PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

AYYILDIZ
02.01.2010, 00:16
6 ay sonra sözleşmesi biten adama o kadar para verilir miymiş?Verilir arkadaş 17 maç lig olmak üzere daha kupa maçları var.Ayrıca bu takımın bir mazisi var.Alırsan vasat vasat adamları, elalem seni sıradan takım gördüğünde büyüğüz diye konuşmayacaksın.Trabzonspor her alanda iflas bayrağını çekmek üzere.O zaman 4 trilyon bulupta vereceğimiz birini aramayız inşallah.

yorumsuz6117
02.01.2010, 00:16
Evet sana katılıyorum bu kadar yaşlı adama o para verilmez.
Sen kesin yönetimdensin..

AYYILDIZ
02.01.2010, 00:18
Fatih tekke gibi 33,yaşındaki bir adama okadar para verilmez.

Fatih Tekke 32 yaşında.İsterse 45 yaşında olsun Maldini kaç yaşında?Martin Palermo kaç yaşında?Yusuf kaç yaşında?

Umut Kanber
02.01.2010, 00:18
fatih lazım fatih kim ne derse desin...trabzona teknik direktör değil şenol güneş lazımdı geldi trabzona forvet değil fatih tekke lazım o da gelecek...

abi güzel diyonuzda şu acıdan dusunun su mesajlar okunuyor dımı okunuyor bır futbolcu alacaksın ve bu futbolcu herseyın ustunde olacak sevgısıde sorumluluguda fatıhı aldıktan sonra sen o umutu gokhanı muratı vs. nasıl motıve edeceksın.....bır sey yaparken sadece bencıl dusunmemek lazım bunun bırde kontrol sıstemı var.

muharrem demirc
02.01.2010, 00:19
Fatih Tekke bir dahaki sezon alınsın diyen arkadaşlar yeni sezonda sağmısınız ölümü nerden biliyorsunuz? Umut Gökhan denen nesnelerin sahadaki ucubeliklerini futbol diye izlemek zorundamıyız? sizin hiç göz zevkiniz estetik kaygınız yok mu? 2 milyon avro sizin cebinizden de çıkmıyor yöneticilerden de. 90 milyon borçlanan yönetim 2 milyondan niye çekiniyor? bu ihanettir. bilip bilmeden Fatih seneye gelsin diye yazanlar Fatih bu kulübün oyuncağımı şimdi olmaz sonra gel diyorsunuz. Evcilikmi oynuyorsunuz? Ya çıkar bir kulüp o zamana kadar bastırıp parayı alırsa ne olacak? Fatih hakkında ileri geri yazan arkadaşlar kusmuklarınızı başka yere boşaltın. burda Tekke var....

Süleyman Sofu
hayatı burda olmaz olmayacak demekle geçiyor olursa ne diyecek merak ediyorum...

Kaldıki alınan adamlar topa değmeden gözü kapalı iyidir diyebiliyorsunuz helal olsun ne diyim zafer yelende iyiydi kuzuda

Biri bana desin hele Hagi gsye geldiğinde kaç yaşındaydı

Şimdide Fatihle Hagiyimi kıyaslıyorsun diyecekler peşinen söyleyim aynen kıyaslıyorum kardeşim biliniz...

Umut Kanber
Fatih Tekke 32 yaşında.İsterse 45 yaşında olsun Maldini kaç yaşında?Martin Palermo kaç yaşında?Yusuf kaç yaşında?

bu mantık yanlıs nıye dersen maldının oldugu kadar profesyonel yasıyor musun?? gecenlerde gazetede okudum bir futbolcu roportajında turkıyedekı en buyuk sorun fızık yetersızlıgı.

AYYILDIZ
02.01.2010, 00:20
hayatı burda olmaz olmayacak demekle geçiyor olursa ne diyecek merak ediyorum...

Kaldıki alınan adamlar topa değmeden gözü kapalı iyidir diyebiliyorsunuz helal olsun ne diyim zafer yelende iyiydi kuzuda

Şimdide Fatihle Hagiyimi kıyaslıyorsun diyecekler peşinen söyleyim aynen kıyaslıyorum kardeşim biliniz...

Hakikatten Tjikuzu transferine kaç para bonservis ödedik ve şu anda kendisine kim talip?Fakirin fukaranın parasını neden harcadınız Ünal bey.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 00:21
herşey bitti sıra fiziki yetersizliğe geldi devam arkadaşlar sizleri ibretle ve hayretle izliyorum...

Ufuk Bayraktar61

çççççç........

Umut Kanber

süleyman kımse ıyı demıyor ki sadece dusunce guzel diyoruz.hepımızde su an bır reisin gelme ıstegı var.o gelmeden kımı alırsak alalım yatısmıcaz.yanlıs olan mantık bu

metinbay61
02.01.2010, 00:22
abi güzel diyonuzda şu acıdan dusunun su mesajlar okunuyor dımı okunuyor bır futbolcu alacaksın ve bu futbolcu herseyın ustunde olacak sevgısıde sorumluluguda fatıhı aldıktan sonra sen o umutu gokhanı muratı vs. nasıl motıve edeceksın.....bır sey yaparken sadece bencıl dusunmemek lazım bunun bırde kontrol sıstemı var.
emin ol umutu gökhanı düşünüyorum fatih gelirse onlar için de iyisi olacak...bu takıma bi abi lazım fatih çıkıp tvde forvetlerimiz üzerine çok gidiliyor gibisinden açıklamada yapar onlara sahipde çıkar en önemlisi takım oluruz...yoksa fatih herşeyin üstünde olacak demiyor kimse...

Umut Kanber
02.01.2010, 00:25
emin ol umutu gökhanı düşünüyorum fatih gelirse onlar için de iyisi olacak...bu takıma bi abi lazım fatih çıkıp tvde forvetlerimiz üzerine çok gidiliyor gibisinden açıklamada yapar onlara sahipde çıkar en önemlisi takım oluruz...yoksa fatih herşeyin üstünde olacak demiyor kimse...

gokhanı fatıh sozlerı bıle bozuyoken fatıh takıma gırınce kendını yetersız gorup yıne bunalımlara gırmeyecek mı.heh bana sorarsan gırecekse de gırsın fatıhten degerlı degıl ona suphe yok

AYYILDIZ
02.01.2010, 00:26
Hacı murat varsa o da bu ligdeki en kötü yönetilen hatta yönetilmeyen takımın yönetimidir.

Hqmi
02.01.2010, 00:27
Ciddi ciddi şüphelenmeye başladım.

Süleyman Sofu
Asıl kaptan alınmasın ozaman var bişey yazmayacam diyorum yine dayanamıyorum...

Bazı adamlar meydanı boş bulmuş iyi atıyor gelmesin falan kendilerini Pazartesiden sonra buraya bekleriz...

Biz pazartesiye kadar bekleme kararından dönmeyecez...

metinbay61
yahu roma luca toniyi aldı kaç yaşında...ama fatih yaşlı diyoruz fiziksel olarak eksik diyoruz...hani biz bilmiyoruz işi ya romada hakkaten hiç bilmiyomuş o yaşta adam alınır mı...

AyhanPe
02.01.2010, 00:28

bu abilik olayida sirf türk takimlarinda var sanirim ve özellikle bizde..

cobts28
Arkadaşlar yangına körükle giden galeyana gelen bir taraftarız.Tekke olayında ipler tekkenin elinde degildir Zenit in elindedir.Tekke olayında inanılmaz bir düfizyon yaşandı burada heryerde sanki tekke gelince herşey düzelicek gibi bir izlenim oluştu.Ancak 6,ay sonra serbest kalıcak bir adama 8-10 trilyona ulaşan maliyetlerle transfer çok yanlıştır.Ben bu konuda yönetimi tebrik ediyorum.

Adem Erdoğan
Neden sezere 700 bin euro verdik, sözlerşmesi bitince alırdık.

Alanzinhoya neden 4 milyon euro verdik yada diğerlerine.Nasıl olsa sözleşmeleri bitince alırdık.

Fatih'i gel dersek gelir git dersek gider düşüncesiyle umurlarına takmıyolar.Yaza kadar başka takıma giderse görürüm ben o 6 ay daha bekleyelim diyenleri.

Sonra Fatih'in Trabzonsporluluğuna boku atacaklar bunu da çok iyi biliyorum.

Zaten istediğim bize gelmezse fenere gitsin; hacısalihoğluna forma sözüm var onu da yerine getiririm bu arada.

yorumsuz6117
Ciddi ciddi şüphelenmeye başladım.
Kimden Cobsttan mı benden mi..

wien_ts
02.01.2010, 00:30
Arkadaşlar yangına körükle giden galeyana gelen bir taraftarız.Tekke olayında ipler tekkenin elinde degildir Zenit in elindedir.Tekke olayında inanılmaz bir düfizyon yaşandı burada heryerde sanki tekke gelince herşey düzelicek gibi bir izlenim oluştu.Ancak 6,ay sonra serbest kalıcak bir adama 8-10 trilyona ulaşan maliyetlerle transfer çok yanlıştır.Ben bu konuda yönetimi tebrik ediyorum.

8-10 trilyonu bi acarmisiniz..nerden cikti bu kadar para simdi

cobts28
02.01.2010, 00:31
Neden sezere 700 bin euro verdik, sözlerşmesi bitince alırdık.

Alanzinhoya neden 4 milyon euro verdik yada diğerlerine.Nasıl olsa sözleşmeleri bitince alırdık.

Fatih'i gel dersek gelir git dersek gider düşüncesiyle umurlarına takmıyolar.Yaza kadar başka takıma giderse görürüm ben o 6 ay daha bekleyelim diyenleri.

Sonra Fatih'in Trabzonsporluluğuna boku atacaklar bunu da çok iyi biliyorum.

Zaten istediğim bize gelmezse fenere gitsin; hacısalihoğluna forma sözüm var onu da yerine getiririm bu arada.
3,5,6 falan filan ozaman tüpçü gibi önümüze geleni alalım.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 00:31
Hacı muratmış sizin cümle topçunuz kaçtane kupa kaldırmış bugüne kadar görecez bakalım ne olacak sezon sonu işin gücün burayı proveke etmek çok transfer hastasıysan yeri burasımı ama amaç üzüm yemek deil ortam germek ne olduğunu iyi belledik artık ağzında aynı sakız caklatıp duruyorsun biraz medeni ol beğenmiyorsan beğenenlere saygı duy...

Umut Kanber
02.01.2010, 00:32
yahu roma luca toniyi aldı kaç yaşında...ama fatih yaşlı diyoruz fiziksel olarak eksik diyoruz...hani biz bilmiyoruz işi ya romada hakkaten hiç bilmiyomuş o yaşta adam alınır mı...

bunlar cok uc ornekler ama

1.fatıh yetersız demıyoruz fatıh tsl de 3 sezon rahat oynar.ama bu arada ki 4 ay 2m€ ya deger mı?
2.luca toni diyorsun evet sen luca toni gibi bi adami turkıyeye getir degıl 32-33 35 yasında olsun 1 sezonluguna 5m€ da verılır.

aradakı farklar ortada

mashal61
02.01.2010, 00:32
Başka takımlar liderlik diyor, biz abilik diyoruz. Kelime olarak farklı olsa da anlam olarak aynı kapıya çıkıyor...

wien_ts
02.01.2010, 00:33

1.fatıh yetersız demıyoruz fatıh tsl de 3 sezon rahat oynar.ama bu arada ki 4 ay 2m€ ya deger mı?
2.luca toni diyorsun evet sen luca toni gibi bi adami turkıyeye getir degıl 32-33 35 yasında olsun 1 sezonluguna 5m€ da verılır.

aradakı farklar ortada

luca toninin fatihten daha faydali olacagina mi inaniyorsunuz,bu 6 ay icinde ondan daha cok gol atip ondan daha cok asistmi yapacak...

cobts28
02.01.2010, 00:33
Hacı muratmış sizin cümle topçunuz kaçtane kupa kaldırmış bugüne kadar görecez bakalım ne olacak sezon sonu işin gücün burayı proveke etmek çok transfer hastasıysan yeri burasımı ama amaç üzüm yemek deil ortam germek ne olduğunu iyi belledik artık ağzında aynı sakız caklatıp duruyorsun biraz medeni ol beğenmiyorsan beğenenlere saygı duy...
Ben trabzonsporluyum dogru söyleyeni kimse sevmez zaten.

metinbay61
02.01.2010, 00:34
buna abilik mi dersiniz artık ne dersek diyelim bu var...fatih trabzonu iyi bilen birisi hem camiayı hem şehri...bizim 2003-2004 başarımız bu abilik kavramından dolayıdır hatta türkiyeye gelen avrupa kupalarıda abilik kavramındadır...şunuda söyliyim hakan şükürden sonra gs uzun yıllar şampiyon olamayacaktır buda abilik kavramından...

wien_ts
02.01.2010, 00:34
Ben trabzonsporluyum dogru söyleyeni kimse sevmez zaten.

su 10 trilyon hesabini bekliyorum..nasil fatih tekkenin 6 aylik maliyeti 10 trilyon ediyomus...

mashal61
02.01.2010, 00:35
Önümüze Fatih Tekke gibisi zor gelir

.

muharrem demirc
02.01.2010, 00:36
kardeş bizim hagimizde Fatik Tekke dir. Hagi Barcelona ve Real Madrid te başarısız olmuştur. Romanyanın Hagi varken dünya futbolunda ki yeri de tartışılır. GS UEFA kupasını Türk futbolcuların performansıyla almıştır. Hagi finalde kırmızı kart görerek arkadaşlarını yalnız bırakmıştı. Fatih te UEFA kupasını ve süper kupayı kaldırdı . senin logonun altında anti istanbul yazıyor fakat ben bundan şüpheliyim. sen istanbul yandaşı olmalısın.

metinbay61
02.01.2010, 00:36

aradakı farklar ortada
luca toniden bahsediyoruz zidane dan değil...fatihin luca toniden daha faydalı olacağına yüzde yüz garanti veririm...

cobts28
02.01.2010, 00:37
luca toninin fatihten daha faydali olacagina mi inaniyorsunuz,bu 6 ay icinde ondan daha cok gol atip ondan daha cok asistmi yapacak...
wien de sogukmu luca toni kim fatih tekke kim mantıklı olalım.

AYYILDIZ
02.01.2010, 00:37
Bjk başkanıyla dalga geçilmesi cidden yanlış.Adamın takımı her sene kupa alıyor.Takımı şampiyon yaptı.İsterse 20 milyon euro verir başarı var mı var.Bu sezonda yine üstümüzdeler.Tüpçü dediğimiz adam bizim yönetimden daha başarılı.

Umut Kanber
02.01.2010, 00:38

hayır roma-luca toni eslesmesıne karsın verdıgım bi ornektı o.ligin yapısına gore degısır.aguero messi ronaldo bu futbolcular fizige dayalı futbolu oynayamazlar gibi

fatih sırtı donuk oynayan yanındaki futbolcuları rahatlatan bir forvet.yanındakı ve arkasındakı oyuncuyla sultanımız oldu(yattara szymek gokdenız) su an kımle yapacak bu varyasyonları??

o yuzden dıyorum kı bır tek fatıh yetmez anlatmaya da calıstıgım tek sey zaten bu yoksa fatıhı cok ama cok ıstıyorum.bu durumda yetersız bı ılerı ucun varken 4 ay ıcın 2m€ mantıksız gelıyor

Süleyman Sofu
Sen önce kimliğini açıkla bak benim herşeyim yazılı doğum günüme kadar hatta ilçeme kadar istersen açık adresimide vereyim ben burdayım ya sen kimsin açıkla adını hangi yöneticinin adamısın insanları ceza alsınlar dye galeyana getirmeye çalışıyorsun emin ol ben o cezayı alacam ama şimdi deil...

