PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 [107] 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 13:20
Bundan sonra Fatih'i kim arar kulüpten?
Şenol Güneş?
Ünal Karaman?
Başkan?
Hacısalihoğlu?

Kim?

En yakın isim Şenol Güneş derdik ama o da basın toplantısında "Fatih telefonuma bakmadı ve bana dönmedi" diyerek yolu kapatmadı mı?

Fatih kimi arayabilir peki bu işi bitirin diye??

Araya birileri girip bu durumu düzeltemez mi?

nbay
22.01.2010, 13:21
http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=641&photo=12&lng=ru

yorumsuz6117
22.01.2010, 13:22
En büyük sıkıntımız nokta transfer yapamayışımız.Yine yapamadık.Tekke nokta transfer olurdu mesela..

Burçak
22.01.2010, 13:24
Ali Öztürkün yazısını okudumda tuhaf geldi bana.
tamam Tekke tezahuratı futbolculara olumsuz yansıyabilir. ama Gökhanın gitmesine tek sebeb bu değil
Tekke bağrılmazken bile inanılmaz konsantre eksikliğiyle ne goller kaçırıyordu.
O golleri atabilse kimse Tekke die bağırmayacaktı belkide.

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 13:25
Sivas maçından sonra açılır tekrardan merak etme :)

Sivas maçında olası bir kötü sonuçta ister istemez açılır. Açılmasıda normal.

Maalesef bu konu zor kapanır...

BAHADIR33
22.01.2010, 13:25

Bana kalsa düzeltilir..
Ama sana bana bırakmıyorlar ki..

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 13:26
Bana kalsa düzeltilir..
Ama sana bana bırakmıyorlar ki..

Bize bıraksalardı iş bu duruma gelmezdi zaten:D

BAHADIR33
22.01.2010, 13:29
Mesela diyorum ki;

Ünal Karaman alsa telefonu eline..

Arasa Fatih'i...
"Bak ben de en az senin kadar Trabzonsporluyum..Bana söylediklerine rağmen seni arıyorum.Biz kardeşiz..Gel işte" dese...

Abd.kalaycı
22.01.2010, 13:32
futbol adamları her kötü sonuçtan sonra önümüzdeki maçı düşüneceğiz derler ya bizde önümüzdeki maça bakalım F.Tekke bizim çocuğumuz ama şu anda Zenit te oynuyor Umut BULUT ile Gutierrez,Alanzinho vs ise bizde oynuyor sırtına bordo mavi forma giyiyorlar ve Trabzonda ikamet ediyorlar onlara sahip çıkalım Sivas maçına gidip destekleyelim yönetim hata yapmış olabilir bunun için futbolcuları demoralize etmeyelim.

Adnan Özkan
22.01.2010, 13:33
Ligin başlamasına az kaldı...Uyaaannn taraftar lig yine başlıyor ....Bırakın Ftaihi tekkeyi falan..ne oluyoruz diyorum..takımı yıpratmayın..Bordo mavi nette bu işi bitirsin artık..Temcit pilavı gibi ısıt ısıt ye..YETERRRRR:mad:

DJTT
22.01.2010, 13:34
Malesef bizim Gs ile yarışmamız imkansız gibi. Adamların yedekleri bizim as kadroyu yener. Yendi hatta.

Hic tadi kalmadi artik Trabzonsporlu olmanin:o Yillardir Trabzonsporu tutuyorum her yill ayni tas ayni hamam. Hanimim GS tutuyor bana gel birak TS deyip duruyor.TS tutmak icin neyi bahane edebiliriz.... ben bunun arasindayim arkadaslar.:cool:

Adamlarin bir eksi oluyor, hemen apar topar Ingiltereye gidip büyük adamlar aliyor.

Biz kendi evladimiza bire sahip cikamiyoruz yaw:confused:

melihkuzey
22.01.2010, 13:38

Bakan Faruk Özak girmeli. Hallederse bir tek O halleder. Yoksa ta ingilterelerden kalkıp ben giricem araya. niyeti bozdum fena gireceğim hem de...

Muhammed
22.01.2010, 13:40
Kimse size Jo'yu Elano'yu Keita'yı al demedi yönetim. Sadece bir Fatih'i istedi bu taraftar. Çok muydu bee.

Abd.kalaycı
22.01.2010, 13:41
Hic tadi kalmadi artik Trabzonsporlu olmanin:o Yillardir Trabzonsporu tutuyorum her yill ayni tas ayni hamam. Hanimim GS tutuyor bana gel birak TS deyip duruyor.TS tutmak icin neyi bahane edebiliriz.... ben bunun arasindayim arkadaslar.:cool:

Adamlarin bir eksi oluyor, hemen apar topar Ingiltereye gidip büyük adamlar aliyor.

Trabzonsporlu olmak için binlerce sebep sayabilirim.
1. NEDEN TRABZONSPOR
Beşiktaş'ın 10'da biri bütçeyle onlarla başa çıkabildiği için, Galatasaray gibi başkanlarını sadece Galatasaray Lisesi mezunlarından seçmediği için, Fenerbahçe gibi her maçına şaibe karışmadığı için, Trabzonspor'u tutan hakem olmadığı için, çok zengin klübü tutup sonra her güçsüz takımı yendiğinde sevinmeyi gururuma yediremiyeceğim için, ligde böyle bir takım varken güçlünün yanında olamıyacağım için...
Liverpool, Barcelona, İnter, Aston Villa vs. takımları Türkiye'den hiçbir takım Avrupa'da başarı elde edemediği yıllarda yendiği için...
İstanbul saltanatını yıktığı için, herkes gibi olmamak için, olur olmadık yerlerde bu takımı sahipsiz sanıp arkasından konuşmamaları için...
Ercan TANER her üç büyüklerden biri gol atıca yer göğü inletircesine bağırırken Anadolu takımı gol attığında 'ne talihsizlik' dercesine birden sesinin kısıldığı için,
Beşiktaş 6.sırada Trabzon ikinci sırada iken Beşiktaş maçının 20 dk. Trabzon maçının 3 dk özeti verildiği için, spor gazetelerinde yarım sayfa yer ayrıldığı için, çok zengin futbolcu alamadığından futbolcu yetiştirdiği için, Fenerbahçe'nin her Trabzonspor'dan futbolcu aldığı sene şampiyon olduğu için, Galatasaray'da her zaman bir Trabzon'lu yönetici olduğu için...
Anadolu takımlarına destek için, insanların şaşırmaları için, bordo mavi renkler ve büyük zaferler için, parası olmadığı için şampiyon olamadığı için...
Kendisinden 60 yaş büyük, 10 kat zengin ve milyon kat şaibeli takımlarla mücadele ettiği için...
Meçhul bir stadta kamera görüntüleri olmasına rağmen Trabzonspor başkanına taş atılışının hiç bir TV kanalında yayınlamadığı için, Trabzon'a maça giden meçhul takım taraftarlarının cephanelerin gazetelerde yer almadığı için, Meçhul bir statda koridorlara kamera sokmak yasak olduğu için...

Hiç kimsenin bir kişinin bir anadolu takımı tutmasına şaşırmadığı günlerin gelmesi için...

Mellih
22.01.2010, 13:41
Bakan Faruk Özak girmeli. Hallederse bir tek O halleder. Yoksa ta ingilterelerden kalkıp ben giricem araya. niyeti bozdum fena gireceğim hem de...
o nasıl halledecek yaa.. Bana işleri o karıştırdı gibi geliyor.. O değilse bile dışarıdan biri, zenit'in de parmağı olabilir..

Süleyman Sofu
22.01.2010, 13:43
Bundan sonra yapılabilecek olan taraftarların olayın tüm taraflarına tribünlerden gerekli mesajı gönderip bu işi bitirin demeleridir...

Bunu nasıl yapabilecekleri noktasındada aslında zamanında erdoğduluların tribünlere asıp Türkiyeye verdikleri o eşsiz mesajlar gibi bir bayrak bir pankart hazırlatılıp tribünlere asılmalı

mesajda açık olmalı

Büyüklük Değerlerimizi Sahiplenmektir,Sırt çevirmek değil....

Bilâl ÇOBAN
22.01.2010, 13:43
sayfa 1061 :)

melihkuzey
22.01.2010, 13:44
o nasıl halledecek yaa.. Bana işleri o karıştırdı gibi geliyor.. O değilse bile dışarıdan biri, zenit'in de parmağı olabilir..

Faruk Özak'a haksızlık yapmayalım. İşin zenit tarafını o halletti. şu aşamada araya girip işi halledebilecek tek kişi Faruk Özak. ben Şonel hocamızdan ümitliydim ama o dünkü açıklamasında tarafsız kalmayı yeğledi. normal tabi o futbol adamı, sivasspor maçını düşünüyor.

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 13:46

Arkadaşım ne olursa olsun Biz Trabzonspor'luyuz.Hiçbirşekilde de vazgeçemeyiz...

Abd.kalaycı
22.01.2010, 13:47
Kimse size Jo'yu Elano'yu Keita'yı al demedi yönetim. Sadece bir Fatih'i istedi bu taraftar. Çok muydu bee.

Gutierrez jo danda elanodanda keitadanda 10 gömlek üstün futbolcudur ama medya sağolsun öyle bir şişiriyorki jo muş jo da kim ya Alanzinhonun A.Gücüne Kocaeline,Gs ye attığı golleri Allah korusun Arda aysaydı görürdünüz dünya yıldızı Messi Ronaldinho ayarında hatta dahada üstün yıldız diyeceklerdi Arda için biz elimizdekilerin kıymetini bilelim oyuncularımızı iyi konsantre edelim
örnek;geçen yıl şampiyon yapılan bjk de en çok gholü bobö atmış ve 11 gol bizim beğenmediğimiz gökhan 15 gol 14 asistle oynamış penaltıları Gökhan atsa gol kralı olacaktı çünkü baros 19 gol attı 7 si penaltıdan ben muhakemesini değerli üyelerimize bırakıyorum.

SefaÇetinKulak
22.01.2010, 13:47
Bu konu uzar gider ama Fatih gerekenleri basın açıklaması yaparak zaten söyledi . Bundan sonra yönetimin takınacağı tavırları hep beraber izleyip göreceğiz .

http://www.youtube.com/watch?v=WtgMTgsSOis

orhan42
22.01.2010, 13:50
fatih Tekke hayranıyım ama kim büyük?Fatih mi?Kulübümüz mü..Fatih Tekke'yi büyük gören arkadaşlarım Fatih bi kulüp kursun Öztrabzonspor diye..Siz de onu desteklersiniz gönlünüzce..bence Şenol Hoca'nın sözleri her şeyi anlatıyor zaten..Bence bu konu kapatılmalı...

Muhammed
22.01.2010, 13:52
Mevcut takım sadece 1 mağlubiyet ile 11. liğe düşebilir. 11. olan bir Trabzonspor'u düşünmek bile ne kadar acı veriyor. Ancak yönetim yinede gereken transferi yapmıyor.

Bilâl ÇOBAN
22.01.2010, 13:53

açık konuşayım, onlarca sebep bi kenara, siz gibi taraftar görünce daha da sıkı sarılıyorum Trabzonspor'a, Trabzonsporluluğum'a...

DJTT
22.01.2010, 13:53
Trabzonsporlu olmak için binlerce sebep sayabilirim.
1. NEDEN TRABZONSPOR
Beşiktaş'ın 10'da biri bütçeyle onlarla başa çıkabildiği için, Galatasaray gibi başkanlarını sadece Galatasaray Lisesi mezunlarından seçmediği için, Fenerbahçe gibi her maçına şaibe karışmadığı için, Trabzonspor'u tutan hakem olmadığı için, çok zengin klübü tutup sonra her güçsüz takımı yendiğinde sevinmeyi gururuma yediremiyeceğim için, ligde böyle bir takım varken güçlünün yanında olamıyacağım için...
Liverpool, Barcelona, İnter, Aston Villa vs. takımları Türkiye'den hiçbir takım Avrupa'da başarı elde edemediği yıllarda yendiği için...
İstanbul saltanatını yıktığı için, herkes gibi olmamak için, olur olmadık yerlerde bu takımı sahipsiz sanıp arkasından konuşmamaları için...
Ercan TANER her üç büyüklerden biri gol atıca yer göğü inletircesine bağırırken Anadolu takımı gol attığında 'ne talihsizlik' dercesine birden sesinin kısıldığı için,
Beşiktaş 6.sırada Trabzon ikinci sırada iken Beşiktaş maçının 20 dk. Trabzon maçının 3 dk özeti verildiği için, spor gazetelerinde yarım sayfa yer ayrıldığı için, çok zengin futbolcu alamadığından futbolcu yetiştirdiği için, Fenerbahçe'nin her Trabzonspor'dan futbolcu aldığı sene şampiyon olduğu için, Galatasaray'da her zaman bir Trabzon'lu yönetici olduğu için...
Anadolu takımlarına destek için, insanların şaşırmaları için, bordo mavi renkler ve büyük zaferler için, parası olmadığı için şampiyon olamadığı için...
Kendisinden 60 yaş büyük, 10 kat zengin ve milyon kat şaibeli takımlarla mücadele ettiği için...
Meçhul bir stadta kamera görüntüleri olmasına rağmen Trabzonspor başkanına taş atılışının hiç bir TV kanalında yayınlamadığı için, Trabzon'a maça giden meçhul takım taraftarlarının cephanelerin gazetelerde yer almadığı için, Meçhul bir statda koridorlara kamera sokmak yasak olduğu için...

Hiç kimsenin bir kişinin bir anadolu takımı tutmasına şaşırmadığı günlerin gelmesi için...

Bunlar bugunku Futbolumuzda ne kadar önemli billemem ,ama bir gercek
var o da ben baya bir fanatik Trabzonsporluyum ve bu mezara kadar gidecektir buna emin olun! Beni rahtsiz eden baskalari bizim kadar paralari olmadan(Traftar,altyapi v.s). Bizden daha iyi durumdalar bu yillardir böyle gidiyor bu beni rahatsiz ediyor.Onlar bizden daha mi zekiler yada daha mi cok futboldan anliyorlar? Hayir! Adamlar isini biliyorlar hatini asmiyorlar okadar.

SefaÇetinKulak
22.01.2010, 13:54
Olay fatih tekkenin alınıp alınmaması değil . Biz bu transferi istiyoruz . Biz bu takımın asıl sahipleri olarak en azından buna hakkımız vardır heralde . Gol atamıyor forvetlerimiz . Orta sahaya gelmiyor yardıma . Fatih hem yanında oynayan forveti hem orta sahayı rahatlatan bir futbolcu .

