PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 [100] 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

BAHADIR33
21.01.2010, 11:39
Şenol Hocam önce gönlünden geçeni söylüyor sonra söylemesi gerekeni...

Eren Karaahmetoğlu
21.01.2010, 11:40
Ya net konuşun. Öyle bir konuşun ki, sussun herkes. Ulan almıyoruz Fatih'i diyin artık razıyım. Yeter ki belirsizlikler içerisinde bırakmayın insanları.

arifemre
Senol hocam diyor ki,fatih hakli sonra baskan hakli sonra unal hakli taraftarin hakliligini zaten hic tartismiyor.peki kim haksiz hocam.tabi sende haklisin,kime haksiz desen o tarafin kalbini kirmis olacaksin.isin zor Allah yardimcin olsun ama lutfen bu kadar genis yetkiyle gelmisken,bu yonetim sana bu kadar muhtacken bari istediklerini yaptir hocam..

şenol güneş in 20 yıldır herhangi biri hakkında ters konuştupunu duyan varsa beri gelsin.
birlik beraberlik, adam hep bunu söylüyor...

efulim67
Bu FAtih TEkke geldikten sonrada takımı karıştırır gibi me geliyor. İSter istemez kendinde bir böbürlük etkisi oluşacaktır. O yüzden ben Tekke'den vazgeçtim. EN azından bir süreliğine vazgeçtim.

Murat'
Aşağıdakiyazıyı ekşisözlükten aldım , insanlarım özellikle ateşli genç arkadaşların at gözlüklerini çıkartarak okumalarını öneririm...

başkanla konuşabilirdi. sadece bunu yapsaydı, ergenleri sokağa döküp "efsane kaptanı geri istiyoruz" bağırtmasına ya da medyanın bütün organlarına ağlamasına gerek kalmazdı. başkan gayet net söylüyor, "zenit'le anlaştık, ödeme planında dahi mutabık kaldık. bu detayları fatih'in bilmesine gerek yok..." zenit'le anlaşma yapılıyor ve sıra fatih'e gelince, fatih sırra kadem basıyor hatta efsane dediği şenol güneş'in telefonlarına dahi çıkmıyor...menajerimle görüşün mesajını gönderiyor yönetime...

oysa bu garip transfer hikayesinde alıcı olan kulüp değil fatih...yönetim istemediği halde orantısız taraftar tepkisi ve nihayet şenol hoca'nın da katkısıyla bu transfere mecbur kaldı yönetim, ancak bu transferi isteyen ve 1 yıldır ağlamadık tv. gazete bırakamayan fatih, her nedense iş anlaşmaya geldiğinde topu menajerine atıyor...sonra da çıkıp" herşeye razıyım, yeter ki kulübüme döneyim" diyor...başkan 1 saat sonra çıkıp davet ediyor, "kulübümüzün kapısı sonuna kadar açık, fatih'i bekliyoruz"...efendi, bu davete icabet etmek yerine işleri yokuşa sürmeye devam ediyor...

fatih de, yönetim de kibir yapmaya devam ediyor...yönetimin fatih'i almaya zaten niyeti yoktu, fatih'te yönetimin burnunu sürtmeye çalışırken bir kez daha rusya'nın yolunu tuttu...oysa herşey çok kolay olabilirdi...şener'e gidip" başkanım bu işi bitir "demesi yeterli olacaktı...

fatih mükemmel bir oyuncu ancak ben "kulübümden ayrılacağım bu kadar basit" mealinde açıklama yapan bir efsane kaptan modeli bilmiyorum...laf salatası yapıp her lafına allah'ı şahit göstermek yerine kulüp binasından içeri girsin bakalım neler olacak. başkana kolombiya'ya gittiği için laf sokmaya çalışıyor ama kendisi stada gidip yönetimle muhattap olmuyor, trabzon'da kalıp, trabzonspor yönetiminden köşe bucak kaçıyor...

fatih bu, "en trabzonsporlu benim" tavrını değiştirmediği müddetçe değişen hiçbirşey olmayacak...kaldı ki öyle bir trabzonsporluluk ölçer cihazı var olsaydı herhalde en üst ölçü biriminin adı "sadri şener" olurdu!

Ayrıca Ünal ın transfer olduğu yıl neden istanbul klüplerine gitmediniz sorusuna zaten Türkiye nin en büyük kulübüne geldim cevabını yeni nesil arkadaşlara hatırlatmak isterim.

ve tekrar ayrıca hangi insna kendinden bahsederken adı soyadını söyler egosu tavan yapan insan söyler örneğin fatih terim konuşma sırasında yaptım ettim demez fatih terim böyle yapar şöyle yapar der aynı dün Fatih tekkenin yaptığı gibi egolarının esiri insanlardır bunlar ne akdar yetenekli başarılı olsalarda bu tip insanlar girdikleri ortamda merkez olmak isterler ve huzuru bozarlar ,

Sevgili Fatih ,

Ben sen yokken de bu takım için herşeyimi verebilirim , bu klübe hizmet ettin bu kulüp seni hayal dahi edemeyeceğin maddi ve manevi konuma getirdi , yolunun açık olmasını dilerim ...

Gerçekten de çok güzel bir yazı.

Volkan Albayrak
Senol hocam diyor ki,fatih hakli sonra baskan hakli sonra unal hakli taraftarin hakliligini zaten hic tartismiyor.peki kim haksiz hocam.tabi sende haklisin,kime haksiz desen o tarafin kalbini kirmis olacaksin.isin zor Allah yardimcin olsun ama lutfen bu kadar genis yetkiyle gelmisken,bu yonetim sana bu kadar muhtacken bari istediklerini yaptir hocam..

şenol hoca yine suya sabuna dokunmadı dokunmayacaktır...

nbay
fatihin telefonu gerçekten kapalımıydı ? acaba telefonunun kapalı olması yüzünden mi ortam bu kadar gerildi,yanlış anlaşılmalar var sanki..

İHTİLALL
21.01.2010, 11:41
O zaman neden olmadı bu iş.

Kısadan bana açıklayabilir misiniz acaba ?
Çok kısa,

Başkana sorun..

devilkid
21.01.2010, 11:41
Yahu İSTEMİYORLAR...

Daha ne kadar net konuşulabilir.

istemiyorlar diyosun ama istemeyen adam bilmem kaç para verip ürün hazırlatmaz...çıkıp tv lere gelsin ,gitmeden imzalasın demez...fatihi biri elinden mi tutması lazım...

varsa başka iş var...

BAHADIR33
21.01.2010, 11:42
fatihin telefonu gerçekten kapalımıydı ? acaba telefonunun kapalı olması yüzünden mi ortam bu kadar gerildi,yanlış anlaşılmalar var sanki..
Şenol Hocam Fatih'i muhtemelen resmi sitede açıklama yapıldıktan ve Fatih basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladıktan sonra aradı?

Yanılıyor muyum Şenol Hocam?

Sizden iyi arabulucu bulamazlardı ..

Eren Karaahmetoğlu
Gerçi bugün Şenol almıyoruz dese, yarın Sadri Şener gülerek alıyoruz der, gelsin havaalanının yanına der. Sonraki gün Hacısalihoğlu, Zenit'le anlaşamıyoruz, Fatih'e de ısrarla çağrı bırakıyoruz bize dönsün diye dönmüyor der... Olay bu şekilde transfer dönemi kapanana kadar gider.. Belki son gün bir hamle olabilir.

SefaÇetinKulak
http://www.youtube.com/watch?v=WtgMTgsSOis

Olay buralara kadar geldiyse . Be başkan olsam tek dakika kalmam koltuğumda ...

smyrna
istemiyorlar diyosun ama istemeyen adam bilmem kaç para verip ürün hazırlatmaz...çıkıp tv lere gelsin ,gitmeden imzalasın demez...fatihi biri elinden mi tutması lazım...

varsa başka iş var...

Oyun hepsi kardeşim oyun anlayın daa bizi kandırdılar..

Eren Karaahmetoğlu
21.01.2010, 11:43

varsa başka iş var...

Evet bunu dün de soruyordum, cevap alamıyordum. İstemiyorlarsa neden haftalar öncesinden dünyanın ürününü hazırlattılar?

ilhan
Sınavım var okula gidiyorum. İnşallah akşam geldiğimde hayırlı haberler okuruz. Ve yine inşallah hiçbir arkadaş, abi, kardeşim sudan sebepler nedeniyle forumda cezalar almaz.

Görüşmek üzere.. ~

Eren Karaahmetoğlu
Oyun hepsi kardeşim oyun anlayın daa bizi kandırdılar..

Ürün hazırlatmak nasıl bir oyun olabilir? Bundan sadece Ali Fuat abinin haberi vardı. O bizlere söylemese kimse bilmeyecekti. Taraftara açıklamadan, kendi kendileriyle mi oyun oynuyorlar?

TsClub41

varsa başka iş var...

ürün hazırlattıklarını gördün mü?

Zafer Fidan
21.01.2010, 11:44
"FATİH TEKKE'NİN MENAJERİ BENİM" Trabzonspor’un eski 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke’nin menajerinin kendisi olduğunu belirterek, “Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu, Fatih Tekke’ye haber göndererek ‘Biz burada olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez’ dediler. Rubin Kazan’la görüştüğü, anlaştığı iddiası da doğru değil” şeklinde konuştu.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklamaya yapan Hacıosmanoğlu, “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı” şeklinde konuştu.

İşte İbrahim Hacıosmanoğlu’nun sözleri:

HACISALİHOĞLU VE ALİOĞLU FATİH’E HABER GÖNDERDİ

Fatih’le konuştuk. Bana “Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nu, futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, ben bunları tanımam. Ama bu yöneticiler bana haber gönderdiler. Biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediklerini söyledi.

GEÇEN SEZON FATİH’İ ALSALARDI BU TAKIM ŞAMPİYON OLURDU

Bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Alma niyetleri olsaydı. Geçen sezon 2 milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih alabilirlerdi. Geçen sene son vuruş sıkıntısı yaşandı. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu.

FENERBAHÇE 8 BUÇUK MİLYON EURO TEKLİF ETTİ

Rubin Kazan, 3 yıldır Fatih’i istiyor, ama Zenit rakip takım olduğu için vermiyordu. Türkiye’den de isteyen var Fatih’i… Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok.

FATİH’İN MENAJERİ BENİM

‘Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar’ diyorlar. Bunun üzerine Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler.

Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı.

http://www.maraton.com.tr/haberler/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html

Recep Alkan

Ben aynı gece Reise ulaştığımı söylüyorum.

O zaman ben yalancıyım.

varsa başka iş var...

Ürünlerin arkasında Fatih Tekke yazıyor muydu ?

Yoksa basılmış standart ürünler miydi ?

gelirse hemen arkasına yazıyı geçeriz diye mi düşündüler ?

Var mı kesin bir bilgi ?

BAHADIR33
Soru cevap kısmı olmadı mı?

Kimse birşey sormadı mı?

Niye hala ortalık bulanık??

Volkan Albayrak
Şenol Hocam Fatih'i muhtemelen resmi sitede açıklama yapıldıktan ve Fatih basın toplantısı düzenleyeceğini açıkladıktan sonra aradı?

bu dereden çok su akar daha ama üzüldüğüm nokta çok sevdiğim ÜNAL KARAMAN VE ŞENOL GÜNEŞ e bu konu patlayacak....her türlü oyunu çevirenler yine koltukta kalacak

devilkid
ürün hazırlattıklarını gördün mü?

ali fuat(afs) abi dedi..bizzat o da ilgilenmiş sanırım ve depolarda bekliyormuş...

SEDAT
Sınavım var okula gidiyorum. İnşallah akşam geldiğimde hayırlı haberler okuruz. Ve yine inşallah hiçbir arkadaş, abi, kardeşim sudan sebepler nedeniyle forumda cezalar almaz.

Görüşmek üzere.. ~

-Allah zihin açıklığı versin kardeşim gözün arkada kalmasın ben gerekli konuları kilitlerim hiç merak etme:D

Ayhan Yüksek
evet yazıyı yazan at gözlükleriyle yazmış,aktaran arkadaşta at gözlükleriyle aktarmış buraya bide at gözlüklerinizi çıkararak okuyun demiş,sen çıkar önce kardeşim sen,bide yazıya güzel demezler mi ne diyeyim ya demekki anlamak istemeyene ne yaparsan yap anlamayacak,işine nasıl geliyorsa öyle algılayacak herşeyi.

wien_ts
21.01.2010, 11:45
Evet bunu dün de soruyordum, cevap alamıyordum. İstemiyorlarsa neden haftalar öncesinden dünyanın ürününü hazırlattılar?

ben urunlerin basilip basilmadigini ali fuat abiye israrla sordum,o da tasarimin bittigini ama urunlerin basilip basilmadigini tam bilmedigini ama basilmis olabilecegini soyledi.Yani ortada basilmis urunler olmayabilir,sadece tasarimlar var..

smyrna
21.01.2010, 11:45
Ürün hazırlatmak nasıl bir oyun olabilir? Bundan sadece Ali Fuat abinin haberi vardı. O bizlere söylemese kimse bilmeyecekti. Taraftara açıklamadan, kendi kendileriyle mi oyun oynuyorlar?

O başkan varya ne yaptığını bilmiyor gerçekten.. Dünkü açıklamalarını izlediysen eğer okadar saçmaladıkii sunucu bile gülüyodu.

Eren Karaahmetoğlu
21.01.2010, 11:46

O zaman ben yalancıyım.

Var mı kesin bir bilgi ?

Recep abi, Ali Fuat abi ısrarla net bir şekilde ürünlerin hazır olduğundan, o kadar ürünün boşa gideceğinden bahsetti. Hatta klüp>resmi sponsor nike başlığından yazılanları okuyabilirsin.

Volkan Albayrak
ali fuat(afs) abi dedi..bizzat o da ilgilenmiş sanırım ve depolarda bekliyormuş...

bizim yönetim kaptan transferi haricinde her yere para harcar onlar için paranın bi önemi yok(bkz:karadenizspor)

TsClub41

afs abi dedi ne güzell... :)

Alp Yavuz 13
ya bahane bunlar yok telefon kapalıydı diye biz gecenin bi saatinde trabzondan geliyor SULTAN buluyoruz onu havalimanında sen TRABZON gibi bi şehirde bulamıyorum ulaşamıyorum diyorsun bırak ya biz nasıl ulaşıyoruz o zaman SULTAN'A istanbulda.....

wien_ts
21.01.2010, 11:47
evet yazıyı yazan at gözlükleriyle yazmış,aktaran arkadaşta at gözlükleriyle aktarmış buraya bide at gözlüklerinizi çıkararak okuyun demiş,sen çıkar önce kardeşim sen,bide yazıya güzel demezler mi ne diyeyim ya demekki anlamak istemeyene ne yaparsan yap anlamayacak,işine nasıl geliyorsa öyle algılayacak herşeyi.

yalniz yaziyi alintilayip guzel diyen arkadaslar bugun sonuna alkis eklemeyi unutuyorlar.Haftalardir bu konudayim,surekli birbirlerinin mesajini alintilayip harika,super gibi seyler yazdiktan sonra muhakkak alkis koyarlardi..

