PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fatih Tekke Konusunun Ardında Kalanlar

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116

zisinoli
02.08.2009, 10:19
FATİH TEKKE KONUSUNDAN ÇIKARILACAK DERS; Bir Futbolcuyla anlaşmadan insanlara heyecen verme,transfer işi olmayınca da topçuyu karalama, çıkıp deki adama hakettiğini veremiyorum

Alkış......

Erdal
02.08.2009, 11:39
Geçti gitti bitti...Hayırlısı ne ise o olsun...Ama bu kadroyu Fatih le izleme hayalimi saklayamam yahu :)....Vallahi şık olurdu...

zisinoli
02.08.2009, 11:44
Geçti gitti bitti...Hayırlısı ne ise o olsun...Ama bu kadroyu Fatih le izleme hayalimi saklayamam yahu :)....Vallahi şık olurdu...

İşin kötüsü ben o hayali halen taşıyorum ve halen gerçekleşmediği halen agresifim...

Cengiz
02.08.2009, 11:47
Yahu Sultan Fatihsiz istanbulu bu takim nasil fethedecek???

6 kez feth ettik koçum takma sen kafana , fatih falanda yoktu

İsmail Çavuşoğlu
02.08.2009, 11:47
agresif olmamak lazım:)

Vkgz
02.08.2009, 13:04
tekke, kornilenkoyla birlikte bu andan sonra zenitin forvet yukunu sırtlayacak. başarılar tekke ilk 11 garanti artık.

sorin
03.08.2009, 10:24
BOMBA PATLAMAK ÜZERE fatih tekke transferi
Gökhan ALBAYRAK
Arkadaşlar sağlam kaynaktan aldığım habere göre Fatih TEKKE transferin son günü 1 Eylül'de imza atacakmış. TrabzonSporumuza hayırlı uğurlu olsun. Kaynak Ünal KARAMAN.
03 Ağustos 2009 Pazartesi 10:06

medyatrabzonun haber yorumu

sorin
03.08.2009, 10:36
Recep kardeşim sallama haber mi bu sence senin kulağına gelenlerde var mı

İHTİLALL
03.08.2009, 11:20
Bu filmin (senaryo gereği) devamı olmalı.

Bence devamı üzerine de yazılar yazılmalı.

Fikirler söylenmeli.

Evet,devamı ?

..
Ben filmin devamını biliyorum,izledim..
Esas oğlan,esas kız,yardımcıları,hizmetçiler,şöforler,kötü adam vs. herkes perişan oluyor..
Yani sonu acaip "acıklı"..
Ayrıca berbat bir film..
Derhal vizyondan kaldırılmalı..
Hatta hiç vizyona sokulmamalı..
Bu senaryo yakılmalı..
Herkesin mutlu olduğu bir film istiyoruz..
Yönetmenimize ve senaristimize ricamızdır,hatta yalvarabilirizde..
Ben hala çocuklardan gizli eski türk filmlerini izliyorum,çoğu mutlu bitiyor:)

Süleyman Sofu
03.08.2009, 15:55
kimse boşa umutlanmasın geçenlerdede demiştim bu işler konuşmayla olmaz.akıllının biri kuyuya taşı atıyor bizde burda çıkartmaya uğraşıyoruz yüzde bir bile ihtimal olsa umutlanırım ama ne yazıkki o umudu bile aldı götürdü yöneticiler...

Süleyman50
03.08.2009, 16:15
ben en başından beri bu transferin olmayacağını tahmin etmiştim, kaldık yine gökhanla umuta...

lazanya61
03.08.2009, 16:37
kimse boşa umutlanmasın geçenlerdede demiştim bu işler konuşmayla olmaz.akıllının biri kuyuya taşı atıyor bizde burda çıkartmaya uğraşıyoruz yüzde bir bile ihtimal olsa umutlanırım ama ne yazıkki o umudu bile aldı götürdü yöneticiler...
of of, fatih gibi adamı kaçırdık göz göre göre,şimdi zenit golcüsünü sattı fatihi elden çıkarmaz, ah be yönetim ah be yönetim

FATİHLİ
03.08.2009, 16:49
yazık ettiler sana yürekli kaptan ama sadece sana değil kendilerine de yazık olacak

gustavo_colman
03.08.2009, 17:14
hatırlamısınız bize tekkesporlu olmayın ondan başka futbolcu mu yok deniliordu bi ara halbuki öle birşey yoktu şimdi roller değişti gabrici 2 aydır alamıyoruz resmen yalvarıyoruz ve şartlar ağırlaşsa da vazgeçmiyoruz bende onlara diyorum ki gabric den başka futbolcu yok mu ama hala yeni yönetim gelsin yine tklif yapacağız deniyor anlayamadım bu adam neymiş ??

lazanya61
03.08.2009, 17:15
hatırlamısınız bize tekkesporlu olmayın ondan başka futbolcu mu yok deniliordu bi ara halbuki öle birşey yoktu şimdi roller değişti gabrici 2 aydır alamıyoruz resmen yalvarıyoruz ve şartlar ağırlaşsa da vazgeçmiyoruz bende onlara diyorum ki gabric den başka futbolcu yok mu ama hala yeni yönetim gelsin yine tklif yapacağız deniyor anlayamadım bu adam neymiş ??

haklısın kardeş, keyfim kaçtı, koskoca kulüp nasıl yönetiliyor, üzülüyorum...

Süleyman50
03.08.2009, 17:15
yazık ettiler sana yürekli kaptan ama sadece sana değil kendilerine de yazık olacak

umurlarındamı ki, en çok biz taraftarlara yazık olacak...

gustavo_colman
03.08.2009, 17:17
haklısın kardeş, keyfim kaçtı, koskoca kulüp nasıl yönetiliyor, üzülüyorum...
ayrı bir nokta eğer doğru adımlar atılsaydı biz böyle eleştirmecektik ama yine sabır yine hayırlısı olsun diyelim

trab61
03.08.2009, 21:27
kadromuz gercekten cok alternatifli ve derin bir kadro. herkesten herseyi bekleyebiliyorum artik. ama bu sene kesin olan bisey var bence,oda enginin takima katilmasi. yilin transferi bana gore engin. tam bir trabzonlu ve trabzonsporlu. hayallerinin takimina geldi. eline buyuk firsat gecti oda bunu en iyi sekilde kullanacak. ve sankli rakiplerini yiyecek gibi konusuyor. iste gercek trabzonlu. takima cok iyi atesleyecektir. agressiv yapisininda olmasid cok iyi. bu kadar iyi bir takimimiz varken fatihide ustune koydummu gercekten muthis bir takim olacakti. hayallerimin takimi olurdu. tek fatih eksik bu takimda. ama onemli degil baskanimizin soinuna kadar arkasinda durmaliyiz. hep destek tam destek.
su bi gercekki orta sahada alan,yattara,colman,engin,baris,selcuk ilk 11 icin kiyasiya yaris verecekler. ama bana gore engin ve colmanin yeri garanti olmasi lazim. allah hocamiza kolaylik versin.

Süleyman Sofu
04.08.2009, 11:09
http://img278.imageshack.us/img278/1108/fatihobirfutbol0bj.jpg
http://galeri.milliyet.com.tr/2005/5/19Yurdum_Insani__52/6.jpg (http://www.milliyet.com.tr/content/galeri/yeni/goster.asp?prm=0,4687001&id=17&galeriid=269#galeriStart)
'PARDON, ÇIKARAMADIM'
Trabzon idmanında günün sürprizi manken Tuğba Özay'ın gelmesi oldu. Ancak ünlü manken ile yıldız futbolcu Fatih Tekke arasında bir gerginlik yaşandı. Özay, hediye paketini almak için gelen Fatih’e, ”Siz kimsiniz, takım kaptanı mı?” diye sorunca Fatih cevabı yapıştırdı: “Siz ne iş yapıyorsunuz? Manken misiniz?” SEN BİTANESİN KAPTAN....
BU HABERİDE İLKKEZ GÖRDÜM İYİ YAPIŞTIRMIŞ ZAMANINDA LAFI HELAL OLSUN
:meşale1::meşale1::meşale1::meşale1::meşale1::meşa le1::meşale1::meşale1::meşale1:

ibzolist
04.08.2009, 13:57
tuğba özay ı tebrik etmek lazım birçok anadolu çocuğu kendi özünden utanırken , tuğba özay Trabzonspor luluğunu saklamamıştır

gustavo_colman
05.08.2009, 00:02
artık fatih tekke gündeme gelmeli sol açık transferini düşünürkn fatihe ayıracak vaktmiz yok diyen yönetim artık vakit geldi de geçiyor çabuk davranıp hem taraftarı hemde takımı sevindirerek lige şen bir şekilde girmeliyiz

ugurozturk
05.08.2009, 18:21
6 kez feth ettik koçum takma sen kafana , fatih falanda yoktu

fatih yoktu; fatihler vardi; ali kemal denizci gibi liderler vardi..

TS'de enaz 2-3 lider oyuncu olmak zorunda.. su anda yarim lider oyuncu var.

mustafadinç
06.08.2009, 14:16
Kardeşlerim forvetlerin başarısı istatistikle ölçülür geçen yılki istatistiklere bakalım.
Şampiyon olan BJK nin golcüleri kaç gol atmış Bobo toplam 10 gol atmış 3 asist,Holosko 9 gol 3 asist hani nerde forvet.
Peki bizimkilere bakalım Gökhan 15 gol 13 asist 3 penaltı yaptırmış Umut 14 gol 5 asistle oynamış haydi şimdi gerisini siz düşünün bakalım.Anlı şanlı İstanbul medyası size gaz veriyor sorsanız Bjk nin forvetleri dünya kalitesi oysa bizimkiler onlardan 10 gömlek üstün.
Gelelim transfere kulüpleri başarılı yapan futbolcuların isimleri değildir yetenekli futbolcuların uyumu ve mücadelesidir,geçen yıl Gs Baros ve kewel i aldıda kaçıncı oldu (5.)Trabzonsporun 6 şampiyonluğuna bakın bakalım Juventus,tan Real Madrit,ten veya Barcelona,dan transfer yapıpdamı şampiyon olmuş peki öve öve bitiremediğiniz Fatih TEKKE nereden Transfer edilmiş alt yapıdan değilmi,Fatih bide kaç yıl oynamış ve o süreçte kaç defa şampiyon olmuşuz açında bakın bakalım Fatih TEKKE toplam kaç maç oynamış.Bütün bunlara ilave olarak Sadri ŞENER açıklıyor="Fatih için sahada kötü diyene rastlamadım ama saha dışındada iyi diyene rastlamadım"Şimdi bir soruda benden size olsun Fatih TEKKE gol atıyor sonrada seviniyor bazı futbolcular onu kutlamaya geliyor ama o onları ittiriyor sadece Gökdenizle sevincini paylaşıyor,bir soru daha=Simkovyak neden bırakıp gitti.33 yaşında adam gelir ve boş mukaveleye imza atar 2 sene oynar sonrada yardımcı hoca olur bu budur,bir soru daha TEKKE yi çok istiyorsunuz peki TEKKE her türlü fedakarlıkla alınınca şampiyon olacağımızı garanti edebiliyormusunuz.....Unutmayın Sadri ŞENER ve ekibi bu takımı aldığında doğru dürüst 6 futbolcu yoktu alıp düzene soktular biraz saygılı olmak gerek bu yönetime karşı.Şunu kafanıza sokun taraftar demek her türlü şartta destek demektir.Sizler bunu yapmıyorsunuz ve kaybedende hem Trabzonspor hemde kendiniz oluyorsunuz.İstesenizde istemesenizde Trabzonspor bu yıl yine şampiyonluğa oynayacak ve mutlaka ilk 2 içinde olacaktır.

İHTİLALL
06.08.2009, 16:45
Kardeşlerim forvetlerin başarısı istatistikle ölçülür geçen yılki istatistiklere bakalım.
Şampiyon olan BJK nin golcüleri kaç gol atmış Bobo toplam 10 gol atmış 3 asist,Holosko 9 gol 3 asist hani nerde forvet.
Peki bizimkilere bakalım Gökhan 15 gol 13 asist 3 penaltı yaptırmış Umut 14 gol 5 asistle oynamış haydi şimdi gerisini siz düşünün bakalım.Anlı şanlı İstanbul medyası size gaz veriyor sorsanız Bjk nin forvetleri dünya kalitesi oysa bizimkiler onlardan 10 gömlek üstün.
Gelelim transfere kulüpleri başarılı yapan futbolcuların isimleri değildir yetenekli futbolcuların uyumu ve mücadelesidir,geçen yıl Gs Baros ve kewel i aldıda kaçıncı oldu (5.)Trabzonsporun 6 şampiyonluğuna bakın bakalım Juventus,tan Real Madrit,ten veya Barcelona,dan transfer yapıpdamı şampiyon olmuş peki öve öve bitiremediğiniz Fatih TEKKE nereden Transfer edilmiş alt yapıdan değilmi,Fatih bide kaç yıl oynamış ve o süreçte kaç defa şampiyon olmuşuz açında bakın bakalım Fatih TEKKE toplam kaç maç oynamış.Bütün bunlara ilave olarak Sadri ŞENER açıklıyor="Fatih için sahada kötü diyene rastlamadım ama saha dışındada iyi diyene rastlamadım"Şimdi bir soruda benden size olsun Fatih TEKKE gol atıyor sonrada seviniyor bazı futbolcular onu kutlamaya geliyor ama o onları ittiriyor sadece Gökdenizle sevincini paylaşıyor,bir soru daha=Simkovyak neden bırakıp gitti.33 yaşında adam gelir ve boş mukaveleye imza atar 2 sene oynar sonrada yardımcı hoca olur bu budur,bir soru daha TEKKE yi çok istiyorsunuz peki TEKKE her türlü fedakarlıkla alınınca şampiyon olacağımızı garanti edebiliyormusunuz.....Unutmayın Sadri ŞENER ve ekibi bu takımı aldığında doğru dürüst 6 futbolcu yoktu alıp düzene soktular biraz saygılı olmak gerek bu yönetime karşı.Şunu kafanıza sokun taraftar demek her türlü şartta destek demektir.Sizler bunu yapmıyorsunuz ve kaybedende hem Trabzonspor hemde kendiniz oluyorsunuz.İstesenizde istemesenizde Trabzonspor bu yıl yine şampiyonluğa oynayacak ve mutlaka ilk 2 içinde olacaktır.
Söylediğiniz gibi ,söylediklerinizi kafamıza soktuk..
Bu arada kaç şınav daha çekeceğiz ve öğlen yemeği ne zaman?

powerts61
06.08.2009, 21:00
Ben Gökhan Ünalın veya umutun Bobo Nobre Barostan üstün olduğuna inanmıyorum Gökhan Ünal Kayserisporda attıklarıyla gündeme geldi kaçırdıklarıyla değil fazla göz önünde değildi.Gökhan ve Umutu çok seviyorum ama kalite olarak forvetlerimiz beşiktaş ve galatasarayınkilerden iyi olduklarını sanmıyorum.inşaallah beni yanıltırlar bu sene gol kralı bizden çıkar...

erkankoc
06.08.2009, 22:03

sizin gibileri aramizda gormek onur verici..dusunceleriniz cok guzel..sadece biz karadenizliler tez canliyiz ondan boyle oluyoruz

A.Gökhan AKIN
06.08.2009, 22:35

tamam soktuk kafamıza başka bir isteğiniz daha varsa çekinmeyin!!!!

muharrem demirc
06.08.2009, 22:42

güzel kardeşim şu takımda bir de Fatih Tekke olsa fenamı olurdu. Bak Gabriç için 2.5 milyon avro veren yönetim krala 2 milyonu çok gördü. senin az gol attılar diye eleştirdiğin BJK forvetleri takımlarını şampiyon yaptılar. Fatih Tekke olmasada bu takıma bir forvet şart. Milyonlarca taraftar yanılıyor olamaz. Umut Gökhan ikilisi bizi taşıyamaz. Sende bunu kafana sok canım abicim.

AYYILDIZ
06.08.2009, 22:44
Bobo,Nobre,Baros,Semih bunlarla Umut ve Gökhan'ı kıyaslamak yanlış.Bu adamlar büyük klüp baskısını kaldırmış adamlar bizimkiler de hala baskı bahanesi.

