PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

hamucera
31.10.2009, 16:52
fatihi bugunkı macında ızteklı gordum dıyebılrım ama fazla top alamadı tek santrafor oynadı bıseye yaramadı ama arkadaslarna ıyı paslar cıkardı. işin ilginc yanı yanımda oturan yaslı adam diyoki ''hadi fatih oglum at artık'':D sankı fatih trabzonsporumda oynuyo koptum ya.

Fatih maç boyu toplasan 10 defa buluşmadı belkide top ile, arkadaşlarına ne zaman güzel pas çıkardı ben hiç göremedim

isimsiz_61
31.10.2009, 17:01
fatihi bugunkı macında ızteklı gordum dıyebılrım ama fazla top alamadı tek santrafor oynadı bıseye yaramadı ama arkadaslarna ıyı paslar cıkardı. işin ilginc yanı yanımda oturan yaslı adam diyoki ''hadi fatih oglum at artık'':D sankı fatih trabzonsporumda oynuyo koptum ya.
o yaşlı amcayı merak ettim şimdi :D

Travelair
31.10.2009, 19:15
http://www.maraton.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/91677_1_091031153101.jpg

Semih58
31.10.2009, 19:17
İyi bir FATİH TEKKE her zaman gelmelidir.

Hürgün Aygün
31.10.2009, 19:22
geliyo yarıda

Miraç Atalay Çiftçi
31.10.2009, 19:30
"Zenit'te forma giyen temsilcimiz Fatih Tekke, karşılaşmaya ilk 11'de başlarken; 90 dakika sahada kaldı. Bir dönem Fenerbahçe'de forma giyen Mateja Kezman ise, Zenit adına 88. dakikada oyuna dahil oldu. Yine bir dönem Galatasaray'da oynayan Fernando Meira ise karşılaşmayı yedek kulübesinde tamamladı."

Birilerinin bir dönem yıldız diye lanse ettiği isimler şimdilerde ne halde görebiliyoruz.
Tekke büyük bir marka ve yıldızdır.
Eminim geri dönüşü planlı bir şekilde yapılırsa takım Tekke'nin giderken kazandırdığı paraya yakınını gelirken kazanabilir.

Ben bunun farkındayım, neler yapılabileceğini kestirebiliyorum.
Peki profesyonel isimlr bence bunu düşünüyor mu ya da farkındalar mı?

HAYIR!

Serhat
01.11.2009, 11:52
Dünkü Maçı dakika 77 ye kadar izledim...

Aldıgı her topu gerek ayakla gerek kafayla orta sahadan gelenin önüne kusursuz indirdi ve pozisyonlara girdi...

Bir pozisyonu ön direge dogru yaptıgı koşu ve dokunusunda kaleci direk dibinden kurtardı, diğer pozisyonunda güzel vurmasına karşın top cok az farkla avuta gitti, diğer bir pozisyonda ise rakip savunmanın arkasına topu kafayla aşırdı ama 34 numaralı elemanları (yanılmıyorsam) topu auta gönderdi...

Bu tehlikeli pozisyonlarının dışında aldığı her topu tek pasla arkadaşlarına aktararak yaptıgı çapraz koşularla orta sahadan gelen arkadaşlarının önünü açtı fakat takım olarak gol atmakta ve final paslarında etkili olamadı Zenit...

Ayrıca maçta en çok dikkatimi çeken bir diğer şeyde, takım halinde geriye doğru yaslandıklarında elleriyle, kollarıyla takımını öne doğru çektirip pozisyon alması ve prese takım halinde başlarken verdiği komutlardı. kendisini stoperlerin arasına doğru kaydırırken arkadaşlarının kendilerine yaklaşmalarını ve kanatlardaki adamları marke ettirince mecburen şişirtmeye yönlendirmesiydi...

Fatih'in ayrıca sırtı dönük olarak takımına kazandırdıgı bircok serbest atışta oldu tehlikesiz yerlerde olsada takımına top kazandırdı şişirilen toplarda...

Fatih'in olumsuz yönü ise dünkü maça göre ileri uca yeterince baskı uygulamaması ve presi ileri ucdan değilde biraz daha geriden başlatması, bundada orta saha çizgisine doğru yaslanan takımının önemli etkisi vardı.

Kısaca Fatih'i bizim takımda düşündüğümde, arkasından gelen ortasaha oyuncularının, Umut, Colman, Selçuk, Ceyhun'un mükemmel şutlarla atacağı golleri veya kanatlara attığı toplarla kanatları çalıştırmasını görebileceğiz...

Fatih mükemmel bir Duvar... Mükemmel bir Lider... Mükemmel bir Forvet...
Herşeyden öteye Mükemmel bir Trabzonsporlu...
En kısa zamanda Bordo-Mavi forma ile görmek dileğiyle ... Çünkü katkısı önemli ölçüde büyük olacağından hiç süpem yok...

Not: Dünkü oyun itibariyle Fizik yapısı olarakta çok güçlüydü. Yaşlı ya nede olsa...

Emre GÜRDAL
01.11.2009, 12:02
Fatih maç boyu toplasan 10 defa buluşmadı belkide top ile, arkadaşlarına ne zaman güzel pas çıkardı ben hiç göremedim

demek sen baska macını zıledın fatıhın ya adam her kafa topunu 1.78 lık boyuylan aldı ındırıd hemde adamın kosu yoluna sadec ıkıncı yarı 5 bılemdın 6 defa bu olatyı gerceklesıtrıdı.macı dıkkatlı ızle bıdakıne

.....
01.11.2009, 12:13
Fatih Sultan Tekke

Bekliyoruz. İnanıyoruz.

Sinem Yılmaz61
01.11.2009, 14:32
Gelecek Tekkemiz insallah, hasret icinde bekliyoruz Kralimizi, su ocak ayi bi gelsin....

Tolunay Abdioğlu
01.11.2009, 14:53
Yakındır geliyor. :)

hamucera
01.11.2009, 18:27
demek sen baska macını zıledın fatıhın ya adam her kafa topunu 1.78 lık boyuylan aldı ındırıd hemde adamın kosu yoluna sadec ıkıncı yarı 5 bılemdın 6 defa bu olatyı gerceklesıtrıdı.macı dıkkatlı ızle bıdakıne

Fatih'i övmek için yer aramaya gerek yok, yeterince top alamadı doğru, ama maçın son 65 dakikasını izledim ki Fatih abartılacak bir oyun oynamadı

Süleyman Sofu
01.11.2009, 18:31
Bomba kongreye kadar patlar KARANTİİİİİİ :)

Serhat
01.11.2009, 19:00
Fatih'i övmek için yer aramaya gerek yok, yeterince top alamadı doğru, ama maçın son 65 dakikasını izledim ki Fatih abartılacak bir oyun oynamadı

Yukarıda yazdığım hiç bir yazı abartı değil, aksine atladığımda var... :)

Çektiği bir şutuda savunmaya çarptı gole giderken, top yön değiştirdi kornere gitti... Fakat aut verdi hakem onada tepki gösterdi...

Sahiden etkisizmi oynadı? Ozaman Zenit adına Sahadakilerden kim vardı o Maçta? Yeterli pas alamadığına katılıyorum fakat almadığı halde Fatih'in yaptıgı top indirmelerini, ayağında top tutarak orta sahanın çıkmasını sağlayan ve onları zamanlamalarıyla gol pozisyonuna sokan bir tane Forvet oyuncusu varmı Trabzonsporumuzda?

Fatih taktiksel acıdanda "BENCE" gelmeli... Çünkü böyle bir duvara ihtiyacımız var... Savunma şişiriyor, Orta saha şişiriyor, Kanatlar şişiriyor, fakat içeri atan tutan veya indiren birisi yok...
Katacağı olumlu havayıda saymıyorum...

hamucera
01.11.2009, 22:50
Yukarıda yazdığım hiç bir yazı abartı değil, aksine atladığımda var... :)

Çektiği bir şutuda savunmaya çarptı gole giderken, top yön değiştirdi kornere gitti... Fakat aut verdi hakem onada tepki gösterdi...

Sahiden etkisizmi oynadı? Ozaman Zenit adına Sahadakilerden kim vardı o Maçta? Yeterli pas alamadığına katılıyorum fakat almadığı halde Fatih'in yaptıgı top indirmelerini, ayağında top tutarak orta sahanın çıkmasını sağlayan ve onları zamanlamalarıyla gol pozisyonuna sokan bir tane Forvet oyuncusu varmı Trabzonsporumuzda?

Fatih taktiksel acıdanda "BENCE" gelmeli... Çünkü böyle bir duvara ihtiyacımız var... Savunma şişiriyor, Orta saha şişiriyor, Kanatlar şişiriyor, fakat içeri atan tutan veya indiren birisi yok...
Katacağı olumlu havayıda saymıyorum...

ben Fatih gelmesin demedim ki sadece maçta gördüklerimi yazdım, zaten maçta Zenit te iyi olan yoktu bence

a d bacan
02.11.2009, 08:58
fatih i getirmeme bahanelerini şimdiden ayarlamaya başladılar...

ben şimdi bir şeyler yazacağım ama,adım hemen nuri albayrakçıya çıkacak...

ben fatih in alınacağını tahmin etmiyorum.

Recep Alkan
02.11.2009, 09:48
Uzun zaman oldu bu başlığu uğramayalı. Aslında gerek de duymuyorum, çünkü takımda o kadar eksik var ki, şu an olanları konuşmaktan gelecek olanları konuşmaya fırsat kalmıyor. ;)

Ama görüyorum ki, ne hikmetse (!) fatih 11 maçta 7 gol atarken avuçları patlayana kadar alkışlamayanlar, en ufak kötü çıkardığı maç sonrası yine soluğu buralarda alıyor.

Biliyor musunuz bir oyuncunun büyük bir oyuncu olduğu nerden anlaşılır, kötü olduğunda dahi bile birilerini konuşturabilmesinden. Hiç ortalarda yokken bile gündem yaratabilmesinden. Fatih bunu çok güzel başarıyor, kendi istemese de başarıyor, çünkü birierli, küçüğünden büyüğüne onun hem başarısı hemde başarısızlığından istifade ediyor, prim yapıyor. Ama çok acıdır ki bir tek kendisi başarısı ile bir yere gelemiyor. (Trabzonspor)

Büyük adamsın Tekke, çoookkk

UğuR
02.11.2009, 11:48
"Fatih Tekke gelirse bize artısı olur"

Umut, kendilerine yönelik eleştirileri olumlu bulmadığını da ifade ederek, "Gökhan ve ben Trabzonspor'a yakışır forvetleriz" diye konuştu.
02 Kasım 2009 Pazartesi

