PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 16:36
i.alioğlu :Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

Bunların hiçbirinin aklı başında değil...

Bekir
sen hatasız transfer yapan kulüp gördün mü.ben 1.maddeyi destekleyen en az 5 örnek yazarım buraya.Sen diğer maddeleri çürütsene

Birkaçını yazıyım o zmn(fatih neden gelmemeli)
1-30 yasını aşmış bir oyuncuya bonservis bedeli ödemek Trabzonsporun transfer politikasına terstir.Son birkaç senede yapılan transferlerde bunu net bir şekilde görebilirsiniz.Çünkü alınan futbolcunun öncelikle takıma katkı sağlaması ve sonrasında da iyi bir maddi karşılığının olması gerekir.Bunun neden böyle olması gerektiğine değinmiycem.Dolayısıyla fatihin geri dönüşümü artık yoktur
2-Oyuncu iyide olsa 2.defa geldiğinde aynı performansı göstereceğine dair elimizde herhangi bir veri bulunmamaktadır.fatihin gittiği zamanından beri hem Türk futbolu hemde TS çok değişmiştir
3-fatih burdayken onun yanında gökdeniz gibi bir adam daha vardı ve iyi bir ikili oluşturmuşları.Gökdeniz şu anda burda yok gelemezde ve fatihin aynı şeyi birbaşkasıyla yakalayacağına dair bir veri yoktur
4-fatih burdayken bir futbolcunun en verimli olabileceği yaşlardadır ve olmuşturda ama yaşı artık bir futbolcudan en yüksek verimin alınabileceği yaş değildir
5-fatih konusu yaklaşık 1 senedir özellikle forvet oyuncuları olmak üzere takımın tümünün üstünde bir baskı unsuru olmuştur.Taraftar tarafından bir tarafta yuhalanan topçular varken bir taraftan büyük kaptan diye çağıralacak bir oyuncunun olması takımsal anlamda zararlıdır
6-Takımın mevcut durumda Umut gibi bir kaptanı vardır.Onca sene dısarda oynamış bir oyuncunun gelip daha ilk maçtan kaptanlığı alması onu olumsuz etkileyecektir
7-Fatihin gelip takıma kaptan olması ,onu hiç tanımayan oyuncular için en sonra gelipte takıma kaptan yapılmış bir oyuncu konumunda olacaktır.Sonucta fatih yokkende birileri bu takım için elinden gelen mücadeleyi yaptı
8-fatihin kişiliğiyle de alakalı bir takım soru işaretleri vardır.Zamanında takımda gruplaşma dedikoduları çıktıgını kimse unutmamıştır.Kişiliğinin hakemlere tokat atacak kadar sert ??!! olması da sonradan gelen bir oyuncunun kaptan olarak diğer oyuncuların huzurunu bozması anlamına gelebilir
9-Son açıklamalarından sonra ki direk olarak hedef aldığı yönetim ve kişilerin hala trabzonsporda olması dolayısıyla fatihe birileri sürekli ters bakacaktır ve o da birilerine sürekli ters bakacaktır
10-Sonucta bu takımın teknik direktörü şenol Güneştir ve o dahi artık bu olayı bitiriyoruz zarar vermeye başladı diyorsa taraftarın artık bişeyleri anlaması gerekir.
uzatılabilir...

1) Tijikuzu deyip geçelim,Yusuf da almakla çok uğraştık onu da ekleyebiliriz,Ayrıca Böyle açma transfer politikası olmaz,Futbolcunu çok faydası olucağına inanıyorsan o parayı vericeksin...

2)2. Geldiğinde iyi olucağına dair veri yoksa,İlk geldiğinde de iyi olucağınna dair veri yok...
O zaman transfer yapmıyalım..
Zaten İyi oynar oynamaz mesele bu değil,Şenol Hocanın da dediği gibi Fatih sadece Futbolcu değildir..
Ayrıca Fatih Trabzona daha önce de Birkaç kez geldi..

3)Zenitte yanında Gökdeniz mi vardı başarılı oldu??
Ayrıca Madem Oyuncunun Ekürisi de lazım Neden Gökhan Ünal'ı aldık,Gökhanın yanında Mehmet vardı Kayseride iken??

4)Bu zaten en komik yorum...
Geçen sene En verimli oyuncularımızdan Sylva ve Song kaç yaşında idi??
Şimdi onlar Ofansif değil gibi bahane bulabilirsin O zaman da Sana Neden Yusufu almakla uğraştık derim...
Ayrıca Geçen Sene Bjk'yi şampiyon Yapan Ernst ve Yusuf kaç yaşında idi??
Yukarıda yazdığım gibi Faydası olucaksa yaşı fazla önemli değil..

5)Madem takıma zararlı Bir konu,Al Fatih Tekkeyi bitsin Baskı:)

6)Umut şurada kaç hafta Kaptanlık yaptı??
O zaman Egemen de darılsın kaptanlığı alındı,Tolga da darılsın Dışarıdan gelenler kaptanlığını aldı...
Ayrıca Umut da Fatih Abi gelsin diyor her açıklamasında..

7)Egemen kaptan olduğunda Egemeni kaç kişi tanıyordu??

Ayrıca Fatihin kaptan olması gibi bir şart mı var da ben bilmiyorum??

8)Kişilik konusuna girmeye bile gerek yok,Fatihin takımda Gruplaşma çıkaracığını düşünen Birinin aklında Şüphe ederim...
Bizzat Trabzonspor Futbolcusu Ferhat Çökmüş:Fatih Abinin kimse ile sorunu olmazdı açıklamasını duymuşluğum var....

9)Ne yani Yönetim Fatihi para için gelmekten vazgecti diyerek Taraftarın önüne atıcak,Fatih de açıklama yapmıcak mı??

10)Sonuçta Bu Takımın Teknik Direktörü Şenol Güneşin Öncelikli Transfer isteği Fatih Tekkedir,Alınması gerekir...

Yazmakla Çok uğraştım, okumadan saçma sapan cevaplar yazma....

İHTİLALL
Katılmamanıza saygı duyarım ama uydurmuşsun demenize saygı duymuyorum.Onlar benim fikirlerim
Peki..

Düzeltiyorum..

Fikirlerinize katılmıyorum..

Sizin fikirleriniz samimi olabilir,ama yöenetimin bu konuda samimi olmadığı ,aynı zamanda BMN nin resmi açıklamasıdır..

Orhan Aydın
''Mahşerin 4 atlısı'' birbirlerinden habersiz hareket ediyor ya da yeni bir projeye start verdiler:D

ergin cesit
http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=578

Kardesim habu linki okuyun ben illada yönetim haklidir demiyorum söylediklerinizde dogru olan bircok sey var ama lütfen cok rica ediyorum Fatih Tekke de kendini naza cekip biraz isin Artistligine kacip Onu cok seven taraftarida kullanarak bi seyler yapmaya ugrasiyor yaziyi okuyup gercekleri anlamaya calisin lütfen...

saçmalama artık

Erdal DİLEK
21.01.2010, 16:38
yaptıkları hiç bir acıklama onları kurtaramaz evet trabzonspor fatih tekkeden büyük ama HH den daha da büyük, okadar. .

tslover
http://www.spor61.net/news_detail.php?id=16792

buyrun siz de bunu okuyun ...
Duygusal bir yazı.Herhangi bir veri yada bilgi söz konusu değil bu yazıda.

Hekimoğlu
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=51249

http://www.haber61.net/news_detail.php?id=51290

Şu iki demecin arasında dağlar kadar fark var başkanı ya kimse kaale almıyor ya da başkan yalan söylüyor.

TsClub41
21.01.2010, 16:39
Tekke ve Burak açıklaması
21 Ocak 2010 / 16:11
Tekke transferinin düzeni bozmamak için gerçekleşmediğini söyledi; Burak Yılmaz hakkında da görüş bildirdi

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Tekke transferi ve Bura Yılmaz hakkında açıklamalar yaptı.
İhsan Alioğlu, Özkan Öztürk'e verdiği röportajda kulüp ile Fatih Tekke arasında yaşanan kriz ve Burak Yılmaz transferi konularına açıklık getirdi.

HER YİĞİDİN YOĞURT YEMESİ FARKLIDIR

Alioğlu, "Biz Trabzonspor Yöneticileri olarak, eski yöneticilerin Trabzonspor'un menfaatlerine denk gelen görüşlerden ayrı düşünmemiz mümkün olamaz.
Ama "Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır" misali yöneticilerin kendi davranışlarını, dünya görüşlerini ve futbol anlayışlarını zaman zaman işin işleyişine kattıkları gerçeği var.
Fatih Tekke, Trabzonspor camiası için bir simge olmuştur. Trabzonspor bu yapıdaki oyuncularına her zaman değer vermiştir ve değer verecektir. Bu gerçeği bir yöneticinin sahiplenmesi, diğerinin sahiplenmemesi değiştiremez" dedi.

FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI

Tecrübeli futbol adamı İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin neden gerçekleşmediğini şu sözlerle açıkladı:

"Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

TEKKE'NİN AÇIKLAMALARI HAYAL KIRIKLIĞININ ETKİSİDİR

İhsan Alioğlu Fatih Tekke'nin dün düzenlediği basın toplantısında söylediklerini ise şöyle değerlendirdi:

"Fatih Tekke yaşamış olduğu hayal kırıklığı nedeniyle dün bir basın toplantısı yaptı. Bu basın toplantısında vermiş olduğu demeçleri bir hayal kırıklığı zemininde verilmiş ifadeler olarak kabul etmek lazım. Yoksa Fatih'in Trabzonspor camiasındaki değeri hiçbir zaman eksilmez"

BURAK YILMAZ BİZİM FUTBOLCUMUZDUR

Alioğlu, Eskişehirspor ile yaşanan 'Burak Yılmaz' kriziyle ilgili olarak, "Burak Yılmaz, Eskişehirspor'un Fenerbahçe'den kiralamış olduğu bir oyuncu. Eskişehirspor da kiralamış olduğu futbolcuyu bırakmak istemiyor.
Biz işin doğası gereği şuanda futbolcunun sahibi durumundayız. Bu konuyu kulüpler kendi aralarında sağlıklı bir sonuca ulaştıracaklardır. Önümüzdeki günler içinde bu durum açıklığa kavuşacaktır" ifadelerini kullandı

bunlardan kurtulmak için geç kalıyoruz...bomba patladı...FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI işte gerçek budur. defolun gidin...

Yönetimde herkezin ayrı açıklama yapması moda oldu zaten biri çıkıp fatihin kulübü ile anlaştık ama fatihe ulaşamadık.biri yok efendim kulübü ile anlaşamadık şimdide biri kalkıp diyoki fatih takımını işleyişini bozardı.yahu bu nasıl bir mantalitedir.nasıl bir yönetim şeklidir.

amour_61
ya bıse soracam yonetımı savunan arkadslara acsınlar sıtelerı ıhsan alıoglu hayrettın hacısalıhoglu ve baskanın haberlerı var 3 ayrı haber bu yonetım bu kadar haklı dıyosanız bu 3 adam nıe farklı konusyo

zenıtle anlastık dıyor bay sadrı sener

zenıtle anlasamadık hocası fatıhı takımda ıstıyor dıyor ba... hayrettın emıce

takım duzenını bozmasın dıe almadık dıyor ıhsan bey pekı kım haklı fatıh mı bunlar mı sızden cevap beklıyorum
İyi tespit :alkış::alkış:

magicyattara
"Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

İhsan Alioğlu bu sözleri söyleyebiliyorsa,Şenol Güneş'in "Fatih'i alın"ı hangi manaya geliyor.
Nasıl bir yönetimdir bu ki Başkan ayrı,yönetici ayrı,sportif direktör ayrı,hoca ayrı konuşuyor.
Bu olaylardan sanırım en büyük darbeyi yiyecek olan Şenol Güneş'tir.
Onu da bitirecekler.

necmiati61
okuyup okumamak sizin tercihiniz.Umut kaptan derken burda isimlere takılmamak lazım.Umuttur egemendir sonucta takımın bir kaptanı var.zenitteki durumla TS'deki durum da çok farklı ayrıca

bence de kaptanlık önemli değil.. Fatih kaptanlığı istiyorum diye bir şey söylemedi zaten.. sadece formasını istiyor adam...

Süleyman Eruyar

senin dediğin yazı ise tamamen kurgusal... adam gözlerini kapatmış, hayal kurmuş..

Salih Edip
21.01.2010, 16:40
Özellikle açıklamadaki şu satırlara gülmeyecek adam tanımıyorum. :)

abi Allah aşkına bu kimin sözü , sen yazmadın dimi ççç

tslover
21.01.2010, 16:41
Peki..

Düzeltiyorum..

Fikirlerinize katılmıyorum..

Sizin fikirleriniz samimi olabilir,ama yöenetimin bu konuda samimi olmadığı ,aynı zamanda BMN nin resmi açıklamasıdır..
Tşk ederim.Benim elimde samimiyetölçer olmadığı için ne fatihin nede yönetimin samimiyetini sorgulamadım asla.Ayrıca BMN'nin resmi açıklaması olması da ona katılmamı gerektirmez.Sonucta BMN yönetiminin açıklamasıdır ve sade bir üye olarak beni bağlamaz.

Orhan Aydın
Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

Sene başında forvet almamanın ihanet olduğunu söylemiştim.Bazıları karalama yapma demişti.
İA beni haklı çıkardı.:)

Hekimoğlu
Özellikle açıklamadaki şu satırlara gülmeyecek adam tanımıyorum. :)

"Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"Saçmalamanın da bir sınırı vardır ama bizim yöneticilere serbest.Koskoca Trabzonspor'u güya yöneten adamların kurduğu cümlelere bak.

BAHADIR33
21.01.2010, 16:42
Sn İhsan Alioğlu,
Fatih Tekke'nin hayal kırıklığı tespitinde gösterdiğiniz başarıyı Yattara'nın eklem faresi'nin tuzakla yakalanıp imha edilmesi konusunda da bekliyoruz efendim..

Erdal
Şimdi bana diyorunuz ki bırak bu şekilde yönetilsin kulübe zarar veriyorsunuz....Yahu ben bu adamlar kadar zarar verebilirmiyim kulübe?

Vallahi billahi başkan " Fatih in askerlik problemi var" dediğinde gazetenin spor müdürü ile telefonda konuşuyordum. Yalan dedim..Yok öyle problemi...Yaz o zaman dedi..Yazmam dedim...Başkanı yalancı mı çıkaralım....

Ama yeter daha yeter...

Salih Yazıcı
sen trabzonspor a yönetici olacak kapestede adam değilsin sayın ihsan bey sizin getirdiğiniz adam sana kör dedi sen naptın o gün kovabildin mi hayır yattaranın yaptığı açıklamalar aleni seni suçluyor sen naptın sözde yöneticim soruyorum bu adamların savunalacak bir yanı var mı

devilkid
buyuk kucuk hakaretler havada ucusuyor...fatih gelir gelmez ama bu taraftar utanmadan birbirine nasıl bakacak..

