PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 [102] 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

İHTİLALL
21.01.2010, 14:45
Tekke sesleri yükselmesi Teo'ya , Umut'a zarar verir. Gerek yok.
Ama HH istifa sesleri çok iyi olur..:)

İnanmayın kardeşim böyle safsatalara..

Bu forvetlerimiz etkileniyor terannesi "anti Tekke güruhunun" yönetim dışı ve esas gizli kahramanı Ergun Ata'nın,

Daha önce "saç ektirdi,toplara kafa vurmuyor" diye hakkında yazılar yazdığı Gökhan Ünal'la,

Yapıp yapmadığı belli olmayan bir röportajında söylediğini iddia ettiği koskoca bir uydurmadır..

Fatih Tekke'nin gelişini engelleme komitesinin,bir yıldan beri uydurduğu sayısız dümenlerde sadece birisidir..

Teo ne tanır fatih'i..

Ya da tanısa ne olur..

Geçiniz..

wien_ts
21.01.2010, 14:46
bazi yorumlari okuyunca gulmekten kendimi alamiyorum..demek ordan olaylar oyle gozukuyor diyorum kendi kendime.

bir tarafi kutsallastirmayin diyenler diger tarafi nasil kutsallastirdigini gormuyor mu acaba..

bir tarafi suclamayin diyenler surekli soylemlerinde diger tarafi suclamiyorlarmi hatta iftira atmiyorlar mi?

Samet Berber
21.01.2010, 14:48
İnanmayın kardeşim böyle safsatalara..

Bu forvetlerimiz etkileniyor terannesi "anti Tekke güruhunun" yönetim dışı ve esas gizli kahramanı Ergun Ata'nın,

Daha önce "saç ektirdi,toplara kafa vurmuyor" diye hakkında yazılar yazdığı Gökhan Ünal'la,

Yapıp yapmadığı belli olmayan bir röportajında söylediğini iddia ettiği koskoca bir uydurmadır..

Fatih Tekke'nin gelişini engelleme komitesinin,bir yıldan beri uydurduğu sayısız dümenlerde sadece birisidir..

Teo ne tanır fatih'i..

Ya da tanısa ne olur..

Geçiniz..
Nasıl yani siz şimdi taraftarın ''Fatih Tekke'' tezahüretının takımı etkilemediğini mi düşünüyorsunuz gerçekten ?

Tangerine Dream
21.01.2010, 14:48
Takım öndeyken herkes kolbastı oynuyor, tezahürat filan yok. Olan da kopuk kopuk... Bir de baş belası 61. dk... Allah'tan plaka 95 filan değil de maç bitmeden birilerinden ses çıkıyor.

Ne zaman gol yiyoruz, ya da kazanamıyoruz o zaman "Fatih Tekke" sesleri.

Kısacası, sonuç odaklı taraftar topluluğu...

Tribünlerden nasıl görünüyor bilmiyorum, ancak televizyon ekranına yansıyanlar yazdıklarınla birebir örtüşüyor.

Recep Alkan
21.01.2010, 14:49
Haber61 başlamış gündem değiştirme çabalarına.

ugurozturk
21.01.2010, 14:50
Daha 3 gun once NTVSporda Zenitle anlastik; arada cok ufak bi fark kaldi diyen baskanin dun soyledigi su cumlesini biri bana izah edebilir mi?

"Biz Fatih'le anlaştık. Ancak önceki gün Zenit'in hocası kendisini kampa götüreceğini söyleyince bizim yapacağımız bir şey kalmadı. Ancak Fatih her zaman elini kolunu sallaya sallaya gelebilir."

BAHADIR33
21.01.2010, 14:50
Nasıl yani siz şimdi taraftarın ''Fatih Tekke'' tezahüretının takımı etkilemediğini mi düşünüyorsunuz gerçekten ?

Tüm Bjk tribünlerinin sene başından beri yaptığı aleyhte tezahürat sonucunda adamlar bizim 5 puan üzerimizde...
Ne ola ki bunun hikmeti?

İHTİLALL
21.01.2010, 14:51
Takım öndeyken herkes kolbastı oynuyor, tezahürat filan yok. Olan da kopuk kopuk... Bir de baş belası 61. dk... Allah'tan plaka 95 filan değil de maç bitmeden birilerinden ses çıkıyor.

Ne zaman gol yiyoruz, ya da kazanamıyoruz o zaman "Fatih Tekke" sesleri.

Kısacası, sonuç odaklı taraftar topluluğu...
Ne yapacak yani taraftar?..

Sonuç odaklıyız tabii..

Avni Aker'de daha resital izlemedim ben..

Kazanırsak seviniyorum..

"Futbol" izlemek isteyipte ,Türkiye'de maç seyredenin aklına şaşarım ben..

Messi ve Barcelona orada dururken..

Bir insanın Umut'un oynadığından zevk alması için biraz mazoşist olması lazım bence..

Orhan Aydın
21.01.2010, 14:51
Haber61 başlamış gündem değiştirme çabalarına.

Az buz da değil Arjantin milli takımı oyuncusuyla:)

serdaracıl
21.01.2010, 14:52
6 aylık süreç baştan sona irdelendiği zaman aklı selim olrak çıkan sonuç şudur. ''YÖNETİM SAMİMİYETSİZ'' Yönetim benim için bitmiştir. Bu benim kendi görüşümdür, taımıma destek konusunda bir eksiklikten tabikide söz edilemez. Yönetime geldiklerinde çok sevinmiştim ama 1 : Gökdeniz yıldız değil 2 : Ahmet Ağaoğlu gibi adamı H.H gibi vizyonsuz bir adam için harcaması 3: Fatih Tekke olayı. Bu zihniyetlede başarılı olma şansları yok. Başkanı hep ayrı tutmuştum ama bu olaylardan ama artık onunda iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

Trafik kazasında şehit olan taraftarlarımızın cenazelerine gitmedikleri zaman benim gözümde derin yara almışlardı.

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 14:52

Sonuç odaklıyız tabii..

Kazanırsak seviniyorum..

Bir insanın Umut'un oynadığından zevk alması için biraz mazoşist olması lazım bence..

Gitme maçlara o zaman, seyretme de...

Kazanırsak ben sana özelden yazarım;)

Böyle taraftar mı olur Allah aşkına... Bir de bu mantıkla üste çıkıyorlar... Sabır ya rab...

İHTİLALL
21.01.2010, 14:53
Kesinlikle..

Bundan etkilenebileceği düşünülen yegane kişi artık fenerde..

Umut bulut bir Fatih Tekke hayranıdır..

Tanıyanlar sorup öğrenebilir..

wien_ts
21.01.2010, 14:54
Daha 3 gun once NTVSporda Zenitle anlastik; arada cok ufak bi fark kaldi diyen baskanin dun soyledigi su cumlesini biri bana izah edebilir mi?

"Biz Fatih'le anlaştık. Ancak önceki gün Zenit'in hocası kendisini kampa götüreceğini söyleyince bizim yapacağımız bir şey kalmadı. Ancak Fatih her zaman elini kolunu sallaya sallaya gelebilir."

biliyorum ustteki soruyada dogru durust cevap gelmiyecek,kem kum edip gecistirmeye calisacak bazi kisiler.ama olurda biri cevabi verirse alttaki soruyuda cevaplasin lutfen..

Başkan Şener’i, Asbaşkanı tekzip etti
21 Ocak 2010 / 12:10
Hangisi doğru söylüyor?
Trabzonspor’da Fatih Tekke gündeminde Başkan Sadri Şener’in, “Zenit ile anlaştık. Fatih Tekke’de sorun çıktı. Ancak isterse gidip imza atar, biz işi bitiririz” açıklamasından sonra Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun şok açıklaması ‘kim doğru söylüyor?” tartışmalarını beraberinde getirdi.

Fatih’i “Ne dediğini bilmiyor” diye suçlayan Hacısalihoğlu’nun Hürriyet’e yaptığı adeta Başkan Şener’i tekzip eden, Fatih’in “Zenit ile anlaşmadılar” sözlerini doğrulayan açıklaması şöyle:“Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi, kendisi rakamları sonradan yükseltti. Fatih, kafası karışık olacak ki bu açıklamaları yapmış. Ne dediğini bilmiyor. Trabzon insanını, bizim üzerimizden kandırmasın.”

Orhan Aydın
21.01.2010, 14:54
Böyle taraftar mı olur? deyip kestirip atalım değil mi?):D

Taraftar susacak koyun gibi destek verecek. cık cık:)

RepLay
21.01.2010, 14:57
http://www.youtube.com/watch?v=WtgMTgsSOis

Buda fatihin basın açıklamasının videosu verildiyse özür

İHTİLALL
Gitme maçlara o zaman, seyretme de...

Kazanırsak ben sana özelden yazarım;)

Böyle taraftar mı olur Allah aşkına... Bir de bu mantıkla üste çıkıyorlar... Sabır ya rab...
Bu konuda fikrini sorduğumu hatırlamıyorum..

Ben o stadta 1975 yılında maç seyretmeye başladım..

Gidip gitmeme konusunda 35 yıldır tereddüdüm olmadı..

Olursa sana soracağım ama,gideyim mi gitmeyeyim mi?

serdaracıl
Taraftarlık nasıl olur?

Oğuz ZEYTİN
Böyle tarftar mı olur deyip kestrip atalım değil mi?):D

Taraftar susacak koyun gibi destek verecek

Taraftar?

Sence ne demek ...

Protesto etmek istiyorsan İstanbul'daysan cumartesileri seni İstiklal'e gitireyim, stres atarsın ona istifa buna geçit yok diye bağırırsın... ;)

Haaa, TS taraftarıyım diyorsan, evet destek olacaksın!

Yönetimden hesap sorma yeri tribün değil genel kuruldur!

Fatih Özkan
Böyle taraftar mı olur? deyip kestirip atalım değil mi?):D

Taraftar susacak koyun gibi destek verecek. cık cık:)

Destek vermek koyunluk mudur ?
Eleştirinin yeri ve zamanı vardır!
Ne yazık ki bizim taraftarımız da bunu beceremiyor!
Tezahürat yapmasını bilmediği gibi nerde nasıl tepki koyması gerektiğini de bilmiyor...

Ahmet Başkaya
21.01.2010, 14:58

Sonuç odaklıyız tabii..

Kazanırsak seviniyorum..

Ahmet Başkaya bunu beğendi :) ...

Çok güzeldi abi ;) ..

Şu olayda suçu taraftara bulan varya pes ... :eek:

puskin
21.01.2010, 14:58
Arkadaşlar bence F. Tekke gelecek, Hayrettin efendi de biraz onuru varsa istifa eder artık.. Ondan da kurtulmuş oluruz. En hayırlısı bu olacaktır sanırım.

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:00
Taraftar?

Sence ne demek ...

Protesto etmek istiyorsan İstanbul'daysan cumartesileri seni İstiklal'e gitireyim, stres atarsın ona istifa buna geçit yok diye bağırırsın... ;)

Haaa, TS taraftarıyım diyorsan, evet destek olacaksın!

Yönetimden hesap sorma yeri tribün değil genel kuruldur!

''Genel kurul''da bir sorun olduğunu düşünüyorum

Taraftarlık şu yaşananlardan sonra susmak değildir bana göre.

Barış Mayda
stoper arayışında son iddia
21 ocak 2010 / 10:02
arjantin basınının önde gelen birçok yayın organına göre trabzonspor carlos matheu'nun peşinde olduğu iddia edildi.

Arjantin basınının önde gelen birçok yayın organında trabzonspor'un carlos matheu'nun peşinde olduğu iddiası yer aldı.

arjantin basınında bugün çıkan haberlerde defans sorununu çözme çabasındaki trabzonspor'un arjantin'in atletico independiente takımında stoper olarak görev yapan matheu'ya teklif yaptığı iddia edildi.
http://www.haber61.net/images/news/haber_arjantin.20100121111825..jpg

independiente'nin yıldız defans oyuncusu carlos matheu, bu hafta kosta rika ile oynanacak dostluk maçı için arjantin milli takım teknik direktörü diego maradona tarafından ilk kez milli takımına çağrılmıştı.

Carlos javier matheu 13 mayıs 1984 doğumluve 1.83 cm. Boyunda. Stoper oynayan matheu 2008-2009 sezonunda İtalya serie a takımlarından cagliari'de forma giydi.

Bu sezon tekrar eski kulübü atletico independiente'ye dönen futbolcu takım kaptanlığı yapıyor ve taraftar tarafından çok seviliyor.

Haber61

habu haberde trabzonspor dİye bİr yazi gÖremİyorum ancak baŞlikta gÖrÜyorum acaba yalan haber mİ yok haberİn sonunda mi trabzonspor yaziyor

İHTİLALL
biliyorum ustteki soruyada dogru durust cevap gelmiyecek,kem kum edip gecistirmeye calisacak bazi kisiler.ama olurda biri cevabi verirse alttaki soruyuda cevaplasin lutfen..

Hangisi doğru söylüyor?
Trabzonspor’da Fatih Tekke gündeminde Başkan Sadri Şener’in, “Zenit ile anlaştık. Fatih Tekke’de sorun çıktı. Ancak isterse gidip imza atar, biz işi bitiririz” açıklamasından sonra Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun şok açıklaması ‘kim doğru söylüyor?” tartışmalarını beraberinde getirdi.

Fatih’i “Ne dediğini bilmiyor” diye suçlayan Hacısalihoğlu’nun Hürriyet’e yaptığı adeta Başkan Şener’i tekzip eden, Fatih’in “Zenit ile anlaşmadılar” sözlerini doğrulayan açıklaması şöyle:“Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi, kendisi rakamları sonradan yükseltti. Fatih, kafası karışık olacak ki bu açıklamaları yapmış. Ne dediğini bilmiyor. Trabzon insanını, bizim üzerimizden kandırmasın.”

Bu sahne bir şey değil..

Esas bundan sonra bir sahne var..

Sadri bey ve Hayrettin bey ,perde arkasındada Ergun bey muhteşem oynuyorlar..

Yok böyle komedi dersin..

Gülmekten ölürsün..

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:02
Tezahürat yapmasını bilmediği gibi nerde nasıl tepki koyması gerektiğini de bilmiyor...

Türkiye'de cefakar Trabzonspor taraftarıyla hiçbir taraftarı karşılaştırmam ben;)

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:03
2 sezondur özellikle dikkat ediyorum...
Taraftar grupları gülünecek durumda...
Nasıl, nerde, kime tezahürat edeceklerini bilmiyorlar...
Kafalarına nasıl eserse, son derece düşük bir ses ile tezahürat...

TsClub41
21.01.2010, 15:03

Arkadaşım kendi adına konuşuyosun galiba.Ben dünyada Trabzonspor taraftarı kadar futbolu bilen bir taraftar görmedim.bu yönetim öyle bir açıklama yapıyor ki biri çıkıp fatihin kulübü ile anlaşma yaptık diyor diğeri ise kulüple anlaşma yapamadık diyor.sen eleştirinin yeri ve zamanı vardır diyosun şimdi soruyorum ben sana şimdi eleştirmiyelimde ne zaman eleştirelim... :)

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:04
Türkiye'de cefakar Trabzonspor taraftarıyla hiçbir taraftarı karşılaştırmam ben;)

Ben küçüklük-büyüklük tartışması yapmadım!
Ama dediğim gibi taraftar gruplarımız gülünecek durumda...
Bursa'dan gelen arkadaşı maça götürdüm çocuk şok oldu...
İnanmak istemedi...
Stadtaki son durum budur!
Senelerdir Avni Aker'de maç kaçırmayan biri olarak söylüyorum...
Sadece kendi görüşüm değil...
Maçlara gittiğim arkadaşlarım da aynı fikirdeler...

BEYTEKİN61
21.01.2010, 15:04
arkadaşlar bu tartışmalar çok su götürür. ne olacak şimdi. pazar günü sivas maçı var. gündem başka şu an. ve hala forvet ve stoper eksiğimiz devam ediyor.

A.İLELİ61
21.01.2010, 15:05
Hele şükür kurtulduk esaretten, ne kötü bir durummuş bu..

Şimdi gelelim meseleye (inşallah ceza almayız yine) :)
bazı arkadaşlar olayları analiz etmekte sıkıntı çekiyor diye bir kanı içerisindeyim..
Olay illede Fatih TEKKE 'nin TRABZONSPORA alınması olayı değil yani bir inat değil..Olay geçen sene 150 pozisyona girip en asgarisini değerlendirebildiğimiz bir durumda bize faydalı olabilecek tanıdığımız, bildiğimiz ve sevdiğimiz ve de en az bizim kadar TRABZONSPORLU (bu cümle de moda olur yakında) bir futbolcunun takıma kazandırılması ve bundan en karlı çıkacak olanın TRABZONSPOR olması konusudur..Ki yönetim de aynı fikirde olduklarını 1,5 senedir beyan etmektedir..

