PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Cafer KILIÇSOY
13.12.2009, 11:20
Cafer abi varsın canın saolsun sen bizi kötü bil ama Fatihten soğuma o sadece bizim deil tüm Trabzonsporluların Kaptanı...
Estağfurullah, bu benim haddime değil Süleyman. Bu konudaki görüşlerimi gerideki sayfalarda bulup okuyabilirsin kardeşim. Fatih Tekke'nin Trabzonspora gelmesine bu forumdaki bir ALLAH'ın kulunun hayır diyeceğine ihtimal vermiyorum. Bu başlıktaki ilk yorumum şuydu ''Trabzonsporun Fatih gibi bir golcüye ihtiyacı var mı? Var! Ee o zaman ne olduğunu bilmediğin bir forveti alıpta papatya falı gibi çıktımı çıkmadımı diye fal bakacağıma bildiğim tanıdığım kalitesi tartışılmaz Fatih Tekke'yi alırım.'' Bırakın Trabzonsporu her takımın Fatih Tekke'ye ihtiyacı vardır. Burası tartışılmaz zaten.

Geçen sene Fatih olsaydı idda ediyorum şampiyonduk, ve Ersun Hoca da takımın başındaydı. Beceripte atılamayan yüzde yüzlük goller, altıpastan 7 metre kaleye gönderilemeyen toplar bunun en bariz örneği.

Burada benim isyanım size:) Fatih'i seviyorsunuz anlıyorum. Ama bu yüzden bir çok insanı kırıyorsunuz. Yönetime demediğinizi bırakmadınız. Eleştiri tabikide yapılacaktır. Ama ''bu yönetim Fatih'i almazsa kulağını çekeriz'' demek kusura bakmayın ama hiç hoş değil. Fatih Trabzonspora gelir ve sizde kırdıklarınızla kalırsınız. Her yorumunuzda birilerini incitiyorsunuz, kırıyorsunuz. Olmuyor.

Sevgilerimle.

"Bir Fatih sevdası" diyorsunuz, kusura bakmayın ama o "bir Fatih" geçen sene devre arası gelseydi, bugün belki de (denizli-konya-ist belediye maçları) şampiyon takımın taraftarları olarak burada yazı yazıyorduk. Hadi onu geçtim, bu sene başı gelseydi en azından 5-6 puan (bence daha fazla olurduya neyse) fazlamız vardı, şampyonluğun en büyük adayıydık. Hepsini geçtim, Fatih'in yapabileceği katkıyı bir yana koydum. 2 sene önce büyük bir ittifakla seçilen yönetimin bugün ancak Şenol Güneş'in (bir başka efsane oyuncu aynı Fatih gibi) varlığı sayesinde ayakta kalabilmesi tesadüf mü? Belki bunların hepsi boş laf. Sadece şunu söyliyeyim. Nasıl biz büyüklerimizden Şenolların, Ali Kemallerin, Necmilerin hikayelerini dinleyerek Trabzonsporlu olduk, yarın bizlerin çocukları bizden Şotayı, Hamiyi, Gökdenizi ve Fatih Tekkeyi dinleyerek Trabzonlu olacak. "Bir Fatih" 'i satan Nuri Albayrak'ı inan kimse hatırlamayacak ama Fatih Tekke biz taraftarın hatıralarında her zaman efsane olarak kalacak.
Şunu da ifade edeyim. Burada yazan Trabzonspor taraftarı Sadri Başkanı hala çok seviyor (yönetimi demedim) Kızgınlıklarını bazen kırıcı ifadelerle anlatsalar da başkana kucaklarını açmaya hazırlar. Sadece yalan istemiyorlar, kandırılmak istemiyorlar, samimiyet istiyorlar, iyi niyet istiyorlar. Bu kadarı da onların hakkı değil mi?
Aynı şeyleri düşünüyoruz sanırım.

Süleyman Sofu
13.12.2009, 11:40
Cafer abi bukadar kırıcı olduğumuzun kırıp döktüğümüzün hiç farkında değildim ama sen böyle diyorsan demekki yapmışızdır biyerlerde hata...

Abi aslında benim şahsi olarak yöneticilerle bi sıkıntım yok olamazda zaten ama yönetim gerçekten geçen yıldan beri olmadık işle yapıyor bunlardan en basiti Fatih Tekkeyi sorunlu gibi gösterip gidip Engin ve Tjikuzuyu almasıdır.Bakın benim futbolculuklarına bişey dediğim yok olmazda ama sen öz evladını sorunlu gösterip almazsan sorada gidip sabıkası bardaktan deil sürahiden taşmış bir adam alırsan haliylende eleştirilirsin...

Birde abi her yorumda kırıp döküyorsunuz demişsin Allah aşkına biz bukadarmı sorunlu görünüyoruz gözünüzde.Yazılan yorumlara verdiğimiz cevaplarda gayet sakin olmaya gayret ediyoruz.Ama damarımıza basıldığıda olmuyor deil.Artık okadarınıda karadenizli oluşumuzaa verin.

Neyse uzatmayalım sonuçta dünyada herkes eleştirilir yeterki yapıcı eleştiri olsun ben kendi adıma eleştirmeye devam edeceğim ama medenice olacaktır bu emin olun...

Adem Erdoğan
13.12.2009, 11:44
Yönetimin bu konudaki inadı Mars'a yol olurdu.:rolleyes:

Ahmet Faruk
13.12.2009, 12:08
Hadi yönetim basiretsiz tamam. Ama şurada elinde körükle dolaşanların da onlardan farkı yok. Önümüzdeki 10 gün içerisinde çok çok önemli 3 maç var. Bu konu, konudan kastım başlık değil, kapanmalı ayın 25 ine kadar. Taraftar da kendini test etmiş olur.

Ömer Kaya
13.12.2009, 12:20
Yönetimin yaptıkları değilde bizim 1-2 mesajımız kırıcı oluyor:)

Süleyman Sofu
13.12.2009, 12:24
O zaman fener maçındada avni akeri kapatalım öyleya tribünler potansiyel fatihçi, ya bu konu kapanmalı mantığı beni aşıyor ben okadar ileri görüşlü olamıyorum.
Konu kapanmalı imiş neyse relax ol süleyman sorun yok sorun yok:)

Cafer KILIÇSOY
13.12.2009, 12:38
Tartışmak ve eleştiri forumun olmazsa olmazıdır Süleyman. Tabiki de tartışacağız, tabiki de eleştireceğiz. Yalnız bunu yaparken biraz daha dikkat etmemiz gerektiğini söylüyorum ben:)

@Ömer Kaya
Yönetimin yaptıklarından rahatsızsan normal ölçülerde kimsenin özeline kişiliğine hakaret etmeden eleştirebilirsin kardeşim. Haa ''bunlar beni kesmiyor'' diyorsan Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri orada. Git istediğini söyle, bağır çağır. Kimseyi bağlamaz yaptığın. Ama BMN'deysen buranın kuralları vardır. Burayı kullanarak değil Trabzonspor Yönetimine kimseye hakaret edemezsin, kimseyi kıramazsın. Ben sabahtan beri neyi anlatmaya çalışıyorum, sen ne diyorsun.

Sevgilerimle

Murat'
13.12.2009, 12:41
Kulübü Fatih Tekke için ne kadar bonservis bedeli isteyecek acaba.

Ali Tunahan Güllü
13.12.2009, 13:09
Bu konuda beklemeye devam alıştık neden olsa..

Ömer Kaya
13.12.2009, 13:11
Tartışmak ve eleştiri forumun olmazsa olmazıdır Süleyman. Tabiki de tartışacağız, tabiki de eleştireceğiz. Yalnız bunu yaparken biraz daha dikkat etmemiz gerektiğini söylüyorum ben:)

@Ömer Kaya
Yönetimin yaptıklarından rahatsızsan normal ölçülerde kimsenin özeline kişiliğine hakaret etmeden eleştirebilirsin kardeşim. Haa ''bunlar beni kesmiyor'' diyorsan Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri orada. Git istediğini söyle, bağır çağır. Kimseyi bağlamaz yaptığın. Ama BMN'deysen buranın kuralları vardır. Burayı kullanarak değil Trabzonspor Yönetimine kimseye hakaret edemezsin, kimseyi kıramazsın. Ben sabahtan beri neyi anlatmaya çalışıyorum, sen ne diyorsun.

Sevgilerimle
Nedense diğer başlıklarda sizi göremiyorum.

Kurallar sadece Başkan ile ilgili konulardamı uygulanıyor?

Hiç gokhan ünal(Bende aşırı şekilde eleştiririm ) ,tayfun cora, tolga seyhan başlığına girdinizmi?

Bizi adam yerine koymayan bir Başkan var bırakında biraz eleştirelim.

Cafer KILIÇSOY
13.12.2009, 14:16
Nedense diğer başlıklarda sizi göremiyorum.

Kurallar sadece Başkan ile ilgili konulardamı uygulanıyor?

Hiç gokhan ünal(Bende aşırı şekilde eleştiririm ) ,tayfun cora, tolga seyhan başlığına girdinizmi?

Bizi adam yerine koymayan bir Başkan var bırakında biraz eleştirelim.
Hergün 3 bin küsür mesaj bırakılıyor bu foruma. Haliyle hepsine yetişmemiz olanaksız. Buradan şikayet edeceğine zahmet edipte raporlasaydınız ya!

Cihad Varlı
13.12.2009, 14:27
Sevenler kavuşacak Allah'ın izniyle . Öyle hissediyorum .

Süleyman Sofu
13.12.2009, 15:04
Bende öyle hissediyorum hemde hacı ve ekibine rağmen...

AYYILDIZ
13.12.2009, 17:59
Sadri Şener maçı izledi forvet hattımızın ne kadar kötü olduğunu tekrar anlamış olduğunu düşünmek istiyorum.Almazsa Tekke'yi batırırsın tekneyi.

Mustafa Çolak
13.12.2009, 18:18
Kaptanım Gel Bizi Bu Eziyetten Kurtar. Kazanmamıza Rağmen Pek Sevinemiyorum Pozisyonları Görünce.

JoKeR™
13.12.2009, 18:18
Başkan artık umutun bu oyunu görmeli ve ne pahasına olursa olsun tekkeyi takıma geri getirmeli

yorumsuz6117
13.12.2009, 18:22
Fener maçına gelir mi..?

Adem Erdoğan
13.12.2009, 18:28
Körlere bazen yol göstermek lazım.

Başkanım maçı tv'den tekrar izleyin.

Dursun Ali Bahçekapılı
13.12.2009, 18:49
Bu macı izledikten sonra Fatih Tekke'nin transferinde hala acaba transfer etsek mi diye düşünülüyorsa art niyet ararım

Süleyman Sofu
13.12.2009, 18:54
Başkanın dediğine göre Umutun şansı yanında değilmiş tesislerde dolabında kalmış eğer kalmamış olsa fark atarmışız ya başkan Allahını seversen söyle biz geçen sene kimin veya kimlerin yüzünden şampiyon olamadık söyle ne olur hangi şanstan bahsediyoruz...

Denizli Konya maçları hala aklımdan çıkmıyor buna belediyeyide ekle daha neler var neler bu adam geldi geleli bize ne kazandırmış Allahım gelde kafayı yeme yaa adamın suçu yok tüm bu olanlarda suç bizi Umuta mahkum edenlerde valla onun yerinde bi Trabzonlu olsa 10kere koyulmuştu kapının önüne yazık valla yazık...

Ömer Kaya
13.12.2009, 18:58
Hergün 3 bin küsür mesaj bırakılıyor bu foruma. Haliyle hepsine yetişmemiz olanaksız. Buradan şikayet edeceğine zahmet edipte raporlasaydınız ya!
Başkanın oldugu mesajlara yetişiyorsunuz hemen:alkış::alkış::alkış::alkış:

A.Gökhan AKIN
13.12.2009, 19:09
Sorunun Kaptanı almamak değil, Bu transfer adına sergilenen duruşun adam gibi bir duruş olmadığını Sanırım birileri hiç anlamayacak..En azından kendi adıma öyle

Mustafa ÖZDEMİR
13.12.2009, 19:22
bugün bir kez daha gördükki bize fatih tekke lazım...

Sinan_Ts61
13.12.2009, 19:25
bence fatih tekke avrupada daha basarli orda kalmasi lazim...fatih tekke geldi zaman zorunlar cözülecekmi ???? Bence hayir zorunlar devam eder.bize birtane forvet lazim degil birkac tane lazim kaleci lazim;).ama onur da begendim.

Süleyman Sofu
13.12.2009, 19:42
bence fatih tekke avrupada daha basarli orda kalmasi lazim...fatih tekke geldi zaman zorunlar cözülecekmi ???? Bence hayir zorunlar devam eder.bize birtane forvet lazim degil birkac tane lazim kaleci lazim;).ama onur da begendim.

Doğru bize Umutlar layık Tjıkuzular layık

Fatih Tekkede kimmiş
Allahın kazması ! ! !...

Umutsuz vakayız biz akıllanmayız yazık çok yazık...

Mollasalihoğlu
13.12.2009, 19:46
bu adam geldi geleli bize ne kazandırmış .

Fatih Tekke ekstra yetenekli olabilir ama bu yazdığınızın insafsızca olduğunu düşünüyorum..

Süleyman Sofu
13.12.2009, 20:25
Fatih Tekke ekstra yetenekli olabilir ama bu yazdığınızın insafsızca olduğunu düşünüyorum..
Pekala şöyle yapalım o halde insafsızlık olduğunu düşünüyosunuz madem bana umutla kazandığımız tekbir kupa gösterin ben umut düşmanı falan değilim sadece adamın kapasite olarak bizi taşıyamadığını düşünüyorum evet sahada koşuyor mücadele ediyor ama bana göre mevkisi gereği asıl yapması gerekeni bir türlü yapamıyor.Ama dedimye yetenekler sınırlı aslında umut iyi ortasaha oynar bol bol pres yapacak koşacak ama gol atmak bu adamın işi deil...

SEDAT
13.12.2009, 20:42
Başkanın oldugu mesajlara yetişiyorsunuz hemen:alkış::alkış::alkış::alkış:ula ömer sırf muhalefetsin :)

SEDAT
13.12.2009, 20:45
Fatih Tekke ekstra yetenekli olabilir ama bu yazdığınızın insafsızca olduğunu düşünüyorum..Tekke ye böyle pozisyonlar gelmiyordu..umutu kırmak üzmek istemeyiz ama atamadıklarıyla o bizi okadar çok üzdü okadar çok kırdıki bence çokta insafsız sayılmayız..

Mollasalihoğlu
13.12.2009, 20:48
Tamam o zaman, kırmaya devam edin, nedelum :)

SEDAT
13.12.2009, 20:55
Tamam o zaman, kırmaya devam edin, nedelum :)kırıyomuyuzki ? bence insan kendini geliştirebilir..ne bileyim idman biter şut çalışırsın firikik çalışırsın bi çaban olur..umut şut atarken dikkat ediyorum yaradana sığınıp vuruyor..colman senede 15 şut atar ama kaleye gider yarısıda gol olur ..demem şu sende bi saatten sonra kendine bakıcaksın gerekirse değişeceksin..baskı var deyip evinde rahat rahat uyumayacaksın çok çalışacaksın...

Süleyman Sofu
13.12.2009, 21:35
trtde bizim maç var

Jester
13.12.2009, 21:36
Fatih Tekke konusunun bir haftalığına gündeme getirilmemesini kendi adıma rica ediyorum.
Şu tartışmalardan çok daha faydalı işler var yapılabilecek.
Fb maçı geçsin, ondan sonra istediğiniz kadar bağırın çağırın.
1 hafta sabır lütfen.

erkankoc
13.12.2009, 22:22
ben sadece baskandan yeni bombalar bekliyom:) her transfer donemi hatta donemi olmasada biseyler konusuyo..ama hepsi bos cikiyo..gereksiz demeclere ne gerek varsa..cik alicam yada almiycam de..mazeretler uretmenin anlami yokki..

