PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

ilhan
26.11.2009, 14:13
Fatih ile Hüseyin'in dostluğu çok sağlam. Birlikte hacı olmuşlardı yanlış hatırlamıyorsam. :)

Bu arada benimki sadece tahmin. Hüseyin aramıştır diye.

Reşit
26.11.2009, 14:16
Fatih Tekke derki;

"Trabzonspor'da şampiyonluk görmeden ölürsem gözlerim açık gider" ve " Askerkiğim konusunda eğer yasal bir hakkım varsa tabi ki bunu kullanmak istiyorum.şimdi sayım yaptıracam konsolukdan kaç günüm kaldı diye bu hakkı kullanmam için. eğer 1 2 ay gibi kısa bir süre kalmışsa muhtemeln burda kalırım. Ağustos gibi ancak dönebilirim Türkiye'ye"...

lig tv bordomavi programı

bende bunu soracaktım şimdi. abim dedi bana lig tv de böylr böyle dedi diye.
bunun gibi birşey olursa bir yarım dönem daha maçlara gitmemeye devam :(

Atılay
26.11.2009, 14:18
bende bunu soracaktım şimdi. abim dedi bana lig tv de böylr böyle dedi diye.
bunun gibi birşey olursa bir yarım dönem daha maçlara gitmemeye devam :(

Fatih futbolu bırakınca ne yapacan sen durumun vahim

Reşit
26.11.2009, 14:28
Fatih futbolu bırakınca ne yapacan sen durumun vahim

o zaman inşallah bir forvet alacaklar bende saçlarımı yonmayı bırakacagım.
genç yasta kellik yakısmıyor

Atılay
26.11.2009, 14:38
o zaman inşallah bir forvet alacaklar bende saçlarımı yonmayı bırakacagım.
genç yasta kellik yakısmıyor

Bu takıma zaten forvet geliyo hemde Tsl'nin zamanının en iyi forvetleri Augustine olsun Umut olsun Gökhan olsun Ersen olsun Ömer Rıza olsun ama tutmuyo tutmuyo

Serhat
26.11.2009, 20:08
Bugün Gökdeniz Lig Tv'de Günün Konugu Programındaydı...

Fatih hakkında; Türkiyeye dönmek istiyor, onun için Askerligini sorun edeceğini sanmıyorum derken "Futbol bu bakarsınız yan yana oynarız" gibi bi söz sarf etti... Belliki kendisini Rubin Kazanda istiyor.

Ben yinede bizim yönetimin nekadar köşeye sıkışsada Fatih'i alacağını düşünmüyorum. Çünkü İnatta bir Murattır ibaresi sadece bizim yönetime has birşey! Zerre inancım yok alacaklarından. Ve Fatih'in Receple görüşmesinde "transferimle ilgili senden baskasıyla konuşmadım" sözü bunu doğrular nitelikte ...

Lig Tv nin diğer programı BordoMavi de Fatih'in sözleri duygulandırdı beni. Bir adam bukadarmı Trabzonspor hayranı ve sevdalısı olur anlamamak mümkün değil. Ama anlamamakta ısrar edenlerin sayısıda hiç az değil... İnşallah gelirde herkes rahatlar...

Süleyman Sofu
26.11.2009, 21:52
önümüzdeki hafta bence çok şey netleşir.Kaptanın liglerinin bitmesi öte yandan takımın başına Şenol Güneşin geçmesi ve Şenol Hocanında sahada gözü kulağı olacak olan bir Fatihi harbi harbi istemesi bence olumlu gelişmeler.Umutlar gün geçtikçe artıyor bende,helede Şenol Hocanın takımın başına geçmesi umutları büsbütün artırıyor ne diyelim hayırlısı bizim çok bilmiş yöneticiler bi alicengiz oyunu yapmazsa bence kaptan döner...

danger00
26.11.2009, 22:31
Fatih Tekke derki;

"Trabzonspor'da şampiyonluk görmeden ölürsem gözlerim açık gider" ve " Askerkiğim konusunda eğer yasal bir hakkım varsa tabi ki bunu kullanmak istiyorum.şimdi sayım yaptıracam konsolukdan kaç günüm kaldı diye bu hakkı kullanmam için. eğer 1 2 ay gibi kısa bir süre kalmışsa muhtemeln burda kalırım. Ağustos gibi ancak dönebilirim Türkiye'ye"...

lig tv bordomavi programı

Bu sayım işinden bizim beklediğimiz sonucun çıkacağını sanmıyorum.

irfan61
26.11.2009, 22:38
Fatih Tekke rusya ya gidelim kaç yıl oldu,bilen biri varsa şöyle kabataslak hesap yapsak.3 yılı dolmadı mı ?

yorumsuz6117
26.11.2009, 22:48
Bordomavi programındaki röportajınıı ideosu flaan varsa koyarmısınız..?

Kaan
27.11.2009, 20:51
Trabzonspor'da 2. Adım Fatih Tekke

Trabzonspor yönetimi, Teknik Direktör Şenol Güneş'le büyük ölçüde anlaştıktan sonra ibreyi Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'ye çevirdi.

27 Kasım 2009 Cuma

Yunus Emre SEL / TRABZON, (DHA)

http://www.holigan.com.tr/images/2009_11_27/trabzonsporda-2.-adim-fatih-tekke-2009-11-27_m.jpg

Eski kaptanını ara transfer döneminde tekrar kadrosuna katmak isteyen bordo - mavililer, ön protokolü şimdiden yapmak istiyor.

Şenol Güneş'i bir iki gün içerisinde resmen takımın başına getirmeye hazırlanan yönetim, Rusya'nın Zenit takımında forma giyen eski kaptanı Fatih Tekke'yi transfer etmek içinde girişimlere başlıyor. Fatih'in sözleşmesi Mart ayının sonuna doğru biteceği için Rus kulübüyle bir bonservis pazarlığı yapmak zorunda kalacak olan Trabzonspor yönetimi, Zenit'le ara transfer dönemine kadar en azından bir ön protokol imzalamak istiyor. Yönetimin, Zenit'le anlaştıktan sonra Fatih Tekke ile masaya oturacağı belirtildi. Bu arada Trabzonspor'un büyük ölçüde anlaşma sağladığı Şenol Güneş'in de Fatih'i kadrosunda görmek istediği ve yönetime bu yönde bir rapor sunacağı belirtildi.

ALANZİNHO İSTEDİĞİ YERDE OYNAYACAK!

Bordo - mavili takımda yeni teknik direktör gelene kadar takımı çalıştıracak olan Sportif Direktör Ünal Karaman, görevden alınan Hugo Broos'la yıldızı barışmayan oyuncular arasında yer alan Alanzinho'yu forvet arkasında oynatacak. Bu futbolcudan oyunu yönlendirmesini bekleyen Karaman, Colman ve Selçuk'tan da sık sık hücuma çıkmalarını istedi. Antrenmanlardaki performansıyla öne çıkan isimler arasında yer alan Alanzinho'nun kendisi için, "Benim oyun sistemimde ona yer yok" diyen Broos'un gidişinden sonra biraz daha rahatladığı öğrenildi.

BAYRAMLAŞMA TÖRENİ YARIN

Öte yandan bordo - mavili takımda Kurban Bayramı nedeniyle gerçekleştirilen bayramlaşma töreni yarın saat 13.00'da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin yanındaki kamp ve eğitim merkezinde yapılacak.

BASKETBOLDA KRİTİK SINAV

Türkiye Erkekler Basketbol İkinci Ligi'nde mücadele eden Trabzonspor Basketbol takımı yarın 19 Mayıs Spor Salonu'nda ağırlayacağı Finalspor'u mağlup ederek namağlup unvanını korumak istiyor. Ligde geride kalan 6 maçını da kazanarak liderlik koltuğuna yerleşen Trabzonspor'un Basketbol Takımı Antrenörü Alaaddin Yakan, 16.00'da Finalspor ile yapacakları kritik maçta taraftar desteğini arkalarında hissetmek istediklerini söyledi. Yakan, takım olma yolunda çok önemli adımlar attıklarını belirterek, "Şu anda hedeflediğimiz yerdeyiz ancak asıl hedefimize ulaşmamız için daha önümüzde çok uzun bir yol var" diye konuştu.

Recep Alkan
27.11.2009, 23:40
haberin uydurmak olduğu kaptanın sözleşme tarihinden belli.

yoruma bile gerek yok

Kalkinmali
28.11.2009, 00:55
kaptan Tekke.. baska birini tanimam! :mad:

Kazım Uzunboy
28.11.2009, 10:12
TS Fatih'in Peşine Düştü

Milliyet'in haberine göre; Süper Lig'de bu sezon gol sıkıntısı çeken, forvetleri Umut Bulut ve Gökhan Ünal'dan beklenen verimi alamayan bordo-mavililerin, şu anda Rusya'nın Zenit takımında forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke için görüşmelere başlayacağı öğrenildi.

Rus kulübü ile sözleşmesi mart ayında sona erecek olan tecrübeli golcünün de Trabzonspor'a geri dönmeye sıcak baktığı öğrenilirken, yönetimin Zenit ile bonservis bedeli için sıkı bir pazarlığa girmesi bekleniyor. Bordo-mavili takımdaki ilk hedef, pürüzleri gidererek devre arasında Fatih ile en azından ön protokol imzalamak. Şenol Güneş'in de kadrosunda görmek istediği golcü için, Başkan Sadri Şener'e bir rapor sunacağı bildirildi.

Fatih Tekke, Trabzonspor'da daha önce kaptanlık yaparken, çıktığı 218 maçta, 141 gol atmıştı. Ayrıca, 2004-05 sezonunda 31 kez rakip ağları havalandırarak 'Gol krallığı' yaşamıştı. Öte yandan kulüpte bayramlaşma töreni bugün saat 13.00'da Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nin yanındaki kamp ve eğitim merkezinde yapılacak.

www.spor61.net

Ufuk Bayraktar61
28.11.2009, 10:21
Bu haber kendi ağzından canlı mı, yoksa spiker ağzı ile mi ?

haberin uydurmak olduğu kaptanın sözleşme tarihinden belli.

yoruma bile gerek yok

Recep kardeşim haber Fatih'in kendi ağzından..bu kulaklar duydu bu gözler gördü..biraz geç oldu cevabım ama, bir tek ben mi seyrettim bu programı burda :)

Atılay
28.11.2009, 11:08
Bu konuda tek umudumuz Şenol Güneş galiba

devilkid
28.11.2009, 12:05
hayır bende izledim..bordo mavi programında can a , gidip baktırmam lazım gün sayıma dedi...ben dolduğunu sanıyorum ama dolmamış ve bir iki ay varsa hakkımı kullanıp ağustosta transfer olurum dedi..

albatros
28.11.2009, 12:10
Fatih gibi bir adamın askerliği sorun yapacağını hiç ama hiç zannetmiyorum.
Ocak'ta Trabzonspor'a gelir.krallar gibi futbolunu oynar artık 2-3 sene ne kadarsa.sonra da askerliğini yapar paşa paşa.

AYYILDIZ
28.11.2009, 13:12
Fatih Tekke'ye sana ihtiyaç var gel kaptan derlerse Şenol Güneş'e yapıldığı gibi Rusya'ya gidilip gönlü alınırsa askerliği 4-5 yılda olsa gelir.

Serdær
28.11.2009, 13:17
Fatih Tekke gel gel.

Seni 45 yaşına kadar oynatacağız.

Yoksa bu taraftar sen olmadan şampiyon olamayız diyor .

Ömer Kaya
28.11.2009, 13:27
Fatih Tekke gel gel.

Aynen öyle;)

albatros
28.11.2009, 14:01
Fatih bizi tek başına şampiyon yapamaz.taraftar bunun farkında kimse merak etmesin.ama mevcut forvetlerden daha fazla iş yapacağını da artık anlamak gerek.

Sinem Yılmaz61
28.11.2009, 14:05
Fatih Kralim sen gel, sen baskalari kafaya takma, biz herzaman Hop'Tekke variz :)

SDanışmaz
28.11.2009, 18:36
Fatih Tekke gel gel.

Durum aslında tam olarak öyle değil.

Şu an Trabzonspor'a ruhuyla liderlik edebilecek futbolcu Tekke. Başkasını bulana kadar Tekke de Tekke.

Kazım Uzunboy
29.11.2009, 09:22
Tekke seferi başlıyor

Karadeniz temsilcisi Şenol Güneş'le anlaştı, şimdi tüm gözler Fatih Tekke'ye çevrildi. Yönetimin Rusya'ya çıkarma yapacağı ve golcü futbolcunun transferini bitireceği öğrenildi.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm792904.jpg

Trabzonspor’da dün beklenen imza atılıp, takımın başına Şenol Güneş getirilince tüm gözler Fatih Tekke’ye çevrildi. Tecrübeli teknik adamın takımında görmek istediği isimlerin başında gelen Fatih için yöneticilerin en kısa zamanda yakın temasa geçecekleri ifade edildi. Bu hafta sona erecek Rusya Ligi’nde Zenit takımıyla sezonun son karşılaşmasına çıkacak olan tecrübeli golcü için Bordo-Mavili yöneticilerin çalışmalarına şimdiden başlayacakları bildirildi. Rus ekibiyle sözleşmesi 2010 Ağustos ayında bitecek olan milli futbolcunun transferinde Güneş’in kilit rol oynayacağı belirtildi.