Adem Erdoğan

Trabzonspor taraftarı sadece Fatih'i bu kadar istedi. Sadece.Her önüne geleni değil.

yorumsuz6117
luca toniden bahsediyoruz zidane dan değil...fatihin luca toniden daha faydalı olacağına yüzde yüz garanti veririm...
Aynen.....

matalar
şu başlığa girip gerilerek çıkıyorum.
tamam herkes fatihi istiyor ama adama peygamber muamelesi yapmayın.
herkesin eleştiri hakkına saygı duyun.seveni çok olduğu gibi sevmeyeni de vardır.
eleştirisini yapana hakaret etmeyin.
neyse ne desem boş gibi gözüküyor .herkese hayırlı geceler

Cafer KILIÇSOY
02.01.2010, 00:39
cobts28 ve Süleyman;

İkili tartışmalardan uzak durun lütfen

metinbay61
02.01.2010, 00:39
luca toniyi başımıza zidane yaptınız luca toni yabancı diye süper adam fatih türk diye değil...

Cafer Bulur
02.01.2010, 00:40
Fatih tekke bizim luca toni miz.

Fatih e 5 milyon euro verilir ama luca toni ye verilmez,bahsettigimiz takim Trabzonspor ise....

wien_ts
02.01.2010, 00:40

bu mesajdan sonra hangi takimli oldugunuzu merak etmeye basladim..trabzonsporlu olsaydin bu soruyu sormazdin..gercekte luca toni iyi futbolcudur belki ama hicbir trabzonlu boyle bir soru sormaz..bizim icin tabikide fatih tekke luca toniye 5 basar...hani hagiyle karsilastiriyorsun ya fatihi soyle bakalim luca toni kac uefa kupasi almis,kac super kupa alan takimin kadrosunda bulunmus..

61_Serhat_61
02.01.2010, 00:41
fatih tekke luco toninye on ceker arkadaslar...
luco toninin bayernda yaptiklarinida gördük..
bizde gökhan orda luco toni...
yapmayin ya...
sultani böyle yan futbolcularla kiyaslamayin...
zaten fatihin gelisi cok zorlkuga girdi...
geleceginden ben kendim ümidimi kesmeye basladim...
malesef...

cobts28
02.01.2010, 00:42
luca toniyi başımıza zidane yaptınız luca toni yabancı diye süper adam fatih türk diye değil...
Renktaş luca toni daha tecrübeli ben o konuya parmak bastım artı romanın ekonomisi bizden daha saglıklı.

wien_ts
02.01.2010, 00:42
hayır roma-luca toni eslesmesıne karsın verdıgım bi ornektı o.ligin yapısına gore degısır.aguero messi ronaldo bu futbolcular fizige dayalı futbolu oynayamazlar gibi

fatih sırtı donuk oynayan yanındaki futbolcuları rahatlatan bir forvet.yanındakı ve arkasındakı oyuncuyla sultanımız oldu(yattara szymek gokdenız) su an kımle yapacak bu varyasyonları??

o yuzden dıyorum kı bır tek fatıh yetmez anlatmaya da calıstıgım tek sey zaten bu yoksa fatıhı cok ama cok ıstıyorum.bu durumda yetersız bı ılerı ucun varken 4 ay ıcın 2m€ mantıksız gelıyor

bir onceki mesajinizda luca toni ayarinda bir topcu olsa 5 milyon euro bile verilir yazdiniz..simdi fatih tekkeye 2 milyon euroyu cok goruyurouz..diyelim ki geldi 8 gol atti, o zaman siz toninin yarim sezonda 20 gol atmasini falan bekliyosunuz..yani neye gore fatie 2 milyon cok ,neye gore toni 5 milyon euro eder..onu merak ettim..

wien_ts
02.01.2010, 00:44
Renktaş luca toni daha tecrübeli ben o konuya parmak bastım artı romanın ekonomisi bizden daha saglıklı.

az once fatih yasli o kadar para verilirmi diyodunuz,simdi toni daha tecrubeli...yani fatih 2 sene daha avrupada tecrube kazansa 3-4 milyon euro eder mi ..

Adem Erdoğan
02.01.2010, 00:44
Trabzon'un luca toniside kklosesi de Fatih Tekke'dir.

Trabzon'da futbol oynamak sadece sahada futbol oynamaktan ibaret değildir; şehirin psikolojisini hissetmek gibi ekstralarda gerekir.

Enes Başkaya60
02.01.2010, 00:45
Duy bizi Sultanım Gel artık gell.............

Cem Akyüz
Fatih Tekke'yi almayan yönetim Trabzonspor'a ihanet etmiş demektir

Umut Kanber
neden luca toni-fatih kıyaslaması gıbı kıyasa gırdık onu anlamıs degılım zaten bole bı kıyasa gerek yok fatıhın gonlumuzdekı ve takımdakı yerı bellidir.sadece fızık yeterlılıgı ve profesyonell yasamdan bahsedıyoruz.istesek de istemesekde bunu kabul etmelıyız.bir turk futbolcu belcika da sıradan bır klupte oynamasana ragmen bunu dıyorsa biraz da ayna karsısında ozelestırı yapmalıyız.

cobts28
02.01.2010, 00:47
az once fatih yasli o kadar para verilirmi diyodunuz,simdi toni daha tecrubeli...yani fatih 2 sene daha avrupada tecrube kazansa 3-4 milyon euro eder mi ..
Toni üst düzey takımlarda oynamış bir oyuncu tekke ise zenitte oynamış bir oyuncudur.Toni italyan milli takımının oyuncusudur.Tekke milli takıma girmekte zorluk çekiyor.Ben tekkenin alınmasına kesinlikle karşı degilim ancak makul bir ücrete alınmalıdır 2,milyon euro verilmez 6,ay sonra serbest kalıcak bir oyuncu için wien e selamlar.

Cem Akyüz
02.01.2010, 00:47
Toni ve Tekke kıyası nedir yahu..Tekke'yi ne İbra'ya değişirim ne Torres'e değişirim..Tekke bir Trabzonspor efsanesidir..Bizi anlayan bizim gibi Trabzonspor sevdalısı olan bir futbolcudur

Umut Kanber
02.01.2010, 00:49
bir onceki mesajinizda luca toni ayarinda bir topcu olsa 5 milyon euro bile verilir yazdiniz..simdi fatih tekkeye 2 milyon euroyu cok goruyurouz..diyelim ki geldi 8 gol atti, o zaman siz toninin yarim sezonda 20 gol atmasini falan bekliyosunuz..yani neye gore fatie 2 milyon cok ,neye gore toni 5 milyon euro eder..onu merak ettim..

konusmalarım istatiki yada parasal sebepler degıl.
luca tonı gıbı bı forvet geldıgınde dıger oyuncular kendını baskı altında hıssetmeyecek.cunku bu trıbunler 1 yıldır fatih tekke diye bagiriyor luca toni diye degil.
2.luca toni gibi bi forveti getırdıgınızde vizyona cıkarsınız ısmınızı duyurursunuz.

Umut Kanber
02.01.2010, 00:50
Toni ve Tekke kıyası nedir yahu..Tekke'yi ne İbra'ya değişirim ne Torres'e değişirim..Tekke bir Trabzonspor efsanesidir..Bizi anlayan bizim gibi Trabzonspor sevdalısı olan bir futbolcudur

livera bu fatihi her seyi ustunde tutmaktır.anlatmak ıstedıgım sey buydu.bu takım ıyı yerlere geldıgınde fatıh yaptı olacaktır.yanlıs olan mantık bu yanlıs mı dusunuyorum

Adem Erdoğan
02.01.2010, 00:52
livera bu fatihi her seyi ustunde tutmaktır.anlatmak ıstedıgım sey buydu.bu takım ıyı yerlere geldıgınde fatıh yaptı olacaktır.yanlıs olan mantık bu yanlıs mı dusunuyorum

İyi yerlere gelsinde hele onu o zaman konuşuruz.

Yoksa yönetimde böylemi düşünüyor acaba?

wien_ts
02.01.2010, 00:54
Toni üst düzey takımlarda oynamış bir oyuncu tekke ise zenitte oynamış bir oyuncudur.Toni italyan milli takımının oyuncusudur.Tekke milli takıma girmekte zorluk çekiyor.Ben tekkenin alınmasına kesinlikle karşı degilim ancak makul bir ücrete alınmalıdır 2,milyon euro verilmez 6,ay sonra serbest kalıcak bir oyuncu için wien e selamlar.

luca toni hangi ust duzey takimlarda oynamis ki 25 yasina kadar...italyada 2.lig takimlarinda oynadiktan sonra fiorentinada yildizi parladi ordan bayern munihe geldi..2-3 senedir orda bildigim kadariyla..bu seneki halide belli zaten...neyse zaten toni-fatih kiyasi degil niyetim,ama hangi trabzonsporluya su soruyu sorsan 1 sn duraksamadan fatih der..

fatihe 2 milyon eruro verilirmi verilmez mi...bundan once fatih su anda bu takima lazim mi degil mi?..bunu kesinlestirmek lazim,su anda yonetim fatihi almasin agustosa kadar bu yonetimin kalacagini mi dusunuyosunuz...zaten baya yipranmis bir yonetim,herhangi bir maglubiyetten sonra avni akerden nasil cikar...

ayrica senol gunes te bundan nasibini alacaktir..ben fatihin alinmasini saha sonuclarindan cok saha disi olaylar icin istiyorum..

bu arada nickim wien_ts ama viyanadan ayrilali 1,5 yil oldu..o yuzden gidersem wien e selamlarinizi gotururum..

Cem Akyüz
02.01.2010, 00:54

Her olayda öne çıkan birisi vardır bu her olayda böyledir..Takımı bu iyi yerlere Tekke getirdi demekte bir sakınca yoktur bence

wien_ts
02.01.2010, 00:57
konusmalarım istatiki yada parasal sebepler degıl.
luca tonı gıbı bı forvet geldıgınde dıger oyuncular kendını baskı altında hıssetmeyecek.cunku bu trıbunler 1 yıldır fatih tekke diye bagiriyor luca toni diye degil.
2.luca toni gibi bi forveti getırdıgınızde vizyona cıkarsınız ısmınızı duyurursunuz.

peki luca toni gol kacirinca tribun kim diye bagiracak sizce..yani toniyi alinca diger oyuncular ustundeki baskai azalmayacak ki..aksine tekke gelince bence bu baski azalacaktir,tekke gol kacirdikca umuta ve gokhana olan kizginlik biraz olsun gececektir..

Serhat
02.01.2010, 00:57

Bu kaçıncı Kullanıcı adın (nickin; malum anlamakta zorlanıyorsun fayda var yazmakta)

Fatih'i sevmeye bilirsin istemeye bilirsin... Kabul... ama Kariyerin hakkındada azıcık bilgi topla be adam... Fatih tıpkı senin gibilerin yüzünden milli takıma seçilememiş olmasını göremeyecek kadar körsün. Uefa Kupası, Lig şampiyonlugu, Gol kralı, Süper kupa... Şuanda milli takımına çağrılan futbolcu müsvettelerinin kaçtanesinde böyle kariyer var?

Ayrıca yönetimde senin gibi küçük düşünmeye devam etsin... İlk fire verdiğimiz maçta takımına alacağın forvet Raul dahi olsa FATİH TEKKE sesini duyacaksınız!

Umut Kanber
02.01.2010, 00:59
biraz olsun gececektır ama sadece fatıh bıze basarı getırmeyecektır ve bu reıse haddinden fazla bir sorumluluk yuklenecektır.fatıh gelsın ama sadece fatıh yetmez wien savundugum tek sey bu.

cobts28
02.01.2010, 00:59
luca toni hangi ust duzey takimlarda oynamis ki 25 yasina kadar...italyada 2.lig takimlarinda oynadiktan sonra fiorentinada yildizi parladi ordan bayern munihe geldi..2-3 senedir orda bildigim kadariyla..bu seneki halide belli zaten...neyse zaten toni-fatih kiyasi degil niyetim,ama hangi trabzonsporluya su soruyu sorsan 1 sn duraksamadan fatih der..

fatihe 2 milyon eruro verilirmi verilmez mi...bundan once fatih su anda bu takima lazim mi degil mi?..bunu kesinlestirmek lazim,su anda yonetim fatihi almasin agustosa kadar bu yonetimin kalacagini mi dusunuyosunuz...zaten baya yipranmis bir yonetim,herhangi bir maglubiyetten sonra avni akerden nasil cikar...

ayrica senol gunes te bundan nasibini alacaktir..ben fatihin alinmasini saha sonuclarindan cok saha disi olaylar icin istiyorum..

bu arada nickim wien_ts ama viyanadan ayrilali 1,5 yil oldu..o yuzden gidersem wien e selamlarinizi gotururum..
Renktaş toni dünya kupası kaldırmıştır hemde zenitle bayern takımını kıyaslamam bile...Tekke transferini bende istiyorum ancak maliyet yüksek 6,ay sonra serbest kalıcak zaten tekke ne gerek var tekke gelince herşey düzelicekmi oda bir muamma hayırlısı neyse trabzonspor için inşallah o olsun.Ben arada geliyorum avusturyaya ondan sordum saygılar.

Umut Kanber
02.01.2010, 01:01
İyi yerlere gelsinde hele onu o zaman konuşuruz.

Yoksa yönetimde böylemi düşünüyor acaba?

bence boyle dusunuyor ve en fazla cekındıgı de bu fatıhı cok sevıyoruz en az trabzonsporumuz kadar.Bu durumda takım zarar gorur mu gormez mı? bence bunun mahkemesını yapıyorlar.para vs. degıl sorun kanımca

cobts28
02.01.2010, 01:03
bence boyle dusunuyor ve en fazla cekındıgı de bu fatıhı cok sevıyoruz en az trabzonsporumuz kadar.Bu durumda takım zarar gorur mu gormez mı? bence bunun mahkemesını yapıyorlar.para vs. degıl sorun kanımca
Buda seçenekler arasında olabilir ancak öncelik para diye düşünüyorum.

wien_ts
02.01.2010, 01:04
biraz olsun gececektır ama sadece fatıh bıze basarı getırmeyecektır ve bu reıse haddinden fazla bir sorumluluk yuklenecektır.fatıh gelsın ama sadece fatıh yetmez wien savundugum tek sey bu.

zaten fatih gelecek hersey cozulecek sampiyon olacagiz diye birsey yok..sadece bu baslangic diyoruz,yani sorunlari cozmek icin atilacak ilk adim..fatihten sonra diger atilimlarda bir bir yapilmali..burda farabi isimli bir arkadas var,bu kardesimizi getir caner cuvalcioglunun yerine bak neler oluyo..tabi birde arkasinda duracak yonetim...uzun vadeli planlar yapip,bunlari uygulamak lazim..ama maalesef futbol kulupleri ne kadar zarar etsede yoneticilere bir zarar vermedigi icin herkes kafasina gore,esinin dostunun gonlunu yaparak takimi yonetiyo..bu yoneticiler kendi sirketlerini nasil yonetiyolar acaba cok merak ediyorum....hadddinden fazla 1 tane adam calistiriyolarmi acaba,ama su anda kulupte kac tane calisan var,ve bunlar ne is yapiyo ,hangi ozellikleri olduklari icin bu isleri aldilar kimse bilmiyor...