Salih Edip
o yazı da uydurma maalesef.

önceki soruma da cevap alayım bir zahmet veya bekir kardeşimin yazdıklarına bir cevap ver benim dediklerim orda da mevcut

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 16:43
abi Allah aşkına bu kimin sözü , sen yazmadın dimi ççç

bu bizim İ.ALİOĞLU..

Haydi Ünal birde sen konuş..

Ünal Kahraman : zenit ve Fatih Tekkeyle anlaştık, Eşini ikna edemedik!!

Muhammed

İhsan Alioğlu bu sözleri söyleyebiliyorsa,Şenol Güneş'in "Fatih'i alın"ı hangi manaya geliyor.
Nasıl bir yönetimdir bu ki Başkan ayrı,yönetici ayrı,sportif direktör ayrı,hoca ayrı konuşuyor.
Bu olaylardan sanırım en büyük darbeyi yiyecek olan Şenol Güneş'tir.
Onu da bitirecekler.

Çıkıp yönetime rest çekemiyorsa Fatih konusunda bitirilmeyi haketmiştir bence.

ApoCaN28
Artık gelse de zarar Gelmese de Zarar olucaktır .

Sağlık olsun . . .

A.Gökhan AKIN
Rahmetli yi kızdtırınca beddua ederdi kendince "uşağum, sen olacağına bir kara taş olsaydı diye" Çevirelim ihsannnn!!! sen olacağına bir "kara taş" olaydı

Mert Oğuzlu61
21.01.2010, 16:44
Tekke olayinda kim hatali. Anket var. Tekrar yazilmissa kusura bakmayin..

http://fanatik.ekolay.net/Tekke-olayinda-kim-hatali_3_Detail_35_161202.htm

ANKET

Trabzonspor'da bir türlü gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferinde sizce kim hatalı?

Trabzonspor yönetimi
%72
8.249 oy

Fatih Tekke ve menajeri
%28
3.152 oy

Toplam oy: 11.401 kişi

ankette son durum!

zahido
Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

Sene başında forvet almamanın ihanet olduğunu söylemiştim.Bazıları karalama yapma demişti.
İA beni haklı çıkardı.:)

Aslında bunların arasında en dürüstü İA..

En azından dogruları söylüyor almama nedenimiz şudur diyor diğerleri gibi kıvırmıyor..

Benim anladıgım bu.. Anladıklarımız habire degiştiği için son anladıgım bu diim :D

tslover
senin dediğin yazı ise tamamen kurgusal... adam gözlerini kapatmış, hayal kurmuş..
yazıda dikkat edilirse zaman,mekan ve şahısların isimleri verilmiş.Doğrulanabilir bilgiler söz konusu.

lebron
gerçekler aynen yazdığın gibi ihsan alioğlu + hacısalihoğlu

Oğuz B.
"Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

Kapılardan soğdum valla..

Salih Yazıcı
21.01.2010, 16:45
yönetim istifa başlğını açacam tam anlamıyla rezlet bir açıklama kimse bana bu adamları savunmasın.

Salih Edip
21.01.2010, 16:45
bu bizim İ.ALİOĞLU..

fatihi almamak için bahaneler adlı bir konu açsaydık bu taraftar bu kadar uyduramazdı heralde :mad:

daha dur önce birileri dubaiye gidecek , o sırada zenitte tesadüf rusyaya geçiyor tam o sırada , sonra tekrar türkiyeye dönülüp rusyaya uçulucakken hop transfer sezonu bitti haydaaa..

Oemer61
21.01.2010, 16:46

Kardesim habu linki okuyun ben illada yönetim haklidir demiyorum söylediklerinizde dogru olan bircok sey var ama lütfen cok rica ediyorum Fatih Tekke de kendini naza cekip biraz isin Artistligine kacip Onu cok seven taraftarida kullanarak bi seyler yapmaya ugrasiyor yaziyi okuyup gercekleri anlamaya calisin lütfen...

Ya yeter ya bir milyon kere ayni linki neden kopyalayip duruyorsun burayaaaaa???? Akrabanmi Cevat Ocak midir nedir. Insani dinden imandan cikariyorsunuz. yönetim bu transferde hic bir zaman ciddi olmadi hic bir zaman. Fatih'i güya istiyormus gibi yapip sonrada taraftarin önüne attilar fazla para istiyor diye, ama yemedi!!! Fatih ne kadar delikanli oldugunu gösterdi cikti hepsine meydan okudu, benim kadar TRABZONSPOR'lu degilsiniz hic biriniz dedi, yapistirdi kapagi cevap bile veremediler! Cünkü o yönetimin icinde kendi egolarini tatmin etmek icin varolan iki kisi var, onlar kendilerini cok iyi biliyorlar. Bu kulüp suanda onlar tarafindan yönetiliyor, koskoca kulüpte iki yönetici istemiyor diye milyonlarca insanin gelsin diye yalvardigi adam alinmadi 1 senedir. Bunun hesabini en gec kongrede ödeyeceksin yönetim, ama azicik onurun serefin haysiyentiniz varsa simdi defolun gidin istifa edin. YÖNETIM ISTIFA!!!

zahido
Şimdi bana diyorunuz ki bırak bu şekilde yönetilsin kulübe zarar veriyorsunuz....Yahu ben bu adamlar kadar zarar verebilirmiyim kulübe?

Vallahi billahi başkan " Fatih in askerlik problemi var" dediğinde gazetenin spor müdürü ile telefonda konuşuyordum. Yalan dedim..Yok öyle problemi...Yaz o zaman dedi..Yazmam dedim...Başkanı yalancı mı çıkaralım....

Ama yeter daha yeter...

Gzeteci olmakta zor..

Bile bile gerçekleri yazamamak çok kötü bişi olsa gerek..

Süleyman Eruyar
yazıda dikkat edilirse zaman,mekan ve şahısların isimleri verilmiş.Doğrulanabilir bilgiler söz konusu.

harbi JORDON muhabbetine inandınmı?

orhan52
kim doğru söylüyor kime inanacağız ya.bilgi kirliliği var.

TsClub41
ANKET

Trabzonspor'da bir türlü gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferinde sizce kim hatalı?

Trabzonspor yönetimi
%72
8.249 oy

Fatih Tekke ve menajeri
%28
3.152 oy

Toplam oy: 11.401 kişi

ankette son durum!

yahu anketi kaçırdık gördün mü :) neyse iyi hatırlattın saol ;)

yabadallah
fatih konuşmalıydı ama biraz sert olmuş şenol güneş dogru dedi belki 1 hafta sonra antrenörü olacak kişi hakkında öyle konuşmamalıydı .

yahu adam kizdi isde, binbir yalan binbir dolan patladi adam , tama konusmasaydi ama dayanamadi adam artik... robot degil ki ? biz gercegin binde birini biliyoruz bu forumlarda ona buna demedigimizi birakmiyoruz.. .
demesaydi iyi olurdu ama duygusal adam , aglayacakdi neyse kimbilir ne yaptilarda tekkeyi bu duruma getirdiler ....

Orhan Aydın
21.01.2010, 16:47
Ya bir dakika kurumlara zarar veriyorsunuz

ççç

İHTİLALL
21.01.2010, 16:47
Haa kına dediniz de bir şarkı geldi aklıma..
Bi kuple mırıldanayım mı ne dersiniz?
Hmmmmm..
A-A
Sesss..
Ben feleğin şu çaaaaarKINA çomak sokarııımm
Ben feleğin tekeeeerine çomaaak sokarıııım...

Bırakın lütfen Hayrettin bey Allahaşkınıza..

Her zamanki gibi konuyu değiştiriyorsunuz..

Gidin şu Dubaı'ye..

Hem Mekke üzerinden gidin ,yakındır...

Aman Allah'ım ..

Ben ne dedim..

Eyvahlar olsun...

trabzonlux61x
21.01.2010, 16:48
Fatih Tekke icin koskoca Trabzonsporu destekleyen, inanan, tutan ve taraftari olan insanlar birbirine girdi. Böyle birsey olabilirmi gercekten ayiptir yani birakin su tartismalari'da takimimiza nasil katki yapariz onu düsünün. Cözüm arayin yikici olmayin. Yönetim istifa Fatih Tekke Bagirmakla olmuyor bu isler. Fatih Tekke transferini inanin bende herkes gibi cok istedim ama olmadi.
Ama oturup üzülmüyorum hayat ve en önemlisi Trabzonspor diye bir takimimiz oldugu icin cok mutluyum. Bugün burda bunlari tartisiyoruz ama ne yönetim nede Fatih zararli cikar olan Trabzonspora ve bize taraftara olur.
Fatih Tekkem olmasa Mehmet olur Ahmet olur Hamdi olur bu takim cok iyi futbolcular yetistirdi ve yetistirmeye devam edecek.
Madem yönetim Fatih Tekkeyi düsünmüyor saygiyla karsilamak lazim. Hatasi yokmu yönetimin tabiki var ama her insan oglu hata yapar. Ama sadece yanlislari diyil dogrulari'da görmek lazim.Senol Günes gibi bir degeri yeniden Trabzonumuza kazandirmisken bu takima destek olalim.Bakarsiniz Fatih Tekke yeni saison'da kampta olur :). Benim asil demek istedigim bu takima destek olun futbolcuar yöneticiler gidicidir ama taraftar ve TRABZONSPOR kalicidir.

Salih Edip

aynı zamanda yalanlanabilir şeyler :) hatta sadri şenerin dediğini , hacısalihoğlu , onun dediğini de ihsan alioğlu yalanlayabilir . :)

zahido

:D:D Gözüne kimi kestirdiysen ona inan kardeş :D:D

Aglancak halimize gülüyoruz.. Bizi bu hale sokanlar utansın!

Emrah Akcagöz
21.01.2010, 16:49
Küçük küçüklüğünü, büyük büyüklüğünü bilmiyor herkes birilerine birşey giydiriyor. Şu düştüğümüz hale bak..

Süleyman Eruyar
ah jordon, keşke burada olsan, neler demişsin sen öyle ....

asimavi
yuhhh diyorum başka bişey demiyorum....alioğlunun açıklamaları ...hepsini solladı ...olurda bu kadar olmaz.

....be ağzından çıkanı kulağı duymayan yöneticiler....sormazlarmı adama madem bu transferi hiç bir zaman düşünmediniz niye çıkıpda diyemediniz hayır biz fatihi almıyacağız....

...bide utanmadan herkes bi rol üstlenmiş fatihi karalamak için ..yok biri zenitle anlaşmış .yok biri gelsin tabi buyursun bi çay içsin gitsin....yok rusyalara gitmeler falan ...yani biz uğraştık ama olmadı ...taraftarda bunu yedi....

...yakında dünyada trabzonsporu yönetecek insanlar olabileceğine dair tüm inancımı kaybedicem ...her gelen fos çıkarmı yahu....ne var o koltukta oturanın rengi değişiyor ...

Emrah Akcagöz
21.01.2010, 16:50
Şu ortam da inanılacak kimse yok ben bunu anladım..

amour_61
Bunlar teo'ya güveniyorlar bir kötü çıkarsa o zaman görürüz bunların paçasını Fatih gibi birine böyle bir basın toplantısı yaptırdınız ya helal size.Bu andan itibaren Hacısalihoğlu ve Ünal Karaman bu takımın içinde olduğu müddetce bu takıma maddi ya da manevi her türlü desteğimi çekiyorum.Kim hakkımda ne düşünürse düşünsün ister Tekkespor deyinn ne derseniz deyin.

Erdal
Arada iyi bir stoper alırsak iyi olur vallahi :)...

balıkesirli TS
21.01.2010, 16:51
senol güneş: 'trabzonspor insanların kişisel egolarını tatmin edeceği yer değildir'...bu bence herseyi ortaya koyuyor arkadaşlar çok net bir sekilde burada fatihin hatalı olduğu belli...

Oğuz B.
Olay Fatih yada Trabzonspor değil olay bizlere göz göre göre yalan söylenmesidir.Yoksa çıkıp adam gibi deseler Al-ma-ya-ca-ğız bu kadar konuşulmazdı bu iş..Ancak artık transferden öteye gitti olay yönetemeyenler yüzünden..

zahido
Bırakın lütfen Hayrettin bey Allahaşkınıza..

Her zamanki gibi konuyu değiştiriyorsunuz..

Gidin şu Dubaı'ye..

Hem Mekke üzerinden gidin ,yakındır...

Aman Allah'ım ..

Ben ne dedim..

Eyvahlar olsun...

Mekke mi? İrtica hortladı :D:D

BEYTEKİN61
yönetim ne yapıp edip bu transferi bitirmeliydi. yok öyle olmuş böyle olmuş. gerek yok. sen yönetimsen bu transferi yapacaksın. ortada bir sürü bahane. Fatih Tekke transferinde %90 yönetim hatalı

Erdal
21.01.2010, 16:52
En azından bir gün yönetilebilme ihtimaline binaen elde sıkı bir kadro olmuş olur....

Mert Oğuzlu61
Bunlar teo'ya güveniyorlar bir kötü çıkarsa o zaman görürüz bunların paçasını Fatih gibi birine böyle bir basın toplantısı yaptırdınız ya helal size.Bu andan itibaren Hacısalihoğlu ve Ünal Karaman bu takımın içinde olduğu müddetce bu takıma maddi ya da manevi her türlü desteğimi çekiyorum.Kim hakkımda ne düşünürse düşünsün ister Tekkespor deyinn ne derseniz deyin.

inşallah kötü çıkmaz, kötü çıkarsa onlar üzülmez ts nin başarısını istemeyenler var yönetimimizde... üzülecek olan bizleriz, teofilo inşallah düşündüğüm gibi bir fv çıkar..

Hekimoğlu
Komedi dans üçlüsü başkan,asbaşkan ve eski kasap doktor bunlara bir de yakında Hasan Yener eklenir zira o gözükemedi gazetelerde bu aralar Fantastic Four tamamlanmış olur.