BAHADIR33
bu dereden çok su akar daha ama üzüldüğüm nokta çok sevdiğim ÜNAL KARAMAN VE ŞENOL GÜNEŞ e bu konu patlayacak....her türlü oyunu çevirenler yine koltukta kalacak

Bakın Ünal Karaman'a açıklama yaptırmadılar...

Neden???

Birşeyler söylemesinden, gemileri yakmasından mı korktular???

Kulüp zarar görmesin yalanıyla gerçekleri gizlemek mi amaç?

norocumuro
Aşağıdakiyazıyı ekşisözlükten aldım , insanlarım özellikle ateşli genç arkadaşların at gözlüklerini çıkartarak okumalarını öneririm...

başkanla konuşabilirdi. sadece bunu yapsaydı, ergenleri sokağa döküp "efsane kaptanı geri istiyoruz" bağırtmasına ya da medyanın bütün organlarına ağlamasına gerek kalmazdı. başkan gayet net söylüyor, "zenit'le anlaştık, ödeme planında dahi mutabık kaldık. bu detayları fatih'in bilmesine gerek yok..." zenit'le anlaşma yapılıyor ve sıra fatih'e gelince, fatih sırra kadem basıyor hatta efsane dediği şenol güneş'in telefonlarına dahi çıkmıyor...menajerimle görüşün mesajını gönderiyor yönetime...

oysa bu garip transfer hikayesinde alıcı olan kulüp değil fatih...yönetim istemediği halde orantısız taraftar tepkisi ve nihayet şenol hoca'nın da katkısıyla bu transfere mecbur kaldı yönetim, ancak bu transferi isteyen ve 1 yıldır ağlamadık tv. gazete bırakamayan fatih, her nedense iş anlaşmaya geldiğinde topu menajerine atıyor...sonra da çıkıp" herşeye razıyım, yeter ki kulübüme döneyim" diyor...başkan 1 saat sonra çıkıp davet ediyor, "kulübümüzün kapısı sonuna kadar açık, fatih'i bekliyoruz"...efendi, bu davete icabet etmek yerine işleri yokuşa sürmeye devam ediyor...

fatih de, yönetim de kibir yapmaya devam ediyor...yönetimin fatih'i almaya zaten niyeti yoktu, fatih'te yönetimin burnunu sürtmeye çalışırken bir kez daha rusya'nın yolunu tuttu...oysa herşey çok kolay olabilirdi...şener'e gidip" başkanım bu işi bitir "demesi yeterli olacaktı...

fatih mükemmel bir oyuncu ancak ben "kulübümden ayrılacağım bu kadar basit" mealinde açıklama yapan bir efsane kaptan modeli bilmiyorum...laf salatası yapıp her lafına allah'ı şahit göstermek yerine kulüp binasından içeri girsin bakalım neler olacak. başkana kolombiya'ya gittiği için laf sokmaya çalışıyor ama kendisi stada gidip yönetimle muhattap olmuyor, trabzon'da kalıp, trabzonspor yönetiminden köşe bucak kaçıyor...

fatih bu, "en trabzonsporlu benim" tavrını değiştirmediği müddetçe değişen hiçbirşey olmayacak...kaldı ki öyle bir trabzonsporluluk ölçer cihazı var olsaydı herhalde en üst ölçü biriminin adı "sadri şener" olurdu!

Ayrıca Ünal ın transfer olduğu yıl neden istanbul klüplerine gitmediniz sorusuna zaten Türkiye nin en büyük kulübüne geldim cevabını yeni nesil arkadaşlara hatırlatmak isterim.

ve tekrar ayrıca hangi insna kendinden bahsederken adı soyadını söyler egosu tavan yapan insan söyler örneğin fatih terim konuşma sırasında yaptım ettim demez fatih terim böyle yapar şöyle yapar der aynı dün Fatih tekkenin yaptığı gibi egolarının esiri insanlardır bunlar ne akdar yetenekli başarılı olsalarda bu tip insanlar girdikleri ortamda merkez olmak isterler ve huzuru bozarlar ,

Sevgili Fatih ,

Ben sen yokken de bu takım için herşeyimi verebilirim , bu klübe hizmet ettin bu kulüp seni hayal dahi edemeyeceğin maddi ve manevi konuma getirdi , yolunun açık olmasını dilerim ...

gerçekten güzel bir yazı

devilkid
O başkan varya ne yaptığını bilmiyor gerçekten.. Dünkü açıklamalarını izlediysen eğer okadar saçmaladıkii sunucu bile gülüyodu.

yapmayın Allah aşkınıza..fatih aşkı bu kadar mı köreltti...adam gayet rahattı...diyor işte bina orda git imzala...ben gerisini hallederim...fatih bir şeyden mi korkuyor da gidip imzalamıyor...

başkan ne kadar yanş iş yaptıysa fatihte yapmıştır..

melihkuzey
sadri şener- şenol güneş- fathi tekke yüzyüze gelip bir konuşsalar bütün meseleler çözülecek ama olmuyor işte.

bir türlü bir araya gelemediler. faruk özak bakanımız bunu sağlar diye düşünmüştüm ama artık çok geç. fatih tekke dubai'ye gitti. bu saatten sonra tekrar sil baştan yapmak imkansız gibi. Allah korusun da sivasspor maçını kaybedersek o zaman kopacak hengamede yönetimin işi zora girer. inşallah o maçı kazanırız. taraftar bölünmüş durumda. en tehlikeli olay da bu zaten. 2 hafta önce yönetim fatih tekkeyi transfer etseydi şu an her şey güllük gülüstanlık olacaktı. ama inat yüzünden almadılar almıyorlar. işin kötüsü gitmiyorlar da.

Ahmet Faruk
Arkadaş bu suyu, zorla durulmak üzere olan bu suyu menajer denen illetlik mahluk bulandırmadıysa daha da hiç bir şey konuşmayalım.

O kadar açık ki...

onurts61
21.01.2010, 11:48

O zaman ben yalancıyım.

Var mı kesin bir bilgi ?

Pardon Reis?

SEDAT
-Şenol güneş ortada konuşmuş fatih haklı diyor ama sonrada başkan haklı diyor...

smyrna
ntv sporu açın neler diyo adam

Recep Alkan
Recep abi, Ali Fuat abi ısrarla net bir şekilde ürünlerin hazır olduğundan, o kadar ürünün boşa gideceğinden bahsetti. Hatta klüp>resmi sponsor nike başlığından yazılanları okuyabilirsin.

Ben bu konuyu AFS abi ile defalarca konuştum.

Biliyorum neyin nasıl olduğunu.

ama sadece iki ürün ile Fatih'i istediklerini çıkarabiliyorsak daha denecek bişi kalmaz bize.

zahido
"FATİH TEKKE'NİN MENAJERİ BENİM" Trabzonspor’un eski 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke’nin menajerinin kendisi olduğunu belirterek, “Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu, Fatih Tekke’ye haber göndererek ‘Biz burada olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez’ dediler. Rubin Kazan’la görüştüğü, anlaştığı iddiası da doğru değil” şeklinde konuştu.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber Özel Programı’nda açıklamaya yapan Hacıosmanoğlu, “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı” şeklinde konuştu.

Fatih’le konuştuk. Bana “Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nu, futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, ben bunları tanımam. Ama bu yöneticiler bana haber gönderdiler. Biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediklerini söyledi.

Bu insanlar sıkıştıkları zaman Fatih Tekke’yi alıyoruz diyorlar. Ama gerçek manada alma niyeti taşımıyorlar. Alma niyetleri olsaydı. Geçen sezon 2 milyon euroyu UEFA’ya yatırıp Fatih alabilirlerdi. Geçen sene son vuruş sıkıntısı yaşandı. Fatih’i alsalardı bu takım şampiyon olurdu.

Rubin Kazan, 3 yıldır Fatih’i istiyor, ama Zenit rakip takım olduğu için vermiyordu. Türkiye’den de isteyen var Fatih’i… Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok.

FATİH’İN MENAJERİ BENİM

‘Yüksek para istiyorlar, menajerlik parası istiyorlar’ diyorlar. Bunun üzerine Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler.

http://www.maraton.com.tr/haberler/98754/fatih-tekkenin-menajeri-benim.html

Buda fatih üstünden prim yapmaya çalışıyor..

Volkan Albayrak
21.01.2010, 11:49
Bakın Ünal Karaman'a açıklama yaptırmadılar...

Neden???

Birşeyler söylemesinden, gemileri yakmasından mı korktular???

Kulüp zarar görmesin yalanıyla gerçekleri gizlemek mi amaç?

benim tanıdığım ÜNAL KARAMAN açıklama yapmaz basar istifayı gider arkasınada bakmaz ama hesabıda zamanı gelince suçlu gördüğü kişilere sorar....ama kendini bu sefer yaktı yoksa bu takıma başkan olacak kapasiteye sahip birisiydi FATİH TEKKE gibi

Ahmet Faruk

Bu nerden ve nasıl anlaşılıyor.

Recep Alkan
Pardon Reis?

???

Hitap tarzım konusunda da hesap mı vermeye başlayacağım acaba ???

wien_ts
21.01.2010, 11:50
ntv sporu açın neler diyo adam

kim var ntvsporda ve neler anlatiyo

Eren Karaahmetoğlu
21.01.2010, 11:51
Ben bu konuyu AFS abi ile defalarca konuştum.

Biliyorum neyin nasıl olduğunu.

ama sadece iki ürün ile Fatih'i istediklerini çıkarabiliyorsak daha denecek bişi kalmaz bize.

Yok, öyle birşey çıkartmıyorum. İstemiyorlar gibi görünüyor Fatih'i. Bu gerçek. Ancak istemiyorsan almazsın yani. Almayacağın bir adamın da ürünlerini hazırlatmazsın. Ne yaptıklarını sahiden bilmiyorlar.

nbay
21.01.2010, 11:51

Ne güzel demiş ünal hoca türkiyenin en büyük klubüne geldim diye,bu gibi demeçleri her zaman duymadık mı biz? taraftarı bağlamanın en kısa yolu bu tip demeçlerden geçer bu bir gerçek..ünal trabzonsporun efsane oyuncularındandır,futbolculuğu kesinlikle tartışılmaz lafım da olamazz..
ancak ünal hoca siyasi kimliği ve efendi görünümlü duruşu ile taraftarların gözünde daha da büyümüş bir oyuncu olmuştur yıllar yılı,trabzondaki kariyerinin büyük bir kısmını sakat geçirmiş olmasına rağmen trabzonspora son derece büyük hizmet vermiş oyuncularımızdan kat kat fazla destek görmüştür.. 5-1 kazandığımız bursa kupa maçı finalinde hiç bir emeği olmamasına rağmen omuzlarda taşınmıştır,ancak canıyla başıyla savaşan öz evladımız hami yıllar yılı küfürlerin hedefi olmuştur,gol atan orta yapan frikik atan saha içinde yırtınan hami taraftarlardan sürekli tepki almıştır.. ancak çoğu derbi maçlarında dahil sakat olan ve ünal takımı çok büyük şeyler vermişcesine hep destek görmüştür.. bunda taşımış olduğu siyasi kimliğinde elbet rolü büyüktür.. ancak bu gerçeği kesinlikle gözardı etmemeliyiz.. kendi değerlerimizi asla hiçe sayamayız,bunlar yıllar öncesinde kalmış ancak ancak unutulmaması gereken olaylar..

smyrna
21.01.2010, 11:52
Tam bir kaos var adam dioki ben anlamadım anlamaktan güçlük çekiyorum.

devilkid
kim var ntvsporda ve neler anlatiyo

mehmet demirkol var ..dünkü olayları yorumluyor..

alioglua
arkadaşlar en iyisi yönetim " biz fatihi almayacaz vazgeçtik" dediğini varsayalım ve böyle bir umut beklemeyelim artık

olur da alınırsa sürpriz olur

sivas maçında inşallah takıma sahip çıkılır şu anda fatihin alınmasından bile daha önemli bir durum oldu son yaşananlardan sonra

Volkan Albayrak
Ne güzel demiş ünal hoca türkiyenin en büyük klubüne geldim diye,bu gibi demeçleri her zaman duymadık mı biz? taraftarı bağlamanın en kısa yolu bu tip demeçlerden geçer bu bir gerçek..ünal trabzonsporun efsane oyuncularındandır,futbolculuğu kesinlikle tartışılmaz lafım da olamazz..
ancak ünal hoca siyasi kimliği ve efendi görünümlü duruşu ile taraftarların gözünde daha da büyümüş bir oyuncu olmuştur yıllar yılı,trabzondaki kariyerinin büyük bir kısmını sakat geçirmiş olmasına rağmen trabzonspora son derece büyük hizmet vermiş oyuncularımızdan kat kat fazla destek görmüştür.. 5-1 kazandığımız bursa kupa maçı finalinde hiç bir emeği olmamasına rağmen omuzlarda taşınmıştır,ancak canıyla başıyla savaşan öz evladımız hami yıllar yılı küfürlerin hedefi olmuştur,gol atan orta yapan frikik atan saha içinde yırtınan hami taraftarlardan sürekli tepki almıştır.. ancak çoğu derbi maçlarında dahil sakat olan ve ünal takımı çok büyük şeyler vermişcesine hep destek görmüştür.. bunda taşımış olduğu siyasi kimliğinde elbet rolü büyüktür.. ancak bu gerçeği kesinlikle gözardı etmemeliyiz.. kendi değerlerimizi asla hiçe sayamayız,bunlar yıllar öncesinde kalmış ancak ancak unutulmaması gereken olaylar..

5-1 kazandığımız maçı seyrettinmi

Alp Yavuz 13
mehmet demirkol var ..dünkü olayları yorumluyor..
radyo kanalı falan yok dimi ntvspor'un.....

darkdream
21.01.2010, 11:53
ekşiden alıntı yapanlara bir kaç sayfa geride fener, galatasaray ve beşiktaş taraftarlarının yazdıklarını da alıntılamasını öneriyorum

......

devilkid
21.01.2010, 11:53

yok sanırım...