‘Haberi duydu, çok sevindi’
Fatih’in de, Güneş’in takımın başına geçmesinin haberini aldıktan sonra çok mutlulu olduğu öğrenilirken, Trabzon’a gelme isteğinin bir kat daha arttığı bildirildi. Zenit kulübüyle masaya oturmaya hazırlanan Karadeniz temsilcisinin, Fatih Tekke’nin bonservisinde indirim yapılmasını talep edeceği belirtildi.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Süleyman Sofu
29.11.2009, 10:52
Her şey Trabzon’u elindeOcak transferindeki baş hedefi Fatih Tekke’den mesaj
var
http://www.karadenizgazete.net/images/haber/59810_b.jpg

Fatih, “Ben dönmek çok istiyorum ama her şey Trabzon ve Zenit’in elinde” dedi
Golcü oyuncu, “Yönetim de beni gibi isterse, devre arası yuvama dönerim” dedi

AYNI İSTEK OLURSA
Trabzonspor’un Ocak transferinde baş hedefi olan Fatih Tekke, transferi ile ilgili olarak mesaj gönderirken, “Benim gelmem istenirse ve bu yönde girişimler yapılırsa, ben de gerekli fedekarlığı yaparım” dedi. Zenit’in kendisi ile sözleşmesini 1 yıl daha uzatmak için görüştüğünü anımsatan Fatih, “Eylül 2010’de sözleşmem bitiyor ancak ben devre arasında yuvama dönmek istiyorum. Bu yönde benim gibi Trabzonspor yönetiminin de istekli olması halinde transferim gerçekleşir” dedi.
ASKERLİK KONUSU
Fatih Tekke, son yılı olması dolayısıyla 1.5 milyon EURO yatırılması halinde serbest kalacağını belirterek, “Trabzonspor beni gerçekten isterse, ben Zenit’e dönmek istediğimi söyledim. O nedenle sorun çıkmaz” dedi. Fatih, askerlik konusunun transferi ile ilgili olarak spekülasyon yapılmasına da sinirlenerek, “Eğer 28 gün askerlik yapmak için yurt dışında süremi doldurmak istesem, sezon başında geri dönmek için fedekarlık yapmazdım. Bu konunun gündeme getirilmesi bile çok yakışıksız. Yine söylüyorum, ben Trabzon’a dönmeye hazırım. Bundan sonrası Trabzonspor yönetiminin girişimlerine kalıyor” dedi.

Fatih askerliği sorun ediyor diyenlere güzel bi kapak olmuş...

Süleyman Sofu
29.11.2009, 12:56
Bordo-Mavili yönetim Fatih ve Zenit'le ön protokol yapmak için Rusya'ya gideceği iddia edildi.
Trabzonspor yönetimi, Teknik Direktör Şenol Güneş'le büyük ölçüde anlaştıktan sonra ibreyi Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'ye çevirdi.
Eski kaptanını ara transfer döneminde tekrar kadrosuna katmak isteyen Bordo-Mavililer, ön protokolü şimdiden yapmak için Rusya'ya hareket edecek.
ŞENOL GÜNEŞ İSTİYOR İDDİASI
Yönetimin anlaşma sağladığı Teknik Direktör Şenol Güneş'in takımın gol sorunu yaşadığını Fatih Tekke'yi mutlaka kadroda görmek istediğini de iddia edildi.
Zenit kulübü ile olan sözleşmesi Mart ayında bitecek olan Fatih Tekke'nin de Trabzon'a gelmeyi çok arzuladığı ve sözleşmesinin sonunu beklemek istemediği de gelen haberler arasında.

danger00
29.11.2009, 13:07
var

AYNI İSTEK OLURSA
Trabzonspor’un Ocak transferinde baş hedefi olan Fatih Tekke, transferi ile ilgili olarak mesaj gönderirken, “Benim gelmem istenirse ve bu yönde girişimler yapılırsa, ben de gerekli fedekarlığı yaparım” dedi. Zenit’in kendisi ile sözleşmesini 1 yıl daha uzatmak için görüştüğünü anımsatan Fatih, “Eylül 2010’de sözleşmem bitiyor ancak ben devre arasında yuvama dönmek istiyorum. Bu yönde benim gibi Trabzonspor yönetiminin de istekli olması halinde transferim gerçekleşir” dedi.
ASKERLİK KONUSU
Fatih Tekke, son yılı olması dolayısıyla 1.5 milyon EURO yatırılması halinde serbest kalacağını belirterek, “Trabzonspor beni gerçekten isterse, ben Zenit’e dönmek istediğimi söyledim. O nedenle sorun çıkmaz” dedi. Fatih, askerlik konusunun transferi ile ilgili olarak spekülasyon yapılmasına da sinirlenerek, “Eğer 28 gün askerlik yapmak için yurt dışında süremi doldurmak istesem, sezon başında geri dönmek için fedekarlık yapmazdım. Bu konunun gündeme getirilmesi bile çok yakışıksız. Yine söylüyorum, ben Trabzon’a dönmeye hazırım. Bundan sonrası Trabzonspor yönetiminin girişimlerine kalıyor” dedi.

inşallah bu haber doğrudur ancak önceki sayfada arkadaşın bahsettiği programı bende izledim.
orada eğer gerekli gün dolmamışsa transferim ağustosta gerçekleşebilir gibi birşey söyledi.

tekrarını izleyebilirsiniz
LigTv 14.15 Bordo Mavi

Serhat
29.11.2009, 13:41
Yine Heyecan Sardı yahu...

Ilelioglu
29.11.2009, 14:17
Insallah geri dönecek...;)

Emorfo_55
29.11.2009, 14:23
Fatih Tekke'yide alırsak deymen bizim keyfimize . İnsallah senol hocada güney koreden bir kac futbolcu getirirse hic goremegm su sampıyonlugu gorurum

Sinem Yılmaz61
29.11.2009, 16:32
Insallah yuvana dönersin yine degerli Kaptanim...

yorumsuz6117
29.11.2009, 16:51
Nerdesin kaptan bu Umut bizi kanser etti..

gkbr_hkn
29.11.2009, 18:45
Kimsenin gücü Fatih Tekke'yi kalbimizden silmeye yetmez, ama artık birilerinin gücü bu gerçek Trabzon Sporluyu geri getirmeye yetsin artık. Fatih Tekke ocak ayında da getirilemezse kimse bahane uydurmadan bu kulübün önünü açsın. Sezon başında harcanan trilyonlar bir kaptan, bir lider, bir gerçek Trabzon Sporlu, yani Fatih Tekke olmadığı için heba oldu zaten. Bu zarardan dönülmezse bu taraftarın sabrı taşar artık.

Ilelioglu
29.11.2009, 19:39
Nerdesin kaptan bu Umut bizi kanser etti..

Umut yine elinden geleni yapiyor, Gökhan de bare...:mad:

Süleyman Sofu
29.11.2009, 22:33
bugünde gördükki bizim bir lidere kaptan gibi bir cesur yüreğe ihtiyacımız var...

Cihad Varlı
29.11.2009, 22:34
Kaptan bugün Rusya'da son maçına çıktı . Az kaldı 1 ay sonra gelecek inşallah .

Mustafa ÖZDEMİR
29.11.2009, 22:45
gelecğine artık daha fazla inanıyorum...

oguzhann
30.11.2009, 16:02
bence de gelir,gelsin artık açsın gol yollarımızı.

Ali Tunahan Güllü
30.11.2009, 18:16
Hadi Kral hadi!!

Zafer Fidan
01.12.2009, 01:25
http://www.youtube.com/watch?v=f7xH3ss_WKw

http://www.vtunnel.com/index.php/1010110A/006dda7774ad30486eb9f94316784a948823ada4cc209e1448 950a9d11044d1ca794402d1282414720994

TSercaN
01.12.2009, 01:34
Don artik!

Süleyman Sofu
01.12.2009, 14:34
Sabrın sonu FATİH TEKKE...
Bence kaptan memlekete dönüşte evinde ziyaret edilerek kendisine bir forma hediye edilmeli ve yönetime artık bıçağın kemiğe dayandığı mesajı verilmelidir...

arifberkay
01.12.2009, 14:46
Fatih Tekke’nin Trabzonspor’a alınıp alınmayacağı noktasında konuşan Mali Sayman Aksu :Paraya ihtiyaç olunan bir dönemde şartlarımız zorlamak niyetindeyiz. Fakat eğer maliyeti iki milyon Euro ve üzerini bulursa açık konuşuyorum ona alamayız. kaynak kadırga tv

Hamza Yilmaz
01.12.2009, 14:48
Transfer sezonu nezaman aciliyor???

Süleyman Sofu
01.12.2009, 15:09
Transfer sezonu ocakta başlıyor ama bu iş ocak ayına kalmaz aralıkta iş netleşir sonuçta rusyada ligler bitti ve kaptan Trabzona dönecek bugün yarın ee artık ayaklarının dibindeki adamı bukezde kaçırmazlar herhalde...

ergin cesit
01.12.2009, 17:46
bekliyoruz tekke

yorumsuz6117
01.12.2009, 19:32
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fatih Tekke'nin alınmasından yana olduğunu belirtmesine Tekke'nin Rusya'daki tercümanı Akın Dal karşılık verdi.
Konuyla açıklamada bulunan Dal, Tekke'nin her zaman Trabzonspor'a sıcak baktığını, Zenit ve Trabzonspor'un anlaşması durumunda sorun kalmayacağını söyledi.

Fatih Tekke'nin Zenit takımında 2010 Ağustos sonuna kadar kontratı bulunuğunu hatırlatan Dal, "Tekke, Trabzonspor'da büyüdüğünü ve elde ettiği tüm başarılarda Trabzonspor'un katkısı olduğunu her zaman dile getirir. Şu an Zenit'in kontratlı oyuncusu. Kontratın bitmesinin ardından buna sıcak bakabilir." dedi.

Fatih Tekke'nin Zenit'li taraftarlara 61 gol sözü olduğunu hatırlatan Dal, "Tekke şu an takımda çok iyi durumda. Her geçen gün başarısı artıyor. Zenit için yeni teknik direktör bekleniyor. Yeni takımla ilgili yeni teknik direktör karar verecek." değerlendirmesinde bulundu.

Dal, Galatasaray'ın Fatih Tekke'yi transfer etmek için Zenit'e başvurduğu ile ilgili iddiaların da doğru olmadığını söyledi.

Trabzonspor'un yeni teknik direktörü Şenol Güneş, bugün yaptığı basın toplantısında, "Fatih, bizim eski oyuncumuz, kaptanımız. Burada başarılı işler yaptı. Şimdi de başarılı oynuyor. Alınmasından yanayım." diye görüş bildirmişti.

Yönetimle bu konunun görüşüleceğini anlatan Güneş, "Şartlar ne ise değerlendiririz. Elimizde oyuncular varken bu konuyu ortaya getirip onları kaybetmeyelim. Alınması için uğraşılırsa sevinirim ayrı bir konu" diye fikir bildirmişti.

Spor3

Tolunay Abdioğlu
01.12.2009, 19:36
Matrix abi Fatih Tekke'nin alınma olasılığı yüzde kaç ?

seyduna_efil
02.12.2009, 02:11
�GÜNEŞ TEKKE'Yİ İSTİYOR�
Şenol Güneş'in Fatih Tekke'yi istediğini kendilerine de söylediğini belirten Şener � Fatih ile ilgili şöyle bir şey var. Fatihin askerliği için sanırım yurt dışında 3 yıl durması gerekiyor. Net olarak bilmiyorum ama 1090 mı 1060 gün mü yurt dışında çalışma mecburiyeti varmış.Genel saymanınız Mahmut Aksu ile yaptığı görüşmede Aksu'ya bunu hesap edeceğini söylemiş Ocak ayı geldiğinde Fatih'in kulübü ile görüşeceğiz. Ama kulübü derse ki vermeyeceğiz , oraya da savaş açacak halimiz yok. Onu hocamız Güneş'de istiyor.Bu günde bize onu istediğini söyledi.
Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

iş ciddiye binince başkan askerliği bahane ederek yine kıvırmaya başlamış...

Bilâl ÇOBAN
02.12.2009, 02:18
bekliyoruz tekke

bence o bizi bekliyor abi, Tekke daha ne yapsın :)

61_Serhat_61
02.12.2009, 02:57
kral sen bize lazimsin be...
insallah gelirsin...
insallah zenit takimi inatlik etmez...
bekliyoruz seni kral

BySeHzAdE
02.12.2009, 04:26
fatih trabzona geldi arkadaşlar. fatih trabzonda yani yönetm isterse şuan konuşabilir fatihle.

Süleyman Sofu
02.12.2009, 09:41
hadi ya ne zaman geldi hayır ailesinin yanına geleceği söyleniyordu ama geleceği tarih belli deildi neyse umarım körlere yol göstermek zorunda kalmayız.
Hoşgeldin kral umarım yeni mekanın Trabzonspor Tesisleri olur...

Emirhan Ömeroğlu
02.12.2009, 10:28
Şenol Hoca'da istedi Tekke'yi. Almazlar ise çok büyük terbiyesizlik yapmış olurlar.

Kara Mert61
02.12.2009, 10:50
taraftardan toplayın bari paranın bir kısmını da habu para konusu da kalksın:):) Biz vermeye hazırız..

yorumsuz6117
02.12.2009, 14:28
“GÜNEŞ TEKKE'Yİ İSTİYOR”
Şenol Güneş'in Fatih Tekke'yi istediğini kendilerine de söylediğini belirten Şener “ Fatih ile ilgili şöyle bir şey var. Fatihin askerliği için sanırım yurt dışında 3 yıl durması gerekiyor. Net olarak bilmiyorum ama 1090 mı 1060 gün mü yurt dışında çalışma mecburiyeti varmış.Genel saymanınız Mahmut Aksu ile yaptığı görüşmede Aksu'ya bunu hesap edeceğini söylemiş Ocak ayı geldiğinde Fatih'in kulübü ile görüşeceğiz. Ama kulübü derse ki vermeyeceğiz , oraya da savaş açacak halimiz yok. Onu hocamız Güneş'de istiyor.Bu günde bize onu istediğini söyledi.

Kulübü nereye vermiyo Fatih ben Trabzonspor'a gidicem yeni sözleşme imzalamak istemiyorum desin Zenith ne yapabilir ki başkan yine başladın kıvırmaya..

lazajan
02.12.2009, 14:43
gercekcı olalım zenıt sampiyonlar ligine katıldı bu saatten sonra tekkeyı göndermezz

Cem Akyüz
02.12.2009, 15:01
gercekcı olalım zenıt sampiyonlar ligine katıldı bu saatten sonra tekkeyı göndermezz

Zaten sözleşmesi bitiyor Tekke'nin göndermeyipte ne yapacak..Tabi bunun içinde bizim ciddi bir girişimde bulunmamız gerekiyor

Serdær
02.12.2009, 15:56
Şenol Güneş geldi.

Fatih Tekke'yide istiyoruz.

Sinerji yaratmaya çalışıyoruz.

Dolayısıyla şöyle yapmak lazım.

Alexander Löbe,Vugrinec,Misse Misse,Rune Lange,Kevin Campell oyuncuları.

