PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 [108] 109 110 111 112 113 114 115 116

C.Altuntaş
22.01.2010, 19:22
YONT KESERİ BİR FATİH’E BİR KENDİNE..!
22 Ocak 2010 Cuma 13:27

Oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş.
Fatih Tekke olayı aynen böyledir.
Almak istemeyince bin bir mazeret bulursun.

Tekke için özveri, sorumluluk, içten Trabzonluluk duygusu ile hareket etmek isteyenlerden;
Başta Yönetim kurulu Başkanı ile üyeleri;
Trabzonspor’a katkı olsun diye kendi ceplerinden;

Kaç kombine bilet aldılar.
Kaç deplasmana gittiler.
Kaç otelde masrafını ödediler.
Cep faturaları kime havale ediliyor.
Uçuş milleri ne oluyor.
Ve ne bağışta bulundular.

Barcelon’nın başkanı hiçbir seyahatini kulüp kasasından yapmıyor.

Mesela, Fatih Tekke’ye özverili ol diyen kaç yöneticimiz;
Ts Clap’dan cebinden kaç forma aldı.

Real Madrid’in Başkanının takım promosyonlarına yılda 1,5 milyon dolar cebinden harcadığını biliyoruz.

Örneğin, Şenol Güneş..

Kaç lira aldı Trabzon’dan bilenimiz var mı..?
Bedeli ne Güneş’in..?
Nasıl pazarlık yapıldı..? Trabzonspor kasasından kaç lira çıkacak.?
Tazminatı var mı..?
Kaç lira..?

Fatih Tekke’ye bende ulaşamadın diyen Güneş ne kadar inandırıcı.

Yahu burası Trabzon.

Tekke’yi aradın da bulamadın. Eskiden telefon mu vardı. Nerde olduğu belli. Yakın arkadaşının telefonu cebinde. Adresi cüzdanında. Babası burada. Yer yarıldı da yerin dibine mi girdi.?

Barcelano’nin teknik adamının kulüpte yaptığı bir dizi özveriden bahsedelim..

- İki malzemeciyi kendi parası ile deplasmana getiriyor
- Bir oyuncusunun babasının ölümü üzerine ertesi gün ligde maçı olmasına rağmen kendi cebinden özel uçak tutup takımı cenaze törenine getirdiğinde şunu söyledi ”Bugün burada olmamız gerekiyordu. Yarın da sahada”
- Kıtalar arası şampiyonanın priminde kulübün en emaktar masörünün olmadığını görünce kendi priminin yarısını ona verdi.Adam iki gün sonra vefat etti

Yani anlayacağınız;
Fatih Tekke olayında birileri keseri kendine yontuyor..
Özveriyi kendinden başka herkes göstersin istiyor..
Ama dünya küçük.
Kimin ne yaptığı hemen belli oluyor. Biliniyor..
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

İsmail Çavuşoğlu
22.01.2010, 19:26
kardes bulamadım sayfa kacta
http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2953

erkankoc
22.01.2010, 19:30
fatih unala bence kotu bir laf soylemedi..benden cok ts li degildir dedi..olabilir..soncta fatih dogma buyume trabzonlu..

ama ünalin bu takima verdiklerinide unutmayalim..ünalda bence harbi bir tslidir..zamaninda bu takim icin cok sey yapmistir..

tekke hakaret falan etmedi unala..bu isin orta yolu bulunmalidir,,,

C.Altuntaş
22.01.2010, 19:31
http://www.bordomavi.net/index.php?page=duyurular&d_id=2953
tskler renkdas

faik celikoflu
22.01.2010, 19:33
recep hocam yazı çok güzel olmuş...

gereken yerlere gereken mesajlar ulaşmıştır inşallah...

ferhaTS87
22.01.2010, 19:36
tekke yı aradın mı bulamadını mı eskıden telefonmu vardı? bu kadar basıt yanı fatıhın sarsı bıtmıs yada telı cekmıyomus ondan mı fatıhe ulasamıslar napıcak tı ts baskan ve ya teknık trektoru telefonunu kapatan fotbolcunun yolunu mu kesıceklerdı amcasına kadar haber bırakmıslar telofonuna msj bırakmıslar daha napıcaklardı telefona cıkmayan adam anlakı konusmak ıstemıyo fatıh basın toplantısında kendınce harseyı anlattı hatta kımın ne kadr ts lı oldugunu bıle soledı neden senol gunesın telofonuna cıkmadıgı gerı donmedıgını nedense anlatma dı gercı pardon senol hoca aramamıstır fatıhı, yalan soluyoldur hacıosman oglu tebbelemıstır onu koskaca baskan ıcınde spor bakanının gectıgı yalan lar solemektedır ama gerceklerı sadece fatıh tekke solemektedır fatıh son konusmaları hem ona hem kulube zarar vermıstır ıns fatıh hatasından doner kımın nekadr tslı oldugunu olcmek ona dusmez senol hoca dogru soledı ruzgar eken fırtına bıcer ama ts kapısının her zaman fatıhe acık oldugu dogrudur hatalrından ders alıp gelmesını canı gonulden ısterım

lazo_61
22.01.2010, 19:45
ah sultanım ah seni o mavilerin içindemi görecektik gene...bordomavili formayı sana giydirmeyen şahsiyetsizler utansın..ama nerde onlarda öyle surat

Erdal Kılıçarslan
22.01.2010, 19:51
Sene sonunda ne mazaret bulacaklar çok merak ediyorum :)
Bedava futbolcu almak prensiplerimize aykırı mı diyecekler yoksa oynarım ama yerim dar mı?

MaDDoX_61
22.01.2010, 19:59
Fatih Tekke: Değer mi değmez mi?

Yazan: Aytekin Akay (http://www.ajansspor.com/yazarlar/aytekinakay/)

http://www.ajansspor.com/images/time_icon.png22 Ocak 2010 , 18:05
http://www.ajansspor.com/images/comment.pngYorumlar (http://www.ajansspor.com/yazarlar/aytekinakay/h/20100122/fatih_tekke_deger_mi_degmez_mi.html?ref=tanflas#yo rumlaroku)
http://www.ajansspor.com/images/email.pngArkadaşına Gönder
html .fb_share_link { padding:2px 0 0 20px; height:16px; background:url(http://static.ak.facebook.com/images/share/facebook_share_icon.gif?12:26981) no-repeat top left; }Facebook'ta Paylaş (http://www.facebook.com/share.php?u=http://www.ajansspor.com/yazarlar/aytekinakay/h/20100122/fatih_tekke_deger_mi_degmez_mi.html)
http://www.ajansspor.com/images/print.pngYazdır (http://www.ajansspor.com/yazdir.aspx?id=206000)

Yine bir Trabzonlu futbolcu ve yine kurum futbolcu savaşı. Uzağa gitmeyin, yakın dönemde Hami Mandıralı Özkan Sümer yönetiminin benzer bir kavgası vardı. Hami Mandıralı kalmak istiyordu, Sümer ve yönetimi gitsin düşüncesindeydi.

Trabzonspor’da teknik direktörler değil, başkan ve yönetimler istemedikten sonra kimse orada duramaz. On sene önce de böyleydi, şimdi de böyle. Onun için bugün olanları siz bir yerlerden hatırlarsınız. Hem Trabzonlu futbolcu olarak Trabzonspor’da oynamak zor. Hüseyin’in Hasan’ın olmaması, Tayfun’un yuhalanması hepsi tesadüf olamaz herhalde.

Ve eski oyuncuların hemen hepsinin kurumun vefasızlıklarından çekmesi de tesadüf olamaz.

Hami Mandıralı’nın sevenleri sevmeyenleri yarı yarıyadır. Serdar Bali, Ali Kemal Denizci, Necati Özçağlayan, Kadir Özcan, Güngör Şahinkaya, Soner Boz, seversiniz sevmezsiniz hepsinin Trabzonspor’la değil ama idare edenlerle husumetleri olagelmiştir.

Yeni düşman Fatih Tekke, hayırlı olsun. Ondan sonra sırada Gökdeniz Karadeniz var, bunu da bir yere yazın.

Trabzonlu oyuncuların çektiği yönetimler çekmedi mi? 96’da Faruk Özak ve ekibini Trabzon’dan Cenevizliler mi sürdü?

Dünya üçüncüsü Şenol Güneş, ligin dördüncü haftası istifa ettirilmedi mi?

Aynı şeyler değil mi?

Gelelim Fatih Tekke’ye..!

Kardeş bak sen dünyanın her yerinde oynarsın neden illa Trabzonspor’da oynamak istiyorsun onu da anlamıyorum.

Bir kere sana 2 milyon Euro bonservis bedelini reva görenler sana hakaret ediyor farkında değilsin..!

Tuttun basın toplantısı yapıp, haklıyken haksız duruma düştün. Oradaki acemeliğini de anlamış değilim.

Millet diyor ki, dünyada Alanzinho’dan daha yetenekli ve daha ucuz Brezilyalılar var. Adamı Norveç’te karanlıklar içinde bulmaları bir tarafa 4 milyon Euro da bonservis ödüyorlar, sen ise 2 milyon nasıl ediyorsun?

Gabriç 2.5 milyon Euro, sen 2 milyon Euro.

Basın toplantısında sırf bunu deyip kalksaydın daha hayırlı bir iş yapmış olurdun, bilesin.

Gabriç, Cale gibi ortalama Hırvatlar bulunuyor, sen kulüpten içeri adımını atamıyorsun!

Zamanında Recep Çetin’leri, Zafer’leri, Bülent Uygun’ları, Ivan’ları, Lange’leri, Liçkin’leri, Petronoviçlere tonlarca para verip gönderen kurumun geleneklerine ne kadar da bağlı yoluna devam ettiğini görmek de güzel..!

Onun için gelmemem bence gelmenden daha hayırlı. Rusya’dasın, onlar demirleri, perdeleri yıktılar. Daha dün Trabzon’da dilenci gözüyle baktığımız Ruslar senin değerini Trabzon’dan daha iyi bilir. Dolaşacaktın Meydan’da da, dolaş St Petersburg Meydanı’nda. Gidecektin Sürmene’ye, Köprübaşı’na gitmeyiver. Açılacaktın Karadeniz’e açıl Baltık Denizi’ne.

Hem Şenol Güneş seni istediğini de söylemiş.

Sorumluluk hocadan da gittiğine göre.

Son kez sana birkaç öneri;

Bir daha basın toplantısı yapma
Olayı kişilere indirgeme
Derin Trabzonspor’la uğraşma.
Ve Rusya’da kal ya da Brezilya’ya git, topçu görsünler,
Ama ne olur 2 milyon Euro’ya gitme, üzülürüm.

MaDDoX_61
22.01.2010, 20:00
fazla söze gerek yok herşeyi çok güzel anlatmış zaten

Süleyman Sofu
22.01.2010, 20:04
http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100121_1/12.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=641&photo=13&lng=ru)

http://pic.fc-zenit.ru/images/gallery/20100121_1/02.jpg (http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=641&photo=03&lng=ru)

eraytaskin61
22.01.2010, 20:05
son durum ne şimdi sezon sonuna kadar avucumuzumu yalıyalım ?

Serhat
22.01.2010, 20:15
Hala "KÖR" taklidi yapanlar var...

İlginç ...

Süleyman Sofu
22.01.2010, 20:16
BAŞARILAR KAPTANIM...

Öyle goller atki sesi Trabzonda Avni Akerde yankılansın...

Seni istemeyenlere cevabını sahada ver güzel insan,

Biz doğruyuda yanlışıda iyi biliyoruz,

Trabzonsporumuzu çok seviyoruz

Yönetimdende en az okadar nefret ediyoruz,

Ama birlerinin idda ettiği gibi değiliz sapına kadar Trabzonsporluyuz biz

Desteğimiz üç beş yöneticiye değil kuruma herzaman

Unutulmayacaksın hiçbir zaman...

Süleyman Sofu
22.01.2010, 20:17
Oooooo Serhat gelmiş :)

Serhat
22.01.2010, 20:20
Süleyman; bir çalışmam var ...

Yakında paylaşacağım burda... ;)

Bi göz atayım dedim... Malum meydan boş sanmasın kimse ;)

Süleyman Sofu
22.01.2010, 20:22
Serhat Hayırmı ne çalışması merak ettim bak dur yarın ararım ben seni konuşuruz...

Serhat
22.01.2010, 20:25
Ula ben hayırsız birisine benziyormuyum :D

Hayırdır Hayır :)

Pek ses getirirmi bilmem ama; Bu süreçle ilgili işte ;) Seni arıcam zaten. Sensuz olmaz :D

Dükkanı kapatayım bende... Hadi görüşürüz... ;)

Süleyman Sofu
22.01.2010, 20:31
Ula ben hayırsız birisine benziyormuyum :D

Hayırdır Hayır :)

Pek ses getirirmi bilmem ama; Bu süreçle ilgili işte ;) Seni arıcam zaten. Sensuz olmaz :D

Dükkanı kapatayım bende... Hadi görüşürüz... ;)

Vay kardeşime bak bu ara zaten pek aktifiz Recep patlattı bombayı sıra sende hade bakalım bekliyorum haberini...

Arif Timurcioğlu
22.01.2010, 20:32
son durum ne şimdi sezon sonuna kadar avucumuzumu yalıyalım ? Sezon sonu olacaksa bu iş ben şimdi avcumu yalamaya rağzıyım ama görülen o ki sezon sonuda avcumuzu yalamaya devam edecez.

Süleyman Sofu
22.01.2010, 20:34
valla sezon sonu biri avucunu yalayacaksa bu artık Fatih Tekkeyi sevenler olmaz

lazrail8989
22.01.2010, 21:02
fatih konusunda Trabzonspor zarar görüyor diyenler bu kulüpte hacısalihoğlu ve sağlık ekibi kaldığı sürece Trabzonspor bu rezillikler yüzünden daha da zarar veriyorlar bunun farkında değiliz Trabzonsporu başkan yönetemiyor herkes karışıyor bu en büyük rezillik taraftar samet aybabayı istemedi başkan hemen vazgeçti taraftar fatih i istedi neden alamadılar bi düşünsenize?

Mehmet SELEN
22.01.2010, 21:41
fatih unala bence kotu bir laf soylemedi..benden cok ts li degildir dedi..olabilir..soncta fatih dogma buyume trabzonlu..

ama ünalin bu takima verdiklerinide unutmayalim..ünalda bence harbi bir tslidir..zamaninda bu takim icin cok sey yapmistir..

tekke hakaret falan etmedi unala..bu isin orta yolu bulunmalidir,,,

Bu yanlış bi söz bence.Doğma büyüme trabzonlu olupta Trabzonsporu tutmayanlar var ama yabancı olupta fanatik trabzonsporlular var.Kaptan bu konya girmeyecekti yazık oldu.

Mustafa Çolak
22.01.2010, 21:51
Bugün Son Gündü Değil mi? Yoksa Yanlış mı Hatırlıyorum ?

b_m_61
22.01.2010, 21:54
Bu transfer Fatih'in transfer mevzusu bir buçuk senedir bize zarardan başka birşey getirmedi hatta bunun kadar zarar veren başka bi mevzu daha hatırlamıyorum. Böyle olması gerekmezdi tabi ama kulüpteki bazı sığ insanlar sayesinde bu hale geldi. En çok bu yüzden sonuçlanmasını istiyorum bu işin. Eğer transferi sezon sonuna bırakılcaksa da konu biranca kapatılmalı ve sezon sonuna kadar açılmamalı.

magicyattara
22.01.2010, 22:02
Bahar Öztan ve Yasemin Evcim'i hatırlayan var mı:)
Kimse kusura bakmasın.
Madem ki geçmişler bu kadar önemli..

Şenol Altunsoy
22.01.2010, 22:03
Bahar Öztan ve Yasemin Evcim'i hatırlayan var mı:)
Kimse kusura bakmasın.
Madem ki geçmişler bu kadar önemli..

Ben hatırlıyorum :)

magicyattara
22.01.2010, 22:04
Ben hatırlıyorum :)

:)
Eskilerden kim kaldı abi.
İyi ki Fatih'in sicilinde bunlar yok.

7can61
22.01.2010, 22:05
Sezon sonu olacaksa bu iş ben şimdi avcumu yalamaya rağzıyım ama görülen o ki sezon sonuda avcumuzu yalamaya devam edecez.

Boşverin avucumuzu yalıyalım birlerine şirin görüncem diye başka yerleri yalamaktan iyidir.

Muhammed
22.01.2010, 22:11
Yönetim camiaya ihanet etti. Bakalım bunun sonucu ne olacak. Umarım Sivas maçında iyi bir sonuç alabiliriz.

Eren Karaahmetoğlu
22.01.2010, 22:23
15 kişi var başlıkta. Aman nazar değmesin. Gönül ister ki Fatih gelsin 500 kişi olsun. Orası ayrı.:)

Fanatik34
22.01.2010, 22:26
22 Ocak 2010 Cuma 13:27

Oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş.
Fatih Tekke olayı aynen böyledir.
Almak istemeyince bin bir mazeret bulursun.

Tekke için özveri, sorumluluk, içten Trabzonluluk duygusu ile hareket etmek isteyenlerden;
Başta Yönetim kurulu Başkanı ile üyeleri;
Trabzonspor’a katkı olsun diye kendi ceplerinden;

Kaç kombine bilet aldılar.
Kaç deplasmana gittiler.
Kaç otelde masrafını ödediler.
Cep faturaları kime havale ediliyor.
Uçuş milleri ne oluyor.
Ve ne bağışta bulundular.

Barcelon’nın başkanı hiçbir seyahatini kulüp kasasından yapmıyor.

Mesela, Fatih Tekke’ye özverili ol diyen kaç yöneticimiz;
Ts Clap’dan cebinden kaç forma aldı.

Real Madrid’in Başkanının takım promosyonlarına yılda 1,5 milyon dolar cebinden harcadığını biliyoruz.

Örneğin, Şenol Güneş..

Kaç lira aldı Trabzon’dan bilenimiz var mı..?
Bedeli ne Güneş’in..?
Nasıl pazarlık yapıldı..? Trabzonspor kasasından kaç lira çıkacak.?
Tazminatı var mı..?
Kaç lira..?

Fatih Tekke’ye bende ulaşamadın diyen Güneş ne kadar inandırıcı.

Yahu burası Trabzon.

