PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Serhat
22.07.2009, 23:47
1.si Trabzondan bahsediyoruz..Burda hiçbir kriz ufak olmaz..Burda en ufak olay darbelik olur..
2.si senin benim gibi burda yönetimin yanlış,yalan politikasını tartışan az bir kesim..Ama bizim tartışmalarımızdan bunu çok yanlış anlayacak,sadece okuyan büyük bir kesim var..Ve anladığının bizim konuştuğumuzla alakası yok..Ondan bu başlık..
3.su bu okuyan kesim,maçta gaza gelip o tezahuratı yapacak kesim..

He ayrıca biz Fatih'i de isterken çok masumca bir istekti...Ama nerelere geldi..

Ayrıca bak kendin söylemişssin..Biz eleştiriyoruz,ama hiç bilmediğimiz büyük bir etkisi var burda yazılanların..Alınmasını isteyerek nasıl kamooyunu etkilediysek,burda yazdıklarımızlada yön veriyoruz..

Bakın zaman herşeyi göstericek...

Zaman içindeki her tepe taklak oyunlara ve yalan yanlış yere kişilere ve değerlere saldırılmasına her zaman karşı çıktım ve her zamanda karşı çıkacağım.

ikincisi burda yalan yanlışları tartıştırmak istemiyorsan ona göre demeç vereceksin. Bu ne ya her zaman aynı şeyler aynı senaryolar bozuk plak gibi sarıyor başa... Bu mu yani?

ücüncüsü ise inanki bu senin veya benim sucum olmaz. Kişiler isteklerinde özgürdür. Tribünde herkes sac bas yolarken güvenerek bu şekilde yola çıkmak kendimce 1 yıl kaybı olur ki bunlar farklı neticeler doguracaktır emin ol...

Aynı şeylerden bahsediyoruz aslında. Süreci bu derece uzatan bizmiyiz??? Burda anlaşamıyoruz bir türlü... Yoksa saçma sapan yanlış açıklamalar mı? Ha oldu bitti diyorsanız; bende bu nereye kadar derim? :)

Cafer KILIÇSOY
22.07.2009, 23:49
Aynen katılıyorum kardeşim sana birde Fatih TEKKE konusu sanıldığı kadar veya gösterilmeye çalışıltığı kadar basit değil. Tamam burada ki yönetici arkadaşlar bu sayfayıda kapatabilirsiniz hiç önemli değil.... Lakin birşeyleri birileri istiyor diye öyle olması gerekmez illaki biz taraftarsak konuşuruz bizde birilerinin isteğine uyamayız uıyduramazsınız da saygılarımla. ''BİZE HER ŞEY TRABZON''
Aç bakalım bu mesajını biraz. Kimin isteğine uydurmaya çalışıyoruz sizi.

Selman
22.07.2009, 23:53
Aynen katılıyorum kardeşim sana birde Fatih TEKKE konusu sanıldığı kadar veya gösterilmeye çalışıltığı kadar basit değil. Tamam burada ki yönetici arkadaşlar bu sayfayıda kapatabilirsiniz hiç önemli değil.... Lakin birşeyleri birileri istiyor diye öyle olması gerekmez illaki biz taraftarsak konuşuruz bizde birilerinin isteğine uyamayız uıyduramazsınız da saygılarımla. ''BİZE HER ŞEY TRABZON''

Yanlış, yapmayın böyle.

Ben konuşulması gereğini savunuyorum mesela.Napıcaz şimdi?

Kendim yazmıyorum eyvallah ama her satırı okuyorum.Fatih gitmeden önce o kadar çok boğaz patlattım ki yoruldum açıkcası.

Mesela dün Gökhan Ünal Fatih Tekke'den iyidir diye yazanları okuyorum, bugün farklı yazılıyor tabi, gülüyorum :)

Ayrıca hangi forveti alırsanız alın, gol kaçırdığı anda ve yenik durumdaysak Avni Aker'den Fatih Tekke seslerini kesemezsiniz. Burada yazılsa da yazılmasa da. Bir suçlu aranıcak ve adresi de bellidir.

Ilelioglu
22.07.2009, 23:55
Yanlış, yapmayın böyle.

Ben konuşulması gereğini savunuyorum mesela.Napıcaz şimdi?

Kendim yazmıyorum eyvallah ama her satırı okuyorum.Fatih gitmeden önce o kadar çok boğaz patlattım ki yoruldum açıkcası.

Mesela dün Gökhan Ünal Fatih Tekke'den iyidir diye yazanları okuyorum, bugün farklı yazılıyor tabi, gülüyorum :)

Ayrıca hangi forveti alırsanız alın, gol kaçırdığı anda ve yenik durumdaysak Avni Aker'den Fatih Tekke seslerini kesemezsiniz. Burada yazılsa da yazılmasa da. Bir suçlu aranıcak ve adresi de bellidir.

Bende bir önceki sayfada hemen hemen buna benzerini yazdim...:alkış:

Ilelioglu
23.07.2009, 00:03
Yürüyüste ilginc olay!

Fatih Tekke transferi için meydan parkında toplanan kalabalığa şaka yapmaya çalışan Mustafa Karadeniz tanınınca taraftarın tepkisi ile karşılaştı.

Bir ulusal kanalda şaka programı yapan Mustafa Karadeniz organizasyonun yapıldığı Meydan parkında toplanan taraftarların yanına gelip FatihTekke'nin Trabzon'da olduğunu ve birazdan onu taraftarların yanına getireceğini söyledi.

Başlangıçta taraftarın şakacıya inanması taraftarlar arasında kısa süreli bir heyecana neden oldu.
Mustafa Karadeniz siyah camlı bir jipin arka koltuğuna Fatih Tekke'ye benzeyen gözlüklü bir şahsı bindirip taraftarların olduğu bölüme gelmeye çalıştı.

Fakat şakası ortaya çıkan Mustafa Karadeniz 'öfkeli' taraftarın 'sert' tepkisiyle karşılaşınca olay yerinden hızla uzaklaştı.
Daha önce de şaka programlarında birçok kez şaka yapılanlar tarafından dövülen şakacı Mustafa Karadeniz'in şaka girişimi bu kez Trabzonspor taraftarının sağduyusu sayesinde olaysız son buldu.

Trabzonlu olduğunu iddia eden Mustafa Karadeniz'in Trabzonspor taraftarına yönelik şaka girişimi nedeniyle yürüyüşe katılan Trabzonsporlu taraftarlar bir açıklama yaparak “ En kısa zamanda Trabzonspor taraftarından bu yaptığı ayıp için özür dilemesini bekliyoruz dediler.

Kaynak: haber61.net

hakanhan
23.07.2009, 00:03
kulubun sahibi taraftardir gerisi hikaye.. taraftari kaile almazsan saf yerine korsan basarili olsanda gitmeye mahkumdur.. arkadaslar maastricht macinda tepkinizi koyun demokratik sekilde..

KERİM
23.07.2009, 00:04
Bu arada Söylendimi bilmiyorum ama belirtiyim ;

Fatih Tekkenin gelmesi için yürüyüş yapan taraftarlar KanalTürk de Şaka Şaka Programını yapan Mustafa Karadeniz tarafından kandırılarak 'Fatih Şuan burada gelin peşimden diyip ' biraz yürüttükten sonra Fatihe benzeyen birini taraftarın karşısına çıkarmış :D Taraftarlar bayağı kızmış Mustafada zor kaçmış oradan :D
Önemli olan ise oradaki 250 kişinin hiçbirimi o adamı tanımıyordu :)

Murat 61
23.07.2009, 00:04
Yürüyüste ilginc olay!

Fatih Tekke transferi için meydan parkında toplanan kalabalığa şaka yapmaya çalışan Mustafa Karadeniz tanınınca taraftarın tepkisi ile karşılaştı.

Bir ulusal kanalda şaka programı yapan Mustafa Karadeniz organizasyonun yapıldığı Meydan parkında toplanan taraftarların yanına gelip FatihTekke'nin Trabzon'da olduğunu ve birazdan onu taraftarların yanına getireceğini söyledi.

Başlangıçta taraftarın şakacıya inanması taraftarlar arasında kısa süreli bir heyecana neden oldu.
Mustafa Karadeniz siyah camlı bir jipin arka koltuğuna Fatih Tekke'ye benzeyen gözlüklü bir şahsı bindirip taraftarların olduğu bölüme gelmeye çalıştı.

Fakat şakası ortaya çıkan Mustafa Karadeniz 'öfkeli' taraftarın 'sert' tepkisiyle karşılaşınca olay yerinden hızla uzaklaştı.
Daha önce de şaka programlarında birçok kez şaka yapılanlar tarafından dövülen şakacı Mustafa Karadeniz'in şaka girişimi bu kez Trabzonspor taraftarının sağduyusu sayesinde olaysız son buldu.

Trabzonlu olduğunu iddia eden Mustafa Karadeniz'in Trabzonspor taraftarına yönelik şaka girişimi nedeniyle yürüyüşe katılan Trabzonsporlu taraftarlar bir açıklama yaparak “ En kısa zamanda Trabzonspor taraftarından bu yaptığı ayıp için özür dilemesini bekliyoruz dediler.

Kaynak: haber61.net

walla iyi kurtulmuş :):):)

Ilelioglu
23.07.2009, 00:05

Fatih Tekkenin gelmesi için yürüyüş yapan taraftarlar KanalTürk de Şaka Şaka Programını yapan Mustafa Karadeniz tarafından kandırılarak 'Fatih Şuan burada gelin peşimden diyip ' biraz yürüttükten sonra Fatihe benzeyen birini taraftarın karşısına çıkarmış :D Taraftarlar bayağı kızmış Mustafada zor kaçmış oradan :D

Yazdim bunu....:rolleyes:

Adem Erdoğan
23.07.2009, 00:06
O adamda kronik kaşıntı var bence.

sorin
23.07.2009, 00:07
Recep iyi güzel de nedir amacımız anlayamadım hâlâ. Şu saatten sonra böyle bir şekilde Fatih'in Trabzonspora gelmesi seni mutlu eder mi?

Fatih çok iyi bir futbolcudur, buna kimsenin itirazı olamaz. Ama bu transfer gerçekleşmedi diye de Trabzonspor batmaz merak etme.

Yara tatlı ve sen habire kaşıyorsun, hadi bakalım...
kapatalım konuyu söylenen yalanlar dönen dolaplar taraftarın gözünün içine baka baka oynanan oyunlar yapanların yanına kar kalsın öyle mi bu takım yıllardır bu konuların üstünü örte örte bu durumlara gelmedi mi herkes birşeyleri görüpde görmemezlikten duyupta duymamazlıktan gelmedi. Ne kadar rahatsızlık vermiş bu konu ki kulüp içinden dahi emniyete dağıtın diyerek talimatlar yağıyor. NEDEN? Orada ki genç kardeşlerimiz terörist mi dağıtın diyorlar ne hakla bu TRABZONSPOR asillerin takımımı halkı bu kadar hakir görüyorlar. Fatih bu takıma attığı gollerden başka ne kötülük yaptı ki getirilmemesi için dolap üstüne dolap döndü. Üstelik başkanda alet edilerek. Bu takım üzerinde zerrece hakkım varsa ve bu adamı yalan dolanla bu takıma getirmiyorlarsa benim şahsi olarak hakkım o adamlara helal değildir.

only ts
23.07.2009, 00:09
fatih tekke ardında küllerini bıraktı biz o külleri temizlemeye çalışıyoruz olay bundan ibarettir..

KERİM
23.07.2009, 00:09
Yazdim bunu....:rolleyes:
aynı anda yazdık :D ben yazarken seninkini göremedim

erolizmts
23.07.2009, 00:10
İddaya varmısınız???

4 yada 5 hafta...Ortasahalar forvetler defanslar gol kaçırmış..

Tribünde Fatih Tekke sesleri..

Bütün oyuncular baskı altında..

Otobüs camları taşlanmış...

Teknik direktör istifa etmiş..

Yönetim istifa etmiş..

Kadro darmaduman olmuş..Bu jenerasyonda şehir tarafından beğenilmeyip dövülmüş..Her maç ana avrat sövülmüş..

Bizde ondan sonraki sene şampiyon olmuşuz:)

Herkesin dilinde tek bir laf.

Fatihi alıcaktınız olum...Fatih oynasa liderdik...Fatih olsa atardı...Fatih olsa döverdi..

Yalanmı???

Daha kötümserini düşünüyordum. Acaba kaçıncı hafta taraftarlarımız sahaya atlayıp olay çıkaracak ve alınan cezalardan sonra dahada kötüye giden duruma Sadri Şener ne kadar dayanabilecek? Olurmu olur. Daha önce görmediğimiz bir şey değil. Hele hele "yönetim ciddiyse Fatih'i alıp gelirim, istesinler imza attıralım" tarzı açıklamaları yapanlar için bu gidişat mükemmel. Her türlü olumsuzluktan memnun oluyorlardır.

faik celikoflu
23.07.2009, 00:13
fatih tekke her türlü gelemeyecek.yürüsek de koşsak da gelemeyecek...belli oldu gibi...

KERİM
23.07.2009, 00:14
fatih tekke her türlü gelemeyecek.yürüsek de koşsak da gelemeyecek...belli oldu gibi...
evet gelmeyecek ama hala bir kısım anlamak istemiyo heralde :) yürüyüş yaptılar ve gördüler Fatik tekkeyi ama çakmasını :D

yorumsuz6117
23.07.2009, 00:16
evet gelmeyecek ama hala bir kısım anlamak istemiyo heralde :) yürüyüş yaptılar ve gördüler Fatik tekkeyi ama çakmasını :D
bu mustafa karadeniz ne adam ya şaka programı var süper ama bu şaka iyi olmamış dayağı haketmiş..:D

salihismet
23.07.2009, 00:16
Acaba Fatihi biraktigimiz gibi bulabilecekmiyiz, öyle ya, aradan uzun bir süre gecti, buna hic kafa yoran oldu mu? Sonra begenelim begenmeyelim
bir hocamiz var, acaba onun bu konuda fikrini soran oldu mu? Belkide yönetim her seyi kendi üzerine alip, baslamadan hocayi yipratmak
istemiyor. Ben bu konuda artik bir sey yazmamaya karar verdim, cünkü beni alinmasi icin nasil kimse ikna edemzse, alinmamasi icinde almak
isteyenleri kimse ikna edemiyor. Fatih Tekkenin futboluna hic bir diyecegim yoktur, futbolun disinda gelisen olaylardan dolayi oradan uzak
olmasi hem kendi acisindan hemde Trabzonspor acisindan dogru olacagini düsünüyorum. Ayni olaylarin tekrar yasanmasi mümkün deyil, fakat
bizde öyle bir Trabzon karsiti medya var ki, ellerine düsdün mü kurtulman imkansiz gibi bir sey.

OLCAY ÇAKIR
23.07.2009, 00:17
Ben biraz yakıp yıkan tarafta olmak istiyorum.:)

Evet,
Başlıyorum;

Ah bi goller kaçsın var ya:)

İnleteceğiz o stadı TEKKE diye...

Tekke'den iyisini alabilirmisin,mümkün değil.

Bukadarda tutarsız yönetim görmedim yahu.

Güvenmiyorum size.

Hiçbir sözünüze inanmıyorum.

Büyük bir boşluğa düşürdünüz beni..

Şoktayım.

İstifa istemiyorum yanlış anlamayın.

Ama stadyumda birileri bağırır bak sölim.

Demedi demeyin yani...

Ah yönetim.

Ben başkanı severim.
Ama o yönetim yokmu,onları sevmem.

Ah ah.

İstifamı?

Hayır istemem ne alakası var kardeşim...

Ama gerçekleride görmesi lazım bazılarının..
Gerçekleri biz görüyoruz,başkanda görüyorda Hacısalihoğlu görmüyor.
Hele Alioğlu var o hiç anlamıyor.

Başkan harika biri,mükemmel.
Ama yönetim onu dolduruşa getiriyor.
Etkiliyorlar.
Yanlış bilgi veriyorlar.

Ben görüyorum abi.
Ama onlar görmüyor.

İstifa edip kurtulmasınlar hemen,az acı çekmeleri lazım..
Varya.

:)

Muhammed
23.07.2009, 00:23
Birisi Roman Abramovich'e söylesinde Tekke'yi alsın adam. Yazık 3 yıldır istedikleri şampiyonlar ligini kazanamıyorlar. Ordan da Liverpool'a gitsin onlarda uzun süredir ligte şampiyon olamıyorlar.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 00:27
Birisi Roman Abramovich'e söylesinde Tekke'yi alsın adam. Yazık 3 yıldır istedikleri şampiyonlar ligini kazanamıyorlar. Ordan da Liverpool'a gitsin onlarda uzun süredir ligte şampiyon olamıyorlar.

Bence hacısalihoğluna söyleyelim bize torres alsın bir de drogba ile lampard alsın yazıktır 26 yıldır şampiyon olamıyoruz.:)

Murat 61
23.07.2009, 00:28

Evet,
Başlıyorum;

Güvenmiyorum size.

Şoktayım.

Demedi demeyin yani...

Ah yönetim.

Ben başkanı severim.

Ah ah.

İstifamı?

Etkiliyorlar.
Yanlış bilgi veriyorlar.

Ben görüyorum abi.
Ama onlar görmüyor.

Varya.

Abi iyi düşün.

KDRDYN
23.07.2009, 00:30

psg de uzun yıllardır hasret şampiyonluğa, bir sonraki durağı orası olsun. hatta geçerken de bir ara efsane napoli ye uğrasın. pek bi makbule geçer. :)

cınar#7
23.07.2009, 00:35
iyice ganita başlıgına çevirdiniz..tamam istemiyorsunuz Tekke'yi ama dalga geçmeyede gerek yok.Sezon başlasın gökhan-umut ikilisini görürüz,böylece yönetimin doğru bir kararmı verdi yanlışmı anlaşılır.

Murat 61
23.07.2009, 00:41
iyice ganita başlıgına çevirdiniz..tamam istemiyorsunuz Tekke'yi ama dalga geçmeyede gerek yok.Sezon başlasın gökhan-umut ikilisini görürüz,böylece yönetimin doğru bir kararmı verdi yanlışmı anlaşılır.

Allah' ını seversen, alınıp alınmaması konusunda söylemediğimiz, konuşmadığımız ne kaldı ?
Artık kırıcı olmuyormuyuz birbirimize karşı ?

Bir karar verilmiştir, doğru yada yanlış, saygı duymamız gerekiyor bu saatten sonra.

Tunga
23.07.2009, 01:02

Evet,
Başlıyorum;

Güvenmiyorum size.

Şoktayım.

Demedi demeyin yani...

Ah yönetim.

Ben başkanı severim.

Ah ah.

İstifamı?

