PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

cobts28
11.12.2009, 00:19
yönetim kurulumuza yapılacak her türlü hakeretin karşısındayım dostlar tekke gelince herşey düzelicekmiş gibi bir izlenim oluşturulması hem tekkeye hemde takımımızdaki diger oyuncuların üzerinde olmsuz izlenim bırakır.

Kubilay ŞAHİN
11.12.2009, 00:20
Copts28, Yerini Sizemi Bıraktı Acaba..?

Yoksa Aynı Kişimisiniz..

yönetim kurulumuza yapılacak her türlü hakeretin karşısındayım dostlar tekke gelince herşey düzelicekmiş gibi bir izlenim oluşturulması hem tekkeye hemde takımımızdaki diger oyuncuların üzerinde olmsuz izlenim bırakır.

Aha İyi Adam Lafının Üzerine Gelirmiş..

Reşit
11.12.2009, 00:23
vay anasını ya bu aralarda fatih karşıtları ne kadfarda arttı ne etsek . vazmı geçsek. nasıl olsa şampiyon olamıcaz. la başka işiniz gücünüz yokmu sizin adam sırf bu iş için nick alıyor . sizi bravo

Erdem Keser
11.12.2009, 00:24
Hopalak,

yada sana Cobts28 mi diyeyim.Hayırdır insanları aptal yerine mi koyuyorsun?

Yer Makedonya imiş.Vay anasını...

Reşit
11.12.2009, 00:25
neden kızıyorsun herkes düşüncesini yazmakta özgür değilmi ayrıca hala anlamıyormusunuz bunlar günü kurtarmaya yönelik hareketler sıkıldım artık takımın bir vizyonu bir felsefesi olur bunca yıldır neden şampiyon olamadığımızı anlayın artık
e yaz sana yazmamı dedik ama gelipte fatih tekkenin alınmasını isteyenlerin konustugu bir baslığa kim yaz dedi sana. sanki sampiyon olacaz demişsin. madem böyle bir inancın yok ne işin var burda. bizim vizyonumuz bu kadar seni bize vizyon katasın diye çağırdık zaten. şampiyon yap bizi ...

Mert
11.12.2009, 00:28
Özlemek = Tekke

Erdem Keser
11.12.2009, 00:28
Arkadaşlar şu adamın yazdıklarına cevap vermeyin.

Reşit
11.12.2009, 00:29
habu yine çıktı gitti biraz sonra yeni nick alıp gelir .adamda sabırda var üşenmede üşenmiyor.. fatihinn gelmesi bu kadarmı korku salıyor üstünüze.

wien_ts
11.12.2009, 00:30
tekke bizim 2 yil gol sorunumuzu cozecek gibi duruyor..Kaptanin transferi kadar onemli olan bu 2 sene icinde onunla beraber oynayabilecek forveti bulmak ayrica kaptan futbolu birakana kadar iyi bir arastirmayla onu yerini dolduracak adami hazirlamak..ama bunu yapacak yonetim nerde,tek umut senol gunes..

JoKeR™
11.12.2009, 00:31
Ya bunlar taraftar değilya sadece ortalıgı karıştırmaya çalışan fitneler ben sizin TRABZONSPOR lu oldugunuza bile inanmıyorum açıkcası

Adem Erdoğan
11.12.2009, 00:35
Ya bunlar taraftar değilya sadece ortalıgı karıştırmaya çalışan fitneler ben sizin TRABZONSPOR lu oldugunuza bile inanmıyorum açıkcası

Keşke öyle olsa.

Bir Trabzonsporlu Fatih'i neden istemezki.

amour_61
11.12.2009, 00:36
Youtubeye giremeyen arkadaşlar için youtubeye girmek için neler yapılması gerektiğini anlatan güzel bir video upload ettim umarım forum kurallarını çiğnememişimdir.
link:
http://uploaded.to/file/lhkuxt

JoKeR™
11.12.2009, 00:39
Ya FATİH TEKKE taraftarın deyimiyle FATİH SULTAN TEKKE zamanda trabzonsporumuz için gerçekten harika işler yapmış ve gitmiş oldugu zenit kulubündede harika işler yapmıştır ve bu adam tekrar yuvaya geri dönmek istiyo elinizi vicdanınıza koyun ya bu insan çöp olsa alınır ya

Serhat
11.12.2009, 00:40
Daha büyük topuk görmüş olmasın :D

Toraman
11.12.2009, 00:42
Hopalak,

Bu eleman için idari bir işlem yapılamaz mı? Onun yüzünden foruma girmek istemiyorum. Buradaki Fatih Tekke'nin geri dönüşünü zaten büyük bir sabırla bekleyen taraftara daha fazla işkence etmemek gerekir diye düşünüyorum.

yorumsuz6117
11.12.2009, 00:44
Yöneticilerden ricam şu Cobts28'i artık yok etmeleri..

Reşit
11.12.2009, 00:47
aslında şu anda bizi izleyen misafirlerin arasında olabilir öyle direk kovmayalım eğlenceli bir süprizle birlikte yapalım her dediğine gayet olumlu yaklaşalım biraz da biz eğlenelim sonra yönetici arkaadas bi temizlik yapar :D

amour_61
11.12.2009, 00:48
Yöneticilerden ricam şu Cobts28'i artık yok etmeleri..
ne yapıyor ki :D ?

Cem Akyüz
11.12.2009, 00:52
Ben 2 forma alirim herhalde. Ama Fatih Tekke yazisi bir formanin ustune sigar mi acaba?

Sığıyor Mehmet..3 formamın arkasında Fatih Tekke yazıyor

ferhaTS87
11.12.2009, 00:55
Sadri Şener:Fatih Trabzonspor'da oynamayı çok istiyor. Biz de istiyoruz. ocakta orada yarım dönem süresi kalmış olacak. yasal olarak bir bedel ödeyince alma hakkımız var , burada oynamak için kulübünü ikna etmeye çalışıyor.
spiker:siz görüştünüz mü kendisiyle
Başkan:ben görüşmedim ama dün bir arkadaşımız görüştü.
spiker:yani fatih gelecek diyebilir miyiz
başkan: inşallah gelecek
bu dıyalok tam olrak nerde gectı cok heycan verıcı bı gelısme

vatandas61
11.12.2009, 00:58
fatihin geri dönmesini bende en cok isteyenlerdenim, cünkü umut ve gökhanin kacirdiklarini degil, fatihin attiklarini görmek istiyorum artik.
yanliz, adamin bir askerlik sorunu varsa ve anca sezon basi gelebiliyorsa bunu yönetimin üzerine yikmak yanlis olur. Kimse vatan millet sakarya da demesin, burda yazanlarin 90% sorsaniz kisa dönem mi 15 ay mi hepsi kisa dönem der. Adamin surda birkac ayi varsa rusyada kalir sezon basi gelir.
Haaa.. Eger askerlik problemi yoksa, yönetim alamiyorsa onu nasil aciklarlar onu da bilemiyorum.
Gelememesinin tek özürü askerlik problemi olur ancak.

Toraman
11.12.2009, 00:58
tekke bizim 2 yil gol sorunumuzu cozecek gibi duruyor..Kaptanin transferi kadar onemli olan bu 2 sene icinde onunla beraber oynayabilecek forveti bulmak ayrica kaptan futbolu birakana kadar iyi bir arastirmayla onu yerini dolduracak adami hazirlamak..ama bunu yapacak yonetim nerde,tek umut senol gunes..

Cenk 35 yaşında Kasımpaşa gibi takımda gollerini sıralıyor keza Hakan Şükür 38 yaşında futbolu bıraktı, bıraksalar daha da oynayacaktı. Tekke inşallah gelirse, ciddi bir sakatlık yaşamadıktan sonra düşündüğümüzden bile uzun süre fayda sağlar. Tabi yanına iyi bir forvet daha bulmamız gerektiğine katılıyorum.

Kubilay ŞAHİN
11.12.2009, 01:02
Durun Yahu Hemen Heveslenmeyin.. Bi Gelsin Adam Ondan Sonra Düşünürüz ileriki 2 Yılı..:)

Acaba Benmi Çok Takıyorum..:)

__S__e__S__
11.12.2009, 01:03
''Transferde son karar Güneş'in''

Trabzonspor Asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, bugünkü şartlarda Trabzonspor için dünyadaki en uygun ismin Şenol Güneş olduğunu belirterek, tecrübeli teknik adama sabır göstermek gerektiğini söyledi.. Hacısalihoğlu, Fatih Tekke ve transfer hakkında da önemli açıklamalar yaptı..

Teknik direktör Şenol Güneş takımın başına gelmesiyle yeni bir ivme kazanan Trabzonspor'da kulüp asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu, Şenol Güneş, şampiyonluk yarışı, hakemler, transfer ve Fatih Tekke hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Trabzon halkı ve camiasının geçmişte yaşananlardan önemli sonuçlar çıkardığını belirten Hacısalihoğlu, "Trabzonspor'u mutlaka, Trabzon'u bilen Trabzon'un beklentisini bilen, Trabzon'un imkanlarını, ihtiyaçlarını, yaşantısını ve sosyal hayatını bilen bir teknik adamın çok daha başarılı olacağı fikrinde birleşti. Bu anlamda Trabzonspor için bugünkü şartlarda tartışmasız en uygun kişinin Şenol Güneş olduğu konusunda fikir birliğine vardı. Trabzonspor, sadece sahada futbol oynayan bir takım değil aynı zamanda büyük bir kulüptür. Bu büyük kulübün sportif faaliyetlerinin yanından sosyal, ekonomik ve yapısal faaliyetleri de vardır. Yaşanan hadiseler, alınan tecrübeler, belki geçmişte unuttuğumuz bazı hadiseler hatırlanınca, bu fikir doğrultusunda herkesin fikir birlikteliği oldu, doğrusu da budur. Bizim baştan arzumuz idealimiz de budur, ancak bugünkü şartlarda mümkün olabildi. Tabiki Şenol hoca tartışmasız dünyadaki en iyi hocalardan, Trabzonspor için de dünyanın en uygun hocasıdır. Ancak ondan mucize beklememek gerekir, zaman tanımak gerekir, bu başarıyı birlikte geliştirmek gerekir. Trabzonspor, şayet başarılı olacaksa bu ne bir teknik direktörün, ne yönetimin, ne futbolcunun, tüm camianın başarısı olacak düşüncesiyle herkes elinden gelen katkıyı, sabrı göstermesi gerekir" dedi.

"TRANSFERLERDE ŞENOL GÜNEŞ'İN KARARI ÖNEMLİ OLACAK"
Transferin iki boyutlu bir hadise olduğunu belirten Hayrettin Hacısalihoğlu, "Teknik olarak analizinin yapılıp Trabzonspor'a uygun olup olmadığının belirlenmesi ve ekonomik olarak Trabzonspor'un şartlarına uyup uymaması, ekonomik şartlar, tabiki belirleyecek olan yönetimdir. Teknik şartlarını da belirleyecek olan, karar verecek olan teknik direktördür. Bu geçmişte de böyle olmuştur. Daha önce Ersun hoca varken onunla fikir birliğine vararak transfer yapılmıştır. Hatta Hugo Bross zamanında da ısrarla geldikten sonra istediği oyuncu, yine onun önerisi doğrultusunda alınmıştır. Trabzonspor'un içinden yetişmiş, Trabzonspor'u bizler kadar yaşayan ve bilen birinin fikirleri, önerileri çok daha önem kazanmıştır. Bu anlamda transferde son kararın verilmesinde en büyük katkı veya karar Şenol hoca tarafından yapılacaktır. Ancak işin ekonomik tarafını da tabi birlikte yönetimle değerlendirmek gerekir" diye konuştu.

"TRABZONSPOR TARAFTARININ GÖNLÜNE GÖRE BİR KLASMANDA LİGİ TAMAMLAMAK İSTİYORUZ"
Trabzonspor taraftarının arzu ettiği klasmanda ligi tamamlamak istediklerini belirten Hacısalihoğlu, "Ligde 3 puanlık sistemde 7 puanlık farkın geçen yıl ligde Beşiktaş'ın yaşadığı veya sonunda mutlu sona ulaştığı fikrinden hareketle niçin olmasın deniliyor. Bir anlamda da 7 puan az bir puan farkı değil. Trabzonspor'un hedefi zirvede olmaktır, ilk 4 takım arasında olmaktır, Avrupa kupalarına katılmaktır. Gönül ister ki, bunun en üstünde olsun ancak bunda yalnız Trabzonspor'un başarılı performansı değil rakiplerin, hakem hataları gibi faktörler de var. Umuyoruz ki, Trabzonspor taraftarlarının gönlüne göre bir klasmanla Trabzonspor ligi tamamlar" şeklinde konuştu.

"HAKEMLERİN KASITLI ŞEKİLDE HATA YAPTIKLARINA İNANMIYORUM"
Hayrettin Hacısalihoğlu, "Hakemlerin formsuz olduğu, zaman zaman maçların neticesini belirleyecek hatalar yaptığı doğrudur, ancak bunları kasıtlı yaptıklarına hiç kimse inanmıyor. Biz de inanmıyoruz ve özellikle bir takıma hakem hatası yapılmıyor, bütün takımlara yapılıyor. Geçen yıl bizim hakem hatalarıyla kaybettiğimiz bir çok puan oldu. Belki bunları kazanmış olsaydık ligi en üstte tamamlayacaktık. Bunlar futbolun içinde olan hadiseler, Avrupa'da da dünyanın her ülkesinde de hakem hataları maç sonuçlarını etkiliyor. Biz kasıtlı olduğuna inanmıyoruz, olmamasını, en asgariye inmesini arzu ediyoruz ama buna sebepten federasyonu ya da kişileri suçlamanın çok doğru olmadığına inanıyoruz. Hakemlerin de daha dikkatli olmalarını arzu ediyoruz" dedi.

"FATİH TEKKE'NİN TRANSFERİNİ CAMİA ÇOK ARZU EDİYOR"
Fatih Tekke'nin transferini teknik direktör Şenol Güneş'in de çok istediğini belirten Hacısalihoğlu, "Transferle ilgili söylediğim şartlar Fatih Tekke için de geçerli. Hocamız ben Fatih Tekke'yi isterim bu kadroda yararlı olur diye düşünüyorsa, ekonomik şartları da kulüp açısından uyuyorsa Fatih Tekke'nin olmaması diye bir düşünce olmaz. Ancak, şartlar oluşmazsa o zamanda çok yapacak bir şey yok. Trabzon'daki herkesin bu konuda bir arzusu olduğunu hissediyoruz. Sonuçta biz bu camiayı da kendi fikirlerimize göre değil camianın beklentilerine, isteklerine cevap vermek için yönetiyoruz. Buna sessiz kalmayız ancak şartların oluşmasına bağlı" ifadelerini kullandı.

"LİGDE KOLAY MAÇ YOK"
Ligde kolay bir maçın olmadığını herkes tarafından bilindiğini ifade eden Hacısalihoğlu şöyle konuştu, " Ligde kolay maç olmadığı herkesçe biliniyor. Her takım her takımı yenebiliyor. Hatta iddialı bir takımı ligin en alt sıralarındaki bir takım deplasmanda yenebiliyor. Bu anlamda belki futbolumuzun heyecanı arttı. Belki biraz da kalitesi arttı. Onun için hiç bir maç için önceden garanti maç diyemeyiz. Denizlispor iyi bir kadro ancak ligde düşünmediği sıralarda, bu maçta onlar için son şans veya sona yakın bir şans bu açıdan kazanmayı arzu ederek tüm güçlerini motivasyonunu sahaya yansıtacaktır. Bizim içinde tabi bir çıkış yakalamak açısından son derece önemli, biz galibiyetle dönmeyi, galibiyet serisini sürdürmeyi arzuluyoruz, umuyoruz ki arzu ettiğimiz bir neticeyle Trabzon'a döneriz" dedi.