Mert
13.12.2009, 23:05
Efsane geri dön (dü)!
Şu parantez içindekini de yazmayı öyle çok istiyorum ki...

Ömer Kaya
13.12.2009, 23:06

@Ömer Kaya

Sevgilerimle

ömer kime laf söyletmiyorlar allah aşkına bu söylemediğin halinse:)..ayrıca bu söverim felan gibi sözler sende iyi durmuyor lütfen bak sen temsilcisin yani genç yaşında güzel görevler, senden daha güzel hareketler bekliyorum..;)
Bize bir yol gösterildi bende o yolda ilerliyorum sadece. TESİSlere gidemem Ama stada gideceğim nasipse;)

Samet KILIÇ
13.12.2009, 23:07
az önce ntvdeki yüzde yüz futbolda rıdvan dilmen fatih tekkeyle ilgili konuştu ve fatih tekkeyle görüştüğünü trabzonspora gelmesinin askerlikten dolayı zor olduğunu söyledi:(

Pro-TS
13.12.2009, 23:07
Fenerbahçe maç moduna girelim lütfen Fatih Tekke konusuna 1 hafta erteleyim

futbalski60
13.12.2009, 23:20
az önce ntvdeki yüzde yüz futbolda rıdvan dilmen fatih tekkeyle ilgili konuştu ve fatih tekkeyle görüştüğünü trabzonspora gelmesinin askerlikten dolayı zor olduğunu söyledi:(

Fatih askerlik problemim yok demişti basına.

Samet KILIÇ
13.12.2009, 23:25
Fatih askerlik problemim yok demişti basına.

ben rıdvan dilmenin dediğini diyorum adam fatihin gelmesinin zor olduğunu bununda askerlikten dolayı olduğunu söyledi 3-4 ay daha yurdışnda oynayacakmış söylediğine göre

hodlu
13.12.2009, 23:28
Yahu çıldırmamak elde değil.Artık Fatih Tekke'ye de kızmaya başladım.Kardeşim çık söyle askerlik problemi varmı-yokmu.Yani 1 yıldır bu iş kangren oldu midemiz bulanmaya başladı...

yorumsuz6117
13.12.2009, 23:43
Askerlik problemi varsa Rubin'e gider o zaman veya Zenith'le sözleşme uzatır Trabzonspor'da da bir daha forma giyemez malesef..

61_dnc_TS
13.12.2009, 23:46
Geçenlerde de yazmıştım ancak fazla üstünde durulmadı herhalde.
Fatih ligtvdeki, bordomavi programında(rubin-zenit maçı sonrası) ''konsoloslukta sayım yaptıracağım, eğer günlerim dolmamışsa ağustosa kadar gelmem mümkün gözükmüyor, ancak dolduğunu zannediyorum'' tarzında birşeyler söylemişti.

Ancak hala daha gerek basın da gerekte burdaki bazı arkadaşlar, Fatihin askerliğini sorun etmediğini söylüyorlar.
Kulaklarımla gözlerimden şüphe etmeye başlıyacağım.

yorumsuz6117
13.12.2009, 23:59
Geçenlerde de yazmıştım ancak fazla üstünde durulmadı herhalde.
Fatih ligtvdeki, bordomavi programında(rubin-zenit maçı sonrası) ''konsoloslukta sayım yaptıracağım, eğer günlerim dolmamışsa ağustosa kadar gelmem mümkün gözükmüyor, ancak dolduğunu zannediyorum'' tarzında birşeyler söylemişti.

Ancak hala daha gerek basın da gerekte burdaki bazı arkadaşlar, Fatihin askerliğini sorun etmediğini söylüyorlar.
Kulaklarımla gözlerimden şüphe etmeye başlıyacağım.

Alkan61 söylemişti askerliği sorun etmediğini kaptanın bizde ona güvenerek umut bağladık ama şuan yıkıldım gerçekten sezon sonu zor gelir biraz Zenith sözleşmesini uzatır uzatmasa da Kazan'a gider..

Ömer SEVİNÇ
Fatih'in bedelliye sadece 3 ay kalmışken 5 senelik emeği yakıp Türkiye'ye döneceğini sanmıyorum. Ben olsam dönmezdim en azından..

Cafer KILIÇSOY
Lütfen konuyu özünden uzaklaştırmayın.

Konuyla ilgisi olmayan ve ikili tartışma içeren mesajlar silinmiştir.

hodlu
14.12.2009, 00:00
Fatih Tekke'nin askerlik sorunu Demokratik açılım gibi kördüğüm oldu.Kimin çözeceğini de bilmiyoruz şahsen...

Adem Erdoğan
14.12.2009, 00:01
Futbolu bıraktıktan sonra yurtdışına gidip orada tamamlayamıyormu kalan günleri?

yorumsuz6117
14.12.2009, 00:01
Seni özledik özlemeye de devam edeceğiz gibi görünüyor artık antrenör olarak gelirsin ne yapalım..

erkankoc
14.12.2009, 00:06
ridvanin dediklerinden sonra basa donduk...kim dogru soyluyo..anlamis degilim..yalan ruzgarlarini izliyoz sanki

Kalkinmali
14.12.2009, 00:07
http://img163.imageshack.us/img163/459/67736019.png

Kral Rus televizyon kanal icin bir kulup reklam hazirligi yaparken!! :)

hodlu
14.12.2009, 00:09
Bir basın toplantısı yapmak bu kadar zormu acaba.Fatih Tekke çık açıklama yap bu iş bitsin...

yorumsuz6117
14.12.2009, 00:10
Kaptan madem askerlik sorunun var neden geldin o stada bu taraftarı niye umutlandırdın yine neden yaptın bunu daha çok üzülelim diye mi..:(

Adem Erdoğan
14.12.2009, 00:12
Askerlik muhabbeti bana hikaye geliyor.

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:14
bu konu öyle bir konuki gitgeller arasında süregelen bir süreç yaşıyoruz mevcut durumda bence böyle bi sorun olsa bence kaptan çıkar bunu açıklardı...

Rıdvan Dilmen askerlik sorunu var dedi diye umutsuzluğa kapılan arkadaşlar herşeye rağmen fener maçının sonuna kadar beklesin şayet kaptan aksi bişey düşünse gider rubine çakardı imzayı.Recep konum olarak Kaptana ulaşabilen bir arkadaşımız ve ben ondan duyduğum kadarıyla diyebilirimki askerlik işi H.İ.K.A.Y.E kaptan bunu sıkıntı etmiyor akşam gazetesindeki röpörtajıda buna delildir...

Rıdvana ne dedi Allah bilir bunlar denilenden çok duymak istediklerini duyarlar anlamışsınızdır umarım...

yorumsuz6117
14.12.2009, 00:15
bu konu öyle bir konuki gitgeller arasında süregelen bir süreç yaşıyoruz mevcut durumda bence böyle bi sorun olsa bence kaptan çıkar bunu açıklardı...

Rıdvan Dilmen askerlik sorunu var dedi diye umutsuzluğa kapılan arkadaşlar herşeye rağmen fener maçının sonuna kadar beklesin şayet kaptan aksi bişey düşünse gider rubine çakardı imzayı.Recep konum olarak Kaptana ulaşabilen bir arkadaşımız ve ben ondan duyduğum kadarıyla diyebilirimki askerlik işi H.İ.K.A.Y.E kaptan bunu sıkıntı etmiyor akşam gazetesindeki röpörtajıda buna delildir...

Rıdvana ne dedi Allah bilir bunlar denilenden çok duymak istediklerini duyarlar anlamışsınızdır umarım...
Adamın uyduracak hali yok ne demişse onu aktarmıştır işte..

Bülent AKBULUT61
14.12.2009, 00:15
Fatih Tekke'nin askerlik sorunu Demokratik açılım gibi kördüğüm oldu.Kimin çözeceğini de bilmiyoruz şahsen...
supersin helal güldürdun beni:D:alkış::alkış::alkış:

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:17
Kaptan madem askerlik sorunun var neden geldin o stada bu taraftarı niye umutlandırdın yine neden yaptın bunu daha çok üzülelim diye mi..:(
Bak kardeşim Rıdvana inanıp kaptanı satmak olmaz bence o duyduğunu deil anlamak istediğini anlamıştır.Bakın tekrar diyorum kimse kaptana askerlik muhabbetinden sallamasın sallayamaz da rıdvan onu diyorsa bende akşamdaki haberi okuyun derim.Kaptan muhtemelen fener maçından sonra açıklamayı yapacaktır.Yeterki biz ona olan sevgimizden geri adım atmayalım...

Emirhan Makul
14.12.2009, 00:17
http://img163.imageshack.us/img163/459/67736019.png

Kral Rus televizyon kanal icin bir kulup reklam hazirligi yaparken!! :)

Senin Fontotenin olurum Makses Spencerim Benim ya Sana Avon, Max Factor Kurban olsun:)

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:18
Adamın uyduracak hali yok ne demişse onu aktarmıştır işte..
Kardeşim bak ona bakarsan başkan aynı ağızla konuşuyodu ama akşamdaki haber çıktıktan sonra bu konu gündemden düştü yarını bekleyelim hele Recep gerekli bilgiyi temin edip paylaşır...

hodlu
14.12.2009, 00:19
Yönetim aslında hem Fatih'i almak istemiyor, hem parasal açıdan alamıyor, hemde taraftarı aldık-alacağız-anlaştık yalanları ile uyutuyorlar...

Emirhan Ömeroğlu
14.12.2009, 00:19
Off Offf taraftara eziyet etmekten hepsi zevk alıyor :) Çıkıp adam gibi açıklama yapın lütfen.

yorumsuz6117
14.12.2009, 00:20
Kardeşim bak ona bakarsan başkan aynı ağızla konuşuyodu ama akşamdaki haber çıktıktan sonra bu konu gündemden düştü yarını bekleyelim hele Recep gerekli bilgiyi temin edip paylaşır...
Akşamdaki haberin doğru olduğu ne malum..

Bülent AKBULUT61
14.12.2009, 00:21
Fatih Tekkenin TRABZONSPORA gelmek istediğini sonuna kadar inanıyorum ama yönetim ve başkan almıyacağı için kafamı fazla ağrıtmıyorum

Adem Erdoğan
14.12.2009, 00:21

Akşamki haber ne?

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:23
Canımı yakıyorlar!

http://www.aksam.com.tr/images/print.png (http://www.aksam.com.tr/2009/12/11/haber/4330/spor/haber.html) http://www.aksam.com.tr/images/--.png http://www.aksam.com.tr/images/++.png

Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı yakar, Trabzonspor'a imza atarım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Tek hayalim Trabzon formasıyla şampiyonluk yaşamak
Trabzonspor'da ismi gündemden düşmeyen Fatih Tekke, AKŞAM'a konuştu. Başkan Sadri Şener'in yaptığı, 'Fatih Tekke ile konuşuldu. Parada sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derse ki 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum' şeklindeki açıklamalarıyla camiada heyecan yaratan golcü oyuncu, 'Konu Trabzonspor'sa, askerlik asla engel olmaz' dedi.

BU BANA YAPILMAMALIYDI
FATİH, dövizli askerliğe hak kazanmak için yurtdışında kalma süresini doldurmak amacıyla transferinin ağustos ayına kalması yönünde çabası olduğu şeklindeki söylentilere tepki gösterdi. Tekke, 'Bu bana yapılmamalıydı. Bana askerlik durumumu sordular. Ben de mevcut durumu anlattım. Bir şey ima etmedim. Ama açık söylüyorum, Trabzonspor'da oynamak da benim için askerlik gibi kutsal, anlamlı. Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı elimin tersi ile iter, Trabzonspor'a imza atarım. Sonra da zamanı gelince askerliğimi yaparım' diye konuştu. Kamuoyunda sürekli tartışılmasını da değerlendiren yıldız oyuncu, 'Bunu, bu duruma birileri mi getiriyor, kendiliğinden mi gelişiyor bilemiyorum. Ama ben sıradan bir oyuncu değilim. Trabzonspor'a gelirsem, Fatih Tekke olarak gelmeliyim. Bazı çevrelerce beni değersizleştirme, sorunlu bir oyuncu gibi gösterme çabaları olduğunu seziyorum, ne kadar üzücü. Bu olay canımı yakıyor. Etrafımıza bakıyoruz, herkes olmayan değeri yukarı çıkartıyor, kamuoyuna adeta pazarlıyor, biz ise aşağı çekmeye çalışıyoruz' diye sitemde bulundu.

TEK HAYALİM VAR
'BENİ yakıp kavuran bir olay var' diyen Fatih Tekke sözlerini şöyle tamamladı: 'Hayatımda birçok başarı tattım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Ama tek hayalim Trabzonspor formasıyla şampiyonluk yaşamak, o kupayı Bordo-Mavili forma ile kaldırmak. Çocukluğumdan beri bunu istiyorum, bunun için yaşıyorum. Ve bunun gerçekleşmesi için her türlü fedakarlığı yaparım'.

O rıdvanın dediğiyse buda kaptanın dediği bence peşinen inanmayın rıdvana adam fenerli biz kimle oynayacaz fenerle sakın paranoya demeyin fenerli yazarlar bu hafta Fatihe fenere imzada attıracaklar yazın bi kenara...

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:25
Akşamdaki haberin doğru olduğu ne malum..
Bak emin olabilirsiniz doğruluğundan okadar diyorum direk kaptanın açıklaması...

yorumsuz6117
14.12.2009, 00:25
Canımı yakıyorlar!

http://www.aksam.com.tr/images/print.png (http://www.aksam.com.tr/2009/12/11/haber/4330/spor/haber.html) http://www.aksam.com.tr/images/--.png http://www.aksam.com.tr/images/++.png

Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı yakar, Trabzonspor'a imza atarım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Tek hayalim Trabzon formasıyla şampiyonluk yaşamak
Trabzonspor'da ismi gündemden düşmeyen Fatih Tekke, AKŞAM'a konuştu. Başkan Sadri Şener'in yaptığı, 'Fatih Tekke ile konuşuldu. Parada sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derse ki 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum' şeklindeki açıklamalarıyla camiada heyecan yaratan golcü oyuncu, 'Konu Trabzonspor'sa, askerlik asla engel olmaz' dedi.

BU BANA YAPILMAMALIYDI
FATİH, dövizli askerliğe hak kazanmak için yurtdışında kalma süresini doldurmak amacıyla transferinin ağustos ayına kalması yönünde çabası olduğu şeklindeki söylentilere tepki gösterdi. Tekke, 'Bu bana yapılmamalıydı. Bana askerlik durumumu sordular. Ben de mevcut durumu anlattım. Bir şey ima etmedim. Ama açık söylüyorum, Trabzonspor'da oynamak da benim için askerlik gibi kutsal, anlamlı. Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı elimin tersi ile iter, Trabzonspor'a imza atarım. Sonra da zamanı gelince askerliğimi yaparım' diye konuştu. Kamuoyunda sürekli tartışılmasını da değerlendiren yıldız oyuncu, 'Bunu, bu duruma birileri mi getiriyor, kendiliğinden mi gelişiyor bilemiyorum. Ama ben sıradan bir oyuncu değilim. Trabzonspor'a gelirsem, Fatih Tekke olarak gelmeliyim. Bazı çevrelerce beni değersizleştirme, sorunlu bir oyuncu gibi gösterme çabaları olduğunu seziyorum, ne kadar üzücü. Bu olay canımı yakıyor. Etrafımıza bakıyoruz, herkes olmayan değeri yukarı çıkartıyor, kamuoyuna adeta pazarlıyor, biz ise aşağı çekmeye çalışıyoruz' diye sitemde bulundu.

