PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 [63] 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Celal Demir
18.01.2010, 11:24
mesela şöyle 3 büyütülmüşlerden birine gitse ( gitmez ama mesela yani ) sonra bize 3-5 tane gol atsa nekadar sevinirim yav...

28TS61
18.01.2010, 11:24
ünal ne görevi var bilmiyorum acikcasi.

haberlerde okuduklarimi degerlendirince yanlis hareket ettigine karar veriyorum.
diyorki zenit bir sirkettir. haftasonu calismadiklari icin simdilik geri dönü pazartesi bidaha gelip görüsecegiz.

e ünal madem haftasonu kimse yok neden haftasonu gidip geri gelip gene geri gideceksin rusyaya.
cebinden ödüyorsan masraflari bisey demem ama 1 is icin, 2 kat masraf yapman dogrumu

İHTİLALL
18.01.2010, 11:25
Az önce kapadım telefonu. Sorum bakalım neler oluyor diye. Olaylar değişik boyutlarda.

Hafta sonu verdiğim haberlerden değişik şeyler de var.

Ünal Türkiye’ye indikten sonra kaptanı aramış, sohbet etmişler biraz.

Ünal Kaptana,

- biz gittik, ciddiyetimizi gösterdik, seni almak istediğimizi anlattık demiş.

Kaptan da,

- Anladım, ama neden para konuşmadınız diye sormuş.

Ünal’dan kem küm den başka bir yanıt gelmemiş.

Arkadaşlar bu transferin olması için son gün yarın, oldu oldu, olmadı bu iş kesinlikle bitiyor. Zenit Fatih’i rubine satmayacağını söyledi. Kaptanı isteyen başka takımlarda varmış. (isim bilmiyorum) Ya onlar ile anlaşmaya çalışacak, yada mecburen 6 ay daha Zenitte kalacak.

Kaptanın tam bir sinir harbinde olduğu haberi de geldi, psikolojisinin bu oyalama taktiği yüzünden çok yıprandığı, gelen en ufak bir iyi haber ile yüzünün güldüğü, sonradan gelen kötü haber ise moralinin alt üst olduğu.

Ben Fatih Tekke'nin yerinde olsam,

Ünal karaman 'da dahil,

Yönetimin sadece kendisini oyalamadığını;

Fatih yüzünden düştükleri zor durum için,

Aynı zamanda Fatih'e ,açık açık seni istemiyoruz demeyip,

Hem onu alıyormuş gibi yapıp oyalayarak,

Aynı zamanda çok iyi bir transfer yapmasınıda engelleyerek,

Kendisinden bir nevi "intikam" aldıklarını ,

Düşünürdüm..

......

Bir buçuk yıla yakın süren periyoda bakarsak,

Hiç kimse bunun asla olmayacağını,olamayacağını iddia edemez..

AyhanPe
Elin Kolombiyalisi icin kalk binlerce km. yol katet babasinin evine gitmek lazim de , kendi evladin Ruslarin elinden kendi imkanlariyla kacsin sana gelsin hemi?
Sevsinler sizin Fatih Tekke sevdasini.

baskanimiz ona mesaj göndererek kac diyor yani bunlar seni vermeyecekler;) olay bu kadar güldürükcü hale gelmese olmazmi sanki..hem ruslarin elinde hicte fena bir yasami yok..ne isi var cehenneme..

BAHADIR33
Olcay Abi imaj zaten yerlerde..
Adamlardan randevu alıp gidiyorsun , adamlar diyor ki "bugün tatil görüşecek kimse yok"....

Bu ne demektir?

Müşteri sizden randevu istiyor. Kerhen rendevu veriyorsunuz
Gelince en dandik odanıza alıp yetkisiz biriyle görüştürüyorsunuz..
Senin buradan alabileceğin birşey yok , çok zamanımı alma demek değil midir?

Faik Yılmaz
18.01.2010, 11:26
Geline oyna demişler

- Yerim dar demiş....

Yer açmışlar..... Bu seferde :

- Yenim dar demiş....

Öpmeye niyeti olmayan yanağın nerde diye sorarmış bizimkide o misal........

ErtuGrul
18.01.2010, 11:26
Yeni yayin ihalesi yapilmis,yonetim bukadar parayi birakipda gidemez...Tekke'yi almazlarsa orda oturamayacaklarini biliyorlar..baskan son salvolarini yapiyor.. aldigimiz yeni oyuncudan sonra taraftar belki yumasamistir diye nabiz yokluyor...gereken demokratik tepki verilirse bu is bugun olumlu olarak noktalanir..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 11:27
yeter ya sadri beyin böle edebiyatından bıktım yok şöle olcak yok böle olcak yeter ayıp ya trabzonspor başkanına yakışmayacak hareketler yapıyor.

Küçükalioğlu
18.01.2010, 11:29
Bugüne kadar Sadri Şener'i elimden geldiğince savunmaya çalıştım, herşeyden önce iyi niyetli olduğuna inandım. Herkes birşeyler söyledi durdu yok askerlik yok para yok, sosyal hayatı, Hadi sezon başında öyle oldu böyle oldu gelirdi gelmezdi dendi transfer sezonu kapandı olmadı. Ama şimdi de sevenleri ayırırsa bu yönetim karşısında bu saattden sonra bilsemki Serdar Bali aday en kuvvetli destekçisiyim.
Beklemedeyim son 13 gün

devilkid
18.01.2010, 11:29
ts cluplar için fatih temalı bir çok şey sanırım hazır bekliyor...fatihi kaçırmak istemeyeceklerdir...ama dün şenol güneş fatihten konuşurken pek de ümitli değil gibiydi..sezon sonu mutlaka istiyorum seni demiş...

İHTİLALL
18.01.2010, 11:30
Bence Sadri baskanin elinde Kare As varda,
Masada kazanacagi Tekke olunca,
"Rakip te Fulos varsa" bahanesi ile oyuna girmek istemiyor...

Bunlar bir şeyler becerebilenler için,

Sadri bey,elindeki kartları göstermemeyi bile beceremiyor..

Eli açık,herkes görüyor..

İşe yaramaz papazlar filan var..

O, hala "blöf" yaptığını zannediyor..

Orhan Aydın
18.01.2010, 11:33
Başkan ve Yönetim için 'siyasi' bir mesaj vermek istiyorum....

Nerdeeeeeeen nereeyeeeeee

Ufuk Bayraktar61
18.01.2010, 11:33
la la la la lay lay la la lay lay

lay la la lay lay la la lay lay

la la la la lay lay

la la lay la la la layyyyyy

Not: Fatihi bedava da olsa almayacaklar..

Mert
18.01.2010, 11:36
Bu umudu bitiren ben değilim, ben geçen görüşmeleri aktarıyorum size.

Ne diyeyim, 1,5 yılda ciddiyet gösterdiler, 1 sene sonra da adamı alırlar...

Dua edelim ki somut bir gelişme olsun, yoksa yarına kadar haber çıkmazsa bu iş biter...

Elbette, senden gelen haberler sağlam diye dedim.
Yanlış anlama yoksa Allah senden razı olsun.

irfanb
18.01.2010, 11:36
Ünal bugün gidecekmi Rusya`ya ?
Bu sefer de sirket batti muhatap bulamadik mi der acaba ? :)

A.Gökhan AKIN
18.01.2010, 11:37
Fatin'in yapacağı Gelmemektir artık...Ve çıkıp trabzonspqor yönetimidne bir basın toplantısı aracılığıyla özür dilemelidir..Kendilerine son 1.5 yıldır verdiği rahatzıkltan dolayı özür dilemelidir fatih..Erdemli ol Fatih çık ve Özür dile!!!!!!

İHTİLALL
18.01.2010, 11:38
Olcay Abi imaj zaten yerlerde..
Adamlardan randevu alıp gidiyorsun , adamlar diyor ki "bugün tatil görüşecek kimse yok"....

Bu ne demektir?

Müşteri sizden randevu istiyor. Kerhen rendevu veriyorsunuz
Gelince en dandik odanıza alıp yetkisiz biriyle görüştürüyorsunuz..
Senin buradan alabileceğin birşey yok , çok zamanımı alma demek değil midir?

Bu,

Trabzonspor'u destekleyen,

Son on yılda elle tutulur,üzerine konuşulur bir iki futbolcu olduğunu düşündükleri Fatih Tekke'yi beğenen,seven,..

Fakat yönetimin "aptal ve cahil " olduğunu düşündüğü,

Bu istekleri yüzünden ,kendilerinden nefret ettiği,

Yandaş yazarları tarafından alenen aşağılattığı ,

Trabzonspor taraftarlarını,

Oyalamak için,

Aslında iyi çalışmadığı ve mert olmadığı her halinden belli olan,

Bir "beynin", kurgusuna benziyor..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 11:43
bu iş bitti daha olmaz ama birileri bunun bedelini ödeyecek.

BAHADIR33
18.01.2010, 11:44
bu iş bitti daha olmaz ama birileri bunun bedelini ödeyecek.
Biz taraftarlardan başka bedel ödeyecek kimse göremiyorum ortalıkta..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 11:45
benim tek üzüntüm ünal ve şenol hocanın bu oyuna dahil olmasıdır yazıklar olsun.

A.Gökhan AKIN
18.01.2010, 11:48
KARA OĞLAN sende k endini KARA OYUNLARA alet ettinya artık sanada diyecek hiçbirşeyimiz kalmadı...

Süleyman Sofu
18.01.2010, 11:49
Recep anlattıklarından ortada aslında çokta ümitli olmayı gerektirecek bir durum olmadığı anlaşılıyor.Ünal karaman sahneye konulan bir komedinin başrolünü oynuyor demekki...

Salih Yazıcı
18.01.2010, 11:50
Yine hayrettin ve saz arkadaşlarının kazanması benim canımı çok sıkıyor hekeze para var ama fatihe yok bizi satıp fenere giden burak trabzonsporda ama kral bekletiliyor çok yazık trabzonspor başkanı tükürdüğünü yalamaz ama nerde..

devilkid
18.01.2010, 11:53
bir kaç yıl önce özel bir küçükler turnuvasında 4 büyükler küçük topçularına kimin gibi olmak istiyorsunuz sorusunu sormuşlardı...istanbul takımlarının küçükleri kendi takımlarında ki yabancı oyuncuları söylediler..bir tek trabzonspor altyapısındaki küçük yerli bir isim olan fatih tekke yi söyledi..söylerken de diğerleri gibi baştan sağma değil içinden gelerek heycanla söyledi.....

işte bugun alınmayak olan o fatih , bundan yıllar sonra tribün azalmasına ve idolü oluşmayacak bir genç topçu yetişmesine vesile olacaktır..olaya çomak sokanlar bedenen unutulsalar da isim olarak hep hafızalarda kalacak...

