PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 [101] 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

Erdal
21.01.2010, 13:24
Soner...başlığa girdiğim sayfada birisi alıntı yapmış ordan gördüm...Endişe etme doğa üstü güçlerim yok benim :)

Bekir
21.01.2010, 13:24
bu adamlar gelirken beklenti içindemiydin ? yumurtadan çıkıp ne yapacaklardı ki bunlar ayrıca 52 maçta 41 gol atmıs ve kendini ispatlamış bi adamla bunları karşılaştırmanında uygunluğu tartışılır.
Okumuşsun Ama anlamamışsın...
Benim orada Demek istediğim Biri önerdi Diye çok iyi çıkıcak diye bir şey yok...
Ben Zaten Teofilo ile kimseyi kıyaslamıyorum,Teofiloya da çok güveniyorum...

Soruna da soru ile Cevap veriyim Beklenti içinde olmadığın 5 tane Daha 2.Ligde(A) Bile oynuyamamış oyuncuya hangi akla hizmet 3.5 Trilyon harcarsın??

yorumsuz6117
21.01.2010, 13:25
''Fatih'in açıklamasının altına imzamı atarım'' diyerek bazılarına sms göndermiş olmuyor mu Şenol hoca?:)
Öyle birşey mi dedi..

Erdal
Hatta Şenol hoca bayağı aşmış kendini....:)

BAHADIR33
Uşaklar aralarında ne geçerse geçsin Fatih in Ünal hoca için söyledikleri şık olmadı...Onun dışında açıklamalar ( ki ben açıklama yapmamasını yeğlerdim) gayet olgundu...

Şenol hoca'nın açıklamaları keza öyle...

Hatta bana göre asıl suçlu olmasına rağmen başkan bile durumu iyi idare etti...

Ben Şenol hoca nın açıklamalarından Fatih i hala istediğini anlıyorum...Bu neyi düzeltir? Valla muhteşem 4 lü bütün bu olanlardan ders aldıysa bir çok şeyi...
Abi peki bu süreçte Şenol Hoca da " Fatih benim telefonumu da açmadı ve bana dönmedi" sözünü kendine saklasa daha şık olmaz mıydı?

Orhan Aydın
21.01.2010, 13:26
Öyle birşey mi dedi..

Demedi mi?:)

biltrabzon
''Fatih'in açıklamasının altına imzamı atarım'' diyerek bazılarına sms göndermiş olmuyor mu Şenol hoca?:)
Başkanımız Sadri Şener dünkü konuşmasında noktayı koydu.Ben de onun altına imza atıyorum.
senol günes

yorumsuz6117
Şenol Hoca yönetimin Fatih'i istediğini sanıyor Şenol Hoca'yı da kandırıyorlar..

Recep Alkan
21.01.2010, 13:27
Bana birisi Fatih Tekke'nin takıma nasıl zarar verdiğini açıklayabilir mi ?

BAHADIR33
1001 gece masalları....

Orhan Kahraman
Ben gidiyorum ya iyice bunaldım maça bilet alayım bari.

Fatih TEKKE diye bağırmak için önce bilet almak lazım değil mi :)

hadi akşama görüşürüz

Jackdaniels
Öyle birşey mi dedi..

Fatih değil yanılmıysom başkanın söyledikleri için dedi o cümleyi...

ESER
yonetim amacina ulasmistir fatih tekke transferi konusunda.. fanatikde yapilan ankete katilan taraftarin % 75 yonetimi % 25 i de fatihi hakli bulmus .. tabi birde ankete sinsice eklenen fatih ve menajeri yonlerdirmesinin etkisini unutmamak lazim..
helal olsun size.. camur at izi kalsin ... bu vakitden sonra gelmesin artik fatih,, bunun ne fatihe ne takima bir yarari olmayacak .. herkezin hevesini kursaginda birakan yonetime cok tesekkurler,,

Orhan Aydın
Başkanımız Sadri Şener dünkü konuşmasında noktayı koydu.Ben de onun altına imza atıyorum.
senol günes

Öyleyse buna ''Tevil yoluyla ikrar'' diyorum:cool:

Erdem Keser
21.01.2010, 13:28
İçimi dökmek istiyorum ama olmuyor.
Fatih gerçekten birilerinde acayip derecede hazımsızlık yaratmış, belli oldu.

"Yepis yeni kadromuzla ikinci yarıyla muhteşem umutlarla başlayacakkken Fatih 'in adını gündeme taşıyıp takımın moral motivasyonunun içine etmeyelim" düşünceleride ayrı birer komedi unsuru.Muhteşem bir hücum hattımız var.2 tane forvet vardı, birini sattık bir tane aldık yine iki.
Bekliyoruz, Umut'lu, Tosun'lu o muhteşem hücum hattımızın marifetlerini, yepis yeni bir heyecanla ligin 2. yarısına başlayacak takımın geleceği noktayı hep beraber göreceğiz 21. haftanın sonunda.

Durum o kadar vahim bir almış ki Ersen Martin'le bile kıyaslanmış, yaralar o kadar açılmışki istatistikler dökülmüş, ama aynı kalemlerce bu adamın kaldırdığı Uefa kupasının kelimesi dahi yazılarda geçmemiş.

Yine bir kesim ekşisözlüklerden yazılar ekleyip, akılları sıra- ne kadarsa artık- Fatih'e kendince akıl vermeye çalışanların alıntılarını paylaşmış.Neymiş efendim Fatih tesislere gidip imza atacakmış.Gerçek Trabzonsporlulukta bunu gerektirirmiş. Akıl veriyor adam bir de.

Yine bir başka kesim tarafından Fatih'in yaşı sürekli gündeme taşınmış. Ama unuttukları, bu adam 40 yaşınada gelse takımdaki Umut adındaki oyuncudan çok daha verimli oynacağı gerçeği.

Nefretimin fazlasını ise yönetim kurulundaki o malum şahsa kusmak isterdim, ama yazmayayım daha fazla.21. haftada görüşeceğiz.

sessizkral_1
21.01.2010, 13:28
Bazı arkadaşların anlamadığı birşey var

bu konu artık takıma zarar veriyor.

Ersun yalanı şenol güneş özlemiyle erittik.Yalanmı tribünde istifalar diye bağırmadıkmı otobüse binerken arksından küfür etmedikmi yerel medya kullanılarak linç edilmedimi ?

Gökhan ünalı fatih tekke özlemiyle erittik.Yalanmı tribünde fatih tekke diye bağrılmadımı,her gol kaçırdığında yuhlanmadımı,adamın saçıyla özel hayatıyla herşeyiyle uğraşmadıkmı?

Şimdi ise Takımı eritecek boyuta geldik.

Ben Trabzonspor a zarar geleceğini anladığım vakit Fatih tekke özlemimden vazgeçiyorum.Tribünlerde fatih tekke diye bağırılmasını,sadri şener fatih diye bölünmeler yapılmasını,Havaalanında teofilo nun karşılamasında fatih tekke diye tezahurat yapılmasını,Trabzonsporun en onurlu futbolcularına sen yalancısın demelerinin tam bir bölünme yarattığını görüyorum.

Bu yüzden olayları akışına bırakmak doğru.Eğer alınmayacaksa alınmasın gelmeyecekse gelmesin..geleceksede gelsin..

irfanb
21.01.2010, 13:29

Görmedinmi Recep.?
Fatih Tekke baskisindan bizde verimli olamayip 6 küsür milyona aldigimizi 3,5 milyona anca satabildik.:)

Erdal
21.01.2010, 13:30
Cevat Ocak, ağabey güzel ağabey etme...Eyleme...Bir futbolcuyu almamak için bahane arıyorsan bulursun...Tıpkı Burak, Zafer, ve Yattara'nın satış denemelerinde olduğu gibi...

Fatih in manajerinin kusuru yok mu? Vardır eminim...Hatta Fatih in de vardır...Ama olayın kopma noktası oymuş gibi gösteriyorsun...Sen de biliyor olmalısın ki Fatih imza masasına otursa kullanacağı kalemin rengi bile vazgeçme nedeni olabilirdi....

BAHADIR33
21.01.2010, 13:30
Adamin telefonu bir gün kapaliydi diye 1,5 yil pesinden kostugun adamdan vazgeciyorsun öyle mi?
Teofilo`nun telefon numarasini hangi yönetici biliyordu da kalktilar iki tane deniz,bir tane okyanus,onlarca ülke,binlerce km.yol katederek bu transferi gerceklestirdiler?
Cevabini alayim.

cevap gelmedi mi hala İrfan abi? :)

Doğan Şahin
21.01.2010, 13:31
1001 gece masallarına döndü bu transfer..

serdaracıl
Abi peki bu süreçte Şenol Hoca da " Fatih benim telefonumu da açmadı ve bana dönmedi" sözünü kendine saklasa daha şık olmaz mıydı?

Kimse birşey saklamasın artık. Bence en çok şeffaf olmaya ihtiyacımız var. Satır aralarını okumaktan, arka planlara bakmaktan yorulduk artık.

MaNiaC61
bu transferde bütün kabahat yönetimindir..ünalın bi suçu yok adam teknik direktörlük kariyerini bıraktı geldi şimdi bu yönetim ne derse onu yapıo..

kimyager
alkan kardeşim şu anda taraftar ikiye bölündü Fatih Tekke yüzünden.birbirine sallamaya başladı.muhtemelen ilk yarıdakinden daha fazla tepkiler görülecek stadda bu da topçulara ve dolayısıyla TRABZONSPORUMUZA zarar vercektir.yönetim yada Fatih kim haklıysa haklı.sonuçta bu iş olmamıştır.hepimiz Kralımızı istedik.günlerdir burda bi umutla bekledik ama olmuyo işte.bizimde artık konuyu kapatıp TRABZONSPORU düşünmemiz lazım.

osman23100
1001 gece masaları bunlar...yönetim dedeğin biraz ciddi olur bu ne biçim iş biz bu işleri öğrenemiyecez heralde adamlar carlosu aldılar imza atana kadar yalanladılar niye çünkü olmazsa madara olmakta var işin sonunuda bide bize bakın bir, başkan ayrı telden futbolcu ayrı telden hayretin bey ayrı telden çalıyor anlıyacağınız.. hepsi masal birgerçek var oda EN BÜYÜK TRABZONSPOR gerisi yalan..

irfanb
21.01.2010, 13:32
cevap gelmedi mi hala İrfan abi? :)

Beklemedeyiz.:)

Bekir
alkan kardeşim şu anda taraftar ikiye bölündü Fatih Tekke yüzünden.birbirine sallamaya başladı.muhtemelen ilk yarıdakinden daha fazla tepkiler görülecek stadda bu da topçulara ve dolayısıyla TRABZONSPORUMUZA zarar vercektir.yönetim yada Fatih kim haklıysa haklı.sonuçta bu iş olmamıştır.hepimiz Kralımızı istedik.günlerdir burda bi umutla bekledik ama olmuyo işte.bizimde artık konuyu kapatıp TRABZONSPORU düşünmemiz lazım.
Taraftar Fatih Tekke yüzünden Değil Birbirlerini yalanlayan açıklamalar yapan Yönetim yüzünden 2'ye bölündü..

Kemal Ç.
haber 61 yine bir ahlaksızlık örneği sergileyerek konuşma metnini değiştirmiş.

ilk başta fatihin dünkü konuşmalarının altına imzamı atarımdı.

şimdi başkanınkiler altına imzamı atarım oldu.

İlyas Onat
21.01.2010, 13:33
Büyüklerin bir sözü var. Derler ki cahil kısmı suya benzer, ne yana götürsen oraya akar.

Niyetleri olsa Fatih'i yokuş yukarı bile akıtırdılar.

Ha yok niyetin; de kardeşim, onca mizansene ne hacet.
Hacısalihoğlu'na yüklenip duruyoruz, adam içlerinde en net olanı bu konuda.

biltrabzon
Fatih bizim katanımız, Genç takımdan alıp a takıma getirdiğimiz Trabzonsporluluğu tartışılmayacak biri. Trabzonspor değerleriyle büyür. Değerleri buruşturarark Trabzonsporu küçültmeyeceğiz. Biz Mardın'liyi, Kayseriliyi Trabzonsporlu yaparken kendi değerlerimizi kaybedemeyiz. Başkanımız Sadri Şener dünkü konuşmasında noktayı koydu.Ben de onun altına imza atıyorum. Biz Fatih'i kazanmak istiyorduk.Kapıyı sert kapatmak kapının bir daha açılmamasını sağlar.Büyük insanların kapıyı iyi kapatıp iyi açması gerek.Başkanın açıklamaları doğru.Başkalarının sizin üzerinizden Trabzonspora zarar vermesine izin vermeyin.

baskalarinin sizin üzerinizden trabzonspora zarar vermesine izin vermeyin diyor senol hoca.acaba bu laf kime.kimse görüldügü gibi masum degildir.

Orhan Aydın
Ya anlaşılmayan bir şey var galiba Trabzonspor'a zarar veren bu konu değil.Başkanın ve Asbaşkanın son açıklamalarında çizdikleri profil resmin büyük kısmını gösteriyor zaten.Daha ne zararından bahsediyorsunuz?

SEDAT
21.01.2010, 13:34
Uşaklar aralarında ne geçerse geçsin Fatih in Ünal hoca için söyledikleri şık olmadı...Onun dışında açıklamalar ( ki ben açıklama yapmamasını yeğlerdim) gayet olgundu...

Şenol hoca'nın açıklamaları keza öyle...

Hatta bana göre asıl suçlu olmasına rağmen başkan bile durumu iyi idare etti...

Ben Şenol hoca nın açıklamalarından Fatih i hala istediğini anlıyorum...Bu neyi düzeltir? Valla muhteşem 4 lü bütün bu olanlardan ders aldıysa bir çok şeyi...

-Abi Fantastik 4 lü desek daha şık olur gibi..:)

Mehdi
21.01.2010, 13:35
Arkadaşlar konuyla alakası olmayacak biliyorum ama kalabalığı bulmuşken ve aciliyeti olduğundan pano başlığına yazmayayım dedim.