Recep Alkan
22.01.2010, 13:54
fatih Tekke hayranıyım ama kim büyük?Fatih mi?Kulübümüz mü..Fatih Tekke'yi büyük gören arkadaşlarım Fatih bi kulüp kursun Öztrabzonspor diye..Siz de onu desteklersiniz gönlünüzce..bence Şenol Hoca'nın sözleri her şeyi anlatıyor zaten..Bence bu konu kapatılmalı...

Fatih Tekke konusu artık çok uzadı.

Bu durumu birileri artık Trbzonspor'a zarar vermekten çok, ya oyuncuya olan sevgisizliğini göstermek, yada yönetime olan sevgisini göstermek adına kullanmaya başladı. Ve ne yazık ki bunun adını da bu konu Trabzonspor'a zarar veriyor koydular.

Fatih Tekke şahıs olarak ortalığı karıştırmadı. Adam kalkıp gayet medeni şekilde ben gelmek istiyorum dedi. Bunda büyütülecek, olayı namus meselesine getirecek birşey yok. Herkesin seveni, ve sevmeyi olacaktır. Fatih de seveni çok olan bir oyuncu. Aynı Başkan ben bırakıyorum dediğinde ilan veren sevenleri gibi. Aynı Yattarayı göndermek istediğinde (yönetim) kalkıp o zaman Başkana ve Yönetimine sallayan Yattara sevdalıları gibi. (Kimseyi kınamıyorum, yadırgamıyorum).

Tabi ki önemli olan Trabzonspor sevgisidir, asıl olan budur.

Ama şu da unutulmamalı, Fatih Tekke olayını, bir transferden çıkaran, bir inatlaşmaya döndüren, bugün ki haline getiren de Yönetimdir. Bu işi başından beri takip eden insanlar bilirler. Taraftar Kaptanını her şekilde istedi. Bunu gayet medeni şekilde gösterdi. Ama 1,5 yıldır gelinen nokta, yönetimin izlediği tutum, ne yazıktır ki, bugün bazılarının tabiri ile Trabzonspor taraftalarını ikiye bölmüş. Ne kadar acı, ama bunların hepsinden daha acısı var, bu bölünmeyi sadece ve sadece Fatih'e ve onu sevenlere mal edenler var. Bunca zaman süresince yapılanları görmeyen, ortaya söylenen yalanları duymazdan gelen, sadece bir oyuncu almamak için milyonları saçan bir yönetimi görmeyen gözlerimiz var.

Fatih konusunun kimseye zarar verdiği yok, bu takıma nasıl, hocası varken, kovduk, kovuyoruz, Şenol Hocayı seviyoruz demeçleri zarar vermiyorsa, nasıl ödenmeyen toplu paralar zarar vermiyorsa,5 oyuncuyu kendi kabahatini örtme pahasına kadro dışı bırakılıp sonra da affedilmesi zarar vermiyorsa,Fatih konusu da zarar vermez. Fatih konusu belki ileri ikili de ki iki oyuncumuza zarar verir ama, yukarı da saydığım sorunlar tüm camiayı etkiler.

Bizi idare eden yönetimin birbirinden haberi olmayan insanlardan kurulduğunu düşündükçe, aynı gün içinde 3 farklı açıklamanın değişik organlardan yapıldığını görünce aslında kabahatin ne taraftar da, nede bahsi geçen oyuncu da olmadığını çok net görebiliyorum.

Evet Fatih konusu takıma zarar veriyor, AMA...

Abd.kalaycı
22.01.2010, 13:55
Mevcut takım sadece 1 mağlubiyet ile 11. liğe düşebilir. 11. olan bir Trabzonspor'u düşünmek bile ne kadar acı veriyor. Ancak yönetim yinede gereken transferi yapmıyor.

Jimnastik geçen yıl ilk yarıyı 6.bitirmişdi biz ise Liderdik sonra Jimnastik 11 puan geriden gelip şampiyon oldu yaptığı transferde 36 yaşındaki Yusuf ŞİMŞEK di biz ise süper transferle (Alanzinho) ancak 3. bitirebildik her zaman söylerim futbolcu iyi olsada taraftarın iyi konsantre etmesi gerekir,bizde kale arkasında bile 3-5 grup var.

DJTT
22.01.2010, 13:55
açık konuşayım, onlarca sebep bi kenara, siz gibi taraftar görünce daha da sıkı sarılıyorum Trabzonspor'a, Trabzonsporluluğum'a...

Renkdasim taraftarlgmi tartismiyalim!Lütfen

Burda biz bizeyiz!:mad:

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 13:58
Mesela diyorum ki;

Ünal Karaman alsa telefonu eline..

Arasa Fatih'i...
"Bak ben de en az senin kadar Trabzonsporluyum..Bana söylediklerine rağmen seni arıyorum.Biz kardeşiz..Gel işte" dese...

Ne güzel olurdu. Buna karşılık Fatih'te '' Abi benimde kusurlarım olmuştur kusura bakma'' dese...

Ve imzalar atılsa:)

Biz çok iyimseriz herhalde:)

melihkuzey
22.01.2010, 14:00

elbette ki Fatih Tekke Trabzonspor'dan büyük değildir. hiç bir isim de Trabzonspor'dan üstte olamaz.

Ama sorun şu: geçmişte Hami mandıralı, Ogün Temizkanoğlu gibi kendi bağrımızdan çıkıp da Türk futbolunda mümtaz yer edinen kendi öz evlatlatlarmıza yapılanların Fatih Tekke ve bundan sonraki evlatlarımıza yapılmamasıdır.

yönetimdeki abilierimizn buna hakkı yok. bu değerler kolay kolay yetişmiyor. üstelik Fatih Tekke şu an Türk futbolunun en iyi futbolcusudur ve en verimli dönemini yaşamaktadır. ve bu kalitede bir futbolcu Trabzonspor dahil hiçbir Türk kulübünde yoktur. hem kendi evladımız hem de Türk futbolunun en kaliteli ismi olan bu futbolcu açık açık "Trabzonspor'a dönmek 9 numaralı formamı giymek istiyorum" diye mesaj gönderirken yönetimin bir inat uğruna buna kayıtsız kalması ve taraftara düşman olmasına tepki vermeliyiz. güçlü bir tepki verirsek bundan sonra yönetimler bu büyük taraftarı aptal yerine koyamaz.

Bilâl ÇOBAN
22.01.2010, 14:01
Renkdasim taraftarlgmi tartismiyalim!Lütfen

Burda biz bizeyiz!:mad:

doğru ya, tutulacak ne kaldı diyen birisiyle taraftarlık tartışmak çelişki olsa gerek...

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:01
Bilal abi,Djtt nickli abimiz dolmuş belli.Onu anlamak zor değil.Bence haklı da isyanında:)

demir
22.01.2010, 14:03
ya arkadaslar sacma sapan konusmalar yapıyorsunuz fatih tekkeyi en cok ısteyen kımse sorun bakalım fatih trabzondan buyuk dıyen varmı ??? hıc kımsenın sıkıntısı buyuk kucuk olayı degıldır ?? sorun taraftarın ıstedıgı bır oyuncunun alınmamasıdır ? fatihin neden ıstendıgı her bır bırey tarafından farklı sebepler yurutulebılır yada neden alınmadıgı konusunda ..! fakat asıl olan bır sey var taraftarın buyuk bır cogunlugunun bu adamı ıstemısıdır ? yurt dısında futbolcu arayan takımlar bır futbolcunun hangi ozellıgıne bakarak oyuncu alır ??mesela fatih tekke tjikuzu kadar sorumsuz bır oyuncumudur ? yada onun kadar gece hayatı olan ?

bende fatih gelsede olur gelmesede olur dıyenlerdendım gecmıstekı yorumlarıma bakılırsa bu gorulur hatta bir cok arkadasımla bu konu uzerıne tartısma bıle yasamısımdır ama ısın ucu artık bambaska bır tarafa cekıldı olayların ısleyısı cok degısık bır ıvme kazandı ve bu ıvme ınsanları bolme derecesıne getırdı ??

fatih tekkeyı ısteyenler turkıyede gol kralı olmus uefa kupası almıs super kupa kaldırmıs bır oyuncu oldugu ıcın degıl sahada yuruyen zıhnıyetı canlandırmak ve takıma bir hırs, bir tecrube kazandırmak için fatihi istemistir taraftarın fatihi isteme sebebi cok ve acıkca ortadadır ? pekı ıstemeyenler neden ıstemeyebılır ? yusuf ıcın verılen cabanın yarısından azı tijikuzu için odenenın yarısı hüseyin cimsirin aldıgı maasın yarısını vereceksınız ve bukadar nıtelıklı bır oyuncu alacaksınız ? işte bızler buna takılıyoruz yoksa hıc kımse burada kım buyuk tartısması yapmıyor kulaklarını kapatıp vucudunun butun organlarını acmaya calsıp duyma yetenegını gelıstırmeye calısan yonetım gıbı buyukluk tartısmaları cıkarmak yerıne herkezın bırbırını anlamasını sağlamaya calısmak en mantıklısıdır

bizler bu takıma aşığız ve taraftar olarak bir şey istiyoruz ve bunu bu takıma zarar vermeden yapacagız ..! haa kimileri derki o gelmezse daha cok zarar cekecez sımdıden yapabıldıgımızı yapalım dıyebılır bunada karsıyız ama akıllı bır yonetım kım olursa olsun taraftarın tek bır agızdan ıstedıgı bır oyuncuyu muhakkak alır ...!

Erdem Keser
22.01.2010, 14:08
Yine başladı Fatih mi daha büyük yoksa Trabzonspor mu tartışmaları:D

BAHADIR33
Fatih Tekke bu kulüpten büyük mü?

Değil.

Yönetim kulüpten büyük mü peki?

melihkuzey
Fatih Tekke neden gerekli?

1- öz be öz Trabzonludur, koyu Trabzonsporludur, adam gibi adamdır
2- Türk futbolunun şu an en kaliteli golcüsü ve lider vasıflı futbolcusudur.
3- Trabzonspor'un en önemli sorunu gol sorunudur ve Fatih Tekke gitti gideli bu mevkiye bir türlü çözüm bulunamamıştır.
4- Trabzonspor'da saha içinde liderlik yapacak bir futbolcu yoktur, lider olarak alınıp kaptanlık verilen futbolcularımız transfer taksiti ödenmedi diye takımı satmıştır Fatih Tekke bunu yapacak karakterde değildir.
5- Taraftarın sevgilisidir ve Şenol hocamızın takımda en çok görmek istediği futbolcudur.

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 14:11
Fatih Tekke bu kulüpten büyük mü?

Değil.

Yönetim kulüpten büyük mü peki?

Bu günde hep mesajlarından alıntılar yaptım hakkını helal et:D

Yönetim hiç değil:)

Bizde değiliz. Trabzonspor her daim olacaktır. Kişiler gelip geçer...

Abd.kalaycı
22.01.2010, 14:11
En büyük sıkıntımız nokta transfer yapamayışımız.Yine yapamadık.Tekke nokta transfer olurdu mesela..

Dünyada en çok gol atan 4. adam nokta transfer olmuyormu nokta transferin kıstası ne size göre.

Recep Alkan
22.01.2010, 14:12
Yine başladı Fatih mi daha büyük yoksa Trabzonspor mu tartışmaları:D

Ben vallaha anlamıyorum, billaha anlamıyorum.

Adam basın toplantısında dedi ki,

Ben Fatih'im. Büyük olan Fatih değil, Trabzonspor kulübüdür. Trabzonspor istese 1 saatte 10 tane Fatih alır...

Ulan adam kendini büyük görmemiş, bizim kaptanı büyük gördüğümüzü hangi mantık söyleyebilir.

Konuşmak için, eleştirmek için, istemediğiniz bir şeyin gerçekleşmemesi için, sevdiğiniz bir insanı yada kurumu korumak için başkasının üzerine çamur atmayalım, son iki senedir en düzgün dönemini yaşayan, herkesin hayretle izlediği Trabzonspor taraftarına laf atmayacaksın.

Vallaha gına geldi. Yazasım gelmiyor ya...

BAHADIR33
22.01.2010, 14:13
Bu günde hep mesajlarından alıntılar yaptım hakkını helal et:D

Yönetim hiç değil:)

Bizde değiliz. Trabzonspor her daim olacaktır. Kişiler gelip geçer...

Ben de avatarındaki yavrunun yanaklarını uzaktan uzaktan ısırdım..sen de hakkını helal et :)

Recep Alkan
22.01.2010, 14:14
Dünyada en çok gol atan 4. adam nokta transfer olmuyormu nokta transferin kıstası ne size göre.

Dünyanın en iyi arabası hangisi desek ; Ferrari diyecekler herhalde büyük orandır.

Al ferrari arabayı, sür bakalım yayla yollarında ne hale geliyor ?

Anlatabildik mi acaba ?

Yasin T.
22.01.2010, 14:14
Sivas Maçına:
2 Gün 1 S. 43 Dk. Kaldı

fatih tekkenin gelmesini bende çok isterdim ama artık bu konuyu kapatalım arkadaşlar.önümüzde hanzolarla oynayacağımız maç var ve bu maça konsantre olalım

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:15
Bir kutsallaştırmadır, büyük görmedir gidiyor zaten.:)Fatih hatalı deyin ama böyle sansürlü yazmayın

DJTT

Bunu yanlis anlama ama, en fazla gol atan 4 oyuncu olmak güzel birse de. :)
Hangi ligde atti da okadar önemli. Kolumbiya liginle bizim ligi hic kiyasliyamasin.

Erdal Kılıçarslan
Fatih elbette trabzonspordan büyük değil. Ama bir gerçek daha var ki; oda bu yönetimden daha adam olduğudur.

Abd.kalaycı
22.01.2010, 14:16

3- Trabzonspor'un en önemli sorunu gol sorunudur ve Fatih Tekke gitti gideli bu mevkiye bir türlü çözüm bulunamamıştır.
4- Trabzonspor'da saha içinde liderlik yapacak bir futbolcu yoktur, lider olarak alınıp kaptanlık verilen futbolcularımız transfer taksiti ödenmedi diye takımı satmıştır Fatih Tekke bunu yapacak karakterde değildir.
5- Taraftarın sevgilisidir ve Şenol hocamızın takımda en çok görmek istediği futbolcudur.

