PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 [112] 113 114 115 116

Süleyman Sofu
26.01.2010, 10:18
Yaz transfer sezonunun son günü yaşnanları hatırladım birden.MT ısrarla Fatih geldi geliyor başlıkları atıyor bende dahil olmak üzere herkes yuh artık bukadarda yalan olurmu diyorduk.Ancak öğlenden sonra öyle bir süreç gelişmiştiki Zenit izin vermiş olsa MT gerçekten bomba haber yapımış olacaktı.Ancak şuda ayrı bir gerçekki haber doğruydu...

Bugünde aslında yine aynı durumdayız diyebilirim umutların bittiği artık en iyi ihtimal sezon sonu bedelsiz geleceği umudunu taşıyorken yine MT bir haberle ortaya çıkıyor.Ve busefer transferin son günüde değil.Açıkcası haberin içinde Faruk Özağın bulunması acaba dedirtmiyor değil.Neden acaba dediğimi merak edenler Medya Trabzon sitesinin sahibinin kim olduğunu araştırsınlar...

Recep Alkan
26.01.2010, 10:20
Normal vatandaşından, kalbur üstü insanına kadar, herkesin reklamını yapmak için kaptanı kullanması, onun isminin geçtiği yerlerde yatıp kalkması hiç hoşuma gitmiyor.

Gelmesin, konuşulmasın, zarar veriyor, ama yazmaya, yazarak yazdırtmaya devam et.

Süleyman Sofu
26.01.2010, 10:21
Daha çok öbür başlıklarda takılan bazı arkadaşlar,

Canları sıkıldıkça galiba,

Bu başlığa şöyle bir uğrayıp;

Sizi gidi Tekkespor'lular,

Kapatın artık bu başlığı,

Umut'a zarar veriyorsunuz,

Gökhan Ünal'a zarar veriyorsunuz,

Murat Tosun'a zarar veriyorsunuz,

Sağlık ekibine zarar veriyorsunuz,

Tek yol devrim,

Kahrolsun faşizm,

(Bu son ikisini ben uydurdum)

Gibi sloganlar atıp,

Gidiyorlar..

Bende tebessümle okuyorum,tabii..

Eksik olmasınlar..

Ama biz Fatih Tekke'yi çok seviyoruz..

Kızacaksınız ama,

Hayrettin beyden daha çok seviyoruz..

Onu sevmiyoruz..
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Emrah KabuL
26.01.2010, 10:22
Umut'un derbi performansını tartışmıştık.Bir renktaş üşenmemiş Fatih'i de araştırmış.:D

Evet de.. komik olan nedir ? Yazdıklarım yalan mı dır ? Hayır..

Peki o zaman bu başlığa gelip de Umut derbi maçlarda ne yapmış demek saçma değil mi ? Nedir bu kıyaslama sevdası ? Sanki derbi maçlarının bizim yıllardır devam eden sorunumuz olduğu bilinmiyormuş gibi başka türlü bahaneler üretiyoruz bu soruna.. üstelik bunuda mevcut forvetlerimiz üstünden yapıyoruz.. İyi işte ben de Fatih'in son 2 sezonda yanılmıyorsam 52 golünün yalnızca 4 tanesinin derbi maçlarda attığını,bunun da bize getirisinin sadece 1 puan olduğunu belirttim.

Gülünecek bir şey varsa o da hala o olsaydı bu olsaydı tartışmaları, sürekli Fatih'i kıyaslamalar vs.. Fatih usta bir golcüdür ama bakın o da yetmemiş derbi maçlarını kazanmamıza.. tartışılması gereken asıl neden nedir olayıdır.. tabi bunun da yeri hem bu başlık hem de bir tek futbolcuyu sorgulamak değildir.

karaman6106
26.01.2010, 10:23
sivas gibi halen ligin en kötü futbol oynayan takımına karşı alınan galibiyeti ve futbol fukarası umutu yere göğe sığdaramayanların bombası yakında patlar. bu kadro yapısıyla ve umutun 1. santrafor olduğu takımla şampiyon olabileceğimizi düşünenler el kaldırsın.

Orhan Aydın
26.01.2010, 10:25
Ben burda Umut'la hiçbir futbolcuyu karşılaştırmardım ki.

Süleyman Sofu
26.01.2010, 10:26
NE GÜZEl sakinleşmişti ortalık gene mt attı ortaya bişe hadi bakalım

Aslında olan yanan közün külle örtülmesinden başka bişey değil.Görüntü sakin olsada yüreklerdeki ateş kor gibi aslında.Ben eminim bugün deselerki kaptanın işi tamam geliyor inanıyorumki burda ona en muhalih olanlar bile havaalanına gidip karşılayacaktır...

Neyse kendi adıma umutlarımı işe gelirken evde bırakıyorum...

Lazım olursa ev yakın gider alırım...

Emrah KabuL
26.01.2010, 10:28
sivas gibi halen ligin en kötü futbol oynayan takımına karşı alınan galibiyeti ve futbol fukarası umutu yere göğe sığdaramayanların bombası yakında patlar. bu kadro yapısıyla ve umutun 1. santrafor olduğu takımla şampiyon olabileceğimizi düşünenler el kaldırsın.

Alın işte.. hala aynı kıyaslamalar.. e ben şimdi Umut'la şampiyon olamayız doğrudur, ama Fatih'le de olamadık deyince kötü oluyorum.. Şampiyonluk dediğiniz olay bu kadar basit de neden 26 yıldır bekliyoruz.. ?

Forvetse forvet...

Hami-Şota-Fatih vs..

Kralları bu takımda forma giymedi mi ?

karaman6106
26.01.2010, 10:35
Alın işte.. hala aynı kıyaslamalar.. e ben şimdi Umut'la şampiyon olamayız doğrudur, ama Fatih'le de olamadık deyince kötü oluyorum.. Şampiyonluk dediğiniz olay bu kadar basit de neden 26 yıldır bekliyoruz.. ?

Forvetse forvet...

Hami-Şota-Fatih vs..

Kralları bu takımda forma giymedi mi ?
bu takım ligde 83 puan almıştı. bakın bakalım o tarihten sonra hangi takım 83 puanla şampiyon olabilmiş??83 puan alabilmiş

Tolunay Abdioğlu
26.01.2010, 10:38
Fatih Tekke'nin futbolculuğu,liderliği vs. özellikleri tartışılmaz.Muhteşem bir golcü.

Ama alınmayacaksa bu işin dallanıp budaklanması takıma zarar verir ve bize zarar verir.

Fatih Tekke yaptığı basın toplantısında futbolculara destek olun demişti.

Eğer kaptanı bu kadar seviyorsa taraftar futbolculara destek olunması lazım.

Recep Alkan
26.01.2010, 10:47
Fatih Tekke gol kralı olduğu sene sadece Beşiktaşa gol atamadı. O maçlarda hafızam beni yanıltmıyorsa;

1 - 0 (gökdeniz attı ki asist kaptanındır)

0 - 0 bitti.

Ben bir maçta 3 gol atıp gol sayısını yükselten bir forvet değil, gol ortalamalarını içi dış, küçük büyük, türk yabancı ayırt etmeden atan bir forvet istiyorum.

Türkiye tarihinde 82 puanla ikinci olan ikinci takımız. Ben bunu bana tekrar yaşatabilecek insanlar arıyorum.

Kimse kalkıp da, kaptanın arkasında o vardı, bu vardı demesin, geçen sene 151 net gol pozisyonu bulan takım Barcelona değildi. Net pozisyon diyorum, öyle böyle değil.

Kimsenin kimseyi biri ile karşılaştırdğı yok. Alttan alttan gazı verip, cevap vermeden duramayacağını bildiğiniz insanlara tartışma ortamı yaratmayın.

Artık insanlara sıfatlar takmayı da bırakın.

Belki de o samsun yolunda vefat eden kardeşlerimiz de en az bizim kadar istiyordu Fatih'i bilinmez. Eğer öyle ise, onlarda Tekkespor için mi öldüler ???

C.Altuntaş
26.01.2010, 10:48
Evet de.. komik olan nedir ? Yazdıklarım yalan mı dır ? Hayır..

Peki o zaman bu başlığa gelip de Umut derbi maçlarda ne yapmış demek saçma değil mi ? Nedir bu kıyaslama sevdası ? Sanki derbi maçlarının bizim yıllardır devam eden sorunumuz olduğu bilinmiyormuş gibi başka türlü bahaneler üretiyoruz bu soruna.. üstelik bunuda mevcut forvetlerimiz üstünden yapıyoruz.. İyi işte ben de Fatih'in son 2 sezonda yanılmıyorsam 52 golünün yalnızca 4 tanesinin derbi maçlarda attığını,bunun da bize getirisinin sadece 1 puan olduğunu belirttim.

Gülünecek bir şey varsa o da hala o olsaydı bu olsaydı tartışmaları, sürekli Fatih'i kıyaslamalar vs.. Fatih usta bir golcüdür ama bakın o da yetmemiş derbi maçlarını kazanmamıza.. tartışılması gereken asıl neden nedir olayıdır.. tabi bunun da yeri hem bu başlık hem de bir tek futbolcuyu sorgulamak değildir.
kardes sen o mactakı kadroları arastırdın mı eskıden forvet hattımız vardı gökdenız fatıh yattara syzmek sımdı tam tersı kalecı defans göbek hattı ılerıden daha ıyı noluyo forvettekı eksıklıgımız barız bellı fatıh zamanında fatıh ne kadar atsada defans bombaydı hep patlardı ne zamankı tolga - stephanov zamanları geldı defans duzeldı o 2 senede kafya oynamıstık hatrlayın yanı bıse konusurken işkenbeden konusma bence tm tek fatıhe yıkma herseyı o zaman fatıh gol atarken gol kurtaramazdı ama o zamanlar fatıh olmadık yerlerde gol atardı sımdı umut gol olması gereken yerde kacırıyo kımse umuta laf etmesın bızım fatıhe ıhtıyacımız varrrrr!!!!

Emrah KabuL
26.01.2010, 10:48
bu takım ligde 83 puan almıştı. bakın bakalım o tarihten sonra hangi takım 83 puanla şampiyon olabilmiş??83 puan alabilmiş

0 sezon 82 puanla 2.olmuştuk.. daha sonraki yıllarda 80 üstüne çıkıp da şampiyon olan takımlar var fakat yıllar ilerledikçe ligin kalitesi artmış ve halen daha artmakta.. o yıllar da 4 büyük takımın Anadolu takımlarıyla oynayacak olduğu maçlardan önce herkes 3 puana kesin gözüyle bakabiliyordu.. bu durum yıllar ilerledikçe, ligin kalitesi arttıkça değişti.. son 2,3 sezondur 70 üstüne zor çıkıyor takımlar, bu da ligimizin kalitesinin arttığıdır.. eskiden ilk 4 hep aynı olurdu genelde.. şu an Bursa,Kayseri geçen sene Sivas vs büyük takımlarla yarışır oldu. Her neyse konumuz bu değildi gerçi.

0 82 puanla kaçırdığımız şampiyonluk belki de 100 yılda bir olabilecek bir olaydı.. şanssızlıkdı.. ama bakın o sezon da bile yine derbi maçlarda kaybetmişiz puanları.. şampiyonluk derbi maçlarından geçiyor.. e bizim de yıllardır devam eden en büyük sorunumuz bu ya zaten.

Tolunay Abdioğlu
26.01.2010, 10:51
TekkeSpor muhabbetti de çok saçma.

Fatih Tekke nerede Fatih Tekke oldu.

Bu söylemlerle Fatih Tekke'den soğumaya başlayacağımdan korkuyorum.

Ben Kral'ı Trabzonspor'da oynadığı için seviyorum.Ben Kral'ı adam gibi adam olduğu için seviyorum.

Emrah KabuL
26.01.2010, 10:52
kardes sen o mactakı kadroları arastırdın mı eskıden forvet hattımız vardı gökdenız fatıh yattara syzmek sımdı tam tersı kalecı defans göbek hattı ılerıden daha ıyı noluyo forvettekı eksıklıgımız barız bellı fatıh zamanında fatıh ne kadar atsada defans bombaydı hep patlardı ne zamankı tolga - stephanov zamanları geldı defans duzeldı o 2 senede kafya oynamıstık hatrlayın yanı bıse konusurken işkenbeden konusma bence tm tek fatıhe yıkma herseyı o zaman fatıh gol atarken gol kurtaramazdı ama o zamanlar fatıh olmadık yerlerde gol atardı sımdı umut gol olması gereken yerde kacırıyo kımse umuta laf etmesın bızım fatıhe ıhtıyacımız varrrrr!!!!

E şuan ki defans hattımız çok mu iyi ? Egemen-Giray ?

O zaman ki Tolga-Erdinç li defans hattımız daha iyi değilmiydi ? Tolga Milli takımdaydı ayrıca. Milli Takıma 4 oyuncu veriyorduk.. Tolga-Hüseyin-Gökdeniz-Fatih.. as da oynuyorlardı yani.

