PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Emir BAYRAK
30.12.2009, 23:19
Rahat olun arkadaşlar, ilk Ankara maçında stad öyle ya da böyle yıkılacak. (:

yorumsuz6117
30.12.2009, 23:23
Ankara mı..:)

Fatih Özkan
30.12.2009, 23:26

Avni Aker'de Sivas maçı olacak...

Kaan
30.12.2009, 23:26

Ankara mı. :):)

İyi ya. :cool:

Kaan
30.12.2009, 23:27
Avni Aker'de Sivas maçı olacak...

Ondan önce Ankaragücü'yle kupa maçı var. :rolleyes:

Furkan Dündar
30.12.2009, 23:29
Ben ne anladim biliyormusun?

Trabzonspor'un parasi cok degerli, onun icin acele etmiyoruz Fatih Konusunda,

ama eger Taraftar illaki simdi gelsin derse 2 Milyon'u veririz...;)

isyan edeceğiz yoksa :D versinler 2m alsınlar fatihi gerekiyorsa

Fatih Özkan
30.12.2009, 23:31
Olacak!
Olmalı bu transfer!
Çok şartlandık!

Fatih Özkan
30.12.2009, 23:32
Ondan önce Ankaragücü'yle kupa maçı var. :rolleyes:

He tamam o zaman (:
Lig olarak ilk maç anladım ben :p

Ilelioglu
30.12.2009, 23:32
isyan edeceğiz yoksa :D versinler 2m alsınlar fatihi gerekiyorsa

Yani, eger ama ücreti asaga cekebiliyorsalar ozaman sorun yok...;)

BDiler61
30.12.2009, 23:33
Konusmasi kolay geregini yapsinlar bu taraftar istiyor Tekkeyi.

Furkan Dündar
30.12.2009, 23:34
Yani, eger ama ücreti asaga cekebiliyorsalar ozaman sorun yok...;)
o hepimizin temennisi ne kadar ucuz o kadar iyi
ama tek gerçek su kesin alınmalı !!!
YOKSA bu 2 forvetle biz birazz zorr ... :D

Ilelioglu
30.12.2009, 23:37
Ben inaniyorum ve insallah gelecek...:)

Orhan Kahraman
30.12.2009, 23:44
Ünal Hoca en azından "olmazsa sene sonu alıcağız" gibi bir şey söylemedi, bu da beni umutlandırdı.

Ne hallere düştük umutlanmaya yer arar olduk.Umut kelimesinden nefret ediyorum:)

Ünal Karaman bile taraftarın yönetime olan güvensizliğini anlamış durumda bu yüzden üstüne basa basa biz de Fatih'i çok almak istiyoruz diyor. Ben açıkçası Ünal'ı dinledikten sonra biraz ferahladım, en kötü ihtimalle 2 milyonu basar alırız manası çıkıyor sözlerinden.

Ünal karaman'ın konuştuğu programmı röportaj mı neyse artık yok mu onun bir linki ?

Ilelioglu
30.12.2009, 23:46
Iste burda...:

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66037

Orhan Kahraman
30.12.2009, 23:47
Iste burda...:

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66037

Teşekkürler:alkış::alkış:

Emir BAYRAK
30.12.2009, 23:55
Ilk maç Ankara maçı arkadaşlar (: Bir an için korktum açıkcası sivas mı diye ama hafızam beni yanıtmadı...

Gözlerinizi kapatın ve ankara maçında fatih'in üçüncü golünü düşünün, kaptan tribünlere koşuyor koşuyor ve stad yıkılıyor :)

AYYILDIZ
30.12.2009, 23:56
Bu kadar para hassasiyetleri Tjikuzu'da,Gökhan'da olsaydı çoktan 20 kere Kaptanı geri almıştık.Nedense birden fakir fukaranın parasını düşünmeye başladılar.

Yasin T.
30.12.2009, 23:58
yahu arkadaş evrim geçircem haala somut bir gelişme yok mu?

İlker ToSun
30.12.2009, 23:59
beyler biraz sakin olun yahu, daha transfer dönemi bile resmen başlamadı, ne derece somut bir gelişme olabilirki şu gün şu saatte

Ilelioglu
31.12.2009, 00:00
yahu arkadaş evrim geçircem haala somut bir gelişme yok mu?

Ancak 2010'da bir gelisme olur...:cool:

Orhan Kahraman
31.12.2009, 00:07
"Kimsenin gökhandan vaz geçme durumu söz konusu değil.Gelinen nokta içerisinde performansı yeterli mi derseniz ne ben yeterli görürüm ne de gökhan yeterli görür.Biz bunun sebeplerini inceleyeceğiz. Bu kamp döneminde olabildiğince bunları gidermeye gayret göstereceğiz olabildiğince konsantrasyonunu takım içerisinde hem kendi gelişimi hem arkadaşlarının gelişimi anlamında kullanmaya gayret göstereceğiz". Ünal hocamın bu cümlelerini fatih tekke transferine bağlarsam galatasarayın teklif durumu da dedikodunun önüne geçmediğine göre "hocanın konuşmasının ilerleyen bölümünde söylediği üzere" gökhan takımda kalıyor sanırım.

Peki sorum şu arkadaşlar: Gökhan ve umut kalacağına göre zenit ile fatihin arasındaki problemleri yada zenitin transfer politikalarını düşünmeden sizce bu yönetim 2milyonu verir mi ? Yani bizim Fatih TEKKE'ye verdiğimiz önem 2milyondan daha mı değersiz??

Volkan
31.12.2009, 00:36
Ancak 2010'da bir gelisme olur...:cool:

2010 da olcaksa enazından ilk günlerinde olsun bari

Emre7
31.12.2009, 01:04
Konusmasi kolay geregini yapsinlar bu taraftar istiyor Tekkeyi.

Bende atanmak istiyorum. Öğretmen olup görevi bırakmak istiyorum. Milli piyangodan 30 trilyonu 3 gün üst üste kazanmak istiyorum. Arkadaşım burası Türkiye vatandaşın her dediği ne zaman gerçekleşmiş. Cümleler çok emri vaki. Al, alın, Alınacak...
ama bence taraftar yine avuç yalayacak...

hAtes
31.12.2009, 01:04
"Kimsenin gökhandan vaz geçme durumu söz konusu değil.Gelinen nokta içerisinde performansı yeterli mi derseniz ne ben yeterli görürüm ne de gökhan yeterli görür.Biz bunun sebeplerini inceleyeceğiz. Bu kamp döneminde olabildiğince bunları gidermeye gayret göstereceğiz olabildiğince konsantrasyonunu takım içerisinde hem kendi gelişimi hem arkadaşlarının gelişimi anlamında kullanmaya gayret göstereceğiz". Ünal hocamın bu cümlelerini fatih tekke transferine bağlarsam galatasarayın teklif durumu da dedikodunun önüne geçmediğine göre "hocanın konuşmasının ilerleyen bölümünde söylediği üzere" gökhan takımda kalıyor sanırım.

Peki sorum şu arkadaşlar: Gökhan ve umut kalacağına göre zenit ile fatihin arasındaki problemleri yada zenitin transfer politikalarını düşünmeden sizce bu yönetim 2milyonu verir mi ? Yani bizim Fatih TEKKE'ye verdiğimiz önem 2milyondan daha mı değersiz??
Sorunun cevabını sen kendin de dahil hepimiz biliyoruz.Ama Fatih için zenitin istediği 2m 6 ay sözleşmesi kaldığı için fazla.Yani bizim gözümüzde fatih 10m de eder ancak 6 ayı kalmış oyuncuya 2m fazla, en azından bu kadar borç derdin içinde.Ha zenit 3 dese yine alacaklar buna eminim ama şu an pazarlık halindeler.1 liraya alabileceğin ürünü 2 ye almak istermisin.En geç 1 haftaya pazarlıklar biter...

Emre7
31.12.2009, 01:09
Sorunun cevabını sen kendin de dahil hepimiz biliyoruz.Ama Fatih için zenitin istediği 2m 6 ay sözleşmesi kaldığı için fazla.Yani bizim gözümüzde fatih 10m de eder ancak 6 ayı kalmış oyuncuya 2m fazla, en azından bu kadar borç derdin içinde.Ha zenit 3 dese yine alacaklar buna eminim ama şu an pazarlık halindeler.1 liraya alabileceğin ürünü 2 ye almak istermisin.En geç 1 haftaya pazarlıklar biter...

şöle düşün elden çıkaracağın bir ürün var, bu ürün başkasının işine yarıyo, bir adam gelmiş 5 lira verdi.
sen 10 lira istermisin istemezmisin.
İstersin. ve alırsın.. çünkü sende o da biliyo ki, sıkıştığın için 10 da istese vereceksin, 20 de.

Orhan Kahraman
31.12.2009, 01:11

Yani 4ünden önce konuşmak biraz abes kaçıyor haklısınız. Ama kanımız kaynıyor ne yapalım :)

mashal61
31.12.2009, 01:35
Gariban Trabzonlu'nun parasını hep böyle düşünün, olur mu?

61karradeniz61
31.12.2009, 01:37
fatih bizdedir
transfer sezonu baslasin.... ondan önce aciklamazlar
fatih öyle de böylede gelecektir
zenit hala 2 milyon istese bile
azeri isadamindan yardim isterler is biter

vatandas61
31.12.2009, 02:16
Bu kadar para hassasiyetleri Tjikuzu'da,Gökhan'da olsaydı çoktan 20 kere Kaptanı geri almıştık.Nedense birden fakir fukaranın parasını düşünmeye başladılar.

sunu birtürlü anlayamiyorum, onlarda hata yaptik diye simdi yine ayni hatalari mi yapmak gerek? Gökhan ve Tjikuzu da hata yaptiklarini anladilar simdi isi SIkI tutuyorlar.

Kusura bakmayin ama bizim kulüp enayi mi 6 ay sonra sözlesmesi bitecek adama 2 milyon verecek? Fatih öyle veya böyle bize gelecek, biryere kactigi yok. Ha simdi ha sezon sonu. Tekke kararinda baskana saygi duyuorum, hemen baliklama atlamiyor ise. Terlemesi gereken zenit biz degil. Transfer sezonunun sonund abaktilar ki almiyoruz fatihi mecbur satacaklar istedigimiz fiyata.

Fatih Özkan
31.12.2009, 03:27
Hala gelişme yok...

Vural Kuyumcu
31.12.2009, 03:43
son durum nedir

28TS61
31.12.2009, 03:45
Hala gelişme yok...

pazartesine kadar gelisme olacagini sanmiyorum.
nede olsa tatil günleri var suan

yorumsuz6117
31.12.2009, 03:54
Gece gece ne gelişmesi bekliyonuz arkadaş ya..:D

yorumsuz6117
31.12.2009, 04:21
Varmı gelişme..:D

Oktay AKKUŞ
31.12.2009, 07:01
http://istatistik.fanatik.com.tr/CntRpt.aspx?UniqueID=158452&rnd=2063858&SourceID=131 Aralık 2009, Perşembe
Fatih Tekke gerçekleri

Yıldız oyuncunun menaceri Özcan Üstüntaş, gelinen son durum hakkında FANATİK'e çarpıcı bilgiler aktardı: Tek sorun askerlik değil, parada da orta yol bulunamadı. Zenit çok tok bir satıc

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm828042.jpg
Trabzonspor’da gündemin 1 numaralı ismi durumundaki Fatih Tekke konusunda neredeyse her geçen gün ortaya yeni bir iddia atılıyor, kafalar karışıyor. Yönetim kanadı, topu yıldız oyuncuya atıp, “Fatih Tekke, Zenit işini çözüp bize haber verecek” derken, şu sıralar tatil yapan golcünün menaceri Özcan Üstüntaş ise tüm gerçekleri FANATİK’e açıkladı. Kısa bir süre önce Ankara’ya gidip kısa dönem askerlik işi hakkında bilgi toplayan Fatih Tekke’nin menaceri, “Biri ortaya bir şey atıyor, sonra herkes ona inanıyor. Ama durum başka. Fatih şimdi dövizle askerlik konusunda hak kazanmış değil. Ayrıca kazansa bile hemen askere gidip onu aradan çıkarma şansı yok, askere alınma dönemi değil. Fatih gerekirse bu hakkını yakmaya hazır ama tek problem askerlik meselesi de değil zaten” ifadelerini kullandı.

‘2 milyon?Euro ve peşin’
Üstüntaş, “Tek problem askerlik değil” açıklamasını konunun maddi boyutlarıyla da güçlendirdi. İşte Zenit-Fatih Tekke-Trabzonspor üçgenindeki son gelişmeler: “Fatih Tekke için Zenit 2 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bu paranın tamamının da peşin olması şartını koşuyor. Tok bir kulüple karşı karşıyayız. Trabzonspor 1 milyon Euro’yu gözden çıkardı, indirim bekliyoruz. Zenit, Fatih’ten memnun ve 1 yıllık sözleşme teklifi bile yaptı, olmazsa 6 ay en iyi şekilde faydalanmak, parasını da ödemekte kararlı. Kısacası bu iş yeni yıla sarkacak.”

Serhat Demirtaş

Recep Alkan
31.12.2009, 07:56
Hala gelişme yok...

Gecenin 4 ünde nasıl bir gelişme bekliyorsun kardeşim :)

http://istatistik.fanatik.com.tr/CntRpt.aspx?UniqueID=158452&rnd=2063858&SourceID=131 Aralık 2009, Perşembe
Fatih Tekke gerçekleri

Yıldız oyuncunun menaceri Özcan Üstüntaş, gelinen son durum hakkında FANATİK'e çarpıcı bilgiler aktardı: Tek sorun askerlik değil, parada da orta yol bulunamadı. Zenit çok tok bir satıc

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm828042.jpg
Trabzonspor’da gündemin 1 numaralı ismi durumundaki Fatih Tekke konusunda neredeyse her geçen gün ortaya yeni bir iddia atılıyor, kafalar karışıyor. Yönetim kanadı, topu yıldız oyuncuya atıp, “Fatih Tekke, Zenit işini çözüp bize haber verecek” derken, şu sıralar tatil yapan golcünün menaceri Özcan Üstüntaş ise tüm gerçekleri FANATİK’e açıkladı. Kısa bir süre önce Ankara’ya gidip kısa dönem askerlik işi hakkında bilgi toplayan Fatih Tekke’nin menaceri, “Biri ortaya bir şey atıyor, sonra herkes ona inanıyor. Ama durum başka. Fatih şimdi dövizle askerlik konusunda hak kazanmış değil. Ayrıca kazansa bile hemen askere gidip onu aradan çıkarma şansı yok, askere alınma dönemi değil. Fatih gerekirse bu hakkını yakmaya hazır ama tek problem askerlik meselesi de değil zaten” ifadelerini kullandı.