Tekke’yi aradın da bulamadın. Eskiden telefon mu vardı. Nerde olduğu belli. Yakın arkadaşının telefonu cebinde. Adresi cüzdanında. Babası burada. Yer yarıldı da yerin dibine mi girdi.?

Barcelano’nin teknik adamının kulüpte yaptığı bir dizi özveriden bahsedelim..

- İki malzemeciyi kendi parası ile deplasmana getiriyor
- Bir oyuncusunun babasının ölümü üzerine ertesi gün ligde maçı olmasına rağmen kendi cebinden özel uçak tutup takımı cenaze törenine getirdiğinde şunu söyledi ”Bugün burada olmamız gerekiyordu. Yarın da sahada”
- Kıtalar arası şampiyonanın priminde kulübün en emaktar masörünün olmadığını görünce kendi priminin yarısını ona verdi.Adam iki gün sonra vefat etti

Yani anlayacağınız;
Fatih Tekke olayında birileri keseri kendine yontuyor..
Özveriyi kendinden başka herkes göstersin istiyor..
Ama dünya küçük.
Kimin ne yaptığı hemen belli oluyor. Biliniyor..

medyatrabzondan alıntıdırSenol Günes´in aldigi disinda bircok seye katiliyorum. Ünal´in aldigi para bu ise bence cok degil, hatta az. Ama Senol Günes duygusal, yani Ünal´in görevini yapan birinin isini iyi yapmali. Yani Senol Gens´le birbirlerini iyi tamamlamalilar.

Ama Fatih Tekke transferinde böyle olmadigi anlasiliyor. O zaman Ünal niye orda?

Bu takimin Fatih tekke bir oyuncuya ihtiyaci var, olmazsa olmaz!!!

Ben sahada dk.lar 80´ni gösterirken ve biz maglupken, eli belinde, hic bir hirs belirtisi göstermeyen, mac bitsinde eve gideyim modunda oyuncular görmekten biktim...sizi bilmem tabi???

Iste Fatih´i bu yüzden istiyoruz

Mellih
22.01.2010, 22:30
....
ünalin bu takima verdiklerinide unutmayalim..ünalda bence harbi bir tslidir..zamaninda bu takim icin cok sey yapmistir..
....

Ünal ne vermiş bu takıma? gıcıklık olsun diye sormuyorum.. Ben cidden bilmiyorum, ama önemli bir şeyler vermiş olsa bilirdim..

Recep Alkan
22.01.2010, 22:34
Selamun Aleykum ahali.

Canım çok fena tartışmak istiyor, var mı ???

BAHADIR33
22.01.2010, 22:37
Aleyküm Selam.
Var Recep..Ortala...

Recep Alkan
22.01.2010, 22:41
Aynı düşünceye sahip olduk mu olmuyor abi, farklı olmalı :)

Ama illa orta istiyorsan, buyur, bu akşam Ünal Hocayı tartışmak istiyorum.

Artılarını, eksilerini, ona haksızlık mı ediyoruz, yoksa bugün olmas gerekeni mi yapıyoruz ?

BAHADIR33
22.01.2010, 22:41
Daha ısınmadık be Recep,
Açma germe yapsaydık biraz :)

BAHADIR33
22.01.2010, 22:43
Stoperden mi girsek hazır Erdal abi de buradayken? :)

Recep Alkan
22.01.2010, 22:44
Peki, ona sonra gelelim o zaman sonra abi. Eskileri hatırlayalım biraz.

Yıl 2007, konuşan bugünlerde hiç susmayan bir isim; Bakın ne demiş...

HACISALİHOĞLU: "Aralıktaki kongreye kadar devam etsinler diyorum ama kulübü batırdılar. Zararın neresinden dönülürse kardır. Hemen çekip gitmeliler"...

KÜÇÜK KAFALAR İLE...

Hacısalihoğlu, "Yönetim içindeki birliği sağlayamayan 1 yılda ikiye bölünen bir yönetimin Başkanı camiaya, Birlik olalım" mesajı vermesi ne kadar komik ve acı bir durum. Bir söz vardır, Küçük kafalar ile büyük iş olmaz İşte bu yönetim ile Trabzonspor bir yere varamayacağının altını çizen iyi bir laf. Kulüp sahada başarız, borç batağına saplanmış. Bunlar sanki her taraf toz pembe gibi bu kadar eleştiriyi haketmiyoruz diyebiliyor. Aslında daha fazlasını hak ediyorlar ama.." dedi.

Şimdilik bunlar ???

Muhammed
22.01.2010, 22:44
Para konusunda haksızlık ediyorsunuz aylık 50 bin TL futbol camiasında hiçbişey. Bende tam tersi acaba Ünal Hocanın maaşı neden bu kadar düşük diye düşünüyordum.

Cihan
22.01.2010, 22:45
Selamun Aleykum ahali.

Canım çok fena tartışmak istiyor, var mı ???

aleyküm selaaam... siz mi başlarsınız ben mi? :)

BAHADIR33
22.01.2010, 22:47
HACISALİHOĞLU: "Aralıktaki kongreye kadar devam etsinler diyorum ama kulübü batırdılar. Zararın neresinden dönülürse kardır. Hemen çekip gitmeliler"...

Bunları zamanında bu forumda söylese 1 hafta ceza alır mıydı acaba?

Sonra, 3 sene sonra gelip bu yazdığını okusa utanır mıydı?

Recep Alkan
22.01.2010, 22:47
Para konusunda haksızlık ediyorsunuz aylık 50 bin TL futbol camiasında hiçbişey. Bende tam tersi acaba Ünal Hocanın maaşı neden bu kadar düşük diye düşünüyordum.

Aykıl 50.000 Lira, yıllık 600.000 lira eder.

O da bir sezer parası, yani 300.000 Euro eder.

Ahmet Hoca takımın başına geçtiğinde 1.500 lira civarı alıyordu ?

Ünal sadece eskiye hürmeten bu kadar parayı hak ediyor mu ?

Cihan
22.01.2010, 22:48
başkanı mı tartışacağız ? Hayrettin Efendiyi mi ? Külliyen yönetimi mi?

Recep Alkan
22.01.2010, 22:49
Valla ben açığım, çok fena kaşıntım var...

yabadallah
22.01.2010, 22:51
Aykıl 50.000 Lira, yıllık 600.000 lira eder.

O da bir sezer parası, yani 300.000 Euro eder.

Ahmet Hoca takımın başına geçtiğinde 1.500 lira civarı alıyordu ?

Ünal sadece eskiye hürmeten bu kadar parayı hak ediyor mu ?

recepm ben sana bir soru sorayim...
durup sururken Fatih Tekke Unal Karaman'a nie laf soylesin ? Niye bir tek onu ayirip ben ondan daha iyiyim desin ?

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 22:51
Yattaraya veriyosun tavan ücreti indirime gitti gitmesinede son 2-3 yıla bakdığınızda hak ettimi ...

Niye buna kimsenin sesi çıkmıyor...

Ahmet Faruk
22.01.2010, 22:52
Bugün son sınavıma girdim.
Bu zamana kadar sınav telaşesi bahanesiyle topa girmiyordum.

Eğer ortada duracaksak, yani maksat sağa sola laf atma telaşı değil de, güzeli bulma ise ben varım tartışmayaç

Recep Alkan
22.01.2010, 22:52
recepm ben sana bir soru sorayim...
durup sururken Fatih Tekke Unal Karaman'a nie laf soylesin ? Niye bir tek onu ayirip ben ondan daha iyiyim desin ?

Abi ben kaptanın bu dediği üzerine konuşmak istemiyorum.

bugün bir örnek verdim.

Kaptan geçen sene, transferi hakkında NTCSpor da konuşurken;

- Transerimin olması için çok çalışan Ünal Karaman'a çok teşekkür ediyorum

demişti.

ama ses tonunu duyan nasıl dedğini anlardı...

Recep Alkan
22.01.2010, 22:54
Bugün son sınavıma girdim.
Bu zamana kadar sınav telaşesi bahanesiyle topa girmiyordum.

Eğer ortada duracaksak, yani maksat sağa sola laf atma telaşı değil de, güzeli bulma ise ben varım tartışmayaç

Ahmet birbirimizi biliyoruz, en kızdığımız zamanlarda bile kişilik gereklerine laf etmedik.

Buyrun;

C.Altuntaş

bugün bir örnek verdim.

demişti.

bende hatırlıyom sultan demıstı hatta özellıkle unal hocama tsk edıyorum sız soyleyın o anlar dıe

C.Altuntaş
birde unalın trabzonspo ıcın yok soyle yok boyle oldugunu yazanlar aldıgı paraya ıs gelınce nıe farklı konusyolar fatıhı mılletın onune parayı artırdı dıe atmadılar mı aha bızde bole dıyoruz

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 22:55
Ben insanları anlamıyorum tamam Fatih tekke sempatimiz var...

Benimde var yalan yok bende sizin kadar istiyorum küfür ettim kızdım bağırdım çağırdım...

Buraya kadar hem fikiriz...

Ünalın üzerine gidilmeye çalışılıyor ...

Bire bir fatih yada ünal aralarında ne geçdiğini anlatmadan

Nasıl karar veriyorsunuz ünal öyle etti veya tekke böyle etti diye..

Ünalda şuan bir elçi orda yönetimden ne karar gelirse onu uygulamak zorunda..

yabadallah
22.01.2010, 22:57

bugün bir örnek verdim.

demişti.

hayir ama ben buna takdim... Fatih herkezi birakip niye Unal Karaman hakkinda konusdu durup dururken.... soyleyeceginin Fatih'e geri gelecegini bile bile ....hickimse bunu sormuyor, insan durup dururken kendini zora sokar mi ?
ben birde unal'a battal transferinden biraz takintiliyim ...

var bu isde bir sey amam cikar yakinda...

ileri_libero
22.01.2010, 22:58
çünkü ünal trabzon'lu değil.

maydin
yaw bu başlığı kapatın da likler başlay.

Recep Alkan
Kalearkası, öyle birşey demiyoruz, herkesin tartışılmaya hakkı varsa, o da tartışılacak, kara oğlan denip kenara bırakılmayacak.

Size aldığı para yılda bir oyuncu parası diyorum, aylardır peşinden koştukları Mehmet Battal'ın bonservis bedelinden daha fazla kazanıyor ???

İlyas Onat
22.01.2010, 22:59
Ünal Karaman'ı eleştirin.

Ama bunu Allah aşkına aldığı para üzerinden yapmayın.

Hele hele son yaşananların akabinde, Fatih Tekke başlığında hiç yapmayın.

BAHADIR33
22.01.2010, 23:00
Ünalda şuan bir elçi orda yönetimden ne karar gelirse onu uygulamak zorunda..
Görev sadece bu ise ödenen ücret yüksek kalır..
YOk görev sadece bu değil ise sizin söylediğiniz doğru olmaz..

Ozan Gözaçan
22.01.2010, 23:01
yaw bu başlığı kapatın da likler başlay.

katılıyorum ... artık ligler başlıyor oyuncularımıza destek olma zamanı artık olan olmuş biten bitmiştir eleştirilere şimdilik bir nokta koymak ve takımımızı sonuna kadar destekleme zamanıdır ...

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:03
Kalearkası, öyle birşey demiyoruz, herkesin tartışılmaya hakkı varsa, o da tartışılacak, kara oğlan denip kenara bırakılmayacak.

Size aldığı para yılda bir oyuncu parası diyorum, aylardır peşinden koştukları Mehmet Battal'ın bonservis bedelinden daha fazla kazanıyor ???

tabiki tatışılmaya hakkı var ..

Bazen bir yenilik için prestij için vs. gibi şeyler için yapılır transfer..

Ünal Transferide böyle oldu..

Para konusuna değinmeden bu görevi yerine getirip getirmiyo diye

tartışsak daha iyi değilmi oda bizim evladımız oda zamanın sokaktaki çocukların

dillerindeydi...

Burda yönetimin hataları var Ünal'ı o göreve getirip o görev çerçevesinde

yetki vermedi...

Apaçık bu ortada...

Recep Alkan
Ünal Karaman'ı eleştirin.

Ama bunu Allah aşkına aldığı para üzerinden yapmayın.

Hele hele son yaşananların akabinde, Fatih Tekke başlığında hiç yapmayın.

Lütfen, Fatih Tekke ilk olarak maddiyatçılığından dolayı eleştirildi.

Kıyas etmiyorum, artık Trabzonspor'un hakkını savunma zamanı geldi.

Bizim Fener gibi Trilyonlarımı yok, 3-5 hesabını yapacağız, ıllık 300.000 euro ne demek biliyor musun ?

somut bir katkı var mı ?

Ahmet Faruk
Ahmet birbirimizi biliyoruz, en kızdığımız zamanlarda bile kişilik gereklerine laf etmedik.

Buyrun;

Alkan abi, ben bişey bilmediği için bişey yazamıyorum yeni.
Ama iyi sentez yaparım ha. Tam ortadan :)

Mehmet Fatih Yavuz abinin sabah yazdığı herşeye aynen katılıyorum. Ne fazla ne eksik.

AyhanPe
22.01.2010, 23:04

simdi burda duralim bence..eger fatih transferi olumlu sonuclansaydi ünal in aldigi maas gündeme gelecekmiydi.simdi ise bunu konusur olduk.vay canina..bir futbolcunun teknik direktörün milyonlar aldigi yerde ünal in aldigi parami konusulacak..koskoca kurumun sportif sorumlusu kac para alacakti..acaba aykut kocaman kac para aliyor?

böyle olmaz..

yorumsuz6117
22.01.2010, 23:04
Lig başlasa ne olucak şampiyon mu olucaz..:)

C.Altuntaş
22.01.2010, 23:07
simdi burda duralim bence..eger fatih transferi olumlu sonuclansaydi ünal in aldigi maas gündeme gelecekmiydi.simdi ise bunu konusur olduk.vay canina..bir futbolcunun teknik direktörün milyonlar aldigi yerde ünal in aldigi parami konusacak..koskoca kurumun sportif sorumlusu kac para alacakti..acaba aykut kocaman kac para aliyor?

böyle olmaz..
kardes bız olumlu sonuclandıgında konuscaz konusmıcaz demedık fatıhı para ıstedı dıe aldık acıklaması yaptılar ve unal karaman da 2 mılyon euro cok bız yetımlerın hakkını sokaga atamayız dedı o kı öle kendı hıc bı ıse yaramadıgı halde yıllık nasıl o kadar para alabılıyo soylermısın soylenen sozler varsa kendınde bunları yapmalısın o profesyonellık dıe aldıkları kazancıogluna aylık 5bın tl verıyolar unal karamanda profesyonellıstık dıe alındı o nıe aylık 50bın tl alıyo pekı???

Recep Alkan
O zaman tartışmaktan korkmayalım, görüyoruz ki, işin içine girdikçe kimler neler çıkıyor.

Artık korkmayalım ya, iş fatih işi değil, o bitti, kafamda gram intikam duygusu yok.

Artık herkesin ne için para aldığını bilmek istiyorum, o eski kara oğlan diyip bunun arkasına sığınmak istemiyorum.

Ne demek ya 300.000 Euro.

Bir forma 75 Lira, bu sene 65000 forma sattık rakamlara göre, bunun 8000 adedi Ünal'ın yılık parasına gidiyor.

Eğer o kadarını hak ediyorsa yemin ediyorum helal olsun, her sene 1 tane de fazladan alırım, maaşım 800 lira, ama hak etmiyorsa, kimse maaşımın %10 una kan doğramasın...

Bekir
En azından Türkiye Kupasında Çeyrek Final oynucaz:)
Hedefler büyük ama Gerçekler Küçük...

yorumsuz6117
Tercümanımız kaç para alıyor..:)

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:08
Beyler tabiki takımımızı desteklicez tekke gelmedi diye sırt çevirmek Trabzonspor taraftarına yakışmaz bilinçsizlik olur..

Tepkini koymak istersende o stadın dışında...

Orhan Aydın

Ayman'la her sene şampıyon mu oluyorduk?:D:p

yorumsuz6117
En azından Türkiye Kupasında Çeyrek Final oynucaz:)
Hedefler büyük ama Gerçekler Küçük...
Türkiye Kupasına lafım yok orda bişeyler yapabiliriz belki ama ligde en fazla 4. olabiliriz bu sene..

C.Altuntaş
22.01.2010, 23:09
Tercümanımız kaç para alıyor..:)
abı tercuman ne alıyosa 2 katını verelım o adama hersey deger butun dıllerı bılıyo herkesle o ılgılenıyo ve dogustan ts lı gıbı o adama deger

yorumsuz6117
Ayman'la her sene şampıyon mu oluyorduk?:D:p
..............ççç

Recep Alkan
simdi burda duralim bence..eger fatih transferi olumlu sonuclansaydi ünal in aldigi maas gündeme gelecekmiydi.simdi ise bunu konusur olduk.vay canina..bir futbolcunun teknik direktörün milyonlar aldigi yerde ünal in aldigi parami konusulacak..koskoca kurumun sportif sorumlusu kac para alacakti..acaba aykut kocaman kac para aliyor?

böyle olmaz..

Bakın ne desem Fatih'e bağlyorsunuz, olmuyor, Bu haksızlık, bu başlıkta konuşmam onu savunduğum için değil, son mesajımı okuyun ne demek istediğimi anlayacaksınız ?

Kaldı ki sizin mantıkla bakarsak, herkes kaptana Ünal ile vuruyor, bende Ünal'a kaptan ile vururum ;)

amacım buysa eğer...

faik celikoflu
22.01.2010, 23:11
recep sultan alkan :)

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:12
[QUOTE=alkan61;2949837]O zaman tartışmaktan korkmayalım, görüyoruz ki, işin içine girdikçe kimler neler çıkıyor.

Artık korkmayalım ya, iş fatih işi değil, o bitti, kafamda gram intikam duygusu yok.

Artık herkesin ne için para aldığını bilmek istiyorum, o eski kara oğlan diyip bunun arkasına sığınmak istemiyorum.

Bir forma 75 Lira, bu sene 65000 forma sattık rakamlara göre, bunun 8000 adedi Ünal'ın yılık parasına gidiyor.

Eğer o kadarını hak ediyorsa yemin ediyorum helal olsun, her sene 1 tane de fazladan alırım, maaşım 800 lira, ama hak etmiyorsa, kimse maaşımın %10 una kan doğramasın...

Ünal karaman'ın şuan sportifdröktörlük vizyonu olmadığını herkez biliyor..

Kimse bir birini kandırmasın Ünal şuan Şenol hocamın gelmesiyle ayak işlerine bakıyor gibi oldu...