Ben burada Fatih gelse de yine şampiyon olamayabilirizi savunurken şu an ki kadro yapımızı göze alarak konuşuyorum. Bu takımın sürekli gol yiyebilecek bir görüntüsü var yanlışmıyım ?

Emrah KabuL
26.01.2010, 11:00
Fatih Tekke gol kralı olduğu sene sadece Beşiktaşa gol atamadı. O maçlarda hafızam beni yanıltmıyorsa;

1 - 0 (gökdeniz attı ki asist kaptanındır)

0 - 0 bitti.

Ben bir maçta 3 gol atıp gol sayısını yükselten bir forvet değil, gol ortalamalarını içi dış, küçük büyük, türk yabancı ayırt etmeden atan bir forvet istiyorum.

Türkiye tarihinde 82 puanla ikinci olan ikinci takımız. Ben bunu bana tekrar yaşatabilecek insanlar arıyorum.

Kimse kalkıp da, kaptanın arkasında o vardı, bu vardı demesin, geçen sene 151 net gol pozisyonu bulan takım Barcelona değildi. Net pozisyon diyorum, öyle böyle değil.

Kimsenin kimseyi biri ile karşılaştırdğı yok. Alttan alttan gazı verip, cevap vermeden duramayacağını bildiğiniz insanlara tartışma ortamı yaratmayın.

Artık insanlara sıfatlar takmayı da bırakın.

Belki de o samsun yolunda vefat eden kardeşlerimiz de en az bizim kadar istiyordu Fatih'i bilinmez. Eğer öyle ise, onlarda Tekkespor için mi öldüler ???

Hocam yanlışınız var.. biraz araştırma yapalım yazmadan önce..

Siz böyle yaptıkça, biz de cvp verdikçe Fatih'i istemiyormuşuz gibi gözüküyoruz.. Fakat alakası yok ama dediğim gibi en azından bir araştırma yapalım.. doğruları yazalım.. kıyaslama yapmayalım, derbi maçların da yıllardır yaşadığımız sorunları bir tek futbolcu üzerine yıkmayalım..

31 golle gol kralı olduğu sezon;

http://img36.imageshack.us/img36/5356/tekke.jpg

C.Altuntaş
26.01.2010, 11:01
E şuan ki defans hattımız çok mu iyi ? Egemen-Giray ?

O zaman ki Tolga-Erdinç li defans hattımız daha iyi değilmiydi ? Tolga Milli takımdaydı ayrıca. Milli Takıma 4 oyuncu veriyorduk.. Tolga-Hüseyin-Gökdeniz-Fatih.. as da oynuyorlardı yani.

Ben burada Fatih gelse de yine şampiyon olamayabilirizi savunurken şu an ki kadro yapımızı göze alarak konuşuyorum. Bu takımın sürekli gol yiyebilecek bir görüntüsü var yanlışmıyım ?
kardes o zamankı kadroyu bı dusun sen yıne anlamak ıstemedıgın noktayı arastırıyon tolgalı stephanovlu zamanı ayrdım o zaman 2 senede 2.olmadık mı neyı cevırıyosn bız yıllardır defansımız evlere senlık o zamanlar harıc suan bence o tolgalı erdınclı stephanovlu zamandan sora gelebılcek ıyı defanslardan bırı song-egemen yıne ıyıdır onlerı selcuk falan ıyıdır onu gelecegın en ıyı kalecısı olcak bence o adam senol gunes olcak bu takımda fatıhle umutu beraber dusunursen öle konus maca gıttın mı bılmıyom ama ben mactaydım ve serkan o kadar orta kestı ahha gol demekten bıktım o kadar ortadan hanı gol bıras normal bak at gözluguyle bakma fatıhe karsı sevgın olmayabılır ama bıras genıs dusun ama yok ılle suclu veya o degıldır dıe gosterecksınz ya ılla bıse bulursunuz

Emrah KabuL
26.01.2010, 11:05
Yani konuyu uzatıp duruyorsunuz boşuna.. Çok emin bir şekilde Fatih gol kralı olduğu sezon sadece Bjk'ye gol atamadı diyorsunuz fakat resmi bilgiler sizi yalanlıyor. 31 gol attığı sezon derbi maçlarında 1 golü var, 6 maçın 6 sında da 90 dakika saha da kalmış 1 gol atmış o da Fener'e.. sonuç da o maçı da 2-1 kaybetmiştik zaten.

Burda konu Fatih ya da Umut olmamalı.. Bu derbi maçlarını nasıl kazanabiliriz.. eksik olan nediri tartışmak gerekir başka başlıklar altında.

Emrah KabuL
26.01.2010, 11:07
kardes o zamankı kadroyu bı dusun sen yıne anlamak ıstemedıgın noktayı arastırıyon tolgalı stephanovlu zamanı ayrdım o zaman 2 senede 2.olmadık mı neyı cevırıyosn bız yıllardır defansımız evlere senlık o zamanlar harıc suan bence o tolgalı erdınclı stephanovlu zamandan sora gelebılcek ıyı defanslardan bırı song-egemen yıne ıyıdır onlerı selcuk falan ıyıdır onu gelecegın en ıyı kalecısı olcak bence o adam senol gunes olcak bu takımda fatıhle umutu beraber dusunursen öle konus maca gıttın mı bılmıyom ama ben mactaydım ve serkan o kadar orta kestı ahha gol demekten bıktım o kadar ortadan hanı gol bıras normal bak at gözluguyle bakma fatıhe karsı sevgın olmayabılır ama bıras genıs dusun ama yok ılle suclu veya o degıldır dıe gosterecksınz ya ılla bıse bulursunuz

Arkadaşım bir kere Stepanov devre arasında geldi bu takıma ve o sezon da 4. olduk. Diğer sezon zaten Ziya Doğan kenara attı bu adamı.. Bilip bilmeden niye sallıyoruz sürekli ? Stepanov defansımız için bulunmaz bir nimetti.. fakat o varken şampiyonluğa oynayamadık.. Ziya Doğan faktörü vs.

C.Altuntaş
26.01.2010, 11:13
Arkadaşım bir kere Stepanov devre arasında geldi bu takıma ve o sezon da 4. olduk. Diğer sezon zaten Ziya Doğan kenara attı bu adamı.. Bilip bilmeden niye sallıyoruz sürekli ? Stepanov defansımız için bulunmaz bir nimetti.. fakat o varken şampiyonluğa oynayamadık.. Ziya Doğan faktörü vs.
kardes suan kımse fatıh geldımı ıllede sampıyonuz demıyokı sen ve senın gıbıler öle anlıyo ama bılemem tabı nedenınızı sadece su o stadta trıbunde ve dıger renkdaslar ekranlarda sac bas yonmaktan bıktık tm bız en son fatıh zamanında rahatca ızlıyoduk macları ama sız bunu anlamkta zorlanıyorsunuz ve de takımda derbı macların hıcbırınde ruh goremıyorum dıyorum noluyo ben fatıhın fener maclarını hatrlıyorum lıgın en kötusuyduk cıkıp fenerle deplasmanda 2-2 berabere kalmıstık sıvas macını hatlıyonmu 3 yedıgımız ordakı macı o macta utanmıstım bu topcular bızı temsıl edıyo bızı bole ezmelerıne ızın vermemelıyız daha tecrube lazım bu takıma tm mı barcelona da cok genc yeteneklerı var baslarında kım var puyol gıbı tecrube abıdesı dımı ama bılmıyom yanı bu takımda umut bulutu selcugu kaptan gormek sıze ne kadar zevk verıyo ama ben utanıyorum trabzon gıbı futbol sektorunun lıderı ama kendı kaptanı farklı yerden helal olsun sızın gıbı dusunenlere artık bıse demıcem ben fatıhı gollerıyle degıl takımdakı lıderlıgıyle sevdım anladın ama sızın gıbılere dıcek bıseyım yok olmamalıda bos cunku

Recep Alkan
26.01.2010, 11:14
Neden Amerikayı yeniden keşfetmiş gibi konuşuyorsunuz anlamıyorum.

Ben kaptan ligde attı demedim ki, diğer takımları da kupada es geçmedi.

Malum her zaman sığınacağımız bir açık kapı bırakmayı mevcut yönetimden öğrendik. ;)

Emrah KabuL
26.01.2010, 11:22
Neden Amerikayı yeniden keşfetmiş gibi konuşuyorsunuz anlamıyorum.

Ben kaptan ligde attı demedim ki, diğer takımları da kupada es geçmedi.

Malum her zaman sığınacağımız bir açık kapı bırakmayı mevcut yönetimden öğrendik. ;)

00o0o hocam bırak gerçekten..

0 sezon türkiye kupasında yarı finalde Gs ile oynadık o maçta 1 gol atmış.. diğer maçlar da büyük takımlarla oynamamışız ki hiç.

Neyse kendi söylediğiniz şeylerin doğru olmadığını size gösterince yönetimi araya sokup işin kolayına kaçıyorsunuz.. Mübarek bahane çok sizde..

Fatih'i sürekli kıyaslatanlar sizlersiniz.. Ama birşeyleri yazacakken en azından bildiklerimizi doğrulamak için araştıralım biraz.

C.Altuntaş
26.01.2010, 11:24
00o0o hocam bırak gerçekten..

0 sezon türkiye kupasında yarı finalde Gs ile oynadık o maçta 1 gol atmış.. diğer maçlar da büyük takımlarla oynamamışız ki hiç.

Neyse kendi söylediğiniz şeylerin doğru olmadığını size gösterince yönetimi araya sokup işin kolayına kaçıyorsunuz.. Mübarek bahane çok sizde..

Fatih'i sürekli kıyaslatanlar sizlersiniz.. Ama birşeyleri yazacakken en azından bildiklerimizi doğrulamak için araştıralım biraz.
önume butun tff ıstatıstıklerını koy fatıhın onune kımse gecemez bu takımda tm karrdesım bu kadar basıt fatıh ona atsın buna atsın farketmez o kacırmaz o buldumu elıne gecerse atar anladın bızımkıler ıse secıyolar atarken 20 pozısyon ıcınden

MoMoXa
26.01.2010, 11:29
inadına Fatih tekke

Recep Alkan
26.01.2010, 11:30
Yooo, ben dediğimin arkasındayım, Fatih için konuşurken, asla Trabzonspor da oynadığı tüm sezonları sohbet konusu yapmadım ki ben.

04-05 sezonu için sohbet vardı, bende o sezondan örnek verdim.

Sonuç olarak haklıyım. Demek ki araştırmadan konuşmuyorum.

Demek ki birşey bilmeden atmıyorum (!)

Ben bu foruma üye olduğum 2003 yılından beri her zaman söyledim, haksızlığım ispatlansın, ben özür dilerim, sorun etmem. Buraya bildiklerimi anlatmaya, bilmediklerimi öğrenmeye geldim.

Bilmediğim konularda hiç konuşmadım, hatta bazı arkadaşlar kalkıp beni neden ürün başlığına girmiyor diye eleştirdi bile. Ama anlamam o işlerden girer okur çıkarım.

Ama görüyorum ki bunu ne yazık ki herkes yapmıyor. Anlayan da atıyor, anlamayan da konuşuyor Fatih başlığında. Ama sorun etmiyorum, alıştım çünkü artık.

Fatih'i kimse ile kıyaslamıyorum. Gerek yok, çünkü herkes biliyor herkesin nasıl topçu olduğunu.

Benim kızdığım çifte standart. Bugün Fatih'i istiyoruz diye bağıranlar Tekkesporlu ilan edilirken, sırf Yönetimi savunmak adına Fatih'e vuranlar Trabzonsporlu oluyor. Hatta biliyorum ki zamanında bu isimler Yattara gönderilceği zaman gitsin diyen bizlere ne yaftalar yapıştırmıştı onu da biliriz.

Bu tip insaları çok gördüğümüzden, bu insanlara da bunların yapıştırdığı yaftalara da alışığız biz.

Fatih zarar veriyor diyip, burda çığırtkanlık yağıp, buralardan çıkmayan, aynı şehirdeki organizasyonlarda görmediğimiz hakiki Trabzonspoluları da.

Saygılar;

Emrah KabuL
26.01.2010, 11:30
Yahu tamam işte mantık bu.. her ne olursa olsun Fatih'in önüne kimse geçemez mantığı var sizde.. o zaman boşuna tartışmayalım.. Buraya gelip de Fatih derbi maçlarını tek başına alırdı havası yaratıp, Umut'u yerden yere vurmayalım derbi maçlarında napıyor diye..

Tamam pes size istatistik, resmi kaynaklar falan faso fiso. Umut'u gol atamıyor diye eleştiriyorsunuz, boş kaleye atıyor, kaval kemiğiyle atıyor, büyük maçlarda atamıyor diyorsunuz ama Fatih'ten örnek verdiğimiz de yine de ikna olmuyorsunuz napalım. Fatih bir sezon 31, diğer sezon da 21 gol attı.. Var mı başka sezonu bu şekilde ? Yok. Nolur gol sayısını, derbi maçlarını vs tartışmayalım.

