PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Süleyman Sofu
21.07.2009, 19:16
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40772
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fatih Tekke transferiyle ilgili gerçeği açıkladı: “Fatih'in maddi beklentileri çok yüksekti…”
bende yedim yiyen varsa afiyet olsun o adamın bu saatten sonra ALLAH bir dediğinden başka hiçbirşeye inanmam benim için bitmiştir ama inanan arkadaşlara mutluluklar dilerim...

hasannuhoglu
21.07.2009, 19:18
Bir üstteki mesajım senin için de geçerli.

Benim dememle hareket edecek tabi ki. Ben diyeceğim, o diyecek, biz diyeceğiz.

Elimden gelse yarınki yürüyüşü de engellerim ben. Ağır kaçar mı bilmiyorum ama o yürüyüşte yürümenin adı olayları değerlendirme yetisi fakirliğinden başka birşey değil bence.

Bu başlık Trabzonspor'a ne katacak? O yürüyüş Trabzonspor'a ne katacak? Biri şunun cevabını verebilir mi bana?

Adamlar al-ma-ya-ca-ğız dedi. Bu ısrar, bu isyan neden. Madem bu kadar beğenmiyordunuz 1 ay önce kongre oldu, seçmeseydiniz efendim. Ya da aday olsaydınız da siz alsaydınız Fatih'i. Tövbe yarabbi..

helal olsun kardeşim bravo...arkandayım

Ömer SEVİNÇ
21.07.2009, 19:20
kardeşim ben senin demenle değil hareket etmek nefes bile almam konu sıktıysa yazma tekrar diyorum kimseye zorla yaz demiyorum bu konu senin için gereksiz olabilir Fatihte gereksiz olabilir gözünde tıpkı senin benim gözümde olduğun gibi ama burda insanların damarına basma istemiyor olabilirsin ama kimseye akıl vermeye kalkma insanlar isterse yürür bu demokratik haktır ve unutma kimse vazgeçilmez değildir buna tonton başkanımızda dahil...

Noktalama işareti kullanırsan sevinirim. Sabah 8'den beridir o hasta senin bu hasta benim koşturup durdum, şimdi bir de ne yazmışsın diye anlamaya çalışmak istemiyorum. Hem de daha neşeli duruyor yazılar:)

İnsanlar yürür demokratik haklarıdır evet de benim yürümek isteyenleri engellemeye çalışmam anti-demokratik mi? Mantığı yok yürümenin. Amaç yok bir kere. Yönetim istifa mı diyecek orada insanlar? Kongreden 1 ay sonra hem de. Avrupada anlatın bunu, gülerler adama.

Sen adamı seç, oraya koy, ondan sonra niye bunu yapmıyor, niye şunu yapmıyor. Kardeşim sen o adamı oraya bu işleri senden daha iyi bildiğini düşündüğün için koymadın mı? Şimdi niye mırın kırın ediyorsun yahu? Koymasaydın o zaman.

Vazgeçilmez olmayan tonton başkana bir tane rakip çıkarsaydın da onu seçseydin.

Night61
bende yedim yiyen varsa afiyet olsun o adamın bu saatten sonra ALLAH bir dediğinden başka hiçbirşeye inanmam benim için bitmiştir ama inanan arkadaşlara mutluluklar dilerim...

yürümeyin ve yeönetim istemiyor napalım diyenlerin hepsi yemiş zaten ya yedi yada soyadları hacısalihoğlu veyahut zihniyetleri aynı (yada din ve devlet işlerini ayıramıyorlar tabiri caizse yine hacısalihoğlu gibi)

TsClub41

:)Yemek isterdimdem karnım tok.Yani alıştık adamın yalan haberlerine..

aaahmet61
21.07.2009, 19:24
koskoca yönetici yalan söyler mi? bana garip geliyor.hadi yönetici yalan söylüyor.başkanımız neden farklı açıklama yapmıyor.bu işte birşey var ama kokusu sonra çıkacak.

Ömer SEVİNÇ
21.07.2009, 19:28
Biz Hacısalihoğlunun böyle bir adam olduğunu önceden kestirebilseydik inan onun oraya gelmemesi için elimizden gelen gayreti ve özveriyi gösterirdik.

Nasıl bir adam Hacısalihoğlu? Fatih'i almayan bir adam mı?

Hayır ben de pek sevmem kendisini aslında. Özevlatçı bir tiptir. Ama benim sevmememle buradaki sevmeyenler çok farklı. Bir adamı almadı diye yönetim mi istifa eder yahu?

Ömer SEVİNÇ
21.07.2009, 19:30
Parlemento yok muhalaet de yok sen biraz partilerle karıştırdın heralde .O zaman şöyle açıklıyayım sana muhalefetleri resmiyet de olmadığıiçin biz eleştiriyide isteğide yani muhalefetliği de taraftar yapar

Ben ne dediğini anlamadım. Kendinin anladığını da sanmıyorum.

Night61
21.07.2009, 19:30
Nasıl bir adam Hacısalihoğlu? Fatih'i almayan bir adam mı?

Hayır ben de pek sevmem kendisini aslında. Özevlatçı bir tiptir. Ama benim sevmememle buradaki sevmeyenler çok farklı. Bir adamı almadı diye yönetim mi istifa eder yahu?

Bizim için önemli olan almama sebebi.Sana göre kardeşim Fatih yalan söylüyor.

Ömer SEVİNÇ
21.07.2009, 19:36
biz yönetime istifa et demiyoruz.Sadece Fatih Tekkeyi takımda görmek istiyoruz.Yönetim nasıl taraftarın forma ve kombine almasını istiyosa...

Adamlar almayacağız dediler. Buna rağmen taraftar o kadar baskı yaptı ki sürekli saçmalamak zorunda kaldılar.

Yönetim almak istemiyor işte. Daha neyin muhabbetinde bu taraftar?

Kombine almak sadakat işidir. Futbolcu ile, takım ile, yönetim ile bir alakası yok bunun. Zaten kombine almayacak olan taraftar kendine bir bahane bulmuş laf yapıyor işte..

isimsiz_61
21.07.2009, 19:38
fatih tekkeyi tanıyan herkes paranın bir engel olmayacağını bilir adamlar alamayacaklar sırf taraftara yaranmak için söylenen sözler kimse bunları yemez

AYYILDIZ
21.07.2009, 19:39
Yönetim ve Fatih Tekke farklı açıklamalar yapıyor.En başından beri alt alta koyarsak açıklamaları yönetim pek gerçekçi değil

bordo61
21.07.2009, 19:39
Bu nedir herkes başka bir şey açıklıyor

Sinem Yılmaz61
21.07.2009, 19:40
Bu nedir herkes başka bir şey açıklıyor

Vallah ya, ben de anlamadim gitti, artik neye inancamin sasirdim burda....

Night61
21.07.2009, 19:42
Eğer net bildiğiniz birşey varsa açık açık söyleyin.Yok sadece tahminse susun.Ben bildiklerimi söyliyeyim bildiğiniz üzere Fatih sotkadan kız almıştır hanımıyla falanda kayın pederi falan görüşmekteyiz. Fatih'in tavan ücretten az istediği doğrudur yönetim almaya yanaşmamıştır görüşmleri kesmiştir.Mayfa olayıyla alakası olmadığı o olayın fatih için artık bir sıkıntı oluşturmadığı söylendi şuan alınmama sebebi mayfa değil geriye tek bir sebep kalıyor.Hatta Fatih bu sebepten (mafyadan bahsetmiyorum tabi onunda biraz etkisi olabilir) gönderilme gönderildi ve kendi gitmek istedi diye aksettirildi Rusyadan nefret ederk orada top oynadı ilk 3 ay adam akıllı yemek bile yiyemedi .Eşi burada sıkıntı çekti çocuklarını bırakıp yanına gidemedi.Ama o yine trabzonspor sevdalısı olarak sesini çıkarıp yönetimde karışıklığa yol açmadı.

Koray
21.07.2009, 19:42
Nerde uyanıklık yapmış yaz onu madem.

.

Yönetim onu istemiyor diye arkasını taraftara vermeyi bıraksın birileri aracılığıyla...

Giderken '' gidiyorum bu kadar basit '' demeyi iyi biliyordu...

Fatih'i bende istiyordum ama özellikle bu yürüyüş yapma mevzusundan sonra artık istemiyorum, haa gelirsede hayırlı olsun derim bu kadar basit...

Erdal
21.07.2009, 19:47
Koray, bu forumda kaç kişi yürüyüş yapılsın diyor ki? Hiç bir izah edilir tarafı yoki. Üstelik doğru dürüst üstlenen bile yok. Ama bu başka şey. Fatih uyanıklığı bıraksın demek başka şey. Uyanıklık arıyorsan Hayrettin bey'in açıklamalarını tekrar oku. Mümkünse satır aralarını oku. Sonra da Haber 61 in haberi veriş şekline bak. Başlıklara bak içini oku...Sahiden "uyanıklık" göreceksin....

Koray
21.07.2009, 19:51
Koray, bu forumda kaç kişi yürüyüş yapılsın diyor ki? Hiç bir izah edilir tarafı yoki. Üstelik doğru dürüst üstlenen bile yok. Ama bu başka şey. Fatih uyanıklığı bıraksın demek başka şey. Uyanıklık arıyorsan Hayrettin bey'in açıklamalarını tekrar oku. Mümkünse satır aralarını oku. Sonra da Haber 61 in haberi veriş şekline bak. Başlıklara bak içini oku...Sahiden "uyanıklık" göreceksin....

Hayrettin Hacısalihoğlu çok akıllı adam, Fatih'in onla baş edebilecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum ama Fatih öyle düşünüyor...

Hacısalihoğlu'nun burda haksız görünmesinin sebebi taraftarın sadece Fatih'in gelip gelmediği kısmına baktığı içindir...

Kemal Ç.
21.07.2009, 19:54
FATİH DiYOR Kİ :

19 Temmuz 2009 / 22:38
Fatih Tekke canlı yayında transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu
Fatih Tekke NTV de yayınlanan Doğru Transfer programına katılarak transferi ile ilgili açıklamalarda bulundu.

“Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim”
Kendisini 20 gün önce Trabzonspor yöneticisinin arayarak durumunu sorduğunu açıklayan Fatih Tekke “20 gün önce yönetici bir ağabeyim beni arayıp durumumu sordu. Ben de Trabzonspor'a gelebileceğimi söyledim” dedi. Fatih görüşmede para konuşulmadığını belirterek . "Eğer söz konusu takım Trabzonspor'sa duygusal davranmama lüksüm yok, ücret konuşulmadı" dedi.
“Trabzonlu ve Trabzonsporluyum”
Kendisinin Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu ve bunu kimsenin tartışamayacağını söyleyen Fatih Tekke “Futbol hayatının sonuna gelmiş bir oyuncu değilim burada edindiğim tecrübe ile gideceğim takıma çok faydalı olacağıma inanıyorum” dedi.
“Zenit'ten aldığım parayı talep etmedim”
Rıdvan Dilmen'in Ekonomik olarak mı anlaşamadınız? sorusu üzerine Tekke “Benim Rusya'da kazandığım parayı Trabzonspor'dan talep ettiğim iddiaları doğru değil. Futbol hayatımda ilk defa Trabzonspor'dan en çok para kazanan futbolcunun altında bir para talep ettim.” dedi. Ancak Tekke Trabzonspor'dan talep ettiği ücreti açıklamadı.
“Trabzonspor'a zorluk çıkarmadım”
Fatih Tekke Trabzonspor'a zorluk çıkarmadığını ve Trabzonspor'dan tavan ücretin altında ücret istediğini açıklamasına rağmen Trabzonspor'un kendisine teklif ettiği ücreti ve kendisinin talep ettiği ücreti açıklamadı.

HACISALİHOĞLU DİYOR Kİ :

"Fatih Tekke çok para istedi"
21 Temmuz 2009 / 17:23
Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Fatih Tekke transferiyle ilgili gerçeği açıkladı: “Fatih'in maddi beklentileri çok yüksekti…”
Radyospor'da yayınlanan Özgür Sancar'la Haber Özel Programı'nda açıklamalarda bulunan Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, “Fatih Tekke'yle görüştük, ama bizim belirlediğimiz üst sınırın çok üstünde bir para talep etti. Bu transferden kesin olarak vazgeçtik” dedi.
Fatih Tekke, Trabzonspor'lu bir yöneticiyle görüştüğünü, yöneticinin tavan ücreti teklif ettiğini, ancak kendisinin bunun biraz altında bir ücret isteyerek jest yaptığını iddia etmişti.
"Fatih'e en yüksek ücreti teklif ettik"
Fatih, “Buna karşın yönetimden cevap gelmedi” derken, Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu , bu iddianın doğru olmadığını, Fatih'e en yüksek ücreti teklif ettiklerini söyledi.
"İstediği rakamı vermemiz mümkün değildi"
Milli futbolcunun çok daha yüksek bir rakam istemesi nedeniyle transferden vazgeçtiklerini ifade eden Hacısalihoğlu , “Biz gerekli özveride bulunduk, ama talep edilen rakamı vermemiz mümkün değil” şeklinde konuştu

arkadaşlar odaklanmamız gereken nokta burası değil mi?
olur olmaz şeyleri konuşmanın ne anlamı var?
şu durumda fatih'in trabzona gelmemesinin önünde ne engel var?
yönetim çok net bi şekilde para dedi, fatih tavanın altına razıyım diyor.
siz ne diyorsunuz.

tsbeykoz
21.07.2009, 19:55
kralın golleri izledim yine hüzün çöktü

Koray
Laflarıma "Kusura bakma" diye başladım , böyle zehir zemberek senin ajanınmışım gibi bir mesaj yazman çok ağır vede çirkin.

Çirkin olan seninkisi, '' kusura bakma '' diye başlamışmış, önden kestirme yapıpta bel altından vurmaya çalışma, seninkisi çirkinlikten öte ayıptır...

Erdal
Koray, ben Hayrettin bey'in gecesini gündüzünü kulübe verdiğini biliyorum. Bu başka bir şey. Ben diyorum ki Fatih son 3 aylık süreçte uyanıklık falan yapmadı. Ama Hayrettin bey'in açıklaması ve o açıklamanın veriliş biçimi tam "uyanıklık" içeriyor. Çünkü en yüksek ücret teklif edildi diye başlık atılıyor satır arasında da belirlediğimiz en yüksek deniliyor. Ben diyorum ki bak bu uyanıklık işte...

tsbeykoz
21.07.2009, 19:57
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=40772

bence fatihin değil ama senin beklentilerin çok yüksek ama o beklentilere ulaşamadan gideceksin gibime geliyor

Koray
21.07.2009, 19:59
Koray, ben Hayrettin bey'in gecesini gündüzünü kulübe verdiğini biliyorum. Bu başka bir şey. Ben diyorum ki Fatih son 3 aylık süreçte uyanıklık falan yapmadı. Ama Hayrettin bey'in açıklaması ve o açıklamanın veriliş biçimi tam "uyanıklık" içeriyor. Çünkü en yüksek ücret teklif edildi diye başlık atılıyor satır arasında da belirlediğimiz en yüksek deniliyor. Ben diyorum ki bak bu uyanıklık işte...

Erdal abi ücret konusunda hiç bi bilgim yok ama taraftarımız Fatih'i Hacısalihoğlu'ndan daha çok sevdikleri için onun tarafını tutuyor daha doğrusu ona inanıyor, inanmak istiyor...

Cengiz
21.07.2009, 20:03
Yönetim onu istemiyor diye arkasını taraftara vermeyi bıraksın birileri aracılığıyla...

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

is_mail61
21.07.2009, 20:06
Hayrettin Hacısalihoğlu çok akıllı adam, Fatih'in onla baş edebilecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum ama Fatih öyle düşünüyor...

Hacısalihoğlu'nun burda haksız görünmesinin sebebi taraftarın sadece Fatih'in gelip gelmediği kısmına baktığı içindir...
ama fatihin arkasında milyonlarca trabzonspor taraftarı var bu ona yeterde artar bile

tsbeykoz
21.07.2009, 20:08
ama fatihin arkasında milyonlarca trabzonspor taraftarı var bu ona yeterde artar bile
hayrettın hacısalıhoglu bu kdar traftara karsı kazandıya helal olsun adama mı dememız lazım acaba

is_mail61
21.07.2009, 20:10
:) dur bu daha ilk raund bunun avniakeri var ama dimi bizde sesimizi orda yükseltiriz 20bin kişi kendisine istifa diye bağırdığında yada fatih tekke die stad inlediğinde napıcak bunları düşünmeli ki bu saatten sonra bu kaçınılmaz en ufak bişide bu olucak yani ozaman kim kurtarcak onları başkana üzülüyorum sadece

oskanonur
21.07.2009, 20:10
Burda hala Fatih' in Trabzonspor'dan gönderildiğini kendisinin gitmek istemediğini söyleyen ve düşünen arkadaşların olmasına çok şaşırıyorum.

MARATON_61
21.07.2009, 20:11
[QUOTE=Tunahan Güllü;2477327]aynen öyle yabancı bir oyuncu istavroz çıkarınca kimse bişey demiyor...

bizim için önemli olan TRABZONSPOR dur...[/QUOTE

bize sahada oynayan bir oyuncu formasini altigi baranin hakkini verecek bir oyuncu lazim diyorsun güzel kardesim düsüncene saygi duyuyorum

bende diyorum fatih tekke trabzonspora ne verdi ama trabzonspor fatih tekke cok sey verdi on bir sampiyonlukmu yasadik ligin basindan sonuna kadar 90 dk formasinimi giydi 1996 bu yana sana soruyorum trabzonspor kac gere avrupa kupalarina katildi ve basarili oldu fatih tekke dönemi dahi icinde

Ali Tunahan Güllü
21.07.2009, 20:13
[QUOTE=Tunahan Güllü;2477327]aynen öyle yabancı bir oyuncu istavroz çıkarınca kimse bişey demiyor...

bizim için önemli olan TRABZONSPOR dur...[/QUOTE

bize sahada oynayan bir oyuncu formasini altigi baranin hakkini verecek bir oyuncu lazim diyorsun güzel kardesim düsüncene saygi duyuyorum

bende diyorum fatih tekke trabzonspora ne verdi ama trabzonspor fatih tekke cok sey verdi on bir sampiyonlukmu yasadik ligin basindan sonuna kadar 90 dk formasinimi giydi 1996 bu yana sana soruyorum trabzonspor kac gere avrupa kupalarina katildi ve basarili oldu fatih tekke dönemi dahi icinde

tamam abi görüşlerinin bi kısmına katılıyorum ama fatihin bizde olduğu dönemlerde takımın geneli çok iyi değildi yani fatih tek başına yapacağı bişey değil...

ama şimdi bu transfer gerçekleşmiş olsaydı hem takım iyi hemde uyum sorunu aşıldı vb...

is_mail61
21.07.2009, 20:16
yönetim bizle resmen dalga geçiyor desinki şu nedenden dolayı almıyorum eyvallah ya paradan dolayıymış küllen yalan ulan bu adam giderken transfer rekoru kırdı diosuki az paraya gel oyna şaka gibi ya sattığın paraya bi baksana sen yalan işte apaçık ortada

hamucera
21.07.2009, 22:30
artık bunlar bırakılmalı harika bir oyun oynuyor takım o kadar eksik olmasın rağmen artık bunlar konuşulmalı

el_conquistador
21.07.2009, 22:42
Gecen sezon Ersun Yanal gönderilirken, 'yönetim'inde kendi istedigi hoca ile calisma hakki olsun' deniliyordu. Peki yönetimin kendi istedigi futbolcu ile calisma hakki olmasinmi?

halil ibo
21.07.2009, 23:01
Fatih Tekke konusunun ardında kalanlar değilde,Fatih Tekke konusu ardımızda kaldı.Artık önümüze bakma vakti geldi de geçiyor.
Zaten yönetimin yanlış tasarrufları sonucu hoca konusunda çok geç kalındı.Ardından bağlı olarak beklenen transferler yapılamadı.
Şimdi de lig yaklaştı ardından uefa ligi için ön eleme oynanacak biz hala neyle uğraşıyoruz.Darlandım yavvv...

Reha Demirbaş
21.07.2009, 23:11
Ben şunu bilirim paragöz Fatih Tekke diye adını cıkartan bu yönetim.Galiba fatih sırf Trabzonspor para kazansın diye gitmeden önce 5 yıllık mukavele yaptı ve Trabzonspor için rekor bir fiyatda takıma katkı sağlıyarak gitti. Bu çok önemli bunu hiçbir Trabzonlu ve Trabzonsporlu asla göz ardı etmemeli ve unutmamalı. Fatih konusmasında derdinin para olmadıgını ve futbol oynamak istedigini de belirtiyor zaten burada para acısından sıkıntım yok diyor galiba bu acıklama herşeyi ortaya koymaktadır bu olay hakkında. Buarada yönetimin ap açık bir oyununun olduğu aşikardır. Adam gibi çıkıp Fatih'i almayı düşünmüyoruz başka oyuncu alıcağız demiyorlarda. Kişileri verdikleri bildirimlerle günah keçisi ilan edip zan altında bırakıyorlar. Bu size YAKIŞMADI... Ama ne oldu fatih çıktı ulusal medyaya kendi kendini çok güzel ve net bir biçimde savundu ve gerekli açıklamayı yapmıştır benim için. Bundan sonra yönetim yaptığı ayıpla ve terbiyesizlikle ortada ne yapıcak bilemiyorum. İftira atmak çok kolaydır.
Ben canı gönülden Fatih Tekke'nin samimi duygularına inanmakta ve yaptığı telefon görüşmesindeki sölediklerinden kesinlikle tatmin olmuş bulunmaktayım.