‘2 milyon?Euro ve peşin’
Üstüntaş, “Tek problem askerlik değil” açıklamasını konunun maddi boyutlarıyla da güçlendirdi. İşte Zenit-Fatih Tekke-Trabzonspor üçgenindeki son gelişmeler: “Fatih Tekke için Zenit 2 milyon Euro bonservis bedeli istiyor. Bu paranın tamamının da peşin olması şartını koşuyor. Tok bir kulüple karşı karşıyayız. Trabzonspor 1 milyon Euro’yu gözden çıkardı, indirim bekliyoruz. Zenit, Fatih’ten memnun ve 1 yıllık sözleşme teklifi bile yaptı, olmazsa 6 ay en iyi şekilde faydalanmak, parasını da ödemekte kararlı. Kısacası bu iş yeni yıla sarkacak.”

Serhat Demirtaş

Size geçenlerde yazdığımın aynısı, adamlar tok satıcı, gerekirse 2 milyondan vazgeçebilirler, bu kulüp için para asla sorun olmadı, olmazda, iş inada binerse kaptanı asla ve asla takımda göremeyiz.

Zaten kaptanın Zenit ile görüşmeye gitmesinin nedeni de bu, dillerinden kendisinin daha rahat anlayacağını düşünüyor.

Ama hala rahat davranmakta ısrarcıyım, sizde rahat olsun, kaptan gelecek inşallah..

Mesut
31.12.2009, 07:57
beklemedeyim 31 ocak tarihine kadar olumlu veya olumsuz hiçbir habere inanmıyorum resmı site ne zaman açıkladı o zaman

Süleyman Sofu
31.12.2009, 08:40
Herkese günaydın...

Beklemedeyiz....

arifberkay
31.12.2009, 09:59
beklemedeyiz bekleyeceğiz de gerçi hacısalihoğlu daha çoook beklersiniz diyecek ama

Tayfun
31.12.2009, 10:01
Beklemek görevimiz oldu artık....

Dursun Kaplan
31.12.2009, 10:08
Keşke Trabzonsporun parası Hugo'nun tazminatını verirkende değerli olsaydı !

Hüseyin Bağdat
31.12.2009, 10:15
Çok sabırsız insanız vesselam. Yönetim geç kalsada ağırdan alsada almak için uğraşıyor. Fatih geleceğim diyor. Transfer sezonu daha resmen açılmadı. Az sabır. Önümüzdeki hafta herşey netleşir herhalde...

BAHADIR33
31.12.2009, 10:18
Oktay dükkanı 07:01 de açmış,
Recep çayı koymuş,
Simitler Mesut'tan,
Süleyman da hazır kahvaltıya konmuş.

İlk müşteri Arif Berkay bi bakıp çıkmış..
Tayfun taksit yatırmaya gelmiş.
Poyraz yan dükkandan sohbetlemeye gelmiş.
Körfezli de sohbeti duyup çekmiş tabureyi dükkanın önüne

Yeni bir günün sabahında hayırlı işler hepimize.. :)

Hüseyin Bağdat
31.12.2009, 10:22
Oktay dükkanı 07:01 de açmış,
Recep çayı koymuş,
Simitler Mesut'tan,
Süleyman da hazır kahvaltıya konmuş.

İlk müşteri Arif Berkay bi bakıp çıkmış..
Tayfun taksit yatırmaya gelmiş.
Poyraz yan dükkandan sohbetlemeye gelmiş.
Körfezli de sohbeti duyup çekmiş tabureyi dükkanın önüne

Yeni bir günün sabahında hayırlı işler hepimize.. :)

Dükkana her gün uğruyordum ama sohbete pek iştirak etmiyordum. Bu sabah sıcak simit kokusu ve üstüne çayda olunca takılayım dedim:)

Not: Konu dışı oldu özür...

Süleyman Sofu
31.12.2009, 10:32
Bahadır abi balla tereyağıda benden abi iyi gider simitle...

Öyle hazır sofraya oturmak olurmu çorbada benimde balım olsun:)

Herkese hayırlı işler ve şimdiden iyi seneler....

Süleyman Sofu
31.12.2009, 10:37
Dükkana her gün uğruyordum ama sohbete pek iştirak etmiyordum. Bu sabah sıcak simit kokusu ve üstüne çayda olunca takılayım dedim:)

Not: Konu dışı oldu özür...

Abi bizde konunun kenarından köşesinden takılıyoruz malum beklemedeyiz...

Valla Bahadır abi öyle bi yazmışki canım çekti.Simit aldıracam şimdi:)

BAHADIR33
31.12.2009, 10:40
O zaman tamam Süleyman :)
Tereyağ dedin de , inşallah terayağından kıl çeker gibi transferler yapmak nasip olur yeni yılda.

peker61
31.12.2009, 10:42
Ünal karamanın açıklamalarından sonra ben bu işin olacağına pek inanamıyorum artık..

UğuR
31.12.2009, 10:44
ZENİT FATİH'İ BIRAKMAK İSTEMİYOR

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş Trabzonspor'da kimseyi bırakmak istemediğini belirterek “ Hatta oyuncularıma bunu söyledim.Bulunan kadronunun üzerine yeni oyuncular katmak istiyoruz.Özellikle forvete bir takviye yapmak istiyorduk Sayısal olarak 2 forvetimiz var.En azından buraya bir oyuncu daha gerekyor.Bu konuda düşüncemiz Fath Tekke idi.Kendiside gelmek istedi. Ancak son durum şu Zenit Fatih'i bırakmak istemiyordu.Görüşmeler hala sürüyor” dedi.

Şenol Güneş'in devam eden basın toplantısından....

Emrah Akcagöz
31.12.2009, 10:45
"Beklemek ibadet kalmak zulümdür." demiş Orhan Gencebay..

cihatöztürk
31.12.2009, 10:49
zenit sorun çıkartıyomuş fatihle ilgili olarak

şenol güneş demiş medya trabzonda yazıyor

BAHADIR33
31.12.2009, 10:50
Ropörtajda "di'li geçmiş zaman" mı kullanıldı gerçekten?

UğuR
31.12.2009, 10:57
Güneş'ten çarpıcı açıklamalar
31 Aralık 2009 / 09:13
Trabzonspor Teknik Direktörü Antalya'da basın açıklaması yaptı.

Trabzonspor ikinci yarı öncesi Antalya'da hazırlıklarını sürdürüyor.
Teknik direktör Güneş, bugün saat 10.00'da Gloria Hotel'de basın açıklaması düzenledi.
Güneş, Önce değişimle ilgili başlayalım. Sizin de bildiğiniz gibi takımın işleyiş düzeni bir hocanın gelip gitmesiyle tamamen değişmez. Değişmesi için süre gerekir. Bizim geldiğimiz dönemde ilk yarının sonlarına doğru yarışmanın içinde olan bir dönemdi. Mevcut olan kadroyu en iyi şeklide kullanmaya çalıştık. Bu zaman içerisinde iki maç kaybettik. Ligde Fenerbahçe maçını kaybettik. Diğeri de yeni başladığımız kupada ilk maçımız olan Galatasaray maçıydı. İyi kapattığımız söylenemez ilk yarıyı. Bu durumda yaptığımız tek şey oyuncularımıza bir şeyler aktarmak. Özellikle şunu söylemekte fayda. İlk olarak oyuncularımızın moral değerlerini düzeltmekle işe başlıyoruz. Çünkü oyuncularımızın moral değerlerini çok düşük gördük. Kulübün var olan değerlerini işleme adına paylaşmaya çalıştık. Trabzonspor'un nasıl bir sistem üzerine kuracağımıza karar vermek istiyorum. Ama bunlarda mesafe almamıza rağmen iki maçın kaybedilmesi olumsuzluk oldu. Şu anda oynak bir zemindeyiz. Bir oyuncu almak istiyoruz, ben bu kadroda olan oyuncuları bırakmak istemiyorum.
ZENİT FATİH'İ BIRAKMAK İSTEMİYOR

Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş Trabzonspor'da kimseyi bırakmak istemediğini belirterek “ Hatta oyuncularıma bunu söyledim.Bulunan kadronunun üzerine yeni oyuncular katmak istiyoruz.Özellikle forvete bir takviye yapmak istiyorduk Sayısal olarak 2 forvetimiz var.En azından buraya bir oyuncu daha gerekyor.Bu konuda düşüncemiz Fath Tekke idi.Kendiside gelmek istedi. Ancak son durum şu Zenit Fatih'i bırakmak istemiyordu.Görüşmeler hala sürüyor” dedi.

GÖKHANI GÖNDERMEK İSTEMİYORUZ
Güneş Gökhan'ın moralsiz olduğunu ifade eden Güneş, "Bu size de yansıdı. Gökhan gitmek düşüncesinde ama ben gitmesini istemiyorum. Bunu da yönetime söyledim.Hiç bir yerli oyuncuyu bırakmak düşüncesinde değilim. Şuanda benim için aciliyet olan iki mevkii idi.Gökhan gitmek istiyor, Fatih de gelemiyor.Bunu şimdiye kadar bitirmemiz gerekirdi" diye konuştu.

GÖKHAN YÜZDE YÜZ KALIR DİYEMEM
Gökhan ile dün konuştum.Trabzonspor'a seve seve geldiğini söyledi. Geçen sezon sorunu yoktu.Bu sezon beklenen sonuçlar gelmeyince seyirci ile oyuncu arasında sıkıntı oldu. Gökhan bunu bana anlattı. Bunu aşması gerek.Kendisi de bunu isteyecek. Gökhan'a yetenekleri itibariyle inanan biriyim. Gitmesini istemiyorum ona evet de demedim. Biri oyuncu olarak kalarak savaş vermek istiyorum eğer veremezse ekonomik olarak kayba razı olmam. Gökhan daha dirençli olmalıydı .Benim dönemime bakın o performansı ile benim takımım da yeri olmaz.Kalitesinin çok altında.Eğer gelişmeler olumsuz olur ve burada daha duramama derse o zaman yapacak başka şey olmaz.

FORVETE TRANSFER YAPACAĞIZ

Şuanda Trabzon'a gelen oyuncu Trabzon'u benimsemeli. Oyuncu rahatsızsa giderken de kulüp zarara uğrayacaksa kulübün kendini yaşatma şansı kalmaz. Gökhan'ın savaşacağı sinyali aldım.Netice olarak Gökhan yüzde yüz kalır diyemiyorum.Öncelikle forvet alacağız diğer mevkiler için ise aciliyeti yok. Kulübün bünyesine uygun oyuncu olmalı. Ekonomik olarak da uygun olmalı.

GÖKHAN'IN GİTMEK İSTEMESİ BENİ YARALADI

Ben Gökhan umut,Selçuk ve gibi oyunculardan iskelet kadro yaratmak için çalışırken oyuncunun gitmek istemesi karşısında yaralandım.Ben açık konuşayım Gökhan'ın gitmesini istemiyorum.Gökhan'ı vermek istemiyorum.Eğer Gökhan ille da gitmek isterse bu beni aşar. O zaman yönetime söylerdim.Ama gitmesini istemiyorum.

TJİKUZU KONUSUNDA AÇIKLAMA

Kampa katılmayan Tjikuzu var. İzin istemediği halde kampa katılmadı. Ne zaman geleceğini bilmiyoruz. Biz zaten ona söyledik. Trabzonspor'un oyuncuları bizimle beraber olmalı, çalışmalı, gitmek isteyen oyuncular menajerleri kanalıyla gidebilir. Ama bizimle birlikte çalışmalı...

YATTARA ÇOK PARA KAZANIYOR AMA SORUN OLDU

Yattara'nin ne durumda olduğunu bilmiyorum. şahıslara çok takılmaya gerek yok.Yattara benim dönemimde en az kazanan oyuncuydu sorun oldu.Şimdi en cok kazanan oyuncu yine sorun. Elinizde bulunan bir oyuncu .Kalitesi ortada ....

BARIŞ YETENEKLİ OYUNCU

Barış yetenekli bir oyuncu, ama şu anda bulunduğu konumu itibariyle üretken değil. Burada kalıp oynamamasından kiralanması daha iyidir. Genç bir oyuncu oynamadığı zaman gidip oynaması daha iyidir. Biz bütün oyuncularımızı kullanmak için savaşıyoruz,

ÇAĞLAR BİRİNCİ İLE İLGİLENİYORUZ

Çağlar ile ilgili girişim yaptığımız doğru. Solbek ve stoper oynayabilen bir oyuncu. Görüşmeler sürüyor. Ekonomik olarak bir değeri var. Bunu aşabilirsek alacağız.

KUPADA GRUPTAN ÇIKMAK İSTİYORUZ

Hedef olarak şunu söyleyeyim. Sıkıntımızın kaynağı son iki maçtı. Kaybettiğimiz maçlardan bir ikupa maçıydı. Kupa maçı bizim için Avrupa'ya gitmek adına daha kolay bir yoldu. Üç maçımızı kazanarak gruptan çıkıp hedefe ulaşmak istiyoruz. Diğer tarafta 6. sıradayız ve 10 puan gerideyiz. Şampiyonluk hedefini vermeyeceğim. Kendi gerçeğimizi ortaya koymayacağım. Ama en önemlisi her maçı kazanmak istiyorum. Önce keyif veren bir takım olacağız. Sıfırdan başlıyoruz. Alacağımız bütün puanları almak istiyoruz"

Haber 61

MetiN08
31.12.2009, 10:59
Fatih gelecek ins. bende formami alim arkasina simdiden fatih tekke yazdirim

Tayfun
31.12.2009, 11:01
Anlaşılan Kral gelemeyecek...

antagonist
31.12.2009, 11:02
"Mehmet Batdal'ı alıp forvet transferini kapatacaklar" hissi bende derinleşmeye başladı.

Hayırlısı...

:)

arifberkay
31.12.2009, 11:05
şenol hocam sende yönetimin çarkına uydun ya yazıklar olsun

Orhan Aydın
31.12.2009, 11:06
Dün de yazdım 'Mevcut kadromuza güveniyoruz' açıklaması benim için çok sürpriz olmaz.:)

SEDAT
31.12.2009, 11:07
-Şenol hocam sende aynı şarkıyı söylemeye başladın ha..

Serdær
31.12.2009, 11:07
Fatih Tekke cebinden 500-750 bin Euro karşılarsa bu transfer olur..

antagonist
31.12.2009, 11:08

Serdar, Fatih Tekke uzun dönem askerliği göze almış, 1.250.000 euroya "Evet" demiş.

Bir de cebinden para mı versin?

SEDAT
31.12.2009, 11:11
-Oldu olucak bide ................... ?
serdar sözüm sana değilde böyle düşünen zihniyete..

Serdær
31.12.2009, 11:11
Serdar, Fatih Tekke uzun dönem askerliği göze almış, 1.250.000 euroya "Evet" demiş.

Bizim yönetim ondan bunu bekliyor..

Dün Uğur abi yazmıştı ;

Fatih Tekke bonservis sorununu Zenit ile görüşüp kendi çözecekmiş.

Sence ne anlama geliyor bu :)

BAHADIR33
31.12.2009, 11:12
Zenith :Almazsan alma...
Trabzonspor : Vermezsen verme...