Etkiliyorlar.
Yanlış bilgi veriyorlar.

Ben görüyorum abi.
Ama onlar görmüyor.

Varya.

Brezilya dizileri vardı ya hani. Zamanında, Türk Yapımcılar dizi çekip çekip önümüze koymayı akıl etmeden önce hani. O dizilerde şöyle bir durum olurdu:

Günlük yayınlanan diziyi 10 gün seyretmeseniz de seyrettiğiniz ilk gün sanki o 10 günü de seyretmiş gibi olurdunuz. Çok ağır ilerlerdi yani.

İşte bizdeki de o hesap ve Olcay'ın bu mesajda derlediği replikler de sürekli dönüp duruyor gerçekten de.

Ve yine aynı Brezilya dizilerinde olduğu gibi, net bir hedefe odaklanmadan, net bir sonuca varmadan.

Ve yine çok net ki, bu dizi "her halükarda" acı sona koşuyor.

faik celikoflu
23.07.2009, 01:02
sorun şurda ki tekke alınmasa da forvet lazım kesinlikle...iyi kötü bi isaacımız vardı, o da gitti..biri sakatlanınca veya yorulunca kim girecek oyuna...hele de lig, tk ve uefa da mücadeleye sonunda kadar devam etmeyi düşüneceksek iki forvet daha lazım bize...

Vural Kuyumcu
23.07.2009, 01:11
üzüliorun üzüliorum ne dicem bilemiorum allah sonumu hayirli eylesin

hodlu
23.07.2009, 01:13
Trabzonsporlu bir yönetici: 'Dağıtın şu Fatih TEKKE'ye destek verenleri' diyebilen bir anlayış ile yönetiliyor.Dağıtın dediğin kişiler kim; bu takıma karşılıksız gönül verenler,Cebinden para harcayan,günü geldiğinde yollarda canını veren,ya da birgün Sivas kapılarında Nüfus cüzdanında 'Trabzon' yazdığı için şehre sokulmayan ama yöneticisinin kılı kıpırdamayan, vefakar ve cefakar taraftarları dağıtan yönetici, sana ben zavallı diyorum çünkü bu takımın milyonlarca taraftarı olduğu için sen oradasın unutma bunu...

Oruç
23.07.2009, 01:15
Lig başlayana dek bu başlıkta herkes içini dökebilmeli. Ondan sonra vakit takıma destek olma vaktidir. Biz Fatih'i de seviyoruz, takımımızı da. İkisinin yeri apayrı. Çok üzgünüm olayların bu boyuta gelmesine ama sıradan bir vatandaş olarak elimden bir şey gelmiyor şahsen. Sağlık olsun ne diyelim...

Hürgün Aygün
23.07.2009, 01:20
hep dedim yine diyorum bakın şimdiden bir şey demeyelim fazla tekke alınmadı diye ama eğer geçen seneki gibi olursaa kulüple irtibara geçilip bir forvet istedeiğimiz taraftar olarak belli edebiliriz ama sezon içinde daha çok erken hem trabzon bir tekke alınmadı diye yönetime küserse işler daha ters gider yönetimle taraftar düşman gibi olur tekke alınmassa ve goller kaçarsa yinede takıma küsmemeliyiz takıma küsmek hiç bir katkı sağlamaz ama birazda forvet alınması konusunda ısrar edebiliriz goller kaçarsa sezon içinde

hodlu
23.07.2009, 01:24
Sizi bilmem ama benim artık sabrım kalmadı ve şampiyonluk görmek istiyorum.Macera aramaya gerek yok bu takıma forvet değil Fatih Tekke lazım. Alınmassa mı onuda lig başlayınca göreceğiz...

Mehmet Zeki
23.07.2009, 01:27
Sizi bilmem ama benim artık sabrım kalmadı ve şampiyonluk görmek istiyorum.Macera aramaya gerek yok bu takıma forvet değil Fatih Tekke lazım. Alınmassa mı onuda lig başlayınca göreceğiz...

Birsey olmaz abi. Bende Fatih Tekkeyi cok istiyordum. Ama yonetim almiyor. Bence Gökhan Unal gol krali olur!

Hürgün Aygün
23.07.2009, 01:27
evet o doğru forvet(fatih) alınmalı ama şimdi alınmazsa şimdiden yönetime küslük olmaz ama sezon başlıyınca takımda gol problemi olursa o zaman ısrar edilebilir ama şu anda forvet şart alınmasada sezon içinde görücez

hodlu
23.07.2009, 01:30
Lig başlayınca geç kalırız sevgili Trabzonsporlular, artık hasret 25 yıla dayandı yeter artık.Gökhan-Fatih ikilisi zirve yapar bu ligde...

61mehmet61
23.07.2009, 01:43
teknik direktörün bu konuda fikrini bir sorsak. belki söyleyecek ama yönetim kendisine konuşma demiştir bu konuda. aha buraya yazıyorum. bu takım ligin başında üst üste iki yenilgi alsın bu yönetim gider.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 01:48
Yönetime kırgınlık olabilir normaldir, takıma küslük olmaz olmadı da, kaldıki yüzde yüze yakın bir kesim Albayrak yönetiminden hazetmemesine rağmen yine de takıma küsmemişti.

Hasan Ayvenli
23.07.2009, 01:52
başkan ne dedi geçenlerde. "hocadan memnun musunuz?" sorusuna: yenilene kadar memnunuz.
taraftarda da aynısı olacak. "takımdan memnun musunuz?" diye düşününce: yenilene kadar memnunuz. hele iyi oynayıp da goller kaçırarak yenilirsek. başkan erken çık tribünden. yoksa yine kırgınım diye demeç vermek zorunda kalacaksın sanırım. acı ama bizim gerçeklerimiz bu.

madem almak istenmiyordu fatih neden teklif götürdünüz? sonrasında da yapılan saçma sapan açıklamalar. en başında deseydiniz fatih'i almayacağız diye.
bu saatten sonra fatih gelse de gelmese de bu yönetimin işi çok zor. bu yönetimin ömrü de kısalıyor bu gelişen olaylarla. inşallah gökhanla umutu kaportacıya götürmüşlerdir de 1-2 metreden golleri kaçırmazlar bu sene. yoksa avni aker'de maç sonrası oluşacak tablo çok kötü olacak. başkan da o tablonun hemen sonrasında ağzına geleni yine söyleyecek. yeniden kongreler yapılacak. yine aynı şeyler olacak. yine 10. haftaya gelmeden bir sezon daha heba olacak. bu döngü ne zaman değişecek???
geçen sezon yapılan bir çok doğru hamle yavaş yavaş bu şekilde eriyor.

hodlu
23.07.2009, 01:54
Eğer Fatih Tekke gerçekten parasızlık nedeni ile alınamasa ne ben nede başkası ağzını açmaz.Taraftarı geren olayda burası işte,bize karşı dürüst davranılmıyor.Fatih birilerinin kişisel husumeti nedeni ile bilerek aldırılmıyor işte beni çıldırtan da bu...

61mehmet61
23.07.2009, 01:56
kimse takımın üstünde değil edebiyatı yapılıyor ama yönetimden birileri istemiyor diye fatih alınmıyor. peki bu birileri takımın üzerinde mi?

Suha
23.07.2009, 01:57
bekliyorzzz..bu forvet hattıyla ligin sonu gelmezss.avrupa naçına çıkman daha iyi..son dakika bir umutun kopyasınıda alırlarr..demedi demeyinn..bide batuhana sarmışlar aallhım yarabbimm..daha neler görücezss..yeride değil ama engin baytarın hazılık maçında rakip tereftara yaptığı el hareketide tam tuz biber..

Hürgün Aygün
23.07.2009, 02:02
Evet herkes haklı bu forvetlerle bu iş gitmez muhakkak biz taraftarlar forvet transferi için ısrar etmeliyiz ama transfer yapılmazsa hemen yönetime küsmek olmaz sezonu bekleriz sezon kötü geçerse o zaman tepki yapılır.

hodlu
23.07.2009, 02:05
Trabzonspor'un artık sahaya Umut Bulut isminde ki futbolcu ile çıkmasına benim kalbim ve gözlerim dayanamaz.

Suha
23.07.2009, 02:05
şuanda bu kulüpte yönetimde olanlar başkan da dahil trabzonsporun başarısını gerçekten istememiyorlar..isteselerde geçen sezon devre arasında fatihi alp takımı şampiyon yaparlardı..isteseler şu anda alıp takımın en önemli yerine vede takıma abilik edecek fatihi getirerek lige hazır bir takım oluşturulurdu..ne yazıkki tarbzonsporr başka mecraların döndüğü yer olduu..bunu herkes görmelii..kimse kimseyi kandırmesınn..kimse egosunu tatmin etmesinn biz bu sene şampiyon olacaz diye..hani başkanın ağzından bu sene özlenen şampiyonluk gelicekk diye bir cümle bir satır yazı gördünüzmü..yazık birde hoca bulmuşlar evlere şenlikk..

hodlu
23.07.2009, 02:10
şuanda bu kulüpte yönetimde olanlar başkan da dahil trabzonsporun başarısını gerçekten istememiyorlar..isteselerde geçen sezon devre arasında fatihi alp takımı şampiyon yaparlardı..isteseler şu anda alıp takımın en önemli yerine vede takıma abilik edecek fatihi getirerek lige hazır bir takım oluşturulurdu..ne yazıkki tarbzonsporr başka mecraların döndüğü yer olduu..bunu herkes görmelii..kimse kimseyi kandırmesınn..kimse egosunu tatmin etmesinn biz bu sene şampiyon olacaz diye..hani başkanın ağzından bu sene özlenen şampiyonluk gelicekk diye bir cümle bir satır yazı gördünüzmü..yazık birde hoca bulmuşlar evlere şenlikk..

Helal sana arkadaşım gerçekleri yazanları alnından öpmek lazım...

Hürgün Aygün
23.07.2009, 02:13
şurdaki 2 sinden biri yalan söylemesi yöneticiler arasındamı yoksa fatih ile yöneticiler arasındamı
fatih ile yöneticiler

Vural Kuyumcu
23.07.2009, 02:22
ne alaka :rolleyes: Fatih tekke geldimi sampionluk kupasini direkman bize mi veriolar hay allahim ya

AYYILDIZ
23.07.2009, 02:23
Fatih Tekke'yi almayabilir yönetim tamam da dağıtın şu taraftarları ne demek ya bunun yalan olduğunu ismi geçen yönetici açıklamalı aksi halde taraftarın koyun gibi görüldüğü gerçeği ile karşı karşıya kalırız.Hiç bir taşkınlık yapmadan yürüyen taraftarlara böyle bir muamele hak görülüyorsa gerçekten yazık.Ben olsam yürümezdim, Tekke'yi istiyorum ama yürümezdim ancak yürüyenlerin böyle bir muamele görmesi üzücü.

TSezgin61
23.07.2009, 02:28
ne alaka :rolleyes: Fatih tekke geldimi sampionluk kupasini direkman bize mi veriolar hay allahim ya

tabiki:rolleyes: o varken arka arkaya yasadigimiz sampiyonluklari bile unutmussun baksana...

Uğur ÇIRAKMAN
23.07.2009, 02:33

tamam işte kardeşim sezon sonu bahaneleri hazır; " biz şampıyonluk demedık ki sadece avrupa kupası dedık." dıyecekler. işte o yuzden cıkmıyor agızlarından!!! hani sözlerinin erleri ya !!!!

Oruç
23.07.2009, 02:50
tabiki:rolleyes: o varken arka arkaya yasadigimiz sampiyonluklari bile unutmussun baksana...

Not: O bu takımın kaptanı iken Cem Papila vakasıyla şampiyonluğumuz çalınmıştır. Unutmadık.

cem arin
23.07.2009, 02:55
en basit hesapla alti ay sonra bonservisini eline alacak oalcak bir oyuncuya verilecek iki milyon euroyu vermedigi icin ve muhtemelen gitmeden önce tkaima attigi gollerden baska bir sürü sorun yasatan mafyavari bir oyuncuyu(bkz. maca giderken havaalaninda silah alma olayi) almadigi icin geldiginden bu yana sadece olumlu seyler yapan bu yönetime yapilan hakarete(elestiri demiyorum cünkü degil) bakinca üzülüyor insan ki bu elestiriyi yapanlar da tuzu kuru iki forma üc bilet alan sonrada o üc kurustan aldigi gücle sürekli elestiren oyuncuya,yönetime hocaya küfreden herhangi bir egitimden,etik bilgisinden yoksun insanlar oldugu asikar.

kaldi ki olayin gercek sebebini bir yana birakiyorum! bu bahsedilen sevginin sadece fatih tekke sevigisi olduguna kimse inandiramaz beni. kacak güresmeyin ve asil meraminizi söyleyin. uzagiz tam olarak derdinizi bilmiyoruz ancak gercekten sadece takiminizin sampiyonlugu icinse bu kin bu nefret yönetime ve sahislara karsi aciklayin artik. ben inanmiyorum ki sadece sizler dogrulari biliyorsunuz ve yönetim yanlis yapiyor!kaldi ki neden secimle yönetime gelmis insanlari bu sekilde zor duruma sokmak icin önce samet aybaba seciminde sonra t. direktör seciminde ve simdi de fatih tekke olayinda bu denli yönetime yükleniyorsunuz?

Derdinizi söyleyin siz de rahatlayin biz de dostu da düsmani da bilelim.
artik can sikiyorsunuz sayfaya girmeye keyfi kalmiyor insanin....

Oruç
23.07.2009, 02:59
Fatih Tekke'nin sözleşme bitiş tarihi 01.08.2010. 6 ay sonra bonservisini nasıl eline alacak ?

Effective61
23.07.2009, 03:05
Fatih Tekke'nin sözleşme bitiş tarihi 01.08.2010. 6 ay sonra bonservisini nasıl eline alacak ?

Avrupa da tarih sistemi bizle farklı. Onlarda önce ay sonra gün yazılır. 08.01.2010 da bitiyor sözleşme.

Fatih alınmalı ve ya onun yerine kaliteli bri forvet şart. Ama bir konu da var ki , taraftar lar önce kombine formaları alır sonra yönetimden Fatih i ister. Yok sa öyle Fatih i almazsanız kombine de almayaız türünde yaklaşımları ben bir Trabzonspor taraftarına yakıştıramıyorum.

Ümit Küçük
23.07.2009, 03:15
fatih abinin kendi diyor agustosda bitiyor diye....fatihi 6 ay sonra yönetim degisirse alırız...bu yönetimle fatih üstüne para verse trabzonsporda oynayamaz...oynatmazlar

Oruç
23.07.2009, 03:19
Avrupa da tarih sistemi bizle farklı. Onlarda önce ay sonra gün yazılır. 08.01.2010 da bitiyor sözleşme.

Fatih alınmalı ve ya onun yerine kaliteli bri forvet şart. Ama bir konu da var ki , taraftar lar önce kombine formaları alır sonra yönetimden Fatih i ister. Yok sa öyle Fatih i almazsanız kombine de almayaız türünde yaklaşımları ben bir Trabzonspor taraftarına yakıştıramıyorum.

Sistem derken ?

Uğur ÇIRAKMAN
23.07.2009, 03:21
en basit hesapla alti ay sonra bonservisini eline alacak oalcak bir oyuncuya verilecek iki milyon euroyu vermedigi icin ve muhtemelen gitmeden önce tkaima attigi gollerden baska bir sürü sorun yasatan mafyavari bir oyuncuyu(bkz. maca giderken havaalaninda silah alma olayi) almadigi icin geldiginden bu yana sadece olumlu seyler yapan bu yönetime yapilan hakarete(elestiri demiyorum cünkü degil) bakinca üzülüyor insan ki bu elestiriyi yapanlar da tuzu kuru iki forma üc bilet alan sonrada o üc kurustan aldigi gücle sürekli elestiren oyuncuya,yönetime hocaya küfreden herhangi bir egitimden,etik bilgisinden yoksun insanlar oldugu asikar.

kaldi ki olayin gercek sebebini bir yana birakiyorum! bu bahsedilen sevginin sadece fatih tekke sevigisi olduguna kimse inandiramaz beni. kacak güresmeyin ve asil meraminizi söyleyin. uzagiz tam olarak derdinizi bilmiyoruz ancak gercekten sadece takiminizin sampiyonlugu icinse bu kin bu nefret yönetime ve sahislara karsi aciklayin artik. ben inanmiyorum ki sadece sizler dogrulari biliyorsunuz ve yönetim yanlis yapiyor!kaldi ki neden secimle yönetime gelmis insanlari bu sekilde zor duruma sokmak icin önce samet aybaba seciminde sonra t. direktör seciminde ve simdi de fatih tekke olayinda bu denli yönetime yükleniyorsunuz?

Derdinizi söyleyin siz de rahatlayin biz de dostu da düsmani da bilelim.
artik can sikiyorsunuz sayfaya girmeye keyfi kalmiyor insanin....

Derdımız bu takım da forvet olmadıgını soylemek dıyeceksın kı yonetım gormuyor evet yonetım goruyor ve gecen yıl ıkı becerıksız yuzunden bu duruma dustuk ....Eger o kacırdıklarını atsaydılar sımdı bizler hala sampıyonlugu kutluyorduk.... sayfa konusuna gelince başlığı tekrar oku???

Barış Bağcıoğlu
23.07.2009, 03:38
Şu atla deve yaptığımız fatih konusunda bir de ben bişey diyeceğim bakalım nasıl cevap gelecek

1- Hangi futbolcu çıkıp ben bukadar para istedim deyip taraftarı karşısına alır (ki bu yerel gücü ve menejeri olan profesyonel futbolcu)

2- Sizce bu takımda yönetici olan hangi akıllı sırf pirim yapmak için bile bu kadar ragbet gören futbolcuyu almaz?

3- Futbol sadece futbolmudur?

En önemlisi trabzonspor sadece FT midir?
olay bukadar

Süleyman Sofu
23.07.2009, 07:42
http://images.gittigidiyor.com/1844/VUVUZELA-GUNEY-AFRIKA-DUNYA-KUPASI-2010__18440239_0.jpg

http://video.fanatik.com.tr/Default.aspx?VideoID=27987

arkadaşlar bununla alakalı bir konu açayım diyorum avni akerde maçların en sessiz anlarında vuvuzela ile ortalığı inletebilirsiniz...
Konfederasyon kupasında gördük dünya kupasındada görecez ve fifa yasaklanması söz konusu olamaz dedi...

Süleyman Sofu
23.07.2009, 07:47
Konfederasyon Kupası'nda Güney Afrikalı taraftarların 90 dakika boyunca çaldıkları vuvuzela, Köln takımı tarafından da kullanılacak.