Cem Akyüz
02.01.2010, 01:04
Renktaş toni dünya kupası kaldırmıştır hemde zenitle bayern takımını kıyaslamam bile...Tekke transferini bende istiyorum ancak maliyet yüksek 6,ay sonra serbest kalıcak zaten tekke ne gerek var tekke gelince herşey düzelicekmi oda bir muamma hayırlısı neyse trabzonspor için inşallah o olsun.Ben arada geliyorum avusturyaya ondan sordum saygılar.

Tekke gelince bitecek sıkıntıları yazayım

1)Lider oyuncu eksikliği bitecek
2)Gol atma sorunumuz büyük ölçüde bitecek
3)Topu ayağına alıp sırtını rakibine döndüğünde orta sahayı ve defansı rahatlatacak
4)Ayrıca asist yapma özelliğide var yanında oynayacak olan oyuncuları pozisyonlara sokacak
5)Bunları görmeyecek kadar kör olduğunuzu sanmıyorum..6 ay sonra serbest kalacakmış..Takım Avrupa Kupalarına gidemeyecek 6 ay sonra serbest kalmasından bahsediyorsunuz

cobts28
02.01.2010, 01:08

3)Topu ayağına alıp sırtını rakibine döndüğünde orta sahayı ve defansı rahatlatacak
4)Ayrıca asist yapma özelliğide var yanında oynayacak olan oyuncuları pozisyonlara sokacak
5)Bunları görmeyecek kadar kör olduğunuzu sanmıyorum..6 ay sonra serbest kalacakmış..Takım Avrupa Kupalarına gidemeyecek 6 ay sonra serbest kalmasından bahsediyorsunuz
Bu başlıklara 2,yada 3, yıl önceki tekke olsaydı katılırdım ancak bir çoguna katılmıyorum inşallah sorunlar çözülürde faydalı olur ancak sorun para agustosta tekke takıma kazandırılırsada yönetimin tasarrufudur bu olay.

Cem Akyüz
02.01.2010, 01:12
Bu başlıklara 2,yada 3, yıl önceki tekke olsaydı katılırdım ancak bir çoguna katılmıyorum inşallah sorunlar çözülürde faydalı olur ancak sorun para agustosta tekke takıma kazandırılırsada yönetimin tasarrufudur bu olay.

Demek ki 2-3 yıldır Tekke'yi izlemiyorsun

Recep Alkan
02.01.2010, 01:15

Seni bu başlıkta yakaladığım iyi oldu, acık konuşalım bilmediklerimizi öğrenelim.

Toni : üst düzey takımlarda oynamış... Palermo, fiorenina, münih...

Tekke : Trabzonspor, Zenit....

Birisi hangi kulübe giderse gitsin cacık olamamış diğeri iki avrupa kupası kaldırmış... Bu arada üst düzey palermo ve fiorentina mı oluyor ????

Fatih Tekke'nin nasıl şahsi emeller uğruna milli takıma alınmadığını cümle alem bilirken bunu nasıl bir kıyas unsuru olarak ortaya koyarsınız ?

Peki aynı şartları taşıyan toniye ne kadar verirsiniz ??

Umut Kanber
zaten fatih gelecek hersey cozulecek sampiyon olacagiz diye birsey yok..sadece bu baslangic diyoruz,yani sorunlari cozmek icin atilacak ilk adim..fatihten sonra diger atilimlarda bir bir yapilmali..burda farabi isimli bir arkadas var,bu kardesimizi getir caner cuvalcioglunun yerine bak neler oluyo..tabi birde arkasinda duracak yonetim...uzun vadeli planlar yapip,bunlari uygulamak lazim..ama maalesef futbol kulupleri ne kadar zarar etsede yoneticilere bir zarar vermedigi icin herkes kafasina gore,esinin dostunun gonlunu yaparak takimi yonetiyo..bu yoneticiler kendi sirketlerini nasil yonetiyolar acaba cok merak ediyorum....hadddinden fazla 1 tane adam calistiriyolarmi acaba,ama su anda kulupte kac tane calisan var,ve bunlar ne is yapiyo ,hangi ozellikleri olduklari icin bu isleri aldilar kimse bilmiyor...

iste dedıgım aynen bu agzına parmagına saglık baslangıcı neden fatıhten yapıp 2m€ bosa para verelım her seyı oturtalım sultan sonradan gelsın.sultanımıza su an verecegımız para bosa gıdecek nasıl olsa serbest kalacak.

Orhan Kahraman
abi 4 ay önce gelmesinin bize ne artısı olabilir bu sezon için

Seneye daha dirayetli en azından "niye oynamaları gerektiğini,nerde oynadıklarını"onlara anlatacaklar bir abileri olur bence...

cobts28
02.01.2010, 01:16
Demek ki 2-3 yıldır Tekke'yi izlemiyorsun
Tekkeyi ancak maç özetlerinde rast gelirsem izliyorum başka türlü izleme şansım yok tek izleme şansım ulusal takımda oynaması ordada yok onun için fazla beklentiye girilmesi hem oyuncuyu hemde takımdaki diger oyuncuları sıkıntıya sokar.Öyle bir hava oluştuki tekke gelince sanki şampiyon olucagız herşey her sıkıntı bitecek.Avrupadan dönüşlere birde bakalım birde.

Cem Akyüz
02.01.2010, 01:18
Tekkeyi ancak maç özetlerinde rast gelirsem izliyorum başka türlü izleme şansım yok tek izleme şansım ulusal takımda oynaması ordada yok onun için fazla beklentiye girilmesi hem oyuncuyu hemde takımdaki diger oyuncuları sıkıntıya sokar.Öyle bir hava oluştuki tekke gelince sanki şampiyon olucagız herşey her sıkıntı bitecek.Avrupadan dönüşlere birde bakalım birde.

Tekke geldiğinde sıkıntıların tamamı değil ama büyük bir kısmı bitecek..Yukarıda yazdım zaten..Ulusal takım diyorsunuz Terim'in kişisel kaprisleri yüzünden alınmadı milli takıma..Gökdeniz'de iyi futbolcu değil o zaman onuda almıyorlar milli takıma

metinbay61
02.01.2010, 01:18
peki bi forvet öner kim bize ilaç olur...fatih i beğenmiyosun anlaşıldı...arkadaşın yukarda yazdığı maddeler başlıca eksikler kim giderir bu eksikleri...

Orhan Kahraman
02.01.2010, 01:20
fatih lazım fatih kim ne derse desin...trabzona teknik direktör değil şenol güneş lazımdı geldi trabzona forvet değil fatih tekke lazım o da gelecek...
:alkış::alkış::alkış:

yorumsuz6117
peki bi forvet öner kim bize ilaç olur...fatih i beğenmiyosun anlaşıldı...arkadaşın yukarda yazdığı maddeler başlıca eksikler kim giderir bu eksikleri...
Kesin Batdal dicek..:D

cobts28
Fatihi begeniyorum fakat bu kadar beklenti içine girilmesine karşıyım ben.Öyle bir izlenim oluştuki sanki tekke gelicek herşey bitecek mantıklı olalım lütfen diger oyunculara haksızlık yapmıyalım.

Recep Alkan
02.01.2010, 01:21

Buyrun bakalım,

Hemen Nihat falan demeyin,

Hakan Şükür, Hami Mandıralı, Emre Belezoğlu mesela....

Siz kötü düşünürseniz kötü olur, iyiyi örnek alın ki sonucu iyi olsun...

24 yaşındaki kazma kadar adamı geleceğin yıldızı olarak yutacak mideye sahipseniz buyrun tutmayalım ;)

metinbay61
02.01.2010, 01:21
Kesin Batdal dicek..:D
livera61 in yazdığı maddeleri soruyorum batdal onların hiç birini yapamaz...yani o gitti:D

metinbay61
02.01.2010, 01:22
Fatihi begeniyorum fakat bu kadar beklenti içine girilmesine karşıyım ben.Öyle bir izlenim oluştuki sanki tekke gelicek herşey bitecek mantıklı olalım lütfen diger oyunculara haksızlık yapmıyalım.
sorumun cevabını alamadım malesef livera61 in yazdığı maddeler başlıca eksikler kim giderir bunları...bi isim???

Orhan Kahraman
02.01.2010, 01:23
bu mantık yanlıs nıye dersen maldının oldugu kadar profesyonel yasıyor musun?? gecenlerde gazetede okudum bir futbolcu roportajında turkıyedekı en buyuk sorun fızık yetersızlıgı.

Her okuduğuna inanıyorsan vay haline :)

yorumsuz6117
02.01.2010, 01:24
livera61 in yazdığı maddeleri soruyorum batdal onların hiç birini yapamaz...yani o gitti:D
Batdal'ı övüp duruyurdu da onun için dedim hatta bi ara Batdal Fatih'ten iyi oyuncu bile demişti..:D

Recep Alkan
02.01.2010, 01:24

Alıntıladığım 3. mesajınız, cevap bekliyorum hala...

Diğer oyuncular derken, biz Fatih için, kaleci onura, selçuka, colmana, barışa haksızlık etmiyoruz ki...

Koskocaman 17 maçlık lig ve artı maçları ile 20-22 maçlık periyotta 6 gol atabilen iki 5-10 şahsiyeti eleştiriyoruz. (5-10 marangozcu tabiridir)

Kulübün tüm isteklerini yapan bir taraftar olarak da bırak o kadar eleştirme hakkımız olsun...

metinbay61
02.01.2010, 01:25
Batdal'ı övüp duruyurdu da onun için dedim hatta bi ara Batdal Fatih'ten iyi oyuncu bile demişti..:D
o zaman boşuna uğraşıyoruz eğer bu lafı demişse ümitsiz vaka

Reşit
02.01.2010, 01:26
bunun ağzından hayırlı bişe çıkmadıki . bi ara banlandıydı nasıl geri geldi :D

cobts the marmarada neler oluyor. giray konusunda neler düşünüyorsun. fatih tekke geri gelse başarılı olurmu ? :cool:

Murat Cömert
02.01.2010, 01:28
Böyle Yönetime Böyle taraftar.. O da haklı..

Umut Kanber
02.01.2010, 01:28
Her okuduğuna inanıyorsan vay haline :)

bahsettıgım adam sınan bolat roportaj lınkını ınternetten aratabılırsın.ayrıca bunu gormek ıcın roportaja gerek yok.rijkaard bile su an futbol yorumcularına gore turkıyenın gelecegı denılen arda ıcın fızıgı yetersız dıyorsa.avrupa maclarında takımlarımızın halını ızlıyorsak ufacık da futbol bılgımız varsa fızık ve kondısyon olarak yetersız oldugumuzu TÜRK futbolu olarak kabul etmelıyız.Eger kabul etmezsek bu boyle gıder.Eger edersek belki su zamandan sonra bir seylerı degıstırebılırız.

Emrullah
02.01.2010, 01:29
Yuh yani Fatih'in futbolculuğunu tartışıyoruz. Fatih'in futbolculuğunu tartışan arkadaşlar yerine aynı kalitede, geldiğinde takımı ve camiayı kenetlendirecek, takıma liderlik yapacak ve Trabzon'a uyumsorunu yaşamayacak artı 2 milyon euro civarı bir futbolcu önerebilirlermi. 2'yi boşverin 4-5 de olur. Var mı böyle bir futbolcu? Varsa onu alalım. Yoksa kuru kalabalık yapmayın.

Umut Kanber
02.01.2010, 01:31
Alıntıladığım 3. mesajınız, cevap bekliyorum hala...

Diğer oyuncular derken, biz Fatih için, kaleci onura, selçuka, colmana, barışa haksızlık etmiyoruz ki...

Koskocaman 17 maçlık lig ve artı maçları ile 20-22 maçlık periyotta 6 gol atabilen iki 5-10 şahsiyeti eleştiriyoruz. (5-10 marangozcu tabiridir)

Kulübün tüm isteklerini yapan bir taraftar olarak da bırak o kadar eleştirme hakkımız olsun...

recep sana bir soru sorucam senı az cok tanıdım.trabzon sevgın de baskadır reis e olan sevgin de.fatıhı aldıgımızı varsayalım ve sezonu 1-2-3 bı yerde bıtırdık.bu basarının fatıh ın mı kazandırdıgına ınanılır yoksa takımın mı? objektıf bı yorum yapar mısın?

Celil Köse
02.01.2010, 01:31
Bu cobts28 in ipini kim çözdü:D

metinbay61
02.01.2010, 01:33
cevabımızı alamadık gitti arkadaş galiba...insan bi isim yazar yaz arkadaş ibrahimovic yaz torres yaz ama yaz yani...

Umut Kanber
02.01.2010, 01:33
metin benzema diyyecek bisey diyecek sal gitsin takma :D

cobts28
02.01.2010, 01:34
cevabımızı alamadık gitti arkadaş galiba...insan bi isim yazar yaz arkadaş ibrahimovic yaz torres yaz ama yaz yani...
Takım oyunu.

Recep Alkan
02.01.2010, 01:34
recep sana bir soru sorucam senı az cok tanıdım.trabzon sevgın de baskadır reis e olan sevgin de.fatıhı aldıgımızı varsayalım ve sezonu 1-2-3 bı yerde bıtırdık.bu basarının fatıh ın mı kazandırdıgına ınanılır yoksa takımın mı? objektıf bı yorum yapar mısın?

Öncelikle şahsıma ait fikirlerin için teşekkürler...

Sorunun yanıtına gelirsek, eğer bu öyleyeceğin konum, Fatih'in gelmesi ile birlikte atacağı goller ile sağlanırsa bu başarı kaptanındır, eğer onun yapacağı 25 asist ile (mesela) sağlanacaksa kaptanındır, ama gelip umut gökhan ikilisi gibi olursa o zaman sahibinindir...

Peki, bu takım ikinci yarı olur ya bir gaz ile birlikte ligi senin saydığın noktalarda bitirirse, ve bu alınan oyuncuların gram katkısı olmazsa bu başarı kimin olacktır ???

Taraftar ile dalga geçeip kumar oynayan yönetimin mi ?

Reşit
02.01.2010, 01:37
Takım oyunu.
la git yat. şimdide der muhammet demiri alalım onun yerine her maçını izledim felan benim sorularada cevap versene cobts

Emrullah
02.01.2010, 01:37

Yönetimin olmayacağı kesin. Fatih gelirse bütün pay onun olmasa da en büyüğü O'na ait olur.

Orhan Kahraman
02.01.2010, 01:38

Millet sana sayfalardır 6 ay önce neden alınması gerektiğini anlatıyor hala anlamadıysan pes yani be adam pes

Umut Kanber
02.01.2010, 01:40
Öncelikle şahsıma ait fikirlerin için teşekkürler...

Sorunun yanıtına gelirsek, eğer bu öyleyeceğin konum, Fatih'in gelmesi ile birlikte atacağı goller ile sağlanırsa bu başarı kaptanındır, eğer onun yapacağı 25 asist ile (mesela) sağlanacaksa kaptanındır, ama gelip umut gökhan ikilisi gibi olursa o zaman sahibinindir...