Ünal,Tolunay,Hami,Ogün,Abdullah,Lemi,Osman,Orhan hocaları.

Nuri Albayrak,Mehmet Ali Yılmaz,Özkan Sümer,Atay Aktuğ,Sadri Şener başkanları.

Yılmaz Vural,Sadi Tekelioğlu,Samet Aybaba,Ersun Yanal,İhsan derelioğlu antrenörler.

Getirtip sinerji oluşsun..

komdere
02.12.2009, 17:50
var

AYNI İSTEK OLURSA
ASKERLİK KONUSU

Kusura bakma kardeşim ama ben Fatih'i programda dinledim. Bu yaşa kadar da çok insan tanıdım. Eğer Fatih'in sözlerini orada buradan makaslayıp montajlamadılarsa çok net şunu diyor: "Ben askerlik olayını çözmüşsem gelirim yoksa o süre doluncaya kadar dışarıda top oynarım" Bunu tüm beden diliyle de anlatıyor. Kimse kimseyi kandırmasın! Kimse de kimseye hakaret etmesin! Bu durumdan dolayı Fatih Tekke'yi de kimse suçlayamaz. Adam uzun dönem askerlik yapmak istemiyor. Ama yukarıda askerlikle ilgili söyledikleri -ki eğer söylemişse- La Fontenden masallar.

Bir söz vardır: Totoğun tüfeği, Totoğun barutu! At oğlum At!

komdere
02.12.2009, 17:52
Gelsin mi? Tabi gelsin! Çok isterim.
Fener'e o rezil maçta attığı kafa golü vardır ki, hala tadı damağımda...

Ali Tunahan Güllü
02.12.2009, 17:52
Haydi kaptan az kaldı ocağa:)

yorumsuz6117
02.12.2009, 18:03
Fatih'i devre arasıda almayacaklar galiba sezon sonu alırlar artık bedavaya..

Sinem Yılmaz61
02.12.2009, 18:08
Gelecek Kralimiz artik insallah, hem Günes de var simdi :)

A.Gökhan AKIN
02.12.2009, 18:38
Asılna bakılırsa Fatih'in askerlik sorunu varsa bende Devre arası gelmesinin çok akıllıca olacağını düşünmüyorum Gelmesede asla yadırgamama bu davranışını böyle bir durumda en güzeli Fatihin Ağustosta gelmesi olacaktır.

irfan61
02.12.2009, 19:10
“gÜneŞ tekke'yİ İstİyor”
Şenol güneş'in fatih tekke'yi istediğini kendilerine de söylediğini belirten Şener “ fatih ile ilgili şöyle bir şey var. Fatihin askerliği için sanırım yurt dışında 3 yıl durması gerekiyor. Net olarak bilmiyorum ama 1090 mı 1060 gün mü yurt dışında çalışma mecburiyeti varmış.genel saymanınız mahmut aksu ile yaptığı görüşmede aksu'ya bunu hesap edeceğini söylemiş ocak ayı geldiğinde fatih'in kulübü ile görüşeceğiz. Ama kulübü derse ki vermeyeceğiz , oraya da savaş açacak halimiz yok. Onu hocamız güneş'de istiyor.bu günde bize onu istediğini söyledi.
kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

kulübü nereye vermiyo fatih ben trabzonspor'a gidicem yeni sözleşme imzalamak istemiyorum desin zenith ne yapabilir ki başkan yine başladın kıvırmaya..+1967...:)

erkankoc
02.12.2009, 19:15
ya baskana ne ki adamin askerliginden..sanki o yapacak askerligi..baskan bu aralar cok sacmaliyo..bi adam susmasinida bilecek ya...

28TS61
02.12.2009, 19:18
ya baskana ne ki adamin askerliginden..sanki o yapacak askerligi..baskan bu aralar cok sacmaliyo..bi adam susmasinida bilecek ya...

egerki alamazsak askerligi bahane edecek onun icin hazirlikli olun diyor aksi bir durumda :)

ilhan
02.12.2009, 19:32
Fatih Tekke devre arasında mutlaka gelecekmiş gibi bir hava var. Herkes gelmesini ister. Ama içimden bir his yine olmayacak diyor. Ben hazırlıklıyım. Almazlarsa hiç şaşırmam.

Ali Tunahan Güllü
02.12.2009, 19:38
Fatih Tekke devre arasında mutlaka gelecekmiş gibi bir hava var. Herkes gelmesini ister. Ama içimden bir his yine olmayacak diyor. Ben hazırlıklıyım. Almazlarsa hiç şaşırmam.

Benimde en büyük korkum o yine ne edip ne yapıp almayacaklar gibi gözüküyor..

ilhan
02.12.2009, 19:49
Mutlaka alınacakmış gibi bir beklentiye girip ileride hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum şahsen.

Emirhan Ömeroğlu
02.12.2009, 19:54
Ben hep diyorum ki Kendinizi en kötüye alıştırın :) Gelmeyebilir.

Ali Tunahan Güllü
02.12.2009, 19:59
Zaten alışığız biz hazırlıklıyım en kötüsüne bile:)

Kazım Uzunboy
02.12.2009, 20:03
Bu seneyi aynı kadro ile en iyi şekilde tamamlamaya bakalım. Sorun çıkıyor ise, sözleşmesi bitince gelir.

Onur Akyüz
02.12.2009, 20:05
Mutlaka alınacakmış gibi bir beklentiye girip ileride hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum şahsen.
almazlarsa almasınlar,

bu yönetimle birlikte neler gördük neler,

bu ne ki?:rolleyes:

Ömer Kaya
02.12.2009, 20:09
Haber61'de Tekke ismi Geçmeye Başlamış Hayırdır Ne değişti

.....
02.12.2009, 20:13
Fatih Tekke yi bekliyoruz.

Aksini düşünmek bile istemiyoruz.

ilhan
02.12.2009, 20:22
almazlarsa almasınlar,

bu yönetimle birlikte neler gördük neler,

bu ne ki?:rolleyes:

:)

Seni de çok hazırlıklı gördüm Onur abi. :)

Berk
02.12.2009, 20:38
Fatih'in transferi bir gerekliliktir.32 yaşında, UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı kaldırmasına rağmen hala en büyük hayali Trabzonspor'da şampiyonluk yaşamak olan, taraftarın neredeyse tamamının gönlünde taht kurmuş, futbol yeteneklerini tartışmanın abes olacağı bir oyuncudan, insandan bahsediyoruz.Bu özelliklere sahip başka birisi varsa buyrun onu alın..

Süleyman Sofu
02.12.2009, 20:44
Bana görede şayet bu sorun gerçekten önemliyse futbol hayatının sonlarına doğru gider almanyada bir takımda 6 ay oynar bu süreyi doldurur yeterki yönetim lafının eri olsun.Tümer Metin bugün yunanistanda sırf bu süreyi doldurmak için oynuyor yani 38 yaşına kadar tecil hakkı bulunan ve 6 ay sora 20 gün askerliğe hak kazanacak bir adam bence bunu sıkıntı etmez en kötü gider antrenör kursuna o süreyi doldurur yönetim bu işe ciddi ciddi eğilsin bakın gerisi çorap söküğü gibi gelir...

Ilelioglu
02.12.2009, 21:33
Alinmayacak gibi geliyor bana...:cool:

yorumsuz6117
02.12.2009, 21:35
Alinmayacak gibi geliyor bana...:cool:
Banada öyle gelmeye başladı..:(

Süleyman Sofu
02.12.2009, 22:25
Bakın arkadaşlar bunlar hep paranoya bence yönetim ortam kızışsın fiyat fırlasın istemiyor en azından ben öyle olmasını umud ediyorum!!!
Tabi bu benim düşüncem katılan olurmu bilmem ama bence bu yönetimin en iyi yaptığı şey istemem yan cebime koy Alanzinhonun alınması sırasındada kulübü rest çekti ama By Başkan ısrar etti açıkçası top tüfek savaştı sora Gabriç adamı Avrupada oynatamayacağını bildiği halde Hırvatların kapısında yattı bir Osmanlı torunu gibi fethi yaptı geldi eee şimdi iş Fatih Tekkeyi almaya gelincemi top tüfek savaşacak halimiz yok diyor başkan açıkçası ben anlayamıyorum by Başkanı nedir yani Gabriç Fatihten dahamı değerlide kapısında yatılıp savaşıldı????

Toraman
02.12.2009, 22:39
Başkan açıkça yan çiziyor. Fatih'in alınmasını ben de zor görüyorum. Bu yönetime üzülmüyorum da Şenol Hoca'ya üzülüyorum. Umut ve Gökhan, Ersun ve Broos'tan sonra Şenol Hoca'nın da başını yiyecek.

albatros
02.12.2009, 23:12
Pek çok arkadaş gibi ben de Fatih'in alınmayacağını düşünüyorum.
Başlarda alınacak, ihtiyacımız var deniliyorudu.Bugün bakalım biz isteriz deniliyor.Korkarım yarın öbür gün de başka şeyler ileri sürülecek alınması çok zor vs derken imkansıza dönüşecek gibi.

Onur
02.12.2009, 23:20
Başkan açıkça yan çiziyor. Fatih'in alınmasını ben de zor görüyorum. Bu yönetime üzülmüyorum da Şenol Hoca'ya üzülüyorum. Umut ve Gökhan, Ersun ve Broos'tan sonra Şenol Hoca'nın da başını yiyecek.

Size katılmakla beraber eklemekte fayda var;

-Şenol hocanın bu ikiliye muhtaç kalmayıp o bölgeyi genç futbolcularla doldurabileceğini düşünüyorum...

matrix5782
03.12.2009, 00:51
şenol güneş:''Fatih tekke için her türlü fedekarlığı yapmaya hazırız.''

seyduna_efil
03.12.2009, 01:06
başkan, iş ne zaman ciddiye bindiyse yan çizmeye başlıyor..bu seferde aynısı olacak bir sürü bahene uyduracaklar..ilk bahaneleri yazın serbest kalacak bir futbolcuya bonservis bedeli ödeyemeyiz diyecekler ama herhangi bir iş adamı bonservis bedelini ödemeye razı edilince yönetim askerliğini sorun edecek,fatih ben askerliği sorun etmem demecını verdıkten sonra bu seferde zenıt klubu fatıhı vermek ıstemıyor diyecek ve sonuçta fatıh yalanlarla dolanlarla alınmayacakk...bu sahneyi yazın yaşamıştık ara transferde yine dejavu göreceğiz hepımız..boşuna ümitlenmeyin başkan şimdiden kıvırmaya başladı..

matrix5782
03.12.2009, 01:09
yönetim elindeki maça papazı oynadı

sıra maça vale de

koz maça bu kozu oynamazsa batar

seyduna_efil
03.12.2009, 01:19
GÜNEŞ TEKKE'Yİ İSTİYOR�Şenol Güneş'in Fatih Tekke'yi istediğini kendilerine de söylediğini belirten Şener � Fatih ile ilgili şöyle bir şey var. Fatihin askerliği için sanırım yurt dışında 3 yıl durması gerekiyor. Net olarak bilmiyorum ama 1090 mı 1060 gün mü yurt dışında çalışma mecburiyeti varmış.Genel saymanınız Mahmut Aksu ile yaptığı görüşmede Aksu'ya bunu hesap edeceğini söylemiş Ocak ayı geldiğinde Fatih'in kulübü ile görüşeceğiz. Ama kulübü derse ki vermeyeceğiz , oraya da savaş açacak halimiz yok. Onu hocamız Güneş'de istiyor.Bu günde bize onu istediğini söyledi.

Bu da başkanın şimdiden kıvırmaya başladığının göstergesidir..

Süleyman Sofu
03.12.2009, 08:14
Trabzonspor’un gündemindeki 1 numaralı isim Fatih Tekke, “Her zaman onur duyduğum taraftarın ilgisi beni gururlandırıyor. Yönetim benimle görüşeceğini söylemiş ama herhangi bir teklif almadım” dedi.

Fatih Tekke... Gözden uzak olan gönülden de uzak olur derlermiş ama Trabzonspor taraftarının ona olan hasreti bitmek bilmiyor... Kendisine verdiğimiz fotoğrafa uzun uzun, içli içli bakıyor... Karadeniz ekibiyle, Antalya’da kazandıkları Türkiye Kupası sonrası bayram alanına dönmüş soyunma odasının hali için ‘Hey gidi günler’ diyor... Belli ki Bordo-Mavili renkler onun için her zaman nerede olursa olsun ayrı bir anlam taşıyacak. Duygulanıyor, “Çok iyi bir takım değildik, ancak ikinci olduk ve kupayı kazandık. Çünkü takımda müthiş bir arkadaşlık vardı” sözleriyle Trabzon’da şu andaki en büyük eksikliğin altını belki de bilmeden çiziyor. Milli takım konusunda sert ve radikal açıklamalar yaparken, Zenit Petersburg günlerini, Türkiye’ye duyduğu hasreti anlatıyor. Medyada sözlerinin çok çarptırıldığından dert yanıyor ve bundan çok rahatsız... Yıldız golcü ile Rusya’da görüştük... İşte Fatih Tekke’nin ses getirecek açıklamaları:

Trabzonspor ve geleceği
“Trabzonspor bence şu anda kötü durumda değil! Bu kadroyla bu konumda olması çok normal. Takımdan yıllar önce ayrılmama rağmen hala benim ismimin Avni Aker’de telaffuz edilmesi orada birşeyler yaptığımın göstergesidir. Şunu belirtmek istiyorum. 1967’de başlayan Trabzonpor tarihinin en çok ilgi gören futbolcularından biriyim. Belki de haketmediğim derecede bir ilgi görüyorum. Burada olmama rağmen taraftar beni hala unutmuyor. Şu bilinsinki, ben Bordo-Mavili renklere kimsenin ricası veya aracı olmasıyla dönmem. Her zaman onur duyduğum Trabzonspor taraftarının ilgisi beni gururlandırıyor. Sadece onlar için bunu yapabilirim. Türkiye’deki gelişmelerden haberim var. Trabzonspor Yönetimi, benimle görüşeceğini söylemiş ama şu ana kadar herhangi bir teklif almadım.”

