PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Sinem Yılmaz61
07.12.2009, 17:33
Yönetim daha neyi bekliyorsun, alin su adami artik...Adam resmen alin beni diyordu dün Stadda..
Almazsaniz gercekten yine cok yazik olucaktir...Sultan o bakislarin hersey anlatiyor, seviyoruz seni büyük Kral :)

Cihad Varlı
07.12.2009, 17:39
Yönetim transfer döneminin yaklaşmasıyla bahanelerini yavaş yavaş ortaya çıkarmaya başladı . Şimdi de askerlik sorununu bahane edecekler .

Hürgün Aygün
07.12.2009, 17:46
------------Onur--------------
Serkan---Song---Giray---Cale
-----Selçuk----Ceyhun-----
Yattara----------Gabriç
---------Alanzinho----
------KRALLLLL-----
Arkadaşlar düşünsenize bi de yattara eksi formuna dönse bu kadroyla ne canlar yakarız

nbay
07.12.2009, 17:52
------------Onur--------------
Serkan---Song---Giray---Cale
-----Selçuk----Ceyhun-----
Yattara----------Gabriç
---------Alanzinho----
------KRALLLLL-----
Arkadaşlar düşünsenize bi de yattara eksi formuna dönse bu kadroyla ne canlar yakarız

mevcut 11 imiz bile orta sahada çok açık veriyo,yattaralı halini düşünemiyorum bile:)

SotaTS67
07.12.2009, 18:01
Inadina Fatih Sultan Tekke

yorumsuz6117
07.12.2009, 18:25
Tekke bordomavi programında 1 hafta falan önce sürem doldumu kontrol edicem demişti acaba etti mi..??
Fatih Sultan Tekke şu askerlik konusunu bir açıklığa kavuştur lütfen bu iş olmayacaksa da şimdiden öğrenelim..

Süleyman Sofu
07.12.2009, 18:34
Askerlik olayı bana hiç inandırıcı gelmiyor...

Alp Yavuz 13
07.12.2009, 18:43
gel kaptan gel reis imparatorluğuna geri dön!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

albatros
07.12.2009, 21:33
Fatih Tekke çıksın açıklama yapsın askerlik durumumum böyle böyle ama ben yine de Trabzonspor'a döneceğim desin.

JoKeR™
07.12.2009, 21:38
taraftar çok istiyo tekkeyi yeniden yuvada yönetim bu sese karşı durmaya cesaret edemez bence ve alırlar tekkeyi

Süleyman Sofu
07.12.2009, 21:48
taraftar çok istiyo tekkeyi yeniden yuvada yönetim bu sese karşı durmaya cesaret edemez bence ve alırlar tekkeyi
Bişey diyimmi bu yönetim taraftara kulak falan vermez ama onların vermediği bu kulağı bu taraftar çekip lafı beyinlerine sokmasınıda iyi bilir anlarsınızya:cool:
susuyorsak korkudan deil saygıdan susuyoruz örf adab biliyoruz büyüklerimize kabalık etmeyelim diyoruz ama şansını 2kez zorlayan adam 3.kez deniyorsa o adama hooop demekde bize düşer...

JoKeR™
07.12.2009, 21:52
Bişey diyimmi bu yönetim taraftara kulak falan vermez ama onların vermediği bu kulağı bu taraftar çekip lafı beyinlerine sokmasınıda iyi bilir anlarsınızya:cool:
susuyorsak korkudan deil saygıdan susuyoruz örf adab biliyoruz büyüklerimize kabalık etmeyelim diyoruz ama şansını 2kez zorlayan adam 3.kez deniyorsa o adama hooop demekde bize düşer...

aynen sana katılıyorum hocam ama bu kadar ısrar karşısında yönetim bi şekilde alır tekkeyi yuvaya mecbur alacaklar taraftarın dilinde tek olan şey tekke bak dün bile maçı izlemeye geldi bütün taraftar tezahürat etti gene yönetim bu kadar sesi kulak arkası yapamaz bence elleri mahkum alacaklar askerlik falan hikaye olmadı askerlik işinide nihat gibi yaparlar

Cihad Varlı
07.12.2009, 21:56
Sadri Şener , iş Fatih'e gelince siyasetçi gibi konuşuyor . Olmuyor başkan , olmuyor . !

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 22:03
Ne demişler;

Almazsan Tekkeyi batırırsın tekneyi:)

Cihad Varlı
07.12.2009, 22:10
Hiç umudum yok ama , en büyük arzum onu takımda görmek .

Tunay ERDEM
07.12.2009, 23:56
38 yaş sonunda ne kadar yapıyorlar acaba? Lisans eğitimi almış gibi 6 ay mı yoksa 15 ay mı? Büyük ihtimal eğitimi olmadığı için 15 aydır. Sanmıyorum ki gelip 15 ay yapsın. :D

Paksoy
08.12.2009, 00:08
ahmet ağaoğlu şimdi tv8 de fatih tekke için sezon sonunda gelecek dedi,

Adem Erdoğan
08.12.2009, 00:08
Ahmet Ağaoğlu Fatih'in askerlik probleminin Şubat'ta biteceğini söyledi ve gelirse ancak bir dahaki sezon gelir dedi.

İsa
08.12.2009, 00:13
Eksik kalan günlerini futbolu bıraktıktan sonra tamamlayamıyor mu?

Tunay ERDEM
08.12.2009, 00:16
Eksik kalan günlerini futbolu bıraktıktan sonra tamamlayamıyor mu?

Hayır. Oturum iznine göre, kesintisiz olması lazım.

albatros
08.12.2009, 00:17
Ahmet Ağaoğlu'nu ben de dinledim.Çok kesin konuşuyordu...

Tunay ERDEM
08.12.2009, 00:19
O zaman elimizdeki oyuncularımıza güveniyoruz. :D

Cem Akyüz
08.12.2009, 00:23
Aldılar aldılar..Almadılar çok güzel iltifatlar yazacağım yönetime

Adem Erdoğan
08.12.2009, 00:26
8 ay Rusya'da duracağına memleketinde 5 ay askerlik yapmak daha mantıklı; Fatih Tekke için bahane üretilmemeli artık.

albatros
08.12.2009, 00:27
benim anlamadığım birşey var.yine bu başlıkta şu söyleniyordu: Fatih eğer şimdi gelirse kısa dönem askerlik hakkını kullanamaz ama 38 yaşına kadar da askere gitmeden futbol oynayabilir. 38 yaşında gider askere normal süre ne kadarsa o kadar sürede askerliğini yapar. (üç aşağı beş yukarı böyle birşey olduğunu hatırlıyorum)
bu kadar ölüm kalım meselesi haline gelmemeli bu askerlik meselesi. Fatih çıksın desin askerlik meselesi önemli değil ben Trabzonspor'a gelecem.o zaman da yönetim almazsa Fatih'i buyrun istediğinizi deyin, diyelim. Ama Fatih derse yok ben askerlik için süreyi tamamlayacam, o zaman ne yapılabilir?Hiç birşey...

Onur Akyüz
08.12.2009, 00:28
kötü olmuş:(

Onur Akyüz
08.12.2009, 00:29
8 ay Rusya'da duracağına memleketinde 5 ay askerlik yapmak daha mantıklı; Fatih Tekke için bahane üretilmemeli artık.
ama adem 5 ay kesin değil,

onun 12 ay olanı da var,

yani benim başımageldi hiç güzel bişey degil:rolleyes:

Fatih Özkan
08.12.2009, 00:32
Bu askerlik muhabbeti doğru ise Tekke sezon başında hiç gelemezdi...
Boşuna mı kızdık o kadar yönetime ?
Gelmesi imkansız olan bir adam için mi yüklendik ?
Yoksa bahane mi bu askerlik muhabbeti diyeceğim ama çevremdeki herkes öyle diyor Fatih işi için...

Kubilay ŞAHİN
08.12.2009, 00:37
O Kadar Dedik Heveslenmeyin Diye.. Yine Hüsran..

http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//598120091206060344992.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs072.snc3/13936_105670412780948_100000139686433_148079_41375 75_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs052.snc3/13936_105670416114281_100000139686433_148080_18685 72_n.jpg

Ama Şu Bakışlar Askerliği Sorun Edermi Ya..

Cem Akyüz
08.12.2009, 00:43
askerlik işi falan bahane..Adam beni alın diyor geleyim diyor kendi askerliği düşünmüyor herkes Tekke'nin askerliğini düşünüyor..Ne kadar düşünceliyiz ya

JoKeR™
08.12.2009, 00:45
O Kadar Dedik Heveslenmeyin Diye.. Yine Hüsran..

Ama Şu Bakışlar Askerliği Sorun Edermi Ya..

aynen katılıyorum şu bakışlara baksana ya adam resmen beni alın artık diyor o bakışların altındaki tek gerçek bırakında sahaya inip bi gol atayım diyo

Toraman
08.12.2009, 00:50
Bu askerlik muhabbeti doğru ise Tekke sezon başında hiç gelemezdi...
Boşuna mı kızdık o kadar yönetime ?
Gelmesi imkansız olan bir adam için mi yüklendik ?
Yoksa bahane mi bu askerlik muhabbeti diyeceğim ama çevremdeki herkes öyle diyor Fatih işi için...

Fatih Rusya'ya gideli 3,5 yıl oluyor. Askerlik için yurt dışında 3 sene bulunmak gerektiğine göre neden problem oluyor. Senin de dediğin gibi madem Fatih sezon başında da gelemeyecekti 'karakteri kötü, takımı karıştırır, futbol hayatının sonuna geldi, çok para istiyor' gibi bir sürü başka bahane neden uyduruldu? Bana bu Başkanın oyalama taktği gibi görünüyor. Son iki maçı alırsak gene türlü bahanelerle Tekke gelmeyecek, alamazsak "Tekke'yi istiyoruz" diye açıklama yapılacak.

28TS61
08.12.2009, 01:04
Hayır. Oturum iznine göre, kesintisiz olması lazım.

ozaman söyle yapsak. mesela gelsin bizde oynasin ama oturumunu falan hala rusyada bulundursun :)

Bekir
08.12.2009, 01:15
Sadece maçtaki bakışı için bile alınır be Fatih'im....

Serhat
08.12.2009, 01:41
Çok merak ediyorum ...

Fatih çıkıpta ben askerliği dert etmiyorum sözünü üstüne basa basa söyleyerek mesaj gönderirse bu sefer ne olacak ve acaba ne tür bir bahane üretecekler?

Bunların alacağı yok arkadaş ama bahane üretmede üstlerinede yok !
Şehri bukadar Şenol Güneşte bile bir araya getiremediniz ... Ama olanlar ortada ... Sırf bu bütünlük için bile TEKKE'nin maliyeti düşünülmeksizin alınır, askerliğini öyle yada böyle yapabilirsin diye ikna edilmeye çalışılması gerekken, bakıyorumda tam tersi...

Yok efendim Askerliği var, kazancından kaybedecek, Yaşlı, Temposuz, güçsüz, Paragöz felan filan ... Yeter be... Gideceğiniz yok nasılsa; yapışıp kaldınız o koltukta...

Sırf şu ikileminiz ve bahane üretmeniz yüzünden takım taraftar camia herşey bölünüyor... Ne körsünüz yaa... bir noktayı koyun ... ama Dikkat edin o NOKTA'nın altında ezilmeyin... Takımı veya Şehri havaya sokacak bir Şenol daha yok ... Unutmayın ;)

Bari çıkın ADAM GİBİ ALMIYORUZ ve ALMAYACAĞIZ DİYİN VE ARKASINDA DURUN ! BAHANE ÜRETMEYİN ARTIK YETER !!!

Tunay ERDEM
08.12.2009, 02:46
ozaman söyle yapsak. mesela gelsin bizde oynasin ama oturumunu falan hala rusyada bulundursun :)

Vallahi böyle bir şey olsa bu ülkede milyonlarca kişi kendisini en az bir 3. dünya ülkesinde yaşıyormuş gibi gösterme yolunu bulup 21 gün askerlik yapardı. :)

Metin Ural
08.12.2009, 03:10
Çok merak ediyorum ...

Fatih çıkıpta ben askerliği dert etmiyorum sözünü üstüne basa basa söyleyerek mesaj gönderirse bu sefer ne olacak ve acaba ne tür bir bahane üretecekler?

Bunların alacağı yok arkadaş ama bahane üretmede üstlerinede yok !
Şehri bukadar Şenol Güneşte bile bir araya getiremediniz ... Ama olanlar ortada ... Sırf bu bütünlük için bile TEKKE'nin maliyeti düşünülmeksizin alınır, askerliğini öyle yada böyle yapabilirsin diye ikna edilmeye çalışılması gerekken, bakıyorumda tam tersi...

Yok efendim Askerliği var, kazancından kaybedecek, Yaşlı, Temposuz, güçsüz, Paragöz felan filan ... Yeter be... Gideceğiniz yok nasılsa; yapışıp kaldınız o koltukta...

