PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Serdar A
07.10.2009, 11:47
Devreye 25 puan civarında girilirde istifa sesleri çok yüksek çıkmaya başlarsa Fatih transferi bir can simidi olarak devreye girebilir mi ?

Fatih transfer edilirse , bundan rahatsızlık duyacak olan kulüp görevlileri istifasını sunup çekilebilir mi ?

Şahsen , devre arasında Fatih'in takıma katılmasını uygun görmüyorum . Sezon sonu şartlar daha iyi olacaktır .

Süleyman Sofu
07.10.2009, 12:13
farabi siz bu mantıkla devam ederseniz kafanızı daha çok taşlara vurursunuz size şimdiden geçmiş olsun...

Serdar A
07.10.2009, 12:22
farabi siz bu mantıkla devam ederseniz kafanızı daha çok taşlara vurursunuz size şimdiden geçmiş olsun...

Daha önce hangi taşa vurmuşum ?

Deyim kuracağım diye bu derece baltayı taşa vurmak olmaz ki ...

Anlatın , bilelim .

Süleyman Sofu
07.10.2009, 12:26
gökhan umut örneği benim için yeterli

Süleyman Sofu
07.10.2009, 12:27
gökhan ve umut gibi sahte 100 tane forvetin olacağına sizin deyiminizle paragöz bir FATİHİMİZ olsun en azından aldığı paranın hakkını verir...

Serdar A
07.10.2009, 12:37
gökhan ve umut gibi sahte 100 tane forvetin olacağına sizin deyiminizle paragöz bir FATİHİMİZ olsun en azından aldığı paranın hakkını verir...

Bu ne şimdi ... :)

Ortaya bir şey söylecekseniz benim mesajımı alıntılayıp adımı kullanmayın . Şayet böyle yapacaksanızda , söylemediğim bir şeyi yalan yere söyledim gösterip çıkarımda bulunmayın .

Yukarıda söylediğim taraftarın Fatih sevgisinin başka amaçlar için kullanılabilme olasılığı üzerine bir kaç sorudan ibaretti .

Şimdi anlıyorum ki bu endişem hiçte yersiz değil .

Süleyman Sofu
07.10.2009, 12:39
şayet bu kadroyla sezon sonuna kadar gitmeyi ummak maceraperstlikten öte intihar etmektir.Bu kadro en iyi ihtimalle ligi 5. bitirebiliriz...

Süleyman Sofu
07.10.2009, 12:41
farabi sen eğer fatihin devre arasında takıma gelmesinin sakıncalı olacağını söyleyebiliyorsan bunun karşılığındada eleştiriye uğramayı normal karşılaman gerekirdi...

Süleyman Sofu
07.10.2009, 12:44
Devreye 25 puan civarında girilirde istifa sesleri çok yüksek çıkmaya başlarsa Fatih transferi bir can simidi olarak devreye girebilir mi ?

Fatih transfer edilirse , bundan rahatsızlık duyacak olan kulüp görevlileri istifasını sunup çekilebilir mi ?

Şahsen , devre arasında Fatih'in takıma katılmasını uygun görmüyorum . Sezon sonu şartlar daha iyi olacaktır .

benim yazdıklarına bir dediğim yok itirazım sadece bu paragrafa yanlış anlama...

Hekimoğlu
07.10.2009, 12:53
[QUOTE]Fatih transfer edilirse , bundan rahatsızlık duyacak olan kulüp görevlileri istifasını sunup çekilebilir mi ?

Çekilebilirler, bence mahsuru yok.Fakat son gün Fatih Tekke'yi almaya çalışarak aylarca süren Fatih Tekke hakkındaki olumsuz demeçlerini adeta yalanlayanlardan da bu beklenmez.

Serdar A
07.10.2009, 13:01
farabi sen eğer fatihin devre arasında takıma gelmesinin sakıncalı olacağını söyleyebiliyorsan bunun karşılığındada eleştiriye uğramayı normal karşılaman gerekirdi...

Eleştiriden yana bir sıkıntım yok . Söylemediğim bir şey için töhmet altında kalmak ne ola ki ?

Fatih'in kulübümüze yararlı olabileceği şartlar var, zararlı olabileceği şartlar da ... Kulübün hangi durumda olacağını yaşayıp göreceğiz .

Kaldı ki benim söylediğim bunun da ötesinde , Fatih sevgisinin sahadaki futboldan çok farklı amaçlara dönük kullanabileceği yönünde . Ortada böyle bir olasılık var , dillendirmek istedim . Bunu da bana 3. defa yazdırıyorsun .

Senin gibi insanların kullanılma olasılığı var , bunu bilmeni isterim . Ben Fatih Tekke transferine kayıtsız şartsız destek verenlerden değilim , ama bilmeni isterim geçen sezonun 3. çeyreğinden itibaren bu takımın Fatih gibi bir oyuncuya ihtiyacı olduğunu savundum . İspatı yine bu forumun sayfalarıdır .

Sabah bir başka forum yazarımıza aynı konuya ilişkin özelden cevap yazdım ; benim önceliğim şahıslar değil , Trabzonspor'dur . Kulübün yürütmesinde sorumlu olanlar kimler ise transfer döneminde yaptıkları planlara ve kulübün ekonomik koşullarına saygı duyulması gerektiğini de çokça yazmışımdır . Ta ki , dönemin koşulları içerisinde birinci derece ihtiyacımız olmayan sol kanata , üstelik paramız yok denilen bir dönemde 6 milyon tlye yaklaşan masrafı tek kalemde çıkarana dek .

Dolayısıyla bu zincirleme hatalarda ( Gabric'in futbolculuğu ile alakalı her hangi bir şey söylemiyorum , ayrıca tartışılır ) sorumluluk sahibi insanların , yaptıkları sonucu( yahut yapmadıkları) kulüp çok sıkıntılı bir sürece girerse , onları ipten alacak olan 6 ay evvel yapılması gereken bir icraat olmasın . Böyle bir hata ve böyle bir hata sonucu taraftarca yanlışların bir doğruya silinmesi gelecekte başımıza başka işler açar .

İşte bu sebeple , ilk mesajındaki deyime dönersem , kafasını duvara olacak olan kim , bir oturup düşünün derim .

macuka
07.10.2009, 13:01
Ne Fatih miş be, Trabzonspor un kurtulusu bir topcuya kalmıs sa büyüklük kavramı nedir? Büyük olan kim TS mi, Fatih mi?

Doğan Şahin
07.10.2009, 13:52
http://www.radyotvonline.com/Players.aspx?ID=17
Fatih Tekke röportajı bant yayını

Recep Alkan
07.10.2009, 13:52
evet Trabzonspor yatma yeri değildir. ne demek bu performansın devam ederse avrupada oynamaya devam ederim demek.çok saçma açıklama yapmış.ikincisi nihatla fatihin yaşıda bir değil.ki beşiktaşta ederinden çok fazla bir ücret verdi nihata.fatih gelirse 32 yaşından sonra 1600.000 euro garanti para ve 3 yıllık sözleşme istiyor. ve buna rağmen performansım düşerse gelirim diyor.Her zaman bahsettiği Trabzonspor aşkı bu mu?. eğer öyle bir düşüncesi varsa gelmesin.ben sahada kendini yırtan umut'a razıyım.hiç olmazsa mücadele ediyor derim...

Zaten hiç kimse Trabzonspr yatma yeridir demedi, ama ortada çok açık örnekler var. Bunlara gözler kapanıyorsa ben bundan kasıt ararım. Antep maçı sonrasında yazdığı ilk şey sahadan çıkan oyuncularımız içinde sadece Gabriçin utanma duygusu yaşadığı idi. Eğer maç sonu görüntülerine bir daha ulaşabilirseni, bir onun birde diğer topçuların hareketlerine ve surat ifadelerine bakın. Sahanın en çalışkan ismi olmasına rağmen kafası yerden kalkmadı çıkana kadar. Diğerleri ise antepli oyuncular ile formna değiştirme çabası içinde idi. Eğer Trabzonspor yatma yeri değilse bunu lütfen şu anda Trabzonspor da oynamayan birine değil, Başındaki yönetiminden utanmadan hala sahada gezenlere bir söyleyin, sırası geldiğinde Fatih de eğer böyle birşey yaparsa nasibini alsın. Bakın o zaman yanınızdamıyız değil miyiz?

Fatih ile nihatın yaşı bir olmasa ne olur, biri müzmin sakat, senin aklın kesiyor mu sağlam bir nihatı villereal bıraksın ??? 1-2 sene önce nihat için ortada dönen 8-10 milyonlar gitti bu sene 4 milyona iş bitti. Avrupa kulüpleri bizim kadar salak deil. (Lafım kulüp bazında şahis değil) Ama BJK müzmin sakat oyuncusuna 4,5 milyon bonservis, ilk yıl 3,5 2 ve 3. yıllarda ise 2,5 garanti para vereek sen Fatih gibi bir oyuncuya 2 milyon bonservisi çok göreceksin. Kimse bana bu işin hikayesinden dem vurmasın.

Ben Fatih konusund senin söylediğin para ve sene lafını hiç duymadım bilader, nerden duyduysan kaynak belirt eksik bilgilerimiz tamamlansın. Lütfen...

Fatih'in Trabzonsporluluğunu tartışabilmemiz için öncelikle onun kadar Trabzonspora birşeyler vermeliyiz. Bugün gitmesini açık ve net istediğim Sadri Şener için bile bu kadar mı Trabzonsporlu diyemiyorum ben. Ama sen bir açıklama ile adamın Trabzonsporluluğunu tartışır olmuşsun. Ben sana adam 1 Trilyon civarı parasını bıraktı ve istemedi bu kulüpten diyorum sen Trabzonsporluluk diyorsun. Gerçekten enteresan yorumlar bunlar.

Eğer mücadeleci umuttan memnunsak lütfen şikayette etmeyelim, bundan sonra yorumlarınızın daha sıkı bir takipçisi olacağım. Umarım bu umut ve mücadele konusunda ki düşünceleriniz gün geçip Trabzonspor gol atamamaya devam ettikçe değişmez.

Ne Fatih miş be, Trabzonspor un kurtulusu bir topcuya kalmıs sa büyüklük kavramı nedir? Büyük olan kim TS mi, Fatih mi?

Sayfalarca yazı yazdık ama anlatamadık, anlaşılmayacak da belli.

Bir adamı Trabzonspor'un üzerinde tutabilmemiz için bizim yani Fatihçilerin şunu söylemesi gerekiyor.

Fatih alınmadı ise kulübü kapatın, yada ben artık Trabzonsporlu değilim.

Ama biz ne diyoruz, Fatih'i almamak hatadır, hemde çok büyük hata. Almazsanız almayanlar olarak cezasını çekersiniz. Hemde ihtiyaç olduğunu bile bile.

Umarım aralarda küçük keliemer arayıp haklı çıkmaya çalışmazsınız bizi Trabzonsporlu değilde Fatihsporlu ilan eden arkadaşlarımız.

Saygılar;

Muhammed
07.10.2009, 14:06
Beşiktaş ile Trabzonspor'un verdikleri yıllık ücretleri karşılaştırmak doğru değil bence. Mesela onlar delgadoya 2,1 milyon euro veriyor biz colmana 650 bin euro veriyoruz.

İHTİLALL
07.10.2009, 14:18
Bazı arkadaşlar ,bazı hususları yanlış anlıyor..

İzninizle biraz açmaya çalışayım.
Fatih Tekke 19 yaşındayken Bayern Münih kulübüyle ön protokol yapmış,fakat bir Ç.Dardanel maçında ayğı kırıldığı için Bayern onun transferinden vazgeçmiştir..
Tekke ayağının kırılmasından çok bu transferinin yatmasına kahretmiştir,çünkü kendisini bütün dünyaya ispat etme güdüsü vardır..

Bu güdünün sebebide Trabzonspor'da rahatlıkla oynayabileceğini düşündüğünden o zamanlar sürekli yedek kalmasındandır(kadroda,Şota,Archıll,Hami,Hasan Özer vardı)
Bir röportajında Bracelona'da oynayabilirim,Avrupa'nın her takımında oynayabilirim demişti,taa Gaziantep'te forma giyerken..

Zenit'te biraz tutuk bir performans göstermesi, Zenıt'ın bu iddiasını tamamen karşılamaması ve orada başarılı olduğu zamanlar Türk medyasının tıpkı Trabzon'da olduğu gibi onu görmezden gelmesinden kaynaklanmaktadır..

Böyle büyük bir takıma gidemeyişinin sebebini haklı olarak milli takıma alınmayışında ,milli takımın seçicisinde armakta ve sitem etmektedir..

Formda olursam hala bu idealimden vazgeçmiş değilim hala inanıyorum demek istiyor..
Ama olmazsa artık vazgeçip Trabzon'da bu işi bitiririm diyor..
Yani Trabzonspor'a bir seçenek değil evi gibi,baba ocağı gibi bakıyor..
.....
Şimdi,
Tekke'ye fener,bjk,gs teklif yapmadımı zannediyorsunuz?
Bu kalitede İstanbul değil Trabzon diyen kaç oyuncu tanıyorsunuz?
Bu kalitede ve bu maliyetle, Trabzonspor'un alabileceği dünyada kaç oyuncu tanıyorsunuz?
El insaf....

Bir şey daha,
Fatih Tekke geldiği ilk maçta (Allah korusun)sakatlanıp oynayamayabilir,uzun süre yararlı olmayabilir..
Hiç önemli değil..
O son on üç yıldır çölleşen Trabzon arenasında vaha gibi..
O milyonlarca genç Trabzonspor'lunun masal kahramanı ..
O takım arkadaşlarının ifadesiyle sahada arkadaşlarına güç,rakibine korku veren..
O bir yıldız,
O bir fenomen..
Sahadaki performansıyla ölçülemeyecek bir fenomen..
Ve dünyadan bihaber duygusuz ,düşüncesiz ve zavallı bir yönetim..

İnsan sırf şu sevgiye sebep Fatih'i alırdı be..

lazo_61
07.10.2009, 14:19
FATİH TEKKE gelmesse (ki ben artık umudumu kaybettim) sene sonunda ki farkı görürsünüz...tabi ozamana görecek bi başkan ve adamları kalırsa

Mira_61
07.10.2009, 14:23
@İHTİLALL
Daha iyi anlatılamazdı.:alkış::alkış:

Sinem Yılmaz61
07.10.2009, 14:28
Bazı arkadaşlar ,bazı hususları yanlış anlıyor..

İzninizle biraz açmaya çalışayım.
Fatih Tekke 19 yaşındayken Bayern Münih kulübüyle ön protokol yapmış,fakat bir Ç.Dardanel maçında ayğı kırıldığı için Bayern onun transferinden vazgeçmiştir..
Tekke ayağının kırılmasından çok bu transferinin yatmasına kahretmiştir,çünkü kendisini bütün dünyaya ispat etme güdüsü vardır..

Bu güdünün sebebide Trabzonspor'da rahatlıkla oynayabileceğini düşündüğünden o zamanlar sürekli yedek kalmasındandır(kadroda,Şota,Archıll,Hami,Hasan Özer vardı)
Bir röportajında Bracelona'da oynayabilirim,Avrupa'nın her takımında oynayabilirim demişti,taa Gaziantep'te forma giyerken..

Zenit'te biraz tutuk bir performans göstermesi, Zenıt'ın bu iddiasını tamamen karşılamaması ve orada başarılı olduğu zamanlar Türk medyasının tıpkı Trabzon'da olduğu gibi onu görmezden gelmesinden kaynaklanmaktadır..

Böyle büyük bir takıma gidemeyişinin sebebini haklı olarak milli takıma alınmayışında ,milli takımın seçicisinde armakta ve sitem etmektedir..

Formda olursam hala bu idealimden vazgeçmiş değilim hala inanıyorum demek istiyor..
Ama olmazsa artık vazgeçip Trabzon'da bu işi bitiririm diyor..
Yani Trabzonspor'a bir seçenek değil evi gibi,baba ocağı gibi bakıyor..
.....
Şimdi,
Tekke'ye fener,bjk,gs teklif yapmadımı zannediyorsunuz?
Bu kalitede İstanbul değil Trabzon diyen kaç oyuncu tanıyorsunuz?
Bu kalitede ve bu maliyetle, Trabzonspor'un alabileceği dünyada kaç oyuncu tanıyorsunuz?
El insaf....

Bir şey daha,
Fatih Tekke geldiği ilk maçta (Allah korusun)sakatlanıp oynayamayabilir,uzun süre yararlı olmayabilir..
Hiç önemli değil..
O son on üç yıldır çölleşen Trabzon arenasında vaha gibi..
O milyonlarca genç Trabzonspor'lunun masal kahramanı ..
O takım arkadaşlarının ifadesiyle sahada arkadaşlarına güç,rakibine korku veren..
O bir yıldız,
O bir fenomen..
Sahadaki performansıyla ölçülemeyecek bir fenomen..
Ve dünyadan bihaber duygusuz ,düşüncesiz ve zavallı bir yönetim..

İnsan sırf şu sevgiye sebep Fatih'i alırdı be..

Gercekten cok güzel anlattin, fazla söze gerek yok, yüregine saglik :alkış::alkış:

matrix5782
07.10.2009, 14:39
fatih tekke alınırsa bence trabzonspora çok büyük katkı yapar

çünkü takımın

lidere

forvete

yanındakileri oynatacak bir topçuya ihtiyacı var

bunların hepsi fatihte mevcut

macuka
07.10.2009, 14:42

Bir adamı Trabzonspor'un üzerinde tutabilmemiz için bizim yani Fatihçilerin şunu söylemesi gerekiyor.

Ama biz ne diyoruz, Fatih'i almamak hatadır, hemde çok büyük hata. Almazsanız almayanlar olarak cezasını çekersiniz. Hemde ihtiyaç olduğunu bile bile.

Umarım aralarda küçük keliemer arayıp haklı çıkmaya çalışmazsınız bizi Trabzonsporlu değilde Fatihsporlu ilan eden arkadaşlarımız.

Saygılar;

Yok gayet iyi anlatmıssınız, sizin düsüncenize bende hak veriyorum, Fatih alınsa idi iyi olurdu, alınmamasının cezasını da basarısızlıkta bu yönetim cekmeli. Basarıyı ve basarısızlıgı görmek icin ise sezon sonunu beklemeli.

Ben sadece "o olmazsa olmaz zihniyetine" seslenmek icin öyle bir yazı yazdım.

BiZe HeR YeR 61
07.10.2009, 15:08
ne dediğimize dikkat edecez...sallamayacaz bol keseden...Üst üste 4 hafta gol attıktan sonra hakaret eder gibi çağırdık...son gün dinlemedi geldi...Oysa ki 'yaşlı, neden kadroda değil' bahaneleriyle alınmamıştı...Yine de ts'ye geri dönmeyi kabul etti...Hem de pazarlık yapmadan...Zenit vermedi bilindiği üzere...Bu kadar düz kafalılık olmaz...
O yönetimin beceriksizliği kardeşim...Düz kafalılığa gelince sen daha ağır basıyosun...!

matalar
07.10.2009, 16:39
Zaten hiç kimse Trabzonspr yatma yeridir demedi, ama ortada çok açık örnekler var. Bunlara gözler kapanıyorsa ben bundan kasıt ararım. Antep maçı sonrasında yazdığı ilk şey sahadan çıkan oyuncularımız içinde sadece Gabriçin utanma duygusu yaşadığı idi. Eğer maç sonu görüntülerine bir daha ulaşabilirseni, bir onun birde diğer topçuların hareketlerine ve surat ifadelerine bakın. Sahanın en çalışkan ismi olmasına rağmen kafası yerden kalkmadı çıkana kadar. Diğerleri ise antepli oyuncular ile formna değiştirme çabası içinde idi. Eğer Trabzonspor yatma yeri değilse bunu lütfen şu anda Trabzonspor da oynamayan birine değil, Başındaki yönetiminden utanmadan hala sahada gezenlere bir söyleyin, sırası geldiğinde Fatih de eğer böyle birşey yaparsa nasibini alsın. Bakın o zaman yanınızdamıyız değil miyiz?