Salih Yazıcı
18.01.2010, 11:55
ünal istafa etsin.

aaahmet61
18.01.2010, 11:57
yönetim bu işi uzatırken yusuf örneğinde olduğu gibi bir istanbul takımı fatihi kapmasın.olur mu olur.gökhan ünal gibi 2. sınıf futbolcuyu alan 1. sınıf golcüyü niye almasın.yönetim niye almıyor fatih tekkeyi bilen var mı ? mantıklı bir açıklama bekliyorum.

tncy
18.01.2010, 11:58
Arkadaşlar, renkdaşlar... Bu yönetim Fatih'i almak istemiyor. Düz mantık düşünelim. Yabancı kontejanına 3 milyon dolar verip taa Kolombiyalara kadar bizzat gidiyorsun da; tarihin en iyi Türk golcüsünü almak için 2 milyon Euro veremiyor musun? Yayın ihalesi yeni yapılmış. Sezonu 3. bitirsek bu paranın mislini kazanacağız. Ortada ticari bir kazanç da mevcut. Kör olanın bile görmesi gereken bir konu. Ama asıl sıkıntı başka. Fatih'ten korkuyorlar. Aslında Fatih'in arkasındaki rüzgardan korkuyorlar. Bütün futbolcular Fatih'ten çekinir ve Fatih'i sayarlar. Bu durumu bizzat biliyorum. Fatih gitmeden bütün topçuların ağabeyiydi, kaptanıydı. Alışveriş merkezine gidiyorlar, herkes aldığını Fatih'e gösteriyor " Kaptan nasıl oldu?" diye. Bu ince ayrıntı aslında anlatıyor herşeyi. Ama madalyonun arka yüzü de var. Çoğu giden yabancılar takımdaki çifte standarttan şikayetçiydi mesela. Fatih idman olayını biraz salladığında bile ilk 11 başlarmış ve haliyle çoğu oyuncu bu duruma bozulurmuş. Gerçi Şenol Hoca varken ne olur onu bilemem ayrıca sezonda 30-40 gol atsın da isterse hiç idman yapmasın. Fatih'in arkasındaki en büyük kuvvet taraftar desteği. Yönetim ikinci plana düşeceğini sanıyor. Fakat taraftara bahane bırakmamak ellerinde, haberleri yok. Alacaksın Fatih'i sonra hangi taraftar çıkıp bu yönetime kötü diyebilir ki? Bir başka konu ise komisyon olayı. Fatih olayı artık dillere sakız oldu. Bu transferden para yeme şansları yok. Çünkü bizim yöneticilerimiz komisyon için birbirleriyle yumruklaşan yöneticilerdir maalesef. Zavallı Faruk Özak'ı bile kandırdıkları bir durumda seni de kandırırlar, beni de, Fatih'i de. Bir kurnaz Zenit var onu kandıramıyorlar.
Bu yönetim değil miydi takıma KOLEJ havası verdik, bunu bozamayız diyen? O yüzden zor kardeşlerim zor, yönetim istesin transfer 10 dakikada biter ama istemiyorlar ki! İnşallah tespitlerim yanlıştır da Tekke önümüzdeki maçta tribünde değil sahada olur.

Koray
18.01.2010, 12:00
Sıkıntı ne bekleyin hiç olmasa Çarşamba gününe kadar nefret ettirmeyin Fatih'ten bizi...

Hele havaalanı olayından sonra midem bulandı artık.

Salih Yazıcı
18.01.2010, 12:03
koray kardeşim benimde başkandan ve arkadaşlarından midem bulandı.

Emrah Aksoy
18.01.2010, 12:04
Ligtv'de ..

"Fatih bizim kaptanımız"

Gökhan Ünal'ı F.Bahçe'ye veren Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, tüm hesaplarını eski kralları Fatih Tekke üzerine kurdu. Lig TV'ye çok özel açıklamalar yapan tecrübeli teknik adam, kadrosundaki oyunculara da ciddi mesajlar gönderdi.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66722

wien_ts
18.01.2010, 12:05
Sıkıntı ne bekleyin hiç olmasa Çarşamba gününe kadar nefret ettirmeyin Fatih'ten bizi...

Hele havaalanı olayından sonra midem bulandı artık.

fatihten niye nefret ettin,ayrica havaalani olayi bence kisinin bakis acisina gore degisir.Ayrica bu olayi fatih mi tertip ettiki fatihten nefret ediyosun..

Koray
18.01.2010, 12:06
koray kardeşim benimde başkandan ve arkadaşlarından midem bulandı.

Onlar içinde güzel düşüncelere sahip değilim ama bu iş iyice çığrında çıktı...

Klasik olacak ama Fatih Tekke ismi Trabzonspor'un üstüne çıkmaya başladı farkındamısınız ?

@wien_ts

Nefret ediyorum demedim nefret ettirmeyin dedim...

kimyager
18.01.2010, 12:08
ALKAN kardeşimiz bizi bilgilendirmek için bilgiler veriyor burda.bu iş bitti dediği zamanda oldu olmıcak dediği zamanda.geçen hafta kral bizde dedi şimdi iş zor diyor.geçen hafta dedği olmadı belki bu seferde olmaz.bu kadr ümitsiz olmayalım bence
not: alkan kardeşimize lafım yok yanlış anlaşılmasın sadece durumun her an değişebileceğini düşündüğümden böyle bir yorum yaptım

kaan53
18.01.2010, 12:10
gutieerez 1 hafta gündeme geldi hemen gidilip alındı kolombiyalardan fatih 1 senendir gündemde daha bi gelşme yok enteresan yönetimin özellikle hh nin düşüncelerini merak ediyorum. sağır sultan duydu Fatihi istedeğimizi daha neyi beklişyorlar ya çıkıp desinler fatih işi olmadı yadabu işi halletsinler bukadar insanı yıpratmaya, fatih tekkeyi yıpratmaya gerek yok.

Atılay
18.01.2010, 12:10
Bence Fatih Tekke GELECEK

zahido
18.01.2010, 12:11
Onlar içinde güzel düşüncelere sahip değilim ama bu iş iyice çığrında çıktı...

Klasik olacak ama Fatih Tekke ismi Trabzonspor'un üstüne çıkmaya başladı farkındamısınız ?

Bende eskiden senin düşündüğün gibi düşünüyordum ama artık değil..

Bence taraftar herşeyden önce birazda kaale alındıgını görmek istiyor..

Gutierrez geldi mesela forvet ki Trabzonspora sotadan sonra yabancı forvet gelmemiş (iyi manada) kesmedi taraftarı..

Taraftar forvetten çok tekkeyi istiyor.. Tekke gelsin isterse oynamasın kenarda otursun yeter ki gelsin!

Taraftar diyor ki gokhana 6 milyon verene kadar tekkeye vereydin 3 milyonu ozamanlar tekkeyi alaydın..

Yani taraftarda haklı bana kalırsa.. Bu kulubun esas sahibidir taraftar ve senden bişey istiyor.. Asgari ücretle geçinen bi adam 5 tl verip o stada geliyor takımını izliyor ve 5 tl olsada yardımını yapıyor.. En çokta onun hakkıdır Fatih Tekkeyi istemek bana kalırsa..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 12:13
kardeşim bende diyorum ki fatihi istiyorsanız alın eğer istemiyorsanız adam gibi yönetim çıksın istemiyoruz desin ama nedenlerini açıklasınlar yok istiyoruz diyorsalar hemen haletsinler yok yarın yok bu gün olmaz bir an önce açıklık getirsinler bu konuya adam rusyaya gidecekmiş bu gün ama gitmiyor bekliyor ona yazık bizede yazık kardeşim sanki 10 milyon istiyorlar ya fatihe yaptıkları pazarlığı bütün transferlerde yapsalar anlayacam.

Süleyman Sofu
18.01.2010, 12:16
Elin Kolombiyalisi icin kalk binlerce km. yol katet babasinin evine gitmek lazim de , kendi evladin Ruslarin elinden kendi imkanlariyla kacsin sana gelsin hemi?
Sevsinler sizin Fatih Tekke sevdasini.

Geline oyna demişler

- Yerim dar demiş....

Yer açmışlar..... Bu seferde :

- Yenim dar demiş....

Öpmeye niyeti olmayan yanağın nerde diye sorarmış bizimkide o misal........

Ligtv'de ..

"Fatih bizim kaptanımız"

Gökhan Ünal'ı F.Bahçe'ye veren Trabzonspor'da teknik direktör Şenol Güneş, tüm hesaplarını eski kralları Fatih Tekke üzerine kurdu. Lig TV'ye çok özel açıklamalar yapan tecrübeli teknik adam, kadrosundaki oyunculara da ciddi mesajlar gönderdi.

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66722

Şenol Hoca bu açıklamayı yaptıktan sonra yönetim hala kıvırganlık yaparsa ben cuma günü cezalı olacağımdır muhtemelen herkese duyurulur...

Salih Yazıcı
18.01.2010, 12:19
süleman abi sadece sen değil bende aynı düşüncedeyim

ESER
18.01.2010, 12:20
alinmamasindan daha kotusu , kelli felli adamlarin, patir patir yalan soylemeleri, milyonlarin onunde kivirmalari...

almiyor musun alma kabul ama cikip dumenden film yapma.. bu taraftari umutlandirip beklenti icine sokma.. bu takimda oynayan futbolcu nasil guvensin bu baskanla bu yonetime? her gidenin arkasindan salliyor, ayak oyunlari ceviriyor, insanlari kandiriyor, karaliyor , hedef gosteriyor.. sov yapilacak konularda ise masallahi var kimselere yedirmiyor.. bu adamlardan basari bekliyor olmamiz gercekten cok aci..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 12:23
ulan tüpçü tarftarı nihatı istiyor diye sakat adamı 1 saate aldı bizimki traftarı onun için hiç önmeli değilmiş gibi davranıyor.

Kubilay ŞAHİN
18.01.2010, 12:24
Demişdim boşuna heveslenmeyin.. Karaktersizlik bir numara bu aralar..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 12:26
info@trabzonspor.org.tr iyi dileklerinizi bence buraya gönderin.

Ali Tunahan Güllü
18.01.2010, 12:27
Hadi ya olsun bu iş artık..

Gökçebey
18.01.2010, 12:27
Arkadaşlar, kullanacağınız kelimeleri lütfen dikkatli seçiniz. Bir anlık öfkeyle malesef yanlış söylemlerde bulunuyorsunuz.

ErtuGrul
18.01.2010, 12:28
Ramiz dayi bile bu kadar oyunu tertipleyip kuramaz...

ESER
18.01.2010, 12:29
Gutierrez'i dünyanın en iyi 4.golcusu yapan merciyi kaç kişi kaale alıyor?
Fatih Tekke'yi uefa finalinde,maçın adamı seçen uefa'yı maç kişi kaale alıyor?
Aradaki farkı yakalarsak durum daha da netleşecektir.

bu konuda yanlis yapiyoruz malesef, fatih tekkeyi seviyor olmamiz teofilo ya yada baska bir futbolcuya cephe almamiz , illa birileri arasinda tercih mi yapmamiz gerekiyor?

fatih de cok kaliteli ,teo da cok kaliteli olsa olmuyor mu?

Dursun Kaplan
18.01.2010, 12:30
Arkadaşlar, kullanacağınız kelimeleri lütfen dikkatli seçiniz. Bir anlık öfkeyle malesef yanlış söylemlerde bulunuyorsunuz.

Haklısın Gökçe abi.

Fatih Tekke için Trabzonspor'u yakmaya hazır arkadaşlar var. Kimse üstüne alınganlık yapmasın. Mesajımı hemen alıntı yapmayın. Çünkü hepiniz çok duygusal davranıyorsunuz. Trabzonspor her oyuncudan büyüktür.

Fatih Tekke'nin gelmesini bende istiyorum. Ama pire için yorgan yakmayın. Biraz daha dikkatli yorumlar yapıp sakin olun. Soğudum Fatih Tekke'den bazı söylemler yüzünden.

Tamam çok yararlı olacak, lider oyuncu olacak, belkide takımı sırtlayacak ama bu kadar yaygaraya gerek yok arkadaşlar.

Cenk Zihni
18.01.2010, 12:33
bu konuda yanlis yapiyoruz malesef, fatih tekkeyi seviyor olmamiz teofilo ya yada baska bir futbolcuya cephe almamiz , illa birileri arasinda tercih mi yapmamiz gerekiyor?

fatih de cok kaliteli ,teo da cok kaliteli olsa olmuyor mu?

Birisi yeni transferimiz, diğeri kaptanımız. Maksadım bir kıyaslama yapmak değildi. Yalnız kendi çapında bir mercii olan kurumun, oyuncumua dünyanın en iyi 4.golcusu demesiyle, yoktan yere kendimizi kandırmamızın yanlıs oldugunu düsünüyorum.

Emirhan Makul
18.01.2010, 12:35
Ali Cengiz Oyunları devam ediyor.

