PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 [46] 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

MuratJ
03.01.2010, 18:44
Fatih baktın bu adamlar yine kıvırıyor. Düşünme Rubin'e git. Seneye şampiyonlar liginde Gökdeniz-Fatih olarak esersiniz büyük kaptan. Seni mutlu görmek yeter bize.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 18:45
Seneye alındığında da gelmeyecek mi o para bize?

Hürgün Aygün
03.01.2010, 18:45
fatih o kadar abartılırsa olacağı bu 2 milyon e'da eder bence

yorumsuz6117
03.01.2010, 18:46
İnan ki senden başka kimse yok içimde..

Emirhan Makul
03.01.2010, 18:46

Evet gelecek ama Önümüzde koskocaman bir 2. yarı var oynanması gereken.

Erdem Keser
03.01.2010, 18:49
Bu sene artık kayıp yıl. Bunu kabul etmek lazım.

Bu sene için değil bir dahaki sene için plan yapmalıyız. Eğer 2 milyon eurom olsaydı ben o parayla gider genç, yetenekli oyuncu alırdım, seneye de başlarına getirirdim Fatih'i ağabeylik yapsın, tecrübesini paylaşsın diye.

Hee ille de şimdi 2 milyon verelim Fatih'i alalım diyenleri TS Club'lara beklerim. Başkasının parası üzerinden konuşmak yerine azıcık elimize cebimize atalım. Ömründe 10 bin euroyu birlikte görmemiş insanlar için 2 milyon çok bir miktar değilmiş ya hani..

wien sanane be. İstersem adam derim istersem yaratık istersem Fatih. İcazet mi alacağız artık sizden nasıl seslenebilirim haşmetlülere diye?
Ömer, bence lafı Trabzonspor taraftarına getirmeye gerek yok.Bu taraftar daha ne yapacak arkadaşım.Trabzoncell dedin yapıldı , 35.000 abonesiyle.Forma al dedin alındı, kombine al dedin alındı.26 senedir sana hiç bir şey veremeyen kulübüne yapabileceğini fazlasıyla verdin.Daha ne yapmasını bekliyordun taraftarın.Şu saatten sonra taraftara taş atanı Allah çarpar.
Senin yönetimin öncelikle samimi olacak.Kırk takla atıp, oyun çevirmeyecek.Fatih'i alacak gücümüz yok deyip, 2 hafta sonra Gabriç'le sözleşme imzalamayacak.

Mehmet Fırat
03.01.2010, 18:49
Ömer bir de şöyle bir şey var;

Fatih, sözleşme yenilemeye yanaşmayacağı için Zenit, Fatih bedava gitmesin diye bu transfer dönemi satmaya çalışacaktır. İsteyen kulüp mutlaka çıkar. Fatih giderse zaten iş biter. Gitmezse, bu sefer yüzde 90 Zenit'te kadro dışı bırakılır. Ve sene sonu fiziksel ve moral olarak büyük düşüşte bize gelir.

Bu yüzden şimdi gelmesi önemli bence. Fiyatı ne olursa olsun.

AYYILDIZ
03.01.2010, 18:50
Evet gelecek ama Önümüzde koskocaman bir 2. yarı var oynanması gereken.

Prestij için çok önemli olan bir Türkiye Kupası'da var.

wien_ts
03.01.2010, 18:52
wien sanane be. İstersem adam derim istersem yaratık istersem Fatih. İcazet mi alacağız artık sizden nasıl seslenebilirim haşmetlülere diye?

ister yaratik de ister canli.Benim yazdigim mesajdan nasil boyle bir anlam cikarttiniz anlayamiyorum.Mesajimin hangi bolumunde icazet almaniz gerektigi yazili.Ben sadece takimimiza bu kadar emegi gecmis,eski kaptanimiza boyle seslenmeniz hosuma gitmedigi icin oyle bir mesaj yazmistim..

simdi bu sizin uslubunuz bu foruma kesinlikle yakismiyor,sonraki mesajinizdaki zenit kulubune yaptiginiz hakaretlerin bu forumda yeri yok..bunlari yazmak icinde senden icazetmi alayim diye sorma uye olurken forum kurallarini okuduysan orda yaziyor..

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 18:53
Emirhan ben bu seneye kayıp yıl olarak bakıyorum dostum. Halihazırdaki kadromuz Avrupa ligine gitmeye yetecek bir kadro bence. Bursa'dan da iyi Kayseri'den de. Fatih seneye lazım bana.

Mehmet Zenit bonservis 4 milyon dese yine geçerli mi bu fiyarı ne olursa olsun lafın?

Erdem 2 milyon euro para değil diyen taraftarlara benim laflarım. Yoksa genel olarak transfer istiyorsan git forma al hıyarto modunda birisi değilim. Para değilse sen öde kardeşim.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 18:54
wien forum kurallarını bana hatırlatmana gerek yok. Sıkıntın varsa ünlem işareti orada. İyi günler dilerim.

Emirhan Makul
03.01.2010, 18:56
Emirhan ben bu seneye kayıp yıl olarak bakıyorum dostum. Halihazırdaki kadromuz Avrupa ligine gitmeye yetecek bir kadro bence. Bursa'dan da iyi Kayseri'den de. Fatih seneye lazım bana.

Kadromuz bana göre de bu takımlardan iyi ama biz hiç bir zaman bu takımlardan daha fazla galibiyeti,başarıyı isteyemeyeceğiz ruhsuz bir şekilde oynayacağız ve benim taminime göre 6. olacağız inşalah faklı olur.

Bu arada yani senin şuanda söz konusu olan ybancı transfer umrunda değil.

Mesut
03.01.2010, 18:56
Başkanımız Sadri Şener Fatih Tekke transferi konusunda bir açıklama yaptı.

Şener açıklamasında şunları söyledi: ``Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur. Fatih Tekke altyapımızdan yetişen, kulübümüze büyük emeği geçen, ülkemizi gerek milli takımlar gerekse de kulüpler düzeyinde uluslararası platformda son derece başarıyla temsil eden, önem verdiğimiz bir değerimizdir. Elbette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz.``

Görüntülenme Sayısı: 12208
18.07.2009 10:04:41
bu açıklamayı resmı sitemiz yapmıştı hala unutamıyorum çok düşünceli yönetimimiz var garibanı düşündüğü gibi futbolcunun yıllık kazancınıda düşünüyor az almasın

Mehmet Fırat
03.01.2010, 18:59
Mehmet Zenit bonservis 4 milyon dese yine geçerli mi bu fiyarı ne olursa olsun lafın?

Böyle bir şey diyemezler zaten. Velev ki dediler, iş Fatih'in futbolculuğundan çıktı. Yönetim, güven tazelemek istiyorsa 4 milyonu da vermek zorunda.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 18:59
Kadromuz bana göre de bu takımlardan iyi ama biz hiç bir zaman bu takımlardan daha fazla galibiyeti,başarıyı isteyemeyeceğiz ruhsuz bir şekilde oynayacağız ve benim taminime göre 6. olacağız inşalah faklı olur.

Bu arada yani senin şuanda söz konusu olan ybancı transfer umrunda değil.

Yabancı transfer mi varmış? Benim hiç bilgim yok o konularda:)

Şenol hocayı da tam o yüzden getirdik işte. Takıma ruh versin, can versin diye. Ben Avrupa ligine katılacağımızı düşünüyorum. Fatih gelse de gelmese de. Gelirse 3. gelmezse 4. oluruz:))

Emirhan Makul
03.01.2010, 19:01

Şenol hocayı da tam o yüzden getirdik işte. Takıma ruh versin, can versin diye. Ben Avrupa ligine katılacağımızı düşünüyorum. Fatih gelse de gelmese de. Gelirse 3. gelmezse 4. oluruz:))

İyi o zaman bekleyip görelim ben Tekke ve Defans oyuncusu alınmaz ise 6. sıra ve hüsran diyorum.

Berk
03.01.2010, 19:02
Webster Kuralı

''FIFA’nın 17. maddesini gerekçe göstererek daha ucuz bir bonservisle takım değiştirme hakkı sağlıyor. FIFA’nın yeni kuralı, üç yıldır aynı takımda oynayan futbolcunun sözleşme sonuna kadar alacağı parayı ödeyen takıma transfer olabileceğini söylüyor. Ancak bu takım değiştirme olayı, aynı ülke içinde olamayacak; ama başka bir ülkeye transferinde sorun çıkmayacak. Bu oyuncu da, o takımdan, asıl formasını giymek istediği takıma gelebilecek.''

Bu kural neden gündeme gelmiyor?

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 19:03
Böyle bir şey diyemezler zaten. Velev ki dediler, iş Fatih'in futbolculuğundan çıktı. Yönetim, güven tazelemek istiyorsa 4 milyonu da vermek zorunda.

Bu mantıkla davranırsan Demirören gibi olursun dostum. Bu transfer olursa ayın 20'sinden sonra ancak olur bence. Yönetim transferden vazgeçecek, Fatih baskı yapacak, başka kulübe gitmem diyecek. O zaman Zenit mutlaka indirime gidecek, Trabzonspor'u tekrar masaya çağıracaktır. Aptal değillerdir herhalde. Fatih'in takımda kalması sonucunda 6 aylık kayıpları 2 milyon euro olacaktır.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 19:04
Berk o kural çıktı ama hiçbir kulüp uygulamıyor. Bir nevi fair-play söz konusu yani;)

yorumsuz6117
03.01.2010, 19:04
Topu Fatih'e attı yönetim bunca şeye rağmen kaptan Trabzonspor'a devre arası dönmeyi başarabilirse Fatih Tekke gerçekten çok büyük bir adamdır..
Ben hala daha kaptanın döneceğini düşünüyorum devre arası , kalan parasını almaz Zenith'ten bonservisinden düşerler öyle gelebileceğini düşünüyorum..

Mehmet Fırat
03.01.2010, 19:05
Bu mantıkla davranırsan Demirören gibi olursun dostum. Bu transfer olursa ayın 20'sinden sonra ancak olur bence. Yönetim transferden vazgeçecek, Fatih baskı yapacak, başka kulübe gitmem diyecek. O zaman Zenit mutlaka indirime gidecek, Trabzonspor'u tekrar masaya çağıracaktır. Aptal değillerdir herhalde. Fatih'in takımda kalması sonucunda 6 aylık kayıpları 2 milyon euro olacaktır.

Bu sırada başka takıma da gidebilir Fatih. Taliplisinin sadece Trabzonspor olduğunu düşünmüyorum.

Yönetim bu tutumuna devam ettiği sürece Fatih'te suç bulmam; başka takıma giderse.

mashal61
03.01.2010, 19:07
Diyelim Fatih başka takıma gitti. Bizi hangi transfer heyecanlandıracak? Barut mu, Birinci mi, yoksa yaptığımız transferler mi? Yanlış yapıyoruz demiyorum ama büyük futbolcu alamıyoruz, ses getirecek futbolcu alamıyoruz. Fatih Trabzonsporlu olmasa onu da alamazdık belki de alamayacağız zaten.

Erdem Keser
03.01.2010, 19:07
Bu sırada başka takıma da gidebilir Fatih. Taliplisinin sadece Trabzonspor olduğunu düşünmüyorum.

Yönetim bu tutumuna devam ettiği sürece Fatih'te suç bulmam; başka takıma giderse.
Heh , o zamanda kabahatli Fatih olur işte.Vay efendim , nasıl gittin başka bir yere imza attın.

Eğer Fatih alınmazsa; sene sonunda bu yönetim burdayken imzaya gelirse adam değildir.

Ömer SEVİNÇ
03.01.2010, 19:08
Eğer Zenit herkesten 2 milyon istiyorsa tek taliplisinin Trabzonspor olacağını düşünüyorum ben.

yorumsuz6117
03.01.2010, 19:09
Heh , o zamanda kabahatli Fatih olur işte.Vay efendim , nasıl gittin başka bir yere imza attın.

Eğer Fatih alınmazsa; sene sonunda bu yönetim burdayken imzaya gelirse adam değildir.
Çok ağır bu laf bence Fatih Tekke : Trabzonspor'a taraftar için döneceğim.

metinbay61
03.01.2010, 19:10
ben hala bunun bir taktik olduğunu düşünüyorum aslında bu tranfer çoktan bitti...beyler niye sabretmiyoruz daha transfer dönemi başlamadı bile ya evet ya hayır bekliyoruz...

başkan yönetim her neyse çıksa deseki ne olursa olsun fatihi alacağız yada bu imada bulunsa bunu anlayan zenit fiyat düşer mi???

burda bi çok büyük abimiz olayın içindekiler sabredin dediler sabredelim...daha çok uzun zaman var ve o zamanın başlangıcı yarın...

Toraman
03.01.2010, 19:11
Topu Fatih'e attı yönetim bunca şeye rağmen kaptan Trabzonspor'a devre arası dönmeyi başarabilirse Fatih Tekke gerçekten çok büyük bir adamdır..
Ben hala daha kaptanın döneceğini düşünüyorum devre arası , kalan parasını almaz Zenith'ten bonservisinden düşerler öyle gelebileceğini düşünüyorum..
Evet, bu iş ancak Kaptan'ın alacağı paradan düşmesiyle olacak gibi gözüküyor. Eğer Kaptan bu fedakarlığı da yaparsa (ben olsam yapar mıydım bilmiyorum) kendisi benim gözümde efsane kadronun oyuncularından bile kıymetli olacak.

Erdem Keser
03.01.2010, 19:11
Çok ağır bu laf bence Fatih Tekke : Trabzonspor'a taraftar için döneceğim.
Bu yönetim burdayken dönmesin.Bunlara mı prim yaptıracak.

Emirhan Makul
03.01.2010, 19:13

Adam değildir değilde , Ben nasıl bir mantıkda olduğunu çözemedim bu fedakar tavırları devam ederse şüphe edeceğim akıllı birisi olduğundan,hiç bir öz evlat bu kadar çirkefliğe dayanmazdı.

ergin cesit
03.01.2010, 19:16
sadri şenerin açıklamalarından bıktım

Erdem Keser
03.01.2010, 19:18
Adam değildir değilde , Ben nasıl bir mantıkda olduğunu çözemedim bu fedakar tavırları devam ederse şüphe edeceğim akıllı birisi olduğundan,hiç bir öz evlat bu kadar çirkefliğe dayanmazdı.
Öyle de diyebiliriz.Ama bunlar burada olduğu sürece bonservisini alıpda gelmesin.

Önce "iş Fatih'te bitiyor" diyen Hacısalihoğlu gidecek sonra kaptan gelecek.

yorumsuz6117
03.01.2010, 19:20
Bu yönetim derhal gitmeli durdukları her gün zarar..
Tekke dönse de dönmese de gitmeliler Torres'i de alsalar gitmeliler..

