PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 [62] 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

ilhan
17.01.2010, 13:53
ilhan diğer takımın oyuncuları hatalarını telafi etseler de bizim onlara yapıştırdığımız etiket asla değişmez.

Sivaslı kısmına ne alaka demişsin çünkü forumda her fırsatta Sivasspor lafı geçince peşi sıra hemen vayy çirkefler deniliyor.Mesela Mehmet Yıldız bu adamın ne zaman ismi geçse yapıştırıyoruz çirkef etiketini.

Fatih Akyel karaktersizinin Trabzon'da alkışlandığı çok maç hatırlıyorum. Demek ki ne etiket koyarsak koyalım değişebiliyormuş.

Sivassporlu futbolcular senin taraftarına tekme tokat girişti. Sen bunu Fatih Tekke'nin hakeme tokat atmasıyla mukayese ediyorsun çok yanlış bir denklem üzerinden konuşuyorsundur Murat.

matrix5782
17.01.2010, 13:54
bu yaş konusuna neden se türkiyede çok takılıp kalınıyor

n'kufo 34 yaşında talipleri var twente sözleşme uzatmak isityor

günümüz futbol yaşı yükselmiştir

artık futbolcular kendilerine dikkat ederse 37-38 yaşına kadar oynaya biliyor

daha 32 yaşında el insaf daha önünde 4 sene daha var

ayrıca rusyada yaşadığı değişimden haberiniz yok

Murat'
naptı hakan sukur gerı donunce umıt ıkıncı yarı oyunu gırıp 2 tane atıyodu obur hafta yıne yedektı nede olsa hakan hep oynamak zorundaydı grets donumını hatırlıyosun herhalde

İlk önce birazcık düzgün yazmayı dene de sana cevap vereyim.

Yahu bu adam 2003-2004 senesinde Galatasaray'a döndü ve 185 maçta 72 gol attı.2007-2008 sezonunun sonunda futbolu bıraktı.Galatasaray bu dönemde iki kere şampiyon oldu.Adam daha ne yapsın.

Bazen o kadar komik oluyorsunuz ki.

matrix5782
Teklif yapildi ve sali gününe kadar zenit süre istedi.

Bu sefer gercekten istiyormusuz.

Öyle deniliyor...

kim dedi bunu kime teklif yapıldı

irfan61
17.01.2010, 13:55
Teklif yapildi ve sali gününe kadar zenit süre istedi.

Bu sefer gercekten istiyormusuz.

Öyle deniliyor...Eyvallah saolasın.

Samet Yildirim
17.01.2010, 13:56
kim dedi bunu kime teklif yapıldı
Ismail Alkan abimiz dedi...

Sirri Eren rusyaya giden yönetici ve bir baska yöneticiyle görüsmüs.

Samet Yildirim
17.01.2010, 13:57
Fatih'i almak için bu sefer gerçekten var güçleriyle çalışıyorlar.

Fatih'in kulübüne son teklifler yapılmış.

Zenit kulübü de salı gününe kadar süre istemiş.
Buyur burda yaziyor...

Cem Akyüz
17.01.2010, 13:57
Tekke'nin o hazırlık maçında hakemi dövmesi gayet normal..Hakem verdiği kararlarla bütün takımı çıldırtmıştı

Murat'
17.01.2010, 13:58
Fatih Akyel karaktersizinin Trabzon'da alkışlandığı çok maç hatırlıyorum. Demek ki ne etiket koyarsak koyalım değişebiliyormuş.

Sivassporlu futbolcular senin taraftarına tekme tokat girişti. Sen bunu Fatih Tekke'nin hakeme tokat atmasıyla mukayese ediyorsun çok yanlış bir denklem üzerinden konuşuyorsundur Murat.

Ben bu iki olayı mukayese etmiyorum yanlış anlama.Ben en başından da söyledim zaten ben bu tokat olayı için Fatih Tekke'yi suçlamıyorum.

Yahu ilhan yapma gözünü seveyim gören de Sivasssporlu futbolcular dışarda birkaç tane Trabzonspor taraftarını bir köşeye sıkıştırıp da dövdü sanacak.

O adamların ne işi vardı sahada.Hiç kusura baklma ama öyle insanlar bu takımın taraftarı olamaz.Onlar benim için sadece kendini bilmez serserilerdir.

Fatih Akyel konusuna da gelecek olursak.Ben Fatih Akyel transferini asla yadırgamamıştım.Hatta Fatih Akyel ilk zamanlarında gerçekten de canla başla oynuyordu.O dönemde en iyi oynayan futbolcularımızdan bir tanesi idi.Fatih Akyel'i de mücadelesinden dolayı epey alkışlamışlığım vardır bu arada.

Süleyman Sofu
17.01.2010, 13:59
Uğur sendeki bilgiler nasıl???

matrix5782
17.01.2010, 13:59
Ismail Alkan abimiz dedi...

Sirri Eren rusyaya giden yönetici ve bir baska yöneticiyle görüsmüs.

cumartesi günü muhattap olacak birini bulmuşlar yani :confused:

inşallah bakalım

Samet Yildirim
17.01.2010, 14:00
Tekke'nin o hazırlık maçında hakemi dövmesi gayet normal..Hakem verdiği kararlarla bütün takımı çıldırtmıştı
O konuda fatih tekke bu sefer haksiz okadarda degil.

Sahadan cekilirsin olur biter.

Sonucta Trabzonspor ve Fatih zarar gördü galiba 5 mac ceza yemisti

Süleyman Sofu
Uğur var sende bişeyler hadi anlatta bizde bilelim...

Samet Yildirim
cumartesi günü muhattap olacak birini bulmuşlar yani :confused:

inşallah bakalım
Bilemiyorum artik ismail abinin demesine göre bakarsak bulmuslar...

isimsiz_61
17.01.2010, 14:01
Gelmez demedi.

Gelmesi zor dedi.

Hakettende zor geliyor yalan mi ??:)

Yattara bizler gibi "sürmeneli" oda görüyor yönetimin istemedigini :) Bunu sanirim ginedeki trabzonsporlu bile anladi :D
gelmesi zor değil imkansız bizde bu yönetim olduktan sonra...

matrix5782
17.01.2010, 14:01
Uğur sendeki bilgiler nasıl???

bendeki bilgiler verilen bilgilerden farklı değil

yanlız rusya gidilmesi yönünde zamanlama hatası yapıldığını biliyorum cuma gidip cumartesi görüşme istemleri yanlıştı.muhattap olacak birsini bulamamışlar

pazartesi yada salı tekrar gidilecek

öyle teklif filan yapılmamış ben öyle biliyorum

ilhan
17.01.2010, 14:03
Fatih Akyel konusuna da gelecek olursak.Ben Fatih Akyel transferini asla yadırgamamıştım.Hatta Fatih Akyel ilk zamanlarında gerçekten de canla başla oynuyordu.O dönemde en iyi oynayan futbolcularımızdan bir tanesi idi.Fatih Akyel'i de mücadelesinden dolayı epey alkışlamışlığım vardır bu arada.

O zaman Fatih Tekke'nin gelmesini ya da gelecek olmasını böyle ufak nedenlerle (yaş olayı, eskiden yapmış olduğu sorumsuzluk) karşı çıkıyormuş gibi yorumlar yapma. :)

Tokat olayı yaşanmış geçmiş gitmiş, onun üzerine adam gol kralı olmuş o zaman konuşulmamış şimdi gündeme geliyor. Garip geliyor bana. :)

Koray
17.01.2010, 14:03
Zenıt kulübü Devlet dairesi değilki hafta sonu muhattap bulamasınlar...

Halit Akyüz
17.01.2010, 14:04
bendeki bilgiler verilen bilgilerden farklı değil

yanlız rusya gidilmesi yönünde zamanlama hatası yapıldığını biliyorum cuma gidip cumartesi görüşme istemleri yanlıştı.muhattap olacak birsini bulamamışlar

pazartesi yada salı tekrar gidilecek

öyle teklif filan yapılmamış ben öyle biliyorum
Peki transferin gerçekleşmesi % kaç şuan...:)

matrix5782
17.01.2010, 14:05
Zenıt kulübü Devlet dairesi değilki hafta sonu muhattap bulamasınlar...

değil ama şirket cumartesi-pazar diğer tatil günlerinde kimseyi bulamazsın

bizdekiler gibi değil

Murat'
17.01.2010, 14:05
O zaman Fatih Tekke'nin gelmesini ya da gelecek olmasını böyle ufak nedenlerle (yaş olayı, eskiden yapmış olduğu sorumsuzluk) karşı çıkıyormuş gibi yorumlar yapma. :)

Tokat olayı yaşanmış geçmiş gitmiş, onun üzerine adam gol kralı olmuş o zaman konuşulmamış şimdi gündeme geliyor. Garip geliyor bana. :)

Benim şurda bir tane bile mesajım yok Fatih Tekke gelmesin diye ilhan.

Alıntıladığım tokat olayının da Fatih Tekke'yi istememekle hiçbir ilgisi yok.

Fatih'i Avni Aker'de defalarca canlı izledim.Onun gibi bir yeteneği nasıl olur da istemem.Benim karşı çıktığım Tekke'yi Trabzonspor'dan üstün görmektir.

Muhammed
17.01.2010, 14:14

Keşke Fenerbahçe maçındaki yan hakemede bir tokat atsaydı.

yorumsuz6117
17.01.2010, 14:15
1 haftadı nete giremiyordum Burak'ı almışız öyle mi..?????

Recep Alkan
17.01.2010, 14:15
Uğur haklısın kardeşim, Zenitle para falan konuşlamadı.

Zenit biz Fatih'i size vermek istiyoruz dedi, Trabzonspor da bizde almak istiyoruz dedi

Zenit, istedikleri parayı Rubinin verdiğini, ama rakip takıma oyuncu satmak istemediklerini, Rubin Kazan'ın verdiğinin altında bir fiyata Fatih'i Trabzonspor'a vermek istediğini söyledi.

Ünal da bu bilgiler ile Türkiyeye döndü.

Aklıma gelen bu işin olacağı ve bu işin olurunun Başkan tarafından halledileceğidir. Başkanın bu şekilde güven tazelemek ve gittim aldım geldimi göstermek istemesidir.

Bülent AKBULUT61
17.01.2010, 14:19

Zenit biz Fatih'i size vermek istiyoruz dedi, Trabzonspor da bizde almak istiyoruz dedi

Zenit, istedikleri parayı Rubinin verdiğini, ama rakip takıma oyuncu satmak istemediklerini, Rubin Kazan'ın verdiğinin altında bir fiyata Fatih'i Trabzonspor'a vermek istediğini söyledi.

Aklıma gelen bu işin olacağı ve bu işin olurunun Başkan tarafından halledileceğidir. Başkanın bu şekilde güven tazelemek ve gittim aldım geldimi göstermek istemesidir.
Recap senden ALLAH razı olsun sende olmazan morallerimiz alt üst olacak.şuna emin ol ben bu transfer olayına ınanmıyorum ama senin sayende ınancımıda yıtırmıyorum.

Murat'
17.01.2010, 14:19

Bu sevindirici bir haber işte.

Süleyman Sofu
17.01.2010, 14:21
yeri değil ama sivas coşmuş

sivas1-giresun 3

ilk yarı sonucuda olsa güzel bi skor devam giresun...

Recep Alkan
Recap senden ALLAH razı olsun sende olmazan morallerimiz alt üst olacak.şuna emin ol ben bu transfer olayına ınanmıyorum ama senin sayende ınancımıda yıtırmıyorum.

Cümlemizden abi. Ne demek, olacak diyemiyoruz, ama bunların hepsi iiye işaret.

Bu sevindirici bir haber işte.

Bu yeni değil, dün öğlen 15:00 gibi yazdım bu sayfaya.

bugün hatırlatayım dedim.

Kaldı ki bilgiler Kaptandan ;)

ilhan
Keşke Fenerbahçe maçındaki yan hakemede bir tokat atsaydı.

Çifte standart yapma.
:D

Tolunay Abdioğlu
17.01.2010, 14:23
Maalesef göz önünde olmayı ve ön plana çıkmayı seven bir başkanımız var.

Fatih Tekke transferini kendisi bitirip güven tazelemek istiyor galiba.

genç61
17.01.2010, 14:24
fatihin alinmamasinin sebebi gecen sene hacislihoglu bu snede gene hacisalihoglunun ta kendisir

o adam fatihi istemiyor bu kadar basit taraftar baski yapiyor ama nafile
baskan u transferde cok istekliyse eger meksikaliyi nasil almaya gittiyse fatihede kendi gitsin alsin niye unali gonderiyor ayip ama insanlarla makara gecmesinler fatihi de yipratmasinlar zaten bu tutmlardan sonra fatihin yerinde olsam gelmem acikcasi trabzona

Bülent AKBULUT61
17.01.2010, 14:25

ya yeterki alsın önemli değil ozaman başkanımıza güven'de veririz destekte yeterki alsın.

yorumsuz6117
17.01.2010, 14:27
fatihin alinmamasinin sebebi gecen sene hacislihoglu bu snede gene hacisalihoglunun ta kendisir

o adam fatihi istemiyor bu kadar basit taraftar baski yapiyor ama nafile
baskan u transferde cok istekliyse eger meksikaliyi nasil almaya gittiyse fatihede kendi gitsin alsin niye unali gonderiyor ayip ama insanlarla makara gecmesinler fatihi de yipratmasinlar zaten bu tutmlardan sonra fatihin yerinde olsam gelmem acikcasi trabzona
Meksika değil Kolombiya..