Son kez diyorum Fatih son 10 yılda Trabzonspor'a gelmiş geçmiş en büyük golcüdür.. diyorum bunu inkar eden yok.

Emrah KabuL
26.01.2010, 11:35
önume butun tff ıstatıstıklerını koy fatıhın onune kımse gecemez bu takımda tm karrdesım bu kadar basıt fatıh ona atsın buna atsın farketmez o kacırmaz o buldumu elıne gecerse atar anladın bızımkıler ıse secıyolar atarken 20 pozısyon ıcınden

Az önce yazdığım cevap bu msja karşılıkdı.. alıntı yapmadan yazmıştım.

Cihan
26.01.2010, 11:37
recep abi medyatrabzondaki haberin doğrulk payı var değil mi ? !

C.Altuntaş
26.01.2010, 11:39
Yahu tamam işte mantık bu.. her ne olursa olsun Fatih'in önüne kimse geçemez mantığı var sizde.. o zaman boşuna tartışmayalım.. Buraya gelip de Fatih derbi maçlarını tek başına alırdı havası yaratıp, Umut'u yerden yere vurmayalım derbi maçlarında napıyor diye..

Tamam pes size istatistik, resmi kaynaklar falan faso fiso. Umut'u gol atamıyor diye eleştiriyorsunuz, boş kaleye atıyor, kaval kemiğiyle atıyor, büyük maçlarda atamıyor diyorsunuz ama Fatih'ten örnek verdiğimiz de yine de ikna olmuyorsunuz napalım. Fatih bir sezon 31, diğer sezon da 21 gol attı.. Var mı başka sezonu bu şekilde ? Yok. Nolur gol sayısını, derbi maçlarını vs tartışmayalım.

Son kez diyorum Fatih son 10 yılda Trabzonspor'a gelmiş geçmiş en büyük golcüdür.. diyorum bunu inkar eden yok.
bana daha ıyısını alana kadar fatıh tekke evet ılle de o cunku benım kaptanlıgım özeldır sıradan lıg takımı deıglız bız tm öle coluk cocugun elıne verılemez bızım kaptanlık ben burdan bakıyorum ama sen cıkmıs neler dıyosun kardesım herkes topunu oynasın laf yok benım trabzonsporum dıger 17 takıma benzemez özeldır nıe anlamak ıstemıyosun sen macı ızlerken hakemın yanında ılk sırada gordugun adamdan kaptandan gurur duyman lazımken trabzonlu memleketımden demen gerekırken neler dıyon orda huseyın olsa yıne sesımı cıkarmam ama yok selcukdu kaptan umuttu kaptan gordun dımı hosuna gıtmıstır herhalde

Recep Alkan
26.01.2010, 11:39
Keşke herkes bizim mantığımızda olabilse diyorum bende son kez.

Ve ekliyorum, bu taraftar Fatih'i sadece gol atsın diye istemiyor. Kimsenin ciddi ciddi şöyle bir isteği oldu mu ?

Faith gelsin Umut hemen gitsin ? Yooo, aksine herkes Fatih - Umut yan yana oynasın, süper olur dedi.

Kaldı ki, bu başlık ne için var ?

Fatihi övelim diyoruz : KArdeşim bizden gitti, gelemiyorda, bu konu zarar veriyor, kapanmalı.

Transferi için Yönetim eleştirilsin diyoruz : Bir oyuncu için Trabzonspor'u harcıyorsunuz, kimse kulüten büyük değil, size NA lar layık savsataları yığılıyor.

O zaman ne için açık bu başlık ? Bu konuda tartışılcak her lafa bir cevabınız var. Hatta verdiğiniz cevapları karşıladıkça, bahane üretmekten, konuyu başka yere çekmektende bıkmıyorsunuz.

Ben burda bu kadar atıp tutan, atıp kesen birçok arkadaşı ne kombine başlığında, ne forma sayfasında, ne par toplanan diğer sayfalarda görmedim. Kimseyi bu konuar ile yargılamam. Ama bize yapılan bu. Bu kadar Trabzonsporluysak, nette tarışılan bu konunun vereceği zarardan çok, tek tek kapatılan Tcluplar için fikir yürütelim.

Oralarda da görelim sizi. (Lafım geneledir)

Dediğim gibi bunu yapmam, ama bize de yapıldı.

Cihan
26.01.2010, 11:44
şu haberide doğrulatamadık gitti ya :)

Recep Alkan
26.01.2010, 11:45
Cihan doğrulunu bilmiyorum, kaptan dubai de, Rusyaya geçince son durumu sorarız, tabi transfer sezonu bitmezse.

Cihan
26.01.2010, 11:48
formlar çürümese ya :D

Tolunay Abdioğlu
26.01.2010, 11:48
Bir takımın yöneticisi Fatih'i takımın dengelerini bozabileceği için almadıklarını belirttikten sonra bu transfer olursa ki ben sonuna kadar olmasını istiyorum tek kelimeyle ''skandal'' olur.

Süleyman Sofu
26.01.2010, 11:49
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100125/04.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=645&photo=05&lng=ru)

Süleyman Sofu
26.01.2010, 11:51
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100125/05.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=645&photo=06&lng=ru)

Süleyman Sofu
26.01.2010, 11:53
Yönetim bugüne kadar benim gözümde okadar fazla skandala karıştıki Kaptanın gelmesi en masumu olurdu herhalde...

SEDAT
26.01.2010, 11:55
-Ben Kralın zenitten ayrılıcağını düşünmüyorum..

-Rubine niye gitsinki her şey paramı..St petersburg şehri rusyanın en güzel şehirlerinden bi tanesi..

-Sözleşmesi bitince inşallah yuvasına döner...

-Bu takımın Tekkelere Baytarlara Abdurrahmanlara Çimşirlere bu ruhlara her zaman ama her zaman ihtiyacı vardır...

Süleyman Sofu
26.01.2010, 11:55
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100125/01.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=645&photo=02&lng=ru)

robinhood61
26.01.2010, 11:56
dubai bırakılıp gelinir mi yaw şu güzelliğe bak :)

Süleyman Sofu
26.01.2010, 11:59
Sedat bende kaptanın en kötü ihtimalle zenitte sözleşmesi bitene kadar kalacağını tahmin ediyorum.Böylelikle hem kaptanın sorun etmeyip birilerinin büyük zoru olan askerlik sorunu bahanesi çürümüş olur hemde kaptan bonservisi elinde babalar gibi nere istiyorsa oraya gider...

İHTİLALL
26.01.2010, 12:00
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100125/05.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=645&photo=06&lng=ru)

Şimdi uzaklardasın,

Gönül hicranla doldu..

Hiç ayrılamam derken,

Kavuşmak hayal oldu..

Hey gidi Zeki Müren..

Efkarlandım la gene..:(:(

ergin cesit
26.01.2010, 12:01
dün akşam kadırga tv de programda konuştular cevat kol sanki yönetimin basın sözcüsü bu kadar yalakalık olmaz.ama diğer konuklar oalayın farkındaydılar zaten isim vermediler ama 2 yene yöneticinin biz varken fatih bu kapıdan giremez sözlerini bizzat duymuşlar.kısacası anlamak isteyenler fatihin neden alınmadığını zaten biliyorlar.anlamak istemeyenler ise söylenecek bir şey yok

Süleyman Sofu
26.01.2010, 12:01
MT saolsun kaptanın başlığı yine hareketli günlerinden birini geçirecek gibi...

Cihan
26.01.2010, 12:02
dua edelimde medyatrabzn bu sefer doğr haber yapmış osun

Süleyman Sofu
26.01.2010, 12:03
Tam Kaptanın mevzuya gelindiğinde uydu yaptı uyuzluğunu ama bi ara sadece sesler geliyordu program suncusu kolpaya iyi saydırıyordu...

smyrna
26.01.2010, 12:09
Yine gelme umudu canlandı ey Allahım neler çektiriyolar bize :s

erkankoc
26.01.2010, 12:34
bence gelme umudu yok..sadece haber olsun diye yapilmis haber.bu konu kapanmali artik

salihismet
26.01.2010, 12:35
Yine gelme umudu canlandı ey Allahım neler çektiriyolar bize :s

Ben onlardan daha iyi Trabzonsporluyum dedigi kisilerle nasil bir arada calisacak, yoksa Trabzonsporluluklarini esitleyip öyle mi
bir araya gelecekler? Bence bir alti ay daha orada kalirsa belki buradakilerde Trabzonsporluluklarini biraz Fatihin seviyesine cekerlerde
Fatihin karsisida mahcup duruma düsmezler.

Mesut
26.01.2010, 12:40
peh genemı umutlanmayın derim hatda gülün geçin
sizin deyiminizle bir tekkesporlu olarak ben bile ümidimi kestim
varın siz düşünün

Recep Alkan
26.01.2010, 13:00
Ben onlardan daha iyi Trabzonsporluyum dedigi kisilerle nasil bir arada calisacak, yoksa Trabzonsporluluklarini esitleyip öyle mi
bir araya gelecekler? Bence bir alti ay daha orada kalirsa belki buradakilerde Trabzonsporluluklarini biraz Fatihin seviyesine cekerlerde
Fatihin karsisida mahcup duruma düsmezler.

Yoksa kendisine gelmemesi için bu kadar oyun oynayan, yalan beyanatlar veren, ortada anlaşma yokken, sadece topu Fatih'e atabilmek için anlaştık savsatalarını basında çıkaran, yönetim ile mi bir arada çalışacak ?

Tek taraflı bakmayalım he !!!

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 13:06
İnşallah MTnun haberi doğrudur:)

hamucera
26.01.2010, 13:09
bu başlık en uygun diye düşünüyorum, Başkan bizimde iyi takımlar gibi 4 forvetimiz olmalı demişti. Umut-Teo-Hasan (başka olmadığından yazdım) zorlasak 3 tane zor çıkıyor. Burak sağ açık oynarsa ee o zaman Fatih 2 kişilik yer doldurur mu?

bu transferin olacağına pek ihtimal vermiyorum ama hayırlısı olsun

Orhan Aydın
26.01.2010, 13:12
Abi olur mu? Teo-Umut-Murat-Hasan-Burak

5 forvetimiz var

bkandil
26.01.2010, 13:13
Yönetim hikaye...

Hafta sonuna kadar bu iş olacak diye umutluyum...

Hayırlısı...

Muhammed
26.01.2010, 13:15
Fatih Trabzonspor ile toplam 20 derbiye çıkıp 10 gol atmıştır. Bunun üstüne asistleri, takıma kattığı derbilerdeki havada ekstrası.

hamucera
26.01.2010, 13:17
Abi olur mu? Teo-Umut-Murat-Hasan-Burak

5 forvetimiz var

Murat'ın iyi bir performans ile oynaması için 1 aya ihtiyacı var, Hasan zaten kendine yer bulamayacağı aşikar, Burak bildiğim kadarı ile sağ açık oynayacak, özellikle onun için alındı, neyse hadi 3 nü toplayalım 2 etti, o zaman 4 forvetimiz var, demek ki sorun yok.

Orhan Aydın
26.01.2010, 13:24
Sorsan yöneticilere hepsini forvet olarak sayarlar:)

bkandil
26.01.2010, 13:39
Sorsan yöneticilere hepsini forvet olarak sayarlar:)

O yüzden gelin biz bunu yönetime değil de "HOCAYA SORALIM" :D

enmavi61
26.01.2010, 13:48
fatih tekke işi bitmiştir arkdaşlar boşuna beklemeyelim

Halit Akyüz
26.01.2010, 13:48
Noldu Tekke'mi geliyo..:)

Orhan Aydın
26.01.2010, 13:52
O yüzden gelin biz bunu yönetime değil de "HOCAYA SORALIM" :D

Güzeldi:D...

Emrullah
26.01.2010, 13:52
Hasan kim ya. Bizim futbolcu mu? Ne zaman aldık böyle bir futbolcuyu?

ESER
26.01.2010, 13:53
hala fatih in alinacagina inanan var mi? bu olay kapandi arkadaslar.. fatih uzerinden reyting yapmaya calisan medyanin bu olaydan ne cikaririsak kardir cabasi bunlar sadece,, fatihi almak isteyen 50 kere almisti simdiye.. bu olay artik kapanmali ve onumuze bakmaliyiz.. olmuyor iste, almiyorlar,, fatih yipranir ,onu isteyen taraftar yipraniyor ve sonucda olan takimima olur.. bu mevzu kapanmali artik, kangrene donusmeden

Emrullah
26.01.2010, 13:55
Fatih Tekke transferi sezon sonu da dahil açılmamak üzere kapanmıştır. Bu yönetim olduğu müddetçe ne Fatih gelir ne de yönetim alır. Ben olsam Fatih'in yerinde bu yönetim olduğu sürece sittin sene gelmezdim. Çünkü istenemdiğim yere gelmek istemezdim. Bir insanın gururuyla bu kadar oynanmaz.