TSelif
06.08.2009, 22:44
Ellere var ama sana yok Fatih :)

Mert Oğuzlu61
06.08.2009, 23:43
Ellere var ama sana yok Fatih :)

yönetim bi operasyon yapıp sivas maçından sonra bide fatihi alsa, medyaya düşse şu haberler, sevinçten çıldırsak, sivasıda yenmişsek tamam, bu gazla şampiyon oluruz türkiye kupasınıda alırız hızımıızı alamayız uefada harbiden final oynarız :D uefa kısmını belki abartmış olabilirim ama diğerlerini kesin alırız :)

Çetin
06.08.2009, 23:59
Elif fatih aldıklarına saysın :)

worldmaster
07.08.2009, 00:26
Ya benim anlamadığım bi şey var.Bildiğim kadarıyla Fatih'i devre arsında bonservissiz alabileceğimiz konuşuluyordu.Eğer böyle bir durum varsa Zenit enayi mi bu adamı satmayıp takımda tutuyor,hem de sözleşmesinin biteceğini bile bile?

tanjugunduz
07.08.2009, 02:37
arkadaşlar şimdi gabric fatihten ucuz mu yönetimin parası yoktu hani yoksa cok gabric formasımı sattıda para oradan mı geldi yazıklar olsun bu yönetime ...

Cem Akyüz
07.08.2009, 02:39
konunun önü arkası falan yok..Yönetim Tekke'yi istemedi bu kadar açık ve net..Ama tabiki bu olaydan ötürü yönetimin yaptıklarını inkar edecek değilim..Başkan iyi işler yapacaktır

61karradeniz61
07.08.2009, 02:51
ben fatih tekkeli degilim ben trabzonsporluyum

gelirse hayir demem
gelmesede birsey demem

Öztürk Adem
07.08.2009, 02:53
Neler bırakmadı kı ardında ama sonunda alıcaklar

61mehmet61
07.08.2009, 03:03
umutla gökhanın bu seneki başarısızlıklarının bahanesi şimdiden hazır. üzerimizde bir fatih tekke baskısı var. tirbünler fatih tekke dedikçe bizim konsantrasyonumuz dağılıyor gibisinden bahaneler üretecekler. aha buraya yazıyorum görürsünüz. futbolda biliyorsunuz herşey gole dayanır. biz fatih tekke illa ki alınsın demiyoruz ki, iyi bir forvet lazım diyoruz.

tintin
07.08.2009, 04:24
Değerli Arkadaşlar,
Fatih Tekke ,tabii ki Trabzonspor'a dönecektir ama şuda unutulmasın Fatih Tekke'nin kendi ağzından duyduğumuz gibi en az 4-5 yıl daha en üst seviyede futbol oynamak istediğini söylemiştir.bu şu anki şartlar sebebiyle Trabzonspor'da mumkün değildir.Nedenine gelince bilindiği üzere Askerlik Yasasından faydalanabilmek için en az Ocak ayına kadar Rusya da veya Avrupa'nın başka bir ülkesinde futbol oynaması gerekiyor.Eğer Futbol hayatına üst düzey devam edebilmesi için bu haktan yaralanması gerekir aksi halde futboldan 15 ay uzak durması veya ara vermesi futbol hayatına erken nokta koymasına sebep olacaktır,benim düşünceme göre Fatih Tekke Ocak ayında özlediği Trabzonspor formasına kavuşacaktır.

Emrah KabuL
07.08.2009, 04:34
arkadaşlar şimdi gabric fatihten ucuz mu yönetimin parası yoktu hani yoksa cok gabric formasımı sattıda para oradan mı geldi yazıklar olsun bu yönetime ...

Doğru diyorsun.. yazıklar olsun ki Hırvatistan'ın gelecek vaadeden oyuncularından birini aldı. Yazık ki ne yazık.. Moawad,Jabi,Ayman gibi yıldızların yanında bunlar ne ki.(!)

Burak
07.08.2009, 07:24
ben fatih tekkeli degilim ben trabzonsporluyum

gelirse hayir demem
gelmesede birsey demem

Olay budur.

mustafadinç
07.08.2009, 08:12
güzel kardeşim şu takımda bir de Fatih Tekke olsa fenamı olurdu. Bak Gabriç için 2.5 milyon avro veren yönetim krala 2 milyonu çok gördü. senin az gol attılar diye eleştirdiğin BJK forvetleri takımlarını şampiyon yaptılar. Fatih Tekke olmasada bu takıma bir forvet şart. Milyonlarca taraftar yanılıyor olamaz. Umut Gökhan ikilisi bizi taşıyamaz. Sende bunu kafana sok canım abicim.

Ahhhhh ah kardeşim ahhhhhhhhh.
Fatih TEKKE 33 yaşında 3 ay sonra sözleşmesi bitiyor bedelsiz serbest kalacak,Zenit kulübü bunu bildiği için 2.5 milyon euro (5 trilyon TL) bonservis bedeli ile satışa koyuyor maksat harcadığı 15 milyon euro nun bir kısmını geri almak fakat tabii kimse almıyor çünkü 3 ay sonra bedavaya serbest peki haydi Trabzonspor yönetimi size göre hain cahil vs vs vs onlar işi bilmiyorlar eeee öyleyse Bjk nin Fb nin Gs nin yöneticileri neden verip 2.5 milyon euro da almıyorlar TEKKE yi tanımıyolarmı ne kadar yetenekli olduğunu bilmiyorlarmı.........
Ben cevaplayıvereyim alıpda takımlarının psikolojik ortamını ahengini bozmak istemiyorlar Tekke girdimi içeriye ne arkadaşlık kalır nede uyum hepsi bu.
Gelelim Gabriç,e adam 23 yaşında süper bir yetenek 4 yıllık imza atacak hemde Tekke nin istediğinin yarı fiyatına dört yıl boyunca faydalanırsın veya çok form tutarsa satarsın gitsin parasını çıkarırsın hiç izledinizmi Gabriçi haftaya Diyarbakır maçında izlersiniz Hazır adam kendi takımının maçlarında oynadı hemde Hırvat Milli çok hırslı geriye düştüğünde kaderine razı biri değil beğeneceğinizden eminim.

ibzolist
07.08.2009, 08:21
dikkat ediyorum aynı kişiler aynı konuyu temcit pilavı gibi sürekli ısıtıyorlar

sorin
07.08.2009, 08:22
Elif fatih aldıklarına saysın :)

fatih gol kralı olduda aldı Jun ne yaptı da aldı o kadar parayı Lange ne yaptı
elalemin çulsuzlarını tek gol atmadan zengin ettik dünya çapında ki kendi çocuklarımıza varyemez olduk

Süleyman Sofu
07.08.2009, 08:31
dikkat ediyorum aynı kişiler aynı konuyu temcit pilavı gibi sürekli ısıtıyorlar
Anlaman gerek aslında biz bu konuyu konuşmaktan mutluyuz mutsuz olanlarda sağ üstteki çıkışı takip edebilirler ;)

Süleyman Sofu
07.08.2009, 08:56
Bu Ünal Karamanla Fatihin arasındaki mevzu nedir bilen varmı ya ben tam anlamadım konuyu haber balona benziyor ama yinede mide bulandırıyor...

Erdal DİLEK
07.08.2009, 09:24
sezon başlıyor artık forvet oyuncularına destek zamanı, sonuc bizim için kimin attığı önemli değil, rakip takım kendi kalesin dahi atsa olur, yeter ki kazanalım. .

lazkerem
07.08.2009, 10:36
nedense ben hala fatih'in geleceğini hissediyorum

Çetin
07.08.2009, 11:33
fatih gol kralı olduda aldı Jun ne yaptı da aldı o kadar parayı Lange ne yaptı
elalemin çulsuzlarını tek gol atmadan zengin ettik dünya çapında ki kendi çocuklarımıza varyemez olduk

kendi çocuklarımız derken? bakın paranın olduğu yerde siz sanıyor musunuz ki duygular ön planda olur? parası çoktu zenit'e gitti, bu sene bizim teklifimizi beğenmedi ve gelmedi, bu kadar basit. yok bizim çocuğumuz yok bilmem ne bunlar palavra. madem bizim çocuğumuz olayı var, kaptanımızı bursa'ya yolladık, alın size bizim çocuğumuza yapılmış haksızlık. futbol rasyoneldir, irrasyonel bakmaya gerek yok.

titanic
07.08.2009, 12:15
Fatih'in takımın ahengini bozacağını iddia eden arkadaşlar bunu neye dayanarak söylüyorlar.Hatırladığım kadarıyla Fatih'in oynadığı dönemde takım gayet uyumluydu.Örnek alınabilecek bir arkadaşlık ortamı vardı.Uzanamadığımız ciğere pis demeyelim.Fatih'i bu yıl için alamadık o kadar.

Arif Timurcioğlu
07.08.2009, 12:37
Şu kadroda birde fatih tekke olsaydı şampiyonluğun en büyük adayı bizdik. İnş. ocak ayında serbest kalınca alırız.

hamucera
07.08.2009, 12:43
Doğru diyorsun.. yazıklar olsun ki Hırvatistan'ın gelecek vaadeden oyuncularından birini aldı. Yazık ki ne yazık.. Moawad,Jabi,Ayman gibi yıldızların yanında bunlar ne ki.(!)

stepanov geldiğinde de tamamen kapalı bir kutu idi, hatta tipine bakıp bundan topçu mopçu olmaz diyenler vardı bu forumda,

yani biz bir transfer yapınca hemen fatih mi çıkacak ön plana artık yetti yani. evet fatih iyidi güzeldi ama artık değil, geçmiş geçmişte kaldı. fatihten ço çok çok daha iyi olan hami gitti bu takımdan, forveti olmayan bir takımda ilk 18 e giremiyor fatih neden acaba merak ediyorum açıkçası,

Süleyman Sofu
07.08.2009, 12:52
stepanov geldiğinde de tamamen kapalı bir kutu idi, hatta tipine bakıp bundan topçu mopçu olmaz diyenler vardı bu forumda,

yani biz bir transfer yapınca hemen fatih mi çıkacak ön plana artık yetti yani. evet fatih iyidi güzeldi ama artık değil, geçmiş geçmişte kaldı. fatihten ço çok çok daha iyi olan hami gitti bu takımdan, forveti olmayan bir takımda ilk 18 e giremiyor fatih neden acaba merak ediyorum açıkçası,
Fatihin en kötü halini umuta tercih ederim kardeşim...
Fatihin aldığı uefa kupasını görmedin sanırım...

Serdar A
07.08.2009, 14:03
Fatihin en kötü halini umuta tercih ederim kardeşim...
Fatihin aldığı uefa kupasını görmedin sanırım...

O kupanın alınmasında en az emeği olanlardan biri Fatih . Fatih'in yetenekleriyle ilgili değil bu , o olmasaydı da Zenit kupayı alırdı .

Fatih Trabzonspor'un sembol isimlerinden biri olduğu için bu sezon Trabzonspor'a geri dönmeli ve 4-5 yıl sonra jübilesini futbola başladığı kulüpte yapmalıydı . Yoksa , Fatih oyun anlamında Trabzonspor'a uzun yıllar daha hizmet edecek bir futbolcu değildir .

mustafadinç
07.08.2009, 14:46

Ben bu sözlerin altına imzamı atarım.

cınar#7
07.08.2009, 15:04
Şu kadroda birde fatih tekke olsaydı şampiyonluğun en büyük adayı bizdik. İnş. ocak ayında serbest kalınca alırız.
Ağustos ayında serbest kalıyo,ocakta değil.

Süleyman Sofu
07.08.2009, 16:18
gökhan ünal sakatlandı kaldı elde umut olmadı yanınada ihsan alioğlunu takviye etsinler anca olur...

ozturk
07.08.2009, 17:31
Ah fatih nerdesin bee.

bu heyecana keşke sen de ortak olsaydın...

gustavo_colman
07.08.2009, 17:50
:alkış::alkış::alkış:
gökhan ünal sakatlandı kaldı elde umut olmadı yanınada ihsan alioğlunu takviye etsinler anca olur...

ergin cesit
07.08.2009, 18:34
fatih alınacak gibi geliyor bana varmı inanan benim gibi

Mehmet Zeki
07.08.2009, 18:34
Uff be Fatih olsaydi. Cok sey mi istiyorum be abi?

Süleyman Sofu
07.08.2009, 18:59
:yattara2:
fatih alınacak gibi geliyor bana varmı inanan benim gibi

worldmaster
07.08.2009, 20:31
Ya benim anlamadığım bi şey var.Bildiğim kadarıyla Fatih'i devre arsında bonservissiz alabileceğimiz konuşuluyordu.Eğer böyle bir durum varsa Zenit enayi mi bu adamı satmayıp takımda tutuyor,hem de sözleşmesinin biteceğini bile bile?
Buna cevap verebilecek bir arkadaş yok mu :)

matalar
07.08.2009, 23:45
fatih olsa iyi olurdu.ama olmadı nedense.
ama bize forvet lazım yabancı alamayacağımıza göre türk kimi alacağız o da muamma.

sethfilo
08.08.2009, 00:55
kendi çocuklarımız derken? bakın paranın olduğu yerde siz sanıyor musunuz ki duygular ön planda olur? parası çoktu zenit'e gitti, bu sene bizim teklifimizi beğenmedi ve gelmedi, bu kadar basit. yok bizim çocuğumuz yok bilmem ne bunlar palavra. madem bizim çocuğumuz olayı var, kaptanımızı bursa'ya yolladık, alın size bizim çocuğumuza yapılmış haksızlık. futbol rasyoneldir, irrasyonel bakmaya gerek yok.
Bunların tümünü bilinçlimi yazdın yoksa bu hikayeye inanmak istdiğin içinmi?
Parası çoktu Zenite gitti diyorsun adamın giderken kulube kazandırdığı para ortada, teklifi beğenmedi ve gelmedi diyorsun adama verilmiş bir fiyat varda bizlerinmi haberi yok adam efendi gibi ben para konuşmadım dedi o zaman kastettiğin teklif ne?, bursaya yolladık derken kulüp sattıda gitti ama bir tek sen biliyorsun profesyonel adam kendine en uygun şartlardaki takımla anlaştı hayırlı olsun kimsenin onu bursaya verdiğini hatırlamıyorum, hele çocuğumuza yapılmış haksızlık daha ilginç senelerce bedavaya oynadıda parasınımı almadı yada başka tür haksızlığa uğradı. Yapma be kardeşim hepimiz bu renkleri seviyoruz ama birazda gerçekçi olalım.

ibrahimaa
08.08.2009, 13:29
fatih tekke eski kaptanımızı bende istiyorum gelmesini.batuhan diyolar alcaz diyoar falan ama batuhanı alırlarsa bu başkanla bu trabzonspor yine aynı yerde sayar.fatihe çok para istiyor diyen başkan batuhana 5 para etmez topcuya nie para vermeye kalkıyor eğer batuhan gelirse bu takımı desteklerim ama batuhanın attığı gollere sevinmem bile.batuhan bu formayı hakeden ve yakışan bir futbolcu değil olamazda

titanic
08.08.2009, 13:32
fatih tekke eski kaptanımızı bende istiyorum gelmesini.batuhan diyolar alcaz diyoar falan ama batuhanı alırlarsa bu başkanla bu trabzonspor yine aynı yerde sayar.fatihe çok para istiyor diyen başkan batuhana 5 para etmez topcuya nie para vermeye kalkıyor eğer batuhan gelirse bu takımı desteklerim ama batuhanın attığı gollere sevinmem bile.batuhan bu formayı hakeden ve yakışan bir futbolcu değil olamazda

Çok doğru birader

ibrahimaa
08.08.2009, 13:36
evet ama öyle gerçekten adam sorunlu trabzonsporumla adınının yan yana anılmasını bile istemiyorum.trabzonsporuma zarar verir bu adam

Hüseyin Çümen
09.08.2009, 02:00
bu akşamki oyunumuz fazla süratliydi biraz yavaşlamak istiyorsak alalım fatihi :)

tanjugunduz
09.08.2009, 02:10
bu akşamki oyunumuz fazla süratliydi biraz yavaşlamak istiyorsak alalım fatihi :)

NE YAVASLAMASI hiç fatih gökdeniz ver kaçı izleyim hızlarına yetiştin mi gökdenizin yaptığı driblinglere tek yetisen fatih ti suan lgimizde gökdenizden hzılı oyuncu yok gerisini siz dusunun.. fatih demiyorum illa ki ama bzie forvet lazım forvet bunu avrupası var türkiye kupası var 2 tanecik forvet le olmaz bu iş tabi onalrda forvet olsa takım suan süper tam para harcayıp meyvesini alma zamanı bu fırsat fatih ve gökdeniz zamanında geldi kullamadık burdann ders cıakrlım avrupa kazanacagımız maclar bize tekkeyi 3 kere satın aldırır bilmem anlatabiliyor muyum ?

spormania
09.08.2009, 02:13

Peki Umut bu süratli oyunumuzun neresindeydii?