BAHADIR33
21.01.2010, 11:54
Bu nerden ve nasıl anlaşılıyor.
Yaşanan olayların benim mantık süzgecimden geçmiş halinden ...
"Muhtemelen" demişim dikkat ederseniz..

smyrna
21.01.2010, 11:54
Bak diyoki hiç bi yönetici fatihi istemiyoruz diyemez çünkü şehir fatihi istiyor. Bu laf herşeyi açıklıyo bence. İstemiyolar ama bunu diyemiyolar.

macuka
21.01.2010, 11:55
Valla, Trabzonspor da gerceklesen su olaylari gorunce,
Gercekten de "Delikanlilar Canakkale zaferinde olmusler"...

magicyattara
21.01.2010, 11:56
"Transfer etmek istediğimiz oyuncu fatih vardı. Ancak olmadı.
Fatih bizim kaptınımız.Genç takımdan alıp a takıma getirdiğimiz trabzonsporluluğu tartışılmayacak biri.Trabzonspor değerleriyle büyür.Değerleri buruşturararak Trabzonsporu küçültmeyeceğiz. Biz Mardınlıyı Kayseriliyi Trabzonsporlu yaparken değerleri kaybedemeyiz.Fatih dünkü konuşmasında noktayı koydu.Ben onun altına imza atıyorum.Kapıyı sert kapatmak bir daha açılmamasını sağlar.Büyük insanların kapıyı iyi kapıtıp iyi açması gerek.Başkanın açıklamaları doğru.Başkalarının sizin üzerinizden Trabzonspora zarar vermesine izin vermeyin.
Taraftar takımın geleceğidir.Bende taraftarım Fatih de taraftar.Nerde ne yapacağımızı bilmiyoruz.Kulübü sahıplenmezsek taraftar değiliz.Biz Fatih'i taraftar sussun diye almıyoruz. Fatih iyi futbolcu iyi lider iyi futbolcu onun için almak istiyorum.

Fatih Ünal karamanla ilgili daha dikkatli konuşmalıydı.Belki bir hafta sonra birlikte çalışacaklar."

Anlayan beri gelsin.
Bu konuşmadan ben bir sonuç çıkaramadım.
Hem kapıyı kapattı diyor,olmadı diyor hem de "belki bir hafta sonra beraber çalışacaklar" diyor.

Fatih dünkü konuşmasında neye noktayı koydu?

Şenol hocam karmakarışık ettiniz kafamı.
Fatih kapıları açılmamak üzere kapattı mı diyorsunuz yoksa bu değerlendirmeniz sadece dünkü konuşmasının yanlışlığı üzerine miydi.

Ne tarafa çekersen çek uzuyor bu konuşma.

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 11:57
ekşiden alıntı yapanlara bir kaç sayfa geride fener, galatasaray ve beşiktaş taraftarlarının yazdıklarını da alıntılamasını öneriyorum

......

emin ol bugün çoğunluk yönetimı haklı bulsaydı, bunlar Fatih Tekke yi savunacaklardı....

birde...

biraz konuş bunlarla, birazdan aynen şunu diyecekler..

" Bende Fatih Tekkenin gelmesini istiyorum ama"

zaten bir kaçı diyor, sonunada eklemeden geçemiyor..

ama, fakat, lakin...

TsClub41
21.01.2010, 11:57
Benm anlamadığım Sadri Şener biz Fatihin kulübü ile anlaştık diye açıklama yapıyor.Hacısalihoğlu ise biz teklif yaptık kulübü vermedi diyor bu nasıl bir yaman çelişkidir.Arakdaş benm için bu yönetim bitmiştir.

Ahmet Faruk
21.01.2010, 11:58
Yaşanan olayların benim mantık süzgecimden geçmiş halinden ...
"Muhtemelen" demişim dikkat ederseniz..

Dikkat etmemişim demek ki...
Sanırım o ihtimal yönetimin yemiş olduğu, evet hakettiği, olumsuz damgalardan geliyor.

Çoğu insan, inanmak istediği şeye inanmak için tutacak bir dal arıyor.

Neredeyse kimsenin derdi ortada durup olayı sağı,solu, aşşağısı, yukarısı ile tam olarak anlamaya çalışmıyor.

Birbirinden bağımsız meseleler birbirinin devamı olarak ele alınıyor...

Sonra da böyle oluyor işte...

ALİ FATİH
21.01.2010, 11:58
Kısacası bu yönetim olduğu sürece fatih bize gelemez adam doğru söyledi beni isteseler 1 saat tte 10 fatih alırlar yazık yani.

smyrna
21.01.2010, 11:59
Toplantı bittimi ?

ibzolist
21.01.2010, 11:59

Sevgili Fatih ,

güzel yazı renkdaş

Burak 1967
21.01.2010, 12:00
http://www.haber61.net/author_article_detail.php?id=578

gelişmeler ile ilginç tespitler

Zafer Fidan
Anlayin artik.. Külüp yöneticeleri Fatih Tekkeyi transfer etmek IS-TE-MI-YOR !

Taraftarin tepkisinden cekindikleri icin transfer istemek gibi bir rol oynandi ama fiyasko olarak sonuclandi.

TsClub41

Ben bu yazıyı çok basit ve saçma buluyorum.

izzet
21.01.2010, 12:01
Arkadaslar geldigimiz Nokta gercekten cok Üzücü. Fatih bu Takima nasil olursa olsun kazandirilmaliydi.

Ancak birbirimize Saygimizi Yitirdigimizi görmek cok daha kötü. Ciddi anlamda Bölündük.

Burada bazi Iletilere öyle Cevaplar yazasim geliyorki...Sadece Ikili Münakasa ve Kalp kirmak istemedigim icin bir Yöntici Arkadasima Sesleniyorum:

Ben bir Hata yapmadan, beni 3 Gün Forumdan uzaklastirin, Okuduklarim ile yetineyim.

TsClub41
21.01.2010, 12:01
Anlayin artik.. Külüp yöneticeleri Fatih Tekkeyi transfer etmek IS-TE-MI-YOR !

Taraftarin tepkisinden cekindikleri icin transfer istemek gibi bir rol oynandi ama fiyasko olarak sonuclandi.

Oynasınlar bakalım rolünü.Balta döner sap döner gün gelir hesap döner...

Burak 1967
21.01.2010, 12:02

Sevgili Fatih ,

tebrik ederim, görüşlerine + söylenecek pek bir şey bırakmamışsın...

BAHADIR33
21.01.2010, 12:03

Gerçekçi değil bence..
Fatih Ünal Karaman'la görüşmedi...Yazıda görüştüğü yazıyor..

karaman6106
resmi internet sitesi h2 nin kontrolünde.başkan ayrı telden çalıyor sözlü olarak. h2 son sözü söylüyor. çünkü söz uçar yazı kalır.

nbay
5-1 kazandığımız maçı seyrettinmi

evet seyrettim

Süleyman Eruyar
tebrik ederim, görüşlerine + söylenecek pek bir şey bırakmamışsın...

Yazıyı okumadıkları nereden belli....

SEDAT
-Ya bu fatihe ulaşılamadık dedikleri akşam fatih kayınpederiylemi halısahadaydı...

-Şenol güneş mesaj atmış beni ara diye ama dönmemiş buda iddaalardan..

ozcan_asanoglu
21.01.2010, 12:04
ekşi sözlükteki yorumlar mide ekşitiyor...yönetimin 2 yüzlü politikasını görmemek için ya kör ya onlar gibi iflah olmaz fatih düşmanı ya da yönetime sorgusuz biat etmiş olmak gerekiyor....

Murat'

Var.

İstanbul için 87.7

http://live.medianova.tv/ntv/ntvsporradyo.asx

Linkten de dinleyebilirisn ayrıca.

Kemal Ç.
Ben bu yazıyı çok basit ve saçma buluyorum.

ben de ahlaksız, kalleş ve kahpece.

klüp yöneticelerini söylemlerine bile uymuyor zira.

MoMoXa
Fatih tekkeyi alana kadar kimse maçlara gitmicek bakın ozaman nasıl alıyolar

TsClub41
21.01.2010, 12:05
ben de ahlaksız, kalleş ve kahpece.

klüp yöneticelerini söylemlerine bile uymuyor zira.

bencede :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

Ahmet Faruk
21.01.2010, 12:06
Gerçekçi değil bence..
Fatih Ünal Karaman'la görüşmedi...Yazıda görüştüğü yazıyor..

Nasıl görüşmedi.
Daha dün Fatih "Ünal Karamana 1600 ü 1500 yapalım dedim" dedi...

Orhan Kahraman

O kadar da değil

Burak 1967
Yazıyı okumadıkları nereden belli....

hangi yazıyı okumamışım renkdaş?!

Volkan Albayrak
21.01.2010, 12:07
evet seyrettim

peki maç 1-1 e geldiği zaman tribünndeki homurtuları kesen ve tüm stadı amigo gibi ayağa kaldıran kimdi görebildinmi????

Süleyman Eruyar
hangi yazıyı okumamışım renkdaş?!

Alıntı yaptığın kimin görüşleri?

izzet
Arkadaslar geldigimiz Nokta gercekten cok Üzücü. Fatih bu Takima nasil olursa olsun kazandirilmaliydi.

Ancak birbirimize Saygimizi Yitirdigimizi görmek cok daha kötü. Ciddi anlamda Bölündük.

Burada bazi Iletilere öyle Cevaplar yazasim geliyorki...Sadece Ikili Münakasa ve Kalp kirmak istemedigim icin bir Yöntici Arkadasima Sesleniyorum:

Ben bir Hata yapmadan, beni 3 Gün Forumdan uzaklastirin, Okuduklarim ile yetineyim.

Biri beni Lütfen sikayet etsin. Hala Gri olmadim.

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:08
Şenol hoca konuştu mu ?

MoMoXa
21.01.2010, 12:08
O kadar da değil

diyorsun ama taraftar ilk defa bir oyuncu istedi onada binturlu ayak yapıyolar başka çaresimi var..

Burak 1967
21.01.2010, 12:09
Alıntı yaptığın kimin görüşleri?

yazıyı yazanı tanımam mı gerekiyor görüşlerine katıldığımı söylemem için!

Hüseyin Hatırlı
Fatihi isteyen trabzonlu gelsin demeyen başka takımlı mı oldu şimdi.
Bırakın gidin işinize...

İlyas BAHADIR

kim olursa olsun bir futbolcu için henüz hiçbirşey kaybedilmemiş bir ligde takımı yalnız bırakmak kadar abes hiçbir şey olamaz. Sonsuz destek şart.

Kazım Uzunboy
21.01.2010, 12:10
'Tekke' olayında kim hatalı? (http://fanatik.ekolay.net/Tekke-olayinda-kim-hatali_3_Detail_35_161202.htm)

Bir (http://fanatik.ekolay.net/Tekke-olayinda-kim-hatali_3_Detail_35_161202.htm) türlü gerçekleşmeyen Fatih Tekke transferinde sizce kim hatalı? (http://fanatik.ekolay.net/Tekke-olayinda-kim-hatali_3_Detail_35_161202.htm)

Zafer Fidan
21.01.2010, 12:11
Bırakın gidin işinize...

Sorun yöneticilerin yalan konusmasi

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:12
Şenol hoca konuştu mu

SEDAT
-Şenol hocam senden bi umudum vardı ama oda bitti..inşallah umut sana yeterli gelir...bunu görmemizde uzun zaman almaz zaten..

Kemal Ç.
Şenol hoca konuştu mu

konuştu haber61'de metni var.

Uğur Demircioğlu
21.01.2010, 12:13
Hacısalihoğlu ne zaman transfer bitti dese çıkıp kulüpten biri tranfer bitmez gibi bir açıklama yapıyor.Şimdi de Şenol Hoca söyledi.Biri şu Hacısalihoğlunu sustursun artık ya.Trabzonspora verdiği zarar ortada.Halen daha söz hakkı veriliyor ş...e.Şenol hocada anlaşılan iki arada bir derede kalmış.Onun söylediklerinden de kesin bir yargı çıkaralamıyor.

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 12:13
Bırakın gidin işinize...
Al işte yine aynı şey,yahu kardeşim anlamıyormusunuz, hangi yazılardan o imayı çıkarıyorsun Fatih gelsin diyenler Trabzonsporlu gelmesin diyenler değil, herkesin kendi görüşü vardır saygı duyulur, saygı duyulmayan yalanlar alavereler dalavereler ve istemediği halde Fatih Tekke gelsin imza atsın deyip istemiyorum diyemeyenler.

Ali Tunahan Güllü
21.01.2010, 12:14
Şenol hoca konuştu mu

Konuştu haber61 de var..

Süleyman Eruyar
yazıyı yazanı tanımam mı gerekiyor görüşlerine katıldığımı söylemem için!

yazıyı okumamışsın dedim, çünkü okusaydın o kişinin görüşlerinin olmadığının, ekşi sözcükten alıntı yaptığının farkınada varırdın...

şimdi git, bir daha, en baştan oku!!!

sonra yetmezse bir daha alıntı yap!!

MoMoXa
kim olursa olsun bir futbolcu için henüz hiçbirşey kaybedilmemiş bir ligde takımı yalnız bırakmak kadar abes hiçbir şey olamaz. Sonsuz destek şart.

destek onemli fakat taraftar olarak hiç bir oyuncuyu taraftar bukadar sevmedi ve bukadar istemedi bukadar istenen ve beklenen sevilen bir oyuncu isteniyorsa alınmıyorsa bunun altından başka şeler aranır bence..

cotanak61
21.01.2010, 12:15
yeteeeerr hacisalioglu yeteeer.

Ayhan Yüksek
21.01.2010, 12:15
Şenol hoca yanıltmadı beni,yine ortlama açıklamalar kimse kırılmasın sözler,birlikler beraberlikler, git gide hayal kırıklığına uğruyorum,Şenol Güneş cephesinde değişen birşey yok anlaşılan.

Burak 1967
21.01.2010, 12:17
-Şenol hocam senden bi umudum vardı ama oda bitti..inşallah umut sana yeterli gelir...bunu görmemizde uzun zaman almaz zaten..

adam ne yapsın,istediği adam onu muhatap alıp görüşmüyor bile, Şenol Güneş, ki bu bahsettiğim insanın TRABZONSPORLULUĞUNU kimse tartışamaz, çocuğu yaşında bir insanın bir ayağına gitmediği kaldı, daha ne desin bu adam, el insaf Şenol Hoca nın ne kabahati var, yazmak için yazıyorsunuz...

Zafer Fidan
Şenol hoca yanıltmadı beni,yine ortlama açıklamalar kimse kırılmasın sözler,birlikler beraberlikler, git gide hayal kırıklığına uğruyorum,Şenol Güneş cephesinde değişen birşey yok anlaşılan.

Basladik yine...:alkış:

İlyas BAHADIR
destek onemli fakat taraftar olarak hiç bir oyuncuyu taraftar bukadar sevmedi ve bukadar istemedi bukadar istenen ve beklenen sevilen bir oyuncu isteniyorsa alınmıyorsa bunun altından başka şeler aranır bence..

yönetime kızıp takımı yalnız bırakmak ne kadar doğru peki ? zira yönetimler gidici yarın öbürgün o koltukları haketmeyenlerin altından çekip almak da bir çözüm ama takımı boş tribünlere oynatırsan ilerde tribününe gidecek bir takımın olmayadabilir.

cotanak61
arkadaslar lütfen pazar günü stadta 90 dakaika FATIH TEKKE diya tezahüratlar yapin. Bizim Yönetim yoksa yola gelmez. Transferin bitmesine 10 gün kaldi. 10 gün icersinde herseyi deniyelim!

