PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Sefer A.
16.01.2010, 15:11
Emin ol şu an öğrenmeye çalışıyordur , olsa söyler Recep Abi ...

tamam, bekleyelim....

Ahmet Başkaya
Aynı haberi atmayalım yahu...

Okuduk onları varsa farklı bir şey atılsın ...

Alihan Ertürk
Aynı haberi 6661 kere neden koyuyorsunuz ki ? Herkes okudu zaten :)

wien_ts
Fatih Tekke olmazsa olmaz diye birşey yok 4 ay için 2 milyon € bence fazla.Hem askerlik sorunu var Fatih'te bence sıcak bakmaz bu transfere(gazetelerde yazılanlara bakmayın).Hayırlısı neyse o olsun.Transfer olsada olmasada desteğe devam

yapmayin etmeyin bunlar bu sayfalarda yuzlerce kez konusuldu,lutfen arka sayfalara bir goz atin,ayni seyler her 100 sayfada bir tekrarlaniyor,dejavumudur nedir..

Orhan Kahraman
16.01.2010, 15:12

ben okumadım neymiş o :D:D:D

Ahmet Başkaya
Aynı haberi atmayalım yahu...

Okuduk onları varsa farklı bir şey atılsın ...

Bu konularda hep daha fazla yaşayacağımı görüyorum umarım kandırılmıyorum :D ...

Bu tez doğrudur değil mi ilk söyleyen daha uzun yaşar :)

Mert Oğuzlu61
şimdi fatih defteri kapandımı....

şimdi gidip m.batdalı felan alırsa ünal karaman, burada oluşacak tepki çok ağır olur.. ünal hoca bu işleri yapamıyor, mahmut aksuyu yollamak lazım ünal karaman transfer bitirebilecek birisi değil, başkanda bi zahmet rusyaya gitsin biraz yorulacak ama bu işler kolay değil fatih trabzonda olabilir ama bonservisi rusyada !!!

Halit Akyüz
Karaman'dan Tekke açıklaması
16 Ocak 2010 / 15:09
Bordo-mavili kulübün sportif direktörü Ünal Karaman, Rusya'ya giderek, Zenit Kulübü yetkilileriyle görüşmede bulundu.

Kolombiyalı golcü oyuncu Teofilo Antonio Gutierrez ile 3,5 yıllık sözleşme imzalayan, Gökhan Ünal'ı ise Fenerbahçe'ye veren Trabzonspor, eski golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin transferini gelecek hafta bitirmeyi planlıyor.

Bordo-mavili kulübün sportif direktörü Ünal Karaman, Rusya'ya giderek, Zenit Kulübü yetkilileriyle görüşmede bulundu.

Karaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin transferi konusunda Rus kulübü ile daha önce hep telefonda görüştüklerini belirterek, ''Bu kez yüz yüze tanışarak görüşme fırsatımız oldu ve bu transferdeki ciddiyetimizi gösterdik'' dedi.

Zenit Kulübü'nün de bir şirket kulübü olduğunu ifade eden Karaman, ''Şirket yöneticileriyle görüşmek ise pazartesi gününden sonra mümkün olabiliyor. Şimdi Türkiye'ye dönüyoruz. Gelecek hafta gelişmelere göre tekrar Rusya'ya gelebilirim'' diye konuştu.

Zenit Kulübü, Fatih Tekke'nin transferi için 2 milyon Avro bonservis bedeli belirlemişti.

Haber61

Ahmet Başkaya
16.01.2010, 15:13

şimdi gidip m.batdalı felan alırsa ünal karaman, burada oluşacak tepki çok ağır olur.. ünal hoca bu işleri yapamıyor, mahmut aksuyu yollamak lazım ünal karaman transfer bitirebilecek birisi değil, başkanda bi zahmet rusyaya gitsin biraz yorulacak ama bu işler kolay değil fatih trabzonda olabilir ama bonservisi rusyada !!!

Açıldı mı ?

Bence sadece defterin yüzüne bakıyorlar ...

Alihan Ertürk
Bu konularda hep daha fazla yaşayacağımı görüyorum umarım kandırılmıyorum :D ...

Bu tez doğrudur değil mi ilk söyleyen daha uzun yaşar :)

Saate bak abi aynı anda yazmışız :D İlk söyleyen diye birşey yok :)

Terzioğlu
Beklemeye devam...

Ilelioglu
Bu Transfer hafta ici netlesir....:cool:

Samet Yildirim
16.01.2010, 15:14
Bu aciklamalar yinede pozitif...

Ahmet Başkaya
Saate bak abi aynı anda yazmışız :D İlk söyleyen yok ..

Yeğenim ilk kim tıklamış :D ...

Benim yorumuma bakıp yazmışsın belli ki :D ...

Süleyman Eruyar
bu yönetim ya çok acemi yada neyse!! , 1 şubat diyorum, 1 şubat..

Ali Tunahan Güllü

Kolombiyalı golcü oyuncu Teofilo Antonio Gutierrez ile 3,5 yıllık sözleşme imzalayan, Gökhan Ünal'ı ise Fenerbahçe'ye veren Trabzonspor, eski golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin transferini gelecek hafta bitirmeyi planlıyor.

Karaman, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin transferi konusunda Rus kulübü ile daha önce hep telefonda görüştüklerini belirterek, ''Bu kez yüz yüze tanışarak görüşme fırsatımız oldu ve bu transferdeki ciddiyetimizi gösterdik'' dedi.

Zenit Kulübü'nün de bir şirket kulübü olduğunu ifade eden Karaman, ''Şirket yöneticileriyle görüşmek ise pazartesi gününden sonra mümkün olabiliyor. Şimdi Türkiye'ye dönüyoruz. Gelecek hafta gelişmelere göre tekrar Rusya'ya gelebilirim'' diye konuştu.

Zenit Kulübü, Fatih Tekke'nin transferi için 2 milyon Avro bonservis bedeli belirlemişti.

Haber61

Hadi haftaya bitsin bu iş:D

lazkopatfaroz

Alınacak oyuncuları ya da alınan oyuncuları Ünal belirlemiyor.

Erdem Keser
Ünal Karaman gerekli açıklamayı yapmış.Prosedür uygulanacak.

Umarım çok fazla gecikme olmadan Antalya kampına katılır kaptan.

Halit Akyüz
Hafta içi bi sonuça çıkar artık zaten şurda 2 hafta sonra transfer dönemi bitiyor..

Orhan Kahraman
16.01.2010, 15:15
peki telefonda sormadınızmı sayın karaman hangi gün gelmemiz daha uygun diye. Yahu ben anlamıyorum bu işten bişey. Başka bir durum var sanki ya

Alihan Ertürk
Yeğenim ilk kim tıklamış :D ...

Benim yorumuma bakıp yazmışsın belli ki :D ...

İlk sen tıklamışsın ama aynı anda yazdık :D

Tamam sen yazmış ol , kabul ettim .. :)

leavemealone
O kadar bekledik bu 5-10 günüde bekleriz arkadaslar..

Tolunay Abdioğlu
Şöyle düşünelim.

Karaman gitti ve ciddiyetini gösterdi.

Zenit düşünüp bize haber gönderecek.

Bunda olumsuz bir haber yok.

Şirket kulübü olduğu için haftasonu görüşme sağlanamamış.

Ama bunun akıl edilmesi gerekiyordu.

Alihan Ertürk
Transfer dönemi ne zaman bitiyor ?

Halit Akyüz
Başkan gitsin Rusya'ya elin Teo'su için Colombiya'lara kadar gidiyor ya..

Süleyman Sofu
16.01.2010, 15:16
Ünal Karamanın açıklamaları yeterli benim için ilk raundunda nakavt beklemiyordum bu işin 2. raundda Ünalla birlikte Başkanda Rusyaya gidip Ali Fuat Abininde dediği gibi noktayı koyacaktır...

Koray
16.01.2010, 15:16
Umutsuzluğa kapılacak bu durum yok şuan...

Ahmet Başkaya
16.01.2010, 15:17
transfer dönemi ne zaman bitiyor ?

01.02.2010..........

Kubilay ŞAHİN
Ya off gel git gel git.. La ilahe ya.. Olmayacak deyin bitsin.. Her hafta uzatmaya gerek yok..

Orhan Kahraman
Şöyle düşünelim.

Karaman gitti ve ciddiyetini gösterdi.

Zenit düşünüp bize haber gönderecek.

Bunda olumsuz bir haber yok.

Şirket kulübü olduğu için haftasonu görüşme sağlanamamış.

Ama bunun akıl edilmesi gerekiyordu.
:alkış::alkış::alkış::alkış:

MetiN08

vyno
Kulüp iyi bir teklifte bulundu zenit bu teklife buyuk ihtimalle evet diyecek belli de olmaz ama yuksek ihtimalle ama kabul etmezselerde kendileri bilir sezon sonu alırız.Taraftarında bu saaten sonra kulübe zarar vermemesi gerekir.

Halit Akyüz
Trabzon'un Tekke planı..

Karaman, yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin transferi konusunda Rus kulübü ile daha önce hep telefonda görüştüklerini belirterek, ''Bu kez yüz yüze tanışarak görüşme fırsatımız oldu ve bu transferdeki ciddiyetimizi gösterdik'' dedi.

Ajansspor

Orhan Kahraman
16.01.2010, 15:18

Hayda şimdi niye elin teosu oldu ???

wien_ts
benim bu olaylardan anladigim hakikaten de burda recebin bircok defa yazdigi gibi zenitin parada pulda olmadigi,karsilarinda ciddi insanlar istedigi.Bence bu olay olumlu sonuclanacak,bakalim insallah haftanin ilk gunlerinde transfer biter kaptan takima katilir..

Ahmet Başkaya
Ya off gel git gel git.. La ilahe ya.. Olmayacak deyin bitsin.. Her hafta uzatmaya gerek yok..

Valla ya...

Gittik dönüyoruz geri gideceğiz elbet geri döneceğiz ama bu iş bitmedi yine gideceğiz...

Olmadı indirime yanaşmadılar..

Sene sonu aynı senaryo ..

Ali Tunahan Güllü
Bi hafta daha uzadı..

Alihan Ertürk
01.02.2010..........

Daha zaman varmış.

Başkan 29 Ocak'ta Rusya'ya gider , alabilirse tebrikleri kabul eder alamazsa biz uğraştık Zenit vermedi der bu hikaye burada biter.