Süper Lig ve Avrupa futbolu
“Süper Ligi takip etmeye çalışıyorum. Şampiyonluk için üç aday var. Bunların içinde en sağlam gözükeni Fenerbahçe. Son maçlarda kötü sonuçlar aldılar ama diğerlerine göre daha oturaklı bir takım görüntüsü veriyorlar. Galatasaray da kaliteli oyunculardan kurulu bir takım ancak ezeli rakibine göre daha kırılgan yapılı. Beşiktaş ise müthiş bir depar atarak, geriden geldi ve yarışa tekrar ortak oldu. Onlar da sonuna kadar mücadeleyi bırakmayacaktır. Rus Ligi mücadeleci bir lig, iyi takımlar var. Takımımıza sahip çıkan, iyi ve ılımlı bir taraftara sahibiz. Ambians tabiki Avrupa’nın büyük ligleri gibi değil. İklim koşullarının kötü olması ve kışların sert geçmesi nedeniyle statların zeminlerinde problem oluyor sadece... Bizim bu sezon Şampiyonlar Ligi’ne kalmamız çok önemliydi. Bunu başardığımız için çok mutluyuz. Gökdeniz ve Hasan Kabze’yi şampiyon oldukları için tebrik ediyorum. Premier Lig çok üst düzey ancak ben İspanya Ligi’nde iyi bir takımda oynamak isterdim. Bunu kendi stilimi La Liga’ya yakın gördüğümden dolayı söylemiyorum. Orada gerçekten çok kaliteli futbol oynanıyor.”

Petersburg günleri
“Zenit kulübü benim kalmamı istiyor. Zaten benden memnun olmasalar niye benimle devam etmek istesinler ki... Kulübü beş sene öncesine kadar kimse tanımazdı ama artık büyük hedefler peşinde koşuyoruz. Zamanında Dick Advocaat ile problemler yaşadım ancak bu sorunlar kesinlikle kişisel değildi, saha içi meselelerdi. Şimdiki hocamla çok iyi anlaşıyorum. Kezman müthiş bir futbolcu, önemli bir yetenek. Benim için herşeyden önce çok iyi bir insan ve dost. Fenerbahçe onu neden göndermiş anlamış değilim. Petersburg, mutlaka görülmesi gereken Avrupa’nın en önemli şehirlerinden biri. Ama Türkiye’yi özlememek mümkün mü? Benim buradaki en büyük problemim yemekler. Bir türlü alışamadım. Futboldan pek boş vaktimiz kalmıyor. Çok hareketli bir hayatım olduğunu söyleyemem, genelde evdeyim.”

Medya hakkında...
“Avrupa Süper Kupası ve UEFA Kupası’nı kazanmış bir futbolcu olarak, medyada yeteri derecede ilgi görmememin aslında zerre kadar önemi yok. Basına çok yakın biri değil, medyatik olmayı sevmiyorum. Ama ben bir misyon taşıyorum. Biz ‘Türk oyuncusu’ diye geçiyoruz. Bu çok önemli. Ülkemizi her açıdan temsil ediyoruz, hem saha içinde hem saha dışında olumlu bir imaj sergilemeliyiz. Burada inanılmaz güzel şeyler bıraktığımı düşünüyorum ve bırakmaya da devam edeceğim. Ancak medya, çoğu zaman bana ait olmayan sözleri benimmiş gibi insanlara aksettiriyor. Gazetelere demeç veriyorum, ertesi gün bir bakıyorum, söylediklerimle alakasız, transferimle ilgili spekülasyonlar yapılıyor. Radyoya bağlanıyorum, ardından başka yorumlar geliyor. Televizyona konuşurken bile bana ‘sen aslında öyle dememiştin’ diyorlar. Neredeyse benim sözlerimi bana yalanlatacaklar. Söylediklerimin çarpıtılmasından çok rahatsızım.”

‘Kimse bana ‘o arkadaş’ diyemez’
“Aslında geçmiş hakkında konuşmak istemiyorum. Benim bu konudaki görüşlerim belli, değişen birşey yok. Daha önce de söylediğim gibi benim neden milli takıma alınmadığımı bana değil Fatih Terim’e sorun. Fatih Terim, A Milli Takım’ın başındayken bir basın toplantısında benim için ismimi vermek yerine ‘O arkadaş’ ifadesini kullanmıştı. Kimse bana ‘O arkadaş’ diyemez. Herşeyden önce ben Fatih hocanın arkadaşı değilim, olamam. Bir futbolcu hocasına baba olarak, bakar. Aynı şekilde hocasının da onu bir evladı olarak görmesi gerekir. Bu benim içimde bir uktedir. Rus Ligi’nde oynamaktan dolayı milli takım konusunda gözardı edilmiş olabileceğimi sanmıyorum. Çünkü Türkiye’de Trabzonspor forması altında da gayet başarılı maçlar çıkarıp, goller attığım zaman da aynı şekilde milli takıma alınmıyordum.”
Fanatik Çok Özel / Kaan Bora

Süleyman Sofu
03.12.2009, 08:19
KRALSIN TEKKE
Benim Gözümde Yönetimden On Kat Daha Trabzonsporlusun En Azından Kulübü Bedavaya Giderek Zarara Uğratmadın Trilyonlar Kazandırdın...
Peki Ya Yönetim Bilinçsiz Borçlanmanın Cezasını Çekiyoruz Resmen...
Koskoca Trabzonspor 2 milyon bulupta öz evladını alamıyorsa yuh olsun o yönetime...

arifberkay
03.12.2009, 16:29
hacısalihoğlu denen adam fatih i bize yar etmez

hatice_61
03.12.2009, 16:34
ah seni tekrar şu takımda görsem senle beraber bi şampiyonluk yaşasak süper olur bu taraftarın deymeyin keyfine o zman

Süleyman Sofu
03.12.2009, 18:46
Ahhhhh Ahhhh...

Emirhan Ömeroğlu
03.12.2009, 18:47
En kötü sonuca alıştırın kendiniz. Benden yine demesi. ;)

Tolunay Abdioğlu
03.12.2009, 18:59
Ben kendimi en kötüsüne hazırlayayım.

Ama içimden bir ses gelecek diyor.

Oktay AKKUŞ
03.12.2009, 19:20
Fatih Tekke maksimum 3m'na patlayacak değil mi bize herkesin görüşü bu ?

Şenol Güneş geldi , formalar hazırlandı , satış rakamları 5.ooo'e ulaşacakmış
Formanın değeri 89 tl,
5.ooo x 89
445.000 tl yapmakta

Fatih Tekke formaları için de bu rakamı katlayacağı en azından 5.000 satılma ihtimali ile
kabataslak 500.000 tl'de oradan gelecek , böyle getirileri de düşünülmeli ki 5.000 değil 10.000 de olur bu rakam

demir
03.12.2009, 19:29
tekke gelecek kımse deret etmesın yonetım artık bu sacmalıgı goze alamaz

Serdar A
03.12.2009, 20:59
Fatih'i tehdit eden , Gökdeniz'in aracını kurşunlayanlar pek ala yönetimdeki bazı isimleri de tesiri altına almış olabilir .

erkankoc
03.12.2009, 21:37
bizim baskan cok konusuyo , bos konusuyo..verin misketlerini gitsin artik

albatros
03.12.2009, 22:23
Fatih'i tehdit eden , Gökdeniz'in aracını kurşunlayanlar pek ala yönetimdeki bazı isimleri de tesiri altına almış olabilir .

gayet mantıklı

Süleyman Sofu
03.12.2009, 23:01
Fatihi tehdit eden bu saatten sonra tüm taraftarları tehdit etmiş demektir adamın biyerini keserler bee bu kadar seveni birer damla tükürse adam tükürükte boğulur.Fatih bu adamlara papuç bırakmaz bırakacak olsa sıkın kafama demezdi heee yönetimi korkutup aldırmayacaklarsa oda yönetimin acizliği hem Trabzonlu olacan hemde tehdite boyun eğecen yok öle bi dünyaa...

Recep Alkan
04.12.2009, 08:55
Şenol Hoca'da istedi Tekke'yi. Almazlar ise çok büyük terbiyesizlik yapmış olurlar.

Ersun Yanal ve Hugo Bross da çok istemişti tekkeyi, bu adamların derdi sıkıntısı birilerine ayıp yada terbiyesizlik etmek değil ki. İstedikleri atı koştursunlar yeter onlar için, tek sıkıntıları koltukları...

Bu saatten sonra kimse bu transfer için Zenite tek kelime sormaz, kural uygulanır, gereken para verilir ve Tekke takıma kazandırılır.

Şenol Güneş geldi.

Fatih Tekke'yide istiyoruz.

Sinerji yaratmaya çalışıyoruz.

Dolayısıyla şöyle yapmak lazım.

Alexander Löbe,Vugrinec,Misse Misse,Rune Lange,Kevin Campell oyuncuları.

Ünal,Tolunay,Hami,Ogün,Abdullah,Lemi,Osman,Orhan hocaları.

Nuri Albayrak,Mehmet Ali Yılmaz,Özkan Sümer,Atay Aktuğ,Sadri Şener başkanları.

Yılmaz Vural,Sadi Tekelioğlu,Samet Aybaba,Ersun Yanal,İhsan derelioğlu antrenörler.

Getirtip sinerji oluşsun..

Artık şu yorumlardan gerçekten sıkıldım, yahu nedir bu Fatih Tekke ye karşı olan aşırı İLGİ(!) Neden Sadri Şener gelirken ağzınızdan tek kelime çıkmadı, Şenol Hoca 4. ye gelirken sesiniz çıkmadı, bu adamları kaçıncıya geliyor bu takımın başına, kaldı ki bu taraftar fantazi olsun diye kaptanını istemiyor ki, ihtiyacımız olduğu için istiyoruz, sen sinerji yapmak istiyorsan eski posterler işini görür gibi geliyor.

Kusura bakma kardeşim ama ben Fatih'i programda dinledim. Bu yaşa kadar da çok insan tanıdım. Eğer Fatih'in sözlerini orada buradan makaslayıp montajlamadılarsa çok net şunu diyor: "Ben askerlik olayını çözmüşsem gelirim yoksa o süre doluncaya kadar dışarıda top oynarım" Bunu tüm beden diliyle de anlatıyor. Kimse kimseyi kandırmasın! Kimse de kimseye hakaret etmesin! Bu durumdan dolayı Fatih Tekke'yi de kimse suçlayamaz. Adam uzun dönem askerlik yapmak istemiyor. Ama yukarıda askerlikle ilgili söyledikleri -ki eğer söylemişse- La Fontenden masallar.

Bir söz vardır: Totoğun tüfeği, Totoğun barutu! At oğlum At!

O zaman sen diyorsun ki, kaptan yalancı. Haaa olamaz mı bal gibi olur, ama başkana yalancılık sıfatını yakıştıramayan zihniyet Futbolcusuna bunu nasıl yakıştırır aklım almıyor. ki gerçekler ortada iken.

Fatih tekke sezon başı yırtınırken beni alın diye ya yalan konuşuyordu, ya askerlik umrunda değildi, yada yönetimin almayacağını bilip hiç ihtiyacı olmamasına rağmen taraftarın gözünde değerini büyütüyordu.

Arkadaşlar, Trabzonsporda futbolcu olarak 1.000.000 TL sini bırakmış bir insandan bahsediyoruz, askerlik de neymiş...

hacısalihoğlu denen adam fatih i bize yar etmez

Ona kim soruyor ki artık...

bizim baskan cok konusuyo , bos konusuyo..verin misketlerini gitsin artik

:)

Süleyman50
04.12.2009, 08:58
Tekke'ye tam destek

FANATİK'in olay röportajı büyük ses getirdi. Yıldız oyuncunun Fatih Terim ile ilgili eleştirileri gerçekçi görülürken, taraftar Trabzon Yönetimi'ne de mesaj verdi: Elinizi çabuk tutun!
FANATİK, hem spor kamuoyunda hem de Trabzonspor da gündem belirlemeye devam ediyor... Kaan Bora’nın Rusya’da yaptığı Fatih Tekke röportajı büyük ses getirdi, yıldız oyuncuya kelimenin tam anlamıyla destek yağdı. Fanatik.com.tr’nin dışında ülkenin önde gelen haber ve spor siteleri de Fatih Tekke röportajına yer verdi, yorum üzerine yorum geldi. Milli takımın eski teknik patronu Fatih Terim’i hem tercihleri hem de tavırları sebebiyle eleştiren yıldız oyuncunun görüşlerine katılanların sayısı çoğunluktaydı. Zenit’te son derece başarılı bir sezon geçiren ve Şampiyonlar Ligi vizesi alan Rus temsilcisinin sözleşme yenilemek istediği Fatih Tekke’nin Trabzonspor’a dönüşü ise Bordo-Mavili taraftarların gündemindeydi. Karadeniz ekibinin kurmayları her ne kadar Zenit ile Ocak ayında masaya oturulacağını belirtse de Trabzonlular, Tekke için herkesin elini çabuk tutması gerektiği mesajını verdi.

FATİH TEKKE NE DEMİŞTİ?

‘Teklif almadım’
“... Şu bilinsin ki, ben Bordo-Mavili renklere kimsenin ricası veya aracı olmasıyla dönmem. Her zaman onur duyduğum Trabzonspor taraftarının ilgisi beni gururlandırıyor. Sadece onlar için bunu yapabilirim. Türkiye’deki gelişmelerden haberim var. Trabzonspor Yönetimi, benimle görüşeceğini söylemiş ama şu ana kadar herhangi bir teklif almadım.”

‘Arkadaşı olamam’
“... Neden milli takıma alınmadığımı bana değil Fatih Terim’e sorun. Fatih Terim, A Milli Takım’ın başındayken bir basın toplantısında benim için ismimi vermek yerine ‘O arkadaş’ ifadesini kullanmıştı. Kimse bana ‘O arkadaş’ diyemez. Her şeyden önce ben Fatih hocanın arkadaşı değilim, olamam. Bir futbolcu hocasına baba olarak, bakar. Aynı şekilde hocasının da onu bir evladı olarak görmesi gerekir. Rusya’da göz ardı edildiğimi sanmam. Çünkü Türkiye’de başarılı işler yaparken de milli takıma alınmıyordum.”

Sinem Yılmaz61
04.12.2009, 15:36
Hadi Senol Hoca geldi, sirf Fatih Tekke eksik bu Takimda ozaman tam olur...Umudumuzu yikmazlar yine insallah devre arasinda...