Fatih ile nihatın yaşı bir olmasa ne olur, biri müzmin sakat, senin aklın kesiyor mu sağlam bir nihatı villereal bıraksın ??? 1-2 sene önce nihat için ortada dönen 8-10 milyonlar gitti bu sene 4 milyona iş bitti. Avrupa kulüpleri bizim kadar salak deil. (Lafım kulüp bazında şahis değil) Ama BJK müzmin sakat oyuncusuna 4,5 milyon bonservis, ilk yıl 3,5 2 ve 3. yıllarda ise 2,5 garanti para vereek sen Fatih gibi bir oyuncuya 2 milyon bonservisi çok göreceksin. Kimse bana bu işin hikayesinden dem vurmasın.

Ben Fatih konusund senin söylediğin para ve sene lafını hiç duymadım bilader, nerden duyduysan kaynak belirt eksik bilgilerimiz tamamlansın. Lütfen...

Fatih'in Trabzonsporluluğunu tartışabilmemiz için öncelikle onun kadar Trabzonspora birşeyler vermeliyiz. Bugün gitmesini açık ve net istediğim Sadri Şener için bile bu kadar mı Trabzonsporlu diyemiyorum ben. Ama sen bir açıklama ile adamın Trabzonsporluluğunu tartışır olmuşsun. Ben sana adam 1 Trilyon civarı parasını bıraktı ve istemedi bu kulüpten diyorum sen Trabzonsporluluk diyorsun. Gerçekten enteresan yorumlar bunlar.

Eğer mücadeleci umuttan memnunsak lütfen şikayette etmeyelim, bundan sonra yorumlarınızın daha sıkı bir takipçisi olacağım. Umarım bu umut ve mücadele konusunda ki düşünceleriniz gün geçip Trabzonspor gol atamamaya devam ettikçe değişmez.

Saygılar;
ben umut bulut bu takım için yeterlidir demiyorum.bu takıma fatih tekke gibi bir forvet lazım değil de demiyorum.yaptığım yorumları bi köşesinden tutup oraya vuruyorsun.fatihin sezon başında gelmesini en çok isteyenlerden biri de bendim.ama bu son açıklama fatih gibi trabzonsporun kaptanlığını yapmış bir sembol olmuş futbolcuya yakışmamıştır.bu açıklamayı fatih değilde bir başkası yapsaydı ne düşünürdün.örneğin caner erkin deseydi ki beni gs istemezse o zaman trabzonsporu tercih edebilirdim.bu futbolcuyu ister miydin??? ben şahsen caner değil zidan olsa istemezdim.işte fatih de performansım düşerse gelirim diye söyleyince taraftar olarak benim kalbim kırıldı açıkçası soğudum.dahası da var fener ve bjk nın teklifleri cazip değildi diyor.bizde helal olsun işte trabzonsporlu bu istanbul takımlarına gitmedi diye caka yapıyoruz.ama anlaşılan teklifler cazip olsa gidecekmiş yani.neyse gelir veya gelmez.iyi forvetmi çok iyi forvet.ama keşke bu açıklamaları yapmasaydı.....

Recep Alkan
07.10.2009, 16:56
Arkadaşlar öncelikle kimsenin yazısının bir yerine vurmuyorum. Yanlış anlaşılma olmasın lütfen. Dikkat edilirse bütün yazıya pragraf paragraf cevap vermeye çalıştım. Ama bir tarafında yazabileceğim yada bildiğim fazla birşey olması da açıkcası benim cuçum değil :)

İlk önce sevgili (abi) İHTİLAL sizinle nasıl oluyor bilmiyorum ama düşüncelerimiz bire bir uyuyor, Fatih konusunda yazdıklarınız içinde ayrıca teşekkürler. Okurken gerçekten zevk aldım.

MAcuka abi;

Ben Fatih başlığını ilk açan kişiyim, bir aralar o başlığın müdavimi oldum, sanki Fatih'in menejeri abisi gibi herşeye cevaplar verdim. Hatalı yanlarım da oldu biliyorum. Ama o başlıkta ben Fatih alınmazsa Trabzonspor olmaz, bırakırım tarzda mesajlar görmedim. Evet bazen tepkiler uç sınırlarda yaşadı, daha sezonun başında ortada bu kadar olumsuzluk yokken yönetimin kellesi istendi sırf Fatih işi dolayısı ile. Ama kimse taraftarlıktan vazgeçmedi. En fazla ürün ve kombine almamakla tehdit edildi. Ama inanın bu konuda en sert tepkililerden biri olan SERHAT isimli kullanıcı kardeşimiz bile yanılmıyorsam 5 adet kombine aldı :) Benim durumum kombineye izin vermedi ama bir tişört ve bir de forma aldım. Kredi kartı ve taraftar kartı da dahil. Anlatmak istediğim en katılarımız bile üzerimize düşeni fazlası ile yaptık. Onlar sadece Fatih transferinde elimizde bir koz bulundurmak istememizdi. Yanlış yada doğru.

Ben bu yönetime ram güvenmiyorum, hele ki Fatih konusunda asla. Son gün bir shov yaparak gönül almaya çalışanlar, 2 haftada atılan 9 golden sonra anlaşamadık naraları attılar. Yalanlar ortadadır.Eğer dediğiniz gibi sezon sonu beklenirse bu işin kesin yatma durumu var. Bunun 2 nedeni var;

1) Fatih'in her hafta atması,
2) Yönetimin bu konuda ki tutarsız davranışları.

Bu yüzden ortalık bu kadar toz dumanken bu iş en yakın zamanda bitirilmeli.

Matalar;

Benim yazıma alıntılayarak verdiğin cevaba, bende bir cevap vermek istemiyorum. Çünkü yazdıklarına en güzel yanıt İHTİLAL adlı üyeden gelmiş. Bende yazarsam aynılarını yazacağım, yazı kirliliğine gerek yok.

Şu kadar söyleyeyim Fenerbahçe Fatih Tekkeye 2-2,250 milyon euro arası bir para teklif etmiştir bu senenin başında. Artık bilmiyorum gene de anlaşamamış mıdır, yoksa gitmemiş midir.

Saygılar;

28TS61
07.10.2009, 16:56
"BEŞİKTAŞ VE FENERBAHÇE’NİN TEKLİFLERİ CAZİP DEĞİLDİ"

"Beşiktaş ve Fenerbahçe’den teklif aldım, ama yeni değil. Istediğimiz şekilde değildi.
Gerçekleşmedi. Bunları konuşmak artık yersiz."

demekki performansini begenmemisler.

Recep Alkan
07.10.2009, 17:00
Bu yazıdan bunu nasıl çıkardın.

Sence performansı beğenilmeyen bir adama baştan transfer teklifi yapılır mı ?

Sen önce adama teklif yapıp sonra mı performansını incelersin, yoksa önce adamı inceler, sonra mı teklif yaparsın ???

Valla insaf.

28TS61
07.10.2009, 17:02
Bu yazıdan bunu nasıl çıkardın.

Sence performansı beğenilmeyen bir adama baştan transfer teklifi yapılır mı ?

Sen önce adama teklif yapıp sonra mı performansını incelersin, yoksa önce adamı inceler, sonra mı teklif yaparsın ???

Valla insaf.

ben görüsmelerdeki performansindan demek istemistim

Recep Alkan
07.10.2009, 17:05
Bende diyorum ki bu sene başında Tekkeye 2 - 2,250 arası para teklif etti Fener !!!

Trabzonspor da 1,700 e rağzıydı !!!

Bence Trabzonspor'un performansı biraz düşük bu işlerde !!

Bu arada ortada gelmeye can atan bir oyuncu var, hiçbir oyuncunun yapmadığını yapıyor, ben gelmek istiyorum diyor ulusal medyanın önünde, içinde ana baba, evlat eş, memleket sevgisi yanmış tutuşmuş.

Ama sizin elinizde de çeşitli nedenler ile bu adamı almak istemeyen bir yönetim var.

Sizce bu adam Fenere gitse dahi hangimizin konuşma hakkı var ???

.....
07.10.2009, 21:06
Fatihin sözleşmesi adam gibi ne zaman bitiyor ? Biri öyle diyor biri böyle ben iyice şüpeye düştüm

Eğer Fatih sezon ortasında yine gelmezse benim için ikinci şok olacak.

danger00
07.10.2009, 21:09
2010 ağustosta bitiyor

matalar
07.10.2009, 22:28
Arkadaşlar öncelikle kimsenin yazısının bir yerine vurmuyorum. Yanlış anlaşılma olmasın lütfen. Dikkat edilirse bütün yazıya pragraf paragraf cevap vermeye çalıştım. Ama bir tarafında yazabileceğim yada bildiğim fazla birşey olması da açıkcası benim cuçum değil :)

İlk önce sevgili (abi) İHTİLAL sizinle nasıl oluyor bilmiyorum ama düşüncelerimiz bire bir uyuyor, Fatih konusunda yazdıklarınız içinde ayrıca teşekkürler. Okurken gerçekten zevk aldım.

MAcuka abi;

Ben Fatih başlığını ilk açan kişiyim, bir aralar o başlığın müdavimi oldum, sanki Fatih'in menejeri abisi gibi herşeye cevaplar verdim. Hatalı yanlarım da oldu biliyorum. Ama o başlıkta ben Fatih alınmazsa Trabzonspor olmaz, bırakırım tarzda mesajlar görmedim. Evet bazen tepkiler uç sınırlarda yaşadı, daha sezonun başında ortada bu kadar olumsuzluk yokken yönetimin kellesi istendi sırf Fatih işi dolayısı ile. Ama kimse taraftarlıktan vazgeçmedi. En fazla ürün ve kombine almamakla tehdit edildi. Ama inanın bu konuda en sert tepkililerden biri olan SERHAT isimli kullanıcı kardeşimiz bile yanılmıyorsam 5 adet kombine aldı :) Benim durumum kombineye izin vermedi ama bir tişört ve bir de forma aldım. Kredi kartı ve taraftar kartı da dahil. Anlatmak istediğim en katılarımız bile üzerimize düşeni fazlası ile yaptık. Onlar sadece Fatih transferinde elimizde bir koz bulundurmak istememizdi. Yanlış yada doğru.

Ben bu yönetime ram güvenmiyorum, hele ki Fatih konusunda asla. Son gün bir shov yaparak gönül almaya çalışanlar, 2 haftada atılan 9 golden sonra anlaşamadık naraları attılar. Yalanlar ortadadır.Eğer dediğiniz gibi sezon sonu beklenirse bu işin kesin yatma durumu var. Bunun 2 nedeni var;

1) Fatih'in her hafta atması,
2) Yönetimin bu konuda ki tutarsız davranışları.

Bu yüzden ortalık bu kadar toz dumanken bu iş en yakın zamanda bitirilmeli.

Matalar;

Benim yazıma alıntılayarak verdiğin cevaba, bende bir cevap vermek istemiyorum. Çünkü yazdıklarına en güzel yanıt İHTİLAL adlı üyeden gelmiş. Bende yazarsam aynılarını yazacağım, yazı kirliliğine gerek yok.

Şu kadar söyleyeyim Fenerbahçe Fatih Tekkeye 2-2,250 milyon euro arası bir para teklif etmiştir bu senenin başında. Artık bilmiyorum gene de anlaşamamış mıdır, yoksa gitmemiş midir.

Saygılar;

1. teklifler cazip olmadığı için gitmedim diyen Fatih'in kendisi.
2. sorduğum sorunun cevabını alamadım. Fatihin yaptığı açıklamayı başka bir futbolcu yapsaydı onu Trabzonspor da istermiydin.(hatta birde örnek(caner) uydurmuştum)
3. Fatih'i ben yine de seviyorum.Ama açıklamaları tam bir hayal kırıklığı malesef

Serhat
08.10.2009, 01:47
Vallahi soğudum herşeyden ...

Yılan hikayesine döndü bu iş...

Yiyormu yönetim??? Hadi sana bir fırsat doğdu... Formda Fatih'i istememek için bir fırsat...
Çık deki Fatih formda oldugu zaman bizi değil avrupayı seçti... Hadi yap bunu ... Burda yapanlar gibi...

Neyi tartısıyoruz cidden ya anlamiyorsunuz ya anlamak istemiyorsunuz... Fatih TEKKE'den bahsediyoruz arkadaşlar... Hangimiz bukadar iftira üstüne iftira atan kişilerin kendisine son dakikada formaliteden uzatılan transfer teklifine 10 dakikada evet der? Yada Fatih Tekke'nin futbolculugundan mi süphe duyuyordunuz? Fatih'in bu patlamayı yapacağını herkes biliyordu Advokat'ın gitmesiyle çıkışa geçeceğini herkes azbucuk tahmin edebiliyordu... Nedeni açık... Fatih TEKKE uşaklar... Yapmayın...

Fatih Avrupa masalını yönetime göz dağı olarak kullanmıştır (bence)... Ben oraya gelirsem ilk tercihim Trabzonspordur deyimiyle neyi anlatıyor bi düşünün... Ki kendisini hala almamakta ısrarcı olduklarını bile bile bunu söylüyor... aradaki çözümlemeyi siz yapın ve anlamamakta ısrar etmeyin... Fatih bu işi kuralıyla oynamaya çalışan yönetime kuralıyla cevap veriyor ve bence haklıdırda...Hiç yoktan karşıdakilerine iftira atmıyor! İstemek veya istememek kişilerin kendi öz iradesine kalmış bi şey... Tıpkı yönetimin yaptığı gibi...

Şuan koz yönetimin elinde vursun masaya yumruğunu ... Hadi Hacısalihoğlu ! Yap o bildik güzel açıklamanı... Sıra sende... Alıştık nasılsa... Burda yazılan çizilene alıştığımız gibi... Lanet olsun ! Hemde binlerce ...

ugurozturk
08.10.2009, 02:36
Fatih Tekke kalitesinde bir forveti Trabzona parayla getiremezsin... Adam ucagin penceresinden Trabzonu gordugu gibi ilk ucakla geri doner...

Getirdigin adama verirsin 7 milyon avro; onunda akli istanbulda kalir. Ornek: Gokhan Unal.

Ben de Fatih Tekke gelmedigi icin son ana kadar kombine almadim. Sivas macinin gaziyla dayanamadim gittim maratondan, hemde kotu yerlerden, 3 tane aldim. Pisman degilim ama su da bir gercek ki Fatihin gelebilme ihtimaliyle yasiyorum.

Trabzon sehri bugunkunden daha iyi bir kadro kuramaz. 96nin sartlari yok. 96'da turkiyenin en iyi 4-5 sehrinden biriydi trabzon. su an kayseriden antepten samsundan bile sehir olarak daha geri. cunku 15 yildir yerinde saydi.

Fatih Tekkeden baska cikis yok; yoksa formasi 4. olan TS'min 3.luk hedefiyle gecer omrumuz.

Recep Alkan
08.10.2009, 07:49
1. teklifler cazip olmadığı için gitmedim diyen Fatih'in kendisi.
2. sorduğum sorunun cevabını alamadım. Fatihin yaptığı açıklamayı başka bir futbolcu yapsaydı onu Trabzonspor da istermiydin.(hatta birde örnek(caner) uydurmuştum)
3. Fatih'i ben yine de seviyorum.Ama açıklamaları tam bir hayal kırıklığı malesef

Arkadaşım ben sana cevabını defalarca verdim.

Serhat ne diyor bence Fatih yönetime yönetim ağzı ile cevap veriyor. En doğru tespit bu.

Gelelim sorularına ;

2) Fatih'in söylediklerini senin anladığın çerçevede düşünürsek istemezdim. Ama ben Sadri Bey'in her sıkıştığında bırakırım tehditleri ile Fatih'in bu söylemlerinin arasında hiçbir fark görmüyorum, birisi diyor ki, kardeşim iyi teklif gelsin basar başka yere giderim, diğeri diyor ki, burda istediğimi yaptırmıyorlar, tam yetki vermiyorlar, biraz da kuyruğum sıkıştı ben bırakıyorum. Sence farkı var mı ?

Hepsini geçtim, tekrarlıyorum, bu senenin başında Fener ile Fatih'in menejeri görüştü, ciddiyetini bilmiyorum, belki TS Yönetimine göz dağı vermek için belki gerçekten konuşuldu. Ama Fenerin niyeti ciddi idi. Bundan eminim. (Fatihin menejerinin niyeti?) Ve ortada dönen rakamlar 2 milyon civarı idi. Yani Rusya da aldığı paranın aynısı. Ama adam Trabzonspor da bazı yönecilerin tabiri ile 1700 istedi. Çok şey istemiyorum, hepimiz akıllı uşaklarız, yap aradaki hesabı, teklifin iyi mi kötü mü olduğuna sen karar ver. Fatih bilmiyor mu Türkiyede hiçbir takımın kendisine yıllık 3 veremeyceğini.

Ben daha başka birşey söylemek istemiyorum, çünküğ biliyorum ki bu başlıkta gelmesin yeter be diyenler geldiğinde gollerine işlk sevinenler olacaktır. Bu başlıklarda çatır çatır saçma sapan sözler ile bize muhalefet olmay çalışanlar aylardır bu forumda yoklar. Herkesin niyeti de amacı da belli.

Trabzonspor yönetiminin aylarca anlaşamadığı Fatih Tekke ne hikmetse son gün 10 dakika da evet diyor, yönetim shovunu yapıyor. Ama gel gelelim herşeye evet diyen Kaptan yine suçlu olup bir sürü saçmalığa maruz kalıyor.

Biz gerçekten en doğrusunu biliyoruz.

Saygılar;

devilkid
09.10.2009, 00:05
birazdan ntvsporda roportajı varmış..

futbalski60
09.10.2009, 00:20
Galatasaray yerli forvet arıyor muhtemelen yine Fatih Tekke'nin kapısını çalacaklardır.

Celil Köse
09.10.2009, 00:41
Ntvspor da birazdan kralın röportajı yayınlanıcak..

Serhat
09.10.2009, 00:58
Aynen hocam aynen... Gaysenin eğer gelirse bu son iki yıl içinde üçüncü Fatih TEKKE Operasyonu olacaktır ki, bu sefer Fatih'in Trabzonsporluluğunuda tartışılır pozisyona sokanlar olacak. Sonrasında olası bir gayse seferinde ise denilmeyen bırakılmayacak ona...

Umarım akıllı davranırız... :)

atomania
09.10.2009, 01:05
''Söylediğimin tersi çıkıyor!''

A Milli Takım kadrosunda olmaması basında son dönemde çok yer alan Fatih Tekke, sözlerinin çarpıtılmasından şikayet ederken, aynı konuların sürekli gündeme getirilmesinden duyduğu rahatsızlığı dile getirdi..
09 Ekim 2009 , 00:25
YorumlarArkadaşına GönderFacebook'ta PaylaşYazdır

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Türkiye
Fatih Tekke'nin NTV Spor'a verdiği röportajdan Ajansspor tarafından derlenenler şu şekilde:
A Milli Takım kadrosunda olmaması basında son dönemde çok yer alan Fatih Tekke, son dönemde çıkan bazı açıklamalarını yalanladı. Konuşmalarının yanlış yöne sevk edildiğini ifade eden Tekke; "Fatih Terim ve milli takım zor durumda diye bunu kullanıyorum düşüncesi bile hoş değil. Ben bunu hakaret kabul ederim. Ben sadece 3 yıl önce ne söylediysem, o röportajım da aynı şeyi söyledim” dedi.

