PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12] 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

zisinoli
18.08.2009, 15:48
Bu arada Fenerden ne istediysem Trabzonspordan da onu istedim cümlesini sarfetmişse bak bu tartışılır. Böyle bir cümle kurmamıştır ama kurmuşsa ayıp etmiştir evet. Yani kişiler Fatih bile olsa tartışılabiliyor. Herkesin canını sıkan Trabzonsapora forvet lazım ama birlilerinin dalga geçer gib i bizim 5 tane forvetimiz var cümlesidir. Bu takıma forvet alın bu taraftara Fatih bile demeyecek. Ama mevcut koşullar oluşmuşken malum sebeplerden dolayı Fatih'i almaz isen taraftar bir süre sonra sana kiliti vurur. Çoğu zaman kendine kilit vurduğu gibi...

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 15:51
O stadda olsaydın da Fatih tekke diye bağırsaydın işte.Pek bi faydalı olurdu takıma.Erdal abi taraftar akıllı diyor da onun için diyorum bunları.Çok sevdiğini söylediği takımı saha içinde, onun aleyhine olacağı %100 belli olmasına rağmen tribünden bağıran bir kitlenin "zeki" olduğu iddia ediliyor ya!İşte orada mevzumuz.Geçin bu zekâ işlerini. Mesele futbol ise zekâ falan yok o tribünlerde.Anlık hırslarına, anlık duygularına göre, ölçmeden tartmadan verilen tepkiler sonucu "ayı yavrusunu severken öldürür" olayı var.Bu 1-2 kez olursa istisna dersin, daima olursa bunun adı istisna olmaz.Her tepkiyi fayda-zarar diye ayırt edemeden anında işleyen bir kitlede de zekâ falan aranmaz.

Oruç
18.08.2009, 15:54
Şimdi pek sayın yoneticimiz bu sayfaları okuyorsa eğer yine hepimizi "mantıksız" olmakla suçluyordur. Eminim. Unutmadan sayın yöneticimizin yazdığı "Kötü Yöneticinin El Kitabı" halk arasında "Mantık" olarak bilinen kitabı çok yakında tüm kitapçılarda olacakmış. Merakla bekliyorum.

OZDEN61
tek kurtarıcı fatih tekkemi. süpermenmi, gelir gelmez kurtaracak bizi. gönlümüzde iyi bir yeri var. bırakalım oyle kalsın. yoksa buraya zola gelip oda gol atamama sendromuna girince görürüm onada küfür edenleri.

Süleyman Sofu
süleyman kıyaslama yaparken 26 yaşına kadar olan sürecide koy istersen. bir arkadaş koymuştu. Fatih tabiki başarısız değil ama 26 yaşına akdar geçen sürede oynanan maçları ele alınca umut ta çok başarılı hatta gol ortalaması fatih ten daha yüksek.

doğru haklı olabilirsin ama şahsen benim umuttan ümidim yok yinede açıkça söylüyorum umut başarılı olsun bende dediklerimi yalayım.Ama olmaz en azından olacak olsa 3 senede bu ışığı yakardı yinede herkesin düşüncesine saygılıyız umarım haklı çıkarsın...
Yanlız söz konusu sürede Fatihin kırılan ayaklarını ve geçirdiği ameliyatlarıda hesaba kat olurmu milli takım düzeyindeki ortalamaya dikkat et olurmu en azından Umut yasaklı listesinde deil sinyorun sence hakediyormu milli takımı?Hep umut diyorum yanlış anlaşılmasın 1.forvetimiz o olduğu için onu diyorum....

cellchook
Eger fatih tekke'nin sabah'daki haberi dogru ise her sey bello olmus demekdir.
Fatih tekke eger gs ve fb den ne istediysem trabzonspor'dan da onu istedim demisse, ne olursa olsun kim ne derse desin cok buyuk ayip etmisdir...
Hem trabzon bize sahip cikmiyor diyeceksin, hem fb,gs den ne istediysem onu istedim diyeceksin...
Ben ki bu forumdaki butun mesajlarimda yonetimi sucladim bundan sonra artik yonetime hic bir sey demiyorum.
Madem trabzon'da sampiyonluk gormek istiyorsun, madem trabzonspor'da oynamak istiyorsun o zaman hem yukaridaki laflari edip hemde gazetelere geyik geyik mesajlar vermeyeceksin...

Benki bu fatih tekke transferi icin gunlerce yonetime kanser oldum, bu andan sonra hic bir sey demiyorum.

Sayin tekke bu taraftar sana sultan payesini takti.
Sende ona gore davran...
Sultan fatih tekke gibi davran...

Umuyorum fatih tekke takin zamanda " ben vermedim boyle bir roportaj " desin.

Bana en cok koyan fenerden, galatasaray'dan ne istedimse trabzonspor'dan onu istedim demesidir...

Yaziklar olsundur.. Benim gozumde umut bulut daha sahsiyetli trabzonspor futbolcusudur...

Hadi be tekke , cik ortaya deki " bu roportaj yalandir " de .
Bende butun bu yazdiklarimi bir guzel yalayayim..
Hadi be tekke ....

Saygilar

herkes amatör ruhlu olmak durumunda değil,profesyonel bir istektir fatih'in isteği ama gercekte öyle ise.

yönetim tasarrufudur deyip geçmek lazım,yönetimler yaptıkları ve yapamadıkları ile eleştirilirler.

bence almamakla yanlıs yaptılar ama sadece bu kadar.

ayrıca fatih tekke'nin rusyadaki profili bence sıkıntılı,orda da oturup düşünmek lazım.

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 15:55
Faik yattara 1.8 aldı cümlesinin yanlış olduğunu burada da okudum, Trabzonda iken de duydum.Takımdaki tavan ücret 1.25m euro idi. Yattara 1.8m euro olayı katar mevzusu sonrası.Ersun yanal ın 1.3 almasının sebebi de 1.25 in üzerinde olmasıdır. Çünkü topçuların kendinden fazla almasını kabul etmiyordu.Kaldı ki yattara ne altyapımdan çıkmıştır, ne de Fatih e gösterilen sahiplenme olayından nasibini almıştır.Buralıyım, şampiyonluk yaşamak istiyorum, para konuşmam dedikten sonra, yarısı net 1.25m euroya hayır demek ne kadar inandırıcıdır.Bu arada kimse yönetimin tavrını doğru bulduğumu falan zannetmesin.İkili arasındaki it dalaşı takıma zarar veriyor, gerisi umurumda değil.

hamucera
18.08.2009, 15:58
doğru haklı olabilirsin ama şahsen benim umuttan ümidim yok yinede açıkça söylüyorum umut başarılı olsun bende dediklerimi yalayım.Ama olmaz en azından olacak olsa 3 senede bu ışığı yakardı yinede herkesin düşüncesine saygılıyız umarım haklı çıkarsın...
Yanlız söz konusu sürede Fatihin kırılan ayaklarını ve geçirdiği ameliyatlarıda hesaba kat olurmu milli takım düzeyindeki ortalamaya dikkat et olurmu en azından Umut yasaklı listesinde deil sinyorun sence hakediyormu milli takımı?Hep umut diyorum yanlış anlaşılmasın 1.forvetimiz o olduğu için onu diyorum....

süreç olarak kıyaslamadım aslında 26 yaşına akdar oynadıkları maç sayısı bu. yani ayağı kırılınca doğal olarak maç oynayamadı. ama fatih daha fazla maç oynamasına rağmen daha az gol atmıştı. fatih gelse başarılı olurmuydu bilinmez ama takımın ciddi oalrak forvete ihtiyacı var. 2 forvetle lig yürümez. umut ve gökhan çok başarılı olsalarda her maç gol atsalarda 2 forvetle lig yürümez

Süleyman Sofu
18.08.2009, 15:58
tek kurtarıcı fatih tekkemi. süpermenmi, gelir gelmez kurtaracak bizi. gönlümüzde iyi bir yeri var. bırakalım oyle kalsın. yoksa buraya zola gelip oda gol atamama sendromuna girince görürüm onada küfür edenleri.

Bu sorunun cevabı geçmişte gizli ligin ilk 3 haftasında gol atamayan takıma hızır gibi yetişip hayata döndüren adanada idmansız bi şekilde oyuna girip golü atıp maçı alan kimdi ihtiyacımız olduğunda sakat sakat oynayıp rumlara golü atan kimdi en son türkiye kupasını aldığımızda kaptan kimdi daha bir sürü örnek var ama yazmaya gerek yok anlamak isteyene bunlar yeter...

yabadallah
18.08.2009, 15:59
herkes amatör ruhlu olmak durumunda değil,profesyonel bir istektir fatih'in isteği ama gercekte öyle ise.

Yönetim tasarrufudur deyip geçmek lazım,yönetimler yaptıkları ve yapamadıkları ile eleştirilirler.

Bence almamakla yanlıs yaptılar ama sadece bu kadar.

Ayrıca fatih tekke'nin rusyadaki profili bence sıkıntılı,orda da oturup düşünmek lazım.

haklisin dostum ama fatih tekke'yi isteyenlerin cogu bunu trabzon'ludur , bizim cocugumuzdur diye istiyor, fatih tekke'de bugune kadar ben trabzonspor'luyum kimse benim trabzonspor'lugumu tartismasin diyordu televizyonda...
Ee nerde kaldi o zaman trabzonsporluluk ..
Gitsin o zaman fenere ona daha cok para verirler...

Benim icim yaniyor...
Kizginlik su anda benimki ...

Yalandir insallah.
Saygilar

zisinoli
18.08.2009, 15:59
“FATİH TEKKE ŞART”

“Örnek verelim. Diyelim ki, lig sonunda Trabzonspor’un puanı 70. Eğer Fatih Tekke’yi alırsa 10 puan daha üzerine koy. Bak bakalım birinci mi oluyorsun, ikinci mi? Eğer ciddi anlamda iki üç transfer yapılmazsa Trabzonspor ilk beşte olmazsa bunu sürpriz saymam.”

RIDVAN DİLMEN...

cellchook
18.08.2009, 16:00
O stadda olsaydın da Fatih tekke diye bağırsaydın işte.Pek bi faydalı olurdu takıma.Erdal abi taraftar akıllı diyor da onun için diyorum bunları.Çok sevdiğini söylediği takımı saha içinde, onun aleyhine olacağı %100 belli olmasına rağmen tribünden bağıran bir kitlenin "zeki" olduğu iddia ediliyor ya!İşte orada mevzumuz.Geçin bu zekâ işlerini. Mesele futbol ise zekâ falan yok o tribünlerde.Anlık hırslarına, anlık duygularına göre, ölçmeden tartmadan verilen tepkiler sonucu "ayı yavrusunu severken öldürür" olayı var.Bu 1-2 kez olursa istisna dersin, daima olursa bunun adı istisna olmaz.Her tepkiyi fayda-zarar diye ayırt edemeden anında işleyen bir kitlede de zekâ falan aranmaz.

katılıyorum sana.

yıllardır deplasmanda neden basarılıyız taraftar bunu hıc sorgulamıyor o da ayrı bır konu.

kuru kalabalık bence.

Süleyman Sofu
18.08.2009, 16:00
süreç olarak kıyaslamadım aslında 26 yaşına akdar oynadıkları maç sayısı bu. yani ayağı kırılınca doğal olarak maç oynayamadı. ama fatih daha fazla maç oynamasına rağmen daha az gol atmıştı. fatih gelse başarılı olurmuydu bilinmez ama takımın ciddi oalrak forvete ihtiyacı var. 2 forvetle lig yürümez. umut ve gökhan çok başarılı olsalarda her maç gol atsalarda 2 forvetle lig yürümez

bak kardeşim aslında aynı şeyi düşünüyoruz sadece ben ismini yazıyorum sen ucunu açık yazıyosun bu takıma forvet şarttttt....

ugurozturk
18.08.2009, 16:01
Alıntı yapamıyorum butonlarım kayıp.. Alkan61, yönetimin de canı cehenneme, diğerlerinin de...Ortada benim takımım var hemşerim. Ve o takım orada maç yapıyor. Maçın 70. dakikası. 20 dakika var. maç 1-1 rakip ayağında top falan da tutamıyor. Senin takımın da o gün günün de değil ama gene de oyunun kontrolü tamamen elinde. Bu esnada takıma destek vermek yerine, takımı ateşleyip maçı almak yerine "fatih tekke" tezahüratı yapan için beni daha ağır konuşturmayın.Yönetim mi?"NASIL İSENİZ ÖYLE YÖNETİLİRSİNİZ!".

kardes, ikiihtimalli bir durumdasın,

a) bir nedenden dolayı haklı cıkmak icin bilerek gercekleri saptıracak kadar densizlestin

b) fikrine kendini o kadar sabitlemissin ki, gercekleri farkında olmadan degistirerek hayal ediyor ve samimi bir sekilde bunlara inanıyorsun

Dakka 92'ye kadar o tribunde kimse Fatih Tekke demedi...

cellchook
18.08.2009, 16:02
haklisin dostum ama fatih tekke'yi isteyenlerin cogu bunu trabzon'ludur , bizim cocugumuzdur diye istiyor, fatih tekke'de bugune kadar ben trabzonspor'luyum kimse benim trabzonspor'lugumu tartismasin diyordu televizyonda...
Ee nerde kaldi o zaman trabzonsporluluk ..
Gitsin o zaman fenere ona daha cok para verirler...

Benim icim yaniyor...
Kizginlik su anda benimki ...

Yalandir insallah.
Saygilar

eyvallah,fatih'in kızgınlıgıda rusyadan kopartılamadığınadır.

yazık oldu bence ama dedıgım gıbı rusyada fatıh tekke neden ıstenmeyen adam???bu kafamı kurcalıyor.

hayırlı gunler.

Recep Alkan
18.08.2009, 16:03
Faik yattara 1.8 aldı cümlesinin yanlış olduğunu burada da okudum, Trabzonda iken de duydum.Takımdaki tavan ücret 1.25m euro idi. Yattara 1.8m euro olayı katar mevzusu sonrası.Ersun yanal ın 1.3 almasının sebebi de 1.25 in üzerinde olmasıdır. Çünkü topçuların kendinden fazla almasını kabul etmiyordu.Kaldı ki yattara ne altyapımdan çıkmıştır, ne de Fatih e gösterilen sahiplenme olayından nasibini almıştır.Buralıyım, şampiyonluk yaşamak istiyorum, para konuşmam dedikten sonra, yarısı net 1.25m euroya hayır demek ne kadar inandırıcıdır.Bu arada kimse yönetimin tavrını doğru bulduğumu falan zannetmesin.İkili arasındaki it dalaşı takıma zarar veriyor, gerisi umurumda değil.

Aslında bunların hepsi çıkıp tam yetkili olan birinin, kimseden çekinmeden konuşmamasından çıkıyor. Yahu ne olur ki çıksan konuşsan, doğruları desen, trsnferi yapacaksan da yapmayacaksan da muhatabını karşına alıp konuşsan, korkmasan, çekinmesen, hem başkalarının hem de kendi laflarının altında kalmasan, yalana dolana başvurmasan, anlamıyorum bu kadar mı zor yahu ?

Kaldı ki bu adam zamanında zaten bir miktar parayı hibe edip gitmemiş midir bu kulüpten, yani garanti para versen ne yazar ki, ne zaman bu adam bir para için olay çıkarmıştır, ne zaman bir yönetim bu adamı para yüzünden havaalanında çevirmiştir,

Bu it dalaşı daha çok zarar verir, Trabzonspor'a ve Trabzonspor'u sevenlere.

ugurozturk
18.08.2009, 16:03

Fatih Tekke ve gol atamama sendromu mu?

kardes sabah sabah bir sey mi aldın sen, votka falan...

dayımın oglu olmasan daha agır yazacagım :) staddan cıkarken Fatih Tekke diye bagıran sen degil miydin?

AYYILDIZ
18.08.2009, 16:04
Maçtaydım.Maraton tribününde izledim maçı.90+2'ye kadar Tekke sesi çıkmadı.Ayrıca takıma iyi bir forvet gelse kimse Tekke gelsin falan da demez.Al Gignac gibi adam bakalım kim ne diyor.Perşembe günü rakibin forvetine ve bizim forvete bakacağız.

zisinoli
Trabzonspor futbol takımına forvet oyuncusu lazım değil diyen var mı?
Sanırım herkes bu konuda hemfikir. O halde söze gerek yok.
Söz yönetimde...

Recep Alkan
“FATİH TEKKE ŞART”

“Örnek verelim. Diyelim ki, lig sonunda Trabzonspor’un puanı 70. Eğer Fatih Tekke’yi alırsa 10 puan daha üzerine koy. Bak bakalım birinci mi oluyorsun, ikinci mi? Eğer ciddi anlamda iki üç transfer yapılmazsa Trabzonspor ilk beşte olmazsa bunu sürpriz saymam.”

RIDVAN DİLMEN...

Boşuna afkurmasın, biz bu ligde 82 puanla 2. olduk, sadece bizi şampiyon yapmamak için fenerin nasıl itildiği hala hatırımızda, Fatih için iyi konuşsa da arada Trabzonsporumuz var.