Bakalım kim yelkenleri suya indirecek??

Sefaenes
31.12.2009, 11:18
2 hafta icinde Fatihle anlasilmazsa Fatih gitsin Türkiye liglerinden birine Trabzona karsi oynadimi özel motivasyonla goller atsin bu yönetime inat. en sonunda Albayraki bile aratmaya basliyacaklar.

MetiN08
31.12.2009, 11:30
Arkadaslar biraz sabir ya nekadar aceleciyiz böyle ya, bir bekleyin Zenit forvet oyuncularini alsin bakin görün fatihi nasil satiyorlar, onlar kendileri daha halen oyuncu alamadi, her takim Trabzonspor degilki ilk basta kendi oyuncunu sat sonra baska birini al, onlarda Crouch ve Voroninin pesine düsmüsler ins. alirlarda Fatihi bize birakirlar sabir yani biraz daha

Adem Erdoğan
31.12.2009, 11:39

En sonunda da öyle olacak büyük ihtimalle.

Eğer bu takıma gelirse; golleri sıralamaya başladığı zaman, kendisini istemeyenlerin suratlarını çok merak ediyorum.Sevinebileceklermi acaba.

bordo61
31.12.2009, 11:43
Yazmıcam dedim ama insanın yazası geliyor.

Resmen kahve burası :)

Millet Fatih'in imzayı attırıp okeye bitmeyi bekliyor.

Fatih'in bir alacak mevzusu varmış diye okudum geçenki sayfalarda.

Bu alacağından vazgeçip bonserviste indirim bile istemesini hedefliyordur yönetim Fatih Tekke'den.

SEDAT
31.12.2009, 11:47
-lig tv de ünalın konuşmalarını dinlerim
-Fatihi istiyoruz oda bizi istiyor ama bizden istenen rakam 2 milyon euro..şu durumda 2 milyon euroyu vermek ne derece doğru bilmiyorum ama rakamı makul bi seviyeye indirirsek bu iş olur..ayıca Trabzonlu gariban insanların parasıdır bu bu parayaı saçamayız dikkatli harcamalıyız..

-Can karyağdı tekrar soruyor:Hocam peki sizce fatih tekke olayı ne kadar daha sürer Taraftar çok ısrarcı gibilerinden bi soru oldu

-Ünal , Eğer Trabzon taraftarı bu parayı vermemize gönlü razı oluyorsa Trabzonspor gereğini yapar...

Serdær
31.12.2009, 11:51
-lig tv de ünalın konuşmalarını dinlerim
-Fatihi istiyoruz oda bizi istiyor ama bizden istenen rakam 2 milyon euro..şu durumda 2 milyon euroyu vermek ne derece doğru bilmiyorum ama rakamı makul bi seviyeye indirirsek bu iş olur..ayıca Trabzonlu gariban insanların parasıdır bu bu parayaı saçamayız dikkatli harcamalıyız..

-Can karyağdı tekrar soruyor:Hocam peki sizce fatih tekke olayı ne kadar daha sürer Taraftar çok ısrarcı gibilerinden bi soru oldu

-Ünal , Eğer Trabzon taraftarı bu parayı vermemize gönlü razı oluyorsa Trabzonspor gereğini yapar...

Eğer Fatih TEKKE 500.000 Euro için alınmayacaksa yönetimde bunu ifşa ederse , taraftar arasında bu parayı toplar Fatih TEKKE'yi aldırır. :)

matrix5782
31.12.2009, 12:01

bu haber doğru

Enes Başkaya60
31.12.2009, 12:01
Yazıklar olsun yönetim başka söyleyecek birşey yok....

GencZonguldak
31.12.2009, 12:05
gökhan ünal 2milyon gibi bi paraya satılırsa tekke alınır.. şu gökhanı bi takım çıkıp alırsa çok güzel olacak.

diensi61
31.12.2009, 12:20
Fatih hakkında teknik heyet ve yönetim kanadından yapılan açıklamalar politik açıklamalardır.
Türkiyede basına yapılan her açıklamanın ertesi gün Rus basınında yer bulduğu söylemeye gerek yoktur herhalde.

Yönetimin amacı, gerekirse transferin son gününe kadar iki milyonluk bonservis bedelini olabildiğince aşağıya çekmektir.
Karşılıklı blöflerle bu süreç işleyecektir. Tabi burda Fatih'inde bizi istemesi ve yönetimle ortak hareket etmeleri, süreci bizim lehimize çevirecek en önemli etkendir. Ayrıca Zenit'in yapmayı düşündüğü yabancı forvet transferi için Fatih'in elden çıkartılıp kontenjan açmaları gerekmesi lehimize olan ikinci önemli husustur.

Yukarda da bahsettiğim gibi Fatih'in hangi şartlar olursa olsun transfer edileceğini yönetim kanadı basına açıklayamaz. O zaman Zenitle girilen pazarlığın da bir anlamının kalmayacağı aşikardır.

Şu dönemde tarafarın yapması gereken şey basında çıkan her habere itibar etmemesi, bu transferin er ya da geç biteceğini bilmesi ve boşuboşuna sinir sistemlerini harap etmemesidir.:)

yorumsuz6117
31.12.2009, 12:23

bu haber doğru
Matrix sen demiştin sezon sonu almamız imkansız diye..

Murat'
31.12.2009, 12:24
5 ay sonra lig bitecek.Fatih Tekke eğer gerçekten bu formayı giymek istiyorsa sezon sonu serbest kalınca gelir ve formasını sırtına geçirir.Hem 2 milyon euro vermemiş oluruz hem de Fatih'in askerlik sorunu ortadan kalmış olur.O parayla gidip Mustafa Pektemek'i alsınlar.5 ay içinde ne kadar faydalanabiliriz ki Fatih'ten.Eğer sezon başında olsaydı 3 de olsa 4 de olsa ne istiyorlarsa verilmeliydi.Ama şimdi bana göre verilmemeli.

yorumsuz6117
31.12.2009, 12:24
Sabır bu iş olucak 31 Ocak'a kadar bekleyeceksek bekleriz ben geliceğine eminim..

Orhan Aydın
31.12.2009, 12:26
Geçen sene sözleşme bitince para vermeden alırız idi bu sene yarım sezon için 2 milyon
hey gidi günler...

İlker ToSun
31.12.2009, 12:53
inşallah korktuğum başıma gelmez ve trabzonspor yönetimi ve taraftarı bu transfer dönemi bütün enerjisini fatih tekke transferine harcayarak koca bir transfer dönemini boş geçip heba etmez.
ne yazık ki manzara bu yöne doğru gidiyor

Muhammed
31.12.2009, 12:56
Bir yabancı forvet ve Mehmet Batdal'ı alalım 2 milyon euro ile. Fatih de sezon sonunda bedavaya gelsin. Bana göre en doğrusu bu. Ha ama eğer yabancı forvet almayacak isek Fatih'i ne pahasına olursa olsun alınmalı.

karatasof
31.12.2009, 12:57
Başkanın sözü;
''Ara transfer döneminde biri yerli diğeri yabancı iki forvet alacağız.''
Ünal Karaman'ın açıklaması;
''Mehmet Battal ile her konuda anlaştık.''

Eeee bu durumda Fatih Tekke transferi ne oluyor?
Herhalde Fatih Tekke yabancı kontenjanından transfer edilecek.
Hem Fatih'in transferi halledilecek,hem de ''Askerlik Problemi'' diye bir şey kalmayacak.
Ne kadar Kurnaz Başkanımız var deyimi?
Bak hele baakkkkkkkk.

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Burak TOSUN
31.12.2009, 13:18
Fatih'e 2 milyon euro verip almaya gerek yok şu an için. Geçen sezon devre arasında alsak şampiyonluk iddaamız vardı işimize yarardı bu parada olsa. Ama şu anda hiçbir işimize yaramaz. 2 milyon verip bizi 5.yerine 4. yapıcak futbolcuya ihtiyaç yok.

Emirhan Ömeroğlu
31.12.2009, 13:21
Fatihi bu sezon için değil bizim için alıcaklar yoksa kanserden öleceğiz.

Arif Timurcioğlu
31.12.2009, 13:32
Fatih'e 2 milyon euro verip almaya gerek yok şu an için. Geçen sezon devre arasında alsak şampiyonluk iddaamız vardı işimize yarardı bu parada olsa. Ama şu anda hiçbir işimize yaramaz. 2 milyon verip bizi 5.yerine 4. yapıcak futbolcuya ihtiyaç yok. Türkiye kupası var avrupa kupalarına gitme şansı var demek bunların hiç birini istemiyosun. Hedefsiz bir trabzon olamaz.

Gökhan KAN
31.12.2009, 13:34
Bizimkiler hala 2 3 Euro daha indirmeye çalışıyordur..

Murat'
31.12.2009, 13:35
Türkiye kupası var avrupa kupalarına gitme şansı var demek bunların hiç birini istemiyosun. Hedefsiz bir trabzon olamaz.

O hedeflere Fatih Tekke olmadan da gidebiliriz.Bence 2 milyon euro vermek çok ama çok mantıksız bir iş.

Ömer Aydın
31.12.2009, 13:37
O hedeflere Fatih Tekke olmadan da gidebiliriz.Bence 2 milyon euro vermek çok ama çok mantıksız bir iş.

Ne alaka. Bu adam forvete lazim.. Eminim golleriyle bizi Avrupa Kupalarina götürüp verdigimiz paranin degerini coguyla verecektir.

serdaracıl
31.12.2009, 13:40

Bu taraftarın sevinme hakkı yok mu? Sahata futbolu bilen bir forvet izleme hakkımız yok mu?

Dursun Kaplan
31.12.2009, 13:43
Fatihi bu sezon için değil bizim için alıcaklar yoksa kanserden öleceğiz.

Zaten biz ya kanserden, ya da Trabzonspor yüzünden ölüyoruz.

Fatih Tekke'ye 2 milyon euro çok diyen arkadaşlar, Broos giderken ne kadar tazminat verildi bi söylesin ?

Süleyman Sofu
31.12.2009, 13:43
Kaptana geldimi değerli olan eurocuklar sağa sola saçılırken nerdeydi akılları...

Ünalın dediğine bak bu para Trabzonlunun parası ee pes doğrusu bugüne kadar yapılan saçma sapan işlerde şehirle hep diyalog kurulduda sanki bugün hassasiyet gösteriyolar.Hem keşke gerçekten şehire bi sorsalar FATİH TEKKEYE bu kadar para verecez razımısınız diye sorsalarda alsalar cevabını...

Kulüp bataklığa sürüklenirken hassasiyet yok ama iş taraftarın istediği adama gelince yok paramız değerli yok Trabzonlunun parası bi arkadaşın dediği söz sanırım doğruymuş

Bıyıklar gitmiş, Eski Ünal bitmiş....

Orhan Aydın
31.12.2009, 13:44
Bu yönetim NA'yı(sodyum) geçti

serdaracıl
31.12.2009, 13:45
Milliyette bir haber: Glasgow Rangers-Dundee United'ı darmadağın etti. 7-1'lik maçta Kris Boyd 5 gol attı.

Jackdaniels
31.12.2009, 13:47
Bu konu çok uzadı artık midemi bulandırmaya başlıyo yönetim yine bişeyler çevirecek gibi geliyo bana...

Süleyman Sofu
31.12.2009, 13:49
4 gözle transfer sezonun açılacağı günü bekliyorum...

Bize sakin olun rahat olun diyen abilerimizin hatrına fazla bişey söylemek istemiyorum...

Ama şayet 31 ocağa kadar bir gelişme olmazsa bu sitenin en çok ceza yiyeni ben olacam sanırım...

Bu yönetim insanı günaha sokmakta birebir.Yazıkki değmeyecek adamlara değmeyecek kadar sinir oluyorum...

Gel ocak 4 gel gelde bitsin bu eziyet...

Fatih Özkan
31.12.2009, 13:52
Transfer sezonu açılsın da hele...

A.İLELİ61
31.12.2009, 14:01
4 gözle transfer sezonun açılacağı günü bekliyorum...

Bize sakin olun rahat olun diyen abilerimizin hatrına fazla bişey söylemek istemiyorum...

Ama şayet 31 ocağa kadar bir gelişme olmazsa bu sitenin en çok ceza yiyeni ben olacam sanırım...

Bu yönetim insanı günaha sokmakta birebir.Yazıkki değmeyecek adamlara değmeyecek kadar sinir oluyorum...

Gel ocak 4 gel gelde bitsin bu eziyet...

Ne 31 Ocak..!! 4 Ocak transfer başlıyor, en geç 5 Ocakta Fatih TEKKE 'nin imza attığını görmem lazım..

Yeter artık..!!

erolizmts
31.12.2009, 14:06
Sezon sonu bedavaya gelecek olan bir futbolcu için devre arasında 2 milyon € harcamak pek mantıklı değil. Yabancı forvet veya Mehmet Battal transferi yapılırsa bu şekilde yola devam etmek en mantıklısı.

Kubilay ŞAHİN
31.12.2009, 14:08
Sabır Bir Kaç Gün Daha Sabır..

Sonra Artık Alırsalar veya Almassalar Bakarız İcabına..

Murat'
31.12.2009, 14:09
Ne alaka. Bu adam forvete lazim.. Eminim golleriyle bizi Avrupa Kupalarina götürüp verdigimiz paranin degerini coguyla verecektir.

Peki ya götüremezse on zaman suçlu Fatih Tekke mi olacak.Bence yepyeni bir sezona başlarken Fatih'in gelmesi çok daha mantıklı.

A.İLELİ61
31.12.2009, 14:10
Sezon sonu gelebilecek ŞAMPİYONLUK için 2 değil 20 milyon euro verilir ama dimi..

Hangi ümitlerin peşinden gitmedikki.!! Fatih TEKKE için değer...

Gökhan KAN
31.12.2009, 14:12
Ne sabırı Kubilay sabır mı kaldı çoktan çatladı o..

Bu başlıkta olumsuz her türlü mesaj sabrımı daha çok zorluyor moralim bozuluyor..Bu başlık günün belirli saatleri kapalı kalsa daha iyi olur bence..

Gerçi bu seferde Transfer başlığında konuşuruz..

Murat'
31.12.2009, 14:12
Sezon sonu gelebilecek ŞAMPİYONLUK için 2 değil 20 milyon euro verilir ama dimi..

Hangi ümitlerin peşinden gitmedikki.!! Fatih TEKKE için değer...

Siz bu sene gerçekten şampiyon olabileceğimize inanıyor musunuz ?

irfanb
31.12.2009, 14:17
Fatih Tekke bonservis bedelini kendisi ödesin.
Alacagimiz ikinci forvet oyuncunun da tüm masraflarini karsilasin.
O zaman düsünürüz.
(Yönetim):)

Cem Akyüz
31.12.2009, 14:19
5 ay sonra serbest kalacak bir oyuncu için 2 milyon ödenirmiymiş bu lafta yeni moda..Oyuncu Tekke ise ödenir Tekke herhangi bir oyuncu değildir..Olur geçen yaz adamla dalga geçtik şimdide 5 ay kimseyle anlaşma uslu uslu otur diyeceğiz öyle mi..Ocak ayında biz alamazsak Allah'ım inşallah fenere gider

A.İLELİ61
31.12.2009, 14:21
Siz bu sene gerçekten şampiyon olabileceğimize inanıyor musunuz ?

