PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 [72] 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Serhat
19.01.2010, 00:51
Herşeyi anladım ve adını koyabildim de...

Ama habu son yaptıklarının adı ne?

Buyrun siz Koyun ! Ben Pes ettim...

Cümleten hayirli geceler...

ramzanyak58
19.01.2010, 00:51
Yeni bir Oyuncuyu karsilamaya giden Taraftarin "Fatih Tekke" diye bagirma hakki yok.
O Oyuncuya karsi yapilan bir saygisizlikdir bence.
Ne Günahi var Teonun?
Onun olanlar ile ne alakasi var?

Taraftar cok istiyorsa Sadri Babanin evinin önünde bagirsin.
Nede olsa herseyi yapmakda serbest galiba?:(
üstadım tabiki bagırmamak gerekirdi ama taraftar başkana yarım sezon tekke diye bagırdı. onu duyması için evine mi gitmek lazım. bir kulüp için taraftardan önemli ne olabilir?

Cihad Varlı
19.01.2010, 00:52
Söz ağızdan bir kere çıkar be başkanım . Bas parayı 3'e 5'e bakmadan bitir şu işi .

Mustafa Önder
19.01.2010, 00:52
Bakın olay yanlış yere çekilmesin, vazgeçiyor demedim ben, sadece Trabzonspor bunu teklif etmiş, anladığım kadarı ile.

Ama bundan kaptanın ne derece haberi var onu bilmiyorum.

Menejerinin haberi olmadığı garanti de...

Peki iş biter mi yarın:D

Hüseyin Hatırlı
19.01.2010, 00:53
tek dertleri fatihi seyircinin önüne atmak vermiyorum 500 bini derse fatih suçlu mu olacak? elin artistlerine ve 6.5 euro kaptana gelince hadi pamuk eller cebe verme kaptan yazık yaa ha dersin ki para yok eee fatih'ten 8 milyon euro kazandın onu da mı unuttunuz yazık. inşallah kaptan o parayı vermez. kaç oyuncu trabzonspor için bunu yapmış da fatihten bekliyorlar yapmayınca da aaa biz alacaktık da fatih istemedi diyecekler ayıp ya ayıp.
Saçmaladınız ha! 500 bini alıp Fatihe vermeyi düşünüyolarsa ne diyeceksiniz bilip bilmeden abartılı yorum yapmayın lütfen.

yorumsuz6117
Fatih'e ulaşılamıyor ve bu avukat menajer para istiyor haberleri sadece haber61'de çıktı ..

Salih Yazıcı
adamlar fatihin malının ortağı oldular resmen yuhhhhhh

hüseyin1975
üstadım tabiki bagırmamak gerekirdi ama taraftar başkana yarım sezon tekke diye bagırdı. onu duyması için evine mi gitmek lazım. bir kulüp için taraftardan önemli ne olabilir?

Bak orada haklisin elbet.
Taraftarin önemi cok ama cok büyük.
Taraftarin yoksa, sende yoksun.

Taraftar isteyebilir ama sanki biz bazen ipin ucunu kacirdik ve Yönetimde bu isi inada bindirdi gibi.

Hirpalanan ve yipranan TRABZONSPORUM oluyor ve buda canimi sIkiyor.

ileri_libero
19.01.2010, 00:54
500 bini fatih'in 3 yıllık sözleşmesine yayarlar, olur biter:)

hüseyin1975
19.01.2010, 00:54
Fatih'e ulaşılamıyor ve bu avukat menajer para istiyor haberleri sadece haber61'de çıktı ..

Acaba hangi Yöneticinin Sitesi?
Yada kim kimi taniyor?

Gercekden Trabzonsporumu kücük düsürüyorlar.

Istemiyorsaniz cikin Adam gibi "Taraftar isteyebilir ama biz istemiyoruz" deyin.

irfanb
19.01.2010, 00:55
Saçmaladınız ha! 500 bini alıp Fatihe vermeyi düşünüyolarsa ne diyeceksiniz bilip bilmeden abartılı yorum yapmayın lütfen.

500 bini kim, kimden alip, kime veriyor ? :)

Recep Alkan
Arkadaşlar, bütün gece kafa patlatmışsınız bu görünüyor. Ama saa 1. Yani bu saatten sonra kimse birşeyi sonlandıramaz. Görüyorum ki başlıkta 165 kişi var. Yazık günah, kiminiz işe, kiminiz okula gidecek. Yatın uyuyun.

Olaylar bu kadar karıştıktan sonra illa ki bir yerde durulacak. Yarın sağlam kafa ile yorumlara da, bilgilere de daha rahat ulaşır, ve kafa yorarız.

Herkes çok sıkıldı, inanın artık birilerine telefon etmeye de, mesaj atmaya da utanır hale geldim.

Bu iş çok değişkenlik gösteriyor, bakın işte başkalaının parasının hesabı bile yapılıyor.

Artık yormayın kafanızı bu işler ile.

Bende yatıyorum, cümleten hayırlı geceler....

Umut Kanber
yonetımın amacı bellidir ki zeniti koseye sıkıstırmaktan ziyade kaptanı da koseye sıkıstırmaktır.Her hangı bır olumsuzlukta tum sucu fatıhın uzerıne atıp 'fedakarlık yapmadı' dıyebılmektır.Gorunen goruntu budur.Ama madalyanın dıger yuzu de su olabılır.Bu olay kasten ortaya atılıp fatıhın 500.000 lıralık alacagı Trabzonspor un su ankı nakıt sıkıntısı sebebıyle kaptana sunulacak mukaveleye de eklenebılır.

ramzanyak58
bizim köyde sivasın bir köyü 15 yıl önce doğan çocuklar trabzonsporlu oluyordu bakın trabzonda deil sivas'ta ama şimdi yok köyde azınlık olduk. kim getirdi bu hale bizi yönetimler. hiç unutmam 5 yaşındayım dayım tee o zaman orjinal fener forması getirmişti. ben ne yaptım. hançerle kestim hiç giymedim. ama şimdi çocuklar bizanslı oluyor. trabzonsporumuzun taraftarını bitiriyorlar. yav benim kanım adokunuyor bu durum ve hala aynısı devam ediyor. ne olur fatihi alsalar ts mi batar.

Emirhan Çorumlu
19.01.2010, 00:56
500 bini fatih'in 3 yıllık sözleşmesine yayarlar, olur biter:)

hahaha... =) aylik diye o 500 bini veririz fatih futbolu birakinca bizde kazandigi parayi yavas yavas emekli parasi veya harclik gibi öderiz... =) nede olsa bizim oglan gelin deyilmis... baskanin deyimiyle... =)

DNA-TS
19.01.2010, 00:56
adamı almamak için türlü türlü cambazlık yapıyorlar.aradık ulaşamadık falan.bakalım yarın gazatelerde internette ne yazacak.bu arada haber 61 de yönetimin sözcüsü konumunda sanki.doğru ya fatih tekke bizden birisi kız evinemi gidiyoruz ki rusyaya gideceğiz fatih buraya gelsin :@

irfanb
19.01.2010, 00:57
adamlar fatihin malının ortağı oldular resmen yuhhhhhh

Adamlar kiz istemeye gittiler Kolombiya`ya.
Kizin ceyizini düzecekler para lazim.
Elde yok avucta yok.:)

adem73
Acaba hangi Yöneticinin Sitesi?
Yada kim kimi taniyor?

Gercekden Trabzonsporumu kücük düsürüyorlar.

Istemiyorsaniz cikin Adam gibi "Taraftar isteyebilir ama biz istemiyoruz" deyin.
topluma karşı nasıl desinler almıyoruz diye.adamı soğutup gelmiyorum demesini bekliyorlar.valla yakıştıramıyorum.

biltrabzon
Trabzonspor taraftarlarının gönlünde taht kuran Fatih Tekke bu taraftara karşı sorumluluğunu yerine getirmeli.

Bu taraftar haber61.net'e gelen yorum, telefon ve e-maillerde Krallarının, kaptanların onlara karşı az da olsa bir sorumluluk hissediyorsa, onların ona karşı gösterdiği sevginin yarısı kadar da olsa bir sevgi gösteriyorsa çıkıp açıklama yapmasını istiyor.

Top sende Fatih. Doğru hangisi yanlış hangisi�.

Bekliyoruz

cik konus arkadas, cokmu zor konusmak,neden konusmuyorsun?Millet bilsin kim hakli ,kim haksiz susmakla olmuyor bu isler.sustukca sende bir problem var derler.

malegende
Haber61.net denen sitenın haberleri kesinlikle safsata arkadaşlar. Haber yazmadan habrleri yok bi kere. Haber hep yorum duruyo. Biri Yorum bölümüne yazı yazayım derken Haber Gir butonuna tıklamış olsa gerek. ÖYle bi haber yazılış şekli yok.... :)

İnanmayın. Ümitle sabırla bekliyoruz. Bence bu iş yarın ( Salı ) biter.

ramzanyak58
peki ne dedi abi fatihin haberi var mı belli değil biz ona göre yorum yaptık ve inanıyorum ki kimse kimsenini fikrine saçmalık dememeli. saygı duyarsızınız duymazsınız ama benim fikirlerimdi onlar.

Recep Alkan
19.01.2010, 00:58
Arkadaşlar inanın BMN size yeter.

Birçok haberi ilk burda duydunuz okudunuz, daha ne işiniz var o çok eleştirdiğiniz yerel basında.

Bırakın şunları rahat, bırakın ki, onlarda bizi bıraksın.

Prim yaptırmayın şunlara. Pişmek üzere olan aş'a su katmaya çalışıyorlar akılları sıra.

Trabzonspor'a 750.000 Euroya geçen sene imza atmaya niyetli olan bir adamın menejeri sizce 1,5 milyon ister mi ? Buna kaptan müsade eder mi ?

Uymaayın salak yorum ve haberlere.

Yatın dinlenin diyorum size...

The Ciks
19.01.2010, 00:58
ulan adamın parasıyla nasıl bir anlaşma yapıyorsun olurmu böyle birşey the ciks kardeşim peki kesin mi transfer ne zaman açıklancak
Türkiye vergi cenneti olunca bu avantajdan zenıtle beraber faydalanınca ordan da nizamı şarz falan olunca öyle oluyor...vs.vs...fatihe parasını burdan versek ne olurki...şişşt kimse duymasın...

matalar
19.01.2010, 00:59
o şu kadar istemiş bu bukadar vermiş.paradox gibi.
bizim işlere akıl sır ermez.
neyse yarın iş var.hepinize hayırlı geceler.
Esselamualeykum...

Emirhan Çorumlu
19.01.2010, 00:59
Haber61.net denen sitenın haberleri kesinlikle safsata arkadaşlar. Haber yazmadan habrleri yok bi kere. Haber hep yorum duruyo. Biri Yorum bölümüne yazı yazayım derken Haber Gir butonuna tıklamış olsa gerek. ÖYle bi haber yazılış şekli yok.... :)

İnanmayın. Ümitle sabırla bekliyoruz. Bence bu iş yarın ( Salı ) biter.

Ben Gün veremeyecegim ama Bu Hafta Allahin izniyle bitter bu is... =)

Hüseyin Hatırlı
19.01.2010, 01:01
peki ne dedi abi fatihin haberi var mı belli değil biz ona göre yorum yaptık ve inanıyorum ki kimse kimsenini fikrine saçmalık dememeli. saygı duyarsızınız duymazsınız ama benim fikirlerimdi onlar.

Yav kardeşim haklı olabilirsin fikrinde ama bu kadar anti yönetim olmayalım ne olur. Adamlar bizim gibi buradan yazmıyolar kalkıyolar dünyanın bi ucuna gidiyolar bi topçu almaya Allah aşkına azıcık haklarını verelim bu adamların da. Bi şey yapıyolarsa bi bildikleri vardır elbet...

ramzanyak58
19.01.2010, 01:01
hakkınızı helal edin yanlış anlamayın kardeşlerim ama trabzonun yerel basını kadar trabzon alyhine yayın yapan başka yayın yok daha 2 önce spor61 de teo ile bir yazı var açın okuyun fener medyası bile böle yazı yazmaz trabzon hakkında

Salih Yazıcı
19.01.2010, 01:02
eğer bu iş olmazsa yönetim istifa başlığını kimse açmamı engelleyemez ulan yine entrika

MaNiaC61
haber61i çözdüm ben..yönetimi yaladığın zaman yorumun dakikada sitede..faruk özaka bile azıcık eleştri yaptığında rüyanda görürsün yayınlanmasını..

Recep Alkan
- Benim anladığım kadarı ile Fatih ile anlaşılmış, 2 güne kadar kampa katılacakmış...

Bir yorum, sahibi bir arkadaş. Sözüne itibar edilecek bir arkadaş....

Yatın dinlenin, yarına çıkar bişiler...

biltrabzon
19.01.2010, 01:03
Şener'in vurguladığı sorunun Fatih Tekke'nin menajeri ve avukatından kaynaklandığı ve bu ikilinin Bordo-Mavili kulüpten yüksek ücret talep ettiği belirtildi. Bordo-Mavili yöneticiler bu konuda Fatih Tekke'nin devreye girerek gerekeni yapması gerektiğini vurguluyor.

yunus emre sel - - DHA

Burak TOSUN
BÜyük takım dediğin bir futbolcuya bu kadar fazla takılı kalmaz. Ya bu kadar uzun süre uğraşmassın, verdiğin parayı kabul etmiyorlarsa başka oyunculara yönelirsin.
Yada fiyatı arttırıp alır gelirsin adamı.
Nedir bu 1 senedir geldi, geliyor, gelicek, gelmedi vallahi bıktık usandık artık. Alın sizin olsun Fatih yeter bu eziyet bize.

Fatih Özkan
- Benim anladığım kadarı ile Fatih ile anlaşılmış, 2 güne kadar kampa katılacakmış...