İşimiz beklemek , işimiz üzülmek i işimiz 25 yıldır çile çekmek bekliyoruz haydi bakalım.

lazkopatfaroz
18.01.2010, 12:35
ulan tüpçü tarftarı nihatı istiyor diye sakat adamı 1 saate aldı bizimki traftarı onun için hiç önmeli değilmiş gibi davranıyor.

Tüpçünün yaptığı doğrumuydu ? (Fatih ile bağlantı kurmuyorum.)

yorumsuz6117
18.01.2010, 12:36
BUgün gelişme olcak herhalde..

Tangerine Dream
18.01.2010, 12:36

Evet, taraftar istedi diye aldı. Sonra ne oldu? Aynı taraftar Nihat'ı kaçırdığı gollerden sonra yuhaladı.

Süleyman Sofu
18.01.2010, 12:37
Ya arkadaş iyi güzelde ne yapalım şimdi yazmayalımmı konuşmayalımmı Fatihten soğumuş millet bir Allahın kulu ıspatlasın Fatihin o adamları oraya gönderdiğini ıspatlayabiliyormu hayırr !!!!

Peki ozaman yapılan yanlışın ceremesini neden Fatih Tekke çeksin adam koskoca camiayı kontrolmü edecek kendini sevenlere beni sevmeyinmi diyecek nedir yani adamın suçu sevilmek ne zamandan beri suç oluyor bir adamın fazla sevilmesi ne zamandan beri ondan soğuma sebebi oluyor yapmayın ya ne olur yapmayın...

Salih Yazıcı
18.01.2010, 12:37
kardeşim traftarın istiyorsan alacaksın kaldı ki bizim hocamızda çok istiyor.

yorumsuz6117
18.01.2010, 12:39
Başkanda iyi saçmalamış Fatih kendi gelicekmiş..ççç

lazkopatfaroz
18.01.2010, 12:39
Evet, taraftar istedi diye aldı. Sonra ne oldu? Aynı taraftar Nihat'ı kaçırdığı gollerden sonra yuhaladı.

Taraftar ister alırsın, oyuncuyu yuhlarlar, yönetime laf atar. Hem isterler hem eleştirirler.Oyuncu başarısız olur suçlu yine yönetim olur. Taraftar bu oyuncuyu biz istemiştik demez.

lazkopatfaroz
18.01.2010, 12:40
kardeşim traftarın istiyorsan alacaksın kaldı ki bizim hocamızda çok istiyor.

Hocamız Teofilo'yu da istedi ne kadar destekledik ?

Gökçebey
18.01.2010, 12:41
Arkadaşlar, yukarıda nahoş bir ifadenin yazılı olduğu mesaj tarafımdan silinmiştir. O mesajdan alıntılanan mesajlar da silinmiştir. İlgili abimiz cezalandırılmıştır. O mesajdan yapılacak alıntılar yine silinecektir.

LÜTFEN.

Fatih Tekke'yi bir çoğumuz çok istiyoruz. Takıma faydalı olacağını da düşünüyoruz. Fakat, bu kişi veya kurumlara hakarete dönüşüyor zaman zaman. Bu doğru değil. Kimseye birşey kazandırmıyor bu söylemler. Aksine ceza almanıza yol açıyor. Çok kişi gergin, bir anlık sinirle yazılıyor çoğu şey. Fakat bu forumun da bir düzeni var. Belli kuralları var. Bizler de bu kuralları gözetmek zorundayız. Ağzına geleni söyleyen arkadaş ne yazdığını umursamıyor. Biz umursamak zorundayız. Bizlere de yardımcı olun biraz.

Lütfen.

lazkopatfaroz
18.01.2010, 12:43
Burda geliyor birileri sallıyor. Teofilo'yu menajerler aldırdı. Yönetim yine menajerlere para kaptırdı. Oyuncu takip edilmeden alındı. Medyada haber çıkıyor Teofilo'yu Şota önerdi diye bazıları çıkıyor medya yalan söylüyor oyuncuyu menajerler aldırdı diye. Yönetimi taraftarın önüne attılar. Bilip bilmeden yorum yaptılar.

Emirhan Makul
18.01.2010, 12:44
Başkanda iyi saçmalamış Fatih kendi gelicekmiş..ççç

Niye saçmalasın ki daha 2 hafta önce ünal karaman demedi mi

"Artık müjdeli haberi tekke den bekliyoruz , ona bıraktık herşeyi , yöneticimiz gibi kendini alsın geldin "

Ohoooo Halka arz ettik senin haberin yok :)

Hekimoğlu
18.01.2010, 12:44
Başkanda iyi saçmalamış Fatih kendi gelicekmiş..çççFatih erkek tarafıymış ortada kız yok bu ilişki sakat. :D

Yasin Berber
18.01.2010, 12:45
Futbolcu almak için dünyanın en zor yerlerinden biridir Rusya, fatih tekke geçenlerde roportajında demişti ben bu takımada oynuyorum ama daha bir yönetici tanımam kim nedir bilmem UEFA şampiyonu olduğumuzda 1 2 tane adam geldi tebrik etti gitti.

Teo `yu aldık videolara bakıyorum insanlar fatih tekke diye bağırıyor belkide teo çok yetenekli ama fatih kadar yüreğiyle oynayamaz BELKİDE bunlar varsayım ama adamın yanında tekke sıltan,fatih tekke,tekkeyi bize getirin ,fatih sultan tekke vb sloganlar atıldı tek kelime ayıptır ya bari alınan futbolcunun yanında bunu bağırmasınlar.Böyle yapıla yapıla forvet kalmadı ve fatihe bizim futbolcularımız cephe alıcak en sonunda takıma zarar veriyoruz ve inanın fatih den soğudum..

Tek korkum fatihe bir erkek evladını Trabzonspor forvet hattı için şimdiden yetiştirmeye başla söylemlerinin başlamasıdır...FATİH TEKKE (33)

matrix5782
18.01.2010, 12:46
fatih tekkeye verdiğimiz rakamla onların istediği rakam arasında çok az fark var.sona yaklaşıldı bugün yarın bitecek çok özel bir durum olmazsa fatih tekke 2.yarı formmamızı giyecek

Sami Kuk
18.01.2010, 12:46
Ankete bizim oy vermemız daha mantıklı:D

http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=66729
(http://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&noquote=1&p=2929827)

Süleyman Sofu
18.01.2010, 12:47
Uğur gözünü seveyim yönetim kanadından bi olumlu haber ver...

zahido
baskan az önce ntvspora konuştu arada çok az fark var fark bile denmez dedi..

Büyük bir problemle karşılaşmazsak Fatih Tekkeyi 1-2 gün içinde alıcaz dedi..

Ali Tunahan Güllü
fatih tekkeye verdiğimiz rakamla onların istediği rakam arasında çok az fark var.sona yaklaşıldı bugün yarın bitecek çok özel bir durum olmazsa fatih tekke 2.yarı formmamızı giyecek

Ahanda haber:D

matrix5782
18.01.2010, 12:48
Uğur gözünü seveyim yönetim kanadından bi olumlu haber ver...

verdim birader

Ali Tunahan Güllü
Ntvsporda bizim röportaj veriyor başkan ne dedi kaçırdım?

Kubilay ŞAHİN

Uğur abi umarım olumsuz havayı dağıtmak için yapmıyorsundur..:)))

yorumsuz6117
Baskan az önce NTVspor da canli yayinda fatih transferinde arada cok az fark kaldigini ve bugün yarin cözülebilecegini söyledi.

Hekimoğlu
fatih tekkeye verdiğimiz rakamla onların istediği rakam arasında çok az fark var.sona yaklaşıldı bugün yarın bitecek çok özel bir durum olmazsa fatih tekke 2.yarı formmamızı giyecekHaydaa bir umutlanıyor bir umutsuzluğa kapılıyor taraftar ardından bir iyi haber daha şimdi akşama kadar umutlu bekleyiş sonra bir kötü haber daha en iyisi bu konuya hiç uğramamak hatta BMN'ye 2-3 gün hiç uğramamak en iyisi.

Süleyman Sofu
Uğur Cumartesi teklif yapacak birini bulmuşlar yani:)

Şaka bi tarafa varya huzurum kalmadıyı oynuyorum resmen,

zahido
18.01.2010, 12:49
Uğur abi umarım olumsuz havayı dağıtmak için yapmıyorsundur..:)))

ntvspora konuştu başkan.. yapıyorsa başkan yapıyodur o dediini :)

Enes Başkaya60
Ntvsporda bizim röportaj veriyor başkan ne dedi kaçırdım?

Bizim verdigimiz rakam ile onların önerdigi rakam arasında fark yok denecek kadar az dedi fatihi 2-3 günü kalmaz Trabzon forması giyecek dedi..........

Ufuk Bayraktar61
cumaya kadar Fatih Tekke gelmezse, toplu halde ceza alalım diyenler diye bir grup kurmuş oldum,şimdi,burda..varım diyenler varım desin :D

Paksoy
ligtv canlı yayında trabzonspor barbekü partisi ..

devilkid
18.01.2010, 12:50

rakam hakkında bilgin var mı?

BAHADIR33
Fatih hem erkek hem kız tarafı olsun.
Kendini kendinden istesin, kahveyi kendi pişirsin,tuz atsın kendi içsin. iş bitince kendi elini öpsün.
Biletini alsın, eşyasını toplasın gelsin.
Kendini 3 yıllığına Trabzonspor'a bağlayan sözleşmeyi kendi hazırlasın kendi imzalasın imzalarken de kendi fotoğrafını kendi çeksin.
Bu kadar kendi kendine iş yapan adamın da zaten takımla oynamasına gereken yok..Verelim bir top kendi kendine Yavuz Selim'de oynasın..

Herşeyi de biz mi düşüneceğiz yahu? Bunları kendi düşünemiyor mu?
Allah Allaaah !!!

Ali Tunahan Güllü
Evet başkandan duyduk bu iş oluyor:D

ErtuGrul
dort mevsim bir gunde yasaniyor forumda...hava acmaya basladi..

Hekimoğlu
18.01.2010, 12:51
Bizim verdigimiz rakam ile onların önerdigi rakam arasında fark yok denecek kadar az dedi fatihi 2-3 günü kalmaz Trabzon forması giyecek dedi..........Hakkaten bunu dedi mi 2-3 güne kalmaz bizde dedi mi??

Halit Akyüz
Alkan61 abi söyledi zaten bu iş bugün ya da yarın olursa olur yoksa olmaz ardından hemen başkanın açıklaması geldi bu iş bugün yarın biter diye..:)

Ali Tunahan Güllü
Neyse şimdi okula gidiyorum İnşallah bu iş olacak:)

Tolga Han
hadi artık olsun bu iş beklemekten helak olduk...

zahido
Arkadaşlar kimsenin bişey bildiği yok herkes ekranlarda ne konuşuluyorsa ordan alıyor haberi..

O yuzden birazdanda li,gtvye çıkar başkan ordada bişiler sööler orayı izleyin isterseniz..

Ntvspora çıktı transferin bitmesine az kaldı dedi..

Nekadar dogru nekadar yanlış onuda başkan biliyor ..

Koray
18.01.2010, 12:52
En geç çarşamba en geç...

bordo61
Fatih geliyor gibi :)

Atılay
En geç çarşamba en geç...,

Yok en geç Sivas maçında atar golünü kardeşim :)

zahido
18.01.2010, 12:53
Hakkaten bunu dedi mi 2-3 güne kalmaz bizde dedi mi??

Aynen bunları dedi ama çok büyük bir problem çıkmazsa diyede ekledi..

Bakalım hayırlısı diyoruz artık..

Emirhan Makul
Çok az bir fark kalmış :)

Ben böyle pazarlık şeklini bir kurban pazarında birde araba pazarında gördüm.

Enes Başkaya60
Hakkaten bunu dedi mi 2-3 güne kalmaz bizde dedi mi??

Bunun gibi birşey dedi kardeşim rahat olun başkan dediyse sonuna kadar dogrudur........

lazkopatfaroz

Gutierrez'i menajerlerin önerdiğini söylemiştin ancak başkan Şota önerdi dedi. Ne düşünüyorsun bu konuda.

