PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 [32] 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

arifberkay
25.12.2009, 09:16
yuh be hergün ayrı bir haber yeter da bitsin bu iş artık recep nerdesin ver artık kesin haberi de herkes kurtulsun

ergin cesit
25.12.2009, 09:18
inanın fatih transferi belli olmadan hiç bir şeye inanmıyorum

BAHADIR33
25.12.2009, 09:19
Başkan gerçekten Rusya'ya gitti mi?
Bilgisi olan var mı?

ergin cesit
25.12.2009, 09:21
nekadar çelişkili bir transfer di bu böyle

Recep Alkan
25.12.2009, 09:22
Arif abi;

Kesin bilgim olsa neden vermeyeyim, bende sizin kadar meraktayım. Çatlıyorum, ne telefonda kontor kaldı, bende bende sinir. Hepsi bitti harap oldu. Yemin ediyorum borsa bu kadar değişiklik göstermiyor.

Kaptan bu gün Trabzona dönecek kısmetse, belki daha net bilgiler alabilirim.

Bahadır abi;

Başkanın gidip gitmediğinden haberim yok. Dünkü röportajı seyrettikten sonra hiç gideceğine ihtimal vermiyorum ya. Hayırlısı diyelim...

BAHADIR33
25.12.2009, 09:25
Arif abi;

Kesin bilgim olsa neden vermeyeyim, bende sizin kadar meraktayım. Çatlıyorum, ne telefonda kontor kaldı, bende bende sinir. Hepsi bitti harap oldu. Yemin ediyorum borsa bu kadar değişiklik göstermiyor.

Bahadır abi;

Başkanın gidip gitmediğinden haberim yok. Dünkü röportajı seyrettikten sonra hiç gideceğine ihtimal vermiyorum ya. Hayırlısı diyelim...

Recebim elimden gelenin en iyisi sana kontör yollamak olur :)

arifberkay
25.12.2009, 09:25
Arif abi;

Bahadır abi;

inşallah kardeşim hayırlıs haberlerini bekliyoruz

Recep Alkan
25.12.2009, 09:31
Bahadır abi kontör istemiyorum, istediğim tek şey biraz daha sabır ve sinir. Biz bu kadar sıkıntı çekiyorsak Kaptan ne durumdadır siz düşünün.

Ulan büyük beddua edeceğim ama, bizi bulacak diye korkuyorum...

BAHADIR33
25.12.2009, 09:34
Bahadır abi kontör istemiyorum, istediğim tek şey biraz daha sabır ve sinir. Biz bu kadar sıkıntı çekiyorsak Kaptan ne durumdadır siz düşünün.

Ulan büyük beddua edeceğim ama, bizi bulacak diye korkuyorum...
Recep dün de yazdım.
Fatih Tekke'ye yapılanlar bana yapılsaydı , bu yönetim gitmeden kulüpten içeri adım atmazdım.
Büyük adammış Fatih Tekke..

Recep Alkan
25.12.2009, 09:35
Kaptan zaten büyüktü, iyice büyüyor ....

ergin cesit
25.12.2009, 09:52
haber bekliyoruz yapacak bir şey yok şu anda

Ümit Tekşan
25.12.2009, 09:58
Arkadaşlar, biraz sabırlı olalım. Sonunda muradımıza inşallah ereceğiz.

Celal Demir
25.12.2009, 10:03
s.a. arkadaşlar bir gelişme varmı ?

BAHADIR33
25.12.2009, 10:05
Aleyküm Selam.
henüz yok.

ISTS
25.12.2009, 10:06
İnşallah Fatih bizi utandırmaz.

Celal Demir
25.12.2009, 10:07
beklemekten bi hal olduk yav aylardır inşallah karşılığı çok güzel olacak...

Celal Demir
25.12.2009, 10:08
İnşallah Fatih bizi utandırmaz.

abi ondan şüphem yok fatih abi bizi utandırmazda yönetimden şüphem var malesef...

Orhan Aydın
25.12.2009, 10:09
Bin dereden su getirmek kadar zor bir iş ha sanki.Nasıl insanlar yönetiyor bizi ya

delikoyun
25.12.2009, 10:10
arkadaşlar yalnız fatih tekkeyle olmaz yanına pivot santrofor da lazım darragi en uygun isim o zaman işlem tamam

Celal Demir
25.12.2009, 10:11
Bin dereden su getirmek kadar zor bir iş ha sanki.Nasıl insanlar yönetiyor bizi ya

kim bilir bu konuda bilmediğğimiz ne çok şey var eminimki bin dereden su getirmek daha kolaydır bunun yanında :D

Mustafa Yılmaz.20
25.12.2009, 10:16
http://www.mackolik.com/index.asp

Başkan Adnan Polat, kupa maçında Sadri Şener’den milli oyuncuyu istedi. Transfer için 2.5 milyon Euro ve Aydın önerildi. Başkan, Şenol Güneş ile görüştükten sonra karar vereceklerini söyledi.
G.Saray, Milan Baros’un sakatlığından sonra yaşadığı sıkıntıyı yerli oyuncuyla gidermenin planını yapıyor. Cimbom’un eski gözdesi Gökhan Ünal yine gündeme geldi. Kayserispor’da oynarken G.Saray ile iplerin gerilmesine neden olan milli futbolcu için sarı kırmızılı yönetim tekrar devreye girdi, ilk somut adım önceki gün oynanan Ziraat Türkiye Kupası’nda atıldı.
Bu işi bitirelim
Bu transferin Bursasporlu Sercan Yıldırım transferinden daha az maliyetle noktalanacağı düşünen yöneticiler, Ali Sami Yen Stadı’nda oynanan maçın şeref tribününde Gökhan pazarlığı yaptı.
6 milyon 250 bin Euro’ya bordo mavili takıma gelen ancak beklenen performansı gösteremeyen golcü futbolcuya güvenen Galatasaray cephesinde başkan Adnan Polat, Sadri Şener’e ve bordo mavili idarecilere “Gökhan Ünal’a talibiz. Bu işi bitirelim” diyerek milli futbolcuya rötarlı da olsa Galatasaray forması giydirmek istediklerini bildirdi.
Nonda da gidebilir
Başkan Şener, Şenol Güneş’le görüştükten sonra kararı vereceklerini söyledi. Sarı kırmızılılar, Gökhan için 2.5 milyon Euro artı Aydın takası ile Karadeniz ekibini ikna etmeye çalışırken, Trabzonspor’un ikna edilememesi halinde Nonda’nın da teklife dahil edileceği belirtildi.

Celal Demir
25.12.2009, 10:17
http://www.mackolik.com/index.asp

Başkan Adnan Polat, kupa maçında Sadri Şener’den milli oyuncuyu istedi. Transfer için 2.5 milyon Euro ve Aydın önerildi. Başkan, Şenol Güneş ile görüştükten sonra karar vereceklerini söyledi.
G.Saray, Milan Baros’un sakatlığından sonra yaşadığı sıkıntıyı yerli oyuncuyla gidermenin planını yapıyor. Cimbom’un eski gözdesi Gökhan Ünal yine gündeme geldi. Kayserispor’da oynarken G.Saray ile iplerin gerilmesine neden olan milli futbolcu için sarı kırmızılı yönetim tekrar devreye girdi, ilk somut adım önceki gün oynanan Ziraat Türkiye Kupası’nda atıldı.
Bu işi bitirelim
Bu transferin Bursasporlu Sercan Yıldırım transferinden daha az maliyetle noktalanacağı düşünen yöneticiler, Ali Sami Yen Stadı’nda oynanan maçın şeref tribününde Gökhan pazarlığı yaptı.
6 milyon 250 bin Euro’ya bordo mavili takıma gelen ancak beklenen performansı gösteremeyen golcü futbolcuya güvenen Galatasaray cephesinde başkan Adnan Polat, Sadri Şener’e ve bordo mavili idarecilere “Gökhan Ünal’a talibiz. Bu işi bitirelim” diyerek milli futbolcuya rötarlı da olsa Galatasaray forması giydirmek istediklerini bildirdi.
Nonda da gidebilir
Başkan Şener, Şenol Güneş’le görüştükten sonra kararı vereceklerini söyledi. Sarı kırmızılılar, Gökhan için 2.5 milyon Euro artı Aydın takası ile Karadeniz ekibini ikna etmeye çalışırken, Trabzonspor’un ikna edilememesi halinde Nonda’nın da teklife dahil edileceği belirtildi.

düşünmeleri bile yanlış ruhsuz topçu istemiyoruz versinler gitsin...

Orhan Aydın
25.12.2009, 10:19
İkna olmayınca pat diye Nonda da verilecekse biraz naz yapsınlar onu da alalım.Gökhan'ın gidiş gidiş değil.Ama Rusyadan mutlaka alıcı bulur oraya da pazarlamaya çalışmak lazım.

Kara Mert61
25.12.2009, 10:27
bu dönemde fatih gelirse 2.forvet alınmaz daha.alınmamalı da.. Diğer mevkiler düşünülmeli..

İHTİLALL
25.12.2009, 10:28
Bu başlık varya, bu başlık..

Kitap yapılmalı..

Ciddi söylüyorum,iyi bir editör bu başlığı iyi bir kitaba dönüştürebilir..

Buradaki entrika,yalan,dolan,katakulle ve karşılığında oluşan hayalkırıklığı,üzüntü,kahır,kırgınlık,isyan vs. ünlü Rus klasiklerini aratmıyor..

İsimde benden:Tekke'yi beklerken..
...

Ne diyelim..

Güzel sözdür,darlanınca aklıma gelir:

-Yaşasın ,zalimler için cehennem!...

Celal Demir
25.12.2009, 10:30
bu dönemde fatih gelirse 2.forvet alınmaz daha.alınmamalı da.. Diğer mevkiler düşünülmeli..

bencede umutla fatih 2. yarıyı götürür diğer eksik bölgelere takviye lazım parı çar çur etmeyelim :D

ErtuGrul
25.12.2009, 10:38
[QUOTE=İHTİLALL;2856536]Bu başlık varya, bu başlık..

Kitap yapılmalı..

Buradaki entrika,yalan,dolan,katakulle ve karşılığında oluşan hayalkırıklığı,üzüntü,kahır,kırgınlık,isyan vs. ünlü Rus klasiklerini aratmıyor..

...

Ne diyelim..

-Yaşasın ,zalimler için cehennem!...[/QUOT

Ihtilal abi kitabin ismi "Tekke'nin altinda kalanlar" da olabilir...

Celal Demir
25.12.2009, 10:39
[QUOTE=İHTİLALL;2856536]Bu başlık varya, bu başlık..

