PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 [58] 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Salih Edip
16.01.2010, 12:34
Bakın orda saçmalayan arkadaş Gökhan halısaha da bile Fatih kadar gol atamamışdır dedi.. ben de Gökhan'ın , Fatih'ten daha çok gol ortalamasıyla oynadığı gösterdim ona. Dediğim gibi elbette Fatih ile Gökhan kıyaslanamaz ama sırf eleştireyim diye de bilip bilmeden saçmalamaya gerek yok. Gökhan maç başına daha çok gol ortalamasıyla oynanmış mı oynamış.. bitti..

bence de eleştireyim diye bilip bilmeden yazmamalı , bu iş burda olmayan adamın arkasından atıp tutmakla , onun yazdıklarını abartarak lanse etmekle yürümez biliyosun dimi :)

lazkopatfaroz ; fatihin katkısı ne olacak demiş , hayretler içerisindeyim :eek:

Recep Alkan
16.01.2010, 12:34
Gariplikler sadece bunla kalsa neyse.
O gün Fatih Tekke'yi satan Yönetimin iki numaralı ismi,
Bu yönetimi Fatih Tekke'yi almamakla suçladı.
Ve hazindir ki, taraftar "Ulan ne de güzel konuşuyor" adam dedi.

Daha kötüsü de var,

2007 yılında şimdiki Asbaşkanımız, zamanın yönetimine, kulübü batırdınız ulan, ellerinden gelse Gökdenizi de satar bunlar dedi, biz alkışladık, ama gelir gelmez işleri adamı göndermek oldu :)

Ümit Küçük
16.01.2010, 12:35
Fatih Tekke transferi olmazsa bugün yarın Mehmet Batdal kampa katılır.

o imkansız manisaspor aldı batdalı sezon sonuna kadarda eski takımında kiralık olacak....burak ı da eskişehir vermiyor....Fatih olmazssa transfer yok

Orhan Kahraman
Benim de tek kaygım ve şüphem bu yönde.

Kondisyon sorunu yaşayabilir mi diye.

Yok canım daha dün 4 gol attı halısahada formdadır sultanımız :) o konuda ben problem olacağını sanmıyorum tabikide aksaklıklar olur ama erken adapte olur görüşündeyim

Mustafa Yüksek
Hüseyin niye gitti bu takımdan ? Neden bizim taraftarımız Hüseyin gitsin diye yapmadığını bırakmadı? Hüseyin'i begendıgımden söylemiyorum olay oraya çıkıyor.

Ya ben Türkçe konuşuyorum...Ama anlaşamıyoruz bir türlü...BU olay Hüseyin olayı değil; kaldı ki bahsettiğim maçta hüseyin de bu takımdaydı....

Neyse önemli olan Tekke bu takıma ne katar? Bu takımı ateşleyip, o istediğimiz özlediğimiz savaşçı ruhu getirir mi? Bence getirir...Yanına atacağı minimum 10 golü de yazarsan 4 milyon TL önemsiz bir rakam kalıyor bence...

Recep Alkan
16.01.2010, 12:36
Gökhan Ünal bizim takımda oynadığı 52 maçta 19 gol atmış.

Fatih Tekke ise Zenit kulubünde oynadığı 89 maçta 29 gol atmış..

--

Burada Gökhan, Fatih'den iyidir düşüncesini savunduğum falan yok. Ama Gökhan Ünal'ı yerin dibine sokup Tekke'yi göklere cıkarmanın bir manası yok.

Gökhan Ünal sevilmedi,başarısızdı vs .. bitti gitti işte.

"Gökhan Halı sahada bile Fatih kadar gol atamaz"

Lafınaydı cevabım :)

Kaç ilk 11, kaç sonradan girme var, karşılaştırmak lazım ???

Tekke bu sezon attığı gollerin çoğunda bile sonradan girdi.

ama biz maşallah hep gökhanı 11 de seyrettik...

(kayseri ve Trabzonspor)

Hotaman
Gariplikler sadece bunla kalsa neyse.
O gün Fatih Tekke'yi satan Yönetimin iki numaralı ismi,
Bu yönetimi Fatih Tekke'yi almamakla suçladı.
Ve hazindir ki, taraftar "Ulan ne de güzel konuşuyor" adam dedi.
Üstadım herşeyi geçtim söz konusu zatın içinde bulunduğu yönetim Trabzonspor'a benim gördüğüm en kötü kadroyu bırakıp görevden ayrılmışlardır.

Yani iki yıl öncesinin kadrosunu yazsam ayıp olacağını düşünüyorum.
Göz var nizam var.

lazkopatfaroz
türkiyenin pelesi 21. yüzyılda tartışmasız tekke dir.:)

genç olmasına rağmen gökhan kafasını başka yerlere vermiş başarısız olmuştur.ama yeteneklidir fakat üzülerek söylüyorum kaptan kadar değil;)

türkiyenin pelesi 21. yüzyılda tartışmasız tekke dir.

Sana, bana göre böyledir ama herkese göre böyle olmayabilir. Pele Dünya tarafından kabul edilmiş. Fatih Türkiye'nin hangi kısmı tarafından kabul edilmiş ?

Gökhan tabiki Fatih kadar yetenekli değildir.

bordo61
Sırf Fatih'i savunmak için ortalığa saçma bilgi atmaya gerek yok.

Fatih'te iyi golcüdür Gökhan'da

Gokhan bizde ruhlu oynamamıştır. Ondan başarısız olmuştur.

Fatih'te ise ruhun max. seviyesi var.

Bizede Fatih lazım.

Etem Güner
16.01.2010, 12:37
Fatihin neler yapacağını merak edenler heyyyyyyy size seleniyorum beyler onun yaptıklarını umut ve gökhan yapamıyor ondan transfer yaptılar zaten çok iyi adamdıda ondanmı satılar gökhanı boylu,fizikli birini görmek istiyorsan gökhanın yerine deve veya zürafa alalım onlarda alası var hiç değilse saçı dökülür diye topa kafa vurmamazlık yapmazlar ve ne verirsen onu yerler anladınızmı

Salih Edip
bence de eleştireyim diye bilip bilmeden yazmamalı , bu iş burda olmayan adamın arkasından atıp tutmakla , onun yazdıklarını abartarak lanse etmekle yürümez biliyosun dimi :)

bir yeri yanlış yazmışım , hayretler içerisinde değilim , hayrettinler içerisindeyim , hepimiz hayrettinler içerisindeyiz maalesef.

Emrah KabuL
görüşüne saygılıyım

fakat çok dolu dolu konuştun:alkış:

0,01 lik oranı trabzonspor ruhuna değişiyorsan helal olsun sana:alkış::alkış::alkış:

Trabzonspor ruhuna değiştiriyorum diye bir şey yok. Sana verdiğim ilk cevap da ne dedim ? Fatih elbette ki Gökhan'dan daha iyi golcüdür.. fakat bilip bilmeden,araştırmadan ,Gökhan halısaha da bile Fatih kadar gol atamamışdır diyen sensin.. ben de bunun doğru olmadığını sana gösterdim konu bitti.. Bırak şimdi ruhu falan. Fatih'i takımda görmek isteyebilirsin , bende istiyorum fakat sırf bu yüzden dolayı sırf eleştireyim diye atıp tutmayın.

Orhan Aydın
16.01.2010, 12:38
Haber gelmeyince tartışmalar başlamış:)

lazkopatfaroz

Fatih'ın 6 aylık dönem içerisinde katkısının ne olacagını sordum ;)

Cemal Sağlam
yoğun istek üzerine lafımı değiştiriyorum...

gökhan halı sahada fatihten çok gol atar...

ama fatih son 5 dakka oyuna girerese tabi :D :D

Etem Güner
16.01.2010, 12:39
Sırf Fatih'i savunmak için ortalığa saçma bilgi atmaya gerek yok.

Fatih'te iyi golcüdür Gökhan'da

Gokhan bizde ruhlu oynamamıştır. Ondan başarısız olmuştur.

Fatih'te ise ruhun max. seviyesi var.

Bizede Fatih lazım.
bune demek bize ruhu olan adam lazım demek ruhsuz adam değil ALLAHIM birdaha kendini casper zanneden topçuyu bize nasip etme

Cihad Varlı
16.01.2010, 12:39
Büyük bekleyiş , boşa bekleyiş .

Orhan Kahraman
16.01.2010, 12:40
bir de ferguson du sanırım,
istatistikle mini etek arasında süper bir bağlantı kurmuştu

Alex Ferguson:“İstatistik mini eteğe benzer; çok şey gösterir ama asıl görünmesi gerekeni göstermez.”