Bekir
senol güneş: 'trabzonspor insanların kişisel egolarını tatmin edeceği yer değildir'...bu bence herseyi ortaya koyuyor arkadaşlar çok net bir sekilde burada fatihin hatalı olduğu belli...
Aynen HH Trabzonspor üzerinden egolarını tatmin etmemeli...

zahido

Dur daha abi Şenol Güneş takımı nasıl düzlüğe çıkarıcak onu anlatıcaksın bize :)

Orhan Aydın
21.01.2010, 16:54
Son iki gündür iyi reklam yaptılar haklarını yemeyelim.Kurumlarımız yıpratılmasın:)

Erdal
Dur daha abi Şenol Güneş takımı nasıl düzlüğe çıkarıcak onu anlatıcaksın bize :)

Şenol hoca bir sembol...:)

Salih Yazıcı
böyle bir yönetim olamaz resmen skandal açıklamalar alioğlunun yaptığı açıklamalar yazıklar olsun kim nederse trabzonspor bundan kötü yönetilemez konu sadece fatih meselesi değildir isterse sivasa 5 atalım ister 5 yiyielim ben artık bu yönetimden tiksiniyorum ve biraz onurları varsa istifa ederler

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 16:55
Hadsizlik aldı başını gidiyor...

Hekimoğlu
Son iki gündür iyi reklam yaptılar haklarını yemeyelim.Kurumlarımız yıpratılmasın:)
Yönetime karşı psikolojik asimetrik harekat var durduğunuz yer doğru değildir. :D

Erdal DİLEK
bunlar irlandalı mı la yoksa???

Volkan Albayrak
21.01.2010, 16:56

abi sen hala stoper derdindesin :)

wizard
ihsan a ya inanmıyorum almak istemeseler ünal hoca nie gitsin rusya ya ??
hemen istifa etmeli bu ia

asimavi

...valla çok hoş abi ..keşke hepimiz bunu düşünebilsek ...taraftar çökmüş durumda 2. yarıya hayal kırıklığıyla giriyor..

...diyeceksinki birkaç galiniyetle herşey unutulur ..ama bence bu kez öyle değil...daha doğrusu söz konusu fatih olduğu için bu hiç bir zaman öyle olmayacak...

....yani trabzonspor fatih gibi bir golcüyü görmüş onu yaşamış ..fatih futbolu bırakmadıkça biz taraftarlar fatihten alt bi golcüyü hiç bir zaman hazmedemeyeceğiz ve hep onu arayacağız....

.....yani fatih en az bi 5 sene daha futbol oynar ...buda demek oluyorki şampiyonluk hayallerini 5 sene ilerden kuralım bundan sonra ...

....durum fatihsiz şampiyon olunmaz olayı değil ...durum çok farklı ve bunu hepimiz biliyoruz...

Salih Edip

reklamın iyisi kötüsü olmaz deyip konuşuyolar bence. adamlar her türlü meşhur oldu :) ilerde bilgi yarışmalarında falan şöyle bir soru gelebilir : birlikte çalışan ama yaptıkları açıklamalarla birbirini yalanlayan muhteşem 3 lü kimdir ?

İHTİLALL
Şenol hoca bir sembol...:)
Neyin sembolu Erdal..

Kimseyi küstürmeyeyim in mi?..

macuka
Bu saatten sonra Fatih i alirlarsa emin olun bu sefer de onu,
"O bize Karadenizpor da lazim, sampiyonluk icin" diyebilirler...

Erdal
21.01.2010, 16:57
abi sen hala stoper derdindesin :)

İnceden ümidim yok değil Şenol hoca bu arkadaşların "şerrinden" takımı koruyabilir diye :)

vatandas61
fatihin dedikleri dogru ama yaptigi basin toplantisi yanlisti.
Kimseye bir yarari olmadi sonucta. Yanlislas halkasi devam ediyor. Yokmu bu insanlari toplayip bir masa basinda toplayacak adam?
Bize ne bu olanlardan hatta türkiyeye ne? Alacaksan oturur konusursun, almayacaksan almiyoruz dersin kimse de cellalenmez. Bu konu artik sIkmaya basladi.
Fatihe de dogrulari söyleyip cekilmesi lazimdi, ünala karsi saygisizlik yapti. Kendi aralarinda ne gecti bilmiyorum ama bu konu onlarin ikisini ilgilendirir.

Hekimoğlu
Fakir fukaranın parasıyla Rusya seyahatleri yapıyorsunuz demek ha ayıp olmuyor mu ??

macuka
21.01.2010, 16:58
Ha bu arada Unal Karaman in Ts de ne is yaptigini hala idrak edemedim..
Baskan olsa daha faydali olurdu bence!

BEYTEKİN61
şu anda bir kaos ortamı var. yönetim bu duruma el koymalı. çıksınlar bir açıklama yapsınlar. asıl sorun ne herkes anlasın.

Salih Yazıcı
kardeşim adam kendi asbaşkanını yalalıyor olur mu böyle birşey trabzonsporun selamati açısından yönetim bırakıp başkanın önünü açmaldır .

ibzolist
Taraftar sussun diye Tekke'yi almadık!"

Güneş, Fatih Tekke'yi taraftar istediği için transfer etme gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını da belirterek, "Onu bir kaptan, bir lider olarak almak istiyorduk. Ancak şu aşamada kulübe zarar veriyorsa bu transferin gerçekleşmesini ben de istemem" dedi. Başkan Şener'in, 'Fatih'e kapımız hep açık' açıklamasına da değinen Güneş, "O bu açıklamasıyla noktayı koydu, ben de altına imzamı attım" dedi. Güneş, takım verimliliği anlamında ise yüzde 60 seviyelerinde olduklarını belirtti.

ŞU ANDA KESİN TRANSFER YAPACAĞIZ DİYEMEYİZ

Şu anda futbolcu alınması için yönetime baskı yapmadığını da söyleyen Güneş, "Bu ara dönemde transferle ilgili düşüncemi daha önce söyledim. Forvette bir sayısal eksikliğimiz vardı. Teofilo'yu aldık ve Murat Tosun da var. Murat Tosun antrenmanlarda oldukça iyi. Çok kabiliyetli ve yetenekli bir futbolcu. Fatih'in transferi şu an itibariyle olmadı ama yarın ne olur bilemiyoruz. Tayfun'un sakatlanmasıyla savunmada bir kaybımız oldu. Ama alternatif bir oyuncu bulamadığımız için buraya transfer yapamadık. Şu anda kesin transfer yapacağız diyemiyoruz. Ama uygun şartlar oluşursa yapılabilir" dedi.

BAŞKANIMIZ AÇIKLAMASIYLA NOKTAYI KOYDU, BEN DE ALTINA İMZAMI ATTIM

Güneş, gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferini ve Başkan Sadri Şener'in, 'Kapımız Fatih'e hep açık' şeklindeki açıklamasını da değerlendirerek, "Fatih bizim kaptanımız. Genç takımdan alıp A takım getirdiğimiz tartışılmayacak. Ünal gibi, Şenol gibi, Hami gibi, Ali Kemal gibi tartışılmayacak bir oyuncu. Trabzonspor değerleriyle büyümüştür. Ama değerlerler de, değerleri değersiz hale dönüştürmemeli. Biz değerlerimizi vuruşturarak büyümeyeceğiz. Biz Mardinli'yi, Kayserili'yi Trabzonsporlu yaparken, kendi değerlerimize, 'Trabzonsporlu değilsin' diyemeyiz. Ben dün itibariyle Başkan'ın yaptığı açıklamaların altına imzamı koyuyorum. O nokta koydu, ben imza koyuyorum. Fatih Tekke'yi ben almak istiyordum, o da gelmek istiyordu. Niye olmadı denildiğinde, bazen transferler kişilerin kendisinden kaynaklanan nedenlerle gerçekleşmeyebilir. Sonuçta olmadığı zaman yara aldırmak, kapıyı sert kapatmak, ya kapının açılmamasını sağlar ya da çok ciddi sorunlar ortaya çıkarır. Bu doğru bir şey değil. Trabzonspor'un büyük oyuncularının kapıyı iyi kapatması gerekiyor. Kim olursa olsun başkalarının sizin üzerinden Trabzonspor'a zarar vermesine izin vermeyin" dedi.

CAMİANIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ FATİH TEKKE DE BİLMELİ

Camianın büyüklüğünü Fatih Tekke'nin de bilmesi gerektiğini belirten Güneş, şöyle konuştu: "Ben görevdeyim ama taraftarım. Taraftar, Trabzonspor'un gururu ve sembolüdür. Takımda kim varsa o desteklenmeli. Onun dışındaki kimseyi desteklememek gerekir. Kulübü yönetenlere sahip çıkmazsak Trabzonsporlu değiliz. Olmayanlarla mı yarışacağız? Sivasspor maçında sahaya çıkacak 11'imiz var. O desteklenmeli. Tabi ki bu duruma Fatih de üzülmüştür. Biz zaten Fatih'i taraftar sussun diye almıyoruz. Trabzonspor'a iyi bir oyuncu almak için istedik. Takıma lider ve katkı yapacak bir oyuncu transfer etmek istiyorduk. Kaptan alıyorduk. Ama bugünkü görüntüde Trabzonspor'a zarar verecekse böyle bir oyuncuyu almam. Bu doğru olmaz. Biz Trabzonspor'un transferine karışan, başka işlere elini atan bir oyuncu almayız. Trabzonspor'a duruşuyla katkı yapacak bir oyuncu alırız. Gerekirse susmasıyla da katkı yapacak bir oyuncu almak istiyorduk. Bu camianın ve kulübün ne kadar önemli olduğunu Fatih de bilecek. Hepimiz de bileceğiz."

FATİH'İN ÜNAL'I ELEŞTİRMESİNE ÜZÜLDÜM

Fatih'in Ünal Karaman ile ilgili yaptığı, "Ben Ünal'dan daha fazla Trabzonsporluyum" açıklamasının çok yanlış olduğunu belirten Güneş, "Ünal Karaman bu kulübe çok büyük hizmetler vermiş ve şu anda da önemli görev yürüten bir arkadaşımız. Yaptığı her işi de bizimle paylaşıyor. Fatih'in onunla ilgili yaptığı açıklamalara çok üzüldüm. Abisi konumundaki birine böyle yapmamalıydı. Yarın yine birlikte olabilirler. Ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmeliyiz. Bu transferde olmasa bile başka zaman olur. Onları dikkate almak lazım. Bu konuda konuşarak kimseye zarar vermemeliyiz" dedi.

kapatın bu konuyu artık demiş şenol hoca , bundan sonrası havanda su dövmektir

Orhan Aydın
İnceden ümidim yok değil Şenol hoca bu arkadaşların "şerrinden" takımı koruyabilir diye :)

Abi korkarım yeni bir ''bir konuşursam''ı olacak Şenol hocanın

Erdal DİLEK
bari golcü bir stoper olsun, stoperlerimiz calıştımı anca 3-4 buluyoruz:)

Erdal
21.01.2010, 16:59
Neyin sembolu Erdal..

Kimseyi küstürmeyeyim in mi?..

Şenol abi meşrebim böyle benim biraz...Mesela ben Şenol hoca'nın yerinde olsam ben de öyle davranırdım herhalde :)

ergin cesit
21.01.2010, 17:00
nasıl bi adam bu ya

Erdal
21.01.2010, 17:00
Yalnız benim anlamadığım yabancı kontenjanımız mı var ki stoper alacak?

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 17:01
Ha bu arada Unal Karaman in Ts de ne is yaptigini hala idrak edemedim..
Baskan olsa daha faydali olurdu bence!

evet bende soruyorum!!

Ünal Kahamanın Trabzonsporluluğundan bahsetmeyin bana, biliyoruz..

Ben bu abimizin Takımdaki görevlerini merak ediyorum..

Bu abimiz ne iş yapar....

İHTİLALL
fatihin dedikleri dogru ama yaptigi basin toplantisi yanlisti.
Kimseye bir yarari olmadi sonucta. Yanlislas halkasi devam ediyor. Yokmu bu insanlari toplayip bir masa basinda toplayacak adam?
Bize ne bu olanlardan hatta türkiyeye ne? Alacaksan oturur konusursun, almayacaksan almiyoruz dersin kimse de cellalenmez. Bu konu artik sIkmaya basladi.
Fatihe de dogrulari söyleyip cekilmesi lazimdi, ünala karsi saygisizlik yapti. Kendi aralarinda ne gecti bilmiyorum ama bu konu onlarin ikisini ilgilendirir.
Bu kadar tantana,

Aslında bunları biraraya getirme çalışmaları ile oldu..

Yoksa Fatih futbolu bıraksa,MAY tesislerinde sevinçten silahlar patlayabilirdi..

Kıbrıs'ta Talat ve Hrıstofyas2ın çok daha fazla mesafe kattetiğine eminim..:)

öztürk_61
hayret yönetimden ses gelmiyor daha????...........

peker61
İhsan alioğlu sen önce 1 yıldır oynamayan yattaranın hesabını ver Fatih düzeni bozarmı bozmazmı senin aklın ona yetmez ..

Orhan Aydın

Dert ettiğin şeye bak abi haber61'e telefon açarız.Servet'i yazarlar:D:D

Mert Oğuzlu61
21.01.2010, 17:02

tony sylva gidecekte stoper alacazda.. :)

Erdal
Uşaklar, abiler etmeyin açmayın şu din iman bahsini...O zaman takımdaki diğer dindar Umut la da sözleşme uzatmaya kalkıyorlar derim...Nasıl olacak bu şimdi?

ergin cesit
artık birşeyler yapılması gerekiyor.olay fatih olayından çıkmış taraftarlarla dalga geçmeye başladılar.

trab61
3 gun sonra macimiz var ama biz fatihe odaklandik. bence cok yanlis. heleki bazi insanlar trabzonsporun sivasa yenilmesini bile istiyor. aslinda boyle kisilere ceza vermek lazim,ama maalesef bmn yonetimi bunlara sadece bakiyor. fatih umrumda bile degil,hele hele fatih icin veya baska bir futbolcu icin mac kaybedemem,benim icin onemli olan trabzonspordur,herkes icinde boyle olmasi lazim.

Murat'
FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI
Tecrübeli futbol adamı İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin neden gerçekleşmediğini şu sözlerle açıkladı:

Hayatımda duyduğum en ahmakça açıklama bu !

macuka
21.01.2010, 17:03
Şenol abi meşrebim böyle benim biraz...Mesela ben Şenol hoca'nın yerinde olsam ben de öyle davranırdım herhalde :)

Senol Gunes enteresan bir karakter, Trabzonspor da sanki bana bir nevi "Aglama duvari" hizmeti goruyor gibi geldi. Basi sIkIsan ona agliyor:)

BAHADIR33
Bakın buradan açık açık söylüyorum,

Kimse Teo'yu ucuza satmamızı beklemesin...

1- 1,5 milyon'dan aşşağı vermeyiz..

vatandas61
bu yönetimde baskandan baskasi yalan. Herkes kendi kafasina göre aciklama yapiyor. Böyle is mi olur ya? bu isin fatihle hicbir alakasi yok.
Baskan malesef kadrosunu iyi secememis.