Kitap yapılmalı..

...

Ne diyelim..

-Yaşasın ,zalimler için cehennem!...[/QUOT

Ihtilal abi kitabin ismi "Tekke'nin altinda kalanlar" da olabilir...

ağır bir başlık olabilir.

Fatih Özkan
25.12.2009, 10:49
Hala haber yok öyle mi ?

cihatöztürk
25.12.2009, 10:52
Hala haber yok öyle mi ?

haber yok malesef

sende uyu artık biraz istersen :)

ne zaman baksam başlıktasın burdamı sabahladın ne yaptın :)

ergin cesit
25.12.2009, 11:00
fatihi bu yönetim almazsa çok büyük tepki vermemiz gerekiyor

Fatih Özkan
25.12.2009, 11:02
haber yok malesef

sende uyu artık biraz istersen :)

ne zaman baksam başlıktasın burdamı sabahladın ne yaptın :)

Uyudum ya (:
Ama merak edip daha kahvaltı yapmadan girdim başlığa (:
Haber61 "Tekke Rubin İle Anlaştı!" diye Flaş Haber geçti gene...
Delirecem!

cihatöztürk
25.12.2009, 11:03
fatihi bu yönetim almazsa çok büyük tepki vermemiz gerekiyor

bence gerekmez

forvet alsın yeter fatih alınmassa alınmaz napalım trabzonu mu yıkalım

Celal Demir
25.12.2009, 11:11
sanmıyorum bu saatten sonra tekkenin başka bi takımla anlaşacağını ama bizim yönetimin ne olursa olsun elini çabuk tutması lazım..

Celal Demir
25.12.2009, 11:14
haberi yazan site medyatrabzon nekadar güveniyoruzki bu siteye ben ihtimal vermiyorum yada vermek istemiyorum :S

Toraman
25.12.2009, 11:16
Hürriyette de bu haber var. İnşallah yalandır.

BAHADIR33
25.12.2009, 11:17
Acaba Fatih Tekke bu haberleri okuyunca,izleyince ne düşünüyordur?

Celil Köse
25.12.2009, 11:18
Tam da yönetimin istediği gibi gidiyor herşey istedik bize vermediler Fatih de Rubin ile anlaştı diyip bu işten yırtacaklarını sanıyolar..

Celal Demir
başlık ağır olur demiştim ama vazgeçtim tam yerinde bir başlık olur eğer tekkeyi alamazlarsa bu yönetim aynen Ertuğruz kardeşimin dediği gibi Fatih Tekke nin altında kalır...

Toraman
Ya haber doğruysa?

Celal Demir
25.12.2009, 11:21
Ya haber doğruysa?

umarım doğru değildir yoksa hiç iyi şeyler olmaz düşüncesindeyim...

Kubilay ŞAHİN
25.12.2009, 11:21
Hürriyetin Habere Bak.. Yavrum Benim Çalım He.. Resmen Tekke Sizi Sırtınızdan Bıçaklayacak Demiş..

Ne Diyelim Bizi Bu Duruma Getirenler Utansın.. Benmi Utanacam..

erkankoc
25.12.2009, 11:24
fatih bu saatten sonra rubine giderse ayip eder.yolu acik olsun derim

Recep Alkan
Utanacak adam bozuntularında gram sıfat yok ki ?

Fatih neden rubine giderse ayıp eder ?

Emre GÜRDAL
kubı benı dınle sen

Celal Demir
25.12.2009, 11:26
Eğer bizim yönetim ilgilenmezse gidebilir çok doğal bir durum burda suçlayacağımız kişi Fatih olmaz ama gelişmeler sadece söylentiden ibaret olduğu için fazlada umursamamak gerek...

Kubilay ŞAHİN
25.12.2009, 11:30
Neyse Boşverin Tekke'yi.. Bizim İssac'imiz Bekliyor Bizi..

Sinirlenip sövüp Daha Beter Cuma Saatinde Günaha Girmeyeyim En İyisi..

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 11:31
kubı dınle benı dıyorum sana da

erkankoc
25.12.2009, 11:31
Utanacak adam bozuntularında gram sıfat yok ki ?

Fatih neden rubine giderse ayıp eder ?

sun gorunen o ki yonetim ilgileniyo..taraftarda gelmis gibi davraniyo..gerci fatihin rubine gidecegine ihtimal vermiyorum ama giderse bence ayip eder..sonucta yonetici icin gelmiyo ts ye..taraftar icin geliyo...

Celal Demir
25.12.2009, 11:34
Neyse Boşverin Tekke'yi.. Bizim İssac'imiz Bekliyor Bizi..

Sinirlenip sövüp Daha Beter Cuma Saatinde Günaha Girmeyeyim En İyisi..

yok yav ne sövmesi daha ortada bişey yok durup dururken günaha girmeyelim ama ya harbiden kaçırırsak ozaman ne olur bilemem. zaten yönetimin tekkeyi istemeye istemeye almaya çalıştığını bilmeyen yok bir bahane bulup elimizden kaçtıda diyebilirler.

Salih Yazıcı
haber ajans haberimi gazetemi

Emre GÜRDAL
sun gorunen o ki yonetim ilgileniyo..taraftarda gelmis gibi davraniyo..gerci fatihin rubine gidecegine ihtimal vermiyorum ama giderse bence ayip eder..sonucta yonetici icin gelmiyo ts ye..taraftar icin geliyo...

sende yanlıs bılıosun abıcım fatıh trabzona yanı turkıyeye aılseı ıcın donecek tabı gelırse ama gelmıcek kazanda kalıcak

erkankoc
alkan senin boyle bir durumdan haberin varmi? gercekmi yani rubin haberi

Recep Alkan
25.12.2009, 11:38

Erkan;

Sence kaptanın yapması gerekenler hala var mı ?

Yeteri kadar özveri göstermedi mi ?

Daha ne yapmalı....

- Kaptanın adamlığı dahil herşeyine laf söylendi.

- Paragöz dediler,

- Yaşlı dediler,

- Trabzonsporluluğu tartışıldı.

- Askerlik için gelmez dediler...

Saymamı istersen çok daha kötülerini hiç zorlanmadan sayabilirm.

Yönetim Fatih ile ilgilenmiyor. Evet son zamanlarda bir ilerleme var, ama bunu yaparken dahi, Fatih'in canını çıkarıyorlar, emin olun Fatih bunları zahmetten kurtarıp gelmiyorum dese, çıkarıp o parayı bunun için bile verirler. Zaten amaçları da bu.

Rubin Kazan çok iyi para veriyor + 3 yıllık kesin anlaşma sunuyor + ev + araba olduğunu da duydum. Ve parası kesin para. Fatih ise, Trabzonspor'a Rubinin verdiği paranın 3 / 1 ine imzamı koyarım diyor.

Arkadşlar önümüzde bu işten ekmek kazanan birisi var. Ama bu insan hiçde profesyonel gibi davranmıyor, Trabzonsporlu gibi, bizim gibi davranıyor. Ortalama konuşmak gerekirse yaklaşık 3.000.000 TL gibi bir parayı bırakıyor...

Bana bir tane yönetici gösterin bunu gelmişte geçmişte yapan bugün bırakım bu işi de takımı da....

Zamanında servet bıraktı denilenler bu kadar parayı tepmiş midir ?

Konuştukça çirkinleşeceğim belli oldu, en güzeli susmak..

Saygılar;

(Bu arada erkan ne kadar istediğini biliyorum bu işi, lafım sana değildir kesinlikle)

İHTİLALL
25.12.2009, 11:38
Hürriyet'in haberlerini aldığı,

Doğan haber ajansı ve muhabiri Yunus Emre Sel Sadri beye ve yönetime yakındır..

Hemde çok yakındır..

Muhtemelen yerel ajanslarda ,DHA ve Hürriyet'ten haber yazmışlardır..

BİZANS YAŞIYOR,SAVAŞIYOR!..

Salih Yazıcı
25.12.2009, 11:40
yönetim istifa

Emre GÜRDAL
Erkan;

Sence kaptanın yapması gerekenler hala var mı ?

Yeteri kadar özveri göstermedi mi ?

Daha ne yapmalı....

- Kaptanın adamlığı dahil herşeyine laf söylendi.

- Paragöz dediler,

- Yaşlı dediler,

- Trabzonsporluluğu tartışıldı.

- Askerlik için gelmez dediler...

Saymamı istersen çok daha kötülerini hiç zorlanmadan sayabilirm.

Yönetim Fatih ile ilgilenmiyor. Evet son zamanlarda bir ilerleme var, ama bunu yaparken dahi, Fatih'in canını çıkarıyorlar, emin olun Fatih bunları zahmetten kurtarıp gelmiyorum dese, çıkarıp o parayı bunun için bile verirler. Zaten amaçları da bu.

Rubin Kazan çok iyi para veriyor + 3 yıllık kesin anlaşma sunuyor + ev + araba olduğunu da duydum. Ve parası kesin para. Fatih ise, Trabzonspor'a Rubinin verdiği paranın 3 / 1 ine imzamı koyarım diyor.

Arkadşlar önümüzde bu işten ekmek kazanan birisi var. Ama bu insan hiçde profesyonel gibi davranmıyor, Trabzonsporlu gibi, bizim gibi davranıyor. Ortalama konuşmak gerekirse yaklaşık 3.000.000 TL gibi bir parayı bırakıyor...

Bana bir tane yönetici gösterin bunu gelmişte geçmişte yapan bugün bırakım bu işi de takımı da....

Zamanında servet bıraktı denilenler bu kadar parayı tepmiş midir ?

Konuştukça çirkinleşeceğim belli oldu, en güzeli susmak..

Saygılar;

(Bu arada erkan ne kadar istediğini biliyorum bu işi, lafım sana değildir kesinlikle)

aynen katılıyorum reıs

Orhan Aydın
Anlaşılan nabızlar ölçülüyor ve yavaş yavaş sindirtme politikası.

Süleyman Sofu
25.12.2009, 11:41
Başkanın rusyaya gittiği yönünde bi haber vardı sanırım oda yalan ulan felek yıktın yine hayallerimizi

Recep Alkan
25.12.2009, 11:42
Süleyman var mı bir konuşma falan :)

Fatih Özkan
25.12.2009, 11:43
Gerildim gene!

erkankoc
haklisin alkan..en iyisi bekleyip görmek..dün baskani dinledikten sonra kesin olur demistim ama baskan ayni baskan demekki..bide rusyaya gitti diyo gazate bugun..tatile gitti herhalde noele:)

Emre GÜRDAL
ben cumaya gıdıyorum herkese sımdıden hayırlı cumalarrecep abı sendne guzle haberler beklıorum

Süleyman Sofu
Nasıl bi transferdir bu ya istedilermi öküze buzak doğurtturan yönetim iş kendi değerine taraftarın deli gibi sevip istediğine gelince katır gibi inat yapıyor....