Cem Akyüz
17.01.2010, 14:27

Çıkıp şöyle demesini bekliyorum:Taraftarımız çok istedi bende gittim aldım

yorumsuz6117
17.01.2010, 14:28
Çıkıp şöyle demesini bekliyorum:Taraftarımız çok istedi bende gittim aldım
Yok artık bu yüzsüzlük olur..:)

salihismet
17.01.2010, 14:32
Alkan; ben," hocalar kurduklari sistemde bazi futbolculari istemeyebilirler" diye yazdim, bunda bir sacmalik görmüyorum, sizin görüsünüz
bu sekilde olabilir. Sizin Fatihi ne kadar istediginizi biliyorum, samimi söyliyorum yasini yanlis yazdim, bilerek 34 yazmadim, bunda bir kasit yok,
beni Fatihin namazi, haciligi hic mi hic ilgilendirmiyor, buna inanin.

Ben bir taraftarim, ve futbolu seviyorum, bir zamanlar Trabzonspora ne kadar katkiniz var diye sormustunuz ya, size birazini aciklayayim;
ben üyeligimi Nuri albayrak zamaninda dondurdum, bunun sonucundada üyelikten atildim, fakat Trabzonsporun ürünlerini olsun, dergisini
olsun aliyorum, derginin yaninda gs, fb, bjk, ve bazi Alman dergilerinide mecburen aliyorum. Lig tv nin yaninda diger ülkelerin maclarinida izlemek
icin gerekli yayin arackarininda tümünü aliyorum, biraz öncede yazdigim gibi ben futbolu seviyorum, yani benim sosyal hayatimin bir parcasida futboldur,
bundan doalyi olsa gerek futbolun icine cirkinlik katanlari futbolun icinde görmek istemiyorum.

Daha öncede yazmistim, bana futbolda en büyük heyecani veren Trabzonspordur, ancak, bu heyecan sikintiya dönüsürse, onu izlemeyi sürdürmüyorum,
bilhassa isin icinde ayak oyunlari ve taraftarin yapmis oldugu uygun olmayan durumlar beni cok rahatsiz eder. Örnegin Nuri Albayrak döneminde
Denizlispor macini izlemek icin Denizliye gitmisdim, Trabzondan geldiklerini söyledikleri bir grup, mac baslamadan önce Ogün Samast lehine bagirmaya
basladilar ve mac sonunda da bu grup bagirmasini sürdürdü, ve o gruba birileri gelip bilet dagitti onalri iceri aldilar, bunlara o biletler yönetim tarafindan
dagitildigi söylendi, bu gibi islerin yeri orasi olmamasi gerek. Sonralari beni ürgüten cok seylerde oldu, fakat onlarida buraya yazmanin geregi yok.

Siz ne kadar Fatihi istiyorsaniz bende o kadar istemiyorum,buda benim dogal hakkimdir, sen isteme gerekcelerini yazabiliyorsun, bense neden istemedigimi
acik acik yazamiyorum, cünkü bu durum cok kisinin midesini bulandiriyor artik, siz artik degisti deyip isin icinden cikabiliyorsunuz, bu dogruda olabilir,
ben ise, artik Fatih Tekkenin yerini alacak birilerinin orada yetismesini veya disardan alinmasini istiyorum, cünkü onun atacagi goller beni daha cok
heyecanlandiracak, ben, orada yeni futbolcularin basarili olmasini istiyorum. Bana göre Fatih orada devrini kapatti, kapatmasida gerek, ona hala
ihtiyac duyulabilir, bunun utancinida onun yerini kapatamiyan yönetici veya hocalr ceksin. Fatih gelsede gelmesede o takimi izlemeye devam edecegim,
bu konuyuda ne seninle nede bir baskasiyla mecbur olmatikca tartismiyacagim. Fatihi istemememe ragmen gelirde gol kacirirsa ne üzerine araba sürerim
nede ona hakaret ederim, bilirim ki; ona yapacagim her olumsuz durum Trabzonspora zarar verecek.

Mert
17.01.2010, 14:36
Fatih Tekke hakkında 6 ay sonra gelsin, ya başarısız olursa ne olacak, 2 milyon euro çöp olacak diyenleri, olur da gelirse skor anlamında başarısız ollması için pusuda yatanları boğmak istiyorum.

Adama sormazlar mı, hangi transferde başarı garantidir. Gökhan'a 6,5 verirken garanti miydi? İsmaillere, Buğralara, Samilere milyonlarca euro ödenirken neredeydiniz? Sonuç ne oldu? Tjikuzu'ya milyona yakın euro verildiğinde neredeydiniz? Şimdi onlar nerede?

Her transfer risktir. Kesin başarılı olacak diye bir kaide yoktur. Ama Fatih transferi farklıdır. 7,5'a verdiğin futbolcuyu 2'ye almak zarar değildir. Fatih 2 milyon eurodan çok daha fazla değeri olan ir futbolcudur.

Fatih elbette başarısız olabilir ama sadece skor anlamında başarısız olabilir. Şenol Hoca'nın ısrarla söylediği tüm takımı onun üzerine kurmak istiyorum sözünü anlayın artık lütfen! Biraz beyniniz varsa anlayın.

Şenol Hoca ne diyor, fbye 1-0 yenilmiştik. Harem'de otobüsle Trabzon'a döndük. Onlarca saat kimseden çıt çıkmadı üzüntüden... Şimdi maç biter bitmez forma peşinde koşuyor bizim oyuncularımız. Fazla profesyoneller. Biz amatör ruh istiyoruz, kaptan gelirse bunu sağlama adına Şenol Hoca'nın sahada da bir lideri olacak. Bunu bir Song ya da başkası yapamaz.

Fatihim sen gel, gol de atmasan, sakatlık sorunu da yaşasan, gel!
Elbet bunlar olursa bazı beyin noksanları üşüşecektir, biz demiştik, para çöpe gitti vs. diye.
Ama unutma aslanın çakalı da çok olur.

Sen gel, kaptanımız ol, liderimiz ol, ruhumuz ol, yeter ki gel!

isimsiz_61
17.01.2010, 14:38
Fatih Tekke hakkında 6 ay sonra gelsin, ya başarısız olursa ne olacak, 2 milyon euro çöp olacak diyenleri, olur da gelirse skor anlamında başarısız ollması için pusuda yatanları boğmak istiyorum.

Adama sormazlar mı, hangi transferde başarı garantidir. Gökhan'a 6,5 verirken garanti miydi? İsmaillere, Buğralara, Samilere milyonlarca euro ödenirken neredeydiniz? Sonuç ne oldu? Tjikuzu'ya milyona yakın euro verildiğinde neredeydiniz? Şimdi onlar nerede?

Her transfer risktir. Kesin başarılı olacak diye bir kaide yoktur. Ama Fatih transferi farklıdır. 7,5'a verdiğin futbolcuyu 2'ye almak zarar değildir. Fatih 2 milyon eurodan çok daha fazla değeri olan ir futbolcudur.

Fatih elbette başarısız olabilir ama sadece skor anlamında başarısız olabilir. Şenol Hoca'nın ısrarla söylediği tüm takımı onun üzerine kurmak istiyorum sözünü anlayın artık lütfen! Biraz beyniniz varsa anlayın.

Şenol Hoca ne diyor, fbye 1-0 yenilmiştik. Harem'de otobüsle Trabzon'a döndük. Onlarca saat kimseden çıt çıkmadı üzüntüden... Şimdi maç biter bitmez forma peşinde koşuyor bizim oyuncularımız. Fazla profesyoneller. Biz amatör ruh istiyoruz, kaptan gelirse bunu sağlama adına Şenol Hoca'nın sahada da bir lideri olacak. Bunu bir Song ya da başkası yapamaz.

Fatihim sen gel, gol de atmasan, sakatlık sorunu da yaşasan, gel!
Elbet bunlar olursa bazı beyin noksanları üşüşecektir, biz demiştik, para çöpe gitti vs. diye.
Ama unutma aslanın çakalı da çok olur.

Sen gel, kaptanımız ol, liderimiz ol, ruhumuz ol, yeter ki gel!
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

.....
17.01.2010, 14:39
Gel Sultanım Gel

Geldiğin gün bizim bayramımız olacak =)

isimsiz_61
FATİH oynamasada oynamasın takıma runu yeter....

Süleyman Sofu
yorumsuz bence bu aralar biraz fazla relax ol sen en azından bir iki gün malum maphusluk psikolojisi bozuyor insanı:D

Murat'
Daha öncede yazmistim, bana futbolda en büyük heyecani veren Trabzonspordur, ancak, bu heyecan sikintiya dönüsürse, onu izlemeyi sürdürmüyorum,
bilhassa isin icinde ayak oyunlari ve taraftarin yapmis oldugu uygun olmayan durumlar beni cok rahatsiz eder. Örnegin Nuri Albayrak döneminde
Denizlispor macini izlemek icin Denizliye gitmisdim, Trabzondan geldiklerini söyledikleri bir grup, mac baslamadan önce Ogün Samast lehine bagirmaya
basladilar ve mac sonunda da bu grup bagirmasini sürdürdü, ve o gruba birileri gelip bilet dagitti onalri iceri aldilar, bunlara o biletler yönetim tarafindan
dagitildigi söylendi, bu gibi islerin yeri orasi olmamasi gerek. Sonralari beni ürgüten cok seylerde oldu, fakat onlarida buraya yazmanin geregi yok.

İşte aynı zihniyet sahaya da inebiliyor.

Belki yeri değildi ama tutamadım kendimi.

Güya destek için beyaz bere giyip maça gidenler.

Bunlar gerçekten de utanç verici.

İsa
17.01.2010, 14:40
Hacısalihoğlu ya ben ya Tekke demiş bilen var mı?

yorumsuz6117
17.01.2010, 14:41

Tekke'ye Hacısalioğlundan çok ihtiyacımız olduğu kesin..

yorumsuz6117
17.01.2010, 14:42
Hacısalioğlu bırak git artık. İstemiyoruz seni ..

Orhan Aydın

yok artık Celaleddin Koçak

Mert

Aman resetleme bizi...
Eski bir laftı, artık o da pes etti diye düşünüyoruz, bozma...

Kaan
17.01.2010, 14:46

Eğer öyle demişse buyursun gitsin.

Çok katkısı oldu gerçekten klübümüze.

Bir de utanmadan ya ben ya Tekke demesin.

Halit Akyüz
17.01.2010, 15:02
GoHyKIkjtlI&feature=related

Ercan DEMİRCİ
17.01.2010, 15:04
Yok ya bu transfer yaş... Yok bugün öğlene kadar netleşir, yok pazartesinden önce belli olmaz, yok karaman rusya ya gitti transferdeki ciddiyetini gösterdi şimdi de haftaya kaldı . Yok ya bu transfer olursa çok büyük bir sürpriz olur benim için. Bu işi uzatmanın da anlamı yok artık. Saygılar...

Süleyman Sofu
17.01.2010, 15:07
Ercan o halde sana çarşamba saat 3e randevu verelim bizim beklenti ogün bişeyler olabileceği yönünde istersen sende gelirsin hepberaber bekleriz...

ceserdar
17.01.2010, 15:14
Dün burada bir arkadaş TAV'ın bir havayolu firmasından Petersburg'a gidiş için bilet ayırttığını belirtmişti. Gerçi bu bilgi o arkadaşın eline nasıl geçti bilmiyorum ama sonuçta bu bilgi burada verildi ve üzerinde konuşuldu. Ben hafta içinde Sadri Başkan'dan bir show bekliyorum.

7can61
17.01.2010, 15:20
Ben böyle komedi görmedim arkadaş, yahu ben şehir içince iş görüşmesine ya da ne bileyim arkadaşımlar buluşacağım zaman bile önceden bir telefon açıp konuşur öyle giderim bütün normal insanlarda öyle yapar dimi? Sen buradan kalk taaaaa Rusyaya petersburga git adamlarla randevu almadan git! Ya insanları aptal yerine koyuyorsunuz ya da siz aptalsınız bunun ortası yoktur !

genç61
17.01.2010, 15:26
Ben böyle komedi görmedim arkadaş, yahu ben şehir içince iş görüşmesine ya da ne bileyim arkadaşımlar buluşacağım zaman bile önceden bir telefon açıp konuşur öyle giderim bütün normal insanlarda öyle yapar dimi? Sen buradan kalk taaaaa Rusyaya petersburga git adamlarla randevu almadan git! Ya insanları aptal yerine koyuyorsunuz ya da siz aptalsınız bunun ortası yoktur !

sen yanlis yapiyorsun bir daha gorusmeye giderken kimseyi arama koskocaman yonetim yanlis yaparmi kesin sen yanlis yapiyorsun bence)))

Napoli
17.01.2010, 15:30
Bu Hacısalihoğlu Ne çirkef insamış ya,Yonetici itemıyor lafa bak..İstemezse Hoca istemez,Yöneticinin işi hocanın istedğini almaktır
Bu as başkana Fatıh ne yapmış böyle adam Kinle dolmus..

