereceksin.. Bir de üzerine adama nezaketen sormadan bile alacağını sildirmeyi öneriyorsun..

Ayıptan öte nedir bu?

Açıkça istememektir..

Orta oyunudur..!

peki ben bişey sorcam.. fatih yuvasında kalıp top oynamak istiyorsa alacaklarına karsı alsın bonservisini.. hep fedekarlıgı yönetimden beklemem lazım bence..

bordo61
Gökçe abi ortalığı karıştıranları tespit edip gerekli işlemi yapmanızı rica ediyorum burdan.

Şu duyum alanlar çıksın bir ortaya

macuka
19.01.2010, 11:05
Fatih i rehin almistir yonetim,
Transfer donemi gecince serbest birakacaklar...
Aaaa ortaya cikti Fatih ama gec kaldi demek icin:)

Ali Tunahan Güllü
Okuldan ne umutlarla gelmiştim:(

omrkck
resmi ağızdan bir açıklama bekleyelim derim zira 1 aydır itibar göstermediğimiz haber kalmadı akşama kadar sabır ve sükunet gösterelim bakalım neler olacak

Mehmet Zeki
peki ben bişey sorcam.. fatih yuvasında kalıp top oynamak istiyorsa alacaklarına karsı alsın bonservisini.. hep fedekarlıgı yönetimden beklemem lazım bence..

Birde para almasin Trabzon'dan. Baska?

Uğurtan
19.01.2010, 11:06

Rubin senelik 2,350 verirken..

Sen eski takımına senelik 1 milyon euro ya imza atmaya yakınken..

Fedakarlığı hangi taraf yapmıyor?

kolombiyalı için 50 saat uçup bir kerede elin titremeden 3 milyon dolar verebilenler mi ?

Koray
19.01.2010, 11:07

Sen adamın alacağını onun haberi olmadn pazarlığa nasıl dahil edersin, eğer söylenenler doğruysa ?

Bu iş de kim haksızsa yatacak yeri yok.

Hiç kimsede affetmez, bittiğinin resmidir...

smyrna
19.01.2010, 11:07
lig tv de telefon görüşmesinden sonra transfer çok zor dedi adam telefon görüşmesine yetişemedim

serdaracıl
19.01.2010, 11:08
Resmi açıklama olmadan Kıytırık internet sitelerinin masa başı uydurmalarıyla gaza gelmeyelim.

toksoy61
19.01.2010, 11:08
Anladığım kadarıyla yönetim Fatih i istemiyor. Fatih te en azından sezon sonuna kadar gelmek istemiyor. Ama iki tarafta olumsuz bir açıklama yapıp taraftarın tepkisini çekmek istemiyor. Olay bu kadar basit.

Yönetim Fatih i stemiyoruz dese ortalık karışacak, Fatih te çıkıp, burda çok kazanıyorum gelmek istemiyorum yada askerlik sorunum var o yüzden şimdi gelemem deyip oda taraftarın gözünde değerini kaybetmek istemiyor. Olanda taraftara oluyor. Kimi Fatih i, kimisi ise yönetimi suçluyor.

Kafaya takmaya gerek yok arkadaşlar. Parayı götüren onlar, bize kimsenin bir şey verdiği yok, boşu boşuna birbirinizi üzmeyin...

Mehmet Fatih Yavuz
19.01.2010, 11:09
Fatih ten de çok şey beklemeyin. Daha ne yapacak adam? Profosyonel futbolcu bu! Zaten kazanacağı olası parayı yarıya indirmişken cebinden 500.000 euro istemek ayıptır. Bu transfer bu saatten sonra olursa mı daha zararlı, olmazsa mı ben onu düşünüyorum. Çünkü iki şartta da bir faydasının olacağına artık inanmıyorum.

Uğur Tüysüzoğlu
Yine bir fiyasko...

İzlenimlerime göre yönetim kanatındada suç var tekke kanatındada.

Kral'ın dönmesini çok istemişdim bu kadar mesai yapmışdım net başında olmadı..

Hayırlısı ama büyük bordo mavi taraftarından ricam sakın kişileri kurumların yani

Trabzonspor'un önüne geçirmeyin.

Ba®ış
eğer haberler doğruysa,500.000 euro için yapılanlara bak arkadaş.madem o kadar ihtiyaç var 500.000 euro'ya maç günü stadda bi sergi açılsın,fazlasıyla toplanır o para.yazık,ölmüşüz ağlayanımız yok.

byoxi
Kafayı yiyeceğim artık !!!!

bordo61
Recep abi bile ulaşabilirken Yönetim nasıl ulaşamıyor Fatih'e

Bizi kandırmayın hadi çıkın deyin

Almıyoruz.

Ama yüzümüze söyleyin Haber61'e sallamasyon haberler yapmayın.

Hüseyin İlkin
Yönetim bu saatten sonra dik bir duruş ile almayacağız dese ne olur..
Bugüne kadar yapılanlar ortada değil mi peki?

Fatih alındı, alınmadı olayı değil benim için.
İstemeyebilirsin, hadi anlamadım bunun nedenini! ama anladım diyelim de yapılanlar iş değil.

Bunun yanında, kabak gibi duran sorunlar da hepimizin bildiği gibi meydanda.
Say say bitmez.

omrkck
lig tv de telefon görüşmesinden sonra transfer çok zor dedi adam telefon görüşmesine yetişemedim

dün gece neredeyse bugünkü idmana dahil etmişlerdi Fatih'i....bekleyelim

MaNiaC61
Barış Mayda tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2933679#post2933679)

yalanın dik alası en sonunda da açık kapı bırakıyorlar yok efendim son dakika gelişmesi olmazsaymış..fatih trabzona gelirse başka bi senaryo son dakikada ağırlığını koyan sadri şener transferi bitirdi derler başkan kahraman olur..yemişim böle haber anlayışını..yemişim bunların iş ahlaklarını..

Eren Karaahmetoğlu
Evet, yine alınmıyor Fatih. Bundan sonra ne olacak? Nasıl göze alıyor yönetim bunca taraftarın yapacağı protestoları, yakalanamayacak havayı? Ali Fuat abi söylemişti, bu adamın formaları,ürünleri hazır değil mi Ts Club'da? Madem böyle saçma sapan teklifler yapacaksın neden hazırlattın o ürünleri? Anlayamıyorum.!

hevesli
ben fatihin trabzonu cok istediğini düşünmüyorum..

keza yönetim de çok istekli değil..

o yüzden yönetime abanmayı doğru bulmuyorum..

hevesli
19.01.2010, 11:10
Anladığım kadarıyla yönetim Fatih i istemiyor. Fatih te en azından sezon sonuna kadar gelmek istemiyor. Ama iki tarafta olumsuz bir açıklama yapıp taraftarın tepkisini çekmek istemiyor. Olay bu kadar basit.

aynı görüşteyim...

Cihad Varlı
19.01.2010, 11:12
Bence bitti bu transfer . Hem yönetim hem biz hem de Fatih çok yıprandı bu hikaye de . Kapatalım gitsin . O kendi yoluna , biz kendi yolumuza .

Hüseyin İlkin
19.01.2010, 11:13

Fatih daha ne yapacak?

Daha fazla para kazanma şansı varken, ben Trabzonspor taraftarı için Trabzonspor'u istiyorum diyecek adam.
Bekleyecek, bekleyecek.

Hala Fatih Trabzonspor'u çok istemiyor olacak!

Emrah KabuL
Rubin senelik 2,350 verirken..

Sen eski takımına senelik 1 milyon euro ya imza atmaya yakınken..

Fedakarlığı hangi taraf yapmıyor?

kolombiyalı için 50 saat uçup bir kerede elin titremeden 3 milyon dolar verebilenler mi ?

Elin kolombiyalısı zaten o haklısın.. Trabzonspor'a imza atmadı.. hatta şu an Antalya kampında bile değil.

25 yaşında geleceği olan, başarıya aç ve bir yerlere gelebilmek için varını yoğunu ortaya koyabilecek bir oyuncunun bonservisine 3 m dolar verilmesi hata mıdır ?

Fatih 33 yaşında şu an ve 4 senedir Zenit'ten baya para kazandı.. gitmeden önce Ts'da da en yüksek ücreti alan oyuncuydu..

A.Bilbao'da Exteberria mı neydi adını yanlış yazmıs olabilirim ama bu adam kulüple özdeşleşmiş bir oyuncu ve son sene kulüpten ücret almayacakmış.. Ntv'de izlemiştim haberi.. Peki Fatih neden futbol hayatının son dönemlerin de Rubin'i fazla para veriyor diye seçebilsin ? var mı mantıklı bir izahı ?

İlyas BAHADIR
yalanın dik alası en sonunda da açık kapı bırakıyorlar yok efendim son dakika gelişmesi olmazsaymış..fatih trabzona gelirse başka bi senaryo son dakikada ağırlığını koyan sadri şener transferi bitirdi derler başkan kahraman olur..yemişim böle haber anlayışını..yemişim bunların iş ahlaklarını..

haberdeki sahteliği görmek lazım. Tebrikler. :alkış:

MaNiaC61

ohhh ne güzel iş..fatih trabzonda oynamak için üstüne para verecek kadar kötü topçu mu? sen diyosunki fatih trabzona gelsin üstüne para versin..geç fatihi sen bu msjı yazan biri olarak kulüp için ne yaptın fatih bunu yapsın;? kaç tane forma aldın bugüne kadar..boş beleş sallamak güzel oluyo dimi..?

Mert
Ekşiden bir yorum:

"aşk şarkıları dinletip, şerefine kadeh kaldırılabilecek kadar aşık eden futbolcudur.

avni aker tribünlerinde bir kaç saniye gözüktüğünde, göz yaşlarımıza hakim olamadığımızdır.

birebir ilişkilerinin çok da iyi olmadığı hocasına bağıran hakemi sen trabzonspor'un hocasına bağıramazsın diyerek tokat manyağı yapandır.

kraldır, efsanedir, en büyüktür.

"türkiye'ye dönecek misin" sorusuna "trabzon'a demek istedin heralde" diye yanıt verecek adamdır.

unutamam canım
unutamam seni
unutamam gülüm
unutamam"

vyno
Bekleyin arkadaşlar hemen herkesi yaktınız yıktınız bi açıklama bekleyin millet gözünden haber uyduruyor hemen inanıyorsunuz bi açıklama gelsin işin aslı ortaya çıkar.