Melih bey bizim bir futbolcuyu istememiz o kadar önemli değil önemli olan Hocanın istemesi,Yönetimin istemesi ve futbolcununda gelmek istemesi sonuçta bu üç istek biraraya gelmemiş ve bu transfer gerçekleşmemiştir önümüze bakalım Sivas maçı var uyanık olalım şu maçı alalım Sivas bize ettiğini bulsun bu sene küme düşsün şu Sivas.

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 14:18
Dünyanın en iyi arabası hangisi desek ; Ferrari diyecekler herhalde büyük orandır.

Al ferrari arabayı, sür bakalım yayla yollarında ne hale geliyor ?

Anlatabildik mi acaba ?
Recep,yaylaya gideceksen Ferrari ile gitme altını vurursun. Onu bana bırak,benim arabayı al:)

melihkuzey
22.01.2010, 14:20
Melih bey bizim bir futbolcuyu istememiz o kadar önemli değil önemli olan Hocanın istemesi,Yönetimin istemesi ve futbolcununda gelmek istemesi sonuçta bu üç istek biraraya gelmemiş ve bu transfer gerçekleşmemiştir önümüze bakalım Sivas maçı var uyanık olalım şu maçı alalım Sivas bize ettiğini bulsun bu sene küme düşsün şu Sivas.

elbette hoca istemeli. zaten son gereklilikde yazdım Şenol hocamız istiyor Fatih Tekke'yi. dün kendisi de söyledi. zaten transfer kapanmış değil. hala açık kapı var.

sivas maçını ben de herkes gibi çok merakla bekliyorum. o maçı mutlaka kazanmalıyız. aksi halde Fatih Tekke olayı iyice kontrolden çıkar. teo'nun göstereceği performans çok önemli. benim gönlüm Fatih Tekke- Teo ikilisinden oluan bir forvet hattı, umut yedekte. en azından böyle bir Trabzonspor'u izlemeliydik.

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:20
O, 2009 yılında en çok gol atan 4 . forvet olması çok ciddiye alınacak bir şey değil.Atıyorum Mehmet Yılmaz(ki bana göre kötü bir forvet değildir). Avusturya ligine gitse burda ilk 50 ye girer:):p

demir
22.01.2010, 14:21

hoca ıstıyor ? taraftar ıstıyor ? futbolcunun kendısıde gelmek ıstıyor ? sorun nerede pekı ? sorun surada yonetım bızde ıstıytoruz dıyor ama bahane buluyor ? ya ısteme yada ıste ? bu tepkıler ıste bundan ıstemıyoruz deseler sorun kalmayacak ama ha aldık ha gelıyor ha gıdıyor ınsanların slaak yerıne kopyulması problem

Recep Alkan
22.01.2010, 14:21
Recep,yaylaya gideceksen Ferrari ile gitme altını vurursun. Onu bana bırak,benim arabayı al:)

Birde anlaması gerekenler anlayabilse ne demek istediğimizi...

Kimseyi kötülemiyorum, gelen adamı 1 Dk bile seyretmedim.

Adım gibi eminim ki, yönetim de seyretmedi. Hatta şota'da tavsiye etmedi.

Açtı bizimkiler haritayı, ülkelerin gol krallarına baktılar, bu adamın istatikler güzel çıktı, gittiler, bastılar parayı aldılar.

Dediğim gibi amacım adamı kötülemek değil, ama atılan onca golde, tek sol ayaklı golü yok. Sadece sağ ayak ve kafa ? Büyük eksiklik mi ? Kimisine göre değişir. Ama bana göre bir forvet için eksiklik.

Uyum, yemek, arkadaşlık, kente alışma, 30 saatlik yollar, vb gibi nedenler ile tahminim yine istenilen verim alınamaycak forvet hattında.

bunların hiçbiris ile karşılaşmamak içindir Fatih'in önemi.

Süleyman Sofu
22.01.2010, 14:22
Kimse Fatih Tekkeyi Trabzonspor kulübünden büyük görmüyor.Ama birileri yöneticileri savunayım derken bunca hatası olan daha aralarında konuşmayı beceremeyen kişileri başımıza padişah yapmaya çalışıyor.

melihkuzey
22.01.2010, 14:23
Taraftar Fatih Tekke'yi cahilliğinden istemiyor birşey biliyor ki o kadar tezahürat yapıyor. işin bir de bu tarafı var. görünen köy kılavuz istemez.

Fatih Tekke'nin zenit'te ortaya koyduğu futbol ortada. tam bizim aradığımız forvet. son vuruşlarda son derece etkili. geçen seneden beri son vuruşlardaki beceriksizliğimiz yüzünden az saç baş yolmadık değil mi?

DJTT
22.01.2010, 14:23
O, 2009 yılında en çok gol atan 4 . forvet olması çok ciddiye alınacak bir şey değil.Atıyorum Mehmet Yılmaz(ki bana göre kötü bir forvet değildir). Avusturya ligine gitse burda ilk 50 ye girer:):p
sagol! Aynen bunu söylemeye calisiyorum

İHTİLALL
22.01.2010, 14:25
alla alla peki siz bunları yazarken ne kadar alıyorusunuz öle dersen olmaz herkes gibi oda konusuyor

Mesaj başına 10 dolar alıyorum..

BMN ye üye olalı,

Bir otomobil,bir ev aldım..

N'aaberr..:)

Süleyman Eruyar
22.01.2010, 14:29

BMN ye üye olalı,

kimse bana öyle bir ödeme yapmıyor abi, acaba birikenim varmı :)

smyrna
Orhanın 90.dk attığı golle yendiğimiz lyon maçı izledikçe izleyesim geliyo..

http://www.youtube.com/watch?v=SbqNg2mFbQs&feature=related

BAHADIR33
Birde anlaması gerekenler anlayabilse ne demek istediğimizi...

Kimseyi kötülemiyorum, gelen adamı 1 Dk bile seyretmedim.

Adım gibi eminim ki, yönetim de seyretmedi. Hatta şota'da tavsiye etmedi.

Açtı bizimkiler haritayı, ülkelerin gol krallarına baktılar, bu adamın istatikler güzel çıktı, gittiler, bastılar parayı aldılar.

Dediğim gibi amacım adamı kötülemek değil, ama atılan onca golde, tek sol ayaklı golü yok. Sadece sağ ayak ve kafa ? Büyük eksiklik mi ? Kimisine göre değişir. Ama bana göre bir forvet için eksiklik.

Uyum, yemek, arkadaşlık, kente alışma, 30 saatlik yollar, vb gibi nedenler ile tahminim yine istenilen verim alınamaycak forvet hattında.

bunların hiçbiris ile karşılaşmamak içindir Fatih'in önemi.

65 maçta 23 sarı kartı 3 kırmızı kartı da ekle Recep..
Bir de 65 maçta sadece 6 asist var , onu da ekle..
ortalama 10 maçta 1 asist ..

şimdi bunları söylüyoruz ya arkadaşlar Teo gol atınca "N'oldiii" diyecekler..
Sanılacak ki Teo gol atamayınca biz mutlu olacağız..
sanılacak ki gol atınca sevinmeyeceğiz..

Değil kardeşim.. Başka birşey bizim söylemeye çalıştığımız..

Bunların hepsi risktir diyoruz..
Bu kadar riski almaya değer miydi diyoruz?

Son olarak da Teo'ya yürekten başarılar diliyorum..

BAHADIR33
22.01.2010, 14:31

BMN ye üye olalı,

:D

E be Veysel abi ...o kadar uzun mesajları neden 3'e 5'e bölüp yollamazsın bilmem ki ...

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:32
İçten içe Takımın gol atamamasını isteyenler,sizin burada olduğunuzu hissedebiliyorummm:rolleyes::D

Cagdas Topal
22.01.2010, 14:34
Demek kaptan hala gelmemiş :( 2 gün uzak kaldık hicbir gelişme yok :(

DJTT
22.01.2010, 14:35
Fatih ne yapiyor simdi acaba? bekliyor mu? Yönetimle konustu mu? Dubai gitti mi?

İHTİLALL
22.01.2010, 14:36

E be Veysel abi ...o kadar uzun mesajları neden 3'e 5'e bölüp yollamazsın bilmem ki ...
Onlara ,fazla mesai alıyorum..:D

Böylece, işin kalitesinide korumuş oluyoruz..;)

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 14:36
O değilde ben Fatih'in geleceğine çok inanmıştım. Her firsatta hislerime gübvendiğimi söylüyordum. Acaba Fatih işinin olmamasının nedeni benim hislerim olmasın sakın:D

mexp61
22.01.2010, 14:37
Fatİh dondurulan transferİnİn ÇÖzÜlmesİnİ beklİyordur. (İnŞ.)

Süleyman Sofu
22.01.2010, 14:38
Bu kar ne güzel bir nimettir arkadaş...

Ruhum ferahladı tipiyi görünce:)

BAHADIR33
Onlara ,fazla mesai alıyorum..:D

Böylece, işin kalitesinide korumuş oluyoruz..;)

Abi aranızı bozmak istemem ama Şenol abi 2 mesaj atıp işi bitiriyor..
Takım içi dengezislik mi var ne? :)

mexp61
O değilde ben Fatih'in geleceğine çok inanmıştım. Her firsatta hislerime gübvendiğimi söylüyordum. Acaba Fatih işinin olmamasının nedeni benim hislerim olmasın sakın:D

İNŞ. İLGİSİ YOKTUR. :d

İHTİLALL
Fatih ne yapiyor simdi acaba? bekliyor mu? Yönetimle konustu mu? Dubai gitti mi?

Mutsuz..

Bıkkın ..

Yorgun..

Umutsuz..

Kırgın..

İstenmeyen..

Tatsız..

Tuzsuz..

Vs..

Vs...

serdaracıl
22.01.2010, 14:39
uefa kupası kaldırmış bir adam gelmek istiyor ve biz almıyoruz vay be...

İHTİLALL
22.01.2010, 14:41

Tahmin etmiştim zaten..:mad:

Yönetimin açıktan para ödediğini..

Yok kardeşim ,..

Böyle olmaz,..

Bak çeker giderim haa..

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:41

Hep lkelerine bağlı bir Trabzonspor hayali kurmuştum.:alkış::):D

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 14:42

bunu bende merak ediyorum, '' rusyaya gidiyorum yönetimle hocamla (sıpaletti) konuşacağım ve kesin olarak ts ye gitmek istediğimi söyleyeceğim '' demişti... acaba konuştumu ? :) son durum ne acaba böyle beklemekte sıkıcı yaw, bi gelişme olsada yine millet doluşsa buraya ;)

Süleyman Sofu
22.01.2010, 14:43

Ya aynen böyle ,düşün işte ne büyük takımız biz

yöneticilerimiz kariyere bakmıyor,kariyer vaad ediyormu ona bakıyor???

Nereleriyle bakıyolarsa artık anlamıyoruz!!!!

DJTT
Mutsuz..

Bıkkın ..

Yorgun..

Umutsuz..

Kırgın..

İstenmeyen..

Tatsız..

Tuzsuz..

Vs..

Vs...

Sagol Renkdasim. Bunlari bizde biliyoruz. Fatih nerde su an ruscada bilmiyorus ki. Su ruslarin sporsayfalarina bakalim.

Hüseyin Bağdat
Aklıma birşey daha takıldı.( Recep cevaplayabilir belki)

Diyelim, Zenit'in hocası kamptan sonra Fatih'i istemedi. Bu durumda Kaptan ne yapacak yada yapabilir...

Gitmeden önce hocamla ve kulüple görüşeceğim demişti. Bu görüşmeyi yapacak mı?

Bizim yöneticilerimiz,'' Fatih'i hocası bırakmıyor'' demiştiya onun için soruyorum bunları...

mexp61
22.01.2010, 14:45

resİmde de gÖrÜndÜĞÜ gİbİ uefa kupasini kaldirmasi yÖnetİm İÇİn İkna konusu olmadiĞi kesİn ama yİnede fatİh herzaman bİzİm kaptanimiz kalacaĞi kesİn....

BAHADIR33
22.01.2010, 14:47

Diyelim, Zenit'in hocası kamptan sonra Fatih'i istemedi. Bu durumda Kaptan ne yapacak yada yapabilir...

Bizim yöneticilerimiz,'' Fatih'i hocası bırakmıyor'' demiştiya onun için soruyorum bunları...

İzin verirsen ben yanıtlayayım da helalleşmiş olalım :)

Zenith'in Dubai kampı 11 gün sürecek..
Yani 31 ocak'ta bitecek tahminimce..
Ve bilin bakalım transfer dönemi ne zaman bitiyor.

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 14:47

4 şubatmıydı ? bitiş

DJTT
22.01.2010, 14:48

Hoca birakir mi böyle büyük bir oyuncuyu? Birakmas!

nbay
22.01.2010, 14:49
4 şubatmıydı ? bitiş

1 şubatta bitiyor

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:49

32 ocak mesai saati bitimi:)
Bugün çok iğrencim abi ya

faik celikoflu
22.01.2010, 14:50
32 ocak mesai saati bitimi:)
Bugün çok iğrencim abi ya

halısahada da hep böyle yapıyodun orhan :D

İHTİLALL
22.01.2010, 14:50

Fatih'in iş bulma sorunu yok..

Muhtemelen Spaletti'de onu ikna etmeye çalışacaktır..

Yani Trabzonspor'a dönmek için ,yine birçok teklifi reddedecek veya bekletecektir..

Mutlaka ,kararını vermeden önce kulüple görüşmeye çalışacaktır..

Ama hiçbirinin ,Fatih'le bırakın konuşmayı,100 metre yanına bile yaklaşmayacağına eminim..

Zaten bunca dümen bunun için yapıldı..

Bir yıl boyunca zorlayıp,zorlayıp istedikleri noktaya getirdiler Fatih'i..

Bir nevi tuzağa düştü yani..

Erdal hoca niye "konuşmamalıydı" diyor,şimdi daha iyi anlaşılmıştır umarım..

BAHADIR33
22.01.2010, 14:51
4 şubatmıydı ? bitiş
cık..
1 şubat...

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 14:52

cevabınız için teşekkürler.
Hımmm demekki bir umut daha var. Malum bizim yöneticilerimiz 2 saatte transfer bitiriyorya. Ben hislerime güvenmeye devam edeyim öyleyse:D

Yanlız bir sorumun cevabı eksik kalmış. Fatih Geliş yolunu tamamen kapattı mı? Yöneticileri ve hocasıyla görüşecek mi?

