PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

ergin cesit
09.01.2010, 19:53
bir hayırlı haber veremediler.uğursuz yönetim daha ne diyeyim

Adem Erdoğan
09.01.2010, 22:53
Gelmene gerek kalmadı Fatih!

Murat'
09.01.2010, 22:54
Gelmene gerek kalmadı Fatih!

Ne de güzel ironi yapmışsın.

Adem Erdoğan
09.01.2010, 22:55
Ne de güzel ironi yapmışsın.

Yaptım yapmasına da niye gocundun durduk yerde onu anlamadım.:)

Murat'
09.01.2010, 22:58
Yaptım yapmasına da niye gocundun durduk yerde onu anlamadım.:)

Yooo gocunma gibi bir durum yok.O yazdığını birilerinin yazacağını biliyordum.Sen yazdın işte.Espri yaptın ben de çok güldüm işte.

Adem Erdoğan
09.01.2010, 23:00
Yooo gocunma gibi bir durum yok.O yazdığını birilerinin yazacağını biliyordum.Sen yazdın işte.Espri yaptın ben de çok güldüm işte.

İyi o zaman ne mutlu bana.;)

Emirhan Makul
09.01.2010, 23:53
Ünal Karaman ; Artık Müjdeli haberi Fatihten bekliyoruz.

Ohhhhh bombanın pimini çektik fatihin eline verdik patlasada görsek.

"Trabzonspor yönetimi ve kurumu her önüne geleni yiyip bitiren bir çarktır."

Serdær
09.01.2010, 23:54

Ohhhhh bombanın pimini çektik fatihin eline verdik patlasada görsek.

"Trabzonspor yönetimi ve kurumu her önüne geleni yiyip bitiren bir çarktır."

Bu ne demek anlamadım :)

Gerçekten böyle bir cümle mi kullandı ?

Erbay
09.01.2010, 23:56
Top artık Fatih'te dedi. O da bizim gibi yönetici falan dedi ben anlamadım hiçbir şey.

Emirhan Makul
09.01.2010, 23:59

Bu ne demek anlamadım :)

Gerçekten böyle bir cümle mi kullandı ?

Bizim artık transferiyle işimiz yok top artık fatihte ondan müjdeli haberleri bekliyoruz dedi ve güldü.

Adem Erdoğan
10.01.2010, 00:00
Yönetim topu hiçbir zaman eline almadıki zaten Fatih'e bıraksın.

Adam resmen kendi ortasına kafa vuruyor.

Emirhan Makul
10.01.2010, 00:05
Sadece Şunu söylemek istiyorum ne Ünal'ın nede Sadri Şenerin sözlerine kanın hepsi süre geçirmek için kandırmaca Ünalın bugün kü sahte gülümsemeleride yalandı, sadri şenerin bu iş bitti demeside yalandı.

albatros
10.01.2010, 00:07
resmi imzayı görmeden fatih'le hayrettin hacısalioğlu'nun yanak yanağa çekilmiş fotoğrafını da görsem inanmam.

yorumsuz6117
10.01.2010, 00:20
Yeniden umutlandık hadi bakalım bu sefer ne olucak..:)

Kubilay ŞAHİN
10.01.2010, 00:26
resmi imzayı görmeden fatih'le hayrettin hacısalioğlu'nun yanak yanağa çekilmiş fotoğrafını da görsem inanmam.

Katılıyorum..

Sonra Tekrar hüsran Yaşamak İstemiyorum..

AYYILDIZ
10.01.2010, 00:31
Sadece Şunu söylemek istiyorum ne Ünal'ın nede Sadri Şenerin sözlerine kanın hepsi süre geçirmek için kandırmaca Ünalın bugün kü sahte gülümsemeleride yalandı, sadri şenerin bu iş bitti demeside yalandı.

Fatih Tekke'yi almamaları değil bu yalanlar bitirecek yönetimi.

Serhat
10.01.2010, 00:31
Yönetim faklari !!
Korku cigliklari !!!
Ve Para selleri ac gözlü yöneticiler!!
Suyu zehir bicaklar ortasindasin
Bir cana bir,basa kalmissin vay vay
Pusatsiz duldasiz üryan
Bir cana bir de basa..

Seher vakti leylim leylim
Cellat yönetim aynasindasin
Oyyy SEVMİŞİZ BİZ SENİ!!!

İstanbul'u titreten kimin Kralı???
He canim
Tribünler çığlık çığlık
Gül acmaz cagla dökmez
Vurur şutunu anlın şakıyla çatala
Kral Tekke !
Kalbin kan akar gelmek için...

Ve biz taraftarız !! ...
Şampiyonluk bekçisi yani
Bordo Mavi aşkın işcisi
Korkusuz pazarliksiz
Kül elenmemis
Ne salkim bir bakis
Resmin cekeyim, Avni akerde
Ne kinsiz bir rüzgar
Şiir gibi gollerine misra dökeyim,
Oyyy SEVMİŞİZ BİZ SENİ!!!

Ve sen daha demincek !!
Yillarda gecse demincek !!
Bicaklanmis dal gibi ayri düstügün ...
Golcülüğün ve asil RUHUN sembolü "Sultanım" , "Kralım" !!
Yaran derine gitmis
Fitil tutmaz bilirim ...
Ama hesap Yönetimledir!
Umut senin fedakarlığınla !

Düsün uzay sanki; Rusyada bir ayagimiz
Sana sıra gelende;
"Ham carik kil corapta" desede birileri

Düsün olasilik, Geldiğin zaman
Ve bizi biz eden amansiz bordo-mavi sevda..
Atip bir kiyiya iki zamani
Yarin İstanbul İtlerine atacağın gollerin icin
Herbirinin sevinci icin
Koymus postasini
Cekmiş restini
He canim
Sen getir bonservisi....

Oy Rentaşlar !!!
Attığı goller askina
Giderken bıraktığı paralar askina
Deeey aglari un eder Fatihin golü!!!
Bizimde özlemimiz hancer yalımı !!!
Ve zulamda kan ter icinde asi
He deseler dizecek gollerini ;koparacak dizginlerini
Yedisülalesine üc kızkardeşe golleri !!!

Oyy SEVMİŞİZ BİZ SENİ !

(Çeviren: Serhat AYÇİÇEK)

Erbay
10.01.2010, 00:32
"Yönetim faklari" ne demek ya ben anlamadım.

Soytürk
10.01.2010, 00:41
bide hangi dilden cevirdin onuda ben anlamadım:)

Soytürk
10.01.2010, 00:42
fatih işi yılan hikayesine döndü yönetimin hiçbir sözüne inanmıyorum artık boş laf.

mustafa08
10.01.2010, 00:43
matrix nerdesin??:eek:

Serhat
10.01.2010, 00:45
Dili gayet açık ve net Soytürk...

Anlamıda... İsyanıda... Gerçekleride... :)

"Fakları" kelimesini "Yanlışları" anlamında kullandım :)

Ahmed Arif'in Oy havar Şiirinden çevrilmiştir...

Serhat
10.01.2010, 00:46
Ahmet KAYA'nın "Oy havar" şarkısının sözleridir yani..

Şarkıyı dinleyin, Vurgularını daha iyi anlarsınız ;)

Soytürk
10.01.2010, 00:47
bende başka bir dilden cevirdin falan sandım yoksa okuduğumu anlıyorum:)bu arada paylaşım için teşkkürler

Erbay
10.01.2010, 00:48
Hee, ben çeviri deyince İngilizce aklıma geldi ilk olarak.

Serhat
10.01.2010, 00:50
Yok uşaklar, Sadece şarkı sözlerinin çevirisini bu Transfer fiyaskosuna uyarladım hepsi bu... ;)

reisoğlu61
10.01.2010, 01:07
http://www.holigan.com.tr/v.php?n=engelliler-macinin-baslama-fatih-tekkeden-2010-01-09
avni akerde de yapsan yeter ya

Orhan Kahraman
10.01.2010, 01:10
http://www.holigan.com.tr/v.php?n=engelliler-macinin-baslama-fatih-tekkeden-2010-01-09

Habu erzurum işi benim kafamı kurcalıyor recep abiiii ...??? nooluyor :D

Emirhan Makul
10.01.2010, 01:12
Böyle bir insani bir olaya katıldığın için sağol Kaptan, Birde Bizim yüzümüzün gülümsemesine katıl be Sultan.

Celil Köse
10.01.2010, 01:19

Sana boşuna alemin kralısın demiyoruz be kaptan..

Büyüksün..

İlker ToSun
10.01.2010, 01:21
tamam ben de çok istiyorum gelmesini ama her ne olursa olsun 33 yaşına gelmiş bir adamın peşine bu şekilde takılıp gözü başka şeyi görmez olmuş taraftar kitlesi beni gerçekten hayrete düşürüyor.

bir yanda bonservisi bizde olmasına rağmen gereken ilgi gösterilmeyen ve takıma katılmayan brüls ve papy ( bu takımın elindeki gelecek yıllara dair maddi ve manevi en büyük 2 değer ) 'nin hesabı sorulması gerekirken
bir yanda futbol bilgisinden zerre şüphe duymadığımız Şota'nın "mutlaka alın, vereceğiniz paranın karşılığını sonuna kadar alırsınız" dediği 24 yaşındaki Kolombiyalı bir golcü dururken
bizim taraftarımız internet sitelerinde, stadlarda, salonlarda bütün enerjisini Fatih Tekke'ye harcıyor. Yönetim (bu dönem) almak istemiyor, Fatih bu dönem alınmayacağını biliyor, içten içe kendisi de sezon sonu olmasının daha mantıklı olduğunun farkında ama gelin görün ki bizim taraftarımız tutturdu bir türkü gidiyor.

bu yönetim fatih'i al(a)madığı takdirde başka hiçbir adam almasa da dönüp dese ki "ne yapalım siz fatih'i istediniz, biz de sırf o transfere çaba harcadık ama halledemedik" dese haklı olan taraf olarak kalacak ben ona yanıyorum.

Enes Başkaya60
10.01.2010, 01:21
Büyüksün daima Sultansın be Seni seviyoruz....

uemit
10.01.2010, 01:44
sota kesin demis mi... acikcasi ben de iralde normal satlarda 10 million edecek topcuya 3-5 veirim =)

Enes Başkaya60
10.01.2010, 01:45
tamam ben de çok istiyorum gelmesini ama her ne olursa olsun 33 yaşına gelmiş bir adamın peşine bu şekilde takılıp gözü başka şeyi görmez olmuş taraftar kitlesi beni gerçekten hayrete düşürüyor.

bir yanda bonservisi bizde olmasına rağmen gereken ilgi gösterilmeyen ve takıma katılmayan brüls ve papy ( bu takımın elindeki gelecek yıllara dair maddi ve manevi en büyük 2 değer ) 'nin hesabı sorulması gerekirken
bir yanda futbol bilgisinden zerre şüphe duymadığımız Şota'nın "mutlaka alın, vereceğiniz paranın karşılığını sonuna kadar alırsınız" dediği 24 yaşındaki Kolombiyalı bir golcü dururken
bizim taraftarımız internet sitelerinde, stadlarda, salonlarda bütün enerjisini Fatih Tekke'ye harcıyor. Yönetim (bu dönem) almak istemiyor, Fatih bu dönem alınmayacağını biliyor, içten içe kendisi de sezon sonu olmasının daha mantıklı olduğunun farkında ama gelin görün ki bizim taraftarımız tutturdu bir türkü gidiyor.

bu yönetim fatih'i al(a)madığı takdirde başka hiçbir adam almasa da dönüp dese ki "ne yapalım siz fatih'i istediniz, biz de sırf o transfere çaba harcadık ama halledemedik" dese haklı olan taraf olarak kalacak ben ona yanıyorum.

ilker haklısın kardeşim de bizde Fatihi çok istiyoruz ne yapalım onsuz olmuyor...

LazAnisT
10.01.2010, 02:04
Engellilerle alakalı bir organizasyonda bulunması hakikaten çok hoş olmuş.
Kimin için ne ifade ettiğini bilmiyorum ama şahsım adına bugünün en keyif verici haberiydi..

Reşit
10.01.2010, 02:07
Kimin için ne ifade ettiğini bilmiyorum ama şahsım adına bugünün en keyif verici haberiydi..
hangi takımda olursa olsun abi futbolcular o trilyonlarını alıp diskolara barlara gitmenin yanında sosyal sorumluluklarınıda yerine getirmeliler bence. kaptanda eksik olmasın . konuyla alakası yok ama avatarınızı çok beğendim :rolleyes:

Serhat
10.01.2010, 02:09
İlker... Söylediklerinin hepsinin c evabı arka sayfalarda fazlasıyla mevcut...

33 yaşındaki adam derken neyi kast ediyorsun??? Yaşını mı??

Sadece buna bile gülünür arkadaşım ... :)

Ve Şota bize geçen senede bir oyuncu önerdi.. Leonardo diye.. fiyatı 2 milyon € idi.. Ne tesadüftür ki o alınmadı... İzleme komitesininde söylediği adam alınmadıda gidilip Alanzinho alındı... Alanzinho iyi topcu kötü topcu diye tartışmam. Ama Şotanın tavsiyesi bir Ölçüyse neden geçen yıl Leonardo alınmadı? Ayrıca gelen bilgilere göre bize Teo'yu menajerler önermiş Şota değil!