JoKeR™
03.01.2010, 19:23
ya yok arkadaş ya yok bizim yönetimde iş yok
alsana ankaragücü bile gitti geremi yi
aldı biz bizden bizim olanı becerip alamıyoz alamıyoz değil almıyoz

Mustafa Çolak
03.01.2010, 19:27
Başkanın Açıklamalarından Bıktım.

JoKeR™
03.01.2010, 19:32
Başkanın Açıklamalarından Bıktım.
ben başkandan bıktım:(

aaahmet61
03.01.2010, 19:56
fatih tekke şart oğlu şart.paradan kaçınılmaz bu olayda.30 transferle takımın nerde olduğunu gördük az iyi transfer yapmak şart .birde bu transfer fatih tekke ise trabzonspora cuk diye oturacak transfer.akıllara ziyan olay.yönetimin ne yaptığını anlayan var mı?bu kadar projeye imza at.şu transferi yapma acaba başkanı yanlışa yönlendiren kim.yazık oluyor başkana.takıma transferden önce yönetime transfer yapılmalı devre arası acilen.

yorumsuz6117
03.01.2010, 20:03
Gökhan: "Fatih abi gelmeli"
03 Ocak 2010 / 19:39
Gökhan Ünal, "Trabzonspor'un forvete ihtiyacı var, Fatih abinin bu açıdan gelmesini çok isterim" dedi.

Transferde adı en çok geçen futbolcu olan Trabzonsporlu Gökhan Ünal, suskunluğunu Lig TV'ye bozdu.
Kulüpten ayrılmasıyla ilgili kararı yönetimin vereceğini belirten Gökhan, Trabzonspor'un santrfora ihtiyacı olduğunu da söyledi.
ŞENOL GÜNEŞ İLE KAFAM ÇOK RAHAT
Gökhan Ünal, Şenol Güneş ile kafasının inanılmaz rahatladığını belirterek, �Sezon başından beri sorunlarımız vardı onları giderdim. 4 ay benim için kayıp geçti. Şenol hocanın gelmesiyle tekrardan kafa olarak rahatladım. Bana çok inanıyor ve güveniyor, bunu belli ediyor, arkasından konuşmak gibi olmasın ama Broos ile iletişim kuramadık, ama Şenol hoca ile çok iyi bir iletişim kurduk, şuan her şey çok güzel gidiyor. Arkadaşlarımızla çok güzel çalışıyoruz� dedi.
ŞAHSIMA YAPILAN KÜFÜRLER BENİ FUTBOLDAN SOĞUTTU
Eleştiriye açık bir futbolcu olduğunun altını çizen Gökhan Ünal, �Her zaman eleştiriye açığım, şahsıma küfürler gelmeye başladı. Beni yıpratan ve futboldan soğutan onlar oldu, hak etmediğim şeyler yaşamaya başladım. Bunu Şenol hocam ile de paylaştım. Onları aşarsak, zaten benim bunlar dışında sorunum yok dedim. Saha içindeki tepkileri normal karşılayabilirim ben de özeleştirimi yapıyorum 4 aydır iyi değilim. Saha dışında çok şeyler yaşamaya başladım. O yüzden biraz futboldan soğudum. Trabzon'dan gitmeyi o zaman düşündüm ama şuanda Şenol hoca bana inanıyor ve güveniyor. Devamlı benimle konuşuyor, şuan her şey yolunda gidiyor� diye konuştu.
FATİH ABİNİN GELMESİNİ ÇOK İSTERİM
Trabzonspor'da başka bir forvete karşı olmadığını da kaydeden Gökhan Ünal, Fatih Tekke transferi ile ilgili olarak da şunları söyledi:
�Ben bir başka forvete asla karşı değilim, Trabzonsporun şuan forvete ihtiyacı var, Umut ve ben forvetiz, sakatlandığımız zaman alternatif yok, Fatih abinin ismi çok geçiyor gelmesini ben de çok isterim Fatih abiyi ile Milli Takımdan da berabere oynadık, kişiliğini ve karakterini biliyorum, gelirse hem bizim için de iyi olur, hem de Trabzonspor için de çok iyi olur, Fatih abi Trabzon'da çok iyi şeyler yaptı ve gitti, o da Trabzon'da şampiyonluk yaşamayı çok isttiyor, gelirse çok iyi olacağını düşünüyorum�
TRABZON'DAN BENİ ANCAK BAŞKAN GÖNDERİR
Trabzon'dan kendisini başkan dışında kimsenin gönderemeyeceğini da vurgulayan Gökhan , �Yaşadığımız sorunları ileri de yaşamaya devam edersek, bu çok kötü olur, hem Trabzonspor hem de ben kaybederim. Bunları yaşamamak için hocamla konuştuk şuan beklemedeyiz� dedi.

Haber61

Süleyman Sofu
03.01.2010, 20:17
Vay 2 saat gittik karışmış ortalık yine...

Öncelikle sahada ruh gibi gezen adamları görmeyen gözlerin Kaptana adam diye hitap etmesi kendilerinin buraya ne maksatla geldiğini çok güzel açıklıyor.Kaptana verilecek olan 2milyon euroya bukadar takılmasıda ayrıca abesin babası geliyor bana...

Kimse merak etmesin helede Ömer sen merak etme kimse kaptana okadar parayı vermiyor rahat ol bizim kulüpte kaptana çıkarıp parayı sayacak hatta gidip pazarlık yapacak okadar delikanlı bir adam malesef yok.Taraftarın istediği adamı almamak için kırk takla atan yönetim varken rahat ol kimse okadar para vermez kaptana...

Forma demişsin siz alında önceden katkı yapın demişsin doğru biz ordan bakınca salağa yoluncak kaza benziyoruz dime geçen seneden beri almadık ürün bırakmadım büteçemi aştım ne oldu kaptan geldi dime.Ne olur güldürmeyin kendinize...

Fatih Tekkenin gelmemesini isteyebilirsin buna sözüm olmaz senin görüşündür.Ama tutupta burda 6 ay sonra bedava gelecek masalını hatta ve hatta fıkrasını anlatırsanda sana gülerim.Böyle birşeyin olamayacağını herkes biliyorken senin bunda ısrar etmen enteresan...

Herneyse herkesin gelsin gelecek demesini beklemiyoruz ama ne olur eleştirirkende insaf edelim.Söz konusu olan bu takımın efsane kaptanı oldumu sıradan bir adam gibi konuşunca tepkiye hazırlıklı olalım...

Saatler geçiyor geçecek,bu hasretlik bitecek buda benim hislerim...

Gelmeyecek diyenlerde gönüllerindeki söylesin.Kaptan dönecek attığı gollerden sonrada ben hacısalihoğluna allllll diyecem tabi anlarsa...

Süleyman Sofu
03.01.2010, 20:21
Gökhan Ünalada Helal olsun hayalimdeki takımda Fatihin partneri kendisidir bunuda her zaman söylüyorum...

Ama şanssızlığı partnerinin bal yapmıyor olması...

tscserkan
03.01.2010, 20:22
bravooooo!!!! Süleyman Abiiiiiiii

Süleyman Sofu
03.01.2010, 20:30
serkan ne dedikki???

merak etmeyin dahada konuşmuyoruz geyik yapıyoruz konuşacağımız zamanlarda gelecek...

bu yönetim başımızda olduğu sürece biz daha çok konuşuruz oda ayrı bi konu kardeşim....

Emir BAYRAK
03.01.2010, 20:32
Webster Kuralı

''FIFA’nın 17. maddesini gerekçe göstererek daha ucuz bir bonservisle takım değiştirme hakkı sağlıyor. FIFA’nın yeni kuralı, üç yıldır aynı takımda oynayan futbolcunun sözleşme sonuna kadar alacağı parayı ödeyen takıma transfer olabileceğini söylüyor. Ancak bu takım değiştirme olayı, aynı ülke içinde olamayacak; ama başka bir ülkeye transferinde sorun çıkmayacak. Bu oyuncu da, o takımdan, asıl formasını giymek istediği takıma gelebilecek.''

Bu kural neden gündeme gelmiyor?

Yıllık 1.2 € civarı bi para almıyor mu zaten? 800.000 € da içeride alacağı var. Bundan da feragat etmesi gerekiyor.

Yine cepten 2€ çıkacaktır bu matematikle.

mustafa08
03.01.2010, 20:33
fatih benim bildigim Zenitden yillik 2 Million € aliyor

Orhan Kahraman
03.01.2010, 20:36
Fatih TEKKE'ye 2milyon ve 32 yaşında bir "adam" (!) olarak bakmak çok yanlıştır. Takımdaki ruhsuzluğu görmek için kör olmak yetmez bence daha fazla eksiliğinizin olması lazım. Fatih TEKKE "takım"ı takım yapacak adamdır

metinbay61
03.01.2010, 20:41
gökhan adım attı sıra bizde artık sahip çıkmalyız...fenerlilerin sitesinde gökhanın transferi için açılan başlık çok kızdırdı beni...gökhanda da suç var kabul ediyor ama bizdede suç var artık fatih beklemeliyiz gökhanla beraber...fatih gelmezse bir numaralı sorumlu yönetim bunu bilmeyen yok...fatihi almazlarsada gökhana sahip çıkalım sonuçta gökhanın suçu değil gelmemesi...

hatta elinden geleni yaptı bu kadar kötü oynayarak...:)

metinbay61
03.01.2010, 20:42
ben hala bunun bir taktik olduğunu düşünüyorum aslında bu tranfer çoktan bitti...beyler niye sabretmiyoruz daha transfer dönemi başlamadı bile ya evet ya hayır bekliyoruz...

başkan yönetim her neyse çıksa deseki ne olursa olsun fatihi alacağız yada bu imada bulunsa bunu anlayan zenit fiyat düşer mi???

burda bi çok büyük abimiz olayın içindekiler sabredin dediler sabredelim...daha çok uzun zaman var ve o zamanın başlangıcı yarın...
habu mesajında arkasındayım bu arada...ha almazlar o zaman başlıyacaz yazmaya

Serhat
03.01.2010, 20:43
İnce hesaptalar yine he??? Ya sabır...

Düşünün bakalım ... Nereye kadar devam edecek bu kapris ve inadınız...

2 milyon €'ya Fatih'i almayarak, 60 milyon €'luk takımı (ingiliz şirketine göre) hergün taraftarınızın önüne atın ... Sonra biz ince hesap yapıyoruz diyin... Hatta ve hatta garibanın parası davasına bile çekin bu konuyu ama borcunuzu 100 trilyona çıkarırken hiiç gariban olmuyor ve nedense bonkör oluyorsunuz ki bunu son transferlerinizde görmek mümkündür...

Sonra destek olun diyin... Yahu neyin desteğidir bu? Trabzon şehri bir herhangi bir meselede asla ve asla yüzde 90'lara varan; herkesin üstünde hemfikir oldugu bir istatistik tutturamadı bu zamana kadar... Hadi bunuda görmezden gelirseniz; sizide görmezden gelecektir herkes...

Fatih; takımımızdaki duygu bütünlüğünü sağlayacak en büyük unsurken ve şuandaki değeri bize göre paha biçilemezken neyin davasıdır bu ???

Ben hala Şenol hocanın ısrarlarına karşı bu yönetimin birşey yapabileceğini sanmıyorum ... Lakin gerçekleşirse bu transfer aldığım 3 kombine helal olsun ...

Orhan Kahraman
03.01.2010, 20:43
gökhan adım attı sıra bizde artık sahip çıkmalyız...fenerlilerin sitesinde gökhanın transferi için açılan başlık çok kızdırdı beni...gökhanda da suç var kabul ediyor ama bizdede suç var artık fatih beklemeliyiz gökhanla beraber...fatih gelmezse bir numaralı sorumlu yönetim bunu bilmeyen yok...fatihi almazlarsada gökhana sahip çıkalım sonuçta gökhanın suçu değil gelmemesi...

hatta elinden geleni yaptı bu kadar kötü oynayarak...:)

:alkış::alkış:
Ne kadar futbolunu tasvip etmesemde gökhanın TrabzonSpor'un formasını taşıdıkça sadece kendi kendime kızmakla yetinirim ama her zaman sahip çıkmak gerektiğini de söylerim çünkü bu davranışın TrabzonSpor taraftarına yakışır bir davranış olacağı görüşündeyim. Sözlerine sonuna kadar katılıyorum bir de fenerlilerin sitesinde ne yazılmış merak ettim.

Süleyman Sofu
03.01.2010, 20:45
Gökhan noktasında hemfikir olmamıza sevindim arkadaşlar GÖKHAN-FATİH TEKKE A.Ş çok canlar yakacak bu ligde...

Orhan Kahraman
03.01.2010, 20:47
Gökhan noktasında hemfikir olmamıza sevindim arkadaşlar GÖKHAN-FATİH TEKKE A.Ş çok canlar yakacak bu ligde...

Hem fikir olmamızın büyük bir ölçütü Fatih TEKKE'nin Gökhan ÜNAL'a çok şey öğretebileceğidir. Yanlış mıyım usta?

Adem Erdoğan
03.01.2010, 20:50
Hem fikir olmamızın büyük bir ölçütü Fatih TEKKE'nin Gökhan ÜNAL'a çok şey öğretebileceğidir. Yanlış mıyım usta?

İlk olarak sırtına geçirdiği formanın ağırlığını öğreteceğinden hiç şüphem yok.

metinbay61
03.01.2010, 20:51
:alkış::alkış:
Ne kadar futbolunu tasvip etmesemde gökhanın TrabzonSpor'un formasını taşıdıkça sadece kendi kendime kızmakla yetinirim ama her zaman sahip çıkmak gerektiğini de söylerim çünkü bu davranışın TrabzonSpor taraftarına yakışır bir davranış olacağı görüşündeyim. Sözlerine sonuna kadar katılıyorum bir de fenerlilerin sitesinde ne yazılmış merak ettim.
yazmak bile kızdırıyor ama yazıyım görmeyenlerde görsün...kazmanın önde gideni gökhan ünal fenerbahçeye transfer oluyor...başlık bu...içinde yazanları okumadım çıldırmıyım diye okuyanlar vardı burda...

Orhan Kahraman
03.01.2010, 20:52
İlk olarak sırtına geçirdiği formanın ağırlığını öğreteceğinden hiç şüphem yok.