Mehmet Fatih Yavuz
18.08.2009, 16:05
Maçı izlerken umut golü kaçırdığında ben fatih tekke tezahüratını duydum.Homurdanmaları daha da önce duydum.Allah ın rusyasından duyduğum sesi siz oradan duyamadıysanız kulak sorunu olabilir.

cellchook
kardes, ikiihtimalli bir durumdasın,

a) bir nedenden dolayı haklı cıkmak icin bilerek gercekleri saptıracak kadar densizlestin

b) fikrine kendini o kadar sabitlemissin ki, gercekleri farkında olmadan degistirerek hayal ediyor ve samimi bir sekilde bunlara inanıyorsun

Dakka 92'ye kadar o tribunde kime Fatih Tekke demedi...

dk 92 de fatih diye bagırılınca haklı mı oluyorlar.

adres gostermek cok ıyı ama bunun yerı mac esnası degıl.

Recep Alkan
Maçtaydım.Maraton tribününde izledim maçı.90+2'ye kadar Tekke sesi çıkmadı.Ayrıca takıma iyi bir forvet gelse kimse Tekke gelsin falan da demez.Al Gignac gibi adam bakalım kim ne diyor.Perşembe günü rakibin forvetine ve bizim forvete bakacağız.

Mehmet galiba dediklerimi doğrular nitelikte bir tespit bu kardeşim...

is_mail61
18.08.2009, 16:06
ya bu fatih tekke die bağırıldı die neden millete kızıyorsunuz anlamıyorum adam tepkisini dile getirmesinmi siz diosunuki orda böyle bağırmasalar moral verseler belkide maçı kazanıcaz iide kardeşim hadi bunu kazandın sorası nolcak bu sahaya gs gelicek fb gelicek bjk gelicek onlara naapcaksın ileriyi düşünsene biraz bi maçla bitmio bu işler ki basit bi diyarbakıra yenilirsen bu iş böyle olmaz varsın bu maçı kaybedelim belki daha büyük şeyler kazanırız bişi olmaz

OZDEN61
18.08.2009, 16:07
Fatih Tekke ve gol atamama sendromu mu?

kardes sabah sabah bir sey mi aldın sen, votka falan...

dayımın oglu olmasan daha agır yazacagım :) staddan cıkarken Fatih Tekke diye bagıran sen degil miydin?

hadi ordan. fatih tekke gittiği günden beri zenitin yedeğidir. 3 hoca değişti 3 üde fatihi yedek bıraktı. hatta biri A takımdan biri gönderdi. fatih terim milli takıma çağırmıyor. hadi bu biraz duygusal yaklaşım ama zenitteki hocalar da mı bir şey göremedi bu fatihte.

Recep Alkan
18.08.2009, 16:08

Galiba tespitimi doğrular nitelikte bir mesaj bu !!!

OZDEN61
18.08.2009, 16:09
hem takım yenin ce staddan yüzümüz gülerek çıkacaz, ama yenilince her türlü küfür ve fatih tekke bağırmaları. taraftarda tutarsız kardeşim :-)

mustafadinç
Ya bırakın kardeşim ne biçim taraftarsınız takım yenilsinde Fatih TEKKE diye bağıralım diye bekliyorsunuz taraftarmısınız eleştirmenmisiniz on kere yüz kere söylüyorum artık anlayın taraftar her zaman destekleyecek siz sadece eleştiriyorsunuz sadece kale arkasındaki 50-50 kişi tezahürat ediyor diğerleri çekirdek çitliyor yazık ettiniz gül gibi takıma.

ugurozturk
hadi ordan. fatih tekke gittiği günden beri zenitin yedeğidir. 3 hoca değişti 3 üde fatihi yedek bıraktı. hatta biri A takımdan biri gönderdi. fatih terim milli takıma çağırmıyor. hadi bu biraz duygusal yaklaşım ama zenitteki hocalar da mı bir şey göremedi bu fatihte.

Ya hocam; simdi Fatih Terimden de delil getirdin ya ben daha ne diyeyim sana. İki haftadir macın adamı secilen ve gol atan Gokdeniz niye cagrilmadi o zaman milli takıma. Nuri Sahin ya da Ceyhun daha iyi bir topcu mu?

ugurozturk
18.08.2009, 16:10
hem takım yenin ce staddan yüzümüz gülerek çıkacaz, ama yenilince her türlü küfür ve fatih tekke bağırmaları. taraftarda tutarsız kardeşim :-)

Ulan yanımda izledin macı, macın sonunda Fatih Tekke diye bagırmaktan sesin kısıldı, ne yanar doner adamsın.

dik oyna su horonu !!!!!!!!!

hamucera
18.08.2009, 16:11
maçta ayağa kalkınca bağırmak için arkadan hemen ya otur ben ben senin şeyini, izlemek için bilet almadım diyor. az bişi desen hemen beğenmiyorsan git başka tarafta izle ben biletimi buradan aldım. tersliyor. ondan sorna oyunculara sövüyor ah fatihhh ahhh diyor. ama aynı adamlar fatih kaçırınca ona da sövüyor. işte taraftar

cellchook
18.08.2009, 16:11
RIDVAN DILMEN cok zekı bır adam,objektıf genelde ama hangı takımla ılgılı ne konusması gerektıgını cok ıyı bılıyor nasıl davranması gerektıgını.

trabzonsporla ılgılı olumlu bırsey soyleyınce bızım taraftarlar neden gol olmuscasına sevınıyorlar kabarıyorlar.

rıdvan objektıf bır yorumcu karakterıne zaman zaman ts ıle de ulasmak ıstıyor ama yıllardır teknık bır yorum yaptıgına kanaat getırmedım.

mustafadinç
18.08.2009, 16:12
Ya hocam; simdi Fatih Terimden de delil getirdin ya ben daha ne diyeyim sana. İki haftadir macın adamı secilen ve gol atan Gokdeniz niye cagrilmadi o zaman milli takıma. Nuri Sahin ya da Ceyhun daha iyi bir topcu mu?

o zaman Gökdeniz diye bağırsaydınız neden hep Fatih bu işte bir iş var.

(ben Fatih TEKKE düşmanı değilim kendisi süper yetenek ama şu anda benim topçum değil bende Gökhan var Umut var onları desteklerim yarın Fatih gelse ona tezahürat yaparım bu kadar basit)

OZDEN61
18.08.2009, 16:12
Ulan yanımda izledin macı, macın sonunda Fatih Tekke diye bagırmaktan sesin kısıldı, ne yanar doner adamsın.

dik oyna su horonu !!!!!!!!!

tspor dan haberin varmı bugün uçtu

OZDEN61
18.08.2009, 16:13

tamam işte fatih terim, tekke konusunda duygusal davranıyor. peki zenitin hocaları.

hüseyin1975
18.08.2009, 16:13

Nuri Türkiyenin en önemli 2-3 oyuncusundan birisidir.
Aylardir Dortmuntda cok formda.
Onu ilk 11'de oynatmamak hatadir.

cellchook
18.08.2009, 16:15
maçta ayağa kalkınca bağırmak için arkadan hemen ya otur ben ben senin şeyini, izlemek için bilet almadım diyor. az bişi desen hemen beğenmiyorsan git başka tarafta izle ben biletimi buradan aldım. tersliyor. ondan sorna oyunculara sövüyor ah fatihhh ahhh diyor. ama aynı adamlar fatih kaçırınca ona da sövüyor. işte taraftar

bazı arkadaşlarda ızmırden sallaması kolay dıyorlar.yahu trıbunun trıbun degıl,taraftarlık dıye bırsey yok,tıyatroda bıle fısıldamalar daha cok ses cıkartır.

ayrıca aıle ıle maca gelmek,cocukların forma gıymesı,kadınların atkı takması,futbol adına guzel seylermıs.

ya trabzon adına guzel olan ne?

bırakın bu popülist shakespeare namelerını.

sana katılıyorum kardesım.

taraftarla ılgılı butun yorumları alıntılamaktan bıkmayacagım.

Ozan Yazıcı
18.08.2009, 16:15

Bu tarz bir yorum yaparken o taraftarın 25 yıldır şampiyonluk göremediği parametresini de dahil edersen daha sağlıklı olur. Bu camiada tepki gösterilecek son öğe taraftardır. Ne eğitim seviyesi, ne sosyal imkanlar, ne de gelir seviyesi olarak İstanbul ile kıyaslanamayacak bu topluluğun çeyrek asırdır şampiyonluk da göremediğini varsayarsak yorumların fazlaca sert..

murat köse
18.08.2009, 16:16
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

mustafadinç
18.08.2009, 16:17
Bu tarz bir yorum yaparken o taraftarın 25 yıldır şampiyonluk göremediği parametresini de dahil edersen daha sağlıklı olur. Bu camiada tepki gösterilecek son öğe taraftardır. Ne eğitim seviyesi, ne sosyal imkanlar, ne de gelir seviyesi olarak İstanbul ile kıyaslanamayacak bu topluluğun çeyrek asırdır şampiyonluk da göremediğini varsayarsak yorumların fazlaca sert..

Ozan kardeşim veya Ozan bey herneyse Bursa kaç yıldır bu liglerde kaç defa şampiyon olmuş Eskişehir nerede şampiyon olmuşda taraftarları stadı sabah dolduruyor sonuna kadar takımına destek veriyor.
Ben bizim takımdan başka bir yerde kendi topçusuna küfür eden görmedim.

zisinoli
18.08.2009, 16:18
RIDVAN DILMEN cok zekı bır adam,objektıf genelde ama hangı takımla ılgılı ne konusması gerektıgını cok ıyı bılıyor nasıl davranması gerektıgını.

trabzonsporla ılgılı olumlu bırsey soyleyınce bızım taraftarlar neden gol olmuscasına sevınıyorlar kabarıyorlar.

rıdvan objektıf bır yorumcu karakterıne zaman zaman ts ıle de ulasmak ıstıyor ama yıllardır teknık bır yorum yaptıgına kanaat getırmedım.

Rıdvan DİMEN'i de mi tartışacağız. Rıdvan iyi bir yorumcudur. Söylediği de çok doğrudur. Nesini tartışacaksın şimdi bu cümlenin. Hadi tartıştın diyelim. Ben böyle düşünüyorum. Benim neyimi tartışacaksın. Hadi o Trabzon düşmanı diyelim. Ben değilim ve diyorum ki Fatih TEKKE'yi alsınlar 10 puan koysunlar hanemize. Al sana başka bir tatışma. Herkes tatışmak için iş arıyor...

cellchook
18.08.2009, 16:20

BU CAMIADA ILK TEPKI GOSTERILECEK OGE TARAFTARDIR.

taraftarlık özelleştirilse de taraftar görevini başkalarına versek!!!acı ama gerçek.

Hotaman
Bende şampiyonluk görmeyenlerdenim ağabey. Ölene kadar da belki göremeyeceğim, Trabzonsporluluk, İstanbul takımı taraftarlığına benzememeli, bence.

Ozan Yazıcı
Ozan kardeşim veya Ozan bey herneyse Bursa kaç yıldır bu liglerde kaç defa şampiyon olmuş Eskişehir nerede şampiyon olmuşda taraftarları stadı sabah dolduruyor sonuna kadar takımına destek veriyor.
Ben bizim takımdan başka bir yerde kendi topçusuna küfür eden görmedim.

Üstadım cevap çok açık değil mi, adamlar şampiyonluk nasıl bir duygudur bilmiyorlar, hepsinin asıl takımı İstanbul takımlarından biridir ayrıca. Biz şampiyonluk nedir hayal meyal de olsa biliyoruz, en azından ben ilkokul 2. sınıftaydım, silik de olsa hatırlıyorum..

mustafadinç
Kardeşim bırakın şu Fatih TEKKE yi adam Rusyada oynuyor rahat bırakın adamı ya.

cellchook
18.08.2009, 16:22
Rıdvan DİMEN'i de mi tartışacağız. Rıdvan iyi bir yorumcudur. Söylediği de çok doğrudur. Nesini tartışacaksın şimdi bu cümlenin. Hadi tartıştın diyelim. Ben böyle düşünüyorum. Benim neyimi tartışacaksın. Hadi o Trabzon düşmanı diyelim. Ben değilim ve diyorum ki Fatih TEKKE'yi alsınlar 10 puan koysunlar hanemize. Al sana başka bir tatışma. Herkes tatışmak için iş arıyor...

tartıstıgım söyledıgı ve konustugu degıl farklı frekanstayız.

ben elma dıyorum sen armut.

ben cok zekı dıyorum kendı yerını zaman zaman bızlede doldurarak olgunlastırıyor ama bız nıye ıstanbullulardan bırı konusunca cok mutlu oluyoruz anlamıyorum.

sen benı anlamadın kardesım.

Ozan Yazıcı
18.08.2009, 16:22
BU CAMIADA ILK TEPKI GOSTERILECEK OGE TARAFTARDIR.

taraftarlık özelleştirilse de taraftar görevini başkalarına versek!!!acı ama gerçek.

Trabzon - İstanbul kıyasına açığım, bence "Trabzonspor" İstanbul'da daha başarılı olur, vizyonu değişir. Ama bu kulüp Trabzon şehrinin iyeliğinde olduğu müddetçe seyriciyi tartışmak bence anlamsız..

Külünkoğlu
18.08.2009, 16:23
Ne o ? Fatih Tekke'yi takıma kazandırılmamasını "taraflar" dururken "taraftara" mı bağladık ?

zisinoli
Kardeşim bırakın şu Fatih TEKKE yi adam Rusyada oynuyor rahat bırakın adamı ya.

Hadi Trabzonsporu tartışalım. Evet tartışıyoruz. Bak forvet eksik. Kimi alabiliriz Fatih TEKKE... Su ne oldu öküz içti...

mustafadinç
Üstadım cevap çok açık değil mi, adamlar şampiyonluk nasıl bir duygudur bilmiyorlar, hepsinin asıl takımı İstanbul takımlarından biridir ayrıca. Biz şampiyonluk nedir hayal meyal de olsa biliyoruz, en azından ben ilkokul 2. sınıftaydım, silik de olsa hatırlıyorum..

Bunun onunla alakası yok bu sevgi işi adamlar takımlarını seviyor ölüyorlar uğruna bizim taraftarımızda seviyor ama Trabzondakiler değil dışarıdaki Trabzonspor taraftarları mesela İstanbul Olimpiyat stadındaki görsel şölenlerimizi hatırlatırım.

zisinoli
18.08.2009, 16:25
tartıstıgım söyledıgı ve konustugu degıl farklı frekanstayız.

ben elma dıyorum sen armut.

ben cok zekı dıyorum kendı yerını zaman zaman bızlede doldurarak olgunlastırıyor ama bız nıye ıstanbullulardan bırı konusunca cok mutlu oluyoruz anlamıyorum.

sen benı anlamadın kardesım.

Rıdvan'a İstanbullulardan biri diye bakmıyorum da ondan. Kendisini samimi buluyorum. Elma değil armut...

Ozan Yazıcı
Ne o ? Fatih Tekke'yi takıma kazandırılmamasını "taraflar" dururken "taraftara" mı bağladık ?

Valla ben bağlamadım Metin kardeşim, forumda bazen konularda kaymalar / sapmalar olabiliyor

Hotaman
Fatih Tekke'nin Trabzonspor da olmamasının nedeni sadece yönetim değildir.
Fatih Tekke de bugün ki açıklaması ile neden burada olmadığını gayet net bir şekilde açıklamış işte. Açıklamanın içeriğini geçtim açıklama yapmak bile bu durumun bir açıklaması olmuş.

cellchook
18.08.2009, 16:26
Rıdvan'a İstanbullulardan biri diye bakmıyorum da ondan. Kendisini samimi buluyorum. Elma değil armut...

armutu sevıyorsan yapacak bırsey yok.

Erdal
18.08.2009, 16:27
Yahu siz ne diyorsunuz? 300 bin nufusun 30 bini stadyumda...300 bin nufusa 17 bin kombine...Oranlarmısınız bunu Allah aşkına...Mesela Bursa'nın geliri ile oranlayın...Kayserinin, Mersinin Adananın....Taraftar küfür ediyor....Problem bu....Ama bu şehir ne yazık ki küfürle konuşuyor...Camiye gidiyorum derken bile koyuyor adam...Hastalık mı evet...Ama konumuz bu değil ki?...

yorumsuz6117
biz biliyoruz kaptan kimin yalan kimin doğru söylediğini sen canın sıkma..

zisinoli
armutu sevıyorsan yapacak bırsey yok.
Cevabın bu ise sana sözüm yok...