Fatih'i bu derecede ironi yapan Taraftar değil, yönetimin yapmış olduğu hatalar zinciridir! ...
Umarım anlarsın ... :)

Serhat
10.01.2010, 02:10

Abi bu tarafından hiç düşünmemiştim... Büyüksün ççç ççç

yorumsuz6117
10.01.2010, 02:43
Fatih Tekke konusunda konuşmak doğru değil. Transfer yapılır bitirilir ve sonra konuşulur. Gelmek istiyor, biz de almak istiyoruz ancak kulübü fazla istiyor. Bu nedenle şimdilik ikinci planda. Kulübüne gitmek istediğini söyler ve bizimle anlaşırsa gelir olmazsa sezon sonunda alırız. Gelmeye hazır, biz de almaya hazırız. Zenit takımı bizim teklifimizi kabul ederse alırız”

Şenol Güneş

Resmi Site

Orhan Kahraman
10.01.2010, 02:55
Umudum tükendi. Olmaz bu iş

Herşeyinde basından bildiğimiz kadarıyla olmadığı görüşündeyim.

Gelecek sezon alınsa ne değişcek şimdi alınsa ne değişcek para ya vardır ya yoktur,oyalamayın da bizi yeter da

zarere kaçış
10.01.2010, 05:53
bu takım yönetimin değil taraftarındır.bunu nasıl anlatmak lazım bilmiyorum.konu parasalda değil.ağızlarına dolamışlar 2 milyon euroyu gidiyorlar.sana golcümü lazım? evet pekala oki paran yok nereden bulacaksın 3 milyon euroyu.amacınız tranferden paramı yemese söyleyin. bize uyum sağlayacağı belli olmayan adama 3 milyon eura var senin taraftarın kalbinde taht kurmuş fatih tekke ye 2milyon euro yok.yazıklar olsun yetermi he

Emre GÜRDAL
10.01.2010, 10:11
Fatih Tekke büyük ilgi
09 Ocak 2010 / 16:59
Milli Eğitim Bakanlığı'nın engelli öğrencilere yönelik düzenlendiği futbol turnuvasının başlama vuruşunu milli futbolcu Fatih Tekke yaptı.

Türkiye Futbol Federasyonu Doğu Anadolu Bölge Müdürlüğü ile Milli Eğitim Bakanlığı'nın engelli öğrencilere yönelik düzenlendiği futbol turnuvasının başlama vuruşunu milli futbolcu Fatih Tekke yaptı.
http://www.haber61.net/images/news/fatih1.20100109165938..jpg
Turnuvanın yapıldığı Fen Lisesi spor salonunda maçın başlama vuruşunu yapan Rusya'nın Zenit takımında top oynayan Tekke'ye genç futbolcular büyük ilgi gösterdi.
http://www.haber61.net/images/news/fatih2.jpg
Milli Eğitim Bakanlığı ile Futbol Federasyonu tarafından ortaklaşa düzenlenen 'Herkes için futbol' turnuvası Palandöken Kayak Merkezi'nde tatil yapan Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Milli Futbolcu Fatih Tekke de katıldı.
http://www.haber61.net/images/news/fatih3.jpg
Engellilerin büyük ilgi gösterdiği Fatih Tekke, Paylaşım ve Serince Rehabilitasyon Merkezleri arasındaki maçın başlama vuruşunu yaptı.
http://www.haber61.net/images/news/fatih5.jpg
Engelli öğrencilerle birlikte hatıra fotoğrafı çektiren milli futbolcu daha sonra bir süre maçı izledi.
http://www.haber61.net/images/news/fatih4.jpg

Kralsın be Kral ..

muzaafer bılazerın fatıhın menejerımı nedır dıbınden ayrılmıyo

Ahmet Faruk
10.01.2010, 10:27
Umarım Fatih Tekke gelir.
Yine istiyorum ki geldiği zaman da ilk kaçırdığı golden sonra tribünlerden Umut Bulut veya Gökhan Ünal seslerini duyarız.

Mert67
10.01.2010, 10:42
Dün akşam Trt3'de ki spor haberlerinde Fatih'in 2. yarı Trabzonspor'da olacağına dair duyumlar aldık dedi spiker.

Fatih Özkan
10.01.2010, 11:37
Gel be gel Kral!

Reşit
10.01.2010, 11:38
Dün akşam Trt3'de ki spor haberlerinde Fatih'in 2. yarı Trabzonspor'da olacağına dair duyumlar aldık dedi spiker.
inşallah da barış yurdusevermidir nedir o da sallayan muhabirler sınıfında :D

Emirhan Makul
10.01.2010, 12:45
muzaafer bılazerın fatıhın menejerımı nedır dıbınden ayrılmıyo

Sıkı arkadaşlıkları var.

yorumsuz6117
10.01.2010, 12:47
Umarım Fatih Tekke gelir.
Yine istiyorum ki geldiği zaman da ilk kaçırdığı golden sonra tribünlerden Umut Bulut veya Gökhan Ünal seslerini duyarız.
Öyle birşey olmaz Umut ve Gökhan'dan sonra Fatih bize Drogba gibi gelir zaten.. Fatih gol kaçırırsa Hami diye bağrılır..:D

Murat Erdem
10.01.2010, 12:58
Dünya da bir ilk olacak her halde, ''transferini kendi yapamaya çalışan futbolcu''

Murat Erdem
10.01.2010, 12:59
Ünal Karaman:''Fatih'den müjdeli haber bekliyoruz'' ?!?!

SEDAT
10.01.2010, 13:11
-Bu iş artık olmaz gibi..herkes kafasında 6 ay sonraya odaklanmış..belkide öylesi hayırlıdır..

Murat Erdem
10.01.2010, 13:14
-Bu iş artık olmaz gibi..herkes kafasında 6 ay sonraya odaklanmış..belkide öylesi hayırlıdır..
Sedat, yeni avatarın daha güzel olmuş. Güle güle kullan.

SEDAT
10.01.2010, 13:16
Sedat, yeni avatarın daha güzel olmuş. Güle güle kullan.

-Sağol abi ..belki bigün gerçek olur bilemeyiz..:D

İlker ToSun
10.01.2010, 13:47
İlker... Söylediklerinin hepsinin c evabı arka sayfalarda fazlasıyla mevcut...

33 yaşındaki adam derken neyi kast ediyorsun??? Yaşını mı??

Sadece buna bile gülünür arkadaşım ... :)

Ve Şota bize geçen senede bir oyuncu önerdi.. Leonardo diye.. fiyatı 2 milyon € idi.. Ne tesadüftür ki o alınmadı... İzleme komitesininde söylediği adam alınmadıda gidilip Alanzinho alındı... Alanzinho iyi topcu kötü topcu diye tartışmam. Ama Şotanın tavsiyesi bir Ölçüyse neden geçen yıl Leonardo alınmadı? Ayrıca gelen bilgilere göre bize Teo'yu menajerler önermiş Şota değil!

Fatih'i bu derecede ironi yapan Taraftar değil, yönetimin yapmış olduğu hatalar zinciridir! ...
Umarım anlarsın ... :)

sen 33 yaş mevzuuna güleceğine koyu paragrafı oku da kahkahayı bas bence.

Şota'nın tavsiyesi bu camiadaki herkes için bir ölçüdür. Şota'nın futbol bilgisinden şüphe edenler varsa öncelikle kendi aklından şüphe etmelilerdir. Dolayısıyla da Şota'nın fikirleri tabiiki de ölçüdür. Ölçü olduğu olduğu halde neden alınmadığının cevabı da arka sayfalarda fazlasıyla mevcut...

Teo'yu Şota'nın önerdiği nerden çıktı bilmiyorum, nerde gördün acaba yazımda öyle bir şeyi ben de gerçekten merak ediyorum. Bizim Teo ile ilgilendiğimizi duyan Şota, kendisi de aynı futbolcuyu farklı zamanlarda 4 defa izlediği için sadece fikir verdi.

isimsiz_61
10.01.2010, 16:03
benim hiç ümidim yok ne 6 ay sonra ne 1 sene sonra fatihi almaya hiç niyetleri yok:S

Faik Yılmaz
10.01.2010, 16:06
Yönetim dürüstçe Fatih Tekkeyi istemiyorsa bunu bize söylesin bizde işimzi bilelim....

Böyle yok kendisi gelsin gibi laflar yönetim ciddiyetine yakışmıyor. Biz futbolcuları kendi gelsin diye seçmedik sizi siz alın diye seçtik....

Nasıl seçtikse öyle göndermesinide biliriz....

yattarinho61
10.01.2010, 16:53
fatih simde gelse zaten nolur.. bosuna masraf ..bunlari taraftar olarak düsünmüyorsaniz yazik ne denilirki.. 6 ay sonra bedavaya gelecek.. sezon bizim icin zaten bitmis... ama yook illa fatih tekke diye tutturdunuz hala..

Recep Alkan
10.01.2010, 17:50
fatih simde gelse zaten nolur.. bosuna masraf ..bunlari taraftar olarak düsünmüyorsaniz yazik ne denilirki.. 6 ay sonra bedavaya gelecek.. sezon bizim icin zaten bitmis... ama yook illa fatih tekke diye tutturdunuz hala..

İki kelime de 2 senedir paşa paşa yatan, ama hala daha niclerinizden eksilmeyen, yıllık garanti parası ile hayatını garanti altına alan Yattara için de iki kelime edin de tarafsızlığınızı, Trabzonsporu gerçekten düşündüğünüzü görelim...

bahadır2561
10.01.2010, 18:04
İki kelime de 2 senedir paşa paşa yatan, ama hala daha niclerinizden eksilmeyen, yıllık garanti parası ile hayatını garanti altına alan Yattara için de iki kelime edin de tarafsızlığınızı, Trabzonsporu gerçekten düşündüğünüzü görelim...

fatih'i en çok isteyenlerden birisi de benim fakat bu örnek bence olmadı..
yattara ile fatih'i niye karsılastırıyorsun..

Recep Alkan
10.01.2010, 18:07

İlker;

hayrete düşecek bir konu varsa bu da taraftarın Fatih konusunda ki ısrarı değil, yönetimin davranışlarıdır. (Fatih konusunda değil) Öncelikle bu takıma ısrarla stoper istemekle, Fatih tekke ismini istemek arasında ben bir fark göremiyorum. Yani stoper diyince, Egemen’in, Song’un, Giray’ın kalbi kırılmıyor, ama Fatih tekke diyince herkesin maşallah kalp seviyesi tavan yapıyor. Bu takıma bir forvetin lazım olduğu gün gibi aşikar, etrafımıza bakıyoruz, gerçekten Fatih’in fiyatlarına alabileceğimiz, aldığımızda Fatih kadar bize katkısı olacak bir oyuncu göremiyoruz. Doğal olarak da istiyoruz, çünkü istemekte ki asıl neden gol atmasından çok, takıma verebileceği manevi hava. Birileri Şenol Hoca’yı takımın başına 4. Kez getirirken hani çok bahsetmişti ya o havadan, işte biz onu istiyoruz ve bekliyoruz. Bu saatten sonra da açıkçası Ronaldo bile o havayı bize veremez kardeşim.

Hesap sorulma işine gelirsek, Brüls, Papy olyından daha önce sorulması gerekenler var, Yerel Medyada bu takımın 3. Adamı çıkıp, biz hoca gitsin diye 1-2 maç bilerek yenildik demiştir, sen daha bunun hesabını soramadan, kalkıp bu iki oyuncu için nasıl hesap beklersin ?

Kaldı ki, bu yönetim ne zaman kendisine yönelik bir eleştiriyi adam yerine koyup dinlemiştir, ne zaman forum sitelerine, bağıran taraftara kulak vermiştir, ne zaman statlarda taraftarın ne diye bağırdığına dikkat etmiştir, eğer zaten böyle bir dikkat söz konusu olsaydı kaptan şu anda kampta olurdu, karşımızda vurdum duymazlığı, serkeşliği, yönetim beceriksizliği olaninsanlar topluluğu duruyor, artık bu renklere gönül verenler o kadar bıkmış ki bu tavırlardan, ses çıkarmak bile istemiyor, yılmışız halimizden, biz daha bilerek verilmiş maçların hesabını bile soramadık, sen brüls papy diyorsun…

Kaldı ki, ben o oyuncu için Sota’nın bu kadar net referans olduğunu düşünmüyorum, her konuda ulaşılan Şota’ya basının bu konuda neden ulaşmadığı da bir enteresan geliyor bana. Bence yönetim bazı oyunculara harcanmayan paraların sesini azaltabilmek için bu yönteme başvuruyor…
Sen merak eme kardeşim, bu yönetimin kaptanı almak istemediğini en iyi biz biliyoruz, artık olay alıp almamayı aştı zaten, olay çıkıp almayacaklarını delikanlı gibi anlatmalarına geldi, ortaya gerçek sebepleri koymaya geldi, bunu yapsınlar bizde bırakalım o zaman bu işi, ama çıkıp kıvırmasınlar, askerlik, az para alacak zart zurt çoluk çocuk sebeplerini koymasınlar önümüze…

bu yönetim fatih'i al(a)madığı takdirde başka hiçbir adam almasa da dönüp dese ki "ne yapalım siz fatih'i istediniz, biz de sırf o transfere çaba harcadık ama halledemedik" dese haklı olan taraf olarak kalacak ben ona yanıyorum. Bunun olabilme ihtimalinin yok denecek kadar az olduğunu bildiğin halde yazmanın mantığı ne İlker ? Kendileri dahi, cümle alem bu transfer de gram samimi olmadıklarını, gram uğraşmadıklarını bilirken, sence kalkıp da böyle bir açıklama yapabilirler mi ? Birilerinin çıkıp onlara Fatih’i sormasalar ağızlarına bile almayacaklarını bildiğimiz halde mi bu açıklamayı yapacaklar ? Güldürme beni kardeşim…

Bu yönetimin ne Fatih konusunda, nede başka bir transfer konusunda asla ve asla bir haklılığı yoktur, olamaz da. Bugün ortadaki tüm hataları kendileri yapmıştır, zeminini kendileri hazırlamıştır, cezalarını ise biz taraftarlar çekmektedir.