Alp Yavuz 13
http://www.sporx.com/futbol/superlig/181193//?giris=ok

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:19
Fatih bizim katanımız, Genç takımdan alıp a takıma getirdiğimiz Trabzonsporluluğu tartışılmayacak biri. Trabzonspor değerleriyle büyür. Değerleri buruşturarark Trabzonsporu küçültmeyeceğiz. Biz Mardın'liyi, Kayseriliyi Trabzonsporlu yaparken kendi değerlerimizi kaybedemeyiz. Başkanımız Sadri Şener dünkü konuşmasında noktayı koydu.Ben de onun altına imza atıyorum. Biz Fatih'i kazanmak istiyorduk.Kapıyı sert kapatmak kapının bir daha açılmamasını sağlar.Büyük insanların kapıyı iyi kapatıp iyi açması gerek.Başkanın açıklamaları doğru.Başkalarının sizin üzerinizden Trabzonspora zarar vermesine izin vermeyin.

Ben de Fatih'i aradım ama telefonu açmadı ve bana dönmedi.Beni de üzdü.Ünal'a da haksızlık yapmayalım.Konuları konuşarak gündem yapmak istemiyorum.Herkes karşılık vermeye çalışırsa kaos daha büyür.Fatih'te kendi konumunu bizde kendi konumu korumalıyız.Bu tip konuşmaların ne ona ne bize faydası olur.bakın bu konuşmalardan sadece Trabzonspor'u kaos ortamına çekmek istemelerinin dışında kimse kazançlı çıkamaz .Bu olaylar 10 gün sonra yeniden gündeme gelir.Yani rüzgar ekerseniz fırtına biçersiniz"

HOCAM HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRADIM DESEM YALAN OLUR.BOYUN EĞMEYE DEVAM

SEDAT
21.01.2010, 12:19
adam ne yapsın,istediği adam onu muhatap alıp görüşmüyor bile, Şenol Güneş, ki bu bahsettiğim insanın TRABZONSPORLULUĞUNU kimse tartışamaz, çocuğu yaşında bir insanın bir ayağına gitmediği kaldı, daha ne desin bu adam, el insaf Şenol Hoca nın ne kabahati var, yazmak için yazıyorsunuz...

-Zaten şu yeryüzünde en az Trabzonsporu seven benim geçen ölçtüm
% 5 oranında :)

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:20

Aradım ulaşamadım allah aşkına inandın mı buna :)

MoMoXa
yönetime kızıp takımı yalnız bırakmak ne kadar doğru peki ? zira yönetimler gidici yarın öbürgün o koltukları haketmeyenlerin altından çekip almak da bir çözüm ama takımı boş tribünlere oynatırsan ilerde tribününe gidecek bir takımın olmayadabilir.

yanlıs yaptıklarında siz doğrusunuz yanınızdayızmı dememiz lazım.. Trabzon insanı bukadar farklı konusmayı kaldıramaz sen yoneticilerin konusmalarını iyice dınlıyormusun dinle ondan sonra deki bunlar adam gibi yonetici fatihin hatası vardı ondan almadılar böle bi sonuç çıksa eyvallah derim ama alakası yok..

smyrna
http://www.medyatrabzon.com/news_detail.php?id=8699

Buyrun.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 12:21
Bu nefret denizinde boğulacaksın hacısalihoğlu

yeter artık çek git...

eyinc
21.01.2010, 12:21
Gerek Trabzonspor yönetiminin açıklamaları, gerekse de Fatih Tekke"nin basın toplantısında söylediklerinden sonra bu transferin gerçekleşmesini asla mümkün görmüyorum.
Böylece sezon başından beri süregelen ve Trabzonspor"a büyük zarar veren bu transfer hikayesi de şimdilik sonuçlanmış oldu.
Bu transferin gerçekleşmemesinde tek taraflı olarak kimseyi suçlamamak gerekir.Başından beri iki tarafında samimi olmadığı görüşündeyim.
Sezon başında Fatih Tekke çok gelmek istiyordu ama Trabzonspor yönetimi alınması konusunda samimi değildi. Çünkü, Fatih Tekke"nin futbolundan çok futbol dışı eylemleri konusunda çekinceleri vardı.
Fatih Tekke de bunu bildiği için sürekli kapıyı zorluyordu.
Devre arasında gelinen nokta ise tam tersine..
Özellikle Şenol Güneş"in göreve gelmesinden sonra Bakan Özak"ın da israrları üzerine yönetim ciddi anlamda Fatih"i almak istedi.
Bunun için 1 milyon Avro verecek Azeri işadamı da bizzat Bakan Özak tarafından bulunmuştu. Böylece Fatih Tekke"nin alınması için parasal hiçbir engel kalmamıştı. İş artık Fatih de bitiyordu.
Yönetim Fatih Tekke"de pürüz çıkacağını beklemiyordu. Tek sıkıntı Zenit kulübünün bonservis bedelini 2 milyon Avro"da diretmesi idi. Yönetimde 1 milyon Avro veriyordu.
Tarih: 17 Ocak 2010
Yer :Antalya Trabzonspor"un kamp yaptığı otelin bahçesi
Trabzonspor"un barbekü partisine çok önemli bir isim bizzat davet edilmişti. Bu isim Dinamo Tiflis Başkanı Meram Jordan idi. Jordan Şotha ve Arçil"i Trabzonspor"a getiren adamdı. Başkan Şenerle çok eski dostlar.
Ayaküstü sıcak bir kucaklaşma, samimi bir ortamda sohbet başladı.
Konu transferlere ve dolayısıyla Fatih Tekke konusuna geldi. Tam bu sırada Jordan, arkadaşı olan Zenit kulübü Menejerini telefonla arayıp Fatih Tekke"nin bonservis sorununa yardımcı olmasını ister.
Ancak, hiç beklemediği ve masadakileri şok eden bir cevapla karşılaşır.
Zenit menejeri Jordan"a, “Fatih Tekke"nin Tranzonspor"u istediğine emin misiniz? Çünkü bize ayrılmak istemediğini ima ediyor. Siz Fatih"i ikna edin. 1 Milyon Avro bonservis bedelini de nasıl ödeyeceğiniz konusundaki planınızı hazırlayıp gelin.” der.
Böylece bonservis sorunu bir ölçüde yönetimin istediği şekilde çözülmüştü. Azeri İşadamı da 1 milyon Avro"yu nasıl ödeyeceği görüşmelerine başlandı. Bu arada Ünal Karaman"ın Zenit kulübü ile anlaşmak üzere ikinci Rusya seferi hazırlıkları başlatıldı.
Buraya kadar her şey güzeldi. İş Fatih Tekke"ye kalmıştı. Arayıp ona da “Kulübünle olan sorunun çözdük” müjdesi verilecekti. Önce Ünal Karaman Fatih Teke"nin telefonunu çevirdi. Kapalı.
Ardından Şenol Güneş aradı. Yine kapalı. Bir süre sonra yine denendi, yine o malum ses.
Fatih"e ulaşılamıyordu. Şenol Güneş telefonun mesaj tuşuna barsak, “Fatih acilen beni ara” yazdı.
O gün akşama kadar Fatih Tekke"ye ulaşılamamıştı. Yönetim artık Zenit kulübü menejerinin Meram Jordan"a söylediği o sözün doğruluğuna inanmaya başladı.
Ertesi gün Fatih Tekke, Ünal Karaman"ı arayıp “Benimle anlaşmadan kulübümle neden anlaşıyorsunuz” diyerek tartışırlar. Bundan sonra da Fatih Tekke basın toplantısı düzenler ve bu toplantıda özellikle Ünal Karaman"ı hedef alan açıklamaları yaptı.
Sonuç; Sadri Şener, yeni transfer Teofilo ile İstanbul Havaalanına indiğinde taraftarların Fatih Tekke tezahüratları ne kadar yanlış ve tehlikeli ise, Fatih Tekke"nin basın toplantısında söylediği bir cümleyi(Şenol hocama da Ünal"a da söyledim. Sizin için gelmem, taraftar istediği için gelirim) çok tehlikeli ve yönetimin Fatih konusundaki kuşkularını haklı çıkaran cinstendir.
Burada Fatih Tekke"yi sevenlere sesleniyorum.
Ben de Fatih Tekke"yi çok seviyorum. Ama Trabzonspor"u daha çok seviyorum. Sizde lütfen bu konuyu kapatıp sevginizi kişiler üzerine değil takım üzerine yoğunlaştırın
(cevat kol) haber 61

artık kime ve neye inanacağını şaşırıyor insan. biranönce bu atmosferden çıkıp takıma odaklanmalıyız. önceliğimiz Trabzonspor ise

cotanak61
21.01.2010, 12:22
Isteslerdi hemen ulasirdilar. Ama nerde. Kolombiyaya 50 sattta gidip adam almak var. Ama rusya aha karsimizda, oraya gidemedi baskan.

Fanatik34
ŞEnol Hocanın eli şu an çok güçlü... Yönetim muhtaç... REst çekerse , yönetimden Fatih'i istemeyenler geriadım atmak zorunda kalır. ŞEnol Hoca bir kere yumruğunu masya vur... Bu kulübü çiftlik gibi en azından sen orada olduğun sürece yönetemeyeceklerini anlasınlar... Futbol konusunda tek yetkili benim de... Transferi ben yönetimirim de... bitir bu işi... Bırakma hayretmeyen hacısalihoğluna...
Senol Hoca bunu yapabilse, biz coktan Sampiyon olmustuk, o da artik tartisilmayan bir teknik Direktör. Yoksa ne Fatih Terim, ne de M.Denizli onun eline su dökemez!
Ama yapamiyor, cünkü karakteri bu, cok iyi bir Trabzonspor´lu, gelenlerde bunu kullaniyor.

G.Kore´de hic Sampiyonluk yasamadi..orda Sampiyonluga giderken en iyi oyunculari satildi. Ama orda kimse cikipta Senol hoca´yi tartismamisdir, eminim

Burak 1967
yazıyı okumamışsın dedim, çünkü okusaydın o kişinin görüşlerinin olmadığının, ekşi sözcükten alıntı yaptığının farkınada varırdın...

şimdi git, bir daha, en baştan oku!!!

sonra yetmezse bir daha alıntı yap!!

1 istersem bütün sayfalarda alıntı yaparım bunun için de bir başkasından müsade almam
2 karşında babanın oğlu yok düzgün konuşmayı öğren
3 yazının alıntı olduğunu anlamadığı hangi yazımdan çıkarttın, belli ki sığ sulara balıklama atlayan bir tipsin

Samet Yildirim
21.01.2010, 12:23
Senol Hoca aradim cikmadi geride dönmedi diyor..

Valla nebicim is bu anlamadim gitti...

Süleyman Sofu
Hacısalihoğlu ile istikrar başlığı açmak istiyorum sn.yöneticiler uygunmudur???

Ömer Aydın
Izzet kendi kendini kontrol altinda tutamiyorsan girme su foruma...Hayret birsey ya, cocuklarla mi ugrasacagiz biz burda? Yok efendim beni cizin yoksa agzimdan bisey cikacakmis...

Alp Yavuz 13
Isteslerdi hemen ulasirdilar. Ama nerde. Kolombiyaya 50 sattta gidip adam almak var. Ama rusya aha karsimizda, oraya gidemedi baskan.

Ya bahane hepsi bunların biz trabzondan gelen adamı istanbulda bulup konuşuyoruz onlar trabzonda bulamıyor yalan ya yalan kara kedi bunlar şenol hoca hariç iki sevdalıyı kavuşturmak istemeyen kara kediler....

İlyas BAHADIR
21.01.2010, 12:24
yanlıs yaptıklarında siz doğrusunuz yanınızdayızmı dememiz lazım.. Trabzon insanı bukadar farklı konusmayı kaldıramaz sen yoneticilerin konusmalarını iyice dınlıyormusun dinle ondan sonra deki bunlar adam gibi yonetici fatihin hatası vardı ondan almadılar böle bi sonuç çıksa eyvallah derim ama alakası yok..

senin benim dediklerimi anlamadığın kanaatine vardım. son sözü söyleyip bunu ikili tartışma modundan çıkarıyorum. sana yönetime tezahürat yap alkış tut destekle diyen olmadı, takımın yanında olmakla yönetimin yanında olmamayı ayırt edebilmeliyiz. bu konuda başka yorum yazmayacağım.

cotanak61
21.01.2010, 12:24
ne zaman Hayrettin Hacisaliogluyu görünce migdem bulaniyor. Agzindan hic iyi bir laf cikmadi bu adamin. Nerden geldi bu adam Yönetime

Süleyman Eruyar
21.01.2010, 12:25

Açta şöyle okkalı bir ceza alalım..

Murat'
Trabzonspor’un eski 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke’nin menajerinin kendisi olduğunu belirterek, “Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu, Fatih Tekke’ye haber göndererek ‘Biz burada olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez’ dediler. Rubin Kazan’la görüştüğü, anlaştığı iddiası da doğru değil” şeklinde konuştu.

Radyospor’da Özgür Sancar’la Haber (http://www.hurriyet.com.tr/anasayfa/) Özel Programı’nda açıklamaya yapan Hacıosmanoğlu, “Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/) 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok. Fatih’in tek menajeri benim. Fatih Tekke’nin menajer parası, avukat parası bana ait. Fatih Tekke’nin menajer ya da avukat parası yok. Bunlar ortaya atılan gerekçeler. Böylece sözleşmeye imza atmayı hazır. Buyurun, gelsin atsın, imzayı” şeklinde konuştu.
HACISALİHOĞLU VE ALİOĞLU FATİH’E HABER (http://www.hurriyet.com.tr/anasayfa/) GÖNDERDİ
Fatih’le konuştuk. Bana “Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nu, futbol şube sorumlusu İhsan Alioğlu, ben bunları tanımam. Ama bu yöneticiler bana haber (http://www.hurriyet.com.tr/anasayfa/) gönderdiler. Biz burada olduğumuz sürece Fatih Tekke, bu kulüpten içeri giremez” dediklerini söyledi.
FENERBAHÇE (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/) 8 BUÇUK MİLYON EURO TEKLİF ETTİ
Rubin Kazan, 3 yıldır Fatih’i istiyor, ama Zenit rakip takım olduğu için vermiyordu. Türkiye’den de isteyen var Fatih’i… Bir buçuk yıl önce Fenerbahçe (http://www.hurriyet.com.tr/index/fenerbah%C3%A7e/) 8 buçuk milyon euro önerdi. Fatih, Türkiye’de Trabzonspor (http://www.hurriyet.com.tr/index/trabzonspor/)’dan başka takımda oynamam diyerek herkesin önünü kesti. Rubin Kazan’la görüşmesinin bu karışıklıkla hiç âlakâsı yok.
FATİH’İN MENAJERİ BENİM

Ömer Aydın

SG de katildi artik Fatih telefona cikmadi, geri aramadi diyenlerinden.