"TRABZONSPOR'UN İLK GAYESİ TARAFTARINI VE CAMİASINI MUTLU ETMEKTİR"
"Şenol Güneş'e şehrin beklentilerini anlatmaya gerek yok" diyen Hacısalihoğlu, sözlerini şöyle tamamladı:
"Şenol hocaya bu takımı, bu şehrin beklentisini, olması gerekenleri anlatmamıza gerek olmadan bizden daha iyi bilen bir yapıda bir tecrübede, takımı gerek görüşmelerle gerek çalışmalarla bu arzu edilen seviyeye çıkarmaya çalışıyor. Bir takım gelişmelerin ekip olma anlayışında bir takım faaliyetlerin olduğunu biz de hissediyoruz. Umuyoruz ki, Trabzonspor olması gereken şekilde oynar ve kazanır. Bundaki en büyük katkı Şenol hocamızın olacaktır. Zaten bu inançla herkes onu arzu etti. O anlamda başarılı olur herkes de mutlu olur diye düşünüyoruz. Çünkü Trabzonspor'un ilk gayesi taraftarına ve Trabzon halkına mutluluk yaşatmaktır."

kaynak =ajansspor.com

Oktay AKKUŞ
11.12.2009, 01:06
Arkadaşlar eğilin köpekler diye Fatih Tekke pankartı vardı bir ara açılıyordu statda, onu da hazırlamak gerek:) http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/372777.jpg

Hatta bu:)

Tekrar statda görmek dileğiyle:)

Serhat
11.12.2009, 01:11
Arkadaşlar eğilin köpekler diye Fatih Tekke pankartı vardı bir ara açılıyordu statda, onu da hazırlamak gerek:)

http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/372777.jpg

MÜKEMMEL :alkış: :alkış: :alkış:

Emre7
11.12.2009, 01:12
Fatihin alınması halinde, gökhan ve umutun satılmaması gerek.

Mustafa Ayazoğlu
11.12.2009, 02:25
Fotogol'ün haberine göre Fatih Tekke ile anlaşma sağlandı. Hatta forma numarası bile belli: 12

Ahmet Ocak
11.12.2009, 02:42
Fotogol'ün haberine göre Fatih Tekke ile anlaşma sağlandı. Hatta forma numarası bile belli: 12

fotogol yazdıysa kesın dogrudur :D

Ömer Kaya
11.12.2009, 08:09
Fatihin alınması halinde, gökhan ve umutun satılmaması gerek.
Gokhan ünalı satmaya gerek yok kovun gitsin:cool:

Süleyman Sofu
11.12.2009, 08:14
arkadaşlar başkan konuşmuş iyi güzelde nerde bu masa başı haber olmasın sakın kim izlemiş nerde görmüş koysun linkini bizde izleyelim bakalım ne demeiş Sn.Başkan ama ben bu knularda Kaptanın çevresine daha çok güveniyorum kısaca ona yakın kaynak olan Recebime nerdesin be Recep...

arifberkay
11.12.2009, 08:18
Arkadaşlar eğilin köpekler diye Fatih Tekke pankartı vardı bir ara açılıyordu statda, onu da hazırlamak gerek:) http://mw2.google.com/mw-panoramio/photos/medium/372777.jpg

bu pankarta resmen aşığım

Recep Alkan
11.12.2009, 08:22
Hopalak,

Bu bilgi için çok teşekkrler kardeşim.

Belli oldu şimdi biz konuştuğumuzda neden dut yemiş bülbül kesildiği.

Bizi saf sanan, bizden safmış meğer. Ey gidi koca kafalı ey, neyse dün bayağı bir yuvarlamıştık bu arkadaşı zaten, canın sıkılırsa gene gel ezik.

arkadaşlar başkan konuşmuş iyi güzelde nerde bu masa başı haber olmasın sakın kim izlemiş nerde görmüş koysun linkini bizde izleyelim bakalım ne demeiş Sn.Başkan ama ben bu knularda Kaptanın çevresine daha çok güveniyorum kısaca ona yakın kaynak olan Recebime nerdesin be Recep...

Geldim Süleyman geldim, geldim de ne desem size bilmiyorum ki.

Valla söyleyebileceğim tek şey var, bu iş galiba olacak, neden, nasıl, kimden duydun falan demeyin, net bilgi yok, ama şunu söyleyebilirim, yönetim en azından başkan uğraşıyor ve almayı istiyor.

Bu da bişiydir da :)

Ömer Kaya
11.12.2009, 08:26
Bu bilgi için çok teşekkrler kardeşim.

Belli oldu şimdi biz konuştuğumuzda neden dut yemiş bülbül kesildiği.

Bizi saf sanan, bizden safmış meğer. Ey gidi koca kafalı ey, neyse dün bayağı bir yuvarlamıştık bu arkadaşı zaten, canın sıkılırsa gene gel ezik.

Geldim Süleyman geldim, geldim de ne desem size bilmiyorum ki.

Valla söyleyebileceğim tek şey var, bu iş galiba olacak, neden, nasıl, kimden duydun falan demeyin, net bilgi yok, ama şunu söyleyebilirim, yönetim en azından başkan uğraşıyor ve almayı istiyor.

Bu da bişiydir da :)
Sen başkan Uğraşıyor diyorsan ooooooooooo Tamamda:D
Olacak bu iş:)

Süleyman Sofu
11.12.2009, 08:39
ya biri şu başkanın açıklamasını buraya koysun bizde görelim merak ettim iyice Recep kolay kolay bişey duymadan olumlu konuşmaz olacak gibime geliyor dediyse Recebi izlemeye devam edelim haksızmıyım kardeşim :rolleyes:

Mehmet Zeki
11.12.2009, 08:39
Fatih Tekke 9 numarayi mi giynecen acaba?

Recep Alkan
11.12.2009, 08:43
Ya arkadaşlar inanın, bu iş çok değişen bir iş, geçen sene %100 bitti demitim kendime ama bir baktık adam toplandı Rusyaya döndü.

Ama şu anki durum itibari ile geçen seneye pek benzemiyoruz. Artık yönetim almak için birşeyler yapıyor. Kafalarında almakla ilgili düşünceler var gibi, dikat edin demeçler artık yuvarlak gelmiyor, daha net geliyor.

Ama tahminim işler nasıl giderse gitsin 1 Ocaktan önce konu hakkında resmi açıklama gelmez gibi.

Beklemeye devam.

Süleyman Sofu
11.12.2009, 08:53
Mesaj alınmıştır Recep senden bunları duymak bile yetiyor en azından umudumuz yeşeriyor saolasın iyi geldi sabah sabah...

BAHADIR33
11.12.2009, 08:55
Ben izledim Süleyman haberi

BAHADIR33
11.12.2009, 08:56
Dspor kanalında AÇIK AÇIK diye bir programda konuştu Başkan

Süleyman50
11.12.2009, 08:56
dört gözle, kaptanın tekrar Trabzonspora dönmesini bekliyoruz...

Süleyman Sofu
11.12.2009, 09:02
Ben izledim Süleyman haberi
Abi bende hangi program olduğunu merak ediyordum şimdi bi bakacam bulurum inş. saolasın ...

BAHADIR33
11.12.2009, 09:09
valla dün akşamdan beri arıyorum..bulamadım..ben de tesadüfen rastladım programa..bi baktım bizim başkan..tam sonlarına yetiştim..önce Yattara konuşuluyordu. iyice bıkmış artık bu konudan.ingiltereye göndereceğiz şimdi dedi. program ne zaman çekildi bilmiyorum ama Yattara'nın ingiltereye gitmesi yeni bir durum olduğu için çok yeni bir açıklama olduğunu düşünüyorum.

BAHADIR33
11.12.2009, 09:18
ayrıca söylediği başka şeyler:
Değerini bulunca her oyuncu satılabilir
Gökhan bizim için çok değerli bir oyuncu
Alanzinho,Gabriç ve Cale'nin her zaman müşterisi var. Şu an bile müşterileri hazır.
Fatih tekke haricinde devre arasında 1-2 transfer daha olabilir

Orhan Aydın
11.12.2009, 09:28
O kadar sarstılar ki güvenimizi ben imza atılmadan hiçbir yöneticiye güvenmem.

Hüseyin Bağdat
11.12.2009, 09:46
Ya arkadaşlar inanın, bu iş çok değişen bir iş, geçen sene %100 bitti demitim kendime ama bir baktık adam toplandı Rusyaya döndü.

Ama şu anki durum itibari ile geçen seneye pek benzemiyoruz. Artık yönetim almak için birşeyler yapıyor. Kafalarında almakla ilgili düşünceler var gibi, dikat edin demeçler artık yuvarlak gelmiyor, daha net geliyor.

Ama tahminim işler nasıl giderse gitsin 1 Ocaktan önce konu hakkında resmi açıklama gelmez gibi.

Beklemeye devam.

Recep,bu konuda senin bağlantıların daha çok buna inanıyorum.Kendi görüşüme göre bu sefer yönetimin en azından başkanın çabaladığına inanıyorum. Hem kendisi için hem de şenol Hoca'mız istediği için. Başkan hatalarımızdan ders almıştık demiştiya hatalarından birinden dönmeye çalışmalarıda güzel:)

Bu sefer kralın ikinci yarıdan itibaren sahada olacağını düşünüyorum. Fener maçına kadar resmi açıklama olmaz...

Kubilay ŞAHİN
11.12.2009, 10:26
Bir Kaç Sayfa Geriye Dönersek..

BU BANA YAPILMAMALIYDI
FATİH, dövizli askerliğe hak kazanmak için yurtdışında kalma süresini doldurmak amacıyla transferinin ağustos ayına kalması yönünde çabası olduğu şeklindeki söylentilere tepki gösterdi. Tekke, 'Bu bana yapılmamalıydı. Bana askerlik durumumu sordular. Ben de mevcut durumu anlattım. Bir şey ima etmedim. Ama açık söylüyorum, Trabzonspor'da oynamak da benim için askerlik gibi kutsal, anlamlı. Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı elimin tersi ile iter, Trabzonspor'a imza atarım. Sonra da zamanı gelince askerliğimi yaparım' diye konuştu. Kamuoyunda sürekli tartışılmasını da değerlendiren yıldız oyuncu, 'Bunu, bu duruma birileri mi getiriyor, kendiliğinden mi gelişiyor bilemiyorum. Ama ben sıradan bir oyuncu değilim. Trabzonspor'a gelirsem, Fatih Tekke olarak gelmeliyim. Bazı çevrelerce beni değersizleştirme, sorunlu bir oyuncu gibi gösterme çabaları olduğunu seziyorum, ne kadar üzücü. Bu olay canımı yakıyor. Etrafımıza bakıyoruz, herkes olmayan değeri yukarı çıkartıyor, kamuoyuna adeta pazarlıyor, biz ise aşağı çekmeye çalışıyoruz' diye sitemde bulundu.

Bu Adammı Askerliği Sorun Ediyormuş.. Soruyorum Şimdi..!

SEDAT
11.12.2009, 10:27
Bu sefer olmazsa çok kötü olur herkes inandı valla sadri baba güzel haberlerini bekliyoruz güveniyoruz sana ....

Recep Alkan
11.12.2009, 10:36
Bir Kaç Sayfa Geriye Dönersek..

BU BANA YAPILMAMALIYDI
FATİH, dövizli askerliğe hak kazanmak için yurtdışında kalma süresini doldurmak amacıyla transferinin ağustos ayına kalması yönünde çabası olduğu şeklindeki söylentilere tepki gösterdi. Tekke, 'Bu bana yapılmamalıydı. Bana askerlik durumumu sordular. Ben de mevcut durumu anlattım. Bir şey ima etmedim. Ama açık söylüyorum, Trabzonspor'da oynamak da benim için askerlik gibi kutsal, anlamlı. Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı elimin tersi ile iter, Trabzonspor'a imza atarım. Sonra da zamanı gelince askerliğimi yaparım' diye konuştu. Kamuoyunda sürekli tartışılmasını da değerlendiren yıldız oyuncu, 'Bunu, bu duruma birileri mi getiriyor, kendiliğinden mi gelişiyor bilemiyorum. Ama ben sıradan bir oyuncu değilim. Trabzonspor'a gelirsem, Fatih Tekke olarak gelmeliyim. Bazı çevrelerce beni değersizleştirme, sorunlu bir oyuncu gibi gösterme çabaları olduğunu seziyorum, ne kadar üzücü. Bu olay canımı yakıyor. Etrafımıza bakıyoruz, herkes olmayan değeri yukarı çıkartıyor, kamuoyuna adeta pazarlıyor, biz ise aşağı çekmeye çalışıyoruz' diye sitemde bulundu.

Bu Adammı Askerliği Sorun Ediyormuş.. Soruyorum Şimdi..!

Bunları ben takriben 1 haftadır bağırıyorum, ama anlayana, kaptan parayı da askerliği de sorun etmiyor. Bu transfer bir şekilde bitsin göreeksiniz kaptanın neler yaptığını, hele ki para konusunda arkadaşlar...

albatros
11.12.2009, 10:48

aslında bu pankartla ilgili bir video yapacaksın.başta Fatih'in Trabzonspor'daki golleri gösterilecek.sonra yıl bilmem kaç Fatih Zenit'e gitmiş taraftar pankartı katlayıp bir köşeye koyuyor.aradaki yıllarda umut ve fatih'in kaçırdıkları gol videoları koyulabilir :) sonra yıl 2009 Fatih Trabzon'a dönüyor.pankart eski yerinden alınıyor.üstündeki tozu siliniyor.büyük bir coşkuyla Avni Aker'e asılıyor tekrardan.sonra goller,coşku ver gitsin :)

Doruk
11.12.2009, 10:55
f7xH3ss_WKw

Reşit
11.12.2009, 10:55
http://aksam.com.tr/2009/12/11/haber/spor/4330/canimi_yakiyorlar_.html kaptanın akşam gazetesine verdiği röportajı . işte bu yüzden seviyoruz seni

FATİH SULTAN TEKKE

Recep Alkan
11.12.2009, 11:01
Bana bir tane futbolcu gösterin, o klübü ile özdeşleşmiş olsun, şöyle bir demeç versin, milyon lirasını o kulüpte bırakıp gitsin ve lafını dahi yapmasın, bana bir yönetici gösterin bu futbolcu kadar özveri göstersin, bir tane futbol adamı gösterin kendisine yapılmış onca şeyden sonra hala gelmek için en çok kendisi uğraşsın.

Sakın kimse aile özleminden dem vurmasın, bu adam karısını çoluğunu çocuğunu alıp İstanbula yerleşmesini de bilirdi hemde isteyeni varken ;)

Kaptn tek gol atamasan da sonuna kadar arkandayım...

BAHADIR33
11.12.2009, 11:04
En büyük sorun Başkan'ın Fatih ile direkt olarak görüşmemesi bence.
Başkan'ın ropörtajını dinledim. Askerlikle ilgili bir durumdan bahsediyor ama bunu problem olarak görmediğini söylüyor. Çok basit şeyler bunlar hemen hallolur diyor. Hatta problem olsa bile şöyle şöyle çözümler sözkonusu diye örnekler veriyor.
Ama Başkan da itiraf etti. Fatih ile görüşmedim dedi. Bir arkadaş görüştü dün dedi.
Başkanım , belli ki fatih Tekke sizden gelecek bir telefonla tası tarağı toplayıp dönecek Trabzon'a..
Belli ki kaptan sadece sizin desteğinizi bekliyor. Buyursun gelsin demeyin. Medya üzerinden ya da 3. şahıslar üzerinden mesaj yollamayın. Anladığım o ki hem Kaptan'ı istiyorsunuz hem de birilerini gücendirmek istemiyorsunuz. Ama bir seçim yapmak zorundasınız.
Arayın kaptanı ; "biz seni istiyoruz" deyin.

Süleyman Sofu
11.12.2009, 11:05
Recep bilirsin arkada durmak yaramıyor biz Kaptanın yanında olalım en güzeli bu helal olsun kaptana ne diyim...

