PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 [33] 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Recep Alkan
25.12.2009, 14:51
Tanıdığım tek ajans var.. BMN

Bu zamana kadar bu konuda heber verilen hiçbir konuda yalan çıkmadı.

En iyis abi, bakmayın başka yere.

Biz bize yeteriz...

Recep Alkan
25.12.2009, 14:52
Metin abi, okuyorsan duy sesimi, bütün karizmamı çizdin...

:D

İHTİLALL
25.12.2009, 14:54
Bak tekrar söylüyorum :

Bu işin kesinlik başlığı benim .

Anlamam, nazım geçerse yöneticilere kapattırır ben açarım.

HAberiniz olaa...

Herhalde hayatta hiçbirşeyi,bunun kadar haketmiyorsundur..

Bu başlığa hiç girmemiş arkadaşlar da çıkabilir ama ,forumda..:D

serdaracıl
25.12.2009, 14:57
-TRABZONSPOR'DA FATİH TEKKE'NİN TRANSFERİ
-KULÜP BAŞKANI ŞENER: ''FATİH İLE ANLAŞTIK. KULÜBÜYLE
BONSERVİSİ KONUSUNDA GÖRÜŞÜP ANLAŞMAYA ÇALIŞACAĞIZ''

TRABZON - Trabzonspor Kulübü'nün Fatih Tekke ile anlaşmaya vardığı, bu futbolcunun bonservisi konusunda da Zenit Kulübü ile görüşüleceği bildirildi.
Kulüp başkanı Sadri Şener, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen eski oyuncuları Fatih Tekke'nin kendisiyle anlaştıklarını ve bu konuda bir sorun bulunmadığını belirtti.
Şener, Fatih Tekke'nin borservis sorununu da halletmeye çalıştıklarını ifade ederek, ''Zenit Kulübü ile pazartesi ya da salı günü görüşerek anlaşmaya çalışacağız'' dedi.
Bu arada, Fatih Tekke ile imzalanan herhangi bir ön protokolün bulunmadığı öğrenildi.
kaynak: AA

Tolga_61
25.12.2009, 14:58
1. Tekke başlığını Recep hakediyor bencede o açmalı
2. Hem hergün eve gazete gelir hemde netten tüm gazeteleri okuma imkanım olsada Trabzon haberlerine çok zamandır bakmıyorum.Çünkü doğru adres BMN gerisi boşşşşş........

Cem Akyüz
25.12.2009, 14:59
Güzel haberler bunlar..Tekke'yi tekrardan Trabzonspor forması içinde görmek harika olacak

İHTİLALL
25.12.2009, 14:59
Metin abi, okuyorsan duy sesimi, bütün karizmamı çizdin...

:D

Iıııhh,

Emek kutsal,

Emeğe saygı,

Ben biliyorum,

Biz biliyoruz,

Kimse bilmiyorsa Allah biliyor Recep..

Bana göre bu transfer öyküsünün enformasyon şerefi harbiyesi;

%100 Recep Alkan'a aittir..

Değil mi arkadaşlar?..:)

yorumsuz6117
25.12.2009, 15:00
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor 61

irfanb
25.12.2009, 15:01
Ben de cok ugrastim Senol Günes gelsin ,basligini ben acayim diye ama dinletemedim.
Elini kim cabuk tutarsa artik Fatih Tekke basligi onundur.:)

BAHADIR33
25.12.2009, 15:02
Ben de cok ugrastim Senol Günes gelsin ,basligini ben acayim diye ama dinletemedim.
Elini kim cabuk tutarsa artik Fatih Tekke basligi onundur.:)
Eyvah..ortalık karışacak :)

dominator61
25.12.2009, 15:03
http://ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65870

Celal Demir
25.12.2009, 15:03
Eyvah..ortalık karışacak :)

vazmı geçsek bu transferden yoksa taraftarlar birbirine girecek kan gövdeyi götürecek :D

Trabzon-Spor-61
25.12.2009, 15:04
LigTV

http://ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_fb_FatihTekke015.jpg

"Fatih Tekke'yle anlaştık"

Trabzonspor Kulübü'nün Fatih Tekke ile anlaşmaya vardığı, bu futbolcunun bonservisi konusunda da Zenit Kulübü ile görüşüleceği bildirildi.

Kulüp başkanı Sadri Şener, yaptığı açıklamada, Rusya'nın Zenit Petersburg takımında forma giyen eski oyuncuları Fatih Tekke'nin kendisiyle anlaştıklarını ve bu konuda bir sorun bulunmadığını belirtti. Şener, Fatih Tekke'nin borservis sorununu da halletmeye çalıştıklarını ifade ederek, ''Zenit Kulübü ile pazartesi ya da salı günü görüşerek anlaşmaya çalışacağız'' dedi.

Bu arada, Fatih Tekke ile imzalanan herhangi bir ön protokolün bulunmadığı öğrenildi.

BAHADIR33
25.12.2009, 15:04
vazmı geçsek bu transferden yoksa taraftarlar birbirine girecek kan gövdeyi götürecek :D
Metin abi demişti zaten dolaşmayın bu başlıkta diye :)

Külünkoğlu
25.12.2009, 15:05
Gerek Recep , gerek Metin abi güzel haberler verdi fakat ajanslara hala haber düşmektedir.

Tekke'den büyük çalım!

Trabzonspor'a gideceği düşünülen Fatih Tekke'nin kararı camiada şok etkisi yarattı.

Trabzonpor'a şok! Bordo mavililerin transferde uzun süredir 1 numaralı hedefi olan Fatih Tekke elden kaçıyor. Yöneticilerin aylardır takıma geri döndürmek için zemin aradığı Zenit’in golcüsü, Gökdeniz Karadeniz ve Hasan Kabze’nin de formasını giydiği Rus şampiyonu Rubin Kazan ile anlaştı.

Bordo mavili takımda başkan Sadri Şener’in ara transferde takıma katmayı istediği milli oyuncu, kendisine Türkiye’den şu ana kadar çok ciddi bir teklifin gelmediğini söyledi. Fatih Tekke, gelecek yıl yüzde 99 ihtimalle Kazan formasını giyeceğini ifade etti.
Sen sen ol Serdarcım Trabzonspor'a haftanın sadece iki günü birinde asparagas haberde, diğeri de lig fikstüründe olmak üzere iki kez yer ayıran bir gazetenin imzasız haberine inanma.

Eren Karaahmetoğlu
25.12.2009, 15:06
Başkan hala çıkıp da Fatih Tekke'yle anlaştık diye hikaye anlatma. Klübüyle anlaş. Fatih Trabzon'da de. Sanki Fatih tarafından sıkıntı çıkacakmış gibi Fatih'le anlaştık diyor. Çok zordu zaten Fatih'le anlaşmak, bravo.:) Neyse Metin abi rahat olun dediğine göre klübü de tamamdır heralde..:D

Serdar A
25.12.2009, 15:06
Transferi bir yana , öncelikle BMN'de kaptanın transfer ihtimaline olan umudu hep taze tuttuğu için Recep'e teşekkür etmek gerek . Sağolsun , hep forumla olsun .

Yönetici büyüklerimizin günü kurtarabilmeleri için geriye kalıyor iki transfer .

Recep Alkan
25.12.2009, 15:07
Ben lafımı ortaya konuştum, her halde bir başlıklık hatrımız vardır BMN de :D

Artık ilk açan arkadaşdan da özür dileriz :D

Dursun Kaplan
25.12.2009, 15:07
Seçim vaadleri bunlar bence. :cool:

Celal Demir
25.12.2009, 15:08
Başkan hala çıkıp da Fatih Tekke'yle anlaştık diye hikaye anlatma. Klübüyle anlaş. Fatih Trabzon'da de. Sanki Fatih tarafından sıkıntı çıkacakmış gibi Fatih'le anlaştık diyor. Çok zordu zaten Fatih'le anlaşmak, bravo.:) Neyse Metin abi rahat olun dediğine göre klübü de tamamdır heralde..:D

bunlar kolayı zor yapıyorlar sonrada zoru başardıklarını zannediyrlar...

BAHADIR33
25.12.2009, 15:09
Amacım kimseyi üzmek değil ama , kaybettiğimiz kardeşlerimizi güzel zamanlarda da anmak gerekir.
Onlar da bu güzel habere ne çok sevinirlerdi aramızda olsalar.
Şu mübarek günde dualarımızı esirgemeyelim kardeşlerimizden.
Unutmayalım onları...

Celal Demir
25.12.2009, 15:10
Amacım kimseyi üzmek değil ama , kaybettiğimiz kardeşlerimizi güzel zamanlarda da anmak gerekir.
Onlar da bu güzel habere ne çok sevinirlerdi aramızda olsalar.
Şu mübarek günde dualarımızı esirgemeyelim kardeşlerimizden.
Unutmayalım onları...

abiya ağlatcan bizi :'(

Serdar A
25.12.2009, 15:12
Hasan Ahmet , şanslı çocuk .

Yanına aynı şansı paylaşacak bir kardeşi daha olursa Fatih kaptanın transferi paha biçilmez bir hal alır .

Recep Alkan
25.12.2009, 15:12
Kaptan bakarsınız gider forması ile mezarına kardeşimizin akçaabata...

Orhan Aydın
25.12.2009, 15:13
Recep abi başlık açmayı bırak seni Trabzonspor millietvekili yapmak lazım:D

Dursun Kaplan
25.12.2009, 15:13
Roma'nın Totti'si neyse, bizim için de Fatih Tekke odur arkadaş !

Bilâl ÇOBAN
25.12.2009, 15:15
http://img705.imageshack.us/img705/2976/delelwq.jpg (http://img705.imageshack.us/i/delelwq.jpg/)

Molla fena bilendi geliyor :)

BAHADIR33
25.12.2009, 15:16
Kaptan bakarsınız gider forması ile mezarına kardeşimizin akçaabata...
Bence merazını da ziyaret eder , ailesinin elini de öper.

Neyse ben de ağlayacağım şimdi.

Cem Akyüz
25.12.2009, 15:16
Roma'nın Totti'si neyse, bizim için de Fatih Tekke odur arkadaş !

Oğlum dur zaten iki oyuncunun da hayranıyım biliyosun..İkisinin ismini aynı cümlede kullanma heyecanlanıyorum:D

Dursun Kaplan
25.12.2009, 15:18
Oğlum dur zaten iki oyuncunun da hayranıyım biliyosun..İkisinin ismini aynı cümlede kullanma heyecanlanıyorum:D

Biliyodum la yorum yapacağını. :D

Recep Alkan
25.12.2009, 15:24
Az önce Radyaspor'a Hasan Yener Bağlandı. Fatih işini sorudular, Fatih ile anlaştık Zenitle de anlaşmak üzereyiz dedi. Sonra Şu sizin Yunus Emre Sel'i bağladılar. Arkadaş aynen :

- Sabahki haber yanlış anlama imiş, Trabzonspor Fatih ile ön protokolü imzaladı...

dedi,

şerefsiz adam bekle, habu iş bir bitsin bak neler yazacağım sana. Bekle Bekle...