Peki, bu takım ikinci yarı olur ya bir gaz ile birlikte ligi senin saydığın noktalarda bitirirse, ve bu alınan oyuncuların gram katkısı olmazsa bu başarı kimin olacktır ???

Taraftar ile dalga geçeip kumar oynayan yönetimin mi ?

peki fatıh bı forvetın yapması gereken asıstı de yaptı golunu de attı.fatıh bu takımı buralara getırdı denmeyecek mi? dendıgınde bu takım haksızlıga ugradıgını dusunup kazan kaldırmıcak mıdır ? acıkcası korkum fatıhcıler ve fatıhcı olmayanlar olarak takımın bolunmesı

Emirhan Makul
02.01.2010, 01:40
Birbirinizi kırmayın Fatih Tekke Artık Trabzonspor'a hiç gelemeyecek onu kimse istemiyor ve Trabzonspor Bizi Üzüyor.

Kişisel Olayları yüzünden bizi üzenlerin çoluk çocuklarından çıksın üzüldüğümüz üzüntüler Allah onlara kat kat fazlasını versin ki anlasınlar.

Recep Alkan
02.01.2010, 01:41
Takım oyunu.

Alıntıladığım 4. mesajınız.

Benimle neden konuşmadığınızı gerçekten merak ediyorum,

Acaba adam yerine koyup muhatap mı almıyorsunuz, eğer öyle ise bilmek isterim.

Birde nacizane bir sorum olacak, bu takım oyunu yönetimin her yaptığına vet diyerek taraftar ile mi başlamalı, yoksa mehmet battal, murat tosun ile mi ?

metinbay61
02.01.2010, 01:41

Takım oyunu.
şu yukardaki maddeler o takımın forvet kısmının görevi...bunu yapacak forveti soruyorum ama cevap alamıycam galiba...

Umut Kanber
02.01.2010, 01:42
Yönetimin olmayacağı kesin. Fatih gelirse bütün pay onun olmasa da en büyüğü O'na ait olur.

emrullah aslan payı onundur demekle bu takımı fatıh buralara getırdı demek bambaska bı olaydır.korkum da bu zaten bunda senol hocanında sadrı baskanında kaptanında tum takımında payı vardır.ama bır seyler dogru gıttıgnde bır kısı yaptı demek yanlıstır.ama bız kaptanı o kadar cok sevıyoruz kı bız basarıyı fatıh getırdı dıycez buna da ben emınım

Recep Alkan
02.01.2010, 01:43
peki fatıh bı forvetın yapması gereken asıstı de yaptı golunu de attı.fatıh bu takımı buralara getırdı denmeyecek mi? dendıgınde bu takım haksızlıga ugradıgını dusunup kazan kaldırmıcak mıdır ? acıkcası korkum fatıhcıler ve fatıhcı olmayanlar olarak takımın bolunmesı

Peki sana başka bir soru ?

Fatih 31 gol attığında takım hakemler ile şampiyonluğu kaçırdığında bunların hangisi söylendi ?

Yada başka bir soru ?

Bu takım o belirlenen hedeflere bugün giremediğinde, ine goller seri halde kaçmaya başladığında, birileri kızarmış patates gibi o koltuklara gömüldüğünde bu taraftar ne diye bağırıp kime ayıp edecek ?

Reşit
Alıntıladığım 4. mesajınız.

Benimle neden konuşmadığınızı gerçekten merak ediyorum,

Acaba adam yerine koyup muhatap mı almıyorsunuz, eğer öyle ise bilmek isterim.

Birde nacizane bir sorum olacak, bu takım oyunu yönetimin her yaptığına vet diyerek taraftar ile mi başlamalı, yoksa mehmet battal, murat tosun ile mi ?
yok abi bunu eskiden tanıyanlara verecek cevabı yok ya.
gerçekten benim merak ettiğim bunun üstüne koca bir çizgi atmışlardı nasıl geri geldi.

Orhan Kahraman

Futbola bakışınızın ölçütü milli takımsa eğer terimi konuşmak gerekir diye düşünüyorum

cobts28
02.01.2010, 01:45
Futbola bakışınızın ölçütü milli takımsa eğer terimi konuşmak gerekir diye düşünüyorum
Terim türk futbol tarihinin en büyük futbol adamıdır aksini inkar eden varsa futboldan anlamıyordur.Aralarında geçen sorunu bilemem.

Cem Akyüz
02.01.2010, 01:46
Terim türk futbol tarihinin en büyük futbol adamıdır aksini inkar eden varsa futboldan anlamıyordur.Aralarında geçen sorunu bilemem.

Kendi egoları yüzünden insanları milli takımdan soğutan Terim..Hakettiği halde oyuncuları milli takıma almayan Terim..Yazık yazık

Celil Köse
02.01.2010, 01:47

Ya sen buraya bu insanlara sinir vermek için mi geliyosun..

Terimmiş pehh..

Umut Kanber
02.01.2010, 01:48
Peki sana başka bir soru ?

Fatih 31 gol attığında takım hakemler ile şampiyonluğu kaçırdığında bunların hangisi söylendi ?

Yada başka bir soru ?

Bu takım o belirlenen hedeflere bugün giremediğinde, ine goller seri halde kaçmaya başladığında, birileri kızarmış patates gibi o koltuklara gömüldüğünde bu taraftar ne diye bağırıp kime ayıp edecek ?

recep bu o kadar krıtık bı durum kı hanı derler ya ıkı ucu ..... değnek almazsan basarısızlıkta arkana bakmadan gıdeceksın.Alsan sonucunu kestıremıyorsun bu işin içinden bir türlü cıkacaksın ya cok iyi bir forvet alıcaksın(finansman sorunun var) ya da paşa paşa gideceksin.

metinbay61
buna daha fazla dayanamayacağım...yuhh artık fatih i beğenmedin üstüne şu adamı türk futbol tarihinin en büyük futbol adamı yaptın...

Recep Alkan

Eğer ki sen bu yönerimden biri yada yakını değilsen, ben hiçbirşey bilmiyoum....

Tam Yönetim kafası,

At kafası ulvi :D Çok gülerim bu repliğe aklıma geldi :)

cobts28
02.01.2010, 01:51
Kendi egoları yüzünden insanları milli takımdan soğutan Terim..Hakettiği halde oyuncuları milli takıma almayan Terim..Yazık yazık
Terim kesinlikle başarılıdır yaptıkları ortadadır.Terimi tartışanın futbol bilgisine şaşarım ancak biz böyle türkiye cografyasında türkiyeyi başarıyla temsil etmiş dünyada belkide en çok tanınan 3,türkiyeliden biri olan terime haksızlık ediyoruz.Toplumumuzda bu ikilem her zaman oluyor.Bir insanın yaptıklarını degil yapmadıklarına yorum yapıyoruz.

Recep Alkan
02.01.2010, 01:51
recep bu o kadar krıtık bı durum kı hanı derler ya ıkı ucu ..... değnek almazsan basarısızlıkta arkana bakmadan gıdeceksın.Alsan sonucunu kestıremıyorsun bu işin içinden bir türlü cıkacaksın ya cok iyi bir forvet alıcaksın(finansman sorunun var) ya da paşa paşa gideceksin.

Kardeşim, yaklaşık 1 yıl önce bir yazı yazdım, sonunda şunu söyledim,

Bu yönetim gitmeyi kafasına koymuş , ama hain olarak değil, kahraman olarak....

Son zamanlarda bu düşüncem değişir gibi oldu, tesis işi bunda etkili oldu, malum iyi para var...

Ama sana hem maddi hemde manevi bu kadar şey kazandıracak olan transferi yapmamak ahmaklıktır....

en azından hiçbirşey olmasa bile,

Ben aldım tekkenizi alın göreceğiz deme lüksünüz olur...

JoKeR™
02.01.2010, 01:52
oooo habu cobs yinemi geldi ya bezdukda kardaşum ya anladık istemiyon tekkeyi burda bütün millete muhalefet yapıyon deniz baykal gibi bi çek git işine gece gece milletin sinirlerini zıplatma
sen değilmin mehmet battal fatih tekkeden daha iyi diyen burdan belli işte futbol bilgin

Orhan Kahraman

Eee o zaman fatihin milli takıma alınmamasını nasıl olurda fatihin "kötü" performansına bağlarsınız onu bilemem bunu bilemem ama herşeye sallarım
helal olsun

Recep Alkan
Terim kesinlikle başarılıdır yaptıkları ortadadır.Terimi tartışanın futbol bilgisine şaşarım ancak biz böyle türkiye cografyasında türkiyeyi başarıyla temsil etmiş dünyada belkide en çok tanınan 3,türkiyeliden biri olan terime haksızlık ediyoruz.Toplumumuzda bu ikilem her zaman oluyor.Bir insanın yaptıklarını degil yapmadıklarına yorum yapıyoruz.

3 Türkiyeli,

1) Hakan Şükür,
2) İbrahim Tatlıses
3) Fatih Terim....

Siz karar verin ;)

Celil Köse
02.01.2010, 01:55
3 Türkiyeli,

1) Hakan Şükür,
2) İbrahim Tatlıses
3) Fatih Terim....

Siz karar verin ;)

d : ) Fatih Ürek :p:):D

Reşit
02.01.2010, 01:59
d : ) Fatih Ürek :p:):D
ondan önce cobts :D

Orhan Kahraman
02.01.2010, 02:01
Fatih tekkenin gelişi para bakımından bence diğer oyunculara verdiğimiz karşında hiçbir şey

1.devre gördük takımda ruh yok 6 ay önceden bu ruhu kazanmak paha biçilemez bence ki alınacak hiç bir topcu fatihin yerini tutamaz en azından benim gözümde. Fatihi peygamberleştirdiğim felan yok takımın ruhu olduğuna inandığım bir futbolcuydu o giderken ve gelirse bu ruhu tekrar kazanacağımıza inanıyorum. Yönetimin sağa sola bahaneler savurmasından da bıktım ya bir yol bulsunlar yada yolsan çekilsinler. Millet burda bas bas bağırıyor halaa parayı sıkıntı ediyorlar forma satışından en az %70 i çıkar paranın ki bunun hesapları önceki sayfalarda yapılmıştı. Şuan alınan 2 topcunun forması bu sene satılmaz anca seneye başlar satılmaya bence yada ben almam şuan görmedim tanımıyorum adamları ama ruh kazandıracağına inandığımız topcuyu almamak taraftarla inatlaşmak hiç kimseye bişey kazandırmaz.Haa yönetim bizim forvetlerimiz iyi diyorsa bende "sözün bittiği yerdeyiz" diyorum

Ilelioglu
02.01.2010, 02:04
Varmi bir gelisme Fatih Tekke konusunda..?

Ne olacak bu isin sonu...??:cool:

cobts28
02.01.2010, 02:04
Fatih tekkenin gelişi para bakımından bence diğer oyunculara verdiğimiz karşında hiçbir şey

1.devre gördük takımda ruh yok 6 ay önceden bu ruhu kazanmak paha biçilemez bence ki alınacak hiç bir topcu fatihin yerini tutamaz en azından benim gözümde. Fatihi peygamberleştirdiğim felan yok takımın ruhu olduğuna inandığım bir futbolcuydu o giderken ve gelirse bu ruhu tekrar kazanacağımıza inanıyorum. Yönetimin sağa sola bahaneler savurmasından da bıktım ya bir yol bulsunlar yada yolsan çekilsinler. Millet burda bas bas bağırıyor halaa parayı sıkıntı ediyorlar forma satışından en az %70 i çıkar paranın ki bunun hesapları önceki sayfalarda yapılmıştı. Şuan alınan 2 topcunun forması bu sene satılmaz anca seneye başlar satılmaya bence yada ben almam şuan görmedim tanımıyorum adamları ama ruh kazandıracağına inandığımız topcuyu almamak taraftarla inatlaşmak hiç kimseye bişey kazandırmaz.Haa yönetim bizim forvetlerimiz iyi diyorsa bende "sözün bittiği yerdeyiz" diyorum
Tekkenin gelmesini bende istiyorum ancak abartılıyor.Sanki gelince şampiyon olucagız.

Recep Alkan
02.01.2010, 02:08
Tekkenin gelmesini bende istiyorum ancak abartılıyor.Sanki gelince şampiyon olucagız.

Yahu bu zamana kadar;

Hami Mandıralı,
96 kadron
Şenol Güneş (hoca olarak)
Çok sevilen Sadri Şener

vs vs vs, hangisinde şampiyon oldun da Fatih konusunda bunu arıyorsun, kriter koyuyorsun....

Kubilay ŞAHİN
02.01.2010, 02:09

Aynen Katılıyorum Bende Sana..(!)

Bu Mantık Süper Ya.. "Sanki Gelince Şampiyon Olacağız.."

Zaten Fatih Gelmesse Kesin Şampiyonuz..

Sadri Şener Neden Geldi O zaman O da Şampiyon Yapmadı Bizi.. Yada Şenol Güneş..

Fatih Gelmesse varya.. Şampiyonlar Gibi Şampiyonu Bile Olacağız Kesin ya..

Orhan Kahraman
02.01.2010, 02:11

Şampiyon olacağız demiyoruz ki hocam sanki aldıkları 2 oyuncuyla şampiyon olacaklar ruh arıyoruz biz ruh. Biliyon mu bunun neler ifade ettiğini. Hep kendi açınızdan bakıyorsunuz. Belki şampiyon yapmaz bizi ama ruhsuzlar ordusundan bir iki topcuya kendi sevdasını aşılar da onun kaldığı yerde abiliğe devam edecek bir iki kişi çıkar yoksa normal takımlardan hiç bir farkımız kalmaz, ki bu yönetimle bizi kuşkuya düşüren budur

cobts28
02.01.2010, 02:14
Şampiyon olacağız demiyoruz ki hocam sanki aldıkları 2 oyuncuyla şampiyon olacaklar ruh arıyoruz biz ruh. Biliyon mu bunun neler ifade ettiğini. Hep kendi açınızdan bakıyorsunuz. Belki şampiyon yapmaz bizi ama ruhsuzlar ordusundan bir iki topcuya kendi sevdasını aşılar da onun kaldığı yerde abiliğe devam edecek bir iki kişi çıkar yoksa normal takımlardan hiç bir farkımız kalmaz, ki bu yönetimle bizi kuşkuya düşüren budur
Bıravo gerçekten çok güzel yaklaşım olmuş ancak işin maddi tarafıda var ortada bu konuda yönetimin tasarrufuna katılıyorum ancak henüz trabsferin bitimine 1 ay var inşallah tekke olayı gerçekleşir ancak makul bir rakama konusulan paralar verilmesine sonuna kadar karşıyım.

Orhan Kahraman
02.01.2010, 02:27
Bıravo gerçekten çok güzel yaklaşım olmuş ancak işin maddi tarafıda var ortada bu konuda yönetimin tasarrufuna katılıyorum ancak henüz trabsferin bitimine 1 ay var inşallah tekke olayı gerçekleşir ancak makul bir rakama konusulan paralar verilmesine sonuna kadar karşıyım.