Recep Alkan
11.12.2009, 11:07
Abi, kendisi mesaj yüzünden nerdeyse yönetimi iflas ediyordu, şimdi kendisi de 3. şahıslar yada kurumlar üzerinden mesaj yolluyor.

Kendine yapılmasını sevmediğini yapma başkasına Başkan.

Hadi olum de, bitsin iş.

Fatih eski Fatih olmadını çoktan ispatladı, eski Fatih çoktan basardı kalayı toplumun önünde, bu adam değişti, al sende takımı değiştir. Çok kolay Başkan, çok,

Hadi olum diyeceksin bitecek..

Süleyman Sofu
11.12.2009, 11:09
Canımı yakıyorlar!

http://www.aksam.com.tr/images/print.png (http://www.aksam.com.tr/2009/12/11/haber/4330/spor/haber.html) http://www.aksam.com.tr/images/--.png http://www.aksam.com.tr/images/++.png

Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı yakar, Trabzonspor'a imza atarım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Tek hayalim Trabzon formasıyla şampiyonluk yaşamak
Trabzonspor'da ismi gündemden düşmeyen Fatih Tekke, AKŞAM'a konuştu. Başkan Sadri Şener'in yaptığı, 'Fatih Tekke ile konuşuldu. Parada sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derse ki 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum' şeklindeki açıklamalarıyla camiada heyecan yaratan golcü oyuncu, 'Konu Trabzonspor'sa, askerlik asla engel olmaz' dedi.

BU BANA YAPILMAMALIYDI

TEK HAYALİM VAR
'BENİ yakıp kavuran bir olay var' diyen Fatih Tekke sözlerini şöyle tamamladı: 'Hayatımda birçok başarı tattım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Ama tek hayalim Trabzonspor formasıyla şampiyonluk yaşamak, o kupayı Bordo-Mavili forma ile kaldırmak. Çocukluğumdan beri bunu istiyorum, bunun için yaşıyorum. Ve bunun gerçekleşmesi için her türlü fedakarlığı yaparım'.

Orhan Aydın
11.12.2009, 11:10
Sevenlerı ayırdılar inşallah kavuşuruz:D

Dursun Kaplan
11.12.2009, 11:16
En güzel aşk zor olandır. :cool:

Şaka bi yana, taraftarlarımızın başka bir oyuncu için bu denli birlik ve beraberlik içinde olduğunu daha önce görmedim. :)

BAHADIR33
11.12.2009, 11:16
Evet Recep,
Kaptan'ın tek beklediği şey Başkan'ın onu davet etmesi ve arkasında durması. Fatih'in şu cümlesi zaten herşeyi açıklıyor;
Ama ben sıradan bir oyuncu değilim. Trabzonspor'a gelirsem, Fatih Tekke olarak gelmeliyim.

Recep Alkan
11.12.2009, 11:18
Şenol Güneş'in İsmi ile geldiği ortamda Fatih de ismi ile gelmelidir.

Ama ben bu kadar açıklamadan sonra artık somut gelişmeler olacağını düşünüyorum, ama her türlü ocağı bulur gibi de geliyor.

Kubilay ŞAHİN
11.12.2009, 11:21
Bana bir tane futbolcu gösterin, o klübü ile özdeşleşmiş olsun, şöyle bir demeç versin, milyon lirasını o kulüpte bırakıp gitsin ve lafını dahi yapmasın, bana bir yönetici gösterin bu futbolcu kadar özveri göstersin, bir tane futbol adamı gösterin kendisine yapılmış onca şeyden sonra hala gelmek için en çok kendisi uğraşsın.

Sakın kimse aile özleminden dem vurmasın, bu adam karısını çoluğunu çocuğunu alıp İstanbula yerleşmesini de bilirdi hemde isteyeni varken ;)

Kaptn tek gol atamasan da sonuna kadar arkandayım...

Recep Abi Şu Son Cümlen İlerde Lazım Olabilir.. Alayım..:)

BAHADIR33
11.12.2009, 11:21
"Madem gelmeyi o kadar çok istiyorsun gel o zaman" değil söylenmesi gereken...

Şenol Güneş nasıl geldiyse , Fatih Tekke de öyle gelmelidir.
Tek istediği şeyin bu olduğunu açıkça söylüyor kaptan.
Bunu hakediyor.

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 11:23
Ge-le-cek.

Adnan Özkan
11.12.2009, 11:23
Arkadaşlar bırakın bu içi geçmiş spor yazarı yada sokakta bi haber gezip takım hakkında atıp tutanların mantığını..Yönetimi eleştirin,iyi yada kötü düşüncelerinizi söyleyin ama muhasebeci gibi davranmayın.Ona şu kadar para verilmiş buna bu kadar para verilmiş bunlar reyting sözleri bizlere yakışmaz.madem para meselesine bu kadar takmışız maçlara bedava giren ağzı içki nefesi ot çekmiş bazı taraftara gruplarını oraya sokan bedavacılardan bahsedelim.Asıl yönetimi bu yönden eleştirelim.taraftarı bağırmıyor diye döven kendileri yüzlerce kişi bedava maça girenleri eleştirin.Ben para toplayalım dedim yönetimin işi dediniz..sorun anketle dedim sorduk dediniz.İş yapmak forumda sürekli yazmaksa akşama kadar bende yazarım(iş güç yoğun olmazsa tabi)bu takıma olan sevginin ölçüsü yok herkesin sevgisi farklı farklı ama sürekli sorun konuşmayı bırakın çözüm konuşalım...saygılar

Recep Alkan
11.12.2009, 11:24
Kubilay istiyorsan ileride daha çok işine yarayacak cümlelerde söyleyeyim :)

Ben kaptanı en çok isteyen kişilerden biriyim, evet gol atamasa da arkasındayım, çünkü çok iyi biliyorum ki, Kaptan gol atamasa da elinden gelenin her zaman en iyisini yapacak, hiçbir zaman maça çıkmamak yada kötü oynmak için bir bahanesi olmayacak.

Ve ben bunları bildiğim için her zaman yanında olacağım.

BAHADIR33
11.12.2009, 11:30
Bu takıma kaptanlık yapsın yeter.
Umut gol kaçırdığında başkasına bağıramasın artık. Kaptan Umut'a bağırsın yeter.
Barış'ın kulağını çeksin yeter.
Engin'e öğüt versin yeter.
Yattara'ya bir baksın yeter.
Gökhan'a hırs neymiş göstersin yeter.

Adem Erdoğan
11.12.2009, 11:32
Gol atamama konusunda ben de Recep gibi düşünüyorum, sonuna kadar her zaman arkasındayım.

Sadece gol atması değil mevzu.Fatih Trabzonspor için bir forvetten bir futbolcudan daha öte birşey.

Adnan Özkan
fatih tekke transferi olur inşallah ama takımdaki futbulcularda fatih fobisi yada antipatisi uyandıysa o zaman hayırlımı olur şermi olur göreceğiz..Birde bu açıdan bakın..

Orhan Aydın
Bu takıma kaptanlık yapsın yeter.
Umut gol kaçırdığında başkasına bağıramasın artık. Kaptan Umut'a bağırsın yeter.
Barış'ın kulağını çeksin yeter.
Engin'e öğüt versin yeter.
Yattara'ya bir baksın yeter.
Gökhan'a hırs neymiş göstersin yeter.

Aynen abi Fatih Tekke bir golcüden çok daha fazlası bu takım için.

Serdær
11.12.2009, 11:33
Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı yakar, Trabzonspor'a imza atarım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Tek hayalim Trabzon formasıyla şampiyonluk yaşamak

Bu kelimeler bile herşeyi anlatıyor.

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 11:35
1 gün kalsın diyor ben Trabzonspor'a gelmek için dövizli askerlik hakkımı yakarım.

Trabzonspor'lu olmak böyle birşey.

Ama bazılarına anlatamıyosun.

Serdær
11.12.2009, 11:37
http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?c=11&r=1&hid=64906

İHTİLALL
11.12.2009, 11:37
Fatih'le konuşmak kolaymı?

Adama 8 aydır hakaret et,iftira at sonra karşısına çık sırıt..

Hiçbir şey olmamış gibi..

Ya da bu kadar entrika dan sonra bu görüşme başkanın son kozu olabilirmi?..

Herşeyi denedikten sonra mecburen ,kaptanla ,başkan karşı karşıya gelir ve kaptan masumca sorar:

-Başkanım ne gerek vardı bütün bunlaara?..

-Aaa utanmadan bana hakaret ha!..

Kamuoyuna:

-Bu adam ben burdayken bu formayı giyemez,bana hakaret etti..

Bana sakın "ne komplo ama" demeyin..

Komplocunun "kralları" kulübün başında oturuyor..

Sadece bu konuda sarfettikleri sayısız yalan bile ,formayı giymeden hiçbir şeye inanmamam için yeterli sebep..

BAHADIR33
11.12.2009, 11:47
Fatih'le konuşmak kolaymı?

Adama 8 aydır hakaret et,iftira at sonra karşısına çık sırıt..

Hiçbir şey olmamış gibi..

Ya da bu kadar entrika dan sonra bu görüşme başkanın son kozu olabilirmi?..

Herşeyi denedikten sonra mecburen ,kaptanla ,başkan karşı karşıya gelir ve kaptan masumca sorar:

-Başkanım ne gerek vardı bütün bunlaara?..

-Aaa utanmadan bana hakaret ha!..

Kamuoyuna:

-Bu adam ben burdayken bu formayı giyemez,bana hakaret etti..

Bana sakın "ne komplo ama" demeyin..

Komplocunun "kralları" kulübün başında oturuyor..

Sadece bu konuda sarfettikleri sayısız yalan bile ,formayı giymeden hiçbir şeye inanmamam için yeterli sebep..
Evet olabilir ,

"Gönülsüz yenen aş ya karın ağrıtır ya baş"

Ancak Şenol Güneş buna izin verir mi?

Alp Yavuz 13
11.12.2009, 11:50
sezon başlamadan dediğimi yine tekrarlıyorum FATİH'İM gelsin TRABZONDAN BİR RENKDAŞIMA KOMBİNE ALIP HEDİYE EDİCEM....

Kubilay ŞAHİN
11.12.2009, 11:51
Kubilay istiyorsan ileride daha çok işine yarayacak cümlelerde söyleyeyim :)

Ben kaptanı en çok isteyen kişilerden biriyim, evet gol atamasa da arkasındayım, çünkü çok iyi biliyorum ki, Kaptan gol atamasa da elinden gelenin her zaman en iyisini yapacak, hiçbir zaman maça çıkmamak yada kötü oynmak için bir bahanesi olmayacak.

Ve ben bunları bildiğim için her zaman yanında olacağım.

Abi Bende Aynen Katılıyorum..:)

Biliyorum Gelipte Gol Atamama Gibi Bir Problemi Olursa Gelmesini İsteyenler Yavaş Yavaş Eleştirmeye Başlayacak.. Ayriyeten Senin Dediğin Sebeplerde Var..:)

Yazalım Bunlarıda İlerde Alıntılarız..:)

demir
11.12.2009, 11:52
sezon başlamadan dediğimi yine tekrarlıyorum FATİH'İM gelsin TRABZONDAN BİR RENKDAŞIMA KOMBİNE ALIP HEDİYE EDİCEM....

baska ıllerde olanlar ıcın bir planın varmı renkdasım :D mesela bir forma bir anahtarlık gibi :D

Alp Yavuz 13
11.12.2009, 11:53
valla durumum müsait olsun birde forma alırım .... BORDO MAVİ AŞK İÇİN......

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 11:55
Biliyorum kişilere değil sevdamız ama...

Gelirse 2 tane formasını alıcam.

İHTİLALL
11.12.2009, 11:59
Evet olabilir ,

"Gönülsüz yenen aş ya karın ağrıtır ya baş"

Ancak Şenol Güneş buna izin verir mi?

Defalarca yazdım zaten..

İlk kavga Tekke konusunda yaşanacaktır diye..

Takım biraz zirveyi yakalasın zaten ,o zaman Şenol hocanın birden eksikleri çıkacak zaten..

demir
11.12.2009, 12:02
takım mali krizde ımıs cale gabric gibi futbolcular paramızı alamazsak gıderız demısler (medyatrabzondaokudum) ne oluyor anlamıyorum bir turlu 4 ay oncersıne kadar butun baskanlar para sıkıntımız yok futbolculara borcumuz yok dıyordu ne zman fatih tekke ısmı telafuz edılmeye baslandı bır anda takımı mali krizin icinde bulduk ?

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 12:06
takım mali krizde ımıs cale gabric gibi futbolcular paramızı alamazsak gıderız demısler (medyatrabzondaokudum) ne oluyor anlamıyorum bir turlu 4 ay oncersıne kadar butun baskanlar para sıkıntımız yok futbolculara borcumuz yok dıyordu ne zman fatih tekke ısmı telafuz edılmeye baslandı bır anda takımı mali krizin icinde bulduk ?

Haberi yapan ''medyatrabzon''sa 100 kere düşünmek lazım.

demir
11.12.2009, 12:10
Haberi yapan ''medyatrabzon''sa 100 kere düşünmek lazım.

kimdir bu medyatrabzon ? fotomac gibi haberler yapıyor ? yoksa oda ıstanbul takımlarımın kopegi yada sahipleri istanbul takımlarımı ??

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 12:14
Uğur abi var mı abi yeni gelişmeler ?

seyduna_efil
11.12.2009, 12:18
Canımı yakıyorlar!

http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:EGHEn_syKKEGbM:http://www.spor61.net/images/news/fatih%2520tekke.20081117110725.jpg

http://www.aksam.com.tr/images/print.png (http://www.aksam.com.tr/2009/12/11/haber/4330/spor/haber.html) http://www.aksam.com.tr/images/--.png http://www.aksam.com.tr/images/++.png
Trabzonspor'da ismi gündemden düşmeyen Fatih Tekke, AKŞAM'a konuştu. Başkan Sadri Şener'in yaptığı, 'Fatih Tekke ile konuşuldu. Parada sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derse ki 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum' şeklindeki açıklamalarıyla camiada heyecan yaratan golcü oyuncu, 'Konu Trabzonspor'sa, askerlik asla engel olmaz' dedi.

BU BANA YAPILMAMALIYDI

TEK HAYALİM VAR
'BENİ yakıp kavuran bir olay var' diyen Fatih Tekke sözlerini şöyle tamamladı: 'Hayatımda birçok başarı tattım. Gol kralı oldum, UEFA Kupası'nı kaldırdım. Ama tek hayalim Trabzonspor formasıyla şampiyonluk yaşamak, o kupayı Bordo-Mavili forma ile kaldırmak. Çocukluğumdan beri bunu istiyorum, bunun için yaşıyorum. Ve bunun gerçekleşmesi için her türlü fedakarlığı yaparım'.

AKŞAM

matrix5782
11.12.2009, 12:28
Uğur abi var mı abi yeni gelişmeler ?
yok gündemdekiler aynı

f.tekke

selçuk-gökhan rusya takımlarının teklifi

isaac-sezer takası

şenol hocanın istediği 3 takviye

gurbetçi futbolcular

önerilen futbolcular

yönetimin kaynak arayışı

ocakta ki yeni yayın ihalesi

Atılay
11.12.2009, 12:29
yok gündemdekiler aynı

f.tekke

isaac-sezer takası

gurbetçi futbolcular

önerilen futbolcular

yönetimin kaynak arayışı

Abi verdiğin tek olumsuz haber Selçuk transferi inşallah bu hariç hepsi olumlu sonuçlanır

muharrem demirc
11.12.2009, 12:30
Fatih'i halen daha lamyan gafiller: sadri şener ve hayrettin hacıfaciaoğlu;
hergün kulaklarınızı çınlatıyoruz Bursa' da. birkaç ay evvel bırakır giderim ha diyen başkan birden koltuğa yapıştı. hayırdı nooluyor. yoksa MAY tesislerinden gelecek paralar iştahınımı kabarttı. Fatih TEKKE yi gene almazlarsa cehenneme kadar yolları var.