HABER: YUNUS EMRE SEL - KAMERA: SERKAN KILINÇ - TRABZON / DHA

Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut Bulut, transferi gündemde olan Fatih Tekke'nin alınması halinde rekabetin artacağını belirterek, "Fatih ağabey gelirse bize artısı ve faydası olur" dedi. Umut, kendilerine yönelik eleştirileri olumlu bulmadığını da ifade ederek, "Gökhan ve ben Trabzonspor'a yakışır forvetleriz" diye konuştu.
Trabzonspor'un golcü futbolcusu Umut Bulut, uzun süren sessizliğini bozdu. DHA'ya verdiği özel röportajda çok önemli açıklamalarda bulunan Umut, kendisine yönelik eleştirileri yapıcı bulmadığını söyledi. Umut, sezona çok iyi başlamalarına rağmen bir istikrar yakalayamadıklarını belirterek, "Lige galibiyetle başladık. Devamını da iyi getirmeyi planlıyorduk ama işler istediğimiz gibi gitmedi. Özellikle Avrupa kupasında Toulouse'a elenince moralimiz bozuldu. Bu sezonun en önemli hedeflerinden biri Avrupa kupasıydı. Olmayınca üzüldük ve kötü bir dönem geçirdik. Ondan sonra da bir istikrar tutturamadık. Yani Avrupa kupasından elenmemiz şu anda bulunduğumuz konumun en önemli faktörlerinden biri" diye konuştu.
"KALİTELİ TRANSFERLERİN YAPILMASI REKABETİ AZALTMIYOR"
Umut, Fenerbahçe ve Galatasaray'ın yaptığı transferlerin ligin kalitesini artırdığını da vurgulayarak, "Kaliteli futbolcuların Türkiye'ye gelmesi kesinlikle rekabeti azaltmıyor tam aksine kaliteyi artıyor. İsimli futbolcuların Türkiye'ye gelmesi, Türk futbolunun geleceği için çok daha iyi. Bundan sonra da diğer kulüplerimizin böyle faydalı transferler yapması Türkiye için daha iyi olur. Ama bu tür futbolcular, kaliteli takımlar tarafından alındığında tabi ki diğer takımların bu takımlarla şampiyonluk yarışı verme ihtimali azalıyor. Türkiye'nin gerçekleri var. 4 büyük takımın gelirleriyle diğer Anadolu takımlarının gelirleri bir değil. Herkes kendi imkanları doğrultusunda transfer yapıyor ve herkesin hedefi farklı. 4 büyük takım şampiyonluğa oynarken, diğerleri UEFA kupasına katılma mücadelesi veriyor" dedi.
"ARTIK TRABZONLU UMUT OLARAK ANILIYORUM"
Trabzon'a çok alıştığını da söyleyen Umut, "Buradaki halkı ve şehri çok seviyorum. Bununla birlikte artık Trabzonlu Umut olarak anılıyorum. Bu çok mutluluk ve gurur verici bir olay. Burası tam bir futbol şehri. Bu şehirde futbol oynamanın ayrıcalığını yaşıyorum" şeklinde konuştu.
"FATİH TEKKE'NİN KALİTESİNİ TARTIŞAMAYIZ"
Fatih Tekke'nin Ocak ayında transfer edilme ihtimalini de değerlendiren Umut, şöyle konuştu: "Fatih ağabey, Trabzonspor'un tarihinde kendini çok iyi bir konuma getirmiş ve bu tarihte kendine yer edinmiş biri. Trabzonspor'da beraber oynamış olabilseydik, bu benim için de, Trabzonspor içinde hayırlı olacaktı. Ama nasip olmadı. Ben geldim o gitti. Fatih Tekke'nin kalitesini asla tartışamayız. Transfer edilmesinin bize faydası ve artısı olur. Takımdaki rekabette artar."
"GÖKHAN VE BEN, TRABZONSPOR'A YAKIŞIR FORVETLERİZ"
Kendisine ve Gökhan Ünal'a yönelik sert eleştirileri olumlu ve yapıcı bulmadığını da belirten Umut, "Gökhan Ünal kendisini ispatlamış ve, 'Gol kralı' olmuş bir futbolcu. Ben keza hemen her sene 14 -15 gol atıyorum. Türkiye liginde 15 gol atmak az değil. Geçen sene Gökhan'la beraber 30 gol attık ve takım üçüncü oldu. Bir önceki sezon ben tek başıma 14 gol attım, takım 4. oldu. Takım halinde iyi olduktan sonra bizim çok gol atıp atmamız önemli değil. Eleştirileri de açıkçası olumlu bulmuyorum. Gökhan'da, ben de Trabzonspor'a yakışır forvetleriz. Bundan sonra bende, o da elimizden geleni yapacağız. Bazen eve gittiğimde taraftarlar niye bana bağırıyor diye düşünüyorum. Her futbolcu da düşünüyordur. Bence taraftarların biraz daha bize yardımcı olması gerekir" ifadelerini kullandı.
"GÖKHAN'LA OYNAYINCA DAHA FAYDALI OLUYORUM"
Umut, Gökhan'la oynadığı zaman takıma daha faydalı olduğunu da ifade ederek, "Hocamızın sistemine kesinlikle saygı duyarım ve o nerede görev verirse orada oynarım. Ama forvette Gökhan'la oynadığım zaman daha faydalı olacağımı düşünüyorum. O zaman sahada daha iyi oluyorum. Benim çok önemli hedeflerim var ve bu hedeflerim doğrultusunda çalışıyorum. Hedefleri olan insanların mücadele yönünden artısı olduğunu düşünüyorum. Çok koşmam ve hırslı yapım Allah vergisi. O yüzden Allah'a şükürler olsun" dedi.
"TRABZONSPOR'DA KİMSENİN PARASI KALMAZ"
Bazı futbolcuların, "Paramızı almakta zaman zaman sorunlar yaşıyoruz?" şeklinde açıklama yapmasına anlam veremediğini de vurgulayan Umut, "Benim Trabzonspor'daki dördüncü dönemim. Burada hiç kimsenin parası kalmıyor. Kısa dönemlerde ödeme sıkıntısı olur ama bunlar her kulüpte var. Ben hiçbir futbolcu arkadaşımızın ödemeden yana sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Kişisel problemler olabilir ama burada para verilmemiş, geç kalmış sıkıntısı olmaz. Bunun konuşulması bile çok saçma" diye konuştu.
"TRABZONSPOR'DA KALMAK İSTİYORUM"
Sezon sonu sözleşmesinin sona ereceğini de belirten Umut, "Kesinlikle Trabzonspor'da kalmak istiyorum. İlk tercihim Trabzonspor. Zaten yönetim teklif yaptı ve görüşüyoruz. Bir aksilik olmazsa en kısa zamanda anlaşacağız" diye konuştu. Umut, en büyük hayalinin Avrupa'da futbol oynamak olduğunu da vurgulayarak, "Avrupa'ya gitmeyi ve orada oynamayı çok istiyorum. Bu benim en büyük hayalim. İnşallah şartlar uyar ve bu hayalim gerçekleşir" dedi.
"BEŞİKTAŞ MAÇI KALAN HAFTALARDAKİ HEDEFLERİMİZ İÇİN ÖNEMLİ"
Umut, hafta sonu oynayacakları Beşiktaş maçının çok farklı anlamlar içerdiğini de belirterek, "Trabzonspor'da hedef hep şampiyonluktur. Bu yüzden sonuna kadar şampiyonluğu kovalayacağız. Kadromuzun buna yeterli olduğunu düşünüyorum. Sezon sonuna kadar bu yarışın içerisinde olacağız. Bu anlamda Beşiktaş maçı bizim ligde kalan haftalarda nereye oynayacağımızın bir göstergesi olacak" diye konuştu. Umut, Türkiye'de stoper olarak en çok Servet'i, Dünya genelinde ise forvet olarak en çok Brezilyalı futbolcu Ronaldo'nun eski halini beğendiğini söyledi.

Süleyman50
02.11.2009, 12:40
inşallah devre arasında alınırda bizde kaliteli bir forvet seyrederiz...

hamucera
02.11.2009, 13:06
Uzun zaman oldu bu başlığu uğramayalı. Aslında gerek de duymuyorum, çünkü takımda o kadar eksik var ki, şu an olanları konuşmaktan gelecek olanları konuşmaya fırsat kalmıyor. ;)

Ama görüyorum ki, ne hikmetse (!) fatih 11 maçta 7 gol atarken avuçları patlayana kadar alkışlamayanlar, en ufak kötü çıkardığı maç sonrası yine soluğu buralarda alıyor.

Biliyor musunuz bir oyuncunun büyük bir oyuncu olduğu nerden anlaşılır, kötü olduğunda dahi bile birilerini konuşturabilmesinden. Hiç ortalarda yokken bile gündem yaratabilmesinden. Fatih bunu çok güzel başarıyor, kendi istemese de başarıyor, çünkü birierli, küçüğünden büyüğüne onun hem başarısı hemde başarısızlığından istifade ediyor, prim yapıyor. Ama çok acıdır ki bir tek kendisi başarısı ile bir yere gelemiyor. (Trabzonspor)

Büyük adamsın Tekke, çoookkk

öncelikle şunu belirteyim bu başlığa ilk girdiğimde maçın yayınlandığını ve izlenebileceğini belirtmek için girdim,

oyun konusuna gelince arkadaşlar yazmışlar bende kendi gördüğümü şahsen izleyemedğim kısımlar hariç olanı yazdım, maç boyu Zenit takımı iyi oynamadı zaten, Fatih çok fazla birşey yapamadı, top alamadığını da yazdım, ama top alamayan birisi bolca top indirme pas nasıl yapar anlamadım, yani top alamadığını söyleyenler bunları yazdı. Fatih büyük oyuncu tabi ki kimse büyüklüğüne şaf etmedi, sanırım bu yazındaki taş banaydı.

daha önceki mesajlarıma da bakabilirsin Fatih gelirse sevinir, gelmezse çok üzülmem demiştim, lider oyuncuların maçlara çok etkisi olduğunu, lider oyuncuların aynı zamanda büyük oyuncular olduğunu Fatih'inde bu özelliklerde olduğunuda yazmıştım,

yani bir maç sonrası Fatih çok iyi değildi, zaten takım da iyi değildi diye yazmak Fatih'i karalamak için soluğu burada almak oluyorsa eğer, tamam sen öyle düşün, zaten düşünmekte de serbestsin.

Süleyman50
02.11.2009, 14:26
Fatih Tekke: Gökdeniz'i tebrik ettim
Trabzonspor'un alt yapısından yetişerek önemli başarılara imza attıktan sonra Rusya'nın Zenit takımında Türkiye'yi başarıyla temsil eden Fatih Tekke, ''Rusya'da hem ülkemizi, hem de Trabzon'u başarıyla temsil ettiğimiz için mutlu oluyoruz'' dedi.
Takımıyla lig şampiyonluğu, UEFA Kupası, UEFA Süper Kupası kazanmanın sevincini yaşayan Fatih Tekke, A.A muhabirine yaptığı açıklamada, Rubin Kazan takımında oynayan Trabzospor'dan takım arkadaşı Gökdeniz Karadeniz'i de işaret ederek, ''Bizim başarımız, Türkiye'nin başarısı. Rusya'da da müslümanlar var. Onlar inanılmaz derecede maçlarımızı takip ediyorlar. Ülkemiz için burada başarılı olmaya çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Başarılı olduğumuz, gol attığımız, takıma faydalı olduğumuz zaman çok güzel duygular hissediyoruz'' dedi.
Gökdeniz'in geçen hafta Barcelona'ya gol atmasına çok sevindiğini ifade eden Fatih Tekke, ''Barcelona maçından sonra Gökdeniz'i aradım tebrik de ettim. Türkiye'de de epey konuşuldu. Güzel bir şey. Bir Türk oyuncusunun Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona'ya, hem de Nou Camp Stadı'nda galibiyet golünü atması, çok güzel bir şey'' diye konuştu.
-''TABİ Kİ DÖNMEK İSTİYORUM...''
Fatih Tekke, Rusya'da ligin bitimine 1 aylık bir süre kaldığını belirterek, ''Şu ana kadar 10 haftadır oynuyorum. Allah'tan sakatlığım yok. Gayet iyi gidiyor benim açımdan. Geri kalan maçları iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ondan sonra ne olur bilemiyorum. Zenit Kulübü'nün tekrar benimle masaya oturmak gibi bir düşüncesi olduğunu biliyorum. Kasım'da böyle düşüncelerini bana ifade edecekler. Ama şunu söylüyorum, Türkiye'ye dönmek tabi ki istiyorum, özellikle Trabzonspor'a dönmek istiyorum. Tabi ki bu benim isteğim. Sözleşmem ağustos ayında bitiyor. Ama o dönem kulübümün tavrı ne olur onu bilemiyorum'' ifadelerini kullandı.
-GENÇ OYUNCULARA TAVSİYELER-
Fatih Tekke, Trabzonspor altyapısında yetenekli oyuncuların bulunduğunu bildiğini kaydederek, şunları söyledi:
''Fakat bu oyunculara dışardan hep negatif şeyler veriliyor. Olumlu şeyler hiç verilmiyor. Bazen oyuncu da alamıyor. Buna eğitim deyin, kültür deyin. Bir oyuncu kitap okumayı sevmeli. Genç bir oyuncunun en iyi arkadaşı kitap olmalı. En iyi arkadaşı başkaları olmamalı. Kötü yerlerde vaktini geçirmemeli, işini yapmalı. Burdaki oyuncular yetenek olarak Türk oyuncusundan önde değil ama çalışma olarak çok farklı. Sahanın içerisinde idmanın başından sonuna kadar yüzde yüz konsantrasyon ile çalışıyor. Eksiği varsa idman öncesi veya sonrası çalışıyor. Çalışıyor, çalışıyor. Bu işin çaresi çalışmak. Türkiye'deki gibi çalışmak değil. İnanılmaz bir çalışmadan bahsediyorum. Bahsettiğim yer de Rusya. İngiltere, İtalya, İspanya'yı düşünün. Nasıldır orası.''
Yetenekli genç oyunculardan Trabzonsporlu Barış Memiş'i örnek gösteren Fatih Tekke, ''Yetenekli oyuncu, iyi oyuncu ama zaman kaybediyor. 2-3 yıldır zaman kaybediyor. Şu ana kadar çoktan çıkmış olmalıydı. Eksikliği başka yerde aramamak lazım, çok çalışmak lazım. Çalışmak, çalışmak, çalışmak. Kendimizi yeterli gördüğümüz zaman olmuyor. Bu işi çok ciddiye almak lazım. Özellikle genç oyuncular, kötü bir mağlubiyetten sonra yapacakları tek şey çalışmak, daha fazla çalışmak'' dedi.
-''TRABZONSPOR'UN NE KADAR ÖNEMLİ OLDUĞUNU İDRAK ETMEK LAZIM''- Fatih Tekke, Türkiye'de taraftar baskısının hemen hemen her kulüpte olduğunu dile getirerek, şöyle devam etti: ''Trabzon'da biraz daha fazla olması gayet normal. Bu da bizim Trabzon insanının farkı. Bunu hep beraber sinerjiye, coşkuya dönüştürdüğümüz zaman, bu bize, camiaya olumlu yansıyor. Negatif yönde kullandığımız zaman tam tersine işler bir anda ters düz oluyor. O yüzden bence arkadaşlarımız önce şunu düşünmesi lazım. Bu takım formasının ne kadar önemli olduğunu, bu takımda oynamanın ne kadar önemli olduğunu, bu camianın ne kadar büyük bir camia olduğunun farkına vararak, insanların sahada görmek istedikleri coşkuyu, mücadeleyi göremediklerinden dolayı tepkiler verebildiğini bilmeliler. Bunları insanların bilmesi lazım. Çünkü Trabzonspor, birileriyle beraber bir yerlere gelmedi. Trabzonspor ile insanlar bir yerlere geliyorlar. Trabzonspor'un ne kadar önemli olduğunu idrak etmek lazım. Taraftar o mücadeleyi gösteren herkesi baş tacı yapmıştır. Taraftarın, o mücadeleyi, hırsı, isteği arzuyu, samimiyeti taşıyan oyuncuya negatif yönde çok fazla etki ettiğini düşünmüyorum.''

asi_mavi_ts
02.11.2009, 14:39
Geldiği ilk maç TRABZON'dayım Fatih TEKKE diye bağırmayı özledim. O maçta alem tezühürat görsün. Özlemimizsin be Sultan

Recep Alkan
02.11.2009, 15:25
Laflarım kimseye değildi, kimsenin üzerine alınmasına da gerek yoktu.