Halit Akyüz
26.01.2010, 13:58
Genç Hasan Ahmet Sarı...:)

Mesut
26.01.2010, 14:01

hasan ahmet sarı alt yapıdan profosyonel sözleşme imzalanmıştı.milli takımada çağrılıyor

Emrullah
26.01.2010, 14:02
Genç Hasan Ahmet Sarı...:)

Ha Ahmet Sarı desenize. Hasan ismi de mi vardı onun.

burhantosun
26.01.2010, 14:13
arkadaslar bulmak isteyen kisi gider bu fatihi bulur ben gittim buldum 2 saatte muhabbet ettim.

istenilen sey yapilir

Burçak
26.01.2010, 14:13
burhan hadi da :)

Erdogan
26.01.2010, 14:26
medya trabzonun bu haber ile ilgili olan kaynagi kendilerininde yazdigi gibi;

kulaktan kulaga yayilan iddaya göre....

OZDEN61
26.01.2010, 14:30
Klasik yerel medya yalanları. biraz reyting yapayım diye her turlu yalanı uydururlar.

Muhammed
26.01.2010, 14:38
Medya Trabzon o kadarda boş bir site değil. Mesela Sezer ve Murat Tosun transferini 1 gün önceden yazmışlardı. Ancak Fatih Tekke haberinin reyting kaygısı ile yapılmış olma ihtimali yüksek.

Süleyman Sofu
26.01.2010, 14:44
Medya Trabzona demin telefon ettim kısaca söylediklerini anlatmak gerekirse haberin yalan olmadığını ve muhabirlerin konuyu titizlikle takip ettiklerinden bahsetti...

Bende fazla inanmamakla brlikte hayırlısı diyelim diyip kapattım...

Yani oratada bir haber var bu onlara göre yalan değil gerçek bi haber ama bize göre inanması çok güç bir hayal...

ferhaTS87
26.01.2010, 14:48
bu işin olma ihtımalı var ama sezon sonu ünal kendıne yakısanı yapar trabzonluluguna laf atan fatıhı olgunlukla karsılar fatıhın askerlık sorunu ortadan kalkar baskanın zaten katı bır tutumu yok sezon sonu senol hocanın ıstemesı fatıhınde telefonlara cıkması kaydıyla bu ıs hallolur

Burçak
26.01.2010, 14:48
Tekke'ye ulaşamayanlar...
İsteyen Dubaide bile onu buluyor.
Sitemiz üyelerinden burhantosun ..
http://img20.imageshack.us/img20/4573/tekkeee.jpg (http://img20.imageshack.us/i/tekkeee.jpg/)
http://img20.imageshack.us/img20/6049/tekkeeee2.jpg (http://img20.imageshack.us/i/tekkeeee2.jpg/)

oksoholu
26.01.2010, 14:52
ulan bi müslüman şu yönetiçilerimizin telefon numarasını buraya yazamaz mı analarından emdikleri sütü ağızlarından getirelim
sanki oraya milleti kıl etmek için geldiler

Adem Köse
26.01.2010, 14:58
Bu takıma Fatih Tekke yi sadece futbolcu olarak almaycaksın... Teknik direktör asistanı ve futbolcu olacak , bu takımda herkes bişey oluyor zaten Kaptan da Şenol Hocanın yardımcısı olsun aynı zamanda ne olacak.

İnşallah yıllarca Şenol Hoca kalir emekli olduktan sonra Kaptanımızda bizim kendi Guardiola mız olur.

ozgur99
26.01.2010, 14:59
Fatih yaptığı bu açıklamalardan sonra köprüleri atmıştır.Dönüş şimdilik zor

Sinem Yılmaz61
26.01.2010, 15:04
Sezon Sonu Kral gelmesse artik bilemicem vallah...

Recep Alkan
26.01.2010, 15:09
ulan bi müslüman şu yönetiçilerimizin telefon numarasını buraya yazamaz mı analarından emdikleri sütü ağızlarından getirelim
sanki oraya milleti kıl etmek için geldiler

Öncelike kaptanı Dubai de bile yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Sağolsunlar.

Bu arada kimin telefonunu istiyorsun ?

Vereyim kimi istersen. Ama ne olacak ? Ne değişecek, sövsen, dövsen.

Tarftar ve kaptan bunların daha ağırını yaptı ama değişen ne oldu ?

Murat Erdem
26.01.2010, 15:10
Sıradan vatandaş statüsünde ki taraftarın ulaştığı F.Tekke'ye, ulaşamayanlar varmışşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşşş!!!!!!!!!!
pöhhhh!!!!!!!!!!!!

Recep Alkan
26.01.2010, 15:13
Murat abi, ben o ulaşılmadığı akşam ulaştım kaptana.

Daha da birşey demiyorum.

burhantosun
26.01.2010, 15:15
istenseydi bu transfer biterdi.

karsilikli yaklasilmadigi icin bu transfer bitmedi.

2 mkilyon euro uefa nin koydugu para zenitin degil.

ve istenseydi gercekten 15 dk bitecek transferdi.

yerel gazeteler biraksin hikaye yazmayi.delikanli olsunda dogrulari yazsinlar.

canli yayin neden tv de verilmedi?

yonetim iyi niyetli yanassaydi isteyerek bu is bitmisti.

insanlari elestrirken ve yargilarken karsilikli yapmak lazim turk adaletinin bile uzerinde terazi isareti var.

61karradeniz61
26.01.2010, 15:24
kusura bakmayin

bkandil
26.01.2010, 15:24
Biraz samimi bir çabanın bu işi hafta sonuna kadar kotaracağını düşünüyorum, belki içimdeki umudu koruma adına iyimser bir hayal kuruyorum. Takımın hala Fatih'e ihtiyacı olduğunu; son olaylardan sonra Şenol Güneş düşünmüyorsa bile, ben düşünüyorum.

Kazım Uzunboy
26.01.2010, 15:25
http://foto.fanatik.com.tr/test/423x238/fft1mm858741.jpg

Murat Erdem
26.01.2010, 15:27
Hayrettin Hacısalihoğlu ve tayfası, kulüpte aktif göreve sevam ettiği sürece, F.Tekke'nin bu formayı giyme ihtimali yok.
Bu gerçeği ben bile kabul ettim. İçim de kopan fırtınayı bastırma gayretindeyim. Sabrın sonu selamet deyip, sıkacağız dişimizi. İlla ki o koltuktan inecekler bir gün !

karatasof
26.01.2010, 15:34

Kimdir bu Burhan Tosun?
Maksadı nedir?
Koskoca TS Yönetimi ulaşamadık diyor da yalan mı söylüyor?
Neyin ispatını yapmaya çalışıyorsunuz?
Derhal bu adamıda işaretleyin.
Tekke ile beraber bu adamda TS'dan içeri adımını atamasın.....

Murat Erdem
26.01.2010, 15:35
Hayrettin Hacısalihoğlu'nun, Sezer ve Murat Tosun'un imza törenin de bir resmi vardı. Sağına Tosun'u, soluna Badur'u almış, ortalarında da kendisi sırıtıyor. İşte bu adamın vizyonu bu kadar ! Badur ve Tosun. F.Tekke'ye yetecek bir vizyona sahip değil bu adam. Bu adam ''dördüncülük başarıdır'' dan öteye gidemez. İşin özü bu...

Burçak
26.01.2010, 15:36
karatasof
hayırdır bu gerginliğin sebebi ne?
burhantosun benim kuzenim.

farzedinki o fotodaki burhan değilde Burçak
ee ne farkedecek?

fırsatım olsa bende foto çekilip bakın yönetim ulaşamıyor ama ben ulaştım derim. bundan ne var niye bukadar gerilim yaptınız?

Sanırım siz İroni yapmışsınız . yeni çaktım .. :p

jetair
26.01.2010, 15:38
.....

Ama biz Fatih Tekke'yi çok seviyoruz..

Kızacaksınız ama,

Hayrettin beyden daha çok seviyoruz..

Onu sevmiyoruz..

http://img4.imageshack.us/img4/5943/hh0.gif

http://img40.imageshack.us/img40/2843/fatihe.gif

Murat Erdem
26.01.2010, 15:39
Al işte, buradan yak !
Geçen de ben, ''Caner Çuvalcıoğlu ne iş yapar'' yazmıştım. Özelden mesaj gelmişti, ''öz dayımın oğlu olur'' diye.

İHTİLALL
26.01.2010, 15:50
Al işte, buradan yak !
Geçen de ben, ''Caner Çuvalcıoğlu ne iş yapar'' yazmıştım. Özelden mesaj gelmişti, ''öz dayımın oğlu olur'' diye.

Murat,.

Senin elin bu yazın bi Trabzon yapar..

Muhtarı tanıyorum,bi ilmmuhaber kağıdı uydururuz ,tamam..

Yattara gibi,Sürmene'li Murat olursun..:D

Ondan sonra birlikte başlarız bizde;

Özevlatları görün,yönetime,hocalığa,menacerliğe,koordinatörlüğ e,

Her bişeyine aday olalım anasını satayım..

Serdar Bali'den neyimiz eksik..:D

Şenol Altunsoy
26.01.2010, 15:51
Sende özevlat olursan yandık Veysel zaten yeterince var :)

İHTİLALL
26.01.2010, 16:07
Sende özevlat olursan yandık Veysel zaten yeterince var :)
Yok abi,

Bu gün Czıyo hocanın ,NDND başlığında öyle bir espri varda;

Hayrettin bey,içeri girip iş isteyen birisine,yüzüne bakmadan "nerelisin" diye soruyor..

İş isteyen "Trab.." der demez Hayrettin bey,tamam geç bilmem ne görevlisi olarak başla diyor..

Sonra başkan geliyor ve haydaaa,bu zenciyi kim işe aldı diyor..

Meğer adam Trablus'luymuş..:)

Alanya'lı Murat'ın nesi eksik..

Yakışır kardeşime,özevlatçılık..:D

Orhan Aydın
26.01.2010, 16:09

Kimdir bu Burhan Tosun?
Maksadı nedir?
Koskoca TS Yönetimi ulaşamadık diyor da yalan mı söylüyor?
Neyin ispatını yapmaya çalışıyorsunuz?
Derhal bu adamıda işaretleyin.
Tekke ile beraber bu adamda TS'dan içeri adımını atamasın.....

:D:D........

karatasof
26.01.2010, 16:11
karatasof
hayırdır bu gerginliğin sebebi ne?
burhantosun benim kuzenim.

farzedinki o fotodaki burhan değilde Burçak
ee ne farkedecek?

fırsatım olsa bende foto çekilip bakın yönetim ulaşamıyor ama ben ulaştım derim. bundan ne var niye bukadar gerilim yaptınız?

Sanırım siz İroni yapmışsınız . yeni çaktım .. :p

Olur böyle vakalar kardeşim.
Üzülme...
İroni; yapılması anlaşılmasından zor bir sanattır.:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Orhan Aydın
26.01.2010, 16:11
İp_siz ve Jetair hocaların daha fazla online olmaları lazım:)

Süleyman Sofu
26.01.2010, 16:16
http://img4.imageshack.us/img4/5943/hh0.gif

Transfer sezonunun özeti bu olsa gerek...

Cihan
26.01.2010, 16:21
medyatrabzondan ses gelmiyor bi arasak şunları :)

Mesut
26.01.2010, 16:21
harbi ümidi olan varmı

karatasof
26.01.2010, 16:22
No Haş Haş
No Heroin.
Yes Fatih
Yes Tekke!!!

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 16:23
Şu MT arayan yada mail atan varmı?

Cihan
26.01.2010, 16:25
numaraları sitelerinde var birisi ciddi ciddi aarasa iyi olur .

Cihan
26.01.2010, 16:26
recep abi bu haberin doğruluk payı var gibi duruyor ? sen bi ulaşmaya çalşsan diyecem ama :) senide yormayalım ..bekleyelim

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 16:28
medyatrabzon.com
AdresBalıkpazarı Sokak. Çapkınoğlu-Yiğit İşhanı. Kat: 2 TRABZON
TelefonTelefaks: (462) 321 79 24
E-Mailinfo@medyatrabzon.com (%20info@medyatrabzon.com)

ileri_libero
26.01.2010, 16:29
matrix kardeşimizin cezası müebbet mi?

Tolunay Abdioğlu
26.01.2010, 16:29
Medya Trabzona demin telefon ettim kısaca söylediklerini anlatmak gerekirse haberin yalan olmadığını ve muhabirlerin konuyu titizlikle takip ettiklerinden bahsetti...

Bende fazla inanmamakla brlikte hayırlısı diyelim diyip kapattım...

Yani oratada bir haber var bu onlara göre yalan değil gerçek bi haber ama bize göre inanması çok güç bir hayal...

Süleyman abi aramış Medyatrabzon'u.

Şenol Altunsoy
26.01.2010, 16:31
Yönetim evet ya da hayır demiyormuş onlar sustukça bizde bekliyoruz ama bu gelişmenin olduğu doğru dedi medyatrabzondan bir yetkili

Cihan
26.01.2010, 16:32
telefonlar artarsa yalan söyleyecek değiller ya :D

Recep Alkan
26.01.2010, 16:32
Kaptan Dubai de günde 3 antrenman yapıyor. Yorulduğunu söylese de, form tutma adına memnun olduğunu kaydediyor.