TEK HAYALİM VAR
'BENİ yakıp kavuran bir olay var' diyen Fatih Tekke sözlerini şöyle tamamladı: 'Hayatımda birçok başarı tattım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Ama tek hayalim Trabzonspor formasıyla şampiyonluk yaşamak, o kupayı Bordo-Mavili forma ile kaldırmak. Çocukluğumdan beri bunu istiyorum, bunun için yaşıyorum. Ve bunun gerçekleşmesi için her türlü fedakarlığı yaparım'.

O rıdvanın dediğiyse buda kaptanın dediği bence peşinen inanmayın rıdvana adam fenerli biz kimle oynayacaz fenerle sakın paranoya demeyin fenerli yazarlar bu hafta Fatihe fenere imzada attıracaklar yazın bi kenara...
Arkadaşım tamamda sende bu ropörtajın gerçek olduğuna çok inanıyorsun nerden biliyorsun uydurmadıklarını bunların hepsini..

Kalkinmali
14.12.2009, 00:26
TEKKE GELECEK!!! :mad: bu kadar!

yorumsuz6117
14.12.2009, 00:26
Alkan61 söylemişti kaptan askerliği problem etmiyor demişti bende buna güvenerek azda olsa umudumu koruyorum...

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:28
neyse iyi geceler ben kafaya takmıyorum taksam Ahmet Ağaoğluda geçen hafta aynısını dedi ama kaptan çıktı hayır dedi bakın arkadaşalr dere bulanık akıyor bence daha bulandırmak isteyenlerde var buna izin vermemeliyiz ne zamanki çıkar kendi ağzıyla söyler o zaman tamam ama şuana dek bişey yok isteen bu haberede inanmasın ama Fatihin yapacağı açıklamayı duymadan adama vurmak yakışmaz bize...

İyi geceler ben yatar malum sabah iş zamanı...

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:29
Alkan61 söylemişti kaptan askerliği problem etmiyor demişti bende buna güvenerek azda olsa umudumu koruyorum...
bana sorduğun sorunun cevabı bu yazında mevcut...;)

Süleyman Sofu
14.12.2009, 00:30
yarın konuşuruz hele Recepte gelsinde ak koyun kara koyun çıkar ortaya...

Toraman
14.12.2009, 01:32
Artık Fener maçı sonrası bu mesele açıklığa kavuşmalı. Fatih askerlik nedeniyle gelmeyecekse de bu açık ve net bir dille açıklanmalı. Bu taraftarı ikilemde bırakmaya son dakikaya kadar umut içinde bırakmaya gerek yok.

biltrabzon
14.12.2009, 07:51
fatih tekke neden konusmuyor.ciksin desin adam gibi askerlik sorunu var yada yok.koskoca sadri sener yada ridvan dilmen askerlik sorunu var bosa demiyor varki söylediler.fatih tekke askerlik sorunum yok demiyor.bal gibide askerlik sorunu var iste.onun icin fazla heveslenmeyin.

Recep Alkan
14.12.2009, 08:27
Bu başlığa bir süre girmemeyi düşünüyorum, adımız çıkmış ilerliyor, biz ne kadar biilendirmek için yazı yazıyor olsak da galiba, yanlış anlaşılıyor ve düşünülüyoruz. Bu yüzden sadece takip etmekle yetinmeyi düşünüyorum, en azından lig bitene kadar.

Ama bu düşüncemi gerçekleştirmeden iki satır da yazı yazmak istiyorum.

Burda verdiğimiz bir çok haber Kaptanın direkt ağzından olmasına rağmen, kimse inanmıyor, verdiğimiz haberler eğer kötü ahbeler ise inanılıyor, iyi ise inanılmıyor. Ben her verdiğim haberin kesin olduğunu söylüyorum, herkes es geçiyor, Burda gazeteci kimliği olan bir abimiz onayladığın da herkes hımmm doğru imiş diyor. Ben kaptanın ağzından askerlik maskerlik hikaye diyorum inanılmıyor, daha düne kadar sövdüğünüz, nasıl yorumcu dediğiniz adam ve gazeteciler askerlik sorunu var asla gelmez dediğinde, kaptan duygularımız ile oynadın diyorsunuz.

Arkadaşlar ne istiyorsunuz, kimse güvenmek istiyorunuz, önce buna karar verin sonra bişiler bekleyin.

Burda bas bas bağırdım, Akşam Gazetesindeki röportaj kesin kaptanın röportajıdır diye, adam kalkmış ben inanmıyorum diyor, inanma bilader, rıdvan da orda, diğer istanbul basını da. Git kime inanmak istiyorsan inan.

Evet kaptan duygularınız ile oynamayı çok seviyor, en büyük zevki, Trabzonspor taraftarı acı çeksin de ne olursa olsun, başka sıkıntısı yok, zaten bu yüzden yıllık 2 milyon euroyu tepti de Trabzonspor'a gelmek için can atıyor.

Bazen benim yorumlarımı eleştirip, kırıcı olduğumu düşünenler biraz daha akılcı ve tarafsız gözle bir baksın da, Trabzonspor taraftarının gözünde Kaptanı kimin antipatik gösterdiğini görsün.

Bu saatten sonra diyecek birşey yok, kaptanın beyantlarına yalandır diyip inanmayan, ardından rıdvankonuşursa boş konuşmaz diyen insanlara ne denir bilmem, ALLAH gönlünüze göre versin.

Siz her halükarda haklı çıkacaksınız, kaptan geldiğinde biz gelsin dedik geldi, gelmediğinde ben demiştim askerlik sorunu var diyeceksiniz. Siz demiş olun arkadaşlar, tek temennim ben demiştim demek zorunda kalmam umarım.

Saygılar;

Hüseyin Bağdat
14.12.2009, 08:51
Recep kardeşim kafana takma boşver. Burda herkes inanmak istediğine,inanıyor. Değişken yapımız burda da var maalesef. Ben kaptanın geleceğine inanıyorum. Fener maçından sonra açıklanır. Durum buraya kadar geldikten sonra yönetim kaptanı almazsa bu yükün altından kalkamaz. Onları Şenol Hoca'da kurtaramaz...

Süleyman Sofu
14.12.2009, 09:10
Recep salla gitsin ya millete laf anlatacaz diye göbek çatlatıyoruz başka bişey deil...
Adamlar herkesin her dediğine inanıyor resmen ne diyim senin dediğin gibi Allah gönüllerine göre versin...
Umudum sürüyor beklemeye devam ediyorum...

Erdal
14.12.2009, 09:24
Kızdırmayın Recep i........

yorumsuz6117
14.12.2009, 14:04
Rıdvan Dilmen yalan söyledi demek ki..
Hiç yakıştıramadım..

wien_ts
14.12.2009, 14:10
1 hafta daha sabredelim bakalim,fener macindan hatta galatasaray kupa macindan sonra bircok sey netlesir..umarim fatih takimimiza katilir..gitmesine hic uzulmemistim o beyanlarindan sonra ama gecen 3 senede cok ozledik kaptani..

Erdal abinin dedigi gibi recebide kizdirmayalim fazla,ilk haftaki sivas macinda tek basina sivasin kapalisina dalacakti nerdeyse,oyle bir adam iste sinirlendirmemek lazim :)

yorumsuz6117
14.12.2009, 14:11
11 Aralık Haberin Tarihi

Tekke geliyor Gökhan gidiyor
Askerlikle ilgili bir sorununun olmadığını yönetime bildiren Fatih, “Bitirin artık bu transferi” sözleriyle yeşil ışık yaktı. Milli golcünün önümüzdeki günlerde Trabzonspor'a imza atması bekleniyor.

Trabzonspor, Gökhan Ünal için gözünü Rusya'ya çevirirken, bu ülkeden eski golcüsünü almanın hesaplarını yapıyor. Fatih Tekke'nin yuvaya dönüşü için camia ve taraftar bazında yükselen baskılar yönetimi iyice hareketlendirirken, başkan Sadri Şener'in transfer için ısrarcı olduklarını açıklamasından sonra geri sayım başladı. Fatih'in yöneticilere, "Askerlik sorunu diye bir durum yok. Ben Türk evladıyım. Gerekirse uzun dönem askerliğimi yaparım" demesi nedeniyle özellikle taraftarlar, "Bitirin artık bu transferi" diyerek baskılarını yoğunlaştırdı. Fatih Tekke'nin önümüzdeki günlerde transferi bitirilip, imza attırılması bekleniyor.

OCAK AYINA RANDEVU
Trabzonspor'da 6.2 milyon euroya transfer edilen Gökhan Ünal'ın beklenileni verememesi nedeniyle yönetim devre arası için satışına sıcak bakarken, bu yönde Rus ekiplerinin nabız yokladığı belirtildi. Gökhan'ı ısrarla isteyen Rusya şampiyonu Rubin Kazan, en büyük gol silahı Dominguez'i kaybedeceği için devre arası için dev alıcı pozisyonda dururken, CSKA Moskova'da yıldız oyuncu için pusuda olduğu belirtildi. Her iki takımın Gökhan için 5 milyon eurodan kapıyı açmaya hazırlandığı, Trabzonspor'un ise 7 milyon euroluk bir teklifte transfere onay verebileceğini kulüplere ilettiği belirtildi. Bu arada Gökhan ile birlikte Ruslar'ın Selçuk ve Tony Slyva'yı da markaja aldıkları belirtildi.

Tumspor.com

ESER
14.12.2009, 14:25
fatih tekke neden konusmuyor.ciksin desin adam gibi askerlik sorunu var yada yok.koskoca sadri sener yada ridvan dilmen askerlik sorunu var bosa demiyor varki söylediler.fatih tekke askerlik sorunum yok demiyor.bal gibide askerlik sorunu var iste.onun icin fazla heveslenmeyin.

fatih konusunda ridvan dilmeni referans alanlari anlamis degilim. ridvanin cok mu umrunda fatih , yada o istanbul saksakcici cok mu ister fatih TS ye gelsin ,TS guclensin.. ahmet mehmet ne biliosa o fener amigosu da o kadar bilior.. herkezin cok begendi o ridvanin TS ye caktirmadan bel alti vurmalarina da sahidiz,, soz konusu TS olunca gecmisden gelen kompleksinin etkisiyle devamli bir olumsuz hava ve elestiri cabasi icinde kendileri,.. stadyum da revizyon yapildigi sirada marataonun catisinin kaldirilmasini da temel fikrasi gibi yorumlamisti bu futbol insani.. halbuki gazeteciligi sadece fener yalakaligi olmak degil de tarafsizlik olarak gorse avni akerin maratonunda insanlarin mac degil mac diregi izledigini gorecekti.. o yuce futbol insani daha iki hafta once kasimpasa TS ye cakti derken, ayni cumle icinde ise fenere caktiramamisti, sadece 3 gol attirmisti kasimpasaya,.. gene bu yuce futbol insani yabanci futbolcu yasaklanmadikca TS ye sampiyon olmayi layik gormemisti 8jk macindan sonra..
gecin bu yalama ridvanlari... TS tokezlese de artik buyuk degil desek, pesindeki adamlarin fatih tekke yada herhangi bir sozlemlerine itibar etmenin bi mantigi yok,,,

ilhan
14.12.2009, 14:31
Kendimden örnek vereyim. Televizyonlarda Trabzonspor hakkında bir şey konuşanlara inanmak yerine forumdan insanlara inanırım daha iyi.

O yüzden X kanaldaki X adam böyle diyor, onlar doğru diyor burada konuşulanlar yalan havasına bürünüp insanları kırmamanızı rica ediyorum.

yorumsuz6117
14.12.2009, 14:34
Rıdvan bu kadar kişiliksiz birimi böyle bi yalan söylesin Trabzonspor taraftarını ve Fatih Tekke'yi karşısına alsın..

erkankoc
14.12.2009, 14:35
recep arkadasim biz sana inaniyoruz..her dedigin cikti..gerisi bos..ridvan 2 hafta once teabzon artik sampiyon olamaz demisti canli yayinda..buyuk takim artik degil demisti...ridvani pek sallamiyorum acikcasi..belkide baskanin agzindan konusmasinin sebebi vardir..bunlar malum isler..bu yonetimden artik herseyi bekliyorum...fener macindan sonraya kadar donduralim bu olayi..sayin baskanda almaz ise zaten tekkeyi artik atacak yalani kalmiyacak...

artik baskani elestirmek geregi ble duymuyorum..soylemleri ve yaptiklariyla bu kadar celisen bir yonetim acaba nerede vardir...ve amaclari nelerdir..kotu dusunmemi kendileri saglamistir...su anki yonetim olsa ne olur, olmasa ne olur....gelen gideni aratirmis bu artik kesin...

ayrica tvlerde cikan agaoglu vb gibi kisilerde artik SIKmaya basladi...icraat yok ,bos bos konusurlar..bunlarida artik kale almiyalim...bu takim gucunu biz taraftardan aliyo..biz olmasak hicbiseyler..karsiliksiz seven bizleriz...diger herkesin menfaati var ..bana anlatmasinlar..hepsi reklam ve para pesinde..yoksa hacisalihoglunu ve digerlerini kim tanir..kimse..

ilhan
14.12.2009, 14:38
Rıdvan Dilmen önce Trabzonspor maçlarından sonrada "Yüzde 100" futbol programı yapsın/yaptırsın, daha sonra Trabzonspor hakkında söylemlerini ciddiye almayı düşünürüz.

BAHADIR33
14.12.2009, 14:48
Hacısalihoğlu, devre arası transfer konusunda şimdilik belirlenmiş bir isim olmadığını kaydederek, ''Görüşmeler, izleme raporları değerlendiriliyor.
???????

Mira_61
14.12.2009, 14:50
Hacısalihoğlu, devre arası transfer konusunda şimdilik belirlenmiş bir isim olmadığını kaydederek, ''Görüşmeler, izleme raporları değerlendiriliyor.
???????
İzlesin o daha.:o

erkankoc
14.12.2009, 14:54
???????

sen hacisalihoglundan hic olumlu bisey duydunmu arkadasim...gabric alanzinho dan oncede transferi kapattik demisti..bence kale alma arkadasim..yaslilik de:)

Mustafa ÖZDEMİR
14.12.2009, 14:58
hayrettin hacısalihoğlu bu işe köstek olmasa bu iş olur bunu iyi bilin .bizim en büyük düşmanımız içimizde...

7can61
14.12.2009, 15:00
Bu hacısalihoğlu denen vatandaşın tek bir olumlu icraatını gören duyan hatta koklayan felan varsa söylesin yahu. Adam takımla birlikte bedavadan şehirden şehre gezmek için yönteci olmuş bir tip gibi. Nuri Albayrak bir, sen iki hacısalihoğlu yakışmıyorsunuz bu renklere maalesef.

7can61
14.12.2009, 15:04
Hacısalihoğlu şunu dedi hacısalihoğlu bunu dedi. Ancak konuşuyor Bi kişide hacıs. şunu yaptı dese bari.

BAHADIR33
14.12.2009, 15:06
Bu hacısalihoğlu denen vatandaşın tek bir olumlu icraatını gören duyan hatta koklayan felan varsa söylesin yahu. Adam takımla birlikte bedavadan şehirden şehre gezmek için yönteci olmuş bir tip gibi. Nuri Albayrak bir, sen iki hacısalihoğlu yakışmıyorsunuz bu renklere maalesef.
vardı olumlu icraatı var diyen bi arkadaş geçenlerde ..yazdı yazdı sonra dı marmaraya gitti

matrix5782
14.12.2009, 15:09
???????

ilk isim verildi onlara o ismi çok iyi biliyorlar

yorumsuz6117
14.12.2009, 15:11
ilk isim verildi onlara o ismi çok iyi biliyorlar
Peki alacaklar mı..?