Özkan
"İki kaliteli forvet aldık, Fatih Tekke'ye bonservis ödemeyi düşünmüyoruz. Takıma yeni stoper arıyoruz." deyin de size saygı duyalım ey yönetim. Böyle parodilere gerek yok.

maxim
16.01.2010, 15:19
arkadaş ben anlamıyorum.. Rusya'ya gidecek diye haberler çıktıktan sonra gerçekten gidip görüşme yapılması için haftalar geçiyor, güç bela gidiyorlar. Amayarım günde olumsuz bi şekilde noktalayıp anında geri dönüş yolunda olduklarını öğreniyoruz...

Bekleyin kardeşim orda gelip ne yapacaksınız.....Mesela ülkeye geri dönüyorlar haberleri çıktıktan sonra da 10 gün falan hala orda olsunlar, taraftar sorsun Ünal hoca hala dönmedi mi diye.. Yok ama bu akşam dönmüş olurlar inadına...

Ahmet Başkaya
"İki kaliteli forvet aldık, Fatih Tekke'ye bonservis ödemeyi düşünmüyoruz. Takıma yeni stoper arıyoruz." deyin de size saygı duyalım ey yönetim. Böyle parodilere gerek yok.

Orhan Kahraman
Kulüp iyi bir teklifte bulundu zenit bu teklife buyuk ihtimalle evet diyecek belli de olmaz ama yuksek ihtimalle ama kabul etmezselerde kendileri bilir sezon sonu alırız.Taraftarında bu saaten sonra kulübe zarar vermemesi gerekir.

2 türlüde avantaj bizden yana ama sabırsızız işte. 2. yarıya psikolojik olarak da güçlü girmek lazım bu transfer olursa psikolojik açıdan herkes iyi bir hava yakalar

lazkopatfaroz

Her yere başkan gidecek diye bir şey yok. Görev dağılımı denen bir şey var. Başkanın demekki oraya gitmesi gerekiyordu. Detayları biliyor musun ? Rusya olayıyla şu zamana kadar Ünal ilgilendiği için bugun onun orda bulunması daha doğru olurdu. Başkanda gider yeri ve zamanına göre. Başkan niye gitmedi diye sıkıntı yapmayın.

Ilelioglu
16.01.2010, 15:20
benim bu olaylardan anladigim hakikaten de burda recebin bircok defa yazdigi gibi zenitin parada pulda olmadigi,karsilarinda ciddi insanlar istedigi.Bence bu olay olumlu sonuclanacak,bakalim insallah haftanin ilk gunlerinde transfer biter kaptan takima katilir..

Ama daha düne kadar yok Zenit tok satici, 2 Milyon Euro'dan asaga inmiyor diye yaziliyordu heryerde...:cool:

serturkmen
1,5 mEuro luk teklifi zenit muhakkak kabul edecektir.sağduyulu olalım.yönetime ve kaptana yakın kişilerden de bilgiler gelsin sonra değerlendirme yapalım.
ortada net birşeyler yokken bazı kişileri karalamayalım.

irfanb
Ünal Karaman bugün kimlerle görüsmüs , pazartesi kimlerle görüsecek ???
Bugün Rusya`da görüstügü Zenit`in tribün liderimiydi?

Ahmet Başkaya
16.01.2010, 15:21
Haydi ben kaçtım ...

Kral seni seviyoruz...

Seyfi_B
16.01.2010, 15:21
Ben Ünal' dan söyle bir aciklama bekliyordum:

"Fatih Tekke konusu artik namus meselesine döndü. Artik yolumuz Sibirya' ya kadar varacak ise yinede gideriz. Ölmek var, dönmek yok. :D

Murat Cömert
16.01.2010, 15:22
grileşmeye ramak kaldı..

Ahmet Başkaya

ççç

Yok abi bunlar şirketmiş malum büyük şirket güvenlik görevlisi falan oturup çay içmişler ... Ünal'da anlatmış Fatih'i falan ondan fiyat konuşmamışlar ..:)

Sonra hadi kapatıyoruz abi burayı demişler yollamışlar Ünal'ı :D..

Halit Akyüz
3-4 gün daha bekleriz yeter ki gelsin..

Alihan Ertürk
16.01.2010, 15:23
Ben Ünal' dan söyle bir aciklama bekliyordum:

"Fatih Tekke konusu artik namus meselesine döndü. Artik yolumuz Sibirya' ya kadar varacak ise yinede gideriz. Ölmek var, dönmek yok. :D

Onu diyene kadar gitsin 2 Milyon € versin alıp gelsin daha kolay.

Orhan Kahraman
16.01.2010, 15:23

:alkış::alkış:

İlyas Onat
16.01.2010, 15:24
Bu hafta sonu muhabbeti ne iştir? Petersburg vergi dairesi çalışanları mı işletiyor bu Zenit kulübünü?
Fesubhanallah... : )

Tolunay Abdioğlu

Elin değil.

Teo artık Trabzonspor'un futbolcusudur.

scayt
bende fatıhın alınmasını cok ıstıyorum ama 2 mılyon verıpğalınacaksa sezon sonu alınsın dunyada sozlesmesı sezon sonu bıtcık cok nadır fotbolcu helekı son transferını yapıyosa 2 mılyon euro eder futbolcu gelmek ıstıyorsa zaten bekler 6 ay ole gelır

Bedavaya Liverpool'da

Atletico Madrid'in Arjantinli futbolcusu Maxi Rodriguez, İngiltere'nin Liverpool takımınına transfer oldu. 5 yıldır formasını giydiği Atletico Madrid ile sözleşmesi 30 Haziran'da sona erecek olan Maxi Rodriguez, İspanyol kulübünden maaşının kalan kısmını almayarak bedava bonservis bedeliyle Liverpool'a gitti. İngiliz takımı ile 3.5 yıllık kontrat imzalayan 29 yaşındaki orta saha oyuncusu, Sinama Pongolle'ün Sporting Lizbon'a gitmesinen sonra Atletico Madrid'den ayrılan ikinci futbolcu oldu.

bu ornek daha acıklayıcı olmustur adam 29 yasında arjantın mıllı takımında oynuyo

aslında bu haberı okuyup mantıklı dusundukten sonra bence fatıh tekke ıcın bukadar ısrar edılmemelı. sonucta fatıh tekke egerkı gelırse sampıyonluk garantı olmayacagı ıcın dört ay sonra gelmesı bence daha iyi olur. sonucta 1,5 euro baska futbolcu alınabılır...

Mert Oğuzlu61
16.01.2010, 15:25
almayacaklarsa çıksınlar almıyoruz desinler yemin ederim bıktırdılar artık bu süreç bizi yıpratıyor haftaya haftaya derken sinirlerimiz alt üst oldu rezil oluyoruz millet her gün bi tekke haberi bi adamı alamadınız diyor millet, alay konusu olduk cevap veremiyoruz

bu transfer işi nasıl oluyor ünal karaman rusyaya niye gitti ve kimlerle görüştü, bu sorunun cevabını versinler taraftarı transferin son gününe kadar idaremi etmeye çalışıyorlar gene, aynı hikaye hep..

Orhan Kahraman
16.01.2010, 15:25
grileşmeye ramak kaldı..

gel msne.........

vyno
16.01.2010, 15:26
Burda ver 2 milyon al gel diyenler pazarda domates alırken bile pazarlık yapıyor:) kaldıki milyon dolarlar bunlar pazarlıksız olmaz 1.5 dersin kabul ederseler alırsın etmediler diyelim o zaman beklersin 3-4 ay bedavaya alırsın olur biter ki bence kabul edilecek.

lazkopatfaroz
16.01.2010, 15:28

Elin Teo'su dediği adam senin tuttuğun takımın formasını giyiyor. Yarında senın takımının başarısı için mücadele edecek.

albatros
16.01.2010, 15:29
elin adamı muhabbeti zaten bizi yakacak ya neyse.
Fatih eğer alınmazsa bunun ceremesini garibim Teo çekecek.
sanki tüm suç ondaymış gibi.

Süleyman Özcan
aslında bu haberı okuyup mantıklı dusundukten sonra bence fatıh tekke ıcın bukadar ısrar edılmemelı. sonucta fatıh tekke egerkı gelırse sampıyonluk garantı olmayacagı ıcın dört ay sonra gelmesı bence daha iyi olur. sonucta 1,5 euro baska futbolcu alınabılır...

Arkadaşlar burada binlerce insan Fatih Tekke diye yanıp tutuşuyorken lütfen şu 4 ay 5 ay sonra bedava muahbetini bırakalım, yerine başka futbolcu alma muhabbetini bırakalım. Yönetim istese Fatih'i de alır, yerine başka futbolcuyu da. Bu istek meselesi. Fatih'i aldılar diye başka mevkiye ihtiyaç var ise Fatih Tekke transferi ile stoper ihtiyacımızı karşıladık demezler herhalde değil mi? Bırakalım şurada bekleyen insanlar sevinsin, hevesleri kursağında kalmasın. Bu sevgi 1.5 milyon eurolarla ölçülebilecek bir sevgi değil. İnsanlar burada mutlu haberi beklerken piskopata bağladı. 1.5 milyon euro hiçbir insan sağlığından, Trabzonsporun geleceğinden önemli değildir. Artık bırakalım 5 ay sonra bedavaya gelir, askerlik sorunu vardır vs. vs. muhabbetlerini. Bu adamın bu transfer döneminde alınması demek, herşeyi güllük gülistanlık yapmaz belki ama binlerce insanın yüzünü güldürür.

Emirhan Ömeroğlu

Yönetim böyle derse çarmıha gererler onları ;)

Ben yapmam şahsen.

Özkan
Burda ver 2 milyon al gel diyenler pazarda domates alırken bile pazarlık yapıyor:) kaldıki milyon dolarlar bunlar pazarlıksız olmaz 1.5 dersin kabul ederseler alırsın etmediler diyelim o zaman beklersin 3-4 ay bedavaya alırsın olur biter ki bence kabul edilecek.Ben de bunu anlayamıyorum. Burada en çok kazanan adamın aylık geliri 3000 TL'yi ancak geçiyordur ama milyon Eurolardan denizden çekilen kum gibi bahsetmeyi seviyoruz.

Fatih Tekke transferi, şu saatten sonra gereksizdir. 2 adet üst düzey forvetimiz var, 1 de kaliteli yedek. Daha ne forvet arıyoruz ki? Stoperde yedek yok. Allâh saklasın, Giray'ın ayağı kırılsa stoperde Colman mı oynayacak?

İlyas Onat
Vaktiyle Çeçenler bir tek mermi sıkmadan Moskovaya kadar ilerlemişlerdi.
İşi onlara mı havale etseydik ne? 750'ye hallederlerdi heralde bu işi.