Saygılar;

ilhan
02.11.2009, 15:39
Fatih Tekke konusunun arkasında kalan bir şey yok bana göre. Biz sadece her dakika gelip deşiyoruz yeni bir şeyler çıkarmak için. Mesela gol atınca tebrik etmesini biliyoruz. Ama vasat oynadığında ben görmedim hiç kimsenin Fatih bu maçta beklenildiği gibi oynamadı diyebileni. Biz özeleştiriden uzak insanlarız. Mesela ben Fatih'in Trabzonspor'da kötü oynadığını ya da vasat oynadığını pek hatırlamam. Bir standartı vardı benim için ve hiç altına düşmezdi. Ama Zenith'te öyle değil. Bir maçta gol atmak demek o maç çok iyi futbol demek değil benim için.

Fatih'in gol istatistikliği bakımından formda olduğunu söyleyebilirim. Ama denk gelip gördüğüm maç özetlerinde (internette sıkça denk geliyorum Rusya ligi maç özetlerine) Fatih'in çok ahım şahım oynamadığını görüyorum. Yani "Fatih Tekke" denildiğinde gözümün önüne gelen performanstan çok uzak. Bunca senedir o lige alışamamış olduğunu düşünmüyorum.

Bize gelse etkili olur mu? Mutlaka olabilir. Şundan da eminim, 3-5 maç gol atamadığında mırıldanacak pek çok insan şu an Fatih'in gelmesini istiyor.

Benim hayalim Gökdeniz ile birlikte oradan dönüp tekrar Trabzonspor formasını giymeleri. İnşallah gerçekleşecek. Önce Fatih gelsin, sonrasında Gökdeniz'i getiririz bir şekilde. :p

yorumsuz6117
02.11.2009, 16:02
FATİH TEKKE'NİN KULÜBÜNÜ İKNA EDEMEDİK. OCAK'TA TEKRAR GÖRÜŞECEĞİZ
"Ben Fatih Tekke'yle yöneticilik zamanında pek münasebetimiz olmadı. Trabzon'un yetiştirdiği ender özel yetenekli oyunculardan biridir. Hangi savunmacı oyuncusu olursa olsun o anda ne yapacağını kestiremeyiz diyor. Bu senenin sonuna doğru kendisiyle konuştuk. Kulübü bırakmadı. İnşallah Ocak ayında bir görüşmemiz daha olacak. Kulübünü halledebilirsek anlaşırız diye düşünüyorum. Kaynak yaratırız ama kulübünü ikna etmek zor. Önemli olan kulübünün izin vermesi."
Haber61

Recep Alkan
02.11.2009, 16:10
Adama sormazlar mı bu kaynak adam geleyim diye yalvarırken yokmuydu diye ?

Süleyman Sofu
02.11.2009, 17:26
Vardı Recep vardıda o zaman çok bilmiş padişahım çok yaşacılar başkan için daha kıymete değerdi laflarından çıkamadı malum hapşırınca padişahım çok yaşa diyecek bir vezir başkan için daha önemliydi.Taraftar Tekke diye biyerini yırtmış çokmu yeterki başkanın adamlarının gönlü olsun.Ama ne oldu kim haksız çıktı adama yaşlı dediler sorunlu dediler paragöz dediler dedilerde dediler ama bunlar enterasan insanlar dün sorunluydu bugün yıldız oldu dü kaynak yoktu çok para istiyodu bugün kaynak varoldu dedimya Recep kardeşim neresinden tutsan tutarsızlık nerisinden baksan riyakarlık be kardeşim varsın bekleyim ocağa kadar nede olsa bu fırtına artık oldu kasırga...

Ali Tunahan Güllü
02.11.2009, 17:46
Başkanın Fatih hakkında söylediklerini söyledim İnşallah samimidir..

matrix5782
02.11.2009, 18:10
FATİH TEKKE'NİN KULÜBÜNÜ İKNA EDEMEDİK. OCAK'TA TEKRAR GÖRÜŞECEĞİZ
"Ben Fatih Tekke'yle yöneticilik zamanında pek münasebetimiz olmadı. Trabzon'un yetiştirdiği ender özel yetenekli oyunculardan biridir. Hangi savunmacı oyuncusu olursa olsun o anda ne yapacağını kestiremeyiz diyor. Bu senenin sonuna doğru kendisiyle konuştuk. Kulübü bırakmadı. İnşallah Ocak ayında bir görüşmemiz daha olacak. Kulübünü halledebilirsek anlaşırız diye düşünüyorum. Kaynak yaratırız ama kulübünü ikna etmek zor. Önemli olan kulübünün izin vermesi."
Haber61

kulübüyle ne işimiz var anlamadım.ağustosa(6-7 ay) kadar olan alacaklarını öde serbest fifanın koymuş olduğu kuralı uygulayacaksın

Süleyman Sofu
02.11.2009, 18:54
doğruda kardeşim bilirsin TRABZONDA yokuş çok başkanda yokuş yapıyor aklınca sabır sabırrr sabırrrrrr

yorumsuz6117
03.11.2009, 12:31
Galatasaray çıkıp bi açıklama yapsada Fatih Tekke ile ilgilenmiyoruz diye bizde rahatlasak medyada vazgeçse artık Fatih'i Gs'ye satmaktan...

Orhan Aydın
03.11.2009, 12:37
kulübüyle ne işimiz var anlamadım.ağustosa(6-7 ay) kadar olan alacaklarını öde serbest fifanın koymuş olduğu kuralı uygulayacaksın

bunu ağustostada söylemiştik ama yine de yönetim bizi 'kek'lemişti güya.

Mert Oğuzlu61
03.11.2009, 13:02
Galatasaray çıkıp bi açıklama yapsada Fatih Tekke ile ilgilenmiyoruz diye bizde rahatlasak medyada vazgeçse artık Fatih'i Gs'ye satmaktan...

neden rahat değilsinki, sen o haberlere inanıyormusun ? :)

yorumsuz6117
03.11.2009, 13:12
neden rahat değilsinki, sen o haberlere inanıyormusun ? :)
İnanmıyorum aslında ama medya sussun artık diye dedim..

Taner Uykuçeken
03.11.2009, 13:33
Dün tv.deki bir programda AHMET AĞAOĞLU Trabzonspor ilk yarıyı ilk 4 içinde bitirir ve iddaasını sürdürürse Fatih ALINMAZ iddaası kalmaz ilk 4 dışında kalırsa Fatihi ALIRLAR gibi bir açıklama yaptı...bekleyip görücez

yorumsuz6117
03.11.2009, 13:36
Dün tv.deki bir programda AHMET AĞAOĞLU Trabzonspor ilk yarıyı ilk 4 içinde bitirir ve iddaasını sürdürürse Fatih ALINMAZ iddaası kalmaz ilk 4 dışında kalırsa Fatihi ALIRLAR gibi bir açıklama yaptı...bekleyip görücez
Ahmet Ağaolu'da artık abarttı yeter ya..!!

Mert Oğuzlu61
03.11.2009, 13:42
gerçektende abarttı artık ! :mad:

Süleyman50
03.11.2009, 13:52

aslında bende bunun benzerini düşünüyorum gökhanla umut arda arda goller atmaya başlasınlar ve ilk 4 e girelim alınmayabilir...

zarere kaçış
03.11.2009, 13:59
alırlar alırlar az akılları varsa tabi. ya alırlar yada onlarda transfer olur rusyaya

Sinem Yılmaz61
03.11.2009, 14:10
Kralimizi almalari lazim ve alicaklar, yok öyle sey, ben yönetime güveniyorum. Kendileri Ocak ayinda görüsücekleri ifade ettiler zaten, dediklerin insallah arkasinda dururlar.
Fatih Tekke Türkiyede Trabzonspordan haric hic bir takimda oynamaz, bunu biliyoruz, o kadar, ve bu bize yeterli iste. Yok GSe gitcek mis gibi sacma sapan ve yalan Haberlere inanmayiz iste.

a f s
03.11.2009, 14:46
http://cache.daylife.com/imageserve/06ZXgge867baw/610x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/08fqd9X8cHaXp/610x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/016rfBya1h8SD/610x.jpg

Gel de biraz futbol ziyafeti izleyelim.

Mira_61
03.11.2009, 14:54
Başkanın bugünkü açıklamasına sadece güldüm.:)

Cem Akyüz
03.11.2009, 15:46
İster Tekkesporlu desinler ister Trabzonspordan büyük görüyor desinler..Seni geçen transfer döneminde almamak Trabzonspor'a ihanettir..Kendi egoları yüzünden taraftarı kahretmişlerdir..Sen gol atmasan bile mücadeleden ile sahadaki liderliğin ile adamlığınla Trabzonsporluluğunla benim gözümde efsanesin..

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 16:15
Tekke gelirse eğer, ikinci yarı çok farklı olacaktır.

Dört gözle bekliyoruz yolunu..

Bilâl ÇOBAN
03.11.2009, 16:15
İster Tekkesporlu desinler ister Trabzonspordan büyük görüyor desinler..Seni geçen transfer döneminde almamak Trabzonspor'a ihanettir..Kendi egoları yüzünden taraftarı kahretmişlerdir..Sen gol atmasan bile mücadeleden ile sahadaki liderliğin ile adamlığınla Trabzonsporluluğunla benim gözümde efsanesin..

bi duyum aldım, tekke'nin yüksek masrafı dolayısıyla alamıyorlarmış, yerine carew, o da olmazsa berbatov'u alacaklarmış...

ya hu el insaf, abilik, liderlik vasfını söylemiyorum bile, Tekke ayarındaki topçu berbatov'dur, elinde bu fiyata berbatov'dan fazla yarar sağlayacak adam var, ık mık ediyorsun, maksadın ne ?

Cem Akyüz
03.11.2009, 16:24
bi duyum aldım, tekke'nin yüksek masrafı dolayısıyla alamıyorlarmış, yerine carew, o da olmazsa berbatov'u alacaklarmış...

ya hu el insaf, abilik, liderlik vasfını söylemiyorum bile, Tekke ayarındaki topçu berbatov'dur, elinde bu fiyata berbatov'dan fazla yarar sağlayacak adam var, ık mık ediyorsun, maksadın ne ?

doğru söylüyorsun abi..Tekke benim gözümde Avrupadaki en iyi beş forvetten biridir..Ama yönetim ne yapmaya çalıştı anlamış değilim..Zaten olurda devre arasında almazlarsa Tekke'yi kendi sonlarını hazırlamış olacaklar

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 16:42
Fotomaç'ın Fatih Bombası
Milan Baros'un derbide ayak tarak kemiğinin kırılması ve sahalara dönüşünün 3-4 ayı bulabilecek olması nedeniyle yeni golcü arayışına başlayan yönetimin, Zenit'li yıldızı da listesine aldığı bildirildi.
Fotomaç'ın haberine göre, sarı-kırmızılıların, Fatih Tekke için Rus kulübüyle ocak ayındaki ara transferde masaya oturacağı ve uygun bir bonservis bedeli istenmesi halinde kadrosuna katacağı öğrenildi.
Zenit'in sözleşmesi gelecek yılın ağustos ayında sona erecek olması nedeniyle Fatih Tekke'yi düşük bir fiyata satabileceği belirtiliyor. Rus ekibi, golcü oyuncuyu Trabzonspor'dan 7.4 milyon euro'ya almıştı. 2006 yılından bu yana Zenit'te forma giyen 32 yaşındaki Fatih Tekke, 70 karşılaşmada 23 gol attı. Cimbom'un Fatih'in dışında bonservis bedeli olmayan yabancı golcüleri de araştırdığı ifade edildi.

www.fotomac.com.tr (http://www.fotomac.com.tr)

Biz bıktık, Gs bıktı, ama Fotomac bıkmadı.