Futbol bu..Kim derdi geçen sene durumun o şekil olacağını..Bizim tek sıkıntımız GOOLL..

Olmayacak şeylere inanmak TRABZONSPOR taraftarı olmanın bir kuralı gibidir..!! Bence..

Murat'
31.12.2009, 14:24
Bence en fazla 10-15 maç yararlanacağımız bir oyuncu için 2 milyon euro vermek akıllı adam işi değildir.Bu sezon bizim için bitmiştir.Hem Fatih'in askerlik sorunu da var.Fatih Tekke sihirbaz falan değil.Bizi gelince şampiyon mu yapacak.

Kubilay ŞAHİN
31.12.2009, 14:24
Ne sabırı Kubilay sabır mı kaldı çoktan çatladı o..

Bu başlıkta olumsuz her türlü mesaj sabrımı daha çok zorluyor moralim bozuluyor..Bu başlık günün belirli saatleri kapalı kalsa daha iyi olur bence..

Gerçi bu seferde Transfer başlığında konuşuruz..

Sabır En Büyük Erdemdir..:)

Sabırdan Başka Yapabileceğimiz Bişey Yokki.. Bekleyeceğiz.. İllaki Zamanı Gelecek..

Cem Akyüz
31.12.2009, 14:27
Bence en fazla 10-15 maç yararlanacağımız bir oyuncu için 2 milyon euro vermek akıllı adam işi değildir.Bu sezon bizim için bitmiştir.Hem Fatih'in askerlik sorunu da var.Fatih Tekke sihirbaz falan değil.Bizi gelince şampiyon mu yapacak.

Askerlik sorunum yok dedi halen daha neden askerlik sorunu var diyorsunuz..Takımı şu anda olduğu konumdan daha üst sıralara taşıyacak..Takımdaki lider oyuncu eksikliğini giderecek..Takımımızda forvet olarak sayılan 2 tane beceriksiz adamdan çok daha fazla gol atacağı kesin..Hami'de bizi şampiyon yapmadı ama schalke'ye gittikten sonra dönsün diye milletin yapmadığı kalmamıştı

Adem Erdoğan
31.12.2009, 14:34
Yaza kalırsa alırsınız.!ııı

Cem Akyüz
31.12.2009, 14:35
Yaza kalırsa alırsınız.!ııı

Aynen öyle abi..Adamın işi gücü yok bide yaza kadar bizi bekleyecek..Herşey ne kadar kolay geliyor insanlara

Murat'
31.12.2009, 14:37
Aynen öyle abi..Adamın işi gücü yok bide yaza kadar bizi bekleyecek..Herşey ne kadar kolay geliyor insanlara

Nerde kaldı Trabzponspor sevgisi ?

Murat'
31.12.2009, 14:39
Askerlik sorunum yok dedi halen daha neden askerlik sorunu var diyorsunuz..Takımı şu anda olduğu konumdan daha üst sıralara taşıyacak..Takımdaki lider oyuncu eksikliğini giderecek..Takımımızda forvet olarak sayılan 2 tane beceriksiz adamdan çok daha fazla gol atacağı kesin..Hami'de bizi şampiyon yapmadı ama schalke'ye gittikten sonra dönsün diye milletin yapmadığı kalmamıştı

Yahu ben dönmesin mi diyorum.Sadece 5 ay sonra sözleşmesi bitecek olan bir oyuncu için 2 milyon euro vermek mantıklı değildir diyorum.Eğer bu forma için askerlik sorununu göze alıyorsa bunu da göze alır.Kaldı ki Fatih'in son mülakatlarında çok mutsuzum gibi bir ifade görmedim ben.

Cem Akyüz
31.12.2009, 14:39
Nerde kaldı Trabzponspor sevgisi ?

Adam daha ne yapsın..Geçen yaz transfer dönemini hatırlayın Tekke kadro dışıydı adam beni alın diye bas bas bağırdı hemde daha ucuza alacakken bizim Tekke'ye ihtiyacımız yok dediler almadılar..Bu senede bas bas bağırıyor alın beni diye..Zenit'te aldığı paranın çok çok azına Trabzonspor'a imza atmaya hazırım diyor..Bedelli askerliğini yakıyor Trabzonspor'a gelmek için daha ne sevgisinden bahsediyorsunuz..Bonservis parasını kendisinin vermesini mi bekliyorsunuz

Abi 5 ay daha gol sıkıntısı çekip Avrupa Kupalarına katılamamak var işin ucunda..Ben ne Umut'un nede Gökhan'ın 2.yarı takıma katkı sağlayacağını düşünmüyorum

Mert Oğuzlu61
31.12.2009, 14:41
Yahu ben dönmesin mi diyorum.Sadece 5 ay sonra sözleşmesi bitecek olan bir oyuncu için 2 milyon euro vermek mantıklı değildir diyorum.Eğer bu forma için askerlik sorununu göze alıyorsa bunu da göze alır.Kaldı ki Fatih'in son mülakatlarında çok mutsuzum gibi bir ifade görmedim ben.

oda bıktı, taraftarda bıktı.

serdaracıl
31.12.2009, 14:42
Fatih transferi normal bir transfer olayının çok ötesine geçti artık. Fatih Tekke taraftarlar için bir tutku, yönetim içinde önemli bir sınav. Yönetimin iş bitirme yeteneğini sınıyoruz belkide bilinç altından. Bu yönetim bu işin üstesinden gelebilecek mi? Taraftarın

Ahmet Başkaya
31.12.2009, 14:48
Fatih Tekke Galatasaray'da haberini duyarım inşallah...

Mert Oğuzlu61
31.12.2009, 14:51
"Zenit Fatih'i bırakmıyor.."

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, basının karşısına geçti, Gökhan Ünal ve Fatih Tekke hakkında konuştu..

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png31 Aralık 2009 , 14:17

http://www.ajansspor.com/resim/senolgunes_imzatoren_konusma.jpg

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR</SPAN>

Trabzonspor (http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Trabzonspor)

Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, mesafe almalarına rağmen olumsuzluk yaşadıklarını belirterek, ''İki maçın kaybedilmesi, ardından da transfer dönemindeki iddialar bizi olumsuz yönde etkiledi'' dedi.

Antalya'nın Serik ilçesine bağlı Belek beldesinde ligin ikinci yarı hazırlıklarını sürdüren Trabzonspor'un teknik direktörü Şenol Güneş, Gloria Golf Otel'de basın toplantısı düzenledi.

Bir takımın işleyen düzeninin değişmesi için süre gerektiğini belirten Güneş, takıma geldiği ilk yarının sonlarına doğru olan dönemde, mevcut kadroyu en iyi şekilde kullanmaya çalıştıklarını söyledi. Bu süre içerisinde iki mücadeleyi kaybettiklerinin altını çizen Güneş, ''Fenerbahçe ve Galatasaray'a kaybettik. Bu olumsuz bir tabloydu. Fenerbahçe yenilgisiyle ligdeki yarışa ortak olmak için iyi bir avantajı kaybetmiş olduk. Diğer mağlubiyette de kupada ilk maçı kaybettik'' diye konuştu.

Takıma geldiği ilk günden itibaren düşüncülerini ve uzun vadede neler yapabileceklerini oyuncularına anlattığını dile getiren Güneş, özellikle oyuncularının moral düzeyini düzeltmeye çalıştıklarını kaydetti.

Trabzonspor'u nasıl bir iskelet düzeninde oynatacaklarına karar vermeye çalıştıklarını ifade eden Güneş, ''Elimizde bulunan oyuncularla bunun en iyisini yapmaya çalışacağız. Mesafe almamıza rağmen şu dönemler olumsuzluklar yaşadık. İki maçın kaybedilmesi, ardından da transfer dönemindeki iddialar bizi olumsuz yönde etkiledi. Şu anda oynak bir zemindeyiz. Oyuncu almak istiyoruz ama almak isterken de gitmek isteyen oyuncular ortaya çıkıyor. Kadrodaki oyuncularımı bırakmak istemiyorum'' dedi.

-''İYİ BİR İSKELET KADRO OLUŞTURMAK İSTİYORUZ''-

Forvet mevkisine oyuncu almak istediklerini bildiren Güneş, şöyle devam etti:
''Hücumdaki Umut Bulut ve Gökhan Ünal'ın yanına iki ya da bir oyuncu almak istiyoruz. Bu doğrultuda da daha önce kendi oyuncumuz olan Fatih Tekke ile görüştük. Olumlu gelişmeler de oldu. Kendisi de gelmek istiyordu ve ben de onu istiyordum ama gelişmelerin son noktası olumsuz gözüktü. Sonuç alınamadı. Zenit takımının ekonomik isteği oldu. Bununla ilgili sonuç halen bekleniyor ama son gelişmelere göre Zenit takımının Fatih'i bırakmayacağı görülüyor. Böyle bir şey olursa da hücumdaki arayışımız devam edecek. Bu boşluğu kapatmak istiyoruz. Bizi en çok etkileyen olay, Fatih'in transferiydi ve halen sonuçlanmadı.

İyi bir iskelet kadro oluşturmak istiyoruz. Diğer mevkilere de Türk veya yabancı oyuncu transferi yapabiliriz. Bunlarla ilgili çalışmalar sürdürülüyor. Takip edilen oyuncular var. Transfer kısa vadeli bir iş değil. Elimizde bulunan oyunculara yeni oyuncular katmak istiyoruz. Sadece beğendiğiniz oyuncu olmaz, ekonomik olarak size uygun olması gerekiyor. Forvete oyuncu almak zorunluluğumuz var. Diğer mevkiler için ise ekonomik olarak uygun olursa transfer gerçekleştirebiliriz. İskelet bir kadro oluşturmak isterken, takımda gitmek isteyen bir oyuncu olunca yara alırım ama gitmek isteyen oyuncuyu da tutarsak takıma zarar veririz

.......

Celal Demir
31.12.2009, 14:55
bir gelişme varmı sorup duruyorduk işte gelişme nalet olsunya nedir çektiğimiz 2. yarıyada forvetsiz gireceğiz...

Murat'
31.12.2009, 14:56
Pazartesi'ye kadar yaprak bile kımıldamaz bence.En iyisi biz kendimizi tatil havasına şimdiden sokalım.

Celal Demir
31.12.2009, 14:58
bu sezon tekkeyi almayacaklar artık hiç umudum kalmadı şenol hocada yönetime ayak uyduruyorsa biz kime güvenicez :S

Kubilay ŞAHİN
31.12.2009, 15:01
Heh Şimdiden Sonra Sallayabilirsiniz..

Celal Demir
31.12.2009, 15:05
Heh Şimdiden Sonra Sallayabilirsiniz..

katılıyorumda nerden başlıcaz sallamaya :D mesela hacısalihoğlundan başlayabiliriz bence...

FANATIK61
31.12.2009, 15:07
Bu Yönetim ne yapmaya calisiyor Allah askina. Fatih hertürlü fedakarligi yapiyor zaten 700.000 Euro alacagini bile elinin tersi ile geri itti Trabzonspor maddi yönden zarar görmesin diye. Simdi kalkmislar 1 Milyon Euro verirsek veririz deyip geri cekilmisler tam rezillik. Onlar gözlerini kirpmadan 7,5 Milyon'u Fatih icin verdiler sizler 1 Milyon Euro'dan fazla vermeye korkuyorsunuz yaziklar olsun.

Celal Demir
31.12.2009, 15:10
Bu Yönetim ne yapmaya calisiyor Allah askina. Fatih hertürlü fedakarligi yapiyor zaten 700.000 Euro alacagini bile elinin tersi ile geri itti Trabzonspor maddi yönden zarar görmesin diye. Simdi kalkmislar 1 Milyon Euro verirsek veririz deyip geri cekilmisler tam rezillik. Onlar gözlerini kirpmadan 7,5 Milyon'u Fatih icin verdiler sizler 1 Milyon Euro'dan fazla vermeye korkuyorsunuz yaziklar olsun.

zaten almak istemiyorlardı sadece taraftar baskısından dolayı bu transfer gündeme geldi tamam tekke trabzonspor dan üstün değil ama benim gözümde yönetimde tekkeden üstün değil artık başkan çekip gitmeli bu takımdan burası kendi egolarını tatmin etme yeri değil...

Ilelioglu
31.12.2009, 15:10
Ben Senol Günes'in söylediklerinden sunu anladim:

Forvete mutlak ihtiyacimiz var ve bize en fazla katkiyi saglayabilecek kisi Fatih Tekke'dir ama bu isin birde Ekonomik Boyutu var.

Murat'
31.12.2009, 15:12
Ben Senol Günes'in söylediklerinden sunu anladim:

Forvete mutlak ihtiyacimiz var ve bize en fazla katkiyi saglayabilecek kisi Fatih Tekke'dir ama bu isin birde Ekonomik Boyutu var.

İşin ekonomik boyutu da bizi aşıyor işte.

Cem Akyüz
31.12.2009, 15:15
Ceza alacakmışım gibi bir his var içimde

Proof
31.12.2009, 15:15
Fatih Tekke transferi olumsuz sonuclanacagi gibi bir aciklama bence bonservisi dusurmek icin yapiliyor.

Celal Demir
31.12.2009, 15:18
eğet tekke türkiyede başka takıma transfer olurda bizede gol atarsa ozaman sadri şener ve ekibini saygıyla anarım...

Ilelioglu
31.12.2009, 15:18
İşin ekonomik boyutu da bizi aşıyor işte.

Yahu bu Adam Forvet istemiyormu?

Istiyor, hemde iki tane birden alinirsa daha iyi olur diyor.

Simdi söyle bana Gökhan ile Umut'dan daha iyi bir Forvet'i kaca aliriz?

Gündemde olan oyunculara bir bakarmisin:

Mehmet Batdal ve Burak Yilmaz...

Bu ikilinin ne fazlasi var digerlerinden..??

Yapabilecegimiz en iyi Transfer Fatih Tekke ve sadece 2 Milyon Euro'ya..

Dipnot: Bayern'da oynayan Klose'de 32 yasinda, bugün almaya kalksan, nerden baksan 15 Milyon Euro.. :rolleyes:

Celal Demir
31.12.2009, 15:19
Fatih Tekke transferi olumsuz sonuclanacagi gibi bir aciklama bence bonservisi dusurmek icin yapiliyor.

kardeş bunlar almak istemiyorlart malesef durum bu inşallah yanılıyorumdur ama görünen köy kılavuz istemez...

Arif Timurcioğlu
31.12.2009, 15:20
Başkalarına gelince ekonomik boyut düşünülmez kaptana gelince ekonomist olur herkes.