BAHADIR33
14.12.2009, 15:11
Hacısalioğlu herhalde lisede edebiyat bölümünden mezun oldu.
Tecahül-i arif en sevdiği şey...

ESER
14.12.2009, 15:12
Rıdvan Dilmen önce Trabzonspor maçlarından sonrada "Yüzde 100" futbol programı yapsın/yaptırsın, daha sonra Trabzonspor hakkında söylemlerini ciddiye almayı düşünürüz.

evet aynen katiliyorum ve TS li bircok arkadasimizin ridvani begenmelerinin sebebini de anlamaya calisiyorum..
daha agzindan TS ile ilgili hayra bir laf ciktigi hatirlamiyorum.,hep objektiflik kisfesi altinda bi bel altindan vurayim TS yi asagilayim , bana inananlara TS istanbulun rakibi degili gostereyim , abim fenere yalaklanirken TS yi kucumseyeyim, beslendigim diger istanbul takimlarina da sirinlik yapip saksaklayayim cabasindaki , kim uc kurus verse onu goygoylayan bi adami bu kadar bas taci yaparlar anlamaktada zorlaniyorum acikcasi,, ridvan ve turevlerinin kompleksleri TS yi sevmelerine manidir,, cunku onlar ancak TS ile fenerbahcecilik besiktascilik galatasaraycilik oynayip da muhattap olabilir.. kaldi ki ne kadar uyduruk bi antrenor oldugunu da gorduk.. TS yi sampiyonluktan eden vanspora fenerli abilerinin sark atamasiyla gitmis, kariyerindeki en buyuk basarisi kskyi calistirmak olan ve onu da yuzune gozune bulastiran bu adam cikar senol guneslere, mustafa denizlilere ,daumlara. aragoneslere sallar hocalik dersi verir ya tam komedi.. isin garibi de boyle giytirik futbol adami gecinenlerin bas taci edilmesi..ridvan kadar cikar herkez atar KURUSIKI.. bu amigolar ve propagandalarindan artik harbiden tiksiniyorum

Süleyman Sofu
14.12.2009, 15:19
Trabzonsporlu futbolcuların kimseye kızmaya hakları yok. Her maçta bu kadar gol kaçırmaya devam ederse Fatih Tekke’nin gölgesinden hiçbir zaman kurtulamazlar. Trabzonspor seyircisi de her maçtan sonra “Fatih Tekke” diye bağırmaya devam eder. Güneş’in gelmesiyle iyi bir ivme yakalayan Trabzonspor bunu devam ettirirse ligin ikinci yarısında çok güzel şeyler yapacağı kanısındayım. Serdar Bali

Bozuk saat bile günde 2 kez doğruyu gösterir diye boşuna dememişler...

nbay
14.12.2009, 15:25
sadri şener dün msjı verdi kanımca,daha önce hiç bir demecinde dile getirmemişti umutun ya da gökhanın biraz daha becerikli olsa skor daha farklı olurdu diye,fatih ya da bir başkası golcü şart başkanda vurguluyor üstü kapalı bir şekilde

Süleyman Sofu
14.12.2009, 15:28
işte sorunda orda belki fener maçı var diye üstünü açmıyordur ama artık bunun altı üstü kalmadı herşey ortada bize golcü gerek
bize FATİH TEKKE gerek...

Süleyman Sofu
14.12.2009, 15:30
Bu başlığa bir süre girmemeyi düşünüyorum, adımız çıkmış ilerliyor, biz ne kadar biilendirmek için yazı yazıyor olsak da galiba, yanlış anlaşılıyor ve düşünülüyoruz. Bu yüzden sadece takip etmekle yetinmeyi düşünüyorum, en azından lig bitene kadar.

Ama bu düşüncemi gerçekleştirmeden iki satır da yazı yazmak istiyorum.

Burda verdiğimiz bir çok haber Kaptanın direkt ağzından olmasına rağmen, kimse inanmıyor, verdiğimiz haberler eğer kötü ahbeler ise inanılıyor, iyi ise inanılmıyor. Ben her verdiğim haberin kesin olduğunu söylüyorum, herkes es geçiyor, Burda gazeteci kimliği olan bir abimiz onayladığın da herkes hımmm doğru imiş diyor. Ben kaptanın ağzından askerlik maskerlik hikaye diyorum inanılmıyor, daha düne kadar sövdüğünüz, nasıl yorumcu dediğiniz adam ve gazeteciler askerlik sorunu var asla gelmez dediğinde, kaptan duygularımız ile oynadın diyorsunuz.

Arkadaşlar ne istiyorsunuz, kimse güvenmek istiyorunuz, önce buna karar verin sonra bişiler bekleyin.

Burda bas bas bağırdım, Akşam Gazetesindeki röportaj kesin kaptanın röportajıdır diye, adam kalkmış ben inanmıyorum diyor, inanma bilader, rıdvan da orda, diğer istanbul basını da. Git kime inanmak istiyorsan inan.

Evet kaptan duygularınız ile oynamayı çok seviyor, en büyük zevki, Trabzonspor taraftarı acı çeksin de ne olursa olsun, başka sıkıntısı yok, zaten bu yüzden yıllık 2 milyon euroyu tepti de Trabzonspor'a gelmek için can atıyor.

Bazen benim yorumlarımı eleştirip, kırıcı olduğumu düşünenler biraz daha akılcı ve tarafsız gözle bir baksın da, Trabzonspor taraftarının gözünde Kaptanı kimin antipatik gösterdiğini görsün.

Bu saatten sonra diyecek birşey yok, kaptanın beyantlarına yalandır diyip inanmayan, ardından rıdvankonuşursa boş konuşmaz diyen insanlara ne denir bilmem, ALLAH gönlünüze göre versin.

Siz her halükarda haklı çıkacaksınız, kaptan geldiğinde biz gelsin dedik geldi, gelmediğinde ben demiştim askerlik sorunu var diyeceksiniz. Siz demiş olun arkadaşlar, tek temennim ben demiştim demek zorunda kalmam umarım.

Saygılar;
Sonunda adamı zıvanadan çıkarttılar resmen...
Recep umarım kısa zamanda dönersin foruma.Kızmakta haklısın ama bizide bilgisiz bırakma...

İHTİLALL
14.12.2009, 16:38
Rıdvan'dan ,Fatih Terim'den tv önünüze koyuyor diye,objektif bilgi alabileceğini sanan arkadaşlar..

Bunlar Trabzonspor mezalimi altında büyümüş adamlardır..

Hepsinde Trabzon kompleksi vardır..

Rıdvan zaten bunu açıkça itiraf eder..

Siz Rıdvan'a İstanbul'da oynayıp 2-1 kaybettiğimiz,hani 50000 kişinin yürüdüğü maçı,Cem Papila'yı sorun isterseniz..
Bakın bakalım o zamanlar ne demiş alenen facia bir hakem için..

Yada çakma sinyora Gökdeniz'i ,Fatih'i sorun,niye oynatmadın diye?..

Referans aldığınız adamlara bakın..

Sürmene'li Tekke'yi mahcup etmek için..:(

Recep sende itiraf et artık,kaç para komisyon alacağını...:):D

Tövbe ,tövbe..:mad:

Orhan Aydın
14.12.2009, 16:40
Veysel abi süpersin:).Evet Recep abiye haksızlık yapmayalım.

ESER
14.12.2009, 18:38
Rıdvan'dan ,Fatih Terim'den tv önünüze koyuyor diye,objektif bilgi alabileceğini sanan arkadaşlar..

Bunlar Trabzonspor mezalimi altında büyümüş adamlardır..

Hepsinde Trabzon kompleksi vardır..

Rıdvan zaten bunu açıkça itiraf eder..

Siz Rıdvan'a İstanbul'da oynayıp 2-1 kaybettiğimiz,hani 50000 kişinin yürüdüğü maçı,Cem Papila'yı sorun isterseniz..
Bakın bakalım o zamanlar ne demiş alenen facia bir hakem için..

Yada çakma sinyora Gökdeniz'i ,Fatih'i sorun,niye oynatmadın diye?..

Referans aldığınız adamlara bakın..

Sürmene'li Tekke'yi mahcup etmek için..:(

Recep sende itiraf et artık,kaç para komisyon alacağını...:):D

Tövbe ,tövbe..:mad:

:alkış::alkış::alkış::alkış:

benim de anlamakda zorlandigim bir durum bu..nesini takdir eder nesini tarafsiz bulurlar bu istanbulun parali askerinin anlamis degilim

Bülent AKBULUT61
14.12.2009, 18:58
Helal sana İlhan muhteşem yazmışın:alkış::alkış::alkış:

Ömer Kaya
14.12.2009, 18:59
Rıdvan dilmen'e Ödül veren Biz değilmiydik:)

ilhan
14.12.2009, 19:29
Rıdvan dilmen'e Ödül veren Biz değilmiydik:)

Bir anket ve o anketin adayları vardır. İnsanlar oylar, en çok oyu alan ödül kazanır. Sen, ben oy vermedik diyelim. Bir başkası verir. Normaldir. İnsanların kendi vicdanına kalmış bir şey.

BMN çıkıp "Buyur Rıdvan Dilmen, bunu sana vermeye karar verdik" demedi. 30000'den fazla insan oy kullandı. Üyeler kimi seçtiyse BMN ona ödülünü verdi.

İlyas Onat
14.12.2009, 19:37
BMN üyelerinden ari bir oluşum mu ki ?

Ömer Kaya
14.12.2009, 19:43
Bir anket ve o anketin adayları vardır. İnsanlar oylar, en çok oyu alan ödül kazanır. Sen, ben oy vermedik diyelim. Bir başkası verir. Normaldir. İnsanların kendi vicdanına kalmış bir şey.

BMN çıkıp "Buyur Rıdvan Dilmen, bunu sana vermeye karar verdik" demedi. 30000'den fazla insan oy kullandı. Üyeler kimi seçtiyse BMN ona ödülünü verdi.
Ben Rıdvana verdim mesala:)
Burda Rıdvana Atıp sallayanlarında onA verdiğne eminim.

ilhan
14.12.2009, 19:44
BMN üyelerinden ari bir oluşum mu ki ?

Sizi tebrik ediyorum. O mesajımdan bu anlamı çıkarabilecek yegane düşüncenizden ötürü.

BMN üyeleriyle bir bütündür.:)

BMN hakkında bir sorunuz varsa özel mesajla alabilirim. Burası Fatih Tekke transferi içeriğinin konuşulduğu bir başlık.

Süleyman Sofu
14.12.2009, 21:19
http://img69.imageshack.us/img69/2382/72223206.jpg

http://img697.imageshack.us/img697/2976/delelwq.jpg (http://img697.imageshack.us/i/delelwq.jpg/)

http://img187.imageshack.us/img187/3636/fatihtekke0vd0.jpg

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091025/39.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=581&photo=40&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091025/04.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=581&photo=05&lng=ru)
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091025/07.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=581&photo=08&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091025/28.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=581&photo=29&lng=ru)

http://www.fc-zenit.ru/images/gallery/20091108/13.jpg

Sözün bittiği yerdeyiz
Fotoğraflar konuşsun dedim saygılar...

İlyas Onat
14.12.2009, 21:19

Soru sormamıştım esasında. Zahmet buyurup cevap vermişsiniz; teşekkür ederim. BMN üyeleriyle bir bütün diyorsunuz ama öncesinde yazdıklarınız bu ifadeyi tekzib ediyor. Ben de sizi tebrik ederim bu mantık silsilesi için.

Yasin Altuntas
14.12.2009, 21:28
Benim Football Manager oyunumda Karadenizspor Fatih´i aldi :D

Süleyman Sofu
14.12.2009, 21:29
http://img69.imageshack.us/img69/2382/72223206.jpg

Bu fotoğrafta Kaptanın karşısındaki şahsın ben biran asbaşkanımız Hacısalihoğlu olduğunu düşündüm nedense ,ama sonu pek hayırlı gelmedi bana....

Ilelioglu
14.12.2009, 22:10
Denizli macindada gördük, bu takima iyi bir Forvet sart!

Önerim : Fatih Tekke!

Süleyman Sofu
14.12.2009, 23:40
Kadırga tvdeki meşhur programda halil şanlıydı sanırımbir cümle kullandı
yönetimdeki bir iki kişi biz burda oldukça Fatih buraya gelemez ayakları yapıyomuş.
Hala aynı kafadaysalar iyi dinlesinler.Bende onlara şunu diyorum siz ocak ayı geçsin Kaptanı almaya çalışmayın bakalım o zaman Trabzonda nasıl gezeceksiniz...

Ben tek başıma ne yapabilirim diyebilirsiniz ama emin olun safımı artık daha belirgin belli edecem...

Fatih Tekkeyi bukadar siz efsaneleştirdiniz ey yöneticiler bu işin altında ezilecek olanda yine sizlersiniz.Kapalı kapılar ardında dedikodu etmek delikanlılığa sığmıyor yiğitlik çıkıp taraftarın önünde bunları söylemektir.Bmn yönetim bize kızıyor yönetime saygılı olalım diyorlar ama ben taraftarını enayi gibi gören zihniyete saygı falan duymam ama terbiyemide bozmam.Çünki artık eminim bunlar için terbiyemi bozmayada değmez...

Son sözümde Başkanımıza Yönetimine söz geçiremeyen Başkan olmamalıdır şayet geçiremiyorsa ordaki çıban başları cımbızla koparılmalıdır...

Biz saygı gösterelim gösterelimde önce karşımızda saygıyı hakeden bir yönetim olsun...

Süleyman Sofu
14.12.2009, 23:47
Ben şahsen Fatihin Trabzonsporluluğuna şahsen kefilim benim gözümde bunu maddi manevi birçok kez kanıtlamıştır.Ama yönetim kurulunun koltuklarını işgal altında tutan kişiler sırf kişisel egoları yüzünden Taraftarın deli gibi sevip desteklediği adamı getirmemek için binbir takla atıp kıvırma figürleri sergiliyorsa o adamların saygı noktasında hiçbir beklentisi olamaz olmamalı...

Dürüstlük yönetimden başlamalı yönetim bizi salak yerine koyamaz.Elbet fener maçıda geçecek bakalım ondan sonra ne bahane üretecekler...

ilhan
14.12.2009, 23:53
Soru sormamıştım esasında. Zahmet buyurup cevap vermişsiniz; teşekkür ederim. BMN üyeleriyle bir bütün diyorsunuz ama öncesinde yazdıklarınız bu ifadeyi tekzib ediyor. Ben de sizi tebrik ederim bu mantık silsilesi için.

Ne demek, her zaman.
:)

BMN kendi kafasına göre iş yapmayıp, üyelerinin oylarıyla gidip ödülü teslim etmiştir lafını daha güzel bir şekilde anlatmam gerekiyordu. Haklısınız. Orada biraz anlatım düşüklüğü yapmışım. Düzelttiğiniz için teşekkür ederim.

Sevgiler.