Kaptan gittiğinde Zenit Yönetimi ile Trabzonspor'a gelmek istediğini konuştu. Zenit yönetimi onu Zenit kulününün idari koordinatörüne yönlendirdi. (İşte adamlarda bu işe yarıyor o mevkiler) Kaptan bugün idari koordinatör ile görüşecek. Hem Trabzonspor konusunu hemde Zenitte ki geleceğini.

Ama şunu herkes bilsin, yönetimin isterse 15 dakika da bitireceği bu transfer için Fatih ne yaparsa yapsın boş. Yönetim isteyecek ve alacak.

Son durum bu Dubaiden.

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 16:34
Kaptan Dubai de günde 3 antrenman yapıyor. Yorulduğunu söylese de, form tutma adına memnun olduğunu kaydediyor.

Kaptan gittiğinde Zenit Yönetimi ile Trabzonspor'a gelmek istediğini konuştu. Zenit yönetimi onu Zenit kulününün idari koordinatörüne yönlendirdi. (İşte adamlarda bu işe yarıyor o mevkiler) Kaptan bugün idari koordinatör ile görüşecek. Hem Trabzonspor konusunu hemde Zenitte ki geleceğini.

Ama şunu herkes bilsin, yönetimin isterse 15 dakika da bitireceği bu transfer için Fatih ne yaparsa yapsın boş. Yönetim isteyecek ve alacak.

Son durum bu Dubaiden.

İşte en sağlam bilgi bu bakalım bugünkü görüşmeden ne çıkacak
teşekkürler..

ileri_libero
26.01.2010, 16:36
Fatih orada birkaç gün daha antreman yaparak fizik olarak güçlensin.Gerisi burada halledilir.

Cihan
26.01.2010, 16:39
ya o zaman yönetim bu işe mecbur edilmeli ... biraz dış etkilere maruz kalmalı

Cihan
26.01.2010, 16:40
recep abinin mesajını kopyalayıp trabzonspora gönderelim :)

Orhan Aydın
26.01.2010, 16:42
ya o zaman yönetim bu işe mecbur edilmeli ... biraz dış etkilere maruz kalmalı

Aynen, Tek yol devrim:)
Bi'şey yapmalı diye boşuna dememiş Moğollar

Cihan
26.01.2010, 16:42
ne yapabiliriz hadi harekete geçelim ..

Murat Erdem
26.01.2010, 16:46
Ne yapabiliriz ? bizim yapacağımız bir şey kalmadı. Taraftar sırasını savdı bu işte. Top yönetim de, o top döner dolaşır, auta çıkar.
Boşuna ümitlenmeyin.

Murat Erdem
26.01.2010, 16:51
Ne yapabiliriz ? bizim yapacağımız bir şey kalmadı. Taraftar sırasını savdı bu işte. Top yönetim de, o top döner dolaşır, auta çıkar.
Boşuna ümitlenmeyin.

Murat Erdem, Alanya...

Mikrofonlar Mersin'de, Bahadır ?

Cihan
26.01.2010, 16:53
bu sefer gol olacak artık yapacak bir şey yok ... yönetim sürekli kendi kalesine gol atmayıp bu sefer doğru adrese atmalı ...

BAHADIR33
26.01.2010, 16:53
:)
Herkese merhaba
Mersin'de Güneşli ama soğuk bir hava var.

Murat Erdem
26.01.2010, 16:55
Evet, Bahadır'dan hava durumunu aldık. Balıkesir'e Recep Alkan'a sözü bırakıyorum. Birand ?

Erdal
26.01.2010, 16:55
Takımı bilmem de bu başlık bana zarar veriyor :)

Murat Erdem
26.01.2010, 17:01
Iııııı, Erdal, ''bu başlık bana zarar veriyor'' dedin, Iııı nedir bu işin aslı kuzum !

Recep Alkan
26.01.2010, 17:07
Murat abi, inanılmaz bir soğuk var, Bursa , İzmir, İstanbul karlı Balıkesir soğunu çekiyor, bendeki son haberi arka sayfaya yazdım.

bu arada Uğru'un cezası ne zaman bitecek ?

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 17:08
Recep abi,Uğur abiyle msnden görüşüyorsun heralde acaba stoper için bi çalışma varmıymış?

Recep Alkan
26.01.2010, 17:10
Yooo, MSN açık değil şu anda...

Mesut
26.01.2010, 17:11
merakımdandır diyelim fatih bonservisi aldı geldi kapıya dadandı buyrun geldim alın bonservısım.
gene alırlarmı ?

Murat Erdem
26.01.2010, 17:18
Ben bile çıktım içerden, Uğur ne cezası aldı ki ? ne zaman bitecek.

oksoholu
26.01.2010, 17:26
Öncelike kaptanı Dubai de bile yalnız bırakmayan arkadaşlarımıza teşekkür ederim. Sağolsunlar.

Bu arada kimin telefonunu istiyorsun ?

Vereyim kimi istersen. Ama ne olacak ? Ne değişecek, sövsen, dövsen.

Tarftar ve kaptan bunların daha ağırını yaptı ama değişen ne oldu ?

en azından biraz rahatlarım

BAHADIR33
26.01.2010, 17:36
Takımı bilmem de bu başlık bana zarar veriyor :)
Erdal abi KAR başlığına gitti herhalde
Zararın neresinden dönsen KAR (Olcay Çakır) :)

Erdal
26.01.2010, 17:49
Yok yahu bjk maçını seyrettim...Şu Cafercan, yazık ediyor kendine...Ona da mı bir "şans" versek ne :)

İHTİLALL
26.01.2010, 17:59
Yok yahu bjk maçını seyrettim...Şu Cafercan, yazık ediyor kendine...Ona da mı bir "şans" versek ne :)

Tevekkeli değil,

Bendeki bu "rehabilitasyon merkezi " saplantısı..

Sadri bey ve Hayrettin bey den kaynaklanıyor diye düşünüyorum..

Rehabilitasyon,kulüp politikamız olmaya doğru gidiyor..:)

hamdi tellioğlu
26.01.2010, 18:05
bu yönetimin de çivisi çıktı almayacaksan almıyorum de kardeşim taraftardan mı korkuyorsunuz ? eğer korktukları taraftarsa o halde istifa etsinler kendi taraftarına söz geçiremeyen başkan trabzonsporun hakkını başka yerlerde nasıl savunsun ukala herifler...

Recep Alkan
26.01.2010, 18:05
Beşiktaş maçı ne oldu bu arada ?

ileri_libero
26.01.2010, 18:08
bjk 3-2 öndeydi en son.

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 18:08
Beşiktaş maçı ne oldu bu arada ?

3-2 beceke yeniyor dakika 48.

Murat Erdem
26.01.2010, 18:12
Birdeb bire milletin, sabıkalı oyunculara şans veresi, rehabilite edesi depreşti nedense, dün Alişen Kandil, bu gün Cafercan...
N'oluyoz ...

Murat Erdem
26.01.2010, 18:13
Optimistliğin ayarı kaçtı.

hamdi tellioğlu
26.01.2010, 18:15
…_|\______________ ___ ___,,,
../ `—۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ”| ]
./_==o___● TRABZONSPOR●_ __|
…),—.(_(__) /
..// (\) ),—-”.’
.//___//
`—–’

orhan52
26.01.2010, 18:15
başlık dışında herşey konuşulmaya başlanmış.başlık soğumasın diye galiba

Recep Alkan
26.01.2010, 18:19
başlık dışında herşey konuşulmaya başlanmış.başlık soğumasın diye galiba

Başlığın hakkını konuştuğumuzda da zarar veriyor diyip kapanmasını istiyorlar...

Ne yapsak ki ???

hamdi tellioğlu
26.01.2010, 18:21
…_|\______________ ___ _,,,_
../ `—۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ♥ ۵ ”| ]
./_==o___● FATİH TEKKE...●__|
…),—.(_(__) /
..// (\) ),—-”.’
.//___//
`—–

ALSALARDA ALMASALARDA ÇOK TA TINNNN TRABZONSPORUN ALT YAPISI ÖNEMLİ ORADAN FUTBOLCU KAZANSINLAR

ibla6167
26.01.2010, 18:23
bu başlık yatır gibi oldu. günlük ziyaretler ve bağlanan muhtelif çapıtlar vs.vs.

The_Storm
26.01.2010, 19:01
bu başlık yatır gibi oldu. günlük ziyaretler ve bağlanan muhtelif çapıtlar vs.vs.

Nefis bir tesbit !

alioglua
26.01.2010, 19:03
Murat abi, inanılmaz bir soğuk var, Bursa , İzmir, İstanbul karlı Balıkesir soğunu çekiyor, bendeki son haberi arka sayfaya yazdım.

bu arada Uğru'un cezası ne zaman bitecek ?

hayırdır neden ceza almıştı ki

Süleyman Sofu
26.01.2010, 19:49
Uğurun cezası dün akşam itibariyle sona ermiş olmalı.İlgililere duyurulur...

Kar,ne güzel bir nimettir o,dışarda 40cm var ve yönetime inat insana huzur veriyor...

Acaba Hayrettin emice karada karşımı?:)

Cihan
26.01.2010, 20:49
medya trabzondan haberin devamı henüz gelmedi fatih işi olabilir

matrix5782
26.01.2010, 21:01
Uğurun cezası dün akşam itibariyle sona ermiş olmalı.İlgililere duyurulur...

Kar,ne güzel bir nimettir o,dışarda 40cm var ve yönetime inat insana huzur veriyor...

Acaba Hayrettin emice karada karşımı?:)

kara karşıdır ama yapacak bir şeyi yok:) şuan menejerlerin önerdiği maç kasetlerini izliyordur.

Cihan
26.01.2010, 21:10
vay matrix:D

abi fatih olayı yine gündeme geldi son durum nedir:D canlandır şu başlığı ya

Mesut
26.01.2010, 21:11
medya trabzondan haberin devamı henüz gelmedi fatih işi olabilir

cihan diyorum
yapma diyorum
haberin devamı gelmedi tekke işi olabilir ne demek diyorum
lütfen diyorum
diyorumda diyorum.

Cihan
26.01.2010, 21:14
cihan diyorum
yapma diyorum
haberin devamı gelmedi tekke işi olabilir ne demek diyorum
lütfen diyorum
diyorumda diyorum.

abi ben hayal kırıklığına hazırım diyorum
sorun olmaz diyorum
varsa haber verin diyorum
ben hala bu iş olacak diyorum
inanıyorum

Cihan
26.01.2010, 21:15
Trabzonspor’da dün gece fısıltı gazetesinin ortaya attığı “Fatih Tekke Trabzon’a geliyor” söylemi gündeme bomba gibi düştü.
Kulaktan kulağa yayılan bu iddiaya göre Fatih Tekke’nin Dubai’den ayrılmaya hazırlandığı ve Spor Bakanı Faruk Özak’ın girişimleri ile yönetimin transfer defterini yeniden açarak, Zenit ile pazarlıkların başladığı transferin bitme aşamasına geldiği yönünde. Ancak iddia yöneticiler tarafından yalanlanmasına rağmen camiada hala Fatih Tekke’nin kalan 4-5 günlük sürede takıma kazandırılabileceği yönünde umudun da korunduğu belirtildi.

Bu haber toplam 2625

uğur abi haber bu artık yenisi senden olsun recep abide bir kaç haber verdi ama yönetim tarafını sen verecn artık :D

Mesut
26.01.2010, 21:17
hey gidi cihan heyy
neyse hadi sen umutlan bakayım

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:18
Tekrar hoşgeldin Uğur abi:)

matrix5782
26.01.2010, 21:19
Trabzonspor’da dün gece fısıltı gazetesinin ortaya attığı “Fatih Tekke Trabzon’a geliyor” söylemi gündeme bomba gibi düştü.
Kulaktan kulağa yayılan bu iddiaya göre Fatih Tekke’nin Dubai’den ayrılmaya hazırlandığı ve Spor Bakanı Faruk Özak’ın girişimleri ile yönetimin transfer defterini yeniden açarak, Zenit ile pazarlıkların başladığı transferin bitme aşamasına geldiği yönünde. Ancak iddia yöneticiler tarafından yalanlanmasına rağmen camiada hala Fatih Tekke’nin kalan 4-5 günlük sürede takıma kazandırılabileceği yönünde umudun da korunduğu belirtildi.

Bu haber toplam 2625

uğur abi haber bu artık yenisi senden olsun recep abide bir kaç haber verdi ama yönetim tarafını sen verecn artık :D

adı üstünde cihan dedikodu

matrix5782
26.01.2010, 21:19
Tekrar hoşgeldin Uğur abi:)

teşekkür ederim tunahan

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:23
Arkadaşlar Zenit bugün sanırım koreli olmalı bir yabancısının sözleşmesini feshedip gönderdi böylelikle kontenjanda bir kişilik yer açtılar.Buda demek oluyorki Spaletti Kaptandan vazgeçmeye niyetli değil...