Koray
11.12.2009, 12:30
Şenol Hoca Selçuk'u asla sattırmaz...

Tolunay Abdioğlu
11.12.2009, 12:33
yok gündemdekiler aynı

f.tekke

isaac-sezer takası

gurbetçi futbolcular

önerilen futbolcular

yönetimin kaynak arayışı

Teşekkürler abi.

Cafer Bulur
11.12.2009, 12:35
Şenol Hoca Selçuk'u asla sattırmaz...
Aynen,senol hoca futbolcu satmaya genelde karsi olan birisidir.

Zamaninda tolga seyhan in satisina siddetle karsi cikmis ama tolga ya dinletememisti.;)

Murat Erdem
11.12.2009, 12:39
[QUOTE=Murat Erdem;2816765]Başkan Fatih'i öyle bir tuzağa soktu ki, çık çıkabilirsen içinden...

Fatih Trabzonspor'a her hangi bir nedenle transfer olamazsa, hemen toplumun önüne atacaklar onu.

''Fatih askerlikten korktuğu için gelmedi'' diyecekler.

FATİH, dövizli askerliğe hak kazanmak için yurtdışında kalma süresini doldurmak amacıyla transferinin ağustos ayına kalması yönünde çabası olduğu şeklindeki söylentilere tepki gösterdi. Tekke, 'Bu bana yapılmamalıydı. Bana askerlik durumumu sordular. Ben de mevcut durumu anlattım. Bir şey ima etmedim. Ama açık söylüyorum, Trabzonspor'da oynamak da benim için askerlik gibi kutsal, anlamlı. Değil 3 ay, sadece 1 gün kalsın, dövizli askerlik hakkımı elimin tersi ile iter, Trabzonspor'a imza atarım. Sonra da zamanı gelince askerliğimi yaparım' diye konuştu.

Cafer Bulur
11.12.2009, 12:43
Yönetim icin artik deniz ve masal anlatma dönemi bitmistir.

Artik ya fatihi alacaklar ya da onu neden istemediklerini acik acik anlatacaklar.

Yönetim taraftari ve camiayi artik enayi yerine koyamaz....

Ali Tunahan Güllü
11.12.2009, 12:46
Olacak bu iş inanıyorum:)

Murat Erdem
11.12.2009, 12:52
...................edit........................... ..

Cafer Bulur
11.12.2009, 12:55
Günler önce söyledim, ''başkanın Fatih transferinde ısrarla askerlik vurgusu yapması, bir tuzak'' dedim.
Geldiğimiz nokta ortada !
Yönetimin bünyemde yarattığı mide bulantısını tarif edemem...
Ulan ! muhatabınızın 10/1 i delikanlı olun.
Adamın, inancına salladınız !
Adamın, vatan borcuna salladınız !
Yeter be !
Almayacağız deyin, biz buradayken gelemez deyin !
Delikanlı olun, çalkalamayın adi adamlar.
Abi sakin.:)

Degmez fatih konusunda asrin inadini yapanlar ugruna ceza almaya.:)

Emre GÜRDAL
11.12.2009, 13:07
Abi sakin.:)

Degmez fatih konusunda asrin inadini yapanlar ugruna ceza almaya.:)

bu taraftar eger fatıhı ıstıyosa bu yonetım alacak bu onların takımı degıl bızızm yanı taraftarın trabzonun takımı sehrin takımı onalar ıstedı kombıne alındı taraftara kart aldık formayı aldık deplasmana gıttık peslerınde bızde sımdı bıse ıstıyoruz FATİH TEKKE okdar..

laz_mat6187
11.12.2009, 13:08
akşam daki reportaj kelime kelimesine doğruymuş reisin amcoğlu doğruladı beraberlermiş

Cafer Bulur
11.12.2009, 13:12
bu taraftar eger fatıhı ıstıyosa bu yonetım alacak bu onların takımı degıl bızızm yanı taraftarın trabzonun takımı sehrin takımı onalar ıstedı kombıne alındı taraftara kart aldık formayı aldık deplasmana gıttık peslerınde bızde sımdı bıse ıstıyoruz FATİH TEKKE okdar..
Ben de alinmasi icin baski yapanlarin basinda geliyorum.

Lakin almiyorlar diye de yönetime hakaret etmemiz de dogru olmaz.

Elestirecegiz,baski yapacagiz ama üslübumuzu bozmamaliyiz.

BAHADIR33
11.12.2009, 13:14
Taraftarın isyanını da mazur görmek lazım.
Taraftarı isyan noktasına getirip sonra da kenardan izlemek olmaz.

Emre GÜRDAL
11.12.2009, 13:20
Ben de alinmasi icin baski yapanlarin basinda geliyorum.

Lakin almiyorlar diye de yönetime hakaret etmemiz de dogru olmaz.

Elestirecegiz,baski yapacagiz ama üslübumuzu bozmamaliyiz.

ben veya bmn uyelerı uslup bozmuyoruz abı kendı adıma konusayım dıyorum kı şampiyon olmak veya ikinci yarı taraftarı umutlandırmak ıstıyosan FATİH TEKKE'yi alacaksınız bukadar basit ya

Cafer Bulur
11.12.2009, 13:22
ben veya bmn uyelerı uslup bozmuyoruz abı kendı adıma konusayım dıyorum kı şampiyon olmak veya ikinci yarı taraftarı umutlandırmak ıstıyosan FATİH TEKKE'yi alacaksınız bukadar basit ya
Fatih olmasa da baska bir forvet mutlaka alinmali.

Lakin Türkiye ve avrupada bizde basarili olabilecek,fatih ten daha az maliyetli bir forvet göremiyorum.

BAHADIR33
11.12.2009, 13:26
Kaptan bildiğim kadarıyla foruma üye.
Bir şekilde burada görüşme imkanımız olur mu acaba?
Kısa da olsa bizlere buradan bir mesaj verme imkanı olur mu?

Orhan Aydın
11.12.2009, 13:27
Fatih'ten daha iyisini alamayacağımızı hepimiz biliyoruz.Yönetim onu alacak başka yolu yok bunun.

AYYILDIZ
11.12.2009, 13:29
Yönetim taraftarı saf yerine koymasın.Biraz samimi olmak yeterli.

Emre GÜRDAL
11.12.2009, 13:30
ya cafer abı unal kahraman nededı trabzonsporun hocaya degıl senol gunese ıhtıyacı var dedı deme? bende sımdı dıyorum kı bu takımın bu taraftarın gol yollarındakı tek ısme ıhtıyacı var oda sehrı bılen takımın formasını gymıs bır ımza ııcn askerlıgını uzuzn donem yapmaya hazır olan FATİH TEKKE'ye abi bududur olay tabı ama gorusune saygıyla okuyorum.

ESER
11.12.2009, 13:34
bu yonetim fatih tekkkeyle sorunun sebebini anlayamadim hala,. ,, her firsatda karala , yiprat , taraftarin onune at ,gunu kurtar . adam askerlik sorun degil diyor, once baskan cikiyor biz aliriz da askerlik sorunu var diyor ve sonra da ikizi hacisalihoglu na pasliyor, " biz aliriz da sartlarin olusmasi lazim " ne zor ismis gelmeye gonullu bir adami almak... bizler de bu zihniyetten hizmet bekliyoruz

Recep Alkan
11.12.2009, 13:42
Sabahki olumlu mesajlarımdan sonra bunu yazmak asla istemezdim. Ama az önce kesin net bir bilgi aldım. Paylaşmak isterim.

Ortada Başkanın ve yönetimin Fatih konusunda söyledikleri ile dolu olan tüm haberlerin yalan olduğudur bu. Başkanın basında konuştuğu gibi ben değil ama bir arkadaşımız konuştu sözleri de gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetimden kimse Fatih ile görüşmemiş. (Eğer başkan Fatihin ailesinden birini kastetmediyse).

Ortada kaptan tarafında kıpırdayan tek bir yaprak dahi yok. Sadece birkaç gün önce Ünal Karaman ve Şenol Güneş ile görüşmüş kaptan. Konuşma ayrıntısını pek bilmiyorum. Ama çok da olumlu geçmemiş bildiğim kadarı ile. (Genelde yönetim ağzı ile konuşulmuş Kaptana) Ama Şenol Hoca eski öğrencisini gerçek manada çok istiyor, bu bir gerçek.

Şu para mevzusuna gelince, gerçekten aydınlatıcı ve yine kesin bir bilgi vereyim bu başlıkta yatan kalkan arkadaşlara.

Geçen sene Fatih’in akrabasının evinde gerçekleştirilen transfer görüşmesinde, Sayın Mahmut Aksu kaptanımıza yıllık 800.000 euro para teklif etmiş. Yani yıllık 1.600.000. TL. Kaptan bunu duyduktan sonra

- Eğer ciddiyseniz ben 750.000 Euro ya yani 1.500.000. TL ye şimdi burada imzayı koyuyorum demiş. Bir kağıda rakamı yazmış ve isterseniz çakıyorum imzayı demiş.

O anda orda olan herkesin ağzı açık kalmış ve bir şekilde sohbetin üzeri kapatılarak görüşme sonlandırılmış.

Arkadaşlar, sabah iyi tarzda konuşmuştum, biliyorum, ama bazen bende ümitleniyorum, kimseye ulaşamadığımda kafamda ki parçaları birleştirip bir yere varmak istiyorum, ama görülüyor ki yanılıyorum.
Durum şimdilik bu arkadaşlar. Ne öğrenebiliyorsam yazıyorum.

Bu arada kaptan köyünde, kafasını dinliyor ve kafası çok bozuk. Rubin Kazan kaptan için çok ciddi bir teklif sundu, transfer listesinin ilk başında kaptan var. Kaptan ise son ana kadar Trabzonspor’u bekleyeceğini belirtiyor.

Ve Akşam gazetesindeki haber de doğru.

Saygılar;

Mira_61
11.12.2009, 13:45
Bu seferde Fatih'i almazlarsa,bu seferde bizi kandırırlarsa Başkan ve ekibi pılısını pırtısını toplayıp gitsin.

Sinem Yılmaz61
11.12.2009, 13:46
Yönetim daha neyi bekliyor. Adam ta ayaklarina kadar gelmis artik ve beni alin diyor resmen, daha ne yapsin Kral...
Alin artik su Adami, ve cile cektirmeyin ona ve bize artik, gercekten yazik...
Gösterin Fatih Tekkeden bana iyi bir Futbolcu, ve ondan Trabzonu daha cok seven, bulamazsiniz iste...Yeter artik...
Fatih Tekke gelicek, 1-2 Forma da karanti benden. Gelecek Fener macinda bi Fatih Tekke Pankarti olsa cok güzel olur, lütfen organize etmeye calisin, Fatihin gelmesini hepimiz cok istiyoruz...Gururumuzsun Kralim, seni deli gibi seviyoruz Sultan!

Emre GÜRDAL
11.12.2009, 13:46
Sabahki olumlu mesajlarımdan sonra bunu yazmak asla istemezdim. Ama az önce kesin net bir bilgi aldım. Paylaşmak isterim.

Ortada Başkanın ve yönetimin Fatih konusunda söyledikleri ile dolu olan tüm haberlerin yalan olduğudur bu. Başkanın basında konuştuğu gibi ben değil ama bir arkadaşımız konuştu sözleri de gerçeği yansıtmamaktadır. Yönetimden kimse Fatih ile görüşmemiş. (Eğer başkan Fatihin ailesinden birini kastetmediyse).

Ortada kaptan tarafında kıpırdayan tek bir yaprak dahi yok. Sadece birkaç gün önce Ünal Karaman ve Şenol Güneş ile görüşmüş kaptan. Konuşma ayrıntısını pek bilmiyorum. Ama çok da olumlu geçmemiş bildiğim kadarı ile. (Genelde yönetim ağzı ile konuşulmuş Kaptana) Ama Şenol Hoca eski öğrencisini gerçek manada çok istiyor, bu bir gerçek.

Şu para mevzusuna gelince, gerçekten aydınlatıcı ve yine kesin bir bilgi vereyim bu başlıkta yatan kalkan arkadaşlara.

Geçen sene Fatih’in akrabasının evinde gerçekleştirilen transfer görüşmesinde, Sayın Mahmut Aksu kaptanımıza yıllık 800.000 euro para teklif etmiş. Yani yıllık 1.600.000. TL. Kaptan bunu duyduktan sonra

- Eğer ciddiyseniz ben 750.000 Euro ya yani 1.500.000. TL ye şimdi burada imzayı koyuyorum demiş. Bir kağıda rakamı yazmış ve isterseniz çakıyorum imzayı demiş.

O anda orda olan herkesin ağzı açık kalmış ve bir şekilde sohbetin üzeri kapatılarak görüşme sonlandırılmış.

Arkadaşlar, sabah iyi tarzda konuşmuştum, biliyorum, ama bazen bende ümitleniyorum, kimseye ulaşamadığımda kafamda ki parçaları birleştirip bir yere varmak istiyorum, ama görülüyor ki yanılıyorum.

Bu arada kaptan köyünde, kafasını dinliyor ve kafası çok bozuk. Rubin Kazan kaptan için çok ciddi bir teklif sundu, transfer listesinin ilk başında kaptan var. Kaptan ise son ana kadar Trabzonspor’u bekleyeceğini belirtiyor.

Saygılar;

ben dedım deme alınmıcak dıye ya ne yapsakta yonetımı bu ıse zorlasak

Kubilay ŞAHİN
11.12.2009, 13:49
Heh İşte Biliyordum Bunun Olacağını..

Beklemeyin Kaptanı Heveslenmeyin Diyorum.. Kesin Gelcekmiş Gibi Konuşuyoruz Birde..

Boşverin Başka Transferlere Yönelin..

BAHADIR33
11.12.2009, 13:50
Bir babayiğit çıksa..
Hem Başkanı hem de kaptanı karşılıklı canlı yayına çıkarsa. dökün bakalım eteğinizdeki taşları dese.
biz de anlasak ak koyun kara koyunu...

Murat Erdem
11.12.2009, 13:51
Bir önceki mesajımı editlediğime pişman oldum.

Recep Alkan
11.12.2009, 13:52

Murat Erdem tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2820548#post2820548)
Günler önce söyledim, ''başkanın Fatih transferinde ısrarla askerlik vurgusu yapması, bir tuzak'' dedim.
Geldiğimiz nokta ortada !
Yönetimin bünyemde yarattığı mide bulantısını tarif edemem...
Ulan ! muhatabınızın 10/1 i delikanlı olun.
Adamın, inancına salladınız !
Adamın, vatan borcuna salladınız !
Yeter be !
Almayacağız deyin, biz buradayken gelemez deyin !
Delikanlı olun, çalkalamayın adi adamlar.

Her zaman yardımcı oluruz abicim.

BiZe HeR YeR 61
11.12.2009, 13:54
Eğer bu hyaberler doğruysa sadri şener yazıklar olsun sana...Nedir bu ya yorulduk artık...O kadar delikanlıysan kıvırma direk almıyorum de ...Yazık sana be...

Sinem Yılmaz61
11.12.2009, 13:54
Ben Tekkeyi asla bosvermem,bosvermek de hata olur, yoksa gülen Taraf Yönetim olur ve bu is gercekten hic olmaz...
Onun gelmesi bizim en büyük Hayalerinden biri, böyle kolay kolay biz Krali bosveremeyiz iste. Hep aklimda olucaksin Kaptan, Forman da garanti!Geleceksin Kral, geleceksin. O bakislarin herseyi anlatiyor. Sen gelmezsen de kim gelsin artik...

Koray
11.12.2009, 13:57
Broos'u getirdiklerindeki süreçte gelişen olaylardan dolayı Şenol Hoca ile ilgili yaptığım ısrarlı yorumlarım doğru çıkmıştı, şimdide Fatih'in mutlaka takıma kazandırılacağını söylüyorum bu da doğru çıkacak, bence...