EMRE HASANOĞLU
03.11.2009, 16:49
Kral tekke gelİrse Şampİyon oluruz gÖkdenİzde yaninda gelse ne gÜzel olur

Recep Alkan
03.11.2009, 17:01

:) Üstad habu yönetim mi alacakmış hau isimleri. Valla gülerim buna, her fırsatta kemer sıkma politikalarından bahseden adam, Fatihin her türlü 3-5 katı masraflı adamımı alacakmış ???

Berbatov MU yu bırakacak Trabzonspora gelecek öylemi?

Hala samimi bulan var mı bu yönetimi ?

61yasin
03.11.2009, 17:01
Arkadaşlar, hepinizin yorumlarını okuyarak Trabzonluluğumdan ve Trabzonsporluluğumdan bir kez daha Gurur duydum.Öyle yararlı öyle yaratıcı ve öyle müthiş sözler söylemişsiniz ki hepinizi teker teker tebrik ederim.üç aşşağı beş yukarı herkesin düşünceleri aynı paralelde.
Ben de FATİH TEKKE'NİN Camiaya yeni bir hava getireceğine ve hiç olmassa geçen seneki gibi şampiyon olamasakta onu son haftaya kadar kovalayacağımızı ve bütçemize rağmen istanbul takımlarıyla yarışabileceğimize inanıyorum.Önemli olan da lige erken havlu atmamak,yarışta bizde varız demek değilmidir?E bunu eldeki forvetlerle halledemeyeceğimize göre SULTAN FATİH TEKKEMİZİ İSTİYORUZ.Başka yolu yok...

Kazım Uzunboy
03.11.2009, 17:02
Kral tekke gelİrse Şampİyon oluruz gÖkdenİzde yaninda gelse ne gÜzel olur

Gökdeniz biraz zor. :) En azından şimdilik..

Ali Tunahan Güllü
03.11.2009, 17:30
Dün Ağaoğlunun Fatih Tekkeyle ilgili açıklamalarını dinledim oda dedi yaşı 30 üstünde olduğu için bir yıllık alacağını vermek yeterli diye..

Orhan Aydın
03.11.2009, 17:32
Dün Ağaoğlunun Fatih Tekkeyle ilgili açıklamalarını dinledim oda dedi yaşı 30 üstünde olduğu için bir yıllık alacağını vermek yeterli diye..

yönetimin zeniti ikna edemeyi ayaklarız çok komik :)

albatros
03.11.2009, 18:28
Fatih'i de seviyorum yönetimi de (birkaç kişi dışında) seviyorum.
yok mu benim gibisi :)
illa birinden biri tercih ediliyor gördüğüm kadarıyla :)

ilhan
03.11.2009, 18:52
Albatros ben seninle aynı takımdayım. :) Ama mevkilerimiz farklı. Ben Fatih'i yönetimden daha çok seviyorum. Ama mevcut yönetimi taraftardan daha çok seviyorum. :)

Bilâl ÇOBAN
04.11.2009, 07:17
:) Üstad habu yönetim mi alacakmış hau isimleri. Valla gülerim buna, her fırsatta kemer sıkma politikalarından bahseden adam, Fatihin her türlü 3-5 katı masraflı adamımı alacakmış ???

Berbatov MU yu bırakacak Trabzonspora gelecek öylemi?

Hala samimi bulan var mı bu yönetimi ?

abi bi ironi yapalım dedik, berbat ettin yav :o:p

Hqmi
04.11.2009, 09:17
Ocak'da alacağız kralı.. Valla Fm'de aldım takır takır gol atıyor. İlk maçında 5 gol atmasını saymıyorum bile. :D Bide hocayı gönderip Şenol Güneş'i alsak tam süper olur. :O

cihatöztürk
04.11.2009, 10:43
fatih gelirse belki

umutla gökanda kendine çeki düzen verir......

ayrıca şu atibayı da alsak hiç fena olmaz....

ayrıca yattara/tjikuzu/slyva/song gönderilip

bi kaleci birde defans aldıkmı....devre arasından sonra belkide şampiyonluk hesapları yaparız :)

ugurozturk
04.11.2009, 11:24
Geldiği ilk maç TRABZON'dayım Fatih TEKKE diye bağırmayı özledim. O maçta alem tezühürat görsün. Özlemimizsin be Sultan

O mac fenerbahce maci olacak insaallah.

7can61
04.11.2009, 11:47
Yönetim çok formsuz!!! Uymadı dimi. Fatihi sene başında almak dururken, sene ortasında sözleşmesini bitmesine 6 ay kalmış adamı bi dünya para verip almak zorunda kalan bir anlayışa, düşünceye ne demeli, hele ki böyle bir krizin ortasında bilemiyorum.
Arkadaşın biri yazmıştı daha önce bizim başkan en iyisi sussun. Hiç konuşmasın sadece sırıtsın daha makbul.

Enes Ünal Kaya
04.11.2009, 11:49
fatih gelirse belki

umutla gökanda kendine çeki düzen verir......

ayrıca şu atibayı da alsak hiç fena olmaz....

ayrıca yattara/tjikuzu/slyva/song gönderilip

bi kaleci birde defans aldıkmı....devre arasından sonra belkide şampiyonluk hesapları yaparız :)

Fatih Gelsin Öğretir Onlarada Bişeyler :)

erkankoc
04.11.2009, 11:55

bu yonetim taraftari aptal saniyo kardesim..saniyoki bunlardan bizim haberimiz yok..bu kurali butun ts liler biliyo..ama yonetim bilmedigini saniyo:))

Ümit Tekşan
04.11.2009, 12:02
Fatih'in gelmesi Gökhan ve Umut üzerindeki yükleri de azaltacaktır. En azından taraftar tepkisi hafiflemiş olacak.

Benim merak ettiğim Fatih tekrardan KAPTAN'ımız olacakmı .? Bence olmalı...

ESER
04.11.2009, 13:02
Yönetim çok formsuz!!! Uymadı dimi. Fatihi sene başında almak dururken, sene ortasında sözleşmesini bitmesine 6 ay kalmış adamı bi dünya para verip almak zorunda kalan bir anlayışa, düşünceye ne demeli, hele ki böyle bir krizin ortasında bilemiyorum.
Arkadaşın biri yazmıştı daha önce bizim başkan en iyisi sussun. Hiç konuşmasın sadece sırıtsın daha makbul.

TS Allaha emanet, gazla, populizimle yonetiliyor dedigimizde yonetim dusmani oluyoruz,, bu fatih alinmamasi tamamen yonetimin baskilar bizi yildiramaz tripleriydi.. sonrada o baskilarin altinda ezildiler..ve sonrasi malum... fatihi almiyacaksan almazsin ama TS lilerin gonlunde sultan olan Fatihi karalayarak minareye kilif aramaya calismazsin..herkeze sordum fatih sorunlu dediler, fatih bizden cok para istedi falan filanlar,,, bu sozler Fatih tekkeyi kimsenin gozunde kucultmedi..cunku biz malimizi biliriz sevgili baskan ve hacisalihoglu.. ara transferde Fatihi almamaya karar verirseniz luften bunu yaparken bu kulubun degerlerini karalayarak tiyatro yapmadan yapin.. bizde notunuzu verelim..

hamucera
04.11.2009, 13:08
Fatih'in gelmesi Gökhan ve Umut üzerindeki yükleri de azaltacaktır. En azından taraftar tepkisi hafiflemiş olacak.

Benim merak ettiğim Fatih tekrardan KAPTAN'ımız olacakmı .? Bence olmalı...

tam emin olmamakla birlikte sanırım Fatih'inde böyle bir talebi vardı yani ben tekrar o takıma gelirsem kaptan olarak gelmeliyirm demiş, basında yazan tabi, asla ama asla gerçekliğini iddia edemem

Süleyman Sofu
04.11.2009, 19:01
Fatih Tekke dönerse (ki bana göre dönecek)kaptanlığı alması lazım Egemenkaptanlığı aldıktan sonra performansı geçen sezonu aratır oldu.Şahsi fikrim Egemen 2.Kaptan olmalı Fatihte 1.kaptan...

yorumsuz6117
04.11.2009, 19:09
Kesinlikle kaptan olarak dönmeli ayrıca 9 numarada Tekke'ye verilmeli..

Mesut
04.11.2009, 19:13

aynen öyleee katılıyorum arkadaşa

karatasof
04.11.2009, 19:51
Fatih Tekke sorunlu bir futbolcu.
Biz sorunlu bir futbolcu transfer etmeyiz.
Bakın bizim aldığımız topçulara.
Ne kadar cici kuzular.....
Tjikuzu'lar............. TS Başkanı

Sinem Yılmaz61
04.11.2009, 20:11

Yada 61i versinler Kaptan gelince :cool:

Mesut
04.11.2009, 20:51
Yada 61i versinler Kaptan gelince :cool:
yuk çix olmaz :D tekke 9 olsun

Sinem Yılmaz61
04.11.2009, 20:52
yuk çix olmaz :D tekke 9 olsun

Aman hangi Numarayi giyincegi önemli degil, yeterki o bi alinsin artik, baska birsey dilemem...;)

AntiFeneR61
04.11.2009, 21:00
bence 61 ona emanet edilmeli sinem hemso hakkli:) gelicek insallah gelicek inaniyoruz hepimiz....
fatih tekke gibi memleket sevdalisi görmedim ben!!! SULTAN

avniaker
04.11.2009, 21:20
devre arasında fatih tekke nin alınacağına inanmıyorum bunun için insanları tatmin edebilecek herhangi bir açıklama yapılmamıştır sadece bizi kandırıyorlar

yorumsuz6117
04.11.2009, 21:24
Aman hangi Numarayi giyincegi önemli degil, yeterki o bi alinsin artik, baska birsey dilemem...;)
Bence çok önemli 9 numarayla özdeşleşti Tekke başka numara olmaz..

Mesut
04.11.2009, 21:27
61 olmaz tamam 61 inde çok büyük önemi var ama fatih 9 olsun yaw fatihimize o yakışır gökhanda küsmesin artık 99 giysin:D

Mert Oğuzlu61
04.11.2009, 21:34
gökhan kusura bakmasın 9 numara krala verilmeli ;)

albatros
04.11.2009, 22:26
Her ne kadar Gökhan'ı sevemesem de 9 numaranın ondan alınıp Fatih'e verilmesini doğru bulmam.
Ha şöyle olur, Gökhan'a rica ederler anlayış gösterirse kendi verir. Vermezse de kimse Gökhan'ı suçlayamaz.
Gerçi önce Fatih gelsin de giyeceği numara tartışmaları sonraya kalsın :)

Cem Akyüz
05.11.2009, 01:09
Tekke'yi alalımda numarası önemli değil buluruz bir numara..yeni sezonda zaten 9 numarayı alır

61mehmet61
05.11.2009, 02:22
fatih gelince siz gökhanın duracağını mı sanıyorsunuz. ihtimal bile vermiyorum.

cihatöztürk
05.11.2009, 10:17
neden durmayacakmış sende varya

Ali İhsan
05.11.2009, 11:50

Bence isabet olur. Gökhan iyi futbolcu ama bizle sanırım kan uyuşmazlığı oldu. Gökhan kendine İstanbul'dan alıcı bulsun, tencere kapağını bulmuş olur, bizde gelen kaynakla Fatih ve Muhammet Demir'i alırız. Umut,Fatih,Muhammet,Hasan Ahmet,Göksu...Bence harika olur...

ESER
05.11.2009, 13:08

ben ihtimal vermek istiyorum. cunku basarili olmak genis kadro demek,, gokhan-umut bu takimda kesinlikle kalmali.. adamin aldigi para sorun edilmeli. bazilari anternatif olduklari icin takimda tutulur. tipki futbol hayatini kulubede gecirmis olsa da vazgecilmeyen tolga gibi.. eger ufak hesaplarin pesine duser ve turkiyedeki en kaliteli forvetlerden birini Fatih geldi diye gonderirse bu cok buyuk bir hata olur,, bugun gokhanin kacirdigi gollerden sonra fatih sloganlari atanlarin fatihin formsuzlugunda gokhanci olacagini anlamak da zor degil

Recep Alkan
06.11.2009, 07:53
Trabzonspor’da gözler şimdiden devre arası transfer dönemine çevrilirken, bu sürecin en önde gelen ismi durumundaki Fatih Tekke, Türkiye’den gelecek habere kilitlenmiş durumda. En yetkili ağız durumundaki Başkan Sadri Şener’in ilk kez net ifadeler kullanıp, “Fatih birlikte çalışmak istediğimiz, yetenekli bir oyuncu. Ocak ayında Zenit ile tekrar masaya oturacağız” açıklamasını yapmasıyla deneyimli futbolcu, artık resmi görüşmelerin başlamasına odaklandı. Sözleşmesi 2010’un Ağustos ayında bitecek Fatih Tekke ile masaya oturmaya hazırlanın Rus temsilcisinin de eli kolu bu gelişmeler üzerine bağlandı.