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 15:25
Az önce Radyaspor'a Hasan Yener Bağlandı. Fatih işini sorudular, Fatih ile anlaştık Zenitle de anlaşmak üzereyiz dedi. Sonra Şu sizin Yunus Emre Sel'i bağladılar. Arkadaş aynen :

- Sabahki haber yanlış anlama imiş, Trabzonspor Fatih ile ön protokolü imzaladı...

dedi,

şerefsiz adam bekle, habu iş bir bitsin bak neler yazacağım sana. Bekle Bekle...

Yunus Emre Sel bitmiştir :D
Yanlış adamı yanlış konuda karşısına aldı :D

Cem Akyüz
25.12.2009, 15:25

dedi,

Abi mail adresi varsa bizede söyle bizde gerekli ilgi ve alakayı gösterelim

BAHADIR33
25.12.2009, 15:26
Recep Kaptan ne zaman Trabzon'da olacak biliyor musun?

Orhan Aydın
25.12.2009, 15:27
Hakikaten return of the king...

Recep Alkan
25.12.2009, 15:27
Bahadır abi, normalde bugün gelecekti, ama galiba İstanbuldan Ankaraya geçiyormuş. Tam olarak bilgim de yok, ne dersem yalan olur.

yorumsuz6117
25.12.2009, 15:29
Yanlış anlama imiş...:D

Dursun Kaplan
25.12.2009, 15:30
Kaptan Ankara'da nerdeymiş yahu ? Bi gidelimde hal hatır soralım sadece. :rolleyes:

sifuni
25.12.2009, 15:31
hayal ettmeek istiyorum Avni Akerde 20 bin kisi önünde Show yaparak bir imza töreni istiyorum süper olur valla gerci sirf gelsin yeter ama Imza Töreni el olrdu

Sefa
25.12.2009, 15:31
Kaptan'ın ilk maçına meşhur, '' KRAL'ın Önünde Eğilin !..'' pankartını hazırlamak lazım.. :cool:

http://img25.imageshack.us/img25/4156/270505mac61qa.jpg

Serdær
25.12.2009, 15:33
Sen sen ol Serdarcım Trabzonspor'a haftanın sadece iki günü birinde asparagas haberde, diğeri de lig fikstüründe olmak üzere iki kez yer ayıran bir gazetenin imzasız haberine inanma.

Metin Abi,

Benim için ve diğer arkadaşlar için en iyi ajans BMN'dir :)

Celal Demir
25.12.2009, 15:34
http://samanyoluhaber.com/h_337561_trabzonda-fatih-tekke-imzayi-atti-.html

Trabzon-Spor-61
Fatih Tekke geldiginde Umut yada Gökhani mecbur satmaliyiz. Cünkü Fatih Tekke tek Forvet oynamali bence, ozamanda Umut ve Gökhan berarber yedeklerde kalamaz, ikise degerli oyuncu cünkü, iyi para cikarmaliyiz onlardan ;)

Recep Alkan
Reis imkanın olsa da, habu başlığa bir girsen, bir görsen özlemi, hasreti, sevgiyi, anlatmak ile olmuyor, gel de gözlerin ile gör.

cobts28
tekke gelince sanki takım şampiyon olucak sorunlar düzelicek.

İHTİLALL

dedi,

Recep,

Ne mal olduğunu belli bir adam yüzünden,cuma günü sabah ,sabah günaha girdim..

İnsan ,gözünün içine baka,baka iftira edildiğini görünce çıldırası geliyor..

Zaten bu işi yapmamak için bin türlü iftira atıldı..

Birde yazdığı yer güya ciddi Hürriyet ve DHA..

Aydın Doğan neki,ajansı gazetesi ne olsun..

Birde İsmail Er denen karakarga kapısının.... sı adamında imzsaı var,

Ben sana söyleyeyim,bu çapta bir oyuncunun üçünün cazip teklifini reddedip Trabzon'a gelmesini hazmedemiyor satılık adamlar..

Bu şerefsizler şimdi gider evini kurşunlayan adamla ropörtaj yaparlar,kaptanı rahatsız etmek için..

Celal Demir
Trabzon'da Fatih Tekke imzayı attı
Trabzonspor Yönetim Kurulu uzun zamandır gündeminde bulunan Fatih Tekke'yle her konuda anlaşmaya vardı ve ön protokol imzaladı.
Yazı Boyutu 10 12 14 16
Bordo mavililer şimdi de Zenit kulübüyle 2 milyon Euro'luk bonservis sorununu halletmeye çalışıyor. Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş ise, Trabzonspor'un golcü futbolcu için bir yaşam biçimi olduğunu söyledi. Trabzonspor'un 1 numaralı gündem maddesi olan Fatih Tekke'nin transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bordo - mavili takımın Genel Saymanı Mahmut Aksu ve Sportif Direktör Ünal Karaman'ın yaklaşık bir hafta önce Fatih Tekke'yle bir görüşme yaptıkları ve bu görüşme sonucunda bütün şartların bir kağıda dökülerek, ön protokol yapıldığı ve imzaların atıldığı öğrenildi. Buna göre yıllık 1 milyon 250 bin Euro'ya Trabzonspor'da oynamayı kabul eden Tekke'nin, Trabzonspor'a gelmesindeki tek engelin kulübü Zenit olduğu belirtildi. Bordo - mavili kulüpten Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için 2 milyon Euro talep eden

Zenit'in, sözleşmesi 4 ay sonra bitecek bir futbolcu için bu kadar para talep etmesi Trabzonsporlu yöneticilerin moralini bozdu. Zenit'i 1 milyon Euro'ya ikna etmeye çalışan bordo - mavililerin, Rubin Kazan'ın da Fatih Tekke için devreye girmesiyle sıkıntı yaşadığı belirtildi.

"FATİH İÇİN TRABZONSPOR BİR YAŞAM BİÇİMİ"

Fatih Tekke'nin Türkiye'deki menajeri Özcan Üstüntaş ise, golcü oyuncunun Trabzonsporlu yöneticilerle görüştüğünü doğruladı ve "Fatih için Trabzonspor bir yaşam biçimi. Trabzonspor, Zenit'ten bonservisini alsın, o bordo - mavili forma için ne gerekiyorsa yapar. Nasıl bir fedakarlık gerekiyorsa elini taşın altına koyar. Yeter ki insanlar bazı şeylerde samimi olsunlar. Her gün Fatih'in başka bir takımla anlaştığı yazılıyor. Şu ana kadar hiçbir takımla anlaşmadık. Zenit'li yöneticilerle bir görüşme yapacağım ve bu görüşmenin ardından bir çok şey şekillenecek" dedi.

YÖNETİM TRANSFER BÜTÇESİNİ ARTIRACAK

Trabzonspor yönetim kurulu, Teknik Direktör Şenol Güneş'in istediği takviyeleri gerçekleştirmek için transfer bütçesini artıracak. Bunun için kaynak arayışlarına girişen yöneticilerin, Trabzonlu işadamlarından destek beklediği belirtildi.

DHA

Cem Akyüz
25.12.2009, 15:35

Sen gene geldin mi

cobts28
25.12.2009, 15:36
Fazla gaza geliniyor sonu gine hüsran olucak gibi artı ortada atılmışta bir imza yok ben yönetimin 2,milyon euro vericegini zannetmiyorum mantıklısıda odur agustosta serbest kalıyor bence agustosa kadar beklenilmelidir.

Serdær
25.12.2009, 15:36
Trabzon'da Fatih Tekke imzayı attı

Trabzonspor Yönetim Kurulu uzun zamandır gündeminde bulunan Fatih Tekke'yle her konuda anlaşmaya vardı ve ön protokol imzaladı.

http://image.samanyoluhaber.com/Images/News/2009629/78339.jpg

Bordo mavililer şimdi de Zenit kulübüyle 2 milyon Euro'luk bonservis sorununu halletmeye çalışıyor. Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş ise, Trabzonspor'un golcü futbolcu için bir yaşam biçimi olduğunu söyledi. Trabzonspor'un 1 numaralı gündem maddesi olan Fatih Tekke'nin transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bordo - mavili takımın Genel Saymanı Mahmut Aksu ve Sportif Direktör Ünal Karaman'ın yaklaşık bir hafta önce Fatih Tekke'yle bir görüşme yaptıkları ve bu görüşme sonucunda bütün şartların bir kağıda dökülerek, ön protokol yapıldığı ve imzaların atıldığı öğrenildi. Buna göre yıllık 1 milyon 250 bin Euro'ya Trabzonspor'da oynamayı kabul eden Tekke'nin, Trabzonspor'a gelmesindeki tek engelin kulübü Zenit olduğu belirtildi. Bordo - mavili kulüpten Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için 2 milyon Euro talep eden

Zenit'in, sözleşmesi 4 ay sonra bitecek bir futbolcu için bu kadar para talep etmesi Trabzonsporlu yöneticilerin moralini bozdu. Zenit'i 1 milyon Euro'ya ikna etmeye çalışan bordo - mavililerin, Rubin Kazan'ın da Fatih Tekke için devreye girmesiyle sıkıntı yaşadığı belirtildi.

Fatih Tekke'nin Türkiye'deki menajeri Özcan Üstüntaş ise, golcü oyuncunun Trabzonsporlu yöneticilerle görüştüğünü doğruladı ve "Fatih için Trabzonspor bir yaşam biçimi. Trabzonspor, Zenit'ten bonservisini alsın, o bordo - mavili forma için ne gerekiyorsa yapar. Nasıl bir fedakarlık gerekiyorsa elini taşın altına koyar. Yeter ki insanlar bazı şeylerde samimi olsunlar. Her gün Fatih'in başka bir takımla anlaştığı yazılıyor. Şu ana kadar hiçbir takımla anlaşmadık. Zenit'li yöneticilerle bir görüşme yapacağım ve bu görüşmenin ardından bir çok şey şekillenecek" dedi.

YÖNETİM TRANSFER BÜTÇESİNİ ARTIRACAK

Trabzonspor yönetim kurulu, Teknik Direktör Şenol Güneş'in istediği takviyeleri gerçekleştirmek için transfer bütçesini artıracak. Bunun için kaynak arayışlarına girişen yöneticilerin, Trabzonlu işadamlarından destek beklediği belirtildi.

DHA

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 15:37

En azından bizim ruhumuzu paylaşam oyuncu oranında büyük bir artış olacak..

Yunus Emre SEYHAN
25.12.2009, 15:37
İnşallah Kral yine başarılı olur.
Ama 17 yıldır 2. seferlerin hiç başarılı olduğunu görmedim. Şimdi taraftar büyük bir beklentiye girecek ve bence bu çok tehlikeli durum.. Desteği baskıya çevirmeyelim..

Doğan Şahin
25.12.2009, 15:38
Tekke gelecek gol atmaya başlayacağız...Epeyi özlemişiz gol atmayı yahu...

İHTİLALL
25.12.2009, 15:38
Fazla gaza geliniyor sonu gine hüsran olucak gibi artı ortada atılmışta bir imza yok ben yönetimin 2,milyon euro vericegini zannetmiyorum mantıklısıda odur agustosta serbest kalıyor bence agustosa kadar beklenilmelidir.
Sen bekle ağustosa kadar..