Bu bilgi iyi oldu işte abi (:
Ama gene de yatasım yok :D

AYYILDIZ
19.01.2010, 01:04
250 bin euro daha verememişlerde adamın parasını mı hesap etmişler.Sonra da söylentiler çıkıyor yok Tekke'ye ulaşılamıyor v.s anlamıştım böyle saçma şey olmaz.Bu yönetim varken biz yine alamayız Tekke'yi.

ramzanyak58
19.01.2010, 01:06
yok yok benim ümidimi bile bitirdiler ya takıma kaptan lazım kaptan hatırlar mısınız bilmem bir diyarbakır deplasmanında ilk yarı 3-0 bitmişti. fatihin devre arası arkadaşlarına nasıl fırça çektiğini. ya bunu yapacak oyuncu yok hepsi kaliteli baştacı ama hiçbirisi fatih tekke değil.

Emrullah
19.01.2010, 01:06
O kadar yalan haber varki biz neden bu haberlere prim veriyoruz ben anlamıyorum. Bir internet sitesi Fatih'e ulaşılamıyor diye yazmış, bunu o kadar abarttık ki sanki yönetim ulaşmak istemiyorda ulaşamıyoruz yalanını uyduruyor diyoruz. Ne biliyoruz ulaşamadığını, sürekli yalan haber veren internet medyasına neden bu kadar güveniyoruz da bizim yöneticilerimize ve futbolcularımıza inanmıyoruz. Belki aramışlardır bir kere o sıra ya çekmiyordur, ya şarjı bitmiştir, ya da kapalıdır telefonu. Bunu neden bu kadar abartıyoruz da işi farklı noktalara çekiyoruz anlamış değilim.

Umut Kanber
19.01.2010, 01:07
sımdı arkadaslar tamam fatıhı hepımız ıstıyoruz ama asıl olan da trabzonspordur.Eger o menejer ıle avukat ta gerekenden fazla ıstıyorsa kımse kusura bakmasında ben de yonetımı desteklerım bu konuda.3 kurus paramız var onu da menejerle avukata yedırmem

Kaan
Teşekkürler haberler için Recep abi.

İyi geceler herkese.. :)

Emirhan Çorumlu
Bu bilgi iyi oldu işte abi (:
Ama gene de yatasım yok :D

Katiliyorum... =)

matrix5782

aha la ne işin var burda işi mi bıraktın:))

ramzanyak58
250 bin euro daha verememişlerde adamın parasını mı hesap etmişler.Sonra da söylentiler çıkıyor yok Tekke'ye ulaşılamıyor v.s anlamıştım böyle saçma şey olmaz.Bu yönetim varken biz yine alamayız Tekke'yi.
aynen. deseler ki alıyoruz fatihi kaç forma alacanız. zaten hemen hemen 3 de 1 parası çıkar ama adamlar fatihi alırsak bizi ezer önümüze geçer düşüncesindeler galiba

hüseyin1975
yok yok benim ümidimi bile bitirdiler ya takıma kaptan lazım kaptan hatırlar mısınız bilmem bir diyarbakır deplasmanında ilk yarı 3-0 bitmişti. fatihin devre arası arkadaşlarına nasıl fırça çektiğini. ya bunu yapacak oyuncu yok hepsi kaliteli baştacı ama hiçbirisi fatih tekke değil.

Su siralar Trabzonsporda Kaptanlik mevkisininn pek önemi yok, önüne gelen Kaptan oluyor.:(

Insallah Fatih Tekke geldiginde bu is degisecek.:alkış:

biltrabzon
19.01.2010, 01:08
Şener'in vurguladığı sorunun Fatih Tekke'nin menajeri ve avukatından kaynaklandığı ve bu ikilinin Bordo-Mavili kulüpten yüksek ücret talep ettiği belirtildi. Bordo-Mavili yöneticiler bu konuda Fatih Tekke'nin devreye girerek gerekeni yapması gerektiğini vurguluyor.

yunus emre sel - - DHA

bu haber dogrudur.menajeri ve avukati trabzonspordan para koparmaya calisip isi yokusa sürüyorlar.sonucta fatih in menajeri para almak zorunda fatih de cebinden verecek degil herhalde,isi trabzonspora attilar.bu is uzadikca uzadi,yönetim ciksin bizim sartlarimiz bu olursa olur olmazsa olmaz desin kestirip atsin.artik takima zarar vermeye basladi fatih meselesi.

Recep Alkan
19.01.2010, 01:08
aha la ne işin var burda işi mi bıraktın:))

Boşuna mı dedik, bize her yer Trabzon diye.

Bize Ankara da Green Park da Trabzon :)

Mert
19.01.2010, 01:10
Bu kadar bekledik mi kimseyi?
Bu kadar istedik mi?

Recep Alkan
19.01.2010, 01:10
bu haber dogrudur.menajeri ve avukati trabzonspordan para koparmaya calisip isi yokusa sürüyorlar.sonucta fatih in menajeri para almak zorunda fatih de cebinden verecek degil herhalde,isi trabzonspora attilar.bu is uzadikca uzadi,yönetim ciksin bizim sartlarimiz bu olursa olur olmazsa olmaz desin kestirip atsin.artik takima zarar vermeye basladi fatih meselesi.

Bunu ispatlayabilir misin ?

Benden ispat istemek kolaydı, buyrun ispatlık konu size, ispat edin.

Yönetim o dediğinizi diyemez.

Onların kapları daha siyah...

aynikola
19.01.2010, 01:11
Böyle durumlarda değişik haberler çıkması normal.Herkes bir şekilde nemalanmaya çalışıyor.

Ama benim anladığım kadarıyla bu iş bir şekilde bitecek.Fatih Tekke formasına,taraftarı da ona kavuşacak.

Fatih'in gelmesine çok seviniyorum çünkü biliyorum ki Fatih Trabzonspor'un şampiyonluğunu bizim kadar çok istiyor ve şampiyonluk için yönetimin istekli olduğunu gördüğü için geliyor.Giderken tam tersini düşündüğü için gitmişti.

antagonist
Avatarı değiştirdik, bekliyoruz.
:)

biltrabzon
yönetim hakli bende olsam menajere ve avukata para yedirmem kim olursa olsun.islerine bakacaklar karsilarinda yolacak keriz yok.neyse kurali o kadar alirlar.trabzonspor zenit ten ucuza aldi diye fatih i ,onlarda cullandi,fazla koparmaya bakiyorlar.

Emrullah
Bizim en büyük sıkıntımız olur olmadık şeyleri büyütmek, olur olmadık şeylere takılmak. Yani ne zevk alıyoruz ben anlamıyorum arkadaş. Ortada gerçekleşecek bir transfer var ama işin içinde bin tane hikaye var, entrika var, binbir çeşit senaryo ve yorum var.

SEDAT
19.01.2010, 01:12

:)............

ESER
19.01.2010, 01:12
Yav kardeşim haklı olabilirsin fikrinde ama bu kadar anti yönetim olmayalım ne olur. Adamlar bizim gibi buradan yazmıyolar kalkıyolar dünyanın bi ucuna gidiyolar bi topçu almaya Allah aşkına azıcık haklarını verelim bu adamların da. Bi şey yapıyolarsa bi bildikleri vardır elbet...

dunyanin bi ucuna gidiyorlar ama 1,5 senedir iki vesait oteye gidemiyorlar,

ramzanyak58
19.01.2010, 01:13
saygıdeğer yönetici kardeşlerim. ben bu haber61 e ulaşamıyorum ulaşabilen varsa ulaşır mı acaba hala fener haberi ilk sırada ve hala yorumlarda fatihe demedikleri laf kalmadı. ya bunlar bu kadar mı cahil fatih deil miydi istanbul takımlarına biiip çekip boş mukaveleyi imzalayan yaaa ben çıldırıyorum o yorumları okudukça ne olur engel olmaya çalışalım.

ilhan
Bu kadar insan, vaktini zamanını en ufak bir gelişme olur diye feda edip bekliyor. Eğer bu transfer gerçekleşirse bunca insanı sevinecek. Sırf şu insanların temiz ve sadece bordo mavi aşkla yoğrulmuş yürekleri için yapılır be bu transfer...

Transferden yana kuşkum yok. Bitecektir.

Ama bu kadar insan halen bir gelişme bekliyor.

Her zaman diyorum. Cefâkardır Trabzonspor taraftarı, cefâkar.

Orhan Aydın
:)............

Sedat abi sende değiştir şu avatarını ya ne öyle paskebol enbiey felan:D

Salih Yazıcı
19.01.2010, 01:14
yönetim önce diğer menejerlere para yedirmesin sonra konuşsun ayrıca hani fatihle anlaşmışlardı bak yine yalan konuşuyorlar.

lazfather61
19.01.2010, 01:14
haber61i çözdüm ben..yönetimi yaladığın zaman yorumun dakikada sitede..faruk özaka bile azıcık eleştri yaptığında rüyanda görürsün yayınlanmasını..

ya bak arkadasım ben taraf deelim ama bak simdi insanları gereksiz yonlendirme.

bak bu linki tıkla yonetime sallayanlarda var fatihede dogrusu hangisi mi bence gereksiz bir tartısma zaten anlasırlar anlasamazlar umrumda deel... ama gereksiz yere herkes bir taraf tutuyor ve buda gruplasma oluyor gereksiz bence cok sıkıcı oldu bu konu alsınlar yada almasınlar artık su fatihide kapansın bu konu midem bulandı.

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=51157

ayrıca ben cok yonetimi elestirenleride gordum

antagonist
19.01.2010, 01:15
saygıdeğer yönetici kardeşlerim. ben bu haber61 e ulaşamıyorum ulaşabilen varsa ulaşır mı acaba hala fener haberi ilk sırada ve hala yorumlarda fatihe demedikleri laf kalmadı. ya bunlar bu kadar mı cahil fatih deil miydi istanbul takımlarına biiip çekip boş mukaveleyi imzalayan yaaa ben çıldırıyorum o yorumları okudukça ne olur engel olmaya çalışalım.

haber61 özel bir oluşum neticede, böyle bir müdahale yapmak bize düşmez. ;)

biltrabzon
19.01.2010, 01:15
Bunu ispatlayabilir misin ?

Benden ispat istemek kolaydı, buyrun ispatlık konu size, ispat edin.

Yönetim o dediğinizi diyemez.

Onların kapları daha siyah...

kimse trabzonspor dan büyük degildir.fatih de buna dahil.o zaman cikacak konusacak.ortalik dedikodudan gecilmiyor.ben sadri sener in agzindan cikan söze inanirim.adam hep acik konusmustur.hicde sagi solu oynamamistir.fatih te ayni oda ciksin konussun, oda sagi solu oynamadan konusan bir insan.

hüseyin1975
19.01.2010, 01:16
http://s101.ucoz.net/sm/24/smile.gif

Salih Yazıcı
19.01.2010, 01:17
amaç belli fatihi kızdırıp alınmamasını sağlamak herkez buna hazırlıklı olmaz teo menejerine acaba kaç para verdiler lig tv eski muhabirine.

ramzanyak58
19.01.2010, 01:17
haber61 özel bir oluşum neticede, böyle bir müdahale yapmak bize düşmez. ;)
eyvallah düşmez de ayıp yaa ayıp kime hizmet ediyorlar. bir kişi çıkıp desin ki şu yönetci kulube fatih kadar para kazandırdı da gitti. bunun cevabını veren olsun fenerli olacam. fatih tekke konusu mide bulandırıyormuş yok cemaate çevirecekmiş takımı da yok şu yok bu evet dindar bir insan ama bunu takıma faydası olur zararı olmaz. sonuna kadar fatihi istiyoruz...

Emrullah
19.01.2010, 01:18
Menejerinin para alması normal. Çünkü adam bu işle profesyonel manada ilgileniyor, adamın işi bu. Ama menejerin isteyeceği rakam makul olmalı. Zaten bu iş için menejere gerek yoktu, menejerler de anlayışlı olmalı. Yönetim de hiç vermemezlik yapmamalı, ne ise hakkı onu vermeli.

Avukatın para isteğini anlayamadım, haberin bu kısmının sallama olduğunu düşünüyorum. Avukat ne parası istiyor ki? Menejere verilecek ya? Aralarında anlaşırlar ve paylaşırlar, avukat ayriyeten ne parası istiyormuş? İnandırıcı bir haber gibi gelmedi.

Salih Yazıcı
19.01.2010, 01:18
bırak ya bende fatihe inanırım sadri beyin burda yaptığı açılamaları çıkartma

Mustafa Önder
19.01.2010, 01:19
O bu değil de bütün bunlara rağmen Fatih gelir çıkar da gol de atarsa(inşallah) yönetimin yüzündeki oluşacak ifadeyi merak ediyorum.

Dip.Ing.Mag.
19.01.2010, 01:19
tozuttunuz mu usaklar? varin yatin ... simdi zaten tekkede hep bizi dusunuyor uykusuz kaliyorya , acaba bmn de usaklar beni mi bekliyor diye.... gercek sevgiyi baska seyle karistirip abartmamak gerekir. hersey gelip gecici, oyuzden kendinizi fuzuli yere strese sokmayin fatih gelecekse gelecektir zaten siz burda sabaha kadar uykusuz kalsanizda gelecek, hemen yataga yatip sabah uyanincada gelecek. ama gelmiyecekse pc nin basinda amuda kalkip sabaha kadar bekleyin gelmez yani. ins anlatabilmisimdir.. he sen bu saatte ne yapiyorsun diyenler olabilir benim ders calisamam lazim gec vakte kadar oyuzden burdayim ayrica yurt disinda oldugum icin saat farki var burda suan saat 12:20 neyse

ramzanyak58
19.01.2010, 01:20
kimse trabzonspor dan büyük degildir.fatih de buna dahil.o zaman cikacak konusacak.ortalik dedikodudan gecilmiyor.ben sadri sener in agzindan cikan söze inanirim.adam hep acik konusmustur.hicde sagi solu oynamamistir.fatih te ayni oda ciksin konussun, oda sagi solu oynamadan konusan bir insan.
daha kaç gün oldu fatihle anlaştık sorun yok diyeli kulüple anlaşamıyorlardı hani. sen inanıyor musun kardeşim koskoca trabzonsporun 500 bin için fatihi alamayacagına.