Nedeni Şenol Güneş Ünal Karaman ismi altında çalışmaz tabikide haklı farklı şeyler...

Bu nedenle Ünal ortada kaldı gibi bişey her işde elini altına sokmaya veya sokturuyolar verileni yapmaya çalışıyor anlıcanız..

Para konusuna gelince eleştirelim ama sadece Ünalı değil 2-3 yıldır birşey yapmayan yattarayı da eleştirelim tavan ücret alan oyuncumuzdur sonuçda.

Bekir
O zaman tartışmaktan korkmayalım, görüyoruz ki, işin içine girdikçe kimler neler çıkıyor.

Nasıl 8.000'i gidiyor??
O Formanın Nakliye,İşçi maaşları,İmalat masrafları düşersek En fazla yarısı kalır...
Yani sattığımız formaların 4'te biri...

Onu da geçtim Hiçbir katkısı olmayan Tijikuzuya Toplamda harcadıgığımız para Geçen Sene sattığımız 7.000 Kale arkası+7.500 Maraton Bilet fiyatına eşit...
Hem de Bu oyuncu Bize oyuncu tavsiye eden Kişilerin ısrarla ''Bu adamdan hayır gelmez almayın'' dediği bir oyuncu..
Ama gidenler Gariban parası olduğu içi önemli değil...

Hasan YAYLI
Lütfen, Fatih Tekke ilk olarak maddiyatçılığından dolayı eleştirildi.

Kıyas etmiyorum, artık Trabzonspor'un hakkını savunma zamanı geldi.

Bizim Fener gibi Trilyonlarımı yok, 3-5 hesabını yapacağız, ıllık 300.000 euro ne demek biliyor musun ?

somut bir katkı var mı ?

bunları söylüyorsanız şimdi yönetimden birinin de çıkıp yarım sezon için fatihe en az 1.000.000 euro vermenin gereksiz olduğunu söyleyebilir.....

fatihe güveniyoruz sezon başı ücretsiz gelir klube bir güzellik daha yapmış olur.........

yorumsuz6117
22.01.2010, 23:14
Tekke'ye sürpriz talip
22 Ocak 2010 / 23:01
Fatih Tekke'ye Rusya'dan teklif var.

Trabzon'da düzenlediği basın toplantısı nedeniyle Rusya'ya gitmeyip direk takımının kamp yaptığı Dubai'ye uçan Fatih Tekke takımının kampına katıldı.
Zenit takımının sabah yaptığı ilk çalışmaya katılamayan Fatih Tekke Takımının akşam idmanında yer aldı.
Bu arada Rusya'da yayın yapan championat.ru adlı haber sitesi , Dinamo Moskova'nın Fatih Tekke'yi transfer etmek için Zenit ile görüşmelere başladığını yazdı.
Sitede yer alan iddiaya göre Rubin Kazan'ın da talip olduğu yıldız oyuncu Fatih Tekke ile ilgili olarak Zenit ile Dinamo Moskova arasındaki görüşmeler başladı, ancak transferdeki ayrıntılar bilinmiyor.

Haber61

Recep Alkan
22.01.2010, 23:14
Herkesi eleştirelim, ben varım, adam ayırt etmiyorum.

Tercümanın maaşını bilmiyorum, Ama Ahmet Hoca takımın başına geldiğinde 1,5 civarı alıyordu. Yanlış anlamayın, 1500 Lira, sonra zam yaptılar, 2000 lira civarı oldu galiba. Haberi de çıkmıştı ?

Adelet ? Nerde ?

Orhan Aydın
22.01.2010, 23:15
bunları söylüyorsanız şimdi yönetimden birinin de çıkıp yarım sezon için fatihe en az 1.000.000 euro vermenin gereksiz olduğunu söyleyebilir.....

fatihe güveniyoruz sezon başı ücretsiz gelir klube bir güzellik daha yapmış olur.........

Keşke bütün bunlar olmadan yürekli biri çıkıp söyleseydi bunu.Konu buralara gelmezdi.

AyhanPe
22.01.2010, 23:15
kardes bız olumlu sonuclandıgında konuscaz konusmıcaz demedık fatıhı para ıstedı dıe aldık acıklaması yaptılar ve unal karaman da 2 mılyon euro cok bız yetımlerın hakkını sokaga atamayız dedı o kı öle kendı hıc bı ıse yaramadıgı halde yıllık nasıl o kadar para alabılıyo soylermısın soylenen sozler varsa kendınde bunları yapmalısın o profesyonellık dıe aldıkları kazancıogluna aylık 5bın tl verıyolar unal karamanda profesyonellıstık dıe alındı o nıe aylık 50bın tl alıyo pekı???

burda bi okul müdürü bile 10 bin € kazaniyorsa koskocaman türkiye ye mal olmus bir takimin sportif direktörü de 25 bin € almasi cok dogal degilmi..trabzonspor un bir marka degeri vardir..

onun o parayi almasi tartisiliyorda bir futbolcunun 1,5 milyon € almasi tartisilmiyor..hatta türkiye ye gelip hic oynamadan milyonlari götüren futbolcular teknik direktörlerin aldiklari tartisilmiyorda ünal in aldiginami geldi sira..ersun yanal in aldigi parayi gecen sene neden tartismadik..eminimki bu sene olsa simdiden baslardik tartismaya..ünal kac aydir bu takimda görev yapiyorken fatih in aciklamarindan sonrami aklimiza gelmis onun parasini tartismalar..böyle bisi olmaz..

ünal bu takimin teknik direktörü bile olabilirdi..kac para hak ediyordu sizce?

Bekir
22.01.2010, 23:16
@kalearkasi1980
Yattara geçen Sezon Sakat olmasına rağmen 27 maça çıktı,Geçen sezon aldığı paraya laf söylenemez...
Bu sezon da Yönetici Sıfatlı veterinerin de itiraf ettiği gibi Tamamen Sağlık komitemizden kaynaklı hatalşar yüzünden Yattara sakat...
Yattaranın Futbol hayatını riske atarak Büyük yanlışı biz yaptık,Ben Yattaranın yerinde olsam Ücretimde indirime gitmezdim...

Yöneticimiz futbolcuda suç yok diyor hala nasıl bu konu dillendiriliyor anlamıyorum:(

Ve şunu da hatırlatıyım Bu kulupte 3. Ligde bile oynuyamayan H. Üçüncü 600 Milyar alıyorken,Yattara 100 Milyar alıyordu;
Ama kimse sesini çıkarmıyordu??

(Konu ile alakası yok ama cevap verdim kusura bakmayın)

pReN@_61
22.01.2010, 23:16
Bari ingiltereye falan gitse...rusya da rahat olmadıgını söylemiş ya.

BAHADIR33
22.01.2010, 23:17

Tercümanın maaşını bilmiyorum, Ama Ahmet Hoca takımın başına geldiğinde 1,5 civarı alıyordu. Yanlış anlamayın, 1500 Lira, sonra zam yaptılar, 2000 lira civarı oldu galiba. Haberi de çıkmıştı ?

Adelet ? Nerde ?

Bildiğin 1500 lira mı Recep?
Futbolculara gömlek sözü mü vermişti bir de öyle hatırlıyorum???

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:18
Adalet yok olsa şuan bir çok kişi bu kulupte olmazdı ..

Ama alkan baktığında bir çok şeyin sorumlusu yönetim ama yansıması biziz

Nedenmi biz gerekli platformlarda tepkimizi koyamıyoruz sadece küfür bağırmakla kalıyor

Yanlış zamanda yanlış tepkiyi veriyoruz bizler ..

Ondan bu taraftar hiç bir zaman olumsuz giden bir şeye dur diyemiyor. ..

Dinletemiyor kendini

Muhammed
22.01.2010, 23:19
Tekke'ye sürpriz talip

Trabzon'da düzenlediği basın toplantısı nedeniyle Rusya'ya gitmeyip direk takımının kamp yaptığı Dubai'ye uçan Fatih Tekke takımının kampına katıldı.
Zenit takımının sabah yaptığı ilk çalışmaya katılamayan Fatih Tekke Takımının akşam idmanında yer aldı.
Bu arada Rusya'da yayın yapan championat.ru adlı haber sitesi , Dinamo Moskova'nın Fatih Tekke'yi transfer etmek için Zenit ile görüşmelere başladığını yazdı.
Sitede yer alan iddiaya göre Rubin Kazan'ın da talip olduğu yıldız oyuncu Fatih Tekke ile ilgili olarak Zenit ile Dinamo Moskova arasındaki görüşmeler başladı, ancak transferdeki ayrıntılar bilinmiyor.

Haber61

Bu şerefsiz Rus medyasına görede Zenit ile her konuda anlaşmıştık bir ara.

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:19
@kalearkasi1980
Yattara geçen Sezon Sakat olmasına rağmen 27 maça çıktı,Geçen sezon aldığı paraya laf söylenemez...
Bu sezon da Yönetici Sıfatlı veterinerin de itiraf ettiği gibi Tamamen Sağlık komitemizden kaynaklı hatalşar yüzünden Yattara sakat...
Yattaranın Futbol hayatını riske atarak Büyük yanlışı biz yaptık,Ben Yattaranın yerinde olsam Ücretimde indirime gitmezdim...

Yöneticimiz futbolcuda suç yok diyor hala nasıl bu konu dillendiriliyor anlamıyorum:(

Ve şunu da hatırlatıyım Bu kulupte 3. Ligde bile oynuyamayan H. Üçüncü 600 Milyar alıyorken,Yattara 100 Milyar alıyordu;

Bu seneyi geç ondan önceki 2 seneye bak o zaman...

Gineden gelipde 100 milyara oynamayan oyuncu varmı...

Recep Alkan
22.01.2010, 23:20
Adalet yok olsa şuan bir çok kişi bu kulupte olmazdı ..

Ama alkan baktığında bir çok şeyin sorumlusu yönetim ama yansıması biziz

Nedenmi biz gerekli platformlarda tepkimizi koyamıyoruz sadece küfür bağırmakla kalıyor

Yanlış zamanda yanlış tepkiyi veriyoruz bizler ..

Ondan bu taraftar hiç bir zaman olumsuz giden bir şeye dur diyemiyor. ..

Dinletemiyor kendini

Bakın iş çok büyük tehlikelere gidiyor, farkında değiliz.

Trabzonspor taraftarı camiası ilk kez %95 oranında bir araya geldi.

bunu bile savuşturup, susturup, tepkii azalttılar.

bundan sonraki hiçbirşeye elimiz ayağımız kalkmaz ?

Sindirildik, silkinmek gerekli. Lütfen...

Mustafa Ayazoğlu
22.01.2010, 23:21

Adelet ? Nerde ?

alkan61, sen neyin altında ne araıosun?

Fatih Tekke'nin forumda ki en büyük avukatı sensin ! Kaç para alıosun die sorsam kızar mısın? Yada alıyor musun?

el_conquistador
Bu takima, bu kulübe bir sportif direktör lazim. Ama bizde sportif direktörün görev alani cok kisitli. Almanya'daki kulüplerde mesela, sportif direktör bütceden sorumludur, transferden sorumludur, hocadan sorumludur, yani bütün futbol takimindan sorumludur. Pazarliklari kendisi yapar, futbolcu alip ve satar, isterse hocayida kovar. Hesabida bir tek verirse yönetime verirki, Almanyada cogu spor kulüplerinde yönetim 2-3 kisiden kuruludur, fazla degil.

Trabzonspor'da 15 belki daha fazla yönetici var. Mesela transfer isleriyle, bazen sportif direktörümüz, ama bazende baskanin kendisi, bazende baska yöneticiler ilgileniyor. Mesela sportif direktörümüz, Senol Günes'in neresinde duruyor? Üstünde mi, yaninda mi, yoksa altinda mi?

Alihan Ertürk
Bari ingiltereye falan gitse...rusya da rahat olmadıgını söylemiş ya.

O kadar uzağa gitmesine gerek yok TSL'den bir takıma gelsin , doya doya izleyelim.

DJTT
iyi aksamlar arkadaslar. Yeni birseyler var mi acaba?

Moskau fatihe talipmis. Biz aldikmi Ronaldinhoyu,Nestayi, gatusoyu ronaldoyu....:cool:

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:22
Bakın iş çok büyük tehlikelere gidiyor, farkında değiliz.

Trabzonspor taraftarı camiası ilk kez %95 oranında bir araya geldi.

bunu bile savuşturup, susturup, tepkii azalttılar.

bundan sonraki hiçbirşeye elimiz ayağımız kalkmaz ?

Sindirildik, silkinmek gerekli. Lütfen...

Ben tepki koymayalım demiyorum susmayalım demiyorum haykıralım

Ama böyle değil Alkan..

Bilinçli insanlarla bilinçli bir şekilde stada gidip istifa veya tekke bağırmak sadece gırtlakları yıpratır..

Daha düşündürücü bir tepki beklemediği yerden vurmalı taraftarki göz dağı olsun bu..

Mustafa Ayazoğlu
22.01.2010, 23:23
Bu takima, bu kulübe bir sportif direktör lazim. Ama bizde sportif direktörün görev alani cok kisitli. Almanya'daki kulüplerde mesela, sportif direktör bütceden sorumludur, transferden sorumludur, hocadan sorumludur, yani bütün futbol takimindan sorumludur. Pazarliklari kendisi yapar, futbolcu alip ve satar, isterse hocayida kovar. Hesabida bir tek verirse yönetime verirki, Almanyada cogu spor kulüplerinde yönetim 2-3 kisiden kuruludur, fazla degil.

Trabzonspor'da 15 belki daha fazla yönetici var. Mesela transfer isleriyle, bazen sportif direktörümüz, ama bazende baskanin kendisi, bazende baska yöneticiler ilgileniyor. Mesela sportif direktörümüz, Senol Günes'in neresinde duruyor? Üstünde mi, yaninda mi, yoksa altinda mi?

Ünal Karaman neci? Başkan (Sadri Şener) kendisine yetki vermiyorsa kralı gelse nafile !

Recep Alkan
22.01.2010, 23:24
alkan61, sen neyin altında ne araıosun?

Fatih Tekke'nin forumda ki en büyük avukatı sensin ! Kaç para alıosun die sorsam kızar mısın? Yada alıyor musun?

Akıllı ol, ettiğin lafları bil.

Kimseyi yargılamadığım konuları karşıma çıkarma ?

İstediğimi arar, istediğimi konuşurum, burda öğrenmek için bulunuyorum.

Kaptanın sevenlerinden biriyim, var mı itirazı olan ?

Laflarını bil de konuş...

Cem Kıran
22.01.2010, 23:25
Fatih Tekke'ye sürpriz talip

AyhanPe

Adelet ? Nerde ?

devam etseydi o parayami alacakti? 5 macligina geldi adam..onunda bir is sözlesmesi vardir sanirim..gerci tr de isler farkli dönüyordur ya neyse..eger teknik direktörümüz olsaydi herhalde o paraya calismayacakti. keske broos yerine o devam etseydi ama bu ayri konu..trabzonsporda oynayan bir futbolcu milyonlari kazaniyor ama bir amatör takimda oynayan futbolcu ayni parayi almiyor diye adalet mi arayalim yani..ayni seylermi bunlar..
hem bir futbolcu o kadar parayi hak ediyormu? onca insan ac gezerken mesela..bu adalet mi..?

milyonlar dönüyor bu iste..koskocaman takimin sportif direktörü kac para alacakti..trabzonspor gibi bir markadan bahsediyoruz..ofspor olsaydi o parayi tartisabilirdik mesela..

fatih olaylarindan sonra adalet aramaya basladik.kulübün yanlis yönetildigini elestirilim tartisalim.gelecek icin nelerin nasil daha dogru olabilecegini konusalim..
ünal in aldigi paraya kadar cok farkli cesitlerde adalet sorgulanabilir öyle degilmi..
..cok ilginc

Cafer Bulur
Bu konunun ardinda kalan en önemli tespitim yönetimimizin ortaya koydugu samimiyetsizliktir.

Zenitle anlastilar,bu sefer kendilerine fatihi engel koydular.

Adim gibi eminim ki fatihle anlasmis olsaydilar zenit birakmiyor diyeceklerdi,kesin...

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:26
Beyler belirli bir seviyede bilgilerimizi tartıyoruz bu fatih ahmet mehmet konusu önemli değil...

Bir birinizi kızdırmak yerine bir nokta buluşmak daha güzel..

atf61
yaa arkadaşlar şu ligtv aldıya ihaleyi onunla ilgili başlık yoktu onun için burda sölim dedim....şöyle yalnız trabzonun 34 maçını seyretmek gibi bi alternatif varmı acaba daha ucuza bilen bilgisi olan yazzsın...yada digitürkün böle bi çalışması varmı..

Recep Alkan
Ben tepki koymayalım demiyorum susmayalım demiyorum haykıralım

Ama böyle değil Alkan..

Bilinçli insanlarla bilinçli bir şekilde stada gidip istifa veya tekke bağırmak sadece gırtlakları yıpratır..

Daha düşündürücü bir tepki beklemediği yerden vurmalı taraftarki göz dağı olsun bu..

Bakın, 2016 da yokuz, kimsenin kılı kıpırdamadı, Stadımız yok dedik, dönüp bakan olmadı, bir stat üstü kapanacak kimse ilgilenmiyor, hakem hakkımızı yiyor taraftar çıkıp bağırıyor, taraftarlarımız ölüyor, her ölünün peşinden mi gideceğiz deniyor...

1 değil, 10 değil.

Ne zaman ne için baş kaldırmayı düşünüyoruz ?

Mustafa Ayazoğlu
22.01.2010, 23:27
Akıllı ol, ettiğin lafları bil.

Kimseyi yargılamadığım konuları karşıma çıkarma ?

İstediğimi arar, istediğimi konuşurum, burda öğrenmek için bulunuyorum.

Kaptanın sevenlerinden biriyim, var mı itirazı olan ?

Laflarını bil de konuş...

Ünal Karamn'dan tut, herkesin aldığı parayı sorgulamaya başladın. Dikkat et kendine.

Fatih Tekkeyi bizde seviyoruz, yanlış hesapların peşinde değiliz..

Erdal DİLEK
22.01.2010, 23:27
yönetim istifa diyorum fatihi almadılar diye değil bizi rezil ettikleri için, herşeyin bir aadabı var yapamayan cekip gitsin arkadaş, o kadar. .