Sivas maçı için onaltı bilet alacağım.Sekizini kendim hallettim.İki adet daha taraftar kartına ihtiyaç var.Kart bilgilerini bana vermek isteyen iki kişi olursa makbule geçer.(Özel mesajla tabiki):)

irfanb
21.01.2010, 13:36
Neyse, bana müsaade. Sizi Hayrettin Emiceyle basbasa birakiyorum.:)

http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/410-2D9P1Y2B.jpg

-Hayrettin Emice, Fatih transferini neden dondurdunuz ???
-Bakın şimdi ...
Fatih Rusyadayken ona kapımızı sonuna kadar açtık.Sonra takımıyla Bahreyne kampa gitti.Kapımız yine açıktı.Bir kapıyı aşağıdan, bir kapıyı yukarıdan açık bırakınca baktık ki cereyan yapıyor üşümeye başladık.Bu karda kışta biz donacağına transferi donduralım dedik.

E Hayrettin Emice!
Yönetirsin kulübü inan çok acemice
Bu kulüp başarıya onca yıl aç Emice!
Çok hayaller kurmuştuk inan sizler gelince
Dokundurayim sana ufaktan ince ince
Erken girdin havaya biz Sivas`ı yenince
Küplere biniyordun forvet lazım denince
Aklın geldi başına dört kere yenilince
Bu takim iflah olmaz, o Molla gelmeyince
Kimyan bozuldu sanki Fatih`i isteyince
Tekke`yi almiştik dün boğulmuştuk sevince
Zenit ikna olurdu, sen düşmandın sinsice
Fatih kadar kulübe ne katkın oldu sence?
Biz Asbaşkanlar gördük,sayisi çok,yüzlerce
Değildi hiçbirisi sen gibi dengesizce
Yalan olur dediğin, onbeş dakika önce
Trabzonu tüm aleme,siz yaptınız eğlence
Hayallerimi suya düşürdünüz dün gece
Artik düş yakamızdan,sessiz,sakin,gizlice
Dön git artık evine,zamani geldi bence
İstifa ediyorum de artık,hece hece

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:37
f.tekkenin röportajini gördünüzmü. yok neymis benim kadar trabzonsporlu varmis. utan fatih utan Trabzonsporun tarihinden utan. sen saat 12 de konusursan olacagi bu:). ben bu saat den sorna f.tekke ye trabzonspor formasini yakistiramiyorum.

Tamam sen yakıştıramadınya oturur ağlarız şimdi.İlla kaale alınmak istiyorsun arka sayfaya yazdın almadık kaale yine yazıyosun bende sana söyleyim o zaman ben kaptanın röportajınıda gördüm başkanın oturduğu koltuğa nasıl sığmadığınıda gördüm anladınmı ne demek istediğimi????

Herşey yalan olmuş alemde çamur at izi kalsın devam edin atmaya biz burdayız...

yorumsuz6117
Teknik Direktörümüz Şenol Güneş, Antalya kampında bir basın toplantısı düzenledi.

Belek Papillon Aycha Otel’de gerçekleştirilen basın toplantısında hazırlık çalışmaları ve son gelişmeler üzerinde değerlendirmelerde bulunan Güneş, daya sonra soruları cevapladı.
Kampta iş kaybı acısından fazla olumsuzluk yaşamadıklarını dile getiren tecrübeli teknik adam şunları söyledi: “İki etaplı bir kamp süreci geçirdik. Bu arada da iki maç oynadık. Bu daha iyi oldu. Eskileri ve yenileri tanıma fırsatı buldum. Oyun acısından fazla değişiklik yapmadık. Önümüzde Sivasspor maçı var. Lige iyi başlayıp iyi bitirmek istiyoruz. Güzel futbol oynamak amacımız. Burada da çalışmalarda işlemeye çalıştığımız koşan ve iyi pas yapan bir takım olmamız gerektiği. Gelişmeler olumlu, ancak yeterli değil”
Görev süresi boyunca yönetim kurulunun olağanüstü desteğini gördüğünü dile getiren Güneş, “Personel arkadaşlarımız takımdaki bütün oyuncuların daha iyi olmasına çalışıyor. Takım olma yolunda katkı yapıyorlar. Daha da iyi olacak. Birlikteliği daha fazla işleyeceğiz. Medya ilişkilerimiz de son derece olumlu. Hem biz hem sizin işlerinizi iyi yaptığınızı düşünüyorum. Şu ana kadar bir olumsuzluk görmedim. Görürsem bunu sizle paylaşacağım” dedi.
Herkesin ortak değerlerini koyarak iyi bir Trabzonspor çıkarabilineceğine dikkat çeken Güneş, şöyle devam etti: “Transferler çok konuşuluyor. Bu durum zaman zaman olumsuzluk yaratıyor. Ancak bir yarış varsa transfer konuşulması doğal. Bizim ortak paydamız Trabzonspor burası kimsenin hevesini gidereceği yer değil. Trabzonspor devamlı yenilenen bir takım olacak. Şu anda bir isim yok. Transfer etmek istediğimiz oyuncu Fatih vardı. Ancak olmadı.
“Fatih bizim kaptanımız, genç takımdan alıp A takıma getirdiğimiz, Trabzonsporluluğu tartışılmayacak biri. Trabzonspor değerleriyle büyür. Değerleri vuruşturarak Trabzonspor’u küçültmeyeceğiz. Biz Mardınli’yi, Kayserili’yi Trabzonsporlu yaparken kendi değerlerimizi kaybedemeyiz. Başkanımız Sadri Şener dünkü konuşmasında noktayı koydu. Ben de onun altına imza atıyorum. Biz Fatih'i kazanmak istiyorduk. Kapıyı sert kapatmak kapının bir daha açılmamasını sağlar. Büyük insanların kapıyı iyi kapatıp iyi açması gerek. Başkalarının sizin üzerinizden Trabzonspor’a zarar vermesine izin vermeyin”
“Taraftar takımın geleceğidir, ben de taraftarım, Fatih de taraftar. Ama bazen nerde ne yapacağımızı bilmiyoruz. Kulübü sahiplenmezsek taraftar değiliz. Biz Fatih’i taraftar sussun diye almıyoruz. Fatih iyi futbolcu, iyi lider onun için almak istedik. Fatih Tekke açıklamalarında Ünal Karaman’la ilgili daha dikkatli konuşmalıydı. Belki bir hafta sonra birlikte çalışacaklar. Ya da biri başkan diğeri antrenör olabilir. Medya çok güzel bizi birbirimize vurduruyor. Bir tarafta Başkan’ın açıklaması, bir yanda Fatih'in sözleri var. Çatışma var gibi görülüyor. Bunda da medyanın çok suçu yok. Örneğin beni seven de var, sevmeyen de. Biz futbolun yanı sıra olgun davranışları olan bir takım olduğumuz için sevildik. Çocuklar hata yapabilir. Fatih de hata yapmış olabilir. Ama çok daha dikkatli olmalıyız. Ben de Fatih'i aradım ama telefonu açmadı ve bana dönmedi. Bu beni de üzdü. Ama Ünal'a da haksızlık yapmayalım. Konuları konuşarak gündem yapmak istemiyorum. Herkes karşılık vermeye çalışırsa kaos daha büyür. Fatih de kendi konumunu biz de kendi konumumuzu korumalıyız. Bu tip konuşmaların ne ona ne bize faydası olur. Bu konuşmalardan sadece Trabzonspor'u kaos ortamına çekmek isteyenlierin dışında kimse kazançlı çıkamaz. Bu olaylar 10 gün sonra yeniden gündeme gelir. Yani rüzgar ekerseniz fırtına biçersiniz"
Takımda savunma bölgesinde herhangi bir sıkıntı yaşanmadığına değinen Güneş, ekiple ilgili şu bilgileri verdi: “Sakatlıkları olan oyuncular var. Bakın sorunlu olan oyuncuları gönderebiliriz. Ekonomisiyle, uyumuyla başarılı olan oyuncuları tutacağız. Ekonomik bir limitimiz yok. Limit rakam olarak yükseldi onu aşağı çekmeye çalışıyoruz. Oyuncuların kazanmasını istiyorum ama bunu yaparken de ancak daha iyi oynamalarını bekliyoruz. Ben hocayım oyuncuların iyi oynamasını sağlamak görevim.

Resmi Site

Samet Berber
Hala bu transferin gerçekleşme ihtimali var mı ?

Stoper almayacakmıyız , ya forvet ? Hani 4 tane olacaktı ?

Ahh yönetim ahh !

yorumsuz6117
21.01.2010, 13:39
Şenol Hocam savunmada nasıl sıkıntımız yok ben anlamıyorum ya..

devilkid
21.01.2010, 13:40
şimdi sabah senol hoca fatihin konusmasına imza mı atarım dendi...ama anlaşılıyor ki fatihin değil başkanın konuşmasına imzamı atarım demiş...ayrıca senol hoca kendisi diyor aradım açmadı ve beni bu üzdü...garip şeyler bunlar...

Fatih Özkan
Şenol Hoca'nın açıklamalarını tam ve yerinde buldum...
Altına da imzamı atıyorum (:

Eren Karaahmetoğlu
Resmi sitede resmen: ''Görev süresi boyunca yönetim kurulunun olağanüstü desteğini gördüğünü dile getiren Güneş''

Şu cümleyi koyu yazmışlar. Birşey mi kanıtlamaya çalışıyorlar? :)

Recep Alkan
21.01.2010, 13:41
Görmedinmi Recep.?
Fatih Tekke baskisindan bizde verimli olamayip 6 küsür milyona aldigimizi 3,5 milyona anca satabildik.:)

İrfan abi sakın seninle farklı görüşlerde olmayalım.

Soruna hala yanıt veren çıkmadı...

nbay
HH ntvspor radyoda 87.7

Serdar A
Fatih'in sarfettiği sözler maksadını aşmış olabilir . Adam konuşma boyunca kendine hakim olmaya çalıştı , belki ağlamamak için kendisini zor tuttu .

Bunlar Fatih'in karakter problemleri ...

Peki ya diğerleri ? Ağzında kelimeleri yuvarlayanlar ... Birkez olsun net açıklama yapmamış büyüklerimizin , bir de kalkıp çok sıkıldım diyerek sitemkar olmalarını hangi karakter nitelikleri ile açıklayacağız ?

yorumsuz6117
Resmi sitede resmen: ''Görev süresi boyunca yönetim kurulunun olağanüstü desteğini gördüğünü dile getiren Güneş''

Aynen görünce utandım. Kalın yazmışlar bir de utanmadan..:D

Ba®ış
21.01.2010, 13:42
Hala bu transferin gerçekleşme ihtimali var mı ?

Stoper almayacakmıyız , ya forvet ? Hani 4 tane olacaktı ?

Ahh yönetim ahh !
Şenol Güneş savunmada sıkıntı yok demiş basın toplantısında .

Zeki Akyol
1001 gece masallarına döndü bu transfer..
:alkış::alkış::alkış::alkış:

İzlemedim ama Tekke ile izlemış kadar oldum :)

saykodelikzade
Fatih'in geri dönmesi bencede yanlış olur yönetim sonuna kadar haklı, Tekke bu kafayla gelirse Şenol Güneş'ten bile fazla söz sahibi olmak ister.

yorumsuz6117
Ne diyor HH..:D

Kemal Ç.
şimdi sabah senol hoca fatihin konusmasına imza mı atarım dendi...ama anlaşılıyor ki fatihin değil başkanın konuşmasına imzamı atarım demiş...ayrıca senol hoca kendisi diyor aradım açmadı ve beni bu üzdü...garip şeyler bunlar...

onu değiştirdiler, şenol hoca öyle demedi bazı kaynaklarda diğer türlü hala.

ki haber61'de ilk yazarken öyle yazdı, sonra değiştirdi bir yerden bir şey dediler herhalde.

Hekimoğlu
21.01.2010, 13:43

Şu cümleyi koyu yazmışlar. Birşey mi kanıtlamaya çalışıyorlar? :)Rezillik..

biltrabzon
senol günes gerekeni söylemistir.olay bitmistir simdi kim hakli kim haksiz umarim anlasilmistir.

Recep Alkan

Bu hallere geleceğini bile bile duruşundan ödün vermeyen sayın yönetim düşünmeli idi bunu.

Artık ben düşünmeden hareket etmek istiyorum.

Süleyman Eruyar

bakalım daha ne kadar rezil olacaklar..

Şenol hoca bundan sonrası için ne dedi,yani ne olacak bundan sonra..

hiçbirşey..

yahu şu kulupte iradeli bir insan yokmu??

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:44
o zaman aynı mesajı hersayfaya koyup dikkat çekmeye çalışma

Emrah KabuL
Aha .. Şenol hoca'da yalancı.. Yönetim-Başkan- Ünal zaten yalancı.. Tek doğrucu, En büyük Trabzonspor'lu benim diyen Fatih Tekke.

Ben de Fatih'i aradım ama telefonu açmadı ve bana dönmedi.

Şenol Hocam etme böyle.. sen de yalancısın bak..

maxim
Mehmet Batdal transferi ne alemde ?

:D

sessizkral_1
21.01.2010, 13:45
http://live.medianova.tv/ntv/ntvsporradyo.asx

açın

Erdem Keser
Aha .. Şenol hoca'da yalancı.. Yönetim-Başkan- Ünal zaten yalancı.. Tek doğrucu, En büyük Trabzonspor'lu benim diyen Fatih Tekke.

Dostum senin yaran mı varda gocunuyorsun.Nedir derdin, anlat da bilelim.

serdaracıl
Mehmet Batdal transferi ne alemde ?

Kulübüyle anlaşılmış ama mehmet'in telefonuna ulaşamıyorlar.

ferhaTS87
fatih baskan da ve unaldan hangı kıstasa gore daha trabzonlu acıklarsa sevınırım unal serefıyle kaptanlık yaptı bu forma altında futbolu bıraktı baskan 8 mılyon dolarını bıraktı gıttı ayrıca fatıhın benden fazka trabzonlu oldugunuda dusunmuyorum en fazla aynı sevıyedeyızdır tıpkı unal ve baskan gıbı bıde konusmasında her seyı ayrınlılı acıkladıda neden telının kapalı oldughunu senol hocaya gerı donmedıgını acıklamıyo da gecıstırıyo fatıhın cevreseınde aklını karıstıranlar var bence

Mehdi
21.01.2010, 13:46
Uğur ve Xavi Fidan abime teşekkürler.;)

nbay
yuvarlark cevaplar veriyor HH

Salih Edip
kaptan mı taraftarı böldü saçmasapan söylemlerde bulunan yönetim mi ? tekkespor diyenler okusun şu kaptanın dediklerini :

Bence Trabzonspor'un kendi büyüklüğünün yanında bu konular çok küçük. Bunları rahatlıkla aşabilecek durumdadır. İnşallah 10 gün daha var, belki farklı gelişmeler de olabilir. Eğer Trabzonspor'a faydalıysa beni yerin dibine batırabilirsiniz. Hakkımı da helal ediyorum.

bunlar medyadan. bir de dün kaptanın ağzından duyduğumuz şu sözler var :

zenit kim ki , Trabzonspor isterse Real Madridden oyuncu alır ama eğer isterse.

kaptanın arkadaşı tayfun abinin söylediği :
gelme yeter uğraşma seni istemiyolar diyorum , inat ediyo , adam Trabzonspora aşık..askerlik işi için ankaraya beraber gittik , onu bile sorun etmiyor.