Çıkarttığı sesle rakip takımın konsantrasyonunu bozan vuvuzela, 63 cm uzunluğunda ve 120 desibellik bir ses çıkartıyor. Köln kulübünün yeni transfer Lukas Podolski'nin ilk oynayacağı karşılaşmada bu vuvuzelaları taraftara dağıtacağı da bildirildi. Vuvuzelanın tanesi yaklaşık 7 euro'ya satılıyor.

hamucera
23.07.2009, 08:51
yürüyüşe fatih tekke için çıkanların yarısından çoğunda neredeyse forma yok, hatta lisanssız ürün giyenlerde çok, buda kulübü ne kadar çok sevdiklerinin ayrı bir göstergesi sanırım

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 08:59
Baştan cevaplamaya başlamayayım.
Ben genel vereyim cevabı..

Bir yönetim belirlediğiniz zaman nasıl yöneteceğine bulaşmazsınız.
Sonuçlarına göre başarılı ya da başarısız olarak kabul eder, ona göre muamele edersiniz.

Yaptığı işleri beğenmediğinizde eletirirsiniz.
Ama ne yapacağına karar vermeye kalkarsanız oraya koyduğunuz yönetim sadece kukla olur.
Madem siz yöneteceksiniz, oraya fuzuli yönetim seçmeyin.

Bana bir tek örnek gösterin ki bir futbolcu alınmadı diye taraftar yönetimine karşı taarruza geçsin, yürüyüşlere kalkışsın.
Yok böyle bir mantık.

Adam alınca beğenmemek bir haktır.
Kimi alacağına karar verme hakkı ise yönetimindir.

Bu yüzden hiç boşuna yorulmaya gerek yok.
Yönetim almıyorsa almaz.
İşi taarruza dökmenin alemi yok.

Cidden yeter...
Sıktı kelimesi bile kifayetsiz şu durumda.

Muhammet
23.07.2009, 09:04
Fatih'in alınmamasından sonra oluşacak olan(!) kombine kaybının ne kadar olması bekleniyor acaba? Lütfedecekler mi acaba o büyük taraftarlar?

ÖmerFarukYılmaz
23.07.2009, 09:07
Ben daha tek kelime etmiyorum...

Zehirin yavaş yavaş,ama daha derinden yayılmasını izleyeceğim..

Madem her türlü bunlar olucak..

Konuşmaya gerek yok..

ÖmerFarukYılmaz
23.07.2009, 09:08
Fatih'in alınmamasından sonra oluşacak olan(!) kombine kaybının ne kadar olması bekleniyor acaba? Lütfedecekler mi acaba o büyük taraftarlar?

Muhammet Fatih olmazsa ne diye kombine alınsınki...

Sahada izleyecek birşey kalmıyor..

Muhammet
23.07.2009, 09:10

Bunu yaptığım iğnelemenin devamı olarak alıyorum. :)

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 09:11

Şöyle bir yazıdan sonra o sahada niye ter akıtsın ki kalan oyuncular?

Fatih alınsa yemin ediyorum bu mantık olduğu sürece ben topçu olsam sahada oynamam.

Bu ne demek şimdi?

O zaman tek başına Fatih oynasın derim yatarım kenarda.

25 milyon euro para harcayıp kurulmuş takıma hakaret sayarım şu lafı.

not : Yapılan ironi ise yazı yazana değil, ironisini yaptığı mantığa muhaliftir.

SEDAT
23.07.2009, 09:12
psg de uzun yıllardır hasret şampiyonluğa, bir sonraki durağı orası olsun. hatta geçerken de bir ara efsane napoli ye uğrasın. pek bi makbule geçer. :)ya hatta sizide giderken papua yeni gineye bırakıversinde bidaha denke gelmeyelim..

Süleyman50
23.07.2009, 09:16
yönetim hiçbir zaman Fatihi almayı düşünmedi kendimiz kandırmayalım, sonunda da amaçlarına ulaştılar...

sorin
23.07.2009, 09:16
sezon başladıktan sonra bu takım gol yollarında sıkıntı çekiyor diye ağladığınızda ben bu Fatih'i istemeyenlere soracağım. kendimizi real madrid sanıyoruz herhalde o maliyete o kalitede golcü fatih olmazsa kakayı getirir yönetim di mi?

Recep Alkan
23.07.2009, 09:22
Az önce mantıklarına ve düşüncelerine laf attığınız arkadaşlarım var ya, aslında bu düşüncelere sizler yüzünden kapıldı. Sizlerin başlığın ilk açıldığı günden bu yana taraftarlığı kombine, lisanslı ürün vb gibi maddi konular ile ölçmenizden kaynaklandı. Bir bakın bakalım geçmiş ve kapatılmış başlığa, ne zaman birisi geldi ortaya bir laf attı ondan sonra bu kahrettiğiniz düşünceler piyasa çıktı.

Bunun neden denildiğini ya da denilebileceğini defalarca anlattım, ama anlamak istemeyen bir topluluk ile karşı karşıyayım, sizden önce ben bunu anladım. Ve hala daha kombine ve maddi konularda insanların üzerine üzerine yorum yapmaya devam ediyorsunuz. Bu sene alamayan biri olarak açıkca bende kızıyorum.

Sitemizde her konu için başlık olmasına rağmen, ne yazık ki bu tür ve benzeri konular hep Fatih başlıklarında konuşuldu ve konuşulmaya da devam ediyor. Ve inanın sizin bu tür sivri yorumlarınız insanları daha da çileden çıkarıyor. Ve sırf bu yorumlara inat daha sivri cevaplarda size geliyor.

Cengiz
23.07.2009, 09:24
sezon başladıktan sonra bu takım gol yollarında sıkıntı çekiyor diye ağladığınızda ben bu Fatih'i istemeyenlere soracağım. kendimizi real madrid sanıyoruz herhalde o maliyete o kalitede golcü fatih olmazsa kakayı getirir yönetim di mi?

bıkmadın bozuk teyip gibi aynı şeyi söylemeye , ya sen anlamıyosun yada biz anlatamıyoruz

fatih tekke'yi istemeyen bir kişi dahi yoktur burda

yönetim uygun görmediyse ( herhangi sebeple) saygı duyarız

Süleyman50
23.07.2009, 09:25

forvet transferi yapılmazsa gol yollarında sıkıntı çekeceğimiz gün gibi ortada...

ibzolist
23.07.2009, 09:26
dünyanın hiçbir yerinde yoktur ki taraftar bir futbolcunun alınması için (anlamsız) ısrar etsin , mevcut yönetim transfer etmeyince de takıma küssün . (kombine almamak yönetime tepki değil takıma ihanettir ki bu şahısların kombine almak gibi bir niyetlerinin olmadığı aşikar)
ben sadri şener ve yönetiminin böyle basit oyunlara gelip takımımızın geleceğini riske atmayacaklarını ,herzaman olduğu gibi sagduyulu ve profesyonelce yaklaşacaklarını düşünüyorum ,dolayısıyla herdönem Trabzonsporumuzu kaos ortamına sokmaya çalışanlar yine görevde ve de en önde!

Recep Alkan
23.07.2009, 09:26
bıkmadın bozuk teyip gibi aynı şeyi söylemeye , ya sen anlamıyosun yada biz anlatamıyoruz

fatih tekke'yi istemeyen bir kişi dahi yoktur burda

yönetim uygun görmediyse ( herhangi sebeple) saygı duyarız

Kimse kusura bakmasın da ben en ufak bir yönetim eleştirisinde size N/A lar layık, bırak git başkanım gibi sözleri duyuyorsam sık sık sizde bunu duymaktan sıkılmayın.

Bizde her fırsatta Sadri Şener'i çok seviyoruz ama yanındaki çürükleri ayıklamalı diyoruz ama sizde bizi anlamıyorsunuz.

Çift taraftlı bakalım ne olur.

y0c061
23.07.2009, 09:27

Orda 250 kişi yoktu bu 1. si canım kardeşim.
2. si olan taraftarın çoğu facé den dolayı gelmiş ve hicbir taraftar grubu yoktu.
3. sü orda bi tané deli vardı topladı taraftarı normal bagırtmak icin topladı ama sonradan bir adam cekiyor onu kenara ve biz böyle böyle yapacaz ? ki hiç düşünemiyor bizim eleman acaba Trabzon Taraftarı küçük düşermi diye... Düşünmeden aciz adam sonradan geri geliyor. Şakaya o da dahil oluyor. Fatih geliyor şuanda jeepde diyerek. Jeep in de arka camları film cekilmis adam ne kafasını cıkartıyor ne birsey yapıyor.

AMA ZATEN TARAFTARIN BİR BÖLÜMÜ Mustafa Karadeniz 'dir la o diyor.
Ama göreceksiniz ki küçük cocuklar gittikten sonra oOoOO falan diyince
Ve araba da Meydan parkının ortasına kadar gelincé né oluyor diye bakan da oldu.. Fatih mi diye bakan da oldu.. Sesinden belliydi zaten Fatih olmadığı kafasını da hiç cıkarmadı.. Sonra tabi Mustafa karadeniz'i çektiler orda kenara küfür ettiler. Daha sonra küfür aşmadı mustafa karadeniz giderken arkasından gittik.. Daha olay tazeydi suclu kim arabadakimi aramızda kim bizden anlamıyorsun ki ?? Vé şunu da söyliyim.. BÜTÜN TARAFTAR GRUP BAŞKANLARIYLA KONUSMUS VE BÖYLE BİR OLAYI YAPACAĞINI SÖYLEMİŞ.. YÜRÜYÜŞ DEDİKODUSUNU YAYMIŞ.. PARA ALAN TARAFTAR GRUBU BASKANLARI GELMEMİŞTİR. Hiç demiyorlarki Bizde TRABZONSPOR TARAFTARIYIZ... BİZİM ÇOCUKLARLA KAFA YAPACAKLAR..
Mustafaaaaa Karadeniz kafa yaparken kafalık oldun...
Cümle aleme rezil edecekken rezil oldun...
Hamd olsun verdiğin nimetlere sağlık ve afiyete !

KERİMOVİC Olayın öyle gülünecek yanı yok emin ol. Sende Taraftarsın.
Ayrıca o anda olayı anlaman birşeyi ifade etmiyor. Adamın memleketine yaptığı büyük bir ayıp... Dua etsin sonradan peşine yatıldı bulamadık..
Siteyede kerimovic yüzünden üye oldum.. Ordaki taraftar akılsızmı kardesim anlamayacak ??? 30 sn lik bir kandırma süresi sonrası küfür hecesi.

Kéndi taraftarını kafaya almaya çalışana ben gülerim diyorsan o başka... !!

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 09:30
Yanındaki çürükler 1 ay önce seçildi yönetime...
Genel kurul oy vermiş gelmiş adamlar.

Bir oyuncuya muhalif olabilirler.
Almayabilirler.
Ne yapacağız şimdi efendim?

Sadri Şener iyi, yönetimi kötü.
O yönetimi başkan daha yeni kurdu.

Cengiz
23.07.2009, 09:32
şaka için değil başka bi olay için provokatörlük yapılıp , tamamı gençlerden oluşan o yopluluk daha kötü yönlendirilebilirdi

birşey yaparken herşeyi düşünmek gerek

Recep Alkan
23.07.2009, 09:35
Efendim, sadri başkan zaten görebilse çürükleri, alabilse kokularını hiç seçmezdi onları emin olun. Ama kendisi göremiyor neler olduğunu, ve kullanılıyor ne yazıkki.

Dün Faik'in dediği gibi tonton başkana taraftar kızmaz yapalım istediğimizi mantığı ;)

Küçükalioğlu
23.07.2009, 09:36
Tamam arkadaşlar siz Trabzonspor'lusunuz biz F.Tekke'sporlu rakibinizede başarılar dileyin bari tam olsun. Hepten zivanadan çıktınız yahu size ne biz F.Tekke'yi istiyorsak sen istemiyorsun diye ben sana birşey diyormuyum. Ayrıca sanane varsa bir yorumun yaz yoksa da oku çık.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 09:39
Recep yazıpta kendini boşuna yorma kardeşim, rüzgarın estiği yöne doğru aynen devam.

Bazı esip gürleyen yorumları okuyorum da Trabzonspor taraftarı BMN gibi düşünülüyor, ayrıca domatesin neden kırmızı olduğu sorgulanıyor.
Trabzonspor taraftarının en büyük suçu futbolu ve Trabzonspor'u fazlasıyla ciddiye almak.

ozturk
23.07.2009, 09:43
Tamam arkadaşlar siz Trabzonspor'lusunuz biz F.Tekke'sporlu rakibinizede başarılar dileyin bari tam olsun. Hepten zivanadan çıktınız yahu size ne biz F.Tekke'yi istiyorsak sen istemiyorsun diye ben sana birşey diyormuyum. Ayrıca sanane varsa bir yorumun yaz yoksa da oku çık.

fatihi istemeyen kimse yok. herkes istiyor. AMA

fatihi istemek ayrı şey, fatih gelmedi diye ortalığı ayağa kaldırmak ayrı şey

kaliteli forvet istemek de ayrı şey...

y0c061
23.07.2009, 09:45
Recep yazıpta kendini boşuna yorma kardeşim, rüzgarın estiği yöne doğru aynen devam.

Bazı esip gürleyen yorumları okuyorum da Trabzonspor taraftarı BMN gibi düşünülüyor, ayrıca domatesin neden kırmızı olduğu sorgulanıyor.
Trabzonspor taraftarının en büyük suçu futbolu ve Trabzonspor'u fazlasıyla ciddiye almak.

Aynen kardesmm aynen...

Fatih Tekkeyi istiyoruz diye biz yürüyoruz..
İstemeyenlerde yürümüyor bu kadar basit..

Yani herkes istediğini yapıyor.. Takıma yararlı olanı yapmaya calısıyor.
Stadda Çekirdek yemeye benzemez bizim isteğimiz..

Faik Yılmaz
23.07.2009, 09:47
Valla taraftar olarak ben forvet istiyorum....

Ayağında top saklayabilen.....
18 içinde etkili olabilen.....
Kaleye sırtı dönükte oynaıp asist yapabilen bir forvet....

Fatih şu anda bu özelliklere sahip olan bir isim... Onun içinde onun ismi geçiyor...
Yönetim daha gencini ve aynı özelliklere sahip birisini bulursa onada yok demem doğrusu....
Önemli olan Fatihin gelmesi değil forvet açığımızın kapanması....

Recep Alkan
23.07.2009, 09:49
fatihi istemeyen kimse yok. herkes istiyor. AMA

fatihi istemek ayrı şey, fatih gelmedi diye ortalığı ayağa kaldırmak ayrı şey

kaliteli forvet istemek de ayrı şey...

Bugün yarın taraftarlar forvet için ortalığı ayağa kaldırırsa aradaki fark ne olacak !!!

EmrahYalçınalp
23.07.2009, 09:55
Bu başlıkta kendini gerçekten çok akıllı zanneden, Fatih Tekke'nin gelmesinin faydalı olacağını iddia edenleri de onun müridi ilan eden üyeler var. Zekalarını kendilerine saklasınlar. Tekke'yi tam da o burnu Kaf Dağı'ndaki duruşundan ötürü hiç sevemeyen biri olarak, geçmişte söylediği veciz sözleri kamyon yazısı haline getiren topluluktan da hiç haz etmeyen biri olarak, bu adamın şu an yeryüzünde nefes alan en yetenekli 10-15 futbolcudan biri olduğunu, Trabzonspor'un bu futblcuyu alması gündeme geldiğinde üçe-beşe bakmasının hata olduğunu savunuyorum. Dahası, ötesi yok. Alınmadı, sağlık olsun. Umarım yanılıyorumdur.

Herkes ince zeka ürünü olan kategorizasyon işlerini kendisine saklasın. Fatih gelse de gelmese de Trabzonspor'a olan desteğimizden ve sevgimizden hiç bir şey kaybetmeyiz. Hatta artık bu konuyu konuşmamak gerekiyor. Eğer belirttiğim türde kendini nimetten sayan mesajlar olmasa yorum yazmayacaktım da. Fatih konusu kapandı. Yaşasın Trabzonspor!

ozturk
23.07.2009, 09:55
Bugün yarın taraftarlar forvet için ortalığı ayağa kaldırırsa aradaki fark ne olacak !!!

aradaki fark şu:

birisi şahsa bağlanıyor diğeri genel bişe..

yani taraftar tabiiki kaliteli forvet isteyebilir (Faikin yukarıdaki yorumu gib.)

ama bazıları illede FATİH olsun fatih gelmezse şunu yapmam bunu yapmam dememeli

tamam fatih biçilmiş kaftandı ama olmadı . Olmadı diye kombine almamak,maça gitmemek, diğer futbolculara hakaret değil midir?

Recep Alkan
23.07.2009, 10:00
O zaman mantık şu mu?

Bu takıma forvet alınsın, ben geöen yıl gibi saç baş yolmak istemiyorum, eğer forvet alınmazsa (isim önemli değil) kombne almam ?

İş isme dökülünce zarar genel olunca kar !!!

ozturk
23.07.2009, 10:04
O zaman mantık şu mu?

Bu takıma forvet alınsın, ben geöen yıl gibi saç baş yolmak istemiyorum, eğer forvet alınmazsa (isim önemli değil) kombne almam ?

İş isme dökülünce zarar genel olunca kar !!!

bu kabul edilebilir ama o zaman çıkıp ta ben fanatik bir taraftarım. takımı şöyle seviyorum böyle seviyorum, takıma şu kadar bağlıyım diyebilecek misiniz?..

Bizim taraftar olarak görevimiz HER KOŞULDA takıma destek vermek..

Yönetimin zaafiyeti, beceriksizliği varsa genel kurulda alır karşılığını..

biz görevimizi yapalım da..

işte o zaman FANATİK Trabzonsporlu oluruz...

skordan, futbolculardan bağımsız...

Recep Alkan
23.07.2009, 10:07
bu kabul edilebilir ama o zaman çıkıp ta ben fanatik bir taraftarım. takımı şöyle seviyorum böyle seviyorum, takıma şu kadar bağlıyım diyebilecek misiniz?..

Bizim taraftar olarak görevimiz HER KOŞULDA takıma destek vermek..

Yönetimin zaafiyeti, beceriksizliği varsa genel kurulda alır karşılığını..

biz görevimizi yapalım da..

işte o zaman FANATİK Trabzonsporlu oluruz...

skordan, futbolculardan bağımsız...

Yalnız olmuyor işte, o zaman savunduğunuz düşüncelerden ödün veriyorsunuz, ne demek isim olunca olmaz, ama genel olunca olur. Aradaki fark ne ?