Doğru söze ne hacet abi :alkış::alkış: Herşey olumlu bakmaktan geçiyor aslında

metinbay61
03.01.2010, 20:54
fatihin gelmesini neden istiyoruz diye yazmıştık bunları takımdaki futbolcuların çoğu rahatlayacak ve hırs kazanacaktır takım sırf bunun için bile alınması lazım ki uğraşıyorlar madem üstüne gitmiycem bu aralar yönetimin...

Süleyman Sofu
03.01.2010, 21:03

Aynen öle Gökhanın en büyük şanssızlığı ilerde yanlız başına kalması evet adamda mücadele yok ama onu sahada motive edecek hırslandıracak bir liderde yok.Bence Fatih bu işide çözer gelirse Gökhan bile bunun farkındayken birilerinin hala laf yapması çok garip...

Süleyman Sofu
03.01.2010, 21:05
yazmak bile kızdırıyor ama yazıyım görmeyenlerde görsün...kazmanın önde gideni gökhan ünal fenerbahçeye transfer oluyor...başlık bu...içinde yazanları okumadım çıldırmıyım diye okuyanlar vardı burda...

Ulan sanki kendi golcüleri iyi bi bokta bizimkine laf yapıyolar adam resmen acıların çocuğunu oynuyor...

Halt etmiş onlar İnşaallah Gökhanda okuyodur bu yazılarıda anlar kıymetimizi...

Süleyman Sofu
03.01.2010, 21:06
Ah be kaptan dön gözünü seveyim olmadı söyle menejerine açsın bi hesap bu taraftar senin için bonservisine katkıda yapar...

Berk
03.01.2010, 21:11
Herkes bir partner söylüyor, benim adayım da Göksu..:D

Orhan Kahraman
03.01.2010, 21:17
Ah be kaptan dön gözünü seveyim olmadı söyle menejerine açsın bi hesap bu taraftar senin için bonservisine katkıda yapar...

Valla alırız bir ünivesite öğrencisi olarak helalinden 1000 lira :)

Süleyman Sofu
03.01.2010, 21:17
Bak olur Berk bence mantıklı oda olur kaptan tecrübelerini aktarsa yeter Göksuyu yıldız yapacak Kişi Kaptandır...

BAHADIR33
03.01.2010, 21:20
Süleyman diğer başlıktan bekleniyorsun :)

Süleyman Sofu
03.01.2010, 21:21
Valla alırız bir ünivesite öğrencisi olarak helalinden 1000 lira :)
Kardeşim samimiyim gerek yok bin liraya herkes ortalama 100 lira 50 lira atsın yeterde artar emin olun...

Zaten öyle bişey olsa ilk iş yapışırım sahte Trabzonluların yakasına...

Zaten gelmesini isteyen Ağaoğlu,Hacıosmanoğlu falanda var samimiyim tüm taraftar ayaklanır o parayı 10 günde toplar...

3 tane vıp koltuğa sırf kulübe yardım olsun diye 120.000 euro veren Ahmet AĞAOĞLU varsın kaptan içinde versin nedir yani dokunurmu onlara daha niceleri var yapılsın bence bendende var bişeyler ama yazmayım şimdi...

Süleyman Sofu
03.01.2010, 21:33
Süleyman diğer başlıktan bekleniyorsun :)

Abi görüştüm malum şahısla kendisini birazdan burda veya özelde ağırlayacam nasipse...

pReN@_61
03.01.2010, 21:49
Sezon sonuna kaldı deniyor ama geç olur düşüncesindeyim.

Murat Cömert
Yönetim vermek ıstedıgı parayı versın uzerını bız tamamlayalım..Acalım bir hesap gelmesını ısteyen herkes gonlunden kopanı yatırsın..İnanıpta neyı yapamadık bugune kadar?

Adem Erdoğan
6 ayı kalmış futbolcuya bilmem kaç para verilirmi.

Bu sıraların modası üstteki cümle oldu.,

2-3 haftada hoca kovulan bir yer için 6 ay oldukça uzun bir süre.

Nitro Laz61
Taraftarını hiçe sayan bir yönetime yazıklar olsun HİÇBİR KLÜBÜN TARAFTARI BUKADAR İSTEMEDİ bir futbolcuyu ama yönetim okadar düşmüşki sırf kendi taraftarı için bile bu işi bitiremedi yazıklar olsun... Herkese soruyorum Yönetimin hangi transfer kararında taraftar yönlendirici oldu şuana kadar hep begendiler getirdiler ve bizlerde sevdik yada sevmedik ama kimse tepki göstermedi taki işler kötüye gidene kadar herkese soruyom hangi takımın taraftarı kadar diger takımın taraftarı bir futbolcuyu istedi kimse istemedi bjk sırf taraftarı için n nihatı aldı ve ben 28 yaşındayım ev 28 yıldır ts luyum ama aptal degilim şuana kadar hiçbirgun ts taraftarı bir futbolcuyu istemedi sadece tekke yadar bukadar sevenlerini hiçe sayıpta en önemliside taraftarı aptal yerine koyan bir yönetime isyan ediyorum isteselerdi TEKKEnin işini bitirirlerdi herkes farkında degilse bikezdaha söyliyim TEKKE BİR YILDIZDIR anlıyomusunuz hala liglerimizde onun kadar zor pozisyonları gole çevirebilen futbolcu gelmedi GS lı HAGİ gibi öyle bedavaya alınabilecek bi futbolcumu sandınız ki şayet istedigi para bile okadar degil yattaradan bile az istedi YAZIKLAR OLSUN DİYORUM çünki 2 seferdir taraftar resmen aptal yerine konulşuyo ve kahretdigim ise hala TARAFTARIN yönetime BİZ SİZİN İÇİN NE ANLAM İFADE EDİYORUZ 'u anlatamadıklarına kahrediyorum şunu asla unutmayınki TARAFTARINI HİÇE SAYAN BİR YÖNETİM KABUL EDİLEMEZ yazıklar olsun....

Nitro Laz61
03.01.2010, 21:51
Taraftarını hiçe sayan bir yönetime yazıklar olsun HİÇBİR KLÜBÜN TARAFTARI BUKADAR İSTEMEDİ bir futbolcuyu ama yönetim okadar düşmüşki sırf kendi taraftarı için bile bu işi bitiremedi yazıklar olsun... Herkese soruyorum Yönetimin hangi transfer kararında taraftar yönlendirici oldu şuana kadar hep begendiler getirdiler ve bizlerde sevdik yada sevmedik ama kimse tepki göstermedi taki işler kötüye gidene kadar herkese soruyom hangi takımın taraftarı kadar diger takımın taraftarı bir futbolcuyu istedi kimse istemedi bjk sırf taraftarı için n nihatı aldı ve ben 28 yaşındayım ev 28 yıldır ts luyum ama aptal degilim şuana kadar hiçbirgun ts taraftarı bir futbolcuyu istemedi sadece tekke yadar bukadar sevenlerini hiçe sayıpta en önemliside taraftarı aptal yerine koyan bir yönetime isyan ediyorum isteselerdi TEKKEnin işini bitirirlerdi herkes farkında degilse bikezdaha söyliyim TEKKE BİR YILDIZDIR anlıyomusunuz hala liglerimizde onun kadar zor pozisyonları gole çevirebilen futbolcu gelmedi GS lı HAGİ gibi öyle bedavaya alınabilecek bi futbolcumu sandınız ki şayet istedigi para bile okadar degil yattaradan bile az istedi YAZIKLAR OLSUN DİYORUM çünki 2 seferdir taraftar resmen aptal yerine konulşuyo ve kahretdigim ise hala TARAFTARIN yönetime BİZ SİZİN İÇİN NE ANLAM İFADE EDİYORUZ 'u anlatamadıklarına kahrediyorum şunu asla unutmayınki TARAFTARINI HİÇE SAYAN BİR YÖNETİM KABUL EDİLEMEZ yazıklar olsun....

Nitro Laz61
03.01.2010, 21:55
Yönetim vermek ıstedıgı parayı versın uzerını bız tamamlayalım..Acalım bir hesap gelmesını ısteyen herkes gonlunden kopanı yatırsın..İnanıpta neyı yapamadık bugune kadar?

evet inanıpta neyi yapmadıkki bence şunuda yapmalıyız arkadşalar Yönetime TARAFTARIN ROLÜNÜ VE ÖNEMİNİDE hatırlatmalıyız her yorumumda söylüyorum TARAFTAR ŞİMDİYE KADAR SADECE 1 İSTEK İSTEDİ sadece 1 oda fatihin alınmasıydı unutmayın bir yıldız alıyorsunuz beleşe alınacakmı sandınız sizin yönetim oalrak büyüklügünüz bumu en önemliside günlerce kamu oyunu rahatlatmıyosunuz NEDEN TARAFTARINIZI VE ONUN SADECE 1 İSTEGİNİ GÖRMEZDEN GELİYORSUNUZ BİZLER SADECE BİR İSTEK İSTİYORUZ oda FATİH TEKKE eger onuda alamıcak durumdaysanız yazıklar olsun size

Orhan Kahraman
03.01.2010, 22:07

Katılıyorum kardeşim Bkn: Köln taraftarı değil mi ?

Murat Cömert
03.01.2010, 22:14
aynen kardeşim.. Adamlar Podolski'yi aldılar..Biz neden Fatih'i alamıyalım..

yorumsuz6117
03.01.2010, 22:25
FATİH ARAMIZA KATILACAK
Fatih'in transferi ekonomik bir olay olduğu için, olursa hemen gelir. Ağustos'ta mukavelesi biteceği için kendisiyle görüşüyoruz. Fatih'i kulübü bugün bırakırsa, kendisi hemen aramıza katılır. Onun da, bizim de istediğimiz bu yönde. Şimdi olmazsa bize mukavelesi bittiğinde sezon sonunda geleceğini söyledi.

haber61

İbrahim Keleşoğlu
03.01.2010, 22:25

bencede taraftar olarak bunu artık gerçekleştirmemiz gerekiyor ben ögrenciyim ama elimden gelen ne kadarsa onu yatırırım hesaba,taraftar olarak kulübe fatihi ne kadar istedigimizide göstermiş oluruz

Süleyman Sofu
03.01.2010, 22:31
Millet kolayı bulmuş gel başlığa salla git hepsini toplasan ayak parmaklarımın sayısını geçmez...

Emrah Akcagöz
03.01.2010, 22:32
Millet kolayı bulmuş gel başlığa salla git hepsini toplasan ayak parmaklarımın sayısını geçmez...Abi ayağında daha fazla mı parmak var..

Murat Cömert
03.01.2010, 22:36
Millet kolayı bulmuş gel başlığa salla git hepsini toplasan ayak parmaklarımın sayısını geçmez...
Abi haklısın.. Ama Fatih gelse emınım o arkadasta sevınecek..Sadece ınancı yok..Ya guvenemıyor bize , ya da boyle bıseyı ılk defa goruyor.. Eger sevınmıcekse ki , aksini dusunmek bıle ıstemıyorum..

Süleyman Sofu
03.01.2010, 22:48
Abi ayağında daha fazla mı parmak var..

Yokda anla işte söyletme ;)

BAHADIR33
03.01.2010, 22:50
Sen uyu Süleyman biraz :)

Emrah Akcagöz
03.01.2010, 22:51
Yokda anla işte söyletme ;)
:rolleyes: ;)

ççççççççççççççç

Süleyman Sofu
03.01.2010, 22:52
gün ola harman ola bence bişeyler olacak herkes umutsuz olsada ben umutluyum Zenite ya alırsın teklifi yada sezon sonunda alırsın babayı diyecekler...

Ama bu iş olacak ya içimde öyle bir his var...

erkankoc
03.01.2010, 22:56
recep son haberler yokmu kaptandan

Emrah Akcagöz
03.01.2010, 22:57
İnşallah olacak bu iş...

Orhan Kahraman
03.01.2010, 22:59
Taktik: Zenit Trabzon ne verirse kabul etmelidir sezon sonu "beleş" (!) gelmesi üzerine
Duygusal: Zenit ne isterse verilmelidir Trabzonspor geçmişteki ruhunu kazanmalıdır

Oyum duygusallıktan yana

yorumsuz6117
03.01.2010, 23:00
Bence sabredin..

Orhan Kahraman
03.01.2010, 23:04
Bence sabredin..

Edemiyrııım da edemiyrııım :D

Emrah Akcagöz
03.01.2010, 23:10
Edemiyrııım da edemiyrııım :D
Aynı bizim kıllı gibi konuştun..ççç

JoKeR™
03.01.2010, 23:10
ah be alın artık su adamı yeter ya yeter

Orhan Kahraman
03.01.2010, 23:21
Aynı bizim kıllı gibi konuştun..ççç

hangi kıllı laa :D

Süleyman Sofu
03.01.2010, 23:24
Ya Bahadır abi sende bana taktın bu akşam ,neyimi gördünde git yat diyon...

Ama ben abilerimin sözlerini dikkate alırım.Tamam yatalım bakalım başlığı sahipsiz bırakmayın sakın

aman haaaa:D

Refik Tekke
03.01.2010, 23:30
İşimiz çok zor Zenit tok satıcı

Fatih ZENGİN
03.01.2010, 23:36
2m euro verip adamı alamıosan büyük takım filan değilsin... almak zor da deil parayı verirsen bak nasıl alınıyo

Samet KILIÇ
03.01.2010, 23:41
İşimiz çok zor Zenit tok satıcı

peki bizim yönetim???almaya niyetleri var mı??

Fatih Özkan
03.01.2010, 23:43
Bu konu gerdi beni...
Transfer sezonu da 18 dk sonra başlicak (:
Allah yardımcımız olsun...
Tekke'yi Bordo-Mavi forma ile Avni Aker'de görmek bizlere nasib olsun...

Orhan Kahraman
03.01.2010, 23:46
Bu konu gerdi beni...
Tekke'yi Bordo-Mavi forma ile Avni Aker'de görmek bizlere nasib olsun...

14 dakika :) gerdin beni şimdi haa:)

Fatih Özkan
03.01.2010, 23:47
14 dakika :) gerdin beni şimdi haa:)

Aha da 13 (:

BDiler61
03.01.2010, 23:47
Sabir son 28 gun.

Emrah Akcagöz
03.01.2010, 23:51
hangi kıllı laa :D
Çalıştığım yerin orda bi amca var 74 yaşında fanatik fbli lakabı kıllı o da hep öyle konuşur..:D

Semih Kırsüleymanoğlu
03.01.2010, 23:58
ya arkadaslar rahat olun Fatih gelicek
Fatih zenitle konusmaya gitmedi mi? Ben trabzona gitmek istiyorum demedi mi?
Fatihi göndermemek sallaklik olur Zenit yonetimi adina. Tamam trabzondan daha fazla para veren külüpler olabilr ama Fatih Kabul etmedikce gönderemezle ki. E desler bi yari daha oynasin, ne kadar yararlanabilecekler ki? Kafasinda takimi bitirmis bir futbolcu nekadar yararli olur? Külübe de oturucak diye dünyanin parasini vermezler herhalde.