Süleyman Sofu
18.01.2010, 12:54
Varya yaşım 27 oldu nerdeyse ben böyle bi hikaye görmedim samimi söylüyorum romanı yapılacak bi transfer konusu bu...

Mert Oğuzlu61
18.01.2010, 12:55
çok az fark var, hatta fark yok bile, 2-3 güne kadar giyecek vs.. bunları bizim başkanmı söyledi ? tamam bitti bu iş :D

2-3 günden fazla dememiş dikkat edin c.tesi pazar gidilmemesi gerektiğini öğrenmişler, buda demektirki bu hafta en geç cumaya volkan patlaması olur, bitiyor bu iş bu kez garanti... galiba:rolleyes:

zahido
Matrix bence bir bilgi veriyorsan onu nerfden aldıgını söylemen lazım..

Senin içerde adamın falan oldugunu sanıyor millet..

Bence sende bizim gibi gündemi takip edip onları yorumluyorsun..

Mesela baskan çıktı şöyle şöyle bi demeç verdi desen böyle sorularla muhattapta olmazsın..

matrix5782
Gutierrez'i menajerlerin önerdiğini söylemiştin ancak başkan Şota önerdi dedi. Ne düşünüyorsun bu konuda.

o söyler ama şota önermedi şota futbolcuyu tanımıyor bile sadec şota nın menejer arkadaşı izledi şotata güvenin alın dedi.

bize futbolcuyu öneren menejer

ceserdar
18.01.2010, 12:56
Varya yaşım 27 oldu nerdeyse ben böyle bi hikaye görmedim samimi söylüyorum romanı yapılacak bi transfer konusu bu...

Abi darlanma bu kadar, vallahi Fatih Tekke'nin gelmemesine değil, senin moral bozukluğuna daha çok üzüleceğiz bu gidişle. :)

lazkopatfaroz
18.01.2010, 12:57
o söyler ama şota önermedi şota futbolcuyu tanımıyor bile sadec şota nın menejer arkadaşı izledi şotata güvenin alın dedi.

Başkan öylesine konuşuyor yani.

ErtuGrul
18.01.2010, 12:57

matrix konuyla alakali deyil..sinop'lumusun?

Mert Oğuzlu61
18.01.2010, 12:58

abi çok haklısın böyle bi transfer hikayesi dünyada yoktur galiba, zaten böyle bir kulübe böyle bir transfer hikayeside yakışır, destan gibi yaw :D

Koray

Şenol Hoca'da mı yalan konuşuyor yani ?

İhtimal dahi vermem buna...

matrix5782
Matrix bence bir bilgi veriyorsan onu nerfden aldıgını söylemen lazım..

Senin içerde adamın falan oldugunu sanıyor millet..

Bence sende bizim gibi gündemi takip edip onları yorumluyorsun..

Mesela baskan çıktı şöyle şöyle bi demeç verdi desen böyle sorularla muhattapta olmazsın..

tabi mesela haftalar önce yerli stoper alınacağını söyledim hatta asbaşkanın açıklamalarından sonra bile bak bugün başkan ne diyor stoper hakkında

ya gündem beni takip ediyorsa

matrix5782
18.01.2010, 12:59
matrix konuyla alakali deyil..sinop'lumusun?

trabzonluyum

lazkopatfaroz
18.01.2010, 12:59
Teofilo'nun peşinde birçok kulübün bulunduğunu da ifade eden Şener, "River Plate, Rubin Kazan, Hamburg, Hertla Berlin ve Az Alkmaar onu transfer etmek için yarışıyordu. Ama hiçbiri oraya gitmemişti. Eğer ben Kolombiya'ya gitmesem, bu transferin gerçekleşmesi zordu. Sonuç olarak çok iyi bir transfer yaptığımızı düşünüyoruz. Uçakla Türkiye'ye doğru dönerken, Kolombiya kanalını açtılar ve kendimi televizyonda gördüm. O zaman, 'Ben kimi aldım' diye bir soru yönelttim kendime. Madrid'e indiğimizde de, Kolombiya'nın bazı olaylardan dolayı kötü anılması nedeniyle, gelen bir çok kişiye vize soruyorlardı. Ancak Teofilo'yu tanıdıkları için onu dahi sormadılar. Bu kendi ellerinde olan bir şey. Hemen geçmesine izin verdiler" şeklinde konuştu.

arifemre
18.01.2010, 13:00

ben herkesin yalan konuşabileceğine ihtimal veririm.
başkan, şenol hoca, fatih tekke, şota, ünal, hatta ben :)
tek bakılması gereken: yalan söylemesi için bi neden olabilir mi?

matrix5782

şenol güneşin açıklamlarını iyi dinle işin aslını bilmeden ban atıp tutmayın konuyu da kapatın gutişerrez iyi futbolcu

zahido
tabi mesela haftalar önce yerli stoper alınacağını söyledim hatta asbaşkanın açıklamalarından sonra bile bak bugün başkan ne diyor stoper hakkında

ya gündem beni takip ediyorsa

Ben burda duyumcularla çok tartıştım.. Artık tartışmak istemiyorum..

Sen söylemeye devam et arkadaşım..

Söylerken başkan dedi diyede ekle sadece onu bekliyorum..

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:01
Teofilo'nun peşinde birçok kulübün bulunduğunu da ifade eden Şener, "River Plate, Rubin Kazan, Hamburg, Hertla Berlin ve Az Alkmaar onu transfer etmek için yarışıyordu. Ama hiçbiri oraya gitmemişti. Eğer ben Kolombiya'ya gitmesem, bu transferin gerçekleşmesi zordu. Sonuç olarak çok iyi bir transfer yaptığımızı düşünüyoruz.

Koray
18.01.2010, 13:02
ben herkesin yalan konuşabileceğine ihtimal veririm.
başkan, şenol hoca, fatih tekke, şota, ünal, hatta ben :)
tek bakılması gereken: yalan söylemesi için bi neden olabilir mi?

Yahu abi 3 milyon euro'luk yalan olur mu bırak Allah aşkına :D

matrix5782
Ben burda duyumcularla çok tartıştım.. Artık tartışmak istemiyorum..

Sen söylemeye devam et arkadaşım..

Söylerken başkan dedi diyede ekle sadece onu bekliyorum..

ben duyumcu değilim bunu anlayın artık

o kadar haber verdim hepsiinin bir şekilde gerçekleşmesi bir duyumcuya göre anormal değil mi sence

AYYILDIZ
matrix5782 bugüne kadar gerçekten çok ciddi bilgiler verdi.Yılbasşı gecesi 2 isim aldık yarın açıklanacak dedi daha ortada bişey yokken.Herkes yılbaşı gecesi transfer ni olur diye dalga geçiyordu kendisiyle.Bildiğini söylüyor o da suç mu yani.

zahido
18.01.2010, 13:04

o kadar haber verdim hepsiinin bir şekilde gerçekleşmesi bir duyumcuya göre anormal değil mi sence

Sen gündemi iyi takip ediyorsun arkadaşım..

Hep takip et :)

wien_ts
18.01.2010, 13:05

duyumcu degilsen yoneticin o zaman :)..

bu turk stoper kim ,caglar mi?

Koray
18.01.2010, 13:05
şenol güneşin açıklamlarını iyi dinle işin aslını bilmeden ban atıp tutmayın konuyu da kapatın gutişerrez iyi futbolcu

Sen Şota önermemiş diyorsun bende önermiştir buna inanıyorum diyorum, görüş farklılığı bu...

Verdiğin duyumların hepsinede itibar ediyorum, duyum ile görüşü ayrı tutalım.

Enes Başkaya60
18.01.2010, 13:06
Sen gündemi iyi takip ediyorsun arkadaşım..

Hep takip et :)

Gündem felan takip ettigi yok ugur abi'nin sen kafana göre at koştur bildigine inan soru sorma o zaman fazla oldu....

Gökçebey
18.01.2010, 13:06
Arkadaşlar kişileri bırakıp konulara yoğunlaşalım.

İnşallah Tekke imzayı atar da forum olarak derin bir oh çekeriz.

ceserdar
18.01.2010, 13:07
matrix5782'nin iletilerinde direk olarak şu olacak diye bir anlam çıkarmak ilk defa okununca mümkün değil. Onun ileti yazma şeklini tanımak gerekiyor biraz. Bir şeyi ilk defa yazacağı zaman şudur budur gibi net ifadeler kullanmadığı için iletileri beyinde vurucu etki yapmıyor. Bazı arkadaşlar tarafından eleştiriliyor olmasının sebebi bence bu. Ama onun ileti girme alışkanlığına alışınca durum farklı oluyor.

BAHADIR33
18.01.2010, 13:07
Bu med-cezirler bitirdi beni...

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:08
Fatih transferi sonuçlanırsa, yönetime sallayanlar, suçlayanlar, yerden yere vuranlar acaba söylediklerinden pişman olacaklar mı ?

Halit Akyüz
Uğur abinin söylediklerinin çoğu çıktı gündemi falan da takip ettiği yok gündem onu takip ediyor olabilir ama..:)

zahido
Hep aynısı geliyor başıma hepsindede diyorum ki dahada tartışmayacağım :)

Sonra bi velet çıkıyo ortalığı kızıştırıyor cevap veresim geliyor..

Bi fıkra anlatıcaktım koyun gütmeyle alakalıda neyse anlatmıyım en iyisi :)

BAHADIR33
Fatih transferi sonuçlanırsa, yönetime sallayanlar, suçlayanlar, yerden yere vuranlar acaba söylediklerinden pişman olacaklar mı ?
Olmayacağım..
Ne yapmak lazım??

matrix5782
Sen Şota önermemiş diyorsun bende önermiştir buna inanıyorum diyorum, görüş farklılığı bu...

Verdiğin duyumların hepsinede itibar ediyorum, duyum ile görüşü ayrı tutalım.

yav arkadaşım izleyip önermek başka bir şey

referans olmak farklı birşey

şota bize bu futbolcuyu x önerdi sen çok iyi tanıyorsun ne yapalım

x le ben devamlı çalışıyoruym sizde azçok tanıyorsunuz alın önerdiği futbolcuyu

şota bu şekilde yardımcı oldu ben kefilim

devilkid
18.01.2010, 13:09

bu seferde sözleşmesi 5 ay sonra biten oyuncuya cok para verdi yönetim diyecekler..

Mert Oğuzlu61

başta bmn(: bütün trabzon derin bir ''ohh'' çekecek :D

Salih Yazıcı
hayır kesinlikle pişman olmayacağım.

matrix5782
18.01.2010, 13:10

inşallah tek temennimiz

lazkopatfaroz
Olmayacağım..
Ne yapmak lazım??

Bazı şeyleri eleştirmek için işin neticelendirilmesini beklemek daha doğru olur. Burda daha iş sonuçlanmadan yönetime sallamak Trabzonspor'a ne kazandırıyor ?

wien_ts
matrix bu turk stoper kim,caglar mi?

Night61
Bekliyoruz...

arifberkay

en başta yapacakları en sonda dahi hala yapmadılar neden pişman olacağız ki aklın yolu birdir körlere yol gösterdik

kimyager
eleştircek adam okumasın o zaman kardeşim.ister doğru ister atmasyon olsun adam bilgi vermeye çalışıo burda.ona laf atacığınıza girmeyin foruma olsun bitsin

devilkid
18.01.2010, 13:11
yav arkadaşım izleyip önermek başka bir şey

referans olmak farklı birşey

şota bize bu futbolcuyu x önerdi sen çok iyi tanıyorsun ne yapalım

x le ben devamlı çalışıyoruym sizde azçok tanıyorsunuz alın önerdiği futbolcuyu

şota bu şekilde yardımcı oldu ben kefilim

uğur teogol fatihle birlikte olsun diye mi alındı , yoksa umuta alternatif mi? yani fatih gelirse kimin oturulması düşünülüyor...