Kusura bakma,bizim acelemiz var..:)

Recep Alkan
25.12.2009, 15:40

Ben seni geçen gün uğurlamadım mı The Marmaraya ???

Ne zaman bitti toplantında geldin paşam ???

Bu arada satılık Kına var, isteyene...

Mollasalihoğlu

Kinkladze, Zurawski, Yusuf Şimşek..
Sana bir şey ifade etmez bunlar ama neyse..

cobts28
Arkadaşlar atılmış bir imza yok sanki tekkenin bonservisi elinde zenitte bonservisi 2,milyon euro vericegini zannetmiyorum hem verilsede tekke ne kdar verimli olucakki trabzonspora.

İHTİLALL
İnşallah Kral yine başarılı olur.
Ama 17 yıldır 2. seferlerin hiç başarılı olduğunu görmedim. Şimdi taraftar büyük bir beklentiye girecek ve bence bu çok tehlikeli durum.. Desteği baskıya çevirmeyelim..
Yanlış bilgi biraderim..

Bu Tekke'nin üçüncü dönüşü..:)

Ve yine yanlış bilgi..

İkinci dönüşü muhteşem olmuştu!...

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 15:41
Arkadaşlar atılmış bir imza yok sanki tekkenin bonservisi elinde zenitte bonservisi 2,milyon euro vericegini zannetmiyorum hem verilsede tekke ne kdar verimli olucakki trabzonspora.

Ben diyorum ki 10-15 gol atar..
Atamaz mı diyorsun?

Bilâl ÇOBAN
25.12.2009, 15:41
vayy. bay nostradamus teşrif etmiş The Marmara'dan kaytarıp, sağolsun varolsun ama kusura bakma, moral bozmaya yetmeyeceksin bugün :)

cobts28
25.12.2009, 15:42
Tekke artık eski tekke degil bence bu kadar bel baglanması tayfunlara enginlere büyük bir haksızlık olur arkadaşlar mantıklı olalım.

Mollasalihoğlu
Tekke artık eski tekke degil bence bu kadar bel baglanması tayfunlara enginlere büyük bir haksızlık olur arkadaşlar mantıklı olalım.

Tayfun'lar Engin'ler ne yaptı Tekke ile kıyaslanacak??

Ilelioglu

Gökhan ve Umut'dan daha verimli olacagi kesin...;)

Bu arada zaten 2 milyon Euro ya serbest kaliyor Fatih, onun icin ben Zenit'in en fazla 1.5 milyon Euro isteyecegini düsünüyorum..

Gökhan KAN
Sezon sonunda gelse bonservissiz daha hayırlı olurdu ama Gökhan la Umut a sabredecek gücümüzde kalmadı..İki arada bir deredeyiz..

Cem Akyüz
25.12.2009, 15:43

senin yazdığın cümlede mantık varda sanki bize mantıklı ol diyosun...Tekke başarısız olurmuş yok daha neler..Art niyetli olduğun ortada ..Neyse arada bir yaz ama bu başlığa bakıp bakıp güleriz

Emirhan Ömeroğlu
Daha sevinmek istemiyorum. Ama Tekke alınırsa Gidip forma alacağım ve sırtıma yazdıracağımı ben biliyorum. :)

Sefa
Ben diyorum ki 10-15 gol atar..
Atamaz mı diyorsun?
Ben 20 golle kırılması güç bir rekora imza atıp Gol Kralı olur diyorum :rolleyes:

Doğan Şahin

1-Atacağı goller
2-Getireceği prestij
3-Forma satışı
4-Liderlik vasfı
5-Kaptanlık
6-Yapacağı asistler
7-Saha dışı abilik
8-Trabzonsporluluk ruhu
9-Altyapıdan gelen bir futbolcumuzun ilk 11de sürekli olması

Daha sayarım ama gerek yok..

Recep Alkan
25.12.2009, 15:44
Yahu bilader, ben seni mor renge sokmaktan bıktım, valla GS forması giysen daha iyi olurdu.

Bak boşuna antipati toplama, gel senle 6 ay sonra lig bitiminde konuşalım. Bakalım kimin söyleyeceği lafı daha çok olacak ?

Sinem Yılmaz61
Allahim bu günlere kavusicaz ya yine, sana bin sükürler olsun!!!
Geliyor vallah geliyor, Fatih Sultan Kral Tekke geliyor!!!Bu is karanti, artik dönüs yok :)

Arif Timurcioğlu
Bazı arkadaşlar tekke gelince ne olacak takım düzelecekmi gibi saçma şeyler söylüyor evet takım düzelecek sadece tekkenin gelişiyle şampiyon olamasak bile şampiyonluğu kovalarız bu hallerde olmayız, 3 düdükleri yeneriz.

Ilelioglu
25.12.2009, 15:46
Yahu bilader, ben seni mor renge sokmaktan bıktım, valla GS forması giysen daha iyi olurdu.

Bak boşuna antipati toplama, gel senle 6 ay sonra lig bitiminde konuşalım. Bakalım kimin söyleyeceği lafı daha çok olacak ?

Sen daha iyi bilirsin, Fatih Tekke kesin geliyormu?

Serdar A
Kaptan döndü diyoruz .

Bakalım , yönetimin bundan sonraki tavrı ne olacak ?

Fatih Tekke rüzgarını kullanarak , bu savunmayla ve müdafa yapısı ile ligin ikinci yarısına girmek , kusura bakmayın , taraftar ile dalga geçmektir .

cobts28
1-Atacağı goller
2-Getireceği prestij
3-Forma satışı
4-Liderlik vasfı
5-Kaptanlık
6-Yapacağı asistler
7-Saha dışı abilik
8-Trabzonsporluluk ruhu
9-Altyapıdan gelen bir futbolcumuzun ilk 11de sürekli olması

Daha sayarım ama gerek yok..
Kesinlikle bu maddelerin bir çoguna katılmıyorum.tekke 2,maç gol atamasın taraftar isyan bayragını çekicektir.Tekkenin yerine burak çalık ve mehmet batdal ikilisi gelse hem gelecegi kurtarır hemde gol sorunu ortadan kalkar 10 yılda hizmet ederler.

yorumsuz6117
Cobst28 sen şakamısın sezon sonu gelme ihtimali yok boş boş konuşma lütfen..

BAHADIR33
Ağır konuşturma beni,
Mantığını da al git...

Adem Erdoğan
25.12.2009, 15:47
arkadaşlar bazı insanları kaale alıp karşılık vermek için kendinizi yormayın, bırakın takılsın kafasına göre.

JoKeR™

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:
Güzel laf bu:D

Mert Oğuzlu61

yorumların çok ilginç, küçük emrah modunda yazıyorsunda yazıyorsun :) devam, güzel oluyor yorumlarını okumak :D

UğuR
25.12.2009, 15:49

Bu The Marmara mevzusu ne?:eek:

cobts28
25.12.2009, 15:50
yorumların çok ilginç, küçük emrah modunda yazıyorsunda yazıyorsun :) devam, güzel oluyor yorumlarını okumak :D
Ben hangi futbolcu hakkında ne yorum yaptıysam dogru çıkmıştır.Örnegin giray ilk imza attıgı dönemde dahi bu transferin fiyasko olacagını biliyordum.Sezon başında ne dediysemde çıktı sezon sonu gine görüşelim burda arkadaşlar..Herşeyi tekkenin gelişine motive etmişsiniz tekke 2,maç kötü oynasın gol atamasın trübünleri çok merak ediyorum.Öyle bir taraftar degiliz malesef hep destek tam destek bizde olmuyor.Engin baytar gibi bir adamı yok etmek üzereyiz hep bu yüzden işte.

a f s
25.12.2009, 15:51
Ali Fuat Abi,
başlıktasın ama ses vermiyorsun.
Sanırım yüzünde koca bir gülümseme ile yazılanları okuyorsun :)

Hem gülümsüyorum, hem çalışıyorum sürprizler için ;)

Recep Alkan
25.12.2009, 15:51
Bu The Marmara mevzusu ne?:eek:

Uğur abi, arkadaş, geçenlerde biraz sıkıştı aramızda, hemen toplantıya kaçtı the marmaraya.

Ama bayağı sürdü, yaklaşık 2 haftadır yoktu. Herhalde doğalgaz anlaşması falan yaptı Türkiye için.

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 15:52
Uğur abi, arkadaş, geçenlerde biraz sıkıştı aramızda, hemen toplantıya kaçtı the marmaraya.

Ama bayağı sürdü, yaklaşık 2 haftadır yoktu. Herhalde doğalgaz anlaşması falan yaptı Türkiye için.

Hiç şans vermediniz ki adama açıklaması için :D

Orhan Aydın
Ya varsın gol atmasın sahada yürekten bir Trabzonsporlu olsun bizim derdimiz bu...

Recep Alkan
Hem gülümsüyorum, hem çalışıyorum sürprizler için ;)

Abi grisinden mi yoksa :D

Dursun Kaplan
Ben hangi futbolcu hakkında ne yorum yaptıysam dogru çıkmıştır.Örnegin giray ilk imza attıgı dönemde dahi bu transferin fiyasko olacagını biliyordum.Sezon başında ne dediysemde çıktı sezon sonu gine görüşelim burda arkadaşlar..Herşeyi tekkenin gelişine motive etmişsiniz tekke 2,maç kötü oynasın gol atamasın trübünleri çok merak ediyorum.Öyle bir taraftar degiliz malesef hep destek tam destek bizde olmuyor.Engin baytar gibi bir adamı yok etmek üzereyiz hep bu yüzden işte.

Milli piyangoda hangi numaralar çıkacak onuda söyler misin ? Ona göre bilet alacağım. :o

Mert Oğuzlu61
25.12.2009, 15:53
Tekkenin yerine burak çalık ve mehmet batdal ikilisi gelse hem gelecegi kurtarır hemde gol sorunu ortadan kalkar 10 yılda hizmet ederler.

burak yılmazı kastediyorsun galiba ? serkan çalık ve mehmet batdal. harbi şakamısın sen bu saydığın topçulardan en iyisi m.batdal oda yıllardır bucasporda bank asyada, izlemedim fazla onun hakkında yorum yapmak istemiyorum ama serkanla burak yılmaz trabzonun geleceğini kurtarır diyen adama gülerler. gülüyorlarda zaten :)

ben seni çözemedim renktaş :D:D

a f s
25.12.2009, 15:54
Abi grisinden mi yoksa :D

Gri forma 2010 / 2011 sezonunda çıkacak, başka bişeler.