Sırf şu ikileminiz ve bahane üretmeniz yüzünden takım taraftar camia herşey bölünüyor... Ne körsünüz yaa... bir noktayı koyun ... ama Dikkat edin o NOKTA'nın altında ezilmeyin... Takımı veya Şehri havaya sokacak bir Şenol daha yok ... Unutmayın ;)

Bari çıkın ADAM GİBİ ALMIYORUZ ve ALMAYACAĞIZ DİYİN VE ARKASINDA DURUN ! BAHANE ÜRETMEYİN ARTIK YETER !!!

fatik tekke askerligi sorun etmiyorsa bile, yonetim edebilir. cunku bir donem boyunca fatih tekke futbol oynamayacak demektir bu. tabii bunu bir ihtimal olarak soyluyorum. yaniliyor da olabilirim.

sahsi fikrim fatik tekke'nin her sekilde trabzonspor'a donmesi. malzemeci olsa bile raziyim. su bakislar herseyi anlatiyor cunku.

61_Serhat_61
08.12.2009, 03:48
bu adam bize sart...
Fatih tekke gelirse kadro tamamlanir...
Fatih SUltan Tekke TRABZONSPORUN SANA IHTIYACI VAR...
Dön yuvana SENOL HOCA GIBI...

Recep Alkan
08.12.2009, 08:07
Fatih Tekke, bir oyuncudan, bir kaptandan bir adamdan daha fazlası, yıllarca kendisine yapılan sürgün hayatından sonra bile Trabzonspor'a dönebilecek kadar Trabzonsporlu, 3-0 lık mağlubiyette bile ellerini sıkarak bu iş bitmedi diye bağırabilecek kadar hırslı, kaçırdığı gol sonrası Hamiden yediği fırçaya küsmeyip hırs yapabilecek kadar renklere aşık bir isim, bundan önceki yönetimde 1 milyona yakın parasını bırakabilecek kadar bordo mavi bir kalp.

Bu sayfaya pek yazmamaya çalışıyorum, çünkü bazen kendi fikirlerim bile acaba birşey mi duydu konusuna gidiyor, kaptan Türkiyeye döndükten sonra görümedim kendisi ile, ama şöyle mantığım çerçevesinde konuşmak gerekirse, sezon sonu o kadar oyalamadan sonra kaptan ile Trabzonspor yönetimi Fatih'in kayınpederinin evinde sadece 10 dakika da maddi konularda anlaştılar, kaptan bütün sezon gelmek istediğini yeniledi.

Bu durumda karşımıza çıkan birkaç yol var,

- Ya Fatih doğruyu söylüyor, yönetim almamak için yol arıyor,

- Fatih askerlik için gelmek istemiyor, yani taraftara başka, yönetime başka oynuyor,

- Fatih bu ikili oyununa yönetimi de alet ediyor.

Yönetim kendisini Fatih Tekke transferi için asla zora sokmak istemediğine göre ben şahsi olarak bu transferin başka odaklarca tıkandığını düşünüyorum, hatta eminimde.

Askerlik konusunda net bir bilgim yok, sadece fikir yürütüyorum ve askerlik sorunu olan bir insan sadece 10 dakika da bir ev odasında yöneticiler ile anlaşmaz, anlaşamaz.

Kaldı ki dikkat edilirse tüm bahaneler bir şekilde bizler tarafından çürütüldükten sonra askerlik sorunları hemen üretildi, hemen birileri karşımıza çıkıp Fatih'in askerlik sorunu var demeye başladı, ben inanıyrum ki bu bahane hem bizim hem kaptanın son sınavı, eğer bu da atlatılabilirse kaptan bu formayı giyecek gibime geliyor.

Saygılar;

Süleyman Sofu
08.12.2009, 08:13
Trabzonspor'a Fatih Tekke müjdesi

http://www.fotomac.com.tr/2009/12/08/im/6C44187D55141B479D44E971x.jpg

Bordo-mavili ekip, Şenol Güneş'ten sonra bir başka evladı Fatih Tekke'ye de kavuşmak üzere. Dövizle askerlik yapma hakkını kazanan yıldız futbolcu, 21 gün süreyle silah altına alındıktan sonra Trabzonspor'la sözleşme imzalayacak.

Gel teskere!

Yurt dışında 1095 günlük süreyi dolduran Fatih, şimdi Trabzonspor'a imza atmak için şafak saymaya başladı.

3 Ağustos 2006'da Rusya'ya gidip Zenit ile sözleşme imzalayan Fatih Tekke, dövizli askerlik için yurt dışında geçirmesi gereken süreyi doldurdu. Askerlik yasasında yer alan "1095 gün yurt dışında bulunma" maddesini 1222 günle yerine getiren Fatih'in dövizli askerlik yapmasına bir engel olmadığı ortaya çıktı. Golcü oyuncunun, 5 bin 122 euro karşılığında 21 gün süreyle silah altına girdikten sonra Trabzon'a imza atacağı öğrenildi.

NİHAT'I ÖRNEK ALACAK
Rusya'daki Türk konsolosluğundan bu ülkede bulunduğu günlerle ilgili bilgi alan Fatih Tekke'nin, konuyla ilgili resmi yazıyı beklediği kaydedildi. Fatih'in, Villarreal'den Beşiktaş'a gelen Nihat'ın izlediği yolu izleyeceği öğrenildi. Golcü oyuncu, Zenit ile olan sözleşmesini fesh etmeden askerlik görevini yerine getirecek ve Trabzon'a imza atacak. Konuyu yakından takip eden yönetim, Fatih ile önümüzdeki günlerde görüşecek.

Buda bir başka görüş FOTOMAÇ...

Süleyman Sofu
08.12.2009, 08:19
fOTOMAÇ olunca pek güvenemiyor insan ama bu haberler insanın içini ferahlatıyor şu iş bi netleşsin artık ya nedir nasıl iştir biri açıklasın resmi olarak orda durduğu kaçgün nekadar daha gereklidir nedir ne değildir, biliyorum eminim Fatih askerliği sorun etmiyordur ama başkanın içi rahatlasın diye bu iş artık netleşsin...

Metin Ural
08.12.2009, 09:37
hadi bakalim burdan yak:

Eski kaptanı Fatih Tekke’yi geri dönürmek isteyen Trabzon mevzuata takıldı.

Tekke’nin askerliğini bedelli yapabilmesi için yurt dışında çalıştığı sürenin 1095 gün olması ve askerliği sırasında çalışıyor görünmesi gerekiyor. Golcü, Trabzon’a ara transferin son günü 1 Şubat 2010’da imza atsa bile süre 1065 gün olacak. Bu yüzden dönmeye sıcak bakmayan Fatih “Zenit ile Ağustos’a kadar sözleşmem var. Süreyi tamamlamak istiyorum. Ama Zenit beni nereye yollarsa oraya giderim” dedi. Ligin bittiği Rusya’da Zenit takımın başına yeni bir teknik adam getirecek ve yeni hoca Fatih’i istemezse, Trabzonspor’a gün doğacak.

Trabzonspor’dan Mucha’ya kanca

Tony Sylva’dan memnun olmayan, Tolga Zengin’i de yetersiz bulan Trabzonspor, Jan Mucha’yı bitirmek üzere. Bordo-Mavililer’in Slovak file bekçisi için, eldiven giydiği Legia Varşova ile anlaşmaya çok yakın olduğu bildirildi. Trabzonspor’un, Mucha’nın bonservesi için Polonya ekibiyle 1.5 milyon euroya el sıkıştığı ifade edildi. Slovakya Milli Takımı’nın da kalesini koruyan 27 yaşında ve 1.89 boyundaki Mucha ile de yıllık 750 bin euroya anlaşma sağlandığı vurgulandı. Slovak file bekçisinin Ocak’ta kadroya katılması bekleniyor.

Karaman, Denizli gibi

Sportif Direktör Ünal Karaman, Beşiktaş’ın hocası Mustafa Denizli’nin geçen yılki “26. hafta” tahminine benzer bir açıklama yaptı. Karaman, “Ligin 25 ile 26. haftaları bizim için çok farklı olabilir. O haftalarda hep beraber zirvenin tam ortasında olan bir Trabzonspor izleyeceğiz. Şenol Güneş’in gelmesi takıma olumlu yansıdı” dedi.

Şener: Potaya girdik

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, üç büyüklerin haftayı kayıpla kapatmasına sevindi. Şener “Aldığımız galibiyetler ve rakiplerin puan kayıpları, şampiyonluk yolunda yeni bir yola girdiğimizin işareti. 2 haftada 13 puanlık farkı 7’ye indirdik. Denizli ve Fener maçlarımız var. İkisini de kazanırsak şansımız artabilir” dedi.

http://www.stargazete.com/spor/fatih-tekke-de-askerlik-hesabi-haber-230241.htm

Süleyman Sofu
08.12.2009, 09:45
Transferin son günü bitime bir 2saat kala bizim yönetimin aklı başına gelir ve FATİH TEKKEYİ almaya çalışırlar kesin.
Burda Ünalın konumu bence belirleyici olacak taraftara verdiği sözü tutacakmı tutmayacakmı görecez.Son gün alamadıklarında bu iş devre arası olur diyen ben değildim kendisiydi şimdi çıkıp bi kelime etmiyor açıkçası ayıp ediyor gözümüzdeki o kaptan Ünal profilini fena çizdiriyor Brosu göndermedeki üstün kabiliyetini Tekkeyi getirme konususndada bekliyoruz kendisinden...

Dursun Kaplan
08.12.2009, 10:01
Her kafadan bir ses çıkıyor arkadaş.

yorumsuz6117
08.12.2009, 10:27
Fatih lütfen çıkıp bi açıklama yap benim askerlik sorunum yok de Trabzonspor'a dömek istiyorum de ondan sonra sana yapıcak bişey kalmıyor zaten bakalım yönetim ne yapar ondan sonra..

Recep Alkan
08.12.2009, 10:36
Fatih Tekke'nin neden böyle bir açıklama yapma zorunluluğu var.

Bence çok gereksiz bir açıklama olur, bu adam ben gelmek istiyorum demiş, şimdi aldığı paranın yarısına kabul demiş, kulübünün mukavele teklifine hayır demiş, kulüp ile son günde 10 dakikada anlaşmış, ama bize yetmiyor değil mi ? illa her dedikoduyu çıkıp yalanlamalı, yahu yaş, performans, bonservis, adamlık, kendi ücreti, neler çıktı geçen senedir, adamlar almamak için onu düşünüyoruz, zarar etsin istemiyoruz bile dediler.

Askerlik bitsin başka bahane gelir, merak etmeyin, bunun sonu yok.

Recep Alkan
08.12.2009, 10:53
Askerlik konusunda sizi ne kadar aydınlatır bilemem arkadaşlar,

- Fatih Tekke 4 yıllık spor akademisi mezunu, her halükarda 5,5 ay kısa dönem askerlik yapıyor, gün sayısı falan umrunda değil, Trabzonspor için 5 ay askerlik yaparım diyor, zaten şimdi dönmesi halinde 38 yaşına kadar askerliğini tecil ettirebiliyor.

Askerlik konusunda Fatih'in gram sıkıntısı bulunmamakta, top tamamen yönetimde, geçen sene uygulanan ayak oyunları bu sene de askerlik mevzusu için devam ediyor, bu konuda basın ile ortaklaşa uyutuluyoruz.

Mustafa Yılmaz.20
08.12.2009, 11:03
Fatih devre arasında gelse ve kalan süreyi 3 sene sonra falan tamamlayabilir mi ? Yani mesela 80 günü kaldı. 3 yıl sonra yarım sezonluğuna düşük bi ligde oynasa.. (mesela tümer gibi yunanistanın vasat bi takımında) Bu şekilde 1090 gün tamamlanılabilir mi ? Geçenlerde ligtv de tunç kayacı'dan duymuştum

Metin Ural
08.12.2009, 11:07
Askerlik konusunda sizi ne kadar aydınlatır bilemem arkadaşlar,

- Fatih Tekke 4 yıllık spor akademisi mezunu, her halükarda 5,5 ay kısa dönem askerlik yapıyor, gün sayısı falan umrunda değil, Trabzonspor için 5 ay askerlik yaparım diyor, zaten şimdi dönmesi halinde 38 yaşına kadar askerliğini tecil ettirebiliyor.

Askerlik konusunda Fatih'in gram sıkıntısı bulunmamakta, top tamamen yönetimde, geçen sene uygulanan ayak oyunları bu sene de askerlik mevzusu için devam ediyor, bu konuda basın ile ortaklaşa uyutuluyoruz.

o zaman tumer neden gitti, 38 yasinda 5.5 ay yapardi? 5.5 ay istemedigi icin mi gitti larissa'ya?

Recep Alkan
08.12.2009, 11:12
Metin ya sen ya ben anlamadık durumu.

Ben diyorum ki, kaptan bugün Türkiyeye gelse, transfer olsa, 38 yaşına kadar askerliği tecil ettirme hakkına sahip, bu yaşından sonra da 4 yıllık üniversite mezunu olduğu için, en fazla 5 ay askerlik yapar. Daha fazlası yok. Zaten kendisi de Trabzonspor için 5 ay askerlik yaparım diyor.

Yani ortada sorun falan yok yönetimin davranışını saymazsak...