Saygılar;

Recep Alkan
10.01.2010, 18:10

fatih'i en çok isteyenlerden birisi de benim fakat bu örnek bence olmadı..
yattara ile fatih'i niye karsılastırıyorsun..

Mesajlara bir bakar mısınız ? Fatih ile Yattara kıyası mı yapmışım ben ?

Arkadaş demiş ki, boşuna masraf, bende ona cevap verdim.

Trabzonspor için hizmet etmiş yada edecek isimleri karşılaştırma yapmam genelde, ama konu fatih olunca kalkıp da hemen trabzonspor'un muhasebecisi olanlara iki laf ederim, bu kulübe maddi kaynak sağlayan bir MÜŞTERİSİ olarak bunu söylüyorum, çünkü bizi taraftar olarak gören pek yok...

bahadır2561
10.01.2010, 18:12
Mesajlara bir bakar mısınız ? Fatih ile Yattara kıyası mı yapmışım ben ?

Arkadaş demiş ki, boşuna masraf, bende ona cevap verdim.

Trabzonspor için hizmet etmiş yada edecek isimleri karşılaştırma yapmam genelde, ama konu fatih olunca kalkıp da hemen trabzonspor'un muhasebecisi olanlara iki laf ederim, bu kulübe maddi kaynak sağlayan bir MÜŞTERİSİ olarak bunu söylüyorum, çünkü bizi taraftar olarak gören pek yok...

özür diliyorum yanlıs anlamısım k.bakma..

İlker ToSun
10.01.2010, 18:50
İlker;

hayrete düşecek bir konu varsa bu da taraftarın Fatih konusunda ki ısrarı değil, yönetimin davranışlarıdır. (Fatih konusunda değil) Öncelikle bu takıma ısrarla stoper istemekle, Fatih tekke ismini istemek arasında ben bir fark göremiyorum. Yani stoper diyince, Egemen’in, Song’un, Giray’ın kalbi kırılmıyor, ama Fatih tekke diyince herkesin maşallah kalp seviyesi tavan yapıyor. Bu takıma bir forvetin lazım olduğu gün gibi aşikar, etrafımıza bakıyoruz, gerçekten Fatih’in fiyatlarına alabileceğimiz, aldığımızda Fatih kadar bize katkısı olacak bir oyuncu göremiyoruz. Doğal olarak da istiyoruz, çünkü istemekte ki asıl neden gol atmasından çok, takıma verebileceği manevi hava. Birileri Şenol Hoca’yı takımın başına 4. Kez getirirken hani çok bahsetmişti ya o havadan, işte biz onu istiyoruz ve bekliyoruz. Bu saatten sonra da açıkçası Ronaldo bile o havayı bize veremez kardeşim.

Hesap sorulma işine gelirsek, Brüls, Papy olyından daha önce sorulması gerekenler var, Yerel Medyada bu takımın 3. Adamı çıkıp, biz hoca gitsin diye 1-2 maç bilerek yenildik demiştir, sen daha bunun hesabını soramadan, kalkıp bu iki oyuncu için nasıl hesap beklersin ?

Kaldı ki, bu yönetim ne zaman kendisine yönelik bir eleştiriyi adam yerine koyup dinlemiştir, ne zaman forum sitelerine, bağıran taraftara kulak vermiştir, ne zaman statlarda taraftarın ne diye bağırdığına dikkat etmiştir, eğer zaten böyle bir dikkat söz konusu olsaydı kaptan şu anda kampta olurdu, karşımızda vurdum duymazlığı, serkeşliği, yönetim beceriksizliği olaninsanlar topluluğu duruyor, artık bu renklere gönül verenler o kadar bıkmış ki bu tavırlardan, ses çıkarmak bile istemiyor, yılmışız halimizden, biz daha bilerek verilmiş maçların hesabını bile soramadık, sen brüls papy diyorsun…

Kaldı ki, ben o oyuncu için Sota’nın bu kadar net referans olduğunu düşünmüyorum, her konuda ulaşılan Şota’ya basının bu konuda neden ulaşmadığı da bir enteresan geliyor bana. Bence yönetim bazı oyunculara harcanmayan paraların sesini azaltabilmek için bu yönteme başvuruyor…
Sen merak eme kardeşim, bu yönetimin kaptanı almak istemediğini en iyi biz biliyoruz, artık olay alıp almamayı aştı zaten, olay çıkıp almayacaklarını delikanlı gibi anlatmalarına geldi, ortaya gerçek sebepleri koymaya geldi, bunu yapsınlar bizde bırakalım o zaman bu işi, ama çıkıp kıvırmasınlar, askerlik, az para alacak zart zurt çoluk çocuk sebeplerini koymasınlar önümüze…

bu yönetim fatih'i al(a)madığı takdirde başka hiçbir adam almasa da dönüp dese ki "ne yapalım siz fatih'i istediniz, biz de sırf o transfere çaba harcadık ama halledemedik" dese haklı olan taraf olarak kalacak ben ona yanıyorum. Bunun olabilme ihtimalinin yok denecek kadar az olduğunu bildiğin halde yazmanın mantığı ne İlker ? Kendileri dahi, cümle alem bu transfer de gram samimi olmadıklarını, gram uğraşmadıklarını bilirken, sence kalkıp da böyle bir açıklama yapabilirler mi ? Birilerinin çıkıp onlara Fatih’i sormasalar ağızlarına bile almayacaklarını bildiğimiz halde mi bu açıklamayı yapacaklar ? Güldürme beni kardeşim…

Bu yönetimin ne Fatih konusunda, nede başka bir transfer konusunda asla ve asla bir haklılığı yoktur, olamaz da. Bugün ortadaki tüm hataları kendileri yapmıştır, zeminini kendileri hazırlamıştır, cezalarını ise biz taraftarlar çekmektedir.

Saygılar;

söylediklerinizin benimkilerden farklı yanı yok, aynı şeyleri söylüyoruz ama farklı şekilde dile getiriyoruz.

daha transfer dönemi başlamadan ben yönetimin fatihi almak istemediğini, o yüzden hele de bikaç ay sonra bedavaya gelecekken şimdi 2 milyon euro bonservis bedeliyle almayı katiyen tercih etmeyeceklerini söylerken bana burda çoğunluk karşı çıkmıştı. Buralarda geri sayımlar yapılıyordu ama görüyorum ki yeni yeni insanlar bu işin olumsuz yönde olduğunu anladı ve öyle bir hava esmeye başladı. Ama yine de en büyük gündem maddesi Fatih Tekke.

bu yönetimin Fatih'i almak istemediğini siz de söylüyorsunuz, ben de söylüyorum. Benim tek farkım, madem alınmayacak bu kadar enerji niye harcanıyor taraftar tarafından ve tüm yoğunluk Fatih konusuna veriliyor onu anlayamadığımı söylüyorum. Bile bile lades olma durumuna şaşırıyorum. Aslında beni ilgilendiren de birşey değil, boşa harcadığını bile bile enerjisini harcayan insanlar sadece kendilerini üzüyorlar. Ben de onlardan sadece bu konuya kafa yormamalarını, Fatih Tekke olayının dışında ondan daha vahim başka hataların da yapıldığını hatırlatmak istedim sadece.

koyu renkle işaretlediğim yerle ilgili de şunları söyliyim. Yattara'nın Katar olayları zamanında ben burada "bu olay yalan, yattara gitmek istemiyor, yönetim yollamaya kesin karar verdi o yüzden tezgah kuruyor" dediğimde de "olur mu öyle şey yattara kendisi gitmek istiyor, satılsın" diyenler çoğunluktaydı çünkü yöneticilerin(!) ağızlarından ne çıkarsa onu doğru bellemişlerdi. Ama sonra o Katar muhabbetinin nasıl yalan olduğu birçok farklı olaylarla ispatlanmış oldu. Ama yönetim tarafından kendini kurtarmak amacıyla söylenen yalanlar hep destekçisini buldu çünkü bu taraftarın belli bir kısmı "daha iyi biliyorsan sen olsaydın o zaman, onların işini onlardan daha mı iyi bileceksin" mantığında olduğu için ne versen yiyor. Bu olayı da yemesinler istedim ondan söyledim.

saygılar

BDiler61
10.01.2010, 19:22
Gokhan`in Umut`un moral durumunu ve hatta taraftarin moral durumunu bu hale getiren baslica faktor yonetimdir.Kimse sucluyu baska yerde aramasin.Hic bir yonetim camiasinin isteklerine bu kadar kulaklarini tikayamaz.Surekli bir bahane uretme cabasi icindeler,surekli oyalama politakasi uyguluyorlar.Simdi 2 milyon euroyu bahane ediyorlar acaba sene sonunda neyi bahane edecekler.

Sinem Yılmaz61
10.01.2010, 19:27
Bu konuda artik bir Aciklama istiyoruz, ki bilelim artik gelicek mi yada gelmiyecek mi.
Tekkeye özlemimiz günden güne artiyor, bunun bir cözümü olmasi lazim artik...

isimsiz_61
10.01.2010, 19:59
Bu konuda artik bir Aciklama istiyoruz, ki bilelim artik gelicek mi yada gelmiyecek mi.
Tekkeye özlemimiz günden güne artiyor, bunun bir cözümü olmasi lazim artik...
bizde bu yönetim varken çok daha bekleriz fatihi....

Emirhan Makul
10.01.2010, 20:01
Bugünde gelmedin Hemi Sultan'ım.

Ozan Yazıcı
10.01.2010, 20:50
Gokhan`in Umut`un moral durumunu ve hatta taraftarin moral durumunu bu hale getiren baslica faktor yonetimdir.Kimse sucluyu baska yerde aramasin.Hic bir yonetim camiasinin isteklerine bu kadar kulaklarini tikayamaz.Surekli bir bahane uretme cabasi icindeler,surekli oyalama politakasi uyguluyorlar.Simdi 2 milyon euroyu bahane ediyorlar acaba sene sonunda neyi bahane edecekler.

Sezon sonunda da derler ki biz adamı alana kadar yaşlandı, bu yaştaki adam alınmaz..
Derler mi, vallahi bence derler..

Serhat
10.01.2010, 21:14
sen 33 yaş mevzuuna güleceğine koyu paragrafı oku da kahkahayı bas bence.

Şota'nın tavsiyesi bu camiadaki herkes için bir ölçüdür. Şota'nın futbol bilgisinden şüphe edenler varsa öncelikle kendi aklından şüphe etmelilerdir. Dolayısıyla da Şota'nın fikirleri tabiiki de ölçüdür. Ölçü olduğu olduğu halde neden alınmadığının cevabı da arka sayfalarda fazlasıyla mevcut...

Teo'yu Şota'nın önerdiği nerden çıktı bilmiyorum, nerde gördün acaba yazımda öyle bir şeyi ben de gerçekten merak ediyorum. Bizim Teo ile ilgilendiğimizi duyan Şota, kendisi de aynı futbolcuyu farklı zamanlarda 4 defa izlediği için sadece fikir verdi.

Aynı şeyleri söyledim bende... Anlamakta zorlama kendini...
Madem Şotanın tavsiyeleri bu kadar önemliydi neden Leonardo değilde Alanzinho alındı demek istedim... Ama sen Şotanın futbol bilgisini sorguladığımı anladın.. Burayı iyi anla bence... Cevabınıda bi zahmet verirsin artık ...

Ayrıca "Fatih 33 yaşında" demekle sen Fatih'e yaşlı sıfatıyla bakmayada devam et... Senin gibi düşünüp "Fatih Yaşlı" diye almayan yönetime Fatih en güzel cevabı Rusyada attığı gollerle verdi zaten... O yüzden gülmeye devam ediyorum :)

İlker ToSun
10.01.2010, 21:48
Aynı şeyleri söyledim bende... Anlamakta zorlama kendini...
Madem Şotanın tavsiyeleri bu kadar önemliydi neden Leonardo değilde Alanzinho alındı demek istedim... Ama sen Şotanın futbol bilgisini sorguladığımı anladın.. Burayı iyi anla bence... Cevabınıda bi zahmet verirsin artık ...