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:11
bu seferde sözleşmesi 5 ay sonra biten oyuncuya cok para verdi yönetim diyecekler..

Ben o zaman taraftarın tutumunda kasıt ararım.

BAHADIR33
18.01.2010, 13:12
Bazı şeyleri eleştirmek için işin neticelendirilmesini beklemek daha doğru olur. Burda daha iş sonuçlanmadan yönetime sallamak Trabzonspor'a ne kazandırıyor ?
Bu taraftara ve Fatih Tekke'ye BİRBUÇUK senedir yapılan işkence kime ne kazandırdı?
Ben bu süreçte yaşadıklarımı unutmayacağım..
Unutmak isteyene de saygım var.

Tayfun
18.01.2010, 13:13
Şampiyonluğu bile bu kadar azrulamadık belkide şu son dönemlerde :)

Beklediğimize değecek inşallah....

matrix5782
18.01.2010, 13:13
uğur teogol fatihle birlikte olsun diye mi alındı , yoksa umuta alternatif mi? yani fatih gelirse kimin oturulması düşünülüyor...

:):):)

onu ben bilemem ki

gösterecekleri performansa göre şenol güneş değerlendirecektir.

ama f.tekke yeri garanti takım onun üzerine kurulacak

Sefa
18.01.2010, 13:14
Ben artık rahatım. Yöneticilerimiz olabildiğince ucuza bitirmeye çalışıyorlar transferi. Eninde sonunda Kaptan bizde ;)

Koray
18.01.2010, 13:15
Fatih'te gelirse Umut yedek olur takımda kaçarı yok bence...

lazkopatfaroz
Bu taraftara ve Fatih Tekke'ye BİRBUÇUK senedir yapılan işkence kime ne kazandırdı?
Ben bu süreçte yaşadıklarımı unutmayacağım..
Unutmak isteyene de saygım var.

Yönetimin yaptığı yanlış, taraftarın 1,5 sene içerisindeki tutumu doğru mu ?

Süleyman Sofu
Bi Fatih Tekke transferiyle görüşlerimiz değişecek sanan yanılıyor helede yönetim konusunda bizim tükürdüğümüzü yalayacağımızı sananlar hayalperestlik yapıyor...

Kaptanın gelmesi yanlışlar arasında filizlenmiş bir çiçek olur en fazla...

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:16

onu ben bilemem ki

Teo-Fatih- Alanzinho oynarsa Gabrıc'e kulube yolu gözükür.

ESER
18.01.2010, 13:17
Birisi yeni transferimiz, diğeri kaptanımız. Maksadım bir kıyaslama yapmak değildi. Yalnız kendi çapında bir mercii olan kurumun, oyuncumua dünyanın en iyi 4.golcusu demesiyle, yoktan yere kendimizi kandırmamızın yanlıs oldugunu düsünüyorum.

evet haklisin.. ne abartip goklere cikaralim ne de yerin dibine sokalim..
ama haksizlik da etmeyelim. ne fatih e ne de teo ya

BAHADIR33
Yönetimin yaptığı yanlış, taraftarın 1,5 sene içerisindeki tutumu doğru mu ?
Taraftarlarımızın birer Gandhi olmasını bekliyorsanız yapılan yanlıştır diyebiliriz.

yorumsuz6117
Bence taktiği şimdi düşünmeyelim Fatih bir imzayı atsın ondan sonra..

Celal Demir
18.01.2010, 13:18
cumaya kadar Fatih Tekke gelmezse, toplu halde ceza alalım diyenler diye bir grup kurmuş oldum,şimdi,burda..varım diyenler varım desin :D

be varım :D

Uğur Cira
18.01.2010, 13:19
asıl şu konuyu tartışalım.Eğer fatih tekke de gelirse forvette umut-tekke-teo dan biri kesik yiyecek. bu kesin.
Fatih tekke gelirse ve yedek kalırsa bu sorun olurmu diye düşündüm bir an.

bence fatih ve teo aynı tarzda oyuncular. umut savunmayı yıpratan, pres yapan oyuncu. ne fatih ne de teo umutu kesemez. Şimdi teo yada 3mil euro vermissin
oynatmazsan bir sıkıntı daha. Ben fatih tekkenin gelmesini çok istiyorum.Kimse yanlış anlamasın. Ama gerçekten ŞENOL hocamıza çok büyük bir iş düşüyor. Çünkü her şekilde eleştirilebilir...

AyhanPe
18.01.2010, 13:20
burasi transfer basligina döndü;) alinsada su baslik bi kapansa yahu..beni en cok rahatsiz eden bir baslik

devilkid
18.01.2010, 13:20
umut hala sozleşme yenilemedi değil mi?

BAHADIR33
18.01.2010, 13:21
asıl şu konuyu tartışalım.Eğer fatih tekke de gelirse forvette umut-tekke-teo dan biri kesik yiyecek. bu kesin.

bence fatih ve teo aynı tarzda oyuncular. umut savunmayı yıpratan, pres yapan oyuncu. ne fatih ne de teo umutu kesemez. Şimdi teo yada 3mil euro vermissin
oynatmazsan bir sıkıntı daha. Ben fatih tekkenin gelmesini çok istiyorum.Kimse yanlış anlamasın. Ama gerçekten ŞENOL hocamıza çok büyük bir iş düşüyor. Çünkü her şekilde eleştirilebilir...
Ne fatih yedekliği problem eder ne de Umut..Teo'yu tanımıyorum.

ESER
18.01.2010, 13:21

onu ben bilemem ki

fatihin hala alinacagina inanan var mi ?

Celal Demir
18.01.2010, 13:22

ben çok salladım yçnetime en çokta hacısalihoğluna ama tekkeyi alsınlar beni utandırsınlar özür dilemesinide biliriz...

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:23
Ne fatih yedekliği problem eder ne de Umut..Teo'yu tanımıyorum.

Taraftar Fatih'in yedek olmasını problem eder mi ?

wien_ts
teo hakkindaki okuduklarimdan anladigim kadariyla teo ile umutun ozellikleri ayni,bence teo-fatih ikilisi olacaktir forvette.
ayrica umutun seneye kalip kalmayacagida tam belli degil galiba..burakta alindi sonucta,battali da alacagiz gibi..

AyhanPe

umutla gökhan icinde aynisi söyleniyordu. yani eger o takimda fatih yada teo olsaydi ya umut yada gökhan in ikisinden biri oynayabilirdi ancak..bu durumda fatih ve tenun özelliklerinde belirgin bir benzerlik olsa bile bu yan yana oynamalarina engel degil..ayni sey gökhanla umut icin gecerli degil..

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:24
ben çok salladım yçnetime en çokta hacısalihoğluna ama tekkeyi alsınlar beni utandırsınlar özür dilemesinide biliriz...

İşte gerçek taraftarlık anlayışı budur.

erkankoc
18.01.2010, 13:25
ugurun (matrix) verdigi bilgilerin cogu dogru cikmistir..buna katiliyorum..ama sonucta oda birinden haberi aliyo..yani yanilma ihtimali var....iyi niyetiyle bilgi veriyo...herkes gibi onunda yanilma payi ve hakki var..sota konusunda yanilabilirde..bende baskanin agzindan sota onerdi aldik duydum..

Mert Oğuzlu61
18.01.2010, 13:25

teogol e 3m euro değil 3m dolar verdik, galiba 2m euro ediyor...

iyi olan formayı kapar renktaş, fatih gelir gelmez formayı kapacak diye bir kural yok, çünkü hazır olduğunu sanmıyorum kaptanın... ama trabzonun havası suyu, forması:) etkilerse çabucak girer 11 e tabi bunuda ekleyeyim.

asilhamsi
18.01.2010, 13:26
gabric-selcuk-colman/sezer-alanzinho
fatih-toe

olmazmı?

ESER
18.01.2010, 13:28

fatihin alinmasi otamatik olarak yapilan hatalari mi sifirliyor ki pisman olunsun. cin baska peri baska, gecmiste yapmis oldugu tutarsiz isler fatih de gelse messi de gelse tutarsizdir.. ama fatihin alinmasi bu kadar tutarsizlik icinde sadece yapilmis iyi bir is olarak yerini alir.. fatih alindigi icin tesekkur edilir ama bu yaptigi sacmaliklari aklamaz.. fatihin alinmasi da bir lutuf degil zorunluluk...

Toraman
18.01.2010, 13:30
Umut, Fatih'i kesemez, Fatih sadece ilerde bekleyip gol vuruşu yapan bir oyuncu değil ki, Fatih ilerde top tutar, adam geçer, faul alır, bitirici noktada da gereğini yapar. Fatih Umut'tan kalite olarak iki gömlek üst bir oyuncudur. Umut, Fatih'in yanında ikinci forvet olabilir buna itirazım yok.

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:30
fatihin alinmasi otamatik olarak yapilan hatalari mi sifirliyor ki pisman olunsun. cin baska peri baska, gecmiste yapmis oldugu tutarsiz isler fatih de gelse messi de gelse tutarsizdir.. ama fatihin alinmasi bu kadar tutarsizlik icinde sadece yapilmis iyi bir is olarak yerini alir.. fatih alindigi icin tesekkur edilir ama bu yaptigi sacmaliklari aklamaz.. fatihin alinmasi da bir lutuf degil zorunluluk...

Trabzonspor kulubu ne zamandan beri 1 oyuncuya zorunlu kaldı ?

AyhanPe
18.01.2010, 13:31
gabric-selcuk-colman/sezer-alanzinho
fatih-toe

olmazmı?

fatih ve teo birlikte oynayacaklarsa bana kalirsa sezer in ve selcuk un mutlaka oynamalari gerekir..colman serbest oynarsa daha basarili olur yada forvete daha yakin..bu durumda alanzinho yedek kalmali gibi..

Süleyman Sofu
18.01.2010, 13:33
Ben kaptanın gelmesini istiyorum ve geleceğinede inanmak istiyorum

Ancak ondan sonraki süreç tamamen Şenol Hoca ve Kaptanın arasındaki süreçtir kaptanın yedekte veya ilk onbirde olması tamamen hocanın tasurrufudur buna ben kendi adıma laf etmem edemem ama şuna inanırımki bu kadar istenen adam yedektede oturtulmaz herhalde...

Gökçebey
18.01.2010, 13:36
Recep, mesajını sildim, neden sildiğimi de geçmiş sayfalarda belirttim. 1 saat önce sildiğim mesajnı nereden buldun. Kırmızı ile belirttiğin ifadeden dolayı cezai işlem uygulandı, mesaj silindi. Bitti gitti işte. Yapabileceğimizi yaptık.

Fatih Tekke 2 3 gün içinde formayı giyiyormuş. Gözümüz aydın. :)

Süleyman Sofu
Recep o arkadaş Gökçebey tarafından gerekli şekilde nasibini aldı.Saolsun arada bizim yazdıklarımızıda sildi ama niyet belli gel karıştır git.Bunların yapabildikleri en iyi şey bu...

ramzanyak58
selamun aleykum sivastan ramazan ben aranıza yeni katıldım. öncelikle kimse alınmasın kızmasın ama bazı yorumlarda sanki trabzonsporumuz sadece trabzonluların gibi yorumlar oluyor. lakin biz de doğuştan fanatik trabzonsporluyuz ve öyle kupa için değil trabzonspor olduğu için tutarız kaçıncı olduğu hiç farketmez 18 yıldır çok maçına ağlrız çok maçında seviniriz yenilirse diğer maça kadar hayat küseriz. ünivrsite sınavında kpss de ilk tercihe trabzonu yazarız ki maçlarına gidebilelim.

neyse kafa agrıtmayım arkadaşlar siz trabzondasınız çogunuz yok mu yönetici tanıdıgı olan arasın öğrensin sultanın evladı ne zaman gelecek takımımıza. sırf o cinconluları aglatması için gelsin kulübede otursun yine de gelsin ah FATİH abi ah hiçiunutmadım o 4 1 yenildiğimiz maçtaki tezahuratları. seni üzdüler ben hala üzülürüm ve cincondan o gün bugündür nefret ederim arkadaşlar ümitleneyim mi spor sitelerinde 10 gündür f 5 yapıyorum hem de her teneffüs.....