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:06
Arkadaşım kendi adına konuşuyosun galiba.Ben dünyada Trabzonspor taraftarı kadar futbolu bilen bir taraftar görmedim.bu yönetim öyle bir açıklama yapıyor ki biri çıkıp fatihin kulübü ile anlaşma yaptık diyor diğeri ise kulüple anlaşma yapamadık diyor.sen eleştirinin yeri ve zamanı vardır diyosun şimdi soruyorum ben sana şimdi eleştirmiyelimde ne zaman eleştirelim... :)

Avni Aker'de en son ne zaman maç izledin ve hangi sıklıkla bilmiyorum...
Maç esnasında oyuncularımıza o kadar anlamsız eleştiriler ve küfürler geliyor ki anlatamam!
Çoğu zaman da gülüyorum...
Bana kalırsa 96'dan sonra futboldan anlayan kesim stadları terk etti ki bunu büyüklerimize de soruyorum aynı cevabı veriyorlar...
Eleştiri yapılmalı ve yapılacaktır...
Ama bu eleştiri maç esnasında "Tekke" tezahüratı olmamalı...

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:06
İnanmak istemedi...

Tamam tezahürat konusunda sıkıntılar olabilir.Ama bu şehrin yapısı ve yaşadıkları ile de ilgili olabilir.Benim demek istediğim bu taraftar 1 numaradır.Çok ciddiyim...Türkiye'de bu kadar çilekeş bir taraftar yok

Bekir
21.01.2010, 15:07
İnanmak istemedi...
eee Benim de Arkadaşlar Trabzonspor Yönetiminin açıklamalarını dinleyince şok oluyorlar,İnanmak istemiyorlar,Bu adamlar Kulup mu yönetiyor diyorlar..

Yönetim de gülünücek durumda;
Ne yapcaz şimdi??

Recep Alkan
21.01.2010, 15:07
Bu sahne bir şey değil..

Gülmekten ölürsün..

Veysel abi olmuyor,

Fatih Tekke yüzünden yönetime sallıyorsun, maddi manevi, bütünlük içerisindeyiz, neden bir adam alınmadı diye, ortalığı ayağpa kaldırıyorsun.

Odu mu şimdi ;)

İHTİLALL
21.01.2010, 15:08
2 sezondur özellikle dikkat ediyorum...
Taraftar grupları gülünecek durumda...
Nasıl, nerde, kime tezahürat edeceklerini bilmiyorlar...
Kafalarına nasıl eserse, son derece düşük bir ses ile tezahürat...
Iıııhhh..

Aynı fikirde değilim..

Fatih Tekke tezahüratları tam zamanında yapılıyor..

Fatih Tekke'yi almamak için forvet bile alınmadığının kabak gibi ortaya çıktığı durumlarda..

Bu garibanın ve bir çok kişinin "bu takım tek kale oynadığı birçok maçı kaybeder" tahmininin doğru çıktığı zamanlarda..

Fatih Tekke tezahüratları,organize edilmediği halde tam zamanında yapılıyor bence..

Ve artık tahminen maçlardan önce ve organize olarak yapılacak..

Bu arada Hayrettin beyde farklı anlamlardaki tezahüratlarda artık başrollere adaydır kanımca..

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:09
eee Benim de Arkadaşlar Trabzonspor Yönetiminin açıklamalarını dinleyince şok oluyorlar,İnanmak istemiyorlar,Bu adamlar Kulup mu yönetiyor diyorlar..

Yönetim de gülünücek durumda;
Ne yapcaz şimdi??

Ben yönetimin, bu konuda yaptıklarını doğru bulmuyorum zaten...
Ama söz konusu Trabzonspor...
Ben bu kulübün hiç bir şekilde zarar görmesini istemiyorum sadece...
Sence ne yapılabilir peki ?
Bırakıp gitsinler mi ?

Orhan Aydın
Bjk taraftarları YDye 8 milyon euroluk transfer yaptığı için sövüyor ya...

Ahmet Başkaya
Bu sahne bir şey değil..

Gülmekten ölürsün..

:) ...

Veysel Abi etma da :) ...

Vardır bir bildikleri :D...

Muhammed
Peki başkan dün Ligtv'de neden alacaz dedi? Önce alacaz dedi sonra anlaştık dedi sonra fatih istesin biz Zenit'i hallederiz dedi. Trabzonspor başkanını o şekilde görmeye ben utandım. Şenol Güneş'de bu şekilde hiçbir zaman büyük bir teknik direktör olamayacak. Eli bu kadar güçlü iken yönetime rest çekmesi gerekiyor Fatih konusunda.

A.İLELİ61
21.01.2010, 15:10
(Lafım yarım kalmasın)..Hal böyle iken neden türlü oyunlar içerisine girip, farklı farklı oyunlar oynayıp taraftarın gözümde sevilen ve takdir edilen bir futbolcuyu bu duruma sokarsınız..Bir futbolcuyu istersiniz - istemezsiniz, alırsınız - almazsınız sorun değil yönetim sizsiniz..Ama bunu çıkıp adam gibi söylemek varken; -aldık alıyoruz, eşyalarını topladı, ocakta gelecek, martta kaçacak, ihtiyacımız var, kulübüyle anlaştık, hocası bırakmadı, menajeri böyle dedi, Fatih şunu istedi vs. vs. gibi binbir türlü filmi oynamaya gerek duyuyorsunuz...!!!
Daha çok yazılacak var ama 2 nefes alayım...

Fatih Özkan
Iıııhhh..

Aynı fikirde değilim..

Fatih Tekke tezahüratları tam zamanında yapılıyor..

Fatih Tekke'yi almamak için forvet bile alınmadığının kabak gibi ortaya çıktığı durumlarda..

Bu garibanın ve bir çok kişinin "bu takım tek kale oynadığı birçok maçı kaybeder" tahmininin doğru çıktığı zamanlarda..

Fatih Tekke tezahüratları,organize edilmediği halde tam zamanında yapılıyor bence..

Ve artık tahminen maçlardan önce ve organize olarak yapılacak..

Bu arada Hayrettin beyde farklı anlamlardaki tezahüratlarda artık başrollere adaydır kanımca..

Senin düşüncelerini değiştiremeyeceğimin farkındayım...
Bu senin düşüncen...
Bu zamana kadar hiç bir Tekke tezahüratına katılmadım, katılmayacağım da...
Tercih meselesi...

Salih Edip
Maç esnasında oyuncularımıza o kadar anlamsız eleştiriler ve küfürler geliyor ki anlatamam!

toplu halde mi bireysel mi ?

TsClub41
21.01.2010, 15:11
Avni Aker'de en son ne zaman maç izledin ve hangi sıklıkla bilmiyorum...
Çoğu zaman da gülüyorum...
Bana kalırsa 96'dan sonra futboldan anlayan kesim stadları terk etti ki bunu büyüklerimize de soruyorum aynı cevabı veriyorlar...
Eleştiri yapılmalı ve yapılacaktır...
Ama bu eleştiri maç esnasında "Tekke" tezahüratı olmamalı...

senin söylediğin taraftar profili şuanki yönetimin eseridir gardaşım..Yönetim taraftarın sesine kulak vermiyorsa ben çıkıp avni akerde fatih tekke tezahüratı yaparım kimsede beni sorgulayamaz.

öztürk_61
21.01.2010, 15:11
Fatih in gelmesi için bişeyler yapmak isteyenler haber61 deki ankete katılabilir.....

İHTİLALL
21.01.2010, 15:12
Veysel abi olmuyor,

Fatih Tekke yüzünden yönetime sallıyorsun, maddi manevi, bütünlük içerisindeyiz, neden bir adam alınmadı diye, ortalığı ayağpa kaldırıyorsun.

Odu mu şimdi ;)

Yok canım ..

Sanatseverim ben..:D

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:13
toplu halde mi bireysel mi ?

Bireysel...
Ama zamanlaması farklı...
Ama öyle böyle değil yani...
Adamdan imkansızı istiyorlar, yapmadığı için sövüyorlar...
Yahut adam doğru yere pas atıyor gene de küfür işitiyor...
Bu ve bunun gibi onlarca olay maç içinde...
Anlamsız eleştiriler...
Hayatında 1 kez bile mahalle maçı yapmayan adam futboldan ne kadar anlayabilir ?
Yahut o topçunun o an ki duygusuna ne kadar ortak olabilir ?

Bekir
Ben yönetimin, bu konuda yaptıklarını doğru bulmuyorum zaten...
Ama söz konusu Trabzonspor...
Ben bu kulübün hiç bir şekilde zarar görmesini istemiyorum sadece...
Sence ne yapılabilir peki ?
Bırakıp gitsinler mi ?
Yok gitmelerine gerek yok,Ara sıra Küstüm ben bırakıyorum desinler Koltukları güçlensin...

Trabzonsporun zarar görmemesini istiyorsan,Trabzonsporun bu şekilde yönetilmemesi için bir şeyler yapmalısın,Taraftardan daha önemli konu budur...

zahido
Peki başkan dün Ligtv'de neden alacaz dedi? Önce alacaz dedi sonra anlaştık dedi sonra fatih istesin biz Zenit'i hallederiz dedi. Trabzonspor başkanını o şekilde görmeye ben utandım. Şenol Güneş'de bu şekilde hiçbir zaman büyük bir teknik direktör olamayacak. Eli bu kadar güçlü iken yönetime rest çekmesi gerekiyor Fatih konusunda.

Oda ne dediğini bilmiyor.. Konuşmak için konuşuyor..

Senol hoca neresini begenip neresine imza attı bilmiyorum ama başkan dün ciddiyetten çok uzaktı..

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 15:14
Yok gitmelerine gerek yok,Ara sıra Küstüm ben bırakıyorum desinler Koltukları güçlensin...

Trabzonsporun zarar görmemesini istiyorsan,Trabzonsporun bu şekilde yönetilmemesi için bir şeyler yapmalısın,Taraftardan daha önemli konu budur...

Başkan "Ben bıraktım" dediğinde "Bizi bırakma büyük başkan" diyen de bu taraftardı ;)

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:14
senin söylediğin taraftar profili şuanki yönetimin eseridir gardaşım..Yönetim taraftarın sesine kulak vermiyorsa ben çıkıp avni akerde fatih tekke tezahüratı yaparım kimsede beni sorgulayamaz.

Ben kimseyi sorgulamıyorum zaten "Neden Fatih Tekke tezahüratı yapıyorsun?" diye...
Ben sadece doğru bulmadığımı söylüyorum...

TsClub41
21.01.2010, 15:15
Başkan "Ben bıraktım" dediğinde "Bizi bırakma büyük başkan" diyen de bu taraftardı ;)

böyle olacağını baştan kestirebilseydik inan bıraktım dediğinde bırakma demezdik...

Salih Edip
21.01.2010, 15:16
Bireysel...
Ama zamanlaması farklı...
Ama öyle böyle değil yani...
Adamdan imkansızı istiyorlar, yapmadığı için sövüyorlar...
Yahut adam doğru yere pas atıyor gene de küfür işitiyor...
Bu ve bunun gibi onlarca olay maç içinde...
Anlamsız eleştiriler...
Hayatında 1 kez bile mahalle maçı yapmayan adam futboldan ne kadar anlayabilir ?
Yahut o topçunun o an ki duygusuna ne kadar ortak olabilir ?
ben istanbulda oturuyorum o dediğin taraftar profiline kahvede rastlıyorum. ama bizim kahvede bir tane var en öne oturur herkese söver , ama kimse onu takmaz , hatta sağı solu boş olur yanına oturan olmaz. :)

demek istediğim şu bireysel tepki küfür heryerde var sadece trabzonda değil , toplu halde olmadığı müddetçe sorun yok , ve ben de toplu halde küfür duymadım hiç en azından TV ye yansımadı ..

Fatih Özkan

Yönetimin hataları vardır...
Lakin bu yaptıkları olumlu icraatları silip atmaz, atmamalı...
Ben şahsen Sadri Şener'i beğeniyorum...
Yönetim kadrosunda değişiklik yaparsa daha da iyi olacağına inanıyorum...

TsClub41
Ben kimseyi sorgulamıyorum zaten "Neden Fatih Tekke tezahüratı yapıyorsun?" diye...
Ben sadece doğru bulmadığımı söylüyorum...

Doğrudur.. ;) :)

Salih Edip
21.01.2010, 15:17

tamam övdüğü zaman iyi aferin , sövdüğü zaman genel kurul mu ?

Recep Alkan
Yok canım ..

Sanatseverim ben..:D

Neyse yazmayayım...

Orhan Aydın

Evet büyük salaklık yapmışız.

Salih Edip
Yönetimin hataları vardır...
Lakin bu yaptıkları olumlu icraatları silip atmaz, atmamalı...
Ben şahsen Sadri Şener'i beğeniyorum...
Yönetim kadrosunda değişiklik yaparsa daha da iyi olacağına inanıyorum...

evet özellikle hayrettin beyi çıkarıp devam etse , bir de öyle görmeyi çok istiyorum.

Fatih Özkan
ben istanbulda oturuyorum o dediğin taraftar profiline kahvede rastlıyorum. ama bizim kahvede bir tane var en öne oturur herkese söver , ama kimse onu takmaz , hatta sağı solu boş olur yanına oturan olmaz. :)

demek istediğim şu bireysel tepki küfür heryerde var sadece trabzonda değil , toplu halde olmadığı müddetçe sorun yok , ve ben de toplu halde küfür duymadım hiç en azından TV ye yansımadı ..

Kahvede 1 tane ama emin ol stadta çok...
Oldukça fazla ki burda dile getiriyorum emin ol...
Toplu halde futbolcumuza küfür yok...
Ama stadta büyük bir "bilinçsiz taraftar" var...

İHTİLALL
21.01.2010, 15:18
Bahadır bey,

Sizin sandal ne durumda?..

zahido

:D:D:D güzeldi :D:D

Fatih Özkan

Kendi adına konuş...

Cihan
21.01.2010, 15:19
haber 61 gündem değiştirmek için yapıyor o haberleri.

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:20
Kendi adına konuş...

Kendi adıma ve benim gibi kafasını taşlara vuranlar adına dedim

Fatih Özkan
21.01.2010, 15:20
Kendi adıma ve benim gibi kafasını taşlara vuranlar adına dedim

Tamam o zaman sıkıntı yok... ;)

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 15:21
o kadar hatalı kişiler varki TRABZONSPOR adı altında

1. TRABZONDAKİ TARAFTARLAR ARKDAŞLAR BİZ BURDA TAKIMI SENEDE 1 GÖRÜYORUZ SİZ ANCAK ORADA ÇEKİRDEK YİYİP MAÇ İZLEMEYE DEVAM EDİN ESKİ AVNİ AKER CEHENNEMİ YERİNİ CENNETLİĞE BIRAKTI...
2.DİYORLARKİ FATİH TEKKE GELİNCE ŞAMPİYON MU OLUCAZ İYİ HATIRLAYIN ŞAMPİYON OLUYORDUK VE O SEZON CEM PAPİLA DENEN AŞAĞILIK ADAM ENGELLEDİ ŞAMPİYONLUĞU EVET ADIM GİBİ EMİNİM FATİH SULTAN TEKKE GELİNCE ŞAMPİYON OLUCAZ FATİH GELİNCE TEK BİR FUTBOLCU DEĞİL BİR RUH GELİCEK HER ŞEYİ İLE OLUMLU YÖNDE ETKİLEYECEK BİR RUH... BANA BİR TANE GÖSTERİN FATİH'E KARŞI ÇIKANLAR DÜNYANIN NERESİNDE VAR BU KADAR FANATİK BİR FUTBOLCU ŞU ANDA TOTTİ DİYENLER OLABİLİR O DA YENİ SÖZLEŞMEDE YILLIK 5 MİLYON'A ANLAŞTI... DÜNYADA EŞİ OLMAYAN BİR FUTBOLCU FATİH TEKKE
3. YÖNETİMDEKİLER SADRİ ŞENER GÖSTERMELİK BAŞKAN İLK BAŞTA HATIRLARSINIZ HAYRETTİN HACİSALIHOĞLU TEK BAŞINA ADAY OLACAKTI ANLADI KAZANAMAYACAĞINI ÇÜNKÜ KARŞISINDA ÇOK DAHA GÜÇLÜ BİR ADAY İBRAHİM HACIOSMANOĞLU VARDI NE YAPTI İYİ Bİ KOZ BULDU SADRİ ŞENER'İ İKNA ETTİ SEN BAŞKAN OLARAK GÖZÜK İŞLERİ BİZ HALLEDELİM ÖYLEDE OLDU... BAŞKAN SADRİ ŞENER OLSADA ASIL BAŞKAN BANA GÖRE HACISALİHOĞLUDUR... ÇOK ŞAHİT OLDUM TÜKÜRDÜKLERİNİ HEP YALADILAR BU YÖNETİMDE HACISALİHOĞLU AMA ASIL SON BİR KEZ DAHA YALAYACAKLAR NASIL DEDİ İSE O HACİSALIHOĞLU O MOLLA BU KULÜPTEN İÇERİ GİREMEZ DİYE ... GELDİĞİ ZAMAN İMZA TÖRENİNDE SEN OLACAKSIN HAYRETTİN EMİCE...
4.BURDA FATİH TEKKE'YE KARŞI OLANLAR BİR KERE O ADAMLA Bİ KARŞI KARŞIYA GELİN 1DK KARŞILIKLI KONUŞUN O ZAMAN HER ŞEYİ DAHA İYİ ANLAYACAKSINIZ...

ÖNCEDEN DEMİŞTİM YİNE DİYORUM FATİH TEKKE GELSİN ŞAMPİYON OLACAĞIZ BUNDAN ADIM GİBİ EMİNİM....
ELİN FENERLİSİ BİLE KEŞKE BİZDE DE BÖYLE FANATİK BİR FUTBOLCU OLSA DER BİZDE YOK BÖYLE ŞÖYLE DERİZ....