Yani Zenitin yapmak istedigi yani Fatihin bize hala gelemeyisi, Zenitin Trabzondan ne koparsam kardir diye düsünmesidir. er ya da gec OK vericekler. Rahat olun.

Orhan Kahraman
04.01.2010, 00:02
saat 00:02 nerde kaldı fatih :p

şaka bir yana heyecanlandım iş artık resmi boyutta (zaman olarak)

pReN@_61
04.01.2010, 00:05
Bu konu gerdi beni...
Tekke'yi Bordo-Mavi forma ile Avni Aker'de görmek bizlere nasib olsun...Amin diyelim.. ;)

pReN@_61
04.01.2010, 00:10
ya arkadaslar rahat olun Fatih gelicek
Fatih zenitle konusmaya gitmedi mi? Ben trabzona gitmek istiyorum demedi mi?
Fatihi göndermemek sallaklik olur Zenit yonetimi adina. Tamam trabzondan daha fazla para veren külüpler olabilr ama Fatih Kabul etmedikce gönderemezle ki. E desler bi yari daha oynasin, ne kadar yararlanabilecekler ki? Kafasinda takimi bitirmis bir futbolcu nekadar yararli olur? Külübe de oturucak diye dünyanin parasini vermezler herhalde.

Yani Zenitin yapmak istedigi yani Fatihin bize hala gelemeyisi, Zenitin Trabzondan ne koparsam kardir diye düsünmesidir. er ya da gec OK vericekler. Rahat olun.Gökhan da bizi kafada bitirdi çoktan ama elden ne geliyor??

Fatih Özkan
04.01.2010, 00:12
saat 00:02 nerde kaldı fatih :p

şaka bir yana heyecanlandım iş artık resmi boyutta (zaman olarak)

Zaman işlemeye başladı...
Çok da çabuk geçecektir eminim...
Hayırlısı...

Semih Kırsüleymanoğlu
04.01.2010, 00:19
Gökhan da bizi kafada bitirdi çoktan ama elden ne geliyor??
Dün ve bugün yapmis oldugu aciklamalari yapmasaydi kesinlikle gönderilicekti!
Yani kafasinda bitirdigini düsünmüyorum. Ayrica cok farkli durumlar. Karsilastirilmasi yanlis

Enes Başkaya60
04.01.2010, 01:36
fATİH TEKKE transfer döneminin ilk günü gelmeli....

yorumsuz6117
04.01.2010, 01:37
eee bir saat 37 dakika oldu Fatih gelmedi mi hala..??

Enes Başkaya60
04.01.2010, 01:39
eee bir saat 37 dakika oldu Fatih gelmedi mi hala..??

Yok kardeşim gelmemiş daha ama biz bekliyoruz....

Semih AYDIN
04.01.2010, 01:51
baya beklicez galiba

61_Serhat_61
04.01.2010, 02:19
saatleri saymak fayda etmez renkdaslar...
benim yavas yavas ümidim tükenmek üzere...
sultanimiz gelmicek gibi...
insallah yanilirim...

yorumsuz6117
04.01.2010, 02:39
Sabredin da...:)

28TS61
04.01.2010, 02:45
bugun belli olur. 1 senedir anlasma saglanamadiysa zenit ile bugünden sonrada anlasmasi zor bence

Emo91
04.01.2010, 02:51
aslinda durum apacik ortada, yalniz bizim taraftar olayi görmek ve anlamak istemiyor!!!!

olay sudur:
trabzonspor yönetimi, hakli olarak, fatihe SIMDI 2 milyon € ödemek istemiyor.
sezon sonunda bedavaya gelicek.
hem fatihin askerlik problemi ortadan kalkicak, hem bosuna para dagitmicagiz.

simdi gelmesi takima ne yarari olucak??
sampiyon mu olucagiz? hayir!

sezon sonu bedavaya gelmesi en mantikli olan stratejidir!

ugurozturk
04.01.2010, 03:44
Katiliyorum.. Fatih'e Agustosta gelecegi kesinse, hedefsiz bir yari sezon icin 500 bin avrodan fazla vermek akil disi.

Ama Senol hocaya aciyorum. Gokhan zaten kafasinda bitirmis, oynamiyor. Geriye 17 mac icin tek forvet kaliyor. O da Umut.

Allah yardimcisi olsun.

Kubilay ŞAHİN
04.01.2010, 04:18
aslinda durum apacik ortada, yalniz bizim taraftar olayi görmek ve anlamak istemiyor!!!!

olay sudur:
trabzonspor yönetimi, hakli olarak, fatihe SIMDI 2 milyon € ödemek istemiyor.
sezon sonunda bedavaya gelicek.
hem fatihin askerlik problemi ortadan kalkicak, hem bosuna para dagitmicagiz.

simdi gelmesi takima ne yarari olucak??
sampiyon mu olucagiz? hayir!

sezon sonu bedavaya gelmesi en mantikli olan stratejidir!

Doğru Biz Anlamak İstemiyoruz.. Biz Anlama Özürlüyüz..

Bizde Biliyoruz 2 Milyon Euronun Büyük Bir Maliyet Olduğunu.. Fakat Soruyoruz Madem Bu Paradan Kaçıyorsunuz Sezon Başı Neden Almadınız.. Neden Bir Erteleme Duygusu İçindeler..

Sezon Sonu Bedavaya Gelicek.. Sen İnanıyormusun Geliceğinki Bu Adam Eğer Devre Arasında Alınmassa Zenit İle Ciddi Problemler Yaşar ve Sezon Sonuna Formsuz Bir Şekilde Takıma Gelirse Nasıl Faydalanacaksın Bu Adamdan.. Ayriyeten Bu Oyuncuyu İllaki İsteyenler olacaktır Ne Kadar Eminsin Sezon Sonu Kesin Bize Geliceğine..

"Şimdi Gelmesi Ne Yararı Olacak..?"
Bu Soruya Cevap Vermiyorum.. Bir veya İki Sayfa Geriye Gitsen Görürsün Cevabı..

"Şampiyonmu Olacaz..?"
Neden Senin Şampiyonluktan Başka Bir Hedefin Yokmu.. Sadece Şampiyonlukmu Bir Hedeftir Bu Takım İçin.. ?

Sezon Sonu Görecem Ben bu Mantıklı Stratejiyi..

Ha Ayriyeten Alınmayacağı Konusunda Hala Eminim.. %100 hemde.. Bir Bilgi veya Bir Kaynağım Yoktur..:)

Neyse Ben Biraz Uzaklaşayım Başlıktan..

Daha Barbaros Başlığı Açılacak Yarın..

Recep Alkan
04.01.2010, 08:57
Şuanda bir şerefsiz arıyorsanız eğer bu bizim yönetim değil Zenit yönetimidir. Durumumuzdan faydalanıp 6 aylık adamdan olmayacak bir bonservis belirleyen itlerdir. Çok merak ediyorum bizden başka tek bir kulüp 2 milyon bonservise rağmen hala ilgilenir miydi Fatih'le. Tam şerefsizler tam..

Zenit yönetimi neden şerefsiz Ömer ?

Geçen sene adamlar resmen kapımızda yattı, alın bu adamı diye, dnüp bakmadık, 200.000 Euro için bu transfer yatırıldı, ortaya onlarca yalan kondu, yerseniz dendi ? Şimdi adamların 13 maçta 7 gol atan bir oyuncusu var, tabi ki para kazanmak isteyecek, Bundan doğal ne var ?

Gökhan Ünal'ı sözde 6.250 ye aldın, sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalsa bir Trabzonsporlu olarak ne olacak ya para kazanalım mantığı ile 1 milyona verir misin ?

Sakın yaştan örnek verme, adamlar için yaş önemli değil, gol atıyorsa sorun değil, bu yaş bahanesi sadece bizim yönetim ağızlılarda var çünkü !!!

1,5 Yıldır çeşitli bahaneler ile alınmayan adamın, seneye alınacağının garantisini kim verebilir ?

Ya da bu adam bu kadar belirsizlik içinde neden kendini feda edip, 6 ay daha zenitte kalsın ?

Ömer maşallah, çoğu konuda bilgin yok ama, Fatih konusunda bayağı bilgilisin, benden tavsiye kardeşim, biraz daha genele yay ilgi alanlarını :)

Eğer Zenit herkesten 2 milyon istiyorsa tek taliplisinin Trabzonspor olacağını düşünüyorum ben.

Yanlış düşünüyorsun kardeşim, Zenit adamın bonservisinden daha fazla para veriyor kaptana ;)

Kaldı ki eğer evet desin Türkiye de kalbur üstü bir sürü takım var sırada ;)

BALKAN 06
04.01.2010, 09:02
bir ara aldık bitti modundaydım,
şimdi ''devre arası alamayacağız''a inanmaya başladım.

BAHADIR33
04.01.2010, 09:06
Haydi bakalım..

FANATIK61
04.01.2010, 09:07
Insallah bu hafta icerisinde imzalar atilirda Yönetim, Fatih ve bizde bu dertden kurtuluruz...

yetiii gariiii

Faik Yılmaz
04.01.2010, 09:14
Sağolsun beceriksiz ve basiretsiz yönetimimiz bizi yine yanıltmadı....

Fatih Tekkeyi alamadı.....

Ama suç birazda bizde siz 100 trilyon borca rağmen yönetimi ibra ederseniz onlarda böyle yapar işte....

demekki halimizden memnunuz.....

Peki Albayrak ın suçu ve farkı neydi bunlardan......

Recep Alkan
04.01.2010, 09:15
Yıllık 1.2 € civarı bi para almıyor mu zaten? 800.000 € da içeride alacağı var. Bundan da feragat etmesi gerekiyor.

Yine cepten 2€ çıkacaktır bu matematikle.

Emir konu hakkında ne kadar bilgili olduğun belli oluyor kardeşim, söyleyeceklerimi üzerine alma, ama işte bu mantıkta, bu bilgide olan insanlara burda Kaptanı, durumunu, adamlığını, Trabzonsporluluğunu vs vs vs anlatmaya çalışıyoruz.

6 ayı kalmış futbolcuya bilmem kaç para verilirmi.

Bu sıraların modası üstteki cümle oldu.,

2-3 haftada hoca kovulan bir yer için 6 ay oldukça uzun bir süre.

Adem o kadar moda laflar duyduk ki kardeşim, artık bu aralarından en mantıklısı geliyor bize.

Ama en üzüldüğüm konu, birileri, ağızlarına şekerli bir sakız atıyor, bir süre çiğniyor, bakıyor o sakızın tadı kaçıyor, hemen çıkarıp yenisini atıyor ağzına, onu çiğnemeye başlıyor. Bizim taraftar da önce o çıkan sakızı çiğniyor, sonra gelecek olanı bekliyor...

Nasıl olsa sakız ucuz, daha çok çiğner bu millet bu sakızları...

Birileri parasını verecek adam olduğu halde Kaptanı almadılar ki, sen para toplsana ne yazar ?

Ne zaman anlayacaksınız Kaptanın alınmama durumunun para ile alakası olmadığını ???

noname
04.01.2010, 09:32
Fatih Tekke, bu transfer sürecindeki duruşuyla nasıl bir Trabzonsporlu olduğunu gösterdi. Yönetim de bu transfer sürecinde ne kadar Trabzonsporlu olduğunu gösterdi. Ancak..
Şenol Hoca'nın diretme durumu olsaydı alınacağını düşünüyordum Fatih'in. Şenol Güneş de 6 ay sonra ücretsiz gelmesinin mantıklı olacağını zira bu sene şampiyonluk kelimesinin bizim için geçmeyeceğinin farkında. Fatih'i bu kadar kötü durumda almak işine gelmez sanırım.
Yine de.. kimsenin telaffuz etmediği, arada içimizden bazılarının bir şekilde duyduğu görüşmeler oluyordur. Fatih'in gelmemesi Fatih açısından iyi olmuştur. Biraz daha para alır. Askerlik sorunundan kurtulur. Seneye yeni umutları olan bir takımın kaptanı olarak gelir. Aslında o kadar da kötü değil.

Celal Demir
04.01.2010, 09:37
yönetimin Tekkeyi almak için vermiş olduğu olağan üstü çabaya sonsuz teşekkür ederim...!

Celal Demir
04.01.2010, 09:43
tekke için 2 milyon euro istiyorlar sözleşmesinin bitmesine 6 ay kalmış bir futbolcuya belki verilmez ondada haklılar diyelim. Ama ben ve benim gibi herşeyi TRABZONSPOR olan birçok taraftarın ligin 2. yarısındada kahır çektirmeye ne hakları var? gol sorununun ve takımdaki lider oyuncu sorununun büyük ölçüde çözüleceğini bile bile ve tekkenin nekadar fedakarlık yaptığını bile bile onu bırak almayı almak için hiç uğraşmamak, her defasında saçma sapan, değişik ve YALAN açıklamalar yapmak taraftarı kandırmaktan başka birşey değil. kaldı ki aldığımız topçı sıradan bir topçu da değil. eğer söz konusu hem süper biir futbolcu hem ADAM GİBİ ADAM hemde TRABZONSPOR aşığıysa alacaksın kardeşim kiimsenin TRABZONSPOR taraftarlarıyla dalge geçmeye hakkı yok...

Recep Alkan
04.01.2010, 10:01
Tekrar Tekrar yazmak istiyorum, bıkmadan usanmadan…

Fatih Tekke’yi sadece bir futbolcu olarak görmek ve istemek bence yetersiz bir düşüncedir. Fatih Tekke her röportajında ne diyor, Değiştim, Eski Fatih değilim. Haklı aslında, bugün Fatih’i iyi bildiğini, tanıdığını söyleyen yazar çizer kesimi, biraz dikkat etseler, Fatih’in kendisine yapılan bu kadar haksızlıktan sonra bu denli susmayacağını, tepkisini çok daha ağır vereceğini bilmeleri gerekirdi. Ama Kaptan değiştiğini bu durumu ile çok güzel ispatladı bizlere.