Tolunay Abdioğlu
Uğur abi gelse de çıtlatsa bir şeyler.

hakan5561
neyın tartışması bu anlayamıyorum.trabzonsporda yaptıklarına bakalım.fatih ve gökhan.. isimleri yanyana bile gelemez.ayıp valla :)
cıldıracam artık..çölde su aramak bu bekleyişten iyidir :)

Salih Edip
16.01.2010, 12:41
Fatih'ın 6 aylık dönem içerisinde katkısının ne olacagını sordum ;)

yine hayretler içerisinde kaldım :rolleyes:

Cemal Sağlam
türkiyenin pelesi 21. yüzyılda tartışmasız tekke dir.

Sana, bana göre böyledir ama herkese göre böyle olmayabilir. Pele Dünya tarafından kabul edilmiş. Fatih Türkiye'nin hangi kısmı tarafından kabul edilmiş ?

Gökhan tabiki Fatih kadar yetenekli değildir.

isatanbul takımlarının ve avrupanın önde gelenlerinin teklifleri belki kabul ettiklerinin işaretidir he?:)

Etem Güner
;)
Fatih'ın 6 aylık dönem içerisinde katkısının ne olacagını sordum
Fatih gelince takır takır gol atacak sende neredeydin bu zamana kadar kaptan perişan etti bu diğer arkadaşlar bizi diyeceksin sonra birde bmn de özür başılı açacaksın teker teker fatih sevdalılarından özür diliyeceksin ;)

bordo61
bune demek bize ruhu olan adam lazım demek ruhsuz adam değil ALLAHIM birdaha kendini casper zanneden topçuyu bize nasip etme

Tamam bizde aynısını diyoruz.

Ama olay gidip saçma yerlere götürmeye gerek yok.

Fatih'i savunma ihtiyacı duymuyorum.

Çünkü Fatih'in buna ihtiyacı yok :)

Mollasalihoğlu
16.01.2010, 12:43
Kimsenin yazdıklarını okumak istemiyorum.. Herkese de fazla yazmamalarını tavsiye ediyorum..

Getirin kaptanı yeter yahu..

lazkopatfaroz
16.01.2010, 12:44
Konu devamlı farklı yönlere gidiyor. Unutulmaması gerekir ki ne yönetici ne futbolcu Trabzonspor'un üzerinde değildir. 1 futbolcuyu yada 1 yönetici Trabzonspor'dan fazla övmeye gerek yok. Maç izlerken belli bir kısım 2 dk bile Trabzonspor diye bağırmazsak, aynı grup 15 dk Fatih Tekke diye bağırıyor.

Herkes gider yönetici, futbolcu vs. Trabzonspor kalır !

Cemal Sağlam
Tamam bizde aynısını diyoruz.

Ama olay gidip saçma yerlere götürmeye gerek yok.

Fatih'i savunma ihtiyacı duymuyorum.

Çünkü Fatih'in buna ihtiyacı yok :)

bende duymuyorum ama kardeş 6milyonun etkisimidir nedir saçma adamlarla kıyaslanmaya başlamasına gülüyorum sadece:)

Ümit Küçük
takır takır gol atmasını istemiyorum kafayı havaya dogru degil yere dogru vurdunu göstersin Umuta eminim Umut ikinci yarı 15 gol atar

lazkopatfaroz
16.01.2010, 12:45
yine hayretler içerisinde kaldım :rolleyes:

Sen hayretten çıkma kardeşim :D

izzet
16.01.2010, 12:45
Tekkeyide Tartisiyorsak Vay Halimize.

Tamam Tekke hersey demek degildir. Ama Takimdaki Lider Oyuncu eksigini göremiyenlerde, bize burda Yol göstermesin....

Orhan Kahraman
16.01.2010, 12:46
Fatih TEKKE: Bir forvetten daha fazlası.!!!

Tekke'nin T'si Trabzon'un T'sidir.

Bişeyler anlatıyor sanki.Hıı?

Emrah KabuL
16.01.2010, 12:46
Kaç ilk 11, kaç sonradan girme var, karşılaştırmak lazım ???

Tekke bu sezon attığı gollerin çoğunda bile sonradan girdi.

ama biz maşallah hep gökhanı 11 de seyrettik...

(kayseri ve Trabzonspor)

Zenit'in sitesin de her türlü istatistik var.. oynadığı süre vs.. tamam Fatih'i çok istiyoruz ama bu sevgi neden gözümüzü kör ediyor ?

Fatih şu ana kadar Zenit'te 5260 dakika saha da kalmış.

29 golü var toplamda..Yani 181 kusur dakika da bir gol atabilmiş.. Fatih'în Zenit performansı iyi değildir.. bunu kabul edelim.. Nasıl Fatih Zenit'te huzurlu değildi, hocasıyla arası iyi değildi,alışamadı falan diyorsak , Gökhan için de aynı şeyler geçerli.. taraftar baskısı,uyum sağlıyamadı vs..

Son kez söylüyorum Fatih elbette Gökhan'dan 10 kat daha iyi bir golcüdür.. özellikleri farklı 2 forvettir bunlar fakat sırf Fatih'i savunayım derken Gökhan'ı yerin dibine sokmaya gerek yok.. Adam 1.5 sene bizde oynamış ve kulupten ayrılmışdır hayırlı olsun deriz geçer gider..

matalar
16.01.2010, 12:47
fatihi-gökhanla kıyaslama yapanlar osmanlı ile kuveyt i kıyaslamak gibi bi yanılgıya düşüyorlar bence.

http://www.youtube.com/watch?v=OsXOj_BjSG8

lazkopatfaroz
16.01.2010, 12:48
;)
Fatih gelince takır takır gol atacak sende neredeydin bu zamana kadar kaptan perişan etti bu diğer arkadaşlar bizi diyeceksin sonra birde bmn de özür başılı açacaksın teker teker fatih sevdalılarından özür diliyeceksin ;)

Bende istiyorum takır takır gol atmasını. Atamaması durumda ne olur ben o yönden bakıyorum. Fatih'in de başını yer bizim taraftarımız. Bende Fatih'i seviyorum. Şimdi Fatih düşmanı ilan edilriiz :D

Etem Güner
16.01.2010, 12:50
Bende istiyorum takır takır gol atmasını. Atamaması durumda ne olur ben o yönden bakıyorum. Fatih'in de başını yer bizim taraftarımız. Bende Fatih'i seviyorum. Şimdi Fatih düşmanı ilan edilriiz :D
bende senden özür dilerim renktaş olr biter :D

Salih Edip
Sen hayretten çıkma kardeşim :D

merak ettim soruyorum şimdi , tekke gelmedi diyelim sene sonuna kaldı , sene sonunda bonservisi elinde geldi , tabi bu arada rusya ligi bitmiş olduğu için doğru düzgün maç yapmıcak vs. belki yeni gelen teknik direktörde 3 ay sonra gideceği için oynatmayacak. o zaman da fatih 6 aydır top oynamadı bize ne katkısı olacak kaç yaşına geldi vs. laflarını duyacak mıyız ?

Cihad Varlı
Kimse Fatih'in başını yemez . Zaten takır takır gol atması için almıyoruz onu . İlk hedefimiz takımda ki liderliği üstlenebilmesi . Gerisi hikaye..

vyno
16.01.2010, 12:51
Fatih çok özel yetenekleri olan bir oyuncu gökhan çok düz bir forvet tek avantajı genç olmasıydı ama bu yıl 40 yaşında jubile maçı oynar gibi oynuyordu ne yazık ki o yuzden gökhanın gitmesi çok iyi oldu.

Orhan Kahraman

Niye fatihin gol atamaması gibi bir kaygın var.Fatih top oynarken izlemedin mi sen hiç ?. Bunca insan görmüyor nasıl oynadığınıda varsıyım üzerine mi konuşacağız. Hee olsun varsayım üzerine konuşalım Tekke gelsin görelim diyelim ozmn

bordo61
fatihi-gökhanla kıyaslama yapanlar osmanlı ile kuveyt i kıyaslamak gibi bi yanılgıya düşüyorlar bence.

http://www.youtube.com/watch?v=OsXOj_BjSG8

Abi sen şu imzana bir el istersen

Hugo Tarih oldu :)

Cemal Sağlam

yooookk canııııımm:D niye fatih düşmanı ilan edilesin ki:D

fatih demek barış demektir kardeşlik demektir adını her ağzına aldığında bu konulardan bahsetmiş oluyosun kardeşim;)

Onur Akyüz
Trabzonspor ruhuna değiştiriyorum diye bir şey yok. Sana verdiğim ilk cevap da ne dedim ? Fatih elbette ki Gökhan'dan daha iyi golcüdür.. fakat bilip bilmeden,araştırmadan ,Gökhan halısaha da bile Fatih kadar gol atamamışdır diyen sensin.. ben de bunun doğru olmadığını sana gösterdim konu bitti.. Bırak şimdi ruhu falan. Fatih'i takımda görmek isteyebilirsin , bende istiyorum fakat sırf bu yüzden dolayı sırf eleştireyim diye atıp tutmayın.

gökhan'ın 2. ve 3. ligde attığı 25 gol bu hesabın içindemi?

lazkopatfaroz
16.01.2010, 12:54
bende senden özür dilerim renktaş olr biter :D

Kimse kimseden özür dilemesin Trabzonspor başarılı olsun yeter ;)

Salih Edip
16.01.2010, 12:55

29 golü var toplamda..Yani 181 kusur dakika da bir gol atabilmiş.. Fatih'în Zenit performansı iyi değildir.. bunu kabul edelim.. Nasıl Fatih Zenit'te huzurlu değildi, hocasıyla arası iyi değildi,alışamadı falan diyorsak , Gökhan için de aynı şeyler geçerli.. taraftar baskısı,uyum sağlıyamadı vs..