Orhan Aydın
08.12.2009, 11:14

Ben diyorum ki, kaptan bugün Türkiyeye gelse, transfer olsa, 38 yaşına kadar askerliği tecil ettirme hakkına sahip, bu yaşından sonra da 4 yıllık üniversite mezunu olduğu için, en fazla 5 ay askerlik yapar. Daha fazlası yok. Zaten kendisi de Trabzonspor için 5 ay askerlik yaparım diyor.

Abi inşallah transfer konusunda bir sorun çıkarmaz yönetim.

Metin Ural
08.12.2009, 11:15

anladim sanirsam. bu yeni duzenlemeden dolayi bu 38 yas hakkina sahip. peki tumer neden askerlik icin gitti deniliyor? 21 gun yapmak icin mi?

Mesut
08.12.2009, 11:17
evet yönetim kıvırmaya devam ediyor bu sefer yemez ama
-geçen sene yaşlı sorunlu paragöz oldu
-bu senede askerlik
anladım ben anladım fatih tekke alınmayacak

Recep Alkan
08.12.2009, 11:17
Tümer konusunda bir fikrim yok, iki şık var;

- Tümer ya üniversite mezunu değil,
- Yada Fatih kadar takım renk sevgisi yok.

Süleyman Sofu
08.12.2009, 11:19
o zaman tumer neden gitti, 38 yasinda 5.5 ay yapardi? 5.5 ay istemedigi icin mi gitti larissa'ya?
tümer gibi adamlara askerde geçircekleri 1gün bile çok gelir bu yüzden gitti hem tümer bildiğim kadarıyla akedemi falanda okumuş deil gitmeseydi 15 ay yapacaktı ancak Fatih öyle deil her halükarda yapacağı 5.5 ay spor akedemisi mezunu onuda ordu milli takımında antrenör olarak yapar spor akedemesi okuduğu ve milli sporcu olduğu için...
Tekrar diyorum sapla samanı karıştırmayın Tümerin gitme sebepleri sadece askerlikte deil kulüplede sorunluydu yunanlılarda ona kucak açtı....

albatros
08.12.2009, 11:20
Fatih Tekke'nin neden böyle bir açıklama yapma zorunluluğu var.

Bence çok gereksiz bir açıklama olur, bu adam ben gelmek istiyorum demiş, şimdi aldığı paranın yarısına kabul demiş, kulübünün mukavele teklifine hayır demiş, kulüp ile son günde 10 dakikada anlaşmış, ama bize yetmiyor değil mi ? illa her dedikoduyu çıkıp yalanlamalı, yahu yaş, performans, bonservis, adamlık, kendi ücreti, neler çıktı geçen senedir, adamlar almamak için onu düşünüyoruz, zarar etsin istemiyoruz bile dediler.

Askerlik bitsin başka bahane gelir, merak etmeyin, bunun sonu yok.

abi bence zorunluluk olarak değil ama yapması daha yerinde olacak bir davranış bu. ben başkanı severim ama doğruyu daha çok severim. madem başkanın böyle bir açıklaması var, askerlik meselesi sorun diyor. Fatih abi de çıksın desin yok öyle birşey. gerekirse başkan zor durumda kalacaksa da kalsın. Fatih bunu açıklasın diyorum çünkü şu senin bildiğin şeylerin çoğunu halk bilmiyor emin ol. sen Fatih abiyle bire bir konuşabiliyorsun bu yüzden içimizde en fazla bilgi sahibi olan sensin bu konuda. biz de senin anlattıklarınla haberdar oluyoruz genellikle. ama daha büyük bir kısmın hiçbirşeyden haberi yok. çoğunluk için tek kaynak medya o bakımdan.bu yüzden Fatih'in birinci ağızdan açıklama yapması çok kişiyi aydınlatacaktır.

Mesut
08.12.2009, 11:24
neyi tartışıyoruz alkan61 in dediği gibi askerlik sorunu olan adam sene başında 10 dkda teklifi kabul edermı.saçma sapan konuşmayın yönetimin kıvırması işte anlayın artık almayacaklar bu kesinleşti

Süleyman Sofu
08.12.2009, 11:26
Recep gözünü seveyim ara kaptanı arada bitsin bu zulüm herkes rahatlasın ya nedir bu işin aslı astarı başkan bişey diyor ama haliyle başta ben kimse inanmak istemiyor bide kaptana sor bakalım o ne diyor bu gün işi belli olmamışmı hala hesalatma muhabbeti ne oldu birde bizden kendisine selam ve sevgilerimizi ilet...

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:27
Sadri Şener'in başrolde olduğu , yalanlarla dolu dramatik bir komedi filmi izliyoruz . Yazıklar olsun .

Recep Alkan
08.12.2009, 11:28
Albatros;

Kardeşim, haklı olduğun yanlar var, ama yeter da, adam hakkındaki tüm dedikodulara cevap verdi, herşeyi söyledi, sen ömrü hayatında adı profesyonel olan bir sporcunun konu milli takım olsa bile Fatih'in bu konuda gösterdiği duygusallığı, basireti, tutarlılığı gösterdiğini gördün mü kardeşim.

Nihat, Hakan Şükür, Tuncay, Tugay vs vs vs. hangisi geri takımlarına dönmek için bu kadar uğraş verdi, ben buna karşıyım, Fatih'in saçma sapan aslı astarı olmayan konular yüzünden ayağa düşürülmesini bir taraftar olarak istemiyorum.

Bir ara menejerine bile suç atıldı, sizce hakkında bu kadar konuşulan bir adam (menejer) çıkıp tek kelime anlatmaz mı? söylemez m? Kendini savunmaz mı ? Zan altında kalmaktan kendini korumak istemez mi ?

Yahu anlayın artık, Fatih tarafında tek kuruşluk olumsuzluk yok, Fatihe hayde desinler kaptan yarın kampta, suçlu arıyorsanız başka yerde o kişiler.

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:29
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm802529.jpg

Ankaragücü mücadelesinde yine adı anıldı, tribünler ismini bağırdı. Ama bu kez ne kaçırılan gollerden sonra yaşandı bu sahneler ne de Fatih Tekke’nin Rusya’da gol üzerine gol attığı dönemlerde. Ligi biten yıldız oyuncu her zaman olduğu gibi soluğu Trabzon’da aldı ve Ankaragücü maçını izlemek için de Avni Aker’e koştu. Önceleri arka saflarda izliyordu maçı ama kendisini TV’de görenler stattakileri aradı, sonra da o tezahürat başladı: Fatih Tekke! Karşılaşmanın ardından açıklama yapmaktan kaçınan ve köyüne çekilen eski kaptan popüler adıyla ‘mahalle baskısından’ bunaldı. Neredeyse her gördüğü Trabzonlu’nun, “Anlaştın mı?” sorusuna maruz kalan Fatih Tekke, şartlar itibariyle yanıt vermekte de zorlandığı için topu Trabzonspor yönetimine atıyor.

‘Rusya’da çok sıkıldım’
Her fırsatta artık Bordo-Mavililer’in Zenit ile görüşmesinden çıkacak sonuca endekslendiğini söyleyen Fatih Tekke’nin, yakın çevresine Rusya’da çok sıkıldığını, ailesinden uzak kalmaya dayanamadığını ve gerekirse kısa dönem askerlik konusunda bile fedakarlık yapabileceğini söylediği ortaya çıktı. Bu arada ay sonuna doğru yönetimin artık beklenen Rusya çıkarmasını gerçekleştirip Zenit ile Fatih için bonservis pazarlığına oturacağı öğrenildi.

Zenit’e 7.4 milyon Euro’ya satılan Fatih Tekke’nin sözleşmesi 2010’un Ağustos ayında tamamlanıyor.

FANATİK .

Süleyman Sofu
08.12.2009, 11:29
Sadri Şener'in başrolde olduğu , yalanlarla dolu dramatik bir komedi filmi izliyoruz . Yazıklar olsun .
:alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
08.12.2009, 11:30
Süleyman, kaptan Trabzona yeni geldi sayılır, zaten Türkiye de herkes peşinde, ama şunu net söyleyeyim, yukarıda askerlik konusunda söylediklerimin hepsi kendi söylemidir.

Daha ne diyeyim ki....

Selamınızı her seferinde iletiyorum, onun da bize selamı var, hepimize, zaten gelme sebebinin de çoğunluğu ona olan sevgimizin olduğunu söylüyor.

Mesut
08.12.2009, 11:31
eğer alınmazsa devre arasında ne sadri şeneri nede tayfasını yüzlerini dahi görmek istemıyorum.
taraftarla bu kadar oynanmaz.
bu kadar olmaz terbiyesizlik bu

Recep Alkan
08.12.2009, 11:31

‘Rusya’da çok sıkıldım’
Her fırsatta artık Bordo-Mavililer’in Zenit ile görüşmesinden çıkacak sonuca endekslendiğini söyleyen Fatih Tekke’nin, yakın çevresine Rusya’da çok sıkıldığını, ailesinden uzak kalmaya dayanamadığını ve gerekirse kısa dönem askerlik konusunda bile fedakarlık yapabileceğini söylediği ortaya çıktı. Bu arada ay sonuna doğru yönetimin artık beklenen Rusya çıkarmasını gerçekleştirip Zenit ile Fatih için bonservis pazarlığına oturacağı öğrenildi.

FANATİK .

Fanatik haberleri bizden alıyor galiba :)

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:33
Fanatik haberleri bizden alıyor galiba :)

Yerel medyadan sonra , İstanbul'da bizden geçiniyor Recep abi . :)

Mesut
08.12.2009, 11:34
ben ümidi kestim arkadaş.kafam bozuldu matrix pazartesi yada salı yönetim tekkeyle görüşücek dedi heveslendim bu sefer oldu galia dedim 2-3 gündür takip ediyorum çıkmış bir askerlik bahanesi bu ne

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:36
Fotomaç , heycanlandırdı beni . :)

Recep Alkan
08.12.2009, 11:37
Arkadaşlar, Yönetimin Fatih ile görüşmesini bir adım olarak görmeyin, istediği her an görüşür yönetim, yeter ki istesin, gerçekten istesin, milleti kandırmak için değil de, almak için.

İnanın konuşma en fazla 15 dakika sürer, kaptan elini uzatır ve bu iş biter.

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:38
Ah yönetim ah ..

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:40
Güneş'in özellikle Fatih Tekke'nin takıma katılması konusunda yönetime baskı yapabileceği belirtilirken ,

Bizim en büyük kozumuz Şenol Hoca . Oda olmasa alacakları yok zaten .

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:42
Bu arada Fatih Tekke ile önceki akşam Sportif Direktör Ünal Karaman’ın görüştüğü transfer için resmi girişimlerin böylece başladığı belirtilirken, istenmesi halinde askerlik konusunda gereken fedekarlığı yapacağını tecrübeli oyuncunun Karaman’a aktardığı belirtildi.

Yavaş yavaş kaynıyor ortalık .

Recep Alkan
08.12.2009, 11:44
Henry yazarken kaynak göster bakalım da bilelim kim ne yazıyor, inanılacak birşey mi bilelim bizde...

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:46
Henry yazarken kaynak göster bakalım da bilelim kim ne yazıyor, inanılacak birşey mi bilelim bizde...

Doğan Haber Ajansı kaynaklı abi haberler .

albatros
08.12.2009, 11:49
neyi tartışıyoruz alkan61 in dediği gibi askerlik sorunu olan adam sene başında 10 dkda teklifi kabul edermı.saçma sapan konuşmayın yönetimin kıvırması işte anlayın artık almayacaklar bu kesinleşti

bu söz kime birader?

not: Recep abi teşekkür ederim. aslında sen de haklısın dediklerinde. bu iş o kadar medyatik oldu ki artık Fatih'in her çıkan haberi yalanlaması gerçekten abes olacak. neyse abi kaptanımızla bir daha konuşursan bizden çok selam söyle. özlemle kendisini bekliyoruz.

61_dnc_TS
08.12.2009, 11:51
Sezon başında Fatih'in askerliği sorun etmediği doğrudur, o zaman yönetim Fatih kadar istekli olsaydı Fatih şuan Trabzonspor forması altında müacadele ediyor olacaktı.

Ancak şimdi durum faklı.
Adamın askerlik için 15-20 gün daha yurt dışında kalması gerekiyorsa bundan faydalanmak istemesi en doğal hakkıdır.

Ayrıca burda Fatih'in askerliği sorun etmediği tarzından yorum yapan arkadaşlar var.
Kusura bakmayın ben Fatih'in gözlerimle gördüğüm, kulaklarımla duyduğum bu açıklamalarına inanırım.
Fatih'in ''Konsolosluktan günleri saydıracağız, eğer dolmamışsa Türkiyeye dönmem ağustos ayını bulabilir'' diye açıklamasını izleyen olmadı mı?

Dediğim gibi yasalar gereği bu hakkından faydalanmasını kimse eleştiremez.

Dileğim, er ya da geç Fatih'i tekrar bordomavili forma altında Anvi Aker de görmektir.

Süleyman Sofu
08.12.2009, 11:51
sorun nasıl oluyorsa hep Fatihte oluyor yönetimin gözünde, kendileri sütten çıkmış ak kaşık sanki gülerim ağlancak hallerine bukadar yan çizmek adamın bünyesine zarar herşeyden önce kıvırmaktan bel fıtığı olacaklar sonunda...