İkisinde de yönetimi baskı altına alıp, bazı arkadaşların dediği gibi yönetimin işine karışmış olmuyor muyuz ?

demir
23.07.2009, 10:08
peki ne zmana kadar fatih tekke konusacagız ????

ahmetdemircioglu
23.07.2009, 10:09
bence bu tartışma bitmez nu şekilde artık kapatalım arkadaşlar isterseniz bu konuyu nasılsa gelmio büyük kaptan bundan sonra hep destek tam destek

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 10:11
Bi yeri karıştırmamak lazım.

Forvet lazım demek başka birşey.

Bunun için yürüyüşler düzenlemek, bütün gündemi oraya yönlendirmek ve yönetimi baskı altında tutmak başka.

Önerinizi yaparsınız ve beklersiniz.
Yaparlar yapmazlar tercih idarenin.

Sonucuna göre de en alasından hesap sorulur.

Ama sonucuna göre.

Cengiz
23.07.2009, 10:11
biz forvet eksikliği var diyoruz ama hoca bundan hiç bahsetmiyor , sol tarafa takmış durumda

bir bildiği var demek ki

ozturk
23.07.2009, 10:13
İkisinde de yönetimi baskı altına alıp, bazı arkadaşların dediği gibi yönetimin işine karışmış olmuyor muyuz ?

işin bu kısmını hiç sorma:)

maalesef yönetimin işine çok karışılıyor bizim takımda..

şimdi fatih gelmiyor.muhtemelen iyi bir forvette alınmayacak.

bence yapmamız gereken BUNA RAĞMEN kombinemizi, formamızı alıp takıma destek vermeye devam edelim. Yönetimin başarısızlığı varsa genel kurulda görür karşılığınını.

bunları yapsak çok mu mülayim oluruz:)

ozturk
23.07.2009, 10:14

Bunun için yürüyüşler düzenlemek, bütün gündemi oraya yönlendirmek ve yönetimi baskı altında tutmak başka.

Ama sonucuna göre.

evet ben de bunu demek istiyorum..

Adem Erdoğan
23.07.2009, 10:17

Ama sonucuna göre.

Sonucuna göre hesabı futbolcudan hocadan soruluyor, öyle olmadımı yakın zamanda.
İnsanların yırtınması iş işten geçmeden birşeyler yapılması.Tecrübelerle sabit çünkü.

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 10:29
Sonucuna göre hesabı futbolcudan hocadan soruluyor, öyle olmadımı yakın zamanda.
İnsanların yırtınması iş işten geçmeden birşeyler yapılması.Tecrübelerle sabit çünkü.

Tribün soracak hesabını yönetimden...
Burada oluşturmay çalışılan kamuoyu o gün doğru yere kanalize edilsin, yönetimin sorumluluğu hocaya , topçuya atmaya dermanı kalmaz.

Yanlış zamanda, yanlış kamuoyu baskısı oluşturuluyor.

Kemal Ç.
23.07.2009, 10:33
Burada oluşturmay çalışılan kamuoyu o gün doğru yere kanalize edilsin, yönetimin sorumluluğu hocaya , topçuya atmaya dermanı kalmaz.

abi doğru diyorsun da geçen senenin hesabı ne olacak.

(sorulacak bi hesap yoksa, hoca niye gitti)
(bi de madem hedef avrupaydı, hoca bunu da başardı ya)

Adem Erdoğan
23.07.2009, 10:34

İşte asıl problem de burada, işin ucu gelip yine yönetime dokunacak.

Mevcut durumda eşeği sağlam kazığa bağlamadan Allah'a emanet gidiyoruz.

Geçen sezon Gökhan Ünal alındı, beklenen performansı tam manasıyla gösteremedi, hiç kimse de çıkıp hesap soramadı, sormaya hakkı yoktu çünkü.

bekirguner
23.07.2009, 10:34
arkadaşlar yönetim hepimizi uyutuyor ekonomik sebep diyor Gabric için bonsevis 2 milyon 250 teklif etmiş yönetim trabzonu borç batağına sürüklüyor kimsenin haberi yok . biz traftar sadece fatih tekkeyi istedik o da bu takıma ilaç olacığından çok acil lazım tabi bir de sağ bek sol açık

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 10:35
abi doğru diyorsun da geçen senenin hesabı ne olacak.

(sorulacak bi hesap yoksa, hoca niye gitti)
(bi de madem hedef avrupaydı, hoca bunu da başardı ya)

Nerdeydi bu baskı o zaman?
Yoktu...

Ama orada da bir açık kanalları var, kendimiz seçmediğimiz hoca ile çalıştık dediler.

Benim için herşeyden önemlisi de bu zaten.

Kendi hocalarına da dayanamaz kovarlarsa o zaman görüşelim kendileri ile.

Kemal Ç.
23.07.2009, 10:42
Nerdeydi bu baskı o zaman?
Yoktu...

Ama orada da bir açık kanalları var, kendimiz seçmediğimiz hoca ile çalıştık dediler.

Benim için herşeyden önemlisi de bu zaten.

Kendi hocalarına da dayanamaz kovarlarsa o zaman görüşelim kendileri ile.

abi bizim iş neye benziyor biliyor musun.

nasrettin hoca vardı ya, testiyi verir çocuğa kırmadan önce döver onu.

kırdıktan sonra ne önemi var diye.

(bu transfer konusunda yapılan yanlışları hiç saymasak bu böyle)

Adem Erdoğan
23.07.2009, 10:46
Nasrettin hoca gerçekten de büyük insanmış.Hikayeleri insanı laf salatası yaptırtmak zorunda bırakmıyor .

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 10:48
O hiyake ile maalesef burası pek uyuşmaz.
Çünkü orada bilen de idare eden de hocadır.

Burada ise yönetim.
Yani siz kızın erkine sahipken, nasreddin hocayı dövmeye kalkıyorsunuz.

Kemal Ç.
23.07.2009, 10:53
nasıl örtüşmez.

testi bizim, testiyi taşıyan yönetim, testiyi ona veren biziz.

biliriz, bilmeyiz bu böyle. yönetim sadece testiyi taşıyacak.

sonra bize dolu olarak geri getirecek. uymayan ney hala.

Mehmet Fatih Yavuz
23.07.2009, 10:57
Ney bizim?

Bu takımı idare etme yetkisi sadece ve sadece genel kurulda seçilen yönetimindir.

Yaptığı hataların da bedelini genel kurulda öder.

Taraftar bu zincirin hiçbir yerinde yoktur, olamazda.

Dünyanın hiçbir yerinde de taraftar ne yapılacağına karar veremez.

Nasreddin Hoca orada bir bilendir !
Aklı yüksek olan.

Burada bilen olarak seçilen de yönetimdir.
Hem bilen olacak, hem yönetme yetkisi alacak seçimle gelerek, hem de tutup kız gibi dayak yiyecek.

Başka bi keriz arayın takımın başına.

Davulu sırtına yüklediğiniiz adam, tokmağı da ister.
Davulu sırtına alıp tokmağı sizin elinize kimse vermez haberiniz olsun.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 11:04
Mehmet Fatih, kimse kimsenin kafasına silah dayamıyor; ayrıca samet aybaba muhabbeti de çok yakın zamanda oldu, kombinesini yakanlar vardı burada.

macuka
23.07.2009, 11:12
yonetime inanalim arkadaslar, Trabzonsporlu taraftar Nasreddin hocayi gole maya calarken gormus "Ha bu gada yogurdu tek basina nasil yiyeceksin hoca efendi" demis. Bizim yonetim i gole maya calarken gorsek yeter bize:)

Badaloğlu
23.07.2009, 11:18
Arkadaşlar,

Artık yavaş yavaş lig'e odaklanmaya ne dersiniz? Bu iş belliki artık bu saatten sonra olmayacak.Bu konular konuşulmasın demiyorum ancak, bu konu konuşulurken uslûbumuza dikkat edelim.

Fatih Tekke, büyük bir futbolcudur ama Trabzonspor daha büyüktür.Yönetimler gibi futbolcularda gelip geçicidir.Ama taraftar her zaman buradadır.O yüzden sapla samanı ayırt edelim.Bazı şeyleri artık zamana bırakalım.Yönetimin onca yanlışı varken bu konuda bu kadar takılı kalmakta çok sağlıklı değildir.

toksoy61
23.07.2009, 11:22
Trabzonda yaşayan Trabzonsporlular olarak takım-taraftar ilişkimiz dünyada başka bir takımda yok. Bizler takımımızı kendi oyuncağımız gibi görüyoruz. herşeyine müdahele etmek istiyoruz. en kötüsüde kendi egolarımız üzerinden kurulmasını isteriz. herkesin takım üzerinde değişik düşünceleri vardır ve illa benim dediğim olsun ister. eğer dediği olmazsa hakaret eder, yuhlar, küser, kombine almam der, maça gelmem der, forma almam der vb...kısacası ben ne dersem o olsun der.

eğer ortak bir konudada birleşilirsede örneğin fatih tekke olayı gibi, bu sefer bu istek çığ gibi büyür ve tehdit, aşığalama gibi yollara sapar. bu baskıya çoğu yöneticinin dayanabilmesi çok güçtür.

Bu yönetimin pek çok icraatını tebrik ettim bu konudada dik duruşunu yine tebrik ediyorum. Hatasız değiller ve zamanı geldiğinde onlarda gidecek elbet ama bu taraftara artık sizin her istediğinizin olmayacağını, doğru bilinen ve inanılan bir şey varsa buna taviz verilmeden yapılabileceğini gösterdiler.
aynı basireti samet hoca konusunda yapamadılar ama bu sefer dik durarak bunu başardılar.

artık taraftar olarak biz ne dersek o olacak, şu gidecek bu gelecek, şunu alın bunu satın diyenler olsa bile artık bunun gerçekleşmeyeceğini anlamamız gerekiyor. orada bizim oylarımızla seçilen bir yönetim var ve kararları onlar alacak ve uygulayacak. bizlerde icraatlara bakarak seçimlerde kararımızı vereceğiz.

Recep Alkan
23.07.2009, 11:24
Arkadaşlar,

Artık yavaş yavaş lig'e odaklanmaya ne dersiniz? Bu iş belliki artık bu saatten sonra olmayacak.Bu konular konuşulmasın demiyorum ancak, bu konu konuşulurken uslûbumuza dikkat edelim.

Fatih Tekke, büyük bir futbolcudur ama Trabzonspor daha büyüktür.Yönetimler gibi futbolcularda gelip geçicidir.Ama taraftar her zaman buradadır.O yüzden sapla samanı ayırt edelim.Bazı şeyleri artık zamana bırakalım.Yönetimin onca yanlışı varken bu konuda bu kadar takılı kalmakta çok sağlıklı değildir.

Eyvallah abi, haklısın bakalım önümüze artık.

Gerekeni biz zamanında söyledik, gönlümüz rahat, umarım biz demiştik demek zorunda kalmayız ileriki günlerde.

Süleyman Sofu
23.07.2009, 11:28

Gerekeni biz zamanında söyledik, gönlümüz rahat, umarım biz demiştik demek zorunda kalmayız ileriki günlerde.
recep hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla biz o cümleyi sezon boyunca daha çokk söyleriz gibime geliyor...

Recep Alkan
23.07.2009, 11:33
recep hazırlık maçlarında gördüğüm kadarıyla biz o cümleyi sezon boyunca daha çokk söyleriz gibime geliyor...

Süleyman, arkadaşların dediklerine uymakta fayda var.

Zaman destek zamanı, verelim desteğimizi, önümüzdeki günler birilerini haklı çıkaracak, ama kim olacak belli değil.

Ben haklı çıkmak fırsat kollamıyorum, desteğimi her zaman sürdürdüm bundan sonra artarak devam ettireceğim.

Gerisi sezon için de görülecek.

Badaloğlu
23.07.2009, 11:34

Recebim, anlayışın için teşekkür ederim... Fatih Tekke'de bizim futbolcumuzdur.Yöneticilerde bizim vekalet verdiğimiz büyüklerimizdir.Kimse kimseye saygısızlık etmesin, Fatih Tekke, bu camianın evladıdır.Futbolu bıraktığı zamanda o gene bizim kralımız olarak kalacaktır.Belkide yıllar sonra bu kulübe başkan bile olabilir, o zamanda kendisinin aynı yanlışları yapmayacağını düşünüyorum.Yaparsa, biz gene burda olacağız...

Recep Alkan
23.07.2009, 11:38
Recebim, anlayışın için teşekkür ederim... Fatih Tekke'de bizim futbolcumuzdur.Yöneticilerde bizim vekalet verdiğimiz büyüklerimizdir.Kimse kimseye saygısızlık etmesin, Fatih Tekke, bu camianın evladıdır.Futbolu bıraktığı zamanda o gene bizim kralımız olarak kalacaktır.Belkide yıllar sonra bu kulübe başkan bile olabilir, o zamanda kendisinin aynı yanlışları yapmayacağını düşünüyorum.Yaparsa, biz gene burda olacağız...

Kaptanın tek isteğinin bu kulübün başına geçmek olduğunu çok iyi bildiğimden, ben yerimde o günü bekliyor olacağım :)

Elimizden geldiğince bu uzun Fatih maratonunda saygısızlık yapmamaya çalıştık Trabzonspor Yönetimine. Bazen yakıştırılmaması gereken sıfatlar ile hitap ettiğimi biliyorum ama, bazen hakedenlere karşı söyleyeceklerim içim de kalamıyor.

Fatih bu kulübe kesinlikle kazandırılması gereken bir değerdi, çeşitli bahaneler ile bu takıma alınmadı, kendi adıma verdiğim mücadeleden pes etmiş yada çekilmiş değilim, sadece biraz ara veriyorum.

Ahmet abinin de dediği gibi bir yanlış yapan kim olursa olsun burda olacağız.

Saygılar;

isimsiz_61
23.07.2009, 11:43
Abi yönetim bu konuyu hiç açmadı, taraftar da kapatmıyor ;)

Artık sen anla ne istersen!!!
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

sorin
23.07.2009, 11:50
Kaptanın tek isteğinin bu kulübün başına geçmek olduğunu çok iyi bildiğimden, ben yerimde o günü bekliyor olacağım :)

Elimizden geldiğince bu uzun Fatih maratonunda saygısızlık yapmamaya çalıştık Trabzonspor Yönetimine. Bazen yakıştırılmaması gereken sıfatlar ile hitap ettiğimi biliyorum ama, bazen hakedenlere karşı söyleyeceklerim içim de kalamıyor.

Fatih bu kulübe kesinlikle kazandırılması gereken bir değerdi, çeşitli bahaneler ile bu takıma alınmadı, kendi adıma verdiğim mücadeleden pes etmiş yada çekilmiş değilim, sadece biraz ara veriyorum.

Ahmet abinin de dediği gibi bir yanlış yapan kim olursa olsun burda olacağız.

Saygılar;
Ara vermek konusunda hem fikirim ama ben sadece devre arasına kadar ara veriyorum o zaman bugün bize karşı duranlar umarım o zaman mecburiyetden yanımızda olmazlar.

Celal Demir
23.07.2009, 11:51
elin yabancı futbolcularına paralar saçarken maddi yönden sıkıntınız olmuyor tekke için oluyor kimi kandırmaya çalışıyor bunlar...

Küçükalioğlu
23.07.2009, 12:06
Arkadaşlar,

Desteğimizden yana bir sıkıntımız yok zaten Ahmet abi ama senin de dediğin gibi şu anda lige odaklanmaktan başka çaremiz yok. İnşallah ligin ilk haftasından sonra bu başlık alevlenmez de haksız çıkan bizler oluruz sorun değil. Neticesinde senin de dediğin gibi 3 sene öncesine kadar bu yönetim yoktu bu senede F.Tekke yok ama TRABZONSPOR hep burdaydı. Başarısıdır bizi memnun eden gerisi hikaye.

hodlu
23.07.2009, 12:15
Trabzonsporlu bir yönetici: 'Dağıtın şu Fatih TEKKE'ye destek verenleri' diyebilen bir anlayış ile yönetiliyor.Dağıtın dediğin kişiler kim; bu takıma karşılıksız gönül verenler,Cebinden para harcayan,günü geldiğinde yollarda canını veren,ya da birgün Sivas kapılarında Nüfus cüzdanında 'Trabzon' yazdığı için şehre sokulmayan ama yöneticisinin kılı kıpırdamayan, vefakar ve cefakar taraftarları dağıtan yönetici, sana ben zavallı diyorum çünkü bu takımın milyonlarca taraftarı olduğu için sen oradasın unutma bunu...

Dün gece yazmıştım yeniden okunmasını istedim...

Serdar Ersoy
23.07.2009, 12:33
fatih tekke gelmiyor veya getirilmiyor artık takıma yönelelim, lig başlıyacak neredeyse... Bu olayın kimseye bir yararı yok zararı olucağını düşünüyorum....

ÖmerFarukYılmaz
23.07.2009, 12:43
Bunu yaptığım iğnelemenin devamı olarak alıyorum. :)

Şöyle bir yazıdan sonra o sahada niye ter akıtsın ki kalan oyuncular?

Fatih alınsa yemin ediyorum bu mantık olduğu sürece ben topçu olsam sahada oynamam.

Bu ne demek şimdi?

O zaman tek başına Fatih oynasın derim yatarım kenarda.

25 milyon euro para harcayıp kurulmuş takıma hakaret sayarım şu lafı.

not : Yapılan ironi ise yazı yazana değil, ironisini yaptığı mantığa muhaliftir.

Yapılan hem iğnelemenin devamı,hemde ironi:)

Cengiz
23.07.2009, 12:57
adnan sungur az önce radyospor'daydı , futbolcular taraftarın bu aşırı ısrarı karşısında üzgünlermiş kendilerine güvenilmediği için

Mehmet abinin söylediği gibi yani durum

sorin
23.07.2009, 13:01
adnan sungur az önce radyospor'daydı , futbolcular taraftarın bu aşırı ısrarı karşısında üzgünlermiş kendilerine güvenilmediği için

O futbolcular hiç kusura bakmasın da 194 tane pozisyonu beceriksizlikle harcanken düşüneceklerdi

albatros
23.07.2009, 13:04

ben de fatih tekke'nin alınmasını istiyordum.
ancak futbolcular da üzgün olmakta haklılar.gerçekten fatih gelmedi artık asla şampiyon olamayız inancı takım içindeki her oyuncuyu rencide eder.

ozturk
23.07.2009, 13:08

kim olsa üzülür. anlat anlat anlatamıyosun ki? lig başlamadan moraller bozuldu..

ALLAH sonumuzu hayır etsin....

bekirguner
23.07.2009, 13:14
kim olsa üzülür. anlat anlat anlatamıyosun ki? lig başlamadan moraller bozuldu..

ALLAH sonumuzu hayır etsin....