Süleyman Sofu
04.12.2009, 17:25
Trabzonspor teknik direktörü Şenol Güneş’in ,”Fatih Tekke’yi istiyorum” açıklamasından sonra yönetim 3 gündür Trabzon’da olan fatih Tekke ile Ankaragücü maçı sonrası görüşmeyi planlıyor. önce futbolcuyla görüşecek olan yönetim daha sonra yeniden Zenit kulübünün kapısını çalacak .Rus kulübü Fatih Tekke için 2 milyon avro da diretiyor . Ağustos ayında sözleşmesi sona erecek olan oyuncu için Trabzonspor’un Azeri iş adamından yeniden yardım istemesi bekleniyor. şayet Azeri iş adamı bonservisi konusunda Trabzonspor’a yardımcı olursa ,Fatih’in Trabzon’a gelme olasılığı artar. Ankaragücü maçı sonrası yönetimle masaya oturacak olan Fatih’in görüşmesine teknik patron Şenol Güneş’in de katılması bekleniyor .

Süleyman Sofu
04.12.2009, 17:29
Doğruysa valla süper bi haber Fatihin önceki açıklamalarını düşünürsek ve hocanında Şenol Hoca olduğunu düşünürsek pazartesi bayramımız olabilir.Bonservis konusunu Faruk Özak halleder eminim İsmailov reklam karşılığında bonservisi karşılayacağına söz vermişti tabi caymadıysa ama dedimya Faruk Özak halleder o işi.Ama bu haber yalansada o zaman medyatrabzon sülalenden başlarım haberin olsun...

Süleyman Sofu
04.12.2009, 17:33
http://www.medyatrabzon.com/images/news/16313.jpg

Haydi Hayırlısı Bu Haberi Duymak Görmek Bile İçimi Sevince Boğdu Umarım Doğrudur Ve Gerisi Gelir...

matrix5782
04.12.2009, 18:36
fatih tekke ile yönetim pazartesi yada salı günü masaya oturuyor.

Ali Tunahan Güllü
04.12.2009, 18:37
İnşallah muradımıza ericez:)

erkankoc
04.12.2009, 18:50
2 milyon diyorlar bonservisi icin..bence gereksiz olur..500 bin falan olsa yine iyide..bence tekke sene sonuna kadar kalsin..hem askerligini tamamlamis olur hmde bedavaya gelir..2 milyon verilmesine siddetle karsiyim..sonucta devre gelmis .sampiyonluktan kopmusuz...gereksiz 2 milyon olur..bedava almak varken..zenitte zaten oynayamacak yaza kadar..salaksa zenit , bonservisini yukser tutar...

devilkid
04.12.2009, 18:53
acaba ne kadara kadar bizimkiler bonservis parası verirler...

yorumsuz6117
04.12.2009, 18:55
acaba ne kadara kadar bizimkiler bonservis parası verirler...
1.5 euroyu geçmezler ama azeri iş adamı falan yardım eder belki..:)
Matrix bu azeri iş adamı olayı falan ne ayak gerçekliği var mı..?

devilkid
04.12.2009, 18:56
1.5 euro çok para...bence vermezler sezon sonu serbest kalan için..

1.5 euroyu geçmezler ama azeri iş adamı falan yardım eder belki..:)
Matrix bu azeri iş adamı olayı falan ne ayak gerçekliği var mı..?

yorumsuz6117
04.12.2009, 18:58
1.5 euro çok para...bence vermezler sezon sonu serbest kalan için..
1.5 euroyu geçmezler işte taş çatlasa 1.5 euro..

FANATIK61
04.12.2009, 19:07
Fatih istenecek Zenit yükesk bonservis bedeli isteyecek Yönetimde Fatih'i birakmak istemiyorlar diyecek bu kadar basit.

zaryoz
04.12.2009, 19:14
Takımın üzerindeki bu olumlu havaya bi katkıda Tekke transferi ile yapılırsa her şey güzel olur gibi. Bu transfer haberleri forvetlere baskı yapıyordu belki transfer biterse o baskıdan da kurtulur bizimkiler:alkış:

Süleyman Sofu
04.12.2009, 19:39
tek temennim Azeri Telman İsmailovun yine bonservisi ben karşılarım demesi ki bu noktada Faruk Özak devreye girecektir ve bu işi organize ederek kulübün cebinden para çıkmadan bu işi çözecektir.Bir arkadaşın dediğinede katılmıyorum benim gözümde KRALA 2milyon istemeleri bence saçma ve az Alanzinhonun 4 ettiği yerde Tekke en az 10 eder...
2MİLYON İSTEMELERİ BENCE ÇARESİZLİKTEN İMKANLARI OLSA 5 İSTERLERDİ EMİN OLUN AMA FİFA KURALI İŞLİYOR...

erkankoc
04.12.2009, 20:22
tek temennim Azeri Telman İsmailovun yine bonservisi ben karşılarım demesi ki bu noktada Faruk Özak devreye girecektir ve bu işi organize ederek kulübün cebinden para çıkmadan bu işi çözecektir.Bir arkadaşın dediğinede katılmıyorum benim gözümde KRALA 2milyon istemeleri bence saçma ve az Alanzinhonun 4 ettiği yerde Tekke en az 10 eder...
2MİLYON İSTEMELERİ BENCE ÇARESİZLİKTEN İMKANLARI OLSA 5 İSTERLERDİ EMİN OLUN AMA FİFA KURALI İŞLİYOR...

32 yasinda ve sozlesmesini bitiriyo .6 ay kalmis..ayrica rusya ligide yeni bitmis..nasil 2 isterler anlamiyorum...500 bin bile ancak yeterli..hem rus takimi oynamaiycak birinin 6 aylik maasindanda kurtulacak..750 binde ordan kar etse..1250 ye gelicek..emin olun rus klubu 500 e razi..vermezlersede kendileri bilir..sene sonu bedava gelir..askerligide yapar o arada..oh super..

Ilelioglu
04.12.2009, 21:22

Kim neden bu iki oyuncuyu tehdit ediyor sence?

Serdar A
04.12.2009, 21:48
Kim neden bu iki oyuncuyu tehdit ediyor sence?

Molla google'a sorabilirsin .

Dava üzerine yazılmış pek çok haber ve köşe yazısı internette mevcut . Oradan sizin bir sonuç çıkarmanız daha doğru olur . Fatih Tekke'nin transfer görüşmeleri arefesinde kendi fikirlerimi spekülasyon aracı olarak kullanmak istemem .

Yukarıdaki mesajımda altını çizdiğim tek konu , 3-4 yıl evveli Trabzonspor kulübünün yıldız iki futbolcusu ulaşılabilir ise , yönetimlerimizin hayli hayli ulaşılabilir hatta ve hatta bu kişi/gruplarla ilişki sahibi olabileceğidir .

İnkar edersek , mantık hatası yaparız .

Serdar A
04.12.2009, 21:56
32 yasinda ve sozlesmesini bitiriyo .6 ay kalmis..ayrica rusya ligide yeni bitmis..nasil 2 isterler anlamiyorum...500 bin bile ancak yeterli..hem rus takimi oynamaiycak birinin 6 aylik maasindanda kurtulacak..750 binde ordan kar etse..1250 ye gelicek..emin olun rus klubu 500 e razi..vermezlersede kendileri bilir..sene sonu bedava gelir..askerligide yapar o arada..oh super..

Webster davası emsal teşkil ediyor . Matrix ismiyle yazan arkadışımız bir kaç yerde dolaylı olarak konuya değinmiş ve yaklaşık transfer maliyetinin 800 bin euro olduğunu söylemişti . Belkide üzerinden biraz vakit geçtiğinden benim aklımda farklı şekilde yer etmiş .

700-800 bin euro , yaklaşık olarak Fatih Tekke'nin devre arasından serbest kalana dek alacağı toplam maaş miktarı . Webster kuralınca 28 yaşını geçmiş bir futbolcuyu kontratının son senesinde kalan ücretini kulübüne bonservis olarak ödeyerek satın alma hakkına sahip olabilirsiniz .

devilkid
04.12.2009, 22:05
desenize yattara ya 1.8 milyon euroya serbest...

Bekir
04.12.2009, 22:09
Webster davası emsal teşkil ediyor . Matrix ismiyle yazan arkadışımız bir kaç yerde dolaylı olarak konuya değinmiş ve yaklaşık transfer maliyetinin 800 bin euro olduğunu söylemişti . Belkide üzerinden biraz vakit geçtiğinden benim aklımda farklı şekilde yer etmiş .

700-800 bin euro , yaklaşık olarak Fatih Tekke'nin devre arasından serbest kalana dek alacağı toplam maaş miktarı . Webster kuralınca 28 yaşını geçmiş bir futbolcuyu kontratının son senesinde kalan ücretini kulübüne bonservis olarak ödeyerek satın alma hakkına sahip olabilirsiniz .
İyi de Fatih'in Ocakta 8 aylık sözleşmesi kalıyor..
Yıllık 2 Milyon Eurodan 8 ay 1.6 Milyon Euro eder,700-800'ü kim nasıl bulmuş acaba??

Bu arada Fatihi kulubu de cuzi bi miktara serbest bırakmak ister,yeter ki yönetim ısrarcı olsun....

Ilelioglu
04.12.2009, 22:26
Molla google'a sorabilirsin .

Dava üzerine yazılmış pek çok haber ve köşe yazısı internette mevcut . Oradan sizin bir sonuç çıkarmanız daha doğru olur . Fatih Tekke'nin transfer görüşmeleri arefesinde kendi fikirlerimi spekülasyon aracı olarak kullanmak istemem .

Yukarıdaki mesajımda altını çizdiğim tek konu , 3-4 yıl evveli Trabzonspor kulübünün yıldız iki futbolcusu ulaşılabilir ise , yönetimlerimizin hayli hayli ulaşılabilir hatta ve hatta bu kişi/gruplarla ilişki sahibi olabileceğidir .

İnkar edersek , mantık hatası yaparız .

Herseyi anladim ama neden bu iki Futbolcu onu anlamadim?

Peki bu durumda Fatih Tekke Trabzonspor'a transfer olsa ne olur ki?

matrix5782
04.12.2009, 22:52
Herseyi anladim ama neden bu iki Futbolcu onu anlamadim?

Peki bu durumda Fatih Tekke Trabzonspor'a transfer olsa ne olur ki?

derin trabzon fazla irdeleme tehtid, mafya............. uzar gider boş ver

Toraman
04.12.2009, 22:58
başkan, iş ne zaman ciddiye bindiyse yan çizmeye başlıyor..bu seferde aynısı olacak bir sürü bahene uyduracaklar..ilk bahaneleri yazın serbest kalacak bir futbolcuya bonservis bedeli ödeyemeyiz diyecekler ama herhangi bir iş adamı bonservis bedelini ödemeye razı edilince yönetim askerliğini sorun edecek,fatih ben askerliği sorun etmem demecını verdıkten sonra bu seferde zenıt klubu fatıhı vermek ıstemıyor diyecek ve sonuçta fatıh yalanlarla dolanlarla alınmayacakk...bu sahneyi yazın yaşamıştık ara transferde yine dejavu göreceğiz hepımız..boşuna ümitlenmeyin başkan şimdiden kıvırmaya başladı..

Görüşlerine katılıyorum. Tek umudum Şenol Hocanın açık tavrını koyması, Şenol Hoca ısrarcı olursa bu iş olur.

Melis 61
05.12.2009, 03:50
Fatih Tekke transferinde mutlu son

04/12/2009, Cum - 09:59 tarihinde halvfinn gönderdi NGH (http://www.neguzelhaber.com/ngh)
http://www.neguzelhaber.com/sites/default/files/imagecache/teaser_side_image/ftekke_haberi.jpg
Yılan hikayesine dönen Fatih Tekke transferinde Fenerbahçe nihayet mutlu sona ulaştı. Yapılan gece operasyonuyla Türkiye’ye getirilen tecrübeli oyuncu ile her konuda anlaşıldı.
Bu hafta itibariyle sonuçlanan İngiltere Premier Ligi’ni üçüncü tamamlayan Zenit ile sözleşmesi biten Tekke, Haldun Üstünel’ın gönderdiği özel uçakla birlikte Trabzon’a getirildi. Eski transfer günlerini hatırlatan bu bol aksiyonlu macera, Beşiktaş Nevzat Demirören tesislerine gelinmesiyle mutlu sona ulaştı. Okçu lakaplı golcü Shabani Nonda ile devre arasında yollarını ayırmayı düşünen Galatasaray böylece yeni golcüsünü bulmuş oldu. Demirören’in uyarısıyla basından gizlenen görüşmede Fatih Tekke’nin doğuştan Trabzonspor’lu olduğunu açıklaması soğuk rüzgarlar estirse de daha önceki Mehmet Topuz transferi örnek gösterilerek bu kriz aşıldı.
Bilindiği gibi, sezon başında da Mehmet Topuz adlı bir futbolcu önce Beşiktaş, ardından da Fenerbahçe’li olmuştu. Oyuncunun alacağı yıllık ücretin ne kadar olduğu bilgisine ulaşılamazken, Tekke, “Bursaspor’da forma giyeceğim için çok mutluyum. Zaten uzun zamandan beri görüşmelerimiz sürüyordu. Almanya liginin de sonlarına yaklaşılmasıyla diyaloglarımızı neticelendirdik. İnanıyorum ki gerek atacağım gerek attıracağım gollerle Kayserispor’a faydalı olurum. En büyük Beşiktaş.” şeklinde konuştu.
Trabzonspor başkanı Sadi Şener ise yeni transferlerinin tüm camiaya hayırlı olmasını dilerken, tüm taraftarlardan Ali Sami Yen Stadyumu’nu her maç doldurmalarını istedi. Adnan Polat’ın bu üstün transfer başarısı spor camiasında büyük ses getirecek gibi gözüküyor.