Gelelim Fatih’i sadece futbolcu olarak değil de ne olarak görmemiz gerektiğine. Eğer kaptan alınırsa, elimizde, Uefa Kupası, Süper Kupa almış biri olacak, futbol yetenekleri, Trabzonsporluluk bilinci ve sevgisi yüksek bir adam olacak, maddiyatı ikinci plana atmış, o herkesin örnek verdiği gerçek Trabzonsporlu bir kişilik olacak, tecrübesi ile arkadan gelecek olan gençlerimize tam anlamı ile bir abi olacak bir oyuncumuz olacak. Sizce Tugay Kerimoğlu neden 38 yaşına kadar İngiltere gibi bir yerde futbolcu kişiliğine devam etti, yada ettirildi, Futbolun yaratıcısı olan İngilizler neden bu adama bu yaşına kadar müsama gösterdi, acaba bugün yaşı bahane eden bizler futbolu İngilizlerden daha mı çok biliyor ?

Kaptan bu transferin başlayıp, geldiği bugüne kadar gerek duruşu, gerek davranışları, gerek yerinde ve zamanında konuşmaları ile gerekeni yapmıştır. Şu an aldığı paranın çok daha altına imza atmıştır (göstermelik, tabiri yerinde ise), koca koca adamların davranışlarına rağmen adamlığını bozmamıştır.

Aslında ben artık transferin olup olmamasında da değilim, bence kaptan daha gelmeden bir çok kişinin ağzına lafı tıkadı, oynamadan, gol atmadan, o formayı giymeden, birilerine hem futbol dersi hem de adamlık dersi verdi. Ben artık bu işin hem yönetim hem de taraftar kısmı ile ilgileniyorum.

Yönetim aslında bu transfer de gerçekten mükemmel bir duruş sergiledi. İnanılmaz bir istikrar sergilediler, Yönetim Fatih Tekke için taraftara karşı dik durabildi. 1,5 yıldır taraftarı bu kadar güzel uyutabilen, yarın bugün diyip bizi avutan, kucağımıza Fatih Tekke yerine kuzuları, baytarları, yelenleri bırakan bir yönetime sahibiz. Bu kadar borca rağmen sadece güler yüzü nedeniyle ibra edilen, güven tazeleyen bir yönetime sahibiz. Parası verilecek bir adamı bedavaya almayıp, daha sonra bu işi paraya dökebilecek ve bunu bazı kısım taraftara yutturabilecek kadar becerikli bir yönetimimiz var, bir oyuncuyu kendisinden çok düşündüğünü söyleyip, bu paraya bize gelirse zarar edebilir diyebilen bir yönetime sahibiz…

Aslında çok daha becerikli huyları da var ama, uzun yazı pek okunmuyor, kısa keselim bari….

Ya taraftarımıza ne demeli, bir oyuncu istediğimizde, hemen git tsclup’a git, ürün al diyenlere ne demeli ?

Eğer bu kulüp sadece benim forma param ile yönetilecekse o zaman seçtiklerimiz ne iş yapar orda ?

Ya bütün fedakarlığı kaptandan bekleyen taraftara ne demeli ? Zaten onca konuda dişini sıkan Kaptana, bir de kesin alınıp alınmayacağı belli olmadan 6 ay daha bekle, sonra seni alırız diyen taraftara ne demeli ?

Son sözüm yine Yönetime olacak;

Eğer taraftar olarak biz, çıkardığın formalardan 65.000 adet alıyorsam, sırf kulübümüz kazansın diye 35.000 taraftarım Trabzonsporcell’e geçiyorsa, Taraftar kartı satışları beklenilenden iyi gidiyorsa, konumun, durumun, sıralaman ne olursa olsun hiçbir deplasmanda yalnız kalmıyorsan, Trabzonspor taraftarının hiç alışık olmadığı Kombine olayı 2 senedir hemen hemen tavan yapıyorsa, Kulüp adının geçtiği her yer de sana öncelik tanınıyorsa o zaman sende gereğini yapacaksın…

2016 için tepkimi taraftar olarak ben koyacaksam, Taraftar çok istiyor diye kendi transferini kendi yapacaksa, Hakkını yiyen hakemlere sen kardeşim derken, ben sitemin ana sayfasına Akıllı Olun yazacaksam, Federasyona karşı ben dik duracaksam,

Sen ne iş yaparsın bre Yönetim…

Saygılar;

Süleyman Sofu
04.01.2010, 10:13
Bugüne kadar çok konuştuk yeri geldi gırgır yaptık yeri geldi sıkıntı yaptık yeri geldi kızdık yeri geldi sevindik kaderimizde olanları yaşadık kısaca...

Ve geldik bugüne hani diyorduya birileri kardeşim transfer sezonu başladıda alınmadımı Tekke işte geldi çattı o gün.Bakalım sevgili yöneticileriniz ne kadar samimi, çıkıp Fatih askerlik sorununu halletsin bonservis işi benim işim hemen çözerim diyen Sn.Başkan ne kadar sözünün eri ne kadar samimi çıkacak ortaya...

Lafa geldimi dağları delen ama icraata geldimi yan çizen zihniyet artık iyice mide bulandırır oldu yüzlerini görünce tiksinir oldum.Ellerinde son bir fırsat var ya bunu değerlendirirler yada içine düştükleri sahtekarlık yalan dolan çukurunda çırpına çırpına yok olurlar...

Tarih herkesi bir şekilde yazacaktır.Kimilerini yalancı diye yazacaktır,kimilerini BÜYÜK KAPTAN diye...

Umudum azalıyor ama yinede beklemeye devam...

İHTİLALL
04.01.2010, 10:16
Sağolsun beceriksiz ve basiretsiz yönetimimiz bizi yine yanıltmadı....

Fatih Tekkeyi alamadı.....

Ama suç birazda bizde siz 100 trilyon borca rağmen yönetimi ibra ederseniz onlarda böyle yapar işte....

demekki halimizden memnunuz.....

Peki Albayrak ın suçu ve farkı neydi bunlardan......

Artık kriterler değişti..

Bu yönetim hemen,hemen iki yılını doldurdu..
İki yıl,artı dördüncü transfer dönemi..

Ve şu açık artık:

Bu yönetimi ,Albayrak yönetimi ile mukayese etmenin,Albayrak yönetimine haksızlık olduğunu düşünüyorum..

hakankutlu
04.01.2010, 10:20
İlk günler anlaştık geliyor dendi.Şimdi nelere kaldık

2 milyon €'ya kıyamadılar

“Fatih işi çıkmaza sürüklendi...” Bu sözler Sadri Şener'e ait. Sorunların çözülemediğini anlatan Trabzon'un Başkanı, “Şartlar ortada. Görünen o ki, Haziran'ı beklemekten başka çare yok” dedi. Halbuki 2 milyon Euro verseler bu iş olacaktı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm831027.jpg

Trabzonspor’da taraftarların dört gözle beklediği Fatih Tekke transferi büyük ölçüde yattı... Bu durumu destekleyen sözleri de bizzat Başkan Sadri Şener söyledi. İşin artık çıkmaza sürüklendiğinden bahseden Bordo-Mavililer’in patronu, “Sorunları çözemiyoruz. Fatih eğer isterse Haziran’da bonservisi elinde gelir. Yani görünen o ki, o zamanı beklemekten başka çaremiz yok. Eminiz ki Fatih de böyle bir şeyi çok ister. Bizim de kapımız her zaman ona açık olacaktır. Onunla birlikte olmayı çok istiyoruz. Ancak şartlar ortada” ifadelerini kullandı. Transferde bu aşama gelinmesinde ise birden fazla etken var. Zenit’in 7.4 milyon Euro’ya aldığı Fatih Tekke için 2 milyon Euro ve bunu peşin istemesi, yönetimdeki, “Haziran’da bedelsiz alırız” görüşündekilerin elini güçlendirdi. Şenol Güneş’in performans ve motivasyonundan memnun olduğunu söylediği Gökhan’ın da takımda kalmaya sıcak bakması bir başka faktör.

Şimdi ne olacak?
Eğer tüm gelişmelerin gösterdiği üzere Fatih Tekke Trabzonspor’a dönemezse önünde iki seçenek olacak. Bunlardan biri, Zenit’te sözleşmesinin biteceği Ağustos ayına kadar kalması. Bu durumda Rus temsilcisi kendisine rutin ödemeleri yapacak, yazın ise bonservisi elinde istediği kulübe gidebilecek. İkinci seçenek ise Zenit’in kendisine daha önce yaptığı 1 yıllık sözleşme uzatma teklifini kabul edecek ve toplam 1.5 yıl daha bu ülkede oynayacak. Sonuçta her iki ihtimalde de Fatih Tekke dövizle askerlik hakkını kazanmış olacak.

Kim kaça gelmişti?
OYUNCU BONSERVİSİ
Alanzinho 4 milyon
Gökhan 6 milyon 250 bin
Gabriç 2.5 milyon
Colman 2.5 milyon
Giray 2 milyon 750 bin

Kaynak : http://fanatik.ekolay.net/2-milyon-%E2%82%ACya-kiyamadilar_3_Detail_35_158818.htm

sametaydin
04.01.2010, 10:22
Olmayacağını tahmin etmiştim zaten. Neyse hayırlısı olsun o zaman. İnşallah önümüzdeki sezon için alırız fatihi. Yönetimin fatihi şimdi almaması bence hata değil, fakat sene başında almaması büyük bir hata idi. Hayırlısı olsun diyorum.

Recep Alkan
04.01.2010, 10:22
Bahadır abi, takip ediyorum yaklaşık 15 dakikadır başlıktasın, tek kelime yazmadın, hayırdır ?

Acaba benim yazı mı uzun geldi :)

BAHADIR33
04.01.2010, 10:26
Bu başlık son günlerde yaşanan gelişmeler, kolpadan transfer haberleriyle gerilerde kaldı sanki.
Başlığı takip edenlerin sayısısında ciddi bir azalma var.
Kaptanın gelişinin sezon sonuna kalması fikri sanki çok da rahatsız etmemeye başladı taraftarımızı.

BAHADIR33
04.01.2010, 10:28
Bahadır abi, takip ediyorum yaklaşık 15 dakikadır başlıktasın, tek kelime yazmadın, hayırdır ?

Acaba benim yazı mı uzun geldi :)
:)
Okuyorum, düşünüyorum sonra bir daha okuyorum Recep.
Yazsam diyorum, ne söyleyeceğimi bilmiyorum..
Kırılan ümitlerimi onarmaya çalışıyorum kendimce..
Ha gayret diyorum, ümitli ol..

Ahmet Başkaya
04.01.2010, 10:28
Bu başlık son günlerde yaşanan gelişmeler, kolpadan transfer haberleriyle gerilerde kaldı sanki.
Başlığı takip edenlerin sayısısında ciddi bir azalma var.
Kaptanın gelişinin sezon sonuna kalması fikri sanki çok da rahatsız etmemeye başladı taraftarımızı.

Bir alınmasında görelim .. ;) ...

Erdal
04.01.2010, 10:29
Cuma'ya kadar susarım...Sonrası Allah Kerim...

Süleyman Sofu
04.01.2010, 10:29
Bazen diyorum kendi kendime ulan bu rezilliklerin hepsi bir taktik olsun ama arkadaş bu nasıl bir taktikki adamların sözleri hep yalan hep dolan...

Artık çok konuşmayıp gelebilecek haberlere odaklanmak istiyorum mümkünse...

Kulağım Bundan sonra Recepte...

BAHADIR33
04.01.2010, 10:31
Cuma'ya kadar susarım...Sonrası Allah Kerim...
Namazdan önce mi sonra mı abi?
Ona göre yapalım hazırlıklarımızı,bileyelim baltaları :)

Recep Alkan
04.01.2010, 10:31
Kaptan dün itibari ile daha Rusyaya gitmemişti, bugün den haberim yok.

Bende Kaptan Rusyadan dönmeden konuşmayacağım, hiçbir fikiri kabul etmiş değilim, Kabul edeceğim tek fikir var, o da bu yönetim ile ilgili...

Orhan Aydın
04.01.2010, 10:34
Ben en çok sene sonu bedava alırızcılara sinir oluyorum.:)
Trabzonspor'un parası o kadar kıymetli olsaydı 100 trilyon borcumuz olmazdı.
Kaldı ki para Tekke için...

BAHADIR33
04.01.2010, 10:34
Kaptan dün itibari ile daha Rusyaya gitmemişti, bugün den haberim yok.

Bende Kaptan Rusyadan dönmeden konuşmayacağım, hiçbir fikiri kabul etmiş değilim, Kabul edeceğim tek fikir var, o da bu yönetim ile ilgili...
Peki Rusya'ya gideceği bilgisi kesin mi Recep?
Yani hafta ortasında görüşecekler biliyorum ama yüzyüze mi olacak bu görüşme kesin?

Ömer SEVİNÇ
04.01.2010, 10:35
Öncelikle sahada ruh gibi gezen adamları görmeyen gözlerin Kaptana adam diye hitap etmesi kendilerinin buraya ne maksatla geldiğini çok güzel açıklıyor.

Fatih'in adam olmadığını da öğrendim sayenizde. Bundan sonra demem merak etmeyin. Özür dilerim adam dediğim için. Ayıp ettim adama. Pardon Fatih'e.

Erbay
04.01.2010, 10:37
Kim kaça gelmişti?
OYUNCU BONSERVİSİ
Alanzinho 4 milyon
Gökhan 6 milyon 250 bin
Gabriç 2.5 milyon
Colman 2.5 milyon
Giray 2 milyon 750 bin

Oy oy oy oy :) Yönetim zaten yazdan beri zerre para vermek istemiyor bu transferde. Bedava gelirsek alırız düşüncesi var. Şampiyonluk kupasını verirlerse hayır demeyiz düşüncesi gibi :) Aslında geçen sene ikisi de oldu :)

Recep Alkan
04.01.2010, 10:41
Peki Rusya'ya gideceği bilgisi kesin mi Recep?
Yani hafta ortasında görüşecekler biliyorum ama yüzyüze mi olacak bu görüşme kesin?

Abi, ben gidecek diye biliyorum,

Zaten şöyle bir durum var, almak istemeyen Yönetim telefon ile görüşüyor, gelmek isteyen gider kendi görüşür ;)

Süleyman Eruyar
04.01.2010, 10:41
Benim bu transferden hiç korkum yok içimde , olacak bu iş olacak, haberlere bakmayın...

Erdal
04.01.2010, 10:43
Ben en çok sene sonu bedava alırızcılara sinir oluyorum.:)
Trabzonspor'un parası o kadar kıymetli olsaydı 100 trilyon borcumuz olmazdı.
Kaldı ki para Tekke için...

"Bedava alırız" a da eyvallah...Ben en çok " O da bizi tercih eder herhalde" lafına sinir oldum...

Kurnaz ve zeki...Farklı şeyler...Tabiattaki en kurnaz hayvan en çok aç kalandır...Mekanizmayı böyle kurmuş Allah...