Süleyman Sofu
14.12.2009, 23:57
İlhanım bu Rıdvan muhabbeti burda yetti daa başka tarafa bi konu açsanız daha iyi olmazmı...;)

Anıl Caner
14.12.2009, 23:58
farklı bir platformda paylaşmıştım. burada da paylaşayım.

trabzonspor'u trabzon'da izlemek gurbette yaşayan taraftarlar için büyük lüks olmuştur her zaman. hele ki çocuk sayılacak yaştaysanız ve dışarda yaşıyorsanız bu ancak yaz tatilini uzatarak mümkün olabilmektedir. böyle bir zaman diliminde sezon öncesi tsyd kupası maçı için tribünde yerimi almıştım. ibrahima yattara'nın ilk kez trabzonspor forması içinde görecektim, daha önce ismini dahi duymadığım bu adam bende ilginç bir beklenti uyandırmıştı geçmişte yapılmış başarısız siyahi oyuncu transflerine rağmen. maç başladı, 10. dakika civarlarında bulunduğum maraton tribününde müthiş bir uğultu başladı, anlayamadım. tribüne sakat olan fatih tekke gelmişti. vip, numaralı falan değil bildiğimiz maraton tribüne. "inönü'de geze geze ooooo, kadıköy'de geze geze oy, 70. dakikada nasıl koydu hakeme fa-tih tek-ke" tezahuratı vardı herkesin ağzında, bir iki hafta öncesinde yapılan hazırlık maçında hakemi dövmüştü bilindiği üzere. bir koltuk, iki koltuk derken yavaşça ona yaklaşıyordum. daha önce çok kez trabzonsporlu oyuncularla görüşme ve fotoğraf çektirme şansım olmuştu ama bu sefer kendimi çok farklı hissediyordum. çevresinde geniş bir kalabalık vardı, boynuna atkı takanlar, imza attıranlar... rahatsız olmaya başlamıştı, maçı izlemek için izin istedi. korkarak yanına gittim, "abi imzanı alabilir miyim?" dedim, "kardeşim maçtan sonra vereyim gel" dedi. "abi ben kocaeli'den geldim, maç sonu çok kalabalık olur, bir daha seni nerede görürüm bilmem" dedim. "e hayde ver imzalayayım" dedi, formam veya kağıdım yoktu. soyundum, atletimi verdim. güldü, "otur bakayım" dedi. yarım saat kadar fatih tekke ile yanyana oturarak maç izledim. yattara ilginç çalımlar yaptıkça gülüyordu, "çok fena adam habu ha" diye yanındaki kulüp yöneticisi mi, arkadaşı mı olduğunu anlayamadığım takım elbiseli adamla konuşuyordu. ben maçı falan tamamen unutmuştum, kafamdan saçma sapam fatih tekke'nin beni kardeşi olarak kabul edip, gol attığı bir maçtan sonra "bu golü janjoje (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=janjoje) kardeşime armağan ediyorum" dediğini falan hayal ediyordum. devre arasına yakın "kardeşim ben çıkıyorum, kendine çok iyi bak, derslerini sakın ihmal etme" dedi ve yanağımdan öptü. ona öyle bir sarıldım ki muhtemelen babam görse "şerefsiz, fatih yollasın bundan sonra harçlığını" derdi. kendisine atkımı vermeye çalıştığımda, "oğlum bende dünya kadar var. izmit'te sana lazım o" dedi ve gitti. döndüğünde çevresi tamamen taraftarlar ile sarılıydı ve görüşme şansı bulamadım.

sonra 33 gol attı, milli takımda goller attı, yurtdışına transfer oldu, milli takımdan uzaklaştırıldı, zorla gönderildiği saçma sapan lige kendisini veremedi, o oldu bu oldu.

şimdi bana diyorlar ki bu adam "molla" almayız, bu adam takım içi huzursuzluk yaratır, eskiye rağbet olsa bit pazarında acayip cash flow olur.

ben de yakın zamana kadar gelmesin derdim. ama fatih için derdim bunu. kendisi dönmek istedikten sonra onu bu takımda görmeyi kabullenemeyen kişinin taraftarlığına, takımına sahip çıkışna tüküreyim ben.

dön kaptan, dönmek istediğin zaman dön. biz her zaman senin arkandayız.

Süleyman Sofu
15.12.2009, 00:04
farklı bir platformda paylaşmıştım. burada da paylaşayım.

trabzonspor'u trabzon'da izlemek gurbette yaşayan taraftarlar için büyük lüks olmuştur her zaman. hele ki çocuk sayılacak yaştaysanız ve dışarda yaşıyorsanız bu ancak yaz tatilini uzatarak mümkün olabilmektedir. böyle bir zaman diliminde sezon öncesi tsyd kupası maçı için tribünde yerimi almıştım. ibrahima yattara'nın ilk kez trabzonspor forması içinde görecektim, daha önce ismini dahi duymadığım bu adam bende ilginç bir beklenti uyandırmıştı geçmişte yapılmış başarısız siyahi oyuncu transflerine rağmen. maç başladı, 10. dakika civarlarında bulunduğum maraton tribününde müthiş bir uğultu başladı, anlayamadım. tribüne sakat olan fatih tekke gelmişti. vip, numaralı falan değil bildiğimiz maraton tribüne. "inönü'de geze geze ooooo, kadıköy'de geze geze oy, 70. dakikada nasıl koydu hakeme fa-tih tek-ke" tezahuratı vardı herkesin ağzında, bir iki hafta öncesinde yapılan hazırlık maçında hakemi dövmüştü bilindiği üzere. bir koltuk, iki koltuk derken yavaşça ona yaklaşıyordum. daha önce çok kez trabzonsporlu oyuncularla görüşme ve fotoğraf çektirme şansım olmuştu ama bu sefer kendimi çok farklı hissediyordum. çevresinde geniş bir kalabalık vardı, boynuna atkı takanlar, imza attıranlar... rahatsız olmaya başlamıştı, maçı izlemek için izin istedi. korkarak yanına gittim, "abi imzanı alabilir miyim?" dedim, "kardeşim maçtan sonra vereyim gel" dedi. "abi ben kocaeli'den geldim, maç sonu çok kalabalık olur, bir daha seni nerede görürüm bilmem" dedim. "e hayde ver imzalayayım" dedi, formam veya kağıdım yoktu. soyundum, atletimi verdim. güldü, "otur bakayım" dedi. yarım saat kadar fatih tekke ile yanyana oturarak maç izledim. yattara ilginç çalımlar yaptıkça gülüyordu, "çok fena adam habu ha" diye yanındaki kulüp yöneticisi mi, arkadaşı mı olduğunu anlayamadığım takım elbiseli adamla konuşuyordu. ben maçı falan tamamen unutmuştum, kafamdan saçma sapam fatih tekke'nin beni kardeşi olarak kabul edip, gol attığı bir maçtan sonra "bu golü janjoje (http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=janjoje) kardeşime armağan ediyorum" dediğini falan hayal ediyordum. devre arasına yakın "kardeşim ben çıkıyorum, kendine çok iyi bak, derslerini sakın ihmal etme" dedi ve yanağımdan öptü. ona öyle bir sarıldım ki muhtemelen babam görse "şerefsiz, fatih yollasın bundan sonra harçlığını" derdi. kendisine atkımı vermeye çalıştığımda, "oğlum bende dünya kadar var. izmit'te sana lazım o" dedi ve gitti. döndüğünde çevresi tamamen taraftarlar ile sarılıydı ve görüşme şansı bulamadım.

sonra 33 gol attı, milli takımda goller attı, yurtdışına transfer oldu, milli takımdan uzaklaştırıldı, zorla gönderildiği saçma sapan lige kendisini veremedi, o oldu bu oldu.

şimdi bana diyorlar ki bu adam "molla" almayız, bu adam takım içi huzursuzluk yaratır, eskiye rağbet olsa bit pazarında acayip cash flow olur.

ben de yakın zamana kadar gelmesin derdim. ama fatih için derdim bunu. kendisi dönmek istedikten sonra onu bu takımda görmeyi kabullenemeyen kişinin taraftarlığına, takımına sahip çıkışna tüküreyim ben.

dön kaptan, dönmek istediğin zaman dön. biz her zaman senin arkandayız.
:alkış:Onun adamlığı tescilli belgelide diğerlerine bişey diyemem bide bu slogan güzelmiş yaa ilkkez duydum bak kullanırım ben bunu :alkış::alkış::alkış:

"inönü'de geze geze ooooo, kadıköy'de geze geze oy, 70. dakikada nasıl koydu hakeme fa-tih tek-ke oy"

Anıl C
15.12.2009, 02:07
f7xH3ss_WKw (http://forum.bordomavi.net/%3Cobject%20width=)

SEDAT
15.12.2009, 02:19
yönetim belliki forumu okumuyor yoksa fatihi çoktan almışlardı.. demekki fatih tekkeyi istiyoruz diye stadda bağırmak gerek..ha stadda yapıcaksan maç sonu selçuğun yada egemenin taraftar çok ayıp etti lafınada azını açmıyacaksın..

SEDAT
15.12.2009, 02:27
bazı şeyleri de abartmamak gerek..herkes burda fikrini söylüyor ..şunu söylemek istiyorum bazı arkadaşlara Fatih tekkenin gelmesini burdaki herkes istiyor ama hain yönetim , sövecem yönetime, yalancı başkan ,başkan kandırdı ,...vs gibi söylemleride burda gördük ben buna karşıyım kardeşim..ha beceriksiz de iş bilmez de amenna...Sadri şener babası eski bakan Ahmet şener ben bu insanların kimseye bi saygısızlık yaptığını görmedim bi art niyetide olduğunu zannetmiyorum..bizde öyle davranmalıyız benim sitemim sadece bu..

Serdar A
15.12.2009, 04:05
Savunma problemlerimizin , gol yollarındaki sıkıntıları solladığı şu günlerde Kaptan , Şenol hocayı arayıp ;

-Hocam burada Thomas Hubocan diye bir adam var . Benzer sebeplerden düzenli forma giyemedi . 1 yıl sonra kontratı bitiyor , Trabzonspor transfer ederse savunma problemlerini büyük ölçüde aşar , dese .

St. Petersburg'dan buraya sırtımda getiririm .

b_m_61
15.12.2009, 04:45
Eğer bu ara transferde Fatih'i alamazsak sadece sportif olarak değil prestij olarak da çok şey kaybetmiş oluruz. Çünkü gelmek istiyorum diye sayısız kez açıklama yapan ve taraftarların dönmesi için yıllardır etmediğini bırakmadığı bir oyuncuyu yönetimimiz öyle ya da böyle transfer edemezse o zaman nerde kaldı bizim büyüklüğümüz. Hee, eğer Zenit satmamak için olmuycak astronomik rakamlar talep ederse ancak o zaman anlayış gösteririm bir taraftar olarak. Ama yine kaliteli bir forvet transferi beklerim o ayrı...

nbay
15.12.2009, 10:24
yanlız bize değil diğer tüm takım taraftaarlarına da gına geldi fatih transferinden dolayı,artık alında kurtulalım diyolar bu haberlerden..

İHTİLALL
15.12.2009, 11:10
Bazı yöneticiler,işin rezalet boyutunu görmezden gelerek,güya bunu bir duruş gibi satmaya çalışıyor..

Halbuki bu durumun "bir duruş" olarak ortaya konması için,beyan edilmesi,açıkça "bizi şampiyon yapacaksa bile almayacağız" denmesi gerekir..

Diyemiyorlar tabii..

Çünkü yaptıkları duruş filan değil..

Yaptıkları Fatih Tekke'den korkmak aslında..

Fatih Tekke'yi zaptu rapt altına alamamaktan korkmak..

Kolej takımı komedisi adı altında,Tjikuzu'yu, Yattara'yı,kendileriyle alay eden "kaptan " mertebesinde ki oyuncuları görmüyormuş gibi yaparak hemde..

Ama untttukları birşey var;

Takımları başarıya götüren,genellikle "zaptu rapt altına alınması zor "oyunculardır..

Yöneticilik böyle insanlardan verim almayı gerektirir..

Diğerleri vasattır,vasatı idareside vasattır..

Vasat oyuncularla birinci sırayı alamazsınız..

Vasat yöneticilerle de...

a d bacan
15.12.2009, 12:06
şimdi fatih çıksa ve"beni alacaklar ama para problemi var eğer aşarlarsa gelirim.yada trabzonda zeten 2 forvet var"gibi şeyler bahane etse nederdik

aynısı yönetim yapıyor "yaa sanane kardeşim adamın askerliğinden" sen teklifini yap adamda sana mazeeti varsa söyler zaten.

ugurozturk
15.12.2009, 12:20
İlk hedefimiz Tekke
Artık sportif konuları uzaktan izlemeyi tercih ettiğini kaydeden http://ads.sabah.com.tr/adserver/view.ads?d2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D %3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)
Şener, "Hoca işin o kısmıyla ilgileniyor. Biz daha çok mali konular ve transfere odaklanacağız. Önceliğimiz Fatih Tekke. Sonra diğerlerine bakarız" ifadesini kullandı.

ugurozturk
15.12.2009, 12:21
kaynak: fotomac

ugurozturk
15.12.2009, 12:32
Kadırga tvdeki meşhur programda halil şanlıydı sanırımbir cümle kullandı
yönetimdeki bir iki kişi biz burda oldukça Fatih buraya gelemez ayakları yapıyomuş.
Hala aynı kafadaysalar iyi dinlesinler.Bende onlara şunu diyorum siz ocak ayı geçsin Kaptanı almaya çalışmayın bakalım o zaman Trabzonda nasıl gezeceksiniz...

Ben tek başıma ne yapabilirim diyebilirsiniz ama emin olun safımı artık daha belirgin belli edecem...

Fatih Tekkeyi bukadar siz efsaneleştirdiniz ey yöneticiler bu işin altında ezilecek olanda yine sizlersiniz.Kapalı kapılar ardında dedikodu etmek delikanlılığa sığmıyor yiğitlik çıkıp taraftarın önünde bunları söylemektir.Bmn yönetim bize kızıyor yönetime saygılı olalım diyorlar ama ben taraftarını enayi gibi gören zihniyete saygı falan duymam ama terbiyemide bozmam.Çünki artık eminim bunlar için terbiyemi bozmayada değmez...

Son sözümde Başkanımıza Yönetimine söz geçiremeyen Başkan olmamalıdır şayet geçiremiyorsa ordaki çıban başları cımbızla koparılmalıdır...

Biz saygı gösterelim gösterelimde önce karşımızda saygıyı hakeden bir yönetim olsun...

Ya Allah askina biri bi isim versin. Kim bu yoneticiler. Bi delikanlida ciksin canli yayinda desinki filan filan Fatih kulube giremez diyor....

Allah askina bi isim istiyorum bi delikanlidan....

Hacisalihoglu isim vermiyor; Fatih vermiyor; Halil vermiyor; yeter ya..

Allahini seven, Trabzonsporu seven, desifre etsin sunlar.. Bi isimleri ciksin ortaya; bakalim o yoneticiler evlerine ; isyerlerine girebilecek mi?

Karilar gibi kapi arkasindan konusmasinlar; soyle delikanli delikanli ciksinlar bi ortaya...

Reşit
15.12.2009, 13:04
ahhhhhhh dün okulda arkadaslar arasında konusuyorduk. doktor bir ay ömrün kaldı dese ne yaparsın.
bazıları şu prof. döverim diğeri şunu döverim felan. şimdi içimden geçende o yönetici bozuntularını bulup onlara fatihin gelmemesi için haklı bir sebep sunmalarını beklerim eğer sunmaslarsa gözünü karartıp kötü işler yapacaksın . e

ey yönetici bozuntuları siz bu adam kadar nerde fedakarlık yaptınız hanginiz giderken 7.5 milyon € para kazandırdır hanginiz giderken parasını almıyorum diyecek kadar sevdiniz bu klübü . fatihin geldiği gün isterse finaller olsun gidip havaalanında deliler gibi karşılayacagım :(

Süleyman Sofu
15.12.2009, 13:15
2sini tahmin ediyorum ama günahlarını almamak için söylemiyorum zaten delikanlı olan çıkar der açıkça ben şimdi delikanlı olan çıkar der diyince yine kızacak yönetimsporlular ama gerçek bu Trabzonluya arkadan iş çevirmek yakışmaz bana sen nerden biliyorsun dersen akşam kadırgadaki programın yalancısıyım adamlar isimleri belli ama burdan açıklayamayız diyorlar.Kimden korkup çekiniyolarsa artık...