Sefa Murat Dokuz
21.07.2009, 23:19
Fatih'e yapılan büyük ayıptır hemde çok yönetim bu ayıbı nasıl temizler bilmiyorum.

hamucera
21.07.2009, 23:39
[QUOTE=MARATON_61;2477361]

tamam abi görüşlerinin bi kısmına katılıyorum ama fatihin bizde olduğu dönemlerde takımın geneli çok iyi değildi yani fatih tek başına yapacağı bişey değil...

ama şimdi bu transfer gerçekleşmiş olsaydı hem takım iyi hemde uyum sorunu aşıldı vb...

e bu yoruma gülerim şimdi o dönemişn kadrosunda ne eksik vardı acaba defans kurgusu ortada szmek,gökdeniz,yattara, daha ne olsun çok merak ediyorum o kadroyu beğenmediniz ama bu kadro ile fatih daha başarılı olur diyorsunuz

hamucera
21.07.2009, 23:41
Galiba fatih sırf Trabzonspor para kazansın diye gitmeden önce 5 yıllık mukavele yaptı ve Trabzonspor için rekor bir fiyatda takıma katkı sağlıyarak gitti. Bu çok önemli bunu hiçbir Trabzonlu ve Trabzonsporlu asla göz ardı etmemeli ve unutmamalı..
yanlış biliyorsun fatih bas bas bağırdı beni satsınlar göndersinler göndermezlerse sezon sonu bedelsiz gideceğim kulübe katkı sağlayamam, sözleşme yenilemeyeceğim buradaki misyonumu tamamladım,

birde arka sayfalarda arkadaşlardan bir tanesi fatih uefa kupası finalinde maçın adamı seçildi demişti, bunun taraftarlar tarafından verilen oylama sonucu olduğunu uefa nın arshavin i maçın oyuncusu seçtiğini yazmıştım, ama nedense o yorum silindi,

o dönem çok iyi hatırlıyorum bir taraftar parmaklara gayret 61, oyumu atmama az kaldı herkese devam devam yazıyordu

bu misyon tamamlayanlardan biriside tolgaydı gitti sonra geldi,

Semih
21.07.2009, 23:45
Gecen sezon Ersun Yanal gönderilirken, 'yönetim'inde kendi istedigi hoca ile calisma hakki olsun' deniliyordu. Peki yönetimin kendi istedigi futbolcu ile calisma hakki olmasinmi?

Bakın ne yorumlar kayboluyor gidiyor arada.

Fatih Tekke mevzuundan bu yana lezzetli tartışmalar kayboldu gitti forumda.

Atarım keserim havasından kurtulmanın vakti gelmedi mi?

Bilesiniz; asamazsınız, kesemezsiniz..

hodlu
21.07.2009, 23:46
Sadri Başkan bu konuda taraftarı malesef oyalamıştır.Ve bu tavır da kendine yakışmamıştır.Benim bu yönetimden artık beklentim kalmadı.Çünkü ben şampiyon olacak yada en azından orayı zorlayacak takım istiyorum.Öze dönüş derken daha hangi oyuncu alınacak ki öze dönülecek.Fatih Tekke hangi siyasi düşüncesi yada yaşayış tarzı varsa bu kimseyi ilgilendirmez.Bizi sahada ki oyun ilgilendirir, artık kişisel çekişmeleri bırakmak zorundayız.

Semih
21.07.2009, 23:49
Fatih'e yapılan büyük ayıptır hemde çok yönetim bu ayıbı nasıl temizler bilmiyorum.

Yönetime yapılan büyük ayıptır, hem de çok büyük ayıptır.

Taraftar bu ayıbı nasıl temizler bilmiyorum.

Hami_41
21.07.2009, 23:54
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:: alkış:

hodlu
21.07.2009, 23:57
Bu yönetim benim için bitmiştir.Fatih Tekke transferine sırf kişisel egoları için engel olan yönetim benim için takıma köstek olmaktadır...

Hamsi_61_61
22.07.2009, 00:03
Bu yönetim benim için bitmiştir.Fatih Tekke transferine sırf kişisel egoları için engel olan yönetim benim için takıma köstek olmaktadır...

Benim icinde istedikleri topcuyu alsinlar yonetm degisene kadar desteklemiyecegim :alkış:

İskender
22.07.2009, 00:15
İki taraftan bırının yalan söylemesi çok acı,

ne yalan söyliyim hayal kırıklığına uğradım bu konuda.

açıkçası kimin haklı olduğu umrumda değil sonuç bize yakışmadı...

Sefa Murat Dokuz
22.07.2009, 00:53

2 gün önce akşam geç saatte Ntvspor'u açtım Fatih Tekke konuşuyordu Rıdvan ısrar etti oda çok açıklamak istiyorum dedi.
Adam takımdaki tavan fiyattan az ücret istemesine rağmen teması kesmişler.Zenitte kazandığının yarısından çoğunu feda edip gelecek. Hatta fatihle görüşseler durumu anlatsalar daha aşşağı bir ücrete bile anlaşabirler ama hemen kestrip atılmıştır.
Dayım egefmkaradenizinsesi radyosunda programcı ve reklam müdürü. Sadri Şeneri 1 hafta öncesine kadar programa bağladı, Sadri Şener programda çok sınırlı konuştu yayının ardından da konuştular. Sadri Başkan Fatih'i istemediğini belli etti resmen. "Çok para 2 milyon vermeyiz" dedi.

Başından beri istemiyorlardı,sadece taraftar çok istediği için böyle bir görüşme yapıldı tekkeye fiyatlar gösterildi o takımda en çok kazanandan bile daha aşşağı bir ücret talep etti bunun üzerinden görüşme yapmak yerine hemen reddedildi ve transfer sona erdi.

Yönetim gözümden düşmüştür!

Aslında Sadri Başkan'ın bu benim için 2.hayal kırıklığı.
Sadri Şener'i Kayserispor maçından 20 dk önce aramıştım. Dayımın telefonundan bir kaç dk konuştuk maç başlayacağını söyleyip kapatmıştı. Orda "Başkanım Ersun Hoca kendi mi bıraktı, yoksa siz mi gönderdiniz" diye sorduğumda."Kendi kararı,kendi bırakmak istedi" dedi. Ama Ersun Hoca Sivas maçı sonrası bu talebin yönetimden geldiğini söyledi.Sezon sonuna kadar takımı yarıda bırakmayı düşünmediğini ama sezon sonu bırakabileceğini söyledi.
Orda biraz güvenim sarsılmıştı ama bu sefer hepten moralim bozuldu bu fatih olayıyla.

irfan61
22.07.2009, 01:01

Taraftar bu ayıbı nasıl temizler bilmiyorum.Peki bu yönetimin taraftarı hiçe sayıp bizi kandırmaya çalışması çok büyük ayıp değil mi ?

Ilelioglu
22.07.2009, 01:05
Peki bu yönetimin taraftarı hiçe sayıp bizi kandırmaya çalışması çok büyük ayıp değil mi ?

:alkış::alkış::alkış:

Etem Güner
22.07.2009, 01:09
yattaraya teklif var sondakika 6.5 milyon euro

ceserdar
22.07.2009, 01:13
Arkadaşlar hiçbir şeyi, sadece medyadan okuduklarınızla yorumlamayın. Duyduklarınız ile asla. Geçmişteki başarıları şu gün okurken, o olayların kahramanlarının yaptıklarını yapılması gerekenler olarak yorumlayabilirsiniz. Ama eğer siz olayların geçtiği tarihte yaşayan bir kişi olsanız acaba öyle mi düşünürdünüz? Belki de olayı başaran insanın tam da karşısında olurdunuz. O yüzden bazı şeyleri geçmekte fayda var. Fatih'e kötü futbolcudur diyeni gördünüz mü Başkan dahil? Ama ben Fatih'e "Reis" diye hitap edenleri gördüğüm an soğudum Kaptan'dan. Başkan da kim bilir neler görmüştür de bağrına taş basıp hayır demiştir. Trabzon hiç kimsenin hayallerinde yaşattığı kadar temiz bir kent değil. Ben bunu gördüm.

Sefa Murat Dokuz
22.07.2009, 01:15
yattaraya teklif var sondakika 6.5 milyon euro
Matrix mi diyor?
Bunun yeri burası değil renktaş.

Nitro Laz61
22.07.2009, 01:18
Bu konu kapatılmak isteniyor üzerine kalem çekilmek isteniyor ama aslında üzerine kalem çekilen KOSKOCA TRABZONSPOR TARAFTARI taraftarın istegine sırtını dönerek milyonlarca kişiyi hiçe saymaktır bu..... BMNin düzenledigi %93 lük kesiminde büyük ölçüde istedigi ve herkesin forvetde sıkıntı olması nedeniyle istedigi Fatih Tekke konusuna çizgi çekmek isteyen herkes aslında bu düşünceyi savunan milyonlarca TRABZONSPOR AŞIGININ ÜZERİNE ÇİZGİ ÇEKMEKTEDİR karşındakine saygısı olmayanın kendisinede saygısı yoktur bence eleştirilerimizi düşünerek yapalım burda hiçkimse trabzonsporun kötülügünü stemiyor ama trabzonspor taraftarıda hiçe sayılıyor.....

hakan88ts
22.07.2009, 02:33
rüştüye dikkat kuş gibi uçtu ama olmadı :D (zaten demişti ne yapacağını tahmin edemediiğm tek forvet) hakem olmasa bu maçı kesin almştık ama olmadı

http://video75.com/_-vy35cVCBV/fatihin-fener-attigi-gol/ (http://video75.com/_-vy35cVCBV/fatihin-fener-attigi-gol/)

Unutulmaz Golleri 1.43 dk http://video75.com/DQsSuHvPLfN/fatih-tekke/ (http://video75.com/DQsSuHvPLfN/fatih-tekke/)

Malatyaspora karşı uzaktan süperrr golüde var http://video75.com/xr0Ol-mIjQf/fatih-tekke-tv/ (http://video75.com/xr0Ol-mIjQf/fatih-tekke-tv/)

Golleri ve açıklamaları http://video75.com/38iO6ggS2hx/fatih-tekke-golleri-by-djllc/ (http://video75.com/38iO6ggS2hx/fatih-tekke-golleri-by-djllc/)

zenit gol http://video75.com/SFKCeYFwNq0/fatih-tekke-goal-number-rostovzenit/ (http://video75.com/SFKCeYFwNq0/fatih-tekke-goal-number-rostovzenit/)

biz onu seviyoruz.sadece başarılarını konuşalım.şu an bize gelse aynı başarıları yine gösterecektir.tekke olmasa bile acilen bi forvet lazım

Nitro Laz61
22.07.2009, 02:53
rüştüye dikkat kuş gibi uçtu ama olmadı :D (zaten demişti ne yapacağını tahmin edemediiğm tek forvet) hakem olmasa bu maçı kesin almştık ama olmadı

http://video75.com/_-vy35cVCBV/fatihin-fener-attigi-gol/ (http://video75.com/_-vy35cVCBV/fatihin-fener-attigi-gol/)

Unutulmaz Golleri 1.43 dk http://video75.com/DQsSuHvPLfN/fatih-tekke/ (http://video75.com/DQsSuHvPLfN/fatih-tekke/)

Malatyaspora karşı uzaktan süperrr golüde var http://video75.com/xr0Ol-mIjQf/fatih-tekke-tv/ (http://video75.com/xr0Ol-mIjQf/fatih-tekke-tv/)

Golleri ve açıklamaları http://video75.com/38iO6ggS2hx/fatih-tekke-golleri-by-djllc/ (http://video75.com/38iO6ggS2hx/fatih-tekke-golleri-by-djllc/)

zenit gol http://video75.com/SFKCeYFwNq0/fatih-tekke-goal-number-rostovzenit/ (http://video75.com/SFKCeYFwNq0/fatih-tekke-goal-number-rostovzenit/)

biz onu seviyoruz.sadece başarılarını konuşalım.şu an bize gelse aynı başarıları yine gösterecektir.tekke olmasa bile acilen bi forvet lazım

Arkadaşım Allah senden binkere razı olsun hay parmaklarına kurban senin MİLLET ŞU VİDEOLARI TEKER TEKER İZLEYİN TEKKE KARŞITLARI ÖZELLİKLE SİZ VE ÖZELLİKLE FENERBAHÇEYE ATDIGI GOLLERDEKİ KLASLIGI İZLEYİN de tekke konusu neden bukadar büyüdü anlayın SIRTI KALEYE DÖNÜKKEN BİLE BÖYLE GOL atan bir forvetimiz varmı hepinize soruyorum adam normal gol atsa neyse İMKANSIZ GOLLER ATIYO ve videodada görürsünüz rüştüyü delirtmiş bence iyi izleyin ve sizlerde yürüyüşe destek verin .....

Hüseyin İlkin
22.07.2009, 04:35
Bordomavi.net anasayfasından, BMN yönetiminin düşüncelerine ulaşabilirsiniz. Bu bildiri, anasayfamızda yer almamakla birlikte, forum sayfalarımızda da yoktur. Kimin düzenlediği belli olmayan, bildirinin içerisinde kendiyle çelişen açıklamalara açıkcası ben fazla itibar etmiyorum, siz de etmeyin. Buraya yürüyüşten bölümler alarak, tarihini, yerini koyarak belki hiç haberi olmayan kişilere de siz vesile oluyorsunuz.

Bildiri ile ilgili kısımlar silinecektir.

Fatih Özkan
22.07.2009, 07:34
Bu konunun ardından kalanlar beni alakadar etmez...
Fatih geldi mi ?
Hayır...
Gelseydi sevinir miydim ?
Hem de çok...
Gelmedi diye oturup üzülür müyüm ?
Hayır!
Yönetimi yalancı diye suçlar mıyım ?
Hayır!
Herkes yerini ve görevini bilsin bence...

Cafer KILIÇSOY
22.07.2009, 07:50
Arkadaşlar üstte Hüseyin'de yazmış zaten. Bordomavinet'in bu saçma sapan bildiriyle ve yürüyüşle uzaktan yakından alakası yoktur.

Külünkoğlu
22.07.2009, 08:24
Daha önce de söylemiştik yine söyleyelim.

Yürüyüşle ilgili mesajları boşuna koymayın arkadaşlar.

Ucu bucağı belli olmayan, kimsenin "biz organize ediyoruz" demediği bir nevi sahipsiz korsan bir eyleme destek çıkacağımızı varsa düşünenler ilgili mesajları koymaya devam etsinler, bizde gereğini yaparız.

" Trabzonsporlu, Trabzonspor'a yakışanı yapandır."

Süleyman Sofu
22.07.2009, 08:39
herşey bir tarafada üçüncü hazırlık maçıda geldi geçti topu ağlara yollayan bi forvet gören oldumu...

Süleyman Sofu
22.07.2009, 08:44

Aynı umut bulut ya ciddiyim 3 hazırlık maçında birtane gol atamayan forvetmi bizi şampiyon yapacak adama gülerler ya:D:D:D

sorin
22.07.2009, 08:46
herşey bir tarafada üçüncü hazırlık maçıda geldi geçti topu ağlara yollayan bi forvet gören oldumu...
bu gidişle bu cümleleri daha çok kuracağız

Faik Yılmaz
Sevgili Arkadaşlar....

Sokakta kahvede herkes Tekkeyi konuşuyor.....

Siz ne kadar Trabzonsporluluk Fatih Tekkeye endeksli değildir kombinenizi alın derseniz deyin sokaklar kahveler bunu söylemiyor.. Alın onu bizde kombine alalım diyor. Eminimki Tekke alınsaydı kombine sayımız en az 5 bin artardı...

Taraftar Tekkeyi bir oyuncu olarak değil şampiyonluğa giden bir anahtar ve yönetiminde bir adımı olarak görüyor.... Bu adım atılmadığı için yönetimin bile şampiyonluğa inanmadığını düşünüyor ve kombine almıyor....Asıl neden bu....

Zaten geçen yıl kombineye rağbet etmemizin nedeni şampiyonluk inancımız değilmiydi.....

Süleyman Sofu
Selçuk İNANIN şutunu ayırıyorum abi o ne şuttu gerçi bizim taraftar adamı diri diri gömüyordu geçen sene eminim şutada tesadüf derler:D

aseld
22.07.2009, 08:47
unutalım artık bu hikayeyi lig başlayacak birbirimizi yemeyi bırakıp yönetime destek olalım.

Süleyman Sofu
22.07.2009, 08:51
unutalım artık bu hikayeyi lig başlayacak birbirimizi yemeyi bırakıp yönetime destek olalım.
kardeşim güzel diyorsunda bu kadro ne kadar güzel olsada ortada iş bitirecek adam yok golleri atanlara bak ortasaha defans hani nerde forvetler 3 maçta bi gol dahi atmazmı adam ya bak söylüyorum avni akerde çıkacak olayların sorumlusu yönetimdir ben diğer forumlara bakıyorum bazen adamlar kırmızı görmüş boğa gibi ligin başlamasını bekliyor bu sene saha kapanma konusunda ilk sırayı biz alacaz yazık olacak yazık hayrettin beye kına gönderin bence

aseld
22.07.2009, 08:57
eminim yönetim çözüm arıyordur tamam iyi futbolcu ama hem kim garanti edecek fatih gelirse şampiyon olacağımızı? şampiyonluktan ümitli hale getiren de bu yönetim bunu unutmamak lazım bence.

Süleyman Sofu
22.07.2009, 09:01
eminim yönetim çözüm arıyordur tamam iyi futbolcu ama hem kim garanti edecek fatih gelirse şampiyon olacağımızı? şampiyonluktan ümitli hale getiren de bu yönetim bunu unutmamak lazım bence.
çok iyimsersin umarım haklı çıkarsın ama bu forvetlerle işimiz naney

Adnankazaz
22.07.2009, 09:02
böyle bir cemiyette basari gelmesi imkansiz, meydanmi ne orda fatih için yürüyüs varmis birakin abi bu yürüyüs mürüyüs islerini allah askina yaa yeter. birakin fatihi isteyenleride anlamiyorum en verimli yaslarinda takimi sampiyonmu yapti da adama ilah muamelesi yapiliyo yaziklar olsun böyle ortama yaziklar olsun trabzonsporumuz fatihten matihten önce geliranlayin artik adam para yüzünden gelmedi bunlar trabzonsporun huzurunu bozmak için yaratilan gündemlerdir ama bizim cahil insanimiz tutturmus bi fatih gidiy› sizin neyiniz sampiyonluuuuk büyüklük.

aseld
22.07.2009, 09:07
iyimserlik değil durum koca takımı tek isme indirgemek ve bunun üzerinden olmusuz konuşmak hoş değil. fatih gelir gider ama biz trabzonsporu desteklemeliyiz isimlerin altındaki bir takımı değil. varsın bu sene de şampiyon olamazsa ne olacak bu yönetime kötü mü denilecek çalışıyorlar en azından bunu görmek lazım. siz nasıl Sadri şener'e tepki duyuyorsunuz ama unutmayın O da Trabzonlu takımının kötülüğünü düşünmez

aseld
22.07.2009, 09:09
http://htspor.haberturk.com/Futbol/spor-haber/160310-taraftar-farki.aspx

ya böyle olsak ne olacaktı. kilit vurup gitmeleri gerekirdi zira sokakta bile yürüyemezlerdi

a d bacan
22.07.2009, 09:11
yürüyüşler bağırmalar çağırmalar olayı çözmez dahada kör düğüm eder

şayet çook istiyorsak fatih i, başkan dan kız ister gibi istemeliyiz.
rest leşerek bu iş olmaz , olmayacağı da belli de, hani bir umut işte, belki olur.

Recep Alkan
22.07.2009, 09:23
yürüyüşler bağırmalar çağırmalar olayı çözmez dahada kör düğüm eder

şayet çook istiyorsak fatih i, başkan dan kız ister gibi istemeliyiz.
rest leşerek bu iş olmaz , olmayacağı da belli de, hani bir umut işte, belki olur.

Taraftar bu iş için her türlü isteme yöntemini kullandı, denedi. Ama olmadı, bu saatten sonra herkes için hayırlısı olsun.

Ahmet Karadeniz
22.07.2009, 09:29
http://htspor.haberturk.com/Futbol/spor-haber/160310-taraftar-farki.aspx
Taraftar farkı!
Hocası belli olmayan ve küme düşen Newcastle United'ın kombineleri tükendi.
22/07/09 07:21
http://htspor.haberturk.com/2009/07/22/resim/haber_ic_160310.jpg
Premier Lig'den düşerek büyük hayal kırıklığı yaratan Newcastle United'a taraftarları sahip çıktı. Magpies'in 25 bin taraftarı yeni transfer yapmayan ve teknik direktörü belli olmayan takımlarının kombinelerini satın aldı.

ya böyle olsak ne olacaktı. kilit vurup gitmeleri gerekirdi zira sokakta bile yürüyemezlerdi

işte taraftar dedigin boyle olur iyi gunde kotu gunde takımının yanında

Recep Alkan
22.07.2009, 09:38
işte taraftar dedigin boyle olur iyi gunde kotu gunde takımının yanında

Ahmet kaç gündür takip ediyorum, devamlı birşeylerin peşindesin.

Ne yani ingiltere ile Türkiye'yi futbol olarak kıyaslamaya mı çalışıyorsun.

Benim burda Balıkesirspor'um 300-400 kişiye top oynar, onların aynı seviye takımı 5000-1000 kişiye. Orda futbol bir zevktir, sen burda maça sarhoş gelenleri maça almazsın, o adamlar stadlarda bira satar. (alkol oranı düşüktür o ayrı)

Avrupa ülkelerinde futbol başkadır. Onlar o sahaya zevk almaya, hafta sonunu değerlendirmeye gider, biz küfür edip rahatlamaya.