HACI FATİH SULTAN TEKKE

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 15:21
tamam övdüğü zaman iyi aferin , sövdüğü zaman genel kurul mu ?

Öyle birşey yok, sadece başkanı eleştirmeyle olmuyor. Bazen aynaya da bakmak lazım;)

puskin
21.01.2010, 15:22
Arkadaşlar ben Sivas maçı için İstanbul'dan Trabzon'a geliyorum.. Maç biletimi aldırdım.. Maçta Fatih Tekke için organize bir hareket olacak mı? Yoksa her zamanki gibi her kafadan bir ses mi çıkacak? Bana sorarsanız Hayrettin Hacısalihoğlu'na haddi bildirilmeli Sivas maçında..

BAHADIR33
21.01.2010, 15:23
Bahadır bey,

Sizin sandal ne durumda?..
Efendim biraz tuttu üzerinize afiyet..
Çıkardım çıkaracağım...

İHTİLALL

Allah cezanı vermesin emi,:D

Ensem ağrıdı gülmekten..:D

Sahi niye istifa etmişti?

Samet'i millet beğenmedi diye belediye başkanına dalmıştı..

Samet'i ona belediye başkanı diye mi yutturmuşlardı acaba?

Ben olayı ,aylar oldu bir türlü çözemedimde..

Suayb
Senol hoca taraflari tatmin edici aciklamalar yapmaya calisip ortalikta dolasan gerginligi ortadan kaldirmak amacinda.. Bencede gayet mantikli bir aciklama yapti.. Daha ötesi zor.. Dogru ne ise onu söylemeniz gerekir.. Ama herkes olayi kendi cikarlari cercevesinde bakar..

Su anda Senol Günes görevi itibari ile takimi MAC'A hazirlamasi gerekiyor ve TAKIMI düsünüyor.. Böyle bir aciklamayida bu cercevede okumak gerekir..

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:24
Tamam o zaman sıkıntı yok... ;)

Szi memnunsunuz yani halimizdenççç

Bekir
21.01.2010, 15:24
Emin ol Onu diyenler içinde Ben de vardım...
Ama Zamanla Her şey ortaya çıktı,Kimin ne oduğu anlaşıldı...

Mesela Ben onu dediğimde Futbolcusunu Sakat Sakat oynattıran Teknik Direktöre ''Yararlanabildiğin kadar yararlan'' diyerek En değerli ouuncusunun Futbol hayatını riske atan Yönetici Sıfatlı Bir sağlık Komitesi Başkanımız olduğunu bilmiyordum..

Mesala Ben onu dediğimde,Bu takı için çok şey ifade eden Futbolcu için ''Ben olduğum sürece O Molla Bu Kulupten içeri giremez'' diyen Yöneticimiz olduğunu bilmiyordum...

Mesala Ben onu dediğimde ''Bu futbolcudan adam olmaz,Her yerde sorun çıkartıyor'' denilmesine rağmen 2.5 Trilyonu Çöpe atıcak bir Yönetimimiz olduğunu bilmiyorum..

Mesala Bu yönetimin getirdiği oyuncu Tony Mario Sylva,''Trabzonspor Büyük ama Yönetimi Küçük'' diyebileceğini tahmin etmiyordum...

Mesala Başkanın Takımın En değerli oyuncusu için Sakat Değil,Bilerek oynamıyor gibisinden ifadeler kullanarak,O oyuncuyu Taraftarın önüne atacağını bilmiyordum..

Mesela Teknik Direktör gitsin Diye bilerek yenildiğimizi Söylüyecek kadar İleri gidicek Bir yöneticimiz olduğunu bilmiyordum..

Mesela 24 saat içinde Başkan İle Asbaşkanın zıt açıklamalar yapıcağını tahmi edemiyordum...

Mesela Yardımcı Antrenör Diye Getirdikleri Şahsın kovulduktan Sona Konuşursam yer yerinden oynar diyebileceğini bilmezdim...

Daha birçok neden var,İlk başlarda Destekledik diye yanlışlardan sonra da desteklersek işimiz zor...

omrkck
21.01.2010, 15:25
Transferin bütün tarafları konuştu; ihale Fatih üzerinde kaldı.dolayısıyla bizim üzerimizde!
kulüp üzerinde hiçbir nazımızın, yaptırımımızın olmaması gerçekten çok üzücü.
taraftar proje hazırlasın,maddi manevi destek versin, forma,kombine,hat hut saldırsın ama bir ricası yok sayılsın.
Üzgünüm sayın şener ve güneş benim için bundan sonra yoksunuz dik duruşu olmayan hiç kimsenin destekçisi olmadım olmayacağım da!
sivas'a beş atarsınız diğerine on hiç farketmez en kritik zamanınızda biri çıkar tüm uğraş verdiklerinizi devirir sonra ağlar sızlarsınız balans kara vicdan bilmem ne diye bunların asıl sebebi biliniz ki siz olacaksınız zira dışardan görüntünüz bu kadar eğri bu kadar aciz iken kimse sizi saymaz saydırmaz.

Faruk Özak istifa etmelidir! 2016 adayı şehirler arasında yokuz ya! peki ya Akp'li belediye başkanı ya vali ya tugay komutanı en ufak bir organizasyonda bu 3lü zırt diye biterler peki bu olaydan sonra ne yaptılar? Güneş şehri bütünleştirmiş miş peki kim ayrıştır mıştı???

serdaracıl
21.01.2010, 15:25
Fatih gelince şampiyon mu olacağız diyen arkadaşları anlamıyorum. Evet şampiyon olacağız.

fatihaltun08
21.01.2010, 15:26
Arkadaşlar biz degilmiydık kampanyalar yapıp samet aybabayı son anda gelmesını engelleyen şımdı yapıcak hıcbırseymı yok allah aşkına sadrı başkana ulaşılabılecek bır yoldamı yok hucum yapmamız lazım yoksa bu donem cok zor olacak her maçta fatıh dıye bagırmakdan ılk 5 bıle zor futbolcular uzerınde olumsuz yapıcak her ıhtımalde bıseyler yapıp yol yakınken taraftarlar olarak tepkımızı koymalıyız bıseyler yapmalıyız artık trabzonsporun uzerınde bır ıkı kısı karar veremez gorunen o kı HH herseyde karar oda madem şenol hocamız ıstıyor madem sadrı başkanda ıstıyomus artık tepkımızı koymalıyız bu adamların kaldıgı evdemı yok gece gece gıdıp tepkımızı koyalım onlar bıze rahat bırakmadı bızde onlara rahat bırakmayalım HAYDI BMN TEPKIMIZI NASIL KOYABILIRIZ DUSUNCESI UZERINDE DURALIM BENCE o gelmedı bu yapmadı bu hh yuzunden demekle olmuyor sınırları aşmadıgımız surece bır tepkımızı koymamız lazım buradan yazmak cızmekle olmuyor YETER HH YETER BE ONCA KISI ISTIYOR BI TEKMI SEN ENGELSIN BEGENMIYORSAN TS NIN ADINI KIRLETMEYE HAKKINIZ YOK son zamanlarda alay konusu oldu ıstanbul ezıklerıne buna bır care bulmamız lazım............

omrkck
21.01.2010, 15:27
Haziran daki kongreyi neden yaptığını ve Faruk Özak'ı bu klüpten neden dışlamaya çalıştığınızı da söyleyin sayın Şener ve yanındaki 2H! Size sadece Fatih'ten sorulmayacak.

BAHADIR33
21.01.2010, 15:28
Arkadaşlar biz degilmiydık kampanyalar yapıp samet aybabayı son anda gelmesını engelleyen şımdı yapıcak hıcbırseymı yok allah aşkına .

Cık...
Maalesef biz değildik..
Bugün içinde olduğumuz durum ,öyle olduğunu zannettiğimizi gösterdi bize..

İHTİLALL
21.01.2010, 15:28
Efendim biraz tuttu üzerinize afiyet..
Çıkardım çıkaracağım...
Yalan oldu sizin Rusya işi..

Sahi az önce arkadaş oyunun son sahnelerinden birini gösterdi de..

Sizin sahnede çok komikti ama..

Hayrettin bey'mi ,sizmi desem ..

Rusaya'ya gidiyordunuz hani..

Ne kadar gülmüştük o sahne de de..

Berhüdar olun emi..

Eee..

Dubai varmı,Dubaı..

Ve yoksa yine sandalmı?..

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:29
Arkadaşlar biz degilmiydık kampanyalar yapıp samet aybabayı son anda gelmesını engelleyen şımdı yapıcak hıcbırseymı yok allah aşkına sadrı başkana ulaşılabılecek bır yoldamı yok hucum yapmamız lazım yoksa bu donem cok zor olacak her maçta fatıh dıye bagırmakdan ılk 5 bıle zor futbolcular uzerınde olumsuz yapıcak her ıhtımalde bıseyler yapıp yol yakınken taraftarlar olarak tepkımızı koymalıyız bıseyler yapmalıyız artık trabzonsporun uzerınde bır ıkı kısı karar veremez gorunen o kı HH herseyde karar oda madem şenol hocamız ıstıyor madem sadrı başkanda ıstıyomus artık tepkımızı koymalıyız bu adamların kaldıgı evdemı yok gece gece gıdıp tepkımızı koyalım onlar bıze rahat bırakmadı bızde onlara rahat bırakmayalım HAYDI BMN TEPKIMIZI NASIL KOYABILIRIZ DUSUNCESI UZERINDE DURALIM BENCE o gelmedı bu yapmadı bu hh yuzunden demekle olmuyor sınırları aşmadıgımız surece bır tepkımızı koymamız lazım buradan yazmak cızmekle olmuyor YETER HH YETER BE ONCA KISI ISTIYOR BI TEKMI SEN ENGELSIN BEGENMIYORSAN TS NIN ADINI KIRLETMEYE HAKKINIZ YOK son zamanlarda alay konusu oldu ıstanbul ezıklerıne buna bır care bulmamız lazım............

Şimdi düşününce aslında bunun böyle olmadığını ve bir plana aracı olduğumuzu düşünüyorum.
Tesadüfe bak ya bu sefer de Bahadır abiyle aynı anda aynı dertten muzdaribiz:)

Mustafa Yılmaz.20
21.01.2010, 15:29
Fatih Tekke konusu ile takımımızı karıştırmayalım
Tamam Fatih'i transfer etmemiz gerekebilirdi veya Fatih'e yönetim haksızlık yapmış olabilir ama bu takımı desteklemeyeceğiz anlamına gelmez

Pazar günü yine stada ve TV'nin başına geçip takımımızı desteklicez.Gol attığımız zaman sevinip gol yediğimiz zaman üzüleceğiz.

Zaten Faith'te böyle istiyor

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 15:31
Emin ol Onu diyenler içinde Ben de vardım...
Ama Zamanla Her şey ortaya çıktı,Kimin ne oduğu anlaşıldı...

Mesela Ben onu dediğimde Futbolcusunu Sakat Sakat oynattıran Teknik Direktöre ''Yararlanabildiğin kadar yararlan'' diyerek En değerli ouuncusunun Futbol hayatını riske atan Yönetici Sıfatlı Bir sağlık Komitesi Başkanımız olduğunu bilmiyordum..

Mesala Ben onu dediğimde,Bu takı için çok şey ifade eden Futbolcu için ''Ben olduğum sürece O Molla Bu Kulupten içeri giremez'' diyen Yöneticimiz olduğunu bilmiyordum...

Mesala Ben onu dediğimde ''Bu futbolcudan adam olmaz,Her yerde sorun çıkartıyor'' denilmesine rağmen 2.5 Trilyonu Çöpe atıcak bir Yönetimimiz olduğunu bilmiyorum..

Mesala Bu yönetimin getirdiği oyuncu Tony Mario Sylva,''Trabzonspor Büyük ama Yönetimi Küçük'' diyebileceğini tahmin etmiyordum...

Mesala Başkanın Takımın En değerli oyuncusu için Sakat Değil,Bilerek oynamıyor gibisinden ifadeler kullanarak,O oyuncuyu Taraftarın önüne atacağını bilmiyordum..

Mesela Teknik Direktör gitsin Diye bilerek yenildiğimizi Söylüyecek kadar İleri gidicek Bir yöneticimiz olduğunu bilmiyordum..

Mesela 24 saat içinde Başkan İle Asbaşkanın zıt açıklamalar yapıcağını tahmi edemiyordum...

Mesela Yardımcı Antrenör Diye Getirdikleri Şahsın kovulduktan Sona Konuşursam yer yerinden oynar diyebileceğini bilmezdim...

Daha birçok neden var,İlk başlarda Destekledik diye yanlışlardan sonra da desteklersek işimiz zor...

Destekleme kardeşim canın sağolsun, büyük ihtimalle Demirören kaybeder seçimi rica edin o gelsin yönetsin.

Ben yönetim kusursuzdur demiyorum. Hataları vardır, teknik kadro, oyuncular ve taraftarlar gibi. Zaten herkes mükemmel olsa böyle bir kaos oluşmazdı.

Hadi kulis çalışmalrına başlayın, aralıkta kongre var. Muhalafet yapın.

Seçimden önce kanal kanal gezen Serdar Bali nerede?

Diğerleri nerede?

Neden 10 kuruldan 8'i 9'unda çoğunluk oluşmuyor?

O ki bu adamlar bu kadar berbat, neden karşılarına daha iyisi çıkmıyor?

Ama bir oyuncuyu almadılar diye de işi bazıları gibi "ihanet" aşamasına getirmek son derece yakışıksızdır.

zahido
Dün başkan bugun senol hoca hala gelebilir demiyor mu tilt oluyorum tilt..

Biz salağız biz hiçbişeyden anlamayız zaten..

Ot geldik gidiyoruzda şu dediğinize inanıcaz..

Niye yani bunu söylemenizin amacı nedir?? Zaten yeteri kadar taraftarla kafa bulunmuş

Yeteri kadar tekkeyle kafa yapmışsınız neden hala gelebilir diyorsunuz?

Yazık degil mi bu taraftara yazık degil mi bu tekkeye?

UğuR
"Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin, takımdaki düzeni bozmamak için gerçekleşmediğini söyledi; Burak Yılmaz hakkında da görüş bildirdi.."

Şenol Güneş ise

FATİH İYİ VE LİDER BİR OYUNCU

Taraftar takımın geleceğidir, Bende taraftarım Fatih'te taraftar.Nerde ne yapacağımızı bilmiyoruz.Kulübü sahiplenmezsek taraftar değiliz.Biz FATİH'İ TARAFTAR SUSSUN Diye almıyoruz. Fatih iyi futbolcu iyi lider iyi futbolcu onun için almak istiyorum.

yoruma gere yok herhalde....

Doğan Şahin
http://www.radyotvonline.com/Players.aspx?ID=17 CANLI Yunus Emre Sel DHA

Süleyman Özcan
21.01.2010, 15:32
Bu başlıkta en çok bu konuda emek harcayan kişi alkan61. Kendisinden rica edildi, bir yerleri aradı, konuştu. Bizi bazen iyi, bazen kötü haber verdi. Ama habersiz bırakmadı. Ve dün Fatih Tekke'nin basın toplantısında söyledikleri, alkan61'nin söylediği iyi yada kötü haberlerin hepsinin doğru olduğunu gösterdi. Bu konuda kendisine verdiği haberler için, bizi kırmayıp vakit ayırdığı için teşekkür ederim.

Bana göre burada Fatih Tekke konusu üzerinden anlatılmak istenen mevzuyu bazı kesim anlamıyor yada anlamamazlık geliyor. Bir transferi yaparsın veya yapmazsın bu yönetimin bileceği iş. Gerçi o konuya gelince yönetim hocanın istediği transferi her türlü fedakarlığı yaparak gerçekleştirmeli ayrı konu ama insanlık hali diyelim.

Tekrar anlatılmak istenen mevzuya dönersek bana göre bu başlıkta harcanan enerjinin sebebi, Trabzonspor'u yöneten yöneticilerin yönetim konusundaki beceriksizlikleri. En sıcak örneğini vermek gerekirse ; dün başkanın açıklaması, bugün yapılan Hayrettin Hacısalihoğlu ve Ali İhsanoğlu'nun açıklamaları. Birisi Zenit ile anlaştık diyor, birisi anlaşmadık diyor, birisi de Fatih Tekke takımın işleyişini bozar diye almadık diyor. Trabzonspor'umuzu yöneten 3 adet yönetici tarafından ortak bir konu hakkında 24 saat içinde 3 farklı açıklama geliyor.

Sonuç olarak bu transfer konusu bazı konuların irdelenmesine sebebiyet verdi. Malesef yönetim bazında problemlerimiz var. Bu problem taraftarın istediği Fatih Tekke'nin alınmaması değil. Birbirlerinden habersiz, çok sesli bir yönetimimizin olması. Biz aslında bu transfer rezilliği vesilesi ile bu konuyu irdelemeliyiz.

Yönetim mi neşteri kendi kendine vurmalı, yoksa genel kurulda yönetime mi neşter vurulmalı?

Bekleyip göreceğiz..

omrkck
Fatih Tekke gelince şampiyon mu olacağız diye soranlara da nacizane bir sual ben sorayım

Gökhan Ünal kaça geldi kaça gitti?hem de 26 yaşındaydı geldiğinde düz mantıkla kar etmeliydik değil mi?
aradaki farkı bir kupayla kapatabildi mi?

e o zaman Tekke de en kötü ihtimal bize zarar ettirir ve kupa aldıramaz değil mi?