Trabzonspor Klasik durum ilk yarı lider tamamlarız sonra istanbul takımlarına şampiyonluğu veririz moraller bozulmasın 10 pozisyonda 3 atacaklarına 10 pozisyonda 5 atsınlar şampiyon olalım çalışsınar

lazanya61
23.07.2009, 13:14

bizi mahçup etsinler o zaman, özellikle gökhan ve umut

bekirguner
23.07.2009, 13:17
Adnan Sungur kim

bekirguner
23.07.2009, 13:17
bizi mahçup etsinler o zaman, özellikle gökhan ve umut

evet haklısın

KUTADGU
23.07.2009, 13:18
Futbolcular kendi işlerine baksınlar!

En basit anlamıyla profesyonel olsunlar o zaman.

Tamam belki de saçma sapan bir süreç yaşadık ama bitti.

Trabzonspor forması giyiyorlarsa, onlara güveniliyor demektir.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 13:23
Bu takıma dinamo gibi bir ortasaha ya da Fatih Tekke gibi bir forvet lazım, eğerki şampiyonluk hesapları yapacaksak.
Ayrıca UEFA ve Türkiye Kupasını angarya olarak görmüyorsak.
Ligi fazla düşünmüyorum telafisi her zaman yapılabilir, UEFA önelemesi çok önemli, muhakkak gruplara kalmalıyız.

AYYILDIZ
23.07.2009, 13:27
3 hazırlık maçında forvetlerimizin gol atamaması manidar.O mevkide eksiğimiz var.Mutlaka takviye şart.Umut ve Gökhan'ın üzülmesine gelince bu sene kanıtlasınlar kendilerini o zaman.

Travelair
23.07.2009, 13:27
Öncelikle Radyospor'da az önce Radyospor spikerinin ağzından duyduğum "Dün Hasan Yener'e bağlandık. 'Trabzonspor senelik 2,5 milyon TL teklif etti, Fatih ise senelik 1,7 m € istedi' dedi"

----------------------------------------------------------------------------------------

Diğer haber ilginç geldi, onu da alta yapıştırıyorum:

http://www.medyatrabzon.com/images/author/2_b.jpg

Ulaş ÖZDEMİR

ulas@kanalmavi.com (%20ulas@kanalmavi.com)

"DAĞITIN ŞU FATİH TEKKE EYLEMCİLERİNİ"

22 Temmuz 2009 Çarşamba 17:01

Türkiye bir hukuk devleti… Ancak evrensel hukuk ölçütlerinde değil. Böyle olmadığı için Türkiye’de hukuk, adalet dağıtamıyor, kamu vicdanını rahatlatamıyor.

Birçok iş ‘hukuku arkadan dolanarak’ hayata geçirilmeye çalışılıyor.

Hukuk, insanın yaşam biçimini belirler. Bunu belirlerken zorlaştırıcı değil, kolaylaştırıcı olur.

Ülkemiz, Avrupa Birliği’ne tam üyelik müzakerelerine başladığında, ‘evrensel hukuk’ kurallarına doğru önemli adımlar attı. Sırada bekleyen o kadar iş var ki; statüko direniyor, değişim ve dönüşümü engellemeye çalışıyor.

Anayasa Mahkemesi’nin yapısının değişmesinden tutun da, Yargı Reformu, Anayasa değişikliği gibi bizi bekleyen çok zor süreçler var. Türkiye bunları aşacak, ama sancılı olacak. Bu da normaldir çünkü her değişim, her dönüşüm mutlaka sancı yapıyor.

Demokratikleşmek Türkiye’nin vazgeçilmezidir. Bugün geldiğimiz nokta, her ne kadar tam manasıyla ‘demokrasi’ olmasa da iyiye doğru gidiyor. Toplumun farklı düşünenlere, farklı dil, din, mezhep ve ırktakilere bakışı eskiye nazaran daha iyimser.

Bugün, bir grup Trabzonspor taraftarı Fatih Tekke’ye destek için Uzun Sokak’tan yürüyerek Meydan Parkı’na geldi. Burada Tekke lehine slogan atan taraftarlar, Trabzonspor yönetimine tepki gösterdi.

Emniyet güçleri güvenlik tedbirlerini almış. Bir süre devam eden eylem olaysız sona eriyor.

Haber Müdürümüz Elif Çavuş, medyatrabzon’a geliyor ve önemli bir gelişmeyi aktarıyor. Diyor ki; “Fatih Tekke eylemi devam ederken, Emniyet Müdür Vekili Bülent Bakış’ı, Trabzonspor İdari Koordinatörü Cahit Erdem arıyor. Bu sırada ben de Emniyet Müdürlüğü’nde Bülent Bakış’ın yanındayım. Cahit Erdem, Tekke eylemini gerçekleştiren taraftarların dağıtılması talimatını veriyor. Bülent Bey de, ‘Biz gerekenleri zaten yapıyoruz. Ekiplerimiz orada şu anda’ diyor. Görüşme yaklaşık 5 dakika sürüyor.”

Elif, “Ne yapalım?” diye sordu. Ben de, “Cahit Erdem’i arayalım” karşılığını verdim.

Aradık… Önce inkâr etti, sonra Elif, “o görüşme sırasında Bülent Bakış’ın yanındaydım” deyince bu kez, “Evet aradım ancak böyle bir eylemden bilgileri olup olmadığını sordum” ifadelerini kullandı.

Siz bir emniyet düşünün ki, günler öncesinden duyuruları yapılan, belediyeden de izin alınan eylemden haberi olmasın. Ve o emniyeti Trabzonspor’un İdari Koordinatörü arayarak; “Size bir istihbarat vereceğim. Meydan Parkı’nda eylem var” desin.

Hiç inandırıcı değil… Bu bir… İkincisi, “önce aramadım”, sonra, “evet aradım” sözlerini kullanması. (Erdem’le yaptığımız telefon görüşme kayıtları bizde mevcut) Üçüncüsü de, Erdem’in ‘sadece bilgileri olup olmadığını sordum’ ifadesi… Sorup telefonu kapattığında süre 20 saniyeyi geçmez. Ancak Elif görüşmenin yaklaşık 5 dakika sürdüğünü söylüyor.

Sayın Cahit Erdem!

Meydan Parkı’nda gerçekleştirilen eylem tamamen demokratik… Bir grup taraftar, Fatih Tekke’yi istiyor. Gerginlik yok, taşkınlık yok. Kolbastı oynuyorlar, slogan atıyorlar.

Buna bile saygı duyamıyorsun, buna bile tahammül gösteremiyorsun. Üstüne üstlük Emniyet Müdür Vekili’ni arayıp talimat veriyorsun.

Böyle bir talimatı ya vali verir, ya da, Emniyet Müdürü. Siz ise Trabzonspor’da idari koordinatörsünüz. Hangi yasadan hangi güçten yetki alarak haddinizi aşıyorsunuz? Kim adına ve niçin böyle bir harekette bulunuyorsunuz? Trabzonspor kimliğini kullanarak kendinizi şehrin sahibi mi zannediyorsunuz? Bu hareketinizle Trabzonspor’un kurumsal yapısını yıprattığınızın farkında mısınız? Emniyet Müdür Vekili ne yapması gerektiğini bilmiyor mu da, siz ‘şunu yapın, bunu yapın’ diyecek kadar ileri gidiyorsunuz?

Yerel basını Fatih Tekke haberleri konusunda baskı altına aldığınız yetmiyormuş gibi şimdi de, kamu kurumlarını mı baskıya tabi tutmaya başladınız?

Hem kendi taraftarınızın tepkisini dahi hazmedemeyecek kadar hazımsız mı oldunuz? Bırakın eylemlerini yapsınlar, size ne? Gelip kapınızın önünde bağırıp sizi rahatsız mı ettiler?

Yazık, gerçekten çok yazık!

Dedik ya, Türkiye’de ‘hukuku arkadan dolananlar’ çok! Demokrasiden hazzetmeyenler çok. Bilin ki; en ufak bir demokratik eylemi dahi sindiremeyenlere rağmen Türkiye evrensel hukukla buluşacak, gerçek demokrasiye kavuşacak. Herkes haddini bilecek ve ona göre hareket edecek!

Er ya da geç…

Kaynak: http://www.medyatrabzon.com/author_article_detail.php?id=2606

Cahit Erdem göreve başladı http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1612-2D9O1Y2A.jpg

ASKF Trabzon Şubesi Genel Başkanı ve Trabzon Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Cahit Erdem kulübümüzde İdari Koordinatör olarak göreve başladı.

Yönetim kurulu kararıyla söz konusu göreve getirilen Erdem, bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde birim amirleriyle ilk toplantısını gerçekleştirerek çalışmalarına başladı. 1961 yılında Trabzon’da doğan, ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun olan Erdem, 3 yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştıktan sonra 1986 yılında Trabzon Belediyesi’nde görev aldı. Belediyede Yapı Kontrol Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra 5 yıl süreyle başkan yardımcılığı sıfatını taşıyan Cahit Erdem 18 yıl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yöneticilik, 9 yıl Futbol İl Temsilciliği, 6 yıl Federasyon Temsilciliği ve amatör kulüplerde yöneticilik ve başkanlık yaptı. Şuanda kulübümüz bünyesinde bulanan Futbol Federasyonu tesislerinin yapım aşamasında kontrol şefliği görevini de yürüten Erdem, halen ASKF Trabzon Şubesi Genel Başkanlığı, Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyeliği ve Futbol Federasyonu Amatör Kurul Üyeliği görevlerinde bulunuyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Erdem’i göreve başlamasından dolayı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

21.04.2009 12:13:29

Travelair
23.07.2009, 13:30
Yorumsuz verdim.

Kötü yapılmıştır demiyorum çünkü Trabzonspor'un araya karışan provokatörler tarafından çokça mağdur edildiği ve kulübün bundan endişe duyduğu bir gerçektir. Yine de bu endişenin vali ile paylaşılması daha şık olurdu. Bu da benim yorumum

cınar#7
23.07.2009, 13:31
Öncelikle Radyospor'da az önce Radyospor spikerinin ağzından duyduğum "Dün Hasan Yener'e bağlandık. 'Trabzonspor 2 yıl için 2 milyon TL teklif etti, Fatih ise senelik 1,7 m € istedi' dedi"
Senelik 500 bin euromu yani?? şaka yapmışlar Fatih Tekke'ye heralde.

ÖmerFarukYılmaz
23.07.2009, 13:31

Bizim başından beri söylediğimiz şey...

Alın..

Bu 1....

sorin
23.07.2009, 13:32
Öncelikle Radyospor'da az önce Radyospor spikerinin ağzından duyduğum "Dün Hasan Yener'e bağlandık. 'Trabzonspor 2 yıl için 2 milyon TL teklif etti, Fatih ise senelik 1,7 m € istedi' dedi"

----------------------------------------------------------------------------------------

Diğer haber ilginç geldi, onu da alta yapıştırıyorum:

http://www.medyatrabzon.com/images/author/2_b.jpg

Ulaş ÖZDEMİR

ulas@kanalmavi.com (%20ulas@kanalmavi.com)

"DAĞITIN ŞU FATİH TEKKE EYLEMCİLERİNİ"

22 Temmuz 2009 Çarşamba 17:01

Türkiye bir hukuk devleti… Ancak evrensel hukuk ölçütlerinde değil. Böyle olmadığı için Türkiye’de hukuk, adalet dağıtamıyor, kamu vicdanını rahatlatamıyor.

Birçok iş ‘hukuku arkadan dolanarak’ hayata geçirilmeye çalışılıyor.

Hukuk, insanın yaşam biçimini belirler. Bunu belirlerken zorlaştırıcı değil, kolaylaştırıcı olur.

Ülkemiz, Avrupa Birliği’ne tam üyelik müzakerelerine başladığında, ‘evrensel hukuk’ kurallarına doğru önemli adımlar attı. Sırada bekleyen o kadar iş var ki; statüko direniyor, değişim ve dönüşümü engellemeye çalışıyor.

Anayasa Mahkemesi’nin yapısının değişmesinden tutun da, Yargı Reformu, Anayasa değişikliği gibi bizi bekleyen çok zor süreçler var. Türkiye bunları aşacak, ama sancılı olacak. Bu da normaldir çünkü her değişim, her dönüşüm mutlaka sancı yapıyor.

Demokratikleşmek Türkiye’nin vazgeçilmezidir. Bugün geldiğimiz nokta, her ne kadar tam manasıyla ‘demokrasi’ olmasa da iyiye doğru gidiyor. Toplumun farklı düşünenlere, farklı dil, din, mezhep ve ırktakilere bakışı eskiye nazaran daha iyimser.

Bugün, bir grup Trabzonspor taraftarı Fatih Tekke’ye destek için Uzun Sokak’tan yürüyerek Meydan Parkı’na geldi. Burada Tekke lehine slogan atan taraftarlar, Trabzonspor yönetimine tepki gösterdi.

Emniyet güçleri güvenlik tedbirlerini almış. Bir süre devam eden eylem olaysız sona eriyor.

Haber Müdürümüz Elif Çavuş, medyatrabzon’a geliyor ve önemli bir gelişmeyi aktarıyor. Diyor ki; “Fatih Tekke eylemi devam ederken, Emniyet Müdür Vekili Bülent Bakış’ı, Trabzonspor İdari Koordinatörü Cahit Erdem arıyor. Bu sırada ben de Emniyet Müdürlüğü’nde Bülent Bakış’ın yanındayım. Cahit Erdem, Tekke eylemini gerçekleştiren taraftarların dağıtılması talimatını veriyor. Bülent Bey de, ‘Biz gerekenleri zaten yapıyoruz. Ekiplerimiz orada şu anda’ diyor. Görüşme yaklaşık 5 dakika sürüyor.”

Elif, “Ne yapalım?” diye sordu. Ben de, “Cahit Erdem’i arayalım” karşılığını verdim.

Aradık… Önce inkâr etti, sonra Elif, “o görüşme sırasında Bülent Bakış’ın yanındaydım” deyince bu kez, “Evet aradım ancak böyle bir eylemden bilgileri olup olmadığını sordum” ifadelerini kullandı.

Siz bir emniyet düşünün ki, günler öncesinden duyuruları yapılan, belediyeden de izin alınan eylemden haberi olmasın. Ve o emniyeti Trabzonspor’un İdari Koordinatörü arayarak; “Size bir istihbarat vereceğim. Meydan Parkı’nda eylem var” desin.

Hiç inandırıcı değil… Bu bir… İkincisi, “önce aramadım”, sonra, “evet aradım” sözlerini kullanması. (Erdem’le yaptığımız telefon görüşme kayıtları bizde mevcut) Üçüncüsü de, Erdem’in ‘sadece bilgileri olup olmadığını sordum’ ifadesi… Sorup telefonu kapattığında süre 20 saniyeyi geçmez. Ancak Elif görüşmenin yaklaşık 5 dakika sürdüğünü söylüyor.

Sayın Cahit Erdem!

Meydan Parkı’nda gerçekleştirilen eylem tamamen demokratik… Bir grup taraftar, Fatih Tekke’yi istiyor. Gerginlik yok, taşkınlık yok. Kolbastı oynuyorlar, slogan atıyorlar.

Buna bile saygı duyamıyorsun, buna bile tahammül gösteremiyorsun. Üstüne üstlük Emniyet Müdür Vekili’ni arayıp talimat veriyorsun.

Böyle bir talimatı ya vali verir, ya da, Emniyet Müdürü. Siz ise Trabzonspor’da idari koordinatörsünüz. Hangi yasadan hangi güçten yetki alarak haddinizi aşıyorsunuz? Kim adına ve niçin böyle bir harekette bulunuyorsunuz? Trabzonspor kimliğini kullanarak kendinizi şehrin sahibi mi zannediyorsunuz? Bu hareketinizle Trabzonspor’un kurumsal yapısını yıprattığınızın farkında mısınız? Emniyet Müdür Vekili ne yapması gerektiğini bilmiyor mu da, siz ‘şunu yapın, bunu yapın’ diyecek kadar ileri gidiyorsunuz?

Yerel basını Fatih Tekke haberleri konusunda baskı altına aldığınız yetmiyormuş gibi şimdi de, kamu kurumlarını mı baskıya tabi tutmaya başladınız?

Hem kendi taraftarınızın tepkisini dahi hazmedemeyecek kadar hazımsız mı oldunuz? Bırakın eylemlerini yapsınlar, size ne? Gelip kapınızın önünde bağırıp sizi rahatsız mı ettiler?

Yazık, gerçekten çok yazık!

Dedik ya, Türkiye’de ‘hukuku arkadan dolananlar’ çok! Demokrasiden hazzetmeyenler çok. Bilin ki; en ufak bir demokratik eylemi dahi sindiremeyenlere rağmen Türkiye evrensel hukukla buluşacak, gerçek demokrasiye kavuşacak. Herkes haddini bilecek ve ona göre hareket edecek!

Er ya da geç…

Kaynak: http://www.medyatrabzon.com/author_article_detail.php?id=2606

Cahit Erdem göreve başladı http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a1.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a2.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a3.gif http://www.trabzonspor.org.tr/images/theme/a4.gif http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/1612-2D9O1Y2A.jpg

ASKF Trabzon Şubesi Genel Başkanı ve Trabzon Belediyesi eski Başkan Yardımcısı Cahit Erdem kulübümüzde İdari Koordinatör olarak göreve başladı.

Yönetim kurulu kararıyla söz konusu göreve getirilen Erdem, bugün Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde birim amirleriyle ilk toplantısını gerçekleştirerek çalışmalarına başladı. 1961 yılında Trabzon’da doğan, ilk, orta ve lise öğrenimini tamamladıktan sonra Karadeniz Teknik Üniversitesi İnşaat Fakültesi’nden mezun olan Erdem, 3 yıl İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde çalıştıktan sonra 1986 yılında Trabzon Belediyesi’nde görev aldı. Belediyede Yapı Kontrol Müdürlüğü ve İmar Müdürlüğü görevlerinde bulunduktan sonra 5 yıl süreyle başkan yardımcılığı sıfatını taşıyan Cahit Erdem 18 yıl Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nda yöneticilik, 9 yıl Futbol İl Temsilciliği, 6 yıl Federasyon Temsilciliği ve amatör kulüplerde yöneticilik ve başkanlık yaptı. Şuanda kulübümüz bünyesinde bulanan Futbol Federasyonu tesislerinin yapım aşamasında kontrol şefliği görevini de yürüten Erdem, halen ASKF Trabzon Şubesi Genel Başkanlığı, Konfederasyon Yönetim Kurulu Üyeliği ve Futbol Federasyonu Amatör Kurul Üyeliği görevlerinde bulunuyor. Evli ve 2 çocuk babası olan Erdem’i göreve başlamasından dolayı kutluyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz.