3 büyüklerde olmadığı için milli takıma seçilmediği ifadesini ise yalanlayan başarı oyuncu, “Böyle bir ifade bana ait değil, 15 yıldır böyle bir ifade kullanmadım. Röportajda kime konuştum onu da bilmiyorum, bu nedenle bir şey diyemem.. Sadece 'Fenerbahçe'de olsaydın oynarmıydın?' diye soru yönelten arkadaşa; ‘Sizce’ dedim.. Böyle bir ifadem yok yani” diye konuştu.

Bu konuda kamera karşısına geçme nedeninin ağzımdan çıkan bazı haberleri düzeltmek olduğunu ifade eden başarılı futbolcu; “Ben bir şey söylüyorum ertesi gün tersi çıkıyor, tersi vurgulanıyor. Ben de bıktım bundan. Zaten konuşmayı seven bir adam değilim. Bu tür ucuz konularda konuşmayı da hiç sevmiyorum. 3 yıldır aynı konular” ifadelerini kullandı.

Terim’in ve milli takımın durumunun kritik olduğu durumda konuşmanın kendisini rahatsız ettiğini de ifade eden golcü futbolcu, sözlerini şöyle noktaladı;
“Benim milli takım adına şuanda sadece dualarım olabilir.. Zaten tüm kalbimle dua ediyorum. Yine söylüyorum, neden milli takıma alınmadığımı bilmiyorum. Ama bunlar sadece milli takım kötü durumda olunca konuşuluyor. Ben Fatih Tekke olarak her zaman ‘milli takımda olmanın ölçüsü nedir’ sorusunu soruyorum. Bunu bana kişisel olarak da, tv ekranıyla da söyleyebilirler. Ölçüsü yetenek mi, performans mı, sağlık durumu mu, oynadığı takım mı? Bunu sağlayan şey nedir, bilemiyorum..”

Adil ÖZGÜR
09.10.2009, 11:27
Az önce NTV Spor haberlerinde Fatih TEKKE ile program yapmış, onu seyrettim, bugün peyder pey bu haberi verecektir, izlenmesinde yarar var.

Külünkoğlu
09.10.2009, 11:37
Dün akşam eski ünlü bir futbolcu ve ünlü bir yazarla Ortaköy'de beraberdik. Kulüp başkanının özel isteği üzerine Fatih Tekke ile İstanbul'da akşam yemeğinde görüştüğünü Fatih Tekke'nin kendisine net şekilde "Trabzonspor'dan başkası mümkün değil, olmaz, olamaz" dediğini, böyle sevgi de görmediğini söyledi.

Yani Fatih Tekke cephesinde değişen birşey yok. :)

Atılay
09.10.2009, 11:39
Dün akşam eski ünlü bir futbolcu ve ünlü bir yazarla Ortaköy'de beraberdik. Kulüp başkanının özel isteği üzerine Fatih Tekke ile İstanbul'da akşam yemeğinde görüştüğünü Fatih Tekke'nin kendisine net şekilde "Trabzonspor'dan başkası mümkün değil, olmaz, olamaz" dediğini, böyle sevgi de görmediğini söyledi.

Metin abi ağzından bal damlıyo amin amin :)

Recep Alkan
09.10.2009, 12:29

bunu ben söylediğimde hala dayı haberleri söyleme burda dendi, ama ünlü yazar diyince herkes inanıyor.

Abi var mı tanıdığın gazeteci bellgesi verebilecek birisi :)

Ayhan Yüksek
09.10.2009, 13:40
Seviyorum seni be Fatih Tekke, gözümde dahada büyüyorsun, ''Trabzonspordan başkası olmaz ve olamaz'' gurur duydum gözlerim doldu,sen gerçekten has Trabzonsporlusun.

İHTİLALL
09.10.2009, 14:01

Böyle bir oyuncuyu,
Böyle bir yıldızı,almayarak..
Bu kadar bariz olabilecek bir pozitif durumu,bugünkü 6. haftada lige havlu atmış rezil duruma tercih eden,
Üstelik bu rezil durumu oluşturmak için yüz milyondan fazla para harcayan bir yönetimin artık iyiniyetine zerre kadar inanmıyorum..
Güvenmek şöyle dursun..

Sinem Yılmaz61
09.10.2009, 14:07
Seni Seviyoruz bee Kral, hatta asigiz sana :) Bir insan memleketine bu kadar mi asik olur yaa, helal olsun sana :)
Senin gibisi birdaha gelemez, cünkü sen TEK sin...Seni cok özledik, lütfen gel artik!!!!

Cem Akyüz
09.10.2009, 14:31
Fatih Tekke..Her geçen gün gözümde dahada büyüyorsun..Ocakta seni bu forma altında görmek için sabırsızlanıyorum

Mesut
09.10.2009, 14:53

2 gündür kafam allak bullak oldu bu fatih nasıl bogle bir açıklama yapar diye neyse bu açıklama rahatlatdı beni

ergin cesit
09.10.2009, 20:10
kralsın be kral

Ali Tunahan Güllü
09.10.2009, 20:14
Bekliyoruz,Özledik Seviyoruz seni Kral..

Kaan
09.10.2009, 22:20
Tekke: Trabzonspor'da sorun var

Trabzonspor eski takım kaptanı Fatih Tekke 'den çarpıcı açıklama…

http://www.haber61.net/images/news/18041.jpg

Eski kaptan Fatih Tekke, Trabzonspor'un iyi oynamadığını söyledi.

Kaptan Tekke, gönlünün her zaman Trabzonspor'dan yana olduğunu ifade ederek” Trabzonspor böyle oynamamalı daha baskılı oynamalı” dedi.

TRABZONSPOR'A HAYIR DEMEM

Kaptan Fatih Tekke her zaman Trabzonspor'da oynamak istediğini belirterek ” Ben Trabzon'da doğdum. Bana Trabzon Fatih Tekke kimliğini verdi. Maddi ve manevi bir şey kazanmışsam bu Trabzonspor sayesindedir. Ne zaman çağırırlarsa giderim. Bugün Trabzon'u özlüyorum.Yarında özleyeceğim.Futbolu bıraktıktan sonra taraftar olarak onları destekleyeceğim. Fakat benim şuan oynadığım bir kulüp var. Ayrıca sözleşmem da Ağustos ayında bitecek. Ancak Ocak ayında da ara transfer dönemi var. Şayet Trabzonspor, kulübümle anlaşılırsa ben Trabzonspor'a hayır demem. Ben konuşuyorum insanlar farklı şeyler söylüyor. Ben de bunları düzeltmek için tekrar konuşuyorum” dedi.

TRABZONSPOR'DA SIKINTI VAR

Trabzonspor'un şuan ki durumu başarısız olduğunu ifade eden Fatih Tekke “Trabzonspor kadro olarak ve iyi isim olarak iyi ancak sahada iyi değil. Oyun alanındaki formatında sıkıntıları var. Takım kurgusu olarak ve oyunsal olarak bir sıkıntı olduğu aşikar görünüyor. Trabzonspor'da bir problem var. Oyuncular kaliteli ve ellerinden geleni yapıyorlar. Fakat sonuçlar istedikleri gibi değil. Trabzonspor daha iyi oynayabilir. Şampiyonluk hedefi olan bir takım bu tarz oynamamalı. Daha baskılı oynamalı. Gerçi sakatlıklar da var. İdeal 11'in kurulamaması da onları olumsuz etkiliyor” diyerek şunları söyledi:

“Bunun haricinde geçen sezonla aynı takım ama geçen sezonki gibi olmayan bir coşku var. Bu hem kulübün kendisinde hem de oyuncularda var.Trabzonspor'un şimdi önünde Galatasaray gibi çok önemli bir maç var.Bu maç beklide Trabzonspor'un bir yıllık sıralamada ki yerini belirleyecek maçlardan bir tanesi. Böyle de abartmak istemiyorum ama, böyle bir maçtan galibiyetle ayrılırsa ki inşallah ayrılır. Daha sonra Trabzonspor bir seri yakalayabilir”

Kaynak: http://www.haber61.net/images/news_source/10.jpg

esra61
09.10.2009, 22:22
inşlh kazanırız bu maçı büyük kaptan........

Miraç Atalay Çiftçi
09.10.2009, 22:24
Bu konunun arkasında kalan birşey var mı hala?

A.Gökhan AKIN
09.10.2009, 22:49
Kaptanı her gördüğümde ve trabzonsporda oynamadığı gerçeği aklıma bir kez daha dank ettiğindeciddi ciddi gözlerim doluyor ve unutmaya çalışıyorum

Serhat
09.10.2009, 23:10

Bir daha okumakta fayda var ... Aradığınız bütün cevaplar burda mevcut...

Laf sokanlara ve Trabzonsporlulugunu yargılayanlara en güzel cevap olsa gerek.

Trabzonspor taraftarı ilkkez bukadar çoğunlukta bir konuda birleşti. Bu kadar çoğunluğun sesine kulak tıkamak zaten büyük bi güven kaybı yaşayan yönetimin temellerinin sarsılmasına sebebiyet verdi...

Telafisini sezon başında herkes söylemişti, ama olmadı. İnşallah taraftara yüz cevirmekten vaz geçerek Kralı en kısa zamanda Bordo-Mavi asil renklere yeniden kazandırırlar. Avni-Akerdeki imzayıda beraber görürüz ;)

Ali Tunahan Güllü
09.10.2009, 23:16
Ocak ayını bekliyoruz İnşallah 'Sevenler Kavuşacak'..

Süleyman Sofu
10.10.2009, 08:41
sinek küçüktür mide bulandırır hesabı bizim bazı i... basının işine geleni yazıp işine gelmeyeni sümenaltı etmesinden dolayı konular hep karışıyor adam gibi söyleneni yazsalar eminim FATİHTE ertesi gün tekrar konuşmak zorunda kalmayacaktır.Ama adam 2 safyalık söz edipte bunların içinden cımbızla seçip yazarsalar işlerde böyle karışır.Herneyse Allahtan tekrar açıklama yaptıda bazı arkadaşlarımızın içinde doğan kuşkuda dağıldı...

Umudumu kaybetmiyorum ve bekliyorum Ocak ayına kadar kim gider kim kalır bilmiyorum ama ben Fatih ve Gökhanı yan yana seyretmeyi çok istiyorum...

Süleyman Sofu
10.10.2009, 08:45
Şayet Trabzonspor, kulübümle anlaşılırsa ben Trabzonspor'a hayır demem. Ben konuşuyorum insanlar farklı şeyler söylüyor. Ben de bunları düzeltmek için tekrar konuşuyorum” dedi.

İ.... basın bunuda yazınnnnnnn

ergin cesit
10.10.2009, 18:31
bekliyoruz seni kaptan ocak ayı gelende fatih golü atanda yıkılıyi avni aker

Gordon Freeman
10.10.2009, 21:39
Ocaktaki yalanı dört gözle bekliyorum.bakalım yeni bahanemiz ne olcak Tekke yi almamak için.
Gerçi Fatih Rusyada çoştu takımı bırakmayabılır.Bizimkiler de Zenit birazcık direnince hemen vazgeçer.Yarın da gazetede yöneticilerimizden birinin şu açıklamasını okuruz "çok uğraştık ama klübü bırakmadı".

izzet
11.10.2009, 10:10
Fatih Terim icinde Milli Takim bölümünde ayni konu acilabilir.

atomania
11.10.2009, 11:53
Devrim lazım...

Sergen Yalçın
Sergen Yalçın
11 Ekim 2009 Pazar
Sakın kimse çıkıp da bana “Bosna kazanınca, bizim çocukların morali bozuldu, ondan oynayamadılar” demeye kalkmasın.. İşin psikolojik bölümünü anladık.. Peki ya kimyasal bölümü.. Dünkü maç, Milli Takım’ın neden bu hallere düştüğünün açık bir göstergesi değil mi? Ne kadar üzülsen de, kıvransan da, ciddiyeti elden bırakmaman lazım.. Ama bu takım eleme maçları sürecinde ciddiyetle hiç tanıştı mı? Ben görmedim.. Bize selam veren herkese puan dağıttık.. 7 puan geriye düştük, şimdi de ağlıyoruz..

Ağlamayalım da önce aynada halimize bakalım.. Gerçeklerle yüzleşelim:

GERÇEK 1: Kendimizi dev aynasında görmeye bayılıyoruz.. Euro 2008’den beri söylemekten dilimde tüy bitti: Bizim elimizde öyle ahım şahım futbolcu yok.. Şu kadroya bakın, 35 yaşındaki Yusuf’tan, G.Saray maçında iyi oynamış Ceyhun’dan, Beşiktaş’ta 8’de sıfır çekmiş Nihat’tan, sakatlıktan yeni çıkmış, ayakta duracak hali kalmamış Hamit Altıntop’tan, Stoke City’de bile doğru dürüst siftah yapamamış Tuncay’dan medet umuyoruz.. Ne hakla!

BABASININ ÇİFTLİĞİ Mİ?

GERÇEK 2: Oyuncu seçimlerimiz yüzde 100 yanlış.. Milli Takım bu kadar keyfekeder yönetilir mi Allah aşkına! Bu Ceyhun Milli Takım oyuncusu değil ki.. Eğer öyleyse şimdiye kadar niye almadın? Ya da niye 45 dakikada çıkardın? Avrupa sahasını ancak böyle bir jestle görebilirdi, gördü işte.. Ama Ceyhun’dan gol atmasını beklerken, Zenit’te leblebi gibi gol atan Fatih Tekke’yi aklına bile getirmiyorsun.. İşin kötüsü, Fatih gibi adam dışlanırken kimseden de ses çıkmıyor.. Normal karşılanıyor.. Federasyon da seyrediyor.. Yok mu ‘Ne yapıyorsun hoca?’ diyecek bir yönetici?

GERÇEK 3: Belçika’da hiçbir numara yok. 2 çabuk adamları var ilerde.. Onlara karşı bile 5-6 yüzde 100 gol pozisyonu veriyoruz. Bize sorsan ‘2050’nin takımıyız’ ya, kimsenin kılı kıpırdamıyor.. Üst düzey oyuncularım olmadığı gibi, bir oyun planımız, çağdaş bir taktiğimiz de yok.. Hep aynı adamlar, babalarının çiftliği gibi, kangren bile geçirseler sahadalar. Ayıptır yahu!

GERÇEK 4: Üst üste 2 turnuvada başarı kazanamıyorsak, Türkiye olarak istikrarsız bir ülkeyiz. Kabul edelim. 2 ileri gidersek, 1 de geri gidiyoruz. Organizasyon kuramıyoruz. Ama hep laf, hep laf.. Terim istifa etti. Türkiye bu hale düştükten sonra etse ne olur, etmese ne olur.. Bu iş böyle gitmez, acil eylem planı üretmeliyiz ve futbolumuzu yeniden yapılandırmalıyız..

atomania
11.10.2009, 11:59
Bu da Erman Toroğlundan:

Milliler, 2010 Dünya Kupası finallerine gidemeyerek büyük bir hayal kırıklığı yaşattı... Fatih Terim ve futbolculara en radikal eleştiri Erman Toroğlu'ndan geldi...

Toroğlu, sadece istifa eden Terim'in değil tüm kadronun gitmesi gerektiğini şu sözlerle dile getirdi...

"Fatih Terim Belçika maçı öncesi istifa etmeliydi. Maçtan hemen sonra istifa etmezse maaşa oynuyor demekti... O zaman kendi kaybeder... Nihat kendi takımında yok Milli Takım’da... Fatih Tekke leblebi gibi gol atıyor elemeler boyunca yok... Ceyhun, Yusuf Milli Takım’da...

Bizim bu kolay gruptan çıkamamamızın baş sorumlusu Fatih Hoca’nın yanlış kadro seçimidir...

Yabancı hocaya karşıyım ama bu saatten sonra Piontek, Derwall dönemi gibi adı olan bir hoca getirilmeli. Malzemeciye kadar tüm kadro değiştirilmeli. Bu kadro çok yıprandı..."

atomania
11.10.2009, 12:00
herkes Fatih Tekke gercegi görüyordu. Bir bizimkiler birde Fatih Terim görmüyordu.

Serdar A
11.10.2009, 13:00
Kusura bakmasınlar , Fatih Terim son iki maçı kazansıydı , bu vatandaşların tek satırında milli takım ambargosu konan futbolcuların adı geçmezdi .

Fatih Terim'in işi bıraktı , şimdi bazıları " ben zamanında o haksızlığa sessiz kalmadım" demiş olmak için " iş işten geçtikten sonra " iki satır bağışlamış .

O mevkiide kalem sahibi olmak için ön koşul iki yüzlülük . Hiç birini diğerinden ayırmak olmaz .

28TS61
11.10.2009, 13:01
dün nihatin cok rahat bir pozisyonda kafa vurusunu kaleciye nisanlarken seni getirdim aklima tekke

Kazım Uzunboy
11.10.2009, 13:17
Milli takıma gelecek olan teknik direktör kesinlikle çağıracaktır Tekke'yi.

Sinem Yılmaz61
11.10.2009, 13:18
Insallah bundan sonra Tekkemizi Milli Takimda görürüz :)

yorumsuz6117
11.10.2009, 13:19
Görevimi bıraktıktan sonra Türk futbolunu çok yakından ilgilendiren çok net ve çok çarpıcı bilgiler vereceğim bir basın toplantısı düzenleyeceğim. Ama bu basın toplantısını, maçlar bitip olaylar durulduktan sonra, gelecek haftasonuna doğru yapacağım" dediği bilgisini verdi.
Fatih Terim

Artık Fatih'ide neden almadığını açıklarsın herhalde..

Mustafa Çolak
11.10.2009, 13:23
Artık Fatih'ide neden almadığını açıklarsın herhalde..
Hiç Zannetmiyorum, Etse Bile Çoğulcu Bi Konuşma Yapr Geçiştirir.

Serdar A
11.10.2009, 13:23
Nur içinde yatsın , Allah gani gani rahmet eylesin , Karadeniz müziğininin medari iftiharı Erkan Ocaklı'nın bir şarkısı geldi hatırıma .

Bir futbolcuyu istersen böyle isteyeceksin der gibi . Biz ortalığı ayağa kaldırdık ama o ortalıktan bir tane Erkan abi çıkmadı maalesef.

WiVgYzfTkL8

61mehmet61
11.10.2009, 14:18
fatih tekkeyi Trabzonspor yönetimi görmüyor fatih terim görmemiş çok mu sorarım size?

Mustafa ÖZDEMİR
11.10.2009, 15:46
sergen e hak variyorum .babasının çiftliği gibi kullandı milli takımı .ayda 500 milyarıda aldı oh ne ala...

Serhat
12.10.2009, 01:18
Ulusal basındaki yazarlardan Fatih Hakkında sadece Mehmet Demirkol ve Rıdvan Dilmen zamanında Fatih TEKKE milli formayı hak ediyor dedi...
Hatta özel röportajdada baya kızarttılar Sinyor Terimi... Diğer yazarlarında söylediği doğru ama iş işten geçtikten sonra yazıp eleştirmelerini etik bulmuyorum ...
Zaman çok önemli bu anlamda ;)
"Zamanında nerdeydiniz?" derler adama...
Tıpkı bizim yönetimimize dediğimiz gibi... "Zamanında Nerdeydiniz ???"

KERİM
12.10.2009, 02:18
Sergen Yalçın ;

Oyuncu seçimlerimiz yüzde 100 yanlış.. Milli Takım bu kadar keyfekeder yönetilir mi Allah aşkına! Bu Ceyhun Milli Takım oyuncusu değil ki.. Eğer öyleyse şimdiye kadar niye almadın? Ya da niye 45 dakikada çıkardın? Avrupa sahasını ancak böyle bir jestle görebilirdi, gördü işte.. Ama Ceyhun�dan gol atmasını beklerken, Zenit�te leblebi gibi gol atan Fatih Tekke�yi aklına bile getirmiyorsun.. İşin kötüsü, Fatih gibi adam dışlanırken kimseden de ses çıkmıyor.. Normal karşılanıyor.. Federasyon da seyrediyor.. Yok mu �Ne yapıyorsun hoca?� diyecek bir yönetici?