Dur ben cevap veriyim, "HİÇBİRYERİNDE"

BDiler61
09.08.2009, 02:22
Hadi baskan yap bize bir surpriz getir Tekke yi.

Mehmet Zeki
09.08.2009, 13:53
Seviyoruz seni be kaptan. Hemde cok seviyoruz. Su takimda sende olsaydin ya. Cok sey mi istiyorum ya

http://www.medyakronik.com/site_media/uploads/2008/05/15/fatih_tekke.jpg

ergin cesit
09.08.2009, 15:31
tam da tekke lik forvetimiz inat etme başkan uyma hacısalihoğlu na getir bize kralı

Yunus Güneş
09.08.2009, 15:32
Kralın dönüşü....

Süleyman Sofu
10.08.2009, 10:02
Şu maçı seyreden gözler senin değerini birkezdaha anladı.İnat edenler inatlarının cezasını umutun kaçırdığı gollerle çekecek...

Süleyman50
10.08.2009, 10:19
Şu maçı seyreden gözler senin değerini birkezdaha anladı.İnat edenler inatlarının cezasını umutun kaçırdığı gollerle çekecek...
çok güzel bir yorum, hepimiz biliyoruz ki Fatihi bir inat uğruna almıyorlar...

hatice_61
10.08.2009, 10:25
fatih konusunda tüm umutlarımı kaybettim ama ne olurdu bu kadroda bide sen olasaydın

titanic
10.08.2009, 10:38
Fatih konusu galiba artık kapandı.Bundan sonra takımdaki futbolculara destek olmanın yararlı olacağını düşünüyorum.Forvetler gol kaçırınca Fatih Tekke şeklinde tezahurat yapılabilecek olması endişe verici,bunu yapabilecek kapasitede insanlar da var.İnşallah böyle birşey olmaz,Çünkü bu hareketin kimseye bir yararı yok bizim dışımızdaki17 takımdan başka.
Fatih konusu artık kapanmalı eğer alınma ihtimalinden dahi bahsedemiyorsak uzatmanın anlamı yok

Mert Pasa
10.08.2009, 12:03
Fatih konusu galiba artık kapandı.Bundan sonra takımdaki futbolculara destek olmanın yararlı olacağını düşünüyorum.Forvetler gol kaçırınca Fatih Tekke şeklinde tezahurat yapılabilecek olması endişe verici,bunu yapabilecek kapasitede insanlar da var.İnşallah böyle birşey olmaz,Çünkü bu hareketin kimseye bir yararı yok bizim dışımızdaki17 takımdan başka.
Fatih konusu artık kapanmalı eğer alınma ihtimalinden dahi bahsedemiyorsak uzatmanın anlamı yok

olmayacak duayla Umutla Gokhani daha kotu oynamaya itiyoruz.Bence iyi bir Gokhan 20 golu kesin gecer.Fatihi ocak ayina kadar unutalim cunku zaten boyle bir gundem yok.Gokhan Unali sahsi takip ve destegimize alalim.Onun ortagini Fener kac paraya aldi,bu sene o Istanbula transfer yapmis olsaydi yilin transferi denilecekti.Eski maclardan kac kere hesap verecek bu adam yeter artik bence.Bir beyaz sayfayi hakediyor,bunu da BMNde gormezse baska bir yerde goremez.

mustafadinç
10.08.2009, 13:03
Fatih TEKKE geldiği anda Trabzonsporun bütün havası bozulur başarıyı sadece kendine mal eden bir oyuncu her gittiği yerde problem anlamıyorum Gökhanı Umut u küstürdünüz iyimi yaptınız sizin yazdıklarınızdan sonra ciddi ciddi düşündüm acaba gerçekten Trabzonsporlumusunuz diye.

alinuman
10.08.2009, 13:35
s.a. arkadaşlar ben bir fatih tekke hayranıyım.bu futbolcunun transferi gündeme geldiği zaman çok haycanlandım.kesin mutlu sonla biter zannettim.ama ortalarda bizim bilmediğimiz olaylar dönüyor.kesinlikle geçmişte yaşanmış sorunlar var.yoksa sadri başkan gabriç'e bulduğu rarayı fatih'e de bulurdu.ama şu andan itibaren fatih trabzon'a gelirse çok sorunlar çıkar ortaya.ben şu anki trabzon'dan memnunum.ve bu durumun bozulmasını istemiyorum.fatih yüzünden çoğu taraftar yorumlarıyla başkanımızı yerden yere vurdular.böyle başkan bir daha gelmez trabzon'a.kıymetini bilelim.tüm arkadaşlara selamlar.

Emo91
10.08.2009, 13:48
fatih tekke ye bu takimda yer yok!

bunu herkez anlamali artik!

umut ve gökhan da en az fatih kadar gol atarlar, yeterki baski yemesinler ve destek görsünler!!

yane, gökhan bir gol kacirdigi zaman, taraftar "farketmez" diye veya ne bilim, bu tür sekilde tempo tutsa onlara büyük motive oluruz!
ama ne yazikki bizim taraftar ancak gol kacdimi küfür etmeyi biliyor!

bu konuda gercekden berbatiz!
ayrica su tekke konusuda bir kapansin, bundan sonrada saten tekkenin yasi itibariyle acilmaz diye UMUYORUM!!!

mustafadinç
10.08.2009, 15:01

umut ve gökhan da en az fatih kadar gol atarlar, yeterki baski yemesinler ve destek görsünler!!

yane, gökhan bir gol kacirdigi zaman, taraftar "farketmez" diye veya ne bilim, bu tür sekilde tempo tutsa onlara büyük motive oluruz!

ayrica su tekke konusuda bir kapansin, bundan sonrada saten tekkenin yasi itibariyle acilmaz diye UMUYORUM!!!

Helal olsun kardeşim sana bravo.

ugurozturk
10.08.2009, 15:41
Fatih TEKKE geldiği anda Trabzonsporun bütün havası bozulur başarıyı sadece kendine mal eden bir oyuncu her gittiği yerde problem anlamıyorum Gökhanı Umut u küstürdünüz iyimi yaptınız sizin yazdıklarınızdan sonra ciddi ciddi düşündüm acaba gerçekten Trabzonsporlumusunuz diye.

kim basariyi kendine mal eden futbolcu.. nerde problem olmus... sen ayda falan mi yasiyorsun...

Fatih gibi efendi; delikanli, bu camiada bi kisi daha bana getirsene...

ugurozturk
10.08.2009, 15:43

ulan dut kurusu; yasin basin kac ki Fatih Tekkeyi taniyacaksin; sen emzikle oyun oynarken; fatih tekke GS'ye FB'ye 3er 2ser saydiriyordu;

haddini bilerek konus..

mustafadinç
10.08.2009, 17:52
kim basariyi kendine mal eden futbolcu.. nerde problem olmus... sen ayda falan mi yasiyorsun...

Fatih gibi efendi; delikanli, bu camiada bi kisi daha bana getirsene...

ulan dut kurusu; yasin basin kac ki Fatih Tekkeyi taniyacaksin; sen emzikle oyun oynarken; fatih tekke GS'ye FB'ye 3er 2ser saydiriyordu;

haddini bilerek konus..

Eline almışsın baltayı herkese saldırıyorsun kardeşim senin gibi düşünmüyoruz işte Fatih Tekke evet çok yetenekli süper futbolcu ama gole sevinirken bile kimseyi yanına sokmuyor (Gökdenizden başka)
başkası gol atınca Fatih kardeş sevinmiyor bile sadece kendi atacak ...
Bak kardeşim ben 600 ün üzerinde resmi profesyonel maç oynadım 8 tane Profesyonel kulüp değiştirdim A T.Direktör diplomam var Fatih Tekke geldiği gün sen Şampiyonluğu unut bak başkan neden almıyor o istemezmi Trabzonlu bir kaptanım olsun hemde gol makinesi ama biliyor Fatih tek başına 40 gol atsa ne olur sonuçta takım oynamayacak yürüyecek çünkü herkes Fatih diyecek çünkü orası Trabzon orada işlerin nasıl yürüdüğünü bilirsin.

mustafadinç
10.08.2009, 17:54
s.a. arkadaşlar ben bir fatih tekke hayranıyım.bu futbolcunun transferi gündeme geldiği zaman çok haycanlandım.kesin mutlu sonla biter zannettim.ama ortalarda bizim bilmediğimiz olaylar dönüyor.kesinlikle geçmişte yaşanmış sorunlar var.yoksa sadri başkan gabriç'e bulduğu rarayı fatih'e de bulurdu.ama şu andan itibaren fatih trabzon'a gelirse çok sorunlar çıkar ortaya.ben şu anki trabzon'dan memnunum.ve bu durumun bozulmasını istemiyorum.fatih yüzünden çoğu taraftar yorumlarıyla başkanımızı yerden yere vurdular.böyle başkan bir daha gelmez trabzon'a.kıymetini bilelim.tüm arkadaşlara selamlar.

Teşekkürler kardeşim.

erolizmts
11.08.2009, 00:46
Ahmet Ağaoğlu az önce Fatih'in Trabzonspor'dan "1,750 milyon €" istediğini ve bu yüzden anlaşma sağlanamadığını söyledi. Ahmet Ağaoğlu'nu bu konuda inandırıcı bir kaynak olarak görebiliriz sanırım.

yorumsuz6117
11.08.2009, 00:49
Ahmet Ağaoğlu az önce Fatih'in Trabzonspor'dan "1,750 milyon €" istediğini ve bu yüzden anlaşma sağlanamadığını söyledi. Ahmet Ağaoğlu'nu bu konuda inandırıcı bir kaynak olarak görebiliriz sanırım.
sorun para diyerek geçiştirdi ağaoğlu fatih konusunu doğruları konuşmadı yada konuşamadı yada fatih yalan söledi ntvdeki açıklamasında en yüksek ücretin daha altında bi teklifi kabul ediceğini söylemişti..en yüksek ücret 1.3 milyon euro..:rolleyes:

Keleşoğlu
11.08.2009, 01:02
sorun para diyerek geçiştirdi ağaoğlu fatih konusunu doğruları konuşmadı yada konuşamadı yada fatih yalan söledi ntvdeki açıklamasında en yüksek ücretin daha altında bi teklifi kabul ediceğini söylemişti..en yüksek ücret 1.3 milyon euro..:rolleyes:

hayır. yattara 1.8 alıyor

mustafadinç
11.08.2009, 08:17
hayır. yattara 1.8 alıyor

Yattaranın aldığı parada indirime gidilmesi gerekiyor,hak etmiyor o kadar parayı yürüyor sahada koskoca Trabzonspor taraftarının sevgisini hiçe sayıyor geçen sene toplam iki buçuk maç oynadı (ilk A.Gücü maçı iyi oynadı sakatlandı,İkinci G.Birliği maçı ve deplasmandaki Antalya maçının son 10 dakikası bu kadar oynamak için 1.8 milyon euro veriliyorsa yönetimin aklına şaşayım.

Erdal DİLEK
11.08.2009, 08:54
FUTBOLCULARA DESTEK LÜTFEn, bknz. guiza. . .

Emrah KabuL
11.08.2009, 09:00
Fatih'siz de olacak bu iş inşallah.. Yeter ki tribünlerde Fatih Fatih sesleri yükselmesin. Mecvut forvetlerimiz arasında Fatih yok ne yazık ki.. F.Tekke diye tempo tutulduğunda yedek kulübesinde olup oyuna giremeyeceğine göre Umut ve Gökhan diye tempo tutulmalı.. boş kaleye kaçırsalarda..

zarere kaçış
11.08.2009, 09:58
fatih tekkeyi almayan başkan şampiyon olmayı istememektedir.son 10yılın en iyi kadrosunu oluşturacaksın ama forvet almayacaksın.bu olayda başka birşey var ama konu para olmadığı kesin.tamam fatihi almıyorsun o zaman daha iyisini al .alamazsın çünkü o kalitede topçuyu alacak paran yok.bulsanda trabzon a getiremezsin. şunu beklerdim başkandan fatih i almıyorsan çıkıp açıklayacaksın taraftara adam gibi ve inandıracaksın tabi inandırabilirsan.

mustafadinç
11.08.2009, 10:19
fatih tekkeyi almayan başkan şampiyon olmayı istememektedir.son 10yılın en iyi kadrosunu oluşturacaksın ama forvet almayacaksın.bu olayda başka birşey var ama konu para olmadığı kesin.tamam fatihi almıyorsun o zaman daha iyisini al .alamazsın çünkü o kalitede topçuyu alacak paran yok.bulsanda trabzon a getiremezsin. şunu beklerdim başkandan fatih i almıyorsan çıkıp açıklayacaksın taraftara adam gibi ve inandıracaksın tabi inandırabilirsan.

Sevgili arkadaşım yazınızı hayretle okudum!!!!!!!
Futbol göreceli bir oyundur sana göre en iyi futbolcu olan birisi başkasına göre en kötü futbolcudur.
Mesela bana göre Gökhan Fatih TEKKE den 10 gömlek üstün futbolcudur.
Başkanın Fatihi alamaması gibi bir söz etmişsin böyle bir şey olabilirmi Allah aşkına istese gider en kralını alır işte örnekler 3.900.000 euro Alanzinho
2.500.000 euro Gabric buradan çıkan sonuç başkan Fatihi almamıştır ki doğru olanı yapmıştır.
Siz ne yazıkki koskoca 25 futbolcudan 4 teknik adam 4 masör 4 malzemeci kulüp doktorları,vs vs vs ve 12 seçkin iş adamından oluşan yönetim kurulu ve milyonlarca taraftarı olan bir futbol kulübünü sadece bir futbolcuyla değişiyorsunuz ki bu baştan sona yanlış bir düşünce.

mustafadinç
11.08.2009, 10:21
FUTBOLCULARA DESTEK LÜTFEn, bknz. guiza. . .

Fatih'siz de olacak bu iş inşallah.. Yeter ki tribünlerde Fatih Fatih sesleri yükselmesin. Mecvut forvetlerimiz arasında Fatih yok ne yazık ki.. F.Tekke diye tempo tutulduğunda yedek kulübesinde olup oyuna giremeyeceğine göre Umut ve Gökhan diye tempo tutulmalı.. boş kaleye kaçırsalarda..

İkinizinde düşüncelerine katılıyorum doğru mantık budur.

cihatöztürk
11.08.2009, 16:11
iyi güzel burası baya sakinlemiş gelen giden yok çok güzül işte bu kadar ya :)

ben ne demiştim sivasa bi koyarız dedim fatih fln unutulur aynen de öle oldu

OLCAY ÇAKIR
11.08.2009, 16:42
F.T.K.A.Kalanlarında ardında kalanlar..

Bitmez...

zarere kaçış
12.08.2009, 05:55
futbol göreceli oyundur doğru diyorsun ama fatihle gökhan arasında dağ kadar fark vardır.

zarere kaçış
12.08.2009, 06:04
Değil gökhan umutuda eklesen bir fatih etmez.Lakin ben topcuları kıyaslamak istemiyorum. Sadece futboldan anlayan herkesin bildiği gibi bu takımın golcüye ihtiyacı var. Ve o ismde FATİH TEKKE dir. Başkanın fatihi almamasını parayla hiçbirşekilde açıklayamaz. yoksa biz bu kadroyu birdaha çok zor buluruz.

mustafadinç
12.08.2009, 08:00
Değil gökhan umutuda eklesen bir fatih etmez.Lakin ben topcuları kıyaslamak istemiyorum. Sadece futboldan anlayan herkesin bildiği gibi bu takımın golcüye ihtiyacı var. Ve o ismde FATİH TEKKE dir. Başkanın fatihi almamasını parayla hiçbirşekilde açıklayamaz. yoksa biz bu kadroyu birdaha çok zor buluruz.