Şerfiniz varsa gidin milleti daha fazla günaha sokmayın...

ergin cesit
25.12.2009, 11:45
şu transfer olmazsa yönetim nasıl durabilecek orada

Recep Alkan
25.12.2009, 11:47
Erkan;

İnan borsa bu kadar değişiklik göstermiyor usta.

Dün % 80 denen transfer bugün ne hallerde.

Herkes takmış ağzına bir servet, bilmem ne takılıyor, hep haklı, hep iyi, ulan daha ne olması lazım iç yüzlerinin görülmesi için bilmiyorum ki.

HAdi biz yalancı müfteriyiz, Ağaoğlu Türkiye'nin dinlediği radyoda ne dedi, duymadı kulakları bazılarının.

Alma yönetim, alma, alırsan ş...............n

Celal Demir
25.12.2009, 11:47
arkadaşlar herkese hayırlı cumalar cumadan sonra konuşuruz dua atmekten başka çaremiz yok...

İHTİLALL
25.12.2009, 11:48
Hürriyetin Habere Bak.. Yavrum Benim Çalım He.. Resmen Tekke Sizi Sırtınızdan Bıçaklayacak Demiş..

Ne Diyelim Bizi Bu Duruma Getirenler Utansın.. Benmi Utanacam..

Haberi veriş biçimine bakınız..

"Fatih ,taraftara çalım attı.."

Ne kadar namussuzca ve şerefsizce hazırlandığı apaçık..

Ulan,onun bunun 100 dolarlık adamı,

Ulan satılık şerefsiz,

Adam iki ay önce Rubin'e imza atıp gelemiyormuydu Trabzon'a gezmeye..

Rubin'e imza atmak için yırtınsaydı bu iş çoktan bitmiş olmazmıydı?..

...................

Süleyman Sofu
25.12.2009, 11:49
Süleyman var mı bir konuşma falan :)

nasıl bi konuşma recep malum numarayla olanı soruyorsan bugün hiç denemedim yüzü yokki teli açmaya herifin kapalıdır kesin namazdan sonra arayacam yine ama

Aklıma Alanzinhonun transfer dönemi geldi biran yaa geldi gelmedi kulübü vazgeçti derken başkan tutup getirmişti...

Ama aradaki fark onun gelmesi isteniyordu Fatihtende akıllarınca nefret ediyolar bu işte daha çok gelişmeler olacak ama olumlu ama kötü bakalım görecez...

biltrabzon
bence fatih alinsada olur alinmasada.cokta önemli degil.ama bu gökhan ünal in gs ye transfer haberi dogruysa,hemen satar üstünede nonda yi alirim.nonda cok iyi bir golcü.

Toraman
Ben hala Fatih'in Rubin'e gideceğine inanmıyorum. Belki tepki olarak böyle bir açıklama yapmıştır eğer yapmışsa tabi.

Celal Demir

Ulan satılık şerefsiz,

...................

bunlar insanlıktan nasibini almamış yaratıklar...

mhayri
25.12.2009, 11:50
Bu yönetim Fatih'i alamaz çünkü sezon başı bedava alınabilecek oyuncuya zaten
paranın olmadığı bir dönemde hele de 2 milyon verip hiç alamaz...
hele de bu kadar gündemde iken hiç alamaz...
Boşuna ümitlenmeyelim...
Yazılanların hepsi oylama taktiği...

erkankoc
25.12.2009, 11:51
hacisalihoglu yu nasil su yonetimden kovudururz onu bir bilsem

Orhan Aydın
Şenol hocanın ilk geldiğinde takımımda görmek isterim demesiyle başlamıştı soğuk savaş süreci..

Salih Yazıcı
bu iş bitimi yani

Recep Alkan
25.12.2009, 11:52

Ulan satılık şerefsiz,

...................

Satın alanda, kendini satan kadar şerefsizdir.

Çıban başını ezmek lazım...

Süleyman Sofu
Dün nerdeydik bugün nerdeyiz...

yönetim çokşeyler söyleyecez ama hele kaptan biyere imzayı atsın...

Murat Erdem
Başkanın rusyaya gittiği yönünde bi haber vardı sanırım oda yalan ulan felek yıktın yine hayallerimizi
Ne Rusya'sı Süleyman'ım,
Sayın başkanımız şu anda BODRUM'da istirahat ediyorlarmış !!!
Sadri Şener başlığına daha detaylı yazdım.

İHTİLALL
25.12.2009, 11:53
Ben hala Fatih'in Rubin'e gideceğine inanmıyorum. Belki tepki olarak böyle bir açıklama yapmıştır eğer yapmışsa tabi.
Bu haber,gece Trabzon'da düşünülüp,

Sabah "bomba" lansmanıyla ,piyasaya sürülmüştür..

Güya ,geceyarısı gelişme olmuş gibi..

Ulan, bu kadar ,şampiyonluğa uğraşsanız, şampiyon olurduk be..

Recep Alkan
25.12.2009, 11:53
Nerdesin be selim abi, nerdesin be adam.

Gel de konuş...

Murat Erdem
25.12.2009, 11:54
Hafta içi her sabah NTV SPORda 08-10 arası bir program var, izleyiciler programa telefon açıp soru soruyorlar, soy ismini hatırlamadığım Tayfun isimli yorumcu da cevaplıyor.
İşte bu sabah Trabzonspor'la ilgili soru soran bir izleyiciye verdiği cevapda, Sadri Şener'le dün akşam üstü bir telefon görüşmesi yaptığını ve kendisinin şu anda ''BODRUM''da dinlendiğinden bahsetti !!!

Arkadaşlar, düşünebiliyormusunuz tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşayan TRABZONSPOR'umuzun sayın başkanı
BODRUM da istirahat ediyormuş!

Gün, yatma günümüdür ! Sayın Sadri Şener !

Senin TRABZON'da, Şenol Güneş'le, Ünal Karaman'la kafa kafaya verip, çözüm üretmen gerekmiyor mu ?

Sadri Şener'in başkanlığı ''Teorik''dir, ''Pratik''de işler başka türlü yürüyor demiştim zamanın da.

Haklı olduğumu bir kez daha görüyorum.

iyi istirahatler BAŞKANIMMMMM !!!

Etem Güner
25.12.2009, 11:55
arayın matriks 'i sorun bakalım ne var ne yok olamadı kenan tekke'yi arayın bune sıkıntı yav

Murat Erdem
25.12.2009, 11:55
Bodrum'a düşkün olduğun kadar, Trabzonspor'a da düşkün olsaydın keşke Sadri Şener !

Dursun Kaplan
25.12.2009, 11:56
Bodrum'a otobüs kaldıralım başkana. :cool:

Murat Erdem
25.12.2009, 12:00
Sadri Şener, Bodrum'da kankası Sinyor Terim ve Sansar ile kafa kafaya vermişler TRABZONSPOR'u nasıl kurtarırız ı tartışıyorlar.

biltrabzon
25.12.2009, 12:00
Hafta içi her sabah NTV SPORda 08-10 arası bir program var, izleyiciler programa telefon açıp soru soruyorlar, soy ismini hatırlamadığım Tayfun isimli yorumcu da cevaplıyor.
İşte bu sabah Trabzonspor'la ilgili soru soran bir izleyiciye verdiği cevapda, Sadri Şener'le dün akşam üstü bir telefon görüşmesi yaptığını ve kendisinin şu anda ''BODRUM''da dinlendiğinden bahsetti !!!

Arkadaşlar, düşünebiliyormusunuz tarihinin en sıkıntılı dönemlerinden birini yaşayan TRABZONSPOR'umuzun sayın başkanı
BODRUM da istirahat ediyormuş!

Gün, yatma günümüdür ! Sayın Sadri Şener !

Senin TRABZON'da, Şenol Güneş'le, Ünal Karaman'la kafa kafaya verip, çözüm üretmen gerekmiyor mu ?

Sadri Şener'in başkanlığı ''Teorik''dir, ''Pratik''de işler başka türlü yürüyor demiştim zamanın da.

Haklı olduğumu bir kez daha görüyorum.

iyi istirahatler BAŞKANIMMMMM !!!
ne yapacakti adam tabiki dinlenecek.kazma kürek alip tesislerde mi calismasi lazim.transfer isi icin ünal karaman ve mahmut aksu ilgileniyor dedi adam.daha ne istiyorsuz biraz sakin olun beyler.

Orhan Aydın
25.12.2009, 12:01
Belki de Bodrumsporlu bir golcüyle ilgileniyoruz:cool:

Etem Güner
25.12.2009, 12:01
ben yola çıkacam birazdan bu sinir ve bu gazla yürüme balıkesir,bodrum arası nekadardır acaba bir hesaplasanız boğuluyorum ,yüzemiyorum yüzüyorum yakalayamıyorum yakalayacağım diyorum elimden kaçıyor yine su gibi akıp gidecekmisin bizi bırakacakmısın senin hasretinle yanan şu gönüllere ben gelemiyorum bu yönetime yenildimmi diyeceksin be fatih gel be gel de trabzon havalimanı adam gibi adam nasıl karşılanır bir görsün gel be reisbitsin bu hasret

ilhan
25.12.2009, 12:03
"Fatih taraftara çalım attı" diye haber yapan her kimse bilin ki bu sayfaları okuyup ona göre başlığa rol biçiyordur. Hatta eminim bugünde buralara girip yine okur.

Ona en içten dileklerimle selam yolluyorum. Yarın benide yaz.

Murat Erdem
25.12.2009, 12:03
Sinyor Terim, şimdi gaz veriyor bizim başkana, ''G.Ünal Avrupanın topa en iyi vuran adamı Sadricim, ne yapacan F.Tekke'yi bee, zaten ben onu çoçukkene de sevmezdim Sadricim, yorma sen kafanı bunlara, şerefe dostum!''

Salih Yazıcı
25.12.2009, 12:04
biri açıklama yapsın yazıklar olsunn

Murat Erdem
25.12.2009, 12:06
Belki de Bodrumsporlu bir golcüyle ilgileniyoruz:cool:
:Dzuhahahaa:D

Cafer Bulur
25.12.2009, 12:25
Neler oluyor arkadaslar?

Fatih tekke,sadri sener,terim ve bodrum´?:rolleyes:

Salih Yazıcı
25.12.2009, 12:29
Abi ne olabilir bildiğin yönetim bizi kandıyormuş

Ali Tunahan Güllü
25.12.2009, 12:32
Yine karışmış ortalık..

