PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Mustafa Yüksek
21.07.2009, 10:33
Bazılarımız ciddi anlamda saçmalamaya başladı artık.. Evet Fatıh Bizim için büyük topçu,Forma için ağlayan başka adamda bizim jenerasyonda ondan başkasını görmedim..Ama gelelim şimdiki konuya evet hepimizin isyanı Yalan Konuşma ve Hocaya danışılmadan Futbolcu alınma Yonetim hata yaptı..

Ama bazı arkadaslar hakaret boyutuna getırdı olayı,yonetım gıtsın bu gıtsın su gitsin..Tamam Yonetim gitsin kim gelecek?Geçen sene 20 tane adam hepimizi sevindirdi ama hersene olmaz bu..Nokta Transferler yapılır.

Fatıh Tekke için yürümek isteyen arkadaslar,Neden Belediye karsı Yürümedik Neden Kulup ün menafetleri için yürümedik? neden Akyazı için yürümedik?Fatıh tekke için yüruyorsak yeri geldimi yonetimin arkaında durmak içinde yürümemiz lazım.. Taraftar Sahip çıkandır ona buna soven değildir.

:alkış::alkış: kelimesi kelimesine katılıyorum....

Süleyman Sofu
21.07.2009, 10:37
Hala daha Fatih mi konuşuluyor burda? birileri zorla bu konuyu açıyor ve yıpratmak için kullanıyor gibi geliyor bana.
Başkan, bundan bir kaç ay önce Belediyeyi zorda bırakacak ve taraftarın önüne atacak açıklamalar yaptı. O olaydan sonra birileri Fatihi gündeme getirdi, fatihe açıklama yaptı. Yönetimin fatihi istemediği belli. (katılırsınız katılmazsınız başka mesele) bunu bile bile birileri zorla fatihi gündeme getirtti ve hala daha birileri bu konunun kapanmaması için uğraş veriyor. anlaşılan belediye için yapılan açıklamanın rövanşını almaya çalışıyorlar gibi kafamda düşünceler oluşmaya başladı.

yoksa bir oyuncu için bu kadar yaygara koparmanın ne gibi bir anlamı olur anlamakta zorluk çekiyorum. birileri fatihin arkasına saklanarak başka amaçlar peşindemi koşuyor acaba?

birincisi bu konu kapansın istiyorsan bu konularda takılmazsın kapanmış olur senin için 2.olarakta bahsedilen kişi senin için herhangi bir futbolcu olabilir ama bizim için değil kendi adıma tek amacım kaptanı o formanın içinde görmek senin anlayışın başkaysa oda senin bileceğin iş...

KUTADGU
21.07.2009, 10:37
Cihan, ben her duyduğumu yazmam inan bana...

Erdal abi ben sana tabii ki inanıyorum lakin herkesin garanti para aldığı duyumunu kesinleştirmemiz gerektiğini söylüyorum.

Fatih Öztürk
21.07.2009, 10:39
birincisi bu konu kapansın istiyorsan bu konularda takılmazsın kapanmış olur senin için 2.olarakta bahsedilen kişi senin için herhangi bir futbolcu olabilir ama bizim için değil kendi adıma tek amacım kaptanı o formanın içinde görmek senin anlayışın başkaysa oda senin bileceğin iş...

bende imzamı attım bu yorumuna...

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:39
taraftar 25 senelik beklentilerin ötesinde bir şey istedi kulubunden.

adına imza kampanyaları başlatıldı,o olmazsa forma almam kombineyle işim olmaz diyenler cıktı aramızdan,trabzonspor fatih tekkeyle özdeşleştirildi,taraftar herşeyi net görüyor!

bu umutla gökhanla avrupa lig ve fortis kupası bir arada yürümez...

sadece bir bomba transfer istedi taraftar.

paraları har vurup harman savurun demedi!

alın kaptanımızı trilyonlara boğalım takımımızı dedi.

fatihin büyük gayretleriyle süper golleriyle türkiye kupasını kaldırdık,şampiyonluğa oynadık.

o fatih aynı fatih!

sadece geri istiyoruz kaptanımızı dedik.

türlü türlü saçmalıkların altına imza atın demedik.

helede yalan konuşun hiç demedik.
ve bunu diyenlere sen taraftar diyorsun, bir sürü futbolcuyu alamadık, elimizden kaçırdıklarımız oldu, hatta alıp kaçanlar da; ben Takımıma şart koşmadım yaşadığım sürece,Nuri Albayrak döneminde bile maçları izlerken bunu başkan yapanı böyle takım kuranı diye söven taraftar arkadaşlarımı inanın kazanacağız diye motive etmeye çalıştım hala da motive etmeye çalışıyorum maçlarda...

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:41
istediğin oldu Fatih helal sana sen devam et yaylada horona, biz tartışırız burada

Harun-61
Onlara söylediğim ücreti söyledim, ama Trabzonspor'a bir ücret söyleme şansım olmadığını ve duygusal bir bağım olduğunu vurguladım. Kendilerine bir rakam telafuz etmedim. Bunu özellikle vurgulamak istiyorum. 'Trabzonspor benim hakkımı her zaman verir' ifadesini kullandım.

.................

bekirguner
biz bu Trabzonlu Futbolculra yaptığımız haksızlıklar neden Hami Gökdeniz Hüseyin Fatih aklıma gelenler bu forma için hizmet etmişler ke ndi evlatlarımıza sahip çıkalım bu oyuncular kolay yetişmiyor

yabadallah
Delgado ve Zapo yolcu
Quaresma’nın Beşiktaş (http://www.hurriyet.com.tr/index/be%C5%9Fikta%C5%9F/)’ın tüm şartlarını kabul ettiğini ifade eden bir yönetici, “Taraftarların şampiyonluk kutlamalarında bu oyuncunun alınması için tezahüratta bulunması bizi harekete geçirdi. Teknik direktörümüz Mustafa Denizli’nin ‘evet’ demesi ve yabancı kontenjanında yer açabilmemiz halinde kendisini hemen yarın İstanbul (http://www.hurriyet.com.tr/index/istanbul/)’a getirebiliriz” diye konuştu.

bak buda kimsenin begenmedigi besiktas yonetimi....
taraftara ragmen klup yonetilemez... turkiyedede yonetilemez , ingilteredede yonetilemez , italyadada yonetilemez....

tabi bu haber hurriyet'den dogrulugu tartisilir... haberin basligi "taraftar istedi besiktas dugmeye basti"

Faik Yılmaz
21.07.2009, 10:44
Fatih Tekkeyi nedenmi bu kadar istiyoruz....

Gökhan Ünal : 15 Gol
Umut Bulut : 14 gol
+________
Toplam : 29 gol

Fatih Tekke : 31 Gol.....

Takımın en büyük eksiği forvet mevkiiinde olduğu için istiyoruz. Şu andada Türkiyenin en iyi forveti o onun için istiyoruz...

Kafa toplarını kalenin dibinde auta atmadığı için istiyoruz...

Kornerlerde ön direğe hareketlenip gol atabildiği için ( Ki Umutun ve Gökhanın hiç böle golü varmı hatırlamıyorum) istiyoruz.....

Ayağında top saklayabildiği kaleye sırtı dönükte oynayabildiği için istiyoruz.....

Kısaca Fatih Tekkeyi lazım olduğu için istiyoruz.. Başka bir şey için değil....

Yoksa kimse Trabzonspordan büyük değil....

Ne Sadri Şener
Ne Fatih Tekke
Ne de her hangi başka birisi......

bekirguner
21.07.2009, 10:44
Trabzonspor taraftari fatİh tekke yİ İstedİ sadece. Haciosn-manoĞludan rİcam fatİh tekkenİn parasini bİz verelİm demesİnİ beklerdİm

bekirguner
21.07.2009, 10:45
fatih tekkeyi nedenmi bu kadar istiyoruz....

Gökhan Ünal : 15 gol
umut bulut : 14 gol
+________
toplam : 29 gol

fatih tekke : 31 gol.....

takımın en büyük eksiği forvet mevkiiinde olduğu için istiyoruz. Şu andada türkiyenin en iyi forveti o onun için istiyoruz...

Kafa toplarını kalenin dibinde auta atmadığı için istiyoruz...

Kornerlerde ön direğe hareketlenip gol atabildiği için ( ki umutun ve gökhanın hiç böle golü varmı hatırlamıyorum) istiyoruz.....

Ayağında top saklayabildiği kaleye sırtı dönükte oynayabildiği için istiyoruz.....

Kısaca fatih tekkeyi lazım olduğu için istiyoruz.. Başka bir şey için değil....

Yoksa kimse trabzonspordan büyük değil....

Ne sadri Şener
ne fatih tekke
ne de her hangi başka birisi......

doĞru sÖze ne sÖylenİr

Erdal
21.07.2009, 10:45
Yürüyüş falan bunlara kesinlikle karşıyım. İç meselelerimizin halledileceği platform Trabzonspor kongresidir.

Olcay abi yanlış bilgi size gelen....Zaten açıklama detaylarına bakarsanız anlarsınız bunu...

Ahmet Kuru
21.07.2009, 10:46
genel olarak taraftarlar Trabzon'daki yürüyüşe karşı çıksada ben savunuyorum..
Trabzonspor başarısı için değilde,Eski Kaptan ile aralarındaki husumetten ötürü alınmayıp,Trabzonspor'un menfaatlerini ikinci plana atıp kendini düşünen zihniyeti bir şekilde ezmeli,tepki verilmelidir...
Yürüyüşün medenice olacağını,hiçbir sorun yaşanmayacağını çok iyi biliyorum...
İşe yarar m?eğer 23.07.2009 tarihinde bir iki istifa haberi duyarsak evet....

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 10:47
Yürüyüşle ilgili bilgilendirme yazısında Sadri ve Kadri repliği vardı.

Kadri kısmı kaldırılmış...

Güzeldi aslında..:)

Erdinç Dilek
Faik Kardeşim bende çok şey istiyorum ama olmuyor, olmuyor diyede küsmüyorum, bende bunu söylüyorum.. küsmeyin olmadı mı olmadı amenna demeyi bil, daha dinç olursun dinç kafayla takımını daha iyi desteklersin, amenna demezsen kafan rahat olmazsa kaçan her golde fatih tekke diye inletirsin sahayı takımı iyice bocalatır sonrada başarı gelmedi diye hayıflanırsın...

Süleyman Sofu
“Taraftarların şampiyonluk kutlamalarında bu oyuncunun alınması için tezahüratta bulunması bizi harekete geçirdi.
"taraftar istedi besiktas dugmeye basti"
işte aradaki farkı bulun bir tarafta taraftar koyundur alsın kombineyi izlesin maçını karışmasın işimize diyen bizim yönetim diğer taraftada taraftar istedi diye seferber olan ezik dediğimiz takımların yönetimi gelin farkı bulun aradaki...

Fatih Öztürk
21.07.2009, 10:48
ve bunu diyenlere sen taraftar diyorsun, bir sürü futbolcuyu alamadık, elimizden kaçırdıklarımız oldu, hatta alıp kaçanlar da; ben Takımıma şart koşmadım yaşadığım sürece,Nuri Albayrak döneminde bile maçları izlerken bunu başkan yapanı böyle takım kuranı diye söven taraftar arkadaşlarımı inanın kazanacağız diye motive etmeye çalıştım hala da motive etmeye çalışıyorum maçlarda...

niye kimse gökdeniz demiyor

neden kimse büyük yıldız istiyoruz demiyor

ibrahimoviçi alsak fatihin yerini doldururmu?

belki doldurur ama taraftarın gönlü hep fatihte kalır.

bana göre yönetim maval anlatıyor.

benim görüşüm bu.

ben kralımın önünde saygıyla eğilenlerdenim!

kral olmazsa olmaz diyenlerden değilim...

fatihi ezerek yalancı ve paragöz cıkararak almamak terbiyesizliktir.

bir muhatap cıkıp anlatsın meseleyi.

bu muhatapta basın sözcüsüdür.

Night61
21.07.2009, 10:49
Yürüyüş falan bunlara kesinlikle karşıyım. İç meselelerimizin halledileceği platform Trabzonspor kongresidir.

Olcay abi yanlış bilgi size gelen....Zaten açıklama detaylarına bakarsanız anlarsınız bunu...

Yürüyüş yapamayalaım kongereye kadar biraz daha kafayı yiyelim öylemi.Kendi takımımızı bir avuç adamın hegomanyasına bırakalım yani.Kongre tabiki güzel bir çözüm ama şuanki tek çözüm taraftarın gücüdür.

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:50
genel olarak taraftarlar Trabzon'daki yürüyüşe karşı çıksada ben savunuyorum..
Trabzonspor başarısı için değilde,Eski Kaptan ile aralarındaki husumetten ötürü alınmayıp,Trabzonspor'un menfaatlerini ikinci plana atıp kendini düşünen zihniyeti bir şekilde ezmeli,tepki verilmelidir...
Yürüyüşün medenice olacağını,hiçbir sorun yaşanmayacağını çok iyi biliyorum...
İşe yarar m?eğer 23.07.2009 tarihinde bir iki istifa haberi duyarsak evet....
sence şu saatte bu bir yarar çözümümü, yani istifayı yarar olarak mı görüyorsun sana helal oğlu helal olsun

sorin
Fatih futbol çağının en olgun dönemlerinde ve futbola aç takımı sırtlayıp şampiyon yaptı denir ya işte o öyle bir görüntü sergiliyor bende soyunma odasında yaşadığı şampiyonluk maçını UEFA final maçını bizim takımımızın soyunma odasında anlattığını düşünsenize yıllardır final maçlarında eli ayağına dolanan bu takımın üzerinde yükü yarı yarıya azaltacağını düşünsenize
sizcede güzel olmaz mıydı

bekirguner
hala yönetim bunu göremiyor mu geçen sezon en çok gol pozisyona giren takım bizdik ama % 28 ile oynadık bu demek 10 gol pozisyonunda 3 atabiliyoruz bu takıma iyi bir forvet olsaydı açık ara şampiyonduk taraftar bunu gördü Fatih Tekkeyi istiyor. hala transfer yok sağ bek soll açık ve forvet acil lazım yoksa ligde ve avrupada hüsran yaşarız

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:51
Yürüyüş yapamayalaım kongereye kadar biraz daha kafayı yiyelim öylemi.Kendi takımımızı bir avuç adamın hegomanyasına bırakalım yani.Kongre tabiki güzel bir çözüm ama şuanki tek çözüm taraftarın gücüdür.
sen bu yönetim görevde iken kafayı yiyorsan iki üç sene önceki yönetimlerde nasıl hayatta kaldın anlam veremiyorum

Night61
sence şu saatte bu bir yarar çözümümü, yani istifayı yarar olarak mı görüyorsun sana helal oğlu helal olsun

İstifa edecek duruma kendilerini getirmeselerdi yanlışlarının arkasına sığınmaya devam ederlerse bu bomba zaten kontrolsüz patlıcak

Süleyman Sofu
orda istifasından söz edilen 2kişi bence başkanın ayakbağı olan kişilerdir onlarda alioğlu ile birlikte sevgili asbaşkanımızdır...

bekirguner
21.07.2009, 10:52
yürüyüş en demokratik hakkımız

Celal Demir
21.07.2009, 10:52
orda istifasından söz edilen 2kişi bence başkanın ayakbağı olan kişilerdir onlarda alioğlu ile birlikte sevgili asbaşkanımızdır...

sevgilimi ? :S

Night61
21.07.2009, 10:53
sen bu yönetim görevde iken kafayı yiyorsan iki üç sene önceki yönetimlerde nasıl hayatta kaldın anlam veremiyorum
Kafayı yediğim konu bir kişlinin kişisel meselesini taraftarın isteğine tercih etmeleri.Yakıştıramıyorum hacisalihoğluna değil , sadri başkana

Ahmet Kuru
21.07.2009, 10:54
Ben işe yarar demiyorum,yararsa diyorum..
Yada gönlümden geçeni belirtiyorum da diyebiliriz...

İHTİLALL
21.07.2009, 10:54
Yürüyüşün zamanı geçti bence..
Bir- birbuçuk ay önce çok daha anlamlı ve iyi zamanlamalı olurdu..
Şimdi maksadını aşan bir eylem haline dönüşme ihtimali var..
.......
Ve benim acizane düşüncem..
Yönetim değil ama, Fatih'in transferine ısrarla karşı çıkan bazı yöneticilerin başkanı canından bezdirdiğini düşünüyorum..
Başkan bu yürüyüşü birazda bahane edip bırakabilir..
Ama o yöneticiler kolay kolay bırakmazlar..
İnşallah böyle birşey sözkonusu bile olmaz..

Ali İhsan
21.07.2009, 10:55
Bu konu lig başladığında unutulacak. Burada üç tarafında ciddi hataları oldu. Zaman kimin haklı olduğunu gösterecektir.

Bence en ciddi hata yönetim ve taraftarındır, Fatih'in de hatasız olduğunu düşünmüyorum.
Yönetim taraftarın kucağına kendisini hocayı taraftar yüzünden gönderdiğini ima ederek atmıştı. O gün taraftara dik durabilselerdi niyet sorunu olmazdı. Maalesef yönetimimiz çoğunlukla iyi işler yapsa işine gelince prensip sahibi oluyor... Taraftarımız da işine gelince taraftar, işine gelmeyince muhalefet olmayı çok iyi beceriyor.

Hele Fatih'in alınmayacağını anlayınca ortaya çıkan bazıları var ki en çok onlara sinir oluyorum. Fatih'i alsalar ne yapacaklar yaşlandı, o kadar para verildi,sorunlu futbolcu diyecekler bunlar, şimdi alınmayınca yönetime giydiriyorlar. Bu tip insanlar maalesef ciddi bir sayıda ve heryerde herşekilde karşımıza çıkan iki yüzlü insanlar.

Bu konu normal bir klüpte olsa çok ciddi bir sorundu ama biz çoğunluğu günlük yaşayan taraftar kitlesiyiz. O açıdan ligin ilk maçında alınacak bir galibiyetle bile bu süreç çoğunluk için masal tadında kalacaktır... Mağlubiyetlerde ise tutunacak en büyük dal olacaktır...

Şu anda takıma Fatih'in gelmesini istermisiniz diye sorulsa en dolu "hayır"ı Umut ve Gökhan söyler sanırım. Ama adamların emdiği sütü burnundan getirmek için bekleyen milyonlar var... Ayaklarına kuvvet ne diyeyim...

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 10:55
Erdinç,bazı kardeşlerimiz için hayat sanki dün yada bir kaç ay evvel başlamış gibi.
Ben bu hisse kapıldım nedense.
Hiçbirşey yaşamamışız sanki.

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 10:56
Yürüyüş = İSTİFA

Başkan için anlamı bu olur.

Umarım herkes her adımını düşünerek atıyordur.

Ben,adımdan bahsediyorum...Siz bana yürümekten....

Erdinç Dilek
21.07.2009, 10:56
yani şu an ki yönetim istifa etsin, e inişallah eder, mutlu oluruz hep birlikte istifa etmek bu zamana kadar birçok şeyi çözdü ya bunları biliyoruz(!) etsin ulan onlarda etsin

ozturk
21.07.2009, 10:57
Arkadaşlar artık fatih tekke yle ilgili başlık açılmamalı bence..

Bir fatih furyasıdır gidiyor anlamak mümkün değil. Koskoca Trabzonspor fatih tekkeye mi endeks li???

Başkana gereksiz baskı var. Başkan en doğru kararı vermiştir. Keşke en baştan fatihi transfer etmeyeceğiz deseydi!!

Umut Bulut, Gökhan Ünal a yazık değil mi? Bu futbolculara o kadar paralar ödendi yazık değil mi?

Fatih TEKKE den de bıktık başlıklarından da..

Yeter Artık Yeter!

Faik Yılmaz
21.07.2009, 10:57
Faik Kardeşim bende çok şey istiyorum ama olmuyor, olmuyor diyede küsmüyorum, bende bunu söylüyorum.. küsmeyin olmadı mı olmadı amenna demeyi bil, daha dinç olursun dinç kafayla takımını daha iyi desteklersin, amenna demezsen kafan rahat olmazsa kaçan her golde fatih tekke diye inletirsin sahayı takımı iyice bocalatır sonrada başarı gelmedi diye hayıflanırsın...

Abicim gelir gelmez o ayrı konu ama Sadri Şenerin suçlayıcı yaklaşımları doğru değil... Daha bir yıl olmadı Gökhan Ünala 13-14 trilyon ver... Kendinede çuval dolusu para ver. Şimdi Fatihe gelince yok para klübün imkanları bu kadar..... Biz istedik o gelmedi deyip topu taça atmalar filan yakışmıyor koskoca klübün başkanına bu tip sözler...

