PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Etem Güner
08.12.2009, 19:29
recep telefona cevap ver lütfen

Tolunay Abdioğlu
08.12.2009, 19:48
Son gelişmeler neler acaba ?

Kalkinmali
08.12.2009, 19:55
Şener: "Fatih Tekke ile anlaştık"
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, transferi gündemde olan Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke ile maddi konularda anlaştıklarını söyledi.

Şener, DHA'ya yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin askerlikle ilgili sorunları bulunduğunu yenileyerek, "Daha önce zaten Genel Saymanımız Mahmut Aksu kendisiyle oturup, maddi konularda anlaşmaya varmıştı. Bu konuda bir sıkıntı yaşamıyoruz. Ancak Fatih'in askerlikle ilgili sorunları var. Eğer bunları kendisi hallederse, bizde gider kulübüyle masaya otururuz ve bu transferi bitirmeye çalışırız. Zaten hocamızda onu istiyor. Ama şu anda bunun gündem olması doğru değil. Daha transfer dönemine uzun bir zaman daha var" diye konuştu.

Şener ayrıca devre arasında birkaç takviye daha yapabileceklerini de vurguladı.

Bu arada tatil ve askerlikle ilgili sorunlarını halletmek için Trabzon'da bulunan Fatih Tekke, basına konuşmama kararı aldı. Daha önceki gelişlerinde açıklama yapmaktan çekinmeyen Tekke'nin, bu sefer suskun kalmayı tercih etmesi ise dikkat çekti.

FANATIK

Kalkinmali
08.12.2009, 19:57
yahu gelsinde nasil gelirse gelsin :D eheh! yeter ki gelsin... bu arada 4 yil az bence... 5 daha iyi eheh :)

yorumsuz6117
08.12.2009, 20:00
Tekke Trabzon'da değilmi sahilde dolaşıyodur belki bi dolanın bakın arkadaşlar ordaysa sorarsınız kaptan geliyomusun diye..:)
Saklanıyo mu yoksa..:)

U.Sadıkoğlu
08.12.2009, 20:09
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_2r_FTASK.jpg

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Şener, Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştıklarını, ancak tecrübeli golcünün Trabzonspor'a gelecekse 28 gün yerine 15 aylık uzun dönem askerlik yapmayı göze alması gerektiğini söyledi !..

Sadri Şener, taraftarların büyük bölümünün yolunu gözlediği Fatih Tekke konusunda umut veren açıklamalar yaptı. Tecrübeli golcü ile anlaştıklarını, parasal konularda sorun olmadığını ifade eden Şener, bu transferdeki problemin askerlik konusu olduğunu dile getirdi. Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a gelmek için uzun dönem askerlik yapmayı göze alması gerektiğini ifade eden Şener "Fatih’in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' derse, transfer biter." dedi. Sadri Şener, Fatih'in bonservisini almanın ise zorun olmayacağını "Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum" sözleriyle ortaya koydu.

Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem programına konuşan Şener, Şenol Güneş ve takımın durumu hakkında açıklamalar yaptı. Şener'in sözleri şöyle:

"ÜZERİMİZDEN YÜK KALKTI"
"Şenol hoca dünyada kendini kanıtlamış, dünya üçüncüsü olmuş bir hoca. Şenol Güneş, içimizden çıkmış bir isim olduğu için bizim üstümüzden de ciddi bir yük aldı. Trabzon’da yeniden kenetlenme havasının yakalamaya çalışıyoruz. Devlet törenine yakın bir törenle Şenol Güneş’e imza attırdık. Trabzonspor kenetlenmeye mecburdur."

"SONG’A KAPTANLIĞI GÜNEŞ VERDİ"
"Song’a kaptanlığı Şenol hoca verdi. Hoca kendisine verdiğimiz tam yetkiyi kullandı."

"PARA HENÜZ BELLİ DEĞİL"
"Şenol Güneş’e vereceğimiz parayı henüz kesinleştirmedik, kendisiyle bu konuyu konuşmadık. Ama ezdirilmeyecek bir ücret vereceğiz."

"KIRGINLIĞIM OLMADI"
"Trabzon zor bir şehir, eleştiriler çok çabuk gelir. Bazen insan durup düşünüyor. Kırgınlığım yok. Tecrübeliyim, zor günleri de atlatıyorum."

"FATİH TEKKE İSTERSE GELİR"
"Yöneticimiz Mahmut bey, Fatih Tekke ile konuştu. Parada sorun yok. Fatih’in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' derse, transfer biter. Fatih için Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum."

"FENERBAHÇE’Yİ YENMEMİZ GEREKİYOR"
"Fenerbahçe’yi kendi evimizde ağırlayacağız ve yenmemiz gerekiyor. Zirveye oynuyorsan yeneceksin. Denizlispor maçını kazanırsak ve Fenerbahçe’yi de son maçta yenersek zirvceye ortak oluruz."

"YATTARA’YI BEKLİYORUZ"
"Yattara’nın kendisini göstermesini bekliyoruz, topsuz koşu yapıyor topla henüz oynayamıyor. Yattara’dan beklentimiz tabii ki büyük."

LigTV

Burak DERELİ
08.12.2009, 20:10
anlastıklarına gore gelecek inşallah Fatih TEKKE

ilhan
08.12.2009, 20:11
Kral imzalasın ben onun yerine 15 ay askere giderim. :p

cihatöztürk
08.12.2009, 20:21
fatih uzun dönem askerlik mi yapıcak oooooooooooo

61_Serhat_61
08.12.2009, 20:23
Kral imzalasın ben onun yerine 15 ay askere giderim. :p
hahahaha...
bende geliyorum seninle yeterki FATIH SULTAN TEKKE imzayi atsin TrABZONSPOR formasi ile sahalara dönsün...
hatta ben mutfaga bile girerim 15 ay :D
almanyaya geri dönmemei bile göze aliyorum :D:D

ilhan
08.12.2009, 20:24
Tamam abi, sen yap o zaman. :D Ben daha gencim. ççç

yorumsuz6117
08.12.2009, 20:26
Tekke imzalasın 15 ay askerlik yapması gerekiyorsa 15 ay = 450 gün ediyor...forumdan 450 kişi toplarız herkes 1 gün askerlik yapar en iyisi bu..:D
Yeter ki Tekke'yi şu formayla Sivas maçında sahada görelim başka bişey istemem..

Ali Özcan
08.12.2009, 20:31
ya arkadaşlar çok ilginçsiniz...bedelli askerlik için Fatih in süresi çoktan doldu...2006 ağustos - 2010 ocak ne kadar ediyor bi hesaplayın bakalım...Kimisi Trabzon da bulunduğu günler sayılmaz demiş bu saçmalık...Mukavelesi devam ettiği günlerin tamamı sayılır...Yani adam haftasonu Trabzon a gelse bu günleri nasıl düşebilirler, ya da Fatih haber mi veriyor ASAL a bakın ben Türkiye deyim, günlerimi düzgün hesaplayın diye...Gün mün doldu...

Fatih Tekke devre arasından sonra sahaya iner...Gerisin istanbullular düşünsün...:)

must61
08.12.2009, 20:33
Fatih Tekke 'Ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' derse, transfer biter." dedi. Sadri Şener, Fatih'in bonservisini almanın ise zorun olmayacağını "Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum" sözleriyle ortaya koydu.

Gülüyorum artık yani sorun bulmakta üstünüze yok Fatih Tekke transferinde helal olsun gerçekten...En son askerlik sıkıntısı kalmıştı o da atıldı öne sonunda...son 6 ay içinde yönetimden Fatih Tekke ile ilgili yapılmış açıklamalar derlense ortaya çıkabilecek sonucu düşünemiyorum...Yinede bu karşılaştığım en mantıklılarından birisiydi...Daha neler duyacağız merak ediyorum...

Reşit
08.12.2009, 20:34
arkadaşlar kenan tekkeyi sordum şu cevabı yazdı
"Reis le konuştum bugun.bi gelişme yok dedi.askerlik problemide yok başkalarının uydurduğu sorun bu. " sevinsekmi üzülsek mi bilemedim

yorumsuz6117
08.12.2009, 20:39
arkadaşlar kenan tekkeyi sordum şu cevabı yazdı
"Reis le konuştum bugun.bi gelişme yok dedi.askerlik problemide yok başkalarının uydurduğu sorun bu. " sevinsekmi üzülsek mi bilemedim
Ne yani başkan yalan mı söyledi şimdi..:)

albatros
08.12.2009, 20:42
fatih uzun dönem askerlik mi yapıcak oooooooooooo

oooooo ne arkadaş?uzun dönem askerlik yapan da bu vatanın evladı.bu kadar da abartmayın şu askerlik işini.ayıp valla...

Reşit
08.12.2009, 20:43
onu bilmemde amcaoğluda bunu söyledi. galiba başkan sezon basındaki anlaşmayı göz önüne alıyor ?

Mustafa Ayazoğlu
08.12.2009, 20:45
Tarih olarak ne zaman bedelli hakkını kazanıyor? Şubat ayı sonu ? Ağustos ayı sonu ? Beklenebilir.

Gerçi

Galatasaray, Beşiktaş ve Fenerbahçe 2. yarı düşüşte olurda bizde sırf golcümüz yoktu diye avunursak iyi olmaz.

Emre GÜRDAL
08.12.2009, 20:46
bu kadar sehıt vermısısız olaylar olmus bence fatıh gıbı bı ınsan askerlıgı sorun etmez...

yorumsuz6117
Rubin sakın bi yanlış yapayım deme..

Mustafa Ayazoğlu
oooooo ne arkadaş?uzun dönem askerlik yapan da bu vatanın evladı.bu kadar da abartmayın şu askerlik işini.ayıp valla...

Askerlik yapmadın sen anlaşışan!

must61
08.12.2009, 20:47
AA olurmu canım öyle şey...
-Fatih Tekkenin askerlik sorunu var
-Fatih Tekke bizim evladımız ama takımdaki uyumu bozabilir
-Fatih Tekke sorunlu bir oyuncu takıma zarar verebilir
-Fatih Tekke nin bonservisini karşılayamadığımız için transfer gerçekleşmedi
-Fatih Tekke ile anlaştık ama Zenit bırakmak istemiyor
-Fatih Tekke şu an gündemimizde değil
-Fatih Tekke yi her zaman takımda görmek isteriz
-Fatih Tekke geçmişte Trabzonda önemli başarılara imza atmıştır ama şuan ilgilenmiyoruz
-Fatih Tekke ile ilgili spekülasyonlar takımdaki forvetlere zarar veriyor
-Fatih Tekke ile maaşı konusunda anlaşamadığımızdan transfer gerçekleşmedi
-Fatih Tekke ye teklif edilen maaş tavan maaş değildi fakat açıklayamayacağımız bir miktar....

Bunlar bir çırpıda aklıma gelenler...Yalan değiller tabiki ama sıkıyor artık belli bir süre sonra...Ayıptır yazıktır...Bu oyuncu alınacaksa alınsın alınmayacaksa artık kıvırmaktan vazgeçilsin...

BAHADIR33
08.12.2009, 20:48
haberi görünce şöyle yazmıştım

İnşallah yine asparagas değildir.
Başkan'ın dedikleri:
FATİH TEKKE İSTERSE GELİR

Yöneticimiz Mahmut bey, Fatih Tekke ile konuştu. Para da sorun yok. Fatih’in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki ‘ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım” transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.

peki birkaç soru sorayım...
Mahmut Bey F.Tekke ile askerlik konusunu konuşmamış mı?
en önemli konu bu değil mi?
Fatih "ben gelirim" dememiş mi?

U.Sadıkoğlu
08.12.2009, 20:59
Rubin sakın bi yanlış yapayım deme..

Hatlar karıştı Zenit olucak :D

yorumsuz6117
08.12.2009, 21:00
Hatlar karıştı Zenit olucak :D
Yok Rubin Kazan ilgileniyormuş ya Tekke ile onun için dedim hatlar karışmadı yani..:)

hamucera
08.12.2009, 21:03
Fatih olurda askerliği problem etmez ve 28 gün yerine 5 ay askerliği kabul ederse b aşkın tarifi yoktur.

bu forumda yazanların %99.99 da böyle bir olaya girmez

SEDAT
08.12.2009, 21:05
F.tekke bayadır rusyada bildiğim kadarıyla 3 sene bedelli için yeterli sanırım ..eğer gerçekten askerlik sorunu varsa hakikaten zor yani adamın yaşıda gidiyor 15 ay 30 lu yaşlardan sonra ağır gelir...

BAHADIR33
08.12.2009, 21:07
Fatih olurda askerliği problem etmez ve 28 gün yerine 5 ay askerliği kabul ederse b aşkın tarifi yoktur.

bu forumda yazanların %99.99 da böyle bir olaya girmez
yalnız bu forumdakilerin %99.99 da Rusyada senelerce vatan hasretiyle yanmamıştır.
Rusyada 8 ay daha kalmak mı 5 ay askerlik mi?

yorumsuz6117
08.12.2009, 21:12
Sırf Şenol Güneş faktöründen dolayı Tekke'nin devre arası geleceğinden eminim..

Süleyman Sofu
08.12.2009, 21:33
Herşey yalan tek gerçeğimizsin TEKKE...

Emre GÜRDAL
08.12.2009, 21:58
Burasi fatih tekke basligi arkadaslarim kendi sohbet ortaminiz degil.. Lutfen konuya odakalanin

albatros
08.12.2009, 22:06
edit: bazı mesajlarım silinmiş nedenini anlamadım. bari bu mesajımı da kendim silip büyük suçumu cezalandırayım dedim.

Cafer Bulur
08.12.2009, 22:08
Ben bu askerlik muhabbetinden bir sey anlamadim.

Fatih in ne kadar askerlik yapmak zorunda olduguna dair bir aciklama yapmamasi,

Yönetimin fatih tekkenin yapmasi gereken aciklamalari yapmasi,

Daha düne kadar zenit vermezse savas acacak degiliz diyen baskanin zenitle anlasiriz,sorun askerlik demesi.

Benim mi Türkcem yetersiz acaba?

Kamil Çakmak
08.12.2009, 23:12
Fatih Tekkenin yorumunu bekledik şu ana kadar. kendi durumunu oda bilmiyor gibi. Sanırım oda araştıracak ona göre rarar verecek. Tabii, bizim yonetim ve Fatih'in olumlu mesajından sonra askerliği aşsak bile Zenit klübünün alacağı kararda önemli olcak gibi. sanırım Ağustosta sözleşmesi bitecek bir futbolcu için eksra bir ücret istemezler. Biz fatih tekkeyi harbiden çok istiyoruz. Ve Fatihde bizi çok istiyor...

Bilâl ÇOBAN
08.12.2009, 23:35
Yıllardır babaya hasret büyümüş bir çocuğun, gurbetteki babasını beklemesi gibi bekliyorum seni Tekke.

Onur Akyüz
08.12.2009, 23:39
yönetim başladı yine konuşmaya!

güya hocadan sonra konuşmayacaklardı.