Kime inanacagimizi sasirdiik valla.

mexp61
Bu yönetim tekrar aday olduğunda Fatihi alıcaz der bizde herşeye yeniden başlarız.Fatih de artık ozaman menejer olarak mı gelir yada teknikdirektör mü bilemem

Eren Karaahmetoğlu
Başkan Şener’i, Asbaşkanı tekzip etti
21 Ocak 2010 / 12:10
Hangisi doğru söylüyor?

Trabzonspor’da Fatih Tekke gündeminde Başkan Sadri Şener’in, “Zenit ile anlaştık. Fatih Tekke’de sorun çıktı. Ancak isterse gidip imza atar, biz işi bitiririz” açıklamasından sonra Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu’nun şok açıklaması ‘kim doğru söylüyor?” tartışmalarını beraberinde getirdi.

Fatih’i “Ne dediğini bilmiyor” diye suçlayan Hacısalihoğlu’nun Hürriyet’e yaptığı adeta Başkan Şener’i tekzip eden, Fatih’in “Zenit ile anlaşmadılar” sözlerini doğrulayan açıklaması şöyle:“Kendisinin transferi için her yolu denedik. Kulübü kendisini vermedi, kendisi rakamları sonradan yükseltti. Fatih, kafası karışık olacak ki bu açıklamaları yapmış. Ne dediğini bilmiyor. Trabzon insanını, bizim üzerimizden kandırmasın.”

Medyatrabzon haber yapmış. Keşke şu haber bütün basında olsa. Herkes görse yönetimin şaşırdığını. Kendileri de görür belki o zaman.

devilkid
21.01.2010, 12:26
senol hoca bana geri donemdi fatih diyor..

BAHADIR33
Nasıl görüşmedi.
Daha dün Fatih "Ünal Karamana 1600 ü 1500 yapalım dedim" dedi...
O zaman bir şekilde ulaşmışlar demek oluyor..

smyrna
Açta şöyle okkalı bir ceza alalım..

Neden ceza alalım o adama tepkimizi güzel bi uslupla tartışabiliriz.

SEDAT

-Aman süleyman aman açma kardeşim ......

Mira_61
Ben de nerede kaldı bizim deli diyordum.:)(Hacıosmanoğlu)

Ba®ış
21.01.2010, 12:27
Hacısalihoğlu ile istifra başlığı daha yerinde olur şu yaşanan süreçte.

Süleyman Eruyar
Neden ceza alalım o adama tepkimizi güzel bi uslupla tartışabiliriz.

tamam sen tartışırsın,

cotanak61
"Yeter Hacisaligoglu Yeter" = "Yeter Yildirim Demirören yeter"....aynen böyle bagialim pazar günü!

smyrna
21.01.2010, 12:28
tamam sen tartışırsın,

Emin ol o başlığa girecek çok insan var burda ;)

mhayri
Ben artık sıkıldım bu konudan arkadaşlar...
Pazar günü Sivas maçı var ve rakip bu kaostan faydalanmaya çalışacaktır...
Hele de maçta öne geçerlerse vah halimize vay ki vay...

Süleyman Eruyar

Ya adaş ne zamandan beri konu açmak için Yöneticiden izin alır olduk!!

Yeni birşey mi bu..

SEDAT
21.01.2010, 12:29
tamam sen tartışırsın,

-Süleyman seni gergin görüyorum öfkeyle kalkan zararla oturur...

-En azından şu an duygularını yazıya döküp rahatlıyorsun ceza alınca ne yapıcaksın sadece izliyecksin bu dahamı iyi..

MaNiaC61
21.01.2010, 12:30
başlığın adı
"hacısalihoğlu ile sinkaf vakti" olsun

lazkolar
21.01.2010, 12:30

Büyük bir hocanın bu sozleri Fatih’in bu olaylarda ki duruşunun bir göstergesidir.Başka söze gerek yok.

sorin
21.01.2010, 12:31
bu kadar istenmediği halde bu adam burada nasıl duruyor durabiliyor anlamıyorum.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 12:32
Adaş mevzu hassas açarız açmasınada ben kilit yicek başlık açmak istemem...

Aslında aklıma bi işkence şekli geldi yönetimi protesto etmek için tüm stat vuvuzela çalsın aralardada hacıya dua etsinler:D

yabadallah
21.01.2010, 12:33
Simdi bu olaya yoneticilik gozunden bakmaya calisalim:

Fatih Tekke alinsaydi :
1.Bunca taraftarin istedigi olucakdi, yonetime guven Trabzonspor'a guven olusacakdi.
2. Statda bundan boyle Fatih Tekke sesleri kesilecekdi , bu futbolculara olumlu ynasiyacakdi.
3. Eksik olan forvet sorunumuz kokden cozulecekdi, guti ile fatih diger istanbul takimlarina guzel bir mesaj olacakdi
4. Fatih Tekke urunlerinden Fatihin masrafi cikacaldi
5. Trabzon lu genc futbolculara ilerisine donuk iyi bir mesaj olacakdi
6. Trabzonspor trubunu ile yonetimi ile gecen seneki heyecanli havayi yakalayacakdi
7. Senol Gunes'in takima istedigi oyuncu alinacakdi

Fatih alinmadi ne oldu :

1. Klub ve taraftar ikiye bolundu
2. futbolcularimiz uzerinde baski unsuru olarak Fatih Tekke yine var.Ne zaman gol kacirilinca , ne zaman yenilince Fatih Tekke Demokles'in kilici gibi bu yonetimin futbolcularin ustunde olacak
3. Yonetime guven kalmadi, kimsenin yonetimden bir kisiye inanci kalmadi
4. Senol Gunes ve Unal Karaman gibi insanlar bile sorgulanmaya basladi
5. Trabzonspor klubu genc Trabzonlulara calisirsanin bu klub sizi bastaci yapar mesajini veremedi. Sizide boyle yakariz mesaji verdi
6. Bundan sonra Trabzonlu genc iyi futbolculari klubde tutmak artik cok zorlasdi ( Hami - jubile , Fatih Tekke , Huseyin )

Liste daha uzar benim aklima bu kadar geliyor simdi..

Bu olaya yoneticilik payesinden bakinca Trabzonspor kar amaci guden bir sirket olsa , Fatih Tekkeyi almayan yoneticiyi sirketden kovarlar.
2+2=4

Benim tek umudum bunlarin Fatih'i inat yuzunden almamalari, cunku eger bu inat yuzunden degilse bu olayda alinan kararlarin yoneticilikle hic bir alakasi yok.

Inat yuzunden almamislarsa hic olmazsa obur olayalarda rasyanol kararlar verebilirler demekdir ...

Yahu, birak pazarligi Zenit'e 2 milyonu trink odemeleri lazimdi bu transferde, tabi bu olaya sirket yoneticiligi acisindan bakilirsa...

Neresinden tutsan rezalet,bu saatden sonra bana bu yonetim iyidir demesin kimse, olurun icindeki en iyisi olabilir ama bu yonetim standard yoneticilik kritierlerinde sinifda kalmisdir ....

30 senelik Trabzonspor'luyum, bu takimin bu otuz sene icinde aldigi dogru kararlar bir elin parmagini gecmez.. Sonrada niye 25 senedir sampiyon olamiyoruz diyoruz...

Fatih Tekke transferi Trabzon'un son 25 senesinin ozetirdir...

Bu basliga giresim bile yok artik

Saygilar

Orhan Aydın
21.01.2010, 12:37
Başkan ve Asbaşkan birbirlerini yalanlıyorlar böyle yönetim mi olur? Tekke'yi alın ve gidin.

smyrna
21.01.2010, 12:38

Fatih Tekke alinsaydi :
1.Bunca taraftarin istedigi olucakdi, yonetime guven Trabzonspor'a guven olusacakdi.
2. Statda bundan boyle Fatih Tekke sesleri kesilecekdi , bu futbolculara olumlu ynasiyacakdi.
3. Eksik olan forvet sorunumuz kokden cozulecekdi, guti ile fatih diger istanbul takimlarina guzel bir mesaj olacakdi
6. Trabzonspor trubunu ile yonetimi ile gecen seneki heyecanli havayi yakalayacakdi

Fatih alinmadi ne oldu :

2. futbolcularimiz uzerinde baski unsuru olarak Fatih Tekke yine var.Ne zaman gol kacirilinca , ne zaman yenilince Fatih Tekke Demokles'in kilici gibi bu yonetimin futbolcularin ustunde olacak
5. Trabzonspor klubu genc Trabzonlulara calisirsanin bu klub sizi bastaci yapar mesajini veremedi. Sizide boyle yakariz mesaji verdi
6. Bundan sonra Trabzonlu genc iyi futbolculari klubde tutmak artik cok zorlasdi ( Hami - jubile , Fatih Tekke , Huseyin )

Bu olaya yoneticilik payesinden bakinca Trabzonspor kar amaci guden bir sirket olsa , Fatih Tekkeyi almayan yoneticiyi sirketden kovarlar.
2+2=4

Benim tek umudum bunlarin Fatih'i inat yuzunden almamalari, cunku eger bu inat yuzunden degilse bu olayda alinan kararlarin yoneticilikle hic bir alakasi yok.

Inat yuzunden almamislarsa hic olmazsa obur olayalarda rasyanol kararlar verebilirler demekdir ...

Yahu, birak pazarligi Zenit'e 2 milyonu trink odemeleri lazimdi bu transferde, tabi bu olaya sirket yoneticiligi acisindan bakilirsa...

Neresinden tutsan rezalet,bu saatden sonra bana bu yonetim iyidir demesin kimse, olurun icindeki en iyisi olabilir ama bu yonetim standard yoneticilik kritierlerinde sinifda kalmisdir ....

30 senelik Trabzonspor'luyum, bu takimin bu otuz sene icinde aldigi dogru kararlar bir elin parmagini gecmez.. Sonrada niye 25 senedir sampiyon olamiyoruz diyoruz...

Saygilar

Bukadar .. ..

sessizkral_1
21.01.2010, 12:38
Aradım ulaşamadım allah aşkına inandın mı buna :)

Şenol güneş bu tip konularda yalan söyleyecek bir insan değil.Fatih doğmamışken şenol güneş vardı

Kendinize gelin

Erdogan
21.01.2010, 12:39
Fatih sonuna kadar hakliydi,

ancak Ünal karamanin Trabzonsporlulugunun sözünü etmekle, kendi kendine ts ye gelebilme isine noktayi koydu.

Taner Uykuçeken
21.01.2010, 12:39
Hiç kimsenin birbirinden haberi yok bu nasıl yöneticiliktir ya, Ünal Karamanın Söyledikleri başka Başkanın başka, Başkanın söyledikleriyle HAcısalihoğlunun söyledikleri tutmuyor, Onun söyledikleriylede Şenol Hocanın söyledikleri nerdeyse tamamen zıt hiç mi irtibat kurmuyor bunlar birbiriyle ya koca kulübü yönetenlere bak kendi şirketlerini nasıl yönetiyor bunlar...

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:40

Fatih Tekke alinsaydi :

Fatih alinmadi ne oldu :

2+2=4

Saygilar

Başkan nokta öyle konulmaz böyle konulur işte

NOKTA

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:40
Şenol güneş bu tip konularda yalan söyleyecek bir insan değil.Fatih doğmamışken şenol güneş vardı

Kendinize gelin

Şenol hocanın kendi hür iradesiyle açıklama yaptığını düşünmüyorum

MaNiaC61
21.01.2010, 12:41
Hiç kimsenin birbirinden haberi yok bu nasıl yöneticiliktir ya, Ünal Karamanın Söyledikleri başka Başkanın başka, Başkanın söyledikleriyle HAcısalihoğlunun söyledikleri tutmuyor, Onun söyledikleriylede Şenol Hocanın söyledikleri nerdeyse tamamen zıt hiç mi irtibat kurmuyor bunlar birbiriyle ya koca kulübü yönetenlere bak kendi şirketlerini nasıl yönetiyor bunlar...

kendi şirketlerini böle yönetmezler emin ol..para kendilerinin olunca iş değişir..
nasılsa kulübün parası die kaypak davranıolar..

AYYILDIZ
21.01.2010, 12:42
Meltem tv'de Mustafa Kahraman ve Serdar Bali programda teker teker anlattılar gerçekleri.Bu yönetimin almak istemediğini.Hacıosmanoğlu'da menajeri ve abukatı benim böyle bir ücret yok diyor.Neyse

asimetrik
21.01.2010, 12:42
Şenol Güneş'e kadar uzanmayalım. Hocalığı belki tartışılır ama insanlığı Türk futbol camiasında örnektir. Başkalarının ağzıyla da konuşmaz..

Orhan Aydın
21.01.2010, 12:43
Efendiler benzer yalanları bile söyleyemiyorlar.
Ne güzel demişlerdi sene başında Almazsan Tekke'yi batırırsın tekneyi...
Bütün yalanlarınız ayyuka çıktı.İtibar sıfırın altında.

metehan
TS'un iyiliği açısından bu konuyu kapatmak en iyisi. Bu yönetimin başından beri Fatih'i almak gibi gerçek bir niyeti hiç olmadı, futbol dışı nedenlerle bunu istemediler. Şenol Güneş isteyince belki biraz niyetlendirler ama sonuç ortada. Olup bitenlere bakınca suçun ağırlıklı bölümü yönetimde görünüyor, samimi davranmıyorlar. Ama şahsi görüşüm, Fatih'in de tamamen suçsuz olmadığıdır. En azından basın toplantısındaki bazı ifadeleri kullanmaması gerekirdi.

Sonuç olarak, bu iş olmadı ve olacak gibi görünmüyor. O nedenle artık TS'u ve sahadaki oyuncuları konuşalım, aksi bize bir yarar getirmeyecek.

TsClub41

Fatih Tekke alinsaydi :

Fatih alinmadi ne oldu :

2+2=4

Saygilar

:alkış::alkış:

trab61
21.01.2010, 12:44
"Yeter Hacisaligoglu Yeter" = "Yeter Yildirim Demirören yeter"....aynen böyle bagialim pazar günü!

sizin gibiler yuzunden bu takim ilerleyemiyor. brakin bu isleri. futbolcularda etkileniyor. herkes macina baksin yada boyle taraftar gelmesin bidaha. rezillik bu.boyle bisey sakin yapmayin. takimin galibiyeti ve basarisimi onemli yoksa fatihmi? banane fatihten onemli olan trabzonspor

hamucera
21.01.2010, 12:44
istedi, istemedi, geldi gelmedi, İnşallah sivas maçı kaza ile sonuçlanmaz yoksa o zaman işte yandı ortalık, gerçi kzansak ta yine bağıracaklar stadyumda ama

onurts61
21.01.2010, 12:45
Enteresan bir yapımız var , herkes kabul etti , kimse sevmiyor , her zaman böyle yapılıyor ya arkadaşlar sizler nasıl bilebiliyorsunuz kimseleri , herkesleri herşeyleri , tamam ağzımıza yapışmış bu kelimeler ama orayada arkadaş yazarsa kimsenin yönetine güveni kalmadı diye bunları yazmak zorunda kalıyorum , sevgili arkadaşım ben o kimselerden değilim yönetimde hala güvendiğim insanlar var ve Trabzonspor u Fatih Tekke den , kişilerden , kurumlardan daha çok seviyorum tavsiyem bazı arkadaşlara sizde öyle yapın...