Bastıracaksın parayı gerekirse kredi çekeceksin alacaksın.... Sonra taraftar yine destek olmazsa ne istersen söyle....

ama oyuncu istiyor

taraftar istiyor...

takım kurak çöllerin suya hasret olması gibi forvete muhtaç

almıyorsun almadığın gibide her gün konuşuyorsun...... Şimdi söyle destek olalım tabide geçen yılki gibi gol sıkıntı çekersek bunu yönetime tabiki söyleyeceğiz...

gerek burada....
gerekse sahada....

Ha hadi Fatihi alamadın başka forvetmi bulamıyorsun.... Al daha kalitelisini onada razıyız....

turgut kasap
21.07.2009, 10:58
ben şunu anlayamıyorum geçmişte hatalar olabilir her başımız sıkışınca neden geçmişe sığınırız insanlar bugünün yanlışlarımı görerek eleştirmeliki yanlıştan dönülsün yoksa dünün yanlışından dönülmesi kimseye bişey kazandırmaz bizim için bugünün doğrusu önemli dün geçmişte kaldı biz geçmişte kalmayalım

Erdal
21.07.2009, 10:59
Pardon da kim düzenliyor bu yürüyüşü...

Night61
21.07.2009, 10:59
Erdinç,bazı kardeşlerimiz için hayat sanki dün yada bir kaç ay evvel başlamış gibi.
Ben bu hisse kapıldım nedense.
Hiçbirşey yaşamamışız sanki.
Takıldığım noktayı anlatamıyorum galiba.Taraftarın isteklerinin yok sayılması taraftarın bir hiçmiş gibi görmezden gelinmesi zoruma gidiyor.Ben bu yönetimin şu güne kadar tamamen hayranıydım ,şuandaki durumuda düzeltmek için elimden geleni yapmak istiyorum.Trabzonspor yönetimin değil taratarındır bu konuya göz yumamam siz nuriden daha iyisini bulduk diyip ses çıkarmadan oturun , unutmayın herkesin içinde bir nuri vardır öenmli olan onu içerde tutabilmek ;)

ozturk
21.07.2009, 11:00
Abicim gelir gelmez o ayrı konu ama Sadri Şenerin suçlayıcı yaklaşımları doğru değil... Daha bir yıl olmadı Gökhan Ünala 13-14 trilyon ver... Kendinede çuval dolusu para ver. Şimdi Fatihe gelince yok para klübün imkanları bu kadar.....

[B]B]

tamam işte geçen yıl bir takım kurulmuş o kadar paralar harcanmış şimdi fatihe verecekler dünyanın parasını..

peki bu paralara yazık olmayacak mı?

acaba fatih tekkenin gelmesini isteyenler hami a.gücüne ağlaya ağlaya giderken ortalarda mıydı merak ediyorum...

Faik Yılmaz
21.07.2009, 11:01
yani şu an ki yönetim istifa etsin, e inişallah eder, mutlu oluruz hep birlikte istifa etmek bu zamana kadar birçok şeyi çözdü ya bunları biliyoruz(!) etsin ulan onlarda etsin

Abicim Teknik direktör bahsinde o hakkını kullanmasaydı eminim şimdi küstüm oynamıyorum ahanda gidiyorum moduna girmişti.... :)

Koskoca Başkan kendi hatası yüzünden ( Samet Aybaba için hemde :) ) klübü genel kurula getirirmi yahu... Getirdi işte kimseninde gıkı çıkmadı... Boşu boşuna para ve zaman kaybettik....Çok şeyler var ama onlarıda başka zaman konuşuruz.....

ahmetdemircioglu

bence yalancı desek daha ii olur :):)

mkmsas
Fatih Tekkeyi nedenmi bu kadar istiyoruz....

Gökhan Ünal : 15 Gol
Umut Bulut : 14 gol
+________
Toplam : 29 gol

Fatih Tekke : 31 Gol.....

Fatih, bu iki oyuncudan da iyi futbolcu, ancak bu hesapla Fatih'in daha iyi bir futbolcu olduğunu ispatlayamayız..

O zaman size üçünün kariyer boyunca maç başı gol ortalamalarını sunarlar ki üçünün ortalaması da aşağı yukarı aynıdır..

Ya da Gökhan'ın 25 gol attığı, Fatih'in 11 gol attığı sezonları karşılaştırırlar..

Külünkoğlu
Yürüyüşle ilgili mesajları boşuna koymayın arkadaşlar.

Ucu bucağı belli olmayan, kimsenin "biz organize ediyoruz" demediği bir nevi sahipsiz korsan bir eyleme destek çıkacağımızı varsa düşünenler ilgili mesajları koymaya devam etsinler, bizde gereğini yaparız.

" Trabzonsporlu Trabzonspor'a yakışanı yapandır."

İHTİLALL
21.07.2009, 11:02
Pardon da kim düzenliyor bu yürüyüşü...
Facebook'tan çıkmış bir hareket olması lazım..
Galiba Trabzon'daki taraftar dernekleride destekliyor.

Süleyman Sofu
21.07.2009, 11:03
başka bişey yazsam ceza geliyor yoksa ne sevgilisi :mad:o mecazi anlamda sadece

ozturk
21.07.2009, 11:03
Eğer bu yol fatih tekke alınsaydı her yıl transferi taraftar belirleyecekti.

Tarftarlarımız bir tek transfere karışmıyordu ona da karışacaktı.

Tebrikler Sadri Başkan.. Dik duruşun için..

Ahmet Kuru
21.07.2009, 11:04
Yürüyüş = İSTİFA

Başkan için anlamı bu olur.

Umarım herkes her adımını düşünerek atıyordur.

Ben,adımdan bahsediyorum...Siz bana yürümekten....
Olcay abi,Başkan bu yürüyüşten ötürü yine istifaya kalkışırsa da diyebilecek birşey yok...
Dışa vurarak belirtilmesede zoru gördü kaçtı derler...
Böyle bir hakkı var mı?Yok...

ahmetdemircioglu
21.07.2009, 11:04

Bir fatih furyasıdır gidiyor anlamak mümkün değil. Koskoca Trabzonspor fatih tekkeye mi endeks li???

Başkana gereksiz baskı var. Başkan en doğru kararı vermiştir. Keşke en baştan fatihi transfer etmeyeceğiz deseydi!!

Umut Bulut, Gökhan Ünal a yazık değil mi? Bu futbolculara o kadar paralar ödendi yazık değil mi?

Yeter Artık Yeter!
kimse trabzonsporun fatihe endeksli olduğunu soylemiyor taraftarın kızdığı konu sadece bu zamana kadar oyalanıp sonrada fatihi taraftarın onune atmaktır iki taraftan birisi yalan soylüyor ama kim...doğru diosun umutla gökhana yazık ama bu taraftara yazık değilmi geçen sene kaçırdıkları goller yüzünden açık ara şampiyon olacakları ligi 3 sırada bitirdiler bunun hesabını kim vericek kardeşim ??

mustafakaya
21.07.2009, 11:05
Abicim Teknik direktör bahsinde o hakkını kullanmasaydı eminim şimdi küstüm oynamıyorum ahanda gidiyorum moduna girmişti.... :)

Koskoca Başkan kendi hatası yüzünden ( Samet Aybaba için hemde :) ) klübü genel kurula getirirmi yahu... Getirdi işte kimseninde gıkı çıkmadı... Boşu boşuna para ve zaman kaybettik....Çok şeyler var ama onlarıda başka zaman konuşuruz.....

genel kurula gitmekte bir sakınca yok, abartılacak şeyler değil bunlar.

Celal Demir
21.07.2009, 11:05
başka bişey yazsam ceza geliyor yoksa ne sevgilisi :mad:o mecazi anlamda sadece

anladım ben onu ozaman bende sevgili diyorum kendisnine :D

Erdinç Dilek
21.07.2009, 11:06
ben şunu anlayamıyorum geçmişte hatalar olabilir her başımız sıkışınca neden geçmişe sığınırız insanlar bugünün yanlışlarımı görerek eleştirmeliki yanlıştan dönülsün yoksa dünün yanlışından dönülmesi kimseye bişey kazandırmaz bizim için bugünün doğrusu önemli dün geçmişte kaldı biz geçmişte kalmayalım
bu yazdığının geçmişte kaldığı gibi, bak biraz önce yazdın geçmişte kaldı hadi dikkate almayalım bu dediğini.. geçmişten çıkaracaksın dersi geçmişten, bakmazsan geçmişine geleceğini de göremezsin o anda bitersin

İHTİLALL
21.07.2009, 11:07

Taraftarın katılımcılığı konusunda size hiç katılmıyorum..
Tam tersine taraftar kulübün her işiyle ilgilenmelidir çünkü bu bir nevi sahip çıkmadır..
Ayrıca yöneticiler de taraftar değilmidir yada her taraftar potansiyel bir yönetici adayı değilmidir?.

oguz altinbas
21.07.2009, 11:08
istedğimiz kadar yürüyüş yapalım hepsi boş nasıl olsa artık fatih işi altı ay sonra kaldı.ayrıca baskan küsebilir ve tekrar kongre gidebiliriz:DD:D:D:D:D:DD:D

ozturk
kimse trabzonsporun fatihe endeksli olduğunu soylemiyor taraftarın kızdığı konu sadece bu zamana kadar oyalanıp sonrada fatihi taraftarın onune atmaktır iki taraftan birisi yalan soylüyor ama kim...doğru diosun umutla gökhana yazık ama bu taraftara yazık değilmi geçen sene kaçırdıkları goller yüzünden açık ara şampiyon olacakları ligi 3 sırada bitirdiler bunun hesabını kim vericek kardeşim ??

doğru çok gol kaçırdılar ama yapacak bişe var mı? Fatih in de çok kötü olduğu zamanları gördük. 1995-1996 kadrosunda fatih tekke de var ama biz fatihi bizdeki son 3 sezonuna göre değerlendiriyouz..

ne çabuk unuttunuz çok kolay sakatlandığını...

taraftar konusuna gelince bu yıl fatihi isteyen seneye gökdenizi ister abartısız..

o zaman çık işin içinden..

Night61

Pardon canım bu klüp kimin ?

Faik Yılmaz
Fatih, bu iki oyuncudan da iyi futbolcu, ancak bu hesapla Fatih'in daha iyi bir futbolcu olduğunu ispatlayamayız..

O zaman size üçünün kariyer boyunca maç başı gol ortalamalarını sunarlar ki üçünün ortalaması da aşağı yukarı aynıdır..

Ya da Gökhan'ın 25 gol attığı, Fatih'in 11 gol attığı sezonları karşılaştırırlar..

Gökhanda Umutta ayağında top saklayabilen forvetler değiller.... İkisininde ayağında top saklayamaması ilerde üretken olamamamıza neden oluyor...

gol sayısı yazdım ama sadece o değil yazımı genel olarak değerlendirirseniz sevinirim.....

Celal Demir
21.07.2009, 11:10
doğru çok gol kaçırdılar ama yapacak bişe var mı? Fatih in de çok kötü olduğu zamanları gördük. 1995-1996 kadrosunda fatih tekke de var ama biz fatihi bizdeki son 3 sezonuna göre değerlendiriyouz..

taraftar konusuna gelince bu yıl fatihi isteyen seneye gökdenizi ister abartısız..

ne çabuk unutuldu sakat sakat çıkıp oynadığı...

Night61
21.07.2009, 11:11
Allah'ım bu sitede ne kadar hacısalihoğlu varmış helal olsun.

ozturk
Taraftarın katılımcılığı konusunda size hiç katılmıyorum..
Tam tersine taraftar kulübün her işiyle ilgilenmelidir çünkü bu bir nevi sahip çıkmadır..
Ayrıca yöneticiler de taraftar değilmidir yada her taraftar potansiyel bir yönetici adayı değilmidir?.

evet tarftar katılımcı olmalı ama bizim trabzonspor taraftara
ı için bu sakıncalı..

her konuda tam göbekten ikiye ayrılıyoruz.(samet aybaba, hoca seçimi vs.)

ittifak var mı yok..

maalesef tarbzonspor camiasında taraftarın katılımcılığı kulübe zarar veriyor.

Eğer öyle olmasaydı kendi evimizdeki maçlarda deplasmandan beter olmazdık..

mkmsas
Gökhanda Umutta ayağında top saklayabilen forvetler değiller.... İkisininde ayağında top sakyalamaması ilerde üretken olamamamıza neden oluyor...

gol sayısı yazdım ama sadece o değil yazımı genel olarak değerlendirirseniz sevinirim.....

Yazının diğer bölümüne itirazım yok.. Olmadığından da alıntılamadım zaten..

Şimdi de diğer bölümüne katıldığımı belirteyim ki yanlış anlama olmasın..

İtirazım olan bölümle ilgili açıklamayı yapmıştım,tekrarlamaya gerek yok..

ahmetdemircioglu
21.07.2009, 11:12

kardeşim 95-96 sezonunda fatih kaç yaşındaydı hatırlıyomusun ?? bu taraftar bugüne kadar kaçtane futbolcu istediki gökdenizide istesin bu takımda gol sorunu olduğu belli alabiliyosalar fatihin ayarında bi golcu alsınlar aynı maliyetle o zaman kimse konuşmaz ..

Süleyman Sofu
21.07.2009, 11:12

Yeter Artık Yeter!
bizde sizin bu abuk subuk yorumlarınızdan bıktık bırakın madem öyle yazmayın fatih hakkında zorlamı yazdırıyolar ne zorun fatihle burdaki abuklukta subuklukta şuanda sende git istediğin konuda yaz ama abuk subuk konuşma

Napoli
21.07.2009, 11:13

kimse kimseyi oyalamadı.. biz dedik fatihu isteruk fatıhı isteruk isteruk yonetımde gitti görüştü olmadı dedi..
yonetımın aklında bile yoktu fatıh...
evet yonetım son altı aydır ciddi hatalar yapıyor,ama bu hatları sıralrsak Tekke konusu en zayıf halkadır.

61imhotep61
21.07.2009, 11:14

tabi doğru arkadaşlardan biri başka bir forumda 3ünün süperlig ortalamalarını vermiş fatih 3.dü.o işe hiç girmeyinn

ozturk
ne çabuk unutuldu sakat sakat çıkıp oynadığı...

sakat sakat oynadysa kendine zarar risk almış.

ben fatihi tartışmıyorum iyi golcüdür vs. ama sırf tarftar istiyor diye de transfer yapılmaz..

seneye moda gökdeniz olur hadi başkan bize gökdenizi al..

haydaa..

Arif Timurcioğlu
Elimizde bizim için oynamak isteyen büyük bir silah var ve biz onu elimizin tersiyle geri çeviriyoruz sonrada şampiyonluk başarı bekliyoruz kim bizi şampiyon yapacak 10 tane net ortadan sadece birini gol yapan umutmu yoksa girdiği 6 pozisyondan birini atabilen gökhanmı?

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 11:16
Bakın ideal yürüyüş nasıl olabilir onu düşünelim,kafa yoralım..

Başkanın ön plana çıkarıldığı,övüldüğü bir yürüyüş...

Bunu desteklerim işte:)

Başkanım büyüksün,Kırma bizi,hadi bize TEKKE'yi al:)

61imhotep61
kimse kimseyi oyalamadı.. biz dedik fatihu isteruk fatıhı isteruk isteruk yonetımde gitti görüştü olmadı dedi..
yonetımın aklında bile yoktu fatıh...
evet yonetım son altı aydır ciddi hatalar yapıyor,ama bu hatları sıralrsak Tekke konusu en zayıf halkadır.

evet doğru adamlar başından beri istemiyoruz, ilgilenmiyoruz, gündemimizde yok dedi.ne kandırmasından oyalamasından bahsediyorsunuz??

Napoli
kendi kendimize gelin guvey oluyoruz sonra olmayıncada ona buna sallıyoruz..velasıl değişik bir toplumuz

Celal Demir
21.07.2009, 11:17
sakat sakat oynadysa kendine zarar risk almış.

ben fatihi tartışmıyorum iyi golcüdür vs. ama sırf tarftar istiyor diye de transfer yapılmaz..

seneye moda gökdeniz olur hadi başkan bize gökdenizi al..

haydaa..

ne demek istediğimi ya ben anlatamıyorum yada anlayamıyorsunuz umutla gökhanla bu sene geçen yıldan farksız olur bizde tekkeyi istiyoruz. haa yönetim istemiyoruzmu diyor ozaman alın onun ayarında bir golcu ama tekkeye 2 milyon euro veremeyenler onun ayarında bi golcüyü ondan daha ucuza alabileceklerinimi zannediyorlar ben başkanımıza hep destek verdim vermeyede devam edicem ama fatih olayında %100 haksızdır futbolcuyu taraftarın önüne atmak, taraftarı ümitlendirip oyalamak çok yanlış...

sorin
21.07.2009, 11:18

büyük başkan bize kralı getir

İHTİLALL
21.07.2009, 11:19
evet tarftar katılımcı olmalı ama bizim trabzonspor taraftara
ı için bu sakıncalı..

her konuda tam göbekten ikiye ayrılıyoruz.(samet aybaba, hoca seçimi vs.)

ittifak var mı yok..

maalesef tarbzonspor camiasında taraftarın katılımcılığı kulübe zarar veriyor.

Eğer öyle olmasaydı kendi evimizdeki maçlarda deplasmandan beter olmazdık..
Bundan eminmisiniz?
Fatih Tekke anketi %95 i buldu.15000 den fazla katılımcıyla..
Ve insanlar Papila olayından beri ilk kez biir yürüyüşe hazırlanıyor..
Samet Aybaba konusunda da bir Allah'ın kulunun "iyi oldu" dediğini hatırlamıyorum..
Konsensüsten ne anlıyorsunuz?

61imhotep61
21.07.2009, 11:20
yürüyüş yapılacaksa bu takımı havaya sokmalı bu sene şampiyouz yürüyüşü.yenesekte yenilsekte arkandayız yürüyüşü...bu tip yürüyüşler yapınn.yapıcı olun yıkıcı değil.bunca zaman desteklemedikte ne oldu.bi sene arkasında durduk takımın 0dan ne noktalara geldi.

Zeki Akyol
Fatihin Trazonspor için attığı gollerin asistini de başkan yaptı di mi?

Ya kime anlatıyoruzki derdimizi bizide şimdi Sadri başkanın düşmanı yaparlar ....
Benim tek derdim Tekke nın neden alınmak ıstenmedıği o bu takıma herşeyini ama herşeyini verdi belkide arabası kurşunlanmasa hala bu takımın tek ama tek kaptanı olarak devam edecektiiii

O benım Fb maclarını izlerken asla boyun eğmeyen tek adamıydı
O benım Fb maclarını ızlerken kesınlıkle yeneceğiz dıyebıldığim içime o umutu aşılayan tek ama tek adamdı
O korner kulalnıldığında ohbe gol gelıyor dıye ıcımı rahatlatan tek adammmmm

O Fb Ts macını yurttan kovulma bahsıne karşın yine herşeyi göze aldırtıp kacıp macı izleltiren tek adam bunları göze aldıran adam

Evet belkıde tekrr aynı formunu yakalamaya bılrı hatta alınmayabılırde bunda problem yok
Song a verılen para gozlerıne batmıyor Tekkeye verılen para neden hemen göze battı ki abartılan rakamlarıda istememesıne rağmen

Derdım neden bu futbolcuyu bizim önümüze başkan atttığı
Nenden dırek kardeşim istemıyoruz almayacağızzzzzzzzz diyemememsı

Soru sorulunduğunda acıklama yapmadan o konuyu kapattık demesi
Derdim alınmamk istenmemesinin GERÇEK NEDENİNİ öğrenmek

Bu takımı buuyten taraftardır bende o taraftarlardan sadece biriyim ve bunu istemek benım hakkım

Yoksa Başkana karşı başka bı art nıyetım yok kaldiki kongre kararı aldığında avatarıma Sadri Şener resmı koyup onun bu takımın başında ollasını ısteyen taraftarlardandım ama sonra neler oldu anlayamadım :(((((:(

ozturk
kardeşim 95-96 sezonunda fatih kaç yaşındaydı hatırlıyomusun ?? bu taraftar bugüne kadar kaçtane futbolcu istediki gökdenizide istesin bu takımda gol sorunu olduğu belli alabiliyosalar fatihin ayarında bi golcu alsınlar aynı maliyetle o zaman kimse konuşmaz ..

yaş önemli değil (bkz. Arda TURAN)

Zeki Akyol
21.07.2009, 11:21
Yürüyüşte yapılmalı alo başkan yürüyüş yapalımmı !!! diye soruptamı yapılacak oldu başka...