Küçükalioğlu
19.01.2010, 11:14
Haber61 gene yalamış ''F.Tekke'nin yan çizmesiyle'' yuhh ulan yuhhh. Yakında birilerinin kestanede çizilecek ama,su akar yolunu bulur beklemedeyiz.

İlyas BAHADIR
19.01.2010, 11:15
Ekşiden bir yorum:

"aşk şarkıları dinletip, şerefine kadeh kaldırılabilecek kadar aşık eden futbolcudur.

avni aker tribünlerinde bir kaç saniye gözüktüğünde, göz yaşlarımıza hakim olamadığımızdır.

birebir ilişkilerinin çok da iyi olmadığı hocasına bağıran hakemi sen trabzonspor'un hocasına bağıramazsın diyerek tokat manyağı yapandır.

"türkiye'ye dönecek misin" sorusuna "trabzon'a demek istedin heralde" diye yanıt verecek adamdır.

unutamam canım
unutamam seni
unutamam gülüm
unutamam"

acayip derecede dugulandım :(

smyrna
19.01.2010, 11:15
Ekşiden bir yorum:

unutamam canım
unutamam seni
unutamam gülüm
unutamam"

iste bu yaa bu adam nasıl alınmaz ulan varya kurşuna dizicem bu yönetimi

Eren Karaahmetoğlu
19.01.2010, 11:16
Medyatrabzon Farkı İle Fatih Haberi..
19 Ocak 2010 / 11:08
1 Milyon Euro Sponsordan…

Trabzonspor’da Fatih Tekke transferi Şenol Güneş’in “Elimde Fatih gibi santrafor yok. Maliyeti yüksek ama O’nun gibi bir golcü gerek” diyerek başladı.

Ardından Bakan Faruk Özak, daha önce adı Fatih Tekke transferinde gerekli yardımı yapacağına dair söz aldığı Azeri asıllı Ruş iş adamı ile yeniden devreye girdi ve 1 Milyon euro’luk sponsor katkısı sağladı.

Bu sponsor, Fatih Tekke ile ürettiği bazı malların Türkiye pazarında reklamını yapacak. Trabzonspor da buna izin verecek. Bu anlaşmada mutabakata varıldı.
Bu arada yönetim kurulunun Tekke’nin menajerini devre dışı bırakarak Fatih Tekke ile transfer görüşmeleri yapması ufak çaplı bir krize neden oldu. Fatih “Menajerimi bu işte devre dışı bırakmak. O’nu da satmam” dediği öğrenildi.

FATİH RUSYA’YA GİDİYOR

Bu arada, Fatih Tekke yarın Rusya’ya gidiyor. Takımının kampına katılmak için. Trabzonspor yönetiminin 1 Milyon euro’yu sponsor vasıtası ile bulmasına rağmen ücrette pazarlık yapması Zenit Kulübünü de şaşkına çeviriyor.

BU İŞ OLACAK

Trabzonspor cephesinde Fatih Tekke ile ilgili olarak çok ciddi bir istek var. Tekke’e ile bugün ya da yarın kesin anlaşılmış olacak. Yönetimin Tekke ile menajerine dün ulaşamamasının nedeni olarak da menajerin devre dışı bırakılması hamlesi olduğu da ortaya çıktı..

Medyatrabzon..

omrkck
transfer olumlu yahut olumsuz bir şekilde sonuçlanır ancak özellikle Tekke'nin bu olayın sonrasında net bir şekilde isim vererek açıklama yapmasını çok isterim inşallah konuşur. Vahid Hoca sustu, Ziya Hoca sustu, Ersun Hoca sustu ancak değişen birşey olmadı birileri de konuşşsun bakalım nedir ne değildir bizde öğrenelim. binlerce km uzakta kombine al forma al taraftar kartı al şunu al bunu ver derken taraftar herşeyiniz olacak ancak onların sizden tek ricasında kişisel egolarınızdan taviz vermeyeceksiniz bu izah edilemez ne Sadri Şener ne de Tekke'ye molla yakıştırması yapan müsvette (kim olduğunu bilmiyorum) bu kulübün sahibi değildir. daha bir ay evvel Şenol Hoca imzalarken bu takımın sahibi taraftardır şehirdir demiyorlar mıydı?

Uğurtan
Olayı hala anlamamak isteyen..

Kişiselleştirip Fatih'e dayandıran arkadaşlar var..

Sözkonusu futbolcu kim olursa olsun ben yönetimin bu tavırlarına söylüyorum tüm sözlerimi..

Anlamak isteyen hakkaten anlar..

Hayatında milyon euroları görmemiş insanların bir çırpıda ne olur yani bedava oynasa söylemleri cidden komik duruyor..

Hüseyin İlkin
sen diyosunki fatih trabzona gelsin üstüne para versin..geç fatihi sen bu msjı yazan biri olarak kulüp için ne yaptın fatih bunu yapsın;?

Dışarıdan çok kolay geliyor bu işler. İçeride olsak, Fatih yerine buradan alıp birini koysak. Bakalım, Fatih'in bugüne kadar yaptığı fedakarlıkları kaçımız yapardı...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:17
Resmi açıklama bekleyelim..

Mehmet Fatih Yavuz
Taraftar fatih konusunu hayat memat meselesi yapar ve tekrar edeyim son karşılama türü rezilliklere imza atarsa, bunu herkes kullanır. Yalan haberlere de kızmayın. Buna sebep olan da bu işi bu raddeye getirenler. Alınmıyorsa allah selamet versin denilemedi. Alacaksın, alacaksın, alacaksın. Belki yarın alınacak da. Bilmiyorum. Ama buradaki bu anlamsız(kesinlikle anlamsız) ve uzun süreli şartlanmışlığı medya kullanmazsa ben ona medya demem zaten. Çatır çatır kullanacaklar. Biraz vasatı deneyin. Uçlarda kalırsanızz kullanırlar ..

miaksoy

Trabzonspor’da Fatih Tekke transferi Şenol Güneş’in “Elimde Fatih gibi santrafor yok. Maliyeti yüksek ama O’nun gibi bir golcü gerek” diyerek başladı.

Ardından Bakan Faruk Özak, daha önce adı Fatih Tekke transferinde gerekli yardımı yapacağına dair söz aldığı Azeri asıllı Ruş iş adamı ile yeniden devreye girdi ve 1 Milyon euro’luk sponsor katkısı sağladı.

Bu sponsor, Fatih Tekke ile ürettiği bazı malların Türkiye pazarında reklamını yapacak. Trabzonspor da buna izin verecek. Bu anlaşmada mutabakata varıldı.

Bu arada yönetim kurulunun Tekke’nin menajerini devre dışı bırakarak Fatih Tekke ile transfer görüşmeleri yapması ufak çaplı bir krize neden oldu. Fatih “Menajerimi bu işte devre dışı bırakmak. O’nu da satmam” dediği öğrenildi.

FATİH RUSYA’YA GİDİYOR

Bu arada, Fatih Tekke yarın Rusya’ya gidiyor. Takımının kampına katılmak için. Trabzonspor yönetiminin 1 Milyon euro’yu sponsor vasıtası ile bulmasına rağmen ücrette pazarlık yapması Zenit Kulübünü de şaşkına çeviriyor.

BU İŞ OLACAK

Trabzonspor cephesinde Fatih Tekke ile ilgili olarak çok ciddi bir istek var. Tekke’e ile bugün ya da yarın kesin anlaşılmış olacak. Yönetimin Tekke ile menajerine dün ulaşamamasının nedeni olarak da menajerin devre dışı bırakılması hamlesi olduğu da ortaya çıktı..

Orhan Kahraman
Herkese inat Tekke gelmeli. Trabzonsporun karanlıkta kalan yüzünün aydınlığa çıkması adına tekke tekrar trabzona dönmeli. Yoksa bu yönetime olan güvenim tamamen çökecek.

Gökhan BAYRAK
19.01.2010, 11:18
fatih trabzonspora gelecekse tabiki alacaklarından vazgeçecek.aynı anda hem ts den hem zenitten para mı kazanacaktı?

ts senin bonservisini alır ondan sonra oturursun fiyat konuşursun.ona göre bir anlaşma yaparsın.beğenmezsen de gidersin rubin'de oynarsın.ki öyle olacak gibi gözüküyor.

Serdær
19.01.2010, 11:19
Fatih Tekke Trabzonspor'da dendiği zaman kimse inanmıyor,resmi sözleşme olmadığı sürece inanmam deniyor.

Fatih Tekke Trabzonspor'a gelmiyor dendiği zaman herkez inanıyor.

Sakin olalım arkadaşlar..

Resmi sözleşmeler olmadan resmi ağızlardan bilgi gelmediği sürece birşeye inanmayın..

BAHADIR33
19.01.2010, 11:19
Şimdi ,haberlerin doğru olduğunu varsayarak, kendi senaryomu yazayım..

Yönetim Zenith ile 1 milyon Eur + Fatih'in alacağı 500 bin Eur karşılığında anlaştı
Yani toplamda 1,5 milyon Eur.
Bunu öğrenen menejer de kulübü arayıp 1,5 milyon Eur bedel üzerinden komisyonunu istedi..
Yönetim bunu duyunca hemen telefona sarıldı ve Fatih'i aradı..Ama Fatih'in o anda telefonu kapalı olduğu için ulaşılamadı.
Yönetim kendi içinde gaza gelerek sabah sabah karga bokunu yemeden mikrofonlara koştu..
Şimdi ayıkla pirincin taşını..

Orhan Kahraman
19.01.2010, 11:20
Bu olumsuz havayı yaratan haberlerin kaynağı nedir?

Eren Karaahmetoğlu
Resmi ağızları bekleyelim iyi hoş da... Bu güne kadar resmi ağızlar ne kadar samimi oldular ki?

hevesli
ohhh ne güzel iş..fatih trabzonda oynamak için üstüne para verecek kadar kötü topçu mu? sen diyosunki fatih trabzona gelsin üstüne para versin..geç fatihi sen bu msjı yazan biri olarak kulüp için ne yaptın fatih bunu yapsın;? kaç tane forma aldın bugüne kadar..boş beleş sallamak güzel oluyo dimi..?

ben her sene formamı alırım kardeş rahat ol..

kariyerinin sonuna gelmiş fatih yuvana dönüyorsun.. yönetime gidin klubumle anlaşın deyip kenara çekilmesi bile hoş değil.. zaten baskan da hep bunu vurguladı.. gelmek isteyen gelir dostum tutan mı var.. dünyaları kazadın kaldı ki yönetim sana 1,250 vermeyi daha önce söylemiş.. hep yönetim mi suçllu?..