Şahinoğlu
Şenol hocada Fatih'in dediklerine katılmış imzamı atıyorum demiş, Fatih'in yönetime transfer ediliş tarzı ile ilgili sıkıntısı var sanki sıradan bir futbolcu alıyomuşlar gibi istemeyeterek ilgilendikleri ve kendinden habersiz Zenit'le anlaştık özel nedenler olmazsa Fatih tarafından transfer edeceğiz lafınıda tv den duyunca Fatih'te kızmış telefonları açmamıştır normal bu kaptana hak veriyorum ,Ünal iyi topçudur iyi insandır adam gibi adamdır Trabzonspor'ludur ama sonradan olma Trabzonspor'ludur Fatih'e eski kaptanı olması yaşı ve yönetici sıfatından dolayı telefonda kızmış akıl vermiş olabilir diye tahmin ediyorum Trabzon insanıda akıl almaya pek dayanamaz darlanır Fatih'te Ünal'a kızmış darlanmış , ama ne olursa olsun söylememeliydi o Ünal'a o lafları Şenol hocada söyledi belki 1 hafta sonra beraber çalışacaklar burda Fatih hatalı, ben Fatih'in Avni Aker'e gelebilecek en iyi futbolcu olduğuna inanıyorum bir daha onun kadar kaliteli birisi gelmez yerli ve yabancı olarak bunu Fatih futbolu bıraktıktan sonra daha iyi anlıyacağız, ben transfer sezonu kapanana kadar umudumu koruyacağım .

Süleyman Eruyar
Adaş mevzu hassas açarız açmasınada ben kilit yicek başlık açmak istemem...

Aslında aklıma bi işkence şekli geldi yönetimi protesto etmek için tüm stat vuvuzela çalsın aralardada hacıya dua etsinler:D

Süleyman kaç gündür çıldıracak gibiyim, babamız hacca gitti geldi, herkes hacı diyor, aklıma bu adam geliyor, kuduruyorum.. Kabullenemiyorum, bu adam nasıl hala orada olur, Yazılanları beraber okuyoruz Süleyman, Şenol Hocayı dinliyorum, ne diyor, anlamıyorum.. O da saçmalıyor..

Yahu Allah rızası için çıksın biri desinki

Transferi dondumadık,

Fatih Tekke ile ilgimizi kestik,

Bu kadar Dansözlüğün ne alemi var...

Allah rızası içinde birisi bana Ünal Kahraman ın Trabzonsporluluğundan değil, Yetkilerinden bahsetsin..

Bu adam ne iş yapar..

irfanb
21.01.2010, 12:46
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/410-2D9P1Y2B.jpg

-Hayrettin Emice, Fatih transferini neden dondurdunuz ???
-Bakın şimdi ...
Fatih Rusyadayken ona kapımızı sonuna kadar açtık.Sonra takımıyla Bahreyne kampa gitti.Kapımız yine açıktı.Bir kapıyı aşağıdan, bir kapıyı yukarıdan açık bırakınca baktık ki cereyan yapıyor üşümeye başladık.Bu karda kışta biz donacağına transferi donduralım dedik.

mexp61
21.01.2010, 12:47
benim anlamadığım kulüpler taraftarıyla vardır ve bu taraftar Fatih i istiyor..

1) neden alınmıyor...
2) neden karalanıyor
3) neden TRABZONSPOR luluğu sorgulanıyor

neden......

yada bizim bilmediğimiz bir şeyler var

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 12:47

-Bakın şimdi ...
Fatih Rusyadayken ona kapımızı sonuna kadar açtık.Sonra takımıyla Bahreyne kampa gitti.Kapımız yine açıktı.Bir kapıyı aşağıdan, bir kapıyı yukarıdan açık bırakınca baktık ki cereyan yapıyor üşümeye başladık.Bu karda kışta biz donacağına transferi donduralım dedik.
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::D:D:D:D

Great White
21.01.2010, 12:48

Fatih Tekke alinsaydi :

1. Transferler taraftarın isteğine göre değil teknik direktörün de fikri sorularak Yönetim' in inisiyatifinde yapılır. Sonradan bir terso durum oluştuğunda hesap verecek mercii taraftar değil Yönetimdir..

2. Guti iki maçta 3 gol atsın o çatlak sesler gene kesilir, kimse merak etmesin. Hakan Şükür için de çok ses çıkarmıştı GS taraftarı ama Baros gibi transferler geldikten sonra kimse adını bile anmıyor elemanın..

3. Eksik olan forvet sorunumuz diye bir şey en azından sayısal olarak yok. Guti' nin de katılımıyla toplamda 5 forveti oldu takımın. Alan ve Yattara' yı da saysak 7 edecek..

4. Fatih Tekke ürünlerinden Fatih' in tesislerde yemiş olduğu 3 öğün yemeğin masrafı çıkar ancak. Tamam ben de biraz abarttım ama siz de bu kadar abartmayın yahu:)

5. Trabzonlu genç futbolcular umarım Fatih' in adeta kulübe açmış olduğu bu savaşı örnek almazlar kendilerine. Önce Fatih örnek davranışlar sergilemelidir bir futbolcu olarak..

6. O hava aslında yakalanmıştı ama boş beleş Fatih tartışmaları sebebiyle bunun keyfini bile süremiyoruz maalesef..

7. Şenol Hoca Guti' yi istemediyse ve o transfer ona rağmen yapılmışsa Şenol Hoca bu akşam istifasını vermelidir zaten. Daha neyi tartışacaksak..

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:48
Forvetimiz yok görmüyormusunuz birine bişey olsa alternatif forvet yok malum bu takım tek forvet oynayamıyor.Oynasada çok zorlanıyorlar.Telefonunu açmadı Tekkeyi almadık helal olsun hepinize helal olsun uyduracak başka birşey bulamadınız mı ?

Hepinize inat stada fatih tekke diye bağırmaya gideceğim bu takımın forvete değil tekkeye ihtiyacı vardır.

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 12:49
alınmamasının iki nedeni
1. molla mevzusu
2. SULTAN yönetimden büyük olması

kaldıramıyorlar.......

Orhan Aydın
21.01.2010, 12:51
Soner abi, Şenol hocanın Gutiyi istediğine inanan kimse yok zaten.O 50 saatlik uçak yolculuğunun farklı amaçları olduğunu biliyoruz.

TsClub41
21.01.2010, 12:51

Ben yönetici değilim ama bi taraftar olarak uygun görüyorum bunu...;):alkış::alkış:

Koray
21.01.2010, 12:52
Soner abi, Şenol hocanın Gutiyi istediğine inanan kimse yok zaten.O 50 saatlik uçak yolçuluğunun farklı amaçları olduğunu biliyoruz.

Ne gibi :)

machi_61
21.01.2010, 12:52
Neredeyse 25 bin mesaj oldu. Anlayın artık bu taraftarın Kaptanımıza olan aşkını.

Great White
21.01.2010, 12:53
Soner abi, Şenol hocanın Gutiyi istediğine inanan kimse yok zaten.O 50 saatlik uçak yolculuğunun farklı amaçları olduğunu biliyoruz.

Neymiş ki peki amaç? Vallahi bilmiyorum ben..

Kolombiya' da uyuşturucu işine mi girmiş bizimkiler? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşsınlar öğrenelim:)

Orhan Kahraman
21.01.2010, 12:54
Fatih Tekke alinsaydi :

Tekkenin niye istendiği yukarda yazılı zaten.
Kimsenin tekkeyi trabzonspordan büyük gördüğü yok
ağzınıza sakız ettiniz tekke trabzondan büyük diye bırakın bu işleri bırakın.
niye istendiği belli işte adamın bunları görmeyecek kadar körseler o stadda herkesin tekke diye bağırmaya hakkı vardır bağırılacaktır sonuna kadar.Ben bu takımın tekke ile olumlu hava yakalayacağına inanıyorum,trabzonsporu onlardan daha çok düşünüyorum çünkü bu takımın asıl sahipleri biziz.

TsClub41

-Bakın şimdi ...

haha:D:D:D:D:D:D

Orhan Aydın
Ne gibi :)

'Tekke'nin transfer süreci' başlığının içi.:)

Ya o adamı izleyen bir tane yönetici felan yok.Bir tane muhtemelen 'tanıdık' menajer başka bir şey yok.

Great White
21.01.2010, 12:56
Hepinize inat stada fatih tekke diye bağırmaya gideceğim bu takımın forvete değil tekkeye ihtiyacı vardır.

Bu başlık yeterince tekkeye döndü zaten..

Takım yeni transferler yapmış, bir ümitle sezona başlayacak ama burada sabah akşam 24 saat boyunca "Hu ha Fatih Tekke" diye zikir çekilip duruyor.

Erdal Hoca ve müritleri:))

maxim
Bütün bu yaşananlardan sonra düşüncem :

Yönetim içerisinde Fatih Tekke'nin alınmasını hazmetmeyen insanlar var bu kesin. Ancak Fatih Tekke tarafı da malesef bu insanların eline koz vermiş ve bu transfer şu an için gerçekleşmemiştir. Bunlar normal şartlarda koz falan olmaz, futbolcuyu almak isteyen bir takım rahatlıkla alırdı ama keşke Fatih Tekke de yönetimdeki o insanları tanıdığı halde bunların olmasına izin vermeseydi.

Murat'

Kolombiya' da uyuşturucu işine mi girmiş bizimkiler? Bilgisi olan arkadaşlar paylaşsınlar öğrenelim:)

:D:D:D:D:D

Bogota'dan Türkiye'ye midelerinde uyuşturucu taşımaya gittiler herhalde.

jeepeers
21.01.2010, 12:57
Hala Fatih'i nasıl savunuyorlar anlamış değilim.Adam basın toplantısında önüne gelene çamur attı.Herkesin Trabzonspor'luluğunu sorguladı.Peygamber gibi ben yalan söylemem ben doğruyum dedi.(tabi biyat etmeye alışkın bazı karakterlerin hoşuna gider bu tip açıklamalar.)
Şenol Hoca yalan mı söylüyor peki.Bugün yaptığı açıklama ortada.Fatih açıkca yan çizmiştir bu transferde.Devre arasında haklı olan evet Fatih'ti.Ancak son davranışlarıyla haksız duruma düşmüştür.
Ha bu Fatih'in bizim gözümüzdeki değerini sarsmaz ama Fatih'in de insan olduğunu,yanlış yapabileceğini hatta yalan dahi söyleyebileceğini gösterir.Hacı olmakla ben adamım demekle olmaz bu işler kimse kusura bakmasın.
Transfer gerçekleşir gerçekleşmez bu saatten sonra çokta önemli değil.Çünkü verimli olabileceğine inancım kalmamaıştır özellikle bu dönemde.

sessizkral_1
21.01.2010, 12:58
Şenol hocanın kendi hür iradesiyle açıklama yaptığını düşünmüyorum

Fatih tekkenin şenol hocanın telefonunu açmaması imkansız yani öylemi ? %100 olamaz böyle birşey size göre.

Fatih tekke ile kardeşmisiniz siz? aynı evdemi yaşıyorsunuz doğdunuzdan beri?Nasıl bukadar güvenebiliyorsunuz

machi_61
Trabzonspor tribünlerinin en önemli seslerinden biri olan bordomavi.net oluşumu da Fatih Tekke konusuyla ilgili bir tavır belirledi.
Ortak fikir olarak ‘sürecin kötü yönetilmesi’ açıklanırken, özetle şu ifadelere yer verildi: “Fatih Tekke Trabzonsporlular için bir gol makinası veya bir forvetten ibaret değil. Fatih aynı zamanda takımın Trabzon’la bağı gibi. Seçildiği dönemlerde başkanımızın, “Tüm 61 numaraları toplayacağız” açıklamasının ardından bugün gelinen noktada Trabzonspor’da ilk 11’de oynayan Trabzonlu oyuncu kalmadı bugün.

‘Samimiyet göremedik’
“Taraftar elbette tüm kadroyu, ilave transferleriyle beraber bağrına basacak ve destek olacaktır; ama bu sürecin son derece kötü yönetilmesi, bundan sonraki maçlarda da şüphesiz yönetimin ve takımın üstünde ciddi bir yük olacaktır. Bu duruma düşmeden sıkıntılardan kurtulmanın en kolay ve tek doğru yolu gelişmeler ve niyetler konusunda samimi davranılmasıydı. Ne yazık ki taraftarımız bu samimiyeti göremedi.”

http://fanatik.ekolay.net/Soz-bu-kez-taraftarda_3_Detail_35_161097.htm

erkankoc
hacisalihoglu icin neden baslik acilmiyo anlamadim...yoneticiler size sesleniyorum

Mert

Takım yeni transferler yapmış, bir ümitle sezona başlayacak ama burada sabah akşam 24 saat boyunca "Hu ha Fatih Tekke" diye zikir çekilip duruyor.

Bu başlığa girmezsin olur biter.

TsClub41
21.01.2010, 12:59
Fatih tekkenin şenol hocanın telefonunu açmaması imkansız yani öylemi ? %100 olamaz böyle birşey size göre.

Fatih tekke ile kardeşmisiniz siz? aynı evdemi yaşıyorsunuz doğdunuzdan beri?Nasıl bukadar güvenebiliyorsunuz

Ne telefonmuş yahu ? :D

Reşit
artık nohut tanesi kadar umudum kalmadı. he yarın çıkar der ÇOK SAYGIDEĞER yöneticilerimiz anlaştık geliyor fatih diye fati gol atmadan inanmam . bunlar tayfuna fatih forması giydirirler. milleti susturmak için

İlyas BAHADIR
'Tekke'nin transfer süreci' başlığının içi.:)

Ya o adamı izleyen bir tane yönetici felan yok.Bir tane muhtemelen 'tanıdık' menajer başka bir şey yok.

Şota 5 defa izledi, bence yeterli.