Ayrıca "Fatih 33 yaşında" demekle sen Fatih'e yaşlı sıfatıyla bakmayada devam et... Senin gibi düşünüp "Fatih Yaşlı" diye almayan yönetime Fatih en güzel cevabı Rusyada attığı gollerle verdi zaten... O yüzden gülmeye devam ediyorum :)

birşeyi düzgün bir dille anlatabilsen anlaşılacak ama ...
benim "fatih yaşlı" diye bir iddaam yok, merak edip yazıklarıma baksaydın zaten yaşını dert etmeyip gelmesini istediğimi çoktan anlayabilirdin.
ama fatih tekke konusu trabzonsporun beka sorunu haline getirilmeye başlandı neredeyse. sanki gelecek 10 yılımıza damga vuracak bir transfermiş gibi bakılıyor. Öbür tarafta uzun yıllar boyunca hizmet edebilecek oyuncuların transferiyle ilgili de birçok fahiş hata var ama aynı gündemi yaratmıyor.
fatih'in transferine olan inanç yerlere inmiş vaziyette ama harcanan enerji had safhada bunu anlamak gerçekten güç.
şota konusuna gelince hala daha alakasız şeyler söylüyorsun. benim söylediğimin karşılığı o dediklerin değil. şota'nın tavsiyeleri bizler için önemli, yönetim için önemli olmayabilir bunu niye bir türlü anlayamıyorsun. şotanın tavsiyeleri önemli diye yöneticiler onun söylediklerini alacak diye bir kaide yok, onlar için önemsizmiş demekki.
onlar için iyi futbolcu yoktur çünkü, onlar için ya faydalanabilecekleri menajerle çalışan futbolcu vardır yada diğerleri vardır.

cobts28
10.01.2010, 22:17
tekke konusunda yönetim sonuna kadar haklı 33 yaşındaki tekkkeye okadar para verilmez en fazla 1,milyon euro verilir yoksa sezon sonu bu transfer gerçekleşir.

Murat Cömert
10.01.2010, 22:58
tekke konusunda yönetim sonuna kadar haklı 33 yaşındaki tekkkeye okadar para verilmez en fazla 1,milyon euro verilir yoksa sezon sonu bu transfer gerçekleşir.
Sen gene geldin mi..

Volkan
10.01.2010, 23:07
ha geldi ha gelcek inş gelecek :rolleyes:

Cafer Bulur
10.01.2010, 23:08
32 yasindaki adami 33 yaptin ya helal olsun sana.

Bu arada zenitin fatihi vermeye yanasmamasinin nedeni su anda fatih haricinde tek forvetleri olmasi nedeniyle olabilir.

Zenitin forvete transfer yapmamasi da kafa kurcalayan cinsten....

Emirhan Makul
10.01.2010, 23:33
Sen gene geldin mi..

Aklıma İpana reklamı geldi ve yerdeyim :D:D:D:D

Kubilay ŞAHİN
10.01.2010, 23:36

Ne Olar Oyle Teneke Gibi ççç

Adem Erdoğan
10.01.2010, 23:38
"Sen hepten çürümişsun.":)

Serhat
10.01.2010, 23:58
Yazsan ne yazar yazmasan ne arkadaşım ...

Sanamı sorupta birşey yazacağım !

Cattık yaa... Bu kafayı değişin arkadaşım ! Bu kafayla bir yere varmadık 80 yıldır... Şimdi yazağım ama siyaset olacak ... O yüzden susalım !...

Hatta istersen Özelede geçebiliriz... :)

Mesut
10.01.2010, 23:59
Yazsan ne yazar yazmasan ne arkadaşım ...

Sanamı sorupta birşey yazacağım !

Cattık yaa... Bu kafayı değişin arkadaşım ! Bu kafayla bir yere varmadık 80 yıldır... Şimdi yazağım ama siyaset olacak ... O yüzden susalım !...

Hatta istersen Özelede geçebiliriz... :)

baana mı deysin

Mesut
11.01.2010, 00:00
çıkıyorum sanma kaçtım sen yaz özele ben veririm cevabını yarın

Eren Karaahmetoğlu
11.01.2010, 00:00
...............

Serhat
11.01.2010, 00:02
baana mı deysin

Benim hakkımda konustun sanırım ...

Serhat
11.01.2010, 00:16
birşeyi düzgün bir dille anlatabilsen anlaşılacak ama ...
benim "fatih yaşlı" diye bir iddaam yok, merak edip yazıklarıma baksaydın zaten yaşını dert etmeyip gelmesini istediğimi çoktan anlayabilirdin.
ama fatih tekke konusu trabzonsporun beka sorunu haline getirilmeye başlandı neredeyse. sanki gelecek 10 yılımıza damga vuracak bir transfermiş gibi bakılıyor. Öbür tarafta uzun yıllar boyunca hizmet edebilecek oyuncuların transferiyle ilgili de birçok fahiş hata var ama aynı gündemi yaratmıyor.
fatih'in transferine olan inanç yerlere inmiş vaziyette ama harcanan enerji had safhada bunu anlamak gerçekten güç.
şota konusuna gelince hala daha alakasız şeyler söylüyorsun. benim söylediğimin karşılığı o dediklerin değil. şota'nın tavsiyeleri bizler için önemli, yönetim için önemli olmayabilir bunu niye bir türlü anlayamıyorsun. şotanın tavsiyeleri önemli diye yöneticiler onun söylediklerini alacak diye bir kaide yok, onlar için önemsizmiş demekki.
onlar için iyi futbolcu yoktur çünkü, onlar için ya faydalanabilecekleri menajerle çalışan futbolcu vardır yada diğerleri vardır.

İlker;

Bu sorunlara en fazla tepki verenlerden birisi benim bu forumda... Daha önce yazdıklarımı listelersen görebilirsin...

Ben buna bir şey daha ekleyeyim, herşeyin taraftara atılması gibi. Taraftardaki ateşin bertaraf edilmesi gibi. Herşeyde taraftarla zıtlaşmak gibi...

Şotanın söylemleri ve görüşleri elbette önemlidir. ve ben İddia ediyorum şuan bizi yönetenlerden daha çok üzülüyordur Şota.

Benim anlatıpta anlamadığın veyahut anlatamadığım ; hatırladığım kadarıyla ilk sözün 33 yaşındaki bir Fatih Tekke diye başlıyordu... Benim sitemim buna arkadaşım... Bunu ister istemez içerliyorum ...

Evet Fatih 32 yaşında...Ama diyeceğim; fakat amalarınıda fazlasıyla konuştuk burda... Onun için bunuda geçelim.

Artık aynı görüşte olanların bile bir birini anlayamayacağı bir hal aldı bu iş... Yağmurdan nem kapıyoruz. Sinirlerimiz gerildi, olumlu düşünemez bir ruh halini aldık herp beraber. Şuan Transfer dönemi ve Fatih'in birinci madde olması gayet normal ... Anormal olan ise piyango gibi transfer yapmak ... Bunda hem fikiriz... ;)

Enes Başkaya60
11.01.2010, 00:19
Vay fatihim vay seni şu duruma düşüren yönetime var ya...........

Serhat
11.01.2010, 00:22
Fatih'in bir duruma düştüğü yok ki...

Giderek düşen belli olacak ;)

Enes Başkaya60
11.01.2010, 00:26
Düşüren derken yönetimi kasdediyorum aslında almamak için ellerinden geleni yapıyorlar ya....

Serhat
11.01.2010, 00:28
Yapsınlar Enes,

Babam sürekli söyler ; Daha ne Kedi-Fare oyunu göreceğiz diye...

Bakalım sabırla bekliyoruz... ;)

Mert
11.01.2010, 00:44
Çok özledik be büyük kaptan.
Dön artık!

Harun-61
11.01.2010, 00:45
Haziran'da kavusma ümidi ile.....

Enes Başkaya60
11.01.2010, 00:45
Yapsınlar Enes,

Babam sürekli söyler ; Daha ne Kedi-Fare oyunu göreceğiz diye...

Bakalım sabırla bekliyoruz... ;)

Bekliyoruz kardeşim başka çaremiz yok zaten...

Orhan Kahraman
11.01.2010, 00:48
Haziran'da kavusma ümidi ile.....

Hayırlısı...

Enes Başkaya60
11.01.2010, 00:50
Ben şimdi kavuşmak istiyorum en yakın zamanda hadi la yönetim beni bir şok et yaw :D

Mert
11.01.2010, 00:51
Senin o gerektiğinde hakem bile tokatlayan ruhunu özledik...
Bizdensin ve fetih fatihsiz olmaz!

Paksoy
11.01.2010, 00:51
şampıyonluk hasreti yetmşyo bu taraftara bir derbi galibiyeti bide tekke hasreti eklediler,,vay benim bahtı kara renkdaşlarım

Orhan Kahraman
11.01.2010, 01:55
ula var ya aklım gitmiş son sayfa yerine ilk sayfayı okuyorum ulen diyorum ben bu palavraları duymuştum dejavumu yaşıyorum dedim :D neyseki kabusmuş :D

Jackdaniels
11.01.2010, 03:17
Şimdi Altıpasta Melih Gümüşbıçak açıklama yaptı bugün Başkan Fatihle görüşecekmiş Ünal hocada Petersburga Zenitle görüşmeye gidiyomuş bugün bi açıklama olabilir umarım hayırlı olur...

Emirhan Makul
11.01.2010, 03:20
Şimdi Altıpasta Melih Gümüşbıçak açıklama yaptı bugün Başkan Fatihle görüşecekmiş Ünal hocada Petersburga Zenitle görüşmeye gidiyomuş bugün bi açıklama olabilir umarım hayırlı olur...

Şimdi derken altıpas programı canlımıydı ?

Murat Cömert
11.01.2010, 08:11
Ondan esinlenerek söyledim zaten :D:D:D

Recep Alkan
11.01.2010, 09:26
Reis 9000 senin için olsun :)

Soytürk
11.01.2010, 11:20
ula var ya aklım gitmiş son sayfa yerine ilk sayfayı okuyorum ulen diyorum ben bu palavraları duymuştum dejavumu yaşıyorum dedim :D neyseki kabusmuş :D

çççççççççyoo kabus devam ediyo aynı palavralarla bak kaçıncı sayfadayız:)

İlker ToSun
11.01.2010, 12:11
İlker;

Bu sorunlara en fazla tepki verenlerden birisi benim bu forumda... Daha önce yazdıklarımı listelersen görebilirsin...

Ben buna bir şey daha ekleyeyim, herşeyin taraftara atılması gibi. Taraftardaki ateşin bertaraf edilmesi gibi. Herşeyde taraftarla zıtlaşmak gibi...

Şotanın söylemleri ve görüşleri elbette önemlidir. ve ben İddia ediyorum şuan bizi yönetenlerden daha çok üzülüyordur Şota.

Benim anlatıpta anlamadığın veyahut anlatamadığım ; hatırladığım kadarıyla ilk sözün 33 yaşındaki bir Fatih Tekke diye başlıyordu... Benim sitemim buna arkadaşım... Bunu ister istemez içerliyorum ...

Evet Fatih 32 yaşında...Ama diyeceğim; fakat amalarınıda fazlasıyla konuştuk burda... Onun için bunuda geçelim.

Artık aynı görüşte olanların bile bir birini anlayamayacağı bir hal aldı bu iş... Yağmurdan nem kapıyoruz. Sinirlerimiz gerildi, olumlu düşünemez bir ruh halini aldık herp beraber. Şuan Transfer dönemi ve Fatih'in birinci madde olması gayet normal ... Anormal olan ise piyango gibi transfer yapmak ... Bunda hem fikiriz... ;)

anlaştık ...

Süleyman Sofu
11.01.2010, 15:05
Herkese tekrar merhaba esaret bitti yaşasın özgürlük,

Bu arada nerde kalmıştık....

wien_ts
11.01.2010, 15:08

Gecmis olsun,Allah bir daha dusurmesin diyelim..

bu arada transfer dosyasi basligina gel,burda yalniz bekleme,fatihle ilgili son haberler orda..

Emirhan Makul
11.01.2010, 15:09
Git Rubinde paşalar gibi oyna orada ki insanlar sana bizim klüpten daha çok değer verecektir emin ol.

Hep yanında,hep destekcin olacağız.

Güle güle Kaptan.

Süleyman Sofu
11.01.2010, 15:10
Cezalı olduğum dönemde hakkımda belkide haketmediğim kadar güzel düşünüp beni onore eden başta Recep kardeşim ve Bahadır abimiz olmak üzere herkese teşekkür ederim...

Fatih Tekke için birhafta değil 1senede yesek farketmez bizde esas olan sevgidir,sevgimiz cezalarla ölçülemez...

Salih Yazıcı
11.01.2010, 15:36
fatih taransferi olmazsa zaten pek çoğumuz yakında ceza alırız

cobts28
11.01.2010, 15:37
Fatih transferinde yönetime sonuna kadar haklı buluyorum o yaşta bir oyuncuya okadar para verilmez ancak 1,milyon euro gibi bir rakama tekke transfer edilebilir..Ancak 2,yada 3,milyon euro gibi bir rakam tekke için fazladır.