Recep Alkan
08.12.2009, 11:53
Albatros,

yönetim almamak için her yolu denedi, bunu gördük, uydurulan hiçbir bahane 3 gün sürmedi, sezon sonunda her 3 günde bir yeni bahaneler çıktı, burdan bile anlayabilirsiniz bu işin kabahati kimdedir.

Kaptanın geçen seneden beri adamlığı, futbolculuğu kalmadı. Herşeye laf edildi. Bakın yönetim ilk bahansinde Fatihi kaça getireceğiz, bu adam 2 ye oynuyor bizden de aynısını isterse ne yapacağız dedi, sonra çıkıp biz az para verip onu mağdur etmek istemiyoruz dedi.

Arkadaşlar kaptan her şekilde gelmek istiyor, askerlik para pul hikaye.

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:55
Fatih gelirse Şenol Güneş'in baskısı sayesinde gelir .

Recep Alkan
08.12.2009, 11:56
Sezon başında Fatih'in askerliği sorun etmediği doğrudur, o zaman yönetim Fatih kadar istekli olsaydı Fatih şuan Trabzonspor forması altında müacadele ediyor olacaktı.

Ancak şimdi durum faklı.
Adamın askerlik için 15-20 gün daha yurt dışında kalması gerekiyorsa bundan faydalanmak istemesi en doğal hakkıdır.

Ayrıca burda Fatih'in askerliği sorun etmediği tarzından yorum yapan arkadaşlar var.
Kusura bakmayın ben Fatih'in gözlerimle gördüğüm, kulaklarımla duyduğum bu açıklamalarına inanırım.
Fatih'in ''Konsolosluktan günleri saydıracağız, eğer dolmamışsa Türkiyeye dönmem ağustos ayını bulabilir'' diye açıklamasını izleyen olmadı mı?

Dediğim gibi yasalar gereği bu hakkından faydalanmasını kimse eleştiremez.

Dileğim, er ya da geç Fatih'i tekrar bordomavili forma altında Anvi Aker de görmektir.

Ben bu programı seyretmedim, benim de söylediklerim bizzat arada aracı olmadan, kulaklarım ile duyduklarımdır. Kaldı ki Fatihin o söylenen günü doldurması 10-15 günlük bir olay değil, sanırım 2-3 ay arası birşeye takabul ediyor. Fatih ise o formayı bir an önce giymek istiyor.

Orhan Aydın
08.12.2009, 11:59
Matrix abi salı ya da çarşamaba masaya oturulacak demişti sanırım.

Cihad Varlı
08.12.2009, 11:59

Fatih zaten ikna olmuş durumda . Önemli olan Zenit'in ikna olması .

Serdær
08.12.2009, 12:00
Devre arası transfer süresi yaklaşık 1 ay değilmidir ?

albatros
08.12.2009, 12:02
Albatros,

yönetim almamak için her yolu denedi, bunu gördük, uydurulan hiçbir bahane 3 gün sürmedi, sezon sonunda her 3 günde bir yeni bahaneler çıktı, burdan bile anlayabilirsiniz bu işin kabahati kimdedir.

Kaptanın geçen seneden beri adamlığı, futbolculuğu kalmadı. Herşeye laf edildi. Bakın yönetim ilk bahansinde Fatihi kaça getireceğiz, bu adam 2 ye oynuyor bizden de aynısını isterse ne yapacağız dedi, sonra çıkıp biz az para verip onu mağdur etmek istemiyoruz dedi.

Arkadaşlar kaptan her şekilde gelmek istiyor, askerlik para pul hikaye.

haklısın abi.almak isteyen kararlı davranır zamanında alırdı. başkanı bu konuda savunmam. o günlerde bile en kızdığım mesele aslında Fatih'in alınmaması değil alınmama sebebinin yine Fatih olarak gösterilmesiydi.bir şekilde Fatih'in hedef olarak gösterilmesiydi. dediğim gibi başkanı severim ama hataları vardır bunu da bilirim. bu konuda malesef hatalıdır başkan. özellikle Hayrettin Hacısalihoğlu'nun etkisi altında kaldığı için. İkisi arasındaki ilişkiyi çözemedim gitti zaten. Başkan onsuz bu klübü yönetemem diyor. neden bilmiyorum...

neyse abi seninle konuşmak güzel ama benim şimdi çıkmam lazım.
kendine iyi bak.sen bize lazımsın.

Dursun Kaplan
08.12.2009, 12:03

Evet 1 ay.

Cihad Varlı
08.12.2009, 12:04

Evet abi , yaklaşık 1 ay .

Mesut
08.12.2009, 12:04
bu söz kime birader?

not: Recep abi teşekkür ederim. aslında sen de haklısın dediklerinde. bu iş o kadar medyatik oldu ki artık Fatih'in her çıkan haberi yalanlaması gerçekten abes olacak. neyse abi kaptanımızla bir daha konuşursan bizden çok selam söyle. özlemle kendisini bekliyoruz.

tartışanlara hayır anlamıyoruz ki fatih ntvde ropartaj verdiğinde ogle bir sorunum yok dedi hala askerlik konusuluyor.yönetimin kıvırması bu anlamaayan varmı bunu

Serdær
08.12.2009, 12:06
Evet 1 ay.

Evet abi , yaklaşık 1 ay .

Peki Fatih Tekke'nin askerlik süresi için yurt dışında 15-20 gün daha kalması gerekiyor deniyor.

Zenit ile her konuda anlaşıp hatta ön protokol yapıp 15-20 gün daha yurt dışında gösterip transfer edemezmiyiz.

Bana mantıklı geliyor sizce ?

İHTİLALL
08.12.2009, 12:07
Son ana kadar Şenol Güneş'i vazgeçirmek için çaba sarfedeceklerdir..

Eğer mecbur kalıp alırlarsa da,tıpkı diğer oyunculara yaptıkları gibi(Yattara,Song,Sylva,Egemen,Ersun,Broos vs.)gün yüzü göstermemeye çalışacaklardır..

Cihad Varlı
08.12.2009, 12:08
Peki Fatih Tekke'nin askerlik süresi için yurt dışında 15-20 gün daha kalması gerekiyor deniyor.

Zenit ile her konuda anlaşıp hatta ön protokol yapıp 15-20 gün daha yurt dışında gösterip transfer edemezmiyiz.

Bana mantıklı geliyor sizce ?

Abi bu işin mutlaka çözüm yolu vardır zaten . Bunu yönetimde biliyor . Ama şu dönemde bu konuyu duyunca siyasetçi kesiliyorlar . Bir öyle , bir böyle . O yüzden yaparsa Şenol Güneş yapar bu transferi .

Süleyman Sofu
08.12.2009, 12:10
http://www.haber61.net/images/news/19457.jpg

Takvim gazetesinin ilginç iddiası. Takvim Gazetesi bu günki sayasında Fatih'in askerlik için gereken süreyi doldurduğu ve resmi yazıyı beklediğini yazdı. Aynı gazete resmi yazının gelmesiyle birlikte Fatih'in Trabzonspora imza atacağını da iddia etti

İŞTE TAKVİMİN HABERİ
3 Ağustos 2006'da Rusya'ya gidip Zenit ile sözleşme imzalayan Fatih Tekke, dövizli askerlik için yurt dışında geçirmesi gereken süreyi doldurdu. Askerlik yasasında yer alan "1095 gün yurt dışında bulunma" maddesini 1222 günle yerine getiren Fatih'in dövizli askerlik yapmasına bir engel olmadığı ortaya çıktı. Golcü oyuncunun, 5 bin122 euro karşılığında 21 gün süreyle silah altına girdikten sonra Trabzon'a imza atacağı öğrenildi.

Rusya'daki Türk konsolosluğundan bu ülkede bulunduğu günlerle ilgili bilgi alan Fatih Tekke'nin, konuyla ilgili resmi yazıyı beklediği kaydedildi. Fatih'in, Villarreal'den Beşiktaş'a gelen Nihat'ın izlediği yolu izleyeceği öğrenildi. Golcü oyuncu, Zenit ile olan sözleşmesini fesh etmeden askerlik görevini yerine getirecek ve Trabzon'a imza atacak. Konuyu yakından takip eden yönetim, Fatih ile önümüzdeki günlerde görüşecek.

basın ayrı diyor yönetim ayrı ama sonuç aynı
FATİH TEKKE YUVAYA DÖNEMK İSTİYORRRRR...

Orhan Aydın
08.12.2009, 12:11
Fatih zaten ikna olmuş durumda . Önemli olan Zenit'in ikna olması .

Kardeşim Zeniti'in müdahil olması mümkün değil benim bildiğim.Olay yönetimin yine kıvırıp kıvırmamasında.

Cihad Varlı
08.12.2009, 12:12
Fotomaç ile Takvim aynı kaynaklı gazeteler . İkiside ortak kullanmış haberi .

Kardeşim Zeniti'in müdahil olması mümkün değil benim bildiğim.Olay yönetimin yine kıvırıp kıvırmamasında.

İstenen bonservis verilirse tabi ki sorun çıkarmazlar . Ama pürüz de burda çıkıyor zaten ortaya , yönetim Zenit'in istediği bonservisi verecek mi ? Kaldı ki Zenit Fatih ile sözleşme uzatmak istiyor .

Süleyman Sofu
08.12.2009, 12:13
Şenol Güneş Takviye İstedi
08 Aralık 2009 / 11:35
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Ankaragücü maçı sonrası yönetime belli bölgelerde takviyeye ihtiyaç duyduklarını söyledi.

Takımdan gitmek isteyenler dışında kimseyi göndermeyi düşünmediğini söyleyen Güneş, "Trabzonspor'un geleceği aydınlıktır" dedi.

Trabzonspor'da üst üste alınan iki galibiyet sonrası moraller yerine geldi. Buna rağmen kendisini Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne kapayan ve henüz yakın arkadaşları da dahil olmak üzere birçok kişiyle görüşemeyen teknik direktör Şenol Güneş, devre arasında takımı daha da güçlendirmek için çalışmalarını sürdürüyor.

Ankaragücü galibiyeti sonrası yönetime takviyeye ihtiyaç duyduklarının mesajını veren ve isim belirlemek için sportif direktör Ünal Karaman'la sürekli görüşme halinde olan Güneş'in, takımdan gitmek istemeyen sporcuyu gönderme düşüncesinin bulunmadığı belirtildi.

Güneş'in özellikle Fatih Tekke'nin takıma katılması konusunda yönetime baskı yapabileceği belirtilirken, alternatif isimler üzerinde de durulduğu kaydedildi. Bu arada henüz yardımcılarını netleştirmeyen Güneş, bu konuda da yoğun bir arayış içerisinde. Bordo - mavili teknik adamın eski öğrencisi ve Trabzonspor'da gol krallığı yaşamış olan Şota'ya yardımcılık teklifi yaptığı ancak henüz net bir cevap alamadığı da vurgulandı. Güneş'in kaleci antrenörünün ise uzun yıllar Kocaelispor'un kalesini koruyan Alper Boğuşlu olması bekleniyor.

GÜNEŞ: "HEPİMİZİN TEK BEKLENTİSİ BAŞARI"

Bu arada Şenol Güneş, kulübün aylık dergisindeki ilk yazısında taraftarlara seslendi. Güneş, göreve başlarken imza töreninde gördüğü tablonun kendisini fazlasıyla duygulandırdığını belirterek, "Bordo - mavili camiayla tekrar buluşmanın tarifsiz heyecanı içindeyim. Burada hepimizin tek beklentisi başarı. Trabzonspor'u iyi temsil etmek, bunu gururla hayata geçirmek bizim açımızdan fazlasıyla önemli.

Türk spor kamuoyunun beklediği bütün işleri yapmak için Trabzonspor'dayım. Trabzonspor sıkıntılardan geçmiş olabilir ancak marka değeri büyük olan bir kulüptür. Dünya markası olması için hep birlikte el ele vermeliyiz. Eğer birbirimize karşı hoşgörülü olabilirsek uyumlu çalışma imkanı da bulabiliriz" dedi.

Orhan Aydın
08.12.2009, 12:17
Fotomaç ile Takvim aynı kaynaklı gazeteler . İkiside ortak kullanmış haberi .

İstenen bonservis verilirse tabi ki sorun çıkarmazlar . Ama pürüz de burda çıkıyor zaten ortaya , yönetim Zenit'in istediği bonservisi verecek mi ? Kaldı ki Zenit Fatih ile sözleşme uzatmak istiyor .

Zeyden miydi neydi adını bilmiyorum o kurala göre Zenit'e sözleşme bitene kadar ölan alacaklarını ödeyince tranfer gerçekleşiyor.Yani bizim yönetimden başkası yalan.Dediğim gibi yine fırıldaklık yapacaklar mı? konu bu

Cihad Varlı
08.12.2009, 12:19
Zeyden miydi neydi adını bilmiyorum o kurala göre Zenit'e sözleşme bitene kadar ölan alacaklarını ödeyince tranfer gerçekleşiyor.Yani bizim yönetimden başkası yalan.Dediğim gibi yine fırıldaklık yapacaklar mı? konu bu

Başladılar bile . Önce ;

- Zenit Fatih'i vermesse savaş açamayız .

dediler . Sonra ;

- Askerlik sorunu var onu hallederse görüşürüz .

dediler .