Ama bunlar tamamen benim kişisel görüşüm.İşin resmi boyutunda neler var bilmiyorum.Aslında şuanda imkanım olsa Faruk Özakla görüşmek isterdim.Bizimkilerin lafını dinleyeceği bir adam varsa oda kendisidir...

Orhan Aydın
26.01.2010, 21:24
Uğur abi hoşgeldin Allah düşürmesin bir daha:)

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:25
Arkadaşlar Zenit bugün sanırım koreli olmalı bir yabancısının sözleşmesini feshedip gönderdi böylelikle kontenjanda bir kişilik yer açtılar.Buda demek oluyorki Spaletti Kaptandan vazgeçmeye niyetli değil...

Ama bunlar tamamen benim kişisel görüşüm.İşin resmi boyutunda neler var bilmiyorum.Aslında şuanda imkanım olsa Faruk Özakla görüşmek isterdim.Bizimkilerin lafını dinleyeceği bir adam varsa oda kendisidir...

Transfer döneminin bitmesine çok az kaldı.Olmayacağını bilsemde benim içinde hala bir umut var..

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:27
Bu arada Uğur hoşgelmişsin kardeşim emin ol yerinde kim olsa alırdı o cazayı...

Sen bildiklerini yazmaktan vazgeçme biz sana inananlar biliyoruzki sen boş laf etmedin etmeyeceksin de

birileri iftira atarken 10 kere düşünüp birkere konuşmalı tabi bu yazdığımı anlayabilecek kadar anlayışları varsa...

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:28
Süleyman abi medyatrabzonu aramışsın heralde?

matrix5782
26.01.2010, 21:29
Bu arada Uğur hoşgelmişsin kardeşim emin ol yerinde kim olsa alırdı o cazayı...

Sen bildiklerini yazmaktan vazgeçme biz sana inananlar biliyoruzki sen boş laf etmedin etmeyeceksin de

birileri iftira atarken 10 kere düşünüp birkere konuşmalı tabi bu yazdığımı anlayabilecek kadar anlayışları varsa...

saol süleymanım teşekkür ederim

kişiler değil inadına trabzonspor ve doğrular ;)

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:29
Valla Tunahan bende umutlu olmaya çalışıyorum ama ne zaman içime umut doğsa aklıma asbaşkan denen muhterem beyefendi!!!!!!! geliyor al hayallerini geri bas diyor...

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:30
Valla Tunahan bende umutlu olmaya çalışıyorum ama ne zaman içime umut doğsa aklıma asbaşkan denen muhterem beyefendi!!!!!!! geliyor al hayallerini geri bas diyor...

Süleyman abi Bu iş elinde sonunda olacak HH ne kadar karşı çıksada..

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:33
Aradım aradım doğrudur bugün sadece bilgi almak için aradım muhabirleri iş üzerindeymiş bilgi araştırıyorlarmış.Yarın dahadetaylı görüşecem nasipse...

Ama bir arkadaşım derki Medya Trabzon çokta hafife alınacak bir site değildir.Sahibi yönetime çok yakın hatta içinde olan biridir...

Ünlü bir Atasözümüzde derki "Biryerde duman varsa bilinki yakınında mutlaka yanan bir ateşte vardır"...

İsteyen umutlansın hayal kırıklığı yaşasınki bu bize çokta yabancı değil yada isteyen oturup saatleri sayıp sonundada beyaz mendil sallasın...

Mesut
26.01.2010, 21:34
fatih tekke'yi futbolcu olarak görmek nasip olmayacak galiba

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:35
Mesut umutsuzluk yok hımmmmmmm kızıyorum ha:D

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:35
Transfer dönemi 1 Şubatta bitiyor demi?

Arif Timurcioğlu
26.01.2010, 21:36
Bu iş olursa sezon sonu olur.

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:36
Evet tam olarak pazartesi saat 17de uzatmalarla gece 00.00da bitiyor...

must61
26.01.2010, 21:37
Transfer dönemi 1 Şubatta bitiyor demi?
Hala umudu olan mı var:rolleyes:

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:37
Hala umudu olan mı var:rolleyes:

Vallahi benim var:):rolleyes:

Mesut
26.01.2010, 21:38
Mesut umutsuzluk yok hımmmmmmm kızıyorum ha:D

abi inan 1000000 kez yıkılma olduğu için karamsar oldum

sana bir video izletdim mutlaka bir bahane olacak bugun bir soru sordum yarın çıksa fatih gelse aldım bonservisimi dayansa kapıya sence alırlarmı ?

must61
26.01.2010, 21:39
Vallahi benim var:):rolleyes:
Transferi kapattık dedi yanılmıyorsam Sadri Şener...
Ki bunu demese dahi şu ara dönemde alınacak son oyuncu Fatih Tekke heralde...

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:40
Umutlarımızın üzeri külle kapansada içerisi hala kor gibi;)

Umutsuz yaşanırmı,hayatın kendiside bir umut değilmi zaten????

En azından benim için öyle...

Mesut
26.01.2010, 21:42
abi benı avcı olarak düşün ben pusudayım
bekliyorum.
avım imkansız ama beklemedeyım
destek sonuna kadar olurum bu konuda

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:42
Onlar belki yine inat ederler ama inan o zaman cesaret edemezler...

O dediğin olduğu zamanda almıyoruz olmaz demek inan bana kısacası sıkar Mesut

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:45
Transferi kapattık dedi yanılmıyorsam Sadri Şener...
Ki bunu demese dahi şu ara dönemde alınacak son oyuncu Fatih Tekke heralde...

Başkan yanlış anlaşılmıştır emin ol hem unutma bizim kulüpte 4 tane başkan var biri kapasa diğeri açar;)

Süleyman Sofu
26.01.2010, 21:46
neyse ben kaçar iyi geceler...

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 21:46
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20090812/02.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPersonPhoto.phtml?id=265&gallery=514&photo=30&lng=ru)

Mesut
26.01.2010, 21:47
Onlar belki yine inat ederler ama inan o zaman cesaret edemezler...

O dediğin olduğu zamanda almıyoruz olmaz demek inan bana kısacası sıkar Mesut

bahane bitermı abi al ayak üstü benden bir tane çok sevdiğimiz değerli kaptanımız sportif direktörümüz ünal karaman'a kullandığı kelimelerden dolayı takım için huzursuzluk çıkacağından bu transfer olmaz abi der şaşırmam

matrix5782
26.01.2010, 21:48
Başkan yanlış anlaşılmıştır emin ol hem unutma bizim kulüpte 4 tane başkan var biri kapasa diğeri açar;)
:alkış::alkış::alkış::alkış:

güneyli
26.01.2010, 21:48
Ünlü bir Atasözümüzde derki "Biryerde duman varsa bilinki yakınında mutlaka yanan bir ateşte vardır".

Fatihin gelme senaryosunda son hamle böyle yapılıyor gibi..Duman çıkarılıyor ki ateş olduğunu sananlar varsa o kişilerin de umudu tüketilsin.Hala ateş olduğunu düşünenler siz son hedefsiniz..Duman sahte gibi..

Mesut
26.01.2010, 21:50
Ünlü bir Atasözümüzde derki "Biryerde duman varsa bilinki yakınında mutlaka yanan bir ateşte vardır".

Fatihin gelme senaryosunda son hamle böyle yapılıyor gibi..Duman çıkarılıyor ki ateş olduğunu sananlar varsa o kişilerin de umudu tüketilsin.Hala ateş olduğunu düşünenler siz son hedefsiniz..Duman sahte gibi..

tamam biz son hedefiz
tekkeyi madem istemıyorsun takımda başlığında işin ne bunuda anlamıyorum muhalefet yapmak içinmı geliyonıyor buraya

Şenol Altunsoy
26.01.2010, 21:51
matrix hoşgeldin geçmiş olsun

matrix5782
26.01.2010, 21:59
matrix hoşgeldin geçmiş olsun

hoş bulduk abi teşekkür ederim

Alihan Ertürk
26.01.2010, 22:05

Hoşgeldin abi.

:)

Muhammed
26.01.2010, 22:05
Geçmiş olsun Uğur abi. Hoşgeldin.

AYYILDIZ
26.01.2010, 22:15
Sivasspor maçından sonra çok mükemmelmişiz gibi bir hava meydana geldi.Aynısı ilk maçtada söz konusuydu.Yönetim bundan yararlanarak kaptanı bedavada olsa almaz.Bu işten ümidim zaten yoktu.

smyrna
26.01.2010, 22:21

H.g abi :=)

sessizkral_1
26.01.2010, 22:23
matrix stoper konusu vardı ne oldu o ? sanırım sezon sonuna kaldı? song da dönüyor

matrix5782
26.01.2010, 22:27
matrix stoper konusu vardı ne oldu o ? sanırım sezon sonuna kaldı? song da dönüyor

büyük bir ihtimalle sezon sonu ama yinede gelişecek olaylara bakar

ileri_libero
26.01.2010, 22:28
Uğur hoş geldin.

sessizkral_1
scout lar hangi oyuncuları öneriyor sezon sonu için alınma olasılığı yüksek oyuncular varmı ?

teşekkürler

matrix5782
H.g abi :=)

Uğur hoş geldin.

hoş bulduk teşekkür ederim

Ali Tunahan Güllü
26.01.2010, 22:29
Uğur abi stoper için bir isim geçiyormu acaba böyle bir düşünce varmı?

matrix5782
26.01.2010, 22:31
scout lar hangi oyuncuları öneriyor sezon sonu için alınma olasılığı yüksek oyuncular varmı ?

teşekkürler

scoutlar değilde menejerler desek daha doğru olur.

sonuçta izleme komitesinin izlediği isimler alınmıyor menejerlerin önerdiği ve kaseten izlenen oyuncular alınıyor

SEDAT
26.01.2010, 22:35
-İçerde kimse kalmadı değilmi :)

Orhan Aydın
26.01.2010, 22:37
-İçerde kimse kalmadı değilmi :)

1 koğuş var abi daha:)

İsa
26.01.2010, 22:38

Şu sol kanatta oynayan koreli oyuncular mı?

Bu Zenit^'in bıraktığı adamlarda fena değil yani..

Kontenjanımız boş olsa atlardık bu adamın üstüne...

SEDAT
26.01.2010, 22:40
1 koğuş var abi daha:)

-Hangisi o..

Orhan Aydın
26.01.2010, 22:42
-Hangisi o..

Hangi birini sayayım sana?:)

Selman abi bir liste verir misin?
:D

SEDAT
26.01.2010, 22:45
Hangi birini sayayım sana?:)

Selman abi bir liste verir misin?
:D

-Yok orhan ben baktım tamamdır koğuş boşalmış komple adem kandıradaymış o biraz geç çıkıcak 1-2 güne kadar kimse kalmaz :)

Orhan Aydın
26.01.2010, 22:47
-Yok orhan ben baktım tamamdır koğuş boşalmış komple adem kandıradaymış o biraz geç çıkıcak 1-2 güne kadar kimse kalmaz :)

Tünel mi kazdılar abi?:)
Neyse çaktırma:cool:

U.Sadıkoğlu
26.01.2010, 22:51
Bir Tekkezede daha foruma döndü :D

SEDAT
26.01.2010, 22:53

-Ula sende mi içerdeydin yoksa sanki senide hatırlıyorum volta atarken :)

Halit Akyüz
26.01.2010, 22:53
Bu yöneticilerin hiç kafası çalışmıyor.. Tekke'yi alsalar taraftarın gözünde kredileri ne kadar çoğalacak..

Murat Cömert
26.01.2010, 22:54
Al benden de o kadar :D

Orhan Aydın
26.01.2010, 22:55
Hoşgeldiniz beyler....Allah düşürmesin:)

U.Sadıkoğlu
26.01.2010, 22:55
-Ula sende mi içerdeydin yoksa sanki senide hatırlıyorum volta atarken :)

Ne zamandır girmiyoduk dedik bi hava alalım :D

SEDAT
26.01.2010, 22:57
Ne zamandır girmiyoduk dedik bi hava alalım :D

-Olan oldu dahada girmeyin artık güzel günler bizi bekliyor...;)

güneyli
26.01.2010, 23:18
tamam biz son hedefiz
tekkeyi madem istemıyorsun takımda başlığında işin ne bunuda anlamıyorum muhalefet yapmak içinmı geliyonıyor buraya
Kardeş benim yazıdan bunu mu çıkarttın.Tebrikler.Halbuki kastım, tüketilen ümitlerin son sahiplerinin de umutlarının ortadan kaldırılmasına dönük bir haber olarak yorumlamıştım.Allah insanı yanlış anlaşılmaktan korusun..Olmadı Kırıkhanlı hemşerim..