21.04.2009 12:13:29

Ben bu kadar rezil bi yönetim görmedim daha bi kaç gün önce Fatih 5 trilyonu hakaret kabul etti diye yazı yazdırmadılar mı bu adamlar. Bizim başkanımız nerde bu çok başlılık nedir herkesin ağzından başka bi laf çıkıyor. Zaten yeterince rezil oldunuz bi adamamı almamak için bari suyunu çıkarmayın.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 13:34
Bizim başından beri söylediğimiz şey...

Alın..

Bu 1....

Kendi mevkisine futbolcu arandığını duyan her futbolcu üzülür Ömer.

O zaman hiç transfer yapılmasın.

Sivas, Antep ve son fener maçında biz sadece üzülmedik, özellikle Sivas maçında kahrolduk.

Koray
23.07.2009, 13:34
Bu taraftar beni Fatih'ten nefret ettirecek duruma getirdi benim gibi düşünende nice insan var...

Lanet olsun...

Eğer Adnan Sungur'un dediği doğruysa başımzı çok ağırır sezon başladığında...

karatasof
23.07.2009, 13:35

Profesyonel futbolcu bu dediğin adamların tümü.Üzgünlermiş pehh.Böyle bir şeye inanmamızı bekleyen Adnan Sungur denilen zatta efsane sihirbaz ''Zati Sungur'' un bir akrabası heralde.Böyle kelime oyunlarıyla illüzyon yapmaya çalışmasını başka nasıl izah edebiliriz bilemiyorum.Yani şimdi Umut ile Gökhan başbaşa vermiş kara kara düşünmekten dabaz çıkarmışlar en nihayet ''Bizi anlarsa bir tek Adnan Sungur anlar'' deyip ona telefonda dert yanmışlar haa.:(:(:(

cınar#7
23.07.2009, 13:37
Bu taraftar beni Fatih'ten nefret ettirecek duruma getirdi benim gibi düşünende nice insan var...

Lanet olsun...

oysa geçen sene süperdi forvetlerimiz,bu sene Fatih istendi tüh şimdi performansları düşecek bu profesyonel oyuncuların,"lanet olsun"..

Travelair
23.07.2009, 13:38
Senelik 2,5 milyon TL, yanlış yazdım sonra düzelttim, kusura bakmayın

Kemal Ç.
23.07.2009, 13:38
[QUOTE=Travelair;2483173]Öncelikle Radyospor'da az önce Radyospor spikerinin ağzından duyduğum "Dün Hasan Yener'e bağlandık. 'Trabzonspor senelik 2,5 milyon TL teklif etti, Fatih ise senelik 1,7 m € istedi' dedi"

konuyu kapatın diyen arkadaşlara bi soru,

yönetim konunun kapanmasını istemiyor sanki.

he ne dersiniz.

bak onlar daha iyi kaşıyor, sürekli paradan dem vuruyorlar.

niye susmuyorlar da her gün başka biri konuşuyor, adnan sungur, hasan yener...

he niye, ali menfaatler falan filan, hani. bi şey desenize.

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 13:39

Lanet olsun...

Koray Abi bu başlığın kapanmasıyla veya başka bir şeyle son bulacaksa bu ben varım..Sorun değil ...

Fatih Tekke'den neden nefret etmeye başlıyorsun ki ? O mu birşeyleri yapın diyor. Futbolcular üzülüyorsa üzülsün . Geçen sene Sivasta bir metredeki topa koşmadılar ben de üzüldüm. Neden millet çıkıp Gökdeniz'i istemiyor önce bunu düşünsünler ..

Koray
23.07.2009, 13:41
oysa geçen sene süperdi forvetlerimiz,bu sene Fatih istendi tüh şimdi performansları düşecek bu profesyonel oyuncuların,"lanet olsun"..

Kelime oyunu yapma bileder varsa doğru düzgün bi düşüncen yaz da görelim...

Evet forvetlerimiz bence hiçte fena değil biri 14 diğeri 15 gol bilmem kaç asist yaptı, tek eksikleri şansızlık, özellikle Gökhan'ın...

Recep Alkan
23.07.2009, 13:42
Ahmet Abiye söz verdim tamam diye ama, yeminle artık batıyorlar,

Arkadaşım bu kulübün başkanı, asbaşkanı şimdi de bu adam hepsi farklı şeyler söylüyorlar.

Bakın açıklamalar aşağıda;

Serhat tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2481588#post2481588)
"Fatih Tekke çok para istedi"
21 Temmuz 2009 / 17:23
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fatih Tekke transferiyle ilgili gerçeği açıkladı: “Fatih'in maddi beklentileri çok yüksekti…”

Radyospor'da yayınlanan Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklamalarda bulunan Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, “Fatih Tekke'yle görüştük, ama bizim belirlediğimiz üst sınırın çok üstünde bir para talep etti. Bu transferden kesin olarak vazgeçtik” dedi.
Fatih Tekke, Trabzonspor'lu bir yöneticiyle görüştüğünü, yöneticinin tavan ücreti teklif ettiğini, ancak kendisinin bunun biraz altında bir ücret isteyerek jest yaptığını iddia etmişti.
"Fatih'e en yüksek ücreti teklif ettik"
Fatih, “Buna karşın yönetimden cevap gelmedi” derken, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu , bu iddianın doğru olmadığını, Fatih'e en yüksek ücreti teklif ettiklerini söyledi.
"İstediği rakamı vermemiz mümkün değildi"
Milli futbolcunun çok daha yüksek bir rakam istemesi nedeniyle transferden vazgeçtiklerini ifade eden Hacısalihoğlu , “Biz gerekli özveride bulunduk, ama talep edilen rakamı vermemiz mümkün değil” şeklinde konuştu.

Hayrettin Bey'in açıklamaları.... (Kaynak : Haber61)

Şener açıklamasında şunları söyledi: ``Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur.

Sadri Bey'in Açıklamaları.... (Kaynak: Resmi Site)

İkisinden birisi (Bunu Trabzonsporu yönetenlere söylemek kesinlikle istemediğimi biliniz ama...) Yalan Söylüyor...

Kimse Kusura bakmasın ! Kendileriyle çelişmeleri, birbirlerinin dediklerinin tamamen zıt olması sizce tuhaf değil mi?

Bu konuda söyleyeceğim tek şey var... Oda Kimse Kimseyi Salak yerine koymasın, hele de Başkanlık ve yardımcılık yaptığı klübü yönetenler asla camialarındakileri SALAK yerine koymasın !

Kimsede Taraftar = Koyun muamelesi yapmaya kalkmasın ... İşine gelince Bizim taraftar Futboldan en iyi anlayan taraftar diye ara gazı ver; işine gelmeyince dalga geç; seni aşmaya kalkınca Yalan dolan ve hakaretle suçu başkalarına at ! Ve sonra taraftarın sessiz kalsın ... Ohh ne güzel...

Hadi ordan ... :mad:

Bu da son haber ;

Öncelikle Radyospor'da az önce Radyospor spikerinin ağzından duyduğum "Dün Hasan Yener'e bağlandık. 'Trabzonspor senelik 2,5 milyon TL teklif etti, Fatih ise senelik 1,7 m € istedi' dedi"

Kulübün et yetkili ağızları neler diyor !!!

Sercan Yaylı
23.07.2009, 13:43
Kelime oyunu yapma bileder varsa doğru düzgün bi düşüncen yaz da görelim...

Evet forvetlerimiz bence hiçte fena değil biri 14 diğeri 15 gol bilmem kaç asist yaptı, tek eksikleri şansızlık, özellikle Gökhan'ın...

arkadasım ege sen bu forvertlere iyi diyorsan daha ne diyim

Samet KILIÇ
23.07.2009, 13:43

hadi abi yılı yanlış yazdında parayı nasıl yanlış yazıyorsun ben bunun altında başka şeyler ararım:cool:

Koray
23.07.2009, 13:45
Koray Abi bu başlığın kapanmasıyla veya başka bir şeyle son bulacaksa bu ben varım..Sorun değil ...

Fatih Tekke'den neden nefret etmeye başlıyorsun ki ? O mu birşeyleri yapın diyor. Futbolcular üzülüyorsa üzülsün . Geçen sene Sivasta bir metredeki topa koşmadılar ben de üzüldüm. Neden millet çıkıp Gökdeniz'i istemiyor önce bunu düşünsünler ..

Fatih işi inada bindirdi Yönetim onu istemiyor diye özellikle gelmek istiyor zor durumda kalsınlar diye, benim gördüğüm bu yaşananlardan sonra...

Taraftrarda diyor ki eyy Yönetim Fatih hazır gelmek istiyorken siz niye almıyorsunuz, bu durumda olaya düz mantıkla bakan taraftar Yönetimi haksız görüyor ama bilmiyorlarki tam olarak -benim gibi- işin altında aslında neler var neler..

Koray
23.07.2009, 13:47
arkadasım ege sen bu forvertlere iyi diyorsan daha ne diyim

Haa, siz sanıyorsunuz ki Fatih gelecek yine atacak 30 gol unutun siz o işi, Fatih eski Fatih değil ayrıca...

İş yapar mı tabiki yapar ama eski Fatih değil kesinlikle...

Sercan Yaylı
23.07.2009, 13:47
Fatih işi inada bindirdi Yönetim onu istemiyor diye özellikle gelmek istiyor zor durumda kalsınlar diye, benim gördüğüm bu yaşananlardan sonra...

Taraftrarda diyor ki eyy Yönetim Fatih hazır gelmek istiyorken siz niye almıyorsunuz, bu durumda olaya düz mantıkla bakan taraftar Yönetimi haksız görüyor ama bilmiyorlarki tam olarak -benim gibi- işin altında aslında neler var neler..

işin altında neler oldugunu ögrenebilirmiyim?

H.Tolga YİĞİT
23.07.2009, 13:48

neler var neler açıkla o zaman, madem ki biliyorsun...

Kemal Ç.
23.07.2009, 13:49

ben de çok merak ediyorum,

bu süreçte fatih'in donunun rengini bile öğrendim ama işin altında yatan nedenleri öğrenemedim.

acep nedir onlar?

Koray
23.07.2009, 13:49

Öğrenemezsin çünkü bende tam olarak bilmiyorum yukardaki mesajımdada belirttim, öyle eften püften bişey değil bu, taa kurşunlanma olayına kadar dayanıyor emin ol...

cınar#7
23.07.2009, 13:50
Haa, siz sanıyorsunuz ki Fatih gelecek yine atacak 30 gol unutun siz o işi, Fatih eski Fatih değil ayrıca...

İş yapar mı tabiki yapar ama eski Fatih değil kesinlikle...
Koray,sen çok biliyorsun kardeşim..aydınlat bizi; Umut'mu bizde daha çok iş yapar Fatih Tekke'mi? sadece fikrini soruyorum,yanlış anlama sakın.

Adem Erdoğan
23.07.2009, 13:51
Kurşunlanma olayına dayanıyorsa, dışarıdan yada içeriden yönetime tehdit var benim anladığım bu.

Koray
23.07.2009, 13:51
Ben en iyisi bu başlıktan çıkayım yazılanları anlamak istemeyen birçok insan var onun için kalpler kırılmasın boşuna...

Zaten pek takılmıyordum Fatih bşlıklarına bu yüzden.

KUTADGU
23.07.2009, 13:54
Koray,sen çok biliyorsun kardeşim..aydınlat bizi; Umut'mu bizde daha çok iş yapar Fatih Tekke'mi? sadece fikrini soruyorum,yanlış anlama sakın.

Bu çok göreceli bir durum aslında.

Fatih ile Umut aynı şeyleri yapan adamlar değil, bundan sonra da bu tip bir benzerlikleri olacağını düşünmüyorum.

Fatih'in yaptıklarını Umut yapamaz belki ama Umut'un yaptıklarını da Fatih yapamaz.

Mesela Umut takımda yedek kalmayı dert etmeyebilir, dert etse bile mutlaka daha çok çalışarak hocanın gözüne girmeye çalışır.

Ahmet Başkaya
Öğrenemezsin çünkü bende tam olarak bilmiyorum yukardaki mesajımdada belirttim, öyle eften püften bişey değil bu, taa kurşunlanma olayına kadar dayanıyor emin ol...
Koray Abi bende ters düşünürüm bu sefer de yönetim çok suçlu ve pis işlerde çıkar bunu böyle kişisel düşüncelerle kavrayamayız ki..

Aslında yönetimin birşeylerden çekindiği o kadar aşikar ki sadece almıyoruz dedikten sonraki üç açıklamayı oku hepsi farklı kişi ile anlaşamamış sanki .

Samet Yildirim
Konu kapatilsin artik kimseye faydasi yok...

sorin
23.07.2009, 13:57
Recep nedir bu Fatih 2,5 trilyonu mu reddeddi Fatihi aracayağım demiştin görüşebildin mi aslını astarını öğren şu işin lütfen

Travelair
23.07.2009, 13:58
hadi abi yılı yanlış yazdında parayı nasıl yanlış yazıyorsun ben bunun altında başka şeyler ararım:cool:

..Ne gibi?

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 13:59
Konu kapatilsin artik kimseye faydasi yok...
Madem sayfa kilit yeyince ağızlarda kilit yer diye düşünüyorsun buyrun kapansın Samet.

Kemal Ç.
23.07.2009, 14:01
Madem sayfa kilit yeyince ağızlarda kilit yer diye düşünüyorsun buyrun kapansın Samet.

yönetim her gün fatih tekke hakkında üç beş ağızdan açıklama yapmaya

devam ederse bu konu zor kapanır.

hem yönetim kapanmasını istemiyor sanki.

öyle olsa bu demeçler devam etmez ya böyle.

fatih'i gündemine almayan yönetim, onu gündeminden de bi türlü çıkaramadı.

ne iş anlamadım.

cınar#7
Bu çok göreceli bir durum aslında.

Fatih ile Umut aynı şeyleri yapan adamlar değil, bundan sonra da bu tip bir benzerlikleri olacağını düşünmüyorum.

Fatih'in yaptıklarını Umut yapamaz belki ama Umut'un yaptıklarını da Fatih yapamaz.

Mesela Umut takımda yedek kalmayı dert etmeyebilir, dert etse bile mutlaka daha çok çalışarak hocanın gözüne girmeye çalışır.
Valla önemli olan,forvet olmaları değilmi? 3 kulvarda varız seneye ama sadece 2 forvetimiz var..görünüşe göre almıycaklar forvetde..soruda benim hatam vardı,Umut kıyaslanamaz bile Fatihle..evet,sadece yedek olmayı dert etmez ama şampiyonluk yolunda bunun hiç bir katkısıda olmaz.

Aslında şimdi yönetim çıksa söylese bu senede hedefimiz Uefa dese,hiç bir şey istemem susarım ama şampiyonluktan bahsediyorlar..Ziya Doğan bile şampiyon olucaz demişti,nasıl inanabilirimki buna.

karatasof
Yönetim yanlış yapmaya devam ediyor.Ne demektir kendi taraftarını polise ihbar etmek?Ne demektir yanlış yapıldığına inandıkları kişi adına en demokratik haklarını yapan insanlara ''terörist muamelesi'' yaptırtmak, ''dağıtın şunları'' diye komut vermek.Kimdir bu zevat ve bu cesareti kimden ve nereden almaktadır? Bugün memleketinde kendi taraftarı için polis zoru isteyenler yarın deplasmanda kötü muameleye uğrayacak taraftara sahip çıkarmı? Ben şahsen bunu okuduktan sonra hiç bir taraftarın bu yöneticiye ve yönetime güveni kalacağını düşünmüyorum.Bu kendini bilmez adam derhal Yönetim tarafından derdest edilmeli ve istifası istenmeli.Taraftar ile Yönetim arasındaki çekişme hiç te hoş olmayan bir boyuta doğru yol almakta.Kimse fatih Tekke üzerinden konuyu açıklamaya çalışmasın.Bu iş zivanadan çıkmak üzere.Birilerinin devreye girmesi şart.Aksi halde bu davranışın sonu kimsenin hesap edemeyeceği bir hale doğru gitmekte olduğu çok aşıkar.Herkesin akl-i selim ile hareket etmesi şart.Fatih Tekke 'de Sadri Şener'de ölümlü.Bizler TS'un ölümsüz olmasını istiyorsak ona göre hareket etmesinide bilmeliyiz.

sedatterzi
23.07.2009, 14:02
Fatih Tekke Rusya ya giderek hayatının hatasını yaptı onun yerine daha az paraya Avrupaya gitse
şu an kesin Zirve yapardı.

TS Başkanı ve yönetimi Fatih konusunda son noktayı koydu. Bence de doğrusunu yaptı bundan sonra
bu konuyu ısıtıp ısıtıp gündeme taşımak bize zarar verir

Zaten hocasıda affetmiş,

TS çok seviyorsa seneye sözleşme yenilemeden, gelir boş mukaveleye imzayı atar.

Recep Alkan
23.07.2009, 14:24
Arkadaşlar az önce Yöneticimiz Mahmut Aksu ile görüşme imkanım oldu, Kendisini arama sebebim aslında Fatih Tekke içindi. Ama Fatih konusu dışında da konuşma ve soru sorma imkanı yakaladım,

- Fatih Tekke Olayı : Biz Fatihe yıllık 2,5 trilyon verdik, yani iki yıllık 5 trilyon. Fakat Fatih yıllık 1,7 milyon euro istedi. Kendisinin profesyonel olduğunu şu an aldığı ücretten sadece 250.000 euro indirim yapabileceğini bize söyledi ve teklifi reddetti. Fatih’in bu takıma en çok kazandırılmasını isteyenlerin başında ben geliyorum. Ama ne yazık ki olmadı. Hayırlısı.

- Peki Mahmut Bey; Kaptanın televizyonlardaki açıklamaları için ne diyeceksiniz?

- Güzel kardeşim Fatih bazı konularda mecbur kaldığı için bu şekil bir açıklama yapmıştır.

- Mahmut Bey, yönetim kanadından yapılan hiçbir açıklamanın birbirini tutmaması kafamızı inanılmaz şekilde bulandırıyor.

- Başkan Fatihi istedi ama ben profesyonelim açıklamasından sonra Başkan da 90 derece bir dönüş gerçekleşti bu konuda.

- Mahmut Bey, sağ bek de bir açıklık göze çarpıyor, transfer yapılacak mı ?

- Hayır, Serkan ve Tayfun gibi oyuncuları para versek bulamayız, bu mevki büyük ihtimal ile bu iki oyuncu ile kapatılacak,

- Sol açık konusu, gabriç mesela?

- Biz teklifi yaptık bekliyoruz, bir yönetim değişikliği olacak 15 gün içinde bu sürede büyük ihtimal bitireceğiz işi.

- Peki bu sene 3 kulvarda yarışan bir takım var forvetler yetmeyebilir bu konu ne durumda ?