Bekir
18.08.2009, 16:28
tamam işte fatih terim, tekke konusunda duygusal davranıyor. peki zenitin hocaları.
Fatih Tekke Rusyada basarısız falan degil,hocası ile arasında problem olmadıgı için oynatılmıyor..
Gecenlerde bi macta maca forvetsiz cıktı adam Fatihi oynatmadı..
Fatihin Rusya Ligi istatistiklerine gelirsek;
46 maca cıkmıs ama cogunda sonradan girmiş Toplamda 2300 dakika oynamıs 16 gol atmıs yani 145 dakikada 1 gol atmış,Rusya gibi bi Ligde bu istatistik gayet iyi,Rusya en zor gol atılan liglerden Fatih ilk gittiginde bi acıklamasında 8 defansla maca cıkılıyor falan demişti...
Senin Umutun Turkiye gibi Ligde 195 Dakikada 1 gol atmış...
Fatihin Zenitin Sampiyon olmasında büyük katkısı vardı....
Oynamıyo dedigin Fatih Tekke Uefa Finalinde macın adamı secildi...

cellchook
18.08.2009, 16:29
Cevabın bu ise sana sözüm yok...

armut ıstanbuldan ıthal edılıyor ve sen onu trabzonlu goruyorsun ya da objektıf goruyorsun,ben daha kafatascı bakıyorum,fıkır ayrılıgı burda,o yuzden sana armutu sevıyorsan dıyecek bırsey yok dedım.

hayırlı gunler.

cellchook
18.08.2009, 16:31
Yahu siz ne diyorsunuz? 300 bin nufusun 30 bini stadyumda...300 bin nufusa 17 bin kombine...Oranlarmısınız bunu Allah aşkına...Mesela Bursa'nın geliri ile oranlayın...Kayserinin, Mersinin Adananın....Taraftar küfür ediyor....Problem bu....Ama bu şehir ne yazık ki küfürle konuşuyor...Camiye gidiyorum derken bile koyuyor adam...Hastalık mı evet...Ama konumuz bu değil ki?...

taraftar SADECE küfur ediyor Erdal abi sorun bu,sosyo-ekonomik kosullardan dolayı pek cok sey yazdım o konuda dıyecegım yok ama stada gırıyorsan gorevın bellı.

gul dikenli olur ama takım hep dikeni görüyor.

Samet KILIÇ
18.08.2009, 16:32
Fatih Tekke Rusyada basarısız falan degil,hocası ile arasında problem olmadıgı için oynatılmıyor..
46 maca cıkmıs ama cogunda sonradan girmiş Toplamda 2300 dakika oynamıs 16 gol atmıs yani 145 dakikada 1 gol atmış,Rusya gibi bi Ligde bu istatistik gayet iyi,Rusya en zor gol atılan liglerden Fatih ilk gittiginde bi acıklamasında 8 defansla maca cıkılıyor falan demişti...

yani yaklaşık 25 maç 90 dakika 16 gol....

cellchook
18.08.2009, 16:33
ayrıca dünyanın en komik kombine bilet fiyatlarına sahiptik.

karatasof
18.08.2009, 16:34
Ne oldu?
Diyar-ı bekir mağlubiyetinin musebbi-i de Fatih Tekke'mi seçildi.
Kahrol Fatih.
Sen ne kötü bir adamsın.
TS sayesinde o kadar transfer ücreti alıp Rusya'ya gittin.
Bu takım olmasa seni kim tanırdı.
İmdi gel buyruğumuza ''Bana ne kadar vereceksuz''deyup bir de ulufe peşine düşmüş olduğunu duydum.
Bre nabegan!
Bre hadsiz!
Sen kimsun ki bizden para istersun!!!!!

zisinoli
18.08.2009, 16:34
armut ıstanbuldan ıthal edılıyor ve sen onu trabzonlu goruyorsun ya da objektıf goruyorsun,ben daha kafatascı bakıyorum,fıkır ayrılıgı burda,o yuzden sana armutu sevıyorsan dıyecek bırsey yok dedım.

hayırlı gunler.

Ne komik bir hal aldı bu iş. Neyse kardeşim alındığımdan değil. Sadece cümlen tuhaf geldi. Yani güzelce tartışırken "armut ayı" benzeşmesini nasıl yaptın onu anlayamadım. Sonuçta herkes kendini biliyor. Evet armutu çok seviyorum. E bazen de ayı gibi kaba saba davrandığımız da olmuyor değil. Onlardan birine sayarsın. Ama insanlığı da biliriz hani bilgin olsun.
Söyledikleimi unut. Trabzonspora forvet lazım mı değil mi onu söyle?

oflu engin
18.08.2009, 16:37
Ligin daha ikinci haftası yönetim koro halinde protesto ediliyor ve dışarıda olay çıkarılıyorsa bunu yapan "güruh"tur benim için.Ve bu güruh sırf Fatih Tekke gelsin diye takımın tepetaklak gitmesini isteyecek kadar gözü dönmüştür. Yıllık 700 bin euro garanti parayı beğenmeyen 33 yaşında emekliliğe doğru giden bir oyuncu paragözdür benim için.Aportta bekleyipte hamle yapmak için zayıf anı kollayana da akbaba tabiri kullanılabilir pekala.Gelmeyi çok isteyen adam üzülmez gelir iki sene oynar kazanır 2 milyon euro...ha geçinemzse biz elinden tutarız korkmasın.

sen neyin elinten tutarsınki bu yaklaşımla fatihin suçu günahı yokken atılan yalanlara inanıp demediğini bırakmadın sen ancak yuvarlasın diye çelme takarsın.o beğenmediğin güruhda biletini kombinesini formasını kartını alarak o stada takımını desteklemeye giden guruptur.eğer bu yaptıklarımızdan sonra hala biz ve fatih bu takıma zarar veriyorsa bize karşı duran güruhun ne yaptığını anlatta bizde bilelim.burda fatihe sallamakla olmuyor.senin anlamadığın fatihin bu durumda şampiyonluğa eşdeğer bir transfer olduğudur.

Erdal
Taraftar dedğiniz kim? Biziz işte...Yani aramızda tribünde olan yok mu?...Ben küfür etmem pek..Ama 2. dakikada Umut o kafayı vuramadığında Umut Umut Umut diye bağırdım....Hayır ne diyorsunuz anlamıyorum ki? Taraftar Fatih Tekke transferi konusunda ikna edilmemiştir...Kimse gidin Drogbayı alın demiyor...Kimse Fatih in bponservisine 5 milyon verin alın da demiyor...Taraftar oluşan şartlarda Fatih transferinin makul olduğunu düşündü....Alınmama konusunda da yönetimi samimiyetsiz buldu...Sahada tek forvet kulübe boş ve takım 2-1 mağlup olunca da tepkisini belirtti...

cellchook
Ne komik bir hal aldı bu iş. Neyse kardeşim alındığımdan değil. Sadece cümlen tuhaf geldi. Yani güzelce tartışırken "armut ayı" benzeşmesini nasıl yaptın onu anlayamadım. Sonuçta herkes kendini biliyor. Evet armutu çok seviyorum. E bazen de ayı gibi kaba saba davrandığımız da olmuyor değil. Onlardan birine sayarsın. Ama insanlığı da biliriz hani bilgin olsun.
Söyledikleimi unut. Trabzonspora forvet lazım mı değil mi onu söyle?

aklımın ucundan gecmedı cok ozur dılerım yıne de.elma ıle armut benzetmesı yaptım sen farklı dusundun demek.

ayrıca armudun ıyısı dıye bılınır:)sonucta o konuya ıkımızde degınmedık:)

gercekten ozur dılerım ama ben a dıyorum sen b dıyorsun konusuna getırdım durumu.

ben stoper-sag bek hatta tjıkuzu da problem var dıye dusunuyorum.

eger 4-4-2 oynarsak forvet gerek ama 4-5-1 de forvetın ortasaha kımyası ıle pek gereklı olmadıgı dusuncesındeyım.

erdogan69
18.08.2009, 16:38
Ne olmuş taraftar Fatih Tekke bağırdı diye.. Taraftar 90 dk sabırla bekledi... Baktı ki bizim golcü diye aldığımız adamlar atamıyor... 90 dk sonunda bağırdı Fatih Tekke... Bende ordaydım bende bağırdım..

Bizim şer bildiğimiz şeylerde hayır olabilir..

Fatih olayı bence bu yönetimin gitmesinin başlangıcı olacağı için hayırlı bir iş olarak da değerlendirilebilir..

Taraftara karşı samimi olamayan bir yönetimi istemiyorum... Ben adam gibi adamların bu takımı yönetmesini istiyorum..

Her gün Tv lere çıkmak için bin takla atanları bu yönetimde görmek istemiyorum... Birgün hacısalihoğlu çıkıyor Tv 'ye birgün İhsan çıkıyor...
ADamlar takım üzerinden nemalanmaya çalışıyorlar... Reklamlarını yapma derdindeler...

Artık bu adamları görmek istemiyorum.

futbalski60
18.08.2009, 16:38

Olur mu Advocat ısrarla üstünde durdu Zenit'in menajeri daha geçenlerde açıklama yaptı Fatih için her yolu denedik ama bir türlü gelişme kaydedemedi, transferi için çabalıyoruz ama bir türlü gerçekleşmedi diye size mi inanalım yoksa birinci dereceden yetkili kişiye mi ?
Fatih iyi bir prefesyonel olsaydı yedek kalmayı dert eder başka bir kulübe imza atardı bir çok teklif aldı Avrupa'dan ama hiçbirini değerlendiremedi ne yazık ki.

Adnankazaz
18.08.2009, 16:39
fatih tekke adam olsaydi bu talihsiz açiklamalari yapmazdi fenere, besiktasa verdigim fiyati trabzonada verdim yaziklar olsun sana fatih

cellchook
18.08.2009, 16:40
Taraftar dedğiniz kim? Biziz işte...Yani aramızda tribünde olan yok mu?...Ben küfür etmem pek..Ama 2. dakikada Umut o kafayı vuramadığında Umut Umut Umut diye bağırdım....Hayır ne diyorsunuz anlamıyorum ki? Taraftar Fatih Tekke transferi konusunda ikna edilmemiştir...Kimse gidin Drogbayı alın demiyor...Kimse Fatih in bponservisine 5 milyon verin alın da demiyor...Taraftar oluşan şartlarda Fatih transferinin makul olduğunu düşündü....Alınmama konusunda da yönetimi samimiyetsiz buldu...Sahada tek forvet kulübe boş ve takım 2-1 mağlup olunca da tepkisini belirtti...

ah abi bile bile niye lades der taraftar,ne yararı var.yıllardır hep tepkiliyiz bizde ben razı degılım bu taraftarlıga.
ben farklı dusunuyorum taraftar konusunda...

Erdal
18.08.2009, 16:40
adnankazaz, Fatih Tekke senin kadar adamdır....Ne çabuk adamlıktan çıkılıyor yahu...Trabzonspor için kaç liradan vazgeçtin Fatih in adamlıığnı sorgulamak adına...

hüseyin1975
18.08.2009, 16:41
Gel 1 Eylül gel ALLAH askina!!!

Ha aslinda 1 Eylülü beklemeye gerek yok.
Bu cumadan itibaren Transfer sezonunun sonuna kadar zaten küfür edilmez :-)
Bayramdan sonrada zaten FT unutulmus olur:p

mustafadinç

kardeşim TEKKE nin yeteneklerini tartışmıyoruz burada süper yetenek evet doğru ama saha dışındada uyumlu diyen yok herkesle problemli onuda kabul ettim ama adam gelirken aha Yatara kaar para isterim vs diyor 3 ay sonra sözleşmesi bitecek olan bir futbolcuya kim olursa olsun adı ne olursa olsun 2.5 milyon euro bonservis verilmez siz yanlış yapıp bu seneyide Fatih için harcadınız bakalım seneye hakaret etmek için ne sebep bulacaksınız.

Recep Alkan
Ya bırakın kardeşim ne biçim taraftarsınız takım yenilsinde Fatih TEKKE diye bağıralım diye bekliyorsunuz taraftarmısınız eleştirmenmisiniz on kere yüz kere söylüyorum artık anlayın taraftar her zaman destekleyecek siz sadece eleştiriyorsunuz sadece kale arkasındaki 50-50 kişi tezahürat ediyor diğerleri çekirdek çitliyor yazık ettiniz gül gibi takıma.

Şiiiii biraz ağır, size abi diye hitap etmeyi çok isterdim ama sizin bu yorumlarınızı gördükçe abiliğin yaş ile alakası olmadığını görüyorum.

Gene aynı noktalara gelmeyelim, kimsenin taraftarlığını tartışmak size düşmedi, biraz sakin olun bakalım.

Burdaki tek kişiyi bile Trabzonspor yenilsin diye bekliyorsunuz gibi asılsız, saçma, sağlıklı beyinlerden asla çıkmayacak düşünceler ile yargılayamazsınız?

Lütfen akıllı yorumlar yapalım, yoksa aynen cevap almanız çok muhtemel.

Erdal
18.08.2009, 16:42
Açıklamayanlış, gereksiz, zamansız ve hiç şık değil...Ama bu Fatih "adam olsa" diye cümle kurmayı haklı kılmaz...Fatih adamdır...Başkan kadar adamdır....

cellchook
18.08.2009, 16:42
Ne olmuş taraftar Fatih Tekke bağırdı diye.. Taraftar 90 dk sabırla bekledi... Baktı ki bizim golcü diye aldığımız adamlar atamıyor... 90 dk sonunda bağırdı Fatih Tekke... Bende ordaydım bende bağırdım..

Bizim şer bildiğimiz şeylerde hayır olabilir..

Fatih olayı bence bu yönetimin gitmesinin başlangıcı olacağı için hayırlı bir iş olarak da değerlendirilebilir..

Taraftara karşı samimi olamayan bir yönetimi istemiyorum... Ben adam gibi adamların bu takımı yönetmesini istiyorum..

Her gün Tv lere çıkmak için bin takla atanları bu yönetimde görmek istemiyorum... Birgün hacısalihoğlu çıkıyor Tv 'ye birgün İhsan çıkıyor...
ADamlar takım üzerinden nemalanmaya çalışıyorlar... Reklamlarını yapma derdindeler...

Artık bu adamları görmek istemiyorum.

nedir bu 90+2 muhabbeti ya.şimdi 90 dk sabırla bekledi diye taraftar haklı mı oldu,ben ve benim gibi düşünenler 2-3 dk ile mi kaybetti yani.

yarın x macında taraftar 75.dk tekke dıye bagırınca bız mı haklı olacagız.

TARAFTAR SUPER LIGIN EN KOTUSUDUR.oyum o yönde.

mustafadinç
18.08.2009, 16:43
Şiiiii biraz ağır, size abi diye hitap etmeyi çok isterdim ama sizin bu yorumlarınızı gördükçe abiliğin yaş ile alakası olmadığını görüyorum.

Gene aynı noktalara gelmeyelim, kimsenin taraftarlığını tartışmak size düşmedi, biraz sakin olun bakalım.

Burdaki tek kişiyi bile Trabzonspor yenilsin diye bekliyorsunuz gibi asılsız, saçma, sağlıklı beyinlerden asla çıkmayacak düşünceler ile yargılayamazsınız?

Lütfen akıllı yorumlar yapalım, yoksa aynen cevap almanız çok muhtemel.

Alkan61 bey ben tribünde gördüğümü yazdım kendi futbolcularımızın ayakları titriyor bu Hami zamanındada böyleydi Dobi Hasan zamanındada siz önce iğneyi kendinize batırın.

erdogan69
18.08.2009, 16:44
90+2 muhabbeti şu ;

Bazıları taraftar Fatih Tekke diye bağırınca golcülerimizin morali bozuldu, o yüzden gol atamadık şeklide düşünüyorlar... 90 dk'nın sonunda bağırılması demek ,taraftarın golcü(!) lerimizin moralini bozmadığını gösterir. Adamlardaki malzeme bu yani.. Fazlasını aramaya gerek yok.

Erdal
18.08.2009, 16:45
Bu seneyi Fatih yüzünden niçin mahvedelim ben onu anlamadım...Alırsın gol atabilen forvet ya da Gökhan çıkar atar golü mahvolmaz....Fatih le ne alakası var senenin...

cellchook
18.08.2009, 16:45
90+2 muhabbeti şu ;

Bazıları taraftar Fatih Tekke diye bağırınca golcülerimizin morali bozuldu, o yüzden gol atamadık şeklide düşünüyorlar... 90 dk'nın sonunda bağırılması demek ,taraftarın golcü(!) lerimizin moralini bozmadığını gösterir. Adamlardaki malzeme bu yani.. Fazlasını aramaya gerek yok.

benım yazımı tekrar okuyun,benım zıhnıyet kac dk ıle kaybettı???

erdogan69
18.08.2009, 16:46
Erdal Abi Taraftarlarının , samimiyetlerine inanmadığı bir yönetimin başında olduğu takım şampiyon olabilir mi ?

Celal Demir
18.08.2009, 16:47
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sID=12 konu bu değil ama yattaraya destek lütfen...

Erdal
Erdal Abi Taraftarlarının , samimiyetlerine inanmadığı bir yönetimin başında olduğu takım şampiyon olabilir mi ?

Olabilir...Olacak da inşallah...

mustafadinç
Ben artık bu konuda yorum yazmayacağım kendi futbolcusuna hakaret eden onu küçük gören zihniyete sabaha kadar yazsam farketmez.Ben gider sesim kısılasıya kadar bordo-mavi formayı kim giyiyorsa ona tezahürat ederim hayallerle işim olmaz benim gerçek olan şu anda Gökhan ile Umut o kadar.

erdogan69
18.08.2009, 16:49
Olabilir...Olacak da inşallah...