Neden newcastle kulübü ile kendimizi bir tutuyoruz ki.

Bizim ülkemiz böyle, vermeden alamazsın. Yap transferi, memnun et taraftarı satılsın kombinen. Kaldı ki sanki bu zamana kadar devamlı 15.000 üzerinde kombine satıyorduk da bu sene satamadık.

Bu arada dün kulüp ile konuştum, kombine satışları valilik ile beraber 11000 i bayağı geçmiş.Nasıl satıldığı önemli değil, satılıp satılmadığı önemli.

Bu arada ne hikmetse bu tür kombine haberleri hep Fatih başlıklarına yazılıyor. Neden diğer transfer başlıklarında bunları göremiyoruz. Bu haberler ile kim neleri amaçlıyor!!!

kadir57
22.07.2009, 09:44
takımımız 3. hazırlık maçını da oynadı.. 3 maçta 6 gol ama forvetlerimizden hala gol sesi gelmedi..

kadir57
22.07.2009, 09:47
bizim forvet eksikliğimiz var ama yönetim hala orta saha futbolcusuyla ilgileniyor..

Küçükalioğlu
22.07.2009, 10:12
Hala yönetimden açıklama bekliyoruz F.Tekke'nin açıklamalarından sonra hacısalihoğlu kıçıkırık radyolarda boy göstereceğine F.Tekke ile beraber bir canlı yayına çıkta o zaman bizi inandırmaya çalış.

Emrullah
22.07.2009, 10:15
Tekke, Trabzonspor'u böldü

Zenit'in satış listesine koyduğu Fatih Tekke, yeniden A takıma çağrıldı. Trabzon yönetimi, Fatih'in fazla para istediği yönünde açıklamalar yaparken, yıldız futbolcu bunu kesin bir dille yalanladı.
Cumartesi günü kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, Fatih Tekke ile ilgili girişimlerin olumsuz sonuçlandığının bildirilmesine rağmen Trabzon- spor'da resmi olarak değilse de camianın gündeminde hâlâ Fatih Tekke var.

Sürecin başından bu yana yaşanan gelişmelere bakıldığında Fatih Tekke transferinin bir futbolcu transferinden çok daha öte anlamlar kazandığını söylemek mümkün. Öyle görünüyor ki artık Fatih Tekke ismi Trabzon yönetimine yönelik eleştirilerin sembolü haline geldi. Gerek internet ortamındaki yorumlardan gerekse şehirdeki havadan anlaşılan şu ki taraftarın büyük çoğunluğu, yönetimin Fatih Tekke'yi almak için samimi bir çaba gösterdiğine inanmıyor.

Fatih söz konusu olduğunda saha dışı uyumsuzluğundan bahsedip aynı anda Batuhan gibi bir ismi gündeme almak ya da Fatih Tekke'ye yıllık ücretinin yarısını garanti, diğerini maç başı şeklinde teklif etmek taraftarın bu şekilde düşünmesini sağlayan örneklerden sadece ikisi. Gelinen noktada Gökdeniz, Yattara, Ersun Yanal örneklerinde olduğu gibi Trabzon yönetiminin süreç içindeki açıklamaları taraftarın güven kaybına yol açıyor. Gökdeniz satılırken Başkan'ın "yıldız değil" açıklaması, Yattara konusunda bu futbolcunun gerçekleşmeyen Katar transferi sürecinde kamuoyunun önüne atılması hatta tesislere alınmaması ya da geçtiğimiz sezon kaybedilen Konya maçı sonrası başkanın "15 gün boyunca antrenman yapmasaydık da böyle oynardık." şeklinde Ersun Yanal'a gönderme yapması gibi örnekler bugün de yaşanıyor. Şimdi herkes sezon başlayıp forvetler gol kaçırırsa taraftarın tepkisi ne olur diye düşünüyor. İşin saha içi kısmı konusunda belki bu sezon daha iyi bir Gökhan-Umut ve hatta ismi geçen Batuhan rahatlatıcı olabilir. Geniş bir kitlenin desteği ile iş başına gelen yönetimin geçen yılki icraatları camianın tamamına yakını tarafından desteklendi.

Ancak Trabzon ilginç bir şehir ve ilginç bir camia. Kendi kendine problem üretip bunu çözümsüzlüğe götürebiliyor. Çoğu zaman kişisel husumetlerin, siyasi kavgaların, ilçe çekişmelerinin mücadele arenası Trabzonspor oluyor. İşte böylesine bir sosyolojik yapı bölge insanının karakterinin temel belirleyicisi olan inatla birleşince Trabzonspor'da travma atlatmak sahiden deveye hendek atlatmaktan zor oluyor. Fatih Tekke transferi belki bu yüzden saha içinde olduğundan çok saha dışında önemliydi Trabzonspor adına. Fatih Tekke ismi farklı kesimlerin ortak talebine yönetimin bir "evet" cevabı olarak yeni bir mutabakat vesilesi olabilirdi. Ancak olmadı. Şimdi Sadri Şener yönetiminin elinde saha içinde iyi olarak nitelendirilebilecek bir takım ama patlamaya hazır bir camia var. Oluşan bu havayı dağıtmak için iki transfer, sezona iyi bir başlangıç ve başkanın camiayı kucaklayıcı açıklama ve hamlelerine ihtiyaç var. ZAMAN

ERDAL HOŞ

Rasim YILMAZ
22.07.2009, 10:23
Hasan YENER 'de Fatihe 2 yıl için 5 trilyon verdik, kabul etmedi dedi:)
Bu doğrumu ki?

İyisimi , Fatih'in ,yönetimin ve biz taraftarın yıpranmaması için bu başlığı da kapatalım:)

SEDAT
22.07.2009, 10:40
valla bizim forvetler suyu kesik musluk gibi ses geliyo tam elini uzatıyosun ses boşa geliyomuş..

Fatih Özkan
22.07.2009, 10:42

Katılıyorum!:alkış:

ozturk
22.07.2009, 10:42
Zaten geçen yıl kombineye rağbet etmemizin nedeni şampiyonluk inancımız değilmiydi.....

peki geçen yıl ki kadrodan bu yıla ne değişti de şampiyonluğa olan inanç yok oldu?

tüm mesele hüseyin miydi yoksa:D

kaçan goller diyorsanız Umutu zaten biliyorduk ne yapacağını :)

KUTADGU
22.07.2009, 10:45
Fatih Tekke meselesi arkada kalmış bir meseledir artık. İleriye bakmak lazımdır.

Goethe der ki :) Çok fazla arkanıza bakarsanız önünüzü göremezsiniz.

cınar#7
22.07.2009, 10:48
Fatih Tekke konusunda hala bir açıklama gelmedimi?ortada bir yalan vardı,yutuldu heralde.

sorin
22.07.2009, 10:48
Ahmet kaç gündür takip ediyorum, devamlı birşeylerin peşindesin.

Ne yani ingiltere ile Türkiye'yi futbol olarak kıyaslamaya mı çalışıyorsun.

Benim burda Balıkesirspor'um 300-400 kişiye top oynar, onların aynı seviye takımı 5000-1000 kişiye. Orda futbol bir zevktir, sen burda maça sarhoş gelenleri maça almazsın, o adamlar stadlarda bira satar. (alkol oranı düşüktür o ayrı)

Avrupa ülkelerinde futbol başkadır. Onlar o sahaya zevk almaya, hafta sonunu değerlendirmeye gider, biz küfür edip rahatlamaya.

Neden newcastle kulübü ile kendimizi bir tutuyoruz ki.

Bizim ülkemiz böyle, vermeden alamazsın. Yap transferi, memnun et taraftarı satılsın kombinen. Kaldı ki sanki bu zamana kadar devamlı 15.000 üzerinde kombine satıyorduk da bu sene satamadık.

Bu arada dün kulüp ile konuştum, kombine satışları valilik ile beraber 11000 i bayağı geçmiş.Nasıl satıldığı önemli değil, satılıp satılmadığı önemli.

Bu arada ne hikmetse bu tür kombine haberleri hep Fatih başlıklarına yazılıyor. Neden diğer transfer başlıklarında bunları göremiyoruz. Bu haberler ile kim neleri amaçlıyor!!!
Recep konu dışında ama inan çok merak ettiğimden soruyorum sen Balıkesirli misin?

Küçükalioğlu
22.07.2009, 11:02
Katılıyorum!:alkış:
Sizi F.Tekke başlıklarında görüyorum başlık açıldığından beri sürekli yönetime yanlış yapıldı Trabzonspor F.Tekke'den ibaretmidir v.s. v.s. sayıp duruyorsunuz. Öncelikli olarak yönetime yanlış yapan bir taraftar kitlesi değiliz. Sizin gibi başkan siyaha beyaz dese evet diyeceklerden de değiliz. Ayrıca taraftar yönetime yanlış yapmış nasıl temizleyecekmiş peh peh peh yönetim kurulu taraftarın mutlu olması konusunda araçtır. Bizde ise hacısalihoğlu mutlu olsuna gitti iş. Öyle mutlulukda çok uzun sürmeyecektir. Ortada bir yalancılık demek istemiyorum samimiyetsizlik var, oldu bittiye getiriş var, sorun F.Tekke değil zaten olur olmaz ayrı konu isyanımız bir gün öyle bir gün böyle konuşanlara. Bilmem anlatabildim mi. Fatih Tekke'yi istiyorlar diye insanları Sadri Şener'in düşmanı ilan edip durmayın. Biz ikisini de istiyoruz hacısalihoğlu gibi kendi egoları için değil TRABZONSPR için.

Sercan Yaylı
22.07.2009, 11:06
fatih tekkesiz gene aynı bu sene 3-5 oluruz şampiyonluk hayal...

Recep Alkan
22.07.2009, 11:10
Recep konu dışında ama inan çok merak ettiğimden soruyorum sen Balıkesirli misin?

Üstad aslen Trabzon Çaykaralıyım, ama balıkesirde doğdum ve balıkesir de büyüdüm.

nbay
22.07.2009, 11:11
fatihi çok isteyen biri olarak dün akşam takımdaki uyumu ve etkili oynumuzu görünce acaba takımı bozar mı fatih diye düşünmeden edemiyorum,sonuçta en başta kaptanlık meselesi gelecek,egemene verildi tekrar ondan alınırsa ne olacak?,sonrasındada gökhan ve umut yedek kalacak,umut neysede gökhan yedekliği kaldırmayacaktır,birde en ufak bir başarısızlıkta hedef haline getirilecek,medya fatihe saldırmak için yer arayaacak

Recep Alkan
22.07.2009, 11:14
peki geçen yıl ki kadrodan bu yıla ne değişti de şampiyonluğa olan inanç yok oldu?

Kardeşim geçen yıldan değişen ne oldu, geçen yıl herkes şampiyonluğa çok inandı, hele ki rakiplerin o felç hallerini gördükçe, ama sen ilk yarı sonunda 6 puan fark attığn bir takımdan ikinci yarı sonunda 6 puan fark yiyorsan birşeyler değişmiştir.

Kendinde diyorsun umutun ne yapacağını biliyorduk diye, bu sene de neler yapacağını bildiğimiz halde neden hala daha birilerinin gelmesine engel olmaya çalışıyor yada muhalefet olyoruz bende bunu anlamıyorum.

Fatih Tekke konusunda hala bir açıklama gelmedimi?ortada bir yalan vardı,yutuldu heralde.

Bazı kişiler o kadar şeyi yuttu ki inan bunlar devede kulak kardeşim.

Bu arada Erdal Abi bu yazı için teşekkürler.

İHTİLALL
22.07.2009, 11:20
Tekke, Trabzonspor'u böldü

Zenit'in satış listesine koyduğu Fatih Tekke, yeniden A takıma çağrıldı. Trabzon yönetimi, Fatih'in fazla para istediği yönünde açıklamalar yaparken, yıldız futbolcu bunu kesin bir dille yalanladı.
Cumartesi günü kulübün resmi sitesinden yapılan açıklamada, Fatih Tekke ile ilgili girişimlerin olumsuz sonuçlandığının bildirilmesine rağmen Trabzon- spor'da resmi olarak değilse de camianın gündeminde hâlâ Fatih Tekke var.

Sürecin başından bu yana yaşanan gelişmelere bakıldığında Fatih Tekke transferinin bir futbolcu transferinden çok daha öte anlamlar kazandığını söylemek mümkün. Öyle görünüyor ki artık Fatih Tekke ismi Trabzon yönetimine yönelik eleştirilerin sembolü haline geldi. Gerek internet ortamındaki yorumlardan gerekse şehirdeki havadan anlaşılan şu ki taraftarın büyük çoğunluğu, yönetimin Fatih Tekke'yi almak için samimi bir çaba gösterdiğine inanmıyor.

Fatih söz konusu olduğunda saha dışı uyumsuzluğundan bahsedip aynı anda Batuhan gibi bir ismi gündeme almak ya da Fatih Tekke'ye yıllık ücretinin yarısını garanti, diğerini maç başı şeklinde teklif etmek taraftarın bu şekilde düşünmesini sağlayan örneklerden sadece ikisi. Gelinen noktada Gökdeniz, Yattara, Ersun Yanal örneklerinde olduğu gibi Trabzon yönetiminin süreç içindeki açıklamaları taraftarın güven kaybına yol açıyor. Gökdeniz satılırken Başkan'ın "yıldız değil" açıklaması, Yattara konusunda bu futbolcunun gerçekleşmeyen Katar transferi sürecinde kamuoyunun önüne atılması hatta tesislere alınmaması ya da geçtiğimiz sezon kaybedilen Konya maçı sonrası başkanın "15 gün boyunca antrenman yapmasaydık da böyle oynardık." şeklinde Ersun Yanal'a gönderme yapması gibi örnekler bugün de yaşanıyor. Şimdi herkes sezon başlayıp forvetler gol kaçırırsa taraftarın tepkisi ne olur diye düşünüyor. İşin saha içi kısmı konusunda belki bu sezon daha iyi bir Gökhan-Umut ve hatta ismi geçen Batuhan rahatlatıcı olabilir. Geniş bir kitlenin desteği ile iş başına gelen yönetimin geçen yılki icraatları camianın tamamına yakını tarafından desteklendi.

Ancak Trabzon ilginç bir şehir ve ilginç bir camia. Kendi kendine problem üretip bunu çözümsüzlüğe götürebiliyor. Çoğu zaman kişisel husumetlerin, siyasi kavgaların, ilçe çekişmelerinin mücadele arenası Trabzonspor oluyor. İşte böylesine bir sosyolojik yapı bölge insanının karakterinin temel belirleyicisi olan inatla birleşince Trabzonspor'da travma atlatmak sahiden deveye hendek atlatmaktan zor oluyor. Fatih Tekke transferi belki bu yüzden saha içinde olduğundan çok saha dışında önemliydi Trabzonspor adına. Fatih Tekke ismi farklı kesimlerin ortak talebine yönetimin bir "evet" cevabı olarak yeni bir mutabakat vesilesi olabilirdi. Ancak olmadı. Şimdi Sadri Şener yönetiminin elinde saha içinde iyi olarak nitelendirilebilecek bir takım ama patlamaya hazır bir camia var. Oluşan bu havayı dağıtmak için iki transfer, sezona iyi bir başlangıç ve başkanın camiayı kucaklayıcı açıklama ve hamlelerine ihtiyaç var. ZAMAN

ERDAL HOŞ
Hoca yine döktürmüş...
Ama birde bize derin Trabzon yoktur diye dayatmıyor mu?:)

ozturk
22.07.2009, 11:29
Kardeşim geçen yıldan değişen ne oldu, geçen yıl herkes şampiyonluğa çok inandı, hele ki rakiplerin o felç hallerini gördükçe, ama sen ilk yarı sonunda 6 puan fark attığn bir takımdan ikinci yarı sonunda 6 puan fark yiyorsan birşeyler değişmiştir.

Kendinde diyorsun umutun ne yapacağını biliyorduk diye, bu sene de neler yapacağını bildiğimiz halde neden hala daha birilerinin gelmesine engel olmaya çalışıyor yada muhalefet olyoruz bende bunu anlamıyorum.

engel olmaya çalışmıyorum. keşke alınsaydı ama alınmadı.bu kadroya güvenmekten başka ne yapabiliriz?

benim asıl muhalefet ettiğim "Fatih olmazsa kombine almam" diyenleredir. Bu arkadaşlara diyorum ki geçen yıl da fatih yoktu? ne değişti?

yoksa mesele fatih meselesi değil.

Bazıları fatihi kullanarak kulübe zarar veriyor (kombine, forma almayarak)

Faik Yılmaz
22.07.2009, 11:46

Geçen yılla bu sene arasındaki farklar :

1- Takımın aksayan yerlerine gerekli takviyeler yapılmadı....

2- Rakiplerimiz flaş transferler yaparken takımlarını yıldızlarla doldururken milyon dorlarları harcarken biz 2 milyon euroyu veremez duruma geldik.....

3- Hoca konusunda neredeyse Avruopanın bütün hocalarıyla görüşerek büyük bir kaos ortaya çıktı. En sonunda transfer yapmış olmak için yapmışız gibi bir durum ortaya çıktı...

4- Ts Cluplarda hala büyük sorunlar devam ediyor.....

5- Başkanımız birlik beraberlik mesajları verecek yerde en ufak bir tartışmada suçu hep başkalarına atıyor.

6- Camiada geçen yılki birlik ve beraberlikten eser yok. Kongreye katılımda bunu fazlsıyla gösterdi oysa geçen yıl herkes birlik içinde görüntüsü veriyordu.....

bu ve bunun gibi nedenler... Geçen yıl devre arasında millete şampiyon olma ihtimalimiz var diye anket yapılsa büyük oranda evet var deniliyordu oysa şimdi inanalar bir elin parmaklarını geçmiyor...

bunda kadro yapısı ve alternatifsizliği kadar yönetiminde çelişkili açıklamalarının etkisi var...

Sokaktaki izlenimler bunlar.....

Taraftarı şampiyonluğa inanmayan hiç bir takım şampiyon olamaz. ( Geçen yıl Sivası hatırlayın şampiyonluk maçlarında bile stadlarını dolduramamışlardı.) Bu özgüveni vermekte yönetimin görevi. Ve maalsef şu anda öyle bir güven ortamı yok ortada...

Miraç Atalay Çiftçi
22.07.2009, 11:50
Son uyarı!

1- Lütfen tartışırken, kanıtlayabileceğiniz argümanları ortaya atın.
2- Mafya, cemaat, siyaset gibi sporla birebir, BMN ile uzaktan yakından ilgisi olmayan konulardaki fikir ve düşüncelerinizi kendize saklayın.
3- Konu Fatih Tekke Transferi sürecindeki gördüğünüz hatalar, arkada kalanlar; bu konunun dışına çıkmayın.

İyi forumlar...

İHTİLALL
22.07.2009, 12:08
Son uyarı!

1- Lütfen tartışırken, kanıtlayabileceğiniz argümanları ortaya atın.
2- Mafya, cemaat, siyaset gibi sporla birebir, BMN ile uzaktan yakından ilgisi olmayan konulardaki fikir ve düşüncelerinizi kendize saklayın.
3- Konu Fatih Tekke Transferi sürecindeki gördüğünüz hatalar, arkada kalanlar; bu konunun dışına çıkmayın.

İyi forumlar...
Bu ufak,ufak buradan başka başlıklara anlamında anlanmamalı değilmi?

Adem Erdoğan
22.07.2009, 12:10
Faik abi yazılması gerekenleri yazmış.Noktasına virgülüne katılıyorum.

Trabzonspor'un bir kısım belki de birçoğu taraftarı Trabzonspor'u; fenerlilerin feneri tuttuğu gibi tutar.
Ver gülüm, al gülüm hesabı.

Miraç Atalay Çiftçi
22.07.2009, 12:11
Bu ufak,ufak buradan başka başlıklara anlamında anlanmamalı değilmi?

Başlığın gidişatına göre bu değerlendirme yapılabilir. Şu an için birşey söyleyemeyiz.
Dikkat edilmesi gerekenlere uymak (yukarıda kısmen belirttiklerimiz) başta insanlık görevimiz, sonrasında BMN Kuralları'mız.

ozturk
22.07.2009, 12:19
Geçen yılla bu sene arasındaki farklar :

1- Takımın aksayan yerlerine gerekli takviyeler yapılmadı....

2- Rakiplerimiz flaş transferler yaparken takımlarını yıldızlarla doldururken milyon dorlarları harcarken biz 2 milyon euroyu veremez duruma geldik.....

3- Hoca konusunda neredeyse Avruopanın bütün hocalarıyla görüşerek büyük bir kaos ortaya çıktı. En sonunda transfer yapmış olmak için yapmışız gibi bir durum ortaya çıktı...

4- Ts Cluplarda hala büyük sorunlar devam ediyor.....

5- Başkanımız birlik beraberlik mesajları verecek yerde en ufak bir tartışmada suçu hep başkalarına atıyor.

6- Camiada geçen yılki birlik ve beraberlikten eser yok. Kongreye katılımda bunu fazlsıyla gösterdi oysa geçen yıl herkes birlik içinde görüntüsü veriyordu.....

bu ve bunun gibi nedenler... Geçen yıl devre arasında millete şampiyon olma ihtimalimiz var diye anket yapılsa büyük oranda evet var deniliyordu oysa şimdi inanalar bir elin parmaklarını geçmiyor...

bunda kadro yapısı ve alternatifsizliği kadar yönetiminde çelişkili açıklamalarının etkisi var...