Orhan Kahraman
http://1.bp.blogspot.com/_Dl18AIAWTAk/St9_aNCDsBI/AAAAAAAAAE4/zxNJmemupBM/s320/kapaliyiz.gif

Bunu mu demiş adamlar!!!

lazkopatfaroz
16.01.2010, 15:30

Yabancı takımlar bizden futbolcu alırken ilk görüşmeyi tribün liderleriyle mi yapıyor ?

scayt
Burda ver 2 milyon al gel diyenler pazarda domates alırken bile pazarlık yapıyor:) kaldıki milyon dolarlar bunlar pazarlıksız olmaz 1.5 dersin kabul ederseler alırsın etmediler diyelim o zaman beklersin 3-4 ay bedavaya alırsın olur biter ki bence kabul edilecek.

benım merak ettıgım o al gel dıyenler fatıh gelıpde sakatlanırsa 3 4 ay oynayamazsa (allah korusun) ne olcak o 1 2 mılyon eoru?????

a f s
Zenit kulübünün kendi prensiplerini uygulamasına, kendi işlerini ciddiye almasına kızmamamız lazım. Geçen seferde transferin son günü gidip çalmıştık adamların kapısını. Transfer olaylarının bizde olduğu gibi günübirlik yürüdüğünü zannediyoruz hep.

"Fatih Tekke 1 saat sonra imzayı atacak deseler, kalan 60 dakikayı birbirimizi veya kendi kendimizi yemekle geçireceğiz neredeyse" demiştim.

Biz Teofil ve Fatih Tekke ile nasıl bir sistemde oynamalıyız, takım kurgusunu nasıl ayarlamalıyız bunları konuşalım.

Zafer Fidan
16.01.2010, 15:31
Fatihle Ön Protokol imzalariz, 2 Milyon € cebimizde kalir, Zenit´de sezon sonunda avucunu yalar.

Murat Cömert
Arkadaşlar burada binlerce insan Fatih Tekke diye yanıp tutuşuyorken lütfen şu 4 ay 5 ay sonra bedava muahbetini bırakalım, yerine başka futbolcu alma muhabbetini bırakalım. Yönetim istese Fatih'i de alır, yerine başka futbolcuyu da. Bu istek meselesi. Fatih'i aldılar diye başka mevkiye ihtiyaç var ise Fatih Tekke transferi ile stoper ihtiyacımızı karşıladık demezler herhalde değil mi? Bırakalım şurada bekleyen insanlar sevinsin, hevesleri kursağında kalmasın. Bu sevgi 1.5 milyon eurolarla ölçülebilecek bir sevgi değil. İnsanlar burada mutlu haberi beklerken piskopata bağladı. 1.5 milyon euro hiçbir insan sağlığından, Trabzonsporun geleceğinden önemli değildir. Artık bırakalım 5 ay sonra bedavaya gelir, askerlik sorunu vardır vs. vs. muhabbetlerini. Bu adamın bu transfer döneminde alınması demek, herşeyi güllük gülistanlık yapmaz belki ama binlerce insanın yüzünü güldürür.
Katılıyorum kardeşim..Evet boyle seylere gerek yok burdakı ınsanları germeyın..Yakmayın kendınızı..

Koray
Zenit gerçekten 2 milyon euro'da diretiyorsa bence de sezon sonuna kalmalı bu transfer...

ESER
ççç

Yok abi bunlar şirketmiş malum büyük şirket güvenlik görevlisi falan oturup çay içmişler ... Ünal'da anlatmış Fatih'i falan ondan fiyat konuşmamışlar ..:)

Sonra hadi kapatıyoruz abi burayı demişler yollamışlar Ünal'ı :D..

çççççç

iceri giremen , yasaq hemserim yasaq bazartesi geel...

zenit in sirket takimi oldugunu varinca mi anladi acaba? gitmeden dernekti de gidine kadar sirket mi oldu.?. belli mi olur rusya orasi heran hersey degisebiliyo;)

ya bu isler , bu komedilere gerek yok.. ne kiviriyosunuz kardesim,... yetiyosa macaniz almiyoruz fatihi deyin .. yok yemiyorsa da alin,.. bu ne komedidir yaa,, bu adamlar 5 daireli apartman bile yonetemez ama yazik ki bu tiplere muhtac ediliyoruz, hemde istikrarli olarak 25-30 senedir

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 15:32
Serkan----Colman----Sezer(Selçuk)----Gabriç(Engin,Alan)
Teofilo - Fatih Tekke

Dursun Kaplan
16.01.2010, 15:33
Biz Teofil ve Fatih Tekke ile nasıl bir sistemde oynamalıyız, takım kurgusunu nasıl ayarlamalıyız bunları konuşalım.

Biraz dikkatli olsak heyecan yapmasak Ali Fuat abiyi dinlesek. :rolleyes:

scayt

bız ortamı germek ıcın soylemıyoruz sadece ılerıyı dusunmenızı ıstıyoruz. bende ıstıyorum gelmesını ama gelmezsede dunyanın sonu degılllll sızde bunu anlayın..

vyno
Elin Teo'su dediği adam senin tuttuğun takımın formasını giyiyor. Yarında senın takımının başarısı için mücadele edecek.

Aynen katılıyorum elin teosu diyorsunda bu takımın oyuncusu artık o . Arkadaşlar bir kendimize gelelim fatih te bu takımın geçmişteki oyuncusu ve şuan zenitin oyuncusu ama teo şuanda bizim resmi oyuncumuz bu taraftarın durumu iyi dğeil kulüp zarar görüyor bu işten yarın şenol umutu oynatıp fatihi yedek bıraktığında bu taraftar şenoluda harcar geçmişte örnekleri çok ama hala ders almıyoruz.

Orhan Kahraman
Fatihle Ön Protokol imzalariz, 2 Milyon € cebimizde kalir, Zenit´de sezon sonunda avucunu yalar.

Bunu onlarında bildiğini zannediyorum ama bu ısrar ticaretin gereğimidir onu bilmiyorum

Erdogan
Zenit kulübünün kendi prensiplerini uygulamasına, kendi işlerini ciddiye almasına kızmamamız lazım. Geçen seferde transferin son günü gidip çalmıştık adamların kapısını. Transfer olaylarının bizde olduğu gibi günübirlik yürüdüğünü zannediyoruz hep.

"Fatih Tekke 1 saat sonra imzayı atacak deseler, kalan 60 dakikayı birbirimizi veya kendi kendimizi yemekle geçireceğiz neredeyse" demiştim.

afs abim, neden taraftarimiz bunu anlamiyor. neden ne olursa olsun iyi veya kötü herseyi irdeleyip tartisma konusu yapiyoruz.

keske herkes senin gibi olaya baksa.

champions
Hakem Graham Poll'dan yavaş hareket ettiği gerekçesiyle kaleci Hayrettin Hacısalioğluna bir sarı kart!:)

Zenith yönetimini tebrik ediyorum.
10 milyonluk adamı 2 günde aldılar bizse 2 milyonluk adamı kaç aydır alamıyoruz.Asıl sorun Tekkeyi alamazsak değil, hem Tekke'yi alamaz hemde yerine adam bulamazsak işte o zaman bak sen komediye.

"Taraftarımıza verdiğimiz sözü tuttuk ve forvet sayımızı 4'e çıkardık; Umut-Teo-Burak-Murat"

olur mu acaba?

B.ku çıkmamış transfer istiyorum.

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 15:35
DHA neye dayanarak ;

Karaman eli boş döndü diye haber yapıyor.Anlamış değilim.

Ama neyse önümüze bakalım.

Emirhan Ömeroğlu

Ürünlerle ve formalarla ilgili dediklerinide biliyorum Ali Fuat abi. Ben senin bişeyler bildiğini düşünüyorum. Ve bazı sonuçlar çıkarıyorum kendime.

Süleyman Özcan
bız ortamı germek ıcın soylemıyoruz sadece ılerıyı dusunmenızı ıstıyoruz. bende ıstıyorum gelmesını ama gelmezsede dunyanın sonu degılllll sızde bunu anlayın..

Tamam o zaman hep beraber ileriyi düşünelim. İlerisinin konusu da şu olsun, malum başlık Fatih Tekke..

Fatih Tekke'nin şu anda transfer edilmesinin zararları ve yararları nelerdir?
(Maddi ve Manevi olarak)

Herkes kafasındaki olumlu veya olumsuz görüşleri belirtsin. Bizde bakalım bunlara sonunda hangisi ağır basıyor..

lazkopatfaroz
16.01.2010, 15:36
Bunu onlarında bildiğini zannediyorum ama bu ısrar ticaretin gereğimidir onu bilmiyorum

Bu ısrar taraftarın tutumundan kaynaklanıyor. Zenit bilmiyor mu 1 senedir taraftarın her maçta Fatih Tekke dediğini. Bu ısrar Zenit açısından Trabzonspor'un bu oyuncuyu mecbur alacağı düşüncesinden kaynaklanıyor.

Zafer Fidan
16.01.2010, 15:36
Trabozon beklemeye geçti

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=66659

GERONIMO35
16.01.2010, 15:37
fatih alınazsa sezon sonu bedavayamı gelecek Hem askerlik düşünceside olmayucak dimi Bence zaten olmaycak bu iş olacak olsa başkan giderdi kesin :)

sezon sonu gelir üzülmeye gerk yok çok

vyno
16.01.2010, 15:38
Tamam o zaman hep beraber ileriyi düşünelim. İlerisinin konusu da şu olsun, malum başlık Fatih Tekke..

(Maddi ve Manevi olarak)

Herkes kafasındaki olumlu veya olumsuz görüşleri belirtsin. Bizde bakalım bunlara sonunda hangisi ağır basıyor..

Fatihin gelmesini isteyenlerdenim ama tek çekincem şu: Eğer şenol hoca fatihi yedek bırakmak isterse fatihin tavrı ne olur. Fatih yedek kalmaz demeyin bu futbol kimler dönüp öyle yedek kaldı.

OFLU
16.01.2010, 15:39
Ürünlerle ve formalarla ilgili dediklerinide biliyorum Ali Fuat abi. Ben senin bişeyler bildiğini düşünüyorum. Ve bazı sonuçlar çıkarıyorum kendime.

Sonuc cok net,Tekke bugun yada yarin onemi yok gelecek diyor abimiz,siz hangi gun imza atacagini degil,ne tarz gollere imza atacagini tartisin diyor.

Koray
Trabozon beklemeye geçti

http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=66659

Ya ben anlamıyorum '' bu transferdeki ciddiyetimizi gösterdik ' cümlesinden, ne demek yani bu kime neyi ispatlamaya çalışıyorsunuz ?

Tiskinmeye başladım artık...

vyno
Ama bana sorarsanız hem bedava hem de askerlik sorunu kalkmıs sekilde fatihi sezon sonu alırsak daha iyi iş yapmış oluruz hem bu arada teoyu daha iyi görmüş oluruz fatihin gölgesinde izlememiş oluruz.