Eşyanın tabiatına aykırıdır hocam...

erdogan69
18.08.2009, 16:50
Gördüğüm kadarıyla Fatih Terim ile yönetimin arası baya iyi... "Kılavuzu karga olanın" deyimi nasılda hak ediyor söylenmeyi.

cellchook
18.08.2009, 16:51
Eşyanın tabiatına aykırıdır hocam...

Olur olur
Kalplerimiz yolları bulur
Olur olur
Bal gibi olur
Akan sular sularda durur

EGER BÖYLE OLURSA OLUR:):)

neyse ben pek gerildim surç_i lisan ettiysem affola herkese.

asimetrik
18.08.2009, 16:52
Gazetecinin kaşıdığı meseleye, bir Trabzonspor sevdalısı olduğunu zannettiğim Fatih Tekke'den tuzağa düşmeden, kısa ve net açıklama beklerdim.
"Lig henüz yeni başladı, takım iyi gözüküyor, oyunculara destek vermek gerek" ,
Transferiyle ilgili kaşımaya ise,
"Ben Trabzonspor'luyum. Bir gün yolum Trabzonspor'la kesişecektir."
Bitti.
Takımı gerçekten seven adam bunu yapar. Meseleyi daha da kaşımaz. Hele detaya hiç girmez. Hele Trabzonspor'un bir oyuncusunun aldığı para hakkında konuşmaz, kendisine örnek almaz, kendisine teklif edilen şartları yarım değil, tam olarak söyler.
Zamanlama, üslup ve içerik çok kötü olmuş.
Ne yazık ki gelme ihtimali kalmadı.

Semih
18.08.2009, 16:54
Gördüğüm kadarıyla Fatih Terim ile yönetimin arası baya iyi... "Kılavuzu karga olanın" deyimi nasılda hak ediyor söylenmeyi.

Oooooy oy!

Allah için sallamak için sallamayın, Allah için.

Recep Alkan
18.08.2009, 16:55
Alkan61 bey ben tribünde gördüğümü yazdım kendi futbolcularımızın ayakları titriyor bu Hami zamanındada böyleydi Dobi Hasan zamanındada siz önce iğneyi kendinize batırın.

Mustafa Bey, ne gördüğünüzden ziyade nasıl anlattığınızdır önemli olan. Lütfen kelimeleri dikkatli seçelim, alıntı yaptığım mesajınızda nerdeyse bütün taraftarı Trabzonspor'un mağlubiyetini istemekle suçladınız.

Benim kızdığım nokta bu, lafım gördüğünüze değil, anlatım tarzınıza.

Celal Demir
Gazetecinin kaşıdığı meseleye, bir Trabzonspor sevdalısı olduğunu zannettiğim Fatih Tekke'den tuzağa düşmeden, kısa ve net açıklama beklerdim.
Bitti.
Takımı gerçekten seven adam bunu yapar. Meseleyi daha da kaşımaz. Hele detaya hiç girmez. Hele Trabzonspor'un bir oyuncusunun aldığı para hakkında konuşmaz, kendisine örnek almaz, kendisine teklif edilen şartları yarım değil, tam olarak söyler.

peki abicim bence tekke suçlu olmasada diyelimki suçlu yönetim sütten çıkmış akkaşıkmı aylardır tekke olayında taraftarı kandırmadılarmı ?

magicyattara
1-2 den sonra gelen Fatih Tekke tezahüratı,grupların dışında,maraton tribünde münferit başlayıp genele yayılan bir tezahürattı.
Bildiğimiz melodisiyle de yapılmadı.
Tamamen "sessiz çoğunluğun" sesiydi.(biraz siyasi oldu ama:))

Neyse istenen belli.
Yönetim inadı bıraksın.Yabancı kontenjanımız dolu.Yerli forvetler içinde alacağımız adam da yok.
İlacımız Tekke.
Alsınlar artık Fatih'i.
Dediğim gibi;Goller gelince,yazılıp çizilenler unutulur.

Erdal
Gürcan abi tam öyle değil...Hata olduğu noktasında hemfikiriz...Ama sevgi eksikliği değil öfke kontrolsüzlüğü bu....Tıpkı başkanın ki gibi bence....

erdogan69
18.08.2009, 16:56
Bitti.

Abi içerik açısından haklısınız.. Ama insan psikolojisini düşününce Fatihe hak vermemek elde değil...

Çünkü bu yönetim bu sözleri hak ediyor. Zaten Fatih gelme ihtimalinin bulunduğuna inansa idi , asla bu sözleri kullanmazdı... Fatih 'te biliyorki bu yönetim asla onu transfer etmez , o yüzden içini dökmüş... E güzelde olmuşşş.. Birde yönetim dökse içini de rahatlasak...

Ama , içi dış bir olmak kolay değil ki...

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 16:56
fatik tekke konusu artık takıma zarar vermeye başladı..
fatih tekkeyi istememiizn nedeni takıma katkı yapacağı içindi..
artık bu defteri kapamak..
ve takıma koşulsuz destek vermek gerekiyor..

erdogan69
18.08.2009, 16:58
Takımın eksikliklerini ve ilacını söyleyerek destek oluyoruz...

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 16:59
Takımın eksikliklerini ve ilacını söyleyerek destek oluyoruz...
fatih tekke alınmayacak..
kimse bu saatten sonra inadından dönmez...

erdogan69
18.08.2009, 17:00
fatih tekke alınmayacak..
kimse bu saatten sonra inadından dönmez...

Yönetim inadıından dönmüyorsa , bizde dönmüyoruz... Onların ki inat da bizim ki ne :) ?

erdogan69
18.08.2009, 17:01
Hem bizim inadın içi dolu , haklı bir inat... Onların ki ise içi boş ,çürük , samimiyetsiz bir inat.

asimetrik
18.08.2009, 17:02
Bana bir arkadaş İstanbul takımlarından istediğim paranın aynısını istedim sözünü sevgiyle açıklayabilir mi? Gerçekten benim göremediğim bir bakış açısı mı var?

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 17:03
TRABZONSPORLU fatih artık bu konu hakkında konuşmamalı..

magicyattara
18.08.2009, 17:03
Bana bir arkadaş İstanbul takımlarından istediğim paranın aynısını istedim sözünü sevgiyle açıklayabilir mi? Gerçekten benim göremediğim bir bakış açısı mı var?

Bu sözün çarpıtıldığına inanıyorum.
Fatih bunu söylememiştir.

Hotaman
18.08.2009, 17:04

Ben Fatih Tekke'nin transferini isteyenlerdendim. Ancak bu isteğim Fatih'in Trabzonspor sevgisinden değil, Trabzon'a getirecebileceğimiz en iyi santrafor olmasındandı. Yoksa zaten sevgi anlayışımızın çok farklı olduğu aşikar.

Adem Erdoğan

bu sözün kaynağını merak ettim..

erdogan69
Abi o lafı doğru bulmuyoruz. Lakin eğer yönetim Fatihe , takımdaki tavan ücreti yada biraz daha azını verseydi ve Fatih kabul etmeseydi bizim için Fatih konusu açılmamak üzere kapanırdı. Ki biliyoruz ki Fatih tavan ücretten daha az bir ücret istemiştir.

S.DEMİRCİ
18.08.2009, 17:05
Bu sözün çarpıtıldığına inanıyorum.
Fatih bunu söylememiştir.
fatih türk basınını bilmiyormu?
söylediklerinin kulüp aleyhine kullanılmaya çalışılacağını bilmiyormu?

yabadallah
18.08.2009, 17:05
Bitti.

altina aynen imza atiyorum...

magicyattara
18.08.2009, 17:06
Ayrıca,Zenith'ten 2 m euro civarında alan bir adam fenerden bundan az niye istesin.

magicyattara
18.08.2009, 17:07
fatih türk basınını bilmiyormu?
söylediklerinin kulüp aleyhine kullanılmaya çalışılacağını bilmiyormu?

Bunu da ben bilmiyorum:)

cngz
18.08.2009, 17:07
takıma acil olarak üst düzey bir forvet gerektiği çok açık ortada, yabancı kontenjanınıda varsayarsak bu durumda en iyi alternatif fatih tekkedir. bizim başka oyuncuya ihtiyacımız yok, şu anda en iyi türk forvetlerden birisi bizde değilmi (bana göre işe yaramayan). gökhan bize uymadı, kan uyuşmadı malesef. fatih tekke bu takımda herzaman iş yapacak birisi, bir an önce alınmalı. bu saatten sonra gelecek yabancının ilk 6-7 hafta katkısı olmaz, alışma devresi vs.vs

28TS61
18.08.2009, 17:12
Bitti.

katiliyorum.

cdgtscdg
18.08.2009, 17:16
fatih tekkenin böyle bi açıklama yaptığı kesin mi ben bu güne kadar çook haber okudum resimler gördüm ama hemen hemen hiç biri (fatih konusunda) doğru çıkmadı bunda da bi kışkırtma haber olduğunu düşünüyorum.Bunun için fatih tekke ye yüklenirken bence biraz daha ölçülü olmakta fayda var

oflu engin
18.08.2009, 17:18

takıntının doğru olmadığını sende biliyorsunda ne diye sorarsın.bizim yöneticiler ve çalışanlarda trabzonsporlu o zaman sende bana açıkla niye para alıyorlar bunun sevgiyle ne alakası var mı diyelim.

kaliteli bir değeri kaliteli fiyatına vaya ona yakın bir fiyata satın alırsın.ferrarisini satan adama cebimde doğan görünümlü şahin alacak kadar para var dersen adamı döverler.ama arada sevgi ve bağ varsa nazikçe yok derler.bilmem anlatabildimmi.sen takımındaki skoda bacaklıya garanti para ver takımı uçuracak adama verme yargılanması gereken sevgi duruşu bu olsa gerek.

asimetrik
18.08.2009, 17:19
Fatih röportajına işimize geleni "o söylemiştir" işimize gelmeyeni "basın çarpıtmıştır" diye açıklayacaksak işimiz gerçekten zor.
Bana da kalırsa Fatih Tekke bugün yarın bir açıklama yapar ve bunların hiçbirisi benim söylemediğim şeylerdir der.
Ben de hiçbir Trabzonspor sevdalısının hele bu zamanda bu tip konuşma yapmayacağını (en azından yansıtılan şekilde) düşünüyorum. Bu konuşma içeriğinin, taraftarla yönetimi karşı karşıya getirmeye yönelik olduğunu anlamak çok da zor değil.

Erdal Öfke kontrolü yok diyorsun da, adam sana randevulu geliyor, ne diyeceğini, neyin takıma zarar vereceğini bilirsin. Anlık gelişen bir röportaj veya olayın hemen üzerine yapılan bir söyleşi değil ki..
Ben gerçekten bu açıklamaların yansıtıldığı şekilde olduğunu sanmıyorum. Fatih'ten düzeltme bekliyorum.

jeepeers
18.08.2009, 17:19
saçma konusuyorsun kardeşim. sende trabzon evladısın. git hergün stadı baştan aşağı temizle desler bedevaya her gününü veririmsin o klub için.
Bedavaya yapmıyolar o işi arkadaşım.Senin benim ömrümüz boyunca kazanamayacağı paralar karşılığında yapıyolar.Kim saçmalıyo acaba.

asimetrik
18.08.2009, 17:21
takıntının doğru olmadığını sende biliyorsunda ne diye sorarsın.bizim yöneticiler ve çalışanlarda trabzonsporlu o zaman sende bana açıkla niye para alıyorlar bunun sevgiyle ne alakası var mı diyelim.

kaliteli bir değeri kaliteli fiyatına vaya ona yakın bir fiyata satın alırsın.ferrarisini satan adama cebimde doğan görünümlü şahin alacak kadar para var dersen adamı döverler.ama arada sevgi ve bağ varsa nazikçe yok derler.bilmem anlatabildimmi.sen takımındaki skoda bacaklıya garanti para ver takımı uçuracak adama verme yargılanması gereken sevgi duruşu bu olsa gerek.

Aydınlandım. Sağol..

Alp Yavuz 13
18.08.2009, 17:25
Rıdvan Dilmen, Bir Konuştu, Pir Konuştu
18 Ağustos 2009 / 15:05
“Futbolculuk zamanımda ts’nin orta sahasını geçmek yasaktı”“Tekke’yi alın bakalım, birinci mi oluyorsun, ikinci mi?”

NTV Yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün akşam Kuzey TV’de Sadi Karakaş’ın sunduğu Spor Ekstra Programı’na telefon bağlantısıyla katıldı. Oldukça ilginç tespitler yapan Dilmen, şunları söyledi:

“ORTA SAHAYI GEÇMEK YASAKTI”

“Boluspor, Sarıyer ve Fenerbahçe’deki ilk yıllarımda Trabzon’a geldiğimizde orta sahayı geçmek yasaktı. Kanun gibiydi. Çünkü gerçek bir deplasmandı Trabzon. Ama şimdi böyle değil. Trabzon’a gelen takımlar sadece seyirci baskısı görüyor, takım baskısı görmüyor. Trabzonspor eski ruhunu almalı, almak zorunda. Anadolu’nun ciddi ve tescilli lideri Trabzonspor’dur. Bu dün de böyleydi bugün de böyledir. 50 sene de geçse bu benim için değişmeyecektir.”

“FATİH TEKKE ŞART”

“TS BENİ DE YANILTTI”

“Sivasspor maçında, Trabzonspor beni de yanılttı. Çünkü oradaki oyun başka, Diyarbakır oyunu başka. Geçen haftaki Trabzonspor sahada yoktu.”

jeepeers
18.08.2009, 17:25
jeepeers tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2562670#post2562670)
Kimse kusura bakmasın ama ben Trabzon'luyum diyen adam Trabzonspor'a rakam vermez.Bu takımı şampiyon yapan nesil acaba yönetime hayatlarında bir kez olsun bana zam yapın bakın şampiyon olduk,ben şu kadar isterim demiş midir?Dozer Cemil hayatını kaybettiğinde acaba cebinden ne kadar para çıkmıştı hatırlayanınız var mı?Bu fason Trabzon'lu yeni nesilin öncelikli derdi paradır.Hepsinin ortak isteği biz Trabzon'un öz evladıyız bize baksın bizi kollasın Trabzonspor oluyor her ne hikmetse.
Fatih 625bin Euroya oynasa ne olur?Aç mı kalır?Ailesini mi geçindiremez? Ömrü boyunca sülalesini mi geçindiremez?Nedir derdi?Egosunu tatmin mi?İlla takımda en çok para alıcakların başında gelmek mi?Elin Gine'lisi Yattara ile ne fark kalır ben şu kadar para isterim dersen?Gerçek Trabzon'luluk burda çıkar ortaya.Bıraksınlar millete masal anlatmayı.

O zaman buyrun; Oddü bitirmiş birini, master yapmış birini, hayatını okumaya harcayan birini; Trabzonda 500 liraya çalıştırın. (Karadenizli olduğu halde)

Bu tür mantıklar ile hiçbir yere varılmaz. Sormazlar mı adama, bugün her hareketinde Trabzonsporu düşündüğünü söyleyen bir yönetim var ortada, hangisi bedevaya çalışıyor, hangisi maaş zamanı geldiğinde parasını 4 gözle beklemiyor. Sence yöneticiler para almadıklarında ailelerini geçindiremiyor mu ?

O zaman almasınlar para transfere katkı yapsınlar?

Kim ne kadar Trabzonsporlu olursa olsun arkadaşım kimse babasının hayrına çalışmaz bu kulüpte.

Kimnsenin Trabzonsporluluğunu da ne aldığı, ne beklediği, nede istediği para ile ölçmeye kimsenin hakkı yok.

Arkadaşım bahsedilen meblağın ne kadar ettiği hakkında bir bilgin yok sanırım.Hayrına iş yapsınlar demedik.Lafı Başka tarafınızdan anlamayın.Önerilen rakamı bu memlekette kaç kişi kazanabiliyor bir düşün sonra cevap ver.Savunduğunuz adamın bu takımdan nasıl ayrıldığını hatırlayın biraz.Babanızı savunmazsınız bu kadar.

oflu engin
18.08.2009, 17:27
katiliyorum.

ya bende katıla katıla gülüyorum.yapmayın yahu adamı yerden yere vursalar daha iyiydi.adama demediklerini bırakmadılar.burda yazımıza bir alıntı yapılınca kıyamet kopuyor.fatihin ne trabzonluluğu ne trabzonsporluluğunu bıraktılar.paragöz çıkarcı fesat oyun bozan taraftarı kandırıyor.neler neler denildi yazıldı.artık bırakında konuşsun.fatihe gelince sevgi aidiyet duygusu ağır basıyorda bu yapılanları konuşurken hiç bu durum ortaya çıkmıyor nedense.çamur atanların bu işe taş koyanların bizi forvetsiz bırakanların başlığınada gidinde sevgiden aidiyet duygusunda fatihe gem vurduğunuz suçladığınız durumların yarısaınıda onları konuşurken kullanın.o zaman bende size katılıyım en azından gülmem.ağlanacak halimize

Erdal
18.08.2009, 17:31
Gürcan abi görüşmenin yüz yüze olduğunu sanmıyorum....Detayı öğrenirim...Hatta cümleleri teyit ettirebilirim...Ama bir kaç gün sonra...