Oğuzhan Fidan
gökdeniz fatihin rubinde oynamasını istiyo menajer gibi çalışıyosa şaşırmamak lazım

BAHADIR33
Yok mu yönetimi canevinden vurmamızı sağlayacak bir fikri olan.
Harekete geçelim.
Sesimizi yükseltelim.
Kaptan şimdi gelmeli.
Rubin'e imzayı atarsa herşey biter.

Bilâl ÇOBAN
11.12.2009, 13:58
yürüyüş, mail yağmuru, telefon yağmuru vs. vs. vs.

birşeyler yapılmalı..

üslübum değildir ama, hakaret etsek anlarlar mı acep ?

Toraman
11.12.2009, 13:59
Günü gününe bu transferi takip etmek acayip yorucu bir iş. Bir iyi haber geliyor, bir kötü.

Ertan 51
Bence hiç pişman olma doğru olanı yapmışsın diyeceğim ama Recep eklemiş,
bu kadar sert usluba,hakaretlere,aşağılamalara gerek yok diye düşünüyorum.
Murat biraz sukunet derim renktaşım.

Recep Alkan
Arkadaşlar yukarıda yazdıklarım Kaptanın ağzındandır. Hiçbirşeyi kafamdan uydurmuyorum,

Kaptan geçen sene Trabzonspor için 750.000 Euroya imza atacaktı, eğer karşılarında adam gibi adamlar olsaydı. Bu sene Kaptana Rubin Kazan 2,5 - 2,750 arası bir para teklif ediyor, kaptan bunu bile belki diyerek bekletiyor.

Ötesi yok, herşeyi aştık, bu kadar özveri sunan adamı almamak HAİNLİKTİR.

Eğer bu lafımın cezası 1 Hafta ise de Razıyım.

Sinem Yılmaz61
11.12.2009, 14:00
Tekkemizi kimse elimizden alamaz, gelecek Fener Macinda büyük bir Fatih Tekke pankarti hazirlayin lütfen, Arkadaslar!!!
Görsün yönetim bu sevdamizi, ve insallah akli basina gelir!!!

Murat Erdem
11.12.2009, 14:00
750.000 euro ! inanamıyorum...3 senedir ayağına top değmeyen adama 1.800.000 euro veriliyor.
F.Tekke transferi konusunda, yönetimin takındığı tutum ''İHANET'' dir !

Recep Alkan
11.12.2009, 14:01
Yok mu yönetimi canevinden vurmamızı sağlayacak bir fikri olan.
Harekete geçelim.
Sesimizi yükseltelim.
Kaptan şimdi gelmeli.
Rubin'e imzayı atarsa herşey biter.

En güzel cevap diğer başlıkta toplanan para ile maraton da kocaman Fatih Tekke yazmaktır.

Yada o stadı Fenerbahçe maçında tamamen boş bırakmaktır.

bordox
11.12.2009, 14:01
Nasıl bir topluluk ya bizim yönetimimiz.
Toplantılarda nasıl komplo kurarız, nasıl iftira atarızı mı konuşuyorlar.
Fatih Tekke Trabzonlu ve Trabzonspor'lu olmasa,her hangi bir futbolcu olsa,Trabzonspor'a transferi söz konusu bile olmaz, futbol kriterleri içinde düşünülmesi bile bir heyecan yaratması gerekirken.
Beş parasız bir kulüp olduğumuz ortadayken.

Hugo Broos giderken söyledi her şeyi ancak arada kaynadı gitti.

BAHADIR33
11.12.2009, 14:02
Kim ne kadar kötü etkilenirse etkilensin.
Kim küsecekse küssün.
Bu iş İNADA binmiştir. Bunun adı İNATTIR..Başka bir tanımı yoktur.
dün kendi gözlerimle görmesem,kulaklarımla duymasam Başkanın ropörtajını bu kadar sinirlenmezdim...

Orhan Aydın
11.12.2009, 14:04
Bu yönetici sıfatlı adamlar(pardon adam dedim) ne Tekke'den ne de bizden daha fazla sevmiyor bu kulübü.

BAHADIR33
11.12.2009, 14:07
Bilmiyorum ne yapmalı...
FB maçında tribünler boş mu olmalı?
tüm Telefon hatları iade mi edilmeli?
Tüm formalar kulüp kapısına mı bırakılmalı?
Birşey yapmalı.

Sinem Yılmaz61
11.12.2009, 14:10
Bilmiyorum ne yapmalı...
FB maçında tribünler boş mu olmalı?
tüm Telefon hatları iade mi edilmeli?
Tüm formalar kulüp kapısına mı bırakılmalı?
Birşey yapmalı.

Evet. Kesinlikle birsey yapmali, hemde acilen. Yoksa bu Yönetim yine almicak bu adami. Lütfen Tekkeyi bukadar cabuk bosvermeyelim, Arkadaslar. Inatci olalim. Pankart iyi olabilir bence ve bol Tezahüratlar.

BAHADIR33
11.12.2009, 14:11
Eğer formalar kulüp kapısına bırakılırsa ben de formamı buradan kargo ile kulübe iade edeceğim.
Fatih Tekke Yoksa , Biz de Yokuz yazacağım üzerine de ..

arifberkay
11.12.2009, 14:13
Tekkemizi kimse elimizden alamaz, gelecek Fener Macinda büyük bir Fatih Tekke pankarti hazirlayin lütfen, Arkadaslar!!!
Görsün yönetim bu sevdamizi, ve insallah akli basina gelir!!!

şu koregrafi için toplanan parayı kullanalım derim ben süper olur

Recep Alkan
11.12.2009, 14:13
Ben de birşeyler yapılması taraftarıyım, ama burda bazı arkadaşların yazacağı gibi, bunu bir oyuncuyu Trabzonspordan büyük gördüğüm için değil, Fatih hayranlığı için değil, bu kadar uygun şartlarda alınmadığı için, bir taraaftar olarak karşımda ADAM göremediğim için, 1,5 yıldır bana her konuda ki özellikle de Fatih olayında yalan söyleyen insanlar olduğu için.

Dün yazdım bir daha yazıyorum bizi takip eden insan sürüsü (lafım belli kişilere)

Trabzonspor taraftarı herkesin ne mal olduğunu biliyor, düşündüğünüz kadar saf değiliz. O çok söylediğiniz sabrı zaten 1,5 yıldır gösteriyoruz, daha zorlamayın...

arifberkay
11.12.2009, 14:15
ben namazdan önce gerçek kralımızı istiyoruz diye faks çektim tekrar her gün rutin yapıyorum hayırlısı

devilkid
11.12.2009, 14:18
hala fatihten açıklama yok mu...insallah başkanın fiyat indirme politikasıdır...yoksa yazık...

Orhan Aydın
11.12.2009, 14:19
Ben her şeyi beklerim bunlardan sırf onu almamak için başka birine 3-4 milyon euro verebilirler.

BAHADIR33
11.12.2009, 14:21
Canevinden vuralım yönetimi...
AZİZ YILDIRIM BİZE FATİH TEKKEYİ ALIR MISIN yazalım dev gibi.
Rezillikse rezillik

Recep Alkan
Ben her şeyi beklerim bunlardan sırf onu almamak için başka birine 3-4 milyon euro verebilirler.

Federasyona bilmem ne parası olarak yatırılacak 10.000 Lirayı bulsunlar önce, bitmişiz....

Süleyman Sofu
Trabzonspor Kulübünü Babasının Çiftliği Gibi Gören Adlarına Hernekadar Yönetici Densede Kişilikleriyle Bunun Altında Ezilen Başta Sadri Şener Olmak Üzere Tüm Saz Arkadaşlarına Denilecek Çok Şey Olsada Sadece Yazıklar Olsun Diyebiliyorum.Bu Taraftar Elbet Sizinde Gittiğiniz Günü Görecek Ve Emin Olun Arkanızdan 40 Gün 40 Gece Bayram Edecek...
Siz Saygıyada Sevilmeyede Layık Olmayan Bu Kulübün Kamburlarısınız.Ve Bu Taraftar Sizden İğrenmekle birlikte Nefrette Etmekte..
Saygı hakedene gösterilir bunlar gibi iki lafı birbirini tutmayanlara deil...

İHTİLALL
11.12.2009, 14:23
Ne Tekke imiş ama..

Oldum olası zeki insanlara sempati duyarım..

Ama Fatih Tekke sadece büyük futbolcu değil,.

Aynı zamanda çok büyük "adammış"..

Şu onbeş adamı düşürdüğü durumlara bakın..

Kılıktan kılığa,şekilden şekile..

Büyük kral,büyük adam..

Senden son bir ricamız var..

Rubin'e imza işini olabildiğince geciktir..

Sirk kapanmasın...

İzleyelim biraz daha..

Süleyman Sofu
11.12.2009, 14:27
Söylencek çok söz olsada Bmn yönetimle takışmak istemediğim için yazmıyorum ama herkes şunu bilsin siteyle falan işi olmayan büyüklerimiz hergün başkana hertürlü söverken ben hala onun Fatihi alacağını umut ediyordum ama artık alsada herşeyi hakettiğinden eminim benim gözümde başkan bitmişti zaten ama artık hepten kendini rezil etti...
Fatihi alırsın almazsın bu yönetimin taktiri eyvallah ama bu taraftarı salak yerine koyamazsın hergün basına yalan beyanat verip insanların duygularıyla oynayamazsın Fener maçında görürsün anyayı konyayı başkan emin ol görürsün...

Recep Alkan
11.12.2009, 14:29
Yahu bana inanmayın belki başkan doğru söylüyordur...

Sonuçta biz sıradan Trabzonsporlu, onlar büyük yöneticiler.

Sonuçta yakışmıyor yalan dolan onlara !!!

Mert
11.12.2009, 14:34

Saygılar;

Yeter artık ya valla yeter!

Tekke meze yapılacak adam mı? Ayıptır, günahtır.
Bu seyirciyi biraz daha kandırırlarsa, bu olay sonları olacak.

arifberkay
11.12.2009, 14:36
Yahu bana inanmayın belki başkan doğru söylüyordur...

Sonuçta biz sıradan Trabzonsporlu, onlar büyük yöneticiler.

Sonuçta yakışmıyor yalan dolan onlara !!!

yok bence sen onlardan daha adamsın

Recep Alkan
11.12.2009, 14:39
yok bence sen onlardan daha adamsın

Hakaret Kabul Ettim :)

arifberkay
11.12.2009, 14:43
Hakaret Kabul Ettim :)

tövbe,adamlara hakaret ediyoruz üzerilerine alınmıyorlar sen alınıyorsun

Recep Alkan
11.12.2009, 14:45
Arif abi bunun adına AR diyorlar, ama Müjdenin soyismi değil, Utanma duygusu olan AR...

Süleyman Sofu
11.12.2009, 14:47
Song (G.Saray), Gökhan (Kayseri) Ceyhun (Unterhaching), Cale (D. Zagreb), Colman (Germinal), Giray (OFTAŞ), Buğra, İsmail (Dardanel), Selçuk (Manisa) Egemen (Bursa), Sami (NEC Nijmegen), Yakup (Altınordu), Necdet, Zafer (A. Sebat), Mustafa, Selçuk (Arsin), Abdulaziz, Eren (Pazar), Sylva (Lille), Fatih (Hamburg), Isaac (G.Birliği)
Okadar çok kişinin ahını aldılarki iki yakalarının bir araya gelmemesinin nedeni çok açık ve net...
Lafta herkesten çok TRABZONSPORLU olan kendileri ama bu kulübü yiyip bitirende kendileri bukadar adam geldi gitti bunlara verilen paralar ve daha bu listede olmayan Zafer Yelenler Tjikuzular ahh benim takımım ahhh borcunun karşılığı kocaman bir yalan olan takımım lafa geldimi öze dönecez diyip yaşayan efsanesini almaktan aciz takımım benim ,bunlar konuşulmayı bile haketmiyorya napalım yaşasın Trabzonsporum...

arifberkay
11.12.2009, 14:47
Arif abi bunun adına AR diyorlar, ama Müjdenin soyismi değil, Utanma duygusu olan AR...

evet bu adamlarda olmayandan.Herşeye rağmen , herkese rağmen senden hayırlı haberler bekliyoruz inşallah sevindirirsin bizi.

BAHADIR33
11.12.2009, 14:51
Tükürük bezlerim çok çalışıyor bu günlerde.

Recep Alkan
11.12.2009, 14:53
Arif abi, kaptan cephesinde kendisinin de bilimum akrabalarınında çok fazla ümidi yok, artık bu iş resmiyete dökülmeden benden olumlu bir haber alamazsınız gibi.

Bu arada yönetim Genel Kurul da bizi ne kadar kolay kandırabildiğini gördü, büyük ihtimal bu konuda da yine aynısını yapacak.

BAHADIR33
11.12.2009, 14:55
Benim dün akşam izlediğim haberi irfan abi son dakika haberlerine koymuş

Adnan Özkan
11.12.2009, 14:56
Arkadaşlar sakin olmak lazım..Fatihin alınacağına inanmıyorum ama kaş yapalım derken göz çıkartmayalım.Yönetimin fatihi almaya niyeti yok bu ortada ancaaaakkk takımıda düşünmek lazım.Şenol hocayı can simidi olarak kullanan mali kongreyi kurtaran bir yönetim,takıma para sıkıntısı çektiren bir yönetim var doğru ama sabırlı olalım.önümüzde çok kıymetli iki maç var kafa karıştırmamak lazım.Bu yönetimin delikanlı olup olmadığını ocak ayında fatihi alıamazsa göreceğiz.Fatih sorun çıkartmıyordur yönetimin kıllıkları bunlar katılıyorum ama şu devre tamalansın en azından 6 puanı alalım sonra görüşelim yönetimle.

arifberkay
11.12.2009, 14:56
Arif abi, kaptan cephesinde kendisinin de bilimum akrabalarınında çok fazla ümidi yok, artık bu iş resmiyete dökülmeden benden olumlu bir haber alamazsınız gibi.

Bu arada yönetim Genel Kurul da bizi ne kadar kolay kandırabildiğini gördü, büyük ihtimal bu konuda da yine aynısını yapacak.

ben bu sefer geçen seferkinden daha ümitliyim ondan dolayıdır ki her daim senden olumlu haberler beklicem, farzedelim ki yine kandırıldık olmadı bunun altından kalkamazlar hepımız de buna şahit olacagız

Murat Erdem
11.12.2009, 14:59
Yönetimin düsturu yalan ve iftira olmuş.

Biz taraftarlar, onların gözünde bir avuç baldırı çıplak çapulcuyuz, onlar baş ! bizler ayağız !

Var olma sebebleri olan taraftarın talebine karşı bu kadar mı rahatsız edici bir üslup takınılır.

Eğri oturup, doğru konuşayım. Ben artık kaptanın gelmesini istemiyorum. Çünkü gelirse karşılaşacağı muamele çok açık : kötü bi sonuçtan sonra Başkan efendi ''Fatih'e sorun, ben mi gol atayım'' diyecek.
Bunun aksini iddia edecek kadar saf olan yoktur her halde.
Gelme kaptan ! yem etme kendini bu ahlakdan nasibini almamış yalancılara.
Gerçek Trabzonspor sevdalıları gördü ve biliyor senin adam gibi adam olduğunu. Kalbinde ki Bordo Mavi aşkını sen ispat ettin.
O yeter bana.
Seni seviyoruz Sultan TEKKE !