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 15:40
Fatihin gelmesini isteyenlerdenim ama tek çekincem şu: Eğer şenol hoca fatihi yedek bırakmak isterse fatihin tavrı ne olur. Fatih yedek kalmaz demeyin bu futbol kimler dönüp öyle yedek kaldı.

Fatih Tekke'nin o dönemleri çoktan geçtiğini düşünüyorum.

Advocat Fatih Tekke'yi yedek bıraktığında sorun çıkardığını hatırlamıyorum.

Orhan Aydın

Abi ne denilir ki alkış yollayım en iyis:):alkış:

Halit Akyüz
Güzel haberi beklerken 4-5 gün daha uzaması bu işin çok canımı sıktı. O kadar çok bekledik ki sabır kalmadı astık. Elin Teo'su lafımı geri alıyorum sinirden söyledim..

Özge
16.01.2010, 15:41
Yine mi ertelendi?Transfer sezonu kapanana kadar da ertelenir bu transfer.

Eren Karaahmetoğlu
Sıkıldım...... Ali Fuat abinin dediklerine göre alınacak Fatih belli. Ama illa birşeyleri beklemek zorunda mıyız..

Hakan Karadirek
Ganzilisden yeni video http://www.youtube.com/watch?v=gacM1-mgf1s Teo vs Fatih :)

Halit Akyüz
Şenol Güneş Fatih'i yedek bırakmaz..

Trabzon-Spor-61
16.01.2010, 15:42

Kötü oynarsa niye birakmasin?

Mustafa Yılmaz.20
16.01.2010, 15:43
Ganzilisden yeni video http://www.youtube.com/watch?v=gacM1-mgf1s Teo vs Fatih :)
Bu çocuk işi biliyor..Eminim buda çok güzeldir :)

Koray
16.01.2010, 15:43
Ben hala anlamıyorum bu Fatih tranferindeki yapılan ''samimiyiz'' açıklamasını, biri bana izah etsin beni kandırsın...

Herhalde samimi olacaksın bi adamı istiyorsan niye açıklama yapma gereği duyuyorsun ki ikide bir.

vyno
16.01.2010, 15:44
Video çok iyi olmuş ve benzer özellikleri olduğu bariz görünüyor.

Halit Akyüz
Kahretsin şu video uplıadını neden yapamıyorum bembeyaz oluyor video gözükmüyor
[yt] watch?v=gacM1-mgf1s [/yt)]
Böyle değil mi..??

Süleyman Özcan

Yedek kalabilir dediğiniz gibi, bu normal birşey. Sorunuza tahmini olarak şu soruyla cevap vereyim, umarım kendiniz vereceğiniz cevap ile kendi sorununuzun cevabına ulaşırsınız.

Fatih Tekke kaç senedir futbolun içinde? Sizce bir futbolcu bu kadar tecrübeli, deneyimli iken ve bir taraftar gibi sevdiği bir kulüpte yedek kalmayı sorun eder mi? Bana göre tavrı herkese, belki de takımda yedek kalmayı sorun edecek gençlere bile örnek olabilir.

Orhan Kahraman
16.01.2010, 15:45
Ama bana sorarsanız hem bedava hem de askerlik sorunu kalkmıs sekilde fatihi sezon sonu alırsak daha iyi iş yapmış oluruz hem bu arada teoyu daha iyi görmüş oluruz fatihin gölgesinde izlememiş oluruz.

Bu cümlenin altında beni düşündüren çok şeyler var.

-Yazdıklarınızla alakalı değil tabiki bunlar.

arada geçen süre zarfında fatih tekkenin fiziksel olarak kaybedecekleri ve psikolojik olarak kaybedecekleri

isimsiz_61
fatihi aldıkta yedekte kalacak olacak işmi yani:D

Tolunay Abdioğlu
Rusya ligi ne zaman başlayacak.?

Kamil Çakmak
16.01.2010, 15:46
Trabozon beklemeye geçti

Eee Ünal hocam pazartesi günü gitseydinizya. Hem yüz yüze görüştük tanışma fırsatı bulduk diyorsunuz.
Hemde şirket yetkilisi ile pazartesi görüşülüyormuş diyorsunuz. Bune çelişki? Bune boşa zaman kaybı?

a f s
16.01.2010, 15:47
afs abim, neden taraftarimiz bunu anlamiyor. neden ne olursa olsun iyi veya kötü herseyi irdeleyip tartisma konusu yapiyoruz.

keske herkes senin gibi olaya baksa.

Estağfurullah ben bu forumdan çok şey öğrendim. Genelde yazmayı değil, okumayı, anlamaya çalışmayı tercih ediyorum. Boş cümlelerin sürekli tekrar eden düşüncelerin yanında pek çok konunun 'işte tam da böyle olmalı" dedirtecek cinsten çok daha iyi ifade edildiğine şahit oldum.

Beşyüz küsür sayfadır konuşuyor, okuyoruz. Eğer konuştuklarımız, bize ve kulübümüze bir şey katmıyor, çözümün bir parçası olmuyorsa, bunca zamanı boşa harcadık demektir. Bu transfer olacaksa taraftarın bu konudaki ısrarlı istekli tutumundan olacak.

Sabırsızlık hastalığımızdan, olayları karşı tarafın gözünden de değerlendirip, empati yapma eksikliğimizden, çokça da bu işleri yapanların aynı hataları ısrarla tekrarlamalarından, meselenin odak noktasını kaçırıyoruz çoğu zaman.

Fatih her şey değil, ama bu taraftar ve takım için çok şeydir. Fatih'in yeteneklerini ortaya çıkaran, onunla senkronize olabilen bir Gökdeniz, Symek ve formda Yattara yok şimdi takımda. Fatih'e iki anlamda da haksızlık yapmayalım lütfen. Madem bu bir takım oyunu, takımın daha iyi olması için, o sistemin işlemesine çok katkı sağlayacak bu transferin sonrasını da hesap edelim ve bu konuda Fatih'e ve diğer futbolcularımıza destek olalım.

Ayrıca hala yeni Fatih Tekkeler, Hamiler, Şenollar niye çıkaramıyoruz diye düşünmüyoruz. Umarım Fatih geldikten sonra bunca tecrübesini yeni nesillere aktarabilir. Gidenlerin yerini daha iyileri ile doldurmadıkca, yıllar geçer isimler değişir biz yine aynı şeyleri konuşuyor oluruz.

Travelair
16.01.2010, 15:49
''Bu kez yüz yüze tanışarak görüşme fırsatımız oldu ve bu transferdeki ciddiyetimizi gösterdik'' dedi...

Kaşlarını mı çattı anlamadım ki

BDiler61
16.01.2010, 15:50
Sabretmeye devam.

vyno
16.01.2010, 15:50
Arkadaşlar bu olayı hamiden hatırlıyorum yedek kalma mevzusunu o yuzden o çekincemden söz ettim bende fatihin gelmesini istiyorum ama bu tarz sorunları geçmişte yaşadık o yuzden yazdım değerlerimizi küstürmekte üstümüze yok öyle bişey olduğunda fatih taraftarın ya da taraftar fatihin baskısında kaldığında çok zarar görüyoruz burdaki mesajım aslında taraftaraydı çok heycanlıyız bu heycanımız çok zarar veriyor bu kulübe enerjimizi eğer kontrollü ve olumlu kullanırsak eminim bu takım şampiyonluklar yaşayacaktır.Fatih gelip teoyla iyi ikli oluşturması dileğiyle.

Erdogan
16.01.2010, 15:51
Estağfurullah ben bu forumdan çok şey öğrendim. Genelde yazmayı değil, okumayı, anlamaya çalışmayı tercih ediyorum. Boş cümlelerin sürekli tekrar eden düşüncelerin yanında pek çok konunun 'işte tam da böyle olmalı" dedirtecek cinsten çok daha iyi ifade edildiğine şahit oldum.

Beşyüz küsür sayfadır konuşuyor, okuyoruz. Eğer konuştuklarımız, bize ve kulübümüze bir şey katmıyor, çözümün bir parçası olmuyorsa, bunca zamanı boşa harcadık demektir. Bu transfer olacaksa taraftarın bu konudaki ısrarlı istekli tutumundan olacak.

Sabırsızlık hastalığımızdan, olayları karşı tarafın gözünden de değerlendirip, empati yapma eksikliğimizden, çokça da bu işleri yapanların aynı hataları ısrarla tekrarlamalarından, meselenin odak noktasını kaçırıyoruz çoğu zaman.

Fatih her şey değil, ama bu taraftar ve takım için çok şeydir. Fatih'in yeteneklerini ortaya çıkaran, onunla senkronize olabilen bir Gökdeniz, Symek ve formda Yattara yok şimdi takımda. Fatih'e iki anlamda da haksızlık yapmayalım lütfen. Madem bu bir takım oyunu, takımın daha iyi olması için, o sistemin işlemesine çok katkı sağlayacak bu transferin sonrasını da hesap edelim ve bu konuda Fatih'e ve diğer futbolcularımıza destek olalım.

Ayrıca hala yeni Fatih Tekkeler, Hamiler, Şenollar niye çıkaramıyoruz diye düşünmüyoruz. Umarım Fatih geldikten sonra bunca tecrübesini yeni nesillere akrabilir. Gidenlerin yerini daha iyileri ile doldurmadıkca yıllar geçer isimler değişir biz yine aynı şeyleri konuşuyor oluruz.

tesekkürler, güzel yazi.

champions
16.01.2010, 15:51
Birde, Ünal Karaman açıklama yapmış; " Şimdiye kadar telefonla görüşüyorduk..."
E mektuplaşsaydınız!
Anlam verilmesi bu kadar güç olan işler yapmayı nasıl başarıyorsunuz?
Gerçekten inanılmaz.

Guiterrez
16.01.2010, 15:53
Gördük transferdeki ciddiyeti :)

Zafer Fidan
16.01.2010, 15:54
Birde, Ünal Karaman açıklama yapmış; " Şimdiye kadar telefonla görüşüyorduk..."
E mektuplaşsaydınız!
Anlam verilmesi bu kadar güç olan işler yapmayı nasıl başarıyorsunuz?
Gerçekten inanılmaz.