Dip.Ing.Mag.
08.12.2009, 23:56
yalnız bu forumdakilerin %99.99 da Rusyada senelerce vatan hasretiyle yanmamıştır.
Rusyada 8 ay daha kalmak mı 5 ay askerlik mi?

mantiga bak , vatan hasretiyle yansa bile karisi cocugu yaninda, askere gidince ailecek kogusta yatmayacak tekke

ALİ FATİH
09.12.2009, 00:10
tekke üniversite mezunu değil mi beden öğretmenliğinden teğmen yaparsa 11 ay kısa dönem yaparsa 6 ay.

Halit Aydın
09.12.2009, 00:42
-[ooD;2816382']mantiga bak , vatan hasretiyle yansa bile karisi cocugu yaninda, askere gidince ailecek kogusta yatmayacak tekke

Fatih bir röportajında Rusyada yalnız yaşadığını, ailesinin Trabzonda olduğunu söylemişti. Ailesi yanında olan Gökdeniz Karadeniz.

Fatih Özkan
09.12.2009, 00:43
Olay gene dallanıp budaklanmasa...
En kısa zamanda güzelce halledilse...

yorumsuz6117
09.12.2009, 00:44
Tekke'nin ailesi Trabzon'da Fatih Rusya'da yalnız yaşıyordu.. Ama artık hasret bitti..:)

Tunay ERDEM
09.12.2009, 00:45
Yaa bırakın Allah aşkına, ne alakası var vatan hasreti ile askerliğin.

Fatih Rusya'ya sürgüne gitmiş gibi konuşuyorsunuz. Hem bu yolu da seçen kendisiydi zamanında, kimse zorla yollamadı ki.

Emirhan Makul
09.12.2009, 02:41
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091121/12.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=606&photo=13&lng=ru)

sessizkral_1
09.12.2009, 02:44
FATİH İMZAYA HAZIRMI?
Yurt dışında 1095 günlük süreyi dolduran Fatih, şimdi Trabzonspor'a imza atmak için şafak saymaya başladı. Takvim gazetesinin ilginç iddiası. Takvim Gazetesi bu günki sayasında Fatih'in askerlik için gereken süreyi doldurduğu ve resmi yazıyı beklediğini yazdı. Aynı gazete resmi yazının gelmesiyle b...irlikte Fatih'in Trabzonspora imza atacağını da iddia etti

İŞTE TAKVİMİN HABERİ
3 Ağustos 2006'da Rusya'ya gidip Zenit ile sözleşme imzalayan Fatih Tekke, dövizli askerlik için yurt dışında geçirmesi gereken süreyi doldurdu. Askerlik yasasında yer alan "1095 gün yurt dışında bulunma" maddesini 1222 günle yerine getiren Fatih'in dövizli askerlik yapmasına bir engel olmadığı ortaya çıktı. Golcü oyuncunun, 5 bin122 euro karşılığında 21 gün süreyle silah altına girdikten sonra Trabzon'a imza atacağı öğrenildi.

Rusya'daki Türk konsolosluğundan bu ülkede bulunduğu günlerle ilgili bilgi alan Fatih Tekke'nin, konuyla ilgili resmi yazıyı beklediği kaydedildi. Fatih'in, Villarreal'den Beşiktaş'a gelen Nihat'ın izlediği yolu izleyeceği öğrenildi. Golcü oyuncu, Zenit ile olan sözleşmesini fesh etmeden askerlik görevini yerine getirecek ve Trabzon'a imza atacak. Konuyu yakından takip eden yönetim, Fatih ile önümüzdeki günlerde görüşecek.

Bu haber doğrudur umarım

Recep Alkan
09.12.2009, 08:27
Arkadaşlar bildiğim kadarı ile Başkan galiba sezon başındaki anlaşmadan bahsediyor. Tekrar yeni bir görüşme olmamış galiba, buna istinaden görülüyor ki Başkanımız Askerlik mevzusunu Fatih'in kendisinden değil, bizim gibi basından öğreniyor ve tekrar basına açıklıyor. Sağolsun basınımızda yeni bir habermiş gibi yeniden bize satıyor.

Bu transfer ile ilgili kafalarda birleşmeyen o kadar parça var ki anlatamam, düşünsenize, bir başkan alırım diyor, topçu gelirim diyor ama bu transfer gerçekleşmiyor.

Bence, Kaptan çıkıp birşeyer açıklayacak ama, geçen sene ki gibi açıkta kalmaktan korkuyor, bazı arkadaşlarımız kızacak yine ama yönetim bu transferi istemediği için anında değişecek tavırlar sergiliyor. Geçen sene hatırlayın burda ben, uğur, erdal abi hepimiz bu iş bitti diyorduk ama ne oldu, transfer gerçekleşmedi. Kaptan yine böyle birşeyden korktuğu için bence çıkıp konuşmuyor, yeniden bir görüşme yok, Başkan çıkıyor kafasına göre konuşuyor, işte görün bu olay nerelerden nasıl yönetiliyor.

Ben ömrü hayatım boyunca bir oyuncuyu almamak için bu kadar uğraşan başka bir yönetim görmedim.

Askerlik mevzusunda ise;

Arkadaşlar, kaptan 4 yıllık üniversite mezunu, şu an için Rusyada günlerini hesaplatmadı, en azından kesin sonuçlar eline ulaşmadı. Toplamda kaç gün olduğu belli değil, kaptan dönmeye sıcak bakıyor, hemde çok, askerlik umrunda falan değil, zaten her halükarda en fazla 6 ay askerlik yapıyor.

İki ucu pis değnek arkadaşlar bu iş. Beklemeye devam, muhataplar ortada umarım orta bir yol bulunabilir.

Cihad Varlı
09.12.2009, 09:26
“Ben zaten Rusya’da askerlik yapıyorum. Gerekirse döner Türkiye’de vatani görevimi yaparım” dediği de edinilen bilgiler arasında.

KaNuNSuZ oFLu
09.12.2009, 09:35
------------Onur--------------
Serkan---Song---Giray---Cale
-----Selçuk----Ceyhun-----
Yattara----------Gabriç
---------Alanzinho----
------KRALLLLL-----
Arkadaşlar düşünsenize bi de yattara eksi formuna dönse bu kadroyla ne canlar yakarız

bence aval aval seyredip düsünecegimize, yönetime bu konuda baski uygulanmalidir. taraftarin artik kandirilmakdan biktigini ve her ne kosulda olursa olsun, krali istedigini acik ve net bu yönetime göstermemiz sarttir. yönetimin yok askerlik sorunuymus yok oymus buymus demesiyle bu taraftari oyalamasi inanin beni bu takimdan sogutuyor.. bu taraftar enayimi hep kandiriliyor.. cikar ADAM GIBI derdini ve niyetini anlatirsin, en azindan taraftari enayi yerine koyup oyalamassin, KI bu taraftar ona deger verdigini görüp sana destek ciksin.. bu taraftar enayimi senin yalanlarina hep maruz kaliyor... bence yönetime cok acil, trabzonspor tarihinin en agir baskisi uygulanmalidir. Yönetim bir silkelenip taraftarin bu takim icin en büyük deger oldugunu algilamali.. algilamaliki onlara gereken degeri vermeli ve herzaman kandirmakdan vazgecmeli...

Cihad Varlı
09.12.2009, 09:37
Sözüm sana başkan . Sen değil miydin Şenol Güneş'in tam yetkili olduğunu söyleyen . Al işte istiyor hoca . Bas imzayı olsun bitsin . Kıvırmanın alemi yok .

Süleyman Sofu
09.12.2009, 09:49
Başkan bel fıtığı olacan kıvırmaktan duy bu sesleri bırak inadı Kaptanı olmayan gemi savrulmaya mahkumdur.Gökhanı almaktaki hevesinin yarısı olsa şimdi kaptan yuvadaydı...

Cihad Varlı
09.12.2009, 09:49
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm803304.jpg

Süleyman Sofu
09.12.2009, 09:55
Fatih Tekke geliyor
Trabzonspor’un golcü oyuncu için resmen harekete geçerken, anlaşmanın yakın olduğu belirtildi

http://www.karadenizgazete.net/images/haber/60164_b.jpg

oyuncunun yuvaya dönüşü için “Mutlu sona çok yakınız” açıklaması yaptı

RESMİ TEKLİF YAPILDI
Trabzonspor’un Fatih Tekke için resmen harekete geçmesi camiayı ve taraftarı heyecanlandırdı. Tatilini Trabzon’da geçiren Fatih ile görüşerek resmi teklifin yapılması ve “Askerlik sorunu diye bir şey yok. İstiyorsanız seve seve gelirim” yanıtı alması özellikle golcü oyuncunun yuvaya dönmesini çok isteyen taraftarı yeniden ayaklandırdı. Zenit’in Fatih ile ilgili kararını bu hafta sonuna kadar vermesi beklerken, Trabzonspor bunun ardından transferi bitirmek için yeniden harekete geçecek.
EVET, GÖRÜŞTÜK
Fatih Tekke’nin Trabzonspor’a dönme yönünde isteği, transferde maliyeti düşürme planları yapan yönetimi de memnun ediyor. Başkan Sadri Şener’de ilk kez Karadeniz’in duyurduğu Fatih Tekke görüşmesini doğrulayarak, “Para da sorun yok. Askerliğe dönük bir belirsizlik var. Eğer Fatih derse ki ‘ben geliyorum, askerliği gerekirse uzun dönem yaparım’ o zaman transfer biter. Zenit ile anlaşarız zaten, ona sorun gözüyle bakmıyorum” diyerek transferin bitme aşamasına geldiğini açıkladı.

Dursun Kaplan
09.12.2009, 09:57
Tekke’nin Trabzon karnesi

Maç : 241
Gol : 105
Asist : 28

KaNuNSuZ oFLu
09.12.2009, 09:58
fatih konusunda yönetim email yagmuruna tutulmalidir yoksa harekete gececekleri yok

Cihad Varlı
09.12.2009, 10:00
Fatih Tekke geliyor
Trabzonspor’un golcü oyuncu için resmen harekete geçerken, anlaşmanın yakın olduğu belirtildi

oyuncunun yuvaya dönüşü için “Mutlu sona çok yakınız” açıklaması yaptı

RESMİ TEKLİF YAPILDI
Trabzonspor’un Fatih Tekke için resmen harekete geçmesi camiayı ve taraftarı heyecanlandırdı. Tatilini Trabzon’da geçiren Fatih ile görüşerek resmi teklifin yapılması ve “Askerlik sorunu diye bir şey yok. İstiyorsanız seve seve gelirim” yanıtı alması özellikle golcü oyuncunun yuvaya dönmesini çok isteyen taraftarı yeniden ayaklandırdı. Zenit’in Fatih ile ilgili kararını bu hafta sonuna kadar vermesi beklerken, Trabzonspor bunun ardından transferi bitirmek için yeniden harekete geçecek.
EVET, GÖRÜŞTÜK
Fatih Tekke’nin Trabzonspor’a dönme yönünde isteği, transferde maliyeti düşürme planları yapan yönetimi de memnun ediyor. Başkan Sadri Şener’de ilk kez Karadeniz’in duyurduğu Fatih Tekke görüşmesini doğrulayarak, “Para da sorun yok. Askerliğe dönük bir belirsizlik var. Eğer Fatih derse ki ‘ben geliyorum, askerliği gerekirse uzun dönem yaparım’ o zaman transfer biter. Zenit ile anlaşarız zaten, ona sorun gözüyle bakmıyorum” diyerek transferin bitme aşamasına geldiğini açıkladı.

Nedir abi bu haberin kaynağı ?

fatih konusunda yönetim email yagmuruna tutulmalidir yoksa harekete gececekleri yok

Ben attım abi az önce .

Süleyman Sofu
09.12.2009, 10:05
Katan gelirseki bence gelecek imza töreni dillere destan olmalı peri masalını aratmamalı bu işide Trabzondaki arkadaşlarımız halleder artık Kaptana yakışan bi tören düzenlenir.Ben hala fener maçının öncesinde Avni Akerde 25bin insanın önünde imza atmasından yanayım hemde havai fişeklerle birlikte tam bir şenlik havasında imza atmalı.Ama bunu Başkan istemez herhalde...
Benim Gözümde Fatih Tekke 100tane carlosa bedeldir elalem onun için yapıyorsa bizde Kaptan için en iyisini yapmalıyız derim ben...

Süleyman Sofu
09.12.2009, 10:06
Haberin kaynağı Karadeniz Gazetesi demelerine direk başkanın ağzı ama ALLAH bilir...

Süleyman Sofu
09.12.2009, 10:09

Bu kupalardan bizde istiyoruz kaptan...
En azından Türkiyede verilenlerden...

Recep Alkan
09.12.2009, 10:09
Kafamı karıştıran başka şeyler var süleyman.

Dün sana da söyledim;

Transferde iki taraf var, Başkan, Kaptan.

Biri alın beni diyor, diğeri alırım seni diyor.

Ama gelin görün ki hasret devam ediyor.

Bu işin iki şıkkı olur:

1 ) Kaptan bize, taraftara yalan söylüyor,

2) Kaptan geçen sene kendisine yapılanlardan sonra yönetime hiç güvenmiyor.

Ben kaptanın bize yalan söyleyeceğini hiç sanmıyorum, hadi kendi söyledi, bu adam artist değil, o bakışlar herşeyi anlattı zaten...

Güven olayı ise kafama yatan en büyük şık. Kaptan herşeye evet dedi, ama son anda başka bir olumsuzluk ile karşılaşmaktan korkuyor, zaten geldiğinde kafası hiç rahat olmayacak, devamlı başka yerlerde olacak, sahada neyi nasıl verecek onu da bilmiyorum ya.

Bence Başkan çok yuvarlak konuşarak topu Tekke'ye attı, bence kaptan olayı iyice açarak netliğe kavuşturmalı ve bu iş bir şekilde sonuçlanmalı. Bekledikçe iyiye değil, daha da çıkmaza gidecek...

Cihad Varlı
09.12.2009, 10:10
Karadeniz Gazetesinin güvenirliği nedir ?

yorumsuz6117
09.12.2009, 10:12
Olsun artık lütfen dön artık ya..

Koray
09.12.2009, 10:13
Geldiğinde kafası niye rahat olmasın yahu, o da nerden çıktı ?

Recep Alkan
09.12.2009, 10:17
Koray; sence rahat mı olacak ?

Gelmemesi için bu kadar uğraşan bir yönetim var, her yol denendi, adamın özeline kadar, adamlığına kadar indiler, taraftar onu bir kurtarıcı olarak görüyor, olası bir beklenti boşluunda günah keçisi kim olacak ?

Çok sık yazmıştım; yine yazıyorum,

- Abi Trabzonspor'a geldiğinde sana dönük eleştiriler nasıl olacak ne diyorsun soruma;

- Kardeşim ben 25 gol atsam dahi beni yerden yere vuracaklar, çünkü eski günlerimden az atmış olacağım, bizde işler değişik yürür demişti bana.