Emre GÜRDAL
15.12.2009, 13:32
ben sole dusunuyorum fatıh tekke nedne basın acıklaması yada cıkıp bı programa bunları degerlendırmıyo ben sıze soleyımmı bence yonetım fatıhı aldı ama konusturmuyolar bence ole...

ibla6167
15.12.2009, 13:54
TEKKE GERİ ÇEVİRDİ
Bu sezon forvette sıkıntı yaşayan Beşiktaş'ta yönetim Zenit'in yıldızı Fatih Tekke'ye teklif sundu. Ancak tecrübeli oyuncu Siyah-Beyazlılar'ın talebinigeri çevirdi. Tekke'nın Kartal'ın idarecilerine, "Trabzonspor'a dönmem için Başkan Sadri Şener ve Teknik Direktör Şenol Güneş benimle görüştü. Onlara sözüm var. Bu durumda Beşiktaş'a gelmem Trabzonspor camiasını karşıma almama neden olur. Bunu da istemiyorum. Eski takımıma bir borçum var ve onu ödeme zamanı geldiğine inanıyorum. teklifiniz beni gururlandırmıştır ama kabul etmem şu an imkansız" diyerek gerekcesini de iletti. "
KAYNAK : TÜMSPOR

BAHADIR33
15.12.2009, 13:55
ilk mesajda böyle bir haber..
Bravo

ibla6167
15.12.2009, 13:56
moral olsun arkadaşlar

Emre GÜRDAL
15.12.2009, 13:57
TEKKE GERİ ÇEVİRDİ
Bu sezon forvette sıkıntı yaşayan Beşiktaş'ta yönetim Zenit'in yıldızı Fatih Tekke'ye teklif sundu. Ancak tecrübeli oyuncu Siyah-Beyazlılar'ın talebinigeri çevirdi. Tekke'nın Kartal'ın idarecilerine, "Trabzonspor'a dönmem için Başkan Sadri Şener ve Teknik Direktör Şenol Güneş benimle görüştü. Onlara sözüm var. Bu durumda Beşiktaş'a gelmem Trabzonspor camiasını karşıma almama neden olur. Bunu da istemiyorum. Eski takımıma bir borçum var ve onu ödeme zamanı geldiğine inanıyorum. teklifiniz beni gururlandırmıştır ama kabul etmem şu an imkansız" diyerek gerekcesini de iletti. "
KAYNAK : TÜMSPOR

buna ınanmak ısterdım ama senın ılk msjında bunu bulup buraya yazman habercılıktekı basarını gosterıyo brovo:D

yorumsuz6117
15.12.2009, 14:04
ben sole dusunuyorum fatıh tekke nedne basın acıklaması yada cıkıp bı programa bunları degerlendırmıyo ben sıze soleyımmı bence yonetım fatıhı aldı ama konusturmuyolar bence ole...
İnş öyledir..

ibla6167
15.12.2009, 14:08
Epey zamandır bu konu başlığı açıldığından beri Fatih Tekke ile ilgili yazılan çizilenleri dikkatle izliyorum. Bu forumdaki arkadaşlar adına olsun taraftarımız adına olsun üzülüyorum.Son şampiyonluğu yaşamış bir kardeşiniz olarak Fatih Tekke gibi bir futbolcunun bu takım yapısı içinde düşünülmemesi hayli üzücü. Oysa ki çok problemi çözebilecek kapasite ve kalite de bir oyuncu. Tabi busöylediklerim malumu ilan oluyor ama olsun dedim ya moral olsun.

matrix5782
15.12.2009, 15:52
tekke bekliyor zenit ve rubin bastırıyor.bilindiği gibi fatihin sözleşmesi ağustosda bitiyor bedava alırız hikaye oldu çünkü zenit ağustosta sözleşmesi bitecek oyuncuya ya sözleşmeni 2 yıl daha uzat yada alacağını getir git diyor.

tekke bekliyor rubin ısrarla transfer etmek istiyor.domingezden boşalan forvet mevkine gökdenizlede çok iyi anlaşan fatihi istiyor.

tekke bekliyor beşiktaş ve fenerbahçe resmi teklifte bulunuyor

tekke bekliyor almayadan 2 kulüp transfer teklif ediyor

tekke bekliyor kimi mi trabzonspor un bir telefonu nu

samimi telefonunu

tekke susuyor karışıklık olmaması için ortalık bulanmasın diye benim sorunum diyor askerlik sadece yönetimin sorunu değil diyor.

ve son olarak ekliyor bundan sonra beni trabzonspor haricinde hiçbir kulüp tatmin etmez.

saygıdan dolayı bekliyorum çünkü bana bekle dedi şenol güneş diyor.

yorumsuz6117
15.12.2009, 15:56
Yönetim bekliyor.. Yazık..

Adem Erdoğan
15.12.2009, 15:56
Matrix içinden geçenlermi bunlar yoksa gerçektende olanlarmı?

ESER
15.12.2009, 16:02
onceden paragoz du simdi askerlik sorunu olan birisi.. bu samimiyetsiz zihniyetden hic birsey beklemiyorum ve sadece senol gunes e guveniyorum.. almamak icin yapilan tiyatrolara az kaldi .. daha ne kulplar takilacak tekkeye hemde capi onun yarisi etmeyenlerce;)

matrix5782
15.12.2009, 16:02
Matrix içinden geçenlermi bunlar yoksa gerçektende olanlarmı?

içimden geçeni yazsam farklı yazardım

Hüseyin Bağdat
15.12.2009, 16:03
Herkes bekliyor çünkü önümüzde kritik Fener maçı var. Fatih'in gelip gelmeyeceği,yönetimin samimi olup olmadığı,herşey önümüzdeki hafta netleşir. Fener maçını hayırlısı ile atlatalım açıklamalar yapılır...

erkankoc
15.12.2009, 16:42
tekke bekliyor zenit ve rubin bastırıyor.bilindiği gibi fatihin sözleşmesi ağustosda bitiyor bedava alırız hikaye oldu çünkü zenit ağustosta sözleşmesi bitecek oyuncuya ya sözleşmeni 2 yıl daha uzat yada alacağını getir git diyor.

tekke bekliyor rubin ısrarla transfer etmek istiyor.domingezden boşalan forvet mevkine gökdenizlede çok iyi anlaşan fatihi istiyor.

samimi telefonunu

tekke susuyor karışıklık olmaması için ortalık bulanmasın diye benim sorunum diyor askerlik sadece yönetimin sorunu değil diyor.

ve son olarak ekliyor bundan sonra beni trabzonspor haricinde hiçbir kulüp tatmin etmez.

sonunda dayanamayip ben bile ariyacagim fatih i..ama bizim cok bilmis yonetim hala aramayi bile yapmadiysa eger fatihin yerinde olsam o insanlarla ayni havayi tenefus etmeyi bile istemem...fatihe kizmiyorum ..bu yonetimi bizler nasil sectik sectirdik ona kiziyorum..inanirmisiniz yonetimden insanlari gordukce su takimdan soguyorum...

İHTİLALL
15.12.2009, 17:12
Bekle Tekke bekle...

Bizde bekliyoruz..

Gün gelir devran döner..

Bizim de sürprizlerimiz olur..

Çoğu gitti azı kaldı..

Bekleyelim bakalım..

Ali Tunahan Güllü
15.12.2009, 17:38
Hadi Şenol hoca sen yaparsın bu işi..

ugurozturk
15.12.2009, 17:49
Fener macinin sonucu bekleniyor cunku; eger mac kaybedilirse fark 10 puana cikacak. ilk yariyi 27 puanla bitiren bir takim sampiyon olamayacagina gore; ve TS'nin de formasi zaten ilk dorde girdigine gore; Fatih Tekkeye; 6 ay sonra serbest kalacakken; hem askerlik sorunu da cozulecekken; sampiyonlugun gelmeyecegi bi senede 3-4 trilyon bonservis odemek mantiksiz olur.

Fener macini kazanirsak Fatih Tekke gelecektir; suphem yok !!!!!!!

Bu bekleyisin baska aciklamasi yok!!!!

benim korkum Fatihin gelmesini istemeyen bazi futbolcularin maca asilmamasi..

Emirhan Makul
15.12.2009, 18:09
Boşuna bekleniyor, Boşuna bekliyor Fatih Sultan. Gelemeyecektir,Almayacaklardır. Ben umudumu bu yazın kestim yarım senedir %1 bile umut beslemedim içimde gelmeyecektir biliyorum.

ibrahimfevzi
15.12.2009, 18:11
Bende diyorumki fener maçını alırsak nasıl olsa biz bu forvetlerlede maç kazanıyoruz, kazanan takıma takviyeyede gerek yok mantığıyla Fatih alınmaz. Şayet fener maçı kaybedilirse ozamanda nasıl olsa şampiyonluk iddamız kalmadı ne diye fatihe bonservis ödeyelim mantığıyla Fatih gene alınmaz.
Yani bu yönetim tarafından bahane çok, Fatih TEKKE Her türlü alınmaz...

ugurozturk
15.12.2009, 18:20
Bende diyorumki fener maçını alırsak nasıl olsa biz bu forvetlerlede maç kazanıyoruz, kazanan takıma takviyeyede gerek yok mantığıyla Fatih alınmaz. Şayet fener maçı kaybedilirse ozamanda nasıl olsa şampiyonluk iddamız kalmadı ne diye fatihe bonservis ödeyelim mantığıyla Fatih gene alınmaz.
Yani bu yönetim tarafından bahane çok, Fatih TEKKE Her türlü alınmaz...

Denizli macini baskan da izledi.. gormedi mi umutun gokhanin peynir ekmek gibi harcadigi pozisyonlari; Denizlispor macinin 1-1 bitmeyisinin allahin bi lutfu oldugunun farkinda olmayacak kadar saflar mi sence?

1-0lik ya da 2-1lik bi fener galibiyeti mi onlara bizim forvetler yeter dedirtecek. Senol gunes isterken; Taraftar ayaklanmisken;

yok canim !

Orhan Aydın
15.12.2009, 18:22
Körlere yol göstermek gerek
ne büyük lafmış be:)

Sinem Yılmaz61
15.12.2009, 21:35
Yapin su Isi da Millet kurtulsun artik Cile cekmekden!

Mustafa Çolak
15.12.2009, 21:46
Sadri Başkan Niye İnat Ediyorsun ?

fehmi burnaz
15.12.2009, 21:52
hayırlıs olsun bakammm:)

AYYILDIZ
15.12.2009, 22:28
İş Şenol Hocada bitiyor.Yönetime her konuda rest çekebilmeli tek yetkili olarak getirdiler kendisini.Fatih Tekke konusuna gelirsek bu yönetime kalırsa almazlar.Fener maçını yenersek bakın yendik takviyeye ihtiyaç yok yalanı yenilirsekte para yok derler.Yalnız bu 3 maçlık balonu biraz güçlü bir takım rahat patlatır.O zaman ne diyecek bakalım başkan.

Mesut
15.12.2009, 22:29
tek güvendiğim adam şenol hocadır sana güvenıyorum hocam yoksa almayacaklar onu iyi biliyorum

Süleyman Sofu
15.12.2009, 22:31
Trabzonda maça gidecek arkadaşlardan ricamdır maç esnasında değil ama maç sonunda skor ne olursa olsun o stad kaptan Fatih Tekke diye inlemeli ama öyle böyle bir ses olmamalı stat inlemeli resmen ve bu ses Trabzondan Türkiyenin her köşesine yayılmalı...

Körlere yol göstermek gibi,Sağırlarada bu sesi duyurmak gerek...

Cafer Bulur
15.12.2009, 22:31
İş Şenol Hocada bitiyor.Yönetime her konuda rest çekebilmeli tek yetkili olarak getirdiler kendisini.Fatih Tekke konusuna gelirsek bu yönetime kalırsa almazlar.Fener maçını yenersek bakın yendik takviyeye ihtiyaç yok yalanı yenilirsekte para yok derler.Yalnız bu 3 maçlık balonu biraz güçlü bir takım rahat patlatır.O zaman ne diyecek bakalım başkan.
Benim tanidigim senol günes yönetime rest cekmez,yönetim senol günesin iyiniyetini suistimal etmemelidir.

Bir yönetim su takima fatih tekkenin gerekli oldugunu göremiyorsa sözün bittigi yerdeyiz demektir.

yorumsuz6117
15.12.2009, 22:32
Fb ve Gs maçlarında Umut ve Gökhan gol atsın almazlar kaptanı atamazlarsa alırlar belki inş atamazlar..

Harun-61
15.12.2009, 22:33

bunlardan biri Hertha Berlin'mi ?

Sinem Yılmaz61
15.12.2009, 22:34
Evet Senol Hoca Fatihin gelmesine yardim eder, buna cok eminim. O da istiyor Fatihi görmek. Ama bu is ne zaman gerceklesir artik bilemeyiz, insallah cok yakinda. Tribünde degil Sahada yerini al Sultanim, sana o Forma cok yakisiyor karizmatik Kaptan.

Süleyman Sofu
15.12.2009, 22:46

samimi telefonunu

Yeter be yeter artık nedir bu yönetimin istediği anlayamıyorum!!!
Midem kaldırmıyor bünyem kabul etmiyor artık bu rezilliği çok şeymi istiyoruz sanki sizden ey yöneticiler kişisel egolaranız yüzünden bu taraftara nedir bu çekirdiğiniz yarın kaptan çıkıp derseki ulan size inat gidiyorum hemde eziklerden birine gidiyorum alın size askerlik alın size para alın size bonservis dese ne yapacaksınız nasıl oturacaksınız o koltuklarda dayanamıyor insan elin yabancısına verdiğiniz değerin onda birinidemi haketmiyor bu adam sizin gözünüzde yeter ya artık yeter bu işin ne feneri ne gssi kaldı bu yönetim hikaye anlatmaya devam ediyor...

Semih Kırsüleymanoğlu
15.12.2009, 22:56
Fb ve Gs maçlarında Umut ve Gökhan gol atsın almazlar kaptanı atamazlarsa alırlar belki inş atamazlar..

ya belki haddime degil ama söylemeden edemiyorum. Ahmetler, Mehmetler, Fatihler, Serkanler, Hamiler, Sadriler gelip gidicilerdir. Sonunda hep Trabzonspor kalicak. Yani Bi kisi gitsin diye veya biri gelsin diye Trabzonsporun yenilmesini istemek olmaz.

yorumsuz6117
15.12.2009, 22:56
Tekke ölürde eziklerde forma giymez

yorumsuz6117
15.12.2009, 22:57
ya belki haddime degil ama söylemeden edemiyorum. Ahmetler, Mehmetler, Fatihler, Serkanler, Hamiler, Sadriler gelip gidicilerdir. Sonunda hep Trabzonspor kalicak. Yani Bi kisi gitsin diye veya biri gelsin diye Trabzonsporun yenilmesini istemek olmaz.
Yenilsin demiyorum Umut , Gökhan gol atmasın Colman atsın , Alan atsın , Gabric atsın öyle kazanalım..

salihismet
15.12.2009, 22:59
Fatih Tekke konusu yavas yavas dayatmaya dogru gidiyor, aslinda coktan beri bir dayatma var. Forvet ihtiyaci var,
bunu herkes görüyor, birakinda bunu oynatacak hoca ve parasini ödeyecek yöneticiler karar versin, kimin alinip kimin
alinmiyacagina.

Adem Erdoğan
15.12.2009, 23:00
Yenilsin demiyorum Umut , Gökhan gol atmasın Colman atsın , Alan atsın , Gabric atsın öyle kazanalım..

Büyük ihtimalle de öyle olacak zaten.

Fatih konusundaki rotalarını bu maça göre çizecekseler eğer bence bıraksınlar futbolda yöneticilik yapmayı başka sporlara yönelsinler.