Volkan Albayrak
21.01.2010, 17:04
İhsan alioğlu sen önce 1 yıldır oynamayan yattaranın hesabını ver Fatih düzeni bozarmı bozmazmı senin aklın ona yetmez ..

bu zat arçilin hesabını vermediki yattaranın hesabını versin

Doğan Şahin

İhsan Alioğlu: Zenit ve Fatih Tekke'yi sonunda ikna ettik, kendimizi ikna edemedik!

İHTİLALL

Olmuyor öyle ama..

Seninde Şenol hocanında pırlanta gibi insan olduğuna eminim..

Ama muzafferiyet için,bazen kelle koparmalısınız..

Koparamazsanız sizin kafanızı koparırlar..

Bütün sulhler,savaşlardan sonra yapılmıştır..:)

tslover
1) Tijikuzu deyip geçelim,Yusuf da almakla çok uğraştık onu da ekleyebiliriz,Ayrıca Böyle açma transfer politikası olmaz,Futbolcunu çok faydası olucağına inanıyorsan o parayı vericeksin...

2)2. Geldiğinde iyi olucağına dair veri yoksa,İlk geldiğinde de iyi olucağınna dair veri yok...
O zaman transfer yapmıyalım..
Zaten İyi oynar oynamaz mesele bu değil,Şenol Hocanın da dediği gibi Fatih sadece Futbolcu değildir..
Ayrıca Fatih Trabzona daha önce de Birkaç kez geldi..

3)Zenitte yanında Gökdeniz mi vardı başarılı oldu??
Ayrıca Madem Oyuncunun Ekürisi de lazım Neden Gökhan Ünal'ı aldık,Gökhanın yanında Mehmet vardı Kayseride iken??

4)Bu zaten en komik yorum...
Geçen sene En verimli oyuncularımızdan Sylva ve Song kaç yaşında idi??
Şimdi onlar Ofansif değil gibi bahane bulabilirsin O zaman da Sana Neden Yusufu almakla uğraştık derim...
Ayrıca Geçen Sene Bjk'yi şampiyon Yapan Ernst ve Yusuf kaç yaşında idi??
Yukarıda yazdığım gibi Faydası olucaksa yaşı fazla önemli değil..

5)Madem takıma zararlı Bir konu,Al Fatih Tekkeyi bitsin Baskı:)

6)Umut şurada kaç hafta Kaptanlık yaptı??
O zaman Egemen de darılsın kaptanlığı alındı,Tolga da darılsın Dışarıdan gelenler kaptanlığını aldı...
Ayrıca Umut da Fatih Abi gelsin diyor her açıklamasında..

7)Egemen kaptan olduğunda Egemeni kaç kişi tanıyordu??

Ayrıca Fatihin kaptan olması gibi bir şart mı var da ben bilmiyorum??

8)Kişilik konusuna girmeye bile gerek yok,Fatihin takımda Gruplaşma çıkaracığını düşünen Birinin aklında Şüphe ederim...
Bizzat Trabzonspor Futbolcusu Ferhat Çökmüş:Fatih Abinin kimse ile sorunu olmazdı açıklamasını duymuşluğum var....

9)Ne yani Yönetim Fatihi para için gelmekten vazgecti diyerek Taraftarın önüne atıcak,Fatih de açıklama yapmıcak mı??

10)Sonuçta Bu Takımın Teknik Direktörü Şenol Güneşin Öncelikli Transfer isteği Fatih Tekkedir,Alınması gerekir...

Yazmakla Çok uğraştım, okumadan saçma sapan cevaplar yazma....

1-benim dediğim transfer politikası bir oyuncudan hem verim almak hemde onu zamanı geldiğinde yüksek ücrete satmak konusudur.yani hem performans hemde maddi açıdan kulübe fayda sağlıyacak transfer(colman gibi)
2-ben burada sadece 2.defa geldiğinde de aynı performansı gösteremeyebilir ihtimaline dikkat cekmek istedim.yarın gelse ve o da gol kaçırmaya başlasa ki kaçıracak yada nihatın durumuna düşse o zmn bütün bu tartışmalarımız ve takımı yıpratmalarımız nolucak?
3-İllaki ekürisi olması şart değil ama burda belirtmek istediğim takım oyununa dahil olmadıgı sürece fatihin fayda sağlıyamacağı.
4-verdiğin örnekler bence extreme örnekler.silva bir kaleci ki kalecilerde durum biraz daha farklı sonucta maçta diğer oyuncular kdr efor sarfetmiyorlar.Songa gelince ben onun faydalı oldugunu hiçbir zaman düşünmedim.Ama o yaşta birkaç tane oyuncunun iyi olması genel durumu özetlemez
5-fatihi almakla baskı bitmeyeceği açık.yönetimin üzerindeki baskı bu defa takımın üzerinde olacak ki bu daha kötü.Birde trabzonda baskı asla bitmez
6-umutun kaç hafta kaptanlık yaptıgı önemli deil önemli olan umut yada birbaşkasının bu takımın hali hazırda kaptanı olması.egemenin kaptanlıgının alınması durumu farklı bir durum konuyla alakası yok.Ayrıca umutun fatih gelsin demesi birşey ifade etmez.sen umutun yerinde olsan ne diyebilirsin???Umut gelsin değil gelecekse gelsin artık diyor bunu çok kez duydum
7-egemen bu takıma gelir gelmez kaptan olmadı sonuçta.fatihin geldiği taktirde kaptan olacağını artık herkes biliyor.şenol hoca da bunu söyledi zaten.
8-kişilik konusuna girdiğimi düşünmüyorum.ben sadece mizacını eleştirdim orda.sonucta verdiği karar ne olursa olsun fatih tekke hakeme tokat atmış birisidir ki bu benim için hiç saygı duyulacak bişey değildir
9-açıklama yapabilirsin ama Trabzonspordan büyük değilsin.Ağzından çıkanları kulağının duyması lazım.Bu takımın hocası bile itinayla kelimeleri seçe seçe konuşuyorsa sen hali hazırda bu takımın sadece eski bir oyuncusu olarak ve şu an bu takımla hiçbir bağlantın olmayan birisi olarak bu şekilde sözler söyleyemezsin.maradona olsan gene söylemezsin
10-senol hocanın son acıklamasını okursan artık vezgeçtiğini anlamış olman gerekir

ayrıca yazmaya ne kadar uğraştıgın beni ilgilendirmez ve okumadan saçma yorumlar yapan ben değilim dikkat edersen ilk mesajımın altına gerçi hepsini okumadım ama ................... yazan kimler daha iyi bilirsin

Erdal
Öyle değil...Kabul edelim ki Fatih baskın bir karakter...Yönetilmesi zor biri...Ha bu almama sebebi olmalı mı ? Bence de olmamalı...Karışıyor mevzular...Ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor sonra...

Salih Edip
21.01.2010, 17:05

vallahi billahi önce yaptığın işin bir hesabını ver verebiliyorsan.

yattaa konusunda bir açıklama yap hadi.

Orhan Aydın
21.01.2010, 17:05
Bakın buradan açık açık söylüyorum,

Kimse Teo'yu ucuza satmamızı beklemesin...

1- 1,5 milyon'dan aşşağı vermeyiz..

15 gün sonra...

Tabi ki Sivasspor bir futbolcuya talipse her zaman öndedir.
:D

Hamza Öztürk
21.01.2010, 17:06
BUkadar kesip biciyorsunuz.. peki size bi soru..
Fatih Tekke sizi kac kez sampiyon yapti?
Yok durusu murusu lazim falanda demeyin, adam alinmiyor diye geciyor kameranin karsisina saga sola salliyor..
hakli olsada bazi konularda takimi ne duruma getirdiginin farkindami?
hele hele taraftarlar
avni akerde fatih tekke sesleri duyunca bizim milletin nekadar dar bakis acisi oldugu gözler önüne seriliyor.. ne yazikki

BAHADIR33
Öyle değil...Kabul edelim ki Fatih baskın bir karakter...Yönetilmesi zor biri...Ha bu almama sebebi olmalı mı ? Bence de olmamalı...Karışıyor mevzular...Ve içinden çıkılmaz bir hal alıyor sonra...
Yönetilmesi kolay yıldızları saysak kaç tane çıkar abi?

serdaracıl
Çok iyi işleyen takımımızdan bu yarı büyük maç kazanmasını bekliyorum.

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 17:07
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=51293

böyle bir organizasyon varda benim mi haberim yok :S

BEYTEKİN61
takımımızı destaklemeye devam. şimdi birlik olma zamanı. sivas maçında tüm takımı alkışlayalım. protesto yapılacaksa yapılır.

ozcan_asanoglu
Alioğlu temyiz kudretini haiz mi acaba?

Salih Yazıcı
derhal hayrettin hacısalihoğlu ve ihsan alioğlu istifa etmelidir başkan yola devam etmelidir yoksa bu iş giderek büyecektir kimse traftarı görmezden gelemez.

Erdal
Trabzonspor yönetilmiyor bu kesin ve net...Buna rağmen bedeli pahalıya malolmuş olsa da elde fena bir kadro yoktur...Bu kadro bu yöneticlerden saklanırsa Şenol hoca yönetiminde takım haline gelebilir...Ümitsiz olur mu yahu...

BAHADIR33
15 gün sonra...

Tabi ki Sivasspor bir futbolcuya talipse her zaman öndedir.
30 gün sonra;
Teo; Taraftar çok baskı var..Ben var huzursuz..
:)

trab61
21.01.2010, 17:08
yonetim cok yanlis yapmistir ama trabzonsporun basarisi onemlidir. fatih gelsin gelmesin onemli degil. ama bazilari sivasa bile yenilmemizi istiyor.
ASLINDA BMN YONETIMINI TSNIN YENILMESINI ISTEYENLERE CEZA VERMESI LAZIM. BI FATIH YUZUNDEN VEYA YONETIM YUZUNDEN TRABZONSPORUN MACLARDA YENILMESINI ISTEMEK TARAFTARLIK DEGILDIR.

asimavi
21.01.2010, 17:08
Uşaklar, abiler etmeyin açmayın şu din iman bahsini...O zaman takımdaki diğer dindar Umut la da sözleşme uzatmaya kalkıyorlar derim...Nasıl olacak bu şimdi?

...abi hepimiz biliyoruzki...fatih bu konuda radikal ...umut falan bunlarınki normal yurdum insanında olan elhamdülillah müslümanım muhabbeti...fatihinki öyle değil....

....hakan şükür niye gönderildi gs den ....çünkü gs bir lion kulübü...zamanı geldi ipi çekildi...bizimkide o misal ...profesyonellik bir yere kadardır ...hem biz çok profesyonel bir kulüpmüyüzde ..bu tip konularda hemen profesyonel anlayışın arkasına sığınılıyor....

....trabzonspor bir gün şampiyon olacaksa amatör ruh ile olacak yani bu takıma herşeyini verecek 2-3 tane topçu olsun yeter ...ama sayın yöneticilerimiz bunun önüne öyle bir set çekiyorki kim varsa bu ruhu taşıyan hepsi temizlendi ...ellerine sağlık....

tslover
21.01.2010, 17:09
o yazı da uydurma maalesef.

önceki soruma da cevap alayım bir zahmet veya bekir kardeşimin yazdıklarına bir cevap ver benim dediklerim orda da mevcut
kendi fikirlerimle kendi cevaplarım begenen begenir begenmeyen begenmez.Ama bi tekkenin TS'yi ve taraftarı ne hale getirdiği ortada

ergin cesit
21.01.2010, 17:09
olay artık yönetim istifa durumuna dönmelidir

Erdal
21.01.2010, 17:10
Bu arada Veysel abi diyeceğime Şenol abi demişim...Şenol abi kendine ceza verdi sanırım...Girmiyor topa:)

Salih Yazıcı
bu iki yönetici gitmeden bu traftar rahatlamaz kimse tepkileri azaltamaz.

İHTİLALL
Trabzonspor yönetilmiyor bu kesin ve net...Buna rağmen bedeli pahalıya malolmuş olsa da elde fena bir kadro yoktur...Bu kadro bu yöneticlerden saklanırsa Şenol hoca yönetiminde takım haline gelebilir...Ümitsiz olur mu yahu...

Ümit en son kötülük..

işkenceyi uzatır..:)

trab61
yonetimler gidicidir,kalici olan trabzonspordur.

Orhan Aydın
30 gün sonra;
Teo; Taraftar çok baskı var..Ben var huzursuz..
:)

2 gün sonra

Teofilo Gutierrez'i 1 milyon 250 bin euro+ 4 adet nike total 90 karşılığında Sivasspora satmış bulunmaktayız.4 topla şu anda Sivaslı futbolcular oynuyor sene sonu da gelebilir toplarımız.

Salih Edip
adam alinmiyor diye geciyor kameranin karsisina saga sola salliyor..

saçma sapan yazanlara cevap vermiyim diyorum ama dayanamıyorum. fatih tekke alınmıyor diye kameralara çıkıp sağa sola salladı öyle mi ? halbuki başkan biz alıyoruz gel sözleşme imzala dedi. burda bir saçmalık yok mu senin yorumuna göre , fatih madem alınmak istiyordu neden gidip sözleşme imzalamadı da sağa sola sallamaya başladı ? (tabi bu benim görüşüm değil sadece arkadaşın görüşü kendi içerisinde bile çelişiyo onu anlatmak istedim)

vatandas61
21.01.2010, 17:11
hafta sonu macta protesto yapilacaksa bu devre arasi veya mac sonrasi olmasi lazim.
Kesinlikle mac esnasinda olmamasi lazim. Birazda fatih yerine takimi düsünmek lazim. Ikinci yari nasil baslarsa öyle gider.

Hamza Öztürk
yonetimler gidicidir,kalici olan trabzonspordur.

fatih gelmedi diyemi?

Murat'
Kendi futbolcusuna sahip çıkmamak Fatih Tekke'nin alınmaması kadar yanlıştır.

Teofilo için söylediklerinize bakar mısınız, bu takım böyle mi başarılı olacak.Adam daha sahaya çıkmadan başlamışsınız.

İsa
21.01.2010, 17:12
Ben senin şu ümitvar hallerine hayranım Erdal abi...

Şenol Güneş gelirde el koyar dedik adam iki ayda iki gol yedi.Teofilo alınmış bir kere bile izlememiş.Takıma kaptan istemiş,listede birinci sıraya yerleştirmiş yine isteği olmamış.Gökhan satılmasın demiş satılmış.Ben iki dedim ama üçmüş.

Sahaya çıkan kadroyuda Hacısalihoğlu liste şeklinde veriyor deseler hiç şaşırmam,inanırım.

Salih Edip
fatih gelmedi diyemi?

boşver sen onu soruma cevap ver :)

Erdal
Her türlü tribün protestosuna karşıyım...

trab61
21.01.2010, 17:13
fatih gelmedi diyemi?

genel anlamda soyledim. fatih icinde gecerlidir. fatih veya bi baskasi trabzonspordan ustun degildir. ama maalesef olay bu noktaya geldi.