Orhan Aydın
22.01.2010, 14:53
halısahada da hep böyle yapıyodun orhan :D

O kadar kötümüydüm ya?:mad::D

Süleyman Sofu
22.01.2010, 14:54
Zenitin dünki idman fotoğraflarına baktım demin kaptan yoktu.Herhalde yol yorgunu olduğu için çıkmamış olsa gerek ama bugünkü idmanda kesinlikle vardır...

Yada en azından geçmesi gereken sağlık kontrollerinden geçiyordur muhtemelen...

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 14:56
Fatih'in iş bulma sorunu yok..

Muhtemelen Spaletti'de onu ikna etmeye çalışacaktır..

Yani Trabzonspor'a dönmek için ,yine birçok teklifi reddedecek veya bekletecektir..

Mutlaka ,kararını vermeden önce kulüple görüşmeye çalışacaktır..

Ama hiçbirinin ,Fatih'le bırakın konuşmayı,100 metre yanına bile yaklaşmayacağına eminim..

Zaten bunca dümen bunun için yapıldı..

Bir yıl boyunca zorlayıp,zorlayıp istedikleri noktaya getirdiler Fatih'i..

Bir nevi tuzağa düştü yani..

Erdal hoca niye "konuşmamalıydı" diyor,şimdi daha iyi anlaşılmıştır umarım..

Yanlış anlaşılma olmasın.İş bulma anlamında sormamıştım soruyu. Sadece giderken açık bıraktığı kapıyı kapatıp kapatmadığını öğrenmek için sormuştum...

Yönetim almak zorunda kalırsa karşı tarafı ikna edebilir mi? O açıdan sordum. Malum önümüzde oynanmamış iki maç var...

serdaracıl
yönetime gelsin:D

Dünyada akla değer veren yok madem,
Aklı az olanın parası çok madem,
Getir şu şarabı, alın aklımızı:
Belki böyle beğenir bizi el alem!

ömer hayyam

Süleyman Sofu
Yada söylediği gibi hocası ve kamptaysa başkanıyla görüşüp bonservisini almak için uğraşıyordur...

BAHADIR33
Zenitin dünki idman fotoğraflarına baktım demin kaptan yoktu.Herhalde yol yorgunu olduğu için çıkmamış olsa gerek ama bugünkü idmanda kesinlikle vardır...

Yada en azından geçmesi gereken sağlık kontrollerinden geçiyordur muhtemelen...

Ruh sağlığı kontrolü de yaparlarsa antrenmana falan çıkamaz Kaptan...

Süleyman Sofu
22.01.2010, 14:58
Players, who were in the last year's roster boarded the plane - Alexander Anyukov, Dmitry Borodin, Vladimir Bystrov, Tomas Hubocan, Miguel Danny, Igor Denisov, Konstantin Zyrianov, Alexey Ionov, Ivica Krizanac, Nicholas Lombaerts, Viacheslav Malafeev, Fernando Meira, Alessandro Rosina, Szabolc Huszti, Igor Semshov, Viktor Fayzulin, Radek Sirl and Roman Shirokov. Alongside them, there were players, who won Russian Youth Championship in the last year - Andrey Zaitsev, Pavel Ignatovich, Maxim Kanunnikov, Sergey Petrov, Anton Sosnin, Eugeny Starikov and Igor Cheminava; players, who were loaned out in the last season - Mikhail Kerzhakov, Yury Lebedev, Boris Rotenberg, Oleg Samsonov, Alexander Khohklov. Of course, newly signed Alexander Kerzhakov and Michael Lumb were with the team. Turkish forward Fatih Tekke shall jointhe team in UAE.

DJTT
22.01.2010, 15:01
yazik oldu fatihye yaaaaaaa................

Ruslari cok iyi bilirim. Tabiki iyileri de var, ama türkler icin cok zit insanlar.soguk kanli, düz felan filan....

Bide Fatih onlarin devletinde yasamak sorunda ah ah ah.... Kazan bize yakin insanlar yasiyormus orda daha rahat ederdi.

BAHADIR33
22.01.2010, 15:03
Zenith Kadrosu epeyce şişmiş görünüyor.. Geçen yıl kiralık verilen oyuncular da takım kampına katılmışlar..

Orhan Aydın
22.01.2010, 15:04
Kerzhakov'la beraber yabancı kontenjanını aşıyorlar deniyordu.Bilgisi olan var mı?

Mert Oğuzlu61
22.01.2010, 15:05
zenith fv transferi yaptımı ?

Emre GÜRDAL
iyi günler ben kaç gündür yoktum ve siteye giremedim bende kaptan gibi kendıimi köydeki evime kapattım. basın toplantısını tv den izledim ve şu kanıya vardım fatih tekke tek bir cümlede yanlış konuştu gerisi degru kelimelerdi Ünal karaman beim kadar trabzonsporlumu demsi ebni çok şaşırttı bu saaten sonra ünalla fatih bir araya gelmez ama fatih trabzonspora geri dönecektir bunu biliorum

Özkan Şentürk
Zenith Kadrosu epeyce şişmiş görünüyor.. Geçen yıl kiralık verilen oyuncular da takım kampına katılmışlar..

Bizimde midemiz şişti abi yönetimin boş konuşmalarından.Gaz yaptı...

Çekeyim bi soda :)

TolgaTopçu61
22.01.2010, 15:06
Kerzhakov'la beraber yabancı kontenjanını aşıyorlar deniyordu.Bilgisi olan var mı?
Kerzhakov rus degil mi?
Yabanci kontenjani ile ilgisi yok...

İHTİLALL
22.01.2010, 15:07
Yanlış anlaşılma olmasın.İş bulma anlamında sormamıştım soruyu. Sadece giderken açık bıraktığı kapıyı kapatıp kapatmadığını öğrenmek için sormuştum...

Yönetim almak zorunda kalırsa karşı tarafı ikna edebilir mi? O açıdan sordum. Malum önümüzde oynanmamış iki maç var...
Bizim yönetimin söylediğine inanmıyorum tabii de..

Bu aşamdan sonra bu işi(artık çok zor)ancak bir Faruk Özak-Şenol Güneş çalışmasının geri döndürme ihtimali olduğunu düşünüyorum,çok düşük yüzdeyle..

Yönettim imana gelirse Fatih Tekke hoplaya zıplaya gelir,

Hiç kuşkunuz olmasın..

danger00
22.01.2010, 15:08

Kerzhakov Rus nasıl etkileyecek yabancı kontenjanını.

Yeni bir forvet alma niyetindeler, bu da yabancı bir isim olacakmış. Fatihi o zaman bırakmayı düşünebilirler.

Orhan Aydın
Kerzhakov rus degil mi?
Yabanci kontenjani ile ilgisi yok...

Özür, çok saçmaladım:)
Ama epey yabancıları var
http://www.transfermarkt.co.uk/en/verein/964/zenit-st-petersburg/uebersicht/startseite.html

BAHADIR33
Michael Lumb'la olabilir..Net bilmiyorum ama Orhan..

Süleyman Sofu
22.01.2010, 15:09
http://pic.fc-zenit.ru/images/splashes/07.jpg

Recep Alkan
22.01.2010, 15:10
65 maçta 23 sarı kartı 3 kırmızı kartı da ekle Recep..
Bir de 65 maçta sadece 6 asist var , onu da ekle..
ortalama 10 maçta 1 asist ..

şimdi bunları söylüyoruz ya arkadaşlar Teo gol atınca "N'oldiii" diyecekler..
Sanılacak ki Teo gol atamayınca biz mutlu olacağız..
sanılacak ki gol atınca sevinmeyeceğiz..

Değil kardeşim.. Başka birşey bizim söylemeye çalıştığımız..

Bunların hepsi risktir diyoruz..
Bu kadar riski almaya değer miydi diyoruz?

Son olarak da Teo'ya yürekten başarılar diliyorum..

Bahadır abi, var mı bir önemi ?

Birilerine ispat için bu takımı tutmadık biz. İsteyen istediğini konuşsun. zaten alınabilecek tüm sıfatları aldık bu Fatih konusu sayesinde.

Dediğim gib Teo yu 1 dakika bile seyretmedim, kimdir nedir bilmiyorum, sadece istatisliklerini biliyoruz. Bekliyoruz.

Dediğin gibi bu transfer bir risk, hemde büyük risk. Umarım güzel sonuçlanır.

TolgaTopçu61
22.01.2010, 15:12
Özür, çok saçmaladım:)
Ama epey yabancıları var
http://www.transfermarkt.co.uk/en/verein/964/zenit-st-petersburg/uebersicht/startseite.html
Dogru baya yabancilari var...
Rusya da kac yabanci oynayabiliyor ki,varmi bilen?

yabadallah
22.01.2010, 15:16
FATİH TEKKE MUTLAKA ALINMALI

http://www.takagazete.com/kose_images/mustafa_dincer_15_06.Nov.2009_071148.jpg
Mustafa Dincer
mustafa_dincer@takagazete.com
Tarih: 22.01.2010 Saat: 06:57:01 (40 okuma)

Trabzon’un hatta Türkiye’nin son dönemdeki önemli gündem maddesi ; Fatih Tekke transferi.
Başta yönetimimiz, Şenol Hocamız ve Fatih olmak üzere herkesi geren, sıkıcı hale gelen gündem.
Bir nasipsizliktir, bir basiretsizliktir gidiyor. Anlayabilene aşkolsun.
Bir bakıyorsun, birbirini müthiş seven iki aşık gibi hissediyorsun, iş tamamdır diyorsun, bunlar bir bohça ile de olsa kaçıp birbirlerine varacaklar diye hissediyorsun.
Bir bakıyorsun birbirini öpme niyeti olmayan, birbirini boşa oyalayan sözde aşıklar gibi hissediyorsun ve bunlar ölene kadar bir araya gelmez diye hissediyorsun.
Sayın Başkan, sayın yöneticiler, sevgili Şenol hocam; tüm yaşananlara, tüm olumsuzluklara rağmen camianın, yönetimin, hocanın ve takımın üzerine çökmüş olan, hafızalara işlenmiş olan bu baskıyı çözmenin tek yolu olduğunu artık görünüz ve gereğini yapınız.
Sakın konuya ne Kolombiyalı forvetin gelişi ne de Gökhan’ın gidişi ile çözüldü diye bakmayın.
Elbette ki bu sendrom ne Fatih’in ne de yönetimin arzuladığı veya organize ettiği bir durum değildir.
Özellikle Hugo Broos’un tahribatı, golsüz golcülerimizin beceriksizliği ya da bahtsızlığı nedeniyle başta taraftar olmak üzere herkesin hafızasına kazmış ve halen herkese zarar veren “Fatih TEKKE” sloganını (transferini isteme anlamında) bitirmenin tek yolu var; o da Fatih’in transferi bir an önce bitirmek.
İletişimsizlik veya istenmeden karşılıklı bazı hatalar yapılmış olabilir.
Gerçek olan hemen hemen herkesin Fatihi sevdiği ve transferini istediği; Fatih’in de aynı şekilde takımını sevdiği ve transferini istediğidir. Kısacası samimiyetin olduğudur.
Yönetim ve Şenol Hoca ister istemez borç yükünü daha da artırmamak adına Fatih’in bonservisini bedavaya ya da çok uygun fiyata getirmeye çalışmaktalar. Bu düşünce şüphesiz ki doğrudur; ama bu doğru olayı çözememekte. Hem doğru olup hem de çözüm olmayan cevaplar olur ya işte bu da onlardan biri işte.

Başkan ve Yönetime: Fatih TEKKE transferi bir ailenin ihtiyaçlarından olan meyve ya da kıyma gibi lüks değil; ekmek ya da su gibi, olmazsa olmaz ihtiyaç pozisyonuna gelmiştir. Bu transfer Fatih’in takıma yapacağı müthiş katkıdan dolayı değil (ama inşallah o da olur); camianın üzerine kimsenin planlaması olmadan çökmüş olan gizli karabasanın kalkmasını sağlamak adına yapılmalıdır.Varsın iki milyon euro bonservis bedeli verilsin, varsın 9 numaralı forma ile tribünde otursun, varsın kulübede otursun, varsın her maçta gollerini sıralasın. Bunlar bu transferin esası olmayacaktır, artıları veya eksileri olacaktır. Esas olan Trabzonspor’umuzun başarısı ise; en ufak bir olumsuzlukta ve kötü sonuçta yönetimi, hocayı ve futbolcuları demoralize eden sitemli “Fatih Tekke” sloganına son verme adına yapılmalıdır.

Fatih TEKKE’ye: Başka takımlarla menajer aracılığıyla konuşman makul görülebilir ama Trabzonsporla yapılınca uygun düşmüyor, bilesin.Profesyonel olarak değil amatör ruhla ve sırf taraftar adına geleceğini söylüyorsun ki; mert bir kişi olarak buna hepimiz inanmaktayız, o zaman pazarlık yapma boş mukaveleye imzayı at. Asla mağdur edilmezsin. Trabzonspor’da yatanında oynayanında aldığı rakamları hepimiz biliyoruz. Ayrıca sürekli olarak birilerine cevap olarak verdiğin” Bazılarından daha iyi Trabzonsporluyum” cümlesinin de doğru bir cümle ve yaklaşım olmadığını da belirtmeliyim.

Sonuç olarak Sadri Başkan Kolombiya’ya yaptığı başarılı seferin benzerini pazartesi günü Rusya’ya yaparak işi bitirmeli ve Fatihin bonservisini alarak dönmelidir. Sayın başkan bunu yaptığında hem kendisinin hem de camianın huzura ereceğine inanmalıdır.Bu girişimle taraftarın gönlünde de nispeten sarsılan yerini tekrardan sağlamlaştırmış olacaktır. Bu transferin yapılmasıyla gelişimini tamamlayamamış azınlığın kendilerince galip ya da mağlup olma hissiyatları da sizi etkilememelidir.Büyük bir heyecan ve ümitle takımın başına getirdiğimiz Şenol Hocaya da hedeflerine ulaşabilmesi, başarılı olabilmesi bakımından bu konuyu nihayetlendirmeniz ona ve camiaya karşı borcunuzdur. Saygılarımla.