A.Gökhan AKIN
22.01.2010, 23:28
Hayır eğer bizi adam gibi kandırabilselyerdi yine hak verecektim yönetime.. ama yaptıkları dalaverelerin bini bir para..

Cafer Bulur
Takimin ihtiyaci olmasa bile sirf taraftar istedi diye fatih tekke alinmaliydi.

Bir yönetim taraftarini sadece kombine,forma almaya davet ederken hatirlamamalidir.

Kaldi ki istanbul takimlarina oranla en vefali taraftarlarda biziz...

Fatih Özkan
Ne yapılırsa yapılsın işin ucu bize dokunacak...
Korkmaya başladım...
Eski günlere dönmek istemiyorum...
6. sıradayız ve toparlayabiliriz durumu...
Dengeyi iyi tutturmalıyız...

Recep Alkan
22.01.2010, 23:29
devam etseydi o parayami alacakti? 5 macligina geldi adam..onunda bir is sözlesmesi vardir sanirim..gerci tr de isler farkli dönüyordur ya neyse..eger teknik direktörümüz olsaydi herhalde o paraya calismayacakti. keske broos yerine o devam etseydi ama bu ayri konu..trabzonsporda oynayan bir futbolcu milyonlari kazaniyor ama bir amatör takimda oynayan futbolcu ayni parayi almiyor diye adalet mi arayalim yani..ayni seylermi bunlar..
hem bir futbolcu o kadar parayi hak ediyormu? onca insan ac gezerken mesela..bu adalet mi..?

milyonlar dönüyor bu iste..koskocaman takimin sportif direktörü kac para alacakti..trabzonspor gibi bir markadan bahsediyoruz..ofspor olsaydi o parayi tartisabilirdik mesela..

fatih olaylarindan sonra adalet aramaya basladik.kulübün yanlis yönetildigini elestirilim tartisalim.gelecek icin nelerin nasil daha dogru olabilecegini konusalim..
ünal in aldigi paraya kadar cok farkli cesitlerde adalet sorgulanabilir öyle degilmi..
..cok ilginc

Bakın anlatamıyorum, bir oyuncu, bir TD, farklı bir menejer farklı.

Ben daha hiçbir icraatını göremedim,yahu bir tane gösterin.

Diyorum ya, hak ediyorsa her sene 1 forma fazladan alacağım. Ama yok,

Recep Alkan
22.01.2010, 23:30
Ünal Karamn'dan tut, herkesin aldığı parayı sorgulamaya başladın. Dikkat et kendine.

Fatih Tekkeyi bizde seviyoruz, yanlış hesapların peşinde değiliz..

Ediyorum, iyi besleniyorum, sıkı giyiniyorum, bol bol meyve yiyoyorum.

Yönetimin her karşı olduğu adama vur da vur, yönetim içinde biri oldu mu, yokk, dikkatli ol.

Yok öyle dava...

Cafer Bulur
Ne yapılırsa yapılsın işin ucu bize dokunacak...
Korkmaya başladım...
Eski günlere dönmek istemiyorum...
6. sıradayız ve toparlayabiliriz durumu...
Dengeyi iyi tutturmalıyız...
Bir cift sözümde sana...:)

Gecen günlerde zenitin 2 milyon euro istedigine inanmiyorum dedigimde sen nasil konusuyorsun diyordun.

Simdi inandin mi 2 milyon istemediklerine?

Fatih Özkan
Açık bulmak için kılı kırk yarmaya başladık...
Bulduğumuz yerden de acımasızca vurmak için...
Daha önceden eleştirilmesi gereken onca şey varken...

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:31
Bakın, 2016 da yokuz, kimsenin kılı kıpırdamadı, Stadımız yok dedik, dönüp bakan olmadı, bir stat üstü kapanacak kimse ilgilenmiyor, hakem hakkımızı yiyor taraftar çıkıp bağırıyor, taraftarlarımız ölüyor, her ölünün peşinden mi gideceğiz deniyor...

1 değil, 10 değil.

Ne zaman ne için baş kaldırmayı düşünüyoruz ?

Aynı noktadayız işte..

Bizim insanımız yada taraftarımız bende dahil olmak üzere
tepki koymasını dik durmasını bil-mi-yor

Yapılanlar çok çabuk unutturuluyor,bizim şuan tatışmamız gereken
o seviye o platformda bizim taraftarımızın doğru zamanda doğru yerde tepkisini koyması için ne yapabılırz nasıl aydınlatmalıyız olmalı bence..

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 23:32

Bu konuda Recep abiye katılıyorum Ünal Karaman geldi geleli takıma bir tane katkısını söyleyecek olan varmı?

Bir kere şahsen ben sportif direktör ne işe yarar neyle uğraşır hiç birşey bilmiyorum peki bunu bize anlatan oldumu yada Ünal Karaman gelince görevleri hakkında açıklama yapan oldumu?

Ünal hoca önceden takımımızın en önemli oyuncusu olabilir,Trabzonspor için çokşeydenden vazgeçmiş olabilir ama bahsedilen ayda 50 milyarlık ne yaptığını gerçekten çok merak ediyorum ve bunu sorgulalamamızda en doğal hakkımız..

Fatih Özkan
22.01.2010, 23:33
Bir cift sözümde sana...:)

Gecen günlerde zenitin 2 milyon euro istedigine inanmiyorum dedigimde sen nasil konusuyorsun diyordun.

Simdi inandin mi 2 milyon istemediklerine?

Ben miydim hatırlamıyorum abi...
Ama başta 2 milyon istedikleri aşikar...
Sonradan fiyat düşecekleri garanti idi...
Ki düştüler de zaten...
6 ay sonra serbest kalacak topçu için 2 milyonda diretmeyecekleri kesindir...
Eğer bu şekilde sana karşı çıkmışsam kusura bakma...
Bi yanlışlık olmasın ?
Ama bi dengesiz anıma denk gelmişse herşeye karşı çıkabilirim (:
Bu yönümü de biliyorum...
Tekrardan kusura bakma abi öyle bir durum gerçekleşmişse...

DJTT
@kalearkasi1980

Dogru söylüyorsun arkadas.

Oyuncunun Degri sadece sakat olmadig zaman degri olmamali.

C.Ronaldo sakat oldu 3-4 ay yoktu hic kimse. suna bakin ayni parayi aliyor demediler buna professionelik denir. Shit happens!!!

Cafer Bulur
Ediyorum, iyi besleniyorum, sıkı giyiniyorum, bol bol meyve yiyoyorum.

Yönetimin her karşı olduğu adama vur da vur, yönetim içinde biri oldu mu, yokk, dikkatli ol.

Yok öyle dava...
Balik bastan kokar recep kardes.

Tekke ve diger transferlerde ünalin beceriksizlikle suclanmasini dogru bulmuyorum.

Ünala tam yetki verildi de fatihi ünal mi alamadi?

Fatih konusunda tek hatali Sadri baskandir...

Recep Alkan
22.01.2010, 23:34
Aynı noktadayız işte..

Bizim insanımız yada taraftarımız bende dahil olmak üzere
tepki koymasını dik durmasını bil-mi-yor

Yapılanlar çok çabuk unutturuluyor,bizim şuan tatışmamız gereken
o seviye o platformda bizim taraftarımızın doğru zamanda doğru yerde tepkisini koyması için ne yapabılırz nasıl aydınlatmalıyız olmalı bence..

Ama ne yazık ki, kalkıp bunları anlattığımızda, kaptana olan sevgimizden, onun alınmamasından kaynaklanan hırsla yazdığımız sanılıyor.

Yemin olsun ki, eğer kaptan alınsaydı da, yine aynı şekilde devm edecektim.

Cem Kıran
22.01.2010, 23:34
yaa arkadaşlar şu ligtv aldıya ihaleyi onunla ilgili başlık yoktu onun için burda sölim dedim....şöyle yalnız trabzonun 34 maçını seyretmek gibi bi alternatif varmı acaba daha ucuza bilen bilgisi olan yazzsın...yada digitürkün böle bi çalışması varmı..

çalışma varmış ama yetişmezse ancak seneye olacak

AyhanPe
22.01.2010, 23:35
Takimin ihtiyaci olmasa bile sirf taraftar istedi diye fatih tekke alinmaliydi.

Bir yönetim taraftarini sadece kombine,forma almaya davet ederken hatirlamamalidir.

Kaldi ki istanbul takimlarina oranla en vefali taraftarlarda biziz...

o kadar futbolcu aldilar..tabiki onlari elestirebiliriz ama gayet iyi bir kadro kuruldu..fatih transferi suana kadar maalesef gerceklesmedi..keske herkes farkli bir uslüp takinsaydida saygi cercevesinde olsaydi bu is..dayatmalar sacma sapan inatlasmalar..biz taraftara boyun egmeyiz ayaklari vs.vs.vs

bugün futbol dünyasinda olup biten seyler yüz üstüne ciksa bir daha mac bile izlemeyiz..insanlar sürülestiriliyor iste..böyle seyler aklima geldikce iyice soguyorum futboldan yahu..

sadri sener basligina bakalim..5 ay öncesine kadar herkes sadriciydi..fatih konusunda yönetimin isteksizligi yadsinamaz bir gercek..suanki gelinen nokta ise pek normal degil..bunda herkesin sucu var..yönetim cesurca cikip biz bu adami düsünmüyoruz deseydi zamaninda yada kaliteli forvetler alinsaydi sene basinda tüm bunlar yasanmayacakti..

istanbul takimlarina oranla daha vefali oldugumuza katilmiyorum..yarin öbürgün senol un kellesi istenecek..belkide fatih i oynatmadigi icin..lanet olsun..

macuka
Bu yönetimin yaptıgı tutarsızlıklar sadece fatih le ilgili degil... Ersun Yanal a, Hugo Broos a yaptıkları yeter.
Senol hoca icin ne dedi baskan "Gel deriz gelir git deriz gider..." Bu bile insanları kullanıp cope atma güdülerini acığa vuruyor. Ünal Karaman ında sonu yakındır. Yakında istifa eder...

gerenimo

bugün bir örnek verdim.

demişti.

o dönem neden ünal hocanın maaşını gündeme getirmemiştiniz? o zamanki para klübün parası değil miydi?
olmuyor, fatih işaret etti varsayıp ünala çakmak hoş değil. saçma sapan karmaşık kırıcı bir transfer hikayesi ve taraflaın hepsi suçludur.

Orhan Aydın
22.01.2010, 23:36
Bütün konularda yöneticilerin bir yalanı olduğu için her şeyin aksi iddia edilebilir.Örneğin;Zenit'le anlaştık Spaletti izin vermedi(nasıl oluyorsa artık) dediler.Yani 2 mlyon sorun değildi:)

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:37
Ama ne yazık ki, kalkıp bunları anlattığımızda, kaptana olan sevgimizden, onun alınmamasından kaynaklanan hırsla yazdığımız sanılıyor.

Yemin olsun ki, eğer kaptan alınsaydı da, yine aynı şekilde devm edecektim.

Dönelim Ünal konusuna bende şuana kadar Ünal naptığını görmedim..

Ancak Fatih veya Mehmet Battal konusunda yönetim acaba alma yetkisi verdidemi Ünal almadı diye tartışmamız gerek değilmi Cafer arkdaşımızın dediği gibi..

Diceksinki o yetkiyi vermicekdi neden aldılar yönetim işi ne yapdığı belli değil şuan...

Recep Alkan
22.01.2010, 23:38
Balik bastan kokar recep kardes.

Tekke ve diger transferlerde ünalin beceriksizlikle suclanmasini dogru bulmuyorum.

Ünala tam yetki verildi de fatihi ünal mi alamadi?

Fatih konusunda tek hatali Sadri baskandir...

Abi ben bilmem, takımda ap açık forvet eksikliği var, Fatih'i almayacakları garanti, Mehmet Battal eldeki en göze çarpan yerli forvet adayı. Gökhanı satacaksın, la neden almazsın bu adamı ?

buca 750.000 Liradan 500.000'ya düştü. Bizimkiler 350.000 verdiler.

Pazarlık hakları, ama adamı Fatih'in yerine gösteriyorsan, o da aynı işi görür diyorsan (dolaylı yoldan) o zaman alacaksın o paraya.

O transfer için o kadar uğraş, düşürmeye çalış, adam manisaya gitsin, sen adama teklif ettiğin iki katı parayı, yetkisi, sınırı, işi, gücü, belli olmayan, sadece sıfatı idari menejer olan Ünal Karaman'a ver.

Yahu ben mi çok inceliyorum ???

Ali Tunahan Güllü
Bu yönetimin yaptıgı tutarsızlıklar sadece fatih le ilgili degil... Ersun Yanal a, Hugo Broos a yaptıkları yeter.
Senol hoca icin ne dedi baskan "Gel deriz gelir git deriz gider..." Bu bile insanları kullanıp cope atma güdülerini acığa vuruyor. Ünal Karaman ında sonu yakındır. Yakında istifa eder...

Acaba Ünal hoca ne düşünüyor çok merak ediyorum?

Bilmiyormu ki sıranın ona geleceğini...

C.Altuntaş
o dönem neden ünal hocanın maaşını gündeme getirmemiştiniz? o zamanki para klübün parası değil miydi?
olmuyor, fatih işaret etti varsayıp ünala çakmak hoş değil. saçma sapan karmaşık kırıcı bir transfer hikayesi ve taraflaın hepsi suçludur.
yok kardes konu o deıl konus fatıhe verılcek paranın cok fazla oldugunu ve yetım hakkını nasıl dısarı atarız demesı kendı bı ıs yapmazken o kadar cok para alması konu fatıhın parasını yukselttı vazgectık demelerınden buraya geldı bence bu sorgulanmalıydı demekkı gun bugunmus

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 23:40
Dönelim Ünal konusuna bende şuana kadar Ünal naptığını görmedim..

Ancak Fatih veya Mehmet Battal konusunda yönetim acaba alma yetkisi verdidemi Ünal almadı diye tartışmamız gerek değilmi Cafer arkdaşımızın dediği gibi..

Diceksinki o yetkiyi vermicekdi neden aldılar yönetim işi ne yapdığı belli değil şuan...

Abi bu iki oyuncunun transferini diyelimki Ünal hocaya verdiler.Şu iki transferinde sonucuna bakarmısınız Fatih konusu ortada,Batdal konusu desen iyice komediye döndü kısacası Ünal hocanın ne yaptığını bilen kimse yok...

C.Altuntaş
22.01.2010, 23:40
Beyler sizlere bişe sormak ıstıyorum senol hocanın teofılo ıcın ne dedıgını okudunuz mu bızım aldıgımız adam umuttan daha ıı olması gerekırdır dedı ben mı yanlıs okudum adam gonulden ıstıyo fatıhı ama yonetımle arada bıseler oldugu bellı sıvas macında teo kulubededır ve haftaya macımızda cumartesı ayın 30.da su 2 mactakı olası maglubıyet veya puan kaybında fatıhı alacagızdır bence

Recep Alkan
22.01.2010, 23:41

İlk geldiğinde alacağı parayı duyduğumda, ilk yazdığım, (özür dileyerek yazıyorum) Ohaaaa oldu.

Hatta bir iki mesaj day azıp, bu ne ya bu kadar demiştim.

daha sonraki sorguladın mı derseniz ? Hayır.

NEdeni ise, bir türlü yakamızı kurtaramadığımız Fatih Tekke transferidir.

Madem bu iş bitti, bizde eskilerden beri kafamızda olanları yazar, konuşuruz gibi geldi aklıma. Sakncası yoksa tabi...

AyhanPe
22.01.2010, 23:42

burdada bir müdür 10 bin € kazaniyor hemde hic icraat yapmadan;) hic bir yetkisi olmayisi ünal in sucu degilki ama eger ,,sportif teknik sorumlu'' neyse artik adi altinda koskocaman takimin calisani kac para almali..hic bir sey yapmasin yahu..kimi getirirse getirsinler oraya..o parayi vermeleri dogal..

dedigim gibi icraat yapamaasi ünal in sucu degil..yapmaya calisipta yapamayabilir mesela..
ona bakarsan izleme komitesine ne gerek var mesela.o kadar icraatleri anlatiliyor ediliyor tek bir oyuncu transferi yapilmadi hemde yillardir bu böyle..

bizim kulüplerimizde dogru dürüst is paylasimi olabilir mi? kurumsal bir yapiya bürünmemis bir yerde kimin görevinin ne oldugunu anlamak mümkün mü?

ona bakarsak yillardir neden 3-4 kisi yönetimlerde hep söz sahibi olmustur diyede sorabiliriz mesela..peki diger yöneticiler ne ise yariyor?..

hem bu tüm takimlarda böyle..sanki gs, fb ve bjk de durum farkli..ben hala aykut kocaman in fb de yaptigi bisi göremedim.isler kötü gidince onunda durumu sorgulaniyorda tvlerde..

Uğur Tüysüzoğlu
Abi ben bilmem, takımda ap açık forvet eksikliği var, Fatih'i almayacakları garanti, Mehmet Battal eldeki en göze çarpan yerli forvet adayı. Gökhanı satacaksın, la neden almazsın bu adamı ?

buca 750.000 Liradan 500.000'ya düştü. Bizimkiler 350.000 verdiler.

Pazarlık hakları, ama adamı Fatih'in yerine gösteriyorsan, o da aynı işi görür diyorsan (dolaylı yoldan) o zaman alacaksın o paraya.

O transfer için o kadar uğraş, düşürmeye çalış, adam manisaya gitsin, sen adama teklif ettiğin iki katı parayı, yetkisi, sınırı, işi, gücü, belli olmayan, sadece sıfatı idari menejer olan Ünal Karaman'a ver.

Yahu ben mi çok inceliyorum ???

Burda Ünal'ın suçu yok bence...

Ünalın tek hatası gelen teklifi kabul etmesiydi...

Reddetse bu seferde Ünal Trabzonspor'u reddetti denilecekdi sevgisi sorgulanacakdı...

Bu konuda iş yönetimde biterki yakın zamanda Ünal hocanında işi uzatmadan istifa edeceğini düşünüyorum sorun para meselesi değil

Yetki meselesi ben inanıyorumki şuan ünal hoca ayak işlerine bakıyor
baktığı ayak işlerinde bile tam yetki almıyor...

gerenimo
yok kardes konu o deıl konus fatıhe verılcek paranın cok fazla oldugunu ve yetım hakkını nasıl dısarı atarız demesı kendı bı ıs yapmazken o kadar cok para alması konu fatıhın parasını yukselttı vazgectık demelerınden buraya geldı bence bu sorgulanmalıydı demekkı gun bugunmus

kendisi iş yapmazken ne demek, fatih ünala teşekkür ettiğinde de bu sorgulama yapılmalıydı diyorum ben. şimdi fatih ünala laf söyledi hadi parasını tartışalım demek ne kadar tutarlı. bu klübün sokağa attığı para ünala verdiğinin kat kat üstündedir.