Orhan Aydın
11.12.2009, 15:01
Song (G.Saray), Gökhan (Kayseri) Ceyhun (Unterhaching), Cale (D. Zagreb), Colman (Germinal), Giray (OFTAŞ), Buğra, İsmail (Dardanel), Selçuk (Manisa) Egemen (Bursa), Sami (NEC Nijmegen), Yakup (Altınordu), Necdet, Zafer (A. Sebat), Mustafa, Selçuk (Arsin), Abdulaziz, Eren (Pazar), Sylva (Lille), Fatih (Hamburg), Isaac (G.Birliği)
Okadar çok kişinin ahını aldılarki iki yakalarının bir araya gelmemesinin nedeni çok açık ve net...
Lafta herkesten çok TRABZONSPORLU olan kendileri ama bu kulübü yiyip bitirende kendileri bukadar adam geldi gitti bunlara verilen paralar ve daha bu listede olmayan Zafer Yelenler Tjikuzular ahh benim takımım ahhh borcunun karşılığı kocaman bir yalan olan takımım lafa geldimi öze dönecez diyip yaşayan efsanesini almaktan aciz takımım benim ,bunlar konuşulmayı bile haketmiyorya napalım yaşasın Trabzonsporum...

O kadar komik bir transfer olayı var matrix abi yazmıştı bu iki adama 1,5 trilyon felan veriliyor dardanel o parayla bank asyaya çıktı ve biz onları tekrar dardanele kiraladık(1 ini de olabilir)

Recep Alkan
11.12.2009, 15:03
offff sıkıntı bastı, çok sevdiğim bende bağımlılık yaratan bu siteye artık girmek istemiyorum.

Bıktım aynı şeyleri konuşmaktan, umud edip olmayacak işleri beklemekten.

Adem Erdoğan
11.12.2009, 15:03
Sadri başkan ağlamasın bir daha bize tribünden küfürler ediliyor ağrımıza gidiyor diye.

Küfrü tasvip etmiyoruz fakat ettirmiyceksin sende.

Harun-61
11.12.2009, 15:06
Sadri başkan ağlamasın bir daha bize tribünden küfürler ediliyor ağrımıza gidiyor diye.

Küfrü tasvip etmiyoruz fakat ettirmiyceksin sende.

Adem umtsuzluk seziyorum sende :rolleyes:

Tunay ERDEM
11.12.2009, 15:07
Arkadaşlar relaks olun iki dakika. Kendi kendinizi gaza getirip,içten içe yiyorsunuz. Ortada Şenol Güneş gerçeği var, olacak bu iş merak etmeyin.

wien_ts
11.12.2009, 15:08
yahu bize baskan olanlar ne oluyor anlayamiyorum,ilk sene guzel isler transferler 2.sene felaket..insan da biraz istikrar olmazmi..ilk sene o kadar yatirim yaptilar,2.sene 3-4 tane bonservissiz adam aldilar..alinanlardan sadece gabric oynuyo..aynisi nuri albayrak zamaninda da olmustu..

Fatihin gitmesine bende sevinmistim zamaninda,bence o zaman gitmesi gerekiyordu ama simdi tekrar kaptanimizi almaliyiz,kaptan bize cok lazim..

Dursun Kaplan
11.12.2009, 15:16
Aslında yanlış yapıyoruz. Mailleri,telefonları vs klübe değil direk Şenol hocaya göndereceğiz. Bizim yönetimin hakkından Şenol hoca gelir.

BAHADIR33
11.12.2009, 15:18
Aslında yanlış yapıyoruz. Mailleri,telefonları vs klübe değil direk Şenol hocaya göndereceğiz. Bizim yönetimin hakkından Şenol hoca gelir.
Nasıl, hangi numaraya ,hangi mail adresine?
Ben hemen hazırım.

Süleyman Sofu
11.12.2009, 15:19
"FATİH TEKKE GELMEK, BİZ DE ALMAK İSTİYORUZ"
Şener, Yattara'ya kırgın olduğunu da vurgulayarak, "Kaç maçtır oynamıyor. Sakatlığı var ama bazıları sadece ayak bileğinde küçük bir sorun var diyor. Bir teoriye göre ise ameliyat olması gerekiyor. İngiltere'ye göndermeye karara verdik. Burada bir çok doktor varken, bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Teklif gelirse her futbolcuyu satarız. Satılmayacak hiç bir futbolcu yok. Alanzinho, Gabriç. Cale'nin her an müşterisi var. Ayrıca Fatih Tekke gelmek, bizde almak istiyoruz. Kulübüyle sorunu çözeriz. Askerlik sorununu çözersek devre arasında Trabzonspor'da olacak. Devre arası için transferi zordur. Şenol hoca isterse transfer yaparız. Bana göre Gökhan Türkiye'nin en iyi golcülerinden. Çok efendi bir futbolcu ve kaliteli. Şenol Güneş onu bize tekrar kazandıracak. Hoca da onu çok beğeniyor" ifadelerini kullandı.

Ah başkan ah gülelimmi üzülelimmi, bu yalan beyanatlara bi son verip alsan kaptanı karşına oturup konuşsanız kimden korkuyosun bilmiyorumki hacıdanmı doktordanmı nedir yani hepsi hepsi çıkacan adam gibi gel oğlum seni istiyoruz diyecen, hee kaptan gelmezse o zaman konuş ama yok sizde o cesaret malesef yok bizim için Fatih çokşeydi ama sayenizde herşeyimiz oldu saol başkan teşekkürler...
Siz böyle yuvarlak konuşmaya ucu açık konuşmaya devam edin taraftar yangın yeri gibi yanıyor fokurfokur kaynıyor ama sizin keyfiniz yerinde ama unutma bu kaynayan taraftar sonunda yine sizin üzerinize dökülecek...

Dursun Kaplan
11.12.2009, 15:19
Ben hemen hazırım.

Abi biraz araştırıp bulmaya çalışayım. İnan iletişim konusunda sadece bizim klübümüzde sorun yaşıyorum.

macuka
11.12.2009, 15:21
Canevinden vuralım yönetimi...
AZİZ YILDIRIM BİZE FATİH TEKKEYİ ALIR MISIN yazalım dev gibi.
Rezillikse rezillik

bu fikri cok tuttum:)

BAHADIR33
11.12.2009, 15:23
"FATİH TEKKE GELMEK, BİZ DE ALMAK İSTİYORUZ"
Şener, Yattara'ya kırgın olduğunu da vurgulayarak, "Kaç maçtır oynamıyor. Sakatlığı var ama bazıları sadece ayak bileğinde küçük bir sorun var diyor. Bir teoriye göre ise ameliyat olması gerekiyor. İngiltere'ye göndermeye karara verdik. Burada bir çok doktor varken, bu durum hiç hoşuma gitmiyor. Teklif gelirse her futbolcuyu satarız. Satılmayacak hiç bir futbolcu yok. Alanzinho, Gabriç. Cale'nin her an müşterisi var. Ayrıca Fatih Tekke gelmek, bizde almak istiyoruz. Kulübüyle sorunu çözeriz. Askerlik sorununu çözersek devre arasında Trabzonspor'da olacak. Devre arası için transferi zordur. Şenol hoca isterse transfer yaparız. Bana göre Gökhan Türkiye'nin en iyi golcülerinden. Çok efendi bir futbolcu ve kaliteli. Şenol Güneş onu bize tekrar kazandıracak. Hoca da onu çok beğeniyor" ifadelerini kullandı.

Ah başkan ah gülelimmi üzülelimmi bu yalan beyanatlara bi son verip alsan kaptanı karşına oturup konuşsanız kimden korkuyosun bilmiyorumki hacıdanmı doktordanmı nedir yani hepsi hepsi çıkacan adam gibi gel oğlum seni istiyoruz diyecen hee kaptan gelmezse o zaman konuş ama yok sizde o cesaret malesef yok bizim için Fatih çokşeydi ama sayenizde herşeyimiz oldu saol başkan teşekkürler...
Siz böyle yuvarla konuşmaya ucu açık konuşmaya devam edin taraftar yangın yeri gibi yanıyor fokurfokur kaynıyor ama sizin keyfiniz yerinde ama unutma bu kaynayan taraftar sonunda yine sizin üzerinize dökülecek...
hep yazıyorum ama şu röportajı dun akşam gözlerimle gördüm. Dspor'da izledim.
Yani başkanı siz de izleyebilseydiniz ,bu transfer için ne kadar kararlı ve istekli bir görüntü çizdiğini anlardınız. O kadar heyecanlandım ki hemen foruma girip mesaj attım başka izleyen var mı diye..

Recep Alkan
11.12.2009, 15:25
Ben hemen hazırım.

Abi bakınıyorum, bulabileceğim sanırım.

Yada hiç olmadı bir yol bulacağım.

Orhan Aydın
11.12.2009, 15:25
FATİH TEKKE GELMEK, BİZ DE ALMAK İSTİYORUZ

Ferdi Tayfur filmleri aklıma geldi nedense

Murat Erdem
11.12.2009, 15:26
Fatih Tekke'nin ne kadar büyük Trabzonspor'lu olduğunu görün arkadaşlar.

Kendinizi onun yerine koyun, siz olsanız, inancınıza ve vatan borcunuza iftira atan bu yönetimle çalışırmısınız ?

Siz olsanız ''bir gün için bile askerliğimi yakarım'' dermisiniz ?

Siz olsanız üç senedir ayağına top değmeyen adamın 1.800.000 euro'ya oynadığı takımda 750.000 euroya imza atarmısınız ?

Kaptan bunların hepsini göz ardı ediyor ve''Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istiyorum'' diyor.

Fatih Tekke, önünde saygıyla eğiliyorum...

BAHADIR33
11.12.2009, 15:28
bu fikri cok tuttum:)
Ben Trabzonspor başkanı olsam ve kendi stadımda kendi seyircim FB Başkanından futbolcu transferi istese yerin dibine girerdim. İnsan içine çıkamazdım..

macuka
Bizim baskan ne yazik ki taraftari ENAYI yerine koydu,
La Fontaine' den masallar anlatiyor,
Kendisi PINOKYO olsa burnu dunyayi 2 tur dolasmisti!

BAHADIR33
Abi bakınıyorum, bulabileceğim sanırım.

Yada hiç olmadı bir yol bulacağım.
Recep inşallah bulursun sana güveniyorum.

Recep Alkan
Murat abi ajitasyona gerek yok :) ;)

macuka
11.12.2009, 15:29
Ben Trabzonspor başkanı olsam ve kendi stadımda kendi seyircim FB Başkanından futbolcu transferi istese yerin dibine girerdim. İnsan içine çıkamazdım..

O sen olsan,
Bence O cikar, daha once neler soyledi
cikmadi mi?

Recep Alkan
11.12.2009, 15:30
Recep inşallah bulursun sana güveniyorum.

Abi çok yeni hoca, o yüzden zor bulunur, bross falan olsa çoktan hazırdı ama, Şenol Hocanın ki daha yayılmamıştır gibi geliyor, bakalım kısmet...

BAHADIR33
11.12.2009, 15:30

Kendinizi onun yerine koyun, siz olsanız, inancınıza ve vatan borcunuza iftira atan bu yönetimle çalışırmısınız ?

Siz olsanız üç senedir ayağına top değmeyen adamın 1.800.000 euro'ya oynadığı takımda 750.000 euroya imza atarmısınız ?

Kaptan bunların hepsini göz ardı ediyor ve''Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak istiyorum'' diyor.

Düşünün böyle bir kaptanınız olsa yönetim parasını ödemedi diye tafra yapabilir mi diğer futbolcular?

BAHADIR33
11.12.2009, 15:33
Abi çok yeni hoca, o yüzden zor bulunur, bross falan olsa çoktan hazırdı ama, Şenol Hocanın ki daha yayılmamıştır gibi geliyor, bakalım kısmet...
Yahu Trabzonda olsam taşa sarıp kulübün bahçesine atarım her gün mesajımı..
İhtilal'in dediği gibi.
Zalım Gurbet...

Ayhan Yüksek
11.12.2009, 15:35
Fatih Tekke adam gibi adamdır, Trabzonspor sevgisini herşeyin üstünde tutmuş herşeyden feragat etmiştir,ne paragözdür ne uyumsuzdur nede bmn de bazı yöneticilerin bile kendisine yakıştırdığı gibi küçük dağları ben yarattım edasındadır, o mütevazi ve alçakgönüllüdür zaten inançlı bir insanda kibirli olamaz, yaptıkları söyledikleri ortadayken ona akıl almaz şekilde adeta işkence edenler her türlü ihaneti yapanlar bir Şenol Güneş hamlesiyle herşeyi unutturdular ak pak oldular, benim anlamadığım Tekkeye karşı bu önyargının bu çekememezliğin sadece yönetimde değil azımsanmayacak kadar çok taraftardada olması, şurdaki birçok adamın yapmayacağı fedakarlıklar yapıyor bu adama ama yönetimin üstün kıvırma politikasıyla geri püskürtülüyor,bmn de birkere ceza aldım oda bu yönetim yüzünden varsın yine alayım ama bu adamların bu yalanlarla bu ihanetle bu samimiyetsizlikle Trabzonspora kazandıracağı bir değer yoktur bence.

metinbay61
11.12.2009, 15:38
beyler alacaklar merak etmeyin...almamak için her yolu deneyecekler ama alacaklar...şenol hocanın maçtan sonraki saha inip oynasaydı inşallah oynıycak lafından sonra almamazlık yapamazlar...haaa almadılar diyerlim o zaman zaten bize gerek kalmaz bavulunu alıp giderler kendi kendilerine...sadece fatih e üzülüyorum bu konuda adam daha ne yapsın...gururunu çiğniycek adam artık...

ama beyler bi sakin olalım yarın sabah iş bitsine getirmeyelim işi daha önümüzde 2 maç var...zor ama napalım sakin olmamız lazım...

Süleyman Sofu
11.12.2009, 15:39
Ben açıkçası Bmn Yönetimindende bu konuya birazdaha eğilmelerini beklerdim Fatih Tekke sonuçta hepimizin kaptanı.Bir manifesto yayınlanabilir ve buda ertesi günkü gazetelerde haliylen flaş haber olurdu.Ama nedense anlamsız bir bağlılık veya saygı durumu sözkonusu.Evet onlarıda anlıyorum yöneticilerin hertürlü çirkefliğine birebir maruz kalma durumundalar ama bir taraftar forumu olarak taraftarın bu denli istediği bir konuda ben daha fazla ağırlığını koymasını beklerdim Bmn yönetiminin.Belki fazla ümitliyiz ama napalım Trabzon hepimizin sadece yönetimin deil...

Serdær
11.12.2009, 15:40
Arkadaşlar yukarıda yazdıklarım Kaptanın ağzındandır. Hiçbirşeyi kafamdan uydurmuyorum,

Kaptan geçen sene Trabzonspor için 750.000 Euroya imza atacaktı, eğer karşılarında adam gibi adamlar olsaydı. Bu sene Kaptana Rubin Kazan 2,5 - 2,750 arası bir para teklif ediyor, kaptan bunu bile belki diyerek bekletiyor.

Ötesi yok, herşeyi aştık, bu kadar özveri sunan adamı almamak HAİNLİKTİR.

Eğer bu lafımın cezası 1 Hafta ise de Razıyım.

Recep,

Relax.

Sen ceza yersen biz kimden alacağız haberleri :)

Serdær
11.12.2009, 15:42
Fatih Tekke öyle bir adam gibi adam ki ;

Gururunu çiğneyip beni alın artık diyor.

Parasında askerliğinde değilim yeter ki alın diyor.

Allah Trabzonspor'a her zaman böyle futbolcular nasip etsin.

Helal olsun..

Süleyman Sofu
11.12.2009, 15:46
gÜNLER HEPBİRUMUTLA GELİP EÇİYOR AMA GEÇEN HERGÜN SAÇLARIM BİRAZDAHA KIRLAŞIYOR
ah be yönetim bizi düşürdüğünüz durumdan daha beter olun inşaallah...

Ayhan Yüksek
11.12.2009, 15:46
Olayı saptırmak isteyenler olacaktır, peşinen yazayım, Fatih Trabzonsporun üstünde değildir yazanlar olabilir, binlerce kez yazıldı ama yineleyeyim burda Fatih gelsin diye çırpınanların böyle bir düşüncesi asla olamaz olmaz bu adam Trabzonspora gereklidir,gerek tartışılmaz yetenekleriyle, gerek kişiliğiyle gereksede yapmış olduğu göz yaşartan samimi ve içten açıklamalarıyla.