Erdal
18.08.2009, 17:32
jeepeers tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2562670#post2562670)
Kimse kusura bakmasın ama ben Trabzon'luyum diyen adam Trabzonspor'a rakam vermez.Bu takımı şampiyon yapan nesil acaba yönetime hayatlarında bir kez olsun bana zam yapın bakın şampiyon olduk,ben şu kadar isterim demiş midir?Dozer Cemil hayatını kaybettiğinde acaba cebinden ne kadar para çıkmıştı hatırlayanınız var mı?Bu fason Trabzon'lu yeni nesilin öncelikli derdi paradır.Hepsinin ortak isteği biz Trabzon'un öz evladıyız bize baksın bizi kollasın Trabzonspor oluyor her ne hikmetse.
Fatih 625bin Euroya oynasa ne olur?Aç mı kalır?Ailesini mi geçindiremez? Ömrü boyunca sülalesini mi geçindiremez?Nedir derdi?Egosunu tatmin mi?İlla takımda en çok para alıcakların başında gelmek mi?Elin Gine'lisi Yattara ile ne fark kalır ben şu kadar para isterim dersen?Gerçek Trabzon'luluk burda çıkar ortaya.Bıraksınlar millete masal anlatmayı.

Arkadaşım bahsedilen meblağın ne kadar ettiği hakkında bir bilgin yok sanırım.Hayrına iş yapsınlar demedik.Lafı Başka tarafınızdan anlamayın.Önerilen rakamı bu memlekette kaç kişi kazanabiliyor bir düşün sonra cevap ver.Savunduğunuz adamın bu takımdan nasıl ayrıldığını hatırlayın biraz.Babanızı savunmazsınız bu kadar.

O son cümleni düzelt istersen...Lütfen...

cdgtscdg
18.08.2009, 17:34
herkes emeğinin karşılığını almak istemesi gayet normal trabzonsporlu ise tamam belki daha az olabilir ama yarısı kadar da düşük olmamalı sen bu teklifi veriyosan laf olsun diye veriyorsundur veya güvensizliğini gösteriyosundur bence asıl problem burda

Ömer SEVİNÇ
18.08.2009, 17:34
Hami Schalke'deyken ne kadar, Schalke'den dönüşünde Trabzon'dan ne kadar para almıştı? Bilmediğim için soruyorum.

asimetrik
18.08.2009, 17:35
Gürcan abi görüşmenin yüz yüze olduğunu sanmıyorum....Detayı öğrenirim...Hatta cümleleri teyit ettirebilirim...Ama bir kaç gün sonra...

Valla çok memnun olurum. Bana gerçekten çok tuhaf geldi. Yok bjk başkanı fb başkanı özel uçak yollamış Trabzon istiyorsa o da ısrar etmeliymiş vs..
Sanki adam konuşmuş Fatih öyle oldu evet demiş de oradan bir yazı çıkarmış gibi.

Erdal
18.08.2009, 17:39
jeepeers, hala o baba ifadesini düzeltmeni bekliyorum....Ben makul bir adamım...Ama inan bana babamızı savunmaya gelince iş hepimiz başkalaşırız...

erkankoc
18.08.2009, 17:40
tekke herkesin basini yakacak..bunu yonetimde cok iyi biliyor..ama yonetimin zaten amaci birakmak oldugu icin umurlarinda degil

lazut.61
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sid=12&c=2#s (http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sid=12&c=2#s)

alakasız ama görün arkadaslar yaTtara'ya oyy

Bekir
Olur mu Advocat ısrarla üstünde durdu Zenit'in menajeri daha geçenlerde açıklama yaptı Fatih için her yolu denedik ama bir türlü gelişme kaydedemedi, transferi için çabalıyoruz ama bir türlü gerçekleşmedi diye size mi inanalım yoksa birinci dereceden yetkili kişiye mi ?
Fatih iyi bir prefesyonel olsaydı yedek kalmayı dert eder başka bir kulübe imza atardı bir çok teklif aldı Avrupa'dan ama hiçbirini değerlendiremedi ne yazık ki.
Evet haklısın Fatih iyi profosyonel olsaydı Trabzonsporun fazla para kazanması için Rusyaya gitmeyip,Trabzona yarı fiyatını kazandırıp bi Avrupa takımına giderdi....
Zenitin manageri acaba neyden bahsetmiş gelişme kaydedememek ne demek??
Yahu bu Fatih bu sezon bile 50 dakikada 1 gol atmış,neyin gelişmesinden bahsediyor bu adamlar??
Bu adamlar degil mi Fatihi forvetleri yokken bile yedekte bırakanlar??

Erdal
18.08.2009, 17:41
Gürcan abi Nihat örneğini vermiştir...Verir...Yani Ali Kemal den beri kulübün kendi evlatlarına karşı hele de başka takımlarla mukayese edince çok acımasız olduğunu zaten düşünüyor....Şehrin öyle olduğunu ben de düşünüyorum....Ama bunun çaresi yok böyle geldi böyle gidecek....

Bekir
18.08.2009, 17:45
kardeşim TEKKE nin yeteneklerini tartışmıyoruz burada süper yetenek evet doğru ama saha dışındada uyumlu diyen yok herkesle problemli onuda kabul ettim ama adam gelirken aha Yatara kaar para isterim vs diyor 3 ay sonra sözleşmesi bitecek olan bir futbolcuya kim olursa olsun adı ne olursa olsun 2.5 milyon euro bonservis verilmez siz yanlış yapıp bu seneyide Fatih için harcadınız bakalım seneye hakaret etmek için ne sebep bulacaksınız.
Fatihin sozlesmesi 3 ay sonra degil 1 yıl sonra bitiyor...
Fatihin Yattara kadar Song kadar para istemesini problem olarak görüyorsan diyecek bi lafım yok...
Saha dısında uyumsuz olma konusunu biraz daha acar mısın??
Fatih Trabzonspordayken ne gibi bi problem cıkarmış??
Fatihin takım arkadasları Fatih için problem cıkartıyo mu demiş,yoksa Teknik Direktor mu demiş??
Cidden merak ediyorum Fatih takımın huzurunu bozucak ne problem cıkarmış??

Ve Fatihin transfer edilmemesi Fatihin sorunlu olması mı yoksa yoneticilerin kişisel egoları mı??

yabadallah
18.08.2009, 17:45
ya bende katıla katıla gülüyorum.yapmayın yahu adamı yerden yere vursalar daha iyiydi.adama demediklerini bırakmadılar.burda yazımıza bir alıntı yapılınca kıyamet kopuyor.fatihin ne trabzonluluğu ne trabzonsporluluğunu bıraktılar.paragöz çıkarcı fesat oyun bozan taraftarı kandırıyor.neler neler denildi yazıldı.artık bırakında konuşsun.fatihe gelince sevgi aidiyet duygusu ağır basıyorda bu yapılanları konuşurken hiç bu durum ortaya çıkmıyor nedense.çamur atanların bu işe taş koyanların bizi forvetsiz bırakanların başlığınada gidinde sevgiden aidiyet duygusunda fatihe gem vurduğunuz suçladığınız durumların yarısaınıda onları konuşurken kullanın.o zaman bende size katılıyım en azından gülmem.ağlanacak halimize

Dostum , para konusu onemli degil uc alir bes alir , profosyoneldir sudur budur oda onemli degil ... muhim olan Fatih'in Sabah gazetesine gore "Ben Istanbul takimlarindan ne istediysem Trabzon'dan da onu istedim " demesidir... Aylardir Fatih Tekke transferi icin yazilan 20 bine yakin mesaji birer birer okuyan ben buna kirilirim, kizarim ... Olay budur ...
Yonetime zaten onceki mesajlarimiza bakarsan dedigimiz demisiz ... Ben taraftarin Fatih Sultan Tekke dedigi adamin yukaridakilerini soylemesini icime sindiremiyorum , gucume gidiyor isde ne yapayim ...

Ha Fatih cikar yarin bunlarin hepsi yalan ben boyle birsey demedim der , ben buyuk bir zevkle tukurdugumu yalarim .. oh be derim , yalanmis derim ... dememis Fatih Sultan Tekke'miz derim...

benim sorunum , kirginligim bundandir...
saygilar

Erdal
18.08.2009, 17:46
Fatih iyi bir profesyonel değil...Bunu kimse iddia edemez zaten...Dünyada hangi iyi profesyonel takımın ihtiyacı var diyesakat sakat maça çıkar...Domuz grıbinden korktuğu için turnuvaya gelmemeyi düşündü Hidayet...O iyi bir profesyonel mesela....

murat köse
18.08.2009, 17:50

hala sacmalıyorsun. insanların yasamlarını hayattaki kazankdıkları belirler. mesela ben diğelim ayda beş bin kazanıyorum ve megane marka arabaya biniyorum. fatihte ayda on bin kazanıp audi marka bi arabaya biniyor. şimdi sen fatihe 5 bin verip audinin benzinini bu parayla karşıla diyemzzin. çnk o adamın yaşam standartı bellidir ve ona göre yasamını düzenlemiştir.

bu düzenlediği yaşama göre gelirleri ve giderlei vardır tabikide bu gelir ve gidere göre bundan sonraki yaşamını ( kendi hayat standrtarını gerçeklştirmek ) sürdürebilsin.

Recep Alkan
18.08.2009, 17:50

Ehh bir 15 seneye yakın zaman okumuşluğum var, acık da kafam çalışır söz konusu olan paranın ne demek olduğunu da az çok bilirim, bilemesem de etrafımda kafası çalışanlara hesaplatırım. Ama senin gibi densizi karşıma geldi mi cevabın da en afillsini veririm.

Ne demek para ne kadar, sen önce söylediklerini bir düşün sonra gel konuş. Seni biraz olsun mantıklı düşünmeye çağırıyorum. Kariyerin de ülkesinde gol krallığı (az buz rakam değil 31 gol), uefa kupası, süper kupa olan bir futbolcuyu getirsene Türkiye’ye. Hem de peşinde şu son zamanlarda geçmeyi asla beceremediğin 3 ezikler de peşinde iken. Sahi sen ne kadara getirebiliyorsun bu tür bir oyuncuyu Trabzonspor’a.

Bir açıklama da lafı neremden anladığıma dair bekliyorum. Benim takımımda 3-5, İstanbul kulüplerinde ise 8-10 tane oyuncu bu paraları kazanıyor. Sen kaçından haberdarsın ? Bu memlekette bahsedilen para kadar kazanan bırak futbolcuyu yönetici bile var kardeşim, bence sen biraz git bak etrafına sonra gel.

Ben bu adamın nasıl gittiğini, gönderildiğini hepsini biliyorum, şimdi geriye nasıl ve neden dönmek istediğini de çok iyi biliyorum. Hatta ve hatta o kralcılık oynadığınız insanların da neler yaptığını çok iyi biliyorum. Benim bilgimi sınayacağına, bize sorduklarını anlat da eksik kaldığımız noktaları da bilelim.

Babama gelince bunun örneğini bile vermek size düşmez, bundan sonra bu şekilde gelecek bir laf da tepkimin sınırları inanın sizin seviyenizde olacak.

Saygılar;

Erdal
18.08.2009, 17:52
Jeepers, özel mesaj da yazdım...Ayıp oluyor...İnan bana babamızı savunurken bu kadar makul adamlar olmayız...

Çok mu zor bir özür dilemek...Maksadını aşan bir ifade oldu demek çok mu zor....

Adnankazaz
18.08.2009, 17:55
birakin fatih tekke muhabbetlerinide ona verdiginiz destegin yarisini gökhan ünal a verin bakalim ne olacak stadda fatih tekke bagiracagina gökhan ünal diye bagirin bakalim ne olacak bi deneyin yahu
yeter artik fatih fatih fatih neymissin sen be fatih

yabadallah
18.08.2009, 17:56
birakin fatih tekke muhabbetlerinide ona verdiginiz destegin yarisini gökhan ünal a verin bakalim ne olacak stadda fatih tekke bagiracagina gökhan ünal diye bagirin bakalim ne olacak bi deneyin yahu
yeter artik fatih fatih fatih neymissin sen be fatih

hahaha , bak ben bunada katiliyorum .....

Erdal
18.08.2009, 17:59
Yahu gören de zanneder ki 3 senedir tribünler Fatih ile maça başlıyor Fatih ile bitiriyor...Özel bir durum bu...

asimetrik
18.08.2009, 17:59
Çok üzücü mesajlar var. Yapmayın bunu lütfen..

yabadallah
18.08.2009, 18:03
http://www.ajansspor.com/sizcehangisi/?sid=12&c=2#s

HADI YATTARA 45% ILE GERIDE.
HADI USAKLAR..

firidin61
18.08.2009, 18:03
jeepeers

Mikro Milleyetçi yanlarını bi kenara bıraktım orası seni ve hayat görüşünü ilgilendirir . Yalnız bilmeni isterim ; Öz Evlat '' Öz KÖLE '' değildir . Bu yazıyı asıl yazma sebebim şu '' babanızı bile '' kısmı varya orayı sadece senin terbiyesizliğin diyerek geçmeyeceğim . Düzelt Lütfen ...

Kimsenin babasına verdiği değer seni ilgilendirmez konumuzda bu değil ayrıca ...

asimetrik
18.08.2009, 18:04
Jeepers o kadar zor mu silmek bir ifade. Senin yerine istersen ben özür dileyeyim.
Alkan sen böyle birisi değildin. Konu Fatih olunca sertleşiyorsun. Bence sen de o ifadeyi düzeltmelisin.

Gökhan KAN
18.08.2009, 18:05
Fatih gelsin de şu muhabbet bitsin artık..Herkes de rahatlasa..Yoksa bu muhabbet bitmez..:)

Artık öyle bir ruh içerisine girdim ki forvet ihtiyacımız olsun diye değil Fatih konusu kapansın diye gelmesini istiyorum..:)

Gına geldi..:)

Recep Alkan
18.08.2009, 18:06
Gürcan abi benim terbiyesiz bir ifadem yok bana göre. Hele ki aile fertlerine dahi asla. Ama düzeltmemi gereken yeri söylerseniz belki görünen terbiyesizliğimi kapatabilirim.

Kaldı ki ne kadar sinirlenirsem sinirleneyim klavye başından atıp tutmam, terbiyesizlik yapmam.

asimetrik
18.08.2009, 18:09
Gürcan abi Nihat örneğini vermiştir...Verir...Yani Ali Kemal den beri kulübün kendi evlatlarına karşı hele de başka takımlarla mukayese edince çok acımasız olduğunu zaten düşünüyor....Şehrin öyle olduğunu ben de düşünüyorum....Ama bunun çaresi yok böyle geldi böyle gidecek....

Erdal aslında Fatih konusu çok boyutlu da iş biraz oradan karışıyor. Herşeyi birbirine harmanladık.
Bahsettiğin konu da aslında hemen her kulüp aynı geliyor bana. Bizde ne kadar sahip çıkılan varsa diğer kulüplerde de öyle. Bizde bu daha fazla olmalı mı sanki olmalı.. Çünkü bizim takım her yönüyle farklı ve bu yüzden de seviyoruz.

Fatih ekseninde bir diğer konu, forvet lazım. Gerçekten lazım. Fatih'te tam aradığımız adam (aklımızda kalan Fatih diyelim) Hotaman renkdaş gibi düşünebiliriz mesela.

Ama Fatih üzerinden yönetime vurmak, tribünlerde Fatih diye bağırmak filan anlaşılır şeyler değil gerçekten.

Ben de Umut'tan umutsuzum ama bu formayı giydiği ve sahada olduğu sürece takıma faydalı olacak şekilde motive etmekten yanayım. Ama maç bitince de forvet arayışlarını destekliyorum elbette.

Yine Fatih ile ilgili bir başka konu, bizim adam diyoruz ama bırak parayı bir kaç güzel söz beklediğimizde, mesela "fb ve bjk den daha az istedim" bu sefer de adam köle mi? ifadesi çıkıyor. Bu ne yaman çelişki diyesim geliyor..
Yani zor bir konu bu..
Herkes önyargılı ..

oguz altinbas
18.08.2009, 18:10
hersey parada bitiyor bu bir gerçek zaten acıklamsındada diyor bana az para verdiler diye.

Etem Güner
18.08.2009, 18:11
gökhana destek vermek ancak sahada karşı defans oyuncusunu ekarte edecez kaleciyi yere yatıracaz ve gökhan vurdu gol oldu öylemi tabiki değil ama yetenek beceri özgüven hepsi fatihte var gökhana hala öğretemediler bmn 1 yıldır yazıyor bak gökhan insanların sağından geç solundan geç üstünden atla ama cesper gibi içinden geçmeye çalışma e haydi şimdi gökhana desteğe devam ver coşkuyu gitsin

Erdal
18.08.2009, 18:12
Neyse yahu perşembe günkü maçı konuşalım....Aşkolsun be Fatih...Yedin vallahi günümüzü :)

Etem Güner
18.08.2009, 18:14
maçı 2-1 alırız ama rövanşta ne olr bilmem belki kim vurursa gol olur colman vurduuu vegollllllll vegollllllll colmanın golü

Recep Alkan
18.08.2009, 18:15
Bana bugün Fatihe verdiğiniz desteği Umuta Gökhana verin diyen değerli arkadaşlarım, acaba bu hafta yenilen iki golde de hatası olan egemenin yerinde Eski Kaptan Hüseyin olsaydı gene de olmayan desteklerini devam ettirirler miydi ?