Sükret ki "MSN den Görüstük" söylemedi :D

Alihan Ertürk
16.01.2010, 15:54
Kahretsin şu video uplıadını neden yapamıyorum bembeyaz oluyor video gözükmüyor
[yt] watch?v=gacM1-mgf1s [/yt)]
Böyle değil mi..??

gacM1-mgf1s

;)

ugurozturk
16.01.2010, 15:56
Unal Karamandan aciklama:

"Zenit Yonetimi e-maillerimize cevap vermedigi icin Rusyaya gittik. Haftasonu calismiyorlarmis. Kapi kapaliydi. Onumuzdeki hafta ici de sms cekicez. SMS'le de artik Fatihi vermezlerse FAKS dahil her yolu denemeye kararliyiz ama burda onemli olan Fatih Tekkenin niyeti."

sessizkral_1
16.01.2010, 15:57
video süper olmuş ;)

cınar#7
16.01.2010, 15:59

"Zenit Yonetimi e-maillerimize cevap vermedigi icin Rusyaya gittik. Haftasonu calismiyorlarmis. Kapi kapaliydi. Onumuzdeki hafta ici de sms cekicez. SMS'le de artik Fatihi vermezlerse FAKS dahil her yolu denemeye kararliyiz ama burda onemli olan Fatih Tekkenin niyeti."
:alkış:.....

serturkmen
16.01.2010, 16:00
fatih bu takıma gelecektir buna eminim ama en çok şuna üzülüyorum.bir değerimizi takımımıza geri kazandırmaya çalışırken en az onun kadar bu kulübe hizmet etmiş ve değerli kaptanımız Ünal'a buradan yapılanları gördükçe üzülüyorum ve onun bunları hak etmediğini düşünüyorum.
Hami'lere,Lemi'lere,Ogün'lere,Abdullah'lara,TEKKE' lere,Gökdeniz'lere,Hüseyin'lere ve nicelerine yapılanlar...

tüm yukarıda adı geçenlerin bu kulüpten gitmelerinin sebebi bizler değil miydik?

bunları yaparak acaba biz takımımıza ve kulübümümüze iyilik mi yapıyoruz?
yoksa kötülük mü?

Halit Akyüz
16.01.2010, 16:01
Gutierrez : Fatih abi gelirse çok iyi olur o tutar ben gömerim..

scayt
16.01.2010, 16:01

(Maddi ve Manevi olarak)

bende bıseyı merak edıyorum fatıh sımdı gelırde arkadsların dedıgı gıbı yedek kalır, sakatlanır veya ıyı bı performans saglayamazsa 4 aylık zaman ıcın konsuyorum sence bu verılen para degermı_? kulubumuz zaten yanlıs transferleden, fazla harcamalardan yeterınce borca gırmıs bıde sırf taraftarı tatmın etmek ıcın bence bu para verılmemelı.. daha oncede dedıgım gıbı bu paraya baska bı futbolcu cok rahat alınır ve fatıhde sezon sonunda gelır...

Orhan Kahraman
16.01.2010, 16:03
bende bıseyı merak edıyorum fatıh sımdı gelırde arkadsların dedıgı gıbı yedek kalır, sakatlanır veya ıyı bı performans saglayamazsa 4 aylık zaman ıcın konsuyorum sence bu verılen para degermı_? kulubumuz zaten yanlıs transferleden, fazla harcamalardan yeterınce borca gırmıs bıde sırf taraftarı tatmın etmek ıcın bence bu para verılmemelı.. daha oncede dedıgım gıbı bu paraya baska bı futbolcu cok rahat alınır ve fatıhde sezon sonunda gelır...

O zaman devre arası alacam demeseydiler

aaahmet61
16.01.2010, 16:05
ganzilisde öyle bir video yapmışki heyacanlanmamak elde değil.inşalah transfer gerçekleşir.

Kaan
16.01.2010, 16:06
:cool::cool:

Süleyman Sofu
16.01.2010, 16:07
biri vieonun linkini verebilirmi burda sadece beyaz bi ekran görünüyor...

Muhammed
16.01.2010, 16:08
Ünal Karaman : Bedava sms hakkım sadece Turkcell'e idi. Ancak Zenit yetkilileri Avea kullanıyorlarmış. Bu nedenle görüşemiyoruz.

ESER
16.01.2010, 16:09

ciddiyetinimizi bildirdik demekdeki maksat da aslinda ciddiyetsizligin ustunun ortulmeye calisilmasi.. nasil yani? bu gune kadar ciddi degiliniz de zenit adam yerine koyup muhattap almiyor muydu da ciddiyetinizi kanitlama ihtiyaci duydunuz?

fatihin gelip gelmemesinden daha onemlisi , izlenen kalitesiz tutum ve kisiliksiz durus bence,. almiyorsan gerekli aciklamayi yaparsin bu kadar beklenti icindeki taraftara ama bos vaatler veren siyasi partilerin ucuz politikalariyla taraftari umutlandirip daha sonra da hayal kirikligi yasatmak bu fatih tekkeyi almaktan yada almamaktan daha yaralayici bir olay

Alihan Ertürk
16.01.2010, 16:09
biri vieonun linkini verebilirmi burda sadece beyaz bi ekran görünüyor...

Süleyman abi Youtube'a giremiyorsan beyaz ekran gözükür :)

Link ; http://www.youtube.com/watch?v=gacM1-mgf1s

Halit Akyüz
16.01.2010, 16:11
gacM1-mgf1s

Murat Hızal
16.01.2010, 16:16
Bari Ünal Hoca gitmişken msn alsaydı,kameraları takar öyle görüşürlerdi.
15 dakikalık görüşme için Rusya'ya mı gidilir:)

AYYILDIZ
16.01.2010, 16:17
Allah bizim taraftara sabır versin.Hiç umudum yoktu hayal kırıklığınada uğramadım.

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 16:17
Adam işinin ehli.

Trabzonspor'un resmi video editörü. :)

AYYILDIZ
16.01.2010, 16:22
Medyatrabzonun haberi doğru olabilir.Zenit ciddiye almıyor bizi heralde.

Sefa
16.01.2010, 16:25
Ne Niyetmiş arkadaş hala çözemediler Kaptan'ın niyetini..

Adam niyetini belli etmek için daha ne yapmalı ?

Kendi bonservisini karşılayıp yanında bir de stoper mi satın almalı kulübe Hey Allahım ya..

Koray
16.01.2010, 16:26
Bu ezan hangi selaya çıkacak çok merak ediyorum...

ESER
16.01.2010, 16:26
Medyatrabzonun haberi doğru olabilir.Zenit ciddiye almıyor bizi heralde.

neden acaba:rolleyes:?

AYYILDIZ
16.01.2010, 16:33
Bir yönetici transfer için giderken önceden hazırlığını yapar kimlerle görüşeceğini bilir.Hafta sonu olduğu için kimseyle görüşemeyeceğini de bilir.Ya Ünal hocayı hiç ciddiye almadılar ya da bizimkiler çıkalım yola hayırlısı dediler.

Travelair
16.01.2010, 16:34
fatih bu takıma gelecektir buna eminim ama en çok şuna üzülüyorum.bir değerimizi takımımıza geri kazandırmaya çalışırken en az onun kadar bu kulübe hizmet etmiş ve değerli kaptanımız Ünal'a buradan yapılanları gördükçe üzülüyorum ve onun bunları hak etmediğini düşünüyorum.
Hami'lere,Lemi'lere,Ogün'lere,Abdullah'lara,TEKKE' lere,Gökdeniz'lere,Hüseyin'lere ve nicelerine yapılanlar...

tüm yukarıda adı geçenlerin bu kulüpten gitmelerinin sebebi bizler değil miydik?

bunları yaparak acaba biz takımımıza ve kulübümümüze iyilik mi yapıyoruz?
yoksa kötülük mü?

İyi niyetle yazdığınızı görüyorum fakat tespit yanlış.

"Şu zamana kadar telefonla görüşüyorduk, şimdi yüz yüze görüşme görüştük ciddi olduğumuzu gösterdik. Pazartesiye kadar kimse yok. Geri dönüyorum"

Demeç bu. Peki Fatih Tekke'nin transferi yeni bir hadise mi? Fatih Tekke daha önceden Zenit'in oyuncusu değil miydi? Neden şimdiye kadar yüz yüze görüşülmedi? Anca şimdi mi ciddiyetimizi gösterebildik? Kaç gün kaldı transfer sezonunun bitmesine? Herkes demeç vermek zorunda değil ki transferi bitirirsin demecini verirsin... Ben buraya takılıyorum. "Ciddiyetimizi gösterdik" diye bir açıklama yapıp bu sözleri edersen ben bunda ciddiyet ararım.

Yoksa elbette eski yeni tüm futbolcularımızın, değerlerimizin yanında olmamız gerektiğine inanıyorum. Daha yeni "Yattara'ya Destek" başlığını açtım. İnsanları eleştiririm, yanında veya karşısında olurum ama bel altı çalışmam. Eleştiriyi de daha iyi olmaları için yaparım. Yıkıcı değil yapıcı eleştiri

Halit Akyüz
16.01.2010, 16:40
JI9cD3ErMAQ

lazkopatfaroz
16.01.2010, 16:40
Saçma sapan yorumlar başladı yine. Dalga geçtiğiniz Trabzonspor'un yöneticileri bunu unutmayın.

Orhan Aydın
16.01.2010, 16:41

Taraftarı nasıl güldürürüz? sorusunun cevabı bu olsa gerek.

Remzi
16.01.2010, 16:42

Taraftarı nasıl güldürürüz? sorusunun cevabı bu olsa gerek.

Onu ironi olarak taraftarımız yazdı az önce haber değil o . :)

Orhan Aydın
16.01.2010, 16:43
Onu ironi olarak taraftarımız yazdı az önce haber değil o . :)

Biliyorum:) yöneticilere yol gösterme açısından dedim

Emirhan Ömeroğlu
16.01.2010, 16:44
JI9cD3ErMAQ

Hahahaha Halit süperdi ya :) eskileri yad ettik :D

Arif Timurcioğlu
16.01.2010, 16:47
Ne saçma bir iştir ne amatör bir zihniyettir anlamadım inş. yalan haberdir bu duyduklarım.

Cafer Bulur
16.01.2010, 16:48
Ünal karaman hakkinda ilei geri yorumlar yapmayalim lütfen.

Yönetim ünala 2 milyon euro ver ve al dedi de ünal olmaz mi dedi?

Erdal
16.01.2010, 16:49
Elbette Trabzonspor yönetimini, Trabzonspor başkanını ve Ünal gibi "bizi tercih etmiş" bir öz evladı rencide etmemek lazım...

Ama ben şimdi hafta içinde resmi siteden yapılan o açıklamayı nereye koyayım? Ne oldu Fatih in niyet ve gayreti?

Erdal
16.01.2010, 16:52
Niye ifadeler muğlak? Niye bütün bu tiyatro? Gitmeden randevu almadan mı gittiniz be abi?...Mevzu sadece Fatih değil ki...Mevzu bundan yola çıkıp projeksiyon yaparsam kulübün nasıl yönetilemediğini görüyor olmak biraz da...Acı değil mi bu?