Hamza Öztürk
saçma sapan yazanlara cevap vermiyim diyorum ama dayanamıyorum. fatih tekke alınmıyor diye kameralara çıkıp sağa sola salladı öyle mi ? halbuki başkan biz alıyoruz gel sözleşme imzala dedi. burda bir saçmalık yok mu senin yorumuna göre , fatih madem alınmak istiyordu neden gidip sözleşme imzalamadı da sağa sola sallamaya başladı ? (tabi bu benim görüşüm değil sadece arkadaşın görüşü kendi içerisinde bile çelişiyo onu anlatmak istedim)

sacma sapan yazmamim nedeni
gecmis Ünal a salliyor... Ünar Trabzonspora gelmis gecmis en delikanli en efendi insanlarindan..
Ben baskan olsun yönetim olsun hakli demiyorum..
Ama burda takim yipraniyor bunu göz ardi etmeden bi fatih icin yapmadigini birakmayacak gibi duruyor bazilari.
bu kafayla degil 25 sene bi asir sampiyonluk göremeyiz..

mustafa08
yalnis düsünenler var. Fatih alinmadigi icin sag sola saldirmiyor.. Adamin üzerine cok gittiler.. Sanki transferin olmamamisda o sucluymus gibi davrandi yönetim. Yok cok para istiyor yok telefonlara bakmiyor filan..
Bence Fatih az bile konustu.. Hem o kadar agir konustugunu düsünmüyorum..

Esas komik olan yönetimin düstügü bu durum. Her agizdan baska bahane cikiyor ya olmaz böyle birsey ya. Yalan söyledikleri ordan belli zaten.

SS : telefona bakmadi, menejeri önceki anlasmayi kabul etmedi.

HH : Zenit in hocasi Fatihi vermiyor, ondan vazgectik.

IA: Fatih takimin ortamini bozar

olmaz böyle birsey ya.

Almak istemiyoruz diyin Fatihi bitsin ya. Adam gibi cik söyle... Bu durumun Trabzonspor a zarar verdiginide anlamiyor ya.

Hafta sonu cok önemli mac var. Stada gidenler takima destek olun, aman Fatih Tekke veya yönetim istifa gibi seyler bagirmayin. Takimin size cok ihtiyaci var...

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 17:14
Hadi Fatih'ten nefret ediyorsunuz, kim gol atacak bu takımda..Form tutmuş Gökhan'ı verdiniz, nasl çıkacağı belirsiz Kolombiyalıyı aldınız. Umut zaten umutsuz vaka. Teo iyi süper çıksa bile 1 kişi ile mi devam edecez. Böyle rezil bir yönetim tarzı olur mu?

İHTİLALL
Bu arada Veysel abi diyeceğime Şenol abi demişim...Şenol abi kendine ceza verdi sanırım...Girmiyor topa:)
Farkındayım ama hakem görmedi,

Ben de devam ettim..:)

Demin ki mesaja cevaben,bir şey daha..

Diyelim ki Şenol hoca nefes aldı(zor ya)arka arkaya kazandı,

Zirveyi yakaladı,kupada final filan..

Bu histerik güruhun, Ersun hocaya yaptıklarını Şenol hocaya yapmayacaklarının garantisi nedir?..

Ben peşinen söyleyeyim,şenol hocayı Ersun 'dan daha kolay yerler..

Salih Yazıcı
peki erdal abi olmayacağına ihtimal veriyormusun ?

Erdal DİLEK
21.01.2010, 17:15
olan yine trabzonspora ve cefakar taraftarına oldu, navay bizi. .

yorumsuz6117
21.01.2010, 17:16
Bu İhsan Alioğlu ilk başlarda Fatih'in alınmasına karşıydı sonra alınsın dedi şimdi yine karşı olmuş..

tslover
olay artık yönetim istifa durumuna dönmelidir
iştu budur:
hoca istifa,yönetim istifa,gökhan gitsin,falanca gitsin
o gelsin şu gelsin bu gitsin.ee sonuç:kocaman bir 0

lazo1967_61
Erdal abi sen gazetecimisin? Gazeteciysen daha ne bekliyorsun abim yilin yazisini yazmak icin. Bu yonetimin yalanlarini yazsana be abicim,

Erdal
peki erdal abi olmayacağına ihtimal veriyormusun ?

İnşallah olmaz...

Taraftar olmak böyle bir şey işte...Bir yandan yönetimden nefret ederken diğer yandan fikstürü eline alıp diğer takımların maçlarına bakmak...5 maç alırsak yeniden potaya girermiyiz diye hesap etmek...Bir stoper gelse iyi olur diye düşünmek....Falan filan...

yorumsuz6117
21.01.2010, 17:17
http://www.facebook.com/#/pages/FATIH-TEKKE-VE-SADRI-SENER-BERABER-ACIKLAMA-YAPSIN-VE-GERCEKLERI-GORELIM-/266020441716?ref=nf

TuAF2007
2. devreye fatih tekke liderliğinde bir Trabzonspor çıksa ne süper olurdu be.

Orhan Aydın
Hani Daum fenere geldiğinde sempatik bir takım olacağız demişti ya.Bizimkilerde stratejilerini değiştirip bu esprilerle sempatik yönetim imajı vermeye çalışıyor olabilirler.:)

trab61
21.01.2010, 17:18
Hadi Fatih'ten nefret ediyorsunuz, kim gol atacak bu takımda..Form tutmuş Gökhan'ı verdiniz, nasl çıkacağı belirsiz Kolombiyalıyı aldınız. Umut zaten umutsuz vaka. Teo iyi süper çıksa bile 1 kişi ile mi devam edecez. Böyle rezil bir yönetim tarzı olur mu?

umuta laf atarken utanmiyormusunuz. su takimda en cok parasini hak eden futbolcu umutdur. okadar tek.dir. geldi gitti ama o hep oynadi. 119 macin 113unu oynayan bir adama saygiyla bakmamiz lazim. boyle taraftarimiz olduktan sonra biz sampiyon falan olamayiz. ilk once boylelerini aramizdan temizlemek lazim.

Bilâl ÇOBAN
yönetimi neresinden tutmaya çalışsak, elimizde kalıyor. bu kadar........... bir cacık çıkmaz diye bir deyişimiz var. sanki bizim yönetim için söylenmiş.

vyno
Sadri Şener, Ünal ,Şenol Güneş çok fedakar ve dürüst insanlar Trabzonspor için yaptıkları asla unutulamayacak şeyler ve çok değerli insanlar fakat Yönetimden ve Fatihten bi cacık olmaz bu işin özü bu öle yöneticilik olmaz öyle de futbolculuk olmaz.

lazo1967_61
iştu budur:
hoca istifa,yönetim istifa,gökhan gitsin,falanca gitsin
o gelsin şu gelsin bu gitsin.ee sonuç:kocaman bir 0

Abicim ya simdiki sonuc ne? Bundan buyuk bir 0 olabilirmi bence olamaz.
Fatih Tekke'nin gelmesi simdilik ne kadar zararsa bu yonetimin kulubun basinda kalmasi okadar buyuk bir zarar.

Şenol Altunsoy
21.01.2010, 17:19

Hep dedim ya Erdal bazen farklı düşünsekte senin azmine hayranım diye şimdi ben ne diyebilirim tartışma doğru bir eksende yürümüyor ki 3 farklı yöneticinin buna başkanda dahil 3 tane birbirine taban tabana zıt açıklaması var evet kurumlar yıpranmasın doğru o zaman Albayrağın ne suçu vardı hep beraber adamla sabahtan akşama altını çizerek söylüyorum dalga geçtik kurumlar ilkeleriyle vardır eğer bu ilkeler her gün değişiyorsa hangi kurumdan söz edebiliriz.Bazı arkadaşlarımız kör parmağım gözüne durumunda. Elimizde bir turnusol yok ki nasıl topa girelim şu çok net yönetim bu konuda sınıfta kalmıştır ve acz içindedir vurun abalıya yapmak istemiyorum ama yalan da söyleyemem yahu

TuAF2007
21.01.2010, 17:19
umuta laf atarken utanmiyormusunuz. su takimda en cok parasini hak eden futbolcu umutdur. okadar tek.dir. geldi gitti ama o hep oynadi. 119 macin 113unu oynayan bir adama saygiyla bakmamiz lazim. boyle taraftarimiz olduktan sonra biz sampiyon falan olamayiz. ilk once boylelerini aramizdan temizlemek lazim.
+10000 :alkış:

Süleyman Sofu
21.01.2010, 17:20
büyük adamsın Kaptan

çok büyük adam...

Salih Yazıcı
21.01.2010, 17:20
yönetim burda kalırsa asıl ozaman 0 görecez başkanı aralarından çıkarmak istiyorum.

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 17:21
Başkan Zenit'le anlaştık- anlaşırız diyor.

Hacı Fatih düşmanı Hacısalihoğlu Zenit vermedi diyor.

Futbolcuyu iyileştirememe kurulu başkanı Alioğlu da düzeni bozardı diyor.

Şimdi bu adamlar TS'yi yönetiyor öyle mi......

Ilelioglu
Beyler bosuna tartismayin bu Yönetim oldugu sürece Fatih Tekke bu Kulüpten iceriye giremez...Malesef

Forvete ihtiyacimiz oldugu dönemler; Mesela gecen sezon devre arasi bu Transfer yapilabilirdi, sessizce...ama belli ki Yönetimde bu futbolcuyu istemeyenler var...

Fatih Tekke gelince Trabzonspor acaba daha kötüye mi gidecekti?

Hayir tam tersi cok sey düzelecekti, ama olmadi...

Yönetim Trabzonspor'un basarisini gercekten istiyorsa bu Taraftara kulak versin...

Kendi cikarlari icin cabalamasinlar...

EROS87
Fatih İstanbuldan Zenitin kampına giderken ''yönetimimle-hocamla konuşup bonservisi halletmeye çalışacağım'' gibi birşey söylemiş deniyordu.
Başkanın ve asbaşkanın son açıklamalarında da bahane olarakta Zenit klübü ve teknikdirektörü gösteriliyordu.

Fatih bir çılgınlık yapıp bonservisini kendi alırsa buna da bir bahane üretilecek diye korkuyorum.:)
Şu saatten sonra transferin olurluluk durumu hakkında bir bilgi verebilcek olan var mı?

Tabi artık bu yaşananlardan sonra transfer gerçekleşse de, Trabzonspor a ne getirisi olacak o tarafı tartışılır.

yorumsuz6117
21.01.2010, 17:22
Sadri Şener , Tekke , HH çıksınlar bir programda açıklasınlar. Ne açıklayacaklarsa..:)

tslover
fatih tekke olayından sonra kesinlikle anladım ki Trabzonsporun sorunu yönetim,teknik direktör yada oyuncu değil.TS'nin tek sorunu bilgili belli bir futbol düzeyine sahip taraftar sorunudur.Temizlemek mi bilmiyorum ama Trabzonda taraftarlara taraftarlık eğitiminin verilmesinin şart olduğunu düşünüyorum.

trab61
artik brakin fatihi.olur veya olmaz. biz pazar gunki maci dusunelim bence.

vyno
Benim şahsi görüşüm Fatih bu takıma alınmamalı ve o yöneticilerde bir an önce istifa etmeli başkan yeni bir grup kurmalı camiamız için en güzeli bu olacaktır.

ozcan_asanoglu

sen utan dikkatli konuş. umut golcü mü? koşmasına çabasına bişe dediğimiz yok. bize son vuruşları iyi golcü lazım. 2 yıldır neler çekiyoruz, seyretmiyosun herhalde. veya anlamıyorsun..

karatasof
Şenol Güneş yönetimin paratoneri olmaya devam ediyor.
Fatih Tekke transferi konusunda da yine şimşekleri üstüne çekme görevini üstlenmiş.
Ne diyelim?Allah selamet versin.

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 17:23
Başkan Zenit'le anlaştık- anlaşırız diyor.

Hacı Fatih düşmanı Hacısalihoğlu Zenit vermedi diyor.

Futbolcuyu iyileştirememe kurulu başkanı Alioğlu da düzeni bozardı diyor.

Şimdi bu adamlar TS'yi yönetiyor öyle mi......

bunlar apartman yönetemez...

yorumsuz6117
21.01.2010, 17:23
Fatih İstanbuldan Zenitin kampına giderken ''yönetimimle-hocamla konuşup bonservisi halletmeye çalışacağım'' gibi birşey söylemiş deniyordu.
Başkanın ve asbaşkanın son açıklamalarında da bahane olarakta Zenit klübü ve teknikdirektörü gösteriliyordu.

Fatih bir çılgınlık yapıp bonservisini kendi alırsa buna da bir bahane üretilecek diye korkuyorum.:)
Şu saatten sonra transferin olurluluk durumu hakkında bir bilgi verebilcek olan var mı?

Tabi artık bu yaşananlardan sonra transfer gerçekleşse de, Trabzonspor a ne getirisi olacak o tarafı tartışılır.

Dediğin gibi Fatih bonservisini kendi alırsa bu transfer olur..:)

Mert Oğuzlu61
21.01.2010, 17:24
Sadri Şener , Tekke , HH çıksınlar bir programda açıklasınlar. Ne açıklayacaklarsa..:)

fatih i kızdırırlarsa kötü şeyler olabilir canlı yayında ççççççççç

Salih Edip
21.01.2010, 17:25

arkadaş bence umuta laf atmamış yani şöyle laf atmamış. umut saç baş yolduruyo biza ama yine de koşuyo birşey dememiz lazım. suçlu olan sezona 2 forvetle girip bütün yükü umutun üzerine bırakan yönetim bence.

lazo1967_61
Yoneticiler yaptiklari aciklamalarla kendi kendilerini yalanci cikartiyorlar. Insan bir aciklama yapmadan once hicmi yonetici arkadasinin yaptigi aciklamaya bakmaz. Bence yonetim arasinda ciddi bir kopukluk var. Bu yonetimde bir bolunme var. Yoksa bu kadar aciz bir yonetim olamaz.

trab61
bmn yonetimi kufurlere degilde yazilan onca sacma seylerede ceza vermesi lazim. kufur etmiyor ama kufurden daha etkili seyler yaziliyor buraya. umuta hala laf atanlar utansin biraz.
herkes kendine ceki duzen vermesi lazim artik. fatih olayi KAPANMISTIR. herkes artik fatihe degilde maclara konsantre olmasi lazim.

İHTİLALL
lazkopat cezalımıydı yenimi aldı bi gittik 2 kişi yemiş cezayı yine...

Bu başlık gizli giyotin dolu..

Dolaşırken ,kafa küt..:)

A.İLELİ61
Fatih Tekke transferi konusunda da yine şimşekleri üstüne çekme görevini üstlenmiş.