Anlatmak istediğim olayı genele aldığımızda konu Trabzonspor, zararı gören Trabzonspor, ama iş konuşmaya gelince hemen şahıslar.

Etmayın beyler etmayın,

yabadallah
18.08.2009, 18:17
bana bugün fatihe verdiğiniz desteği umuta gökhana verin diyen değerli arkadaşlarım, acaba bu hafta yenilen iki golde de hatası olan egemenin yerinde eski kaptan hüseyin olsaydı gene de olmayan desteklerini devam ettirirler miydi ?

Anlatmak istediğim olayı genele aldığımızda konu trabzonspor, zararı gören trabzonspor, ama iş konuşmaya gelince hemen şahıslar.

Etmayın beyler etmayın,

alkan kardesim , sende haklisin... Ne diyeyim .. Herkez hakli bu fatih tekke konusunda... Neyse ha su fransizlari bir yenelim keyiflenelim.. Sikintili oldu bu hafta cok.
Saygilar

asimetrik
18.08.2009, 18:25
Şu enerjimizi en az Fatih kadar iyi bir forvet için harcasak. Başka da çare yok gibi. Bastıralım da alternatif değil iyi bir forvet için gündem oluşturalım. Eski hocaların lafıdır, atanla tutan iyi olacak. Hiç değişmedi bu durum.
Atan ve tutan iyi olacak.

keles76
18.08.2009, 18:27
fatih tekkenin trabzona trabzonsporunda forvete ihtiyaci var bence olay basit ama iste basiretsizlik ve cok konusma birlesince is boyle sarpa sariyor baskan gokdenizde yaptigi gereksiz konusmayi fatih tekkedede tekrarladi yani koca baskan niye buna ihtiyac duyar sekiztasin frankestani demirogen gokhan zan hakkinda tek kelime etmedi ki bedavaya gitti bizim baskan gokdeniz yildiz degil dedi fatihe yasli dedi sonra fatihte dengesizce herseyi anlatip yonetimin iki yuzlulugunu aciga vurdu sonuc olarak tam bir kordugum var yani kisiler ego sahibidir boyle konusarak olmasi muhtemel olaylari bozmayalim baskan baskan gibi olmali futbolcuda haddini bilmeli ama bizde bu yok hayirlisi insaallah
son olarak umut ve gokhan ile bu lig basari ile biterse (bence ilk 3 basaridir ) demekki sadece yonetim ve ayni fikirde olanlar futboldan anliyor gerisi hikaye gerci ben iki senedir bu sivastan birsey olmaz dedim iki senede sampiyonluga oynadi ama bence bu sene sansli olan degil iyi olan kazanacak ve bizim kadromuzda eksikler var ve canimiz cok yanacak
benim ne yazik ki hic umudum yok

Kubilay ŞAHİN
18.08.2009, 18:28
Yabancıya Dönüp İşi Pahalıya Dökmeyelim.. Fatih Olmayacağına Göre Alalım Semih'i Oynatalım.. Gökhan'la Arasında Bir Uyumsuzluk Olacağınıda Düşünmüyorum..

futbalski60
18.08.2009, 18:28
Evet haklısın Fatih iyi profosyonel olsaydı Trabzonsporun fazla para kazanması için Rusyaya gitmeyip,Trabzona yarı fiyatını kazandırıp bi Avrupa takımına giderdi....
Zenitin manageri acaba neyden bahsetmiş gelişme kaydedememek ne demek??
Yahu bu Fatih bu sezon bile 50 dakikada 1 gol atmış,neyin gelişmesinden bahsediyor bu adamlar??
Bu adamlar degil mi Fatihi forvetleri yokken bile yedekte bırakanlar??

Benim için profesyonellik performansının üstüne bir şeyler katabilmektir, kendine bakmaktır bunlar çok önemli. Ben bu yüzden Fatih'e kızıyorum karakteri, kişiliği beni zaten ilgilendirmez umrumda da değil açıkçası. Fatih'in her zaman büyük takımlarda oynamasını istemişimdir Zenit'te sürekli takip etmişimdir tv'den Rus basınından orda bulunan arkadaşlardan sürekli bilgi alıyoruz. Zenit'teki durumu iyi değil memnun olmamalarının nedeni ise güçsüz olması, 90 dakikayı çıkaramayacak durumda olması ikili mücadelelerde yerde kalması bu yüzden orda çok eleştiriliyor. Tamam takımda kalmak istemediğinden orda performans düşüklüğü yaşıyor ama başka kulübe de gidebilirdi 3 yıldır ayrılmak istiyorum diyen bir Fatih var ama ne yazık ki bir gelişme yok. Yani Fatih'e kızmamız bile onu sevdiğimizdendir daha iyisini yapmasını istiyoruz.

Hotaman
18.08.2009, 18:31
Bana bugün Fatihe verdiğiniz desteği Umuta Gökhana verin diyen değerli arkadaşlarım, acaba bu hafta yenilen iki golde de hatası olan egemenin yerinde Eski Kaptan Hüseyin olsaydı gene de olmayan desteklerini devam ettirirler miydi ?

Anlatmak istediğim olayı genele aldığımızda konu Trabzonspor, zararı gören Trabzonspor, ama iş konuşmaya gelince hemen şahıslar.

Etmayın beyler etmayın,

Farklı bir boyuta geliyor konu. Şahsım adıma ben formayı desteledim, destekleyeceğim. Hüseyin takımdaykende, hatta gittikten sonra da desteklemeye devam ediyorum. Benim Trabzonspor formasını giymiş, giymekte olan kimseye bir şartlı desteğim yoktur. Bir istisna (Hasan Üçüncü) dışında.

Kaybettiğimiz herhangi bir maçtan sonra sağa sola saldırmam. Kendime göre nedenlerim vardır elbette ama hiçbir zaman hedef gösterek onun yüzünden oldu demem.

Daha önce de söylediğim gibi Fatih Tekke ile sevgi sözcüğünden anladığımız anlamlar farklı. Bu nedenle diyorum ki bence Fatih Tekke Trabzonspor'u Trabzonspor için değil kendisi için en iyi tercih olduğu için istiyor ki zaten Ligtv'de ki demecinde "olursa tabii önce Avrupa olacak" şeklinde transferini nitelendirebiliyor.

Ben Fatih Tekke'yi istiyor muydum? Evet. Ancak nedeni ona olan sevgimden değil, adam santrafor yaradılmış sanki, Trabzon'a gelebilecekte en iyi santrafor. Peki olmadı, alınmadı alnımadı burası önemli değil ancak biz Trabzonspor için buralardaysak, bu amaç uğruna birbirimizi internet üzerinde de olsa tanımışsak, Fatih üzerinden Şener'e ya da Şener üzerinden Fatih'e giydirmemeliyiz.

Trabzonspor var, yönetimi var, futbolcusu var, perşembe günü çok önemli bir maçı var bizim ortak paydamız destek olmalı. Hele ki bu dar zamanlarda.

keles76
18.08.2009, 18:32
hep soracam unutuyorum acaba yonetim fatih olayini kapatacam diye baska forvet transferi teklifinde bulunmusmudur bu yonde calismasi olmusmudur

Atılay
18.08.2009, 18:34
Yabancıya Dönüp İşi Pahalıya Dökmeyelim.. Fatih Olmayacağına Göre Alalım Semih'i Oynatalım.. Gökhan'la Arasında Bir Uyumsuzluk Olacağınıda Düşünmüyorum..

Semih + Uğur Boral hamlesi mükemmel olur ama Semih hayal uğur gelmezz

yorumsuz6117
18.08.2009, 18:37
işi pahalıya dökmeyelimmi senin semihin fiyatından haberin varmı yada aziz yıldırımın semihi kaç paraya vericeğini sanıyorsun..:)ayrıca sol ağığa adam aldık ne uğurundan bahsediyorsun..

asimetrik
18.08.2009, 18:39
Bu arada büyük ihtimal Batuhan bjk ye döndü. Şimdi dinledim, Denizli ile uzun görüşme yapmış. Futbolcunun bundan sonraki davranışlarında düzelme olursa kadroya girer dedi, Denizli.

yorumsuz6117
18.08.2009, 18:41
Bu arada büyük ihtimal Batuhan bjk ye döndü. Şimdi dinledim, Denizli ile uzun görüşme yapmış. Futbolcunun bundan sonraki davranışlarında düzelme olursa kadroya girer dedi, Denizli.
o zman bize kaldı batdal:(

Erdal
18.08.2009, 18:41
Gürcan abi, herkes dönüyor Fatih de dönsün be abi :)

Kubilay ŞAHİN
18.08.2009, 18:43
işi pahalıya dökmeyelimmi senin semihin fiyatından haberin varmı yada aziz yıldırımın semihi kaç paraya vericeğini sanıyorsun..:)ayrıca sol ağığa adam aldık ne uğurundan bahsediyorsun..

Ee Başka Alternatif Göster Bana O Zaman.. Ayrıca Uğur Boraldan Bahsetmedim.. Ha Alırsa Hayır Demem Tabiki..

O Zaman Mehmet Yıldızı Alalım.. İstediğimiz Kategoriden.. Onuda Taraftar İstemez..

Madem Öyle Gökhanla Umutla Devam.. Bundan Sonra Alternatif Golcü Alacaklarsada Almasınlar.. Yararı Olmaz.. Benim Eren'den Çok Umudum Vardı Yine de var..

karatasof
18.08.2009, 18:44

Doğru haber ise uzun zaman sonra sevindirici bir haberde almış olduk sayenizde.Demek ki artık ''Alemcisever'' yönetimin bir adayı daha harcanmış oldu.Şimdi sırada kim var?

yorumsuz6117
18.08.2009, 18:45
Ee Başka Alternatif Göster Bana O Zaman.. Ayrıca Uğur Boraldan Bahsetmedim.. Ha Alırsa Hayır Demem Tabiki..

O Zaman Mehmet Yıldızı Alalım.. İstediğimiz Kategoriden.. Onuda Taraftar İstemez..

Madem Öyle Gökhanla Umutla Devam.. Bundan Sonra Alternatif Golcü Alacaklarsada Almasınlar.. Yararı Olmaz.. Benim Eren'den Çok Umudum Vardı Yine de var..
pardon gökhanı uğur olarak anlamışım:)..
semihi bende isterim ama hayaldan öte değil..mehmet yıldız kesinlikle olmaz..

Mustafa ÖZDEMİR
18.08.2009, 18:46
yönetim şimdi kara kara düşünsün .alınacak forvette yok...

Atılay
18.08.2009, 18:46
Gürcan abi, herkes dönüyor Fatih de dönsün be abi :)

Abi bugün bu konu üzerinde seni çok istekli gördüm olay nedir? :):):):):)

yorumsuz6117
18.08.2009, 18:47
yönetim şimdi kara kara düşünsün .alınacak forvette yok...
batdal var.::p

Erdal
18.08.2009, 18:49
Atılay, yok olay falan :)...Allah şahit ben hep Fatih i bu kadro ile görmek istedim...Hatta geçen sezon başında....

karatasof
18.08.2009, 18:50
batdal var.::p

Yönetim aslında XX-Large'ı transfer etmek için fırsat kolluyordu ancak yabancı kontenjanımız dolu olduğu için mecburen yerli Batdal'a dönüldü.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Özkan
18.08.2009, 18:54
pardon gökhanı uğur olarak anlamışım:)..
semihi bende isterim ama hayaldan öte değil..mehmet yıldız kesinlikle olmaz..Yattara+para=Semih

Muhammed
Yönetim aslında XX-Large'ı transfer etmek için fırsat kolluyordu ancak yabancı kontenjanımız dolu olduğu için mecburen yerli Batdal'a dönüldü.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Espri anlayışınıza hayran bıraktınız beni..

Atılay
Atılay, yok olay falan :)...Allah şahit ben hep Fatih i bu kadro ile görmek istedim...Hatta geçen sezon başında....

Fatih'in bu açıklamasından sonra Sadri Şener'in fatih'in yanına gidip transfer görüşmesi yapması acizlik Fatih'in Sadri Şener'in yanına gelmesi de yüzsüzlük olmaz mı?(diyor ya beni istemiyorlar)

asimetrik
Erdal, sözleşmesi biter bitmez Trabzonspor'da olur diye düşünüyorum.

Muhammed
Semih Gökhan'dan iyi golcü mü?

karatasof
18.08.2009, 18:59
Espri anlayışınıza hayran bıraktınız beni..

Benim de senin avatarına hayran kaldım sevgili kardeşim.

Oruç
18.08.2009, 19:02
Yaşı bilmem kaç olmuş insanların Fatih'in adamlığını sorgulaması bu yönetimin Fatih'i "kişisel çıkarları" hasebiyle almaması kadar saçma ve bir o kadar mantıksızdır. Bunlar "olgun" insanların "yapmayacağı" şeylerdir.

Bekir
18.08.2009, 19:06
Yattara+para=Semih
Afedersin ama Bu mesajı şaka olsun diye yazdın dimi??
Gerçi şakadır başka ne olcak..

Mert Oğuzlu61
18.08.2009, 19:06
FATİH TEKKE'den BOMBARDIMAN

Trabzonspor'un evinde Diyarbakırspor'a yenildiği maçtan sonra tribünlerin ısrarla geri çağırdığı FATİH TEKKE Trabzonspor yönetimini topa tuttu.. Trabzon yönetiminin kendisine YATTARA'nın aldığı rakamın üçte birini teklif ettiklerini söyleyerek bomba açıklamalar yaptı.. Aziz Yıldırım'ın kendisi için özel uçak gönderdiğini belirten Tekke Fatih Terim için BENİ ÇAĞIRMASIN AMA SEBEBİNİ SÖYLESİN diyerek Milli takımda yıldız futbolcu olmadığını iddia etti.. İŞTE O AÇIKLAMALAR..

Tekke Trabzonspor'u topa tuttu

Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke,Saint Petersburg'daki evinde çok çarpıcı açıklamalarda bulundu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar. Yönetim bana üvey evlat gibi davrandı."

İşte Fatih Tekke gerçekleri:

"Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim. Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim." "Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksun 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.

YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI

Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim. Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum."

"Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

Şener'le tanışmıyoruz

"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."

Terim artık çağırmasın

"Fatih Terim'in beni niye Milli Takım'a çağırmadığını bilmiyorum. Ondan ricam artık beni çağırmasın ama sebebini de söylesin. Sebebini bileyim ki; kendisinden özür dileyeyim. Euro 2008'de olmayı hakettim. Takımında oynamayan ya da sakat oyuncuları çağırdılar. Ben bu kriterlere uymuyordum. Gökdeniz'i ve beni yok sayıyorlar. Zaten artık milli takımda yıldız oyuncu yok."

Turkspor net

1.8 m euro istediğini iddaa edenler vardı, hani nerde bu arkadaşlar ????

Kralımızı istiyoruz adam gibi bi transfer yapın avrupa işi yatar bari ligi kurtaralım yapın artık şu hamleyi getirin bize kralımızı!!!!

Bekir
18.08.2009, 19:08
Bence bu acıklamalarla Fatihin alakası yok...
Size de Fatihin milli takımda artık yıldız yok demesi sacma gelmiyor mu?*
Fatih neden böyle bir şey desin??

yorumsuz6117
18.08.2009, 19:09
atılay yeşilkurt kardeşinde sölediği gibi fatihin bu açıklamasından sonra başkanın fatihi alması acizlik olur bana görede..

yorumsuz6117
18.08.2009, 19:10
Bence bu acıklamalarla Fatihin alakası yok...
Size de Fatihin milli takımda artık yıldız yok demesi sacma gelmiyor mu?*
Fatih neden böyle bir şey desin??
milli takımda yıldız varmı..:)

Atılay
18.08.2009, 19:13

Bu da Hamit'e haksızlık olur kardeş

Mustafa Önal
18.08.2009, 19:16
bu dönemde fatih in ağzından duymadığım hiç bir şeye inanmam. zira bu haberin güvenirliği konusunda çok derin kuşkularım var. basında biliyor TRABZONSPOR un bu saatten sonra fatih ten başka yerlli iyi bir golcü bulamayacağını hazır Diyarbakır maçı da kaybedilmişken camia yı tam karıştırmak için yapılmış haber olabilir. tolga olayında nasıl güdem değiştirildiyse yine gündem değiştirlip çok önemli bir maç öncesi takımın ve yönetimin konsantrasyonu bozulmak isteniyor olabilir.
hem Fatih işini tamamen kapatmak hemde camiaya zarar vermek adına yapılmış icraat olabilir.

başta dediğim gibi fatih in ağzından duymadığım sürece inanmam.