61yasin
Şampiyonluktan bahsediyoruz;ama hala adam gibi bi golcümüz yok.Geçen seneden hiç mi ders alamadık.geçen sene kadıköydeki fener maçını hatırlayın.Avniakerdeki beşiktaş,sivas hatta ve hatta şampiyonluğun kaçtığı denizli ve konya maçlarını hatırlayın.Çok mu kötüydük bu maşlarda?HAYIR! rakibi kendi sahasına hapsedebildik,pozisyon zenginliği vardı ama futbolun tadı tuzu olan gool yoktu.NEDEN!çünkü golcü yok.Allah aşkına umutla mı şampiyon olacağız yaaaaa.gökhanın da sürekliliği yok bir hafta bi gol üç hafta yat.Bunlarla imkansız.Bu iş le ilgilenenler: görün artık bu eksikliğimizi diyor bir an önce forvet sıkıntısını da atlatarak özlem duyduğumuz şampiyonluğa ulaşmamızı ümit ediyorum.(çaykaralı)

ozturk
Bundan eminmisiniz?
Fatih Tekke anketi %95 i buldu.15000 den fazla katılımcıyla..
Ve insanlar Papila olayından beri ilk kez biir yürüyüşe hazırlanıyor..
Samet Aybaba konusunda da bir Allah'ın kulunun "iyi oldu" dediğini hatırlamıyorum..
Konsensüsten ne anlıyorsunuz?

camia içindeki konsensüsten bahsediyorum..

Recep Alkan
21.07.2009, 11:22

Olcay abi biz burdan, diğer taraftar grupları kendi sitelerinden,

Başkan ALLAH belanı versin, al şu adamı demedi ki,

Gene aynı şeyler söylendi,

tonton başkanım kırma bizi vs tarzı laflar. Bunu sokakta söylemekle burda söylemek ne kadar fark eder. Diyeceksin ki o zaman şimdi neden yürüyorlar onu yürüyecekler cevaplar inşallah.

Bu kadar makul şartlarda almadılar, hatta almayı bırak futbolcunun demeçlerine cevap bile vermedilerse daha birşey demeye gerek yok.

deneme61
21.07.2009, 11:23
cocuk oyunu mu bu ya..yonetım yurursenız ıstıfa eder.yurumeyınce takan mı var taraftarı.kombıne forma almaya gelınce taraftarın bu kulüp futbolcu almaya gelınce yonetım den ıstemeyenler vasr.oh ne ala..

oksoholu
Bizim başkan cumartesi akşamı hazırlık macını izledi ya artık kimseyi almaz hani 10 kişi ile yendik ya artık fazlalığımızın olduğunu bile düşünüyordur keşke yattara sakatlanmasaydı da onuda satabilseydi
zorla değil kendi de söylüyor ben futboldan anlamam diye

Küçükalioğlu

Gökdeniz zaten yıldız değildi..! Yıldız olmayan oyuncumuz ne hikmetse klübün gelmiş geçmiş tarihinin en çok para kazandıran transferi oldu. Düşün yıldız olmayan gökdeniz o kadar ederse Tayfun'u kaça satarız. O zaman yeni gelmişti başkan fazla ses çıkmadı. Adama yıldız değildi diyeceğine paraya ihtiyacımız vardı sattık desen kulağa daha hoş gelmezmiydi sayın başkanım. Bu samimiyetsizlik niye. Söylediğine önce kendin inanacaksın ki taraftarında inansın.

ozturk
21.07.2009, 11:25
ne demek istediğimi ya ben anlatamıyorum yada anlayamıyorsunuz umutla gökhanla bu sene geçen yıldan farksız olur bizde tekkeyi istiyoruz. haa yönetim istemiyoruzmu diyor ozaman alın onun ayarında bir golcu ama tekkeye 2 milyon euro veremeyenler onun ayarında bi golcüyü ondan daha ucuza alabileceklerinimi zannediyorlar ben başkanımıza hep destek verdim vermeyede devam edicem ama fatih olayında %100 haksızdır futbolcuyu taraftarın önüne atmak, taraftarı ümitlendirip oyalamak çok yanlış...

Ok katılıyorum. ama düşünün geçen yıl o kadar yatırım yapmışsınız. 8 milyon euro göhan a vermişsiniz düşünsenize..

fatihin şu anki konumu geçen yıl olsaydı ben de isterdim ama bu yıl takımın yapısıyla uyuşmaz bence..

oksoholu
21.07.2009, 11:26
Şampiyonluktan bahsediyoruz;ama hala adam gibi bi golcümüz yok.Geçen seneden hiç mi ders alamadık.geçen sene kadıköydeki fener maçını hatırlayın.Avniakerdeki beşiktaş,sivas hatta ve hatta şampiyonluğun kaçtığı denizli ve konya maçlarını hatırlayın.Çok mu kötüydük bu maşlarda?HAYIR! rakibi kendi sahasına hapsedebildik,pozisyon zenginliği vardı ama futbolun tadı tuzu olan gool yoktu.NEDEN!çünkü golcü yok.Allah aşkına umutla mı şampiyon olacağız yaaaaa.gökhanın da sürekliliği yok bir hafta bi gol üç hafta yat.Bunlarla imkansız.Bu iş le ilgilenenler: görün artık bu eksikliğimizi diyor bir an önce forvet sıkıntısını da atlatarak özlem duyduğumuz şampiyonluğa ulaşmamızı ümit ediyorum.(çaykaralı)

aynen öyle ve maalesef bu kadar basit bir olayı göremeyen yönetiçilerimiz var aslında ben bunların trabzonsporu tutuğundan bile emin değilim

sorin
21.07.2009, 11:27
Olcay abi biz burdan, diğer taraftar grupları kendi sitelerinden,

Başkan ALLAH belanı versin, al şu adamı demedi ki,

Gene aynı şeyler söylendi,

tonton başkanım kırma bizi vs tarzı laflar. Bunu sokakta söylemekle burda söylemek ne kadar fark eder. Diyeceksin ki o zaman şimdi neden yürüyorlar onu yürüyecekler cevaplar inşallah.

Bu kadar makul şartlarda almadılar, hatta almayı bırak futbolcunun demeçlerine cevap bile vermedilerse daha birşey demeye gerek yok.
herşeye rağmen gemileri yakmamak gerektiği taraftarıyım daha önümüzde zaman var yönetimde bu takımın iyi bir forvete ihtiyaç duyduğu maç yapmaya başladıkça görecektir o zaman bakalım ilk gündeme gelecek isim kim olur?

ahmetdemircioglu
yaş önemli değil (bkz. Arda TURAN)
o zamanki şartlarla bu zamanki şartları lütfen bir tutmayalım bende sana messiyi gösteririm o zaman ?? biz bunu tartışmıyoruzz sen fatihi istemeyebilrsin ben bu takımda görmek istiyorum vede bu yönetim bu konuda hata yaptı ama kabul etmek istemiyor çıkıp ya doğru düzgün bi açıklama yaparlar yada bu işi ellerine yüzlerine bulaştırdıklarını kabul ederler bu kadar basitt bu taraftar da her kaçan golden sonra fatih tekke diye bağirdiği zaman çıkıp taraftara kabahat bulmazlar

Süleyman Sofu
şu haber doğruysa anlayın işte aradaki farkı

Napoli
Başkan evet bazen boş konuşuyor,Sunu bunu alıcam diye parlıyor sinirden Sonra dediklerimi yutuyor eyvalla Golcumuzde Yok tartışalım bunları ama kalkıp Fatıh Yüzünden adamcağıza sallamak İhannetir ayıptır.

OrkHun
21.07.2009, 11:28

UMUT BULUT- 0,39 ortalama
Kulüp Maç (gol)
MKE Ankaragücü (http://tr.wikipedia.org/wiki/MKE_Ankarag%C3%BCc%C3%BC)90 (36)
İnegölspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/%C4%B0neg%C3%B6lspor) (kiralık)30 (6)
Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor) 97 (43)

Fatih tekke- 0,42 ortalama

1994–1997 Trabzonspor Maç : 44 - Gol : 5
1997–1998 Altay Maç : 24 - Gol : 8
1998–2000 Trabzonspor Maç : 38 - Gol : 6
2000–2002 Gaziantepspor Maç : 55 - Gol : 28
2002–2006 Trabzonspor Maç : 116 - Gol : 77
2006–….. Zenit Maç : 65 - Gol : 19

Gökhan Ünal- 0,49 ortalama
Gençlerbirliği (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC)15 (3)
Gençlerbirliği Oftaş (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi_Ofta%C5%9F_Spor_Kul%C3%BC b%C3%BC)14 (9)
Ankaraspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Ankaraspor)14 (1)
Yozgatspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Yimpa%C5%9F_Yozgatspor)17 (3)
Kayserispor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Kayserispor)135 (78)
Trabzonspor (http://tr.wikipedia.org/wiki/Trabzonspor) 31 (15)

umut bulut ve gökhan ünalın henüz 26 yaşlarında olduğunu yani en verimli çağlarına henüz geldiklerini düşünürsek
ve de umutun fatih ve gökhan ın aksine sahada gösterdiği insanüstü mücadeleyi göz önüne alırsak
fatihin estetik bir kaç kafa golü dışında öyle efsanevi bir adam olmadığı ayan beyan ortadadır
ama görmek istemeyenler için
fatihe tapınmaya devam....

OLCAY ÇAKIR
21.07.2009, 11:29
Büyük başkan bize kralı getir.

Bu daha güzel evet.

Kin ve nefreti barındıran hiçbir sloganla işimiz olmasın.

büyük başkan bize kralı getir

Süleyman Sofu
21.07.2009, 11:30
Başkan evet bazen boş konuşuyor,Sunu bunu alıcam diye parlıyor sinirden Sonra dediklerimi yutuyor eyvalla Golcumuzde Yok tartışalım bunları ama kalkıp Fatıh Yüzünden adamcağıza sallamak İhannetir ayıptır.
bak güzel kardeşim başkana sallayanlara bende kızıyorum ama emin ol ondan daha çok alioğlu ve hacısalihoğluna kızıyorum çünki bizim tonton başkanı onlar kötü şekilde yönlendiriyolar...

Celal Demir
21.07.2009, 11:30
Ok katılıyorum. ama düşünün geçen yıl o kadar yatırım yapmışsınız. 8 milyon euro göhan a vermişsiniz düşünsenize..

fatihin şu anki konumu geçen yıl olsaydı ben de isterdim ama bu yıl takımın yapısıyla uyuşmaz bence..

geçen yıl okadaryatırım yapıldı tamam ama görüldükü forvetlerimiz yetersiz hatta benim gibi birçok kişi forvetlerin yetersizliğinden dolayı ligi 3. bitirdiğimzi düşünüyor ozaman bunun için bizde transfer istiyoruz ve bize uygun olan transferde sadece tekke gibi görünüyor eğer varsa başka tekke ayarında alsınlar takım başarılı olsun tekkeli yada tekkesiz farketmez zaten fatih tekkeye desen trabzonspor sensizde başarılı olacaktır o bile kabıl eder tamam yeterki başarılı olsun der bundan eminim. eğer varsa sizin şu gelse daha faydalı olur dediğiniz buyrun onu tartışalım...

İHTİLALL
21.07.2009, 11:31
camia içindeki konsensüsten bahsediyorum..
Tamam şimdi anlaştık..
Camia içindeki konsensüs, yönetimdeki birkaç abi hariç % 90 Fatih Tekke bu takıma elzemdir diyor..

ahmetdemircioglu
21.07.2009, 11:32
bak güzel kardeşim başkana sallayanlara bende kızıyorum ama emin ol ondan daha çok alioğlu ve hacısalihoğluna kızıyorum çünki bizim tonton başkanı onlar kötü şekilde yönlendiriyolar...
aynn başkana bişey soyliyen yokk o hacısalihoğlu varya başkanında başını yakıcakk

mkmsas
21.07.2009, 11:32

Yönetim eleştirilir, anlarım...

Ama basiretsiz,kişiliksiz, işbilmez Yıldırım Demirören yönetimi, Sadri Şener yönetimine örnek gösterilmez ya..

Biraz insaf..

Sessegnon61
21.07.2009, 11:33
bjk hala transfer mi yapıyor 97 futbolcuları etti 15 i yabancı nasıl yollayacaklar merakla bekliyorum..

devilkid
hocam pek karamsar olmayalım...
taraftar istedi samet aybabadan vazgeçildi..:o

Napoli

Nerden Biliıyorsun Hacısalıhoğlunun istemediğini %100 delilerimiz var mı bırak sehir efsanelerni yok molla demiş yok bilmem ne demiş..Bır moda çıktı Salihoğluna sallama modası.. o Adamın kulupten çıktığı yok gece gunduz tesilerde.. Başkan kendisi diıyor allah razı olsun o llmasa ben işleri yapmam diye..
Burda emek veren insanlar var bunlara,sallamak ayıptır gunahtır..

he yanlışları yokmu bence bolca var,ama eskiyi düşündükçe keşke her yanlış bu yonetımdekiler gibi olsa..

Ben gene dıyorum yonetim son 6 aydır geriye gıdıyor,uyarmak bizim vazifemiz ama Tekke olayında ben suçlu aramıyorum... nasipse gelir yemenden değilse ne gelir elden

Mustafa Yüksek
burada ne fatik tekke'nin futbolculuğu ne de sadri şener'in başkanlığı sorgulanmalı... bunun dışındaki yorumları okurum ama fatihin futbolculuğuna ve sadri şenerin başkanlığına laf edenlere tahammül edemem...

Süleyman Sofu
21.07.2009, 11:35
Yönetim eleştirilir, anlarım...

Ama basiretsiz,kişiliksiz, işbilmez Yıldırım Demirören yönetimi, Sadri Şener yönetimine örnek gösterilmez ya..

Biraz insaf..
yazdığın tüm özelliklere bende imzamı atıyorum ama bu yazdıkların ortadaki gerçeği saf dışı bırakmıyor malesef burda bir övgü eya eleştiri yok bakın elalem taraftara nasıl kulak veriyor denmek için yazılan bir yazı sadece

Recep Alkan
21.07.2009, 11:35

Aslında biraz okursak kimsenin hıncının Başkana olmadığı görülebilir.

Ben şahsım adına başkana kızıyorum evet, ama Fatihi almadı diye değil, arkasındaki fikir hocalarının oyununa geldiği için. Başkan oyuna geliyor, birileri başkanı kullanıyor ve Başkan bunu anlamadan başkalarının bildiklerini okuyor.

Başkan gözlerini biraz olsa açsa aslında herkes çok mutlu olacak.

Küçükalioğlu
21.07.2009, 11:36

Bu daha güzel evet.

Sakın böyle birşey yapmayın. İlk vereceği cevap ben geçen sene kralı(G.Ünal) getirdim diyecektir. :D

İHTİLALL

Bu daha güzel evet.

Iıııhhh..
Ne yapılsa burdan sempatik cümle çıkamaz..
Şu kral lafzı varya..
Hazreti şeytan görmüşe çevirir,kinini artırır..:)
Başkan anlar anlamasına da..

ozturk
o zamanki şartlarla bu zamanki şartları lütfen bir tutmayalım bende sana messiyi gösteririm o zaman ?? biz bunu tartışmıyoruzz sen fatihi istemeyebilrsin ben bu takımda görmek istiyorum vede bu yönetim bu konuda hata yaptı ama kabul etmek istemiyor çıkıp ya doğru düzgün bi açıklama yaparlar yada bu işi ellerine yüzlerine bulaştırdıklarını kabul ederler bu kadar basitt bu taraftar da her kaçan golden sonra fatih tekke diye bağirdiği zaman çıkıp taraftara kabahat bulmazlar

peki iyi mi olacak taraftar her kaçan golden sonra fatih tekke diye bağırınca?

ne menfaatimiz olacak bu işten. 2 yıl önce de kasımpaşa maçında takım destekleneceğine sürekli fatih tekke diye bağırmıştı herkes..ne faydası olmuştu. hiç..

diyelim ki ALlah korusun işler kötü gitti. taraftar takıma sahip çıkacak yerde fatih tekke diye bağırırsa herşey daha kötü olmaz mı?

sorin
21.07.2009, 11:37

Bu daha güzel evet.

kesinlikle katılıyorum bu takımın taraftar profili çoğunlukla karadeniz kökenli olduğunu varsayarsak (yanlış anlasılmasın asla ayrım yapmam) dayatmalara direnci her geçen gün artan yapısı vardır kendimizden yola çıkarsak istediklerimizi kırarak değil sararak istemek en doğrusu.

Erkut Ay
21.07.2009, 11:38
önemli olan başkandır gerisi hikaye birlik beraberlik birilerinin kişisel egosuyla gerçekleri inkar ederek taraftarı kandırarak sağlanacak bir olay değil bugün fatihi istemeyen bir yönetici yarın takım içindeki futbolcuyuda sevmez gelen zararda sade o yöneticiyi değil başkanıda götürür.....

Napoli
21.07.2009, 11:39

Ben şahsım adına başkana kızıyorum evet, ama Fatihi almadı diye değil, arkasındaki fikir hocalarının oyununa geldiği için. Başkan oyuna geliyor, birileri başkanı kullanıyor ve Başkan bunu anlamadan başkalarının bildiklerini okuyor.

Öyle dıyoruz bu adamlar çiban başı dıyoruz,Başkanın yeni yonetımde gozu kapalı yazdığı ılk isim hacısalıhoğlu..ya biz bu adamları çok öcü görmeye başladık yada başkan biraz saf... ben anlamadım.. ama sunu bılırım gormeden bazı dedikodulara asla inanmam hele bu sehır Trabzonsa uzak durumak lazım..Çünkü herkesin herkese sovme ve sallama garantisi çok fazla.

Fatih Öztürk
21.07.2009, 11:42
Kulüp Maç (gol)

Gençlerbirliği (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi_Spor_Kul%C3%BCb%C3%BC)15 (3)
Gençlerbirliği Oftaş (http://tr.wikipedia.org/wiki/Gen%C3%A7lerbirli%C4%9Fi_Ofta%C5%9F_Spor_Kul%C3%BC b%C3%BC)14 (9)

umut bulut ve gökhan ünalın henüz 26 yaşlarında olduğunu yani en verimli çağlarına henüz geldiklerini düşünürsek
ve de umutun fatih ve gökhan ın aksine sahada gösterdiği insanüstü mücadeleyi göz önüne alırsak
fatihin estetik bir kaç kafa golü dışında öyle efsanevi bir adam olmadığı ayan beyan ortadadır
fatihe tapınmaya devam....

vay anasını be...

fatih tekke gökhanla umutla kıyaslanır hale geldi.

adam orda uefa kupasını takımına kazandırdı maçın adamı seçildi süper kupayı kaldıran adam.avrupa kupalarında bir çok maç kazandıran adam.

bunlarıda yazsana!

OLCAY ÇAKIR
Hacısalihoğlu.

Mesela hatırlayanlar olacaktır;

Her kongre döneminde,her liste yapan aday için vazgeçilmez bir isimdi Hacısalihoğlu.

Ve o girmezdi yönetimlere.

Kıramadı,girdi.

Kendi doğruları var belki.

Ama onun doğrularını sevmiyoruz.

Olmuyor bişeyler,olmuyor..

Küçükalioğlu
Meydanda kalabalık bir grup toplanacağına aklı selim 100 kişi medyaya haber verip meydandan stad önüne yürüyüp Ts clup a girip 100 adet forma alıp arkasına da F.Tekke yazdırsa çok daha etkili olur diyeceğim ama zor bir iş gibi duruyor hali hazırda.

ozturk
21.07.2009, 11:43
Kulüp Maç (gol)

fatihe.... devam....

teşekkürler güzel araştırma olmuş.

hamucera
21.07.2009, 11:43
vay anasını be...

adam orda uefa kupasını takımına kazandırdı maçın adamı seçildi süper kupayı kaldıran adam.avrupa kupalarında bir çok maç kazandıran adam.

bunlarıda yazsana!

bilmeden yazmayalım fatih maçın adamı seçilmedi, fatihi 1 kişinin 100 oy attabildiği ve attıığı oylama sonucu uefa sitesinde taraftar maçın adamı seçti, uefa maçın adamı fatih tekke yi seçmedi

sorin
21.07.2009, 11:45
Hacısalihoğlu.

Mesela hatırlayanlar olacaktır;

Her kongre döneminde,her liste yapan aday için vazgeçilmez bir isimdi Hacısalihoğlu.

Ve o girmezdi yönetimlere.