Hasan YAYLI
22.01.2010, 23:43
Bu konuda Recep abiye katılıyorum Ünal Karaman geldi geleli takıma bir tane katkısını söyleyecek olan varmı?

Bir kere şahsen ben sportif direktör ne işe yarar neyle uğraşır hiç birşey bilmiyorum peki bunu bize anlatan oldumu yada Ünal Karaman gelince görevleri hakkında açıklama yapan oldumu?

Ünal hoca önceden takımımızın en önemli oyuncusu olabilir,Trabzonspor için çokşeydenden vazgeçmiş olabilir ama bahsedilen ayda 50 milyarlık ne yaptığını gerçekten çok merak ediyorum ve bunu sorgulalamamızda en doğal hakkımız..

bu adam kıytırıktan bir klüp bile çalıştırsa bu paranın kat ve kat fazlasını alamaz mı? çok klup vardır ona takımını emenet edecek.....

oda şu an herkes kadar(en azından) elinden gelenleri yapıyordur....

ünalın trabzon sevgisini tartışmam bile....

o da fatih gibi bizim değerlerimizden biri....aldığı maaşı bile burada tartışacaksak oooooooooooooo.......iyice AYAK TAKIMI OLDUK DEMEKTİR

şu anki görevinde ne kadar başarılı olduğuna gelirsek,şu an ne yaptığını bilmesem bile onun o görevde olması teknik kadromuzu daha güçlü gösteriyor,bence fatih konusundada zenite para kaptırmadan bu işi bitirebileceklerini zannedip ona göre hareket ettiler ama olay skandala dönüştü diye düşünüyorum.....

Cafer Bulur
22.01.2010, 23:44
Gökdenizi yildiz degil diyerek 10 milyon euro ya sattilar.

Hüseyinle masaya oturma geregi dahi duymadan gönderip tjikuzuyu basimiza bela ettiler.

Bin dereden su getirip fatihi almadilar.

Trabzonlu oyunculara yönelecegiz dediler,onlara karsi kökten temizlik yaptilar...

C.Altuntaş
22.01.2010, 23:44
kendisi iş yapmazken ne demek, fatih ünala teşekkür ettiğinde de bu sorgulama yapılmalıydı diyorum ben. şimdi fatih ünala laf söyledi hadi parasını tartışalım demek ne kadar tutarlı. bu klübün sokağa attığı para ünala verdiğinin kat kat üstündedir.
abi o sokaga atılanın haddı hesabı yok zaten benım dedıgımı ısrarla anlamıyosunuz dıyorum kı fatıh ıcın para artırdı anlasamadık deyıp taraftarın onune atanları sorgulayalım dıyom anladın

C.Altuntaş
22.01.2010, 23:45
bugunku gokdenızın acıklamalarını okuyun anlarsınız yonetımı eskı futbolcuları hernedense yonetım ıstemıyor dedı

sessizkral_1
22.01.2010, 23:46

Hüseyinle masaya oturma geregi dahi duymadan gönderip tjikuzuyu basimiza bela ettiler.

Trabzonlu oyunculara yönelecegiz dediler,onlara karsi kökten temizlik yaptilar...

tjinin yanlış transfer olması hüseyinin gönderilmesinide yanlış yapmaz.

Recep Alkan
burdada bir müdür 10 bin € kazaniyor hemde hic icraat yapmadan;) hic bir yetkisi olmayisi ünal in sucu degilki ama eger ,,sportif teknik sorumlu'' neyse artik adi altinda koskocaman takimin calisani kac para almali..hic bir sey yapmasin yahu..kimi getirirse getirsinler oraya..o parayi vermeleri dogal..

dedigim gibi icraat yapamaasi ünal in sucu degil..yapmaya calisipta yapamayabilir mesela..
ona bakarsan izleme komitesine ne gerek var mesela.o kadar icraatleri anlatiliyor ediliyor tek bir oyuncu transferi yapilmadi hemde yillardir bu böyle..

bizim kulüplerimizde dogru dürüst is paylasimi olabilir mi? kurumsal bir yapiya bürünmemis bir yerde kimin görevinin ne oldugunu anlamak mümkün mü?

ona bakarsak yillardir neden 3-4 kisi yönetimlerde hep söz sahibi olmustur diyede sorabiliriz mesela..peki diger yöneticiler ne ise yariyor?..

hem bu tüm takimlarda böyle..sanki gs, fb ve bjk de durum farkli..ben hala aykut kocaman in fb de yaptigi bisi göremedim.isler kötü gidince onunda durumu sorgulaniyorda tvlerde..

Burdaki müdürler o kadar almıyor, alanı da çalışıyor :)

Bakın ISO 9001 de bir kural vardır, yazdığını yap, yaptığını yaz. Bunu neden verdim. Bir adam alıp, gerçekten iyi bir rakam veriyorsanız, bu adamı çalıştırmak zorundasınız, ben zaten Ünal’ın aldığı parayı konuşurken, kabahtli olarak Ünal’ı görmüorum ki, beni de aylık 50.000 paray çağırsalar bende giderim. Bu yönetimin kabahatidir Ünal’ın değil. Bunu ayırt edelim.

Transfer komitesinin Trabzonspor kulübüne geçen ıl ve bu sene ne kadar oyuncu önerdiğini, bunların alınmadığını biliyorum, bakmayn o komite çalışıyor ama çalışmak istemeyenler başka…

Ben maddi durum olarak Fener ile kendimizi bir tutmadığım için Aykut kocaman konusuna girmiyorum dikkat ederseniz…

Orhan Aydın
abi o sokaga atılanın haddı hesabı yok zaten benım dedıgımı ısrarla anlamıyosunuz dıyorum kı fatıh ıcın para artırdı anlasamadık deyıp taraftarın onune atanları sorgulayalım dıyom anladın

Sene başında bunu asbaşkanımız söyledi.

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 23:47
bu adam kıytırıktan bir klüp bile çalıştırsa bu paranın kat ve kat fazlasını alamaz mı? çok klup vardır ona takımını emenet edecek.....

oda şu an herkes kadar(en azından) elinden gelenleri yapıyordur....

ünalın trabzon sevgisini tartışmam bile....

o da fatih gibi bizim değerlerimizden biri....aldığı maaşı bile burada tartışacaksak oooooooooooooo.......iyice AYAK TAKIMI OLDUK DEMEKTİR

şu anki görevinde ne kadar başarılı olduğuna gelirsek,şu an ne yaptığını bilmesem bile onun o görevde olması teknik kadromuzu daha güçlü gösteriyor,bence fatih konusundada zenite para kaptırmadan bu işi bitirebileceklerini zannedip ona göre hareket ettiler ama olay skandala dönüştü diye düşünüyorum.....

Yazılarımdan Ünal hocanın Trabzonspor sevgisini eleştirdiğimi nerden çıkardın anlamadım:confused:

Bir taraftar takımında ne olup bittiğini merak edemez mi(buna kimin ne kadar aldığıda dahil)?

Ünal hoca şuan piyon gibi bazılarının elinde oynatılıyor diye düşünüyorum..

BAHADIR33
22.01.2010, 23:48
tjinin yanlış transfer olması hüseyinin gönderilmesinide yanlış yapmaz.
Eskiyen duvarı , yerine daha iyisini yapacağım diye yıkarsan, ama daha çürüğünü yaparsan , eski duvarı yıkmak yanlış oldu derim ben.

C.Altuntaş
hangı asbaskan hayri emıcemı o bızım kulupte asıl baskan harbı asbaskan yanı sadrinin ustu ole bı adam trabzonsporu bıtırıyo bıtıryo

Recep Alkan
Burda Ünal'ın suçu yok bence...

Ünalın tek hatası gelen teklifi kabul etmesiydi...

Reddetse bu seferde Ünal Trabzonspor'u reddetti denilecekdi sevgisi sorgulanacakdı...

Bu konuda iş yönetimde biterki yakın zamanda Ünal hocanında işi uzatmadan istifa edeceğini düşünüyorum sorun para meselesi değil

Yetki meselesi ben inanıyorumki şuan ünal hoca ayak işlerine bakıyor
baktığı ayak işlerinde bile tam yetki almıyor...

Ne yazık ki, o kadar çok alıntı oluyor ki, konular karışıyor.

Bunu zaten yönetim için yazmıştım :)

Kaldı ki, Ünal'ın aldığı parada Ünal'ı değil, ona o kadar parayı verip, iş yaptırmayan zihniyeti yadırgıyorum.

DJTT
Bence ´suclu hic aramaya gerek yok!
Kim suclu kim sucsuz, daha önemlisi Fatih bizde degi!! Niye neden olmadi...böyle olsaydi...söyle olsaydi....
dememiz lazim renkdaslar. Önümüze bakalim artik. zornan Güzelik olmaz! Bende Fatihnin bizde olmasini istiyorum ama olmadi/olmuyor iste.

Yönetim suclu-----Fatih suclu felan filanla birbirimizi kirmayalim.Sonuc ne olacak? Biz birbirimize girecegiz. Sizce dogru birsemi? Biz besiktasli miyiz?degliz o zaman lütfen yapmayalim.

ESER
22.01.2010, 23:49

harbiden asbaskan , maca asi gibi... yonetimimizin en buyuk karti.. sinek ikilimiz kim acaba:rolleyes:

Recep Alkan
22.01.2010, 23:50
Aygün abi, durma öyle tribünde, biliyorum deplasman adamısın ama, acık da sahaya gel be :)

AyhanPe
22.01.2010, 23:51

hüseyin i kim aradi yahu..acikca diyorum..ben istemiyordum onun gönderilmesini ama burda polemik yaratmak istemedim, cünkü insanlar hüseyin gittigi icin bayram yapiyordu ve ben azinliktaydim..simdi mi elestirecegiz yani? fatih olayi malum..onu bi kenarda tutalim..

tjikuzu transferinden yönetimi övenler bile vardi..hemde yetenekli bir oyuncu idi ama tutmadi..simdi oynuyor olabilirdi tikir tikir

bizde kac trabzonlu oyuncu var yada vardi? tayfun ve hüseyin..ikiside cok mu sevilirdi..hangisini bagrimiza bastik???

trabzonlu genc oyunculara kadro da sans verilmiyorda hangi genc oyunucuya verilmis yerli yabanci..bunun nedeni cok farkli ve yönetimsel degil..gerci yönetimsel ama bu mevcut yönetimin sucu degil..

bilemiyorum arkadaslar..cok adil gelmiyor bana bu ,,elestiriler''..

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:51
Burdaki belirsizlik Ünal hocamın görevi..

Ne görevde olduğunu bilen bile yok..

Yönetim basit bir görev verse veya görevini sabit olarak belirlese sadece Ünal karaman isminden yararlansa şimdi bunu tartışıyo bile olmazdık..

Bir arkadaş demişki Ünal hocanın çalıştıracığı kulup kat kat fazlasını verir doğru alırda...

Ancak Ünal hocamda iyi bir Trabzonspor'ludur Şota Hami Gökdeniz Fatih Gökdeniz

neyse odur...

Bu yüzden geldi Trabzonspor'un başına her ne görev verilse yapmayada hazırdı..

Ama bunu yönetimimiz malesef becermedi sabit bir görev veremedi ihale Ünal hocamda patladı tartışılır duruma geldi.

Son olarakda hem fikir olduk yıpratmayalım Ünal Karaman ismini..

Buda yönetimin bir hatasıdır.

Cafer Bulur
22.01.2010, 23:54
hüseyin i kim aradi yahu..acikca diyorum..ben istemiyordum onun gönderilmesini ama burda polemik yaratmak istemedim, cünkü insanlar hüseyin gittigi icin bayram yapiyordu ve ben azinliktaydim..simdi mi elestirecegiz yani? fatih olayi malum..onu bi kenarda tutalim..

tjikuzu transferinden yönetimi övenler bile vardi..hemde yetenekli bir oyuncu idi ama tutmadi..simdi oynuyor olabilirdi tikir tikir

bizde kac trabzonlu oyuncu var yada vardi? tayfun ve hüseyin..ikiside cok mu sevilirdi..hangisini bagrimiza bastik???

trabzonlu genc oyunculara kadro da sans verilmiyorda hangi genc oyunucuya verilmis yerli yabanci..bunun nedeni cok farkli ve yönetimsel degil..gerci yönetimselde diyebiliriz ama bu yönetimin sucu degil..

bilemiyorum arkadaslar..cok adil gelmiyor bana bu ,,elestiriler''..
Elestirdigim konu yönetimin ilk geldigi zamanlardaki 61 leri toplayacagiz aciklamasinin tam ziddina hareket etmesidir,bunu anlamak zor olmasa gerek-;)

ESER
22.01.2010, 23:55
[QUOTE=ölümüne_ts;2950025]

tjikuzu transferinden yönetimi övenler bile vardi..hemde yetenekli bir oyuncu idi ama tutmadi..simdi oynuyor olsaydi elestirirmiydi bu adimi?

QUOTE]

oynuyor olsaydi tabi ki kimse elestirmeyecekti, cunku o zaman isini layigiyla yapan biri olmus olurdu.. oynayan adam niye elestirilsin?

ismail tüfekçi
22.01.2010, 23:56
Arkadaşlar lig başlamasına 3 gün kala ünal trabzonda o gün yazmıştım birileri düğmeye bastı bayram değil seyran değil ünal da nerden çıktı zavallı hugo brosu yedi şimdide fatih konusunda kullanıldı dedim ya birileri sezon başı düğmeye basıyor sivas maçında kendimizden çekiniyorum rakipten değil

AyhanPe
22.01.2010, 23:56
arkadaslar yillardir türk takimlarini takip ederiz basindan surdan burdan..kimin ne görevi oldugunu bilen varmi? hangi baskan tr de baskanlik görevini yapiyor mesela? burunlarini sokmadiklari olaymi var..dünyada baskanlarin bu kadar medyatik oldugu baska bir yer varmi mesela?
hangi kulübümüz kurumsallasabildi yahu???

aykut kocaman ne yapiyor mesela..

bizde hersey yüzeseyseldir..kavramlarin alti bosaltilmis..sirf adi var ama kendisi yok..

Recep Alkan
22.01.2010, 23:58
arkadaslar yillardir türk takimlarini takip ederiz basindan surdan burdan..kimin ne görevi oldugunu bilen varmi? hangi baskan tr de baskanlik görevini yapiyor mesela? burunlarini sokmadiklari olaymi var..dünyada baskanlarin bu kadar medyatik oldugu baska bir yer varmi mesela?
hangi kulübümüz kurumsallasabildi yahu???

aykut kocaman ne yapiyor mesela..

bizde hersey yüzeseyseldir..kavramlarin alti bosaltilmis..sirf adi var ama kendisi yok..

tamam sorun çözüldü, hayırlı akşamlar.

boş makamları eleştirmenin manası da yok.

(Laıfım şahsi değil alınma)

Uğur Tüysüzoğlu
22.01.2010, 23:58
iyi bir fenerliden dinleyin aykut kocamanın naptıklarını o adamda tam yetki var..

Gerçekdende yapıyor sadece medyatik yansımıyor.

DJTT
22.01.2010, 23:59
Burdaki belirsizlik Ünal hocamın görevi..

Ne görevde olduğunu bilen bile yok..

Yönetim basit bir görev verse veya görevini sabit olarak belirlese sadece Ünal karaman isminden yararlansa şimdi bunu tartışıyo bile olmazdık..

Bir arkadaş demişki Ünal hocanın çalıştıracığı kulup kat kat fazlasını verir doğru alırda...

Ancak Ünal hocamda iyi bir Trabzonspor'ludur Şota Hami Gökdeniz Fatih Gökdeniz

neyse odur...

Bu yüzden geldi Trabzonspor'un başına her ne görev verilse yapmayada hazırdı..

Ama bunu yönetimimiz malesef becermedi sabit bir görev veremedi ihale Ünal hocamda patladı tartışılır duruma geldi.

Son olarakda hem fikir olduk yıpratmayalım Ünal Karaman ismini..

Buda yönetimin bir hatasıdır.

Aynen öyle! Arkadaslar nekadardir görevde Ünal hoca? yarim sene mi?öyle birsey. Biraz sabir.Adamlar daha yeni anladilar Sportivdirektör diye birsey oldugunu.Tam ne oldunu demeki bilmiyorlar ama o da olur insallah.

Bence öncelikle Ünal hoca broos icin geldi biraz kontröl altinda olsun diye felan filan. Daha ünal Karaman bundan sonra ne yapacagina bakmamiz lazim.

Bence seminarlara gitmezi lazim.Gidiyor mu acaba?

Ustaalioğlu
23.01.2010, 00:00
Ünal ne vermiş bu takıma? gıcıklık olsun diye sormuyorum.. Ben cidden bilmiyorum, ama önemli bir şeyler vermiş olsa bilirdim..

Yahu hakkaten arkadaşlar, Ünal ne verdi bu takıma, oynadığı dönemde tek alınan kupa Bursa'yı yenip aldığımız Federasyon Kupası, onun da finalinde oynamadı. Tamam yetenekli oyuncuydu ama çok ciddi bir katkısı olduğu söylenemez...

macuka
23.01.2010, 00:01
Aslında Ünal Karaman a verdikleri "ünvan" için 300.000 euro cok az...
Tabi verilen ünvanın sorumluluklarını yerine getirirse... Ünal bir oyuncu aldırıp sattırma ile zaten aldıgı ücreti cıkarabilir...

Ustaalioğlu
23.01.2010, 00:01
Yılın sorusudur, Tekke transferi niçin gerçekleşmedi. Tam bir karadeniz fıkrası, oyuncu gelmek istiyor, takım almak istiyo (!) ama oyuncu alınamıyor.