İHTİLALL
Fatih Tekke konusu ile takımımızı karıştırmayalım
Tamam Fatih'i transfer etmemiz gerekebilirdi veya Fatih'e yönetim haksızlık yapmış olabilir ama bu takımı desteklemeyeceğiz anlamına gelmez

Pazar günü yine stada ve TV'nin başına geçip takımımızı desteklicez.Gol attığımız zaman sevinip gol yediğimiz zaman üzüleceğiz.

Zaten Faith'te böyle istiyor

Hatırlattığın iyi oldu..

Hekimoğlu
21.01.2010, 15:33
Cık...
Maalesef biz değildik..
Bugün içinde olduğumuz durum ,öyle olduğunu zannettiğimizi gösterdi bize..O zaman yönetimin içinden de karşı olanlar vardı Samet Aybaba'ya şimdi Hayrettin Hacısalihoğlu'na resti çekecek kimse yok mu bırakırsan bırak senin yüzünden uçuruma gidiyoruz diyebilecek yönetici yok mu pes doğrusu.

ömürbay
21.01.2010, 15:34
Bu takımda FATİH TEKKE yi istiyorum bir taraftar olarak. Ama yönetim nedendir bilinmez istemiyor yada ciddi değil.Trabzona gönül veren trabzonlu futbolcular istiyorum takımda...

tslover
21.01.2010, 15:34
Fatih gelince şampiyon mu olacağız diyen arkadaşları anlamıyorum. Evet şampiyon olacağız.
tıpkı varken oldugumuz gibi:rolleyes:

OLCAY ÇAKIR
21.01.2010, 15:35
Şenol hocanın sözleri nasıl okundu forumda takip edemedim..?

BAHADIR33
21.01.2010, 15:35
Yalan oldu sizin Rusya işi..

Sahi az önce arkadaş oyunun son sahnelerinden birini gösterdi de..

Sizin sahnede çok komikti ama..

Hayrettin bey'mi ,sizmi desem ..

Rusaya'ya gidiyordunuz hani..

Ne kadar gülmüştük o sahne de de..

Berhüdar olun emi..

Eee..

Dubai varmı,Dubaı..

Ve yoksa yine sandalmı?..

Eeeee..Şeyyy.

Şey..

Şeyyyyhhh.

(İçses :Hah buldum)

Dubai'de ne yapacağız efendim..
Biliyorsunuz Dubai'de şeyh var..
Şimdi Şeyh ile molla arasına girilir mi? Bize yakışmaz..
Hele bi dönsün derg..pardon kamptan bakarız o zaman..

zahido
21.01.2010, 15:36
http://www.radyotvonline.com/Players.aspx?ID=17 CANLI Yunus Emre Sel DHA

:D:D:D ne diyo bu yaaa..

Fatih net bişey söylemedi diyor :D:D

La havle yaaa..

Bekir
21.01.2010, 15:38
Destekleme kardeşim canın sağolsun, büyük ihtimalle Demirören kaybeder seçimi rica edin o gelsin yönetsin.

Ben yönetim kusursuzdur demiyorum. Hataları vardır, teknik kadro, oyuncular ve taraftarlar gibi. Zaten herkes mükemmel olsa böyle bir kaos oluşmazdı.

Hadi kulis çalışmalrına başlayın, aralıkta kongre var. Muhalafet yapın.

Seçimden önce kanal kanal gezen Serdar Bali nerede?

Diğerleri nerede?

Neden 10 kuruldan 8'i 9'unda çoğunluk oluşmuyor?

O ki bu adamlar bu kadar berbat, neden karşılarına daha iyisi çıkmıyor?

Ama bir oyuncuyu almadılar diye de işi bazıları gibi "ihanet" aşamasına getirmek son derece yakışıksızdır.
Ben Oraya bir sürü Neden yazdım ve Birçok da neden yazabilirim,Mesele bir oyuncu değil..
Zamanında bu Yönetimi çok destekledim,Eleştirenlere karşı çıktım...
Ama artık Yönetimde Sadri Şener Haricinde,Destekleyebiliceğim insan olmadığı kanısına vardım;Sadri Şener de Kulubu yönetemiyor,Ya kullanılıyor ya da Başka bir şey...

Dediğim gibi Her Şeyin zamanı var,Zamanında herkes Destekliyordu Şeneri 10 Kuruldan 9'unda çoğunluk oluşmamış olabilir,Ama bundan Sonrası için Bu Söylenemez...

Hele bi Seçim zamanı gelsin Karşılarına çıkıcak kişi sayısı Tahmin ettiğimizden de yüksek olucaktur,Hiç tanımadığımız adamlar Bile Rakip olucaktır..

Ama Daha iyisi çıkar mı??
Bilmiyorum..

tslover
21.01.2010, 15:38
Ben şahsen bir daha asla futbolcu olarak Fatihin gelmesini istemiyorum.

dahilaz
21.01.2010, 15:39
Güneş, Fatih Tekke'yi taraftar istediği için transfer etme gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını da belirterek, "Onu bir kaptan, bir lider olarak almak istiyorduk. Ancak şu aşamada kulübe zarar veriyorsa bu transferin gerçekleşmesini ben de istemem" dedi. Başkan Şener'in, 'Fatih'e kapımız hep açık' açıklamasına da değinen Güneş, "O bu açıklamasıyla noktayı koydu, ben de altına imzamı attım" dedi. Güneş, takım verimliliği anlamında ise yüzde 60 seviyelerinde olduklarını belirtti.

ŞU ANDA KESİN TRANSFER YAPACAĞIZ DİYEMEYİZ

Şu anda futbolcu alınması için yönetime baskı yapmadığını da söyleyen Güneş, "Bu ara dönemde transferle ilgili düşüncemi daha önce söyledim. Forvette bir sayısal eksikliğimiz vardı. Teofilo'yu aldık ve Murat Tosun da var. Murat Tosun antrenmanlarda oldukça iyi. Çok kabiliyetli ve yetenekli bir futbolcu. Fatih'in transferi şu an itibariyle olmadı ama yarın ne olur bilemiyoruz. Tayfun'un sakatlanmasıyla savunmada bir kaybımız oldu. Ama alternatif bir oyuncu bulamadığımız için buraya transfer yapamadık. Şu anda kesin transfer yapacağız diyemiyoruz. Ama uygun şartlar oluşursa yapılabilir" dedi.

BAŞKANIMIZ AÇIKLAMASIYLA NOKTAYI KOYDU, BEN DE ALTINA İMZAMI ATTIM

Güneş, gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferini ve Başkan Sadri Şener'in, 'Kapımız Fatih'e hep açık' şeklindeki açıklamasını da değerlendirerek, "Fatih bizim kaptanımız. Genç takımdan alıp A takım getirdiğimiz tartışılmayacak. Ünal gibi, Şenol gibi, Hami gibi, Ali Kemal gibi tartışılmayacak bir oyuncu. Trabzonspor değerleriyle büyümüştür. Ama değerlerler de, değerleri değersiz hale dönüştürmemeli. Biz değerlerimizi vuruşturarak büyümeyeceğiz. Biz Mardinli'yi, Kayserili'yi Trabzonsporlu yaparken, kendi değerlerimize, 'Trabzonsporlu değilsin' diyemeyiz. Ben dün itibariyle Başkan'ın yaptığı açıklamaların altına imzamı koyuyorum. O nokta koydu, ben imza koyuyorum. Fatih Tekke'yi ben almak istiyordum, o da gelmek istiyordu. Niye olmadı denildiğinde, bazen transferler kişilerin kendisinden kaynaklanan nedenlerle gerçekleşmeyebilir. Sonuçta olmadığı zaman yara aldırmak, kapıyı sert kapatmak, ya kapının açılmamasını sağlar ya da çok ciddi sorunlar ortaya çıkarır. Bu doğru bir şey değil. Trabzonspor'un büyük oyuncularının kapıyı iyi kapatması gerekiyor. Kim olursa olsun başkalarının sizin üzerinden Trabzonspor'a zarar vermesine izin vermeyin" dedi.

CAMİANIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ FATİH TEKKE DE BİLMELİ

Camianın büyüklüğünü Fatih Tekke'nin de bilmesi gerektiğini belirten Güneş, şöyle konuştu: "Ben görevdeyim ama taraftarım. Taraftar, Trabzonspor'un gururu ve sembolüdür. Takımda kim varsa o desteklenmeli. Onun dışındaki kimseyi desteklememek gerekir. Kulübü yönetenlere sahip çıkmazsak Trabzonsporlu değiliz. Olmayanlarla mı yarışacağız? Sivasspor maçında sahaya çıkacak 11'imiz var. O desteklenmeli. Tabi ki bu duruma Fatih de üzülmüştür. Biz zaten Fatih'i taraftar sussun diye almıyoruz. Trabzonspor'a iyi bir oyuncu almak için istedik. Takıma lider ve katkı yapacak bir oyuncu transfer etmek istiyorduk. Kaptan alıyorduk. Ama bugünkü görüntüde Trabzonspor'a zarar verecekse böyle bir oyuncuyu almam. Bu doğru olmaz. Biz Trabzonspor'un transferine karışan, başka işlere elini atan bir oyuncu almayız. Trabzonspor'a duruşuyla katkı yapacak bir oyuncu alırız. Gerekirse susmasıyla da katkı yapacak bir oyuncu almak istiyorduk. Bu camianın ve kulübün ne kadar önemli olduğunu Fatih de bilecek. Hepimiz de bileceğiz."

FATİH'İN ÜNAL'I ELEŞTİRMESİNE ÜZÜLDÜM

Fatih'in Ünal Karaman ile ilgili yaptığı, "Ben Ünal'dan daha fazla Trabzonsporluyum" açıklamasının çok yanlış olduğunu belirten Güneş, "Ünal Karaman bu kulübe çok büyük hizmetler vermiş ve şu anda da önemli görev yürüten bir arkadaşımız. Yaptığı her işi de bizimle paylaşıyor. Fatih'in onunla ilgili yaptığı açıklamalara çok üzüldüm. Abisi konumundaki birine böyle yapmamalıydı. Yarın yine birlikte olabilirler. Ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmeliyiz. Bu transferde olmasa bile başka zaman olur. Onları dikkate almak lazım. Bu konuda konuşarak kimseye zarar vermemeliyiz" dedi.

Murat Güvenç
Bana birisi Fatih Tekke'nin takıma nasıl zarar verdiğini açıklayabilir mi ?
hacısalihoğlu demiş ya dostum cuma namazlarını kaçırmıyormuş molla bundan büyük zarar mı olur adam namaz! kılıyormuş ..bizim kulüp sanki hristiyan kulübü hayrettin de papa

İHTİLALL

Çok üzerinde durulmadığını söyleyebilirim..

Şahsen Fatih'in dediklerine imza atarım deyipte,başkanımız çok doğru yapıyor diyorsa Şenol hoca,

Bir sıkıntısı var diye düşündüm ben..

Ama Şenol hoca hep buydu zaten..

Hep sıkıntılı..

Serdar A
Trabzonspor Fatih Tekke ile de , Fatih Tekkesiz de şampiyon olamaz .

fatihaltun08
21.01.2010, 15:40
Arkadaşlar sıvas macında devamlı fatih tekker dıye bagırmakdan baska bısey demıyorum tepkımızı koymalıyız bence bu yonetımı demıyımde hh ıstemıyoruz dıye tepkımızı de ortaya koymalıyız fatıh tekke acıklamalarından sonra bole dusunmeye basladım bu kadar gelmek ısteyene boyle muamele yapdıkdan sonra bırde yonetım bızı yalanlarla kandırdıkdan sonra boyle bır gırışımın olması bence ıyı dıye dusundum cunku resmen yonetım bızı alaya almıs durumda..............

oksoholu
neyse, bana müsaade. Sizi hayrettin emiceyle basbasa birakiyorum.:)

http://www.trabzonspor.org.tr/upload/resimler/buyuk/410-2d9p1y2b.jpg

-hayrettin emice, fatih transferini neden dondurdunuz ???
-bakın şimdi ...
fatih rusyadayken ona kapımızı sonuna kadar açtık.sonra takımıyla bahreyne kampa gitti.kapımız yine açıktı.bir kapıyı aşağıdan, bir kapıyı yukarıdan açık bırakınca baktık ki cereyan yapıyor üşümeye başladık.bu karda kışta biz donacağına transferi donduralım dedik.

e hayrettin emice!
Yönetirsin kulübü inan çok acemice
bu kulüp başarıya onca yıl aç emice!
Çok hayaller kurmuştuk inan sizler gelince
dokundurayim sana ufaktan ince ince
erken girdin havaya biz sivas`ı yenince
küplere biniyordun forvet lazım denince
aklın geldi başına dört kere yenilince
bu takim iflah olmaz, o molla gelmeyince
kimyan bozuldu sanki fatih`i isteyince
tekke`yi almiştik dün boğulmuştuk sevince
zenit ikna olurdu, sen düşmandın sinsice
fatih kadar kulübe ne katkın oldu sence?
Biz asbaşkanlar gördük,sayisi çok,yüzlerce
değildi hiçbirisi sen gibi dengesizce
yalan olur dediğin, onbeş dakika önce
trabzonu tüm aleme,siz yaptınız eğlence
hayallerimi suya düşürdünüz dün gece
artik düş yakamızdan,sessiz,sakin,gizlice
dön git artık evine,zamani geldi bence
İstifa ediyorum de artık,hece hece

bende bunun altina İmzami atayurum

serdaracıl
tıpkı varken oldugumuz gibi:rolleyes:

Evet. Şampiyon olacağız ve Fatih de olacak.

Muhammed

2. liğe de razıyız.:)

BAHADIR33
gönlünden geçenleri söyler gibi yapıp , söylemesi gerekenleri söyledi Olcay abi..

Erdal
21.01.2010, 15:41
Veysel abi burda ise bana gerek yok..."Tekke emin ellerde" demektir...:)

İHTİLALL
Eeeee..Şeyyy.

Şey..

Şeyyyyhhh.

(İçses :Hah buldum)

Dubai'de ne yapacağız efendim..
Biliyorsunuz Dubai'de şeyh var..
Şimdi Şeyh ile molla arasına girilir mi? Bize yakışmaz..
Hele bi dönsün derg..pardon kamptan bakarız o zaman..

Efendim, ne münasebet..

Oralar dansözlük meleketleri..

Pekala yeni figürler öğrenilebilir..

Barış Mayda
ben şöyle bir şey söyleyeyim
trabzonspor bu yönetim şekli ve fatih tekke ile şampiyon olur mu olmaz mı_?

Muhammed
21.01.2010, 15:42
Veysel abi burda ise bana gerek yok..."Tekke emin ellerde" demektir...:)

Şenol Hoca yönetime Fatih konusunda rest çekse ne olur sence Erdal abi? Ya Fatih'i alırsınız ya da istifa ederim dese:D

Ahmet Karadeniz
21.01.2010, 15:42
Haziran daki kongreyi neden yaptığını ve Faruk Özak'ı bu klüpten neden dışlamaya çalıştığınızı da söyleyin sayın Şener ve yanındaki 2H! Size sadece Fatih'ten sorulmayacak.

faruk ozak ne yapmıs ki klube ancak Trabzonspor üzerinden iyi siyaset yapmayı bilir faruk bey

İHTİLALL
21.01.2010, 15:43
Yok ya,Erdal..

Yazdıklarımızı okuma..

Gırgır yapıyorduk..

Ciddi düşününce samimi söyleyeyim,sinirleniyorum..

dahilaz
Haber Fanatik'ten alınmıştır .

tslover
Fatih tekke ham bir hayalden başkası değil.Taraftar gene naptı etti takıma zarar verecek bir mevzu buldu.Bu taraftarla Trabzonspor bir daha asla şampiyon olamayacak.

Murat'

Olay budur işte.

BAHADIR33
21.01.2010, 15:44
Efendim, ne münasebet..

Oralar dansözlük meleketleri..

Pekala yeni figürler öğrenilebilir..

Efendim biz eğitimimizi tamamladık çoktan.

Özel Hoca'dan 250 saat direksiyon dersi almışlığım vardır..

Zigana'da bir sağa bir sola az çevirmedik..

Salih Edip
21.01.2010, 15:44

arkadaş yukarda on tane madde yazmış , bir oyuncu mu diyorsun ?

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 15:45
Ben Oraya bir sürü Neden yazdım ve Birçok da neden yazabilirim,Mesele bir oyuncu değil..
Zamanında bu Yönetimi çok destekledim,Eleştirenlere karşı çıktım...
Ama artık Yönetimde Sadri Şener Haricinde,Destekleyebiliceğim insan olmadığı kanısına vardım;Sadri Şener de Kulubu yönetemiyor,Ya kullanılıyor ya da Başka bir şey...

Dediğim gibi Her Şeyin zamanı var,Zamanında herkes Destekliyordu Şeneri 10 Kuruldan 9'unda çoğunluk oluşmamış olabilir,Ama bundan Sonrası için Bu Söylenemez...

Hele bi Seçim zamanı gelsin Karşılarına çıkıcak kişi sayısı Tahmin ettiğimizden de yüksek olucaktur,Hiç tanımadığımız adamlar Bile Rakip olucaktır..

Ama Daha iyisi çıkar mı??
Bilmiyorum..

Çıkmaz kardeşim,

O cesaret olsaydı "birilerinde" zamanında çıkarlardı. M. Ali Yılmaz, Özkan Sümer, Atay Aktuğ, Nuri Albayrak ve Sadri Şener'in kendilerine göre yönetim şekilleri vardır. Sana göre doğru yaptıkları bana göre yanlış olabilir. Bu hemen istifa çağrılarını beraberinde getirmemeli.

İnanıyorsak demokrasi kavramına seçme hakkına sahip çoğunluğun kararına uymak durumundasın. Şu forumda yazanların acaba kaç tanesinin genel kurulda oy kullanma hakkı var?

Buradaki muhalefet, ortaya çıkacak adaylara sadece cesaret verir. Oy garantisi yoktur yani...

Her neyse... Konuya geri dönersek.

(Bence) Fatih Tekke'nin gelmemesi sancılı olmuştur. Ve (bence) iyi ki de alınmamıştır. Bu da yönetimin görevden gitmesi için bir sebep değildir (bence)

Orhan Aydın
21.01.2010, 15:45
Başkan küstüm verin topumu... dediğinde neden kimse ''Kimse Trabzonspor'dan büyük değildir'' demiyordu? Ama şimdi Fatih için aynı şeyi diyen çok.

tslover
21.01.2010, 15:46
ben şöyle bir şey söyleyeyim
trabzonspor bu yönetim şekli ve fatih tekke ile şampiyon olur mu olmaz mı_?
Sorun yönetimde deil taraftarda.Trabzonspor bu taraftarla asla şampiyon olamaz.Burdan Fatihi alın diye bağırması kolay.ben eminimki şimdi Fatihi alın diye bağıranların %90ı takımın yönetimde olsa fatihi almaz.Çünkü o zmn bilgi sahibi olur ve gercek bir değerlendirme yapabilirlerdi

wien_ts
"Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin, takımdaki düzeni bozmamak için gerçekleşmediğini söyledi; Burak Yılmaz hakkında da görüş bildirdi.."

Şenol Güneş ise

FATİH İYİ VE LİDER BİR OYUNCU

Taraftar takımın geleceğidir, Bende taraftarım Fatih'te taraftar.Nerde ne yapacağımızı bilmiyoruz.Kulübü sahiplenmezsek taraftar değiliz.Biz FATİH'İ TARAFTAR SUSSUN Diye almıyoruz. Fatih iyi futbolcu iyi lider iyi futbolcu onun için almak istiyorum.

yoruma gere yok herhalde....

e hani bonservisinde sorun cikmisti yok ya birisi bonservisini hallettik ama fatihe ulasamadik demistik yok ya oda yalanlanmisti teknik direktoru birakmamisti fatihin oda mi degilmis yahu..

hergun yeni birmazeret cikartiyolar,aslinda toplasan baya bir suru gerekce oldu fatihe almamaik icin..

Oğuz ZEYTİN
arkadaş yukarda on tane madde yazmış , bir oyuncu mu diyorsun ?

O on madde büyük sorun olsaydı stadda "Yönetim istifa" tezahüratı duyardım, "Fatih Tekke" değil!

tslover
21.01.2010, 15:48
Evet. Şampiyon olacağız ve Fatih de olacak.
Buna seninde inanmadıgını biliyorum.Bu fatih tekke olayı bana nedense hep kemal dervişi hatırlatıyor:D

Salih Edip
[QUOTE=Bekir Aydın;2945651
Dediğim gibi Her Şeyin zamanı var,Zamanında herkes Destekliyordu Şeneri Söylenemez...
[/QUOTE]

:alkış::alkış::alkış:

o desteği iyi kullanamadılar eleştirilerin olması da normal tabiki.

Soytürk
Bir yazı buldum

FATİH BİZ VARKEN KULÜBÜN KAPISINDAN İÇERİYE GİREMEZ

http://www.medyatrabzon.com/images/news/19543.jpg

Fatih Biz Varken Kulübün Kapısından İçeriye Giremez
Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına konuşan Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8.5 milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç alakası yok.
"Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar diyorlar. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın imzayı.”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu'nun Tekke'ey haber göndererek, "biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediğini, bunu futbolcudan duyduğunu söyledi.
Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi.

21 Ocak 2010 Radyospor

İHTİLALL
Efendim biz eğitimimizi tamamladık çoktan.

Özel Hoca'dan 250 saat direksiyon dersi almışlığım vardır..

Zigana'da bir sağa bir sola az çevirmedik..

Aaaaa..

Ne kadar ilerletmişsiniz..

Vallahi bravo..

O zamaaann..

Buldummm..

Kına memleketi aynı zamanda ..

Kına zamanı..

Şu sıra, kına çokça lazım gibi..

Siz gidin,gidin..

Kına getirin..

zafer6161
İhsan Alioğlu..........en rezil yönetici,bilmiyorum trabzonda bu adamı seven varmı acaba :)

ozgur99
21.01.2010, 15:49
fatihin alinmamasinin sebebi gecen sene hacislihoglu bu snede gene hacisalihoglunun ta kendisir

o adam fatihi istemiyor bu kadar basit taraftar baski yapiyor ama nafile
baskan u transferde cok istekliyse eger meksikaliyi nasil almaya gittiyse fatihede kendi gitsin alsin niye unali gonderiyor ayip ama insanlarla makara gecmesinler fatihi de yipratmasinlar zaten bu tutmlardan sonra fatihin yerinde olsam gelmem acikcasi trabzona

Fatihin gelmesi bu takıma arkadaşlık anlamında zarar verire Fatih bencil bir kişiliş

Salih Edip
21.01.2010, 15:49
O on madde büyük sorun olsaydı stadda "Yönetim istifa" tezahüratı duyardım, "Fatih Tekke" değil!

yönetim istifa demek yönetim defol git demektir , fatih tekke demekse yönetim aklını başına al yanlışlarından vazgeç demektir .

Salih Edip
21.01.2010, 15:50
Fatihin gelmesi bu takıma arkadaşlık anlamında zarar verire Fatih bencil bir kişiliş

hmm fatihle bayağı samimisiniz öyleyse.

wien_ts
21.01.2010, 15:51

ciddimisiniz abi,mahalleden falan mi arkadasiniz.nereden biliyorsunuz fatihin kisiligini,yakin bir dostunuz falan mi?

Soytürk
edittttttt.yanlış yere yazdım:)

demirel
Ya Fatih'i büyüttünüz de büyüttünüz,Büyük olan Trabzonspordur,Fatih madem çok istiyordu çıkıp kulübe gelip görüşseydi,sorsaydı Zenitle anlaştıysanız imzalıyım deseydi,Bu mevzu uzadıkça ne Fatih-ne de H.H zarar veriyor,siz zarar veriyorsunuz kulübe,baslığın acilen kapanması taraftarıyım,Takıma desteğe devam baslığında Sivas macında nasıl destekleriz onu konuşalım

tslover
Bir yazı buldum

FATİH BİZ VARKEN KULÜBÜN KAPISINDAN İÇERİYE GİREMEZ

http://www.medyatrabzon.com/images/news/19543.jpg

Fatih Biz Varken Kulübün Kapısından İçeriye Giremez
Radyospor’da "Özgür Sancar’la Haber Özel" programına konuşan Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke konusunda çarpıcı açıklamalar yaptı: “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8.5 milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç alakası yok.
"Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar diyorlar. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın imzayı.”

Hacıosmanoğlu, Trabzonspor asbaşkanı Hayrettin Hacısalihoğlu ve futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu'nun Tekke'ey haber göndererek, "biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediğini, bunu futbolcudan duyduğunu söyledi.
Trabzonspor yönetimini eleştiren Hacıosmanoğlu, "bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Niyetleri olsaydı geçen sezon iki milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih'i alabilirlerdi. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu" dedi.

21 Ocak 2010 Radyospor
ben bu yazıyı yorumluyum o zmn:
Adam şimdi buldu bir mevzuyu yönetime vuracak ve sonraki kongrede acaba başkan olabilir miyim diye hesapların içerisinde.Ama kendisinin yönetimde oldugu ve bizi ziya doğana mahkum ettiği zamanları unuttugumuzu sanıyor sanırm

serdaracıl
21.01.2010, 15:52

Yapmayın allah aşkına. Görende takımdaki herkes kanka sanır.

İHTİLALL
Sorun yönetimde deil taraftarda.Trabzonspor bu taraftarla asla şampiyon olamaz.Burdan Fatihi alın diye bağırması kolay.ben eminimki şimdi Fatihi alın diye bağıranların %90ı takımın yönetimde olsa fatihi almaz.Çünkü o zmn bilgi sahibi olur ve gercek bir değerlendirme yapabilirlerdi

E o zaman ,bizim bilmediğimiz,

Sizin bildiğiniz bir şeyler olmalı..

Belki yönetime geliriz ,piyango filan çıkarda..

Bildiklerinizi anlatsanızda bizde aydınlansak..

Bekir
İhsan Alioğlu..........en rezil yönetici,bilmiyorum trabzonda bu adamı seven varmı acaba :)
Yattara ile İleri düzeyde bir Samimiyeti olduğunu biliyorum:)
''Teknik Direktörün Kör Dediği Bir yönetici'' mi olur dedirten bir adamdır kendisi..

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 15:53
SS : Zenit ile anlaştık

HH : Zenit ile anlaşamadık

İA: Düzen bozulmasın diye almadık..

?????

Birileri bizimle çok fena dalga geçiyor...

Salih Edip
21.01.2010, 15:54
Ya Fatih'i büyüttünüz de büyüttünüz,Büyük olan Trabzonspordur,Fatih madem çok istiyordu çıkıp kulübe gelip görüşseydi,sorsaydı Zenitle anlaştıysanız imzalıyım deseydi,Bu mevzu uzadıkça ne Fatih-ne de H.H zarar veriyor,siz zarar veriyorsunuz kulübe,baslığın acilen kapanması taraftarıyım,Takıma desteğe devam baslığında Sivas macında nasıl destekleriz onu konuşalım

üst sağ köşede X işareti var ordan istediğini kapatabilirsin.

Salih Edip
21.01.2010, 15:55
ben bu yazıyı yorumluyum o zmn:
Adam şimdi buldu bir mevzuyu yönetime vuracak ve sonraki kongrede acaba başkan olabilir miyim diye hesapların içerisinde.Ama kendisinin yönetimde oldugu ve bizi ziya doğana mahkum ettiği zamanları unuttugumuzu sanıyor sanırm

ha ziya doğan , ha samet aybaba ne farkeder ? :)

turgut kasap
21.01.2010, 15:56
aynen katılıyorum bu kafaylan bu zihniyetlen beyni kafası yerine başka bir yerinde olan ve neslilin ne oldugu bilinmeyen mahlukatlarla yönetildiği müddetce trabzonspor şampiyon olamaz allahtan yaşımız müsaitte bi kaç şampiyonluk gördük

İHTİLALL
e hani bonservisinde sorun cikmisti yok ya birisi bonservisini hallettik ama fatihe ulasamadik demistik yok ya oda yalanlanmisti teknik direktoru birakmamisti fatihin oda mi degilmis yahu..

hergun yeni birmazeret cikartiyolar,aslinda toplasan baya bir suru gerekce oldu fatihe almamaik icin..
Ben oyunu o bölümüne de çok gülüyorum..

İhsan beyin bir duygu bütünlüğü türküsü var,kemençeyele çalınıyor gülmekten bayılırsınız..

Birde bu İhsan beyin doktor rolü yaptığı(birkaç amatör veterinerle beraber)bir sahne var,

Tiyatro yıkılıyor gülmekten..

Erdal
İhsan bey o açıklamayı ne zaman yapmış?

balıkesirli TS
21.01.2010, 15:58
sivasspor maçı bastırıyoruz birtürlü golü bulamıyoruz sonra kısmet bu ya golü yiyoruz...dakika 60...gutierez net bir gol kaçırıyor...tribünler inliyor yönetim istifaaaa...sonra mı?sonra stad yıkılıyor fatihhhhhh tekkeeeee...trabzonsporu bırakıyoruz fatih tekkesporu tutuyoruz... bunlar bana tanıdık geliyor.ve bütün futbolcularımızın morali sıfır

Mehdi
21.01.2010, 15:58
www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabzonspor.org.tr)

www.antitrabzonspor.com (http://www.antitrabzonspor.com)

Bu,Trabzonspor'un Trabzonspor'dan başka düşmanı yoktur demek mi oluyor çözemedim ben.:)

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 15:59
sivasspor maçı bastırıyoruz birtürlü golü bulamıyoruz sonra kısmet bu ya golü yiyoruz...dakika 60...gutierez net bir gol kaçırıyor...tribünler inliyor yönetim istifaaaa...sonra mı?sonra stad yıkılıyor fatihhhhhh tekkeeeee...trabzonsporu bırakıyoruz fatih tekkesporu tutuyoruz... bunlar bana tanıdık geliyor.ve bütün futbolcularımızın morali sıfır

bunları madem istemiyorlar o zaman alacaksın tekkeyi batırmayacaksın tekneyi açık ve net...... FATİH SULTAN TEKKE'NİN TRANSFERİNDEN ÇOK KARLI ÇIKACAK YÖNETİM FATİH'İ ALMAMASI BÜYÜK BİR APTALLIKTIR.......

turgut kasap
21.01.2010, 16:00
var fenerbahceliler

Volkan Albayrak

Bu,Trabzonspor'un Trabzonspor'dan başka düşmanı yoktur demek mi oluyor çözemedim ben.:)

bu nerden çıktı

Soytürk
İhsan bey o açıklamayı ne zaman yapmış?

bugun sanırım abi aldıgım stede bugunun tarihi var yada site bugun koydu

Sefa
21.01.2010, 16:01

Öyle bir site hazırlanmadan önlem alınmış .

Ama tesbit güzel.. :)

Soytürk
21.01.2010, 16:02

e bu iki adreste resmi ste cıkıyo antiyi kim açmış anlamadım ne alaka:D

karaman6106
Anket

Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a transferi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

Bonservis bedeli ödenerek hemen gelsin
http://www.haber61.net/images/1x1.gif %58,59 [2223]

Bonservis bedelsiz 6 ay sonra gelsin
http://www.haber61.net/images/1x1.gif %19,06 [723]

Hiç gelmesin
http://www.haber61.net/images/1x1.gif %22,35 [848]

Toplam Katılım : 3794

ANKETİ GÖRDÜNÜZ MÜ?????

Mert Oğuzlu61
SS : Zenit ile anlaştık

HH : Zenit ile anlaşamadık

İA: Düzen bozulmasın diye almadık..

?????

Birileri bizimle çok fena dalga geçiyor...

bizi bu adamlar yönetiyor....

karaman6106
21.01.2010, 16:03
ANKETLEhh nabız mı yokluyor???*

Orhan Aydın
Keşke o açıklamayı yaptığı sırada birisi Tjikuzu ve Engin'in takım bütünlüğüne katkıları konusunda ne zaman ödülllerini alacaklarını da sorsaymış

balıkesirli TS
bunları madem istemiyorlar o zaman alacaksın tekkeyi batırmayacaksın tekneyi açık ve net...... FATİH SULTAN TEKKE'NİN TRANSFERİNDEN ÇOK KARLI ÇIKACAK YÖNETİM FATİH'İ ALMAMASI BÜYÜK BİR APTALLIKTIR.......
bunları sorsan kimse istemiyor ama trabzonsporu unutmaya basladık bence 2 senedir top oynamayan yattara için tribünler inliyor,boş mukaveleye imza atmayan oyuncular için tribünler kendini yırtıyor...ama trabzonspor unutuyoruz sanırım arada...

Erdal
21.01.2010, 16:06
Yahu evet sıktı bu konu...Yahu evet zarar veriyor...Yahu evet bıktık....

Ama Allah aşkına Başkan, İhsan bey ve Hyrettin bey in açıklamalarını 2 gün içinde yptıkları aaçıklamaları okuyunca benim gördüğümü görmüyor mu milleti "tekkeci" olmakla suçlayan arkadaşlar...

Bekir
21.01.2010, 16:07
bunları sorsan kimse istemiyor ama trabzonsporu unutmaya basladık bence 2 senedir top oynamayan yattara için tribünler inliyor,boş mukaveleye imza atmayan oyuncular için tribünler kendini yırtıyor...ama trabzonspor unutuyoruz sanırım arada...
Öncelikle Yattara geçen sezon sakat olmasına rağmen 27 maça çıktı...

Bu sezon oynamıyorsa Sorumlusu Yattara değildir...

Bir şeylere sallamadan önce Düşünmek lazım...

ergin cesit
21.01.2010, 16:07
trabzonsporu çok iyi takip edenler bilirler hacısalihoğlu ve ihsan alioğlu bu takıma ne vermişlerdir,yada trabzonspor onlara ne vermiştir.onların ağzından bir tane olumlu bir görüş duymadım

necmiati61
21.01.2010, 16:08
İhsan Alioğlu ile halı sahada maç yapmıştık birkaç kez.. O zaman da sevmezdim:)

tslover
E o zaman ,bizim bilmediğimiz,

Sizin bildiğiniz bir şeyler olmalı..

Belki yönetime geliriz ,piyango filan çıkarda..