.....
12.10.2009, 08:44
Helal olsun Sergen , iyi demişsin. hem de çok iyi.

Recep Alkan
12.10.2009, 10:58
Sergen Yalçın ;

Oyuncu seçimlerimiz yüzde 100 yanlış.. Milli Takım bu kadar keyfekeder yönetilir mi Allah aşkına! Bu Ceyhun Milli Takım oyuncusu değil ki.. Eğer öyleyse şimdiye kadar niye almadın? Ya da niye 45 dakikada çıkardın? Avrupa sahasını ancak böyle bir jestle görebilirdi, gördü işte.. Ama Ceyhun�dan gol atmasını beklerken, Zenit�te leblebi gibi gol atan Fatih Tekke�yi aklına bile getirmiyorsun.. İşin kötüsü, Fatih gibi adam dışlanırken kimseden de ses çıkmıyor.. Normal karşılanıyor.. Federasyon da seyrediyor.. Yok mu �Ne yapıyorsun hoca?� diyecek bir yönetici?

Fatihe kendi başkanı zamanında sahip çıkmamış, hangi federasyon sahip çıkacak !!!

.....
12.10.2009, 11:18
Recep abi Fatih in yarıda sözleşmesi bitmiyor mu ? tam bir bilgin var mı

BAHADIR33
12.10.2009, 11:30
Recep abi Fatih in yarıda sözleşmesi bitmiyor mu ? tam bir bilgin var mı
1 Ağustos 2010'da sözleşmesi bitiyor

.....
12.10.2009, 11:59
1 Ağustos 2010'da sözleşmesi bitiyor

biz heveslendik sezon ortasında gelecek diye , yoksa yine mi yatacak :S

Enes Ünal Kaya
12.10.2009, 12:05
Sezon Arasında Fiyatı Düşücektir Büyük öLçüde .. Biraz Para Verip Alabilir.. Aksi Takdirde Ztn Fatih Sezon Sonu Serbest Kalır Zenit Para Kazanamaz.. Zenit Fatihle Anlaşamazsa Sezon Ortasında Bırakmak Zorunda Kalır

Emre ÖZTÜRK
12.10.2009, 12:05
biz heveslendik sezon ortasında gelecek diye , yoksa yine mi yatacak :S

Zenit bedava gideceğine devre arasında azda olsa para kazanmak için bize satabilir Fatih'i. Mantıklı bir iş yapmış olurlar ama çok para isterlerse bizim yönetim kesin sene sonu bedavaya alırız düşüncesiyle ağustosu bekler.

hamucera
12.10.2009, 12:58
bazı oy uncular vardır ki para kazanamasa da kulübü bırakmak istemez. Fatih Zenit te şu an için bulunmaz bir nimet, yerine dever arası forvet almazlarsa para kazanmamayı göze alıp satmayabilirler

ugurozturk
12.10.2009, 14:39
fatih tekkeyi Trabzonspor yönetimi görmüyor fatih terim görmemiş çok mu sorarım size?

Trabzonspor baskani Fatih Terimden akil aldigi icin olmasin bu...

ugurozturk
12.10.2009, 14:40
Ulusal basındaki yazarlardan Fatih Hakkında sadece Mehmet Demirkol ve Rıdvan Dilmen zamanında Fatih TEKKE milli formayı hak ediyor dedi...
Hatta özel röportajdada baya kızarttılar Sinyor Terimi... Diğer yazarlarında söylediği doğru ama iş işten geçtikten sonra yazıp eleştirmelerini etik bulmuyorum ...
Zaman çok önemli bu anlamda ;)
"Zamanında nerdeydiniz?" derler adama...
Tıpkı bizim yönetimimize dediğimiz gibi... "Zamanında Nerdeydiniz ???"

Sergende demisti.

ugurozturk
12.10.2009, 14:41
bazı oy uncular vardır ki para kazanamasa da kulübü bırakmak istemez. Fatih Zenit te şu an için bulunmaz bir nimet, yerine dever arası forvet almazlarsa para kazanmamayı göze alıp satmayabilirler

Zenitte ocakta lig bitiyor, devre arasi degil...

İHTİLALL
12.10.2009, 14:46
Tekke'yi görmezden gelenler..
Duygu bütünlüğü arayanlar..
Yobaz filan deyip,yobazlığın babasını yapanlar..
Birbir dökülmeye başladı..

İşsiz güçsüz çakma sinyor..
Az kullanılmış..
Şimdi orta malı..

Vakit yatsı..
Mumlar birbir sönüyor artık..
Sizce sıra hangi yalancıda?..

Adem Erdoğan
12.10.2009, 14:49
Tekneler bir bir battı..:)

alma mazlumun ahını demişler..

Recep Alkan
12.10.2009, 15:17
Arkadaşlar Tekke'nin sözleşmesi Ağustos 2010 da bitiyor. Ocak ayı falan hikaye anlayacağınız. Bu zamanında birilerinin yine bizi uyutma taktiği olarak önümüze sürülen yalanlardır.

Gelelim sezon sonu beleşe gitme durumuna. Arkadaşlar iş inada biner ve Trabzonspor Zenite bunu bir tehdit olarak sunarsa emin olun Zenit bunu yemez. Çünkü adamların para umurlarında değil. Bizden 2-3 tane kuracak kadar paraları var. Yani sezon sonu beleşe gitmesi onlar için çok da birşey değiştirmez.

Hee bizimkiler almaya yanaşır mı onu bilemem.

isimsiz_61
12.10.2009, 15:54
çok şükür fatih terim istifa etti artık fatihim i alırlar takıma artık

yorumsuz6117
12.10.2009, 19:24
Rusya'nın Zenit St. Petersburg takımında forma giyen Fatih Tekke, Fatih Terim'in kendisine her zaman "Sağlam ol, yeter" dediğini; ancak kadroya çağırmadığını söyledi.
Fatih Tekke, Haftalık Haber Dergisi Aksiyon'a A Milli Takım'a neden çağrılmadığı, Rusya'daki yaşantısı ve Trabzonspor ile ilgili görüşlerini açıkladı.
Fatih'in kendisine sorulan sorulara verdiği cevaplar ise şöyle:
-Peki, ne oldu da Millî Takım'da değilsin?
Bilmiyorum ki. Hoca ismimin geçtiği sorulardan bile rahatsız oluyormuş ya. Birkaç kez "Fatih'i oynattık da ne oldu!" demiş. Bana o dönemlerde 'Sen sağlam ol, yeter' diyen kişi kendisi. Nasıl olacak? Kendi futbolculuğumu Fatih Terim'e mi ispatlayacağım? Gitsin sorsun Türkiye'deki hocalara, Türkiye'deki profesyonel futbolculara, hatta şu an takıma çağırdığı oyunculara. Onlara bir kadro yaptırsın; hangi hoca beni kadrosuna almaz, hangi futbolcu beni kadrosuna almaz?
-Terim'le aranızda bir fıtrat uyuşmazlığı mı oldu?
Hayır hayır. Birebir konuşmalarımızı oturup burada anlatsam dersin ki 'Yapma ya!' O bana hep 'Oğlum sen sadece sağlam ol, başka hiçbir şey düşünme. Başka hiçbir şey istemiyorum.' dedi. Teşekkür ediyorum kendisine. Bu sözleriyle güven vermiştir bana. Hayatım boyunca hiç böyle olmamıştım. İnanılmaz mutlu olmuştum. Ve 'Tamam, tam aradığım hocayı buldum. Bu bana güveniyor ve bundan sonra tam istediğim gibi oynarım.' demeye başladım (Duraklıyor)� Sağlam da oldum bir şey olmadı. İki senedir hep sağlamız, yine bir şey olmadı.
-Medyaya yansıyan soyunma odasındaki şaka doğru mu?
Evet doğru. Ama o şakadan sonra yine çağrıldım. Çağrılmamamın onla bir alakası yok. Hiç zannetmiyorum. O tarz şeyler birçok kampta olur. Şaka da olmasın mı yani?
-Sen şaka yapıyorsun ama hoca o şakaya çok kızmış�
Hoca baba gibidir, demiyor muyuz yani.
-Biz acaba futbolcu saklıyor mu...?
Ne saklaması! Tabii bunları konuşmak, bunları birilerinin benim ağzımdan okuması benim için hoş bir şey değil; ama doğrusu bu. Adaletsizlik yaptığımı da düşünmüyorum.
-Buraya seni izlemeye gelen Millî Takım yetkilisi oldu mu hiç?
Hiç olmadı. Fatih Terim 'Seni izlemeye gerek yok. Sen sağlam ol yeter.' dedi ya!
-Ve millî takım... Sana zor bir soru.
(Gülüyor) Sor bakalım.

-Ersun Yanal, Hakan Şükür'ü kadroya almadı. Ve o dönem sana sarıldı. Soru şu: Hiç, Ersun Yanal'ın Hakan Şükür'ü silme adına seni ön plana çıkarttığı hissine kapıldın mı? Ve o dönem Hakan'la beraber oynamak ister miydin?

Hakan Şükür, Türk futbol tarihinde golcü olarak akla gelecek ilk kişidir. Allah bunu ona nasip etti. Profesyonel yaşamış, çok çalışmış ve bu başarıları da hak etmiştir. Sorunun cevabına gelince� Hayatım boyunca kendimi biriyle asla yarışta görmedim. Oynadığım mevkide görmedim. Millî Takım'a gelince, ben 19 yaşında Altay'dan millî takıma gittim. En iyi olduğum dönemdi. Sadece iki maçta, o da sonradan oyuna sokuldum. Sokulup sokulmamanız, oyuna girip girmemeniz hiç önemli değil. Bize şu söylenmedi, 'al oğlum bu forma senin, sen bunu yaparsın'. Bunu bana ilk defa söyleyen Ersun hocadır. Onun döneminde grup maçlarında oynadığım 11 maçta Allah yedi gol nasip etti. Ben şunu da söyleyeyim sana: O, 11 maçın belki iki maçında çok iyi oynadım. Diğerlerinde normal düzeyde bile değildim. Neden biliyor musun? Çünkü millî takımda kendime güvenim sonlara doğru geldi. 'Burası benim takımımdır, artık ben bu işi götürürüm' demeye son dönemde başladım. Ne demek istediğimi futbol oynayan bilir. Ersun hoca öyle bir tercih yapmıştır, bu tercihi doğru mu yanlış mı bilmem. Ama en azından benden istediğini almıştır, çünkü yedi gol attım.

-O dönem sende bir baskı oldu mu? Sana bir baskı hissettirdi mi o değişiklik?

Nasıl hissettirmesin? Kimse şunu söylemiyordu: 'Fatih iyi oyuncudur, yapar.' Herkes, 'Hakan Şükür varken Fatih Tekke alınır mı?' diyordu. Her gol atamadığınız maçtan sonra eleştiriler 'Hakan Şükür niye yok?' tarzındaydı. Destek yoktu. Ben bunların kendimce tam üstesinden geldim derken, herkes "Fatih Tekke Millî Takım'ın forvetidir" demeye başlamışken, bu sefer Fatih Terim geldi. Hakan Şükür oynadı, Fatih Tekke tasfiye edildi.
-"MECBUREN TRABZON'DAN AYRILDIM"-

-Trabzonspor'un bir bakıma hamisiydin, takımın ağabeyiydin. Oradan buraya neden geldin?
Bu, çok konuşmak istediğim bir konu değil. Ne kulüp ne de benimle alakalı bir durumdan dolayı oldu bu. O gün bizim dışımızdaki olumsuz şartlardan dolayı mecburen Trabzon'dan ayrıldım.
-Ama neden Zenit? Çıkayım da neresi olursa olsun mu?
Evet, neresi olursa olsun dedim. Buraya gelmeden, Petersburg neresi, nasıl bir şehir, Zenit hangi takım, hiçbir şey bilmiyordum. Mesela çok iyi teklifler vardı altı ay öncesinden. Ama o zaman yönetim kurulu bırakmadı beni.
-Gurbeti tattın burada�

Evet ilk yurt dışı, ilk gurbet. Yurt içinde gurbeti yaşamıştım. Ama asıl gurbet orası değilmiş. Gazintepspor'da ve Altay'da oynadım. O dönem Trabzon'dan ayrılmak benim için gurbetti. Şimdi bakıyorum, ülkem hiçbir zaman benim için gurbet değilmiş. Asıl gurbet burasıymış.

-Takımdaki yabancılar da özlüyorlar mı memleketlerini?

Hayır. Burada bizim şöyle bir farklılığımız var: İnanç. İnanç, dünyaya bakışımızı çok farklılaştırıyor. Benim görüşüm bu. Bizim hayata bakışımız Avrupalı oyuncularınkinden biraz farklı. Biraz değil, çok farklı. Yoksa oyun aynı oyun, ilişki aynı ilişki. Fakat inanç noktasında olayları önemsemeniz, sizin duygularınıza yön veriyor. Olayı değiştiriyor. Özlem de bunların bir tanesi, gurbeti hissetmeniz de bunlardan bir tanesi, annenizi özlemeniz de bunlardan bir tanesi. Hangi Avrupalı oyuncu annesini özler de ağlar? Zannetmiyorum. Veya çocuğunu veya eşini veya köyünü� Bizim farklılığımız bu bence.

-Buraya ilk geldiğinde yalnız mıydın? Kulüp ilgilendi mi sesinle? Tesisler nasıldı?

Ben açıkçası ilk geldiğimde hayal kırıklığı yaşadım. Taraftar hariç her şey benim için hayal kırıklığıydı burada.
-Nasıl yani?

Takım yapılanması, takımın antrenman yeri, şusu busu, tesisleri her şey benim için hayal kırıklığıydı. Şu an bir nebze olsun iyi. Yavaş yavaş değişiyor. Artık sahalarımız düzeldi.

-Yaşadığın zorluklar� Mesela markette alışveriş yaparken zorlandın mı?

Ooo, çok. En büyük hatalarımdan biri tercüman tutmaktı. Rusçayı öğrenmeye çalışsaydım daha iyi olurdu. Markete tek başına gidemezsin. Yemek sıkıntı, dil sıkıntı. Daha önemlisi sahanın içi. Kampta, bir ay arkadaşlarınlasın, bir kelam etmiyorsun. Bu yabancıdır, buna yardım edelim diye bir şey de yok. O noktada çok sıkıntılar çektim. İdmandan eve, evden idmana bir hayat yaşadım.

-Aileni getirmediğin için pişman oldun mu?

Pişman değilim. Çünkü ailem olsa onlar da benim çektiğim sıkıntıları çekecekti.

-Onlardan ayrı kalmanın hüznünü yaşadın mı?

Muhakkak. İki tane çocuğum var (Fatih bu anda çok duygulanıyor. Bir ara gözleri doluyor ve derinlere bakar gibi boşluğa bakıyor). Bizim işimiz bu. Eşim de biliyor bunu. Artık çocuklarım da alıştı. Bu kolay bir şey mi? Değil. Çocuklarınızın büyüdüğü o anları kaçırıyorsunuz.

-Türkiye'ye sık sık gidip gelebiliyor musun?

Sakatlık oldu. Allah'tan demeyeceğim ama o dönem bayağı gitme şansım oldu. Onun dışında sezon sonunda gidiyorum.

-Takımda ilk günler zorluk yaşadın. Sonra�

Daha sonra İngilizce dersi aldım. Biraz anlamaya ve bir şeyler anlatabilmeye başladım. Şimdi ortam daha iyi yani.

-Önceki hocan Hollandalı Dick Advocaat'la yaşadığın problemler...

Buraya buranın en büyük transferi olarak geldim. İlk dört hafta dört maçta oynadım. Dört gol attım. Her şey güzeldi yani. Hatta hoca nasıl oynamalıyız diye bana sormaya başlamıştı. Kısa sürede 4 gol atmama rağmen şunu söyledim: 'Bu şekilde oynarsak benim gol atma şansım hiç yok.' 'Niye?' dedi. Anlattım, beni anlamadı; ama sonra anladı. Sahanın içerisinde çok büyük problemler vardı. Bana karşı takımdaki bazı arkadaşların farklı tutumları oldu. Bu sıkıntılar yüzünden altı ay sonra gitmeyi düşünmeye başladım.

-Oyuncular sana niçin farklı davranıyordu?

Ben bunu biliyorum. Nedenini hissediyorum. Ama bu bunun için oldu demem. Benim burada kavgalarım da oldu. Saha içinde de oldu. Hocayla da oldu. Hocanın bana çok farklı söylemleri de oldu. Bunları söylemem. Ama şu an bir problemim yok. Yani şunu söylemek istiyorum, ben asla futbolculuğumdan dolayı tepki çekmedim. Bunu biliyorum. Futbolculuğuma inanılmaz derecede saygı duyuyorlar.

-Sahada pas atmıyorlar mıydı sana?

(Bu soruya kızıyor) Sabahtan beri ondan bahsediyorum!

-Fatih, senin bir de Müslüman kimliğin var. İnancını yaşamada bir zorluk çektin mi?

Bu konuda sıkıntı çekmedim. İlk geldiğimde bir odada iki kişi kaldığımız zaman bazen namaz kılmada problem yaşıyordum. Oda arkadaşım rahatsız olmasın diye. Sonra tek kalmaya başladı oyuncular. Onlardan bir ayrıcalık beklemedim. Ben bir kişiyim, takım otuz kişi.
-Biraz da bize Rus Ligi'ni anlatır mısın? Bizim çok yabancı olduğumuz bir lig burası.

Küçük bir örnek vereyim; Avrupa Şampiyonası'nda iki takım da ilk dörde girdi. Rusya bana göre iyi futbol oynadı. Türkiye ise iyi oynamadan iyi derece elde etti. Rusya'dan Chelsea, Arsenal, Stutgart, Everton, Tottenham ve Bayern Münih'e futbolcu gitti. Burada iyi oyuncular var. Ama ligin ambiyansı iyi değil. Koskoca ligde sadece bizim taraftarımız coşkulu. Yine de sekiz tane çok iyi takım var. Oyun Güce dayalı oynanıyor. Bence kaliteli bir lig. Zenit UEFA şampiyonu oldu. CSKA Moskova UEFA şampiyonu oldu.

-Rusya 17 milyon kilometrekare yüzölçümüne sahip. Deplasmanlar problem oluyor mu?

Geçen yıl uçakla dokuz saat süren Vladivostok deplasmanı vardı. Allah'tan düştüler. Şu an en uzak deplasman beş saat.

-Bu lig senin oyun yapına uygun mu?

Ben topla ne kadar çok buluşursam o kadar iş yapan bir oyuncuyum. Oyun yapıma bence bizim takım biraz uygun oynamıyor diyebilirim.

-Kamplardayken yemek problem oluyor mu?

Tabii. Yani makarnadan başka bir şey yiyemiyorum. Bazen bir ekmek parçasıyla bile idare ettiğim oluyor.

-Kulüp yetkilileri bunun fakında mı?

Onlar için önemli değil ki. Bir de nasıl anlatacaksın onlara. Bunu saygısızlık olarak da değerlendirebilirler. Yemiyorum, bu kadar yediğimi düşünüyorlar.

-Yöneticilerle aran nasıl?

İsimlerini hiç bilmem. Tanımam. Maçtan sonra birileri geliyor, tebrik ediyor bizleri ama kimdirler, nedirler bilmem.

-Soyunma odasına giriyorlar mı?

UEFA Kupası ve Süper Kupa'yı kazandığımızda soyunma odasında sivil kalabalık gördüm. Onun haricinde hiç görmedim.

-Hakemler büyük takımları kayırıyor mu?