Sokaktaki izlenimler bunlar.....

Taraftarı şampiyonluğa inanmayan hiç bir takım şampiyon olamaz. ( Geçen yıl Sivası hatırlayın şampiyonluk maçlarında bile stadlarını dolduramamışlardı.) Bu özgüveni vermekte yönetimin görevi. Ve maalsef şu anda öyle bir güven ortamı yok ortada...

çok güzel...

birşey sormak istiyorum fatih transfer edilseydi bu yazdıklarınızın aynısını tekrar yazacakmıydınız?

sanki fatih transfer edilmedi diye yoktan yere sorun üretmeye çalışılıyor gibi geldi bana (yanlış anlamayın sizinle alakası yok..)

hani geçen sene "bu yıl ilk senemiz asıl verimi seneye alacağız" diyorduk?

transfer konusu daha kapanmadı. iyi bir sol açık arıyor yönetim..

rakiplerimizin transferlerine gelince onlar zaten her sene iyi transferler yapıyorlar extra bişey değil bu..

Şunu da ilave edeyim:

Trabzonda hiç yaşamamış biri olarak "şehir baskısı" kavramını bir türlü idrak edemiyordum. Ama bu başlık -saolsun- şehir baskısını net bir şekilde öğretti bana..

ALLAH sadri şenere td ye ve futbolculara yardım etsin..

HERŞEYE RAĞMEN takımıma güveniyorum:)

Kara Mert61
22.07.2009, 12:49
Bu konunun ardından kalanlar beni alakadar etmez...
Fatih geldi mi ?
Hayır...
Gelseydi sevinir miydim ?
Hem de çok...
Gelmedi diye oturup üzülür müyüm ?
Hayır!
Yönetimi yalancı diye suçlar mıyım ?
Hayır!
Herkes yerini ve görevini bilsin bence...

Eğer fatih in dedikleri doğruysa yönetimi nasıl yalancılıkla suçlayamıyorsun ??

Adem Erdoğan
22.07.2009, 13:06
çok güzel...

birşey sormak istiyorum fatih transfer edilseydi bu yazdıklarınızın aynısını tekrar yazacakmıydınız?

sanki fatih transfer edilmedi diye yoktan yere sorun üretmeye çalışılıyor gibi geldi bana (yanlış anlamayın sizinle alakası yok..)

rakiplerimizin transferlerine gelince onlar zaten her sene iyi transferler yapıyorlar extra bişey değil bu..

Şunu da ilave edeyim:

Trabzonda hiç yaşamamış biri olarak "şehir baskısı" kavramını bir türlü idrak edemiyordum. Ama bu başlık -saolsun- şehir baskısını net bir şekilde öğretti bana..

O yazıda olması gerekenden değil olandan bahsedilmiş.:)

salihismet
22.07.2009, 13:12
Nasil bir kiyaslama yapmaktir bu anlamis deyilim.

Rakipler iyi transferler yapmis, adamlarin sattigi kombinelerden haberin yok herhalde. Sakin
sunu söylemeyin; önce transfer yaptilar sonra kombine sattilar, daha yapilmamis sahalarindan bile kombine sattilar.
Oturdugun yerden istatisdik yap, elestiri yap, borc coktur de, daha ne dersen de, cünkü bu isin en ucuzu
hattabedavasi yazmaktir.

Ben bu yöneticilerin bir gün timarhanelik olacaklariindan korkuyorum, bu Fatih konusu biraz daha devam etsin
yöneticiler evin yolunu zor bulacaklar.

Sonra Istanbul takimlari bizim rakibimiz deyiller, kendimizi kandirmayalim, biz ancak onlarla sahada mücadele ediyoruz, o kadar.

salihismet
22.07.2009, 13:15
çok güzel...

Şunu da ilave edeyim:

Allahtan, bir kac kisi en azindan dogrulari yaziyor, neyin ne oldugunu görebiliyor. Trabzonun disindada olsaniz insallah cogalirsiniz.

hamucera
22.07.2009, 13:18

senin için ama gerçekte öyle değil, bir fatih tekke uğruna daha yeni seçilen yönetimi yok ettiniz, ee ne yapalım o zaman bir başlık açın hayden yürüyüşe ya fatih ya yönetim kelle isteyin,

Benim icinde istedikleri topcuyu alsinlar yonetm degisene kadar desteklemiyecegim :alkış:

sen bu söylediğine kendin inanıyorsan o zaman bende senin trabzonsporluluğundan şüphe duyarım diye yazıyorum,

Peki bu yönetimin taraftarı hiçe sayıp bizi kandırmaya çalışması çok büyük ayıp değil mi ?

taraftarı hiçe saydıkları falan yok, zaten olayların bu noktaya gelmesi taraftarı yok saymamalarından oldu, aslında hiç gündeme gelmeyen fatih tekke transferi taraftarın yoğun baskısı sonrası gündeme geldi,

tabi bu taraftarın istediklerini yapacakları anlamına gelmez, madem fatih alınmadığı için bu kadar ayağa kalktı millet o zaman bu takımın gökdenize de ihtiyacı var, onuda alalım yada onu satarken neden kimse ayağa kalkmadı bu kadar

Faik Yılmaz
22.07.2009, 13:21
çok güzel...

Şunu da ilave edeyim:

Sevgili Arkadaşım....
Benim fikrim çokta önemli değil aslında ama merak ediyorsan söyliyeyim eksikliklerimizi her fırsatta söylemeye devam ediyor olacaktım. Belki sadece 1. maddede değişiklikler olurdu...

Söylediklerim sokakta kahvede, işyerinde kısaca Trabznda genel olrak gözlemlediklerimdir. Doğrudur yanlıştır bu tartışılabilir ama taraftarın çok büyük bir kısmı şampiyonluğa ulaşacağımıza inanmadığından kombine almıyor....

Şimdi siz Avrupa örneklerini söyleyecek olabilirsiniz. Amam burası ne sosyal açıdan ne de ekonomik açıdan oralara benzemiyor. Belki Dortmundun , Newcastle in 5 maç yenilmesi onlar için bir anlam ifade etmeyebilir ama bu taraftar özellikle kendi sahasında rakip kim olursa olsun berabere kalmaya bile tahammül edemeyen bir topluluktur.....

Bakınız geçen yıl her maçta yağmurlu hava olmasına rağmen stadyum % 90 dan fazla doldu. Sadece bir kupa maçıydı zannedersem onda dolmadı...

Neden? Çünki o zaman bir sinerji vardı yeni bir heyecan vardı . Diğer takımların kötü sonuçlarıyla şampiyon olabilirmiyiz umudu vardı...

Ancak çıkca görüldüki bu kadro bir kaç önemli takviye olmadan şampiyon olamıyor.. Taraftarda bu takviyeleri beklemeye başladı. Engin, Tjkuzu , Zafer çok önemli transferler Göksu ' yu kazanmakta öyle . Ancak millet takımı alıp götürecek şampiyonluk umudu aşılayacak bir transfer bekliyor...

İşte Fatih Tekkeyi bunun için önemsiyor bunun için bekliyor...Fatih bir umuttur.... Fatih diğer büyük takımlarında almak istedikleri bir yıldızdır.. O anlamda önemlidir. ...... Diğer takımlar transfer yaptılarda biz neden yapamadık lafına tokat gibi bir cevaptır.....

Onun için Fatih Tekke mutlaka gelmeli....

Takımı bir kişiye endekslememek laızm ama tamamlayıcı bir parçadır... Tek başına değil belki ama takımıyla bu büyük taraftarı ve camiayı yeniden hareketlendirebilir.....

ozturk
22.07.2009, 13:22
O yazıda olması gerekenden değil olandan bahsedilmiş.:)

bende onu söylüyorum fatih transfer edilseydi bunlar olacak mıydı?

Adem Erdoğan
22.07.2009, 13:23
bende onu söylüyorum fatih transfer edilseydi bunlar olacak mıydı?

Evet olacaktı.

Ayrıca senin yazdıklarında haksızsın demiyorum, sana da katılıyorum.

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 13:25
Daha çok bekleyeceğiz biz şampiyonluğu..

cınar#7
22.07.2009, 13:28
yönetim çok büyük bir riske girdi almayarak,şimdi alcakları forveti görücez..yerli olursa ilk 11'e bile giremeyen biri olur ve devre arası bu yönetimde gider artık tabi o zamana kadar dayanabilirlerse.

hamucera
22.07.2009, 13:29
değiş babam değiş, tutmadı bu yönetim değiş, 3 maç kaybettik hoca değiş, bu adamdan topçu olmaz dedem daha iyi oynar değiş, nereye kadar,

salihismet
22.07.2009, 13:33
değiş babam değiş, tutmadı bu yönetim değiş, 3 maç kaybettik hoca değiş, bu adamdan topçu olmaz dedem daha iyi oynar değiş, nereye kadar,

Trabzonspor yok olana kadar, hedef o.

lazmanyaq
22.07.2009, 13:35
her büyük takımın bir sembolü vardır, bunlar ya teknik direktördür ya da futbolculardır hiçbir zaman sadriler veya hacısalihoğulları değildir.. bizim takımımızda bana 1 tane sembol adam söyleyebilirmisiniz ? bu yönetim bir zamanlar ali şen in yaptığını yapıyor şu sıralar.. ali şen her zaman derdi ki bu takımda benden çok sevilen adamı tutmam ve oğuzlar aykutlar bu sebeple kovuldu takımlarından ama bu fb ye hiç bir çıkar sağlamadı .. bunu gs hakan şükür e yaptı bjk şifo ya ertuğrula yaptı ne kazandılar, hiçbirşey.. bunları yaptılar ama yine de takımlarında mutlaka 1-2 tane sembol insan barındırdılar..
bizim sembolümüz futbolcu olarak fatih tekke olmalıdır futbol oynadığı sürece , menajer olarak ta hami olmalıdır değer lerimize sahip çıkmalıyız..

salihismet
yönetim çok büyük bir riske girdi almayarak,şimdi alcakları forveti görücez..yerli olursa ilk 11'e bile giremeyen biri olur ve devre arası bu yönetimde gider artık tabi o zamana kadar dayanabilirlerse.

Gözünü seveyim bana tam bir tarih veremezmisin, ilk yari mi ondan önce m i? Ben o zamana kadar patlarim ya.

Adem Erdoğan

şehir değişsin madem değişmeyen bir o kaldı, muhabbet oraya gidiyor zaten biraz daha derine inince.

cınar#7
22.07.2009, 13:36
Bende istemem değişmesini bu yönetimin,seviyorum başkanı ama olacakları tahmin ediyorum o kadar.Maçlardaki Fatih Tekke tezahuratları bile yeter bunun için ki kaliteli forvet almadıktan sonra taraftarın hakkıdır bunu demek.

Adnankazaz
22.07.2009, 13:38
fatih tekkesiz gene aynı bu sene 3-5 oluruz şampiyonluk hayal...

fatih tekke varken sampiyonmu oldun kardesim???

OLCAY ÇAKIR
22.07.2009, 13:41
Öyle;

Benim için bitmiştir,güvenmiyorum,desteklemiyorum,yalancılar, öyleler,böyleler diyipte aktif taraftarlığa devam etmeyeceğiz ama..

Küseceğiz bir yıl.

Takıma değil elbet.

AVNİ AKER ve TESİSLERE...

Özellikle AVNİ AKER'E..

Sözmü?

Bırakın kendi haline takımı.

Oturun evinizde paşa paşa.

Stadyumda mesela, gidipte extra külfet olmayacağız takıma.

Paşa paşa evde oturacağız.

Kaçan gollere evlerinizden sinerjik TEKKE katkısı vereceğiz...

Gönül bağı oluşturacağız TEKKE hususunda...

Kurtarın TEKKE'nin itibarını,önemli değil batsın yere diğer itibarlı olanlar.

*
Zaten vali almış 6000 tane.

İte kalkla 10.000 i bulur o rakam.

( Valim,lütfen o kombineleri bayanlara, analarımıza, bacılarımıza veriniz.
Birde çocuklarımıza. )

TV geliri,forma vs ile bu yılı atlatırız.

Bu takıma köstek işler olmadığı müddetçe yukarda her daim kalacak bir altyapısı var diyebiliriz.

Bu takım,içsel hadiseler haricinde kolay kolay maç vermez.

Gitmeyin AVNİ AKER'e..
Oturun evinizde.

Sezon sonu birlikte kutlarız herşeyi.

Yada,

Biz haklıydık der,yenisini seçersiniz.

cınar#7
22.07.2009, 13:43
Gözünü seveyim bana tam bir tarih veremezmisin, ilk yari mi ondan önce m i? Ben o zamana kadar patlarim ya.
Bu Umut-Gökhanın performansına göre değişir...artık herkes biliyor forvetlerimizde sorun olduğunu.Bahsettiğimiz başkanda ufak bir şeyde istifa eder gibi,samet aybaba olayında bunu gördük..tarih veremem ama inşallah başarılı oluruz da bu gerçekleşmez tabi.

Adem Erdoğan
22.07.2009, 13:44
Olcay abi sen de haklısın; fakat bu tür yazılar BMN sınırları içerisinde kalıyor; Faik abinin bahsettiği sokaklarda kahvelerde anlatmak lazım bunları.

ulvicebi61
22.07.2009, 13:45
zaten şuanda 10.000 tane kombine satılmış..geçen yıl 16.000 satılmıştı yanlış hatırlamıyosam arada pek de bi uçurum yok.

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 13:47
Öyle;

Benim için bitmiştir,güvenmiyorum,desteklemiyorum,yalancılar, öyleler,böyleler diyipte aktif taraftarlığa devam etmeyeceğiz ama..

Küseceğiz bir yıl.

Takıma değil elbet.

AVNİ AKER ve TESİSLERE...

Özellikle AVNİ AKER'E..

Sözmü?

Bırakın kendi haline takımı.

Oturun evinizde paşa paşa.

Stadyumda mesela, gidipte extra külfet olmayacağız takıma.

Paşa paşa evde oturacağız.

Kaçan gollere evlerinizden sinerjik TEKKE katkısı vereceğiz...

Gönül bağı oluşturacağız TEKKE hususunda...

Kurtarın TEKKE'nin itibarını,önemli değil batsın yere diğer itibarlı olanlar.

*
Zaten vali almış 6000 tane.

İte kalkla 10.000 i bulur o rakam.

( Valim,lütfen o kombineleri bayanlara, analarımıza, bacılarımıza veriniz.
Birde çocuklarımıza. )

TV geliri,forma vs ile bu yılı atlatırız.

Bu takıma köstek işler olmadığı müddetçe yukarda her daim kalacak bir altyapısı var diyebiliriz.

Bu takım,içsel hadiseler haricinde kolay kolay maç vermez.

Gitmeyin AVNİ AKER'e..
Oturun evinizde.

Sezon sonu birlikte kutlarız herşeyi.

Yada,

Biz haklıydık der,yenisini seçersiniz.

Saygıyla eğiliyorum..

salihismet
22.07.2009, 13:48
Sevgili Arkadaşım....
Benim fikrim çokta önemli değil aslında ama merak ediyorsan söyliyeyim eksikliklerimizi her fırsatta söylemeye devam ediyor olacaktım. Belki sadece 1. maddede değişiklikler olurdu...

Söylediklerim sokakta kahvede, işyerinde kısaca Trabznda genel olrak gözlemlediklerimdir. Doğrudur yanlıştır bu tartışılabilir ama taraftarın çok büyük bir kısmı şampiyonluğa ulaşacağımıza inanmadığından kombine almıyor....

Şimdi siz Avrupa örneklerini söyleyecek olabilirsiniz. Amam burası ne sosyal açıdan ne de ekonomik açıdan oralara benzemiyor. Belki Dortmundun , Newcastle in 5 maç yenilmesi onlar için bir anlam ifade etmeyebilir ama bu taraftar özellikle kendi sahasında rakip kim olursa olsun berabere kalmaya bile tahammül edemeyen bir topluluktur.....

Bakınız geçen yıl her maçta yağmurlu hava olmasına rağmen stadyum % 90 dan fazla doldu. Sadece bir kupa maçıydı zannedersem onda dolmadı...

Neden? Çünki o zaman bir sinerji vardı yeni bir heyecan vardı . Diğer takımların kötü sonuçlarıyla şampiyon olabilirmiyiz umudu vardı...

Ancak çıkca görüldüki bu kadro bir kaç önemli takviye olmadan şampiyon olamıyor.. Taraftarda bu takviyeleri beklemeye başladı. Engin, Tjkuzu , Zafer çok önemli transferler Göksu ' yu kazanmakta öyle . Ancak millet takımı alıp götürecek şampiyonluk umudu aşılayacak bir transfer bekliyor...

İşte Fatih Tekkeyi bunun için önemsiyor bunun için bekliyor...Fatih bir umuttur.... Fatih diğer büyük takımlarında almak istedikleri bir yıldızdır.. O anlamda önemlidir. ...... Diğer takımlar transfer yaptılarda biz neden yapamadık lafına tokat gibi bir cevaptır.....

Onun için Fatih Tekke mutlaka gelmeli....

Takımı bir kişiye endekslememek laızm ama tamamlayıcı bir parçadır... Tek başına değil belki ama takımıyla bu büyük taraftarı ve camiayı yeniden hareketlendirebilir.....

Sizin yazilarinizdan anladigim kadariyla bizim taraftara sampiyonluk garantisi verecen ki kombine alsin.
Fatih Tekke mutlaka gelmeli, niye mutlaka gelmeli, takimi ona neden mejbur ediyorsunuz?

Fatih tekke gelmezse, muhtemelen taraftar her kötü sonucta yönetimi istifaya cagracak, diyelim Tekke geldi ve basarisiz oldu,
yönetim zarari seyirciden alabilecek mi, yada yuuuh seyirci disar,i diyebilecek mi? Diyemez cünkü taraftar her zaman haklidir,
ister anlayin ister anlamayin, Fatih Tekke dayatmasi var Trabzonda.
Senin gördüklerini yönetim görmüyor mu? Bu taraftar profilinin Trabzonda degismesi gerek, yoksa fatih ve onun gibiler kullanacagi
cok taraftar bulurlar Trabzonda.

Adem Erdoğan
22.07.2009, 13:52
Sizin yazilarinizdan anladigim kadariyla bizim taraftara sampiyonluk garantisi verecen ki kombine alsin.
Fatih Tekke mutlaka gelmeli, niye mutlaka gelmeli, takimi ona neden mejbur ediyorsunuz?

Fatih tekke gelmezse, muhtemelen taraftar her kötü sonucta yönetimi istifaya cagracak, diyelim Tekke geldi ve basarisiz oldu,
yönetim zarari seyirciden alabilecek mi, yada yuuuh seyirci disar,i diyebilecek mi? Diyemez cünkü taraftar her zaman haklidir,
Senin gördüklerini yönetim görmüyor mu? Bu taraftar profilinin Trabzonda degismesi gerek, yoksa fatih ve onun gibiler kullanacagi

Son yere kadar eyvallah güzel yazmışsın, Fatih gibiler derken acaba Fatih gibisini bulabiliyorsan ben kullanılmaya razıyım .

Elden ayaktan düşmüş 35'e merdiven dayamış, maddi çıkar için gelmek istiyor zannedecek görende.Aynı mantıkla hareket edecek olursan mevcut kadrodaki futbolcuların birçoğu bu takımı kullanıyor zira gelirken söyledikleri ilk şey hedefim ilerde Avrupa'da oynamak.

salihismet
22.07.2009, 13:53
zaten şuanda 10.000 tane kombine satılmış..geçen yıl 16.000 satılmıştı yanlış hatırlamıyosam arada pek de bi uçurum yok.

Yanimiyorsunda, gecen senede vali 6 bin kombine aldi dagittimi onlari sattimi bilmiyorum, baskalrida alip taraftarlara dagittilar. Taraftarin parasini
verip aldigi kombine 6 bine gecmez.

ozturk
22.07.2009, 13:54
Şunu söylecek taraftar yok mu?

Ya arkadaş Fatih i çok istiyordum.Alınmadı. Ama Başka TRABZONSPOR yok. Ben yine de formamı, kombinemi alıp takımımı destekleyeceğim.Takıma köstek yerine destek olacağım.

OLCAY ÇAKIR
22.07.2009, 13:54
Adem,ben heryerde,her ortamda dile getiriyorum.

İnsanoğlu,ben dahil,bazen kilitleniriz.
Perdeleniriz.
Göremeyiz.
Bir adım sonrasını hemde.
Şuan çoğunluğumuz(haklı olduğu anlamına gelmez)kilitlenmiş durumda.

Sonu kaos bu işin.
Bunu göremeyenler kusura bakılmasın ama SORUMSUZDUR.
BENCİLDİR...
Kilidi çözme adına yapıcı gayretleri görmezden gelmeyin lütfen.

Burda,Fatih Gelmesin diyene rast gelmedim diyorum.
Ama burda sağduyusunu kaybetmişler gördüm.

Sezona taş gibi bir takımla başlıyoruz..
Aslolan başka ne olabilirki?

Olcay abi sen de haklısın; fakat bu tür yazılar BMN sınırları içerisinde kalıyor; Faik abinin bahsettiği sokaklarda kahvelerde anlatmak lazım bunları.

salihismet
22.07.2009, 13:56
Son yere kadar eyvallah güzel yazmışsın, Fatih gibiler derken acaba Fatih gibisini bulabiliyorsan ben kullanılmaya razıyım .