Murat'
25.12.2009, 12:32
Yönetmin bu konuda bizi kanırabileceğini düşünmüyorum ben.

Böyle açıklamalar yapıp Fatih'itaraftarın önüne mi atmak istiyorlar.

Arif Timurcioğlu
25.12.2009, 12:41
Yalan haberlere inanmayın arkadaşlar şimdi herkafadan bir ses çıkar daha gs ye fb ye gelecek fatih.

yorumsuz6117
25.12.2009, 12:41
Metin08 adlı kişide Mahmut Aksu'nun telefonu vardı biri arasın sorsun ya..:)

Egemen
25.12.2009, 12:51
strese gerek yok arkadaşlar.. internet haberciliğinin ve yerel medyamızın hali ortadayken germeyin sinirlerinizi.. he deyin geçin :)

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 12:53
ya yeter serefsızler gor4eyım bırınızı trabzon sokaklarında hesap sormayan namerttır

yorumsuz6117
25.12.2009, 12:54
Kaptan gitme Rubin'e lütfen gitme biraz daha dayan mecbur alıcaklar son şanslarını deniyorlar almamak için belki Rubin'e imza atarsın diye ....

Süleyman Sofu
25.12.2009, 12:58
ah ulan yönetim ne kadar heveslisiniz kendinize sö.......

mübarek cuma namazdan çık gel burda yönetime giydir olmuyor yönetim sebep olmayın

Ahmet Karadeniz
25.12.2009, 13:01
suan trabzonda bu konudan daha onemli seyler yasanmasına karsın bu konu ön plana cıkıyosa herşeyi hakediyoruz!!

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:01
camıde bı abımle karsılastım yonetıme cok pıs sovdu..:DDDD

Tolunay Abdioğlu
25.12.2009, 13:06
Karışmış yine buralar.

Fatih Tekke'nin Rubin'e gideceği haberin kaynağı ney acaba ?

serdaracıl
25.12.2009, 13:08
Fatih Tekke Kazan’la anlaştı

İsmail ER - Yunus Emre SEL (DHA) 25 Aralık 2009

Herkes Trabzonspor’a dönmesini beklerken o müthiş bir çalım atmaya hazırlanıyor.
TRABZONSPOR’a şok. Bordo mavililerin transferde uzun süredir 1 numaralı hedefi olan Fatih Tekke elden kaçıyor. Yöneticilerin aylardır takıma geri döndürmek için zemin aradığı Zenit’in golcüsü, Gökdeniz Karadeniz ve Hasan Kabze’nin de formasını giydiği Rus şampiyonu Rubin Kazan ile anlaştı.Bordo mavili takımda başkan Sadri Şener’in ara transferde takıma katmayı istediği milli oyuncu, kendisine Türkiye’den şu ana kadar çok ciddi bir teklifin gelmediğini söyledi. Fatih Tekke, gelecek yıl yüzde 99 ihtimalle Kazan formasını giyeceğini ifade etti.Güneş 4 takviye istiyorÖNCE ligde Fenerbahçe’ye, sonra da kupada Galatasaray’a yenilen Trabzonspor revizyona gidiyor. Teknik direktör Şenol Güneş, ara transfer dönemi için yönetime sunacağı raporda en az 4 takviye isteyecek. Bu transferlerden 2’si ise forvete olacak. Takımdan gönderilecek isimler de yapılacak transferlere göre şekillenecek. Öte yandan G.Saray yenilgisi sonrası futbolcularına 5 gün izin veren Güneş, tüm takıma sert uyarılarda bulundu.

Namıdeğer Air İsmail'in haberi. Kluivert Beşiktaş'ta haberlerinden sıkıldı herhalde. Can sıkmaya değmez.

ORSELHAN61
25.12.2009, 13:10
slm arkadaşlar hayırlı cumalar bende haberi medya trabzonda okudum bu haberin asılsız olduguna inanıyorum bunlar yönetim destekli haber siteleri trabzonun nabzını yokluyorlar bence almamak için taraftarın önüne atıyorlar tekkeyi saygılar bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim

matalar
25.12.2009, 13:11
fatih te geldim geleceğim diyor sonra rubine gidecekmiş.
taraftarı tavla ondan sonra gelme
madem gidecek canı cehenneme.
fizana kadar yolu var.

serdaracıl
25.12.2009, 13:11
fizana kadar yolu var.

Renktaş celallenme hemen:)

Recep Alkan
25.12.2009, 13:12
suan trabzonda bu konudan daha onemli seyler yasanmasına karsın bu konu ön plana cıkıyosa herşeyi hakediyoruz!!

İnanılmaz eksikliğini çekiyorduk son zamanlarda.

Emin ol, gözlerim seni aradı. Sonunda daha çok bekletmedin bizi ?

Öncelikli olarak öğrenmek istediğim birşey var?

1 ) Bu konudan daha önemli nevar Trabzonspor için ?

2 ) Bu konudan daha önemli hangi konuya Trabzonspor yönetimi gereken önemi vermiş ki bizden önem bekliyorsun ?

Mümkünse yanıt bekiyorum Ahmet...

Recep Alkan
25.12.2009, 13:13
fizana kadar yolu var.

Paşam, ağır gelmiyor musun ?

İşin gerçeğini doğrusunu bilmeden ?

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:14
hurrıyet te yazılan fatıh calım atıyo taraftara baslıgı bence gerketen gercegı yansıtmıyo cunku unutmayalım fatıh tekkenın lafını''Taraftarın Gözünde Bir Fatih Tekke Resmi Var Onu Karalamaya Çalışıyorlar...

Cafer Bulur
25.12.2009, 13:14
fizana kadar yolu var.
Fatih rubine giderse ona kizamayiz,ben sahsen kizamam.

Neticede fatih i istemesi gereken bizler degil Trabzonspor yönetim kuruludur.

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:16
http://www.facebook.com/video/video.php?v=39170606896&ref=mf

Cafer Bulur
25.12.2009, 13:17
Baskanin aciklamalari:Fatih i alacagi ücrette zarara ugrayacagi icin almiyoruz.

Fatih i askerlik sorunu oldugu icin alamiyoruz.

Fatih i zenitte kalip kalmayacagi belli olmadigi icin alamiyoruz.

Dün yaptigi aciklama ise,zenitle anlasirsak aliriz.

Bunun adi inat ve ikili oynamak degilde nedir?

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:21
Tekke geliyor Gökhan gidiyor:
Trabzonspor, Rusya, İstanbul ve Trabzon arasında mekik dokuyor

Bordo-mavili yönetim, Fatih Tekke için Zenit Kulübü'nün vereceği kararı beklerken, Galatasaray da Gökhan Ünal için Bordo-mavili kulübün kapısını çaldı.

Bordo-mavili yönetim Sarı-kırmızılı takımın isteğini doğrularken, Tekke'nin Trabzonspor gelmesi durumunda yönetim, Gökhan Ünal için teknik direktör Şenol Güneş'in onay vermesini bekleyeceği öğrenildi.

Fatih Tekke konusunda medyada her gün yeni bir haber çıkarken, Bordo-mavili yönetim ise önümüzdeki günlerde toplanacak olan Zenit yönetiminin vereceği kararı beklemeye başladı. Bordo-mavili yönetimin yakından takip ettiği transfer için Fatih Tekke'de Rus kulübüyle görüşme halinde olduğu belirtildi. Menajeriyle birlikte Rus yöneticilerle görüşen golcü oyuncu transferi konusunda kolaylık sağlanmasını istedi. Bu transferde sürpriz bir gelişme yaşanmaması halinde oyuncunun büyük ihtimalle Trabzonspor ile sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Trabzon ile Rusya arasında bu gelişmeler yaşanırken, Galatasaray da Gökhan Ünal için Trabzonspor'un kapısını çaldı. Sarı-kırmızılı takımın Milan Baros'un sakatlığı nedeniyle yaşadığı sıkıntıyı yerli bir forvet oyuncusuyla gidermeyi planlarken, Galatasaray'ın eski gözdesi olan Gökhan Ünal ilk sırada yer alıyor. İki takım arasında yapılan kupa maçında Başkan Adnan Polat'ın, Sadri Şener ile yaptığı sohbet sırasında bu oyuncuyu resmen istediği öğrenildi. Gökhan Ünal'a talip olduklarını Bordo-mavili
yöneticilere ileten Polat, net bir cevap alamazken, Şener'in, teknik direktör Şenol Güneş'in vereceği kararın bu transferin gerçekleşmesinde önemli olduğunu ilettiği bildirildi.

Trabzonspor yönetiminin Fatih Tekke'nin transferinin gerçekleşmesi halinde Galatasaray yönetimine Gökhan Ünal konusunda bir cevap verebileceği belirtilirken, Sarı-kırmızılı yönetimin Gökhan Ünal için 5 milyon euro gibi bir rakam düşündüğü ancak uzun vadede ödeme planı Trabzonspor'a sunması üzerine Bordo-mavili kulübün buna sıcak bakmadığı da gelen bilgiler arasında.

haber61

macuka
Su andaki en onemli konu su aslında;

Yalancılık, Ucuz oyunlar, nefret, ihtiraslar, vs... bir filmde arayacagımız her sey...

Sadri Baskan ı kime benzetiyorum su an biliyormusunuz?
Arabesk filmini seyredenler bilir, Sener Sen(Fatıh Tekke) ile Mujde Ar (Trabzonspor) ı cennet diye kandırıp cehenneme atan melek kılıklı zebani KAYA ya...

Sener Sen in sarkısı da meshurdu "Terkedildim"...

Ayhan Yüksek
Fatih Tekke değil Rubine fb ye gitse diyecek sözümüz olamaz,adam herşeyi bir kenara koyup Trabzonspora gelebilmek için didinip duruyor karşılığında yönetimin ona yapıştırmadığı yafta kalmadı, şurda çoğu adam bu duruma dayanamaz ve Trabzonla işim olmaz der ama en küçük bir kartel haberinde kötü olan çalım atan cehennemin dibine yollanan hayırsız olan Tekke oluyor,ayıp yahu görmüyormusunuz gerçekten yoksa görmek mi istemiyorsunuz ortada dönen dalavereleri,yönetim koymuş planını uyguluyor yutanda bir keyifle yutuyor ki sorma gitsin.