Samet Türkmen
19.01.2010, 01:20
Biz burada muhabbet ediyoruz diye Fatih bize cevap vermek zorunda değil.Hala Zenit'in futbolcusu. Transfer olursa hepimiz görürüz zaten. Gece gece bu tip şeyler için tartışmak gereksiz bence.

ramzanyak58
19.01.2010, 01:21
O bu değil de bütün bunlara rağmen Fatih gelir çıkar da gol de atarsa(inşallah) yönetimin yüzündeki oluşacak ifadeyi merak ediyorum.
biz aldık derler. kötü olursa da taraftar istemişti derler..

SEDAT
Sedat abi sende değiştir şu avatarını ya ne öyle paskebol enbiey felan:D

-kobeye çok benziyomuşum öyle söylüyorlar :)

hüseyin1975
daha kaç gün oldu fatihle anlaştık sorun yok diyeli kulüple anlaşamıyorlardı hani. sen inanıyor musun kardeşim koskoca trabzonsporun 500 bin için fatihi alamayacagına.
Mehmet Batdal.

biltrabzon
19.01.2010, 01:22
millet baskan dan daha degerli görüyor fatih i baksaniza.istedigin aciklamasini cikar arkadasim.sadri sener adam gibi adamdir.fatih te öyledir.kimsede baskandan büyük degildir camiada.

biltrabzon
19.01.2010, 01:25

fatih le anlastik dedi,menajeriyle degil.fatih ve gökdeniz bu camianin evlatlari onlarin transferinde araya menajerlerin dahil olmasina bende karsiyim.isterse 100 bin olsun.(menajerlik hakki neyse onu alirlar,fatih ve gökdeniz olunca is degisir tabiki.)

Emirhan Çorumlu
19.01.2010, 01:26
millet baskan dan daha degerli görüyor fatih i baksaniza.istedigin aciklamasini cikar arkadasim.sadri sener adam gibi adamdir.fatih te öyledir.kimsede baskandan büyük degildir camiada.

Sagol Renkdas Hepimizi Aydinlatdigin icin...

ESER
19.01.2010, 01:26
bir arkadas haber61 de burak yilmaz haberine cok guzel yorum yapmis :)

haber : riza calimbay dan burak yilmaz aciklamasi

yorum : suan kimsenin umrunda degilsiniz:)

bu yorumu yazan arkadasi tebrik ediyorum:) superdi :)

Mustafa Önder
19.01.2010, 01:29
Recep abi sağlam yerde kalıyon ha yanlız:D:D

Emirhan Çorumlu
19.01.2010, 01:29
bir arkadas haber61 de burak yilmaz haberine cok guzel yorum yapmis :)

haber : riza calimbay dan burak yilmaz aciklamasi

yorum : suan kimsenin umrunda degilsiniz:)

bu yorumu yazan arkadasi tebrik ediyorum:) superdi :)

Gecen okudum yok Burak rest cekmis felan diye... ondan sonra LigTv'de Haberlerde Burak ile Repörtaj yapmislar... Burak eger Ts Esesle anlasirsa simdi olmazsa sezon sonu gelirim suanda eses in topcusuyum... esese yardim etmek istiyorum dedi... yani rest mest yok... her yazilan dogru olacak diye bir kayde de yok... =)

Emirhan Çorumlu
19.01.2010, 01:32
Ben Artik Fatih Tekkenin Imza Töreninin ve Baskanla El SIKISTIGI Anin Resimlerini görmeden bu Bolüme Yorum yazmiyacagim... =) Iyi Geceler...

İlker ToSun
fatih transferi gerçekleştiği takdirde ki artık olmaması büyük sürpriz olacak bu olay tamamen taraftarın başarısıdır. benim gördüğüm ilk defa taraftar bir konuda yüzde 99 luk bir oranda hemfikir oldu ve ortak hareket etti ve sonunda istediğini elde etti.
yönetime karşı bir taraftar duruşu olarak ilk defa hoşuma giden cinsten bir dirayet sağlandı.
bence şu an taraftarın yine aynı birlikle sağlık ekibinin yattara olayını sorgulaması ve nasıl istediği adamı kulübe getirttiyse başarız olan yönetici ve profesyonel kadronun kulüpten ayrılmasını sağlaması gerekir.
fatih tekke transferinin heyecanıyla ve 1 yılı aşkın süredir yattara hakkında karalama kampanyalarının etkisiyle o olay pek yankı bulmadı ama kulüp tarihnin en büyük rezilliklerin biri yaşandı ve artık taraftarımız o konuya da ağırlığını koymalı.

ramzanyak58
fatih le anlastik dedi,menajeriyle degil.fatih ve gökdeniz bu camianin evlatlari onlarin transferinde araya menajerlerin dahil olmasina bende karsiyim.isterse 100 bin olsun.(menajerlik hakki neyse onu alirlar,fatih ve gökdeniz olunca is degisir tabiki.)
güzel kardeşim yönetim son yılların en iyi işlerini yapıyor kabul ediyorum ve destekliyorum ama FATİH le ilgili yapılanlara karşıyım. sana 8 para kazandıracak bir oyuncu ve seyircinin sevgilisi olacak. Ve buna ragmen enteresan olaylar duyacagız. buna kızıyorum ve anlamıyorum.

The Ciks
19.01.2010, 01:33
Bakınız bazı menajerlerle calışmazsanız ....ozellıkle brezılyada... oradan bocek bıle alamazsınız...aurello nasıl gıttı...yada alex devıd ortega vs ...bunlara kım vesıle oluyor...ıyı para her zaman kotu parayı ceker ve aklar...hırvatlara sırplara neden o kadar para verılır...altını karıstırırsanız neler cıkar...bır ara ıngılız kuluplerıne araplar dadandı..bır ara amerıkalılar..katar rusya ayrı bır muamma...unutmayalım futbol sadece futbol degıldır...kıtlelerı dın,sınema futbol...usada nba falan dıngınleştırır...bız sampıyon olabılecekmıyız ona bakalım horonumuz hamsımız muhlamamız tavan yapacakmı...bırakalım global dansözleri...yaylada sis varmı ...vakfıkebir ekmeğine... sıcak olanına ama ...tereyağı iyi gider mi...diğerleri bizi ilgilendirir mi...?

MaNiaC61
19.01.2010, 01:33
menejer ile avukat para istiyor deniyo..avukat neden para isterki?? fatihin her vekalet verdiği para isticekse arabasını satmak için vekalet verdiği muamelecide kulüpten para istesin..saçma sapan haberler yaaa..

ESER
19.01.2010, 01:35
Gecen okudum yok Burak rest cekmis felan diye... ondan sonra LigTv'de Haberlerde Burak ile Repörtaj yapmislar... Burak eger Ts Esesle anlasirsa simdi olmazsa sezon sonu gelirim suanda eses in topcusuyum... esese yardim etmek istiyorum dedi... yani rest mest yok... her yazilan dogru olacak diye bir kayde de yok... =)

hocam ben burak haberinden cok haberin altina yazilan yoruma bayildim:) muhtemelen forumdan o arkadas.. :)

suan kimsenin umrunda degilsiniz :) yorumu cuk diye oturmus.. ulan gece gunduz fatihi bekliyoruz , ne burak trasi yapiyonuz der gibiydi :)

matrix5782
19.01.2010, 01:35
yönetim yarın açıklama yapacak boşuna beklemeyin

herkese iyi geceler.

ramzanyak58
19.01.2010, 01:36
fatih transferi gerçekleştiği takdirde ki artık olmaması büyük sürpriz olacak bu olay tamamen taraftarın başarısıdır. benim gördüğüm ilk defa taraftar bir konuda yüzde 99 luk bir oranda hemfikir oldu ve ortak hareket etti ve sonunda istediğini elde etti.
yönetime karşı bir taraftar duruşu olarak ilk defa hoşuma giden cinsten bir dirayet sağlandı.
bence şu an taraftarın yine aynı birlikle sağlık ekibinin yattara olayını sorgulaması ve nasıl istediği adamı kulübe getirttiyse başarız olan yönetici ve profesyonel kadronun kulüpten ayrılmasını sağlaması gerekir.
fatih tekke transferinin heyecanıyla ve 1 yılı aşkın süredir yattara hakkında karalama kampanyalarının etkisiyle o olay pek yankı bulmadı ama kulüp tarihnin en büyük rezilliklerin biri yaşandı ve artık taraftarımız o konuya da ağırlığını koymalı.
doğru söze ne hacet:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

wien_ts
19.01.2010, 01:43
ya kardesim nerden biliyosunuz menajer ve avukatin cok para istedigini.ortalik bos nasil olsa sallayin gitsin.hesap soran yok nasil olsa.ispat denincede gecisitirin.ne guzel dunya.hicbirseyden korkmuyorsaniz kul hakkina girmekten korkup millete iftira atmayin..

senturkmurat_61
19.01.2010, 01:45
arkadaşlar biraz sağlıklı düşünüp ona göre yorum yapmakta fada var. şimdi FATİH ulaşamadıkları o an için doğru olabilir alkan 61 dediği gibi adam maç oynuyordur tlf bakamayabilir. ama bu FATİH e hiç ulaşılamayacak anlamına gelmez ki dimi. tabiki avukatları yada menejerleri para alacak ama TRABZONSPOR taraftarı çok istiyor TEKKE yi e zenitlede anlaşıldı bize istediğimizi verirler yada almak için vermek zorundadırlar gibi bir oyuna gitmiş olabilirler fazla para koparmak isteyebilirler bizim yemeğimizden kesip verdiğimiz paraları böle almak olmaz avukatlara ben bu konuda yönetimi destekliyorum..... FATİH TEKKE nin alacağı parayı zenit e bırakacakları konusuna gelince ya adamlar kaç defa dediki biz FATİH ile konuştuk anlaştık hadi yönetime inanmıyorsunuz ŞENOL HOCA ya da mı inanmıyorsunuz ya o da dedi ki hep görüşüyoruz FATİH ile ve onunla sorunumuz yok diye. bu adamlar onunla görüşmüş ve anlaşmışsalar ki ŞENOL HOCAM da öle dedi bu alacağı parayı da ilave etme işinden onunda haberi vardır bunlar enine boyuna konuşulmuştur.FATİH in de bugüne kadar ben trabzonspor a gitmek orada devam edip futbol hayatımı yetiştiğim kulübümde sonlandırmak istiyorum açıklamasından başka bir açıklama yaptı mı yok neden susuyor, bu da bir transfer politikası oda bu olanlara cevap vermek istemez mi ki ama demek ki şuan için en sağlıklısı bu ki oda susuyor bekliyor olması gereken gibi. istese açıklama yapamazmıydı ihtiyacı mı var yada bunlar normal mi ki susacak adam çıkıp ne buya benle taraftarımızla dalga mı geçiyorsunuz ya alın yada bırakın deyip her teklife açığım demez miydi? bu FATİH TEKKE ya basit bir oyncu değil ya kral ya derdi elbet ama oda bu durumda tek TRABZONSPOR da oynamak istiyorum diyorsa ve başka bişey demeyip susuyorsa bunların bir sebebi vardır.adam buraya gelene kadar bu iş bitene kadar imza atana kadar susacaktır hatta imzalasada bunlara cevap vermeyecektir zaten onun amacı yetiştiği kulübe memleketine dönmek. buda gerçekleşince de o kuşlar gibi rahat olacaktır yeniden başlayaktır o futbola ama sevgili TRABZONPOR un BÜYÜK TAAFTARI lütfen sabırlı olalım nihat kahveci en canlı örnek tamam FATİH farklı oyuncu ondan ama FATİH in de başına gelebilir bu durum biz her futbolcumuzun sabırla arkasında olalım tepkimiz onlara olmasın. şimdi TEO gol kaçırır atamazsa e biz uğultu çıkartırsak yada hata yapan oyuncumuza tepki gösterirsek yada hocanın oyuncu değişikliğine yada çıkan oyuncuyu ıslıklarsak olmaz işte böle beş para etmez insan kılıklı hayvanlara (sözüm ona gol kralı olacakmış yok dolaylı yollardan geçde olsa fenere geldiğim için mutluyum demiş ya o işte) tarfatarı suçlar baskı var der ben onlardan dolayı oynayamadım der suçlar ne gereği var bu tiplere malzeme vermeye..... HER ZMAN HEP DESTEK TAM DESTEK

yorumsuz6117
19.01.2010, 01:49
Yarın kalktığımda gelmiş olur inş..