Zaman talep etti
Türkiye’ye, özellikle de Trabzonspor’a dönmek isteyen Fatih Tekke, kendisine yapılan görüşme çağrılarını öteliyor. Bu konuda önceliği eski takımına veren golcünün, “Zenit’te gerçekten güzel günlerim geçti. Ancak şu an Türkiye’ye dönüşümle ilgili ciddi gelişmeler var. Bana anlayış göstermenizi istiyorum” diyerek zaman kazandığı öğrenildi. Kendi kazanacağı para anlamında da fedakarlığı göze alan Fatih Tekke için önce sportif direktör Ünal Karaman’ın Rusya’ya gidip ön görüşme yapması, ardından da Başkan Şener’in işi bitirmek için düğmeye basması bekleniyor.
Fatih Tekke’nin Trabzonspor kariyeri
MaçGolSüper Lig19789Türkiye Kupası2612Avrupa Kupası184Toplam241105

OFLU
06.11.2009, 08:09
Fatih Gelsin tabi, Umut yada Gokhandan biri gidecekse de bu Gokhan olur herhalde cunku Umut sozlesme yeniledi yenileyecek,ama bence ikisi de kalsin Fatih oldugu yerde 2. forvet olmak herkese nasipa olmaz,Fatih adami golcu yapar ;)

Süleyman Sofu
06.11.2009, 08:55
Forvet hattında Fatih ve Gökhana sahip bir takımın belki ortasahası daha çok efor sarfetmek zorunda kalabilir ama ben izlemeye doyulmayacak ikili olacaklarına inanıyorum.Fatihin golden ziyade asist özelliğini hesaba katarsak ve Gökhanında geçen yılki ve buseneki asistlerini bi düşünürsek bu ikili birbirlerine rekor bile kırdıtabilir...

irfan61
06.11.2009, 09:54
Forvet hattında Fatih ve Gökhana sahip bir takımın belki ortasahası daha çok efor sarfetmek zorunda kalabilir ama ben izlemeye doyulmayacak ikili olacaklarına inanıyorum.Fatihin golden ziyade asist özelliğini hesaba katarsak ve Gökhanında geçen yılki ve buseneki asistlerini bi düşünürsek bu ikili birbirlerine rekor bile kırdıtabilir...Süleyman abi diyorsun ki geçen sezonun müthiş ikilisi Dzeko-Grafite gibi olurlar.:) Aslında ne güzel olur.Önümüzdeki sene Fatih 28 gol Gökhan 26 gol şampiyon TRABZONSPOR...:alkış:

Mustafa ÖZDEMİR
06.11.2009, 12:23
Süleyman abi diyorsun ki geçen sezonun müthiş ikilisi Dzeko-Grafite gibi olurlar.:) Aslında ne güzel olur.Önümüzdeki sene Fatih 28 gol Gökhan 26 gol şampiyon TRABZONSPOR...:alkış:
fatih tekke olsunda.gökhan olmasada olur.umut var mesela...

deneme61
06.11.2009, 12:46
fatih gelirse yanında ki gol kralı olur

lazo_61
06.11.2009, 13:51
kral a 10 numara yakışır bence nede güzel olur

Gökhan KAN
06.11.2009, 13:55
Bencede 10 numara çok güzel olurdu..Şahsen 61 den daha güzel olur..

Anıl C
06.11.2009, 14:33
yav bakıyomda fatih gelince herkes gokhanı sattı başka takıma
sanki takımda 5 tane forvet var da gokhan fazla takıma
allah allah
yazmak için yazıyo millet

Mira_61
06.11.2009, 14:36
Kabak garibim Umut'un başına patlayacak bencede.:D
Ben Fatih'i 9'suz düşünemiyorum.Gökhan anlayışlı davranırsa çok güzel olur.:)

Sinem Yılmaz61
06.11.2009, 14:53
Hangi Numarayi alirsa hic önemli degil, yeterki Kralimizi devre arasinda alsinlar, ondan sonra bakariz Numaraya ;)

a d bacan
06.11.2009, 14:57
ya gelsin 61 boşa çıkacak bu gidişle

ver fatihe sat formayı ondan sonra

Süleyman Sofu
06.11.2009, 16:31
Süleyman abi diyorsun ki geçen sezonun müthiş ikilisi Dzeko-Grafite gibi olurlar.:) Aslında ne güzel olur.Önümüzdeki sene Fatih 28 gol Gökhan 26 gol şampiyon TRABZONSPOR...:alkış:
o ikliyi tam bimesemde atacakları gol konusunda sonuna kadar destekçinim kardeşim bu ikili ligin tozunu atar.Gökhana sallayan arkadaşlar onun atıığı gollerdeki estetiğe bir baksınlar lütfen hele ankaraya attığı gol yokmu ömre bedel Gökhanın attığı gollerden bir klip yapılıp yayınlansa eminim ona sallayanlar bu tutumlarından vazgeçer evet Gökhan çok gol kaçırıyor doğrudur ama dünyada gol kaçırmayan forvet varmı herşeye rağmen ben bu ikiliyi birlikte izlemeyi çok istiyorum hemde arkama yaslanıp rahat rahat izlemek istiyorum kallbim sızlamadan rahatt rahat

Süleyman Sofu
06.11.2009, 16:33
numara konusundada bence Krala 10 yakışır çünki o 10numara futbolcu...

Emorfo_55
06.11.2009, 17:12
Sayın Baskan Nolur Alın Onu Bıze Ya . ne yapın edin onu Avniakerde Bizle bulusturun Krallll

ergin cesit
06.11.2009, 18:31
sevgili başkanımız zekidir fatihi mutlaka alıcaktır

.....
06.11.2009, 18:37
Bekliyoruz. BEKLERİZ!

Sinem Yılmaz61
06.11.2009, 18:47
Fatih Sultan Tekke ohooooo
Seni deli gibi seviyoruz Kral :)

Süleyman Sofu
06.11.2009, 18:58
Evet başkanımız çok zekidir o kadar zekidirki yaşlı sorunlu diye almadığı adam Rusyada takır takır oynarken disiplinsizliği dünyaca meşhur Tjikuzuyu takıma monte etmek ne akla hizmettir.Evet başkanımız gerçekten çok zeki ciddiyim marka değerimizi yükseltmek adına yaptıkları takdire şayan ancak şunuda sormak lazım 1milyon dolar için binlerce takla atan bu kulüp Alanzinho gibi adama 4milyonu gözünü kırpmadan verip kulübeyi şenlendirirken gol kralı apoletli eski oyuncusunu hemde has be has Trabzonlu olan Fatih Tekkeyi horlayıp aklınca küçükdüşürerek taraftarın önüne atmaya çalışması sicile kocaman bir çizik olmuştur.Benim düşüncem Başkan yaptığı bu hatadan acilen dönmeli ve sevenleri en kısa zamanda kavuşturmalıdır.
Bunu yapması yapılan onca hataya rağmen Başkanı gözümüzde biraz olsun yükseltecektir...

Mesut
06.11.2009, 19:20
XX Dakikada golu atan oyuncumuz 9 numaralı formasıyla Tekkeeeeeeeeeeeeeeeeee

Mustafa ÖZDEMİR
06.11.2009, 19:22
fatiiiihhhhhhhhhhhhh...

yorumsuz6117
06.11.2009, 19:30
9 numaradan başka olmaz.

Emre GÜRDAL
06.11.2009, 20:08
ya daha adam gelmdı ne numarası bakalım gelıcekmı:::))))))

Cafer Bulur
06.11.2009, 22:57
Askerlik sorunu nedeniyle kralin devre arasinda gelmesi zormus.

Varmi böyle bir sey arkadaslar?

yorumsuz6117
06.11.2009, 22:59

Yok.........

Emorfo_55
06.11.2009, 22:59

iyide herkes askerlik sorunu icin transfer donemınde bunun ocak ayında doldugunu ve tr ye geldıgı zaman 24 gun askerlık yaparak bıtırecegı soylenıyordu.Umarım oyledır

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:02
Yok.........

iyide herkes askerlik sorunu icin transfer donemınde bunun ocak ayında doldugunu ve tr ye geldıgı zaman 24 gun askerlık yaparak bıtırecegı soylenıyordu.Umarım oyledır
Tesekkürler,ben de sorun olmaz diye biliyordum ama birisinden böyle duydum.

Dogru ya nihat da yakin zamanda kisa bir süre askerlik yapmisti,simdi jeton düstü....:)

Emorfo_55
06.11.2009, 23:06
http://www.fatihtekke.com/

Acaba Kendı Sitesimi Yoksa 3.sahısların hazırladıgı bı sıtemı

Ozan Yazıcı
06.11.2009, 23:27

Dün veya evvelki gün Lig TV'de Can Karyağdı çok net konuştu; Fatih Tekke Rusya'da belirli bir iş gününü doldurmadan Türkiye'ye dönerse (3 Yıl) bedelli askerlik hakkı yanıyor. Ağustos 2010'a kadar kesinlikle dönmeyi düşünmeyecektir dedi. Ocak olayını geçin o yüzden..

Cafer Bulur
06.11.2009, 23:34
Dün veya evvelki gün Lig TV'de Can Karyağdı çok net konuştu; Fatih Tekke Rusya'da belirli bir iş gününü doldurmadan Türkiye'ye dönerse (3 Yıl) bedelli askerlik hakkı yanıyor. Ağustos 2010'a kadar kesinlikle dönmeyi düşünmeyecektir dedi. Ocak olayını geçin o yüzden..
Bu belirli bir is günü ne kadarmis?

irfan61
07.11.2009, 08:22
Dün veya evvelki gün Lig TV'de Can Karyağdı çok net konuştu; Fatih Tekke Rusya'da belirli bir iş gününü doldurmadan Türkiye'ye dönerse (3 Yıl) bedelli askerlik hakkı yanıyor. Ağustos 2010'a kadar kesinlikle dönmeyi düşünmeyecektir dedi. Ocak olayını geçin o yüzden..Fatih Tekke 2006 ağustos ayında gitmedimi Rusya'ya.2009 ağustos ayını geride bıraktığımıza göre 3 yıldan beri avrupa oynuyor demektir.Ocak 2010 da rusya daki 4.yılına giriyor Fatih Tekke.Hem öyle birşey olsa neden Fatih Tekke her röportajında önceliğim Türkiye/Trabzonspor diyor.Heralde oda bizim kadar askerlik sorununu düşünüyordur.

ugurozturk
07.11.2009, 10:20
Bedelli askerlin icin 1090 gun yurtdisinda calismak gerekiyor. Fatih Tekkenin 900 gunu var; yani 190 gun daha calismasi gerekiyor. ama su da bir gercek ki; futbolcular 38 yasina kadar askerliklerini tecil ettirebiliyor. yani fatihin zaten 7 sene askerlik sorunu yok. kalan 180 gunu kariyerinin sonunda bi 6 ay dubaide top oynayarak da yapabilir. ikincisi 7 senede duzenli orduya gecme; vs. bu koprunun altindan cok sular akar. Fatih tekkenin trabzonspora gelmesinde askerlikten daha buyuk engeller var. zihinyet sorunu var. alioglu ve salihoglu sikintilari var. arabasini kursunlayan mafya var.

Tolunay Abdioğlu
07.11.2009, 11:12

Neden transferin son günü Trabzonspor'a gelmek istedi o zaman. ?

isimsiz_61
07.11.2009, 11:52
sevgili başkanımız zekidir fatihi mutlaka alıcaktır
umarım öyledir.bu seferde almazsa fatihi varya....

Mesut
07.11.2009, 12:00
kaldı 5 hafta kaptan formalar hazır bekliyoruz ts_clubu arayın 9 numaralı formaları şimdiden bassın stok yapsın zira yetiştiremeyecek geldiğinde

yorumsuz6117
07.11.2009, 12:39
Fatih Tekke 2006 ağustos ayında gitmedimi Rusya'ya.2009 ağustos ayını geride bıraktığımıza göre 3 yıldan beri avrupa oynuyor demektir.Ocak 2010 da rusya daki 4.yılına giriyor Fatih Tekke.Hem öyle birşey olsa neden Fatih Tekke her röportajında önceliğim Türkiye/Trabzonspor diyor.Heralde oda bizim kadar askerlik sorununu düşünüyordur.
Yani.......