SEDAT
21.01.2010, 13:00

-Abi Allahta seni güldürsün emiççç

Orhan Aydın
21.01.2010, 13:01

Bunun doğruluğu tartışılır.Ama menajere parayı döktüler sonuçta:)

Tahsin Ağaoğlu
alınmamasının iki nedeni
1. molla mevzusu
2. SULTAN yönetimden büyük olması

kaldıramıyorlar.......

molla mevzusu ndir bn tam olarak bilmiorumda

Bekir
Hala Fatih'i nasıl savunuyorlar anlamış değilim.Adam basın toplantısında önüne gelene çamur attı.Herkesin Trabzonspor'luluğunu sorguladı.Peygamber gibi ben yalan söylemem ben doğruyum dedi.(tabi biyat etmeye alışkın bazı karakterlerin hoşuna gider bu tip açıklamalar.)
Şenol Hoca yalan mı söylüyor peki.Bugün yaptığı açıklama ortada.Fatih açıkca yan çizmiştir bu transferde.Devre arasında haklı olan evet Fatih'ti.Ancak son davranışlarıyla haksız duruma düşmüştür.
Ha bu Fatih'in bizim gözümüzdeki değerini sarsmaz ama Fatih'in de insan olduğunu,yanlış yapabileceğini hatta yalan dahi söyleyebileceğini gösterir.Hacı olmakla ben adamım demekle olmaz bu işler kimse kusura bakmasın.
Transfer gerçekleşir gerçekleşmez bu saatten sonra çokta önemli değil.Çünkü verimli olabileceğine inancım kalmamaıştır özellikle bu dönemde.
Senin Kulubunun Başkanı Zenit ile anlaştık
Asbaşkanı Zenit ile anlaşamadık diyor...

Aynı gün içinde 2 zıt açıklama yapan Kulup yönetiminden ne beklersin??

Bu yönetim varken,Başkalarına karşı Trabzonsporu savunamaz oldum...

Orhan Kahraman
21.01.2010, 13:02

boşuna laf sokuşturma seninle tartışmaya girecek değilim. Sen neye güveniyorsan bende ona güveniyorum

BAHADIR33

Yöneticilerimize destek başlığında düzenlenen ayin halka açık mı yoksa herzamanki gibi kapalı mı? :)

Bekir
Hacısalioglu Bey ''O malla bu Kulupten giremez'' gibisinden bir şey söylemiş...

Oğuzhan İnce
benim anlamadığım kulüpler taraftarıyla vardır ve bu taraftar Fatih i istiyor..

1) neden alınmıyor...
2) neden karalanıyor
3) neden TRABZONSPOR luluğu sorgulanıyor

neden......

yada bizim bilmediğimiz bir şeyler var

saçma bi önerme,
bu taraftar,fode mansare'yi de istedi şimdi toulouse da yedek
bu taraftarın istediği her adamı almaya kalkacaklarsa taraftar yönetsin klubü

Alp Yavuz 13
21.01.2010, 13:03

bizim hayrettin hacısalihoğlu FATİH TEKKE için ben varken o molla bu kulüpten içeri giremez demişti....

TsClub41

Hacisalihoğlu ; ''Ben varken o molla (fatih tekke) bu kulüpten içeri giremez'' ..

hevesli
ya ben bir şeyi çözemedim.. basın toplantısında da değinmedi..

senol hoca msj çektimi ya da aradı mı? telefonuna çıktı mı çıkmaddı mı?

çıkmadıysa neden? şenol hoca yalancı mı?

yöentim aradı mı? telefonlarına bakmadığı doğru mu?

eyinc
21.01.2010, 13:04
gitgide komplo teorisyenlerine döndü camia. herkes bi şekilde niyet okuyuculuğu yapıyor. yönetimi savunanlarda fatihi savunanlarda. elle tutulur şeyler belli fatih gelmek istiyorum diyor başkan gel imzala zenit benim problemim diyor. ve olan arada kalanlara oluyor ünal karamana oluyor şenol güneşe oluyor taraftara oluyor. ben Trabzonlu değilim Ünal karaman Malatyadan Tranzonspora transfer olduğunda Trabzonsporu tutmaya başladım. Ünal Karamanın istanbul takımlaraı yerne Trabzona gelmesi paraya ve güce karşı bir başkaldırıydı paranın insanları satın alamadığının bir kanıtıydı benim için. Fatihin elindeki tartıyla bunu ölçmesi Ünal Karaman kadar benide yaraladı açıkçası. Yazık oldu takımın Fatihe ihtiyacı varken ve bu yüzden alınması gerekirken zorla aldırılıyormuş pozisyonuna düşmesi çok yanlış. Kim nasıl yaptı nasıl düşündü bilmiyorum ancak şahsım adına Fatihin takıma dönmesinin şuandan itibaren faydadan çok zarar vereceği kanısındayım. (futbolcu olarak)

Recep Alkan

Artık sana birşeyleri ispatlanamaktan, kenara köşeye haklı çıkabilmek adna çektiğin tüm olaylara yanıt vermekten bıktım.

Fatih gelmesin, biz yönetimden memnunuz, eyvallah, ama neden burdan besleniyorsunuz.

Etrafta başlık mı kalmadı.

dün Ersun hoca, bugün telefon.

Yarın ne ile geleceksin ???

Orhan Kahraman
ya ben bir şeyi çözemedim.. basın toplantısında da değinmedi..

senol hoca msj çektimi ya da aradı mı? telefonuna çıktı mı çıkmaddı mı?

çıkmadıysa neden? şenol hoca yalancı mı?

yöentim aradı mı? telefonlarına bakmadığı doğru mu?

Bunları öğrensen neye yarayacak ki boş işler bunlar bahane bunlar hep

fax çekseydiler o zaman

yorumsuz6117
21.01.2010, 13:05
EE gelicek mi Tekke peki..:)

Bekir
Yakup,Eren,Buğra,İsmail,Fatih Altundağ
Bunlar sana bir şey hatırlatıyor mu??

Bu adamlar Eski futbolcularımız,Eski antrenörlerimizin falan önerisi ile Toplam 3.5 Trilyon Maliyet ile Trabzonspora kazandırılmış oyuncular..

Şimdi Bu Adamlar Nerede??
3.5 Trilyon Nerede??

Şota izledi diye yeterli olmuyor,Transfer fos çıkabilir..

biltrabzon
Gerek Trabzonspor yönetiminin açıklamaları, gerekse de Fatih Tekke"nin basın toplantısında söylediklerinden sonra bu transferin gerçekleşmesini asla mümkün görmüyorum.

Böylece sezon başından beri süregelen ve Trabzonspor"a büyük zarar veren bu transfer hikayesi de şimdilik sonuçlanmış oldu.

Bu transferin gerçekleşmemesinde tek taraflı olarak kimseyi suçlamamak gerekir.

Başından beri iki tarafında samimi olmadığı görüşündeyim.

Sezon başında Fatih Tekke çok gelmek istiyordu ama Trabzonspor yönetimi alınması konusunda samimi değildi. Çünkü, Fatih Tekke"nin

futbolundan çok futbol dışı eylemleri konusunda çekinceleri vardı.

Özellikle Şenol Güneş"in göreve gelmesinden sonra Bakan Özak"ın da

israrları üzerine yönetim ciddi anlamda Fatih"i almak istedi.

Bunun için 1 milyon Avro verecek Azeri işadamı da bizzat Bakan Özak tarafından bulunmuştu. Böylece Fatih Tekke"nin alınması için parasal hiçbir engel kalmamıştı. İş artık Fatih de bitiyordu.

Yönetim Fatih Tekke"de pürüz çıkacağını beklemiyordu. Tek sıkıntı Zenit kulübünün bonservis bedelini 2 milyon Avro"da diretmesi idi. Yönetimde 1 milyon Avro veriyordu.

Trabzonspor"un barbekü partisine çok önemli bir isim bizzat davet edilmişti. Bu isim Dinamo Tiflis Başkanı Meram Jordan idi. Jordan Şotha ve Arçil"i Trabzonspor"a getiren adamdı. Başkan Şenerle çok eski dostlar.

Konu transferlere ve dolayısıyla Fatih Tekke konusuna geldi. Tam bu sırada Jordan, arkadaşı olan Zenit kulübü Menejerini telefonla arayıp Fatih Tekke"nin bonservis sorununa yardımcı olmasını ister.

Zenit menejeri Jordan"a, �Fatih Tekke"nin Tranzonspor"u istediğine emin misiniz? Çünkü bize ayrılmak istemediğini ima ediyor. Siz Fatih"i ikna edin. 1 Milyon Avro bonservis bedelini de nasıl ödeyeceğiniz konusundaki planınızı hazırlayıp gelin.� der.

Böylece bonservis sorunu bir ölçüde yönetimin istediği şekilde çözülmüştü. Azeri İşadamı da 1 milyon Avro"yu nasıl ödeyeceği görüşmelerine başlandı. Bu arada Ünal Karaman"ın Zenit kulübü ile anlaşmak üzere ikinci Rusya seferi hazırlıkları başlatıldı.

Buraya kadar her şey güzeldi. İş Fatih Tekke"ye kalmıştı. Arayıp ona da �Kulübünle olan sorunun çözdük� müjdesi verilecekti. Önce Ünal Karaman Fatih Teke"nin telefonunu çevirdi. Kapalı.

Ardından Şenol Güneş aradı. Yine kapalı. Bir süre sonra yine denendi, yine o malum ses.

Fatih"e ulaşılamıyordu. Şenol Güneş telefonun mesaj tuşuna barsak, �Fatih acilen beni ara� yazdı.

O gün akşama kadar Fatih Tekke"ye ulaşılamamıştı. Yönetim artık Zenit kulübü menejerinin Meram Jordan"a söylediği o sözün doğruluğuna inanmaya başladı.

Ertesi gün Fatih Tekke, Ünal Karaman"ı arayıp �Benimle anlaşmadan kulübümle neden anlaşıyorsunuz� diyerek tartışırlar. Bundan sonra da Fatih Tekke basın toplantısı düzenler ve bu toplantıda özellikle Ünal Karaman"ı hedef alan açıklamaları yaptı.

Süleyman Eruyar
EE gelicek mi Tekke peki..:)

bu kadar dansöz varken " kesinlikle gelmemeli"...

OrkHun
21.01.2010, 13:06
siz hala yönetimden zerre anlamayan, babaanne yöntemleriyle klüp idare etmeye çalışan, bu çalışmayı da kendi ufak hesaplarına alet eden, karaktersiz, beceriksiz, bilgisiz ayak takımının yönettiği klüpten ciddiyetli,ilkeli bir duruş mu bekliyorsunuz?

gülerim...

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:06
Süleyman kaç gündür çıldıracak gibiyim, babamız hacca gitti geldi, herkes hacı diyor, aklıma bu adam geliyor, kuduruyorum.. Kabullenemiyorum, bu adam nasıl hala orada olur, Yazılanları beraber okuyoruz Süleyman, Şenol Hocayı dinliyorum, ne diyor, anlamıyorum.. O da saçmalıyor..

Yahu Allah rızası için çıksın biri desinki

Transferi dondumadık,

Fatih Tekke ile ilgimizi kestik,

Bu kadar Dansözlüğün ne alemi var...

Allah rızası içinde birisi bana Ünal Kahraman ın Trabzonsporluluğundan değil, Yetkilerinden bahsetsin..

Bu adam ne iş yapar..

Adaş sen Amcamıza yine gururla babam hacı demeye devam et.Mevlam ibateni kabul eylesin.Sonuçta HH taşıdığı soyadı haketmiyor burası bi gerçek...

Ünal Karaman bu işte aldığı söylenen yetkiyi eline yüzüne bulaştırmıştır.Bugüne kadar oyunculuk hayatını bi kenara bırakarak söyleyebilirimki yöneticilik karnesi büyük bir fiyaskodur...

Elini attığı Mehmet Batdal transferi çıkmaza sürüklemiştir konunun tazeliği hala ortadadır.2.ligde Bucaspordan futbolcu almayı beceremeyen Ünal hocamızın Fatih Tekke transferinde görevlendirilmesi açık söylüyorum bu işe takoz koymaktan başka bişey değildi.Evet umutluydum Ünal Hoca başarıır diyordum ama yanılmışım çünki Ünal hocanın işvereninin Hacısalihoğlu olduğunu unutmuşum...

Bu saatten sonra Fatih Tekkeye cevap vermiyoruz demek onların büyüklüğünü deil acizliklerini gösterir.Kimse ucuz kahramanlık peşinde koşmasın varsa verecek cevapları konuşsunlar.Asbaşkanı farklı Başkanı ayrı telden konuşan bir kulüpte kimse taraftara kabahat bulmamalı bulamazda.Bu taraftar Avni Akeri onların başına yıktığında söyleyecek bir tek sözleri kalacak oda elveda...

Emrah Akcagöz
21.01.2010, 13:08

Bu adamlar Eski futbolcularımız,Eski antrenörlerimizin falan önerisi ile Toplam 3.5 Trilyon Maliyet ile Trabzonspora kazandırılmış oyuncular..

3.5 Trilyon Nerede??

Bi sakin Bekir o adamlar fos çıktı diye bu adam da çıkacak değil ya..

hevesli
21.01.2010, 13:08
Bunları öğrensen neye yarayacak ki boş işler bunlar bahane bunlar hep

fax çekseydiler o zaman

kimin dansöz olduğu ortaya çıkacak

melihkuzey
21.01.2010, 13:09
bizanslı televizyon yorumcuları bile açık açık söylüyor. bir takımın taraftarı bir futbolcuyu bu kadar istiyorsa ve futbolcu'da "ben hazırım imzalarım" diyorsa uzatmaya gerek yok. bizanslılar bile bu gereksiz inadın Trabzonspor'a zarar verdiğini söylüyor. işin kötüsü bizanssaray'ın taraftaları "bize gel fatih" diye bas bas bağırıyorlar.

yönetimimiz neden bu kadar inatçı davranıyor ben anlamış değilim. taraftar istiyorsa Fatih Tekke'de istiyorsa bitirin şu transferi. Trabzonspor taraftarıyla inatlaşmanın bedeli ağır olur ve bundan hem camia hem de yönetim çok zararlı çıkar. taraftarla düşman olmanın anlamı yok.

Atakan
21.01.2010, 13:09
1000 sayfa var.Bom boş bir 1000 sayfa.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:10
Yönetimin kalemşörleri iş başında Fatih TEKKENİN saha dışında olumsuz hangi davranışı varmış açıklamayan namerttir.

Camiye gidip ibadet etmesi ise yanlış olan sakıncalı olan yüzbinkere yazıklar olsun o zihniyete...

sessizkral_1
21.01.2010, 13:10
Artık sana birşeyleri ispatlanamaktan, kenara köşeye haklı çıkabilmek adna çektiğin tüm olaylara yanıt vermekten bıktım.

Fatih gelmesin, biz yönetimden memnunuz, eyvallah, ama neden burdan besleniyorsunuz.

Etrafta başlık mı kalmadı.

dün Ersun hoca, bugün telefon.