Celal Demir
31.12.2009, 15:22
Başkalarına gelince ekonomik boyut düşünülmez kaptana gelince ekonomist olur herkes.

örneğin geçen yıl paramız yok diye almadılar ama 4 milyon euro alanzinhoya verdiler çelişki yokmu sizce :S

sessizkral_1
Gabriçi alırkende ekonomik kriz vardı.

Arif Timurcioğlu
örneğin geçen yıl paramız yok diye almadılar ama 4 milyon euro alanzinhoya verdiler çelişki yokmu sizce :S Bende bunu anlayamıyorum işte.

Murat'
31.12.2009, 15:23
Yahu bu Adam Forvet istemiyormu?

Istiyor, hemde iki tane birden alinirsa daha iyi olur diyor.

Simdi söyle bana Gökhan ile Umut'dan daha iyi bir Forvet'i kaca aliriz?

Gündemde olan oyunculara bir bakarmisin:

Mehmet Batdal ve Burak Yilmaz...

Bu ikilinin ne fazlasi var digerlerinden..??

Yapabilecegimiz en iyi Transfer Fatih Tekke ve sadece 2 Milyon Euro'ya..

Dipnot: Bayern'da oynayan Klose'de 32 yasinda, bugün almaya kalksan, nerden baksan 15 Milyon Euro.. :rolleyes:

İyi de ben yaşından dolayı almayalım demedim ki.5 ay sonra sözleşmesi bitecek oyuncu için 2 milyon euro verimez dedim.

Zaten sezonun ortasındayız bu kadro yapısı ile olağanüstü şeyler yapabileceğine inanmıyorum ben Fatih Tekke'nin.Bu sene de bizim için çoktan bitti.Eğer gelmek istiyorsa sezon sonu gelir.Yok Rusya'da gerçekten çok mutsuzsa ve gerçekten gelmek istiyorsa bence de alınmalı.

Celal Demir
31.12.2009, 15:24
Bende bunu anlayamıyorum işte.

anlaşılmayacak bişey yok almak istemiyorlar işte yoksa çoktan bağlarlardı işi ama o hacısalihoğlu denen adam yüzünden oluyor bunların hepsi aslında çok şeyler var söylenecekte ceza alırım o yüzden susuyorum...

Ilelioglu
31.12.2009, 15:28
İyi de ben yaşından dolayı almayalım demedim ki.5 ay sonra sözleşmesi bitecek oyuncu için 2 milyon euro verimez dedim.

Zaten sezonun ortasındayız bu kadro yapısı ile olağanüstü şeyler yapabileceğine inanmıyorum ben Fatih Tekke'nin.Bu sene de bizim için çoktan bitti.Eğer gelmek istiyorsa sezon sonu gelir.Yok Rusya'da gerçekten çok mutsuzsa ve gerçekten gelmek istiyorsa bence de alınmalı.

Sana birsey demiyorum ben zaten...;)

Bu sezon henüz bitmedi, aradaki puan farki 10, hem illa Sampiyon olacaz diye birsey yok.

2. veya 3. olalim, basari icin eksik bölgelere Transfer sart...;)

batuhan249
31.12.2009, 15:33
Sana birsey demiyorum ben zaten...;)

Bu sezon henüz bitmedi, aradaki puan farki 10, hem illa Sampiyon olacaz diye birsey yok.

2. veya 3. olalim, basari icin eksik bölgelere Transfer sart...;)

arkadasim trabzonspor icin 2.lik veya 3. luk basari degildir lutfen bunu kafaniza sokun ya arkadaslar resmen yillarin efsane takimi trabzonsporumuzu siradan bir anadolu takimi haline getirdiniz lutfen biraz dikkat edelim

Ilelioglu
31.12.2009, 15:35
arkadasim trabzonspor icin 2.lik veya 3. luk basari degildir lutfen bunu kafaniza sokun ya arkadaslar resmen yillarin efsane takimi trabzonsporumuzu siradan bir anadolu takimi haline getirdiniz lutfen biraz dikkat edelim

Kardesim 5. veya 6. olmak mi daha iyi yoksa ilk ücte yer almak mi?

Kubilay ŞAHİN
31.12.2009, 15:36

.

Sezon Sonu Bulursan Alırsın Onu..

Emrah Akcagöz
31.12.2009, 15:37
O sıradan anadolu takımları bile bizden daha akıllı hareket ediyor, kulüp yöneticileri hangi kulübü yönettiklerinin farkına varsın önce. Eğer sen büyük takımsan tuttuğunu koparacaksın ama nerde bizde o transfer yapmamak için binbir türlü bahaneler..

28TS61
31.12.2009, 15:37
hem bizim icin para sorun degil diyorlar, sonra 2 milyon verecek paramiz yok diyorlar.

ee hani para sorun degildi neden almiyorsun

Celal Demir
31.12.2009, 15:38
O sıradan anadolu takımları bile bizden daha akıllı hareket ediyor, kulüp yöneticileri hangi kulübü yönettiklerinin farkına varsın önce. Eğer sen büyük takımsan tuttuğunu koparacaksın ama nerde bizde o transfer yapmamak için binbir türlü bahaneler..

aynen katılıyorum...

batuhan249
31.12.2009, 15:38
benim icin sampiyon olamadiktan sonra ha 2 inci olmussun ha 15 inci olmussun degisen hic bisey yok
turki 15 incide olsan turkiyekupasini alip gene gidebilirsin avrupa kupalarina guzel bir ornek kayseri erciyesspor gibi v.s ornekler cok
onemli olan sampiyonluk eger siz ve sizingibi dusunen arkadaslarda
baslarsalar dillendirmeye 2. lik basaridir diye zaten buda bittigimizin resmi demektir
taraftar sampiyonluga inanmiyorsa
futbolcu neden kendini zorlasinki?

Celal Demir
31.12.2009, 15:40
benim icin sampiyon olamadiktan sonra ha 2 inci olmussun ha 15 inci olmussun degisen hic bisey yok
turki 15 incide olsan turkiyekupasini alip gene gidebilirsin avrupa kupalarina guzel bir ornek kayseri erciyesspor gibi v.s ornekler cok
baslarsalar dillendirmeye 2. lik basaridir diye zaten buda bittigimizin resmi demektir

takımda bukadar ruhsuz futbolcu varken şampiyonluğa kim inanırki...

Emrah Akcagöz
31.12.2009, 15:41
2.'lik ile 15.'lik arasında çok büyük farklar var hem maddi hem manevi..

Takımın adı sanı önemli olduğu kadar futbolcununda adı sanı da önemli..

Kubilay ŞAHİN
31.12.2009, 15:42
Fatih'in Alınmaması Hem Şenol Güneş Hem de Yönetim Açısında Sonun Başlangıcıdır..

Ilelioglu
31.12.2009, 15:42

Yahu bizim her sezon öncesi Sampiyonluga olan inancimiz tam ama gelinen nokta Zirve yarisindan biraz uzaklastigimizi gösteriyor.

Bunu anlamakta güclük mü cekiyorsun...??

Evet ha 2. olmussun hada 16. olup küme düsmüssün, ne fark eder ki?

Tövbe tövbe, mantiga bakarmisin?

Ilelioglu
31.12.2009, 15:44
2.'lik ile 15.'lik arasında çok büyük farklar var hem maddi hem manevi..

Agzina saglik Emrah...;)

batuhan249
31.12.2009, 15:45
yonetim aklinca kurnazlik yapip transferin son gunu fatihi kadroya dahil edecekler nasilki senol hocayi getirip olmayan kredilerini biraz yukselttilerse ayni durum fatih icinde gecerli
bu kadronun busene degil onumuzdeki 15 senede bile sampiyon olmayacagini yonetim bizden daha iyi biliyor
sezon sonun baslayacaklar demeye alin size fatih istediniz bizde aldik bakin gordunuzmu fatihde bizi sampiyon yapamadi benim gorusum yonetim kendini kurtarmak icin fatihi aliyor lut fen arkadaslar fatih devre arasi gelmesin
sezonsonu bu yonetimde otomotikman defolup gidecektir
benim gorusum 2010 -2011 de yeni yonetim ve yenitransferler olursa harika olur tabiki ustunede bir fatih tekke super olur

batuhan249
31.12.2009, 15:48
Yahu bizim her sezon öncesi Sampiyonluga olan inancimiz tam ama gelinen nokta Zirve yarisindan biraz uzaklastigimizi gösteriyor.

Bunu anlamakta güclük mü cekiyorsun...??

Evet ha 2. olmussun hada 16. olup küme düsmüssün, ne fark eder ki?

Tövbe tövbe, mantiga bakarmisin?

bak genc kardesim olylari carpitma iyice bir oku nedemek istedigimi
benim icin ha ikinci olmussun hada 15.dedim bu nedemek ben t.s un sampoyon oladiktan sonraki butun veryasyonlari basarisiz olarak gorurum

Orhan Aydın
31.12.2009, 15:49
Başkan Tekke ile anlaştık diyerek ortalığın gazını almıştı değil mi?
Seni gidi aç gözlü Zenit...

Mert Oğuzlu61
31.12.2009, 15:50
yonetim aklinca kurnazlik yapip transferin son gunu fatihi kadroya dahil edecekler nasilki senol hocayi getirip olmayan kredilerini biraz yukselttilerse ayni durum fatih icinde gecerli
bu kadronun busene degil onumuzdeki 15 senede bile sampiyon olmayacagini yonetim bizden daha iyi biliyor
sezon sonun baslayacaklar demeye alin size fatih istediniz bizde aldik bakin gordunuzmu fatihde bizi sampiyon yapamadi benim gorusum yonetim kendini kurtarmak icin fatihi aliyor lut fen arkadaslar fatih devre arasi gelmesin
sezonsonu bu yonetimde otomotikman defolup gidecektir
benim gorusum 2010 -2011 de yeni yonetim ve yenitransferler olursa harika olur tabiki ustunede bir fatih tekke super olur

piyasada trabzona başkan olacak adam kalmadı, hepsini denedik galiba, çocuk oyuncağımı bu 2-3 senede bir yönetim değişsin başkan değişsin, şuanki yönetimden daha iyisi gelecekmi ?

muharrem demirc
31.12.2009, 15:51
Yönetimin Şenol Güneş'i tercihinin nedeni her isteklerine evet diyecek olmasıdır. Yönetim Tekke' yi almak istemiyor Şenol Güneş' te bu işe teşne oluyor. Koca bir ikinci yarı var, kupa var . bu kadar maç Umut ve Gökhan la çekilmez. Şenol Güneş te bu kafayla kendini bitirir. Tekke sadece golcü değil aynı zamanda bir lider bir ağabeydir. sadece 2 milyon avro için alınmaması takıma ihanettir. almayanların boynuna kalacak vebaldir. Hayrretin HACIFACİAOĞLU ve Sadri ŞENER çok bulunur ama Fatih TEKKE bulunmaz. bakın kaç yıldır bir Hami bulabildikmi?

Ilelioglu
31.12.2009, 15:53
bak genc kardesim olylari carpitma iyice bir oku nedemek istedigimi
benim icin ha ikinci olmussun hada 15.dedim bu nedemek ben t.s un sampoyon oladiktan sonraki butun veryasyonlari basarisiz olarak gorurum

Bunu zaten herkes böyle görüyor ama su gercegi de anlayin artik, Emrah'in da söyledigi gibi 2. ve 15. arasinda büyük farklar var...;)

Adem Erdoğan
31.12.2009, 15:53
Fatih'in Alınmaması Hem Şenol Güneş Hem de Yönetim Açısında Sonun Başlangıcıdır..

......................

28TS61
31.12.2009, 15:54
fatih tekke = 2000000 €

1 forma = 50 € x 10000 = 500000 €
forma alirken sunu bunuda alim gelmisken = 20 € dan desek = 200000 €

avni akerde fatihli ilk mac = 20000 kisi x 30 € = 600000 € (30 € ortalama bilet fiyati olarak düsündüm)

2000000
- 500000
- 200000
- 600000
= 1300000 €

geriye kaldi 700 bin € bunuda artik yönetim karsilayabilir sanirim.

kafamda biraz fikir üretmeye calistim, belkide sacmalik iste ne bilim

Celal Demir
31.12.2009, 15:55
Yönetimin Şenol Güneş'i tercihinin nedeni her isteklerine evet diyecek olmasıdır. Yönetim Tekke' yi almak istemiyor Şenol Güneş' te bu işe teşne oluyor. Koca bir ikinci yarı var, kupa var . bu kadar maç Umut ve Gökhan la çekilmez. Şenol Güneş te bu kafayla kendini bitirir. Tekke sadece golcü değil aynı zamanda bir lider bir ağabeydir. sadece 2 milyon avro için alınmaması takıma ihanettir. almayanların boynuna kalacak vebaldir. Hayrretin HACIFACİAOĞLU ve Sadri ŞENER çok bulunur ama Fatih TEKKE bulunmaz. bakın kaç yıldır bir Hami bulabildikmi?

ağzına sağlık abicim...

Hqmi
31.12.2009, 15:55
Gel artık be kral. :(

Celal Demir
31.12.2009, 15:57
fatih tekke = 2000000 €

avni akerde fatihli ilk mac = 20000 kisi x 30 € = 600000 € (30 € ortalama bilet fiyati olarak düsündüm)

2000000
- 500000
- 200000
- 600000
= 1300000 €

hesaba gerek yok bence almak istedimiler anında biter bu iş ama istemeye istemeye sırf taraftar baskısından dolayı gündenme bu transfer zaten alabileceklerinide sanmıyorum inşallah yanılırım.

Ilelioglu
31.12.2009, 15:57
fatih tekke = 2000000 €

2000000
- 500000
- 200000
- 600000
= 1300000 €

Evet su bir gercekki maddi acidan büyük bir katki saglar...;)

28TS61
31.12.2009, 15:59
hesaba gerek yok bence almak istedimiler anında biter bu iş ama istemeye istemeye sırf taraftar baskısından dolayı gündenme bu transfer zaten alabileceklerinide sanmıyorum inşallah yanılırım.

Evet su bir gercekki maddi acidan büyük bir katki saglar...;)

e hadi 1,5 mio € ya anlastilar desek geriye kaldi 200 bin € :)
ama yok almak isteyen dedigini gibi coktan alir gelirdi.

Celal Demir
31.12.2009, 16:02
çok şey söyleyeceğimde şu transfer bi netleşsin ondan sonra konuşacağım...

Salih Yazıcı
31.12.2009, 16:04
Kimse demesin borç falan filan versinler 2 milyon bu sefer alamazlarsa yazıklar olsun önce karadenizspora harcadıkları paraların hesabını versinler.

samway
31.12.2009, 16:10
100 mılyon dolarlarda gezen klup borcuna 2 mılyon euro daha eklense ne degıscek ?

parasal acıdan sanırsam hıcbısey olmıcak ama sanırsam rakıplerımızın defans oyuncuları ıle kalecılerı bır haylı huysuzlanıcak bu transfere bılmem anlatabıldım mı ?