Yürü Hayrettın bey yürü kimse seni sevmıyor..

karaman6106
17.01.2010, 15:34
mahşerin dörtlüsü ideolojik davranıyor...mesciti kapatan bunlar...hüseyini bu nedenle uzaklaştıranlar bunlar...fatihi almamak için kıvıranlar bunlar...

Emrah KabuL
17.01.2010, 15:36

Bunu kimden öğrendiysen ona sorsaydın ya doğruluk payını.. kesinliği olmayan birşeyi buraya yazarak insanları galeyana getirmek hoşuna mı gidiyor acaba ?

Emrah KabuL
17.01.2010, 15:40
mahşerin dörtlüsü ideolojik davranıyor...mesciti kapatan bunlar...hüseyini bu nedenle uzaklaştıranlar bunlar...fatihi almamak için kıvıranlar bunlar...

Doğru ya Hüseyin'e çok sahip çıkıyordu bu taraftar.. Fatih başlığı bilmem kaç binlere gelmiş... Lafa gelince Hüseyin diyorsunuz da neden burada Hüseyin'in sözleşmesi uzatılmalı ve futbolu Trabzonspor'da bırakmalı diye konu açılmadı ?

selcuk
17.01.2010, 15:43
olacak olacak gibin

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 15:44
Doğru ya Hüseyin'e çok sahip çıkıyordu bu taraftar.. Fatih başlığı bilmem kaç binlere gelmiş... Lafa gelince Hüseyin diyorsunuz da neden burada Hüseyin'in sözleşmesi uzatılmalı ve futbolu Trabzonspor'da bırakmalı diye konu açılmadı ?

çünkü biz elimizdekini hiçbir zman begenmeyiz ama bizde olmayanıda her zman yere göğe sıgdıramayız zamanında en fazla küfrettigimiz insanlarda olsa...

Ufuk Bayraktar61
17.01.2010, 15:45
:alkış::alkış:
:alkış::alkış::alkış:

lazkopatfaroz
17.01.2010, 15:45
Fatih Tekke Trabzonspor'dan neden ayrılmıştı ?

Sefer A.
17.01.2010, 15:47

yyoookkk yaaaaa, Hüseyin 2 trilyon alirken iyi,indirim istenirken kötü, ama bursa'da 800bin lira bile almamasina bir sey diyen yooookkkk...
peeehh, Hüseyinmis

Halit Akyüz
17.01.2010, 15:49
Fatih Tekke Trabzonspor'dan neden ayrılmıştı ?
7.5 milyon euro boru değil..

Faik Yılmaz
17.01.2010, 15:49
Faitih alacakalrı filan yok.. Sadece alıyormuş gibi görünüp ilerde gelmesi muhtemel tepkileri azaltmak istiyorlar...

Tabi yerseniz.....

hatice_61
17.01.2010, 15:50
tam ümitlerim bitiyo yeni haberler geliyo alınacak deye karara bağlansın artık

lazkopatfaroz
17.01.2010, 15:54
7.5 milyon euro boru değil..

7,5 mılyon euro ya Fatih'te bulunan özelliklerde futbolcu bulabilecekmisin ?

devilkid
17.01.2010, 15:55
Faitih alacakalrı filan yok.. Sadece alıyormuş gibi görünüp ilerde gelmesi muhtemel tepkileri azaltmak istiyorlar...

Tabi yerseniz.....

kesin alınmayacak diyorsunuz yani..

Halit Akyüz
17.01.2010, 15:59
7,5 mılyon euro ya Fatih'te bulunan özelliklerde futbolcu bulabilecekmisin ?
Onu bana değil Albayrak'a sor..

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 16:03
fatih tekkenin gitmesi için zamanında tribünlerde söylenenleride cok iyi hatırlıyorum.yok neymiş takımda ayrımcılık yapıyomuslar huzursuzluk cıkarıyor muslar.avni akerde fatih için birsürü söyleme sahit oldum zmanımda ama acınacak halimizse o zmanlar öyle diyen insanların belkide su anda tekkenin geri gelmesi için çok net bir tavır koyması...

Halit Akyüz
17.01.2010, 16:18
Fatih alınmassa Teo'yu da harcar bu taraftar.

salihismet
17.01.2010, 16:22

Tabi yerseniz.....

Size samimi bir soru sormak istiyorum; acaba yönetim neden Fatih i almak istemiyor, nasil olsa bu yöneticiler transfere sorumsuzca paralar ödediler?

Samimi olarak ve ikna edici bir cevap verinde bende bu konuyu en azindan kafamdan sileyim. Bu yöneticilerin ne gibi bir korkusu olur Fatih den?

Bunlar o kadar salak mi ki kendi koltuklarinida sallanir duruma getirsinler, ya da bu iste bir cikar mi söz konusu olan, beni aydinladinda siz yemeseniz bile
ben yerim..

hüseyin1975
17.01.2010, 16:22
yyoookkk yaaaaa, Hüseyin 2 trilyon alirken iyi,indirim istenirken kötü, ama bursa'da 800bin lira bile almamasina bir sey diyen yooookkkk...
peeehh, Hüseyinmis

Silah zoru ile mi almis o Parayi?
Vermeseymisler!

Sefer A.
17.01.2010, 16:25
Silah zoru ile mi almis o Parayi?
Vermeseymisler!

VALLAH bilmeeem, bana demediler bu kadar verelim mi, yoksa vermeyin ancak yarisini hak eder en fazla derdim ben.... ama ne yapalim...
Hüseyin'in arkasi'nda bir güç var, bu kesin bence, ama nedir kimdir bilmem:mad:

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:28
Onu bana değil Albayrak'a sor..

Tepkisini o zaman bu kadar veya daha fazla koymayan Trabzonspor taraftarı şimdi neden ayaklanıyor ?

lazkopatfaroz
17.01.2010, 16:29
fatih tekkenin gitmesi için zamanında tribünlerde söylenenleride cok iyi hatırlıyorum.yok neymiş takımda ayrımcılık yapıyomuslar huzursuzluk cıkarıyor muslar.avni akerde fatih için birsürü söyleme sahit oldum zmanımda ama acınacak halimizse o zmanlar öyle diyen insanların belkide su anda tekkenin geri gelmesi için çok net bir tavır koyması...

Kim ne derse desin bütün işleri ucu taraftara dayanıyor.

İbrahim Gökhun Öztürk
17.01.2010, 16:35
Kim ne derse desin bütün işleri ucu taraftara dayanıyor.

kesinlikle katılıyorum.büyük takım olmanın da bence en büyük şartı büyük düşünen geniş düşünen, her ayrıntıyı irdeleyebilen taraftar topluluguna sahip olabilmesidir...

Faik Yılmaz
17.01.2010, 16:36
Size samimi bir soru sormak istiyorum; acaba yönetim neden Fatih i almak istemiyor, nasil olsa bu yöneticiler transfere sorumsuzca paralar ödediler?

Samimi olarak ve ikna edici bir cevap verinde bende bu konuyu en azindan kafamdan sileyim. Bu yöneticilerin ne gibi bir korkusu olur Fatih den?

Bunlar o kadar salak mi ki kendi koltuklarinida sallanir duruma getirsinler, ya da bu iste bir cikar mi söz konusu olan, beni aydinladinda siz yemeseniz bile
ben yerim..

1- Bazıları onun menejerinden pay alamayacaklar....

2- Hacısal,ihoğlu ben buradayken o buraya gelemez gibi bir laf ettiydi ve hala burada.... En öneml nedende bu...

3- Her şeyden evvel özevlat ve çok sevilen bir isim.... Yunan atasözü derki " Tanrılar yeni tanrılar istemezler " yönetim bu popülaritesinden korkuyor.

Sanırım yeterince aydınlatıcı olmuşumdur......

Teonun transferinden sonra Tekkenin gelme ihtimali % 1 den 0 a indi...

Bakınız daha yönetim resmi olarak 1 kere bile görüşmedi Zenitle.... Almaya niyeti olan böylemi yapar....

Ünal Karamanda gitmiş geri dönmüş şirketmişte yetklilerini bulamamışta....

Skandallar dönüyor ortalıkta ama maalesef göremiyoruz ya da görmek istemiyoruz....

Sefer A.
17.01.2010, 16:41

2- Hacısal,ihoğlu ben buradayken o buraya gelemez gibi bir laf ettiydi ve hala burada.... En öneml nedende bu...

3- Her şeyden evvel özevlat ve çok sevilen bir isim.... Yunan atasözü derki " Tanrılar yeni tanrılar istemezler " yönetim bu popülaritesinden korkuyor.

Bakınız daha yönetim resmi olarak 1 kere bile görüşmedi Zenitle.... Almaya niyeti olan böylemi yapar....

Skandallar dönüyor ortalıkta ama maalesef göremiyoruz ya da görmek istemiyoruz....
görüyorum ben , ama inancimi umudumu yitirmiyorum, yitirmek istemiyorum
...
yoksa olup bitenler'e "skandal"dan agir baska bir kelime bulsak yeri'dir ;)

Halit Akyüz
17.01.2010, 16:47
Rahat olun Fatih gelicek yaw..:)
Hissediyorum..

demir
17.01.2010, 16:50

şimdi ünal karaman rusyaya gitmiste kimseyi bulamamıs ??? peki nereye gitmis ??? transfer politikaları bu sekıldemı ızlenıyor yaniii ?? bır oyuncunun ısmını duyarız papuaiyenigineden kalkar gideriz birde ne gorelım kulupde yetkılı yok ?? boyle bır sacmalık olurmu yaaa bu haber yukarından asagıya YALAN..! bır adamın gorusecegı kısı bellı olmadan buradan rusyaya gıdıyorsa ya o adam gerı zekalıdır yada onu gonderen ??

fatih tekkenın alınmak ıstememesının sebebı bu soyledıgınız seyler oldugunu dusunmuyorum sadece 2 mılyona 32 yasında bır futbolcu almak ıstemıyorlar cunkı o paralara genc oyuncularda alınabılır dıye dusunuyorlar hacı salih oglunun neden fatihe karsı tepkılı oldugunu bende bılmıyorum ama bıldıgım tek bır sey var fatih bedava gelmedıgı surece bu yonetım fatihi almayacak tjikuzuya verılen paranın karsılıgında fatih tekkeyı alacaksın yada husyının maasının 3/2 sine bir anlam veremıyorum ama akıllı bır baskan sadece tepkılerı durdurmak ıcın bıle bu adamı almalı ıdı. bizlerde su sekılde dusunmelıyız her seferınde fatih tekke dıye bagırarak kıme zarar verıyoruz ??

Emre Çömez
17.01.2010, 16:55
Rahat olun Fatih gelicek yaw..:)
Hissediyorum..

gelsin yahu Kolbastıyı özledim:(

Salih Yazıcı
17.01.2010, 16:57
Çok saçma hayrettin hacısalihoğlunu hiç sevmem ama şenol güneş fatihi istediği bir yerde hacısalihoğlu bunu demez helede gökhanın satıldğı ortamada bide teofilonun karşılamada yaşanalar ortada iken yapmaz bunu çünkü bu onların son şansı olduğunu çok ii biliyor.birde recep abinin aktarğı haberler fatih kaynaklı haberler o yüzden rahat olun

AyhanPe
17.01.2010, 16:58
Alkan; ben," hocalar kurduklari sistemde bazi futbolculari istemeyebilirler" diye yazdim, bunda bir sacmalik görmüyorum, sizin görüsünüz
bu sekilde olabilir. Sizin Fatihi ne kadar istediginizi biliyorum, samimi söyliyorum yasini yanlis yazdim, bilerek 34 yazmadim, bunda bir kasit yok,
beni Fatihin namazi, haciligi hic mi hic ilgilendirmiyor, buna inanin.

Ben bir taraftarim, ve futbolu seviyorum, bir zamanlar Trabzonspora ne kadar katkiniz var diye sormustunuz ya, size birazini aciklayayim;
ben üyeligimi Nuri albayrak zamaninda dondurdum, bunun sonucundada üyelikten atildim, fakat Trabzonsporun ürünlerini olsun, dergisini
olsun aliyorum, derginin yaninda gs, fb, bjk, ve bazi Alman dergilerinide mecburen aliyorum. Lig tv nin yaninda diger ülkelerin maclarinida izlemek
icin gerekli yayin arackarininda tümünü aliyorum, biraz öncede yazdigim gibi ben futbolu seviyorum, yani benim sosyal hayatimin bir parcasida futboldur,
bundan doalyi olsa gerek futbolun icine cirkinlik katanlari futbolun icinde görmek istemiyorum.