Yarın ne ile geleceksin ???

ben yönetimden memnunum falan demedim

fatih gelmesinde demedim

ancak bazı arkadaşların fatih aşkı ile objektif davranamadığını sadece fatihin söylediklerini kaile aldıklarını görünce tepki veriyorum

adam şenol güneşe inanmıyorum ünal kahramana inanmıyorum diyor

fatih hakkındaki iddaların hiçbiri konuşulmuyor

bana göre şenol güneş fatihden daha önemlidir onun lafı benim için fatihin lafından daha önemlidir şenol güneşin telefonunu açmıyorsa fatih ozaman iş değişir bunun sebebi nedir

irfanb
21.01.2010, 13:11
Buraya kadar her şey güzeldi. İş Fatih Tekke"ye kalmıştı. Arayıp ona da �Kulübünle olan sorunun çözdük� müjdesi verilecekti. Önce Ünal Karaman Fatih Teke"nin telefonunu çevirdi. Kapalı.

Fatih"e ulaşılamıyordu. Şenol Güneş telefonun mesaj tuşuna barsak, �Fatih acilen beni ara� yazdı.

Ertesi gün Fatih Tekke, Ünal Karaman"ı arayıp �Benimle anlaşmadan kulübümle neden anlaşıyorsunuz� diyerek tartışırlar. Bundan sonra da Fatih Tekke basın toplantısı düzenler ve bu toplantıda özellikle Ünal Karaman"ı hedef alan açıklamaları yaptı.

Adamin telefonu bir gün kapaliydi diye 1,5 yil pesinden kostugun adamdan vazgeciyorsun öyle mi?
Teofilo`nun telefon numarasini hangi yönetici biliyordu da kalktilar iki tane deniz,bir tane okyanus,onlarca ülke,binlerce km.yol katederek bu transferi gerceklestirdiler?
Cevabini alayim.

Bekir
21.01.2010, 13:11
Bi sakin Bekir o adamlar fos çıktı diye bu adam da çıkacak değil ya..
Ben o adam fos çıkıcak mı yazdım:eek::eek:
Aksine Ben Teofilo'nun Çok iyi oyuncu olucağını düşünüyorum ve Teofiloyu çok sevdim...
Ama Şota önerdi diye iyi çıkmasını beklemek Saçmalıktan öteye gidemez...

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:12
Hayrettin,İhsan,Hasan

3 yanlışın bir doğruyu götürdüğü günümüzde bu yanlışlarda başkanı götürdü malesef...

Emrah Akcagöz
21.01.2010, 13:13
Ben o adam fos çıkıcak mı yazdım:eek::eek:
Aksine Ben Teofilo'nun Çok iyi oyuncu olucağını düşünüyorum ve Teofiloyu çok sevdim...
Ama Şota önerdi diye iyi çıkmasını beklemek Saçmalıktan öteye gidemez...
Orası ayrı tabi hele bi hafta sonu gelsin inşallah güzel bi oyun sergiler..:o

Ahmet Karadeniz
Fatih Tekke olayının perde arkası
21 Ocak 2010 Perşembe
Sezon başında Fatih Tekke çok gelmek istiyordu ama Trabzonspor yönetimi alınması konusunda samimi değildi. Çünkü, Fatih Tekke"nin

Zenit menejeri Jordan"a, �Fatih Tekke"nin Tranzonspor"u istediğine emin misiniz? Çünkü bize ayrılmak istemediğini ima ediyor. Siz Fatih"i ikna edin. 1 Milyon Avro bonservis bedelini de nasıl ödeyeceğiniz konusundaki planınızı hazırlayıp gelin.� der.
Sonuç; Sadri Şener, yeni transfer Teofilo ile İstanbul Havaalanına indiğinde taraftarların Fatih Tekke tezahüratları ne kadar yanlış ve tehlikeli ise, Fatih Tekke"nin basın toplantısında söylediği bir cümleyi(Şenol hocama da Ünal"a da söyledim. Sizin için gelmem, taraftar istediği için gelirim) çok tehlikeli ve yönetimin Fatih konusundaki kuşkularını haklı çıkaran cinstendir.
Ben de Fatih Tekke"yi çok seviyorum. Ama Trabzonspor"u daha çok seviyorum. Sizde lütfen bu konuyu kapatıp sevginizi kişiler üzerine değil takım üzerine yoğunlaştırın

kaynak:haber61 Cevat Ocak'ın yazısı

Şahinoğlu
[QUOTE=irfanb;2945075]Adamin telefonu bir gün kapaliydi diye 1,5 yil pesinden kostugun adamdan vazgeciyorsun öyle mi?
Teofilo`nun telefon numarasini hangi yönetici biliyordu da kalktilar iki tane deniz,bir tane okyanus,onlarca ülke,binlerce km.yol katederek bu transferi gerceklestirdiler?
Cevabini alayim.[/QUOTE

Bu sağlamdı :alkış:

Jackdaniels
21.01.2010, 13:14
"FATİH TEKKE'NİN MENAJERİ BENİM"

Trabzonspor’un eski 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fatih Tekke’nin menajerinin kendisi olduğunu belirterek, “Hayrettin Hacısalihoğlu ve İhsan Alioğlu, Fatih Tekke’ye haber göndererek ‘Biz burada olduğumuz sürece Tekke kapıdan içeri giremez’ dediler. Rubin Kazan’la görüştüğü, anlaştığı iddiası da doğru değil” şeklinde konuştu.

FATİH’İN MENAJERİ BENİM

Alp Yavuz 13
ben hiç bir zaman umudumu yitirmeyeceğim eyy hayrettin emice defol git artık...........

serdaracıl
(tabi biyat etmeye alışkın bazı karakterlerin hoşuna gider bu tip açıklamalar.) siz de çamur atıyorsunuz.

İskender YILMAZ
Ahh Kral ahh, nedir senden çektiğimiz .. :) :)

Kemal Ç.
bu kadar dansöz varken " kesinlikle gelmemeli"...

iyi işte gelsin, para takar onlara biraz, zaten hepsi aç.

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:15
Uğur kardeşim hoşgelmişsin...

Yazman önemli deil kalpler bir kardeşim...

İftira atanlar attıkları çamurda boğulacaklardır emin ol,rahat ol,sabırlı ol...

Orhan Kahraman
ben yönetimden memnunum falan demedim

fatih gelmesinde demedim

ancak bazı arkadaşların fatih aşkı ile objektif davranamadığını sadece fatihin söylediklerini kaile aldıklarını görünce tepki veriyorum

adam şenol güneşe inanmıyorum ünal kahramana inanmıyorum diyor

fatih hakkındaki iddaların hiçbiri konuşulmuyor

bana göre şenol güneş fatihden daha önemlidir onun lafı benim için fatihin lafından daha önemlidir şenol güneşin telefonunu açmıyorsa fatih ozaman iş değişir bunun sebebi nedir

Ne telefonmuş birader ya yeme şunları allah aşkına yeme ya
Şenol hocanın kesinlikle hür iradesiyle bunu söylediğini zannetmiyorum.
Ulaşmak mümkün değil mi.dün burda tekkenin de yönetim kanadının da ifadelerini objektif yorumlayıp açıklamalar yaptık sardırma şimdi başa.Muhalefet olmak için muhalefet oluyorsun

Erdal
Soner, Fatih in Ünal hoca ya yptığını bana yapıyorsun yahu :)...Hem mürit olan benim...

Bu arada Şenol hoca gayet makul konuşmuş...Ne diyecekti ki?

smyrna
Adamin telefonu bir gün kapaliydi diye 1,5 yil pesinden kostugun adamdan vazgeciyorsun öyle mi?
Cevabini alayim.

yanlış okmuşm :D

Eymen
sayfa 1000 olmuş yazık günah bu takımın taraftarına ya.. hangi dileğimiz gerçekleşti ki zaten. 21 sene geçti şampiyonluk görmedim. Mutluluk yok hep özlemle bekliyoruz ama en önemlisi karşılıksız seviyoruz bu takımı helal be size gurur duyuyorum siizn gibi taraftarla MUHTEŞEMSİNİZ.....elinde sonunda bu yönetimde gidecek tek kalan sonsuza dek TRABZONSPORUMUZ olacak.Fatih tekke er yada geç bu takıma geri dönecek

Orhan Kahraman
21.01.2010, 13:17
Soner, Fatih in Ünal hoca ya yptığını bana yapıyorsun yahu :)...Hem mürit olan benim...

Tekke bana lazım ne olursa olsun alınması lazım da diyebilirdi abi.

Orhan Aydın
21.01.2010, 13:18
Haber61 neden yönetim için kendini paralıyor acaba?:cool:

Uğur Ö.
Yönetim bu kadar eleştirileceğini bile bile neden kolay yolu seçip almadı şu Tekke'yi hala anlamıyorum.Ne yaptı Tekke bunlara?

BAHADIR33
Tekke bana lazım ne olursa olsun alınması lazım da diyebilirdi abi.
Ünal'a "sen git artık" demek olmaz mıydı sence bu Orhan?

nbay
peki maç 1-1 e geldiği zaman tribünndeki homurtuları kesen ve tüm stadı amigo gibi ayağa kaldıran kimdi görebildinmi????

bunun söylediğim şeyle pek alakası yok,ben sadece kendi oyuncularımıza bakış açımızı yorumladım..

Pro-TS
Şenol hocanın bugünkü açıklamalarını çok beğendim.
Fatih tekke tam transfer olacakken telefonunu kapatması, yönetimin güzel bahanesiyle beraber bu transferi bitirmiştir anladığım kadarıyla demek telefon kapanmasaydı şenol güneş eliyle bu iş olacaktı ama bu yönetim yeni bir bahane üretirmiydi bilmem. Aslolan Trabzonspordur Fatih Tekke değil, Şenol Güneş Fatihin alınmasında direnecektir açıklamalarından anladığım kadarıyla ama yönetim nasıl irade gösterir bilmem.
Bakalım bu 10 günlük süreç bize ne gösterecek.

smyrna
Fatih tekke haberi ile ilgili bir yorum..

Puan:15 (http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?aType=HaberTumYorumlar&ArticleID=161097#) 1 (http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?aType=HaberTumYorumlar&ArticleID=161097#) 21 Ocak 2010 11:25ne diyorsunuz siz!

bu adam yıllar önce 3 serumla maca cıkıpta 3 gol atan adam... bu adam takımı yenildiğinde ağlayan adam bu adam 2 0 gerideyken takımı ateşleyip o macı 3 iki alan adam.. siz taraftarlıgı hiç bir zaman öğrenemeyeceksiniz...

ozcan_asanoglu
[QUOTE=irfanb;2945075]Adamin telefonu bir gün kapaliydi diye 1,5 yil pesinden kostugun adamdan vazgeciyorsun öyle mi?
Cevabini alayim.[/QUOTE

Bu sağlamdı :alkış:

valla bu ne vurucu bir sorudur...buna zor cevap verir yönetim ve tebası.....

Süleyman Sofu
21.01.2010, 13:19
1000. sayfaya Fatih TEKKEEEEEE diyelim barii...

Kemal Ç.
Haber61 neden yönetim için kendini paralıyor acaba?:cool:

insanda şahsiyet, karekter, ahlak, edep, haya gibi şeyler olacak.

olmayınca kemik nerden gelirse onun gösterdiği yere doğru havlar.

irfanb
(tabi biyat etmeye alışkın bazı karakterlerin hoşuna gider bu tip açıklamalar.) siz de çamur atıyorsunuz.

Evet biz biyat etmeye aliskin karakterler yeri ve zamani gelince Halifemizin karsisina gecer haykiririz ."Yanlis isler yaparsan seni kilicimizla dogrulturuz " diye.

Varmi sizde öyle bir cesaret ???

Great White
21.01.2010, 13:21

Demek ki yanılmamışım. Yoksa nasıl haberin olacaktı 5 sayfa geride ne yazdığımdan:D

Bekir
Şenol Hoca Her şeyi söyleme yetkisine sahip..
Zira Yönetimin son kozu Şenol Hoca,Şenol Hoca da giderse Yönetim de gider..

Ama Şenol Hoca her zaman ortamı yumuşatmaya çalışıyor...

Nasıl Ki Şenol Hoca Trabzonspor için sadece T.Direktör değil,Fatih Tekke'de Trabzonspor için sadece Futbolcu değil...

1 Milyon Euroya anlaşıldığını yazan Cevat Ocak,Zenitin Fatih için Hiçbir Kulup ile anlaşmadık Açıklamasını okuyup mu bu yazıyı yazmış??

Ünal Hocanın Fatih için Kulubun kapalı olduğu Gün gittiğini bilerek mi bu yazıyı yazmış??

machi_61
25 bin dedik arkadaşlar. Elde var kocaman bi sıfır. Acaba bunca şeyi gören yönetim bilmiyor mu ki bu taraftarı karşısına alanların seçilme ihtimalinin sıfırlandığını.

Orhan Kahraman
Ünal'a "sen git artık" demek olmaz mıydı sence bu Orhan?

Abi ben anlayamıyorum o zaman.

Peki neden bu adamları ful yetkiyle donatıyorlar ki bir işe yaramıyorsa o yetkiler bari yalandan insanların gözünü boyamasınlar.
Şenol hoca tekkeyi görmek istiyorum demedi mi ?
yakıyorlar şenol hocayıda ben ona yanıyorum
kesinlikle hür iradesiyle açıklama yaptığını düşünmüyorum,inanmıyorum.

Ünal karamanda kendi istediği şekilde davranamıyor onu da harcıyorlar

Erdal
21.01.2010, 13:22
Uşaklar aralarında ne geçerse geçsin Fatih in Ünal hoca için söyledikleri şık olmadı...Onun dışında açıklamalar ( ki ben açıklama yapmamasını yeğlerdim) gayet olgundu...

Şenol hoca'nın açıklamaları keza öyle...

Hatta bana göre asıl suçlu olmasına rağmen başkan bile durumu iyi idare etti...

Ben Şenol hoca nın açıklamalarından Fatih i hala istediğini anlıyorum...Bu neyi düzeltir? Valla muhteşem 4 lü bütün bu olanlardan ders aldıysa bir çok şeyi...

İlyas BAHADIR
21.01.2010, 13:22

3.5 Trilyon Nerede??

bu adamlar gelirken beklenti içindemiydin ? yumurtadan çıkıp ne yapacaklardı ki bunlar ayrıca 52 maçta 41 gol atmıs ve kendini ispatlamış bi adamla bunları karşılaştırmanında uygunluğu tartışılır.

Ozan Gözaçan
21.01.2010, 13:23
Fatih Tekke olayının perde arkası
21 Ocak 2010 Perşembe

kaynak:haber61 Cevat Ocak'ın yazısı

arık söylenecek bir söz kalmamıştır cevat abi herşeyi sölemiştir gerisi teferruattır ...

Orhan Aydın
21.01.2010, 13:24
''Fatih'in açıklamasının altına imzamı atarım'' diyerek bazılarına sms göndermiş olmuyor mu Şenol hoca?:)