Mustafa Dincer

Recep Alkan
22.01.2010, 15:22
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=178120949813&ref=mf

Fatih Tekke'nin alınmama sebebi olabilir mi :)

ibzolist
22.01.2010, 15:25
tarih tekerrür etti ve yönetim değişikliğine sebebiyet veren sivasspor maçı döndü dolaştı ligin ilk maçı olarak karşımıza çıktı , bu fırsatı iyi değerlendirmeyiz , bu sefer bir kişi değil bin kişi sahaya dalmalıyız , üçyüzümüz üzerine fatih , üçyüzümüz sultan , üçyüzümüzde tekke yazsın , geri kalan yüz kişi bişi yazmasın joker olarak kalsın ...
ya da fanatik gazetesinde demeç veren ,fatih tekkeden sonraki en büyük trabzonsporlu ibrahim hacıosmanoğlunun talimatına uyup konuyu kapatalım,
şahsi görüşüm dünya devleri fatihi almak için sıraya girmişken bu fırsatı iyi değerlendirip kralı kadromuza katmak yönündedir.
saygılar

ziyaretci
22.01.2010, 15:26

yaa ne alaka huseyinde ayni ama kimse istemio

fatih gerekli cunku su an turkiyedeki en iyi 2 turk forvetten biridir. ve TS almasi durumunda dusuk maliyetli kaliteli bi forvettir. baska nedene gerekmi war isterse diyarbakirli olsun ge-rek-liiiiii

Hüseyin Bağdat
22.01.2010, 15:28
Bu gün işler pek yok rahatız. İşyerinde sudoku çözüyorum.Hemde en zorlarını çözebiliyorum ama şu bizim yönetim, kendini ve bizi huzura erdirecek sona adımı neden atmıyor onu bir türlü çözemiyorum:)

Şenol Altunsoy
22.01.2010, 15:31

O kadar olsun be Bahadır 2 mesaj deyip geçme yılların deneyimi var o mesajlarda :)

kofol
22.01.2010, 15:32
Fatih'ten de , bu yönetimin yaptığı icraatlardan a çok sıkıldım.

Trabzonspor'un yakın geçmişine baktığımda yakın gelecekte daha iyi bir ortam yaratacağına zerre kadar inanmıyorum.

DJTT
22.01.2010, 15:32
:)
http://www.facebook.com/home.php?#/video/video.php?v=178120949813&ref=mf

Fatih Tekke'nin alınmama sebebi olabilir mi :)
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Recep Alkan
22.01.2010, 15:37
:)
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Sen bu işi bilmiyorsun..

Başkan başlığında kimse beğenmedi bunu :)

Paksoy
22.01.2010, 15:39
gökdeniz ligtv de açıklamalar yapıyor, ingiltere ispanyadan teklifler gelmiş ama rubın kazan e çok parayı verdiği için takımın para kazanmasını istemiş rubın kazan , 6 ay bekle kulübe vereceğimiz parayı sana verelim istersen demişler kabul etmemiş, bravoo

şenolkılınç
22.01.2010, 15:40
fatihin tek yaptığı hata basın toplantısı yapmak içini boşlatmak ben gurur duydum fatihle ama yönetimin ekmeğine bal sürdü bu yönetim elinden geleni yapar artık karadenizli futbolcu almamamk için göreceksiniz fatih zaten rubin e gidecek

DJTT
22.01.2010, 15:42
Sen bu işi bilmiyorsun..

Başkan başlığında kimse beğenmedi bunu :)

Neyi bilmiyorum? sen bir video bize izle diye ortaya atin.Ben izledim Videoyu da alkisladim nokta

Fatih öyle yapmali demiyoruz heralde! sadece videoyu yapan güzel hazirlamis demek istedik!

Istersem alkislarimi geri alirim problem degil renkdasim

BAHADIR33
22.01.2010, 15:44
O kadar olsun be Bahadır 2 mesaj deyip geçme yılların deneyimi var o mesajlarda :)

Trt 2 'de bir ressam vardı Abi..
Bob Ross..
çok kısa sürede muhteşem resimler yapardı..Mümkün olduğunca izlerdim.
Bir programında bir anısını anlattı. Çok hoşuma gitmişti..
Kendisine sormuşlar ;
Bir resmi yaklaşık kaç dakikada yapıyorsun..
20 yıl 20 dakika demiş..
Şaşırmışlar...
20 yıllık tecribe sayesinde 20 dakikada yapıyorum diye eklemiş.. :)

bordo08
22.01.2010, 15:49
Fatih açıklamasında rusyaya döndüğümde klübümle görüşeceğim ve Trabzonspora dönmek istediğimi söyleyeceğim demişti.

Bu konuda bir gelişme oldumu acaba arkadaşlar varmı kapandan bir haber...?

Recep Alkan
22.01.2010, 15:50
Neyi bilmiyorum? sen bir video bize izle diye ortaya atin.Ben izledim Videoyu da alkisladim nokta

Fatih öyle yapmali demiyoruz heralde! sadece videoyu yapan güzel hazirlamis demek istedik!

Istersem alkislarimi geri alirim problem degil renkdasim

İroniyi anlamadın, amacım sana laf sokmak değil.

Sadece anlattığımı anladığını gördüm. Başkan başlığında ki kişilerin bunu sevmediğini anlatmak istedim...

Kırılgan olmaya gerek yok.

smyrna
22.01.2010, 15:51
gökdeniz lig tvde

bordo08
22.01.2010, 15:53
Bi başlıkta Gökdeniz içinmi açsak bakarsınız o geri gelir.

Gerçi oda yıldız değildi başkanımıza göre:)

DJTT
22.01.2010, 15:55
İroniyi anlamadın, amacım sana laf sokmak değil.

Sadece anlattığımı anladığını gördüm. Başkan başlığında ki kişilerin bunu sevmediğini anlatmak istedim...

Kırılgan olmaya gerek yok.

Tamam o zaman yazdiklarimi geri aliyorum renkdas.Ben yanlis anlamisim malüm yüz ifadesi göremedigmis icin biraz zorlaniyoruz:p

Orhan Aydın
22.01.2010, 15:56
Bob Ross..
Kendisine sormuşlar ;
20 yıl 20 dakika demiş..
Şaşırmışlar...

Bende bundan yıllar yıllar önce izlerdim abi onu:)Facebookta grubu var onun.

smyrna
22.01.2010, 15:56
Lafı koydu gökdeniz gs fener beşiktaştan mı dedi Gökdeniz 4 büyüklerden dedi :D

DJTT
22.01.2010, 15:57
Bi başlıkta Gökdeniz içinmi açsak bakarsınız o geri gelir.

Gerçi oda yıldız değildi başkanımıza göre:)

Bende su an izliyorum.

Gökdeniz diyor ki türkiyeye geri dönmeyi düsmüyoruz.

Fatihden de konusuluyor su an....

DJTT
22.01.2010, 16:00
Gökd: Fatih icin ve trabzonspor icin n hayirlisi olsun dedi. Ben bu konuda ilgili cok konusmak istemiyorum...

bordo08
22.01.2010, 16:01
Lafı koydu gökdeniz gs fener beşiktaştan mı dedi Gökdeniz 4 büyüklerden dedi :D

Bizim dürüst basınımız size ne demeli bilmemki yazıkya.
Geçende can kar yağdı burağa soruyor?
Artık Trabzonsporun malısın ne diyorsun?ALLAH AŞKINA böyle sorumu olur...

metehan
22.01.2010, 16:02
Bu konuya fazla dahil olmak istemiyorum ama birşeyi de merak etmiyor değilim. TS'un Zenit ile anlaştık açıklamasının ardından Fatih Tekke ve menajerinin 6 ay önce konuşulan şartları kabul etmediği ve "Bizimle anlaşmadan Zenit ile nasıl anlaştınız?" deyip demediğini çok merak ediyorum. Bunun doğru olmadığından emin olan var mı? Yani yönetimin bu iddiası yalan mı? Zira bu sorunun cevabı bu bilmecedeki pekçok şeyin cevabını da vermiş olacak.

Recep Alkan
22.01.2010, 16:09
Bu konuya fazla dahil olmak istemiyorum ama birşeyi de merak etmiyor değilim. TS'un Zenit ile anlaştık açıklamasının ardından Fatih Tekke ve menajerinin 6 ay önce konuşulan şartları kabul etmediği ve "Bizimle anlaşmadan Zenit ile nasıl anlaştınız?" deyip demediğini çok merak ediyorum. Bunun doğru olmadığından emin olan var mı? Yani yönetimin bu iddiası yalan mı? Zira bu sorunun cevabı bu bilmecedeki pekçok şeyin cevabını da vermiş olacak.

Onun cevabını kimse bilmiyor.

Peki tolantıda dediği, ben artık gelmek istiyorum lafı sizce yeterli değil mi ?

Muhammed
22.01.2010, 16:11
Bob Ross..
Kendisine sormuşlar ;
20 yıl 20 dakika demiş..
Şaşırmışlar...

1996 yılında ölmüş o adam yanılmıyorsam.

asimavi
22.01.2010, 16:15

...kesin oda trabzonsporluydu ...o yıl sampiyon olamadık diye kıydı kendine ...

BAHADIR33
22.01.2010, 16:17
Evet Muhammed 95 'de kanserden ölmüş.

DJTT
22.01.2010, 16:18
Bence artik Fatih konusunu kapatalim önümüze bakalim. Belki bir kac gün icinde alirlar onu bunu allah bilir.Hayirlisa olur hayirli deylse olmaz! Biz büyük bir takimiz bu konuyu buyütmemize gerek yok.

Hepimiz cok üzgünüz ama bu is dönüp dönüp ayni kaliyor.
Ya protesto edicen ,disari cikip yada bu Yönetimi halt etti islere devam ettirecez.

Benim elimde olsa simdi Trabzonda olsam protesto organisason yapardim ama 4000KM uzakta oldugum icin biraz sor

asimavi
22.01.2010, 16:24
....bugun fatihi ..iki tane kendini bilmez yönetici yüzünden ağırlığını koyup almayan baskanımız ...sene sonunda en iyi ihtimal 5. veya 6. olduğumuzda cıkıp ne konusacak acaba cok merak edıyorum...üstelik bu yıl sampiyonluk parolasıyla baslamıstı sayın baskan...

merve m.
22.01.2010, 16:25
fatih sultan tekke, bu gün olmasa yarın gelecek ama bir gün mutlaka gelecek...

Arif Timurcioğlu
22.01.2010, 16:26
....bugun fatihi ..iki tane kendini bilmez yönetici yüzünden ağırlığını koyup almayan baskanımız ...sene sonunda en iyi ihtimal 5. veya 6. olduğumuzda cıkıp ne konusacak acaba cok merak edıyorum...üstelik bu yıl sampiyonluk parolasıyla baslamıstı sayın baskan... Zaten ilk 3 e giremezsek yapmasına gerek yok daha bütün yıldızlarımıza kapısı açık kaprissiz birine bıraksın.

DJTT
22.01.2010, 16:27
....bugun fatihi ..iki tane kendini bilmez yönetici yüzünden ağırlığını koyup almayan baskanımız ...sene sonunda en iyi ihtimal 5. veya 6. olduğumuzda cıkıp ne konusacak acaba cok merak edıyorum...üstelik bu yıl sampiyonluk parolasıyla baslamıstı sayın baskan...

Sadri sener Tarih 31.5.2010: "Ben macdan anlamam" Bana Sampiyon oluruz dediler....bende öyle söyledim"

Bizim yönetim bu kivirma islerini iyi yapiyor.Hiphop danz tarzi iyi isliyor bizim camiyada onlara göre!:mad:

Orhan Aydın
22.01.2010, 16:29
Daha durun ya Avrupa ligi yarı finalinde karpuz kesip yiyeceğiz:)

Ümit Küçük
22.01.2010, 16:29
bizim yönetime cuk diye oturan bir şarkı var söz güfde serdar ortaç binlerce dansöz var...bizdede 18 tane dansöz var sırayla bir gün tv ye cıkıp çok iyi kıvırıyolar

karatasof
22.01.2010, 16:33
gökdeniz lig tvde

Gökdeniz Yıldız değil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

matalar
22.01.2010, 16:33
fatih tekkenin gelmesini bende çok isterdim ama artık bu konuyu kapatalım arkadaşlar.önümüzde hanzolarla oynayacağımız maç var ve bu maça konsantre olalım

arkadaşlar anadolu takımlarına hakaret etmeyi bırakın.
istanbul takımları neysede sivasa hanzo demek bize yakışmaz.

matalar
22.01.2010, 16:35

hemde finalde maçın adamı seçilmiş adamı.
boşuna büyük kulübüz demiyoruz.

bahadır2561
22.01.2010, 16:35
arkadaşlar anadolu takımlarına hakaret etmeyi bırakın.
istanbul takımları neysede sivasa hanzo demek bize yakışmaz.

sen o hamido hanzoların yazdıklarını bir okusan bizim yazdıklarımız dua gibi kalır onların yanında

anth
22.01.2010, 16:36

Fatih'in transfer sürecinde Hep yönetimi haksız gördüm... Öncelikle bunu belirteyim...

Ama medyanın karşısına kim olursa olsun çıkıp teklifinizi kabul ediyorum gelin beni alın diyen futbolcu hata yapmıştır bana göre...

Madem öyle: Çok sevdiği Şenol Hoca'sını arayıp "Hocam menejer falan yalan ben gelmek istiyorum, siz de yardımcı olursanız bu iş biter.." diyebilirdi...

En azından ben böyle yapardım...

Bu işi güç gösterisine dönüştürdüğü an "Fatih ya da yönetim" olmuştur olay...

Artık bu yönetim gitmeden Fatih gelmez...

Olayı Fatih Tekke ne dedi, ne yaptı, gelecek mi gelmeyecek mi durumundan kurtarıp yönetimin yanlışlıkları olarak konuşmamız lazım...

DJTT
22.01.2010, 16:40
Değil!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!
Değil!!!!!!!!!!!!!:mad::mad::mad:

evet degil;)

Bizde yildiz dolu.En yilldiz oyuncu kimdi ya....adi......B.Memishino o yildiz adayi

ergin cesit
22.01.2010, 16:44
Neyİ konuŞuyorlar acaba

Orhan Kahraman
22.01.2010, 16:45
Recep Alkan'dan Tekke Transferi Değerlendirmesi21.01.2010BMN Üyelerinden Recep Alkan'ın Fatih Tekke transferi ile ilgili gelişmeleri değerlendirdiği yazısı

http://www.bordomavi.net/images/haber/ralkan220110.jpg
Trabzonspor gündemini 1,5 yıldır meşgul eden bir transfer Fatih Tekke. Yönetime göre huzur bozan, yaşlı, aksi, sorunlu, taraftara göre ise, bugünlerde en çok ihtiyaç duyulup, eksikliğini hissettiğimiz Ruh, tam bir kaptan, bir gol makinesi ve birçok Trabzonsporlunun ideolü.