Doruk
08.12.2009, 12:26
Takvim kolay kolay yalan haber yazmaz.

karatasof
08.12.2009, 12:35
Fatih Tekke transferi gerçekten bir TEZ KONUSU halini aldı Trabzon'da.
Daha üç ay önce Başkan tarafından ''disiplinsiz olan,menejerini konuşturan,çok para isteyen adam'' konumundaydı şimdi tüm bu sorunlar unutuldu bu defada Askerlik durumu ortaya çıktı.
Bu çorba daha çoooooook su kaldırır gibime geliyorya, durun bakalım daha neler işiteceğiz......

Cihad Varlı
08.12.2009, 12:40
Geçen yıl şampiyonluğu forvetler kaçırmadı mı ? Evet . Bu yıl lige iki forvetle başladık . Böyle olacağı baştan belliydi . 2 forvetimiz sadece 6 gol atabilmiş . Yönetim böyle olacağını bilmiyor muydu ? Balık baştan koktu zaten . Bütün bunları gören yönetim hala Fatih'i almıyorsa eğer ben Broos'un değil , yönetimin aklından şüphe ederim .

Recep Alkan
08.12.2009, 13:05
Fatih Tekke transferi gerçekten bir TEZ KONUSU halini aldı Trabzon'da.
Daha üç ay önce Başkan tarafından ''disiplinsiz olan,menejerini konuşturan,çok para isteyen adam'' konumundaydı şimdi tüm bu sorunlar unutuldu bu defada Askerlik durumu ortaya çıktı.
Bu çorba daha çoooooook su kaldırır gibime geliyorya, durun bakalım daha neler işiteceğiz......

Böyle bir sorun hiç olmadı ki abi.

Bunlar hep bizim yönetimimizin ne kadar hayal gücü olduğunun en güzel göstergesi idi. Yukarı da da yazdım, yönetim ortaya attığı hiçbir bahaneyi 3 günden fazla sürdüremedi, bakalım askerlik onları ne kadar oyalayacak göreceğiz...

Onur Akyüz
08.12.2009, 13:16
arkadaşlar benim anlamadığım tek nokta şu 5,5 ay mevzusu,

bende üniversite mezunuyum ama 12 ay askerlik yapıyorum,

hatta 2 de içtimaya çıkıcam:)

yani kaptan yaparsa neye göre 5,5 ay yapıyor,yaşla alakalı bir durumsa bilemem,

ama 12 ay da ihtimal dahilinde.

Onur Akyüz
P.Atgm/Kıbrıs:D

karatasof
08.12.2009, 13:16
Böyle bir sorun hiç olmadı ki abi.

Bunlar hep bizim yönetimimizin ne kadar hayal gücü olduğunun en güzel göstergesi idi. Yukarı da da yazdım, yönetim ortaya attığı hiçbir bahaneyi 3 günden fazla sürdüremedi, bakalım askerlik onları ne kadar oyalayacak göreceğiz...

Tekke'yi Askeri Makamlara davullu zurnalı ihbar ettik ya.:rolleyes:
Artık gerisi Tekke ile ASAL arasında.
Eğer Fatih Tekke bu badireyide atlatabilirse yeni bahaneler hazırdır diye tahmin ediyorum.
Ne demişler;
''Bizans'ta hille bitmez!''
H.H ve S.Ş Tekke transferi için uğraşıyorlar gerçekten.:D

Recep Alkan
08.12.2009, 13:21
Onur dediğinde ihtimal dahilinde, tam bilgim yok bu konuda, ama tahminnim milli oyunculara belki bu şekil bir uygulama yapılıyordur. Tabiki sadece tahmin.

Karatasof;

abi, bu yönetimin kafası hiç çalışmıyor, Fatihi ne kadar kötüleyip olmaması için uğraştılarsa hep geri tepti, hatta daha gözlerde yüceltti, olan hep kendilerine oldu, bir olayın bu kadar kredi kaybettirmesine nasıl oluyor da izin veriyor bir yönetim kurulu pardon 2 kişi anlam veremiyorum.

Yeni bahane ise büyük ihtimal, Fatih nıke giymem diyor, illa 9 numara diyor, saçları uzun vs olur gibi geliyor...

Süleyman Sofu
08.12.2009, 14:00
http://www.bordomavi.net/images/anket/a_ftekke.jpg
Fatih Tekke'nin yeniden Trabzonspor'a transfer edilmesini ister misiniz?
Oylama Sonuçları

Hayır
%5.87
Evet
%94.13

Bİ NOSTALJİ OLSUN YÖNETİMEDE KAPAK OLSUN
hadi hayırlı tıraşlar sn.Başkan...

Özkan
08.12.2009, 14:03
arkadaşlar benim anlamadığım tek nokta şu 5,5 ay mevzusu,

bende üniversite mezunuyum ama 12 ay askerlik yapıyorum,

hatta 2 de içtimaya çıkıcam:)

yani kaptan yaparsa neye göre 5,5 ay yapıyor,yaşla alakalı bir durumsa bilemem,

ama 12 ay da ihtimal dahilinde.

Onur Akyüz
P.Atgm/Kıbrıs:DSpor akademisi mezunu 38 yaşında bir futbolcuyu TSK neden 1 yıl boyunca asteğmen olarak görevlendirsin ki? Ne işlerine yarayacak? Fatih Tekke rahat bir yerde 5,5 ay askerlik yapar ve evine döner.

karaman6106
08.12.2009, 14:27
http://www.asal.msb.gov.tr/bilgilendirme_brosuru/Dovizle_%20Askerlik_Bilgilendirme_Brosuru.pdf

karaman6106
08.12.2009, 14:29
bütün bilgiler burada...

BAHADIR33
08.12.2009, 14:40
1095 günü fiili olarak doldurduysa Ocak celbinde gidebilir.Şubat başında da askerliği biter.

nbay
08.12.2009, 14:45
herkes bi yorum yapıyo,fatih tekke bi çıkıp konuşsada rahatlasak yaw

Cihad Varlı
08.12.2009, 14:48
Fatih'in konuşması yetmez . Yönetimin adam akıllı bir açıklama yapması lazım .

BAHADIR33
08.12.2009, 14:49
Fatih'in açıklama yapmaması normal. Bu haktan yararlanabilmesi için Fiili olarak halen yurtdışında çalışıyor olması gerek . Yani yurda kesin dönüş yaparsa bu haktan faydalanamıyor. o yüzden tüm bu işlemler halledilip askerliğini yaptıktan sonra sözleşme imzalayacaktır.

cobts28
İşin ekonomik boyutu önemli zenitin isteyecegi bonservis bedeli aslında öne çıkan bence çünkü borç 120 130 trilyon arası artı tekkenin askerlik sorunu varsa agustostan önce kesin söylüyorum takıma katılmaz.

BAHADIR33
Bu yüzden görüşmeler yapılıyorsa bile kamuoyu ile paylaşılmaması makul karşılanmalı

seyyah61
08.12.2009, 14:51
Yönetim Fatih Tekke konusunda Broos'a göz göre göre yalan söyledi.
Hadi yabanci oldugu icin anlamadi farz edelim.
Bari rica minnet getirdiginiz ve Fatih Tekke'yi istedigini acik acik beyan eden Senol Günes'e ayni seyi yapmayin.
Yapmayin ki, tüm yetkiyi kendisine verdik dediginiz Senol Günes ve taraftar nezdinde tekrar yalanci duruma düsmeyin.

Cihad Varlı
08.12.2009, 14:52
İşin ekonomik boyutu önemli zenitin isteyecegi bonservis bedeli aslında öne çıkan bence çünkü borç 120 130 trilyon arası artı tekkenin askerlik sorunu varsa agustostan önce kesin söylüyorum takıma katılmaz.

Fatih'in yaş itibariyle sezon sonuna kadar alacaklarını ödersek alabiliyormuşuz .

Süleyman Sofu
08.12.2009, 15:12
Onu bunu bilmem arkadaş bu yönetimde FATİHİ alacak kapasite yok...

Cihad Varlı
08.12.2009, 15:15
Onu bunu bilmem arkadaş bu yönetimde FATİHİ alacak kapasite yok...

Kapasite demek yanlış olur abi , istek yok diyelim .

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 15:41
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Radyospor’a gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Şenol Güneş’i takımın başına getirdikleri için mutlu olduklarını söyleyen Şener, “Fenerbahçe’ye kendi evimizde yenersek zirveye ortak oluruz” dedi. Radyospor’da Aydın Cingöz ile Gündem programına konuk olan Şener, Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştık diye konuştu.

ÜZERİMİZDEN YÜK KALKTI

Şenol hoca dünyada kendini kanıtlamış, dünya üçüncüsü olmuş bir hoca. Şenol Güneş, içimizzden çıkmış bir isim olduğu için bizim üstümüzden de ciddi bir yük aldı.
Trabzon’da yeniden kenetlenme havasının yakalamaya çalışıyoruz. Devlet törenine yakın bir törenle Şenol Güneş’e imza attırdık. Trabzonspor kenetlenmeye mecburdur.

SONG’A KAPTANLIĞI GÜNEŞ VERDİ

Song’a kaptanlığı Şenol hoca verdi. Hoca kendisine verdiğimiz tam yetkiyi kullandı.

PARA HENÜZ BELLİ DEĞİL

Şenol Güneş’e vereceğimiz parayı henüz kesinleştirmedik, kendisiyle bu konuyu konuşmadık. Ama ezdirilmeyecek bir ücret vereceğiz.

KIRGINLIĞIM OLMADI

Trabzonxspor zor bir şehir, eleştiriler çok çabuk gelir. Bazen insan durup düşünüyor. Kırgınlığım yok. Tecrdübeliyim zor günleri de atlatıyorum.

FATİH TEKKE İSTERSE GELİR

Yöneticimiz Mahmut bey, Fatih Tekke ile konuştu. Para da sorun yok. Fatih’in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki ‘ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım” transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.

FENERBAHÇE’Yİ YENMEMİZ GEREKİYOR

Fenerbahçe’yi kendi evimizde ağırlayacağız ve yenmemiz gerekiyor. Zirveye oynuyorsan yeneceksin. Denizlispor maçını kazanırsak ve Fenerbahçe’yi de son maçta yenersek zirvceye ortak oluruz.

YATTARA’YI BEKLİYORUZ

Yattara’nın kendisini göstermesini bekliyoruz, topsuz koşu yapıyor topla henüz oynayamıyor. Yattara’dan beklentimiz tabiki büyük.

http://www.maraton.com.tr/haberler/95215/fatih-tekke-ile-para-da-anlastik.html

" hayırlı olsun demek erken mi şimdi den "...............

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 15:43
en geç 1 saat içinde medyatrabzonda bu haberi flaş olarak verir ve kaynağın maraton olduğunu göstermez :)

Cihad Varlı
08.12.2009, 15:44
Ben diyorum abi ben diyorum , hayırlı olsun .

Cihad Varlı
08.12.2009, 15:44
İş Recep abiye düşüyor . :) Kralı arayıp sorması lazım . Evet mi hayır mı ? :)

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 15:45
evet Recep abiden de güzel haberler bekliyoruz :)

Cihad Varlı
08.12.2009, 15:47
Bir de bakıyoruz Kral benimle kimse görüşmedi diyor . :)

Pro-TS
08.12.2009, 15:49
2 dk. ayrıldık başlıktan bomba haber düştü hadi bakalım hayırlısı.

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 15:49
linkte haberi veren fotosunu bilen basmış kaynağını da göstermiş başkan'da bile bile böyle bi açıklama yani yalan yada taraftarı kandırmak gibi bişi söylemez :D artık şafak vakti o zaman lig ne zaman bitio şafağı hesaplayalım :P

Cihad Varlı
08.12.2009, 15:51
Recep abi Kral askerliği sorun etmiyor demişti . Eğer haber doğruysa bu transfer %90 gerçekleşir .

Tolunay Abdioğlu
08.12.2009, 15:56
Recep abi devreye girebilir misin ? :)

Güzel haberler var. :)

Cihad Varlı
08.12.2009, 15:59
Recep abi nerdesin ?

BAHADIR33
08.12.2009, 16:02
İnşallah yine asparagas değildir.
Başkan'ın dedikleri:

Yöneticimiz Mahmut bey, Fatih Tekke ile konuştu. Para da sorun yok. Fatih’in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki ‘ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım” transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.

peki birkaç soru sorayım...
Mahmut Bey F.Tekke ile askerlik konusunu konuşmamış mı?
en önemli konu bu değil mi?
Fatih "ben gelirim" dememiş mi?

Kubilay ŞAHİN
08.12.2009, 16:03
Arkadaşlar Hemen Telaşa Kapılmayın.. Ne Olacağı Belli Değil..

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:04
İnşallah yine asparagas değildir.
Başkan'ın dedikleri:

peki birkaç soru sorayım...
Mahmut Bey F.Tekke ile askerlik konusunu konuşmamış mı?
en önemli konu bu değil mi?
Fatih "ben gelirim" dememiş mi?