181 dakikada 1 gol yani 2 maçta 1 gol bence iyi. :) gökhan yapabilmiş mi aynısını kaldıki tekke yabancı ülkeye gitti dil problemi var yemek problemi var vs. vs. gökhansa kendi ülkesinde gayet de iyi tanıdığı bir takıma gitti. bunlar farkı ortaya çıkarmaya yetiyor.

Orhan Kahraman
16.01.2010, 12:55
Hadi hadi hadiii kanımız kaynıyor sayı artıyor zaman geçiyor gün bitiyorrrrr nerdesin be sultanııım

Eren Karaahmetoğlu
16.01.2010, 12:56
Gelmedi mi hala? Ne zamana kadar bekleyeceğiz? 2 gündür Fatih'ten başka birşey düşünemiyorum. Haydi artık.:D

lazkopatfaroz
16.01.2010, 12:56
Niye fatihin gol atamaması gibi bir kaygın var.Fatih top oynarken izlemedin mi sen hiç ?. Bunca insan görmüyor nasıl oynadığınıda varsıyım üzerine mi konuşacağız. Hee olsun varsayım üzerine konuşalım Tekke gelsin görelim diyelim ozmn

Garantisi mi gol atacağının ? Garantisi olmayan bir şey varsayımdır.

Emirhan Makul
16.01.2010, 12:58
115 kişi var başlıkta ve ses seda yok rusyadan , birde sezon sonu için söz aldık açıklaması gelirmiş ne söveriz ama :D

Salih Edip
merak ettim soruyorum şimdi , tekke gelmedi diyelim sene sonuna kaldı , sene sonunda bonservisi elinde geldi , tabi bu arada rusya ligi bitmiş olduğu için doğru düzgün maç yapmıcak vs. belki yeni gelen teknik direktörde 3 ay sonra gideceği için oynatmayacak. o zaman da fatih 6 aydır top oynamadı bize ne katkısı olacak kaç yaşına geldi vs. laflarını duyacak mıyız ?

evet bu lafların söylenmeyeceğinin garantisi var mı lazkopatfaroz cevap bekliyorum ;)

Orhan Kahraman

Atar atar rahat ol sen germe kendin bu kadar.Söz konusu Tekke

Mustafa Yüksek

Yaptıkları yapacaklarının teminatı olsun be kardeşim...Daha uzamasın tartışma...Bırak güzel bir haber için sabahtan beri buradayız...En azından bir süreliğine transfer haberleri konuşulsun...Tekke ne katar ne yapar sonra etraflıca konuşuruz:)

lazkopatfaroz

Sezon başı hazırlık kampı diye bir şey var.

lazkopatfaroz
16.01.2010, 12:59
Yaptıkları yapacaklarının teminatı olsun be kardeşim...Daha uzamasın tartışma...Bırak güzel bir haber için sabahtan beri buradayız...En azından bir süreliğine transfer haberleri konuşulsun...Tekke ne katar ne yapar sonra etraflıca konuşuruz:)

Zaman geçsin diye lafı uzatıyoruz çaktırma ;) :D

Orhan Kahraman
16.01.2010, 12:59
115 kişi var başlıkta ve ses seda yok rusyadan , birde sezon sonu için söz aldık açıklaması gelirmiş ne söveriz ama :D

Emirhan Note Pad de yazdım bi yazı 2 türlü hangisi olursa ona göre Ctrl+c , Ctrl+v yapacam ama birisinde en az 6 ay hapis cezası bekliyor beni :D

E. Cumur61
16.01.2010, 13:00
Butun forum buraya toplanmis bende diyorum herkes tff'ye protestoya mi gitti

Recep Alkan
Zenit'in sitesin de her türlü istatistik var.. oynadığı süre vs.. tamam Fatih'i çok istiyoruz ama bu sevgi neden gözümüzü kör ediyor ?

Son kez söylüyorum Fatih elbette Gökhan'dan 10 kat daha iyi bir golcüdür.. özellikleri farklı 2 forvettir bunlar fakat sırf Fatih'i savunayım derken Gökhan'ı yerin dibine sokmaya gerek yok.. Adam 1.5 sene bizde oynamış ve kulupten ayrılmışdır hayırlı olsun deriz geçer gider..

Bu seneye bakarsak işler tam tersine döner. 17 resmi lig maçı kaç gol ???

bırakın taraftar baskısını, adamı İstanbul takımının kucağından alır, Trabzona getirirsen böyle olur.

Bak anlaşıldı beyanatını beklemeden, İstanbula gitti.

Salih Edip
Sezon başı hazırlık kampı diye bir şey var.

6 ay top oynamayan adam futboldan soğur , bir de öyle bir şey var.

lazkopatfaroz
Atar atar rahat ol sen germe kendin bu kadar.Söz konusu Tekke

Sende germe kendini bu kadar Fatih gelecektir bu takıma

Emrah KabuL
gökhan'ın 2. ve 3. ligde attığı 25 gol bu hesabın içindemi?

Hayır sadece Süper Lig'de attığı gollerin ortalaması onlar. Ben araştırmadan bilip bilmeden yazmam.

Turkcell Süper Lig 172 79

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=557340

Neyse konumuz bu değil. Gökhan, Fatih'in yaptıklarını yapamaz bu takıma ondan daha çok şey veremez diyorum ama sırf eleştirecem diye de bazı gerçekleri görmezden gelemeyiz.

Cemal Sağlam
16.01.2010, 13:01
arkadaşlar tamam gır gır yaptık ama muhabbet saçma bir yere geldi!

fatih zenitte en çok para alan futbolcu olduğu için dışlanmıştır! lütfen tartışmayalım bunları!

halı saha esprisinden sonra gökhanın 2. ve 3. lig gollerini hesaplamaya başladık...

ne oluyo bize fatih ula bahsettiğimiz adam hani şu stadlarda SULTAN TEKKE diye bağırdığınız adam.

sürmeneli olan buranın havasıyla büyümüş olan SULTAN!

şimdi saydırtmayın bize fatihin yaşamı boyunca attığı golleri s...dik yarıştırmayalım burda lütfen!

hepimiz kardeşiz ve hepimizin ortak sevsdası trabzonspor

arada şakalaşabiliriz ama kırmayalım birbirimizi hepimiz kardeşiz...

smyrna
Gel be Sultanım Hadi be ünal hoca al gel kralı dualarımızla cennete gidersin

Kubilay ŞAHİN
Sayfadaki mesajlar iyice saçmalamış..

Ben bir süre daha buraya girmiyim..

lazkopatfaroz
16.01.2010, 13:02
6 ay top oynamayan adam futboldan soğur , bir de öyle bir şey var.

Fatih ne 6 aylık dönemleri atlattı onu mu atlatamayacak ;)

Salih Edip
181 dakikada 1 gol yani 2 maçta 1 gol bence iyi. :) gökhan yapabilmiş mi aynısını kaldıki tekke yabancı ülkeye gitti dil problemi var yemek problemi var vs. vs. gökhansa kendi ülkesinde gayet de iyi tanıdığı bir takıma gitti. bunlar farkı ortaya çıkarmaya yetiyor.

bunun da cevabını beklemekte haklıyım . elmayla armutu karıştırmamak lazım :) bir de bir arkadaş sormuş gökhanın 2. lige attığı goller de dahil mi o sayıya diye , merak ettim dahil mi değil mi ?

erkankoc
bugun kesinlessin bu is..ya gelsin ya gelmesin...ona gore bizde önümuze baksak

Orhan Kahraman
Sende germe kendini bu kadar Fatih gelecektir bu takıma

O konuda rahatım zaten :)

Salih Edip
16.01.2010, 13:03
Fatih ne 6 aylık dönemleri atlattı onu mu atlatamayacak ;)

fatihin 6 aylık dönemi atlatması konusunda hiç sıkıntın yok çok umutlusun da aynı adamın leblebi gibi gol atan adamın yuvaya dönüp gol atacağı konusunda niye o kadar umutlu değilsin ?