Sefaenes
25.12.2009, 13:22
Fatih kazana giderse suc Fatih Tekkenin digil bizim inatlasmis is bilmez yönetim yüzünden gidecek. Zaten bu yönetim degil mi Gökhanla Ümite cok güvenen. Vallah lig arasinda forvet almasinlar onlarin Trabzonu yönetmeyi haklari yok. bunlar Albyrak tayfasini da aradacak. Bukadar inat vurdumduymaz yöneticilik olmaz verdikleri zarar yeter.

gcolman
25.12.2009, 13:23
bence başka birini aramayın Umutla Fatih iyi anlaşır...

hamucera
25.12.2009, 13:24

2 ) Bu konudan daha önemli hangi konuya Trabzonspor yönetimi gereken önemi vermiş ki bizden önem bekliyorsun ?

benim bu yazıdan anladığım Trabzon'un federasyon tarafından dikkate alınmayıp yedek iller arasında gösterilmesi, ben bunu anladım, çünkü Trabzonspor değil Trabzon yazmış,

aslında ikisi farklı konular ikisine de gereken önem geösterilmeli, bu konu da Trabzonspor'a Fatih Tekkenin Transferi gibi sürekli gündemde olması gereken bir konu

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:24
Sadri Şener Rusya'ya gitti
25 Aralık 2009 / 01:01
Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında oynayan Trabzonlu futbolcu Fatih Tekke transferi bu kulüple görüşmek üzere Rusya'ya gitti.
Trabzonspor Kulüp Başkanı Sadri Şener, Rusya'nın Zenit takımında oynayan Trabzonlu futbolcu Fatih Tekke transferi bu kulüple görüşmek üzere Rusya'ya gitti.

Dün Tekke’nin bonservisinde küçük pürüzler yaşandığını ifade eden Kulüp Başkanı Şener, akşam saatlerinde gittiği Rusya’da Zenit Kulübü'yle görüşerek transferi gündemde olan Fatih Tekke işini bitirmek istiyor.

FATİH TEKKE OLURSA GÖKHAN GS'YE YOLCU...

Rijkaard’ın raporu doğrultusunda transfer çalışmalarına başlayan Cim-Bom’da, sürpriz şekilde Trabzonsporlu Gökhan Ünal ismi gündeme geldi.

Trabzonspor’la 2011 yılına kadar sözleşmesi bulunan 27 yaşındaki golcü futbolcu için temasın önceki gün Ali Sami Yen Stadı’nda yapıldığı ortaya çıktı. Galatasaray Başkanı Adnan Polat ile Trabzon Başkanı Sadri Şener’in konuyla ilgili ilk görüşmeyi gerçekleştirdiği öğrenilirken, Karadeniz ekibinin Fatih Tekke’nin işini bitirmesi durumunda transfere onay vereceği ve sarı-kırmızılılara öncelik tanıyacağı bildirildi.

İstanbul’da bulunan Gökhan Ünal transfer konusunun kendisinin dışında geliştiğini belirterek, “Mukavelem devam ediyor. Kulübüm gözden çıkarırsa o zaman önerileri değerlendireceğim” dedi. Galatasaray cephesinde ise Gökhan Ünal transferi ne yalanlandı, ne de doğrulandı.

medya trabzon

hamucera
25.12.2009, 13:25
Fatih kazana giderse suc Fatih Tekkenin digil bizim inatlasmis is bilmez yönetim yüzünden gidecek. Zaten bu yönetim degil mi Gökhanla Ümite cok güvenen. Vallah lig arasinda forvet almasinlar onlarin Trabzonu yönetmeyi haklari yok. bunlar Albyrak tayfasini da aradacak. Bukadar inat vurdumduymaz yöneticilik olmaz verdikleri zarar yeter.

Umut olmasın

Toraman
haber61'in haberi yeni. İnşallah doğru olan bu haberdir

Sinem Yılmaz61
Ben bu Fatih Rubine gitcek Haberler inanmiyorum. Sadece yine ortaligi karistirmaya calisiyorlar, ama yemezler. Fatih bize gelecektir, hersey hani okadar emin di, simdik de ne oldu yine?Kivirmaya hic gerek yok yine!Fatih Tekke Trabzonspora gelecektir, o kadar.

BAHADIR33
25.12.2009, 13:28
Rubin Kazan yöneticilieri , örneklerini bizim yönetimde de gördüğümüz gibi, Fatih ile görüşmeden Zenith ile anlaşmış olabilirler. Haber de böylece çıkmış olabilir.

Toraman
25.12.2009, 13:29
Trabzonspor Yönetim Kurulu uzun zamandır gündeminde bulunan Fatih Tekke'yle her konuda anlaşmaya vardı ve ön protokol imzaladı.

Bordo mavililer şimdi de Zenit kulübüyle 2 milyon Euro'luk bonservis sorununu halletmeye çalışıyor. Fatih Tekke'nin menajeri Özcan Üstüntaş ise, Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'un golcü futbolcu için bir yaşam biçimi olduğunu söyledi. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'un 1 numaralı gündem maddesi olan Fatih Tekke'nin transferinde ilginç gelişmeler yaşanıyor. Bordo - mavili takımın Genel Saymanı Mahmut Aksu ve Sportif Direktör Ünal Karaman'ın yaklaşık bir hafta önce Fatih Tekke'yle bir görüşme yaptıkları ve bu görüşme sonucunda bütün şartların bir kağıda dökülerek, ön protokol yapıldığı ve imzaların atıldığı öğrenildi. Buna göre yıllık 1 milyon 250 bin Euro'ya Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'da oynamayı kabul eden Tekke'nin, Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)'a gelmesindeki tek engelin kulübü Zenit olduğu belirtildi. Bordo - mavili kulüpten Fatih Tekke'nin bonservis bedeli için 2 milyon Euro talep eden
Zenit'in, sözleşmesi 4 ay sonra bitecek bir futbolcu için bu kadar para talep etmesi Trabzonsporlu yöneticilerin moralini bozdu. Zenit'i 1 milyon Euro'ya ikna etmeye çalışan bordo - mavililerin, Rubin Kazan'ın da Fatih Tekke için devreye girmesiyle sıkıntı yaşadığı belirtildi.
"FATİH İÇİN TRABZONSPOR (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) BİR YAŞAM BİÇİMİ"
Fatih Tekke'nin Türkiye'deki menajeri Özcan Üstüntaş ise, golcü oyuncunun Trabzonsporlu yöneticilerle görüştüğünü doğruladı ve "Fatih için Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) bir yaşam biçimi. Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/), Zenit'ten bonservisini alsın, o bordo - mavili forma için ne gerekiyorsa yapar. Nasıl bir fedakarlık gerekiyorsa elini taşın altına koyar. Yeter ki insanlar bazı şeylerde samimi olsunlar. Her gün Fatih'in başka bir takımla anlaştığı yazılıyor. Şu ana kadar hiçbir takımla anlaşmadık. Zenit'li yöneticilerle bir görüşme yapacağım ve bu görüşmenin ardından bir çok şey şekillenecek" dedi.
YÖNETİM TRANSFER BÜTÇESİNİ ARTIRACAK
Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/) yönetim kurulu, Teknik Direktör Şenol Güneş'in istediği takviyeleri gerçekleştirmek için transfer bütçesini artıracak. Bunun için kaynak arayışlarına girişen yöneticilerin, Trabzonlu işadamlarından destek beklediği belirtildi.

Toraman
25.12.2009, 13:30
Haber 10 dakika önce

Ayhan Yüksek
25.12.2009, 13:32
Trabzonlu işadamlarından destek bekleyen yönetim,daha önceden defalarca Tekke sizden beş kuruş çıkmadan alınacaktı ama size güvenmek imkansız birşey.

serdaracıl
25.12.2009, 13:33
kaynak yazmamışsın dostum

Cafer Bulur
25.12.2009, 13:33
Rubinin araya girmesiyle fatih transferi bize pahaliya malolabilir..

Bunun da cözümü vardir,rubine fatih bizde oynamak istiyor ve size gökdenizi vererek sampiyonlugunuzun önünü actik,siz de bizim yolumuzu acin diye kibarca söylenebilir.

Herseyin bir cözümü vardir,ölüm haric...

serdaracıl
25.12.2009, 13:34
Trabzonlu işadamlarından destek bekleyen yönetim,daha önceden defalarca Tekke sizden beş kuruş çıkmadan alınacaktı ama size güvenmek imkansız birşey.

Nasıl olacaktı o?

Recep Alkan
25.12.2009, 13:34
benim bu yazıdan anladığım Trabzon'un federasyon tarafından dikkate alınmayıp yedek iller arasında gösterilmesi, ben bunu anladım, çünkü Trabzonspor değil Trabzon yazmış,

aslında ikisi farklı konular ikisine de gereken önem geösterilmeli, bu konu da Trabzonspor'a Fatih Tekkenin Transferi gibi sürekli gündemde olması gereken bir konu

Hocam;

Olay farklı, mesajımı alıntılayan arkadaş, ne hikmetse transfer dönemi genelde yüzünü gösteriyor, aktif oluyor, diğer zamanlar pek de grünmüyor ortalıkta. Ya da yazmıyor. Ama transfer söz konusu oldu mu, arkadaş burda yatıyor.

Bahsedilen konu da çok önemli, ama anlatmak istediğim konu farklı benim.

Ne hikmetse önemli konuları taraftar belirliyor, tepkiyi taraftar koyuyor. Çok sevilen Yönetim hiçbir işte yok.

devletin spor bakanı Eski başkanımız o bile konuya ağırlığıı koyamıyor.

Bu takımın sahbibi güya biziz. Ama ne hikmetse sahip çıktığımız kadar dinlenmiyoruz.

Toraman
25.12.2009, 13:35
kaynak yazmamışsın dostum
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13306742.asp?gid=229

Ayhan Yüksek
25.12.2009, 13:37
Nasıl olacaktı o?

Bu başlığı takip etmişsen geçmişte okurdun.

serdaracıl
Yunus Emre Sel'in Fatih taraftara çalım atarak Rubin ile anlaştı haberinde de imzası var. Nasıl bir gazetecilik anlayışı bu?

Sinem Yılmaz61
Hangi Habere inanalim simdik?Isler resmen yine karisti, media sagolsun!

serdaracıl
25.12.2009, 13:38
Bu başlığı takip etmişsen geçmişte okurdun.

Ettim ama dikkatimden kaçmış sanırım. Nasıl olacaktı?

Ümit Tekşan
Yahu ne oluyor böyle anlamadım gitti. Birisi de çıkıp bir açıklama yapmıyor. İstanbul basını Fatih için Rubine gidiyor diyor. Trabzon basını Trabzonspor'a geliyor diyor. Ala ala

BAHADIR33
http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/13306742.asp?gid=229

yarına ne haber yapacaklar onu merak ediyorum..