Arif Timurcioğlu
Kesinlikle bu maddelerin bir çoguna katılmıyorum.tekke 2,maç gol atamasın taraftar isyan bayragını çekicektir.Tekkenin yerine burak çalık ve mehmet batdal ikilisi gelse hem gelecegi kurtarır hemde gol sorunu ortadan kalkar 10 yılda hizmet ederler. hiç güleceğim yoktu doğrusu burak çalık kim mehmet bahtal kim tekkenin adı anılırken. Tekke 2 maç gol atamasada futbolu ve tekniği yeter en azından 17 maçta iki golle yetinmez. Fatih Tekkenin ölüsü bile iş yapar gol atar, ayakla atmasınada gerek yok sadece kafa golleri yeter.

cobts28
burak yılmazı kastediyorsun galiba ? serkan çalık ve mehmet batdal. harbi şakamısın sen bu saydığın topçulardan en iyisi m.batdal oda yıllardır bucasporda bank asyada, izlemedim fazla onun hakkında yorum yapmak istemiyorum ama serkanla burak yılmaz trabzonun geleceğini kurtarır diyen adama gülerler. gülüyorlarda zaten :)

ben seni çözemedim renktaş :D:D
Burak çalık altaylı bu kadar zayıfsın işte.

JoKeR™
25.12.2009, 15:55
Ya varsın gol atmasın sahada yürekten bir Trabzonsporlu olsun bizim derdimiz bu...
Bu sözüne yüzde birmilyon katılıyorum hatta bi abimin dediği gibi onyüzmilyon katılıyorum:D

abi ogünde bu 2 saat diye gitmişti 2 hafta oldu:D

BAHADIR33
25.12.2009, 15:56
Arkadaşlar şu anda çeşitli işlerim sebebiyle the marmaraya toplantıya gidiyorum..Yaklaşık olarak 2,saat sonra burada olurum.Ancak bugün trabzonspor için hertürlü fedakarlıgı yapan yönetim kurulumuza vede hacısaligogluna yapılan hakaretler için sadece yazıklar olsun diyorum dedigim siz ve sizin gibi bir grup kendini bilmez abramovich gelse bile siz gine muhalefet olursunuz burda bir adet atasözü söylemek isterdim ama sizin için ona bile degmez.Hacısalihoglu trabzonspor için herzaman fedakarlık yapmıştır mevcut yönetim kurulumuzda saygılar diliyorum hepinize.
dı marmara mevzusu bu..

Recep Alkan
Gri forma 2010 / 2011 sezonunda çıkacak, başka bişeler.

Forma harici diyorsun yani :D

Atılay

Sen Burağı Fatih'ten üstün görüyosan gülerim ççç

demir

bu nasıl bir zihniyettır ? bu takımı bu hale yurekten trabzonsporlu oldugunu zannetıklerımız getirmedi ?

en buyuk onursal baskan dedıgınız adam sadece 1 yıl ıcınde 3 en ıyı oyunculugumuzu ustune bırde sampğıyonlugumuzu sattı ??? bırakın bu ısleri gozunuzu seveyım

bu takıma fatih tekke kesınlıkle lazımdır ona ıtırazım yok ama gelmezse ortalıgı velveleye vermenın bır anlamı yok bu takım hıc bır zman fatih tekke ile sampıyon olmadı fatihle sampıyon olmayada bılır olada bılır ? ama bız bu zıhnıyette oldugumuz surece bu takıma fatih gelmedı dıye arkasından ibrahimovic gelsın yıne 3 macdan sonra kufur yer zıhnıyet yanlıs zıhnıyet

Sinem Yılmaz61
25.12.2009, 15:57

Bukadar karamsar düsünmeye hic gerek yok. Ne olacagi da kimse bilmiyor, ve bilemez. Hersey acik...Ayrica biz hepimiz gelen iyi haberle seviniyoruz, morelimizi bozmaya calisma istersen...

Recep Alkan
cobts

bu arada gülüm, bir abimiz the marmara da çalışıyormuş, diyor kim bu arkadaş ben tanıyamadım...

Bahsetsene biraz, gittiğinde görüşürsünüz...

yorumsuz6117
Cobs Engin Baytar akraban mı son maç izlemedin galiba kendisini biz Engin'i harcamıyoruz ama o kendini harcadı Gs maçında..

Özgür Öztürk

Kınanın markası
The Kına's mı ? :D:D

devilkid
25.12.2009, 15:58
kaç numara giyecek acaba..ona göre şimdiden formayı hazırlamak lazım..

cobts28
Sen Burağı Fatih'ten üstün görüyosan gülerim ççç
Fatihten hızlı fatih gülle gibi adam olmuş artık 35 yaşına gelmiş.Burak ise 21 zaten adı 3,büyüklerle anılıyor bizim gündemimize hiç girmedi ancak büyük yetenek.

Arif Timurcioğlu
Yönetici arkadaşlara sesleniyorum Mehmet Bahtal gibi ikinci lig topçusunu bu başlıkta ananlar, kıyaslama yapanlar ceza almalı.

SEDAT
25.12.2009, 15:59
Ben bu işe bitti gözüyle bakıyorum..başka bir sonucu aklımdan dahi geçirmiyorum...eğerki başkan bir hata daha yapar Kralı almazsa kusura bakmasın bende artık sırtımı dönerim hiç arkama bile bakmam...

BAHADIR33
Senin için iki kelimem var

THE END

Koray
cobts28'e yazılanlar burda herhangi birinize yazılsa çıngar çıkarır çoğunuz, adamın yazdıkları size komik saçma geliyorsa sürekli ondan alıntı yapmayında konunu içine etmeyin, kaç sayfalardır aynı muhabbet dönüyor yeter da...

demir
Cobs Engin Baytar akraban mı son maç izlemedin galiba kendisini biz Engin'i harcamıyoruz ama o kendini harcadı Gs maçında..

buna sadece GS macını ızleyerek karar verdıysen gercekten yanlıs yoldasın

Adem Erdoğan
cobts28; o ts ile 28'i kaldır; sonra ters çevir, avatarına da o nesneyi koy seni çok iyi bir şekilde ifade eder.

Yapıştın aynı.....

UğuR
25.12.2009, 16:00
Hacısalihoğlu THE Marmara otelindeymiş geçen hafta....
Müthiş bir transfer için uğraşıyormuş.

Mollasalihoğlu
cobts28'e yazılanlar burda herhangi birinize yazılsa çıngar çıkarır çoğunuz adamın yazdıkları size komik saçma geliyorsa sürekli ondan alıntı yapmayında konunu içine etmeyin, kaç sayfalardır aynı muhabbet dönüyor yeter da...

Düşüncelerini bir kez söyledi, aynı muameleyi gördü..
2. kez söylemesi, bu muameleyi kabul ettiği anlamına gelir..

Ayrıca "3 büyükler" şeklinde bi rtamlama kullanmış olması da ayrı rezilluk..

Özgür Öztürk
Fatihten hızlı fatih gülle gibi adam olmuş artık 35 yaşına gelmiş.Burak ise 21 zaten adı 3,büyüklerle anılıyor bizim gündemimize hiç girmedi ancak büyük yetenek.

Daha hızlı mı yani sadece hızlı olması yetiyor hee :)
Trabzonspor at yarışları düzenlemeye başladı da benimim mi haberim yok :)

cobts28
Yönetici arkadaşlara sesleniyorum Mehmet Bahtal gibi ikinci lig topçusunu bu başlıkta ananlar, kıyaslama yapanlar ceza almalı.
Mehmet batdal fatihten hem yetenekli hemde aralarında 10 yaştan fazla fark var.

Mert Oğuzlu61
25.12.2009, 16:01

kusura bakma bank asyadaki tüm takımların forvetlerini ezbere bilmiyorum, burak çalık kim ?

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 16:01

Fatih'ten yetenekli mi????????????????????????????

irfanb
25.12.2009, 16:02
Fatihten hızlı .fatih gülle gibi adam olmuş .artık 35 yaşına gelmiş.Burak ise 21 zaten adı 3,büyüklerle anılıyor bizim gündemimize hiç girmedi ancak büyük yetenek.

O Fatih`in gülleleri olmasaydi , biz Bizans`i zor fethederdik.

Arif Timurcioğlu
Mehmet batdal fatihten hem yetenekli hemde aralarında 10 yaştan fazla fark var. :D :D harbi esprilerin çok iyi buralarda harcanma.

devilkid

dostum aynı fatihten bahsediyoruz değil mi?...zira ben senin fatih tekkeyi izlediğini sanmıyorum..

serdaracıl
25.12.2009, 16:03
Düşüncelerini bir kez söyledi, aynı muameleyi gördü..
2. kez söylemesi, bu muameleyi kabul ettiği anlamına gelir..

Ayrıca "3 büyükler" şeklinde bi rtamlama kullanmış olması da ayrı rezilluk..

Acımasız bir mantık bu

cobts28
:D :D harbi esprilerin çok iyi buralarda harcanma.
Sezon sonu görecegiz bu lafımı bi yere yaz.

Mert Oğuzlu61

biiri zenithte öbürü YILLARDIR bucasporda, süper ligden bir takıma bile transfer olamadı geldi 23 yaşına.

şu yorumunuda gördükten sonra teşhisi koydum, dahada yorum yapmayayım ben en iyisi:)

Mollasalihoğlu
Acımasız bir mantık bu

Bu da mantıksız bir yorum..

Recep Alkan
Hacısalihoğlu THE Marmara otelindeymiş geçen hafta....
Müthiş bir transfer için uğraşıyormuş.

Bu adam yani cobts Hacısalihoğlu.

Artık eminim, adam iki haftadır gelemdi, demek transfer için uğraşıyormuş..

Kaldı ki baksanıza, ikisi de hızdan bahsediyor. Hatırlayın Salihoğlunun demeçlerini.

Hatta bolt'u transfer edelim demiştim ondan sonra...

Kesin kesin...

cobts28
25.12.2009, 16:05
biiri zenithte öbürü YILLARDIR bucasporda, süper ligden bir takıma bile transfer olamadı geldi 23 yaşına.

şu yorumunuda gördükten sonra teşhisi koydum, dahada yorum yapmayayım ben en iyisi:)
3,Büyüklerle adı anılıyor battalın istanbuldan sonra milli takımında degişmez elemanı olucaktır emin olun ondan sonrada burda hepimiz aglıyacagız.

serdaracıl
Bu da mantıksız bir yorum..

Tepkiler çok mu mantıklı

Orhan Aydın
bu nasıl bir zihniyettır ? bu takımı bu hale yurekten trabzonsporlu oldugunu zannetıklerımız getirmedi ?

en buyuk onursal baskan dedıgınız adam sadece 1 yıl ıcınde 3 en ıyı oyunculugumuzu ustune bırde sampğıyonlugumuzu sattı ??? bırakın bu ısleri gozunuzu seveyım

bu takıma fatih tekke kesınlıkle lazımdır ona ıtırazım yok ama gelmezse ortalıgı velveleye vermenın bır anlamı yok bu takım hıc bır zman fatih tekke ile sampıyon olmadı fatihle sampıyon olmayada bılır olada bılır ? ama bız bu zıhnıyette oldugumuz surece bu takıma fatih gelmedı dıye arkasından ibrahimovic gelsın yıne 3 macdan sonra kufur yer zıhnıyet yanlıs zıhnıyet

Abi sen benim zihniyetime kurban ol:D
Ben onursal başkana ya da başka birine yürekten Trabzonsporlu demedim ki

Trabzon-Spor-61
Bence Fatih Hayal kirikligina ugricak. ;)

Ben Fatih Tekkeyi isteyenlerden degilim, adamin bi kere yaşi gecmis bence ve o Formu eskiden yakalayabilmisdi. Bence artik eskisi gibi oynayamiyacak.
Ama eger bu transfer olursa, yinede hayirli olsun :)

Arif Timurcioğlu
25.12.2009, 16:06
Sezon sonu görecegiz bu lafımı bi yere yaz. Senin ismini kaydettim zaten. İkinci ligte oynayan izmirlilerin kazma dediği 2. sınıf bir futbolcuyu türk futboluna damga vurmuş fatih tekkeyle bir tutuyorsun. İkisinede birer top versek sektirmeye başlasalar anlarsın aslında teknik ne.