Dursun Kaplan
Recep, mesajını sildim, neden sildiğimi de geçmiş sayfalarda belirttim. 1 saat önce sildiğim mesajnı nereden buldun. Kırmızı ile belirttiğin ifadeden dolayı cezai işlem uygulandı, mesaj silindi. Bitti gitti işte. Yapabileceğimizi yaptık.

Gökçe abi iyi mesai yaptın bugün. :rolleyes:

Mert Oğuzlu61
18.01.2010, 13:37
___gabric_____selçuk___colman____alanzinho

__________guti(umut)_____f.tekke

fazlamı ofansif oldu ? :D

herşey güzel bence, şu kadro rakibin sahada canını okur, guti düşündüğüm gibi bir oyuncu çıkarsa, fatihide alabilirsek bu orta sahayla ve bu hücum hattıyla 2. devre tozu dumana katarız...

yalnız def hattını yazmadım, onur egemen cale garantide, songun eksikliğini gerçekten hissediyoruz, giray ve ömerin biraz daha iyi oynaması lazım..

Salih Yazıcı
başkanın bu açıklamasından sonra bu işe kesin gözüyle bakıyorum.

wien_ts
sadri sener: fatih tekke tamam gibi.

http://video.ntvmsnbc.com/?548871#v21915715100304219222716316022300112108020 1045029

Bekir
18.01.2010, 13:39

Abi Nerde giyiyomuş,Benim neden haberim yok:)

Gökçebey
18.01.2010, 13:41
Gökçe abi iyi mesai yaptın bugün. :rolleyes:

Yaptım da günün ortası geldim, sinirlerim bitti :D İşler bir yandan, Fatih Tekke bir yandan mescid olayı diğer yandan. Yandan yandan fatal error.

Bekir, halı sahada giyecek, maç aldık çarşamba gününe 19-20 Anılar halı saha :D

asilhamsi
18.01.2010, 13:43
___gabric_____selçuk___colman____alanzinho

__________guti(umut)_____f.tekke

fazlamı ofansif oldu ? :D

herşey güzel bence, şu kadro rakibin sahada canını okur, guti düşündüğüm gibi bir oyuncu çıkarsa, fatihide alabilirsek bu orta sahayla ve bu hücum hattıyla 2. devre tozu dumana katarız...

yalnız def hattını yazmadım, onur egemen cale garantide, songun eksikliğini gerçekten hissediyoruz, giray ve ömerin biraz daha iyi oynaması lazım..

aynı kadroyu önce ben yazdım;)Gec kaldin biraz:)

Bence de olur.Bizim defans zaafiyetimiz ortasa oyuncularının kırılganlıgı ve asıl daha önemlisi forvetin top tutamamasındandır...

Bu zafiyet teo-fatih ile cozulur..

Mustafa Önder
Artık kadrolarımıza yavaştan yavaştan kralı yazalım.

Faik Yılmaz

Sevgili Arkadaşım....

Öncelikle sallamak kelime pek forumun formatına yakışmıyor diye düşünüyorum ama mademki sen kullanmıssın sallayanlardan birisi olarak ben yanıtlamak istiyorum...

Yaklaşık 1 ay önce bir kaza oldu 3 Trabzonsporlu 1 de Fenerli Kardeşimizi ebediyete uğurladık....Ancak uğruna can verdikleri klübün yöneticileri bırakın cenazesine katılmayı arama zahmetinde bile bulunmadılar....

Bizde senin tabirinle burada çok salladık kendilerine... V esonunda biraz zorlamaylada olsa yönetim kurulu bir heyeti gönderme zahmetinde bulundu...

Dememiz odurki kamuoyu baskısı denilen gücümüzü olumlu anlamda kullanırsak yönetim kuruluda bu görüşlerimizi yapmak durumunda kalır..

Yani Tekke alınırsa bunda en fazla benim gibi sallayanların payı olucaktır buna emin olabilirsin

saygılarımla

Bekir
18.01.2010, 13:44
Dinledim Açıklamayı:)
Başkan Fiyat konusundaki problem ufak,Fiyat sorun değil gibisinden şeyler söyledi..
Transfer olmazsa özel nedenlerden olmazmış,
Özel nedenlerden kastı Ney acaba Başkanın??

Süleyman Sofu
18.01.2010, 13:45
selamun aleykum sivastan ramazan ben aranıza yeni katıldım. öncelikle kimse alınmasın kızmasın ama bazı yorumlarda sanki trabzonsporumuz sadece trabzonluların gibi yorumlar oluyor. lakin biz de doğuştan fanatik trabzonsporluyuz ve öyle kupa için değil trabzonspor olduğu için tutarız kaçıncı olduğu hiç farketmez 18 yıldır çok maçına ağlrız çok maçında seviniriz yenilirse diğer maça kadar hayat küseriz. ünivrsite sınavında kpss de ilk tercihe trabzonu yazarız ki maçlarına gidebilelim.

neyse kafa agrıtmayım arkadaşlar siz trabzondasınız çogunuz yok mu yönetici tanıdıgı olan arasın öğrensin sultanın evladı ne zaman gelecek takımımıza. sırf o cinconluları aglatması için gelsin kulübede otursun yine de gelsin ah FATİH abi ah hiçiunutmadım o 4 1 yenildiğimiz maçtaki tezahuratları. seni üzdüler ben hala üzülürüm ve cincondan o gün bugündür nefret ederim arkadaşlar ümitleneyim mi spor sitelerinde 10 gündür f 5 yapıyorum hem de her teneffüs.....

Hoşgeldin kardeş

Fatih konusunda bilgi istiyorsan 2-3 sayfa geriden başlayıp mesajları okuman kafi ama şunu söyleyim başkanımız 3 güne kadar bu işin tamamlanacağını söyledi nihayet...

Mustafa Önder
18.01.2010, 13:45
___________onur_____________

ömer aysan_____song___egemen____cale

________selçuk____colman______

serkan__________________________gabriç

_________teo____________Tekke______

ESER
18.01.2010, 13:46
Trabzonspor kulubu ne zamandan beri 1 oyuncuya zorunlu kaldı ?

kaptanlik pazu bandini takan adamin kulubu fifaya sikayet ettigi gunden beri.. tabi daha oncesi de var ya neyse:)

Tayfun
18.01.2010, 13:47
Fatih gelirse; Türkiye; 6. sıradan nasıl şampiyon olunur onu görecek .... :)

Recep Alkan
18.01.2010, 13:47
Umutlanılmaması için yazmamıştım, madem başkan açıkladı, sabah yazdığım Ünal - Kaptan görüşmesinde Ünal Kaptana, 1-2 gün içinde bonservisini alabiliriz, sen bizi biraz daha bekle demiş.

Sonu hüsranla bitiyor diye yazmamıştım, ama nasıl biterse btsin artık...

Özledik be reis...

BAHADIR33
18.01.2010, 13:49
Ünal gittiğinde fiyat konuşulmadı bilgisi vardı..
Aradaki farkın kapandığı bilgisi mi yanlış yoksa ilk bilgi mi??

Mustafa Önder
18.01.2010, 13:51
Kaptanın geldiği gün öyle bir show yapmalıyız ki imza töreninde cümle alem bizi konuşsun :P

Orhan Aydın
18.01.2010, 13:51
Tekke'yi alırlarsa başkandan, asbaşkandan özür dileyecek misiniz? diyenler...

Siz taraftarı eleştirmek için mi programlandınız?

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:52
Sevgili Arkadaşım....

Öncelikle sallamak kelime pek forumun formatına yakışmıyor diye düşünüyorum ama mademki sen kullanmıssın sallayanlardan birisi olarak ben yanıtlamak istiyorum...

Yaklaşık 1 ay önce bir kaza oldu 3 Trabzonsporlu 1 de Fenerli Kardeşimizi ebediyete uğurladık....Ancak uğruna can verdikleri klübün yöneticileri bırakın cenazesine katılmayı arama zahmetinde bile bulunmadılar....

Bizde senin tabirinle burada çok salladık kendilerine... V esonunda biraz zorlamaylada olsa yönetim kurulu bir heyeti gönderme zahmetinde bulundu...

Dememiz odurki kamuoyu baskısı denilen gücümüzü olumlu anlamda kullanırsak yönetim kuruluda bu görüşlerimizi yapmak durumunda kalır..

Yani Tekke alınırsa bunda en fazla benim gibi sallayanların payı olucaktır buna emin olabilirsin

saygılarımla

Benim söylemek istediklerimde aslında buna yakın şeyler. Burada bir şeylerin yapılmasını isteyebiliriz bu en doğal hakkımız ancak bunun dozunu çok kaçırıyoruz.

Fatih Tekke'yi şuan almayan yönetim gitsin ne demek.

Alınmasını isteyebiliriz, oyuncuyu beğeniyor olabiliriz, takıma katkısının üst düzeyde olabileceğini düşünüyor olabiliriz ama bazen çok acımasızca eleştiriler yapıyoruz.

Tabi ki yapıcı eleştirilere kimse yanlış diyemez ve ben bunu istiyorum. Bize yakışanın bu olduğunu düşünüyorum.

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:54
Tekke'yi alırlarsa başkandan, asbaşkandan özür dileyecek misiniz? diyenler...

Siz taraftarı eleştirmek için mi programlandınız?

Taraftar bir şeyleri eleştirmek için programlanmış ;)

hüseyin1975
18.01.2010, 13:54
Kaptanın geldiği gün öyle bir show yapmalıyız ki imza töreninde cümle alem bizi konuşsun :P

Örnegin Teofilo Teofiloooooo diye bagirsak herkes bizi konusurmu?:(
Fatih Tekke gelsin ve Insallah Takima fayda saglasin ama Lütfen onu bir yana ve diger Futbolculari bir yana koymayalim.

Orhan Aydın
18.01.2010, 13:55
El-insaf,El- insaf

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:55
kaptanlik pazu bandini takan adamin kulubu fifaya sikayet ettigi gunden beri.. tabi daha oncesi de var ya neyse:)

Kaptanlık yapıyor diye haklarını savunmayacak diye bir şey yok. Sözleşme ayrı, saha içi ayrı.

Süleyman Sofu
18.01.2010, 13:56
Haydaaaa Murat abide ceza almışş

Abi tam imza arifesi olurmu yaa???

lazkopatfaroz
18.01.2010, 13:57
Örnegin Teofilo Teofiloooooo diye bagirsak herkes bizi konusurmu?:(
Fatih Tekke gelsin ve Insallah Takima fayda saglasin ama Lütfen onu bir yana ve diger Futbolculari bir yana koymayalim.

Umarım Fatih'e gösterilen ilgi diğer oyuncuları olumsuz etkilemez.

munzevil
.....................

BAHADIR33
Murat Erdem??
şimdi gördüm ben de... Ben de zor tutuyorum kendimi ...

Salih Yazıcı
18.01.2010, 13:59
bende aksini düşünüyorum fatih başta takımı ve umutu çok rahatlatacak vede teofilonun kırediside yüksek olacak.

BAHADIR33
Umarım Fatih'e gösterilen ilgi diğer oyuncuları olumsuz etkilemez.
Belki de olumlu etkiler ha?
Bu adama neden bu kadar ilgi gösteriliyor acaba diye düşünürler belki

ESER

hosgeldin kardes,

sundan emin ol, Trabzonlu Trabzonsporlular icin Trabzonsporlu olmak Trabzonlu olmanin daha onunde bir kimliktir.. yani Trabzonsporlu olmayan Trabzonlularla hicbir gonul bagimiz yoktur ve Trabzonlu olmayan ve Trabzonspora gonul veren herkez cakma Trabzonlulardan daha degerli..