Adem Erdoğan
15.12.2009, 23:01
Fatih Tekke konusu yavas yavas dayatmaya dogru gidiyor, aslinda coktan beri bir dayatma var. Forvet ihtiyaci var,
bunu herkes görüyor, birakinda bunu oynatacak hoca ve parasini ödeyecek yöneticiler karar versin, kimin alinip kimin
alinmiyacagina.

Mevcut hocamızın kararı belli, gömdüğümüz 2 hocanın bu konudaki kararlarıda aynı yöndeydi.

Demekki aklın yolu bir(dokuz).

Semih Kırsüleymanoğlu
15.12.2009, 23:10

Trabzonum yensinde gerisi yalan:D Ama Gol atsalar dahi ya Fatih yada baska kaliteli forvet kesin alinicak

salihismet
15.12.2009, 23:25
Fatih Tekke alinsa bile gönülsüz alinacaginin herkes farkina varsin bence.
Bunu Fatih de cok iyi görüyor, onu istemeyen bir yönetimle nasil calisacak,
nasil oraya faydali olacak? Hocanin onu isteyip istemedigide belli deyil henüz,
böyle bir karmasanin icinde insan nasil basarili olur? Beni yöneticiler istemiyor
diye kendiside söylüyor. Valla ben bu isi cok karisik görüyorum, hem Fatih
acisindan hemde Trabzonspor acisindan gelmemesi en dogrusu olacakdir.

Süleyman Sofu
15.12.2009, 23:30
Kaptan geldiğinde atacağı gollerle kendisini istemeyen futbol ukalalarına gereken cevabı en güzel şekilde verecektir...

salihismet
15.12.2009, 23:44
Kaptan geldiğinde atacağı gollerle kendisini istemeyen futbol ukalalarına gereken cevabı en güzel şekilde verecektir...

Futbol ukalalarini, biraz kafani yorarsan bulacaksinda, sen isin kolayina kaciyorsun.

İlyas Onat
15.12.2009, 23:48

: )

Şeyh ile mürid gibisiniz.

Handiyse dilinizden başka kelam sadır olmayacak. Nere dönseniz Tekke. Nasıl bir sevdadır bu böyle?

Süleyman Sofu
15.12.2009, 23:50
Ben aramıyorum ,zaten kim olduklarını biliyorum ama isim verip boşyere başımı ağırtmak istemiyorum değmiyolar çünki he sizin aklınızda bi isim varsa buyrun söyleyin ben artık sabah cevap yazarım iyi geceler arkadaşlar...

Süleyman Sofu
15.12.2009, 23:53
: )

Şeyh ile mürid gibisiniz.

Handiyse dilinizden başka kelam sadır olmayacak. Nere dönseniz Tekke. Nasıl bir sevdadır bu böyle?

Eeee burda işler böyle gelene kadar sağdada Tekke soldada Tekke nasılki başkana amansız destek tam destek varsa bizde acizane Kaptanın yanındayız
Not:Bu şeyh mürid muhabbeti aklıma nedense hacısalihoğlunu getirdi aynı dildenmi konuşuyorsunuz ne...

İlyas Onat
16.12.2009, 00:00
Olanca içtenliğimle, tebessüm ederek yazmıştım aslında o mesajı. Neyse... Başka bir makamdasınız belli ki.

Süleyman Sofu
16.12.2009, 00:03
Olanca içtenliğimle, tebessüm ederek yazmıştım aslında o mesajı. Neyse... Başka bir makamdasınız belli ki.
Pardon renkdaş ya uykusuzluğuma ver bende pek ciddi bişey yazmamıştım ama yinede kusura bakma Takada bi haber gördüm uykum kaçtı neyse kokusu çıkar doğrumu yalanmı nedir ne değildir belli olur...

İlyas Onat
16.12.2009, 00:20
Eyvallah...

Bu arada Alkan61 müstarıyla yazan arkadaş lütfeyler de yazmaya devam ederse memnun oluruz. Elbet bir haber, bir ışık bekliyor olacağız iletilerinden ama o haberi vermese dahi yazsın. Bülbüllerin vaveylasına kulak kesiliriz hiç değilse. : )
Hayırlı geceler.

arifberkay
16.12.2009, 11:12
Spaletti Fatih’i Zenit’te İstemiyor. kaynak medya trabzon

Mesut
16.12.2009, 12:08
spaletti goran pandevle huntelaar ı istemiş de bunları alabilirmı zenıt

yorumsuz6117
16.12.2009, 12:25
Spaletti iki forvet istediğine göre Fatih'i istemiyor olabilir bide Kezman var çünkü..

karatasof
16.12.2009, 12:26
Spaletti Fatih’i Zenit’te İstemiyor. kaynak medya trabzon

Demek ki Fatih'i istemeyen sadece bizim yönetim değilmiş.:(
Bakın bunuda bizim Başkan ustalıkla kullanır.
Demedi demeyin sonra........

SEDAT
16.12.2009, 13:59
spaletti goran pandevle huntelaar ı istemiş de bunları alabilirmı zenıtzenitte ki para rusyada başka hiçbir takımda yok..istediğini alır..

AYYILDIZ
16.12.2009, 14:00
Bizim yönetim milleti kandırmak için bin birtürlü yalan söyler en son dakikaya kadar almamak için diretirler.İş Şenol Hocada bitiyor.

yorumsuz6117
16.12.2009, 14:05
Bordo-mavili takımın bu sabah yaptığı antrenmanı izleyen Hacısalihoğlu, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Hacısalihoğlu, ligde art arda aldıkları 3 galibiyetin Trabzonspor takımına ve camiasına moral ve inanç getirdiğini belirterek, ''Önümüzde Fenerbahçe maçı var. Önemli bir maç. Trabzonspor ile Fenerbahçe hangi sıralamada olursa olsun aralarındaki maçlar her zaman önemli olmuştur'' dedi.

Fenerbahçe maçını yalnızca bir maç olarak görmek gerektiğini anlatan Hacısalihoğlu, şöyle devam etti:
''Bu maçı her şeyin başı veya sonu olarak değerlendirmemek lazım. Tabii ki biz her maçı kazanma arzusunda oluyoruz. Bu maçı da aynı şekilde kazanma arzusundayız. Şunu akıldan çıkarmamak lazım, bu maç hiçbir şeyin rövanşı değil, yalnızca iki takım için de oynanılacak önemli bir maçtır. Biz bu maçın centilmence geçmesini, hakem hatası olmamasını ve sonucunda Trabzonspor'un arzu ettiği 3 puanı almasını istiyoruz.''

Hacısalihoğlu, Trabzonspor'un Fenerbahçe ile 1995-96 sezonunda oynanan ve mağlup oldukları maçtan sonra birçok kez karşı karşıya geldiğini kaydederek, ''O tarihten sonra Trabzonspor ile Fenerbahçe birçok maç yaptı. O maçın rövanşı olarak bu maçı değerlendirmek doğru tespit olmaz. Biz öyle bakmıyoruz. Ancak önemli bir maçtır. Trabzonspor'un, yakaladığı çıkışı taçlandırmak için bu maçı galibiyetle tamamlaması en büyük arzumuz'' diye konuştu.

-HAKEM ETKİSİ-
Asbaşkan Hacısalihoğlu, karşılaşmanın hakemi konusunda birkaç ismin ortaya atılmasına ilişkin olarak ise ''Hakem camiasının içinde olanlar bu maça verilecek iki üç hakemi tespit edebiliyorlar. Hakemlerin bu sezon aldıkları görevlerden, daha önce aldıkları maçlar dikkate alınarak tahmini değerlendirmeler yapılıyor. Biz hakemlerin kasıtlı hata yapmadığına inanıyoruz, inanmak istiyoruz. Bu maçta da arzumuz, dileğimiz bu şekilde'' dedi.

Fenerbahçe Kulübü'nün kendi penceresinden bir takım değerlendirmeler yaptığını kaydeden Hacısalihoğlu, ''Bunların sonucunda hakemler üzerinde bir baskı olmamasını arzu ediyoruz. Hakemlerin adil bir şekilde gördüklerini değerlendirerek kararlar vermesini istiyoruz. Maç sonunda oynayan futbolcular ile ilgili değerlendirmeler, teknik düzenlemeler tartışılması lazım. Hakem hataları ile ilgili gündem yaratılacak bir ortam oluşmamasını arzu ediyoruz'' diye konuştu.

-FATİH TEKKE TRANSFERİ-
Hacısalihoğlu, Rusya'nın Zenit Takımı'nda forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke'nin gündemlerinde olan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Teknik kadromuzun bu konudaki teklifi doğrultusunda görüşmeler yapılır. Ekonomik şartlar uygun düşerse, Fatih Tekke alınabilir. Tabii ki Fatih Tekke'nin ve kulübünün uygun şartlar sunması bu transfer için ancak geçerli olacak sebeptir'' dedi.

Ajansspor

Aynı şeyleri tekrarlayıp duruyorsun Hacısalioğlu

Mesut
16.12.2009, 14:09
zenitte ki para rusyada başka hiçbir takımda yok..istediğini alır..
M.City de olan para hiç bir takımda yok alabildimi kakayı
Alabildimi fabregası buffonu
Para bazı noktada yeterli olmuyor

SEDAT
16.12.2009, 14:10
sayın hacısalihoğlu gerçekten klübün diğer yöneticiyle hep aynı sözler yeter artık susun lütfen ve şu adamı alın artık bu insanların sabrı kalmadı...

SEDAT
16.12.2009, 14:11
M.City de olan para hiç bir takımda yok alabildimi kakayı
Alabildimi fabregası buffonu
Para bazı noktada yeterli olmuyordemekki real madridde daha çokmuş...ayrıca arada çok fark yoksa ben de reala giderim tabiki...

Mesut
16.12.2009, 14:16
demekki real madridde daha çokmuş...ayrıca arada çok fark yoksa ben de reala giderim tabiki...

hemşerum yapma etme M.city 120 milyon euro yıllıkda 12 milyon euro önerdi
real 65 milyon euroya aldı yıllıkda 8-9 milyon euro alıyor yanılmıyorsam
neyse anlatmak istediğim para herşey değil
futbolcu kariyerde düşünüyor karyer yapmak isteyen bir futbolcu rusyayı bence tercih etmez ha paragöz ise oalbilir :)

yorumsuz6117
16.12.2009, 14:20
Fatih Tekke ya devre arası alınacak ya da bir daha futbolcu olarak Trabzonspor forması giyemez Zenith yöneticileri aptal mı ya sözleşmesini uzatırlar ya da Rubin'e gider Almanya'dan da teklifler var sezon sonu gelme ihtimali yok kaptan Trabzonspor'da oynamak istiyor diğer teklifler umrunda değil ama eğer bizim yönetim Tekke'yi almak için hiçbirşey yapmamaya devam ederlerse kaptanda yoluna bakar haklı olarak.

Kalkinmali
16.12.2009, 14:35
dahada gelmedi mi kral? :(

ESER
16.12.2009, 14:37
biz bu filmleri defalarca izledik.. bi yolu bulunup fatihe bir kulp takilir ki askerlikle bi nabiz yoklamasi yapiliyor,,sonrada ah be tuhh alamadik fatihi , gordunuz mu ne kadar da almak istemistik oysa ki ayaklariyla bu transfer mevzusu kapanir ara donemde.. sezon basinda cok daha saglam bir mazeretleri olucak fatih 33 yasinda bu adamdan bundan sonra bize fayda gelmez diyecekler, olucak bitecek.. samimi olmayan insanlara duydugum guven ancak bu kadar olur..

tslover
16.12.2009, 14:52
fatihin geri dönmesine kesinlikle karşıyım.Trabzona gelirse sadece zararı olur.Bu iletimi de tarihe not düşmek amacıyla yazıyorum.

yorumsuz6117
16.12.2009, 14:54
fatihin geri dönmesine kesinlikle karşıyım.Trabzona gelirse sadece zararı olur.Bu iletimi de tarihe not düşmek amacıyla yazıyorum.
Tamam o zaman öneriniz nedir kim gelsin kaptanı istemiyorsunuz bi öneride bulunun o zaman ya da Umut - Gökhan'la devam mı edelim..?:p

erkankoc
16.12.2009, 15:03
real madrid kim,m city kim..dunyadaki gelmis gecmis en buyuk klup real madridtir...aldigi basarilar kupalar ve futbolcular acisindan..o yuzden herkes bir gun real madridte oynamak ister...ben barcayi destekliyorum:) renklerden dolayi....ama real madrid bi tarafa diger butun klupler bi tarafa...real kime teklif yollasa hangi takimda olursa olsun futbolcu gelmek istiyo..ronaldo ornegi,kaka vb

erkankoc
16.12.2009, 15:04

kardes bana anlat bakiyim hangi konudan zarari olur...gokhandan umuttan ddaha zararli olur...gercekci bir cevap bekliyorum tarihe not dusmek acisindan..

tslover
16.12.2009, 15:09
Tamam o zaman öneriniz nedir kim gelsin kaptanı istemiyorsunuz bi öneride bulunun o zaman ya da Umut - Gökhan'la devam mı edelim..?:p
forvete takviye yapılması taraftarıyım.bu harhangi birisi olabilir ayrıca umut ve gökhanın da çok iyi patlama yapacaklarına inanıyorum.ancak cok sevmeme rağmen Tekke'ye karşıyım.artık o devir bitti.Tekke'nin takım içindeki dengeleri ve şu anda oluşmuş olan olumlu havayı bozacağını düşünüyorum.Tekke haricinde takımdaki diğer 10 oyuncunun psikolojisini düşünebilir misiniz? Bir tarafta taraftarın aldırttığı bir oyuncu diğer tarafta diğer 10 kişi.Ayrıca da daha önce kaptanlık yapmış birisinin seneler sonra tekrar dönüp TS'ye kaptan olması söz konusu olmamalıdır diye düşünüyorum.

Adem Erdoğan
16.12.2009, 15:14
forvete takviye yapılması taraftarıyım.bu harhangi birisi olabilir ayrıca umut ve gökhanın da çok iyi patlama yapacaklarına inanıyorum.ancak cok sevmeme rağmen Tekke'ye karşıyım.artık o devir bitti.Tekke'nin takım içindeki dengeleri ve şu anda oluşmuş olan olumlu havayı bozacağını düşünüyorum.Tekke haricinde takımdaki diğer 10 oyuncunun psikolojisini düşünebilir misiniz? Bir tarafta taraftarın aldırttığı bir oyuncu diğer tarafta diğer 10 kişi.Ayrıca da daha önce kaptanlık yapmış birisinin seneler sonra tekrar dönüp TS'ye kaptan olması söz konusu olmamalıdır diye düşünüyorum.

bu konuda resmen dejavu yaşıyoruz.değişen tek şey 2008 in 2009 olması.

Sinem Yılmaz61
16.12.2009, 15:15
Kim ne derse desin, ben Tekkeyi her zaman bu Takimin basinda görmek isterim, ne olursa olsun...
Gelirse bize büyük katkisi olacagini cok eminim,ve ona cok güveniyorum, ama birileri onun gelmesine karsi, hadi hayirlisi bakim...

Recep Alkan
16.12.2009, 15:16

Bu olumlu havayı yaratan, hayrnı olduğunuz adam yani Şenol Hoca istiyor kaptanı.

HAngi tarihe not düşüyorsun ???