Bildiklerinizi anlatsanızda bizde aydınlansak..
Birkaçını yazıyım o zmn(fatih neden gelmemeli)
1-30 yasını aşmış bir oyuncuya bonservis bedeli ödemek Trabzonsporun transfer politikasına terstir.Son birkaç senede yapılan transferlerde bunu net bir şekilde görebilirsiniz.Çünkü alınan futbolcunun öncelikle takıma katkı sağlaması ve sonrasında da iyi bir maddi karşılığının olması gerekir.Bunun neden böyle olması gerektiğine değinmiycem.Dolayısıyla fatihin geri dönüşümü artık yoktur
2-Oyuncu iyide olsa 2.defa geldiğinde aynı performansı göstereceğine dair elimizde herhangi bir veri bulunmamaktadır.fatihin gittiği zamanından beri hem Türk futbolu hemde TS çok değişmiştir
3-fatih burdayken onun yanında gökdeniz gibi bir adam daha vardı ve iyi bir ikili oluşturmuşları.Gökdeniz şu anda burda yok gelemezde ve fatihin aynı şeyi birbaşkasıyla yakalayacağına dair bir veri yoktur
4-fatih burdayken bir futbolcunun en verimli olabileceği yaşlardadır ve olmuşturda ama yaşı artık bir futbolcudan en yüksek verimin alınabileceği yaş değildir
5-fatih konusu yaklaşık 1 senedir özellikle forvet oyuncuları olmak üzere takımın tümünün üstünde bir baskı unsuru olmuştur.Taraftar tarafından bir tarafta yuhalanan topçular varken bir taraftan büyük kaptan diye çağıralacak bir oyuncunun olması takımsal anlamda zararlıdır
6-Takımın mevcut durumda Umut gibi bir kaptanı vardır.Onca sene dısarda oynamış bir oyuncunun gelip daha ilk maçtan kaptanlığı alması onu olumsuz etkileyecektir
7-Fatihin gelip takıma kaptan olması ,onu hiç tanımayan oyuncular için en sonra gelipte takıma kaptan yapılmış bir oyuncu konumunda olacaktır.Sonucta fatih yokkende birileri bu takım için elinden gelen mücadeleyi yaptı
8-fatihin kişiliğiyle de alakalı bir takım soru işaretleri vardır.Zamanında takımda gruplaşma dedikoduları çıktıgını kimse unutmamıştır.Kişiliğinin hakemlere tokat atacak kadar sert ??!! olması da sonradan gelen bir oyuncunun kaptan olarak diğer oyuncuların huzurunu bozması anlamına gelebilir
9-Son açıklamalarından sonra ki direk olarak hedef aldığı yönetim ve kişilerin hala trabzonsporda olması dolayısıyla fatihe birileri sürekli ters bakacaktır ve o da birilerine sürekli ters bakacaktır
10-Sonucta bu takımın teknik direktörü şenol Güneştir ve o dahi artık bu olayı bitiriyoruz zarar vermeye başladı diyorsa taraftarın artık bişeyleri anlaması gerekir.
uzatılabilir...

Süleyman Eruyar
Yahu evet sıktı bu konu...Yahu evet zarar veriyor...Yahu evet bıktık....

Ama Allah aşkına Başkan, İhsan bey ve Hyrettin bey in açıklamalarını 2 gün içinde yptıkları aaçıklamaları okuyunca benim gördüğümü görmüyor mu milleti "tekkeci" olmakla suçlayan arkadaşlar...

Erdal abi, bir yazı bekliyorum, Turunculu - Mavili gazetemde...

karaman6106
Hangisi doğru söylüyor?

kulübü asıl yöneten hh dir. sş nabza göre şerbrt verip tv tv dolaşmakla meşgul...komedi bu adam. dikkat edin tarihte trabzonspor için olumlu haberi olmayan hürriyete konuşmuş

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 16:10

Yok TRABZONSPOR'U UNUTAN YOK KESİNLİKLE AKIL SIR ERMİYOR BU İŞE ALACAKSIN GETİRECEKSİN SULTANI TÜM DERTLER BİTECEK ÖZLENEN ŞAMPİYONLUK GELECEK.......

karaman6106
21.01.2010, 16:10
1-30 yasını aşmış bir oyuncuya bonservis bedeli ödemek Trabzonsporun transfer politikasına terstir.Son birkaç senede yapılan transferlerde bunu net bir şekilde görebilirsiniz.Çünkü alınan futbolcunun öncelikle takıma katkı sağlaması ve sonrasında da iyi bir maddi karşılığının olması gerekir.Bunun neden böyle olması gerektiğine değinmiycem.Dolayısıyla fatihin geri dönüşümü artık yoktur
2-Oyuncu iyide olsa 2.defa geldiğinde aynı performansı göstereceğine dair elimizde herhangi bir veri bulunmamaktadır.fatihin gittiği zamanından beri hem Türk futbolu hemde TS çok değişmiştir
3-fatih burdayken onun yanında gökdeniz gibi bir adam daha vardı ve iyi bir ikili oluşturmuşları.Gökdeniz şu anda burda yok gelemezde ve fatihin aynı şeyi birbaşkasıyla yakalayacağına dair bir veri yoktur
4-fatih burdayken bir futbolcunun en verimli olabileceği yaşlardadır ve olmuşturda ama yaşı artık bir futbolcudan en yüksek verimin alınabileceği yaş değildir
5-fatih konusu yaklaşık 1 senedir özellikle forvet oyuncuları olmak üzere takımın tümünün üstünde bir baskı unsuru olmuştur.Taraftar tarafından bir tarafta yuhalanan topçular varken bir taraftan büyük kaptan diye çağıralacak bir oyuncunun olması takımsal anlamda zararlıdır
6-Takımın mevcut durumda Umut gibi bir kaptanı vardır.Onca sene dısarda oynamış bir oyuncunun gelip daha ilk maçtan kaptanlığı alması onu olumsuz etkileyecektir
7-Fatihin gelip takıma kaptan olması ,onu hiç tanımayan oyuncular için en sonra gelipte takıma kaptan yapılmış bir oyuncu konumunda olacaktır.Sonucta fatih yokkende birileri bu takım için elinden gelen mücadeleyi yaptı
8-fatihin kişiliğiyle de alakalı bir takım soru işaretleri vardır.Zamanında takımda gruplaşma dedikoduları çıktıgını kimse unutmamıştır.Kişiliğinin hakemlere tokat atacak kadar sert ??!! olması da sonradan gelen bir oyuncunun kaptan olarak diğer oyuncuların huzurunu bozması anlamına gelebilir
9-Son açıklamalarından sonra ki direk olarak hedef aldığı yönetim ve kişilerin hala trabzonsporda olması dolayısıyla fatihe birileri sürekli ters bakacaktır ve o da birilerine sürekli ters bakacaktır
10-Sonucta bu takımın teknik direktörü şenol Güneştir ve o dahi artık bu olayı bitiriyoruz zarar vermeye başladı diyorsa taraftarın artık bişeyleri anlaması gerekir.
uzatılabilir...
kuzudan para kazanmayımı hedeflemitik. komik oluyor

macuka
21.01.2010, 16:11
Bu takimi yoneten kac tane "baş" var biri bana izah edebilir mi?

balıkesirli TS
Öncelikle Yattara geçen sezon sakat olmasına rağmen 27 maça çıktı...

Bu sezon oynamıyorsa Sorumlusu Yattara değildir...

Bir şeylere sallamadan önce Düşünmek lazım...
profesyonel futbolcu çıkmasın sakat sakat o zaman. geçen sene ankaragücü maçından beri maç aldığı yok adamın...ben de senin kadar takip ediyorum trabzonsporu...trabzondaolmasam da...

demirel
Kimse kusura bakmasında Teogol geldiğinde Fatih diye bağırıldı ya yazıklar olsun bu taraftara,yeter kim haklıysa haklı,bu kadar Tekke diyeceğinize gidin Ts diyin artık

highlaz_61
uzatılabilir...

altina imzami atarim kimsede Fatih Fatih diye zirvalamasin arkadas herseyi apacik belirtmis...Geleceksede adam gibi gelsin Artistligin lüzumu yok...

Bekir
21.01.2010, 16:12
Abi arkadaşın Direk yüzüne vurmasaydın,Utanır şimdi:)

Erdal
Fatih yanlış yaptı...Doğru hatta bence konuşmamalıydı...Ama neden konuştu Fatih? Çünkü resmi sitede isimsiz gazete haberi gibi "Fatih çok para istedi" anlamına gelecek bildiri üzerine konuştu...Bu güne dek toplasanız 4 açıklaması var çocuğun....Her biri de cevap niteliğinde...

Bekir
altina imzami atarim kimsede Fatih Fatih diye zirvalamasin arkadas herseyi apacik belirtmis...Geleceksede adam gibi gelsin Artistligin lüzumu yok...
Yahu Ben sadece 1. Maddeyi okuyarak bile Arkadaşın saçmaladığını anlıyorum,Sen Nereye imzanı attın??

Mert Oğuzlu61
21.01.2010, 16:13
Hangisi doğru söylüyor?

kulübü asıl yöneten hh dir. sş nabza göre şerbrt verip tv tv dolaşmakla meşgul...komedi bu adam. dikkat edin tarihte trabzonspor için olumlu haberi olmayan hürriyete konuşmuş

doğrumu bu haber !!! HH gerçekten can sıkmaya başladı artık :mad:

tslover
transferde hatasız kulüp olmaz.10 maddeye getirelecek eleştiri sadece bu mu?

balıkesirli TS
Kimse kusura bakmasında Teogol geldiğinde Fatih diye bağırıldı ya yazıklar olsun bu taraftara,yeter kim haklıysa haklı,bu kadar Tekke diyeceğinize gidin Ts diyin artık
katılmamak elde değil...

İHTİLALL
uzatılabilir...

Bence bunları siz uydurdunuz ..

Hiçbirine katılmadığım gibi,yönetimin transferi yapmamasının bunlarla bir alakası olduğunu zannetmiyorum..

leavemealone
21.01.2010, 16:14
Az önce Hayrettin Hacisalihoglu sky türkte bir programa telefonla katildi .

Fatih tekke icin zenit le anlastiklarini ama zenitin yeni gelen hocasi spalettenin fatihin transferine onay vermemesi yüzünden bu transferin gerceklesmedigini söyledi . Trabzonsporun (ozaman)bu transferi istedigini ama sorunun onlardan kaynaklanmadigini söyledi.
Ayrica Fatihin basin toplantisinada hos olmadi gencligine veriyoruz gibi seyler söyledi .

Orhan Aydın

Abi Teo da Tekke'yi o kadar iyi biliyor ki gece gündüz salya sümük olmuştur.

Alp Yavuz 13
Fatih yanlış yaptı...Doğru hatta bence konuşmamalıydı...Ama neden konuştu Fatih? Çünkü resmi sitede isimsiz gazete haberi gibi "Fatih çok para istedi" anlamına gelecek bildiri üzerine konuştu...Bu güne dek toplasanız 4 açıklaması var çocuğun....Her biri de cevap niteliğinde...

Erdal Abi zaten FATİH TEKKE konuşmak istemiyordu ama artık zorladılar patladı SULTAN da... Dünyada eşi olmayan bir futbolcuyu hala almıyorlar almamak için binbir türlü baheneler türetiyorlar...

İbrahim Keleşoğlu
fatih konuşmalıydı ama biraz sert olmuş şenol güneş dogru dedi belki 1 hafta sonra antrenörü olacak kişi hakkında öyle konuşmamalıydı .

highlaz_61
21.01.2010, 16:15
Abi arkadaşın Direk yüzüne vurmasaydın,Utanır şimdi:)

ne alakasi var ya hala kasitli sekilde göz göre göre inat edilmezki yuh kardesim cikarin su at gözlüklerinizi..

nbay

biraz daha hazırlıklı gelebilirdi ya da düzgün bir konuşma metni hazırlatabilirdi..

güngör_81

Artisliği yapan sensin konuşmalarına dikkat et ....

Erdal
tslover, söylediklerine katılmam...Ama bu bir görüştür...Tercihtir...Tercihini yapar, yaptığın tercihin sorumluluğunu üstlenirsin...

Mesela Şenol hoca diyor ki defansta eksikliğimiz yok...Bana göre var...Şiddetle var hemde...Ama takımın başındaki adam yok diyorsa sitem ederim yanlışsın hocam derim ve beklerim...O cümle sorumluluğu bana ait demektir...

Şimdi yönetim Fatih ve ya diğer meselelerde hem sorumluluk almıyor hem tercihini haklı çıkarmak için çamur atıyor....Sorun burda....En azından benim açımdan....

ergin cesit

Fatih tekke icin zenit le anlastiklarini ama zenitin yeni gelen hocasi spalettenin fatihin transferine onay vermemesi yüzünden bu transferin gerceklesmedigini söyledi . Trabzonsporun (ozaman)bu transferi istedigini ama sorunun onlardan kaynaklanmadigini söyledi.
Ayrica Fatihin basin toplantisinada hos olmadi gencligine veriyoruz gibi seyler söyledi .

eğer öyle dediyse bu adam ne dediğini bilmiyor

serdaracıl
21.01.2010, 16:16
uzatılabilir...

Bu yazdıklarına sen inanıyor musun? Yok 30 yaşına gelmişte geri dönüşümü yokmuşda. Gökdeniz varmış şimdi yokmuş. Bir insanın kişiliğine ilişkin yorum yapmak doğru mu? Siz kişilik uzmanı mısınız? Gruplaşma dedikoduları yazmışsınız. Dedikoduya itibar eder misizin. Oyuncuların huzurunu bozacağına dair öngörünüz çok gülünç. Tam bir komedi.

demirel
Abi Teo da Tekke'yi o kadar iyi biliyor ki gece gündüz salya sümük olmuştur.
Bilsin ya da bilmesin,yapılan ayıptır,hem baskana,hem Teo'ya,hemde camiaya karşı yapılmış bir harekettir bu

İHTİLALL
Hangisi doğru söylüyor?

Oyunun bu bölümü ,

Salonu kırıp geçiriyor..

Hayrettin bey artık sanatında zirve yapıyor..

Seyirci o kadar gülüyor ki,

En sonunda o da şaşırıyor,neyime nu kadar gülüyorlar diye..

Samet Yildirim
Artik Fatih Tekke diye bagrip oyunculara baski olusturmaya gerek yok. Teofilo Gutierrez icin destek olmak lazim ayni sekilde Umut icinde. Bende istiyorum Tekke gelsin ama israrla böyle yaparak Trabzonspora zarar vermeye gerek yok.

Mac bittikden sonra bagrilsin ama mac icinde bagirmaya gerek yok.

10 gün icinde alinirsa alinir alinmasa umarim sezon sonu alinir.

Sanki su an simdilik sezon sonu gelmesi daha iyi olur gibi en azindan ortalik sakinlesir su an ortam gergin bu gergin ortamda fatihi getirmek yararli olmayabilir.

Mert Oğuzlu61

hoş olmayan kelimeler kullanma.

tslover
21.01.2010, 16:17
Yahu Ben sadece 1. Maddeyi okuyarak bile Arkadaşın saçmaladığını anlıyorum,Sen Nereye imzanı attın??
sen hatasız transfer yapan kulüp gördün mü.ben 1.maddeyi destekleyen en az 5 örnek yazarım buraya.Sen diğer maddeleri çürütsene

wizard
Erdal Abi zaten FATİH TEKKE konuşmak istemiyordu ama artık zorladılar patladı SULTAN da... Dünyada eşi olmayan bir futbolcuyu hala almıyorlar almamak için binbir türlü baheneler türetiyorlar...
duyan da maradona sanar .. arkadaşlar yeter artık tamam ii futbolcu tamm ts li ama ünala yaptıı çıklama hoş deildi gelmesini ben de isterim ama önce ünaldan özür dilemeli

Bekir
ne alakasi var ya hala kasitli sekilde göz göre göre inat edilmezki yuh kardesim cikarin su at gözlüklerinizi..
Şu At gözlüğü kelimesini Kullanmasan çok iyi olur...

Ben oradaki Bütüm maddelerin mantıksızlığını ve Nedenini Gayet mantıklı nedenlerle açıklarsam,Yine inat etmiş mi oluceğım...

macuka
Fatih in yasi ile dusunceler sacma,
Ben bu yasimda Ts de yillarca top oynamasina musaade edilen Hasan Ucuncu kadar oynarim..

iyi ki GS zamaninda "Hagi yasli" demedi de adami seyrettik.
Futbolcu var futbolcu var, Ronaldinyo da 30 yasina basti bu sene, ne yani yasli mi Ts icin, 2 milyon euro cok mu?

necmiati61

Tamam zırvalamayı sana bırakıyoruz..

Harun-61
21.01.2010, 16:18
"Taraftar sussun diye Tekke'yi almadık!"

Güneş, Fatih Tekke'yi taraftar istediği için transfer etme gibi bir düşüncelerinin bulunmadığını da belirterek, "Onu bir kaptan, bir lider olarak almak istiyorduk. Ancak şu aşamada kulübe zarar veriyorsa bu transferin gerçekleşmesini ben de istemem" dedi. Başkan Şener'in, 'Fatih'e kapımız hep açık' açıklamasına da değinen Güneş, "O bu açıklamasıyla noktayı koydu, ben de altına imzamı attım" dedi. Güneş, takım verimliliği anlamında ise yüzde 60 seviyelerinde olduklarını belirtti.