Mesut
26.01.2010, 23:47
Kardeş benim yazıdan bunu mu çıkarttın.Tebrikler.Halbuki kastım, tüketilen ümitlerin son sahiplerinin de umutlarının ortadan kaldırılmasına dönük bir haber olarak yorumlamıştım.Allah insanı yanlış anlaşılmaktan korusun..Olmadı Kırıkhanlı hemşerim..

abi özür dilerim doğrudur yanlış anladım kafam yerinde değil bu aralar inşallah kırmamışımdır senı

Orhan Kahraman
26.01.2010, 23:58
Oy nenem la ilahe illallah yav neyse ben çıkıyorum bu başlıktan :)

Sefaenes
27.01.2010, 00:05
Bu yöneticilerin hiç kafası çalışmıyor.. Tekke'yi alsalar taraftarın gözünde kredileri ne kadar çoğalacak..

simdiye kadar hangisninki calistiki Atag Aktug la basladi sampiyon ligine Transfer yapmadigindan katilammistik biz zrawski beklerken jun diye kazma aldilar. Inat olmasa simdiye kadar coktan sampiyon olmustuk.

Emrullah
27.01.2010, 00:13
simdiye kadar hangisninki calistiki Atag Aktug la basladi sampiyon ligine Transfer yapmadigindan katilammistik biz zrawski beklerken jun diye kazma aldilar. Inat olmasa simdiye kadar coktan sampiyon olmustuk.

Son 10 yılın en iyi başkanı ve yönetimi Atay Aktuğ dönemindeydi, onlarda aynı hatayı yaptılar. Fatih'in yanına Zurawski'yi alacaklardı. Düşünün şampiyonlar ligine girmiş olsaydık Trabzonspor'un kaderi değişebilirdi. Malesef Zurawski'yi almayarak büyük bir fırsat teptik. Çünkü o zaman da forvet eksiğimiz vardı, o zamanlar bir tane eksiğimiz vardı, şimdi iki tane var. Geriye gittik anlayacağınız.

güneyli
27.01.2010, 00:15
abi özür dilerim doğrudur yanlış anladım kafam yerinde değil bu aralar inşallah kırmamışımdır senı

Eyvallah..:)

yabadallah
27.01.2010, 00:22
son durum nedir, yine umitleniyormuyuz ?

Sefaenes
27.01.2010, 00:27
son durum inatlasmak, hersene oldugu gibi

Cem Akyüz
27.01.2010, 00:43
Bir haftalık hapis hayatından sonra bütün Tekke severlere selam olsun

Şenol Altunsoy
27.01.2010, 00:47
sende hoşgeldin livera geçmiş olsun

Fanatik34
27.01.2010, 00:47
Son 10 yılın en iyi başkanı ve yönetimi Atay Aktuğ dönemindeydi, onlarda aynı hatayı yaptılar. Fatih'in yanına Zurawski'yi alacaklardı. Düşünün şampiyonlar ligine girmiş olsaydık Trabzonspor'un kaderi değişebilirdi. Malesef Zurawski'yi almayarak büyük bir fırsat teptik. Çünkü o zaman da forvet eksiğimiz vardı, o zamanlar bir tane eksiğimiz vardı, şimdi iki tane var. Geriye gittik anlayacağınız.
Son 10 yilin en iyi Yönetimi mi?

Atay Baskan´in tek olumlu tarafi cok ilimli olmasi, akilli konusmasiydi. Özkan Sümer´den pek haz almam ama onun bir sekilde kurdugu takima kattigi hicbirsey yoktu, Symkowaik transferi haric. Devrearasi Zurawski transferi tam faciaydi. Takima o dönemde de 3 oyuncu lazimdi (Ortasaha/Solacik/Santrafor). 100000 bin Üye Kampanyasi facia (transferler yapilmis olsa...), Borsa isi tam facia. Senol Günes bu Yönetim icin kellesini verdi, su anda yine ayni ortam var, niye geldi hala anlamiyorum ya???

O takim 3 Teknik Direktör degistirdi, tek degismeyen futbolculardi. Yani Fatih Tekke´nin liderligindeki futbolcular.
Acaba sirf bu yüzden mi Fatih istenmiyor diyecegim ama onun yerine de baska bir adam almiyorlar ki!

.....
27.01.2010, 00:59
Bir haftalık hapis hayatından sonra bütün Tekke severlere selam olsun

hoşgeldin abi , geçmiş olsun.

Cem Akyüz
27.01.2010, 01:04
sende hoşgeldin livera geçmiş olsun
Teşekkürler Şenol Abi

hoşgeldin abi , geçmiş olsun.
Ömer sağol Renkdaşım

a d bacan
27.01.2010, 08:52
HEPİNİZE GEÇMİŞ OLSUN

bir daha yapmayın tamam mı uşaklar:rolleyes:hadi göreyim sizi:)

Süleyman Sofu
27.01.2010, 08:57
İçerden çıkan tüm arkadaşlara geçmiş olsun.Bi daha yaşanmaması dileğiylen...

Gerçi başımızda insanı delirtmeye namzet bir yönetim varken öfke patlaması yaşamamak mucize ama sizde benim gibi o anlarda gidin bi duvarı karşınıza alıp ona diyin diyeceklerinizi...

Emin olun daha anlayışlı oluyor en azından denileni dinliyor;)

vse61
27.01.2010, 10:06
Oncelikle herkese gecmis olsun. Ugur hocam abinden ses var mi. Afrika kupasindan oyuncu cikar mi bize onumuzdeki yil icin

deneme61
27.01.2010, 12:14
ılk macta kı kıpırdanma transfer yapılmayacagının noktasını koydu..artık yaz donemıne beklıyoruz kaptanı..tabı gelırse.veya alınırsa..

Mesut
27.01.2010, 12:54
bir ironi
tekke kongrede başkan adaylığını açıklasa sizde şeçilme olasılığı kaÇ?

smyrna
27.01.2010, 12:57
bir ironi

70lerde :D

tslover
27.01.2010, 13:13
bir ironi
En fazla 1 oy alır.Hatta muhtemelen kendiside kendisine oy vermeyecektir Çünkü TS başkanı olmanın ne demek olduğunu burda yorum yapanlardan hepsinden çok daha iyi biliyordur eminim.Hatta şunu da düşünecektir.Kaybedeceğini bildiği bir yarışa girerek tüm karizmayı-ki ben inanmıyorum fatihte öyle bir şey olduğuna-resetlicektir taraftarın gözünde.

Küçükalioğlu
27.01.2010, 14:36
Birde Fatih'e sorunlu diyorlar arkadaş. Geldiği günden beri iki göz temaşasından başka bu kulübe hiçbir katkısı olmayan Yattara sorunsuzsa eğer ben Fatihi Evliya Çelebi diye sırtımda taşırım.

Süleyman Sofu
27.01.2010, 14:40
Yeri geldiği zaman oda olacaktır.Açıkcası kaptana yakışırda bence.Alacağı oy noktasında ben öyle çok kötümser falanda değilim.Herkes emin olsun bizim millet bu yönetilişi gördükten sonra kaptana rahatlıkla oy verir...
Fatih Tekkenin Karizması En az Sadri Şenerinki kadardır...

AYYILDIZ
27.01.2010, 14:41
Son gün yönetim bir sürpriz yapsa keşke.Elin adamları gitti Dos Santos'u da aldı.

karatasof
27.01.2010, 14:45
Bizim Başkan'da Burakos Yılmazos'u aldı ama Rıza Çalımbay'dan müsade alamadığı için Trabzon'a getiremiyos......

trabzonlux61x
27.01.2010, 15:20
FATİH EN BÜYÜK TRABZONSPOR’LU!!!
Tarih: 27.01.2010 Saat: 07:05:41 (493 okuma)

Aslında hiç girmek istemiyordum ama, son gelişmeler beni mecbur etti. Konu başlıktan da anladığınız gibi, “En büyük Trabzonsporlu Fatih Tekke…!” Önce şu gerçeğin altını çizmem gerekli. Fatih Tekke Trabzonspor’un gelmiş geçmiş en büyük birkaç oyuncusundan biridir. Hatta dünyada faal en iyi forvetlerden de biridir….
Sonra devam edelim ve hafızasını yitirenler için zaruri olarak birkaç hatırlatma yapalım. Mesela Fatih Tekke’nin gidiş şeklini, yaşananları… Beni takip edenler hatırlayacaktır; Fatih Tekke’nin “satılmaması” için adeta tek başıma kampanya yaptım! Bu şehrin ileri gelenlerini, duayenleri, halktan insanları, iktidarı, muhalefeti, basının büyük çoğunluğunu karşıma alarak “Fatih’in satılması yanlıştır. Böyle bir futbolcu bir daha gelmez. Para bir şekilde bulunur. Sorunlu ise yönetimler sorun çözmek için vardır. Yapmayın, etmeyin…” dedim. Niye? Çünkü o zaman kulübün sözleşmeli oyuncusu idi. İpler kulübün elinde idi… Dünyada vazgeçilmez futbolcu elbette yoktur. Ama Fatih ne de olsa bizim “evladımızdı!”
Sonra Fatih Tekke’ye hitaben “Taş yerinde ağırdır. Gemiyi terk etme… Buradaki havayı hiçbir yerde bulamazsın” mealinde bir şeyler karaladım ama az buz değil uzun süre…. Bize kulak asan olmadı. Çünkü işin aslı; alan razı, satan razı idi. Yönetimin paraya, Fatih’in de gitmeye niyeti vardı. Önce Fatih’le sözleşme uzatmak için masaya oturuldu ama onca görüşme sonuçsuz kaldı. Fatih Tekke açıkça “Ben bu kulüpten gideceğim.” diye tutturmuştu. Yönetim de “sorunlu” bir futbolcu ile uğraşmaktansa satmanın karlı olacağını hesap etmişti.
Bitmedi. O zaman yönetimde olmayan şimdiki asbaşkan sevgili dostum Hayrettin Hacısalihoğlu da satılmasının son derece olumlu olduğunu açıklamıştı.
Gelelim son yaşanan olaylara… Tekke Trabzonspor’un gündemine ne zaman düştü? Rusya’daki hocası Dick Advocad’la sorunlar yaşamaya başlayınca… Advocad gittikten sonra tekrar oynamaya ve gollere başlayan Fatih Tekke basına yansıdığı kadarı ile “Bu formun devam ederse ilk tercihim Avrupa olacak.” dedi! Ben de “Eğer formun devam etmeyecekse Trabzonspor seni niye alsın?” diye yazdım.
Tamam, bunun o kadar önemi yok diyelim. Ama Trabzonspor biraz tökezlenince taraftarın da yoğun isteği ve bazı “büyüklerin” de araya girişi ile Sadri Şener yönetimi Fatih Tekke transferine sıcak bakmaya başladı. Hatta Hayrettin Hacısalihoğlu bile “olur” dedi. Şenol Güneş’in de isteği üzerine Ünal Karaman görevlendirildi. Yönetim baştan Fatih’e hiç sıcak bakmadığı zaman Tekke kaynaklı haber bombardımanı devreye girdi. “Fatih neden alınmıyor?” diye… Ayrıca Tekke’nin sızlanmalarını da okuduk! Yönetim transfere niyetlenince bu sefer Fatih tarafı işi yokuşa sürmeye kalktığı gibi, nazlanmaya da başladı. Sonra Sportif Direktör Ünal Karaman’la da pek hoş geçmediği anlaşılan bir görüşme yaptı Fatih… Ardından da malum basın toplantısını… Orada söyledikleri tam Fatih Tekke’ceydi!!! Tekke basın toplantısında “En büyük Trabzonsporlu” olduğunu ilan etti!!! Peki Trabzonspor’dan ayrılmak için kapıları kırarken “en büyük!” kimdi?
Başkan Sadri Şener’in buna cevabı ise “beklemediğim” kadar zarif ve nahifti… Şener, belki de ilk kez konuşması hatta çok sert konuşması gerektiği yerde işi yumuşak aldı ve harika bir pasla topu tekrar Fatih’in önüne yuvarladı.
Bu uzun yazıyı aslında ocak transferi bittikten sonra yazacaktım. Ama Trabzonspor’dan gitmek için her şeyi yıkan “Gi-de-ce-ğim!!! Şimdi olmazsa sezon sonu bedelsiz gideceğim! “Ve hatta söylenenlere göre çok daha ağır ifadeler kullanan Fatih Tekke’nin tekrar alınması yönünde yapılan çalışmalara karşı en büyük silahının “En büyük Trabzonsporlu benim…” demesi ancak, o çok eleştirdiğimiz eski Türk filmlerde -özellikle kullanıyorum- “kör” kişinin basit bir darbe sonucu gözlerinin açılması kadar komik, hatta traji komiktir.
Şu işe bakın! Trabzonspor’dan ayrılmak için çok değil daha iki buçuk yıl öncesine kadar kapıları çarpıp gideceksin, Roma’yı yakacaksın, sonra da üstelik seni almak isteyenlere karşı “En büyük Trabzonsporlu benim…” diyeceksin!!! Buna olsa olsa “pişkinlik” denir. Fatih Tekke kendi şartlarında gidecek, yine kendi şartlarında gelecek!!! Vay anasını sayın seyirciler!!!
Ah Fatih Tekke ah! Senin yüzünden ben kimlerle kötü olmadım. Kimlerle kavga etmedim. Kimleri kırmadım, kimlere bozuk atmadım bir bilsen… Trabzonspor’un sözleşmeleri oyuncusuydun. Kuş gibi kafesteydin! Bak! Kafesin kapısı açılınca senin gibi bir golcünün bile içeri girmesi neredeyse imkansız… Hafızan galiba resetlendi. Öyle ki düzenlediğin basın toplantısına katılanlar da sana iki buçuk yıl önce söylediklerini hatırlatmadı. Demek ki onların da hafızaları silindi! Yok ben bunları unutmam… Unutsam da belgeleri saklarım… Ara sıra yazdıklarıma bakar, geçmişte ne yaptıklarıma bakarım. Sana ve gazetecilere de tavsiye ederim. Ne söylemiş, ne yapmış, ne yazmışız, diye…
İlk başta söylediklerim geçerlidir. Yani hala Trabzonspor’un, Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük forvetlerinden birisin! Senin için bir anlamı var mı bilmem ama, benim için sadece o kadar!!! Yarın kulüpten içeri adım atsan da bu görüşüm değişmeyecek…

İhsan Öksüz

psikopat_hamsi
27.01.2010, 15:43
Çok güzel bir yazı olmuş, yazanın ellerine sağlık. Benim gözümde bir futbolcunun vazgeçilmez bir yıldız olması için belli özelliklere sahip olmalıdır, futbol anlamında değil kişilik anlamında. Fatih de son yaptığı basın açıklamasında benim gözümde ne vazgeçilmezliği kalmıştır ne de yıldızlığı. Fatih artık sadece iyi bir golcüdür. Benim böyle düşünmem Fatih ve birçok kişi için birşey ifade etmeyebilir ne de olsa en büyük Trabzonsporlu ben değilim!