Salih Yazıcı
11.01.2010, 15:45
fatih dışında herkeze var para ama senin kendi değerine eski gol kralın ve kaptanın ayrıca giderken tirilyonlar kazandıran insana bu yapılamaz sorum şu hacisalihoğlu bu takıma ne yararı var .

cobts28
11.01.2010, 15:50
fatih dışında herkeze var para ama senin kendi değerine eski gol kralın ve kaptanın ayrıca giderken tirilyonlar kazandıran insana bu yapılamaz sorum şu hacisalihoğlu bu takıma ne yararı var .
O söylediginiz kişi bu kulübe çok büyük fedakarlık yapan birisidir.Tekke transferini bende istiyorum ancak ekonomik şartlar olursa yönetimin politikasını çok dogru buluyorum.

ErtuGrul
11.01.2010, 15:51
O söylediginiz kişi bu kulübe çok büyük fedakarlık yapan birisidir.Tekke transferini bende istiyorum ancak ekonomik şartlar olursa yönetimin politikasını çok dogru buluyorum.
Anlatsana ne fedakarligi yapmis...gercekten bilmiyorum..sayende ogrenirim..

Recep Alkan
11.01.2010, 16:18
Süleyman hoş geldin kardeşim, hayırlı olsun bakalım,

Süleyman Sofu
11.01.2010, 16:51
Saol Recep hoşbulduk bakalım bu şartlarda bize kaç gün katlanılır yada biz kaçgün dayanırız...

yorumsuz6117
11.01.2010, 17:15
Bu başlık bence transfer başlığıyla birleştirilsin..

Kubilay ŞAHİN
11.01.2010, 17:24
Bu başlık bence transfer başlığıyla birleştirilsin..

Katılıyorum..

Zaten Bundan Sonra Pek Bir Gelişme Olmaz.. Transferin Son Gününde Anlaşamadık Derler..

Fatih Rubine Gider..

Fatih Özkan
11.01.2010, 17:27
Hala bekliyoruz...

Süleyman Sofu
11.01.2010, 17:36
Başlık 1 Şubata kadar açık kalmalı ve biz bu konuda son sözlerimizi söyledikten sonra taşınırmı kapanırmı bunada gereken kişiler karar verir.Nasılki biz yönetimin off düğmesine basarak fişini çekeceksek birileride bu konuyu artık bitkisel hayattan kurtaracaktır...

Mollasalihoğlu
11.01.2010, 18:10
Yönetimin samimi olmadığı ve pazarlık yapmadığı yönünde bir iddia varsa inanabilirim.. Ama 2 milyon € kesinlikle verilmemeli..

Seviyorum seni kaptan ama Ruslar'ı sevemiyorum maalesef..

Recep Alkan
11.01.2010, 18:16
Yönetimin samimi olmadığı ve pazarlık yapmadığı yönünde bir iddia varsa inanabilirim.. Ama 2 milyon € kesinlikle verilmemeli..

Seviyorum seni kaptan ama Ruslar'ı sevemiyorum maalesef..

Seviyorum seni Trabzonspor, ama yönetimi sevmiyorum, başka forma yada ürün almam...

Bence eş değer iki cümle ;)

Mollasalihoğlu
11.01.2010, 18:19
Seviyorum seni Trabzonspor, ama yönetimi sevmiyorum, başka forma yada ürün almam...

Bence eş değer iki cümle ;)

2 milyon € verilmeli mi?

Şuna o kadar, buna bu kadar verildi şeklinde kötü örnekleri bir kenara bırakarak soruyorum :)

Recep Alkan
11.01.2010, 18:20
Onu sabaha kadar tartışırım, konu o değil, Trabzonspor'un ihtiyacı var, ama biz Rusları sevmiyoruz diye adamı almıyoruz :)

Kolombiyalıları çok mu seviyoruz ;)

Mollasalihoğlu
11.01.2010, 18:23
Onu sabaha kadar tartışırım, konu o değil, Trabzonspor'un ihtiyacı var, ama biz Rusları sevmiyoruz diye adamı almıyoruz :)

Kolombiyalıları çok mu seviyoruz ;)

Konu o değil diyorsun da, benim için tek konu o şu an..
Sezon sonu sözleşmesi biten 32 yaşındaki F.Tekke'ye 2 milyon € verilmeli mi?
Cevabı evet ise (ben gerçekten karar veremiyorum ama verilmemeli ağır basıyor gibi) Fatih Tekke yarından tezi yok antremana çıkmaya başlamalıdır..
Cevabı hayır ise, 24 yaşında ve maç başı 1 gole yakın ortalama ile oynayan bir forvet değil Kolombiyalı, Papua Yeni Gine'li olsa sevelim derim ben :)

BDiler61
11.01.2010, 19:06
Başlık 1 Şubata kadar açık kalmalı ve biz bu konuda son sözlerimizi söyledikten sonra taşınırmı kapanırmı bunada gereken kişiler karar verir.Nasılki biz yönetimin off düğmesine basarak fişini çekeceksek birileride bu konuyu artık bitkisel hayattan kurtaracaktır...

Evet baslik 1 Subata kadar acik kalmali bizde son sozlerimizi soyleyip kisa bi tatile cikacagiz :)

Murat Cömert
11.01.2010, 19:06

Fatih transferinde yönetime sonuna kadar haklı buluyorum o yaşta bir oyuncuya okadar para verilmez ancak 1,milyon euro gibi bir rakama tekke transfer edilebilir..Ancak 2,yada 3,milyon euro gibi bir rakam tekke için fazladır.
Hergun gelip aynı mesajı yazacan yani ısrarcısın bu konuda..

Ilelioglu
11.01.2010, 19:39

O bahsettigin rakamlar Tekke icin fazla degil, Yönetim icin fazla...;)

Mustafa Çolak
11.01.2010, 20:07
Yöneticilerden Transfer Dönemi Bittikten Sonra, Başlığın Saha Performansları Üst Seviyeye Çıkana Kadar Kilitlenmesini İstiyorum.

Salih Edip
11.01.2010, 20:25
adam giderken kaç para kazandırdı 1 ini 2 sini geri verin nolucak :)

Mustafa Yüksek
11.01.2010, 20:38
Umut fakirin ekmeği...Umutla bekliyorum...

sedatalis82
11.01.2010, 21:10
Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, Fatih Tekke transferini bitirmek için Yarın (Salı günü) Rusya'ya gidecek.
Sportif Direktör Ünal Karaman Rusya'ya giderek, Zenit yöneticileriyle masaya oturacak.
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fatih Tekke'nin de Trabzonspor'a gelmek istediğini ifade etmesi nedeniyle Zenit kulübünün bu transfere olumlu yaklaşması bekleniyor.
haber 61...

Salih Yazıcı
11.01.2010, 21:44
yarın dananın kuyruğu kopacak.ünal transferde hiç başarılı değil tek korkum o.

ApoCaN28
11.01.2010, 21:51
Yalnız sadece haber başlığı değiştirip içeriğini oynamadan aylardır haber yapıyorlar Fatih ile ilgili yok şu gün yok bu gün derken bu transfer dönemi de geçmese bari =(

Serhat
11.01.2010, 21:56

Süleyman; ben bıraktım sen başladın. Bu yönde çoook cezalar aldık...
Ama hala bir arpa boyu yol kat edemediler ya... Tek zoruma giden bu...

Bu arada bir daha ayrılma aramızdan ula... Lazımsın bize ;)

Salih Yazıcı
11.01.2010, 22:00
yarın bu başlıkta çok fena şeyler olcak gibi .ben kendimi ceza almaya hazırladım.

diensi61
11.01.2010, 22:15
http://soccer.ru/news/152598.shtml

Türkiyede basına yapılan her açıklamanın Rus basınında yer aldığını öncelerde olduğu gibi şimdi de görüyoruz.

Biraz daha sabredelim, Zenit istenilen kıvama gelecektir.

Süleyman Sofu
11.01.2010, 22:26
Süleyman; ben bıraktım sen başladın. Bu yönde çoook cezalar aldık...
Ama hala bir arpa boyu yol kat edemediler ya... Tek zoruma giden bu...

Bu arada bir daha ayrılma aramızdan ula... Lazımsın bize ;)

Valla ne yalan söyleyim bu aldığm 3.cezaydı ama ilkkez fazla üzülmedim.Sonuçta ceza alma sebebim benim için çok değerli bir insan...

Ama bu sevgi birilerinin gözüne batıyor geliyorlar damarımıza basıyolar sorada arkamızdan konuşup ceza verdiriyolar.Varsın onlarında canı saolsun diyemem arkadaş bu adamlar bilsinki artık bizde vurkaç yapacaz.Ama arkadan mızıkçılık yapmıcaz.Bilen bilir ne demek istediğimizi ne mesaj vermek istediğimizi...

Aranızdan ayrılmayı bende istemem ama napalım.Bu arada hepimiz birbirimize lazımız saolasın...

Süleyman Eruyar
11.01.2010, 22:28
olacak bu iş olacak...

aksi aklıma bile gelmiyor...

yönetim bu kadar budala olamaz..

Süleyman Sofu
11.01.2010, 22:28
yarın bu başlıkta çok fena şeyler olcak gibi .ben kendimi ceza almaya hazırladım.

Herhangi bir olumsuzluğa karşı kılıf hazırdır herkes rahat olsun.Bizim yönetimin en iyi becerdiği işlerden biri işleri kılıfına uydurmak...

Süleyman Sofu
11.01.2010, 22:29
adam giderken kaç para kazandırdı 1 ini 2 sini geri verin nolucak :)
Öyle deme aforoz edilirsin söz konusu kendi adamınsa bırak 1 milyonu 3kuruşun hesabını düşüneceksin.İktisatlı kulübüz nede olsa...;)

Süleyman Sofu
11.01.2010, 22:31
olacak bu iş olacak...

aksi aklıma bile gelmiyor...

yönetim bu kadar budala olamaz..

Bak Süleyman adaşım iyi diyosunda emin ol bundan daha azına benim başım yandı ne olur sakin 1 şubata kadar sakin olurmu?...

Süleyman Eruyar
11.01.2010, 22:39
Bak Süleyman adaşım iyi diyosunda emin ol bundan daha azına benim başım yandı ne olur sakin 1 şubata kadar sakin olurmu?...

zaten 1 şubatta eminim BMN nin yarısı cezalı olacak, Adaş herşeyi anlayabilyorum da bazı arkadaşlarımızın alenen Fatih Tekke düşmanlığını anlayamıyorum.. Tabi sadece düşmanlıkları ona değil, bazıları bizim için yönetime " alında sussunlar" diyor,

Adaş biz bu adamı niye sevdik?

Gökhan KAN
11.01.2010, 22:43
Şu meseleyi o kadar uzattılar ki içimdeki Fatih sevgisini sorgular hale geldim.

Hazmettirme açılımı mı uyguluyorlar acaba...

Süleyman Sofu
11.01.2010, 22:47
zaten 1 şubatta eminim BMN nin yarısı cezalı olacak, Adaş herşeyi anlayabilyorum da bazı arkadaşlarımızın alenen Fatih Tekke düşmanlığını anlayamıyorum.. Tabi sadece düşmanlıkları ona değil, bazıları bizim için yönetime " alında sussunlar" diyor,

Adaş biz bu adamı niye sevdik?

Biz bu adamı niye sevdik kısaca söyleyim adam gibi adam olduğu için sevdik kardeşim...

Daha fazlasını yazarım ama hakarete girer bu yüzden bu kadarıyla idare et...

Süleyman Sofu
11.01.2010, 22:48
Şu meseleyi o kadar uzattılar ki içimdeki Fatih sevgisini sorgular hale geldim.

Hazmettirme açılımı ı uyguluyorlar acaba...

Amaçlarına ulaşıyorlar demekki...

Gökhan KAN
11.01.2010, 22:56
Amaçlarına ulaşıyorlar demekki...
Galiba ulaşıyorlar.

Süleyman Sofu
11.01.2010, 23:04
Galiba ulaşıyorlar.

O halde sabırla olmakta fayda var...

ferhaTS87
11.01.2010, 23:38
bu rusyaya gıtcek haberı kesınmı acaba yalan haberse yarın kıyamet kopar burda yandın karaoglan

FANATIK61
11.01.2010, 23:43
Yönetimden A'dan Z'ye kadar hem Rusya'ya hemde Güney Amerika'ya giden oldu. Bir biz gidemedik.... :D

Usaklar büyük transferler var haberiniz ola...

28TS61
11.01.2010, 23:47
kerzakhovu almis zenit. fatihin gelmesine az bir süre kaldi

Serhat
12.01.2010, 00:04
Ben yine ümitlendim... Mehmet Battal'ı Manisa kaptı... Zenit Kerzakhovu aldı... Geriye tek ihtimal kaldı...