Murat Erdem
11.12.2009, 15:51
F.Tekke gibi oyuncuyu 750.000 euroya almamak için dans eden bizim yönetime bakıp, İstanbullular kafayı yiyordur.
Adamlar Tabata'ya 8.000.000 verdiler, Elano'ya 7.500.000 verdiler, Topuz'a 9.000.000 verdiler. Şaka gibi gerçekten.

Erdem Keser
11.12.2009, 16:05
Burdaki sıkıntı nedir anlayabilmiş değilim.
Fatih mukavelesi olan bir oyuncu ve kendi başına değil nihayetinde.Rotanı çizersin ve transfer sezonu açıldığında kuluple anlaşır, kaptanlada sözleşmeni imzalarsın.Sorun nedir anlayamadım.
Başkan almayacağız mı dedi, Hacısalihoğlu istemiyoruz mu dedi ?

Recep Alkan
11.12.2009, 16:12
Fatih mukavelesi olan bir oyuncu ve kendi başına değil nihayetinde.Rotanı çizersin ve transfer sezonu açıldığında kuluple anlaşır, kaptanlada sözleşmeni imzalarsın.Sorun nedir anlayamadım.

Sıkıntı nedir ?

Sıkıntı, ortada devamlı olarak dönen yalandır, sıkıntı yönetimin samimi görünmeye çalışıp aslında hala olmaması için çaba harcamasıdır.

Kime göre derseniz bana göre.

BAHADIR33
11.12.2009, 16:12
Bana göre de ....

Serdær
11.12.2009, 16:14

Sıkıntı Sadri Şener ve ekibinin askerlik bahanesini sürekli öne sürüp transfere engel koyması.

Fatih Tekkenin söylediği ise ;

BU BANA YAPILMAMALIYDI

----

Sıkıntı budur.

İsa
11.12.2009, 16:15
Avatarımdaki resme yarısında Gökhan'ın yarısında Fatih'in olduğu bir resmi eklemek istiyorum,yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

Erbay
11.12.2009, 16:18
Yönetim'i Fatih Tekke konusunda samimi görmüyorum. "Fatih'i almak istiyoruz" demekle olmuyor. Futboldan biraz nasibini almış herkes bu takıma Fatih'i almak ister zaten. Farkınızı koyun ortaya. "Aldık" deyin. İstemekle olmuyor.

Ertan 51
11.12.2009, 16:28
Umut gol attı,Gökhan gol attırdı,takımda komple bir uyum ve performans artışı var.
F.Tekke pankartı asalım,yönetime olmadık hakaretleri edelim olumlu havayı yeniden bozalım ki huzur bünyemizi bozmasın.

Erdem Keser
11.12.2009, 16:29
Sıkıntı nedir ?

Sıkıntı, ortada devamlı olarak dönen yalandır, sıkıntı yönetimin samimi görünmeye çalışıp aslında hala olmaması için çaba harcamasıdır.

Biraz daha beklememiz gerekmez mi sizce.Ortada somut bir adım atılacak ortam yok şuan için.Yapılması gereken nedir, izlenmesi gereken yol nedir bilmiyoruz.
Fifanın kuralları dahilinde sözleşmeyle ilgili boşluk yada bonservisini alabilmek için net bir fiyat var mı bilemiyoruz.Enazından kendi adıma ben bilmiyorum.Şuan bir girişimde bulunsak ne derecede resmiyet kazanacak.Zenit'in yeni hocası Spaletti oldu, kadroyla ilgili bir rapor isteyecek ve kararını açıklayacaktır.Biz istediğimiz kadar isteyelim, Zenith kulübü oyuncusu ve geleceği hakkında ne düşünüyor bilmiyoruz ki.Fatih'in tek taraflı bizi istemesi yada yönetimin istemesi şuan için beklentiden öteye geçmiyor.

Harun-61
11.12.2009, 16:33

Murat kardesimizin su yazisini "degerli" yöneticilerimize yollamamiz gerekiyor....

:alkış:

Etem Güner
11.12.2009, 16:36
gerçek olan şu arkadaşlar recepte anlatıyor ve taraftarlarda bunu iyi biliyor fatih gelmek konusunda çok samimi yönetim almak konusunda tam tersi hiç samimi değil güvenmiyorum yönetime ama unutmayın zulmünde bir sonuvardır zalimler gidince oda biter elbet fatih trabzonsporun üstünde bir futbolcu değil elbette ama futbol becerisi trabzonsporluluğu ve ruhu yeter hasen gençleride al kadroya ama fatihin yanında trabzonsporlu nasıl olunur bir sıtaj yapsın sonra çıkar futbolunu oynar ama fatih şart bunu kafanızın bir tarafında bulundurun

Murat Erdem
11.12.2009, 16:39
Chovy,
Senin kişisel fikrin : ortada bir sorun yok.
Benim kişisel fikrim : ortada bir sorun var, yönetimin yalan konuşması. daha sezon başı ''Fatih takımda ki tavan ücreti kabul etmedi, onun zarar etmesini istemeyiz'' demediler mi ?
Bu gün bakıyorsun, F.Tekke 750.000 euro'ya ''çıkarın kağıtı, imzalayayım'' diyor. ''Bir gün için bile askerliğimi yakarım'' diyor. ''Trabzonspor ile şampiyon olmak istiyorum'' diyor.
''Yalan'', ''iftira'' benim es geçip, layloylom takıla bileceğim detaylar değil.
Yalan konuşan, Trabzonspor başkanı, yöneticisi değil, babam bile olsa tanımam.

Etem Güner
11.12.2009, 16:40
AKŞAM | SPOR | 11 ARALIK 2009, CUMA
Canımı yakıyorlar!

BU BANA YAPILMAMALIYDI

TEK HAYALİM VAR
3 ton hamsi yediler
Trabzonsporlu futbolcular, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen hamsi şölenine katıldı. Devlet Bakanı Faruk Nafiz Özak, Trabzon Valisi Recep Kızılcık, YÖK Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan ve KTÜ Rektörü Prof.Dr. İbrahim Özen'in de katıldığı şölende, futbolcular, davetlilerle birlikte hamsi yedi. Öğrenciler ve akademisyenlerin de yer aldığı şenlikte yaklaşık 3 ton hamsi tüketildi. Devlet Bakanı Özak, Bordo-Mavili oyuncularla tokalaşırken kaptan Song ile de bir süre sohbet etti.

irfanb
11.12.2009, 16:42
Benim de kişisel fikrim Hayrettin emice varken bu iş zooooor.

Recep Alkan
11.12.2009, 16:45
Biraz daha beklememiz gerekmez mi sizce.Ortada somut bir adım atılacak ortam yok şuan için.Yapılması gereken nedir, izlenmesi gereken yol nedir bilmiyoruz.
Fifanın kuralları dahilinde sözleşmeyle ilgili boşluk yada bonservisini alabilmek için net bir fiyat var mı bilemiyoruz.Enazından kendi adıma ben bilmiyorum.Şuan bir girişimde bulunsak ne derecede resmiyet kazanacak.Zenit'in yeni hocası Spaletti oldu, kadroyla ilgili bir rapor isteyecek ve kararını açıklayacaktır.Biz istediğimiz kadar isteyelim, Zenith kulübü oyuncusu ve geleceği hakkında ne düşünüyor bilmiyoruz ki.Fatih'in tek taraflı bizi istemesi yada yönetimin istemesi şuan için beklentiden öteye geçmiyor.

Güzel kardeşim senin yazdıklarının olan sorunlar ile alakası yok ki. Sen transferin oluşma aşamalarını şartlarını yazmışsın, ben sana yönetim bize 1,5 yıldır yalan söylüyor diyorum.

Bunu hepimiz görüyoruz, duyuyoruz, her çrütülen bahanede karşımıza başka birşey ile gelmedi mi bu yönetim. Bugüün buyrun, askerlik de patladı. Şimdi ne diyecekler ne kaldı vurmadıkları, sallamadıkları ?

Transferde somut adım atarsın, atmazsın illa ki herşey taraftar istiyor diye olmaz, ama taraftarın ne kadar üzerinde durduğunu da biliyorsun, çık da bir kere olsun doğru konuş, adam 1,5 yıl içerisinde kaç kez geldi Trabzona. Hala daha görüşmedim diyorsun, Elalemin başkanı kayserinin topçusu için özel uçak kaldırıyor, biz kendi adamımız için yönetime baskı yapıyorz.

Bundan sonra anlatılanlar kocaman hikayenin son satırlarıdır.

macuka
11.12.2009, 16:45
http://img80.imageshack.us/img80/5356/tekke.jpg

Oyle yilan hikayesine dondu ki is, Time a kapak olurmus!!! Ben sanal bir tane yarattim:)

Bilâl ÇOBAN
11.12.2009, 16:50
Tepkimizin asıl sebebi Fatih Tekke değildir, asıl sebebi kıvraklık ve adamlık arasındaki kalın çizgidir.

Yıllarca dik durmuş, haksız rekabete adamlıkla göğüs germiş bir takımın yönetiminde KIVRAK adamlar görmek istemiyorum.

Tekke'yi istemiyoruz deyin, ne olursa olsun almayacağız deyin, o defter kapandı deyin, ama tutup da kıvraklık yapmayın.

alioglua
11.12.2009, 16:56
hakkaten arkadaşın dediği gibi aziz başkan bize tekkeyi hediye et diye bir pankart yapsak acaip kapak olurdu

İHTİLALL
11.12.2009, 17:15
Ben artık yazmıyorum fazla ama..

Şu yazı,bu yazıldığı başlığı, otomatikman bir "ironi" haline getirdi ya, yazayım şunuda..

Yahu arkadaş,iki yıldır doğru dürüst netice veren bir iş yapmazsın,.

Bir hoca işini bile yüzüne gözüne bulaştırıp,Samet'i sizi şampiyon yapacak
diye kakalamaya çalışırsın,

Turist gibi, meşhur hocalarla resim çektirip,görüştüğün on bilmem kaçıncı hocayı pazarlamaya kalkarsın,

Üstelik ahalinin "eh" dediği bu hocayı daha üçüncü haftadan kovmak için ,iftira üzerine iftira atarsın,

Yıldız filan değil dediğin adam Avrupa'yı silkeler, sana 20 milyon saydırır,arkasından sallarsın,

Bir başka onbeş milyon sayan adam; neredeyse bedavaya almazsın,o nada en vait çeşit iftira atar,BMN sitesinin % 95 ini yok sayarsın,

Bir önceki kongre de bugün kü rezil tablonun beşte birini bile ibra ettirmediğin için(tek doğru işin buydu), ya aynısını banada yaparlarsa korkusuyla yüz dolara yazı yazan adamlara bile ibre edilememe korkusuyla yalvarırsın,

Borçları az göstermek için neredeyse 15 milyon tutan faizlerini yazdırmazsın,

Bir 15 milyon borcu da,"nasıl olsa çakmazlar " düşüncesiyle ,güya şirket ortaklığı yaparak ,asıl onay vermesi gereken SPK nın haberi bile olmadan,yine tablodan atarsın,

Karadeniz'in borçlarını,sanki başkası ödeyecekmiş gibi,burası Trabzonspor mali genel kurulu deyip,hiç yokmuş gibi yaparsın,

Sonra korka,korka geldiğin genel kurulda ,daha yapılmamış ihalelerden,
kulüp girdisini kafana göre iki katına çıkarıp,üçle çarpıp(ancak psikolojik olarak tatmin edeceğinden)210 milyon gelirden bahsedip,ahaliyi aval,aval baktırırsın,

Yine milletin gözünü boyamak için,bir sürü para ödeyip(bu tabloyu transfer forumundan, 15 yaş gurubu çocuklar bedava yapardı) yaptırdığın gülünecek tabloyla(arkadaş yazmış 10,5 milyon euro dedikleri oyuncular mayısta serbest,yani sıfır,Tayfun Cora 2.4 milyon euro görünüyor)efendim borçların karşılığı budur dersin,

En dramatik tarafı budur ki ,Şenol Güneş okus pokusuyla bütün bunları genel kurula yedirirsin,

Ondan sonra da güya bir iş başarmış gibi gerin,gerin gerinirsin..

Allah'tan korkmadığınızı biliyorum,bari kuldan utanın diyeceğim..

Başka ne diyeyim..

İnşallah fb,gs ve bjk ninde Sadri bey gibi bir başkanı ve Hayrettin bey gibi bir asbaşkanı olur bundan sonra..

İflah olmazlar bir daha..

Bugün bir başka başlıkta yazdığım yazı..

Bu başlıkta ,daha da anlamlı duracaktır..

ESER
11.12.2009, 17:15
Avatarımdaki resme yarısında Gökhan'ın yarısında Fatih'in olduğu bir resmi eklemek istiyorum,yardımcı olabilecek bir arkadaş var mı?

xahi , cok iyi olmasa da en basit yoldan yapmaya calistim, umarim isini gorur ;)

Süleyman Sofu
11.12.2009, 17:16
Chovy,
Senin kişisel fikrin : ortada bir sorun yok.
Benim kişisel fikrim : ortada bir sorun var, yönetimin yalan konuşması. daha sezon başı ''Fatih takımda ki tavan ücreti kabul etmedi, onun zarar etmesini istemeyiz'' demediler mi ?
Bu gün bakıyorsun, F.Tekke 750.000 euro'ya ''çıkarın kağıtı, imzalayayım'' diyor. ''Bir gün için bile askerliğimi yakarım'' diyor. ''Trabzonspor ile şampiyon olmak istiyorum'' diyor.
''Yalan'', ''iftira'' benim es geçip, layloylom takıla bileceğim detaylar değil.
Yalan konuşan, Trabzonspor başkanı, yöneticisi değil, babam bile olsa tanımam.
Abi helal olsun...:alkış::alkış::alkış::alkış:

yorumsuz6117
11.12.2009, 17:22
hakkaten arkadaşın dediği gibi aziz başkan bize tekkeyi hediye et diye bir pankart yapsak acaip kapak olurdu
Çok iyi olur..

AyhanPe
Sıkıntı nedir ?

bunu basin kiskirtiyor.her seferinde bir kavga ortami yaratilmaya ve kisiler karsi karsiya getirilmeye calisiliyor. daha transfer sezonuda acilmadi. bence sezon basi fatih in alinmayisinda basinin tavri sonucu yönetim ve taraftar arasinda olusan inatlasma cok büyük rol oynamistir. bizim yapimizdan da kaynaklanan bir durum bu.

Süleyman Sofu
Bu işin ocağı şubatı yok arkadaşlar eğer ocak beklenmeli diyen varsa bana desin hele ocakta kulübe piyangomu vuracak paramı yağacak başkan karşısındaki herkesi enayi sanıyor kandırabilirim sanıyor ama birşeyi unutuyor bu taraftar onun bildiği gibi bir taraftar topluluğu deil aksine çok şeyi ondan daha iyi biliyor ciddiyim başkan çok bildiğini sanıyor ama yanılıyor...

Ali Tunahan Güllü
11.12.2009, 17:28
Yine işler karışmış hadi hayırlısı..

Süleyman Sofu
11.12.2009, 17:29
Trabzonda işlerin normal olduğu hangi gün vardıki Tunahan karışık olsun
Karışıklığın başı başkan koltuğunda oturuken bu kulübün 2 yakası biraraya zor gelir...

yorumsuz6117
11.12.2009, 17:30
Vay be başkan yine çıkmış yalan söylemiş..:)

İsa
11.12.2009, 17:37
xahi , cok iyi olmasa da en basit yoldan yapmaya calistim, umarim isini gorur ;)
Eline sağlık güzel olmuş.
Teşekkürler.