Abi yönetim bu işten en az hasarla çıkmaya çalışıyor . Şimdi topu Fatih'e attılar , her zaman yaptıkları gibi . Anlaştık , eğer çok isterse gelir diyorlar . Yine yanlış yapıyorlar . Bizimkisi umut işte..

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 16:04
sallama haber yada yalan haber olduğu doğru değil çünkü haberi veren kişi kimliğinide belirtmiştir.... birde radyospor kaynağı verildiği için artık gözlerimiz kulaklarımız herşeyimiz ile o mutlu haberi bekliyoruz.........

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:05
sallama haber yada yalan haber olduğu doğru değil çünkü haberi veren kişi kimliğinide belirtmiştir.... birde radyospor kaynağı verildiği için artık gözlerimiz kulaklarımız herşeyimiz ile o mutlu haberi bekliyoruz.........

Haberin aslı radyosporun sitesinde var .

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 16:07
o zaman dediğimiz gibi milyonları sokağa dökecek haberi bekliyoruz artık........

Tolunay Abdioğlu
08.12.2009, 16:08
Recep abide tam offline olacak zamanı buldu.:)

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:10

Ankaragücü mücadelesinde yine adı anıldı, tribünler ismini bağırdı. Ama bu kez ne kaçırılan gollerden sonra yaşandı bu sahneler ne de Fatih Tekke’nin Rusya’da gol üzerine gol attığı dönemlerde. Ligi biten yıldız oyuncu her zaman olduğu gibi soluğu Trabzon’da aldı ve Ankaragücü maçını izlemek için de Avni Aker’e koştu. Önceleri arka saflarda izliyordu maçı ama kendisini TV’de görenler stattakileri aradı, sonra da o tezahürat başladı: Fatih Tekke! Karşılaşmanın ardından açıklama yapmaktan kaçınan ve köyüne çekilen eski kaptan popüler adıyla ‘mahalle baskısından’ bunaldı. Neredeyse her gördüğü Trabzonlu’nun, “Anlaştın mı?” sorusuna maruz kalan Fatih Tekke, şartlar itibariyle yanıt vermekte de zorlandığı için topu Trabzonspor yönetimine atıyor.

‘Rusya’da çok sıkıldım’

Zenit’e 7.4 milyon Euro’ya satılan Fatih Tekke’nin sözleşmesi 2010’un Ağustos ayında tamamlanıyor.

FANATİK .

Ee Kral geldi o zaman . :p

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 16:13
Cio henry

İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH İNŞALLAH

Orhan Aydın
08.12.2009, 16:16
Hayal kırıklığı olmaması için fazla umut bağlayamayalım ne yıkımlar gördük biz hemde kaçak değildi yapılarımız.

matrix5782
08.12.2009, 16:30

görüşme yapıldı ve anlaşma sağlandı

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:31
görüşme yapıldı ve anlaşma sağlandı

Fatih Tekke Trabzonspor'da başlığı açabilir miyiz ? :)

seyduna_efil
08.12.2009, 16:35
Fatih Tekke Trabzonspor'la parada anlaştı

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/798820081030113220320.jpg
rabzonspor Başkanı Sadri Şener, Şenol Güneş'i takımın başına getirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Fenerbahçe'yi kendi evimizde yenersek zirveye ortak oluruz." dedi.
Başkan Şener, Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştıklarını belirttiği Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem programında yaptığı açıklamada, ''Şenol hoca dünyada kendini kanıtlamış, dünya üçüncüsü olmuş bir hoca. Şenol Güneş, içimizden çıkmış bir isim olduğu için bizim üstümüzden de ciddi bir yük aldı. Trabzon'da yeniden kenetlenme havasının yakalamaya çalışıyoruz. Devlet törenine yakın bir törenle Şenol Güneş'e imza attırdık. Trabzonspor kenetlenmeye mecburdur.'' diye konuştu.

Daha önce kadro dışı bırakılan Rigobert Song Bahanag'ı Teknik Direktör Şenol Güneş'in affettiğini ve Song'a kaptanlığı Şenol hocanın verdiğini belirten Başkan Şener, ''Bu konuda Şenol hoca kendisine verdiğimiz tam yetkiyi kullandı.'' dedi.

PARA HENÜZ BELLİ DEĞİL

Başkan Şener, Teknik Direktör Şenol Güneş'e verecekleri paranın hiç konuşulmadığını da belirterek, ''Şenol hocamıza vereceğimiz parayı henüz kesinleştirmedik, kendisiyle bu konuyu konuşmadık. Ama ezdirilmeyecek bir ücret vereceğiz. Trabzonspor zor bir şehir, eleştiriler çok çabuk gelir. Bazen insan durup düşünüyor. Kırgınlığım yok. Tecrübeliyim zor günleri de atlatıyorum.'' diye konuştu.

Başkan Şener, Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun Fatih Tekke ile konuştuğunu da belirterek, ''Para da sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki 'ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.'' dedi.

Başkan Şener, sakatlığı nedeniyle bu sezon bir türlü forma giyemeyen İbrahim Yattara'nın kendisini göstermesini beklediklerini belirterek, ''Topsuz koşu yapıyor topla henüz oynayamıyor. İbrahim Yattara'dan beklentimiz tabiki büyük.'' dedi.

http://www.haber7.com/haber/20091208/Fatih-Tekke-Trabzonsporla-parada-anlasti.php

avniaker
08.12.2009, 16:35
bu bir şakamı matrix ?

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:36
http://www.ligtv.com.tr/Default.aspx?r=1&hid=65029

matrix5782
08.12.2009, 16:36
bu bir şakamı matrix ?

şu ana kadar verdiğim haberlerin hangisi şaka çıktı

Tolunay Abdioğlu
08.12.2009, 16:38

Abi sana inanmayanlar utansın boşver. :) :p

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:39

Abi anlaşma sağlandı biliyoruz , peki Fatih uzun dönem askerlik yapmayı kabul etti mi / edecek mi ?

Emre GÜRDAL
08.12.2009, 16:40
ya anlamadıgım bı konu bole bıse varsa neden trabzonsporun wep sıtesınde yazmıyolar kı sagda solda konusyolar ayrıca hatırlıyosam kralın bı konusmadında sole dıyodu fatıh askerden kactı dedırtmem gıbı bı sozu vardı..

Tolunay Abdioğlu
08.12.2009, 16:41
ya anlamadıgım bı konu bole bıse varsa neden trabzonsporun wep sıtesınde yazmıyolar kı sagda solda konusyolar ayrıca hatırlıyosam kralın bı konusmadında sole dıyodu fatıh askerden kactı dedırtmem gıbı bı sozu vardı..

Resmi sitede şuana kadar transfer ettiğimiz hiçbir futbolcu hakkında ne yalanlama mesajı gördüm ne doğrulama mesajı.

matrix5782
08.12.2009, 16:42
Abi anlaşma sağlandı biliyoruz , peki Fatih uzun dönem askerlik yapmayı kabul etti mi / edecek mi ?

askerliğin sorun olacağını zannetmiyorum

Dursun Kaplan
08.12.2009, 16:44
Matrix abi önce gerçek adını bilsek böyle film ismiyle olmuyor be abi. :)

Sonrada kısa bi özet geçsen bize. :)

İsa
08.12.2009, 16:45
Tekke transferi Gökhan,Alanzinho ve Yattara'yı bize yeniden kazandırabilir.

Tolunay Abdioğlu
08.12.2009, 16:45

Aynen ismiyle hitab etmemiz daha güzel olur. :)

Emirhan Ömeroğlu
08.12.2009, 16:46
Fazla heyecan yapmayın arkadaşlar :) Sakin olun sonra büyük umutsuzluğa kapılmayın. Sakin sakin sakin.

Pro-TS

gerçek adı uğur

hamucera
yahıu ben analamdım bu gün işini 1229 gün çıkıyor,
kaç gün olması lazım kriter ne

matrix5782
08.12.2009, 16:47
ismim uğur ankaragücü maçı öncesi söyledim masaya oturulacak diye fatih tekke ile yönetim her konuda anlaşma sağlandı.askerlikle ilgili gün hesabı var tekkenin gün dolmuşsa 21 gün yapar dolmamışsa 38 yaşından sonra yapar.

nbay
08.12.2009, 16:47
3 seneyi doldurdumu doldurmadı mı tekke şimdi? 6 ağustos 2006 da gittiyse 6 ağustos 2009 da doldurmuş olmuyormu ? başkanın söyledikleri bunun aksini gösteriyor,gerçek nedir ne değildir bilmiyoruz valla

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:50

1095 gün olması gerekiyormuş , Takvim gazetesine göre .

Recep Alkan
08.12.2009, 16:51
2 saat girmedik hemen ortalık karışmış, uğrur kardeşim zaten vermiş birçok haberi, reise ulaşmanın imkanı yok arkadaşlar, ama ulaşabildiğim isimlere bir bakayım, güzel haberler vermeyi çok istiyorum, ama başkan bunu demişse tahminim bu iş bitmek üzeredir.

Hayırlısı

Ümit Tekşan
08.12.2009, 16:51
Eğer olay, Askerliğe bağlanıyorsa bence Askerlik sorun olur. Çünkü 28 gün askerlik yapmak varken! Neden 15 ay askerlik yapsın. Kaldıkı askerlik bahane olmasaydı ben eminimki askerlik konusunun adı transferde hiç bir şekilde geçmezdi ve bu transfer gerçekleşirdi.

Hayırlısı olsun diyelim bekleyelim görelim.

Pro-TS
08.12.2009, 16:52
benim bildiğim en az üç yıl yurt dışında kalması lazım
3x367=1101 gün ediyor
yani fatih tekke 1101 gün yurt dışında kaldıysa 21 gün askerlik yapabiliyor.

2006 nın ağustos ayında transfer oldu

3 yıl olması için 2009 ağustosa kadar kalması gerekiyor, 2009 ağustosuda geçtiğimize göre bir sorun yoktur benim anladığım
fatih tekke konsolosluktan günlerimi hespalatacağını söylemişti çünkü türkiyeye geldiği günler bu işe dahil olmuyor. Heralde daha hesaplatmadı o bekleniyor transfer için tahminim bu yönde
umarım bu iş olur

Ümit Tekşan
08.12.2009, 16:54
3x367=1101 gün ediyor

3 yıl olması için 2009 ağustosa kadar kalması gerekiyor, 209 ağustosuda geçtiğimize göre bir sorun yoktur benim anladığım

Bu hesaplamanın içerisinden Türkiye'de olduğu günleri çıkarman lazım. Rusya da sezon sezon bitiminden sonra Fatih TEKKE Türkiye'ye geldiğinden dolayı burda kaldığı günler hesaplanmıyor ( Üç Yıl İçerisinde )....

matrix5782
08.12.2009, 16:54
3x367=1101 gün ediyor

3 yıl olması için 2009 ağustosa kadar kalması gerekiyor, 2009 ağustosuda geçtiğimize göre bir sorun yoktur benim anladığım

burada kaldığı günler eklenmiyor

Cihad Varlı
08.12.2009, 16:56
Kral'ın Ligtv'ye yaptığı açıklamalar ne olacak peki ? Askerlik süresi dolmadıysa dönüşüm gecikebilir demiş .

devilkid
sürekli mi dısarıda kalması lazım...38 yaşında gider katara 6 ay top oynayıp gelir...

Koray
Şu işi Lig başında halletseydiniz ne olur ya, yok yere kendinizi taraftarın fözünde düşürdünüz...

Neyse artık güzel haberler bunlar...

Murathan
08.12.2009, 16:57
Fatih Tekke alındı mı şimdi :)

Ali Tunahan Güllü
08.12.2009, 16:57
2 saat girmedik hemen ortalık karışmış, uğrur kardeşim zaten vermiş birçok haberi, reise ulaşmanın imkanı yok arkadaşlar, ama ulaşabildiğim isimlere bir bakayım, güzel haberler vermeyi çok istiyorum, ama başkan bunu demişse tahminim bu iş bitmek üzeredir.

Hayırlısı

Tamam abi bekliyoruz:)

Emre GÜRDAL
08.12.2009, 16:58
bu ıs olmucak fazla umutlanmayın

Kubilay ŞAHİN
08.12.2009, 16:59
@Emres61: Ola Milleti Hevesinden Etme..:D

Hadi Bakalım İnşallah..

Salih Yazıcı
08.12.2009, 17:00
Bakın arkadaşlar ülke olarak hasas bir dönemden geçiyoruz kaptan askerlikten dolayı gelmemezlik yapmaz.