İHTİLALL
04.01.2010, 10:44
Kim kaça gelmişti?
OYUNCU BONSERVİSİ
Alanzinho 4 milyon
Gökhan 6 milyon 250 bin
Gabriç 2.5 milyon
Colman 2.5 milyon
Giray 2 milyon 750 bin

Oy oy oy oy :) Yönetim zaten yazdan beri zerre para vermek istemiyor bu transferde. Bedava gelirsek alırız düşüncesi var. Şampiyonluk kupasını verirlerse hayır demeyiz düşüncesi gibi :) Aslında geçen sene ikisi de oldu :)

Yönetimin,bedava Fatih Tekke'ye bile mazeret bulmayacağınımı zannediyorsunuz?

Şimdiye kadar ortaya konan kaç mazeret çürütüldü..

Dozer Cemil ve Şenol Güneş'ten beri ,ilk kez bu kalitede bir futbolcu,başka takımda oynamam diyor ve almamak için verilen çaba,yönetimin en çok çaba sarfettiği,en büyük icraatı..

Hala mantık dairesinden bakmak..

Aşırı iyimserlik,başka bir şey değil..

SEDAT
04.01.2010, 10:49
-Yazıklar olsun....
-Burdan F.Tekkeye sesleniyorum gelme kardeşim gelme sakın bu insnalar seni haketmiyor..

Adem Erdoğan
Bana mı Adem?

yerli yersiz muhalefet eden herkese Ömer.
bilmiyorum sen ne şekilde muhalefet ediyorsun.

Yalnız şöyle bir durum da var, başta Umut Bulut ve Gökhan Ünal olmak üzere, Şenol Güneş, Colman Selçuk defans oyuncuları bunların hepsi Fatih'in alınmamasından zarar görecekler. Sadece 2 maç üstüste alınacak mağlubiyetler yetecek buna.O zaman göreceğiz bakalım kayıp kaç milyon euro olacak.
Yapılan transferler sadece göz boyama ancak ilk 5'i zorlarız bu adamlarla.

Özellikle yine Umut ve Gökhan'a küfürler edilecek başkan da oturup seyredecek.Midesi genişledi baya hazmedebilir bunları.Sonrada ekranlarda ağlayacak bana da sövüyorlar diye.

Hata yapmak insanlara mahsus, aynı hatayı birkaç kez tekrarlamak düpedüz eşekliktir.

Sonra bu sayfa yine ağlama duvarına dönecek.Kim muhalefet ediyorsa tek tek görücem ben onları.

Orhan Aydın
"Bedava alırız" a da eyvallah...Ben en çok " O da bizi tercih eder herhalde" lafına sinir oldum...

Kurnaz ve zeki...Farklı şeyler...Tabiattaki en kurnaz hayvan en çok aç kalandır...Mekanizmayı böyle kurmuş Allah...

Abi inşallah olmaz da hadi diyelim ki 'sene sonu' ön plana çıktı ve Tekke Kazan'a gitti.'Gördünüz mü bizi sattı' diyenler bile çıkar.

Faik Yılmaz
Yönetim Fatih Tekkeyi almamakta gösterdiği çabayı almada gösterseydi şimdiye kadar çoktan formamızı giymişti....

Acaba menejerinden birileri para yiyemeyecek ondanmı alınmıyor Fatih Tekke.....

Başkada ihtimal kalmıyor....

Sorun sadece para olsa 10 trilyon verip Alanzinyoyu 5 trilyon verip Gabriçi almazlardı......

U.Sadıkoğlu
04.01.2010, 10:51
Giray'ın bonservisine 2,5 M Euro verdik yönetim 2 M Euroyu veremiyor mu yani bu işin altında başka şeyler var da işte yine birilerinin çıkarlarına ters geliyor demek ki Fatih ancak jübile yapmaya gelir Trabzon'a ..

Faik Yılmaz
04.01.2010, 10:54
Fatih Zenitte senede 2,5 milyon euro alıyor..... ( yaklaşık 5 trilyon)

Bizede 1,3 milyona gelmeye razı yani yaklaşık yarısına.....

1 ay askerlik yacakken bize gelip 6 ay askerliğede razı.....

Elinden gelen her türlü fedakarlığı yapıyor bizimkilerse almamak için elinden geleni.....

BAHADIR33
04.01.2010, 10:57
bizimkiler takribi 1 milyon vermeye razı.
Fatih sonunda dayanamayıp aradaki farkı Zenith'e cebinden ödeyecek ve dönüp diyecek ki tamam 1 milyon verin bitsin bu iş.
Bizimkilerin cevabı;
"yani şunun şurasında 5 ay kaldı. 1 milyon da çok değil mi?"

Süleyman Sofu
04.01.2010, 10:59
Bahadır abi doğru diyorsun bu adamlardan herşey beklenir...

Ömer SEVİNÇ
04.01.2010, 11:01
yerli yersiz muhalefet eden herkese Ömer.
bilmiyorum sen ne şekilde muhalefet ediyorsun.

Yalnız şöyle bir durum da var, başta Umut Bulut ve Gökhan Ünal olmak üzere, Şenol Güneş, Colman Selçuk defans oyuncuları bunların hepsi Fatih'in alınmamasından zarar görecekler. Sadece 2 maç üstüste alınacak mağlubiyetler yetecek buna.O zaman göreceğiz bakalım kayıp kaç milyon euro olacak.
Yapılan transferler sadece göz boyama ancak ilk 5'i zorlarız bu adamlarla.

Özellikle yine Umut ve Gökhan'a küfürler edilecek başkan da oturup seyredecek.Midesi genişledi baya hazmedebilir bunları.Sonrada ekranlarda ağlayacak bana da sövüyorlar diye.

Hata yapmak insanlara mahsus, aynı hatayı birkaç kez tekrarlamak düpedüz eşekliktir.

Sonra bu sayfa yine ağlama duvarına dönecek.Kim muhalefet ediyorsa tek tek görücem ben onları.

adem Fatih varken de Gs'den 4-5 tane yedi takım. Fatih'in gelmesi demek her maçı kazanacağız her futbolcu değerinin 2 katına çıkacak demek değil. Faydalı olacağına inanıyorum ben de ama adamı(!) eli değnekli sihirbaz gibi göstermenin de anlamı yok.

Fatih'in alınmasına muhalefet etmiyorum ben. Dediğim gibi alınması mutlaka faydalı olacaktır her yönden ama 6 aylık bir süre zarfı için 2 milyon euro'nun elin Ruslarına gitmesine hiç içim razı değil. Hele de böyle beklentisiz bir yıl geçirirken.

Eğer amacımız Avrupa ligine oynamaksa halihazırdaki kadromuzun buna yeterli olduğunu düşünüyorum. Şampiyonluğa oynayacaksak forvete İbrahimovic lazım.

Toraman
04.01.2010, 11:02
Sadri, Fener maçı öncesi "Fatih ikinci yarı bizimle" diyordu, gene "askerlik sorununu halletsin, Zenit'le anlaşmak sorun değil diyordu". Şimdi Haziran'a kaldı diyor, "Trabzon'da oynamak isterse gelir" diyor. Ben Trabzon'da çok kötü başkanlar gördüm ama bu kadar adam olmayanını da görmemiştim. Biraz daha beklemek lazım, ama bu iş olmazsa hele Fatih anlaşmasını uzatır veya başka takıma giderse bu taraftarda Sadri'yi kısa yoldan defetmeyi bilir.

ErtuGrul
04.01.2010, 11:03
Forma satislari zaten mailyetin buyuk bolumunu karsilar..yaparsin adam akilli bir firma ile reklam anlasmasi buda diger yarisini karsilar...Tekke gelsin 3 forma ben alacagim,benim gibi dusunen binlerce insan var..isin maliyet bolumu palavra..baska baska dolaplar donuyor..

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 11:08
Fiyatı düşürme çabası olarak düşünmek istiyorum..

Sürece bu açıdan bakıldığında saygıyı hakedebilir durum bu..

Gerisini hep beraber göreceğiz artık..

Uzun konuşuruz sonra.

Fatih ZENGİN
Eğer Fatih Tekke bu ara transfer döneminde takıma katılmazsa şahsi fikrim bu yönetim gelecek sezonu göremez. Bu iş artık çığrından çıktı. Bu taraftar yarım ağızlardan bıktı. Adam gibi yönetim istiyor. Almayacaksanız ADAM gibi almıyoruz diyin yeter. Yok askerlik yok yaşlı yok bonservis devre arasında bidahaki sezonda yerine biz Fatih 'i almıyoruz diyebilirdiniz.. En azından kafamız rahat olurdu.

Recep Alkan

Uzun konuşuruz sonra.

Konuşuruz abi, 1 Şubat günü uzun uzun konuşuruz, çok muhalefet yapacak zamanımız olacak ;)

FANATIK61
04.01.2010, 11:10
Yönetim Fatih Tekkeyi almamakta gösterdiği çabayı almada gösterseydi şimdiye kadar çoktan formamızı giymişti....

Acaba menejerinden birileri para yiyemeyecek ondanmı alınmıyor Fatih Tekke.....

Başkada ihtimal kalmıyor....

Sorun sadece para olsa 10 trilyon verip Alanzinyoyu 5 trilyon verip Gabriçi almazlardı......

Bravo Faik sen caktin davayi. Fatih Trabzonsporun önerdigi menejer ile calismak istemedigi icin transfer gerceklesemiyor.

Baksaniza Fatih ben herseyi hallederim kendi menejerim ile siz bundan sonrasina karismayin diyor, neredeyse bedava gelecek ama bizim Yönetim ne yapiyor hala mazeret üretiyor. Bu akil almaz bir is.

Adem Erdoğan
adem Fatih varken de Gs'den 4-5 tane yedi takım. Fatih'in gelmesi demek her maçı kazanacağız her futbolcu değerinin 2 katına çıkacak demek değil. Faydalı olacağına inanıyorum ben de ama adamı(!) eli değnekli sihirbaz gibi göstermenin de anlamı yok.

Fatih'in alınmasına muhalefet etmiyorum ben. Dediğim gibi alınması mutlaka faydalı olacaktır her yönden ama 6 aylık bir süre zarfı için 2 milyon euro'nun elin Ruslarına gitmesine hiç içim razı değil. Hele de böyle beklentisiz bir yıl geçirirken.

Eğer amacımız Avrupa ligine oynamaksa halihazırdaki kadromuzun buna yeterli olduğunu düşünüyorum. Şampiyonluğa oynayacaksak forvete İbrahimovic lazım.

Umut ve Gökhan'ın forveti olduğu takım Avrupa kupalarına gidecek demek sadece hayal. Yok eğer daha iyi olacaklar diyorsan bu filmi de daha önceden izlemiştim.
Gökhan efendi geçen sezon devre arası bu seneden geçti yeni sezona bomba gibi gireceğim demişti. Bomba ne kelime atom bombası mübarek.
Şimdi de umut tacirliği yapıyor ekranlarda 2. devreye bomba gibi gireceğim diye.Onu 1 kere yerler.
Umut'a gelirsek kapasitesi sınırlı bir adam en fazla yedek forvet olur bu takıma eğer hedeflerimiz varsa tabi.

UğuR

Uzun konuşuruz sonra.

Senin haklı çıkmanı diliyorum....:o

Ömer SEVİNÇ
04.01.2010, 11:13
Umut ve Gökhan'ın forveti olduğu takım Avrupa kupalarına gidecek demek sadece hayal. Yok eğer daha iyi olacaklar diyorsan bu filmi de daha önceden izlemiştim.
Gökhan efendi geçen sezon devre arası bu seneden geçti yeni sezona bomba gibi gireceğim demişti. Bomba ne kelime atom bombası mübarek.
Şimdi de umut tacirliği yapıyor ekranlarda 2. devreye bomba gibi gireceğim diye.Onu 1 kere yerler.
Umut'a gelirsek kapasitesi sınırlı bir adam en fazla yedek forvet olur bu takıma eğer hedeflerimiz varsa tabi.

Geçen sene nasıl gittik peki? Az kalsın kazayla şampiyonlar ligine gidecekti hatta forveti Umut ve Gökhan olan takım.

Hee halihazırdaki bu takım Avrupa ligine bile oynayamayacak kadar dandikse eğer. Sadece Fatih de yetmez. Komple takımı yenilemek lazım.

BAHADIR33
04.01.2010, 11:15
Geçen sene nasıl gittik peki? Az kalsın kazayla şampiyonlar ligine gidecekti hatta forveti Umut ve Gökhan olan takım.

Hee halihazırdaki bu takım Avrupa ligine bile oynayamayacak kadar dandikse eğer. Sadece Fatih de yetmez. Komple takımı yenilemek lazım.
Allah'tan şampiyonlar ligine kalmadık.
Bir facianın eşiğinden döndük bence.

Faik Yılmaz
04.01.2010, 11:16
Şu kardeşimizin cenazesine gelmemelerinden sonra yönetimden iyice nefret ettim zaten son bir yıllık icraatlarıyla yeterince antipatik olmuşlardı.

Ve şu kanıya vardım.....

Yönetim kendi menfaatlarine olmayan hiç bir işin içine girmek istemiyor. Millet ölmüş kalmış taraftar kahrolmuş umurlarında filan değil.....

Menfaat varsa icraat var yoksa yok....

Kimse kusura bakmasın..... Bunun başka açıklaması yok....

Sezerle, Murat Tosun transferlerinide kamuaoyunu susturma çabası olarak değerlendiriyorum ben.....

Ömer SEVİNÇ
04.01.2010, 11:18
Abi yeter ki şu maçlarımızı bir kez olsun Star'da izleyebilelim ben sıfır çekmeye de razıyım. Bir kez de biz oynayalım şu Manchester'lara, Barcelona'lara karşı. Tekrar gelsinler Trabzon'a fena mı olurdu?

İHTİLALL
04.01.2010, 11:19

Buradaki bazı arkadaşlar,o kadar sabrettilerki bu konuda,artık canları boğazlarında,tabiri caizse..
Bu konuda" muhalefet" eğilimine bile tahammülleri sınırlıdır artık..

Sonuna kadar haklılarda aslında..

Oysa ben senin,diğer başlıktaki yorumlarınıda harmanlayarak iyi niyetle fikirler yürütmeye çalıştığını düşünüyorum..

Ama katılmıyorum sana ..

Bu işin para filan sadece geyiğidir çünkü..

Basitçe:
Artık garanti para almıyoruz,yayıncı kuruluştan,sağolsun sadri bey sayesinde..

Bir galibiyet yaklaşık 350.000 lira,artı ilk altıdaki her derece size bir milyondan fazla kazandırıyor..