Arkadaşım Fatih TEKKE konusu Trabzonsporda açılmamak üzere kapanmıştır hiç bir yönetici Fatihi artık almaz kim gelirse gelsin bu arada siz neden bu kadar ısrar ediyorsunuz anlamadım,Fatih bizdeydi GS de değil ama nedense hep GS şampiyon oluyordu Sabrilerle,Uğurlarla,Aydınlarla hayret.Biz Fatih oynarken kaç kere şampiyon olduk.

mustafadinç
12.08.2009, 08:03

Bu arada Umut ve Gökhan ikiside ayrı ayrı özel yeteneklidirler futbolcuları birbiri ile mukayese etmek doğru değildir çünkü her insanın parmak izleri gibi yetenekleride farklıdır Fatihin aldığı maçlar olduğu gibi Umutun,Gökhanın,Tayfunun Serkanın aldığı bir sürü maç sayarım size insanların alın terini küçük görmeyin Allah affetmez sonra.

FATİHLİ
12.08.2009, 08:19

rahat ol fatih sürecini unutmadık

Recep Alkan
12.08.2009, 08:23

işte ben demiştim mesajlarının ilki, bunların ardı arkası asla kesilmeyecek, hep ben demiştim.

Bunun yeri burası değil ama sivas maçını canlı seyrettim, bu takımın adam gibi alternatif değil tam bir forvete ihtiyacı var. 3-5 lik sivas maçı 2-1 bitti. Bir takımın orta sahası her zaman aynı işlevsellikte çalışmaz arkadaşlar.

Umutun bulunması gereken erde selçuk bulunuyor, adam gibi forvet istiyorum.

mustafadinç
12.08.2009, 08:25
Umut arka direğe koşarak stoperleri arkaya çekecek ve ön direğe orta sahada hücuma dönük oynayan Selçuk girecek bu zaten sistemin bir parçası.

Öztürk Uğur
12.08.2009, 08:59
Arkadaşlar bu fatih tekke tezahüratları takımı olumsuz yönde etkilemekten başka birşey değil. Lütfen artık yapılması, yönetim Ocak ayında büyük ihtimalle bedelsiz olarak bu oyuncuyu alıcaktır. Futbolunun son çağlarına gelmiş bi oyuncu için Zenite 2 milyon euro vermesi nekadar akıl karı birşey olur düşünün bunu. Klübü yönetenler maddi dengeleride düşünmeleri gerekir, onun için biz burdan nekadar konuşusak konuşalım ama stadlarda umutla gökhan gol kaçırdığı zaman şu fatih tekke tezahüratlarını yapmayalım.

ozturk
12.08.2009, 09:15
bu başlık anasayfaya alınsın ve sabitlensin(!)

off ya hala mı fatih tekke...

siz idmana gidin umuta küfür edin(!!!!)

İskender YILMAZ
12.08.2009, 10:53
Derdiniz ne bu başlıkla anlamıyorumki, rahatsız oluyosan girme ..

FATİHLİ
12.08.2009, 11:32
bu başlık anasayfaya alınsın ve sabitlensin(!)

off ya hala mı fatih tekke...

siz idmana gidin umuta küfür edin(!!!!)

bizce hala fatih tekke ama karıştırma, yetenekleri kısıtlı da olsa umut bu takımın forvetidir

esra61
12.08.2009, 12:00
tekke olmadı ne yazıkki ama yinede bu takımın forvetlerini seviyoruz ve onları destekliyoruz.özellikle takımdaki futbolculara yapılan küfür bize yapılmış gibi anlıyoruz ve bunu yapanları şiddetle kınıyoruzzzz

Süleyman Sofu
12.08.2009, 12:00
utanmasanız umuta fatih küfür ettirdi diyeceksiniz biraz ağır olun dengesizin biri bi manyaklık yaptı diye ihaleyi kaptana yıkmaya çalışmak terbiyesizlikten öte ahmaklıktır herkes akıllı olsun biz kaptanı seviyoruz buna itirazı olan varsa etmeye devam etsin.Bu takımla alakalı doğruları sadece biz görürüz mantığında olan arkadaşlar size sadece gülüyorum FATİHLE ŞAMPİYON OLAMADIK evet ama nasıl olamadığımız ortada.O üstüne düşeni yaptı 30 tane gol attı şampiyonluğu hakemler çaldı oysa geçen sezon şampiyonluğumuzu beceriksiz forvetlerimiz çaldı...

Süleyman Sofu
12.08.2009, 14:09
Ne Zamanki Umut Bulut Ve Gökhan Ünal Bu Sayfaya İsimlerini Yazdırır O Zaman Derimki Helal Olsun Amaaa Kimsede Boşa Konuşmasın...
İyi Futbolcu Olmak Efsane Olmaya Yetmez...

Trabzonspor Gol Krallarımız http://www.trabzonspor.org.tr/images/personel/golcu1.jpg:alkış:
Necmi Perekli

http://www.trabzonspor.org.tr/images/personel/golcu2.jpg:alkış:
Şota Arveladze

http://www.trabzonspor.org.tr/images/personel/golcu3.jpg:alkış:
Hami Mandıralı

http://www.trabzonspor.org.tr/images/personel/golcu5.jpg:alkış:

tigin
12.08.2009, 15:24
Hami Mandıralı hiç gol kralı olamadı.

lazanya61
12.08.2009, 15:56
bu kadar iyi pas yapabilen bir orta sahamızın önünde bir de tekkemiz olsaydı, bu takım gol olup yağardı, her türlü gol atabilirdik, kanattan göbekten driplingle uzaktan şutla duran topla

muharrem demirc
12.08.2009, 16:05
Umut arka direğe koşarak stoperleri arkaya çekecek ve ön direğe orta sahada hücuma dönük oynayan Selçuk girecek bu zaten sistemin bir parçası.

mustafadinç kardeşim ben senin Umut BULUT' un kendisi olmandan şüpheleniyorum. Umut' un kendisi bile kendini bu kadar savunmaz. Unutma Umut bu takımda bedavaya oynamıyor. Buonun 4. sezonu ve gol sorunumuza derman olamadı.

yorumsuz6117
12.08.2009, 16:08
Futbol göreceli bir oyundur sana göre en iyi futbolcu olan birisi başkasına göre en kötü futbolcudur.
Başkanın Fatihi alamaması gibi bir söz etmişsin böyle bir şey olabilirmi Allah aşkına istese gider en kralını alır işte örnekler 3.900.000 euro Alanzinho
2.500.000 euro Gabric buradan çıkan sonuç başkan Fatihi almamıştır ki doğru olanı yapmıştır.
Siz ne yazıkki koskoca 25 futbolcudan 4 teknik adam 4 masör 4 malzemeci kulüp doktorları,vs vs vs ve 12 seçkin iş adamından oluşan yönetim kurulu ve milyonlarca taraftarı olan bir futbol kulübünü sadece bir futbolcuyla değişiyorsunuz ki bu baştan sona yanlış bir düşünce.
gökhan fatihten 10 gömlek üstün futbolcu öylemi..:Dbiraz saçma olmamışmı bu cümle..

lazanya61
12.08.2009, 16:21

bana göre de 10'da 1'i etmez :)

Süleyman Sofu
12.08.2009, 17:25
Hami Mandıralı hiç gol kralı olamadı.
valla o zaman oda resmi sitenin ayıbıdır ben resmi siteden aldım o resimleri hem belki 200 gol barajını geçtiği için koymuşlardır resmini kuru laf deil 215 tane füze bu

Süleyman Sofu
12.08.2009, 17:32
gökhan fatihten 10 gömlek üstün futbolcu öylemi..:Dbiraz saçma olmamışmı bu cümle..
ya abicim bırakın cevap vermek bile saçma bence bana Gökhanın ömrü hayatında kaldırdığı bi kupa gösterin.Bize Fatihi seviyorsunuz diye Fatihten soğuduk diyen arkadaşlar emin olsunlar aynı şeyler Gökhan ve Umut içinde geçerli.Takımına kazandırdığı bi kupa varmı Umutun Gökhanın ne kupası almış bu adamlar bugüne kadar alsınlar 2 tane Türkiye kupası şampiyonluk demiyorum bak Türkiye kupası madem fatihle kıyaslıyolar bi kupa getirsinler TRABZONUMA sora konuşsunlar cak cak konuşmayla olmuyor bu işler Fatih kaptanken şampiyonluğun elimizden nasıl alındığını unutmadık yönetim dik durmayı becerseydi belki ogün alacaktık o kupayı olmadı ama en azından 2 tane Türkiye kupası gördük Kaptanın ellerinde birileri anca konuşur biz icraat anlatırız...

İskender YILMAZ
12.08.2009, 17:39
Gökhan > FT9 öle mi ? :) Hahaha .. :)

Nazlı Ayaz
12.08.2009, 17:50
tekke olmadı ne yazıkki ama yinede bu takımın forvetlerini seviyoruz ve onları destekliyoruz.özellikle takımdaki futbolculara yapılan küfür bize yapılmış gibi anlıyoruz ve bunu yapanları şiddetle kınıyoruzzzz

Aynen katılıyorum....

Süleyman Sofu
12.08.2009, 18:24
Bir insana küfür etmek ben senden daha adiyim demekten farksızdır bir şeyi savunurken öbür şeyleri mahvetmek olmuyor yakışmıyor bize...

zarere kaçış
12.08.2009, 19:03
Arkadaşım Fatih TEKKE konusu Trabzonsporda açılmamak üzere kapanmıştır hiç bir yönetici Fatihi artık almaz kim gelirse gelsin bu arada siz neden bu kadar ısrar ediyorsunuz anlamadım,Fatih bizdeydi GS de değil ama nedense hep GS şampiyon oluyordu Sabrilerle,Uğurlarla,Aydınlarla hayret.Biz Fatih oynarken kaç kere şampiyon olduk.

bizim niye şampiyon olamadığımızı soruyorsan ne farkın kaldı üç istanbul sülüklerinden.bizim neden şampiyon olamadığımızı bütün herkes bilir.şimdi bana takımı kaliteli topçulardan oluşmayan ama takımını şampiyon yapan bir isim söylede bizde cahil kalmayalım..hem sorarım size fatih ve gökdenizden başka topçunmu vardıda şampiyonluk istiyordun.şimdi seneler sonra çok iyi bir takım kurulmuş ve maalesef golcusü yok.birde umutla gökhanı fatih tekke yle kıyaslıyorsunuz.umut ve gökhana sorsan eminimki doğrusunu onlar söyler ve söylüyorlarda.

titanic
13.08.2009, 12:22
Arkadaşlar Önümüzdeki sezon transfer dönemine kadar Fatih Tekke'nin transferinden bahsetmek yasaklansın.Yönetim almadı veya alamadı diye bütün yıl yas mı tutacağız? Fatih'i 1 yıllığına unutalım gitsiin.Belki Gökhan bu sene geçen yılkinden daha iyi performans sergiler.Zaten çok pozisyon buluyoruz bu sene istedikleri kadar kaçırsınlar birinden biri girer,zaten zamanlada gol kaçırmayı unuturlar.İyi olacak inşallah endişe etmeyin

lazanya61
13.08.2009, 13:12
Arkadaşlar Önümüzdeki sezon transfer dönemine kadar Fatih Tekke'nin transferinden bahsetmek yasaklansın.Yönetim almadı veya alamadı diye bütün yıl yas mı tutacağız? Fatih'i 1 yıllığına unutalım gitsiin.Belki Gökhan bu sene geçen yılkinden daha iyi performans sergiler.Zaten çok pozisyon buluyoruz bu sene istedikleri kadar kaçırsınlar birinden biri girer,zaten zamanlada gol kaçırmayı unuturlar.İyi olacak inşallah endişe etmeyin
inşallah inşallah

hamibasoglu
13.08.2009, 17:47
2/3 maç daha forvet denen adamlar gol atamasın bakalım ne olacak.
o zaman görürüm kapatın bu konuyu diyenlerin boyunu posunu!
Geçen sene bu forvet değilmiydi saç baş bırakmayan bizde.Yahu bu adamlar girdikleri pozisyonlardan 1/5 ini atsaydılar açık ara şampiyonduk
daha ilk sivas maçında kanser belirtileri baş gösterdi.Geçen seneden saç ta kalmadı ki yolacak :)

Ha inşallah öyle olmasın,vurdukları gol olsun da ben de utanayım, ama
görünen köye de haybeden para verip klavuza talim etmeyin.
Orta saha ve defansın atacağı gollerle şampiyonluk gelmez.
yoksa 1/0 , 2/1 gibi çoook diken üstünde maç seyredir.

Fatih Adamdır,adam gibi adamdır.Bu işin altında başka bir iş ve/veya inatlaşma var.

inşallah aramayız.

titanic
13.08.2009, 18:13
2/3 maç daha forvet denen adamlar gol atamasın bakalım ne olacak.
o zaman görürüm kapatın bu konuyu diyenlerin boyunu posunu!
Geçen sene bu forvet değilmiydi saç baş bırakmayan bizde.Yahu bu adamlar girdikleri pozisyonlardan 1/5 ini atsaydılar açık ara şampiyonduk
daha ilk sivas maçında kanser belirtileri baş gösterdi.Geçen seneden saç ta kalmadı ki yolacak :)

Ha inşallah öyle olmasın,vurdukları gol olsun da ben de utanayım, ama
görünen köye de haybeden para verip klavuza talim etmeyin.
Orta saha ve defansın atacağı gollerle şampiyonluk gelmez.
yoksa 1/0 , 2/1 gibi çoook diken üstünde maç seyredir.

Fatih Adamdır,adam gibi adamdır.Bu işin altında başka bir iş ve/veya inatlaşma var.

inşallah aramayız.

Fatih tabiki adamdır,adam gibi diye nitelendirilen adam nasıl oluyorsa tamam öylede adamdır.Herkes biliyor ki Fatih futbol yaşantısını sürdüren Türk futbolcuların içinde en kalitelisi ve en başarılsıdır.Ama kabullenmek gerek o şimdi bizim takımda değil,sen de iyi biliyorsundur ki Gökhan ile Umut güzel gol kaçırıyor.Ama şu bir gerçek Fatih'te ayağına geleni yazmıyordu.Kabul Gökhan'dan da iyidir,Umut'tan da hatta ikisinin toplamındanda iyidir.Messi'de,Ronaldinho'da,Ronaldo'da Umut'tan iyidir,ama bunlar bizim oyuncularımız değil tıpkı Fatih gibi

Süleyman Sofu
14.08.2009, 09:36
en azından doğruyu biliyorsun buda alkışa değer
evet o artık bizim için EFSANE

Serhat
14.08.2009, 15:50
Vay be ...

ergin cesit
15.08.2009, 14:49
bu konuda artık kapanmak üzere.yinede efsanemizsin kral

Cihad Varlı
15.08.2009, 21:41
Konu yeniden gündeme alınmalı , gerekirse yürüyüş yapılmalı .

Ilelioglu
15.08.2009, 21:42
bu konuda artık kapanmak üzere.yinede efsanemizsin kral

Bu Konu hicbir zaman kapanmayacak.

Koskoca Sezona iki Forvetle baslayan Yönetime yalvardik, bu Takima Forvet alin diye ama nafile.

Fatih Tekke'yi almamak icin Forvet Transferini askiya alan yönetime yaziklar olsun.

Emrah KabuL
15.08.2009, 21:45
Şu maçın sonucunu F.Tekke veya x bir golcüye bağlayanın futbol bilgisinden şüphe ederim.Alanzinho'nun şutları hariç ne pozisyonumuz ne de üst üste 2-3 pasımız yok.

blackrain61
15.08.2009, 21:52

Bosyere kendinizi kandirmayin. Trabzonspor bu mantalite ile sampiyon olamaz. Bunu baskanda biliyor, ama neyse.