Trabzonlu olan fakat gs nin en buyuk yalamasi olan ergun gursoy mu , yoksa trakyali TS taraftari rafet el roman i mi daha cok seviyorsun diye bir soru sorulsa herkez heralde rafet el roman der.. aslolan Trabzonsporlu olmak.;)

The Ciks
18.01.2010, 14:01
Fatih % 90 ıhtımalle takıma katılabılır...devre arasında..ve umut bulut da suprız bır sekılde bızım ligde ustumuzde yer alan bır takıma satılabılır..fatıh ve teonun stepnesı murat tosun yada battal olacak gıbı...

lazkopatfaroz
18.01.2010, 14:02

Fatih Tekke'nin saha içerisindeki mücadelesi olduğunda alkışlanır, diğer oyuncular alkışlanmazsa haksızlık olur. Maç önceside aynı şekilde. Keşke olumlu etkilese. İlgi gösteriliyor olması geçmişten kaynaklanıyor. Çoğu futbolcular eski olmadığından ellerinden o açıdan bir şey gelmez.

BAHADIR33
Bursa???
Sercan'ı satarsa diyorsun...

Salih Yazıcı
umut nereye gidiyor yaw

BAHADIR33
18.01.2010, 14:04
Fatih Tekke'nin saha içerisindeki mücadelesi olduğunda alkışlanır, diğer oyuncular alkışlanmazsa haksızlık olur. Maç önceside aynı şekilde. Keşke olumlu etkilese. İlgi gösteriliyor olması geçmişten kaynaklanıyor. Çoğu futbolcular eski olmadığından ellerinden o açıdan bir şey gelmez.
Taraftarın salak ve düşünme kabiliyeti olmayan bir topluluk olduğu fikrini savunmadığını düşünüyorum.
Yanılıyor muyum?

Salih Yazıcı
18.01.2010, 14:04
umut giderse kayseriye gider demedi demeyin.

Mira_61
18.01.2010, 14:06
Umut giderse üzülürüm.Daha geçen sene gitmesi için dua ederdim şimdi valla üzülürüm,billa üzülürüm.

BAHADIR33
Burak'ı verelim Bursa'ya

lazkopatfaroz
Taraftarın salak ve düşünme kabiliyeti olmayan bir topluluk olduğu fikrini savunmadığını düşünüyorum.
Yanılıyor muyum?

Hayır ne alakası var. Fatih'e olan aşırı sevginin diğer oyuncuları es geçebileceğini söylüyorum.

Recep Alkan

Bu taraftar geçen sene kaç maçta takımını alkışladı biliyor musun ?

Ezbere konuşmanın mantığı yok, oynayan hak eden herkes alkışlanır.

Yediğiniz ekmeğin bayatlığını bile kaptandan soracaksınız yakında...

Etmeyin da...

Yeter.....

lazkopatfaroz
18.01.2010, 14:07
Umut'un kesinlikle takımda tutulması gerekir. Bizim kahrımızı ondan başkası çekmez zaten :)

wien_ts
umut bence o takimlara gitmez,bursada en yuksek ucreti alan oyuncu bizim umuta teklif ettigimiz ama onun begenmedigi paranin cok daha altinda kazaniyor..

ferhaTS87
fatıh konusundakı gelısmeler herkesı havaya sokmusta cıft forvet oynıcagımız garantımı? alan ın serbest adam olarak performansı gıt gıde artıyo bunuda unutmamak gerek hazır bır tekke harzaman bırdaım hatta bırkac adım onde olur bundan suphe yok ta umut savunmayı yıpratması teo nun gol vurusu hepsının ayrı artıları var alan sahada olucaksa buyuk ıhtımalle umutta sahada olur

İbrahim Gökhun Öztürk
18.01.2010, 14:08
Fatih % 90 ıhtımalle takıma katılabılır...devre arasında..ve umut bulut da suprız bır sekılde bızım ligde ustumuzde yer alan bır takıma satılabılır..fatıh ve teonun stepnesı murat tosun yada battal olacak gıbı...

senol hoca en iyi oyuncum dediği adamı gökhan gittikten sonra sattırır mı ki ?

BAHADIR33
Şenol Hoca 4 forvete ihtiyaç var dedi..

lazkopatfaroz
Bu taraftar geçen sene kaç maçta takımını alkışladı biliyor musun ?

Ezbere konuşmanın mantığı yok, oynayan hak eden herkes alkışlanır.

Yediğiniz ekmeğin bayatlığını bile kaptandan soracaksınız yakında...

Etmeyin da...

Yeter.....

Takımı alkışlamak ayrı, bireyleri alkışlamak ayrı. Ben takım hakkında bir şey demedim. Bireysel anlamda kaç oyuncumuz bu sene alkışlandı ?

samet ozkurt
18.01.2010, 14:09
ŞENOL GÜNEŞ FATİH TEKKE KONUSUNDA GÖRÜŞLERİ:
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gökhan Ünal ve Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Gökhan Ünal ve Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ligtv'ye Antalya kampında açıklama yapan Güneş, Trabzonspor'a uygun oyuncular bulmak durumunda olduklarını belirterek, “Elimizde bir kadro var. Bu kadroda bizi başarıya getirecek oyuncuları tutacağız. Eksikliklerini gidermeye çalışacağız. Transfer bir günlük iş değil ihtiyacımız olduğu alana transfer yapmalıyız” dedi.
Trabzonspor'un 4 santrfor olması gerektiğini belirterek, “Fatih Tekke'nin durumu vardı, alınsaydı 3 tane olurdu. Fatih olacak, olmayacak belli değil. Gökhan'ının da gidip gelmeme durumu vardı. Oyuncu olarak kendisini beğeniyordum. Kendisine de söyledim, paylaştım. Onun da bunu istemesi gerekir. O da olumsuzluklara karşı göğüs germeye çalıştı ama kafasının arkasında bir şey oldu, ayrılması iyi olacaktı ve de ayrıldı. Kendisine başarılar diliyorum. Trabzonspor'a hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum. Bize gelen her oyuncuya teşekkür edeceğiz, yeni gelen ede hoş geldin diyerek başarılar dileyeceğiz”
Fatih Tekke'nin Trabzonspor'un daha önceki kaptanı olduğunu kaydeden Güneş, “Fatih Tekke bizim kaptanımız, iyi oyuncu, büyük işler yapacağına inandığımız oyuncu, tecrübeli vasfı olan oyuncu. Bu yıl sonunda mukavelesi bitiyor, gelişmeler görüşmeler var olursa seviniriz. Söylenen rakam var, onun üzerinde pazarlık yapılıyor. Olmazsa ekonomiye fazla girmiyorum. Kulüp veriyor, halkın parası gidiyor ama gerekirse verilmeli. Fatih ile konuştuğumda şimdi olursa şimdi olmazsa sezon sonunda alacağız. O da olumlu bakıyor, gelebilir de. Onun için yoğunlaşıyor. Fatih'in de isteğini bildiğim için ben de istiyorum. Yönetim biliyor, girişim yapıldı, Fatih sözleşmesi yıl sonunda biteceği için bir dönem kaldı, bu kadar parayı verirsek, olur mu olmaz mı Fatih de bunu saygıyla karşılıyor” KAYNAK : www.haber61.net (http://www.haber61.net)
İŞİN İLGİNÇ YANI: haberin altında yorum yapan kişi sardi şeneri barbekü partisinde fatih konusunda sorun kalmadığını ufak pürüzler kaldığını ve geleceğini söylediğini duymuş yorumcunun yalancısıyım bunuda belirteyim...

Faik Yılmaz
18.01.2010, 14:12
Benim söylemek istediklerimde aslında buna yakın şeyler. Burada bir şeylerin yapılmasını isteyebiliriz bu en doğal hakkımız ancak bunun dozunu çok kaçırıyoruz.

Fatih Tekke'yi şuan almayan yönetim gitsin ne demek.

Alınmasını isteyebiliriz, oyuncuyu beğeniyor olabiliriz, takıma katkısının üst düzeyde olabileceğini düşünüyor olabiliriz ama bazen çok acımasızca eleştiriler yapıyoruz.

Tabi ki yapıcı eleştirilere kimse yanlış diyemez ve ben bunu istiyorum. Bize yakışanın bu olduğunu düşünüyorum.

4-5 yıl önce taraftar bir forvet istemişti. Zurawski ismi çok geçmişti ama yönetim onu para için almadı ondan daha fazla parayı June isimli adını kimsenin duymadığı bir adama harcadı...

Sonuçta yapılmayan bir transfe rbize çok şeylere maloldu.....

Ve buda o zamanki Aktuğ yönetiminin gitmesine neden oldu....

Korkarım Sayın Şenerde bu inadın kurbanı olucak....

İlk sene yaptıklarıyla alkışladığımız ama son bir yıldaki icraatlarının büyük çoğunluğu olumsuz olan Sayın Şenerin iktidarı bir büyük hatayı kaldırmaz diye düşünüyorum...

Kongrede benim sadece bir oyum var etkim o kadar olur ama şda bir gerçekki takımın asıl sahibi olan taraftar Tekkenin bir an önce gelmesini istiyor...

Ve halka rağmen halk için icraatlarıda halk pek hoş görmez benm söyledim bu....

Emrah KabuL
18.01.2010, 14:12

Peki mevcut forvetlerimizin yaptığı en ufak hata da F.Tekke tezahuratlarını yapmasak belki de olumlu etkilir ha futbolcularımızı ? Belki kafalarında sürekli ahan da şimdi başlıyacaklar F.Tekke tezahuratları diyerek.. maça kendilerini daha iyi verebilirler ha ? Bahadır abicim. Ama yok biz Kolombiya dan adam getırtelım karsılarken de F.Tekke ulan dıyelım. bunlar hep futbolcularımızı olumlu etkılıyor ztn..

Salih Yazıcı
18.01.2010, 14:13
umut bence ali turan la takas olabilir burak ve fatih gelince herhangi bir sıkıntı olmaz bence çünkü umut trabzonsporla sözleşme yenilemiyor sıkıntı bence bu.

Celal Demir
18.01.2010, 14:13
İşte gerçek taraftarlık anlayışı budur.

eyvallah kardeşim...

Orhan Aydın
18.01.2010, 14:14
Evet başkan bizim teklifimiz ile Zenitin istediği arasında az bir fark kaldı dedi.Özel bir sorun çıkmazsa olacak babında konuştu.
Bu özel sorun ne olabilir acaba ? Ayrıca Zenitle kaç kez görüştüler de aradaki fark azalıyor?
anlamak mümkün değil.Şimdi yine birileri çıkar savunur başkanı:)

Recep Alkan
18.01.2010, 14:15
Takımı alkışlamak ayrı, bireyleri alkışlamak ayrı. Ben takım hakkında bir şey demedim. Bireysel anlamda kaç oyuncumuz bu sene alkışlandı ?

Umut, Gökhan, Alan, colman, selçuk, egemen, song ve hatta Tayfun bile.

Hepsinin alkışlandığına şahit oldum...

İbrahim Gökhun Öztürk
18.01.2010, 14:15
umut bence ali turan la takas olabilir burak ve fatih gelince herhangi bir sıkıntı olmaz bence çünkü umut trabzonsporla sözleşme yenilemiyor sıkıntı bence bu.

üstüne bide alanzinhoyu verelim ne dersiniz ali turan için :D

Bekir
18.01.2010, 14:16
Peki mevcut forvetlerimizin yaptığı en ufak hata da F.Tekke tezahuratlarını yapmasak belki de olumlu etkilir ha futbolcularımızı ? Belki kafalarında sürekli ahan da şimdi başlıyacaklar F.Tekke tezahuratları diyerek.. maça kendilerini daha iyi verebilirler ha ? Bahadır abicim. Ama yok biz Kolombiya dan adam getırtelım karsılarken de F.Tekke ulan dıyelım. bunlar hep futbolcularımızı olumlu etkılıyor ztn..
Neden Ts taraftarlarının %95'ını ikna etmek yerine,Başkanın da dediği Gibi -Özel- olarak sorun çıkartan kişi ikna edilmiyor??
O kişiyi ikna etmek,Ts taraftarlarının %95'ini ikna etmekten daha mı zor??