Sefa
21.01.2010, 13:47
HH, Fatih Tekke'yi istemediğim yalan diyor.

Emrah KabuL
21.01.2010, 13:48
Dostum senin yaran mı varda gocunuyorsun.Nedir derdin, anlat da bilelim.

Yarası olan belli.. Ben Şenol Hoca'nın yaptığı açıklamadan örnek verdim.. Belki de hoşunuza gitmedi he ?

nbay
http://live.medianova.tv/ntv/ntvsporradyo.asx

açın

boğuk boğuk konuşuyo valla hiç bişey anlaşılmıyo çok yuvarlak konuşuyo

erdogan69
Bu başlık yeterince tekkeye döndü zaten..

Takım yeni transferler yapmış, bir ümitle sezona başlayacak ama burada sabah akşam 24 saat boyunca "Hu ha Fatih Tekke" diye zikir çekilip duruyor.

Erdal Hoca ve müritleri:))

Terbiyeli konuş. Ağzından çıkanlar beyninden kontrolden geçtikten sonra yazıya dökülsün... Bak ben sana Hayrettin'nin çekirgesi demiyorum.

Erdem Keser
Yarası olan belli.. Ben Şenol Hoca'nın yaptığı açıklamadan örnek verdim.. Belki de hoşunuza gitmedi he ?
He, gitmedi.

Ali Tunahan Güllü
Arkadaşlar ne dediğini yazarmısıınz?

devilkid
en çok gayreti olan unal karamandır diyor...

sessizkral_1
hacisalihoğlu ; ünal kahraman geldiğinden beri fatihi klubu kazandırmalıyız şeklinde gerek yönetim gerekse çalışanlarla görüştü.ona haksızlık yapıldı.benim fatihi istemediğim söyleniyor,biz camianın isteklerine göre hareket etmek zorundayız.burda insanlar kendi düşüncelerini tabiki önemlidir ama bütün camianın istediği bir konu varsa burdaki kişilerin şahsi tavrı olmaz.bu konuda da tüm transferlerde yetkili ben olduğuma göre ben istemesem ozaman niye bu görüşmeleri ben yaptırayım?niye yetkilileri rusyaya göndereyim.

ancak o dönemde yabancı hoca vardı çalışma tarzıyla uygun olamayacağını düşündüğümüz için fatihi istemedik.ancak ondan sonra gelen şenol hoca ile uyum sağlayacağını düşündüğümüz için fatihi istedik.bunda en çok gayreti olanda ünal kahramandır.

Zenit klubunun yeni gelen teknik direktörü şuan ben transfere onay vermiyorum bu kadroda onu görmek istiyorum dedi.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:49
Yönetim paçaları tutuşmuş gibi sağa sola koşturacağına asli görevi olan kulüp yöneticiliği konusunda gidip gerekli yerlerden ders alsınlar...

Bu şekilde kulüp yönetme yöntemi 1990larda kaldı.Kulübe getirdikleri profesyonel adamları oraya sırf konu mankenliği yapsınlar diyemi getirdiler???

Metin Kazncıoğlu,Ünal Karaman bu adamların görevini biri çıksın söylesin.Oturdukları yerdenmi maaş alıyorlar yoksa gerçekten yaptıkları bir iş varmı???

Külünkoğlu
Trabzonspor Camiasında yaşananlar tarihte kimbilir kaç kere yaşanmıştır.

İlayda destanının kısmen saptırılmış filmi Truva’da bir çok mücadelelere tanık olursunuz. Bunlardan biri de bir tarafta türlü hırslarını ve kabuğunu kıramayan kral Agamemnon (öyle ki bu Agamemnon ismi binlerce yıl sonra 1915’de Çanakkale önlerine gelen devasa savaş gemilerinin pirlerinden bir tanesinin ismi olacaktır) diğer tarafta ordunun savaş da en maharetli ve ünlü komutanı Akhilleus. Didişir dururlar birbirleriyle savaş Akhilleus’suz kazanılamaz. Uzakdıkça uzar savaş öyle flimde gösterildiği gibi değil, tam dokuz yıl sürer. En sonunda bir orta yol bulunur Akhilleus razı edilinir sonuçta savaş kazanılır.

İslam orduları ünlü komutan Halid Bin Velid önderliğinde bir çok savaşı üst üstte kazanınca “Halid Bin Velid ile biz savaş kaybetmeyiz” söylentisi yayıldı. Oysa ki zafer de mağlubiyetin de nerden geldiği muhakkaktı. Dönemin halifesi Hz. Ömer bir savaş arefesinde “sarığını çöz, komutanlığı devret gel” der Halid Bin Velid’e. Aynısı tereddütsüz yapar ünlü komutan. Müthiş bir nefsi yerlerde süründürme hadisesi... İbretlik bir çok derslerde vardır. Hem topluluğa baktığınızda, hem emri verene, hem de emri alana.

Son yüzyılın liderlik ve çeşitli konulardaki en büyük belki de tek büyük dehalarından biri de bildiğiniz gibi Mustafa Kemal Atatürk’tür. Ama aynı Mustafa Kemal Atatürk elde bulunan tek düzenli ordunun komutanı Kazım Karabekir paşayı Kurtuluş Savaşı’na inandırıp razı edemeseydi halimiz nice olurdu ?

Trabzonspor camiasında Agamemnon’ların sayısı az buz değil, tepelerde ise iki tane. Zaman zaman bu sayının dört olduğunu birinci ağızlardan yapılan açıklamalarda görüyoruz.

Maharet, Agamemnon'u, Akhilleus'u örnek almak mı ? yoksa Halid Bin Velid yada Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü örnek almaya çalışmak mıdır ?

yorumsuz6117
yuvarlark cevaplar veriyor HH
Edit......

devilkid
zenitin yeni teknik adamı onay vermıyorum demiş...

Recep Alkan

Budur değil mi ?

1,5 yıldan beri bütün pislikleri unutalım, herşeyi geçelim, attıkları çamurları silelim temizleyelim, ondan sonra da bu duruma gelelim.

Buralarda birisi demişti. Yönetim yönetemeyeceği topçu istemiyor diye.

bunu bırakın futbolcu da Teknik direktörde bile uyguladılar.

Yaptıkları ve yapacakları her türlü (kelime bulamadım boş bırakıyorum) örtecek bir adım attılar. Gelinen nokta ise ortada.

Ey gidi şenol hocam, demek yönetim sana her şeyi sundu ha ?

Sende bunu dedin ya, daha tek kelimem yok sana.

Bunca zamandır Şenol Güneş aşkına 2 hoca gönderen,

Ağzından yalan dolan düşmeyen,

Aynı gün içinde 40 farklı açıklama yapan,

Başkalarının yalanlamasına gerek kalmadan, kendilerini yalanlayan,

100 Milyona takım kurup, 40 milyonluk değeri zor biçtiren,

Sözde 6,5 luk adamı, 3 e zor Fener'e satabilen,

Şenol Hocayı takımın değil, kendilerinin kurtuluşu olarak gören

bir yönetimin hiç bir şekilde arkasında da yanında da değilim.

Yönetim İstifa. Sonuna kadar....

nbay
ünal hocayı savunuyor,bu transferin olması için başından beri en çok çalışan oydu ,
transfer kapandı mı sorusunua şöyle cevap verdi" transfer için şartlar uygun değil,zenit transfere onay vermiyor,fatihin yerine adam bulmaya çalışıyorlarmış"

Great White
21.01.2010, 13:50
Yahu şu cep telefonu denen meret çıkmadan önce onca transfer nasıl yapılıyordu ki?

Dumanla mı haber ediyorlardı birbirlerine?

Her şey bitti konuşulan mevzuuya bak..

Eren Karaahmetoğlu
Çıldıracağım? Ne diyor bu adam? Şartlar uygun değilmiş, Zenit izin vermiyormuş? Dün başkanın dediklerinden haberi yok mu? Birbirlerinden haberi yok mu? Veya şu ülkede sizin birbirinizden haberinizin yok mu diyebilecek bir tane spor spikeri yok mu?

Salih Yazıcı
hh ne diyor yalancı

Kemal Ç.
hayrettin hacısalihoğlu:

'şu anda şartlar uygun değil, zenith'in hocası fatih tekke'yi vermem diyor, dubai'ye gelmesini istemiş ondan, onun için transfer edemiyoruz'

ibzolist
21.01.2010, 13:51
ulusal gazetenin birinde de anket yapmışlar fatih olayında kim hatalı diye çoğunluk yönetim demiş , yazık ki anlamsız bir olay yüzünden yönetimimiz dillere sakız oldu, burda yazılanlara bakıyorum da çoğu kulaktan duyma bilgi , tabiri vardır ama burda yazmak yakışık almaz ; yapmış demiş görmüş hep varsyımlar üzerinden laf sokmaya çalışmalar, ayrıca son günlerde özellikle asbaşkanımız üzerine yapılan hakarete varan yazılar , amaç nedir , hangi yönetim bir grup hadi bir grubu boşver tüm traftarların istediği futbolcuyu aldığı , dünyanın nresinde görülmüş transfer edilmeyen futbolcu başkalrının taraftarlığını sorgulamış , dünyanın neresinde görülmüş yeni transfer ediln bir futbolcunun karşılanmsında alakasız bir adamın lehine tezahurat yapıldığı ,
bunları yapanların bir kısmını tanımasam bu işte kesin istanbul takımlarının parmağı var diycem ama yazıkki tanıyorum ve renklrine gönül verdiğim kulubümün düştüğü duruma üzülüyorum, yedi cihan birleşse bize bu kötülüğü yapamazdı , yazık

yorumsuz6117
HH tıraş yapma istemiyorsun işte adamı yalan konuşma da..
Sivas maçında HH istifa diye bağırmayan FB'li olsun mu...??:)

nbay
yine ortaluk bulandı:D

Sefa
Transfer, Spaletti'nin Fatihin yerine yeni bir adam almadan bırakmayacağını söylemesi üzerine gerçekleşmedi dedi.

Salih Yazıcı
hani anlaşmak kolaydı kıvır bakalım kıvır

UgurAk61
21.01.2010, 13:52
Selamlar abicim!!!
HH konusuyor radyoda...Sartlar uygun degil zenit teknik direktörü onay vermemis onun icin transfer tikanmis...Trabzonspor külübü kapatmis bu transfere..Fatih tekke artik bu kis transfer donmusdur....
Huzurunuza takdirle sunarim

ps: Zenit teknik direktörü onun kalitesi bir forvet bu kisa zamandi bulamayiz diyerek tikamis transferi!!!

Orhan Aydın
Bir insanda ar olacak.

yorumsuz6117
ünal hocayı savunuyor,bu transferin olması için başından beri en çok çalışan oydu ,
transfer kapandı mı sorusunua şöyle cevap verdi" transfer için şartlar uygun değil,zenit transfere onay vermiyor,fatihin yerine adam bulmaya çalışıyorlarmış"
İşte o imkansız.. He Batdal'ı alıp gelirler Fatih'in yerine..

HH istifa..

Salih Yazıcı
21.01.2010, 13:53
hh fatihi doğrulamış oldu arkadaşlar demeki zenitle anlaşılamadı.

Samet Yildirim
21.01.2010, 13:53
Haber61, fatih tekke anketine katilin arkadaslar...

www.haber61.net

yorumsuz6117
21.01.2010, 13:54
http://www.haber61.net/poll.php?poll_id=8
Ankete katılalım

Samet KILIÇ
zenitin yeni teknik adamı onay vermıyorum demiş...

ben bizim yönetimi hala anlamadım ya bunlar birbirlerinden bu kadar mı kopuk olurlar biri diyor teknik adam izin vermedi diğeri manajeri işi bozdu klüple anlaştık yalan söyleyeceksiniz bari birbirinizle konuşunda tek bir yalan üstüne kurulsun hikayeniz!!!!

UgurAk61
hayir salih abi
öyle birsey demedi
dedigi su külüble anlasdik ama
teknik direktör satilmasini su an istemiyor!!

Salih Yazıcı
fatihe laf atan arkadaşlar şimdi konuşsun bakalım.

Süleyman Eruyar
hh fatihi doğrulamış oldu arkadaşlar demeki zenitle anlaşılamadı.

Sadri Ş demedi mi ben anlaştım diye....

tühh !! yazıklar olsun

Samet Yildirim
Haber61, fatih tekke anketine katilin arkadaslar...

www.haber61.net (http://www.haber61.net/)

Tahsin Ağaoğlu
HH, Fatih Tekke'yi istemediğim yalan diyor.

ne komedi adam ya =)

Serdar A
21.01.2010, 13:55
Adı her ne olursa olsun , kulübün futboldan sorumlu birinci adamı olarak ve başkan yardımcısı sıfatı taşıyan bir yöneticiye yaptığınızı sandığınız 'sözde aşağılamalar' aslında dışarıdan görenler için Trabzonspor'un kurumlarına yönelik bir aşındırmadır .

Savunduğumuz konuda ne kadar haklı olursak olalım , adap-görgü bilmeyince , ne anlattığımızın pek önemi kalmıyor .

Bu konuda herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyorum .

BAHADIR33
şimdi merak ediyorum..
O ulaşamadıkları Fatih Tekke kazara telefonunu açsaydı ve "tamam hemen kampa katılıyorum" deseydi..

Kampa da gerçekten katılsaydı ne olacaktı?

Zenith "sözleşmeli futbolcumu ayartıyorlar" diye bizden milyon Eurolar alır mıydı almaz mıydı?