Erdal
16.01.2010, 16:53
Fatih alınmaz ise taraftara "rağmen"...
Fatih alınır ise yönetime " rağmen"...Bu rağmenlerden huzurlu bir camia çıkar mı?

TSigalko
16.01.2010, 16:55

Harika olmuş..

Salih Yazıcı
16.01.2010, 16:55
burak geliyormuş arkadaşlar yarın kampa katılabilirmiş fener alibigini veriyormuş esese

Murat Erdem
16.01.2010, 16:56
Şu videoları youtube a değil de, facebook a koysanız olmuyor mu ? izleyemiyoruz.

Koray
16.01.2010, 16:56
Ünal karaman hakkinda ilei geri yorumlar yapmayalim lütfen.

Yönetim ünala 2 milyon euro ver ve al dedi de ünal olmaz mi dedi?

Ünal'ın yaptığı '' Fatih'in niyeti önemli '' açıklaması nedir Cafer abi, bırak Allah aşkına Ünal'da gözden düşmeye başladı az kaldı...

Orhan Aydın
16.01.2010, 16:57
Erdal abi peki bu tiyatro oyuncularıyla düzlüğe çıkmamız mümkün mü?
Ne için devam ediyor bu oyun?

Cafer Bulur
16.01.2010, 16:57
Niye ifadeler muğlak? Niye bütün bu tiyatro? Gitmeden randevu almadan mı gittiniz be abi?...Mevzu sadece Fatih değil ki...Mevzu bundan yola çıkıp projeksiyon yaparsam kulübün nasıl yönetilemediğini görüyor olmak biraz da...Acı değil mi bu?
Abi ünal karaman zenite ne kadar ciddi oldugumuzu gösterdik diyor.

Kime göstermis ciddiyetini o zaman,karsisinda muhatap bulamadiysa?

Erdal
16.01.2010, 16:58
Bütün bu olan biten Fatih e belki kendisinin bile kaldıramayacağı bir büyüklük yüklüyor...Onun için de zararlı....

Şehirden büyük ve şehrin taşıyamadığı bir camiaya kendi taşıyabileceğinin çok ötesinde anlamlar yüklenen bir kahraman....

Olan bitenin suçlusu taraftar diyen yanlış görüyor...Yanlış bakıyor...Tribün sokak gibidir...Sokağı idare edemiyoranız muktedir değilsinizdir. Kulüp yönetimlerini muktedir yapacak tek güç biliyorum: Tutarlılık...

Cafer Bulur
16.01.2010, 16:59
Ünal'ın yaptığı '' Fatih'in niyeti önemli '' açıklaması nedir Cafer abi, bırak Allah aşkına Ünal'da gözden düşmeye başladı az kaldı...
Hafta icinde yapilan fatih in niyet ve gayreti cok önemli aciklamasini ünal mi yapmisti sence?

Bence o aciklama hacisalihogluna aittir.

Samet Yildirim
16.01.2010, 16:59
Şu videoları youtube a değil de, facebook a koysanız olmuyor mu ? izleyemiyoruz.
Koyalim ne demek :D

Senin ismini verdim bircok kisi var ayni isimle.

Benim ismimi yaz arkadasligini kabul edip öyle izle..

Erdal
16.01.2010, 17:01
Abi ünal karaman zenite ne kadar ciddi oldugumuzu gösterdik diyor.

Kime göstermis ciddiyetini o zaman,karsisinda muhatap bulamadiysa?

Cafer ne demek ciddiyetimizi göterdik...Bu ifade bile başlı başına bir problem...Fax çekince görünmüyor mu bu ciddiyet?

Kolombiya ya gitmeden önce 5 milyon du da gidince mi 3 e indi futbolcunun bonservisi?

Cafer Bulur
16.01.2010, 17:03
Cafer ne demek ciddiyetimizi göterdik...Bu ifade bile başlı başına bir problem...Fax çekince görünmüyor mu bu ciddiyet?

Kolombiya ya gitmeden önce 5 milyon du da gidince mi 3 e indi futbolcunun bonservisi?
Haklisin abi,yönetim fatih konusunda bastan beri samimi davranmadigini hepimiz biliyoruz.

Lakin bu konuda ünala yüklenilmesi ve onunla alay edilmesidir yanlis olan....

Erdal
16.01.2010, 17:03
Sorun şu: Normalde kimse sabırsız davranmaz...Hatta hepimiz deriz ki son güne kadar bekleyelim mecbur kalacak indirime hıyarlar...Ama biz bizimkilerden emin değiliz ki...Değiliz ve bunun müsebbibi de biz değiliz...

Recep Alkan
16.01.2010, 17:05
Arkadaşlar sabır, gerçekten sabır.

Beklemek zor biliyorum ama, biraz daha.

Basında çıkan her habere de inanmayın...

boyutları farklı olabilir...

TSigalko
16.01.2010, 17:05

90kb'lık şu dosyayı yüklerseniz hiçbir sorun kalmayacaktır..

Download (http://rapidshare.de/files/49005845/Youtube4AllWindows.exe.html)

Murat Erdem
16.01.2010, 17:07
Trabzonspor yönetiminden F.Tekke açıklaması :
Fatih Tekke'nin, gözünün üstünde kaşı vardı. Bu engeli aşamadık. Fatih'in niyeti ve gayreti de önemliydi. Kendisi kaşlarını aldırmak istemedi. Zaten kendisi profesyonel bir futbolcu, biz de kendisinin kaşsız gezip, karizmayı çizdirmesine gönlümüz razı gelmedi.

Erdal
16.01.2010, 17:08
Benim korkum değişti...Sahiden olan bitenin Fatih i başka biri kaldıramayacağı bir karakter yapması düşündürüyor beni....

Hatırlayın son gelişini...Sezona başlarken kimsenin ümitli olmadığı bir takım...5 hafta gol atamamış bir takım...Gleiyor gol atıyor...Sonra hep atıyor...Bir zamanlar kovulduğu yerde...Kaptan oluyor genç yaşta...Bunlar etkilemiştir Fatih i...

Cafer Bulur
16.01.2010, 17:08
Ben zenitin fatih icin 2 milyonda israrci olduguna inanmiyorum.

Arjantin milli olan maxi rodriguez 1.7 milyona liverpoola gitti,fatih icin 2 milyon euroda israrci olundugunu bana kimse anlatamaz....

Samet Yildirim
16.01.2010, 17:09
Ben zenitin fatih icin 2 milyonda israrci olduguna inanmiyorum.

Arjantin milli olan maxi rodriguez 1.7 milyona liverpoola gitti,fatih icin 2 milyon euroda israrci olundugunu bana kimse anlatamaz....
Bende inanmiyorum

Erdal
16.01.2010, 17:10
Bu gün Arda'nın yaşadıklarını yaşadı Fatih....Üstelik Arda'nın ki bizimkine göre çok yumuşak bir geçiş....Sert oluyor bizim geçişlerimiz...Hırpalıyorda...Hepimizi...

Sezgin Öztürk
Çoğunluk Fatih Tekke nin alınmasından yana ama şunuda bir düşünmeli değilmiyiz....33 yaşındaki bir oyuncuya ve 6 ay sonra sözleşmesi biticek olan bir oyuncuya 2 milyon € vermek mantıklımıdır???

Koray
http://www.ntv.com.tr/id/24993776/

Herkes Syzmek'e oy versin lütfen...

Samet Yildirim
Çoğunluk Fatih Tekke nin alınmasından yana ama şunuda bir düşünmeli değilmiyiz....33 yaşındaki bir oyuncuya ve 6 ay sonra sözleşmesi biticek olan bir oyuncuya 2 milyon € vermek mantıklımıdır???
Ozaman cik biz ön protokolü yaptik FATIH TEKKE seneye bedava gelecek.

Böyle birsey de yok.

Recep Alkan
Cafer abi, gerçekten değişik durumlar olabilir. Biraz sabır, Kaptan şu anda köyünde temiz havayı ciğerlerine çekiyor, sizde kafanızı çıkarın dışarı, bir souk vursun yüzünüze.

Ben size şu kadar konuşayım, bugünkü görüşmede para konuşulmadı. (pazarlık yapılmadı)

Zenit biz Fatih'i size vermek istiyoruz dedi, Rubin istediğimiz parayı vermeye rağzı ama biz rakibimize oyuncu satmak istemiyoruz dedi.

bu iş inşallah olacak, biraz olsun şu suküneti sağlayalım...

Murat Erdem
16.01.2010, 17:11
Trabzonspor yönetimi : Şenol Güneş'e Fatih Tekke'yi alalım mı diye espri yaptık, kendisi bunu ciddiye almış.

Cafer Bulur
16.01.2010, 17:12
http://www.ntv.com.tr/id/24993776/

Herkes Syzmek'e oy versin lütfen...
Szymek ve salazar dan yana oyumu kullandim.;)

Erdal
16.01.2010, 17:12

Kulüp dediğimiz şey hele de bu Trabzonspor ise anlamlıdır evet. Kulüp bir şirket değildir. Ülke yönetmek gibidir kulüp yönetmek...Ekonomi evet...Ama bir o kadar da sosyoloji, moral değerler, aidiyet, vesaire vesaire...

hüseyin1975
16.01.2010, 17:13
Ah Ünalim ah.
Sahalarda Firtinaydin ama simdi Yönetimin kuklasisin.
Seni kullanip yazik ediyorlar.
Taraftardaki büyük sevgini azaltiyorlar.
Yazik yahu

Mustafa Calik
16.01.2010, 17:13
FEDAKÂRLIK YAPILACAK
Ünal Karaman'ın Petersburg'a yolculuğu öncesinde Fatih Tekke'nin, Rus kulübünün yetkilileriyle telefonda görüştüğü ve "Futbol yaşantımı Trabzonspor'da sürdürmek istiyorum. Lütfen anlayış gösterin" dediği öğrenildi. Taraftarın da ısrarla takımda görmek istediği Fatih Tekke için Zenit kulübünün 2 milyon euro'luk bonservis bedelinde indirim yapmaya sıcak baktığı öğrenilirken, Trabzonspor yönetiminin de transfer için fedakârlık yapmaya hazır olduğu kaydedildi.

Bu haber dogru mu acaba ?