Toplama takim olan Diyarbakir iki defa geldi iki gol oldu. Üstelik adamlar gollerden sonra seyirciyle dalga bile gectiler. Biz ise 60 dk hücum ettik, duran topla bir gol atabildik. Golü atanda defans oyuncusu giray. Gecen hafta kim atmis golleri, selcuk ile Ceyhun. Peki forvetlerimiz nerede? Yanilmiyorsam 6 hazirlik + 2 lig maci golcülerimiz kac golü var? 1 sadece. Oda Umut. Kisaca Umut ile sampiyonlugu unut. Gecen senede durum ayni idi. Bir golcü alinsaydi, gecen sene güle oynaya sampiyon olurduk. Ama ne hikmetse grek görülmedi. Sampiyonluk elimizden kaydi gitti. Bu sene bu sartlarda bu takim gecen senede iyi olmasina ragmen ancak ilk dört bitirir. Cünkü gol atip galip gelemeye takima 3 puan vermiyorlar.
Allah Toulouse macinda yardimcimiz olsun.

iso_4939
15.08.2009, 21:57
adam gibi adamdır tekkemiz onu almayan sahte trabzonspor lular utansın yazıklar olsun...

yorumsuz6117
15.08.2009, 22:07
helal olsun taraftara bu maçta müthiştiler özellikle ilk yarı televizyondan izlediğim kadarıyla ayrıva fatih tekke sesleride çıkmadı galiba taraftar üstüne düşeniyaptı bu maçta..sadri şener bu takıma golcü al..............

Gökhan Döner
15.08.2009, 22:09
Bu Konu hicbir zaman kapanmayacak.

Koskoca Sezona iki Forvetle baslayan Yönetime yalvardik, bu Takima Forvet alin diye ama nafile.

Fatih Tekke'yi almamak icin Forvet Transferini askiya alan yönetime yaziklar olsun.

Çokdoğru yazmışsın be kardeşim tamamen katılıyorum sana
bırak fatih tekkeyi başka xxxxxxxxx bir futbolcu bile almak istemiyorlar bunlarrr

Gökhan KAN
15.08.2009, 22:10
Bu başlık Raiting yapar artık..

yorumsuz6117
15.08.2009, 22:10
gol atıcak adam yok ortasahada yaratıcı adam yok ne olucak bilmiyorum avrupa liginde yarı final oynarmış bu takım koptum ya:D

Adnankazaz
15.08.2009, 22:27
lan takım döküloyor bee

Cem Akyüz
16.08.2009, 00:43
Tekke olayıda zor artık Zenit'in hocası gönderildi forveti gönderildi ellerinde kaldı bir Tekke yeni gelen hoca kalsın derse orada kalacaktır Tekke..Yazık oldu almadık zamanında şimdi ahlar vahlar çekeriz

Rahman Gümüş
16.08.2009, 00:50
Şu maçın sonucunu F.Tekke veya x bir golcüye bağlayanın futbol bilgisinden şüphe ederim.Alanzinho'nun şutları hariç ne pozisyonumuz ne de üst üste 2-3 pasımız yok.
ya arkadaşım nasıl pozisyonumuz yok yaa! Umutun 1 metreden yüzüyle auta attığı top pozisyon değilmiydi? Daha net pozisyon nasıl olur? 2 topta bi önde kaldı bi arkada kaldı.. Giray çıkıyor 4 tane kafa vuruyor... Sadece orta sahayla ve defansla gol arıyoruz sanki.. Serbest vuruş olsa, korner olsa da defansımız gol atsa diyoruz... Maçı staddan izlemişsin pozisyonumuz yok diyorsun ya!

hamucera
16.08.2009, 01:13
bu maçta fatih olsada değişen birşey olmazdı

usameakcelik
16.08.2009, 01:14
Ya Fatih Tekke gelse ne olacak. Bu maçta kaç orta geldi Umuta. Gökhan la Umut yeterli bence. Gökhan tam bu sistemin adamı. Kayseride tek forvet sisteminde gol kralı oldu. Umutda hersene 15 civarı gol atıyo. Süper bi alternatif olur. En kaliteli yerli forvetler bizde. Yattara ve Gabriç katılsın takıma o zaman çok daha güzel olacak. Bu maçta Umuta çok top gelmedi. Haksızlık yapmayın adama.

Gökhan KAN
16.08.2009, 01:15
bu maçta fatih olsada değişen birşey olmazdı
Neden be abi..Ben illede Fatih demiyorum ama Umut un kafa vuruşlarında Fatih olsaydı neresiyle o golleri atardı bi düşün..Skor çok farklı olurdu..

Yunus Emre SEYHAN
16.08.2009, 01:16
pozisyon olmadığı için Umut'un sucu yokmuş.. Yok yaa.. Adamların forvetleri durduk yere pozisyon üretiyor... Forvet dediğin top ayağındayken kaleyi görür görmez golü atar

FANATIK61
16.08.2009, 01:20
Öylede belli ki Fatihin olmayisi kim ne derse desin. Hala gelmesine karsi olanlar leb lebi gibi attigi golleri bir izlesin ;)

is_mail61
16.08.2009, 05:25
fatih acaba maçı izledimi şu maçı görsem ben olsam zorla gelirim bu takıma ya yüreğim dayanmaz 3e 5eede bakmam yani

Emrullah
16.08.2009, 06:11
Gökhan la Umut yeterli bence.

De get işine. Gökhan ile Umut yeterliymiş. Hasbinallah.

cınar#7
16.08.2009, 10:12
Neden be abi..Ben illede Fatih demiyorum ama Umut un kafa vuruşlarında Fatih olsaydı neresiyle o golleri atardı bi düşün..Skor çok farklı olurdu..
o arkadaş umut fanatiğidirde,ona sorsan bütün takım umut olsun ona yeter,başarıya gerek yok koşsunlar izleyelim.

Hüseyin Hatırlı
16.08.2009, 10:23
pozisyon olmadığı için Umut'un sucu yokmuş.. Yok yaa.. Adamların forvetleri durduk yere pozisyon üretiyor... Forvet dediğin top ayağındayken kaleyi görür görmez golü atar

Ben son on dakkada Umutun girebileceği 3 pozisyon gördüm, birinde ayağını uzatmakta gecikti birinde kafayı kaldırmıs aya bakarken topa yanlıslıkla kafa vurdu birinde topa erken cıktı vuramadı...
Vuramamak yetişememek de pozisyona girememekse bunun nedeni Umut ama dün yattara veya gökhan ünaldan biri olsaydı bu sonuç olmazdı.

Hüseyin Hatırlı
16.08.2009, 10:25
Öylede belli ki Fatihin olmayisi kim ne derse desin. Hala gelmesine karsi olanlar leb lebi gibi attigi golleri bir izlesin ;)

Ben hala Trabzonda attığı golleri izledikçe ağlıyorum be! Bu adam neden alınmaz anlamak istemiyorum.

Napoli
16.08.2009, 11:53
Umuta değil,bizi umuta layik goren zihniyete isyanım

mehmetali61_55
16.08.2009, 11:55
fatihmi olur bilmem ama forvet kesinlikle lazım golcu yok takımda

logitech
16.08.2009, 12:08
başlık ilerleyen haftalarda isim değiştirecek " fatih tekke konusunun altında kalanlar" diye.

COLMAN_28
16.08.2009, 12:21
Sİz fatİh tekkeyİ almazsaniz bİzde kombİne almayiz

irfan61
16.08.2009, 12:58
Bugün fotomaçın bizim için yaptığı haber başlığına çok güldüm."Almazsan Tekke'yi Batırırsın Tekne'yi" nerden bulurlar böyle lafları.:)

fatih6t1s
16.08.2009, 14:09
başkanın boş konuşmaları bunlar Sadri Şenerden böyle bi tutum beklemezdim. Fatihi almamak için mazeret üretmekten başka bişey değil yaptığı, hal böyleyken düşünüyorum bi türlü bulamıyorum neden Fatih Tekkeyi istemiyor. Bence Trabzon taraftarının bunu öğrenmesi gerekiyor

fatih6t1s
16.08.2009, 14:14
Umut çok koşuyormuş peh pehh. yaa çok koşanı görmek isteyen gitsin at yarışı izlesin

Mehmet Zeki
16.08.2009, 14:17
Ulan kral. Ozluyorum be. Seni seviyorum. Gel artik ya.

fatih6t1s
16.08.2009, 14:20
fatihmi olur bilmem ama forvet kesinlikle lazım golcu yok takımda

Sen Fatih Tekke olsan klüp başkanı bu kadar sevdiğim takımın-taraftarın önüne seni "paragöz" olarak atsa o başkan hala görevdeyken gelirmiydin? Söylediğine katılıyorum golcü lazım ama bize en iyi verimi verebilecek adamı getirme şansı kalmadı bence.

bekirguner
16.08.2009, 17:02
Almazsaniz tekkeyİ batirisin tekneyİ

Recep Alkan
16.08.2009, 17:32
Sıkmayın canınızı uşaklar;

yakında kurtarıcımız Mehmet battal geliyor, baksanıza 2 aylık uğraşlar sonuç veriyormuş, asıl forvetimiz yokken, alternatif isim alıyoruz, dünyada tekiz tek.

Travelair
16.08.2009, 19:08
Kızdığım futbolcudur Fatih Tekke. Medyaya yansıyan açıklamaları, maç içerisindeki gereksiz davranışları, zaman zaman kendisinden beklenmeyecek derecede kötü futbolu, sakatlıkları, antreman noksanlığı...Bunun yanında belki hepsi çamur çeşitli iddialar belki bu düşünceme neden. İşlerin iç yüzlerini çoğu zaman bilemiyoruz ve sonuçta dışardan yüzeysel bir intibamız oluyor. Artık bu intibayı yaratanların günahları boyunlarına. Diğer yandan futboluna her zaman saygı duymuşumdur. Yalnızca o kendindeki potansiyeli kullanamamasına üzülmüş kızmışımdır. Gençliğim onunla geçti. Bence son transfer döneminde yine insanlığın en büyük illeti "Diyalog eksikliği" yaşandı ve her tarafın hatalarıyla transferi gerçekleşmedi. Hüzünlü bir hikaye

Şimdi aklıma 2 fikir geldi de bilmiyorum siz ne düşünürsünüz

* Fatih Tekke'yi Zenit verdiği yıllık ücreti de düşünerek yararlanmaktan vazgeçse ve Fatih Tekke serbest kalsa ne olur?

* Zenit Fatih Tekke'yi başka bir takıma satsa, yetiştirme bedeli vs Trabzonspor ne kadar alır?

Mehmet Zeki
16.08.2009, 19:13
Kaptan al bonservisini gel Trabzonspor tesislerine.

esra61
16.08.2009, 19:40
Bugün fotomaçın bizim için yaptığı haber başlığına çok güldüm."Almazsan Tekke'yi Batırırsın Tekne'yi" nerden bulurlar böyle lafları.:)

bu başlığa bnde çok güldüm ya.ama gzll başlık atmışlar.

ah başkanım ah
alsan bi forvet tekke dedik almadın vardır bi bildiğin dedik sustuk bari bi tane kaliteli direk oynayabilicek bi forvet alda yüzümüzü güldür ya...
büyük başkan yap bi başkanlık dahaaaaa:alkış::alkış:

surmene_li
16.08.2009, 19:45
Umuta değil,bizi umuta layik goren zihniyete isyanım
aynenn
bizi bu umuta umut baglatanlar utansin

cdgtscdg
16.08.2009, 19:48
umut koşuyor evet ama bende oynasam eminim sizde oynasanız umut kadar koşardık bu bi meziyet değil.Sen forvet oynayacaksan gol atacaksın ha atamıyosan ilerde bari topu tut oyalada orta sahan ileri çıksın ortada kilitlenmesin oyun onuda yapamıyosan eleştirilere küsmeyeceksin arkadaş.Ben en çok fatih in gelmesini bu yüzden istiyorum.Gelse bunlardan çok mu gol atacak belki de bunlarınkinin yarısını atacak ama takımı rahatlatacak topun ilerde kalmasını sağlayacak şeyi yapacak yani top tutacak faul kazanacak.elimizdeki iki forvette bunu yapamıyor malese.Bence takımdaki en büyük eksiklik bu.Bu yüzden beklediğimiz oyunun pres olduğu zaman olmuyor malesef böyle giderse de pres olan maçlarda bu sıkıntı devam edecek gibi gözüküyo

Ilelioglu
16.08.2009, 19:54
umut koşuyor evet ama bende oynasam eminim sizde oynasanız umut kadar koşardık bu bi meziyet değil.Sen forvet oynayacaksan gol atacaksın ha atamıyosan ilerde bari topu tut oyalada orta sahan ileri çıksın ortada kilitlenmesin oyun onuda yapamıyosan eleştirilere küsmeyeceksin arkadaş.Ben en çok fatih in gelmesini bu yüzden istiyorum.Gelse bunlardan çok mu gol atacak belki de bunlarınkinin yarısını atacak ama takımı rahatlatacak topun ilerde kalmasını sağlayacak şeyi yapacak yani top tutacak faul kazanacak.elimizdeki iki forvette bunu yapamıyor malese.Bence takımdaki en büyük eksiklik bu.Bu yüzden beklediğimiz oyunun pres olduğu zaman olmuyor malesef böyle giderse de pres olan maçlarda bu sıkıntı devam edecek gibi gözüküyo

Aynen dedigin gibi, ileride top tutabilmek cok önemli ve malesef Umut bunu yapamiyor...

cdgtscdg
16.08.2009, 20:01
sadece umut değil malesef gökhanda yapamıyo onun için belki de bunca taraftar fatih tekke diye diretiyor bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek

Geçem senede en büyük eksiklik buydu bence o zamanda dedim tekke lazım getirilsin diye hala diyorum demeyede devam edecem.Şuda bilinsinki tekke ismi bi semboldür türk olduğu için öncelik ondadır ha onu almıyosan bu çzellikleri olan bi, forvet bul onu getir o zaman onu da kabul eder bu taraftar

yorumsuz6117
16.08.2009, 20:02
sadece umut değil malesef gökhanda yapamıyo onun için belki de bunca taraftar fatih tekke diye diretiyor bunu anlamak bu kadar zor olmasa gerek

Geçem senede en büyük eksiklik buydu bence o zamanda dedim tekke lazım getirilsin diye hala diyorum demeyede devam edecem.Şuda bilinsinki tekke ismi bi semboldür türk olduğu için öncelik ondadır ha onu almıyosan bu çzellikleri olan bi, forvet bul onu getir o zaman onu da kabul eder bu taraftar
oda çok pahalı en makulü tekke ama almıyorlar:rolleyes:

cdgtscdg
16.08.2009, 20:03
işte bu taraftar onun için tekke diye diretiyor en azından ben onun için öyleyim:)

hamucera
16.08.2009, 20:03
bu konu asla kapanmaz. biz kazansakta kapanmaz. çünkü o zaman averaj meselesi gündeme gelir. bizi şampiyon yapsana fatih. tıpkı daha önceleri yaptığın gibi. çünkü sensiz şampiyonluk olmayacak millet bunu düşünüyor

Recep Alkan
16.08.2009, 20:08
Gözün gördüğünü göremeyen insanlara çok üzülüyorum.

Oysa ki ben birilerinin yerinde olsam havası bozulmasın diye değerlerden feragat edilen kolej takımını, forvetinin 90+4 de altı pastan topu kafası ile dışarı attığnı konuşurdum.

Ama diyorum ya bazıları çoktan Muhalefet Partisi bile olmuşlar halen daha kötüleme peşindeler.

Hadi o zaman olum umut yap bizi şampiyon da kapansın çenemiz, aynı eskilerde yaptığın gibi !!!

Mehmet Zeki
16.08.2009, 20:10
Buyuk kaptan. Seni seviyoruz.

http://www.pazar53.com/images/news/13445.jpg

Ceyhun Öncü
16.08.2009, 20:11
Sadri Sener: Yerine kim yedek olacak diye sorarim

Umut kadroya girmeyi hakediyormuki ?

cdgtscdg
16.08.2009, 20:19
tekke nin geri gelmesi için önceden bizi şampiyon yapmış olmasımı lazım ki anlayamadım.Eğer öyle ise şimdiki takımdan kimse takımda kalmasın çünkü geçen sene elimize kadar verilen şampiyonluğu beceriksizlikten dolayı alamadık en azından tekkeli o kadroda kaleci eksikliği aşikarken hakem oyunu ile ikinci olmuştuk bu kadroda olmayı en çok tekke hakediyordur bence

Ayhan Yüksek
16.08.2009, 20:30
bu konu asla kapanmaz. biz kazansakta kapanmaz. çünkü o zaman averaj meselesi gündeme gelir. bizi şampiyon yapsana fatih. tıpkı daha önceleri yaptığın gibi. çünkü sensiz şampiyonluk olmayacak millet bunu düşünüyor

Bu nasıl bir mantıktır ya,sırf muhalefet olsun diye böyle düşünce olmaz kardeşim, Trabzonsporun çok acil bir golcüye ihtiyacı vardır, bunu kimse inkar edemez halihazırda en uygun isimde Fatih Tekkedir, hem maliyeti hem kalitesi göz önüne alındığında, kimsenin iddiası Fatih Tekke eşittir şampiyonluk değildir,Fatih Tekke transferi büyük bir eksikliğin giderilmesi anlamında şampiyonlukta daha iddialı hale gelmektir bilmem anlatabildim mi?

Recep Alkan
16.08.2009, 20:34
Aldırmayn, muhalefet kanımızda var, isteselerde duramıyorlar.

oguz altinbas
16.08.2009, 20:34
her maç taraftar fatih tekke diye bağıracak:DDDD

Ceyhun Öncü
16.08.2009, 22:37
her maç taraftar fatih tekke diye bağıracak:DDDD

bu konuda hic süphen varmi?

birak macdan sonrasini her pozisyondan sonra bagiracak taraftar hakli olarak

shade6161
16.08.2009, 22:56
tamam herkes fatih tekke'yi istiyor ama biraz daha anlayışlı olmak lazım..inatlaşmanın mantığı yok..fatih tekke alınmıyorsa alınmıyor..alternatıf isimleri çağıralım bari..başkanda inat etti almayacak baksanıza..

Mr.No
16.08.2009, 23:11
Fatih ile matih ile olacak is degil bu, takim takim degil ki.

is_mail61
16.08.2009, 23:11
tamam herkes fatih tekke'yi istiyor ama biraz daha anlayışlı olmak lazım..inatlaşmanın mantığı yok..fatih tekke alınmıyorsa alınmıyor..alternatıf isimleri çağıralım bari..başkanda inat etti almayacak baksanıza..
valla inad ediosan sonuçlara katlanıcaksın başkanı çok seviyorum ama trabzonzporu daha çok seviyorum bence başkan bu fatih tekke şarkısını avniakerde daha çok dinler

Mehmet Zeki
16.08.2009, 23:12
Fatih ile matih ile olacak is degil bu, takim takim degil ki.

Takim takim. Hemde iyi takim. 2 eksik var. Sagbek ile forvet. Ben yonetim olsam borc falan bulur sagbek ile Fatih Tekke (forvet) alirdim. Daha konusmuyorum. Yeter. Son sozum:

Fatih Tekke!

Mr.No
16.08.2009, 23:22
Bu takim dün pozisyon yaratamamis ne Fatih'inden bahsediyorsunuz. Dün gs macini izlediniz mi? 3 pasla top karsi kaledeydi. Takim önce böyle oynamayi bilecek. Yoksa birakin Fatih'i Drogba gelse ne yazar. Fatih suan bizim icin sadece umut, umut ediyoruz hani olsa belki bir sey yapar diye. Ama nafile, sadece hayal ediyoruz.

Mehmet Zeki
16.08.2009, 23:26
Bu takim dün pozisyon yaratamamis ne Fatih'inden bahsediyorsunuz. Dün gs macini izlediniz mi? 3 pasla top karsi kaledeydi. Takim önce böyle oynamayi bilecek. Yoksa birakin Fatih'i Drogba gelse ne yazar. Fatih suan bizim icin sadece umut, umut ediyoruz hani olsa belki bir sey yapar diye. Ama nafile, sadece hayal ediyoruz.

Elimizdeki oyuncularada zarar vermek istemiyorum. Ama Umut'un yukselemedigi toplar var. Ya gec ya erken yada yukselemiyor. Orada Fatih Tekke olsaydi bence baska olurdu.

The_Storm
16.08.2009, 23:30
Fatih Tekke > Sadri Şener. Böyle olduğunu herkes görecek.

Bu yönetimin sonunu Fatih Tekke getirecek.

Mehmet Zeki
17.08.2009, 00:34
Icimden gecti. Transferde son gun. Son 1 saat kaldi. Ve Fatih Tekke: Baskanim bos mukaveleye imza attim. Alin beni. Kulubum 1 milyon istiyor. Baskan dusunuyor. Tamam. Hemen isi 45 dakika icinde hallediyor. Gece haber medya ya duser. Ilerki gun Fatih Huseyin Avni Aker stadinda. Formasiz iceri girmek yasak. Imza toreni var. Ts club'te urun kalmiyor. Kombineler 1 gun icinde bitiyor. O arada Trabzonspor UEFA ya kaliyor.

Bu bir hayaldir.

yorumsuz6117
17.08.2009, 00:37
Icimden gecti. Transferde son gun. Son 1 saat kaldi. Ve Fatih Tekke: Baskanim bos mukaveleye imza attim. Alin beni. Kulubum 1 milyon istiyor. Baskan dusunuyor. Tamam. Hemen isi 45 dakika icinde hallediyor. Gece haber medya ya duser. Ilerki gun Fatih Huseyin Avni Aker stadinda. Formasiz iceri girmek yasak. Imza toreni var. Ts club'te urun kalmiyor. Kombineler 1 gun icinde bitiyor. O arada Trabzonspor UEFA ya kaliyor.

Bu bir hayaldir.
uefaya kalıcağımız 27 agustosta belli olucak ama..:)

xander1967
17.08.2009, 00:57
DeĞİŞen bİrŞey yok takim yİne gol yollarinda zayif defans cikacak gol atack lİbero gelecek Şut Çekecek gol olacak forvet saÇ baŞ yolduracak boyle Şey olmaz adamlar elanoyu keİtayi transfer edİyo bİzde bucasporun forvetİnİ almak İÇİn pazarlik yapiyoruz... Sadrİ Şener bİr Şekİlde edebİyat yaparak kandirdi bİzİ Şİmdİ Şampİyonluk telefuzu Çikmiyor artik takim kamptayken umutluydu ŞampİyonluĞun en bÜyÜk adayiyiz dİye ne deĞİŞtİ Şİmdİ baŞladi yİne hedef Şampİyonlar lİgİ dİye aÇiklamalara yok kardeŞİm ben biktim artik kandirilmaktan 1983 doĞumluyum her sezon baŞi kendİmİ Çok baĞliyorum biktim artik yeter zaten bu takim bu hafta avrupadanda elenİr ortalik kariŞir ne yazikkİ... Allah gÖstermesİn bÖyle bİr durumu ama ama ama ........

Celal Demir
17.08.2009, 08:49
almazsan TEKKE' yi batırırsın tekneyi...

Süleyman Sofu
17.08.2009, 09:04
kardeşim senin fatihle ne zorun var anlayamıyorum aslında avatarına bakınca anlıyorumda okadarda deildir diyorum biz umutun düşmanı deiliz ama umutta bu takımın topçusu deil bak gökhana bişey demiyorum çünkü adam iyi bir partneri olmamasının sıkıntısını çekiyor he umut olmazmı olsa bugüne kadar olurdu bu saatten sonra umut kendinide bizide bitirir...

Süleyman Sofu
17.08.2009, 09:06
[QUOTE=lazkopat_61xxx;2559412]almazsan TEKKE' yi batırırsın tekneyi...
iki keliimede iyi özetlemişler...:alkış::alkış::alkış:

Faik Yılmaz
17.08.2009, 09:08
Bu gidişle yönetim forvet almama inadının altında kalıcak......

Umutla bu sezona umutlu girmemizin imkanı yok....

Celal Demir
17.08.2009, 09:44
[QUOTE=lazkopat_61xxx;2559412]almazsan TEKKE' yi batırırsın tekneyi...
iki keliimede iyi özetlemişler...:alkış::alkış::alkış:

varsa daha güzel bi açıklama beklerim kardeşim bunuda ben yazmadım zaten bir gazetenin haber başlığı...

Süleyman Sofu
17.08.2009, 10:51
biliyorum fotomaç atmış dün o başlığı açıkçası herkes bu konuda birşeylerin olabileceğini hala herşeye rağmen bekliyor ama renk vermemeye çalışıyor görelim mevlam neyler neylerse güzel eyler...

mustafadinç
17.08.2009, 10:54
Fatihi bende seviyorum onun çok iyi olmasdını istiyorum ama konu Trabzonspor olunca Kolej takımı olunca sevgi saygı olunca açıkçası Fatihin geri gelmesini hiç istemiyorum birde böyle amigoların seyirciyi gaza getirip bağırttırması filan iyice midemi bulandırdı rant kavgası başka bir şey değil ne yazıkki Trabzon böyle Şenolun adamları bir tarafta rsunu harcattırır diğer tarafta Tekke başkana ben seni harcarım mesajı gönderir.

gustavo_colman
17.08.2009, 13:27
şart oldu Fatih Tekke yahu alınmasa da her yenilgiden sonra bu ''Fatih tekke'' tezahuratları devam edecektir bunu değiştiremezsin orda binlerce kişi var nasıl susturacaklar hiç mi düşünülmüyr yoksa yönetim bekleyip bekleyip Fatihi alacak ve taraftarın sempatisini mi kazanmak istiyor inşallah öyledir

trabzonunal
17.08.2009, 14:18
YENIDEN TEKKE!!
http://images.habervitrini.com/haber_resim/bjk_trabzon_tekke.jpg
Taraftar patladı
Tazemeta'nın attığı ikinci golden sonra Avni Aker Stadı'nda yükselen "Fatih Tekke" sesleri sezon başından beri içten içe konuşulan bir isteğin patlaması oldu. Taraftarların, eski golcülerini takımda görmek istemesi üzerine yönetim, transfer için kolları sıvama kararı aldı.

Broos'a soruldu
Hugo Broos

ile bir görüşme yapan başkan Sadri Şener'in, Belçikalı hocaya "Fatih'i transfer edelim mi?" diye sorduğu, Broos'un da "Kaliteli bir forvet almalıyız" dediği öğrenildi. Yönetimin, ocak ayında sözleşmesi bitecek Fatih Tekke için Zenit ile temasa geçeceği kaydedildi.

Kaynak: Fotomac

peker61
17.08.2009, 14:26
Al sallama bir haber daha kaynağa bak yine başlamışlar..

shade6161
17.08.2009, 14:41
YENIDEN TEKKE!!
http://images.habervitrini.com/haber_resim/bjk_trabzon_tekke.jpg
Taraftar patladı
Tazemeta'nın attığı ikinci golden sonra Avni Aker Stadı'nda yükselen "Fatih Tekke" sesleri sezon başından beri içten içe konuşulan bir isteğin patlaması oldu. Taraftarların, eski golcülerini takımda görmek istemesi üzerine yönetim, transfer için kolları sıvama kararı aldı.

Broos'a soruldu
Hugo Broos

ile bir görüşme yapan başkan Sadri Şener'in, Belçikalı hocaya "Fatih'i transfer edelim mi?" diye sorduğu, Broos'un da "Kaliteli bir forvet almalıyız" dediği öğrenildi. Yönetimin, ocak ayında sözleşmesi bitecek Fatih Tekke için Zenit ile temasa geçeceği kaydedildi.

Kaynak: Fotomac

valla gelsin artık hem yönetim hemde biz kurtulalım..geldikten sonra istenilen performansı veremese o zamanda ayrı bi dert olacak..fatihin üstünede ağır bir yük binecek..bekleyip görelim...

Süleyman Sofu
17.08.2009, 15:44
http://www.spor61.net/images/news/fatih_tekke.20080515103743.jpg
Asaletin Yeter Kaptan...
İş Pazubandı Kola Takmak Değil Taşıyabilmekmiş Bunu Bu Hafta Bizzat Gördük...

Kubilay ŞAHİN
17.08.2009, 15:50
Başka Seçeneklere Bakıyorumda Sanırım Yine Sonuç Tekkeye Çıkıyor..

Bu İşin Sonu Hayır Olsun ..

Serhat
17.08.2009, 22:14
Offf off...

Yok yok Su transfer sezonu kapanana kadar gelmicem...

Erdal
17.08.2009, 22:18
Fatihi bende seviyorum onun çok iyi olmasdını istiyorum ama konu Trabzonspor olunca Kolej takımı olunca sevgi saygı olunca açıkçası Fatihin geri gelmesini hiç istemiyorum birde böyle amigoların seyirciyi gaza getirip bağırttırması filan iyice midemi bulandırdı rant kavgası başka bir şey değil ne yazıkki Trabzon böyle Şenolun adamları bir tarafta rsunu harcattırır diğer tarafta Tekke başkana ben seni harcarım mesajı gönderir.

Yahu abi ne Şenol'un adamı...Kimmiş bu şehirde Şenol'un adamı...Yaşınıza hürmeten yazmayayım diyorum ama kör göze parmak sokuyorsunuz...Ne amigosu...Siz bu şehrin bir konuda bu kadar hemfikir olduğunu gördünüz mü? Biliyormusunuz ki Şenol Güneş ismi gündeme gelince şehrin yarısı hatta derin Trabzon un yarısı karşı çıktı....Düşünmezmisiniz düşünmez mi yönetim hiç bir konuda bir araya gelmeyen şehir neden Fatih konusunda böyle birleşti...

Hamsi_61_61
17.08.2009, 23:15
Valla dedigim gibi gidiyor hersey umitsiz vakayiz artik :)

Süleyman Sofu
18.08.2009, 08:38
http://www.haber61.net/images/news/17099.jpg

Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke, Sabah'a konuştu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar. Yönetim bana üvey evlat gibi davrandı."

Diyarbakırspor mağlubiyetinin ardından Trabzonspor taraftarının yönetimden transferini istediği Fatih Tekke, Saint Petersburg'daki evinde Sabah'a özel açıklamalarda bulundu. İşte Fatih Tekke gerçekleri: "Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim. Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim." "Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksun 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar." YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI "Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim. Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

Şener'le tanışmıyoruz
"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."

Terim artık çağırmasın
"Fatih Terim'in beni niye Milli Takım'a çağırmadığını bilmiyorum. Ondan ricam artık beni çağırmasın ama sebebini de söylesin. Sebebini bileyim ki; kendisinden özür dileyeyim. Euro 2008'de olmayı hakettim. Takımında oynamayan ya da sakat oyuncuları çağırdılar. Ben bu kriterlere uymuyordum. Gökdeniz'i ve beni yok sayıyorlar. Zaten artık milli takımda yıldız oyuncu yok."

FATİH TEKKEDEN SEVGİLERLE
Biz Seni Boşuna Savunmuyoruz KAPTAN...
SEN ADAMLIĞINI ISPATLADIN BANA GÖRE SIRA BAŞKALARINDA...

deneme61
18.08.2009, 08:47
Bu haberı gormemıstım.veren arkadasa tesekkurler..

kaptan hala gelmekten yana.baskan hakkında dıkkatlı konusmus..ıns hallolur dıyecegım ama artık cok gec sanırım

Erdal DİLEK
18.08.2009, 08:53
bu takımın forvetinin bu halde olmasında fatih tekke nin alınmaması kadar alınması söylemini ayyuka cıkaranlarında payı var, kimse bak ben söylemiştim deyip kendini sıyırmasın. . .

Süleyman Sofu
18.08.2009, 08:59
Fatih Tekke Gerek Duruşuyla Gerek Tecrübesiyle Gerek Golcülüğüyle Bizim İçin Biçilmiş Bir Kaftandı Bunu Taraftarlar Gördü Görüyor Görmeyede Devam Edecek.Ama Hacısalihoğlu Gibi Yöneticiler Kendi Sığ Görüşleriyle Bu Kulübün Yönetilemeyeceğini Taraftara Karşı Durulamayacağını Elbet Öğrenecek...
Trabzonda Herkes Futbolu Bilir.Ve Toplumun Yüzde 90ının İstediği Bir Adam Boş Adam Değildir....

Recep Alkan
18.08.2009, 09:10
bu takımın forvetinin bu halde olmasında fatih tekke nin alınmaması kadar alınması söylemini ayyuka cıkaranlarında payı var, kimse bak ben söylemiştim deyip kendini sıyırmasın. . .

Erdal abi bu çok talihsiz bir açıklama, etma gözünü seveyim, Gökhanın geçen sene saç baş yoldurmasının sebebi de mi Fatih tekke, Umut'un 3 senedir meydanda olan hali de mi Fatih Tekke'nin suçu ?

Benim bildiğim birinin üzerine futbolcu istenirse o adam daha çok çalışır kendini geliştirir, ama bizim uşaklar maşallah tam aksine gidiyorlar.

Erdal abi nolur yapma, bu tarz yorumları gördükçe inan çoğu insan daha zıt yazıyor, hiçbir forvetin beceriksizliği, gol atamaması, yeteneksizliği başka bir oyuncu transferi ile bağdaştırılamaz !!!

canmert_61
18.08.2009, 09:17
Trabzon'da Diyarbakır maçı sonrası taraftarın ısrarla istediği Fatih Tekke, Sabah'a konuştu: "Bana 625 bin euro önerdiler. Yattara'ya 1.8 milyon euro garanti para veriyorlar. Yönetim bana üvey evlat gibi davrandı."

Diyarbakırspor mağlubiyetinin ardından Trabzonspor taraftarının yönetimden transferini istediği Fatih Tekke, Saint Petersburg'daki evinde Sabah'a özel açıklamalarda bulundu. İşte Fatih Tekke gerçekleri:"Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim. Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim." "Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksun 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar." YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI "Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim. Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

Şener'le tanışmıyoruz
"Trabzonspor Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."

Terim artık çağırmasın
"Fatih Terim'in beni niye Milli Takım'a çağırmadığını bilmiyorum. Ondan ricam artık beni çağırmasın ama sebebini de söylesin. Sebebini bileyim ki; kendisinden özür dileyeyim. Euro 2008'de olmayı hakettim. Takımında oynamayan ya da sakat oyuncuları çağırdılar. Ben bu kriterlere uymuyordum. Gökdeniz'i ve beni yok sayıyorlar. Zaten artık milli takımda yıldız oyuncu yok."

Vay be buyuk kaptanımıza bak ne kıyak yapmıs buyuk ts lı ya taraftar için gelecekmış onun için fb ve bjk den ne istemişse ts den de aynı parayı istemiş vallahı ben de ınandım sımdı buyuk ts lı olduguna yoksa normalde fb den bjk den ıstedıgınden daha fazla istemeli idi ts den dimi satihsporlular

Süleyman Sofu
18.08.2009, 09:17
recep hoşgeldin...

sorin
18.08.2009, 09:18
Erdal abi bu çok talihsiz bir açıklama, etma gözünü seveyim, Gökhanın geçen sene saç baş yoldurmasının sebebi de mi Fatih tekke, Umut'un 3 senedir meydanda olan hali de mi Fatih Tekke'nin suçu ?

Benim bildiğim birinin üzerine futbolcu istenirse o adam daha çok çalışır kendini geliştirir, ama bizim uşaklar maşallah tam aksine gidiyorlar.

Erdal abi nolur yapma, bu tarz yorumları gördükçe inan çoğu insan daha zıt yazıyor, hiçbir forvetin beceriksizliği, gol atamaması, yeteneksizliği başka bir oyuncu transferi ile bağdaştırılamaz !!!

bu takımda forvet dışında bu kadar hata yaptıkdan sonra kalabilecek başka bi mevki görmedim. Forvetsen 6 pasın içinden o topu kaleye sokacaksın biz adamlardan 30-40 metreden topu doksana as demiyoruz Fatih gibi orta sahadan topu al bütün sahayı geç gol at demiyoruz Hami gibi defansı yatırıp kaldırıp veya frikikden füze gibi vurup gol at demiyoruz önünde ki topa adam gibi vur kaleye sok ulan bu kadarına yap yani yap.

canmert_61
18.08.2009, 09:22

Diyarbakırspor mağlubiyetinin ardından Trabzonspor taraftarının yönetimden transferini istediği Fatih Tekke, Saint Petersburg'daki evinde Sabah'a özel açıklamalarda bulundu. İşte Fatih Tekke gerçekleri: "Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim. Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim." "Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksun 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar."

YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI "Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim. Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

Şener'le tanışmıyoruz

Terim artık çağırmasın

haber61.net

Recep Alkan
18.08.2009, 09:22
recep hoşgeldin...

Hoşbulduk kardeşim, uzak durayım diyorum ama olmuyor, hala daha herşey birileri tarafından Fatihe bağlanıyor. Zamanın Fatihi konuşmayalım sıktı diyen insanlar bakıyorum ağızlarından kaptanı düşürmüyorlar.

Olmuyor,

bu takımda forvet dışında bu kadar hata yaptıkdan sonra kalabilecek başka bi mevki görmedim. Forvetsen 6 pasın içinden o topu kaleye sokacaksın biz adamlardan 30-40 metreden topu doksana as demiyoruz Fatih gibi orta sahadan topu al bütün sahayı geç gol at demiyoruz Hami gibi defansı yatırıp kaldırıp veya frikikden füze gibi vurup gol at demiyoruz önünde ki topa adam gibi vur kaleye sok ulan bu kadarına yap yani yap.

Kardeşim son zamanlardaki açıklamaları okursan forvetin tanımı dahi değişiyor, artık forvetler gol atmakla değil, defansı yormakla mükellefler, eğer bu iş artık böyle olacaksa, bence Hüseyin BOLT'u transfer edelim, malum dünyanın en hızlısı, en çok o yorar defansı ?

Süleyman Sofu
18.08.2009, 09:23
Vay be buyuk kaptanımıza bak ne kıyak yapmıs buyuk ts lı ya taraftar için gelecekmış onun için fb ve bjk den ne istemişse ts den de aynı parayı istemiş vallahı ben de ınandım sımdı buyuk ts lı olduguna yoksa normalde fb den bjk den ıstedıgınden daha fazla istemeli idi ts den dimi satihsporlular

yattaranın 1.8 alıp yan gelip yattığı kulüpte fatihin istediği çok gelliyorsa sana oda senin sorunun benim ne sporlu olduğum belli rengi bordo mavide sende sadrişener sporlu olmaktan bence biran önce vazgeç...http://forum.bordomavi.net/images/buttons/quote.gif (http://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&p=2562466)

Recep Alkan
18.08.2009, 09:23
Canmert_61 usta aynı haber 3 kez oldu biraz dikkat edersek ?

sorin
18.08.2009, 09:25
Hoşbulduk kardeşim, uzak durayım diyorum ama olmuyor, hala daha herşey birileri tarafından Fatihe bağlanıyor. Zamanın Fatihi konuşmayalım sıktı diyen insanlar bakıyorum ağızlarından kaptanı düşürmüyorlar.

Olmuyor,

Kardeşim son zamanlardaki açıklamaları okursan forvetin tanımı dahi değişiyor, artık forvetler gol atmakla değil, defansı yormakla mükellefler, eğer bu iş artık böyle olacaksa, bence Hüseyin BOLT'u transfer edelim, malum dünyanın en hızlısı, en çok o yorar defansı ?
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Süleyman Sofu
18.08.2009, 09:26
Canmert_61 usta aynı haber 3 kez oldu biraz dikkat edersek ?
Boşver Be Recep Kaptanı Gören Heyecanlanıyor Umutu Gördüğümüzde Heyecanlandığımız gibi:D

canmert_61
18.08.2009, 09:34

yattaranın 1.8 alıp yan gelip yattığı kulüpte fatihin istediği çok gelliyorsa sana oda senin sorunun benim ne sporlu olduğum belli rengi bordo mavide sende sadrişener sporlu olmaktan bence biran önce vazgeç...http://forum.bordomavi.net/images/buttons/quote.gif (http://forum.bordomavi.net/newreply.php?do=newreply&p=2562466)

arkadaşım asla istediği parayı eleştirmiyorum bence de fatih tekke trabzona gelecekse en yuksek ucretı almalıdır ancak kabul edelim ki kaptana da ben fb ve bjk den ne ıstedımse ts den de onu ıstedım demek yakısmadı yoksa en yuksek para bana verılmelı derse kım karsı cıkar fb ve bjk len ne ısımız var

tlgturan61
18.08.2009, 09:41
Süleyman Sofu dostum.Fatih Tekke'nin Sabah'a yaptığı bu açıklamaları onun adamlığını ıspatlayan söylemler olduğuna yorman,biraz aceleci olmandan olabilir mi?Ben bu açıklamalardan muazzam bir soyluluk ifadesi çıkaramadım.Mesela şu denmiş:Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim.Şimdi bu cümle,eski takımına bağlılığın göstergesi ya da turnusolü müdür?Trabzonsporun ekonomik gücü üç hacimlilerle sidik yarışına girebilecek cinsten midir?Unutma ki,kapitalizm İstanbulda daha tazyikli işer.Yani Trabzonspor 5-6 sene önceki halinde olduğu gibi çok kısıtlı bir bütçeye sahip olsaydı demek;trabzonspor üç hacimlilerin taklif ettiğinin yarısını tüm zorlamalarla teklif etseydi,tekke kapıdan mı kovacaktı trabzonsporu?Basit mantık bizi bu sonuca getirir ki;soyluluğu bağlılığı neresine tıkıştıracağız bunun."Endüstriyel futbol bu kardeşim!" dersen o zaman hangi adamlık,soyluluktan bahsedebiliriz.Nihat örneği yerine,aylarca para almadan oynayan eski Galatasaraylıları örnek versek ne cevap verebilir acaba?Yüksek ahlaki değerler atfettiğimiz Fatih'in oynamadığı takımda oynayan bir oyuncuyu referans vererek ücret konuşması ne kadar etik?Bu ücretleri telafuz ederek o gönülden bağlı olduğu(!) takımı ayaklar altına almış olmaz mı,üc hacimlilerin taraftarlarının ağzına sakız etmez mi?madem para konusunda böyle takıntılı,duyarlı;Yattara,bu takımda yıllarca Hüseyinin aldığı paranın üçte birini alıyorken dedi mi hiç,bu adam hak ettiği parayı alamıyor.Ya da yattara hüseyinden hasan üçüncüden az para alırken ağlayıp zırlıyor muydu?Bir "ya da" daha:Ücret konusunda Yattarayı referans vermesi bilinçaltında bastırılmış bir duygu ile ilgili olabilir mi?kusura bakmayın ama,bu oyunda bağlılık adamlık soyluluk biteli en az 15 yıl oldu.

Recep Alkan
18.08.2009, 09:41
Bakın çok acayip bir durumun içerisindeyiz.

Elimizde Fatih Tekke gibi bir değer var. Kimisi bu yaşta adama bu kadar para verilmez diyor, kimisi gelecekse kesinlikle en yüksek paraya oynamalı diyor?

Ama herkes şunu atlıyor, ortada sanki Fatih para yüzünden Trabzonspor'a gelmemiş gibi bir hava yaratılıyor. Küçük bir hesap yapılırsa, Fatih 3 yılda 2 milyon dan zaten 6 milyon euro para kazanıyor. Buda türk parası ile 12 Trilyon yapıyor. Tabiki daha önce kazandıkları falan derken kaptanın ufak çaplı bir serveti olduğu göze çarpıyor.

Yani Fatih para için Trabzonspor'u bırakıyor imajı bir kere çok yanlış ve yanlı bir durum. Ortada daha enteresan olan Fatihe (kendi demeci ile) verilen 6250.000 Euro garanti para verilmesi. Ben çok iyi biliyorum ki Fatih bu paraya da bu takıma gelirdi. Ama sorun gelmek yada gelmemek değil, verilen para ile Fatih'in ezilmesi ve biz sene istemiyoruzun tepki çekmeden Fatihe söylenmeiş halidir.

En baştan beri istenmeyen bir oyuncu için gösterilen basiretsizlik inanın bugün olayların buraya kadar gelmesinin sebebidir. Hani deniyor ya taraftarın izlediği tutum olayı buraya getirdi, ama aslında tam tersi arkadaşlar, yönetimin izlediği tutum taraftarın buraya kadar gelmesine yol açtı. Çıkıp söylenecek iki kelime ile olayı baştan kapatmak yerine uzattıkça uzattılar.

Bu saatten sonra da şiddetle akan suyun önündeki set devrilmiştir, umarım önünde sevdiğimiz, değer verdiğimiz insanlar kalmaz !!!

tlgturan61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=27630)

Nihat örneği yerine,aylarca para almadan oynayan eski Galatasaraylıları örnek versek ne cevap verebilir acaba?

Şu sözünüze ceveben Kaptanın Nuri Albayrak döneminden kalan 1 Trilyon civarı alacağını kulüpte bırakıp geri istememesi yeterli bir örnek midir ?

Süleyman Sofu
18.08.2009, 09:49
Süleyman Sofu dostum.Fatih Tekke'nin Sabah'a yaptığı bu açıklamaları onun adamlığını ıspatlayan söylemler olduğuna yorman,biraz aceleci olmandan olabilir mi?Ben bu açıklamalardan muazzam bir soyluluk ifadesi çıkaramadım.Mesela şu denmiş:Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim.Şimdi bu cümle,eski takımına bağlılığın göstergesi ya da turnusolü müdür?Trabzonsporun ekonomik gücü üç hacimlilerle sidik yarışına girebilecek cinsten midir?Unutma ki,kapitalizm İstanbulda daha tazyikli işer.Yani Trabzonspor 5-6 sene önceki halinde olduğu gibi çok kısıtlı bir bütçeye sahip olsaydı demek;trabzonspor üç hacimlilerin taklif ettiğinin yarısını tüm zorlamalarla teklif etseydi,tekke kapıdan mı kovacaktı trabzonsporu?Basit mantık bizi bu sonuca getirir ki;soyluluğu bağlılığı neresine tıkıştıracağız bunun."Endüstriyel futbol bu kardeşim!" dersen o zaman hangi adamlık,soyluluktan bahsedebiliriz.Nihat örneği yerine,aylarca para almadan oynayan eski Galatasaraylıları örnek versek ne cevap verebilir acaba?Yüksek ahlaki değerler atfettiğimiz Fatih'in oynamadığı takımda oynayan bir oyuncuyu referans vererek ücret konuşması ne kadar etik?Bu ücretleri telafuz ederek o gönülden bağlı olduğu(!) takımı ayaklar altına almış olmaz mı,üc hacimlilerin taraftarlarının ağzına sakız etmez mi?madem para konusunda böyle takıntılı,duyarlı;Yattara,bu takımda yıllarca Hüseyinin aldığı paranın üçte birini alıyorken dedi mi hiç,bu adam hak ettiği parayı alamıyor.Ya da yattara hüseyinden hasan üçüncüden az para alırken ağlayıp zırlıyor muydu?Bir "ya da" daha:Ücret konusunda Yattarayı referans vermesi bilinçaltında bastırılmış bir duygu ile ilgili olabilir mi?kusura bakmayın ama,bu oyunda bağlılık adamlık soyluluk biteli en az 15 yıl oldu.

Ben o cümleyi Fatih Terim ve Başkanla Alakalı söyledikleri için demiştim ama madem genel bi kanı gibi olmuş ok onada eyvallah.Ancak dediğinize katılmıyorum şöyleki Fatih Bu takıma en zor günlerde en krizde olduğu dönemlerde gelip ligin 3.haftasına gol atamamış bir takımda hiç idman yapmadan sahaya çıkmış ve onun attığı golle maçı kazanmıştık Adanaspor maçı.Şimdi Fatihin bu açıklaması doğrumudur tabiki değildir ama ona yapılan onca yanlışa bırakında oda bi yanlışla cevap versin hem ben size Fatihin önceki açıklamarında az istedim dediği beyanlarıda çıkartırım az istedim dediğindede alınmadı bu adam.Bakın bişey demiyorum benim gözümde iyi olan size kötü olabilir bana kötü olanda size iyi olablir bunda birşey yok önemli olan hoşgörüdür.Ben kaptana güvendiğim kadar umutada güvenmiyorum bu gerçek 3 yılda değişmediyse bundan sonrada değişmez...

sorin
18.08.2009, 09:50
Broos sinirlendi!
Diyabarbakır karşısında alınan yenilgi Belçikalı hocanın sert ve otoriter yüzünü ortaya çıkardı.
18/08/09 09:40
http://www.htspor.com/2009/08/18/resim/haber_ic_166290.jpg
Trabzon’un hocası sahada istediklerini yapmayan, özel hayatına dikkat etmediği için düzelmeyen futbolcuları sert bir şekilde uyarıp, sağlık ekibine de “yoğun tedavi” uygulamaları için talimat verdi.
GAZETE HABERTÜRK / HALUK AYYILDIZ
Diyabarbakır karşısında alınan 2-1’lik yenilgi Trabzonspor’un Belçikalı hocasının sert ve otoriter yüzünü ortaya çıkardı. Tepesi atan tecrübeli teknik adam, önceliklemaç esnasında taktik disiplin dışına çıkan futbolcuları “Sahada herkes canının istediği gibi davranırsa bizim yaptığımız antrenmanların hiçbir anlamı kalmaz. Maçta inisiyatif kullanmak, oyun disiplininden kopmak değildir. Başına buyruk davranmayı sürdüren kendisini kulübede bulur” sözleriyle sert bir dille eleştirdi. Önlerinde Avrupa Ligi Playoff’unda Toulouse ile yapacakları çok ciddi bir maç olduğunu hatırlatan Broos, “Bu gerçek Trabzonspor’u göstermemiz için çok önemli bir fırsat” ifadesini kullandı

YÖNETİM MASAYA YATIRACAK

Özel hayatına dikkat etmediği için bir türlü iyileşemeyen futbolcuları da uyaran Belçikalı teknik adamsağlık ekibine de “Yoğun tedavi” uygulayın talimatı verdi. Asbaşkan Hayrettin Hacısalihoğlu da hastalık ve sakatlıkl konusunu yönetim olarak masaya yatıracaklarını belirterek “Mademki profesyonel anlaşma ve çalışma hayatı içerisindeyiz, özel hayatımıza dikkat etmekmecburiyetindeyiz. Her futbolcunun Trabzon şartları içerisinde hatırı sayılır maliyetleri vardır. Hiç kimsenin takımı şu veya bu sebeple yalnız veya eksik bırakmaya hakkı olmaması gerekir. Sert şekilde bir ikaz yapılacaktır” dedi.