Ömer Aydın
16.01.2010, 13:04
O konuda rahatım zaten :)

Bi de ben bu rahatligi his etsem ne olurdu? :)

Üniversiteyi bile saga attik, ya bi resmi aciklama yapilsa da biz de rahatlasak yönetim de

Emirhan Makul
16.01.2010, 13:04
100 Kişi küfür etse tüm yönetimin günahlarını üzerimize alırız ama olsun , küfür etmekte bir sanattır.

Lütfen edepli küfür edelim 1-2 hafta ceza yiyelim arkadaşlar :)

Haydi Ünal hooooooooooooooooo

Ünal bize gariban deseneee deseneee deseneeee :D

vyno
16.01.2010, 13:05
Diyelim fatih geldi ama şenol hoca baktı umutla teo çok iyi gidiyor fatihi yedek bıraktı diyelim 1-2 maç sizce fatih bunu sorun yapar mı? Şenol hoca fatihi istiyor ama emin olun bunlarıda düşünüyor zamanında hami döndüğünde de aynı sorunlar olmustu.

Uğur Tüysüzoğlu
Beyler yeter artık dünden beri bu başlığı takip ediyorum ?

Yazılan yorumları okuyorum hepimiz istiyoruz Kral'ın gelmesini....

İstemeyende vardır elbette...

Ama bu iş çığrından çıktı sabretmeyi bilelim...

Fb altındaki bir futbolcudan artık neden bahsediyoruz

Fatih Tekkeyi neden başkasıyla kıyaslıyoruz bırakın bu işi..

Dip.Ing.Mag.
millet balatayi siyirmis

Celal Demir
s.a. millet oo herkeş burdaymış :D neyabıyısınız artık sormuyorum daha bir gelişme varmı diye görüyorumki yok :D

Dip.Ing.Mag.
16.01.2010, 13:06
Beyler yeter artık dünden beri bu başlığı takip ediyorum ?

Yazılan yorumları okuyorum hepimiz istiyoruz Kral'ın gelmesini....

İstemeyende vardır elbette...

Ama bu iş çığrından çıktı sabretmeyi bilelim...

Fb altındaki bir futbolcudan artık neden bahsediyoruz

Fatih Tekkeyi neden başkasıyla kıyaslıyoruz bırakın bu işi..

aynen kayislari kopartti millet , psikoloji yerlerde

Cihad Varlı
1 - 2 saat için de başlık kilidi yer . :D

magicyattara
29 golü var toplamda..Yani 181 kusur dakika da bir gol atabilmiş..

İyi işte.
2 maçın birinde gol atmış.
Ligde 17 gole denk gelir bu.
Ben razıyım gelsin:)

Emrah KabuL
Bu seneye bakarsak işler tam tersine döner. 17 resmi lig maçı kaç gol ???

bırakın taraftar baskısını, adamı İstanbul takımının kucağından alır, Trabzona getirirsen böyle olur.

Bak anlaşıldı beyanatını beklemeden, İstanbula gitti.

Abi ben Fatih için deliren birisiyim.. ama dün kü Guti karşılamasında ki gibi taraftar topluluğumuzdan ve A.Aker'de de bunu sık sık yapanlardan gına geldi artık.

Geçen sene Gökhan'ın yerine Fatih alınsaydı keşke.. bunu çok dile getirdim. Ama Fatih'e olan sevgimin dozunu iyi ayarlıyabiliyorum.. Fatih 2-3 sene sonra futbolu bırakacak.. ve bizler yine forvetlerimizden memnun kalmıyacağız.. bu takımdan bir halt olmaz diyeceğiz.. yıllardır böyle yapıyoruz zaten.. iyisiyle kötüsüyle kayıtsız şartsız bir kere de şu takımı adam gibi desteklemeyi öğrenebilsek keşke..

lazkopatfaroz
16.01.2010, 13:07
fatihin 6 aylık dönemi atlatması konusunda hiç sıkıntın yok çok umutlusun da aynı adamın leblebi gibi gol atan adamın yuvaya dönüp gol atacağı konusunda niye o kadar umutlu değilsin ?

Fatih tarafından sorun yok, sorun takımın kapasitesi ve taraftarın tutumundan kaynaklanıyor. Tek problem Fatih değil. Stoperler bas bas bağırıyor buraya takviye lazım biz birbirimizi tamamlayamıyoruz diye. Fatih 2. yarı geldi oynuyor diyelim. Taraftar olası gol kaçırmada ne tepki verecek , stoperler rakip forvetlere asist yaptıklarında ne tepki verecekler.

Ali Tunahan Güllü
Yine mi yok bişey?

Uğur Tüysüzoğlu
ortak sevdamız Trabzonspor diyoruz...

o zaman ona yakışır şekilde davranalım hareket edelim...

şuan rakiplerin seyircileri bir baksa şu başlığa makaraya alırlar bizi resmen...

Cihad Varlı
Yine mi yok bişey?

Her zaman ki gibi beklemedeyiz . :)

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 13:08
İyi işte.

Ayrıca Advocat zamanın da baya oynayamadı.

Yani oynatılmadı.

Mustafa Yüksek
Vakit geçtikçe forumun rengi griye kayıyor sanki:D Şimdi onlar düşünsün:cool:

Salih Yazıcı
saat rusyada 14 08

Tolunay Abdioğlu
Mesut abi neden ceza aldı. ?

GERONIMO35
16.01.2010, 13:09
İyi işte.

iki maçın birinde fatih atar diğerinde de umut yada gutierrez atar olur biter :D

Celal Demir
16.01.2010, 13:09
Trabzon Fatih için son hamleyi yapıyor
Dış transferde Kolombiyalı golcü oyuncu Teofilo Antonio Gutierrez ile 3,5 yıllık sözleşme imzalayan, Gökhan Ünal'ı ise Fenerbahçe'ye veren Trabzonspor, eski golcü oyuncusu Fatih Tekke'nin transferini bitirmek üzere harekete geçti.
Yazı Boyutu 10 12 14 16
Bordo-Mavili kulübün sportif direktörü Ünal Karaman'ın Fatih için 2 milyon Euro isteyen Zenit ile görüşmelerde bulunmak üzere Rusya'ya gittiği bildirildi. Kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu da Fatih Tekke'nin transferi konusunda Ünal Karaman'ın görüşmelerini sürdüreceğini ve Rus kulübü ile anlaşmaya çalışacaklarını kaydetti.

Bu arada Trabzonspor'un yeni transferi Gutierrez, Uluslararası Futbol Tarihi ve İstatistikleri Federasyonu'nun (IFFHS) 2009 yılının en golcü oyuncular sıralamasında 4. sırada yer aldı. Teofilo, geçtiğimiz sezon Kolombiya açılış liginde 16, kapanış liginde de 14 gol atarak gol kralı oldu. Öte yandan Trabzonspor'da, Türkiye Kupası'nda önce Denizli Belediyespor, ardından da Ankaragücü karşısında alınan galibiyetler yüzleri güldürdü. Teknik Direktör Şenol Güneş, bugün Antalya'da başlayacak olan ikinci etap kampında da iyi bir çalışma ortamı oluşacağına inandığını belirterek "Sezonun ikinci yarısına çok iyi bir başlangıç yapmak istiyoruz. Beklentilerin farkındayız ve bunlara cevap vermek zorundayız." diye konuştu.

16.01.2010 13:03:59

samanyoluhaber

Salih Edip
16.01.2010, 13:10
Fatih tarafından sorun yok, sorun takımın kapasitesi ve taraftarın tutumundan kaynaklanıyor. Tek problem Fatih değil. Stoperler bas bas bağırıyor buraya takviye lazım biz birbirimizi tamamlayamıyoruz diye. Fatih 2. yarı geldi oynuyor diyelim. Taraftar olası gol kaçırmada ne tepki verecek , stoperler rakip forvetlere asist yaptıklarında ne tepki verecekler.

fatihin gelmesiyle stoperler arasında bir bağlantı yok ! fatih gelse de gelmese de yönetim stoper veya başka transfer düşünmüyoruz diyor . taraftar olası gol kaçırmada yuhaladı diyelim , fatih bu taraftarın ciğerini bilir gerekeni yapar kuşkun olmasın. hemen nihatı örnek veriyorum adamı kendi stadında yuhalıyolar yılmadan çalışıyo gökhan gibi yatmıyo :) fatih nihattan da çok çalışır gol atamasa bile .