ramzanyak58
19.01.2010, 01:51
arkadaşlar biraz sağlıklı düşünüp ona göre yorum yapmakta fada var. şimdi FATİH ulaşamadıkları o an için doğru olabilir alkan 61 dediği gibi adam maç oynuyordur tlf bakamayabilir. ama bu FATİH e hiç ulaşılamayacak anlamına gelmez ki dimi. tabiki avukatları yada menejerleri para alacak ama TRABZONSPOR taraftarı çok istiyor TEKKE yi e zenitlede anlaşıldı bize istediğimizi verirler yada almak için vermek zorundadırlar gibi bir oyuna gitmiş olabilirler fazla para koparmak isteyebilirler bizim yemeğimizden kesip verdiğimiz paraları böle almak olmaz avukatlara ben bu konuda yönetimi destekliyorum..... FATİH TEKKE nin alacağı parayı zenit e bırakacakları konusuna gelince ya adamlar kaç defa dediki biz FATİH ile konuştuk anlaştık hadi yönetime inanmıyorsunuz ŞENOL HOCA ya da mı inanmıyorsunuz ya o da dedi ki hep görüşüyoruz FATİH ile ve onunla sorunumuz yok diye. bu adamlar onunla görüşmüş ve anlaşmışsalar ki ŞENOL HOCAM da öle dedi bu alacağı parayı da ilave etme işinden onunda haberi vardır bunlar enine boyuna konuşulmuştur.FATİH in de bugüne kadar ben trabzonspor a gitmek orada devam edip futbol hayatımı yetiştiğim kulübümde sonlandırmak istiyorum açıklamasından başka bir açıklama yaptı mı yok neden susuyor, bu da bir transfer politikası oda bu olanlara cevap vermek istemez mi ki ama demek ki şuan için en sağlıklısı bu ki oda susuyor bekliyor olması gereken gibi. istese açıklama yapamazmıydı ihtiyacı mı var yada bunlar normal mi ki susacak adam çıkıp ne buya benle taraftarımızla dalga mı geçiyorsunuz ya alın yada bırakın deyip her teklife açığım demez miydi? bu FATİH TEKKE ya basit bir oyncu değil ya kral ya derdi elbet ama oda bu durumda tek TRABZONSPOR da oynamak istiyorum diyorsa ve başka bişey demeyip susuyorsa bunların bir sebebi vardır.adam buraya gelene kadar bu iş bitene kadar imza atana kadar susacaktır hatta imzalasada bunlara cevap vermeyecektir zaten onun amacı yetiştiği kulübe memleketine dönmek. buda gerçekleşince de o kuşlar gibi rahat olacaktır yeniden başlayaktır o futbola ama sevgili TRABZONPOR un BÜYÜK TAAFTARI lütfen sabırlı olalım nihat kahveci en canlı örnek tamam FATİH farklı oyuncu ondan ama FATİH in de başına gelebilir bu durum biz her futbolcumuzun sabırla arkasında olalım tepkimiz onlara olmasın. şimdi TEO gol kaçırır atamazsa e biz uğultu çıkartırsak yada hata yapan oyuncumuza tepki gösterirsek yada hocanın oyuncu değişikliğine yada çıkan oyuncuyu ıslıklarsak olmaz işte böle beş para etmez insan kılıklı hayvanlara (sözüm ona gol kralı olacakmış yok dolaylı yollardan geçde olsa fenere geldiğim için mutluyum demiş ya o işte) tarfatarı suçlar baskı var der ben onlardan dolayı oynayamadım der suçlar ne gereği var bu tiplere malzeme vermeye..... HER ZMAN HEP DESTEK TAM DESTEK
üstadım çok haklısın. ama çokfazla dedikodu var mide bulandırıcı. fatih alınmazsa inan taraftar kuser bu fatihten dolayı olmaz kulübün taraftarı sallamamasından olur.

ramzanyak58
19.01.2010, 01:52
Yarın kalktığımda gelmiş olur inş..
iiiiinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnşşşşşşşşşşşşşşşşşşşallll llllllllllllllllllahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

Mustafa Önder
19.01.2010, 01:57
Hadi dağılın arkadaşlar.:D

MaNiaC61
19.01.2010, 01:58
bu gece burda biter benim için..kulübümüz için hayırlısı temenni ediyorum..umarım kaptanımız gelir ve kaldığı yerden devam eder..nihata benzemesin :S

senturkmurat_61
19.01.2010, 02:01
tabiki alınmaması kötü olur ve bununsebebi de yönetim olur ama senin de dediğin gibi çok dedi kodu var. ama bizde bu dedikodulara göre hareket edersek sağlıksız iş yapmış oluruz bunlar bizim idarecilerimiz ya ne olursa olsun kötülemek aşalamak bişey bilmediğimiz halde yargılamak değil bizim işimiz tamam yorum yapalım ama bu şekilde değil. inşallah hayırlısı ile teke de gelir ve bunların üzerine sünger çekilir kıyamet kopartırcasına sevinç yaşanaır güzelliklerden konuşulur ve TEKKE abaşarılarına devam eder.

Orhan Aydın
19.01.2010, 02:28
-kobeye çok benziyomuşum öyle söylüyorlar :)

Peki hayırlısı olsun abi:)

Fatih Özkan
19.01.2010, 02:42
Ben yatıyorum (:
Uyanana kadar gelişme olur herhalde (:

Emirhan Ömeroğlu
19.01.2010, 03:02
Hadi bakalım öğlene doğru bir açıklama yapsınlarda yüzümüz gülsün bir horon edelim :)

Cem Akyüz
19.01.2010, 03:15
Efsanesin Tekke diğer oyunculardan çok farklısın..Yarın umuyor ve diliyorum ki olumlu haberlerle karşılaşacağız

Jackdaniels
19.01.2010, 03:19
Yarın sabah sınav var geldiğimde umarım bu iş bitmiş olur artık...

E. Cumur61
19.01.2010, 03:23
hayret forum bosalmis ben dedim bu hizla sabaha cikariz hep beraber

Mustafa Önder
19.01.2010, 03:32
Evet ödevler de bitti. Yatma vaktidir. Yarın sabah okul, sonra da burada hayırlı haberler okumak temenniysiyle. Forum ahalisine iyi sabahlar diliyorum.

alpi53
19.01.2010, 03:43
la , yatunda yeter , adam gelecem demis , hoca gelecek demis , baskan gelecek demis daha ne ..
birakin cocuklar sinavlarina gitsinler.

Cem Akyüz
19.01.2010, 03:47
la , yatunda yeter , adam gelecem demis , hoca gelecek demis , baskan gelecek demis daha ne ..
birakin cocuklar sinavlarina gitsinler.

Yönetime güvenemiyoruz nöbete devam:)

Barış Mayda
19.01.2010, 03:51
geleceksen geldaaaaa artık kaptan bilgisayarda nöbet tutar oldummmmmm.teskereyi alırken daha nöbet yok dedim ama bugünleri hesap etmeyi unutmuşum:-)

yorumsuz6117
19.01.2010, 04:01
ünkü transfer zirvesinden sonra konuşan Sadri Şener "Fatih Tekke transferini 1-2 gün içinde bitiriyoruz" dedi

Trabzonspor, Fatih Tekke transferinde sona yaklaştı. Bordo- mavili taraftarların da ısrarla takımda görmek istediği Fatih konusunda olumlu gelişmeler yaşandığını dile getiren başkan Sadri Şener, dün teknik heyet ve yönetimle yaptığı transfer zirvesinden sonra, "Çok özel bir durum olmazsa Tekke işini 1-2 gün içinde bitireceğiz. Zenit şirket gibi yönetiliyor. Adamlar memur. Olaya duygusal bakmadıkları için özel durumlar çıkıyor. Ancak bu kez işi bitirmek için ciddi hamleler yapıyoruz" dedi.

Zenit'ten iyi haber
Başkanın, bu açıklamalardan önce gerçekleştirilen zirvede Ünal Karaman'a özel talimat verip, "Bu işi bitir ve Fatih ilk maça yetişsin" talimatını verdiği öğrenildi. Rusya'ya yaptığı ilk ziyaretten sonuç alamayan Karaman'ın yeniden Petersburg'a gidip, Zenit'li idarecilerle masaya oturacağı bildirildi. Fatih'in de Rus yöneticilerle görüşüp anlayış beklediğini ilettiği bildirildi. Bu arada Rusya kaynaklı bazı haber siteleri Zenit'in atletik gözetmeni İgor Korneev'in "Tekke, Trabzon'a dönebilir" açıklamalarını yayınladı.

Fotomaç

SDanışmaz
19.01.2010, 04:12
Bu saatte de transfer haberi gelmez herhalde. En iyisi yatalım. Belki sabaha hayırlı haberi alırız :)

yorumsuz6117
19.01.2010, 04:32
Bu Konuyu 5 Aktif Üye Görüntülüyor 5 (2 Üye ve 3 Misafir)

Misafirlerden biri Fatih Tekke..:)

Salih Edip
19.01.2010, 07:09
Bu Konuyu 5 Aktif Üye Görüntülüyor 5 (2 Üye ve 3 Misafir)

Misafirlerden biri Fatih Tekke..:)

kaptan misafir sayılmaz yav, erkek tarafı o :)

arifberkay
19.01.2010, 07:59
yeni bir gün yeni umutlar vira bismillah

Celal Demir
19.01.2010, 08:13
s.a. ne yabıyısınız :D

zekeriyya
19.01.2010, 08:21
sabahın köründe 18 kişinin burada
taraftar burada bu işi merak ediyor
siz nöbete devam edin bizim mesai başlıyor öğle arası iyi haberler okumak dileği ile

Ali Özcan
19.01.2010, 08:21
Fatih bugün yarın kampa katılır...Diyarbakır ya da Manisa maçında da çıkar oynar...Bundan sonra yapılması gereken Fatih e destek olmak, form tutmasına yardımcı olmaktır...

Seneye yüzde yüz şampiyon adayıyız...herkes çok kararlı bu konuda...

ilhan
19.01.2010, 08:25
Recep abi,

Bi git yat dinlen ya.
:D

* * *

Günaydın arkadaşlar. Bugünde sınav var. Kral gelirse süper geçer. Gelmezse bütünlemeye girerim. :)

zahido
19.01.2010, 08:26
İçimden bi ses bu transferin olmayacagını söylüyor..

Erdem Keser
19.01.2010, 08:27
İşe gitcem birazdan.Gece geldiğimde Fatih formayı giymiş olsun:D

S.DEMİRCİ
19.01.2010, 08:37
menejerin bir şeyler nasiplenmeye çalışması gayet normal..
ama ben fatihin buna alet olacağına inanmam...

Gökçebey
19.01.2010, 08:40
Açtı mı Tekke telefonunu?

Recep Alkan
19.01.2010, 08:40
Bunların hepsini konuşacağız merak etmeyin.

İlhan gidiyorum kardeşim, akşama kadar yokum kıymetini bil :)

Abdullah abi rahat ol sen, kaptan ne yapacağını bilir. Bunalr bizim tahminimiz.

Birileri hala çok bilmilik taslıyor.

Eğer birileri koskoca Trabzonspor'un başkanı ise, birileri de o koskoca Trabzonspor'un kaptanı, oyuncusu, Statü olarak gözümde eş değerler.

Bilader sen önce git ne yazdığını oku. Daha ondan haberin yok.

Saygılar, yarın görüşürüz.

Napoli
19.01.2010, 08:41
Günaydın

Taraftar İkiye Bölündü...Acaba Bizmi Çok abartık Bu olayı?

Baska Hiç Bir Kulupte gormedim durum bu...

Hayret doğrusu...

Bir kenarda Fatıhçiler,Bir Kenarda Başkancılar,Diye ayrıldık

Yazık!

Dip not: Konuyla alakalı değil.Gurbetçi Gençler başlığı neden kaldırıldı? aydınlatırsanız sevınırım..

Süleyman Sofu
19.01.2010, 08:42
sen önce okudugunu iyi anla.kimi menajerine para yedirmekle sucladim.ayrica baskan icin akilli konus,sen kimsin koskoca trabzonspor baskanina hakaret ediyorsun.cok oldunuz,artik fatih konusunda haddinizi asip,trabzonspor un ve baskaninin önüne gectiniz,yeter kimse trabzonspor dan büyük degildir.

Üstad burası racon kesme yeri deil kimseyi öyle akıllı konuş falan diye tehdit etme densizliğine düşme.Haddimizin ne olduğunu bize öğretecek son insansın belkide adamın yazdıklarına verecek cevap bulamıyorsun bulamayıncada aklınca tehdit ediyorsun...

Bak hem ne güzel demişsin kimse Trabzonspordan büyük değildir bu Sadri Şener bile olsa.Bide bana sen Alkanın avukatımısın diye soracak olursan cevabınıda şimdiden vereyim evet avukatıyım.Nasılki sen başkana toz kondurmamaya çalışıyorsan çok seviyorsan benim içinde Recep ve Fatih Tekke emin ol daha fazlası demek...

Ortamı germenin birine bi faydası varsa devam et.Biz herşeye varız ama yeri burası deil...

mehmetali61_55
19.01.2010, 08:43
herkese günaydın umarım bugün sevindirici izin gelir

abdullah6134
19.01.2010, 08:44
Recep az daha sakin ol yahu.Yarın Fatih gelcek cezalı olcaksın.en azından iki gün sabret başkana hakaret konusunda..biz de birbiriyle örtüşmeyen hareketlerini biliyoruz ve belgeli şekilde tutarsız açıklamaları boy boy duruyo fforum sayflarında ama bunu oynaklık olarak tabir etmeyelim en azından iki gün daha..Fatih gelirde cezalı olursan inan bu sayfayı takip edenlerin üzüntüsü bir yana forum yönetimi açıklayamaz sana ceza verdiğini kimseye:)

Gökçebey
19.01.2010, 08:45
Bismillahirrahmanirrahim, bu sabah mesai erken başladı :D

Arkadaşlar, arkadaşlar, bakın bugün mübarek bir gün olabilir. Bugün kral imzalayabilir. Ağzından çıkanı duymayan arkadaşlar bu günleri cezalı geçirirlerse üzülürler. Kural kuraldır, esnemesi, Tekke indirimi, ağzımdan kaçtısı, bu seferlik yazmayalımı, ayağımız alışsını olmaz. Sonra vay ben duymadım vay ben görmedim olmasın. :)

zahido
19.01.2010, 08:46
Aslında durum şu ki burak gelirse ve 4-3-3 oynarsak zaten fatih yedek kalır bu takımda..

Biz elimizdeki gutierrezden çok fatihi istiyoruz ama bi durup düşünsek okadarda aciliyeti olmadıgını görecegiz bu transferin

Tabii bunları gutierrezin iyi bir golcu oldugunu hesaplayarak soyluyorum..