Samet Yildirim
HH söyle dedi, zenitle bonservisinde anlastik ama hocasi birakma istemiyor yerine adam almadan..

yorumsuz6117
Ben hala gelebileceğini düşünüyorum. Fatih Spalletti ile bi konuşsun ben gitmek istiyorum desin.Bence tutmaz Spalletti onu zorla..

biltrabzon
21.01.2010, 13:56
simdide yönetim istifa.bu is olmayinca yönetime baska hatalardan dolayi saldiriya gecildi.dünyada hatasiz yönetimler var mi ?fatih tekke ye tek kelime laf yok.Başkalarının sizin üzerinizden Trabzonspor’a zarar vermesine izin vermeyin” diyor senol hoca,bunu sorgulasaniza ne demek istiyor adam ,bu lafi kime söyledi.

metinbay61
şimdi başkan diyor anlaştık hacısalihoğlu diyor vermiyorlar...birisi yalan söylüyor ama kim...hani soranlara cevabım koca adamlar yalan mı söylüyor diye...

bu arada şenol hocaya kadar laf atılacaksa ben bu başlıkta artık yazmam...şenol hocayı fatih bile konuşmasında bi kenara bıraktı burdakilerde ona göre yazsın...

fatih transferi daha bitmedi bekliyoruz...şenol hoca iki tarafada mesaj gönderdi fatihi istiyorumda dedi fatihe olum bak belkide gelip beraber çalışacağın eski kaptanına dediklerin yakışık almadıda dedi...

Samet Yildirim
şimdi merak ediyorum..
O ulaşamadıkları Fatih Tekke kazara telefonunu açsaydı ve "tamam hemen kampa katılıyorum" deseydi..

Zenith "sözleşmeli futbolcumu ayartıyorlar" diye bizden milyon Eurolar alır mıydı almaz mıydı?
alamaz cünkü sözlesmesinin bitmesine 6 ay kala istedigi kadar istedigi gibi oyuncuyla görüsebilirsin...

yorumsuz6117
şimdi merak ediyorum..

İyi ki açmamış o zaman..:)

Bekir
Hay Sizin gibi Yönetimin...
Daha Dün Başkan Zenitle anlaştık Diyordu,Ne oluyor da HH Zenit vermedi diyor,Bu adamlar Nasıl Trabzonsporu yönetiyor??
Hani Fatih gelmek istemiyordu??

Samet Berber
21.01.2010, 13:57
Benim anlamadığım birşey de şu ; Neden hep Hacısalihoğlu'nun söyledikleri yalan oluyor da Fatih Tekke'nin söyledikleri doğru oluyor .

Yanlış anlaşılmasın ben Hacısalihoğlu'nu savunmuyorum burda , sadece biraz abarttığınızı düşünüyorum .

Süleyman Sofu
Hayrettin beye haber ulaştı herhalde Sivas maçında kendisine taraftarın iyi dileklerini sunacağı gerçeği uykusunumu kaçırdı yksa soluğu radyolarda almış...

Konuş asbaşkan konuş taraftarda konuşacak 3 gün kaldı...

BAHADIR33
alamaz cünkü sözlesmesinin bitmesine 6 ay kala istedigi kadar istedigi gibi oyuncuyla görüsebilirsin...
Güzelmiş bu..
Kupa maçında da oynatsaydık keşke...

yorumsuz6117
21.01.2010, 13:58
Şenol Hoca basın toplantısında daha açık konuşmalıydı..

Murat Hızal
21.01.2010, 13:59
Yahu açık açık adam diyor ki;''Biz Zenit'le anlaştık ama hocaları yerine bir futbolcu almadan bırakmak istemiyor''

Neden inatla saptırmaya çalışıyorsunuz?

Erdem Keser
Şenol Hoca basın toplantısında daha açık konuşmalıydı..
Şenol hoca hep istifasını verdiği günün sonunda "...bir konuşursam varya..." diye girer söze.Ama hiç konuşmaz.
Muhtemelen kendisine yol verdiklerinde de aynı şekilde başlayacak söze.

metinbay61
Benim anlamadığım birşey de şu ; Neden hep Hacısalihoğlu'nun söyledikleri yalan oluyor da Fatih Tekke'nin söyledikleri doğru oluyor .

Yanlış anlaşılmasın ben Hacısalihoğlu'nu savunmuyorum burda , sadece biraz abarttığınızı düşünüyorum .
arkadaşım başkan dün ne dedi zenitle anlaştık hacısalihoğlu bugün ne diyor zenit vermiyor diyor...e biri yalan söylüyor...

Salih Edip
21.01.2010, 14:00
Güzelmiş bu..
Kupa maçında da oynatsaydık keşke...

:alkış::alkış::alkış:

samet kardeşim görüşebilir hatta ön sözleşmemi ne diyolar onu da imzalar isterse ama kampa katılmak de ne demek ? çatır çatır alırlar milyon euroları.

Bekir
21.01.2010, 14:00
Kampa çıkarmak ayrı Görüşmek ayrı...
Adamların Sözleşmeli oyuncusunu kampa çıkarsaydık Görürdük neler olduğunu..

Orhan Aydın
21.01.2010, 14:01
Sayın! Asbaşkanımız sezon başında bu transfer konusu kapandı noktasına getirildiğinde Tekke'ye fazla para istedi diyen kişidir .(nokta)

Salih Yazıcı
Bakın nasıl anlaşmışlar zenitle anlaştık ama hocası vermedi diyor bu nasıl anlaşma yani sonuç fatih tekkenin dediğine geliyor henüz anlaşma yok zenitle hocası bekleniyor.

eyinc
Hayrettin beye haber ulaştı herhalde Sivas maçında kendisine taraftarın iyi dileklerini sunacağı gerçeği uykusunumu kaçırdı yksa soluğu radyolarda almış...

taraftarı bu kadar kışkırtmaya hakkınız yok. fatih tekke transferi olur veya olmaz. olmasını herkes gibi bizde istiyoruz. ancak olmadı diye de dünyaları yakacak değiliz.

nbay
Ankette hİÇ gelmesİn dİyende var bayaĞa

Emrah KabuL
21.01.2010, 14:02
ulusal gazetenin birinde de anket yapmışlar fatih olayında kim hatalı diye çoğunluk yönetim demiş , yazık ki anlamsız bir olay yüzünden yönetimimiz dillere sakız oldu, burda yazılanlara bakıyorum da çoğu kulaktan duyma bilgi , tabiri vardır ama burda yazmak yakışık almaz ; yapmış demiş görmüş hep varsyımlar üzerinden laf sokmaya çalışmalar, ayrıca son günlerde özellikle asbaşkanımız üzerine yapılan hakarete varan yazılar , amaç nedir , hangi yönetim bir grup hadi bir grubu boşver tüm traftarların istediği futbolcuyu aldığı , dünyanın nresinde görülmüş transfer edilmeyen futbolcu başkalrının taraftarlığını sorgulamış , dünyanın neresinde görülmüş yeni transfer ediln bir futbolcunun karşılanmsında alakasız bir adamın lehine tezahurat yapıldığı ,
bunları yapanların bir kısmını tanımasam bu işte kesin istanbul takımlarının parmağı var diycem ama yazıkki tanıyorum ve renklrine gönül verdiğim kulubümün düştüğü duruma üzülüyorum, yedi cihan birleşse bize bu kötülüğü yapamazdı , yazık

Arkadaşım bu takımın en büyük rakibi kendisi zaten.. kendi içinde sürekli çıkan ve çıkmaya devam eden çatlak sesler. İlk Sİvas maçında ona buna istifa, F.Tekke tezahuratları yapacaklarmış.. yapsınlar bakalım 50 kişilik taraftar grubunu susturmaya yetebilen taraftarımız var allaha şükür. Dün de bura da havaalanına akıyoruz denildi , topu topu 3 kişi gitmiş..

F.Tekke çıkıp en büyük Trabzonspor'lu benim diyor, yıllardır top koşturduğu Ünal abisini bile hiçe sayıyor.. başkan ve yönetimi zaten saymıyorum.. Bizim taraftarımız da hemen gaza gelip helal Fatih diyor. En büyük benim, en iyisi benim tarzında bir futbolcu, Trabzonspor'un kurtuluşu olarak gözüküyor yazık..

Alkan61 sana cevap vermiyeceğim.. cvp vermekten kaçtığımı da sanma.. sürekli aynı şeyleri yazıp duruyorsun çünkü.. açtınız kendinize bir başlık, herşeyin en doğrusu biziz, en iyisini biz biliriz, Fatih'i arkanıza alarak herkes yalancı biz doğrucuyuz mantığıyla yazıp duruyorsunuz..Sağlıcakla kalın başlığınızda.

Salih Edip
Yahu açık açık adam diyor ki;''Biz Zenit'le anlaştık ama hocaları yerine bir futbolcu almadan bırakmak istemiyor''

zenitle anlaşmak demek ne demektir , hocalarıyla da anlaşmak demektir. zenit madem hocasına sorucaktı transferi niye sormadan trabzona tamam desin.

Samet Yildirim
Kampa cikamaz tabi orayi iyi okumamisim :D

Süleyman Sofu
Bonservis bedeli ödenerek hemen gelsin %60,39 [276]

magicyattara
şimdi merak ediyorum..

Kulübüyle anlaştıktan sonra bir şey olamazdı da zaten;adamlar vazgeçip geri çağırsalardı Fatih bizim kamptan çıkıp Dubai'nin yolunu tutmak zorunda kalırdı.

Bekir

Ya Bu konu hakkında Fatihin söyledikleri ile HH'nin söyledikleri aynı..
İkisi de Zenit ile anlaşılamadı diyor..
Ama Daha önce Başkan Zenit ile anlaştık dedi??

Hangisi Doğru??
Ya Başkan ya HH yalan söylüyor...

yorumsuz6117
Bu Zenith'te bu kadar zengin kulüp bi tane forvet alamadı arkadaş ya. Bas parayı al paran var..:)

Salih Edip
21.01.2010, 14:03
Sağlıcakla kalın başlığınızda.

yazdığın en güzel şey olmuş , güle güle ...

Bekir

Madem Hocaları Futbolcu almadan Bırakmak istemiyor,Niye Fatihi kampa Çağırıyoruz??

Saptırmayalım,Zenit ile Problem yok diyen Bizzat Başkandı...

AyhanPe
Bu başlık yeterince tekkeye döndü zaten..

Takım yeni transferler yapmış, bir ümitle sezona başlayacak ama burada sabah akşam 24 saat boyunca "Hu ha Fatih Tekke" diye zikir çekilip duruyor.

Erdal Hoca ve müritleri:))

yeni transferler özellikle forvet transferi sene basinda yapilmis olsaydi bu olay buralara gelemezdi..hem mevcut forvetler yiprandi hemde fatihin vazgecilmezligi insanlarin beynine kazindi. sene basinda sirf ,,yeterli forvetimiz var'' söylemlerinin arkasinda inatlasmasaydilar suan fatihe olan ihtiyac bu kadar cok ön planda olmayacakti..koskoca yönetim kendi gelecegini bir futbolcunun ayaklarina serdi ve guinness rekorlar kitabina girecek tutarsizlikla ucurumun kenarina itti.

Salih Yazıcı
hocayla konuşmasını bekleyecez fatihin.

Serdar A
21.01.2010, 14:04

Popülizm bir kısım Trabzonspor yöneticisinin başına bela oldu . Benim anlayamadığım , burada dahi adamına göre müdehale yapılması . Söz gelimi , başkan iyi adam kalsın , asbaşkan kötü adam gitsin ...

magicyattara
Cevat Kol'un yazdığı yazıda Merab Jordan kısmı tamamen uydurma bence.

Samet Berber
arkadaşım başkan dün ne dedi zenitle anlaştık hacısalihoğlu bugün ne diyor zenit vermiyor diyor...e biri yalan söylüyor...
Yok ben sadece bu cümleler için söylemedim , genel anlamda kesin bilmediğimiz bilgiler hakkında bile bazı insanları yalancı olarak ilan ediyoruz .

Recep Alkan
simdide yönetim istifa.bu is olmayinca yönetime baska hatalardan dolayi saldiriya gecildi.dünyada hatasiz yönetimler var mi ?fatih tekke ye tek kelime laf yok.Başkalarının sizin üzerinizden Trabzonspor’a zarar vermesine izin vermeyin” diyor senol hoca,bunu sorgulasaniza ne demek istiyor adam ,bu lafi kime söyledi.

Bana söyledi, benim zihniyetime söyledi, benim gibi düşünenlere söyledi.

Birileri zorlama ile basında konuşurken, hiç olguya, duygu ve düşünceye zarar vermiyor, ama ben istifa diyorum zarar oluyor. Yapma be ?

Başkan ile Fatih birbirinden %100 farklı konuşuyor, ama Şenol Hoca ikisinin de konuşmasının altına imza kouyuyor ? Şenol Hoca ne isteyip ne düşünüyor.

Dün Fatih'in Ünal'a abi dememesine takan zihniyet, bugün Şenol Hocanın konuşmasının 1 satını alıp vurdukça vuruyor.

Ey gidi dünya....

Devamlı yazdığım iki madde de bir gerçekleşsin de, o zaman göreceğim bu ahkam kesenleri...

Mehdi
Bonservis bedeli ödenerek hemen gelsin %60,39 [276]

Açık söyleyeyim ben bu ankete hayır dedim.

Samimi olarak soruyorum.Şu aşamadan sonra Fatih bu takıma gelsin diyen var mı?

İster üstü kapalı,ister direkt olarak tahmin ettiğimiz veya bildiğimiz yönetim tavrını da göz önüne alarak cevaplarsak?..

Süleyman Sofu
21.01.2010, 14:05
Ben kimimki taraftarı galeyana getirebileyim...

Abartmayın isterseniz,size kalsa biz Hacısalihoğlunada söz geçirebilirz

Hüseyin Bağdat
Bu adamı konuşturmasalar daha iyi olacak...

TolgaTopçu61
Zenit yeni bir forvet oyuncusu aldi ya,ee hocalari neden Fatih'in yeri doldurulmadan gönderilmesin desin?