AyhanPe
23.01.2010, 00:02
Burdaki müdürler o kadar almıyor, alanı da çalışıyor :)

Bakın ISO 9001 de bir kural vardır, yazdığını yap, yaptığını yaz. Bunu neden verdim. Bir adam alıp, gerçekten iyi bir rakam veriyorsanız, bu adamı çalıştırmak zorundasınız, ben zaten Ünal’ın aldığı parayı konuşurken, kabahtli olarak Ünal’ı görmüorum ki, beni de aylık 50.000 paray çağırsalar bende giderim. Bu yönetimin kabahatidir Ünal’ın değil. Bunu ayırt edelim.

Transfer komitesinin Trabzonspor kulübüne geçen ıl ve bu sene ne kadar oyuncu önerdiğini, bunların alınmadığını biliyorum, bakmayn o komite çalışıyor ama çalışmak istemeyenler başka…

Ben maddi durum olarak Fener ile kendimizi bir tutmadığım için Aykut kocaman konusuna girmiyorum dikkat ederseniz…

calisiyormus:D tamam calisiyor olsunlar..

anlatmak istedigim sey kurumsallasma olmadan profesyonel bir is paylasiminin mümkün olmadigidir..aykutla ünal in konumu aynidir..ha ünal almis 25 bin € ya ha aykut 100 bin €..sirf adi var ve hicbir ise yaramiyor ikiside..sanki istanbul takimlari cok kurumsallasmis.üzerine basa basa diyorum bizde hersey yüzeyseldir..alt yapisi yok ici bombostur.bu futbolda da ayni böyledir..ha ismi olmus fenerbahce ha olmus ismi trabzonspor..

konunun derinligi cok farkli yerlere götürür bizi..onun icin kapatayim kendi adima

AyhanPe
23.01.2010, 00:03
tamam sorun çözüldü, hayırlı akşamlar.

boş makamları eleştirmenin manası da yok.

(Laıfım şahsi değil alınma)

gerci yukarda bi mesajim daha var ama anlasmazlik cözüldü sanirim..;)

Ustaalioğlu
23.01.2010, 00:03
Hacıosmanoğlu’ndan olay açıklamalar
21 Ocak 2010 / 11:12
Fatih Biz Varken Kulübün Kapısından İçeriye Giremez
Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına konuşan Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8.5 milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç alakası yok.

"Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar diyorlar. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın imzayı.”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu'nun Tekke'ey haber göndererek, "biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediğini, bunu futbolcudan duyduğunu söyledi.

Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi.

macuka
23.01.2010, 00:04
Ha suda var tabii... Ünal ne ıs yapar derken, Özkan Sumer içinde aynısını dusunmuyor değilim..

Erdal
Ünal hoca ne verdi bu takıma? Valla hiç bir şey vermedi ise İstanbul takımlarına para ile her istediklerini satın alamayacaklarının dersini verdi...Az şey değildir bu...Kahramanları tüketmeyelim...

Fatih Ünal hocaya kırgındır...Bence haksızdır bu kırgınlıkta...Çünkü Ünal hoca'nın bir yetkisi yok...Geçer onların kırgınlığı...Ama biz kahramanları tüketmeyelim...Çünkü camia tarihi biraz da hamasettir...Hamaseti çıkarırsak kupkuru kalır...

DJTT
Yahu hakkaten arkadaşlar, Ünal ne verdi bu takıma, oynadığı dönemde tek alınan kupa Bursa'yı yenip aldığımız Federasyon Kupası, onun da finalinde oynamadı. Tamam yetenekli oyuncuydu ama çok ciddi bir katkısı olduğu söylenemez...

AAAAA böyle seyler demiyelim.

Bu ne verdi su neverdi. Herkez bizim camiyamizda ter ati.Ünal tolunay sota hami abdulah yattara, jun, lange vs... hic kimseye böyle sey deme hakimiz olmaz!!!!:mad:

Ustaalioğlu
Biz olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez diyenler kapının yolunu bilmiyorlar mı????
Düşünsünler bakalaım Tekke kadar faydaları olabilecekmiymiş kulübe.

Mustafa Ayazoğlu
23.01.2010, 00:06
Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına konuşan Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8.5 milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç alakası yok.

"Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar diyorlar. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın imzayı.”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu'nun Tekke'ey haber göndererek, "biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediğini, bunu futbolcudan duyduğunu söyledi.

Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi.

Fatih Tekke'yi almıosalar bunda Hacıosmanoğlu'nun payı var diye düşünüyorum.

Orhan Kahraman
23.01.2010, 00:08
Sırf erdal abinin söylediği gerekçe bile yeter burda ünal karaman'ı konuşmamaya

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 00:10
Bencede yıpratmayalım bizim değerimizi ... başka ve daha olumlu şeyler için yorsak kendimizi daha güzel.

Arif Timurcioğlu
23.01.2010, 00:11

Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi. O halde sizi yollayıp öyle alırız. Size oy veren biziz, bizim babamız, dedemiz, akrabamız, yakınımız nasıl sizi seçtiysek Fatih Tekke'yi isteyenide seçeriz elbet.

Orhan Kahraman
23.01.2010, 00:11
Bence ´suclu hic aramaya gerek yok!
Kim suclu kim sucsuz, daha önemlisi Fatih bizde degi!! Niye neden olmadi...böyle olsaydi...söyle olsaydi....
dememiz lazim renkdaslar. Önümüze bakalim artik. zornan Güzelik olmaz! Bende Fatihnin bizde olmasini istiyorum ama olmadi/olmuyor iste.

Yönetim suclu-----Fatih suclu felan filanla birbirimizi kirmayalim.Sonuc ne olacak? Biz birbirimize girecegiz. Sizce dogru birsemi? Biz besiktasli miyiz?degliz o zaman lütfen yapmayalim.

Alıştık zaten tepki vermemeye mi diyorsun

Bence tepki koymalıyız iyice eziyorlar bizi ben olaya taraftar yönünden bakıyorum taraftar bölünmez sadece bastırılanlar ve bastırılamayanlar olur burda herkes trabzonspor içn saatlerce yazışıyor.Almadık susun oturun aşağı yok ya susmayacağım arkadaşım koyun gibi güdemezler beni

yanlışmıyım ??

AyhanPe
23.01.2010, 00:12
Ünal hoca ne verdi bu takıma? Valla hiç bir şey vermedi ise İstanbul takımlarına para ile her istediklerini satın alamayacaklarının dersini verdi...Az şey değildir bu...Kahramanları tüketmeyelim...

Fatih Ünal hocaya kırgındır...Bence haksızdır bu kırgınlıkta...Çünkü Ünal hoca'nın bir yetkisi yok...Geçer onların kırgınlığı...Ama biz kahramanları tüketmeyelim...Çünkü camia tarihi biraz da hamasettir...Hamaseti çıkarırsak kupkuru kalır...

fatihe yapilanlari elestirip biz aynisini ünala yapmaya calistik..kendi degerlerimizi ne kadar cabuk harciyoruz yahu..senin degindigin bir nokta o zaman pek dikkatimi cekmedi daha dogrusu öyle bir sorunun olmayacagini düsündüm ma bu bir kac gündür aslinda cok kilit bir soru oldugunu görüyoruz..

fatih alinirsa ve senol günes onu takimda oynatmazsa sorun olurmu?

yani dün sadri sener, bugün ünal yarin senol günes mi olacak..senol istifa duyar gibiyim..

Muhammed

Sonuçta 90'lı yılların başından ortasına kadar herkes Trabzonspor'u izlerken zevk aldı. Bugünkü gibi ızdırap çekmediler. Avrupa'da tur atlandı vs.

iso_4939
bu kulüpte cok gereksız adamlar var cokta gereksız maas alan ...hıc konusmaya degmez...

DJTT
23.01.2010, 00:17
Bencede yıpratmayalım bizim değerimizi ... başka ve daha olumlu şeyler için yorsak kendimizi daha güzel.

:alkış::alkış::alkış: Bunu alkislirak bende burdan cikiyorum. Bizim renkdaslarimi böyle gördügüm zaman icim yaniyor.Biz Trabzonsporu tutuyoruz bize yakismaz arkadaslar! Bu büyük oyuncularimizin arkasindan dedi kodu yapmak bizé yakismaz! Onlar trabzonsporsus böyle iyi oyuncu olmazdilar bizde onlarin sayelerinden bugun 4 büyüklerden birisiyiz.Bunun icin den Mutlu olmamiz lazim.Bizim unal gibi tolunay gibi adam lazim takimda bak nasil sampiyon oluruz!:)

Hasan YAYLI
23.01.2010, 00:17
fatihe yapilanlari elestirip biz aynisini ünala yapmaya calistik..kendi degerlerimizi ne kadar cabuk harciyoruz yahu..senin degindigin bir nokta o zaman pek dikkatimi cekmedi daha dogrusu öyle bir sorunun olmayacagini düsündüm ma bu bir kac gündür aslinda cok kilit bir soru oldugunu görüyoruz..

fatih alinirsa ve senol günes onu takimda oynatmazsa sorun olurmu?

yani dün sadri sener, bugün ünal yarin senol günes mi olacak..senol istifa duyar gibiyim..

bir sorun var artada bulana kadar herkesi istifa ettireceğiz bu gidişle......ünal hocanın geçmişi bile tartışılır oldu..... o bizim kaptanımızdı tıpki fatih,hami,ali kemal ve de şenol güneş gibi.....

DJTT
23.01.2010, 00:22
Alıştık zaten tepki vermemeye mi diyorsun

Bence tepki koymalıyız iyice eziyorlar bizi ben olaya taraftar yönünden bakıyorum taraftar bölünmez sadece bastırılanlar ve bastırılamayanlar olur burda herkes trabzonspor içn saatlerce yazışıyor.Almadık susun oturun aşağı yok ya susmayacağım arkadaşım koyun gibi güdemezler beni

yanlışmıyım ??

Yok Haklisin renkdas!!! Haklisin, ama onlar malesef buraya girmiyorlar!!! En iyi yol hnepimiz birlik olup belki bu sesonu unutup- Protesto edmeliyiz, bak o zaman nasil titrerler.Simdi oylen birisi photograf göstermisidi 3 yan yana.Keyifleri yerinde dünya umrunda degil adamlarin!

CEMEFKER
23.01.2010, 00:23
Görüntüleri izledim de........
Son bir yıl içinde gelişenler öyle bir noktaya getirmiş ki kendisini içinde bulunanları dışarı atamamanın sıkıntısı basın açıklaması yapmaya zorlamış. İsteksiz bir ruh hali, açıklama yapma zorunda kalan, kişiliğini, gururunu kurtarmak adına kameraların karşısına çıkan biri.... Görüntüler, duruş, el -kol hareketleri, ileriye-geriye kaykılma/yaslanmalar sıkıntılı bir ruh halini ortaya yansıtıyor........

..........-Geldi, -Geliyor, -Gelecek, -İsteyenler , -İstemeyenler, -Alındı, -Alınacak, -Takımın ruhunu bozar, -Şöyle şöyle huyları vardı, -Bizden biri, -İstediği zaman gelebilir........

İsmi bu dönemde çok kullanıldı. Özellikle 09' da kaçan asıl hedeften sonra ayyuka çıktı.Çoğu bu isme sarıldı ( doğruydu veya yanlıştı zamanlama olarak).Bazı bünyeler ilk önceleri istekli değildi.Sonraki gelişmeler, hedeften sapmalar işi “Acaba” ya götürdü...........Ve gelişen son haftanın olaylarına bakılırsa bu iş bitmişti.Herkesde hayırlı olsun sesleri yükseldi; ancak GPRS bağlantılarının latin amerikaya kadar ulaştığı çağda bir adama ulaşılamadı (!) ve iş yattı.......

Yine Görüntülere gelirsek .......
....... Bir tarafta ağzına kadar dolmuş ve içinde dolaşan Miki-Maus'u
“Nasıl fazla büyük laflar etmeden, 'Taraf'a manşet olmayacak kelimeler kullansam da kişiliğimi de kurtarmak/ ortaya koymak adına ( adı “Paracıya” çıkan bir adamın ruh hali)
dışarıya atmanın derdinde olan bir adam.....

.......Diğer taraftar son derece rahat, lafı
“Şunları şunları yapsam/bedavaya gelsem/üstüne para versem beni alcanız mı ? ...... Çifte parende atsam....., Peki takla........”
ya getiren birine ;
- “Alcaz !” ( He alcaz, hiç almaz olurmuyuz, alla alla.....)
........Belki de bazı laflar kaldırılcak cinsden değildi. “Benden büyük var mı diye ortaya çıkan bir meczup (!)” a verilecek bazı sözler olmalıydı.....
- “Gençlik işte.....”denilerek laf
- “ Seni gençliğine bağışlıyorum” a getirilip affetme büyüklüğü (!) gösterildi.

........ Aslında bu görüntülerden önce ( 1-2 gün) bazı medyatik zatların olduğu bir ortamda ( yeşil çimlerin arka plan oluşturduğu bir manzara) , şuna benzer olarak
-“ .....Biz taaa yad ellere gidip adam getiriyoruz, hala takkem, takkem , takkem düştü diye bağırıyorlar” denmesinden bu işin olmayacağının sinyalleri de vardı........

..........Ve yardımcı karakterin günübirlik Baltıklara kadar seyahati ile başlayan hikayemiz, latin amerika sahillerinden dönen asıl kahramanın final sahnesi ile son buluyordu..........

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 00:25
Ünal KARAMAN
"futbol a siyaseti sokan adam. milli maclarda daha iyi oynuyordu (iman gucu) "ünal karaman yesil sahalarımızın milliyetçi futbolcusu yıllarca trabzonspor'un orta sahasını derleyip toplamış, yine aynı şekilde milli takımda da görev yapmış, bi ara, "tek başına takım" denirdi onun için. Yeşil sahaların en efendi futbolcularındandır aynı zamanda. Yıldızı aslında gaziantepspor'da parladı, 80'lerin ortasında. hatta gaziantepspor ikinci ligde mucadele ederken, Ünal milli takima secilmisti. 1985'deki ingiltere milli macinda.. [ maci wembley'de 5-0 kaybetmisti milliler] 17 yasındaydi o zaman ve milli takıma seçilen en genç futbolcu olmuştu. Çoşkun Özarı'nın gozdesiydi o donem.. bir macta aut çizgisine kadar inip top cizgiye 10 cm. civarı mesafedeyken, toptan uzak olan ayağını diğer ayağının arkasından geçirip yaptığı bir orta vardır ki, maçı anlatan spiker, avrupa birliğine bu hareketle bile girebileceğimizi iddia etmiştir
KENDİ AĞZINDAN KISA ÖZ GEÇMİŞİ
1966 yılında Konya’da doğdum. 1979 yılında konya etbalıkspor’da futbol hayatıma başladım. konyaspor’da amatör olarak devam ettirdim. burada oynarken genç milli takıma gittim. Profesyonel olarak 1984 senesinde gaziantepspor’a transfer oldum. bu forma altında ümit ve a milli takım formalarını giydim. 3 yıl gaziantepspor, 3 yıl malatyaspor, 9 yıl trabzonspor , 1 yılda ankaragücü olmak üzere 16 yıl profesyonel olarak futbol oynadım. evliyim ve 3 oğlum var. K.T.Ü beden eğitimi ve spor yüksekokulu mezunuyum. antrenörlük kariyerime Erzurum da antrenorlük kursunu bitirdikten sonra basladım. Daha sonra da istanbul riva teknik direktör kursunu tamamladım.
Öte yandan Ünal;
bıyıklı futbolcular ekolünün 80'lerde en büyük ikonlarından biri idi. pos bıyıkları ve kalın kaşlarına eklenen İzzet Altınmeşe beniyle bir bütün oluşturmuş ve akıllarda yer etmiştir

(Bu sadece birazı) tartışılacak adam değil derim saygısızlık yapmayalım derim ve hayırlı akşamlar dilerim..

Tahsin Ağaoğlu
23.01.2010, 00:25
Fatih Tekke'yi almıosalar bunda Hacıosmanoğlu'nun payı var diye düşünüyorum.

ne gbi bi payi var

C.Altuntaş
23.01.2010, 00:26
Ünal KARAMAN
"futbol a siyaseti sokan adam. milli maclarda daha iyi oynuyordu (iman gucu) "ünal karaman yesil sahalarımızın milliyetçi futbolcusu yıllarca trabzonspor'un orta sahasını derleyip toplamış, yine aynı şekilde milli takımda da görev yapmış, bi ara, "tek başına takım" denirdi onun için. Yeşil sahaların en efendi futbolcularındandır aynı zamanda. Yıldızı aslında gaziantepspor'da parladı, 80'lerin ortasında. hatta gaziantepspor ikinci ligde mucadele ederken, Ünal milli takima secilmisti. 1985'deki ingiltere milli macinda.. [ maci wembley'de 5-0 kaybetmisti milliler] 17 yasındaydi o zaman ve milli takıma seçilen en genç futbolcu olmuştu. Çoşkun Özarı'nın gozdesiydi o donem.. bir macta aut çizgisine kadar inip top cizgiye 10 cm. civarı mesafedeyken, toptan uzak olan ayağını diğer ayağının arkasından geçirip yaptığı bir orta vardır ki, maçı anlatan spiker, avrupa birliğine bu hareketle bile girebileceğimizi iddia etmiştir
KENDİ AĞZINDAN KISA ÖZ GEÇMİŞİ
1966 yılında Konya’da doğdum. 1979 yılında konya etbalıkspor’da futbol hayatıma başladım. konyaspor’da amatör olarak devam ettirdim. burada oynarken genç milli takıma gittim. Profesyonel olarak 1984 senesinde gaziantepspor’a transfer oldum. bu forma altında ümit ve a milli takım formalarını giydim. 3 yıl gaziantepspor, 3 yıl malatyaspor, 9 yıl trabzonspor , 1 yılda ankaragücü olmak üzere 16 yıl profesyonel olarak futbol oynadım. evliyim ve 3 oğlum var. K.T.Ü beden eğitimi ve spor yüksekokulu mezunuyum. antrenörlük kariyerime Erzurum da antrenorlük kursunu bitirdikten sonra basladım. Daha sonra da istanbul riva teknik direktör kursunu tamamladım.
Öte yandan Ünal;
bıyıklı futbolcular ekolünün 80'lerde en büyük ikonlarından biri idi. pos bıyıkları ve kalın kaşlarına eklenen İzzet Altınmeşe beniyle bir bütün oluşturmuş ve akıllarda yer etmiştir

(Bu sadece birazı) tartışılacak adam değil derim saygısızlık yapmayalım derim ve hayırlı akşamlar dilerim..