- Batuhanı çok istedik, ama bize parası ile ne kiralık ne de bonservisli vermediler, adamı gönderdiler antepe. Ama sağdan soldan bir şekilde forvet hattı desteklenecek. Bu arada eğer bir talip bulabilirsek Yattara satılacak.

Son olarak kulübün taraftar tarafından bu kadar baskı altına alınması çok hoş değil, Fatih olayı olmayabilir, ama herkes lütfen gereken ilgiyi ürünlere ve kombinelere göstersin. Bu takım hepimizin.

Arkadaşlar Mahmut Aksu’nun sorularıma verdiği cevaptır. Bur da hoşuma gitsin gitmesin konuştuğum, görüştüğüm herkesin düşüncelerini ve bana söylediklerini değiştirmeden yazarım.

lazanya61
23.07.2009, 14:27
90 derece döndüyse tam vazgeçmiş sayılmaz, tamamen vazgeçmek için 180 derece dönmek lazım

Hekimoğlu
23.07.2009, 14:30
Fatih'i alma üstüne yattara'yı satmaya çalış sene başında samet'i getirmeye çalış yönetim iyice sapıttı.

Kemal Ç.
23.07.2009, 14:31
recep abi bi de kaptanı ara,

hepten kafamız karıştı ya.

Ali İhsan
23.07.2009, 14:33
90 derece döndüyse tam vazgeçmiş sayılmaz, tamamen vazgeçmek için 180 derece dönmek lazım

Ula koskoca yazıdan bunu çıkarmışsın helal sana :)

İşte bizim uşakların kafası böyle çalışır...

Ama bence Mahmut Aksu 180 demek istemiş ama 90 demiştir, o yüzden sanırım senin tespit sadece beni gülümsetir o kadar.

cınar#7
23.07.2009, 14:35
Ula koskoca yazıdan bunu çıkarmışsın helal sana!

İşte bizim uşakların kafası böyle çalışır...
ama arkadaş haklı,hakkını yemeyelim:) nedir bu sinir anlamıyorum,sakin olalım..

EyüpKILIÇ61
Recep abi telefon görüşmesi için teşekkürler. Hiç değilse neler olup bittiğini biraz da olsun öğrenmiş olduk. :)

Ali İhsan
ama arkadaş haklı,hakkını yemeyelim:) nedir bu sinir anlamıyorum,sakin olalım..

Yok ben sinirlenmedim, sonuna bir smiley koyayım bari...

Travelair
23.07.2009, 14:36
Alkan61 teşekkürler. Yattara satılırsa transfer var, yoksa yok (Yüksek kalite). Şaşırtan bir durum yok

Recep Alkan
23.07.2009, 14:37
Recep abi telefon görüşmesi için teşekkürler. Hiç değilse neler olup bittiğini biraz da olsun öğrenmiş olduk. :)

Kimseyi yargılamak istemiyorum, Fatih konusunda söyledikleri benim düşüncelerimin tamamen dışında, ve tamamen tersi.

Ama söylediklerini yazmamak hoş olmazdı, burda önemli olan diğer konularda da söyledikleri. Mesela sağ bek alınmayacak, sol açık bitmek üzere, forvet yanlardan desteklenebilir, batuhan parası ile bize satılmadı gibi konular önemlileri arasında.

Trevelair ustam, yani ona endekslenmiş gibi durmuyor aslında, ama sol açık her halükarda gelecek gibi, forvet için de sol açık alınanca alanzinho kaydırılacak gibi duruyor bana.

Yani aslında 4-5-1 garanti gibi, çünkü forvet yanlardan başka türlü desteklenemez :)

Küçükalioğlu
Arkadaşlar az önce Yöneticimiz Mahmut Aksu ile görüşme imkanım oldu, Kendisini arama sebebim aslında Fatih Tekke içindi. Ama Fatih konusu dışında da konuşma ve soru sorma imkanı yakaladım,

- Fatih Tekke Olayı : Biz Fatihe yıllık 2,5 trilyon verdik, yani iki yıllık 5 trilyon. Fakat Fatih yıllık 1,7 milyon euro istedi. Kendisinin profesyonel olduğunu şu an aldığı ücretten sadece 250.000 euro indirim yapabileceğini bize söyledi ve teklifi reddetti. Fatih’in bu takıma en çok kazandırılmasını isteyenlerin başında ben geliyorum. Ama ne yazık ki olmadı. Hayırlısı.

- Peki Mahmut Bey; Kaptanın televizyonlardaki açıklamaları için ne diyeceksiniz?

- Güzel kardeşim Fatih bazı konularda mecbur kaldığı için bu şekil bir açıklama yapmıştır.

- Mahmut Bey, yönetim kanadından yapılan hiçbir açıklamanın birbirini tutmaması kafamızı inanılmaz şekilde bulandırıyor.

- Başkan Fatihi istedi ama ben profesyonelim açıklamasından sonra Başkan da 90 derece bir dönüş gerçekleşti bu konuda.

- Hayır, Serkan ve Tayfun gibi oyuncuları para versek bulamayız, bu mevki büyük ihtimal ile bu iki oyuncu ile kapatılacak,

- Biz teklifi yaptık bekliyoruz, bir yönetim değişikliği olacak 15 gün içinde bu sürede büyük ihtimal bitireceğiz işi.

- Peki bu sene 3 kulvarda yarışan bir takım var forvetler yetmeyebilir bu konu ne durumda ?

- Batuhanı çok istedik, ama bize parası ile ne kiralık ne de bonservisli vermediler, adamı gönderdiler antepe. Ama sağdan soldan bir şekilde forvet hattı desteklenecek. Bu arada eğer bir talip bulabilirsek Yattara satılacak.

Son olarak kulübün taraftar tarafından bu kadar baskı altına alınması çok hoş değil, Fatih olayı olmayabilir, ama herkes lütfen gereken ilgiyi ürünlere ve kombinelere göstersin. Bu takım hepimizin.

Arkadaşlar Mahmut Aksu’nun sorularıma verdiği cevaptır. Bur da hoşuma gitsin gitmesin konuştuğum, görüştüğüm herkesin düşüncelerini ve bana söylediklerini değiştirmeden yazarım.
Oh be sonunda adam akıllı bir açıklama oldu her ne kadar tlf görüşmesi isede samimi olmuş. Doğru veya yanlış en azından bir doyuruculuğu var. Teşekkürler M.Aksu ve Recep kardeşim.

Samet Yildirim
Alkan61 tesekkürler.

Sanirim sol acik disinda transfer olmicak belki az bir ihtimal gözüküyor forvet alinabilir. Sag bek allinmicak. Böyle anladim

Emirhan Makul
23.07.2009, 14:38
Teşekkürler Recep Abi Tam Tahmin Ettiğim gibi bu Sene Hedef 5.Lik olduğu resmi olarak açıklandı bu sayede.

Ali İhsan
23.07.2009, 14:39
Aslında ortada bir çelişki yokmuş sanki.

Yani ya Fatih ya yönetim yalan söylüyor dedi çoğunluk.

Fatih ne dedi tavan ücretin biraz altında bir rakam söyledim.

Peki bizim tavan ücret ne kadar? Söylentilere göre Yattara 1850 alıyormuş ve tavan onun ücretiymiş.

Peki Fatih ne kadar istemiş 1700. Bu durumda hem Fatih'in hem de yönetimin bu konuda yalan söylemediğini çıkarabiliriz.

Ha derseniz ki yönetim bu transferi istemiyor, Fatih gibi oyuncu o paraya bulunmaz, tamam o konuda bir şey diyemem ama yönetim zaten hal ve hareketlerinden en başından beri Fatih'i istemediğini belli etti. Tek sorun bunu açık yüreklilikle söyleyemediler. O yüzden konu bu kadar uzadı.

EyüpKILIÇ61
Kimseyi yargılamak istemiyorum, Fatih konusunda söyledikleri benim düşüncelerimin tamamen dışında, ve tamamen tersi.

Ama söylediklerini yazmamak hoş olmazdı, burda önemli olan diğer konularda da söyledikleri. Mesela sağ bek alınmayacak, sol açık bitmek üzere, forvet yanlardan desteklenebilir, batuhan parası ile bize satılmadı gibi konular önemlileri arasında.

Bende Fatih'ten çok diğer söylediklerini önemsedim. Neyi planlıyorlar! Ne düşünüyorlar bunları bilmek güzel. Tabi söylediklerinde samimiyse Mahmut Aksu ki şüphem yok bu konuda :)

ozturk

[/SIZE][/FONT]

burasını iyi söylemiş;)

İHTİLALL
23.07.2009, 14:40
Profesyonel futbolcu bu dediğin adamların tümü.Üzgünlermiş pehh.Böyle bir şeye inanmamızı bekleyen Adnan Sungur denilen zatta efsane sihirbaz ''Zati Sungur'' un bir akrabası heralde.Böyle kelime oyunlarıyla illüzyon yapmaya çalışmasını başka nasıl izah edebiliriz bilemiyorum.Yani şimdi Umut ile Gökhan başbaşa vermiş kara kara düşünmekten dabaz çıkarmışlar en nihayet ''Bizi anlarsa bir tek Adnan Sungur anlar'' deyip ona telefonda dert yanmışlar haa.:(:(:(
Akşamada bir Emrah yada Ferdi Tayfur filmi koyup birbirlerine sarılıp ağlarlar artık..

EyüpKILIÇ61
23.07.2009, 14:41
Yani aslında 4-5-1 garanti gibi, çünkü forvet yanlardan başka türlü desteklenemez :)

Yine az gollü, tek farklı galibiyetlere talimiz gibime geldi :)

Sercan Yaylı
23.07.2009, 14:42
fatih tekke yattara kadar istememiş altına istemiş yattara kadar degeri yok mu ? yazık bu yönetime

Emirhan Makul
23.07.2009, 14:42

Tayfun mu :D:D:D:D:D

Özel izin alında ikisini bir oyuncu olarak oynarın !

Adem Erdoğan
23.07.2009, 14:44
Anlaşılan forvet alınmayacak.Demokraside çareler tükenmez, Ceyhun Gülselam diyorum.

gustavo_colman
23.07.2009, 14:44
Fatihi çok beklememe rağmen gelememesi beni üzdü konu dışı olsa da rusya ligi maçları hangi kanalda veriliyor bilgisi olan bilgilendirebilirse çok sevinirim (25 Temmzdaki Zenit-Rubin Kazan maçını izleyeceğimde Fatihi izleme şansım olucak kısaca :) )

oguzhann
23.07.2009, 14:45

serkan'ı bir yere kadar anlarım ama tayfun'u asla:D çıkar birisi şimdi yok joker falan der,batman filmindeyiz sanki ne jokeri?:D

nbay
23.07.2009, 14:45
""""Bu arada eğer bir talip bulabilirsek Yattara satılacak.""""
koskoca trabzonspor yöneticisinin kullandığı cümleye bakın,bir talip bulabilirsek yattara satılacakmışş,bu kadar basit açıklamalar yaparmı bir yönetici

Orhan Aydın
23.07.2009, 14:46

evet para versek bulamayız çok güzel :)

Mustafa ÖZDEMİR
hemen işi yattara satılacak.diye bağlamış ...

TheCrow
fatih tekke yattara kadar istememiş altına istemiş yattara kadar degeri yok mu ? yazık bu yönetime

Var ama yönetimin verecek o kadar parası yok demek ki. İlla ki birinin suçlu mu olması lazım her olayda?..

Mehmet Zeki
Ben zaten forvet istemiyorum. Sagbek istiyorum. Ve hoca Sol acik istiyor. Sol acigi aldik diyelim ama sagbek? Serkan ile Tayfun sagbek :(. Tayfun zaten sagbek degil...

Sadri baba bize kiyak yapsana bize bir Sagbek alsana...!

ÖmerFarukYılmaz
Recep abi, telefon görüşmesi için teşekkürler..

Çok içten samimi olmuş..

A.Gökhan AKIN
23.07.2009, 14:48
demeekki yönetim yattarayı satıp tavan fiyatı düşürecek sonrada fatih'i alacak nasılda anlayamadık bunu biz..

Hüseyin İlkin
23.07.2009, 14:49
Fatihi çok beklememe rağmen gelememesi beni üzdü konu dışı olsa da rusya ligi maçları hangi kanalda veriliyor bilgisi olan bilgilendirebilirse çok sevinirim (25 Temmzdaki Zenit-Rubin Kazan maçını izleyeceğimde Fatihi izleme şansım olucak kısaca :) )

Spormax'ta veriliyordu en son da Fatih oynar mı, zannetmiyorum.

Yattara satılırsa, transfer yapmadan kapanmaz dönem. Gabriç dışında da isimlere yönelebiliriz. Bir nevi Yattara'ya bağlanmış gibi geliyor bana transferler.

TheCrow
23.07.2009, 14:51
Marcelinho'yu almamız da Fatih'in satılmasına bağlıydı. Hayat çok garip...

Samet KILIÇ
23.07.2009, 14:52
Aslında ortada bir çelişki yokmuş sanki.

Yani ya Fatih ya yönetim yalan söylüyor dedi çoğunluk.

Fatih ne dedi tavan ücretin biraz altında bir rakam söyledim.

Peki bizim tavan ücret ne kadar? Söylentilere göre Yattara 1850 alıyormuş ve tavan onun ücretiymiş.

Peki Fatih ne kadar istemiş 1700. Bu durumda hem Fatih'in hem de yönetimin bu konuda yalan söylemediğini çıkarabiliriz.

Ha derseniz ki yönetim bu transferi istemiyor, Fatih gibi oyuncu o paraya bulunmaz, tamam o konuda bir şey diyemem ama yönetim zaten hal ve hareketlerinden en başından beri Fatih'i istemediğini belli etti. Tek sorun bunu açık yüreklilikle söyleyemediler. O yüzden konu bu kadar uzadı.

yattara 1850 almıyor 1400 alıyor......

Doğan Şahin
Farklı ve aşırı olumlu bir açıdan bakalım; Yattara satılınca tavan ücrette düşmüş olacak Fatih Tekke yine tavanın altında fiyat vermek durumunda kalacak. :)

sorin
[QUOTE=alkan61;2483351]Arkadaşlar az önce Yöneticimiz Mahmut Aksu ile görüşme imkanım oldu, Kendisini arama sebebim aslında Fatih Tekke içindi. Ama Fatih konusu dışında da konuşma ve soru sorma imkanı yakaladım,

Fatih konusu benim için de kapanmıştır eğer profosyonelse adam gibi kendi kulübünde oynasın TRABZONLU olacaksın TRABZONSPORLU olacaksın sonra ben profosyonelim diyeceksin olmadı fatih yakışmadı ayıp ettin

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 14:53
Recep Abi görüşme için sağolasın..Fatih konusunda bir çelişki daha .:)..

Diğer açıklamalar hiç de hoşuma gitmedi ne yani Serkan'ı para ile bulamıyorduk da kontratı bitince zevken mi bekledik.Tayfun zaten ayrı bir konu :)...

sorin
23.07.2009, 14:54
Bu arada Recep kardeş emeğine sağlık

Ahmet Başkaya
[QUOTE=alkan61;2483351]Arkadaşlar az önce Yöneticimiz Mahmut Aksu ile görüşme imkanım oldu, Kendisini arama sebebim aslında Fatih Tekke içindi. Ama Fatih konusu dışında da konuşma ve soru sorma imkanı yakaladım,

Fatih konusu benim için de kapanmıştır eğer profosyonelse adam gibi kendi kulübünde oynasın TRABZONLU olacaksın TRABZONSPORLU olacaksın sonra ben profosyonelim diyeceksin olmadı fatih yakışmadı ayıp ettin

Ustam Recep Abi Fatih Tekke ile değil Mahmut Aksu ile konuştu:)

Hekimoğlu
Tekke transferi taraftarın gözünde hiçbir zaman kapanmaz bu durum yönetimin başında demoklesin kılıcı gibi kalacaktır.

sorin
23.07.2009, 14:58
[QUOTE=sorin;2483453]

Ustam Recep Abi Fatih Tekke ile değil Mahmut Aksu ile konuştu:)
Farkındayım parayı sebep göstererk kabul etmediği için kızıyorum

Uğurtan
23.07.2009, 14:58

Yattara ne kadar alıyor yıllık? Merak ettim biliyor gibisinizde..

Emrullah
23.07.2009, 14:59
Ortada yalan söyleyen bana göre de yoktu ve bu tel görüşmesinden sonra daha iyi anladım. Ne yönetim yalan söylüyor ne de Tekke. Zaten yalan söyleseler ne olur, benim hiç umurumda değildi kimin yalan söyleyip söylemediği. Benim umrumda olan bu takıma çok iyi bir forvet alınmasıydı. Alınmayacağına adım kadar eminim, benim için sonuç önemlidir. Sonuçta bizim forvetler lig ve Avrupa için yetersiz, ben bunu bilir bunu söylerim. Bu sene şampiyon olamayacağımız için hayal kırıklığı yaşamayacağım, çünkü kadro yapısı neyin ne olduğunu çok iyi söylüyor. Umarım bu kadro bu sene dağılmaz da önümüzdeki sene adam akıllı bir forvet transfer ederler. Yönetim çok büyük bir kısmeti ayağının tersiyle geri tepti. 1,7 milyon istiyorsa 1,7 de vereceksin, 1,8 'de. Sıradan bir oyuncu almıyorsun sonuçta. Ama almak istemeyen için iyi bir bahane bence. Neyse artık önümüzdeki senelere bakacağız. Bizim bu takımdan kopmamız mümkün değil, çekilecek çilemiz varsa çekeceğiz artık. Ama göz göre göre hatalar yapılmıyor mu insana çok koyuyor inanın. Bu sene sevinsek fena mı olurdu size soruyorum, şu takımın başarılı olması için ne gerekiyorsa yapılmalı artık, 3'e 5'e bakmayacan artık. Başka Trabzonspor yok, benim Trabzonspor'um başarılı olmalı artık, seneler hızla eriyip gidiyor ve hızla birçok şey kaybediyoruz, umutlarımız tükeniyor, heyecanımız azalıyor, en önemlisi prestij keybediyoruz, marka değerimiz azalıyor, hep maziyle yaşamak zorunda kalıyoruz. ne olur sanki imkanlar dahilinde daha önemli hamleler yapılsa, fena mı olurdu bu takımın çok iyi bir forveti olsaydı.

Ali İhsan
23.07.2009, 15:00
Yattara ne kadar alıyor yıllık? Merak ettim biliyor gibisinizde..

Bu konuda söylentiler çok. 1850 duydum en son, 1400 diyen de oldu az önce. Demekki ortalama 1 500 000 euro alıyor.

Recep Alkan
23.07.2009, 15:00

Üstad Mahmut Aksunun söyledikleri ile benim Fatih konusunda düşündüklerim tamamen zıt. Ama gene de yazdım. Bunlar zaten yönetimin günler öncesi söylediği şeyler.