Mehmet Fatih Yavuz
Serdar bu söylediğini çok söyledim. Kurumlar yıpratılıyor. Kim bakarsa baksın, dışardan görülen taraftarın kendi kurumlarına savaş açtığıdır. Düşmandan daha fazla zarar verir bu tavır. Ancak anlaşılmıyor. Kin öyle gözleri bürümüş ki, şenol hoca bile şu anda yalancı deniliyor nerde ise. Çıkmamış adamın telefonuna, o da mı yalan söylüyor.? Aradırığını bilmesine rağmen geri de dönmemiş. ne yapaım şimdi? "efendim bu transfere değil yönetimin tavrına verilen tepkiymiş". Lütfen kandırmayın yahu, ne kendinizi ne bizi! Bu iş çığrından çıktı. Hacısalihoğlunu protesto edelim bari demiştim ama, artık o bile zararlı. Ulan fatih i ben de çok severim, adamdan zorla nefret ettirecekler. Neyin ısrarı bu? Sonra yerel basından şikayetçi olun. Sen böyle koz verirsen eline, yerel basın sapına kadar kullanır onu.

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 14:06
Gökhan'ın gitmesine nasıl sevindiysem Fatih'in alınmamasına da bir o kadar sevindim.

Sene sonunda filan da gelmez inşallah.

Ne büyük tabuymuş kendisi, "ya onunla ya da onunla" noktasına getirdiler işi...

yorumsuz6117
ya şenol hocaya göe herkes haklı , fatihin dediklerine imzamı atıyorum dedi , o zaman ona ne diceksiniz ?Fatih'in değil Başkanın dediklerinin altına imzamı atıyorum dedi.

Salih Yazıcı
adamlar kendileri doğruladı fatihi daha yönetimi nasıl savunuyorlar anlamadım.

Süleyman Eruyar

İster üstü kapalı,ister direkt olarak tahmin ettiğimiz veya bildiğimiz yönetim tavrını da göz önüne alarak cevaplarsak?..

bu anket sonucu Fatihi Trabzona getirmez..

ancak Yönetime verilecek en büyük cevaptır..

sizde bunu göz alarak cevaplasanız...

Eren Karaahmetoğlu

Abi ben hala gelsin diyorum.. Bu kadar taraftar baskısıyla ikinci yarıya başlayacağımıza gelsin.. En azından biraz olsun bütün olarak başlarız.

Samet Berber
21.01.2010, 14:07
Ya Bu konu hakkında Fatihin söyledikleri ile HH'nin söyledikleri aynı..
İkisi de Zenit ile anlaşılamadı diyor..
Ama Daha önce Başkan Zenit ile anlaştık dedi??

Hangisi Doğru??
Ya Başkan ya HH yalan söylüyor...
Ben anlatamıyorum galiba :) , sadece bu sözleri için değil genel anlamda Hayrettin Hacısalihoğlu'na yalancı denmesi beni rahatsız ediyor .

Yani neredeyse her söylediği söz ''yalan'' damgasını yiyor .

Emrah KabuL
21.01.2010, 14:07

Şu forumda yaptığınız tek şey bu zaten.. taraftarları kışkırtmak.. Emin olun ki yazdıklarınız sadece söz de kalacak.. Sizde de Fatih gibi en iyi benim mantığı var. Aslında yazdıklarınızı yapabileceğinizden değil çekincem. dün de Fatih için havaalanına akıyoruz denildi malesef ki 3 kişi gitmiş topu topu.

Murat'
21.01.2010, 14:08
Öyle bir hal aldı ki bu iş artık Fatih bu takıma gelse ayrı bir kriz gelmese ayrı bir kriz.

Ne diyelim transferi bu hale geitrenler utansın.

Hüseyin Bağdat

Geleceğine inanmıştım. Ama bu saatten sonra gelmesini istemem. gelsede yayarlı olamaz. Yönetimdeki o şahıs yeni sorunlar çıkartır ortaya

Salih Yazıcı
kışkırtma falan yok kendi kendini yalanlayan yönetim tarihte ilktir

BAHADIR33
21.01.2010, 14:09
Sayın Hacısalıhoğlu bundan birkaç hafta önce "kimse Gökhan'ı ucuza satmamızı beklemesin, 4-4,5'dan aşağı olmaz" demedi mi???

O zaman demedik mi bu pazarlık 4'ten başlar bu nasıl ticaret anlayışıdır diye?

Kaça satıldı Gökhan?

Orhan Aydın
Kurumları yönetenler mi yıpratıyor?
Taraftar mı?

Nedir bu taraftara pay çıkarma sevdası?

Recep Alkan
Taraftarı kırşkırtmayı Süleyman yapıyor hemi.

Aferin size.

bu iş olacak duruma geldiğinde, burda gelmesin, eski davalar bilmem ne diye cirit atıp, milletin cea almasını da biz sağladık o zaman hemi ?

Milletin abisine rüşvetçi diyp kendimize biz sövdürdük hemi ?

Milletin burda yatıp kalktığını bildiğimiz halde gelip araya biz soktuk nifak çubuklarını hemi ?

süleyman bırak da arkadaşlar rahat rahat propaganda yapsın, karıştırma ortalığı...

Samet Berber
Serdar bu söylediğini çok söyledim. Kurumlar yıpratılıyor. Kim bakarsa baksın, dışardan görülen taraftarın kendi kurumlarına savaş açtığıdır. Düşmandan daha fazla zarar verir bu tavır. Ancak anlaşılmıyor. Kin öyle gözleri bürümüş ki, şenol hoca bile şu anda yalancı deniliyor nerde ise. Çıkmamış adamın telefonuna, o da mı yalan söylüyor.? Aradırığını bilmesine rağmen geri de dönmemiş. ne yapaım şimdi? "efendim bu transfere değil yönetimin tavrına verilen tepkiymiş". Lütfen kandırmayın yahu, ne kendinizi ne bizi! Bu iş çığrından çıktı. Hacısalihoğlunu protesto edelim bari demiştim ama, artık o bile zararlı. Ulan fatih i ben de çok severim, adamdan zorla nefret ettirecekler. Neyin ısrarı bu? Sonra yerel basından şikayetçi olun. Sen böyle koz verirsen eline, yerel basın sapına kadar kullanır onu.
Evet abi bende bundan bahsediyorum işte .

Sataşma artık isimlerden çıktı kurumlara yöneliyor .

yorumsuz6117
21.01.2010, 14:10
Eğer alınmassa transfer dönemi sonunda Fatih demişti ya hani..

Fatih, "Sizi neden almak istemiyorlar?" şeklindeki bir soruyu yanıtlarken de şu ifadeleri kullandı:
"Bu sorunun cevabını burada herkes biliyor. Bu tarz soruları yanıtlarsam konuşulacak çok şey var.
Konuş Kaptan herşeyi açıkla..

Salih Edip
Şu forumda yaptığınız tek şey bu zaten.. taraftarları kışkırtmak.. Emin olun ki yazdıklarınız sadece söz de kalacak.. Sizde de Fatih gibi en iyi benim mantığı var. Aslında yazdıklarınızı yapabileceğinizden değil çekincem. dün de Fatih için havaalanına akıyoruz denildi malesef ki 3 kişi gitmiş topu topu.
maalesef dediğine göre çok üzülmüşsün , kendin gitmemişsin millete niye laf atyıon ister gider ister gitmez.

hem dün havaalanında olmamızın transferle bir ilgisi yoktu , ben kaptanı uğurlamak için gittim. transferle ilgili gidilmesi gereken yer sadri şenerdir. nerde olduğunu bilsem imkanım olsa ona da giderdim.

magicyattara
HH 'nin şahsi kaprisleri uğruna,taraftarın ve hocanın istediği bir adam alınmamazlık edilemez.
Şenol hoca ki;"sadece bir futbolcu değil aynı zamanda Bir Kaptan transfer edeceğiz" diyorsa,HH bu işten elini ayağını çekmelidir.
Yeter da..

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 14:12
Eğer alınmassa transfer dönemi sonunda Fatih demişti ya hani..

Fatih, "Sizi neden almak istemiyorlar?" şeklindeki bir soruyu yanıtlarken de şu ifadeleri kullandı:
"Bu sorunun cevabını burada herkes biliyor. Bu tarz soruları yanıtlarsam konuşulacak çok şey var.
Konuş Kaptan herşeyi açıkla..

kaptan konuşsun, Metin Diyadin konuşsun..

ne oluyor bu kulüpte, birileri açıklasın..

ama kıvırmadan..

yok onu severim, yok oda iyi biri, yok o da haklı diyerek değil..

adam gibi adam!!!

erdogan69
Bakın REsmi açıklama kulübün sitesinde hala duruyor. Yani kocaman bir yalan haber. Fatih olayını aştı artık bu iş... Bu yönetim taraftarına sürekli yalan söylemektedir. Yaramaz çocuk durumundadır. Taraftarın bu yönetime saygısı yoktur.
Şenol Hoca bence masaya yumruğunu vursun. Alınacak o kadar desin... Bakalım yönetimin mızıkçılık yapabilecek yüreği olacak mı ?

Emrah KabuL
Taraftarı kırşkırtmayı Süleyman yapıyor hemi.

Aferin size.

bu iş olacak duruma geldiğinde, burda gelmesin, eski davalar bilmem ne diye cirit atıp, milletin cea almasını da biz sağladık o zaman hemi ?

Milletin abisine rüşvetçi diyp kendimize biz sövdürdük hemi ?

Milletin burda yatıp kalktığını bildiğimiz halde gelip araya biz soktuk nifak çubuklarını hemi ?

süleyman bırak da arkadaşlar rahat rahat propaganda yapsın, karıştırma ortalığı...

Cvp vermiyeceğim dedim ama yapamadım.. sürekli yanında olduğunuz S.Sofu, HARAM OLSUN TSCLUP DA HARCADIGIM PARALAR dedi. varın gerisini siz düşünün. Siz de haram edin de tam olsun.

Hüseyin Bağdat
21.01.2010, 14:13
Yanlız şu bir gerçek. Başta başkan olmak üzere herkes diken üstünde. İlk iki-üç üç maçta olası kötü sonuçlarda düşecekleri durumları düşünüyorlardır... Kaçan her golde Fatih tekke seslerini duyacakları kesin. Yeni transferin iyi çıkması için bol bol dua ediyorlardır...

Orhan Aydın
Hep taraftar suçlu her şeyde taraftar suçlu bıktırdınız şerefsizim ya:)

ts_tuncay_ts
Öyle bir hal aldı ki bu iş artık Fatih bu takıma gelse ayrı bir kriz gelmese ayrı bir kriz.

Ne diyelim transferi bu hale geitrenler utansın.

En iyisi şöyle yapalım fatih gelsin yönetim gitsin :)

Ozan Gözaçan

belki ben yanlış anladım am en doğru tespitlerden biri bu bence ... hadi bakalım kim doğru söylüyor .. şenol güneş demi yalancı şimdi aradım açmadı diyor ... ama nedense herkez basın açıklamasının başka konularını ele alıyor bu kısmını unutuyor neden merak ediyorum ....

BAHADIR33
Akışkanlık konusunda bir sıkıntı olduğu görülüyor evet..

Mehdi
Yazdıklarım şahsi düşüncelerimdir öncelikle.Bilen bilir bu işi herkes gibi ne kadar istediğimi.
Ama eğri oturup doğru konuşalım.Şuan elimizde daha ligin ikinci yarısı başlamadan kendi ellerimizle yıprattığımız bir Trabzonspor var.Bir kurumda sizi istemeyen bir amirin altında zorla çalışmanın size vereceği rahatsızlığı ve iş zevkini düşünün öncelikle.Bu iş güzellikle olmayacaksa şimdilik olmasın.Yoksa gül peşinde koşarken ezilen papatya etmeylim şu Trabzonsporu.

Farabi'nin de değiği gibi.Az daha sağduyu.

Gereken cevap gerektiğinde zaten tribünler tarafından verilecek buna eminim.

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 14:14
Bu olay başından beri taraftar tarafından yanlış kanalize edildi. Yönetime "mecburiyet" verildi. Bunu verdiğiniz her kişi, kurum direnir. Yönetsin diye seçtiğiniz kişilere kişi dayatmaya kalktınız. Yönetimin verdiği tepkileri onaylamamakla birlikte, normal karşılıyorum. Bin dereden su getirmelerini de. Emri vaki oolarak başlayan süreç, artık dayatma olarak devam ediyor. Efendim dik dursalardı da baştan istemiyoruz deselerdi. Valla bunu ben de söylüyorum ama adamlara da artık hak veriyorum. Çünkü süreç ilerledikçe görüyorum ki, ellerine aldıkları yetkiye alenen tecavüz edilmek isteniyor. Kamuoyu baskısı ile kurumların hareket sahası kısıtlanmaya çaışılıyor. Olmaz. Sonunuda ne olacak merak ediyorm.

Recep Alkan
21.01.2010, 14:15
Cvp vermiyeceğim dedim ama yapamadım.. sürekli yanında olduğunuz S.Sofu, HARAM OLSUN TSCLUP DA HARCADIGIM PARALAR dedi. varın gerisini siz düşünün. Siz de haram edin de tam olsun.

Bunu bende dedim. Belki burda yazmamış olabilirim, ama dedim.

Sonra da geçtiğimiz hafta içi, bir cüzdan, bir eldiven birde bere siparişi vererek 35 lira civarı bir parayı kulübe hediye ettim.

Demekle iş bitiyor mu ?

Fatih'i istedim, almadılar, bir sürü yanlışları var, İstifaya davet ediyorum.

Ama bu Balıkesir sokaklarında TS amblemi olan ürünler ile dolaşmama engel değil.

Haram olsun derim, ama gider gene alırım.

Söylem ve icraat farklıdır.

Biraz da ağıza değil, yaşamın reeline bakalım.

yorumsuz6117
21.01.2010, 14:15
En iyisi şöyle yapalım fatih gelsin yönetim gitsin :)
Bende öyle diyorum Fatih'i alsınlar istifa etsinler..

metinulusoy
21.01.2010, 14:16
edit.......

Samet Berber
21.01.2010, 14:17
Bu olay başından beri taraftar tarafından yanlış kanalize edildi. Yönetime "mecburiyet" verildi. Bunu verdiğiniz her kişi, kurum direnir. Yönetsin diye seçtiğiniz kişilere kişi dayatmaya kalktınız. Yönetimin verdiği tepkileri onaylamamakla birlikte, normal karşılıyorum. Bin dereden su getirmelerini de. Emri vaki oolarak başlayan süreç, artık dayatma olarak devam ediyor. Efendim dik dursalardı da baştan istemiyoruz deselerdi. Valla bunu ben de söylüyorum ama adamlara da artık hak veriyorum. Çünkü süreç ilerledikçe görüyorum ki, ellerine aldıkları yetkiye alenen tecavüz edilmek isteniyor. Kamuoyu baskısı ile kurumların hareket sahası kısıtlanmaya çaışılıyor. Olmaz. Sonunuda ne olacak merak ediyorm.
Olacak belli , Fatih Tekke gelsede gelmese de bu yönetimi gönderecek taraftar.
Adım gibi eminim , sonra yine seneyeler devam edecek...

Salih Edip
belki ben yanlış anladım am en doğru tespitlerden biri bu bence ... hadi bakalım kim doğru söylüyor .. şenol güneş demi yalancı şimdi aradım açmadı diyor ... ama nedense herkez basın açıklamasının başka konularını ele alıyor bu kısmını unutuyor neden merak ediyorum ....

özel bir işi olamaz mı telefon açılmadı diye transferden vaz mı geçilir ?

yönetim rusyaya giderken bir telefon açmıyor geliyoruz diye hafta sonu gidiyor sonra gelip bunlar memur gibi çalışıyor , muhattap bulamadık diyor ,
ama kaptanın telefonu kapalı diye transfer yatıyor . peh..

ayrıca zenitle anlaştık fatihe onu söyleyecektik diyorlardı , şimdi diyorlarki zenitin hocası fatihi vermiyor. peh...

Hekimoğlu
Yönetim kurulundan tiksiniyorum artık, yalan üstüne yalan biri diğerini yalanlar diğeri kendi kaprisleri yüzünden kulübü çatışmaya sürükler hocasının isteğini görmezden gelir sırf o aşağılık kompleksi yüzünden taraftarı takıma küstürür.Söylenecek çok şey var da bunlar yüzünden ceza almak istemiyorum.

metinulusoy
Fatih Tekke veya yönetimdekiler için ben kulübüme zarar veremem.Burda bu başlıkta bunu yapan ne çok kişi var.Fatih Tekkespor ve Sadri Şenerspor,Yönetimspor olarak değiştirelim o zaman bu takımın adını.Ne kadar uzadı bu konu ya.Sıktı artık..İstediğimiz oldu,gelmiş geçmiş en büyük futbolcumuz,efsanemiz takımın başına geldi.Lig başlıyor beyler.Bırakın artık F.Tekkeymiş,yönetimmiş.Bu takımda kimler unutlmadı,kimlerin kalbi kırılmadı ki.Onların yanında F.Tekkenin adı bile okunmaz.Mesela Hami'yi kaç kişi bu kadar desteklerdi.Gelmiş geçmiş en büyük golcümüz,bombacımız..Stadda kaç kere bağırdık Hami'ye Jübile diye.Bunaları düşünelim beyler.Hiç kimse bu takımdan önemli değildir.Hepsinin ismi gün gelir unutulur.Baki kalacak Trabzonspordur.3 Yıl sonra Fatih Tekke'nin adını hatırlamazsınız bile.Saygılarımla...Bu arada lig başlıyor beyler,tekrar hatırlatmak istedim..

Serdar A

Son derece haklısın .

Beni bir insanın ne derece karşı görüşte olduğu ilgilendirmez . Ancak adabına , edebine ve kendisine ne kadar saygı gösterdiğine bakarım . Zaten bir insanı karşısına dinlettiren düşünce derinliğinden ziyade ifade kalitesi değil midir ?

- ama onlarda böyle böyle yapıyor ...
- ama onlarda böyle söylüyor ...

Hak-müstehak görülüyor yani . Hiç şüpheye düşmeden , 'sözüm ona laf atacağım diye ' son derece aşağılık durumlara düşen forum yazarları var . Üzüntü verici . Burada yazanlar ahmet mehmet diye değil , Trabzonspor taraftarı diye yazıyor . Bundan 5 yıl sonra adamın birinin google aramasına takıldığında da Trabzonspor taraftarı diye okunacak .

Şimdi bu yanlışa düşen arkadaşlarımız mesajlarının içerisine birde , sorumluluk hatırlatmaya kalkınca ortaya iki kat vahim bir durum çıkıyor .

Orhan Aydın
Hayır taraftar dayatma halinde demedi.Takımın gol sorunu tavan yaptığında golcü almayarak ihaneti gerçekleştiren yönetime karşı. 2 milyona transfer edilebilecek ve Trabzonspor için çok şey ifade eden birini istedi.Yönetim yalanlara, iftiralara başvurdu...

yorumsuz6117
Fatih Tekke veya yönetimdekiler için ben kulübüme zarar veremem.Burda bu başlıkta bunu yapan ne çok kişi var.Fatih Tekkespor ve Sadri Şenerspor,Yönetimspor olarak değiştirelim o zaman bu takımın adını.Ne kadar uzadı bu konu ya.Sıktı artık..İstediğimiz oldu,gelmiş geçmiş en büyük futbolcumuz,efsanemiz takımın başına geldi.Lig başlıyor beyler.Bırakın artık F.Tekkeymiş,yönetimmiş.Bu takımda kimler unutlmadı,kimlerin kalbi kırılmadı ki.Onların yanında F.Tekkenin adı bile okunmaz.Mesela Hami'yi kaç kişi bu kadar desteklerdi.Gelmiş geçmiş en büyük golcümüz,bombacımız..Stadda kaç kere bağırdık Hami'ye Jübile diye.Bunaları düşünelim beyler.Hiç kimse bu takımda önemli değildir.Hepsinin ismi gün gelir unutulur.Baki kalacak Trabzonspordur.3 Yıl sonra Fatih Tekke'nin adını hatırlamazsınız bile.Saygılarımla...Bu arada lig başlıyor beyler,tekrar hatırlatmak istedim..
Başlasa nee olucak şampiyon mu olucaz..

Great White
21.01.2010, 14:19

Doğru valla..

Tekke varken her sene şampiyonduk anasını satayım:)

ibzolist
21.01.2010, 14:19
Sayın Hacısalıhoğlu bundan birkaç hafta önce "kimse Gökhan'ı ucuza satmamızı beklemesin, 4-4,5'dan aşağı olmaz" demedi mi???

O zaman demedik mi bu pazarlık 4'ten başlar bu nasıl ticaret anlayışıdır diye?

Kaça satıldı Gökhan?

3,250 artı BURAK YILMAZ (1,250 ) haklısın renkdaş dediklernin üzerinde sattılar , zaten yalancı bunlar boşver

BAHADIR33
21.01.2010, 14:20
3,250 artı BURAK YILMAZ (1,250 ) haklısın renkdaş dediklernin üzerinde sattılar , zaten yalancı bunlar boşver

Burak Yılmaz'ı bi satmaya çalışalım bakalım kaç lira veren olacak???

Salih Edip
21.01.2010, 14:20

o konu zaten ayrı bir skandal , sahi nerde burak yılmaz , geldi mi Trabzona ?

Ozan Gözaçan
21.01.2010, 14:21
TRABZON UYUMA!!!!

ya bence olaylar karmakarışık bir hal almış durumda fatihe inanıyoruz ama nedense bu kulübün yöneticileri herzaman yalan oluyor ... lütfen arkadaşlar ben olaya başka bir açıdan bakmak istiyorum ve bu olayların tamamının trabzonspor üzerine oynanan oyunların bir parçası bence bu şener yönetimiyle başlayan ve ilerleyen camianın bütünleşme ilerleyişini durdurmak amçlı.. bir düşünün letfen geçen sezon takım çok iyi camia bir birine kenetlenmiş ilerliyoruz bir anda bir kaç maç gol kaçtı berabere bitti yenildik diye fatih tekke sesleri sonra takım bi bocalama dönemi içerde iki maç kaybettik şampiyonluk gitti ama hala tirübünlerde fatih tekke sesleri...ve bu sesler hala devam ediyor olay fatih tekke olayı değil olay trabzonsporun tüketilişi anadoluya itilişi bu bir serv anlaşmasıdır bizi istanbuldan uzaklaştırmak bizi anadoluda bir kulüp yapmak istiyorlar ama biz hala uyuyoruz olayı fatih tekke neden gelmedi diye yorumluyoruz ...
şimdi kimse gene işeleri değiştirmeyecek hatta gene fatih tekkeyi almayan yönetime laf sallamaya devam edecek ......
yazık ya...............

TRABZON UYUMA DÜŞÜN !!!!!! YOK EDİLİYORSUN !!!!!!!!!!!!!!!

Orhan Aydın
Doğru valla..

Abi en azından derbilerde eziklik psikolojisine bürünen bir TS yoktu.

yorumsuz6117
Doğru valla..

Bravo..
Bunuda Tekke'ye bağladınız ya.:alkış:
Tekke gelsede bu sene şampiyon olamayacağız.
İnş Türkiye Kupasını kazanabiliriz bu sene.
Gerçi fb , Gs varken çok zor ama..

BAHADIR33
21.01.2010, 14:22
Doğru valla..

Hocam hem bu başlıkta zikir var diyorsun hem besmele çekmeden araya giriyorsun..Olmuyor :)

Erbay
Son 15 senede kaç kere yukarıyı zorladık ki Fatih ile şampiyon olalım :)

AyhanPe

dikkat edilirse senol günes her iki tarafinda korkularini ortadan kaldirmaya yönelik aciklamalar yapti. yönetime ben taraftar istiyor diye degil gercekten bu oyuncuya ihtiyacim oldugu icin onu takimimda olmasini istiyorum mesajida göndermeyi ihmal etmiyor..taraftar baskisina boyun egip fatih i transfer ettilere karsi bir inatlasmaydi bu..bu yüzden sene basinda kesinlikle forvete ihtiyacimiz oldugunu bildikleri halde transfer yapmadilar..yapsaydilar fatihe olan ihtiyacta bu kadar su üstüne cikip kollektif bilinc altina demir atmazdi..

Fatih Özkan
21.01.2010, 14:23

Şahane bir mantık (!) :alkış:
Helal!

Great White
Bravo..
Bunuda Tekke'ye bağladınız ya.:alkış:

Tekke' ye niye bağlayayım yahu? Siz her şeyi, Tekke' ye bağlıyorsunuz ..

Benim zamanında Tekke' ye dizdiğim methiyeler hala buradadır..

Sen demişsin ya "Lig başlasa ne yazar, şampiyon mu olacaz" diye..

Ben de ona şey ettim:)

Murat Hızal
Ohooooo..

Bu lafa bu kadar tepki koyuyorsanız,

Dünden beri bizim mahallede,

Ve kurallar gereği yazılamayan yerlerin dışında,

Sadri bey ve ekibi için söylenenleri bir duysanız,bir bilseniz..

Aman,aman..

Yukarıdaki söz ,ninni kalırdı..

Çok şükür bizim buralarda fazla taraftarımız yok o zaman:)

Hocam bu ne demek şimdi,allahtan sizin mahallede oturmuyoruz.

Biz ne anlatmak istiyoruz siz ne diyorsunuz inanın bambaşka yerlerdeyiz.

Salih Edip
Doğru valla..

bravo , çok zekice bir yorum :D

Emrah KabuL

Eziklik kavramı nedir yahu ? Fatih varken de çoğu derbi maçını kaybetmedik mi ? Yenildik ama ezilmedik onu mu demeye çalışıyorsun ? Ne verdiler bunun karşılığında bize ?Ligde 2.olup A.Famagusta'yı elenme şerefini değil mi ?

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 14:24
Taraftar geçen seneden başlayarak tribünlere fatih tekke tezahüratını soktu .Hiç boşuna kimse burada lafın kılçığını aramasın. Ne yönetimden bir Allah kulunu tanırım, ne de fatih i stadın dışında görmüşlüğüm vardır. Lakin kulübün sahibi olduğunu iddia eden taraftar(ben bu taraftarı stadda çok gördüm), kulübün en önemli organlarını, t.direktör, yönetim, başkan ayırt etmeden bir zorunluluğun içine attı. Yahu geçen seneden başladı bunun yolu yapılmaya. Taraftar dayatma yapmamış, 2 milyona çok şey ifade eden golcüyü gol sorunu için istemiş. Yahu kulağı tersten göstermeyin. Delikanlı gibi evet dayattık yönetime deyin. Çözülecek çoğu şey. Yönetime dayattınız, yönetim de aynı el altından sertlikte cevaplar verdi. Her defasında başka oyun oynadı. Bu işin başlangıç sebebi budur. Başka bahane aramayın.

yorumsuz6117
Ben Tekke gelince şampiyon olacağız demedim. Yine olamayacağız. Liigde iddiamız yok artık bu sene. Kupaya odaklanalım..

Great White
Hocam hem bu başlıkta zikir var diyorsun hem besmele çekmeden araya giriyorsun..Olmuyor :)

Hahah:D

Ama zamanında çok headbang yapmışlığımız vardır, sırıtmayız arada:))

İHTİLALL
21.01.2010, 14:25
Ya da galatasarayın yedekleriyle bile oynarken,

Üstelik güya havayada girmişken,

Ben beraberliği bile yeğenime verip,

Hatta bir avans veremezdim..

(İddiayı Song yüzünden kaybettim:))

Uğur Cira
Fatih de hata yapmış olabilir. Ama çok daha dikkatli olmalıyız. Ben de Fatih'i aradım ama telefonu açmadı ve bana dönmedi. Bu beni de üzdü. Ama Ünal'a da haksızlık yapmayalım. Konuları konuşarak gündem yapmak istemiyorum. Herkes karşılık vermeye çalışırsa kaos daha büyür. Fatih de kendi konumunu biz de kendi konumumuzu korumalıyız. Bu tip konuşmaların ne ona ne bize faydası olur. Bu konuşmalardan sadece Trabzonspor'u kaos ortamına çekmek isteyenlierin dışında kimse kazançlı çıkamaz. Bu olaylar 10 gün sonra yeniden gündeme gelir.
Şenol Güneş burda Fatihi bende aradım ama ulaşamadım bu beni çok üzde demiş demek ki öyle bir olay var.Kamakarışık hale geldi olay ya Fatih yalan söylüyor ya da Şenol,Ünal,Sadri.

Kara Mert61
Doğru valla..