Volkan Albayrak
Dışarıdan çok kolay geliyor bu işler. İçeride olsak, Fatih yerine buradan alıp birini koysak. Bakalım, Fatih'in bugüne kadar yaptığı fedakarlıkları kaçımız yapardı...

yapalım o zaman haadi 1000 tl maaş alan hemen gitsin ts clup tan 500 tl lik ürün alsın hadi bakalım

furkankayaoglu
19.01.2010, 11:21
kaptan gece 4 de kalktım haber varmı diye baktım şimdi'de geleceğini biliyorum bu haberlere aldırış bile etmiyorum...

omrkck
haber 61 seninde ben :rtük:

Koray
medyaTrabzon'un haberine inanıyorum...

bordo61

FATİH RUSYA’YA GİDİYOR

BU İŞ OLACAK

Medyatrabzon..

Azeri iş adamı haberi diğer Transfer döneminde çıkmıştı

26 Aralık 2009 / 12:36
Fatih Tekke için devreye kim girdi?

Trabzonspor Fatih Tekke transferi için maddi problem yaşarken, 2 milyon EURO’luk bonserviste direten Zenit’i ikna etmek için girişimlerini sürdürürken, Spor Bakanı Faruk Özak’ın devreye girdiği ve transfer için destek sözü verdiği belirtildi.

Özak’ın, 1 milyon EURO’dan yukarıya çıkmaya yanaşmayan Bordo-Mavili yönetime, maddi kaynak yaratarak Fatih Tekke’nin transferinin gerçekleşmesi için destek olacağı belirtildi. Özak’ın Azeri işadamı İsmailov’dan bu yönde Trabzonspor’a destek olmasını isteyeceği gelen haberler arasında.

metinbay61

arkadaşım heralde konuyu yeni yakip ediyorsun...100 sayfa falan geriye gidince göreceksin ki fatih gelmek için can atıyor elindn geleni yaptı adam...

askerlik dediler sorun değil dedi
para dediler kağıdı verin imzalıyım dedi
klüp indirim yapsın dediler klübüne rest çekti...
yaşlı dediler gollerini attı
istekli değil dediler senin dediğin gibi tribünde yüzünü 3-4sn gördüm bana yetti...

demiradam57
Bence bu başlığın adını değiştirelim.Fatih Tekke Trabzon'da diyelim.Psikolojik olarak herkesi baskı altına almış oluruz...

Alp Yavuz 13
19.01.2010, 11:22
Fatih'e Sultan'ı biraz olsun tanıyorsak para için bu taraftarı takımı satmaz başka bir iş vardır diye düşünüyorum......

MaNiaC61

Trabzonspor yönetiminin 1 Milyon euro’yu sponsor vasıtası ile bulmasına rağmen ücrette pazarlık yapması Zenit Kulübünü de şaşkına çeviriyor.

Medyatrabzon..

bu haberin bu kısmıda bariz sallama ile yazılmış..herkes kendinden birşeyler ekliyor demekki..ufacık bişeyde duysan haberi uzatmak için ekleme yapıyorlar..zeniti ne ilgilendirir sponsor varmış yokmuş onlara ne..alıcakları paraya bakar adamlar ayrıca haberleri bile olmamıştır böyle bir sponsor varsa..2016 trabzonun dışarıda bırakılmasından sonra böle haberlerle faruk özakta aklanıcak demekki..daha neler görücez bakalım..

tunganyan
Arkadaşlar kimseyle konuşmadım telefon da açmadım sadece şahsi olarak fikrimi beyan etmek istiyorum:Şampiyonlar liginde oynamış,sanırım Avrupa Ligiyle yola devam edecek olan Rubin Kazan gibi bir takım Zenit gibi şampiyon olmamış Avrupada da oynamayan bir takımın bile istemediği bir oyuncuyu niye alsın?Kaldı ki Rubin bu sene Avrupa liginde oynar seneye yine şampiyonlar liginde oynayacaklar biraz mantıklı düşününce böyle bir sonuca vardım..

S.DEMİRCİ
kaptan niye ortaya çıkmıyor?
açıklama yapsın..
herşey açığa çıksın

tamersoz
medayaya güvenim yok benim anlaştılar dediğinde bile inanmıyorum ki bizim yerel medyamızın tavırları hiç hoş değil taraftarın içinde ki fatih tekke sevgisini azaltabilmek adına hakkında yalan yanlış ithamlarda bulunuyorlar..yok efendim telefonlarına bakmıyormuş, son anda yön değiştirmiş rubin kazanla anlaşmış..bu cümleleri kullanan medya mensupları kendilerini sorgulamaları gerekir 30-40 dk öncesinde bu iş oldu kesin diyipte az zaman geçince çamur atıyorsa bu işte vardır bi olay..

bordo61
haber 61 seninde ben :rtük:

Rtük ?

Radyo Televizyon Üst Kurulu ile ne alakası var ?

Napoli
Medya Trabzon İle Haber 61 Birleriyle rekabet halındeler..

Ve anladığım Bu ıkı Kurumda Bizmle dalga geçıyorlar,Buraya bakıyrolar haber yapıyrolar..

Ali Tunahan Güllü
Ben artık Fatih Tekkeden açıklama bekliyorum..

Selçuk Demircioğlu
Yönetim tarafından bakarsak böyle küçük miktarlar için transfer olmuyor demeleri komik..Geçen yıl çanakkaleden ersuncuğumun!! illaki alınsın dediği futbolculara para verilmedi mi onlar şimdi nerededir..
samiye para verilmedi o şim di nerede..tijikuzu bedava mı geldi o nerede...ilk aklıma gelenler burda..
Fatih açısından bakarsak o da çıkıp adam akıllı desin ki yönetim beni almamak için binbir dereden su getiriyor desin olayları anlatsın...
Taraftardan saklanan nedir bunlar ortaya çıksın artık..

TSelif
19.01.2010, 11:23
Bizim yerel medyamızdan nefret ediyorum .
Bir sitenin haberine bakın ve diğerine..
Mide bulandırıcı !

omrkck
19.01.2010, 11:24
forumda doğru bilgi paylaşan arkadaşlar(matrix,alkan,afs vb) şu an ortalarda yoklar onlarda bir görünse iyi olacak sanki.

Orhan Kahraman
İş çok büyüyor nerde bir haber görsem herhangi birşeyle ilgili altında "alın artık tekkeyi" "tekke nerde" "yine mi almıyorsunuz tekkeyi" haberleri var. Bu iş olmassa çok karışacak sanki ortalık.

MaNiaC61
yapalım o zaman haadi 1000 tl maaş alan hemen gitsin ts clup tan 500 tl lik ürün alsın hadi bakalım,

yok öyle değil..deniyorki fatih zenitten borcuna karşılık bonservisini alıp öyle gelecekmiş..yani 1000 tl maaş alıyosan 2000 tl alışveriş yapman lazım..

Emre Bekar
Kendi çıkarları doğrultusunda yalan yanlış haber yapanların Allah belasını versin,siteleri çöker inşallah....

devilkid
bundan sonra konusana inanmak gerek...tamam fatih bizi istiyor biz fatihi istiyoruz ama cık iki laf et be kardeşim...yönetim bulamadık deyince yalan oluyor ama fatih konuşssun deyince yasak oluyor..konuşmak isteyen konuşur..almak isteyen alır...gelmek isteyen gelir..

Napoli
Eskiden Medya Trabzona salardık Haber 61 inanıdrdık,Şimdi tam tersi oldu..

Yahu anlamıyormusunuz bu ıkı kurumda buraya bakarak haber yapıyor..

ve %100 dalga geçıyrolar.. Çalışanlarda guluyordur..

smyrna
19.01.2010, 11:25
Rtük ?

Bişey söylicektide Rtük izinvermiyo :D

omrkck
19.01.2010, 11:25
Rtük ?

küfür içeriği var diye öyle bir işaret koydum =)

Lazistan
19.01.2010, 11:26
yahu yeter be bu ne ya, real ronaldoyu, milan ronaldinhoyu alirken bu kadar tantara olmadi. Barcelona Messiyi satsa bile bu kadar tantara olmaz. Ne aciz bir yönetimsiniz ya. Fatih abi gercekden Rubine gitdiyse yazik biz onun icin burada savasiyoruz yönetimle. Sene sonu mecbur alcakdilar bizi niye yalniz biraktin ki. gitdiyse sahsen ben inanmiyorum. Allah kar etsin bikerede su ise mutlu olarak gitsem. Sadri Baskan seni cok sevdim icin kizamiyorum ama bizi cok uzdun bu sezon cooooooooooooooook

Furkan Dündar
Artık Bir açıklama gerekiyor !

Orhan Kahraman
Medya Trabzon İle Haber 61 Birleriyle rekabet halındeler..

Ve anladığım Bu ıkı Kurumda Bizmle dalga geçıyorlar,Buraya bakıyrolar haber yapıyrolar..

Aynen öyle. Onlar kendileriyle dün gece bayaa dalga geçtiler :) recep abi yokken ulaşılamıyor,telefonlar kapalı, uçaktamı yoksa?, gibi saçma sapan lafları burdan alıp siteye haber yapan kendileri:) habercilik bu işte:)

Al haber61 yaz "Fatih TEKKE Chelsea'de.!"

Emrah KabuL
19.01.2010, 11:27
Medyanın bu kadar dalga geçmesinin sebebi de burda ki başlık ve yazılanlardır..

Süleyman Sofu
Ya Sakin Olun diye diye ben sinir manyağı oldum...

Bizim verdiğimiz bilgileri sorgulayıp hakkımızda işlem yapılmasını istemiş bir arkadaş.Açık söyleyim gerekliyse yapılsın.Bugüne kadar gerek Uğur gerek Recep olsun verdikleri hiçbir haber balon çıkmadı olmayacaktırda...

Basının 2 gün sonra idrak ettiği konular burda konuşulup üstü kapanan konular oldu hep.Bugün eline kalemi alan gazeteci kesildi başımıza.Onlar Trabzondaki Kaptanı bulamıyorken Recep Balıkesirden Ankaraya giderken arabanın içinde buluyor Kaptanın nerde olduğunu lafa geldimi gazeteciler ama istihbarat sıfır...

Kim kime inanıyorsa inansın arkadaşlar ben öğlende Receple konuşacam ve onun üstünede kaynak tanımıyorum.Kimseye bize zorla inanın demiyoruz.Biz paylaşıyoruz bildiklerimizi ama belliki hata ediyoruz.Bundan sonra Recep gerekeni yazar ben kendi adıma bir bilgi alırsam net bunun keyfini sürerim açıkcası bu saatten sonra aksini düşünmek bile istemiyorum.Çünki bende çoğu kişi gibi bu iş bu sefer tamam dedim.Yani birini kandırmışsam bu ilk önce kendimdir...

Herkese sabır ve umutlarını kaybetmemelerini diliyorum...

Mustafa Yılmaz.20
Fatih'e Sultan'ı biraz olsun tanıyorsak para için bu taraftarı takımı satmaz başka bir iş vardır diye düşünüyorum......
Artık sıkıldım valla ya..Artık yönetim ve Fatih çıksın açıklama yapsın..Arada olan bize oluyor

Özellikle yönetim açıklama yapmalı..Yine her yerden Fatih Tekke sesleri yükselmeden..Madem Fatih gelmek istemiyor..O zaman açıklama yapında bizde öğrenelim..Fatih çıksın ben her türlü fedakarlığı yaptım ama beni almıyolar desin

Ama birileri çıkıp artık şu olayı bitirsin

Orhan Kahraman
yahu yeter be bu ne ya, real ronaldoyu, milan ronaldinhoyu alirken bu kadar tantara olmadi. Barcelona Messiyi satsa bile bu kadar tantara olmaz. Ne aciz bir yönetimsiniz ya. Fatih abi gercekden Rubine gitdiyse yazik biz onun icin burada savasiyoruz yönetimle. Sene sonu mecbur alcakdilar bizi niye yalniz biraktin ki. gitdiyse sahsen ben inanmiyorum. Allah kar etsin bikerede su ise mutlu olarak gitsem. Sadri Baskan seni cok sevdim icin kizamiyorum ama bizi cok uzdun bu sezon cooooooooooooooook

Yoo hiç de yazık felan değil giderse takdir ederim hatta. Yönetimine kabahat bul topcuya bulana kadar.

asilhamsi
olayı cok buyuttuk sanki...

Su an murat tosun,umut bulut,teo,hasan ahmet,alanzinho dan olusan hucum hattımız var.Olası burak transferi var...

Fatih önemli bir oyuncu bu takım icin idol...Gelirse muthis olur...

Ama gelmezse veya gelemezse Trabzonspor ikinci yarı bomba gibi girer...

lazkopatfaroz
19.01.2010, 11:28
Fatih, Zenit'in sözleşmeli oyuncusu. Alın getiririn yapın demekle olmuyor bu işler.

bordo61
küfür içeriği var diye öyle bir işaret koydum =)

Çok ince espiri :D

servet nuh
....bu kadar laçkalaşan transferden fayda mı gelir .... ne bu yav....bu ne bilgi kirliliği....niye fatihe ulaşılamıyor....hiç böle bişey olabilirmi....olayın ne olduğunu bilemiyorum ama ya menajeri,ya fatihin kendisi,ya zenit kulubu,yaünal karaman,ya bi kısım medta,ya da bi başka biri fena halde sahtekar........ama inandığım bişey var fatih ciddi bi şekilde ts de oynamak isteseydi bu iş çoktan biterdi

Lazistan
türkiye 2016 icin yuruyus yaptik bos zaten bizi salayan yok keske TS binasinin önune yuruyus yapsaydik veya Fatih su an gercekden halida trabzondaysa öyle birseyler duydum evine yuruyelim.

TsClub41
Bizim yerel medyamızdan nefret ediyorum .
Bir sitenin haberine bakın ve diğerine..
Mide bulandırıcı !

İstanbul medyasından daha tehlikeli bizim yerel medya...:mad:

Hqmi
Ne olacak şimdi ya? :(

lazkopatfaroz
19.01.2010, 11:29
Medyanın bu kadar dalga geçmesinin sebebi de burda ki başlık ve yazılanlardır..

Zenit'in yüksek bonserviste diretmesi de aynı şekilde.

MaNiaC61
yönetim alsa fatihi sözleşme imzalanırken başkan basına dönüp "bu tansferi canı gönülden isteyen taraftarımıza henüz teşekkür etmiyoruz fatih formalarına saldırsınlar ondan sonra teşekkür ederiz" desin..ulan bedenime göre forma yok ama 3 tane alıpta birilerine hediye etmezsem şerefsizim..

Orhan Kahraman
Ya Sakin Olun diye diye ben sinir manyağı oldum...

Bizim verdiğimiz bilgileri sorgulayıp hakkımızda işlem yapılmasını istemiş bir arkadaş.Açık söyleyim gerekliyse yapılsın.Bugüne kadar gerek Uğur gerek Recep olsun verdikleri hiçbir haber balon çıkmadı olmayacakırda...

Basının 2 gün sonra idrak ettiği konular burda konuşulup üstü kapanan konular oldu hep.Bugün eline kalemi alan gazeteci kesildi başımıza.Onlar Trabzondaki Kaptanı bulamıyorken Recep Balıkesirden Ankaraya giderken arabanın içinde buluyor Kaptanın nerde olduğunu lafa geldimi gazeteciler ama istihbarat sıfır...

Kim kime inanıyorsa inansın arkadaşlar ben öğlende Receple konuşacam ve onun üstünede kaynak tanımıyorum.Kimseye bize zorla inanın demiyoruz.Biz paylaşıyoruz bildiklerimizi ama belliki hata ediyoruz.Bundan sonra Recep gerekeni yazar ben kendi adıma bir bilgi alırsam net bunun keyfini sürerim açıkcası bu saatten sonra aksini düşünmek bile istemiyorum.Çünki bende çoğu kişi gibi bu iş bu sefer tamam dedim.Yani birini kandırmışsam bu ilk önce kendimdir...

Herkese sabır ve umutlarını kaybetmemelerini ddiliyorum...

Süleyman abi diyorum bende recep abiye söyleme bildiklerini diye ama dinlemiyor. Dayanamay yüreği sanırım :)

Anıl Caner
19.01.2010, 11:30
Şu foruma yazarken aklınıza gelen her naneyi yazmayıp, biraz sakin olmayı deneseniz ne o gerizekalılara haber yapma şansı tanıyacaksınız ne de bir anda böyle geniş çaplı hayal kırıklıkları yaşanacak.

Trabzonspor yönetimi eğer söz konusu muhabbetler gerçekse kendisini yakmıştır. Olay bir oyuncunun transferi vs. den ibaret değildir.

Trabzonsporluluk üst kimliği yerin dibine sokulmuştur. Kulübü şampiyon dahi yapmalarının bu zihniyet ile hiç bir önemi yoktur.

herkesin bu transferden farklı beklentileri var. Benim Tekke transferinden beklentim ekonomik veya sportif başarıya dayanmıyor.Gelmesi sportif olarak bize çok şey katar diyemiyorum. Ama gelmemesi Trabzonspor yönetiminin kellesini alır. Almalıdır da.

Her şeye rağmen biraz daha bekleyelim.

Lazistan
Yoo hiç de yazık felan değil giderse takdir ederim hatta. Yönetimine kabahat bul topcuya bulana kadar.
ise gitmem gerek cabuk cevab vereyim yanlis anlama fatih abiye tebkiden degil, demek istedim bizimle bu savasa devam etseydin keski, cunku sezon sonunda bedava o yuzden o zaman mazeret kalmayacak. Ama giderse tabiki hakli, ama o zaman bu yönetim messi yi bile getirirse 1 dk bile durmasin yinede orada

Ali Tunahan Güllü
Eskiden Medya Trabzona salardık Haber 61 inanıdrdık,Şimdi tam tersi oldu..

Yahu anlamıyormusunuz bu ıkı kurumda buraya bakarak haber yapıyor..

ve %100 dalga geçıyrolar.. Çalışanlarda guluyordur..

Aynen öyle buraya misafir olarak gelenler bu haberleri yapıyor...

Ahmet KESKİN
19.01.2010, 11:31
onu bunu bilmem haber 61 yayın akısı durur milletle böyle oynarsa hiç sans tanımıyorum kendilerine...

Hüseyin Hatırlı
Uyudum uyandum daha yok midur bi haber?

Orhan Kahraman
Bişey söylicektide Rtük izinvermiyo :D

İnternet sitelerindeki konuşmalar Rtük'e bağlı değil. Burası radyo mu televizyon mu :D alıntı yaptığın kişide bunu vurgulamak istemiş sanırım

Serdær
Fatih Tekke Trabzonspor'da dendiği zaman kimse inanmıyor,resmi sözleşme olmadığı sürece inanmam deniyor.

Fatih Tekke Trabzonspor'a gelmiyor dendiği zaman herkez inanıyor.

Sakin olalım arkadaşlar..

Resmi sözleşmeler olmadan resmi ağızlardan bilgi gelmediği sürece birşeye inanmayın..

matrix5782
arkadaşlar resmi olarak açıklanmadıkça bence her habere göre tutum sergilemeyelim.ama olumlu yada olumsuz her sonuca açık olalım

haber61:yönetime çok yakın birinin

medyatrabzon:yönetimde olan birinin

anlık değişmeler olabiliyor o yüzden net haberler bekleyelim

TsClub41
19.01.2010, 11:32
Bu Konuyu 197 Aktif Üye Görüntülüyor 197 (124 Üye ve 73 Misafir) 73 Misafir en az 15 i ajan :D

Ahmet Faruk
Hobaa...
Dün aklıma yönetim tarafından böyle bir mazeret ileri sürüleceği gelmediyse ne olayım. Belki de yoktur böyle bir olay, ama dün gece "Ula bu adamlar biz kulübüyle anlaştık, Fatih ile anlaşamadık söylemine zemin hazırlıyor" diye düşünmedim değil yaani.

Neyse...

Bekleyelim bakalım haber61 mi medyatrabzon mu galip gelecek.
Yalnız bu olayda da çuvallayan site iyice yerin dibine geçer ve bizdeki yerel medyaya sövdüğü halde yine günde 500 defa onların sitelerine bakan elemanları akıllandırır. Bu transfer karmaşasının her halükarda iyi yanı var yaani :)

omrkck
İnternet sitelerindeki konuşmalar Rtük'e bağlı değil. Burası radyo mu televizyon mu :D alıntı yaptığın kişide bunu vurgulamak istemiş sanırım

yuh be =))) keşke direkt olarak küfürü edeydim

Volkan Albayrak
,

yok öyle değil..deniyorki fatih zenitten borcuna karşılık bonservisini alıp öyle gelecekmiş..yani 1000 tl maaş alıyosan 2000 tl alışveriş yapman lazım..

yada şöyle yapalım fatih alacaklarını bağışlarsa değerli yönetim kurulu üyelerimizde aynı orana kulübe bağış yapsınlar.....hacısalihoğlu bugüne kadar kaç lira vermiş bu kulübe yazık valla çok yazık

Serhat
Fatih, Zenit'in sözleşmeli oyuncusu. Alın getiririn yapın demekle olmuyor bu işler.

Bilmeyduk ...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:33
Uğur abi peki gelişmeler nelerdir yönetim ayağında?

SEDAT
-daha işsin aslını bilmiyoruz herkes bişey söylüyor azıcık sakin olun ..

-Bir bakmışız karl başkanla kolkola imzaya gidiyor bunlar mucize değil :)

YCG61
Aramızda çok fazla duygusal adam var. ben şu an hiç bir habere inanmıyorum. bence olaya gerçekçi bakmak lazım
1- Fatih trabzona gelmeyi istiyor ancak bizim kadar çok değil. bu bir gerçek. adam eğer avrupadan teklif gelirse kabul edeceğini söylemişti. ben deli gibi trabzona gelmek istiyorum, TS içi çıldırıyorum hiç demedi. deseydi emin olun çoktan gelmişti.
2- Fatih TS nin teklifiine bakar, diğer teklifleri de değerlendirir. hangisi işine gelirse ona karar verir.
3- Rubin kazanın teklifini kabul edeceğini pek sanmıyorum. çünkü rusya yı istemediğini bir çok kere söyledi.
4- bizim yönetim bazen saçmalıyor bazende iyi işler yapıyor. stadı toparlamaları, ilk yıllarındaki camiayı ayaga kaldırmaları, bence şu son kolombiyalı transferindeki çabaları takdir edilmeli. ancak saçmaladıklarıda çok oldu. teknik direktör seçimi aşaması, fatih transferindeki dürüst ve samimi olmayan tutumları gibi..
BENCE SABIRLI OLMALI, DUYGUSAL OLMAMALIYIZ
fatih TRABZONSPORDAN BÜYÜK ASLA DEĞİLDİR.. şunun şurasında en fazla 1-2 sene top oynayacak bir adam . TS türkiyede futbol oynandıkça hep var olacak. Tekkesporlu arkadaşlara şimdiden yeni takımları hayırlı olsun.
SON BİR ŞEYDAHA; eger fatih gerçekten bu aşamadan sonra TS ye gelmezse kendisi adına BERBAT BİR KARAR VERMİŞ OLUR..

ugurozturk
olayı cok buyuttuk sanki...

Su an murat tosun,umut bulut,teo,hasan ahmet,alanzinho dan olusan hucum hattımız var.Olası burak transferi var...

Fatih önemli bir oyuncu bu takım icin idol...Gelirse muthis olur...

Ama gelmezse veya gelemezse Trabzonspor ikinci yarı bomba gibi girer...

Hepsi bi sekilde bir yonu eksik ve lider ozelligi olmayan oyuncular... hasan ahmet mis. murat tosunmus; oldu olacak paf takimin gerisini de yazsaydin. laf kalabaligi...

Kamil Çakmak
Olaylar hiç iyi gelişmiyor.
Diyelim Fatih' aldık ama bu olup bitenlerden sonra Fatih ile Yönetim arasında mesafe her zaman olacak.
Sadri Şener, Fatih bizim çocuğumuz deyip, Fatih cephesinden hep kolaylık bekledi gibi görünüyor.
Görünen o ki Fatih'in menajerinin de devre dışı bırakılmasıda ayrı bir sorun oluşmuş. Menajerimi satmam diyor Fatih.

Yönetimin Fatih trafnsferi ile ilgili izlediği yol bi tarafta.
Fatihin transfer edilse dahi yönetimle arasında şu aşamada buzlar oluşmaya başladı.
Bu buzlar erirmi merak ediyorum?

ugurozturk
Fatih'siz olmaz. Istanbul feth olunmaz.

omrkck
arkadaşlar resmi olarak açıklanmadıkça bence her habere göre tutum sergilemeyelim.ama olumlu yada olumsuz her sonuca açık olalım

haber61:yönetime çok yakın birinin

medyatrabzon:yönetimde olan birinin

anlık değişmeler olabiliyor o yüzden net haberler bekleyelim

bekliyoruz

Kamil Çakmak
Ama yinede sakın olup gelişmeleri beklemek lazım diye düşünüyorum.

smyrna
19.01.2010, 11:34

Rtük heryerde :D

lazkopatfaroz
Fatih'i almayan yönetim gitsin.
Yeni gelecek yönetimde almazsa oda gitsin.
Sonraki gelecek yönetim almazsa oda gitsin.
Yönetim aldığında oynatmayan hoca gitsin.
Başka hoca gelsin oda oynatmıyorsa oda gitsin.

Mantık bu mu ?

Emirhan Makul
Artık Bir şekilde sonuçlansın. Almayacağız haberini bile versinler razıyım yeter ki bitsin şu iş.

erkankoc
19.01.2010, 11:35
artik ne olursa olsun..isterse gelmesinde..SIKILdim artik

lazkopatfaroz
Bilmeyduk ...

Öğrenmiş oldun

vyno
Aramızda çok fazla duygusal adam var. ben şu an hiç bir habere inanmıyorum. bence olaya gerçekçi bakmak lazım
1- Fatih trabzona gelmeyi istiyor ancak bizim kadar çok değil. bu bir gerçek. adam eğer avrupadan teklif gelirse kabul edeceğini söylemişti. ben deli gibi trabzona gelmek istiyorum, TS içi çıldırıyorum hiç demedi. deseydi emin olun çoktan gelmişti.
2- Fatih TS nin teklifiine bakar, diğer teklifleri de değerlendirir. hangisi işine gelirse ona karar verir.
3- Rubin kazanın teklifini kabul edeceğini pek sanmıyorum. çünkü rusya yı istemediğini bir çok kere söyledi.
4- bizim yönetim bazen saçmalıyor bazende iyi işler yapıyor. stadı toparlamaları, ilk yıllarındaki camiayı ayaga kaldırmaları, bence şu son kolombiyalı transferindeki çabaları takdir edilmeli. ancak saçmaladıklarıda çok oldu. teknik direktör seçimi aşaması, fatih transferindeki dürüst ve samimi olmayan tutumları gibi..
fatih TRABZONSPORDAN BÜYÜK ASLA DEĞİLDİR.. şunun şurasında en fazla 1-2 sene top oynayacak bir adam . TS türkiyede futbol oynandıkça hep var olacak. Tekkesporlu arkadaşlara şimdiden yeni takımları hayırlı olsun.
SON BİR ŞEYDAHA; eger fatih gerçekten bu aşamadan sonra TS ye gelmezse kendisi adına BERBAT BİR KARAR VERMİŞ OLUR..

Güzel özetledin bravo:alkış:

ugurozturk
Olaylar hiç iyi gelişmiyor.
Diyelim Fatih' aldık ama bu olup bitenlerden sonra Fatih ile Yönetim arasında mesafe her zaman olacak.
Sadri Şener, Fatih bizim çocuğumuz deyip, Fatih cephesinden hep kolaylık bekledi gibi görünüyor.
Görünen o ki Fatih'in menajerinin de devre dışı bırakılmasıda ayrı bir sorun oluşmuş. Menajerimi satmam diyor Fatih.

Yönetimin Fatih trafnsferi ile ilgili izlediği yol bi tarafta.
Fatihin transfer edilse dahi yönetimle arasında şu aşamada buzlar oluşmaya başladı.
Bu buzlar erirmi merak ediyorum?

Merak etme tukurdugunu yalama konusunda nam salmis bi yonetimimiz var. Fatih ilk hatrickinde; baslariz basinda Fatihi getirebilmek icin hangi yoneticinin ne fedakarliklar yaptigini; baskanin ne kadar ugrastigini okumaya... Hatta soyle bi haber bile gorursun:

Hayrettin Hacisalihoglu: "Fatih Tekke gelmezse ben bu yonetimde yokum!" demisti.

Jackdaniels
Transfer iyice rezalete döndü artık bugünki gelişmelere göre bakıcaz kim haklı kim haksız....

Serhat
19.01.2010, 11:38

Mantık bu mu ?

Arkadasım Sen neyin peşindesin???

Burda kimse Fatih'in alınmamasıyla ilgili dert yanmıyor!

Bu Transfer gündeme geldi geleli yönetimin attığı milyonlarca takla ve Fatihi karalama kampanyasına isyanı...

Daha düne kadar Biz Fatih'le her an her dakika konusuyoruz... Bizim Yönetimimiz gibi çalışıyor derken, Bugün kalkıpta Fatih'e ulaşamıyoruz. Küstük oynamıyoruzu oynamasın Kimse!

Ayrıca Mantık bumu derken, Kendinde mantık oldugunu sanıyorsan ve sende Onlar kadar "KÖR" isen ne diyelim sana ?

Hade Ordan !!! en iyisi ;)

TsClub41
19.01.2010, 11:38
haber 61 yaptığı haberi spor 61 de yayınladı web sitesinde bunlar ne yapmaya çalışıyor arkadaş nasıl habercilik anlayışı bu

trab61
19.01.2010, 11:39

anlamiyorum ben sizin gibileri. fatih surda 2-3 sene daha oynar ust duzeyde. ondan sonra nolcak?? yeni fatihler yaratmaliyiz. sanki fatih gelecek 10 sene daha futbol oynuyacak bizde.