Ama ne yazık ki Trabzonspor Yönetimi, bu transferi eline üzüne bulaştırdı. Kendisine hem güven oyu kazandıracak, hem maddi hemde manevi olarak katkısı sonsuz olacak bu transferi, 1,5 yıldan beri çeşitli bahaneler ileri sürerek olumsuz olarak sonuçlandırmaya çalıştı. Oysa Trabzonspor taraftarı hiç de zor bir şey istemedi. Sadece çıkıp

- Biz almak istiyoruz ve bunun için çalışıyoruz

Veya;

- Biz Fatih ile çalışmak istemiyoruz, bu yüzden bu transferin gerçekleşmesi imkansız.

Demesini bekliyordu. Günler geçti, yakılan küçücük bir kibrit, ateş topu oldu bugün Yönetimi yakmak üzere. Ne için ? Hangi ideoloji, hangi düşünce için ? Sizleri o koltuklara seçenler, Trabzonspor’a hizmet edin diye seçmedi mi ? Milyonlarca Trabzonspor taraftarı bir geliri, bir getirisi olacağı için mi istedi bu transferi ? Herkesin ortak paydası Trabzonspor değil mi ?

Neydi bu işin bu kadar uzatılmasının nedeni ?

Ortada her kanaldan bas bas bağıran bir oyuncu, gelebilmek için oynadığı kulüp ile bağlarını koparmaya razı bir oyuncu, kazandığı ve kazanacaklarının çok daha altına evet diyen bir oyuncu var iken, neydi bu kadar önemli sebep, neydi bu işi aylarca uzatacak neden ? Bu zamanda takıma bu kadar maddi ve manevi artısı olacak hangi oyuncu sergilemiş bu kadar özveri, kim çalışmış bir menejer edası ile transferini sağlayabilmek için.

Her fırsatta bahsedilen, boy boy resimlerin çekildiği, ve birilerine birşeyler gösterilmek istenen bu bütünlük duygusunun belki de Trabzon kentinde ve Trabzonsporlular arasında ilk kez sağlandığı bu olayda neden sus pus oldunuz ? İstenilen Trabzonsporluların birlik olması değil miydi ? İşte oldular, peki şimdi siz neden ayrıldınız ? Neden taraftarı karşınıza almak için gösterdiğiniz çabayı bir kez da olsa onların yanında olmak için bu konuyu fırsat bilip değerlendirmediniz ? Neden hem istikrar, hemde güven bu kadar yakın iken size, sırtınızı döndünüz ? Neydi düşündüğünüz, Fatih büyük Trabzonsporlu, nasıl olsa konuşmaz, aynı gönderilişinde ki gibi yine susar mıydı ? 1,5 yıldır ses çıkarmadı, yine konuşmaz mıydı ? Her fısatta Trabzon halkını çok iyi tanıdığını iddia eden Sadri Şener bu sefer nerde yanlış yaptı ? Nerde yanlış yaptı ki, bugün (19.01.2010) yayıncı kuruluş kameraları önünde söleyecek söz, kaçacak yer bulamadı.

Başarının kendi oyuncularımız ile geleceğini bilen ve bunu söyleyen Yönetim neden bunu Fatih konusunda uygulayamadı ? 61 numaraları toplayıp, özlenen Trabzonspor yaratılacak derken neden Fatih Tekke dışarda bırakıldı ? bunun nedeni yoksa Zenit kulübünde 61 değil de, 9 numara giymesi miydi ? Bu muydu yoksa Fatih Tekke’nin yaptığı en büyük hata.

Hiç tanınmayan oyuncular için tek kelime referans istenmezken, Fatih Tekke için başka hocaların görüşlerinin alınması da neyin nesi idi ? 50 saatlik yolculuk ile alınacağı nerdeyse garanti olan bir oyuncuyu almaya giden Yönetim, neden Taka’ların bile gezmeye gittiği Rusya’ya gidip bir kez bile olsun ciddi bir şekilde ilgilenmedi kendi öz evladı ile ?

Fatih Tekke transferi, bir transferden çok bir süreç haline gelmiştir Trabzonspor için. Ve ne yazık ki, mevcut Yönetim her süreci olduğu gibi bu süreci de kötü yönetmiştir. Bu konunun arkasında , altında, kimler kalır bilinmez, bu konu kimleri yerinden eder, kimleri yuvasına döndürür o da bilinmez. Bilinen bir gerçek var ki, o da Trabzonspor taraftarı bahanelerin, ciddiyetsizliğin, samimiyetsizliğin arkasına sığınan bir yönetim istemiyor.

Trabzonspor taraftarı üzülüyor, ama bu üzüntü sebebi Kaptanını bu takımda göremediği için değil, bir çok uygunsuz konuyu yakıştıramadığı büyüklerini bu durumda gördüğü için.

Trabzonspor taraftarı seviniyor, istediği, beklediği, görmek istediği gibi bir oyuncusunun olduğunu bir kez daha gördüğü için. Geleceğinin (Yönetim baabında) garanti altında olduğunu görmekten dolayı.

Saygılar;

Recep ALKAN…

Arkada kalmasın

matalar
22.01.2010, 16:46
sen o hamido hanzoların yazdıklarını bir okusan bizim yazdıklarımız dua gibi kalır onların yanında
biz her afkurana cevap verirsek....
sivaslı olupta trabzonsporu tutan arkadaşlarımız da var.
hatta bu forumda bile var.
bırakalım afkuran afkursun.kale almaya gerek yok.
o tip kişilerle aynı seviyeye inmeye gerek yok

bence

mashal61
22.01.2010, 16:46
yJruQ9DBPG0

Kimse kimsenin Trabzonsporlu'luğunu ölçemez. Burada Fatih Tekke'yi hep savundum ancak yukarıdaki videodaki isim de dahil hangisi benim kadar Trabzonsporlu'dur demesi onu haklı iken haksız durumuna düşürdü gözümde. Yönetimin onu almamak için futbol dışı gerekçelerini ilk kez acaba Fatih bu takımın ahengini mi bozar diye düşündürdü bana. Şenol Güneş'i ayrı tutarken Ünal Karaman'ı da ayrı tutmalıydı en azından. Fatih artık gelse de olur gelmese de benim için. Trabzonspor için hayırlısı olsun...

DJTT
22.01.2010, 16:48
Kahraman: Baskanim hava güzel demi?

Baskan: Evet güzel!

Hacis.:Havanin güzel mi yada degil mi? bence degil.!!!! Baskan degil!! Kahraman !!!! demi?!

Recep Alkan
22.01.2010, 16:48
http://img27.imageshack.us/img27/2078/34381f1l7p4x.jpg (http://img27.imageshack.us/i/34381f1l7p4x.jpg/)

Sizleri çok seviyorum. İyi ki varsınız ;)

Orhan Aydın
22.01.2010, 16:50
ÜK:Bugün günlerden cuma. Değil mi?
SS:Cumartesi
HH: salı

TSunami_69
22.01.2010, 16:50
Ne demek İstİyorsunuz. Fatİh haİn mİ yanİ

DJTT
22.01.2010, 16:52
Bunlarin isi yok mu ya?

anca hava atiyorlar. Kendilerini birsey saniyorlar.

Kahraman haritc

EROS87
22.01.2010, 16:52

Tamam ama bizim büyüklüğümüzde işte bu noktadan sonra başlıyor.
Böyle her sene çıkış yapan takımların taraftarlarını kaale alırsak işimiz var.
Bırakalım takılsınlar kendi hallerinde.:)

metehan
22.01.2010, 16:53

Yeterli olup olmadığını sorgulamıyorum, sadece olaylar nasıl gelişti onu merak ediyorum. Basın toplantısında "Ben TS'a gelmek istiyorum" demesi konunun TS yönetimince yeniden değerlendirilmesini gerektirebilir, orası ayrı. Bu olayda yönetimin hataları, tutarsızlıkları olduğunu da baştan kabul ediyorum ama benim asıl merak ettiğim şey Fatih'in samimiyeti. Emin olmaya çalıştığım konu bu. Bundan emin olabilirsem kafamdaki sorular bitmiş olacak, haklı haksız yerine oturacak.

Orhan Kahraman
22.01.2010, 16:54
Kahraman: Baskanim hava güzel demi?

Baskan: Evet güzel!

Hacis.:Havanin güzel mi yada degil mi? bence degil.!!!! Baskan degil!! Kahraman !!!! demi?!

Ünal KARAMAN :D

61karradeniz61
22.01.2010, 16:55
fatihi konusmasak artik defter kapandi bir daha acilmaz
sanki geldigi zaman sapion olacaz gibi bir hava var burda
bize bakalim ve fenerbahce galatasaray taraftarina bakalim

fatih tekke bagirmayi degmez bu saaten sonra
artik takima destek verelim ve sabirli olalim
destek destek destek

gökhani birkez bile desteklemedik simdi fenere gitti

son iki yilda fatih tekke ismini trabzonspordan daha fazla kullandik

Recep Alkan
22.01.2010, 16:55
Arkada kalmasın

Önlerde olsa ne değişecek...

DJTT
22.01.2010, 16:56
Ünal KARAMAN :D
heheheh :D:D:D;)

DJTT
22.01.2010, 16:57
ben cikiyorum arkadaslar

Orhan Kahraman
22.01.2010, 16:58
Önlerde olsa ne değişecek...

Aynı sorular dönüp duruyor onların bir çoğunun cevabı var orda zaten bi zahmet edip okunması yeter

BAHADIR33
22.01.2010, 16:58
Güle Düle DJTT..renk kattın :)

Orhan Kahraman
22.01.2010, 16:59
ben cikiyorum arkadaslar

Haydaa ona mı bozuldun nereye yav :)

yorumsuz6117
22.01.2010, 17:01
Kolombiya liginin değeri Bank Asya'nın biraz üstünde..

Recep Alkan
22.01.2010, 17:02
ben cikiyorum arkadaslar

Yanlış anlaşsak da, buralarda görmek isteriz her zaman.

Aynı sorular dönüp duruyor onların bir çoğunun cevabı var orda zaten bi zahmet edip okunması yeter

Okunsun diye yazdık ama :)

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 17:03

Nerden biliyorsun ligin ne kadar değerli olduğunu Kolombiya liginden kaç maç izledin?

Uefanın sıralamasında Türkiye kaçıncı sırada Kolombiya kaçıncı sırada bi bak istersen..

Nedir bu aldığımız oyuncuları kötüleme çabası anlamıyorum..

Erdem Keser
22.01.2010, 17:03
ben cikiyorum arkadaslar
Bi kahvemizi içseydin :D

Bu arada başlık transfer sezonun kapanmasıyla birlikte kapanacak.Umarım bundan sonrası için hayılrısı olur.

Saltuk Buğra
22.01.2010, 17:04
ya fatih alınmıyo galiba şimdi??

DJTT
Haydaa ona mı bozuldun nereye yav :)

Yok ya ne kizmasi.Benim biraz islerim var sabahtan beri forumdayim:)

hadi görüsürüz renkdaslar

bahadır2561
fatih'in toplantıdaki tek hatası Ünal Karaman'ın Trabzonsporlulugunu ölçmeye calsımasıdır..

DJTT
22.01.2010, 17:05
Yanlış anlaşsak da, buralarda görmek isteriz her zaman.

Okunsun diye yazdık ama :)

tsk arkadaslar bende memun odum.Insallah

Tolunay Abdioğlu
22.01.2010, 17:06

Bunu buraya yazmanızın amacı ne.

Birilerini büyütmek için diğerini küçültmeniz mi gerekiyor. ?

matalar
22.01.2010, 17:06
ya fatih alınmıyo galiba şimdi??

:D:D:D geç kaldın biraz renkdaş..

yorumsuz6117
22.01.2010, 17:07
Nerden biliyorsun ligin ne kadar değerli olduğunu Kolombiya liginden kaç maç izledin?

Uefanın sıralamasında Türkiye kaçıncı sırada Kolombiya kaçıncı sırada bi bak istersen..

Nedir bu aldığımız oyuncuları kötüleme çabası anlamıyorum..
Kimseyi kötülediğim yok benim hemen konuyu saptırmayın.Bu yönetim nokta transfer yapamıyor işte.

matalar
22.01.2010, 17:08
fatih'in toplantıdaki tek hatası Ünal Karaman'ın Trabzonsporlulugunu ölçmeye calsımasıdır..
bunda herkes hemfikir.
Ünala niye bu kadar kızmış acaba.:confused:
özellikle belirtmiş ünal karaman dahil diye

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 17:09
Kimseyi kötülediğim yok benim hemen konuyu saptırmayın.Bu yönetim nokta transfer yapamıyor işte.

Konuyu saptırmayla alakası yok..Gutierrezin nokta transfer olmadığını nerden anladın bunları söylerken heralde bi bilgin vardır?

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:09
http://img27.imageshack.us/img27/2078/34381f1l7p4x.jpg (http://img27.imageshack.us/i/34381f1l7p4x.jpg/)

:eek:YA ŞAKASI BİLE KORKUNÇ BE KARDEŞİM:eek:

ama anladığım gib seviyorsan hep birlikte bilhassa mavi montluyu çoookkkk seviyorum:mad:

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:10
Recep ben enbaşta 2. şıkkı anladım zaten dememe gerek yok dime:)

yorumsuz6117
22.01.2010, 17:12
Konuyu saptırmayla alakası yok..Gutierrezin nokta transfer olmadığını nerden anladın bunları söylerken heralde bi bilgin vardır?
Tamam Guti nokta transfer başka göstersene bana..Sezon başı 2-3 tane nokta transfer yapıcaz dedi başkan gitti Engin , Sakat Zafer , Yedeğe Ferhat , Hüseyin'i yollayıp yerine daha kötüsünü aldı. Bunlar mı nokta transfer..

Recep Alkan
22.01.2010, 17:14
Seviyorum, hangi anlama geliyorsa o anlamda dedim süleyman :)

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:16
Yönetimin yanlışlarının arasında varsın birtanede Kaptan yapsın ne olmuş yani işin iç yüzünü kim biliyor kaptan Ünal Karamanla dün konuştuk diyor aralarında nasıl bi diyalog geçti kim bilir ne dedi Ünal hocada Kaptan sevip saydığı adama bu kadar patladı.Herkes işine geldiği tarafından okumaya bayılıyor konuları...

Bence herkes eteğindeki taşları döksün herkes kurtulsun ben konuşursam varya lafından nedir bilmediğimiz ne yapılıyor bu kulüpte.Soygunsa yapılan bu millet zaten alışkın soyulmaya...

Kemal Ç.
22.01.2010, 17:17
Seviyorum, hangi anlama geliyorsa o anlamda dedim süleyman :)

biz de bir fırsatını bulursak seveceğiz abi :D

Orhan Kahraman
22.01.2010, 17:17
http://forum.bordomavi.net/attachment.php?attachmentid=3726&d=1264171415

Sadri Şener: Hayırdır Ünal neymiş Fatih'in problemi seninle.
Ünal Karaman: Bilmiyorum başkanım anlayamadım
Sadri Şener: Yahu gerçi daha çok seni attı topun önüne bizim turumuz kuru değilmi hacı?
HH: Ben anlamaz başkan kefim yerinde
Ünal Karaman: Hacım başkanım yapmayın.Yakmayın beni çıkın bişeyler söyleyin benim için
Sadri Şener: Yahu ne söyleyeceğiz sen zaten bizim özevlatlarımızdansın bişey olmaz bişey olmaz

Ali Tunahan Güllü
22.01.2010, 17:18
Tamam Guti nokta transfer başka göstersene bana..Sezon başı 2-3 tane nokta transfer yapıcaz dedi başkan gitti Engin , Sakat Zafer , Yedeğe Ferhat , Hüseyin'i yollayıp yerine daha kötüsünü aldı. Bunlar mı nokta transfer..

Ben Guti konusunda söylemiştim.Diğerlerine lafım yok onlar doğru söylüyorsun..

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:19
Kardeşim sen ne sevecen onlar sevsin seni

Nerde bulacaklar senin gibi seviyeli düzgün muhalifi,

Senin yerinde başkası olsa yerin dibine sokar bunları ama helal olsun sana Adamlıktan taviz vermiyorsun hiçbirzaman...

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:21
Recep Bursa Maç başlığını senin açmanı istiyorum kardeşim mümkünse aklında olsun

Biliyorsun o gün birlikte girecez bursalılara pardon statlarına :D

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:25
Ya beyler Teoyu boşuna tartışmayın yarından sonra izleyecez nasılsa

Video seyrederek adama iyi diyemeyiz çıksın sahada bi endamını oyununu görelim ona göre konuşuruz

Ama kendisi şuan için bomba transferdir hemde öyle bir bomabaki

Oynayıp klasını konuşturursa taraftarın gönlünde patlayacak tersi olupta Gökhandan beter çıkarsa birilerinin ayağının altına sabun olacak...

Abd.kalaycı
22.01.2010, 17:26
Ünalı her sene 3 istanbul takımı isterdi önüne çuvalla para dökerlerdi ama Ünal KARAMAN Trabzonsporda boş mukaveleyi imzalardı yöneticilerde taraftarda bilirdi onu verdikleri paranın yarısı Trabzondaki garibanlara harcanır 50 kadar çocuk okuturdu Ünal KARAMAN adam gibi adamdır Ünal KARAMAN 10 yıl tam 10 yıl şerefle giymiştir Trabzonspor formasını hiç bir zaman yönetimle para pazarlığı yapmamıştır hiç bir zaman menajeri filan girmemiştir devreye,o oynarken bu takımda küçük çocuklar Türkiyenin her yerindeki çocuklar ben Ünal gibi olacağım derlerdi bilmem yeteri kadar anlatabildimmi...
Trabzonsporun kaptanı boş mukavele imzalar her zaman usul budur menejer filan olayı girdimi samimiyetsizlik doğar Hüseyinde boş mukavele imzalamıştır merak edebn açar sorar.

yorumsuz6117
22.01.2010, 17:26
Ben Guti konusunda söylemiştim.Diğerlerine lafım yok onlar doğru söylüyorsun..
Guti hakkında video dışında bilgim yok onun için nokta transfer dedim geçtim.:)
İnş nokta transfer yapmışızdır..:)

yorumsuz6117
22.01.2010, 17:27
Başlık gite gide ıssızlaşıyor.. kaldı 7 gün..

Recep Alkan
22.01.2010, 17:33
Ünalı her sene 3 istanbul takımı isterdi önüne çuvalla para dökerlerdi ama Ünal KARAMAN Trabzonsporda boş mukaveleyi imzalardı yöneticilerde taraftarda bilirdi onu verdikleri paranın yarısı Trabzondaki garibanlara harcanır 50 kadar çocuk okuturdu Ünal KARAMAN adam gibi adamdır Ünal KARAMAN 10 yıl tam 10 yıl şerefle giymiştir Trabzonspor formasını hiç bir zaman yönetimle para pazarlığı yapmamıştır hiç bir zaman menajeri filan girmemiştir devreye,o oynarken bu takımda küçük çocuklar Türkiyenin her yerindeki çocuklar ben Ünal gibi olacağım derlerdi bilmem yeteri kadar anlatabildimmi...
Trabzonsporun kaptanı boş mukavele imzalar her zaman usul budur menejer filan olayı girdimi samimiyetsizlik doğar Hüseyinde boş mukavele imzalamıştır merak edebn açar sorar.

Bu senin fikrin mi ?

Yoksa bir yazıdan alıntı falan mı ?

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:33
Ünal Karamanın geçmişini tartışmak bence çok saçma Kaptan durduk yere etmemiştir o lafı kaldıki sadece Ünal Karmanla ilgilide konuşmamıştır.Konuşmanın içinden cımbızla o sözü çekip alıpta geri kalan kısmı yok sayarsanız bu iyi niyetle bağdaşmaz.Bin tane doğrunun yanında bir yanlış(bence yanlış değil sadece tartışmalı bir kelimedir)varsın olsun ne olur.Siz bugüne kadar hiç büyüğünüze karşı gelmedinizmi...

Küçük hata yapmışsa büyüğüne karşı arar büyüğünden özür diler.Konu tatlıya bağlanır.Ama bu işi kurcalayıp bundan bişeyler elde etmeye çalışmak söz konusu yanlışın üstüne tuz biber ekmektirki buda bize yakışmaz...

Süleyman Sofu
22.01.2010, 17:36
Kendi adıma 1 şubat saat 17:00 a kadar tek başımada kalsam ben burda olacam...

Umudumuz olmayabilir,ama bende karadenizin tipik inatçılığı var bu yüzden bu başlık kilt yesede inadına burdayım arkadaş...

ibla6167
22.01.2010, 17:36

Onun için Hüseyin bugün kadromuzda değil de Bursa'da terini akıtıyor.

bahadır2561
22.01.2010, 17:38
bunda herkes hemfikir.
Ünala niye bu kadar kızmış acaba.:confused:
özellikle belirtmiş ünal karaman dahil diye

kızmak ayrı orda söyledigi laf ayrı...

yakışmadı kaptana..

Recep Alkan
22.01.2010, 17:40

Arkadaş burda olsaydı soracaktım bende ama, yok ki...

- Fatih ile Ünal Karamanın arasındaki sohbeti bilen var mı ?

- Fatih Tekke bu sözleri neden dedi bilen var mı ?

- Ünal Karaman ile Sadri Şener arasında ki maddi manevi yakınlığı bilen var mı ?

- Ünal Karamanın Fatih'in size göre o kadar ağır laflarından sonra neden çıkıp konuşmadığını bilen var mı ?

Bunlar hakkında bilgisi olan, buyursun anlatsın rica ediyorum.

Eğer bilmiyorsak, artık farazi şekilde konuşup, 1,5 yıldan beri saçma sapan bahaneerin arkasına sığınan yönetim kurulu gibi sizlerde bir cümlenin arkasına sığınmayın.

Yeter da, bıktık...

Orhan Kahraman
22.01.2010, 17:41
Kendi adıma 1 şubat saat 17:00 a kadar tek başımada kalsam ben burda olacam...

Umudumuz olmayabilir,ama bende karadenizin tipik inatçılığı var bu yüzden bu başlık kilt yesede inadına burdayım arkadaş...

Yanındayım abi.

Recep Alkan
22.01.2010, 17:42
kızmak ayrı orda söyledigi laf ayrı...

yakışmadı kaptana..

Birde şuna şaşırıyorum, delikanlılığı ile övündüğümüz Ünal tek kelime etmedi, koca koca adamlar aylardır ezilip, büzüldüler, yalan üstüne yalan konuştular, ama hiçbirisi bu cümleyi diyen adam kadar tepki görmedi ?

Yahu ne istiyoruz, neyin peşinden gidiyoruz, bir anlatın da...

SefaÇetinKulak
22.01.2010, 17:45
Bu saatten sonra hangi yönetici Fatih'in yüzüne bakacak ? Hangisi arayıp biz hatalıyız gel diyebilecek ?

Orhan Aydın
22.01.2010, 17:46

Abi boş mukaveleye imza atıp atmadığını bilmiyorum ama Erdal abinin dediğine göre yönetimin teklifimizi kabul etmedi demesi ona atılmış bir iftira.

bahadır2561
Birde şuna şaşırıyorum, delikanlılığı ile övündüğümüz Ünal tek kelime etmedi, koca koca adamlar aylardır ezilip, büzüldüler, yalan üstüne yalan konuştular, ama hiçbirisi bu cümleyi diyen adam kadar tepki görmedi ?

Yahu ne istiyoruz, neyin peşinden gidiyoruz, bir anlatın da...

karakteristik özelligi olabilir yada konuscaktır bielmiyoruz

belki de o fatihten daha az sevdigi Trabzonspor daha fazla zarar görmesin diye olabilir..

bilemiyecegim

ben konusulanlar üzerine yorum yapıyorum..

hele bi Ünal'da konussun ona göre yorumumuzu yaparız...

sen neden konusmadıgını biiliyorsan söyle de bizde bileim(yanlıs anlama ciddi ciddi soruyorum)

faik celikoflu

- Ünal Karaman ile Sadri Şener arasında ki maddi manevi yakınlığı bilen var mı ?

- Ünal Karamanın Fatih'in size göre o kadar ağır laflarından sonra neden çıkıp konuşmadığını bilen var mı ?

Eğer bilmiyorsak, artık farazi şekilde konuşup, 1,5 yıldan beri saçma sapan bahaneerin arkasına sığınan yönetim kurulu gibi sizlerde bir cümlenin arkasına sığınmayın.

Yeter da, bıktık...

belki kendi komplo teorim ama fatih-ünal arasındaki mesele; 1996 da fatih-hami arasına yaşanan süreç ve bi nevi fatihin kovulması olayları olabilir (mi) !..

ibla6167
22.01.2010, 17:49
Fatih bu kadar şeyin üstüne aslına bakarsanız boş mukaveleyi de imzalardı.Ama karşısında gerçekten inanılacak güvenilecek muhatap bulması kaydi ve şartı ile, en azından ben öyle düşünüyorum

adem28
22.01.2010, 17:51
yönetim yapımıyorsa HALDUN ÜSTÜNELDEN RİCA etsinler veya taraftarlar böyle bir girişim yapsa süper olur belki utanırlar yüzleri varsa ....

Recep Alkan
22.01.2010, 17:52
Ünal'a Denizli Belediye maçında Fatih sorusu soruldu. Yemin ediyorum bana öyle baksa daha Ünal'ın yüzüne bakamazdım.

Fatih herkeste bir sıkıntı yaratıyor bu belli.

Söylenenler Ünal'ın kulüpten aylık 50 Milyar para aldığını işaret ediyor.

Doğruluk payı bence %100 dür, ama sizi bilemem.

İddia üzerine konuşuyorum, bu da yıllık 600.000 TL yapar.

Kulübün zarar görmemesini isteyen birisi sizce kendi fiyatında biraz olsun indirime gitmez mi ? Aylık personle gideri 400.000 Lira olan bir kulüp birde menejere bu kadar para verirse vay ki halimize derim ben.

Ben bu saatten sonra Trabzonspor'u kimsenin düşündüğüne inanmıyorum.

Şahsi fikrimdir.

outlaws61
22.01.2010, 17:52

Yeter da, bıktık...

Bursaspor'da oynayan bir arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla Ünal Karaman Rusya'da sadece bir çay içip geri gelmiş transfer felan konusulmamış..

Recep Alkan
22.01.2010, 17:55
Bursaspor'da oynayan bir arkadaşımdan öğrendiğim kadarıyla Ünal Karaman Rusya'da sadece bir çay içip geri gelmiş transfer felan konusulmamış..

Burda satırlar dolusu yazım var.

Ünal Rusya'da para dahi konuşmamıştır. Zenite bir fiyat vermemiştir. Alacağız, vereceğiz sohbeti olmuş ve geri dönmüştür.

Oyuncu almaya giden bir adam ilk önce ne konuşur. Allah için deyin ya.

Hangi samimiyetten bahsediyoruz.

Hala daha röportajın iki cümlesini çıkarıp burda ahkam mı keseceğiz ?

faik celikoflu
22.01.2010, 17:56
belki kendi komplo teorim ama fatih-ünal arasındaki mesele; 1996 da fatih-hami arasına yaşanan süreç ve bi nevi fatihin kovulması olayları olabilir (mi) !..

fikri olan var mı?

outlaws61
22.01.2010, 17:57

Ünal Rusya'da para dahi konuşmamıştır. Zenite bir fiyat vermemiştir. Alacağız, vereceğiz sohbeti olmuş ve geri dönmüştür.

Ben duyduğumu söyledim sadece..

bahadır2561
22.01.2010, 17:58
Ünal'a Denizli Belediye maçında Fatih sorusu soruldu. Yemin ediyorum bana öyle baksa daha Ünal'ın yüzüne bakamazdım.

Kulübün zarar görmemesini isteyen birisi sizce kendi fiyatında biraz olsun indirime gitmez mi ? Aylık personle gideri 400.000 Lira olan bir kulüp birde menejere bu kadar para verirse vay ki halimize derim ben.

Şahsi fikrimdir.

size göre fazla

bana göre normal

ona göre azdır..

bu karsılastırmayı yapmak ıcın diger takımların futbol sube sorumlularının kac para aldıgına bakmalıyız

yoksa sabaha kadar az-cok tartısması yaparız

Recep Alkan
Hatırlayan bilir, geçen sene sonunda gerçekleşmeyen Fatih transferinden sonra Fatih Tekke, NTVSpor da katıldığı canlı yayında;

- Ünal Karaman'a bu transferdeki samimi çabası için teşekkür ediyorum..

demişti. Ses tonundan ne demek istediği gayet iyi anlaşılıyordu.

O zaman da söyledik, ama aynı bugünkü gibi toz kondurulamadı.

Ilelioglu
Iste Transfer Kaosunun özeti:

Baskan Sener: Fatih daha önce yaptigimiz anlasmadan vazgectik. Bos mukaveleye imza atmani uygun görüyoruz.

Fatih Tekke: Yapmayin Baskanim. Sizin istediginiz ücrete anlasmistik zaten, bu kadar fedakarliklar yaptim. Dövizli Askerlikten vazgectim, maddi anlamda zarara ugramayi göze aldim.

Baskan Sener: Sen mukaveleyi imzala biz üstünü doldururuz. Birseyler veririz herhalde.

Fatih Tekke: Baskanim kabul. Bu Taraftar icin bunada kabul. Sizin icin degil Taraftar icin gelecegim. Kulübüm ile anlastiniz mi?

Baskan Sener: Merak etme anlasmaya vardik. Isin o tarafi bize ait.

Hacisalihoglu: Sadri ne yapiyorsun sen? Trabzonspor'un parasini daha dikkatli harcamaliyiz, Zenit'e o kadar parayi nerden verecegiz? Fatih Tekke bu Takima gelmeyi cok istiyorsa Bonservisini kendi alsin gelsin o zaman.

Baskan Sener: Haci bos mukaveleyi imzaliyor zaten ama aslinda haksiz sayilmassin, eger cok istiyorsa alsin Bonservisini öyle gelsin. Sonucta Fatih'e kapimiz her zaman acik.

Fatih Tekke: ........

Baskan Sener: Fatih, Haci'yi duydun. Zenit'deki alacaklarindan vazgec ve geri kalanini kendi cebinden karsila zaten geriye cok birsey kalmiyor.

Fatih Tekke: Zenit'den alacagim para benim hakkim. Eger sizin gözünüzde su kadarcikta degerim yoksa unutun bu isi.

Baskan Sener: Sen bilirsin. Biz seni almak icin herseyi yaptik.

Not: Yazilanlar gercek disidir tabiki, sadece neler konusulmus olabilir diye düsündüm bir an, aklima bunlar geldi...:D

Bu Transfer sacmaligi piskolojimi bozdu....:D

Recep Alkan
22.01.2010, 17:59
Ben duyduğumu söyledim sadece..

Sana lafım yok kardeşim, yanlış anlama, laflarım gidiyor gitmesi gereken yere..

Orhan Aydın
22.01.2010, 18:00
TSileli dikkat et kendine:D

Ilelioglu
22.01.2010, 18:01
TSileli dikkat et kendine:D

Saka mi bu..??:D:D

outlaws61
Sana lafım yok kardeşim, yanlış anlama, laflarım gidiyor gitmesi gereken yere..

Bu duyduğumu arkadaşıma Hüseyin Cimşir söylemiş..

İbrahim Keleşoğlu

Baskan Sener: Fatih daha önce yaptigimiz anlasmadan vazgectik. Bos mukaveleye imza atmani uygun görüyoruz.

Fatih Tekke: Yapmayin Baskanim. Sizin istediginiz ücrete anlasmistik zaten, bu kadar fedakarliklar yaptim. Dövizli Askerlikten vazgectim, maddi anlamda zarara ugramayi göze aldim.

Baskan Sener: Sen mukaveleyi imzala biz üstünü doldururuz. Birseyler veririz herhalde.

Fatih Tekke: Baskanim kabul. Bu Taraftar icin bunada kabul. Sizin icin degil Taraftar icin gelecegim. Kulübüm ile anlastiniz mi?

Hacisalihoglu: Sadri ne yapiyorsun sen? Trabzonspor'un parasini daha dikkatli harcamaliyiz, Zenit'e o kadar parayi nerden verecegiz? Fatih Tekke bu Takima gelmeyi cok istiyorsa Bonservisini kendi alsin gelsin o zaman.

Baskan Sener: Haci bos mukaveleyi imzaliyor zaten ama aslinda haksiz sayilmassin, eger cok istiyorsa alsin Bonservisini öyle gelsin. Sonucta Fatih'e kapimiz her zaman acik.

Baskan Sener: Fatih, Haci'yi duydun. Zenit'deki alacaklarindan vazgec ve geri kalanini kendi cebinden karsila zaten geriye cok birsey kalmiyor.

Fatih Tekke: Zenit'den alacagim para benim hakkim. Eger sizin gözünüzde su kadarcikta degerim yoksa unutun bu isi.

Not: Yazilanlar gercek disidir tabiki, sadece neler konusulmus olabilir diye düsündüm bir an, aklima bunlar geldi...:D

harika ya :D:D:D

bahadır2561
22.01.2010, 18:03

zaten benım yazdıklarıma bakarsan Fatih'in roportajdakı tek hatası diyerek söze basladım..

yani diger söyledıklerıne katılıyorum

zaten yonetimin gitmesini isteyen birisiyim sebebi ise Ersun Yanal

Orhan Aydın
Saka mi bu..??:D:D

Niye? kötü bir şey mi dedim?:):D

sorin
Bu kulübün cıvkı çıkmışda kimse farkında değil arkadaş. Yazık çok yazık önceden top oynamaya çalışırdık şimdi brezilya dizisi çeviriyoruz.

Ilelioglu
22.01.2010, 18:05
Niye? kötü bir şey mi dedim?:):D

Diyorum ya piskolojim bozuk...:D

Cagdas Topal

Recep Abi bosver , ben burda Ünal ' a laf ettim diye sayfalarca yazı yazıldı bana özelden .

Herkes inanmak istedigine inansın , herseyin ortada oldugu gün gibi ortada anlamayanlar var .

Recep Alkan
zaten benım yazdıklarıma bakarsan Fatih'in roportajdakı tek hatası diyerek söze basladım..

yani diger söyledıklerıne katılıyorum

zaten yonetimin gitmesini isteyen birisiyim sebebi ise Ersun Yanal

Kimse söylediklerimi şahsi almasın, bazen alıntı yapabilirim, ama bazı kişiler hariç, kimseye şahsi laf söylememeye çalışıyorum.

Orhan Aydın
22.01.2010, 18:06
Diyorum ya piskolojim bozuk...:D

Yok yok benden iyisin:)

Bilâl ÇOBAN
22.01.2010, 18:12
Diyelim Fatih geldi imzayı attı. Bizim yönetim de nasılsa Fatih imza attı diye, Zenit ile çingene pazarlığı sonucu Fifa'lık oldu...

inanın ki Fatih'in kaderi Sylva ile aynı olur. Sylva'da yönetime güvenip imza atmış, sonra eski klubüne birkaç milyon dolar ödemeye mahkum edilmişti.

bahadır2561
22.01.2010, 18:16
Kimse söylediklerimi şahsi almasın, bazen alıntı yapabilirim, ama bazı kişiler hariç, kimseye şahsi laf söylememeye çalışıyorum.

ben burda cidden ögrenmek istedıgım ıcın soruyorum yani yanlıs anlamayın..

kalp kırdıysak özur dılerim..

ibla6167
22.01.2010, 18:17
Şimdi şu taraftar fazla bir şey mi istiyor. Şöyle yattara sakatlıktan çıksa adam gibi oynasa forvet hattı Fatih-Umut (Teo) olsa bizde jeneriklik goller seyretsek çok mu lüks olur. nedir yani...

smyrna
22.01.2010, 18:23

Altına imza atıyorum :D

Ahmet Karadeniz
22.01.2010, 18:26

BMN ye üye olalı,

iyi ozman devam et :) kazancın bol olsun hayatta başarılar

Küçükalioğlu
22.01.2010, 18:26
file:///C:/DOCUME%7E1/BUTIKM%7E1/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.png

Samet KILIÇ
22.01.2010, 18:33

ya bunları söylüyorsunuzda Fatih Tekke Atay Aktuğ zamanında GÖkdenizle birlikte boş mukaveleye imza atmadı mı bende bunu soruyorum size???

.....
22.01.2010, 18:33
Yok dimi bir gelişme ?

FANATIK61
22.01.2010, 18:37
Birilerin keyfi yerinde degil galiba...suratlar asik...

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/3438-1F1L7P4X.jpg

ibla6167
22.01.2010, 18:43
takımların bayrak olmuş topçularının boş mukaveleye imza atmaları normal bir işlem olabilir. Bu imzayı atan futbolcu yöneticisine güvenirse o imzayı atar bilir ki öyle yada böyle benim hakkımı verir korur diye düşünür. en azından güven verir.şimdi soru şu ;

Bizim yönetimimiz böyle bir güveni kime sağladı.Yani tam olarak kim güveniyor yönetime.bence çok fazla güveneni yok bu yönetimin.

Umut Kanber
22.01.2010, 18:44
selamın aleykum forum insanları recebim yazdıgın yazıyı okudum ellerine sağlık

Süleyman Sofu
22.01.2010, 18:48
Bonservis bedeli ödenerek hemen gelsin %57,10 [6430]

Bonservis bedelsiz 6 ay sonra gelsin %19,85 [2235]

Hiç gelmesin %23,05 [2596]

Toplam Katılım : 11261

Sene sonu gelsin diyenlerinde gelmesi yönünde oy kullandığını varsayarsak nerdeyse 9000 kiş ediyor oranda yüzde 80leri buluyor.Şimdi bukadar insan bişey bilmiyorda bir hacısalihoğlumu biliyor.Yönetimin ayağı artık sabunun üzerindedir ayağının kayması için itmek bir tarafa küçük bir rüzgar yetecektir...

Fatih Tekkeyi bir kaptan durumundan bir kahraman konumuna yükselten sadece ve sadece bu beceriksiz yönetimdir...

BDiler61
22.01.2010, 18:49
Umutsuzca bekleyisimiz devam ediyor.

Aygün GÜNDOĞDU
22.01.2010, 18:59

Sizleri çok seviyorum derken:)):confused: Anladum!.. benda benda çok seveyirum:)):D

bordo61
22.01.2010, 19:00

Şahsi fikrimdir.

Ünal Hoca aylık 50 bin tl alıyor.

Benimde bilgim böyle.

Fiyatın tartışılması konusunda ise kulübün bileceği iştir.

Süleyman Sofu
22.01.2010, 19:03
50.000 tl

NEYE KARŞILIK GEÇMİŞ KARİYERİ İÇİN VERİLİYORSA HELALİ HOŞ OLSUN...

AMA ŞİMDİKİ GÖREVİ İÇİN ALIYORSA FAKİRİ FUKARAYI HATIRLASIN DERİM...

Mustafa Ayazoğlu
22.01.2010, 19:06

Şahsi fikrimdir.

Ünal Karaman için bu rakamlar azdır. Ünal'ın aldığı gözünüze batmasın. Ama bir iş bitirdiğinide görmedik buda ayrı bir gerçek.

DİNÇ
22.01.2010, 19:09
Fatih Tekke Zenitin kampına katılmış...

http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=641&photo=02&lng=ru
http://www.fc-zenit.ru/info/viewPhoto.phtml?gallery=641&photo=12&lng=ru

İsmail Çavuşoğlu
22.01.2010, 19:16
Recep Kardeşim yazını okudum mükemmel tebrik ederim eline sağlık kardeşim..

Samet KILIÇ
22.01.2010, 19:18
YONT KESERİ BİR FATİH’E BİR KENDİNE..!
22 Ocak 2010 Cuma 13:27
YONT KESERİ BİR FATİH’E BİR KENDİNE..!

Oynamak istemeyen gelin yerim dar dermiş.
Fatih Tekke olayı aynen böyledir.
Almak istemeyince bin bir mazeret bulursun.

Tekke için özveri, sorumluluk, içten Trabzonluluk duygusu ile hareket etmek isteyenlerden;
Başta Yönetim kurulu Başkanı ile üyeleri;
Trabzonspor’a katkı olsun diye kendi ceplerinden;

Kaç kombine bilet aldılar.
Kaç deplasmana gittiler.
Kaç otelde masrafını ödediler.
Cep faturaları kime havale ediliyor.
Uçuş milleri ne oluyor.
Ve ne bağışta bulundular.

Barcelon’nın başkanı hiçbir seyahatini kulüp kasasından yapmıyor.

Mesela, Fatih Tekke’ye özverili ol diyen kaç yöneticimiz;
Ts Clap’dan cebinden kaç forma aldı.

Real Madrid’in Başkanının takım promosyonlarına yılda 1,5 milyon dolar cebinden harcadığını biliyoruz.

Örneğin, Şenol Güneş..

Kaç lira aldı Trabzon’dan bilenimiz var mı..?
Bedeli ne Güneş’in..?
Nasıl pazarlık yapıldı..? Trabzonspor kasasından kaç lira çıkacak.?
Tazminatı var mı..?
Kaç lira..?

Fatih Tekke’ye bende ulaşamadın diyen Güneş ne kadar inandırıcı.

Yahu burası Trabzon.

Tekke’yi aradın da bulamadın. Eskiden telefon mu vardı. Nerde olduğu belli. Yakın arkadaşının telefonu cebinde. Adresi cüzdanında. Babası burada. Yer yarıldı da yerin dibine mi girdi.?

Barcelano’nin teknik adamının kulüpte yaptığı bir dizi özveriden bahsedelim..

- İki malzemeciyi kendi parası ile deplasmana getiriyor
- Bir oyuncusunun babasının ölümü üzerine ertesi gün ligde maçı olmasına rağmen kendi cebinden özel uçak tutup takımı cenaze törenine getirdiğinde şunu söyledi ”Bugün burada olmamız gerekiyordu. Yarın da sahada”
- Kıtalar arası şampiyonanın priminde kulübün en emaktar masörünün olmadığını görünce kendi priminin yarısını ona verdi.Adam iki gün sonra vefat etti

Yani anlayacağınız;
Fatih Tekke olayında birileri keseri kendine yontuyor..
Özveriyi kendinden başka herkes göstersin istiyor..
Ama dünya küçük.
Kimin ne yaptığı hemen belli oluyor. Biliniyor..

medyatrabzondan alıntıdır

C.Altuntaş
22.01.2010, 19:20
Recep Kardeşim yazını okudum mükemmel tebrik ederim eline sağlık kardeşim..
kardes bulamadım sayfa kacta