Emorfo_55
07.11.2009, 12:41
kaldı 5 hafta kaptan formalar hazır bekliyoruz ts_clubu arayın 9 numaralı formaları şimdiden bassın stok yapsın zira yetiştiremeyecek geldiğinde

Kesinlikle geldigi anda trabzona gidiyorum

Sinem Yılmaz61
07.11.2009, 12:46

Insallah bu günleri göreriz...O bi gelsin onun Formasini hemen alicam, karanti :)

Ali Tunahan Güllü
07.11.2009, 12:49

Bekliyoruz hele bi gelsin bütün formaları tüketiriz:)

matrix5782
07.11.2009, 14:27
istanbul kulüplerine gerçek bir trabzonlunun alınamayacağını gösteren bir futbolcu

süper ligin gelmiş geçmiş en iyi forveti

son 10 yılda 30 gol barajını aşan tek oyuncu

net vuruşları olan orta saha oyuncusu gibi pas alışverişi olan

kulübüne maddi kazanç uğruna kariyerini düşünmeksizin transfer olan

dini inancı yüzünden dışlanan

kaptanımızı geri istiyoruz

''türkiye -portekiz maçı:kadrolar açıklanır platini kadroya bakar fatihin ismin göremez zenit li türk nerde diye sorar sakat mı türk yetkilisine hayır sakat değil der.hocamızın tercihi der.platini de nasıl bir tercih bu diye sorar federasyon yetkilisi cevap veremez.''

yorumsuz6117
07.11.2009, 15:15
istanbul kulüplerine gerçek bir trabzonlunun alınamayacağını gösteren bir futbolcu

süper ligin gelmiş geçmiş en iyi forveti

son 10 yılda 30 gol barajını aşan tek oyuncu

net vuruşları olan orta saha oyuncusu gibi pas alışverişi olan

kulübüne maddi kazanç uğruna kariyerini düşünmeksizin transfer olan

dini inancı yüzünden dışlanan

kaptanımızı geri istiyoruz

''türkiye -portekiz maçı:kadrolar açıklanır platini kadroya bakar fatihin ismin göremez zenit li türk nerde diye sorar sakat mı türk yetkilisine hayır sakat değil der.hocamızın tercihi der.platini de nasıl bir tercih bu diye sorar federasyon yetkilisi cevap veremez.''
İspanya'da da Raul yok diye cevap vermişti diye biliyorum..ççç

Kalkinmali
07.11.2009, 16:18
insallah habu ocak'i sabirsizlikla bekliyorum.. gelecek :)

AYYILDIZ
07.11.2009, 22:45
Gerekirse bütün maçlara 10 kişi çıkalım ancak umut+gökhan'dan kurtulalım.Kaptanı almayanlar utansın.

Mehmet Zeki
07.11.2009, 22:47
Fatih Tekke. Ozledik kral.

Fatih ZENGİN
07.11.2009, 22:57
Her kafa pozisyonu sonrası şurada Fatih olsa bu gol olmazmıydı diye etrafımdakilere sormaktan bıktım...
Bu yönetime güvenim sıfır hatta eksilerde... Geçen yüzsüz şener lig tv de ocak ta bir kez daha gidicez klüple anlaşırsak alıcaz falan diyor.. kulüple anlaşıp da alabılıyordun da madem sezon basında nıye almadın hanı maddıyat önemliydiii.. şimdi önemi yokmu .. ulan ayar oluyorum senın gıbı yalan söyleyip gözlerini kaçıranlara.. Allah seni ıslah etsin.

Emorfo_55
07.11.2009, 23:16
Offf off ne diyeyim be abi özledik seni

albatros
07.11.2009, 23:16
tövbe estağfurullah...

Cem Akyüz
07.11.2009, 23:51
Formanı gönder Tekke'm forman gol atar bu sahada forman

__S__e__S__
08.11.2009, 00:39
devre arasında yönetim sizce SULTAN ı alabilcekmi ? alabilcekse % kaç ihtimal veriyorsunuz ?

firidin61
08.11.2009, 00:46
Bu başlığın sene başında % 90 ımızın tahmin ettiği gibi ahlar vahlar içerisinde geçeceğini bilip sözde '' yönetimin '' bilmemesi ne kadar acı değil mi ?

Gordon Freeman
08.11.2009, 01:02
devre arasında yönetim sizce SULTAN ı alabilcekmi ? alabilcekse % kaç ihtimal veriyorsunuz ?

Devre arası mutlaka bir teklif olucaktır..Ama "teklif edelim de bizden günah gitsin" havasında bir teklif olucak..Gerçekten Tekke yi istedikleri yok.
Gelirse gelsin gelmezse ne ala...

Cem Akyüz
08.11.2009, 01:03
Devre arası mutlaka bir teklif olucaktır..Ama "teklif edelim de bizden günah gitsin" havasında bir teklif olucak..Gerçekten Tekke yi istedikleri yok.
Gelirse gelsin gelmezse ne ala...

Artık o şansları kalmadı...Ya alacaklar ya alacaklar..Zaten kendi kuyularını kazdılar olurda Tekke'yi bu seferde almazlarsa taraftarın tepkisi büyük olur..Tekke bizim için herhangi biri değil

spormania
08.11.2009, 03:20
kaptan ne yazacagimi bilemiyorum..goz gore gore seni almayip gecen sene sampiyonlugu veren bu senede bizi ligden koparan bu yonetime ne yazacagimi bilemiyorum..

su fani dunyada herkes kendi cikarini dusunuyor..biz seni cikarsiz sevdigimizden sende de bu cikarcilari gormek canimizi acitiyor Trabzonspor...

uemit
08.11.2009, 04:31
bana göre fatih de de suc var!! belli ki bu fatih trabzonla pazarlik etmistir!!!!

7can61
08.11.2009, 10:26
bana göre fatih de de suc var!! belli ki bu fatih trabzonla pazarlik etmistir!!!!

Kardeş sen gıcıklık olsun diye mi yazıyosun şimdi bunları anlamadım böyle bir maçtan sonra çıkıp ne alakası var fatih pazarlık yapmış demekle ne amaçlıyosun bunu söyemekle açıklar mısın?

Kazım Uzunboy
08.11.2009, 10:53
Dünyalar kaçtı, Tekke hatırlandı

Trabzonspor Teknik Direktörü Hugo Broos'un sahaya gol umudu olarak sürdüğü iki futbolcu da dün bu yükü kaldıramadı...

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm771285.jpg

Bu oyunculardan biri olan Umut Bulut, daha önceki müsabakalara oranla daha çalışkan ve üretkendi. Hem ilk hem de ikinci yarıda net pozisyonlar bulan, ancak Beşiktaş kalecisi Hakan Arıkan’ı geçemeyen Umut Bulut, zaman zaman bunun neden olduğu sinirle kale direklerini bile tekmeledi. Umut’un partneri Gökhan Ünal ise adeta ‘gizli forvet’ görünümündeydi. Deneyimli futbolcu, kalabalık Beşiktaş savunması arasında kayboldu, hiçbir varlık gösteremedi.

Sonuna kadar sustular!
Umut’un Hakan Arıkan’ı geçecek vuruşu yapamaması, Gökhan’ın ise silik oyunu taraftarları maç sonu bildik bir tezahürata yöneltti. Bordo-Mavililer, Gökhan Ünal’a sert tepki gösterip yuhalarken, “Fatih Tekke” diyerek Avni Aker’i inlettiler.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1257670362782&ids=(7615,23612,100267),(7615,23608,100334)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Ozan Yazıcı
08.11.2009, 12:46
Fatih Tekke 2006 ağustos ayında gitmedimi Rusya'ya.2009 ağustos ayını geride bıraktığımıza göre 3 yıldan beri avrupa oynuyor demektir.Ocak 2010 da rusya daki 4.yılına giriyor Fatih Tekke.Hem öyle birşey olsa neden Fatih Tekke her röportajında önceliğim Türkiye/Trabzonspor diyor.Heralde oda bizim kadar askerlik sorununu düşünüyordur.

3 yıl değil 4 yıl da olabilir, gün olarak bin küsürlü bir günden bahsetti Can Karyağdı ama yarım kulak dinlediğim için tam hatırlamıyorum. Yani özetle Can Karyağdı'nın yalancısıyım ben, adam o iş olmazı en kibar haliyle açıkladı, net konuştu. Ağustos 2010'dan önce yurda dönüp o hakkını kaybetmek istemez dedi. Hatta arada Türkiye'ye izin için geldiği günler bile o süreden sayılmıyormuş gibi birşeyler söyledi.

bordo-mavii
08.11.2009, 13:07
gel be gel,gelde şu ruhsuz futbolculara nasıl oynancağını göster

Sinem Yılmaz61
08.11.2009, 13:24
Nerdesin be Kral, lütfen gel artik, Memleketine geri dön, sana ihtiyacimiz var Kral!!!

yorumsuz6117
08.11.2009, 13:27
Fatih Tekke devre arası kesin bizde alınmama gibi bi ihtimal kalmadı dünkü maçla birlikte..

Bekir
08.11.2009, 13:32
Bu takımı bu saatten sonra sen de kurtaramazsın..
Trabzonsporlulugun agır basıp,buraya transfer olursan çok büyük yükün altına girersin...

İnşallah sen geldiginde bu yönetim olmaz...

Enes
08.11.2009, 15:43
Gel artık mübarek,senin gelişinle alanzinhoda rahatlayacak çok güzel işler yapacaksınız...

__S__e__S__
08.11.2009, 16:25
Fatih Tekke devre arası kesin bizde alınmama gibi bi ihtimal kalmadı dünkü maçla birlikte..

ligin bitimine 1 hafta kala külüble temaslara başlanmalı lig biter bitmez gelir imzayı çaksın :D

hakankutlu
08.11.2009, 16:25
Tamam Fatih gerçektende çok yetenekli bir oyuncu fakat peki ya gelirde şansı döner oda bir kaç gol ard arda kaçırmaya başlarsa kalacakmı kurtarıcımız.Gerçekten bende gelmesini isterim ama Fatih 30unu devirmiş artık futbol yaşamının son demlerini yaşıyor.Fatih'in yerini tutabilecek yetenekli golcülere ihtiyacımız olacak bence buda konuşulmalı.

Zafer Fidan
08.11.2009, 17:02
Zenit 2:0 Terek
23´Tekke
40´ Utsiev

Adem Erdoğan
08.11.2009, 17:04
Tamam Fatih gerçektende çok yetenekli bir oyuncu fakat peki ya gelirde şansı döner oda bir kaç gol ard arda kaçırmaya başlarsa kalacakmı kurtarıcımız.Gerçekten bende gelmesini isterim ama Fatih 30unu devirmiş artık futbol yaşamının son demlerini yaşıyor.Fatih'in yerini tutabilecek yetenekli golcülere ihtiyacımız olacak bence buda konuşulmalı.

ortasaha ilersine geçemeyen bjk, 35lik yusufla saldırmaya başladı, silin içinizdeki bu tür şüpheleri, sadece sakatlanması korkutuyor beni.

albatros
08.11.2009, 17:46
23´Tekke
40´ Utsiev

yine mi Fatih?
abarttın ama :)

Celil Köse
08.11.2009, 18:01
Yeter ama kaptan abarttın biraz:rolleyes:

metinbay61
08.11.2009, 18:01
sadri şener e kızmıyorum artık sadece üzülüyorum ne kadar pişmandır şimdi o dediklerine...

yusufla ilgili örneğede katılıyorum...

10 numara
08.11.2009, 18:04
23´Tekke
40´ Utsievgaliba 2 sinide tekke attı...

Gordon Freeman
08.11.2009, 18:05
23´Tekke
40´ Utsiev

Bi yanlışlık olmasın ikisini de Fatih attı dıye bılıyorum..

Kalkinmali
08.11.2009, 18:10
Fatih Tekke yine golünü attı

Rusya Ligi'nde şampiyonluk hayallerine veda eden Zenit St. Petersburg, Terek karşısnda Fatih Tekke'nin golleriyle 3 puanı hanesine yazdırdı: 2-0!

http://www.haber61.net/images/news/18547.jpg

Kaynak: haber61.net

10 numara
08.11.2009, 18:12
Zenit St. Petersburg[ 2 - 0 ] (http://www.ntvmsnbc.com/id/24941313#)Terek GrozniyPetersburg
26' [ 1 - 0 ]http://media3.ntvmsnbc.com/i/NTVMSNBC/Components/CSS/img/cm/goal.gif F.Tekke
40' [ 2 - 0 ]http://media3.ntvmsnbc.com/i/NTVMSNBC/Components/CSS/img/cm/goal.gif F.Tekke

Oktay AKKUŞ
08.11.2009, 18:19
Sezon sonu yönetim istifa eder , geriye kalan tek artıları da Ocak ayında Fatih Tekke'yi kazandırmaları umuduyla...
Belki Yattara'yı da satarlar da elimizde kalmaz

alperberat
08.11.2009, 18:28
bir sezon daha heba oldu. sıradan takım, hersey sıradan...

Adem Erdoğan
08.11.2009, 18:42
Transfer sezonu ne zaman başlayacak arkadaşlar, çilenin bitmesine kaç hafta kaldı bilen varmı?

Muhammed
08.11.2009, 19:02
Adem abi her türlü ilk yarı bitene kadar bu kadroyla devam edeceğiz. Eğer alınırsa ?! 2. yarı izlemeye başlarız İnşAllah.

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 19:03
Kaptan her hafta atıyorsun helal olsun:D

Kaç golü oldu Kralın?

lazrail8989
08.11.2009, 19:06
bu gidişle vermezler fatihi o zaman kıyamet kopar

matrix5782
08.11.2009, 19:06
Kaptan her hafta atıyorsun helal olsun:D

Kaç golü oldu Kralın?