Hiç hissetmedim. 'Bu art niyetli' dediğim bir hakem olmadı bu ligde.

-Takım şampiyonluğu nasıl kutladı?

Düşünsene, Trabzonspor'da şampiyon olsak yer yerinden oynar. 40 gün 40 gece kutlanır. Burada öyle değil. Stada geldik. Bir konuşma yapıldı. Bir gece yapıldı. UEFA Kupası'nı aldık, aynı kutlama.

-UEFA Kupası öncesi sen uzun süre oynamamıştın. Hoca seni maça nasıl hazırladı?
Beni kimse hazırlamadı. Problem yaşadık ama hoca gerçekten futbolculuğuma çok inanıyordu. Burada futbolcuyu maça hazırlayayım diye bir şey yok. İdman eksiğin mi var? Kendin hazırlanacaksın. Üç ay oynamamıştım. Allah yardım etti. Maç da iyi geçti. Kariyerimin en önemli maçıydı.

-Şu an ligdeki hedefiniz nedir?

Şampiyonlar Ligi'ni kovalayacağız.

-Bu sene Trabzon'a dönüşün gündeme geldi. Ama bazı yöneticiler almak bir yana, aleyhinde açıklamalarda bulundu.

Trabzonspor'u Türkiye'nin dışında başarılarla temsil eden, Türkiye'de de bu takım formasını terletmiş, şampiyonluk hariç o takımla birçok başarıyı tatmış bir oyuncuya böyle davranılmamalı. Özellikle rahatsız olduğum konu; inancımdan dolayı, yaşamak istediğim hayattan dolayı eleştirilmem. Ben insanım, hatalarım muhakkak olmuştur. Bundan sonra da olacaktır. Ama Trabzonspor için konuşulduğum zaman futbolculuğum konuşulsun isterim. Kulağıma birçok şey geldi. Üzüldüm.

-Ama bu konuşulanlara rağmen Trabzonspor'a kapıyı hiç kapatmadın.

Şunu biliyorum. Trabzonspor'un gerçekten büyüklüğünü biliyorum. Bunu hissetmişim, yaşamışım, ben bunun için savaşmışım, ter akıtmışım. Beni ben yapan değere asla dil uzatamam.

-Senin için çok para istiyor, ondan bu transfer gerçekleşmedi dediler.

Bu çok çirkin bir şey. Çünkü hiçbir şey bulamamışlar, olayı buraya getirmişler. Taraftarın gönlünde bir Fatih Tekke fotoğrafı var. Birileri bu fotoğrafı karalamaya çalışıyor.

-Trabzon kulübünün Trabzonlu oyunculara karşı mesafeli bir duruşu var.

Evet. Bu mesafeli duruştan rahatsızız. Biz Trabzonspor'un öz değerleriyiz, üvey değiliz. Normalde bu tarz oyunculara bakıyorsun Avrupa'da hep onore ediliyor. Bizde ise durum çok farklı. Bunun değişeceğini düşünüyorum. Biraz zamana ihtiyaç var.

-Trabzonspor'u takip edebiliyor musun?

Tabii. Özellikle Engin'den umutluyum; ama büyük formanın ağırlığını kaldırabilir mi? Gabric iyi transfer. Trabzon'un tek sıkıntısı beraberlik veya mağlubiyet alınınca demoralize olmaları. Şampiyonluk zor gözüküyor ama ilk üçe girebilirler.

-Yattara için neler söyleyeceksin?
Belki birileri kızacak, belki kendisi de alınacak ama işine saygı notasında eksiği var. Daha fazla saygı gösterse, daha fazla çalışsa, Türkiye'de onun kadar yetenekli oyuncu yok. Ama maçta bir dakika oynayıp 15 dakika durmayacak. Düşünsene Yattara'nın 60 dakika maça kendini verdiğini. 10 dakikasında maçı çeviriyor. Yattara müthiş bir oyuncu ama Trabzonspor'a bir şey vermedi. Trabzonspor ise ona çok şey verdi. Bunu oturup düşünmeli. Artık sakatlanmaması, kendine iyi bakması lazım. Senede 30 maçın 20'sinde oynasın, Trabzonspor şampiyon olur.

-Gökhan, Umut hep senin ismin ile anılıyor�

Hoş bir şey değil. İkisi de Trabzon için çok şey yapmak istiyor.

-Trabzonspor 25 senedir şampiyon olamıyor. Olması için ne yapılmalı sana göre?

Kulüp geçen sene inanılmaz bir birlik beraberlik içindeydi. Kadrosu vasattı belki ama şampiyonluktan döndü. Niçin? Son 15 senedir sağlanamayan birlik beraberliği sağladığı için. Trabzonspor'un ihtiyacı olan birlik beraberliktir. Ve bu sadece bir yıl değil, her yıl olmalıdır.

esra61
12.10.2009, 20:22
fatih abinin öğüdünü dinlerse yattara iyi olur.........

abanoz61
12.10.2009, 20:52
geri dön artık kralım gerçektende seni çok ama çok özledik geri dönmeni dört gözle bekliyoruz uzatma artık

albatros
12.10.2009, 21:34
Fatih'le kendimi çok özdeşleştiriyorum bu aralar :)
O da memleketini özledi, Trabzonspor'a dönmek istiyor.
Ben de memleketimi özledim ve KTÜ'ye araştırma görevlisi olarak girmek istiyorum :)
inşallah önümüzdeki aylarda ikimizin de hayalleri gerçek olur Fatih'im :)

Serhat
13.10.2009, 01:58
Gelde çıldırma !

Ya sabır...

Travelair
13.10.2009, 11:23
Fatih Terim hani son bir savunma/aklanma toplantısı yapacak ya medyayla. Muhtemelen Fatih Tekke'nin Milli Takım'a neden alınmadığı sorularına "Kral olduğu kulübü bile almadı" gibi bir yanıt vereceğini zannediyorum

Ben Fatih Tekke'den iyi bir forvet alabileceklerini düşünüyordum yönetimin. Zor tabi. Şimdi o düşünceye sahip değilim. Bunca eğri büğrünün arasında Fatih bana çok daha doğru geliyor artık

Serhat
13.10.2009, 23:21
Travelair hocam, Fatih bir forvetten fazlası bizim icin (bence) ; ençokta bunun için gelmesini istiyorum. Buna birde dedigin gibi daha iyisini alma kapasitemizin olmadıgını eklersek; elde var iki... Taraftarın çağrısı ; etti üç...

Aslında Fatih'in alınması için okadar çok sebep var ki... Sırf onlar için bile TEKKE... Hatta imzandaki 3 şeye bile TEKKE :)

alioglua
14.10.2009, 10:37
Fatih Tekke G.Saray'da

http://www.fotomac.com.tr/2009/10/14/im/481C993911C95E4F981DD36Dx.jpg

Galatasaray yönetimi, Ocak 2010'da Rusya'nın Zenit takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Fatih Tekke ile prensip anlaşmasına vardı. Bu büyük transferin arkasındaki isim ise başarılı yönetici Haldun Üstünel. Cimbom, Zenit'te harikalar yaratan 32 yaşındaki Fatih ile 2 yıllık sözleşme imzalayacak

Ve Türk futbolunun son dönemlerde yetiştirdiği en büyük golcülerden biri olan Fatih Tekke, Galatasaray ile anlaşmaya vardı. Sarı-kırmızılılar, Ocak 2010'da Rusya'nın Zenit takımı ile sözleşmesi sona erecek olan Fatih Tekke ile geçtiğimiz günlerde İstanbul'da gizli bir görüşme yaparak prensipte anlaştılar. Bu gelişmeden sonra Rus kulübünün sözleşme uzatma teklifini geri çeviren Fatih Tekke'nin Ocak ayında Galatasaray ile 2 yıllık resmi sözleşme imzalayacağı belirtildi.

Galatasaray'da Tekke transferini gerçekleştiren ismin ise başarılı yönetici Haldun Üstünel olduğu ortaya çıktı. Zenit'te müthiş bir sezon geçiren Fatih için Rijkaard'ın da "Mutlaka alınsın" raporu vermesi üzerine harekete geçen Üstünel, milli futbolcu ile geçen hafta İstanbul'da görüşerek protokol yaptı ve bu transferi bitirdi. 32 yaşındaki golcünün Galatasaray'dan yarım devre için 750 bin euro, gelecek sezon için ise 2 milyon euro alacağı öğrenildi.
SAVAŞ ÇORLU

İHTİLALL
14.10.2009, 10:47
Bu adam transfer edilmeyerek Trabzonspor taraftarına resmen "eziyet" edilmiştir..

Psikolojik işkence edilmiştir..

Bunu yapanların yaptığı, bu dünyada belki yanlarına kalacak ama ben hakkımı asla helal etmeyeceğim..

Yaşasın zalimler için cehennem!...

bordo(61)mavi
14.10.2009, 11:04
Doğru bir haberse Fatih, Galatasaray'da leblebi gibi gol atmaya devam eder. Ama ben Türkiye'de Trabzonspor'dan başka bir takımda forma giyeceğine inanmıyorum.

ugurozturk
14.10.2009, 11:57
inanmak istemiyorum.............. istemiyorum..... eger boyle bir sey varsa......

Sadri baskan; kendi ipini kendin kestin... fatihin 10. golunu goremeden gidersin Hacinida alarak ki bu muhtemelen mart basi olur..

tutunamazsin oralarda...

TUTTURMAZLAR ............

a f s
14.10.2009, 12:04
Fatih Tekke'nin Trabzonspor dışındaki takımlara transfer haberlerine inanmıyorum, böyle haberlere inananlara ve hala Fatih Tekke'ye güvensizliklerini anlamakta zorluk çekiyorum.

Devre arasında Fatih'in Trabzonspor'a yapacağı katkının farkındalar, şimdiden etekleri tutuşmaya başladı. Yapacak haber bulamayınca, dur şu Fatih'in piyasasını yükseltelim gündem olsun, hazır milli takım ve Fatih Terim'den dolayı gündemdeyken tiraj getirir diye düşünmüşlerdir.

Delinin biri kuyuya taş atıyor, çıkar çıkarabilirsen.

İsmail Çavuşoğlu
14.10.2009, 12:17
Fatih,benim ağzımdan duymadıktan sonra inanmayın dedi.yine sallamışlar.ben yıllardır her gs maçı öncesi fatih yada gökdenizin gs ye transferini okurdum.her ne hikmetse bir türlüde transfer edemediler bu iki oyuncuyu.bunlar bilinçli şekilde yapılan haberler.onun için sallama haberlere değil Fatihin kendisine inanalım ve boşyere üzmeyelim kendimizi..

ugurozturk
14.10.2009, 12:19
Fatih Tekke'nin Trabzonspor dışındaki takımlara transfer haberlerine inanmıyorum, böyle haberlere inananlara ve hala Fatih Tekke'ye güvensizliklerini anlamakta zorluk çekiyorum.

Devre arasında Fatih'in Trabzonspor'a yapacağı katkının farkındalar, şimdiden etekleri tutuşmaya başladı. Yapacak haber bulamayınca, dur şu Fatih'in piyasasını yükseltelim gündem olsun, hazır milli takım ve Fatih Terim'den dolayı gündemdeyken tiraj getirir diye düşünmüşlerdir.

Delinin biri kuyuya taş atıyor, çıkar çıkarabilirsen.

Fatihten kimsenin suphesi yok ama Baskanin ve ozelliklede ve Hacinin bu konudaki samimiyetine basta Fatih olmak uzere kimse inanmiyor. Sen Fatihin yerinde olsan; Trabzonspora seni almayacaklarini bilsen ne yaparsin. Zenitten ve Rusyadan ayrilmak istiyorsun; buzun ustunde top oynamaktan bikmissin; Geyse getirmis 2 milyon avro teklif. TS'ye gitme ihtimalin yoksa dusunmez misin?

_SeRKaN_
14.10.2009, 12:20
Sene başından beri kaçıncı transfer haberi yine tiraj peşindeler...Gülüp geçeceksiniz...:)

a f s
14.10.2009, 12:39
Fatihten kimsenin suphesi yok ama Baskanin ve ozelliklede ve Hacinin bu konudaki samimiyetine basta Fatih olmak uzere kimse inanmiyor. Sen Fatihin yerinde olsan; Trabzonspora seni almayacaklarini bilsen ne yaparsin. Zenitten ve Rusyadan ayrilmak istiyorsun; buzun ustunde top oynamaktan bikmissin; Geyse getirmis 2 milyon avro teklif. TS'ye gitme ihtimalin yoksa dusunmez misin?

Trabzonspor'dan başka takımı sevmememe rağmen, bu yaşımda böyle bir teklif gelirse ben düşünürdüm, şu sıralar o kadar para iyi giderdi hatta :) . İdmanlara çıkar, top oynayıp üstüne para aldığımı düşünüp, deplasmanlara seyahat gözüyle bakardım.

Fakat söz konusu olan Fatih Tekke. O, kulübümüzü buradaki en fanatik olanımızdan daha çok seviyor ve düşünüyor. Kulübün içini dışını da hepimizden iyi bliyor. Yaşadığı gurbet ve yalnızlığın üstene, Trabzonspor'a dönüşünün takıma ve taraftara yapacağı katkının fazlasıyla farkında.

Yönetimlerin gelip geçici kalıcı olanın Trabzonspor olduğunu hepimizden iyi biliyor ve söylüyor. Yaptığı fedakarlık herkese ve herşeye rağmen Trabzonspor sevgisinden kaynaklanıyor.

Gidişi suskun olmuştu, fakat dönüşü gerçekten muhteşem olacak.

Sefa
14.10.2009, 12:52
Haberi yapan adam daha sözleşmenin ne zaman biteceğini bilmiyor..

Ocak 2010 he tamam siz alırsınız o zaman :)

ÇaGaTaY
14.10.2009, 13:09
Trabzonspor'dan başka takımı sevmememe rağmen, bu yaşımda böyle bir teklif gelirse ben düşünürdüm, şu sıralar o kadar para iyi giderdi hatta :) . İdmanlara çıkar, top oynayıp üstüne para aldığımı düşünüp, deplasmanlara seyahat gözüyle bakardım.

Fakat söz konusu olan Fatih Tekke. O, kulübümüzü buradaki en fanatik olanımızdan daha çok seviyor ve düşünüyor. Kulübün içini dışını da hepimizden iyi bliyor. Yaşadığı gurbet ve yalnızlığın üstene, Trabzonspor'a dönüşünün takıma ve taraftara yapacağı katkının fazlasıyla farkında.

Yönetimlerin gelip geçici kalıcı olanın Trabzonspor olduğunu hepimizden iyi biliyor ve söylüyor. Yaptığı fedakarlık herkese ve herşeye rağmen Trabzonspor sevgisinden kaynaklanıyor.

Gidişi suskun olmuştu, fakat dönüşü gerçekten muhteşem olacak.

Fatih Tekke nin şimdiye kadar aklında İstanbul takımları vardı.. Çok yakın arkadaşı benim kuzenim olur.Rusyada beraberlerdi.Fatih herşeyi basına anlatamıyor.Sene başında Fatihi alabilecek tek takım Trabzon gibi duruyordu o yüzden o yönde açıklamalar yaptı.Ancak geçen senelerde Fatihin kendi ağzından "Türkiyenin büyük kulüplerinde( 3 takım!! )" oynamak istediğini söylediğini biliyorum. Kaynak tabiki veremeyeceğim kaynak Trabzonsporlu olan kuzenim. Fatih tekrar bize gelir veya gelmez devre arasında ama İstanbul takımlarına da kesinlikle gitmeyeceğini düşünmüyorum artık bakalım görelim.

Mert Oğuzlu61
14.10.2009, 13:29
fatih ts ye gelecek, delinin biri haber yapmış inandırıcı değil, sözleşmesi ocakta bitiyormuşmuş, benim istediğim meslek olan gazeteciliğin suyunu çıkardılar, böyle habermi yapılır ? adam oturuyor masa başında yazıyor çiziyor kafasına göre..! böyle habercilik olmaz, işinize biraz özen gösterin !!!

Tolga_61
14.10.2009, 13:49
Ya geçin arkadaşlar hala bu istanbul medyasına inanıyormusuuz. Fatih daha yeni demedimi Türkiyede Trabzon olursa olur diye. Fatih'i istanbul topçuları gibi yanar döner mi sanıyorsunuz. Hala tanıyamadınız mı?
Ronaldonun da bedavaya trabzonda oynarım diye haberi çıksa ancak bu haber kadar inanırım

Recep Alkan
14.10.2009, 14:03
Böyle birşey yok, tamamen yalan haber.

Kaptan çıkıp ben anlaştım demeden inanmayın arkadaşlar.

Hamitte 2 senedir GS ye imza atıyor, atar bir gün inşallah :)

Bu yalan haberrrrrr.

mehmets61
14.10.2009, 14:06
milli maç araları gazeteler için kötü oluyor tabi yazacak bi şey bulamayınca birilerini bi yere transfer etmeleri lazım bu milli maç arasıda fatih geliyor bakalım bi daha ki milli maç arasında kim nereye gidecek:)

Gamze
14.10.2009, 14:07
Fatih'e sağlam bir teklif gelmişse gitsin oynasın.
Nedir bu arkadaş?
Abidik gubidik işlerle alınmıyor Trabzon'a. E o zaman düşeceğiz biz de yakasından taraftar olarak.
Futbolcu bu adam, parasını bu işten kazanıyor.
Kendi ülkesinde, iyi kazanacağı, son yıllarını rahat ve başarılı geçirebileceği bir yer bulursa gelsin, oynasın.

Fatih Trabzon'un malı değil.
Önünü kapamak anlamsız. Zaten o istedi mi hiçbirimiz de beceremeyiz kapamayı.
Yok istemezse de, dünyanın parasnı döksünler önüne, yine kabul etmez.

Bize laf düşmüyor artık yani...

Recep Alkan
14.10.2009, 14:16
Gamze biraz yavaş, beni geçti bu mesaj :)

Tekrarlıyorum, yalan haberrrrr :)

Yönetim istesin kaptan devre arası bizde.

yorumsuz6117
14.10.2009, 14:26
Kaynak Fotomaç arkadaşlar..:)
kesin yalan bu haber..

28TS61
14.10.2009, 14:35
fatihin 30.06.2010 tarihine kadar sözlesmesi var.

http://transfermarkt.de/de/spieler/6924/tekke-fatih/profil.html

asil anlamadigim neden herkes baliklama atliyor cikan haberlere. biraz arastirin hatta arastirmaya bile gerek yok.
medya gündem olusturmak icin yalan yanlis haber yayinliyor millet birbirine girsin diye

macuka
14.10.2009, 14:38
Yaw bu basının yapmıs oldugu yalan haberlere neden ceza yok, bu ülke öyle bir yer ki, "yolda tadilat var" tabelası bile yol bittikten 2 sene sonra kalkıyor. Trafik tabelası bile yalan bu ülkenin inanmayın bu işlere...

yorumsuz6117
14.10.2009, 14:38
atıyosunuz destekli atın ya:)

BAHADIR33
14.10.2009, 14:41
Yaw bu basının yapmıs oldugu yalan haberlere neden ceza yok, bu ülke öyle bir yer ki, "yolda tadilat var" tabelası bile yol bittikten 2 sene sonra kalkıyor. Trafik tabelası bile yalan bu ülkenin inanmayın bu işlere...
Bizim aklımızın alamayacağı girift işler herhalde.
Biri doğru haber yapanı polislerin gözü önünde tekme tokat döver ( Bursaspor başkanı) , başkası yalan haberi dayar gözümüzün önüne kimsenin sesi çıkmaz.