Ahmet Karadeniz
25.12.2009, 13:40

epeydir zman bulamdıgım için giremiyordum.Ama son yaşanan 2016'da tarbzonun alınmasına o kadar sinirlendim ki bunu dile getirmek için zamanı bu konuya harcıyorum.

birincisi bana gore suan avrupa sampiyonasındaki aday illere alınmamız beni fatih Tekke'nin alınıp alınmasından daha çok üzer.biri bana sorsa fatih'i mi istersin yoksa şampiyonada ki ilerden birimi olmak istersin dese hiç düsünmeden sampiyonadaki illerden biri olmayı isterim derim, bunu soylememdeki neden ise bu topic in avrupa şampiyonasındaki topicden daha fazla önde olması
ikinci olarak diyosin ki Bu konudan daha önemli hangi konuya Trabzonspor yönetimi gereken önemi vermiş ki bizden önem bekliyorsun ? bunda sana %100 hak veriyorum

Mira_61
25.12.2009, 13:41
Sınavdan zaten çaktık bari hayırlı bir haber vardır diye bilgisayar başına geldik yine hüsran yine hüsran.:(

Şahinoğlu
25.12.2009, 13:42
Ne işi var Rubin'de bize gelecek kaptan ait olduğu yere yeterki yönetim görevini yapsın.

Toraman
25.12.2009, 13:43
Şener: Fatih Tekke ile anlaştık
25 Aralık 2009 / 13:20
Başkan Şener, Fatih Tekke ile anlaştıklarını sadece kulübü ile sorunlar kaldığını söyledi.

http://ad.reklamstore.com/pixel?id=610315&t=2http://ad.reklamstore.com/pixel?id=616234&t=2

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, Fatih Tekke transferi ile ilgili olarak haber61.net'e çarpıcı açıklamalarda bulundu.
-Fatih Tekke transferinde son durum?
-Adnan Polat Gökhan Ünal'ı istedi mi?
-Trabzon'un EURO 2016 Avrupa Şampiyonası oynanacak olan kentler arasına Trabzon'un alınmayışı ile ilgili neler söyledi?
FATİH TEKKE İLE GÖRÜŞTÜK
Şener, haber61.net'e yaptığı açıklamada Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaştığının doğru olmadığını belirterek�, Bize öyle bir bilgi gelmedi, öyle bir şey olacağını da tahmin etmiyorum. Fatih Tekke ile Ünal Karaman ve Mahmut Aksu ve menajerinin bulunduğu bir ortamda görüşme yapıldı. Fatih ile bir sorunumuz yok, kendisi ile anlaşma sağladık, sadece kulübü ile de anlaşmak lazım, 6 ay sonra kontratı bitecek, kulübü 2 milyon Euro istiyor, kulübü ile bunları halletmek gerekiyor� dedi.
AKSU, TEKKE İÇİN RUSYA'YA GİDİYOR
Fatih Tekke transferini bitirmek için yönetici Mahmut Aksu'nun Rusya'ya gideceğini de kaydeden Şener, �Mahmut Aksu, fatih'in kulübü Zenit ile görüşmek için Pazartesi Petersburg'a gidecek, burada görüşmeler yapılacak, yine tekrarlıyorum bizim fatih tekke ile sorunumu yok, sadece kulübü ile anlaşmak lazım, bunu da gidereceğimizi tahmin ediyoruz� diye konuştu.
GÖKHAN'I GALATASARAY İLE ÖNÜMÜZDEKİ HAFTALARDA KONUŞABİLİRİZ
Adnan Polat'ın Gökhan Ünal'ı istedi mi sorusu üzerine başkan Şener, �Galatasaray önceden beri Gökhan Ünal'a talip, bu konu çok net ve yeni bir konu değil, önümüzdeki haftalarda belki bu konuyu konuşabiliriz� dedi.
O ŞEHİRLER İÇİNDE TRABZON OLMALIYDI
EURO 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nın oynanacağı 8 il içine Trabzon dahil edilmemesine çok üzüldüklerini kaydeden Şener, �Trabzon'un alınmamasına çok üzgünüm, o şehirler içinde kesinlikle Trabzon olmalıydı� diyerek sözlerini noktaladı.
Selahattin Aydınlı / haber61.net

JoKeR™
25.12.2009, 13:44
Vallaha devlet meselesi haline döndü gazeteciyim diyen kafasına göre bişey yazıyo ya bizim bilmediğimiz fatihin bi klonu falanmı var acaba ne bilim bu gazetecilere kalsa bi klon rubine aslı trabzona gelecek ama gerçi bu medye oldugu sürece orjinal fatih bize gelse biler derler sizdeki klon:D kim ne yapmaya çalışıyor vallaha anlamış değilim

Recep Alkan
25.12.2009, 13:45
epeydir zman bulamdıgım için giremiyordum.Ama son yaşanan 2016'da tarbzonun alınmasına o kadar sinirlendim ki bunu dile getirmek için zamanı bu konuya harcıyorum.

birincisi bana gore suan avrupa sampiyonasındaki aday illere alınmamız beni fatih Tekke'nin alınıp alınmasından daha çok üzer.biri bana sorsa fatih'i mi istersin yoksa şampiyonada ki ilerden birimi olmak istersin dese hiç düsünmeden sampiyonadaki illerden biri olmayı isterim derim, bunu soylememdeki neden ise bu topic in avrupa şampiyonasındaki topicden daha fazla önde olması
ikinci olarak diyosin ki Bu konudan daha önemli hangi konuya Trabzonspor yönetimi gereken önemi vermiş ki bizden önem bekliyorsun ? bunda sana %100 hak veriyorum

Ahmet;

Hiçbir taraftar bizim kadar takımına sahip çıkmıyor, herşeye tepki koymaktan bıktık yorulduk, usandık.

Bizim başımızda birileri yok mu ?

bu takımın Başkanı yok mu, Şehtin Valisi, Başkanı yok mu, Devletin Bakanı Trabzonspor eski Başkanı değil mi ?

Bu kadar karakter sahibi insanın sustuğu, tepki koymadığı, konuşmadığı ortamda ben taraftar olarak kıçımı yırtsam ne yazar ? Kim ne zaman Trabzonspor taraftarını gale almış ki şimdi alsın.

Bu tepki koymayalım demek değil. İlla ki koyulacak.

Ama bunu Fatih olayı ile kıyaslamak çok da doğru değil.

Karıştırmayalım, buraya yazacağın ufak bir olumsuz mesaj gerilen sinirlerin senin üzerinde patlamasına neden olur. (Tavsiye)

Diyeceğim bırak da herkes önem verdiği konuya yönelsin...

Şahinoğlu
25.12.2009, 13:47
Haberler iyi hürriyete değil Selahattin Aydınlı'nın haberine inanabiliriz, Gökhan Ünal konusu ise sırf isteyen takım gs olduğu için satılmasın başkasına satılabilir ama o şerefsiz takıma vermesinler.

Ahmet Karadeniz
25.12.2009, 13:48
Ahmet;

Hiçbir taraftar bizim kadar takımına sahip çıkmıyor, herşeye tepki koymaktan bıktık yorulduk, usandık.

Bizim başımızda birileri yok mu ?

bu takımın Başkanı yok mu, Şehtin Valisi, Başkanı yok mu, Devletin Bakanı Trabzonspor eski Başkanı değil mi ?

Bu kadar karakter sahibi insanın sustuğu, tepki koymadığı, konuşmadığı ortamda ben taraftar olarak kıçımı yırtsam ne yazar ? Kim ne zaman Trabzonspor taraftarını gale almış ki şimdi alsın.

Bu tepki koymayalım demek değil. İlla ki koyulacak.

Ama bunu Fatih olayı ile kıyaslamak çok da doğru değil.

Karıştırmayalım, buraya yazacağın ufak bir olumsuz mesaj gerilen sinirlerin senin üzerinde patlamasına neden olur. (Tavsiye)

Diyeceğim bırak da herkes önem verdiği konuya yönelsin...

hocam soylediklerine katılıyorum ama avupa şampiyonasına aday iller yerine yedek ilerde olmayı dusundukçe deliye donuyorum.

Atılay
25.12.2009, 13:48
Hayırlı olsun tekrar hoşgeldin Sultan

serdaracıl
25.12.2009, 13:49
"sadece kulübü ile de anlaşmak lazım, 6 ay sonra kontratı bitecek, kulübü 2 milyon Euro istiyor, kulübü ile bunları halletmek gerekiyor" Ya bu Zenit'te harbiden mezarcı çıktı.

Adem Erdoğan
25.12.2009, 13:49
gitsin gs'ye, verelim ellerine canlı bombayı.

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:50
atılay sultan kım o kım daha bıze o ısımde bıır gelmedı

devilkid
zenit için araya hatırlı kişiler girebilir...belkide fiyat düşmesin diye araya hatırlı kişiler girmiştir bile...(ali şen)

Ayhan Yüksek
Bende Gökhan Ünalın gs ye gitmesine sıcak bakmıyorum,illada biyere gidecekse gitsin ama istanbul olmasın bu.

Atılay
25.12.2009, 13:51
atılay sultan kım o kım daha bıze o ısımde bıır gelmedı

Başkan açıklama yapmış işte Emre daha ne olcaktı

serdaracıl
25.12.2009, 13:53
Eğer Rubin gerçekten devreye girmemişse bu haberleri çıkaranların niyeti ne?

Emre GÜRDAL
25.12.2009, 13:54
bence azerı ıs adamı varya onu soksunlar araya ruslarla ıyı anlasır

a f s
25.12.2009, 13:55
Tilkiye sormuşlar tavuk sever misin diye, gülmemden diyemiyorum ki demiş.

Siz yeni sürprizler için bütçenizi ayarlamaya başlayın şimdiden.

Hoş sürprizler için tabii ki.

Hayırlı Olsun.

devilkid
medya trabzon çekti haberi..

Celal Demir
gene çorbaya döndü işler :S

Sinem Yılmaz61
25.12.2009, 13:56
Madem ki Baskan aciklamayi yapmis, ozaman niye böyle Tekke Rubine gitcek haberler cikiyor, gercekten anlamis degilim.

Adem Erdoğan
Fatih Tekke - Shabani Nonda

Emre GÜRDAL
medya trabzon çekti haberi..

cekecewk tabı fıyasko haberde o yuzden

Celal Demir
Madem ki Baskan aciklamayi yapmis, ozaman niye böyle Tekke Rubine gitcek haberler cikiyor, gercekten anlamis degilim.

bizi günaha sokturma politikası :D

BAHADIR33
25.12.2009, 13:57
Şener, haber61.net'e yaptığı açıklamada Fatih Tekke'nin Rubin Kazan ile anlaştığının doğru olmadığını belirterek�, Bize öyle bir bilgi gelmedi,

Nasıl bir bilgi bekliyorsunuz Başkanım?
Sesini bile tanımadığınızı söylediğiniz Fatih , sizi arayıp ben Rubin ile anlaştım mı diyecek?