JoKeR™
Ulen koyu bir trabzonsporlu olarak hakikatten bucaspor uda çok severim ve yalan yok amigolarının hepsi arkadaşım oldugu için içerdeki bütün maçlarına giderim bazen deplasmanlar dahil olmak üzere
1 Sen mehmet BATTAL ı ömründe kaç kere canlı izledin _?
2 Fatih TEKKE mehmet BATTAL dan daha iyi diyebiliyorsan senin futbolcu anlayısını çok merak ettim
3 Mehmetin gelmesini bende çok isterim ama mehmet ede asla ve asla fatih tekkeden daha güzel demem diyemem çünkü değil...!!!

Doğan Şahin

Akıl yaşta değil baştadır.
Bu açık bir sataşmadır.
Verilecek cevap maçtadır.
Tekke geliyor kaçma dur.

Mert Oğuzlu61
25.12.2009, 16:07
3,Büyüklerle adı anılıyor battalın istanbuldan sonra milli takımında degişmez elemanı olucaktır emin olun ondan sonrada burda hepimiz aglıyacagız.

battalın ben kendini bildim bileli adı 3 istanbullu ile anılıyor. :)

Mollasalihoğlu
Tepkiler çok mu mantıklı

Tepki geleceğini bile bile, ısrarla aynı şeyi yaparsan, tepki gelince şaşıramazsın..
Tepkiler mantıklı ama içerikleri doğru olmayabilir.. Bunun sebebi de tepkilerin aynı konuda 3. veya 4. kez veriliyor olmasıdır..

Serdar A
Fatih'li bir oyun düzenini nasıl en kısa sürede en yüksek verimde hayata geçirebiliriz ?

Fatih'in önüne mi bir futbolcuya ihtiyaç var , yoksa arkasına mı ?

Eğer kaynak olsaydı , Fatih'i yabancıların deyişiyle center forward oynatıp önüne hızlı ve akıllı bir santrafor koyabilseydik gerçekten takım futboluna büyük etkisi olabilirdi .

cobts28
25.12.2009, 16:08

Ben Fatih Tekkeyi isteyenlerden degilim, adamin bi kere yaşi gecmis bence ve o Formu eskiden yakalayabilmisdi. Bence artik eskisi gibi oynayamiyacak.
Find ich auch Bencede aynen sana katılıyorum artık yaşlandı tekke hemde bu kadar bel baganması bence diger futbolcular engin baytarlara barışlara haksızlık oluyor 2,maç gol atamadımmı yuhalarlar.Hep destek tam destek ne zaman olursak trübünde birlik ve beraber saglanırsa ozaman hasan ali gibi abdullah karmil gibi genç yeteneklerle başarı gelicektir.

Koray
25.12.2009, 16:08
Fatih'li bir oyun düzenini nasıl en kısa sürede en yüksek verimde hayata geçirebiliriz ?

Eğer kaynak olsaydı , Fatih'i yabancıların deyişiyle center forward oynatıp önüne hızlı ve akıllı bir santrafor koyabilseydik gerçekten takım futboluna büyük etkisi olabilirdi .

Her ne kadar beceriksiz de olsa Umut Fatih'le iş yapar bence Serdar abi...

asimetrik
25.12.2009, 16:09
cobts28, her ne kadar herkesten farklı düşünse de bugüne kadar seviyesiz, aşağılayıcı , karşısındakini küçük gören bir mesajını görmedim. The Marmara dahil okumuştum. Atladığım bir yer varsa düzeltin.

Arif Timurcioğlu
25.12.2009, 16:09
Akıl yaşta değil baştadır.
Bu açık bir sataşmadır.
Verilecek cevap maçtadır.
Tekke geliyor kaçma dur. :alkış::alkış::alkış: on numara.

Serdar A
25.12.2009, 16:10
Her ne kadar beceriksiz de olsa Umut Fatih'le iş yapar bence Serdar abi...

Aslında benim aklıma Fatih önünde Gökhan daha çok yatıyor ancak biliyorsun , Gökhan şu an hiç iyi bir yolda değil . İnşallah bu şehir taşlamadan , en az zarar ile yeni ve taze bir santrafora sahip olabiliriz .

demir
bir kere su konuya cıklık getirelim ;

1- burada hıc kımse sadece fatih gelsın demıyor yani fatıhın yanına mehmet baddalda alınmalıdır meseela yada burak yada baska bırı
2-fatih geldıgınde butun sıkıntılarımız kesınlıkle gıtmeyecek bundan cogumuz hemfıkırız aramızda bır cogumuz gokhanın yedıgı kufurlerın aynısını fatihinde zamanında yedıgını hatılrıyordur
3- fatihin yeteneklerini burada tartısmaya kalkmak bence komık olur nedenmı fatih türkiyede golkralı oldugunda 31 gol attı 16 sırtı kaleye donukken ? ayagında top tutabılen sırtı donukken bıle cok tehlıkelı fırsatcı hatta forvet arkası bıle aynayabılen bır futbolcunun yeteneklerını tartısmak komık olur bız sadece madem senaola ıhtıyacımız var fatihe zaten var dedık yoksa GS klubu aptalmıydı 35 yasında adamı kadrosunda tuttu ? tecrubesı lazımdı ve bunuda kullandı aramızda uefa kupasını bırak şampiyonluk gormeyen taraftar varken fatıh bu kupayı kaldırdı
4- butun bunlara ragmen fatıh gelmezse gercekten uzulurum ama ısyan etmem cunkı oraya muhakkak bırısı gelecek ama fatih ama fatihov ama mehmet battalov
5-artık bızler sakın olamyı akıllı davranmayı ve bırbırımızı yemeyı bıraktıgımız gun sampıyonluga hazırız demekdır ben 29 senedır sabredenlerdenım sız 2 yıl sabredın sampıyon olalım dıyorum

Emirhan Makul
Mahmut Tuncer'in bir sözü vardır ; "Geliyyy haaa geliyyy".

Recep Alkan
25.12.2009, 16:11
Arkadaşlar tek isteğim var;

Birşeyler düzgün gittiğinde, haftalarca, aylarca forumda görünmeyenle r hemen foruma, hatta hiç istemedikleri bir adamın transfer başlığına giriyor.

Sizden bu zamana kadar İstanbul basınına inanmamanızı istediğim gibi, bu arkadaşların mesajlarına itibar etmemenizi de istiyorum.

Kaptan gelmeyecekken birbirinizi yiyin, geliyor olsun gene aynı.

Keyfini çıkarın, bakın dalganıza.

Bırakın millet yapsın yorumunu, zaten göreceksniz, iplenmedikleri sürece daha ağır yazacaklar. Bunlar da zek alan cisnlerden..

Bu güzel hoş sohbette başlığın kilitli kalmasını istemiyorum...

Rica ediyorum...

cobts28
Tekke 2,maç gol atamasın yuhlamalar başlıyacaktır o trübünlerde bu kadar kendinizi motive etmeyin.2,Milyon euro bonservis kendisine verilen parayla 7 trilyon paraya yakın bir maliyet yazık çok yazık bu paraya daha iyi işler yapılabilir .

serdaracıl

Kesinlikle böyle bir oyuncuya daha ihtiyacımız var ancak bence sezon sonu beklenmeli

Mert Oğuzlu61
25.12.2009, 16:12

gökhanı satıp kaynak yaratabiliriz, ben batuhanı bizim takımda görmeyi çok isterdim mesela... fatihle yanyana, ama yokk gökhanı satamazsak ondan en iyi şekilde yararlanmalıyız fatihte geldi aha çık göster kendini işte fatihle beraber oynayacaksın hırs yap taraftara affettir kendini, eski gökhan olsa tamam, harika olur, ligimizde gol kralı olmuş 2 yerli forvet yan yana, fena olmaz ama şu ilk devredeki gökhanda değişme olmayacaksa yolları ayırıp senin dediğin gibi fatihin önüne hızlı ve bitirici bir eleman alsak tadından yenmez...

Orhan Aydın
25.12.2009, 16:13
Kesinlikle Fatih tek başına yeterli değil bu doğru ama bu kadroyu 'takım' yapma sürecinde önemlidir.

cobts28
Arkadaşlar ben Markt a gidiyom yani bakkala gelince devam ederiz auf wiedersehen.

zaferyıldız
mesele şu...gol atınca onun gibi sevinen taraftarın hissettiğinin aynısını, daha fazlasını hisseden başka adam varsa o gelsin fatih kalsın.!!...bıktık ruhsuzlardan bırakın şu yetenek metenek işini sanki messi var türkiye de de......

Arif Timurcioğlu
Her ne kadar beceriksiz de olsa Umut Fatih'le iş yapar bence Serdar abi... Kesinlikle sana katılıyorum kardeşim. Dağıtan ve teknik bir forvet yanna aslında biz bunu gökhanla sağlamaya çalıştık ama bir türlü olmadı ne top istop edebildi ne adam geçebildi hepsine eyvallah dedik alışma sürecidir dedik bekledik ne hırsla oynadı nede koştu elinden gelenin hepsinin bu olduğuna inanmıyorum.

SEDAT
25.12.2009, 16:14
Tekke 2,maç gol atamasın yuhlamalar başlıyacaktır o trübünlerde bu kadar kendinizi motive etmeyin.2,Milyon euro bonservis kendisine verilen parayla 7 trilyon paraya yakın bir maliyet yazık çok yazık bu paraya daha iyi işler yapılabilir .güzel kardeşim daha iyi bi paraya da ne yaptıkları malum olmuyor işte biz takımda enginler tekkeler artsında artık bizim çocuklar gelsin istiyoruz altyapıdan kaç senedir topçu glmedi..sonuçta biz fatihi oynamasada istiyoruz çünkü duruşu yeter onun herşeyi bişeyle ölçmene gerek yok...

magicyattara
Şu Mehmet Batdal,23-24 yaşına gelmiş hala 2. ligde top oynuyor.Geçen kupada gs maçında izledim,hayatımda gördüğüm en ağır adam..Boyu uzun kafa topu alamıyor.
Şimdi bu mu Fatih'le mukayese ediliyor..
Umut Bulut'un ayakkabı bağı olmaz ondan,bırakın Fatih'i..:)

asimetrik
theconts28 isimli arkadaşın, the marmara konulu mesajını dahil okumuştum. Farklı düşünse de aşağılayıcı, hakaret içeren hiçbir mesajını görmedim. Hala da sabırla terbiyeli bir şekilde yazıyor. Kaçırdığım bir mesajı varsa hatırlatırsanız sevinirim.

yorumsuz6117
25.12.2009, 16:15
Markete gitti seneye gelir artık..:D

Sinem Yılmaz61
Sonunda gülen iyi gülermis ;)

irfanb
Tekke 2,maç gol atamasın yuhlamalar başlıyacaktır o trübünlerde bu kadar kendinizi motive etmeyin.2,Milyon euro bonservis kendisine verilen parayla 7 trilyon paraya yakın bir maliyet yazık çok yazık bu paraya daha iyi işler yapılabilir .