Mert Oğuzlu61
18.08.2009, 19:26
"Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim''

yorumsuz6117
18.08.2009, 19:28
:rolleyes:olabilir aklıma gelmedi hiç..

ugur_52
18.08.2009, 19:33

Tuncay'a da haksızlık olur bence.

gustavo_colman
18.08.2009, 19:34
yönetim Fatih konusunda amacına ulaşmış görünüyor

Bekir
18.08.2009, 19:35
Ne yani Fatih milli takımda tek kendi ile Gokdenizin yıldız oldugunu mu düşüncek??
Onlar gidinde yıldız kalmadı dicek,ben bu habere sadece gülerim..

yıldız kavramı kişiseldir ama milli takımda yıldız oyuncu yok demek saçmalıktır..

zisinoli
18.08.2009, 19:52
Neyse yahu perşembe günkü maçı konuşalım....Aşkolsun be Fatih...Yedin vallahi günümüzü :)

Bugünkü en güzel ve en anlamlı mesajdı. Yüreğine sağlık.

ileri_libero
18.08.2009, 20:10
ileri libero, anlamadım? Ben hayatımda bir kere bahis oynadım o hafta yenildik...Oynadığım rakam 1tl idi Avrupa futbolunu yakından takip etmek denemiştim...Yaramıyor bize diye düşünüp ondan sonra hiç oynamadım...Yok bahsiten kazanan Fatih ise iftira atıyorsunuz...

şampiyonluk için iddiaya girmek istiyordunuz ya, onu kastettim.yoksa gökdeniz'in olayından değil.

bkandil
18.08.2009, 20:11
yönetim Fatih konusunda amacına ulaşmış görünüyor

Yönetim amacına ulaştı belki ama bunu Yönetim değil Fatih yaptı. Özellikle "Fenerden Beşiktaştan ne istedimse Trabzondan onu istedim, Yattara şu kadar para alıyor" sözlerini söylemişse bu iş bitmiştir. (henüz bir yalanlama gelmedi Fatih'ten)
Demek ki neymiş Fener, Beşiktaş ne ise Trabzon da o imiş.
Artık bedava da gelse, en az ücrete de oynasa, başkasının aldığı parayı ağzına dolayan insan takımda huzur bırakmaz. Yönetimden birileri "takımın huzuru" derken bunu kastediyormuş galiba...

gustavo_colman
18.08.2009, 20:40
Yönetim amacına ulaştı belki ama bunu Yönetim değil Fatih yaptı. Özellikle "Fenerden Beşiktaştan ne istedimse Trabzondan onu istedim, Yattara şu kadar para alıyor" sözlerini söylemişse bu iş bitmiştir. (henüz bir yalanlama gelmedi Fatih'ten)
Demek ki neymiş Fener, Beşiktaş ne ise Trabzon da o imiş.
Artık bedava da gelse, en az ücrete de oynasa, başkasının aldığı parayı ağzına dolayan insan takımda huzur bırakmaz. Yönetimden birileri "takımın huzuru" derken bunu kastediyormuş galiba...
yönetim amacına ulaştı derken sizin yazdıklarınızı kastdmiştim diyorum ya Fatihi taraftardan soğutmaya çalışıyorlar ve medya da bunun destekçisi şahsen ben o röportja inanmıyorum dediğiniz doğru o para konuları,milli takımda yıldız yok fln bunlar uydurma haberlerdir Fatih Tekke böyle yorumlar yapacak biri değildir haaa tamam röportj yapılmış olabilir ama medyamız söylenilenleri direk aktarmıyor bizdiğimiz üzere . . .

lazistan61
18.08.2009, 21:03
böyle olmuyacak yazalım başkana faks la Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 kulube faks yoluyalım yogun bir şekilde artık yaacak bir şey kalmadı yoksa bunlarla biradım yol kat edeömiyecegiiz.

x_man
18.08.2009, 21:07
fatih bu kulüpte kaptanlık yapmış değerli bir oyuncu fakat yattarayı hedef göstermek isteyerek benim gözümde sınıfta kalmıştır ne olursa olsun aile içindeki sorunlar ailede kalmalıdır çarşaf çarşaf gazetelerde görmemeliyiz!!!

lazistan61
18.08.2009, 21:07
alın artık fatih sultan tekkeyiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

yorumsuz6117
18.08.2009, 21:08
fatih bu kulüpte kaptanlık yapmış değerli bir oyuncu fakat yattarayı hedef göstermek isteyerek benim gözümde sınıfta kalmıştır ne olursa olsun aile içindeki sorunlar ailede kalmalıdır çarşaf çarşaf gazetelerde görmemeliyiz!!!
adam artık bıktı yönetimin saçma sapan açıklamalarında açıklamalardan napsın sonunda patladı..

Mustafa AYDIN
18.08.2009, 21:11
Bu transferin olacağı varsada Fatih'in açıklamalarından sonra bu olasılıkta bitmiştir.Yönetim aleyhinde konuşan bir futbolcuyu transfer etmezzzzz.

x_man
18.08.2009, 21:12
adam artık bıktı yönetimin saçma sapan açıklamalarında açıklamalardan napsın sonunda patladı..

yanlış yapmamalı yönetimi eleştirsekte futbolcuları eleştirsekte bizim yönetimimiz bizim futbolcularımız biz trabzonsporumuzu kişiler için sevmedik

yorumsuz6117
18.08.2009, 21:12
Bu transferin olacağı varsada Fatih'in açıklamalarından sonra bu olasılıkta bitmiştir.Yönetim aleyhinde konuşan bir futbolcuyu transfer etmezzzzz.
zaten almamak için herşeyi yaptılar şimdi imkansız gibi fatihin gelmesi...

atomania
18.08.2009, 21:14
Kesinikle bu habere kendi agzindan duymadikca inanmam. Ve kesinkle fatih tekke milli takimda yildiz yok diye bir sÖz sÖylemez. Inanmiyorum.

Medallion
18.08.2009, 21:18
Adam zamaninda bos sozlesmelere imza atmis, takimina para kazandirmak icin sozlesmesini uzatmis, giderken takimina 7 milyon Avro kazandirmis, daha da onemlisi takimi icin canini disine takmis.

Gazetelerde cikan bir haber uzerine burda olumsuz yorum yapilmasini anlayamiyorum. Ne kadar da balik hafizaliyiz.

Hadi hepsini gectim, onun ayarinda golcu alirsan en asagi 2 milyon Avro vermeyecek misin? Niye Fatih e verilecek para cok goruluyorki. Nihat su an 2.5 milyon Avroya oynuyor. Hicbir Beskitasli cikipta yok bu adam bu kadar parayi haketmiyor diyor mu?

Yapmayin Allah askina. Degerlerimiz bu kadar cabuk silmeyelim. Adam her sene elinin tersiyle FB, BJK lilerin teklifini reddeden bir adam. Adam gibi Adam.

Kubilay ŞAHİN
18.08.2009, 21:25
Bu Olay İyice Çığırından Çıktı.. Bundan Sonra Ne Fatih'i Nede Yönetimi Kötülerim..

ONUR BEKAR
18.08.2009, 21:29
ya bir fatih tekke mi kaldı. bende isterdim fatihin gelmesini ama bu saatten sonra gelmesin. başka forvet mi yokk.

Recep Alkan
18.08.2009, 21:32

Yönetimler aleyhine konuşanlar takımda kalıyor ama !!!

gustavo_colman
18.08.2009, 21:39
çok esnek fikirlerimiz var

Adnankazaz
18.08.2009, 21:42
fatih tekke kim yaaa yeter biz trabzonspora sevdaliyiz fatihe matihe degil

Recep Alkan
18.08.2009, 21:53

Şu saçma uslubu ne zaman değiştireceğiz.

Ne yani bende şimdi ben sadri şener sevdalısı değil, Trabzonsporluyum, o da kim mi demeliyim.

Ortamı germekten başka bir işe yaramıyorsunuz ?

yorumsuz6117
18.08.2009, 21:56
Adam zamaninda bos sozlesmelere imza atmis, takimina para kazandirmak icin sozlesmesini uzatmis, giderken takimina 7 milyon Avro kazandirmis, daha da onemlisi takimi icin canini disine takmis.

Gazetelerde cikan bir haber uzerine burda olumsuz yorum yapilmasini anlayamiyorum. Ne kadar da balik hafizaliyiz.

Hadi hepsini gectim, onun ayarinda golcu alirsan en asagi 2 milyon Avro vermeyecek misin? Niye Fatih e verilecek para cok goruluyorki. Nihat su an 2.5 milyon Avroya oynuyor. Hicbir Beskitasli cikipta yok bu adam bu kadar parayi haketmiyor diyor mu?

Yapmayin Allah askina. Degerlerimiz bu kadar cabuk silmeyelim. Adam her sene elinin tersiyle FB, BJK lilerin teklifini reddeden bir adam. Adam gibi Adam.
nihat 3 milyon euro alıyor..

Erdal
18.08.2009, 22:25
Az önce kaptan ile görüştüm. Dediği aynen şu; 15 gün önce görüştüm o gazeteci ile...NTV de ne dediysem ne eksik ne fazla bir şey dedim. Kafasına göre üstelik de bu gün yazmış. Yarın NTV de açıklama yapacağım.......Nokta...

yorumsuz6117
18.08.2009, 22:28
Az önce kaptan ile görüştüm. Dediği aynen şu; 15 gün önce görüştüm o gazeteci ile...NTV de ne dediysem ne eksik ne fazla bir şey dedim. Kafasına göre üstelik de bu gün yazmış. Yarın NTV de açıklama yapacağım.......Nokta...
yattaray 1.8 milyon euro alıyo bana 625 milyon euro teklif ettiler,milli takımda yıldız yok acaba bunları söledimi..

Erdal
Şimdi adam olan özür diler..Hani gündüz adamlık sohbeti yapmıştık ya...Şimdi adam arıyorum ben.....

Miraç Atalay Çiftçi

Haber Selçuk Manav imzalı. Hatam yoksa eğer ATV'nin Spor Müdürü. Anlaşılan o ki haber Trabzonspor'un ilk mağlubiyetini beklemiş. Ve de amacına ulaşmış. Böyle ileri zekalıların yer aldığı bir camiada çalışacak olmak içimi acıtıyor!

antagonist
18.08.2009, 22:32

Çok çabuk asıp kesiyoruz, çoookkk...

Fatih
18.08.2009, 22:34
Çok çabuk asıp kesiyoruz, çoookkk...
Huyumuz kurusun Süleyman.Bir galibiyette şampiyon oluyoruz bir mağlubiyette küme düşüyoruz.Ha bu sadece futbol için geçerli değil biz Trabzonluların yaşam tarzı bu maalesef.

Recep Alkan
18.08.2009, 22:35
Şimdi adam olan özür diler..Hani gündüz adamlık sohbeti yapmıştık ya...Şimdi adam arıyorum ben.....

Adam, özür ççç

Erdal
18.08.2009, 22:38
Ben özür diliyorum önce....Çok kızmıştım Fatih e...Ne dediğinin önemi yok...Böyle bir günde açıklama yapmış olmasına çok kızmıştım...

gustavo_colman
18.08.2009, 22:43
ben Kralın böyle bir açıklama yapmadığını ve yapmayacağını bildiğim için rahattım ve burdaki arkadaşları da uyardım bi haberde hemen sallamaya başlıyoruz FATİH TEKKE GELECEK DERTLER BİTECEK . . .

jeepeers
18.08.2009, 22:45

[
QUOTE=murat köse;2563832]hala sacmalıyorsun. insanların yasamlarını hayattaki kazankdıkları belirler. mesela ben diğelim ayda beş bin kazanıyorum ve megane marka arabaya biniyorum. fatihte ayda on bin kazanıp audi marka bi arabaya biniyor. şimdi sen fatihe 5 bin verip audinin benzinini bu parayla karşıla diyemzzin. çnk o adamın yaşam standartı bellidir ve ona göre yasamını düzenlemiştir.

bu düzenlediği yaşama göre gelirleri ve giderlei vardır tabikide bu gelir ve gidere göre bundan sonraki yaşamını ( kendi hayat standrtarını gerçeklştirmek ) sürdürebilsin.[/QUOTE]

Arkadaşım bana bu memlekette Fatih'e önerilen parayla geçinilemeyecek bir yaşam standardı söyler misin?Hele hele Trabzon gibi bir memlekette.Hacı Fatih nasıl bir yaşam tarzına sahiptir acaba.Hala işe maddi yönden bakıyorsunuz.Ben size işin felsefesinden bahsettim.Ancak para insanlığın ruhuna ne kadar işlemiş gerçekten çok acı.

gustavo_colman
18.08.2009, 22:47
acaba Fatih Tekkenin bu siteden haberi var mı ?? bilen var mı??

magicyattara
18.08.2009, 22:47
Gürcan abinin sorusu vardı gündüz sorduğu;ben Fatih'in öyle bir şey söylemeyeceğini yazmıştım.
asimetrik Gürcan abi:)Fatih öyle bir şey söylememiştir abi.
Yarın Ntv'de dinleriz tekrar.

yorumsuz6117
18.08.2009, 22:48
acaba Fatih Tekkenin bu siteden haberi var mı ?? bilen var mı??
tabiki vardır trabzonspor en büyük forum sitesini bilmeyecekmi..

Emrullah
18.08.2009, 23:12
ya bir fatih tekke mi kaldı. bende isterdim fatihin gelmesini ama bu saatten sonra gelmesin. başka forvet mi yokk.

Evet yok, başka forvet yok. Varsa söyle bizde aydınlanalım.

Harun-61
18.08.2009, 23:13

sabahtan yazmistim;

Sabah ve Selcuk Manav ne kadar güvenilir bir kaynak diye....

hersey ortada...

Tesekkürler-Hürmetler Erdal abi...

Nokta !

.

Emrullah
18.08.2009, 23:15

Bu laflar baymadı mı artık. Trabzonspor'a sevdalıymış. Peh.

MYıldırım
18.08.2009, 23:24
"Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke, Sabah'a konuştu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar..."
Fatih haklı; her sene gidecek mi kalacak mı diye tartışılan, taraftar arasında ayrılığa neden olan, ne kadar iyi futbolcu da olsa canı istediğinde oynayan yattara bu kadar para alırken GOL KRALI FATİH SULTAN TEKKE'ye yapılan teklif Trabzonspor yönetimine yakışmıyor.

yabadallah
18.08.2009, 23:59

erdal kardesim,
bugun yazdigim yazida insallah tukurdugumu yalarim demistim..
insallah fatih tekke cikar o roportaj yalan der demisdim..

ve su anda tukurdugumu buyuk bir mutlulukla yaliyorum...
dedigim gibi bana en cok koyan fenerden ne istediysem trabzondan onu istedim demesiyudi, eger fatih san bunu demedim diyorsa bu bizim kabulumuzdur.

saygilar.
abdullah

Ahmet Karadeniz
19.08.2009, 00:18
Haber61.net Genel Koordinatörü Orhan Çavuşoğlu, "Olmadı Fatih Tekke" başlıklı yazısını kaleme aldı.

Olmadı Fatih TEKKE
Eski kaptan Fatih Tekke'nin, bugün Sabah gazetesine verdiği röportajı okuyunca irkildim
Bu sözler ona aitse ,(hala tekzip edilmediğine göre doğru) hem zamanlaması, hem içeriği tam bir rezalet.
Bakın ne demiş, özetle Fatih Tekke Sultannnn

" BANA TEKLİF GETİREN F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN NE PARA İSTEDİYSEM TRABZONSPOR'DAN DA AYNI RAKAMI İSTEDİM. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi……………………………….

Bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
İçi , Trabzon ve Trabzonspor sevgisi dolu Fatih Tekke, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den transfer ücreti olarak ne kadar istemişse, Trabzon'dan da aynı ücreti istemişşş
Öyle diyor.

Bu topraklarda doğup büyümüş ,Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyen biri, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den yıllık ne kadar ücret istemişse, Trabzonspor'dan da onu istiyor.

Trabzon'un senin gönlünde hiç mi ayrıcalığı yoktu , Fatih Tekke.
Senin için Fenerbahçe ve Beşiktaş neyse, Trabzon'da omu Fatih Tekke?

Fatih Tekke Sultan Pankart ve sloganlarıyla Avni Aker tribünlerini inleten taraftara yapılacak en büyük saygısızlıktır, bu açıklama.

Bu söylediklerinin yanlışını bir kenara bıraksam, açıklamanın zamanlaması bile ,insanı rahatsız ediyor
Trabzon evinde Diyarbakır'a mağlup olmuş, taraftarı, yönetimi ve futbolcusu kan ağlıyor.

Üstüne üstlük 2 gün sonra Avrupa kupasında, Toulouse maçı varken
eski kaptan olarak, destek vermek, yerine onun yaptığına bak.

Ateşe körükle gitmek budur işte.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden biri, bu açıklamaları, bu zamanda yapmaz.

En azından bu kulübün ekmeğini yemiş ,takım kaptanlığını yapmış ,ve taraftarın da Fatih Sultan Tekke unvanı verdiği birine ,bu yakışmaz.

Hadi ,onları bir kenara bıraktık

Sabah gazetesinde yaptığı açıklamada ,Yönetim bana 625 bin euro teklif etti derken bile, tam olarak doğruyu söylemiyor.
Çünkü yönetim ona 625 bin değil tam 1.milyon 250 bin euro teklif etti
Bakın yalan konuşmuyor ama ,planlı olarak rakamı çarpıtarak ,eksik söylüyor.