Kıramadı,girdi.

Kendi doğruları var belki.

Ama onun doğrularını sevmiyoruz.

Olmuyor bişeyler,olmuyor..
fatihi neden istemediğini bilen var mı

asi_mavi_ts
21.07.2009, 11:46
transfer sezonunun bitmesine daha var. o süre zarfı içinde eksik mevkilere transfer yapılmazsa, tepkimizi TRABZONSPOR taraftarına yakışan bir şekilde gösteririz. Tartışalım, farklı öneriler getirelim ama ona buna saldırmakla, al aşağı etmekle olmaz. Şuna hiç bir zaman unutmayalım biz bu takımın can damarıyız. biz bir bütünüz. Geçen sene nasıl bu bütünlük sağlandıysa bu sene de bu bütünlüğü/sinerjiyi sağlamamız lazım. Lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde, bu foruma yazı yazarken bir kez daha düşünerek duygularınızı ve düşüncelerinizi yazınız. Saygılarımla

Adem Erdoğan
21.07.2009, 11:46
61 Yattara'ya, kaptanlık Egemen'e; eğer bunun altında bir mesaj varsa Allah Hugo hocaya sabır versin.Demekki işine burnunu sokan çok olacak.

Fatih Öztürk
21.07.2009, 11:47
bilmeden yazmayalım fatih maçın adamı seçilmedi, fatihi 1 kişinin 100 oy attabildiği ve attıığı oylama sonucu uefa sitesinde taraftar maçın adamı seçti, uefa maçın adamı fatih tekke yi seçmedi

sanamı inanayım spor bültenlerinemi yoksa uefa başkanı platiniyemi?

Recep Alkan
21.07.2009, 11:48

Kesinlike HAMUCERA'ya inan.

hamucera
21.07.2009, 11:50

bu dedikleriniz yöneticiler için ve gerekçesi fatih tekke yi istemememeleri, peki onlarda çıkıp başkan sen taraftarın oyununa gelme onlar seni birkez yönlendirdi sonuçları kongrede bitti, şimdi tekrar yönlendirmelerine izin verme dediklerinde ne olacak,

taraftar kulübün sahibidir diye geçiştirmeler çok yanlış kulübü yönetenlerde taraftardır onlarda sahibidir kulübün, ama arada ki fark onlar yöneten, bu gerçeği görmek istememem nedeniniz nedir anlamıyorum, bırakında yönetenler yönetsin, HES projelerinde hacısalihoğlu için yazılan methiye dolu yazıları unutmadım ben

Fatih Öztürk
Kesinlike HAMUCERA'ya inan.

tabi tabi!..

ergin cesit
fatih trabzona gelicek başak çare yok

Napoli
21.07.2009, 11:51
fatihi neden istemediğini bilen var mı
Bende diıyorumki nerden biliyoruz istemediğini kim dedi bunu? sen orada duydunmu?

bIrakalım Salih abi ahmet abi Rıza abi boyle dıyroları.. Herkes herkese sallayabiliıyor.. Gormeden nasıl inanıyorsunuz bunları... Ben en yakın arkadasım Kulubun 10 yıldır içinde Bazı kişiler için olumsuz seyler dıyor ama inanmıyorum bazıları mantıksız geliyor bana..Gormediğim duymadığım hiç birseye inanmam..

Celal Demir
21.07.2009, 11:51
fatih trabzona gelicek başak çare yok

hacısalihoğlu varken sadece tatile gelir...

ozturk
21.07.2009, 11:52
transfer sezonunun bitmesine daha var. o süre zarfı içinde eksik mevkilere transfer yapılmazsa, tepkimizi TRABZONSPOR taraftarına yakışan bir şekilde gösteririz. Tartışalım, farklı öneriler getirelim ama ona buna saldırmakla, al aşağı etmekle olmaz. Şuna hiç bir zaman unutmayalım biz bu takımın can damarıyız. biz bir bütünüz. Geçen sene nasıl bu bütünlük sağlandıysa bu sene de bu bütünlüğü/sinerjiyi sağlamamız lazım. Lütfen saygı ve sevgi çerçevesinde, bu foruma yazı yazarken bir kez daha düşünerek duygularınızı ve düşüncelerinizi yazınız. Saygılarımla

geçen yıl ki takımdan sadece hüseyin yok. ama geçen yıl ki sinerji maalesef yok (kombine satışları)

sebep?

fatih tekke niya alınmamış?

küstüm oynamıyorum durumu yani..

Recep Alkan
21.07.2009, 11:53
bu dedikleriniz yöneticiler için ve gerekçesi fatih tekke yi istemememeleri, peki onlarda çıkıp başkan sen taraftarın oyununa gelme onlar seni birkez yönlendirdi sonuçları kongrede bitti, şimdi tekrar yönlendirmelerine izin verme dediklerinde ne olacak,

taraftar kulübün sahibidir diye geçiştirmeler çok yanlış kulübü yönetenlerde taraftardır onlarda sahibidir kulübün, ama arada ki fark onlar yöneten, bu gerçeği görmek istememem nedeniniz nedir anlamıyorum, bırakında yönetenler yönetsin, HES projelerinde hacısalihoğlu için yazılan methiye dolu yazıları unutmadım ben

Şimdi bir dakika bu takım neden kongreye gitti acaba ?

Taraftar gidilsin diye mi gidildi ?

Bana bir açıklarmısınız?

Benim bildiğim Sadri Şener yönetiminde kendine göre çürükleri ayıklamak için gitti, yönetimindeki insanlardan gerekli desteği göremediği için gitti.

Dikkatini çekerim taraftar için gitmiş olsa bilbordlarda başkan bizi bırakma yerine OHHHHHH yazıları olurdu !!!

hamucera
21.07.2009, 11:53

spor bültenlerini bende takip ettim o maçı izledim platini nin açıklamasınıda dinledim, ama bu maçın oyuncusu olarak fatih tekkeyi taraftarın seçtiği gerçeğini değiştirmiyor,

platini maçta çok iyi oynayan türk dedi maçın adamı demedi,spor bültenleri uefa resmi sitesinde taraftarlar tarafından maçın adamı seçildi, neden görmek isemiyorsunuz anlamıyorum,

ayrıca tekke düşmanı değilim çok defa belirttim gelirse sevinirim ama gelmezsede çıkıp tepki göstermem onun oyunculuğunada asla laf etmedim, sadece yanlış bilgilendirmelerde doğruları yazmaya çalışıyorum

Nitro Laz61
21.07.2009, 11:54
Ben anlayamıyorum arkadaş. Burada Fatih Tekke'yi veya onun kalitesinde birini istemek suç mu?

Fatih Tekke veya onun ayarında biri neden istenir taraftarlar tarafından?

Fatih Tekke'yi veya onun ayarında bir forveti isteyenleri nerdeyse hain ilan edecek bazıları, Allah onlara akıl fikir fersin ne diyeyim?

Fatih Tekke'nin gelmesi Trabzonspor'un menfaatine midir, yoksa zararına mıdır?

Fayda-maliyet analizi yaptığımız zaman Fatih gibi birini transfer etmemek akılsızlık değilde nedir?

Bu takımın forvete ihtiyacı olmasa tamam anlayacağım, israf olurdu, yazık olurdu paralara. Ama bu takıma forvet almak şart oğlu şart. Bunu hepimiz kabul ediyorken neden yönetim bir türlü aklına forvet transferi getirmiyor?

Forvet transferi aklına getirmiş ise bile neden maksimum fayda-min. maliyetli birini bu takıma kazandırmaz? Bu hangi akıl mantıkla izah edilebilir?

Yönetim kendi ego ve menfaatlerini koruyup kollamak için mi vardır, yoksa Trabzonspor'un menfaatlerini koruyup kollamakla mı?

Biraz aklınızı başınıza toplayın. Fatih'i isteyenlerin hepsi sizden daha çok Trabzonspor'un menfaatlerini düşünmüyorsa ben şerefsizim. Haddinizi bilin, burada yıllarını bu takıma gönül vererek geçirmiş insanları, maddi manevi desteğini mümkün olduğu kadar vermiş insanları hainlikle suçlamayın. Taraftarlık demek yanlışı gördüğü halde iş işten geçmeden ikaz etmemek değildir. Yanlışa alkış tutamam, hele hele bu yanlış canımdan çok sevdiğim Trabzonspor'a zarar verecekse.

Bu sene bu takım başarısız olursa 2 senelik emek heba olacak. Trabzonspor tarihi hep böyle karelerle dolu. Bu yüzden biz geçen senenin üzerine birşeyler koymalıydık ve şampiyonluk hedeflemeliydik. şampiyon olmasak bile şampiyonluğu kovalamak taraftarın sinerjisini yok etmez. En azından şampiyonluğu kovalamalıydık. Ama malesef bu kadro yapısıyla şampiyon olmamız imkansız, çünkü bitirici forvetimiz yok. En önemli mevki forvettir, çünkü futbol bir skor oyunudur. Oyununuzu skorborda yansıtamadıktan sonra istediğiniz kadar sağbekiniz, öne liberonuz iyi olsun. Bu takımın hayati yerine ciddi bir transfer düşünmeyen yönetim önümüzdeki sezon için bence hedefini belli etmiştir. İmkanımız olmasa, böyle bir forvet çok pahalı olsa hakikaten yönetime hak verirdidk. Ama imkan var ve forvetin kralı gelmek istiyor ama sen almıyorsun. Bunun akılla mantıkla izahı yok.

Ben isterdim ki BMN yönetimi bir karar alsın, aramızda para toplayalım, 250 adet yeni sezon formalarını Fatih Tekke olarak yazdıralım ve yürüyüşte sadece ve sadece Fatih Tekke'yi takımda görmek istediğimizi kamuoyuna vurgulayalım. Ama malesef bırakın böyle bir girişimi neredeyse böyle bir etkinliğe katılacakları hain ilan edecekler var.

Birde olayı ajite edenler var, yönetime nankörlük yapılır mı diyenler var. Onları da Allah'a havale ediyorum. Bu forumun büyük bir kısmı Sadri Şener'i sever ve sayar, gitmesini de istemez. Sadri Şener'in bizi nereden nereye getirdiğini hiç bir akıllı inkar edmez, ama şunu göremiyorsunuz. Sadri Şener takımı aldığı seviyeye geri getirme sürecine girdi. Yanlış yapıyor, üstelik yanlışa yanlış bir hamleyle cevap veriyor. Taraftarın inat ediyorsa bile sen inat edemezsin. Kulüp duygularla yönetilmez. Sen taraftar değilsin ki sağduyu elden bırakasın, senin ayrıcalığın var, sen yönetimsin, idarecisin. Sen taraftarı idare etmek, krizi idare etmek zorundasın. Krizin bir parçası olamazsın, senin buna hakkın yok, çünkü sen Genel Kurul tarafından en liyakatli yönetim olarak seçilmişsin. Sen taraftar gibi fevri hareket edemezsin, taraftara inat edemezsin, hele hele makul bir isteğe karşı bu kadar vurdumduymaz olamazsın. geleceği görmek zorundasın, taraftarlar arasında en ufak bir başarısızlıkta dengesizce ve fevrice hareket edecek dengesizler var. Sen bunlara koz vermemelisin.

Kısacası malesef yönetim çok büyük bir yanlışın içerisinde, kulüp menfaatlerini kendi menfaatlerinden ve egolarından aşşağı seviyede görmekte......

Çok kötüye gidiyoruz, herşey düzelebilir, ben buna yürekten inanıyorum. Yönetim geri adım atarsa hiçbirşey kaybetmez bunu bilsin.

tek kelimeyle helal olsun kesinlikle son noktasına kadar katılıyorum keşke bu forumda Fatih Tekkeyi savundugumuz için Trabzonsporun kötülügünü düşündügümüzü zanneden BEYİNLERİN gözlerini açıpta haykırmak istedigimiz düşünceyi okumalı sesimizi duyup ANLAMAYA ÇALIŞMALARINI ÇOK İSTERDİM arkadaşım çok haklı söylüyo eger forvetde bir sıkıntı olmasaydı bugun tekkeyi konuşmuyo olabilirdik ama 2008-2009 sezonunda şampiyon olamamamızın tek nedeni FORVETSİZLİKTİRT.Hepinize soruyorum Bentrabzonluyum diyen o beyinlere ben trabzonsporu takip ediyorum diyen BEYİNLERİN HEPSİNE SORUYORUM 110 gol pozisyonundan sadece 30 u degerlendirilirmi ve bunların çogu EGER TRABZONSPORU HEP TAKİP EDİYOSALAR sözümona taraftarlar bu gol pozisyonlarından hepsinin çok basit mahalle takımı forveti bile atabilecegi pozisyonları degerlendiremeyipte bu sene ŞAMPİYON OLAMAMAMIZIN FATURASINI KİME ÇIKARACAKSINIZ BEYLERRR...Bir gol atamamak o sahadaki 11 kişilik kadronun 8inin topu ceza sahasına kadar getirecek emegi harcayıp golu atamıyarak okadar emegi havaya uçurdugunun farkındamısınız.Çok dogru bu takımda forvet eksikligi var VE HEPİNİZE DİYORUM 28 YAŞINDAYIM VE 50 YAŞINA KADAR ŞAMPİYONLUK YAŞAMAMAK İSTEMİYORUM ve benim gibi milyonlarca trabzonspor taraftarı var tepkimi sonuna kadar ortaya koyucam Hiçbirşekilde Trabzonspordan DESTEGİMİ çekmeden bir yanlış var bunu anlayın....

sorin
21.07.2009, 11:56
Bende diıyorumki nerden biliyoruz istemediğini kim dedi bunu? sen orada duydunmu?

bIrakalım Salih abi ahmet abi Rıza abi boyle dıyroları.. Herkes herkese sallayabiliıyor.. Gormeden nasıl inanıyorsunuz bunları... Ben en yakın arkadasım Kulubun 10 yıldır içinde Bazı kişiler için olumsuz seyler dıyor ama inanmıyorum bazıları mantıksız geliyor bana..Gormediğim duymadığım hiç birseye inanmam..
bide şu açıdan bakmak lazım madem istemiyor diye birşey yok neden alınmıyor kimse futbolculuğunu tartışmıyor kariyerinin belki en ucuz rakamlarına geriledi ve seninde ihtiyacın var eee sorun nerde o zaman

toksoy61
21.07.2009, 11:57
http://www.medyatrabzon.com/author_article_detail.php?id=2602

bu habere göre yattara 1 milyon 800 bin euro alıyormuş. fatih 1 milyon 750 bin euro istemiş. yönetimde 5 trilyon önermiş yarısı peşin yarısı maç başı şeklinde. fatih bunu hakaret saymış.

yattaranın bu parayı aldığı yerde normal gibi fatihin isteği. ama yattaraya bu parayı veren geçen yönetimleride buradan kınıyorum. dünyada hiçbir kulüp araplar hariç ona bu parayı vermez. üstelik yılda yarı sezon sakat ve grip olan ve sadece 1-2 maç adam gibi oynayan birisi için. bu yönetim yattarayı göndermek istedi ama taliplisi çıkmadı. song ta bildiğim 1.3 yada 1.5 milyon euro alıyor. onuda göndermek istediler ama onuda kimse istemedi. ayrıca hugo broosta kalsın deyince olay bitti.

anladığım kadarıyla yönetim futbolculardan yüksek ücret alanları temzilemek istiyor bencede haklılar. yattaranın 1 milyon 800 bin euro aldığı yerde diğer oyuncuların 2 milyon eurodan aşağı almaması lazım.

ozturk
21.07.2009, 12:00
bide şu açıdan bakmak lazım madem istemiyor diye birşey yok neden alınmıyor kimse futbolculuğunu tartışmıyor kariyerinin belki en ucuz rakamlarına geriledi ve seninde ihtiyacın var eee sorun nerde o zaman

sorun Umut ve Gökhan arkadaşım..

Fatihin maliyeti = bonservis + fatihe verilen para + 8 milyon euro (gökhan) + 1 milyon euro umut...

yazık günah değil mi bu paralara:)

KaNuNSuZ oFLu
arkadaslar trabzonspor benimle ilgileniyormus.. merak etmeyin forvet hattindaki SIKINTIYI en iyi sekilde giderecegim.. tribünlerde kahrolmiyacak fatih tekke diye.. nedir bu fatih tekke askimiz ya.. olmadi olmadi napalim yani.. o olmadi ben olurum

Napoli

Mesela Çok iyi topçudur çokta severim adam gibi adamdır.. ama İdman yapmaz Fatih,Bizdeyken aman aman sıkı idman yaptığını pek hatırlamam buan rağmen 10 numara topçudur...Mesela Diğer topçulara iyi refarans olmaz denilebilir.Zenıtın bonservis problemi olmuş olabilir.Birüsü neden olabilir.Sen ben bilemeyız bunu..

Celal Demir
http://www.medyatrabzon.com/author_article_detail.php?id=2602

bu habere göre yattara 1 milyon 800 bin euro alıyormuş. fatih 1 milyon 750 bin euro istemiş. yönetimde 5 trilyon önermiş yarısı peşin yarısı maç başı şeklinde. fatih bunu hakaret saymış.

yattaranın bu parayı aldığı yerde normal gibi fatihin isteği. ama yattaraya bu parayı veren geçen yönetimleride buradan kınıyorum. dünyada hiçbir kulüp araplar hariç ona bu parayı vermez. üstelik yılda yarı sezon sakat ve grip olan ve sadece 1-2 maç adam gibi oynayan birisi için. bu yönetim yattarayı göndermek istedi ama taliplisi çıkmadı. song ta bildiğim 1.3 yada 1.5 milyon euro alıyor. onuda göndermek istediler ama onuda kimse istemedi. ayrıca hugo broosta kalsın deyince olay bitti.

anladığım kadarıyla yönetim futbolculardan yüksek ücret alanları temzilemek istiyor bencede haklılar. yattaranın 1 milyon 800 bin euro aldığı yerde diğer oyuncuların 2 milyon eurodan aşağı almaması lazım.

fatih ben hiçkimseyle para konuşmadım dedi canlı yayında hepimizde duyduk peki bu yönetici kime dedi yada kim izledi tvlerden ?

MARATON_61
21.07.2009, 12:04
Şener açıklamasında şunları söyledi: `Yönetim kurulumuz bir süredir kamuoyunun da yakından izlediği gibi eski kaptanımız Fatih Tekke`nin transferi konusunda çeşitli temaslarda bulunmuş ve bu doğrultudaki girişimlerini sonlandırmıştır. Bu aşamada Fatih Tekke`nin formasını giydiği Zenit kulübünde aldığı ücretle, kulübümüzün ekonomik dengeleri arasında yaşanan farklılık söz konusu transferi imkansız hale getirmiştir. Bahsedilen rakamı kulübümüzün karşılaması mümkün olmadığı gibi yapılacak farklı bir anlaşmanın da Fatih Tekke`nin yıllık kazancı anlamında ciddi bir kayba uğrayacağı sonucunu doğuracağından, gelinen noktada yönetim kurulumuz başta olmak üzere ilgili tum birimlerimizin vardığı ortak kanı, söz konusu transferden vazgeçilmesi yönünde olmuştur. Fatih Tekke altyapımızdan yetişen, kulübümüze büyük emeği geçen, ülkemizi gerek milli takımlar gerekse de kulüpler düzeyinde uluslararası platformda son derece başarıyla temsil eden, önem verdiğimiz bir değerimizdir. Elbette bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da kulübümüz çeşitli dönemlerde her zaman kendisindan faydalanacaktır. Bu vesileyle konuyu kamuoyunun bilgisine sunuyor, Fatih Tekke`ye bundan sonraki futbol yaşamında başarılar diliyoruz

SAYIN BASKANIMIZ GECESINI GÜNDÜZÜNE KADARAK CALISIYOR ISINI GÜCÜNÜ BIRAKIB BORDOMAVI RENKLERE GÖNÜL VEREN INSANLARI MUTLU ETMEK ICIN CALISACAK SONRA DA 60 YASINA YAKLASMIS BIRININ SÖZLERINI YALAN SÖYLÜYOR DIYE IDAM EDECEKSINIZ

BURDA FATIH TEKKE VE MENEJERI AYNI DILI KOMUSMUYOR ZADEN NE OLDUYSA MENEJERININ HORLANDA KAMBINA GITTIK DEN SONRA OLDU

salihismet
21.07.2009, 12:05
Fatih şu saatten sonra Fenere ya da başka bir Türk takımına giderse kesinlikle sorumluluk onda olmayacaktır.....

Ha birde şu var. Yok şu kadar para veririz gerisi bizi aşar gibi söylemler büyük takımların edecekleri söylemler değildir.