ünalın sıyasetı takıma bulastırdıgınıda hatrlatırım onu cok savunanlara bende severım unal hocayı ama abartmaya gerek yok ılk geldıgınde bı egemende onun gıbı savascıydı yanı bence degerımıze turk futboluna kattıgımız en ıyı forvetlerden olan fatıh sultan tekkemıze sahıp cıkmalıyız

matalar
23.01.2010, 00:28
fatih az ve öz konuşmalıydı.
gereğindn fazla konuştu.sadece ben 6 ay önceki şartları kabul ettim ve hala daha kabul ediyorum.
sadece zenitle anlaşsınlar demiş olsaydı zaten mesaj gerekli yerlere giderdi.
ama fatihin konuşmaları yönetimin suçunu eksiltmez.bir kulüp yönetimi taraftarın bu denli isteğine bu kadar sırt dönemez.

Arif Timurcioğlu
Ünalı tartışmak bence anlamsız Fatihle ünal araasındadır bu konu demekki işin perde arkasında başka şeyler varki fatihte açtı ağzını yumdu gözünü.

DJTT
ne gbi bi payi var
istemiyor fatih. molla mis uyum salamazmis vs....

magicyattara
23.01.2010, 00:29
bir sorun var artada bulana kadar herkesi istifa ettireceğiz bu gidişle......ünal hocanın geçmişi bile tartışılır oldu..... o bizim kaptanımızdı tıpki fatih,hami,ali kemal ve de şenol güneş gibi.....

Ünal'ın geçmişinde neler var neler:)
Bir bilsen.
Bel altından vurmak istemem.

Bursa maçında Beyaz paltosuyla şov yaparken,sakat bacağıyla 35 metreden gol atıyordu Hami.
Ama o Hami hiç sevilmedi bu şehirde.
Ünal mı Hami mi sorusunun cevabı hep Ünal oldu çoğunluğa göre.
Ünal neden sevildi derseniz;İstanbul takımları gibi bir transfer yapmıştık o dönem.6 şampiyonluğu unutup,büyüklerle aynı masaya oturmuştuk.

Tuncer Çapa
23.01.2010, 00:29
Şükürler olsun ki Fatih alınmadı.Fatih bu takıma ne verdi ki? ilk çıktığı yıllarda problemliydi, tamam yetenekli ama hep promlem adamdı,o nedenle Antep, altay dolaşmak zorunda kaldı.Şu an gene promlem oldu, çok ses çıkarıyor ama şimmdiye kadar takımı bölmekten başka iş yapmadı.Eğer gelseydi gene aynısı olacaktı. Biz Fatih Tekkesporu deil Trabzonsporun Taraftarıyız. Ne olursa olsun bu takıma ihanet etmemeliyiz, bilinçli taraftar olamlıyız. Allah aşkına şöyle bir bakım bizden başka bir taraftar varmı Bi futbolcu için Takımını protesto eden. Ki bu futbolcu nun trabzonspora hiçbir faydası olmamıştır. Ama Trabzonspor onu zengin etmiştir. hER NE OLURSA OLSUN ÖLÜMÜNE TRABZONSPORU DESTEKLEMELİYİZ. SONUNA KADAR. KİŞİLER GEÇİCİ TRABZONSPOR KALICIDIR.

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 00:31
Ve son olarakda şunu söylerim değerli taraftarımız sinirden veya medya veya yönetimin gazı veya yanlış işleriyle..

Unutulmaz efsane olmuş kişilere mal etmiyelim onlar bizim değerlerimiz ..

Ahmet Suat Özyazıcı için bile tartışanlar var hala öyleydi takım iyidi böyleydi..

Kardeşim o adamın ismi geçdiğinde veya diğerlerinin bizim heyacanlanmamız saygı duymamız gerekir yıpratmamız gerekir..

Herşeye eleştiri yaparken neden doğru bir platformda çıkarsız Trabzonspor için tartışmıyor bu Taraftar

Senelerdir Taraftar grupları bu takım üzerinden para kazanıyor yiyor yediriyor..

Neden konuşulmuyor...

Birlik yok diye bağıran biz değilmiyiz burda yazınca yazılıyor stada gidilince gene o gruplar ve elamanları ahenk içinde bağırıyorlar nede ahenk ama...

Bunları tartışalım takıma ne kadar katkı yapabılırız bunu tartışalım..

Tepki koyulması gereken yerde nasıl koyulur bunu ciddi ciddi çalışalım...

ama değerlerimizi yıpratmayalım günahtır..

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 00:32
ünalın sıyasetı takıma bulastırdıgınıda hatrlatırım onu cok savunanlara bende severım unal hocayı ama abartmaya gerek yok ılk geldıgınde bı egemende onun gıbı savascıydı yanı bence degerımıze turk futboluna kattıgımız en ıyı forvetlerden olan fatıh sultan tekkemıze sahıp cıkmalıyız

o adam 9 yıl oynamıs takımımızda Fatih Tekke neyse Ünal Karamanda odur..

Tahsin Ağaoğlu
23.01.2010, 00:32
istemiyor fatih. molla mis uyum salamazmis vs....

bunu haciosmanoglu mu dmis

C.Altuntaş
23.01.2010, 00:33
Şükürler olsun ki Fatih alınmadı.Fatih bu takıma ne verdi ki? ilk çıktığı yıllarda problemliydi, tamam yetenekli ama hep promlem adamdı,o nedenle Antep, altay dolaşmak zorunda kaldı.Şu an gene promlem oldu, çok ses çıkarıyor ama şimmdiye kadar takımı bölmekten başka iş yapmadı.Eğer gelseydi gene aynısı olacaktı. Biz Fatih Tekkesporu deil Trabzonsporun Taraftarıyız. Ne olursa olsun bu takıma ihanet etmemeliyiz, bilinçli taraftar olamlıyız. Allah aşkına şöyle bir bakım bizden başka bir taraftar varmı Bi futbolcu için Takımını protesto eden. Ki bu futbolcu nun trabzonspora hiçbir faydası olmamıştır. Ama Trabzonspor onu zengin etmiştir. hER NE OLURSA OLSUN ÖLÜMÜNE TRABZONSPORU DESTEKLEMELİYİZ. SONUNA KADAR. KİŞİLER GEÇİCİ TRABZONSPOR KALICIDIR.
dedıklerınden utanman lazım bence adam trabzonspora ne kadar para kazandırdı gıttı ve gıderken 1mılyon euro alacagını almadan gıttı bıde konusyosunuz ya

Vural Kuyumcu
23.01.2010, 00:34
ATS Dernegi Düren - TFF Köln'e protesto yürüyüsü düzenliyor | 30.01.2010| Saat 12:00 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20748)

Muhammed
Ünal'ın geçmişinde neler var neler:)
Bir bilsen.
Bel altından vurmak istemem.

Bursa maçında Beyaz paltosuyla şov yaparken,sakat bacağıyla 35 metreden gol atıyordu Hami.
Ama o Hami hiç sevilmedi bu şehirde.
Ünal mı Hami mi sorusunun cevabı hep Ünal oldu çoğunluğa göre.
Ünal neden sevildi derseniz;İstanbul takımları gibi bir transfer yapmıştık o dönem.6 şampiyonluğu unutup,büyüklerle aynı masaya oturmuştuk.

Yaşlı Trabzonspor'luları severim abi bilgi alma açısından :D Hami'nin ısrarla Galatasaray'a gitmek istediği dönemler oldu mu? Birde Ünal o zaman harbiden Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusumuydu ? Yani şimdiye göre karşılaştırırsak bir Arda kadar ülkede en çok kabul edilen oyuncumuydu ?

orhanad
Tepki verdiğimiz şey trabzonspor olacak bu durumda. Fatih tekke için değermi değmez. kimse için değmez. Bu transfer konusunda fatih tekke fazla para istediği için transfer olmadı. gerçekler yakında çok açık bi şekilde ortaya çıkacak. Bugün yapmamız gereken sezon sonuna kadar takımımızı desteklemek. hele fatih tekke olayını sürekli gündeme getirmek bu işi dahada çıkmaza sokacaktır. gelmesini hiçbir zaman istemedim. Çünkü konu çok tartışıldı transfer edilseydi üzerinde büyük bir baskı olacaktı.

DJTT
23.01.2010, 00:35
bunu haciosmanoglu mu dmis
Evet öyle demis. ben kendim duymadim onun dedigni.

Ama onun istemedignden eminim!

C.Altuntaş
o adam 9 yıl oynamıs takımımızda Fatih Tekke neyse Ünal Karamanda odur..
bence onlar paranın olmadıgı zamanlarda yanı futbolun degerlı olmadıgı zamanlarda dıger buyuklere gıtse nolcaktıkı ama fatıh ulke ıcınde hıc bı kulupe gıtmemıstı parada olsa sadece yurtdısına gıtmıstı emınım kı para olsa o zamanlarda öle yapmazlardı benım dusuncem tabı

matalar

fatih senin söylediklerini inkar mı etti.
beni fatih yapan Trabzonspordur demedimi.
Trabzon istesin 1 saatte 10 tane fatih alır demedi mi?

ayrıca fatih bu takıma ne verdi diye soruyorsan arşivlere tekrar gözat abi.
yiğidi öldür hakkını yeme

C.Altuntaş
23.01.2010, 00:36
fatih senin söylediklerini inkar mı etti.
beni fatih yapan Trabzonspordur demedimi.
Trabzon istesin 1 saatte 10 tane fatih alır demedi mi?

ayrıca fatih bu takıma ne verdi diye soruyorsan arşivlere tekrar gözat abi.
yiğidi öldür hakkını yeme
:alkış::alkış::alkış::alkış:

ORSELHAN61
23.01.2010, 00:38
:)
Eskilerden kim kaldı abi.
İyi ki Fatih'in sicilinde bunlar yok.
slm kardeşim birde havva kopan vardı onu unuttun :)))

Uğur Tüysüzoğlu
Yaşlı Trabzonspor'luları severim abi bilgi alma açısından :D Hami'nin ısrarla Galatasaray'a gitmek istediği dönemler oldu mu? Birde Ünal o zaman harbiden Türkiye'nin en iyi orta saha oyuncusumuydu ? Yani şimdiye göre karşılaştırırsak bir Arda kadar ülkede en çok kabul edilen oyuncumuydu ?

Hamı Mandıralı ayrı bir değerimiz unutulmazımız ve kapı komşum :)

eskidendi tabi..

Sevgisi ve yeri ayrıdır bir jubile yaptırtmadılar yazık değilmi onca emeğe ?

Hami diye diye büyümedikmi.

Bunları tartışalım Hami'ye nedense taraftarımız futbolculuk döneminden sonra ilgisi çok az olmuştur

Orhan Kahraman

Tekkespor deyip taraftarı bölen sensin yoktur öle tekkespor diye bişey unut onu dön dolaş aynı şeyler yeter be

Tuncer Çapa
23.01.2010, 00:39
dedıklerınden utanman lazım bence adam trabzonspora ne kadar para kazandırdı gıttı ve gıderken 1mılyon euro alacagını almadan gıttı bıde konusyosunuz ya

Para kazandırmışmış, o kazandığı paraları kime borçlu acaba? Trabzonspor olmasa Fatihi kim tanırdı.Sen onun ilk piyasaya çıktığı yılları hatırlamassın dedimya adamaın hayatı promlem. Ve hala da ileri geri konuşarak Trabzonspor a zarar veriyor. TRABZONSPORA ZARAR VEREN KARDEŞİM DE OLSA NEFRET EDERİM. BİZİM DERDİMİZ NE ÜNAL , NE FATİH NE ŞENOL, NE SADRİ BİZİM TEK SEVDAMIZ TRABZONSPOR. Bu takımdan kimler geçti be Ftih te kimmiş? Ali Kemal bile Fenere satıldığında bu kadar problem olmamıştı. Allah aşkına Fatih Trabzona ne verdi, hangi kupanın kazanılmasında rolü oldu. Para kazandırmış mış. Esas o kazandığı paraları Trabzonspora borçlu.

Tahsin Ağaoğlu
23.01.2010, 00:40
Evet öyle demis. ben kendim duymadim onun dedigni.

Ama onun istemedignden eminim!

bnde adim gbi eminim onu en cok trabznsporda gormek istedigni

Hasan YAYLI
23.01.2010, 00:41
bence onlar paranın olmadıgı zamanlarda yanı futbolun degerlı olmadıgı zamanlarda dıger buyuklere gıtse nolcaktıkı ama fatıh ulke ıcınde hıc bı kulupe gıtmemıstı parada olsa sadece yurtdısına gıtmıstı emınım kı para olsa o zamanlarda öle yapmazlardı benım dusuncem tabı

trabzonspor sevgisi onların içine işlemiştir bikere öyle para gibi şeylerle sökülüp atılamaz....

emin ol ki fatih ne yapıyorsa aynılarını yaparlardı....

buda bennim düşüncem...

DJTT
23.01.2010, 00:42
bnde adim gbi eminim onu en cok trabznsporda gormek istedigni

Yapma ya.Amcan felan mi oluyor yoksa?:rolleyes:

Ben eminim dedim gibi ,ama benden daha fazla biliyorsan beni aydinlata bilirsin renkdas!:)

yorumsuz6117
23.01.2010, 00:42
Fatih Trabzonspor'a zarar veriyorsa.. Bu Hacısalioğlu , Alioğlu ne yapıyor..

mustafa08
23.01.2010, 00:47
fatihi istemeyen hacisalihoglu, haciosmanaoglu degil. Haciosmanoglu yönetimi elestirdi Fatihi almadiklari icin..

Muhammed
23.01.2010, 00:48
slm kardeşim birde havva kopan vardı onu unuttun :)))

Bu bahsettiğiniz kişiler bir dönem Ünal'ın sevgilisimiydi? :D

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 00:49

yapmayın arkadaşlar tekkeyi seviyor olabilirsiniz ama ısrarla Trabzonspor'u seçen bir adamı böyle bir yüke sokmak ayıp araştırın bakın ne kadar Trabzonsporlu olduğunu bilmeden konuşmayın ayıptır günahdır.

DJTT
23.01.2010, 00:49
fatihi istemeyen hacisalihoglu, haciosmanaoglu degil. Haciosmanoglu yönetimi elestirdi Fatihi almadiklari icin..

Bende Hacisalihogluyu diyorum iste.Öbürkünü tanimiyorum bille:confused:

Tahsin Ağaoğlu
23.01.2010, 00:51
Yapma ya.Amcan felan mi oluyor yoksa?:rolleyes:

Ben eminim dedim gibi ,ama benden daha fazla biliyorsan beni aydinlata bilirsin renkdas!:)

kuzenimin esi oluyor da fatihi ne kdr sevdigni onu trabznda gormek istedigni yonetmdeki bi kac ksinin onu takmda gormek istemedklerini soylemisti 3 4 ay once ztn bunlari bliosundur

mustafa08
23.01.2010, 00:51
haciosmanoglu SAdri Baskan ile Secime giren. Fatihin alinmasi istiyordu. Gecen sene devre arasinda Fatih alinsaydi, sampiyonduk dedi..

Tahsin Ağaoğlu
23.01.2010, 00:53

evet bn haciosmanoglundn bahsediorum hacisalihoglundn deil karistirma

Salih Edip
23.01.2010, 00:54
Para kazandırmışmış, o kazandığı paraları kime borçlu acaba? Trabzonspor olmasa Fatihi kim tanırdı.Sen onun ilk piyasaya çıktığı yılları hatırlamassın dedimya adamaın hayatı promlem. Ve hala da ileri geri konuşarak Trabzonspor a zarar veriyor. TRABZONSPORA ZARAR VEREN KARDEŞİM DE OLSA NEFRET EDERİM. BİZİM DERDİMİZ NE ÜNAL , NE FATİH NE ŞENOL, NE SADRİ BİZİM TEK SEVDAMIZ TRABZONSPOR. Bu takımdan kimler geçti be Ftih te kimmiş? Ali Kemal bile Fenere satıldığında bu kadar problem olmamıştı. Allah aşkına Fatih Trabzona ne verdi, hangi kupanın kazanılmasında rolü oldu. Para kazandırmış mış. Esas o kazandığı paraları Trabzonspora borçlu.

kaptan dan nefret edebiliyor olabilirsin , ancak hakkını yiyemezsin. hangi kupaların alınmasında rol oynadı demişsin , en azından iki türkiye kupası aldığımızda fatih tekke vardı ve büyük rol oynadı. belki şampiyon olamadık ama iki sene üst üste şampiyonluğa oynamamızda da payı bayağı bir büyüktü.

DJTT
23.01.2010, 00:54
tamam o zaman bir yanlis anlasma var pardon.

Orhan Kahraman
23.01.2010, 00:55
yapmayın arkadaşlar tekkeyi seviyor olabilirsiniz ama ısrarla Trabzonspor'u seçen bir adamı böyle bir yüke sokmak ayıp araştırın bakın ne kadar Trabzonsporlu olduğunu bilmeden konuşmayın ayıptır günahdır.

Buyrun biliyorsanız anlatın.Dinliyorum

arahna
23.01.2010, 00:56

He zaten butun yildiz topcular trabzonspora borclu herseyini
ronaldo da ronaldinyo da :)
unal belki de gese veya febeyi tutuyordur. hangniz eminsiniz trabzonsporlu oldugundan? unallar gibi oyuncular ticari bakarlar laya. sadece trabzonlular trabzonsporu gercekten severler mayalarina islemistir
fatihin baska takim taraftari olma ihtimali varmi . tabiki o da parasini alacak ama gonulden bizim gibi taraftardir . para taraftari deil

DJTT
23.01.2010, 00:56
salih edip sen havalimaninda fatihle biraz konustun ya. Sana tam olarak ne söyledi? Ben oraya gidip konusacagim sonra geri mi gelecem dedi?

yorumsuz6117
23.01.2010, 00:59
salih edip sen havalimaninda fatihle biraz konustun ya. Sana tam olarak ne söyledi? Ben oraya gidip konusacagim sonra geri mi gelecem dedi?
İsterlerse gelir imzayı atarım demiş..

arahna
23.01.2010, 01:00
yonetim fatihi almamakla egosunu tatmin ediyor olabilir
ama
iyi bir golcu
iyi bir kaptan
iyi bir trabzonsporluyu
ve sampyonluktaki iddiamizi engellemis oluyor
bu kadar taraftari dariltiyor
umuta yillardir katlanan bizleri adam yerine koymuyor

Tuncer Çapa
Fatih Trabzonspor'a zarar veriyorsa.. Bu Hacısalioğlu , Alioğlu ne yapıyor..