Siz ne kadar Fatihi istiyorsaniz bende o kadar istemiyorum,buda benim dogal hakkimdir, sen isteme gerekcelerini yazabiliyorsun, bense neden istemedigimi
acik acik yazamiyorum, cünkü bu durum cok kisinin midesini bulandiriyor artik, siz artik degisti deyip isin icinden cikabiliyorsunuz, bu dogruda olabilir,
ben ise, artik Fatih Tekkenin yerini alacak birilerinin orada yetismesini veya disardan alinmasini istiyorum, cünkü onun atacagi goller beni daha cok
heyecanlandiracak, ben, orada yeni futbolcularin basarili olmasini istiyorum. Bana göre Fatih orada devrini kapatti, kapatmasida gerek, ona hala
ihtiyac duyulabilir, bunun utancinida onun yerini kapatamiyan yönetici veya hocalr ceksin. Fatih gelsede gelmesede o takimi izlemeye devam edecegim,
bu konuyuda ne seninle nede bir baskasiyla mecbur olmatikca tartismiyacagim. Fatihi istemememe ragmen gelirde gol kacirirsa ne üzerine araba sürerim
nede ona hakaret ederim, bilirim ki; ona yapacagim her olumsuz durum Trabzonspora zarar verecek.

arabasinida kursunlamazdik sanirim;) giderken ''trabzonspor da misyonumu tamamladim. Trabzon dan ayrilmak istiyorum. bu kadar basit'' diyen bir oyuncunun geri alinmasini bende hicbir zaman istemedim..en azindan bu kadar kolay olmamaliydi ve olmuyorda zaten..

yönetim de belli nedenlerden dolayi fatihi takimda görmek istemeyen kisiler var. bu kisilerin öncelikle görevi kulübün yönetilmesi disinda teknik direktörün istedigi dogrultusunda eksik bölgelere transfer sezonunda takviye yapmaktir. yönetimin görevi sirf transfer yapmak degildir. trabzonsporun tüm yönetimler tarafindan kötü yönetilmesinin altindaki nedenler ise yazmakla bitmez. yönetim sirf taraftarlar istiyor diye fatihi alarak kulübede hizmet etmis olmaz. bir cok alternatif olabilir ve fatih de bunlarin icindedir. teknik direktörlerinde her zaman ilk tercihleri alinamayabilir ve diger alternatifler alinmaya calisilir..

fatih transferi trabzonda olabildigince politize edilmistir. yönetim göstermis oldugu tutarsizlikla bu transferin zaruri hale gelmesini saglamistir. yani engellemeye calistigi seyin zorunluluk haline gelmesine neden olmustur. fatih sene basinda alinmama gerekcesi forvet ihtiyacimiz olmadigiydi..sirf bunun arkasinda durmak icin bile bile forvet alinmadi. eger bu takima kaliteli bir yabanci ve bunun yaninda iyi bir yerli forvet daha alinmis olsaydi suan fatihe ihtiyac bu kadar yüz üstüne cikmayacakti ve taraftar icinde de bu denli kutuplasma olmayacakti..nerdeyse fatihle yönetim bir bütünün iki zit kutubu haline gelmistir.koskoca yönetimin kendisini nasil böyle gülünc bir duruma düsürebildi anlamak cok güc. bu kriz cok kolay yönetilebilirdi.taraftar yönetimin istedigi gibi yönlendirebilirdi ama bunu o kadar basiretsizce yüzüne gözüne bulastirdilarki simdi taraftarlar baska gücler tarafindan manipule edilir hale gelmislerdir yani yönetim ipin ucunu kacirmistir. kurtulusun tek careside fatih transferi oldu artik. yönetimin gitmesini istemiyorum, cünkü yeni gelecek olanlar transfer vurgunlari yapmak icin takimi dagitip yeni bir takim kuracaklar ve hersey bastan baslayacak..bu arada trabzonspor daha fazla kan kaybedecek.

kuskusuz bu transferinin getirecegi bir takim psikolojik getiriler var. bunu dile getiren arkadaslar haklilar tabikide. fatih kendi basina darbe yapacak halide yok..gerci türkiye de bunu söylemek sakincali..inananlar cikabilir;) yönetimde olumsuz bir durumu yönetmek icin orda olduguna göre korkulacak bi durumunda olmamasi gerekir..
tüm istedigim fatih in transferinden sonra bir birlik halinde hedefe dogru kenetlenmemizdir. aksi takdirde basari hicbir zaman gelemez..

salihismet
17.01.2010, 16:59
"Bazilari onun menejerlerinden pay alamiyacaklar" yani cikar meselesi diyorsunuz, bence cok önemli bir suclama.

Diger verdigin yanitlar yetersiz bence, popülaritsinden korkmak, buda ilginc bir yanit, ama Fatih Tekkeye uyuyor... istenmemesinin
nedeni bu olamaz, fakat uzatmayada gerek yok.

Kubilay ŞAHİN
17.01.2010, 17:05
Tepkisini o zaman bu kadar veya daha fazla koymayan Trabzonspor taraftarı şimdi neden ayaklanıyor ?

Nerden biliyorsunuz koymadığını..?

Ya tamam fazla muhalefetlik etmem bu yönetime doğruları var ama şöyle aşırıya kaçılıncada zıtlık kapıyorum..

Faik Yılmaz
17.01.2010, 17:05
Sayın Başkan Teoyu gerçekten almayı istiyordu bu yüzden ta Kolombiyalara kadar gitti....

sorular :

1- Sayın Başkan uçakla 14 saat süren Kolombiyaya giderde sadece 2 saatlik uzaklığa nedne kendi gitmez.... Acaba almak istemiyormudur FatihTekkeyi...

2- Fatih Tekkenin klübüyle 2 aydır resmi olarak neden iletişime geçilmemiştir......

3- Trabzonsporda yöneticilik yapan bir ismin o ben dururken bu klüpten içeri giremez lafını neden etmiştir....

Bu ahval ve şerait içinde ben Fatihin geleceğine inanmıyorum..... Siz inanıyorsanız ya ben çok kötümserim ya da siz çok iyimsersiniz......

demir
17.01.2010, 17:09
3,5 mılyona yabancı forvet aldınız fatihi getırırsenız aldıgınız bu yabancı oyuncu cope atarsınız bence almayacaklar

lazkopatfaroz
17.01.2010, 17:14
Nerden biliyorsunuz koymadığını..?

Ya tamam fazla muhalefetlik etmem bu yönetime doğruları var ama şöyle aşırıya kaçılıncada zıtlık kapıyorum..

Alınsın diye 1,5 senedir tribünden çıkan sesleri duymuyor musun ?

Bulunduğun forumdaki tepkileri görmüyor musun ?

Gönderilirken verilen tepki şuankinin 1/5 i kadar bile değildi.

lazkopatfaroz
17.01.2010, 17:15
3,5 mılyona yabancı forvet aldınız fatihi getırırsenız aldıgınız bu yabancı oyuncu cope atarsınız bence almayacaklar

3 milyon dolar abi

Halit Akyüz
17.01.2010, 17:18
Gökhan gitmeseydi Fatih hayatta alınmazdı Guti Gökhan'ın yerine alındı bişey değişmedi yani..

salihismet
17.01.2010, 17:20
Sayın Başkan Teoyu gerçekten almayı istiyordu bu yüzden ta Kolombiyalara kadar gitti....

sorular :

1- Sayın Başkan uçakla 14 saat süren Kolombiyaya giderde sadece 2 saatlik uzaklığa nedne kendi gitmez.... Acaba almak istemiyormudur FatihTekkeyi...

2- Fatih Tekkenin klübüyle 2 aydır resmi olarak neden iletişime geçilmemiştir......

3- Trabzonsporda yöneticilik yapan bir ismin o ben dururken bu klüpten içeri giremez lafını neden etmiştir....

Bu ahval ve şerait içinde ben Fatihin geleceğine inanmıyorum..... Siz inanıyorsanız ya ben çok kötümserim ya da siz çok iyimsersiniz......

Ugur Düdarlik sorular bunlar, ya kardesim, böyle sacmalik olabilir mi? Ben burada yöneticiysem, burayi yönetirken sana mi soracagim, eger
sana soracaksam ben niye yönetici olayim ki? Bir yönetici kendi düsüncesine göre satti, digeride almiyor, Bunlarin nedenlerinide biraz
düsünürsen bulursun, fakat biraz kafa yormak lazim. Secim zamani geldimi giter sana uyan kisilere oyunu verirsin, bunlari siler atarsin, yanliz
birakinda adamlar yasal sürelerini doldursunlar.

Adam diyor ki, yani baskan; kime sorduysak fatihin futbolunun disinda hicbir olumlu düsünce söyleyen olmadi, daha nasil bir aciklama
bekleniyor ki. Biz tutturduk; hayir siz bu isi bizden daha iyi bilemezsiniz, Fatih bu takima alinacak, siz bu isi bilmiyorsunuz alin Fatihi
ömrünüzü uzatin, yoksa o koltuklarda oturamazsiniz. Faikcigim, Trabzonsporun sampiyonlugu bu gibi polemiklerden gecer lütfen devam edin.

demir
17.01.2010, 17:20
Gökhan gitmeseydi Fatih hayatta alınmazdı Guti Gökhan'ın yerine alındı bişey değişmedi yani..

valla bende fatıhın gelmesını cok ıstıyorum ama bu yonetım fatıhı almayacak bu bellı oldu almak ısteyen sımdıye kadar coktan alırdııı bukadar tepkıyı onune alıp kolombiyaya kadar futbolcu almaya gıden adan fatihi haylı haylı alırdı kac kısı gıttınız kolombiyaya kaclıra odedınız zavallı unal sırf rusyaya gıdıyor gorunsun dıye verdıgımız ucak paraları ıle zaten bonsewrvısının yarısını odemsıtık

Kubilay ŞAHİN
17.01.2010, 17:26

İlk önce Bence gönderildiğinde tepki daha fazlaydı.. Fakat bu işten çıkarları olanlarda az değildi..

Sonrasında Taraftar istiyorki demekki tribünden ses çıkıyor.. Bu takıma gelmesi gerekiyor demekki istiyorlar ki ses çıkıyor.. Sen herseferinde alcam deyip almadığın için o sesler çıkıyor..

Orhan Kahraman
17.01.2010, 17:42
Gün boyu bir gelişme olmamış gördüğüm kadarıyla

Ali Tunahan Güllü
17.01.2010, 17:43
Evet bi gelişme yok dünki gibi herşey..

smyrna
17.01.2010, 17:57
Yarında olmaz büyük ihtimal

BAHADIR33
17.01.2010, 17:59
Fatih'e bir mesaj vermek istediler hepsi bu..
Bak ciddiyiz..

Salih Yazıcı
17.01.2010, 18:04
arkadaşlar burak yılmazın takıma katılması tekke transferinden vaz geçtiğimiz anlamına gelmez dimi ?

SEDAT
17.01.2010, 18:04
-Her işte bir hayır vardır arkadaşlar :)

abdullah6134
17.01.2010, 18:05
Fatih için ürünler hazırlanmış ama ürüne göre transfer planlaması yapılsa Gökhan Ünal da satılmaması lazımdı. yani ürün yaptık illaki Fatih'i alalım demezler büyük ihtimalle.ama yine de tüm gönlümüzle şartlandık gelmesini bekliyoruz...

Salih Yazıcı
17.01.2010, 18:06
Trabzonspor’da Gökhan Ünal transferi için bonservisini F.Bahçe’den aldığı Burak Yılmaz için Eskişehir ile anlaştığı iddia edildi. Bordo-Mavililer’in Barış ve Zafer’i sezon sonuna kadar Eskişehir’e kiralayarak, transferi gerçekleştirdiği ve Antalya’da bulunan Burak’ın bugün kampa katılacağı belirtildi. medyatrabzon

anth
17.01.2010, 18:15
Trabzonspor’da Gökhan Ünal transferi için bonservisini F.Bahçe’den aldığı Burak Yılmaz için Eskişehir ile anlaştığı iddia edildi. Bordo-Mavililer’in Barış ve Zafer’i sezon sonuna kadar Eskişehir’e kiralayarak, transferi gerçekleştirdiği ve Antalya’da bulunan Burak’ın bugün kampa katılacağı belirtildi. medyatrabzon

Haber doğruysa Burak için değil ama Barış ve Zafer için sevindim gerçekten.... Umarım oynayıp dönerler...