İHTİLALL
27.01.2010, 16:23
FATİH EN BÜYÜK TRABZONSPOR’LU!!!
Tarih: 27.01.2010 Saat: 07:05:41 (493 okuma)

Aslında hiç girmek istemiyordum ama, son gelişmeler beni mecbur etti. Konu başlıktan da anladığınız gibi, “En büyük Trabzonsporlu Fatih Tekke…!” Önce şu gerçeğin altını çizmem gerekli. Fatih Tekke Trabzonspor’un gelmiş geçmiş en büyük birkaç oyuncusundan biridir. Hatta dünyada faal en iyi forvetlerden de biridir….
Sonra devam edelim ve hafızasını yitirenler için zaruri olarak birkaç hatırlatma yapalım. Mesela Fatih Tekke’nin gidiş şeklini, yaşananları… Beni takip edenler hatırlayacaktır; Fatih Tekke’nin “satılmaması” için adeta tek başıma kampanya yaptım! Bu şehrin ileri gelenlerini, duayenleri, halktan insanları, iktidarı, muhalefeti, basının büyük çoğunluğunu karşıma alarak “Fatih’in satılması yanlıştır. Böyle bir futbolcu bir daha gelmez. Para bir şekilde bulunur. Sorunlu ise yönetimler sorun çözmek için vardır. Yapmayın, etmeyin…” dedim. Niye? Çünkü o zaman kulübün sözleşmeli oyuncusu idi. İpler kulübün elinde idi… Dünyada vazgeçilmez futbolcu elbette yoktur. Ama Fatih ne de olsa bizim “evladımızdı!”
Sonra Fatih Tekke’ye hitaben “Taş yerinde ağırdır. Gemiyi terk etme… Buradaki havayı hiçbir yerde bulamazsın” mealinde bir şeyler karaladım ama az buz değil uzun süre…. Bize kulak asan olmadı. Çünkü işin aslı; alan razı, satan razı idi. Yönetimin paraya, Fatih’in de gitmeye niyeti vardı. Önce Fatih’le sözleşme uzatmak için masaya oturuldu ama onca görüşme sonuçsuz kaldı. Fatih Tekke açıkça “Ben bu kulüpten gideceğim.” diye tutturmuştu. Yönetim de “sorunlu” bir futbolcu ile uğraşmaktansa satmanın karlı olacağını hesap etmişti.
Bitmedi. O zaman yönetimde olmayan şimdiki asbaşkan sevgili dostum Hayrettin Hacısalihoğlu da satılmasının son derece olumlu olduğunu açıklamıştı.
Gelelim son yaşanan olaylara… Tekke Trabzonspor’un gündemine ne zaman düştü? Rusya’daki hocası Dick Advocad’la sorunlar yaşamaya başlayınca… Advocad gittikten sonra tekrar oynamaya ve gollere başlayan Fatih Tekke basına yansıdığı kadarı ile “Bu formun devam ederse ilk tercihim Avrupa olacak.” dedi! Ben de “Eğer formun devam etmeyecekse Trabzonspor seni niye alsın?” diye yazdım.
Tamam, bunun o kadar önemi yok diyelim. Ama Trabzonspor biraz tökezlenince taraftarın da yoğun isteği ve bazı “büyüklerin” de araya girişi ile Sadri Şener yönetimi Fatih Tekke transferine sıcak bakmaya başladı. Hatta Hayrettin Hacısalihoğlu bile “olur” dedi. Şenol Güneş’in de isteği üzerine Ünal Karaman görevlendirildi. Yönetim baştan Fatih’e hiç sıcak bakmadığı zaman Tekke kaynaklı haber bombardımanı devreye girdi. “Fatih neden alınmıyor?” diye… Ayrıca Tekke’nin sızlanmalarını da okuduk! Yönetim transfere niyetlenince bu sefer Fatih tarafı işi yokuşa sürmeye kalktığı gibi, nazlanmaya da başladı. Sonra Sportif Direktör Ünal Karaman’la da pek hoş geçmediği anlaşılan bir görüşme yaptı Fatih… Ardından da malum basın toplantısını… Orada söyledikleri tam Fatih Tekke’ceydi!!! Tekke basın toplantısında “En büyük Trabzonsporlu” olduğunu ilan etti!!! Peki Trabzonspor’dan ayrılmak için kapıları kırarken “en büyük!” kimdi?
Başkan Sadri Şener’in buna cevabı ise “beklemediğim” kadar zarif ve nahifti… Şener, belki de ilk kez konuşması hatta çok sert konuşması gerektiği yerde işi yumuşak aldı ve harika bir pasla topu tekrar Fatih’in önüne yuvarladı.
Bu uzun yazıyı aslında ocak transferi bittikten sonra yazacaktım. Ama Trabzonspor’dan gitmek için her şeyi yıkan “Gi-de-ce-ğim!!! Şimdi olmazsa sezon sonu bedelsiz gideceğim! “Ve hatta söylenenlere göre çok daha ağır ifadeler kullanan Fatih Tekke’nin tekrar alınması yönünde yapılan çalışmalara karşı en büyük silahının “En büyük Trabzonsporlu benim…” demesi ancak, o çok eleştirdiğimiz eski Türk filmlerde -özellikle kullanıyorum- “kör” kişinin basit bir darbe sonucu gözlerinin açılması kadar komik, hatta traji komiktir.
Şu işe bakın! Trabzonspor’dan ayrılmak için çok değil daha iki buçuk yıl öncesine kadar kapıları çarpıp gideceksin, Roma’yı yakacaksın, sonra da üstelik seni almak isteyenlere karşı “En büyük Trabzonsporlu benim…” diyeceksin!!! Buna olsa olsa “pişkinlik” denir. Fatih Tekke kendi şartlarında gidecek, yine kendi şartlarında gelecek!!! Vay anasını sayın seyirciler!!!
Ah Fatih Tekke ah! Senin yüzünden ben kimlerle kötü olmadım. Kimlerle kavga etmedim. Kimleri kırmadım, kimlere bozuk atmadım bir bilsen… Trabzonspor’un sözleşmeleri oyuncusuydun. Kuş gibi kafesteydin! Bak! Kafesin kapısı açılınca senin gibi bir golcünün bile içeri girmesi neredeyse imkansız… Hafızan galiba resetlendi. Öyle ki düzenlediğin basın toplantısına katılanlar da sana iki buçuk yıl önce söylediklerini hatırlatmadı. Demek ki onların da hafızaları silindi! Yok ben bunları unutmam… Unutsam da belgeleri saklarım… Ara sıra yazdıklarıma bakar, geçmişte ne yaptıklarıma bakarım. Sana ve gazetecilere de tavsiye ederim. Ne söylemiş, ne yapmış, ne yazmışız, diye…
İlk başta söylediklerim geçerlidir. Yani hala Trabzonspor’un, Türkiye’nin ve hatta dünyanın en büyük forvetlerinden birisin! Senin için bir anlamı var mı bilmem ama, benim için sadece o kadar!!! Yarın kulüpten içeri adım atsan da bu görüşüm değişmeyecek…

İhsan Öksüz

Al işte..

Bu zat-i muhterem de ,

Niye gitti diye,dönmesini istemiyormuş..

Bizde gitmesini istememiştik,ama bu dönmemesi için sebep mi yani..

Allah akıl fikir versin..

Bu arada ağzından kaçırmış ,

Hayrettin Hacısalihoğlu dostum,arkadaşım demiş..

Ulan,bir Sürmene'li delikanlı,.

Alayınızı paçavraya çevirdi be..

Ismarlama yazılarla,mahalle dedikodularıyla güya propaganda yapıyorsunuz..

Ne büyük adammışsın oğlum Tekke..

Ne çok hazımsız, bırakmışsın arkanda..

Giderken kazandırdığın 7.500.000 euroyo yanyana bile yazamaz bu mahalle kahvesini aşamamış,güya gasteciler..

O para ,aldığın uefa kupası,süper kupa,Rusya'daki golerin,.

Bunlara kapak olsun..

Yapıştırsınlar bol bol..

MetiN08
27.01.2010, 16:35
Cezam bitdi :D :D :D

Hacisalihoglu hep senin yüzünden oldu bunlar

Erdem Keser
27.01.2010, 16:37
Al işte..

Bu zat-i muhterem de ,

Giderken kazandırdığın 7.500.000 euroyo yanyana bile yazamaz bu mahalle kahvesini aşamamış,güya gasteciler..

Bunlara kapak olsun..

Yapıştırsınlar bol bol..

Sende fena bir kapak hazırlamışsın abi.Tebrikler:alkış:

biltrabzon
27.01.2010, 16:56
Al işte..

Bu zat-i muhterem de ,

Bunlara kapak olsun..

Yapıştırsınlar bol bol..

bu yazdiklarin ihsan öksüz icin agir oldu.sen ne zamandir bu adami takip ediyorsun da ismarlama yazi yazdigini idda ediyorsun.ihsan öksüz yeri geldi patronun gazetesinde(YENI SAFAK) bile trabzonspor u ve yönetimi elestirdi.hatta bu yönetimi en agir sekilde elestirdi.fatih tekke yi koruma adina saga sola saldirmayin.fatin tekke bu iste yönetimden daha fazla sucludur.

psikopat_hamsi
27.01.2010, 17:00
Gitmesine kimse birşey demiyor, herkes daha kaliteli bir ligde oynamak ister ama giderken ben Trabzonspor'daki misyonumu tamamladım ille de gideceğim diyordu. Sanırım gidince baktı misyonumda eksiklikler kaldı gideyim de yarım kalan işimi tamamlayayım dedi. Ya büyük laf etmeyeceksiz ya da edince sonuçlarına katlanacaksın.

Süleyman Sofu
27.01.2010, 17:27
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100126/18.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=646&photo=19&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100126/23.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=646&photo=24&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100126/24.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=646&photo=25&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100126/25.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=646&photo=26&lng=ru)

Büyüksün Kaptan...

Travelair
27.01.2010, 17:31
Fanatik.com.tr'de Trabzonspor sayfasında anket var. Fatih Tekke transferinde kim hatalı diye. Oyunuzu kullanabilirsiniz

Süleyman Sofu
27.01.2010, 17:35
Yanlız benim anladığım kadarıyla Zenit Kaptanı bırakmayacak gibi.İçimden bir ses Kaptanın Spalettiyi bile etkilediğini söylüyor.Şayet hissim yanlış çıkmazsa zenit kaptanla sözleşme bile uzatabilir...

Zaman herşeyi en iyi şekilde gösterecektir...

Son 5 gün...

SEDAT
27.01.2010, 17:45
- Ula süleyman spalettiyi etkilediğini nerden anladın...:)

Recep Alkan
27.01.2010, 17:51
İşlerine yarayan gazeticlerin işlerine yarayan yazılarını buraya koyup, sonra da sen şunu ne kadardır tanıyorsun, bunu ne kadardır tanıyorsun diyip, kabahati birilerine sallayıp, sonra da bizden devamlı istedikleri ispatı yapamayan insanlardan bıktım.

Şahsım adına defalarca yönetimin bu transferindeki suçlarını, hatalarını, yalanlarını sıraladım.

ama karşımda bir kere bile Fatih'in kabahatlerini sıralayan bir adam göremedim. Bir kere de siz sıralayın bizde öğrenelim bakalım hatalarımızı.

SEDAT
27.01.2010, 17:53
- Ne oldu şimdi durduk yere ben mvzuyu çözemedim...