Yani Fatih Tekke'nin (Allah bir sakatlık vermezse)gelirse,daha bu yıl bonservisini fazlasıyla kazandıracağı hemen ,hemen kesindir..

Bir buçuk yıldır ,bu konuda entrika üstüne entrika çeviren adamların,gerekçelerinin çoğu gülünecek cinstendi..

Bu sonki de, pek farklı değil..

BAHADIR33
04.01.2010, 11:20
Abi yeter ki şu maçlarımızı bir kez olsun Star'da izleyebilelim ben sıfır çekmeye de razıyım. Bir kez de biz oynayalım şu Manchester'lara, Barcelona'lara karşı. Tekrar gelsinler Trabzon'a fena mı olurdu?
Bak ne güzel Söyledin Ömer,
Bizim isteğimiz de aynı senin isteğin gibi.
Fatih Tekke'yi takımda görmek, Avni Aker'de izlemek istiyoruz artık.
Fatih gelsin ben de sıfır çekmeye razıyım.
Anladın mı şimdi bizi?

Hüseyin Bağdat
04.01.2010, 11:23
Gelişmeleri sabırla bekledim. Transfer sezonu bitene kadar da yönetim hakkında olumsuz yazmayacağım( Yönetimi hep savunmuştum). Sonrası ALLAH kerim...

Orhan Aydın
04.01.2010, 11:24
Avrupa vitrinine; 'x maçı kasten kaybedildi' imasında açıklama yapan yöneticisi varken çok zor çıkar TS

Adem Erdoğan
04.01.2010, 11:24

Ş.l.'ne gidemeyecektik, en fazla önelemesine giderdik.

Bu sezon attıkları gol henüz 6.
3'ü ibb'ye.
Takım dandik değil sadece forvetler dandik, tabi eksiklikler var ama gol atmak öncelikli sıradadır.

Cengiz Çubukcu
04.01.2010, 11:28

Biraderim anlattı....otomobil fuarının birinde ford standında penaltı attırıyor ve kaçıranlara 3 istanbul takımlarından birinin anahtarlığını hediye ediyormuş, kardeşim ''ben Trabzonsporluyum hani bizim anahtarlık?'' deyince , ''ne yapabiliriz, hiç şampiyonlar ligine katılamadı '' demişler...

İHTİLALL
04.01.2010, 11:32
[QUOTE=Ömer SEVİNÇ;2884137]adem Fatih varken de Gs'den 4-5 tane yedi takım. Fatih'in gelmesi demek her maçı kazanacağız her futbolcu değerinin 2 katına çıkacak demek değil. Faydalı olacağına inanıyorum ben de ama adamı(!) eli değnekli sihirbaz gibi göstermenin de anlamı yok.

Eğer amacımız Avrupa ligine oynamaksa halihazırdaki kadromuzun buna yeterli olduğunu düşünüyorum. Şampiyonluğa oynayacaksak forvete İbrahimovic lazım.[/QUOTE

Bir şey daha,..

Evet Fatih Tekke elinde sihirli değnekli ,sihirbaz filan değil..

Ama Trabzonspor'un ,

Şu içi geçmiş,donuk görünümlü takımına,bir oyuncu "sihirli" bir katkı yapıp, takımdaki sinerjiye tavan yaptıracaksa eğer,.

Bu gezegende o işi yapacak tek insan,

Fatih Tekke'dir..

Ömer SEVİNÇ
04.01.2010, 11:36
adem öyle veya böyle bu takım geçen sene şampiyonluk mücadelesi verdi. Ben bu kadar da hor görmüyorum futbolcularımı. Belki şampiyon olacak kuvvette değiller ama 3.lüğe oynamayacak kadar da kötü değil bu takım. Bursa'dan da Kayseri'den de iyi.

Geçen seneden tek farkımız moral motivasyon. Fatih bunu sağlayacak bana. Futbolundan öte bu yönünü istiyorum ben Fatih'in. Takım içinde öyle bir beklenti oluştu ki Fatih gelmeden bizim forvet hattımız adam olmayacak. Şimdi yabancı forvet alsak, ikinci yarı 20 gol atsa bu sefer de ulan bunun yanında bir de Fatih olacaktı ki neler yapardık o zaman demeye başlayacak insanlar. Yine Fatih lafları çıkacak. Bu iş forvet meselesi değil Fatih meselesi oldu.

Fatih alınmalı. Diyorum bunu. Sadece zamanlama benim sıkıntım. İhtilal abinin bakış açısı güzel mesela. Hatta Türkiye kupası gelirlerini de katabiliriz buna. Risk meselesi tabi ki. Ama alınmazsa da yönetime neden almadınız diye kızmam. En azından sene sonunu beklerim bakalım gerçekten samimiler miydi diye..

Ömer SEVİNÇ
04.01.2010, 11:38
İhtilal abi katılıyorum buna da. Yazdım zaten üstteki mesajımda. Bize bu noktadan sonra forvet değil Fatih lazım. Ama şimdi mi sene sonunda mı? Aciliyeti var mı yani. Benim takıldığım nokta bu.

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 11:39
Yönetim, samimiyet testinde sınıfta kaldığı için, belkide haklı dahi olabilecekleri bir çok hamlelerinde destek bulamıyorlar.

Sorun bu bence..

Ben Sevgili Ömer'i anlıyorum, okuduğum bölümlerde de anlatmak istediklerine iştirak ediyorum..

Yönetim samimiyet testinde çakmıştır..

Tarafımızdan da çakozlanmıştır...

(Argolar için kusuruma bakmayınız)

OLCAY ÇAKIR
04.01.2010, 11:41
Ve bence, tepkisizlik cesaretlendiriyor yönetenleri.

Bu siyasettede böyledir değilmi?

Etrafınız sizi gazlar..
Ağam paşam der.

Ama gerçek gündem yada manzara hep farklıdır..

Yönetim tepkisizliğin şımarıklığı içinde...

Adem Erdoğan
04.01.2010, 11:43
Sezon sonuna kim öle kim kala, Türkiye kupasını alsak bile ayrı bir havadır o.Sonuçta kupa.

Madem sezon sonunda alınacak biz de Trabzonsporu tv'den gözucuyla takip ederiz artık, yenerse eyvallah yenilirse çokta tın.

Faik Yılmaz
04.01.2010, 11:45

Etrafınız sizi gazlar..
Ağam paşam der.

Abi millet haal alınacak umudu içinde........onun için tepki göstermiyorlar...

Alınmazsa ve de yenilirse taraftar tepki gösterdiğinde şaşırmazlar inşallah....

gerçi yönetimi ibra ettikten sonra bu milletden her şey beklenir tepkisizlik yani....

BAHADIR33
04.01.2010, 11:46
Testinin kırılmasını beklemeden bir "tokat" patlatmak gerekir mi gerekmez mi?

Hüseyin Bağdat
04.01.2010, 11:49

Etrafınız sizi gazlar..
Ağam paşam der.

Kimse şu anda tepki göstermek istemiyor. Yönetimin iyi niyetle fiyat düşürme taktiği uyguladığını düşünüyor...

Fatih'i almazlarsa kaybedilecek iki üç maç sonundaki tepkiyi şimdiden düşünseler daha iyi ederler...

Şu an sessiz olunmasında bir sakınca yok.Yeterki yönetim bunu lehlerine algılamasınlar. Yoksa, sonra istifaları istenince alınmasınlar...

Koray
04.01.2010, 11:50
Hadi Fatih'i geçtim diyelim bunlar doğru düzgün bi forvet almasın bundan sonra bu Yönetim gidene kadar Trabzonspor kulübüne menfaat sağlayacak hiç bişey yapmam...

Forma, kombine-bilet vs.

Hepsini beleş kovalayacağım artık burdan açık açık söylüyorum, bu tür fırsatlar elime hep geçiyordu ama kulüp 3-5 kuruş daha fazla para kazansın diye bunların hiç birinin tarafına bakmıyordum, bundan sonra böyle...

Adımız beleşçiye çıksın umrumda olmaz.

Kubilay ŞAHİN
04.01.2010, 12:25
...

Madem sezon sonunda alınacak biz de Trabzonsporu tv'den gözucuyla takip ederiz artık, yenerse eyvallah yenilirse çokta tın.

Sanırım Geç Bile Kaldık..

sedatalis82
04.01.2010, 12:39
bu yönetime gününü göstermek farz oldu

mehmets61
04.01.2010, 13:39
Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar.
Ne de şeytan, bir günahı,
Seni beklediğimiz kadar.

bekirguner
04.01.2010, 13:47
bu yönetime gününü göstermek farz oldu

Cumartesi Abdi İpekçide Trabzonspor un basket maçı akşamda Avni Akerde Kupa Maçı var haydi protesto etmeye

Arif Timurcioğlu
04.01.2010, 13:58
Fanatik 2 milyon euroya kıyamadılar diye bir başlık atmış, az para değil tamam ama haberin altında diğer futbolculara verilen paralar durumun ne olduğunu gösteriyor.

Fatih gibi üst düzey bu takıma herşeyini verecek bir forveti değilde yabancı bilmediğimiz bir forvet arayışında olmak, kısaca macera aramak ne diye yönetim? Bu insanlar birşeyler bekliyor kaptanlarını istiyor iki üç maç kötü gidince hesabını sorarlar.

Emre GÜRDAL
04.01.2010, 14:00
kulubun parası yok alamadı ıste yapacak bıse yok bedavaya almaya calsıyolar

tuncay1984
04.01.2010, 14:01
gökhani kimse almadi alinsaydi fatihte gelirdi

Emre GÜRDAL
04.01.2010, 14:03
gokhanı kımse almadı degıl gokhana para vermedı kımse takas ısıde yattı o yuzden gokhanı satamadılar fatıh olayı bu yuzden olmadıgını zannetmıyorum

Celal Demir
04.01.2010, 14:03
gökhani kimse almadi alinsaydi fatihte gelirdi

bunlar almak istemiyorlar isteseler çoktan alırlardı yönetim taraftarı kandırmaktan başka bişey yaptığı yok yazıklar olsun...

Arif Timurcioğlu
04.01.2010, 14:04
kulubun parası yok alamadı ıste yapacak bıse yok bedavaya almaya calsıyolar Klubün parası yok ama yabancı forvet arıyolar. Fatih değilde yabancı forvet gelirse şaşırmayalım.

Celal Demir
04.01.2010, 14:04
Klubün parası yok ama yabancı forvet arıyolar. Fatih değilde yabancı forvet gelirse şaşırmayalım.

demekki sorun para değil burdan bunu çıkartabiliriz :D

Celal Demir
04.01.2010, 14:05
yada bizimkiler 500 bin euroya ses getirecek bir forvetmi arıyorlar?

Emre GÜRDAL
04.01.2010, 14:06
Klubün parası yok ama yabancı forvet arıyolar. Fatih değilde yabancı forvet gelirse şaşırmayalım.

kulubun fatıhe vereck parası yok okdar

Orhan Aydın
04.01.2010, 14:06
Ses getirecek adam bedavaya gelmeyecek herhalde yav mesele para değil hala aynı mevzuu

ÖmerFarukYılmaz
04.01.2010, 14:07
Hadi Fatih'i geçtim diyelim bunlar doğru düzgün bi forvet almasın bundan sonra bu Yönetim gidene kadar Trabzonspor kulübüne menfaat sağlayacak hiç bişey yapmam...

Forma, kombine-bilet vs.

Hepsini beleş kovalayacağım artık burdan açık açık söylüyorum, bu tür fırsatlar elime hep geçiyordu ama kulüp 3-5 kuruş daha fazla para kazansın diye bunların hiç birinin tarafına bakmıyordum, bundan sonra böyle...

Adımız beleşçiye çıksın umrumda olmaz.

Koray bunu sen söylüyorsan olay bitmiş,Biz farkına varmıyoruz ama okeye dönüyoruz..

Arif Timurcioğlu
04.01.2010, 14:07
yada bizimkiler 500 bin euroya ses getirecek bir forvetmi arıyorlar? 500 değilde en az 3 milyon euroluk bir transfer yaparlar gene.

Celal Demir
04.01.2010, 14:10
500 değilde en az 3 milyon euroluk bir transfer yaparlar gene.

peki arif kardeş diyelim dediğin fiyata bi adam aldılar ozaman bü yönetimin nesine güvenecez biz 2 milyon euromuz yok değil fatihi almıyorlar içimden neler söylemek geçiyorda işte ceza almak istemiyorum. temiz sicilimi kirletmim diye :D

vyno
04.01.2010, 14:11
Şuanda Fatih ayarında bir oyuncuyu 5 milyondan aşağı kadromuza katamayız o yuzden en ekonomik ve akılcı çözüm fatihi almaktır bunu yönetimde biliyor fakat bikaç uyanık yönetici başkana baskı yapıyor 2 milyonu hemen vermeyelim ilgilenmemiş gibi yapıp fiyat düşürelim diye amaç almamak.Zenitin istediği rakam sözleşmesinin sonuna gelmiş bir oyuncu için çok fazla ama şuanda en akıllı olanı fatihi almaktır 1,5 milyona zenit kesinlikle hayır demez orta yol bulunup bir an önce fatih kampa katılmalıdır.

Emre GÜRDAL
04.01.2010, 14:12
bızızmkıler 1.1 bıle vermezler fatıhe kaldıkı 1.5 vercekler

Koray
Koray bunu sen söylüyorsan olay bitmiş,Biz farkına varmıyoruz ama okeye dönüyoruz..

Ömer daha neler yazacağımda Allah'tan korkuyorum isyan noktasına geldim yemin ederim...

SEDAT
-Büyük golcü mehmet battal var o gelir ..
-Hemde ünalın dediği gibi gariban Trabzonlunun parasını çarçur etmezler..
-Süpper transfer politikası var bizim klübün nasılmı şöyle..
-2milyon euro fatihe vericeğime 500 mehmet battal 1.400 sezer badura barbarosada bi 500 bin +m.tosun
-Al sana bir adam fiyatına 4 adam ..işte yöneticilik bu...
-Gs de keriz gibi bi adama 5 milyon euro veriyor amma da salaklar değilmi..:rolleyes:

Orhan Kahraman
04.01.2010, 14:13
Önümüzdeki Denizli Bel. maçında tepki koymak gerek ama dikkatli de olmak gerek

Celal Demir
04.01.2010, 14:13
zaten gökdenize yıldız değil diyen bi zihniyetten ne beklenirki...