İsa
17.01.2010, 18:24
Bunu kimden öğrendiysen ona sorsaydın ya doğruluk payını.. kesinliği olmayan birşeyi buraya yazarak insanları galeyana getirmek hoşuna mı gidiyor acaba ?
Ne kadar zekice bir öneri,hiç akla gelmeyecek süper bir öneri!
Kesinliği olmayan birşeyi yazarak ne demek yasak mı?
Sen mi karar vereceksin ne yazıp yazmayacağıma?
Yazılan şeyde sanki ilk defa yazıyormuş gibi acayip bir tepki...

TSigalko
17.01.2010, 18:27

Ulan ne Burak'mış be..Görende Ronaldinho sanar..

Halit Akyüz
17.01.2010, 18:36
arkadaşlar burak yılmazın takıma katılması tekke transferinden vaz geçtiğimiz anlamına gelmez dimi ?
Burak sağ açık için düşünülüyor..

ESER
17.01.2010, 18:53

sorular :

kesinlikle katiliyorum..

unal karaman in gittik ciddiyetimizi bildirdik demesi bile skandal aslinda, cunku bu cumleyle suana kadar dumenden alicagiz ayagi yaptik ama bu sefer vallahi de billahi de gittik konustuk demeye getiriyor .. hacisalihoglunun soylediklerinin yaninda fatih icin bizzat baskanin ettigi kelamlar da ortada..
ayrica yonetim bu konuyu gurur meselesi de yapti bence.. cunku sirf kendileri istemedigi halde taraftar istiyor diye fatihi almalari demek kendilerini taviz vermis ve cenazesine bile gitmeye layik gormedikleri ayak takimina yenilmis olacaklar kendilerince...yonetimin taraftara bakis acisi ortada..
baskanin ve yonetimin TS icin cildirdigi delirdigini de pek sanmiyorum... milletin fatih diye bagirmasi onlari surekli gundemde tutan ve kameralar onunde sov yapmalarini ,aranilan adam olmalarini da kolaylastiriyor;) onlarin orada olma sebebi de o sov yapma istegi oldugu dusunulurse , pek de mantiksiz degil
ayrica bir ara bir soylenti cikmisti gokdenizin arabasinin kursunlanmasi olayiyla iliskili bir zaatin yonetimde olduguna ve buyuzden gokdenizin apar topar satildigina dair.. yani olay sadece fatih yasi fatihin gozu kasi meselesi de degil bence,.
kaldi ki fatihin sadece formasindan ts clublarin kazanacagi paralari ve taraftarin gazini alma hesaplari bile gozardi ediliyorsa bu is sadece sportif bir olay degil kesinlikle

İskender Çakmak
17.01.2010, 19:07
ben burak 'ın bukadar üstüne düşmemek gerekir buraktan daha iyi futbolcularımız var hatta ligin sonunda satilabilinirde

smyrna
17.01.2010, 19:09
ben burak 'ın bukadar üstüne düşmemek gerekir buraktan daha iyi futbolcularımız var hatta ligin sonunda satilabilinirde

Bencede satılsın. O adam ßizim Tribünden çok küfür yer

Paksoy
17.01.2010, 19:09
burak gelmesede ben zafer, barış ın oynayabileceği takıma kiralanmasından yanayım

Halit Akyüz
17.01.2010, 19:16
Burak'ı 1.5 milyon euroya satabilsek mükemmel olur..
Gökhan'dan kazadığımız para 4.750 milyon euro der..:)

AyhanPe
17.01.2010, 19:27
1- Bazıları onun menejerinden pay alamayacaklar.....

simdi onun menejerinden pay alamayacaklar bulunuyorsa demekki pay alacaklarda var iclerinde..bu durumda bu isin kaynagini sirf menfaat olaylarina indirgemis oluyoruz.peki trabzonspor da tek bir transfermi oluyor? bu iste kazanamayan bazilari baska transferlerde kazanamazmi? bu yeterince bir aciklamami oluyor simdi?

2- Hacısal,ihoğlu ben buradayken o buraya gelemez gibi bir laf ettiydi ve hala burada.... En öneml nedende bu....

yahu bu adamin ne gibi bi alip veremeyecegi olabilir bir futbolcuyla..bazilari olayi din olaylarina baglamaya calisiyor ama takimda her türden dine mensup kisiler var..bu yeterli bir sebeb mi? ayrica bu cok tehlikeli ve hicbir zaman acikca da dile getirilmiyor..gercek sebepte bu olamaz zaten ve olmamalida.

yahu bu futbolcu yönetim icinde bir yönetim haline gelecek diye mi korkuluyor? ..yani olayin bu hale gelmesini zaten yönetim saglamistir tutarsizligi ile..iki tane basarili forvetimiz olsaydi fatih bu denli bir ihtiyac haline gelmezdi bir cok kisinin gözünde..yani bir yönetim basiretsizligi olayi bu hale getirdi.sene basinda sirf forvet hattimiz yeterli fatihe gerek yok söylemlerinin arkasinda durmak icin bariz forvet ihtiyaci olmasina ragmen transfer yapilmadi..olacagi da buydu..yani yönetim engellemek istedigi seyi kendisinin tüm manevra alanlarini kapatarak aslinda zorunlu hale gelmesine sebebiyet verdi..olay bu kadar basit..

yapmaz tabi..ama isteseler de istemeseler de almak zorundalar..kimseninde istifa edecegini sanmiyorum

bu olay sorgulaninca ortada pek masum kisi kalmaz gibime geliyor..yönetim bu olayi buralara getirmistir ve fatih in alinmasi zaruri hale gelmistir artik..ne fatihi nede yönetimi suclama niyetinde degilim..umarim bundan sonra hedef icin kenetlenme basarisini gösterebiliriz..artik bu aptalca tartisma ve cekisme son bulsun..böyle sacma komplo teorileriyle ancak kutuplasip parcalaniriz.sanki tüm olaya hakimiz gibi birilerini suclamaktan baska birsey yaptigimiz yok..trabzonspor da kan kaybediyor bir yandan

Ilelioglu
17.01.2010, 19:29
burak gelmesede ben zafer, barış ın oynayabileceği takıma kiralanmasından yanayım

Evet bizde sans bulmalari oldukca zor zaten...;)

matrix5782
17.01.2010, 19:32
bu uçak sefer bu arada antalya -rusya değil mi

Ozan Gözaçan
17.01.2010, 19:32
Bu konunun artık kapatılması taraftarıyım .... !!!!!!!!

Halit Akyüz
17.01.2010, 19:33
Fatih gelince kapatılcak zaten..

Ilelioglu
17.01.2010, 19:34

Yönetim alinmayacagini söylese kapanacak zaten ama Taraftari kandirmakla mesguller..:rolleyes:

Cihan
17.01.2010, 19:41
bu uçak sefer bu arada antalya -rusya değil mi

evet dün bi arkadaş açıklamıştı... antalya rusya

Halit Akyüz
17.01.2010, 20:12
Hafta içi netlik kazanacak..

Salih Yazıcı
17.01.2010, 22:08
bu uçak rezarvasyonu falan hikayedir arkadaşlar. bu arada ünal rusyadan geldi mi hiç gözükmedi

Halit Akyüz
17.01.2010, 22:21
bu uçak rezarvasyonu falan hikayedir arkadaşlar. bu arada ünal rusyadan geldi mi hiç gözükmedi
Geldi hatta guün kapa geldi..:)

Salih Yazıcı
17.01.2010, 22:34
inşallah bizi kandırmıyorladır burak işide bence yarın biter.

Serdar Ersoy
17.01.2010, 22:37
Şenol Güneş : Fatih bizim kaptanımız iyi bir oyuncumuz tecrübeli kardeşimiz, bu yıl mukavelesi bitiyor gelişmeler var zenit'in istediği para var pazarlık yapıyor para gerekirse verilmeli. Fatih ile konuştuğumda şimdi olursa şimdi yoksa sezon sonunda alıcam seni. 6 ay için o kadar para verilir mi bu haklı olarak tartışılıyor Fatihde saygı ile karşılıyor bu olayı... Zenit o kadar para verdik neden size bedava verelim hesabına getiriyor...

Lig TV canlı yayında şuanda Şenol Güneş...

SEDAT
17.01.2010, 22:44
-Zenit te haklı yani ..inşallah orta yol bulunur...

-Bizimkilerde bakan aracılığıyla dış işleri ordan putini devreye soksunlar kardeşim yapın bunu ya zor değil:)

Slash
17.01.2010, 22:48
Fatih bence sezon sonu gelir gerçi askerliği var fatihin sezon sonu gelmesi daha hayırlı olur.

smyrna
17.01.2010, 22:50
edit zaten biliyosunz :d

matalar
17.01.2010, 22:55
lig radyoyu açtım ama sonuna yetiştim.yani selam kelma kısmına:)
eee kayda değer birşey söyledimi?

U.Sadıkoğlu
17.01.2010, 23:02
Ne konuşuldu , Ünal ne zaman gidiyor yarın mı ?

matalar
17.01.2010, 23:03
bi cevap verun daaaaa???

ts_61
17.01.2010, 23:06
Gözümüz yollarda kaldı dön artık herşeyi ile kral olan............

Anıl C
17.01.2010, 23:07
Şenol Güneş : Fatih bizim kaptanımız iyi bir oyuncumuz tecrübeli kardeşimiz, bu yıl mukavelesi bitiyor gelişmeler var zenit'in istediği para var pazarlık yapıyor para gerekirse verilmeli. Fatih ile konuştuğumda şimdi olursa şimdi yoksa sezon sonunda alıcam seni. 6 ay için o kadar para verilir mi bu haklı olarak tartışılıyor Fatihde saygı ile karşılıyor bu olayı... Zenit o kadar para verdik neden size bedava verelim hesabına getiriyor...

gökhanın transferinden sonra hoca fatihin transferinde daha ısrarcı doğal olarak
bence şimdi transfer edilir
elimizde bi umut var
murat ve teofilonun performansı hakkında %100 emin olamayız

Emirhan Makul
17.01.2010, 23:12

Anlaşmanın kıyısındalar sanki Yarın biter mi bu iş acaba ? Olumlu olumsuz bitsin artık.

erkankoc
17.01.2010, 23:13
gökhanın transferinden sonra hoca fatihin transferinde daha ısrarcı doğal olarak
bence şimdi transfer edilir
elimizde bi umut var
murat ve teofilonun performansı hakkında %100 emin olamayız

gokhandan sanki emin olabilirdik:) adam zaten oynamiyoduki

erkankoc
17.01.2010, 23:14
valla yarin aliyorlarsa alsinlar almiyorlarsa bu is kapandi desinler almiyoruz desinler..bitsin artik..artik suyu cikti bu isin..hergun kendimize zarar veriyoruz

Dursun Kaplan
17.01.2010, 23:15
Şenol hocanın dediklerine göre sadece para konusunda sıkıntı varmış. Yarın bizzat resmi olarak teklif yapılacakmış. Daha öncekiler menajerler aracılığı ile olmuş. Bir kaç gün içinde olan olur dedi Şenol hoca. :)

demir
17.01.2010, 23:17
offf fatihh sendende nefret ettım sadrı senerdende hacısalıhoglundanda canlı bomba lacam lan :@ :@ getıreceksenız getırın getırmeyeceksenız getırmeyecez deyın yaaa bune rezıllık sonrada cıkıp dıyorsunuzkı bız buyuk kukubun yonetıcılerıyız toobe toobe yaa

61karradeniz61
17.01.2010, 23:20
Şenol Güneş : Fatih bizim kaptanımız iyi bir oyuncumuz tecrübeli kardeşimiz, bu yıl mukavelesi bitiyor gelişmeler var zenit'in istediği para var pazarlık yapıyor para gerekirse verilmeli.

gerekirse verilmeli

ben bastan beri söylüyorum ve hala arkasindayim
tekke alacagiz

smyrna
17.01.2010, 23:24
Valla artık şu Transfer yüzünden Alkole başlıcam

Bülent AKBULUT61
17.01.2010, 23:26
Şenol Güneş : Fatih bizim kaptanımız iyi bir oyuncumuz tecrübeli kardeşimiz, bu yıl mukavelesi bitiyor gelişmeler var zenit'in istediği para var pazarlık yapıyor para gerekirse verilmeli.

gerekirse verilmeli

ben bastan beri söylüyorum ve hala arkasindayim
tekke alacagiz
Şenol hocam gerekirse verilmeli diyor bizim yönetim ne yapıyor anlamadımkı bu yönetimle Şenol hoca birbirlerini duymuyorlarmı yönetim duy Şenol hoca gerekirse verilmeli diyor bari bizi duyun

iso_4939
17.01.2010, 23:37
bu sezon unutun beyler bır dahakı sezona kaldı oda alırsalar...

Harun-61
17.01.2010, 23:40
Senol Hoca'nin aciklamalarina bakilirsa Tekke gelecek ;)

Emirhan Makul
17.01.2010, 23:47
http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-sf2p/v353/138/8/633231228/n633231228_956250_5543.jpg

Bugünde gelemedin değil mi Sultan ? Bak Bugün de bitti bitecek , Yine yoksun yeşil memleketimin Bordo Mavi takımında , yarın yine gelmeyecek misin Sultan ?