Ne demek sorumluluk onda deyildir? Büyük takim tarifini bi yapta bakalim o zaman uyuyor mu uymuyor mu?
Bir takimin büyüklügünü taraftar belirler, eger sen dar bir pencereden bakip yanliz Fatih Tekkeyi görüyorsan
senden ne taraftar olur nede büyük takim.

Sunuda söyliyeyim o paralari bu yasindan sonra fener falan vermez korkmayin.

ahmetdemircioglu
21.07.2009, 12:06
peki iyi mi olacak taraftar her kaçan golden sonra fatih tekke diye bağırınca?

ne menfaatimiz olacak bu işten. 2 yıl önce de kasımpaşa maçında takım destekleneceğine sürekli fatih tekke diye bağırmıştı herkes..ne faydası olmuştu. hiç..

diyelim ki ALlah korusun işler kötü gitti. taraftar takıma sahip çıkacak yerde fatih tekke diye bağırırsa herşey daha kötü olmaz mı?
ben bi menfaat ten bahsetmiyorum yönetim için sıkıntı olacak anlıyomusun beni kardeşş yoksa bende tarfatarın kaçan hergolden sonra fatih tekke diye bağirmasına karşıyım biz fatih tekkenin bu kadar tarfatarın onune atılmasına karşıyız butun suclu oymuş gibi gösterilmeye çalışılıyor bu takımın golcuye ihtiyacı olduğu ap acık ortada

MARATON_61
21.07.2009, 12:06
Fatih tekke için yönetimi yerden yere vuranlara. 5 Tirlyonu kabul etmiyor adam. siz hiç ruyanızda gördünüz mü o parayı. Hami, Ünal hatta hatta yabancı olan Şota bu takımda boş mükaveleye imza atıyormuydu atmıyormuydu. Hala neyi savunuyorsunuz. sizin amacınız belli. belirli gurupların gazıyla yönetimi yıpratmak çünkü sizin desteklediklerinizin yapamadığı başarıyı bu yönetim yakalıyor. bizim forvetlerimiz bize yeter Gökhanımız Umudumuz yanlarınada alınırsada olur alınmasada siz gidin fatih hangi takım tutuyosa o takımı tutun. yeterki bu takımı rahat bırakın. Bu takım geçen yıl 7 puan önde liderken bile yapmadığınızı demediğinizi bırakmadınız sonuçta amacınıza ulaştınız. hala aynı çaba içerisindesiniz nasıl bu takımı aşağı düşürürüz. bir takımı bir futbolcuya bağlamak küçüklüktür.

Celal Demir
21.07.2009, 12:09
Fatih tekke için yönetimi yerden yere vuranlara. 5 Tirlyonu kabul etmiyor adam. siz hiç ruyanızda gördünüz mü o parayı. Hami, Ünal hatta hatta yabancı olan Şota bu takımda boş mükaveleye imza atıyormuydu atmıyormuydu. Hala neyi savunuyorsunuz. sizin amacınız belli. belirli gurupların gazıyla yönetimi yıpratmak çünkü sizin desteklediklerinizin yapamadığı başarıyı bu yönetim yakalıyor. bizim forvetlerimiz bize yeter Gökhanımız Umudumuz yanlarınada alınırsada olur alınmasada siz gidin fatih hangi takım tutuyosa o takımı tutun. yeterki bu takımı rahat bırakın. Bu takım geçen yıl 7 puan önde liderken bile yapmadığınızı demediğinizi bırakmadınız sonuçta amacınıza ulaştınız. hala aynı çaba içerisindesiniz nasıl bu takımı aşağı düşürürüz. bir takımı bir futbolcuya bağlamak küçüklüktür.

abicim ama tekkenin konuşmasını izlediysen ben kimseyle para konuşmadım dedi.

Adem Erdoğan
21.07.2009, 12:10

Sabah akşam komplo teorileri üretiyorum, nasıl çelme takarım diye.

Mutlu oluyorum bu takım ezildiği zaman mesela sivas karşısında zevkten dört köşe olmuştum.

fatihin fenere gitmesini bekliyorum, migros tribününden kombine alacağım, ee ne de olsa tekkesporluyuz.

sorin
21.07.2009, 12:10
vikipedi değiştirilebilen bir site ericson içinde trabzonsporun hocası yazmıştı

demir
21.07.2009, 12:12
sizler ınat ettınız fatih tekke dıye onlar ınat ettı almıyoruz dıye ???? olan arada sadece bunu dusunenlere oluyor yani takımı

ozturk
21.07.2009, 12:13
Gökhanımız Umudumuz yanlarınada alınırsada olur alınmasada siz gidin fatih hangi takım tutuyosa o takımı tutun. yeterki bu takımı rahat bırakın. Bu takım geçen yıl 7 puan önde liderken bile yapmadığınızı demediğinizi bırakmadınız sonuçta amacınıza ulaştınız. hala aynı çaba içerisindesiniz nasıl bu takımı aşağı düşürürüz. .

taraftar baskısı olmasa şimdi nerelerdeydik kim bilir..

Erdal
Salihismet, ne verir fb...Yahu tamam başkan a hakaret edenlere kızıyorum. Ama Fatih e de elden ayaktan düşmüş muamelesi yapmayın...Bal gibi verir....Göreceksiniz verecek...

sorin
Mesela Çok iyi topçudur çokta severim adam gibi adamdır.. ama İdman yapmaz Fatih,Bizdeyken aman aman sıkı idman yaptığını pek hatırlamam buan rağmen 10 numara topçudur...Mesela Diğer topçulara iyi refarans olmaz denilebilir.Zenıtın bonservis problemi olmuş olabilir.Birüsü neden olabilir.Sen ben bilemeyız bunu..
herseye eyvallah biz 6 ay sonra boşta kalan futbolcuya bu parayı vermek istemiyoruz de o zaman 6 ay sonra alacağız de fatihe de anlat durumu anlaşın 6 ay sonra gelsin

MARATON_61
21.07.2009, 12:15
abicim ama tekkenin konuşmasını izlediysen ben kimseyle para konuşmadım dedi.

forumda her kes bir seyler yaziyor abisi hic fatih tekkenin menejerine ulasmaya calisdinizmi konusmayi denedinizmi ben fatih de sorun var demiyorum ben diyorumki fatih ve menejeri ayni dili konusmuyor

sorin
21.07.2009, 12:15
Salihismet, ne verir fb...Yahu tamam başkan a hakaret edenlere kızıyorum. Ama Fatih e de elden ayaktan düşmüş muamelesi yapmayın...Bal gibi verir....Göreceksiniz verecek...
bence en az üç sene full performans oynar bu adam yugay 38 yaşında bıraktı dünyanın en hızlı futbolunun oynandığı ülkede arkadaşlar alacaksın adamı 3 sene top oynatacaksın sonra teknik direktör menajer derken yetiştirip vereceksin takımı eline

Erdal
21.07.2009, 12:17
Maraton 61...Fatih in gelmesini çok istiyorum. Hala istiyorum. Üstelik yönetimi bu konuda eleştiriyorum. Hatta samimiyetsiz buluyorum. Ama ben Trabzonsporluyum. Üstelik ben sahiden iyi bir Trabzonsporluyum. Tıpkı Fatih gibi tıpkı Başkan gibi...Eminim sen de iyi bir Trabzonsporlusun...

Mehmet Fatih Yavuz
21.07.2009, 12:19
Bu konu kaç defa aha açılıp kapanacak?

Yönetim değiştirmek falan mıdır talep?

Yok almıyorlar, ne yapmak lazım?

Yürüyün meydana protesto edelim.

Allah takıma kolaylık versin ne diyeyim.

MARATON_61
21.07.2009, 12:20
taraftar baskısı olmasa şimdi nerelerdeydik kim bilir..

ne gÜzel dedin gÜzel kardesim taraftar baskisi benim bildigim taraftar lar kÜlÜbÜne sahib cikar bireylere deil

bu renkler bizim renklerimiz biz bu kÜlÜbe sahib cikmasak veya yÖnedime kim sahib cikacak bireyler Üzerinde yolacikildiginda

yolda kalirsiniz bu benim gÖrÜsÜm bu olayin bu seviye ye gelmesinin arkasinda baska gÜcler var yÖnedime yapilan bir operasyondur gelecek icin zemin hazirlamadik bizlerde bu oyuna alet oliyoruz

Erdal
21.07.2009, 12:22
Bu konu kaç defa aha açılıp kapanacak?

Yönetim değiştirmek falan mıdır talep?

Yok almıyorlar, ne yapmak lazım?

Yürüyün meydana protesto edelim.

Allah takıma kolaylık versin ne diyeyim.

Bu mesele bir Fatih meselesi değil artık...Çoktan aştı onu...

Arif Timurcioğlu
21.07.2009, 12:23
Abi yürüyüşmü düzenliycez ne düzenliycez biran önce yapalımda alalım golcümüzü.

Erdal
21.07.2009, 12:24
ne gÜzel dedin gÜzel kardesim taraftar baskisi benim bildigim taraftar lar kÜlÜbÜne sahib cikar bireylere deil

bu renkler bizim renklerimiz biz bu kÜlÜbe sahib cikmasak veya yÖnedime kim sahib cikacak bireyler Üzerinde yolacikildiginda

yolda kalirsiniz bu benim gÖrÜsÜm bu olayin bu seviye ye gelmesinin arkasinda baska gÜcler var yÖnedime yapilan bir operasyondur gelecek icin zemin hazirlamadik bizlerde bu oyuna alet oliyoruz

Kimdir bu güçler? Kendine operasyon yaptırmayacak gücü vardı bu yönetimin. Ama bu gücü onlara veren herkese sırt döndüler....

Tunga
21.07.2009, 12:25
Kimdir bu güçler? Kendine operasyon yaptırmayacak gücü vardı bu yönetimin. Ama bu gücü onlara veren herkese sırt döndüler....

Sorunun cevabını verdiğinin de farkındasın değil mi Erdal?

Recep Alkan
21.07.2009, 12:26

Peki neden döndüler abi ?

Erdinç Dilek
21.07.2009, 12:27
tek kelimeyle helal olsun kesinlikle son noktasına kadar katılıyorum keşke bu forumda Fatih Tekkeyi savundugumuz için Trabzonsporun kötülügünü düşündügümüzü zanneden BEYİNLERİN gözlerini açıpta haykırmak istedigimiz düşünceyi okumalı sesimizi duyup ANLAMAYA ÇALIŞMALARINI ÇOK İSTERDİM arkadaşım çok haklı söylüyo eger forvetde bir sıkıntı olmasaydı bugun tekkeyi konuşmuyo olabilirdik ama 2008-2009 sezonunda şampiyon olamamamızın tek nedeni FORVETSİZLİKTİRT.Hepinize soruyorum Bentrabzonluyum diyen o beyinlere ben trabzonsporu takip ediyorum diyen BEYİNLERİN HEPSİNE SORUYORUM 110 gol pozisyonundan sadece 30 u degerlendirilirmi ve bunların çogu EGER TRABZONSPORU HEP TAKİP EDİYOSALAR sözümona taraftarlar bu gol pozisyonlarından hepsinin çok basit mahalle takımı forveti bile atabilecegi pozisyonları degerlendiremeyipte bu sene ŞAMPİYON OLAMAMAMIZIN FATURASINI KİME ÇIKARACAKSINIZ BEYLERRR...Bir gol atamamak o sahadaki 11 kişilik kadronun 8inin topu ceza sahasına kadar getirecek emegi harcayıp golu atamıyarak okadar emegi havaya uçurdugunun farkındamısınız.Çok dogru bu takımda forvet eksikligi var VE HEPİNİZE DİYORUM 28 YAŞINDAYIM VE 50 YAŞINA KADAR ŞAMPİYONLUK YAŞAMAMAK İSTEMİYORUM ve benim gibi milyonlarca trabzonspor taraftarı var tepkimi sonuna kadar ortaya koyucam Hiçbirşekilde Trabzonspordan DESTEGİMİ çekmeden bir yanlış var bunu anlayın....
o BEYİNLERİ söylemleriniz o yöne itiyor olmasın, Fatihi istiyorum ayrı ,Fatihi istiyorum almayan yönetimide istifaya davet ediyorum konbine almıyorum demek ayrı

Faik Yılmaz
21.07.2009, 12:28
Ne demek sorumluluk onda deyildir? Büyük takim tarifini bi yapta bakalim o zaman uyuyor mu uymuyor mu?
Bir takimin büyüklügünü taraftar belirler, eger sen dar bir pencereden bakip yanliz Fatih Tekkeyi görüyorsan
senden ne taraftar olur nede büyük takim.

Sunuda söyliyeyim o paralari bu yasindan sonra fener falan vermez korkmayin.

Arkadaşım büyükler derken İstanbul burjuvalarından bahsediyorum....

Biz almazsak çok büyük ihtimalle fb ya da gsden biri alıcak ve aynen Yusuf olayındaki arkasından baka kalıcağız...

geçen yılda böyle olmadımı....

34 yaşında adama 1 milyon euro verilirmi dediler.....

Adam geldi senin otelinden oyuncunu çaldı..... Otelinden ya gülerler adama...

Çalınan sadece oyuncu değil en azından şampiyonlar ligi hatta şampiyonluğumuzdu.... Yusufun neler yapabildiğini yarım sezonda fazlasıyla gördük...

O gün onu alamayanlar bugünde Tekkeyi alamıyorlar.... Göreceksiniz ve göreceğizki aynen Yusuf gibi Fatih Tekkeyide çok ama çok arayacağız....

MARATON_61
21.07.2009, 12:29
Size ufak bir Örnek kim bu gÜcler

bir gecmisde kÜlÜbÜmÜzde yÖnedicilik yapmis bir buyugumuz

cikib diyorsa ben fatihi en ucuz sartlarda kÜlÜbe kazandiririm ben bunda subhe duyarim

lazanya61
fatih bu ligde başka takımda oynarsa kafayı yerim, adam daha ne yapsın gelmek için, yazıklar olsun yönetim

Napoli
Erdal abi sendemi diyorum,Bu yarayı kaşıdıkça biz batıyoruz

Hekimoğlu
21.07.2009, 12:31
Yönetim almaya niyetli değildi bu açık ama bunu ilk baştan kesip atmalı ve bir kaliteli forvet almalıydı konu çok uzadı yönetim de yıprandı taraftar da, felakete doğru ilerliyoruz.

Erdinç Dilek
21.07.2009, 12:34

Biz almazsak çok büyük ihtimalle fb ya da gsden biri alıcak ve aynen Yusuf olayındaki arkasından baka kalıcağız...

Çalınan sadece oyuncu değil en azından şampiyonlar ligi hatta şampiyonluğumuzdu.... Yusufun neler yapabildiğini yarım sezonda fazlasıyla gördük...

O gün onu alamayanlar bugünde Tekkeyi alamıyorlar.... Göreceksiniz ve göreceğizki aynen Yusuf gibi Fatih Tekkeyide çok ama çok arayacağız....
neyin igördük Yusufun 3 gol atmış eskişehir maçı ortasahadan taç çizgisinden köşe gönderine kadar inmiş köşe gönderinden yakın direğin dibine kadar inmiş ve vurmuş gol atmış bu uzun yolculuğundada bir eskişehir lli futbolcu yusufa hiç dokunmamış ve adeta eskortluk etmiştir.(eskişehirin teknik direktörü eski bjk li rıza bey), cimbom maçı orta sahada topla buluşmak üzüreyken emre aşık topa ıska geçmiş top yusufun önünde kalmış ceza sahasına girmiş topu ortaya çıkarmış top kaleciden geri dönmüş ve yusufun önünde kalmış ve boş kaleye zorda olsa topu bırakabilmiştir, bir golüde sanırım kocaeli olabilir gelişine vurmuş ve kaleye girmiştir hatırı sayılır 1 o golü vardır, avrupada gördük yusufu milli maçlarda iyiki alanzinhoyu almışız boşverin

Tunga
21.07.2009, 12:34

Evet doğru. Ama her iki taraf için de.

salihismet
21.07.2009, 12:35
Futbolcuya sorarlar: bundan sonraki hayalin nedir diye?
o da cevap verir; bundan sonraki hayalim avrupada oynamaktir.
Bu isleri o kadar kolay sanir ki bizim futbolcular, zannederler ki
burada yaptiklarimi oradada yapacagim, istedigim gibi at oynatip
istedigim gibi yasayacagim. Bunlari yapamayinca kapagi tekrar
Türkiyeye atmak icin kiclarini yirtarlar.

Hami Schalkede oynarken demisdiki; demek ki ben hayatimda hic antreman yapmamisim.
Deniz Gökce canli yayinda yurt disina giden bir futbolcu, Türk yemeklerini cok öz,ledim
sözü üzerine küfürlü konusarak; kendine bir asci tut paran mi yok ulan, demisti.

Bizim futbolcular bir kaci haric profesyonel olamaz, kafalarinda böyle bir sey yoktur, fakat
bizim futbolcular taraftari kullanmasini cok iyi becerirler.
Cok sevdigim dedigin takima zarar veriyorsun,, cikip konussana ki artik bu is kapandi diye,
Yok taraftarin önüne atmis seni yönetim, sen paradan hic konusmamissin, yok menejerimle
konusun dememissin. Velevki kendini savunugunu düsünelim, bu haraketlerin yönetimi taraftarin
önüne atmak deyilmidir?

Surasi bir gercek ki seni taraftarin önüne atmakla, sen yönetimi taraftarin önüne atmak arasinda
cok fark vardir, taraftar gelip Rusyada senin alehinde bagiracak durumu yoktur, ama avni akerde
her macta yönetimi dara agacina cekme durumlari vardir. Bunlari bile bile sevdiim dedigin takima
hala zarar vermeye devam ediyorsun. Yönetim bir kac kombine satarim diye celiskili demcler verdi,
bunlar dogrudur. Ama bu sürec öyle bir yere geldiki bundan soraki zarari, beni Fatih Tekke yapan
Trabzonspordur dedifin takim cekiyor. Bu isi maddi bir cikar icin yapmayan kos koca adamlari taraftar
yalancilikla sucluyor.unutma ki Trabzonspor yöneticiligini laikiyla yapacak bir kac kisi kaldi artik, onlarda
bu isi yapmak icin pekte hevesli deyiller, ama o yöneticilige laik olmayanlar sayende ellerini ogusturup
karkasa ortaminin büyümesini bekliyorlar. Artik bi sus kardesim, bi sus artik, allah rizasi icin bi sus.

.

AdemS
21.07.2009, 12:36
Yönetim Fatih Tekke konusunda sınıfta kalmıştır ancak; sırf bu sebeple yönetimin yaptığı güzel şeyleri görmezden gelmenin de bir anlamı olmadığına inanıyorum..

Fatih Tekke'yi en çok isteyenlerden biri de bendim ama olmadı işte ne yapalım.. Ortalığı yıkıp kavuracak değiliz ya..

Bir hata yapmışlardır kabul ediyoruz ama bu saatten sonra da başkanımıza güvenip yola devam etmeliyiz..

Ayrıca, yürüyüşe katılmaya niyetli olan arkadaşlara da sesleniyorum.. Bilin ki o yürüyüşten sonra başkanımızı bir daha dönmemek üzere kaybedebiliriz.. Çünkü hepimiz biliyoruz ki başkanımız çok duygusaldır ve öyle bir durumda da istifa edebilir..

Herkes kenetlensin ve şurda az bir zaman kalmış ligin başlamasına.. Başarılı olmak için dua edelim..

Selametle :)

Napoli
21.07.2009, 12:36
Tek bildiğim batıyoruz ve kımse farkında değil..Bir an önce Birlik beraberlik sağlanmalı Yonetım aleyıne birseyler yapmak lazım..

OrkHun
21.07.2009, 12:37
vay anasını be...

bunlarıda yazsana!

yav adam finalde mecburiyetten oynatıldı
sen de onu yazsana
tamam iyi bir golcü
ama efsanevi bir adam değil
uğruna yürüyüşler düzenlenecek ardından ağıtlar yakılacak bir adam değil
ayrıca geçen sene uefa yı kazanan shaktarda gökhan rahatlıkla oynar
buna da eminim
mesele o değil zaten

MARATON_61
21.07.2009, 12:37
iki gÜn Önce fatih tekke ntv programinda bazi demecler verdi

ayni demecleri ciksin menejeride versin gÖrelim fatih tekkenin bu renklere ne kadar gÖnÜl den bagli oldugunu biliyoruz bu traftarin hatirini kirmasin ve menejeri ciksin bir aciklama yapsin bakalim yapacakmi hotri meydan buyurun her bilsin ozaman kimin yalan sÖyledigini baskanimiz 1992 ilk kez kÜlÜbÜmÜze baskan oldugunda gidisini cok iyi hatirliyorum

bÜtÜn her seyini icraya verilmis bir sekilde gitti ve o takim 1996 desdanlar yazdi turkiyede ve avrupa da sizler bÖyle bir baskana nasil yalan konusuyor dersiniz

sorin
21.07.2009, 12:38
Tek bildiğim batıyoruz ve kımse farkında değil..Bir an önce Birlik beraberlik sağlanmalı Yonetım aleyıne birseyler yapmak lazım..
alehine mi

AdemS
21.07.2009, 12:38
Edit........