Elden ayaktan düşmüş 35'e merdiven dayamış, maddi çıkar için gelmek istiyor zannedecek görende.Aynı mantıkla hareket edecek olursan mevcut kadrodaki futbolcuların birçoğu bu takımı kullanıyor zira gelirken söyledikleri ilk şey hedefim ilerde Avrupa'da oynamak.

Aman ha! hedefim avrupadir diyeni almiyacaksin takima, gidebilen gidiyor, sonra geri gelmek icin türlü yollara basvuruyorlar.
( Fatih Tekkenin futboluna asla bir sey demiyorum)

demiahme
22.07.2009, 13:58
Fatih tekkeyi cok severdim
trabzon tarihinin yetistirdigi en yetenekli oyuncu benim gozumde
ama artik sevmiyorum
Trabzon spora zarar veren hic kimseyi sevmiyorum
nerde oynarsa oynasin kime giderse gitsin

ozturk
Evet olacaktı.

Ayrıca senin yazdıklarında haksızsın demiyorum, sana da katılıyorum.

maalesef bu konular böyle:) 2x2= 4 gibi değil :) ama farklı fikirler ufuk genişletiyor..

Faik Yılmaz

Olay Fatih Tekke olayı değil..... Olay yıldız olayı taraftar yıldız istiyor. Tekke yerine onun kadar etkili bir yıldız alabilirseniz onuda kabullnirler... Ancak o paraya hiç kimse yıldızını size satmaz....bu da bir gerçek

Neden Tekke çünki taraftar Tekkenin neler yapabildiğini nasıl hırsla sakat sakat bile oynabildiğini biliyor görüyor....

Zarar konusuna hiç katılmıyorum.... Fatih Tekke bugün gelirse en az 5-6 bin kombine satılacak diğer ürün gelirleriyle transfer parası fazlasıyla çıkacaktır. Yani klüp zarar etmeyecektir. Kaldıki geçen sene Gökhanın Bursada yaptığı gibi 3-4 maçta kurtarırsa - ki bu potasnsiyel onda fazlasıyla var- zarar değil kar edeceğiz...

Bugünki yönetimin yaptığıysa maddi manevi nedenlerle değil sırf inatlarından dolayı Tekkeyi almamaktadır. Ve bu yönetmden bazı isimlerin onu istemediği tezini güçlendiriyor.....

Yarın öbürgün Tekkeye vermediğimiz daha fazlasını başka birisine verdiğimizde bu söylediklerimin gerçek olduğunu göreceksiniz. o zaman dicezki mesele para meselesi değilmiş....

Yunan atasözü var. " Tanrılar yeni tanrılar istemezler " diye.... Acaba isanın içinden yönetim Fatih tekkenin popülaritesinin kendilerini geçmesinden çekindiği içinmi almıyor diye düşünmeden edemiyor....

Emrullah
22.07.2009, 14:00
Nuri Albayrak yönetimi her hamlesiyle çok kötü yönettiler takımı. Takımı kötü yöneten birilerini sırf istikrar olsun diye, sırf Trabzonspor'un yönetimi diye kalmasına göz mü yumacağız, halimizden memnunmuş gibi mi davranacağız, daha kötüye götürmesi için sesimizi çıkartmamaız mı gerekiyor. Hayır.

Sadri Şener'in geçen yıl yaptıkları ayakta alkışlanması gereken hamlelerdi. Ama bu yıl Trabzonspor'un sportif başarı adına önemli hamleler yapması gereken yıldı. Çok iyi bir takım kuruldu, bunu kabul etmek lazım. Ama bu takımın en önemli mevkisi, olmazsa olmaz mevkisi hala boş ve burayı doldurma adına ciddi bir adım atılmış değil, düşündüklerini de zannetmiyorum, en azından ciddi bir transfer düşündüklerini zannetmiyorum.

Sadri Şener ve yönetimi iş bilmez bir yönetim değil, ama boş bir inat uğruna, ego uğruna takımın geleceğiyle oynuyorlar. Trabzonspor'un menfaatleri herşeyin üstünde olmalı, kendi menfaatleri ve egoları değil. Fatih'in transferinin Trabzonspor'un menfaatine bir durum olarak görmeyenlerin ya akıldan zoru olması lazım ya da kişisel nedenler olması lazım.

Sadri Şener yönetiminin kendi kurduğu bu takımı heba etmeye hakları yok. Bu takımı kurmaları için onları destekledik, bu takımı dağıtmaları, heba etmeleri için değil. Forvet alınmaması durumunda malesef bu takım heba olacak, yine iç çekişmeler yüzünden kaos meydana gelecek. Yönetimin işi, oluşabilecek kaosu önceden görmek ve ona göre hareket etmektir, işi oluruna bırakmak değil. Çocukca davranıp "Bu nankör camia kıymetimi bilmedi, ne halleri varsa görsün, istifa ediyorum." tarzı, yönetimin yapmaması gereken şey olmalı.

Artık çocukluğu bıraksınlar, bizi kaosa sürüklemesinler, kendini bilmez taraftarın olası kaos külütürüne çanak tutmasınlar, akıllarını başına alsınlar biraz. Artık yeter yani, daha bekleyecek ne sabır kaldı, ne derman, yorulduk vallahi yorulduk.

Adem Erdoğan
22.07.2009, 14:02
Aman ha! hedefim avrupadir diyeni almiyacaksin takima, gidebilen gidiyor, sonra geri gelmek icin türlü yollara basvuruyorlar.
( Fatih Tekkenin futboluna asla bir sey demiyorum)

Dönüp dolaşıp yine aynı yere geliyoruz.Neyse boşver...

Kombine ve bilet satışı ile alakalı klübe bir mail attım teşvik edicilik açısından, inşallah ilerleyen yıllarda o tür bir sistem uygulanır.Havayolu şirketlerinin internet üzerinden bilet satış sistemine benzer bir sistem.

Harun-61
22.07.2009, 14:03
Zarar konusuna hiç katılmıyorum.... Fatih Tekke bugün gelirse en az 5-6 bin kombine satılacak diğer ürün gelirleriyle transfer parası fazlasıyla çıkacaktır. Yani klüp zarar etmeyecektir. Kaldıki geçen sene Gökhanın Bursada yaptığı gibi 3-4 maçta kurtarırsa - ki bu potasnsiyel onda fazlasıyla var- zarar değil kar edeceğiz...

Bugünki yönetimin yaptığıysa maddi manevi nedenlerle değil sırf inatlarından dolayı Tekkeyi almamaktadır. Ve bu yönetmden bazı isimlerin onu istemediği tezini güçlendiriyor.....

....

:alkış::alkış:

salihismet
22.07.2009, 14:06
Bu Umut-Gökhanın performansına göre değişir...artık herkes biliyor forvetlerimizde sorun olduğunu.Bahsettiğimiz başkanda ufak bir şeyde istifa eder gibi,samet aybaba olayında bunu gördük..tarih veremem ama inşallah başarılı oluruz da bu gerçekleşmez tabi.

Yani Umutla Gökhan gol kaciracak, ceremesini yönetim cekkecek. Adamlar catir catir aciklama yapiyor, hatta Fatihi seven köse yazarlari yazilar
yaziyor bu konuda, Fatih cok para istedi diye, hala daha neden inanmamakta israr ediyorsunuz. Tamam gol sorunui yasiyoruz bunu herkes görüyor,
o zaman taraftar alsin kombinesini sonrada transfer istesin yönetimden, yanlis veya dogru adamalar bir sürü futbolcu aldilar, borc 80 milyonun üzerine
cikti, kim ödeyecek o borcu? Birakinda adamlar islerini yapsinlar. Tamam siz Fatihi istediniz onlar almadi, artik bundan sonra bununüzerine gitmek
yönetime deyil Trabzonspora zarar verecek.

Ilelioglu
22.07.2009, 14:06
Bu isin sonu nereye gidecek böyle....:cool:

salihismet
22.07.2009, 14:09
Dönüp dolaşıp yine aynı yere geliyoruz.Neyse boşver...

Kombine ve bilet satışı ile alakalı klübe bir mail attım teşvik edicilik açısından, inşallah ilerleyen yıllarda o tür bir sistem uygulanır.Havayolu şirketlerinin internet üzerinden bilet satış sistemine benzer bir sistem.

Sizi kutklarim, insallah önerileriniz kabül görür. Ara sira bu gibi seyleri okumak insani rahatlatiyor.

Emrullah
22.07.2009, 14:11
Yürüyüş ne oldu yürüyüş, herhangi bir haber yokmu?

salihismet
22.07.2009, 14:17
Olay Fatih Tekke olayı değil..... Olay yıldız olayı taraftar yıldız istiyor. Tekke yerine onun kadar etkili bir yıldız alabilirseniz onuda kabullnirler... Ancak o paraya hiç kimse yıldızını size satmaz....bu da bir gerçek

Neden Tekke çünki taraftar Tekkenin neler yapabildiğini nasıl hırsla sakat sakat bile oynabildiğini biliyor görüyor....

Yarın öbürgün Tekkeye vermediğimiz daha fazlasını başka birisine verdiğimizde bu söylediklerimin gerçek olduğunu göreceksiniz. o zaman dicezki mesele para meselesi değilmiş....

Yunan atasözü var. " Tanrılar yeni tanrılar istemezler " diye.... Acaba isanın içinden yönetim Fatih tekkenin popülaritesinin kendilerini geçmesinden çekindiği içinmi almıyor diye düşünmeden edemiyor....

Bakin, farkindaysaniz Fatih Tekke konusu Trabzonda bir dayatmaya kadar geldi yazdim, sizde bunu deyit eder birseyler yazdiniz, Fatih
gelirse 5-6 bin kombine satilir diye. Bunun böyle olmamasi gerek. Cünkü Trabzonsporun gelirleri bellidir, taraftar alacagi kombineyi
pazarlik konusu yaparsa, o zaman oraya yönetici secmeye hic gerek yok. cikar biriy´si taraftarlar arasinda bir refarandum yapar
onlarin istekleri dogrultusunda takim yönetilir, yönetimin fatih konusunda belli düsünceleri vardir mutlaka, herseyi aciklamak zorundada deyiller,
onlarada saygi duyup bu is fazla uzatmamak lazim, zira bundan sonraki zarari Trabzonspo görecek.

Poülaritesinin yönetimi gecmesi yöneticilerin belkide en son düsünecek olduklari seydir, belki fatih böyle bir seyin
pesinde olabili fakat yönetimin böyle bir düsüncesi olacagini sanmiyorum. Bu gibi yöneticiler oraya gelmeye pekte niyetli deyiller,
Ahmet Agaoglunun bazi konusmalarini izlediyseniz bunlari görebilirsiniz.

Orki
22.07.2009, 14:20
Her ne olursa olsun Fatih dünyanın en iyi iki türk forvetinden birisidir.Fatihin futbolu tartışılmaz.Kim bunu tartışırsa ayıp eder.Fatih bu takımda olsa bu takım çok daha farklı bi kimliğe bürünür.Bunlar gerçekler
Fakat parasal konularda fatihin nasıl bir yaklaşım içerisinde olduğunu tam manasıyla bilemiyoruz.Fatih bu klüpten bu kadar çok para istemişse ki hakkıdırda ben bu yüzden Fatihe kızmam benim şampiyon olmamda büyük bi katkısı olucaksa neden bu kadar para almasın?

İHTİLALL
22.07.2009, 14:21
Şunu söylecek taraftar yok mu?

Ya arkadaş Fatih i çok istiyordum.Alınmadı. Ama Başka TRABZONSPOR yok. Ben yine de formamı, kombinemi alıp takımımı destekleyeceğim.Takıma köstek yerine destek olacağım.
Eyvallah..
Ben aynen söylüyorum..
.....
Sizde şöyle söyleyebilecekmisiniz:
Yönetimimiz geçen yılkı başarılı işlerinden sonra,
Yattara'nın satışı olayını,
Yusuf transferini,
Ersun Yanal'ın değerlendirilmesi ve gönderiliş zamanını,
Yeni hoca arayış sürecini ve Samet akandalını
Çok bariz sağbek ve forvet eksikliğinden dolayı transfer işini,
Ve en son Fatih Tekke olayını yüzüne gözüne bulaştırmıştır.
Bunlara rağmen yönetime destek veriyorum,başarılı omalarını bekliyorum..

ozturk
22.07.2009, 14:21
Bakin, farkindaysaniz Fatih Tekke konusu Trabzonda bir dayatmaya kadar geldi yazdim, sizde bunu deyit eder birseyler yazdiniz, Fatih
gelirse 5-6 bin kombine satilir diye. Bunun böyle olmamasi gerek. Cünkü Trabzonsporun gelirleri bellidir, taraftar alacagi kombineyi
pazarlik konusu yaparsa, o zaman oraya yönetici secmeye hic gerek yok. cikar biriy´si taraftarlar arasinda bir refarandum yapar
onlarin istekleri dogrultusunda takim yönetilir, yönetimin fatih konusunda belli düsünceleri vardir mutlaka, herseyi aciklamak zorundada deyiller,
onlarada saygi duyup bu is fazla uzatmamak lazim, zira bundan sonraki zarari Trabzonspor görecek.

evet işte kilit nokta bu..

fatih alınmadı diye bu saatten sonra takıma küsülmemeli..

Süleyman Sofu
22.07.2009, 14:24
Eyvallah..
Ben aynen söylüyorum..
.....
Yusuf transferini,
:alkış:aynen söylüyorum kendi adıma
ama bu saatten sonra bu yönetim avni akerde rahat maç seyredemez bunuda özellikle söylüyorum

ozturk
22.07.2009, 14:28
Eyvallah..
Ben aynen söylüyorum..
.....
Yusuf transferini,

ben de aynen söylüyorum.Takımın geçen yıldan eksiği yok fazlası var.

-------------------
yattara kendi gitmek istedi..
yusuf olayı bjk ile alakalı.
ersun hocayı yönetim değil tribünlerdeki binlerce td adayı gönderdi.
-----------

bütün bunlar yönetimin suçu olsa DAHİ yine de söylerim.

"taraftarın istediği futbolcuyu transfer etmeyen yönetim tekrar seçilemedi"

diye haber çıksa kulübe gülmezler mi?

EmrahYalçınalp
22.07.2009, 14:30
Fatih Tekke gelmedi, sağlık olsun. Önemli olan Trabzonspor. Ama, burda temelden yanlış olan birşey var. Yönetim ve buradaki bazı arkadaşlar taraftarın tutumunu sürekli içerliyorlar. Bu çok anlamlı değil, bu yel değirmenleriyle savaşmak gibi... Trabzonspor taraftarı "gıcık"tır. Ortaya Tekke lafını atar da almazsan "gıcık" olur. Kombineye 50 Lira daha fazla vermeye evet ama, 50 Liraya milletin eline bir de kart tutuşturmaya "gıcık" olur. Sosyoloji sonuçta, yüzlerce yılda oluşmuş, 2 yılda düzelmez. Şimdi de, bence, yönetimin ve yine buradaki bazı arkadaşların tarif ettikleri "ideal taraftar prototipi"ne gıcık oluyorlar. Elitist, tepeden bakmacı geliyor millete. "30 yıldır maça giderim, 6 şampiyonluk gördüm, senden mi öğreneceğim bu takımın nasıl şampiyon olacağını, nasıl destekleneceğini" gibi geliyor... Nacizane, kendi görüşüm... Evet, bu tutum yanlıştır ama reeldir. Doğruya teşvik etmek antipatik olup ters tepki yapıyor, bunu görmek de kriz yönetmektir zaten. Öyleyse krizi yönet! Ya Tekke'ye stadyumda tören yaptığında milletin haberi olsun, ya da baştan "Tekke'ye başarılar dileriz ama hiç öyle bir düşüncemiz yok" açıklamasını yap. Yapamıyorsan, o zaman da kabahati sağa sola, taraftara, kombineye atma.

Fatih konusuna dönersek; Fatih bu takıma dönerse takımdaki tavan ücreti de alır. Bu kadar net. Ben kişisel olarak sevmiyorum Fatih'i. Ama gözüm de var çok şükür. Yattara'nın aldığı parayı Fatih'e vermeye kıyamıyorsan ya futbolu bilmiyorsun, ya Fatih'i hiç seyretmedin, ya da baştan alasın yok.

Şu durumda, benim açaımdan Fatih gelmeliydi. Gelmedi de ne oldu? Hiç. Zurawski de gelmemişti, Alex de, Fernando da. Sağlık olsun. Ayrıca, bence Gökhan Ünal hem karakter, hem de topçu olarak taş gibi adamdır mesela. Ama bu süreç böyle yönetilmemeliydi. Ortada bir hata var. Bu hatanın bedeli kaçırılan gollerden sonra "Tekke" tezahüratı olarak da geri dönecek ve takım bundan -umarım az olur- etkilenecek. Devekuşu mantığıyla bu nedenle de taraftar suçlanacaksa, öyleyse tüm orman yangınlarından da, sel baskınlarından da oksijen sorumlu. Çünkü ateşte de o var, suda da. Umarım anlatabilmişimdir.

Yapacak birşey yok. Fatih Trabzonspor'da olmadığı müddetçe ilgi alanımın çok dışında. Allah yolunu açık etsin. Umarım iyi transferler çok iyi bir kadro kurar, çok da iyi sonuçlar alırız. Ama Fatih ayarında bir adamı ona vermek istemediğimiz paraya getiremeyeceğimiz de gün gibi. Batuhan iyi tercih olur bence. Oyunu forse itmesini istediğimiz bir adam lazımsa, kaval kemiği dışında gol atma ihtimali olanını tercih ederim.

Süleyman Sofu
22.07.2009, 14:31

neymiş o fazlalık yeni gelen topçularmı yoksa hazırlık maçında dahi gol atamayan forvetimizmi

cınar#7
22.07.2009, 14:33
o zaman taraftar alsin kombinesini sonrada transfer istesin yönetimden
burda söylediğine kesinlikle katılmıyorum,forvet transferini yapmak için kombinemi beklenecek? takımın başarısı önemli,inatlaşmaya gerek yok.Fatih Tekke olmadı şimdi onun kadar kaliteli forvet getirmeleri gerekir,şart.Aksi taktirde Fatih Tekke tezahuratları gayet normal olacak.

Faik Yılmaz
22.07.2009, 14:34
onlarada saygi duyup bu is fazla uzatmamak lazim, zira bundan sonraki zarari Trabzonspo görecek.

O zaman Hem forvet almayıp geçen yılki forvet eksikliğinden dolayı başarısız olursak bir taraftar olarak stadyumda , kongre üyesi olarakta kongrelerde hesabını bana ve diğer üyelerede vermeye hazır olsunlar.....

Tabi bi noktada haklısınız yönetimde onlar var tasarruf hakları var belli oranda ama onlarında zaamnı geldiğinde hesabı verecekleri yerler var....

Laflarım tehdit olarak algılanmasın lütfen...... Ne haddimize tehdit etmek.....

İHTİLALL
22.07.2009, 14:34
Yürüyüş ne oldu yürüyüş, herhangi bir haber yokmu?
İnşallah yapılmaz ,vazgeçilir..
Şu saatten sonra hiçbir faydası olmayacağı gibi büyük zararlara yol açabilir..
Tekke transferi konusunda bizim gibi "sudan çıkmış balık"durumunda olan arkadaşların sessizce olayı soğutup(iyi gelişmeler ve başarılar olmasını umut ederek tabi)yıllrdır yaptıklarını yapmaya devam etmesi lazım..
Zaman herşeyi ortaya koyacaktır..
İnşallah bunu"millet ne galeyana gelmişti lüzumsuz yere" diye tebessümle hatırlarız..

ozturk
22.07.2009, 14:38

neymiş o fazlalık yeni gelen topçularmı yoksa hazırlık maçında dahi gol atamayan forvetimizmi

sadece 1 tanesini söylüyorum...

rakiplerin(bjk,gs,fb, sivas) hazırlık maçlarında tel tel dökülüyor sen
sivasın 5 yediği takımla berabere kalıyorsun hem de galibiyeti kaçırıyorsun. daha ne olsun..

ozturk
22.07.2009, 14:42
O zaman Hem forvet almayıp geçen yılki forvet eksikliğinden dolayı başarısız olursak bir taraftar olarak stadyumda , kongre üyesi olarakta kongrelerde hesabını bana ve diğer üyelerede vermeye hazır olsunlar.....

Tabi bi noktada haklısınız yönetimde onlar var tasarruf hakları var belli oranda ama onlarında zaamnı geldiğinde hesabı verecekleri yerler var....

aynen katılıyorum...

bir de olayın şu boyutu var bir kesim (büyük bir kısım) olayı fatihe indirgiyor. "kaliteli bir yıldız forvet transfer edilmeli" sözüne kimse karşı çıkmaz..

ama fatih transfer edilmedi diye ortalığı ayağa kaldıranlara karşı çıkılır.

TRABZONSPOR şahıslara bağlı olmamalı..

ama yıldız transferi istemek tabiiki taraftarın hakkı..

keşke herkes meseleyi sizin gibi ele alsa:)

Adem Erdoğan
22.07.2009, 14:43
Yürüyüş hiçbir işe yaramayacak, yönetime yeterince baskı yapıldı, hem taraftar hem basın hem de yönetime karşı sözü geçebilecek insanlar tarafından.
Bunlara rağmen alınmadıysa dünya yürüse yine de alınmaz.Para konusundaki açıklamalarda sonra tarafların(FT VE yönetim) arası daha da açıldı. Yönetimin bu konuda pişman olacağını düşünüyorum fakat ipler koptu bir kere.