Ben Denizli de yaşayan, hayatım boyunca Trabzon u görmemiş,çocukluğu Trabzonspor un Şampiyonluklarıyla geçmiş ve bir Trabzonludan daha fanatik bir Trabzonsporluyum ve Hacısalihi ,hacıosmanı,ihsan ali yi de hiç tanımam. Şu an onlar hacıosman dışında yönetimde mi evet yönetimde.Sonuçta Trabzonspor un bir parçası. Taraftar olarak bizim görevimiz ne takıma sonuna kadar destek olmak. Yeri geldiğinde Fener e 10-0 yenilsekte takıma sonuna kadar destek olmak. Evet içimiz acıcak intihar edesimiz gelecek ama asla takımı yönetimi,futbolcuları protesto etmeyeceğiz. Yönetimi protesto etme yeri genel kuruldur , Futbolcuyu protesto etme yeri transfer sezonudur. Maç esnasın da takım yenikken takımı protesto eden Taraftar deildir.O iyi gün dostudur. Sen sahada ki futbolculara destek olmak(sonuna kadar) yerine Fatih Tekke diye bağırırsan o takımdan ne başarı bekleyebilirsin ki. Yönetimi protesto ederek yönetimden ne başarı bekleyebilirsin ki. O zamn üye ol klübe ve gir yönetime sen yönet. Bu takımın başkanı ve ya yönetim kurulu kim olursa olsun, Futbolcusu kim olursa olsun Taraftar olarak bizim görevimiz sonuna kadar destek olamktır. Takımla alakası olamayan kişileri desteklemek onun ismini takımı protesto etmek için stadyumda haykırmak, oynayan oyuncuları aşağılamaktan başka bi şey deildir. Bu şekilde şampiyonluk gelmez. BENCE TRABZONSPORUN TEK PROBLEMİ BİRLİK VE BERABERLİKTİR. sON GÜNLERDE YAŞANANLAR DA BUNU GÖSTERMEKTEDİR. Herkes takım yerine başka şahıslar peşinde koşmaktadır. ÇOK YAZIK.....

Tahsin Ağaoğlu

hacisalihoglu var oldugu surece fatih bu takima gelemez bnce

Salih Edip
23.01.2010, 01:01
İsterlerse gelir imzayı atarım demiş..

aynen öyle , zenit kim trabzon isterse real madridden oyuncu alır ama eğer isterse , dedi kaptan.

zaten dertli olduğu belliydi , 9 numaralı fatih tekke Trabzonspor formasını bavuluna koydu ve gitti...

Fatih Özkan
23.01.2010, 01:01
1 Gün 13 S. 58 Dk. Kaldı

DJTT
23.01.2010, 01:04
hacisalihoglu var oldugu surece fatih bu takima gelemez bnce

Ozaman biz hacisalihogluyu yok etmemiz lazim! Temizlememiz lazim:cool:

Bu adam neyin nesi bilen var mi? Meslek ne nerden geliyor? Trabzon suyu icmis mi?

Jackdaniels
23.01.2010, 01:04
Kanımca Sivas maçına göre yönetim hamle yapacaktır olası bi malubiyette artık kaçışları yok ama galip gelirsek herşey unutulacak kadro yeterli görünecek ve biz ligi muhtemelen ilk 5 içinde zor bitiricez...

DJTT
23.01.2010, 01:05
aynen öyle , zenit kim trabzon isterse real madridden oyuncu alır ama eğer isterse , dedi kaptan.

zaten dertli olduğu belliydi , 9 numaralı fatih tekke Trabzonspor formasını bavuluna koydu ve gitti...

o formayi nerden aldi sen mi verdin?

tscserkan
23.01.2010, 01:07
1 Gün 13 S. 58 Dk. Kaldı

neye!!!!!!!!!!!!!!!!!

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:07
Trabzon’la başlamadan, sağda solda sizin aslında Trabzonsporlu olmadığınız söyleniyor, bu sizi rahatsız ediyor mu?
Türkiye’nin en gözde oyuncusuyken Trabzonspor’u seçen ve o şehirde 9 yıl yaşayan, her sezon İstanbul takımlarının transfer etmek için akıl almaz yollar denemesine rağmen Trabzon’dan ayrılmayan birine söylenecek söz mü bu sizce? Zaman zaman sorunlar yaşadım, ayrılmak istediğim de oldu Trabzon’dan, ama her seferinde bir şey beni Trabzon’da tuttu. Trabzonsporluluk daha nasıl olur? Maddi ve manevi her tür baskıya rağmen bu şehirde kalmak Trabzosnporluluk değilse, başka ne diyebilirim ki?

Trabzon nasıl takım kurdu sizce?
Bir iki değişiklikle ligin en güçlü takımı olabilirler.Yıllar sonra ilk defa çok doğru bir hamle yapılıp doğru isimlerin takıma kazandırıldığını düşünüyorum ve geleceği parlak görüyorum. Selçuk, Caner, Nuri Şahin, Ceyhun Gülselam ve adı şu an aklıma gelmeyen pek çok “değeri” daha kariyerlerinin başında önermeme rağmen almadı Trabzon, geç ve çok paralarla da olsa yine de Selçuk ve Ceyhun gibi oyuncuların çok doğru seçimler olduğuna inanıyorum.

Şampiyon adayı olabilir mi Trabzon?
Ersun hoca çok doğru bir takım çıkardı bana göre. Bazı kritik maçlarda Ceyhun’u da Hüseyin’in yanına çekerse Trabzon takımı gol yemez ve Yatara-Gökhan-İsaac ve Umut dörtlüsünden yapacağı seçimle mutlaka golü de bulur. Sağ kenar biraz aksıyor gibi görünüyor ama Tayfun gibi bir alternatifi de var hocanın. Ben Trabzon’dan çok umutluyum

Eskiye dönersek, Türkiye’nin en flaş oyuncusu iken sizi Trabzon’a sürükleyen hangi duyguydu? Para olmadığını söylemenize gerek yok, bu biliniyor.
Karakter olarak zoru başarmayı seven bir yapım var. Yel değirmenleriyle savaşan Don Kişot’a hep sempatiyle baktım ve kendimde hep bir parça buldum O’ndan. Hayatımın hiçbir döneminde işin kolayına kaçmadım. Tabi Trabzon’a karşı Anadoluluktan beslenen bir sempatim de vardı. Sayın Mehmet Ali Yılmaz başta olmak üzere, 4 büyük kulübümüzün yönetimi de benimle özel olarak ilgileniyordu. Ama dediğim gibi beni Trabzon’a sürükleyen görüştüğüm kişilerin karakterleri ya da sundukları şartlar değil; kendi karakterimde var olan “zoru başarma” duygusu ve duruşudur. Ben Anadolu insanında saklı olan güzelliklere aşığım. Zaman zaman sorunlar yaşasam da, Trabzonsporlu Ünal olmaktan ve o şehirde yaşamaktan dolayı en küçük pişmanlığım olmamıştır. Daha 10 gün önce gizli gizli Trabzon’a gidip eski dostlarla buluşup balık yedik ve eğlendik. Hayat; dostlarla paylaşılan zaman ise ve ben İzmir’den Trabzon’a “uçuyorsam” bir balık keyfi için, başka söze , gerçekten, gerek var mı? Benim Trabzonsporluluğumu sorgulamaya kalkanlar kendi Trabzonsporluluklarıyla benimkini tartma cesareti gösterebilir mi? Bir şehre duyulan aidiyetin referansı nüfus cüzdanıysa, kabul ben bazıları kadar Trabzonlu değilim. Ama yaşadığı ve yaptıkları ortada olan Ünal Karaman’ın kente duyduğu sevgiyi ölçmek kimsenin haddi değildir. Bir anımı anlatmak isterim şimdi; Trabzon’daki 5. yılımın sonunda, dedikodulardan da bunalmış bir halde şehirden ayrılmaya karar vermiş bir ruh hali içindeydim, kafamda bitirmişim yani. Akçaabat’ta Nihat Usta’nın orada köfte yemişiz..

Güzel miydi hocam?,

Kötü soru sordun. Neyse kalktık gidiyoruz tam, 5-6 yaşlarında bir kız çocuğu geldi yapıştı bacaklarıma. “Ünal abi sakın bizi bırakıp gitme” diye ağlıyor sızlıyor..Ertesi sabah uçağa binip gideceğim ve bir daha dönmeyecektim güya, o sevimli kız bana el sallayarak dedesiyle içeri doğru giderken, ben yakındaki bir telefon kulübesinden kulübü arayıp “sözleşmeyi hazırlayın imza atacağım” dedim ve yine Trabzon’da kaldım. O an anlamıştım ki, bu şehirde beni tutan, beni çeken bir şey var ve ben bu şehri ölene dek terk edemeyeceğim..

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:09
Buyrun biliyorsanız anlatın.Dinliyorum

okursanız sevinirim..

DJTT
23.01.2010, 01:09
hadi iyi gecerler arkadaslar yarin seminerim yar erken kalcam

Tansu Onur Erdoğan
23.01.2010, 01:10
Ben konyaspordayken bir roportajında bugün olsa istanbul takımlarında oynardım dediğini hatırlıyorum.

Eskiler daha iyi bilir. Ünal karamanın nasıl trabzonsporlu oldugunu.

Hami efsanemiz ama onunda zamanında artık bana galatasaraylı hami diyebilirsiniz dediğini unutmadım.

Gökdenizin fenere attığı imzayıda.

Ama fatihin ısrarla trabzonspor dediğinide unutmicam

KRALSIN Fatih tekke

Salih Edip
23.01.2010, 01:11
o formayi nerden aldi sen mi verdin?

uğurlamaya gelen bir abi verdi.

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:12
Ben konyaspordayken bir roportajında bugün olsa istanbul takımlarında oynardım dediğini hatırlıyorum.

Hami efsanemiz ama onunda zamanında artık bana galatasaraylı hami diyebilirsiniz dediğini unutmadım.

KRALSIN Fatih tekke

Hani onları nerden duydun ? haminin bana artık gs diyebilirsinizi ünalın istanbul takımlarında oynarım dediğini

kimleri tartışıyorsunuz siz Allah aşkına

ESER
23.01.2010, 01:12
Hamı Mandıralı ayrı bir değerimiz unutulmazımız ve kapı komşum :)

eskidendi tabi..

Sevgisi ve yeri ayrıdır bir jubile yaptırtmadılar yazık değilmi onca emeğe ?

Hami diye diye büyümedikmi.

Bunları tartışalım Hami'ye nedense taraftarımız futbolculuk döneminden sonra ilgisi çok az olmuştur

hami faal futbolu birakmis oldugu icin medyanin ilgisi azaldi sadece , bu onun taraftarin gonlundeki yerini gram etkilemez..

ben 50 yil da gecse kazanilan her frikikde " ah simdi hami olacakti " diyecegim, her TS li gibi..

Salih Edip
23.01.2010, 01:13
okursanız sevinirim..

ben ordan sadece bir cümleyle diğer arkadaşı haklı çıkartırım , ancak bunun tartışılmasını doğru bulmuyorum.

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:14
hami faal futbolu birakmis oldugu icin medyanin ilgisi azaldi sadece , bu onun taraftarin gonlundeki yerini gram etkilemez..

ben 50 yil da gecse kazanilan her frikikde " ah simdi hami olacakti " diyecegim, her TS li gibi..

Hoş güzel konuşuyorsunda kardeşim benim anlamadığım bazı arkadaşlar
aşırı Fatih sevgisinden bu değerlere isimlere laf atıyor haksızlık bu..
Fatih ne kadar Trabzonspor'lu ise onlarda okadar Trabzonspor'lu

matalar
23.01.2010, 01:15

KRALSIN Fatih tekke
galatasaraylı hami:confused::confused:
ilk defa duyuyorum

Tansu Onur Erdoğan
23.01.2010, 01:15
Hani onları nerden duydun ? haminin bana artık gs diyebilirsinizi ünalın istanbul takımlarında oynarım dediğini

kimleri tartışıyorsunuz siz Allah aşkına

Bunu bilmeyen yok dostum.
ya yasın kücük yetişemedin
yada iyi takip edemiyosun trabzonsporu

Bekir
23.01.2010, 01:17

KRALSIN Fatih tekke
Ünal'ın lafını kesip almışsın...

Ünalın dediği budur

İstanbul takımlarına iyi direnmişsin hocam.
Bu karakterle ve yaratılışla ilgili bir şey. İstanbul takımlarını idare edenler bana para=güç le değil de, insani başka şeylerle gelselerdi belki İstanbul'da da top oynardım. Ama onlar benim karakterim hakkında fikir sahibi olmak yerine her seferinde önüme daha fazla para koymayı yeğlediler, e haliyle olmadı tabi. Hatta bir seferinde rahmetli Ekrem Dürüst benim av merakımı bildiği için 357 Magnum tabanca ve Yivli av tüfeğiyle beni "kandırmaya" çalışmış ama ben yine Trabzon'u seçmiştim. (Hoca bunları anlatırken gökyüzünde dans eden bulutlara kilitliyor bakışlarını ve belli belirsiz "demek ben trabzonsporlu değilim diyorlar ha" cümlesi dökülüyor yerlere,
darmadağın..)

gerenimo
23.01.2010, 01:17

KRALSIN Fatih tekke

yazıkki şenol hocanın söyledikleri kulağın birinden girip birinden çıkıyor. değerlerimizle büyürüz diyor hoca, değerimizi yüceltmek için, diğer değerleri küçültmemeliyiz diyor.
ama anlaşılıyorki ne dese nafile... kimse ders çıkarmıyor, anlamak için çaba sarfetmiyor.

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:19
Bunu bilmeyen yok dostum.
ya yasın kücük yetişemedin
yada iyi takip edemiyosun trabzonsporu

gülerim ben buna...

Al işte tekke tekke kıvranırken taraftar nerelere düşmüş dönüpte bir bakın kendinize..

daha ne yorum yapimki adamın kendi ağzından açıklarımı yazdım sizlere...

orda ne demek istediklerini anlarsınız diye hala sen diyorsunki istanbul takımlarıda oynarmıs inanmam oynayacak adam 9 yıl içinde oynardı..

Hamiye özel bir sempatim olduğundan sürekli takibindeydim ama nedense gs kelimesini duymadım ben...

Hamının ağzındanmı dinledin sen bunu

Bekir
23.01.2010, 01:21
Ben Hami'nin ağzından Röportaj sırasında Keşke Gs'ye gitseydim dediğini biliyorum;
Ama bu lafı yönetime kızgınlığından demiş olabilir...

Tansu Onur Erdoğan
bişey dediğimiz yok ....ben taraftar olarak takımım icin en cok fedakarlık yapanı daha cok severim
hepsini seviyoruz ama bnm gözümde fatih tekke cok yukarda

AyhanPe
Hoş güzel konuşuyorsunda kardeşim benim anlamadığım bazı arkadaşlar
aşırı Fatih sevgisinden bu değerlere isimlere laf atıyor haksızlık bu..
Fatih ne kadar Trabzonspor'lu ise onlarda okadar Trabzonspor'lu

hic kimse bizden daha trabzonsporlu degil..ve degerlerimizde bizden..onlari biz olduklari yere tasidik efsanelestirdik hatta zengin ettik..onlarin emeklerinede saygi duymak zorundayiz.

fatih transferini hepimiz cok arzuluyorduk ama bu bir takim degerlerimizi ayaklar altina alinacaksa HAYIR gerek yok..

dün sadriciler sadriyi satti, bugün ünalcilar ünali ve yarinda senolcular senolu satacak..

kimbilir belkide birgün fatihcilerde fatihi

fanatikdevri
23.01.2010, 01:22

KRALSIN Fatih tekke

çok fazla gerçekleri açıklayınca
bazılarına ağır gelebilir
bence yavaş yavaş açıklamalıydın

ama ilk tepkiden sonra gerçekler acıtsa bile
gerçek olduğu için bile söylenmeye değer

Tansu Onur Erdoğan
23.01.2010, 01:22
Ben Hami'nin ağzından Röportaj sırasında Keşke Gs'ye gitseydim dediğini biliyorum;
Ama bu lafı yönetime kızgınlığından demiş olabilir...o sözü 97 yılında söyledi.
Sebebide Rahmet li olan abisinin vasiyetiymiş.

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:23
hic kimse bizden daha trabzonsporlu degil..ve degerlerimizde bizden..onlari biz olduklari yere tasidik efsanelestirdik hatta zengin ettik..onlarin emeklerinede saygi duymak zorundayiz.

fatih transferini hepimiz cok arzuluyorduk ama bu bir takim degerlerimizi ayaklar altina alinacaksa HAYIR gerek yok..

dün sadricileri sadriyi satti, bugün ünalcilar ünali ve yarinda senolcular senolu satacak..

Bende diyorumki kimseyi satmadan destek verelim ..

Arzuluyorsak bu platformdan tepkimizi koyalım eski değerlerimizi yıpratarak satarak değil

Uğur Tüysüzoğlu
23.01.2010, 01:24
bişey dediğimiz yok ....ben taraftar olarak takımım icin en cok fedakarlık yapanı daha cok severim
hepsini seviyoruz ama bnm gözümde fatih tekke cok yukarda

bişey dediğin yoksa eleştirme Ünal'ı yargılama Trabzonspor'luluğunu küçültme adamı Fatih Tekke yi çok seviyor olabılırsın ama başkalarını küçültecen anlamına gelmez..

AyhanPe
23.01.2010, 01:24
Bende diyorumki kimseyi satmadan destek verelim ..

Arzuluyorsak bu platformdan tepkimizi koyalım eski değerlerimizi yıpratarak satarak değil

tabikide..ama gidisat pek bunu göstermiyor..ve simdiden böyle konusuluyorsa demekki fatih in transferi sanildigi kadar da faydali olamazdi trabzonspora..o gelseydi demekki oklar senol günesi gösterecekti..oynatti oynatmadi olacakti..

virus gibi bisi sanki

Tansu Onur Erdoğan
23.01.2010, 01:26
çok fazla gerçekleri açıklayınca
bazılarına ağır gelebilir
bence yavaş yavaş açıklamalıydın

ama ilk tepkiden sonra gerçekler acıtsa bile
gerçek olduğu için bile söylenmeye değerMaalesef arkadasım

burda doğru söylemiceksin sadece diğer insanlar ne diyosa onu onaylicaksın