Umut Kanber
17.01.2010, 23:51
ugur recep nerdesınız yok mu hala bı haber yaw

Cem Akyüz
17.01.2010, 23:54
Girişimiz olay çıkışımız olay nasıl koydu ama kadıköyde Kral....şu tezahuratı yapmayı özledim

Kubilay ŞAHİN
17.01.2010, 23:56
Bugünde gelemedin değil mi Sultan ? Bak Bugün de bitti bitecek , Yine yoksun yeşil memleketimin Bordo Mavi takımında , yarın yine gelmeyecek misin Sultan ?

Bekliyoruz Sultan'ım bekliyoruz.. Beklemeye devam edeceğiz.. Ömrümüzün sonuna kadar devam edeceğiz.. Bekliyoruz yine Avniaker'de BordoMavi formayı giyeceğin zamanı..

http://photos-b.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v2598/180/27/1080199627/n1080199627_30330175_3865309.jpg

Umut Kanber
17.01.2010, 23:58
ah faruk özak ahh trabzonun bı basarısı oldugunda arkada poz vermeyi cok iyi bılıyosun da iş trabzon ıcın ıcraata geldıgınde neden ortada yoksunnn bu taraftar senı nasıl affetsın..

İbrahim Keleşoğlu
18.01.2010, 00:02
fatihin gelmesini çok istiyorum ama bi yandanda fatihe yapılan aşırı sevgi gösterileri diger futbolcuları küstürmese biliyorsunuz asly cole arsenal den henry taraftarlarca ayrı tutuluyor biz 2. planda gibiydik deyip ayrılmıştı böyle birşey olması beni korkutuyor

Halit Akyüz
Gelicek gelicek 2-3 gün içinde bu iş biter..

Mustafa Ayazoğlu
Şahsen ben bu transfere para gözüyle bakıyorum. Para iyi kullanmak gerek.

2 milyon euro az para değil sonuçta Fatih Tekke gelecek yıl Trabzonspor'da olcaksa bu paralarla üzerine ilavelerle üst düzey stoperler alınabilir.

Defans bloğu en zayıf halkamız olcak gelecek yıl.

Umut Kanber
18.01.2010, 00:10
once bize yerli stoper lazım yerli alt yapımız ne yazık kı cok ama cok zayiff

F.SultanTekke
18.01.2010, 00:14
beyler gelicek.. fantazisiz aşk olur mu:)

Halit Akyüz
18.01.2010, 00:16
Hatta yarın bile bu iş bitebilir..

Umut Kanber
18.01.2010, 00:18
Halit bir şey biliyorsan direk net söyle eger bilmiyorsan bugun yarın haftaya gibi seyler yazma cunku kaptanın gelecegı gun ıcın burada nobet tutan ınsanlar var.

Halit Akyüz
18.01.2010, 00:24
Halit bir şey biliyorsan direk net söyle eger bilmiyorsan bugun yarın haftaya gibi seyler yazma cunku kaptanın gelecegı gun ıcın burada nobet tutan ınsanlar var.
Birşey bilmiyorum abi Bende o nöbet tutan insanlar arasındayım. :)

Emirhan Makul
18.01.2010, 00:25
beyler gelicek.. fantazisiz aşk olur mu:)

Bir kere de konuya direk girelim Allah aşkına ya , Direk çıkma teklifini edelim ya böyle bakalım direk evlenelim hep fantazi hep fantazi nereye kadar ya ben bu kadar Yaratıcı bir klüp görmedim arkadaş.

F.SultanTekke
18.01.2010, 00:27
Bir kere de konuya direk girelim Allah aşkına ya , Direk çıkma teklifini edelim ya böyle bakalım direk evlenelim hep fantazi hep fantazi nereye kadar ya ben bu kadar Yaratıcı bir klüp görmedim arkadaş.

Taraftara heyecan yaratıyorlar.. halbu ki ezelden beri heyecanlıyız:)

Orhan Kahraman
18.01.2010, 00:30
Ne duygusal adamlarmışız meğer yahuu

Salih Yazıcı
18.01.2010, 00:40
şenol hoca mesajı vermiş bu sefer gerçekten olacak bu iş şenol hoca yarın teklif vercez dedi mi arkadaşlarr ?

Umut Kanber
18.01.2010, 00:42
o teklif bence yapılmıstır cevapda yarın gelecektır.Tahminimce

frkl
18.01.2010, 01:17
Taraftara heyecan yaratıyorlar.. halbu ki ezelden beri heyecanlıyız:)

.....:):):)

demir
18.01.2010, 01:21
bence kımsenın tekke umurunda degıl bu saatden sonra cristian ronaldo bile gelse bu takıma bu saatden sonra ıs ınada bındı :D :D tekke olse tabutu bu sahaya cıkacak okadar :D :D

Ömer Aydın
18.01.2010, 01:38
Valla bu konuyu kitap yapsan yok satarsin :))

Mert
18.01.2010, 01:49
Yarın başkanın Rusya'da Fatih'le sarılırken fotoğraflarını görmek dileğiyle...
Böylece sesini bile bilmem dediği adamın gözlerini, takımın ruhunu görme fırsatı da bulur.
Vira Bismillah!

Orhan Kahraman
18.01.2010, 02:06
Başkan Antalyada
Fatih Trabzonda
Zenit Rusyada :D

My
18.01.2010, 02:08
Yönetim bu işi gereksiz bir inatlaşmaya götürdü. Bu işten hem Trabzonspor kaybetti hem Fatih. Alsalar dert almasalar dert. Adamın 6 ayı kalmış 2 milyon avro verip almak heleki bu ekonomik şartlarımızda çok anlamsız ama öbür yandan da inanılmaz bir baskı ve olur da Fatih Rubin'e giderse kimseyi kandırmazlar sonları olur bütün gemileri yakarlar.

Bence en mantıklı olanı Fatih'le ön protokol imzalasınlar yeni sezona Fatih'le başalsınlar ürünler + kombine patlaması olur hem yeni umut yeni heyecan olur.

Aslında en düzgün olanı sezon başı alacaktık Fatih'i. Oysa yönetimimiz sağolsun ellerine yüzlerine buladılar bütün işi.

bahadır2561
18.01.2010, 02:09
Başkan Antalyada
Fatih Trabzonda
Zenit Rusyada :D

sonra hep beraber sivas'a :D :D :D

wien_ts
18.01.2010, 02:17
parcalari birlestirelim..

ilk once ali fuat abi dediki baskan bu isi unala birakmaz,guiterrez icin kolombiyaya giden fatih gibi bir transferi kendi bitirmek isteyecektir..
arkasindan bu baslikta bir abimiz sadri baskanin kolombiya biletlerini alan firmanin rusya icin bu hafta pazartesi,sali,carsamba,persembe gunlerine dair 10 adet bilet rezervasyonu yaptirdigini soyledi..

tam iyide baskan istanbulda antalya bileti ne is hemde 10 bilet cokmu derken bugun baskan ve yoneticilerin antalyaya akin ettigi haberi geldi..zannediyorum yarin,yada oburgun rusyaya bizzat baskan gidip bu isi nihayete erdirecek..

Halit Akyüz
18.01.2010, 03:09

ilk once ali fuat abi dediki baskan bu isi unala birakmaz,guiterrez icin kolombiyaya giden fatih gibi bir transferi kendi bitirmek isteyecektir..
arkasindan bu baslikta bir abimiz sadri baskanin kolombiya biletlerini alan firmanin rusya icin bu hafta pazartesi,sali,carsamba,persembe gunlerine dair 10 adet bilet rezervasyonu yaptirdigini soyledi..

tam iyide baskan istanbulda antalya bileti ne is hemde 10 bilet cokmu derken bugun baskan ve yoneticilerin antalyaya akin ettigi haberi geldi..zannediyorum yarin,yada oburgun rusyaya bizzat baskan gidip bu isi nihayete erdirecek..
Aynen...:alkış:

Orhan Aydın
18.01.2010, 03:31
sonra hep beraber sivas'a :D :D :D

nihahahahahaahççç

Orhan Aydın
18.01.2010, 03:35
(9 Üye ve 2 Misafir) Hadi bizi anladıkta 2 misafiri çözemedim:)

Cem Akyüz
18.01.2010, 03:36
(9 Üye ve 2 Misafir) Hadi bizi anladıkta 2 misafiri çözemedim:)

Misafir modundaydım şimdi üye girişimi yaptım:)

Orhan Aydın
18.01.2010, 03:37
Misafir modundaydım şimdi üye girişimi yaptım:)

Hala 2:D...

Cem Akyüz
18.01.2010, 03:38
Hala 2:D...

O zaman aramızda başka ajanlar varççç

bahadır2561
18.01.2010, 03:41
hadi be kral gel daa bekliyoruz....

bu hafta da gelmezsen forumdan cezamı alırım,paşalar gibi de yatarım...

Halit Akyüz
18.01.2010, 03:42
Misafirler gitti..:)

Orhan Aydın
18.01.2010, 03:44
Misafirler gitti..:)

Evladım senin okulun yok mu bugün?:D

M.Kılıç50
18.01.2010, 03:46

Beni bir Hayli heyecanlandiran bir Haber oldu bu... galiba Ugur´da Zenitin yeni Teknik Direktörü 18´inde toplanti yapacak diyordu...
orada Fatihi Takimda görmek isteyip istemedigi belli olacaktir diyordu...
Yarin Cok önemli bir gün... ama bu is Persembe gününe kadar aksayabilir.. Persembede gelisme yoksa bu is tamamen bitmis demektir:(

Bu arada Misafirlerden biri bendim :p

Cem Akyüz
18.01.2010, 03:48
bu transfer yüzünden psikolojim bozuldu akşam yatıyorum Tekke sabah kalkıyorum Tekke..Bir an önce imza atması dileğiyle

Halit Akyüz
18.01.2010, 03:55
Evladım senin okulun yok mu bugün?:D
Okul tatil bana..:D

Orhan Aydın
18.01.2010, 03:57
Okul tatil bana..:D

Okulun varsa yat kardeşim bu saatte bir gelişme olmayacağını sen de biliyorsun yani:)

Halit Akyüz
18.01.2010, 04:03
Okulun varsa yat kardeşim bu saatte bir gelişme olmayacağını sen de biliyorsun yani:)
Okul olsa dururmuyum bu saate kadar..:)

yorumsuz6117
18.01.2010, 04:14
Slm gençler var mı bir gelişme..:)

kalavara
18.01.2010, 04:15
la noldu bu saatte!
fatihten haber mi var yaa!!

Orhan Aydın
18.01.2010, 04:18
Maalesef bir haber yok:)İnşallah hafta içi...

yorumsuz6117
18.01.2010, 04:19
548 gün beklemişiz 2-3 gün daha bekleriz sorun değil..

Anıl C
18.01.2010, 04:29

ama hangi saat olursa olsun bu sayfanın muhakka bi bekleyeni var:)

M.Kılıç50
18.01.2010, 04:30

Ben bu gidisle Zor Beklerim...
Sultan´in bizde oldugu Resmilesince göz yaslarim sel olup akacak herhalde...
üsste livera (galiba cem´di adin :) ) belirtmis zaaten psikolokisi bozuldu diye... aynen bendede o durum söz konusu :(

Anıl Caner
18.01.2010, 04:52
Kralım. 2 tane sınavım var bugün. Mezun olmam lazım. Gel artık.

M.Kılıç50
18.01.2010, 05:07
Sultan... gel artik lütfen gel...
yoksa yakinda bende TV karsisina gecip böyle cildiracagim...

http://www.youtube.com/watch?v=-UcHQFq-uM8

Emre Çömez
18.01.2010, 05:12
pffff bkle bekle :@

Recep Alkan
18.01.2010, 08:08

Daha siteye 2009 yılında kayıt olmuşsun, 2005 senesinde ki taraftarın tepkisinden bahsediyorsun.

Biliyor musun burda kimler nereleri yıktı geçti...

Anca konuşun, anca....

ramazankement
18.01.2010, 08:15
ben yurtdısında yasıyorum su an ve ögrencigim sabahın 6 sında 7 sinde kalkıp fatih transferine bakıyorum ve merakla beklemekteyim bu transferin bitişini fakat benimde desleklemekte oldugum yönetimin hala bu transferi neden yapmadıgını merak ediyorum ? sorun parayla acalım bi hesap toplayalım trabzonzun türkiyede olsun yurtdısında olsun milyonlarca taraftarı var 2 milyon hiçbirşey deildir bu büyük camii taraftarı icin ama bana kalırsa bu transfer su zamana kadar yapılmadıysa tek sorunun para olmadıgına inanmaya başladım ... Saygılarımla

mehmetali61_55
18.01.2010, 08:18
İnşallah bugün özlem bitecek ve taraftarlar kaptanına kavuşacak

ilhan
18.01.2010, 08:21
İki tane sınavım var. Okula gidiyorum. Geldiğimde Fatih Tekke Trabzonspor'da başlığını görürüm ve 61. sayfaya ulaşmış olur inşallahhhh.
:)

Burçak
18.01.2010, 08:28
Dün gece gelişmelermi oldu, herkes özellikle bugün Tekkeyi bekliyor:)

Arkadaşlar desteğinize ihtiyacım var yine . Destek ver e Tıklamanız yeterli.;)
http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490 (http://www.holigangame.com/sayfa.asp?P=Destek&OyuncuID=106490)

abdullah6134
18.01.2010, 08:28
hadi ben daha insaflı davranıyorum ayın 26 sında 61 sayfalık tezimi sunucam.Jüriye çıkana kadar almazsanız Fatih'i bu yıl da mezun olmuyorum....