Bence bizi bizden daha iyi biliyor, bu tabiki işin basın ayağı, birde yönetim ayağı olacak,

Süleyman Sofu
09.12.2009, 10:30
Recep, sonuna kadar haklı Kaptan bu büyük taraftara eleştirmek yakışır nede olsa!!!!
anlarsınya...

Koray
09.12.2009, 10:30
Valla Recep abi hepimiz Fatih'in nasıl futbolcu olduğunu neler yapabileceğini çok iyi biliyoruz, biz onu sadece gelsin sahada gol atsın diye istemiyoruz, o gerçek bi ruh bizim, bilmem anlatabildim mi...

Bi daha ki telefon konuşmanda bu mesajı lütfen kendisine ilet.

Şahinoğlu
09.12.2009, 10:31
Fatih bundan kötü kadrolarda daha iyi işler yapmıştı elimizdeki kadroyla Fatih çok iş yapacaktır başarısız olması gibi bi durum olamaz.

Süleyman Sofu
09.12.2009, 10:32
karadeniz gazetesinin güvenirliğini soran arkadaşta şunu bilse yeter
diğerleri neyse bunlarda o...

Recep Alkan
09.12.2009, 10:33
Koray onun zaten kimseden hiçbirşeyden çekincesi yokki.

Söylediklerimden eleştiriden kaçıyor anlamı çıkmasın lütfen.

Eleştiride malumunuz ki değişik şekillerde oluyor, bugün 7 gol 4 asisti olan colman bile eleştiriliyor.

Kaptan taraftar ne derse desin tek kelime etmez, onun sıkıntısı değişik yollar ile kendisine vurmak isteyen şahıslar, koray bu transferin gerçekleşmeme olayını herkes gördü, bu kadar uğraşan insanlar geldiğinde sizce kaptanı ooo hoş geldin diyip kapılarda mı karşılayacak ?

Neyse ya ince çizgiler bunlar, umarım gelir de biz yanılmış oluruz.

Saygılar;

Adem Erdoğan
09.12.2009, 10:35
Koray; sence rahat mı olacak ?

Gelmemesi için bu kadar uğraşan bir yönetim var, her yol denendi, adamın özeline kadar, adamlığına kadar indiler, taraftar onu bir kurtarıcı olarak görüyor, olası bir beklenti boşluunda günah keçisi kim olacak ?

Çok sık yazmıştım; yine yazıyorum,

- Abi Trabzonspor'a geldiğinde sana dönük eleştiriler nasıl olacak ne diyorsun soruma;

- Kardeşim ben 25 gol atsam dahi beni yerden yere vuracaklar, çünkü eski günlerimden az atmış olacağım, bizde işler değişik yürür demişti bana.

Bence bizi bizden daha iyi biliyor, bu tabiki işin basın ayağı, birde yönetim ayağı olacak,

Recep; taraftar Fatih diye bağırırken, basına ve ergün ata gibilere bilmem ne yemek düşer.
yönetime gelince; şenol hoca dururken onlara da aynı şeyi yemek düşer.

alioglua
09.12.2009, 10:37
fatih açısından olay çok zor bir hal aldı, bu adamda insan sonuçta

ne olaylar yüzünden gitti bu adam o olaylar olmasaydı gider miydi hiç

her yıl 30 gol atar hakan şükürü de geçerdi emekli olana kadar

yabancı futbolculara dünyalar kadar para veren karadenizspora dünya yatırım yapan bir yönetim fatihe bu yatırımı yapmaması çok manidar

geçen sene alınsaydı fatih ersun hocanın gitmesine bile gerek kalmayacaktı belki de (gidip gitmemeside değilim)

şampiyon olduğumuzda alacağımız para bile satılacak formalar kombineler üyelikler sponsorlar vs vs

iki sene üst üste alınacak başarılarla bütün borçlarda sıfırlanırdı ama işte büyük düşünemedi yönetimimiz bir fatih kolay gelmez ama bunu anlamadı yönetimimiz

yazık

Recep Alkan
09.12.2009, 10:39
Recep; taraftar Fatih diye bağırırken, basına ve ergün ata gibilere bilmem ne yemek düşer.
yönetime gelince; şenol hoca dururken onlara da aynı şeyi yemek düşer.

Adem hastayım uslübuna kardeşim :)

İşte sorun da burda, taraftar acaba her şartta Fatih diye bağıracak mı ?

Birde baını kenara atamayız, inan birçok şeye yön verebiliyorlar, yeter ki iyi beslensinler...

ilhan
09.12.2009, 10:41
Geldiğinde kafası niye rahat olmasın yahu, o da nerden çıktı ?

Şu an Şenol hocanın kafası ne kadar rahatsa Kralında o kadar rahat olur. :) Ha bazı konularda sıkıntılar yaşayabilir. Ama taraftarların kafası daha rahat olur en azından. :D

Oruç
09.12.2009, 10:52
Fatih sadece golcü değildir. Taraftar O'nu sadece gol atsın diye istemiyor. Fatih Trabzonspor forması için her şeyini ortaya koyan ender insanlardan biridir. O'nun sahadaki kazanma azmi ve hırsı bile bu takıma alınması için yeter sebeptir.

Serdær
09.12.2009, 10:57
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_y0_FatihTekke008.jpg

Tekke elden gidiyor!

Trabzonspor’da taraftar, yönetim ve çiçeği burnunda teknik direktör Şenol Güneş’in takımda görmek istediği Fatih Tekke elden kaçmak üzere !..

Halen Rusya’nın Zenit takımında forma giyen golcü futbolcuya, yine başka bir Trabzonlu Gökdeniz’in de oynadığı Rubin Kazan kancayı taktı !.. Rusya’da üst üste 2. kez şampiyon olan Rubin Kazan'da yöneticiler, Tekke'yi her gün arayarak kendisine teklif üstüne teklif yapıyor.
KULÜBÜYLE TEMASA GEÇİLMEDİ
Rusya’da lig bittiği için Trabzon’da olan ve 3-0 kazanılan Ankaragücümaçını izlemeye gelen Fatih Tekke’nin, karşılaşmadan sonra görüştüğü sportif direktör Ünal Karaman’a “Askerlik veya başka bir sıkıntı önemli değil. Beni gerçekten istiyorsanız seve seve yuvama dönmeye hazırım” demesine rağmen kafası karışmış durumda. Fatih’in kafasının karışmasının nedeni ise Ünal Karaman ile yaptığı görüşmelerin dışında Bordo-Mavili takımın henüz Zenit ile transfer konusunda temasa geçmemiş olması.
(HaberTürk)

yorumsuz6117
09.12.2009, 10:59
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_y0_FatihTekke008.jpg

Tekke elden gidiyor!

Trabzonspor’da taraftar, yönetim ve çiçeği burnunda teknik direktör Şenol Güneş’in takımda görmek istediği Fatih Tekke elden kaçmak üzere !..

Halen Rusya’nın Zenit takımında forma giyen golcü futbolcuya, yine başka bir Trabzonlu Gökdeniz’in de oynadığı Rubin Kazan kancayı taktı !.. Rusya’da üst üste 2. kez şampiyon olan Rubin Kazan'da yöneticiler, Tekke'yi her gün arayarak kendisine teklif üstüne teklif yapıyor.
Rusya’da lig bittiği için Trabzon’da olan ve 3-0 kazanılan Ankaragücümaçını izlemeye gelen Fatih Tekke’nin, karşılaşmadan sonra görüştüğü sportif direktör Ünal Karaman’a “Askerlik veya başka bir sıkıntı önemli değil. Beni gerçekten istiyorsanız seve seve yuvama dönmeye hazırım” demesine rağmen kafası karışmış durumda. Fatih’in kafasının karışmasının nedeni ise Ünal Karaman ile yaptığı görüşmelerin dışında Bordo-Mavili takımın henüz Zenit ile transfer konusunda temasa geçmemiş olması.
(HaberTürk)

Ben demiştim Rubin sakın bi yanlış yapayım deme diye neyi bekliyorsun başkan daha :mad:

yorumsuz6117
09.12.2009, 11:05
Zaten Gökdeniz söylemişti beraeber oynayabiliriz diye Fatih'le hiç belli olmaz demişti..:mad:
Demek ki Rubin'de beraber oynamayı kastetmiş..

alioglua
09.12.2009, 11:08
bir yürüyüş yapılsa meydan parkından stada kadar 10000 kişi fatih tekke diye bağırarak, nasıl zamanında fener maçından sonra 30 bin kişi yürüyebildiyse

bakalım hala almamakta ısrar edebilecekler mi

Cihad Varlı
09.12.2009, 11:08
Bu adamı başka takıma kaptırırsak Sadri Şener ne yapacak merak ediyorum .

Recep Alkan
09.12.2009, 11:11
Yahu valla bu gazeteler haberi bizden yapıyor, siz boşverin ulusal basını bizi izleyin.

Bu yazılanlar dünkü mesajlarımda bulunmakta...

yorumsuz6117
09.12.2009, 11:12
Yahu valla bu gazeteler haberi bizden yapıyor, siz boşverin ulusal basını bizi izleyin.

Bu yazılanlar dünkü mesajlarımda bulunmakta...
Kaynak : Ligtv

Adem Erdoğan
09.12.2009, 11:21
Ben demiştim Rubin sakın bi yanlış yapayım deme diye neyi bekliyorsun başkan daha :mad:

Rubin'le anlaşmasını bekliyolar. Sonra da biz istedik o Rubin'i seçti diyecekler.

yorumsuz6117
09.12.2009, 11:24
Bıktık bu oyunlardan artık almayacaksanız almayacağız deyin tabi nedenlerinide açıklayın (Gerçek nedenlerini) saçma bahaneler uydurup durmayın..

Recep Alkan
09.12.2009, 11:25
Kaptan için transfer sıralaması :

1) Trabzonspor
2) Rubin Kazan
3) Zenit

Bu arada yanlış duymadıysak, zenit kaptana yıllık 2,5 milyondan yeni bir anlaşma teklif etmiş. Rubin ne verecek bilmiyorum ama.

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 11:28
Offf alın artık kral'ı ya kurtarın şu düşüncelerden saçlarım beyazladı be kral alsın artık seni şu yönetim ya......

alioglua
09.12.2009, 11:32
yürüyüş yapalım

yorumsuz6117
09.12.2009, 11:35
Buradasın: Ajansspor.com (http://www.ajansspor.com/) » Futbol (http://forum.bordomavi.net/futbol/)» Turkcell Süper Lig (http://forum.bordomavi.net/futbol/superlig)

"En iyi forvetlere sahibiz"

Trabzonspor'un başarılı futbolcusu Selçuk İnan, önemli açıklamalarda bulundu. İnan, şampiyonluk ümitlerinin sürdüğünü, ligi 3 takım arasında bitereceklerine inandıklarını söylerken, Türkiye'nin en iyi forvetlerine sahip olduklarını ifade etti.

-GOL YOLLARINDAKİ SORUN-
Selçuk İnan, geçen sezon hücum hattındaki oyuncuların değişmemesine rağmen yaşanan düşüşe ilişkin olarak ise, ''Bunun iki sebebi olabilir. Birisi şanssızlık diğeri ise beceriksizlik. Benim düşüncem daha çok şanssızlıktan kaynaklandığı yönünde. Bana göre ülkenin en iyi forvet oyuncularına sahibiz. Onlar da büyük baskı altındalar. Gol atamayınca da üzerlerinde baskı artıyor. Onlar bu sorunun üstesinden geldikleri takdirde başarılı işlere imza atacaklardır'' ifadelerini kullandı.

Selçuk, gol atmanın mutluluğunun hiçbir şeyde olmadığını anlatarak, şöyle devam etti:
''Hele de maçın son dakikalarında attığınız golle takımınız galip geliyorsa o zaman ben dünyanın en mutlu insanı olurum. O andan itibaren hiçbir olumsuzluk beni etkileyemez. Her şey bitip eve gittiğimde yüzümde anlamsız bir gülümseme olur. İnsanlara yardım etmek isterim. İçim kıpır kıpır olur. Yatağıma yattığımda ise içime huzur dolar. Bu bambaşka bir şey. Anlatılması çok güç bir durum. Bunu en iyi yaşayarak anlarsınız. Vücudunuzun tamamı bu durumdan etkileniyor. Bazen maçta gol attıktan sonra neler yaptığımı hatırlamıyorum. Ancak televizyonda tekrarı izlerken görüyorum ve kendime gülüyorum.''

Ajansspor

Şanssızlık değilde beceriksizlik olmasın sakın en iyi forvetlere sahipmişiz ççç

ÖmerFarukYılmaz
09.12.2009, 11:39
Şu an Şenol hocanın kafası ne kadar rahatsa Kralında o kadar rahat olur. :) Ha bazı konularda sıkıntılar yaşayabilir. Ama taraftarların kafası daha rahat olur en azından. :D

Amaç kafaların güzel olmasıysa,Efes sponsor olsun bize:)

ilhan
09.12.2009, 11:47
Bana sponsor zaten Ömer'im :D

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 11:50
Çok Karıştı Bu İş Çook..

Yönetim Kendi Çukurunu Hazırlamaya Devam Ediyor.. Sanırım Bu Onların Son Olumlu veya Olumsuz Hamlesi Olacak..

Murat Erdem
09.12.2009, 11:51
''körle yatan, şaşı kalkarmış'' Selçuk'un söylediği de o hesap olmuş ''en iyi forvetler bizde''ymişşşşşşş.
Selçuk'la, Hacısalihoğlu'nu biraraya fazla getirmemek lazım gibi !

Murat Erdem
09.12.2009, 11:56
Fatih'in askerlik gocuntusu olsaydı, sezon başında o kadar uğraşırmıydı gelebilmek için ?

Yönetim'den başka bu askerlik mevzusuna takılan yok ! Fatih'i düşünüyor ama adamlar !!!

Sezon başıda ''bize gelirse az para kazanacaktı, Fatih'in zarar etmesini istemeyiz'' demişlerdi.

Çok seviyorlar Fatih'i, onun çıkarını, ondan çok kolluyorlar !

Ne kadar iyilik meleği insanlar bizim yöneticilerimiz, YAŞASIN ! ALKIŞ !

Murat Erdem
09.12.2009, 12:00
İnsanları kandırmak için harcadıkları enerjiyi, Trabzonspor için harcasalardı, şu anda ligin zirvesinde biz olurduk.

AKSOY_61
09.12.2009, 12:01
Bu yönetimin beceresiksizliği ve tekke düşmanlığı yüzünden fatih tekkeyi o kadar istememize rağmen yine alınmazsa hiç şaşırmam.
Benim umudum yok bu yönetimden.Tekke yerine transfer yaptık ayağına boş bi adam alabilirler.

M.Kılıç50
09.12.2009, 12:02
Bu adamı başka takıma kaptırırsak Sadri Şener ne yapacak merak ediyorum .

ne yapacak renkdas...

"Cok istedik ama bizi degil onlari tercih etti" diyerek fatihi bir ikinci kez zor durumda birakacaktir...