Salih Yazıcı
16.01.2010, 17:14
ben hayatımda böyle tükürdüğünü yalayan bir yönetim görmemedim başkanın burak konusunda yaptığı açıklamalar ortada ve burak trabzonsporun oyuncusu oluyor ama bizde gol kralı olan ve kaptanlığımızı yapan gerçek trabzonsporlu olan fatihe gelince hepsi aslan kesiliyorlar yok fazla para istiyorlar yok fatih kendi haletsin bonservisni yok fakir gurebanın parası böle harcanmaz soruyorum başkana menejerlere yedirdiğiniz paralar kimin parası hani burak yılmaz verdiği sözü tutmamıştı hani sizin ilkelerinize ne oldu başkan ama fatihe gelince ilke sahibi oluyorusun yazıklar olsun senin gibi başkana.

Erdal
16.01.2010, 17:14
6 ayıdr herkes hırpalanıyor...Kaç liradır bunun maliyeti? Ölçülebilir mi?

Ha olmasaydı....Taraftar bu kadar istemeseydi....Hindistanda devlet başkanı olup yahu bu adamlar ineğe tapıyor diye şikayet etmek gibi bir şey bu....

Halit Akyüz
16.01.2010, 17:15
Cafer abi, gerçekten değişik durumlar olabilir. Biraz sabır, Kaptan şu anda köyünde temiz havayı ciğerlerine çekiyor, sizde kafanızı çıkarın dışarı, bir souk vursun yüzünüze.

Ben size şu kadar konuşayım, bugünkü görüşmede para konuşulmadı. (pazarlık yapılmadı)

Zenit biz Fatih'i size vermek istiyoruz dedi, Rubin istediğimiz parayı vermeye rağzı ama biz rakibimize oyuncu satmak istemiyoruz dedi.

Rakibimize oyunu satmak istemiyoruz derken..:)

Cafer Bulur

Ben onu diyorum iste,zenit fatihi bize vermek istiyor.

Peki yönetenlerimiz neden samimi anlamda fatihi istemiyorlar?

Suna da eminim,zenit rubine 2 milyona satmak yerine 1.250 ye bizi tercih ederler...

trabzonlux61x
Rakibimize oyunu satmak istemiyoruz derken..:)
Rubine satmak istemiyorlar onlarin rakibi rubin.

Orhan Kahraman
16.01.2010, 17:16

mantıklıdır yeterli mi cevabım?

Murat Erdem
16.01.2010, 17:16
Bu yönetim de gram akıl olsaydı, F.Tekke'yi çalkalamadan alırlardı zamanında, ve şimdiye kadar maliyetinin iki mislini TsClup satışından çıkarırlardı.
Kimse bana para mara hikayesi okumasın o yüzden.

Murat Erdem
16.01.2010, 17:18
Ünal Karaman: Ciddiyetimiz Zenit'e gösterdik.

Seveyim sizin ciddiyetinizi. Yönetimin paçalarından ciddiyet akıyor, ama biz körler göremiyoruz !

Halit Akyüz
16.01.2010, 17:19
Bence bu iş bitti ya hafta içi herşey biter..

Recep Alkan
Zenit Trabzonspor'a rubine verebileceğimiz fiyatın altına Fatih'i size verebiliriz dedi.

Orhan Aydın
Erdal abi peki bu tiyatro oyuncularıyla düzlüğe çıkmamız mümkün mü?
Ne için devam ediyor bu oyun?

İstifa etmezler..

Takımla filan alakalı değil,..

Samet'e tepki yüzünden istifa eden adam ,Kasımpaşa maçında yüzüne edilen galiz küfürleri duymazdan geldi..

Koro halinde ..

Ayıptı tabii..

Ama,tesisler kamulaşacak,naklen yayın artacak,hesleri satacaklar(birinci deneme de yapamadılar)filan..

İstifa kavramını unutmuş olmaları,

Napolyon'umsu bir durum..:)

.............
Erdal abi müsaadenle yapıyorum bu alıntıyı

İbrahim Gökhun Öztürk
16.01.2010, 17:20
p.tesi görüşülebildigini ögrenince neden türkiyeye döndügünü anlayamadım 2 gün daha rusyada kalmak daha mantıklı diilmi?

A.Gökhan AKIN

Seni bu kadar sakin görmek ne güzel kardeşim :) tamam ben rahatım artık..

Salih Yazıcı
recep abi para niye konuşulmadı ne zamandan beri seni ilkez bukadar rahat gördüm.

Halit Akyüz
16.01.2010, 17:21
Zenit Trabzonspor'a rubine verebileceğimiz fiyatın altına Fatih'i size verebiliriz dedi.
:sevinç::sevinç:

Murat Erdem
16.01.2010, 17:22
İstifa kurumu ''onur ve haysiyet'' nişanıdır...

Kemal Ç.
[QUOTE=alkan61;2924952]

QUOTE]

1000 puan değerinde bir soru, bilene başka ödüllerde var, ünal ruslarla bugün ne konuştu?

Salih Yazıcı
ayrıca gerçekten pazartesi belli olcaksa ünal niye geri dönüyor.

Ömer Aydın
Arkadaslar, bugün itibariyle Kerzhakovun Zenite dönüsü resmidir... ARtik ben de rahatim :)

http://www.fc-zenit.ru/info/main.phtml

Mustafa Calik
16.01.2010, 17:23
O zaman Zenit hafta ici bizim teklifi kabul eder galiba..

Kubilay ŞAHİN
16.01.2010, 17:24
O zaman Zenit hafta ici bizim teklifi kabul eder galiba..

Ortada kabul edilebilecek bir teklilf olsa..

Orhan Kahraman
16.01.2010, 17:25
yönetim fatih konusunda bastan beri samimi davranmadigini hepimiz biliyoruz.

NİYE????

Zafer Fidan
16.01.2010, 17:26
Belki Zenit kendi transferleri sonuclanmasini bekliyor. Bizim teklifimizi coktan kabul etmis olabilirler ve bu yüzden para konusulmadi

Orhan Kahraman
recep abi para niye konuşulmadı ne zamandan beri seni ilkez bukadar rahat gördüm.

yav adamın üstüne gitmeyin sıkıntılandırmayın herifi :D

Egemen

yenisi yapılana kadar eski teklif geçerlidir sanırım.. gerçi kabul edilmeyen bir teklifin geçerliliği de kalmaz.. evet yeni teklif ne? bunu öğrenmek lazım :)

Recep???

Orhan Kahraman
16.01.2010, 17:27
[QUOTE=alkan61;2924952]

QUOTE]

1000 puan değerinde bir soru, bilene başka ödüllerde var, ünal ruslarla bugün ne konuştu?

Karı kız?? :D

metinbay61
16.01.2010, 17:27
olaylar çok başka boyutlara geliyor kimse mantıklı davranamıyor artık...taraftarın mantıksız ve sabit fikirli davranması bi camia için en önemli sorun...sağolsun bizi o hale soktular...fatih alınıncada geçmiycek gibi bu iş...kızacağız yönetime ama niye kızdığımızı bile bilmeyeceğiz...çünkü sabit fikirli olduk artık...ah başkan ah ilk geldiğin günü hatırlayınca şimdiki duruma nasıl soktunuz kendinizi bi bakın arkanıza...

Recep Alkan
16.01.2010, 17:28
Arkadaşlar bakın, her laftan bir şey çıkarmak için kendinizi zorlamayın.

Ben zaten birşey öğrendiğimde hemen buraya girip sizze yazıyorum.

Rahat olmamın nedenini geçenlerde açıklamıştım. Bir taraflarımızı yırttığımızda da bu iş olmuyor, kendime zarar verdiğimi görüyorum. Rahatlığım bundandır. Yoksa sizin bilmediğiniz bir şeyi bildiğimden değildir.

Az önce birinci ağızlar ile yeniden görüştüm.

Dediğim gibi kaptan yakınları ile birlikte köyünde temiz hava almakla meşgul. Onlara basında çıkan haberleri anlattım.

Bu şekil bilgilerin kendilerine gelmediğini, bu görüşmeye şahit olan bir kişinin, bugün para konuşulmadığını, Zenitin biz Fatih'i size vermek istiyoruz dediğini, Trabzonspor'un da biz de almak istiyoruz dediğini söyledi. Hatta Zenitin Rubin Kazan'ın istedikleri parayı vereceğini, ama kendilerinin en büyük rakiplerine oyuncu satmak istemediklerini sölediklerini de ekledi. Son olarak da, Zenitin, Rubinin verdiği paranın daha azına Fatih'i Trabzonspor'a verebileceğini söyledi.

Son bilgiler bu şekilde.

Kafamdaki parçaları birleştirdiğimde AFS abinin dediklerinin doğruluğu piyasa çıkıyor. Trabzonspor istediğini aldı, bu işi Başkana bitittirecekler...

(Ali Fuat abinin dediklerine istinaden bir düşünce, temenni)

Saygılar;

Mustafa Calik
16.01.2010, 17:28

Burada teklif yapildi diye yaziyor..

ZENİT TEKLİFİ GÖRÜŞECEK
Zenit Kulübü Trabzonspor'un Fatih Tekke transferi için yaptığı teklifi görüşecek, Zenitli yöneticilerin karamen ve Sırrı Eren'e Zenit kulübü bir şirket, teklifinden memnuiyet duyduk, bu teklifini hafta sonu olduğu için size bir cevap şuan veremeyeceğiz, Teklifini hafta içinde değerlendireceğiz ve size Fatih tekke konusunda kararımızı söyleyeceğiz.

Orhan Kahraman
16.01.2010, 17:29
olaylar çok başka boyutlara geliyor kimse mantıklı davranamıyor artık...taraftarın mantıksız ve sabit fikirli davranması bi camia için en önemli sorun...sağolsun bizi o hale soktular...fatih alınıncada geçmiycek gibi bu iş...kızacağız yönetime ama niye kızdığımızı bile bilmeyeceğiz...çünkü sabit fikirli olduk artık...ah başkan ah ilk geldiğin günü hatırlayınca şimdiki duruma nasıl soktunuz kendinizi bi bakın arkanıza...

Hakkatten sonra ne oldu ? O günler çok güzeldi başkan tonton tonton tatlı tatlı konuşuyordu sonra gerilmeye, gerildikçe şişmeye, şiştikçe köpürmeye başladık.Bakalım ne zaman patlayacağız yada gazımız alınacak

Orhan Kahraman
16.01.2010, 17:31
Recep abi sayın başkanımız gider alır şeklini koyar diyorum abi :)

Kubilay ŞAHİN
16.01.2010, 17:32
Burada teklif yapildi diye yaziyor..

ZENİT TEKLİFİ GÖRÜŞECEK
Zenit Kulübü Trabzonspor'un Fatih Tekke transferi için yaptığı teklifi görüşecek, Zenitli yöneticilerin karamen ve Sırrı Eren'e Zenit kulübü bir şirket, teklifinden memnuiyet duyduk, bu teklifini hafta sonu olduğu için size bir cevap şuan veremeyeceğiz, Teklifini hafta içinde değerlendireceğiz ve size Fatih tekke konusunda kararımızı söyleyeceğiz.