Cihad Varlı
16.01.2010, 13:11
Futbol sadece futbol değildir . Psikolojik etken %60 etkiler insanı . Fatih istemediği , sevmediği bir yerde kaldı uzun süre . Başarısız sayılacaksa ki bana göre öyle değil bu etken göz önünde bulundurulmalı . Ayrıca Trabzonspor forması altında çok daha istekli oynayacağını göz önünde bulunduralım . Takıma attığı gollerden çok taraftarı birleştirmesiyle , havaya sokmasıyla , forma satışlarıyla , takım içerisinde liderliğiyle ve Trabzonsporlu olmasıyla katkı sağlayacak .

Emrah KabuL
16.01.2010, 13:12
Bir de herkes gol atılmasına meraklı sanırım.. ilk yarıda yediğimiz bir dünya golün hesabını niye yapmıyoruz ? Kaleye Onur geçti diye düzelecek mi bu sorunumuz ? Teo-Umut-Fatih olsun kim istemez ki .. ama bu takım mevcut stoperlerle,dirençsiz ortasahasıyla her an gol yiyebilecek bir takım görüntüsü vermiyor mu size ?

Orhan Kahraman
16.01.2010, 13:13
Geçen sene Gökhan'ın yerine Fatih alınsaydı keşke.. bunu çok dile getirdim. Ama Fatih'e olan sevgimin dozunu iyi ayarlıyabiliyorum.. Fatih 2-3 sene sonra futbolu bırakacak.. ve bizler yine forvetlerimizden memnun kalmıyacağız.. bu takımdan bir halt olmaz diyeceğiz.. yıllardır böyle yapıyoruz zaten.. iyisiyle kötüsüyle kayıtsız şartsız bir kere de şu takımı adam gibi desteklemeyi öğrenebilsek keşke..

Keşke...............

wolf_zb
16.01.2010, 13:14
Keşke...............
bi keşke de benden.........

.....
16.01.2010, 13:15
Şu iş bir sonuçlansa hepimiz rahatlayacağız. Sabır sabır =)

Salih Edip
Bir de herkes gol atılmasına meraklı sanırım.. ilk yarıda yediğimiz bir dünya golün hesabını niye yapmıyoruz ? Kaleye Onur geçti diye düzelecek mi bu sorunumuz ? Teo-Umut-Fatih olsun kim istemez ki .. ama bu takım mevcut stoperlerle,dirençsiz ortasahasıyla her an gol yiyebilecek bir takım görüntüsü vermiyor mu size ?

veriyor vermesine de ne yapalım yani. tekkeyi 1.5 senedir alamadılar. önce şu iş bitsin.:)

izzet
bi keşke de benden.........

Ah keskem keskem keskem Sampyion olabilsem diye bir Sarki vardi, onu getirdiniz aklima :)

Arif Timurcioğlu
16.01.2010, 13:17
Fatih nasıl gol atamaz bende bunu merak ediyorum. Fatih için gol atmak problem değil ceza sahasına orta gelsin yeter.

Orhan Kahraman
Babam hep söyler : "oğlum trabzonspor ne zaman birşey yapması gerekse onu kesinlikle yapmaz" baba bu sefer yanılmanı istiyorum

İlker Akçay
edit:yanlış görmüşüm

Salih Yazıcı
16.01.2010, 13:18
sanki bu iş olmadı niye bir açıklama yok.

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 13:18
Evet artık bu saatten sonra taraftarın yaptıklarına bakılırsa gerçekten Tekke işi sıkmaya başladı ya alınsın yada biz bu oyuncuyu almayacağız denilsin bu nedir ya adamların yaptığı tezahürata bak!!!

Erbay
16.01.2010, 13:19
Babam hep söyler : "oğlum trabzonspor ne zaman birşey yapması gerekse onu kesinlikle yapmaz" baba bu sefer yanılmanı istiyorum

Babalarımız aynı düşünüyor :) 55 yaşın verdiği tecrübe var.

CEMEFKER
16.01.2010, 13:20
Objektif olmak adına, vicdani kanaatim adına;

Gökhan Ünal burda aylardır dünyanın zılgıtını yedi, rencide edildi, ruhsuz denildi.......en sonunda da ekseriyatı sevince gark etti giderken ki alınırken daha 1,5 sezon önce burası bordo-mavi bayraklardan görünmüyordu :confused:.........

Şimdi Gökhan Ünal'ın futbolculuk kariyerini tartışmanın anlamı yok bana göre, bizde oynadığı zaman içerisinde “Beni de olmak üzere” birçoğumuzu çıldırttı kaçırdığı gollerle, ancak bu onun futbolculuk meziyetlerinde gelmiş olduğu noktadan bir şey alıp götürmedi ki şu anda fb ye gitmek üzere.... ( resmiyet kazanırsa) . Olay aslında şu değil midir: “BİZE” uyum sağlayamadı.

Şimdi burdan yola çıkarak Fatih Tekke transferine gelmek istiyorum. Futbolculuk yeteneğine, kariyerine, takım üzerindeki etkisine laf atmak kadar Don Kişot durumuna düşecek değiliz, ancak biricik sultanımızın son geçirdiği 3 sezonun eskiye oranla iyi olmadığı ortada sanırım istatistiklere bakılırsa.
-( 2003-2006 yılları arası : 136 maçda 97 gol- 0,7 gol ortalaması-, 2006-2009 yılları arası :87 maçda 29 gol-0,3 gol ortalaması) .

Bu durum Fatih Tekke'nin kötü olduğunu göstermez herhalde Gökhan Ünal gibi.
( 2003-2008 yılları arası : 135 maçda 78 gol- 0,6 gol ortalaması, 2008-2010 yılları arası:50 maçda 17 gol 0,3 gol ortalaması)

Gollerin de nerden atıldığının önemi olmaması lazım herhalde...... İster ikinci lig , ister superlig, ister Rusya, istersen de Kolombiya;) ........
Verilere bakılırsa arada dağlar kadar fark yok, çok yakın. Bu veriler ışığında olacak ki Gökhan Ünal gol noktasında Fatih Tekke'nin yerini doldurmak için alınmıştı........Bundan başka şeyler beklemek zor, fazla iyimser bir bekleyiş olurdu........Yani Gökhan Ünal'ı takım üzerindeki etkisi son bakılacak hususlar.....Bu iki futbolcuyu karakter olarak analiz edecek halimiz yok, ancak yine verilere bakılırsa her iki Türk Futbolcumuzun da bulundukları durumda/takımlarda mutlu olmadıkları ortaya çıkıyor. Teknik adamlarla sorunları olabilir, yöneticilerle sorunları olabilir, özel hayatlarında sorunları olabilir, yaşadıkları yeni şehre alışamamış olabilir, olabilir de olabilir......... Bu onların kötü futbolcu, karaktersiz, ruhsuz adam olduklarını göstermez. Belki şimdi taşlar yerine oturur, Fatih Tekke özlemini çektiği yaylaların havasını , Gökhan Ünal da boğazın havasını almış olarak eski günlerine geri dönebilir..........

Sonuç olarak Gökhan Ünal gitti/gidiyor , Fatih Tekke bekleniyor.....
İnşallah herşeyin hayırlısı olur herkes için.

Halit Akyüz
Trabzonspor, Gökhan’ı oynamadığı zamanlarda yarattığı problemden dolayı gönderdi. Takımına kötü elektrik verdi. Ancak Fenerbahçe’de böyle bir tavır içine gireceğini zannetmiyorum. Çünkü hedeflerinden bir tanesi büyüklerde oynamaktı.

Rıdvan Dilmen

Emre GÜRDAL
benım babamda aynı yenılecek bu takım dıyo yenılıyor yawwwwwwwww

isimsiz_61
sanki bu iş olmadı niye bir açıklama yok.
ne zaman açıklama yaptılarda şimdi yapacaklar..........

Kemal Ç.
16.01.2010, 13:21
hadi hadi hadi

vyno
16.01.2010, 13:22
Semih gökhanın gelmesi beni çok ilgilendirmiyor ben gollerimi atarım dedi :) Gökhan fenerde çok fazla forma bulamaz ve başarısız olacak göreceksiniz 2 yıl sonra ankaragucundedir fiyatı 500 bin olarak:)

Eren Karaahmetoğlu
16.01.2010, 13:23
Trabzonspor, Gökhan’ı oynamadığı zamanlarda yarattığı problemden dolayı gönderdi. Takımına kötü elektrik verdi. Ancak Fenerbahçe’de böyle bir tavır içine gireceğini zannetmiyorum. Çünkü hedeflerinden bir tanesi büyüklerde oynamaktı.