Cok Istedik´de budur:

Yillik Ücret teklif edenler:

zenit 2,5
rubin 2,5
trabzonspor 1

:mad:

Reşit
09.12.2009, 12:03
ya bu nasıl iştir. bu adam bunlara ne yaptıda bu kadar almamak için direniyor adam askerlik sorun etmiyor gelirim diyor yarı ücrete bizde oynayrım diyor. daha ne desin ey yönetimin yüzsüz insanları asgari ücret + 3 övvün yemek verip demi oynatmak istiyorsunuz. alın şu adamı artık maçlara gitmiyorum bu beceriksiz forvetler yüzünden.

matrix5782
09.12.2009, 12:07
şenol güneş faktörü yabana atılmamalı hoca her görüşmesşinde ilk isim fatih yazıyor fatihi istiyor

ayrıca rubin ismi geçiyor 2 hafta önce söyledik rubin teklifte bulunucak çünkü bu gökdenizin açıklamalrından bariz beliydi

artık rusya için trabzon çok iyi bir pazar f.tekke ve gökdenizin onlara katkısından sonra tekrar kapımızı çalacaklardır.

herkes gelsin diyor yalnız kondisyon ve yükleme açısından çok riskli durum var ortada bunu da unutmamak lazım

tekke orada en az 25-26 maç oynamış buraya gelirse en az 20 de burada inşallah bir sakatlık olmaz

Tolunay Abdioğlu
09.12.2009, 12:07
Şuan top Kral'da.

Gelirim derse alırlar.

Sadri Şener böyle konuştuğuna göre çoktan ayarlamıştır transfer kaynağını.

matrix5782
09.12.2009, 12:08
ya bu nasıl iştir. bu adam bunlara ne yaptıda bu kadar almamak için direniyor adam askerlik sorun etmiyor gelirim diyor yarı ücrete bizde oynayrım diyor. daha ne desin ey yönetimin yüzsüz insanları asgari ücret + 3 övvün yemek verip demi oynatmak istiyorsunuz. alın şu adamı artık maçlara gitmiyorum bu beceriksiz forvetler yüzünden.

tehdit.......

kulüp ve futbolcuların huzurunun bozulması yöneticelere tehdit uzarda gider...

Murat Erdem
09.12.2009, 12:09
Başkan Fatih'i öyle bir tuzağa soktu ki, çık çıkabilirsen içinden...

Fatih Trabzonspor'a her hangi bir nedenle transfer olamazsa, hemen toplumun önüne atacaklar onu.

''Fatih askerlikten korktuğu için gelmedi''

yorumsuz6117
09.12.2009, 12:12
tehdit.......

kulüp ve futbolcuların huzurunun bozulması yöneticelere tehdit uzarda gider...
Tekke'yi almaya cesaretleri yoksa bırakıp gitsinler..

İHTİLALL
09.12.2009, 12:13
Tekke'nin Trabzonspor'a gelişinin önündeki en önemli engel kulislerinden biride Ergun Ata ve başında bulunduğu mahalli basın taifesidir..

Bu konuda ciddi bir çaba sarfettiklerinden emin olabilirsiniz..

Çünkü çoğu yanına yaklaşmaya bile cesaret edemez..

"Vur tokatı yanağına,ekmeğini al" kıvamında ki oyunculara bayılıyorlar..

Bu kıvama bir türlü getiermedikleri Song,Slyva gibi oyunculara saldıran,en büyük özellikleri olan iftira atma mekanizmasını acımasızca çalıştıran zati muhteremler,FATİH TEKKE 'yi bu oyuncuların başında görmeye asla tahammül edemezler..

Üstüne üstlük birde molla,hazır ambalajlanmış "vatan haini"..

winner
09.12.2009, 12:18
Mehmet Demirkol : "Bu bir yorum değil haberdir.Trabzonspor yönetiminden hiç kimse transfer konusunda Fatih Tekke ile görüşmedi.Fatih şu anda sadece yurt dışından bir takımla görüşme halinde."

devilkid
09.12.2009, 12:18
rubin ya da zenitin vereceği parayı biz yakalayamayız...

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 12:20
Mehmet Demirkol : "Bu bir yorum değil haberdir.Trabzonspor yönetiminden hiç kimse transfer konusunda Fatih Tekke ile görüşmedi.Fatih şu anda sadece yurt dışından bir takımla görüşme halinde."

Heh Al İşte.. Tamam Bitti Bu İş Unutun Tekke'yi Mekkeyi..

Yönetim Fatih'i Almaktan Korkuyor Ama Bilmiyorki Fatih'i Almassa Daha Bela Bir Durum Var Karşısında.. Taraftar..

Öyle Artık Yok Fatih Şöyle Dedi Fatih Böyle Dedi Yemezler Yönetim Yemezler.. Adamı Suçsuz Yere Suçlu Yapmaya Çalışıyorsunuz..

yorumsuz6117
09.12.2009, 12:20
Yazık.......

Travelair
09.12.2009, 12:21
Yönetim sıkıntılıydı. Şenol Güneş'i getirdi. Hatta öyle ki Şenol hoca "Ancak Perşembe gelebilirim" demiş, ama henüz salıya apar topar getirdiler adamı. Hacısalihoğlu "Şenol Güneş'in gelmesi camiaya çok iyi geldi" dedi. Büyük yük kalktı omuzlarından. Bu beni Fatih Tekke'nin dönüşü konusunda şüpheye düşürüyor. Hedefe ulaşıldı çünkü

Eğer futbolcu satabilirseler Fatih'i getireceklerini sanmıyorum. Başka transferler yapıp Fatih transferini yine baskılayacaklarını düşünüyorum. Ama eğer oyuncu satamazlar, takım ve camia da son 2 haftada istedikleri ivmeyi kazanamazsa o zaman Fatih'in transferi ağırlık kazanabilir diye düşünüyorum

Recep Alkan
09.12.2009, 12:22
Sabah ilk mesajımda da belirtmiştim, Trabzonpor yönetimi Fatih Tekke ile görüşmedi, Başkanın söyledikleri sezon başında olanlardır. Başkan her zamanki gibi ezbere laf atmıştır ortalığa, Fatihe gerçek manada tuzak kuruluyor, Fatih yönetime gvenmiyor, geliyorum dese başka, gelmiyorum dese başka, her türlü ortada kalacak.

Fatihin ne para nede askerlik umrunda değil, tek istediği Trabzonspor formasını giymek, tabiki biraz da güven.

İHTİLALL
09.12.2009, 12:22
Yalan söylemek ,aynı zamanda hastalık derecesinde bir huydur..

Genellikle teneşirde cıkan cinsinden..

Burdaki gençlerin umudu ,bu konuda yaklaşık 8 aydır makina gibi yalan söyleyen adamların Şenol Güneş yüzünden çarkedebilecekleri ..

Ama daha önce bir iki başlıkta yazmıştım:

-İlk kavga Fatih Tekke konusunda çıkacaktır..

Recep Alkan
09.12.2009, 12:23
Ulan topuna yazıklar olsun, telefonu kaldırıp gel OĞLUM demek bu kadar zor mu !!!

Tolunay Abdioğlu
09.12.2009, 12:24

Eee dün ki açıklamalar ne o zaman ?

altar61
09.12.2009, 12:25
Trabzonbspor'un bu duruma düşmesinin en önemli sebeplerinden biri sezon başı Fatih Tekke'nin, taraftarların tüm ısrarlarına rağmen yönetimdeki bazı sorunlu adamlar yüzünden alınmayışıydı. Fatih Tekke Bu takımda olsaydı bence bu tablo olmazdı. Bunu taraftarlarımız büyük bir bölümü görmüş hissetmişti zaten. O yüzden bu denli yüksek sesle Sultan Fatih Tekke diye haykırdık ama yönetime dinletemedik. Ardından yönetim bu durumlara düştü ve gidip Şenol Hocaya sarıldılar. Çok da iyi yaptılar. Şimdi ki adımları ise Fatih'e sarılmak olmalı. Eğer yine bir bahane ile Fatih alınmazsa Gökhan ve Umut, Şenol hocayı da o dik başı yönetimi de yakar. Tabi bizleri de. Ama ben yönetim ne kadar karşı çıksa da almamak için diretse de Şenol Hocanın onu takıma katacağına inanıyorum. Dedikleri gibi tek patron şenol hocaysa bu olacaktır.

Not: Ankaragücü maçında Fatih'i gördüğümde yüzümde gülücükler açtı resmen, baya bir heyecan yaptım. Tribündeki fatih Tekke bizleri bu kadar heyecenlandırırken sahadaki Fatih Tekke'yi düşünemiyorum :) İnşallah 2. devrede onu Trabzonspor formasıyla saha da göreceğiz. İNŞALLAH.

matrix5782
09.12.2009, 12:26
Ulan topuna yazıklar olsun, telefonu kaldırıp gel OĞLUM demek bu kadar zor mu !!!

korkuyolar

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 12:28
Korksunlar Bakalım Korksunlar.. Nere Kadar Korkacaklar..

Bu Arada Bu Konu Üzerinde Ergun Ata'yı da Anmış Olalım..!

İHTİLALL
09.12.2009, 12:30
Sabah ilk mesajımda da belirtmiştim, Trabzonpor yönetimi Fatih Tekke ile görüşmedi, Başkanın söyledikleri sezon başında olanlardır. Başkan her zamanki gibi ezbere laf atmıştır ortalığa, Fatihe gerçek manada tuzak kuruluyor, Fatih yönetime gvenmiyor, geliyorum dese başka, gelmiyorum dese başka, her türlü ortada kalacak.

Fatihin ne para nede askerlik umrunda değil, tek istediği Trabzonspor formasını giymek, tabiki biraz da güven.

Birde bu durum var tabii..

Fatih Tekke,aba altından"ulan sakın buraya gelme" diyen adamlarla,zoraki nezaket icabı biraraya gelip,imza atarsa;

"Ulan bu yaştan sonra bunların zırvalarıylamı uğraşacağım ,gidip bir iki yıl dah servet kazanmak varken" düşüncesini bırakıp,bunların uygulayacağı eziyeti de sineye çekmek durumunda kalacak..

Aslında basına "tamam anlaştık" deyip,hiçbir hamle yapmayarak "seni istemiyoruz,değişen bir şey yok" mesajı veriyorlar Fatih'e..

Rubin'in ,olmazsa Zenıt'in kucağına itmeye çalışıyorlar bir taraftanda..

devilkid
09.12.2009, 12:32
kaptan bonservisini alıp bedava oynamak için gelse bile almaz bunlar belli oldu..

Erdal
09.12.2009, 12:33
Murat Erdem, bu aralar pek anlaşamıyoruz baba ama Selçuğun açıklaması son derece olgun ve makul bence...Asıl forvetlerimiz yetersiz dese kızardım Selçuğa...

Başkan sahiden eskilerde yaşıyor...Manüplasyonu kolay zannediyor...İyi tarafından bakalım Şenol hoca'nın gelişi ile yöneticilerimiz susmuş görünüyor. Başkanı da idare edeceğiz artık. Ne yazık ki yaşlandıkça çocuklaşan bir başkanımız var.

Fatih konusunda gelecektir...Gelir gelir...Allah sakatlık vermesin :)

Salih Yazıcı
tekke için birşeyler yapmalıyız başkan yine bildiğini okuyor

Murat Erdem
Tokat'da ki hain saldırı ve toplumun bu konuda yaşadığı hassasiyet ile, hemen ertesi gün

Sadri beyin F.Tekke transferi hakkında konuşurken, yaptığı ''askerlik'' vurgusu, bir tesadüfdür değil mi ?

Bu kadar çakallaşmamışlardır değil mi ?

arifberkay
hayrettin hacısalihoğlu eğer fatih i ne yapıp edip bu takıma aldırmayacaksan sen de gideceksin bu açık ve net

Salih Yazıcı
09.12.2009, 12:37
fatihi takımda istemiyen başkanı yöneticiyi istemiyorum bunlar şenol hocayıda yakacaklar yine bildiklerini yapıyorlar.

Süleyman Sofu
09.12.2009, 12:38
Fatih Tekke Gerçekleri
09 Aralık 2009 / 10:02
Askerliği sorun mu? Yönetimin bakış açısı ne? Zenit’in kararı ne olacak? Maddi sorun çıkar mı?

Trabzonspor’da taraftarların yeniden yuvaya dönmesini çok istediği Fatih Tekke, A.Aker’de Ankaragücü maçını izleyince, transfer için gündem yeniden hareketlendi. Önce Sportif Direktör Ünal Karaman’ın Fatih ile görüşüp transfer için resmen düğmeye basması, ardından Başkan Sadri Şener’in, “Askerlik sorunu yaşamıyorsa, Fatih’i transfer edeceğiz” açıklaması gündemi iyice ısıttı. İşte ‘medyatrabzon’ habercilik örneği ile Fatih Tekke için bilinmeyenleri açıklıyor.

Askerlik sorunu var mı?
Fatih Tekke 3 yıldır Rusya’da. Gün olarak 1095 günü aştı ve 28 gün dövizli askerlik yapma hakkına sahip gibi görünüyor. Ancak mevzuattaki sıkıntı, Türkiye’ye döndüğü günlerin Rusya’da bulunduğu yaklaşık 1200 günden düşülüp düşülmemesi. Bu yönde dava yolu açık, ancak eğer Türkiye’ye döndüğü günler toplam günden düşülürse süreyi dolduramıyor. Mevzuattaki durum bu ama Fatih Tekke, Ünal Karaman ile görüşmesinde, “Askerlik sorunu benim sorunum. Zaten beni askerlikten kaçar gibi gösterilmem canımı acıtıyor. Böyle bir şey yok. Eğer dövizli askerlik hakkı kazanmışsam, yaparım. Yoksa gider uzun dönemde yaparım, bu benim vatani görevim. Bu transferime engel değil. Bunun gündemde olması ve tutulmasından rahatsız oluyorum” demesi yönetime açık mesaj göndermesi anlamı taşıyordu.

Yönetimin bakış açısı ne?
Yönetimde hala Fatih Tekke’nin dönmesine sıcak bakmayan yöneticiler ‘A takım kadrosunda’ yoğunlukta, Başkan Sadri Şener ise çekimser ve kararı Şenol Güneş’e bırakıyor. İşte yönetimdeki bu tablo devamlı askerliğin gündemde tutulması ile alınamazsa doğacak sıkıntıyı engellemek için bir koz olarak kullanılıyor. Fatih Tekke’de bundan rahatsız. Sezon başındaki gibi ‘istedik ama olmadı’ havasında Fatih topun kendisine atılması canını fazlasıyla sıktığını yakın çevresine aktarıyor.