Ne teklifi bu para konuşulmadan neyi konuşmuşlar.. Fatih'i bize verin diye bi teklif olmaz heralde..

Emrah Akcagöz
16.01.2010, 17:35
Arkadaşlar bakın, her laftan bir şey çıkarmak için kendinizi zorlamayın.

Ben zaten birşey öğrendiğimde hemen buraya girip sizze yazıyorum.

Rahat olmamın nedenini geçenlerde açıklamıştım. Bir taraflarımızı yırttığımızda da bu iş olmuyor, kendime zarar verdiğimi görüyorum. Rahatlığım bundandır. Yoksa sizin bilmediğiniz bir şeyi bildiğimden değildir.

Az önce birinci ağızlar ile yeniden görüştüm.

Dediğim gibi kaptan yakınları ile birlikte köyünde temiz hava almakla meşgul. Onlara basında çıkan haberleri anlattım.

Bu şekil bilgilerin kendilerine gelmediğini, bu görüşmeye şahit olan bir kişinin, bugün para konuşulmadığını, Zenitin biz Fatih'i size vermek istiyoruz dediğini, Trabzonspor'un da biz de almak istiyoruz dediğini söyledi. Hatta Zenitin Rubin Kazan'ın istedikleri parayı vereceğini, ama kendilerinin en büyük rakiplerine oyuncu satmak istemediklerini sölediklerini de ekledi. Son olarak da, Zenitin, Rubinin verdiği paranın daha azına Fatih'i Trabzonspor'a verebileceğini söyledi.

Son bilgiler bu şekilde.

Kafamdaki parçaları birleştirdiğimde AFS abinin dediklerinin doğruluğu piyasa çıkıyor. Trabzonspor istediğini aldı, bu işi Başkana bitittirecekler...

(Ali Fuat abinin dediklerine istinaden bir düşünce, temenni)

Saygılar;
Verdiğin bilgiler için sağol abi Allah senden razı olsun..

smyrna
16.01.2010, 17:36
Ne teklifi bu para konuşulmadan neyi konuşmuşlar.. Fatih'i bize verin diye bi teklif olmaz heralde..

Ben herşeyi beklerim artık bu yönetimden :D

Recep Alkan
16.01.2010, 17:36
Cümlemizden emre...

Emre Çömez
16.01.2010, 17:43
gelişmeler neler acaba ?

SEDAT
16.01.2010, 17:44
-Geç olsun güç olmasın :)

Samet Yildirim
16.01.2010, 17:44
gelişmeler neler acaba ?
Alkan61 yukarda yazdi;)

karaman6106
16.01.2010, 17:46
siyasette de böyledir...astlar altyapıyı hazırlar, büyükler kahramanlık yaparlar.
örnek, memurlara erilecek maaş artışı başbakanla maliye bakanı arasında 100 lira olarak belirlenir. sonra sendikalarla pazarlık yapılır, 80 den yukarı veremeyiz der görüşmeleri keserler. sonra sendikalar başbakanla görüşür, başbakan artışı 100 lira yapar ve kahraman olur. burdada öyle olacak, yani ünal bey hazırlığı yapacak, başkan son noktayı koyup kahraman olacak. bence o günde yaklaşıyor.başkan kesenin ağzını açaçak-sanki kendi kesesi-ve bu işi bitiren kahraman olacak.

Arif Timurcioğlu
16.01.2010, 17:46
Hep bir ümit hep bir bekleyiş devamlı yaşanan gelişmeler atraksiyon ve Fatih Tekke sezon başındaki aynı senaryo şimdiye kadar.

Hqmi
16.01.2010, 17:47
Bu kadar bilinçsiz beceriksiz yönetici olur mu ya? Meğerse şirket Cumartesi kapalıymış.. Aah çok şaşırdım. Adamlar Cumartesi şirket kapatmış.
Haftasonu her yerin kapalı olduğunu bilmiyor mu Ünal Karaman!?

diensi61
16.01.2010, 17:47
İşten güçten boş an buldukça yazıp çıkmaya çalışıyorum.
Fatih transferine kafanızı takıp boşuna kendinizi harap etmeyin.
Allahın izni ile ikinci yarı Fatihli kadrolar kuracağız

SEDAT
16.01.2010, 17:48
Bu kadar bilinçsiz beceriksiz yönetici olur mu ya? Meğerse şirket Cumartesi kapalıymış.. Aah çok şaşırdım. Adamlar Cumartesi şirket kapatmış.
Haftasonu her yerin kapalı olduğunu bilmiyor mu Ünal Karaman!?

-Her şeyde bişey aramak zorundamıyız acaba...

Emirhan Ömeroğlu
16.01.2010, 17:49

Felaket tellalı sus lan. Geberticem ben seni merak etma.

Kubilay ŞAHİN
16.01.2010, 17:51

Yok bulmassak olmaz..

Romayı bile biz yakmışızdır şüpheleniyorum..

SEDAT
16.01.2010, 17:56
Yok bulmassak olmaz..

Romayı bile biz yakmışızdır şüpheleniyorum..

-Kubilaycım yanlış msj cevap yazmışsın bak senle ilgili olan üstteki :)

SEDAT
16.01.2010, 17:59
-Kolombiyaya giden ekibimiz içinde fromayla la atkı olan çantayı kaybetmiş ...

-Hemen yakaladılar ya vay efendim bunlar kdar beceriksiz kimse yokmuşmuş vay efendim hiç şaşırmamışlar...

-Ya havaalanlarında kaybolan valizlerin sayısından haberiniz varmı acaba bu eleştiriyi yapanlara söylüyorum...

-Ben artık kötüde bişey olsa her işte bir hayır vardır diyorum her şeyde bi art niyet aramayalım...

Hqmi
16.01.2010, 17:59
-İnsan her şey arıyor valla. :)

İsa
16.01.2010, 18:03
Böyle salak saçma iş olmaz bıktım usandım.
Alacaksan git adam gibi al almayacaksanda almayacağım de.
Bir buçuk aydır taitilde olan adamı 1 Ocak'ta alır ikinci yarıya hazırlarsın,Antalya'daki 6 günlük kampada katılamıyacak.

SEDAT
16.01.2010, 18:03
-İnsan her şey arıyor valla. :)

-Aramayın arkadaşım adamlar gitti artık bonservisini alsınlarda nasıl yapıyorsa yapsınlar ya artık ben bakmıyorum osuna busuna :)

SEDAT
16.01.2010, 18:04
Böyle salak saçma iş olmaz bıktım usandım.
Alacaksan git adam gibi al almayacaksanda almayacağım de.
Bir buçuk aydır taitilde olan adamı 1 Ocak'ta alır ikinci yarıya hazırlarsın,Antalya'daki 6 günlük kampada katılamıyacak.

-Ya kardeşim hiç almamalarından iyidir ya bi durun Allah aşkına zorla ite kaka yolladık işte varsın kamp eksik kalsın..

İsa
16.01.2010, 18:05
Ne marka değeri kaldı,ne prestij kaldı...
Mahalle takımları bile daha profesyonelce yöneltiliyor.

smyrna
16.01.2010, 18:07
Ben inanıyorum. Başkan Rusyaya gidip bu işi bitirecek hafta içi

Kubilay ŞAHİN
16.01.2010, 18:09

Dost acı söylerse benimde görevim felaket tellallığıdır..:)

Bu arada yakalamak gerekir önce..:cool:

İsa
16.01.2010, 18:10
Zenit'in yöneticilerinin yerinde olsam hiç görüşmem bile bizim çapsız yöneticilerimizle...

serdaracıl
16.01.2010, 18:12

Bu nasıl bir mesaj?

SEDAT
16.01.2010, 18:14
Bu nasıl bir mesaj?

-Onlar çok iyiarkadaşlar düşündüğün gibi değil..;):)

hüseyin1975
Bu nasıl bir mesaj?

Normal vallahi.
Taraftar Fatihi o kadar kafaya "takti ki", sonunda cildirdi isde:mad:

Mustafa Çolak
Bekle Bekle Nereye Kadar, Gel Kaptanım Gel.

Orhan Kahraman
16.01.2010, 18:15
Bu nasıl bir mesaj?

Aralarında şakalaşıyorlar endişelenma :D

Miraç Atalay Çiftçi
16.01.2010, 18:15
Konunun ileri gider gibi bir hali yok ki, arkasında birşey kalsın!

smyrna
16.01.2010, 18:16
Gelicek gelicek Sabır

Emirhan Ömeroğlu
Bu nasıl bir mesaj?

Okuduğun gibi bir mesaj ;)

Ali Tunahan Güllü
Olacak olacak az kaldı:)

Şimdi Teoyla Fatih nasıl olynar sizce?

Orhan Kahraman
16.01.2010, 18:18

Arkalarında kimin olacağına bağlı bu biraz bence

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 18:21
Arkalarında kimin olacağına bağlı bu biraz bence

Alanzinho ve Colman:rolleyes::)

wien_ts
16.01.2010, 18:22
ne enteresan takimiz 3.forvetimiz yokken birdenbire 5 tane forvetimiz oldu fatih-teo-umut-murat-burak (fatihin alindigini varsayyiyorum).bu forvetlerden 4 unude yeni aldik.ha bide battal var o ne olacak,adami ayarttik manisaya da gitmedi,simdi olmazsa sene sonunda onuda aliriz. bu 6 kisiden seneye hangi ikili oynar acaba..

Emirhan Ömeroğlu
16.01.2010, 18:23

Kubilay'dan bir yorum daha bekliyorum. :cool:

Orhan Kahraman
16.01.2010, 18:23
Alanzinho ve Colman:rolleyes::)

2 tane daha 2 tane daha :D

hAtes
16.01.2010, 18:24
Zenit'in yöneticilerinin yerinde olsam hiç görüşmem bile bizim çapsız yöneticilerimizle...
ne konuştuğumuza dikkat edelim.Çapsız yöneticiler dediğiniz adamlar 10-15 sene önce bizi biz yapanlar.10 sene sonra da fatih te yöneticimiz olunca ona da "çapsız" diyecekmisin...
Sakin olun ve bekleyin.Felaket tellallığı da yapmayın...

afs abi bir sürü fatih tekke formasının hazırda beklediğini söylediyse artık bize susmak düşer...

smyrna
16.01.2010, 18:28
2 tane daha 2 tane daha :D

Gabriç Sezer :D

Kubilay ŞAHİN
16.01.2010, 18:28
Kubilay'dan bir yorum daha bekliyorum. :cool:

Gerçekleşirse güzel oynar.. ççç ççç

Ama umut-guti de fena olmayacak..:cool: