PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 [105] 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Oğuzhan Turhan
21.01.2010, 22:27
Fatih Tekke bu takıma gidip hakem tokatladığı yada benzer faaliyetlerde bulunduğu için lazım değil..
Sahada bir lider yok, gerektiğinde diğer takım futbolcularının bile saygı duyabileceği, çekinebileceği bir futbolcumuz yok sahada..
Bir Ünal Karamanımız, Fatih Tekkemiz yok..
Umut Bulut iyidir hoştur, her zaman takdir etmişimdir kendisini ama kaptanlık yapacak; o baskın karakter diyebileceğimiz bir karaktere sahip değil malesef..

Erdal
21.01.2010, 22:27
Yahu Allah aşkına şu ateist muhabbetini bırakın...Yahu benim atesit arkadaşım var daha yalan söylediğine şahit olmadım...Böyle yaparak sahiden herkesi soğutuyorsunuz...

Hasan YAYLI
21.01.2010, 22:28
Olayın özeti: Sen ağa, ben ağa, bu inekleri kim sağa..

İnekleri sağma olayı da Şenol Hoca'ya düştü..

çok doğru :alkış:

OLCAY ÇAKIR
Egemen, sorma şu akla ZiYAn soruları..

Güzel sorular aynen bende iştirak ediyorum.. falan diyorum:)
anlayamadığım 3 şey var..

Yönetim Fatih'i almak istemiyorsa neden çıkıp "istemiyoruz kardeşim.." diyemiyor?

Eğer almak istiyorsa yönetim neden türlü türlü demeçler yerine uğraşıyoruz henüz pürüzleri aşamadık diyemiyor?

Fatih'in açıklamalarından sonra ortada bir yalancının olduğu gerçeği varken biz kimin yalancı olduğunu neden çözemiyoruz?

metinbay61
Tebrikler metinbay61
eyvallah sayın abim

Hasan YAYLI
21.01.2010, 22:30
beyler sivasli hanzolar forumlarinda tslilere dayak attiklari videolari koyup,trabzondada aynini yapicaz deyip makara yaparken biz hala tekke basligindayiz...

su mac sonrasina kadar ara verelim su basliga

ya bunlar kendini ne zannediyor...kafalarına vurmalıyız hafta sonu,artık çok olmaya başladılar....

Cafer Bulur
Fatih Tekke bu takıma gidip hakem tokatladığı yada benzer faaliyetlerde bulunduğu için lazım değil..
Sahada bir lider yok, gerektiğinde diğer takım futbolcularının bile saygı duyabileceği, çekinebileceği bir futbolcumuz yok sahada..
Bir Ünal Karamanımız, Fatih Tekkemiz yok..
Umut Bulut iyidir hoştur, her zaman takdir etmişimdir kendisini ama kaptanlık yapacak; o baskın karakter diyebileceğimiz bir karaktere sahip değil malesef..
Senol günes de bunun icin fatihi cok istiyordu,bir sekilde olmadi.

Artik bundan sonra yeni lider özellikli futbolcular arayacagiz,hüseyin icin yönetime baski kuralim.:)

metinbay61
sabahta yazmıştım eğer şenol hoca yaan söylüyor diye yazılıyorsa bu başlıkta gerçekten bugüne kadar sonuna dek savunduğumuz fatih tekke başlığın hiç yakışmadı...

ayrıca ben şöyle bişey hatırlıyorum bilmiyorum doğru mu hatırlıyorum...fatihin alındığına inanıp çok sevindiğimiz akşam alkan61(recep) bende kaptanın tele ulaşamıyorum hatta yakınındaki adını hatırlayamadığım birine daha ulaşamadım demişti...süleyman sofu kardeşimizde uçaktalar mı acaba demişti...yani şenol hoca o arada aramış olabilir...

fakat bu telefon olayı yönetimin dediği telefon olayı gerçekten çok komik isteyen ulaşırdı bi şekilde...
şu kısmı doğru mu hatırlıyorum...:)

Mollasalihoğlu
Erdal abi Vezir'in kelleyi uçurup padişaha dokunmazsak haksızlık olur.

Hala kelle diyor yahu..

Kelle almaktan kupa alamadık kaç yıldır :)

Egemen
21.01.2010, 22:31
Olcay abi,

3-4 gündür beynimi kemiriyor bu sorular..

ama fareyi yakalayamıyorum :)

Anıl Caner
21.01.2010, 22:31
Herkes cesur olsun yahu.

Şu süreçte seveni, sevmeyeni herkes biliyor ki haklı olan adam Fatih Tekke.

Ki bildiğimiz kadarıyla. Bilmediklerimiz de eklense daha fazla ikna olacağız onun haklı olduğuna.

Çok açık.

Şenol Güneş'in açıklamaları güzel. En azından tekke'yi yabana atmadan söylüyor her söylediğini.

Fatih Tekke saydıklarından ziyade saymadığı bir çok Trabzonsporla özdeşleşmiş isimden de daha iyidir.

Şenol Güneş,
Dozer Cemil,
Ali Kemal

benim buraya ekleyebileceğim 4. isim Tekke'dir.

Hami, Ünal değil.

vse61
21.01.2010, 22:32
Yönetimin bu Trabzon kanadıyla işi zor. Adamların tek bildikleri küçük olsun bizim olsun. Sen yönetime Ahmet Ağaoğlu'nu aldırma, Fatihi istemem de. Muhtemelen geçen sene Ersun'un altını oyanlar da bunlar. Ah be başkan şu kongrede yeni bir kanla ortaya çıksan neler olurdu...

OLCAY ÇAKIR
21.01.2010, 22:32
Yakalayan görmedim Egemen..

Olcay abi,

3-4 gündür beynimi kemiriyor bu sorular..

ama fareyi yakalayamıyorum :)

OLCAY ÇAKIR
21.01.2010, 22:33
Süleyman Sofu burdamısın?

Süleyman Sofu
Beyler biraz kafa dağıtmak lazım bu akşam vadi tam formunda en iyisi yarın devam etmek...

Herkese iyi akşamlar...

Mert
Her yanından hayal kırıklıklarıyla dolu bir süreç oldu.
Bugün bir kez daha yıkıldım.
Efsane dediğim, Fatih Tekke'den daha çok sevip, saydığım Şenol Güneş tüm inancımı alt üst etti.
Yok öyle de, böyle de, istedim de, mesaj attım da, ünala ayıp oldu da, kapılar, menteşeler...

Ya sen bir futbolcuyu isteyeceksin, liderim o olacak diyeceksin, bu adam 2 milyon euro (max) olacak, gelmek için ölüp bitecek de bu transfer bitmeyecek...

Yapma Şenol Hoca, bu sefer farklı ol bari. İnan tüm yönetimden daha güçlüsün, sen olmasan bugün burada duramazlardı.

Yine yuvarlak konuşmalar, etliye sütlüye dokunmamalar. Hep taraftardan bahsediyorsun, kulübün sahibi taraftardır diyorsun, o taraftar bu adamı her şeyden çok istiyor. Ama senin dediklerini hala anlayamıyoruz. O bizim çocuğumuz, bu bizim çocuğumuz. Değerler kaybedilmemeli.

Ne anlatıyorsunuz? Kimi kandırıyorsunuz?
Fatih Tekke 32 yaşında ve büyük ihtimal son transferini yapacak.
Çok mu zor onu getirip, en az 2 yıllık sözleşme imzalayıp, kaptan yapmak.

Şu takımda alkolik Tjikuzuları, kronik sakatları, ruhsuz afrikalıları gol kralını, Enginleri, barındırdınız da Tekke mi size zor geldi?

Ayıp ettiniz. Hem de hepiniz.
Taraftarın da duygularıyla oynadınız.
Biz seni şemsiye sandık, sen hiç açılmadın, hiç korumadın.
Taraftar paramparça, orada gururlu bir adamın ruhunu yaktınız, belki de futbol hayatını bitirdiniz.

Tebrikler!

Süleyman Sofu
21.01.2010, 22:35
Olcay abicim burdayım ama günün stresi gündemin yoğunluğu beni baya gerdi biraz kafa dağıtıp yarın sivaslıların forumunu başlarına yıkmak üzere dalacam sivas forumlarına...
:D

Samet Berber
21.01.2010, 22:36
Kelleler havada uçuşuyor yine . :)

Bir 25 yıl daha bekleyeceğiz gibi duruyor .

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:36
Haber 61 de cevat ocak ,fatihin ünala benimle anlasmadan neden zenitle anlastiniz dedigini ve büzden tartistiklarini yaziyor.

Bu ne kadar dogrudur?

OLCAY ÇAKIR
21.01.2010, 22:37
Görev bitmez Süleyman...

Şenol hocaya ettiğin sözü talihsiz bulduğumu biliyorsun değilmi?

Keşke düzeltip gitseydin göreve..

İyi geceler...

Orhan Aydın
Hala kelle diyor yahu..

Kelle almaktan kupa alamadık kaç yıldır :)

Mecaz anlamda kullandım abi onu:):D

DJTT
Efsane dediğim, Fatih Tekke'den daha çok sevip, saydığım Şenol Güneş tüm inancımı alt üst etti.
Yok öyle de, böyle de, istedim de, mesaj attım da, ünala ayıp oldu da, kapılar, menteşeler...

Ya sen bir futbolcuyu isteyeceksin, liderim o olacak diyeceksin, bu adam 2 milyon euro (max) olacak, gelmek için ölüp bitecek de bu transfer bitmeyecek...

Yapma Şenol Hoca, bu sefer farklı ol bari. İnan tüm yönetimden daha güçlüsün, sen olmasan bugün burada duramazlardı.

Yine yuvarlak konuşmalar, etliye sütlüye dokunmamalar. Hep taraftardan bahsediyorsun, kulübün sahibi taraftardır diyorsun, o taraftar bu adamı her şeyden çok istiyor. Ama senin dediklerini hala anlayamıyoruz. O bizim çocuğumuz, bu bizim çocuğumuz. Değerler kaybedilmemeli.

Şu takımda alkolik Tjikuzuları, kronik sakatları, ruhsuz afrikalıları gol kralını, Enginleri, barındırdınız da Tekke mi size zor geldi?

Taraftar paramparça, orada gururlu bir adamın ruhunu yaktınız, belki de futbol hayatını bitirdiniz.

Tebrikler!

:D:D:D o neyapsin renkdasim!!! O da istiyor beli ama.....bazi Yonetim olan arkadaslar ona kirmizi kart göstere bilirler.

metinbay61
cep telefonu icat edilmeden önce nasıl transfer yapılıyodu...eski transferlerin tadı yok artık ya:)

Ömer Kaya
21.01.2010, 22:38

Tebrikler!
Yüreğine Sağlık Abi:alkış:

Mollasalihoğlu
21.01.2010, 22:39
cep telefonu icat edilmeden önce nasıl transfer yapılıyodu...eski transferlerin tadı yok artık ya:)

Ali Kemal Fenerbahçe'ye verildiğini öğrendiği gün ağlamış.. Hem de maaşını 8-10'a katlamasına rağmen..

Bence de o tadı bırak, o kokuyu bile zor bulursun artık..

Orhan Kahraman
Yazmayayım yazmayayım dedim çekip gideyim bu başlıktan dedim ama rahat durmaysınız :)

artvinli_mert
Yıılarını trabzonspora vermiş Şenol güneş haksız ve ortalığı idare ediyor konumunda,

yıllarını trabzona vermiş Sadri başkan yalancı ve bu işi yapamayacak adam hatta daha başka laf diyenlerde var..

Başka takımlar onun peşindeyken trabzona gelen yıllarca oynamış, kaptanlığını yapmış trabzonda evlenmiş herşeyi ile trabzonun öz çocuğu gibi olmuş ünal karaman kötü

İşleri güçleri şampiyonluk ve trabzon spor için uğraşmak olan yönetim kötü

Bir çok gerçekleri gören sizin dışındaki trabzonsporlu taraftarlar kötü

Bir tek Fatih tekke iyi ve doğru öyle mi?

Söylenecek bir şey yok, bu konuda o zaman

Fatih beni alın diyor dün yırttı kendini sizde yazdınız üzüldünüz, bende diyorum Gerçek Trabzonsporlu beni alın demez gider tesislere mukavele nerede der imza atar sonra bir kopyasını alır bekler. Eğer yine olmazsa o zaman çıkar ben geldim almadılar der. Olay olduktan sonra çıkıp ben böle dedim şöyle dedim benden büyük trabzonsporlu yok diye laf söylemez. Gitti mi? İmza attı mı? menejerlerini araya koydu mu? Bunları açıklamadı, ben para istemiyorum alın dedi ama ben Ünala o anlaşma o zamandı şimdi değişdi demedim demedi ya da menejerim böle birşey demedi diye yalanlamadı. Fatih olayı bitmiştir.

En büyük Trabzonspor gerisi tefarruattır.

metinbay61
Haber 61 de cevat ocak ,fatihin ünala benimle anlasmadan neden zenitle anlastiniz dedigini ve büzden tartistiklarini yaziyor.

Bu ne kadar dogrudur?
valla abi o doğru mu bilmem ama fatih ünala bişeyden dolayı kızmış cümlenin sonuna eklemesinden belli...ama işte bi soruda bu...yukarıdaki cevapsız sorulara ekleyelim bunuda:)

Acar Altan
21.01.2010, 22:41
arkadaslar haber61.net'te cevat ocak fatih transferinin perde arkasini yazmis okuyan varmi

salihismet
21.01.2010, 22:42
Yönetim, Fatihi sirf futboluyla degerlendirmis olsa idi, O nu coktaaan alirdi.

Yönetim tam olarak aciklamasada, benim oturtmaya calisdigim yeni yapilanmada Fatihin yeri yoktur diyor.

Benim bu isten anladigim bu, yönetimin Fatihi alma mecburiyeti var mi? Bana göre yoktur, taraftarinda al

diye dayatma yapmaya hakki hic yoktur...

Mert
:D:D:D o neyapsin renkdasim!!! O da istiyor beli ama.....bazi Yonetim olan arkadaslar ona kirmizi kart göstere bilirler.

Kimmiş bunlar. Ne güçlüymüş. Şu gücü bir de transferlerde, hakem hatalarında görebilsek... Saf olmayın, Şenol Güneş'e kırmızı kart çıkarabilecek çapta adam var mı Trabzon'da?

Bırakın arkadaşlar. Şenol Hoca çok isteseydi, dün Fatih'in kampın nasıl geçtiği, Sivas maçı için görüşlerini dinliyor olurduk...

Orhan Aydın
Bu mesele Susurluk gibi olacak diye korkuyorum:D

Egemen
Yıılarını trabzonspora vermiş Şenol güneş haksız ve ortalığı idare ediyor konumunda,

yıllarını trabzona vermiş Sadri başkan yalancı ve bu işi yapamayacak adam hatta daha başka laf diyenlerde var..

Başka takımlar onun peşindeyken trabzona gelen yıllarca oynamış, kaptanlığını yapmış trabzonda evlenmiş herşeyi ile trabzonun öz çocuğu gibi olmuş ünal karaman kötü

İşleri güçleri şampiyonluk ve trabzon spor için uğraşmak olan yönetim kötü

Bir çok gerçekleri gören sizin dışındaki trabzonsporlu taraftarlar kötü

Bir tek Fatih tekke iyi ve doğru öyle mi?

Söylenecek bir şey yok, bu konuda o zaman

Fatih beni alın diyor dün yırttı kendini sizde yazdınız üzüldünüz, bende diyorum Gerçek Trabzonsporlu beni alın demez gider tesislere mukavele nerede der imza atar sonra bir kopyasını alır bekler. Eğer yine olmazsa o zaman çıkar ben geldim almadılar der. Olay olduktan sonra çıkıp ben böle dedim şöyle dedim benden büyük trabzonsporlu yok diye laf söylemez. Gitti mi? İmza attı mı? menejerlerini araya koydu mu? Bunları açıklamadı, ben para istemiyorum alın dedi ama ben Ünala o anlaşma o zamandı şimdi değişdi demedim demedi ya da menejerim böle birşey demedi diye yalanlamadı. Fatih olayı bitmiştir.

En büyük Trabzonspor gerisi tefarruattır.

futbol endüstrisinin çarkları bu şekilde işlemiyor malesef..

OLCAY ÇAKIR
Eskiden çok babacan adamlar olurdu..

Şöyle kulaklarından tuttumu, getirirdi masaya anlaşamayanları..

Ulan diyorum..Yok öyle eski adamlar...

Orhan Kahraman
Bu mesele Susurluk gibi olacak diye korkuyorum:D

Birileri susacak yani :p

metinbay61
21.01.2010, 22:43
valla fatihi bu takıma istemek için neden çok...mesela babamı 96 dan sonra ilk kez fatihli dönemde evde maç izlerken gollerde zıplarken gördüm...komşular gelmişti artık bişe mi oldu diye...

Mert
21.01.2010, 22:43
Yüreğine Sağlık Abi:alkış:

Yüreğimiz yanıyor renktaş. Ne yapacağız, bu bunalımı nasıl atlatacağız bilemiyorum...

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:44
Yönetim, Fatihi sirf futboluyla degerlendirmis olsa idi, O nu coktaaan alirdi.

Yönetim tam olarak aciklamasada, benim oturtmaya calisdigim yeni yapilanmada Fatihin yeri yoktur diyor.

Benim bu isten anladigim bu, yönetimin Fatihi alma mecburiyeti var mi? Bana göre yoktur, taraftarinda al

diye dayatma yapmaya hakki hic yoktur...
Yönetimin böyle bir gerekcesi varsa gecersizdir.

Her yeni yapilanmada ne olursa olsun Trabzonlu ve abilik,liderlik yapacak futbolculara ihtiyac vardir.

Bu takimin liderligini song,sylva yapacak degil herhalde.

Ömer Kaya
21.01.2010, 22:46
Haber 61'in Fatih konusunda 1 Senedir Tavrı belli Onlarda istemiyor gelmesini yönetimin sanal alemdeki kalesi

Ömer Kaya
21.01.2010, 22:48
Futbol hayatı boyunca oynadığı takımlara sorun olmuş(Trabzonspor, Altay, Antep, Trabzonspor, Zenit, Milli takım) bu futbolcuyu değil Transfer etmek, kulüpten içeri dahi sokmayın. Trabzonspordan büyük kimse olamaz.

Şu yoruma bak yazıklar olsun denilecek başka birşey yok.
Kesin Hayrettinlerden birininin yorumu

salihismet
Eskiden çok babacan adamlar olurdu..

Şöyle kulaklarından tuttumu, getirirdi masaya anlaşamayanları..

Ulan diyorum..Yok öyle eski adamlar...

Evet, eskiden Kenan Iskender futbolculara, ne kadar ücret istedigini sorarmis, eger ucuk bir ücret istiyorsa
bir kait kalem alir futbolcuya uzatirdi, eger istedigin rakami becerip buraya yazabilirsen bende o parayi sana
verecigim derdi, asagi yukari transferler böyle yapilirdi.

DJTT
Kimmiş bunlar. Ne güçlüymüş. Şu gücü bir de transferlerde, hakem hatalarında görebilsek... Saf olmayın, Şenol Güneş'e kırmızı kart çıkarabilecek çapta adam var mı Trabzon'da?

Bırakın arkadaşlar. Şenol Hoca çok isteseydi, dün Fatih'in kampın nasıl geçtiği, Sivas maçı için görüşlerini dinliyor olurduk...

Senol Günes bence istiyor. Ama senol parayi yatirip Fatih alamicana göre sadece baskalarina birakmak zorunda renkdas.

Senol hocanin büyüklü tartisilmaz buna emin ol ama statü olarak onun üstünde 10 larca kisivar.:(

metinbay61
21.01.2010, 22:49
bi değerimizi sahiplenirken başka bir değerimizi yermek fatihin alınmamasından daha çok dokunuyor bana...bunu taraftar yapınca iyice artıyor bu üzüntüm...

Ahmet Faruk
21.01.2010, 22:49
Burdaki yazarları iki taraftan bir tarafta yer almaya zorlayan hava biraz azalmış.
Daha iyi olur umarım.

gerenimo
21.01.2010, 22:50
-
Fatih Tekke saydıklarından ziyade saymadığı bir çok Trabzonsporla özdeşleşmiş isimden de daha iyidir.

Şenol Güneş,
Dozer Cemil,
Ali Kemal

benim buraya ekleyebileceğim 4. isim Tekke'dir.

Hami, Ünal değil.

neden 4. cü. ya da neden bir sıralama ihtiyacı duyacağız ki. sen belki trabzonlusun ama, senin sıralmaya koymadığın futbolcular nedeniyle ben trabzonsporlu oldum. benim gibi binlerce insan trabzonlu olmadan bu takıma gönül verdiyse bu payeyi bol keseden verdiğiniz fatih bu sıralamalırın sonundadır.
sizin beğenmediğiniz hami bu takımdan resmen kovuldu. keza ünalda orhan da kovuldu.
fatihi yüceltmek, başka değerlere vurmayı onları aşalamayı gerektirmez. kraldan çok kralcılığa gerek yok. fatih te dün ünal hocaya laf atarak dünki tek yanlışını yaptı. o a bir sıralama yaptı kendince. boşuna dememişler şeyh uçmaz, mürid uçurur diye.

salihismet
21.01.2010, 22:51
Yönetimin böyle bir gerekcesi varsa gecersizdir.

Her yeni yapilanmada ne olursa olsun Trabzonlu ve abilik,liderlik yapacak futbolculara ihtiyac vardir.

Bu takimin liderligini song,sylva yapacak degil herhalde.

Bir Trabzonspor taraftari olarak Fatihin abilik ve liderlik yapmasina kesin karsiyim..

Orhan Kahraman
21.01.2010, 22:52
Senol Günes bence istiyor. Ama senol parayi yatirip Fatih alamicana göre sadece baskalarina birakmak zorunda renkdas.

Senol hocanin büyüklü tartisilmaz buna emin ol ama statü olarak onun üstünde 10 larca kisivar.:(

O zaman istediği kadroyu da çıkaramaz üstündeki 10 larca kişi hocam olmuyor felancıyı oynatıyorsun bak "hıııııııı det sana kötü hocaa" tarzında konuşabilir yani

Peki bu halde biz hocasız oynayalım :) asbaşkanımız yapsın bi kadro yada başkanımız

Mehmet Sarigül
Bir Trabzonspor taraftari olarak Fatihin abilik ve liderlik yapmasina kesin karsiyim..

Gerekcelerini ögrenebilirmiyim?

Orhan Kahraman

Sebepler?.....

Cafer Bulur
21.01.2010, 22:53
Gerekcen nedir?

Erdal
21.01.2010, 22:55
salih ismet, benim sormama gerek kalmamış bile :) Elbette böyle düşünme hakkın var...Ama ben de merak ettim nedenini...

AyhanPe
21.01.2010, 22:56
neden 4. cü. ya da neden bir sıralama ihtiyacı duyacağız ki. sen belki trabzonlusun ama, senin sıralmaya koymadığın futbolcular nedeniyle ben trabzonsporlu oldum. benim gibi binlerce insan trabzonlu olmadan bu takıma gönül verdiyse bu payeyi bol keseden verdiğiniz fatih bu sıralamalırın sonundadır.
sizin beğenmediğiniz hami bu takımdan resmen kovuldu. keza ünalda orhan da kovuldu.
fatihi yüceltmek, başka değerlere vurmayı onları aşalamayı gerektirmez. kraldan çok kralcılığa gerek yok. fatih te dün ünal hocaya laf atarak dünki tek yanlışını yaptı. o a bir sıralama yaptı kendince. boşuna dememişler şeyh değil mürid uçurur diye.

fatih in sözlerinden sonra konu istenmedik yerlere tasinmaya baslandi. sanirim oda bunu hedeflememisti.yapici olma gayreti gösterdi fatih ve aslinda yipranmisligi icinde olgunda bir konusma yapti ama iste bir tane düsüncesiz söz isi buralara kadar tasidi. transferinin önünü tikayan bir aciklama olarak görebiliriz bunu..simdi fatih i takimda isteyenler veya istemeyenler bu konu ekseninde tartismayi derinlestirecekler..olay daha tehlikeli bir boyut almaya basladi..

kalavara
21.01.2010, 22:57
açık konuşmak gerekirse taraftar histerik bir biçimde tekke olayına kafayı takmış ve gözü hiç bir şey görmüyor!
ne sadri şener, ne şenol güneş ne de ünal karaman taraftarı ikna etmek için yeterli olmuyor!
bu klüp buna benzer oyunları onlarca defa yaşadı yine yaşıyor ve yine tüm aptallığımızla izliyoruz olanları!
allah da sonumuzu hayır etmeyecek!!

Orhan Kahraman
salih ismet, benim sormama gerek kalmamış bile :)

Erdal abi,bugun yazmıştım ama göremedin sanırım.

Abi bi yorumum olacak sen ne düşünüyorsun merak ettim.

Şenol hocanın bugünki açıklamasını hür iradesiyle yaptığını zannetmiyorum (Fatih ile ilgili olan bölümünü)

abi sence?

Erdal Kılıçarslan
Bir kerede deyin ki; hep menejerler bize oyuncu tavsiye etti, bu seferde taraftarın tavsiye ettiği oyuncuyu alalım.
Bir kerede tribünlerin sesini dinleyin.
Bir kerede ne istediğinizi açık açık dile getirin.
Bir kerede ne istemediğinizi açık açık dile getirin.
Bir kerede, güzel bir işi bir kerede yapın.

Erdal
21.01.2010, 22:58
Hani haklıdır değildir bilmem ama kulübü UEFA ya şikayet eden Song un ağabeyliğinde problem görüyormusun?

AyhanPe
21.01.2010, 22:58

yahu dünyanin neresinde var böyle birsey bizden baska..dünyada lider oyuncular tabi var ama bizde onlara farkli sorumluluklar ve sacma anlamlar yüklenir ve bunlarida sanirim bizden baska hic kimse anlayamiyor..abiligi avrupali nasil anlar örnegin..onlardami var bir terslik

DJTT
21.01.2010, 22:59
O zaman istediği kadroyu da çıkaramaz üstündeki 10 larca kişi hocam olmuyor felancıyı oynatıyorsun bak "hıııııııı det sana kötü hocaa" tarzında konuşabilir yani

Peki bu halde biz hocasız oynayalım :) asbaşkanımız yapsın bi kadro yada başkanımız

Ister istemez ipleri biyerden cekiyorlar. Senol aga geldi belki biraz düzelir umarim ama acikcasi umutlu deglim.

Ben cok istiyordum Fatih gelmesini dahada istiyorum. Amam inanki geldi zaman kafasi hic rahat olmas.Ben cok üzülerek söylüyorum bunu ama ben Fatih olsaydim baska bir Külübe gidip rahat onardim. Sonra utanan utanir! Adamlar vicdan azabindan kafayi yerler.:mad:

Erdal
21.01.2010, 23:00
Hyr ben öyle düşünmüyorum Orhan...Şenol hoca ne diyebilirdi ki? yahu durun şu açıklamayı ben bir daha okuyayım :)

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:01
Hyr ben öyle düşünmüyorum Orhan...Şenol hoca ne diyebilirdi ki? yahu durun şu açıklamayı ben bir daha okuyayım :)

bir kez daha bende okuyayım bari abi :)

Cafer Bulur
Su kayseri ve gs nin yaptigi,takimlarinda oynama sansi bulamayan kaliteli oyunculari sezon sonuna kadar kiralayip satin alma opsiyonu yaptirmayi bizim yönetim ne zaman becerecek acaba?

AyhanPe
Hani haklıdır değildir bilmem ama kulübü UEFA ya şikayet eden Song un ağabeyliğinde problem görüyormusun?

song kendisini abi olarak görüyormu ki..bu adama sen takimin abisisin diye anlatmaya calissak ne kadar anlar mesela..nasil yari sömürge konumundan hicbir zaman kurtulamadiysa bu ülke ve kurtulamayacaksa futbolda da yari profesyonellikten hicbir zaman kurtulamayacak..

,,bu kadar basit''

Cafer Bulur
21.01.2010, 23:03
song kendisini abi olarak görüyormu ki..bu adama sen takimin abisisin diye anlatmaya calissak ne kadar anlar mesela..nasil yari sömürge konumundan hicbir zaman kurtulamadiysa bu ülke ve kurtulamayacaksa futbolda da yari profesyonellikten hicbir zaman kurtulamayacak..

,,bu kadar basit''
Song ve sylva dan en gec 6 ay sonra kurtulacak olmamizdan dolayi cok mutluyum.

salihismet
21.01.2010, 23:04
Gerekcen nedir?

Gerekcelerimi asagi yukari sizlerde biliyorsunuz, yinede en hafifinden basliyip agirlarini yazmiyayim,

Benim Trabzonsporda görmek istedigim futbolcu, hakeme tokat atamaz, atmamali,

Benim Trabzonda görmek istedigim futbolcu, polis karakolunda, buranin Fatihi benim diye bagirmamali,

Benim Trabzonda görmek istedigim, futbolcu bir zamanlar oynadigi takimin yöneticisine Rizede dayak attirmamali..

Benim bir kac gerekcem bunlardir... ekleyen varsa ekleyebilir.

Mehmet Sarigül
21.01.2010, 23:05

Fatih'de görmedigim gibi Song'da da görmüyorum...Song'da görenlerin gerekceleri F. Tekke'deki gerekcelerinden farkli degil.
Sadece bakis acisi farkli...

artvinli_mert
futbol endüstrisinin çarkları bu şekilde işlemiyor malesef..

O zaman benim kadar kimse Trabzonsporlu demiyeceksin madem futbolun çarklarına göre hareket ediyorsun. Ben futbolcuyum profosyonelim paramı veren takımda oynarım diyeceksin. Trabzonsporlu değil, futbolcuyum diyeceksin...

marcelinhos100
Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına konuşan Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8.5 milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç alakası yok.
"Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar diyorlar. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın imzayı.”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu'nun Tekke'ey haber göndererek, "biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediğini, bunu futbolcudan duyduğunu söyledi.
Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi.

AyhanPe
21.01.2010, 23:06
Song ve sylva dan en gec 6 ay sonra kurtulacak olmamizdan dolayi cok mutluyum.

sanirim onlarinda bununla pek bir sorunu olmaz..hicbir yerde kariyerlerinin sonlarina yaklasip bu kadar para kazanamazdilar..alacaklar ve trabzondan kurtulacaklar..onlarin bakis acisindan tabi..kim karli ?

Emrah Akcagöz
21.01.2010, 23:06
Su kayseri ve gs nin yaptigi,takimlarinda oynama sansi bulamayan kaliteli oyunculari sezon sonuna kadar kiralayip satin alma opsiyonu yaptirmayi bizim yönetim ne zaman becerecek acaba?
Gs daha önceden yaptımı bilmiyorum sanırım bu ilk bizde Zapoyu kiralayacaktık ama burda adama bi küfretmedikleri kaldı hem biz o tür şeyleri yapsak bile bir sürü karşı çıkan olur Cafer abi adam kiralamada neymiş, 1 sezon oynayacak geri dönecek, bunlar becerip kiralık dönemi sona erince alamaz vs vs gibi boş yorumlar havada uçuşacak..İyisimi biz hiç bulaşmayalım..

FANATIK61
21.01.2010, 23:07
Yönetim kötü gidisati önlemek icin suan Senol Hocayi koz olarak kullaniyor. Sezon sonu yine gidisat iyi degilse o zaman Fatih'i koz olarak kullanacaklar bundan emin olabilirsiniz.

Simdiden Fatih hayirli ugurlu olsun bizlere ;)

Erdal
21.01.2010, 23:08
ölümüne-ts, Milan diyeyim mesela...Raul diyeyim mesela..."Abi" den ne anlıyorsun bilmiyorum ama kaptan işte...Saha içinde ve saha dışında kaptan....

Eğer bir gün futbol senin dediğin kadar endüstrileşirse ben forumda olmam sanırım:) Ben tam tersi yakın gelecekte bu işin tersine seyretmeye başlayacağını düşünüyorum...

Yarı sömürge kısmına gelince, gelmeyelim boşver:)

salihismet
yahu dünyanin neresinde var böyle birsey bizden baska..dünyada lider oyuncular tabi var ama bizde onlara farkli sorumluluklar ve sacma anlamlar yüklenir ve bunlarida sanirim bizden baska hic kimse anlayamiyor..abiligi avrupali nasil anlar örnegin..onlardami var bir terslik

Burada uzaktan kumandalar icat edildikten sora o is ortadan kalkti.

Cafer Bulur
sanirim onlarinda bununla pek bir sorunu olmaz..hicbir yerde kariyerlerinin sonlarina yaklasip bu kadar para kazanamazdilar..alacaklar ve trabzondan kurtulacaklar..onlarin bakis acisindan tabi..kim karli ?
Song ve slyva karliydi tabii,ikisinin de bize faydasindan cok zararlari oldu.

Anıl Caner
21.01.2010, 23:09
fatihi yüceltmek, başka değerlere vurmayı onları aşalamayı gerektirmez. kraldan çok kralcılığa gerek yok. fatih te dün ünal hocaya laf atarak dünki tek yanlışını yaptı. o a bir sıralama yaptı kendince. boşuna dememişler şeyh uçmaz, mürid uçurur diye.

Abi 15 dakikadır cevap yazıyorum. Şanssızlık işte sildim yazdıklarımı kopyalayayım derken. Daha sonra neden böyle bir şey yazdığımı ifade ederim sana özel olarak :)

Samet Yildirim
21.01.2010, 23:10
senin görüsün bana göre faydasi daha cok oldu...tartismam bile...

hele gecen sezon senol günesten sonra ilk defa kalecimiz oldu diyenler yüksek orandaydi...song zaten basli basina bir lider...

DJTT
21.01.2010, 23:12
Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına konuşan Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8.5 milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç alakası yok.
"Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar diyorlar. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın imzayı.”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu'nun Tekke'ey haber göndererek, "biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediğini, bunu futbolcudan duyduğunu söyledi.
Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi.

Bilmiyorum kaynak nekadar güvenilir.dogur ise o zaman bu Hacısalihoğlunun kisili Ttrabzonspor icin hic uygun degildir.Böyle kisiler bizim Camiyada hic ama hic isi olmas olmamalida!

Cikkip söylesin basin toplantisi yapsin neeni söylesin.Cocogu olsaydi öyle yaparmiydi/yapa bilirmiydi? ayip!!! Tarbzonspor icin calisiyorsan, kendin icin savasma anlamina gelmez!!!!

salihismet
21.01.2010, 23:13
Bir adam cikip, kimin daha cok Trabzonsporlu kimin daha az Trabzonsporlu oldugunu ölcmeye kalkacak

buna hic hakki olmadigi halde, ve o nu ben alip takimin basina getirip abilik yaptiracagim, nasil yapacak bu isi?

Muhammed

Song bu takımdaki en düzgün adamlardan bence. Hatta camiadaki.

Orhan Kahraman
Erdal abi tekrar okudum toplantının dökümanını hocamın söylediklerinde yanlış yok söylediği herşey doğru ama ben şu cümleyi görmek isterdim içinde "Fatih Tekke'yi bu takımda görmek isterim." yanlış bilmiyor yada duymamışsam şenol hocam fatih tekkeyi istiyorum demişti bunuda Sadri başkan aracılığıyla duymuştuk. Çelişkilere takılıyorum ben abi

Fatih Özkan
21.01.2010, 23:14

Bu adamdan nefret ediyorum!
Takım ne zaman kötü bir duruma düşse, kaos ortamı olsa ortaya çıkıyor!
Allah bu kulübü senin gibilerinden korusun!

Erdal
Üç aşağı beş yukarı iki kaptan ve lider oyuncu profili grubumuz var bizim...

Birinci gruba: Dozer Cemil, Şenol Hoca Kemal Ve Hüseyin girer mesela...
İkinci gruba: Ali Kemal( lider karakterli) Fatih gibi isimler...İki grubunda bizi temsilde sıkıntı çekmediklerini düşünüyorum...İki zıt karakter...Öyleyiz biz de aşağı yukrarı...İfrat ve tefrit şehri...

Platini ni " futbol takımları hatta oynadıkları futbol şehirlerinin özelliklerini yansıtmalı" lafı var bence yansıtıyor bizimkiler....

Orhan Aydın
Bir adam cikip, kimin daha cok Trabzonsporlu kimin daha az Trabzonsporlu oldugunu ölcmeye kalkacak

buna hic hakki olmadigi halde, ve o nu ben alip takimin basina getirip abilik yaptiracagim, nasil yapacak bu isi?

Abi itiraf et, Fatik Akyel kadar yapar değil mi?:)

Harun-61
21.01.2010, 23:15
Bugün düsündüm de ciddi ciddi güldüm yani :)

Yönetim diyor ki, Fatih'in telefonuna ulasamiyoruz...

19 Saat yolculuk yapiyorsun oyuncu aliyorsun, ama
Trabzon'da Köyde bulunan adamin yanina gitmiyorsun :)

acik sözlü olun, cikin deyin ki biz Fatih'i istemiyoruz !!.

.

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:16
Her kapı hayrettin beye çıkıyor günah keçisini kendisi ilan ediyorum.

Muhammed
21.01.2010, 23:17
Gerenimo'ya ek olarak ;

Ben Trabzonspor'u tuttuğumda önceden şampiyon olmuş bir takım olduğunu bilmiyordum. Ki zaten başarılı bir takımda değildi 2003-2004 sezonun 2. devresine kadar olan döneme kadar yenilgiden başka bişeyde görmedim. Hatta ve hatta ben bu kadar çok Trabzonspor taraftarının olduğunuda bilmiyordum :D Mersin'de kendim ve abilerimden hariç gördüğüm Trabzonspor'lu sayısı 3 ü 5 i geçmez :D Türkiye genelindede böyledir sanıyordum.

Erdal
21.01.2010, 23:18
Erdal abi tekrar okudum toplantının dökümanını hocamın söylediklerinde yanlış yok söylediği herşey doğru ama ben şu cümleyi görmek isterdim içinde "Fatih Tekke'yi bu takımda görmek isterim." yanlış bilmiyor yada duymamışsam şenol hocam fatih tekkeyi istiyorum demişti bunuda Sadri başkan aracılığıyla duymuştuk. Çelişkilere takılıyorum ben abi

İstiyorum dedi...Hatta taraftar baskısı için falan değil bana lazım olduğu için istiyorum dedi :)

Şenol hoca makul adamdır...Diyorum ya mesela hocamız Ali Kemal Denizci olsaydı muhtemelen Fatih gibi konuşur sonra da istifa ederdi...Ama fıtratına ters bir şey nasıl bekleriz Şenol hoca dan...Üstelik bence yöntem de doğru :)

Mellih
21.01.2010, 23:18
olay kısa zamanda (4-5 gün içinde) transferle sonuçlanırsa çok iyi olur.. Tüm söylenen sözlerde unutulur.. Hatırlayın bu sezon başı M.Topuz transferi önce Beşiktaş'a sonra formasını giymem dediği Fener'e oldu.. Fenerbahçe taraftarı bile istemedi ama şimdi alkışlıyor.. Bir an önce bu sorunu çözsünler; kabak tadı veriyo artık..

gerenimo
21.01.2010, 23:19

.

yönetimi savunma derdinde değilim ama, şenol hoca da o akşam fatihe ulaşamadığını daha sonra da fatihin kendisine dönmediğini söyledi.

Orhan Aydın
21.01.2010, 23:19
İstiyorum dedi...Hatta taraftar baskısı için falan değil bana lazım olduğu için istiyorum dedi :)

Şenol hoca makul adamdır...Diyorum ya mesela hocamız Ali Kemal Denizci olsaydı muhtemelen Fatih gibi konuşur sonra da istifa ederdi...Ama fıtratına ters bir şey nasıl bekleriz Şenol hoca dan...Üstelik bence yöntem de doğru :)

Abi ayrıca remi siteyi yalanlamış oldu:D

DJTT
21.01.2010, 23:20
Bu hacioglu mu ne neyin nesi bunu bilen varmi?Avukat mi kumarci mi garsoncu mu?

smyrna

Bi adam dediğin adam Trabzonspor'da zamanında abilik yapmış biri ;)

Orhan Kahraman

Sana bir soru;

Fatih Tekkeyi takıma isteyenler takımın kötülüğü için mi istiyor? Beter olalım mahvolalım diye mi istiyorlar

Mehmet Sarigül
Gerekcelerimi asagi yukari sizlerde biliyorsunuz, yinede en hafifinden basliyip agirlarini yazmiyayim,

Benim Trabzonsporda görmek istedigim futbolcu, hakeme tokat atamaz, atmamali,

Benim Trabzonda görmek istedigim futbolcu, polis karakolunda, buranin Fatihi benim diye bagirmamali,

Benim Trabzonda görmek istedigim, futbolcu bir zamanlar oynadigi takimin yöneticisine Rizede dayak attirmamali..

Benim bir kac gerekcem bunlardir... ekleyen varsa ekleyebilir.

Dogru veya yanlis...bilmiyorum. Aslinda bilmek de istemiyorum.
Ama bak sen ne güzel gerekcelerini acik ve net söyleyebiliyorsun...mevcut yönetim neden Fatih konusunda kararli bir durus gösteremiyor?
Bence yönetimin algilamada bir sorunu var...taraftarin (geneli) bir Fatih dayatmasi yok, aksinde bu dayatmayi "yaratan" yönetmin bu konudaki tutumu...
Bu konuda yönetim ne kadar samimi ise Fatih'de o kadar samimi oldugunu düsünüyorum...
Benim icin her iki taraf da samimi degil,...
Fatih de, yönetim de taraftari kendi amaclari icin kullaniyor...
Her iki taraf Trabzonspor'a zarar veriyor...

kalavara
21.01.2010, 23:21
zaten herkes yalan söylüyor bir tek fatih tekke doğru söylüyor...
şenol hoca, başkan...bunlar yalancı, aşağılık, adi ve trabzonsporun kötülüğünü isteyen insanlar...hey allahım yaa

salihismet
21.01.2010, 23:22

.

Ya dediler ya, bir tanesi dedi ki, ben burada oldugum müddetce bu kapidan iceri giremez, digeride futbolunun
disinda hic kimseden iyi bir referans alamadim dedi. Bunun baska bir aciklamasi var mi?

Ha bu arada yönetim kivirmadi mi? Evet kivirdi, fakat bu kivirmaya onlari taraftar mecbur birakti, belki bunu

taraftari küstürmeme adina yaptilar, tam bilemiyorum..

Muhammed
Şu Song ve Sylva konusunda çizgiyi aşmayın saygılı olun bu oyunculara. Trabzonspor'dan daha çok biliniyordur isimleri. Song isterse parasını alır yatar ama sahada onun kadar mücadele veren var mı? Bizim takımın attığı gollerde Sylva 100 metre geriden kendi kalesinin önünde havalara zıplayarak delice seviniyor. Bu 2 oyuncu kaleci ve defans olarak kendi ülkelerinin milli takım kaptanları ve efsaneleri. Keşke her oyuncumuz onlar gibi olabilseydi. Sene sonunda ayrılacaklarsa bile son maçlarında Avni Aker'de onlar için birşey yapıp mutlu şekilde uğurlamalıyız.

Mellih

hayır eninde sonunda ulaşmadılar mı ?.. niye böyle oldu hala cevabı yok, fatihin menejeri deniyor, ünal karaman deniyor, şenol g. v.s v.s Ama sanki olayı dışarıdan yönlendirenler var gibi.. :cool: Bi de zenit açısından bakarsak ben olsam çok tepki gösterirdim.. oyumcum bi takıma gitmek istediğini söylüyor, trabzon klubü farklı farklı açıklamalar yapıyor.. bakalım sonu Hayır Olsun.. :rolleyes:

Erdal
21.01.2010, 23:23
İyi gidiyor ha...Kimse kavga etmiyor :)

metinbay61
21.01.2010, 23:24
valla fatihi bu takıma istemek için neden çok...mesela babamı 96 dan sonra ilk kez fatihli dönemde evde maç izlerken gollerde zıplarken gördüm...komşular gelmişti artık bişe mi oldu diye...
dediğim gibi ben futbolu Trabzonsporu babamdan öğrendim adam seneler sonra bi heyecan hissettiyse vardır bişey...şuan ki maçlarıda izliyor ama sadece izliyor...fatih bu yüzden lazım:)

Mehmet Sarigül
21.01.2010, 23:25

Bunun sebepleri ne sence? Yani Song ve Silva gibi futbolcularin bize neden faydalindan cok zararlari oldu?
Neden?...ama lütfen, cevap yazmadan önce derin bir nefes al...sonra yaz.

Erdal
Mehmet abi, (Sarıgül) epeyidir görmüyordum seni sahi ne diyorsun bu kadrodan bir "takım" çıkar mı?

Cafer Bulur
Şu Song ve Sylva konusunda çizgiyi aşmayın saygılı olun bu oyunculara. Trabzonspor'dan daha çok biliniyordur isimleri. Song isterse parasını alır yatar ama sahada onun kadar mücadele veren var mı? Bizim takımın attığı gollerde Sylva 100 metre geriden kendi kalesinin önünde havalara zıplayarak delice seviniyor. Bu 2 oyuncu kaleci ve defans olarak kendi ülkelerinin milli takım kaptanları ve efsaneleri. Keşke her oyuncumuz onlar gibi olabilseydi. Sene sonunda ayrılacaklarsa bile son maçlarında Avni Aker'de onlar için birşey yapıp mutlu şekilde uğurlamalıyız.
Pardon,sylva ve song bizde basarili olamadilar derken onlara saygisizlik mi yapmis oluyorum?
Songu kamerun un bir önceki macinda da izledim,hata hata üstüne hata yapiyordu ve bu aksamki tunus macinda da oynatilmadi.

Ikisi de bos oyuncu ve bir an önce elden cikarilmalilar...

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:26

Haklısın abi de ne bileyim şenol hocaya çok güveniyorum çok seviyorum çok inanıyorum bu yüzden sanırım herşeyi çok beklediğim gibi çok fazla tatmin olmaya çalışıyorum

bahadır2561
21.01.2010, 23:27
Fatih'in hatalarından birisi de Ünal Karaman gibi birisinin Trabzonsporlulugunu sorgulamasıdır..

adama yavas gel derler...

Erdal
Bu arada benim Song la bir problemim falan yok...Hatta Gökhan Ünal la bile yoktu...Colman la var diyebilirim...Ona taktım kafayı :) Muhammed senin Song uyarına binaen yzdım...

metinbay61
Ya dediler ya, bir tanesi dedi ki, ben burada oldugum müddetce bu kapidan iceri giremez, digeride futbolunun
disinda hic kimseden iyi bir referans alamadim dedi. Bunun baska bir aciklamasi var mi?

Ha bu arada yönetim kivirmadi mi? Evet kivirdi, fakat bu kivirmaya onlari taraftar mecbur birakti, belki bunu

taraftari küstürmeme adina yaptilar, tam bilemiyorum..
kimlere sorduğu önemli şenol hocaya sorsalarmış bide...en çok güvendiği hoca değil mi başkanın...

Özkan Şentürk
Burada günlerdir herkes fikrini beyan ediyor.Fatih'in alınmamasını mantıklı bir zemine oturtmaya çalışıyor.Kimisi siyaset diyor kimisi din ve ahlak işleri diyor kimisi takımın dengesi terazisi diyor.

Bütün bunları mantıklı şekilde düşününce hiçbirisi yada hepsi bence geçerli sebep olmuyor.Birtürlü bunların mantıklı bir bahane olduğuna kendimi inandıramıyorum.

Aklıma gelen tek mantıklı sebep, Fatih ve Gökdeniz'in arabasını kurşunlayan kesimin bu işte parmağı olduğu.Hatta yanlış mı hatırlıyorum bilemem ama karşı tarafın avukatı ya da bir yakını da olabilir yönetimden birisiydi.

Yoksa öyle molla olmayla falan aakası yok gibi bence...

Cafer Bulur
Bunun sebepleri ne sence? Yani Song ve Silva gibi futbolcularin bize neden faydalindan cok zararlari oldu?
Neden?...ama lütfen, cevap yazmadan önce derin bir nefes al...sonra yaz.
Kulübü fifa ya sikayet etmeleri,sorunlarini yerel medya ya aciklamalari ve daha önemlisi performans yetersizlikleri.

Sylva bu takimda tolga zenginden daha cok hatali gol yedi,song ise gecen sezon yaptigi hatalarla sampiyonlugun kacmasinda rol oynadi...

Mert
21.01.2010, 23:28

Koca konuşmadan bunu çektin ya senin nasıl yapacağını anlama ihtimalin yok.
Kaldı ki şu bir gerçek Şenol Güneş hariç hepsinden fazla Trabzonsporludur. Tıpkı kendi dediği gibi...

salihismet
21.01.2010, 23:29
Sana bir soru;

Fatih Tekkeyi takıma isteyenler takımın kötülüğü için mi istiyor? Beter olalım mahvolalım diye mi istiyorlar

Yönetim, Fatihi takim beter olsun, mahvolsun diye mi almak istemiyor? Cünkü takima neyin lazim oldugunu bizden daha
iyi onlar biliyorlar, malum, yöneticidirler, yönetilen deyil, daha dogrusu yönetilen olmamalilar.

AyhanPe
21.01.2010, 23:29
ölümüne-ts, Milan diyeyim mesela...Raul diyeyim mesela..."Abi" den ne anlıyorsun bilmiyorum ama kaptan işte...Saha içinde ve saha dışında kaptan....

Eğer bir gün futbol senin dediğin kadar endüstrileşirse ben forumda olmam sanırım:) Ben tam tersi yakın gelecekte bu işin tersine seyretmeye başlayacağını düşünüyorum...

Yarı sömürge kısmına gelince, gelmeyelim boşver:)

herkes yeni konumuna kendini adapte eder yada ettirilir..

raul real madrid icin fenomenal bir yeri oldugu yadsinamaz bir gercek ama ona farkli sorumluluklar veya anlamlar yüklenmiyor bizde oldugu gibi..oldukca fazla duygusal tepkiler verebiliyoruz..git gellerimiz cok fazla..insanlar extremler de dolasiyor ve orta bir yol bulmak nerdeyse imkansiz bir hal aliyor

fatih olayinin buralara kadar gelme nedenleri iyice irdelenmesi gerekir..

Cafer Bulur
21.01.2010, 23:30
Songu sezon basinda satiliga cikardik ama bir ciddi talibi cikmadi,bu mudur kamerunun efsanesi?

Mert
Fatih'in hatalarından birisi de Ünal Karaman gibi birisinin Trabzonsporlulugunu sorgulamasıdır..

adama yavas gel derler...

Ünal Karaman'ın kulüpten ne kadar para aldığını bilen var mıdır?
Ve şu ana kadar ne yaptığını bilen de varsa çok memnun olurum.

Mehmet Sarigül
Mehmet abi, (Sarıgül) epeyidir görmüyordum seni sahi ne diyorsun bu kadrodan bir "takım" çıkar mı?

Cikar Erdal,...yeter ki cikacak kadronun hedeferi konusunda samimi olalim.

Muhammed
Pardon,sylva ve song bizde basarili olamadilar derken onlara saygisizlik mi yapmis oluyorum?
Songu kamerun un bir önceki macinda da izledim,hata hata üstüne hata yapiyordu ve bu aksamki tunus macinda da oynatilmadi.

Ikisi de bos oyuncu ve bir an önce elden cikarilmalilar...

Zaten sene sonu elden çıkartılacaklar bu belli bişey. Bende diyorum ki bu 2 büyük kariyerli oyuncuyu kovarak kadro dışı bırakarak paralarını ödemeyerek yollamayalım. Sene sonunda kendilerine teşekkür ederek vs yollarımızı ayıralım. Birisi Kamerunlu diğeri senegalli bu ülkelerden yapacağımız oyuncu transferi vs referans olabilirler ilerde. Zaten yeterince ülke ile kavgalıyız. Polonya'dan oyuncu alamıyoruz mesela. Alanzinho transferinde Rune Lange adamı uyarmış mesela. Böyle olaylar artmasın sadece isteğim bu.

Orhan Kahraman
Burada günlerdir herkes fikrini beyan ediyor.Fatih'in alınmamasını mantıklı bir zemine oturtmaya çalışıyor.Kimisi siyaset diyor kimisi din ve ahlak işleri diyor kimisi takımın dengesi terazisi diyor.

Bütün bunları mantıklı şekilde düşününce hiçbirisi yada hepsi bence geçerli sebep olmuyor.Birtürlü bunların mantıklı bir bahane olduğuna kendimi inandıramıyorum.

Aklıma gelen tek mantıklı sebep, Fatih ve Gökdeniz'in arabasını kurşunlayan kesimin bu işte parmağı olduğu.Hatta yanlış mı hatırlıyorum bilemem ama karşı tarafın avukatı ya da bir yakını da olabilir yönetimden birisiydi.

Yoksa öyle molla olmayla falan aakası yok gibi bence...

Burası benimde kafamı kurcalıyor aslında ama konuyu detaylı bilmediğim için sadece kurcalamakta kalıyor

Oğuzhan Turhan
21.01.2010, 23:31
Kaldı ki şu bir gerçek Şenol Güneş hariç hepsinden fazla Trabzonsporludur. Tıpkı kendi dediği gibi...

Yahu sıkıntıda o işte..
Lig tv deki programdada, Sadri başkan gayet sıkıntılı bir tavır sergilerken Fatihin o sözünden sonra bir anda yüzünde tebessümler gülmeler oluşmaya başladı :)
Fatih Tekke orada bir koz verdi ve birileride bunu kullanıyor malesef..

salihismet
Dogru veya yanlis...bilmiyorum. Aslinda bilmek de istemiyorum.
Ama bak sen ne güzel gerekcelerini acik ve net söyleyebiliyorsun...mevcut yönetim neden Fatih konusunda kararli bir durus gösteremiyor?
Bence yönetimin algilamada bir sorunu var...taraftarin (geneli) bir Fatih dayatmasi yok, aksinde bu dayatmayi "yaratan" yönetmin bu konudaki tutumu...
Bu konuda yönetim ne kadar samimi ise Fatih'de o kadar samimi oldugunu düsünüyorum...
Benim icin her iki taraf da samimi degil,...
Fatih de, yönetim de taraftari kendi amaclari icin kullaniyor...
Her iki taraf Trabzonspor'a zarar veriyor...

Kesinlikle size katiliyorum...

Orhan Kahraman
Ünal Karaman'ın kulüpten ne kadar para aldığını bilen var mıdır?
Ve şu ana kadar ne yaptığını bilen de varsa çok memnun olurum.

Ciddi ciddi mi soruyorsun ?

yorumsuz6117
21.01.2010, 23:32
Bu başlığı bence kapatalım..

Orhan Aydın
Kulübü fifa ya sikayet etmeleri,sorunlarini yerel medya ya aciklamalari ve daha önemlisi performans yetersizlikleri.

Sylva bu takimda tolga zenginden daha cok hatali gol yedi,song ise gecen sezon yaptigi hatalarla sampiyonlugun kacmasinda rol oynadi...

http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2870511&postcount=4961
Abi şu mesajı bir oku.Daha önce de koydum ama Veysel abinin yazmış olması bile okuma sebebi:)

Muhammed
Songu sezon basinda satiliga cikardik ama bir ciddi talibi cikmadi,bu mudur kamerunun efsanesi?

O 33-34 yaşındaki bir oyuncunun ciddi talibinin olmaması çok normaldir. Bu yaştaki oyuncular kontratlarını bitirirler. Song 8 defa Afrika kupasında oynayarak rekor kırdı. Kadrosunda Eto'o nun bile bulunduğu Kamerun'da halen en çok saygı gören adam yapmayın etmeyin.

Samet Yildirim

Burasi fatih tekkenin basligi transferleri diger baslikda konusalim ;):D

Mehmet Sarigül

Keske yazmadan önce derin bir nefes alsaydin...:)

Erdal
Başlığa yeni giren arkadaşlardan ricam gözünüzü seveyim ortamı germeyin...Hepimiz geriliyoruz ondan sonra...Şeytan diyor dön geriye doğru tüm sert mesajlarını sil...

bugrahankazaz
21.01.2010, 23:34
millet jo yu alır bizde bobangida yı :)

Muhammed
Cafer abinin yazdığı şu son iletiye bak yazık tek kelimeyle. Böyle taraftarlar olmaz olsunlar. Song Egemen Sylva üçlüsü geçen sezon bizim şampiyonluğa oynama sebebimiz ALLAH'tan kork.

Cafer Bulur
http://forum.bordomavi.net/showpost.php?p=2870511&postcount=4961
Abi şu mesajı bir oku.Daha önce de koydum ama Veysel abinin yazmış olması bile okuma sebebi:)
Yazan veysel abi da olsa yazdiklarina kesin olarak inanamam,kendisi tam bir yönetim muhalifi cünkü.;)

AyhanPe
kimin daha fazla trabzonsporlu oldugu tartismasi ön plana cikmasaydi sanirim fatih transferinin gerceklesme olasiligi vardi hatta bana göre yüksekti..

Erdal
Kimbilir belki Fatih te diyordur Keşke bir iki cümleyi eksik bırakaydım...Başkan bile diyordur keşke.....

Mert
21.01.2010, 23:35
Ciddi ciddi mi soruyorsun ?

Elbette çok ciddiyim.
Ünal Karaman kulüpten ne kadar maaş almaktadır ve ne iş (sorduğum unvanı değil, iş tanımı) yapmaktadır?

Yardımcı olursanız sevinirim...

salihismet

Demk ki seninde o nun gibi ölcme aletin var, pardon.. aklima gelmisken sunuda sorayim; eger sahada Fatih TEKKE yokken
Fatih Tekke diye bagirmak ise yariyorsa, yani daha iyi Trabzonsporlu olunuyorsa yarindan itibaren bende bagirmaya baslayayim..

Orhan Kahraman
Bu başlığı bence kapatalım..

Niye yahu muhabbet ediyoruz işte

hüseyin1975
Neden FT Basliginda baska oyunculari tartisiyoruz?

Dogan
Vallahi Fatih'in açıklamaları Fatih'i sizde olduğu gibi yüceltmedi gözümde.

Ayrıca henüz Trabzonsporluluk ölçme aleti icat olmadı benim bildiğim.

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:36
Elbette çok ciddiyim.
Ünal Karaman kulüpten ne kadar maaş almaktadır ve ne iş (sorduğum unvanı değil, iş tanımı) yapmaktadır?

Yardımcı olursanız sevinirim...

Bir zamanlar, aşık olduğum takımın kaptanlığını yapmış bir adamın bu yönlerini hiç düşünmedim güven oluyor bu sanırım

Orhan Aydın
21.01.2010, 23:36
Yazan veysel abi da olsa yazdiklarina kesin olarak inanamam,kendisi tam bir yönetim muhalifi cünkü.;)

Abi, ben ona kefil olurum:cool:

AyhanPe
21.01.2010, 23:37
Kimbilir belki Fatih te diyordur Keşke bir iki cümleyi eksik bırakaydım...Başkan bile diyordur keşke.....

evet keske..o bir kac cümlenin etkileri cok daha derin olacak..olaylar nerelere tasindi yahu..

Cafer Bulur
Cafer abinin yazdığı şu son iletiye bak yazık tek kelimeyle. Böyle taraftarlar olmaz olsunlar. Song Egemen Sylva üçlüsü geçen sezon bizim şampiyonluğa oynama sebebimiz ALLAH'tan kork.
Sylva,song sezon sonunda gidecekler ama ben daha Allah ömür verdikce Trabzonsporun pesinde olacagim.

Gecen sezon sampiyonluga oynama sebebimiz camianin sampiyonluk havasina girmesiydi,ayni kadro bu sezon neden cuvalladi o zaman ?

Muhammed
Sylva'nın geçen yıl ki performansını ele alırsak bana göre lig tarihinin gördüğü en iyi kalecilerden. Bu sene yönetimle sorunları oldu vs.

Mert
Demk ki seninde o nun gibi ölcme aletin var, pardon..

Trabzon taraftarını hiçe sayan, yalan konuşan kim varsa Trabzonsporluluğunu bırak adamlığından şüphe ederim! O yüzden uzatmayalım bence.

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:38
Vallahi Fatih'in açıklamaları Fatih'i sizde olduğu gibi yüceltmedi gözümde.

Ayrıca henüz Trabzonsporluluk ölçme aleti icat olmadı benim bildiğim.

Benim için öle bir alet var aslında

Erdal
21.01.2010, 23:38
Niye herkes de bir başlığa sınır koyma sevdası? :)...Trabzonspor un meselelerini konuşuyoruz Fatih Tekke üzerinden...Korkmayın başlıkta yönetici yok :)

AyhanPe
21.01.2010, 23:39

digerleri kim? tarihimize ihanet de edecektik sonunda..

Muhammed
Sylva,song sezon sonunda gidecekler ama ben daha Allah ömür verdikce Trabzonsporun pesinde olacagim.

Gecen sezon sampiyonluga oynama sebebimiz camianin sampiyonluk havasina girmesiydi,ayni kadro bu sezon neden cuvalladi o zaman ?

Yönetimsel zaafiyetler yüzünden. Geçen sene Sylva ligin en iyi kalecisiydi her konuda. Song'da ilk yarıda ligin en kaliteli stoperiydi. Ancak dinlendirilerek oynanması gerekiyordu sonuçta. Buna rağmen Ersun Yanal kupa maçları dahil her maç 90 dk oynattı. Takım olarak çöktük ikinci yarıda. Dolayısıyla stoperlerinde performansının düşmesi çok normaldi.

Mehmet Sarigül

Neden?...Neden Song, Silva....gibi bircok (özellikle yabanci) futbolcu Trabzonspor'da basarili olamiyorlar?...
Neden belli bir süre sonra sorunlar basliyor?
Hep mi suc baskalarinda?...

Erdal
Yahu iyi ki ortam gerilmesin dedik...:)

Orhan Kahraman
millet jo yu alır bizde bobangida yı :)

Bobangida değil onun adı Teofilo Gutierrez ;) yapılan işleride beğenmez oldunuz haa

Cafer Bulur
Neden FT Basliginda baska oyunculari tartisiyoruz?
Laf lafi aciyor abi,kizma hemen.:)

Ft sevdasi bitti zaten,baska konulara egilelim.;)

Mert
21.01.2010, 23:40
Bir zamanlar, aşık olduğum takımın kaptanlığını yapmış bir adamın bu yönlerini hiç düşünmedim güven oluyor bu sanırım

Bir zamanlar ben de senin gibi düşünüyordum.
Ancak araştırırsan aynı güven kalır mı acaba?
Asıl soru bu.

Muhammed
21.01.2010, 23:40
Anlamıyorum ki Sylva'da neden ısrarla bize geldi suç onda. Lille bizden çok daha önemli bir kulüp. Aldığı parada yıllık 650 bin euro bişeydi heralde o da fazla değil.

metinbay61
21.01.2010, 23:41
abi kimse kavga etmiyo dedin soktun karpuz kabuğunu akıllara:)

Erdal
Bu arada maç başlığına yazmama uğuru deniyorum :)...Ulan Trabzonspor çocuk edersin sen adamı...

Cafer Bulur
Yönetimsel zaafiyetler yüzünden. Geçen sene Sylva ligin en iyi kalecisiydi her konuda. Song'da ilk yarıda ligin en kaliteli stoperiydi. Ancak dinlendirilerek oynanması gerekiyordu sonuçta. Buna rağmen Ersun Yanal kupa maçları dahil her maç 90 dk oynattı. Takım olarak çöktük ikinci yarıda. Dolayısıyla stoperlerinde performansının düşmesi çok normaldi.
Sadece ondan mi sence,bir de songun bjk ve denizli maclarinda rakip oyuncuya karsi hava toplarinda ne kadar zayif kaldigi hatirlarsin herhalde.;)

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:42
Bir zamanlar ben de senin gibi düşünüyordum.
Ancak araştırırsan aynı güven kalır mı acaba?
Asıl soru bu.

Güvenin nesinini araştırmakla ölçeceğim

AyhanPe
matrix in cezasi ne zaman bitecek yahu..yeni haberler gelsede millet baska konulara odaklansa;)

Mert

Abi inceldiği yerden kopar.
Yalan cezasız kalmaz, kalmamalı.
Buna çanak tutmak belki de daha büyük vicdansızlıktır.
O yüzden toleranslı olmanın her zaman erdemli olmak olduğuna inanmıyorum.

Muhammed
21.01.2010, 23:43
Yahu anlamıyorum neden bize bu kadar uzak bahsettiğim şeyler. Düşünün 33. hafta Avni Aker'de bu sezon yapacağımız son maç. Trabzonspor-Denizlispor maçı. Maç sonunda Song ve Sylva'yı taraftar alkışlayarak uğurluyor. Kötü bişey mi yani? İllaki kadro dışı bırakmak , parasını ödememek, arkasından küfür etmek mi lazım?

Cafer Bulur
Neden?...Neden Song, Silva....gibi bircok (özellikle yabanci) futbolcu Trabzonspor'da basarili olamiyorlar?...
Neden belli bir süre sonra sorunlar basliyor?
Hep mi suc baskalarinda?...
Trabzonspor belli bir süre afrika kitasina egilmemeli savini tasiyorum.

Sylva ve song dediginiz oyuncular emekliligi gelmis oyuncular,degil bizde bundan sonra vojvodina da bile oynayamazlar.;)

Mert
Güvenin nesinini araştırmakla ölçeceğim

Aldığı parayı, yaptığı işi araştırmakla...
Kayıtsız, şartsız güvenden bahsediyorsan, bana uzak olsun aman...

gerenimo

eminim fatih söyleyeceklerinin %95 ini yuttu söylemedi. ama tamamını yutamaz. yapamaz ruhuna kişiliğine aykırı. zaten hep sussa fatih tekke olmazdı.
fatihin takımdaki eksik parça olduğu aşikar. sanki o parça konsa daha iyi işleyen bir makine olacağız. iş nasıl bu hale geldi anlam veremiyorum. bu camianın akil adamları yok muydu bu işi daha önce çözecek.
ben seviyorum fatih gibi, tolunay gibi, alikemal gibi oyuncuları.böyle asi adamları.

Muhammed
21.01.2010, 23:45
Sadece ondan mi sence,bir de songun bjk ve denizli maclarinda rakip oyuncuya karsi hava toplarinda ne kadar zayif kaldigi hatirlarsin herhalde.;)

Aynı defans hattı Beşiktaş maçında 90 dakika baskı yememize rağmen rakibe pozisyon vermemişti. Geçen sezon ilk yarının sonunda yılın en başarılı Afrikalı oyuncu seçimi vardı. Sende Song'un ilk 3 arasında olması gerektiğini söylemiştin. Peki bu dönme neden bu kadar? Dünya'nın en iyi ilk 3 afrikalısı arasına girmesi gerekirken bir anda hemen takımdan kovulması gerekir diyorsun. Bu kadar mı günlüksün Cafer abi?

Samet Yildirim

Hocam GS da GERETS zamaninda sampiyon olmustu o sene sanirim 6-7 ay hic para alamamisti o futbolcular ve o takimin icinde kim vardi ?? Rigobert Song. Niye uefa ya felan sikayet etmedi sundan. GS baskani Canaydin oyuncularla acik acik konusarak su an maddi durumuz kötü para verme imkanimiz yok ama ellimize para gectigi an verecegiz. bizim yönetim ne yapyior ?? aralikda para yatiriyor nezamanin paralari bunlar ?? deee gecen seneden kalmanin paralari. ama oyunculara ne denilyior ?? haftaya ödeyecegiz haftaya ödeceygiz vs. ozaman tabi sikayet eder adam alala. adam gibi cikip dürüstce konussan adam gs da alamadigi 6 ay para sende de almazdi ama sorun yapmazdi.

Sylva olayi ayri bir skandal. Adam bize geldi ve dedi ki ben bonservisimi haledecegim siz karismayin bizim yönetim ne dedi ?? hayir sen futboluna konsantre ol biz haledecegiz. Noldu ?? 1 sene hatta fazla gecti haledilemedi hatta bildigim kadariyla sylva parayi ödemeye mahkum kaldi. Sonra adam da tabi ki mental olarak cöktü ve saha disi sikintilar cekti. Ayrica oda diger oyuncular gibi oyalandi haftaya verecegiz paralarinizi vs. ama hep yalan.

Trabzonspor Tarihin En Yalanci Yönetimi Diyebiliriz.

Yazmadim yazmadim sonunda dayanamadim.

Emir BAYRAK
Jo'nun gelişini gördüm de, Fatihi böyle karşılasaydık, eğlenseydik, havaya girseydik... ?

Cafer Bulur
21.01.2010, 23:46
Yahu anlamıyorum neden bize bu kadar uzak bahsettiğim şeyler. Düşünün 33. hafta Avni Aker'de bu sezon yapacağımız son maç. Trabzonspor-Denizlispor maçı. Maç sonunda Song ve Sylva'yı taraftar alkışlayarak uğurluyor. Kötü bişey mi yani? İllaki kadro dışı bırakmak , parasını ödememek, arkasından küfür etmek mi lazım?
Tamam kardesim,bunlari gerekirse yapalim sezon sonunda,su anda gönderemezsek.

Gönderilmezlerse sezon sonuna kadar elbette kendilerinden senol hoca faydalanacaktir zaten.

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:46
Aldığı parayı, yaptığı işi araştırmakla...
Kayıtsız, şartsız güvenden bahsediyorsan, bana uzak olsun aman...

niye bunu merak ettiğini anlayamadım öğrensen ne değişecek ki ?

Mert
21.01.2010, 23:47
Jo'nun gelişini gördüm de, Fatihi böyle karşılasaydık, eğlenseydik, havaya girseydik... ?

Olmazzz Fatih bağnaz, Fatih namaz kılıyor, Fatih alkolik değil, Fatih nataşa becermiyor...

magicyattara
21.01.2010, 23:47
Bu arada maç başlığına yazmama uğuru deniyorum :)...Ulan Trabzonspor çocuk edersin sen adamı...

Sen de mi:)
Ben yazmıyorum hala.Ama uğur denemesinden değil.Ne yazıyım:)
Maç oynansın yazarız diyorum.

Erdal
21.01.2010, 23:48
Mert, bu yönetimi zerre kadar sevmiyorum...Güvenmiyorum da...Diğer yandan bakıyorum Hayrettin bey in sadece Hürriyette çıkan açıklaması dışında tutarsızlıkların bol olduğu ancak aynı zamanda makul ifadelerin yer aldığı açıklamalar görüyorum...

Bunlarla bile olsa camianın barışa ihtiyacı var...En azından bir süreliğine...Ya da en azından ben yoruldum :)

metinbay61
şenol hoca bi iç geçirmiştir ah ulan bende çıkıp konuşsam şöyle...sonra yok yok benim görevim arayı bulmak...yarın basın toplantısı var millet demiştir hemen:)...

AyhanPe
Abi inceldiği yerden kopar.
Yalan cezasız kalmaz, kalmamalı.
Buna çanak tutmak belki de daha büyük vicdansızlıktır.
O yüzden toleranslı olmanın her zaman erdemli olmak olduğuna inanmıyorum.

merak ettim..ne zaman toleransli olarak erdemli oluruz?

Orhan Kahraman
Sen de mi:)
Ben yazmıyorum hala.Ama uğur denemesinden değil.Ne yazıyım:)
Maç oynansın yazarız diyorum.

Ben hep aynı şey :)

5-0 alırız :D

bi gün tutar da :)

Mert
21.01.2010, 23:49
niye bunu merak ettiğini anlayamadım öğrensen ne değişecek ki ?

Paragözlüğün bu kadar dillere dolandığı bir ortamda Trabzon'un sportif direktörünün görev tanımı, ne iş yaptığı ve bunun için ne kadar para aldığı önemlidir diye düşünüyorum.

gerenimo

şampiyonluk havasına camia girdi demek sahadaki emeği hiçe saymaktır. sahadaki mücadele ve alınan sonuçlar, ligin genel durumu gibi etmenler taraftarı da şampiyon olunabileceğine inandırmıştır. , sahada oynanan bi oyunun kerametini cami sinerjisine bağlamak haksızlık olmuş biraz.yapmyın sahadaki emeği görmemezlikten gelmeyelim.

Muhammed
Bu arada Şenol Hoca maçta mutlaka Teo'yu oynatmalı. Trabzonspor forması altında çıkacağı ilk 3-5 maçta oldukça tutuk olacağı aşikar. O yüzden en yakın zamanda bu tutuk zamanını aşması için hemen oynatmaya başlamalıyız. Yedekten girdirerek takıma alıştıramayız.

Cafer Bulur
Aynı defans hattı Beşiktaş maçında 90 dakika baskı yememize rağmen rakibe pozisyon vermemişti. Geçen sezon ilk yarının sonunda yılın en başarılı Afrikalı oyuncu seçimi vardı. Sende Song'un ilk 3 arasında olması gerektiğini söylemiştin. Peki bu dönme neden bu kadar? Dünya'nın en iyi ilk 3 afrikalısı arasına girmesi gerekirken bir anda hemen takımdan kovulması gerekir diyorsun. Bu kadar mı günlüksün Cafer abi?
Futbol günlük muhammed kardes,ben ne yapayim?:)

Benim icin bir futbolcu dün iyiyse ama 6 aydir yetersiz bir performans ortaya koyuyorsa ve 35 e dayanmissa gitmelidir.

Jackdaniels
Adamlarda Baros Nonda gibi forvetler varken bide Jo 'yu alıyolar... Bizde nie 26 yıldır şampiyon olamıyoruz diyoruz sizcede cevabı çok açık değilmi ?

Orhan Kahraman
21.01.2010, 23:50
şenol hoca bi iç geçirmiştir ah ulan bende çıkıp konuşsam şöyle...sonra yok yok benim görevim arayı bulmak...yarın basın toplantısı var millet demiştir hemen:)...

Zaten duruma bakınca ;

Sadri Başkan: Keşke 1-2 cümle az söyleseydim.
Fatih Tekke: Keşke şu 1-2 cümleyi söylemeyeydim.
Şenol Hoca: Keşke daha çok/az şey söyleseydim.

Ne zaman "TAM" açıklama yapabileceğiz :)

Cafer Bulur
Bu arada Şenol Hoca maçta mutlaka Teo'yu oynatmalı. Trabzonspor forması altında çıkacağı ilk 3-5 maçta oldukça tutuk olacağı aşikar. O yüzden en yakın zamanda bu tutuk zamanını aşması için hemen oynatmaya başlamalıyız. Yedekten girdirerek takıma alıştıramayız.
Bu konuda seninle ayni cizgideyim,sonunda bir yerde bulustuk.;)

gerenimo
.................

maxim
21.01.2010, 23:51
Fatih Tekke Zenit yönetimine gidip "Ben Trabzonspor'a gidiyorum" diyecekti. Dedi mi acaba? Gelecek mi?

Muhammed
Futbol günlük muhammed kardes,ben ne yapayim?:)

Benim icin bir futbolcu dün iyiyse ama 6 aydir yetersiz bir performans ortaya koyuyorsa ve 35 e dayanmissa gitmelidir.

Bu stoper kıtlığında Song'un gitmesi çok saçma olur. Hatta Şenol Güneş sözleşmesinin uzatılmasını istersede şaşırmayın bence. Eğer kaliteli bir yabancı ile anlaşırsak Sylva şimdi gönderilebilir sakıncası yok bencede.

Emir BAYRAK
Adamlarda Baros Nonda gibi forvetler varken bide Jo 'yu alıyolar... Bizde nie 26 yıldır şampiyon olamıyoruz diyoruz sizcede cevabı çok açık değilmi ?

ve 6 yabancısı premier lig de forma giymiş oyuncular, baş etmek gerçekten zor olacak, hemde çok zor.

Orhan Kahraman
Paragözlüğün bu kadar dillere dolandığı bir ortamda Trabzon'un sportif direktörünün görev tanımı, ne iş yaptığı ve bunun için ne kadar para aldığı önemlidir diye düşünüyorum.

Hmm. Haklısın aslında sorgulamak gerekir.
Peki bunu size düşündüren işini yapmadığı gerekçesi midir? yada hiç bir iş yapmadığı gerekçesimi?

Orhan Aydın

Biz depomuzu doğru şekilde doldurmayı beceremiyoruz ki

Erdal
21.01.2010, 23:52
eminim fatih söyleyeceklerinin %95 ini yuttu söylemedi. ama tamamını yutamaz. yapamaz ruhuna kişiliğine aykırı. zaten hep sussa fatih tekke olmazdı.
fatihin takımdaki eksik parça olduğu aşikar. sanki o parça konsa daha iyi işleyen bir makine olacağız. iş nasıl bu hale geldi anlam veremiyorum. bu camianın akil adamları yok muydu bu işi daha önce çözecek.
ben seviyorum fatih gibi, tolunay gibi, alikemal gibi oyuncuları.böyle asi adamları.

Bilmezmiyim sevdiğini:)...Ayrıca Fatih yarın basın toplantısı yapacak dediklerinde eyvahhh demiştim...Aynı fikirdeyim bu Fatih in kendini aşmış hali...Tolunay hoca olsa daha fena...O hala frene basamıyor....Öz evlat işte...:) Hem de Trabzon lu olmayanından:)

Muhammed
Ünal Karaman'ın aldığı para yıllık 600 yada 650 bin tl idi sanırım. Peki ya 10 sene İstanbul'da oynamak yerine Trabzonspor'da oynayarak yaşadığı maddi kaybı hesaplayabilirmisiniz?

54gökten özlü61
"FATİH TEKKE'NİN MENAJERİ BENİM"
Trabzonspor’un eski 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke’nin menajerinin kendisi olduğunu belirterek, “Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu, Fatih Tekke’ye haber göndererek ‘Biz burada olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez’ dediler. Rubin Kazan’la görüştüğü, anlaştığı iddiası da doğru değil” şeklinde konuştu.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklamaya yapan Hacıosmanoğlu, “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı” şeklinde konuştu.

İşte İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sözleri:

HACISALİHOĞLU VE ALİOĞLU FATİH’E HABER GÖNDERDİ

Fatih’le konuştuk. Bana “Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nu, futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, ben bunları tanımam. Ama bu yöneticiler bana haber gönderdiler. Biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediklerini söyledi.

GEÇEN SEZON FATİH’İ ALSALARDI BU TAKIM ŞAMPİYON OLURDU

Bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Alma niyetleri olsaydı. Geçen sezon 2 milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih alabilirlerdi. Geçen sene son vuruş sıkıntısı yaşandı. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu.

FENERBAHÇE 8 BUÇUK MİLYON EURO TEKLİF ETTİ

Rubin Kazan, 3 yıldır Fatih’i istiyor, ama Zenit rakip takım olduğu için vermiyordu. Türkiye’den de isteyen var Fatih’i… Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok.

FATİH’İN MENAJERİ BENİM

‘Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar’ diyorlar. Bunun üzerine Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler.

Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı.

Kaynak : Maraton

Cafer Bulur
21.01.2010, 23:53
şampiyonluk havasına camia girdi demek sahadaki emeği hiçe saymaktır. sahadaki mücadele ve alınan sonuçlar, ligin genel durumu gibi etmenler taraftarı da şampiyon olunabileceğine inandırmıştır. , sahada oynanan bi oyunun kerametini cami sinerjisine bağlamak haksızlık olmuş biraz.yapmyın sahadaki emeği görmemezlikten gelmeyelim.
Elbette büyük bir emek vardi ,bu inkar edilemez.

Lakin bir takimin sampiyonluga oynayabilmesi icin yönetimin camiayi o havaya sokmasi gerekir,o güvenci vermesi gerekir.

Bu sezon basinda tjikuzu transferi ve fatihin alinmayisiyla yönetim noktayi koymustu zaten...

Mert
Mert, bu yönetimi zerre kadar sevmiyorum...Güvenmiyorum da...Diğer yandan bakıyorum Hayrettin bey in sadece Hürriyette çıkan açıklaması dışında tutarsızlıkların bol olduğu ancak aynı zamanda makul ifadelerin yer aldığı açıklamalar görüyorum...

Bunlarla bile olsa camianın barışa ihtiyacı var...En azından bir süreliğine...Ya da en azından ben yoruldum :)

Abi bence de kopsun kıyamet.
Yalancılar kimse, yok olsun, bir daha da asla çıkmasın.
Bütün cerahatlar, pislikler, sülükler temizlensin.
Gerekirse başarısız olalım, 10. olalım, 12. olalım, transfer yapmayalım, kadroda Barışlar, Göksular, Hasan Ahmetler olsun. Ama bu işler de olsun.

Geri dönüş o zaman olacaktır.

Samet Yildirim
Ya Senol Hoca niye mutlaka teofiloyu oynatsin ?? alala:)

Antremanlarda görüyor ve muhtemelende anliyor Teo bu macta hemen oynayarak is yapabilir mi, yapamaz mi.

Yapar derse oynatir yok daha yabancilik cekiyor vs. diyorsa oynatmaz.

Antalyada bulunan 2-3 gazeticiyle yazisdik biraz hepside oynamasi zor diyor daha yabancilik dönemini atlatamadi vs. vs. diyorlar.

metinbay61
hepsi bi yana şenol hoca bizim için çok büyük bir şans karadenizde bu kadar apoletli olup bu kadar yapıcı bi spor adamı daha zor buluruz...iyiki varsın hocam

Muhammed
Bilmezmiyim sevdiğini:)...Ayrıca Fatih yarın basın toplantısı yapacak dediklerinde eyvahhh demiştim...Aynı fikirdeyim bu Fatih in kendini aşmış hali...Tolunay hoca olsa daha fena...O hala frene basamıyor....Öz evlat işte...:) Hem de Trabzon lu olmayanından:)

Hemde zamanında Galatasaray'a gitmek isteyeninden... :)

maxim
21.01.2010, 23:54

Baros sakat ve oynamıyor, daha da oynayamayacak bir süre.
Nonda desen gol atıyor ama öyle takımı sırtlayacak cinsten değil, kendileri de beğenmiyor.

Velhasıl mecburiyetten, forvetsizlikten alıyorlar.

Ve bir soru, Jo ile Gutierrez'i karşılaştırabilecek olan var mı? Ben ikisini de tanımam :D

Muhammed

Antremanlarda görüyor ve muhtemelende anliyor Teo bu macta hemen oynayarak is yapabilir mi, yapamaz mi.

Antalyada bulunan 2-3 gazeticiyle yazisdik biraz hepside oynamasi zor diyor daha yabancilik dönemini atlatamadi vs. vs. diyorlar.

İşte bu yabancılık dönemini en iyi resmi maçlarda atlatabilir. Varsın 3-5 maç gol atmasın sorun değil.

Orhan Kahraman
Hocamın toplantı dökümünü okudum da tekrar " Fatih'i taraftar sussun diye almıyoruz. "

O zaman sivas maçında gönül rahatlığıyla kaptanımın ismini lanse edebilirim :) sorun olmuyor demekki :)

Mert
Hmm. Haklısın aslında sorgulamak gerekir.
Peki bunu size düşündüren işini yapmadığı gerekçesi midir? yada hiç bir iş yapmadığı gerekçesimi?

Hiç bi iş yapmıyor demek haddim değildir ama şu işi yaptı demek de pek mümkün değil maalesef...

Jackdaniels
21.01.2010, 23:56
Nonda desen gol atıyor ama öyle takımı sırtlayacak cinsten değil, kendileri de beğenmiyor.

Ve bir soru, Jo ile Gutierrez'i karşılaştırabilecek olan var mı? Ben ikisini de tanımam :D

Adam mecburiyetten forvetsizlikten Jo'yu alıyo diyosun... Peki biz ? Biz ihtiyacımız olduğu halde alamıyoruz bide bu açıdan bak istersen.

metinbay61
Hocamın toplantı dökümünü okudum da tekrar " Fatih'i taraftar sussun diye almıyoruz. "

O zaman sivas maçında gönül rahatlığıyla kaptanımın ismini lanse edebilirim :) sorun olmuyor demekki :)

o söz bize değil fatihe idi taraftar için geliyorum dedi ya fatih...tek tek incelense şenol hocanın konuşması daha da anlam kazanıyor...

Orhan Aydın
Hiç bi iş yapmıyor demek haddim değildir ama şu işi yaptı demek de pek mümkün değil maalesef...

Bizdeki sportif direktörlük fbdeki ile farklı:)

Cafer Bulur
21.01.2010, 23:57

Adam yedekte bekleyerek sahaya yabanci mi kalmali?

Yabanciligini atlatmasi icin oynamali ve takim arkadaslarini saha icinde tanimali,onlarda teo yu tanimali.

Fb ye karsi oynasa tamam oynamasin diyecegim ama rakip sivas kurban oldugum:)

Orhan Kahraman

Jo nun geldiği lig ; bizim ligden 2 tane + kolombiya liginden 5 tane (bana göre)

Mert
Ünal Karaman'ın aldığı para yıllık 600 yada 650 bin tl idi sanırım. Peki ya 10 sene İstanbul'da oynamak yerine Trabzonspor'da oynayarak yaşadığı maddi kaybı hesaplayabilirmisiniz?

Tamam o zaman o 10 yıllık farkı kapayalım...
Bu arada dediğinden çok daha fazla alıyor.
Ahh fakirin fukara, senin paraların boşa harcanır mı?

Mehmet Sarigül
21.01.2010, 23:58
Trabzonspor belli bir süre afrika kitasina egilmemeli savini tasiyorum.

Sylva ve song dediginiz oyuncular emekliligi gelmis oyuncular,degil bizde bundan sonra vojvodina da bile oynayamazlar.;)

Yapma...bu yorunlari her hafta Tv'den degerli spor yazarlarimizdan dinliyoruz...daha dogrusu ben zapliyorum.

Ingiltere ve Fransa Ligleri sözünü ettigin kitanin futbolculari ile dolu...

Leverkusen takimin defansini saglamlastirmak icin kimi kac yasinda transfer etti?
Biliyorsun eminim...

Biz neden Song'dan faydalanamiyoruz?

Sorum basit...

Erdal
Hemde zamanında Galatasaray'a gitmek isteyeninden... :)

Ünal hoca da istedi...Hami de istedi...Gitmek istedikleri kulübün hiç bir önemi yok..Gitmek istediler...O gün onların yerinde kim olsa gitmek isterdi...Tıpkı Fatih in gitmek istediği gibi...

Şehir boğar bazen...Şimdi diyeceksiniz ki sıkıntı bu...İyi de bu değişmez ki...Bunu bilerek hareket edeceğiz...Gitmek isteyen herkes hain değil...Hala Trabzonspor lu Tolunay Kafkastır o benim gözümde...

Barış
Fatih'i istemeyen yöneticiler inşallah çıkıp da " 3 puanlık sistemde bu fark kapanır, golcülerin görevi rakip defansı yormaktır" tarzı açıklamalar yapmak zorunda kalmaz.

Orhan Kahraman
o söz bize değil fatihe idi taraftar için geliyorum dedi ya fatih...tek tek incelense şenol hocanın konuşması daha da anlam kazanıyor...

inceledim 4-5 kez okudum çok da hoşuma gitti ama daha çok şey beklediğim kanısına vardım. lakin bu görüşüm söylediklerini eksik yapmıyor :) ne söylediyse tam söyledi.söylenenler tamdı fakat şahsen beklentim fazlaydı sadece

Samet Yildirim
İşte bu yabancılık dönemini en iyi resmi maçlarda atlatabilir. Varsın 3-5 maç gol atmasın sorun değil.
Belki cikacak berbat bir mac oynayacak ?? Ben görmedim antremanlari takipde edemedim onun icin oynamali veya oynamamali diyemem.

Kimi yedege cekecen ??

Serkan olmaz, colman-selcuk zaten ortada oynuyorlar, engini mi ?? haksizlik olur. Alanzinho mu ?? Ankaragücü macindaki morele bu maca cikacak ve o özgüvenle oynicak yanlis olur. Umut zaten cikmamali cikarsa o hocanin futbol bilgisinden süphe ederim.

Sonucta Szymek ara dönemde gelip ilk haftadan beri oynatan isim Senol Günes ozamanda eger teofilo oynamasi gerekyior derse oynatir yok demiyorsa oynatmaz.

Muhammed

Benim dediğimden çok daha fazla almıyor. Miktar bu. Birden fazla yerde okumuştum. Bu arada bu parayı etmediğini nereden biliyorsunuz? Yada herhangi bişeye yaramadığını?

Emir BAYRAK
21.01.2010, 23:59

Jo yu tanımıyor musun?

Maxim kardeş, adamlar uefa'da oynatamayacaklarını bildiği halde transfer yapıyorlar, hemde kiralık, tapusu bile yok.

Farkında mısın?

Erdal
21.01.2010, 23:59
Şu rakamları konuşmasak...Muhammed in söylediği rakam doğru Mert diyeyim sadece mevzu uzamasın diye...

Orhan Kahraman
22.01.2010, 00:00

Niye merak ettiğin anlaşıldı :) sırf şu cümleyi edebilmek için. Helaaal lafların altından bişeyler aramaya devaaaam sokun yerin dibine sokuuun

Cafer Bulur
22.01.2010, 00:00
Ünal hoca da istedi...Hami de istedi...Gitmek istedikleri kulübün hiç bir önemi yok..Gitmek istediler...O gün onların yerinde kim olsa gitmek isterdi...Tıpkı Fatih in gitmek istediği gibi...

Şehir boğar bazen...Şimdi diyeceksiniz ki sıkıntı bu...İyi de bu değişmez ki...Bunu bilerek hareket edeceğiz...Gitmek isteyen herkes hain değil...Hala Trabzonspor lu Tolunay Kafkastır o benim gözümde...
Fatih ne zaman gs ye gitmek istedi yahu,ben geri kalmisim galiba:rolleyes:

Muhammed
22.01.2010, 00:01

Ünal hoca Trabzonspor'da iken sormuşlar ona büyük bir takıma gitmeyi düşünüyormusunuz? diye. O da zaten Türkiye'nin en büyük takımındayım diye cevaplamış. Bunu bir abim söylemişti doğru yada yanlış bilmiyorum. Ancak bağrımıza bastığımız oyuncular İstanbul kulüplerine gitmek istemeleri kabul edilemez bence.

Mert
22.01.2010, 00:01
Benim dediğimden çok daha fazla almıyor. Miktar bu. Birden fazla yerde okumuştum. Bu arada bu parayı etmediğini nereden biliyorsunuz? Yada herhangi bişeye yaramadığını?

Bundan çok daha fazla alıyor, okuduğumu söylemiyorum, emin olabilirsin.
Haklısın bu parayı sapına kadar hak ediyor... Benim hatırlamadığım bir şey var Broos döneminde Ünal Hoca var mıydı? 1. ve 3. kaptan dahil 5 oyuncu kadro dışı bırakıldığında? Yoktu galiba...

Anıl Caner
22.01.2010, 00:02
Erdal Abi Tolunay'ı Tekke'yi geçelim, Hami'yi konuşalım mevzu galatasaray'a gitmek istemekse :)

Cafer Bulur
Yapma...bu yorunlari her hafta Tv'den degerli spor yazarlarimizdan dinliyoruz...daha dogrusu ben zapliyorum.

Ingiltere ve Fransa Ligleri sözünü ettigin kitanin futbolculari ile dolu...

Leverkusen takimin defansini saglamlastirmak icin kimi kac yasinda transfer etti?
Biliyorsun eminim...

Biz neden Song'dan faydalanamiyoruz?

Sorum basit...
Abi fransa ve ingiltere kulüpleri sözünü ettigin kitanin oyuncularini aliyor ve bize cürükler kaliyor.

Ben sana tersini sorayim,song neden bizden faydalanmiyor?

metinbay61
inceledim 4-5 kez okudum çok da hoşuma gitti ama daha çok şey beklediğim kanısına vardım. lakin bu görüşüm söylediklerini eksik yapmıyor :) ne söylediyse tam söyledi.söylenenler tamdı fakat şahsen beklentim fazlaydı sadece
fazlasıda olmuyor işte...bak fatih 2 cümle fazladan söylemese ne güzel olacaktı di mi...iyiydi iyi tam ayarında olmuş...:)

Süleyman Eruyar
22.01.2010, 00:03
Ünal Kahraman ve Aykut Kocaman iki kulubün en büyük hatasıdır..

Görevlerine son verilmelidir...

maxim
Adam mecburiyetten forvetsizlikten Jo'yu alıyo diyosun... Peki biz ? Biz ihtiyacımız olduğu halde alamıyoruz bide bu açıdan bak istersen.

Benim demek istediğim; elimizde Baros var Nonda var yetmez bi tane daha alalım deyip de almadılar.
Ellerinde santfor olarak tek Nonda kaldı oynayabilecek, onlar da gidip Jo'yu aldılar.
Bizim de elimizde bir tek Umut kaldı Gökhan'ı satınca. Gidip Gutierrez'i aldık.
Eşleştirme yapacaksak böyle yapalım.

Ha diyeceksin ki Baros düzelecek sene sonunda. Biz de o zaman Tekke'yi alacağız ( alırız artık heralde :D )

-Nonda-Baros-Jo
-Umut-Gutierrez-Tekke

çok fark var mı? Bence yok...

Samet Yildirim
Adam yedekte bekleyerek sahaya yabanci mi kalmali?

Yabanciligini atlatmasi icin oynamali ve takim arkadaslarini saha icinde tanimali,onlarda teo yu tanimali.

Fb ye karsi oynasa tamam oynamasin diyecegim ama rakip sivas kurban oldugum:)

Szymek ara dönemde geldi ve Senol Hoca hemen oynatti ve tabi ki dogru yapti. Ayni isigi Teofilo da görüyorsa oynatir görmüyorsa oynatmaz.

Teofiloyu oynatip rezil oynama ihtimalini yüksek görüyorsa neden bilerek ilk 11 e sürsün ? Haa gazetelerde sacma sapan basliklar olmasi icin mi ?? Alanzinho da oldugu gibi.

Ayrica dedigim gibi kim yedek kalacak ?? Alanzinho bu morele bu güvenle yedek kalmamali. Engin baytar cikista...serkan zaten lazim. ortada iki isim var selcuk-colman birisi olmazsa sezer oynar zaten.

Jackdaniels
Jo yu tanımıyor musun?

Maxim kardeş, adamlar uefa'da oynatamayacaklarını bildiği halde transfer yapıyorlar, hemde kiralık, tapusu bile yok.

Farkında mısın?

Aynen katılıyorum... Üstelik bugün Hayrettin beyin kadromuz lig için yeterli cümlelerini duydukça içten içe ne yazıkki üzülerek gülümsedim... İddaa ediyorum bu kadro değil bjk-gs-fbyi bursa ve kayseriyle bile zor yarışacak bi durumda üstelki bu maçları 2. yarı deplasmanda oynayacağımızı düşünürsek ben bu sene 5. likten öteye geçeceğimizi pek düşünmüyorum açıkcası. Sağolsun yönetimimiz.

Mert
Niye merak ettiğin anlaşıldı :) sırf şu cümleyi edebilmek için. Helaaal lafların altından bişeyler aramaya devaaaam sokun yerin dibine sokuuun

Kimseyi yerin dibine sokan yok, ben Ünal'dan basın açıklaması ve istifa beklerdim.
Biz onu böyle bilirdik. Ama yok o fakirin fukaranın parasını boşa harcamayız diyor.
Trilyonluk Tjikuzu Diyarbakır'a uçak biletini de kendisi almıştır artık...

Muhammed
22.01.2010, 00:04
Bundan çok daha fazla alıyor, okuduğumu söylemiyorum, emin olabilirsin.
Haklısın bu parayı sapına kadar hak ediyor... Benim hatırlamadığım bir şey var Broos döneminde Ünal Hoca var mıydı? 1. ve 3. kaptan dahil 5 oyuncu kadro dışı bırakıldığında? Yoktu galiba...

Umarım bundan daha fazla alıyordur çünkü benim dediğim miktar çok az. Bu konuda çok ciddiyim. Euro bazında yıllık 300 bin euro almış oluyor yani Ünal Hoca. 5 kuruş etmez adamların milyon eurolar aldığı ülkemizde böyle bir görev için bu para az.

Erdal
gs ye değil Cafer yurt dışına gitmek istedi...Ünal hoca da gitmek istedi...Kötü bir şey değil bu...O günleri yaşayan herkes gitmek istedi...Başkanından futbolcusuna...Ne bileyim yarın Göksu da bunalacak ve gitmek isteyecek...Gitsinler...Giderken bile kulübe ne bırakırız diye düşündükleri sürece mesele değil...

61karradeniz61
galatasaray joyu dos santoslari aliyor

bizde badur tosunlari

ama teofilo tam bir isabet
süper bir oyuncu
zaten 2 ciftkale maclarinda 2 gol atti 2 ayri takimda

Cafer Bulur
Szymek ara dönemde geldi ve Senol Hoca hemen oynatti ve tabi ki dogru yapti. Ayni isigi Teofilo da görüyorsa oynatir görmüyorsa oynatmaz.

Teofiloyu oynatip rezil oynama ihtimalini yüksek görüyorsa neden bilerek ilk 11 e sürsün ? Haa gazetelerde sacma sapan basliklar olmasi icin mi ?? Alanzinho da oldugu gibi.

Ayrica dedigim gibi kim yedek kalacak ?? Alanzinho bu morele bu güvenle yedek kalmamali. Engin baytar cikista...serkan zaten lazim. ortada iki isim var selcuk-colman birisi olmazsa sezer oynar zaten.
Ben hoca olsam ilk olarak teo nun ismini yazardim tahtaya,o adamin ilaci sivas.;)

metinbay61
22.01.2010, 00:05
Aynen katılıyorum... Üstelik bugün Hayrettin beyin kadromuz lig için yeterli cümlelerini duydukça içten içe ne yazıkki üzülerek gülümsedim... İddaa ediyorum bu kadro değil bjk-gs-fbyi bursa ve kayseriyle bile zor yarışacak bi durumda üstelki bu maçları 2. yarı deplasmanda oynayacağımızı düşünürsek ben bu sene 5. likten öteye geçeceğimizi pek düşünmüyorum açıkcası. Sağolsun yönetimimiz.
ben buna katılmıyorum tek eksik stoper...yoksa iyi bir kadromuz var...

Mert
Şu rakamları konuşmasak...Muhammed in söylediği rakam doğru Mert diyeyim sadece mevzu uzamasın diye...

Abi doğru değil, sen de biliyorsun...
Bari biz doğruyu konuşalım bu kadar yalan içinde...

Muhammed
Benim demek istediğim; elimizde Baros var Nonda var yetmez bi tane daha alalım deyip de almadılar.
Ellerinde santfor olarak tek Nonda kaldı oynayabilecek, onlar da gidip Jo'yu aldılar.
Bizim de elimizde bir tek Umut kaldı Gökhan'ı satınca. Gidip Gutierrez'i aldık.
Eşleştirme yapacaksak böyle yapalım.

Ha diyeceksin ki Baros düzelecek sene sonunda. Biz de o zaman Tekke'yi alacağız ( alırız artık heralde :D )

-Nonda-Baros-Jo
-Umut-Gutierrez-Tekke

çok fark var mı? Bence yok...

Kullanıcı adını görünce aklıma geldi. Sende Maxim Romaschenko geri dönsün başlığı açmayasın sakın :D

Mert
22.01.2010, 00:06
Umarım bundan daha fazla alıyordur çünkü benim dediğim miktar çok az. Bu konuda çok ciddiyim. Euro bazında yıllık 300 bin euro almış oluyor yani Ünal Hoca. 5 kuruş etmez adamların milyon eurolar aldığı ülkemizde böyle bir görev için bu para az.

İşte nasıl bir görev için?

maxim
22.01.2010, 00:07
Jo yu tanımıyor musun?

Farkında mısın?

Açıkçası duymuşluğum vardı ama bu aralar pek takip etmiyorum Avrupa futbolunu. O yüzden benim kıyas yapacak bilgim yok.

Ama bizim aldığımız adam da geçen sene dünyada sıralamaya girmiş. Küçümsemeyin :)

Samet Yildirim
22.01.2010, 00:07
Ben hoca olsam ilk olarak teo nun ismini yazardim tahtaya,o adamin ilaci sivas.;)
Ben olsam antremana bakardim iyi hoca zaten iyi tespit eder ona göre karar veririm.

Ben zaten oynamali veya oynamamali demedim.

Muhammed
22.01.2010, 00:08

Benim en mantıklı gördüğüm kadro bu. Herkesten görüş bekliyorum :D

ömer--song--egemen--cale
burak-selçuk-colman-gabric
-------alanzinho----------
-------gutierrez----------

Bu kadro kısa vadede en çok iş yapacak kadro bence. İleriki dönem için Stoper, sağ bek ve orta saha alınmalı.

KUTADGU
Jo transferi konuşuluyor.

Bence bizim yaptığımız Teo transferi çok daha mantıklı çok daha akla yatkın bir transfer.

Bu arada başlık Fatih Tekke başlığı.

Onun için diyorum ki umarım bu süreç Fatih'i de olumsuz etkilemez.

Jackdaniels

ömer--song--egemen--cale

Bu kadro kısa vadede en çok iş yapacak kadro bence. İleriki dönem için Stoper, sağ bek ve orta saha alınmalı.

Bu kadro ilk 5 e giremez...

Cafer Bulur
Ben olsam antremana bakardim iyi hoca zaten iyi tespit eder ona göre karar veririm.

Ben zaten oynamali veya oynamamali demedim.
Bazi oyuncular antrenman performanslarina bakilarak degerlendirilemez,bilirsin.;)

maxim
22.01.2010, 00:09
Kullanıcı adını görünce aklıma geldi. Sende Maxim Romaschenko geri dönsün başlığı açmayasın sakın :D

Arada bizim lige geliyor kendisi zaten :) Gelse iş yapar ha :D

Erdal
Mert, özel mesaj attım konu ile ilgili....

Samet Yildirim

ömer--song--egemen--cale

Burak daha gelmedi :)

Gabric su an sakat.

Umut Bulut su an yedek kalamaz cok iyi oynuyor su an.

Orhan Kahraman
fazlasıda olmuyor işte...bak fatih 2 cümle fazladan söylemese ne güzel olacaktı di mi...iyiydi iyi tam ayarında olmuş...:)

Haklısın o 2 cümle aslında kıvrılsa kıvrılırda bu kadar derinlere girmek istemiyorum "güven" kelimesi önemlidir benim için. Şenol Hocama da güveniyorum.Inanıyorum ilk kez, alex fergusona güvenildiği gibi bizde şenol hocaya her zaman güvenmeliyiz. Hep anlatmak istediğim birşey var aslında o da şu: Yukarda yazdığım cümleyi şu şekilde de yazabilirdim : Keşke her gelen gibi şenol hocayıda mağlubiyetler serisinin peşinde göndermesek. Nasıl söylediğin çok önemli aslında çünkü bu forumda kararsız olan insanlar var çok sayıda heran herşeye "aaa evet öyle" diyecek durumda. İşte bu yuzden yazarken pozitif kelimeler kullanmalıyız.
Bazen dikkat ediyorum birisi oluyor "olumsuz bir şeyin artık bitmesi gerektiğini" söylüyor yahu bu " olumsuz şey"i söyleyerek tekrar lansetmiş oluyorsun söyleme arkadaş :)

bu söylediklerimin sizinle alakası yok bazı konularda dertliyim size denk geldi.Içimi dökmüş oldum

Muhammed
22.01.2010, 00:10
İşte nasıl bir görev için?

Yahu mesela Sezer, Murat Tosun, Ömer Aysan onun transferleri. Yerli piyasayı o takip ediyor. Her zaman takımla beraber. Bu parayı haketmesi için ne yapmasını bekliyorsunuz onu söyleyin? Stad inşaatında çalıştıracak değiliz heralde adamı.

61karradeniz61

ömer--song--egemen--cale

fena degil ama ben biraz degistirirdim

ömer--song--egemen--cale
Serkan-selçuk-colman-Engin

serkan ve engin cok begeniyorum ve onlari bu takimdan kesmem

Emir BAYRAK
Açıkçası duymuşluğum vardı ama bu aralar pek takip etmiyorum Avrupa futbolunu. O yüzden benim kıyas yapacak bilgim yok.

Ama bizim aldığımız adam da geçen sene dünyada sıralamaya girmiş. Küçümsemeyin :)

Küçümseme değil aman yanlış anlama, adamlarda baros sakatken onun yerine oynayacak oyuncular nonda, kewell, aydın iken yetersiz görünüp alınan son oyuncu jo, 2 gün içinde de dos santos olacak, ya bizde?

Samet Yildirim
Bazi oyuncular antrenman performanslarina bakilarak degerlendirilemez,bilirsin.;)
Performansa göre demedim zaten :)

Teonun uyumuna göre dedim.

Bakarsin adam belki cuk diye oturur szymek gibi hemen oynatirsin ama böyle olmayabilirde.

Ama kim yedek kalmali bunu demedin hala ??:D

Muhammed
22.01.2010, 00:11
Burak daha gelmedi :)

Gabric su an sakat.

Umut Bulut su an yedek kalamaz cok iyi oynuyor su an.

Bahsettiğim kadro bu hafta için değil. Birkaç hafta sonra için. Yani hedefimiz bu kadroyu oluşturmak olmalı herhangi bir sakat, cezalı durumları olmadığı için. Bu arada Umut Bulut konusunda fazla kafanı yorma Samet o bir maçta herkese saç baş yoldurur ve kendini zorla yedek bıraktırır zaten :D

Erdal
Valla başkasının kimi transfer ettiği umrumda bile değil...Trabzonspor un mevcut kadrosu takım olsun yeterki...Fatih ile daha bir şık olurdu be :)...Hem belki yine olur...En geç yaza burda...Ahanda diyorum işte...:)

61karradeniz61
Bu kadro ilk 5 e giremez...

gutierrez yerine tekke olsa girer demi abi?

gerenimo
22.01.2010, 00:12
geçmişte yaşananlar o günün şartlarında değerlendirilmeli. ünal tolunay hami ve niceleri zaman zaman şehirden ayrılmayı düşünmüştür ancak o zamanın şartlarında değerlendirdiğinizde hepsinin kendilerince haklı gerekçeleri vardır.
o dönem için alternatif bizim dışımızda istanbul takımlarıydı, avrupa bizim oyuncularımıza pek rağbet göstermiyordu. bu nedenle de istanbul takımlarıyla isimleri anılmıştır. bunun fatihin, gökdenizin gidişlerinden farkı yoktur.
sonuçta bu isimler ya da isimleriniz anmadığımız diğer oyuncular formayı hakkıyla temsil ettikten, formaya leke sürmedikleri ve aksini söylemedikleri sürece bizim öz evlatlarımızdır.

erdalın şenol güneş başkan tolunay hoca projesine destek verir, tekkeye de bir yönetici ya da idari pozisyon düşünmesini öneririm :)

Samet Yildirim
22.01.2010, 00:12
Bahsettiğim kadro bu hafta için değil. Birkaç hafta sonra için. Yani hedefimiz bu kadroyu oluşturmak olmalı herhangi bir sakat, cezalı durumları olmadığı için. Bu arada Umut Bulut konusunda fazla kafanı yorma Samet o bir maçta herkese saç baş yoldurur ve kendini zorla yedek bıraktırır zaten :D
hehe biliyorum :)

Genel anlamda sag tarafta Yattara oynar :)

Bakarsin Umut seni mahcup eder.

Ilerleyen dönemde murat tosun-gutierrez de oynayabilir eger umut form düsüklügü felan yasarsa belli olmaz kadro kötü degil.

Önemli olan "Tefo" nun hemen uyum saglamasi.