Büyük Kaptan Buraya ;)

Hadi Zenit sen kıvırmassın biliyorum... İnsallah bizimkilerde kıvırmazda Orta yol bulunur... :)

Orhan Kahraman
12.01.2010, 00:09
Trabzonspor Sportif Direktörü Ünal Karaman, Fatih Tekke transferini bitirmek için Yarın (Salı günü) Rusya'ya gidecek.
Sportif Direktör Ünal Karaman Rusya'ya giderek, Zenit yöneticileriyle masaya oturacak.
Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Fatih Tekke'nin de Trabzonspor'a gelmek istediğini ifade etmesi nedeniyle Zenit kulübünün bu transfere olumlu yaklaşması bekleniyor.
haber 61...

yarın dananın kuyruğu kopacak.ünal transferde hiç başarılı değil tek korkum o.

Salih haberi tam okumadın galiba Haber 61 yazıyor sonunda :)

Orhan Kahraman
12.01.2010, 00:10
Süleyman hoş gelmişsin

pReN@_61
12.01.2010, 00:13
Tez zamanda hayırlı haberler duyarız inşallah

Orhan Kahraman
12.01.2010, 00:18
Bende umut namına hiç birşey kalmadı.Başkanda gittiyse kolombiya ya tamamdır bu iş bitmiştir

SEDAT
12.01.2010, 01:58
-Fatihi bi alsak bence çok şey düzelecek ama iki yöneticilerimizin egosu herşeyin üstünde sinirlenmemek elde değil ya..

Kalkinmali
12.01.2010, 02:09
yonetim alacak.. sabir :)

SEDAT
12.01.2010, 02:11
yonetim alacak.. sabir :)

-Yönetim tamam da zaten 3 kişi..

-Şener Alioğlu Hacısalihoğlu

-Şenerin istediğini düşünüyorum yada yanılıyorum..ama diğer iki yöneticimizin istemediğine kesinlikle inanıyorum ki şahsi düşüncem..

-Alırlarsada taraftarın baskısıyla alacaklar..

Orhan Kahraman
12.01.2010, 03:51
Taraftarı dikkate alıpta adam alacaklarını sanmam

Süleyman Sofu
12.01.2010, 08:06
Süleyman hoş gelmişsin

Hoşbulduk Orhan...

Recep Alkan
12.01.2010, 08:42
Konu o değil diyorsun da, benim için tek konu o şu an..
Sezon sonu sözleşmesi biten 32 yaşındaki F.Tekke'ye 2 milyon € verilmeli mi?
Cevabı evet ise (ben gerçekten karar veremiyorum ama verilmemeli ağır basıyor gibi) Fatih Tekke yarından tezi yok antremana çıkmaya başlamalıdır..
Cevabı hayır ise, 24 yaşında ve maç başı 1 gole yakın ortalama ile oynayan bir forvet değil Kolombiyalı, Papua Yeni Gine'li olsa sevelim derim ben :)

Benim için konu hiçbir zaman o olmadı, Trabzonspor'un başarısı için birine ihtiyaç varsa, o ihtiyacı karşılamak için o adamı almalısın !!!

Bakın yönetim diyor ki, onlar 2 istiyor, biz 1 verebiliyoruz, 350.000 euro sezer'i aldın, (kaldı ki anlaşması opsiyon du, sezon sonu serbest kalabilirdi), battal için verebilecek 250.000 euron vardı (kaldı ki o da sezon sonu serbest kalıyor) ikini topla etti sana 600.000 euro, bu da toplamda sana 1,600.000 Euro yapar... Pazarlığını bunun üzerinden sürdür, aradaki farkı eritmeye çalış, ama olmaz dimi, tek sorun yaş .

Acaba diyorum, bu ruslar bu futbolu bizden daha mı az biliyor, neden Rubin kaptana 2 milyon bonservis veriyor, 2,350 de yıllık para veriyor, gol kralı olunca 1 milyon euro ek para, araba ve ev veriyor. Fatih Rusya takvimine göre 25 yaşında mı ?

Valla kolombiyalı konusunda hemfikiriz galiba. Adamın ismini ilk kez duyuyorum, hiç tanımıyorum, ama videolarını seyrettiğimiz kadarı ile son vuruşları çok iyi, topu bırakalablecek en kötü yere bırakıyor, nerde duracağını çok iyi biliyor, ama ihtiyacımız olan mı tartışılır.

Kazım Uzunboy
12.01.2010, 09:58
Yönetimin Fatih Tekke planları

Şenol Güneş ile camianın desteğini kazanan Bordo-Mavili yönetim, şimdi de Fatih Tekke'den en azından gelecek sezon için söz alıp tribün tepkisini dindirmekte kararlı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm841756.jpg

Trabzonspor’da yönetim Fatih Tekke işinde çok stratejik bir yol izliyor... Kısa bir süre önce teknik direktörlük görevine Şenol Güneş’i getirerek camianın desteğini almayı başaran Bordo-Mavili idareciler, bu kez tribünlerin tepkisini dindirmek için düğmeye bastı. Son olarak 6-0 kazanılan Denizli Belediyespor maçında bile tribünlerden ‘Fatih Tekke’ sesinin yükselmesi bu konuda tetikleyici unsur oldu. Başkan Sadri Şener’in yurt dışına çıkmadan önce konuyu emanet ettiği Sportif Direktör Ünal Karaman’ı sık sık arayarak gelişmeler hakkında bilgi edindiği belirtildi. Golcü oyuncunun kulübü Zenit’ten halen olumlu bir yanıt alınmaması üzerine Karaman’ın en kötü olasılıkla Fatih Tekke’ye sezon sonu için ön protokol imzalatmak için elinden geleni yapacağı bildirildi.

61’i giyip kaptan olacak
Böylece tribünlerin yüreğine su serpmeyi düşünen Trabzonspor’un Sportif Direktörü Ünal Karaman’ın imza olur olmaz konuyu medya ile paylaşacağı da edinilen bilgiler arasında. Bu arada yönetimin kaptanlığı, 61 numaralı formayı ve takımdaki tavan ücreti de Fatih Tekke’ye vereceği beklentiler arasında.

Halen Türkiye’de
Eski takım arkadaşı Muzaffer Bilazer ile birlikte kısa bir Erzurum Palandöken tatili yapan Fatih Tekke, halen Türkiye’de... Bol bol ailesiyle beraber vakit geçiren ve transferiyle ilgili getirilen konuşma yasağına uymayı ihmal etmeyen yıldız oyuncu, sürpriz bir gelişme olmazsa önümüzdeki hafta sonunda Rusya’ya gidecek. Önce Zenit’in sağlık kontrollerine katılacak olan Fatih Tekke daha sonra takımıyla Dubai’de kamp yapacak.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Mollasalihoğlu
12.01.2010, 11:44
Benim için konu hiçbir zaman o olmadı, Trabzonspor'un başarısı için birine ihtiyaç varsa, o ihtiyacı karşılamak için o adamı almalısın !!!

Bakın yönetim diyor ki, onlar 2 istiyor, biz 1 verebiliyoruz, 350.000 euro sezer'i aldın, (kaldı ki anlaşması opsiyon du, sezon sonu serbest kalabilirdi), battal için verebilecek 250.000 euron vardı (kaldı ki o da sezon sonu serbest kalıyor) ikini topla etti sana 600.000 euro, bu da toplamda sana 1,600.000 Euro yapar... Pazarlığını bunun üzerinden sürdür, aradaki farkı eritmeye çalış, ama olmaz dimi, tek sorun yaş .

Acaba diyorum, bu ruslar bu futbolu bizden daha mı az biliyor, neden Rubin kaptana 2 milyon bonservis veriyor, 2,350 de yıllık para veriyor, gol kralı olunca 1 milyon euro ek para, araba ve ev veriyor. Fatih Rusya takvimine göre 25 yaşında mı ?

Valla kolombiyalı konusunda hemfikiriz galiba. Adamın ismini ilk kez duyuyorum, hiç tanımıyorum, ama videolarını seyrettiğimiz kadarı ile son vuruşları çok iyi, topu bırakalablecek en kötü yere bırakıyor, nerde duracağını çok iyi biliyor, ama ihtiyacımız olan mı tartışılır.

Ruslar, Fatih'e Wigan 3 milyon € verirken, bizden kaça aldılar? Futbolu az bilmekten ziyade sponsorları gçlü ve tercih edilmeleri için çok para vermek zorundalar, başka da bir anlamı yok..

Sezer'in transferi apayrı bir durum, muhtemelen Tjikuzu'yu gönderecekleri için aldılar, Fatih ile bağlantı kurulması, düşündüklerimizi ispat açısından biraz subjektif bir değerlendirme olur sanırım. :)

Herkes kulübün borçlarından dem vuruyor, ağır eleştiriler yapıyor sonra da "battı balık yan gider, iki milyon daha artsın borç" diyor.. Bu da bana hoş gelmiyor..

İnşallah hemen gelir ama ucuz gelir diyerekten noktalayayım bari..

Recep Alkan
12.01.2010, 12:00
Ruslar, Fatih'e Wigan 3 milyon € verirken, bizden kaça aldılar? Futbolu az bilmekten ziyade sponsorları gçlü ve tercih edilmeleri için çok para vermek zorundalar, başka da bir anlamı yok..

Sezer'in transferi apayrı bir durum, muhtemelen Tjikuzu'yu gönderecekleri için aldılar, Fatih ile bağlantı kurulması, düşündüklerimizi ispat açısından biraz subjektif bir değerlendirme olur sanırım. :)

Herkes kulübün borçlarından dem vuruyor, ağır eleştiriler yapıyor sonra da "battı balık yan gider, iki milyon daha artsın borç" diyor.. Bu da bana hoş gelmiyor..

İnşallah hemen gelir ama ucuz gelir diyerekten noktalayayım bari..

Bak burda duralım istersen...

Bucaspor Battalı bize 350.000 ya vermedi, ama manisaya verdi, büyük ihtimal Manisa bucanın istediği rakamı verdi. Her oyuncuya her kulüp aynı fiyatı vermez. Mesela Sivas Alanzinyoya 1-1,5 arası verdi, biz 4 milyon verdik ;)

Bizim de mi sponsporlar çok iyi idi.. Kaldı ki senin de söylediğin gibi Zenitin para umrunda değil, olası bir inatlaşmada Fatih'i asla bırakmayacaklardır.

Çoğu işte 6 ay kaldı, idare ederiz mantığı süren yönetim ve taraftar kitlesi, o kalan 6 ayı da Ceyhun ile idare edebilirdi. Kaldı ki adamın mevkisi de orası.

Biz 2 milyon çöpe atılsın demiyoruz ki, düşünsene Fatih'in taraftar kar, kombine, lisanslı ürün tanıttığını, bu adam parasını çıkarırdı kardeşim, çöpe at demedik, al taraftar versin parasını dedik.

ama anlayana...

Mollasalihoğlu
12.01.2010, 12:22
Alanzinho'yu Sivas'ın o paraya alıp alamayacağı şehir efsanesi olabilir.. Faty Papy'yi de bizden önce keşfettiklerini söylüyorlardı.. Kaldı ki Alanzinho ara dönemde yılın futbolcusu seçildi.

Mehmet Batdal'ın transferinde ise 750.000 gibi bir para ödendiği söyeniyor ve sezon sonunda Manisa'ya gidecek, sezon sonuna kadar Buca'da kalacak deniyor.. Bize de bu şartlarda vereceklerinden adım gibi eminim..

Zenit'in para umurunda olmadığı için 2 milyon € dedi, çekildi kenara.. İnatlaşmayı bu şekilde yapıyor.. Verebiliyorsan 6 ay sonra bedava alacağın adama parayı alırsın diyor, daha nasıl inatlaşacak?

6 ay idare ederiz diye bir şey düşünmüyorum ben.. Bu takımın golcüye ihtiyacı var.. Verirsin parayı alırsın.. İster 3 milyon €'ya Kolombiyalıyı alırsın, ister 2 milyona Fatih'i.. Kolomibyalı gelir de tutarsa oynatırsın iki katına satarsın. Fatih gelirse, tutarsa diye bir şey olmaz, kesinlikle tutar ama o 2 milyon €'yu da unutursun.. Tercih meselesi..

Ayrıca Fatih geldiğinde satışlar öyle artacak, kombineler böyle patlayacak şeklindeki tespite tam anlamıyla katıldığımı söyleyemem.. Ben kendi adıma formasını alırım ama zaten bir transfer yapıldı diye forma alan, destek olan adamlar bunu her fırsatta yaptığı için toplamda aşırı bir getiri olacağını düşünmüyorum..

ferhaTS87
12.01.2010, 12:24
2 mılyon euro fatıh verılmesı hayalcılıkten oteye gıtmez kımsede yonetımı fatıh bu parayı vermıyo dıye elestırmemelı zenıt bu parada ısrarlıysa yonetım fatıhle sezon sonu ıcın anlasmaya calısmalı ayrıca kaptan da enaz bızım kadar trabzonlu eger ts gelme nıyetı varsa zaten sezon sonunda gelır bu parayı verdırmez kulube onunda ıcı el vermez yanı

ferhaTS87
12.01.2010, 13:09
unal yola cıktımı haber varmı

Recep Alkan
12.01.2010, 13:13
Alanzinho'yu Sivas'ın o paraya alıp alamayacağı şehir efsanesi olabilir.. Faty Papy'yi de bizden önce keşfettiklerini söylüyorlardı.. Kaldı ki Alanzinho ara dönemde yılın futbolcusu seçildi.