Zenit’in durumu ve maddi durum
Sezon başında Fatih Tekke’ye Trabzonspor, 650 bin EURO yani yıllık 1.2 trilyondan 2 yıllık anlaşma teklif etti. Ancak Fatih, yıllık 1.8 milyon EURO alan Yattara’yı örnek göstererek, “Zaten bonservisim en fazla 1 ila 1.5 milyon EURO arası. Eğer siz takımda en yüksek alan oyuncuya yakın bir rakam önerirseniz, Zenit’ten yıllık 2 milyon EURO almama rağmen imzayı atarım” diyerek, rakamın kendisi için istenmiyor gibi hava estirildiğini ima etti. Yönetimde, “Gerek Fatih’in maddi zarar etmemesi gerekse de kulübün bonservis sıkıntı nedeniyle problem yaşayabileceği için transferden vazgeçtik” açıklaması ile sezon başı transferi kapattı. Ama yönetim ardından Gabriç’i 2.5 milyon EURO bonservis ile transfer edince, sorun parada olmadığı yönünde kuşkular arttı. Şimdi Yattara’nın aldığı ücrete bakılırsa teklifin yükseleceği biliniyor. Fatih yıllık 2 milyon EURO aldığı Zenit, önümüzdeki günlerde yıllık teklifini 2.6 milyon EURO çıkartıp, sözleşmesini 2 yıl daha uzatmayı isteyecek. Ancak Fatih Trabzonspor’a, Yattara’nın çok altında olmayan bir ücrete imza atacağını yönetime iletti. Bu rakamın Gökhan Ünal’ın aldığı 1.3 milyon EURO olduğu konuşuluyor. Fatih bununla birlikte Trabzonspor’a gelmek için Zenit’e sözleşmesini uzatmayarak, kendisini satmaya zorlayacak. Bu da 2 milyon EURO’ya serbest kalacak olan Fatih’in 1 ila 1.5 milyon EURO transfer edilebileceği toplam yıllık maliyetin Gökhan Ünal’ın 4’te birine eşdeğer olacağı belirtildi. İşte ‘medyatrabzon’ farkıyla Fatih Tekke gerçekleri böyle. İşte Trabzon’daki Fatih’in dönüşü için Trabzonspor’un transfere yoğunlaşmasıyla ‘mutlu son’ yakın gibi. Bekleyip göreceğiz.

Ağzı olan konuşuyor buda medyatrabzon haberi ben böyle iş görmedim tam yalan rüzgarı ya bu noktadan sonra RECEP GELDİ DEMEDEN inanmam :)
ne diyim taraftarı keriz yerine koyup alay geçen yönetimin bundan sonra hiçbirdediği beni bağlamaz takiii iş icraata dökülene kadar...

BAHADIR33
09.12.2009, 12:39
Murat Erdem, bu aralar pek anlaşamıyoruz baba ama Selçuğun açıklaması son derece olgun ve makul bence...Asıl forvetlerimiz yetersiz dese kızardım Selçuğa...

Başkan sahiden eskilerde yaşıyor...Manüplasyonu kolay zannediyor...İyi tarafından bakalım Şenol hoca'nın gelişi ile yöneticilerimiz susmuş görünüyor. Başkanı da idare edeceğiz artık. Ne yazık ki yaşlandıkça çocuklaşan bir başkanımız var.

Fatih konusunda gelecektir...Gelir gelir...Allah sakatlık vermesin :)
Senden böyle mesajlar geldikçe korkuyorum :)
Hani diyorsun ya öngörülerim tutmuyor diye..

Rasim YILMAZ
09.12.2009, 12:39
Fatih'i almıyorlarsa , Luca Toni ile fotoğraf çektirsinler.
:)
Fatih konusu , BMN'nin yarısını senarist , kalan yarısını düşünür yaptı...

Koray
09.12.2009, 12:41
Yine kastınız durduk yere, Şenol Güneş varken seve seve alacaklar Fatih'i niye telaş yaptınız anlamadım...

Şenol Hoca ezbere mi geldi sanıyorsunuz?

Erdal
09.12.2009, 12:41
MedyaTrabzon un yalan haber yapmadığı ender konulardan biri Fatih konusu :)

alioglua
09.12.2009, 12:42
benim anlamadığım ne var biliyor musunuz?

ankaragücü maçında bütün taraftarlar el salla el salla fatih tekke el salla diyor ve fatihin bulunduğu yer sadri şenerin bulunduğu tribünün hemen yanındaki mekan ve maçtan sonra başkana soruyorlar fatih tekke maçtaydı ne düşünüyorsunuz diye adam da maçta mıydı bilmiyordum gibisinden bişey söyledi diye hatırlıyorum

eğer maçta olmasa niye taraftar el salla desin bu bir
ikincisi hiç mi sağ tarafına bakmadı başkan acaba, hadi bakmadı diyelim el salla dediklerinde hiç mi merak etmedi fatihin ne yapacağını

bilmiyorum başkan yanlış yapıyorsun

taraftar olarak ne yapmamız lazım bu konuda bişeyler düşünmeliyiz ben fikrimi söyledim organize bir biçimde 10 binlerce insanımız toplanırsa yürüyüş yapıp bütün tv ler bunu gösterirse en azından makul bir konuşma yapılır diye düşünüyorum alacaz veya almayacaz ısrar etmeyin diye

Adem Erdoğan
09.12.2009, 12:43
Çıldırazaaam..

devilkid
09.12.2009, 12:43
ne başkan ne de yönetim faithi hiç izlememiş..bırak zenit formasıyla trabzonspor formasıyla bile izledikleri mechul....eğer fatih yabancı olsa ya da terim tavsi etseydi milyon eurolar saçılırdı...böyle bir adamı almamak trabzonspora trabzona türkiye ye ihanettir...

Ali Tunahan Güllü
09.12.2009, 12:44
Tokat'da ki hain saldırı ve toplumun bu konuda yaşadığı hassasiyet ile, hemen ertesi gün

Sadri beyin F.Tekke transferi hakkında konuşurken, yaptığı ''askerlik'' vurgusu, bir tesadüfdür değil mi ?

Bunu düşünerek söylediğine inanmıyorum..

Cafer Bulur
09.12.2009, 12:45
Fatih in rubin e gitmek isteyecegini sanmiyorum.

Cünkü fatih belli ki rusya da mutlu degil.

Yani st. petersburg da olsa,tataristan da olsa fatih i acmaz artik.

Fatih yuvaya dönmek istiyor ve her haliyle bunu belli ediyor.

Sorun bence bizim yönetimde,halen daha isi yokusa sürüyorlar.

Yönetim istese yarin fatih tekke ile önanlasma imzalanir....

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 12:45
benim anlamadığım ne var biliyor musunuz?

ankaragücü maçında bütün taraftarlar el salla el salla fatih tekke el salla diyor ve fatihin bulunduğu yer sadri şenerin bulunduğu tribünün hemen yanındaki mekan ve maçtan sonra başkana soruyorlar fatih tekke maçtaydı ne düşünüyorsunuz diye adam da maçta mıydı bilmiyordum gibisinden bişey söyledi diye hatırlıyorum

eğer maçta olmasa niye taraftar el salla desin bu bir
ikincisi hiç mi sağ tarafına bakmadı başkan acaba, hadi bakmadı diyelim el salla dediklerinde hiç mi merak etmedi fatihin ne yapacağını

bilmiyorum başkan yanlış yapıyorsun

taraftar olarak ne yapmamız lazım bu konuda bişeyler düşünmeliyiz ben fikrimi söyledim organize bir biçimde 10 binlerce insanımız toplanırsa yürüyüş yapıp bütün tv ler bunu gösterirse en azından makul bir konuşma yapılır diye düşünüyorum alacaz veya almayacaz ısrar etmeyin diye

bencede artık bir yürüyüş yapılmalı istanbul'da TRABZON'da binler sokağa dökülmeli KRAL için.......

Salih Yazıcı
09.12.2009, 12:46
Yönetim kesinlikle trabzonlu futboculara ihanet içindedir.

BAHADIR33
09.12.2009, 12:47
Yönetim kesinlikle trabzonlu futboculara ihanet içindedir.
Öyle olsa Şenol Güneş getirilir miydi?

Tolunay Abdioğlu
09.12.2009, 12:48

Abi senin hayal dünyana hayranım. :)

winner
Taraflardan birisi doğruyu söylemiyor tıpkı sezon başındaki gibi.Mehmet Demirkol'un Ntv'de az önce geçtiği haber direkt Fatih kaynaklı gibi görünüyor, çünkü ilk ağızdan duymuş gibi kesin konuşuyor.Bir taraf benimle görüşülmedi diyor diğer taraf anlaştık diyor.Gerçekten ilginç...

Erdal
Allah sakatlık vermesin, gerisi hallolur...Ünal Karaman ve Şenol Güneş e güvenirim...Benim anladığım şu: Bonservis ödemeden bu işi halletme telaşı olan biten...Ya da az ödeyerek...Başkanın Fatih i istemediği en azından bu gün itibarı ile doğru değil...Fatih in de güvenebileceği bir isim var orda Ünal Karaman...

hamucera
bencede artık bir yürüyüş yapılmalı istanbul'da TRABZON'da binler sokağa dökülmeli KRAL için.......

abartmayın, Tamam herkes idtiyor Fatih Tekke yi ama binlerce kişi sokağa dökülmesi çok yanlış, takım toparlanma sürecinde, sen çık Fatih için 1000 lerce kişi yürü, sonra, sonrasını düşünün bunun birazda,

Salih Yazıcı
şenol güneşi kendilerini kurtarmak için getirdiler.

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 12:50

Güzel Bir Noktaya Değindiniz.. Fakat Bu Kadar da Olmaz..

Yani Böyle Düşüneceklerini Hiç Sanmıyorum.. Böyle Düşünmek Demek..!! Tabir Bile Bulamıyorum..

Adem Erdoğan
09.12.2009, 12:52
abartmayın, Tamam herkes idtiyor Fatih Tekke yi ama binlerce kişi sokağa dökülmesi çok yanlış, takım toparlanma sürecinde, sen çık Fatih için 1000 lerce kişi yürü, sonra, sonrasını düşünün bunun birazda,

Yazın sonrası düşünülerek böyle bir yürüyüş girişiminde bulunuldu ve de engellenmeye çalışıldı.

Sonrası malum.;)

Toraman
Başkanın planı açık. Fatih Tekke alınmayacak ama taraftar da oyalanacak. Fatih başka takıma giderse biz almak istedik ama Fatih askerlik sorunu yüzünden gelemedi diyecek. Fakat anlamadığım başkanın nasıl biz taraftarı bu kadar kolay kandırabileceğini düşünmesi. Bu ucuz numaralarla, sağda solda palavra atarak, taraftarın en samimi duygularıyla oynayıp nasıl kendisini düze çıkaracağını düşünüyor. Forvetlerimiz yüzünden maç kayetmeye başladığımızda "Hoca'ya sorun" demeyi mi planlıyor. Bu mu Başkanın kurtuluş reçetesi. Biz bu yönetimi bir şekilde defederiz ama benim üzüldüğüm kaybolan, hüsranla biten yıllar. Bir de Şenol Hocaya üzülüyorum. Ona da yazık olacak.

Erdal
Bir yönetici ile görüştüm. Dediğim aynen şu: Abi ben gazeteciyim. Bende Fatih in askerlikle ilgili herhangi bir endişe veya düşüncesi olmadığına dair birinci ağızdan bilgi var. Yani başkanı yalanlayacak bir bilgi...Ama ben bu haberi Trbzonspor başkanını yalancı çıkarmamak adına kullanmıyorum. Başkan ne yapmaya çalışıyor????

Cevap: Ucuza maletmeye çalışıyor....

Salih Yazıcı
09.12.2009, 12:53
Yürüyüş yapmak yanlış olur ama e-mail yoluyla tepkimizi gösterebiliriz

Murat Erdem
09.12.2009, 12:53
Ben hayal kuruyorum tabii...daha ne başka ne olabilir ?

Başkanımız Fatihi, ondan çok düşünüyor !

Daha az para kazanır diye endişeleniyor !

21 günden fazla askerlik yapar diye üzülüyor !

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 12:54

abartılan birşey yok yönetim aldık alıcaz bunları yazmaya pek gerek yok zaten yönetim açıkcası bu zamana kadar fatih konusunda hem bizimle hemde FATİH TEKKE ile oyun oynadı adeta ortada bi top var adeta yönetim toptan kaçıyor hemen KRAL'A atıyor topu... yani belki mantıksız bazıları için yürüyüş ama şu durumdan da bakarsak yürüyüş olduğu takdirde FATİH'İ almadığı takdirde büyük bir risk almış olacak bizleri yani ... ikincisi takım etkilenir konusu yürüyüş için FATİH YUVAYA döndüğü zaman bir ruh gelecek takıma ve her seferinde futbolcularımız diyorlar biz profosyeneliz diye etkilenmeyecekler o zaman ve FATİH SONUNA KADAR İSTEYİP YUVAYA DÖNDÜRMEK İÇİN BİRŞEY LER YAPICAZ BİZİM İSTEDİĞİMİZ KADAR FATİHDE YUVAYA DÖNMEK İSTİYOR BEN BU ADAM GİBİ ADAM FATİH TEKKE İÇİN YÜRÜYÜŞ YAPILMASINDAN YANAYIM......

Cafer Bulur
09.12.2009, 12:56
Bir yönetici ile görüştüm. Dediğim aynen şu: Abi ben gazeteciyim. Bende Fatih in askerlikle ilgili herhangi bir endişe veya düşüncesi olmadığına dair birinci ağızdan bilgi var. Yani başkanı yalanlayacak bir bilgi...Ama ben bu haberi Trbzonspor başkanını yalancı çıkarmamak adına kullanmıyorum. Başkan ne yapmaya çalışıyor????

Zurawskiyi de ucuza mal etmeye calisiyorduk,sonrasini gördük.;)

Hatta yusuf örnegi daha dün gibi hatirlaniyordur.

Trabzonspor gibi büyük bir kulüp fatih icin ucuz yollara basvurmamali.

Bazen belirsizlik cok daha pahaliya malolur....

BAHADIR33
09.12.2009, 12:57
Zurawskiyi de ucuza mal etmeye calisiyorduk,sonrasini gördük.;)

Hatta yusuf örnegi daha dün gibi hatirlaniyordur.

Trabzonspor gibi büyük bir kulüp fatih icin ucuz yollara basvurmamali.

Bazen belirsizlik cok daha pahaliya malolur....
Yusuf örneği var bir de

seyduna_efil
09.12.2009, 12:59
Tekke'de sorun askerlik (mi?)
Trabzonspor'da gündemin ilk maddesi olan Fatih Tekke'nin askerlik durumu kafaları karıştırıyor.

Trabzonspor
Yurt dışında bulunan bir kişinin bedelli askerlikten yararlanabilmesi için 3 yıla tekamül eden bin 95 günü doldurması gerekiyor. 3 Ağustos 2006'da Zenit Kulübü ile sözleşme imzalayan golcü oyuncunun bu süreyi doldurduğu görülüyor. Rusya'nın Zenit Petersburg Kulübü ile 1 Ağustos 2010'a kadar sözleşmesi bulunan Fatih Tekke'yi ara transfer döneminde kadrosuna katmak isteyen Trabzonspor'da kulüp başkanı Sadri Şener'in Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili golcü oyuncunun askerlik problemini öne sürmesi kafalarda soru işareti bıraktı.