Demem o ki buralarda soylenenler gibi 1 milyon avroya düşmediyse fiyatı bence sezon sonuda alınabilir fatih..

Süleyman Sofu
19.01.2010, 08:47
Haklısın Gökçebey de sen yinede önceden bi uyarı yap böyle:)

biltrabzon
19.01.2010, 08:48
Üstad burası racon kesme yeri deil kimseyi öyle akıllı konuş falan diye tehdit etme densizliğine düşme.Haddimizin ne olduğunu bize öğretecek son insansın belkide adamın yazdıklarına verecek cevap bulamıyorsun bulamayıncada aklınca tehdit ediyorsun...

Bak hem ne güzel demişsin kimse Trabzonspordan büyük değildir bu Sadri Şener bile olsa.Bide bana sen Alkanın avukatımısın diye soracak olursan cevabınıda şimdiden vereyim evet avukatıyım.Nasılki sen başkana toz kondurmamaya çalışıyorsan çok seviyorsan benim içinde Recep ve Fatih Tekke emin ol daha fazlası demek...

Ortamı germenin birine bi faydası varsa devam et.Biz herşeye varız ama yeri burası deil...

adam okudugunu anlamadan yaziyor.fatih in menejarine para yedirdigini söyledigimi iddaa ediyor.baskan hakkinda herkes akilli konusacak,bu tehdit degil.baskanin her yeri oynuyor diyemez.fatih su an bu takimin futbolcusu degil,tabiki baskana toz kondurmayacagim.

Gökçebey
19.01.2010, 08:50
Tamam arkadaşlar sakin olalım. Gerginlik anında insanların sözleri yanlış anlaşılabilir, yanlış yorumlanabilir. Birbirimizi üzmeye kırmaya mahal vermeyelim. Daha sakin, daha insancıl olalım. Lütfen.

Napoli
19.01.2010, 08:50
Baskan İçin Bir arkadaşımız sunu yazmıştı,Hani Muhalefet Başkan Adayı olsam,

Şu yazıyı alır,Printer eder,Genel Kurulda Olduğu Gibi Okurdum..

Malesef Biraz Oynuyor gibi...

**gökdenizi satarken çıkar "gökdeniz yıldız değil, yıldız yattaradır" der sonra da kendi yıldızının arkasından tezgahlar çevirir, kendi eliyle sakatlığı ilerletildiği halde çıkar "ağrı ölçer cihazımız yok ki" der ve oyuncusuna "sahtekar" demeye getirir

**yusuf şimşek in peşinden koşar ama alamayınca bu sefer "colman yusuftan çok daha iyi 10 numara" der

**burak yılmaz ın peşinden koşar, alamayınca "gökhan 2 tane burak eder" der

**sonra aynı gökhanı satar ve karşılığında gökhana verilen paranın yarısı bir para artı gökhan ın yarısı eden bir futbolcuyu alır. ki aynı futbolcu transfer dönemi sırasında takım arkadaşı selçuğa da "trabzona gitme gel birlikte fenere gidelim" demiştir. ki bu transfer sonucu elden çıkartılan gökhan geçen sene birçok gol kaçırmasına rağmen bu takımın gol ve asist yüküne çeken ilk isimdi.

**"kulübümden ayrılırsam, 3 büyüklerde oynarım , özellikle de fenerbahçede oynamayı çok isterim" diyen bir futbolcu (sezer) takıma alınır

**fatih tekkeye gelince 2 milyonu çok görüp, teknik direktörünün 1 kez bile izlemediği ve sorulduğunda yorum yapamam çünkü tanımıyorum dediği adama asanlar gibi 2 milyonu verir. teo kötü futbolcudur demiyorum önemli olan buradaki ikiyüzlü tutum.

**yol geçen hanına dönen toki başkanlığı için "randevu alamıyorum" diyerek kendi kulübünü küçültür. oysaki yalan çünkü toki başkanıyla görüşen yakınlarımın söyledikleri toki başkanının onlara söylediği sözler : "böyle birşey mümkün mü, ben kendim zaten trabzonluyum ayrıca trabzonsporun başkanı kim olursa olsun o makamın büyüklüğü sebebiyle randevusuz çatkapı bile buraya gelebilir"

**kendisinin "sahtekar" ilan ettiği ve "hayal kırıklığı" olarak nitelendirdiği "sıkışılan durumların yıldızı" yattaranın oynayıp oynmadığını öğrenmek için maç öncesi ısınmayı bırakıp "yattara oynuyor mu öğrensenize abi" diye muhabirler peşinde koşturan arda için "beğeniyorum ama bize gelmez" der.

**hakemler hakkımızı yer, tff hakkımızı yer, milii takımlar hocası seçimlerinde hakkımızı yer ama bizim başkanımız çıkar devamlı "hakemlere güveniyoruz" , "aziz benim arkadaşım" , "adnan benim arkadaşım" "fatih benim arkadaşım" der gözlerinin içi parlaya parlaya ama allah için onların ağzından aynı sıklıkla ve neşeyle hiç duymayız bu cümleleri.

**rakibimiz olduğunu iddaa ettiğimiz takımın başkanı toplar karşısına spor müdürlerini "ben bu işi hepinizden daha iyi biliyorum" der, bizim başkanımız ise "ben bu işi bilmem, bıraktığımda kulüpte 4 kişi çalışırdı şimdi 70 kişi çalışıyor, eskiden sadece bir otobüsümüz vardı" diyerek "küçük şehrrin büyük takımı" edasıyla sürekli fakir edebiyatı yapar.

**kendi kararıyla bir teknik adam getirir ama camia buna karşı çıkınca, çocuklar gibi küstüm ayaklarına yatar ve gereksiz bir kongre kararı çıkartarak transfer döneminde kulübün elini kolunu bağlar ve sonrasında da o tarihin en az katılımlı kongresine tek aday olarak girer.

**siyasi çıkarlar uğruna takımıyla oynanır ve onunla oynayan siyasi mekanizma sonunda ona ve halkına tarihinin en büyük kazığını atar ama çıkıp da sesini çıkartamaz. hafif de olsa sesini çıakrtmak için önce aziz yıldırımdan ses çıkmasını bekler ve ardınadn bir açıklama yayınlar.

**6 ay sonra kontratı biteceği zaman getireceği teknik direktörü kafasında kararlaştırı ama bunu önceden açıklamaya cesaret edemediği için 4 aylık bir tanımadığımız yabancıya takımı emanet eder ve ellerini ovuşturarak planının doğru işlemesi ve asıl hedeftek teknik adamın kontratının biteceği anda takım kötü koşullar altında olsun diye çalışır.

bunlar sadece ilk akla gelenler, biraz daha hafızaları yoklasak veya google başında 1 saat geçirsek daha ne olaylar hatırlarız.

isterse devamlı hatalar kararlar versin, devalıyanlış transfer yapsın
sadece ama sadece duruş sahibi bir başkan istiyorum
sadece ama sadece hangi koltukta oturduğunun farkında bir başkan istiyorum
sadece ama sadece oturduğu koltuktan güç almayan, oturduğu koltuğa yeri geldiğinde güç veren bir başkan istiyorum

çok mu?

zahido
19.01.2010, 08:51
Fikrimi deiştiriyorum her türlü alınsın yoksa burası birbirine giricek :D

Celal Demir
19.01.2010, 08:51
İçimden bi ses bu transferin olmayacagını söylüyor..

kardeş içindeki sese selam söyle fazla konuşmasın :D

S.DEMİRCİ
19.01.2010, 08:52
forumda başkana veya camianın değerlerine hakaret serbest galiba?
alkan kardeşim iyi niyetine inanıyorum ama başkana hakaret edemezsin...

Dursun Kaplan
Bugün ne olacaksa olur yani. :)

Gökçe abi selamlar. :D

Celal Demir
Bunların hepsini konuşacağız merak etmeyin.

İlhan gidiyorum kardeşim, akşama kadar yokum kıymetini bil :)

Abdullah abi rahat ol sen, kaptan ne yapacağını bilir. Bunalr bizim tahminimiz.

Birileri hala çok bilmilik taslıyor.

Eğer birileri koskoca Trabzonspor'un başkanı ise, birileri de o koskoca Trabzonspor'un kaptanı, oyuncusu, Statü olarak gözümde eş değerler.

Bilader sen önce git ne yazdığını oku. Daha ondan haberin yok.

Saygılar, yarın görüşürüz.

var recep kardeş akşam haber vermedin be oldumu bişeyler...

Süleyman Sofu
19.01.2010, 08:55
Ok. Başkana toz kondurma ama bunu yaparken tehditvaride konuşma.Ve şunuda bil o adam dediğin kişi öyle işkembeden konuşan atıp tutan biri değil ve hiçbir zamanda olmadı...

Neyse kendisi Ankarada işleri dolayıyısıyla arkadan konuşmuş olma gelince konuşur anlaşırsınız...

Gökçebey
19.01.2010, 08:55
Bugün ne olacaksa olur yani. :)

Gökçe abi selamlar. :D

Aleyküm selam Dursun, bugün hayırlısı olmazsa vay halimize :D

Napoli
19.01.2010, 08:56
3 Gun içinde hersey Belli olur...Gelir yada gelmez...Hepimiz Rahatlarız..Boyle Gıderse Uyelerin yarı yarıyası kavgalı olucak

MoMoXa
19.01.2010, 08:57
Merakla bekliyoruz don artık Fatih tekke seni bekliyoruz

Erdal DİLEK
19.01.2010, 08:57
tek yıldızımız fatih tekke kaldı, o yüzden bu kadar istiyoruz onu belkide, aslında ondan sonra yıldız yetiştiremedik başkana bu yüzden tepki vermeliyiz fatih alınmadı diye değil. .

abdullah6134
19.01.2010, 09:01
kaçıncı defa bugün olmazsa bir daha kesinlikle olmaz diyoruz acaba:)

Süleyman Sofu
19.01.2010, 09:01
Herneyse şimdi birazda iş zamanı bi haber alırsak hemen döneriz olmadı burdan öğreniriz...

İsmail Çavuşoğlu
19.01.2010, 09:10
Es Selamun Aleyküm arkadaşlar kardeşler,

Bugün hayırlı ve hayırlı haberler alacağımız bir gün olur inşallah.
Lütfen birbirimizi üzmeyelim kırmayalım.

Faik Yılmaz
19.01.2010, 09:12
Başkanın bugünki gazetelerdeki yorumun okudum iki yerde takıldım doğrusu.....

- Başkanımız özetle derki bu transferi istedik. Hemde çok istedik. Bu yüzden 50 saatlik yol gidip oyuncuyu aldık. Peki 2 saatlik yol gidip Fatih için neden hiç çabalamadınız soru bir.....

- Oyuncuyu bize Şota tavsiye etti. Twente alamadı biz paramız olduğu için bastık parayı aldık gii bir açıklama daha var. Demekki para olduğuna göre Fatihin transferinin bugüne kadar olmamasındaki neden para değildi bunu başkan kendi ağzıyla deklere etti....

Yani özetle gerçekten istedikleri bir oyuncuyu 50 saatlik yola gidip parayı bastırıp alabiliyormuş......

abdullah6134
19.01.2010, 09:16

- Başkanımız özetle derki bu transferi istedik. Hemde çok istedik. Bu yüzden 50 saatlik yol gidip oyuncuyu aldık. Peki 2 saatlik yol gidip Fatih için neden hiç çabalamadınız soru bir.....

- Oyuncuyu bize Şota tavsiye etti. Twente alamadı biz paramız olduğu için bastık parayı aldık gii bir açıklama daha var. Demekki para olduğuna göre Fatihin transferinin bugüne kadar olmamasındaki neden para değildi bunu başkan kendi ağzıyla deklere etti....

Yani özetle gerçekten istedikleri bir oyuncuyu 50 saatlik yola gidip parayı bastırıp alabiliyormuş......

Faik abi birinci sorunu başkan cevapladı.Fatih bizim çocuğumuz kız çocuk istenmeye gidilir erkek çocuk kendisi gelir dedi.:) (başkan bahane işinde kendini acayip aştı.Fatih sayesinde.müthiş yazabiliyor her konuda artık:) )
İkinci soruna gelince ben de izledim o açıklamayı bizde para vardı aldık derken bizim başkan mı konuşuyor yoksa arap şeyhlerinden biri mi konuşuyor şaşırdım açıkçası.biz de çok mu para var acaba gerçekten..

Dursun Kaplan
19.01.2010, 09:17
Her şekilde başkana giydiriyorsunuz helal olsun.

Adnan Özkan
19.01.2010, 09:22
Bakıyorumda bir fatih tekke furyası almış başını gidiyor..Tamam harika futbolcu çok faydalı bizden içimizde ama yazıkki fatihi Trabzonsporun üstünde görmek isteyen hatta görenler var..Bu takımın tarihini unuttunuz galiba..Fatihi alalım ama olmazsada can sağlığı..Birazda o taraftan bakın olaya acaba neden fatih pürüz çıkarıyor.Şenollar Ali kemaller cemiller hamiler şotalar ve daha kimler..Bunlara bu kadar sahip çıkılmadı.yapmayın arkadaşlar Fatih işini ölüm kalım savaşına çevirdiniz..Gelir veya gelmez ..BBU adam gökten zembille inmediki..Bordo mavi nette yazıyorsunuz unutmayınki bu forum insanların dikkate aldığı bir forum..Yıpratmayın takımı..

Faik Yılmaz
19.01.2010, 09:24
Faik abi birinci sorunu başkan cevapladı.Fatih bizim çocuğumuz kız çocuk istenmeye gidilir erkek çocuk kendisi gelir dedi.:) (başkan bahane işinde kendini acayip aştı.Fatih sayesinde.müthiş yazabiliyor her konuda artık:) )
İkinci soruna gelince ben de izledim o açıklamayı bizde para vardı aldık derken bizim başkan mı konuşuyor yoksa arap şeyhlerinden biri mi konuşuyor şaşırdım açıkçası.biz de çok mu para var acaba gerçekten..