Mehmet Batdal'ın transferinde ise 750.000 gibi bir para ödendiği söyeniyor ve sezon sonunda Manisa'ya gidecek, sezon sonuna kadar Buca'da kalacak deniyor.. Bize de bu şartlarda vereceklerinden adım gibi eminim..

Zenit'in para umurunda olmadığı için 2 milyon € dedi, çekildi kenara.. İnatlaşmayı bu şekilde yapıyor.. Verebiliyorsan 6 ay sonra bedava alacağın adama parayı alırsın diyor, daha nasıl inatlaşacak?

6 ay idare ederiz diye bir şey düşünmüyorum ben.. Bu takımın golcüye ihtiyacı var.. Verirsin parayı alırsın.. İster 3 milyon €'ya Kolombiyalıyı alırsın, ister 2 milyona Fatih'i.. Kolomibyalı gelir de tutarsa oynatırsın iki katına satarsın. Fatih gelirse, tutarsa diye bir şey olmaz, kesinlikle tutar ama o 2 milyon €'yu da unutursun.. Tercih meselesi..

Ayrıca Fatih geldiğinde satışlar öyle artacak, kombineler böyle patlayacak şeklindeki tespite tam anlamıyla katıldığımı söyleyemem.. Ben kendi adıma formasını alırım ama zaten bir transfer yapıldı diye forma alan, destek olan adamlar bunu her fırsatta yaptığı için toplamda aşırı bir getiri olacağını düşünmüyorum..

Valla bilemem efsaneleri, biz Trabzonsporlulara göre işimize gelmeyen birçok konu efsane zaten. Bülent Uygun öyle demişti o zamanlar, sonuç olarak anlatmak istediğim kimin kaça geldiği gitti değil, birçok takım aynı oyuncuya farklı paralar verebiliyor, yani Wiganın 3 vermesi, Zenitin 10 vermesi bir kriter değil, buradan adamların zengin olup olmadığı yada futboldan anlayıp anlamadığı biraz zor çıkartılır.

İşte Mehmet örneğinde de dediğin gibi, biz adamı 350.000 liraya almak istedik, adamlar 750.000 vermişler, anlatmak istediği bu, onlar için bu fiyat normal, ama biz kazık yedi diyebiliriz.

Şöyle de bir durum var, tutacak iş yapacak bir forvete ihtiyacın var, tutacağına kesin emin olduğun bir oyuncu ile, aynı yerlerden yaptığın 2-3 transfer seni çok yormuş olan bir ülkeden oyuncu alabilirsin, ya tutarsa diyip de 3 ü çöpe atmak mı, tutacak diyip 2 yi vermek mi ? Gerçekten tercih meselesi…

Son paragrafında dediklerini tam anlamadım, ama şu bir gerçek, Fatih takıma maddi oranda çok katkı yapacaktır, hiçbirşey yapmasa bile, param ödenmedi diyip şikayete gitmez, kalan parasını zorla istemez, para için huzursuzluk çıkarmaz, çıkaranı engelleyebilir.

Tercih meselesi…

BAHADIR33
12.01.2010, 13:18
Süleyman hoşgeldin

Süleyman Sofu
12.01.2010, 13:40
Hoşbulduk Bahadır Abi

Pek uğramıyorsun sayfamıza özletme kendini :)

BAHADIR33
12.01.2010, 13:42
Yok buralardayım Süleyman..Bazen misafir modunda geziyorum :)

DNA-TS
12.01.2010, 13:42
yavaş yavaş gündemi sezon sonu almaya doğru değiştirdiler.önceden alacağız diyenler o para fazla şimdi değil sezon sonu alacağız diyerek kahramanlık peşindeler. sn başkan fb yada gs maçından sonra bişe demişti tekke ile ilgili.herhalde sezon sonunu kastetmiyordu.

Süleyman Sofu
12.01.2010, 13:45
Yönetim çok direnmeme rağmen beni bile yıldırdı artık kızmıyorum sadece gülüyorum hayatta izlediğim en iyi karartma oyunu...

Yani Hacivatla Karagöz...

Hüseyin Bağdat
12.01.2010, 13:49
Ben hala diyorum hislerimde yanılmam:)

zafer6161
12.01.2010, 13:57
fatih tekke rubin kazana transfer oldu,imzalar haftaya atılacak

BAHADIR33
12.01.2010, 14:01
Zafer şaka mı?

Recep Alkan
12.01.2010, 14:02
Zafer şaka mı?

Şaka değil, bunu dün yazdım zaten transfer başlığına...

zafer6161
12.01.2010, 14:03
tv 8 de spor haberlerinde dedi az önce

Hüseyin Bağdat
12.01.2010, 14:03
Şaka değil, bunu dün yazdım zaten transfer başlığına...

Bu bilgi kesin mi?

SEDAT
12.01.2010, 14:04
inşallah şakadır...

BAHADIR33
12.01.2010, 14:04
Görmedim herhalde Recep......
İnanasım gelmiyor

SEDAT
12.01.2010, 14:05
tv 8 de spor haberlerinde dedi az önce

- O zaman bazı insanlar sevinçten halay çekiyorlardır şimdi...

zafer6161
12.01.2010, 14:05
recep haber doğrumu sence,çünkü bugün ünal hoca rusyaya gidecekti

arifberkay
12.01.2010, 14:07
haber doğruysa kaptan için hayırlısı olmuş zira bu kadar yalancının,danszözün olduğu ortama girmek kaptana yakışmazdı.Kaptan eninde sonunda gelecek , bunların hiçbirinin esamesi bile okunmayacak

Anıl C
12.01.2010, 14:08
eee pavayı veren düdüğü çalar.
sonuçta profesyonel futbolcu
da ben inanmıyorum
balon haber

Hüseyin Bağdat
12.01.2010, 14:09
Ben Tv 8 spor habelerine pek güvenmem.

Recep bu haber ne derece doğru...

SEDAT
12.01.2010, 14:09
-İnanmak dahi istemiyorum...

Anıl C
12.01.2010, 14:10
birde gutierrez yerine martinez daha oturur bize

BAHADIR33
12.01.2010, 14:10
Bizim yönetimin Kolombiya seferine karşılık Zenith de misilleme yapıyordur diye düşünmek istiyorum..

BAHADIR33
12.01.2010, 14:11
Yani hala
Vermezsen verme,
Almazsan alma durumları

Recep Alkan
12.01.2010, 14:12
Abiler bilgi kaptanın bire bir ağzından değil, ama en yakınından, Rubin kaptanı çok istiyor, kaptanın da Zenitte kalacağını sanmıyorum, gitmek istiyor, bu yüzden Rubine gitme olasılığı çok yüksek.

Ama anlaşıldı, imzalar hemen yarın diyemem yada haftaya diyemem.

Rubin kaptanın bonservisine istenilen parayı vermeye hazır,

Kaptana yıllık 2,350 euro veriyorlar,

Gol kralı olması durumunda + 1 milyon euro

Ev + Araba

Şartları bu, istedikleri tek şey Kaptanın imza atması.

Ne diyelim, Yönetimin istediği oluyor, ben her zaman dedim, bu ara transfer de alamazsak, kaptanı 36 yaşında halı sahaya çıkarırız Bordo Mavi forma ile...

Saygılar;

SEDAT
12.01.2010, 14:14
-Aynen öylede olur..adam bu şartların yarısına bize gelmek istiyor ama biz istemiyoruz..

-Bildiğim kadarıyla rubin dominguezi valenciaya sattı onun yerine Fatihi düşünebilir hem bildiği adam ki gökdenizin şiddetle tavsiye ettiği düşüncesindeyim...

Anıl C
12.01.2010, 14:14
Abiler bilgi kaptanın bire bir ağzından değil, ama en yakınından, Rubin kaptanı çok istiyor, kaptanın da Zenitte kalacağını sanmıyorum, gitmek istiyor, bu yüzden Rubine gitme olasılığı çok yüksek.

Ev + Araba

Ne diyelim, Yönetimin istediği oluyor, ben her zaman dedim, bu ara transfer de alamazsak, kaptanı 36 yaşında halı sahaya çıkarırız Bordo Mavi forma ile...

Saygılar;

bu şartlara rağmen yine bizi tercih ederse helal olsun
iyi teklif sunmuşlar.

Salih Yazıcı
12.01.2010, 14:16
Şimdi ceza yiyecem bu yönetim başta olmak üzere ünal ne yalan konuşuyor hani gidiyodu derhal istifa etsin ünal beyfendi.

Arif Timurcioğlu
12.01.2010, 14:16
Fatih bizim için tatlı bir rüyaydı. Onun yeteneklerini bu takıma vereceklerini göremeyen yöneticiler utansın.

Murat'
12.01.2010, 14:18
Üstte yazılan teklif doğruysa gerçekten de çok yüksek bir teklif vermiş Rubin Kazan.

Recep Alkan
12.01.2010, 14:20
Yapacak birşey yok, Zenit kal diyor, Rubin yukarıda ki teklifi yapıyor, Blacborn Tugayı 38 yaşına kadar takımda tutuyor, biz hala daha 32 lik adamın yaşına başına, mukavelesine bakıp, ondan sonra da arkasından offf çekiyoruz.

Bence gerçekten kafamız değişmeli...

BAHADIR33
12.01.2010, 14:20
Gökdeniz zamanında her an herşey olabilir demişti...
Pek ihtimal vermemiştim o zamanlar .. Bir bildiği varmış demek..

Salih Yazıcı
12.01.2010, 14:23
ünal efendi de hacısalihoğlunun oyuncağı olmuş gerçekten yazıklar olsun ünal hocaya keşke gelmeseydi eski ünal olarak kalsaydı ayrıca hacısalihoğlu ve alioğlu bir yerlerine kına yaksınlar

Mert Oğuzlu61

Ev + Araba

Saygılar;

rubinli yöneticiler çok akıllı, gökdenizin yanına fatih, bende olsam bende kaçırmam bu fırsatı, rubinin teknik direktörü olsam ilk fatih tekke yi isterim, adam işini biliyor...

bu arada 2.3m euro yıllık + gol kralı ol 1m euro hadi onu boşver ev+araba, ee gökdenizde orada, rubin çok güçlü takım bu süper 2 li tekrar buluşacaklar ts formasıyla türkiye kupasını kaldırdılar başkada kupa kaldıramadılar rubinde kaldırırlar artık kupaları, herşey süper orada...

Hüseyin Bağdat
Hala, bir ihtimal daha var diyorum:)

BAHADIR33
12.01.2010, 14:24
o da ölmek mi dersin? :)

Recep Alkan
12.01.2010, 14:25
Hala, bir ihtimal daha var diyorum:)

Bildiğim tüm bilgi ve hislerimi 1,5 yıldır paylaşan birisi olarak bildiklerini paylaş derim :)

His de olsa...

Hüseyin Bağdat
12.01.2010, 14:26
o da ölmek mi dersin? :)

Can çıkmadan ALLAH'tan ümit kesilmez...:)

İmzalar atılmadan ne olacağı belli olmaz:)

Son ana kadar beklemedeyim...

Salih Yazıcı
12.01.2010, 14:28
bir ihtimal filan yok ya 2 milyonu verceksin yada olmayacak bu iş ayrıca bu yönetim istediği golcüyü getirsin genede istemiyorum o koltutukta oturmalarını yalancı başkan asbaşkan ve sportifdirektör istemiyorum .

Kubilay ŞAHİN
12.01.2010, 14:28
Fatih'e Rubinde Başarılar..

Bizde Haysiyetsiz Şeref Ordusuyla Yola Devam.. (Ama Hangi Yola..?)

Guti Muti de Hikaye Olacaktır Bakın Görün..

Süleyman Sofu
12.01.2010, 14:29
Bu yönetim için söylenecek tek söz
hiçbiriniz ağzımızdan çıkacak tek söze değmezsiniz...

Hüseyin Bağdat
12.01.2010, 14:30
Bildiğim tüm bilgi ve hislerimi 1,5 yıldır paylaşan birisi olarak bildiklerini paylaş derim :)

His de olsa...

Yanlış anlaşılma olmasın hiçbir bilgim yok. Benim hiçbir bilgi kaynağımda yok.Gariban biriyim:) Recep bu konuda ne kadar uğraştığını çok iyi biliyorum. Benimkisi sadece his. Biliorum bu konuda yönetimin çok yanlışları var ama ben hatalarından döneceklerine inanıyorum.

Tekrar diyorum benimkisi sadece hissetiklerim...

Süleyman Sofu
12.01.2010, 14:31
Seviyorum sizi ey yöneticiler !!!!!!!!!!

Salih Yazıcı
12.01.2010, 14:32
ünal gerçekten rusyaya gittimi arkadaşlar veya gidecek mi ?

SEDAT
12.01.2010, 14:35
-Bnim tek ümidim var hissettiğim kadarıyla Kral rusyada hiç mutlu değil ..