Napoli
21.07.2009, 12:39
alehine mi

Lehine pardon...

ozturk
21.07.2009, 12:40

söylediklerina katılıyorum ama yusuf bize gelseydi bu kadar başarılı olurmuydu soru işareti?

malum bizim şehir baskısı adamın feleğini şaşırtıyor:)

Nitro Laz61
o BEYİNLERİ söylemleriniz o yöne itiyor olmasın, Fatihi istiyorum ayrı ,Fatihi istiyorum almayan yönetimide istifaya davet ediyorum konbine almıyorum demek ayrı

Yaptıgım bütün yorumları oku hepsine ii bak eger bu yönetimi sitifaya davet etdigim bir kelimeyi kopyala gönder bana bu üyeligimi silicem ve birdaha bişe yazmıcam Arkadaşım beni anlamak istiyormusun yoksa kendi düşündügünümü empoze etmeye çalışıyorsun BU YÖNETİMDEN ŞİKAYETİ OLAN YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKK KK

anlamıyomusunuz ya siz yönetimden şikayeti olan yok ne kadar bagırcaz ya Nuri Başkanın trabzonu ne kadar kötü hale getirdiginden sonra Sadri başkanın trabzonu adeta yerden ayaga kaldırdıgı gerçegini herkes biliyo bunu inkar eden yok bizim tek eleştirimiz bu transfer konusundakiş samimiyetsizlik DELİKANLI olmayan duruş maddiyatı bahsediyolar yattaradanda az teklif verdi menajer diyolar adam canlı yayında menajer yok dedi şampiyonluk parolamız diyolar hala kaçan gollerin faturasını kise ödeyemedi sadece yanalı göndermekle çözüm buldular yanalın suçu yoktuki adam nerdeyse sahaya girip gol atıcaktı Bizim haykırmamız forvetsizlik ve bukadar uygun fiyata Tekke klasında o paraya gelebilecek FUTBOLCU YOK atibaamıdır nedir ona bile 4 mi,lyon euro verceklerdi kabul etseydi o zaman sana soruyorum bu maddiyat işine anlam verebilecekmiydin

Cengiz
teşbihte hata olmaz , öküz öldü ortaklık bitti

hala uzatıpta ortalığı germenin bi anlamı yok

ahmetdemircioglu
21.07.2009, 12:41
aynen bu işin sonuu ii değill

Çağatay_
21.07.2009, 12:41
Fatih Tekke için adam daha ne yapsın falan deniyor.

Bu arkadaşlar yanında mıydı acaba..

Heralde boş kağıda imza attı da bizim haberimiz yok.

Ben de gelmesini çok istiyorum şu anda olabilecek en olumlu transferlerden birisi gibi gözüküyor şüphelerim olsa da.Ama olayı abartmaya gerek yok.Yönetimi yalancı ilan edip cephe almaya gerek yok.Geçen yıl Fatih Tekke yokken 3. olduk şampiyonluk 5-6 puanla gitti.Tamam forvetler beceriksizdi ama şansına diyelim o toplar girse belki şampiyonduk.O kadroya Tjikuzu,Engin,Zafer gibi hücumda önemli isimler eklendi.Hala santrafor gelmedi ama mevcut isimlerin başarısız olacağı, Fatih Tekke'nin çok başarılı olacağına dair teminatımız yok.

Ben de alınsın istiyorum ama alınmazsa yönetime cephe alıp, takımdan desteği çekmek samimiyetsiz bir şey."Trabzonsporluluk" ile bağdaşmıyor.

Kendimize gelelim.

lazanya61
21.07.2009, 12:42
sen de onu yazsana
tamam iyi bir golcü
buna da eminim
mesele o değil zaten
nasıl efsane değil ya, adam tek başına şampiyon yapacaktı cem papila olmasaydı bizi

salihismet
21.07.2009, 12:43

Bu mesele, bzim nasil bir taraftar profiline sahip oldugumuzu ortaya cikaran bir mesele oldu.
Türkiye gibi bir ülkede takintisi olan bir taraftar toplulugu, isterse baskani indirir oradan,
cani ister hocayi indirir.

LazAnisT
21.07.2009, 12:43
Atatürkün sporcularla alakalı meşhur lafı aklıma geldi bir an için.

Recep Alkan
21.07.2009, 12:46
Sorum çok basit.

Başkan açıklama yaptı, ben Fatihin boş mukaveleye imza atmasını,yada atarım demesini beklerdim dedi.

Eyvallah. Belki bu doğrusu, belki biz herşeyi bilemiyoruz.

Sonra Fatihin alınmama nedeni olarak, zenitte aldığı ücrete yaklaşamayız, Fatihin dediği rakama da imza attırırsak oyuncumuz mağdur olur tarzında açıklama geldi.

Şimdi ben soruyorum aslında başkana, ama o yoksa burdaki ağalara,

Bu adam boş mukaveleye imza atsa, Yönetimimiz oyuncu mağdur olmasın diye altına 2 milyon euro yazacak mıydı yazmayacak mıydı ? Yazacaksa neden boş mukaveleyi ortaya atıp kafa karıştırdı, yazmayacaksa alınmama nedeni olarak neden mağdurşyet gösterildi.

Cevap verecek birisi çıkarsa sevineceğim.

Nitro Laz61
21.07.2009, 12:46
sen de onu yazsana
tamam iyi bir golcü
buna da eminim
mesele o değil zaten

sana bişe söyliyimmi bu durumda gökhan hiçbiyerde oynuyamaz buna adım gibi eminim adamlar pazardan seçmece karpuz almıyolar herşeyi döküyolar ortaya bütün videolarını başarılarını izliyolar ve ona göre hareket ediyolar Gökhan bir forvet zekasında degil istersen basit bir örnekle hatırlatıyım Galatasaray-Trabzonspor maçı bAROS un bize gol atdıgı AYNI yerde gökhan unal gol pozisyonuna grdi ne oldu BAROS forvet zekasıyla aşırdı gol atdı bizimkisi zaten yerden kayarak gelen adama yerden vurdu daha bunlar gibi onlarca pozisyon bence ii düşün ve TEKKEYİ kimlerle kıyasladıgını birkezdaha düşün arkadaşım

Celal Demir
21.07.2009, 12:47
Sorum çok basit.

Başkan açıklama yaptı, ben Fatihin boş mukaveleye imza atmasını,yada atarım demesini beklerdim dedi.

Sonra Fatihin alınmama nedeni olarak, zenitte aldığı ücrete yaklaşamayız, Fatihin dediği rakama da imza attırırsak oyuncumuz mağdur olur tarzında açıklama geldi.

Bu adam boş mukaveleye imza atsa, Yönetimimiz oyuncu mağdur olmasın diye altına 2 milyon euro yazacak mıydı yazmayacak mıydı ? Yazacaksa neden boş mukaveleyi ortaya atıp kafa karıştırdı, yazmayacaksa alınmama nedeni olarak neden mağdurşyet gösterildi.

tekkeyi istemediklernden kıvırma politikası uyguladılar apaçık ortada işte recep kardeşim...

Kara Mert61
21.07.2009, 12:48
Yönetim Fatih Tekke konusunda sınıfta kalmıştır ancak; sırf bu sebeple yönetimin yaptığı güzel şeyleri görmezden gelmenin de bir anlamı olmadığına inanıyorum..

Fatih Tekke'yi en çok isteyenlerden biri de bendim ama olmadı işte ne yapalım.. Ortalığı yıkıp kavuracak değiliz ya..

Bir hata yapmışlardır kabul ediyoruz ama bu saatten sonra da başkanımıza güvenip yola devam etmeliyiz..

Ayrıca, yürüyüşe katılmaya niyetli olan arkadaşlara da sesleniyorum.. Bilin ki o yürüyüşten sonra başkanımızı bir daha dönmemek üzere kaybedebiliriz.. Çünkü hepimiz biliyoruz ki başkanımız çok duygusaldır ve öyle bir durumda da istifa edebilir..

Herkes kenetlensin ve şurda az bir zaman kalmış ligin başlamasına.. Başarılı olmak için dua edelim..

Selametle :)

Her uyuşmazlıkta istifa edecekse etsin zatee..Evet bende çok seviyorum başkanımızı ama bu zorlukları göze alarak geldi başkanlığa..

salihismet
21.07.2009, 12:49

Evet Fatih Tekke Trabzonsporun aradigi bir futbolcudur, hatta Fatihe cokta ihtiyaci vardir, ama bana göre Fatih Trabzonsporda oynama hakkini coktan kaybetti. Eger istanbul burjuvlarini savunan ulusal medyanin eline tekrardan bir koz vermek istiyorsaniz, Fatihin evinin önünde ona yalvarmaya devam edin.

MARATON_61
21.07.2009, 12:49
sorum çok basit.

başkan açıklama yaptı, ben fatihin boş mukaveleye imza atmasını,yada atarım demesini beklerdim dedi.

Sonra fatihin alınmama nedeni olarak, zenitte aldığı ücrete yaklaşamayız, fatihin dediği rakama da imza attırırsak oyuncumuz mağdur olur tarzında açıklama geldi.

bu adam boş mukaveleye imza atsa, yönetimimiz oyuncu mağdur olmasın diye altına 2 milyon euro yazacak mıydı yazmayacak mıydı ? Yazacaksa neden boş mukaveleyi ortaya atıp kafa karıştırdı, yazmayacaksa alınmama nedeni olarak neden mağdurşyet gösterildi.

cevap verecek birisi çıkarsa sevineceğim.

bende sana diyorum alkan abisi fatih tekke ve menejeri ayni dili konusmuyor fatih tekkeyi ara abi de bizi kirma menejerin ciksin bir aciklama yapsin bir kanalda bakalim fatihin dediginle demeci ayni mmi olacakkkkkkkkkkkkkk

Recep Alkan
21.07.2009, 12:50
Sorum çok basit.

tekkeyi istemediklernden kıvırma politikası uyguladılar apaçık ortada işte recep kardeşim...

Eğer yazdığıma cevap buysa, bu saatten sonra yalancıyı aramaya gerek yok.

Eğer cevap bu değilse verebilecek birini bekliyorum hala.

hamucera
çok ilginç ortaya atılan bir ifadenin yanlış olduğunu beyan ettim, hatalı sayıldım, gerçeği söylediğimi ıspatladım mesaj silindi, nasıl bir mantık anlamadım, yani fatih tekke yi savunursan mesajın yayınlanır ama gerçekleri konuşursan silinir mantığımı var

magicyattara
Tekke neden istenmedi?

Bu konuya yoğunlaşmakta fayda var.

Recep Alkan
21.07.2009, 12:51
bende sana diyorum alkan abisi fatih tekke ve menejeri ayni dili konusmuyor fatih tekkeyi ara abi de bizi kirma menejerin ciksin bir aciklama yapsin bir kanalda bakalim fatihin dediginle demeci ayni mmi olacakkkkkkkkkkkkkk

İyi de güzel abicim, bu adam da röportajında diyor ki, ben Yönetimle konuştum, mecburiyetten bir rakam söyledim.

Yani röportajında belirtilen konuşma yönetim ile menejeri arasında gerçekleşmiyor ki.

Bilmem anlatabildim mi ?

Mollasalihoğlu

Belki Fatih'in zamanında dediği gibi "o sözleşme DO-LA-CAK" demesinden korkmuşlardır abi..

Yönetim hatalı ama F.Tekke de haşa peygamber değil..

Nitro Laz61
Sorum çok basit.

süper bir soru evet Tekke karşıtlarına soruyorum Boş Mukavele olsaydı YİĞİDİN HAKKINI NASIL ÖDEYECEKLERDİ boş mukavele bile olsa oraya bir miktar yazılacaktı KALİTESİ ORTADA BİR OYUNCUNUN hakkını nasıl ödeyecektiniz milyon euromu yoksa 250 bişn yetermiydi ...... KENDİNİZİ TEKKENİN YERİNE KOYUN YADA ŞÖYLE DÜŞÜNÜN çok iyi bir MÜDÜRSÜNÜZ ve size bir şirket gel bizle çalış diyo boş mukaveleye imza at diyo ve imza atdıgınız için asgari ücretle çalışmayı MÜDÜR OLDUGU halde içine yedirebilecek varsa DELİKANLI GİBİ söylesin elini öpücem

MARATON_61
21.07.2009, 12:53
Bakin Ünal karaman fatih tekkeyi aradi bu konusmadan sonra

fatih tekkenin menejeri horlanda kambina gitti ne olduysa ordan sonra oldu ve baskanimizda aciklamalarini bu konusmadan sonra yapti baskana kimse burda yalan konusuyor diyemez kardesim de olsa diyemez isinize geldigi gibi bu kÜlÜbÜ yÖnlendiremezsiniz

Celal Demir
21.07.2009, 12:53

bence cevap bu varsa aksini diyen söylesin...

Recep Alkan
21.07.2009, 12:54
Belki Fatih'in zamanında dediği gibi "o sözleşme DO-LA-CAK" demesinden korkmuşlardır abi..

Yönetim hatalı ama F.Tekke de haşa peygamber değil..

Ne yani, Fatih belki bunu der diye farazi bir düşünce ile transferi yapmıyoruz.

Gerçekten bunu mu düşünüyorsun ?

Arkadaşlar ortada sorduğum bence ciddi bir soru var.

Daha ciddi cevaplar bekliyorum, farazi, o olabilirdi, bunu diyebilirdi tarzında cevaplar değil.

OrkHun
nasıl efsane değil ya, adam tek başına şampiyon yapacaktı cem papila olmasaydı bizi

gökdeniz le szymek armut topluyordu zaten:rolleyes:
o sezona lafım yok ayrıca
ama 32 yaşına gelmiş bir adamın hayatı boyunca 2 yıl üstün performans göstermesi
onu efsane yapıyorsa
efsane anlayışımız farklı demektir...
sizin kriterlere göre
2 sezonda bir efsane çıkarır bu takım
türkiye liginde her sene gol kralı olan adam efsane olur
baros seneye de 20 gol atsın efsane o zaman:p

ozturk
Sorum çok basit.

ben bişeyler yazayım..

aslında yönetimin kafasında fatihi transfer etmek yoktu.Ama taraftar arasında (nereden geldiği belli olmayan) bir fatih furyası başlayınca sadri başkan taraftarın sesine kulak verdi.Yönetim zaten kulübü borç batağına sürükledi diye eleştiriliyordu.Bir de fatihi alırsa borç giderek artacaktı..bu nedenle sadri başkan fatihin transferini kapatabildiği kadar ucuza kapamak istedi ama olmadı

birbirimizi kandırmayalım. fatihin transferi bize minimum 4-5 milyon eouro ya patlar (her ne kadar fatih para sorun olmaz dese de).. gökhan ve umutun kaybedileceği de cabası..

geçen yıl o kadar para harcanmış takım baştan kurulmuş. bu yıl bir fatih için DENGELERİN altüst olmasını istemiyor sayın başkan..

bence olay bu..

yönetimin yanlışı tabbiki oldu.

Fatih furyası ilk başladığında yönetim "Fatihi kesinlikle tranfer etmeyi düşünmüyoruz" demeliydi. bence yönetimin en büyük yanlışı bu..

Mollasalihoğlu
Ne yani, Fatih belki bunu der diye farazi bir düşünce ile transferi yapmıyoruz.

Gerçekten bunu mu düşünüyorsun ?

Arkadaşlar ortada sorduğum bence ciddi bir soru var.

Daha ciddi cevaplar bekliyorum, farazi, o olabilirdi, bunu diyebilirdi tarzında cevaplar değil.

Farazi cevap beklemiyorsan muhatabın burada olamaz..
Tabii Şener, Hacısalihoğlu ya da Alioğlu foruma üye değiller ise..

Erbay
21.07.2009, 12:55
Önce Fatih suçlu oldu transferde, şimdi futbolculuğuna da laf edilmeye başlandı.

Celal Demir
21.07.2009, 12:56
ben bişeyler yazayım..

aslında yönetimin kafasında fatihi transfer etmek yoktu.Ama taraftar arasında (nereden geldiği belli olmayan) bir fatih furyası başlayınca sadri başkan taraftarın sesine kulak verdi.Yönetim zaten kulübü borç batağına sürükledi diye eleştiriliyordu.Bir de fatihi alırsa borç giderek artacaktı..bu nedenle sadri başkan fatihin transferini kapatabildiği kadar ucuza kapamak istedi ama olmadı

birbirimizi kandırmayalım. fatihin transferi bize minimum 4-5 milyon eouro ya patlar (her ne kadar fatih para sorun olmaz dese de).. gökhan ve umutun kaybedileceği de cabası..

geçen yıl o kadar para harcanmış takım baştan kurulmuş. bu yıl bir fatih için DENGELERİN altüst olmasını istemiyor sayın başkan..

bence olay bu..

yönetimin yanlışı tabbiki oldu.

Fatih furyası ilk başladığında yönetim "Fatihi kesinlikle tranfer etmeyi düşünmüyoruz" demeliydi. bence yönetimin en büyük yanlışı bu..

evet aynen öyle almayacaklarsa ilk baştan istemiyoruz deyip milletide umutlandırmamaları gerekirdi bunun için olayın buralara gelmesinin tek sebebi yönetimdir..

Cengiz
21.07.2009, 12:56
sana bişe söyliyimmi bu durumda gökhan hiçbiyerde oynuyamaz buna adım gibi eminim adamlar pazardan seçmece karpuz almıyolar herşeyi döküyolar ortaya bütün videolarını başarılarını izliyolar ve ona göre hareket ediyolar Gökhan bir forvet zekasında degil istersen basit bir örnekle hatırlatıyım Galatasaray-Trabzonspor maçı bAROS un bize gol atdıgı AYNI yerde gökhan unal gol pozisyonuna grdi ne oldu BAROS forvet zekasıyla aşırdı gol atdı bizimkisi zaten yerden kayarak gelen adama yerden vurdu daha bunlar gibi onlarca pozisyon bence ii düşün ve TEKKEYİ kimlerle kıyasladıgını birkezdaha düşün arkadaşım

gökhan ünaL'ın kalitesine laf etmeyi bırakın

2005 - 2006 yılı fortis kupasında trabzon'da hat-trick yaparken attığı golleri izle yeter sana

özellikle ikincisini

adamın kafası rahat maça çıkarttınız mı hiç , her pozisyon kaçtıktan sonra senin gibiler fatih fatih diye bağırdı tribünde

bu tepkiyi yiyen adam rahat hareket edebilir mi , sorumluluk alabilir mi

bu adam 25 golle gol kralı olmuş bi adam , öyle beleş gollerde değil bunlar hepsi kalite goller

siz bozuk teyip gibi aynı şeyleri sayıp durun , elinizdekinin kıymetini hiç bilmeyin

şimdi diyeceksin ki geçen sene niye gol atamadı

fatih tekke 2003 yılında ( dönüşünün ilk yılında ) 13 gol attı , ikinci yıl 11

gökhan ünal 15 gol 10'un üzerinde asist yaptı

adama bi alışma , rahat oynama imkanı verin tek başına bu takımı şampiyon yapar bu kadarda iddialıyım

Recep Alkan
21.07.2009, 12:57
Farazi cevap beklemiyorsan muhatabın burada olamaz..
Tabii Şener, Hacısalihoğlu ya da Alioğlu foruma üye değiller ise..

Lafım kişisel değildir yanlış anlaşılmasın.

O zaman birilerini överken, başka birilerini yererken bu kadar kesin ibareler kullanmamaya dikkat edelim.

Ne yazıkki bazı isimler çok net ifadeler ile yüklenebiliyor birilerine. ;)

Mollasalihoğlu
Lafım kişisel değildir yanlış anlaşılmasın.

O zaman birilerini överken, başka birilerini yererken bu kadar kesin ibareler kullanmamaya dikkat edelim.