:)))

Cem Akyüz
05.12.2009, 03:52

04/12/2009, Cum - 09:59 tarihinde halvfinn gönderdi NGH (http://www.neguzelhaber.com/ngh)
http://www.neguzelhaber.com/sites/default/files/imagecache/teaser_side_image/ftekke_haberi.jpg
Yılan hikayesine dönen Fatih Tekke transferinde Fenerbahçe nihayet mutlu sona ulaştı. Yapılan gece operasyonuyla Türkiye’ye getirilen tecrübeli oyuncu ile her konuda anlaşıldı.
Bu hafta itibariyle sonuçlanan İngiltere Premier Ligi’ni üçüncü tamamlayan Zenit ile sözleşmesi biten Tekke, Haldun Üstünel’ın gönderdiği özel uçakla birlikte Trabzon’a getirildi. Eski transfer günlerini hatırlatan bu bol aksiyonlu macera, Beşiktaş Nevzat Demirören tesislerine gelinmesiyle mutlu sona ulaştı. Okçu lakaplı golcü Shabani Nonda ile devre arasında yollarını ayırmayı düşünen Galatasaray böylece yeni golcüsünü bulmuş oldu. Demirören’in uyarısıyla basından gizlenen görüşmede Fatih Tekke’nin doğuştan Trabzonspor’lu olduğunu açıklaması soğuk rüzgarlar estirse de daha önceki Mehmet Topuz transferi örnek gösterilerek bu kriz aşıldı.
Bilindiği gibi, sezon başında da Mehmet Topuz adlı bir futbolcu önce Beşiktaş, ardından da Fenerbahçe’li olmuştu. Oyuncunun alacağı yıllık ücretin ne kadar olduğu bilgisine ulaşılamazken, Tekke, “Bursaspor’da forma giyeceğim için çok mutluyum. Zaten uzun zamandan beri görüşmelerimiz sürüyordu. Almanya liginin de sonlarına yaklaşılmasıyla diyaloglarımızı neticelendirdik. İnanıyorum ki gerek atacağım gerek attıracağım gollerle Kayserispor’a faydalı olurum. En büyük Beşiktaş.” şeklinde konuştu.
Trabzonspor başkanı Sadi Şener ise yeni transferlerinin tüm camiaya hayırlı olmasını dilerken, tüm taraftarlardan Ali Sami Yen Stadyumu’nu her maç doldurmalarını istedi. Adnan Polat’ın bu üstün transfer başarısı spor camiasında büyük ses getirecek gibi gözüküyor.

.....çççççç

Süleyman Sofu
05.12.2009, 08:01
Bişey diyecem yönetim bi güzellik yapsa ve kaptanın işini yapsa işi imza aşamasına getirip fener maçının öncesinde Avniakerde taraftarın önünde sözleşme imzalansa nasıl oluR???

isimsiz_61
05.12.2009, 08:36
http://i.milliyet.com.tr/HaberAnaResmi/2009/12/03/fft17_mf444865.Jpeg
Tekke'den Terime'e: Kimse bana 'O ARKADAŞ' diyemez

Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor)'un gündemden düşmeyen eski futbolcusu Fatih Tekke (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Tekke) milli takım (http://www.milliyet.com.tr/index/Milli%20Takim) eski sorumlusu Fatih Terim (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Terim)'e açtı ağızını yumdu gözünü. Terim'in bir basın toplantısında kendisi için sarfettiği "O arkadaş" ifadesini yakışıksız bulan Zenitli futbolcu (http://www.milliyet.com.tr/index/futbolcu) ilginç açıklamalarda bulundu:

“Aslında geçmiş hakkında konuşmak istemiyorum. Benim bu konudaki görüşlerim belli, değişen birşey yok. Daha önce de söylediğim gibi benim neden milli takıma alınmadığımı bana değil Fatih Terim (http://www.milliyet.com.tr/index/Fatih%20Terim)’e sorun. Fatih Terim, A Milli Takım (http://www.milliyet.com.tr/index/Milli%20Takim)’ın başındayken bir basın toplantısında benim için ismimi vermek yerine ‘O arkadaş’ ifadesini kullanmıştı. Kimse bana ‘O arkadaş’ diyemez. Herşeyden önce ben Fatih hocanın arkadaşı değilim, olamam. Bir futbolcu (http://www.milliyet.com.tr/index/futbolcu) hocasına baba olarak, bakar. Aynı şekilde hocasının da onu bir evladı olarak görmesi gerekir. Bu benim içimde bir uktedir. Rus Ligi’nde oynamaktan dolayı milli takım konusunda gözardı edilmiş olabileceğimi sanmıyorum. Çünkü Türkiye (http://www.milliyet.com.tr/index/Turkiye)’de Trabzonspor (http://www.milliyet.com.tr/index/Trabzonspor) forması altında da gayet başarılı maçlar çıkarıp, goller attığım zaman da aynı şekilde milli takıma alınmıyordum.”

.....
05.12.2009, 09:12
Yine saçmalamışlar üstte.

Tolunay Abdioğlu
05.12.2009, 09:19

Sadece gülüyorum..:)

A.Ali Karanis
05.12.2009, 10:05
Güldürmek için yazılmış zaten:)

Süleyman Sofu
05.12.2009, 13:11
Oysa bizim gülmeye deil gerçekten Kaptana ihtiyacımız var :(

erkankoc
05.12.2009, 13:20

sizce zenit 1 milyona yakin para istermi...?..sonucta fatih yaza kadar ordada oynamayacak..zenit maasini vermek zorunda....zenit klubu bence maliyetten kurtulmak icin her turlu verir...ama top yonetimde ..gidicek ,diyecekki biz fatihle anlastik, simdi olmasa bile sene sonu bedavaya gelecek..siz bilirsiniz diye

Orhan Aydın
05.12.2009, 13:22
Zenit'in keyfi para isteme gibi bir hakkı yok zaten.Serdar abinin dediği gibi sözleşmesi bitene kadar olan alacaklarını kulübüne ödeyince transfer olabiliyor.

Semih Gündoğdu
05.12.2009, 14:02
Görüşlerine katılıyorum. Tek umudum Şenol Hocanın açık tavrını koyması, Şenol Hoca ısrarcı olursa bu iş olur.

benim duyduğuma göre bütün takım yönetimin hepsi şenol hocaya verilecek ve istidiğini istediği şekilde yönetimin etkisi olmadan yapabilcek.Eeğ bu gerçekten uygulanabilrise şenol hoca fatih tekke nin nasıl bi futbolcu ve trabzonspor a nasıl bi katkı yapabileceğini de biliyır.O yüzden inşlh şenol hoca bu konuda tavrını koyar ve başkanın ısrarla nedensiz bi şekilde istemedği fatih tekke yi trabzonsporumuza getirir...

bütün manitalar gider tek aşkım sen kalırsın trabzonsporum!!..

Sinem Yılmaz61
05.12.2009, 15:07

Laa birakin yaa, cok komik bunlar vallahi, iyi kiviriyorlar :)

Kaan
05.12.2009, 15:44

Sitenin kaynağına bakarsanız dalga amaçlı bir site olduğunu görürsünüz arkadaşlar. :)

Ciddi anlamda yazılmış bir haber değil yani. ;)

Dursun Kaplan
05.12.2009, 15:47
Fatih Tekke'nin geleceği takım belli. Kafa yormaya gerek yok. :)

Mustafa ÖZDEMİR
05.12.2009, 18:23
bu istanbul basını yine komedi yapmaya başladı .hadi son komediyide yapında ronaldoyu trabzona getirin...

karatasof
05.12.2009, 18:33
Ben Rusya ile savaşa giriyoruz gibi hazırlıklara başladım.
Şimdiden haberleri olsun da ona göre davransınlar.
Kızdırmasınlar benim Başkanımı!!!!!
Herkes hattini bilecek......
İşte o kadar...............

Toraman
06.12.2009, 02:16
Kaptan dön artık yuvana. Yeter yahu...

Travelair
06.12.2009, 10:53
Soğuk zincir kırılmadan Trabzonspor'a ulaşsın

Sinem Yılmaz61
06.12.2009, 14:01
Kaptan bi sen eksiksin su Takimda, dön artik Kralim...Bitsin bu Hasret...

yorumsuz6117
06.12.2009, 18:04
Tekke ile bir an önce anlaşmalıyız.. Eğer gerçekten almaya niyetimiz varsa..

Ali Tunahan Güllü
06.12.2009, 18:10
Hadi kaptan maçada geldin İnşallah o stadda seni oynarkende görücez:D

Miraç Atalay Çiftçi
06.12.2009, 18:13
Gelmişken ne duruyor yukarıda bekliyoruz bizimle Avni Aker'e çıkmasını artık hadi, dedi Şenol Hoca.
Olacak bu iş, Tekke Rusyaya dönmeyecek.

Mustafa Çolak
06.12.2009, 18:14
Kaptanım Seni Görünce Avni Aker'de Ne Kadar Mutlu Oldum, İnşallah Sahadada Göreceğiz.

Sinem Yılmaz61
06.12.2009, 18:17
Hosgeldin sefa getirdin Sultanim.
Seni görünce duygulandim kaptan, nekadar da özlemissin Memleketini, biz de seni cok ama cok özledik kaptan...
Insallah seni Sahada görüriz yine Sultanim..

Emirhan Makul
06.12.2009, 18:20
Can Karyağdı ; Fatih tekke ' de tribüne geldi taraftarların ona desteği vardı ne diyeceksiniz
Şenol Güneş ; Gördüm, Keşke inipte bizle oynasaydı hazır gelmişken,İnşallah oda olacak.

28TS61
06.12.2009, 18:20
gözlerinde keske bende sahada olsam diyordun be kaptan. az kaldi az.

yorumsuz6117
06.12.2009, 18:23
Rüyamda Trabzonspor kulüp binasına girmişim gizlice Tekke bi oda da oturuyo bende gizlice onu izliyorum çok heyecanlanıyorum Tekke'yi aldık diye sonra Başkan geliyo birlikte oturup konuşuyorlar sonra uyandım..:D

Mert Oğuzlu61
06.12.2009, 18:24
Can Karyağdı ; Fatih tekke ' de tribüne geldi taraftarların ona desteği vardı ne diyeceksiniz
Şenol Güneş ; Gördüm, Keşke inipte bizle oynasaydı hazır gelmişken,İnşallah oda olacak.

ntv dede sordular bu konuda ne diyeceksiniz diye, ''maçtaydı, aşağı inmesini bekledik ama gelmedi, bekleriz:)'' diye bir açıklama yaptı, şenol hocadan aldık mesajı bu iş tamamdır :D

Mehmet Zeki
06.12.2009, 18:25
El Salla El Salla Fatih Tekke El Salla :).

Bekliyoruz kaptan.

Alihan Ertürk
06.12.2009, 18:29
http://img514.imageshack.us/img514/5417/tekkeavniakerde.png

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909 (http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909)

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64906 (http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64906)

İskender YILMAZ
06.12.2009, 18:36
Kral'ı görünce tüylerim ürperdi, çok seviyorum Sultan'ı, inşallah olacak bu iş .. :)

Tebrikler Trabzonspor'um <3 .. :) :)

yorumsuz6117
06.12.2009, 18:39
http://img514.imageshack.us/img514/5417/tekkeavniakerde.png

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909 (http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64909)

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64906 (http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=64906)

Teşekkürler....

Gamze
06.12.2009, 18:41
O ne bakıştı be Sultan.

Maçtan koptum yemin ediyorum sen tribünlere yüzünde özlem dolu o manidar tebessümle bakarken... kimbilir neler geçiyordu aklından..

İnşallah sahada da göreceğiz.
İnşallah.

Adem Erdoğan
06.12.2009, 18:46
Bu iş bitmiştir arkadaş; Fatih Tekke 2 hafta sonra Trabzonspor'da. Dönüşü yok artık.

seyduna_efil
http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//598120091206060344992.jpg

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs072.snc3/13936_105670412780948_100000139686433_148079_41375 75_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs052.snc3/13936_105670416114281_100000139686433_148080_18685 72_n.jpg

Ali Tunahan Güllü
Seviyorum seni seviyorum:D

Anıl Caner
06.12.2009, 18:47
Acayip oldum ha.

AYYILDIZ
Top artık yönetimde bu taraftarla bir daha kafa bulmasınlar.Fatih Sultan Tekke'yi bekliyoruz.

Sinem Yılmaz61
I love you Tekke i love you Tekke :D

Kubilay ŞAHİN
06.12.2009, 18:53
O Bakışlar Bambaşkaydı Yahu..

Çok Kötü Oldum.. Maçı Bıraktım artık..

Mustafa Çolak
06.12.2009, 18:55
Sultan Ne Bakıştı Öle, İçimiz Cızzz Etti .

ergin cesit
06.12.2009, 18:55
hastayım sana kaptan

Oktay AKKUŞ
06.12.2009, 18:57
Bu durumdan sonra Fatih Tekke'nin gelmemesi gibi bir olasılık kalmadı ,
Ama beni rahatsız eden durum şu,
Alacaklarını ödenmeyen futbolcuların
Fatih Tekkeye verilecek para karşısındaki tutumları, malum bonservis vericez

albatros
06.12.2009, 18:58
ah Fatih ahh...
sen Trabzonspor'a ben Ktü'ye hasret :)

mehmets61
06.12.2009, 19:05

http://photos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs072.snc3/13936_105670412780948_100000139686433_148079_41375 75_n.jpg
http://photos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs052.snc3/13936_105670416114281_100000139686433_148080_18685 72_n.jpg
hemşom kaçak yollarla izledigini belli etmişsin dikkat et:)

yorumsuz6117
06.12.2009, 19:07
Sivas maçında iki gol atıcak..

Sinem Yılmaz61
06.12.2009, 19:08
Sivas maçında iki gol atıcak..

Insallah Renktas, insallah bu günler bize nasip olur :)

Serdar A
06.12.2009, 19:09
Kaptan gelir transfer olur mu olmaz mı zaman gösterir .

Bu gün benim görebildiğim ;

Bahaneler tükenmiştir .

İsmail Çavuşoğlu
06.12.2009, 19:11
Kaptan heralde geldi gibi.
inşallah ALLAH'ım inşallah.

Atakan
06.12.2009, 19:12
Gelmişken oynasaydın.:D

seyduna_efil
06.12.2009, 19:20
hemşom kaçak yollarla izledigini belli etmişsin dikkat et:)

hemşom bende başka yerden aldım :=)

zaferyıldız
06.12.2009, 19:21
güneş fatih için ,, gelmişken oynasaydı deyince..yapıcak hiçbişey kalmıyor bence..

hala almazlarsa bırakıp gitsinler şenol hoca yönetir bu klubu hiç birine gerek yok bu yöneticilerin..