Salih Yazıcı
22.07.2009, 14:44
şuan gabriç ve fatih gelse çok çok ii olurdu

Serdar Ersoy
22.07.2009, 14:48
yürüyüşten haberi olan var mı inşallah fazla katılım olmamıştır :S

vatandas61
22.07.2009, 14:49
bu konunun artik kapatilmasi gerek, baskan almiyoruz diye aciklama yapti. Bundan sonraki tartismalar anca takima zarar verir

Recep Alkan
22.07.2009, 14:50
Önümüzde çok önem verdiğimiz bir Avrupa ligi var.

Yapılan 3 hazırlık maçı 6 gol forvetler piyasada yok!!!

İlk hafta taraftarın gerçekten intikam olarak baktığı bir sivas maçı,

Şöyle bir baktığımda ALLAH korusun olası bir tökezleme de Trabzonspor şimdilerde başladığı bölünmüşlük ile çok çabuk dağılır.

Bilmiyorum nasıl olacak ama birşekilde bu iş toparlanmalı.

Gelecek sene için en olumlu baktığımız sene sonu 2008 - 2009 sezonu idi ama TD işi ile başlayıp süren bu zamanda işler beklenilen gibi gitmedi.

Ilelioglu
22.07.2009, 14:58
Önümüzde çok önem verdiğimiz bir Avrupa ligi var.

Yapılan 3 hazırlık maçı 6 gol forvetler piyasada yok!!!

İlk hafta taraftarın gerçekten intikam olarak baktığı bir sivas maçı,

Şöyle bir baktığımda ALLAH korusun olası bir tökezleme de Trabzonspor şimdilerde başladığı bölünmüşlük ile çok çabuk dağılır.

Bilmiyorum nasıl olacak ama birşekilde bu iş toparlanmalı.

Gelecek sene için en olumlu baktığımız sene sonu 2008 - 2009 sezonu idi ama TD işi ile başlayıp süren bu zamanda işler beklenilen gibi gitmedi.

Katiliyorum Gökhan her ne kadar son macta iyi oynamis olsada iki tane yüzde yüzlük pozisyounu degerlendiremedi ve bana gecen sezonu hatirlatti..Zaten ortada 6 gol var ama hepsi orta saha ve defans oyuncularina ait....Forvet'e takviye yapilmassa vay halimize...En cazip'i ise Fatih Tekke idi ama Yönetim kendi kuyusunu erken kazmaya basladi ama yine her zaman arkasindayim...

OrkHun
22.07.2009, 15:03
Yıldız ne ya
koca koca adamlar yıldız istiyorsunuz çocuk gibi
trabzonsporun bütçesi bellidir
bize faydalı oyuncu lazım
yaşı geçmiş hedefsiz adamlar değil(fatihle alakalı değil)
genç yıldızları da rahat bırakın bir zahmet türkiyeye gelmesinler la liga da premier lig de falan oynasınlar
bize henüz parlamamış yıldızlar veya iş görecek ikinci sınıf topçular lazım
vassel gibi bir sönük yıldız alacağımıza ya da nihat gibi sakat bir adama trilyonlar dökeceğimize
batuhan veya mustafa pektemek gibi yıldız adaylarını tercih ederim

altar61
22.07.2009, 15:04
Yönetim çeşitli bahanelerle almak istemedi ve fatih tekke defterini kapattı. Bizler haykırdık ayağa kalktık isyan ettik sonunda susuyoruz. Ama şu bir gerçek ki eğer 2009-2010 sezonunda ve Uefa da gol sıkıntısı çekersek, forvetlerden verim alamazsak, yönetimin koltuğu sallanır. Büyük eleştiri alırlar ve ortalık karışır. Yönetim bunu biliyor. Demek güvendiği birşeyler var. Saygı duyuyoruz. Tercihlerini yapsınlar ve lige başlasınlar. İnşallah başarılı oluruz. Hepimizin isteği Trabzonsporun büyük başarılar elde etmesi. Biz bunu fatihle başarırız dedik, onlar fatihsiz de başarırız dediler. hadi bakalım izleyip göreceğiz. Şimdi biz sustuk, susturulduk; olası bir başarısızlıkta onlar susacak, susturulacak.

Kemal Ç.
22.07.2009, 15:08
Yönetim çeşitli bahanelerle almak istemedi ve fatih tekke defterini kapattı. Bizler haykırdık ayağa kalktık isyan ettik sonunda susuyoruz. Ama şu bir gerçek ki eğer 2009-2010 sezonunda ve Uefa da gol sıkıntısı çekersek, forvetlerden verim alamazsak, yönetimin koltuğu sallanır. Büyük eleştiri alırlar ve ortalık karışır. Yönetim bunu biliyor. Demek güvendiği birşeyler var. Saygı duyuyoruz. Tercihlerini yapsınlar ve lige başlasınlar. İnşallah başarılı oluruz. Hepimizin isteği Trabzonsporun büyük başarılar elde etmesi. Biz bunu fatihle başarırız dedik, onlar fatihsiz de başarırız dediler. hadi bakalım izleyip göreceğiz. Şimdi biz sustuk, susturulduk; olası bir başarısızlıkta onlar susacak, susturulacak.

hepsi bu işte.

Recep Alkan
22.07.2009, 15:09
Katiliyorum Gökhan her ne kadar son macta iyi oynamis olsada iki tane yüzde yüzlük pozisyounu degerlendiremedi ve bana gecen sezonu hatirlatti..Zaten ortada 6 gol var ama hepsi orta saha ve defans oyuncularina ait....Forvet'e takviye yapilmassa vay halimize...En cazip'i ise Fatih Tekke idi ama Yönetim kendi kuyusunu erken kazmaya basladi ama yine her zaman arkasindayim...

Bu takımın forvet eksikliğini 2008-2009 devre arasında resmen bağırdım.

Olmadı, alınmadı, ikinci yarı şampiyonluk kaçtı.

Hiçbir futbolcuyu eleştirmem, sonuçta bilerek yapmadıklarını biliyorum, ama ynetim de bunu görmeli ve takviye yapmalı.

Fatih Tekke en güzel ve somut alınabilecek isimdi. Aslında hala kaçırılmış birşey yok, istense bu adam gene koşarak gelir, ama çağrılmayacak.

Son olarak bugünkü yürüyüş 100-150 kişi civarında imiş. Hala daha devam ediyormuş, devamlı olarak Fatih Tekke tezahüratları yapılıyor. Aramızda Trabzonda oturanlar var daha net bilgi alınabilir. Ama şu bir gerçek ki bu ısrar taraftar tarafından asla kesilmeyecek. Bu yavaş yavaş piyasaya çıkıyor.

esra61
22.07.2009, 15:11
altar61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2480541#post2480541)

olayı kısaca özetlemişinn
tebriklerrrrrr

altar61
22.07.2009, 15:13
sağolun arkadaşlar. Trabzonsporumuz için hayırlısı neyse o olsun.

yabadallah
22.07.2009, 15:23
altar61 tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2480541#post2480541)

olayı kısaca özetlemişinn
tebriklerrrrrr

altina imzami atiyorum. cok dogru bir teshis.
insallah biz haksiz oluruz, trabzonsporumuz sampiyon olur, basarili olur bizde deriz ki 2 varmis demekki yonetimin bir bildigi " . Ama bunun tersi olursa ( Allah korusun ! ) bu taraftari kimse tutamamaz.. cunku kac aydir her turlu ortamda Fatih'in gerekliliginden bahsediliyor...
Su anda yonetim patron biziz dedi ... bizdi peki ozaman hadi gorelim dedik...
Trabzonspor;umuz icin ben yonetimin hakli olmasini cani gonulden diliyorum...

Ayri olarak Trabzonspor'un kendi oz futbolcusuna vefasizligi ilerede cok zarar getirecek cok... Hamiler, huseyinler, fatihler hepsi birer birer kusturuldu bu takimda..

Saygilarimla

Dursun Kaplan
22.07.2009, 15:27
Yuhh. Bide yürüyüşmü yapılacak. :)

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 15:28
Lanet olsun bu başlık daha kapanmadımı hala..

Ne Fatih..

Nabzın etkisini artırıyorsunuz sadece,Başka hiçbirşey olmuyor burda...

Forvetler gol atamadımı tepkinin daha çok artmasını sağlıcak bu başlık..Ve kaçan her gol daha fazla göze batıcak..

İçinizde forvetlere düşman bile kesilen var başlıkta..

Yapmayın Allah aşkına...Ve kapatın şu başlığı..

ozturk
22.07.2009, 15:31
Lanet olsun bu başlık daha kapanmadımı hala..

Ne Fatih..

Nabzın etkisini artırıyorsunuz sadece,Başka hiçbirşey olmuyor burda...

Forvetler gol atamadımı tepkinin daha çok artmasını sağlıcak bu başlık..Ve kaçan her gol daha fazla göze batıcak..

İçinizde forvetlere düşman bile kesilen var başlıkta..

Yapmayın Allah aşkına...Ve kapatın şu başlığı..

kapanmaz kardeş boşuna bekleme...

avni akerdeki maçlarda eğer ilk 15 dk da gol gelmezse asıl sen o zaman seyreyle gümbürtüyü:)

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 15:32
Her maç başlar belli kesim Fatih Tekke diye bağırmaya..

Klübün başkanı değil Fatih..Çok da severim kendisini..

Ama yeter bu kadar konuşulduğu yahu..

Bitti artık bu mevzu..Konuşulmasın..

Ali İhsan
22.07.2009, 15:33
Fatih'i çok istiyorum. Gelmesini çok istedim. Gelemeyeceğini en başından beri düşündüğüm halde umut besledim.

Ama alınmadı, hayal kırıklığı yaşamadım. Ayrıca Trabzonspor'a her ne şekilde olursa olsun kızamam, küsemem. Trabzonspor kişilerin ve kurumların üstündedir. Biz ne yönetimler gördük, hala Trabzonspor aşığıysak bir Fatih Tekke olayındaki hatalarıyla yönetime cephe alamam. Alsam bile yine Trabzonspor'a kötülük yapamam.

Bu olayı daha da fazla germenin de bir faydası olmadığını görüyorum.

Yönetim baskılara rağmen almadı. Sebeplerini az çok biliyoruz. Artık dönüşü olmayan bir yola girildi ve sırf Fatih Tekke'ye hayranlığımdan dolayı da Trabzonspor'u çöpe atamam...

Ayrıca Fatih Tekke'yle dalga geçen taraftarlarımız da var onları da anlayamıyorum. Tamam almadık, almayalım ama bu adamın Trabzonspor tarihinde bir efsane olacak kadar faydalı olduğunu da kimse unutmasın...

Koray
22.07.2009, 15:35
Bu başlığın kapatılmamasının sebebini çözmüş değilim hala...

murat köse
22.07.2009, 15:40
batuhanı da antep kiralık olrak almış. bizimkiler acaba kimi alıcaklar cok merak ediyorum...

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 15:40

Aynen Korayım..

Faik Yılmaz
22.07.2009, 15:42
Bence iyi bir forvet alınana kadar açık kalmalı....

İnsanlar bu eksikliği görmeli......

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 15:45

Sandıkta sorulur hesap genelde, sokaklarda değil..

Hem aday çıkmayacak hem de her hareket eleştirilecek..

Ne güzel İstanbul..

billy61
22.07.2009, 15:48
BİLE BİLE LADES

bir

Recep Alkan
22.07.2009, 15:51

Bende neden bu kadar rahatsız olduğunuzu anlamıyorum.

Bu sitenin bir yönetimi var, gerektiğinde kapatılan başlıklar var, demekki daha kapanma zamanı gelmemiş, rahatsızlık duyan varsa sakin başlıklar da var önerebileceğim.

Ne güzel İstanbul..

Şu an eleştiren taraftar, aday bizim aramızdan mı çıkmalıydı?

Sen elinden şampiyonluğun göz göre göre çalınırken ağırlığını koyup engelleyemez ve insanlara da aynı zaman diliminde tepki yeri olarak sokakları gösterirsen, o yapılan yürüyüşten sonra insanlar birşeyleri değiştirebildiğini görürse, bundan sonraki her küçük büyük harekette sokaklara dökülür.

O zaman 20.000 kişi, bugün 150 kişi.

Koray
22.07.2009, 15:53
Bende neden bu kadar rahatsız olduğunuzu anlamıyorum.

Bu sitenin bir yönetimi var, gerektiğinde kapatılan başlıklar var, demekki daha kapanma zamanı gelmemiş, rahatsızlık duyan varsa sakin başlıklar da var önerebileceğim.

.

Recep abi iş başlık önermeye gelirse bizimde önereceğimiz başlıklar vardır elbet...

Faik Yılmaz
22.07.2009, 15:55

Ne güzel İstanbul..

Sanal olarak Resmi Sitede.....

Taraftar olarak stadyumda......

Kongre üyesi olarak genel kurulda.....

Kısacası her yerde...... Her platforma eksiklerini görecekler... göreceklerki ibret alıp gereğini yapsınlar.... Yapmazlarsada sonuçlarına katlanacaklar....

Biz nasıl üye olup, resmi ürünleri dergimizi alıp takımımızı desteklemeye maça gidiyorsak amaçlarımıza uygun bir takım görmekte hakkımız. Şahsi egolarından dolayı kararlar verip takımı başarısızlığa sürürlersede sonuçlarına katlanacaklar....

Ayrıca Aday çıkmaması demek herşeyi mükemmel yaptıklarına anlamına gelmez. İnsanlar takımı kötü hale getirmemek adına aday olmamaış olabilirler... Hem genel kurulun oluş biçimi bile çok ama çok mantıksız oldu.... Küstüm oynamıyorum deyip çekip gideceksen bir daha gelmeyeceksin ya da sana verilen hakkı sonuna kadar kulllanacaksın....

Oysa başkan önce aday olmıyacağım deyip istifa etti sonra geri geldi... Bu çalkantı klübümüze çok değerli 3 ayı heba ettirdi....

Recep Alkan
22.07.2009, 15:58
Recep abi iş başlık önermeye gelirse bizimde önereceğimiz başlıklar vardır elbet...

Koray inan şahsım adına maddi ve manevi elimden geleni yapıyorum önereceğin başlıklar hakkında.

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 15:58
İddaya varmısınız???

4 yada 5 hafta...Ortasahalar forvetler defanslar gol kaçırmış..

Tribünde Fatih Tekke sesleri..

Bütün oyuncular baskı altında..

Otobüs camları taşlanmış...

Teknik direktör istifa etmiş..

Yönetim istifa etmiş..

Kadro darmaduman olmuş..Bu jenerasyonda şehir tarafından beğenilmeyip dövülmüş..Her maç ana avrat sövülmüş..

Bizde ondan sonraki sene şampiyon olmuşuz:)

Herkesin dilinde tek bir laf.

Fatihi alıcaktınız olum...Fatih oynasa liderdik...Fatih olsa atardı...Fatih olsa döverdi..

Yalanm???

Muhammed
22.07.2009, 16:02
Dün utandınız mı Fatih'siz bu takım ilk 5 e giremez rezil olur şu olur bu olur diyenler?

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 16:03
Dün utandınız mı Fatih'siz bu takım ilk 5 e giremez rezil olur şu olur bu olur diyenler?

Sen daha dur Muhammet...

İnan kaptanımdan soğudum bunlar yüzünden..

Muhammed
22.07.2009, 16:04
İsteyenle tartışırım. Dün bu takım geriye çekilerek kaptığı toplarla hızlı çıkmaya çalıştı. Gökhan ara paslarla rakip defansın arkasına sarkma konusunda Fatih'ten çok daha iyidir.

Hami_41
22.07.2009, 16:05
Sen daha dur Muhammet...

Al benden de o kadar

Recep Alkan
22.07.2009, 16:07

Utanmam için tek neden söyler misin bana ?

Ben Fatih gelmezse iyi oynayamayız demedim hiçbir zaman,

Benim iddiam, Fath gelmezse gol yollarında sıkıntı çekeriz idi.

HAla da çektiğimizi düşünüyorum.

3 maçta 6 gol kimseyi şaşırtmasın, daha forvetlerimizin siftahı yok, alanzinho sağolsun, bakalım o da nereye kadar dayanacak.

Ben iddiamda hala ısrarcıyım, bu sene takviye yapılmazsa forvet hattı inanılmaz sıkıntılı olacaktır.

Kaldı ki bir Trabzonsporlu olarak başka bir Trabzonsporluyu nasıl utanmak ile yargılayabilirsin?

Nedir yani bende bu takım gol atamayıp ssenin dilin ile ben haklı çıktığımda aynı soruyu da ben mi sana sormalıyım.

Sen ne sanıyorsun burda BEN DEMİŞTİM demek için mi yorum yaptığımızı ?

Lütfen daha düzgün yorumlar yapalım.

Faik Yılmaz
Arkadaşlar yeterki forvetlerimiz başarılı olsun....

Bizde derizki demekki bu yüzden almıyorlarmış.. Demekki Fatihe ihtiyacımız yokmuş.....

Her şeyi zaman gösterecek......

sorin
fatihsiz beşinci olur filan demedim ama eğer aynı maçı izlediysek ben forvetlerden utandım hatta son üç maçtır utanıyorum sen giray gol atınca utanmadın mı

billy61
22.07.2009, 16:08
Bir takım düşünün taraftarı 26 yıldır şampiyonluğa hasret..
Bir takım düşünün taraftarı takım şampiyon olamasada ne denli heyecanlı,
Küskün olanların bile bir derbi galibiyetinde yüzlerinde güller acıyor..
İşte o taraftar o beklenen günü geleceğini umdugundan bir yerde eşine ayıracağı zamanı, bir yerde çocuguna ayıracagı zamanı yine çocugu gibi sevdiği onunla yatıp onunla kalktıgı Trabzonspora ayırıyor.
Ne için aslına baktıgın zaman herkes sampiyonluk bekliyormus gıbı gorunsede her Trabzonspor maçını izlemek o heyecanı yaşamak yetiyor bize.He şampiyonluk için oynuyoruz her sene daha şampiyonluk görmedim.Ama takımını benım kadar seven bir 3 büyük taraftarı da görmedim.Şampiyon olsak neler yaparım bilmiorum.Bunlar her ne kadar benım sozlerım olsada eminim ki pek çok Trabzonspor taraftarının da hıslerıne tercuman olmusumdur.
İşte her sene şampiyonluk bekleyen biz taraftarlar geçen yıl o ışığı gördük.Ama o ışığın sonunun Fatih TEKKE ye çıktığını gördük.Yönetimede bunu göstermeye çaliştik onlar bu ısıgı goremedıler bir türlü.Bizim gördüğümüzüde çok pahalı deyip geçiştirdiler.

İnşallah Sadri başkan fatih olayından pişman olmazsın.Bu takımda Fatihi bu yıl okadar cok görmek isteyen vardı ki.O olmadıgından içimiz buruk bir yıla baslıyoruz.Ama fatih olsun olmasın bu takıma verdiğimizden az destek verecek değiliz.o formayı terleten hanği futbolcuysa sahip çıkacağız.AmA daha 1,5 ay var inşallah o yönetimde bizim gördüğümüz ışığı görür.Bile bile lades demez

İHTİLALL
22.07.2009, 16:09
İddaya varmısınız???

4 yada 5 hafta...Ortasahalar forvetler defanslar gol kaçırmış..

Tribünde Fatih Tekke sesleri..

Bütün oyuncular baskı altında..

Otobüs camları taşlanmış...

Teknik direktör istifa etmiş..

Yönetim istifa etmiş..

Kadro darmaduman olmuş..Bu jenerasyonda şehir tarafından beğenilmeyip dövülmüş..Her maç ana avrat sövülmüş..

Bizde ondan sonraki sene şampiyon olmuşuz:)

Herkesin dilinde tek bir laf.

Fatihi alıcaktınız olum...Fatih oynasa liderdik...Fatih olsa atardı...Fatih olsa döverdi..

Yalanm???
Gelecekte olabilecek muhtemel bir Fatih Tekke tepkisini şimdiden tahakküm
altına almaya çalışmak neyin nesi?
Bırakın da doğru tercih yaptığına inananlar tezlerini doğrulasınlar..
Sizdemi gizliden gizliye Fatih'in gelmesini istiyorsunuz yoksa?

Adem Erdoğan
22.07.2009, 16:10
Arkadaşlar hazırlık maçlarını baz almayın, geçen yaz werder bremeni 3-0 yenmiştik.

Madem dün akşam baz alınacak transfer kapanmıştır demektir bu.

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 16:11
Gelecekte olabilecek muhtemel bir Fatih Tekke tepkisini şimdiden tahakküm
altına almaya çalışmak neyin nesi?
Bırakın da doğru tercih yaptığına inananlar tezlerini doğrulasınlar..
Sizdemi gizliden gizliye Fatih'in gelmesini istiyorsunuz yoksa?

Hayır tamamen geleceği gösteriyorum..

Biz daha çoook şampiyon oluruz..

Muhammed
22.07.2009, 16:11
Utanmam için tek neden söyler misin bana ?

Ben Fatih gelmezse iyi oynayamayız demedim hiçbir zaman,

Benim iddiam, Fath gelmezse gol yollarında sıkıntı çekeriz idi.

HAla da çektiğimizi düşünüyorum.

3 maçta 6 gol kimseyi şaşırtmasın, daha forvetlerimizin siftahı yok, alanzinho sağolsun, bakalım o da nereye kadar dayanacak.

Ben iddiamda hala ısrarcıyım, bu sene takviye yapılmazsa forvet hattı inanılmaz sıkıntılı olacaktır.

Kaldı ki bir Trabzonsporlu olarak başka bir Trabzonsporluyu nasıl utanmak ile yargılayabilirsin?