Medyada çıkan hiçbirşeye inanmam. O yüzden "fatih kendi halletti" "Biz anlaştık top zenitte" "paramız yok o kadar" gibi saçma sapan şeylerden etkilenmeden objektif bir şey söylemek istiyorum. Seven kadar sevmeyeni de olduğunu varsaysak (ki ben sevmeyeninin az olduğuna inananlardanım) şahsıma adına 2 forma alcağım "TEKKE" yazan ve o sırada ondan bundan da alayım diyeceğim çok şey olur TS CLub da ve bu bana 200 liraya çıkmama maal olur TS Clubtan ve en az 5.000 kişi harcama yapsa ki ben buna inanıyorum verilen paranın %75 i çıkar yani bu tur durumları biz bile düşünürken bize yönettiğini sananların düşünememesi çok gülünç bence hiç mi forma satışları planlara konulmaz?

cobts28
02.01.2010, 02:30
Medyada çıkan hiçbirşeye inanmam. O yüzden "fatih kendi halletti" "Biz anlaştık top zenitte" "paramız yok o kadar" gibi saçma sapan şeylerden etkilenmeden objektif bir şey söylemek istiyorum. Seven kadar sevmeyeni de olduğunu varsaysak (ki ben sevmeyeninin az olduğuna inananlardanım) şahsıma adına 2 forma alcağım "TEKKE" yazan ve o sırada ondan bundan da alayım diyeceğim çok şey olur TS CLub da ve bu bana 200 liraya çıkmama maal olur TS Clubtan ve en az 5.000 kişi harcama yapsa ki ben buna inanıyorum verilen paranın %75 i çıkar yani bu tur durumları biz bile düşünürken bize yönettiğini sananların düşünememesi çok gülünç bence hiç mi forma satışları planlara konulmaz?
Yönetimin bu konuyu düşündügüne eminim keşke her taraftar bilinçli olsada tekke gelmedende bilinçli olsa ts clup ürünlerinden kullansa.

Adem Erdoğan
02.01.2010, 02:49
Kimisine laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor, yormayın parmaklarınızı boşuna.

Ilelioglu
02.01.2010, 02:55
Kimisine laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zor, yormayın parmaklarınızı boşuna.

Aynen öyle...;)

Ömer SEVİNÇ
02.01.2010, 04:01
6 ay sonra sözleşmesi bitecek adama 2 milyon bonservis verilmez.

a d bacan
02.01.2010, 08:20

6 ay sonrada bir bahaneniz olur.

Tolunay Abdioğlu
02.01.2010, 08:23
Futbolunu ve Golcülüğünü Tartışanlara.

f7xH3ss_WKw

Mustafa Yüksek
02.01.2010, 08:33
Her işimiz doğru...Her yatırım mantıklı...Her konuda harcanan paranın hesabı tutuluyor...Bu yüzden Fatih'e verilecek 2 milyon çok kıymetli...6 ay sonra sözleşmesi bitecek nasıl olsa...32 yaşında...Verilen paranın geri dönüşü yok nasıl olsa...Oysa diyorsun ki ruhunu çalmışlar bu takımın...Sadece futbolcu transfer etmiyorsun 2. yarı için umut da alıyorsun diyorsun...Ama kime diyorsun?6 ay sonra gelir nasıl olsa...Çünkü biz yapmıyacağız fedakarlığı ,hep futbolcudan bekleyeceğiz...Merak etmeyin Tekke o fedakarlığı da yapar...Ama siz o zaman başka bahanelerle gelirsiniz elbet...Sahi 6 ay sonra 33 yaşına girmesin Fatih...E o yaşa gelmiş futbolcunun ne işi var bizim takımda:rolleyes:

Sözün özü isterse 20 milyon olsun ben Tekke'yi istiyorum arkadaş...Ben savaşan forma görmek istiyorum...Ömrüm boyunca da takımımdan istediğim tek şeydir bu...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 09:35
Her işimiz doğru...Her yatırım mantıklı...Her konuda harcanan paranın hesabı tutuluyor...Bu yüzden Fatih'e verilecek 2 milyon çok kıymetli...6 ay sonra sözleşmesi bitecek nasıl olsa...32 yaşında...Verilen paranın geri dönüşü yok nasıl olsa...Oysa diyorsun ki ruhunu çalmışlar bu takımın...Sadece futbolcu transfer etmiyorsun 2. yarı için umut da alıyorsun diyorsun...Ama kime diyorsun?6 ay sonra gelir nasıl olsa...Çünkü biz yapmıyacağız fedakarlığı ,hep futbolcudan bekleyeceğiz...Merak etmeyin Tekke o fedakarlığı da yapar...Ama siz o zaman başka bahanelerle gelirsiniz elbet...Sahi 6 ay sonra 33 yaşına girmesin Fatih...E o yaşa gelmiş futbolcunun ne işi var bizim takımda:rolleyes:

Sözün özü isterse 20 milyon olsun ben Tekke'yi istiyorum arkadaş...Ben savaşan forma görmek istiyorum...Ömrüm boyunca da takımımdan istediğim tek şeydir bu...
:alkış::alkış::alkış:
bravo anlatmak istiyoruz ama inatla kafaları almıyor

Süleyman Sofu
02.01.2010, 09:38

Sözüm söz oğluma ve kendime olmak üzere Kaptan imza attığı anda 2 formada ben alacam...

Kaynak yaratmak isteyen yönetime duyurulur...

He o gelmeden alsam olmazmı? olmaz arkadaş ben bu yönetime güvenmiyorum...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 09:41
6ayı deil 1 ayıda kalmış olsa Fatih Tekkeye taraftar için o para verilir verilmelidir...

Taraftar o parayı zaten misliyle geri verecektir rahat olsunlar...

karaman6106
02.01.2010, 09:58
adama tüpçü diyorlar, onlar da sizinkiler kalıpçı dese haksızlar mı

Ali Tunahan Güllü
02.01.2010, 10:01
Fatih'ten haber bekleniyor

Karadeniz temsilcisinin transfer listesinde 1 numarada yer alan Fatih Tekke'den halen haber bekleniyor...

Deneyimli futbolcunun kulübü Zenit ile görüşmelere yeni yılın ilk günlerinden sonra başlayacağı ve konunun hafta ortasına kadar çözülme garantisi verdiği belirtildi. Sezer Badur ve Murat Tosun’un fazla maliyetli olmamasından ötürü, Bordo-Mavili ekibin idarecilerinin golcü oyuncu konusunda kesenin ağzını biraz daha açması da beklentiler arasında.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1262419246718&ids=(7615,23656,101865)

kaynak:fanatik

AYYILDIZ
02.01.2010, 10:35
Bu kadar para düşünen yönetim sorunlu tjikuzuya kaç para verdi?Şimdi bedavaya alacak adam yok.Yılmaz Vural bile dalga geçiyor yazıktır.

serdaracıl
02.01.2010, 10:44
Fatih Tekke'nin efendiliği 2 milyon eder.

ergin cesit
02.01.2010, 10:52
fatihide bizide oyalıyor hacı

peker61
02.01.2010, 10:58
Bu konu artık kapanmıştır yönetimin niyeti anlaşılmıştır..

abanoz61
02.01.2010, 11:19
Fatih için 0,00000001 euroları hesap eden yönetimimiz Sezer için anında 700.000 euro çıkarıp verebiliyor..
sana aynen katılıyorum.sezer kim ya?fatihe 2 milyon veremeyen yönetim sezere 1 trilyon veriyor.şu işe bakın ya.

abanoz61
02.01.2010, 11:20
fatih'ten haber bekleniyor

karadeniz temsilcisinin transfer listesinde 1 numarada yer alan fatih tekke'den halen haber bekleniyor...

Deneyimli futbolcunun kulübü zenit ile görüşmelere yeni yılın ilk günlerinden sonra başlayacağı ve konunun hafta ortasına kadar çözülme garantisi verdiği belirtildi. Sezer badur ve murat tosun’un fazla maliyetli olmamasından ötürü, bordo-mavili ekibin idarecilerinin golcü oyuncu konusunda kesenin ağzını biraz daha açması da beklentiler arasında.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1262419246718&ids=(7615,23656,101865)

kaynak:fanatik
yalan haber!

aysant_61
02.01.2010, 11:44
abi zeniti de düşünün adama oyuncu almadan fatihi sana satar mı? fatih gelirse bize adamlarda 2 forvet kalıo yedek bile yok. bırakmazlar fatihimizi.

isimsiz_61
02.01.2010, 11:45
hiç ümidim yoktu zaten.:S :S :S :S

Orhan Aydın
02.01.2010, 11:47
5. sınıf adama 700 bin euro ver sonra emzikle çık ağla,Yönetim kendine yakışanı yapıyor.

cobts28
02.01.2010, 11:48
Aynı fikirdeyim bide bu yaşta adama iyi futbolcu fakat okadar para verilmez.Bide hagiyle fatihi kıyasladılarya şaşarım böyle futbol bilgisine.

Salih Edip
02.01.2010, 11:50
abi zeniti de düşünün adama oyuncu almadan fatihi sana satar mı? fatih gelirse bize adamlarda 2 forvet kalıo yedek bile yok. bırakmazlar fatihimizi.

onlarda biraz bizi düşünsün :D 6 aydır 2 forvet var yedek bile yok :)

cobts28
02.01.2010, 11:59
onlarda biraz bizi düşünsün :D 6 aydır 2 forvet var yedek bile yok :)
Yönetim forvet oyuncusu alıcaktır.

Salih Edip
02.01.2010, 12:06

sabırla bekliyorum :rolleyes:

cobts28
02.01.2010, 12:07
sabırla bekliyorum :rolleyes:
Daha 1 ay var transferin bitmesine belki tekkede indirime giderler sabredelim.

isimsiz_61
02.01.2010, 12:10
o kadarda dua etmiştim ya of of.....

Ufuk Bayraktar61
02.01.2010, 12:17
Aldılar da Tosun'u..bi daha ki alınacak adamın en iyiside Batdal olur

cobts28
02.01.2010, 12:19
Aldılar da Tosun'u..bi daha ki alınacak adamın en iyiside Batdal olur
Sabredelim yönetim tosun ve sezerle büyük işlere imza atmıştır yönetimin politikasını çok olumlu buluyorum.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 12:29
Aynı fikirdeyim bide bu yaşta adama iyi futbolcu fakat okadar para verilmez.Bide hagiyle fatihi kıyasladılarya şaşarım böyle futbol bilgisine.

Şaş sen şaş ben hacı murat muhabbetini unutmadım...

Senin hacı murat dediğin adam ligde 31 golle gol kralı olurken aslandı şimdi hacı murat oldu.Herşeyi bildiğini sanıyorsun aslında bi b.. bildiğin yok yöneticinin biri yazıyor eline veriyor sende gelip burda masal anlatıyorsun...

Bide o ağar abi ayakların yokmu sanırsın futbol profeserü!!! benim futbol bilgimle seninkini kıyas etmem bile 3 kuruşluk sezerleri kurtarıcı gören adamı kaale almak bile kabahat aslında...

Sen Hagiyi beğeniyor olabilirsin,Bencede iyi adamdı ama banane ben benim özbe öz değerime bakarım bana faydası olacak adama bakarım sizin gibi yabancıları kucaklayıp kendi adamlarıma sırt çevirmem...

Adını ve maşası olduğun yöneticiyi söylemedikçe benim gözümde hiçsin cobts kimin için gelip burda kaptanın aleyhine çalışıyorsun anlatta herkes bilsin...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 12:30
Yönetimin çalışmalarını çok olumlu buluyormuş sen zaten yönetimin kendisisin tabi olumlu bulacan

cobts28
02.01.2010, 12:31
Şaş sen şaş ben hacı murat muhabbetini unutmadım...

Senin hacı murat dediğin adam ligde 31 golle gol kralı olurken aslandı şimdi hacı murat oldu.Herşeyi bildiğini sanıyorsun aslında bi b.. bildiğin yok yöneticinin biri yazıyor eline veriyor sende gelip burda masal anlatıyorsun...

Bide o ağar abi ayakların yokmu sanırsın futbol profeserü!!! benim futbol bilgimle seninkini kıyas etmem bile 3 kuruşluk sezerleri kurtarıcı gören adamı kaale almak bile kabahat aslında...

Sen Hagiyi beğeniyor olabilirsin,Bencede iyi adamdı ama banane ben benim özbe öz değerime bakarım bana faydası olacak adama bakarım sizin gibi yabancıları kucaklayıp kendi adamlarıma sırt çevirmem...

Adını ve maşası olduğun yöneticiyi söylemedikçe benim gözümde hiçsin cobts kimin için gelip burda kaptanın aleyhine çalışıyorsun anlatta herkes bilsin...
Ben tekkenin topçuluguna hiçbirşey demiyorum kendini kanıtlamış bir oyuncudur ancak hagiyle kıyaslanması çok ama çok komik olur biri hacı murat digeri ferraridir ben buna kızıyorum.

a d bacan
02.01.2010, 12:36
Ben tekkenin topçuluguna hiçbirşey demiyorum kendini kanıtlamış bir oyuncudur ancak hagiyle kıyaslanması çok ama çok komik olur biri hacı murat digeri ferraridir ben buna kızıyorum.
biraz ağır olacak belki ama

sana göre Trabzonla istanbulda hacı murat /ferraridir

e öyleyse burada ne işin var?

Süleyman Sofu
02.01.2010, 12:36
Utanmıyorsan Futbolculuğunada laf söyle zaten ne karakter kaldı ne inancı ayıptır günahtır be bukadar insafsızlık olurmu adam ameliyat masasından kalkıp maça koşarken iyiydi fedakardı aslandı şimdi hacı murat oldu söylencek çok şey var aslında değmezsin inanki değmezsin...

Acaba diyorum şu hacı bürosundaki adamları kulübe taşımıştı malum çok seviyolarya kulübü sende onlarla birlikte olanlardanmısın?

a d bacan
02.01.2010, 12:41
bi kaç çakma forvet alılar

fatihe veremedikleri parayıda onlara verirler

4 aya bukadar para verilmez diyerek almadıkları fatihin yerine aldıkları forvetleride 4 ay değil 4 maç oynamadan bu takından göndrilirler

işte yöneticilik dehası budur süpersin vallahi!

cobts28
02.01.2010, 12:43
bi kaç çakma forvet alılar

fatihe veremedikleri parayıda onlara verirler

4 aya bukadar para verilmez diyerek almadıkları forvatleride 4 ay değil 4 maç oynamadan bu takından göndrilirler

işte yöneticilik dehası budur süpersin vallahi!
Yahu sabredelim sanki transfer bitti tekke olayı yattı 6,ay sonra serbest kalıcak bir adama okadar para verilirmi verilmez mantıklı olalım indirim olursa yönetim alır sabredin sanki transfer mevsimi bitti.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 12:44
Yattara denen yıldızımız 2 senedir sakat muhabbetine topa değmeden milyonları götürürken sesi çıkmayan taraftar iş kaptana verilcek bonservise geldimi sesini yükseltiyor!!!!

Adam ameliyat masasına yatmamak için binbir gerdan kırarken benim Fatihim resmen hayatıyla kumar oynayıp sakat sakat kendini sahaya atıyordu...