-Bunun sebebi rusyanın çok rahat bi ülke olması diye düşünüyorum ve orda yanlız olması benim tek umudum budur..

Süleyman Sofu
12.01.2010, 14:36
Ünal muhtemelen tesislerdeki odasında bizim yazdıklarımızı okuyup gülmekle meşguldür.Şayet gitmiş olsa bu basına yansırdı.Ben uçak saatlerini bilmiyorum belki dinlenip akşama gidecektir.Ama gitmesi sadece göstermelik bir adım olacaktır.İki lafından 1.5uğu yalan olan bir yönetimden fazla ümitlenmekle yaptık hatayı...

Bu saatten sonra söylenebilecek tek söz bence ne olursa olsun başarılar Kaptan...

SEDAT
12.01.2010, 14:38
-Bne yinede gün doğmadan neler doğar diyorum...:)

Salih Yazıcı
12.01.2010, 14:44
yönetime ve ünala kına göndersek nasıl olur.

Kubilay ŞAHİN
12.01.2010, 14:47
yönetime ve ünala kına göndersek nasıl olur.

Benim Aklımda Çok Güzel Şeyler Var Ama Hediye Kabul Edelermi Bilmiyorum..

Recep Alkan
Arkadaşlar, ben bu yazdığımı dün de yazdım, hiç kimse tepki vermedi, ama TV8 benzer haber yapınca herkes ayaklandı, bu yönetimin bende samimi olmadığını düşünüyorum, ama durun, transfer sezonu bitsin, sonra bu kadar ağır konuşalım, şimdi değil, bu rubin işi ne zamandır var, şimdiye kadar kaptanın atmadığı imza eğer işin olacağı varsa bu saatten sonra atılmaz merak etmeyin.

Daha sakin...

Sinem Yılmaz61
Vay be koskoca Fatih Tekke elimizden gidiyor desenize, yönetim sagolsun yine yapicani yapti...

vyno
12.01.2010, 14:49
Fatih rubinle anlaşmadı öyle birşey yok.Adam trabzonda yaşamak istiyor artık rusyada kalmak isteseydi zeniti bırakmazdı uydurma haberler boşuna yorum yapmayın bu haberler üstüne.

Salih Yazıcı
12.01.2010, 14:49
ünal zten hangi transferde olumlu sonuç aldı ki zaten batal dedi onu bile alamadı tekke zaten hep yalan konuştu fakir gurabanın parası dedi çok ayıp etti ayrıca trt son ropartajında çok emin konuşdu o yüzden derhal istifa etmeli yapamadı bu işi.

BAHADIR33
12.01.2010, 14:51
Denizli Belediye maçı öncesinde spiker Ünal Karaman'a soruyor. Fatih ile en son ne zaman görüştünüz bu konuyu?
Ünal Karaman:Biz her zaman görüşüyoruz..
Sonra spikere öyle bir baktı ki adam bir soru daha soramadı...

Volkan Albayrak
12.01.2010, 15:11
Fatih rubinle anlaşmadı öyle birşey yok.Adam trabzonda yaşamak istiyor artık rusyada kalmak isteseydi zeniti bırakmazdı uydurma haberler boşuna yorum yapmayın bu haberler üstüne.

kaptan trabzonda yaşamaktan ziyade trabzonspor da top oynamak istiyor ama bazı çok bilmişler buna engel olmak için adeta savaşıyorlar ama şunu kimse unutmasın BİR GÜN HERKES LAYIKINI BULUR

Kubilay ŞAHİN
12.01.2010, 15:19
Kaptan En İyisini Yaptı.. Rubinde İnşallah Başarılı Sezonlar Geçirir..

Adam Sana Gelmiş.. Tribününde Resmen Ağlamış.. Sen Köpek Yerine Koymadın.. Zaten Bu Kadar Fedakarlıktan Sonra Onu Almamak Şerefsizliktir..

Murat'
12.01.2010, 15:26
Bakıyorum da Fatih'i göndermişsiniz Rubin Kazan'a.

Durun bir soluklanalım bence eğer Rubin'e imzayı atarsa gerken kişilere gereken şeyleri söyleriz.

Bakarsınız bir de yerine alacakları forvet David Villa vari bir şey çıkar.

Cem Akyüz
12.01.2010, 15:26
Kaptan..Aklın varsa gelme Trabzon'a..İçindeki Trabzonspor sevgini bir kenara bırak ve mantığınla hareket et..Bu yönetim seni istemiyor bu açık ve net..Bu yönetimin her türlü yalanı söylüyor buda gayet açık..Bu yönetim sana 2 milyon euro'yu çok gördü burdan kolombiyaya 3 milyon dolarlık adamı almaya gittiler...At imzayı Rubin'e rahat rahat oyna futbolunu

Volkan Albayrak
12.01.2010, 15:35
İşte Tekke'yi sinirlendiren olay

İkinci yarıya iddialı bir biçimde girmeyi isteyen Trabzonspor'da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürerken, başkan Sadri Şener'in Atletico Juniors'da forma giyen Kolombiyalı golcü Gutierrez'i transfer etmek için bu ülkeye gitmesi Fatih Tekke'yi sinirlendirdi.

LigTv'nin internet sitesinin haberine göre; Golcü futbolcunun Trabzon yönetiminin kendisini oyaladığı için sinirlendiği, bunun üzerine de Gökdeniz Kardeniz'in formasını giydiği Rubin Kazan'la görüştüğü öğrenildi.

Erbay
12.01.2010, 15:39
Rubin Kazan'ın yöneticileri "Topu Fatih'e attık. O halledecek transferi" dedi mi acaba?

Ahmet Kuru
12.01.2010, 15:48
Hani derler ya ''Öpmeye niyeti olmayan,yanağın nerde diye sorar''

Buda o hesap...
adamı 8 aydır oyalıyorlar yahu...
Ve hala daha aynı şeyi yapmaya devam ediyorlar!

smyrna
12.01.2010, 16:03
Bu iş nikah gibidir uzatmaya gelmez hemen imzayı atıcaksın böyle uzarsa gelsede başarılı olamaz

Bilâl ÇOBAN
12.01.2010, 16:14
gelme kaptan, gelsen başarılı olsan da bunlar nemalanacak, başarısız olsan da ( ihtimal dahilinde görmüyorum )

cobts28
12.01.2010, 16:19
Sabredelim yönetim gerekeni yapacaktır.

yorumsuz6117
12.01.2010, 16:20
Başlıcam yönetimine ya gereğini yapacak mış ne zaman yaptı ki..

BAHADIR33
12.01.2010, 16:22
"Gereken" nedir sizce merak ettim ?

cobts28
12.01.2010, 16:23
"Gereken" nedir sizce merak ettim ?
Gereken tekkenin uygun bir rakama transfer edilmesidir.

BAHADIR33
12.01.2010, 16:24
Uygun olan rakam nedir?

Salih Edip
12.01.2010, 16:25

:) şu iyimser havana bitiyorum

Recep Alkan
12.01.2010, 16:25

Uygun rakam nedir ?

Bu rakama ulaşmak için yönetim ne yapıyor?

Ciddi bir görüşme oldu mu ?

Ruslar ile kim hangi şartlar altında görüşüyor?

Başkan ve Mahmut Aksu kolombiyada bu işi kim yönetiyor ?

Yöneten kişide nasıl yetkiler var ?

Cevaplarsanız çok sevineceğim, bilmediğim çok şey biliyorsunuz belli...

ergin cesit
12.01.2010, 16:26
susuyoruz şimdilik fırtına kopacağı için

SDanışmaz
12.01.2010, 16:28

Uygun dediğin transfer herhalde Zenit'in bize Fatih + 2 milyon euro + sözleşme parasını ödemesi herhalde.

cobts28
12.01.2010, 16:31
:) şu iyimser havana bitiyorum
Niye iyimser olmuyayimki herşey yolunda takım çok güzel bir kamp dönemi geçiriyor.şenol hoca engin baytarı yeniden kazandı zafer yelen düzeldi sezer gibi istikrar abidesi bir oyuncu transfer edildi.Kolombiya veya başka bir ülkeden golcü bir oyuncu gelicek daha ne olsun.

yorumsuz6117
12.01.2010, 16:33
Rubin hocası Kurban Berdyev ilgilenmiyoruz demişti Fatih'le ama şaka yapmış herhalde..:)

BAHADIR33
12.01.2010, 16:34
Kurban olsun Fatih'e

Recep Alkan
12.01.2010, 16:34
Uygun rakam nedir ?

Bu rakama ulaşmak için yönetim ne yapıyor?

Ciddi bir görüşme oldu mu ?

Ruslar ile kim hangi şartlar altında görüşüyor?

Başkan ve Mahmut Aksu kolombiyada bu işi kim yönetiyor ?

Yöneten kişide nasıl yetkiler var ?

Cevaplarsanız çok sevineceğim, bilmediğim çok şey biliyorsunuz belli...

Niye iyimser olmuyayimki herşey yolunda takım çok güzel bir kamp dönemi geçiriyor.şenol hoca engin baytarı yeniden kazandı zafer yelen düzeldi sezer gibi istikrar abidesi bir oyuncu transfer edildi.Kolombiya veya başka bir ülkeden golcü bir oyuncu gelicek daha ne olsun.

Cevap bekliyorum...

Salih Edip
12.01.2010, 16:40

takımdan bahsetmiyoruz , yönetimden bahsediyoruz , yönetimden nasıl umutlusun

cobts28
12.01.2010, 16:44
takımdan bahsetmiyoruz , yönetimden bahsediyoruz , yönetimden nasıl umutlusun
Ben hep destek tam destekten yanayım istikrardan yanayım o gelsin bu gitsinle bu iş olmaz yönetim gayet başarılı güneş hocayla elele büyük başarılara imza atacaklardır.

Salih Edip
12.01.2010, 16:47
Ben hep destek tam destekten yanayım istikrardan yanayım o gelsin bu gitsinle bu iş olmaz yönetim gayet başarılı güneş hocayla elele büyük başarılara imza atacaklardır.

gayet başarılı mı ? başarı kıstasın ne senin ? sene başında aldığın çoğu oyuncudan doğru düzgün faydalanamaman mı ? yoksa her takımda 4-5 tane forvet var biz de 2 tane lafını diyebilmek için koskoca bir devrenin bitmiş olması mı :) çok merak ettim nedir başarı kıstasın ?

yorumsuz6117
12.01.2010, 16:48

................

cobts28
12.01.2010, 16:51
gayet başarılı mı ? başarı kıstasın ne senin ? sene başında aldığın çoğu oyuncudan doğru düzgün faydalanamaman mı ? yoksa her takımda 4-5 tane forvet var biz de 2 tane lafını diyebilmek için koskoca bir devrenin bitmiş olması mı :) çok merak ettim nedir başarı kıstasın ?
Şenol güneş onuda eleştireceksen vallaha daha bişey demiyom ozaman.

Mira_61
12.01.2010, 16:52
Arkadaşlar okumayın o mesajları.
cobts28 'in yazdıklarını okuduğumda benim kan şekerim düşüyor.:D
Sizde okumayın.:)

Salih Edip
12.01.2010, 16:54
Şenol güneş onuda eleştireceksen vallaha daha bişey demiyom ozaman.

şenol güneşi Trabzonspora getirmek mi başarıdır ? sanki mourinhoyu getirdi yönetim . bugün başkan ben olsam şenol hocaya desem ki gel takımın başına geç yine gelir adam zaten gerçek Trabzonlu. yani bunu başarı olarak söyledin ya yuh . konusuyodum belki birşey biliyorsundur diye ama şunu anladım ki , karşımda büyük bir boşluk var , en iyisi susmak :)

cobts28
12.01.2010, 16:55
şenol güneşi Trabzonspora getirmek mi başarıdır ? sanki mourinhoyu getirdi yönetim . bugün başkan ben olsam şenol hocaya desem ki gel takımın başına geç yine gelir adam zaten gerçek Trabzonlu. yani bunu başarı olarak söyledin ya yuh . konusuyodum belki birşey biliyorsundur diye ama şunu anladım ki , karşımda büyük bir boşluk var , en iyisi susmak :)
Al işte başladık güneşede sallamaya tekke gelsede aynısı olucak adım gibi eminim.

yorumsuz6117
12.01.2010, 16:57
Al işte başladık güneşede sallamaya tekke gelsede aynısı olucak adım gibi eminim.
Arkadaşım sen yazılanları da anlamıyorsun ki ya da anlamak istemiyorsun..

Salih Edip
12.01.2010, 17:00
Arkadaşım sen yazılanları da anlamıyorsun ki ya da anlamak istemiyorsun..

hay ağzına sağlık yazdığım yorumu nasıl okuduysa :)

ya yöneticilere sesleniyorum şu mesajları okuyup anlayamayan insanları uzaklaştırsınlar burdan .

Süleyman Sofu
12.01.2010, 17:06
Arkadaşlar bakın bu kişinin ne olduğunu biz çok iyi biliyoruz amaç ortamı germek adı sanı belli olmayan kişilere cevap verip seviyenizi haybeye kaybetmeyin...