17 maçta 11 gol galiba bugün attıklarına sayarsak

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 19:08
17 maçta 11 gol galiba bugün attıklarına sayarsak

Görüyormusun golcüyü bide bizimkilere bak offf offff bekliyoruz Kral ne olur gel..

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 19:08

Bende bundan korkuyorum:confused:

matrix5782
08.11.2009, 19:11
bizim zenitle işimiz yok kuralı uygulayacağız 6 aylık alacağını verip alacağız 500-600 bin euro

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 19:12
bizim zenitle işimiz yok kuralı uygulayacağız 6 aylık alacağını verip alacağız 500-600 bin euro

Eğer bu paraya Kaptanı almazlar artık ne diyeyim!!!

matrix5782
08.11.2009, 19:15
Eğer bu paraya Kaptanı almazlar artık ne diyeyim!!!

almazlarsa hayrettin çıkar oynar o zaman

61_ts
08.11.2009, 19:18
fatih tekke ve kezman süper ikili oldu ....

bügün yine atti kaptan...

tekke bügün ikiledi yine...

http://www.fc-zenit.ru/info/match.phtml?id=4157

http://www.fc-zenit.ru/images/gallery/20091108/13.jpg

Bekir
08.11.2009, 19:52
6 ay degil 8 ay,o da 1.6 milyon Euro eder...
Ben verceklerine inanmıyom...

Sinem Yılmaz61
08.11.2009, 20:09

Insallah verirler, ben de en cok bunu düsüniyorum :(

AYYILDIZ
08.11.2009, 20:37
Yaşlı Tekke'den yönetime selam olsun bu goller.

ilhan
08.11.2009, 20:40
Yalnız Rusya soğuk moğuk bilmiyorum ama adamların stadlarındaki zemine bak. Türkiye'deki stadlarda böyle zemin yok.

Bu arada tebrikler Fatih Tekke. ;)

SDanışmaz
08.11.2009, 20:50
Transfer sezonu ne zaman başlayacak arkadaşlar, çilenin bitmesine kaç hafta kaldı bilen varmı?

1 Oacakta açılıyor :o

Kaan
08.11.2009, 20:55
Tekke'nin bu hafta Terek'e karşı attığı goller,

SsPHkOh0zwI

Alp Yavuz 13
08.11.2009, 20:57
ahh be Sultan :) yaşlı bir futbolcuya yakışmayan şeyler ...

HELAL SULTAN'IM DEVRE ARASINDAN SONRA İNŞALLAH BORDO-MAVİ FORMA ALTINDA DEVAM EDERSİN.....

Serhat
08.11.2009, 20:59
Kezban Yenge- Fatih Emice ... El ele verin gelin bize be... Çok mu şey istiyoruz yav? :(

ugurozturk
08.11.2009, 21:02

velev ki etti. trabzonla pazarlik edilemez mi? nedir trabzon?

izzet
08.11.2009, 21:05
Üzüldügüm tek nokta:

Fatih birtürlü kendine yakisan bir sac stilibulamadi yillardir.

Uğur Ö.
08.11.2009, 21:06
2 goldeki pasa bak yav colman bile zor atardı o pası :D

avniaker
08.11.2009, 21:32
büyük golcü vurduğu gol oluyor top seviyor fatih i

Süleyman Sofu
08.11.2009, 21:35
yönetime kapak aramak istemiyorum ama bu Fatihin attığı gollerde birilerine fena oturuyor.
mağlubiyete sebep aramak isteyen arasın arayan bulur belki ama şunu unutmayın burda suç ne beceriksiz umutta nede gökhanda suç sadece ve sadece Y.Ö.N.E.T.İ.M.D.E binlerce insanın sesine sırf inat uğruna kulak tıkayan bu yönetim benim gözümde bitmiştir maç öncelerinde yaptığı saçma açıklamarla bozguna uğrayan Sadri Şenere selam olsun üzülerek diyorumki yöneticileri felaketi olmuştur gözü aydın.Benim başkanım şuandan sonra YOKTUR açık ve net söylüyorum başkanlık koltuğu dolu gözüksede boştur.Olay Fatih Tekke muhabbetinden çıkmıştır Tekkeyi sorunlu diye almayan zihniyet tjikuzunun vebalini Zafere ödenen enayi parasının hesabını kim ödeyecek kim herkes destek verdi elbette verecektik başkanımızdı bizim ama kusura bakmasın iş bitti nikah bozuldu bu saattten sonra yönetim benim için bitmiştir beşiktaş gibi bir eziği ezipte sonvuruşu yapamadığımız için yenemiyorsak bunun vebalide suçuda sadece ve sadece yönetimindir...
HACISALİHOĞLU VE ALİOĞLU DENEN ŞAHISLAR İŞGAL ETTİĞİNİZ KOLTUKLARI DERHAL BOŞALTIN
YÖNETİCİLİK SİZE DÖRTBEDEN BÜYÜK GELİYOR BU TARAFTARI DAHA FAZLA DELİRTMEYİN...

Ali Tunahan Güllü
08.11.2009, 21:39
Ne güzel bir gol öyle..

1 ocak bekliyoruz seni:)

Süleyman Sofu
08.11.2009, 21:42
http://www.fc-zenit.ru/images/gallery/20091108/13.jpg
ETME KAPTAN adım çıkmış isyankara etme eyleme daa biz bişey bilmiyoduk sende topçu değildin aksine sorunluydun yaşlıydın bak gençlere takır takır atıyolar umut denen adam hakanı kaleci yaptı olsun ama haktır bu çok bilmiş yönetici denen adamlara...

yorumsuz6117
Üzüldügüm tek nokta:

Fatih birtürlü kendine yakisan bir sac stilibulamadi yillardir.
Şuan ki saç stilini değiştirmesi lazım
http://img33.imageshack.us/img33/1173/fatihtekke.th.jpg (http://img33.imageshack.us/i/fatihtekke.jpg/)
Bu saş stiliyle dönsün Trabzon'a...:)

Sinem Yılmaz61
Büyük bir heyecan icinde bekliyoruz su Ocak ayini, fakat o yaklasmak hic bilmiyor yaaa...

Fatih ZENGİN
08.11.2009, 21:43
Üzüldügüm tek nokta:

Fatih birtürlü kendine yakisan bir sac stilibulamadi yillardir.haksızlık edıyosun renktaş.. ilk geldiğinde sanırım 3 numara trası vardı bence o güzeldi:D

yorumsuz6117
08.11.2009, 21:45
Kralsın be Kral..

Kaan
08.11.2009, 21:49
Ocak ayında da eğer gelmezse acaba neler olacak.. :rolleyes:

Süleyman Sofu
08.11.2009, 21:53
Ben söyleyim eğer Ocak ayına kadar Fatih TEKKEYİ almazuk diyen bir yönetim kalırsa Taraftar darbe yapar ozamanda ne başkan kalır nede yönetim...

BiZe HeR YeR 61
08.11.2009, 22:12
Helal olsun Fatih TEKKE..Yönetim İSTİFA..!

Harun-61
08.11.2009, 22:23
atmis yine 2 tane ....!

krdnz
08.11.2009, 22:25
Fatih,saçlarını değil ruhunu özledim senin..

Dön kurtar bizi...

enmavi61
08.11.2009, 22:43
ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz...

Enes
08.11.2009, 23:41
Tebrikler Fatih....
Liderle aradaki puan farkı açılmadan dönsen şu takıma...

Mehmet Zeki
08.11.2009, 23:47
FATIH TEKKE

Özledik kaptan. Tebrikler. Golcu budur. Kaptan budur.

devilkid
08.11.2009, 23:54
bizdeki kendini forvet sananlara oturup izletilmeli goller....kafa nasıl boş köşeye bırakılır , top kavalını vurmadan nasıl aşırtılır görsünler...terbiyesiz herifler...

SsPHkOh0zwI

erolizmts
09.11.2009, 00:47
Sevindiğim bir nokta da, kendine yakışan saç stilini bulmuştur. Ve gayetde karizma olmuştur. Halâ "erkek adamda uzun saç olmaz" mantığını bırakamamış kişilerin olması ise çok üzücü. 3 numara iyimidir? Allahtan Colman bandana takıyor.

Trabzonspor'a gelmesi konusunda ise biraz zor diyorum. Adamlar Kezman'ı aldı ama Kezman artık bitmiş. Büyük ihtimal sezon sonu gönderilir. Zenit eğer çok milyon euro cukları harcamayı düşünüp 2 kaliteli forvet almayı düşünürse ancak o zaman gönderilir. Aksi halde leblebi gibi gol atan Fatih'i bırakacaklarını sanmıyorum. Ki satmaya kalksalar bile sanmıyorum ki sezon başındaki gibi 1,5-2 milyon euru gibi az para istesinler. Biz o treni kaçırdık gibi.

MetiN08
09.11.2009, 01:21
Arkadaslar burda Kaptan sanki resmen ucuyor dimi :D

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091025/07.jpg

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20091025/39.jpg

seni cok özledik Kaptan ........

__S__e__S__
09.11.2009, 02:21
Kral gelsinde saç olsun sorun :D

Emirhan Makul
09.11.2009, 02:36
Şu ilk resim gerçek mi oynama var mı ? Ne kadar yükselmiş Fatih Abi ya :)

sarman61
09.11.2009, 08:18
Yaşlı topçularla Trabzonspor un işi olmaz. Siz ne anlarsınız futbol dan. Yönetim deki bilgin insanlar bizlerin yerine karar verebiliyor.

Bu adamı almayan yönetim utansın.

Zafer Fidan
09.11.2009, 14:25
Fatih Tekkenin askerlik sorunu olabilirmi arkadaslar?

yorumsuz6117
09.11.2009, 14:28
Fatih Tekkenin askerlik sorunu olabilirmi arkadaslar?
:)............

BAHADIR33
09.11.2009, 14:28
Bildiğim kadarıyla yok.Yurtdışında 3 yılı doldurdu. Paralı askerlik yapacak.

BAHADIR33
09.11.2009, 14:30
Bence Fatih Tekke'nin son zamanlarda bu kadar başarılı olmasının sebebi Vatana dönüşünün yaklaştığını bilmesi.

Zafer Fidan
09.11.2009, 14:34
Bildiğim kadarıyla yok.Yurtdışında 3 yılı doldurdu. Paralı askerlik yapacak.

Tesekkürler.

a f s
09.11.2009, 14:34
http://cache.daylife.com/imageserve/08fqd9X8cHaXp/610x.jpg
http://cache.daylife.com/imageserve/06ZXgge867baw/610x.jpg

Fatih'in gelmesini çok istiyorum, fakat onun gelmesi kadar çok istediğim başka bir şey daha var; Fatih'in yerini doldurabilecek başka genç bir futbolcu daha yetiştirmek veya transfer etmek.

Zeki Çelenkoğlu
09.11.2009, 14:38
arkadaşlar yeri değil ama bi göz atın istedim

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2945&highlight=winamp

Sefa
09.11.2009, 14:38

Kaptan futbolu bıraktıktan sonra bi kaç sene basketbol da oynar :)

Cem Akyüz
09.11.2009, 14:47
Seni almayıp bizi 2 tane kazmaya bırakan yönetime selamlarımı iletiyorum

yorumsuz6117
09.11.2009, 14:51
arkadaşlar yeri değil ama bi göz atın istedim

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2945&highlight=winamp

Gerçekten yeri değilmiş..:)

hakankutlu
09.11.2009, 15:29
Fatih'in yanında mutlaka genç ve biraz deneyimli bir forvete ihtiyacımız olacak.Göksu özellikle Karadenizspor'dan alınıp TSL'de bir takıma kiraya verilmeli ki kendini geliştirsin.Umut Yedek bir Forvet olarak Göksu gelinceye kadar kalabilir bence.

ilhan
09.11.2009, 16:21

Hiçbir şey. Hayat aynen devam edecek. Cefa çekilmesi gerekiyorsa taraftar çekmeye devam edecek. Sefa sürülmesi gerekiyorsa, sefasını da sürenler olacak. Devran böyle dönüp gidecek.

:)

Ali Tunahan Güllü
09.11.2009, 16:23

Dön artık kaptan kurtar bizi şu ikiliden..

Oğuzhan Fidan
09.11.2009, 16:25
ondaki karizma ronaldodabile yok =) saç şekil herşey on numara . dön artık kaptan =)

ergin cesit
09.11.2009, 17:34
dön artık büyük kaptan çok özledik seni

Süleyman Sofu
09.11.2009, 18:35
Kıymetini bilmeyip gelmene karşı çıkanlara benden bir avuç kına,nerelerine yakmak isterlerse

fish_bone
09.11.2009, 18:40
"Biz bu forvetLerin beceriksizLikLerinden bıktık. Ara transferde mazeret kabuL etmeksizin Fatih Tekke'nin aLınmasını istiyoruz" şekLinde bir maiLi kLübe yoLLamaya ne dersiniz? bu maiLden 100Lerce geLdiğini gören yönetim ne kadar ciddi oLduğumuzun farkında oLabiLir sanırım.