ESER
Kaptanlık yapıyor diye haklarını savunmayacak diye bir şey yok. Sözleşme ayrı, saha içi ayrı.

haklarinin yendigi yerden kovsalar da gitmiyorsa o giydigi formaya ve temsil ettigi taraftara saygili olacak,. suan bir temsil sorunu yasiyor. formayi giyenler ile ayni duyguyu paylasmadigini dusunuyoruz ve uzuluyoruz. bu yuzdendir ki kendi icimizden biri olan ve hala formasi bosta duran kaptanin gelmesini cok istiyoruz, yenildigi mactan sonra giytirik takimlarin taraftarlarinin TS kumeye tezahuratlari yankilanirken , hicbirsey olmamis gibi takilan forma degistirmeye calisan ruhsuzlar belki canlanir, hizaya gelir diye..

Kubilay ŞAHİN
El-insaf,El- insaf

Yanlış..

Ya-sabır Ya-sabır..

samet ozkurt
18.01.2010, 14:17
Evet başkan bizim teklifimiz ile Zenitin istediği arasında az bir fark kaldı dedi.Özel bir sorun çıkmazsa olacak babında konuştu.
Bu özel sorun ne olabilir acaba ? Ayrıca Zenitle kaç kez görüştüler de aradaki fark azalıyor?
anlamak mümkün değil.Şimdi yine birileri çıkar savunur başkanı:)
söylediklerine katılıyorum ünal gittiğinde muhattap bulamamıştı şimdi ise ufak bi fark kalmış...:confused:

lazkopatfaroz
18.01.2010, 14:17
Umut, Gökhan, Alan, colman, selçuk, egemen, song ve hatta Tayfun bile.

Hepsinin alkışlandığına şahit oldum...

Umut'a 15 dk bütün stadın UMUT BULUT diye slogan attığını görmedimde duymadımda :D

BAHADIR33
18.01.2010, 14:19
Emrah kardeşim..
Bir oyuncuya, geldiği zaman , sevgi gösterilerinde bulunmaktan bahsediyoruz..Diğer oyuncularımıza yuh çekelim demedik.
Madem öyle Teo'yu omuzlarda karşılamak Umut'u demoralize etti..Keşke karşılamasaydık..
Hatta Fatih geldiğinde karşılama yapmayalım..Sessiz sedasız imza attıralım.. Avni Akere çıkarsa ortalığı yıkmayalım..Tüm futbolcularımıza eşit para verelim..Bir hafta yedekte bekleyenleri diğer maç ilk 11'de oynatalım..

Maalesef futbol böyle birşey değil..

Her takımın yıldız oyunculara itiyacı vardır.
Taraftarın da yıldız oyuncuya daha fazla ilgi göstermesi normaldir.
Uzunca zamandır sahada yıldız oyuncumuz olmadığı için unuttuk tabi..

İbrahim Gökhun Öztürk
18.01.2010, 14:19
Neden Ts taraftarlarının %95'ını ikna etmek yerine,Başkanın da dediği Gibi -Özel- olarak sorun çıkartan kişi ikna edilmiyor??
O kişiyi ikna etmek,Ts taraftarlarının %95'ini ikna etmekten daha mı zor??

emrah arkadasa ve onun gibi düşünenlerle aynı görüşteyim.futbolcuyu begenirsin istersin tamam eyvallah ama artık saplantı haline geldi f.tekke olayı.bence böyle olması yanlış ayrıca yeni transferin gelmiş karsılamaya gitmişsin ama sanki f.tekkeyi karsılamaya gitmiş gibi davranıyosun küçük düşürücü bence...

lazkopatfaroz
18.01.2010, 14:20
haklarinin yendigi yerden kovsalar da gitmiyorsa o giydigi formaya ve temsil ettigi taraftara saygili olacak,. suan bir temsil sorunu yasiyor. formayi giyenler ile ayni duyguyu paylasmadigini dusunuyoruz ve uzuluyoruz. bu yuzdendir ki kendi icimizden biri olan ve hala formasi bosta duran kaptanin gelmesini cok istiyoruz, yenildigi mactan sonra giytirik takimlarin taraftarlarinin TS kumeye tezahuratlari yankilanirken , hicbirsey olmamis gibi takilan forma degistirmeye calisan ruhsuzlar belki canlanir, hizaya gelir diye..

Takımın sözleşmeli oyuncusu. Sakatım diye maça çıkmamazlık yapmamış , taraftarla, hocayla sorunu sorun,disiplinli, gayet güzel şekilde işini yapıyor. Adamın sözleşmesindeki hukuki olaylarda hakkını istemesinde bana göre sakınca yok.

ESER
18.01.2010, 14:22

ali turan denen arkadas kaptani oldugi kulubu iki dakikada satacak kadar aidiyet duygusuna sahip.. boyle kac tane adam varsa alalim, burak ali turan , dolduralim kac tane orasi burasi oynayan adam varsa sonra bu adamlarla basari gelir.. iyi futbolcu olmak yetmiyor , bize harbiden adam gibi futbolcular lazim.. ben heran takimi satmaya yakin adamlari sahsen gormek istemiyorum bu takimda,, ali turan kim? mumkunse uzak dursun

Cem Akyüz
18.01.2010, 14:24

Tayfun Cora alkışlanmadı mı

Bekir
18.01.2010, 14:25
emrah arkadasa ve onun gibi düşünenlerle aynı görüşteyim.futbolcuyu begenirsin istersin tamam eyvallah ama artık saplantı haline geldi f.tekke olayı.bence böyle olması yanlış ayrıca yeni transferin gelmiş karsılamaya gitmişsin ama sanki f.tekkeyi karsılamaya gitmiş gibi davranıyosun küçük düşürücü bence...
Ben Elma diyorum Siz Armut diyorsunuz...

Madem Bu futbolculara baskı oluyor,Futbolcuların Üzerinde Her zaman Fatih Tekke baskısı oluyor,Madem Gol kaçırınca Fatih diye bağırılcak diye korkuyorlar,Alırsın Fatih Tekkeyi ortada baskı falan kalmaz...
Gökhan Ünaldan 3 Milyon Euro zarar ettik,Gökhan Ben Fatih tezahuraları ile ezildim dese;
Bunun suçu Kişisel Egolar yüzünden Fatihi almayan yönetimin mi??
Yoksa taraftarın mı??

Eğer bu konuda tamamen taraftarı suçlu buluyorsanız konuşucak bir şey yok zaten....

.....
18.01.2010, 14:25
Fatih Tekke tamam gibi , Fatih Tekke sona yakın filan dedikçe yemin ederim sanki kalbim duracak.

Allahım bu nasıl bir sevgidir ? Nasıl bir aşktır YARABBİM?

ESER
18.01.2010, 14:30
Takımın sözleşmeli oyuncusu. Sakatım diye maça çıkmamazlık yapmamış , taraftarla, hocayla sorunu sorun,disiplinli, gayet güzel şekilde işini yapıyor. Adamın sözleşmesindeki hukuki olaylarda hakkını istemesinde bana göre sakınca yok.

konu sapti songa geldi , sorun songun yada hasanin huseyinin futbolculuklari degil, sorun taraftarin gormek istedigi ve goremedigi temsiliyet .. bugun liverpool taraftari icin liverpool maclari ayri bir anlam tasir, cunku gerard vardir sahada onlarin gogsunu kabartan, ha keza romada totti vs.. yani taraftar kendinden koparilmis olan degerinin geri getirilmesinin derdinde,. yani gormeye alisik oldugu degerlerden mahrum edilmis olmanin uzuntusunu yasiyor..

Night61
18.01.2010, 14:31
Umutu göndermek çok büyük hata olur , çok ağlarız arkasından.

Recep Alkan
18.01.2010, 14:32
Yahu artık bırakın şu sorunları, suni sorun yaratıp durmayın, bu iş 1,5 yıldır ilk kez bu kadar ciddi hal almış, bırakın da 1,5 yıldır burda yatıp kalkan adamlar rahat rahat keyfini çıkarsınlar.

Hep aynı 3-5 kişi gelip yazıyorsunuz.

Fatih olmaz gelmemeli diyip, burdan besleniyorsunuz.

Bırakın millet her F5 yaptığında sizin bu yorumlarınızı görmek yerine kaptana sevgilerini iletsinler...

Lütfen...

Kubilay ŞAHİN
18.01.2010, 14:34
Yok abi illa bi laf atacaksın cezayı yiyeceksin ondan sonra çıkacaklar başlıktan onu istiyorlar..

.....
18.01.2010, 14:34
Sultan gelsin forum rekor üstüne rekor kırar bir dahada öyle rekor kıramayız benden demesi =)

KUTADGU
18.01.2010, 14:35
Yahu artık bırakın şu sorunları, suni sorun yaratıp durmayın, bu iş 1,5 yıldır ilk kez bu kadar ciddi hal almış, bırakın da 1,5 yıldır burda yatıp kalkan adamlar rahat rahat keyfini çıkarsınlar.

Bırakın millet her F5 yaptığında sizin bu yorumlarınızı görmek yerine kaptana sevgilerini iletsinler...

Lütfen...

Fatih Tekke'ye sevgiler.

Bugün başkanın NTV röportajından da bu işin giderek ciddi bir hal aldığını sezinledim.

Umarım hüsnü kuruntu değildir.

Fatih gelsin, ondan sonra sistem tartışmaları falan yapılır.

Biraz daha sabır.

Fatih'i isteyenlerin ve Fatih'i istemeyenlerin olayın farklı boyutlarına bu kadar dalması uzun süredir herkese zarar vermekte zaten.

Diyorum ki biraz rahat olun, forma ve kaşkol için para biriktirin :)

ESER
18.01.2010, 14:36

Lütfen...

yonetim bu sefer ciddi mi sence? sonucta bu olayda hepimiz senden aliyoruz haberler;) bi citlatsan biseyler:)

Cem Akyüz
18.01.2010, 14:38
http://img27.imageshack.us/img27/2407/ft10ts61697.jpg

Formam hazır Tekke'nin imza atmasını bekliyorum

FANATIK61
18.01.2010, 14:39
Alemin krali geliyor...

http://volkanbk3.files.wordpress.com/2009/09/fatih-tekke.jpg

.....
18.01.2010, 14:39
Bu seferde Fatih i almazlarsa zaten Trabzonspor yöneticileri çok büyük tepkilerle karşılaşır.

Harun-61
18.01.2010, 14:40
geliyooooor geliyooooor...

alemin Krali Geliyoooooor :)

güngör_81
http://img27.imageshack.us/img27/2407/ft10ts61697.jpg

Formam hazır Tekke'nin imza atmasını bekliyorum

Sen hazırlamışsında TS cluplarda hazır değil herhalde transferde o yüzden bekliyo galiba.

Salih Yazıcı
recep abi başlığı açmak için hazırmısın.

FANATIK61
18.01.2010, 14:41
Trabzonspor yönetim kurulu Fatih tekke'nin transferini bu gün bitiriyor.

Geçtiğimiz hafta sonu Rusya'ya giden ve Rus kulübü yetkilileri görüşen Yönetici Sırrı Eren ve Sportif Direktör Ünal Karaman bordo mavili ekibin teklifini Rus kulübüne iletmişti.

Rus kulübünün bu gelişmenin ardından bugün Trabzonspor'un teklifine yeşil ışık yaktığı gelen bilgiler arasında.

Trabzonspor'un bugün Fatih'in transferini gerçekleştirebilmek için girişimleri artırdığı ve Fatih'in transferini her an bitirebileceği öğrenildi.

haber61

.....
18.01.2010, 14:43
Yavaş Yavaş söyleyin bizde kalp var mazallah dayanmaz filan =)