Mert Oğuzlu61
31.12.2009, 16:22
100 mılyon dolarlarda gezen klup borcuna 2 mılyon euro daha eklense ne degıscek ?

parasal acıdan sanırsam hıcbısey olmıcak ama sanırsam rakıplerımızın defans oyuncuları ıle kalecılerı bır haylı huysuzlanıcak bu transfere bılmem anlatabıldım mı ?

zenith tok satıcıyı oynuyor diyorlar ama gidip bu adamlarla ciddi ciddi bir görüşme, bir pazarlık yapıldımı bizim yöneticilerimiz tarafından acaba ? yapılsa medyaya sızmazmıydı bu olay ? yapılan açıklamalara bakıyorum hiçbirşey anlayamıyorum...

Emirhan Makul
31.12.2009, 16:39
Boşuna tartışmayalım Herşey burda bitti çok uğraştık bu konuyu buralara bizler getirdik ama olmayınca olmuyor işte zorla değil.

Yolun açık olsun Fatih Tekke Seni hiç unutmayacağız Hangi forma altında olsan hep duacın olacağız.

ergin cesit
31.12.2009, 16:42
şenol hoca bir senden umudumuz var.lütfen yönetime uyma

Serdær
31.12.2009, 16:47
''Hücumdaki Umut Bulut ve Gökhan Ünal'ın yanına iki ya da bir oyuncu almak istiyoruz. Bu doğrultuda da daha önce kendi oyuncumuz olan Fatih Tekke ile görüştük. Olumlu gelişmeler de oldu. Kendisi de gelmek istiyordu ve ben de onu istiyordum ama gelişmelerin son noktası olumsuz gözüktü. Sonuç alınamadı. Zenit takımının ekonomik isteği oldu. Bununla ilgili sonuç halen bekleniyor ama son gelişmelere göre Zenit takımının Fatih'i bırakmayacağı görülüyor. Böyle bir şey olursa da hücumdaki arayışımız devam edecek. Bu boşluğu kapatmak istiyoruz. Bizi en çok etkileyen olay, Fatih'in transferiydi ve halen sonuçlanmadı.

Şenol Güneş gerekeni söylemiş.

Toraman
31.12.2009, 16:56
Şenol Hoca'mı çok seviyorum ve sayıyorum. Bu yüzden kendisini uyarmak istiyorum. Hocam eğer Fatih alınmazsa ve ligin ilk maçı Sivas karşısında bir olumsuz sonuç çıkarsa, bu camianın uğrayacağı zararın yanında 2 milyon euro hiçbir şeydir. Bu taraftar sırf siz oradasınız diye Fenerbahçe ve Galatasaray yenilgilerini sineye çekti ama bir rezalet daha kaldıramaz. Gökhan'ın vurdumduymazlığını, Umut'un top özürlülüğünü artık bu taraftarın kaldıracak gücü kalmamıştır. Bu yönetime ne olursa olsun umrumda değil ama size arada yazık olacak. O yüzden lütfen açık tavrınızı koyun ve Fatih'i aldırın.

Kubilay ŞAHİN
31.12.2009, 16:59
Boşuna tartışmayalım Herşey burda bitti çok uğraştık bu konuyu buralara bizler getirdik ama olmayınca olmuyor işte zorla değil.

Yolun açık olsun Fatih Tekke Seni hiç unutmayacağız Hangi forma altında olsan hep duacın olacağız.

En Azından Şenol Hocaya Güvenmişdim..

Fakat Dediğim Gibi Yönetimin Sonunu Hazırlamakla Bereber Kendi Sonunuda Hazırlıyor.. Tıpkı Ersun Yanal Tıpkı Hugo Bross Gibi..

ergin cesit
31.12.2009, 17:00
yazıklar olsun diyorum bşka bir şey demeye gerek yok

karatasof
31.12.2009, 17:01

Şenol Güneş gerekeni söylemiş.

Şenol Güneş bu Yönetim için bir PARATONERDİR.
Onun sayesinde uçan kuşa borçlu olan kulüp üyeler tarafından İBRA edildi.
Şimdi de Fatih TEKKE FEDA ediliyor.
Şener-Hacısalihoğlu Kumpanyası Çalışıyor....:mad::mad::mad:

macuka
31.12.2009, 17:02
Ben bir sey anlamadim, 2 gun once buralarda noel tatilinden dolayi Zenitli yoneticilere ulasamiyorlar yaziliyordu...
Tatil daha bitmedi ki... aciklama isteyenlere zarf atiliyor bence... isin sonu belli degildir daha...

peker61
31.12.2009, 17:04
Bu iş artık bitmiştir Şenol hocada bunu tasdikledi..

Emirhan Makul
31.12.2009, 17:04
En Azından Şenol Hocaya Güvenmişdim..

Fakat Dediğim Gibi Yönetimin Sonunu Hazırlamakla Bereber Kendi Sonunuda Hazırlıyor.. Tıpkı Ersun Yanal Tıpkı Hugo Bross Gibi..

Başlığın kapanmasına ramak kala birşeyleride diyelim açık ve net olsun.

Normal şartlarda bir transfer olmaz ise buna kızılmaz,bunun için tepki gösterilmez olabilir alınmayabilir.

Ama böyle bir transferi artık kişiler kurumlar bitiremeyecek ve alamıyoruz diyecekse tepki verilir.

Ben şunu iddaa ediyorum aynı konumda Fatih tekke'nin yerinde Başka bir futbolcu olsaydı Türk,Rus veya başka bir futbolcu olsaydı şuanda çoktan 2 Milyon Euro verip anlaşmıştık.

Alınmadı,alamıyoruz denildi. Artık önümüze bakacaz Nuri Albayrak döneminin Transfer Politikasına hoşgeldiniz diyorum.

yorumsuz6117
31.12.2009, 17:07
Ya bi durun Fatih bonservisi ben haledicem demiş ya gidip görüşücek daha Zenith kulübüyle ..

Orhan Kahraman
31.12.2009, 17:10
rezalet yaaa.

macuka
31.12.2009, 17:12
bir ara Haciosmanoglu parasini ben verim alalim diye bastiriyordu yonetime... Kayboldu ortadan is ciddiye binince...
O zaman yonetimin Fatih i almayacagini kesin biliyordu demek.. Sirin gozukmek icin ne oyunlar oynuyor bu insanlar, hey Allahim ya..

Mehmet Fırat
31.12.2009, 17:13
Fatihle anlaştık, transfere çok yakınız haberlerini başkan;

Zenit vermiyor, transfer gerçekleşmeyebilir haberlerini Şenol Güneş veriyor.

Bir adam taraftarın önüne böyle atılır işte. :)

metinbay61
31.12.2009, 17:14
bence taktik hepsi...hoca diyorki forvet alacağız fatih i istedik ama çok para istiyorlar...yani hoca taraftara diyoki fatihi alacağız ama az bekleyin elimizde koz varken kullanalım olmazsa verir parayı alırız...

MetiN08
31.12.2009, 17:14
Anlamiyorum sizi ya, bir haber geliyor geldi diye herkes sevinmeye basliyor, bir haber geliyor zor gibi burda herkes basliyor yönetime kizmaya, biraz bekleyin sabirli olun lütfen ya, daha zenit ilk basta birini bulmasi lazim fatihin yerini doldurmak icin ondan sonra bakin fatih geliyormu gelmiyormu diye

Uğur Demircioğlu
31.12.2009, 17:15
Sadri başkan bir sene önceki kredisini Fatih Tekkeyi almayarak eksiye indirdi farkında değil.Bir transfer bu kadar yılan hikayesine döner mi ya.Sene başından hatta geçen sene devre arasından beri golcüden yana sıkıntı olduğunu defalarca dile getirdik.Dağlara taşlara kazımadığımız kaldı.Halen daha alınmama ihtimali var diyip nabız yoklanıyor.

albatros
31.12.2009, 17:17
transfer döneminin son gününe kadar tepkimi saklayacağım.
eğer Fatih alınmazsa o zaman tepkimi göstereceğim.
bu kadar göze sokula sokula alınacak alınacak alınacak denen adamı 2 milyon euro fiyat biçilen adamı da alamıyorsak yazıklar olsun.

Fatih Özkan
31.12.2009, 17:18
Bekleyelim...
Sabredelim...
Elbet gelecek transfer dönemi...

ergin cesit
31.12.2009, 17:19
fatih transferi olumsuz olması durumunda sırf fatih alınmadı diye kızmıcaz.bu taraftarla alay geçilmek neymiş bunun hesabını sormamız lazım

yorumsuz6117
31.12.2009, 17:19
Sabır..........:)

macuka
31.12.2009, 17:20
Fatihi ben alim diyorum diyordu Haciosmanoglu, tam vakti gitsin alsin...

My
31.12.2009, 17:27
fatih tekke = 2000000 €

2000000
- 500000
- 200000
- 600000
= 1300000 €

kafamda biraz fikir üretmeye calistim, belkide sacmalik iste ne bilimMuhaliflik yapıyormuş gibi gözükmek istemem ama bu hesap biraz çarşıya uymuyor gibi :) Formalardan belli bi miktar kar alıyoruz sadece yani 50 avro değil. Avni Aker'in yarısı belki de fazlası kombineli yani o paralar çokta uçtu. Ayrıca Avni Aker'de maçı 30 avro yap ortalık ayağa kalkar :) Yani o kadar kolay değil bence kaldı 700 bin avro ;)

Toraman
31.12.2009, 17:29
En geç pazartesi, salı net bir açıklama yapılması lazım. Alınmayacaksa da bu açık bir dille söylenmeli. Bu taraftar 1 yıldır Fatih diye sayıklıyor. Artık yazıktır, günahtır.

Selman61
31.12.2009, 17:30
Ocak 2009'tan sonra bulaştığınız bi işi de hayırlı bitirin be kardeşim 1 yıldır yeter artık

28TS61
31.12.2009, 17:31
Muhaliflik yapıyormuş gibi gözükmek istemem ama bu hesap biraz çarşıya uymuyor gibi :) Formalardan belli bi miktar kar alıyoruz sadece yani 50 avro değil. Avni Aker'in yarısı belki de fazlası kombineli yani o paralar çokta uçtu. Ayrıca Avni Aker'de maçı 30 avro yap ortalık ayağa kalkar :) Yani o kadar kolay değil bence kaldı 700 bin avro ;)

biliyorum bunlarin hicbir gercek olmaz malesef.
kafamda sadece bir hesap ürettim.
zaten nerde görülmüs evdeki hesabin carsiya uydugunu :)

Orhan Kahraman
31.12.2009, 17:32
inşallah korktuğum başıma gelmez ve trabzonspor yönetimi ve taraftarı bu transfer dönemi bütün enerjisini fatih tekke transferine harcayarak koca bir transfer dönemini boş geçip heba etmez.
ne yazık ki manzara bu yöne doğru gidiyor

fatihe 2 milyon vermeyi milyon kere düşünen adamlar kimi alacak ? kimi alabilecek ki ? saçma sapan 3-4 adam alacaklarına versinler parayı fatihe taraftar olarak bu kadar cefanın üzerine ben bir tek KRAL ı görmek istiyorum yoksa ... yoksasını sormayın işte

Orhan Kahraman
31.12.2009, 17:36
Fatih'e 2 milyon euro verip almaya gerek yok şu an için. Geçen sezon devre arasında alsak şampiyonluk iddaamız vardı işimize yarardı bu parada olsa. Ama şu anda hiçbir işimize yaramaz. 2 milyon verip bizi 5.yerine 4. yapıcak futbolcuya ihtiyaç yok.

Olayımız 5. yada 4. olmak değil takımdaki ruhu ne yabancı forvet sağlar ne yerli forvet sağlar. Hoca bir nebze olsun sağlar ama fatih bambaşka be abi fatih bambaşka

Arif Timurcioğlu
31.12.2009, 17:36
Bu yönetim fatihi almazsa benim görüşüm, ''bir cacık olmaz bunlardan''

sessizkral_1
31.12.2009, 17:37
biliyorum bunlarin hicbir gercek olmaz malesef.
kafamda sadece bir hesap ürettim.
zaten nerde görülmüs evdeki hesabin carsiya uydugunu :)

Fatihi aldığımızda ligi 2. bitirip şampiyonlar liginden 10 milyon euro kazanacağımız daha gerçekci.Fatih artık bir futbolcu değil takımın ve taraftarın inançlı olması için bir etken bir fırsat.

28TS61
31.12.2009, 17:41
Fatihi aldığımızda ligi 2. bitirip şampiyonlar liginden 10 milyon euro kazanacağımız daha gerçekci.Fatih artık bir futbolcu değil takımın ve taraftarın inançlı olması için bir etken bir fırsat.

evet orasi öyle tabiki.
ama ben suanki durum icin hesap döktüm. yani sezon sonuna daha 5 ay oldugu icin.
hem fatihi alsak fatih ts clublarda gelir kaynagi olur. geldigi hafta ts clublardaki izdihami düsünün. herkes tekke formasi isticek.
ama suanki durum malesef ligi 2. bitirebilecegimizi göstermiyor:(

karaman6106
31.12.2009, 17:46
yöneticilere teklif: tekke başlığını kilitleyip. fatih dahil tüm transfer arayışlarını "transfer dosyasında" tartışabiliriz. zira fatihi de diğerlerini de butakıma istiyoruz. iki başlık arasında gide gele yorulduk.

Samet Yildirim
Biraz daha zaman var bakalim nolacak. 2 milion euro ya bende karsiyim muhtemelen ZENIT fatihin yerine alacagi futbolcuyu bulamadi onun icin sikintilar olabilir ama bulduklari an bize verilecegini düsünüyorum cünkü onlardada 6 yabanci sinirlamasi var.

Orhan Kahraman
Ceza alacakmışım gibi bir his var içimde

Bende bende...

Ulan FATIH gelmesin yakarın bu gezegeniii yakarıııııım muhteşem ikiliyi görmek istemiyorum ilk maçta

Orhan Kahraman
31.12.2009, 17:49

yav birader aynı lafı ağzına sakız etmiş söyleyip söyleyip duruyorsun isterse 1 şubatta bitsin. Tekke bu takıma şart. Bu takımın takım olması için tekke şart. Şart işte yaahu

karaman6106
31.12.2009, 17:50
yöneticilere teklif: tekke başlığını kilitleyip. fatih dahil tüm transfer arayışlarını "transfer dosyasında" tartışabiliriz. zira fatihi de diğerlerini de butakıma istiyoruz. iki başlık arasında gide gele yorulduk.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

M.Kılıç50
31.12.2009, 17:52
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

kendini alkislamak ne kadar güzel olsa gerek :D

Orhan Kahraman
31.12.2009, 17:52

haydaaa hoca daha 5 maça çıktı bi dur yahu

karaman6106
31.12.2009, 17:56
kendini alkislamak ne kadar güzel olsa gerek :D
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:s ana da alkış...sadece siz ilgilendiniz de....