Ali Tunahan Güllü
08.12.2009, 17:00
Olacak olacak bu sefer olacak İnşallah:)

Atılay
08.12.2009, 17:01
bu ıs olmucak fazla umutlanmayın

Olur Emre olur sen o imzanı değiş artık zaten 20bin kişinin bu konuda baskısını göremedim

Pro-TS
08.12.2009, 17:02
recep abi ulaşamadınmı birine

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 17:02
bir gelişme var galib abu başlık bu kadar ilgi görmez normalde...

matrix5782
08.12.2009, 17:03
şenol güneş bloglar arsı kopma var 3 transfer istiyorum bunların içinde olmazsa olmazım fatih tekke dir.diğerleri stoper ve orta sahadır

Cihad Varlı
08.12.2009, 17:03
Kral gelecek daha ne olsun .

devilkid
08.12.2009, 17:04
fatih sürem dolmuştur galiba ,gidip saydırmam lazım demişti...onunla ilgili yok mu haber...

seyduna_efil
08.12.2009, 17:05
Fatih Tekke Trabzonspor'la parada anlaştı

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/798820081030113220320.jpg
rabzonspor Başkanı Sadri Şener, Şenol Güneş'i takımın başına getirdikleri için mutlu olduklarını belirterek, "Fenerbahçe'yi kendi evimizde yenersek zirveye ortak oluruz." dedi.
Başkan Şener, Fatih Tekke ile parasal konularda anlaştıklarını belirttiği Radyospor'da Aydın Cingöz ile Gündem programında yaptığı açıklamada, ''Şenol hoca dünyada kendini kanıtlamış, dünya üçüncüsü olmuş bir hoca. Şenol Güneş, içimizden çıkmış bir isim olduğu için bizim üstümüzden de ciddi bir yük aldı. Trabzon'da yeniden kenetlenme havasının yakalamaya çalışıyoruz. Devlet törenine yakın bir törenle Şenol Güneş'e imza attırdık. Trabzonspor kenetlenmeye mecburdur.'' diye konuştu.

Daha önce kadro dışı bırakılan Rigobert Song Bahanag'ı Teknik Direktör Şenol Güneş'in affettiğini ve Song'a kaptanlığı Şenol hocanın verdiğini belirten Başkan Şener, ''Bu konuda Şenol hoca kendisine verdiğimiz tam yetkiyi kullandı.'' dedi.

PARA HENÜZ BELLİ DEĞİL

Başkan Şener, Teknik Direktör Şenol Güneş'e verecekleri paranın hiç konuşulmadığını da belirterek, ''Şenol hocamıza vereceğimiz parayı henüz kesinleştirmedik, kendisiyle bu konuyu konuşmadık. Ama ezdirilmeyecek bir ücret vereceğiz. Trabzonspor zor bir şehir, eleştiriler çok çabuk gelir. Bazen insan durup düşünüyor. Kırgınlığım yok. Tecrübeliyim zor günleri de atlatıyorum.'' diye konuştu.

Başkan Şener, Yönetim Kurulu üyesi ve Genel Sayman Mahmut Aksu'nun Fatih Tekke ile konuştuğunu da belirterek, ''Para da sorun yok. Fatih'in askerlikle ilgili bir sıkıntısı var. Fatih Tekke derseki 'ben geliyorum, uzun dönem askerlik yaparım' transfer biter. Fatih için kulübü Zenit ile anlaşırız, ona sorun gözüyle bakmıyorum.'' dedi.

Başkan Şener, sakatlığı nedeniyle bu sezon bir türlü forma giyemeyen İbrahim Yattara'nın kendisini göstermesini beklediklerini belirterek, ''Topsuz koşu yapıyor topla henüz oynayamıyor. İbrahim Yattara'dan beklentimiz tabiki büyük.'' dedi.

http://www.haber7.com/haber/20091208/Fatih-Tekke-Trabzonsporla-parada-anlasti.php

arkada kalmasın

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 17:06
başkan öyle dediğine göre bu iş bitmiştir fatihte yapar artık bir güzellik...

Emirhan Ömeroğlu
08.12.2009, 17:07
Ligtv.com.tr'de güzel bir haber yapmışlar.

Cihad Varlı
08.12.2009, 17:08
Gelir , 38'ine kadar oynar . Sonra gider Suriye'de kalır biraz . 21 gün yapar olur biter . :)

Recep Alkan
Kaptana ulaşmak hayal arkadaşlar, Lig Tv nin bile röportajını kabul etmemş hafta sonu bu konu ile ilgili, kendisinden haber almak zorlaşıyor, yakınları da bu konuda çok fazla konuşmak istemiyor, geçen seneki olaylardan sonra kimse olaylara kesin gözü ile bakamıyor.

Kaptanın askerlik konusu kendi tahminlerine göre Temmuz ortası ağustos başı gibi dolacağı yönünde yani daha bu işin olabilmesi için (askerliğin kısa olması) kaptanın daha en az 8-9 ay daha yurt dışında kalması gerekiyor.

Kaptan üniversite mezunu olduğu için aksi durumda 6 ay askerlik yapacak, bunu da göze almış durumda, Rubin Kazanın da kaptanı ciddi ciddi istediği söyleniyor,

Yani durumlar karışık, kaptan haricinde doğruları kimse bilmiyor desem yeri var, o da konuşmak istemiyor zaten daha doğrusu ulaşılamıyor.

Beklemeye devam,

NOT: Bu iş olursa başlığı benden başkası açmayacak ona göre :D

Ali Tunahan Güllü
şenol güneş bloglar arsı kopma var 3 transfer istiyorum bunların içinde olmazsa olmazım fatih tekke dir.diğerleri stoper ve orta sahadır

Peki ortasaha ve defans için alternatifler nedir?

Ali Tunahan Güllü
08.12.2009, 17:10
Kaptana ulaşmak hayal arkadaşlar, Lig Tv nin bile röportajını kabul etmemş hafta sonu bu konu ile ilgili, kendisinden haber almak zorlaşıyor, yakınları da bu konuda çok fazla konuşmak istemiyor, geçen seneki olaylardan sonra kimse olaylara kesin gözü ile bakamıyor.

Kaptanın askerlik konusu kendi tahminlerine göre Temmuz ortası ağustos başı gibi dolacağı yönünde yani daha bu işin olabilmesi için (askerliğin kısa olması) kaptanın daha en az 8-9 ay daha yurt dışında kalması gerekiyor.

Kaptan üniversite mezunu olduğu için aksi durumda 6 ay askerlik yapacak, bunu da göze almış durumda, Rubin Kazanın da kaptanı ciddi ciddi istediği söyleniyor,

Yani durumlar karışık, kaptan haricinde doğruları kimse bilmiyor desem yeri var, o da konuşmak istemiyor zaten daha doğrusu ulaşılamıyor.

Beklemeye devam,

Tamam Recep abi başlık zaten senin hakkın:D

İnşallah olacak bu iş:)

devilkid
kendi ağzından askerlik için sürem doldu büyük ihtimal
..ama yine de gidip saydırmam lazım dedi...eğer az bir süre varsa şansımı kaçırmam kalırım dedi...

Beklemeye devam,

Emre GÜRDAL

Beklemeye devam,

recep abı bu ıs olsunda ben bmn ye bıle gırmem

Recep Alkan
Şunu da söylemeden geçemeyeceğim, yönetim çok büyük sürpriz yapmazsa, Fatih Tekke hem maddi hemde manevi çok zor bir durumun içine gelecek, artık anlaşılsın içindeki Trabzonspor sevdası arkadaşlar...

Cihad Varlı
08.12.2009, 17:12
BMN Trabzon olarak Fatih'in köyüne bi çıkartma yapılsa fena olmaz . :)

Emirhan Ömeroğlu
08.12.2009, 17:13
Arkadaşlar vallahide billahide heyecan yapmayın ne olur ne olmaz. Sakin olun sakin olun benden demesi :)

Kubilay ŞAHİN
08.12.2009, 17:15
BMN Trabzon olarak Fatih'in köyüne bi çıkartma yapılsa fena olmaz . :)

Abartmayın Arkadaşlar..:)

Recep Alkan
08.12.2009, 17:15
Uğur; parasal konularda anlaşıldı dedin, geçen seneki gibi kandırmaca teklifmiydi bu ? Yani al 300 peşin gerisi maç başı mı ?

Çünkü duyduklarım yine bu yönde. Yoksa peşin garanti bilmem ne kadar para mı ?

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 17:18
yönetimin niyeti varsa çoktan zenitle anlaşmıştır bence...

alioglua
08.12.2009, 17:20
Uğur; parasal konularda anlaşıldı dedin, geçen seneki gibi kandırmaca teklifmiydi bu ? Yani al 300 peşin gerisi maç başı mı ?

inşallah adamla dalga geçer tarzda bir teklifte bulunulmamıştır son imzası sonuçta ve tavan ücret teklif edilmelidir diye düşünüyorum

Koray
08.12.2009, 17:21
Bu iş sezon başı halladiyseydi giden paraya yanmasaydık olmazmıydı ?

Şidmi 6 ay sonra sözleşmesi bitecek olan futbolcu için, söylenene göre 1,5 milyon euro'ya serbest kalıyor, bu 3 trilyon para ediyor :s

Cafer Bulur
08.12.2009, 17:21
Yönetim fatih tekkeye elbette yogunlasmali ama olasi aksiliklere karsi da forvet alternatifini mutlaka hazir tutmalidir.

Fatih tekke transferi olmazda 1.5 forvetle ikinci devreye girmek zorunda kalirsak senol günese ve Trabzonspora bir kez daha ihanet edilmis olacaktir.

Murat 61
08.12.2009, 17:24
Herhalde olacak bu iş. Başkan bir sezon çok iyi işleri yapıp ikinci sezon hiçkimsenin istemediği işlerin altına imza atmıştı, şimdi sıra yine iyi işlerde anlaşılan.

Hayırlısı bakalım.

61karradeniz61
08.12.2009, 17:25
insallah gelir fatih sultan

fatihin gelmesi gökhanin gitmesi demektir

Cafer Bulur
08.12.2009, 17:26
Bu is sezon basindaki senol günes isine benzememeli.

O zamanda senol günesin alternatifini hazirlayamayip hoca transferinde bir komediye imza atilmisti.

Bu sefer de aynisi olursa yönetimi kimse kurtaramaz....

AYYILDIZ
08.12.2009, 17:27
Fatih Tekke 8-9 ay daha yurt dışında kalacağına 5 ay askerlik yapar.Kişisel görüşüm Kaptan her türlü fedakarlık yapar.

matrix5782
08.12.2009, 17:27

rakamla ilgili herhangi bir bilgim yok yalnız yönetimle arsında hiçbir sorun olmadığı 15-20 dakika bir görüşme olduğu ve parsal konuda anlaşma sağlandığı

eğer kandırmaca olsa yine sorun çıkardı ama bu sefer şenol hocanında baskısının büyük payı var.

diğer askerlik konusunda hiç bir bilgim yok

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 17:28
insallah gelir fatih sultan

fatihin gelmesi gökhanin gitmesi demektir
gökhanın gitmesine gerek yok .her ihtimale karşı yedekte beklesin ...

JoKeR™
08.12.2009, 17:29
merakla ve hasretle beklioruz seni kaptan bu takımda

ESER
08.12.2009, 17:30
başkan öyle dediğine göre bu iş bitmiştir fatihte yapar artık bir güzellik...

biz baskanin diyipde bitirmedigi seyleri de hatirliyoruz.. mayisda mabet yenilecek, agustosda tv yayina girecek , devletden alinan banka binasi en kisa zamanda restore edilecek ve muze oraya tasinacak ;) vs gibi.. o yuzden imza atilmadan ne baskana ne de bi baskasina inanmam sahsen..

ayrica fatihin oyle bir sorunu olmasa gerek.. gittigi tarihden itibaren kabaca bir hesap yapsak bile 3.5 seneyi coktan gecti.. yani hafif hafif yan cizme politikalari gibi gorunuyor. ne de olsa alisigiz bahanelere , paslamalara

BDiler61
08.12.2009, 17:37
Bu sefer insallah olur bir hayal kirikligi daha yasarsak toparlanmamiz zor olur.

kemaLAZ61
08.12.2009, 17:39
Neler oldu burda ya? 2 saat uzaklastim hemen düsmüs haberler :)

Recep Alkan
08.12.2009, 17:42
rakamla ilgili herhangi bir bilgim yok yalnız yönetimle arsında hiçbir sorun olmadığı 15-20 dakika bir görüşme olduğu ve parsal konuda anlaşma sağlandığı

eğer kandırmaca olsa yine sorun çıkardı ama bu sefer şenol hocanında baskısının büyük payı var.

diğer askerlik konusunda hiç bir bilgim yok

Uğur bu iş belli oldu, sen kız tarafısın ben erkek :)

Sen yönetim ayağı ben Fatih ayağı.

Kardeşim, geçen sene de yazmıştım, Fatih ile Mahmut Aksu, Ünal Karaman ve adını bilmediğim bir yönetici 10 dakika konuşmuş ve parasal tüm konuarda anlaşmıştı. Yani Fatih para konusuna hiç takılmadı.

Askerlik mevzusuna gelince tekrarlıyorum,

Kaptan tahmini olarak 21 günlük askerliği Temmuz sonu Ağustos başı gibi hak edecek. Daha kesin olarak hesaplatmamış. Kendisi de bilmiyor yani. Ama kendi tahminleri yukarıda saydığım aylara takabul ediyor. Ama kaptan 21 günü pek düşünmüyor, o dönmek istiyor, zaten 4 yıllık üniversite mezunu, en çok 6 ay yapacak. Ve kaptan buna da razı.

Bu saatten sonra elimizden beklemekten başka bişi gelmez...