Kubilay ŞAHİN
14.10.2009, 15:43
"Nihayet evdeyiz. Fatih mutfağa girdi. Zaman zaman evini paylaştığı Akın ve Türkiye’den gelen misafiri Kürşat Bey de ona yardım ediyordu. Birkaç dakika sonra bana dönerek “Kuymak yapayım mı?” diye sordu. Şaka yapmıyordu. “Mısır unu, peynir, tereyağı var mı?” diye sordum. Dolabı açtı, “Peynir, Sürmene peyniri. Biraz tuzludur ama biz kuymağı bu peynirle yaparız.” dedi. Sonra mısır ununu çıkardı. Ardından Trabzon tereyağını koydu tezgâhın üstüne. Ve son olarak Trabzon ekmeğini de seleden aldı. Hadi diğerleri tamam da Trabzon ekmeğini nereden bulmuştu? Memleketten getirtmiş. Fatih kuymak yapmaya başladı. Tereyağını eritti. İçine mısır ununu koydu, sonra peyniri, az da su ekledi. Son olarak soğuk kavurma çıkarttı dolaptan. St.Petersburg’da Trabzon ekmeği, kuymak ve kavurma yiyip sohbetimize başladık."

Aksiyon Dergisinden Alıntı..

Kral Reis
14.10.2009, 15:55
Fatih Tekke nin şimdiye kadar aklında İstanbul takımları vardı.. Çok yakın arkadaşı benim kuzenim olur.Rusyada beraberlerdi.Fatih herşeyi basına anlatamıyor.Sene başında Fatihi alabilecek tek takım Trabzon gibi duruyordu o yüzden o yönde açıklamalar yaptı.Ancak geçen senelerde Fatihin kendi ağzından "Türkiyenin büyük kulüplerinde( 3 takım!! )" oynamak istediğini söylediğini biliyorum. Kaynak tabiki veremeyeceğim kaynak Trabzonsporlu olan kuzenim. Fatih tekrar bize gelir veya gelmez devre arasında ama İstanbul takımlarına da kesinlikle gitmeyeceğini düşünmüyorum artık bakalım görelim.

kardeş senin kuzenin de çok şey biliyormuş ama bildikleri şu fotomaç gazetesinde yazanlardan farkı ne bu mudur yani kaynak.güldürmeyin beni.
Reis'i yılardır istanbul takımlarına aldırmaya çalıştılar.benim zoruma giden böyle bişey olmamasına rağmen insanların hala onu suçlaması.

Kral Reis
14.10.2009, 15:57
"Nihayet evdeyiz. Fatih mutfağa girdi. Zaman zaman evini paylaştığı Akın ve Türkiye’den gelen misafiri Kürşat Bey de ona yardım ediyordu. Birkaç dakika sonra bana dönerek “Kuymak yapayım mı?” diye sordu. Şaka yapmıyordu. “Mısır unu, peynir, tereyağı var mı?” diye sordum. Dolabı açtı, “Peynir, Sürmene peyniri. Biraz tuzludur ama biz kuymağı bu peynirle yaparız.” dedi. Sonra mısır ununu çıkardı. Ardından Trabzon tereyağını koydu tezgâhın üstüne. Ve son olarak Trabzon ekmeğini de seleden aldı. Hadi diğerleri tamam da Trabzon ekmeğini nereden bulmuştu? Memleketten getirtmiş. Fatih kuymak yapmaya başladı. Tereyağını eritti. İçine mısır ununu koydu, sonra peyniri, az da su ekledi. Son olarak soğuk kavurma çıkarttı dolaptan. St.Petersburg’da Trabzon ekmeği, kuymak ve kavurma yiyip sohbetimize başladık."

Aksiyon Dergisinden Alıntı..

ha bakın bu habere inanırım çünkü Reis müthiş kuymak yapar.

Kral Reis
14.10.2009, 15:59
Fatih'e sağlam bir teklif gelmişse gitsin oynasın.
Nedir bu arkadaş?
Abidik gubidik işlerle alınmıyor Trabzon'a. E o zaman düşeceğiz biz de yakasından taraftar olarak.
Futbolcu bu adam, parasını bu işten kazanıyor.
Kendi ülkesinde, iyi kazanacağı, son yıllarını rahat ve başarılı geçirebileceği bir yer bulursa gelsin, oynasın.

Fatih Trabzon'un malı değil.
Önünü kapamak anlamsız. Zaten o istedi mi hiçbirimiz de beceremeyiz kapamayı.
Yok istemezse de, dünyanın parasnı döksünler önüne, yine kabul etmez.

Bize laf düşmüyor artık yani...

gamze hanım böyle bişey yok.dün akşam görüştüm kendisiyle.o da bıktı usandı böyle haberlerden.

Recep Alkan
14.10.2009, 16:45
http://www.aksiyon.com.tr/detaylar.do?load=detay&link=25181

Habunu bir okuyun, hele ki eve girene kadar olan sohbeti, ondan sonra bu adam hakkında bir kez daha düşünelim hep beraber. ;)

faik celikoflu
14.10.2009, 17:07

Habunu bir okuyun, hele ki eve girene kadar olan sohbeti, ondan sonra bu adam hakkında bir kez daha düşünelim hep beraber. ;)

çok teşekkürler arkdaşım..az daha kaçırıyoduk güzelim ropörtajı...

enmavi61
14.10.2009, 17:10
herzamanki saydam gündem oluşturma çabasıı ...malum tekkee tirajı yüksek kanmayalımm arkdaşlarr...

salihismet
14.10.2009, 17:42
Öyle anlasiliyor ki, biz bu Fatih Tekke transferiyle ilgili cok seyler daha duyacagiz, yapacak fazla bir seyde yok zaten, birileri yazacak,
biz okuyacagiz, konuyu buralara tasiyip tartisacagiz.
Bir taraftar olarak ben Fatih Tekkenin Trabzonspora tekrar gelmesini kesin ve net istemiyorum. Nedenlerini burada yazip kafa agirtmayada gerek yok,
aslinda giden bir futbolcuyu tekrar takima almiyacaksin.

Ne zaman ki Fatih Tekke Rusyada oynadigi takimda gözden düsdü, hemen birileri, veya kendisi medya araciligiyla Trabzonspora transferiyle ilgili
haberleri yaymaya basliyor. E simdi takimda durumu iyi, oynamada oynuyorya, arada sirada Türkiyeye dönmiyecegini, futbol hayatina avrupada
devam edecegini okuyoruz.
Simdi biz isimize gelen yazilari istedigimiz gibi yorumluyoruz ya. Eger cikan haberler Fatih Tekkenin baska takima gitmesiyle ilgiliyse, bunlar yalan
haber, Trabzona gelecegiyle ilgiliyse dogru haber, eger Trabzona cok gelmek isteyipte alinmiyorsa, o nu almayanlar kötü yönetici. Bazan rastladigim zaman
Fatihle ilgili haberleri okumaya calisirim, hepsinde Fatih Tekke hakli, haksiz olanlar ise, onu oynatmayan teknik drektör, onu Trabzonspora almayan
yönetim veya baskalari.

Hani eski bir yönetici bir zamanlar, Trabzonspor kimsenin cebine sigmaz demisti ya, aslinda bu cokta bize uyan bir söz deyil, biz, gün geldi
Trabzonsporu bazi yöneticilerin cebine soktuk, gün geldi Fatih tekkeyi Trabzonsporun üstüne cikardik.
Umut Bulut diyor ya, Ronaldoyu bile getirseniz gol atamaz, baskidan ayaklari titrer diye, Umutla Gökhan gol atamiyorlar, beceriksizdirler, falan filan,
bunlar ayri seyler, fakat, oraya disardan gelipte Fatihle ilgili yazilan cizilenleri ve sahada söylenenleri duyan kisinin, birak sahada oynamasini, sokata
yürümesi bile zorlasir. Ha bagrina basdigini ömür boyu unutmuyor,dogrudur, ama, malisef herkes bir Yattara, bir Sota gibi olamiyor.
Eger kendi alt yapindan cikan bir futbolcuyu orada oynayamaz hale getirebiliyorsan, getirenlerin sayisi az olsun cok olasun, kendini bilmez
birkac kisi olsun, hic fark etmez, bana göre bu kadarini yapmaya kimsenin hakki yoktur. Bunlari yapanlar, bari cikip desinlerki; biz, oyununu sevmedigimiz
oyuncuyu sahada rezil ederiz, takimimizida sirf sampiyon olsun diye tutariz.

esra61
14.10.2009, 17:44
ocak ayında gs ile anlaştığına dair bi haber okudum medyatrabzonda gerçeklik payı varmı bu haberin...

BAHADIR33
14.10.2009, 17:45
ocak ayında gs ile anlaştığına dair bi haber okudum medyatrabzonda gerçeklik payı varmı bu haberin...
FOTOMAÇ'ın haberi.. yani yok

esra61
14.10.2009, 17:50
ay şimdi içimrahatladı ya:):)

Sinem Yılmaz61
14.10.2009, 18:41

Tessekür ederim Röpörtajin linki buraya koydun icin :alkış:
Ben Fatih cok iyi anliyorum, cünkü bende gurbette yasadim icin, ve bende özlüyorum köyümü sehirimi...Bu röpörtaji okudukdan sonra gercekten duygulandim, gurbet insani gercekten cok yipratiyor, memleket hep aklinda ve cok uzak :(
Fotomac yine sacmalamis...Fatih sadece Trabzonsporda oynar,o kadar...Kendisi de bir Ifade kullanmisti: ben Trabzoluyum ve Trabzonsporlu ve öyle kalacaktir...Insallah gelirsin Kral, ve Memleketine yine kavusursun, ve bizde yine Kralimiza kavusuruz, bitsin bu hasret...
Seni seviyoruz be Kral, ve sunu bilki gönlümüz hep seninle, yanliz degilsin ;)

ÇaGaTaY
15.10.2009, 11:14
kardeş senin kuzenin de çok şey biliyormuş ama bildikleri şu fotomaç gazetesinde yazanlardan farkı ne bu mudur yani kaynak.güldürmeyin beni.
Reis'i yılardır istanbul takımlarına aldırmaya çalıştılar.benim zoruma giden böyle bişey olmamasına rağmen insanların hala onu suçlaması.

Kardeş sende neden her yazıda Fatihi savunma içgüdün var? Herkese cevap veriyorsun.Zaten ben kaynak göstermedim, bunu kaynak olarak gösteremeyeceğimi belirttim.Ama birebir konuşmalarını biliyorum, yakınımın da bana durduk yerde yalan söyleyecek hali yok heralde.Ben zaten Fatihi de suçlamıyorum, gidebilir. Ama burda Fatihe %100 kefil olan, gitmesinin imkansız olduğunu söyleyenlere yazıyorum. Yoksa bende Fatihin büyük ihtimalle Trabzona döneceğine inanıyorum. Herkes tartışmaya yer arıyo yani forumda.

Gamze
16.10.2009, 21:16
Ben haberin doğru olup olmadığına dair bir yorum yapmadım ki zaten.

Doğru da olabilir yanlış da. Benimki genel görüş.

Fatih istediği takıma gitmekte özgürdür. Trabzon'un malı değildir. Ve bu kadar sürüncemede bırakılmayı da hak etmemektedir.
Son seneleri, futbol oynayarak geçireceği son meslek günleri için istediği yeri seçer ki seçmelidir de.
Ekmek parasıdır bu. Trabzon vermiyorsa, verene gideceksin.
Gitmelisin.

Emre GÜRDAL
17.10.2009, 01:33
bugun okuldayken arkadaslarla bı konu konusmaya basladık tabı konu tarbzonspor bı soru sordum cocuklara sımdı sızede aynı soruyu soruyorum soru su.. eger FATİH TEKKE devre arası bu takıma gelırse 3 mac ust uste gol atamassa bu taraftara fatihi yuhlarmı yoksa yuhlamazmı????? yuhlarsa neden? yuhlamassa neden?

Enes
17.10.2009, 15:24
Her şey açıkca ortadayken bu karmaşa niye.
Fatihin daha ne demesini bekliyoruz bilmiyorum,tek bildiğim bu kadroya Fatihin çok büyük katkısı olacağı...

Mustafa 42
18.10.2009, 20:59
selam sayin arkadaslar isde görüyoruz macda ne yaptiklarini dogru dürüst kaleye gidemiyorlar isde transfer hatalari adamlarin kac trilyon borclari var adamlar durmadan fitbolcu aliyorlar isde bizde böyle bir ümütlen beklecegiz acaba trabzonspor maci alacakmi diye kalbi olanlar kalp kirizinden gider vallahi su fatih tekkeyi neden almazlar anlamadim gitti vallahi orta saha sart forvet sart kim ne derse desin bu takim spiyonluga uynayamaz bizleri deli ediyorlar vallahi

Hqmi
18.10.2009, 22:09
Gel artık kral.

Bizi anca Şenol Güneş&Fatih Tekke ikilisi kurtarır.

magicyattara
18.10.2009, 22:23
Fatih sakın bu takıma dönme.
Yalvarıyorum lütfen dönme..Kendileri temizlesinler pisliklerini..

Mehmet Zeki
18.10.2009, 22:25

Abi yapma. Fatih gelsin. Teknik direktor Tolunay Kafkas yaninda Suleyman Hurma.

Murat'
18.10.2009, 22:25
Yönetim Fatih Tekke'yi almayarak ve takımın başına Bross denen adamı getirerek koca bir sezonu heba etti.

Sinem Yılmaz61
18.10.2009, 22:27
Fatih Kral Tekke GELSIN bu Takim artik, o bize cok iyi gelir ve iyi katkisi olur bizim icin, insallah gelir!!!

albatros
18.10.2009, 22:47
artık zamanı gelmiştir,hatta geçiyordur...
Fatih Tekk kayıtsız şartsız Trabzonspor'a getirilmelidir.

Serhat
18.10.2009, 22:57

Kesinlikle... :)

albatros
18.10.2009, 22:59
hazırla formanı Fatih

Mustafa 42
18.10.2009, 23:48
selam sayin arkadaslar sizler bizler ayni takimi tutuyoruz bu kakimi nasil sampion yapariz gelin bir protesto düzenleyin teknik direkdör senol günes yada fatih terim alalim birde su bizim fatih tekylen gökdeniz alalim yada kendi aramizda para toplayipda bir fitbolcu alalim bayri bilmem toplayabilirmiyiz bilmiyorum ama gelin ell elle verelim maclara bakmaya degmiyor cünkü heyacan yok yani yikilmakdan baska her hafta hersene yok hep bos cekiyoruz acaba yapabilirmiyiz olurmu olmazmi bilmiyorum eneri varsa böyle bir öneri kendi aramizda bir kampanya baslatalim

Sinan_Ts61
18.10.2009, 23:49
bence gelmesin fatih tekke gelipte ne olurcak sanki =?birtek fatih tekke mi takimi kurtaracak ?
takim takim olurcak forvet te ki adamda gol atsin dogru dürüst pas gelsin ama yoksa isi baya zor

Sinan_Ts61
19.10.2009, 00:00
bize transfer lazim forvet te cok lazim 2 üc tane ;) öyle birtek fatih tekke gelsin sorunlar bitsin demele olmuyor

selyas
19.10.2009, 00:07
sorunun tamamimini cozemez ama , %50 si çözülür... mutlaka gelmeli...

devilkid
19.10.2009, 15:03
fatih terim fatih tekke sorusunu yine geçiştirdi..

yorumsuz6117
19.10.2009, 15:04
fatih terim fatih tekke sorusunu yine geçiştirdi..
:eek::eek:

ugurozturk
19.10.2009, 17:45
verecek bir cevabi olmadigina gore...

psikopat_hamsi
19.10.2009, 17:57
terim tekkenin ismini bile söylemedi. bu terimi bana verecekler gece gündüz döverim valla. milli takımı kendi takımın haline getirmişsin takımı batırmışsın herkesi takımdan soğutmuşsun istifa ederken bile artistlik peşindesin nasıl insansın sen anlamadımki.

Süleyman Sofu
20.10.2009, 10:47
Kendi fikrimce sezona Samet Aybaba ile başlasak bundan daha kötü olmazdık ve eğer Samet hoca olsaydı yönetime Fatihi zorla aldırtabilirdi zamanında bir telefonla Fatihi nasıl getirdiğini adanada hiç idmana çıkmadan ne yaptığını iyi biliyordur herkes bir sezonda avrupayla birlikte 40 golü nasıl attığınıda hatırlıyorsunuzdur tekrar tekrar KAPTANI anlatmak biraz abes oluyordur eminim çünki o anlatılmaz bir oyuncu.Bizim kuru kuruya Kaptanı savunduğumuzu düşünenler şunu iyi bilsinler ne Fatih Tekke sıradan bir futbolcudur nede kariyeri sıradan bir kariyerdir.Neyse uzatmayalım ya bekeleyelim görelim...

Recep Alkan
20.10.2009, 18:20
Kardeş sende neden her yazıda Fatihi savunma içgüdün var? Herkese cevap veriyorsun.Zaten ben kaynak göstermedim, bunu kaynak olarak gösteremeyeceğimi belirttim.Ama birebir konuşmalarını biliyorum, yakınımın da bana durduk yerde yalan söyleyecek hali yok heralde.Ben zaten Fatihi de suçlamıyorum, gidebilir. Ama burda Fatihe %100 kefil olan, gitmesinin imkansız olduğunu söyleyenlere yazıyorum. Yoksa bende Fatihin büyük ihtimalle Trabzona döneceğine inanıyorum. Herkes tartışmaya yer arıyo yani forumda.

Çağatay çünkü Kaptan hakkında ki en sağlam doğruları mesajını alıntıladığın kişi biliyorda o yüzden :) (Birebir :))

oflubektas
21.10.2009, 15:53
F.S.T.'nin sözleşmesi Ocak ayında değil, Mayıs'ta sona eriyor. Ocak ayındaise FIFA'nın 30 yaşını geçmiş ve 3 yılını tamamlamış futbolculara verdiği hakkı kullanabilir. Yani 1 yılda aldığı ücreti oynadığı kulübe vererek istediği yere gidebilir. Bu 2,5 Milyon tutarındaki bedeli de gideceği kulüp öder. Yani biz Fatih'i almaya kararlıysak bu bedeli ödemeye hazır olmalıyız.

Mustafa ÖZDEMİR
22.10.2009, 18:00
bence zenit ne kadar para verirsek kabul etmek zorunda sezon sonu bedava gitmesini göze alamazlar...

Recep Alkan
22.10.2009, 18:11
Süleyman burda durmaya gerek yok kardeşim bi 10 hafta daha, bu süreden sonra yine bekleriz ama :)

Süleyman Sofu
22.10.2009, 18:11
http://www.haber61.net/images/news/17995.jpg

Rusya'nın Zenit takımında forma giyen Fenerbahçe'nin eski oyuncusu Sırp golcü Mateja Kezman, Rus futbolunun Türk futboluna benzediğini söyledi.

Kezman, yaptığı açıklamada yeni takımı Zenit'te çok mutlu olduğunu belirterek, Rus futbolu ve takım arkadaşı Fatih Tekke hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Rusya'da oynan futbolun İspanya'da ki gibi taktik ağırlıklı olmadığını belirten Sırp oyuncu , "Rus futbolu aynı Türkiye ve İngiltere'de olduğu gibi teknik gücü çok yüksek. Rus Milli Takımı Avrupa'nın en güçlü 5–6 takımı arasında" dedi.

Takım arkadaşı Fatih Tekke hakkında da açıklamalarda bulunan Kezman şöyle konuştu:
"Tekke ile farklı tarzda hücum oyuncusu olmamız çok iyi. O çok yetenekli birisi ve eğer ben onun gibi yetenekli olsaydım uzun yıllardan bu yana Real'de oynuyor olurdum. O pırlanta gibi, antrenmanlarda çok fazla çalışıp çok iyi şeyler yapıyor. Bizim çok iyi bir ilişkimiz var, o çok iyi ve açık yürekli birisi. Doğrusu o ülkesini çok özlüyor. Ben çok az Türkçe biliyorum ve onunla Türkçe konuşmaya çalışınca çok mutlu oluyor."