M.Kılıç50
31.12.2009, 17:57
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:s ana da alkış...sadece siz ilgilendiniz de....

teklifini ama cok begendim... üstte yazmayi unutmussum ;)

Orhan Kahraman
31.12.2009, 17:59
bence taktik hepsi...hoca diyorki forvet alacağız fatih i istedik ama çok para istiyorlar...yani hoca taraftara diyoki fatihi alacağız ama az bekleyin elimizde koz varken kullanalım olmazsa verir parayı alırız...

Acaba fazla mı üzerimize alınıyoruz. Bir zarf durumuda olabilir. Zeniti zarflıyorlar sanırım akıllarınca. Istemem yan cebime koy diyorlar ama zenitte bir forvet alacak bildiğimiz kadarıyla ve bu yüzden tekkeyi satacaklar ama işte herkes kendi işini düşünüyor haklı olarak

karaman6106
31.12.2009, 18:00
:)yönetim uyuma, taraftara sahip çık.:)

Soytürk
31.12.2009, 18:17
fatih tekke yalan olur demedi demeyin....

mustafa08
31.12.2009, 18:27
benim kanatim, yönetim fatihi istemiyor.. Isteyen sadece Senol hoca ve Ünal karaman.
ne yalan söylim 2 million bencede cok para, ama bence yönetim fatihi isterse gercekten bu fiyat makul bir seviye ye indirilebilinir, yeterki istesin yönetim.
Gecen yili hatirlayin, alanzinho transferi imkansizdi nerdeyse, nasil bir ay ugrasip aldilar?
Bence sorun bonservis bedeli degil, sorun yönetim Fatihi istemiyor, bu kadar acik.
Gerci daha zaman var transferin acilmasina ama yinede.
Diger yandan, yönetimin Tekke yi almadiklari takdirde ne kadar tepki alacaklarinida biliyorlar.
vallah anlamis degilim.. Yarin ola hayrola.. Biz ümidimizi kesmeyelim...

Orhan Aydın
31.12.2009, 18:35
Zenit bırakmak istemese ne olacak zenden midir nedir o kural yok mu yav çıkıp yalan söylemeyin insanlara.

Samet Yildirim
31.12.2009, 18:41
Arkadaslar zenitin ellinde su an 2 forvet var tekke gitse bire inecek muhtemelen yerine su an dolduracak isimi bulamadilar cünkü istedikleri isimler voronin ve crough onlardan en az biri gelirse tekke transerinde kolaylik olur adamlar bizim gibi degil ki verelim ellimizdeki en iyi forveti yerini doldurmayalim bu ancak bizde olur ama zenit öyle yapmak istemiyor sanirim. Ayrica 6 yabanci siniri onlardada var yani aceleye gerek yok bekleyelim görelim.

Erbay
31.12.2009, 18:54
Beceremeyeceğin işe kalkışmayacaksın. Ne bekliyorlardı bedavaya gelmesini mi?

Orhan Kahraman
31.12.2009, 18:58
yani ayın 4ünü beklemek saçma bence. 4üne kadar olan dönemde sen işi bitir 4ü 5i imzayı attır sonra gönder topcuyu kampa şimdi 4ü nden sonra 11 ine kadar oldu oluyor olacak olmayacak diye düşünüp durcaz sinirler gerilecek yönetime sallicaz hocayada başlicaz sallamaya snra 3-5 gün kala alacaklar ilk 5 maç formsuz eee bu ne saçmalık bitir işi 4üne kadar

erkankoc
31.12.2009, 19:00
tekke antreman yapiyomu..ikinci devreye hazir duruma nasil gelicek

Orhan Kahraman
31.12.2009, 19:06
tekke antreman yapiyomu..ikinci devreye hazir duruma nasil gelicek

biri çıkıyor trabzonda diyor birisi ankarada diyor

bu iki yerin hiç birinde antreman yapamaz :) formsuzdur da bir an önce olayn çözülüp tekkenin kampa gitmesi lazım

cahana
31.12.2009, 19:19
bana öyle geliyorki boşuna bekliyoruz bu yönetim fatihi ancak sezon sonu alır tabi bulursa

Ali Tunahan Güllü
31.12.2009, 19:35
Yok ya bu yönetimden bişey beklemeyelim adamların kapasitesi belli.

Eren Karaahmetoğlu
31.12.2009, 19:38
Recep abi yok mu? Kesin olarak bir bilgi alalım.:( Uğur abi senin var mı bir bildiğin bu son gelişmeler üzerine?

Celal Demir
31.12.2009, 19:43
s.a. nedir bu son gelişmeler arkadaşlar şenol hocanın açıklamalarından sonra başka gelişmelermi var yoksa ?

Cafer Bulur
31.12.2009, 20:09
Neler dönüyor bilemiyorum ama sözlesmesinin bitmesine 6 ay kalmis bir oyuncuyu makul bir fiyata(1 veya 1.250 euro) alinamamasina anlam veremiyorum,kabul edemiyorum.

albatros
31.12.2009, 20:30
bizimkilerin isteksizliği ile zenit'in çirkefliği bir araya gelince böyle oulyor galiba.

Adem Erdoğan
31.12.2009, 20:32
Sessiz kalmış burası, hayramı yoralım yoksa şerremi.

Ali Tunahan Güllü
31.12.2009, 20:34
Sessiz kalmış burası, hayramı yoralım yoksa şerremi.

Şuan için ikincisi geçerli:(

Emirhan Ömeroğlu
31.12.2009, 20:42
Herkes umudu kesti. Bence umudu kesmek daha iyi. En azından alındığında süpriz olur. Aaa hiç beklemiyorduk deriz.

Süleyman Sofu
31.12.2009, 20:44
ne bunalım insanlarız yaa sabretmeyi öğrenemedik gitti

biraz sabredin şu transfer sezonu açılsın elbet söyleyeceklerimiz var ama sabır...

BDiler61
31.12.2009, 21:13
Sabrediyoruz zaten yapacak baska biseyimiz yok ama 31 ocakta beklentimiz gerceklesmezse forumda cok ceza alan olur basta ben.

ilyskm
31.12.2009, 21:22
Fatih doğru yapıyor, bu basiretsiz yönetim varken dönmemesi bence daha hayırlı...

Süleyman Sofu
31.12.2009, 21:35
Sabrediyoruz zaten yapacak baska biseyimiz yok ama 31 ocakta beklentimiz gerceklesmezse forumda cok ceza alan olur basta ben.
Ceza konusunda seni yanlız bırakmayacağıma söz veriyorum cezamıda İlhan verecek...

Çok sever bana ceza vermeyi :)

Ali Tunahan Güllü
31.12.2009, 21:35
Fatih Tekke gerçekleri

Yıldız oyuncunun menaceri Özcan Üstüntaş, gelinen son durum hakkında FANATİK'e çarpıcı bilgiler aktardı: Tek sorun askerlik değil, parada da orta yol bulunamadı. Zenit çok tok bir satıcı!

‘2 milyon?Euro ve peşin’

Serhat Demirtaş

Kazım Uzunboy
31.12.2009, 21:48
Herkes umudu kesti. Bence umudu kesmek daha iyi. En azından alındığında süpriz olur. Aaa hiç beklemiyorduk deriz.

Kesinlikle katılıyorum.

Ilelioglu
31.12.2009, 21:56
Neyse hele su Transfer Dönemi bir baslasin, o zaman bakacagiz bu isin icabina.

yorumsuz6117
31.12.2009, 22:17
Hayrettin Hacısalihoğlu, Mustafa Kaynar'ın sorularını cevaplandırdı...

Son günlerde Trabzon kamuoyunu meşgul eden sorunların başında gelen Fatih Tekke olayının perde arkasını, Trabzonspor as başkanı Sayın Hayrettin Hacısalihoğlu'yla uzun uzadıya konuşma fırsatını bulduk…
Hatta söyleşimizin başından sonuna dek Trabzonspor'la ilgili aklımıza gelebilecek her türlü soruyu sorup yanıtını da istedik…
Anlayacağınız as başkanı yakalamışken, kamuoyunda, kendileri ve yönetim hakkında yapılan tüm spekülasyonlara yanıt vermesi için elimizden geleni ardına bırakmadık.
Şimdi tüm bu konuşulanları sizlere aktaracağım.
Ama ilk önce Fatih Tekke olayı ile söyleşimize başlamak en güzelidir diyip,
Olayın aslının ne olduğu sorusunu yönelttik.
Sevgili başkan, önce bir duraksadı. Ardından da çayından bir fırt çekti ve başladı konuşmaya… Neler söylemedi ki… Fatih Tekke'nin geçmişinden bugüne kadar olan futbol yaşamını tek tek bize anlattı… Ama bizim için asıl konu Fatih'in geçmişi ve futbol yaşamı değildi… Konu, Fatih'in Trabzonspor'a gelip gelmeyeceği sorusuna yanıt bulmaktı…
Ona da başkan, tek bir tümceyle yanıt verdi…

Her şey Fatih'e bağlı!
Bak Kaynar! Bu olay gittikçe içinden çıkılmaz bir hal aldı… Trabzon'un yüzde doksanı Fatih alınsın diyor… Herkes bunun için yazıp çiziyor… Anlayacağınız bu olay, Fatih olmazsa olmaz konumuna sokuldu. Doğru ya da yanlış ama bugünkü durum bu! Bizde kamuoyunun tepkisini değerlendirip Fatihle görüştük. Sonra da Zenith kulübüyle görüştük. Her şey iyi gitti diyebiliriz… Olayın diğer taraflarına girmek istemiyorum… Ama şunu söyleyip konuyu kapatalım. Eğer Fatih de gerçekten isterse bu iş biter!

Galatasaray Ünal'ı gerçekten istedi mi?
Evet, böyle bir istek geldi… Şu anda da olayı beklemeye aldık. Buna da mecburduk! İzin versek o zamanda elimizde sadece Umut kalmış olacaktı… Bu kadar uzun bir maratonda tek bir santrforla nasıl yol alabilirsiniz ki… Fatih olayındaki son durumu da biliyorsunuz… Bunlar kolay işler değil. İnsanlarımız çok tez canlı… Herkes Trabzonspor için bir şeyler yapmaya çalışıyor… Bırakılsın da bu iş sağlıklı bir şekilde gerçekleşsin. Böyle devam ederse, iş içersinden çıkılmaz bir hal alacak gibi… Bundan da zarar görecek olan Trabzonspor olacaktır. Kimse de bunu istemeyeceğine göre o zaman bizlere güvenilsin.Anlaşılacağı üzere Gökhan'ın Galatasaray'a gidişi biraz da Fatih'in transferine bağlı
gibi…

Trabzonunsesi

Ali Tunahan Güllü
31.12.2009, 22:20

Son günlerde Trabzon kamuoyunu meşgul eden sorunların başında gelen Fatih Tekke olayının perde arkasını, Trabzonspor as başkanı Sayın Hayrettin Hacısalihoğlu'yla uzun uzadıya konuşma fırsatını bulduk…
Hatta söyleşimizin başından sonuna dek Trabzonspor'la ilgili aklımıza gelebilecek her türlü soruyu sorup yanıtını da istedik…
Anlayacağınız as başkanı yakalamışken, kamuoyunda, kendileri ve yönetim hakkında yapılan tüm spekülasyonlara yanıt vermesi için elimizden geleni ardına bırakmadık.
Sevgili başkan, önce bir duraksadı. Ardından da çayından bir fırt çekti ve başladı konuşmaya… Neler söylemedi ki… Fatih Tekke'nin geçmişinden bugüne kadar olan futbol yaşamını tek tek bize anlattı… Ama bizim için asıl konu Fatih'in geçmişi ve futbol yaşamı değildi… Konu, Fatih'in Trabzonspor'a gelip gelmeyeceği sorusuna yanıt bulmaktı…

Her şey Fatih'e bağlı!
Bak Kaynar! Bu olay gittikçe içinden çıkılmaz bir hal aldı… Trabzon'un yüzde doksanı Fatih alınsın diyor… Herkes bunun için yazıp çiziyor… Anlayacağınız bu olay, Fatih olmazsa olmaz konumuna sokuldu. Doğru ya da yanlış ama bugünkü durum bu! Bizde kamuoyunun tepkisini değerlendirip Fatihle görüştük. Sonra da Zenith kulübüyle görüştük. Her şey iyi gitti diyebiliriz… Olayın diğer taraflarına girmek istemiyorum… Ama şunu söyleyip konuyu kapatalım. Eğer Fatih de gerçekten isterse bu iş biter!

Evet, böyle bir istek geldi… Şu anda da olayı beklemeye aldık. Buna da mecburduk! İzin versek o zamanda elimizde sadece Umut kalmış olacaktı… Bu kadar uzun bir maratonda tek bir santrforla nasıl yol alabilirsiniz ki… Fatih olayındaki son durumu da biliyorsunuz… Bunlar kolay işler değil. İnsanlarımız çok tez canlı… Herkes Trabzonspor için bir şeyler yapmaya çalışıyor… Bırakılsın da bu iş sağlıklı bir şekilde gerçekleşsin. Böyle devam ederse, iş içersinden çıkılmaz bir hal alacak gibi… Bundan da zarar görecek olan Trabzonspor olacaktır. Kimse de bunu istemeyeceğine göre o zaman bizlere güvenilsin.Anlaşılacağı üzere Gökhan'ın Galatasaray'a gidişi biraz da Fatih'in transferine bağlı
gibi…

Trabzonunsesi

Yine topu fatihe attılar..

Ilelioglu
31.12.2009, 22:21
Gökhan'nin gese'ye gitmesi neden Fatih'e bagli?

Oda kalsin, ne alaka yani?