Edinilen bilgiye göre, yurt dışında bulunan bir kişinin bin 95 günü doldurması gerekiyor. Bu da 3 yıla tekabül ediyor. Kişinin yurt dışında oturma izniyle birlikte, maaşını da bulunduğu yerden alması, 1 yılda 6 aydan 1 gün fazla Türkiye'de kalmaması gerekiyor. 21 gün olan bedelli askerlikten yararlanabilmek için mevcut yasaların bunu gerektirdiği belirtilirken, tatil günleri olan Cumartesi-Pazar günlerinin hesaba katılmaması gibi bir değerlendirmenin olmadığı öğrenildi.

Trabzonspor taraftarlarının ara transfer döneminde kadroda görmek istediği Fatih Tekke ise 3 Ağustos 2006 yılında Rusya'nın Zenit Petersburg kulübü ile resmi sözleşme imzaladı. Söz konusu tarihten bugüne kadar gelen sürede golcü oyuncunun bu ay sonunda bin 215 günü yani 40 ayı dolduracağı görülüyor. Ancak Fatih Tekke'nin Rusya'da bulunduğu sürede hangi tarihler arasında oturma izni aldığı ve maaşının başlama tarihinin de önemli olduğu belirtiliyor.

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, "Fatih Tekke'nin askerliği ile ilgili problem var. Onu halederse bu transfer olur" demesinin ardından gözler golcü oyuncuya çevrilmişti. Transferiyle ilgili olarak resmi bir açıklama yapmaktan kaçınan golcü oyuncunun ise yakın çevresine, "Zenit Kulübü ile Ağustos ayına kadar sözleşmem var. Bu zamanı tamamlamak istiyorum. Zenit Kulübü'nün benimle ilgili düşüncesi çok önemli. Ama benim gönlüm Trabzonspor'da" dediği öğrenildi.

ajansspor

macuka
09.12.2009, 12:59
Baskan Fatih in askerlik meselesini kasten soyledi ama Tokat ile alakasi oldugunu soylemek Seytan in avukatligi gibi olur biraz:)
Ha olur mu? olabilir... Cunku baskan da ucuz numara cok fazla...
Fatih bu saatten sonra gelince ve basarisiz olunca Baskan artik basimizda "Demirel" olarak kalir ve TS dan emekli olur.
Bu da benim en son isteyecegim sey olsa gerek...

winner
09.12.2009, 13:01
Şenol Güneş'ten sonra Fatih transferini gerçekleştirmek en çok yönetimin işine yarar ve ömrünü uzatır.Muhtemel başarısızlık yada kötü gidiş halinde "Alın Şenol alın Fatih" diyerek biz daha ne yapalım noktasına olayı rahatça getirebilir ve ömürlerini uzatabilirler.Ancak buna rağmen yaşanan tereddüt ateşle oynamak gibi...

macuka
09.12.2009, 13:02
Trabzonspor da paralar ucup buhar olmus, dedikleri gelirlerin hic biride ortada yok.. Normal ucuza maletme cabalari...
Baskan cikip paramiz yok Fatih icin desin delikanli gibi, taraftar emin olun o parayi da toplar cikarir... Onuda biliyordur mutlaka dogrulari saptiran baskanimiz...

Cafer Bulur
09.12.2009, 13:02
Fatih ayarinda bir golcünün bonservis bedeli minimum 3 milyon eurodur.

Bu gercek ortada iken fatih in ucuza mal edilmesi demek de ne oluyor?

Yönetim armut gel agzima düs demek istiyor ama daha cok bekler bu gidisle....

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 13:04
...

Hiç ama Hiç Sanmıyorum Böyle Birşeyin Olacağını..

SEDAT
09.12.2009, 13:04

Cevap: Ucuza maletmeye çalışıyor....öyle yapıcak tabi başkana mali yönden yardımcı olanmı var en kolayı başkana sallamak zaten bizde burda bunu yapıyoruz ama stad bomboş bakanımız milletvekillerimiz belediye başkanımız mütahitlerimiz işadamlarımız kimse piyasada yok yakalamışız sadri şeneri vurun allah vurun ne kadar güzel Trabzon valla...

SEDAT
09.12.2009, 13:06
Fatihte çıksın artık açıklasın şu askerlik meselesini neymiş hepimiz öğrenelim...

Murat Erdem
09.12.2009, 13:10
Fatih transferini ucuza mal etmek için izlenen yolda, yapılan bir açıklama da ''askerlik sorunu var'' demek ne alaka ???

Bu ucuza getirmeye çalışmak değil, bel altından çalışmak !

Almayacaklar Fatih'i, ve çıkıp ''fazladan askerlik yapma durumu vardı, mağdur olmasını istemedik'' diyecekler.

Aynı sezon başı ''daha az para kazanmasına gönlümüz razı olmadı'' dedikleri gibi.

Külünkoğlu
09.12.2009, 13:12
http://www.bordomavi.net/forum/showthread.php?t=19719&page=20

ugurozturk
09.12.2009, 13:12
Yine kastınız durduk yere, Şenol Güneş varken seve seve alacaklar Fatih'i niye telaş yaptınız anlamadım...

Şenol Hoca ezbere mi geldi sanıyorsunuz?

Bu senaryo 4 sene once aynen yine yasandi. Atay Aktug yonetimi tam devrilecekken; devre ortasinda; tam Yekiyle ;sportif a.s. ninde baskani olarak Senol gunesi teknik direktor yapti.

Sinirsiz Yetki; vs. o gunlerde de atilan basliklardi.

ve senol hoca superligde yine kendine ait olan rekoru egale etti; 12 mac ust uste kazandi; cem papila haysiyetsizi antep macini yemese; 13 mac olacakti....

Sonra; yeni sezon baslarken yasananlari hatirlayalim. Murat bozoglu brezilyaya su an fenerde oynayan David Desouzayi almaya gitti; hoca Hamitle konusup 750 bin euroya TSye gelmeye ikna etti. ama Omer Sari diye bir yonetici ve Baskan nasil bir tezgah kurdularsa hocaya haber vermeden Tomas Junu alip geldiler; bunlari yillar sonra Murat Bozoglunun futbol extra dergisine verdigi demeclerden okudum.. Murat Bozoglu; ayni zamanda aile dostumuz olan emre Belezoglunu da 6 milyon avro maliyetle bitirmek uzereydik diyor; o kadari da dogru mu bilemem. Ama bildigim; Tomas Jun olayinda Senol hocanin istifa etmeye kalktigi; zorla ikna edildigi fakat; cok da iyi olmayan saha ici sonuclarla da yeni sezonda 7. haftada senol gunesin istifa ettigidir...

En buyuk korkum benzer seylerin tekrar yasanmasi; ve ilk fitilin de Fatih Tekke gibi gozukmesi. Baskan; Hayrettin ve Ihsani gibi takozlari ayiklamazsa gidisat onu gosteriyor.

Cafer Bulur
09.12.2009, 13:13
Fatih transferini ucuza mal etmek için izlenen yolda, yapılan bir açıklama da ''askerlik sorunu var'' demek ne alaka ???

Bu ucuza getirmeye çalışmak değil, bel altından çalışmak !

Almayacaklar Fatih'i, ve çıkıp ''fazladan askerlik yapma durumu vardı, mağdur olmasını istemedik'' diyecekler.

Aynı sezon başı ''daha az para kazanmasına gönlümüz razı olmadı'' dedikleri gibi.
Sonra fatih cikip da askerlik sorunum yoktu,gelmeye hazirdim derse yönetimin kacacagi delik kalacak mi?

Ucuz numaralar bunlar,Ts taraftari bunlari yemez....

SEDAT
09.12.2009, 13:16
gelmezse tüm hava bozulucak gibi..

Recep Alkan
09.12.2009, 13:17
öğle yemeğimi yedim, karınımı doyurdum biraz kafamı toparladım geldim.

Bu süre zarfında 2 sayfa yazı yazılmış. Hepsini okudum. Alıntı yapıp sayfayı kirletmeye gerek yok.

Öcelikle;

Birinci ağızdan kesin bilgiyi sizinle paylaşayım, gerçi yeni değil ama.

Fatih Tekke askerliği sorun etmiyor, Üniversite mezunu olduğundan dolayı en çok 6 ay yaparım diyor, zaten 38 yaşına kadar erteleyebiliyor bunu. Para konusuna gelince bu sene için Zenit 2,5-2,8 arası bir fiyat teklifi ile geldi kaptana, ve bir yıllık daha uzatmak istedi, bunun yanında vereceği paraya bilmiyorum ama Rubin kazan da hemen hemen aynı paralar ile kaptana geldi. Kaptanın şu anda kafasında bir sıralama var; bu sıralama;

1) Trabzonspor
2)rubin Kazan
3) Zenit

Kaptan Rubine de sıcak bakmıyor değil, ama tabiki ilk önceliği her zaman ama her zaman Trabzonspor.

Şahis fikirlerime gelirsek;

Kaptan yönetime pek güvenemiyor, geçen yıl olanlar malum ortada, ince ve karışık durumlar.

Belli ki erdal abi bişiler biliyor, abi açık konuş bizde bilelim. :)

SEDAT
09.12.2009, 13:21
herkes bişeyler biliyor zaten ama kimse adım atmıyor bu iş yine olmıyacak gibi ama şu varki fatih gelmezse o yönetimi orda hiç bi güç tutamaz ...

BAHADIR33
09.12.2009, 13:24
http://www.bordomavi.net/forum/showthread.php?t=19719&page=20
Arkadaşlar,
maddi - manevi değerli katılımlarınızı bekliyoruz.

Murat Erdem
09.12.2009, 13:25
Yönetimin gitmesine faydası olacaksa, ben Fatih'in gelmemesine razıyım artık. Yetti artık.

Mustafa ÖZDEMİR
09.12.2009, 13:28
bu iş artık kopacak gibi . ya yönetim tası tarağı toplayıp gitmeli yada bu adamı bu takıma getirmeli .onların oyunlarından bıktık artık...

hamucera
09.12.2009, 13:29
abartılan birşey yok yönetim aldık alıcaz bunları yazmaya pek gerek yok zaten yönetim açıkcası bu zamana kadar fatih konusunda hem bizimle hemde FATİH TEKKE ile oyun oynadı adeta ortada bi top var adeta yönetim toptan kaçıyor hemen KRAL'A atıyor topu... yani belki mantıksız bazıları için yürüyüş ama şu durumdan da bakarsak yürüyüş olduğu takdirde FATİH'İ almadığı takdirde büyük bir risk almış olacak bizleri yani ... ikincisi takım etkilenir konusu yürüyüş için FATİH YUVAYA döndüğü zaman bir ruh gelecek takıma ve her seferinde futbolcularımız diyorlar biz profosyeneliz diye etkilenmeyecekler o zaman ve FATİH SONUNA KADAR İSTEYİP YUVAYA DÖNDÜRMEK İÇİN BİRŞEY LER YAPICAZ BİZİM İSTEDİĞİMİZ KADAR FATİHDE YUVAYA DÖNMEK İSTİYOR BEN BU ADAM GİBİ ADAM FATİH TEKKE İÇİN YÜRÜYÜŞ YAPILMASINDAN YANAYIM......

Fatih Tekke için yürüyüşe karşıyım, daha yapıcı birşeyler bulunmalı,

futbolcular muhakkak etkilenir, ama artık onlarda kabul etmelidir ki, Fatihşu an için bir Doze Cemil neyse, Şenol Güneş neyse, Ali Kemal ve diğerleri neyse aynıdır,

Ama bir iş yaparken başka tarafları kırmadan yapılmalı

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 13:34
Fatih Tekke için yürüyüşe karşıyım, daha yapıcı birşeyler bulunmalı,

futbolcular muhakkak etkilenir, ama artık onlarda kabul etmelidir ki, Fatihşu an için bir Doze Cemil neyse, Şenol Güneş neyse, Ali Kemal ve diğerleri neyse aynıdır,

Ama bir iş yaparken başka tarafları kırmadan yapılmalı

orasıda doğru ama yürüyüşten başka bir şey ne olabilir stadda güzel ve anlamlı pankartlar olabilir o zaman........

Hüseyin Bağdat
09.12.2009, 13:34
Durum bu hale gelmişken, yönetim bu seferde almazsa bunun altından kalkamaz...

Orhan Aydın
09.12.2009, 13:35
Bakalım daha ne yalanlar dolanlar olacak.

alioglua
09.12.2009, 13:45
Durum bu hale gelmişken, yönetim bu seferde almazsa bunun altından kalkamaz...

ne olacak ki her transfer döneminde aynı şeyi diyoruz ama elde var sıfır

bir sebep bulurlar elbet

M.Kılıç50
09.12.2009, 13:47
Yönetimin Aklindan gecenler...

Amaaaan adam 30 küsür yasinda... bitek taraftar cok istiyor diye alamayiz... zaaten para yok... e almayinca´da taraftar bize cok kizacak... ne yapip edip isin icinden cikmamiz lazim... iyi ozaman fatih i suclayalim askerligi geri cevirdi diye ???

Oruç
09.12.2009, 14:08
Bize "yaşlı" değil gelecek vaad eden "genç" isimler lazım.

Karadenizspor'a topladıkları gençlerden. Trabzonspor'un parası kimsenin babasının malı değil sağa sola saçıyorsunuz. O kadar borç yap ama Fatih'e gelince para yok. Hadi ordan ! Gökhan'a 6 milyon ver, Fatih'e gelince para yok. Yemezler !

Şimdiki bahaneleri de askerlik. Başka şey bulamadınız mı taraftarı kandıracak ?

Süleyman Sofu
09.12.2009, 14:17
Ahhh yönetim ah bizi düşürdüğün hallere bak yazıklar olsun birde utanmadan taraftara kabahat bulurlar ulan bu taraftar sizden henryimi istedi yoksa başka bir dünya yıldızınımı istedi istediğimiz bu taraftarın yaşayan efsanesi nedr yani bu kadar kasıntı yapmanın alemi ne sanki siz yamuk yaptıkça bu taraftar Fatihi silecek ulan anlayın artık siz kıvırdıkça Kaptan daha çok sevilecek...

cobts28
09.12.2009, 14:18
Bize "yaşlı" değil gelecek vaad eden "genç" isimler lazım.

Karadenizspor'a topladıkları gençlerden. Trabzonspor'un parası kimsenin babasının malı değil sağa sola saçıyorsunuz. O kadar borç yap ama Fatih'e gelince para yok. Hadi ordan ! Gökhan'a 6 milyon ver, Fatih'e gelince para yok. Yemezler !

Şimdiki bahaneleri de askerlik. Başka şey bulamadınız mı taraftarı kandıracak ?
borç 100 trilyonu geçmiş para yok paralar savurulmuş kalıcı kaynak yok bişey yok bu transfer imkansız ancak agustosta gerçekleşir bu transfer.