Nedir yani bende bu takım gol atamayıp ssenin dilin ile ben haklı çıktığımda aynı soruyu da ben mi sana sormalıyım.

Sen ne sanıyorsun burda BEN DEMİŞTİM demek için mi yorum yaptığımızı ?

Lütfen daha düzgün yorumlar yapalım.

Fatih'in gelmesi bizde istiyorduk. Kimsenin bu konuyla ilgisi yok iken aylarca fatih avatarı kullandım. Ama şu andan sonra gelmesi imkansız artık. Önümüze bakalım. Yapacağımız şeylerde ilk bakmamız gereken şey Trabzonspor'un faydasına olacak mı olmayacak mı olmalı. Mesela yürüyüş kesinlikle zararlı olacak eee neden yapılacak o zaman. Gökhan'ıda yerin dibine soktunuz. Bu adamın 3 yıl peşinden koştular. Bu ligin en iyi forvetidir gökhan. Adam dün 2 günlük antreman ile o performansı gösterdi. İlk gol zaten resmen gökhanın. Kaç pozisyondada topu aldı 2 rakibine geçti ortaya baktı gelen yok orta sahadan. Fatih dediğimiz kadar Gökhan deseydik de adamın birazcık yüzü gülseydi. Sonrada adamın neden morali bozuk neden taraftara sıcak değil diyoruz.

Erdal DİLEK
22.07.2009, 16:12
yerli yersiz cok büyüttünüz olayı, bundan sonra fatih tekke alınsa bi dert alınmasa bir dert o hale geldi, bakalım sonu ne olacak. . .

Faik Yılmaz
22.07.2009, 16:12
Arkadaşlar hazırlık maçlarını baz almayın, geçen yaz werder bremeni 3-0 yenmiştik.

Anlamadığım bir şey var...

Heenreven ile berabaere kalabilmekmi başarı.....

Gol pozisyonuna her maç giriyouruzki zaten....

2 attıysak 2 de yedik....

Bumu başarı......

sorin
22.07.2009, 16:13
Fatih'in gelmesi bizde istiyorduk. Kimsenin bu konuyla ilgisi yok iken aylarca fatih avatarı kullandım. Ama şu andan sonra gelmesi imkansız artık. Önümüze bakalım. Yapacağımız şeylerde ilk bakmamız gereken şey Trabzonspor'un faydasına olacak mı olmayacak mı olmalı. Mesela yürüyüş kesinlikle zararlı olacak eee neden yapılacak o zaman. Gökhan'ıda yerin dibine soktunuz. Bu adamın 3 yıl peşinden koştular. Bu ligin en iyi forvetidir gökhan. Adam dün 2 günlük antreman ile o performansı gösterdi. İlk gol zaten resmen gökhanın. Kaç pozisyondada topu aldı 2 rakibine geçti ortaya baktı gelen yok orta sahadan. Fatih dediğimiz kadar Gökhan deseydik de adamın birazcık yüzü gülseydi. Sonrada adamın neden morali bozuk neden taraftara sıcak değil diyoruz.
kimse kimseyi yerin dibine sokmuş değil koca sezonun performansları ortada fatihde alınsa gökhanla beraber müthiş ikili olur

Muhammed
22.07.2009, 16:14
Fatihle gökhan 2 li felan olmaz. Hoca'nın takıma tek forvet oynatacağı besbelli.

Erdinç Dilek
22.07.2009, 16:15

3-1 werderin hakkı werdere:)

sorin
22.07.2009, 16:16
Fatihle gökhan 2 li felan olmaz. Hoca'nın takıma tek forvet oynatacağı besbelli.
o zaman kim iyise o oynar sen kafanı takma geniş kadro her zaman iyidir

cınar#7
22.07.2009, 16:16
hiçte belli değil,şu anki kadroya göre doğal olarak 4-5-1 oynatıyor.Ama kendisi bile söyledi asıl taktiğinin 4-4-2 olduğunu.Yani olası bir forvet transferinde 4-4-2'ye geçer.

Muhammed
22.07.2009, 16:17
Anlamadığım bir şey var...

Heenreven ile berabaere kalabilmekmi başarı.....

Gol pozisyonuna her maç giriyouruzki zaten....

2 attıysak 2 de yedik....

Bumu başarı......

Standard maçını kazandık ama kimse takımı övmedi. Skora değil oyuna bakıyoruz. Sahaya sadece 2 yabancı ile çıktık. İlk 15 dk dan sonra. Çok iyi alan markajı yaptık. Rakip takımın 2 golüde solbek hatası. Şuursuzca oynayan bir takım görmedim ben dün iyi defans yaptık kaptığımız toplarla hızlı çıktı. Ve bu takımda daha 3-4 as oyuncumuz oynamadı

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 16:17
Şu an eleştiren taraftar, aday bizim aramızdan mı çıkmalıydı?

Sen elinden şampiyonluğun göz göre göre çalınırken ağırlığını koyup engelleyemez ve insanlara da aynı zaman diliminde tepki yeri olarak sokakları gösterirsen, o yapılan yürüyüşten sonra insanlar birşeyleri değiştirebildiğini görürse, bundan sonraki her küçük büyük harekette sokaklara dökülür.

O zaman 20.000 kişi, bugün 150 kişi.

20.000 ile 150 arasındaki fark bile örneklerin fazla alakalı olmadığı konusunu yansıtıyor aslında..

20.000 kişi yürüdüğünde ayan beyan bir pislik vardı ortada..
Şimdi ise yönetimin "yönetim" yetkisine müdahale ediyoruz, müdahaleye rağmen sonuç alamadığımız için yürüyoruz.. İçimizden aday çıkması fikri ise hoş gelmiyor değil kulağıma.. Şu aşamada aday çıkaramasak bile gidip kongrede Sadri Şener'in üzerini çizerek mesaj verebilirdiniz..

Sanal olarak Resmi Sitede.....

Taraftar olarak stadyumda......

Kongre üyesi olarak genel kurulda.....

Kısacası her yerde...... Her platforma eksiklerini görecekler... göreceklerki ibret alıp gereğini yapsınlar.... Yapmazlarsada sonuçlarına katlanacaklar....

Biz nasıl üye olup, resmi ürünleri dergimizi alıp takımımızı desteklemeye maça gidiyorsak amaçlarımıza uygun bir takım görmekte hakkımız. Şahsi egolarından dolayı kararlar verip takımı başarısızlığa sürürlersede sonuçlarına katlanacaklar....

Ayrıca Aday çıkmaması demek herşeyi mükemmel yaptıklarına anlamına gelmez. İnsanlar takımı kötü hale getirmemek adına aday olmamaış olabilirler... Hem genel kurulun oluş biçimi bile çok ama çok mantıksız oldu.... Küstüm oynamıyorum deyip çekip gideceksen bir daha gelmeyeceksin ya da sana verilen hakkı sonuna kadar kulllanacaksın....

Oysa başkan önce aday olmıyacağım deyip istifa etti sonra geri geldi... Bu çalkantı klübümüze çok değerli 3 ayı heba ettirdi....

F.Tekke'nin alınmaması bir eksik midir?? Yönetime göre hayır, size göre evet.. Öncelikli sorun bu zaten..
Diğer bir sorun ise istediğiniz transferin yapılmamasını "şahsi egoların tatmini" olarak görmeniz.. Benim aklımda kalan görüntü Hugo Broos'la görüşmeden döndüğünde uçaktan indiğinde çekilen resmidir Sadri Şener'in.. Yorgun, bitkin ama mutlu gözüküyordu..
Ben evde oturmuş klavyemin başında Samet'ti Eriksson'du ahkam keserken dünyayı dolaşıp hoca getirecek bana, Norveç'te satmıyoruz satmıyoruz diyen adamlarından peşinde dolanacak 2-3 gün, bir adamı almadı diye sokaklara döküleceğim öyle mi??

Çok uzatmak istemiyorum ama hakkını yiyoruz insanların..

ekleme: Alanzinho'nun attığı golde Gökhan şut çekse "bencil" olacaktı, pas verdi takımın forvetlerinin hala golü yok oldu.. Sağlık olsun..

Cengiz
22.07.2009, 16:19
Sen daha dur Muhammet...

aynen abi ya bende

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 16:21
ekleme: Alanzinho'nun attığı golde Gökhan şut çekse "bencil" olacaktı, pas verdi takımın forvetlerinin hala golü yok oldu.. Sağlık olsun..

Kaç yaşındasın bilmiyorum...

O yüzden gözlerinden öpüyorum..

ozturk
22.07.2009, 16:21

tartışmaya girmek istemiyorum.

bu bölümü çok beğendim ya:D

Muhammed
22.07.2009, 16:22
Defansı nasıl sadece stoperler değilde tüm takım yapıyorsa Ofansıda tüm takım yapmalı. Gol olayını homojen dağıtmalıyız. Forvetlerin 30 gol atmasına gerek yok. Orta saha oyuncularımız daha çok gol atmalı. Zaten dün dikkat ederseniz Gökhan forvetin 2 kanadına koşarak ceza sahasına giren oyunculara servis yapıyordu. 1 pozisyonda vurdu ondada pas verecek arkadaşını bulamadı.

Recep Alkan
22.07.2009, 16:22

Bakın burası bir form.

Hamde birçok formun aksine düzeyli, neyi nerde uygulayacağını çok iyi bilen bir form.

Evet ben rahatsız oluyorum, her dakika buraya girip, taraftarlıktan bahseden, bu başlık hala kapanmadı mı diyen, Fatih üzerinden siyaset ve taraftarlık gösterisi yapan insanlardan sıkıldım. 05-06 yıllarında üye olup 10 mesaj yazmış insanların bu başlıkta yatıp kalkıp, millete ahkam kesip, işin olmayacağı garantileşince basıp gitmelerinden sıkıldım.

Bu kimseyi bağlamaz, sözlerim mesajını alıntı yaptığım arkadaşı yada diğer arkadaşları bağlamaz. Ama yeter da, bırakın ya kapansın demekle ne geçiyor elinize.

Bugün 150 kişi yürüdü kaç BMN li vardı, belki hiç, belki 5, belki 10. Ama asla 10 u geçmez. Yani başlık burda kapansa ne olacak, tepkiler de protestolarda devam edecek. Yarın bir arkadaşın dediği gibi olaylar cvereyan etmeye başlasa, bunun için de o stadda bağıranlardan kaçı BMN li olacak. Gene aynı rakamlar.

Anlamıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz, burda başlık kapandı ne oldu. Herkes Sadri Şener başlığına gitti, hadi onu da kapadın, bu sefer kombine başlığı, onu da kapadın, başka bir başlık. Önemli olan başlık kapamak değil.

Bizim Yönetimimiz çıkacak delikanlı olacak, sığınmayacak yalanların arkasına, konuşacak delikanlı gibi. İş bitecek. Ya da çakacaksın bir tane 10 numara forvet susacak şimdilik bu taraftar. Şimdilik diyorum çünkü isteği olmayan taraftar her türlü bağıracak Avni Aker de de deplasmanda da.

Kimse bana topçu psikolojisinden acitasyon yapmasın, geçen sene son maçlara kadar kimse Fatih diye bağırmadı. Ne oldu, bizim frvetlerimizi buluttan nem kaptı. Hep bir baskı hep bir baskı.

Ne hikmetse birilerinin bahanesi hiç bitmiyor.

Faik'in dediği gibi, 2-2 lik skor mu başarı, yoksa 3 maçtır gol atamayan ama koşan mücadele eden forvetler mi başarı.

Bana kalkıyorsun gökhanı iyi oynadı diye övüyorsun, peki bizim taraftarımız değil miydi, her maç köpek gibi koşan, sol bekten top çıkaran umutu yerden yere vuran, bizim taraftar değil miydi bize koşan değil gol atan forvet lazım diyen. Neden şimdi iş Fatihi almamaya gelince Gökhan övülmeye başlanıyor.

Bir tane Gökhanı eleştiren mesajımı bulamazsınız, ama gün gibi eksiğimiz var, geçen sene ezdiğimiz, yerden yere vurduğumuz Fener maçını neden kazanamadık, İBB, Konya, Denizli maçları?

Neyse arkadaşlar ben konuştum, benden daha bilmişler var, sıra sizde buyrun !!!

Cengiz
22.07.2009, 16:23

:alkış: :alkış: :alkış:

sorin
22.07.2009, 16:25
Alıntı:
Mollasalihoğlu tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2480852#post2480852)

o pozisyonda kaleye vursa golü yapacağında eminsin yani öyle mi kardeşim

Muhammed
22.07.2009, 16:25
Bana kalkıyorsun gökhanı iyi oynadı diye övüyorsun, peki bizim taraftarımız değil miydi, her maç köpek gibi koşan, sol bekten top çıkaran umutu yerden yere vuran, bizim taraftar değil miydi bize koşan değil gol atan forvet lazım diyen. Neden şimdi iş Fatihi almamaya gelince Gökhan övülmeye başlanıyor.

Gökhan boş mu koştu alanzinhoya alda at dedi. Barışa verdi barış tek dokunuş yapsa yine gol. 2 kişiyi geçti ikinci yarıda pas verecek adam arada ortada kimse yok. Bir forvet gol atamamıssa o maçta hiçbişey yapamamış mı demektir?

Adem Erdoğan
22.07.2009, 16:26
Forvetler yeterli demek.İyiydi bu.

ÖmerFarukYılmaz
22.07.2009, 16:27
Ya bırakın Allah aşkına...

Şimdiden forvetlere düşman kesilmiş bir kesim var..

Ne için..

Fatih için..

Peh..

Dediklerim tek tek çıkar,Beraber ağlarız akıp giden senelere..

Recep Alkan
[QUOTE=Mollasalihoğlu;2480852]20.000 ile 150 arasındaki fark bile örneklerin fazla alakalı olmadığı konusunu yansıtıyor aslında..

Şimdi ise yönetimin "yönetim" yetkisine müdahale ediyoruz, müdahaleye rağmen sonuç alamadığımız için yürüyoruz.. İçimizden aday çıkması fikri ise hoş gelmiyor değil kulağıma.. Şu aşamada aday çıkaramasak bile gidip kongrede Sadri Şener'in üzerini çizerek mesaj verebilirdiniz..QUOTE]

Birşey diyeceğim olmayacak ama, inan bu işlerde de çok pislikler var kardeşim. Sadece ayan beyan değil fark burda !!!

Adem Erdoğan
Ömer, daha fazla abartma istersen.

Mollasalihoğlu
o pozisyonda kaleye vursa golü yapacağında eminsin yani öyle mi kardeşim

F.Tekke geldiğinde şampiyon olacağımıza emin olduğum kadar eminim..

İnsanı F.Tekke düşmanı gibi göstertiyorsunuz yahu..

Yönetim en baştan kestirip atsaydı, "Fatih'i istemiyoruz, ilgilenmiyoruz, alakamız yok" deseydi, kimsenin sesi çıkmayacakmış gibi lanse ediliyor ya, en çok buna gülüyorum.. O kadar mülayimdir bizim taraftar yani öyle mi?

Recep Alkan
22.07.2009, 16:28
Gökhan boş mu koştu alanzinhoya alda at dedi. Barışa verdi barış tek dokunuş yapsa yine gol. 2 kişiyi geçti ikinci yarıda pas verecek adam arada ortada kimse yok. Bir forvet gol atamamıssa o maçta hiçbişey yapamamış mı demektir?

Bunun cevabı bende değil, bütün sezon boyunca ben umut derken ABİ BIRAK ALLAH AŞKINA diyenlerde !!!

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 16:29
[QUOTE=Mollasalihoğlu;2480852]20.000 ile 150 arasındaki fark bile örneklerin fazla alakalı olmadığı konusunu yansıtıyor aslında..

Şimdi ise yönetimin "yönetim" yetkisine müdahale ediyoruz, müdahaleye rağmen sonuç alamadığımız için yürüyoruz.. İçimizden aday çıkması fikri ise hoş gelmiyor değil kulağıma.. Şu aşamada aday çıkaramasak bile gidip kongrede Sadri Şener'in üzerini çizerek mesaj verebilirdiniz..QUOTE]

Birşey diyeceğim olmayacak ama, inan bu işlerde de çok pislikler var kardeşim. Sadece ayan beyan değil fark burda !!!

Senin iyiniyetine ve birşeyler bildiğin için bu kadar huzursuz olduğuna tamamen inanıyorum.. Lakin benim derdim pire nedeniyle yorganı yakmaya kalkacak olmamızdandır.. Şimdi kimse bana kaptana pire dedin demesin.. dünyadaki bütün forvet oyuncuları,herhangi bir Trabzonspor başkanıyla kıyaslandığında piredir gözümde..

Muhammed
22.07.2009, 16:30
Forvetler yeterli demek.İyiydi bu.

Eğer tek forvet oynamaya devam edecek isek Gökhan yeterlidir. BENCE

cınar#7
22.07.2009, 16:31
Ya bırakın Allah aşkına...

Şimdiden forvetlere düşman kesilmiş bir kesim var..

Ne için..

Fatih için..

Peh..

Dediklerim tek tek çıkar,Beraber ağlarız akıp giden senelere..
forvetlere düşman kesilen yok ama o bölgede eksiğimiz olduğu kesin ve bu görüş Fatih Tekke olayından sonrada çıkmadı.Geçen senenin devre arasında 1 forvet alınsaydı,belkide şimdi Şampiyon bir takımdık yada kesin olarak söylüyorum en azından Şampiyonlar Ligini konuşurduk.

ozturk
22.07.2009, 16:32
valla ben Gökhanı da Umut u da eleştirdim. Ama elde olanlar bunlar gökhan gibi biri daha olsa gökhan(= 8 milyon euro) direk iptal
geçen yıl alışma dönemiydi bu yıl inşallah iyi olacak..
sabır sabır sabır..

siz gökhanı eleştiriyorsunuz elalem guizaya vermiş 14 milyon euro onlar ne yapsın:D

şükredin halinize

Adem Erdoğan
22.07.2009, 16:33

Tek forvet oynama da hemfikirim, Gökhan sakatlandı ceza aldı o zaman ne olacak.

Recep Alkan
22.07.2009, 16:34
[QUOTE=alkan61;2480884]

Senin iyiniyetine ve birşeyler bildiğin için bu kadar huzursuz olduğuna tamamen inanıyorum.. Lakin benim derdim pire nedeniyle yorganı yakmaya kalakacak olmamızdandır.. Şimdi kimse bana kaptana pire dedin demesin.. dünyadaki bütün forvet oyuncuları,herhangi bir Trabzonspor başkanıyla kıyaslandığında piredir gözümde..

Güzel kardeşim birşey bilme mevzusuna girmeyelim !!!

Bak bende Sadri Şener düşmanı değilim, hatta burda savunanlardan daha çok seviyorum. Ama şundan da adım gibi eminim Başkanı birileri kullanıyor ve istediğini yaptırıyor. Başkanın bu kulüpte olan birçok şeyden haberi dahi yok. Kızdığım bu. Eleştirmem de bu yüzden. Ben eleştiriyorsam gitsin diye değil, yeri sağlamlaşsın diye. Temizlesin yanında ki çürükleri diye.

Bu adamın TSL, Fortsis ve Avrupa Ligini cezasız ve sakatlıksız (ALlah korusun) çıkarma garantisi var mı ?

Ali İhsan
22.07.2009, 16:36
Yine yine yeniden. Fatih gelse bile bu takımı tek başına şampiyon yapmayacak. Fatih'i isteyip de aklı başında olan herkes bunu bilir. Bu takıma çok iyi bir golcü lazım. Neden lazım? Gökhan ve Umut işe yaramaz paçavra oldukları için mi? Hayır. Bu takıma iki tane golcü yetmeyeceği için. İki golcünün sakatlığı var cezası var formsuzluğu var, var oğlu var. Ayrıca bu ikili henüz tam anlamıyla büyük maç atmosferini kaldıramıyorlar. Gökhan hayatında ilk kez büyük takım gördü, Umut da sağolsun önceki yönetimler ve hocalar yüzünden kendi büyük ama takımı küçük bir ortamdaydı o da yeni yeni şampiyonluğa oynayan Trabzonspor'a alışıyor.

Bize bu yüzden bir forvet lazım. Çoğu arkadaş zaten toplamasını çıkarmasını yaptı, gerek yok artık neden Fatih Tekke dendiğini tekrar tekrar yazmaya. Ama ben de şunu söyleyeyim. Fatih Tekke'yi çok isteyen arkadaşlar unutmasınlar, başarı ekip işidir ve Fatih bu takımdayken çok da iyi bir takımımız vardı ama şampiyon olamadık. Çünkü takımda sadece 1,5 golcü vardı, yetmiyordu. Fatih atıyordu, arasıra Gökdeniz atıyordu yetmiyordu. Hakem faktörü de tabiki vardı, yine olacaktır.

Geçen sene de Gökhan ve Umut attılar yetmedi, bir Isaac oyuna girdiği dakikalarda nefes aldırmayı başaramadı bu ikiliye, aynen Mehmet Yılmaz'ın, Augustine'in Fatih'in yüküne yardımcı olamadıkları gibi... Bu açıdan Fatih'i istedim ben. Benim gibi sağduyulu kesimin de bu yüzden istediğini düşünüyorum.

Fatih'i isteyip de bu takımdaki adamlara söven adamın bir kuruş değeri yoktur benim gözümde. Çünkü eminim o adam eğer yaşı büyükse on yıl önce Fatih'e etmediği küfürü bırakmamıştır. Geldiğinde de ilk hatasında o küfredecektir.

Fatih'i değersiz görüp, siyasi veya kişisel bir takım açıklamalarla istemeyenlerin de bir kuruş değeri yoktur gözümde.