Süleyman Sofu
06.12.2009, 19:28
Trabzonspor, yeni teknik direktörü Şenol Güneş yönetiminde çıktığı ilk maçında Ankaragücü'nü 3-0 yendi.
Maçı tribünde izleyenler arasında Trabzonspor'un eski golcüsü Fatih Tekke'de vardı. Halen Zenit Petersburg forması giyen Tekke'nin devre arasında yeniden Trabzonspor forması giyebileceği konuşuluyor.
http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//598120091206060344992.jpg (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:pick('598120091206060344992.jpg','http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//598120091206060344992.jpg'))
http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//661720091206060439783.jpg (http://javascript%3cb%3e%3c/b%3E:pick('661720091206060439783.jpg','http://image.haber7.com/haber/haber7/bigmanset//661720091206060439783.jpg'))

İskender YILMAZ
06.12.2009, 19:28
hala almazlarsa bırakıp gitsinler şenol hoca yönetir bu klubu hiç birine gerek yok bu yöneticilerin..

Tamam .. :)

Süleyman Sofu
06.12.2009, 19:29
Sabahta demiştim maça gidenler sağına soluna dikkat etsin belkide Kralı görürsünüz demiştim ve gerçekten oldu Kaptanı Avni Akerde görmek beni mest etti bide formayı giyse tam süper olacak...

Hüseyin İlkin
06.12.2009, 19:30
Hoşgeldin kaptan.

Harun-61
06.12.2009, 19:30
yakisikli Hacim....

karizman yeter be :)

Reşit
06.12.2009, 19:35
o artık silinmeyecek şekilde adını tarihe yazdırdı bi şenol güneş , bi ali kemal neyse fatih tekke de odur. allah ona ve bize şampiyonluk görmeyi nasipppp eder inşallah :)

seyduna_efil
06.12.2009, 19:53
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61675F62635F6361616A5162696B63656B656A95A7A5A5A2.j pg

Özge
06.12.2009, 20:02
Tekke'm seni orada değil sahada görmek istiyorum.Alın artık.Nasıl da özlemle bakıyordu.

Mira_61
06.12.2009, 21:05
Sanki dokunsalar ağlayacak.
Seni görür görmez benimde gözlerim doldu.
Bir kez daha farkettim seni ben çok özlemişim be Sultanım.
Sen benim torunlarıma anlatacağım efsanemsin.Trabzonsporun arması gibisin gözümde,nefes alan Trabzonspor...
Tek isteğim seni tekrar Bordo-Mavilerle Avni Aker de görmek.

Dogan
06.12.2009, 21:12
http://www.ajansspor.com/galeri/resimler/61675F62635F6361616A5162696B63656B656A95A7A5A5A2.j pg
Yanındaki de Muzaffer Bilazer sanırım, bir zamanlar 10 numaralı formamızı giymişti.

Süleyman Sofu
06.12.2009, 21:15
bitsin artık bu hasret kavuştur sevenleri başkan....

yorumsuz6117
06.12.2009, 21:17
Rahat olun Şenol Güneş mesajı verdi gelmişken sahayada insin..:)

albatros
06.12.2009, 21:27
Rahat olun Şenol Güneş mesajı verdi gelmişken sahayada insin..:)

açıkçası benim de aklıma gelen şu.
Fatih gelmiş, Şenol Güneş bu kadar rahat konuştuğuna göre kesin var bişeyler.
Yönetimin bu işi bu kadar dillendirmemesi belki de kasıtlıdır.
Zenit parayı yükseltmesin diye belki bu kadar istekli görünmüyordur yönetim.
ya da ben çok iyi niyetliyim...

Alp Yavuz 13
06.12.2009, 21:30
maçı izleyemedim ama videoyu izlerken Fatih'imi görünce o tribünlerde gözlerim doldu artık çok yakındı yanıbaşımızdaydı ama inemiyordu sahaya... o sahaya inip oynamak için bende onu izlemek için can attım adeta... inşallah döneceksin Fatih'im yine gönülleri feth ettin seni seviyorum sana aşığım be sultanım özledim seni çölde susarcasına........

albatros
06.12.2009, 22:27
keşke birileri Fatih'e orda Trabzonsor forması giydirebilseydi de şöyle fotoşopsuz bir şekilde görseydik Trabzonspor forması ile

_SeRKaN_
06.12.2009, 22:49
Konu buralara kadar geldiyse bu iş tamamdır...

yorumsuz6117
06.12.2009, 23:14
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v07907101703902813209319706407015900600922 4077176
Fatih Tekke Trabzonspor'a hayırlı olsun..

Süleyman Sofu
06.12.2009, 23:26
yorumsuz çok iddalı olmuş bu yazın ama umarım dediğin gibi olur ve Kral tahtına geri döner...

BDiler61
06.12.2009, 23:32
Insallah transfer sezonunun basinda hic aci cekmeden bu basligi kapatim Fatih Tekke Trabzonspor`da basligini acariz.

Adem Erdoğan
06.12.2009, 23:36
http://video.ntvmsnbc.com/?471150#v07907101703902813209319706407015900600922 4077176

Müthiş..:)

Kubilay ŞAHİN
06.12.2009, 23:52

Bence Şimdiden Bu Kadar Büyük Konuşmayın Sonradan Hüsran Yaşamayın..

hamucera
07.12.2009, 00:02

gözlerindeki hasret herşeyi gösteriyor, sonuçta oda taraftarımız, ve en büyük hasret onda bence

lazrail8989
07.12.2009, 00:36
bence alamayacağız fatihi her transferınde bır bahane çıkarıldı en son devre arası sozlesmesı bıtıyor fazla ucret odemeden o zaman alırız diyen yönetim şimdi ise askerliğini bahane ediyor ve sözleşmesi ağustosta bitiyor diyor hadi hayırlısı

Bekir
07.12.2009, 00:38
iTQ1MQ-0h6w

Geri Dön Kral....

Ahmet Kuru
07.12.2009, 00:38
Tekke Tribünlere bakarken Bordo-Mavi tezahüratını baya sevdi gibi sezdim sanki:)

M.S.SOFU
07.12.2009, 00:49

özlemiş belli
bizde özledik...:rolleyes:

Emirhan Makul
07.12.2009, 01:13
Maç bu dakikada bitti ya öyle bir bakış olur mu arkadaş ya ağlasan ağlanmaz üzülsen üzünülmez.

Geç 3 hafta geç 3 hafta geç 3 hafta. . . . .

yorumsuz6117
07.12.2009, 01:23
Maç bu dakikada bitti ya öyle bir bakış olur mu arkadaş ya ağlasan ağlanmaz üzülsen üzünülmez.

Şimdiden anlaşma yapılmalı resmi imzayı 1 ocakta atar..:)
Matrix'e güveniyorum dediği çoğu şey çıktı pazartesi veya salı masaya oturulucak dedi Tekke ile..:)

Toraman
07.12.2009, 01:26
Fatih'i bordo mavi formayla Avni Aker'de görmek bize nasip olacak mı acaba? Fatih Tekke tezahüratlarıyla o stad inleyecek mi Tekke attığı golden sonra tribüne koşacak mı. Güneşli günleri görecek miyiz? Neden bütün bunlar bu kadar kolay olabilecekken bu kadar zor? Artık saçma sapan bahaneler öne sürmenin anlamı var mı?

yorumsuz6117
07.12.2009, 01:28
Fatih'i bordo mavi formayla Avni Aker'de görmek bize nasip olacak mı acaba? Fatih Tekke tezahüratlarıyla o stad inleyecek mi Tekke attığı golden sonra tribüne koşacak mı. Güneşli günleri görecek miyiz? Neden bütün bunlar bu kadar kolay olabilecekken bu kadar zor? Artık saçma sapan bahaneler öne sürmenin anlamı var mı?
.................:alkış:

Emirhan Makul
07.12.2009, 01:29
Şimdiden anlaşma yapılmalı resmi imzayı 1 ocakta atar..:)
Matrix'e güveniyorum dediği çoğu şey çıktı pazartesi veya salı masaya oturulucak dedi Tekke ile..:)

Ne zaman dedi ya valla ben kaçırdım :)

yorumsuz6117
07.12.2009, 01:32
Ne zaman dedi ya valla ben kaçırdım :)
Transfer başlığında 62442. yorum..:)

Emirhan Makul
07.12.2009, 01:39
Transfer başlığında 62442. yorum..:)

Vay be ama yok o iş anca 3 hafta sonra açıklanır imza atmadan inanmam arkadaş. Haydi inşallah ya.

Oruç
07.12.2009, 03:41
Kolay kolay tav olmam ben futbolculara ama Tekke'nin o bakışları neydi öyle ya. İşte bu dedirtti bana.

O da özledi bizi, bizde özledik O'nu.

Şenol Güneş'in maçtan sonra söyledikleriyde anlamlıydı.

Alın artık Kral'ı. Lütfen.

Süleyman Sofu
07.12.2009, 08:35
Tüm parçalar yerli yerine oturuyor yönetim Şenol Hocada gösterdiği işbitiriciliği kaptanda göstermek zorunda.Şayet koltuğa oturup rahat rahat maç izleyeceksen Fatih Tekkeyi Alacaksın bunun ötesi berisi yok.
Ben yine diyorum Fatih gibi bir yıldıza fener maçından önce taraftarın önünde sözleşmeyi imzalattıracaksın ondan sonrada taraftarın gözünde değerini katlayacaksın...
Sizcede olay olmazmı arkadaşlar düşünsenize 25 bin taraftarın huzurunda hemde onu almaya çalışıp hava alan azizeninde olduğu ortamda Tüm Türkiyenin şahit olacağı şekilde sezonun en büyük bombasını en bomba şekilde yuvaya döndürsek fenamı olur...

İHTİLALL
07.12.2009, 09:42
Bir forvet,.

Bir futbolcu,.

Bir kaptandan, çok daha fazlası..

Gönüllerin sultanı...

Orhan Aydın
07.12.2009, 09:45
Fatİh sultan tekke...

Hüseyin Bağdat
07.12.2009, 09:52
Bu sefer olacak gibi. Kral yuvaya dönecek gibi görünüyor...

İsmail Çavuşoğlu
07.12.2009, 10:06
Nasıl Ünal Karamanın dediği gibi Trabzonsporun Şenol Güneş e ihtiyacı varsa,Trabzonsporun Fatih Tekke yede ihtiyacı var..
banada bu iş bitecek gibi geliyor inşallah da bitecek. velevki bitmezse yönetimin halini düşünemiyorum..

Onur Akyüz
07.12.2009, 10:22
bordo-mavi tezahüratı hoşuna gitti kaptanın,ondan gülümsedi

tabi özlemişte belli.

alioglua
07.12.2009, 11:06
Tüm parçalar yerli yerine oturuyor yönetim Şenol Hocada gösterdiği işbitiriciliği kaptanda göstermek zorunda.Şayet koltuğa oturup rahat rahat maç izleyeceksen Fatih Tekkeyi Alacaksın bunun ötesi berisi yok.
Ben yine diyorum Fatih gibi bir yıldıza fener maçından önce taraftarın önünde sözleşmeyi imzalattıracaksın ondan sonrada taraftarın gözünde değerini katlayacaksın...
Sizcede olay olmazmı arkadaşlar düşünsenize 25 bin taraftarın huzurunda hemde onu almaya çalışıp hava alan azizeninde olduğu ortamda Tüm Türkiyenin şahit olacağı şekilde sezonun en büyük bombasını en bomba şekilde yuvaya döndürsek fenamı olur...

evet taraftar açısından çok görkemli olur ama bunu yönetim düşünebilir mi böyle birşeyi akıl edebilir mi bilemiyorum

ikinci birşey de maç öncesi böyle birşey yapılırsa zaten zor gol atan umut ve gökhan bu durumdan olumsuz şekilde etkilenebilir

Doruk
07.12.2009, 11:18

Böyle birşey olursa o maçı oynamak için orda olan futbolcular nasıl düşünecekler ? Bu konuyu düşündünüz mü.

Yanlış anlaşılmasın Fatih Tekke'nin gelmesini en çok isteyenlerdenim.

BAHADIR33
07.12.2009, 11:35
Böyle birşey olursa o maçı oynamak için orda olan futbolcular nasıl düşünecekler ? Bu konuyu düşündünüz mü.

Yanlış anlaşılmasın Fatih Tekke'nin gelmesini en çok isteyenlerdenim.
Evet düşünecekler. Oturup bir daha düşünecekler.. Hatta bir daha düşünecekler.
Daha iyi olmaya çalışacaklar.
Bunda darılacak gücenecek birşey yok.
Her oyuncunun bir yedeği olmalı. Kimin yedek olacağına da kendileri yön verecekler. Kimseye yapılan bir haksızlık yok burada.
Bu takımının forvete ihtiyacı vardır. 2 forvetle şampiyonluğa oynanmaz.

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 12:31
Gel artık gel çok özledik kaptan:)

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 12:32

Geç 3 hafta ge.:)

Süleyman Sofu
07.12.2009, 12:39
Bencede bunda alınacak darılacak birşey yok ne yani fener carlosa o şaşalı töreni yapınca alexleri darıldımı topuza imza attırırken sov yapıldı diye diğer futbolcular oynamazıkmı dedi hakedene hakettiği değer verilmeli Umut ve Gökhan bundan etkilenirse ne olur diyin hele olmayan performanslarımı düşer güldürmeyin Allah aşkına...

Emre GÜRDAL
07.12.2009, 12:40
o bakıslar gozlerımı yasarttı yemın edıyorum profpsyenel futbolcular dernegınden macı ızlıyodu sacını gordum onunde bırı vardı dedım bu fatıh bı baktım avnıaker fatıh tekke dıye yıkılıyo ozman anladım gercekten kaptan burda ınsallah yarın tesıslerde olur obur gun sahada

Süleyman Sofu
07.12.2009, 12:42
He bu arada feneri örnek vermek zorunda kaldığım için kusura bakmayın bizde böyle bi imza töreni görmediğim için eziklerden örnek vermek zorunda kaldım ben hala ısrarcıyım
FATİH TEKKE AVNİ AKERDE 25BİN TRABZONLUNUN ÖNÜNDE SÖZLEŞME İMZALAMAYA LAYIK BİR İNSAN...