Rıdvan Dilmen

:D:D Rıdvan, sen de mi sapıtmaya başladın:)

Orhan Kahraman
16.01.2010, 13:24

Rıdvan Dilmen

Orda bir de "3" lafı var

Salih Edip
16.01.2010, 13:25
İkİncİ lİgde atilmiŞ olmasinin Önemİ yoksa tanerlerden bİrİnİ alalim. Taner gÜllerİ veya taner demİrtaŞ :)

BiZe HeR YeR 61
16.01.2010, 13:26

Rıdvan Dilmen
Anladın onu sen rıdvan dilmen...Avni Aker'e çıkınca titrediğin günleri unutmuşsun..

Jackdaniels
16.01.2010, 13:28
Hala haber yokmu Tekkeden saat 11 de görüşülecekti hani ?

Orhan Kahraman
16.01.2010, 13:28
Anladın onu sen rıdvan dilmen...Avni Aker'e çıkınca titrediğin günleri unutmuşsun..

Şu şey gibi "vallahi trabzon deplasmanına hep "0" yazıyorduk" :)

Orhan Kahraman
16.01.2010, 13:29
Hala haber yokmu Tekkeden saat 11 de görüşülecekti hani ?

Buranın 11 i oranın 11 değilmiş :)

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 13:29

Ya da ;

''Trabzon'da korner kullandığımız zaman gol atmış gibi seviniyorduk.''

turgut kasap
16.01.2010, 13:30

Rıdvan Dilmen
rıdvan yaşlandıkca aklı başından gitmeye başladı ne yani küçük takımdamı oynuyordu yavrucak zamanında bursalı bi zafer vardı gol kralı fener transfer etmişti büyük golcü diye hatırladığım kadarıyla bugün üçünçü ligde oynuyor bunlar golcü değil çakma golçü golçü kimse beğenmesede hakan şükür tanju hami bunlar her yıl kötü oldukları sezon bile 15 gol üstü sayılar la sezonu bitirmişlerdir bana göre belki yeteneksiz ama gayretiyle umun gökhan denen kelaynaktan iki gömlek daha üstün saygılar.

hüseyin1975
16.01.2010, 13:31
Objektif olmak adına, vicdani kanaatim adına;

Gökhan Ünal burda aylardır dünyanın zılgıtını yedi, rencide edildi, ruhsuz denildi.......en sonunda da ekseriyatı sevince gark etti giderken ki alınırken daha 1,5 sezon önce burası bordo-mavi bayraklardan görünmüyordu :confused:.........

Şimdi Gökhan Ünal'ın futbolculuk kariyerini tartışmanın anlamı yok bana göre, bizde oynadığı zaman içerisinde “Beni de olmak üzere” birçoğumuzu çıldırttı kaçırdığı gollerle, ancak bu onun futbolculuk meziyetlerinde gelmiş olduğu noktadan bir şey alıp götürmedi ki şu anda fb ye gitmek üzere.... ( resmiyet kazanırsa) . Olay aslında şu değil midir: “BİZE” uyum sağlayamadı.

Şimdi burdan yola çıkarak Fatih Tekke transferine gelmek istiyorum. Futbolculuk yeteneğine, kariyerine, takım üzerindeki etkisine laf atmak kadar Don Kişot durumuna düşecek değiliz, ancak biricik sultanımızın son geçirdiği 3 sezonun eskiye oranla iyi olmadığı ortada sanırım istatistiklere bakılırsa.
-( 2003-2006 yılları arası : 136 maçda 97 gol- 0,7 gol ortalaması-, 2006-2009 yılları arası :87 maçda 29 gol-0,3 gol ortalaması) .

Bu durum Fatih Tekke'nin kötü olduğunu göstermez herhalde Gökhan Ünal gibi.
( 2003-2008 yılları arası : 135 maçda 78 gol- 0,6 gol ortalaması, 2008-2010 yılları arası:50 maçda 17 gol 0,3 gol ortalaması)

Gollerin de nerden atıldığının önemi olmaması lazım herhalde...... İster ikinci lig , ister superlig, ister Rusya, istersen de Kolombiya;) ........
Verilere bakılırsa arada dağlar kadar fark yok, çok yakın. Bu veriler ışığında olacak ki Gökhan Ünal gol noktasında Fatih Tekke'nin yerini doldurmak için alınmıştı........Bundan başka şeyler beklemek zor, fazla iyimser bir bekleyiş olurdu........Yani Gökhan Ünal'ı takım üzerindeki etkisi son bakılacak hususlar.....Bu iki futbolcuyu karakter olarak analiz edecek halimiz yok, ancak yine verilere bakılırsa her iki Türk Futbolcumuzun da bulundukları durumda/takımlarda mutlu olmadıkları ortaya çıkıyor. Teknik adamlarla sorunları olabilir, yöneticilerle sorunları olabilir, özel hayatlarında sorunları olabilir, yaşadıkları yeni şehre alışamamış olabilir, olabilir de olabilir......... Bu onların kötü futbolcu, karaktersiz, ruhsuz adam olduklarını göstermez. Belki şimdi taşlar yerine oturur, Fatih Tekke özlemini çektiği yaylaların havasını , Gökhan Ünal da boğazın havasını almış olarak eski günlerine geri dönebilir..........

Sonuç olarak Gökhan Ünal gitti/gidiyor , Fatih Tekke bekleniyor.....
İnşallah herşeyin hayırlısı olur herkes için.
:alkış:
Eline saglik.
Gökhani kötülemek ile elimize birsey gecmez.

BiZe HeR YeR 61
16.01.2010, 13:32
Aynen ... :) Bunları açıklayan kendisi...:)

BiZe HeR YeR 61
16.01.2010, 13:33
Ya da ;

''Trabzon'da korner kullandığımız zaman gol atmış gibi seviniyorduk.''
Ya da ;

" Ayağıma 3 defa top değiyordu oda santra yaparken."

smyrna
16.01.2010, 13:34
Ya da ;

" Ayağıma 3 defa top değiyordu oda santra yaparken."

heygidi günler heyy

lazkopatfaroz
16.01.2010, 13:34
Gökhan'ı eleştirsek hırs yapar
övsek moral bulur.

En iyisi hiç bir şey söylemeyelim. Gökhan artık bizim rakibimiz.

Halit Akyüz
16.01.2010, 13:35
Gelişme olursa titretin arkadaşlar..

BiZe HeR YeR 61
16.01.2010, 13:36
Gelişme olursa titretin arkadaşlar..
Gelişme olursa TRABZON'da yaşıyorsan silah seslerinden anlarsın zaten..:)

Hürgün Aygün
16.01.2010, 13:38
üff bitsin artık şu iş :D

Mert Oğuzlu61
16.01.2010, 13:40
rusyada saat şuan 14:30, 11:00 de görüşmeyeceklermiydi ne oldu gene yaw ?!

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 13:40
Yok abi hala bi haber yok ne yapıyor bu Ünal Karaman gezmeyemi gitmiş acaba?!!

ESER
16.01.2010, 13:41
bu ridvan dilmen denen yalamaya gelde sovme.. ya bi adam bu kadar mi serefsiz bu kadar mi yalama olur yaa.. isin garibi de taraftarimiz bu iyi aile cocugundan objektif yorum bekler.. r

Mustafa Önder
Ayva çiçek açmış yaz mı gelecek gönül bu sevdadan vaz mı geçecek nanananaynayanayan

osman kanber
Fatıh tekke ıçın unal karaman ın yaptığı görüsme su an ıtıbari ile suruyor

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 13:42
Bu kalp buna daha ne kadar dayanacak acaba.

champions
16.01.2010, 13:42
Biz, tek eksiği son vuruşlarda olan golcüye hasret kalmışken, bazı arkadaşlar Gökhan'ın Trabzonspor'daki performansını sadece attığı goller ve yaptığı asistlerle değerlendirebiliyorlar, hayret ki ne hayret!

"Tekke gelecek, dertler bitecek!".
Yerseniz.

Volkan Albayrak
16.01.2010, 13:43

görüşme başladığını öğrendinmi tahminmi??

Salih Yazıcı
16.01.2010, 13:43
osman kanber kardeşim nerden biliyorsun ?

Süleyman Sofu
16.01.2010, 13:44
Bakın konunun hasasiyeti ve sinirlerin kopma noktasında olduğu dikkate alınarak yazılan haberlerde kaynak gösterilirse seviniriz...

Mustafa Önder
16.01.2010, 13:45
Recep Abi falan birşeyler bilmiyor mu?

Ömer Aydın
Arkadaslar, oyuna gelmeyelim. Rahat, sakin bir sekilde sabir edelim. Sabir basarinin anahtaridir.

Süleyman Sofu
Pravakatörler iş başında ama emin olsunlar bu sefer YEMEZ...

Hürgün Aygün
Rusya'da FATİH görüşmesi
http://www.haber61.net/images/news/19914.jpg
Fatih transferinde son durum
16 Ocak 2010 / 13:36
Trabzonspor Fatih Tekke konusunda Zenit Kulübüne teklifini yaptı, iki kulüp yöneticileri arasında görüşmeler sürüyor.