Takım forvetsizlikten sahada aciz duruma düşerken birileri hala üçün beşin hesabını yapıyolar,

Yönettikleri kulüp sanki dersin bayburt,

Bizim ruhsuzlar sahada 90 dakika gezip maçtan sonra forma peşinde koşarken birilerinin içi cız etmesede bizim ediyor,

Kaptan geldikten sonra birtanesi koşsun bakalım alexin peşinde forma için ne oluyor

Biz anlatıyoruz ama anlayacak vatandaş bulamıyoruz açıkcası bunu dertte etmiyorum malum onlar herşeyi çok biliyorlar...

erkankoc
02.01.2010, 12:49
Sabredelim yönetim tosun ve sezerle büyük işlere imza atmıştır yönetimin politikasını çok olumlu buluyorum.

cotbs alemsin valla..zaten senden baska dogru bulan yok..bunda bir celiski görmüyomusun

Süleyman Sofu
02.01.2010, 12:49
recep hoşgelmişsin

a d bacan
02.01.2010, 12:50
Yahu sabredelim sanki transfer bitti tekke olayı yattı 6,ay sonra serbest kalıcak bir adama okadar para verilirmi verilmez mantıklı olalım indirim olursa yönetim alır sabredin sanki transfer mevsimi bitti.
o mevsimler bitmez 4 ay sonrada bir daha var değilmi?

hakikatten cevap vereceksen sana bir soru sorayım

senin Trabzonspor dan beklentin nedir?
samimi cevap istiyorum ama

vereceğin cevabıda yazdıktan sonra bir düşün hakkatten ben bunu istiyormuyum diye, sonra yanıtını gönder.

erkankoc
02.01.2010, 12:52

mehmet battali alir senin yoneticilerin..sonra bak aldik derler kazmayi

cobts28
02.01.2010, 12:55
mehmet battali alir senin yoneticilerin..sonra bak aldik derler kazmayi
Daha transferin bitmesine 1 ay var ben yönetime güveniyorum elinden geleni yapıcaktır.

a d bacan
02.01.2010, 12:59
yönetimin elinde bir şey var oda 4 ay sonra bonservisi kendi elinde olan fatihi alacak
tabi onuda becerebilirse

erkankoc
02.01.2010, 13:01
Daha transferin bitmesine 1 ay var ben yönetime güveniyorum elinden geleni yapıcaktır.

sorun bu ya ..tek sen güveniyosun yonetime....belkide sende yönetimdensin;)

Recep Alkan
02.01.2010, 13:04
recep hoşgelmişsin

Hoşbulduk kardeşim.

Canım çok şeyler yazmak istiyor aslında bugün. Özellikle birilerine salça olmak, sıkışmak, sıkıştırmak istiyorum. Bunun için kafamda bir isim var, var ama arkadaş dün alıntıladığım 4 mesajının hiçbirisine cevap vermedi.

O yüznde bende mecburen, normal bir yazı yazıp kafamdakilerin bazılarını dökmek istiyorum.

- Fatih'in yaşı dolayısı ile bu transfere karşı çıkanlar, en çok efor sarfetmesi gerekilen yer olan defans bloğuna song alınırken seslerini çıkarmadı, iki tane milli olmuş kaleci varken 35 lik tony'nin alınmasına ses çıkarmadı, hatta bunları oaf be rahaladık, artık kalemiz ve dafansımız kuvvetlendi diyerek kurtarıcı olarak gösterdi.

- Ya Fatih'i parası yüzünden istemeyenlere ne demeli ? Geçen senenin sonunda 200.000 uro için bu işi yatıran zihniyet değil miydi bu insanlar ? Geçen sene 31 yaşında bu adam değmez diyen, bu sene 32 diyen, bu sezon bitiminden sonra 33 olmuş hiç olmaz diyecek olan zihniyette bu değil midir ? Geçen sene alın bu adamı diyen Zenit kulübüne kafa bulur gibi son gidip teklif götüren sonra da ay yetişmedi diyen karakter sahipleri (!) bunlar değil miydi ? Adamın karşısına geçip, biz sana 1,600.000.000.000 milyar verebiliriz diyip, Fatih'in 100 milyarda bende olsun 1,500.000.000.000 milyara imza atarım cevabı karşısında bardakları yiyecek duruma düşen bunlar değil miydi ? Sonra da kuyruklarını bacak arasına sıkıştırıp biz gidelim diyip Başkanlarının yanına koşan bunlar değil miydi ?

- Daha sonra usta kalemlerini ulusal basında çıkarıp, bu adam belden aşağıya vur diyip, Fatih'i futbol hayatının sonuna gelmiş, son vuruşu sağlam bir yerde yapmak isteyen bir futbolcu olarak gösteren bunlar değil miydi ?

- Trabzonspor'un parası garibanın parası çar çur edemeyiz diyip, sonra gidip zaten şişik olan bölgeye 70.000 euroya adam ala bunlar değil miydi ?

Konuacak anlatacak çok şey var, ama kaptan konuşmadan bize konuşmak düşmez, zaten hep aynı şeyleri anlatıyoruz.

Umud ediyorum, bu iş olmazsa kaptan herkesin maskesini yere düşürücektir.

Orhan Kahraman
02.01.2010, 13:05
Yönetimin bu konuyu düşündügüne eminim keşke her taraftar bilinçli olsada tekke gelmedende bilinçli olsa ts clup ürünlerinden kullansa.

İşte dün gece de tam bu noktada konunun aslının para olmadığına bağlayacaktım yönetim bizim kadar bu işleri hesap etmişse indirime gitmeyi beklemek bile insafsızlık olur. O yüzden bu konuda hayal gücümüzü kullanmaya çalışırsak problemin kaynağının "güç" olacağı kanısına varıyorum.Fatih TEKKE tam bir karadeniz insanı özellikleri taşıyor.Hırs,Tezcanlı,anında tepki veren, bu özellikler insanların fatihi bir futbolcudan öteye sahadaki sesleri olarak ve herşeyden öte adam gibi adam oluşundan sever oldu(k).Güç demiştim tüm bu saydıklarım "sözde" yönetimin iradesinin daha da zayıflamasına sebep olacaktır bu yüzden takıma tabiri caizse bir çoban değil bir koyun daha katıp hepsinin çobanı kendileri olmak isteyebilirler.

Yukarda belirttiğim herşey sadece benim hayal gücümdür...

Süleyman Eruyar
02.01.2010, 13:08
Fatih Tekke eğer bu takıma bu saatten sonra gelmezse Yönetim tıpış tıpış gidecek..

Gelse de Hayırlı, Gelmese de...

cobts28
02.01.2010, 13:11
Fatih Tekke eğer bu takıma bu saatten sonra gelmezse Yönetim tıpış tıpış gidecek..

Gelse de Hayırlı, Gelmese de...
Yönetim hes gibi akyazı gibi projeler için çok çalışıyor giderse kim gelicek gelenide göndertirsiniz siz farketmiyorki kim gelirse gelsin birlik beraberlik destek olmadıgı müddetçe başarı gelmesi çok zordur.güneş dediniz güneş geldi yakında onuda yerden yere vurmaya başlarsınız.Tekke için daha 1 ay var hemen başladınız salvolara sanki bakkaldan ekmek alıyon kolaymı sanıyosunuz bu işler arkadaşlar mantıklı olalım hep destek tam destek olalım.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 13:12
Aklınca sorularımıza cevap vermekten kaçınan şahsın neyin peşinde olduğu açıkça ortada...

Kendisine verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için gece gündüz demeden mücadele ediyor...

Ama bizde burdayız kusura bakma ama biz bu laflara tokuz ne bu lafları yeriz nede başkalarına yedirmene müsade ederiz...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 13:13
Recebin dediklerinede ayrıca imzamı atıyorum...

Safımız belli olsun en azından...

Recep Alkan
02.01.2010, 13:19
Yönetim hes gibi akyazı gibi projeler için çok çalışıyor giderse kim gelicek gelenide göndertirsiniz siz farketmiyorki kim gelirse gelsin birlik beraberlik destek olmadıgı müddetçe başarı gelmesi çok zordur.güneş dediniz güneş geldi yakında onuda yerden yere vurmaya başlarsınız.Tekke için daha 1 ay var hemen başladınız salvolara sanki bakkaldan ekmek alıyon kolaymı sanıyosunuz bu işler arkadaşlar mantıklı olalım hep destek tam destek olalım.

HES dediğin projelerde kimlerin katkısının olduğunu çok iyi biliyoruz,

Hepsini geçtik, bu yönetimin peşin para karşılışında HES projesinin bilmem kç yıllık gelirini satmak istediğini de biliyoruz,

Onu da geçtik hala daha para yatırılamadığı için bu projenin bir tülü başlayamadığını da biliyoruz,

Akyazı için Başkanla görüşmeye erinen kişileri de biliyoruz,

TOKİ başkanına ben mi gideceğim zihniyetindeki insanları da biliyoruz,

Aziz Yıldırım kulüpler birliği başkanlığını bıraktığında arayıp yalvaran ama iş stada geldiğinde bir telefon kaldırıp TOKİ başkanına gidemeyen çok çalışkan insanları da biliyoruz,

Evet Fatih işi çok kolay, ama yapmak isteyene paşam, bu transferin olması için yönetim ne yapmış ? Daha gidip yüzyüze pazarlık bile yok,ver arada 1 milyon fark olan teklifi bekle sonra da... Bunlara kargalar gülmüyor be....

cobts28
02.01.2010, 13:21
HES dediğin projelerde kimlerin katkısının olduğunu çok iyi biliyoruz,

Hepsini geçtik, bu yönetimin peşin para karşılışında HES projesinin bilmem kç yıllık gelirini satmak istediğini de biliyoruz,

Onu da geçtik hala daha para yatırılamadığı için bu projenin bir tülü başlayamadığını da biliyoruz,

Akyazı için Başkanla görüşmeye erinen kişileri de biliyoruz,

TOKİ başkanına ben mi gideceğim zihniyetindeki insanları da biliyoruz,

Aziz Yıldırım kulüpler birliği başkanlığını bıraktığında arayıp yalvaran ama iş stada geldiğinde bir telefon kaldırıp TOKİ başkanına gidemeyen çok çalışkan insanları da biliyoruz,

Evet Fatih işi çok kolay, ama yapmak isteyene paşam, bu transferin olması için yönetim ne yapmış ? Daha gidip yüzyüze pazarlık bile yok,ver arada 1 milyon fark olan teklifi bekle sonra da... Bunlara kargalar gülmüyor be....
Dedigim gibi suudi arabistan kralı başkan olsa sen ve senin zihniyetinde futboldan anlamıyan sadece sallamasını bilen adamlara karşı yaranamaz.

Recep Alkan
02.01.2010, 13:25
Dedigim gibi suudi arabistan kralı başkan olsa sen ve senin zihniyetinde futboldan anlamıyan sadece sallamasını bilen adamlara karşı yaranamaz.

Şükürler olsun rabbime bir mesajıma cevap verdin...

Yahu kişiliğime sallayacağına sende yazsana haburaya yapılanları, bak ben ne güzel yazdım, çok şey biliyorsun belli (ciddiyim) buyur, ben her zaman bilmedkilerimi öğrenmeye hazırım, hatta bunun için gerekirse özür bile dilerim...

Ama bana sallama yazdıkalarıma yanıt ver...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 13:26
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20060806/02.jpg (http://www.fc-zenit.ru/eng/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=141&photo=09&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20061029/06.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=156&photo=17&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20070216/02.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=170&photo=10&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20070304/10.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=172&photo=12&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20070715/16.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=194&photo=02&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20070804/07.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=196&photo=11&lng=ru)

Orhan Aydın
02.01.2010, 13:29
Ah be kral kulüp kimlere kaldı gel kurban olayım gel gol atma ruhun yeter

Süleyman Sofu
salı gününden sonra bi konuşmaya başlayacam ancak ceza vererek susturacaklar en iyisimi salıya kadar albümlere bakmaya devam...

Burak
Fatih neden 9 numarayı aldı bilen varmı acaba, 11 numaralı sısteme mı geçti rusya ligi yoksa 61i başkası mı aldı zenitte

Ufuk Bayraktar61
02.01.2010, 13:30

cobts sana var ya içimden gelen bütün iltifatları yolluyorum kardeşim. kendine has bak.

cobts28
02.01.2010, 13:30
Şükürler olsun rabbime bir mesajıma cevap verdin...

Yahu kişiliğime sallayacağına sende yazsana haburaya yapılanları, bak ben ne güzel yazdım, çok şey biliyorsun belli (ciddiyim) buyur, ben her zaman bilmedkilerimi öğrenmeye hazırım, hatta bunun için gerekirse özür bile dilerim...

Ama bana sallama yazdıkalarıma yanıt ver...
Sana soruyorum hes konusu bittimi kesin olarak.Akyazı projesi hakkında ne bilgin var senin dedigin türden bişeyler varmı kesin sonuç varmı.bide tekke diye kafa şişiriyosunuzya transferin bitmesine 1 ay var tekke transferi yattımı bunlar hakkında bana belge ver.En büyük özelligimiz budur bitmemiş neticelenmemiş bişey hakkında konuşmak sallamak.Fatih altaylı hep köşesinde ne zaman adam oluruz diye hergün ufak göndermeler yapardı.Bitmemiş neticelenmemiş bişey hakkında konuşmayın ben konuştummu sadece çalışıyor ugraşıyor dedim ama sen ve senin gibi egitimsiz insanlar sallıyosunuz sürekli 1,ay sonra tekke gelmez takım başarısız olursa ozaman istediginizi söyleyebilirsiniz ama bizde bu hastalıktır neticelenmemiş bişey hakkında mehkeme süreci süren şeyler hakkında konuşmamız.

AYYILDIZ
02.01.2010, 13:41
Ligtv'de Fatih Tekke ve Gökdeniz var bordomavi'de.Bu adamlardan Barboroslara kaldık.

a d bacan
02.01.2010, 13:42
Sana soruyorum hes konusu bittimi kesin olarak.Akyazı projesi hakkında ne bilgin var senin dedigin türden bişeyler varmı kesin sonuç varmı.bide tekke diye kafa şişiriyosunuzya transferin bitmesine 1 ay var tekke transferi yattımı bunlar hakkında bana belge ver.En büyük özelligimiz budur bitmemiş neticelenmemiş bişey hakkında konuşmak sallamak.Fatih altaylı hep köşesinde ne zaman adam oluruz diye hergün ufak göndermeler yapardı.Bitmemiş neticelenmemiş bişey hakkında konuşmayın ben konuştummu sadece çalışıyor ugraşıyor dedim ama sen ve senin gibi egitimsiz insanlar sallıyosunuz sürekli 1,ay sonra tekke gelmez takım başarısız olursa ozaman istediginizi söyleyebilirsiniz ama bizde bu hastalıktır neticelenmemiş bişey hakkında mehkeme süreci süren şeyler hakkında konuşmamız.

"tarih tekerrürden ibarattir"
o tarihin tekrar tekerrür edeceğinden endişeleniyoruz

yoksa biz 1 ay beklemesinid biliriz 1 yıl beklemesinide

ama o tarihin son günü gelirde zaman kalmadı derseler yönetimle birlikte ilk senin ismin gelir hafızalara.

MARATON_61
02.01.2010, 13:44
arkadaslar her kesin yeni yili kutlu olsun trabzonsporumuza basarilar gedirmesini demenli ederim

burdaki bazi arkadaslara soruyorum kaptanimiz trabzonspor formasini giyecekmi ????

Recep Alkan
02.01.2010, 13:44

Güzel bir gün bizi bekliyor, anlaşıldı... Ama bu şekil evamlı kişiliğime, eğitimime vs vs sallarsan olmaz, otur ADAM gibi konuş.

HES konusu bitti mi derken, bitmedi, çünkü para yatıramıyoruz, iş başlayamıyor, varsa bildiğin başka birşey üstü kapalı yazma, buyur, cevap ver, HES için peşin para karşılığında bir kaç yıllık geir satılmaya kalkıldı mı kalkılmadı mı ? Bunun için önceki genel kurulda bu yönetime izin çıkmadı ???