Yapma Kezman deme öle şeyler bak bizim taraftar futboldan iyi anlar takma milleti kendine malum yaşlı Fatih sorunlu adam sen nasıl böyle adama realde oynar dersin o kimilerine göre TRABZONSPORDA bile oynayamaz...

Süleyman Sofu
22.10.2009, 18:13
haklısın Recep denk geldi tam sayfayı açtım müşteri geldi bende takılmak zorunda kaldım ama olsun yeterki kaptanın sayfasında kalalım kardeşim ben burda 10 hafta beklemeye razıyım yeterki Kaptan dönsün takıma geri.

Ilelioglu
22.10.2009, 18:53
Kezman'in söylediklerini bende okudum.

Onun söylemesine gerek yok biz neyin ne oldugunu cok iyi biliyoruz.

http://www.kaliteliresimler.com/data/media/1025/fatih_zenit.jpg

Cok özledik, keske böyle olmasaydi ve bizde kalmis olsaydin....

isimsiz_61
24.10.2009, 11:29
fatihi çok özledim ya of biran önce gelse trabzonspora :S

Celil Köse
25.10.2009, 14:06
Ahh kaptan ahh kaptan yine yazmışsın golünü ayıp oluyor ama senin gibi yaşlı bi futbolcunun her hafta gol atması dur artık..

Serhat
25.10.2009, 16:41
Fatih aldı başını gidiyor...
Yakışır ;)

Miraç Atalay Çiftçi
25.10.2009, 16:46
Bu konunun ardında kalanlar şu ana kadar Tekke'nin ligde attığı gollerdir, gerisi teferruad...

vendercan
25.10.2009, 22:31
Geçen sezonun ilk yarısının son maçlarında taraftar Fatih Tekke diye haykırmaya başladı!!! Şimdi bir düşünelim .Alanzinho yerine o zaman(hadi bu sezon başında olsun ) Fatih Tekke alınsa neler olabilirdi??? Bundan daha kötüsü olur muydu???Sanmıyorum!!!Ama istenilen yapılsaydı. Belki de geçen sene şampiyon ,şimdi şampiyonlar ligindeydik!!!Çalışanının sesine kulak vermeyen yöneticileri, halkının duygularını paylaşmayan siyasetçileri nasıl bir son bekliyorsa ; taraftarının düşüncesini,inancını önemsemeyen yönetimi de aynı son bekliyor!!! Ama hep Trabzonsporum hırpalanıyor!!!Yazık çok yazık!!!...Trabzonsporlu olamayan oyuncuya(Trabzon doğumlu kastım değil);taraftarını küçümseyen,sesine kulak vermeyen yöneticiye; şaşkın başkana (ama başkan iyi niyetli);vizyonsuz Trabzonspor medyasına;kör, sağır ,inatçı taraftara GÜVENMİYORUM!!!..Trabzonsporluluk zor iştir! Belki bu yüzden Trabzonsporumu çok seviyoruz!!!Dünyada takımlar ikiye ayrılır. 1.TRABZONSPOR!!!! 2.Diğerleri...

Harun-61
25.10.2009, 22:58
Bu konunun ardında kalanlar şu ana kadar Tekke'nin ligde attığı gollerdir, gerisi teferruad...

budur......:alkış:

Rammstein
26.10.2009, 03:23
aslında alınamamsı diye birşey söy konusu değil...Fatih tekke üç seneyi doldurmadığı için Türkiyeye gelmek istememiştir...Bencede gayet mantıklı Allah nasip ederse ocak'a kadar doluyor o üç sene ve alacağız Fatih'imizi...geri...hemde bedava

Rammstein
26.10.2009, 03:25
Rıdvan Dilmen Say: Trabzonspor geçen sezon aldığı puan ortadadır..Eğer takımınızda Fatih tekke gibi bir futbolcu var ise alacağınız puanı ortalama hesap alırsınız ve Fatih ve onun gibi yetenekli bir golcünüz var ise bunun üzerini 10 veya 15 puan arasında ekstra eklersiniz..Geçen seneki aldığımız puana 10 eklersek şampiyonmu oluyoz ne...

demir
26.10.2009, 06:00
başkan biz ınat ettık inattt...! bu adam olse tabutunu sonkez koyacaz ilk 11 e bilesın ..!

kart dedın aldık
trabzoncell dedın aldık
kombıne dedın ehh aldık
tsclup dedın urun kalmadı hala 10 sene oncenın urunlerını verıyorsun

sen neyı ıstıyorsan yapıyoruz sıra bızde ıstedıgımız tek sey fatihh tekke cokmu sey ıstıyoruz baskan cokmu ???

Recep Alkan
26.10.2009, 08:09
http://img11.imageshack.us/img11/8005/71238929.jpg (http://img11.imageshack.us/i/71238929.jpg/)

Bu haftaki golden sonraki sevinci.

.....
26.10.2009, 08:29
FATİHHHHHHHHHHHH

SULTANNNNNNNNNN

TEKKEEEEEEEEEEEEE! fazla söze gerek yok!

Süleyman50
26.10.2009, 08:48
inşallah devre arasında alırız, artık kaliteli bir forvet seyretmek istiyorum...

atomania
26.10.2009, 10:08
http://www.youtube.com/watch?v=RTHFpLjynDc

Etem Güner
26.10.2009, 10:25
yeter be kaptan gel artık su alıyor bu taka gel de safariye çıkalım bu sene aslan ,kartal ,kanarya avı serbestmiş iyibir atıcı lazım gel be kaptan vuramayriz habu kuşlari

LazAnisT
26.10.2009, 10:26
Sözleşme bitecek birileri talip olacak bizimkilerde kıvıracakya her hafta gol atıyor adam.

yorumsuz6117
26.10.2009, 10:47
''Fatih Tekke Trabzonspor'da'' şu yazıyı o kadar çok görmek istedim ki sezon başı inş devre arası görürüz..

İskender
26.10.2009, 12:08
Maşallahı var boş geçtiği hafta yok...

Sanki birilerine nazire yapıyor...

Sinem Yılmaz61
26.10.2009, 12:24

Vallah bizimkiler bu Topa yetisemezlerdi. Ama Fatih yetisti, ve en Kral golünü atti, helal olsun sana Kral ya. Bu adami anlindan öpmek lazim.Sen daha iyi yerleri hakediyorsun Kaptan, dön artik Memlekette, bitsin artik bu Hasret.
Seni Seviyoruz Kaptan, insallah gollerini devre arasinda bizde devam edersin artik. Seni simdiye kadar almayanlar utansinlar, bunlar Futbolcu gömemisler.
Lütfen herkez Kralin önünde egilsin ;)

Recep Alkan
26.10.2009, 13:51
Yok canım, o kadar da topçu değil kaptan. Abartmayalım, ;)

.....
26.10.2009, 13:55
Fatih Tekke nin bir kez daha Trabzonspor forması giymesini o kadar çok istiyorum ki...

Cihad Varlı
27.10.2009, 08:50
http://www.youtube.com/watch?v=Idf8LbwTQyE&feature=player_embedded

Kral neler yapmış bu hafta ? :) Gol atmış , asist yapmış direkten dönmüş , Kafasını çizgiden çıkarmışlar.. İzlemenizde fayda var..

İHTİLALL
27.10.2009, 09:48
Yok artık..
Yeter ...
Yeter artık..

Bu kadar mı ezilir adam..
Hiçmi vicdanın yok..
Bu ne acımasızlık?
İnsaf..

Bu kadarmı madara edilir bir kaç zavallı..
Bir tokat sağ yanağına,bir tokat sol yanağına..
Bir daha,bir daha,bir daha..

Anla artık ,sen gol attıkça Trabzon'da birileri kahroluyor..
Sen gol attıkça birileri eziliyor ,büzülüyor..
Kem küm bile edemiyor..
Kem küme bile fırsat vermezmi insan?
Bu ne şiddet,bu ne celal..

Yaşlıydın,sigaracıydın ya..
Sigaranın markasını söyle,hayatımda hiç içmedim gidip iki paket alıp başlayacağım hemen..
Senin sigara nefes açıyor,nefes..
Senin sigaranın dumanı taa Petersburg'tan Trabzon'da birilerini nefessiz bırakıyor..

Seni bekliyor gençlerimiz..
Seni bekliyor çocuklarımız..
Çünkü artık gençlerimizin,çocuklarımızın ,kötü adamlar yüzünden sonu kötü bitecek masalının son umudusun..
Sen onların masal kahramanısın..

Anlamadılar,anlayamadılar..
Söylendi halbuki,bu transfer filan değildir..
Bu bir ruh çağırma seansı,bu sürgün kralın muhteşem dönüşüdür..

Bu, çocuklar mahallede öbür mahallenin iriyarı kötü çocuklarından dayak yerken, ağabeylerinin birden bire sokağın başında belirip "ne oluyor ulan burda" narasıdır..

Anlamadılar,anlamakta istemediler..
Üstelik bu sevgiyi küçücük dünyalarına hapsetmeye kalktılar..

Ne diyelim,Allah'larından bulsunlar..

Recep Alkan
27.10.2009, 09:56
Kaptanın keyfi yerinde, her hafta atıyor, futbolunu ortaya koyuyor, ama ben birilerinden çıkıp şunu söylemesini bekliyorum...

- Rusya ligi ile Türkiye ligi kalite olarak bir değil, burası daha fiziki güce dayalı, o yüzden geldiğine aynı olamaz, hem 1 yaş daha yaşlanmış olacak.

Hayde be birileri hayde, bir tek bu kaldı söylemediğiniz.

Onu da söyleyin derin bir kahkaha atayım size.

Mesut
27.10.2009, 10:34
senı bekliyoruz kral ...! formalarımız hazır o haberi bekliyoruz o yazıyı bekiyoruz
Fatih Tekke Trabzonsporda.!
9 numara Fatih Tekke
formalarımız hazır kaptan seni bekliyoruz karşılamak için

Alp Yavuz 13
27.10.2009, 10:52
Yok artık..
Yeter ...
Yeter artık..

Bu kadar mı ezilir adam..
Hiçmi vicdanın yok..
Bu ne acımasızlık?
İnsaf..

Bu kadarmı madara edilir bir kaç zavallı..
Bir tokat sağ yanağına,bir tokat sol yanağına..
Bir daha,bir daha,bir daha..

Anla artık ,sen gol attıkça Trabzon'da birileri kahroluyor..
Sen gol attıkça birileri eziliyor ,büzülüyor..
Kem küm bile edemiyor..
Kem küme bile fırsat vermezmi insan?
Bu ne şiddet,bu ne celal..

Yaşlıydın,sigaracıydın ya..
Sigaranın markasını söyle,hayatımda hiç içmedim gidip iki paket alıp başlayacağım hemen..
Senin sigara nefes açıyor,nefes..
Senin sigaranın dumanı taa Petersburg'tan Trabzon'da birilerini nefessiz bırakıyor..

Seni bekliyor gençlerimiz..
Seni bekliyor çocuklarımız..
Çünkü artık gençlerimizin,çocuklarımızın ,kötü adamlar yüzünden sonu kötü bitecek masalının son umudusun..
Sen onların masal kahramanısın..

Anlamadılar,anlayamadılar..
Söylendi halbuki,bu transfer filan değildir..
Bu bir ruh çağırma seansı,bu sürgün kralın muhteşem dönüşüdür..

Bu, çocuklar mahallede öbür mahallenin iriyarı kötü çocuklarından dayak yerken, ağabeylerinin birden bire sokağın başında belirip "ne oluyor ulan burda" narasıdır..

Anlamadılar,anlamakta istemediler..
Üstelik bu sevgiyi küçücük dünyalarına hapsetmeye kalktılar..

Ne diyelim,Allah'larından bulsunlar..

hocam eline yüreğine sağlık ya gerçekten sultan'ın gelmesini o kadar çok istiyorum ki bu yazını okuduktan sonra içim bi tuhaf oldu gelecek İNŞALLAH SULTANIMIZ.................."tüylerim diken diken oldu ya offf sultanımı tekrar BORDO MAVİ forma altında düşünemiyorum süper bir şey ya kimse anlayamaz bu sevgiyi sadece trabzon'lu anlar bu sevgiyi........

yorumsuz6117
27.10.2009, 15:38
- Fatih Tekke dersem ne dersiniz?, Transferi için epey uğraştınız.

Fatih Tekke bizim çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. Trabzonsporluluğu da tartışılmaz. Şu an transfer dönemi değil ama o dönem geldiğinde Fatih Tekke'nin de başka kulübe transfer olma şansı olabilir, Trabzonspor'un da Fatih Tekke'yi transfer etme şansı olabilir.
- Herhalde Fatih Tekke'yi yine istersiniz.

Elbette ki isteriz. Bizim için çok önemli bir oyuncu.

Ünal Karaman
Haber61

Recep Alkan
28.10.2009, 08:12
Tekke ile yakın temas

Bordo-Mavili yönetimin, ara transferde renklerine bağlamayı planladığı Zenitli yıldız oyuncuyla sıcak ilişkileri korumaya özen gösterdiği öğrenildi. Bu konuyla Ünal Karaman ilgileniyor.

Karadeniz temsilcisinde yönetimin ara transferde patlatmayı planladığı Fatih Tekke bombası için şimdiden girişimleri hızlandırdığı öğrenildi... Zenit’te harikalar yaratan deneyimli golcüyü alarak hem takımın hücum zenginliğini artırmayı planlayan hem de taraftarların gözünde kredisini yükseltmeyi hedefleyen Bordo-Mavili idareciler, şimdilik Fatih Tekke ile dirsek temasında. Takımın eski kaptanıyla sportif direktör Ünal Karaman’ın sık sık görüştüğü bildirildi. Yönetim ise Fatih Tekke için bir bütçe oluşturma hazırlığında.

Bütçe hazırlığı
Bu çalışmalar tamamlandıktan sonra sözleşmesi 2010’un Ağustos ayında bitecek futbolcu için Rus temsilcisinin kapısı çalınacak. Transferde Fatih Tekke’nin tavrının da her iki taraf açısından belirleyici unsur olacağı edinilen bilgiler arasında. Bilindiği gibi Fatih Tekke için geçen transfer sezonunda bir son dakika atağına kalkılmış ama aradaki fiyat farkları sebebiyle imza başka bahara kalmıştı.

alioglua
28.10.2009, 09:23
http://www.youtube.com/watch?v=Idf8LbwTQyE&feature=player_embedded

Kral neler yapmış bu hafta ? :) Gol atmış , asist yapmış direkten dönmüş , Kafasını çizgiden çıkarmışlar.. İzlemenizde fayda var..

youtube'a giremiyorum da başlığını söylerseniz ben de başka yollarla girdikten sonra başlığını yazıp izleyebilirim böylelikle

Recep Alkan
28.10.2009, 10:05
youtube'a giremiyorum da başlığını söylerseniz ben de başka yollarla girdikten sonra başlığını yazıp izleyebilirim böylelikle

25.10.2009. Чемпионат России. Зенит - Спартак (Нальчик) 2:2

Mira_61
28.10.2009, 10:09
Hala tam güvenemiyorum ben bu yönetime.Devre arası yine bir kıllık yapacaklar sanki.
Ya da sankisi fazla.:)

UğuR
28.10.2009, 11:32
"Trabzon'a dönmek istiyorum"

Trabzonspor'un alt yapısından yetişerek önemli başarılara imza attıktan sonra Rusya'nın Zenit takımında Türkiye'yi başarıyla temsil eden Fatih Tekke, "Rusya'da hem ülkemizi, hem de Trabzon'u başarıyla temsil ettiğimiz için mutlu oluyoruz" dedi.

Takımıyla lig şampiyonluğu, UEFA Kupası, UEFA Süper Kupası kazanmanın sevincini yaşayan Fatih Tekke, yaptığı açıklamada, Rubin Kazan takımında oynayan Trabzospor'dan takım arkadaşı Gökdeniz Karadeniz'i de işaret ederek, "Bizim başarımız, Türkiye'nin başarısı. Rusya'da da müslümanlar var. Onlar inanılmaz derecede maçlarımızı takip ediyorlar. Ülkemiz için burada başarılı olmaya çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz. Başarılı olduğumuz, gol attığımız, takıma faydalı olduğumuz zaman çok güzel duygular hissediyoruz" dedi.
Gökdeniz'in geçen hafta Barcelona'ya gol atmasına çok sevindiğini ifade eden Fatih Tekke, "Barcelona maçından sonra Gökdeniz'i aradım tebrik de ettim. Türkiye'de de epey konuşuldu. Güzel bir şey. Bir Türk oyuncusunun Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona'ya, hem de Nou Camp Stadı'nda galibiyet golünü atması, çok güzel bir şey" diye konuştu.

"TABİ Kİ DÖNMEK İSTİYORUM..."
Fatih Tekke, Rusya'da ligin bitimine 1 aylık bir süre kaldığını belirterek, "Şu ana kadar 10 haftadır oynuyorum. Allah'tan sakatlığım yok. Gayet iyi gidiyor benim açımdan. Geri kalan maçları iyi şekilde değerlendirmek istiyorum. Ondan sonra ne olur bilemiyorum. Zenit Kulübü'nün tekrar benimle masaya oturmak gibi bir düşüncesi olduğunu biliyorum. Kasım'da böyle düşüncelerini bana ifade edecekler. Ama şunu söylüyorum, Türkiye'ye dönmek tabi ki istiyorum, özellikle Trabzonspor'a dönmek istiyorum. Tabi ki bu benim isteğim. Sözleşmem ağustos ayında bitiyor. Ama o dönem kulübümün tavrı ne olur onu bilemiyorum" ifadelerini kullandı.

GENÇ OYUNCULARA TAVSİYELER
Fatih Tekke, Trabzonspor altyapısında yetenekli oyuncuların bulunduğunu bildiğini kaydederek, şunları söyledi: "Fakat bu oyunculara dışardan hep negatif şeyler veriliyor. Olumlu şeyler hiç verilmiyor. Bazen oyuncu da alamıyor. Buna eğitim deyin, kültür deyin. Bir oyuncu kitap okumayı sevmeli. Genç bir oyuncunun en iyi arkadaşı kitap olmalı. En iyi arkadaşı başkaları olmamalı. Kötü yerlerde vaktini geçirmemeli, işini yapmalı. Burdaki oyuncular yetenek olarak Türk oyuncusundan önde değil ama çalışma olarak çok farklı. Sahanın içerisinde idmanın başından sonuna kadar yüzde yüz konsantrasyon ile çalışıyor. Eksiği varsa idman öncesi veya sonrası çalışıyor. Çalışıyor, çalışıyor. Bu işin çaresi çalışmak. Türkiye'deki gibi çalışmak değil. İnanılmaz bir çalışmadan bahsediyorum. Bahsettiğim yer de Rusya. İngiltere, İtalya, İspanya'yı düşünün. Nasıldır orası."
Yetenekli genç oyunculardan Trabzonsporlu Barış Memiş'i örnek gösteren Fatih Tekke, "Yetenekli oyuncu, iyi oyuncu ama zaman kaybediyor. 2-3 yıldır zaman kaybediyor. Şu ana kadar çoktan çıkmış olmalıydı. Eksikliği başka yerde aramamak lazım, çok çalışmak lazım. Çalışmak, çalışmak, çalışmak. Kendimizi yeterli gördüğümüz zaman olmuyor. Bu işi çok ciddiye almak lazım. Özellikle genç oyuncular, kötü bir mağlubiyetten sonra yapacakları tek şey çalışmak, daha fazla çalışmak" dedi.