ESER
11.12.2009, 17:40
Vay be başkan yine çıkmış yalan söylemiş..:)

artik sasirmiyoruz .kendisine ve sovlarina..

bizim ne bitmez cilemiz varmis da bu zihniyetlere muhtac ediliyoruz, yoneten de ayni , yonetmeye aday olan da..

SEDAT
11.12.2009, 17:41
arkadaşlar başkan yalan söylemiş felan ayıp olmuyormu bu tür sözler...

ESER
11.12.2009, 17:41
Eline sağlık güzel olmuş.
Teşekkürler.

rica ederim renkdas;)

Murat Erdem
11.12.2009, 17:42
Sadri Şener'in işgal ettiği makamın gücü, Trabzonspor büyüklüğü işte bu resimde de gördüğünüz cefakar taraftarıdır.
25 senedir karşılık bulamadığı sevgisini ardından Trabzon şehrinden 1000 km uzakta bu tribünleri doldurup, canından çok sevdiği takımının ardına düşmüş bu insanlara yalan söylenilmesini ben kaldıramıyorum ! Bu taraftar, bu tavırları, bu üslubu hakedecek ne yaptı ? EY ! TRABZONSPOR YÖNETİMİ...
http://img215.imageshack.us/img215/3280/57374730.jpg

Orhan Aydın
11.12.2009, 17:47
Murat abi bu arada imzanda da belirttiğin gibi ben her olumsuz hadisenin taraftara yüklenmesine sinir oluyorum.Bu taraftar kesinlikle haketmiyor.

SEDAT
11.12.2009, 17:48
daha ortada fol yok yumurta yok yalancı başkan oldu yarın fatihe imza attırsa büyük başkan olur..sanki 30 senedir başarısızlığın tek sorumlusu sadri şener ...birazda aynaya bakasın herkes bende dahil neyi eksik yapmışız düşünelim..nerde vali nerde belediye başkanı nerde siyasiler nerde ileri gelenler herkes kendi reklamı peşinde ama nedense herkes sadri şenere yükleniyor anlamış değilim doğrusu...

Orhan Aydın
11.12.2009, 17:50
Sedat abi fol ve yumurta ömrünün son baharını yaşıyor yapma Allah aşkına

ferhaTS87
11.12.2009, 17:50
fatıh acıklamaları nıye hala gonlumuzde yasadıgını atesının hıc sonmedıgı cok guzel anlatıyo

ferhaTS87
11.12.2009, 17:53
haberı sımdı bıde aksamın sıtesınden baktımda bole onemlı bı haberın altında ımza yok aksamdamı bızım duygularımızla oynuyo..teskere bekler gıbı kral ı beklıyoz

SEDAT
11.12.2009, 17:53
Sedat abi fol ve yumurta ömrünün son baharını yaşıyor yapma Allah aşkınabiraz bekleyelim zaten daha ne kadar bekleriz eğer fatih tekkeyi almazlarsa sen syret o zaman beni ama durduk yerde başkana yalancıfelan ayıp oluyor Trabzonsporun başkanına yalancı yok kandırdı hainlik yaptı gibi sözler yakışmıyor aziz yıldırım gibi başkan istiyorsanız fenerbahçe orda ...

Erdem Keser
11.12.2009, 17:55
Recep abi ve Murat abi,

Yönetimin samimiyetsizliğini çok defa bende sizler gibi dile getirdim bu ve benzeri başlıklarda.Hatta yönetimin görevi bırakması gerektiğini söyledim.Burada anlaştığımıza göre, benim asıl anlatmak istediğim daha doğrusu öğrenmek istediğim mevzuya gelelim;

Transferin gerçekleşme şartı şu aşamada sadece Fatih'in 750.000 avroya imza atmasına mı bakıyor? Böyle olduğunu sanmıyorum.He, sezon başında Fatih için birinci ağızdan yeterli bütçemiz yok diyen yönetimin Gabriç transferine kaynak yaratması ve şartları zorlaması noktasındaki samimiyetsizliğine katıldığımıda ekliyorum. Burasıda ilk paragraftaki ortak kanaatimizle örtüşüyor.Ama geçmiş geçmişte kaldığı için şu aşamada yapılması gereken yada bizim beklediğimiz girişimlerin tek taraflı olacağını düşünüyorum.
Ortada Zenith kulübü var ve Fatih hakkındaki planlamaları nedir bilemiyoruz.Yönetimi eleştirme konusunda varım ama biraz daha sabretmek ve şartların olgunlaşmasını beklemekte fayda var düşüncesindeyim.

halukozcelik
11.12.2009, 17:58
Bazı şeyleri isterken tekke'yide düşünmemiz lazım.bana biraz bencillik yapıyoruz gibi geliyor.belkide bu düşüncem kötü bir askerlik yaptığımdandır.

Süleyman Sofu
11.12.2009, 18:02
http://www.facebook.com/home.php?filter=lf
abi yok böyle bi yetenek ya bu hırs bu forma aşkı parayla satın alınamaz....

Süleyman Sofu
11.12.2009, 18:03
arkadaşlar başkan yalan söylemiş felan ayıp olmuyormu bu tür sözler...
sen doğruluğunu kanıtla yalan olmasın o halde

BAHADIR33
11.12.2009, 18:04
“Bir Yerde küçük insanların büyük gölgesi oluşuyorsa, o yerde güneş batıyor demektir”

Güneş doğarken de küçük insanların gölgesi büyük olur......

Orhan Aydın
11.12.2009, 18:04
biraz bekleyelim zaten daha ne kadar bekleriz eğer fatih tekkeyi almazlarsa sen syret o zaman beni ama durduk yerde başkana yalancıfelan ayıp oluyor Trabzonsporun başkanına yalancı yok kandırdı hainlik yaptı gibi sözler yakışmıyor aziz yıldırım gibi başkan istiyorsanız fenerbahçe orda ...

Abi 5-6 aydır yapılan açıklamalara baktığımızda başka kapıya gitmemize gerenk olmadığnı anlarız;)

Murat Erdem
11.12.2009, 18:06
Chovy, ben F.Tekke'nin alınmamasını doğru izah edilirse, haklı gerekçeler önüme konursa kabul eder, bulundukları makama saygı duyar, erk onlarda ve bir tercihtir der, susarım.
Ama Trabzonspor'u yönetenlerin üslubu, yalan ve iftira OLAMAZ !
Sezon başı ne dediler ? ''Fatih tavan ücret istiyor, daha az kazanıp zarar etmesini istemeyiz''
Fatih ne diyor ? ''750.000 e, kağıt çıkarın imza atayım''
Başkan ne diyor ? ''askerlik sorunu var''
Fatih ne diyor ? ''bir gün için bile askerliğimi yakmaya hazırım''
Şimdi bunlar, zihnimin bana oynadığı bir oyun değilse, Trabzonspor başkanı YALAN konuşuyor !
Ben de diyorum ki, yalan söyleyen Trabzon başkanı değil, babam bile olsa tanımam. Tepkimi ifade ederim.
Tepkimi nerede ifade ederim, en büyük Trabzonsporlular platformunun ilgili başlığında.
Sorun yoktur umarım.

İHTİLALL
11.12.2009, 18:10
Zaten onun askerliğinin düşünüyoruz..

Az para aldığını düşünüyoruz..

Kariyerini düşünüyoruz..

Düşünüyor oğlu düşünüyoruz..

Tabi hiçbir şey düşünmüyoruz..

Gavur inadımızı sürdürebilmek ,için şeytanlık üstüne şeytanlık düşünüyoruz..

Bu transfer,Tekke'nin bu kalitesiyle ,bunca fedakarlık yapmasına rağmen, yapılmıyorsa "yeni bir karadeniz fıkrası" olarak algılanacaktır dışarıda..

Ama ben ,muhatapların bunu bile fazla dert etmeyeceğini bildiğim için, bu süreci ,"42 yıllık Trabzonspor tarihinin kasten yapılmış en büyük ihanetlerinden biri" olarak algılamayı sürdüreceğim..

Trabzonspor'lu olmayanlar gibi ağlanacak halimize gülemeyeceğim yani..

SEDAT
11.12.2009, 18:12
sen doğruluğunu kanıtla yalan olmasın o haldeben başkanın samimiyetine güveniyorum buda bana yeter..Tekke gelirse büyük başkan gelmezse yalancı başkan olmaz öyle..eleştirebilirsin ama sonuçta orda zamanında çok iyi bi parasını almadan giden Trabzonspor sevdalısı bir insan var bence..Klübe temlik koyduranlar daha bi sevecen burda anlıyamadım kim haklı kim haksız..

İHTİLALL
11.12.2009, 18:16
Chovy, ben F.Tekke'nin alınmamasını doğru izah edilirse, haklı gerekçeler önüme konursa kabul eder, bulundukları makama saygı duyar, erk onlarda ve bir tercihtir der, susarım.
Ama Trabzonspor'u yönetenlerin üslubu, yalan ve iftira OLAMAZ !
Sezon başı ne dediler ? ''Fatih tavan ücret istiyor, daha az kazanıp zarar etmesini istemeyiz''
Fatih ne diyor ? ''750.000 e, kağıt çıkarın imza atayım''
Başkan ne diyor ? ''askerlik sorunu var''
Fatih ne diyor ? ''bir gün için bile askerliğimi yakmaya hazırım''
Şimdi bunlar, zihnimin bana oynadığı bir oyun değilse, Trabzonspor başkanı YALAN konuşuyor !
Ben de diyorum ki, yalan söyleyen Trabzon başkanı değil, babam bile olsa tanımam. Tepkimi ifade ederim.
Tepkimi nerede ifade ederim, en büyük Trabzonsporlular platformunun ilgili başlığında.

Sorun yoktur umarım.

Murat sadece Fatih konusundamı palavra?

Adam, trasfermarkete değer yaptırmış,mayıs ayında sözleşmesi biten Song,Slyva ve Tijukuzu'nun değerini 10,5 milyon euro,Tayfun Cora'nın değerini de 2,4 milyon euro gösterip 61,5 milyon euroluk takım var,bu borçların karşılığıdır diyor..

İnsanda biraz utanma olur...

Orhan Aydın
11.12.2009, 18:17

Adam, trasfermarkete değer yaptırmış,mayıs ayında sözleşmesi biten Song,Slyva ve Tijukuzu'nun değerini 10,5 milyon euro,Tayfun Cora'nın değerini de 2,4 milyon euro gösterip 61,5 milyon euroluk takım var,bu borçların karşılığıdır diyor..

Abi işin garip tarafı bunu söyledikten sonra biz afiyetle yedik burda.

Murat Erdem
11.12.2009, 18:19

Veysel abi, hangi biri, hangi biri ? benim kafam yetmiyor bu dalaverelere:(

Murat Erdem
11.12.2009, 18:21
Erdal, sahaya neden inmiyorsun ? gir şu topa...

İHTİLALL
11.12.2009, 18:25
Veysel abi, hangi biri, hangi biri ? benim kafam yetmiyor bu dalaverelere:(

Bu palavra ,şimdiki Fatih meselesinden bir önceki olduğu için onu yazdım..

Üstelik bu palavra, genel kurulun,tv lerin,radyoların,gaztecelerin gözüne baka ,baka okundu..

Hatta bazı gazeteci arkadaşlar "ben bile etkilendim yahu" dediler..:)

Yoksa palavraların kronolojisini merak edenler ,benim mesajları sırayla okuyabilirler..

28TS61
11.12.2009, 18:28
Sadri Şener'in işgal ettiği makamın gücü, Trabzonspor büyüklüğü işte bu resimde de gördüğünüz cefakar taraftarıdır.
25 senedir karşılık bulamadığı sevgisini ardından Trabzon şehrinden 1000 km uzakta bu tribünleri doldurup, canından çok sevdiği takımının ardına düşmüş bu insanlara yalan söylenilmesini ben kaldıramıyorum ! Bu taraftar, bu tavırları, bu üslubu hakedecek ne yaptı ? EY ! TRABZONSPOR YÖNETİMİ...
http://img215.imageshack.us/img215/3280/57374730.jpg

bu resime hastayim. kimin bu sekilde bir deplasman taraftari var acaba? cevap kimsenin yok, olamazda. sözde 25-30 milyon taraftarlarimiz var diye gecinen 3 eziklerden bu zamana kadar böyle bir sey görmedik.
26 yildir sabirla bekleyen bu taraftar sampiyonlugu hakediyor:alkış:

lemi61
11.12.2009, 18:30
fatih tekke yi bu yönetim transfer etmese derhal istifa etmeleri lazim beceriksizler. idaasina da giriyorum alamiyacaklar göreceksiniz bahana bulub davayi kapatirlar

istifa ISTIFA ISTIFA

Erdal
11.12.2009, 18:32
Trabzonspor bunlara rağmen başarılı olacaktır inşallah...Yaşlandıkça çocuklaşan bir başkanımız var. Ama bana sorarsanız bu kez gelecek Fatih....

Recep sabah yazmış 750 bin mevzuunu...O görüşmenin daha vahim detayı var ne yazık ki...O görüşmeye Mahmut bey yanında spordan çok siyaset yazan bir gazeteciyi de götürür. Plan belli...800 bin Euro teklif edilir. Gazeteci de "ben bu gün gördüklerimiz yazmak zorundayım haberiniz olsun" der....Fatih herkesin sözü bitti mi der. Kağıt kalem ister onların teklifinin daha azını yazar. Gazeteciye de sorar benim şu an vazgeçtiğim rakamı ömründe gördün mü....

Ben boşuna demiyorum 20 sene sonra başkan olmalı diye :)

Bilâl ÇOBAN
11.12.2009, 18:34
Trabzonspor bunlara rağmen başarılı olacaktır inşallah...Yaşlandıkça çocuklaşan bir başkanımız var. Ama bana sorarsanız bu kez gelecek Fatih....

Recep sabah yazmış 750 bin mevzuunu...O görüşmenin daha vahim detayı var ne yazık ki...O görüşmeye Mahmut bey yanında spordan çok siyaset yazan bir gazeteciyi de götürür. Plan belli...800 bin Euro teklif edilir. Gazeteci de "ben bu gün gördüklerimiz yazmak zorundayım haberiniz olsun" der....Fatih herkesin sözü bitti mi der. Kağıt kalem ister onların teklifinin daha azını yazar. Gazeteciye de sorar benim şu an vazgeçtiğim rakamı ömründe gördün mü....

akl-ı selimliğine güvenerek soruyorum abi, nasıl bir tepki vermeliyiz ?

Süleyman Sofu
11.12.2009, 18:35
Fatih herkesin sözü bitti mi der. Kağıt kalem ister onların teklifinin daha azını yazar. Gazeteciye de sorar benim şu an vazgeçtiğim rakamı ömründe gördün mü....

şu kelimeyi diyebilen adamın bırakın başkanlığı başımın üstünde yeri vardır...

Erdal
11.12.2009, 18:35
Evet kötü bir yönetimiz var. Hatta çok kötü...Bu kulübün en son "biraz yönetildiği" tarih 96 dır...200 de de eh işte diyelim...

Ama buna rağmen 96 yönetimini en azından takım üzerinde sürdürecek anlayışa sahip bir ikili var...Fatih de gelecektir. Ancak bütün bunlar olduktan sonra gelmesi canımı sıkıyor....Bir de sakatlık vermesin Allah...

Süleyman Sofu
11.12.2009, 18:36
erdal abi bizimle alay etmek hangi kitaba sığar...

yorumsuz6117
11.12.2009, 18:37
Rüyalarıma giriyor sürekli , başkan Fatih'i almayağız diyordu rüyamda..

İHTİLALL

Onu başkan yapmaz bu camia Erdal,

Şenol Güneş'i de yapmaz..

Borsayı,transfermarketi,menajer numaralarını,komisyon dağılımını,siyasi histerileri o zamana kadar öğrenebilirmi dersin değerli delegasyonumuz?

Orhan Aydın
Erdal abi ben geldiğinde sorun yaşadığında (sakatlık, formsuzluk vs.) taraftardan yana sıkıntı yaşamayacağını düşünüyorum.