Fatih benim için bir efsanedir ama Gökhan'la Umut şu anda benim haftabaşlarım için Fatih'ten daha önemli....

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 16:38
@ alkan61

Herkes senin kadar neyin ne olduğunun farkında da değil, senin kadar bilinçli de değil.. Sıkıntı da orada.. Senin iyiniyetle burada sergilediğin duruş ile alakası olmayan tipler var, Tekke gelmezse şunu yaparız, bunu asarız, şunu keseriz diye..

Mesela yürüyüş fikrini ele aldığımız zaman, bu yürüyüş sonucu farkına varacak mı Sadri Şener kullanıldığının? Hayır.. O zaman başka şeyler yapmak lazım..

@ sorin

Ne yardan geçiyor ne serden, doğru bir tespit.. Yapması gereken taraftarı hiç kaale almadan işini yapmak oysa ki.. Olabilirdi de olamayabilirdi de çok muğlak bir soru şampiyonluk..

ozturk
22.07.2009, 16:38
yürüyüş haberi medyatrabzon da yer almış sadece..

ilginç????

Adem Erdoğan
22.07.2009, 16:42
@trapzone

Olurdu arkadaşım olurdu hem de çok temiz olurdu.

Recep Alkan
22.07.2009, 16:43
@ alkan61

Herkes senin kadar neyin ne olduğunun farkında da değil, senin kadar bilinçli de değil.. Sıkıntı da orada.. Senin iyiniyetle burada sergilediğin duruş ile alakası olmayan tipler var, Tekke gelmezse şunu yaparız, bunu asarız, şunu keseriz diye..

Mesela yürüyüş fikrini ele aldığımız zaman, bu yürüyüş sonucu farkına varacak mı Sadri Şener kullanıldığının? Hayır.. O zaman başka şeyler yapmak lazım..

@ sorin

Ne yardan geçiyor ne serden, doğru bir tespit.. Yapması gereken taraftarı hiç kaale almadan işini yapmak oysa ki..

Güzel kardeşim, koyu renkle boyadığım yerde yazamak için herkesin çok farklı nedenleri var. Bunu bende yazdım. Ama neden?

Ben BMN nin ne kadar takip edildiğini, hatta yönetim tarafından da izlendiğini çok iyi biliyorum. Benim yazma nedenim yönetim içindeki ve söz sahibi insanlar bunları görsün, görsün ki Fatih alındığında Maddi ve Manevi neler kazanacaklarını görsün diye. Ama bundan ibaretti. Anında vatan haini olduk :)

Bazı arkadaşlarımız, Fatihi futbol ve kişilik olarak çok sevdiğinden duygularına gem vuramadıklarından bu lafları dediler, ama karşısındaki insan sormadan direkt eleştirmeye gidince bu sefer boyut başka yerlere taştı ve işin rengi değişti.

Bunları kimse tabiki bilemezdi. Bunu bende yapıyorum, aslında sorunumuz da.

Umarım bu sefer anlatabilmişimdir.

isimsiz_61
22.07.2009, 16:45
bu fatih tekke yi istemeyenler umarım sezon başladığında hayal kırıklığına uğramazlar ama uğrayacaklaraına eminim gökhanı fatihten iyi görenlerede allah akıl fikir versin diyorum başkada bişi demiyorum

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 16:45
@ alkan61

Ben de kabullenemiyorum işte..

NA dan sonra böyle iyiniyetli ve NA ya göre aşırı, ortalamaya göre ise normal seviyede başarılı bir başkanın, hatalı da olsa aforoz edilecek seviyeye gelmesini kabullenemiyorum..

Başkan için "kıvırmayacak" ifadesini kabul etmiyorum.. Başkanın karşısında söyleyemeyecekleri şeyleri, burada klavyeden yazanları kabul edemiyorum..

@ mudoğlu hülya

Fatih Tekke'yi "istemeyen" kaç kişi gördün forumda??

demir
22.07.2009, 16:46
valla ben Gökhanı da Umut u da eleştirdim. Ama elde olanlar bunlar gökhan gibi biri daha olsa gökhan(= 8 milyon euro) direk iptal
geçen yıl alışma dönemiydi bu yıl inşallah iyi olacak..
sabır sabır sabır..

siz gökhanı eleştiriyorsunuz elalem guizaya vermiş 14 milyon euro onlar ne yapsın:D

şükredin halinize

ornek vere vere eziklerin ezık futbolcusunumu ornek verıyorsun ???? umut ondan bın kat ıyı ve ozellıklı bır adam ki gokhanla kıyaslamam bıle ??? ama artık kapatın su fatıh olayını yeter daaa nefret ettım adamdan sankı bızı her sene sampıyon yapıyordu

isimsiz_61
22.07.2009, 16:47
mollasalihoğlu

başak bi başlık vardı orda oylamada istemeyenlerin olduğuda görülüyor

Recep Alkan
22.07.2009, 16:47
Mollasalihoğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1952)

Güzel kardeşim, burda Fatih'in arkasından atıp tutanların sanıyormusun kaptanın suratına karşı konuşabileceklerini :)

Bu iş böyledir.

Ama az önce yapılan örnek çok güzel. Başkan ne serden nede yardan geçemedi.

Açık net bu işte Yönetim yalan söyledi.

nbay
22.07.2009, 16:50
katılım ne kadar olmuş bu yürüyüşe pek ses çıkmadı gibi??

Mollasalihoğlu
22.07.2009, 16:51
Mollasalihoğlu (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=1952)

Güzel kardeşim, burda Fatih'in arkasından atıp tutanların sanıyormusun kaptanın suratına karşı konuşabileceklerini :)

Bu iş böyledir.

Ama az önce yapılan örnek çok güzel. Başkan ne serden nede yardan geçemedi.

Açık net bu işte Yönetim yalan söyledi.

İnşallah bundan sonra Aziz Yıldırım gibi başkanlık yapar Sadri Şener o zaman, yardan geçer, serden geçmez..

Burada Fatih'e atıp tutan yok denecek kadar az..Ana kutuplar olarak, Fatih keşke gelse ama yönetim almıyorsa almasın diyenler var, Bir de yönetim Fatih'i almazsa ilk kaçan golde görür diyenler var..

Ben Fatih'in yüzüne derim ki, "abi keşke gelsen ama yönetim almıyorsa da canı sağolsun, sen de Rusya'da devam et" ...

ama hiçbiriniz Sadri Şener'in yüzüne "kıvırma" diyemezsiniz.. sen kimsin de bana kıvırma diyorsun, bu kulüp için benim yaptığımın % kaçını yaptın ki diyebilir.. ( Hayatta demez kişilik olarak gerçi )

Velhasıl kelam, Allah sonumuzu hayır etsin diyorum ve bu konudan elimi ayağımı çekiyorum...

ozturk
22.07.2009, 16:52
ornek vere vere eziklerin ezık futbolcusunumu ornek verıyorsun ???? umut ondan bın kat ıyı ve ozellıklı bır adam ki gokhanla kıyaslamam bıle ??? ama artık kapatın su fatıh olayını yeter daaa nefret ettım adamdan sankı bızı her sene sampıyon yapıyordu

ezik futbolcu dediğin ispanyada (bi şekilde) gol kralı olmuş. ligin son maçında da sana gol atmış.

keşke bizim futbolcularda "ezik" olsa...

Ahmet AYDIN-28
22.07.2009, 16:53
mollasalihoğlu

başak bi başlık vardı orda oylamada istemeyenlerin olduğuda görülüyor

O başlıkta ben de gelmesin diye oy kullananlardan biriydim. Ama oy kullandığım zaman zannedersem nisan ayıydı ve lig devam ediyorken böyle bir şeyin konuşulmasını her ne kadar beğenmesek te mevcut forvetlerimiz açısından olumsuz gördüğüm için bu şekilde oy kullandım.
Transfer gündeme geldiğinde mantıklı her Trabzonsporlu gibi ben de gelmesini istedim.
Şu aşamada gelişi iyi mi olur kötü mü olur açıkçası bilmiyorum...

Orhan Aydın
22.07.2009, 16:53
yönetim topu fatihe vermek yerine eline aldı

Etem Güner
22.07.2009, 16:55
Taraftar Tekke İçin Yürüdü
22 Temmuz 2009 / 16:44
Trabzonspor taraftarı Fatih Tekke için yönetime seslendi.

Bir grup Trabzonspor taraftarı, Kahramanmaraş Caddesi ve Uzun Sokak'ta yaptıkları yürüyüş ile kulüp yöneticilerine seslenerek eski futbolcuları Fatih Tekke'nin transfer edilmesini istedi.

Yeni sezon öncesi güçlü bir kadro kurarak ligde zirveyi hedefleyen Trabzonspor'da yapılan transferler taraftarın büyük kesimini memnun ederken, takımın özellikle forvet hattında yeterli olmadığını düşünün taraftarlar ise eski futbolcuları Fatih Tekke'nin transfer edilmesini istiyor.
Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada Fatih Tekke transferinin ücrette yaşanan anlaşmazlık nedeniyle gerçekleşmeyeceğinin belirtilmesi ve Zenit Kulübü'nün de bu futbolcuyu affetmesine rağmen Bordo-mavili taraftarın özlemi sona ermedi.

Bir grup Trabzonspor taraftarı, üzerlerinde formaları ve ellerinde bayraklarla Uzun Sokak ve Kahramanmaraş Caddesi'nde yaptıkları yürüyüş ve attıkları sloganlarla kulüp yönetiminden Fatih Tekke'nin transfer edilmesini istedi. Yürüyüş yapan gruba vatandaşlar da destek verdi.

fatih için yürünmez savaşılır bunlar daha hiç birşey başkan ya biz taraftarların dediği olacak yada bu sevdanın sonu seninle hüsran olacak

Ahmet Karadeniz
22.07.2009, 16:56
Bakın burası bir form.

Hamde birçok formun aksine düzeyli, neyi nerde uygulayacağını çok iyi bilen bir form.

Evet ben rahatsız oluyorum, her dakika buraya girip, taraftarlıktan bahseden, bu başlık hala kapanmadı mı diyen, Fatih üzerinden siyaset ve taraftarlık gösterisi yapan insanlardan sıkıldım. 05-06 yıllarında üye olup 10 mesaj yazmış insanların bu başlıkta yatıp kalkıp, millete ahkam kesip, işin olmayacağı garantileşince basıp gitmelerinden sıkıldım.

Bu kimseyi bağlamaz, sözlerim mesajını alıntı yaptığım arkadaşı yada diğer arkadaşları bağlamaz. Ama yeter da, bırakın ya kapansın demekle ne geçiyor elinize.

Bugün 150 kişi yürüdü kaç BMN li vardı, belki hiç, belki 5, belki 10. Ama asla 10 u geçmez. Yani başlık burda kapansa ne olacak, tepkiler de protestolarda devam edecek. Yarın bir arkadaşın dediği gibi olaylar cvereyan etmeye başlasa, bunun için de o stadda bağıranlardan kaçı BMN li olacak. Gene aynı rakamlar.

Anlamıyorsunuz, anlamak istemiyorsunuz, burda başlık kapandı ne oldu. Herkes Sadri Şener başlığına gitti, hadi onu da kapadın, bu sefer kombine başlığı, onu da kapadın, başka bir başlık. Önemli olan başlık kapamak değil.

Bizim Yönetimimiz çıkacak delikanlı olacak, sığınmayacak yalanların arkasına, konuşacak delikanlı gibi. İş bitecek. Ya da çakacaksın bir tane 10 numara forvet susacak şimdilik bu taraftar. Şimdilik diyorum çünkü isteği olmayan taraftar her türlü bağıracak Avni Aker de de deplasmanda da.

Kimse bana topçu psikolojisinden acitasyon yapmasın, geçen sene son maçlara kadar kimse Fatih diye bağırmadı. Ne oldu, bizim frvetlerimizi buluttan nem kaptı. Hep bir baskı hep bir baskı.

Ne hikmetse birilerinin bahanesi hiç bitmiyor.

Faik'in dediği gibi, 2-2 lik skor mu başarı, yoksa 3 maçtır gol atamayan ama koşan mücadele eden forvetler mi başarı.

Bir tane Gökhanı eleştiren mesajımı bulamazsınız, ama gün gibi eksiğimiz var, geçen sene ezdiğimiz, yerden yere vurduğumuz Fener maçını neden kazanamadık, İBB, Konya, Denizli maçları?

buraya girip, taraftarlıktan bahseden, bu başlık hala kapanmadı mı diyen, Fatih üzerinden siyaset ve taraftarlık gösterisi yapan insanlardan sıkıldım. diyorsun bende hala fatih için siyaset yapan taraftarlardan sıkıldım. ayrıca yeni uye olmus veya 10 mesaj yazmıs birinede laf soyleme hakkını kimse sana vermiyo burda herkes kendi dusuncesini yazıyo orda yazdıgın üslup hiç hos degil

hamucera
22.07.2009, 16:57
Yine yine yeniden. Fatih gelse bile bu takımı tek başına şampiyon yapmayacak. Fatih'i isteyip de aklı başında olan herkes bunu bilir. Bu takıma çok iyi bir golcü lazım. Neden lazım? Gökhan ve Umut işe yaramaz paçavra oldukları için mi? Hayır. Bu takıma iki tane golcü yetmeyeceği için. İki golcünün sakatlığı var cezası var formsuzluğu var, var oğlu var. Ayrıca bu ikili henüz tam anlamıyla büyük maç atmosferini kaldıramıyorlar. Gökhan hayatında ilk kez büyük takım gördü, Umut da sağolsun önceki yönetimler ve hocalar yüzünden kendi büyük ama takımı küçük bir ortamdaydı o da yeni yeni şampiyonluğa oynayan Trabzonspor'a alışıyor.

Bize bu yüzden bir forvet lazım. Çoğu arkadaş zaten toplamasını çıkarmasını yaptı, gerek yok artık neden Fatih Tekke dendiğini tekrar tekrar yazmaya. Ama ben de şunu söyleyeyim. Fatih Tekke'yi çok isteyen arkadaşlar unutmasınlar, başarı ekip işidir ve Fatih bu takımdayken çok da iyi bir takımımız vardı ama şampiyon olamadık. Çünkü takımda sadece 1,5 golcü vardı, yetmiyordu. Fatih atıyordu, arasıra Gökdeniz atıyordu yetmiyordu. Hakem faktörü de tabiki vardı, yine olacaktır.

Geçen sene de Gökhan ve Umut attılar yetmedi, bir Isaac oyuna girdiği dakikalarda nefes aldırmayı başaramadı bu ikiliye, aynen Mehmet Yılmaz'ın, Augustine'in Fatih'in yüküne yardımcı olamadıkları gibi... Bu açıdan Fatih'i istedim ben. Benim gibi sağduyulu kesimin de bu yüzden istediğini düşünüyorum.

Fatih'i isteyip de bu takımdaki adamlara söven adamın bir kuruş değeri yoktur benim gözümde. Çünkü eminim o adam eğer yaşı büyükse on yıl önce Fatih'e etmediği küfürü bırakmamıştır. Geldiğinde de ilk hatasında o küfredecektir.

Fatih'i değersiz görüp, siyasi veya kişisel bir takım açıklamalarla istemeyenlerin de bir kuruş değeri yoktur gözümde.

Fatih benim için bir efsanedir ama Gökhan'la Umut şu anda benim haftabaşlarım için Fatih'ten daha önemli....

fatih in gelmesi 2 foretin sakatlanma ceza durumlarında 3. forvet olmayışlımzdan istenmesi doğrudur, hatta fatih bu ii fforveti keser kendisi oynar oda olabilir, ama olmadı diye ortalığı ayağa kaldırmak yanlıştır.
bu arada yürüyüş sadece medya trabzonda yayınlandı ise artık yerel medya bile bu işi kapatmaya çalışıyor bence sizde kapatmayı denemelisiniz

yürüyüş haberi medyatrabzon da yer almış sadece..

ilginç????

demir
22.07.2009, 16:58
ezik futbolcu dediğin ispanyada (bi şekilde) gol kralı olmuş. ligin son maçında da sana gol atmış.

keşke bizim futbolcularda "ezik" olsa...

ben futbolculara yapmıs oldugu basarılarla degıl ozellık ve nıtelıklerıne gore bekerım mesela bır futolcu 25 gol atmıs ıspanyada gol kralı olmus olması onun mukemmel oldugunu gostermez bu ulkede mesela penaltılarla gol kralı olmus cok futbolcu var ????

ben futbolculara ozellık olarak baktıgımda guizanın umuttan ustun bır yonunu goremıyorum ??? varsa soleye bılırsın en ıyı dedıgınız teknıgı o bıle umuttan ıyı degıl ??? gokhan ıle fatih kıyaslamasına gelınce futboldan anlamayan ınsanlar fatih gokhandan ıyı yada gokhan fatıhden ıyı dıyebılır fakat sunu gozden kacırmamak gerekır fatih ve gokhan bırbırınden ozellık olarak cok farklı oyuncular tek ortak noktaları ıkısıde santrafor oyuzden ıkısıde "meyve" deyıp olcum yapmanın anlamı yok cunkı elmanın tadı baskadır armutun tadı baskadır ama ıkısıde gusel lezzetlı ve faydalı bır meyvedır

Hami_41
22.07.2009, 16:59
:alkış::alkış::alkış:
@ alkan61

Ben de kabullenemiyorum işte..

NA dan sonra böyle iyiniyetli ve NA ya göre aşırı, ortalamaya göre ise normal seviyede başarılı bir başkanın, hatalı da olsa aforoz edilecek seviyeye gelmesini kabullenemiyorum..

Başkan için "kıvırmayacak" ifadesini kabul etmiyorum.. Başkanın karşısında söyleyemeyecekleri şeyleri, burada klavyeden yazanları kabul edemiyorum..

@ mudoğlu hülya

Fatih Tekke'yi "istemeyen" kaç kişi gördün forumda??

Alp Yavuz 13
22.07.2009, 16:59
bu yürüyüş İNŞALLAH yönetimin dikkatini çeker varmı burdan yürüyüşe katılan renkdaşlar

Etem Güner
22.07.2009, 17:01
ahmet karadeniz arkadaşım senin avtaraında kullandığın resim herşeyi anlatıyor senin anlamn gereken bugün trabzonspor taraftarının hiçe sayılması ve suratımıza bakarak yalan söylenmesidir. Birilerinin bildiklerini sende bilsen kahr olursun ve ciğerin yanar biz fatih tekkeyi istiyenler olarak başkana ve yaptıklarına öfkeliyiz okadar anlayışı birazda senden bekliyelim

Ahmet Kuru
22.07.2009, 17:01
Yürüyüşle alakalı tatsız birşey oldu mu?
Ben sanmıyorumda,merak ettim işte...

LazAnisT
22.07.2009, 17:03
İki hafta sonra lig maçı var hala yönetim yalan söyledi vs vs.

Gökhan KAN
22.07.2009, 17:04
Yürüyüş yapıldı ha..Bir futbolcu için yürüyüş yapılırmı..Utanç verici bir durum..

Recep Alkan
22.07.2009, 17:05
buraya girip, taraftarlıktan bahseden, bu başlık hala kapanmadı mı diyen, Fatih üzerinden siyaset ve taraftarlık gösterisi yapan insanlardan sıkıldım. diyorsun bende hala fatih için siyaset yapan taraftarlardan sıkıldım. ayrıca yeni uye olmus veya 10 mesaj yazmıs birinede laf soyleme hakkını kimse sana vermiyo burda herkes kendi dusuncesini yazıyo orda yazdıgın üslup hiç hos degil

O zaman daha da terbiyesizini kullanayım :

Benim üslubumu eleştirmek sana mı kaldı !!!

Burası Fatih başlığı ise, Burda zidane için siyaset yapılmaz, rahatsız oluyorsan siyasetini yapacağın başlığa gideceksin!!!

Yazımı iyi okumadan bana kesinlikle sallama; ben yeni üye olmuşlardan değil 05-06 larda üye olup 5 mesaj atmış ve bugünü kendine fırsat bilip transferin gerçekleşmeyeceğini öğrendiğinde inine çekilenlere laf ettim.

Kaldı ki bu özellikleri taşımadığına inanıyorsan üstüne de alınmazsın bu kadar basit !!!

BALKAN 06
22.07.2009, 17:06
bu yürüyüş hem başkan da,hem yönetim de,hem de sağ duyulu taraftarda acayip gönül kırgınlığı yapar
yarın bir gün bu kulübe yönetici ve başkanı ilanla aramaya kalkarsak hiç şaşırmayın
kimse üfürmesin bu takım sahipsiz kalmaz şöyle böyle diye
her gelen bir şekilde küstürülürse çok 26 yıllar bekleriz biz daha şampiyonluk için
f.tekke iyi oyuncudur,alınsa iyi olurdu ama yönetim böyle uygun gördü saygı duymak lazım
öyle her gönüldeki oyuncu için yürüyüş yapılacak olursa tünelin sonu görünmez karşımıza tren çıkar...

isimsiz_61
22.07.2009, 17:08
Yürüyüş yapıldı ha..Bir futbolcu için yürüyüş yapılırmı..Utanç verici bir durum..
aa neden utanç vericiymiş??

Koray
22.07.2009, 17:10
Yürüyüşe katılanların yaşları 13 ile 18 arasında değişiyor, yaşı 20'den fazla olan yok nerdeyse...

Fotolardan gördüğüm kadarıyla...

Adem Erdoğan
22.07.2009, 17:10
Bu yürüyüşle kırgınlık falan olmaz rahat olun, samet aybaba muhabbetinde yeterince kırılmıştılar zaten.