Hüseyin Bağdat
25.12.2009, 14:01

Hayırlı Olsun.

Bu hoş süpriz en kısa zamanda açıklanır inşALLAH...

BAHADIR33
25.12.2009, 14:01

Hayırlı Olsun.

Fatih Tekke formaları mı yani abi?

Recep Alkan
25.12.2009, 14:02
Arkadaşlar Şimdi haber geldi :

Kaptan der ki :

- Rubin olayı yalan. Teklif var ama ben Rubin Kazan'a Trabzonspor dan haber bekliyorum dedim, Rubin ile anlaştığım yalan. Trabzonspor şu an, Zenit ile pazarlık masasında, görüşmeler sürüyor, bizde bekliyoruz.

Beyler bırakın ulusal medyayı.

Haber geldikçe yazıyorum...

Son durum.

devilkid
25.12.2009, 14:02

Hayırlı Olsun.

önce formaları bastırıp sonra mı resmi açıklama...

Tolunay Abdioğlu
25.12.2009, 14:03

Kaptan der ki :

- Rubin olayı yalan. Teklif var ama ben Rubin Kazan'a Trabzonspor dan haber bekliyorum dedim, Rubin ile anlaştığım yalan. Trabzonspor şu an, Zenit ile pazarlık masasında, görüşmeler sürüyor, bizde bekliyoruz.

Son durum.

Klavyene sağlık Recep abi. :)

Atılay
25.12.2009, 14:04

Kaptan der ki :

Son durum.

Recep Abi bugün sonuçlanacak mı peki

JoKeR™
25.12.2009, 14:05

Kaptan der ki :

Son durum.
İŞTE bu süper haber abi çok sağolasın emeğine eline koluna yüreğine sağlık süpersin Hadi inş.... bu inş olur... ulen cin olsam da keşke ışınlansam o masaya baksam ne oluyo hadi olur inş... Hadi olsun bu işte başlasın kutlamalar hemen alayım formayı çaktıram arkasın F.TEKKE yazısını

Recep Alkan
Bu arada Reis Ankaraya geçiyor, Trabzona bu akşam dönmüyor, Bizi takip eden yerel ve ulusal basına duyrulur.

BAHADIR33
Recep Abi bugün sonuçlanacak mı peki
Niyete bağlı....

sessizkral_1
25.12.2009, 14:06
2 milyon euro çok yav 1 milyona kapayalım işte

ergin cesit
25.12.2009, 14:06
recep, kaptan geldimi başlığı açmanı bekliyoruz kardeşim

Ümit Tekşan
25.12.2009, 14:08

Kaptan der ki :

Son durum.

Eyvallah Recep kardeş, bizi bir nebze olsun rahatlattın. İnşallah sonunda hep beraber burda Fatih TEKKE diye bağırırız.

İHTİLALL
25.12.2009, 14:08
Pazartesi Mahmut bey Petersburg'a gidecek..

Pazartesi uçağı kaçıracak..

Çarşambaya kalacak..

Cuma günü Mahmut bey ,Brezilya yada Arjantin'de görülecek..

Orada izleme komitesinin ve Ünal'ın beğendiği bir oyuncuyla görüşecek..

Oyuncunun bonservvisi pahalı gelecek..

Birkaç günlük çalışmadan sonra "kahraman Mahmut,(Bülent Yıldırım gazisi)bonservisi çözecek..

Fakat oda ne,genç yıldız Assittirllo'nun kız arkadaşı Trabzon'u ,özelliklede Çömleki'yi beğenmeyecek(nerden görecekse)..

Mahmut bey,Birkaç gün daha özel işleri ile ilgili kaybolacak..

Birkaç gün sonra Türkiye'ye dönecek..

Bu arada Ergun Ata komutasındaki kahraman gasteciler, Fatih Tekke'nin aslında kalçasında sivilce olduğunu ve bunu taraftradan sakladığını elaltından yayacaklar..

NTV ye konuşan Sadri bey ,tam alcaktık ki ,birde baktık Marlboro'ya başlamış diyecek..

İhsan bey ,kolej takımının duygu bütünlüğünü ve Yattara'nın "fare kırığını" özenle koruyacağız der..

Hayrettin bey sık,sık mı mı mı ve mı mı. der..

Sonradan anlaşılırki,"Fatih Tekke gündemimizde yok" demiş..

Bu arada ,Sadri bey belediye başkanını suçlar,ona sorun der ve tam iki kere küser..

Buradaki garibanlar,üç kızkardeşin sosyolojik "sığıntı" sıfatına haiz taraftarlarının alaycı gülümsemeleri altında beklemeye devam ederler..

Zaten onlar, dünyanın en sabırlı taraftarıdırlar hep..

Celal Demir
25.12.2009, 14:09
eyvallah recep kardeşim birazda olsa içimizi rahatlattın...

Recep Alkan
25.12.2009, 14:09
Arkadaşlar; gelip gelmeme yada bu gece bitip bitmeme işine ben birşey diyemem. Beni geçin kptan bile diyemiyor ki. Artık bu iş başkalarının elinde, anlaşırlarsa kaptn çakacak imzayı.

Bundan sonra yönetim ile ilgili olacak haberleri bence uğur dan bekleyelim derim ben. Bu işin yönetim ayağı Uğur sonuçta...

macuka
25.12.2009, 14:11
REcep kardesim,
Fatih geldikten sonra da takım içinden haberleri senden alma ihtimalimiz yükse olsa gerek:)

Külünkoğlu
Bu konu kapanmıştır. Arkanıza yaslanın. :)

Mira_61
Yüreğimize su serptin Recep Abi.
Rubin olayı yalan çıktı ya en azından bekleriz biraz daha.Zaten ömrümüz beklemekle geçiyor.

Dursun Kaplan
Fatih Tekke Ankara'da nerde acaba bi ziyaretine gidelim ciddi ciddi. :)

BAHADIR33
Hey Allahım.
Hedefimiz Musul-Kerkük olsa şimdiye almıştık...

BAHADIR33
25.12.2009, 14:12
Ben bu mesaj üzerine yaslanırım arkama :)

Celal Demir
25.12.2009, 14:13

abi bak yaslanıyorum rahatça arkama sonra düşmeyeyim oturduğum yerden :D :D

Orhan Aydın
Veysel abi ben o filmi bir daha izlemek istemiyorumm:S

UğuR
Çaylar da benden olsun.....:)

JoKeR™
25.12.2009, 14:14
Yaslandım bile hatta kahve yapıp ayak ayak üstüne bile attım:D

BAHADIR33
25.12.2009, 14:15
Çaylar da benden olsun.....:)

Benim ömrüm böyle güzel bir çay görmedi :)

ispiroğlu
25.12.2009, 14:16
inşallah gelir

ve bence gelmesi yönetime kredi sağlamayacak tam tersi görevi bırakmalarını hızlandıracak gibi

atacağı gollere değil, getireceği ruha seviniyorum.

umarım bu sefer olur. inşallah. hayırlısı bakalım

Şahinoğlu
25.12.2009, 14:16
Geliyor o geliyor, İstanbul'u korku sarsın artık zira kalemize gelmek hadlerine düşmüyecek.

İHTİLALL
25.12.2009, 14:17
Nasıl kapandı Metin?

İyi mi ?

Kötü mü?

Eğer iyi ise ,müjde sayarız..:)

Hüseyin Bağdat
Bu kadar gelişmelerden sonra, bu akşam yada yarın resmileşir herhalde...

Celal Demir
inşallah gelir

ve bence gelmesi yönetime kredi sağlamayacak tam tersi görevi bırakmalarını hızlandıracak gibi

atacağı gollere değil, getireceği ruha seviniyorum.

umarım bu sefer olur. inşallah. hayırlısı bakalım

tekke gollerini atsında yönetim okadar önemli değil benim için bizi kandırdıklarına saysınlar...

BAHADIR33
25.12.2009, 14:18
Nasıl kapandı Metin?

İyi mi ?

Kötü mü?

Abi ben müjdeden saydım Uğur Abi'den hayatımın en güzel çayını içiyorum..

yorumsuz6117
Sayın Sadri Şener sen değilmiydin Fatih askerli problemini çözsün kulübünü hallederiz o iş kolay diyen..

Adem Erdoğan
Yüzüklerin Efendisindeki Kralın Dönüşü bile bu kadar çetrefilli olmamıştı.

Bu yönetim baskı için taraftara teşekkür etmeli, bir nevi kendi ömürlerini de uzattılar.

Orhan Aydın
fatihtekkeileilgilenmiyoruz.com (http://forum.bordomavi.net/fatihtekkeileilgilenmiyoruz.com)

:D

Celal Demir

vay hüseyin abim hoş geldin burdamıydın yav..

a d bacan
25.12.2009, 14:19
hakkatten herkes yaslandı galiba

valla itiraf başlığı deyil burası ama ,itiraf edeyim

kavgalı gümbürtülü yalanlı vede dolanlı başlıklar çok hoşuma gidiyor ;)
seyir zevki süper oluyor:)

metin abi hiç hoş bişe yapmadın benim için:)

Celil Köse
Başlıga bi giriyorum bu iş yattı diyorum..

1 saat sonra bi daha giriyorum Kral bizde diyorum artık..

Böle bi transfer olayı dünya tarihinde bi ilktir sanırım...

JoKeR™
Fenerbahçeliler alex için ve carlos için bir atkı yaptırmıtı acaba bizde FATİH TEKKE için yaptırsak nasıl olur

Şahinoğlu

Pazartesi Mahmut Aksu gidicekmiş hafta sonu girdi araya salı çarşamba kesinleşir.

BAHADIR33
25.12.2009, 14:20
Yüzükleri ne zaman takıyoruz peki?

OFLU
25.12.2009, 14:21
Butun site yonetimi tek agizdan konusuyor. :) bunlar iyiye isaret. SIKINTI ya gerek yoktu ki zaten benim icin bu Transfer 2 hafta once Badaloglu abimizin bu is bitmistir lafindan sonra sona ermisti zaten...

serdaracıl
Pazartesi Mahmut Aksu gidicekmiş hafta sonu girdi araya salı çarşamba kesinleşir.