Ne dersin Gökhan Ünal`i arayacakmiyiz Fatih gelince ?

cobts28
25.12.2009, 16:16
theconts28 isimli arkadaşın, the marmara konulu mesajını dahil okumuştum. Farklı düşünse de aşağılayıcı, hakaret içeren hiçbir mesajını görmedim. Hala da sabırla terbiyeli bir şekilde yazıyor. Kaçırdığım bir mesajı varsa hatırlatırsanız sevinirim.
Arkadaşlar inşallah ben yanılırım tekke transferi gerçekleşir başarılı olur şampiyon oluruz burda hep beraber seviniriz.

Mollasalihoğlu
Arkadaşlar ben Markt a gidiyom yani bakkala gelince devam ederiz auf wiedersehen.

Bunu sevdim işte.. :)

Lafım genele, kimsenin cobts28 ile neden sorunu olsun ki ?

Şöyle bir şey var ki, kendisi ortaya bir şey atıyor ama ona karşı ileri sürülen tezlere cevap vermiyor.. Hal böyle olunca da makaraya alınması kaçınılmaz oluyor..

Ortak paydamız Trabzonspor yoksa, ne gibi bir sorunumuz olabilir ki?

Orhan Aydın
Gürcan abi doğru diyor.Seviyede düşüklük olmadığı sürece bırakalım demokrasi meyvelerini versin:)

Koray
Aslında benim aklıma Fatih önünde Gökhan daha çok yatıyor ancak biliyorsun , Gökhan şu an hiç iyi bir yolda değil . İnşallah bu şehir taşlamadan , en az zarar ile yeni ve taze bir santrafora sahip olabiliriz .

Gökhan'ı bu haliyle Kradenizspor'da bile oynatmayacağıma dair yemin edebilirim, Fatih eğer gelirse hemen elden çıkarılması lazım en azından aldığımızın yarı fiyatına...

Umut bu takımda her türlü kalmalı, bence.

İyi bi forvet daha alınırsa tabi ki güzel olur, Holosko tipinde sağ açıkta da oynayabilecek türden...

Serdar A
25.12.2009, 16:17
Mahmet ile ilgili düşüncelerim forumun çeşitli yerlerinde yazılıdır , okuyan bilir . Aynı şekilde Batuhan .

Şu an Fatih Tekke transferi kesinleşmiş ise kadroyu destekleyecek ikinci forvet tercihi Mehmet/Batuhan mı olmalıdır sorusuna yanıtım aynı derecede net değildir .

Eğer Fatih şu an transfer olursa , asgari iki sezon takımın banko oyuncusu olacaktır . O koşulda , sanki daha farklı niteliklere ihtiyacımız var gibi duruyor .

Isaac , biraz daha aklı ile oynayabilen bir oyuncu olsaydı ne olurdu sanki :)

magicyattara

Umut-Gökhan kabusu sizi de fazlasıyla etkilemiş.Fatih gelince futbolun gerçekten basit bir oyun olduğunu hatırlayacağız en azından.

serdaracıl
Ne dersin Gökhan Ünal`i arayacakmiyiz Fatih gelince ?

Renktaş hiç sanmam. Tekke'den mucize yapmasını süper goller atmasını beklemiyorum. Ruhunu ortaya koysun takım için mücadele etsin yeter. Bunu da en iyi Tekke yapar zaten.

Adem Erdoğan
Gökhan'ı bu haliyle Kradenizspor'da bile oynatmayacağıma dair yemin edebilirim, Fatih eğer gelirse hemen elden çıkarılması lazım en azından aldığımızın yarı fiyatına...

İyi bi forvet daha alınırsa tabi ki güzel olur, Holosko tipinde sağ açıkta da oynayabilecek türden...

İbrahim Akın?

irfanb
25.12.2009, 16:18

Bugün Almanya`da resmi tatil.Acik bir tane Market ve Bakkal bulamazsin.
Bosuna yorulma bu soguk havalarda.
Allah saklasin üsütüp hasta falan olursun.

Trabzon-Spor-61
Ama bi yandanda iyi olacak Fatihnin gelmesi, cünkü cok Forma satilir ;)
iyi para cikacak ;)

doby61
bu takima fatih de gelse mehmet batdalda gelse etoo da gelse yaranamaz...2 gün alkislariz 3.gün baslariz yuhlamaya..sadece basariya endeksli bi zihniyetimiz oldugu icin en büyük futbolcu bile bizde basarili olamaz ve olamiyorda

magicyattara
25.12.2009, 16:19
Fatih'in yanına,iyi top alıp verebilen,ayaklarına hakim hızlı bir forvet lazım.Umut veya Gökhan'la anlaşabileceğini zannetmiyorum.

İHTİLALL
25.12.2009, 16:19
La havle..

Vela guvvete..

Orhan Aydın
25.12.2009, 16:20
iyi para cikacak ;)

Ahh ahhh sene başında alacak kalibrede insanlar yönetmiyor işte bu kulübü

JoKeR™
25.12.2009, 16:21
iyi para cikacak ;)
mesela ben uzun zamandır almayı planladıgım uzun kollu cubuklu formayı alacagım

Ba®ış
25.12.2009, 16:22

İbrahim Akın?
Mustafa Pektemek?

Serdar A
Umut-Gökhan kabusu sizi de fazlasıyla etkilemiş.Fatih gelince futbolun gerçekten basit bir oyun olduğunu hatırlayacağız en azından.

Eğer Fatih' uygun bir formasyon üretilemez ise , sorunun forvet ikilisi kadar , arkasındaki 4(5) oyuncununda zaafları olduğu gerçeğini yine zaman kaybederek öğrenmiş olacağız .

Değerli futbolcular olabilirler , ancak kimi futbolcularımızı yavaş yavaş elden çıkarmak gerek . İçlerinde en çok ön plana çıkanı Gökhan . Çünkü şu an hiç bir katkısı yok , dolayısı ile bir alternatifi olup olmadığı da önemli değil . Hazır bir Fatih Tekke geliyor .

Diğerlerine ise şimdiden kadro içinden alternatifler üretilmeye başlanmalı .

asimetrik

Arkasına değil, önüne çabuk birisi konusuna katılıyorum. Gökhan ise bana uygun gelmiyor. Birincisi Fatih'te basan birisi değil, Gökhan'da. Bir hücumcu daha olduğunda mesela Alan gibi, sıkıntı olur.Bir de Gökhan ceza sahası dışında etkili, Fatih içinde.
Umut ile görmek lazım. Bana daha iyi olur gibi geliyor. Yakın oynarlarsa Fatih'e çok pozisyon oluşturabilir.
Bir de Umut'un transferi olduğunda ilk mesajı, bu takım rüyalarımı süslüyor, sağda Yattara,solda Gökdeniz, arkamda Şimek yanımda da Fatih Tekke. Gol kralı olur demişti. Her ne kadar diğerlerini kaybettiysek de Fatih ile görmeyi isterdim.

Adem Erdoğan
Mustafa Pektemek?

ne demek ne demek.

ama cavcav yaş tahtaya basmaz bu sefer.

Koray
İbrahim Akın?

Yok demem valla, hem yetenekli hem Trabzonspor'lu, Akçaabat'lı olduğundan biliyorum bunu...

Sebatspor'a 200 milyar bağışlayacak kadar da memleket sevdalısı.

Nedendir bilmem İstanbul'dan ayrılmak istemiyor, ciddi şekilde istenirse o da seve seve gelecektir...

Arif Timurcioğlu
25.12.2009, 16:23
Fatih'in yanına,iyi top alıp verebilen,ayaklarına hakim hızlı bir forvet lazım.Umut veya Gökhan'la anlaşabileceğini zannetmiyorum. Zamanında mehmet yılmazla anlaştı onlarlada anlaşır.

serdaracıl
Trabzonspor'umuzun golü: 9 numara Fatihhhhhh........ şimdiden keyiflenmeye başladım:)

SEDAT
Bunu sevdim işte.. :)

Lafım genele, kimsenin cobts28 ile neden sorunu olsun ki ?

Şöyle bir şey var ki, kendisi ortaya bir şey atıyor ama ona karşı ileri sürülen tezlere cevap vermiyor.. Hal böyle olunca da makaraya alınması kaçınılmaz oluyor..

Ortak paydamız Trabzonspor yoksa, ne gibi bir sorunumuz olabilir ki?molla dostum şimdi bu başlık bazı arkadaşların tekelinde ya kim karşı çıkar kim karşı yazı yazarsa linç oluyor ..adam içinden geçenleri yazıyor varsayalım fenerli böylmi denmeli yada böylemi cevap verilmeli..ama burda bazı arkadaşlarımız başlığın moderatörü gibi herşeye yetiştiği için sanki o ne derse o doğru başka herkes tukaka...

İHTİLALL
25.12.2009, 16:24
Güzel kardeşim,

Hadi Fatih'i sevmiyorsun anladık,

Burada ,onun gelmesini bir buçuk yıldır bekleyen insanları uyuz ediyorsun ,e onuda anladık da,

Bu üç büyükler "ibaresi" çok aşağılık bir ibaredir,Trabzonspor'lular kullanmaz,kullandırtmazlar...

5 yaşında filan öğrenmiş olman gerekirdi..

Sahi,sen gerçekten Trabzonspor'lu olduğuna eminmisin?

nbay
25.12.2009, 16:24
fatihin ileride press yapmadığı çok fazla koşmadığını düşünecek olursak,fatih eğer tek forvet oynarsa gerisindeki oyunculara çok büyük görevler düşecek,çift forvet oynarsakda yanındaki adamın fatihin bu eksilerini fazlasıyla kapatması gerekli,eğer durarak oynayan bir forvet bulursak hiç bir yarar göremeyiz,orta saha da da press yapan basan bir oyuncu kesinlikle şart

Özkan Erdem
25.12.2009, 16:25
Gençlik yıllarında orta sahadan forvete dönük oynayan Fatih'in, Trabzonspor'da tek santrafor oynadığı dönemde kendine ve arkadaşlarına ne kadar iyi pozisyonlar hazırladığını hatırlamak gerek. Bir çok mevkide verimli olabileceğini tahmin ettiğim Fatih Teke'den eskisi gibi takımın skor yükünü çekmesini beklemek bana göre doğru bir tutum olmaz.

Özellikle ortadan rakip kaleye topla dalışlar yapan oyunculara etkili paslaşmalara girebilen Fatih, takımın kenar oyuncularını da etkili paslarıyla pozisyonlara sokebilecek kapasitede.