Ne yazıkki bazı isimler çok net ifadeler ile yüklenebiliyor birilerine. ;)

Her iki taraf adına da değil mi :)

Zeki Akyol
burada ne fatik tekke'nin futbolculuğu ne de sadri şener'in başkanlığı sorgulanmalı... bunun dışındaki yorumları okurum ama fatihin futbolculuğuna ve sadri şenerin başkanlığına laf edenlere tahammül edemem...

Peki neden direk sebebini acıklamadan bahanelerle almak istemedıklerı ortaya cıkyıor bende senın gıbı duşunuyorDUM ama artık böyle düşünmüyorum...
Başkan sadece kendı isteğini yerıne getırıyor kı demekkı eskıden kalma bı dıyalogları yada meselelerı var cunku o bu takıma oynamayı ılk hakeden futbolcu olduğu halde almamak ıcın elınden gelenı yaptılar kaldıkı sonunda iftira attılar böyle basıt olmamalı insanı karalamak ...!

Adem Erdoğan
21.07.2009, 12:58
Önce Fatih suçlu oldu transferde, şimdi futbolculuğuna da laf edilmeye başlandı.

yakında askerlik durumundan dolayı vatan haini ilan edilirse buna da şaşırmam.
du bakalım.

asimetrik
21.07.2009, 12:58
Sorum çok basit.

Alkan, kararttığım yer öyle değil. Yoksa biz bir teklif bile yapmadık manası çıkar senin dediğinden. Oysa ki doğrusu, "Talep edilen fiyat bize uygun değildi" olmalıydı.
Bizim talebimiz de (1.3 Euro (650 garanti 650 maç başı) doğal olarak ona uygun değil dedi.

Zeki Akyol
21.07.2009, 12:59
Sorum çok basit.

:alkış::alkış::alkış::alkış: ne dıyebılırızki bende bundan bahsetmek istemiştim :)

renac
sadri şenere güvenim sonsuz olmasına rağmen geçen sene yaptıgı onca doğru davranışlar olmasına rağmen bu sene tam tersine hareket ediyor

- tamam fatihi istemeyebilirsiniz ozaman çıkar dersiniz biz şu nedenlerle almayı düşünmüyoruz onun yerine aynı kalitede baska bir isim alıcaz diye ama yonetim hala diyo ki kadromuz süper bu takım da şampiyonluga oynar bende diyorum ki oynamaz kardeşim bu takım bu haliyle şampiyon olamaz umut kaç yıldır neler neler kaçırıyo artık gol atınca sasırıyoruz hatta ben acaba nasıl attı diye meraktan golunu ozellikkle tekrar tekrar izliyorum gokhan da ona benzemiş antremanlarda heralde ki o da kaçırıyo saolsun bol bol sonuc ne ozaman bu takıma fatih gibi buldugunu atan adama ıhtıyac var

Recep Alkan
ultrats (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=10939)

Kardeşim sorumun yanıtı değil bu yazdığın. Ama gene de teşekkürler yazdıkların için.

Bakın sonuç olarak bu sorunun yanıtı yok. Yani nedir devamlı olarak bir oyalama taktiği izlenmiş, taraftar bu konuda aldatılmış, ve baskının geçmesi beklenmiştir.

Yani bu konuda YALAN söylenmiştir.

İşte tartıştığım, hoşuma gitmeyen ve eleştirdiğim konu bu.

Yoksa Başkanın kişiliği, yaptıkları değil.

Umarım bu sefer anlaşılmışımdır.

salihismet
Ulusal medyada trabzonspor karsitlarinin; Trabzonsporun en büyük düsmani yine Trabzonsporun icindedir dedikleri zaman
onlara demedigimizi birakmiyoruz. Tabi ki bu mesele fatih Tekkeyi asacak, onunla basladi onu mutllaka asacak.asacak ki
nasil kendi kendimizi yedigimizi bütün herkese gösterelim.

Akli basinda olanda olmayanda, akillisi delisi bu isin bir ucundan tutmus cekiyor, cekin bakalim, bu takim ne kadar dayanabilecek size.
fatih Tekkeyi veya yönetimi asacak ki hedef koyanlarin istedigi hedefe ulassin, onlari asan her sey Trabzonspora dayaniyor, bundan sonra
yiyienler bilsinler ki, yedikleri ne yönetimdir nede Fatih Tekke, Trabzonsporu yediklerini unutmasinlar.

asimetrik
21.07.2009, 13:00
Peki neden direk sebebini acıklamadan bahanelerle almak istemedıklerı ortaya cıkyıor bende senın gıbı duşunuyorDUM ama artık böyle düşünmüyorum...
Başkan sadece kendı isteğini yerıne getırıyor kı demekkı eskıden kalma bı dıyalogları yada meselelerı var cunku o bu takıma oynamayı ılk hakeden futbolcu olduğu halde almamak ıcın elınden gelenı yaptılar kaldıkı sonunda iftira attılar böyle basıt olmamalı insanı karalamak ...!

Kaçırmışım konuyu. Yönetim hangi konuda iftira attı ve karaladı kaptanı?

Recep Alkan
21.07.2009, 13:01
Her iki taraf adına da değil mi :)

Ben dayanağım olmayan tek kelime etmedim. Belki şimdi anlaşılmayablir ama inanın anlaşılma zamanı da gelecek !!!

Alkan, kararttığım yer öyle değil. Yoksa biz bir teklif bile yapmadık manası çıkar senin dediğinden. Oysa ki doğrusu, "Talep edilen fiyat bize uygun değildi" olmalıydı.
Bizim talebimiz de (1.3 Euro (650 garanti 650 maç başı) doğal olarak ona uygun değil dedi.

Abi benim demek istediğim başka. Bir yanda boş sözleşmeye imza at deniyor, bir tarafta Fatihin dediği ücret onu zarara uğratıyor deniliyor.

Amaç az paraya transfer ise, buyurun işte !!!

Sonuç olarak almak istemeyen bir yönetim, bunun yolunu yalanlara başvurarak arayan bir yönetim bu konuda beni hüsrana uğrattı.

Benim açımdan böyle. (Sadece bu konu için geçerli)

Nitro Laz61
21.07.2009, 13:02
Arkadaşlar burda sanılıyorki hep tekke savunması yapılıyo aslında burdaki olay anlaşılamk istenmiyo bukadar insanın bukadar tepki vermesinin nedeni 26 YILDIR ŞAMPİYONLUK HASRETİYLE YANAN BİR HALKIN İSYANIDIR BU iç çekişmelerden başını kaldırmıyan bir takım yüzünden aslında sömürülen bir halkın sesidir bu TRABZONSPORU TRABZONSPOR YAPAN ONA AŞIK OLAN İNSANALRDIR dogdugu andan itibaren TRABZONSPOR AŞKIYLA (şampiyon olamasada) dolu olan ve şampiyonlu yaşayamadıgı için bırakmayı aslaa düşiünmeyen insanalrın haykırışıdır bu.Bu sene yepyeni bir takımla bukadar iyi bir başarıyı yöneticilerimiz bile beklemiyordu kaldıki bizler ama bu sene ŞMPİYONLUK sadece forvetsizlik yüzünden gitdi TEKKEYİ İSTEMEMMİZİN NEDENİ BUDUR... Bir arkadaşımız demişti Trabzonspor taraftarı olmak acı çekmektir diye EVET ACI ÇEKSEKTE ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUZ Yönetimi Destekliyoruz VE sonuna kadar TEKKENİN GELMESİNİ İSTİYORUZ....

LAfım ANLAYANA....

hamucera
21.07.2009, 13:03
süper bir soru evet Tekke karşıtlarına soruyorum Boş Mukavele olsaydı YİĞİDİN HAKKINI NASIL ÖDEYECEKLERDİ boş mukavele bile olsa oraya bir miktar yazılacaktı KALİTESİ ORTADA BİR OYUNCUNUN hakkını nasıl ödeyecektiniz milyon euromu yoksa 250 bişn yetermiydi ...... KENDİNİZİ TEKKENİN YERİNE KOYUN YADA ŞÖYLE DÜŞÜNÜN çok iyi bir MÜDÜRSÜNÜZ ve size bir şirket gel bizle çalış diyo boş mukaveleye imza at diyo ve imza atdıgınız için asgari ücretle çalışmayı MÜDÜR OLDUGU halde içine yedirebilecek varsa DELİKANLI GİBİ söylesin elini öpücem

tekke düşmanı değilim ama siz tekke düşmanı kelimelerinizi sürekli kullana kullanan emin olun tekkee sempatisi olan insanları artık ona karşı mesafe sınırını açmaya devam ediyorsunuz, burada aynı şeyleri sürekli döndürüp yazarak onu savunmaktan çok zedeliyorsunuz,

çok mantıksız yazı yazdığınısı söyleyeyim, çok iyi bir müdürseniz kimse sizi asgari ücretle çalıştırmak için transfer etmez bunun sonuçlarının kendisine çok daha apahalıya mal olacağını bilir, ve vereileceğinin en iyisini verir.

gelelim tekke olayına, fatih daha önce boş mukaveleye imza attı, ama sonrasındaki açıklamalaı burada misyonumu tamamladım demekten ileri gitmedi, sürekli aynı kelimeler, elbetteki boş mukaveleye imza attığı zaman onu hakedişinin çok altından bir ücret ödenmeyecekti, çünkü bunun sonuçlarının çok ağır olacağını herkes bilir,

birde şöyle düşünün dışarıdan içerideki hiçbir faaliyeti ve işleyişi bilmeden çıkıp şu şirkete bak ne güzel ama kapısında şöyle bir araba olsa daha iyi olurdu ben olsam hemen alırdım diyebilirmisiniz asla diyemezsiniz, iç yapıyı bilmeden dışarıdan konuşmak çok kolaydır,

Fatih tekke kendisine önerilen ücreti kabul etmediği için kimse ona kızamaz kalitesini zaten ıspatlamış bir oyuncu ve kendisine göre hakesişi var, onun altına imza atmak istemez, buna kimse itiraz edemez, kızamaz tepki gösteremez,

aynı şekilde yönetim de verebileceğini ve elindekini hesaplamak ona göre yola çıkmak düşüncesinden bir oyuncuya verdiği paradan daha fazlasını vermedi diye eleştirilemez,şartlar açıktır, hüseyine teklif edileni ya kabul et yada sen bilirsin denildi kabul etmedi,

o zman herkes ne yazmıştı yaa baksana hüseyin teklifi kabul etmedi gidersin işte öyle ama serkana da teklif yapıldı o düşündü baktı ki mantıklı kabul etti kaldı takımda, şimdi para ile taraftarlık sevgi ölçülemez, serkan o parayı kabul etti hüseyin kabul etmedi diye bu serkan ın hüseyinden daha fazla trabzonsporlu olduğunu göstermez, Fahit tekke de kendisine yapılan teklifi kabul etmedi ise bu onun Trabzonsporluluğun ölçüsü olamaz, Aynı şekilde görüşler farkedebili fatih tekke yi isteyenler ile istemeyenlerin görüşleri faklı diye bir kesim diğerini trabzonspor sevgisinin azlığı ile itham edemez,

başarı tek oyuncuya endeksli olmadığı gibi başarı için kaliteli oyuncuların olması gerektiğide alenen bilinen bir gerçektir, bu aşamada Bu oyuncu fatih tekke olur veya olmaz, ama çıkıp fatih alınmadı diye isyan bayrağını açmak ne derece mantıklıdır o çok tartışılır, daha zaman varken, fırsat varken, boşlukların doldurulabileceği düşünülürken her olaın arkasından hayden yürüyüşe mantığı yanlıştır.

Cengiz
21.07.2009, 13:03
Arkadaşlar burda sanılıyorki hep tekke savunması yapılıyo aslında burdaki olay anlaşılamk istenmiyo bukadar insanın bukadar tepki vermesinin nedeni 26 YILDIR ŞAMPİYONLUK HASRETİYLE YANAN BİR HALKIN İSYANIDIR BU iç çekişmelerden başını kaldırmıyan bir takım yüzünden aslında sömürülen bir halkın sesidir bu TRABZONSPORU TRABZONSPOR YAPAN ONA AŞIK OLAN İNSANALRDIR dogdugu andan itibaren TRABZONSPOR AŞKIYLA (şampiyon olamasada) dolu olan ve şampiyonlu yaşayamadıgı için bırakmayı aslaa düşiünmeyen insanalrın haykırışıdır bu.Bu sene yepyeni bir takımla bukadar iyi bir başarıyı yöneticilerimiz bile beklemiyordu kaldıki bizler ama bu sene ŞMPİYONLUK sadece forvetsizlik yüzünden gitdi TEKKEYİ İSTEMEMMİZİN NEDENİ BUDUR... Bir arkadaşımız demişti Trabzonspor taraftarı olmak acı çekmektir diye EVET ACI ÇEKSEKTE ÖLÜMÜNE TRABZONSPORLUYUZ Yönetimi Destekliyoruz VE sonuna kadar TEKKENİN GELMESİNİ İSTİYORUZ....

LAfım ANLAYANA....

bence yaptığın yönetim karşıtı provakatörlük

MARATON_61
21.07.2009, 13:05
Alkan abisi dÜn sana bir yazi Özel den yolladim o yaziyi burda yayinlarsam ne olur burda bu olayi ltf kabadin bÈn bu konuda son kez yaziyorum ltf yÖnedimi elesdirir ken biraz dikkatli olun bu yÖnedim bunlari hak etmiyor fatih tekke trabzonspora hayili olacaksa olsun olmayacaksa da faz kurcalamaya gelmez isin icinde baska seyler cikar buda kÜlÜbe ve yÖnedime zarar verir fatih tekke basligini acdigin alkan kardesime sunu demisdim ben dÜnyayi dersine cevirsen ne bu yÖnedim fatih tekkeyi trabzona kazandirir ne de baska yÖnedimler bu konu hakkinda bir kelam daha yazmam

ozturk
21.07.2009, 13:06
başarı tek oyuncuya endeksli olmadığı gibi başarı için kaliteli oyuncuların olması gerektiğide alenen bilinen bir gerçektir, bu aşamada Bu oyuncu fatih tekke olur veya olmaz, ama çıkıp fatih alınmadı diye isyan bayrağını açmak ne derece mantıklıdır o çok tartışılır, daha zaman varken, fırsat varken, boşlukların doldurulabileceği düşünülürken her olaın arkasından hayden yürüyüşe mantığı yanlıştır.

sabahtan beri anlatmak istediğim cümleler buydu

teşekkürler:)

Nitro Laz61
gökhan ünaL'ın kalitesine laf etmeyi bırakın

2005 - 2006 yılı fortis kupasında trabzon'da hat-trick yaparken attığı golleri izle yeter sana

özellikle ikincisini

adamın kafası rahat maça çıkarttınız mı hiç , her pozisyon kaçtıktan sonra senin gibiler fatih fatih diye bağırdı tribünde

bu tepkiyi yiyen adam rahat hareket edebilir mi , sorumluluk alabilir mi

bu adam 25 golle gol kralı olmuş bi adam , öyle beleş gollerde değil bunlar hepsi kalite goller

siz bozuk teyip gibi aynı şeyleri sayıp durun , elinizdekinin kıymetini hiç bilmeyin

şimdi diyeceksin ki geçen sene niye gol atamadı

fatih tekke 2003 yılında ( dönüşünün ilk yılında ) 13 gol attı , ikinci yıl 11

gökhan ünal 15 gol 10'un üzerinde asist yaptı

adama bi alışma , rahat oynama imkanı verin tek başına bu takımı şampiyon yapar bu kadarda iddialıyım

forvet oyuncusunun lüksü yoktur sadece odaklanmalı yok taraftar yok bilmem ne bunları düşüncek lüksü yoktur sadece odaklanmalı ve golunu atmalı EGER TARAFTAR TEKKE DİYE BAGIRIYOSA bunun nedeni vardır o taraftarı TEKKE DİYE SÖYLETEN golleri atamıyan kişiler YANİ FORVETLER YANE şuanki forvetimiz GÖKHANSA UMUTSA ISAAC za onadır anlıyomusun Gol krallıgı konusunda Tekkenin başarılarını bi okumanı tavsiye ederim ozaman gökhan unalla yaptıgın kıyasalamaya daha ii bi yol verebilirsin

15 gol 10 asist diyorsun o zaman bende sna asöyliyim GÖkhan+umutun atdııgı goller = sadece bir tekke bunuda bence gör....

Mollasalihoğlu
Ben dayanağım olmayan tek kelime etmedim. Belki şimdi anlaşılmayablir ama inanın anlaşılma zamanı da gelecek !!!

Seninle bir problemim yok zaten..Her söylediğine de bire bir inanıyorum..

"Birilerini överken, başka birilerini yererken bu kadar kesin ibareler kullanmamaya dikkat edelim" lafına tamamen katılıyorum ve bunu herkesin dikkate almasını istiyorum..

sorin
21.07.2009, 13:07
Broos, forvette ise Gökhan Ünal ve Umut Bulut arasında oynatacağı kişiyi belirlemekte zorlanıyor. Umut'un mücadeleci yapısı, Gökhan'ın ise bitiriciliğinden yararlanmak isteyen Broos, genç golcü Eren'den beklediği verimi alamadı. Broos'un bu bölgeye alternatif bir isim takviyesi isteyeceği de öğrenildi.

Yunus Emre SEL-Özgür KOÇ/MİERLO(Hollanda), (DHA)

hadi bakalım buna ne diyen bu adamın gelmesini istemeyenler

salihismet
21.07.2009, 13:07
Sorum çok basit.

Cevap veriyorum; yönetimin Fatih Tekkeyi alma niyeti asla olmamaisdir, bir kac kombine daha fazla satmak, bazi taraftar kesimini küstürmemek
adina celiskili konusmalar yaptilar bu konuda. Eger bu yönetim yalancilikla suclanabiliniyorsa, ve bunun sonunda da kelle istenebiliniyorsa, en pasit
bir seyi unutmayan taratar Fatihin Trabzonda yaptiklarini nasil unutabiliyor. Demem su ki: en pasit hatalarda kelle isteniyorsa, bundan büyük hatalari yapanlarin tekrar geri gelmesine neden ses cikartilmaz.

Serdar Şahin
21.07.2009, 13:08
[QUOTE=ultrats;2475568]ben bişeyler yazayım..

.....................................

FATİH tekke gittiğinden beri içimizde onun bi boşluğu dolamadı ne yazıkki kimler geldi kimler geçti TRabzonspor dan suan FAtih in alternatifi bizim gönüllerimizde yok .. barış lar göksular bu bizdeki boşluğu alamadı ikincisi fatih tekke transfer gundemi nerenden geldiği belli değil diye birsey yok hep vardı içimizde....
TRAbzon mali yükte doğru borc cok ama sadece bizim kulubun borcu yok ayrıca geçen sezon arası alınsa idi veya kiralansa idi sampiyon olurduk ve yeni takımın borcu azalırdı ...
simdi tekke alınmazsa yönetim tabiri caizse kelle koltukta olacak avni akerde bi kötü sonuç bize tekke dedirdetecek recep 'e katıyıyorum tekkeyi bize yedirmeye calışıyorlar....

SZYMEK55
21.07.2009, 13:08
arkadaşlar fatih artık para konuşur olmuş ben bunu anladım. ne yani şimdi fatih belli bir fiyat söleyince bizim yöneticiler olmaz deyip görüşmeleri bitirmişler mi? böle bişey olamaz. fatih fiyat söler bzimkiler fiyat söler, ortada buluşulur. fatih çıkmış: sorun para değildi diyor. sonra da tavan altı ücret istedim diyor.
haaaaa bence fatihe 1.5 milyon euro falan werilebilir zorlanırsa, yani ben başkan olsam werirdim sonuçta adam takımın efsanevi kaptanı ama bizim yönetim bu ücret dengelerinde fazla hassas davranıyor.
çok büyütülmemeli bu konu bence de

asimetrik
21.07.2009, 13:09

Abi benim demek istediğim başka. Bir yanda boş sözleşmeye imza at deniyor, bir tarafta Fatihin dediği ücret onu zarara uğratıyor deniliyor.

Amaç az paraya transfer ise, buyurun işte !!!

Sonuç olarak almak istemeyen bir yönetim, bunun yolunu yalanlara başvurarak arayan bir yönetim bu konuda beni hüsrana uğrattı.

Benim açımdan böyle. (Sadece bu konu için geçerli)

Fatih'in zarara uğraması kulübün gerekçesi değil. Öyle bir şey de denmedi. Fatih'in zarara uğramasının belirtilmesi, önerdiğimiz fiyatı Fatih'in kabul etmemesini de anlıyoruz. Çünkü ciddi fark var. Bu kaybı yaşamak istememesi de normal anlamında bir ifade. Gördüğün gibi, algı baktığın tarafla sınırlı oluyor.