ESER
09.12.2009, 14:20
Yönetimin Aklindan gecenler...

Amaaaan adam 30 küsür yasinda... bitek taraftar cok istiyor diye alamayiz... zaaten para yok... e almayinca´da taraftar bize cok kizacak... ne yapip edip isin icinden cikmamiz lazim... iyi ozaman fatih i suclayalim askerligi geri cevirdi diye ???
:alkış::alkış::alkış:

aynen ..
tipki daha once yapildigi gibi;) fatih sorunlu - fatih paragoz;)

Oruç
09.12.2009, 14:21
100 trilyon borcu olan kulüp 2-3 milyon euro ile batacaksa kapatalım kulübü gitsin. Büyük kulüpsen büyük düşüneceksin, yeri geldiğinde de paraya kıyacaksın. Bu kadar basit. Küçük hesaplar peşinde koşan insanların bu kulüple ilişiği kesilmeli.

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 14:27
şenol güneş'in dediği gibi biz büyük kulübüz büyük düşünücez alın fatihi işte be hocam artık takımın patronu sensin....

cobts28
09.12.2009, 14:34
100 trilyon borcu olan kulüp 2-3 milyon euro ile batacaksa kapatalım kulübü gitsin. Büyük kulüpsen büyük düşüneceksin, yeri geldiğinde de paraya kıyacaksın. Bu kadar basit. Küçük hesaplar peşinde koşan insanların bu kulüple ilişiği kesilmeli.
Katılmıyorum ayagını yorganına göre uzatacaksın hacizler gelmeye başlarsa ne olucak sonumuz 2011 de böyle giderse borç 200 trilyon topçuna para ödeyemiyosun adamlarla hep fifalıksın lange nin adamları yakında tesislere gelir ozaman ayıkla pirincin taşını zaten bize transfer yasagının gelmeside yakındır.

Oruç
09.12.2009, 14:36
Tekke'yi geçen sezon devre arasında alsalardı olası şampiyonluk durumunda kulübün ne denli kazançlı çıkacağını ne yönetim ne de siz düşünemediniz anlaşılan. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemeye devam...

Süleyman Sofu
09.12.2009, 14:37
Katılmıyorum ayagını yorganına göre uzatacaksın hacizler gelmeye başlarsa ne olucak sonumuz 2011 de böyle giderse borç 200 trilyon topçuna para ödeyemiyosun adamlarla hep fifalıksın lange nin adamları yakında tesislere gelir ozaman ayıkla pirincin taşını zaten bize transfer yasagının gelmeside yakındır.
gabriçi alırken borç yokmuydu ömer aysanı alırken borç yokmuydu veya devre arasında hoca futbolcu istiyor borç var diye alınmayacakmı yapmayı ne olur yaa...

Adem Erdoğan
09.12.2009, 14:37
Tekke'yi geçen sezon devre arasında alsalardı olası şampiyonluk durumunda kulübün ne denli kazançlı çıkacağını ne yönetim ne de siz düşünemediniz anlaşılan. Kaz gelecek yerden tavuk esirgemeye devam...

Bu yüzdendirki problemin para olmasını ima etmeleri çok komik geliyor.

Mustafa ÖZDEMİR
09.12.2009, 14:40
problem kesinlike para değil .zaten yönetim borç yapmak için can atıyor.her defasında bizim borcumuzun karşılığı var diye açıklama yapıyorlar...

cobts28
09.12.2009, 14:42
gabriçi alırken borç yokmuydu ömer aysanı alırken borç yokmuydu veya devre arasında hoca futbolcu istiyor borç var diye alınmayacakmı yapmayı ne olur yaa...
Alalım ozaman borç büyüsün sürekli 2,yıl trabzonspor borca girmemelidir a2 takviyeli kadroyla devam edilmelidir..gökhan colman yattara satılıp borçta kullanılmıdır parası.

Süleyman Sofu
09.12.2009, 14:50
Herhangi birinden söz etmiyoruz bahsettiğimiz kişi giderken bu kulübe trilyonlar kazandırarak gitmiş bir insan artı alacağı olan 1trilyonuda almayıp kulübe bırakmış bir adam sen şimdi tutupta böyle bir adamı almamak için bana borç dersen kusura bakma ama bende sana bizi beceriksizlikleriyle bu bataklığa sürükleyen iş bilmez kişileri gösteririm.Bizim neyimize idi Karadenizspor sen önce kendi takımını kurup yükseltsene karadenize haybeye harcanan paranın çeyreğiyle 4 tane daha sağlam adam alırlardı beni konuşturmayın borç varsa bunun suçu Fatihte deil cezasını çekmesi gerekende o deil. Borcu yapanlar pişkin pişkin gezerken kimse borç var Fatih alınmamalı diyemez.

Süleyman Sofu
09.12.2009, 14:56
Bu sessizlik çıldırtacak beni sonunda.Yine arayıp kulübü ağzıma geleni söyleyecem karşıma çıkan bayan olsa bile yeter artık insanlarla oynamamayı öğrenmeli başkan kimse onun oyuncağı deil biz kasap kapısında bekleyen kedi değilizki önümüze atılan bi parça ciğere sevinelim çıkıp delikanlı gibi açıklasılar bu işin gerçeğini askerlik falan bunlar hikaye almayacaksanda çık söyle açık açık milletin sinirleriyle oynama be adam.Başkan dedik saygıda kusur olmasın dedik ama bize enayiymişiz gibi davranan başkanada bu saatten sonra saygı falan yok.Dua etsin bmn yönetime yoksan varya millet kalaya bi başlarsa o koltuk adamın altından kaçar...

Orhan Aydın
09.12.2009, 14:57
Mesele para değil kendimizi kandırmaya gerenk yok.

Recep Alkan
09.12.2009, 14:58
Yapılan birçok işin sponsorlar ile yapıldığı, inanılmaz gelir sağlanan, Faruk Bey'in ekstra dan yardım amaçlı paraların verildiği, her türlü bütünleşmenin sağlandığı bir yönetim bu kadar parayı harcayıp, üzerine de 94 trilyon borç yapıyorsa ve bu borcu bahane edip taraftarın istediği ismi almıyorsa kimse kusura bakmasın ama ben buna hizmet anlayışı falan diyemem.

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 14:59
Bu sessizlik çıldırtacak beni sonunda.Yine arayıp kulübü ağzıma geleni söyleyecem karşıma çıkan bayan olsa bile yeter artık insanlarla oynamamayı öğrenmeli başkan kimse onun oyuncağı deil biz kasap kapısında bekleyen kedi değilizki önümüze atılan bi parça ciğere sevinelim çıkıp delikanlı gibi açıklasılar bu işin gerçeğini askerlik falan bunlar hikaye almayacaksanda çık söyle açık açık milletin sinirleriyle oynama be adam.Başkan dedik saygıda kusur olmasın dedik ama bize enayiymişiz gibi davranan başkanada bu saatten sonra saygı falan yok.Dua etsin bmn yönetime yoksan varya millet kalaya bi başlarsa o koltuk adamın altından kaçar...

hemde öyle bir kaçarki ..............

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:01
ya anlamadığım birde dünyaları istemiyoruz abartı şeyleri istemiyoruz biz kendimizden olanı ruhumuzu geri istiyoruz... gerçekten bu yönetim sıkmaya başladı bunaldım artık saçlarım yeminle beyazladı ya ha gelecek gelecek diye

istediğimiz kişi bir futbolcu değil bir golcü değil o bizim herşeyimiz ya.................

alioglua
09.12.2009, 15:02
hemde öyle bir kaçarki ..............

kaçmıyor beyler unutmayın geçmişte neler yaşandı da kaçmadı bu sözlerle hiç bir yere varamayız kendimizi de kandırmayalım

ben de çok kızıyorum ama yapacak birşey yok demek ki 15 haftadır fatih diye bağıran seyirci 20000 kişi sana baka baka fatih diye bağırıyor ama sen almıyorsan daha ne yapılabilir ki?

Süleyman Sofu
09.12.2009, 15:03
Kulüpler Birliği vakfının başkanlığından istifa eden F.Bahçe başkanı Aziz Yıldırım için Trabzonspor Başkanı Sadri Şener geri dön çağrısında bulundu.

Konu ile ilgili olarak Şener şunları söyledi;

“Aziz Yıldırım’ın istifası çok yanlış bir karar. Umuyorum ki, bir anlık bir kızgınlıkla alınmış olsun. Çok deneyimli bir kişi. Orada kulüpler adına çok yararlı işler yaptı. Yarınki (bugün) toplantıda görevde kalması için her türlü çabayı göstereceğiz. Kendisini ikna etmeye çalışacağız. Yerine herhangi bir adayım ya da adaylığım söz konusu değil. Tek düşüncemiz onun görevine devamını sağlamaktır…”

Aziz(e)nin geri dönmesine uğraştığın kadar Fatihin dönmesi içinde uğraşsan hiçbir sorun kalmayacak Sn.Başkan...
Pardon bide şunu yazayım 18 kulüp içinden bir tane aziz bulamıyorsa hepsine yuhhh olsun be ne vazgeçilmez adammış by(n)aziz(e)

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:03
Fatih'im Sultan'ım Kral'ım Herşeyim seni biz sadece bir futbolcu olduğun için değil senin bu adaletsiz yöneticilere karşı verdiğin mücadelen forma aşkın için seviyoruz... paragöz olmadığın için , doğruları söylediğin için , kandırmadığın için bizi... TRABZONUM ŞAMPİYONLUĞU KADAR SENİ İSTİYORUZ FATİHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH SULTANIM KRALIM.......

Orhan Aydın
09.12.2009, 15:07
Azize bizi bırakma azizeeeeee ıngaaaa ıngaaaaaa

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:08
şampiyon olurlar tebrik ederler avrupada galip gelirler tebrik ederler başkan onlardan dost falan olmaz bırak azizeyi sen FATİH İÇİN ÇABALA.........

Süleyman Sofu
09.12.2009, 15:13
:rolleyes:Matrix ve Recep şu kaynaklarınızla birdaha bi haberleşin ya nedir son durum varmı bi gelişme.Yoktur kesin ama umut işte insan meraklanmadan duramıyor ya...:confused::confused::confused:

Turanzade
09.12.2009, 15:13
Yönetim cacık malzemesi olmaya başladı gibi. Ne bir aydınlatıcı haber ne de bir başka şey.

Fatih Abi, kendisine bir web sayfası hazırlasa _? Yahut para karşılığı hazırlatsa _? Biz de haberler için Başkan'ın ağzının içine düşüp beklemek yerine, Fatih Abi'nin web sayfası vb. türevlerinden takip etsek _?

Vallahi sıktı artık. Yılan hikayesine döndürdüler !...

Süleyman Sofu
09.12.2009, 15:15
http://image.tumspor.com/photos/538895029.jpg

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:19
şu hırsa ruha bak be uğrunda ölürüm be sultanım.........

Süleyman Sofu
09.12.2009, 15:23
halit burda benim üstteki mesajları okumadın umarım:D

Tolunay Abdioğlu
Fatih abinin 6 aylık askerliğini bana yazsınlar ben yaparım onun yerine.

Sinem Yılmaz61

Bu güzel günleri görmek yine nasip olur mi, insallah olur, cok özledik bu hircinligi....

Recep Alkan
09.12.2009, 15:24
Sayın Trabzonspor Yönetimi;

Yaklaşık 1,5 senedir, gerek ulusal basında, gerekse yerel medya da eski Kaptanımız Fatih Tekke hakkında çıkan transfer dedikodularını okuyor ve takip ediyoruz. Transferin iki tarafı olan Siz ve Kaptanımız bu konuda birbirini pek de tutmayan tarzda konuşmalar yaparak kafalarımızın daha da karışmasına neden oluyorsunuz.

Geçen senenin sonunda Fatih Tekke transferi için çıkan çeşitli söylentiler devamlı olarak havada kaldı, hiçbirinin varlığı bir türlü ispatlanamadı, ve bu söylentiler Kaptanımızın çıkıp televizyonda konuşması ile bir anda son buldu. Transferin son gününde yapılan atak ise, biz taraftarlara çok da istekli bir hareket olarak gelmemekle birlikte tamamı ile taraftarın gazını alma operasyonu olarak algılandı.

Bu hafta içerisinde ise Başkanımızın yapmış olduğu açıklamalar, bizlere yine mi olmayacak bir iş için umut ediyoruz hissini yaşattı. Üzerinden 6-7 ay geçmiş bir olayı yeni bir şeymiş gibi yansıtmak, sanki atılan yeni bir adım varmış gibi göstermek, transferin olmasını en az biz Trabzonsporlular kadar isteyen Kaptanımızı bu işin sorumlusu olarak göstermeye çalışmak ve yuvarlak beyanatlarla futbol tabiri ile topu Kaptanımızın kucağına bırakmak kulübümüz içindeki yetkililere hiç yakışmamaktadır.

Biz Trabzonsporlular, sizlerin tabiri ile kulübün gerçek sahipleri, kaptanımızı gayet medeni bir şekilde geri istiyoruz. Bu isteğimiz kesinlikle ve kesinlikle manevi duygular eşliğinde değildir. Eskiye dönük günleri özlediğimiz için değil, Kaptanımızın bugün hem sahada hem de saha dışında oluşan birçok eksiği gidereceğinden emin olduğumuz için istiyoruz. Kulübümüzün maddi yapısı hakkında da sizlerin tahmininden daha fazla bilgi sahibi olduğumuzu hatırlatarak, artık sorun yapılmayacak konuların aşılmasını, ve birbirini çok seven bu iki Trabzonspor sevdalısının siz Trabzonspor yöneticileri tarafından kavuşturulmasını istiyoruz.

Saygılarımızla;

Trabzonspor Taraftarları…

Arkadaşlar yukarıda ki metini az önce yazdım. Ben bunun aynen Trabzonspor kulübüne göndereceğim. İnanıyorum ki ortak bir metin ile yine mail yağmuruna başlarsak bir ihtimal birşeyler yeniden alevlenebilir.

BMN ismini bilerek kullanmadım, sizlerde bu konuya dkkat ederseniz sevinirim.

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:32
http://www.sporbul.com/images/icerik/9152_965_28493.jpg
http://www.haberkentim.com/upload/Image/SPOR/fatihtekke-zenit.jpg

http://volkanbk3.files.wordpress.com/2009/09/fatih-tekke.jpg

http://ufoss.com/wp-content/uploads/2009/06/fatihtekke.jpg

http://www.milliyet.com.tr/2006/05/31/son/resim/sonspo16.jpg

http://www.fatihtekke.com/wp-content/uploads/2009/03/12.jpg

http://www.pazar53.com/images/news/13445.jpg
( Sultanım gelince ikiniz kaldırın kupayı getirin kupayı bize.......... )

Sinem Yılmaz61
09.12.2009, 15:33
Karizmatik Sultan, ne olur yine geri dön, sen bize lazimsin Kral...

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:35
Eline sağlık Recep abim gönderdim bende şimdi.......