Sevgili Abdullah.....

Futbol profesyonel bir iştir kendi çocuğu dahi olsa kendi klübünü bırakıp gelemez. Gidip görüşeceksin alıp geleceksin. Zenitte 5 trilyona oynuyor bu uşak biizde yarısına kani geliyor. O gereken fedakarlığı fazlasıyla yapıyor. 6 ay yattığı yerde para kazanacak yerde bize gelmek istiyor...

Bizimkiler ne yapıyor daha düne kadar klübün hiç bir yetkilisi görüşmeye bile gitmemiş. Bumu klüp yöneticiliği.....

Fatihin yerinde olsam Fenere giderim ama böyle gatrı ciddi bir adamın başkan olduğu bir klübe gelmem... Çünkü ilk başarısızlıkta Sadri Şener her zaman yaptığı gibi Fatih dahil başkalarını suçlayacaktır....

arifemre
19.01.2010, 09:25

bence de şimdiye kadar kırk kere alınmalıydı, hatta geçen sene devre arasında alınsaydı en az şamp. ligindeydik yüksek ihtimalle:

ama bazı şeyleri ayıralım. fatihe para yok derken "kasada para yok" demiyorlardı. 30 yaş üstü oyuncuya bu kadar verilecek paramız yok diyorlardı
ikincisi, naklen yayın ihalesi ve gökhan ünal mevzularından gelecek paraları da göz ardı etmeyin. yani dünle bugün arasında, 25 ile 32 arasında çok fark var.

benim fikrimi sorarsanız, yukarıda yazdığım gibi, ben olsam basmıştım 2M€ yu geçen sene... ama paranın yönetimi bizde olmayınca konuşmak kolay oluyor tabi...

güneyli
19.01.2010, 09:25
Başkan tamam diyor,zenit tamam diyor,fatih tamam diyor, menejer taş koyuyorsa o taş o kadar ağır mı?..Kaldırın taşı aradan..

arifemre
19.01.2010, 09:28
Başkan tamam diyor,zenit tamam diyor,fatih tamam diyor, menejer taş koyuyorsa o taş o kadar ağır mı?..Kaldırın taşı aradan..

o da olmadı kaldırın menajeri :)
şaka şaka :)

abdullah6134
Sevgili Abdullah.....
Fatihin yerinde olsam Fenere giderim ama böyle gatrı ciddi bir adamın başkan olduğu bir klübe gelmem... Çünkü ilk başarısızlıkta Sadri Şener her zaman yaptığı gibi Fatih dahil başkalarını suçlayacaktır....

Ben de Fatih'in bolca gol kaçırdığı bir maçtan sonra Sadri Şener'in mağlubiyeti "taraftara sorun" demesinden korkmuyo değilim..

Burçak
yahu ben şu menejerlerin bu durumlarda engel olmalarına akıl sır erdiremiyorum.
menejerin nasıl bir yetkisi olabiliyor ki kulüp ve futbolcu anlaşmışken problem çıkarabiliyor.
bu soruyu genel olarak soruyorum. bi çok transferde sorun oluyo biliyosunuz.

Ali Özcan
19.01.2010, 09:30
Sadri Şener yönetimsel hatalarına rağmen, Trabzonspor için çok ciddi bir şanstır. Tıpkı Fatih Tekke nin geçmişte çok büyük hatalar yapmış olmasına rağmen, şu an Trabzonspor için çok büyük bir şans olması gibi...(Trabzonspor dan ayrılmak, Avrupaya gitmek istiyorum, BU KADAR BASİT !!! demiştir Fatih zamanında...)

Ne Sadri Başkan ı Fatih üzerinden ne de Fatih i Sadri Başkan üzerinden yıpratmamalıyız...

Aklı selim olmakta fayda var...

arifemre
19.01.2010, 09:32
yahu ben şu menejerlerin bu durumlarda engel olmalarına akıl sır erdiremiyorum.
menejerin nasıl bir yetkisi olabiliyor ki kulüp ve futbolcu anlaşmışken problem çıkarabiliyor.
bu soruyu genel olarak soruyorum. bi çok transferde sorun oluyo biliyosunuz.

menajer engel olabilir. ancak futbolcunun anlaştığı oranda komisyonunu verirsen engel olma şansı olmaz.
evini emlakçıya (resmi olarak) verdin mi, "sahibinden" satamazsın...

İHTİLALL
19.01.2010, 09:42
Sadri Şener yönetimsel hatalarına rağmen, Trabzonspor için çok ciddi bir şanstır. Tıpkı Fatih Tekke nin geçmişte çok büyük hatalar yapmış olmasına rağmen, şu an Trabzonspor için çok büyük bir şans olması gibi...(Trabzonspor dan ayrılmak, Avrupaya gitmek istiyorum, BU KADAR BASİT !!! demiştir Fatih zamanında...)

Ne Sadri Başkan ı Fatih üzerinden ne de Fatih i Sadri Başkan üzerinden yıpratmamalıyız...

Aklı selim olmakta fayda var...

Sadri beyin bizim için şans olduğunu, birilerinden duymuş olmayasınız..:)

Şans filan olsa,iki yıldır bize en azından "amorti" filan çıkması gerekmezmiydi?

Zeki Akyol
19.01.2010, 09:42
Ben de Fatih'in bolca gol kaçırdığı bir maçtan sonra Sadri Şener'in mağlubiyeti "taraftara sorun" demesinden korkmuyo değilim..

:)))))))) hakıkatten bunu da düşünmek lazım ama olsun Tekke kaçırsın hiç proble değil :)

Zeki Akyol
19.01.2010, 09:45
3 Gun içinde hersey Belli olur...Gelir yada gelmez...Hepimiz Rahatlarız..Boyle Gıderse Uyelerin yarı yarıyası kavgalı olucak

:)))) ya kımseyı kırmanın anlamı yok herkesin belli bir görüşü var herkes herkese saygı duymak zorunda ...

Eren Karaahmetoğlu
19.01.2010, 09:49
Bugünkü Fatih mesaisi de başlamış anladığım kadarıyla.:D Yerimizi alalım..

İHTİLALL
19.01.2010, 09:49
menajer engel olabilir. ancak futbolcunun anlaştığı oranda komisyonunu verirsen engel olma şansı olmaz.
evini emlakçıya (resmi olarak) verdin mi, "sahibinden" satamazsın...

Güzel kardeşim,

Numara yapıp safamı yatıyorsunuz,

Yoksa bizimi işletiyorsunuz?

Bu menajer işi bu gece üretildi..

Ve bu konuda ,Trabzonspor başkan ve yönetimi tarafından uydurulan 100. bahane olduğuna yemin etsem başım ağrımaz herhalde..

Tereddüdünüz varsa,üşenmeyin gerilere gidin bakalım,Hasan Yener bey,İhsan Alioğlu bey,Hayrettin bey,Sadri Şener bey,Ergun Ata bey vs.
bu konuda neler söylemişler,yaklaşık bir yıldan fazladır..

Ve sıkı durun;

Bu süre zarfında aylarca Trabzon'da kalan Fatih Tekke ile sayın başkan ,nezaketende olsa, 1 dakikacıkta olsa ,telefonla dahi görüşmemiştir..

Hala menajer filan..

Milletin bir kulağının arkası kaldı zaten..

Cemalettin Taşkın
19.01.2010, 09:55
artık gelsin fatih tekke.

bir konunun üzerinde bu kadar konuşunca ve konu çözümlenmeyince aleyhimize oluyor.

geçen yıl devrarası da yusuf şimşek konusu vardı aldık verdik filan derken beşiktaşa gitti beşiktaş şampiyon oldu.

a d bacan
19.01.2010, 09:59
bu iş bugün oldu oldu
olmadı ben ümidimi kaybederim.
ve bu iş yatar.
şu an ki ümidim de hava kararmadan bu iş bitecektir inşallah.

karaman6106
19.01.2010, 10:02
:rolleyes:
Güzel kardeşim,

Ve bu konuda ,Trabzonspor başkan ve yönetimi tarafından uydurulan 100. bahane olduğuna yemin etsem başım ağrımaz herhalde..

Tereddüdünüz varsa,üşenmeyin gerilere gidin bakalım,Hasan Yener bey,İhsan Alioğlu bey,Hayrettin bey,Sadri Şener bey,Ergun Ata bey vs.

Ve sıkı durun;

Bu süre zarfında aylarca Trabzon'da kalan Fatih Tekke ile sayın başkan ,nezaketende olsa, 1 dakikacıkta olsa ,telefonla dahi görüşmemiştir..

Hala menajer filan..

Milletin bir kulağının arkası kaldı zaten..:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış::alkış:
günün mesajı...

Mehmet Fatih Yavuz
19.01.2010, 10:05
Veysel abi ne yaptın ya? :) Sabah sabah iyi güldürdün beni. :)

arifemre
19.01.2010, 10:07
Güzel kardeşim,

Ve sıkı durun;

Hala menajer filan..

Milletin bir kulağının arkası kaldı zaten..

ben ne bahane üretecem ya, ben mi almadım fatih'i?
bir kaç satır yukarıda yazıyor zaten benim görüşüm: "geçen sene ocakta parası neyse verip almalıydık, alsaydık en az şamp ligine giderdik" yazdım.
bir arkadaşın menajerin transferdeki rölünü ve yetkisini sorması üzerine yazdığım cevabı "bahane üretmek" gibi yorumlamışsın.

öyle bir kıvama geldiniz ki, "günaydın" desek "bırak Allah Aşkı'na ne günaydını yönetim bugün de fatih i almadı, sen ortamı yumuşatıp unutturmaya çalışıyorsun" diyeceksiniz...

Alp Yavuz 13
19.01.2010, 10:08
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor

zahido
19.01.2010, 10:16
ben ne bahane üretecem ya, ben mi almadım fatih'i?
bir kaç satır yukarıda yazıyor zaten benim görüşüm: "geçen sene ocakta parası neyse verip almalıydık, alsaydık en az şamp ligine giderdik" yazdım.
bir arkadaşın menajerin transferdeki rölünü ve yetkisini sorması üzerine yazdığım cevabı "bahane üretmek" gibi yorumlamışsın.

öyle bir kıvama geldiniz ki, "günaydın" desek "bırak Allah Aşkı'na ne günaydını yönetim bugün de fatih i almadı, sen ortamı yumuşatıp unutturmaya çalışıyorsun" diyeceksiniz...

Yanlış anladın abi sana söylemiyor, yöneticilerin yeni bir oyunudur menajer işi diyor :)

Napoli
19.01.2010, 10:16
Can Karyağdı : Trabzonspor Fatih tekke Konusunda,vazgeçme aşamasında..

Fatıhle Goresemıyrolarmış..Menajer istemıyrolarmş.. %90 Olmıyackmış..

Fatıh Gelsin imzayı atsın,Fatıh İsteksizmiş..

Bu konuda Bitmiştir.

Lig Tv

Mert
19.01.2010, 10:17
Can : Fatih tekke Konusunda,vazgeçme aşamasında..

Bu konuda Bitmiştir.

Lig Tv'de mi söyledi? Anlamadım...

Mustafa Yılmaz.20
19.01.2010, 10:17
Trabzonspor Fatih Tekke transferinden vazgeçmek üzereymiş
Bugün yarın yönetim açıklama yapacakmış
Nedeni yönetim Zenit'le anlaşmış fakat Fatih'e ulaşamıyormuş

Mert
19.01.2010, 10:18
Trabzonspor Fatih Tekke transferinden vazgeçmek üzereymiş
Bugün yarın belli yönetim açıklama yapacakmış
Nedeni yönetim Zenit'le anlaşmış fakat Fatih'e ulaşamıyormuş

Allah sizi kahretsin.
Yalanınıza ...

zahido
Can Karyadlı : Trabzonspor Fatih tekke Konusunda,vazgeçme aşamasında..

Fatıhle Goresemıyrolarmış..Menajer istemıyrolarmş..

Bu konuda Bitmiştir.

Lig Tv

:D Yok böyle bi mevzu yaa gene olmadı bizim iş :D

Eren Karaahmetoğlu
Can Karyadlı : Trabzonspor Fatih tekke Konusunda,vazgeçme aşamasında..

Fatıhle Goresemıyrolarmış..Menajer istemıyrolarmş..

Bu konuda Bitmiştir.

Lig Tv

Nasıl ya??

Napoli
19.01.2010, 10:19
Şimdi Yorumcular Fatıh tekkeyi eleştirıyorlar,yakışmadı fatıhe vs vs..

Lig tv

Napoli
19.01.2010, 10:20
Anlıyacağınız Suçu Yıne Fatıhe attılar,Trabzonspor Darılmakta haklıymıs,İletişime geçemıyrolarmış Fatıh tekkeyle.. Fatıh Butun kapıları kapamış.

Mustafa Yılmaz.20
19.01.2010, 10:21
Fatih Tekke Trabzonspor'a gelmeye çok olumlu bakmıyor anlaşılan gibi birşeyler konuşuluyor ligtv'de

metinbay61
haydaaa...akşam kesin bitii bu iş sabah alırız dedik şimdi gelen haberlere bak...başkanın eğer özel bi neden çıkmazsa lafı demekki bunun içindi...vazgeçmek için ufacık bi terslik bulursak vazgeçeriz demek istedi demekki...eğer bu iş yatarsa dün akşamki burda toplanan o kadar kişiye yazık değil mi başkanım...

Napoli
Geçmiş Olsun birdahada yazmam

Kime inancağımı şaşırdım Fatihiyemi ? Yonetımemi ?