Bu zihiniyeti anlamak mümkün değil..Forvet mevkiinde en iysi Tekke bence..Defansa orta sahaya ve kaleye Yeni Tekkeler alırsan şampiyon olursun..Bi tanesi ile değil.. Bırakın böyle saçma sapan düşünceleri.. İstemiyorsan da mantıklı bi şekilde izah et.

Osman Erdoğan
ne fatih nede yönetimde suc bence tek şuclu menejer gibi duruyor

ibzolist
burak yılmzın trabzona gelmi önemli değil önemli olan artık trabzonspor un futbolcusu olmasıdır,

Salih Edip
21.01.2010, 14:26
Yönetime dayattınız, yönetim de aynı el altından sertlikte cevaplar verdi. Her defasında başka oyun oynadı. Bu işin başlangıç sebebi budur. Başka bahane aramayın.

yönetim aynı sertlikte cevap verseydi bu kadar sorun olmazdı emin ol.

Orhan Aydın
Eziklik kavramı nedir yahu ? Fatih varken de çoğu derbi maçını kaybetmedik mi ? Yenildik ama ezilmedik onu mu demeye çalışıyorsun ? Ne verdiler bunun karşılığında bize ?Ligde 2.olup A.Famagusta'yı elenme şerefini değil mi ?

Galatasarayın çocuk takımıyla oynadığımız ve Türkiye'nin izlediği maç.Beni derinden yaraladı.O maç bu soruların cevabıdır. Ben bu mesajı yazarken İHTİLALL Veysel abi açıklamış:)

Fatih Özkan
Taraftarımız zaten mantıklı hareket etmeyi bıraktı...
Saçma zamanlarda, saçma tezahüratlar...
Trabzon'da Fatih Tekke olayı beklendiği kadar çok konuşulmuyor...
Stadta da Sivas maçında Tekke sesleri yükselirse ben elimden geldiğince karşı çıkacağım...
Rakip saha da iken birbirimize düşmektir asıl eziklik!

BAHADIR33
21.01.2010, 14:27
Hahah:D

Ama zamanında çok headbang yapmışlığımız vardır, sırıtmayız arada:))

Güzeldi...

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 14:27
El altından salih el altından. Yönetim taraftar gibi herşeyi uluorta, apaçık yapamaz. Tabii ki işin içine yönetim siyaseti girecek! Çok mu iyi becerdi bu siyaseti? Hayır. Ama sebebini başka yerde aramayın bu adamlar niye sıkıştı da niye oyunlara girdi diye. Dayatırsanız, cevap alırsınız.

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 14:28
Hayır taraftar dayatma halinde demedi.Takımın gol sorunu tavan yaptığında golcü almayarak ihaneti gerçekleştiren yönetime karşı. 2 milyona transfer edilebilecek ve Trabzonspor için çok şey ifade eden birini istedi.Yönetim yalanlara, iftiralara başvurdu...

Ne ihaneti kardeşim?

Bu kadar basit mi sizin için insanları karalamak?

Hata insanlar için ama doğruları bir kalemde silip nasıl ihanete getirebiliryosun?

Bir futbolcu için takıma köstek olmak mıdır taraftarlık?

O ki Fatih ve 61 takıntımız üst düzeyde; Tayfun neden küfüre maruz kaldı? Tolga'ya niçin destek olmuyoruz?

Hmmm pardon, onlar TRABZONSPOR'un oyuncusu değil mi? Değerli olmaları için bu şehrin dışına çıkmalara gerekir(!)

Anlayın artık, Fatih değil bizim destek olacağımız; Umut, Egemen, Selçuk, Onur, Serkan...vs.

Emrah KabuL
Tekke' ye niye bağlayayım yahu? Siz her şeyi, Tekke' ye bağlıyorsunuz ..

Benim zamanında Tekke' ye dizdiğim methiyeler hala buradadır..

Sen demişsin ya "Lig başlasa ne yazar, şampiyon mu olacaz" diye..

Ben de ona şey ettim:)

Bir de derler ki , yok efendim Fatih, Trabzonspor'un önüne neden geçsin.. yok öyle birşey..

Biri çıkar Harcadığı paraları haram eder
Diğeri Sivas'ı yensek nolacak der
İşte bugün de lig başlasa ne yazar, şampiyon mu olacaz diyenler çıkar..

Tepkim kesinlikle Fatih'in futbolcuğuna,kişiliğine değil.. fakat arkadaşlar herşeyi hiçe sayıyor burada.. inada bağlıyorlar. Ne Tekkeymiş bu anlamadım gitti bu taraftar Fatih yokken nasıl bu takıma gönül vermiş, birlik beraberlik sağlanmış da 10 sene damga vurabilmişiz Türk Futboluna. Valla çok büyük iş başarmış o zaman ki başarıda emeği olanlar.

maxim
Sanırım bizim için en hayırlısı transfer sezonunun ani bir kararla yarın kapanması olacak.

yorumsuz6117
21.01.2010, 14:29
Stadta da Sivas maçında Tekke sesleri yükselirse ben elimden geldiğince karşı çıkacağım...
Tekke sesleri yükselmesi Teo'ya , Umut'a zarar verir. Gerek yok.
Ama HH istifa sesleri çok iyi olur..:)

zahido
Yönetime gerekli zamanda baskı yapıcaksın..

Samet Aybaba örnegi var önümüzde mesela.. Sen diyosun ki parayı basıp en iyisini alıcam..

Sonra küfredermiş gibi samet aybabayı getirmeye kalkışıyosun..

Taraftar olmasa bu kulup var ya çiftliğe döner..

Baskıda olucak baskıyı hissedicek yönetimde.. okadar..

Erbay

Fatih o maçta sakat sakat oyuna girdi golünü attı. Sonra maç 3-1 oldu. İkinci maçta yine o haliyle golünü attı. Müthiş bir bakış açısı.

machi_61
http://www.haber61.net/poll.php?poll_id=8

Arkadaşlar ankete katılın Kaptanımızı geri getirelim.

AyhanPe
Taraftar geçen seneden başlayarak tribünlere fatih tekke tezahüratını soktu .Hiç boşuna kimse burada lafın kılçığını aramasın. Ne yönetimden bir Allah kulunu tanırım, ne de fatih i stadın dışında görmüşlüğüm vardır. Lakin kulübün sahibi olduğunu iddia eden taraftar(ben bu taraftarı stadda çok gördüm), kulübün en önemli organlarını, t.direktör, yönetim, başkan ayırt etmeden bir zorunluluğun içine attı. Yahu geçen seneden başladı bunun yolu yapılmaya. Taraftar dayatma yapmamış, 2 milyona çok şey ifade eden golcüyü gol sorunu için istemiş. Yahu kulağı tersten göstermeyin. Delikanlı gibi evet dayattık yönetime deyin. Çözülecek çoğu şey. Yönetime dayattınız, yönetim de aynı el altından sertlikte cevaplar verdi. Her defasında başka oyun oynadı. Bu işin başlangıç sebebi budur. Başka bahane aramayın.

taraftar bir sürüdür vede sürü psikolojisiyle hareket eder..taraftari manipule etmek ve yönlendirmek zor degil..burda asil sorumluluk yönetimde..yani bu isin buralara gelmesini saglayan..daha dogrusu aslinda engellemek istedikleri seyin zaruri hale gelmesine neden olanlar..eger yönetim zamaninda gereken adimlari atsaydi o taraftar da kalkip fatih diye bagirmazdi..yahu bagiramazdi..yönetim elinde güc varsa taraftarida yönlendirebilir..ama bunu eger yapamazsa o zaman baska gücler bunu yapar..sonrada taraftar bagirir öyle..

Orhan Aydın

Abi anlaşılan biz anlaşamayacağız .

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 14:30
Yahu sene başında almadı da 6 ay sonra aldı adamlar forvet. Madem gol sorunu derdiniz bekleyin bakalım teo nasıl çıkacak. Geciktikleri için eleştiri olabilir. Ama mesele bu değil ki! Olay tamamen kişisel .

yorumsuz6117
21.01.2010, 14:31
http://www.haber61.net/images/gallery/295/16.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonsporda-keyifler-yerinde-295-p17.htm)

Bunlar kafayı sıyırmış diyor...:)

Ozan Gözaçan
TRABZON UYUMA!!!!

ya bence olaylar karmakarışık bir hal almış durumda fatihe inanıyoruz ama nedense bu kulübün yöneticileri herzaman yalan oluyor ... lütfen arkadaşlar ben olaya başka bir açıdan bakmak istiyorum ve bu olayların tamamının trabzonspor üzerine oynanan oyunların bir parçası bence bu şener yönetimiyle başlayan ve ilerleyen camianın bütünleşme ilerleyişini durdurmak amçlı.. bir düşünün letfen geçen sezon takım çok iyi camia bir birine kenetlenmiş ilerliyoruz bir anda bir kaç maç gol kaçtı berabere bitti yenildik diye fatih tekke sesleri sonra takım bi bocalama dönemi içerde iki maç kaybettik şampiyonluk gitti ama hala tirübünlerde fatih tekke sesleri...ve bu sesler hala devam ediyor olay fatih tekke olayı değil olay trabzonsporun tüketilişi anadoluya itilişi bu bir serv anlaşmasıdır bizi istanbuldan uzaklaştırmak bizi anadoluda bir kulüp yapmak istiyorlar ama biz hala uyuyoruz olayı fatih tekke neden gelmedi diye yorumluyoruz ...
şimdi kimse gene işeleri değiştirmeyecek hatta gene fatih tekkeyi almayan yönetime laf sallamaya devam edecek ......
yazık ya...............

TRABZON UYUMA DÜŞÜN !!!!!! YOK EDİLİYORSUN !!!!!!!!!!!!!!!

Fatih Özkan
Tekke sesleri yükselmesi Teo'ya , Umut'a zarar verir. Gerek yok.
Ama HH istifa sesleri çok iyi olur..:)

Çoğu taraftar bunu düşünemiyor...
Avni Aker'de mantıklı taraftar dönemi kapanalı çok oldu...

Osman Erdoğan
istifami:D istediniz futbolcu alınmadı die istafa edsin zihneete bak:dben yönetime güveniyorum fatih de baskanın dedi gibi gelmek istiyorsa baskanın dedini yapsın gelsin külübe bakalım oluo mu olmuo mu

Serdar A
El altından salih el altından. Yönetim taraftar gibi herşeyi uluorta, apaçık yapamaz. Tabii ki işin içine yönetim siyaseti girecek! Çok mu iyi becerdi bu siyaseti? Hayır. Ama sebebini başka yerde aramayın bu adamlar niye sıkıştı da niye oyunlara girdi diye. Dayatırsanız, cevap alırsınız.

Bu konuyu 'bana göre' tam anlayabilmek için Gökdeniz gidişiyle ele almak gerekir . Bu bir yönetim tercihi . Ancak konu çift tarafından da çok iyi kullanıldı , köprüler şenlendi , mesajlar alındı . Şimdi de birbirini yeme safhası . Galip gelecek pehlivan henüz mindere çıkmadı .

Ozan Gözaçan
http://www.haber61.net/images/gallery/295/16.jpg (http://www.haber61.net/foto-galeri/trabzonsporda-keyifler-yerinde-295-p17.htm)

Bunlar kafayı sıyırmış diyor...:)

bak Fatih olsa demezdi şimdi !!! :) neyapacaz ???

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 14:32
Ölümüne_ts.. İdari eksiklik kesinlikle doğrudur. Taraftarın başka türlü kanalize edilmesinin sebebi de budur. Ama bu kanalize edilen kitleyi pür-i pak yapmaz. Kulübün kalıcı sahipleri olduğunu iddia edenler biraz da akıllı olacaklar. Kanalizasyon işlerine girmeyecekler.

AyhanPe
bu kollektif bilinc alti öyle kolay silinmiyor iste..bunu kasiyip dururlar..alinan oyuncu basarili bile olsa artik bu süreci geri cevirme olasiligi yok..maalesef yok..

Orhan Aydın
Ne ihaneti kardeşim?

Bu kadar basit mi sizin için insanları karalamak?

Hata insanlar için ama doğruları bir kalemde silip nasıl ihanete getirebiliryosun?

Bir futbolcu için takıma köstek olmak mıdır taraftarlık?

O ki Fatih ve 61 takıntımız üst düzeyde; Tayfun neden küfüre maruz kaldı? Tolga'ya niçin destek olmuyoruz?

Hmmm pardon, onlar TRABZONSPOR'un oyuncusu değil mi? Değerli olmaları için bu şehrin dışına çıkmalara gerekir(!)

Anlayın artık, Fatih değil bizim destek olacağımız; Umut, Egemen, Selçuk, Onur, Serkan...vs.

Bir dakika ya ne karalaması?

Aynı düşüncedeyim.Sene başı bu takıma forvet almamak hata değil ihanettir.

İHTİLALL
21.01.2010, 14:33

Yani taraftar ,o muteşem 20.000 kişilik koro ile Sivas'ı boğacak diyorsunuz,arada gölge etmeyin..

Ben Avni Aker'de pek öyle taraftra göremedim..

Ama Fatih'in gönderildiği sezonun,Trabzon'daki ilk maçının sonuna doğru ,

Ve yaklaşık bir yıldır,

İçten gelen,

Organize olmayan,

Doğaçlama,

Bir Fatih Tekke tezahüratı var..

Ve ne zaman denk gelsem bende katılıyorum,

Avazım çıktığı kadar..

Mehmet Fatih Yavuz
21.01.2010, 14:34
Bir de bu memlekette "ihanet" suçlamasının bu kadar kolay yapılabilmesi beni bitiren ikinci olay. Bunun her yerde cezası meşru ya da gayri meşru "infaz" dır. Ne kadar kolay çıkıyor ağızdan, hain. Hey gidi güzel memleketimin gençliği hey !

AyhanPe
21.01.2010, 14:35
Ölümüne_ts.. İdari eksiklik kesinlikle doğrudur. Taraftarın başka türlü kanalize edilmesinin sebebi de budur. Ama bu kanalize edilen kitleyi pür-i pak yapmaz. Kulübün kalıcı sahipleri olduğunu iddia edenler biraz da akıllı olacaklar. Kanalizasyon işlerine girmeyecekler.

simdi eger bireysel sorumluluktan yola cikarak konusacaksak yukarda yazdiklarin dogru..her bireyin kendi sorumlulugundadir bu ama kitlesel bir hareketten yola cikarsak bu o kadar da basit degil.kanalizasyon islerine giriliyor hatta olay o kadar farkli boyutlara geliyor ki burda bir cok kisi fiziksel siddete bile basvuracak duruma geliyor..isin icine neler sokulmuyorki..idari eksiklikle kalmiyor bu is..boyut degistiriyor..

vyno
21.01.2010, 14:35
Şenol Güneş Fatihi arayacak ve Fatih bakmayacak telefona mesaj atacak Fatih geri dönmeyecek böyle şey mi olurmuş.Şenol hocada yalan konuşmıyordur heralde.Bunun dışında yönetimin forvet alamaması tamamen saçmalıktır bu kadar kör olamazlar Fatihi geçiyorum kesinlikle bir forvet alınmalı.