O sadece garanti olanı ,yani oynasa, da oynamasa da,alacağı parayı söylüyor.
Yani sadece 625 bin euroyu..
Maç başına ,yani oynadığı sürece ayrıca alacak olduğu, diğer 625 bin euro'yu ise söylemiyor.
Yani
“ Namaza yaklaşmlak günahtır” ….
Devamında şunu söyleyecek..
“Ama alkollü olarak”…..
Namaza yaklaşmak günahtır diyor ama ,Alkollü olarak'ı eklemiyor .
İşte Fatih'in yaptığı bu…

Yönetimin ona yıllık 1.milyon 250 bin euro teklif ettiğini ve bu parayı red ettiğini açıklayabildimi ?

Hayır ...
Sadece kem küm ediyor, rakamları da ,yanlış değil de, çarpıtarak eksik olarak söylüyor.

Çünkü Trabzonspor'un 1.milyon 250 bin euroluk teklifini red ettiği öğrenilirse,Avni Aker tribünlerinden, bir tek Fatih Tekke sesi çıkmayacağını o da biliyor

Yok Zenit'den aldığı parayı Trabzon'dan istememiş,yok Trabzonspor'da futbolculara ödenen tavan ücretten daha az para istemişmiş ,miş falan filan…...

Zenit'den aldığı ücreti bilmem ama, Fenerbahçe'den ve Beşiktaş'tan istediği ücretin aynısını, Trabzon'dan istediğini yaptığı açıklamalardan öğrendik.

Başkan Sadri Şener ne demişti.
“Eski futbolcular yeniden kulüplerine dönmek isterse boş mukaveleye imza atar ,yönetim yada başkan diğer kısmı doldurur”
Fatih'i Trabzon mağdur eder miydi sizce, Trabzon Fatih'in hakkını yer miydi sizce?

Fatih camianın ,şartlarına göre değil de , Koskoca Trabzonspor camiası Fatih'in isteklerine göre hareket edecek.

Ben ondan eski bir kaptan olarak bu gün destek mesajı beklerdim .
Hata yapıyor, hem kendine ,hem de Trabzon'a yazık ediyor.

Bu tür açıklamalarla Trabzonspor'da ki geleceğiyle de oynuyor.

Fatih Trabzonspor'dan kaç lira istedi bir açıklasada öğrensek.

FATİH TEKKE VERDİGİ ROPERTAJLA YONETİMİ TARAFTARA KISKIRTMAK İSİTİYOR AYRICA LİG BASLADI SİVAS GALİBEYETİ ONCE Sİ SES SEDA YOK AMA BAKTI DİYARAKIRA YENİLDİ TRABZON TARAFTARDA FATİH DİYE BAGIRDI BU FATİH İN ACIKLAMASINA BAL KAYMAK KOYDU DAHADA BİŞE YAZMIYORUM

yorumsuz6117
19.08.2009, 00:23
Haber61.net Genel Koordinatörü Orhan Çavuşoğlu, "Olmadı Fatih Tekke" başlıklı yazısını kaleme aldı.

Olmadı Fatih TEKKE
Eski kaptan Fatih Tekke'nin, bugün Sabah gazetesine verdiği röportajı okuyunca irkildim
Bu sözler ona aitse ,(hala tekzip edilmediğine göre doğru) hem zamanlaması, hem içeriği tam bir rezalet.
Bakın ne demiş, özetle Fatih Tekke Sultannnn

" BANA TEKLİF GETİREN F.BAHÇE VE BEŞİKTAŞ'TAN NE PARA İSTEDİYSEM TRABZONSPOR'DAN DA AYNI RAKAMI İSTEDİM. Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksu 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.
Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi……………………………….

Bu nasıl iş anlamak mümkün değil.
İçi , Trabzon ve Trabzonspor sevgisi dolu Fatih Tekke, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den transfer ücreti olarak ne kadar istemişse, Trabzon'dan da aynı ücreti istemişşş
Öyle diyor.

Bu topraklarda doğup büyümüş ,Trabzonluyum ve Trabzonsporluyum diyen biri, Beşiktaş ve Fenerbahçe'den yıllık ne kadar ücret istemişse, Trabzonspor'dan da onu istiyor.

Trabzon'un senin gönlünde hiç mi ayrıcalığı yoktu , Fatih Tekke.
Senin için Fenerbahçe ve Beşiktaş neyse, Trabzon'da omu Fatih Tekke?

Fatih Tekke Sultan Pankart ve sloganlarıyla Avni Aker tribünlerini inleten taraftara yapılacak en büyük saygısızlıktır, bu açıklama.

Bu söylediklerinin yanlışını bir kenara bıraksam, açıklamanın zamanlaması bile ,insanı rahatsız ediyor
Trabzon evinde Diyarbakır'a mağlup olmuş, taraftarı, yönetimi ve futbolcusu kan ağlıyor.

Üstüne üstlük 2 gün sonra Avrupa kupasında, Toulouse maçı varken
eski kaptan olarak, destek vermek, yerine onun yaptığına bak.

Ateşe körükle gitmek budur işte.

Trabzonlu ve Trabzonsporlu olduğunu iddia eden biri, bu açıklamaları, bu zamanda yapmaz.

En azından bu kulübün ekmeğini yemiş ,takım kaptanlığını yapmış ,ve taraftarın da Fatih Sultan Tekke unvanı verdiği birine ,bu yakışmaz.

Hadi ,onları bir kenara bıraktık

Sabah gazetesinde yaptığı açıklamada ,Yönetim bana 625 bin euro teklif etti derken bile, tam olarak doğruyu söylemiyor.
Çünkü yönetim ona 625 bin değil tam 1.milyon 250 bin euro teklif etti
Bakın yalan konuşmuyor ama ,planlı olarak rakamı çarpıtarak ,eksik söylüyor.

O sadece garanti olanı ,yani oynasa, da oynamasa da,alacağı parayı söylüyor.
Yani sadece 625 bin euroyu..
Maç başına ,yani oynadığı sürece ayrıca alacak olduğu, diğer 625 bin euro'yu ise söylemiyor.
Yani
“ Namaza yaklaşmlak günahtır” ….
Devamında şunu söyleyecek..
“Ama alkollü olarak”…..
Namaza yaklaşmak günahtır diyor ama ,Alkollü olarak'ı eklemiyor .
İşte Fatih'in yaptığı bu…

Yönetimin ona yıllık 1.milyon 250 bin euro teklif ettiğini ve bu parayı red ettiğini açıklayabildimi ?

Hayır ...
Sadece kem küm ediyor, rakamları da ,yanlış değil de, çarpıtarak eksik olarak söylüyor.

Çünkü Trabzonspor'un 1.milyon 250 bin euroluk teklifini red ettiği öğrenilirse,Avni Aker tribünlerinden, bir tek Fatih Tekke sesi çıkmayacağını o da biliyor

Yok Zenit'den aldığı parayı Trabzon'dan istememiş,yok Trabzonspor'da futbolculara ödenen tavan ücretten daha az para istemişmiş ,miş falan filan…...

Zenit'den aldığı ücreti bilmem ama, Fenerbahçe'den ve Beşiktaş'tan istediği ücretin aynısını, Trabzon'dan istediğini yaptığı açıklamalardan öğrendik.

Başkan Sadri Şener ne demişti.
“Eski futbolcular yeniden kulüplerine dönmek isterse boş mukaveleye imza atar ,yönetim yada başkan diğer kısmı doldurur”
Fatih'i Trabzon mağdur eder miydi sizce, Trabzon Fatih'in hakkını yer miydi sizce?

Fatih camianın ,şartlarına göre değil de , Koskoca Trabzonspor camiası Fatih'in isteklerine göre hareket edecek.

Ben ondan eski bir kaptan olarak bu gün destek mesajı beklerdim .
Hata yapıyor, hem kendine ,hem de Trabzon'a yazık ediyor.

Bu tür açıklamalarla Trabzonspor'da ki geleceğiyle de oynuyor.

Fatih Trabzonspor'dan kaç lira istedi bir açıklasada öğrensek.

FATİH TEKKE VERDİGİ ROPERTAJLA YONETİMİ TARAFTARA KISKIRTMAK İSİTİYOR AYRICA LİG BASLADI SİVAS GALİBEYETİ ONCE Sİ SES SEDA YOK AMA BAKTI DİYARAKIRA YENİLDİ TRABZON TARAFTARDA FATİH DİYE BAGIRDI BU FATİH İN ACIKLAMASINA BAL KAYMAK KOYDU DAHADA BİŞE YAZMIYORUM
yarın ntvde herşeryi açıklar bakalım böyle bi açıklama yaptımı..

Erdal
19.08.2009, 00:25
Haber 61 editörü...İnsan bir sorar değil mi....Baştan beri yaptığınız haberleri düşünüyorum da...Yok sormaz....

Şenol Altunsoy
19.08.2009, 00:32
Haber 61 editörü...İnsan bir sorar değil mi....Baştan beri yaptığınız haberleri düşünüyorum da...Yok sormaz....

Erdal umarım yarın NTV de haberi tekzip eder yani sadece şunlar bunlar oldu demez bizzat isim vererek sabah gazetesinin haberi yalan ve ben bu röportajı 15 gün önce verdim der eğer bunu söylemezse biz çok daha tartışmaya devam ederiz yine söylüyorum sabah gazetesi haberinin yalan olduğunu üstüne basa basa söylemeli yoksa söyliyeceği ne olursa olsun hiç bir anlam ifade etmez

Şenol Altunsoy
19.08.2009, 00:33

Son derece haklısın dostum ama bu camia böyle işine geldiği gibi konuşuyor bu gazeteci de olsa fark etmiyor

W_O_L_D_A
19.08.2009, 00:52
Fatih Sultan Kette Sonuna Kadar Haklı Yattaraya Verilen Para İle Teklif Edilen Para Arasında Ucurumlar Var Fatih Tekkenin Gelmesi Demek Uyuyan Devin Uyanması Demek

Yattaranın TrabzonaSpora Gecen Sezondan Beri Pekte Katkısı Olmadı Yönetimin Bunu İti Düşünmesi Gerek ...

Fatih Tekkenin Ben TRABZONSPOR da Şampiyonluk Yaşamak İstiyorum Demesi Bile Yeterliii

Recep Alkan
19.08.2009, 08:08

Erdal Abinin yazdıkları gereken cevap niteliğindedir diye düşünüyorum.

Yerel Basın gibi sadece istediğiniz şeyleri paylaşmayın !!!

Celal Demir
19.08.2009, 09:04
NTV Yorumcusu Rıdvan Dilmen, dün akşam Kuzey TV’de Sadi Karakaş’ın sunduğu Spor Ekstra Programı’na telefon bağlantısıyla katıldı. Oldukça ilginç tespitler yapan Dilmen, şunları söyledi:

“Boluspor, Sarıyer ve Fenerbahçe’deki ilk yıllarımda Trabzon’a geldiğimizde orta sahayı geçmek yasaktı. Kanun gibiydi. Çünkü gerçek bir deplasmandı Trabzon. Ama şimdi böyle değil. Trabzon’a gelen takımlar sadece seyirci baskısı görüyor, takım baskısı görmüyor. Trabzonspor eski ruhunu almalı, almak zorunda. Anadolu’nun ciddi ve tescilli lideri Trabzonspor’dur. Bu dün de böyleydi bugün de böyledir. 50 sene de geçse bu benim için değişmeyecektir.”

“FATİH TEKKE ŞART”

“TS BENİ DE YANILTTI”

“Sivasspor maçında, Trabzonspor beni de yanılttı. Çünkü oradaki oyun başka, Diyarbakır oyunu başka. Geçen haftaki Trabzonspor sahada yoktu.”

ozturk
19.08.2009, 11:05
bence tekkeyi unutmalıyız..

bu aşk bitmeli...

baksanıza yönetim batuhan a tekrar tekrar teklif götürüyor..

en olmadık glasgowun forvetine teklif götürüyor..

buradan çıkan anlam şu : Fatih'i kesinlikle almayacağız..

anlayana...

Faik Yılmaz
19.08.2009, 11:10

“FATİH TEKKE ŞART”

“TS BENİ DE YANILTTI”

Taraftar böyle düşünüyor....

Medtya böyle düşünüyor....

Hatta bize rakip yazarlar bile forvet eksikliğini görüyor söylüyor....

Bir tek yönetim kurulu değil yönetimde bir kiş istemiyor diye transfer yapılmıyor....

Taraftar bağırıncada suç oluyor.....

Dereye gireceksen eğer paçalarının ıslanmasını göze alıp gireceksin.. Forvet almazsan eğer sonuçlarınada katlanacaksın...

hamucera
19.08.2009, 15:03
ne yani şimdi haber61 bir yazı yayınladı suçlu oldu. ama erdal vey konuştum dedi fatih ona dediklerinin doğru ıolduğu ne malum. ben gerçekten neden fatihin aynen kelimeleri tam olarak kullanmadığını anlamadım. fatihin gelişi uyuyan devin uyanmasıymış. uyuyan dev değilde uyuyan taraftar deseniz daha doğru olurdu. 15 gün önce sabaha vermiş röportajı vermiş se zaten zamanın anlamı yok. aziz yıldırım özel uçak göndermiş, ama bir diğer ifadesinde en iyi teklif ts den geldi demişti. şimdi kime inanılır bilmiyorum. yönetim beni faklı konularda çok şaşırtmıştı, ama bu konuda yönetime destek veriyorum. başarılı olup olmayacağı belli olmayan, halen daha bir türlü zenit te teknik adamların tercihi olmayan fatih trabzona gelse ne kadar başarılı olur bilmiyorum. ama şu bir gerçek ki bu saatten sonra gelmesin.

mustafadinç
19.08.2009, 15:07
ne yani şimdi haber61 bir yazı yayınladı suçlu oldu. ama erdal vey konuştum dedi fatih ona dediklerinin doğru ıolduğu ne malum. ben gerçekten neden fatihin aynen kelimeleri tam olarak kullanmadığını anlamadım. fatihin gelişi uyuyan devin uyanmasıymış. uyuyan dev değilde uyuyan taraftar deseniz daha doğru olurdu. 15 gün önce sabaha vermiş röportajı vermiş se zaten zamanın anlamı yok. aziz yıldırım özel uçak göndermiş, ama bir diğer ifadesinde en iyi teklif ts den geldi demişti. şimdi kime inanılır bilmiyorum. yönetim beni faklı konularda çok şaşırtmıştı, ama bu konuda yönetime destek veriyorum. başarılı olup olmayacağı belli olmayan, halen daha bir türlü zenit te teknik adamların tercihi olmayan fatih trabzona gelse ne kadar başarılı olur bilmiyorum. ama şu bir gerçek ki bu saatten sonra gelmesin.

DOĞRU söyledin.

Erdal
19.08.2009, 18:00
Hacumera, nesine cevap vereyim yazdığının bilmem ki...En iyisi haklısın diyeyim sen de kurtul ben de :)

Erdal
19.08.2009, 18:08
Bu başlık sahiden kapanmalı artık...

antagonist
19.08.2009, 18:10
Bu başlık sahiden kapanmalı artık...

Erdal abi, biz o topa girmiyoruz.

:)

a f s
19.08.2009, 18:11

Gazeteciliği başka sitelerden kopyala yapıştır zanneden bir haber sitesinden, gerçek gazetecilik refleksi beklemek biraz saflık olurdu zaten.

Erdal
19.08.2009, 18:12
Süleyman, doğru dürüst bir topa girdiğiniz görmedim ki zaten :)...Şeref tribününden seyretme konformizmi bulaşıcıdır :)

Mollasalihoğlu
19.08.2009, 18:13
Topa girip girmeme refleksi nasıl oluştu bu camiada yahu? :D

Erdal
19.08.2009, 18:15
Aslında bırak oluşsun Metin...Yıllardan beri herkes her topa girdi topu alan topa basmadan vurdu ve bu güne geldik...Süleyman'ın tavrını destekliyorum bu anlamda...Umarım yayılır:)

sorin
19.08.2009, 18:15
trabzon medyasından yapıcı olan kim var bu takıma çok merak ediyorum

Mollasalihoğlu
19.08.2009, 18:17
Aslında bırak oluşsun Metin...Yıllardan beri herkes her topa girdi topu alan topa basmadan vurdu ve bu güne geldik...Süleyman'ın tavrını destekliyorum bu anlamda...Umarım yayılır:)

Ben oluşmasına şaşırıyorum zaten abi..
Nasıl oldu da oluştu yani??

"Top var ise biz gireriz, her pozisyonda, en iyi biz biliyoruz" mantalitesinden (ZD'yi de analım buradan), bu aklı selim'e nasıl ulaştık acaba, onu düşünüyorum :)

antagonist
19.08.2009, 18:17
Sütten ağzımı yandı, yoğurdu üfleyerek yiyoruz. :)

Arkadaşlarımızdan olumsuz tepki alacağımızı düşünüyoruz. Tatsızlık yaşamayalım şu günlerde...

(Ki bana kalırsa da başlığın kapanması lazım.)