BAHADIR33
08.12.2009, 17:44
Ben süresini doldurduğunu ve Ocak celbinde askere gideceğini tahmin ediyorum.

aaahmet61
08.12.2009, 17:55
fatih tekke demek en az 2 sene forvet sorunumuz yok demektir.birde kaleci bulabilsek devre arasında rahatlayacağız.

Ali Tunahan Güllü
08.12.2009, 17:56
Kaldı 2 hafta ara transfer dönemine hadi hayırlısı..

Cihad Varlı
08.12.2009, 17:57
Fatih'in Türkiye'de olduğu günler sayılmıyorsa , deplasmana gittiği günlerde sayılmayacaktır o zaman . Nasıl olacak ?

Cafer Bulur
08.12.2009, 18:00
Kaldı 2 hafta ara transfer dönemine hadi hayırlısı..
Transfer dönemi 1 ocakta baslamiyor mu?

Cihad Varlı
08.12.2009, 18:02
http://www.youtube.com/watch?v=f7xH3ss_WKw

Recep Alkan
08.12.2009, 18:05
Uğur durdun yazmadın bişiler, yok mu bir gelişme ???

matrix5782
08.12.2009, 18:14
Uğur durdun yazmadın bişiler, yok mu bir gelişme ???

:)

recep ben sen den bekliyorum sen benden

tel ile ulaşmaya çalışıyorum yok açmıyo bekliyorum

Cihad Varlı
08.12.2009, 18:16
:)

recep ben sen den bekliyorum sen benden

tel ile ulaşmaya çalışıyorum yok açmıyo bekliyorum

Kimi arıyorsun Uğur abi ? :)

Süleyman Sofu
08.12.2009, 18:17
şimdi gidiyorum umarım geldiğimde güzel şeyler görürüm matrix ve recep birbirinizi beklemeyin kaynakları sıkıştırın boş bırakmayın:D:D

Ali Tunahan Güllü
08.12.2009, 18:17
Recep abi ve Uğur abi haberlerinizi bekliyoruz:)

matrix5782
08.12.2009, 18:18
Kimi arıyorsun Uğur abi ? :)

kaynağı son gelişmler için

Recep Alkan
08.12.2009, 18:19
Valla uğur benim tanıdığım herkesin telefonu kapalı, açık olanlarda konu hakkında bilgili değiliz diyorlar.

Galiba bu kadar uğraştıktan sonra bu haberi basından öğreneceğiz :D

Cafer Bulur
08.12.2009, 18:20
kaynağı son gelişmler için
Bir yöneticiyi mi?

Kolay gelsin o zaman.;)

devilkid
08.12.2009, 18:21
mahmut aksu konuşma yasagı vermıstır..olayın duyulup fiyat artmasından cok cekıyoruz demıstı...

Şahinoğlu
08.12.2009, 18:22
Bende Fatih'in gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum ama geçen akşam Ahmet Ağaoğlu'nu dinledim o sene sonu gelecek askerlik sorunu yüzünden dedi bilmiyorum inşallah devre arası gelir.

matrix5782
08.12.2009, 18:22
Valla uğur benim tanıdığım herkesin telefonu kapalı, açık olanlarda konu hakkında bilgili değiliz diyorlar.

Galiba bu kadar uğraştıktan sonra bu haberi basından öğreneceğiz :D

bence tek isim fatih tekke herşey onun elinde ve onda saklı şu an

lig tv yi dahi kabul etmediyse ropotaj için ya kafası çok karışık ya yönetim tarafından hiç bir basın kuruluşuna konuşmamak için söz aldı yada erken konuşmak istemiyor

_SeRKaN_
08.12.2009, 18:23
mahmut aksu konuşma yasagı vermıstır..olayın duyulup fiyat artmasından cok cekıyoruz demıstı...

Allah'tan hiç duyulmadı...:)

Erdal
08.12.2009, 18:24
Hayırdır kalabalığız :)

_SeRKaN_
08.12.2009, 18:24

Kermes var abi Fatih'i uygun fiyata almaya çalışıyoruz...:)

Cafer Bulur
08.12.2009, 18:29
Senin fatih in askerligiyle ilgili bir bilgin var mi abi?

Cihad Varlı
08.12.2009, 18:32
Senin fatih in askerligiyle ilgili bir bilgin var mi abi?

Fatih'in bile yok , Erdal abinin nereden olsun ? Cafer abi . :)

Erdal
08.12.2009, 18:33
Bir ay öncesine kadar böyle bir gündem yoktu...Halen de olduğunu zannetmiyorum...Fatih gelecek mi? Sanırım evet...Ama akşamdan sabaha haber beklenecek bir durum olduğunu sanmıyorum...

Cafer Bulur
08.12.2009, 18:35
Fatih'in bile yok , Erdal abinin nereden olsun ? Cafer abi . :)
Benimkisi de caresizlikten kaynaklanan bir soruydu sanirim.:)

Umarim bu askerlik iddialari bir politikadir.:)

ESER
Fatih'in Türkiye'de olduğu günler sayılmıyorsa , deplasmana gittiği günlerde sayılmayacaktır o zaman . Nasıl olacak ?

Turkiye de kaldigi gunler sayilmiyo ne demek yaa:) adam izinli oldugu surede istedigi yerde kalir, Turkiye degilde amerikaya gitse ,amerika icin ayri bi cetele mi tutacaklardi:) fatih Turkiye ye geldi 1 gun dusun fatihten.. fatih rusyaya geldi 1 gun ekleyin seklinde yurumuyo bu isler bildigim kadariyla.

bende yurtdisinda yasiyorum ve bu bedelli fatih kadar beni de yakindan ilgilendirdigi icin iyi kotu takip ediyorum ve biliorum biseyler bu konu hakkinda,, bu islerde sozlesme esastir, sozlesmeli ve sigortali oldugun sure baz alinir,, yani dogal olarak da izin gunlerinde de sigortalisindir ve hala o kurumun calisanisindir.. kontrati imzaladigi ve rusyadan calisma izni aldigi gun itibariyle o sure islemeye baslamistir fatih icin .. izin gunleri de hizmet sayilir;)

Zeki Akyol
biz baskanin diyipde bitirmedigi seyleri de hatirliyoruz.. mayisda mabet yenilecek, agustosda tv yayina girecek , devletden alinan banka binasi en kisa zamanda restore edilecek ve muze oraya tasinacak ;) vs gibi.. o yuzden imza atilmadan ne baskana ne de bi baskasina inanmam sahsen..

ayrica fatihin oyle bir sorunu olmasa gerek.. gittigi tarihden itibaren kabaca bir hesap yapsak bile 3.5 seneyi coktan gecti.. yani hafif hafif yan cizme politikalari gibi gorunuyor. ne de olsa alisigiz bahanelere , paslamalara

Yani sözlerinize harfiyen katılyıorum lakin önlerınde Şenol Güneş var oyuzden bu kez Tekke gelir umarım sıkıntı cıkmaz...

Cihad Varlı
Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, transferi gündemde olan Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke ile maddi konularda anlaştıklarını söyledi.
Şener, DHA'ya yaptığı açıklamada, Fatih Tekke'nin askerlikle ilgili sorunları bulunduğunu yenileyerek, "Daha önce zaten Genel Saymanımız Mahmut Aksu kendisiyle oturup, maddi konularda anlaşmaya varmıştı. Bu konuda bir sıkıntı yaşamıyoruz. Ancak Fatih'in askerlikle ilgili sorunları var. Eğer bunları kendisi hallederse, bizde gider kulübüyle masaya otururuz ve bu transferi bitirmeye çalışırız. Zaten hocamızda onu istiyor. Ama şu anda bunun gündem olması doğru değil. Daha transfer dönemine uzun bir zaman daha var" diye konuştu.
Şener ayrıca devre arasında birkaç takviye daha yapabileceklerini de vurguladı.
Bu arada tatil ve askerlikle ilgili sorunlarını halletmek için Trabzon'da bulunan Fatih Tekke, basına konuşmama kararı aldı. Daha önceki gelişlerinde açıklama yapmaktan çekinmeyen Tekke'nin, bu sefer suskun kalmayı tercih etmesi ise dikkat çekti.

YUNUS EMRE SEL - TRABZON / DHA

Erdal
08.12.2009, 18:41
Başkanın daha önce anlaştılar demesinden kasıt sezon başındaki görüşmedir. Onun dışında bir görüşme olmadı...Fatih in askerlikle ilgili bir beyanını falan hatırlamıyorum. Bilakis "dert değil" dediğini biliyorum. Fikri değişmiş olabilir ki bu anlaşılacak bir durumdur. Fatih gelir devre arası gelir...

Mehmet Zeki
08.12.2009, 18:42
Bir sorum olacak. Fatih abi bir donem sakatlik yuzunden Hollandaya gelmisti tedavi icin. Bu da o avrupada kaldigi gunlerin icinde sayiliyor mu?

Erdal
08.12.2009, 18:43
15 gün öncesine kadar Fatih ile görüşen olmamıştı...O günden bu güne olmuş olabilir mi? sanmıyorum....Ama gelecektir rahat olun...Ayrıca açıklama yapmama kararı da son derece olgun...Bravo Fatih...20 sene sonraki başkan adayım sensin :)

devilkid
08.12.2009, 18:44
abi askerlik için şüphemiz yok ama rubin- zenit maçından sonra maçında yorgunluğuyla olabilir...askerlik günümü saydırmam lazım...az zamanım varsa yasal hakkımı kullanmak için rusyada kalırım dedi...şimdi insanın kafası karışıyor..

Başkanın daha önce anlaştılar demesinden kasıt sezon başındaki görüşmedir. Onun dışında bir görüşme olmadı...Fatih in askerlikle ilgili bir beyanını falan hatırlamıyorum. Bilakis "dert değil" dediğini biliyorum. Fikri değişmiş olabilir ki bu anlaşılacak bir durumdur. Fatih gelir devre arası gelir...

Cihad Varlı
08.12.2009, 18:45
abi askerlik için şüphemiz yok ama rubin- zenit maçından sonra maçında yorgunluğuyla olabilir...askerlik günümü saydırmam lazım...az zamanım varsa yasal hakkımı kullanmak için rusyada kalırım dedi...şimdi insanın kafası karışıyor..

Yönetimin onunla anlaşacağını katmamıştır işin içine . Avni Aker atmosferi Fatih'in kararını değiştirmeye yeter de artar bence . :)

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 18:52
Bir sorum olacak. Fatih abi bir donem sakatlik yuzunden Hollandaya gelmisti tedavi icin. Bu da o avrupada kaldigi gunlerin icinde sayiliyor mu?
tabiki sayılıyor...

Serdar A
08.12.2009, 18:52
15 gün öncesine kadar Fatih ile görüşen olmamıştı...O günden bu güne olmuş olabilir mi? sanmıyorum....Ama gelecektir rahat olun...Ayrıca açıklama yapmama kararı da son derece olgun...Bravo Fatih...20 sene sonraki başkan adayım sensin :)

20 seneye kalmaz Erdal abi .

Sinem Yılmaz61
08.12.2009, 18:55
Hayirola burasi kayniyor ya..Fatih Tekke demekki gercekten gelicekmis yani :)

Mehmet Zeki
08.12.2009, 18:56
tabiki sayılıyor...

Iyi ozaman. Fatih abi futbolu biraktiktan sonra bir avrupa turu yapar. Sonra askere :).

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 18:58
Iyi ozaman. Fatih abi futbolu biraktiktan sonra bir avrupa turu yapar. Sonra askere :).
ama arkadaşın sorduğu zaman futbolculuk dönemi içinde olduğu zaman...

Mehmet Zeki
08.12.2009, 19:00
ama arkadaşın sorduğu zaman futbolculuk dönemi içinde olduğu zaman...

Ozaman Dubai'da bir yil futbol oynar.?

Alp Yavuz 13
08.12.2009, 19:10
oyyy bi dışarı çıktım recep abim ve uğur abilerimde güzel haberler vermişler artık şu en büyük haberi bi duysak giyse şu formayı ya off offf .......

Cem Akyüz
08.12.2009, 19:11
Tez zamanda sitede şu haberi görmek istiyorum:Fatih Tekke Trabzonspor ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

Recep Alkan
08.12.2009, 19:14
Erdal abi ben bayramdan iki gün önce görüştüm kendisi ile, o zamana kadar telefonunu çaldıran olmamış, son durumlar dahilinde bende olacak gibi görüyorum ama biliyorsun geçen senei, o yüzden kimse bişi demek istemiyor, bence to ne kadar fatihin ayağında görünsede aslında top önetimin kucağındadır, herşeyden önce kaptana samimiyeti göstermeleri gerekir, adam buraya kafası rahat gelmeli, arkamdan kim kuyumu kazacak düşüncesi ile değil...

cihatöztürk
08.12.2009, 19:14
ne oldu bi gelişme mi var yoksa

Mustafa ÖZDEMİR
08.12.2009, 19:19
Tez zamanda sitede şu haberi görmek istiyorum:Fatih Tekke Trabzonspor ile 4 yıllık sözleşme imzaladı

yada , son dakika: fatih tekke trabzonsporda. heralde ogün bmn online rekoru kırar...