ŞU ANDA KESİN TRANSFER YAPACAĞIZ DİYEMEYİZ

Şu anda futbolcu alınması için yönetime baskı yapmadığını da söyleyen Güneş, "Bu ara dönemde transferle ilgili düşüncemi daha önce söyledim. Forvette bir sayısal eksikliğimiz vardı. Teofilo'yu aldık ve Murat Tosun da var. Murat Tosun antrenmanlarda oldukça iyi. Çok kabiliyetli ve yetenekli bir futbolcu. Fatih'in transferi şu an itibariyle olmadı ama yarın ne olur bilemiyoruz. Tayfun'un sakatlanmasıyla savunmada bir kaybımız oldu. Ama alternatif bir oyuncu bulamadığımız için buraya transfer yapamadık. Şu anda kesin transfer yapacağız diyemiyoruz. Ama uygun şartlar oluşursa yapılabilir" dedi.

BAŞKANIMIZ AÇIKLAMASIYLA NOKTAYI KOYDU, BEN DE ALTINA İMZAMI ATTIM

Güneş, gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferini ve Başkan Sadri Şener'in, 'Kapımız Fatih'e hep açık' şeklindeki açıklamasını da değerlendirerek, "Fatih bizim kaptanımız. Genç takımdan alıp A takım getirdiğimiz tartışılmayacak. Ünal gibi, Şenol gibi, Hami gibi, Ali Kemal gibi tartışılmayacak bir oyuncu. Trabzonspor değerleriyle büyümüştür. Ama değerlerler de, değerleri değersiz hale dönüştürmemeli. Biz değerlerimizi vuruşturarak büyümeyeceğiz. Biz Mardinli'yi, Kayserili'yi Trabzonsporlu yaparken, kendi değerlerimize, 'Trabzonsporlu değilsin' diyemeyiz. Ben dün itibariyle Başkan'ın yaptığı açıklamaların altına imzamı koyuyorum. O nokta koydu, ben imza koyuyorum. Fatih Tekke'yi ben almak istiyordum, o da gelmek istiyordu. Niye olmadı denildiğinde, bazen transferler kişilerin kendisinden kaynaklanan nedenlerle gerçekleşmeyebilir. Sonuçta olmadığı zaman yara aldırmak, kapıyı sert kapatmak, ya kapının açılmamasını sağlar ya da çok ciddi sorunlar ortaya çıkarır. Bu doğru bir şey değil. Trabzonspor'un büyük oyuncularının kapıyı iyi kapatması gerekiyor. Kim olursa olsun başkalarının sizin üzerinden Trabzonspor'a zarar vermesine izin vermeyin" dedi.

CAMİANIN BÜYÜKLÜĞÜNÜ FATİH TEKKE DE BİLMELİ

Camianın büyüklüğünü Fatih Tekke'nin de bilmesi gerektiğini belirten Güneş, şöyle konuştu: "Ben görevdeyim ama taraftarım. Taraftar, Trabzonspor'un gururu ve sembolüdür. Takımda kim varsa o desteklenmeli. Onun dışındaki kimseyi desteklememek gerekir. Kulübü yönetenlere sahip çıkmazsak Trabzonsporlu değiliz. Olmayanlarla mı yarışacağız? Sivasspor maçında sahaya çıkacak 11'imiz var. O desteklenmeli. Tabi ki bu duruma Fatih de üzülmüştür. Biz zaten Fatih'i taraftar sussun diye almıyoruz. Trabzonspor'a iyi bir oyuncu almak için istedik. Takıma lider ve katkı yapacak bir oyuncu transfer etmek istiyorduk. Kaptan alıyorduk. Ama bugünkü görüntüde Trabzonspor'a zarar verecekse böyle bir oyuncuyu almam. Bu doğru olmaz. Biz Trabzonspor'un transferine karışan, başka işlere elini atan bir oyuncu almayız. Trabzonspor'a duruşuyla katkı yapacak bir oyuncu alırız. Gerekirse susmasıyla da katkı yapacak bir oyuncu almak istiyorduk. Bu camianın ve kulübün ne kadar önemli olduğunu Fatih de bilecek. Hepimiz de bileceğiz."

FATİH'İN ÜNAL'I ELEŞTİRMESİNE ÜZÜLDÜM

Fatih'in Ünal Karaman ile ilgili yaptığı, "Ben Ünal'dan daha fazla Trabzonsporluyum" açıklamasının çok yanlış olduğunu belirten Güneş, "Ünal Karaman bu kulübe çok büyük hizmetler vermiş ve şu anda da önemli görev yürüten bir arkadaşımız. Yaptığı her işi de bizimle paylaşıyor. Fatih'in onunla ilgili yaptığı açıklamalara çok üzüldüm. Abisi konumundaki birine böyle yapmamalıydı. Yarın yine birlikte olabilirler. Ağzımızdan çıkan her söze dikkat etmeliyiz. Bu transferde olmasa bile başka zaman olur. Onları dikkate almak lazım. Bu konuda konuşarak kimseye zarar vermemeliyiz" dedi.

...........

necmiati61

Zırvalamak hoş bir üslub değil.. Lütfen dikkat edelim..

Samet Yildirim
eğer öyle dediyse bu adam ne dediğini bilmiyor
NTV radyosundada böyle dedi bazi arkadaslar yanlis yazdilar.

Zenitle anlastik ama hocasi birakmiyor onun yerini doldurmadan demisti.

Nekadar dogru tartisilir ama böyle söylemisti

Orhan Aydın
Bilsin ya da bilmesin,yapılan ayıptır,hem baskana,hem Teo'ya,hemde camiaya karşı yapılmış bir harekettir bu

Abi Teoya karşı yapılmamıştır aksine Teo için yapılmıştır;):)

Volkan Albayrak
bu anket nerede

highlaz_61
21.01.2010, 16:19

Sen kimsinde adama sacmaladi diye hakaret ediyosun oda senin gibi Trabzonspor a gönül vermis bir renktas terbiyesizligin lüzumu yok ahlaksizlik yapma kimseyi assagalayamazsin sen efendi gibi yorum yaz ufak usaklik yapma!

tslover
21.01.2010, 16:20
tslover, söylediklerine katılmam...Ama bu bir görüştür...Tercihtir...Tercihini yapar, yaptığın tercihin sorumluluğunu üstlenirsin...

Mesela Şenol hoca diyor ki defansta eksikliğimiz yok...Bana göre var...Şiddetle var hemde...Ama takımın başındaki adam yok diyorsa sitem ederim yanlışsın hocam derim ve beklerim...O cümle sorumluluğu bana ait demektir...

Şimdi yönetim Fatih ve ya diğer meselelerde hem sorumluluk almıyor hem tercihini haklı çıkarmak için çamur atıyor....Sorun burda....En azından benim açımdan....
evet bu benim tercihim ve saydıgım nedenlerden dolayı fatihin gelmesine karşıyım ki artık bu noktada zarar verdiği açıktır.Yönetim bencede yanlışlar yapmıştır.Ama kanaatimce yönetimi fatih tekke konusunda da hatalara sürükleyen en büyük etken taraftardır

Mert Oğuzlu61

spaletti o yüzdenmi talimat verdide adrian mutuları pavluchenkoları kerzhakovları takıma katmaya çalışıyor (kerzhakov geldi diye biliyorum)

adam geçenlerde açıklama yapmadımı fatihe rubin ve ts talip ama kesin bir anlaşma yapılmadı diye ? spalettimi istiyormuş fatihin takımda kalmasını ? adam yıldız oyuncu istiyor forvete avrupada fv avına çıktılar harıl harıl fv arıyorlar... bunlar yalan o zaman ? herkes yalan söylüyor bizim yönetim doğruyu söylüyor :)

......

Alp Yavuz 13
duyan da maradona sanar .. arkadaşlar yeter artık tamam ii futbolcu tamm ts li ama ünala yaptıı çıklama hoş deildi gelmesini ben de isterim ama önce ünaldan özür dilemeli

Duyan ne düşünmüş benim için önemli değil bana göre dünyada eşi olmayan bir futbolcu... futbolcusun seni bi kulüpte istemiyorlar ama sen o renklere aşık olduğun için yine gelmek en düşük ücrete karşın oynamayı kabul ediyorsun askerlik problemini hiç sorun etmiyor günümüzde totti var takımına bağlı olan oda son anlaşmasında roma ile yıllık 5 milyon civarında anlaştı....

Orhan Aydın
21.01.2010, 16:21
Şenol hocam tamam Tekke'nin Ünal hocayı da eklemesi yanlış...
Peki O yöneticiler Mardinliden Kayseriliden haberdar mı?

İHTİLALL
21.01.2010, 16:21
Hayrettin bey..

Huuu..

Dubai diyorum..

Kına diyorum..

Sandal diyorum..

Rahmetli gibi ,işitmeyen kulağınıza mı geliyor?

Yoksa işinize mi gelmiyor?..

necmiati61
21.01.2010, 16:22
uzatılabilir...

Tek tek cevap vermeye değmez, zaten okumadım çoğunu ama Umut zaten kaç maçtır kaptan ki? tabi ki Tekkeye seve seve bırakır kaptanlığı.. zaten öyle bir çocuk o.. Ayrıca Gökdeniz olmadığı için Tekke Zenitte hiç gol atamadı o yüzden..

karaman6106
Oyunun bu bölümü ,

Salonu kırıp geçiriyor..

Hayrettin bey artık sanatında zirve yapıyor..

Seyirci o kadar gülüyor ki,

En sonunda o da şaşırıyor,neyime nu kadar gülüyorlar diye..

HH nin açıklamasını kendi gözlerimle de okudum. bu arada yüksek lisansım var...yani sözelim kuvvetlidir...

Oğuz B.
Metinleri okuyuncu birşeyler havada kalıyor.Ancak videoyu izleyince olay daha net anlaşılıyor.Fatihin gözündeki samimiyetin yarısının,Ali İhsanoğlu yada Hayrettin Hacısalihoğlunda olduğuna inanmıyorum..

tslover
21.01.2010, 16:23
Bence bunları siz uydurdunuz ..

Hiçbirine katılmadığım gibi,yönetimin transferi yapmamasının bunlarla bir alakası olduğunu zannetmiyorum..
Katılmamanıza saygı duyarım ama uydurmuşsun demenize saygı duymuyorum.Onlar benim fikirlerim

highlaz_61
21.01.2010, 16:24
Hayrettin bey..

Huuu..

Dubai diyorum..

Kına diyorum..

Sandal diyorum..

Kina diyomus Lafa bak hey Allahim ya

magicyattara
"Takımın düzenini bozmamak için almadık"

Bu laf mı şimdi.
Çok düzenli bir takımımız var ya zaten.

Valla HH ve İA çıkıp ortak basın toplantısıyla bu durumu anlatmalılar.Ayıptır yahu.
Ne zorunuz var adamla.
Fatih şurda 4 yıl top oynadı.Her maçını 90 dakika izledim.
Her gün gazetelerden Trabzonspor haberlerini takip ettim.
Gökdeniz vasıtasıyla karıştığı olay hariç tek bir saha dışı olayını duymadım.
Maça gittik zevkle izledik adamı.
Şampiyonluğa oynadığımız iddia edilen geçen yıl dahi,o kadar isteksiz,yavan maçlar izledim ki,Fatih döneminde böyle tek maç izlediğimi hatırlamıyorum.

Fatih'le şampiyon mu olduk diyen arkadaşları Allah'a havale ediyorum.
Elimizden şampiyonluk çalınırken,üstelik bu katliam 70 milyonun önünde fütursuzca işlenirken,Trabzonspor'un şampiyonluğu çalındı diye onbinlerce kişi yürürken,o takımın kolunda kaptanlık bandajı olan adamı Fatih Tekke idi.
*
Bazı arkadaşların,Trabzonspor'a Fatih üzerinden sallanmaya başlandı yorumlarını hayretle okuyorum.
Burda Fatih dönsün diye yırtınan taraftar saf ve temiz tribün taraftarıdır.Tek beklentisi olmadan takımın peşine düşen sıradan taraftar.
Bu benim gibi sıradan,bu takıma gönlünü vermiş insanların tepkisini,"Aman kulüp bundan zarar görüyor" diye dizginlemeye çalışmak,aslında başka hesapların peşinde olmaktır.

Bugün taraftarın %90'ı Fatih alınsın diyorsa,Fatih'in alınması için zemin bu kadar müsaitse ve Fatih üstte isimlerini yazdığım 2 adam tarafından keyfi sebeplerle alınamıyorsa,Trabzonspor başkanının ne sıfatla orada oturduğu da sorgulanmalıdır.

karaman6106
tslover tarafından yazılan http://forum.bordomavi.net/images/buttons/viewpost.gif (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2945770#post2945770)
uzatılabilir...

bu yazının 1. paragrafını okudum...doğrudur ki devamını okumadım...zira 1. paragrafta koptum...

demirel
FATİH'İ ARADIM AMA TELEFONU AÇMADI diyor T.D Şenol Güneş

e siz şimdi bunu da yalanlarsınız,kim haklı göremiyoruz,taraflar niye görüşüp konuşmuyor anlayamıyoruz,Tekke artık gelirse de bu yönetimin lafını dinlemez,kendini kulüpten büyük görüyor,aklı selim olalım,bu mevzuyu kapatalım

wizard
21.01.2010, 16:25
arkadaşlar şu ayzıyı lütfen okuyun .. bu transferde yönetimi hatalı bulutordum ama artık görüşlerim deişmeye başladı
link : http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=578

İHTİLALL
21.01.2010, 16:25
Fatih in yasi ile dusunceler sacma,
Ben bu yasimda Ts de yillarca top oynamasina musaade edilen Hasan Ucuncu kadar oynarim..

iyi ki GS zamaninda "Hagi yasli" demedi de adami seyrettik.
Futbolcu var futbolcu var, Ronaldinyo da 30 yasina basti bu sene, ne yani yasli mi Ts icin, 2 milyon euro cok mu?

Hagi Galatasaray'a transfer olduğu zaman,

Aralarında çok,çok ünlü gazetecilerinde bulunduğu bir sürü salak,

Bu yaşlı adamı nereden buldunuz,burası huzurevimi diye yırtınmıştı..

Hagi kendilerine gereken cevabı verdi..

Bizim hacimiz yok..

Ama Hagı'den çok ,

Yönetimi de sallamayan bir Fatih Terim'e ihtiyacımız olduğu kesin..

tslover
21.01.2010, 16:26
Tek tek cevap vermeye değmez, zaten okumadım çoğunu ama Umut zaten kaç maçtır kaptan ki? tabi ki Tekkeye seve seve bırakır kaptanlığı.. zaten öyle bir çocuk o.. Ayrıca Gökdeniz olmadığı için Tekke Zenitte hiç gol atamadı o yüzden..
okuyup okumamak sizin tercihiniz.Umut kaptan derken burda isimlere takılmamak lazım.Umuttur egemendir sonucta takımın bir kaptanı var.zenitteki durumla TS'deki durum da çok farklı ayrıca

Salih Edip
sen hatasız transfer yapan kulüp gördün mü.ben 1.maddeyi destekleyen en az 5 örnek yazarım buraya.Sen diğer maddeleri çürütsene

gökdenizmiş. fatih uefa kupasını da gökdenizle kaldırdı dimi hatta finalde maçın adamı olduğunda hep gökdenizle paslaşıyordu :)

türkiye ligi çok değişmişmiş. nasıl değişti anlamadım yine kafa atınca gol sayılmıyo mu ? türkiye liginin nasıl değiştiğine somut bir şey söyle. digiden daha fazla para geliyor deme de :)

öztürk_61
şu saatten sonra Fatih in alınabilme ihtimali nedir veya ne yapılabilir alınması için?

sessizkral_1
Dostluk tarih oldu!
21 Ocak 2010 / 11:19
Eski kaptanın transferinde yaşanan gelişmeler, büyük bir dostluğu da bitirdi...

Eski kaptanın transferinde yaşanan gelişmeler, büyük bir dostluğu da bitirdi... Bir dönem aynı takımda oynayan, dünya görüşleri ve duruşları sebebiyle yakınlaşıp kamplarda aynı odada dahi kalmaya başlayan Fatih Tekke ile Ünal Karaman, artık sadece eski dost. Özellikle önceki gün telefonda yaşanan restleşmenin ardından Fatih Tekke’nin basın toplantısında söylediği sözler, ipleri tamamen kopardı. Yönetimin bu konuda görevlendirdiği isim olan Ünal Karaman’ın Fatih’e inanılmaz derecede kırıldığı belirtildi.

Kapıyı Karaman kapattı
Başkan Sadri Şener’in sözleri, “Hala kapı açık” yorumlarına neden olsa da Ünal Karaman’ın yakın çevresine, “Artık asla bu görüşmeleri yürütmem” dediği öğrenildi. Ayrıca Karaman’ın Fatih Tekke’nin açıklamalarına çok kızdığı, açıklama yapmak istediği, ancak Başkan Sadri Şener’in ve diğer etkili yöneticilerin araya girerek böyle bir toplantıya en azından şimdilik izin vermediği dile getirildi.

highlaz_61
Katılmamanıza saygı duyarım ama uydurmuşsun demenize saygı duymuyorum.Onlar benim fikirlerim

Kardesim bosuna ugrasma bu arkadaslar birak yorumlarina saygi duymayi isi dahada abartirlar bu gidisle...