Akyazı projesinde senin kadar bilgim yok, bu belli, peki sen söyler misin, bu yönetim ne yapıyor bu proje için, bunu geçtim yıktığı tribün için ne yapmayı planlıyor(üzerine kapama)

Fatih transferi henüz yatmadı, hatta ben çok ümitliyim olacağına dair, arayan her arkadaşıma da bunu söylüyorum, bilenler bilir. Zaten konuşmalarımı ağırdan almamın da nedeni budur, kaptan konuşmadan bize konuşmak düşmez. Aöa olayın geleceğini görmek çok da zor olmuyor, çünkü bahaneler, Yalanlar geçen senekilerin aynısı, devamlı alttan alttan bir zemin hazırlama kokusu alıyoruz, ne yazık ki herkes Kaptan bıksın da gitsin başka yere imza atsın bizi kurtarsın çabası içinde.

Bende sana diyorum ki, saydığın işlerde bana çalışıldığını ispatlayacak tek cümle söyle. Sadece bir cümle. Eğer çalışmak projesyi alıp bir daha tarafına bakmamak ise, eğer çalışmak, bir proje çizdirip geleceğin stadını yapıyoruz diyip bir daha konuşmamak ise, geriye kalanı birilerinin gelip yapmasını beklemek ise, Fatih için arada 1 milyon fark olan teklifi kulübüne verip snra da bekliyoruz diyip, kapılarını bir daha çalmamak ise, eyvallah gülüm, eyvallah çalışıyor maşallah ağa babalar.

Bu arada son hatırlatmam, şahsım için laf etmeye devam etme. Senin gibi the marmaralarda toplantıya girmiyor olabiliriz, ama kendimizce eğitimimiz mevcut çok şükür...

Salih Edip
02.01.2010, 13:46

geçen dünem yönetimin son gün dalga geçer gibi fatihe teklif yapmasından ve zenitin de bugüne kadar nerdeydiniz demesinden sonra ; bu taraftarın bunları söylemesi gayet normal. hele ki sen ocak ayında fatihi alıcaz dedin 6 ay oturucağına zenitle yapsaydın pazarlığını da alsaydın.

cobts28
02.01.2010, 13:47
Güzel bir gün bizi bekliyor, anlaşıldı... Ama bu şekil evamlı kişiliğime, eğitimime vs vs sallarsan olmaz, otur ADAM gibi konuş.

HES konusu bitti mi derken, bitmedi, çünkü para yatıramıyoruz, iş başlayamıyor, varsa bildiğin başka birşey üstü kapalı yazma, buyur, cevap ver, HES için peşin para karşılığında bir kaç yıllık geir satılmaya kalkıldı mı kalkılmadı mı ? Bunun için önceki genel kurulda bu yönetime izin çıkmadı ???

Akyazı projesinde senin kadar bilgim yok, bu belli, peki sen söyler misin, bu yönetim ne yapıyor bu proje için, bunu geçtim yıktığı tribün için ne yapmayı planlıyor(üzerine kapama)

Fatih transferi henüz yatmadı, hatta ben çok ümitliyim olacağına dair, arayan her arkadaşıma da bunu söylüyorum, bilenler bilir. Zaten konuşmalarımı ağırdan almamın da nedeni budur, kaptan konuşmadan bize konuşmak düşmez. Aöa olayın geleceğini görmek çok da zor olmuyor, çünkü bahaneler, Yalanlar geçen senekilerin aynısı, devamlı alttan alttan bir zemin hazırlama kokusu alıyoruz, ne yazık ki herkes Kaptan bıksın da gitsin başka yere imza atsın bizi kurtarsın çabası içinde.

Bende sana diyorum ki, saydığın işlerde bana çalışıldığını ispatlayacak tek cümle söyle. Sadece bir cümle. Eğer çalışmak projesyi alıp bir daha tarafına bakmamak ise, eğer çalışmak, bir proje çizdirip geleceğin stadını yapıyoruz diyip bir daha konuşmamak ise, geriye kalanı birilerinin gelip yapmasını beklemek ise, Fatih için arada 1 milyon fark olan teklifi kulübüne verip snra da bekliyoruz diyip, kapılarını bir daha çalmamak ise, eyvallah gülüm, eyvallah çalışıyor maşallah ağa babalar.

Bu arada son hatırlatmam, şahsım için laf etmeye devam etme. Senin gibi the marmaralarda toplantıya girmiyor olabiliriz, ama kendimizce eğitimimiz mevcut çok şükür...
Aynı kafa aynı mantalite neyse devam et sen böyle egitimimiz mevcut demişsin pek inanmıyorum klasiksin.

Recep Alkan
02.01.2010, 13:53
Aynı kafa aynı mantalite neyse devam et sen böyle egitimimiz mevcut demişsin pek inanmıyorum klasiksin.

Bak bilader, biraz zor anlıyorsun farkındayım, sana diyorum ki buyur somut konuş, ben ortaya attım fikirlerimi, çürüt çürütebiliyorsan, ben her zaman arkasındayım, ama yok diyorsan bas git, milletin kafasını şişirme, biz en güzel masalı Genel Kurulda senin ağa babandan dinledik, şimdi senden dinlemeye gerek yok...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 13:57
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20070808/13.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=212&photo=22&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20071007/22.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=213&photo=14&lng=ru)

Akıllı ol laa diyor sanırım:)
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20080117/07.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=259&photo=02&lng=ru)
Karizması yeter beeee
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20080312_1/25.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=267&photo=15&lng=ru)
Vücut çalımını bilmeyenler öğrensin
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20081029/25.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=337&photo=44&lng=ru)
değil 3 kişi isterse 5 kişi tutsun sonuç değişmez...

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090319/30.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=395&photo=16&lng=ru)

Reşit
02.01.2010, 13:57
la sen ya hh sın yada onun paralı bir uşağısın. git gez dolan senin gibi bilgili kültürlü insanların ne işi var burda git the marmaraya yürü. bişe bildiğini sanıyorsun ama bi b.. bilmiyorsun. belki senin kim olduğunu unutanlar var forumda ama unutmayanlar daha çok . giray konusuna ne diyorsun. hasan şaşı geri mi getirsek futbola he desene kaçma

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:02
Ya Recep bırak konuşsun dursun adını açıklamaktan aciz bir insandan ne bekleyebiliriz...

Mesut
02.01.2010, 14:04
varmı bir gelişme 2-3 gün yoktum murat tosun sezer badur alınmış başkanın dediği bir yerli forvet murat tosunmu fatih le gelişme varmı

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:05
Fatihte gelişme var cobts burda anla gerisini işte :)

isimsiz_61
02.01.2010, 14:08
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20070808/13.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=212&photo=22&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20071007/22.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=213&photo=14&lng=ru)

Akıllı ol laa diyor sanırım:)
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20080117/07.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=259&photo=02&lng=ru)
Karizması yeter beeee
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20080312_1/25.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=267&photo=15&lng=ru)
Vücut çalımını bilmeyenler öğrensin
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20081029/25.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=337&photo=44&lng=ru)
değil 3 kişi isterse 5 kişi tutsun sonuç değişmez...

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090319/30.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=395&photo=16&lng=ru)
seni sevmeyen ölsün fatihim.....

Recep Alkan
02.01.2010, 14:08
Ya Recep bırak konuşsun dursun adını açıklamaktan aciz bir insandan ne bekleyebiliriz...

Süleyman biz burdayız, bekleriz arkadaşı her zaman, çok bildiği basıp gitmesinden belli daha ne diyeyim...

cobts28
02.01.2010, 14:15
Şu tekke gelince acaba başka ne bahane bulunacak bakalım.

Recep Alkan
02.01.2010, 14:18
150 trilyona varan borç yeterli mi ?

Emrah KabuL
02.01.2010, 14:18
Zenit'e giderken de burdamıydınız ?

orhan42
02.01.2010, 14:20
Fatih gelir..İki maç gol atamayınca başlarız homurdanmaya...Nihat gibi go home çekeriz Tekke'ye de...

Emrah KabuL
Şu tekke gelince acaba başka ne bahane bulunacak bakalım.

Bitmez bahaneleri bitmez.. Fatih gelir de takım yine başarısız olursa o zaman da derler ki Fatih tek başına mı kurtaracaktı takımı.. oysa ki şu an öyle bir düşünce hakim çoğu arkadaş da..

Celil Köse
Cobts28 kimdir??

A : ) Sadri Şener

B : ) HH

C : ) İhsan Alioğlu

D : ) Hepsi

:rolleyes:

Kubilay ŞAHİN
02.01.2010, 14:21
Hey Yavrum Hey..

Fatih'e Bile Sallamalar Başlamış.. Ben Boşuna Yere Demedim Bu Başlığı Kapatalım diye..

Emrah Arkadaşım.. Ben Buradaydım.. Sen Buradamıydın..?

Murat 61
02.01.2010, 14:22
Cobts28 kimdir??

Saydıklarından biri ise vay halimize o zaman.

İki lafı bir araya getiremeyen yöneticilerimiz var demek ki ¿

Recep Alkan
02.01.2010, 14:25
Bitmez bahaneleri bitmez.. Fatih gelir de takım yine başarısız olursa o zaman da derler ki Fatih tek başına mı kurtaracaktı takımı.. oysa ki şu an öyle bir düşünce hakim çoğu arkadaş da..

Ne kadar basit değil mi ?

Birini çok seversin, ona sevgini göstermek için çok sevilen başka birine sallarsın, ama gözlerin şunu görmez, burda Fatih'i isteyen insanlar siyaseti birilerinin yaptığı gibi başkalarının üzerinden yapmaz...

Burdaki insan Fatih gelsin derken, gollerini, adamlığını, Trabzonsporluluğunu, lider özelliğini gösterir, sen gelmesin dersin ama gerisini getiremezsin...

Çünkü içindeki tek sevgi şahıs sevgisidir... (Fatih'i kasdetmiyorum)

Murat 61
02.01.2010, 14:27
Hangimiz Fatih' in gelmesinde bir çıkar bekliyoruz ki ?

Atılay
02.01.2010, 14:29
Fatih gelir..İki maç gol atamayınca başlarız homurdanmaya...Nihat gibi go home çekeriz Tekke'ye de...

Kimi nerden kovuyoruz Fatih'e go home diye değilde back home diye bağırıyoruz 2 yıldır :)

Emrah KabuL
02.01.2010, 14:30
Ne kadar basit değil mi ?

Birini çok seversin, ona sevgini göstermek için çok sevilen başka birine sallarsın, ama gözlerin şunu görmez, burda Fatih'i isteyen insanlar siyaseti birilerinin yaptığı gibi başkalarının üzerinden yapmaz...

Burdaki insan Fatih gelsin derken, gollerini, adamlığını, Trabzonsporluluğunu, lider özelliğini gösterir, sen gelmesin dersin ama gerisini getiremezsin...

Çünkü içindeki tek sevgi şahıs sevgisidir... (Fatih'i kasdetmiyorum)

Sizleri sürekli bu konu başlığı altında görüyorum.. tamam Fatih sevginiz çok aşırı olabilir , benim de öyle.. fakat siz burada Fatih alınmıyor yada alınamıyor diye yönetime karşı cephe alıyorsunuz benim tepkim buna.. yoksa şu an Umut,Gökhan yerine elbette ki Fatih'i görmek isterim takımda.. ama sadece bu da yetmez Gökdeniz-Fatih-Yattara,-Szymek varken de şampiyon olamadık.. demek eksik olan başka şeyler de var.. bunları tartışmak lazım yoksa burada yönetime cephe alıp sallamak neyi değiştirecek ki ?

Recep Alkan
02.01.2010, 14:30
Hangimiz Fatih' in gelmesinde bir çıkar bekliyoruz ki ?

Ben bekliyorum, kaptan geldiğinde bana 100 milyar verecek uğraşlarım için yoksa bana ne gol atmış atmamış, en sonunda söylettiniz....

Recep Alkan
02.01.2010, 14:33
Sizleri sürekli bu konu başlığı altında görüyorum.. tamam Fatih sevginiz çok aşırı olabilir , benim de öyle.. fakat siz burada Fatih alınmıyor yada alınamıyor diye yönetime karşı cephe alıyorsunuz benim tepkim buna.. yoksa şu an Umut,Gökhan yerine elbette ki Fatih'i görmek isterim takımda.. ama sadece bu da yetmez Gökdeniz-Fatih-Yattara,-Szymek varken de şampiyon olamadık.. demek eksik olan başka şeyler de var.. bunları tartışmak lazım yoksa burada yönetime cephe alıp sallamak neyi değiştirecek ki ?

Hata oldu, yazım gelecek birazdan....

cobts28
02.01.2010, 14:36
Aynen öyle sana katılıyorum bahane çok.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:38
Süleyman biz burdayız, bekleriz arkadaşı her zaman, çok bildiği basıp gitmesinden belli daha ne diyeyim...

Ya kardeşim bu adamları kaale almak bile bize yakışmıyor aslında

Hayalet gibiler adları yok oturdukları yer yok yaşı yok kimdir nedir bilinmez takmış ağzına bi sakız cak cak çiğniyor sorsanda ben medeniyim siz cahilsiniz diyor sanki dersin alim ulan hertarafın bilgin olsa ne yazar sıfatın belli olmadıktan sonra...

Burda konuştuklarınla sen anca kendine saydıttırırsın başka ne işe yararsın sen git sahibin gelsin derdim ama dua et buda cezaya girer...;)

Reşit
02.01.2010, 14:44
Aynen öyle sana katılıyorum bahane çok.
la ne adamsın dicem değilsin biliyorum eski yazışmalarımızdan. şimdi erkek gibi söyle demiyeceğim insansan söyle sen kimin adına çalışıyorsun. adın ne. hangi takımı tutuyorsun

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:44
Sabrın kemiği olsa çatlatırlar...
Siz sallamaya devam edin biz savunmaya hadi bakalım...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:46
Kaptan gelse onada sallarmışız hadi ya bunu sizmi akıl ettiniz harbiden ne kadar zekisiniz öyle...

Zaten bizde gelsede eleştirsek diye yırtıyoruz biyerimizi sahiden bukadar zeka adamın başına iş açar dikkat edin...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:52
Birde şu takımı kurtarma mevzusu var kimilerinin anlayamadığı

Herkes emin olsun Takımı kurtaramasada ruhumuzu kurtarır buda bana yeter.Ama ondan süpermenlik beklediğimizi sananlar ne olur güldürmeyin artık kendinize rahat olun biz eziklerin taraftarına benzemeyiz bi adama kral demişsek değerini biliriz...

Cihan
02.01.2010, 14:52
cobsts28 devam et ..

Recep Alkan
02.01.2010, 14:54

Bu başlıkta olmam sizi neden rahatsız etti anlamadım, diğer başlıkara da çok yazarım aslında, demek denk gelmediniz. Neyse önemli değil.