Trabzonspor Fatih Tekke konusunda Zenit Kulübüne teklifini yaptı, iki kulüp yöneticileri arasında görüşmeler sürüyor.
Trabzonspor Fatih Tekke için Sportif Direktör Ünal Karaman ve yönetici Sırrı Eren Zenit Kulübü ile bu transferi konuşmak için Rusya'ya gitmiştiler.

Ünal Karaman ve Sırrı Eren Zenit Kulübü yöneticileriyle Türkiye saati ile saat 11.00'da bir araya geldiler.
Fatih Tekke konusunda Zenitli yöneticilere teklifini sundular. Şu saat itibariyle görüşmeler sürüyor.

Orhan Aydın
16.01.2010, 13:46
Geçen sene şampıyon olamamamızın sebebi 2 forvetten birini yolladık.

AYYILDIZ
Haber61 haber geçti.Görüşmeler sürüyormuş.

Serdar Ersoy
hadi ya saat kaç oldu işimi yapamıyorum sonuçlansın artık şu iş :D

lazkopatfaroz
Evet haber61 yazdı

Ali Tunahan Güllü
Kaynak belli oldu=Haber61..

Ali Tunahan Güllü
Haber61.net'in aldığı bilgiye göre; Trabzonspor Fatih Tekke konusunda Zenitli yöneticilere teklifini sundular. Şu saat itibariyle görüşmelerin sürdüğü kaydedildi.

Tolunay Abdioğlu
16.01.2010, 13:47
Saldırın durmadan bu taraftar arkanızda her zaman.

Trabzon'a rahat yok Kral'ı Trabzon'a almadan. :)

Yiğit SARI
16.01.2010, 13:47
Hadi hayırlısı

Volkan Albayrak
16.01.2010, 13:48
yokmu bi haber

Night61
Osman kanber adlı üye sanırım spor 61 .net de yorumculuk yapan arkadaş

samet ozkurt
görüşmelerin uzun sürmesi anlaşmaya çalışıyolar demektir...

Süleyman Sofu
Ünal Karaman Hala geri çağrılmadığına göre işlerde bi aksaklık yok sanırım...

Bitirin şu işi artık...

Ali Tunahan Güllü
Sırrı Eren kim?

Mustafa Önder
Görüşme uzadığına göre var herhalde birşeyler:D:D

isimsiz_61
bende aynısını düşünüyorum. benimkisi fazla dayabnmazda

Mustafa Önder
16.01.2010, 13:49
Sırrı Eren kim?

Yönetici herhalde

Tolunay Abdioğlu
Osman Kanber ;

Spor61.net'te yorumculuk yapıyor galiba.

Hüseyin İlkin
Birazdan dışarı çıkacağım, geldiğimde resmi sitede güzel haberi görmek istiyorum. :)

Mustafa Önder
Fatih gelirse takımda bazı dengeler de değişir gibi. İnşallah olumlu yönde değişir.

Cihad Varlı
Olumsuz düşünmeye devam .. Aksi takdirde yenik düşer bu kalp . :)

Emrah Akcagöz

bende aynısını düşünüyorum. benimkisi fazla dayabnmazda
Yahu bi durun yaşınız kaç gençler..:)

Emre GÜRDAL
16.01.2010, 13:50
herkes rahat olsun kral donecktır:d

Enes Başkaya60
Fatih sULTAN Tekke ulan...........

Salih Yazıcı
görüşmenin uzaması bence hiç iyi ye işaret değil

eşref81
off ya hala alamadıkmı kralı

Terzioğlu
Hadi artik bekletmeyin bizi. Yeter cektiklerimiz.

Süleyman Sofu
16.01.2010, 13:51
http://www.bordomavi.net/bhyt/012.jpgBitir şu işi Karaoğlan...

lazkopatfaroz
16.01.2010, 13:51
Çetin bir pazarlık söz konusu herhalde :D

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 13:52
Hadi Ünal Karaman kulüpte çalıştığını hissedelim artık!

Cihad Varlı
Hadi artik bekletmeyin bizi. Yeter cektiklerimiz.

Daha yeni başlıyoruz . :cool:

Enes Başkaya60
Görüşmelerin uzamasını kötüye de yoramayız iyiye de çünkü daha birşey bilmiyoruz.........

Cihan
alırlar büyük ihtimalle bu arada ne sis çöktü ya:D

eşref81
16.01.2010, 13:53
artık kalbim olumsuzluğa dayanamaz inşaallah ünal hoca fatih sultan tekkeye kavuşturur bizi

Süleyman Sofu
16.01.2010, 13:54
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/2568-3Q0C2M3O.jpg

Dönüşündede böyle gülersin İnşallah Ünal Kaptan...

Ali Tunahan Güllü
Bu Konuyu 114 Aktif Üye Görüntülüyor 114 (78 Üye ve 36 Misafir)

Ona göre:)

Orhan Kahraman
Birazdan dışarı çıkacağım, geldiğimde resmi sitede güzel haberi görmek istiyorum. :)

La şimdi dışarı çıkılır mı :D

alırlar büyük ihtimalle bu arada ne sis çöktü ya:D

hiç sorma ya :D

Atılay
16.01.2010, 13:55
Görüşme yeni başladı di mi?

nbay
Sırrı Eren kim?

şadan erenin oğlu,aynı zamandada haber61 in sahibiyle de arkadaş olduğundan ilk haberleri haber61 veriyor

Süleyman Sofu
Şimdi 114 ama bi gelişme olursa en az 1000 kişi olur emin ol...

smyrna
Görüşme yeni başladı di mi?

Yok saat 11 de başladı kaç saat oldu

Orhan Aydın
16.01.2010, 13:56
Bu sefer yıkmayın umutlarımızı...

Orhan Kahraman
16.01.2010, 13:56
Şimdi 114 ama bi gelişme olursa en az 1000 kişi olur emin ol...

peki süleyman abi gelişme değilde alınırsa ne olur :D ben evde kutlamak istemiyorum açıkcası :D

Eren Karaahmetoğlu
16.01.2010, 13:57
Ünal, yalvarıyorum, Mehmet Batdal pazarlığında sergilediğin tutumu sergileme. En azından bugün için yapma bunu. Fatih'i al ve gel.

lazkopatfaroz
Sessiz ve sakin beklemek daha doğru olur :)

Dursun Kaplan
Yayın ihalesi gibi sert kapışmalar var sanırım. :p

Salih Yazıcı
iş çok uzadı zenit dertiyor .

Recep Alkan
Beyler, kimseden ses çıkmıyor, mesajlara cevap verilmiyor, telefonlar çılmıyor, çeneler konuşmuyor.

Bilmiyorum neler oluyor ama, kimsenin şu an için konuşmadığı aşikar.

Allah sonunu hayır etsin inşallah...

Kemal Ç.
ne görüşmesiymiş foyunu foyduğum, AB ile bu kadar görüşseydik şimdi Avrupa Birliğindeydik.

Atılay
Yok saat 11 de başladı kaç saat oldu

O zaman az sonra gelir hayırlı haberler :)

Ali Tunahan Güllü
16.01.2010, 13:58
Şöyle duyum veya sağlam kaynak yokmu:)?

lazkopatfaroz
Petersburg'a giden yönetici Eren ve sportif direktör Ünal Karaman Zenitli yetkililere Fatih'ín bonservis bedeli olarak 1milyon euro teklif edecek .

Zenitli yetkililerin bu teklifi kabul etmemesi ve 2 milyon euroda diretmesi halinde Eren ve Karaman Türkiye'ye dönecek.

Ali Tunahan Güllü
edittttttttttttt

Guiterrez
16.01.2010, 13:59
yok mu bir haber öldük burda .

Ali Tunahan Güllü
Beyler, kimseden ses çıkmıyor, mesajlara cevap verilmiyor, telefonlar çılmıyor, çeneler konuşmuyor.

Bilmiyorum neler oluyor ama, kimsenin şu an için konuşmadığı aşikar.

Allah sonunu hayır etsin inşallah...

İnşallah bu sessizlik olumlu yöndedir..

Tolunay Abdioğlu
Şu anda en sağlam kaynak Haber61 galiba.

Murat Erdem
Alanya'dan geliyor,

Trabzonsporumuzun golüüüü !!!

61.dakika da !!!

Fatiiiiihhh !!!

Sultaaannn !!!!

Süleyman Sofu
Orhan valla çıkıp tamam ulan işte bu diye bağırmak isterdim ama işyeri e-5 karayoluna cephe yoldan geçen vatandaşlara kötü izlenim vermemek için Bursa maçına kadar dişimi sıkarım sanırım...