Mahmut Aksu bu işi bitirir

Celal Demir
zorla transfer taptırıyoruz yönetime bukadar ağır işlemesi gayet normal yoksa çoktan bitmişti bizim baskımız olmasa yönetimin tekkeyi alacağına kim inanırki...

yorumsuz6117
1 hafta daha bekliyecez anlaşılan resmileşmesi için işin.

Külünkoğlu
25.12.2009, 14:22
Ben bu mesaj üzerine yaslanırım arkama :)

abi bak yaslanıyorum rahatça arkama sonra düşmeyeyim oturduğum yerden :D :D

Yaslandım bile hatta kahve yapıp ayak ayak üstüne bile attım:D

Nasıl kapandı Metin?

İyi mi ?

Kötü mü?

Kötü haber vermeyi sevmem :)
Yaslanın rahat rahat, uğramayın buralara. :) Transfer dönemi başlar başlamaz resmiyete kavuşacaktır.;)

bahadır2561
25.12.2009, 14:23
hakkatten herkes yaslandı galiba

valla itiraf başlığı deyil burası ama ,itiraf edeyim

kavgalı gümbürtülü yalanlı vede dolanlı başlıklar çok hoşuma gidiyor ;)
seyir zevki süper oluyor:)

metin abi hiç hoş bişe yapmadın benim için:)

ben bi alex fernandinho baslıgı hatırlıyorum :D

zaferyıldız
25.12.2009, 14:24
vay beee bu kadar düşmesek olmazdı bu iş...

bir haftada iki hüsran ,,ama sonuçta istediğimiz oluyor..gözümüz aydın

yorumsuz6117
Fatih Tekke %99 Rubin'de he ulan bu medya varya..çççççç

Celal Demir
Yaslanın rahat rahat, uğramayın buralara. :) Transfer dönemi başlar başlamaz resmiyete kavuşacaktır.;)

her nekadar koltuğum çok rahat olmasada yaslandım ama buralara uğramadanda edemem...

Ümit Tekşan

İnşalahh diyelim abi, bak bu haber daha daha süper oldu. :) O çay veren arkadaş nerede bitane açık çay alayım bende :)

İHTİLALL
25.12.2009, 14:25
Bak ,

Şimdi,

Alnından öperim senin ha..

Duygulandırdın bu garibi..

Allah gönlüne göre versin..

JoKeR™
25.12.2009, 14:27
Ulen en son araba aldığımda bu kadar sevinmiştim

BAHADIR33
25.12.2009, 14:31
O zaman benim anladığım şöyle;
Yönetim Zenith'in istediği rakamı vermeye aslında razı ama fiyatı düşürmeye çalışıyor..
Düşüremezse de bu işi bitirecek.

Mustafa Yılmaz.20
25.12.2009, 14:33
Arkadaşlar yeri değil ama haberi olmayanlar için ; Birazdan kadırga tv'de gelişim koleji maçımız var

Orhan Aydın
25.12.2009, 14:33
Bu iş olmazsa olacakları düşünemiyorum:)

İHTİLALL
25.12.2009, 14:34
Yahu ,

Bu ,

Neredeyse iki yıldır duyduğum en güzel haber..

Sadri bey,gözlerine inanamayacak..

Ne kadar büyük hata yapmışım,şimdiye kadar diyecek..

....

Yüce rabbim,

Sen bu mübarek cuma günü mahcup etme...

Fatih'imizin eline,koluna,kafasına,ayağına sağlık ver,

Gücüne güç kat,

Kem gözlerden koru,..

Onu ve takımını muzaffer kıl..

Çok,ama çok ihtiyacımız var..

yorumsuz6117
25.12.2009, 14:35
yahu ,

bu ,

neredeyse iki yıldır duyduğum en güzel haber..

....

Yüce rabbim,

sen bu mübarek cuma günü mahcup etme...

gücüne güç kat,

kem gözlerden koru,..

Amİn.......

BAHADIR33
25.12.2009, 14:35
Ali Fuat Abi,
başlıktasın ama ses vermiyorsun.
Sanırım yüzünde koca bir gülümseme ile yazılanları okuyorsun :)

Celal Demir
25.12.2009, 14:36
Yahu ,

Bu ,

Neredeyse iki yıldır duyduğum en güzel haber..

....

Yüce rabbim,

Sen bu mübarek cuma günü mahcup etme...

Gücüne güç kat,

Kem gözlerden koru,..

Amiiiiiiiiiiiin....

Oktay AKKUŞ
25.12.2009, 14:37
Yazılanları okumak daha zevkli:)

Dursun Kaplan
25.12.2009, 14:37
En az Fatih Tekke'nin de bizim kadar heyecanla beklediğine eminim. Avni Aker'e yeniden bordo-mavi formayla çıktığı anı iple çekiyorum. O an muhteşem olacak.

BALKAN 06
25.12.2009, 14:41
eski performansıyla dönerse müjde sayarım,nihat gibi olursa Metin abinin yüzünden oldu derim haberin olsun:)...

a d bacan
25.12.2009, 14:41
En az Fatih Tekke'nin de bizim kadar heyecanla beklediğine eminim. Avni Aker'e yeniden bordo-mavi formayla çıktığı anı iple çekiyorum. O an muhteşem olacak.

ilk maçımızı kiminle oynayacağız

avni akerde olmasada olur
bize her yer trabzon

Murat KARAKURT
25.12.2009, 14:42

Hayırlı Olsun.
abi bu sürprizler ne acaba:rolleyes:

İHTİLALL
Ne iş?.

Herkes durdu,birden bire..

Şok yaşıyoruz,herhalde..

Bunca acı ve sıkıntıdan sonra..

Kabustan uyanmış,terden sırılsıklam gibi..

BAHADIR33

bize her yer trabzon
Kupa maçımız var sanırım 9 ocak

Recep Alkan
Ali Fuat abi :D

İlk maç içerde Sivas ile :D

Ey gidi eyyyy

Özgür Öztürk

bize her yer trabzon

İlk maç sivas ile Trabzonda

yorumsuz6117
25.12.2009, 14:43
İlk lig maçı sahamızda Sivasla 9 ocakta Denizli belediye maçı var kendi sahamızda 14 ocakta Ankaragücü ile deplasmanda..

JoKeR™
25.12.2009, 14:43

bize her yer trabzon
Sivaspor ile TRABZONDA

Celal Demir
25.12.2009, 14:44

bize her yer trabzon

ilk lig maçımız sivasspor ile intikamın babası alınacak inşallah :d

Özgür Öztürk
25.12.2009, 14:46
Türkiyede adına bu kadar yorum yapılan veya mesaj yazılan futbolcu varmıdır acaba?

Hakediyorsun Kral :alkış:

BAHADIR33
25.12.2009, 14:46
Ne iş?.

Herkes durdu,birden bire..

Şok yaşıyoruz,herhalde..

Bunca acı ve sıkıntıdan sonra..

Kabustan uyanmış,terden sırılsıklam gibi..

Daha önce yaşananlar frenliyor sanırım herkesi.

Yine ters köşeye mi yatarız acaba düşüncesi?

Heves, yine kursağımızı çok sever de oraya mı yerleşir korkusu.

ergin cesit
25.12.2009, 14:47
kral koptu geliyor bmn hepten koptu

Orhan Aydın
25.12.2009, 14:47
Harbiden inanmak zor böyle bir olaya:)

Serdær
25.12.2009, 14:48
Gerek Recep , gerek Metin abi güzel haberler verdi fakat ajanslara hala haber düşmektedir.

Tekke'den büyük çalım!

Trabzonspor'a gideceği düşünülen Fatih Tekke'nin kararı camiada şok etkisi yarattı.

Trabzonpor'a şok! Bordo mavililerin transferde uzun süredir 1 numaralı hedefi olan Fatih Tekke elden kaçıyor. Yöneticilerin aylardır takıma geri döndürmek için zemin aradığı Zenit’in golcüsü, Gökdeniz Karadeniz ve Hasan Kabze’nin de formasını giydiği Rus şampiyonu Rubin Kazan ile anlaştı.

Bordo mavili takımda başkan Sadri Şener’in ara transferde takıma katmayı istediği milli oyuncu, kendisine Türkiye’den şu ana kadar çok ciddi bir teklifin gelmediğini söyledi. Fatih Tekke, gelecek yıl yüzde 99 ihtimalle Kazan formasını giyeceğini ifade etti.

Güneş 4 takviye istiyor

Öence ligde Fenerbahçe’ye, sonra da kupada Galatasaray’a yenilen Trabzonspor revizyona gidiyor. Teknik direktör Şenol Güneş, ara transfer dönemi için yönetime sunacağı raporda en az 4 takviye isteyecek. Bu transferlerden 2’si ise forvete olacak. Takımdan gönderilecek isimler de yapılacak transferlere göre şekillenecek. Öte yandan G.Saray yenilgisi sonrası futbolcularına 5 gün izin veren Güneş, tüm takıma sert uyarılarda bulundu.

Adem Erdoğan
25.12.2009, 14:49
Ali Fuat abi'ye yeni tasarımlar için istek gelmiş anlaşılan; hayırdır kralmı geliyor yoksa.:rolleyes:

BAHADIR33
Tanıdığım tek ajans var.. BMN

Recep Alkan
Bak tekrar söylüyorum :

Bu işin kesinlik başlığı benim .

Anlamam, nazım geçerse yöneticilere kapattırır ben açarım.

HAberiniz olaa...

OFLU
Bu Konuyu 61 Aktif Üye Görüntülüyor 61

İHTİLALL
25.12.2009, 14:50
Daha önce yaşananlar frenliyor sanırım herkesi.

Yine ters köşeye mi yatarız acaba düşüncesi?

Heves, yine kursağımızı çok sever de oraya mı yerleşir korkusu.
Yok ya,

Zannetmiyorum, bu sefer..

Metin de bizim gibi, bağrı yanık bir kardeşimiz..

Üfleye,üfleye yazmıştır o mesajı..

Haa,birileri Metin'e de yalan söylemişse..

O zaman var ya!...

Celal Demir
25.12.2009, 14:50
ahansları poşverin burda haberin alası var ben daha bakmıyorum bile ajansların haberine bu ajanslar değilmiydi zamanında zidanı trabzonspor a transfer eden...

macuka
25.12.2009, 14:51
Simdi tek SIKINTI beklentinin cok yuksek olmasi...
Fatih cok buyuk bir sorumluluk aldi, ben olsam gelirmiydim? o kadar para yi reddet, birde 2-3 mac kotu oynayinca bir anda sana arkasini donebilecek yerel medya, buyuk cogunluk taraftar..
Ne diyeyim Helal olsun gelirse...