Ali Tunahan Güllü
31.12.2009, 22:22
Hacısalihoğlu, Soruları Yanıtladı
31 Aralık 2009 / 20:05

Gündemdeki sorular ve yanıtları…

Her şey Fatih'e bağlı!
Belli oldu ki, şimdiye kadar etrafta söylenenler olayı kızıştırmaktan öte başka bir şey değildi… Yani, kulüp istiyor, Fatih de İstiyorsa O ZAMAN SORUN NE?
Sanırım onu da ileriki günlerde hep birlikte yaşayıp göreceğiz…

Gökhan Ünal'a yanlış yapılıyor…
Fatih Konusunu bu şekilde son noktayı koyduktan sonra, diğer bir gündem konusu olan Gökhan Ünal olayına değinmek istedik…
Onda da bir söyledik, bin ah işittik desek ancadır.
Çünkü as başkan Gökhan'a yönelik taraftarların vermiş olduğu tepkilere çok karşıydı… Hele de Galatasaray maçı öncesi bazı taraftarların takımı karşılama sırasında yaptıklarının affedilir gibi değil derken, “böyle bir davranışın ardından hangi futbolcudan performans bekleyebilirsiniz” sitemini de göndermekten de geri kalmadı…
Anlayacağınız Gökhan Ünal olayının perde arkasında biraz da, taraftarın olumsuz ve anlamsız baskısı var gibiydi…
Ama bizim gündemimiz Sayın Hacısalihoğlu'nun Gökhan Ünal'ın Galatasaray'a transferinin doğruluk derecesinin teyit edilmesiydi…
O nedenle sorumu bir kez daha yöneltmek zorunda kaldım.

gibi…

Gökhan ve Fatih konusuna açıklık getirdikten sonra, geldiği günden itibaren oynadığı futbol ve transferindeki dedikodularla gündem yaratan diğer bir oyuncumuz Alanzinho'nun hafta sonu kaçamağıyla ilgiliydi…
Sayın Hacısalihoğlu'ndan bir de bunun için değerlendirme yapmasını istedik…
Sayın as başkan önce bir güldü… Sonrasında dudak büktü… Ve ardından da açtı ağzını yumdu gözünü… Aklına gelen her şeyi ama her şeyi bir çırpıda anlattı… Anlatırken de sitemini de hiç esirgemedi…

Bunlara takılı kalmayalım.
“Bunlar ufak şeyler… Biz hala kalkmış bunlarla kendimizi oyalamaya çalışıyoruz… Yapmayın arkadaşlar. Bizim Trabzonspor olarak yapacak olduğumuz daha başka şeyler var. Tabi ki bu da önemli… Ancak sürekli olarak bunlara takılı kalırsak Trabzon'a hiçbir yabancı futbolcu gelmez. Nitekim gelmiyor da… Bırakın yabancıyı, Yusuf'un neden gelmediğini biliyor musunuz? Bilemezsiniz… Peki, Caner'in neden gelmediğini biliyor musunuz? Onu da bilemezsiniz… O zaman bırakalım bunları da oyuncularımızın sahada neler yapıyor onlara bir bakalım.”
Anlaşılan o ki, Hacısalihoğlu, Fatih, Gökhan ve Alanzinho konusunda Trabzon insanın fevri davranmasından oldukça rahatsız!

Son günlerde Trabzonspor'un gündemini meşgul eden önemli olaylarına biraz olsun açıklık kazandırdıktan sonra,bu kez Trabzonspor'un yapılanması ve ekonomik durumuyla ilgili soruları gündeme getirdik. Özellikle de yılda 10 trilyon lira faiz ödenmesi, konusunda ki düşüncelerinin ne olduğunu sorduk.

Abartılıyor!

Yapmayın Allah aşkına… Bu kadar faiz olur mu? Bu sürekli olarak gündeme getiriliyor… Neden niçin gerçekten bilmiyorum. Sanki biz Trabzonspor düşmanıymışız gibi… Oysa herkes bilmelidir ki, amacımız Trabzonspor'u bir yerlere taşımak. Şimdi zikredilen 10 trilyon gerçekten uçuk bir rakam. Hele bugünkü faiz ortamında bu mümkün değil. Sonra kim neyi öğrenmek istiyorsa gelsin kulüpten öğrensin. Tüm defterler ortada… Her şey açık! Sağda solda yapılan konuşmalarla bir yerlere varamayız. Herkes merak ettiği her şeyi kulüpten öğrenebilir.
Bu sorumuza sitemli de olsa içtenlikle yanıt veren Hacısalihoğlu, Trabzonspor'daki ekonomik gelişmeyle ilgili olarak da,

Saha sonuçları!

Göreve geldiğimizde yapılacak ilk işin, büyümeyle ilgili çizilen rotanın yaşama geçirilmesi oldu… Bunun için çok çalıştık. Sonunda da 4 boyutlu bir rota çizdik. Sportif alan… Sosyal hedef… Ekonomi ve Kurumsallaşma ve birlikteliğinde de yapılaşma…
Bundan hiçbir zaman bir sapma olmadı. Hatta ileriye doğru çok yol aldığımızı da söyleyebilirim…
Sponsor gelirleri…
Gelir getirici diğer kaynaklar…
Hepsine bir baktığınızda neyin ne olduğunu çok iyi anlarsınız.
Ama ne hikmetse bunlar görülmek istenmiyor… Yine de biz doğru yolda olduğumuzu biliyoruz. Görevde bulunduğumuz sürece de bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz… Ancak saha sonuçları olmayınca bunların tümü yok oluyor.

Hrand Dink Ve Papaz!

Kendilerinin, doğruları yaptığını iddia eden As başkan Hacısalihoğlu, bundan sonra da bu doğrular üzerinde hareket edeceklerini belirterek,
Trabzonspor, Trabzon'a olan borcunu henüz ödemedi… Biz bunun ödenmesi için büyük caba harcıyoruz… Ve bunun Trabzonlular tarafından da bilinmesini istiyoruz. Aslında buna Trabzon'un dünya üzerinde var olan olumsuz imajını değiştirmeye çalışıyoruz desek daha iyi olacak… Broos'un transferinden önce Lazoroniye gittik. Trabzon'u biliyor musunuz? Sorusuna aldığımız yanıt ise Evet, Papaz cinayetinin işlendiği kent! Şimdi neyi hesap ediyorsunuz. Durum bu. Biz bunun değişimi için yoğun caba sarf ettik ve başardık da… Artık kimse Hrand Dink ve Papaz cinayetlerini konuşmuyor… Trabzonspor'u konuşuyor… Bu da bizim için çok önemli.
Sevgili as başkanla konuştukça sohbetimizin ilginçliği, değişkenliğiyle birlikte içersinden çıkılmaz bir hal almıştı. Bir anda futbolla siyaseti bir araya sokuşturup durumdan vaziyet çıkarır hale getirir olduk… Doğrusu fena da yapmıyorduk. Konuştukça da farklı konulara doğru yol alıyorduk. Bu da söyleşimizi daha ilginç kılıyordu.

Derken yeniden parasal konulara doğru yöneldik…
Çünkü ekonomi demek Trabzonspor'un var olması demekti… Bundan sonraki yıllara sağlıklı şekilde yol alması demekti…
Dolayısıyla sevgili as başkanı da yakalamışken, bu konuda da ne varsa ilk ağızdan öğrenmek en doğru olanıdır diyip bir kez daha sorduk.

Trabzonspor gerçekten zorda mı?
Hayır, Trabzonspor'un ekonomik olarak hiçbir sıkıntısı yok. Varsa bile tüm kulüplerde olduğu kadardır. Trabzonspor, üzerinde herkesin yorum yapabileceği küçüklükte bir kulüp hiçbir zaman olmamıştır. Zaten olmadığı içindir ki, tüm gözler Trabzonspor'un üzerindedir.
Geldiğimiz günden beri bunun bilinci üzerinde olduk. Gelirlerini nasıl üst düzeye çıkarabiliriz sorusunun sürekli olarak yanıtını aradık. Ve bulduk da. Onun için kimse Trabzonspor'un battı… Batıyor… Söylemlerine aldırış etmesin. Trabzonspor her şeyi ile iyi yoldadır. Yeter ki bunu görmek istesinler. Görmek istemeyenlere de bir şey demeye hakkımız yok.

Asla aday olmam!
Uzunca bir sohbetin ardından asıl merak ettiğim; fakat bir türlü soramadığım soruyu sormak istedim. Çünkü sabahtan beri as başkanın sorularıma verdiği yanıtları değerlendirdiğimde oldukça mantıklı yanıtlardı. O nedenle şimdiki soruya alacak olduğum yanıt da şu ana kadarki düşüncelerime yeniden anlam kazandıracak nitelikte olacaktı.
Yani soruyu mutlak şekilde sormalıydım.
Öyle de yaptım.
Sayın Hacısalihoğlu, görülüyor ki sahada alınan başarısızlık, tüm alanlarda olmuş gibi yansıtılıyor… Bu durum karşısında yeniden aday olmayı düşünüyor musunuz?
Asla! Görevde bulunduğumuz sürece öyle şeylerle karşı karşıya kaldık ki, yeniden aday olmayı istemek yanlış olur. Biz görevimizi, beğenmek istemeseler de bize göre doğru yaptık… Tabi bize göre… Ancak daha güzel şeyler de yapabilirdik. Ama hep engel çıktı… Gerekli gereksiz konuşuldu. Şevkimizi kırdılar… Hep doğruyu mu yaptık. Hayır, bunu iddia edemeyiz. Ama doğruyu yapmak için çok caba sarf ettik. Bugün saha sonuçları iyi olsaydı kimse konuşacak bir şey bulamazdı. Kulübü devir aldığımız zaman takım 27. haftada küme düşme hattından daha yeni çıkmıştı. Bugünkü değerlendirmelerin ona göre yapılması gerekir… Ancak öyle olmuyor. Değerlendirmeler görevde bulunan kişilere göre yapılıyor. Sonucu da bildiğiniz gibi…
Burada yapılan her şey Trabzonspor'un çıkarları için olmuştur. Bunu herkesin böyle bilmesi gerekir…
As başkan söyleşimize son noktayı koyarken sanırım yöneticilik yaşamına da elveda der gibiydi…
Oysa Biz Karadenizspor ile ilgili de sorularımıza yanıt istiyorduk. Ancak 2 saati aşkın bir süredir, bize yanıt vermeye çalışan as başkanı da epeyce yormuştuk. Tüm buna rağmen yine de sordum.

Karadenizspor'un oluşumu ve gidişatı hakkında ne düşünüyorsunuz?
Diyebilirim ki, yöneticiliğimiz süresince yaptığımız en doğru olan işlerden bir tanesi de budur. Biraz düşünürseniz neyin ne olduğunu çok iyi anlarsınız. Hatta sürekli olarak altyapıdan oyuncu gelmiyor yanıtını da bunun içersinde bulabilirsiniz… Bu konuda eleştirilebilecek tek olay çok sayıda oyuncu transfer edilmesi olabilir. Ancak orada da yeni bir takım oluşturmanın ve çıktığı ligde kalıcı olması için bu şarttı. Biz bunu gerçekleştirdik. Bizden sonra gelecek olanlar bunun verimini aldıkları zaman her şey daha da anlaşılır olacaktır. Eskiden 17 yaşını dolduran genç oyuncularımızı tutacak bir takımımız olmadığı için futbolcular elimizden çıkıyordu. Ama Karadenizspor sayesinde artık bu yaşanmayacaktır.

Tabi konu konuyu açınca, eskiden verilmiş de şu ana kadar bir türlü gerçekleştirilememiş
olan sözleri de gündeme getirmek zorunda kalıyorsunuz. Bunlardan bir tanesi de hemen hemen her genel kurulda gündeme getirilen Trabzonspor Koleji…
Bu konuya da bir açıklık getirmesi için Sayın Hacısalihoğlu'na Trabzonspor koleji ne aşamada diye sorduk…

Trabzonspor Ted Koleji projesi hazır…
Şu an proje aşamasında gözükse de aşağı yukarı her şey tamamlanmış. Gerekli çalışmalarımız aralıksız sürmeye de devam ediyor. Bu konuda öncü olan TED Koleji yöneticileriyle görüştük. Onlarda bizim bu düşüncemize olumlu yaklaştılar… Burada tek sorun olarak gözüken yerleşim alanının bulunması… Sanırım TRT binasının mevcut binası ve çevresi bu iş için en uygun olanı… Bu işi başarabilirsek emin olun Trabzonspor'un eğitimine büyük bir katkı sağlamış oluruz. Bu eninde sonunda mutlak olacaktır. Ancak bir an önce olması Trabzon'un çıkarınadır.

Söyleşimizin başından sonuna dek tüm sorularımıza içtenlikle yanıt vermeye çalışan Sayın Hacisalihoğlu'na teşekkür edip yanından ayrılırken Trabzon basketbolu ile ilgili olarak ayak üstü bir bir konuşma yapmayı da ihmal etmedik…
Önümüzdeki günlerde bu sohbette buluşmak üzere hoşça kalın diyorum…

erkankoc
31.12.2009, 22:22
fatihe yeni yilda , bol kazancli ve saglikli günler diliyorum..hersey gönlünce olsun fatih:)

yorumsuz6117
31.12.2009, 22:24
Fatih'te çok istediğine göre sorun yok demektir..

Emirhan Makul
31.12.2009, 22:37
Fatih'te çok istediğine göre sorun yok demektir..

Kendimizi kandırmayalım bugün resmi açıklama ile Fatih olayı kapandı işte ;

Resmi site ;

Zaman zaman olumlu gelişmeler oldu ancak son gelinen noktada şu an için bu transfer olumsuz görünüyor. Önümüzdeki altı aylık sürede Zenit'in ekonomik bir isteği olduğu sürece bu iş zor.

Yani burada demek istemiş ki zenit bizden öpücük istesin verelim ama para yok.

Cihad Varlı
31.12.2009, 22:44
Konuya vuralım kilidi , kapansın bu defter .

Süleyman Sofu
31.12.2009, 22:47
Kimse umutsuzluğa kapılmasın bu köprünün altından daha çok sular akar...

Su akar yatağını bulur derlerya merak etmeyin transfer sezonu başladığında taşlar yerli yerine oturacaktır.Ben güvendiğim kişilere dayanarak söylüyorumki herkes rahat olsun bu iş satranca döndü git geller sürecektir ama sonunda sevinen biz olacaz....

Kimse kaynak falan demesin kaynak 4ünden sonra burda olacak merak etmeyin...

Süleyman Sofu
31.12.2009, 22:48
İllede kaynak soran Külünkoğlu Metin Abi ve Ali Fuat abinin yazılarını dikkatli okusun...

Cihad Varlı
31.12.2009, 22:49
Kesin umudu ..

yorumsuz6117
31.12.2009, 22:49
Gelicek gelicek sabır edin da...:)

Süleyman Sofu
31.12.2009, 22:50
Kesin umudu ..
tamam sen kesebilirsin tutan yok...

Cihad Varlı
31.12.2009, 22:52
tamam sen kesebilirsin tutan yok...

Kestim zaten . Boşuna milleti umutlandırmaya gerek yok . Ben resmi kaynaklara bakarım . Yönetim yaptığı her açıklamada Fatih'i çok istediğini söyledi . Madem öyle basarsın parayı alırsın , her gün farklı konuşmazsın . Bu konu da ki isteksizlikleri gün geçtikçe dahada artıyor . Bu yönetimle Fatih'in gelmesi hayalden öteye gidemez .

Süleyman Sofu
31.12.2009, 22:52
Umudun bittiği yerde cinnet çıkarmış...

Herkes rahat olsun bakın Recep bile rahat rahat eğlenmesinde;)

Şenol Hocanın söylediği sözleri taktik olarak değerlendirin derim tabi illede bunalıma girecem diyenede bişey diyemem...

Şayet transfer sezonunda bi hareket olmasın o zaman siz bunalım nasıl olur benden görün...

sessizkral_1
31.12.2009, 22:54
Yapılan açıklamaların Zenitin ücret düşürmesi için Blöf olduğunu düşünüyorum

yorumsuz6117
31.12.2009, 22:54
Cio Henry varmısın iddaaya Ben Fatih devre arası dönücek diyorum sen dönmeyecek diyorsun..