Bilemiyorum, ben Fatih konusunu bir kenara bıraktım, diğer söylediklerini düşünüyorum.

Bence Fatih'i gene de bu kadar çabuk silmeyin

Emirhan Makul
23.07.2009, 15:02
Hani Demiş Ya Mahmut Aksu Yanlardan Destekleriz :D Gülünür Sadece Gülünür ya :D

NRT0gdOE5jk

Al Sana Yanlardan Desteklemek İstersen elinle topu önüne bırak.

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 15:02
[QUOTE=Ahmet Başkaya;2483459]
Farkındayım parayı sebep göstererk kabul etmediği için kızıyorum
Farkındayım para için kızdığına abi Mahmut Aksu ile görüştü derken bu onun dedikleri . Tut ki gerçek değil günahını alıyoruz ...

sorin
23.07.2009, 15:07
[QUOTE=sorin;2483453]

Üstad Mahmut Aksunun söyledikleri ile benim Fatih konusunda düşündüklerim tamamen zıt. Ama gene de yazdım. Bunlar zaten yönetimin günler öncesi söylediği şeyler.

Bilemiyorum, ben Fatih konusunu bir kenara bıraktım, diğer söylediklerini düşünüyorum.

Bence Fatih'i gene de bu kadar çabuk silmeyin

Bu işe son noktayı koymanın vakti geldi de geçdi bile Recep seni çok bunalttığımızın farkındayım ama son bir Fatihle de görüşebilsen olay tamamıyla aydınlanır. Artık alınacağı umudu kalmadı bari doğrular ortaya çıksın ve herkes vicdanıyla buna karar versin diye düşünüyorum. Tekrar emeğine sağlık bi taraftar olarak bu çabana teşekkürü borç bilirim.

sorin
23.07.2009, 15:10
[QUOTE=sorin;2483472]
Farkındayım para için kızdığına abi Mahmut Aksu ile görüştü derken bu onun dedikleri . Tut ki gerçek değil günahını alıyoruz ...
Daha öncede Mahmey AKSU nun Fatihi en fazla isteyenlerden biri olduğunu biliyordum. Bir de gazeteci abimiz çok istiyordu yakınlarda onunda aynı şeyleri söylediği gördüm ısrar edince bana da mail attı birazda yakınarak kafamda bazı şeyler oturduğu için kızdım ama yine de son söz olarak Fatihi dinlemekde fayda vardır.

Recep Alkan
23.07.2009, 15:10
Sorin;

Fatihle konuşmak sence sonucu tayin edecek mi?

Ben şimdi kaptanı arasam;

1) Bana kesinlikle ben atıyorum 1250 istedim demeyecek,
2) Yönetim bana şu kadar verdi demeyecek,
3) Olu ikisini de söylese, ortadaki rakamlar birbiri ile uyuşmasa ne olacak?

Gene yalancı kim olacak.

Yani değişen hiçbirşey olmayacak, artık herkesin emeklerinden sonra değişen birşey olmaması çok canımı sıkıyor.

sorin
23.07.2009, 15:18
Sorin;

Fatihle konuşmak sence sonucu tayin edecek mi?

Ben şimdi kaptanı arasam;

1) Bana kesinlikle ben atıyorum 1250 istedim demeyecek,
2) Yönetim bana şu kadar verdi demeyecek,
3) Olu ikisini de söylese, ortadaki rakamlar birbiri ile uyuşmasa ne olacak?

Gene yalancı kim olacak.

Yani değişen hiçbirşey olmayacak, artık herkesin emeklerinden sonra değişen birşey olmaması çok canımı sıkıyor.
Sende haklısın söz konusu Trabzonspor olunca ben tek kuruş almazdım onlarda öyle yapsın diye düşünüyorum kardeşim dün birde altta ki imzamı aldığım Kazıma mektup yazısını okuyunca moralim bozuldu işte

karatasof
23.07.2009, 15:19
Forvet bel veriyor,yönetim yanlardan desteklemekten bahsediyor.Zannedersin kavak yetiştiriciliği yapıyorlar,fidan eğilmesin diye sağına soluna kazık çakıp fidanıda o kazıklara bağlıyorlar.Hadi bakalım kolay gelsin,iyi desteklemeler.......

Erdal Kılıçarslan
23.07.2009, 15:26
Recep kardeşim, telefondaki görüşmeden sonra, Fatih işinin küçükte olsa olabilme ihtimalini hissettinmi hiç?
Yoksa ben gidip bir bardak soğuk su mu içeyim :)

Recep Alkan
23.07.2009, 15:33
Valla ben günlerdir içiyorum soğuk suyu, içim yanıyor, sizde için ne diyim abicim :)

Travelair
23.07.2009, 15:45
Hani Demiş Ya Mahmut Aksu Yanlardan Destekleriz :D Gülünür Sadece Gülünür ya :D

NRT0gdOE5jk

Al Sana Yanlardan Desteklemek İstersen elinle topu önüne bırak.

"Lan Umut! Lan Umut! Yedin bu sene bizi!" diye bağıran taraftar ayıp etmiş

Adulyan7
23.07.2009, 15:49
hem forveti sağdan soldan destekleriz diyo hem yattarayı satarız diyo..o zaman sağdan kimle desteklenecek forvet? yattara satılırsa sağda kim oynayacak oraya da oyuncu arayacaz.. galiba hırvatistanda ucuz sağ açık buldular o yüzden kar etmeye çalışıyolar...

Samet Yildirim
23.07.2009, 15:51
"Lan Umut! Lan Umut! Yedin bu sene bizi!" diye bağıran taraftar ayıp etmiş

Öylede o pozisyon atilmaz mi hocam.

Mira_61
23.07.2009, 15:56
Valla ben günlerdir içiyorum soğuk suyu, içim yanıyor, sizde için ne diyim abicim :)
Benim hala umudum var.Belki mazoşistçe ama var.:o
Sadri Şener yönetiminden taraftarı bu kadar hiçe saymasını hiç beklemezdim.Sadece kombine yada forma satışı olacağı zaman taraftardan bahsediyorlar ya işte bunu hiç yakıştıramıyorum.
Yönetimin Fatih transferi hakkında en saçma demeçler verdiği bir ara sinirden yemin etmiştim Fatih gelmeden bir iğne dahil almayacağım diye.Ama bu sene çubuklu formayı da alacağım diğer ürünleride.Lig başladığında da Umutla Gökhan her gol kaçırdığında kahrolacağım.Öyle ya benden istenen bu.Yeminimide yutacağım, tüm isteklerimide,umutlarımıda.
Ama Sadri Şener yönetimi bendeki tüm muhabbetini silip atmıştır bu sene.Hiç değilse biraz samimiyet olsaydı onada layık görülmedik ya ben buna yanıyorum.

Travelair
23.07.2009, 16:08
Öylede o pozisyon atilmaz mi hocam.

Atılır da atamadığı biliniyor, çocuğun moralini bozmaya lüzum yok. Moral verirsen belki atabilir diye düşünmek lazım bundan sonra. Baksana Mahmut Aksu forvet transferi için "Sağdan soldan bir şekilde forvet hattı desteklenecek" dedi. Bu oyun formasyonuna bağlı bir açıklama da olabilir ya da Umut ve Gökhan'ı zorlayabilecek "Alternatif" forvet transferi de olabilir. "Düşük profilli" bir transfer. Ne işe yarar? Hepp söylüyorum eğer şampiyonluğa oynuyorum diyorsan en az 4 tane iyi forvetin olacak. Bizim iyi olduğu tartışılır 2 tane var. Anadolu takımlarının golcüleri bizde olsa 15 tane atamaz mı? O zaman kaliteli forvet alınmayarak hata yapılıyor. Fatih alınmadı. Ben de sıcak bakmadım. Tamam. Fakat oraya kalite adam şart. Uzun, güçlü, yıpratan, top saklayan, hava toplarına hakim, golcü

karatasof
23.07.2009, 16:39
*** Mahmut Bey, sağ bek de bir açıklık göze çarpıyor, transfer yapılacak mı ?

- Hayır, Serkan ve Tayfun gibi oyuncuları para versek bulamayız, bu mevki büyük ihtimal ile bu iki oyuncu ile kapatılacak,***

Maaşallah pek çözümcü gördüm sizi Sayın Yönetici.

İki sedzonda OTUZUN ÜZERİNDE oyuncuyu transfer edipte gerçek manada Sağ Bek bulamayıp hala daha pişkin pişkin böyle akıllara seza cevaplar verebileni sizlerle beraber gördük.

Ben bu yöneticiyi Yılın En Çözümcü Yöneticisi Oscarına aday gösteriyorum şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Ahmet AYDIN-28
23.07.2009, 16:49
*** Mahmut Bey, sağ bek de bir açıklık göze çarpıyor, transfer yapılacak mı ?

- Hayır, Serkan ve Tayfun gibi oyuncuları para versek bulamayız, bu mevki büyük ihtimal ile bu iki oyuncu ile kapatılacak,***

Maaşallah pek çözümcü gördüm sizi Sayın Yönetici.

İki sedzonda OTUZUN ÜZERİNDE oyuncuyu transfer edipte gerçek manada Sağ Bek bulamayıp hala daha pişkin pişkin böyle akıllara seza cevaplar verebileni sizlerle beraber gördük.

Ben bu yöneticiyi Yılın En Çözümcü Yöneticisi Oscarına aday gösteriyorum şimdiden hayırlı uğurlu olsun.

Sözüm sizin yorumunuza karşı değil yanlış anlamayın. Forumdaki genel yorum sizinki gibi. Benim görüşüm biraz farklı. Serkan gerek Fb'de gerek bizde gerekse Milli takımda çoğunlukla sağ bek oynadı. keza Tayfun da gerek bizde gerek Kayseri'de genellikle sağ bek oynadı. "Profesyonel" futbol hayatlarında en çok sağ bek mevkiinde oynayan iki futbolcuya bence sağ bek denir. Ha bu mevkiide başarılı ya da başarısız olmaları tartışılır. Ama bence ikisi de sağ bektir. En azından izlediğim maçlarında ben öyle gördüm :)

karatasof
23.07.2009, 16:50
Sözüm sizin yorumunuza karşı değil yanlış anlamayın. Forumdaki genel yorum sizinki gibi. Benim görüşüm biraz farklı. Serkan gerek Fb'de gerek bizde gerekse Milli takımda çoğunlukla sağ bek oynadı. keza Tayfun da gerek bizde gerek Kayseri'de genellikle sağ bek oynadı. "Profesyonel" futbol hayatlarında en çok sağ bek mevkiinde oynayan iki futbolcuya bence sağ bek denir. Ha bu mevkiide başarılı ya da başarısız olmaları tartışılır. Ama bence ikisi de sağ bektir. En azından izlediğim maçlarında ben öyle gördüm :)

O zaman sizde Mahmu Aksu'ya ilk oyu vermiş oluyorsunuz demek ki?:alkış::alkış::alkış:

OLCAY ÇAKIR
23.07.2009, 16:53
Anladığım kadarıyla konu SAĞBEK..:)

Ben size demiştim bir SAĞBEK alınır,herşey değişir...

Hayatın anlamı SAĞBEK demiştim:)

OLCAY ÇAKIR
23.07.2009, 16:55
Çok tepki alırmıyım bilmiyorum ama,

Serkan Balcı bence CALE bek'den daha iyi bir oyuncu...

Haliyle,verim olarak geçen yıl Cale bek'den daha iyiydi.

Ben buna inanıyorum...

Evet?

Düzeltmezsem olmaz;Cale iyi bir oyuncu,ama Serkan'da iyi oyuncu.VE geçen yıl daha verimliydi bence...
Hiç tarzım değil o ondan iyidir,kötüdür demek...
Hepsi iyidir,kıymetlidir.

Ahmet AYDIN-28
23.07.2009, 16:55
Türkiye şartlarında sık rastlanan bir çözüm şekli. (sadece futbolda değil) Onun için daha çözümcü rakipleri mutlaka çıkar :)

adem73
23.07.2009, 16:59
demeekki yönetim yattarayı satıp tavan fiyatı düşürecek sonrada fatih'i alacak nasılda anlayamadık bunu biz..
iyi bir teori aslinda hic düsünemedik.

Serhat
23.07.2009, 17:04

Bu olay artık sağlığımı bozdu. Belkide şahsi çıkarlar yüzünden kendime bazı şeyleri yedirememekten kaynaklansada olanlar oluyor. Sakallarım döküldü, rüyalarıma girmeye bile başladı bu olayları duyunca ama neyse ... Hayırlısı...

Mahmut AKSU'nun samimiyetine güvenerek onunda bu taraftarın samimiyetine güvenmesini diliyorum. Arada çürük sesler, işler olsada bu takım 25 yıldır benim gibi şampiyonluk görmediği halde kendisini bildi bileli kombine,forma vb. ürünlerle desteğini esirgemeyenlerin; Senin benim ve Hepimizin.

Recep; yine diğer yöneticilerin açıklamalarıyla olan çelişki gözüme çarpsada birileri gibi senaryo üretmektense ligin başlamasını dilemek ve en hayırlısıyla bitirmek "Biz demiştik kanısına varmamak" temennisiyle...

Emeklerinden, araştırmandan ve paylaştığın bilgilerden ötürü teşekkürü bir borç bilirim... :)

Recep Alkan
23.07.2009, 17:07
Serhat kardeşim aklın yolu bir.

Bundan 3 ay önce birşeyleri becerebilme adına açılan bir başlık vardı. Ama olmadı, alınmadı, var nedenleri, yapacak birşey yok. Senin ağzından da bunları duymak rahatlattı beni.

Bundan sonra lige konsantre olmak en güzeli.

Verilen bir emek tabiki var ortada, bende size çok teşekkür ediyorum, hiç olmasa bir işe yaramasa da burda yatıp kalktınız :)

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 17:09

Bundan 3 ay önce birşeyleri becerebilme adına açılan bir başlık vardı. Ama olmadı, alınmadı, var nedenleri, yapacak birşey yok. Senin ağzından da bunları duymak rahatlattı beni.

Verdiğin tüm emek için onlarca kez teşekkür ederim...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
23.07.2009, 17:11
Verdiğin tüm emek için onlarca kez teşekkür ederim...:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Kendimi futbolu bırakan bir doayen olarak gördüm bir an :)

Serhat
23.07.2009, 17:15
Kendimi futbolu bırakan bir doayen olarak gördüm bir an :)

Bir duayen değilsin belki ama burda tanıdığım en inatçı ve araştırmacı has Trabzonsporlulardan birisin :p

Recep Alkan
23.07.2009, 17:23
Bir duayen değilsin belki ama burda tanıdığım en inatçı ve araştırmacı has Trabzonsporlulardan birisin :p

Övdün mü yerdin mi anlamadım :)

Serhat
23.07.2009, 17:28
Övdün mü yerdin mi anlamadım :)

Gayet açık ula...

Araştırmacılığınla, Doğruluğunla, Güvenirliliğinle burda tanıdığım Has İnsan ve Trabzonsporlulardan birisin. :) Övmek yada yermek yok ... ;)

Hekimoğlu
23.07.2009, 17:36
Sene sonunda keşke demeyiz inşallah ama diyecekmişiz gibi duruyor Fatih alınsa gerçekten şampiyonluk için kuvvetli bir aday olarak görüyorum takımı ama adamlar Nuh diyor peygamber demiyor bizim basiretimiz bağlanmış herhalde en kritik anlarda anlamsız hareketler kaderimiz olmuş.

Ilelioglu
23.07.2009, 17:36
Valla taraftar olarak ben forvet istiyorum....

Ayağında top saklayabilen.....
18 içinde etkili olabilen.....
Kaleye sırtı dönükte oynaıp asist yapabilen bir forvet....

Fatih şu anda bu özelliklere sahip olan bir isim... Onun içinde onun ismi geçiyor...
Yönetim daha gencini ve aynı özelliklere sahip birisini bulursa onada yok demem doğrusu....
Önemli olan Fatihin gelmesi değil forvet açığımızın kapanması....

Kimse yok demez ama o fiyata öyle birisini bulamassin be abi...:rolleyes:

Muhammed
23.07.2009, 17:37
Fatih 1,700 isteyebilir bu çok normaldir yönetimde veremez. Dolayısıyla transferde olmaz. Peki Fatih Tekke neden Ntvspor aracılığıyla yönetimi zor duruma düşürüyor. Bu takımda Yattara 1,3 alıyor eminim. Song ve Gökhanda 1,2 alıyor. Yüksek olarak bildiklerim bunlar.

adem73
23.07.2009, 17:38

Verilen bir emek tabiki var ortada, bende size çok teşekkür ediyorum, hiç olmasa bir işe yaramasa da burda yatıp kalktınız :)
recep verdigin emekler bosa gitmeyecek bi olay olup fatih kulube geri dönecek insallah.

Kalkinmali
23.07.2009, 17:38
yaziklar olsun tekke sana.. :mad:

Recep Alkan
23.07.2009, 17:41
Abi olay inan emek falan değil.

Emek emek diyoruz iki telefon konuşması gerisi hep beraber zaten.

Fatih gelir gelmez birşey diyemem bu saatten sonra, tam geldi dedik olmadı, bitti dedik umutlandık. İki tarafından işine akıl sır erdiremedik.

Bu saatten sonra hayırlısı demekten başka birşey gelmiyor elimizden.

Ama bu kesinlikle yönetimin bu konuda yanlış politika izlediğini bize unutturmaz.

Neyse ben artık bir sol açık bekliyorum, başkası da zor gibi zaten.

adem73
23.07.2009, 17:43
yattara katara gidecekken baskan agziyla söyledi bizde yillik 1,3 milyon aliyor demisti.yönetimde 1,250 verdiyse fatihe fatihin kabul etmesi gerek.yada fatih e tavan ücret yanlis aksettirildi.

Tahir
23.07.2009, 17:48
ilk olarak forvet sonra sol açık alınırsa bir de sağbek o zaman bu takımı kimse tutamaz. sıralama önemli forvet mutlaka güçlendirilmeli sol açığa ve sağbek kadrodan bulunabilir ama forvet yok

Recep Alkan
23.07.2009, 17:53
Bence taktik belli,

Bu takım her türlü 4-5-1 oynayacak.

----------------------------tony---------------------------

Cale--------------Egemen------------Giray-------------Serkan

-----------------------------Tjikuzu--------------------------

Sol açık (Engin Baytar)--------------------colman---------------------yattara

-------------------Alanzinho----------------------------------

--------------------------------------Gökhan Ünal-------------

Alanzinho dan forvet yönünde destek alınacak, sürati ve top yeteneği kullanıacak. Artık bitiricilik yönünde tamamen gökhana kalacağız.