BAHADIR33
Az bile yapıyorsun Fatih..
Seni 1,5 senedir adam hesabına alıp görüşmeyen insanlar şimdi seninle görüşmek istiyorlar..
Haklısın.. menejerinle görüşsünler..
Bu iş olmazsa da artık kesinlikle suçlu değilsin gözümde..

Eren Karaahmetoğlu
19.01.2010, 10:22
Ya Recep abi Süleyman abi Uğur abi yok mu birileri? Bu yönetimin saçma sapan bahaneleri,iftiraları artık sıkmadı mı? Off nasıl görüşemiyor Fatih'le yönetim??

Koray
19.01.2010, 10:23
Bu saçmalıkta nerden çıktı bugün imza beklerken inanmıyorum bu habere...

Mustafa Yılmaz.20
19.01.2010, 10:24
Yönetim bütün parçaların toplanmasını bekliyormuş.Resim tamamlanınca açıklama yapacakmış da dedi Can karyağdı

Napoli
19.01.2010, 10:25
Yapılan yorumdan Şunu anladım %99 alınmıycak.. Suç Fatıhiye atıldı..

Volkan Albayrak
bunun böyle olacağı belliydi bi kere aramışlardır telefona ulaşılamıyoru görünce tamam bu iş olmaz fatih bizi muhatap kabul etmiyor ayakları başladı bunların hepsi koca bir YALANNNNN kaptan ne olursun çık herfşeyi anlat

Emir BAYRAK
Fatih Tekke'ye bu güne kadar destek olduk, gelsin istedik vs..

Şimdi Fatih'in telefonlarını kapatmasını anlayamıyorum, açıkcası büyük ayıp. Eğer böyle bir durum varsa -ki bana göre %99 vardır, kimse böyle saçma bir nedene başvurmaz- bu Fatih'in ayıbıdır. Zaten diğer türlü olsa Ünal hocayla telefonda görüşebilirler. Velev ki Fatih gelmek istemiyorsa bu günden sonra da Trabzonspor'a yakışan kendisiyle ilgilenmemesi, ,ilerliyen dönemde, teknik adamlık vs. şans vermemesidir.

Umarım haberler asparagastır diyeceğim fakat aşikar ki gerçektir, yazıktır.

AYYILDIZ
19.01.2010, 10:28
Dün yıkılıyordu burası bugün transferden vazgeçme aşamasında yönetim.Zenit'le anlaştık,Tekke yok bu sefer gerçekten ilginç.Ulaşılamaması çok saçma bu devirde herkes herkese ulaşır.Başka olaylar dönüyor yine.Bugün Fatih Tekke'de açıklama yapması lazım.

zahido
19.01.2010, 10:28
Ne yalan söyliyim sabahta dile getirmiştim içimden bir ses bu transferin olumsuz sonuçlanacağını söylüyordu..

İki taraftan birisi yalan söylüyor bu apaçık ortada.. Hangi taraf yalan söylüyorsa yanar ki ne yanar..

Gökhan BAYRAK
19.01.2010, 10:30
az önce fatihin kayınpederi aziz abi ile bir telefon görüşmesi yaptık..kendisi fatihin rubin kazan ile anlaştığını, 1-2 gün içinde imza atacağını, 2 milyon euro yıllık alacağını (rakam yanlış olabilir) söyledi.hatta bu kadar garanti para kazanacak, rusyadan dönmez şeklinde konuştu.

bilgilerinize...

TSelif
19.01.2010, 10:31
2 metrelik değnekle dolaşsan bir ucu birine değen bir şehirde Fatih'e ulaşamıyoruz öyle mi ?
Koca bir yalan !!!

Eren Karaahmetoğlu
19.01.2010, 10:31
az önce fatihin kayınpederi aziz abi ile bir telefon görüşmesi yaptık..kendisi fatihin rubin kazan ile anlaştığını, 1-2 gün içinde imza atacağını, 2 milyon euro yıllık alacağını (rakam yanlış olabilir) söyledi.hatta bu kadar garanti para kazanacak, rusyadan dönmez şeklinde konuştu.

bilgilerinize...

:D:D:D:D:D Rusya'dan dönmez derken? Fatih Rusya'da değil ki.

zahido
19.01.2010, 10:32

bilgilerinize...

Vay beee :D Tam dallas anasını satıyim.. Entrika dolu

Gökhan BAYRAK
19.01.2010, 10:32
:D:D:D:D:D Rusya'dan dönmez derken? Fatih Rusya'da değil ki.

niye fatih dubai liginde mi top koşturuyor şuan???

Mert
19.01.2010, 10:33
Mert Çabuker. Kime köpek diyorsun?

Lig TV'yi izlemiyorum ama yönetimin Fatih'e ulaşamadığını iddia edenlere, bunun üzerinden Fatihi eleştirenlere, ayıp etti vs. diyenlere...

Bu yönetimin bir adam için 50 saat yolculuk sonrası Kolombiya'ya gittiğini bilen bu adamların, bunun için sayfalarca röportajlar hazırlayan bu adamların bu şekilde en öenmli değerlerimizden birini eleştirmesine katlanamıyorum.

Yönetimi çok kızgınım ayrı da, lafım elbet onlara değil.

BAHADIR33
19.01.2010, 10:33
Bu med-cezirler öldürüyor beni..

zahido
19.01.2010, 10:34
Uuuuu şimdi siz senaryolara bakın.. :D:D Fatih zaten rubinle anlaşmıştı bunu gören yönetim zenitle anlaştık dedi bu sefer fatih imza attıgı için geri dönemedi.. Şok şok şok flaş flaş flaş :D:D

Olan yine bize oldu bunlara hiç bişi olmaz..

Emrah KabuL
Artık bu transfer konusunu bir an önce çözüme ulaştırmamız gerekiyor.. Fatih gelir ya da gelmez.. şurda 1 haftadan az kalmış 2.yarının başlamasına.. ve artık hem futbolcularımızın, hem de taraftarın kafasında başka hiçbir düşünce olmaması lazım.. tüm içtenliğimizle takıma destek olmamız şart.. artık kapanması gerekiyor bu konunun.. Teo alınmasaydı , Fatih kesinlikle alınması lazım derdim ama iyi bir golcü aldığımızı düşünüyorum ve bu oyuncunun performansını görmemiz gerekiyor.. Song Milli takımda, Tayfun sakat, Egemen sakatlıktan yeni çıkmış.. elde bir tek Giray var onun da durumu ortada.. şu durumda 2.yarı da bize forvetten ziyade stoper lazım. Teo alınmayıp Fatih alınabilirdi belki ama yönetimin kararıdır bu biri 25 yaşında diğeri 33 yaşında bu yönetim ve hocanın takdiridir. Umut,Teofilo,Alanzinho,M.Tosun, gelirse Burak.. gol yollarında sıkıntı çekeceğimizi sanmıyorum.. tabi burada en önemlisi Teo'nun performansı.. fakat savunmada çok ciddi sıkıntılarımız var umarım bu hafta içerisinde oraya bir yerli oyuncu alınabilir... Şu 2.yarı başladıktan sonra eğer alınmazsa kendi adıma bu konunun daha uzatılmamasını isterim.. artık güvenelim şu takıma ve kayıtsız şartsız destekleyelim.

Dün Antalya bizim beğenmediğimiz Necati, Djehoua gibi adamlarla Fener'e 4 tane attı.. fakat 3 tane gol yedi nerdeyse maçı da verebiliyordu.. Fener'in 4 gol yemesinin sebebi de ön liberoların kötü olması Selçuk Şahin.. olması gerektiği yerlerde değildi.. kısacası güçsüz bir ortasaha ve savunma hattı her zaman gol yemeye mahkumdur.. bizim de durumumuz ne yazık ki şu an böyle.

Eren Karaahmetoğlu
niye fatih dubai liginde mi top koşturuyor şuan???

Fatih Trabzon'da şuan. Rusya'dan neden dönmesin ki? Fatih değil mi Trabzonspor'da oynamak için can atan? Hazır yönetim de biraz yeltenmiş gibiyken neden dönmesin Fatih? Belli ki yönetim yine bahane arıyor. Ama Ali Fuat abi ürünlerinin bile hazır olduğundan bahsetmişti. Basının saçma sapan uydurmaları gibime geliyor.

Gökçebey
Lig TV'yi izlemiyorum ama yönetimin Fatih'e ulaşamadığını iddia edenlere, bunun üzerinden Fatihi eleştirenlere, ayıp etti vs. diyenlere...

Bu yönetimin bir adam için 50 saat yolculuk sonrası Kolombiya'ya gittiğini bilen bu adamların, bunun için sayfalarca röportajlar hazırlayan bu adamların bu şekilde en öenmli değerlerimizden birini eleştirmesine katlanamıyorum.

Yönetimi çok kızgınım ayrı da, lafım elbet onlara değil.

Bende öyle düşünmüştüm. :)

Arkadaşlar, eğer Rubin Kazan olayı doğruysa, lütfen birkaç gün foruma girmeyin. :D

metinbay61
başa döndük...

Serdar Ersoy
19.01.2010, 10:35
Bende başlıktan alakasız mesajlarımın silinmesini talep edicektim teşekkür ederim...

Ayrıca bu gelen habere inanmıyorum 12 saatde işler bu kadar tersine dönmez, dönemez...

AYYILDIZ
Fatih Tekke çıkıp açıklama yapmalı diğer açıklamaların önemi yok.1 gün oldu nerdeyse Fatih Tekke Rubin'le anlaştıysa da söylesin.

Koray
‎adem6167 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=3370)

Adem koğuşta ranzamı hazırla geliyorum akşama doğru...

Mustafa Yılmaz.20
19.01.2010, 10:36
Fatih ve yönetim birlikte bir açıklama yapsa da herşey anlaşılsa..Taraftarda neye yada kime inanacağını artık bilse

zahido
19.01.2010, 10:36
Şu an Fatihin yerinde olmak istemezdim (eger rubinle anlaştıysa) :)

MaNiaC61
19.01.2010, 10:37
herkes sakin olsun arkadaşlar..dünkü haberlerin nasıl çoğu yalansa bugünde öle olabilir..resmi açıklama gelene kadar sabır..

AYYILDIZ
19.01.2010, 10:38
Ben yönetimin Fatih Tekke Rubin Kazan'la anlaştığı için Zenit'le anlaştık diyeceğini düşünmüyorum.Sonuçta Ünal'da Rusya'ya gitti.Fatih Tekke kendi transfer meselesini en az bizim kadar biliyordur.Çıkıp bir açıklama yapması lazım.

Murat Hızal
Tam bir transfer parodisi yaşanıyor.

Kim doğru söylüyor ,kim yalan kestiremiyorum.

Açık söyliyim Fatih'in Avrupa standartlarında bir golcü olduğunu düşünüyor olsam bile,şu aşamada gelmesinin elzem olmadığını düşünüyorum.

Eğer Rubin bizim verdiğimizin fazlasını veriyorsa Fatih'in seçimini anlayışla karşılamamız gerekiyor.

En kısa zamanda gerekli açıklamalar yapılır da hepimiz gevşeriz:)

lazkopatfaroz
Bu iş olmazsa Fatih zamanında Trabzonspor'dan para için gönderilmedi demekki.

Uğur Tüysüzoğlu
Kardeşim neyse boşver deninlen şeyler sinirden dendiği belli hedef haline gelmesi yanlış.

Süleyman Eruyar

bilgilerinize...

VAHİM!!

Artık Herşeyin hayırlısı diyelim,

ancak, bu iş artık olumlu veya olumsuz bir an önce sonuçlanmalı,

Birde yazılanlar doğruysa, Artık kim kime eskisi gibi bakabilir..

Koray
19.01.2010, 10:39
Kimin yalncı kimin oyuncu kimin üç kağıtçı olduğunu hep beraber öğreneceğiz bugün Allahın izniyle...

Volkan Albayrak
19.01.2010, 10:39
herkes sakin olsun arkadaşlar..dünkü haberlerin nasıl çoğu yalansa bugünde öle olabilir..resmi açıklama gelene kadar sabır..

ne resmi açıklaması allah aşkına yeter ya yalanın bu kadarı olmaz her ayak oyunu yaptılar kongrede görecekler kim yalan söylüyor

Mert
19.01.2010, 10:40
Kardeşim neyse boşver deninlen şeyler sinirden dendiği belli hedef haline gelmesi yanlış.

Sinirle söyledim ayrı ama lafımın da sonuna kadar arkasındayım.
Ne o Can, ne Şansal, ne Oğuz Tongsir ne vs... 5 para etmez adamlar.
Bizim değerlerimizi eleştirmesinler bilip bilmeden.
Sorun bizim, içimizde çözeriz.

Gökhan BAYRAK
19.01.2010, 10:41
Fatih Trabzon'da şuan. Rusya'dan neden dönmesin ki? Fatih değil mi Trabzonspor'da oynamak için can atan? Hazır yönetim de biraz yeltenmiş gibiyken neden dönmesin Fatih? Belli ki yönetim yine bahane arıyor. Ama Ali Fuat abi ürünlerinin bile hazır olduğundan bahsetmişti. Basının saçma sapan uydurmaları gibime geliyor.

henüz idrak kabiliyetin gelişmemiş heralde..fatih isterse şuan karayiplerde olsun, sonuçta futbol yaşamını rusyada sürdürüyor ve zenit'in futbolcusu.

ayrıca bahane falan demişsin de benim verdiğim bilgi bizzat fatihin kayınpederinden alıntıdır.fatih rubine imza atar dedi bugün yarın.bu paralar varken rusyadan dönmesi yanlış olur tarzında konuştu.

daha açıklama yapmayacağım sana çünkü anlamıyorsun, yoruyorsun beni...