Süleyman Sofu
09.11.2009, 18:43
kardeş senin o dediğin maillerden biz yağmur gibi yağdırdık ama bunlar kör görmezler sağır duymazlar anlamzlar bu sevdayı kıskanırlar oluruna bırakalım almama gibi bir lüksleri artık zaten yok

Mira_61
09.11.2009, 18:54
''Huysuz ve Yaşlı Adam'' ikilemiş bu hafta.:)
Hayrettin'e benden soda.:D

avniaker
09.11.2009, 19:53
ikiliden umut kalsın gökhan gitsin

avniaker
09.11.2009, 19:53
fatih sultan tekke gelsin

Cihad Varlı
09.11.2009, 20:06
Kral'dan yönetime selam , gollere devam .

Mehmet Fatih Silik
09.11.2009, 20:11
Hic ümidim yok gelecegine dair...Zenit birakmaz Kral'i...ve bizim yönetimde de "O kadar" para yok :) Kisaca bo$ hayallere kapilmayin renkta$lar...yoksa üzüntünüz daha büyük olur...ben ümidimi kestim valla!

Recep Alkan
09.11.2009, 21:12
''Huysuz ve Yaşlı Adam'' ikilemiş bu hafta.:)
Hayrettin'e benden soda.:D

Tabiki anca hazmeder :D

ugurozturk
10.11.2009, 10:15

» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafından Düzenlenmiştir.
» Mesajın forum kurallarına uygun olmadığı tespit edilmiştir (Genel Kurallar).
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajları düzenleme ve silme hakkına sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmiş sayılır.
» Gerekli durumlarda itirazlarınız için: bordomavi@bordomavi.net

Adem Erdoğan
10.11.2009, 10:16

:D:D

:alkış:

yorumsuz6117
10.11.2009, 11:30
32 yaşında adam bu kadar yükseğe nasıl zıplıyor dimi başkan..:D

Dursun Ali Bahçekapılı
10.11.2009, 13:15
Bu yönetim varken Tekke gelmez
10 Kasım 2009 Salı 12:45
Trabzonspor’un eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Fatih Tekke'nin transferiyle ilgili hayli çarpıcı açıklamalar yaptı...

Trabzonspor’un eski başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, bazı yöneticilerin Fatih’e haber gönderip, seni takımda istemiyoruz dediklerini söyledi.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’na katılan Hacıosmanoğlu, “Fatih Ocak’ta Trabzonspor’a gelmeyecek. Sadri Şener’in bu konudaki samimiyetine inanmıyorm. Zaten Zenit Kulübü de Fatih’le sözleşme yenileyecek” dedi.

Trabzonspor’un forvetleri Umut ve Gökhan’ı rencide etmek için söylemiyorum, ama sorun forvette… Geçen sezon alma imkânınızın olduğu Fatih Tekke’yi alsaydınız, bugün bu sonuçlarla karşı karşıya kalır mıydınız(?)

Fatih, bitirici vuruşlarıyla takıma çok katkı sağlardı. Üstelik Fatih Tekke, Trabzon’daki halinden çok daha iyi durumda…

FATİH TEKKE GELMEK İSTİYOR ANCAK…

Fatih, her zaman Trabzonspor’a gelmek istiyor; ancak bu yönetim olduğu sürece Fatih’in dönme ihtimale hayalden öteye geçmez. 20 gün önce Fatih’in maçına gittim. Gelmek istiyor, ama bazı yöneticiler, biz buradayken Fatih Tekke, kulüpten içeri giremez diye haber göndermişler. Bunu Fatih bana birebir görüşmemizde söyledi.

Bu kadar samimiyetsizlik olur mu? Sezon başında da alabilirdiniz. FIFA’ya 2 milyon ödemeniz yeterli olurdu.

FATİH TEKKE, OCAK AYINDA TRABZONSPOR’A GELMEYECEK

Sadri Şener’in de samimiyetine inanmıyorum. Söylemleri ile eylemleri birbirini tutmuyor. Sadri bey, “Fatih için yolun sonuna gelmiş, yaşı ilerlemiş, takımda sorun yaratan bir oyuncuya bonservis ücreti ödeyemeyiz” dedi. Taraftarın tepkisini dindirmek amacıyla bunu söylüyorlar. Transferin son günü Fatih'e biz seni alacağız diyor. Kimse Fatih’in Ocak’ta Trabzonspor’a gelmesini beklemesin. Zenit, sözleşme uzatmak istiyor. Zenit bırakmayacak. Fatih’in Zenit’te kalacak..."

Mira_61
10.11.2009, 13:22
@ugurozturk
Hala gülüyorum yahu.:)
Şahaneydi.:alkış:

Ocakta kıllık yapacaklarını bende düşünüyorum.Galiba hayatımda ilk kez katılıyorum Hacıosmanoğlu'na.:)
Ama bu sefer taraftar yemez.Sadri Şener ''giderim bak'' diye tehdit ettiğinde bu kez kal diyen olmayacak.Ona göre bir kaç kez düşünsün.

7can61
10.11.2009, 13:32

..

:alkış::alkış::alkış::alkış:

BAHADIR33
10.11.2009, 13:33
Yenildiğimiz bir maçtan sonra kameralar önünde çocuk gibi ağlayan hali gözümün önünden gitmiyor. Sonra da bir taraftar ağlama hadi diyerek pışpışlamıştı kendisini.

İHTİLALL
10.11.2009, 13:43
Hiçbir şey. Hayat aynen devam edecek. Cefa çekilmesi gerekiyorsa taraftar çekmeye devam edecek. Sefa sürülmesi gerekiyorsa, sefasını da sürenler olacak. Devran böyle dönüp gidecek.

:)
Birşey olacak sayın yönetici..

Bir kere bu forum ,yönetim kuruluna olan muhabetlerinden dolayı üyelerine ceza rekorunu kırar..

Ayrıca bu muhabbet stadlarda artarak devam eder ve istifa yerine ,"şöyle böyle olun ,lütfen gidin" in kabacası sloganlaştırılır..

Tabii bjk maçından sonra olanlara bakarak, yöneticiler ocaka kadar koltuklarında kalabilirlerse..:)

Sinem Yılmaz61
10.11.2009, 14:03

.

Adama bak Zenitte ucuyor vallah, hemde 32 yasinda, helal olsun vallah :cool:

Mert Oğuzlu61
10.11.2009, 14:25

vay bee, hava toplarında gerçekten çok iyi kral, bizim gökhanla umut un sıçrayıp topa böyle kafa vurduğunu düşünsenize...!

devre arasını iple çekiyorum...

edit: arkadaş bi daha baktım şu fotoya, fotomontaj felan yok dimi bu nasıl bir hava hakimiyetidir kral uçuyor resmen :D

Bilâl ÇOBAN
10.11.2009, 15:59

SsPHkOh0zwI

bir golcü daha ne yapabilir ?

senin ayarındakiler Mancherster United'larda oynuyor Kral, sana laf atanlara yazıklar olsun.

Ali Tunahan Güllü
10.11.2009, 16:18
:alkış:

:alkış::alkış::Dmuhteşem.

Ayhan Yüksek
10.11.2009, 16:22
Eğer İbrahim Hacıosmanoğlu doğru söylüyorsa, bunların yaptığını buraya yazsam ceza yerim, adamlar resmen zıvanadan çıkmış Fatihi görmek istemiyorlarmış ha Trabzonsporda, bizde onları görmek istemiyoruz hemde hiç, bu nasıl bir kindir bu nasıl bir ideolajik tutumdur ki herşeyin önüne geçiyor Trabzonsporun menfaatlerindende önce geliyor, Kralı şu takımda görmek istememenin asla ve asla masum sebeplerden olacağı düşünülemez açık ve net bu adamın inancı birilerine batıyor, şahsiyetsizlik bu yahu.

sessizkral_1
10.11.2009, 16:53

Fatih, her zaman Trabzonspor’a gelmek istiyor; ancak bu yönetim olduğu sürece Fatih’in dönme ihtimale hayalden öteye geçmez. 20 gün önce Fatih’in maçına gittim. Gelmek istiyor, ama bazı yöneticiler, biz buradayken Fatih Tekke, kulüpten içeri giremez diye haber göndermişler. Bunu Fatih bana birebir görüşmemizde söyledi. Bu kadar samimiyetsizlik olur mu? Sezon başında da alabilirdiniz. FIFA’ya 2 milyon ödemeniz yeterli olurdu.
Sadri Şener’in de samimiyetine inanmıyorum. Söylemleri ile eylemleri birbirini tutmuyor. Sadri bey, “Fatih için yolun sonuna gelmiş, yaşı ilerlemiş, takımda sorun yaratan bir oyuncuya bonservis ücreti ödeyemeyiz” dedi. Taraftarın tepkisini dindirmek amacıyla bunu söylüyorlar. Transferin son günü Fatih'e biz seni alacağız diyor. Kimse Fatih’in Ocak’ta Trabzonspor’a gelmesini beklemesin. Zenit, sözleşme uzatmak istiyor. Zenit bırakmayacak. Fatih’in Zenit’te kalacak..."

İbrahim hacıosmanoğlu

yorumsuz6117
10.11.2009, 17:31
Eğer Tekke'yi devre arası almazlarsa Sadri Şener'in söyledikleri taraftarı susturmak içinse ekibinide alsın defolup gitsin...

Süleyman Sofu
10.11.2009, 23:23

Fatih, her zaman Trabzonspor’a gelmek istiyor; ancak bu yönetim olduğu sürece Fatih’in dönme ihtimale hayalden öteye geçmez. 20 gün önce Fatih’in maçına gittim. Gelmek istiyor, ama bazı yöneticiler, biz buradayken Fatih Tekke, kulüpten içeri giremez diye haber göndermişler. Bunu Fatih bana birebir görüşmemizde söyledi. Bu kadar samimiyetsizlik olur mu? Sezon başında da alabilirdiniz. FIFA’ya 2 milyon ödemeniz yeterli olurdu.

İbrahim hacıosmanoğlu

Bunu diyebilecek bir yönetici varsa gerçekten açık ve net söylüyorum.
adamsanız çıkın erkek gibi taraftarada söyleyin diyinki biz varken Kral bu kapıdan giremez diyin diyinde dünya başınıza nasıl yıkılıyor görün adamsanız dersiniz yok değilsenizde fistan giyip gezersiniz beni bunları diyorum diye cezalandıracak yönetici olursada varsın canı saolsun...

Süleyman Sofu
10.11.2009, 23:24
insanların üzerine bu kadar gidilmez gidiliyorsa elbet bir sonucu olacaktır...

__S__e__S__
10.11.2009, 23:29

İbrahim hacıosmanoğlu

al işte bişi olucağını biliyordum eğer gelmezse devre arası defolup gitsinler:mad:

Kubilay ŞAHİN
10.11.2009, 23:56

İbrahim hacıosmanoğlu

İlginç.. Bu Zamanda Çıkması Özellikle..

Gökhan KAN
11.11.2009, 00:20
Fatih Tekke konusunun ardında hala biişey kaldımı...

Kazım Uzunboy
11.11.2009, 07:38
Fatih Tekke şart

Bordo-Mavililer'in efsane oyuncuları arasında yer alan ve şu an Ümit Milli Takımımız'da teknik direktörlük görevini üstlenen Hami Mandıralı, eski takımı hakkında çarpıcı açıklamalar yaptı.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm774627.jpg

Hami, “Trabzonspor sahada kazanma adına her şeyi yapıyor ama gol bölgelerinde beceriksizlik var. Fatih Tekke’nin geri dönüşü Trabzon’a çok şey katabilir” diye konuştu. Taraftarın takımını her zaman desteklediğini belirten Mandıralı, “Bu formayı adam gibi temsil etmezsen, tepki de olur” dedi.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1257917862203&ids=(7615,23660,100267),(7615,23659,100047)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

Recep Alkan
11.11.2009, 08:24
Fatih Haminin öğrencisidir tabiri yerinde ise, bir maçta gol kaçıran Fatih'in ensesine bir tokat atmıştı Hami, Fatih ondan sonra o kadar hırslandı ki anlatamam, rakipleri yiyecek sanmıştım, hami de Fatih de gerçek Trabzonsporlular.

Süleyman Sofu
11.11.2009, 08:59
Hamide Fatihte gerçek Trabzonsporluda yönetici koltuğunda oturan şahıslardan şüpheliyim Recep...

sarman61
11.11.2009, 09:01
Bugün gazetelerde İbrahim Hacıosmanoğlu nun açıklamalarını gördük. Fatih Tekke hakkında bazı yöneticiler haber yollamış seni bu takımda istemiyoruz diye. Bu söylenenler yeni birşey değilki zaten. Bizler zaten bazı kendini bilmez yöneticilerin istememesi yüzünden sezon öncesi Fatih Tekkenin alınmadığını biliyorduk.Şimdi hatırladıkca sinirlerim kabarıyor.