Erdal
evet bu benim tercihim ve saydıgım nedenlerden dolayı fatihin gelmesine karşıyım ki artık bu noktada zarar verdiği açıktır.Yönetim bencede yanlışlar yapmıştır.Ama kanaatimce yönetimi fatih tekke konusunda da hatalara sürükleyen en büyük etken taraftardır

Değil...Yahu bu kulüpte hangi hocayı taraftar gönderdi? Ziya Doğan ilk istifa seslerinden tam bir sene sonra gönderildi...Özkan Sümer zamanında tribün yıkıldı ama o yönetim devam etti...Ertesi sene de o takım şmpiyonluğa oynadı...Madem bu arkadaşlar taraftar tercihlerini önemsiyor o halde taraftar desteğini kaaybetmişlerdir...Neden ordalar hala?

Sorun şu: Bu arkadaşlar tercihlerine sahip çıkmaktan acizler...Eğer siz böylesine edilgen iseniz zaten yönetemezsiniz kulübü...Yönetemiyorlar da...

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 16:27

Bu laf mı şimdi.

Valla HH ve İA çıkıp ortak basın toplantısıyla bu durumu anlatmalılar.Ayıptır yahu.
Ne zorunuz var adamla.
Şampiyonluğa oynadığımız iddia edilen geçen yıl dahi,o kadar isteksiz,yavan maçlar izledim ki,Fatih döneminde böyle tek maç izlediğimi hatırlamıyorum.

Elimizden şampiyonluk çalınırken,üstelik bu katliam 70 milyonun önünde fütursuzca işlenirken,Trabzonspor'un şampiyonluğu çalındı diye onbinlerce kişi yürürken,o takımın kolunda kaptanlık bandajı olan adamı Fatih Tekke idi.
*
Bazı arkadaşların,Trabzonspor'a Fatih üzerinden sallanmaya başlandı yorumlarını hayretle okuyorum.
Burda Fatih dönsün diye yırtınan taraftar saf ve temiz tribün taraftarıdır.Tek beklentisi olmadan takımın peşine düşen sıradan taraftar.
Bu benim gibi sıradan,bu takıma gönlünü vermiş insanların tepkisini,"Aman kulüp bundan zarar görüyor" diye dizginlemeye çalışmak,aslında başka hesapların peşinde olmaktır.

Bugün taraftarın %90'ı Fatih alınsın diyorsa,Fatih'in alınması için zemin bu kadar müsaitse ve Fatih üstte isimlerini yazdığım 2 adam tarafından keyfi sebeplerle alınamıyorsa,Trabzonspor başkanının ne sıfatla orada oturduğu da sorgulanmalıdır.

Eyvallah :alkış:

Orhan Aydın
Bazen transferler kişilerin kendisinden kaynaklanan nedenlerle gerçekleşmeyebilir.

Bu cümlenin savunulur yanı var mı?

serdaracıl

Bu laf mı şimdi.

Ne zorunuz var adamla.

*

Bu cümle tam olarak böyle değil. Gazetecinin yanlış yorumu sanırım.

ergin cesit

Bu laf mı şimdi.

Ne zorunuz var adamla.

*

bu kadar doğru yazılırdı helal olsun sana.bizim bazı balık hafızalı taraftarlarımız bilmez .ali sami yen de gs lilerin hakeretlerine karşı yaptığı direnişi kimse bilmez

Salih Edip
21.01.2010, 16:30
Metinleri okuyuncu birşeyler havada kalıyor.Ancak videoyu izleyince olay daha net anlaşılıyor.Fatihin gözündeki samimiyetin yarısının,Ali İhsanoğlu yada Hayrettin Hacısalihoğlunda olduğuna inanmıyorum..

havaalanına gelseydin öyle bir samimiyet görücektin ki inan :)

büyüksün kaptan.

demirel
Sadri Şener, yeni transfer Teofilo ile İstanbul Havaalanına indiğinde taraftarların Fatih Tekke tezahüratları ne kadar yanlış ve tehlikeli ise, Fatih Tekke"nin basın toplantısında söylediği bir cümleyi(Şenol hocama da Ünal"a da söyledim. Sizin için gelmem, taraftar istediği için gelirim) çok tehlikeli ve yönetimin Fatih konusundaki kuşkularını haklı çıkaran cinstendir. Burada Fatih Tekke"yi sevenlere sesleniyorum.
Ben de Fatih Tekke"yi çok seviyorum. Ama Trabzonspor"u daha çok seviyorum. Sizde lütfen bu konuyu kapatıp sevginizi kişiler üzerine değil takım üzerine yoğunlaştırın ..................
Paylaşan arkadasa teşekkür ederim

Oğuz B.
havaalanına gelseydin öyle bir samimiyet görücektin ki inan :)

büyüksün kaptan.

Konyadayım hocam. :rolleyes: Ama Fatihin samimiyeti açık..

tslover
http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=578
Lütfen herkes sonuna kadar okusun

mashal61
21.01.2010, 16:31
Abi mesajını okurken dejavu yaşadım sanki. Ama bu normal. Böyle kişiler hep oluyor zaten. Katılmadıkları zaman saçmalıyorsunuz, uyduruyorsunuz gibi ithamlar kullanırlar. Onlar için tek doğru kendi doğrularıdır.

Samet Yildirim
Senol Günes basin toplantisi...

http://ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=66885

Erdal
İhsan Alioğlu 'na kızıyoruz falan ama gerçek nedeni söyleyen o...Evet tam da bu nedenle almak istemediler Fatih i...Çünkü Fatih gibi zor bir adamı yönetebilecek niteliklerinin olmadığının farkındalar...Buna rağmen bu kızılsada anlaşılabilir bir durumdur...Bir tercihtir...Bana göre doğru değildir ama tercihtir...Çık bunu iki ay önce söyle...Ama Kasımpaşa ya yenilince alacağız deme...

Salih Edip
21.01.2010, 16:32

http://www.spor61.net/news_detail.php?id=16792

buyrun siz de bunu okuyun ...

Orhan Aydın
Kısacası Tekke Trabzonspor gibi başkaldırıştır
Yönetimdeki insanlar Ali Cengiz ismi önemli değil:)Trabzonsporun sahte kimliğine sahiptirler.

A.Gökhan AKIN
Hayrettin bey..

Huuu..

Dubai diyorum..

Kına diyorum..

Sandal diyorum..

Aynen bir pakette benden hatta hiç çıkmayanları da var onlardan sözüm olsun baktıkça fatihi hatırlarsın hayrettinnnn huuuuuuuuuu..

İHTİLALL
HH nin açıklamasını kendi gözlerimle de okudum. bu arada yüksek lisansım var...yani sözelim kuvvetlidir...

Eyvallah,

Benim espri haberdeki çelişkiye idi..

Yanlış anlamışsınız..

Bu konu ,şu anda dahi yapılan açıklamlrdaki çelişkilerden ve başından beri süregelen tutumdan dolayı gerçek bir komediye dönüştürülmüştür..

Ben artık ,yöneticilerin bu konudaki açıklamalrına sadece gülüyorum..

Mesela birazdan Hasan Yener ,ben Dubaı'ye gidiyorum diye tutturabilir..:)

karaman6106
21.01.2010, 16:33
Tekke ve Burak açıklaması
21 Ocak 2010 / 16:11
Tekke transferinin düzeni bozmamak için gerçekleşmediğini söyledi; Burak Yılmaz hakkında da görüş bildirdi

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Tekke transferi ve Bura Yılmaz hakkında açıklamalar yaptı.
İhsan Alioğlu, Özkan Öztürk'e verdiği röportajda kulüp ile Fatih Tekke arasında yaşanan kriz ve Burak Yılmaz transferi konularına açıklık getirdi.

HER YİĞİDİN YOĞURT YEMESİ FARKLIDIR

Alioğlu, "Biz Trabzonspor Yöneticileri olarak, eski yöneticilerin Trabzonspor'un menfaatlerine denk gelen görüşlerden ayrı düşünmemiz mümkün olamaz.
Ama "Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır" misali yöneticilerin kendi davranışlarını, dünya görüşlerini ve futbol anlayışlarını zaman zaman işin işleyişine kattıkları gerçeği var.
Fatih Tekke, Trabzonspor camiası için bir simge olmuştur. Trabzonspor bu yapıdaki oyuncularına her zaman değer vermiştir ve değer verecektir. Bu gerçeği bir yöneticinin sahiplenmesi, diğerinin sahiplenmemesi değiştiremez" dedi.

FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI

Tecrübeli futbol adamı İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin neden gerçekleşmediğini şu sözlerle açıkladı:

"Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

TEKKE'NİN AÇIKLAMALARI HAYAL KIRIKLIĞININ ETKİSİDİR

İhsan Alioğlu Fatih Tekke'nin dün düzenlediği basın toplantısında söylediklerini ise şöyle değerlendirdi:

"Fatih Tekke yaşamış olduğu hayal kırıklığı nedeniyle dün bir basın toplantısı yaptı. Bu basın toplantısında vermiş olduğu demeçleri bir hayal kırıklığı zemininde verilmiş ifadeler olarak kabul etmek lazım. Yoksa Fatih'in Trabzonspor camiasındaki değeri hiçbir zaman eksilmez"

BURAK YILMAZ BİZİM FUTBOLCUMUZDUR

Alioğlu, Eskişehirspor ile yaşanan 'Burak Yılmaz' kriziyle ilgili olarak, "Burak Yılmaz, Eskişehirspor'un Fenerbahçe'den kiralamış olduğu bir oyuncu. Eskişehirspor da kiralamış olduğu futbolcuyu bırakmak istemiyor.
Biz işin doğası gereği şuanda futbolcunun sahibi durumundayız. Bu konuyu kulüpler kendi aralarında sağlıklı bir sonuca ulaştıracaklardır. Önümüzdeki günler içinde bu durum açıklığa kavuşacaktır" ifadelerini kullandı

bunlardan kurtulmak için geç kalıyoruz...bomba patladı...FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI işte gerçek budur. defolun gidin...

Erdal
Ya da "Fatih in askerlik problemi var" deme...Sonra yok benim askerlik problemim der adam ve sen yalancı çıkarsın...

ergin cesit
inadına fatih tekke diyoruz.hh ve ia inat varmı

serdaracıl

Haberi daha önce okumuştum. Altına yapılan yorumları okudum. Çok üzücü ifadeler var.

Salih Edip
21.01.2010, 16:34
gökdenizmiş. fatih uefa kupasını da gökdenizle kaldırdı dimi hatta finalde maçın adamı olduğunda hep gökdenizle paslaşıyordu :)

türkiye ligi çok değişmişmiş. nasıl değişti anlamadım yine kafa atınca gol sayılmıyo mu ? türkiye liginin nasıl değiştiğine somut bir şey söyle. digiden daha fazla para geliyor deme de :)

buna da yanıt bekliyorum , eleştiriyse eleştiri , buyrun cevap verin ?

Samet Yildirim
Fatih Tekkenin basin toplantisindan sonra aramis Senol Günes hocamiz ve fatih tekke acmamis yani olaylar oldukdan sonra öyle okudum ajanssporda...

ergin cesit
Tekke ve Burak açıklaması
21 Ocak 2010 / 16:11
Tekke transferinin düzeni bozmamak için gerçekleşmediğini söyledi; Burak Yılmaz hakkında da görüş bildirdi

Trabzonspor Futbol Şube Sorumlusu Fatih Tekke transferi ve Bura Yılmaz hakkında açıklamalar yaptı.
İhsan Alioğlu, Özkan Öztürk'e verdiği röportajda kulüp ile Fatih Tekke arasında yaşanan kriz ve Burak Yılmaz transferi konularına açıklık getirdi.

HER YİĞİDİN YOĞURT YEMESİ FARKLIDIR

Alioğlu, "Biz Trabzonspor Yöneticileri olarak, eski yöneticilerin Trabzonspor'un menfaatlerine denk gelen görüşlerden ayrı düşünmemiz mümkün olamaz.
Ama "Her yiğidin yoğurt yemesi farklıdır" misali yöneticilerin kendi davranışlarını, dünya görüşlerini ve futbol anlayışlarını zaman zaman işin işleyişine kattıkları gerçeği var.
Fatih Tekke, Trabzonspor camiası için bir simge olmuştur. Trabzonspor bu yapıdaki oyuncularına her zaman değer vermiştir ve değer verecektir. Bu gerçeği bir yöneticinin sahiplenmesi, diğerinin sahiplenmemesi değiştiremez" dedi.

FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI

Tecrübeli futbol adamı İhsan Alioğlu, Fatih Tekke transferinin neden gerçekleşmediğini şu sözlerle açıkladı:

"Trabzonspor gol yollarında sıkıntılar yaşadı. Bunun için camia içinden yetiştirdiği gol kralına dönüş yaptı. Bizim yönetim olarak böyle bir talebe sırt çevirmemiz mümkün olamaz. Şu anda takımın işleyişinin bozulmaması için ve yeni alınan futbolcuyu takıma monte edebilmek için bu karar alındı. Trabzonspor'un kapıları Fatih Tekke'ye her zaman açıktır"

TEKKE'NİN AÇIKLAMALARI HAYAL KIRIKLIĞININ ETKİSİDİR

İhsan Alioğlu Fatih Tekke'nin dün düzenlediği basın toplantısında söylediklerini ise şöyle değerlendirdi:

"Fatih Tekke yaşamış olduğu hayal kırıklığı nedeniyle dün bir basın toplantısı yaptı. Bu basın toplantısında vermiş olduğu demeçleri bir hayal kırıklığı zemininde verilmiş ifadeler olarak kabul etmek lazım. Yoksa Fatih'in Trabzonspor camiasındaki değeri hiçbir zaman eksilmez"

BURAK YILMAZ BİZİM FUTBOLCUMUZDUR

Alioğlu, Eskişehirspor ile yaşanan 'Burak Yılmaz' kriziyle ilgili olarak, "Burak Yılmaz, Eskişehirspor'un Fenerbahçe'den kiralamış olduğu bir oyuncu. Eskişehirspor da kiralamış olduğu futbolcuyu bırakmak istemiyor.
Biz işin doğası gereği şuanda futbolcunun sahibi durumundayız. Bu konuyu kulüpler kendi aralarında sağlıklı bir sonuca ulaştıracaklardır. Önümüzdeki günler içinde bu durum açıklığa kavuşacaktır" ifadelerini kullandı

bunlardan kurtulmak için geç kalıyoruz...bomba patladı...FATİH TEKKE TAKIMIN İŞLEYİŞİNİ BOZARDI işte gerçek budur. defolun gidin...

ihsan alioğlu allah seni başımızdan defetsin emi

C.Altuntaş
ya bıse soracam yonetımı savunan arkadslara acsınlar sıtelerı ıhsan alıoglu hayrettın hacısalıhoglu ve baskanın haberlerı var 3 ayrı haber bu yonetım bu kadar haklı dıyosanız bu 3 adam nıe farklı konusyo

zenıtle anlastık dıyor bay sadrı sener

zenıtle anlasamadık hocası fatıhı takımda ıstıyor dıyor ba... hayrettın emıce

takım duzenını bozmasın dıe almadık dıyor ıhsan bey pekı kım haklı fatıh mı bunlar mı sızden cevap beklıyorum

Hekimoğlu
21.01.2010, 16:35
Her yiğidin yoğurt yiğişi farklıdır doğru da sizde yiğitlik ne gezer 1.5 senedir değme dansözlere taş çıkartacak kadar kıvırdıkça kıvırdınız utanmazlar.

ugurozturk
Tekke olayinda kim hatali. Anket var. Tekrar yazilmissa kusura bakmayin..

http://fanatik.ekolay.net/Tekke-olayinda-kim-hatali_3_Detail_35_161202.htm

BAHADIR33
Hayrettin bey..

Huuu..

Dubai diyorum..

Kına diyorum..

Sandal diyorum..

Haa kına dediniz de bir şarkı geldi aklıma..
Bi kuple mırıldanayım mı ne dersiniz?
Hmmmmm..
A-A
Sesss..
Ben feleğin şu çaaaaarKINA çomak sokarııımm
Ben feleğin tekeeeerine çomaaak sokarıııım...

Salih Edip
Eyvallah,

Benim espri haberdeki çelişkiye idi..

Yanlış anlamışsınız..

Bu konu ,şu anda dahi yapılan açıklamlrdaki çelişkilerden ve başından beri süregelen tutumdan dolayı gerçek bir komediye dönüştürülmüştür..

Ben artık ,yöneticilerin bu konudaki açıklamalrına sadece gülüyorum..

Mesela birazdan Hasan Yener ,ben Dubaı'ye gidiyorum diye tutturabilir..:)

ççççççççç

vallahi öyle birşey olursa şaşırmayacağım .

Külünkoğlu
Özellikle açıklamadaki şu satırlara gülmeyecek adam tanımıyorum. :)

highlaz_61
21.01.2010, 16:36

Kardesim habu linki okuyun ben illada yönetim haklidir demiyorum söylediklerinizde dogru olan bircok sey var ama lütfen cok rica ediyorum Fatih Tekke de kendini naza cekip biraz isin Artistligine kacip Onu cok seven taraftarida kullanarak bi seyler yapmaya ugrasiyor yaziyi okuyup gercekleri anlamaya calisin lütfen...