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:39
Ben hala Fatih Tekkeden bi açıklama bekliyorum..

Orhan Kahraman
19.01.2010, 11:40

Mantık bu mu ?

Offf off yine yazdın kafana göre bişeyler

Furkan Dündar
anlamiyorum ben sizin gibileri. fatih surda 2-3 sene daha oynar ust duzeyde. ondan sonra nolcak?? yeni fatihler yaratmaliyiz. sanki fatih gelecek 10 sene daha futbol oynuyacak bizde.

o 3 senede şampiyon olalımda sonrasına bakarız

Anıl Caner
Hiç bir futbolcu Trabzonspor isminden büyük olmayı bırak kıyısından köşesinden dahi geçemez.
Ama bir futbolcu vardır.Camianın içerisindeki herkesten daha fazla Trabzonsporludur.

Ekonomik bahaneler söz konusu değilken,
takımda bayrak oyuncu niteliğinde bir oyuncu yok iken,

taraftarın bu oyuncuyu istemesi ve yönetim tarafından politik ve özel hayata dair faktörler ön planda tutularak bu oyuncunun transferinin yılan hikayesine dönmesi hele ki oyuncu endüstriyel futbol şartlarında karşılaşılması zor fedakarlıklar yaparken bunların olması düpedüz komikliktir.

Yazdığım gibi benim beklentim sportif değil. Ama ayıp, günah, yazık yahu.

Jackdaniels
Transfer Yönetimin Fatihe ulaşamaması nedeniyle gerçekleşemiyomuş bu nasıl bi komedidir yaa....

Emrah KabuL
19.01.2010, 11:41

6 kere feth ettiydik sanırım yanılırmıyorum ? Yeter artık da tamam Fatih süper bir forvet ama bir takımın başarılı olup,olamıyacağını bir tek oyuncuya bağlamayın da..! Fatih varken de bir dünya derbi maçı kaybettik.. yalan mı ? şurda 2.yarıya yeni yapılan transferlerle giriyoruz.. yeni bir golcü almışız.. ama bunların hiçbir önemi yok. varsa yoksa F.Tekke.. valla artık bu olayın arkasında art niyet arıyorum ben kim ne derse desin.

Furkan Dündar
lazkopatfaroz tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2933899#post2933899)

Mantık bu mu ?

saçma saçma Konuşma böyle mantık olur mu :S

devilkid
Ben hala Fatih Tekkeden bi açıklama bekliyorum..

kesinlikle ..nasıl ulaşamadık deyince yalan oluyor..konuşamıyorum yasakta o kadar yalan olur...konuşmak isteyen oyle ya da boyle konusur..

lazkopatfaroz

Ersun Yanal'dan beklentiler çok fazlaydı. Yönetim ilk sene başarı beklemesede gidişat taraftarı başarı beklemeye itti. O zamanda sabırlı olamadık. Yanlış bir şekilde Ersun hoca gönderildi. Sebebi beklentilerin yüksek olması. Ersun hoca gittikten sonra Şenol hoca ile görüştüler. Şenol hocanın sözleşmesi olduğu bir kulubu vardı. Gelmedi, haklıydı kendi açısından. Geçiş dönemi için bir hoca gerekliydi. 6 aylık dönem için Samet hoca düşünüldü. Taraftar istemedi diye yabancı arayışlarına gittiler. Bize en uygun olanı seçmaya çalıştılar. Hoca başarısız oldu. Yönetimin burda hatası var ama hatanın tamamı yönetimde değil.

Serdær
Şunuda bilelim Fatih Tekke Trabzonspor'a tek başına şampiyon yapamaz..

lazkopatfaroz
lazkopatfaroz tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2933899#post2933899)

Mantık bu mu ?

saçma saçma Konuşma böyle mantık olur mu :S

Herkes yönetim gitsin diyor. Bende soruyorum.

Ufuk Bayraktar61
19.01.2010, 11:42
HABER 61 vs MEDYA TRABZON

Hafta boyunca internet sayfalarında

lazkopatfaroz
19.01.2010, 11:43
Offf off yine yazdın kafana göre bişeyler

Kafama göre değil. Anket düzenleyin Fatih alınmazsa yönetim gitsin mi kalsın mı diye bakalım sonuç ne olacak

Emrah KabuL
19.01.2010, 11:43
o 3 senede şampiyon olalımda sonrasına bakarız

26 senedir bakıp duruyoruz zaten.. 26-29 yaş aralığında Ts'da en iyi performansını göstermesine rağmen şampiyon olamadık da şimdi 33 yaşına girmesine ramak kalmışken mi 3 sene boyunca şampiyon olacaz ? Yırtıyorum kendimi ki bir takımın şampiyon olabiletesini bir tek oyuncuya bağlamayınız.. hayır örnekleri de bol ama hala ikna olmuş değilsiniz.

Alihan Ertürk
19.01.2010, 11:44
Artık Bir şekilde sonuçlansın. Almayacağız haberini bile versinler razıyım yeter ki bitsin şu iş.

Aynen öyle .. Fatih'i şu nedenden dolayı almıyoruz desinler kabul.

Ama neden belirtmeden bu işi sonlandıramazlar , taraftarla aylardır dalga geçiyorlar..

BAHADIR33
19.01.2010, 11:45
Başkan'ın kız isteme muhabbeti menejerlere yapılan bir göndermeydi herhalde..
Evet Teo'nun menejerine para ödedik ama Fatih bizden.. O kendi gelecek (Menejer falan istemeyiz)..
Bugün yaşanan olayın altında da bunun olması muhtemel.

Küçükalioğlu
Bu işi kim engelliyorsa akbin çukurunda boğulur inşallah.

devilkid
haberi veren ligtv ,sitesin de hala olumsuz haberi koymamış...

ugurozturk

tamam yarat yeni fatihler de en az 4-5 sene alacak bi isten bahsediyorsun. bu arada da fatih tekkeyi oynatsak fena mi olur. ikisi ayni anda olmaz mi.

fatih tekke yaratmak?? Fatih Tekke yaratamazsin. ancak Allah yaratir; onuda soyle 25-30 senede bir yaratir. Fatih ilk TS macinda 17 yasinda 4 topu direkte patlamisti.

Hasan dedigin adam 20 dakikada bir kez topla bulustu...

Fatih Tekke yaratacakmis... once Fatih Tekkenin kim oldugunu ogren

lazkopatfaroz
Arkadasım Sen neyin peşindesin???

Burda kimse Fatih'in alınmamasıyla ilgili dert yanmıyor!

Bu Transfer gündeme geldi geleli yönetimin attığı milyonlarca takla ve Fatihi karalama kampanyasına isyanı...

Daha düne kadar Biz Fatih'le her an her dakika konusuyoruz... Bizim Yönetimimiz gibi çalışıyor derken, Bugün kalkıpta Fatih'e ulaşamıyoruz. Küstük oynamıyoruzu oynamasın Kimse!

Ayrıca Mantık bumu derken, Kendinde mantık oldugunu sanıyorsan ve sende Onlar kadar "KÖR" isen ne diyelim sana ?

Hade Ordan !!! en iyisi ;)

Fatih Tekke sevdası sizin gözünüzü KÖR etmesinde gerisi önemli değil.

nbay
19.01.2010, 11:46
bu haber gercek çıkarsa kimse şasırmasın valla

Ali Tunahan Güllü
Transferde anlık değişmeler olduğunu hepimiz önceki yıllarda biliyoruz biraz daha bekleyelim en azından resmi bir açıklama yapılana kadar..

ozcan_asanoglu
TS kulübü resmi açıklama yaparak Fatih ile anlaşıldığını açıklamamış mıydı? Ne demek oluyor bo son gelişme?

UmutBaykan
19.01.2010, 11:47
Sıktı artık olacaksa olsun ya nedir bu milleti bu kadar oyalamaları...

arifberkay
ben de yoruldum artık fatih in çıkıp ta iki kelime laf etmemesini anlayamıyorum

lazfather61
cok gereksiz bir konu BBG muhabbeti gibi olmaya basladi yonetimciler/tekkeciler. su futbola cikar menfaat siyaset karistimi cok sogutuyor insani, benim tavsiyem kimse bilgisi olmadan sallamasyon kendi kafasindan kurgu yaparak yorum yazmasin, yonlendirme ve suru psikoloji oluyor, biz koyun degiliz burda ki bulusma amacimizda ortak tek ortak sey trabzonspor tek gercek manevi ve soyut da olsa trabzonspor.

Süleyman Sofu
19.01.2010, 11:48
Trabzonspor’un anlaşma aşamasına geldiği Fatih Tekke konusunda sıcak gelişmeler devam ediyor. Yönetimin, Zenit ile anlaştıkları yönündeki açıklamalarının ardından Fatih Tekke’ye ulaşmada sıkıntı yaşadığı ancak menajerine ulaştığı ve dün gece görüşmelerin başladığı belirtildi.

Fatih Tekke’nin bugün yöneticiler tarafından ulaşıldığı, transferi için görüşmelerin yeniden başladığı belirtildi. Fatih’i arayan Sportif Direktör Ünal Karaman’ın, “Zenit ile anlaştık” dedi ancak golcü oyuncunun ise “Eğer kulübüm tamamsa benim için sorun yok” dedi. Ancak Trabzonspor’un Zenit ile hala daha anlaşmadığı iddiaları da gündeme bomba gibi düştü. Fatih’in görüşmede Karaman’a son sözü, ‘Trabzon yoksa asla’ şeklindeydi: “Eğer Trabzonspor’a gelmezsem, beni istediğini başta size söylediğim Rubin Kazan’a da gitmem. Artık karar

Herşeye inananlar bunada inansın bunuda söyleyen Fatih Tekke...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:48
Haftasonu lig başlıyor bizim yöneticilerimiz ne demişti transferler kampa yetişecek ama biz hala transfer konuşuyoruz..

servet nuh
19.01.2010, 11:49
bu iş takıma zarar verecek diye endişeleniyorum...

İHTİLALL
Herkes yönetim gitsin diyor. Bende soruyorum.

Herkes, yönetim için sadece gitsin demiyor..

Kurallar gereği ,buraya öyle yazılıyor..

Yönetimle ilgili söylenenleri,bir bilsen...

eMR3
Bir de Fatih Tekke'yi bekleyin.O bir açıklama yapsın ondan sonra eleştirin...