Eğer Şenol Güneş çift forvet tercih edecekse Fatih'in partneri Umut olacaktır diye düşünüyorum. Gönderilmesi gündemde olan Gökhan'ın son dönemdeki temposuyla takıma faydalı olması hayli zor bir ihtimal. Ancak Umut'un da arzuladığımız verimi sağlayamayacağını tahmin ediyorum. Yanına top taşıma kabiliyeti yüksek bir oyuncu bulunabilirse Fatih çok daha verimli olacaktır.

Orhan Aydın
Ben yanına Mehmet Yılmaz'a razıyım.Bile demiyorum bak:)

Adem Erdoğan
Burada insanlarla dalga geçmeye çalışan birine yüklenmek için yönetici yada moderatör olmaya gerek yok.

Mehmet Zeki
Stadin ortasinda imza toreni istiyorum. Hatta formasiz kimse giremez diye bir sart konulmali. Stadin onunde Trabzoncell standlari ve forma satislari.

BAHADIR33
25.12.2009, 16:26
Güzel kardeşim,

Hadi Fatih'i sevmiyorsun anladık,

Burada ,onun gelmesini bir buçuk yıldır bekleyen insanları uyuz ediyorsun ,e onuda anladık da,

Bu üç büyükler "ibaresi" çok aşağılık bir ibaredir,Trabzonspor'lular kullanmaz,kullandırtmazlar...

5 yaşında filan öğrenmiş olman gerekirdi..

Sahi,sen gerçekten Trabzonspor'lu olduğuna eminmisin?

Bu mesaj bir üzerinizdeki mesaja da yanıt oldu sanırım.

Serdar A
25.12.2009, 16:26
Fatih 1,78 cm lik boyuna rağmen , şahsen benim tüm avrupa futbolunda en iyi sıçrama ve pozisyon yeteneğine sahip gördüğüm hücum oyuncularından biri .

En azından bu devre arası için , farklı özelliklere sahip futbolculara da ihtiyaç varken iki sezon sırasını bekleyecek bir transfer yatırımı çok zaruri durmuyor . İleri ki bir tarihe bırakarak , ancak araştırmaları da aksatmadan bonservissiz bir çözümde üretilebilir .

JoKeR™
25.12.2009, 16:27
Ya arkadaşlar çok çok çok özür dilerim ya hakikatten böyle birşeyi paylaşmıcaktım ama artık yeter ya fatih tekkeye para göz diyenler bile var ya ya lütfen BMN olarak şuraya bi el atalım yorumlarımız yazalım ya
aslında koymıcaktım ama bazı hiç bir şeyden haberi olmayan insanların para göz demesi çok dokundu ya
http://www.facebook.com/#/posted.php?id=79472017741&share_id=220510588258&comments=1#s220510588258

SEDAT
25.12.2009, 16:27
Burada insanlarla dalga geçmeye çalışan birine yüklenmek için yönetici yada moderatör olmaya gerek yok.dalga geçen bi yazısını görmedim..senin gibi düşünmüyorsa yazmıcakmı...

devilkid
25.12.2009, 16:28
uzun zamandır en yaratıcı ortasahaya sahibiz..oldukça pozisyona giriyoruz...ama malum uç oyuncular top tutamadığı için toplar ileri gidip geri geliyor...

fatihin gelmesi bitiriciliğin yanında, ortasahanın yükünü hafifletip oyuna daha da dahil olmasını sağlayacaktır...

Mollasalihoğlu
molla dostum şimdi bu başlık bazı arkadaşların tekelinde ya kim karşı çıkar kim karşı yazı yazarsa linç oluyor ..adam içinden geçenleri yazıyor varsayalım fenerli böylmi denmeli yada böylemi cevap verilmeli..ama burda bazı arkadaşlarımız başlığın moderatörü gibi herşeye yetiştiği için sanki o ne derse o doğru başka herkes tukaka...

Yahu ben de Tekke üzerinden yönetime aşırı yüklenildiğini düşündüğüm için burada bazı tartışmalara girdim ama Battal Tekke'den iyi derse birisi olmaz.. 3 büyükler gibi bir tabir kullanırsa olmaz..

serdaracıl
NTV'nin haberine göre Yattara'nın lisansını askıya alıp hücum özellikli bir yabancıyı gündeme almayı planlıyormuşuz. Çağdaş ve Sezer de transfer listemizdeymiş

Ali Tunahan Güllü
25.12.2009, 16:29
Şu stadda imza atma işini yönetimin düşünmesi lazım..

Sefa
25.12.2009, 16:29
Fatih Tekke hangi numarayı giyer acaba.. :)

17'yi giyebilir.

87'de olabilir. (8-T, 7-S)

(:

SEDAT
25.12.2009, 16:30
Yahu ben de Tekke üzerinden yönetime aşırı yüklenildiğini düşündüğüm için burada bazı tartışmalara girdim ama Battal Tekke'den iyi derse birisi olmaz.. 3 büyükler gibi bir tabir kullanırsa olmaz..ya benim demek istediğim sende şöyle dersin kardeşim sen öyle düşün ama biz öyle düşünmüyoruz bak burda fatihin gelmesini isteyen ne kadar insan var ayrıca bana göre 3büyük yok tek büyük var dense o dahada güzel olur...

Mehmet Zeki
NTV'nin haberine göre Yattara'nın lisansını askıya alıp hücum özellikli bir yabancıyı gündeme almayı planlıyormuşuz. Çağdaş ve Sezer de transfer listemizdeymiş

Cagdas Atan mi?

irfanb

Ilelioglu
Fatih 1,78 cm lik boyuna rağmen , şahsen benim tüm avrupa futbolunda en iyi sıçrama ve pozisyon yeteneğine sahip gördüğüm hücum oyuncularından biri .

En azından bu devre arası için , farklı özelliklere sahip futbolculara da ihtiyaç varken iki sezon sırasını bekleyecek bir transfer yatırımı çok zaruri durmuyor . İleri ki bir tarihe bırakarak , ancak araştırmaları da aksatmadan bonservissiz bir çözümde üretilebilir .

Para sorun degil, Fatih geldikten sonra Fatih Tekke formalari yok satacak zaten , bende almayi düsünüyorum....;)

Mehmet Zeki
25.12.2009, 16:31

Evet dogru. Bizim Hollanda'da aynisi var.

asimetrik
Fatih Tekke, Uefa finalinde oynadığı formatta ve kalitede oynadığı sürede orta sahamızın gol yüzdesi de ayrıca artacaktır.

serdaracıl
Statta imza attırırsak forma satışından falan oracıkta çıkar Fatih'e harcanan para.

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 16:32
ya benim demek istediğim sende şöyle dersin kardeşim sen öyle düşün ama biz öyle düşünmüyoruz bak burda fatihin gelmesini isteyen ne kadar insan var ayrıca bana göre 3büyük yok tek büyük var dense o dahada güzel olur...

Geçmişini okursan başlığın, o tarz yazılara cevap vermiyor arkadaş..

Orhan Aydın
25.12.2009, 16:33

Bunu düşünmeleri bile bir level atlamadır.:alkış:

asimetrik
25.12.2009, 16:33
Herşeye rağmen unutmayalım ki stoper ilk öncelikli konu olmalı. Song muhetemel 1 ay yok. Yani 4 maç . Elde formsuz Egemen,Giray belki Tayfun ve Ceyhun var. Hiçbirisi sorunu çözmez.

serdaracıl
25.12.2009, 16:34
Kaptanımıza Avni Aker'de çok görkemli bir törenle imza attırmalıyız. O bunu fazlasıyla hakediyor. Hiç unutulmayacak bir tören olmalı.

Mollasalihoğlu
25.12.2009, 16:34
Cagdas Atan mi?

Çağlar'dır o muhtemelen..

Orhan Aydın
25.12.2009, 16:35
Herşeye rağmen unutmayalım ki stoper ilk öncelikli konu olmalı. Song muhetemel 1 ay yok. Yani 4 maç . Elde formsuz Egemen,Giray belki Tayfun ve Ceyhun var. Hiçbirisi sorunu çözmez.

2 sağlam stoper zor gibi abi bence Ceyhun bir şekilde monte edilmeli.

serdaracıl
Çağlar'dır o muhtemelen..

Evet yanlış yazmışım kusura bakmayın.

Recep Alkan
Mesajını alıntılamamak için isim yazıyorum, SEDAT, sayfanın ilk mesajını bana itafen yazmışsın gibi anladım. Başlık kimsenin tekelinde değil. Önceki sonraki sohbeti muhabbeti bilmeden atıp kesme.

Daha düne kadar çok savunduğun Başkan için, bugün şunu yapmazsan sırtımı dönerim demeye benzemez, 1,5 yıldır bir sevdanın peşinden koşmak.

Lütfen dikkatli olalım, insnaları saptırtmayalım.

Adem Erdoğan
dalga geçen bi yazısını görmedim..senin gibi düşünmüyorsa yazmıcakmı...

sen avukatımısın; bırakta kendi kendini savunsun.;)

SEDAT
25.12.2009, 16:36
Geçmişini okursan başlığın, o tarz yazılara cevap vermiyor arkadaş..Sonuçta onuda kazanmak lazım kaybetmek kolay...

Serdar A
25.12.2009, 16:36
Orta saha ile bitirici bir santraforun arasında Fatih'in oynadığını düşünelim ;

Colman ve Alanzinho türünde futbolculara olan ihtiyacımızda bir değişiklik olur mu ?

Şunu da unutmamak gerek , orta alanımız , hatta savunmamız , uzun derin top denemelerini bir takım karakteri haline getirmiş halde .

serdaracıl
25.12.2009, 16:37
Aklıma takıldı. Rusya ligi bittiğine göre buradan bonservisi elinde olan üst düzey bir stoper alınabilir mi?

cobts28
25.12.2009, 16:38
Bi yerde türkiyeli yaşıyanlar varsa sorun yoktur herşeyin bir çaresi vardır dostlar...Çagdaş olayı zor çagdaş türkiyeye gelmez gelirsede ilk tercihi trabzonspor olur açıklamalarından bunu anlayabiliriz.Sezer transferi ise orta saha için müthiş olur ancak bonservisi yüksek takasla bu transfer geçekleşebilir.

Orhan Aydın
Serdar abi, uzun derin top denemeleri biraz nazik olmuş bildiğin şişiriyor bizimkiler:)

SEDAT
Mesajını alıntılamamak için isim yazıyorum, SEDAT, sayfanın ilk mesajını bana itafen yazmışsın gibi anladım. Başlık kimsenin tekelinde değil. Önceki sonraki sohbeti muhabbeti bilmeden atıp kesme.

Daha düne kadar çok savunduğun Başkan için, bugün şunu yapmazsan sırtımı dönerim demeye benzemez, 1,5 yıldır bir sevdanın peşinden koşmak.

Lütfen dikkatli olalım, insnaları saptırtmayalım.başkanlığı bırakıncada seveceğim merak etme...ayrıca atıp keserken sanada soracak değilim..başkanı yinede savunuyorum ki hatalarını tabikide söylicem..ama en azından senin gibi kimseye hakaret etmiyorum...