Tebrikler...Aynı fikirdeyim. Bu adamlar Şenol Hocayı da yer, utanmadan...!!

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 17:26
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20753

istediğimiz başlık burda... buyrun!!

Şenol Altunsoy
21.01.2010, 17:26
Mesela Veysel mesela Bahadır yazılarını keyifle okuyorum okuyordum ama 2 gündür başka bir moddalar :) bende yazarsam sanırım onlar gibi yazıcam onun için yazmamayı tercih ediyorum.Umarım yanlış anlamazlar ama iş başka bir boyutta artık susmak daha iyi geliyor yoksa gerçekten ceza alıcam

lazo1967_61
21.01.2010, 17:29
Tamam biz birsey yapamiyoruz sesimizi duyuramiyoruz. Hani bu kulubun gercek sahipleri? Bizim gorduklerimizi duyduklarimizi gormuyorlarmi duymuyorlarmi? Bu iste bir is var ama hayirdir insallah.

Alp Yavuz 13
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=20753

istediğimiz başlık burda... buyrun!!

Eyvallah :)

Salih Edip

kaptanla en son biz konuştuk ne mutlu :)

bonservisini alıp gelemez ama zenitli yöneticileri ve hocasını belli bir kıvama getirebilir.

gitme dedik giderim gelirim zor değil yeterki istesinler dedi.

İHTİLALL
Maalesef..

Onca yıl uzakdoğu..

Değişen bir şey yok gibi..

Diyorum ya ,en çok bu özelliği için ısrarla getirilmeye çalışıldı..

Şimdi Şenol hoca sütü sağacak,sağacak bakraca dolduracak,

Hayretin bey gelecek veeeee..

Bakraca bir tekme..:)

trab61
sen utan dikkatli konuş. umut golcü mü? koşmasına çabasına bişe dediğimiz yok. bize son vuruşları iyi golcü lazım. 2 yıldır neler çekiyoruz, seyretmiyosun herhalde. veya anlamıyorsun..

sen konustuklarina dikkat et. adam daha ne yapsin 3 sene 50ye yakin golu var. yuhh diyorum golcu degilde borumu bu adam. sizin gibi taraftarlarimiz oldugu icin bazen utaniyorum. hatta buraya sik sik girmememinde sebebi senin gibi insanlar yuzunden. bakda gor ve utan dediklerinden.

2006-07’den bu yana en çok gol atanlar

Futbolcu Gol
Alex De Souza 51
Umut Bulut 47
Gökhan Ünal 43
Rogerio Bobo 39
Mehmet Yıldız 38
Filip Holosko 35
Ümit Karan 31
Marcio Nobre 29
Semih Şentürk 29
Mehmet Topuz

amour_61
21.01.2010, 17:30
Sadri Şener, Ünal ,Şenol Güneş çok fedakar ve dürüst insanlar Trabzonspor için yaptıkları asla unutulamayacak şeyler ve çok değerli insanlar fakat Yönetimden ve Fatihten bi cacık olmaz bu işin özü bu öle yöneticilik olmaz öyle de futbolculuk olmaz.
İnsanları iyi tanımadığın belli Ünal Karaman'ı ne kadar iyi tanıyorsun 5 yıl futbol oynadı diye adam Trabzonsporlumu oldu ? Geçin bu ayakları takımın ahenkini zamanında o bozmadımı takımda sağlcılık solculuk yaparak onun bu konuda bir defa konuşma yetkisi bile yok fuzuli maaş alan birisi görevinin ne olduğunu bile kimse bilmiyor.:mad:

Süleyman Sofu
21.01.2010, 17:31
Veysel abi ben bu konuda çok tecrübeli olduğum için ikili diyaloglara girmiyorum fazla.Aslında cezadan korktuğum için değilde şurda transferin bitmesine 10 gün kala yazamamak zor gelir bana.Ama şubat ayına girdikmi benim bi tatile harbiden ihtiyacım var...

Bu yönetim psikolojimi ve terbiyemi alt üst etti...

Orhan Aydın
Trab61 abi bir de 2006dan bu yana en çok kaçıranlar istatistiğini yayınlasak:)
Bende seviyorum Umut'u

tslover
Sonuç olarak diyorum ki hali hazırda Zenitin sporcusu olan Fatih'in hali hazırda Trabzonsporun başkanından yada başkan yardımcısından büyük olduğunu yada daha iyi Trabzonsporlu olduğunu kim iddaa edebilir?kaldı ki hali hazırda Zenit'in topçusunun çıkıp ben Trabzonsporluyum demesi ne kadar etiktir o da tartışılır

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 17:32
girme o zaman...alex orta saha oyuncusu ondan fzla gol atmış...görecez bakalım 1.5 golcüyle hangi hedeflere koşacaz. saç baş nasıl yolacaz...

MaNiaC61
21.01.2010, 17:32
sadri şener: kulüp ile anlaştık sıkıntı fatihin menajerinin parayı sonradan artırması..
HH : Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi..
ihsan alioğlu: takım içindeki dengeleri bozucağı için transfer etmedik..
fatih: kulübümle anlaşılmadı..bende geçen sene istediğim paraya hemen imza atarım..
hacıosmanoğlu: fatihin tek menajeri benim iddialar yalan..fatihin menajer ya da avukat parası yok! istenirse hemen imza atabilir..

aramızda matematik profesörü varsa sölesin bu denklem kaç bilinmeyenli?

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 17:34
http://www.youtube.com/watch?v=ukEuOy3uxEg

bu adamlar bizi iyice paranoya ettiler bu şarkı tam bizim için :)

BAHADIR33
21.01.2010, 17:34
Şenol abi yanlış anlamadım.
haklısın :)

İHTİLALL
21.01.2010, 17:35
Mesela Veysel mesela Bahadır yazılarını keyifle okuyorum okuyordum ama 2 gündür başka bir moddalar :) bende yazarsam sanırım onlar gibi yazıcam onun için yazmamayı tercih ediyorum.Umarım yanlış anlamazlar ama iş başka bir boyutta artık susmak daha iyi geliyor yoksa gerçekten ceza alıcam
Eyvallah abi,

Aynen dediğin gibi,

Samimi olunca darlanıyoruz harbi..

İşi biraz mizaha döküp,kendi krizimizi aşmaya çalışıyoruz..

Çünkü yaptığı davranışın insani etkilerini hesaplamaktan ya aciz, ya da gaddar insanlarla karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum..

Forumun ceza oranı bunun göstergesi zati..

Sen uyma bize..:)

Bu günlerde, kötü çocuklarız biz..:)

Sefa
21.01.2010, 17:35
Kulübün olağan seçimi ne zaman bilen yok mu ?

MaNiaC61
21.01.2010, 17:36
Sonuç olarak diyorum ki hali hazırda Zenitin sporcusu olan Fatih'in hali hazırda Trabzonsporun başkanından yada başkan yardımcısından büyük olduğunu yada daha iyi Trabzonsporlu olduğunu kim iddaa edebilir?kaldı ki hali hazırda Zenit'in topçusunun çıkıp ben Trabzonsporluyum demesi ne kadar etiktir o da tartışılır

fatih bunu sölemeseydi fatihin onlarda forma aşkı için mi oynadığını düşüneceklerdi ??

trab61
21.01.2010, 17:36
girme o zaman...alex orta saha oyuncusu ondan fzla gol atmış...görecez bakalım 1.5 golcüyle hangi hedeflere koşacaz. saç baş nasıl yolacaz...

alex hagiden sonra turkiyeye gelen en etkili futbolcu. tarih yazmistir alex. umutla kiyaslayamassin alexi. ozaman turkiyede forvet yok demekki senin mantigina gore. 1.alex 2.UMUT BULUT. arasinda kimse yok. demekki turkiyede en iyi forvet bizde. senin mantigina gore tabii. kendin soyluyorsun.

MaNiaC61
21.01.2010, 17:37
Kulübün olağan seçimi ne zaman bilen yok mu ?
2010 aralık diye biliyorum..

Ilelioglu
21.01.2010, 17:37
Fatih Tekke Transfer edilseydi...

1.) Forvetteki sorun büyük ölcüde ortadan kalkacakti

2.) Taraftarin cok sevdigi ve Takima yararli olabilecek bir Futbolcu geri dönmüs olacakti

3.) Yönetimin Kredisi 10 kat artacakti ve Taraftarin Sevgisini kazanacakti

4.) Ikinci yariya büyük heves ve ümit ile girecektik

5.) Satisa cikarilan "Fatih Tekke" Formalari yok satacakti

6.) Ikinci yari Tribünler hep dolu olacakti

7.) Yeni sezonda Kombinler büyük ölcüde satilacakti

8.) TsClub'in gelirleri fazlasiyla artacakti

9.) Giderken Kulübe cok para kazandiran Futbolcuyu onure etmis olacaktik

10.) Yönetim cok daha rahatlamis olacakti

11.) Trabzonspor böylesine bir cikmaza sürüklenmeyecekti

12.) Belkide Hacisalihoglu istifa etmek zorunda kalmayacakti

13.) Bütün bunlar yasanmayacakti

Bu kadar Avantaj varken bu Transfer gerceklesmiyorsa...

trab61
21.01.2010, 17:38

senin gibilerle futbolu tartismam bile hata. zaten bundan sonra senin gibilerle ugrasmicam ben. nefret ettiriyorsunuz beni sonrada 3 ay girmiyom siteye.

Salih Edip

öyleyse iyi valla .

vyno
İnsanları iyi tanımadığın belli Ünal Karaman'ı ne kadar iyi tanıyorsun 5 yıl futbol oynadı diye adam Trabzonsporlumu oldu ? Geçin bu ayakları takımın ahenkini zamanında o bozmadımı takımda sağlcılık solculuk yaparak onun bu konuda bir defa konuşma yetkisi bile yok fuzuli maaş alan birisi görevinin ne olduğunu bile kimse bilmiyor.:mad:

Ünalın görevi hakkında bende aynı şeyleri düşünüyorum hatta türkiyede sportif direktör olayını tamamen saçma buluyorum ama Trabzonsporun başarısı için Fatihten daha fazla ter dökmüştür Trabzonsporda üst seviyede tam 9 yıl futbol oynadı ve efendi bir insan kendisi.Fatih bu takımda Ünalın seviyesinde yalnızca 2 yıl oynamıştır söylediklerine asla katılmıyorum.Trabzonspordan malum 2 yöneticinin kesinlikle istifa etmesi gerekir ve Fatihinde bu takıma alınmaması lazım.Benim görüşüm bu yönde ve Ünal'ı senden iyi tanıdığım kesin bu da son sözüm.

İHTİLALL
21.01.2010, 17:39
Veysel abi ben bu konuda çok tecrübeli olduğum için ikili diyaloglara girmiyorum fazla.Aslında cezadan korktuğum için değilde şurda transferin bitmesine 10 gün kala yazamamak zor gelir bana.Ama şubat ayına girdikmi benim bi tatile harbiden ihtiyacım var...

Bu yönetim psikolojimi ve terbiyemi alt üst etti...
Sakiiin,
Sakin olmak lazım..

Cezalar muhabbetin tadını eksiltiyor..:)

Salih Edip
21.01.2010, 17:40
senin gibilerle futbolu tartismam bile hata. zaten bundan sonra senin gibilerle ugrasmicam ben. nefret ettiriyorsunuz beni sonrada 3 ay girmiyom siteye.

umutun parasını hakettiğini koştuğunu çabaladığını ancak aynı zamanda son vuruşlarda çok yetersiz olduğunu söylüyoruz.

umutun bunda suçu yok o elinden geleni yapıyor 4 senedir ancak yönetim onun yetersizliğini görüp başka forvet almayarak bütün yükü ona yüklüyor. sorun bu.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 17:40
Birde pozisyona giripte becerip atamadıklarının istatistiğini bulabilirmi biri...

Veya ayağıyla kaçırıp diziyle kafayla kaçırıp kaval kemiğiyle attıklarını bulabilirmi biri

Burda Umutu Gökhanı özellikle tartışma konusu yapıp konuyu özünden saptırmaya çalışanlar benden istedikleri cevabı alamayacaklardır.Başka arkadaşlar ne der bilemem ama kimsenin yeteneğini bu başlıkta tartışmam.Umutun 2006dan bu yana attığı gollerin hepsini kaptanın gitmeden önce bu forma altında bir sezonda attığını varayarsak aslında çok komik bir istatistik olmuş...

Ligde 31 golle gol kralı olmuş avrupa ve kupa maçlarında attıklarıyla 40 golü aşmış bir insanı eleştirirken biraz daha özen gösterelim.Sizin dediğiniz gibi aslında borumu demek isterdim ama yakışmaz bana biz kısaca ona Kral diyoruz...

Krallar sadece attıklarıyla anılmazlar.Sahada yansıttıkları ruhla anılırlar...

İyi akşamlar...

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 17:41
öyleyse iyi valla .

nesi iyi be bu hazirana alsalar erken seçim falan da tezden gitseler....( sadri başkan kalsın birtek )........

Şenol Altunsoy
21.01.2010, 17:42
Veysel Bahadır

Ben kötü çocukları çok severim aslında şu kahrolası yaş yok mu yanda yazan 48 diye keşke baştan yazmasaymışım adamın elini kolunu bağlıyor işte geçen bu iş olmazsa ceza almayı göze alıp döşenecem dedim hatta ceza konusunda uzman arkadaşla da sordum 1 hafta ceza almam için ne yapmalıyım diye hemen asa tepemize indi malum 48 yani elim kolum bağlandı

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 17:43
alex hagiden sonra turkiyeye gelen en etkili futbolcu. tarih yazmistir alex. umutla kiyaslayamassin alexi. ozaman turkiyede forvet yok demekki senin mantigina gore. 1.alex 2.UMUT BULUT. arasinda kimse yok. demekki turkiyede en iyi forvet bizde. senin mantigina gore tabii. kendin soyluyorsun.

ya güzel kardeşim umut'u ben de çok seviyorum çok faydalı, takımda kalması gerek mutlaka ama golcü değil bunu anlatmaya çalışıyorum. tamama gol sayısı iyi. özellikle 2 yıldır ligde en çok pozisyona giren takım olduğumuz için bu gol sayısı normal bence..ama kaçırdıklarına baktığımız zaman (özellikle önemli-dönüm maçlarında) olmuyor. bize son vuruşları iyi bir golcü lazım. artı bir de fatih'in özelliği lider tipte olması idi. yine o zor maçlarda bu tip adamlara çok ihtiyacımız var.

İHTİLALL
Fatih Tekke Transfer edilseydi...

2.) Taraftarin cok sevdigi ve Takima yararli olabilecek bir Futbolcu geri dönmüs olacakti

Bu kadar Avantaj varken bu Transfer gerceklesmiyorsa...