Orhan Aydın
07.12.2009, 12:45
Roma'da Totti neyse bizim için odur Tekke.

Cafer Bulur
07.12.2009, 12:46
He bu arada feneri örnek vermek zorunda kaldığım için kusura bakmayın bizde böyle bi imza töreni görmediğim için eziklerden örnek vermek zorunda kaldım ben hala ısrarcıyım
FATİH TEKKE AVNİ AKERDE 25BİN TRABZONLUNUN ÖNÜNDE SÖZLEŞME İMZALAMAYA LAYIK BİR İNSAN...
Bunu yapmak zor degil.

Fatih tekke sözlesmesini avni akerde imzalasin ve bu imza tam bir gövde gösterisine dönüssün.

UğuR
07.12.2009, 13:34
Fatih Tekke'de sorun ne?

Sadri Şener:''Fatih Tekke'nin askerlik sorunu var, onu çözerse transferi hallolur''

Lige iyi başlayamayan ve teknik direktör Hugo Broos'u görevden alan Trabzonspor'da, son 2 haftada alınan galibiyetler ve şampiyonluk mücadelesi veren takımların puan kayıpları, şampiyonluk umutlarının yeşermesini sağladı.

Ligin 13. haftasındaki Kasımpaşa karşılaşmasında alınan 3-1'lik yenilgi sonrası lider Fenerbahçe'nin 13 puan gerisinde bulunan ve ardından teknik direktör Hugo Broos'u görevden alarak kan değişimine giden bordo-mavililer, önce sportif direktör Ünal Karaman yönetiminde Eskişehirspor maçını 2-1, dün de yeni teknik direktörü Şenol Güneş ile ilk maçında Ankaragücü'nü 3-0 yenerek, 2 haftada liderle arasındaki puan farkını 7'ye düşürünce camiada tekrar şampiyonluk sesleri yükselmeye başladı.

Bu sezonun 3. haftasından itibaren ilk kez liderle arasındaki puan farkı 7'ye düşen Karadeniz ekibinde, teknik direktör Şenol Güneş'in gelmesiyle de olumlu bir hava yakalandı.

Sadri Şener, Ankaragücü maçını izleyen Rusya'nın Zenit takımında forma giyen eski kaptanları Fatih Tekke'nin transferi konusunda, ''Bizim Fatih ile bir sorunumuz yok. Fatih'in askerlik sorunu var, onu çözerse transferi hallolur'' diye konuştu.

haber61

Süleyman Sofu
07.12.2009, 13:38
!!!!BAŞKAN BİZE MASAL ANLATMA KANUNLAR ORTADA!!!!

Cumhurbaşkanı Gül, (A) Milli Takım kadrolarında yer alan ve uluslararası yarışmalarda ilk 3 dereceye giren sporcuların 38 yaşına dek askerliklerini tecil edebilmelerini öngören yasayı onayladı. 5768 sayılı Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Yasa, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olup hizmetinin özelliği nedeniyle sevkinin ertelenmesine ihtiyaç duyulan kamu personelinden, devlet veya kendi hesaplarına yurtiçinde veya dışında görev, staj, yüksek lisans, ihtisas veya doktora yapmaları nedeniyle aranan yaş sınırını 33'ten 35'e çıkarıyor.

(A) Milli Takım, Olimpiyat Oyunları, Dünya ve Avrupa Şampiyonaları ile uluslararası müsabakalarda ilk 3'e giren ve bu dereceleri alan takımların kadrolarında yer alan etkin spor yaşamını sürdüren sporcuların askerlikleri ise 38 yaşını doldurdukları yılın sonuna dek tecil ediliyor.

Profesyonel 1. ve 2. futbol liglerinde yer alan takımların kadrolarında bulunan profesyonel futbolcuların, 3 ve daha fazla ligi bulunan diğer spor dallarında en üst 2 ligde yer alan takımlar ile en az 2 ligi bulunan spor dallarında da en üst ligde yer alan takımların uluslararası kuralların öngördüğü sayıdaki sporcuları da askerliklerini 38 yaşına dek erteleyebilecekler.

nbay
07.12.2009, 13:48
!!!!BAŞKAN BİZE MASAL ANLATMA KANUNLAR ORTADA!!!!

Cumhurbaşkanı Gül, (A) Milli Takım kadrolarında yer alan ve uluslararası yarışmalarda ilk 3 dereceye giren sporcuların 38 yaşına dek askerliklerini tecil edebilmelerini öngören yasayı onayladı. 5768 sayılı Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Yasa, kamu kurum ve kuruluşlarında görevli olup hizmetinin özelliği nedeniyle sevkinin ertelenmesine ihtiyaç duyulan kamu personelinden, devlet veya kendi hesaplarına yurtiçinde veya dışında görev, staj, yüksek lisans, ihtisas veya doktora yapmaları nedeniyle aranan yaş sınırını 33'ten 35'e çıkarıyor.

(A) Milli Takım, Olimpiyat Oyunları, Dünya ve Avrupa Şampiyonaları ile uluslararası müsabakalarda ilk 3'e giren ve bu dereceleri alan takımların kadrolarında yer alan etkin spor yaşamını sürdüren sporcuların askerlikleri ise 38 yaşını doldurdukları yılın sonuna dek tecil ediliyor.

Profesyonel 1. ve 2. futbol liglerinde yer alan takımların kadrolarında bulunan profesyonel futbolcuların, 3 ve daha fazla ligi bulunan diğer spor dallarında en üst 2 ligde yer alan takımlar ile en az 2 ligi bulunan spor dallarında da en üst ligde yer alan takımların uluslararası kuralların öngördüğü sayıdaki sporcuları da askerliklerini 38 yaşına dek erteleyebilecekler.

sorun olan bu değil,fatih eğer gelirse emrenin alpayın yaptığı gibi 21 gün askerlik yapma hakkını kaybedecek,38 yaşından sonra herkes gibi kısa ya da uzun dönem askerlik yapacak,başkanın söylemek istediği bu,bir fedakarlık yapıp yapmayacağı..

erdogan69
07.12.2009, 14:00
Demedi demeyin, şu önümüzde ki iki maçı da alırsak , bu yönetim Fatih Tekke'yi almaz... Şimdiden yan çizmeye başladılar.

Özge
07.12.2009, 14:02
Askerliği Fatih sorun etmiyor ama bizim yönetim taktı o konuya.İlginç:)

ferhaTS87
07.12.2009, 14:07
fatıh 21 gun askerlık yapmak ıcınkalan suerıyı tamamlamk ısterse bu basta taraftar olmak uzere herkes saygı duymalı fatıh bu yolu secerse agustosta bedeva gelır gulube ara donemde gelırsede 38 yasından sonra gıder 5 ay askerlıgını yapar budurumda gımse fatıh yada yonetıme baskı yapmamalı secım fatıhın

Mira_61
07.12.2009, 14:07
Askerliği Fatih sorun etmiyor ama bizim yönetim taktı o konuya.İlginç:)
Fatih'i Fatih'in kendisinden çok düşünüyor yönetimimiz.Tıpkı ağustos ayındaki ''Fatih'in alacağı parada zarara uğrayacağından görüşmeler noktalanmıştır'' açıklaması gibi.:cool::rolleyes::D

Adem Erdoğan
07.12.2009, 14:12
Fatih Tekke yönetimin son şansıdır; kimse yemez artık 1-2 galibiyetle polyannacılık ayaklarını.

Bunu dün akşam 2-0 galipken de gördük. Şenol hoca da o kazığı bir kez Atay Aktuğ döneminde yedi daha yemez.

Alp Yavuz 13
07.12.2009, 14:52
DÖn kaptan dÖnnnnnnnnnnnnnnn................

Ali İhsan
07.12.2009, 14:55
fatıh 21 gun askerlık yapmak ıcınkalan suerıyı tamamlamk ısterse bu basta taraftar olmak uzere herkes saygı duymalı fatıh bu yolu secerse agustosta bedeva gelır gulube ara donemde gelırsede 38 yasından sonra gıder 5 ay askerlıgını yapar budurumda gımse fatıh yada yonetıme baskı yapmamalı secım fatıhın

Buna benim sonsuz saygım olur ama bu şekilde olacaksa bile bu işin çok karıştırılmadan taraftarın gönlü alınarak, duygularıyla oynanmadan yapılması gerekiyor. Yani bir ay boyunca taraftarı ha geldi ha gelecek niye gelmiyor diye buhrana sürüklemek yerine erkenden bu konunun aydınlatılması gerekiyor.

Yönetim ve Fatih'e bu konuyla ilgili çok büyük sorumluluklar düşüyor. Lütfen taraftarı kandırmayın! Taraftarla uzlaşın ki, arkanızda olsunlar...

Ertan 51
07.12.2009, 15:09
F.Tekke gelecek tüm dertler bitecek gibi bir izlenim var çoğunlukla,
N.Kahveci sendromu olma ihtimalini düşünen varmı acaba.
Bulunduğumuz şartlara göre en uygun olanı kaptanın transfer edilip gol sorununu çözmek olarak görünüyor ama benim şüphelerim var.

Süleyman Sofu
07.12.2009, 15:12
Yönetim Fatihe doğru bir adım atsa ben inanıyorumki Fatih Tekke buna 10 adımla cevap verir.Burda niyetin ne olduğuna bakmak lazım gerçekten almakmı yoksa oyala geçiştir yapmakmı?Yönetim tarihi bir samimiyet sınavından geçmekle birlikte Şenol Hocaya verdikleri değeride bu konu üzerindende görmüş olacağız.Ben Yönetime güvenmiyorum ve samimiyetlerine de inanmıyorum...
Başkanın bahaneleri mazeretleri bitmek tükenmek bilmezken, taraftardan sabırlı olunmasını istemek bence sadece komiktir dahada kötüsü onların adına rezalet bi durumdur...

Süleyman Sofu
07.12.2009, 15:15
F.Tekke gelecek tüm dertler bitecek gibi bir izlenim var çoğunlukla,
N.Kahveci sendromu olma ihtimalini düşünen varmı acaba.
Bulunduğumuz şartlara göre en uygun olanı kaptanın transfer edilip gol sorununu çözmek olarak görünüyor ama benim şüphelerim var.
Fatih Tekkeyi nihatla kıyaslamak için geldikleri durumlarada bak bence nihat sakatlıktan çıkıp geldi ve haliylede pili bitikti oysa Kaptan ne sakat ne formsuz Rusyada attığı golleri Türkiyedede rahat rahat atar merak etme hee olduda atamadı!!! emin ol ölüsü bile umutla gökhandan futbolcudur...

kmlydn
07.12.2009, 15:16
Fatih Tekkemizin Tabutunu Avni Akerde Forvete Koysak 15 Gol Atar Değil Formsuz. Ki Bu Fatih Tekke Bel Fıtıgıyken Oynayıp Ne Kadar Gol Attı Bilenler Hatırlayacaktır

problem jojuk61
07.12.2009, 15:18
önümüzdeki maçları alacağız ALLAH ın izniylede forvet oyuncularıylamı alacagğız bu takıma forvet değil FATİH TEKKE lazım ALANZİNHO yla KAPTANI İZLEMEK BÜYÜK KEYİF OLUR...

byhaluk61
07.12.2009, 16:05
ya benım aklım almıyo adam trabzonlu trabzonspor lu yanı profosyonel bı topcu gıbı deıl bı taraftar gıbı dusunen trabzonspor aısıgı bı adam kalıtelı ustune turkıyede topcu tanımam böle bı adamı hala almamakdakı ısrarı cozemedım baskanın dusuncesı ne anlam veremedım fatıh tekke sezon bası gelmsı olsaydı bız suan lıderdık en az 10 puan eklerdık sımdıkı puanımıza bunu bzı taraftar olarak goruyoruzda bızım baskanımzı yonetımımız gormuoyr mu yada gormek ıstemıoyr mu anlam veremıyorum absakan bı tutturmus gokhan unal baska bıse demıyo... gokhan unal ıkıncı plana dusecek yanlıs transfer oldu ucuza satılacak dıye mı bunları yapıyor ben anlamıyorum..adam acık acık gelmek ıstıyo agzıyal soyluor hala ne beklenıyor anlamıyom kulubyle 6 aylık sozlesmesı kalmıs kulubude verırı cunku fatıh gelmek ıstıyo eh 6 ay sonra sozlesmesı bıtecek cok kolay alınır hemd eucuza alınır ne beklenıyor onuda bılmıyorum orada sezon bıttı bızım sezsonun bıtmesımı beklenıyor anlam veremedım adam trabzond afatıhle bı sorun yok
senol gunese yaptıgmız ıgıb
rusyaya bı cıkarma yapalım bu ısı bıtırelım bızım sezonun bıtmesını beklemenın anlamı yok nıye askıay alınıyo baskanda bence bı sorun varrrr bıran once bıtmesı lazım bu transferın fatıf cok yonlu bı topcu futbol kalıtesını kımse tartısamaz kıslıgını kımse tartısamaz buyuk kaptan takım ıcındekı dengeyı saglar hocayla yonetımel arada dengeyı saglar takıma her yonlu katkı yapabılecek bır topcu var gene hala ıs uzatılıyo ben bunda kasıt ararım kımse kızmasın baskan ıstemıyor ısterse alır zorda kalamdıgı surece fatıhı almıyacak yok askerlık yok kulup vermıyo ole bole gecıstırecek ınanmıyorum askerlık sorunu oldugunu ıst kuluplerı bılekı fatıh onlarda top oynar bu ısı yuzkere bıtırmıslerdı baskan duy sesımızı bıtır su transferı fatıh tekke

Mustafa ÖZDEMİR
07.12.2009, 16:33
adam stattaydı dün . transfer sezonu başladığında imzayı atmış olacak bence...

Ali Tunahan Güllü
07.12.2009, 16:38
Recep abi ilerleyen günlerde bir daha kaptanla konuşabilirmisin Trabzonda olduğundan belki görüşme olur?:)

Medallion
07.12.2009, 17:18

Ben 21 gun yaptim bu yaz , o bile cok zor :) Fatih Tekke bence askerlik sorununu halletmeli ve oyle gelmeli. Gerci Nihat vardi bizim devrede. Aksamlari antreman falan yapiyordu. Ama belli ki askerlik fazla yaramamis Nihat a :)))))))))