Ali Tunahan Güllü
Bu medyatrabzon kendi haberlerini bile yalanlıyacak şekilde haber yapıyor yahu:D

Ufuk Bayraktar61
bu iş bir bitsede olmlu yada olumsuz...öyle bir kalaylama yapacağım ki bazı yerlere. cezamı bizzat özelden isteyecem.

wien_ts
bazilari hala bildigini okuyor,ezberlemisler bir cumle fatih takimin onune gecti.Kardesim trabzonspor olmazsa fatih tekke olabilir mi,nasil fatih takimin onune gecer,burda fatihi en cok isteyene bile bu soruyu sorsan bir saniye dusunmeden trabzonsporu tercih eder.Siz bu taraftarin fatihi niye istedigini anlayamamisssaniz size brossun o meshur cumlesini armagan ediyorum.

nbay
unutmayalımki gökhan transferindeki gelismeleri de ilk bu site duyurdu,demek ki yonetime yakın kaynaklardan,yada kendisindn bilgi alabiliyorlar,bu siteyi tum trabzonlular takip ediyor neredeyse,yönetimin tezgahının uygulama yeri olabilır,dun aksamki haberleri de dusununce boyle bir sonuc doğabilır

matalar
19.01.2010, 11:50
Kurtlar vadisi 'TEKKE'
TRABZONSPOR'DA VİZYONDA

Emrah KabuL
19.01.2010, 11:50
tamam yarat yeni fatihler de en az 4-5 sene alacak bi isten bahsediyorsun. bu arada da fatih tekkeyi oynatsak fena mi olur. ikisi ayni anda olmaz mi.

fatih tekke yaratmak?? Fatih Tekke yaratamazsin. ancak Allah yaratir; onuda soyle 25-30 senede bir yaratir. Fatih ilk TS macinda 17 yasinda 4 topu direkte patlamisti.

Valla ben 17 yaşında 4 topunun direkte patladığını değil de her sene 2-3 gol atıp, şu an alınmıyor diye yönetimi karşısına alanların Fatih'i A.Aker'de yuhaladığını, ıslıklayıp takımdan gönderilmesini sağladıklarını biliyorum.

lazkopatfaroz
19.01.2010, 11:51

Biliyorum. Söylenenler her zaman Trabzonspor'a faydalı olmuştur !! ;)

Celal Demir
Fatih Tekke R. Kazan'a doğru

Yönetim kurulunun transferi için her türlü fedekarlığı yaptığı kaptan son dakikada yön çizince transfer gerçekleşmedi.

İmza atması için Fatihle görüşmeye çalışan ancak 2 günden beri telefonlara çıkmayan Fatih Tekke için yönetim her yolu denedi. Fatih'in tüm yakınlarının yanı sıra alt yapıda antrenör olan abisine ulaşılmasına rağmen Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşılamadı.

Yönetim kurulu her türlü fedakarlığı yaparak transfer etmek için çalıştığı Fatih Tekke'nin bu davranışına bir anlam verilemezken, Fatih Tekke transferi yönetim tarafından şimdilik kaydıyla askıya alındı.

Fatih'in kulübüyle anlaşılması üzerine Fatih'i görkemli bir törenle imza attırmak için Antalya'ya gelen başkan Sadri Şener'de Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı .

Başkan Fatih'in bu anlaşılmaz tavrı nedeniyle bugün apar topar kamptan ayrılarak İstanbul'a döndü.

Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaşıp anlaşmadığı henüz doğrulatılamazken, teknik patron Güneş'in Fatih transferinin gerçekleşmemesine çok üzüldüğü öğrenildi.

EROS87
Dün herşey olmuş bitmiş gibi yorumlar yapıldığında ''daha öncede böyle kesin konuşulmuş sonrada hayal kırıklıkları yaşamıştık, bu kadar kendimizi kaptırmayalım'' demiştim.

Evet bugünde görüyoruz ''olmulu veya olumsuz her sonuca açık olalım'' deniyor.

Eee bu kadar mualllakta bir durum varsa ne diye sitede oldu bu transfer naraları atılıyor anlamış değilim.

Serhat

Süreci baştan aşağıya yanlış yorumlamışsın...
İşin duygusal yönü ayrı bir tarafa... Ancak Fatihin bir sözü var... Trabzonsporda Forma giymeyi çok istiyorum. Eğer bu forma altında Şampiyonluk yaşamadan ölürsem gözüm açık gider! Kaynağı Bordomavi Programı. Hani Şu çok itibar edilen Lig Tvnin programı...

Fatih Tekliflere baksaydı şuan Rubin'e itibarsız imza atardı. Yada Köln'e. Ama yok adamın Hak ettiği paraya göz koyacak kadar ileri gitmişsen ve adama sormayacak kadar kücüldüysen senin zaafın var demektir.

Fatih 1-2 Sene oynayacak birisideğildir. Ölüsü bu ligde 3-4 yıl daha top oynar. Elin şarapcı, içkici, dansözcü ve kelepçeli sapıkları 33 yaşında bu ligde harvurup harman savurup hala daha top oynuyorsa ve ona gösterilen sabır ve değer Fatih'e gösterilmeyecekse yine kaybeden biz olacağız. Ama Fatih bu değeri şimdiden kazanmış durumdadır...

Son olarak şunu diyeyim. Evet Fatih Tekke asla ve asla TRABZONSPOR'dan büyük değildir. Olmamıştır, olamayacaktır. Çünkü Kendisini Fatih TEKKE yapan Camiaya minnettardır ve bunun bedelini fazlasıyla ödemiştir. Bıraktıgı Paralarla ve transfer oldugu ücretlerle. Ama şuda varki FATİH TEKKE şuanda Trabzonspor'u Yöneten Yönetimden daha samimi ve Benim gözümde daha değerlidir! Hiçyoktan kimseyi karalamadı ve karalamayada çalışmadı! HHsporlulara selam olsun burada...

Fatih akıllı adamdır... Kalbinin sesini dinleyecektir... Verdiği her karara saygı duyarım bu saatten sonra. Gelsede, gelmesede O Trabzonspor'un yetiştirdiği en büyük oyunculardan ve karakterlerden birisidir!

wien_ts
Trabzonspor’un anlaşma aşamasına geldiği Fatih Tekke konusunda sıcak gelişmeler devam ediyor. Yönetimin, Zenit ile anlaştıkları yönündeki açıklamalarının ardından Fatih Tekke’ye ulaşmada sıkıntı yaşadığı ancak menajerine ulaştığı ve dün gece görüşmelerin başladığı belirtildi.

Fatih Tekke’nin bugün yöneticiler tarafından ulaşıldığı, transferi için görüşmelerin yeniden başladığı belirtildi. Fatih’i arayan Sportif Direktör Ünal Karaman’ın, “Zenit ile anlaştık” dedi ancak golcü oyuncunun ise “Eğer kulübüm tamamsa benim için sorun yok” dedi. Ancak Trabzonspor’un Zenit ile hala daha anlaşmadığı iddiaları da gündeme bomba gibi düştü. Fatih’in görüşmede Karaman’a son sözü, ‘Trabzon yoksa asla’ şeklindeydi: “Eğer Trabzonspor’a gelmezsem, beni istediğini başta size söylediğim Rubin Kazan’a da gitmem. Artık karar

Herşeye inananlar bunada inansın bunuda söyleyen Fatih Tekke...

ona inanirlarmi hic sende suleyman,bu habere inanan adam nasil fatihe camur atacak,nasil iftira atacak..

sonradan pisman olacak seylerden kacinmak gerekir,biraz sabir bekleyelim birkac gun daha.Ne oldugu belirsiz haberlere bakipta kimseye iftira atmayalim..

Bülent AKBULUT61
Kurtlar vadisi 'TEKKE'
TRABZONSPOR'DA VİZYONDA
kurtlar vadisi bile bizim yönetimin yaptıklarının yanında bebek kalır

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:52

Yönetim kurulunun transferi için her türlü fedekarlığı yaptığı kaptan son dakikada yön çizince transfer gerçekleşmedi.

İmza atması için Fatihle görüşmeye çalışan ancak 2 günden beri telefonlara çıkmayan Fatih Tekke için yönetim her yolu denedi. Fatih'in tüm yakınlarının yanı sıra alt yapıda antrenör olan abisine ulaşılmasına rağmen Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşılamadı.

Yönetim kurulu her türlü fedakarlığı yaparak transfer etmek için çalıştığı Fatih Tekke'nin bu davranışına bir anlam verilemezken, Fatih Tekke transferi yönetim tarafından şimdilik kaydıyla askıya alındı.

Fatih'in kulübüyle anlaşılması üzerine Fatih'i görkemli bir törenle imza attırmak için Antalya'ya gelen başkan Sadri Şener'de Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı .

Başkan Fatih'in bu anlaşılmaz tavrı nedeniyle bugün apar topar kamptan ayrılarak İstanbul'a döndü.

Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaşıp anlaşmadığı henüz doğrulatılamazken, teknik patron Güneş'in Fatih transferinin gerçekleşmemesine çok üzüldüğü öğrenildi.

Artık kopyalamasak arka sayfalarda var aynı haber..

Koray
Öyle bi duruma geldim ki şu iş olumsuzda bitse üzülmeyeceğim, adı konsun artık bu işin daral geldi yeminle...

Fatih gelsede heyecanlanmayacağım çünkü o heyecanımı kaybettim.

trab61

ne kadar oynatcaksin fatihi 33 yasina gelmis ne sacmaliyorsun sen. konustuklarina dikkat et bence,fatih tekkenin kim oldugunu senden iyi biliyorum vede seviyorum. tabiiki yaratmak ancak allaha mahsusdur, ben onu demek istemedim, bulacaksin boyle futbolculari,allah yaratiyor sende kesfedeceksin,cikarticaksin ortaya. 33 yasindaki bir adamdan ne bekliyorsunuz ben anlamadim. 2 sene oynar. onuda oynarsa.

lazkopatfaroz
bu iş takıma zarar verecek diye endişeleniyorum...

Gelmemesi de zarar verir, gelmesi de zarar verir.