Ordada Receple ayrıca bi kutlama yapacaz zaten :D

Dimi kardeşim...

Mustafa Önder
16.01.2010, 14:00
Ula finaller var ama çalışmaya hiç niyetim yok.

Ali Tunahan Güllü
Alanya'dan geliyor,

Trabzonsporumuzun golüüüü !!!

61.dakika da !!!

Fatiiiiihhh !!!

Sultaaannn !!!!

Tekirdağdan

TEKKEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE..

Enes Başkaya60
Eriksson görüşmesine giren Medya Trabzon araya kaynayamamış mı ?:D

Süleyman Sofu
16.01.2010, 14:01
TEKKEEEEEEEE

ver ayarı abi ver hep yedik kafayı...

Cem Akyüz
parmaklarımda tırnak kalmadı yaççç

erkankoc
bugun imzalar atilacak

Bekir
16.01.2010, 14:02
3 saattir ne konuşuluyor acaba??

Tolunay Abdioğlu
parmaklarımda tırnak kalmadı yaççç

Ben tırnaklarımı hep önceden yedim.

Bilseydim saklardım bugünlere. :D

Salih Yazıcı
hadi ünal kopar gel gerkirse 2 milyon ver çünkü artık yeter.

Ali Tunahan Güllü
‎Ali & Berrin Özcan (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=11362),

Abi senin bildiğin birşey varmı?

Ahmet Başkaya
16.01.2010, 14:03
Hadiiiiiiiii daaaaaaaa ................

Çıldırt Bizi Karaoğlan aldık de...

Emirhan Ömeroğlu
Sain olun ortaluğu heyecana vermeyin. Olumsuz sonuçta çok üzülürsünüz.

Cihad Varlı
16.01.2010

Kral'ın Dönüşü ..

Recep Alkan
Bakın bu zamana kadar sizden hiçbir şey gizlemedim arkadaşlar. Ne duyduysak, ne biliyorsak yazdık, çizdik.

Gelior dedik,ama olmadı, bu iş olmaz dedik, umutlar alevlendi.

Az önce bir telefon geldi.

Arayan şu anda kaptanla yan yana olan bir abimdi.

Birşeyler söyledi, söylesem mi bilemedim.

Umutların artıp, eğer sonu hüzün olursa tekrar aynı durumlara düşmeyi istemiyorum...

Söylesem mi ???

Emre GÜRDAL
başkan kız evine gitmeyince iş uzadı

Ahmet Başkaya
Çıldırt bizi delirt bizi Ünal'ım

İstanbul'u başlarına yıkalımmm ....

Celal Demir
16.01.2010, 14:04
Bakın bu zamana kadar sizden hiçbir şey gizlemedim arkadaşlar. Ne duyduysak, ne biliyorsak yazdık, çizdik.

Umutların artıp, eğer sonu hüzün olursa tekrar aynı durumlara düşmeyi istemiyorum...

Söylesem mi ???

söylke kardeş lütfen bekliyoruz

Ali Tunahan Güllü

Söylesem mi ???

Söyle abi ne olur söyle:)?

Bülent AKBULUT61
ne göruşmeymış Maşallah sanki IMF'den para alıyoruz Ünal hoca sakın TRABZONSPOR taraftarlarını birbirine düşürme al gel şu FATİHİ

MuratB.
bari bu sefer alın ya para da geliyor gökhandan..

Emirhan Makul
Sain olun ortaluğu heyecana vermeyin. Olumsuz sonuçta çok üzülürsünüz.

Ganar tabiii Sen gine geldın mı ? Sana msn vermişiduk neden açmaysın onu oda msn diğil ya onunda msn gibi :D

Süleyman Sofu
Valla bu iş bi olsada rahat nefes alsam sabah kahvaltı yaparken baktım 2 yaşındaki oğlum bişeyler diyor fatıı fatııı sordum ne iş dedim ne deseler beğenirsiniz çocuk bile başlamış evde ben yokken tempo tutuyomuş Fatıııı teddee fatııı teddeee ama varya süper oluyor mevlam herkese nasip etsin inşaallah...

Emre GÜRDAL

Söylesem mi ???

bı laf vardı resı hoca ............. cemaaat............... oldu onun gıbı sen bole yaparsan gerıısı ne yapmasın::D

Cihad Varlı
Söyle abi ne olur söyle:)?

Sezon sonu gelecek .

wien_ts

Söylesem mi ???

yahu soyle da...

Tolunay Abdioğlu

Söylesem mi ???

Abi gözünü sevim de birşeyler.

Ahmet Başkaya

Söylesem mi ???

Abi biz ne hayal kırıkları yaşadık bize koymaz söyle kurbanın olayım böyle beklemek daha zor...

Celil Köse
Recep abi sölesen daha iyi bence..

Mustafa Yüksek
Söyle abi söyle...Olmazsa her türlü yıkılacaz zaten...

Bülent AKBULUT61
16.01.2010, 14:05

Söylesem mi ???
RECEP öldurme bizi burda söyle

samet ozkurt
ediitttt... herkes birbirinden şüpheleniyor acaba bişey biliyorda söylemiyormu diye :))))))

Mert Oğuzlu61
http://2.bp.blogspot.com/_vuekzznhoQ0/SpJ_IjtLBMI/AAAAAAAAAB4/bs7juYhhzcQ/s400/fatih.jpg

Mustafa Önder
hadi abi bekliyoruz

Ahmet Başkaya
Haydiiiiiiiiiiii daaaaaaaaa :)

Emre GÜRDAL

bız yasıyozmıkı ölelim

champions
yok mu bir haber öldük burda .
Yeni transferimiz bile bu transferi istiyor, düşünün artık.:D

hüseyin1975
Millet cildirmak icin hazir kita bekliyor.

Insallah bu negatif bir cildirma olmaz:)

Yoksa kesilecek cezalar yüzünden yarindan itibaren bir avuc Taraftar yazisiriz buralarda:p

smyrna
16.01.2010, 14:06

Söylesem mi ???

:S Söyle....

Mustafa Önder
Yeni transferimiz bile bu transferi istiyor, düşünün artık.:D

nihHhHhHahahaha

Süleyman Sofu
Ya recep söyle gözünü seveyim çatlatma olumluda olsa olumsuzda yaz alışkınız...

Recep Alkan
Arkadaşlar, Ünal ile zenit görüşmüş. Görüşmeler çok olumlu.

Ama arada bir sorun var, para konusu hiç konuşulmamış.

Gün içinde somut gelişmeler olabilir.

Reis köyünde gelişmeleri dakika dakika takip ediyor.

Atılay

Söylesem mi ???

Abi lütfen söyle ...

Kemal Ç.

Söylesem mi ???

yalama yaptı duygularımız abi, söyleyiver gayri.

yabadallah

recep bunaltma bizi daa ... bi tekke olayinda kac tane hayal kirikligi yasadik bir tane daha olsa bir sey olmaz...

isi gucu birakdik f5 e basiyoruz

Mahmut Baran
Alkan61 söyle hadii :) bak burda yanıbaşımda iki yeğenim müjdeli haber bekliyor. Sultan gelirse onlara birer forma alacağım :):)

omrkck
16.01.2010, 14:07
TEKKEEEEEEEE

ver ayarı abi ver hep yedik kafayı...

:D:D:D
:alkış::alkış::alkış:

cihatöztürk
bu taraftar neleri kaldırdı söle bişey olmaz....

lakin bana kesin bişey olmazda bazılarının durumu kritik :)

tncy
Arkadaşlar geçen pazar günü Faruk Özak'la karşılaştım Antalya'da.. Hemen sordum tabi Tekke konusunu.. Tekke ile her türlü anlaşma yapılmış fakat cuz'i bir miktara Fatih'i almak istiyor yönetim. Adamlar 2 milyon Euro istiyorlarmış, 500 bin gibi bir değer varmış yönetimin kafasında.. Pazar gününden itibaren çok şey değişmiştir ama yine de haberiniz olsun.. Bu arada faruk özak Fatih'in satılmasına da karşıymış, öyle dedi kendileri.

Cihad Varlı

Nasıl yani ? :)

Yiğit SARI
söyle Recep Abi nolur :D

Zafer Fidan
Zenit, Fatih Tekke'yi Trabzon'a vermedi
:)

Ali Tunahan Güllü

Olleyyy:D

Haydi ne olur alalım kaptanı..:)

smyrna

ULaaaaaaaaaaaaaaa GELİYOOOOOOO GELİYOOOOOOOOOOO FATİH TEKKE GELİYOOOOOOOOOOO KRalll geliyoooo

Celal Demir
ayvallah recep kardeş en azından umudumuzu tazeledik :S

Yiğit SARI

havadan sudan mı konuştular naptılar :S