Celal Demir
18.01.2010, 08:30
İki tane sınavım var. Okula gidiyorum. Geldiğimde Fatih Tekke Trabzonspor'da başlığını görürüm ve 61. sayfaya ulaşmış olur inşallahhhh.
:)

dediklerinin olması için yönetimin tekkeyi istemesi lazım malesefki istemiyorlar zaten istemeye istemeye gündemde tutmaya çalışıyorlar bu transferi sırf taraftar tepkisinden korktukları için ama asıl korkacakları şeyi bilmiyorlar...

Recep Alkan
18.01.2010, 10:26
�FATİH TEKKE BİZDEN BİRİSİ�

Şener, �Fatih Tekke'yi transfer etmek için Rusya'ya gidecek misiniz?� şeklindeki bir soruya ise, �Tam 50 saatlik yolculuktan sonra İstanbul'a geldik ve orada büyük şok yaşadım. Biz çok kaliteli bir golcü getirdiğimizi düşünürken, herkes Fatih Tekke diye bağırıyordu. Bu gerçekten çok üzücüydü. Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek� diyerek cevap verdi.

Başkan ne yapmaya çalışıyorsun ???

Celal Demir
18.01.2010, 10:28
başka ne olursun git artık yanındakileride al bıktık artık böyle saçma bişey olabilirmiya :S

Celal Demir
18.01.2010, 10:31
adam gibi davranıp tekkeyi istemiyoruz deyin yada gidin alın böyle saçma sapan açıklamalarla tepki çekmeyin bunedirya adam kendisi verse bonservisini gele alamayız biz tekkeyi teo için 50 saatlik yola giden adam kendi evladımız için rusyaya kadar gidemiyor yazıklar olsun...

Celal Demir
18.01.2010, 10:35
tekkeyi istemeyeni bende istemiyorum...

Faik Yılmaz
18.01.2010, 10:36
Tekkeyi kesinlikle almayacaklar....

Sezon başını hatırlayın transferin bitmesine saatler kala uyduruk bir teklif yapmışlardı sırf teklif yaptıkta vermediler dedirtmek için...

aynı oyun devam ediyor.....

Yönetimin bu konuda iyiniyetine asla ve kata inanmıyorum....

Kesinlikle almak istemiyorlar Tekkeyi.....

mehmetali61_55
18.01.2010, 10:39
hala ne bekliyor bu yönetim anlamıyorum onlar bu kafayla çok duyar stadda tekke seslerini

Celal Demir
18.01.2010, 10:40
hergün işimden derslerimden geri kalıp güzel haberler alacağım diye saatlerce pc başındayım ama hep boşunaymış bizimkilerin bişey yapacağı yok eğer böyle devam ederlerse tez zamanda giderler inşallah. burası kimsenin oyuncağı değil...

arifberkay
18.01.2010, 10:42
başkan yanlış yapıyorsun kılavuzun karga başın pislikten kurtulmayacak uyma şu kargalara sen onların hepsinden daha akıllısın sana saygımız da sonszuz vazgeç şu yanındakilerin dediklerini yapmaktan ne olur karlı çıkan sen olursun biz oluruz onlar bugün varlar yarın yoklar sen de onlarla beraber yok olma lütfen

Celal Demir
18.01.2010, 10:43
hala ne bekliyor bu yönetim anlamıyorum onlar bu kafayla çok duyar stadda tekke seslerini

eğer bunlar böyle inatçılığa devam ederlerse öyle bir protesto etmemiz lazımki görülmemiş birşey olsun ( Şahsi fikrim.)

AyhanPe
18.01.2010, 10:43

[/B]Şener, �Fatih Tekke'yi transfer etmek için Rusya'ya gidecek misiniz?� şeklindeki bir soruya ise, �Tam 50 saatlik yolculuktan sonra İstanbul'a geldik ve orada büyük şok yaşadım. Biz çok kaliteli bir golcü getirdiğimizi düşünürken, herkes Fatih Tekke diye bağırıyordu. Bu gerçekten çok üzücüydü. Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek� diyerek cevap verdi.

nedense ben hic sok yasamadim onlarin bagirdigini duyunca.hatta bekledigim biseydi ve bagirmasalar o zaman cidden sasirabilirdim. yani yönetim sene basi icraatlariyla bunu kendisi dogurmustur ve bu sekilde isin icinden cikmayi denemekle kendi altini oymaktan baska hicbirsey yapmiyor suan..madem olayi buralara getirdin alacaksin..baska cikar yolun yok..yöneticilerin isin dogasi geregi manipulatör rolü oynamalarini anlarim ama bunu o kadar tecrübeli bir insanin bu sekilde acemice yapmasini anlayamiyorum..bunu ya yönetim yapar yada yönetim disindakiler..onlara bu is birakilirsa orda yönetim kalmaz iste..yazik oluyor yahu..ya almayacaksan ona göre bir politika uygula yada al..ama böyle degil..

Süleyman50
18.01.2010, 10:44
okyanusları aşıp kolombiyalara gideceksin ama iş kendi öz evladına gelince kendisi gelecek diyeceksin, yine almayacaklar ama doğrusunu söylemiyorlar sanki...

ErtuGrul
18.01.2010, 10:45
Oyalama taktigi devam ediyor..50 saat yolculuk boyunca baskan bos durmamis....

Faik Yılmaz
18.01.2010, 10:45
Bugün başlığın adı:

Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar....

Yarın bu başlığın adı :

Fatih Tekke konusunun altında kalanlar :)

BAHADIR33
18.01.2010, 10:49
Fatih Tekke de damat mı ,yönetim kurulu üyesi mi ,molla mı anlayamadım..

Celal Demir
18.01.2010, 10:50
Fatih Tekke de damat mı ,yönetim kurulu üyesi mi ,molla mı anlayamadım..

onlara göre hiçbişey bize göre herşey...

Recep Alkan
18.01.2010, 10:52
Az önce kapadım telefonu. Sorum bakalım neler oluyor diye. Olaylar değişik boyutlarda.

Hafta sonu verdiğim haberlerden değişik şeyler de var.

Ünal Türkiye’ye indikten sonra kaptanı aramış, sohbet etmişler biraz.

Ünal Kaptana,

- biz gittik, ciddiyetimizi gösterdik, seni almak istediğimizi anlattık demiş.

Kaptan da,

- Anladım, ama neden para konuşmadınız diye sormuş.

Ünal’dan kem küm den başka bir yanıt gelmemiş.

Arkadaşlar bu transferin olması için son gün yarın, oldu oldu, olmadı bu iş kesinlikle bitiyor. Zenit Fatih’i rubine satmayacağını söyledi. Kaptanı isteyen başka takımlarda varmış. (isim bilmiyorum) Ya onlar ile anlaşmaya çalışacak, yada mecburen 6 ay daha Zenitte kalacak.

Kaptanın tam bir sinir harbinde olduğu haberi de geldi, psikolojisinin bu oyalama taktiği yüzünden çok yıprandığı, gelen en ufak bir iyi haber ile yüzünün güldüğü, sonradan gelen kötü haber ise moralinin alt üst olduğu.

macuka
18.01.2010, 10:52
Fatih Tekke bizden biri, erkek tarafindan ama "UVEY EVLAT" demeyi unutmus Sadri Baskan...

ErtuGrul
18.01.2010, 10:53

[/B]Şener, �Fatih Tekke'yi transfer etmek için Rusya'ya gidecek misiniz?� şeklindeki bir soruya ise, �Tam 50 saatlik yolculuktan sonra İstanbul'a geldik ve orada büyük şok yaşadım. Biz çok kaliteli bir golcü getirdiğimizi düşünürken, herkes Fatih Tekke diye bağırıyordu. Bu gerçekten çok üzücüydü. Fatih Tekke'yi transfer etmeyi biz de çok istiyoruz. Ama kız evine istemeye gidilir, bizde öyle yaptık. Fatih Tekke ise bizden biri. Yani erkek tarafından. O kendisi gelecek� diyerek cevap verdi.

nedense ben hic sok yasamadim onlarin bagirdigini duyunca.hatta bekledigim biseydi ve bagirmasalar o zaman cidden sasirabilirdim. yani yönetim sene basi icraatlariyla bunu kendisi dogurmustur ve bu sekilde isin icinden cikmayi denemekle kendi altini oymaktan baska hicbirsey yapmiyor suan..madem olayi buralara getirdin alacaksin..baska cikar yolun yok..yöneticilerin isin dogasi geregi manipulatör rolü oynamalarini anlarim ama bunu o kadar tecrübeli bir insanin bu sekilde acemice yapmasini anlayamiyorum..bunu ya yönetim yapar yada yönetim disindakiler..onlara bu is birakilirsa orda yönetim kalmaz iste..yazik oluyor yahu..ya almayacaksan ona göre bir politika uygula yada al..ama böyle degil..
Aldigimiz oyuncu erkek deyilmiydi ya..bayan futbol takiminami oyuncu aldi baskan...

Recep Alkan
18.01.2010, 10:54
Daha Trabzonspor'a gelmeden bu kadar yıprandığı halde, gelmek için bütün şartlarını zorlayan bir adamdan sonra, kimse şehirde ve Avni Aker stadın da baskı var, oynayamıyoruz diye ver yansın etmesin.

AyhanPe
18.01.2010, 10:55
Bugün başlığın adı:

Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar....

Yarın bu başlığın adı :

Fatih Tekke konusunun altında kalanlar :)

tek kelimeyle trabzonspor..yaziktir yahu..bir kurum böyle ahmakca bir nedenden yipratilmaz..alinakcaksa alinsin ama alinmayacaksada öyle bir yol cizilmesi gerekir ki kulübünde hirpalanmasi engellensin..maalesef vatanimizda birbirimizi hirpalamaktan bir adim ileriye gidecegimize on adim geriye gideriz hep.180 derece yön degistirip hedefin tam tersine ilerlemek buna denir iste..bunun altinda kalanlari düsünmeden..ama hepimiz bir bakima üste kaldigimiz yanilgisina kolayca kapildigimizdan altda kalip trabzonspor un bir bütün olarak ezilmesini, kan kaybetmesini, günden güne daha cok erimesini sectigimizin bilincine ulasamiyoruz..

Cenk Zihni
18.01.2010, 10:57
Kaptanı izlemek nasip olmayacak bu sezon da anlaşıldı..

Mert
18.01.2010, 10:58
Ulan Ünal, bostan korkuluğu daha işlevlidir...

Faik Yılmaz
18.01.2010, 10:59
tek kelimeyle trabzonspor..yaziktir yahu..bir kurum böyle ahmakca bir nedenden yipratilmaz..alinakcaksa alinsin ama alinmayacaksada öyle bir yol cizilmesi gerekir ki kulübünde hirpalanmasi engellensin..maalesef vatanimizda birbirimizi hirpalamaktan bir adim ileriye gidecegimize on adim geriye gideriz hep.180 derece yön degistirip hedefin tam tersine ilerlemek buna denir iste..bunun altinda kalanlari düsünmeden..ama hepimiz bir bakima üste kaldigimiz yanilgisina kolayca kapildigimizdan altda kalip trabzonspor un bir bütün olarak ezilmesini, kan kaybetmesini, günden güne daha cok erimesini sectigimizin bilincine ulasamiyoruz..

Bu konuda taraftarın tavrı nettir....

Alınmasından yanadır....

Yönetimde net olursa iyi olur çünki tarafatr acı çekince yönetimde çekecek ve koltukları sallanmaya başlayacaktır...

Kimse istikrar filan demesin....

Alınacaksa adam gibi alıcaz desinler alınmayacaksa da yine adam gibi almayacağız kardeşim bizim oyun yapımızda bu oyuncu yok desinler...

Ne derse desinler dürüst olsunlar....

İstediğimiz bu bizim başka bir şey değil...

Ama ucuz oyunlarla almak istedikte olmadık edebiyatıyla kimse bizi kandırmaya çalışmasın çünkü yalanlarınıza değil taraftar 6 yaşında çocuk bile kanmaz sayın yönetim...

kimyager
18.01.2010, 11:00
Şenol Hoca Gökhan da bizdeyken 2 fprvet daha lazım demişti.biri gitti biri geldi değişen bişe yok.hala lazım sonuçta.nedense içimde kral gelecek diye bir his var ama ümitlenmekte istemiyorum.hayırlısı olsun diyip beklemekten başka çaremiz yok.