MaNiaC61
haber61 yorumlarında fatihin bi daha trabzona ayak basmamasını tavsiye edenler bile var..şu tansfer iyi veya kötü sonuçlansın artık yeter bu kadar insanın burda mesai harcadığı..buna değecek mi değmeyecek mi belli olsun..

abdullah6134
19.01.2010, 11:53
madem dedikodularla gitmeye devam edicez.şöyle söyliyim Fatih'in kayınpederi aziz amcamız Rubin o kadar para verirken Fatih Rusya'dan dönmez diyerek Fatih'in yaptığı fedakarlığı vurgulama gayretindedir. yoksa Fatih'in Rusya'ya döneceği falan yoktur sadece hakkındaki olumsuz önyargıları kaldırmaya çalışmaktadır.Sonuç olarak da yarın Antalya'da kampta olacaktır.

lazfather61
19.01.2010, 11:54

bu ne simdi abi!!! soylede bizde bilelim o zaman ucu acik nereye gidecegi belli olmayan dogru adini sen koy oldu bu, lutfen acik ve net olalim bildigin birsey varsa paylas, merak olusturtma bilgi ver lutfen ...

Ali Tunahan Güllü
19.01.2010, 11:54
Eğer bugünde kesin bir sonuç çıkmazsa umudum hiç kalmayacak..

bordo61
19.01.2010, 11:55
Her sayfaya niye haber61 konuluyor.

2 gün sonra öğreniriz olmayacağını

İlyas BAHADIR
olay fatihin gelip gelmemesi meselesi değil, olay fatih geldiğinde camianın tek yumruk olup,birlik beraberlik içinde ikinci yarıya fırtın gibi girebilmesi meselesi bi yerde şampiyonluk meslesi, fatih geldiğinde içerde oynadıgımız hangi maçta tribünler boş kalır, o tribünler dolduğunda o staddan hangi raip ezilmeden çıkabilir o taraftar baskısıyla (çekirdekçiler hariç) zira liderle puan farkı 7 henüz kaybedilmiş birşey yok, bence fatih meselesi şampiyonluk meselesi.

Cihad Varlı
Şu transfer bir bitsin başka birşey istemiyorum .

Özkan Şentürk
19.01.2010, 11:56
Bu kadar tartışma ve ayak oyunlarından sonra Fatih Trabzon'a gelir ve de başarılı olabilirse helal olsun diyeceğim gerçekten büyük topçuymuş demekki.Yönetimden çıkan seslerde hala zerre samimiyet yok, hala ali cengiz oyunları.pes doğrusu...

Ali Tunahan Güllü
Lig tv son dakika olarak geçmişse olmayacağını internet sitesinde niye hiçbir haber yok?

trab61
olay fatihin gelip gelmemesi meselesi değil, olay fatih geldiğinde camianın tek yumruk olup,birlik beraberlik içinde ikinci yarıya fırtın gibi girebilmesi meselesi bi yerde şampiyonluk meslesi, fatih geldiğinde içerde oynadıgımız hangi maçta tribünler boş kalır, o tribünler dolduğunda o staddan hangi raip ezilmeden çıkabilir o taraftar baskısıyla (çekirdekçiler hariç) zira liderle puan farkı 7 henüz kaybedilmiş birşey yok, bence fatih meselesi şampiyonluk meselesi.

10 puan liderle aramizdaki fark. hatirlayiyimda.

magicyattara
19.01.2010, 11:57
Sanırım yakın çevresi de Fatih'i rahat bırakmıyor.
Fatih'in kayınpederi çıkıpta Rubin'e gidecek diyorsa,Fatih'in Trabzonspor için icabında yapacağı maddi fedakarlığa engel oluyorlar demektir.
Zaten dün bahsettiğim haberlerin içinde de bu isim vardı.

Bu aşamadan sonra Fatih direkt başkanla muhatap olup olayı netleştirmelidir.Menejer,kayınpeder falan işin içine girerse bu işin içinden çıkılmaz.
Tamamen maddi boyutlara dayanan bir görüşme olur ki Fatih de işin bu boyutlara gelmesini istemiyordur sanırım.

Orhan Kahraman
19.01.2010, 11:57
Gelmemesi de zarar verir, gelmesi de zarar verir.

Hangisi sence daha çok zarar verir?

Paksoy
19.01.2010, 11:58
bu iş bir bitsede olmlu yada olumsuz...öyle bir kalaylama yapacağım ki bazı yerlere. cezamı bizzat özelden isteyecem.
ççç ççç ççç

TSelif
19.01.2010, 11:59
Valla Ladin bile ikiz kulelere saldırırken bu kadar uğraşmamıştır eminim .. yeter da bunalttınız bizi !

Ufuk Bayraktar61

ne yani olamazmıyız..inanmayabilirsin. ama inananlarada saygı duymalısın. birinci fener 4 gol yedi antalyadan..hatırlatırım..iyi oynarsak şampiyon olmak içten bile değil. hangi takım top oynuyo bu antika ligde.

arifberkay
ne biçim iş ya akşam adamı uçağa bindirdik antalyaya kampa gönderiyorduk sabah adam rubine gidiyor anlayan varsa beri gelsin

Serhat

Lider dediğin adamı dün antalya dörtledi...

Bu ligden daha çok sular seller akar...

Belki Şampiyon olamayız, Kabul... ama Savaşan, ısıran, Ruhunu ortaya koyan bir Lider istiyorum arkadaş... Derbilerde ayagı titreyen oyuncuların motivasyonunu üst düzeye çıkaracak adam gibi adam istiyorum !

Kısaca Fatih TEKKE'yi istiyorum !

SEDAT
19.01.2010, 12:00
-Özümüze dönmemiz lazım bunu herkes söylüyor ama kimse çaba sarfetmiyor..

-Yönetime diiyeceğim şudur kardeşim seversin sevmezsin ama Taraftar bu adamı istiyor a la cak sın başka bir yolu yok bunun ya...

lazkopatfaroz
Hangisi sence daha çok zarar verir?

Taraftarın hangisi işine gelirse o yöne geçer.

samet ozkurt
madem dedikodularla gitmeye devam edicez.şöyle söyliyim Fatih'in kayınpederi aziz amcamız Rubin o kadar para verirken Fatih Rusya'dan dönmez diyerek Fatih'in yaptığı fedakarlığı vurgulama gayretindedir. yoksa Fatih'in Rusya'ya döneceği falan yoktur sadece hakkındaki olumsuz önyargıları kaldırmaya çalışmaktadır.Sonuç olarak da yarın Antalya'da kampta olacaktır.
bu bilgi kesinmidir...!!

İlyas BAHADIR
19.01.2010, 12:01
isterse 15 olsun kaybedilmiş birşey yok

ts20
Ne kadar sabırsız bir taraftarız. arkadaşlar bekleyip görelim Fatih TEKKE gelecek mi? gelmeyecek mi? gelirse çok seviniriz, gelmezsede canı sağolsun bu takımın çok değerli topçuları var onlara destek oluruz.

Bir gün teknik trektör gibi davranıyoruz, teknik trektörü yerden yere vuruyoruz...

Bir gün kendimizi yönetici zannediyoruz, yönetimi yerden yere vuruyoruz...

Bir kendimizi futbolcu zannediyoruz, futbolcumuzu yerden yere vuruyoruz...

Arkadaşlar biz taraftarız, en iyi bildiğimiz işi yani taraftarlığımızı yapıp kulübümüze ve takımımıza destek olalım...

Orhan Kahraman
Taraftarın hangisi işine gelirse o yöne geçer.

Sana göre diyorum. Yok mu bir yorumun?

trab61
19.01.2010, 12:02
ben olmaz demedim. hic bir zaman inancimida yitirmem. takimima guveniyorum. 7 puan demisti kuzeyinoglu ben sadece duzelttim.3puanda en sonuna sampiyonluga bile mal olabilir. her bir puan cok onemli.

Cihad Varlı
Bütün bu olanlardan sonra maça çıkmadan inanman hiç bir habere . Kampa katılması bile yetmez . Zafer , Yusuf'da kampa gitti , sonra geri döndüler . Herşeye , her iddaaya açığım artık . Söz konusu Trabzonspor yönetimi ise bütün söylenenlere inanırım .

zafer6161

Belki Şampiyon olamayız, Kabul... ama Savaşan, ısıran, Ruhunu ortaya koyan bir Lider istiyorum arkadaş... Derbilerde ayagı titreyen oyuncuların motivasyonunu üst düzeye çıkaracak adam gibi adam istiyorum !

bence fener bilerek yenildi ;)

İHTİLALL

Eyvah!..

Fatih bizi kandırmış..

15 yıldır onu tanıyamamışız..

Hatta geçenlerde birisi "koyu fenerlidir" demiştide inanmamıştım..

Ve de sarı- kırmızı,bulamazsa siyah - beyaz don giyiyormuş gizli,gizli..

Zaten Rubın taraftarı aynı zamanda,gider gider..

Ama donunun püskülü illa sarı-lacivert olurmuş..

E hadi Fatih'ten soğuyalım..

Az daha kulübümüzü ele geçiriyordu..

Bak siz hala soğumadınız,soğuyun daha..

Yaşasın Hayrettin bey,

Başbakan ol,yaşa varol..

Başka işçin yokmu,onlarıda Trabzonspor'da işe al..

Başka türlü aşmpiyon olamayız...

Yaşasın Hayrettin beyin işçileri..

Oley,oley...

güngör_81
19.01.2010, 12:03
Ne kadar sabırsız bir taraftarız. arkadaşlar bekleyip görelim Fatih TEKKE gelecek mi? gelmeyecek mi? gelirse çok seviniriz, gelmezsede canı sağolsun bu takımın çok değerli topçuları var onlara destek oluruz.

Bir gün teknik trektör gibi davranıyoruz, teknik trektörü yerden yere vuruyoruz...

Bir gün kendimizi yönetici zannediyoruz, yönetimi yerden yere vuruyoruz...

Bir kendimizi futbolcu zannediyoruz, futbolcumuzu yerden yere vuruyoruz...

Arkadaşlar biz taraftarız, en iyi bildiğimiz işi yani taraftarlığımızı yapıp kulübümüze ve takımımıza destek olalım...

Tebrikler işte budur

SEDAT

-Bncede belki tekke gelse arayı bile kapatırız bende inanıyorum..

Kazım Uzunboy
bu bilgi kesinmidir...!!

Adam en başa yazmış dedikodu diye sen kesin midir diyorsun.

Uğurtan

Sen çok yaşa Veysel abi..

:)