Defalarca anlattım, bıkmadan bir daha anlatayım, kimilerinin bizi yargıladığı gibi sevgimiz bir adama, şahsa değil bizim. Aslında Trabzonspor'un bütçesini düşünüyoruz diyenlerden daha fazla düşündüğümüz garanti. Nasıl derseniz açıklayayım. Trabzonspor ne yazık ki 2 senedir forvetsiz oynuyor, bunu geçen sene ortasında yapmış olduğum bir radyo yayınında resmen bağırarak dile getirdim, daha sonra biraz mantıklı düşündüğümde elimde nelerin olduğunu gördüm, Elimde olan;

- Forvetsiz bir takım
- Para konusunda devamlı ağlayan bir yönetim
- Bir şey istediğimde devamlı beni para harcamaya yönlendiren bir yönetim
- Ruhu gitmeye başlamış, lider eksiği olan bir futbol takımı

Aslında bugün muhalefetime kızan arkadaşlar bunları biraz olsun mantıklı düşünse inanıyorum ki onlarda aynı sonuca varacak. Düşünmeye devam ettiğimde benim bu olumsuz şartlarda bizim bütün eksiklerimizi giderebilecek bir isim geldi aklıma, o da malumunuz Fatih Tekke. Bunun içinde bir başlık açmıştım zamanında.

Aslında benim üzüldüğüm konuda burada başlıyor, bizim taraftar olarak görebildiğimiz bir konuyu ne yazık ki yönetimimiz göremiyor, yada görüyor ama işine gelmiyor. Kaptan geldiğinde gol sorunumuza ilaç olacağı garanti, kendisi için hiçbir şey ifade etmeyen Zenit kulübü için bile gollerini atarken, maddi manevi çok şeyden vazgeçtiği Trabzonspor için nasıl çabalayacağını görebilmek yada sezebilmek bu kadar zor olmasa gerek. Kaldı ki gerçek manada geçen senenin başında bizi bu oyuncuyu satmak isteyen bir zenit ile karşı karşıya idik, ama ne yazıktır ki yönetim almadı, hatta dalga geçer gibi son anda gidip verin dedi. Zaten ne kadar saçma bir iş yaptığını zenit yönetimimin dalga mı geçiyorsunuz bu zamana kadar aklınız nerdeydi sözünden de anlayabilirsiniz. Tabiki ondan sonra ki süreçte ortada dönen bahaneler, söylenen yalanlar, adamı almamak için uydurulan sahte haberler derken bugüne geldik. İnanın kaptan bu süre zarfında çok yıprandı. Ama hala daha sadece gelebilmek adına Zenit kulübü ile pazarlığını kendisi yürütüyor.

Burda bazı arkadaşlar yönetimin elinden geleni yaptığını söylüyor, biliyor musunuz koca bir yalan. Hem de kuyruklu ? Sizce bir transfer için elinden geleni yapmak, 2 milyon istenen bir oyuncuya 1 milyon verip, sonra da kenara çekilmek midir ? Daha dün Alanzinyo transferinde çekilen çileler hala daha akıllarda iken ? Norveçlerde yatan kalkan yöneticiler hafızalarda iken… Şimdi kendi evladın için ver teklifi sonra kenara çekil ve git kendi işini kendin hallet de, sizce de yönetim elinden geleni yapıyor mu ?

Kaldı ki yönetime burada ben kendi düşüncelerimi söylüyorum, buradaki herkes özür irade de insanlar, ben neden yönetime ayaklanma çıkarayım, ben borsa içinde, lange içinde, genel kurul içinde, borçlar içinde her şey için yönetimi eleştiriyorum, aynı geöen seneki yatıklarında alkışladığım gibi.

Takımızın eksiklerinin hepimiz farındayız, ama Fatih’i alıp her şey düzelmez diyip, almamak yerine eksik bölgeleri birer birer tamamlamalıyız, bakın kaptan ne diyor, değiştim, eski fatih değilim, hatalarımı gördüm, tecrübelendim. Neden dinlemiyorsunuz ? (Yönetime lafım) Şenol Güneş’i buraya getirirken tecrübe lafını ağzınızdan eksik etmezken neden Fatih konusunda bu bir şey ifade etmiyor size, Fatih’in atacağı golleri geçtim, Bir barış, bir Göksu ya Fatih’ten bir şeyler kapabilirse, onları yola sokabilirse, bu kaptan değil miydi albayrak yönetime Arşanvini alın diyen, öneren. Neden akıllarda hep Fatih’in futbolcu kimliğinden yararlanmak var ? Bu adamın geldiğinde eti de kemiği de bizim, suyunu sıka sıka faydalanalım, adam yalvarıyor daha ne yapsın ???

Kaldı ki yönetime sallama lafını kabul etmiyorum, sallamak olmayanı olmuş gibi göstermektir, ben bunu yapmıyorum, ben onların yapmadıklarını yüzlerine vuruyorum, bu da sallamak değil, olsa olsa yüzüne konuşmak olur arkadaşım…

Saygılar;

Süleyman Sofu
02.01.2010, 14:54
önce bi talimat alsın gerekli yerlerden ne söyleyeceğini öğrensin elbette devam eder anlayın artık adamın işi proveke atmek...

Cemal Sağlam
02.01.2010, 14:55
neden şampiyon olamadık yıllarca neden?

başarısız sonuçlardan mı?

hakemlerden mi?

futbolcular yüzünden mi?

oysa hatırlayın şampiyon olduğumuz yıllarda Pele'ler mi vardı takımımızda?

yenmedikmi hakemleri de?

cevabı çok basit.

inanan futbolcular ve inanan taraftar vardı

ama tek bir şeye inanan!

şimdi Fatih meselesi bile bizi bölebiliyor

lütfen silkinin ve kendinize gelin abilerim ve kardeşlerim

biz Trabzonspor Taraftarı'yız unutmayın

birlik olun sonrasında Fatih de gelir şampiyonlukta

LÜTFEN...

M.S.SOFU
02.01.2010, 14:58
Birde şu takımı kurtarma mevzusu var kimilerinin anlayamadığı

Herkes emin olsun Takımı kurtaramasada ruhumuzu kurtarır buda bana yeter.Ama ondan süpermenlik beklediğimizi sananlar ne olur güldürmeyin artık kendinize rahat olun biz eziklerin taraftarına benzemeyiz bi adama kral demişsek değerini biliriz...
süleyman abi ruhu olmayan adamlara ruhtan nasıl bahsedeceksin ki?
sen kendinde olmayıpta hiç görmediğin duymadığın bir şeyi nasıl bileceksin?
boşuna klavyeni yorma
istediğin kadar tepinsende klavyenin üstünde anlamazsa anlamaz
dediğim gibi yoksa anlamaz

sessizkral_1
02.01.2010, 15:00
Fatih alınmıyor yada alınamıyor diye yönetime karşı cephe alıyorsunuz benim tepkim buna

Kusura bakmayın ama ben bu mesajı üzerimede alınmak istiyorum.Fatih alınmıyor yada alınamıyorsa bunun suçlusu yönetimse kime cephe alacağız ?

Yani napalım söyleyin onu yapalım.Takımdaki forvetlerin bu devre attıkları kaçırdıkları gol sayıları ortada takımın bulunduğu konum ortada sene başında fatihi alsaydık bu takım bu noktadamı olacaktı gerçekten.

Taraftarın beklentisi,Fatihin takıma getireceği pozitif psikolojik katkılar, bunun yanı sıra gökhanın üstünden kalkacak baskı , ligin en çok pozisyona giren takımı olmanın fatihle pekiştiği noktada ortaya çıkacak skor üstünlüğü..

Tüm bunların yanında 2 yıldır sürekli bir şekilde Fatihi almamak için elinden geleni yapan yönetim..

İnsanlar burada FATİH İsmine aşık değil.Fatihi x olarak görün Onun karakter,futbol zekası,teknik ve psikolojik özelliklerini = bunun karşısınada Trabzonspor takımının şuandaki ihtiyaçlarını koyun..Kusursuz bir eşleşme ile karşılaşacaksınız..Hal böyleyken nereye gidiyorsun ?

Recep Alkan
02.01.2010, 15:01
Adama koca sayfa yanıt yazdık, çıktı gitti, daha yazmayacağım kimseye yahu, kafama yazık...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:01
Recep bu yazdıklarını duvar okusa anlardı ama muhatap kabul edilen kişi ne yazıkki sadece atıyor susuyor gerisi gelmiyor.İdda var sonuç yok varın adını siz koyun...

Bekir
02.01.2010, 15:04
Fatih Zamanında Şampiyon olamadık diyenler,Acaba halkın sokaklara döküldüğü Cem Papila olayını ne çabuk unuttu...
O sene şampiyonluk bizim hakkımızdı,bunu Fenerlisi de Bjk'lisi de Gs'lisi de herkes biliyor,Siz de burda kendiniz bi soru bulmuşsunuz tekrarlıyosunuz..
Neymiş efendim Fatih zamanında neden şampiyon olamadık..
Bu kadar basit olmayın,bir şeyi savunuyorsanız mantıklı savunun..
Fatih, Gokhan ile Umutun girdiği pozisyonların yarısı kadar pozisyona girmiyordu...
Fatih zamanında 3 pasla gol atıyorduk,rakipsiz Türkiyenin en iyi futbol oynuyan takımıydık..
Şimdi gol atmak için en az 15 pozisyona girmemiz lazım..
O zamanla bu zamanı kıyaslamayın....

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:05
süleyman abi ruhu olmayan adamlara ruhtan nasıl bahsedeceksin ki?
sen kendinde olmayıpta hiç görmediğin duymadığın bir şeyi nasıl bileceksin?
boşuna klavyeni yorma
istediğin kadar tepinsende klavyenin üstünde anlamazsa anlamaz
dediğim gibi yoksa anlamaz
aynen öyle kardeşim diyorumya duvara anlatsak anlamıştı...

Hqmi
02.01.2010, 15:06
Cobts28 kimdir??

Kesinlikle Hacısalioğlu. :cool::D

Reşit
02.01.2010, 15:12
Adama koca sayfa yanıt yazdık, çıktı gitti, daha yazmayacağım kimseye yahu, kafama yazık...
abi adam olana cevap yaz. her cümlesinde aynı şeyleri yazıp duruyor. önceden de yazdım bu banlanmış tı nasıl geri geldi anlamadım

Dogan
02.01.2010, 15:22
Fatih'i Hakan Şükür'le kıyaslanmaz, haklısın.:)

Hakan'ın Fatih'ten bir artısı varsa o da mentalitesidir.

cobts28
02.01.2010, 15:23
39 gol atacak 19 u penaltı olacak, hagi gibi adam kafasına topu koyacak ondan sonra Hakan şükür dünyaya endini ispatlamış olacak, ey gidi eyyyy, devam et paşam devammm
Ulusal takımda yaptıklarıda ortadadır.Hakan şükür türk futbol tarihinin en büyük futbolcularındandır vede ilk 3tedir.Hakan şükür bir markadır.Bugün sokakta gezdigimde hala hakan şükürün adını sayıklıyolar avrupada.Ben şükür ün siyasi görüşünü tasvip etmiyorum.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:24
o arkadaş lafını bana demedin umarım senin gibiler bırak benim arkadaşım olmayı cebimde taşıdığım cüzdan olamaz...

Recep Alkan
02.01.2010, 15:26
Ulusal takımda yaptıklarıda ortadadır.Hakan şükür türk futbol tarihinin en büyük futbolcularındandır vede ilk 3tedir.Hakan şükür bir markadır.Bugün sokakta gezdigimde hala hakan şükürün adını sayıklıyolar avrupada.Ben şükür ün siyasi görüşünü tasvip etmiyorum.

Hakan Şükür'ün siyasi görüşünü tasvip etmeyen Fatih'i doğal olarak istemez bence ;)

Kaldı ki bizim uşak 31 gol attığında gol kralı olduğunda senin idolün terim tarafından sağ açık oynatıldı, sen bu kadar bilgin ile nasıl oluyorda istanbulun Trabzondan daha fazla değer görüğünü bilemiyorsun şaştım valla :)

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:27
siyaseti kahvede yap herşey bitti iş siyasete geldi öylemi

değiştir konuları değiştir bakalım ben anlamışım senin ne olduğunu yaz çiz kafana göre...

Semih
02.01.2010, 15:27
Hakan Şükür ne yapmış da kendini dünyaya ispatlamış?

İnter'e gidip neredeyse gol atamadan dönen ben miyim?

28TS61
02.01.2010, 15:28
sizlerde niye cevap veriyorsunuzki suna. vermeyin birakin kendi kendine yazsin dursun. cevap verdikce dahada yaziyor

Enes Başkaya60
02.01.2010, 15:29

Bencede abi kafana yazık bosver takma anlayan anlıyor senin ne demek istedigini...

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:30
ya onuda geçtim konumuz şükürmü adam konuyu dağıtıyor üzerndeki tepkiyi atmaya çalışıyorr

yemezler ama emin olun yemezler

hayalet gibi dolaşıp caka satmak anca bunun gibilerin işi delikanlı olan adam gibi kim olduğunu açıklar...

Semih
02.01.2010, 15:30
"Bugün sokakta gezdiğimde hala Hakan Şükür'ün adını sayıklıyorlar Avrupa'da."

Bari yazmış olmak için yazmayın yahu.
Hakan Şükür'ün ismini sayıklıyorlarmış hala.

Hakan Şükür'ün ismini, her hafta sayıklayan bir isim var; o da Erdoğan Arıkan.

Recep Alkan
02.01.2010, 15:31
Sonuçta şükür inter formasını giymiştir..Tekke nerde oynuyor.Dedigim gibi şükürle tekkeyi kıyaslamak türkiye futboluna ihanettir.Biri hacı murat digeriyse ferraridir.

Adamı zamanında para için göndermeseydin oraya, görürdün nerde forma giyiyor ???

Semih
02.01.2010, 15:32
Sonuçta şükür inter formasını giymiştir..Tekke nerde oynuyor.Dedigim gibi şükürle tekkeyi kıyaslamak türkiye futboluna ihanettir.Biri hacı murat digeriyse ferraridir.

Bu işin sonucu falan yok güzel abim.

Celaleddin de Trabzonspor forması giydi.
Sonuçta Trabzonspor forması giymiştir, büyük futbolcudur mu diyeceksin.

Ya da Sabri Sarıoğlu?
Çok mu büyük futbolcu?

Gökhan KAN
02.01.2010, 15:33
sizlerde niye cevap veriyorsunuzki suna. vermeyin birakin kendi kendine yazsin dursun. cevap verdikce dahada yaziyor
Doğru dedin ama Recep abi hala ısrar ediyor..

28TS61
02.01.2010, 15:34
Doğru dedin ama Recep abi hala ısrar ediyor..

bence etmemesi lazim. böyle kisileri kaale almayacaksin.

diensi61
02.01.2010, 15:35
Konu Fatih'in alnıp alınamaması, nerden çıkıyor bu Hakan Şükür, Hagi muhabbeti.

Yazdığı yorumların tutarsızlığı, daldan dala atlaması, Türkçeyi katledişi bu arkadaşın 12-13 yaşlarında(zeka yaşıda olabilir) sadece bizimle maytap geçmek amacıyla bu sitede bulunduğunu düşündüğüm bir mahlukat izlenimini veriyor.

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:42
Lafın yeri geliyor ama seviye meselesi istediğini vermek ayıp olur...

Biraz daha sabır...

Travelair
02.01.2010, 15:45
Umarım gelir fakat moral bozmak gibi olmasın pek umutlu değilim (Yönetimden)

Süleyman Sofu
02.01.2010, 15:47
Bende kendimi sabırsız patavatsız bilirdim ula bende ne sabır varmış bu adamaki bukadar sabredebildim ceza yemedim harbiden çağ atladım diyebilirim:)