MaNiaC61
eli kulağında büyük asbaşkan çıkar konuşur biraz sonra zaten 18 saattir bi demeci yok çok fazla bile sustu..
fatih transferi yatarsa kesin hacısalihoğlu söler bunu merak etmeyin..

AYYILDIZ
Kimin yalncı kimin oyuncu kimin üç kağıtçı olduğunu hep beraber öğreneceğiz bugün Allahın izniyle...

İnşallah bugün bitecek bu iş.Olumsuz biteceği kesin ancak kim yalan söylüyor bunu anlayacağız.

zahido
Bu kadroda bizim işimizi görür..

4-3-3 oynarız ileri 3lü burak-alan-gutierrez olur..

Bence bu bulanıklıgın ortadan kaldırılmazsı lazım.. Ya gelicek ya gelmiycek kesin bir tavır koysun arttık fatihte..

bugrahankazaz
vallaha yorulduk ya.Bu gece rüyamda fatihin saçma sapan goller attığını gördüm ortasahadan aşırtmalar korner direğinin ordan kafa golleri flan yeminle ya :) psikilojim bozuldu

Gökçebey
19.01.2010, 10:42
Yahu bir durun bakalım. Kulaktan dolma bilgilerle asıp kesmeyi, küfür etmeyi hakaret etmeyi bırakın. Herşey netleşsin. Resmi bir açıklama gelsin. Ondan sonra ne olacaksa olacak zaten.

Napoli
Fatıhmı Şimdi telefonu'nu açmıyor,anlamadım...Trabzonspor Kırgınmış Fatıhıye..İstıyorsa gelsinm Antalyada kampa katılsın diıyorarmış..Anlamadım,Yahu hersey Fatıhtenmi beklenir?
Bu adamın talıbı var herseyı var..

sanki Fatıh Kulup Bulamamış,Çok kötü bir oyuncu, hadi lan gel severiz seni bir kaç idman yap burda der gibi..

AYYILDIZ
Rubin Kazan olayı yeni değil Fatih Tekke gelmiyorsa para için değildir.Başka şeyler var çıkar ortaya 1-2 saate.

devilkid
19.01.2010, 10:43
şimdi fatih mi gelmiyor yönetim mi almıyor?

Napoli
Görüşüm,Trabzonspor Ciide değil Lakayıt bu konuda...

İHTİLAL Abinin dediği hersey doğru...

AYYILDIZ
Fatıhmı Şimdi telefonu'nu açmıyor,anlamadım...Trabzonspor Kırgınmış Fatıhıye..İstıyorsa gelsinm Antalyada kampa katılsın diıyorarmış..Anlamadım,Yahu hersey Fatıhtenmi beklenir?

sanki Fatıh Kulup Bulamamış,Çok kötü bir oyuncu, hadi lan gel severiz seni bir kaç idman yap burda der gibi..

Tamam da Fatih Tekke'de net bir açıklama yapmıyor.Bu olay 3 gündür var.

Serdar A
19.01.2010, 10:44
Fatih'in peşini bırakmıyorlar . Birileri Fatih'in Trabzon'a dönmemesini gurur meselesi yapmış . Artık zamanın birinde nasıl canı yandıysa...

BAHADIR33
Bu medyayı da anlamıyorum..
Gidin dün hapisten çıkanları haber yapın birbirinizi ezerek....
Orada daha çok ekmek var

Serdar Ersoy

Dün zenit ile anlaşıldı fatih'e ulaşılamıyordu, Fatih'de o saatlerde Trabzonda halısadaha'da maç yapıyormuş.

Bana göre Lig Tv dün gecenin haberini şimdi veriyor yok öyle birşey...

Mert
19.01.2010, 10:45
Ya nedir bu eziyet, bu işkence?
Almıyoruz deyin baştan. Neden oyun oynanıyor? Neden?

Napoli
19.01.2010, 10:45
Tamam da Fatih Tekke'de net bir açıklama yapmıyor.Bu olay 3 gündür var.

Bu sekılde yaklaşıma (üvey evlat) bende açıklama yapmam,bende konusmam, ne yaprlarsa yapsınlar derim

Fatıh Bu sekılde davranılcak bir oyuncu değil.

Hüseyin İlkin
19.01.2010, 10:46
Fatih'in peşini bırakmıyorlar . Birileri Fatih'in Trabzon'a dönmemesini gurur meselesi yapmış . Artık zamanın birinde nasıl canı yandıysa...

Bu iş özelinde değil, genel olarak önce Trabzonspor diyemedikten sonra bu iş zor. Zor değil, imkansız hatta...

BAHADIR33
19.01.2010, 10:46
Tüm bu haberler yalan adım gibi eminim..

lazkopatfaroz
19.01.2010, 10:47
Fatih'e verilen destek Trabzonspor'a verilseydi keşke....

Barış Mayda
Fatih Rubin Kazan'a doğru
19 Ocak 2010 / 10:39
Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke transferi yönetimin Fatih'e ulaşılamaması nedeniyle gerçekleşemediği iddia edildi.

Trabzonspor'a Fatih Tekke şoku yaşanıyor.
Yönetim kurulunun transferi için her türlü fedekarlığı yaptığı kaptan son dakikada yon çizince transfer gerçekleşmedi.

Zenit kulübüyle Fatih Tekke'nin bonservisi konusunda anlaşmaya varan Bordo Mavili yönetim Fatih'e dün öğlen saatlerinden beri ulaşamadı .

Fatih Tekke'nin bonservisini almak için dün bir kez daha Rusya'ya gitmeye hazırlanan sportif direktör Ünal Karaman Fatih'e ulaşılamayınca Rusya'ya gitmekten vazgeçti.

İmza atması için Fatihle görüşmeye çalışan ancak 2 günden beri telefonlara çıkmayan Fatih Tekke için yönetim her yolu denedi. Fatih'in tüm yakınlarının yanı sıra alt yapıda antrenör olan abisine ulaşılmasına rağmen Fatih Tekke'ye bir türlü ulaşılamadı

Yönetim kuru her türlü fedakarlığı yaparak transfer etmek için çalıştığı Fatih Tekke'nin bu davranışına bir anlam verilemezken Fatih Tekke transferi yönetim tarafından şimdilik kaydıyla askıya alındı.

Fatih'in kulübüyle anlaşılması üzerine Fatih'i görkemli bir törenle imza attırmak için Antalya'ya gelen başkan Sadri Şener'de Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmemesi üzerine büyük hayal kırıklığı yaşadı . Başkan Fatih'in bu anlaşılmaz tavrı nedeniyle bugün apar topar kamptan ayrılarak İstanbul'a döndü.

Öte yandan Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaşıp anlaşmadığı henüz doğrulatılamazken teknik patron Güneş'in Fatih transferinin gerçekleşmemesine çok üzüldüğü öğrenildi.

Bir son dakika gelişmesi olmadığı taktir de Fatih Tekke transferi Trabzonspor için sona erdi.

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

MaNiaC61
arkadaşlar azıcık mantıklı olalım..şimdi haber61 mesela yalan haber bile yazsa sadece bizim tarafımızdan dün gece kaç kere tıklandı??
herkes merak etti değil mi?
bazılarının çok güzel işine geliyor bu..
artık tüm bilgiler birbirine karıştı..kimisi sallıyor kimisi inanıyor sölediğine..
ancak resmi açıklama gelene kadar sabretmemiz lazım..
o zaman belli olacak ak mı kara mı?
yönetimi o zaman topa tutarız veya alkışlarız keza fatih içinde aynısı geçerli..
tüm kalbimle diliyorumki fatih en yakın zamanda imzayı atsın..trabzonsporluyum diyen herkesin istediği biçimde bitsin bu transfer..

devilkid
güzel hem trabzonspordan hem de fatihten soğuttular adamı...iki tarafada bravo...

Gökçebey
Öte yandan Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü.

Al işte. !

Napoli
19.01.2010, 10:48
Genelde Okuyucuğum ama gördüklerim şudur

Alkan61 Nickli Üye Fatıh'ye ulaşıyorda telefonla,Koca Trabzonspor Camiasımı Ulaşmıyor?

Gerçekten bu çok saçma Ve inandırıcı değil,Belki 1 kere aramışlardır,ondada şansa Telefon kapalıdır.

abdullah6134
19.01.2010, 10:49
bütün bu gelgitler aslında biraz da forumda birilerinin çıkıp Fatih'in şuyuyla görüştüm bununla görüştüm iddialarından çıkıyor.doğru olanlara saygım sonsuz ama çok fazla yalan söyleyen, birilerinin duygularıyla oynayan var. onlara yazıklar olsun diyorum.bırakın akışına sonucu neyse görelim...sonra yorumlayalım.her saat yeni bir hedef olur mu ya?

Serdar Ersoy
19.01.2010, 10:50

Alkan61 Nickli Üye Fatıh'ye ulaşıyorda telefonla,Koca Trabzonspor Camiasımı Ulaşmıyor?

Gerçekten bu çok saçma Ve inandırıcı değil,Belki 1 kere aramışlardır,ondada şansa Telefon kapalıdır.

Dün akşam kimse ulaşamadı Fatih'e, adam halısada maç yapıyormuş :D

Volkan Albayrak
19.01.2010, 10:50

bu da yönetim için körün istediği bir göz ALLAH VERDİ İKİ GÖZ

Mustafa Yılmaz.20
19.01.2010, 10:51
Dün zenit ile anlaşıldı fatih'e ulaşılamıyordu, Fatih'de o saatlerde Trabzonda halısadaha'da maç yapıyormuş.

Bana göre Lig Tv dün gecenin haberini şimdi veriyor yok öyle birşey...
Malesef dün gecenin haberi değil..Can Karyağdı son dakika haberi olarak bağlandı ligtv'ye :S

Napoli
Dün akşam kimse ulaşamadı Fatih'e, adam halısada maç yapıyormuş :D

Halı saha olayına iNnıyormusun? Ben açıkçası Zerre inanmıyorum... Halı saha maçı max 60 dakika... Toplasan 2 saat kapalı kalır telefonu yahu..kulliyen hepsi yalan..

Milet habire atıp tutyor,(doğru soylenler hariç) Yalanlarla mıletın duygularıyla oynayanlar,bir an once bence cezalandırılmalı..

Eren Karaahmetoğlu
henüz idrak kabiliyetin gelişmemiş heralde..fatih isterse şuan karayiplerde olsun, sonuçta futbol yaşamını rusyada sürdürüyor ve zenit'in futbolcusu.

ayrıca bahane falan demişsin de benim verdiğim bilgi bizzat fatihin kayınpederinden alıntıdır.fatih rubine imza atar dedi bugün yarın.bu paralar varken rusyadan dönmesi yanlış olur tarzında konuştu.

daha açıklama yapmayacağım sana çünkü anlamıyorsun, yoruyorsun beni...

Ne diyorsun yahu? Benim amacım tartışmak değil. Fatih, eğer yönetim kendisini sahiden isteyip imza atmasını istiyorsa, kesinlikle dönecektir. Kayınpederinden,abisinden,kendisinden daha önce onlarca kez bilgi alındı. Fatih, parayı da dert etmiyor. Hala bunu anlayamamış olman üzücü. Ama anlaşılan yönetim her zamanki gibi geç kaldı. Buna rağmen Fatih'in gelmesini bekliyorum. Hala bekliyorum. İmzayı atmamışken oraya, hala gelebilir. Tabi yönetim samimiyse.

AYYILDIZ
güzel hem trabzonspordan hem de fatihten soğuttular adamı...iki tarafada bravo...

Vallahi öyle eziyet resmen.

Bizim yönetim kadar samimiyetsiz bir yönetim yoktur ancak Fatih Tekke'de bu konuda açıklama yapmalı.Bana oyun oynuyorlar v.s

TSelif
19.01.2010, 10:52
Eğer haber61 doğru ise (ki sanmıyorum methiyetler dizdi yönetime) helal olsun diyorum . Zaten istemedikleri bu transferi tereyağından kıl alır gibi kendi lehlerine başarıyla çevirmişlerdir..
Tebrik ediyorum sizi başka HH olmak üzere hepinizi !!! :alkış:

mhayri
Geçmiş olsun!!!

Ahmet KESKİN
şimdi bozocam agzımı haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa bune lan yoksa medya reyting olsun diyemi yapıyor bunları eger öyleyse aaaa.......................

nbay
tezgahlar dönüyor ama hadi hayırlısı

Bülent AKBULUT61
vay anasına sayın seyırcıler demekki benimde bu forumda ismim solcak yönetime öyle bir gircemki dünya ve olimpiyat rekoru kırcam yazıklar olsun .kendimi hazırlayayım neler diyebilirim ulen dünyam birden karartı girmeseydim keşke mübarek 8ve 9+ saat içinde neler değişmiş böyle ismi solanlar yanınızda yer ayırın yakında geliyom

İlyas BAHADIR
19.01.2010, 10:53
"Öte yandan Fatih Tekke'nin Gökdeniz'in de forma giydiği Rubin Kazan ile anlaştığı yönündeki iddialar Trabzon kampına bomba gibi düştü. "

peh ! öte yandan, bildirildi vs vs gibi kelimelerle başlayan ve biten haberlere itibar etmemek lazım bence, yahu fatih rubinle anlaşsa bu öte yandan haberi mi olur zang zang zang flaş flaş flaş trabzonsporun hayalleri suya düştü fatih rubinde gibi olması gerekir. palavradan öteye gecmez bu haber. inşallah yarına kadar imzaları atar ve rahatlarız.

nbay
sanki haber61 adım adım seneryoları hazırlamış gibi

yakarcı
top artık fatihde arkadaşlar

SEDAT
19.01.2010, 10:54
-kime inanıcağımızı şaşırdık

-Şu kadarını söyliyeyim bu mevzuda hatalı olan kimse affetmem abi ..

-Yeter ya bu kadar insanın duygularıyla oynamaya kimsenin hakkı yok kim olursa olsun yazıktır günahtır..