7can61
16.12.2009, 15:19

Nasıl bir patlama düşünüyorsunuz acaba Umut&Gökhan dan. Arkadaşım açıkça söyleyim Cernde Bing Bang patlaması olabilir ona inanırım ama Umut ve Gökhanın patlama yapmasına inananam sizde inanmayın mutlu olun :)

tslover
16.12.2009, 15:21
bu konuda resmen dejavu yaşıyoruz.değişen tek şey 2008 in 2009 olması.
taraftarlarımız çoğu zaman olduğu gibi bence bu konuda da -hatta bu konuda daha fazla-duygusallık içerisinde.Bu duygusallığın sebepleri var elbette(umut ve gökhanın form durumları).Ancak geçmişi geçmişe teslim edip şu an mantıklı düşünme ve ona göre karar verme zamanıdır.fatih tekke gelirse ki gelince görülecektir hayallerle gercekler arasında bariz farklar vardır.fatih'te gol kacırak,cezalı olacak,sakat olacak ama bizim onun gelişinden sonra asla bir daha umut bulutumuz ve gökhan ünalımız olmayacak.1 kişinin TS'nin gol yükünü tek başına kaldırması mümkün deil bence.bu fatih tekkede olsa..

7can61
16.12.2009, 15:24
tslover
Bu umut gökhan dediğimiz adamlar bizim geçen sene şampiyonluğu kaçırmamamızın Ersun hocanın gitmesinin ve ligde şu an olduğumuz durumun başlıca sorumlularıdır. Bu sebeple bu adamların olmamasının bizden birşey eksilteceğini düşünmüyorum.

tslover
16.12.2009, 15:29
tslover
Bu umut gökhan dediğimiz adamlar bizim geçen sene şampiyonluğu kaçırmamamızın Ersun hocanın gitmesinin ve ligde şu an olduğumuz durumun başlıca sorumlularıdır. Bu sebeple bu adamların olmamasının bizden birşey eksilteceğini düşünmüyorum.
saygı duyuyorum.ben sadece bu konudaki fikirlerimi,düşüncelerimi paylaşmak istedim.Ben fatih tekkenin gelmesini saydıgım nedenlerden dolayı istemiyorum.Ama gelirse de bir taraftar olarak tabiki yanılmış olmayı isterim.

BAHADIR33
16.12.2009, 15:30
Ve golcüler beklenen patlamayı gerçekleştirir...

http://img705.imageshack.us/img705/7472/bodof.jpg

Murat Erdem
16.12.2009, 15:34
Ve golcüler beklenen patlamayı gerçekleştirir...

http://img705.imageshack.us/img705/7472/bodof.jpg
Bahadır kardeş, yeni kullanıcı ismin hayırlı olsun. Daha şık olmuş bence...

BAHADIR33
16.12.2009, 15:37
Bahadır kardeş, yeni kullanıcı ismin hayırlı olsun. Daha şık olmuş bence...
Teşekkürler.
Sizler aklıma geldiniz ..
Yani kendi adını kullanan ve fikirlerine değer verdiğim insanlar , ben de değiştirdim.

Orhan Aydın
16.12.2009, 15:41
Bahadır abi bende hayırlı olsun diyeyim:)

BAHADIR33
16.12.2009, 15:44
Sağol Orhan'ım
Böylesi daha iyi .Hatta bir de Murat Erdem'in dediği gibi herkes yaşını ve ilini yazsa daha güzel olacak.

Orhan Aydın
16.12.2009, 15:51
Evet abi öylesi daha güzel olur.Esrarengizlik de bir yere kadar.:)

BAHADIR33
16.12.2009, 15:54
Söyle bakalım Orhan.
%50 şansın var.
Fatih Tekke gelecek mi gelmeyecek mi?

ugurozturk
16.12.2009, 15:56

Tarihe not dusmek acisindan soruyorum; su son 10 senede Fatih Tekkeden baska kim seni daha cok sevindirdi...

En son ne zaman bi golcun 30 gol atti.

En son hangi sezonda 70 kere GOOOLLLL diye bagirdin...

bi dusunde oyle konus...

Mesut
16.12.2009, 16:01
Bne hala kızıyorum bu işe artık son verilmeli fenerbahçe maçından sonra adam gibi çıkacaklar diyecekler
fatih tekke hayırlı olsun takımıımza
yada
almıyoruz ilgillenmıyoruz kendisine futbol hayatında başarılar dileriz diyecekler
2 seçenekleri var kıvırmaya başladığı an tepkiler çığ gibi olur kalkamazlar altından çıkacaklar adam gibi açıklayacaklar aldık veya almayacağız.
önümüze bakmalıyız artık can sıkıntısı olmaya başladı

Orhan Aydın
16.12.2009, 16:02
Bahadır abi zor bir soru olduğu konusunda hemfikiriz galiba:)Ama ben gelmeyecek diyorum. Gönlümün düşüncesi değil bu

BAHADIR33
16.12.2009, 16:05
Recep sen ne diyorsun kardeşim? Gelecek mi kaptan?

Adem Erdoğan
16.12.2009, 16:11
taraftarlarımız çoğu zaman olduğu gibi bence bu konuda da -hatta bu konuda daha fazla-duygusallık içerisinde.Bu duygusallığın sebepleri var elbette(umut ve gökhanın form durumları).Ancak geçmişi geçmişe teslim edip şu an mantıklı düşünme ve ona göre karar verme zamanıdır.fatih tekke gelirse ki gelince görülecektir hayallerle gercekler arasında bariz farklar vardır.fatih'te gol kacırak,cezalı olacak,sakat olacak ama bizim onun gelişinden sonra asla bir daha umut bulutumuz ve gökhan ünalımız olmayacak.1 kişinin TS'nin gol yükünü tek başına kaldırması mümkün deil bence.bu fatih tekkede olsa..

duygusallık içerisinde olsaydım bende körü körüne umut bulut'u savunurdum, ya da hasan3.'nün geri dönmesini isterdim.

BAHADIR33
16.12.2009, 16:12
Son kararın mı Orhan'ım?

Adem Erdoğan
16.12.2009, 16:13
Söyle bakalım Orhan.
%50 şansın var.
Fatih Tekke gelecek mi gelmeyecek mi?

ben söyliyim; gelecek. diğer türlüsü hiçbir şekilde aklıma mantığıma sığmıyor çünkü.

Orhan Aydın
16.12.2009, 16:13
Başıma kötü birşey gelmeyecekse evet abi:)İnşallah yanılırım tabi.

BAHADIR33
16.12.2009, 16:14
ben söyliyim; gelecek. diğer türlüsü hiçbir şekilde aklıma mantığıma sığmıyor çünkü.
O zaman F. Tekke gelirse forman bende Adem,
Orhan ne yapalım..o kadar da sordum :)
Not:Bahisler kapanmıştır.

Orhan Aydın
16.12.2009, 16:16

Adem abinin kazanmasını çok isterim abi inşallah:)

BAHADIR33
16.12.2009, 16:18
İnşallah Orhan :)

İbla 6167 yok mu bugün güzel haber?

Süleyman Sofu
16.12.2009, 16:19
Recep sen ne diyorsun kardeşim? Gelecek mi kaptan?
Recep imzayı atmadan yorum yok diyordu abi belki fikri değişmiştir:)

BAHADIR33
16.12.2009, 16:20
Recep imzayı atmadan yorum yok diyordu abi belki fikri değişmiştir:)
güzeldi bu

ibla6167
16.12.2009, 16:26
Aslında aylardır recep kardeşin söylediği gibi Tekke transferi tamamen yönetimin tekelinde gibi.yani ne Zenith ne diğerleri yönetim evet derse bu iş olur biter. benim gönlümde Fatih-Umut forvet hattı gibi

Süleyman Sofu
16.12.2009, 16:28
Trabzonspor’un sabahki idmanında bir detay gözlerden kaçmadı
Güneş’in yarı sahadaki taktik çalışmasında Umut Bulut yine inanılmaz goller kaçırdı. Güneş inanılmaz goller kaçıran Umut Bulut’u moral isteklendirme açısından teşvik ederken Umut, Güneş’in bu konudaki hassasiyeti karşısında da duygulandı.

Umut Bulut’un inanılmaz goller kaçırmasında ciddi bir sorun olduğuna kanaat getiren Şenol Güneş bu konuda futbolcu ile terapi yapmaya karar verdi…

Kaan
16.12.2009, 16:34
Trabzonspor’un sabahki idmanında bir detay gözlerden kaçmadı
Güneş’in yarı sahadaki taktik çalışmasında Umut Bulut yine inanılmaz goller kaçırdı. Güneş inanılmaz goller kaçıran Umut Bulut’u moral isteklendirme açısından teşvik ederken Umut, Güneş’in bu konudaki hassasiyeti karşısında da duygulandı.

Umut Bulut’un inanılmaz goller kaçırmasında ciddi bir sorun olduğuna kanaat getiren Şenol Güneş bu konuda futbolcu ile terapi yapmaya karar verdi…

Bu kadar olur. ççç ççç ççç

Kaynak?.. Dur tahmin edeyim; Medya Trabzon. :D

Ayrıca Tekke'yi överken oyuncularımızı yerden yere vurmaya hiç mi hiç gerek yok. ;)

Adem Erdoğan
16.12.2009, 16:36

Kaybedersek diye ortaya bizimde bişe koymamız lazım abi.Böyle tek taraflı olmaz.:D

Süleyman Sofu
16.12.2009, 16:42

Ayrıca Tekke'yi överken oyuncularımızı yerden yere vurmaya hiç mi hiç gerek yok. ;)
iyide orda oyuncuyu yerden yere vurmak gibi bir niyet yok sadece mevcut duruma bi gösterge olsun diye yazdım.Kaynağın medya trabzon veya haber61 olması ne farkeder ki ne yani umutun gol kaçırması konusundadamı yalan haber yapacaklar okadarda küçülmezler herhalde...

Kaan
16.12.2009, 16:44
iyide orda oyuncuyu yerden yere vurmak gibi bir niyet yok sadece mevcut duruma bi gösterge olsun diye yazdım.Kaynağın medya trabzon veya haber61 olması ne farkeder ki ne yani umutun gol kaçırması konusundadamı yalan haber yapacaklar okadarda küçülmezler herhalde...

Hiç yaparlar mı yahu. :):)

Tolunay Abdioğlu
16.12.2009, 16:54
Hiç yaparlar mı yahu. :):)

Sence yapmalarına gerek var mı bu konuda. ?

Kaan
16.12.2009, 16:56
Sence yapmalarına gerek var mı bu konuda. ?

Yok bence.

ibla6167
16.12.2009, 16:59
Yahu umut'un bu kadar gol kaçırması niye insanları yorum yapmaya itiyor anlayabilmiş değilim. Umut 1.sınıf bir golcü hiçbir zaman olmadı ama herzaman belli bir standardı tutturan bir topçu. Her takıma lazım, Fatih gollerini atsın Umut'ta gerekeni yapar skora gerekli katkıyı sağlar diye düşünüyorum.

BAHADIR33
16.12.2009, 17:41
Kaybedersek diye ortaya bizimde bişe koymamız lazım abi.Böyle tek taraflı olmaz.:D
Olur Adem olur. İddia değil bu. gelirse gönlümden kopacak birşey :)

Dursun Kaplan
16.12.2009, 18:01
Asbaşkan ne demiş ;

Hacısalihoğlu, Rusya'nın Zenit Takımı'nda forma giyen Fatih Tekke'nin gündemlerinde olan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Teknik kadromuzun bu konudaki teklifi doğrultusunda görüşmeler yapılır. Ekonomik şartlar uygun düşerse, Fatih Tekke alınabilir. Tabii ki Fatih Tekke'nin ve kulübünün uygun şartlar sunması bu transfer için ancak geçerli olacak sebeptir'' ifadelerini kullandı.

JoKeR™
16.12.2009, 18:15
Asbaşkan ne demiş ;

Hacısalihoğlu, Rusya'nın Zenit Takımı'nda forma giyen Fatih Tekke'nin gündemlerinde olan bir oyuncu olduğunu belirterek, ''Teknik kadromuzun bu konudaki teklifi doğrultusunda görüşmeler yapılır. Ekonomik şartlar uygun düşerse, Fatih Tekke alınabilir. Tabii ki Fatih Tekke'nin ve kulübünün uygun şartlar sunması bu transfer için ancak geçerli olacak sebeptir'' ifadelerini kullandı.

Bence hacısalihoğlu şimdiden yan çizmeye çalışıyo

Etem Güner
16.12.2009, 18:34
arkadaşlar recebin her fatih ile ilgili herkelimesi fatihin birebir ağzından çıkan sözlerdir unutmayın dost doğrusunu söyler acı olur düşman tatlı söyler sonu binpişmanaş olursunuz fatihi bütün samimiyetimle söyleyeyimki yönetim almak istemiyor o molla bu kapıtan giremez diyenleri unutmayın ilk işi tesislerdeki mescidi kapatanlar hacı olmuş lakabı yönetimce mollaya çıkmış fatihi alacağınımı zannediyorsunuz inanın zenit bedava verecek fatih bedavaya oynayacak bu iş çok zor arkadaşlar hadi hayırlı işler recebimi üzmeyin bmn balıkesir başkan etem

tslover
16.12.2009, 19:25
Tarihe not dusmek acisindan soruyorum; su son 10 senede Fatih Tekkeden baska kim seni daha cok sevindirdi...

En son ne zaman bi golcun 30 gol atti.

En son hangi sezonda 70 kere GOOOLLLL diye bagirdin...

bi dusunde oyle konus...
fatihin TS için geçmişte yaptıklarına sözüm yok dikkat ederseniz.Ben sadece bu şartlarda aynı olmayacağını negatif etkisinin olacağını savunuyorum.Geçmişte öle olması tekrar öle olacağı anlamına gelir mi sence?

Mustafa ÖZDEMİR
16.12.2009, 20:06
fatihin TS için geçmişte yaptıklarına sözüm yok dikkat ederseniz.Ben sadece bu şartlarda aynı olmayacağını negatif etkisinin olacağını savunuyorum.Geçmişte öle olması tekrar öle olacağı anlamına gelir mi sence?
umutun ayağına atılan toplar onada atılacağı için hiç bir problem olmayacak .çünkü o topları fatih kaleye atacak kadar yetenekli...

Cafer KILIÇSOY
16.12.2009, 20:09

Öyle deme, işi biryerden Fatih'e bağlayacaklar ya. Bu haber de tuzu biberi oldu.:(

Mustafa ÖZDEMİR
16.12.2009, 20:29
hacısalihoğlu yine yandan yandan sıyrılacağını zannediyor. ama bu sefer tutmayacak ...

Bülent AKBULUT61
16.12.2009, 20:48
ben şuna inanıyorum umutun gayreti fatihin golleriyle 100%100 şampiyon oluruz.tabiki yönetim en önemlisi saygıdeğer başkanımız Fatihi alırsa ben hiç inanmıyorum alcaklarını ama İnşallah ben yanılırım İnşalllah ben rezil olurum yani başkan benim gibi düşünenleri İnşallah rezil eder Fatihi alarak.

Gamze
16.12.2009, 22:22
Yahu umut'un bu kadar gol kaçırması niye insanları yorum yapmaya itiyor anlayabilmiş değilim. Umut 1.sınıf bir golcü hiçbir zaman olmadı ama herzaman belli bir standardı tutturan bir topçu. Her takıma lazım, Fatih gollerini atsın Umut'ta gerekeni yapar skora gerekli katkıyı sağlar diye düşünüyorum.

Abicim daha sık yaz lütfen..
Ne güzel dedin..

Fatih Tekke konusunda Umut'u da yemeyin Allah aşkına..
Yukarda kıytırık bir haber girilmiş, yok çok duygulanmış öbürü ah gıdısını yediğim demiş falan.
Yapmayın yahu. :)

yorumsuz6117
Ne tutarsız açıklamalar bunlar böyle başkan çıkıyor Tekke'nin askerlik sorunu var onu çözsün alırız diyor Zenith'i hallederiz kaynak yaratırız diyor , sonra asbaşkan çıkıyor parada anlaşırsak alabiliriz diyor..ççç

sametaydin
Fenerbahçeyi yenemezsek fatih tekkeyi almasınlar boşuna, gerek kalmaz çünkü.