Şuna kazanacağımız lig ve kupa maçlarından elde edeceğimiz ekonomik getiriyi de ekleyip,

Başta kulüp olmak üzere,

Bilinen tüm basın organlarına göndermeni o kadar isterdimki..:)

Recep Alkan
Veysel abi, ceza aldın diye duydum ama, galibaaslı yok :)

Şenol Altunsoy
Ünalın görevi hakkında bende aynı şeyleri düşünüyorum hatta türkiyede sportif direktör olayını tamamen saçma buluyorum ama Trabzonsporun başarısı için Fatihten daha fazla ter dökmüştür Trabzonsporda üst seviyede tam 9 yıl futbol oynadı ve efendi bir insan kendisi.Fatih bu takımda Ünalın seviyesinde yalnızca 2 yıl oynamıştır söylediklerine asla katılmıyorum.Trabzonspordan malum 2 yöneticinin kesinlikle istifa etmesi gerekir ve Fatihinde bu takıma alınmaması lazım.Benim görüşüm bu yönde ve Ünal'ı senden iyi tanıdığım kesin bu da son sözüm.

Bence çok emin olma dostum mesela Soner Boz'a Orhan Çıkrıkçı'ya sorsak acaba ne derler Ünal için

BAHADIR33
21.01.2010, 17:45
Şenol Abi "hmmmm" dedi.. Ona mı diyorsun Recep? :)

Sefa
21.01.2010, 17:45
Bu adamı kim çekecek o vakte kadar :o

amour_61
21.01.2010, 17:46
Benden iyi tanıdığın kesin ondan böyle konuşuyorsun şu da bir gerçek ki Fatih Tekke'yide ben senden iyi tanıyorum bu da benim son sözüm

İHTİLALL
21.01.2010, 17:47

Aldım ya,

Hemde ofsayttan,:)

Onu biliyorsun zaten..

Ama başka yok,nerden ne duydun?

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 17:48
Fatih i kahramanlaştırıp, futbolculuğunu destansı bir moda sokarak zaten zor olan ortamı iyice zorlamak maksat. Krallar, kingler. Ruhlar hayaletler.. Benim bildiğim en aziz ruh üçüncü hasanda vardı. kafaya tekme, tekmeye kafa atardı. Sınırsızdı. Bu işi bu moda sokup da elinize ne geçecek? Ali Kemal ki bu kulübün bana göre en büyük topçusudur(gelmiş geçmiş) fenere gittiğinde dahi böyle destanlar yazılmamıştır. Adam beni satmayın diye ağladığında dahi taraftar yönetimini linç etmemiştir. Fark, yönetim beceriksiz, taraftar şartlanmış, putlar sermiş önüne tapınacak hale gelmiş. Abarttım mı? kendinize sorun. Hiç abarttığımı sanmıyorum. Az kaldı bu ruhlar, krallardan sonra yakında futbol ilâhı(haaşa) ilan edilecektir. Biraz daha zorlayın.

Orhan Aydın
21.01.2010, 17:48
Veysel abi o maç seyircisiz oynanmıştı:D:D

İHTİLALL
21.01.2010, 17:50
Veysel Bahadır

Ben kötü çocukları çok severim aslında şu kahrolası yaş yok mu yanda yazan 48 diye keşke baştan yazmasaymışım adamın elini kolunu bağlıyor işte geçen bu iş olmazsa ceza almayı göze alıp döşenecem dedim hatta ceza konusunda uzman arkadaşla da sordum 1 hafta ceza almam için ne yapmalıyım diye hemen asa tepemize indi malum 48 yani elim kolum bağlandı
Şenol abi ,

Senden sadece 5 yaş küçüğüm,

Forumun tekaütlerindenim bende..:)

Şimdi yuh ulan,

Bu adam da çocuk gibiymiş dersen,

Hiç kızmam..

İçimden geldiği gibi yazıyorum..

Yaşıma,başıma bakmadan..:)

Recep Alkan
21.01.2010, 17:50
Aldım ya,

Hemde ofsayttan,:)

Onu biliyorsun zaten..

Ama başka yok,nerden ne duydun?

Abi, bilirsin duyumlarım kuvvetlidir, ne kadar ispat edemesek de :)

Oğuz B.
21.01.2010, 17:51
Bu olayın ardında çok şey kaldı ama altında yönetemeyenler kaldı..

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 17:52

kardeş, konu açılmışken ne oldu duyum yok mu, rusya'da yöneticilerle görüşecekti...

İHTİLALL
21.01.2010, 17:53
Bu sefer tutmadı duyumun ama..:)

Buradayım işte..:)

İHTİLALL
21.01.2010, 17:54
Fatih i kahramanlaştırıp, futbolculuğunu destansı bir moda sokarak zaten zor olan ortamı iyice zorlamak maksat. Krallar, kingler. Ruhlar hayaletler.. Benim bildiğim en aziz ruh üçüncü hasanda vardı. kafaya tekme, tekmeye kafa atardı. Sınırsızdı. Bu işi bu moda sokup da elinize ne geçecek? Ali Kemal ki bu kulübün bana göre en büyük topçusudur(gelmiş geçmiş) fenere gittiğinde dahi böyle destanlar yazılmamıştır. Adam beni satmayın diye ağladığında dahi taraftar yönetimini linç etmemiştir. Fark, yönetim beceriksiz, taraftar şartlanmış, putlar sermiş önüne tapınacak hale gelmiş. Abarttım mı? kendinize sorun. Hiç abarttığımı sanmıyorum. Az kaldı bu ruhlar, krallardan sonra yakında futbol ilâhı(haaşa) ilan edilecektir. Biraz daha zorlayın.
Sen taa Rusya'dan burayı nasıl görüyorsun ya..

Görüntü biraz "flu" olmasın..:)

BAHADIR33
21.01.2010, 17:54
Yahu biz bu başlıkta mutlu mesut geçiniyorduk 3-5 arkadaş...
Sabah biri çayı demliyor , diğeri simit alıyor ,dükkanın önünde başlıyorduk kaynatmaya..
Ben epeyce alışmıştım bu duruma..
Keşke şu transfer dönemi gelmeseydi de biz de alıştığımız düzende yaşamaya devam etseydik..
Çok mu şey istedik bilmem ki..

Ilelioglu
21.01.2010, 17:55
Şuna kazanacağımız lig ve kupa maçlarından elde edeceğimiz ekonomik getiriyi de ekleyip,

Başta kulüp olmak üzere,

Bilinen tüm basın organlarına göndermeni o kadar isterdimki..:)

Artik hersey bos...:)

Şenol Altunsoy
21.01.2010, 17:55
Şenol abi ,

Senden sadece 5 yaş küçüğüm,

Forumun tekaütlerindenim bende..:)

Şimdi yuh ulan,

Bu adam da çocuk gibiymiş dersen,

Hiç kızmam..

İçimden geldiği gibi yazıyorum..

Yaşıma,başıma bakmadan..:)

Der miyim hiç :) duygu tercüman hikayesi

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 17:56
Adam burada veysel abi normalde. Size belki flu dur görüntü. Kaldı ki iletişim çağındayız. Herşey bir tıkla evinizde. İnsanlar klavye kadar uzakta. Zor değil. Sayfadaki mistik havadan göreceğimi gördüm zaten. Ayinlere de başlanır yakında.

Recep Alkan
21.01.2010, 17:57
kardeş, konu açılmışken ne oldu duyum yok mu, rusya'da yöneticilerle görüşecekti...

Bundan sonra duyum konusunda birşey yazmayı düşünmüyorum, burda adam eleştirmek için kullanılan yerel basın ile hepimiz idare ederiz artık.

Bu sefer tutmadı duyumun ama..:)

Buradayım işte..:)

Tutmasın be abi, sen burda ol da...

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 17:59
[QUOTE=alkan61;2946308]Bundan sonra duyum konusunda birşey yazmayı düşünmüyorum, burda adam eleştirmek için kullanılan yerel basın ile hepimiz idare ederiz artık.

ya sen boşver onları...varsa bişe paylaş ltf..özelden de olur...

oflubektas
21.01.2010, 18:04
Sen ve senin zihniyetinde olan taraftarlar olmaz olsun inşallah,dost kara günde belli olurmuş ya sizin gibilerle hiçbir iş yapılmaz!!
Nasıl diyor kadim Türk Marşında ''Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz çünkü bu yol kutludur!!''
Siz inanmayın şimdiden havlu atın eminim yürekli birçok Trabzonsopor taraftarı vardır onlar bize yeter bütün yolları çetinlikleri aşacağız hep beraber inşallah...

Saygılar..

Öncelikle muhatabının suratına söyleyemeyeceğin şeyleri klavyeden sallamayacaksın. Okuduğun yazının bütününe vakıf olacak, ondan sonra yazacaksın. Mesleyi nasıl ele aldığım belli. Ancak sen benimle kaç kere iş yapmışsın, hangi işi yapmışsın? "Alerjinin" nedenini anlamış değilim. Madem Türksün, "dünyaya bedelsin" kutlu yolunda 2009-2010 şampiyonluğun hayırlı olsun. Edepsiz seni !

smyrna
21.01.2010, 18:06
ya sen boşver onları...varsa bişe paylaş ltf..özelden de olur...

özelden olmasın bizde merak ediyorz :D

Serdar A
21.01.2010, 18:09
Çok güzel yorum .

Tüm her şey bir yana , Fatih Tekke sanki hayatı boyunca her sezon 30 gol atmış takımına ekstra 30 puan kazandırmış gibi acayip bir durum oluşuyor . İdari teknik saha içi pek çok eksiklik ile mücadele etmek durumunda olan takımda Fatih gelse şampiyon olur derecesinde iş ileriye vardırılıyor .

Milletçe hafıza problemimiz var . Problem soluduğumuz atmoseferde herhalde .

Ömer SEVİNÇ
21.01.2010, 18:12
Vahit hocalı döküldüğümüz sezonda da Fatih vardı..

Tek başına Fatih çok şey olabilir ama herşey de değil. Olsa iyi olur ama olmasa da çok da mesele değil. Hele Gutierez'den sonra eski önemini de kaybetti bir nevi..

Sıkıntı olan yönetimin yönetememe durumu. Hala belirsizlik sürüyor. Arkadaş alacak mısın almayacak mısın bir net açıklama yap, herşey sona ersin. Milletteki gerginlik kalksın önümüzü görelim yahu..

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 18:15
[QUOTE=TsIleli61;2946208]Fatih Tekke Transfer edilseydi...

Bu kadar Avantaj varken bu Transfer gerceklesmiyorsa...[/QUOTE

arkadalarda kalmasın....bu taraftar niye yırtınıyor görülsün.

mesele fatih değil. mesele lider tipte, hazır ligde en fazla pozisyona giren takımı yakalamışken son vuruşları iyi, zor maçlarda takımı toparlayabilecek bir adam eksikliğidir. takımı camiayoı tanıyan hazır bir adam varken niye almıyoruz. daha kaç kez yazılacak bunlar. sanki biz fatih'in saçlarına hastayız.

tunganyan
21.01.2010, 18:15
Vahit hocalı döküldüğümüz sezonda da Fatih vardı..

Tek başına Fatih çok şey olabilir ama herşey de değil. Olsa iyi olur ama olmasa da çok da mesele değil. Hele Gutierez'den sonra eski önemini de kaybetti bir nevi..

Sıkıntı olan yönetimin yönetememe durumu. Hala belirsizlik sürüyor. Arkadaş alacak mısın almayacak mısın bir net açıklama yap, herşey sona ersin. Milletteki gerginlik kalksın önümüzü görelim yahu..

çok doğru yazmışsın doküldüğümüz zaman Fatih vardı çokşey değil Ama Böyle bir takımda geçen seneki takımda Fatih Tekke olsaydı Fatih Çokşeydir

İbrahim Keleşoğlu
21.01.2010, 18:16
fatih kesin alınsın demiyorum bu iş çok uzadı yönetim taraftarla oyun oynadı almak istemiyosan çıkıp düşünmüyoruz takımda dersin kestirip atarsın ha bugun aldık ha yarın geliyor gibi sözler sarfedip ertesi gün durumu degiştirince hem yönetim yıpranıyor hemde taraftarın sinirleri

amour_61
21.01.2010, 18:19
Çok güzel yorum .

Tüm her şey bir yana , Fatih Tekke sanki hayatı boyunca her sezon 30 gol atmış takımına ekstra 30 puan kazandırmış gibi acayip bir durum oluşuyor . İdari teknik saha içi pek çok eksiklik ile mücadele etmek durumunda olan takımda Fatih gelse şampiyon olur derecesinde iş ileriye vardırılıyor .

Fatih Tekke Trabzonspor klubunun fiyat olarak sahip olaabileceği en iyi oyuncudur.bu fiyata ondan çok daha kötüsü alınır iyisini alamazsınız haksızmıyım.Bunu cümle alem biliyor nnedir bu inat bir takıma bu kadar gelmek isteyen bir oyuncuyu görmezden gelmek ne demek.Herneyse yine öyle olsun ama görün bakın bu takım Fatih Tekke'yi almadığı için yine ah yatıp vah kalkacak.:(

devilkid
21.01.2010, 18:20

çok güzel bir yazı...üslup örnek alınmalı...

Mehmet Kıroğlu
21.01.2010, 18:20
Nihayet cezam bitti kahrımdan öleceğim ya bu transfer şenol hocanın açıklasından sonra olmayacak gibi takımımıza zarar vermeden bu transferin 9 gün içinde olması için neler yapabiliriz arkadaşlar önerileriniz varmı

Serdar A
21.01.2010, 18:21
Burada insanlar mutlaka bir cephede olmak zorunda değil . Evvela şu insanları kamplara bölen kafa yapısından kurtulmak gerek . Ortadan konuşmak o kadar da zor değil .

Yukarıda arka arkaya denk gelen mesajlar , Fatih'e olduğundan çok daha büyük manalar yükleyen hatta işi bir futbol takımından fazlası olarak ifade eden güruha bunun böyle olmadığını anlatma çabası taşıyor . Fatih'in bir takımdan fazlası edebilmesi için , futbolu bırakıp tenise başlaması gerek .

Ayrıca , yukarıda sayın ozcan_asanoglu'nun alıntıladığı 13 maddelik 'x gelseydi y olurdu' derlemesini oldukça subjektif ve varsayımsal buluyorum .

O derlemenin var olabileceğini kabul eden , mantıksal olarak karşı olasılığında gerçekleşebileceğini kabul etmeli . Bu da sizi genel geçer bir sonuca ulaştırmaz.

Mehmet SELEN
21.01.2010, 18:22
Çok güzel yorum .