SEDAT
25.12.2009, 16:39
sen avukatımısın; bırakta kendi kendini savunsun.;)o zman sende moderatör değilsen sen niye cvp verme gereği hissettin..;)

İHTİLALL
25.12.2009, 16:40

Serdar,

Cevher zengin olunca,üzerinde çalışmak haz veriyor tabii..

Fakat o kadar rahatımki,Gökhan olursa onunla,Umut olursa onunla,hatta ikisi birden olursa onlarla oynayabilir..

Bazı arkadaşlar bunu anlamak istemiyor sanki..

Fatih Tekke'nin kenardaki Barış'ın bile performansını yükselteceğini ve onunla bile forvet oynayabileceğine eminim..

Fatih Tekke en büyük katkıyı ,herşeyden önce oyun zekasıyla yapacaktır..
Şenol hocanın işini çok kolaylaştıracaktır..

Roberto Baggio'nun ,Sacchı'nin milli takımda uyguladığı baskı yüzünden ettiği bir laf vardı:

-Beni ,ancak zeki insanlar anlayabilir!...

asimetrik
sen avukatımısın; bırakta kendi kendini savunsun.;)

Adem gerçekten adamın kullanıcı adı üzerinden yaptığın şaka diyeyim şık değildi. Mesela bir arkadaş şiir yazmış , güldüm. Çok iyi bir cevaptı. Hakaret içermiyordu da seninki harbiden olmadı.

BAHADIR33
Ortamı germe amacında olan bu amacına ulaştı.
Tebrikler...

matalar
25.12.2009, 16:41
Paşam, ağır gelmiyor musun ?

İşin gerçeğini doğrusunu bilmeden ?
yok paşam ağır değil.
gelirse başımızın üstünde yeri var.
ama bunca 'istekliyim' dedikten sonra alel acele rubine imza atarsa bu laf az bile gelir.

serdaracıl
25.12.2009, 16:41
Fatih'in gelmesi belkide en çok Barış'a yarayacak

asimetrik
25.12.2009, 16:42
Neyse Fatih hayırlı olsun,keyfini çıkarmak lazım..

Trabzonizm
25.12.2009, 16:43
ya arkadaslar neler oldu heyecenlandim biri ban anlatsin fatihi aldikmi simdi zenitle anlastikmi????

Serdær

Gökhan ÜNAL Umut Bulut ile mukayese ediliyorsun.

Bak haline ..

cobts28
Neyse Fatih hayırlı olsun,keyfini çıkarmak lazım..
Henüz kesinleşmiş bi şey yok.

ilhan
25.12.2009, 16:44
Aklıma takıldı. Rusya ligi bittiğine göre buradan bonservisi elinde olan üst düzey bir stoper alınabilir mi?

Bence Rus liginin en üst düzey stoperleri Berezutski kardeşler. Onları da alamayız.

BAHADIR33
25.12.2009, 16:44
Besle kargayı oysun gözünü derler ya..
Teşbihte hata olmaz diyeyim de hakaret sayılmasın.

asimetrik
25.12.2009, 16:45
Henüz kesinleşmiş bi şey yok.

Bu da doğru. Nasıl kızayım sana şimdi:)

cobts28
Bence Rus liginin en üst düzey stoperleri Berezutski kardeşler. Onları da alamayız.
Rus ligi kabugunu deldi artık stadların büyütülmesi vede yatırımlar arttık yakında bir çok ligin üstüne çıkar.

Koray
Gökhan ÜNAL Umut Bulut ile mukayese ediliyorsun.

Bak haline ..

Bu hale kendi kendini düşürdü ruhsuz oynayarak, gol kaçırırsın buna kimse kızmaz ama hem gol kaçırıp hemde ruhsuz oynarsan Ergin Keleş'le bile karşılaştırırlar adamı...

serdaracıl
25.12.2009, 16:46

Ben de stoperi bedavaya getiririz belki diye umutlanmaştım aklımca

Serdær
25.12.2009, 16:46

Bir tanesinin de doping yaptığını ve cezalı olduğunu unutmayalım ..

magicyattara
25.12.2009, 16:47
Rus liginden kimi almak istersin derseniz cevabım,Dominquez olur.
Keşke alabilsek.
Kombineye 2 kat para veririm:)

Recep Alkan
Sedat;

Senin kadar çirkinleşip, burda hakiki şeyler konuşmak isteyen insanlara imkan vermek adına daha fazla cevaplamayacağım seviyesi hareket ve davranışlarını.

Kimi sevdiğin beni ilgilendirmez, zaten artık sende vazgeçiyorsun görüyorum bunu.

Eğer atıp keserken, bana sallayacaksan soracaksın, eğer sormayacaksan da benim hakkımda atıp kesmeyeceksin.

Keşke bu hatalarını söyleme işi, daha önceden başlasaydı, görüyorum ki kaçacak yer, saklayacak birşey kalmayınca bu huylrınız çıkıyor piyasaya...

Kaldı ki, artık şahsımı ilgilendiren hakaret yazılarında vazgeç, kimseye hakaret ettiğim yok, bunu sık sık yazacağına, hakaret içeren mesaj örneği sun. Boş konuşma...

Koray
Rus liginden kimi almak istersin derseniz cevabım,Dominquez olur.
Keşke alabilsek.
Kombineye 2 kat para veririm:)

Valencia'ya imza attı Murat abi...

cobts28
Bu hale kendi kendini düşürdü ruhsuz oynayarak, gol kaçırırsın buna kimse kızmaz ama hem gol kaçırıp hemde ruhsuz oynarsan Ergin Keleş'le bile karşılaştırırlar adamı...
Ergin gibi oyunculara çok kızıyorum okadar şans veriliyor fırsatı degerlendiremiyolar sonrada galayıp sızlıyorlar.Ergin tekkenin yanına bile yaklaşamaz.

Serdær
25.12.2009, 16:48

Burası Gökhan ÜNAL başlığı değil fakat ,

Şunu söylemeden geçemeyeceğim..

Pas geliyorda gol atmıyor veya gol pozisyonu oluyorda atmıyor..

Neyse Gökhan Ünal başlığında konuşmakta yarar var..

asimetrik
25.12.2009, 16:49
Bir tanesinin de doping yaptığını ve cezalı olduğunu unutmayalım ..

Doping derken, sanırım izin alınarak kullanılması serbest olan bir ilacı tedavi amaçlı izin almadan kullanmıştı. O oyuncu mu bu?

Serdær
Bu arada Song - Tomas ikili nasıl olur bilemiyorum.

En son Tomas Rusya liginde oynuyordu.

Galatasarayı şampiyon yapan ikili bizde iş yapabilir mi ?

Song - Stepanov ikilisi muhteşem olur ..

serdaracıl
Goal com'da dominguez ile ilgili bir haber.

Rubin Kazan'da forma giyen Arjantinli yıldız Alejandro Dominguez, ocak ayında sözleşmesi biteceği için Avrupa'nın önde gelen kulüpleri tarafından yakın takibe alındı.

Geçtiğimiz ay Espanyol'a gidebileceğini ifade eden yıldız futbolcu için Milan, Juventus, Barcelona, Atletico Madrid ve Valencia'nın da devrede olduğu öğrenildi.

Aralık ayının sonunda sözleşmesi sona erecek 28 yaşındaki futbolcu, 6 sene Rusya'da top oynadıktan sonra şansını başka bir ülkede denemek istiyor.

Adem Erdoğan
Adem gerçekten adamın kullanıcı adı üzerinden yaptığın şaka diyeyim şık değildi. Mesela bir arkadaş şiir yazmış , güldüm. Çok iyi bir cevaptı. Hakaret içermiyordu da seninki harbiden olmadı.

Kimse kusura bakmasın; son 1 haftadır yay gibi gerildik; buna rağmen burada insanlar toplanmış birsürü ve biri geçmiş saçma sapan yazılarla insanlarla dalga geçmeye çalışıyor.Ben yazdığımda bir problem göremiyorum, herkes hakettiği şekilde muamele görmeli.Bence çok hafif bile oldu.

Oldu veya olmadı sen boşver abi.

Serdær
Doping derken, sanırım izin alınarak kullanılması serbest olan bir ilacı tedavi amaçlı izin almadan kullanmıştı. O oyuncu mu bu?

Evet.

CSKA'da oynuyorlar..

cobts28
25.12.2009, 16:50
Maraton.com da bi haber var tekke trabzona çalım atmak üzere diye okuyan varmı benim bilgisayar siteye girmiyor bi bakabilirmiyiz.

İHTİLALL
Birde Fatih'in gelişinin diğer topçulaa etkisinden sözedenler varya..

Kusura bakmasınlar atıyorlar..

Onlara bunu,eğer ulaşabiliyorlarsa bizzat futbolculara sormalarını öneririm..

Mahallenin en iyi topçusu,senin takımına gelecek yok diyeceksin,

Şu anda onun gelişine taraftar gibi sevinen oyuncu biliyorum ben..

yorumsuz6117
Burası Gökhan ÜNAL başlığı değil fakat ,

Şunu söylemeden geçemeyeceğim..

Pas geliyorda gol atmıyor veya gol pozisyonu oluyorda atmıyor..

Neyse Gökhan Ünal başlığında konuşmakta yarar var..
Pas alabilmek için bir çabası var mı acaba..?

BAHADIR33
Maraton.com da bi haber var tekke trabzona çalım atmak üzere diye okuyan varmı benim bilgisayar siteye girmiyor bi bakabilirmiyiz.

Ben bakamam

Mesut
ee şimdi durum nedir birisi açıklayabilirmı

cobts28
25.12.2009, 16:51
Arkadaşlar giremiyorum biri bi baksın yada bakan varmı tekkeden trabzona büyük çalım diye bir haber var.

serdaracıl
Birde Fatih'in gelişinin diğer topçulaa etkisinden sözedenler varya..

Kusura bakmasınlar atıyorlar..

Onlara bunu,eğer ulaşabiliyorlarsa bizzat futbolculara sormalarını öneririm..

Mahallenin en iyi topçusu,senin takımına gelecek yok diyeceksin,

Şu anda onun gelişine taraftar gibi sevinen oyuncu biliyorum ben..

Barış mesala umarım Fatih'ten yararlanır.

magicyattara
Valencia'ya imza attı Murat abi...

Ee yedirmezler tabii:)
Yakışır.
Espanyol'la anlaştım falan diyordu,daha büyüğüne gitmiş.

lazchicko
25.12.2009, 16:52

nedense bende iki günden beri böyle düsünüyorum :(

asimetrik
25.12.2009, 16:52
Kimse kusura bakmasın; son 1 haftadır yay gibi gerildik; buna rağmen burada insanlar toplanmış birsürü ve biri geçmiş saçma sapan yazılarla insanlarla dalga geçmeye çalışıyor.Ben yazdığımda bir problem göremiyorum, herkes hakettiği şekilde muamele görmeli.Bence çok hafif bile oldu.

Oldu veya olmadı sen boşver abi.

Eyvallah.....