"TRABZON'UN ÖNEMLİ OLDUĞUNU İDRAK ETMEK LAZIM"
Fatih Tekke, Türkiye'de taraftar baskısının hemen hemen her kulüpte olduğunu dile getirerek, şöyle devam etti: "Trabzon'da biraz daha fazla olması gayet normal. Bu da bizim Trabzon insanının farkı. Bunu hep beraber sinerjiye, coşkuya dönüştürdüğümüz zaman, bu bize, camiaya olumlu yansıyor. Negatif yönde kullandığımız zaman tam tersine işler bir anda ters düz oluyor. O yüzden bence arkadaşlarımız önce şunu düşünmesi lazım. Bu takım formasının ne kadar önemli olduğunu, bu takımda oynamanın ne kadar önemli olduğunu, bu camianın ne kadar büyük bir camia olduğunun farkına vararak, insanların sahada görmek istedikleri coşkuyu, mücadeleyi göremediklerinden dolayı tepkiler verebildiğini bilmeliler. Bunları insanların bilmesi lazım. Çünkü Trabzonspor, birileriyle beraber bir yerlere gelmedi. Trabzonspor ile insanlar bir yerlere geliyorlar. Trabzonspor'un ne kadar önemli olduğunu idrak etmek lazım. Taraftar o mücadeleyi gösteren herkesi baş tacı yapmıştır. Taraftarın, o mücadeleyi, hırsı, isteği arzuyu, samimiyeti taşıyan oyuncuya negatif yönde çok fazla etki ettiğini düşünmüyorum."

Futbolcuların milyonlarca insanlar arasından seçilmiş kişiler olduğunu kaydeden Fatih, "Hayatınıza, yaşamınızı, çalışmanıza çok dikkat edeceksiniz. Trabzon, küçük bir şehir. Trabzon, kime kızacağını aslında yüzde 90 bilir. Bu doğru mudur, değildir tabi. Ama önce kişiler futbolcular kendilerini sorgulaması lazım. Ben ne kadar ne yapabiliyorum. Futbolda psikoloji de önemli. Avrupa gibi değil. Biz burada yenilsek de baskı hissetmiyoruz. Ama Türkiye'de bu böyle" diye konuştu

"FENERBAHÇE'NİN TEMPOSU İYİYDİ"
Fatih Tekke, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçını izlediğini belirterek, "Fenerbahçe Avrupada'ki tempoya yakın oynadı. Onun haricinde 3 yıldır seyrettiğim Türkiye ligi, kötü. Seyir zevki ve mücadele çok yok. Fenerbahçe, derbi maçta inanılmaz derecede oynadı. Fiziksel temposu iyiydi" dedi.

Emirhan Makul
28.10.2009, 12:26
Ben alabileceğimize inanmıyorum.

arifberkay
28.10.2009, 12:55
sen egeleceğin günü saati söyle biz seni omuzlarda karşılayalım büyük yürekli kaptan

Atılay
28.10.2009, 13:03
Geleceğine olan inancım hiç kalmadı keşke gelse

YaKuP ATEŞ
28.10.2009, 13:17
Bencede Gelmez Ama Gelsede Şu Umuta,Gökhana bi ders verse Topa Nasıl Vurulur Nasıl Pas Verilir,Nasıl Gol Atılır Gösterse. Umut'un Demesine Göre (Bu Baskı Altında C.Ronaldo Gelse Atamaz) Fatih Tekke (KAPTAN) Gelsede Görse Nasıl Atılıyo Goller Hemde Bi hafta atıpta tamam eski moralime kavuştum demeden her hafta birer ikişer sıralasa Transfer Döneminde Yaptığımız Ayıptan Sonra Gelirse Helal Olsun KaPTaN'a

Tolunay Abdioğlu
28.10.2009, 13:38
Ara transfer dönemini iple çekiyorum.

Hqmi
28.10.2009, 13:49
Gelecek gelecek. :cool:

arifberkay
28.10.2009, 13:51
çok istememe rağmen hacısalihoğlu denen şahsiyet bu klüpte alikıran başkesenlik yaptığı sürece fatih gelemez

isimsiz_61
28.10.2009, 14:16
yeter artık seni çok özledik biricik kaptanımız........

onurkaradeniz
28.10.2009, 14:21
Fatih TEKKE 'nin bu kutsal formayı giymeden futbolu bırakacağına inanmıyorum kral yeniden dönecek !

sametaydin
28.10.2009, 14:55
Devre arası bence fatih tekkeyi alırız.

yorumsuz6117
28.10.2009, 15:10
Fatih Sultan Tekke............:alkış::alkış:

YaKuP ATEŞ
28.10.2009, 15:11
Eğer Yönetim Fatih Tekkeden özür dilerse Kesin Gelir Zaten Fatih'in Amacıda Futbolu Trabzonda Bırakmak İnşallah Olur Hem Bizim İçin İyi Olur Hemde Kendi Emeline Kavuşur..

Ali Tunahan Güllü
28.10.2009, 15:20
İnşallah gelecek Kaptanımız.

Alihan Ertürk
28.10.2009, 15:23
Almanya'ya gidecek bence .:cool:

Cem Akyüz
28.10.2009, 15:25
Almanya'ya gidecek bence .:cool:

Bizim yönetim almazsa Almanya'ya gitmesini isterim..Orda fazlaca Türk var fazla zorlukta çekmez

Alihan Ertürk
28.10.2009, 15:28
Biziö yönetim almazsa Almanya'ya gitmesini isterim..Orda fazlaca Türk var fazla zorlukta çekmez

Ben yönetimin Fatih'i alacağına inanmıyorum.Taraftarı takımın yanına çekmek için açıklamalar yapıyorlar Fatih'le ilgili ama öyle bir düşünceleri yok bence.

O gün gelsin yine bir bahane bulacaklar ..

Süleyman Sofu
28.10.2009, 15:31
Bu saatten sonra Fatih Tekkeyi almazuk demek SIKARRRRRRRRR
öyle bir babayiğit yürekli adam varsa çıksın desin helebi desinde görelim ense traşını bir toplumla birkez alay edebilirsin ama ikincisinde enseye şaplağı fena yersin helede bu toplum TRABZONSA herkesin aklı başına bence geçde olsa geldi başkan işi ocağa bile bırakmayacak görürsünüz kongrede bu iş bitmiş olacak görürsünüz
Not:Bir duyum falan almadım sadece kişisel görüşüm...

Süleyman Sofu
28.10.2009, 15:35
FATİH TEKKE bu takımda olmazsa olmazdır.Bu yaşadığımız süreçte artık körgözün bile görebileceği bir gerçek durumundadır...
Ve Kral Tahtını geri almak için mutlaka yuvasına dönecektir...

Ali Tunahan Güllü
28.10.2009, 15:41
Ara transferde dönecektir Kaptanımız.Geç olacak ama İnşallah gelecek.

genç61
28.10.2009, 15:47
gelme fatih gelme aklin varsa gelme boyle takima gelicende ne yapcan top mu oynuyoruz sanki sen gelincede bir sey degismicek niye insanlar bu kadar buyuk beklenti icine giriyor sen geliceksin diye anlamiyorum

ESER
28.10.2009, 16:38
yaratmis oldugu sinerjiyi ve birliktelik ortaminin iki uc amigo kilikli kose yazarini memnun etmek, basinin hismina ugramamak icin mahveden ve artik tutarsiz konusmalari, insanlari yem etme konusundaki basarilari ve " bak giderim de gorursunuz " triplerine alismakla birlikte bikkinlik hissettigimiz baskanimiz iki gun once paragoz yerine koydugu ve taraftarin gozundeki degerini yok etmeye calistigi fatih tekkeyi alacagini sanmiyorum..,, gene filmler cevrilecek , bugun geliyo yarin gelicek , fatih yildiz degil, bizden kamyonla para istedi , vs diyecek nabiz yoklayacaktir ,,bakti kimse kendisine inanmiyor ve fatihi israrla istiyor bu seferde son dk palavrasiyla gonul almaya calisacaktir...
taraftar ve fatih bu kadar birbirini isterken onu almamak icin bin bir turlu filmler cevirdikten sonra olur ya hani istanbulun bi takimi fatihi transfer ederse ,taraftarin istifaya davetini beklemesin derim kendilerine ve saz arkadaslarina..

kendisini bu kadar seven taraftarlar artik baskana guvenmiyorsada kabahati kendinde aramali.. bi de iyi gunde oyle de kotu gunde boyle diye bir anlayis yok... biz baskani avutmak icin pofpoflamak icin degil, hizmet edip basarili omasi icin seciyoruz,,

avniaker
28.10.2009, 21:42
idda ediyorum tekke gelsin şampiyon oluruz

Serhat
28.10.2009, 22:07
Herşey Beklenir bu yönetimden...

Artık Fatih'in ne demesi gerekiyor ki; onu anlamıyorum. Yanlız bu sefer Fatih yıllık bilmem nekadar parayı beğenmedi gibi bi bahaneleri olmayacak. Çünkü kendisiyle 10 dakikada anlaşan bu yönetim değilmi? Gerçi sözlerinden dönmeleri fazla bi süre almıyor...

Tek üzüldüğüm şeyse; Fatih'i Futbolcu olarak, karakter olarak görüp almaları değilde azalan kredilerini artırmak ve kendilerini kurtarmak için Fatih'i bu takıma kazandırmak isteyecek olmaları. Onun için iki dere bi aradayım. Eğer kongre kararı alınırsada ilk Söz Fatih olacak. Yani ordada seçimde de adı kullanılacak. Bi nevi seçim malzemesi olacak, hatta oldu bile...

Hayırlısı; ne diyelim...

Harun-61
28.10.2009, 23:30
Ama şunu söylüyorum, Türkiye'ye dönmek tabi ki istiyorum, özellikle Trabzonspor'a dönmek istiyorum.

:alkış::alkış::alkış:

KERİM
29.10.2009, 00:06
aslında alınamamsı diye birşey söy konusu değil...Fatih tekke üç seneyi doldurmadığı için Türkiyeye gelmek istememiştir...Bencede gayet mantıklı Allah nasip ederse ocak'a kadar doluyor o üç sene ve alacağız Fatih'imizi...geri...hemde bedava
sözleşmesinin ocakta bitmediğini belirtiyim..

Ocak'ta başka talibi olmassa ucuza alınabilir.

KERİM
29.10.2009, 00:48

şu videoya iyice bakın. Sizce bu golü Umut yada Gökhan atabilirmiydi? Yoksa topu tribünleremi hediye ederdi?

DEEP BLUE
29.10.2009, 10:37
Eğer Yönetim Fatih Tekkeden özür dilerse Kesin Gelir Zaten Fatih'in Amacıda Futbolu Trabzonda Bırakmak İnşallah Olur Hem Bizim İçin İyi Olur Hemde Kendi Emeline Kavuşur..

Genç kardeşim, bizzat başkan mı özür dilesin sence, yoksa bir heyet mi gitsin... Sanırım başkan daha etkili olur değil mi...

[KAPLAN]
29.10.2009, 11:09
Açıkcası Fatih Tekke'nin alınacağına inanmıyorum. Bahanelerin ise şimdiden hazır olduğunu düşünüyorum. Yine de bekleyip göreceğiz...

ergin cesit
29.10.2009, 12:40
almazlarsa kendi sonlarını hazırlar yönetim

Sinem Yılmaz61
29.10.2009, 12:48
Ey yönetim daha neyi bekliyorsun, alin artik su Adami Ocak ayinda yahu. Görmiyormusunuz adam Memleketine cok fena Asik.
Biz de sana Asigiz bee Fatih Sultan Tekke, insallah gelirsin!!!Icimdeki bir ses sanki gelicene diyor, hadi hayirlisi bakim.

Cafer Bulur
29.10.2009, 19:16
Gel fatih tekkem,gel artik.

Seni cok özledik,umuyorum ki sen de Trabzonspor taraftarini özledin.

Ebru gündesin parcasi sana gitsin benden;dön be kral,ne olur geri dön....

Emirhan Makul
29.10.2009, 19:40
Bazı Şeylerin Sonunun Başlangıcıydı Bu Gün ;

-N6DemBbqC4&feature

O Gittiğinden Beri Hiç Kimse bu kadar Hırslı olamadı ve Hiç kimse Onun Gibi Gol Atamadı.

-HB1AzoL3iM&feature

Fatih Oflaz
29.10.2009, 19:51
Gelmesini herkez canı gönülden istiyor fakat son söz yönetimde yine...

Kubilay ŞAHİN
29.10.2009, 19:55
v=kqg2vwgazns

matrix5782
29.10.2009, 19:57
f.tekke yönetimin şuan elindeki en büyük kozdur.bu kozu çok iyi oynayacaklardır.yoksa kendi kendilerini batırırlar.

Ali Tunahan Güllü
29.10.2009, 20:07
Büyük kaptan Fatih Tekke..

Alihan Ertürk
29.10.2009, 20:08
f.tekke yönetimin şuan elindeki en büyük kozdur.bu kozu çok iyi oynayacaklardır.yoksa kendi kendilerini batırırlar.

İnşallah öyle olur ben çok korkuyorum yine bir bahane uydurup almayacaklar diye.

Kazım Uzunboy
30.10.2009, 09:41
Yönetim Rusya'dan gelen mesajı aldı

Trabzonspor Fatih Tekke için Zenit'le pazarlıkları hızlandırıyor.

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm760979.jpg

Her fırsatta yeniden Trabzonspor’a dönmek istediğini belirten ve son olarak da eski kulübüne, “Zenit yönetimi de benimle masaya oturacak. Onlara bir yanıt vermem gerekir” mesajını yollayan Fatih Tekke için girişimler hızlanacak. Bordo-Mavili idarecilerin en kısa zamanda konuyu bir yönetim kurulu toplantısında masaya yatırıp Fatih Tekke’ye de çıkan sonucu ileteceği ifade edildi. Eğer yıldız oyuncunun dönüşü yönünde bir karar alınırsa Fatih Tekke’den Zenit cephesinin kolaylık sağlaması yönünde adımlar atması istenecek.
http://adtext.adnet.com.tr/counthighlight.ashx?t=1256888446046&ids=(7615,23381,100128)

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

deneme61
30.10.2009, 09:54
yönetim bu sefer bır hata yapmaz

Ali İhsan
30.10.2009, 10:37
Hala mı düşünüp tartışılıyor, hani Fatih'le bir oturmaya anlaşmışlardı, hey Allah'ım ya.

Sinem Yılmaz61
30.10.2009, 12:26
Yönetim Tekkeyi bu sefer alicaktir insallah, onlara güveniyorum...Gelsin Fatih Kral Tekke Ooooo :)

Ali Can
30.10.2009, 12:45
inşallah bu fatih olayı güzel sonla biter.

Orhan Aydın
30.10.2009, 13:05
helal olsun kendisine yapılanlara rağmen hala o açıklamayı yapabiliyorsa helal olsun be kaptan senin ruhun lazım bu takıma

Ali Tunahan Güllü
30.10.2009, 19:14
:)

http://img243.imageshack.us/img243/8831/topgun7nxrv1.jpg

ESER
30.10.2009, 21:06
bin bir fatih masallarina hazir olun derim... bakalim paragoz yaptiklari fatih tekke icin neler soyleceke sevgili yonetenlerimiz,,, bu yonetim benim gozumde once fatih transferini inkar edip. hemen pesinden gorustuk cok para istedi diyerek onu sevenlerin gozunde kucur dusurmeye calisirken aciz duserken ve en sonunda taraftari s,,,k yerine koyup son dakikada yalandan transfer ayagi yaptigi an bitmistir benim icin,, fatih i alacaklarina da bir inancim yok,.,insallah yanilirim

Cafer Bulur
30.10.2009, 22:04
Ihsan alioglu bugün fatih tekke icin gereken zamanda camianin beklentilerine cevap vermeye calisacagiz dedi.

Alioglunu tebrik ediyorum,dogru yoldalar....

Fatih ZENGİN
30.10.2009, 22:08
bu yönetime benim güvenim sıfır... almamak için bin dereden su getirirler

Cem Akyüz
31.10.2009, 02:34
Tekke'yi alırlarsa kredileri artar almazlarsa kendi düşen ağlamaz..Alacaklardır.

Trabzonsporda benim gördüğüm efsane dediğim tek futbolcudur Fatih Tekke

Kazım Uzunboy
31.10.2009, 08:42
Fatih Tekke bu kez çok yakın!

Trabzonspor'dan ayrıldığından bu yana tekrar geri döneceği gün için geri sayıma geçilen Fatih Tekke, yuvaya dönüşe bu kez çok yakın...

http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm762581.jpg

Rus temsilcisi Zenit’in yöneticilerini özellikle son dönemdeki performansıyla büyüleyen ve yeniden anlaşma teklifi getirilecek olan deneyimli oyuncu, artık yurt dışı defterini kapamayı düşünüyor. Önümüzdeki günlerde Trabzonspor’un kurmaylarının bir Rusya çıkarması yapıp konuyu detaylı bir şekilde görüşmesi de beklentiler arasında. Bordo-Mavili taraftarlar ise gelişmeleri heyecanla takip ediyor.

www.fanatik.com.tr (http://www.fanatik.com.tr)

hamucera
31.10.2009, 13:48
moskova-zenit Fatih ilk 11 de ilk yarı 0-0 sonuçlandı. maç spormax te yayınlanıyor

Mustafa ÖZDEMİR
31.10.2009, 14:02
bu kadar ayrılıık yeter.artık avni akeri coşturmalısın...

abanoz61
31.10.2009, 14:06
moskova-zenit Fatih ilk 11 de ilk yarı 0-0 sonuçlandı. maç spormax te yayınlanıyor
kardeşim fatih ilk 11 ama pas alamıyor onun içinde çok etkisiz

Sinem Yılmaz61
31.10.2009, 14:09
bu kadar ayrılıık yeter.artık avni akeri coşturmalısın...

Evet yeter, yönetim duy sesimizi, özledik biz Kralimizi. Artik buramiza geliyor, göremiyoruz onun baska yerde gol atmasini...O artik bizi costursun, memleketini costursun, gollerini bizde atsin, cok mu sey isteriz...Seviyoruz seni Kral!

avniaker
31.10.2009, 14:12
yönetim fatihi devre arasıda almassa intihar eder

Kaan
31.10.2009, 14:18
yönetim fatihi devre arasıda almassa intihar eder

Kim intihar eder ? :rolleyes:

Kaan
31.10.2009, 14:44
Moskova attı golü.

Dakika 84.

hamucera
31.10.2009, 15:10
kardeşim fatih ilk 11 ama pas alamıyor onun içinde çok etkisiz

kardeşin mi ?

fatih pas alamıyor eve ama şahsen ben bu maçta fatihi istekli görmedim pek,

ugurozturk
31.10.2009, 16:07
Ihsan alioglu bugün fatih tekke icin gereken zamanda camianin beklentilerine cevap vermeye calisacagiz dedi.

Alioglunu tebrik ediyorum,dogru yoldalar....

Oyle demedi! simdilik Fatih Tekke konusunu kapatin; golculerimizi olumsuz etkiliyor dedi.

Alioglundan kurtulma kampanyasi baslatmaliyiz; hocayada yerli yersiz laf sokup duruyor. Alioglu gibi dinazorlor kulupte barindikca bizim yuzumuz gulmez. sahsi ihtiraslarini kulubun cikarlarinin ustunde goren kimse orda durmamali.

toplu kombine yakma-satma kampanyasi duzenleyecegimizi deklare edelim Fatih Tekke alinmazsa.

Emre GÜRDAL
31.10.2009, 16:17
fatihi bugunkı macında ızteklı gordum dıyebılrım ama fazla top alamadı tek santrafor oynadı bıseye yaramadı ama arkadaslarna ıyı paslar cıkardı. işin ilginc yanı yanımda oturan yaslı adam diyoki ''hadi fatih oglum at artık'':D sankı fatih trabzonsporumda oynuyo koptum ya.