Arif Timurcioğlu
04.01.2010, 14:14
peki arif kardeş diyelim dediğin fiyata bi adam aldılar ozaman bü yönetimin nesine güvenecez biz 2 milyon euromuz yok değil fatihi almıyorlar içimden neler söylemek geçiyorda işte ceza almak istemiyorum. temiz sicilimi kirletmim diye :D İşte sorunda burda fatihi almak isteselerdi orta yolu bulup çoktan almışlardı ama hiç bir adımları yok ancak basında konuşuyolar. Dediğin gibi konuşulacak çok şey burda olmuyor işte.

Celal Demir
04.01.2010, 14:16
aslında ben çok hata yapmışım ilk yarı boyunca hep gol kaçırdığımda umutl gökhanın kulaklarını çınlattım ama 2. yarı tamamen başta hacısalihoğlu olmak üzere birçok yöneticinin kulaklarını çınlatacam..

vyno
04.01.2010, 14:17
2 tane yönetici fatihi istemiyor bu fiyat düşürme olayının altında bu kişiler var taraftar baskı kurmadıkça fatih kesinlikle alınmayacak emin olun.

Celal Demir
04.01.2010, 14:17
eminimki benim gibi yapanların sayısıda az değildir bu düşüncemde yanlız olduğumu sanmıyorum...

Recep Alkan
04.01.2010, 14:18
Bahadır abi ne yazsam ki, canım çok sıkılıyor...

Celal Demir
04.01.2010, 14:18
Bahadır abi ne yazsam ki, canım çok sıkılıyor...

dök içini recep kardeşim :D

Cem Akyüz
04.01.2010, 14:19
Psikolojim bozuldu

ESER
04.01.2010, 14:19
fatih bu takima mutlaka geri donecektir., simdi futbolcu olarak olmazsa ileride baskan olarak:)

Arif Timurcioğlu
04.01.2010, 14:20
Şu tabloyu rüyamda görsem inanmazdım. Fatih Tekke gemileri yakacak Trabzonspora gelmek istiyorum diycek sen almıycaksın. Şaka yapıyolar heralde bize. Dünyanın hangi klubü böyle üst düzey bi oyuncusunu karşılıksız bırakır.

Celal Demir
04.01.2010, 14:21
fatih bu takima mutlaka geri donecektir., simdi futbolcu olarak olmazsa ileride baskan olarak:)

valla varya başkan olarak düşünüyorumda ne güzel olurdu be en azından içinde TRABZONSPOR aşkının var olduğundan emin olduğumuz birisi...

Celal Demir
04.01.2010, 14:21
Şu tabloyu rüyamda görsem inanmazdım. Fatih Tekke gemileri yakacak Trabzonspora gelmek istiyorum diycek sen almıycaksın. Şaka yapıyolar heralde bize. Dünyanın hangi klubü böyle üst düzey bi oyuncusunu karşılıksız bırakır.

cevap veriyorum TRABZONSPOR klübü

Orhan Kahraman
04.01.2010, 14:23
Denizli Bel. maçında kimi almadıklarını görürler

Celal Demir
04.01.2010, 14:23
Denizli Bel. maçında kimi almadıklarını görürler

çok dinliyorlaeya sanki bizi...

BAHADIR33
04.01.2010, 14:24
Yaz Recep,
Uyutmaya çalışıyorlar taraftarı..
Bak H² ne zamandır ortada yok.
Neden kayıplarda?
Neden birşeyler söylemiyor çok sevdiği mikrofonlara?

Miraç Atalay Çiftçi
04.01.2010, 14:28
Şu başlığı kapattığım gün rahat edeceğim. :)

Fatih Tekke gölgesinde bir Trabzonspor'un kime ne faydası var?
Bazen hak veriyorum bizim oyunculara, yahu Trabzonspor'da mı oynuyorlar, Tekkespor'da mı adamların aklı karışıyor.

Recep Alkan
04.01.2010, 14:32
Yaz Recep,
Uyutmaya çalışıyorlar taraftarı..
Bak H² ne zamandır ortada yok.
Neden kayıplarda?
Neden birşeyler söylemiyor çok sevdiği mikrofonlara?

Abi yazsak ne olacak, 3 sayfa geriye yarım sayfa yazı yazdık, ondan önceleri de var,

Ne oldu ne değişti...

Uyumayalım, eyvallah tek başına olmuyor ki abi...

Celal Demir
04.01.2010, 14:33

Bazen hak veriyorum bizim oyunculara, yahu Trabzonspor'da mı oynuyorlar, Tekkespor'da mı adamların aklı karışıyor.

inan bir çok kişi rahat edecek futbolculat tekkesporda oynamıyor doğru ama bu yöetimin bize yalan söylemesini gerektirmez üstelik her maça forvetsiz çıkıyorum bunu kimse kabullenemiyor...

İHTİLALL
04.01.2010, 14:41
Abi yazsak ne olacak, 3 sayfa geriye yarım sayfa yazı yazdık, ondan önceleri de var,

Ne oldu ne değişti...

Uyumayalım, eyvallah tek başına olmuyor ki abi...
Ceza almamak lazım,buda bir stratejidir mesela..:)

Bu gün,bu başlık ve bazı başlıklara yazacağım bir çok mesaja ,otosansür uyguladım..

O mesajları yazmadım,kafamdalar..

Eğer bir şubat tarihine kadar tahminlerimde yanılmazsam,o tarihten sonra Sadri Şener,yönetim ve avanelerine karşı yazı yazacağım..

Cezalı durumların haricindeki mesajlara sığdıracaklarım yetecektir,hatta artacaktır..

Recep Alkan
04.01.2010, 14:42
Örnek :

Bir oyuncu var, kaliteli bir oyuncu.

Sözleşmesi bitmek üzere, bir kulüpte oynuyor. Aynı ligden bir takım çıkıyor ve şu şartları sunuyor:

- Bize gel, 2,2 Milyon euro para vereceğiz sana, gol kralı olursan artı olarak 1 milyon euro daha vereceğiz, ev ve araban da bize ait.

Oyuncu ise şunu söylüyor;

- Ben bir kentin adamıyım, o kentin takımının bana ihtiyacı var, onlarla anlaşmak istiyorum, olmazsa sizinle o zaman görüşürüz. Ama son ana kadar bekleyeceğim...

Bu bir örnek ;)

Var mıdır acaba böyle biri...

Celal Demir
04.01.2010, 14:43
Örnek :

Sözleşmesi bitmek üzere, bir kulüpte oynuyor. Aynı ligden bir takım çıkıyor ve şu şartları sunuyor:

- Bize gel, 2,2 Milyon euro para vereceğiz sana, gol kralı olursan artı olarak 1 milyon euro daha vereceğiz, ev ve araban da bize ait.

- Ben bir kentin adamıyım, o kentin takımının bana ihtiyacı var, onlarla anlaşmak istiyorum, olmazsa sizinle o zaman görüşürüz. Ama son ana kadar bekleyeceğim...

Bu bir örnek ;)

böyle biri dünyada 2 yerde olabilir 1. yer TRABZON da 2. yer ihtimal vermesemda NAPOLİ de :D

Recep Alkan
04.01.2010, 14:44
Sonra bir yönetim var:

Kendisine gelmek isteyen bir evladı ve eski oyuncusu var. Adam diyor ki;

- Size geleyim, 2,2 parayı ve artı verilenleri bırakayım, 1 Milyona yakın bir paraya imza atayım, artı olarak da birşey vermeyin.

Ama gel gelelim o yönetim bu adamı almıyor...

Var mıdır böyle bir yönetim...

Recep Alkan
04.01.2010, 14:46
Sonra bir taraftar olsun:

Bu yıl başında 65.000 forma, 35.000 Telefon hattı, onbinleri bulan taraftar kartı ve iki yılda 50.000 e yakın kombine alsın...

Konum ne olursa olsun hiçbir deplasmanda taımını yalnız bırakmasın....

Ge gelelim herşeyi tepmeye hazır olan bir oyuncuyu çok istesin ve alınmasın ....

Var mıdır acaba ?

BAHADIR33
Bilmesem böyle bir yönetim yoktur derdim Recep..

Orhan Kahraman
Recep abi,

Olumlu düşünmeye çalışırsak sence yönetimin bu laflarının ne kadar blöf?

Bence blöf yapılması gereken bi durum yok 3 se 3, 2 yse 2 verip almalısın kaptanı ortada başka olayların da olduğuna inanıyorum ya hadi neyse?

Sence yönetimin samimiyeti % ?

Cem Akyüz
04.01.2010, 14:47
Şimdi Tekke'ye para verip almayan yönetim herhangi bir forvet oyuncusunu para verip alırsa çok güzel iltifatlar edeceğim

Orhan Kahraman
Bu arada süleymana çizik atmışlar :) Dayanamadı mı :) kime sövdü :D

SEDAT

-Allahtan fatih tekke var da mazaretleri var oda olmasaydı o futbolcular ne diyeceklerdi acaba..

BAHADIR33
04.01.2010, 14:48
Başkan çok akıllı
Yabancı forvet ses getirebilir demiş.
Kimden ne ses çıkacağını çok iyi biliyor..

ApoCaN28
04.01.2010, 14:49
Şimdi Tekke'ye para verip almayan yönetim herhangi bir forvet oyuncusunu para verip alırsa çok güzel iltifatlar edeceğim

O iltifatları bulunurken yalnız olmayacaksın =)

Celal Demir
Başkan çok akıllı
Yabancı forvet ses getirebilir demiş.
Kimden ne ses çıkacağını çok iyi biliyor..

bizim için ses getirecek tek transfer tekke dir ondan başkası sadece medyanın sesi olur...

Hüseyin Bağdat
Sinirlenize hakim olun. Bu aralar ceza almak iyi olmaz.

Sabır...

Zamanı geldiğinde herkes içindekileri döker nasıl olsa...

Gitmesi gerekenlerde gider...

BAHADIR33
04.01.2010, 14:50
Süleymana ne oldu??

Mert Oğuzlu61
04.01.2010, 14:51
onlar '' ses getirecek '' transfer peşindeler..

kral ikna edebilirse zenith yöneticilerini, ancak o zaman gelebilecek... üzücü bir durum, zor, çok zor..

Celal Demir
Sinirlenize hakim olun. Bu aralar ceza almak iyi olmaz.

Sabır...

Zamanı geldiğinde herkes içindekileri döker nasıl olsa...

Gitmesi gerekenlerde gider...

abim halimizi görüyonmu neler konuşuyoruz burda halbuki konuşmamız gereken daha güzel şeyler varken :S

Recep Alkan
Yönetimin Fatih konusunda ki samimiyeti % - 100 dür. 0 bile değildir.

Yalan üstüne yalan, bahane üstüne bahane uydurmuştur Orhan..

Bahadır abi,

Ama o dediğim gibi bir oyuncu var biliyor musun ?

Hemde gerçek rakamları ile...

Celal Demir
04.01.2010, 14:52
Yönetimin Fatih konusunda ki samimiyeti % - 100 dür. 0 bile değildir.

Yalan üstüne yalan, bahane üstüne bahane uydurmuştur Orhan..

Bahadır abi,

Ama o dediğim gibi bir oyuncu var biliyor musun ?

Hemde gerçek rakamları ile...

recep kardeşim yönetim hakkındada şöyle rakamsal bir veri çıkarsanda gözlerimizin pası silinse :D

BAHADIR33
04.01.2010, 14:53
Acaba Rubin de 2 milyon vermeye razı mı Fatih için?

Sinem Yılmaz61
04.01.2010, 14:54
Burda ne konussam simdik hepsi bos...Sabir etmek beklemek lazim malesef, ve asla vazgecmek yok bu isden...

Celal Demir

onlardamı istiyorki tekkeyi ben o haberi yalanladılar diye biliyordum :S

İHTİLALL
Örnek :

Bu bir örnek ;)

Sabahleyin lig tv de" bordo- mavi özel" programı vardı..(programı tavsiye ederim)

Tekke,"Trabzonspor'la bir şampiyonluk yaşamadan gidersem,gözlerim açık giderim" dedi..

Gözlerim doldu ,duygulandım..

Küçük kızım farketti,bir şey söylüyordu ,sustu..

İkinci sınıfa gidiyor, ama konuyu o bile takip ediyor..

7-8 dakikalık bir sessizlikten sonra,

-Neden onu almıyorlar baba,diye sordu..

-Almaya çalışıyorlar kızım ,dedim..

Ve enteresandır ,birden yalan söylediğim,duygusuna kapıldım..
....

Sonra arabada giderken düşündüm,ayıp şeyleri çocuklardan saklarız ,diye..

Ama bu ayıp filan değil,düpedüz .................

.....

Boşluklar bir şubattan sonra dolacak!..

Ağzına kadar...

AYYILDIZ
Yönetim ortaya yıldız forvet lafı atarak taraftarın gazını almaya çalışıyor kaptan konusunda.Sakın kanma Trabzonspor taraftarı.

Celal Demir
04.01.2010, 14:56
Yönetim ortaya yıldız forvet lafı atarak taraftarın gazını almaya çalışıyor kaptan konusunda.Sakın kanma Trabzonspor taraftarı.

kana kana bu hale geldik zaten ama artık maymun gözünü açtı bundan sonra en ağır eleştiriler gelecektir...

BAHADIR33
04.01.2010, 14:56
Veysel Abi,
Süleyman boşlukları doldurmak için Şubatı bekleyemedi herhalde.

Çok severdim öğrenciyken bu tip soruları...Fill in the blanks...

Recep Alkan
04.01.2010, 14:57

Bahadır abi,

Çok basit bir soru soracağım. Bileceğinden eminim, ama 2 Milyona sadece Trabzonspor talip olur diyenlerin gözüne girsin diye de soruyorum :

- Adama yıllık 2,2 Milyon Euro, gol kralı olmasında artı 1 milyon euro, ev araba veren bir kulüp bonservis olarak 2 milyonu verir mi ? vermez mi ?

SEDAT
-Kesinlikle almazlar..
-Sırf yaptıkları şu hareketten artık yönetime desteğimi kesiyorum...

Cem Akyüz
Bahadır abi,

Çok basit bir soru soracağım. Bileceğinden eminim, ama 2 Milyona sadece Trabzonspor talip olur diyenlerin gözüne girsin diye de soruyorum :

- Adama yıllık 2,2 Milyon Euro, gol kralı olmasında artı 1 milyon euro, ev araba veren bir kulüp bonservis olarak 2 milyonu verir mi ? vermez mi ?

Abi 3 milyon euro bile verebilir

antagonist
Hayrolsun, son 1-2 haftadır Fatih Tekke'yi görüyorum rüyamda. :)

Dün gördüğüm rüyada Fatih Trabzonspor'a geliyordu. Hatta ben de İstanbul'dan Trabzon'a gidiyordum, O'nu karşılmaya...