Recep Alkan
09.12.2009, 15:36

Yaklaşık 1,5 senedir, gerek ulusal basında, gerekse yerel medya da eski Kaptanımız Fatih Tekke hakkında çıkan transfer dedikodularını okuyor ve takip ediyoruz. Transferin iki tarafı olan Siz ve Kaptanımız bu konuda birbirini pek de tutmayan tarzda konuşmalar yaparak kafalarımızın daha da karışmasına neden oluyorsunuz.

Geçen senenin sonunda Fatih Tekke transferi için çıkan çeşitli söylentiler devamlı olarak havada kaldı, hiçbirinin varlığı bir türlü ispatlanamadı, ve bu söylentiler Kaptanımızın çıkıp televizyonda konuşması ile bir anda son buldu. Transferin son gününde yapılan atak ise, biz taraftarlara çok da istekli bir hareket olarak gelmemekle birlikte tamamı ile taraftarın gazını alma operasyonu olarak algılandı.

Bu hafta içerisinde ise Başkanımızın yapmış olduğu açıklamalar, bizlere yine mi olmayacak bir iş için umut ediyoruz hissini yaşattı. Üzerinden 6-7 ay geçmiş bir olayı yeni bir şeymiş gibi yansıtmak, sanki atılan yeni bir adım varmış gibi göstermek, transferin olmasını en az biz Trabzonsporlular kadar isteyen Kaptanımızı bu işin sorumlusu olarak göstermeye çalışmak ve yuvarlak beyanatlarla futbol tabiri ile topu Kaptanımızın kucağına bırakmak kulübümüz içindeki yetkililere hiç yakışmamaktadır.

Biz Trabzonsporlular, sizlerin tabiri ile kulübün gerçek sahipleri, kaptanımızı gayet medeni bir şekilde geri istiyoruz. Bu isteğimiz kesinlikle ve kesinlikle manevi duygular eşliğinde değildir. Eskiye dönük günleri özlediğimiz için değil, Kaptanımızın bugün hem sahada hem de saha dışında oluşan birçok eksiği gidereceğinden emin olduğumuz için istiyoruz. Kulübümüzün maddi yapısı hakkında da sizlerin tahmininden daha fazla bilgi sahibi olduğumuzu hatırlatarak, artık sorun yapılmayacak konuların aşılmasını, ve birbirini çok seven bu iki Trabzonspor sevdalısının siz Trabzonspor yöneticileri tarafından kavuşturulmasını istiyoruz.

Saygılarımızla;

Arkadaşlar yukarıda ki metini az önce yazdım. Ben bunun aynen Trabzonspor kulübüne göndereceğim. İnanıyorum ki ortak bir metin ile yine mail yağmuruna başlarsak bir ihtimal birşeyler yeniden alevlenebilir.

BMN ismini bilerek kullanmadım, sizlerde bu konuya dkkat ederseniz sevinirim.

Adres info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

BAHADIR33
09.12.2009, 15:38
A4 kağıda kocaman harflerle
FATİH TEKKE
yazdım ve azönce kulübe faksladım.
Başka hiçbirşey yazmadım. Çünkü okumayacaklar.

Recep Alkan
09.12.2009, 15:47
Abi bizimkileri de okuyacaklarından atmadık ki, ölesine, belki bir ihtimal, merak ederlerde bir göz atarlar diye, fakirin ekmeği umut derler işte ondan bizimkisi....

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 15:48
Abi bizimkileri de okuyacaklarından atmadık ki, ölesine, belki bir ihtimal, merak ederlerde bir göz atarlar diye, fakirin ekmeği umut derler işte ondan bizimkisi....

Recep Abi Yazının Ardından Görsel Bir Şey Gönderelim.. Şu Meşhur Fotoğraf Gibi..

BAHADIR33
09.12.2009, 15:50
Eline saglik. Senin hazirladigin metni de e-posta ile gonderecegim.
Ama en ustune yine iri puntolarla FATİH TEKKE yazacagim

Süleyman Sofu
09.12.2009, 15:51
Recep senin metinle birlikte bunuda gönderdim ayrıca...

http://www.haberkentim.com/upload/Image/SPOR/fatihtekke-zenit.jpg

YÖNETİM DUY BU SESİ...
FATİH TEKKEYİ İSTİYORUZ...

Süleyman Sofu
09.12.2009, 15:52
Bu koluda yanlış anlamazlar inşaallah...

Recep Alkan
09.12.2009, 15:53
Arkadaşlar ben bir metin hazırladım, amatörce bişi oldu, içinde hem isteğimiz, hem bildiklerimiz hemde bizi az görmeyin mesajları olan bir yazı oldu, üzerine altına üstüne ne isterseniz ekleyin.

Dikkat çekelim yeter ;)

BAHADIR33
09.12.2009, 15:53
Yani birşeyler açıklamaya çalışmanın vakti geçti bence.
Tek mesaj...
FATİH TEKKE
e-posta ya da faks kim ne yapabilirse.
Düşünsenize kulübe her gün sayısız faks ve e-posta geliyor ve sadece FATİH TEKKE yazıyor..
Ses getirir bence..

BDiler61
09.12.2009, 15:54
Bende gonderdim simdi insallah kaptan geri doner

Adem Erdoğan
09.12.2009, 15:56
2. Fatih Tekke Operasyonu he.Bu sefer taraftar tek yumruk olacak gibi gözüküyor.:)

Cem Akyüz
09.12.2009, 15:56
Gereken yapılmıştır

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:58
o zaman şimdi recep abinin iletisinden sonra şimdi ve defalarca FATİH TEKKE GÖNDERİYORUZ..............

Recep Alkan
09.12.2009, 15:58
Ben maili attım, şimdi de fax çekeyim bari, ne gerekiyorsa yapalım bakalım.

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 15:59
.... renkdaşlarım

FATİH TEKKE.........

( DAHA BÜYÜĞÜNÜ TABİ :) ..... )

BU ŞEKİLDE YOLLAYALIM...........

M.S.SOFU
09.12.2009, 16:00
İletİnİz gÖnderİldİ yaziyor valla :d

Mira_61
09.12.2009, 16:02
Mail attım bende şimdi.
Bu sefer kıvıramayacaklar.

ErtuGrul
Mali kongrede baskan kendi agzi ile soyledi " takimin degeri 60 milyon euro, ama saha ici sonuclar basarili olursa degeri 70 'i bulur"..Simdi sayin Baskana sormak lazim Fatih Tekke atacagi gollerle saha icindeki basariyi artirmayacakmi? o zaman takimin degeri 70 milyon euro ya cikmayacakmi?..Fatih'in olasi maliyeti 2 milyon euro olsa,atacagi golller takima 10 milyon euro kazandiracak..adam 1 e 5 verecek..boyle bir ticarete hayir demenin akil ile izah edilecek bir tarafi yok...

BAHADIR33
Her gün fırsat buldukça hem mail hem de faks göndereceğim.
Kaç tane mail adresim varsa hepsinden göndereceğim.

Cem Akyüz
09.12.2009, 16:03
Bugün yapacak bir işim yok..herhalde 200 tane mail gönderirim

BAHADIR33
09.12.2009, 16:04
Yeter!!!!!
Söz Milletin artık...

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 16:04
Şimdi FATİH TEKKE ( Yazısının 300 punto ile yolladım girsin gözlerine........... )

Recep Alkan
09.12.2009, 16:10
Az önce Kulübü aradım, karşıma sekreter çıktı Fatih Tekke ile ilgili isteklerimi anlattım, beni Halkla ilişkiler uzmanına aktardı çok da dinlemeden, ordaki bayan Fatih ismini duyar duymaz beni başka birine aktardı, bir süre telefonda gezdikten sonra en sonunda Altuğ Atalaya bağlandık. Kendisine Fatih Tekke der demez kendisi burada değil dedi, dedim ama ben görüşmek istiyorum, gülüştükten sonra sıkıntımı anlattım, kendisi bu olayın tahminince ocak dan önce kesinleşmeyeceğini, zenitinde bu işe evet demesi gerektiğini, Fatihin askerlik sorununu vs saydı bana. Bende ona hepsinin yanıtını verdim, son olarak paraya geldiğinde konu, Avrupa kanununu hatırlattım, orda da tıkandık, sonuç olarak bu iş Sadri Şenerde bitiyor gibi, bakalım bekleyip göreceğiz.

Kubilay ŞAHİN
09.12.2009, 16:11
Bugün yapacak bir işim yok..herhalde 200 tane mail gönderirim

Aynen Katılıyorum..:D

Bu Arada Arkadaşlar Resim Gönderirken Özellikle Fatih'in Trabzonspor Formalı Resimlerini Seçebilirsiniz..

Recep Alkan
09.12.2009, 16:13
Bu arada Altuğ bey, Fatih konusunun hiç gümdemde olmadığını, ama bizim baskımız ile gündeme geldiğini bunun da bizim ne kadar yönetim tarafından dinlendiğimizin göstergesi olduğunu söyledi :)

Mert Oğuzlu61
09.12.2009, 16:14
Tekke elden gidiyor!

(HaberTürk)

yönetim uyuma !!! rubin bastırıyor bu konuyu ciddiye almak gerekir :eek:

BAHADIR33
Az önce Kulübü aradım, karşıma sekreter çıktı Fatih Tekke ile ilgili isteklerimi anlattım, beni Halkla ilişkiler uzmanına aktardı çok da dinlemeden, ordaki bayan Fatih ismini duyar duymaz beni başka birine aktardı, bir süre telefonda gezdikten sonra en sonunda Altuğ Atalaya bağlandık. Kendisine Fatih Tekke der demez kendisi burada değil dedi, dedim ama ben görüşmek istiyorum, gülüştükten sonra sıkıntımı anlattım, kendisi bu olayın tahminince ocak dan önce kesinleşmeyeceğini, zenitinde bu işe evet demesi gerektiğini, Fatihin askerlik sorununu vs saydı bana. Bende ona hepsinin yanıtını verdim, son olarak paraya geldiğinde konu, Avrupa kanununu hatırlattım, orda da tıkandık, sonuç olarak bu iş Sadri Şenerde bitiyor gibi, bakalım bekleyip göreceğiz.
Sağolasın Recep.
Umarım e-posta ve fakslarımızı sümenaltı etmezler.
Umarım Başkan'a gelen mesajların çokluğundan bahsederler

Salih Yazıcı
arkadaşlar ünal hocanın e-mail yok mu

BAHADIR33
09.12.2009, 16:17
Bizim forumdan beslenen medya , kulüp faks yağmuruna tutuldu diye bir haber yapar umarım yarın .

Mehmet Zeki
09.12.2009, 16:22
Mail adresi yazarmisiniz? Ve attiginiz mail icerigi nedir? Atin 1000 tane atmaya calisacagim.

Recep Alkan
09.12.2009, 16:24
Mail adresi yazarmisiniz? Ve attiginiz mail icerigi nedir? Atin 1000 tane atmaya calisacagim.

Mehmet bir arka sayfada var bakabilirsen ?

Erdal
09.12.2009, 16:25
Akdenizli, medya en azından İstanbul medyası Fatih in Trabzonpor a gelmesini istiyor...Hatta inanmayacaksınız ama takımın yarışın içinde olmasını da istiyor. Çünkü onlar bizden iyi biliyor bizim katılımımızla pastanın büyüyeceğini :)

Mehmet Zeki
09.12.2009, 16:26
Mehmet bir arka sayfada var bakabilirsen ?

Tamam Gordum. Birazdan basliyacagim. Senin metni de kullanacagim sakinca varmi?

BAHADIR33
09.12.2009, 16:27
Akdenizli, medya en azından İstanbul medyası Fatih in Trabzonpor a gelmesini istiyor...Hatta inanmayacaksınız ama takımın yarışın içinde olmasını da istiyor. Çünkü onlar bizden iyi biliyor bizim katılımımızla pastanın büyüyeceğini :)
Abi onu söylememdeki amaç şuydu;
mesajlarımız,fakslarımız başkana iletilmezse belki medyadan görür de bize kulak verir

İsa
09.12.2009, 16:28
Bu arada Altuğ bey, Fatih konusunun hiç gümdemde olmadığını, ama bizim baskımız ile gündeme geldiğini bunun da bizim ne kadar yönetim tarafından dinlendiğimizin göstergesi olduğunu söyledi :)
Nasıl yok yahu dalga mı geçiyor?
Tekke'nin Trabzonsporlu olmadığını varsayalım.Şu standartlarda bu kadar golcüye ihtiyacımız varken böyle bir isim gündemlerine gelmeyecek.Bu adamların yaptıkları işe akıl sır erdiremiyorum gerçekten.

Erdal
09.12.2009, 16:31
Yahu Altuğ beyin nerden haberi olun gündemden...Hatta mümkünse hiç bir şeyden ne hberi olsun ne dahli :)

Recep Alkan
09.12.2009, 16:32
Tamam Gordum. Birazdan basliyacagim. Senin metni de kullanacagim sakinca varmi?

O iş için yazdık ya kardeşim :)

Recep Alkan
09.12.2009, 16:33
Yahu Altuğ beyin nerden haberi olun gündemden...Hatta mümkünse hiç bir şeyden ne hberi olsun ne dahli :)

Valla abi o zaman haberi olan birini koysunlar bir zahmet, bizim kulüp dışından her şeyden haberimiz var, o adamın içerden nasıl oluyor da bir şeyden haberi olmuyor ???

BAHADIR33
09.12.2009, 16:37
önemli Not;
Arkadaşlar gönderdiğiniz e-postalarda konu başlıklarına mümkünse değişik başlıklar koyun.
Görür görmez silmesinler
örnek:
Üyelik aidatı,
Sponsorluk,
Kombine bilet,
TS Store,
Bulun işte farklı birşeyler .Gençler bizden daha iyidir bu konuda

arifberkay
09.12.2009, 16:43
fax + e maille isteğimizi dile getirmiş bulunmaktayım ama hacısalihoğlu nun bunları okumayacağını yırtıp atacağını adım gibi biliyorum

arifberkay
09.12.2009, 16:44
ben recebin metnini hem faxladım hem e mail olarak attım

arifberkay
09.12.2009, 16:44

info@trabzonspor.org.tr

Alp Yavuz 13
09.12.2009, 16:47
önemli Not;
Arkadaşlar gönderdiğiniz e-postalarda konu başlıklarına mümkünse değişik başlıklar koyun.
Görür görmez silmesinler
örnek:
Üyelik aidatı,
Sponsorluk,
Kombine bilet,
TS Store,

Evet gerçekten çok mantıklı abim hemen bi 300 puntoluk FATİH TEKKE yazısı gönderdim .........

Mehmet Zeki
09.12.2009, 16:50
önemli Not;
Görür görmez silmesinler
örnek:
Üyelik aidatı,
Sponsorluk,
Kombine bilet,
TS Store,

Abi super fikir.

Recep Alkan
09.12.2009, 16:50

Saygılarımızla;

Metin bu arkadaşlar...