Sorun soluduğumuz atmosferde değilde,yaşadığımız coğrafyada.

el_conquistador
21.01.2010, 18:23
Sorun soluduğumuz atmosferde değilde,yaşadığımız coğrafyada.

Cografyadan cok, kültürel bir sorun bence.

Badaloğlu
21.01.2010, 18:24
sen konustuklarina dikkat et. adam daha ne yapsin 3 sene 50ye yakin golu var. yuhh diyorum golcu degilde borumu bu adam. sizin gibi taraftarlarimiz oldugu icin bazen utaniyorum. hatta buraya sik sik girmememinde sebebi senin gibi insanlar yuzunden. bakda gor ve utan dediklerinden.

2006-07’den bu yana en çok gol atanlar

Futbolcu Gol
Alex De Souza 51
Umut Bulut 47
Gökhan Ünal 43
Rogerio Bobo 39
Mehmet Yıldız 38
Filip Holosko 35
Ümit Karan 31
Marcio Nobre 29
Semih Şentürk 29
Mehmet Topuz

Olayı farklı bir boyuta taşıyalım o zaman... Bu listede Semih 29 golle Umut'un çok geride kalmasına rağmen Milli takıma çağrılıyor.Ama Umut bu listeye göre en çok gol atan yerli futbolcu olmasına rağmen milli takıma çağrılmıyor. Sizce bu bir çelişki değilmidir?

Umut, iyi niyetli, çalışkan, koşan bir oyuncu, ama yeterli değildir... Arkadaşların temelde Umut'a bakış açısı budur. Mesela Umut'un hava hakimiyeti çok fazla yoktur.Hatta diyebilirizki kaval kemiği ile attığı goller, kafası ile attığı gollerden daha fazladır:D

tunganyan
21.01.2010, 18:25
Öncelikle muhatabının suratına söyleyemeyeceğin şeyleri klavyeden sallamayacaksın. Okuduğun yazının bütününe vakıf olacak, ondan sonra yazacaksın. Mesleyi nasıl ele aldığım belli. Ancak sen benimle kaç kere iş yapmışsın, hangi işi yapmışsın? "Alerjinin" nedenini anlamış değilim. Madem Türksün, "dünyaya bedelsin" kutlu yolunda 2009-2010 şampiyonluğun hayırlı olsun. Edepsiz seni !

zaten kaosun var olduğu bir ortamda daha maç oynanmamışken,takımımız da gayet iyi bir durumdayken en önemlisi Fatihle ilgili bir problemde,problemin başındaki Hacısalioolu ve Alioolu varken Böyle yorumlarla takımın ve taraftarın az olan havasını sıfıra indirmek ne kadar doğrudur..bu konuda söylediklerimin arkasındayım sonuna kadar..o sözleri de hertürlü söylerim herzaman.Asla alerjim yok kardeşiz gönüldaşız renkdaşız,ama daha baştan kesip atanlar umutsuzlar herşeyi bitmiş gibi gösterenler negatif hava yaratanlar şu kaosumsu ortamda gerçekten de insanın hevesini iyice kırıyor!!Ben de kendi düşüncemi beyan etmeye çalıştım bu şekilde düşünenlerin olmamasını söyledim,sözlerimin arkasındayım inşalalh umut dolu destek dolu yapıcı eleştiriler yapan taraftarlar oluruz.Edepsiz vb. sözler kötü sözler kapsamına giriyor kabul etmiyorum.umarım anlamışsınızdır beni..

Şahinoğlu
21.01.2010, 18:26
Çok güzel yorum .

Fatih here sene sanki 30 golmü atıyor işi olmamış , Fatih'in o zamanki oynadığı kadro yapılarına bakmak lazım, iddia ediyorum sezon başını geçtim bu devre arası adam gibi hemen transfer edilseydi o havayla hemde Teo transferiyle mükemmel bir hava bir özgüven yakalanmış olacaktı ve iştahlı bir Fatih Tekke bizi bu kadroyla şampiyon yapardı.

zamet61
21.01.2010, 18:30
adam bıze gelmek ıstıo ama bıze gelmesını ıstemeyen bazı kısıler engellıo
ALAYINA TS

fanatikdevri
21.01.2010, 18:32
Burada insanlar mutlaka bir cephede olmak zorunda değil . Evvela şu insanları kamplara bölen kafa yapısından kurtulmak gerek . Ortadan konuşmak o kadar da zor değil .

Yukarıda arka arkaya denk gelen mesajlar , Fatih'e olduğundan çok daha büyük manalar yükleyen hatta işi bir futbol takımından fazlası olarak ifade eden güruha bunun böyle olmadığını anlatma çabası taşıyor . Fatih'in bir takımdan fazlası edebilmesi için , futbolu bırakıp tenise başlaması gerek .

Ayrıca , yukarıda sayın ozcan_asanoglu'nun alıntıladığı 13 maddelik 'x gelseydi y olurdu' derlemesini oldukça subjektif ve varsayımsal buluyorum .

O derlemenin var olabileceğini kabul eden , mantıksal olarak karşı olasılığında gerçekleşebileceğini kabul etmeli . Bu da sizi genel geçer bir sonuca ulaştırmaz.

siz fatihin transferinde takılı kalmışsınız
yönetim ve onun başkanının yalan söylemesi
taraftarı kandırması fatihi paragöz göstermesi
her kulüpte yaşanan şeyler
ve siz bu adamlardan kulubü ileri taşımasını bekliyorsunuz
böyle devam

İHTİLALL
21.01.2010, 18:33
Adam burada veysel abi normalde. Size belki flu dur görüntü. Kaldı ki iletişim çağındayız. Herşey bir tıkla evinizde. İnsanlar klavye kadar uzakta. Zor değil. Sayfadaki mistik havadan göreceğimi gördüm zaten. Ayinlere de başlanır yakında.
Tamam espri yaptım..:)

Mecazd ı yani..

Mistik havayı kastetmiştim aslında..

İnançlı insanlar için yazdıkların biraz ağır..

Şunu fazla seviyorsunuz de olsun ,bitsin..:)

Bırak ta sevsinler ama..

Sevenleri ayırana kızmalı...

zamet61
21.01.2010, 18:34
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Belek'te düzenlediği basın toplantısında Fatih Tekke'nin yaptığı açıklamaları doğru bulmadığını söyledi.

Güneş, Fatih Tekke'yi taraftar istediği için transfer etme gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını da belirterek, "Onu bir kaptan, bir lider olarak almak istiyorduk. Ancak şu aşamada kulübe zarar veriyorsa bu transferin gerçekleşmesini ben de istemem" dedi.
Başkan Şener'in, 'Fatih'e kapımız hep açık' açıklamasına da değinen Güneş, "O bu açıklamasıyla noktayı koydu, ben de altına imzamı attım" dedi. Güneş, takım verimliliği anlamında ise yüzde 60 seviyelerinde olduklarını belirtti.
Trabzonspor Teknik Direktörü Şenol Güneş, Belek'te düzenlediği basın toplantısında takımın ikinci etap kamp çalışmalarını ve transferde gelinen son noktayla ilgili değerlendirmelerde bulundu. Güneş, koşan, pas yapan bir takım olma yolunda önemli adımlar attıklarını belirterek, "Bütün oyuncularım iyi niyetli. İnşallah bu özverili çalışmalarımızın karşılığını hafta sonu oynayacağımız Sivasspor maçıyla alırız. Eğer yaptıklarımızın meyvelerini o maçta alırsak devamını getireceğiz. Çalışma isteği bakımından tüm oyuncular iyi. Mükemmel değiliz ama iyiye gidiyoruz. Yeterli değiliz, ama daha işin başlarındayız. İlk geldiğim günden daha iyi noktadayız. Transferler çok konuşulduğu için bunun bazı olumsuzluklarını gördük. Bizim ortak paydamız Trabzonspor. Burası kimsenin egosunun tatmin olduğu bir yer değildir. Eğer içindeysek, destek veririz, dışındaysak susarız. Aksi halde iyi niyetli de olsak camiaya zarar veririz" diye konuştu. (bu bır alıntıdır)alıntı :sporx.com

zahido
21.01.2010, 18:37
İşin komik tarafı sene sonu forvetten saymadıgımız (ki hala savunuyorum forvet olmaz ondan) umutun sözleşmesi bitiyor..

Büyük ihtimal gelecek sene sadece gutierrez olur forvette :D

Sakatlanıncada kaleci tolgayı koyarız ileriye ama onunda sözleşmesi bitiomuş tühhh :)

agasaro
2016 krizinin bedeli bakan Faruk Özak'a, Fatih Tekke krizinin bedeli de bu yönetime ödetilmezse o zaman Trabzonspor ve Trabzon herkesin rahatlıkla manipüle edebileceği, pasif, edilgen bir yer haline gelir ki bu durum bizzat bizim büyüklüğümüzün sonu demektir. Tepkimiz dinmeyecek!

Serdar A
Fatih here sene sanki 30 golmü atıyor işi olmamış , Fatih'in o zamanki oynadığı kadro yapılarına bakmak lazım, iddia ediyorum sezon başını geçtim bu devre arası adam gibi hemen transfer edilseydi o havayla hemde Teo transferiyle mükemmel bir hava bir özgüven yakalanmış olacaktı ve iştahlı bir Fatih Tekke bizi bu kadroyla şampiyon yapardı.

Bakın dikkat edin , 'iddia ediyorsunuz ' . O halde bende bir iddia ortaya atayım . Mevcut problemlerimiz sürdüğü sürece , santrafora değil Fatih Tekke , İbrahimovic'i getirseniz ilk ikiye giremeyiz .

Ne imiş o zamanki yapısal problemler , şu an savunma ve orta alanda yaşadığımız eksiklikler ve eşleme sıkıntıları nelerdir , lütfen bir karşılaştırın .

Fatih'in transfer olmamasına en az sizler kadar üzülüyorum . Bunu ifade ettiğim sayısız mesajda forumda mevcut . Hatta Teofilo'nun alınmasına da bu sebeple karşıydım . Bana göre Fatih ile birlikte çok üst düzey bir yabancı stoper alınmalıydı ve MVV'deki futbolcular kampta denenmeli idi . Başkan kolombiya'ya uçtuğunda tükenen umut burada ki bir kaç mesaj ile ve yaşananla canlansa da işin özü , yönetimin bu defteri dün değil , 1 hafta öncesinden kapadığıydı .

Olan , bizim en az Fatih kadar yetenekli çocuğumuz Hasan Ahmet'e olacak gibi görünüyor . Çünkü burada ne Fatih'e sahip çıkanların ne de yönetime sahip çıkanların şu an umurunda olmayan bir şey varsa o da takımımızdaki genç kardeşlerimiz .

Cihan
21.01.2010, 18:39
başkan kapıyı açık bırakmaya çalışırken ...

bu yöneticiler niye peş peşe kapıyı kapatmak için açıklama yapıyorlar..

bu HH nin transfer kapanmıştır .. cümlesi beni vuruyor.. acaip sinir oluyorum .. hangi takımda transfer biter ..böyle bir şey mi var?

Salih Yazıcı
21.01.2010, 18:41
başkana güveniyorum ama hacısalihoğluna ve alioğluna asla güvenmiyorum o yüzden onlar bırakmalı başkan devam etmeli.

el_conquistador
İşin komik tarafı sene sonu forvetten saymadıgımız (ki hala savunuyorum forvet olmaz ondan) umutun sözleşmesi bitiyor..

Büyük ihtimal gelecek sene sadece gutierrez olur forvette :D

Sakatlanıncada kaleci tolgayı koyarız ileriye ama onunda sözleşmesi bitiomuş tühhh :)

Sezon sonuna forvet transferi yapmayacakmiyiz peki?

Serdar A
siz fatihin transferinde takılı kalmışsınız
yönetim ve onun başkanının yalan söylemesi
taraftarı kandırması fatihi paragöz göstermesi
her kulüpte yaşanan şeyler
ve siz bu adamlardan kulubü ileri taşımasını bekliyorsunuz
böyle devam

Ne söylediğimin farkında olduğunuzu sanmıyorum . Fatih hakkında gurur okşamayan her mesaja giydirme mantığı taşıyanların anlamasını da beklemiyorum .

İHTİLALL
21.01.2010, 18:44

Nihayet yakaladım seni..:)

Ve soruyorum:

Bu günkü Barcelona'dan Messi'yi..

1986 Arjantin'inden Maradona'yı..

1992 Hollanda'sında Van Besten'i..

(Örnekleri çoğaltabilirim)

Çıkarırsan ne olur?

Bazı oyuncular,komutan hükmündedir..

Komutasındaki askerleri birer Rambo haline getirebileceği gibi,ilk çatışmada tüymelerinede sebep olabilir..

Ve futbol takımlarında demokrasi yoktur..

Fatih gibi dominant kaptanlar,çok şeyi değiştirebilirler..

Bu günkü Trabzonspor,Hacısalih'in yönetebileceği kadar ılıtılmış,pelteleştirilmiş lıght bir takımdır..

İsyanımız bunadır..

Bu anlamda ,Fatih'in alternatifsiz olmasına rağmen ,

Keyfe keder transfer edilmeyişinedir..

fanatikdevri
21.01.2010, 18:45
Ne söylediğimin farkında olduğunuzu sanmıyorum . Fatih hakkında gurur okşamayan her mesaja giydirme mantığı taşıyanların anlamasını da beklemiyorum .

bırak bu süslü ağdalı lafları
fatihin senin benim laflarım etki etmez
adamın hamuru ortada
sen bir başkan yalancı
yönetimi haysiyet celladı olmamalı dyebiliyormusun ona bakalım
benim anlamadığımı söyleyecek kadar çok biliyorsun
bunu söyle de rahat edelim

Mustafa Ayazoğlu
21.01.2010, 18:46
Sezon sonuna forvet transferi yapmayacakmiyiz peki?

Sezon sonu plan nedir? Biliyormusun. Kimler alınacak?

Zafer Fidan
21.01.2010, 18:46
Anlamadigim sey su. Bu Takimda niye herkes Transferlere karisiyor? Baskan, Teknik Direktör, Menejer, Asbaskan, Doktor vs vs..

Böyle bir durumda transferlerimiz niye bukadar karisik olduguna sasirmamak lazim. Yabanci takimlari birakin, türkiyede bize benzer bir takim varmi acaba (bu konuda)

Salih Yazıcı
21.01.2010, 18:47
Anlamadigim sey su. Bu Takimda niye herkes Transferlere karisiyor? Baskan, Teknik Direktör, Menejer, Asbaskan, Doktor vs vs..

Böyle bir durumda transferlerimiz niye bukadar karisik olduguna sasirmamak lazim. Yabanci takimlari birakin, türkiyede bize benzer bir takim varmi acaba (bu konuda)

malesef yok sözde şenol güneş tam yetkili