İHTİLALL
21.01.2010, 14:36
Galatasarayın çocuk takımıyla oynadığımız ve Türkiye'nin izlediği maç.Beni derinden yaraladı.O maç bu soruların cevabıdır. Ben bu mesajı yazarken İHTİLALL Veysel abi açıklamış:)
Hissi kablen vuku..

Orhan..:)

Aynı anda..

ugurozturk
21.01.2010, 14:36
Doğru valla..

Ama 26 senede encok Fatih Tekkeyle yaklastin. 2 hakem musveddesi elinden aldi.

Orhan Aydın
21.01.2010, 14:37

Tayfun'un küfüre maruz kalmasının sebebi; bu takıma adam gibi bir sağbek almayıp ,stoper olan Tayfunu oraya mahkum edenlerdir.Tolganın kaleciliğini tartışacak değiliz.

Fatih Özkan
Yani taraftar ,o muteşem 20.000 kişilik koro ile Sivas'ı boğacak diyorsunuz,arada gölge etmeyin..

Ve yaklaşık bir yıldır,

İçten gelen,

Organize olmayan,

Doğaçlama,

Avazım çıktığı kadar..

Muhteşem koro mu ?
Avni Aker mi ?
3 sezondur maçlara aralıksız gidiyorum...
Tekke tezahüratlarına da arada bir şahit oldum...
Arkadaşlarla yadırgadık...
Herkesin tercihi kendine...
Tekke, Trabzonspor forması giymediği sürece bağırmam Tekke diye...

Murat Hızal
Bir de bu memlekette "ihanet" suçlamasının bu kadar kolay yapılabilmesi beni bitiren ikinci olay. Bunun her yerde cezası meşru ya da gayri meşru "infaz" dır. Ne kadar kolay çıkıyor ağızdan, hain. Hey gidi güzel memleketimin gençliği hey !

Maalesef son zamanlarda hamaset edebiyatı günlük yaşamda çok fazla kullanılır olunca, kaçınılmaz olarak ''İhanet'' lafı ağızlardan bu kadar kolay çıkabiliyor.

Samet Berber
Yönetim stoper arayışında sanırım , öyle haberler var .

Güzel gelişme ...

BAHADIR33
21.01.2010, 14:38

Güzel gelişme ...
Yönetim kendi içinden bile çıkarır istese 2-3 tane "stoper" ...

Orhan Aydın
21.01.2010, 14:39
Sene başında forvet almamayı HATA olarak nitelendiriyorsanız,subjektifsiniz

Ozan Gözaçan

unutmamak gerekirki o sene sadece fatih yoktu yattara vardı gökdeniz vardı daha sonrabeğenmediğimiz erdinç tolga vardı ayrıca syzmek vardı lee vardı gene sevmediğimiz celalleddin vardı HASAN ÜÇÜNCÜ vardı daha adı aklıma gelmeyen ve bugün yattara dışında bizde olmayan bir çok oyuncu vardı hadi hepsini geri alalım .... ne de olsa 26 sende en çok onlar yaklaştı şampiyonluğa ...

Oğuz ZEYTİN
Bir dakika ya ne karalaması?

Aynı düşüncedeyim.Sene başı bu takıma forvet almamak hata değil ihanettir.

Takıma üye ol (üye değilsen), seçme hakkı kazan, git genel kurulda hesap sor o zaman!

Kanıtın varsa ispatla ihaneti!

Boş boş konuşma...

Fatih de bir futbolcu eninde sonunda... Gelir gelmez, olayı bu kadar kutsallaştırmanızın amacı nedir?

Niye bu kadar büyütüyorsunuz...

Vay efendim, forvet yokmuş takımda...

Az veya çok, lig verilerine göre en çok gol atan takım GS (36), bizse 30 atmışız... Gereken takviye (Teo) de yapılmış ayrıca.

Great White
21.01.2010, 14:40

Forvette Umut varken bile çok yaklaştık biz şampiyonluğa..

Guti biraz iyi çıksın gene yaklaşırız ama şurada çekilen ağıtların bir son bulması lazım önce:)

yorumsuz6117

Güzel gelişme ...
Kim var ki yabancı hakkın yok türk kim var..:)

machi_61
Yönetim kendi içinden bile çıkarır istese 2-3 tane "stoper" ...

Çok ince bi espri tebrik ederim :D

Orhan Aydın
Hissi kablen vuku..

Orhan..:)

Aynı anda..

Aynen öyle Veysel abi:)

TsClub41
21.01.2010, 14:41
haber 61 Fatih ile ilgili anket düzenledi arkadaşalar..konusu : Fatih Tekke'nin Trabzonspor'a transferi ile ilgili ne düşünüyorsunuz?

1. Bonservis bedeli ödenerek hemen gelsin %59,51 [1183]
2. Bonservis bedelsiz 6 ay sonra gelsin %18,16 [361]
3. Hiç gelmesin %22,33 [444]

Toplam Katılım : 1988

yorumsuz6117
21.01.2010, 14:42
Stoper arayışında son iddia
21 Ocak 2010 / 10:02
Arjantin basınının önde gelen birçok yayın organına göre Trabzonspor Carlos Matheu'nun peşinde olduğu iddia edildi.

Arjantin basınının önde gelen birçok yayın organında Trabzonspor'un Carlos Matheu'nun peşinde olduğu iddiası yer aldı.

Arjantin basınında bugün çıkan haberlerde defans sorununu çözme çabasındaki Trabzonspor'un Arjantin'in Atletico Independiente takımında stoper olarak görev yapan Matheu'ya teklif yaptığı iddia edildi.
http://www.haber61.net/images/news/haber_arjantin.20100121111825..jpg

Independiente'nin yıldız defans oyuncusu Carlos Matheu, bu hafta Kosta Rika ile oynanacak dostluk maçı için Arjantin milli takım teknik direktörü Diego Maradona tarafından ilk kez milli takımına çağrılmıştı.

Carlos Javier Matheu 13 Mayıs 1984 doğumluve 1.83 cm. boyunda. Stoper oynayan Matheu 2008-2009 sezonunda İtalya Serie A takımlarından Cagliari'de forma giydi.

Bu sezon tekrar eski kulübü Atletico Independiente'ye dönen futbolcu takım kaptanlığı yapıyor ve taraftar tarafından çok seviliyor.

Haber61

Oğuz ZEYTİN
21.01.2010, 14:42

Ve yaklaşık bir yıldır,

İçten gelen,

Organize olmayan,

Doğaçlama,

Avazım çıktığı kadar..

Takım öndeyken herkes kolbastı oynuyor, tezahürat filan yok. Olan da kopuk kopuk... Bir de baş belası 61. dk... Allah'tan plaka 95 filan değil de maç bitmeden birilerinden ses çıkıyor.

Ne zaman gol yiyoruz, ya da kazanamıyoruz o zaman "Fatih Tekke" sesleri.

Kısacası, sonuç odaklı taraftar topluluğu...

Orhan Aydın
21.01.2010, 14:43
Takıma üye ol (üye değilsen), seçme hakkı kazan, git genel kurulda hesap sor o zaman!

Kanıtın varsa ispatla ihaneti!

Boş boş konuşma...

Fatih de bir futbolcu eninde sonunda... Gelir gelmez, olayı bu kadar kutsallaştırmanızın amacı nedir?

Niye bu kadar büyütüyorsunuz...

Vay efendim, forvet yokmuş takımda...

Az veya çok, lig verilerine göre en çok gol atan takım GS (36), bizse 30 atmışız... Gereken takviye (Teo) de yapılmış ayrıca.

Çok seviyorum altı çizili yeri:)Fatih'i kutsallaştırdığımız felan yok haşa

Tabi canım çok sağolsunlar az biraz gecikmeyle forvet aldılar:)

Küçükalioğlu
21.01.2010, 14:44
6 aylık süreç baştan sona irdelendiği zaman aklı selim olrak çıkan sonuç şudur. ''YÖNETİM SAMİMİYETSİZ'' Yönetim benim için bitmiştir. Bu benim kendi görüşümdür, taımıma destek konusunda bir eksiklikten tabikide söz edilemez. Yönetime geldiklerinde çok sevinmiştim ama 1 : Gökdeniz yıldız değil 2 : Ahmet Ağaoğlu gibi adamı H.H gibi vizyonsuz bir adam için harcaması 3: Fatih Tekke olayı. Bu zihniyetlede başarılı olma şansları yok. Başkanı hep ayrı tutmuştum ama bu olaylardan ama artık onunda iyi niyetli olmadığını düşünüyorum.

Fatih Özkan
Takım öndeyken herkes kolbastı oynuyor, tezahürat filan yok. Olan da kopuk kopuk... Bir de baş belası 61. dk... Allah'tan plaka 95 filan değil de maç bitmeden birilerinden ses çıkıyor.

Katılıyorum...
Maçlara giden arkadaşlar da bunu en iyi şekilde görmüşlerdir...
Taraftar grupları kendinden geçmiş...

ugurozturk
Bazi arkadaslar FatihTekkenin aciklamalari okumamis galiba. Hala yok Fatih telefonunu acmamis; yok fazla para istemis gibi iddialari dillendiriyorlar. Bu aciklamalarin yalan oldugunu anlamak icin biraz zeka yeterli ama ben yine de Fatihin aciklamasini da ekleyeyim:

Fatih Tekke, Avni Aker'de patladı
http://medya.zaman.com.tr/2010/01/21/tekke.jpg Trabzonspor camiası kadar futbol kamuoyunun da gündemini meşgul eden 'Fatih Tekke, Bordo-Mavili takıma neden dönmüyor?' sorusunu golcü futbolcu, dün Avni Aker'de cevaplandırdı.

Çok istemesine rağmen transferinin gerçekleşmemesini Sadri Şener ve yönetimine bağlayan Fatih Tekke "Birileri Trabzonspor'a gelmemi engelleyebilir ama hiç kimse Trabzonsporluluğumu değiştiremez.'' diye konuştu. Trabzonsporlu Profesyonel Futbolcular Derneği'nde basın toplantısı düzenleyen Fatih, birbirinden çarpıcı açıklamalar yaptı.
Trabzonspor için Zenit'e rest çektim. 6 ay öncesinde yani transfere son 2 gün kala Trabzonspor'la bir görüşme yapmıştım. Anlaşma gerçekleşmişti, ancak Zenit transferin olmasını engelledi. Bu ay da tekrar transferim gündeme geldi. Ben bu dönemde, bonservis pazarlığı yapılırken 2-3 kez Zenit'le restleşme yaşadım.
Askerlik problemim, transfere mani değil. Bedelli askerlik hakkımdan bile vazgeçiyorum. Daha ne yapayım? Bir transfer, önce oyuncunun takımı ile, daha sonra oyuncuyla anlaşıp bir saat içinde bitebilecek hukuki süreçtir. 1 ay içinde 23 transfer yapan yönetim bunu biliyor. 19 saat seyahat yapıp Kolombiya'dan oyuncu alacak güçteki yönetim bunu bilir.
Birileri dönmemi engellemek istiyor. Bundan 3 yıl önceki düşüncem Trabzonspor'a dönmek istememdeki durum nasılsa şimdi de aynı. Bugün futbolcu olarak yarın malzemeci, yönetici, antrenör olarak her zaman gelmek isteyeceğim. Birileri gelmek istememi engelleyebilir; ama kimse Trabzonsporluluğumu değiştiremez.
'Fatih, bu kadar para istiyor' diye bir şey duyan oldu mu? 6 ay önceki mukavelemi takım arkadaşım, oda arkadaşlığı yaptığım Ünal hocam önüme getirdi. 1 milyon 600 bin Euro teklif edildi, ancak ben '1 milyon 500 bin Euro olsun' dedim. Ayrıca beni 3,5 yıl içinde 20 milyon Euro'ya mâl etmiş Zenit'in bedavaya vermesi mümkün mü?
Telefonlarımın kapalı olduğu yalan. Transferin bitmesine 10 gün kala bana ulaşamadıklarını söylemeleri beni rahatsız etti. Bonservis için çaba sarf eden ve her türlü fedakârlığı yapmak için hazır olan birine 'Telefonu kapalı, ulaşamadık' cümlesinin olabilirliliği şu an için ortadan kalkıyor. Bu ne kadar doğru, vicdana nasıl sığıyor?
Şenol Güneş'i bir tarafa bırakıyorum. Çünkü o efsane ağabeyim. Konuşan, bu transfer için çaba sarf eden eden, etmeyen yönetim kurulumuzdan içlerinde benim kadar Trabzonsporlu var mıdır? Ünal Karaman da dahil. Bu transfer sezonu bitene kadar tekrar bekleyeceğim.
Fatih'in boş mukaveleye imza atması gerekirdi
Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, Fatih Tekke'nin boş mukaveleye imza atması gerektiğini söyledi. Lig TV'ye konuşan Şener, "Biz Fatih'le anlaştık. Ancak önceki gün Zenit'in hocası kendisini kampa götüreceğini söyleyince bizim yapacağımız bir şey kalmadı. Ancak Fatih her zaman elini kolunu sallaya sallaya gelebilir." diye konuştu. Fatih'in menajerinin de farklı ifadelerinin olduğunu ve "Eski anlaşma geçerli değil." dediğini kaydeden Şener, "Fatih için menajere gerek de yoktu. Kaptanlık yapmış, takımlarına mal olmuş futbolcular boş mukaveleye imza atarlar, bu usuldür. Kulüp onu takdir eder doldurur. Ama menajer ararsa şık olmuyor tabii. Yine de Fatih'e kapımız her zaman açık." şeklinde konuştu. ZAMAN (http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=942729&title=fatih-tekke-avni-akerde-patladi)

Ozan Gözaçan

harika bir tespit !!!!!!!!