A.Gökhan AKIN
18.01.2010, 11:02
Neden hiç şaşırmıyorum artık bu başlıkta? Artık beni tek şaşırtacak şel Fatih TEKKE'NİN alınması olacaktır...
Hatta alırlarsada beni şaşırttıkları için protesto edeceğim..Ayıp ayıp Koca takımın Başkanın açıklamaları bu olmamalıydı.Her ne kadar yanlış olsada orda Fatih lehine Tezahürat yapan arkadaşları bu hale ben getirmedim Sayın başkanım!!! Bunu elinizi vicdanınıza koyup bir düşünün Hatta Klübü esasen Yönettiği iddia edilen kişiyide yanınıza alın belki birşeyler çıkarırsınız vicdanınızdan..

arifberkay
son bir kez daha sinerji yapıup klubü faks e amil yağmuruna tutalım mı arkadaşlar?

AyhanPe
Daha Trabzonspor'a gelmeden bu kadar yıprandığı halde, gelmek için bütün şartlarını zorlayan bir adamdan sonra, kimse şehirde ve Avni Aker stadın da baskı var, oynayamıyoruz diye ver yansın etmesin.

fatih su yada bu nedenden alinmaz bunu saygiyla karsilamaya calisirim..sonucta o bölge icin farkli alternatif transferler de yapilabilir ama gercekten alinmayacaksa hem trabzonspor un hemde bir insanin kisiligiyle oynanmasini kimse onaylayamaz..bunun bir vicdani sorumlugu var yahu..
o kadar kolayca halledebilirdi ki bu mesele ne trabzonspor nede fatih zarar görecegi sekilde..yani alinmasa bile olay bu noktaya gelmek zorunda degildi..yazik oluyor gercekten. insanlar bindikleri dali nasil bu kadar düsüncesizce kesebiliyor anlamak cok güc..

Cenk Zihni
18.01.2010, 11:03

Alınmasından yanadır....

Yönetimde net olursa iyi olur çünki tarafatr acı çekince yönetimde çekecek ve koltukları sallanmaya başlayacaktır...

Alınacaksa adam gibi alıcaz desinler alınmayacaksa da yine adam gibi almayacağız kardeşim bizim oyun yapımızda bu oyuncu yok desinler...

Ama ucuz oyunlarla almak istedikte olmadık edebiyatıyla kimse bizi kandırmaya çalışmasın çünkü yalanlarınıza değil taraftar 6 yaşında çocuk bile kanmaz sayın yönetim...

Net şekilde almıyoruz diyebilecek bir yönetim, eminim ki Fatih Tekkeyi çoktan takıma katmıştı.

macuka
18.01.2010, 11:05
Yonetim de oyle bir inat varki... "Fatih e yardimci antrenorluk teklif ettik kabul etmedi" diye bir aciklama bekliyorum simdi onlardan..

zahido
18.01.2010, 11:05
Ben fatihin yerinde olsam bu yönetim oldugu sürece Trabzonspora gelmezdim..

Art niyetli bi adam olsa bu fatih yönetimi istifa ettirir o denli bir güç var elinde..

Efendi adam bikere başkası olsa şimdiye yaygarayı kopardıydı..

Mert
18.01.2010, 11:06
Recep, çok umutluydum bu sefer, bitirdin beni...
Kendimi zor tutuyorum valla...

Recep Alkan
18.01.2010, 11:06
Az önce kapadım telefonu. Sorum bakalım neler oluyor diye. Olaylar değişik boyutlarda.

Hafta sonu verdiğim haberlerden değişik şeyler de var.

Ünal Türkiye’ye indikten sonra kaptanı aramış, sohbet etmişler biraz.

Ünal Kaptana,

- biz gittik, ciddiyetimizi gösterdik, seni almak istediğimizi anlattık demiş.

Kaptan da,

- Anladım, ama neden para konuşmadınız diye sormuş.

Ünal’dan kem küm den başka bir yanıt gelmemiş.

Arkadaşlar bu transferin olması için son gün yarın, oldu oldu, olmadı bu iş kesinlikle bitiyor. Zenit Fatih’i rubine satmayacağını söyledi. Kaptanı isteyen başka takımlarda varmış. (isim bilmiyorum) Ya onlar ile anlaşmaya çalışacak, yada mecburen 6 ay daha Zenitte kalacak.

Kaptanın tam bir sinir harbinde olduğu haberi de geldi, psikolojisinin bu oyalama taktiği yüzünden çok yıprandığı, gelen en ufak bir iyi haber ile yüzünün güldüğü, sonradan gelen kötü haber ise moralinin alt üst olduğu.

Ben artık başka birşey söylemiyorum ve söylemek de istemiyorum, Kaptan normalde bugün Rusya'ya gidecekti, sırf bu iş için burda bekliyor.

Hadi o yönetimi bekliyor, yönetim kimi bekliyor ???

ErtuGrul
18.01.2010, 11:08
Yabanci damat Tekke..

OLCAY ÇAKIR
18.01.2010, 11:08
Poker bilmem..

Ancak, Ruslarla poker oynuyoruz anladığım kadarıyla..

Anlamadığım kadarıyla:)

BAHADIR33
18.01.2010, 11:09
Poker bilmem..

bizimkiler de bilmiyor olmalı ki Rus Ruletini poker diye yutturmuşlar bizimkilere abi :)

Salih Yazıcı
18.01.2010, 11:09
son kez mail falan atsak bu iş artık resmen dalga geçiyor başkan efendi.

Faik Yılmaz
18.01.2010, 11:13
Poker bilmem..

Yok abi Rus ruleti oynuyorlar.....

Hemde 14 lü ile ve ilk atış hakkı bizimkilerin........

arifemre
18.01.2010, 11:14
“TEOFİLO'YU BİZE ŞOTA ÖNERDİ”

Trabzonspor'da Başkan Sadri Şener, basın mensuplarıyla yaptığı sohbette Teofilo Gutierrez'in, transfer ediliş hikayesini anlattı. Kolombiyalı futbolcudan beklentilerinin fazla olduğunu vurgulayan Şener, “Futbolcuyu almamızı eski gol kralı futbolcumuz Şota istedi. Onun önerdiği bir futbolcuyu almamak olmaz.

şotanın numarası var mı kimsede?
arayın da fatih tekke yi önersin :)

AyhanPe

Alınmasından yanadır....

yahu yönetim dürüst olmaz..dünyada hangi branş olursa olsun isin icinde sistem var ise dürüstlük su bu gibi kavramlarin alti bostur. eger yönetim sahip oldugu gücü kullanmaz yada kullanamaz ise toplumun gözünde itibar kaybeder. güc ise kimin eline gecerse gecsin masum olamaz..sadece o cikari oldugundan o role bürünebilir..

burda yönetimin yönetim olarak yapmasi gereken sey..kendi itibarini iki paralik etmemesi..bunu yaparsa kurum bundan zarar görecek..önce trabzonspor düsünülmesi gerekirdi..bireysel cikarlar degil..

öncede yazdigim gibi taraftar istiyor diye bu transferin olmasi gerekmez ama olay bu noktaya gelmisse orda bulunan kisilerin sorumsuzlugundan kaynaklandigi konusunda insanlarin hem fikir olmasida zor degil..bu da cok tehlikeli iste..

Ba®ış
bu kadar yaşananlardan sonra artık gelmesin bence Trabzonspor'a.isteyen takımlardan biriyle anlaşsın,gitsin babalar gibi oynasın futbolunu atsın gollerini.o şekilde daha mutlu oluruz.

Salih Yazıcı
bu ünal sinirime dokunmaya başladı

Recep Alkan
18.01.2010, 11:15
Recep, çok umutluydum bu sefer, bitirdin beni...
Kendimi zor tutuyorum valla...

Bu umudu bitiren ben değilim, ben geçen görüşmeleri aktarıyorum size.

Ne diyeyim, 1,5 yılda ciddiyet gösterdiler, 1 sene sonra da adamı alırlar...

Dua edelim ki somut bir gelişme olsun, yoksa yarına kadar haber çıkmazsa bu iş biter...

İHTİLALL
18.01.2010, 11:17
Poker bilmem..

Ben poker bilirim Olcay,

Ve iddia ediyorum,

Bizim Sadri bey,masada 30 dakikadan fazla dayanamaz..

Ayak oyunları, branşında şansını denemeli..

Daha başarılı olacağı kesin..

Hasan61
18.01.2010, 11:17
Fatih erkek tarafında olduğu için gitmiyorsak,teo kız tarafımı oluyor:confused::)
Anlamadığım bir şey daha var Ünal Karaman Rusya'da o kadar saat ne görüştü?
Ciddiyet göstermeleri bile çok ciddiyetsiz.

AyhanPe
18.01.2010, 11:19
Bu umudu bitiren ben değilim, ben geçen görüşmeleri aktarıyorum size.

Ne diyeyim, 1,5 yılda ciddiyet gösterdiler, 1 sene sonra da adamı alırlar...

Dua edelim ki somut bir gelişme olsun, yoksa yarına kadar haber çıkmazsa bu iş biter...

bu is bitmez..isin sonunu görmek icin falci falan olmaya gerek yok..yönetim kendi altini oydugundan bi süre sonra orda kalma sansi olmaz..yeni gelecekler ise önce fatihi alir sonra diger islerine bakarlar..yalniz bu diger isler bana kalirsa pekte trabzonsporun hayrina olmayacaktir..onlar daha yeni oldugundan bos olan ceplerini daha daha fazla doldurmak isteyeceklerdir..olansa zavalli günesimize olacak ve batacak..

macuka
18.01.2010, 11:20
Su haliyle Fatih in Trabzonspor a gelmek istemesi bile Fatih in ne kadar duygusal dusundugunu gosteriyor..
Akilli bir insanin yapacagi is degil...
Diyelim ki geldin, geldigin yerde senin en ufak hareketinde Aslanlarin onune yem olarak atacak bir yonetim..
Bir-iki mac kotu oynasan, ne yapacagi belli olmayan taraftar..

Valla Helal olsun,
Ben olsam gelmem, iyi cesaret...

OLCAY ÇAKIR
18.01.2010, 11:20
Rakamı düşürmeye yönelik son hamleler diye düşünmek istiyorum...

2 ye karşı biz ne rakam sunmuşuz?

*

İşin birde ayıp boyutu var.

Tonlarca para almışsın, şimdi bedavaya getirmeye çalışıyorsun..

Ben olsam bir daha TS den oyuncu almam bu tip alış verişlerde..

Yani, ileriki yıllarda kazanacağımız paralarında önü kesilecek,

Eğer yeterince çirkinleşebiliyorsak, imajımızda yerlerde olmalı orda...

Umarım dışardan göründüğü gibi değildir.

Kısaca; geleceğimizide karartmasınlar..

Bu işler hallolur neticede..

Orhan Aydın
18.01.2010, 11:21
Damadın babası fena halde yamuk yapıyor...

AyhanPe
18.01.2010, 11:21
Poker bilmem..

ruslarla degilde kendi kendimize oynuyoruz gibi sanki..kazananinda kaybettigi bir oyun..

Celal Demir
18.01.2010, 11:22
şotanın numarası var mı kimsede?
arayın da fatih tekke yi önersin :)

Allah razı olsun güldürdün beni bu stresli gününme :D

Hasan61
18.01.2010, 11:22
Rakamı düşürmeye yönelik son hamleler diye düşünmek istiyorum...

2 ye karşı biz ne rakam sunmuşuz?

*

İşin birde ayıp boyutu var.

Tonlarca para almışsın, şimdi bedavaya getirmeye çalışıyorsun..

Ben olsam bir daha TS den oyuncu almam bu tip alış verişlerde..

Yani, ileriki yıllarda kazanacağımız paralarında önü kesilecek,

Eğer yeterince çirkinleşebiliyorsak, imajımızda yerlerde olmalı orda...

Umarım dışardan göründüğü gibi değildir.

Kısaca; geleceğimizide karartmasınlar..

Bu işler hallolur neticede..
Maalesef bir rakam sunmamışız,oraya gidip sadece ciddiyetimizi göstermişiz...Nasıl gösteriliyorsa.....

irfanb
18.01.2010, 11:23
Elin Kolombiyalisi icin kalk binlerce km. yol katet babasinin evine gitmek lazim de , kendi evladin Ruslarin elinden kendi imkanlariyla kacsin sana gelsin hemi?
Sevsinler sizin Fatih Tekke sevdasini.

macuka
18.01.2010, 11:23
Ben poker bilirim Olcay,

Ve iddia ediyorum,

Bizim Sadri bey,masada 30 dakikadan fazla dayanamaz..

Ayak oyunları, branşında şansını denemeli..

Daha başarılı olacağı kesin..

Bence Sadri baskanin elinde Kare As varda,
Masada kazanacagi Tekke olunca,
"Rakip te Fulos varsa" bahanesi ile oyuna girmek istemiyor...