Yoksa şöyle deseler daha mı hoş olurdu.
"Biz ciddi bir para önerdik (1.3 M.e) fakat Fatih Trabzonspor'u değil, arada kaybedeceği rakamı seçti"

Biraz iyi tarafından bakmayı denesek.

Serdar Şahin
tekke nın parası playoff avrupa liginde cıkar 2,5 milyon avro tek maç yayın ve stad gelirleri hariç

sorin
umut mücadeleci vuruş tekniği iyi değil gökhan vuruş tekniği iyi mücadele etmiyor gel çık işin içinden birde tek forvet oynarsak

Mollasalihoğlu

Var mı ki gelmesini istemeyen???

Gelmesini istememek ile gelmezse ortalığı karıştırmayacak olmak farklı şeyler.. %90a yakınımız gelmesini istiyor zaten..

Nitro Laz61
21.07.2009, 13:11
bence yaptığın yönetim karşıtı provakatörlük

sen neyden bahsediyosun taraftar demek KOYUN olmak demekmi arkadaşım neyin provakasyonundan bahsediyorsun senin turkçende bir sorunmu var alıntı yapmışsın ordaki kelimeleri anlıyamadıgın halde haal provekatörlük diyosun artık insanalr okdugunuda anlıyamaz olmuş yok sen beni TRABZONSPOR HANİNİ ilan et ne dersin hızını alamamışsın sanırım ARKADAŞ TRABZONSPOR TARAFTARIYSAM YANLIŞIDA SÖYLEMEYE HAKKIM VAR bunu kafana sok..

ELEŞTİRİNİN AMACI YAPICILIKTIR YIKICILIK DEGİL hiçkimseyi istifaya davet eden yok ama yapılan yanlışta söylenemez diye bişeyde yok önce sen okudugunu anla sonra bana yoru yap arkadaşım gene söylüyorum gene söylüyorum 2. baskı olsun TRABZONSPORLUYUZ YÖNETİMİN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ VE FATİH TEKKEYİ İSTİYORUZ umarım bu sefer anlarsın anlamıyosanda meşkul etme beni mümkünse

hamucera
21.07.2009, 13:14
Broos, forvette ise Gökhan Ünal ve Umut Bulut arasında oynatacağı kişiyi belirlemekte zorlanıyor. Umut'un mücadeleci yapısı, Gökhan'ın ise bitiriciliğinden yararlanmak isteyen Broos, genç golcü Eren'den beklediği verimi alamadı. Broos'un bu bölgeye alternatif bir isim takviyesi isteyeceği de öğrenildi.

Yunus Emre SEL-Özgür KOÇ/MİERLO(Hollanda), (DHA)

belki yerine başka bir forvet ister hoca o zamn ne diyeceksiniz

Serdar Şahin
Fatİh tekke Üzerİnde doĞruyu konuŞmuyor baŞkanimiz ve fatİhİn menejerİ ...

lazanya61
gökdeniz le szymek armut topluyordu zaten:rolleyes:
o sezona lafım yok ayrıca
ama 32 yaşına gelmiş bir adamın hayatı boyunca 2 yıl üstün performans göstermesi
onu efsane yapıyorsa
efsane anlayışımız farklı demektir...
sizin kriterlere göre
2 sezonda bir efsane çıkarır bu takım
türkiye liginde her sene gol kralı olan adam efsane olur
baros seneye de 20 gol atsın efsane o zaman:p
valla ne topladıklarını bilmem, gökdenizle symekin önüne umutu gökhanı koy farkı gör, fatih tekke oynadığı her takımda üstün performans göstermiştir, onun gibi yaşadığı ağır sakatlıklara rağmen üst düzey performans gösteren daha da yoktur. Eğer geçen yıl bu takımda olsaydı şampiyon trabzonspordu bu kadar net, bunu göremeyen gözlere yapacak bişey yok. ayrıca fatih tekke sadece gol sayısına bakılarak değerlendirilecek futbolcu değildir, liderdir bizdendir. baros gibi attığı 20 golün yarısını penaltıyla diğer yarısını küçük takımlara atmamıştır, ölüsüne dirisine her hafta birisine atmıştır fatih tekke.

hamucera
21.07.2009, 13:15
sen neyden bahsediyosun taraftar demek KOYUN olmak demekmi arkadaşım neyin provakasyonundan bahsediyorsun senin turkçende bir sorunmu var alıntı yapmışsın ordaki kelimeleri anlıyamadıgın halde haal provekatörlük diyosun artık insanalr okdugunuda anlıyamaz olmuş yok sen beni TRABZONSPOR HANİNİ ilan et ne dersin hızını alamamışsın sanırım ARKADAŞ TRABZONSPOR TARAFTARIYSAM YANLIŞIDA SÖYLEMEYE HAKKIM VAR bunu kafana sok..

ELEŞTİRİNİN AMACI YAPICILIKTIR YIKICILIK DEGİL hiçkimseyi istifaya davet eden yok ama yapılan yanlışta söylenemez diye bişeyde yok önce sen okudugunu anla sonra bana yoru yap arkadaşım gene söylüyorum gene söylüyorum 2. baskı olsun TRABZONSPORLUYUZ YÖNETİMİN SONUNA KADAR ARKASINDAYIZ VE FATİH TEKKEYİ İSTİYORUZ umarım bu sefer anlarsın anlamıyosanda meşkul etme beni mümkünse

sanırım sürekli olarak burada büyük harflerle yazarak dikkat çekmek istiyorsunuız, hiç gerek yok savunduklarınızın cevabını verdiğmi düşünmüştüm ama körükörüne bağlanmak olsa gerek sizin ki o zaman isyan varrrrr diye bağıralım

Serdar Şahin
21.07.2009, 13:16
fatih tekke bizden biri unutmayalım ...

Faik Yılmaz
21.07.2009, 13:16
Gökhan Ünalın kalitesine laf ettiğimiz yok....

Yalnız kendisi bitirici forvettir..... 18 in içinde topla buluşturursun golünü atar...

Ancak ayağında top saklama özelliği ve sırtını kaleye dönükkende arkadaşlarına pas dağıtma özelliği yoktur.... Bu kalitede bir forvet alınırsa Gökhan Ünalında verimi çok artacaktır buna eminim....

Forvetteki asıl sorunumuz bu.... Ve ayağında top saklayabilen ender adamlardan olan Fatih Tekkeyi asıl isteme nedenimde budur.....

Serdar Şahin
21.07.2009, 13:17
Gökhan Ünalın kalitesine laf ettiğimiz yok....

Yalnız kendisi bitirici forvettir..... 18 in içinde topla buluşturursun golünü atar...

Ancak ayağında top saklama özelliği ve sırtını kaleye dönükkende arkadaşlarına pas dağıtma özelliği yoktur.... Bu kalitede bir forvet alınırsa Gökhan Ünalında verimi çok artacaktır buna eminim....

Forvetteki asıl sorunumuz bu.... Ve ayağında top saklayabilen ender adamlardan olan Fatih Tekkeyi asıl isteme nedenimde budur.....

bitirici forvet değilmi dogrudur renkdas dogru ....

hamucera
21.07.2009, 13:18
valla ne topladıklarını bilmem, gökdenizle symekin önüne umutu gökhanı koy farkı gör, fatih tekke oynadığı her takımda üstün performans göstermiştir, onun gibi yaşadığı ağır sakatlıklara rağmen üst düzey performans gösteren daha da yoktur. Eğer geçen yıl bu takımda olsaydı şampiyon trabzonspordu bu kadar net, bunu göremeyen gözlere yapacak bişey yok. ayrıca fatih tekke sadece gol sayısına bakılarak değerlendirilecek futbolcu değildir, liderdir bizdendir. baros gibi attığı 20 golün yarısını penaltıyla diğer yarısını küçük takımlara atmamıştır, ölüsüne dirisine her hafta birisine atmıştır fatih tekke.

sallamadan bir yorum işte, istersen bir bak kaçını penaltıcan kaçını küçük dediğin takımlara attı, fatih gol kralı olduğu dönemdeki kadro bundan daha kaliteliydi bu gerçeğpide görün artık, sağdan soldan ortadan destek alan bir forvet ile kanatsız bir takımdan destek alan forvetleri kıyaslamayın

Celal Demir
21.07.2009, 13:19
bence gökhanla tekke süper olur :D

Recep Alkan
21.07.2009, 13:19
Cevap veriyorum; yönetimin Fatih Tekkeyi alma niyeti asla olmamaisdir, bir kac kombine daha fazla satmak, bazi taraftar kesimini küstürmemek
adina celiskili konusmalar yaptilar bu konuda. Eger bu yönetim yalancilikla suclanabiliniyorsa, ve bunun sonunda da kelle istenebiliniyorsa, en pasit
bir seyi unutmayan taratar Fatihin Trabzonda yaptiklarini nasil unutabiliyor. Demem su ki: en pasit hatalarda kelle isteniyorsa, bundan büyük hatalari yapanlarin tekrar geri gelmesine neden ses cikartilmaz.

Bizim formumuz da ne yazık ki birini istiyorsan, diğeri bu takımdan gitmeli diye düşünülüyor. Ben diyorum ki bu takımda hem Sadri Şener hem de Fatih Tekke olsun. Biri gelecekse diğeri gitmesin. Ama ne yazık ki Fatihin gelmesini istiyorsam sanki Başkanın da gitmesini istemeliyim. Bu değil benim istediğim. Bu kadar hizmeti bulunmuş iki kişi de bu takımda olmalıdır.

Gelelim söylediklerine; yönetimin Fatih Tekkeyi alma niyeti asla olmamaisdir, bir kac kombine daha fazla satmak, bazi taraftar kesimini küstürmemek
adina celiskili konusmalar yaptilar bu konuda. Bu cümlen yetiyor aslında gerçekleri anlatmaya. Evet yönetim aynen bunu istedi ve uyguladı. Ben bunun sonucunda birilerinin kellesini istemiyorum. Ben sadece birilerinin çıkıp delikanlı gibi gerçekleri bu taraftarına anlatmasını, ve gerekirse de özür dilemesini bekliyorum.

İstediklerim ve beklediklerim Fatih için değil, tamamen bir taraftar olarak bana yalan söylenmesinden dolayıdır.

Kaldı ki Fatih Tekke bu takımdan giderken delikanlı gibi çıkıp zorla söylettirilmiş olsa da, doğruluk payı tartışılsa da (bunu dememdeki amaç, fatih kendi gitmek istememiştir) gözlerimizin içine baka baka söyledi gitti. Kıvırmadı, yalan üstüne yalan koymadı.

Serdar Şahin
21.07.2009, 13:22
Bizim formumuz da ne yazık ki birini istiyorsan, diğeri bu takımdan gitmeli diye düşünülüyor. Ben diyorum ki bu takımda hem Sadri Şener hem de Fatih Tekke olsun. Biri gelecekse diğeri gitmesin. Ama ne yazık ki Fatihin gelmesini istiyorsam sanki Başkanın da gitmesini istemeliyim. Bu değil benim istediğim. Bu kadar hizmeti bulunmuş iki kişi de bu takımda olmalıdır.

Gelelim söylediklerine; yönetimin Fatih Tekkeyi alma niyeti asla olmamaisdir, bir kac kombine daha fazla satmak, bazi taraftar kesimini küstürmemek
adina celiskili konusmalar yaptilar bu konuda. Bu cümlen yetiyor aslında gerçekleri anlatmaya. Evet yönetim aynen bunu istedi ve uyguladı. Ben bunun sonucunda birilerinin kellesini istemiyorum. Ben sadece birilerinin çıkıp delikanlı gibi gerçekleri bu taraftarına anlatmasını, ve gerekirse de özür dilemesini bekliyorum.

İstediklerim ve beklediklerim Fatih için değil, tamamen bir taraftar olarak bana yalan söylenmesinden dolayıdır.

Kaldı ki Fatih Tekke bu takımdan giderken delikanlı gibi çıkıp zorla söylettirilmiş olsa da, doğruluk payı tartışılsa da (bunu dememdeki amaç, fatih kendi gitmek istememiştir) gözlerimizin içine baka baka söyledi gitti. Kıvırmadı, yalan üstüne yalan koymadı.

bu sayfada son notka senden geldi recep kardeşim haklıısın ve bu konuda benim gibi mağdursun bize gerçek konuşulmuyor malesef...

SZYMEK55
21.07.2009, 13:23
fatih tekke sorunundan çok bir forvete ihtiyacımız oluğu kesin arkadaşlar. 2 forvetle bitmez bu sezon. başkan transfer konusunda hiçbişe sölemiyo haber de çıkmıyo ztn hiç. transfer kapandı gibi bişey. forvette sıkıntı çekecez bence isaac'i de gönderdik

asimetrik
21.07.2009, 13:23
Arkadaşlar herkes Trabzonspor menfaati için yoruyor kendini. Benim anlamak istediğim bir konu var. Fikirlerinizi merak ediyorum.
Şimdi durum öyle bir hal aldı ki, Avni Aker'de kaçan her golden sonra Fatih tekke sesleri yükselecek gibi ifadeler var. Hazırlık maçında olduğu gibi. Bu durumda sorularım şunlar.
1. Bu yapılan hareket ve yapılması muhtemel hareket doğru mudur? Olmalı mıdır?
2. Bu hareketi biz yapmayız ama taraftar yapacak demek samimi midir? Yapmakla eşdeğer değil midir?
3. Tüm bu tavırlardan zarar gören yönetim midir? Trabzonspor kulübümüdür? Futbol takımımıdır?
4. Tüm bu tavırlar , faal futbolcularımız için, (özellikle Umut ve Gökhan'a) kırıcı değil midir?
5. Tüm bu tavırlar mevcut forvet hattımızın performansını yükseltir mi? Düşürür mü?

vs..

sorin
21.07.2009, 13:24
belki yerine başka bir forvet ister hoca o zamn ne diyeceksiniz
hay hay bayılırız 10 milyon euro alırsız ikinci bir JUN otururuz aşağı

lazanya61
21.07.2009, 13:26
sallamadan bir yorum işte, istersen bir bak kaçını penaltıcan kaçını küçük dediğin takımlara attı, fatih gol kralı olduğu dönemdeki kadro bundan daha kaliteliydi bu gerçeğpide görün artık, sağdan soldan ortadan destek alan bir forvet ile kanatsız bir takımdan destek alan forvetleri kıyaslamayın
avrupa maçlarına da bakarsın attıklarının yarısına yaklaşıyor, ayrıca büyük takımlara attığı sadece 4 gol var, bunlardan 2side penaltı.

ayrıca o günkü takımın bugünkünden iyi olduğunu söylüyorsun ama o günkü şampiyonluk mücadelesi bugünkünden daha kıran kıranaydı. şartları içinde değerlendireceksin o zaman durumu. sallamayacaksın. fenerbahçe galatasaray bu haldeyken ve şampiyon olan beşiktaş bile olağanüstü puan kaybetmişken olamadık.

geçen yıl takımın girdiği kaçırdığı pozisyonları unutmadık daha. fatih geçen yıl bu takımda olsaydı gol kralı olurdu, takım da şampiyon olurdu.

Cengiz
21.07.2009, 13:28
15 gol 10 asist diyorsun o zaman bende sna asöyliyim GÖkhan+umutun atdııgı goller = sadece bir tekke bunuda bence gör....

3 sene dayan bakalım 30 golmü atıyor gökhan 60 mı

ozturk
21.07.2009, 13:29
geçen yıl takımın girdiği kaçırdığı pozisyonları unutmadık daha. fatih geçen yıl bu takımda olsaydı gol kralı olurdu, takım da şampiyon olurdu.

kaçan gollerde sadece futbolcuyu suçlamak doğru mudur?

Adem Erdoğan
Gökhan sakatlandı veya ceza aldı diyelim o zaman ne olacak?

lazanya61
3 sene dayan bakalım 30 golmü atıyor gökhan 60 mı
600 atar 600, fatih ve gökhanı kıyaslamak fatihe ana avrat küfür etmek gibi bişey

Yiğit SARI
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14291&page=1176

Buyrun arkadaşlar Transferi gündemde olan Drago Gabriç'i tartışıyoruz ..

Mehmet Fatih Yavuz

Nereyi aşarsa aşsın abi.
Amaç ne?

Yönetim devirmekse konuşalım !

Bu oraya gider çünkü.

Daha 1 ay önce seçilmiş bir yönetimi devirme amacımız varsa herkes açık açık konuşsun.

lazanya61
21.07.2009, 13:30
kaçan gollerde sadece futbolcuyu suçlamak doğru mudur?
doğrudur...

Cengiz
21.07.2009, 13:31
forvet oyuncusunun lüksü yoktur sadece odaklanmalı yok taraftar yok bilmem ne bunları düşüncek lüksü yoktur sadece odaklanmalı ve golunu atmalı

2005-2006 sezonunun son maçı Trabzonspor'un cezası nedeniyle İzmir'de oynanmış ve Trabzonspor Beşiktaş'a 2-1 yenilmişti. Akabinde evde kanal değiştirmekte olan ben, bir kanalda Fatih Tekke'nin maç sonrası röportaj verdiğini görünce o kanalda durmuş ve can kulağıyla Fatih'in sözlerini dinlemeye koyulmuştum. Kaptanın, o sezonun kötü geçtiğinden dem vuracağını ve bir sonraki sezon her şeyin daha güzel olacağını söyleyeceği zannıyla ekrana bakarken adeta başımdan aşağı kaynar sular dökülüvermişti. Ne diyordu kaptan, hatırlayabildiğim kadarıyla aktarayım;

"Benim artık Trabzonspor camiasına verecek bir şeyim kalmadı. Tribünlerden bana küfürler ediliyor. Bir dahaki sene bu takımda oynamak istemiyorum"

Aslında daha fazlasını da söylüyordu ama benim zihnimde yer eden bu üç cümle oldu. Çünkü ondan bunu beklemiyordum. Ve inanın o yüzündeki tiksinti dolu ifadeyi hiç unutmuyorum. Bana inanmayanlar olursa televizyon arşivlerinden bu görüntüleri bulabilirler. Maçın tarihi saati her şeyi bellidir.

İşin kötü yanı Fatih Tekke yalan söylüyordu arkadaşlar. Şu anda sizin aklınızın almadığı gibi, o zaman da ona küfür edilmesini kimsenin aklı almıyordu. O zaman da herkes onu taparcasına seviyordu. O zaman da takımdaki herkes bir yana, o bir yanaydı. Bir kaç kişi ona küfür etmiş olsa dahi "ki buna ihtimal vermiyorum" Fatih Tekke Trabzonspor taraftarının kendisini nasıl sevdiğini bilecek kadar zeki bir adamdı. Ama yalan söylüyordu. Gidişini böyle çirkin bir sebebe bağlayarak meşrulaştırıyor ve hem Trabzonspor'u hem de onun taraftarını milyonların önünde küçük düşürüyordu.

!..

bunları çabuk unuttunuz

Serdar Şahin
21.07.2009, 13:31
Arkadaşlar herkes Trabzonspor menfaati için yoruyor kendini. Benim anlamak istediğim bir konu var. Fikirlerinizi merak ediyorum.
Şimdi durum öyle bir hal aldı ki, Avni Aker'de kaçan her golden sonra Fatih tekke sesleri yükselecek gibi ifadeler var. Hazırlık maçında olduğu gibi. Bu durumda sorularım şunlar.
1. Bu yapılan hareket ve yapılması muhtemel hareket doğru mudur? Olmalı mıdır?
2. Bu hareketi biz yapmayız ama taraftar yapacak demek samimi midir? Yapmakla eşdeğer değil midir?
3. Tüm bu tavırlardan zarar gören yönetim midir? Trabzonspor kulübümüdür? Futbol takımımıdır?
4. Tüm bu tavırlar , faal futbolcularımız için, (özellikle Umut ve Gökhan'a) kırıcı değil midir?
5. Tüm bu tavırlar mevcut forvet hattımızın performansını yükseltir mi? Düşürür mü?

vs..

güzel sorular arkadasım dogru ve yerrinde sorular ama
1) doğru değil bildiğimiz tek doğru kazanmak bu yüzden stadda kahvede birahenede olcaktır sesleri tekkenin
2)es değerdir herkes saçınını basını yolduğu zaman fatih tekke diyecektirmani olunmaz su saattten sonra
3) bu belirsizlikten taraftar zarar görmedi mi??
4) umuda sözüm yok ama gökhan için forumsuz bi konusruz inşallah malesef sonlar için hem positive hemde negeatiftir ama hangisi daha cok zaman gösterir
5)aynı kalır sabit fubolcullar 2 senede efsane olamıyorlar...