Fatihe problemli diyen yönetimin kriterlerine göre problemsiz oyuncuları daha 2. hafta özel hayatları sebebiyle masaya yatırılıyor Hacısalihoğlu sana ne desem az susuyorum salih olan kendine payı çıkarır

Recep Alkan
18.08.2009, 09:56
Şimdi bu haberden sonra yönetime sorulacak iki soru geldi benim aklıma?

1 ) Zamanın başkanımız çıkıp Fatih Tekke çok kaliteli bir oyuncu ama özel hayatı için kimseden iyi birşey duymadık demişti, peki başkanım kaptanı alıp, diğer oyuncuları uyardığımız gibi onu da uyaramaz mıydık ?

2 ) Aldığımız oyuncuların (yattara, engin, tijikuzu) özel hayatlarının zaten kalabalık ve aktif olduğunu cümle alem bilip de hatta gazetelerde bile yayınlanmasından sonra bu adamları bu takıma neden aldık ?

Buyrun ben sorularımı sordum, cevap bekliyorum.

Süleyman Sofu
18.08.2009, 09:56
Fatihe problemli diyen yönetimin kriterlerine göre problemsiz oyuncuları daha 2. hafta özel hayatları sebebiyle masaya yatırılıyor Hacısalihoğlu sana ne desem az susuyorum salih olan kendine payı çıkarır

Sorin kardeşim rahat ol daha yeni başlıyoruz yakında başlar taraftar engin -tjikuzu bizi diskoya götür diye bağırmaya demedi deme çok disiplinli çok sorunsuz takımız vesselam Mevlam hakkımızda hayırlısını nasip etsin.Fatihin namazını sorun olarak gören zihniyete bu adamlar çok iyi yapıyor hakedene hakettiği gibi davranıyolar helal olsun valla genç adamlar yakışır...

karaman6106
18.08.2009, 09:58
bize tekke değil, defansı yoran, pestilini çıkaran adam lazım...

Süleyman Sofu
18.08.2009, 09:59
Şimdi bu haberden sonra yönetime sorulacak iki soru geldi benim aklıma?

1 ) Zamanın başkanımız çıkıp Fatih Tekke çok kaliteli bir oyuncu ama özel hayatı için kimseden iyi birşey duymadık demişti, peki başkanım kaptanı alıp, diğer oyuncuları uyardığımız gibi onu da uyaramaz mıydık ?

2 ) Aldığımız oyuncuların (yattara, engin, tijikuzu) özel hayatlarının zaten kalabalık ve aktif olduğunu cümle alem bilip de hatta gazetelerde bile yayınlanmasından sonra bu adamları bu takıma neden aldık ?

Buyrun ben sorularımı sordum, cevap bekliyorum.

Recep maksat üzüm yemek olsa bağın yeri belli ama maksat o deil!!!

Emrullah
18.08.2009, 10:00

For example......Mehmet Battal mı, Serhat mı?

Recep Alkan
18.08.2009, 10:01

Bunun cevabını geçtiğimiz sayfa vermiştim, Bize Hüseyin Bolt lazım ;)

Recep maksat üzüm yemek olsa bağın yeri belli ama maksat o deil!!!

Bağcının yeri de belli, bir gün dayak yer elbet ;)

Süleyman Sofu
18.08.2009, 10:03
Bunun cevabını geçtiğimiz sayfa vermiştim, Bize Hüseyin Bolt lazım ;)

Bağcının yeri de belli, bir gün dayak yer elbet ;)

:alkış::alkış::alkış:

Süleyman Sofu
18.08.2009, 10:04
Recep ben kaçtım kardeşim bu arada olimpiyata geliyorsun dime 5.hafta mutlaka bak birlikte bağıracaz(ne bağıracağımızı sen bilirsin:D) görüşürüz...

tlgturan61
18.08.2009, 10:04
alkan61 dostum,böyle bir şey olduğunu bilmiyordum,uyardığın için teşekkür ederim,alaylı bir üslup kullansan da.Gazeteye verdiği açıklamaların tonlarca tutarsızlıklar içerdiğini belirtmek için sorular sordum.Aslında amacım,futbolda artık soyluluk adamlık gibi şeylerin yeri olmadığını belirtmekti,hem yöneticiler hem de futbolcular bazında.ama anlaşılan bizim bu gibi boş(!) şeylere kafa yormaya niyetimiz yok.Aklıma gelmişken bir şey sorayım:Trabzonspor'un transfer konusundaki samimiyetsizliğinden bahsediliyor ama,Kaptan'ın (ünal) iyi niyetli girişimlerinin hoşa gidildiği açıklanıyor.Ünal trabzonspordan ayrı bir kuvvet midir?Yoksa Fatih Hıncal Uluç sendromuna mı yakalanmıştır?yani,belli bir tanınmışlık popülerlik düzeyine gelince kendisinden icazet alınmadan yapılan işlere burun kıvırmak,kendi kapısına adam yığdırmak,istif ettirmek semptomları ile ilgili bir sendrom...

Celal Demir
18.08.2009, 10:06
Diyarbakırspor mağlubiyetinin ardından Trabzonspor taraftarının yönetimden transferini istediği Fatih Tekke, Saint Petersburg'daki evinde SABAH'a özel açıklamalarda bulundu. İşte Fatih Tekke gerçekleri: "Ben Trabzon'un öz evladıyım. Bakın, Beşiktaş'a. Öz evladı Nihat'a sahip çıktı. Doğru örnek onlardır, Trabzonspor değil. Yönetim, bana üvey evlat gibi davrandı. Trabzonspor'a gelirsem taraftar için geleceğim. Bana teklif getiren F.Bahçe ve Beşiktaş'tan ne para istediysem Trabzonspor'dan da aynı rakamı istedim."

"Trabzonspor yöneticisi Mahmut Aksun 'Sana tavan ücreti vereceğiz' dedi; yıllık garanti 625 bin Euro teklif etti. Yattara bu takımda 1.8 milyon Euro garanti para alıyor. Bu, Trabzonspor beni transfer etmek istemiyor demektir. Beni isteyen böyle davranmaz. Camianın tepkisini çekmemek için de gerçekleri saptıran açıklamalar yapıyorlar.

" YILDIRIM ÖZEL UÇAK YOLLADI "

Aziz Yıldırım bir yıl önce iki yöneticisini özel uçakla St. Petersburg'a yolladı. Trabzonspor da beni istiyorsa Yıldırım gibi ısrarcı olabilirdi. Benim Trabzonspor'u tercih etme sebebim o formayla şampiyonluk yaşamak istediğim içindir. Aynı yaklaşımı yönetimden göremedim. Burada Sportif Direktör Ünal Karaman'ın hakkını vermem lazım. Ona transferim için gösterdiği 'samimi' çabadan dolayı teşekkür ediyorum." "Trabzonspor camiasında bana 'Evladımızsın' diyorlar, sonra transfer gerçekleşmeyince de 'Zaten yaşlıydı' diye açıklama yapıyorlar. Transferde menajerimi sorun olarak göstermekten vazgeçsinler. Menajerim 'Fatih Tekke şimdiye kadar Trabzonspor'dan bir şey almamıştır. Aksine vermiştir' diyor.

Şener'le tanışmıyoruz

"TRABZONSPOR Başkanı Sadri Şener karizmatik ama bazen talihsiz açıklamalar yapabiliyor. Uzun yıllardır bordo-mavili camiadan uzağım. Kendisiyle tanışmıyoruz ama benim için 'Uyumsuz' yorumunu yapıyor. Yaşlı olduğumu söylüyor. Beni tanımayan bir insan böyle açıklamalar yapmamalı. Ben ne uyumsuzum ne de yaşlı!..."

Terim artık çağırmasın

"FATİH Terim'in beni niye Milli Takım'a çağırmadığını bilmiyorum. Ondan ricam artık beni çağırmasın ama sebebini de söylesin. Sebebini bileyim ki; kendisinden özür dileyeyim. Euro 2008'de olmayı hakettim. Takımında oynamayan ya da sakat oyuncuları çağırdılar. Ben bu kriterlere uymuyordum. Gökdeniz'i ve beni yok sayıyorlar. Zaten artık milli takımda yıldız oyuncu yok."

www.haber7.com

devilkid
18.08.2009, 10:08
eğer fatihe 650 bin euro teklif edip oynamayan yattara 1.8 alıyorsa gerçekten ciddi bir problem var...sorun sadece bu yonetimde değil yattaraya o parayı veren yonetimde..fatih bu takımda bir cok topcudan daha fazlayı hak ediyor..almaya bilirsin istemeye bilirsin ama oynamayan adamın yarısından bile az para teklif ediyorsan hele hele bu adam kac sezon belınden sakat olarak oynayan bir adamsa yazık cidden yazık...

Celal Demir
18.08.2009, 10:08
millet özel uçak tutar bizimkilerin yaptığına bakım başka takımı tutan arkadaşlarım bile keşke tekke size gelsede ligde adam gibi goller izlesek derken bizim yönetim hala kendi ipini çekmekle meşgul. yazık çok yazık...

ozturk
18.08.2009, 10:09
yattara nın 1.8 milyon euro aldığını yeni öğrendim...

yattara gibi disiplinsiz sorumsuz büyük maçlarda pek katkısı olmayan biri bu parayı alıyorsa fatih 3 milyon euro eder...

Gökhan BAYRAK
kaptanın son açıklamalarına benzer şeyleri ben haftalardır burda dile getirdim.herkes tavan ücret 1250 derken ben yattaranın ücreti 1700 euro diyordum.fakat bu ücret al sadd muhabbetleri çıktığında alelacele yapılmış bir değişiklik olup sadece kağıt üzerinde bir ücrettir.oysa ki bu takımdaki tavan ücret yattara ve gökhan ünala aittir ve bu da senelik 1.250.000 euro'dur.

benim söylediğim de aynen şu şekildeydi.kaptana da tavan ücret verilmiştir.yani 1.250.000 euro senelik.fakat fatih'e şu söylenmiştir; bu paranın yarısı garanti para, yarısı maç başı.sonuçta aynı para teklif edildi ve tavan ücret de 1250 euro zaten.

şimdi herkes diyebilir ki, fatih'e maç başı para nasıl teklif edilebilir?bu takımda maç başı alan başka kimler var?yönetim zaten tekke'nin sakatlıklarından ve yaşından dolayı çekinceler taşıyordu.bu çekincelerini bu şekilde kapatma yoluna gitmiş olabilir.(tabiki tartışılabilir)peki ben de soruyorum, kaptan zaten gelmiş olsaydı, bu takımda 11'e girememe gibi bir zorlukla karşılaşacak mıydı?kesinlikle hayır!

yönetim belki kaptanına istikrar açısından güvenmeyerek, alacağı parasının yarısını maç başı vermiş olabilir ama ben kaptanın bu durumu fazla abartmamasını dilerdim.zira kaptan biraz gurur yaptı, onlar garanti alırken ben nasıl maç başı alırım dedi ve bu durumu sindiremedi.oysa ki gelseydi yine aynı parayı alırdı.hoca 11i tahtaya yazarken fatih'in ismini yazarak başlardı.

dediğim gibi; kaptan birincisi gurur yaptı, ikincisi de sakatlanırım korkusu ile (bu bir varsayım) maç başı ücreti kabul etmedi.yönetim biraz tedbirli davranmış bu işte fakat yine de yapması gerekeni yapmış bence.kaptan da kendince haklı olabilir ama teklif kötü bir teklif değildi bence.

eğer ki trabzonspor bir aşk ise, aşkta gurur yapılmamalı diye düşünüyorum ben.

Adem Erdoğan
hayırdır bu hafta mağlupmu olduk yoksa..

ozturk
18.08.2009, 10:12
hayırdır bu hafta mağlupmu olduk yoksa..

evet forvetsiz oynayarak mağlup olduk:)

Recep Alkan
alkan61 dostum,böyle bir şey olduğunu bilmiyordum,uyardığın için teşekkür ederim,alaylı bir üslup kullansan da.Gazeteye verdiği açıklamaların tonlarca tutarsızlıklar içerdiğini belirtmek için sorular sordum.Aslında amacım,futbolda artık soyluluk adamlık gibi şeylerin yeri olmadığını belirtmekti,hem yöneticiler hem de futbolcular bazında.ama anlaşılan bizim bu gibi boş(!) şeylere kafa yormaya niyetimiz yok.Aklıma gelmişken bir şey sorayım:Trabzonspor'un transfer konusundaki samimiyetsizliğinden bahsediliyor ama,Kaptan'ın (ünal) iyi niyetli girişimlerinin hoşa gidildiği açıklanıyor.Ünal trabzonspordan ayrı bir kuvvet midir?Yoksa Fatih Hıncal Uluç sendromuna mı yakalanmıştır?yani,belli bir tanınmışlık popülerlik düzeyine gelince kendisinden icazet alınmadan yapılan işlere burun kıvırmak,kendi kapısına adam yığdırmak,istif ettirmek semptomları ile ilgili bir sendrom...

Öncelikle söylemimin yanlış anlaşıldığını söyleyerek başlamak istiyorum. Amacaım alay etmek değildi kesinlikle. Sadece kaptana çok fazla yüklenildi. Ne hikmetse birilerinin ağzından çıkanlara inanıldığı kadar kaptanın ağzından çıkanlara inanılmadı bu memlekette. Bu da beni çok kızdırdı.

Bu sene çin günah keçisi bence bulundu. O da Fatih Tekke. Ne olursa olsun bazı kesimler bunu çok da iyi kullanacak. Ama ne yazık ki Yönetimin Ersun Hocanın gönderilişinden itibaren başlayan yanlışlar çoğu kişinin gözüne batmıyor.

Başkan sayfasında da yazdım, başkan tam bir ticaret adamı, bu kulübe inanılmaz paralar kazandırabilir, ama bir futbol adamı bence değil. Bunu her hareketi hatta konuşmaları ile de belli ediyor. Bence elini eteğini transferden çekip bu kulübü ticari kafası ile mükemmel yerlere getirmelidir.

Söylemim ne kadar sizi kırmak için olmasa da yine de özür dilerim.

karatasof
Fatih'in açıklamalarından benim anladıklarım.
1)Bjk ve fb'den ne kadar istedi isem TS'dan da onu istedim.
Bu ben TS'luyum diyen birine yakışmayan ifade olmuş,ben bunu bilir bunu söylerim.O zaman senin TS'luluğunun anlamı ne? diye sorarım sana.
2)Yattara'ya verilen paranın 1/3'ünü teklif etmek.
Bu da yönetimin ayıbı olmuştur.Yattara'yı severim ancak fayda/zarar oranına vurduğunuzda Yattara'ya verilen para ile Fatih'e teklif edilen para oranı tam tersi olması gerekir diye düşünürüm.
3)Başkan'ın Fatih Tekke hakkındaki ifadeleri.
O konu hakkında görüşümü herzaman belirttim zaten.Burada tekrara gerek yok.Başkan'în birbiriyle tezat ifadeleri o kadar çok ki örneklemeye sayfalar sığmaz....

Celal Demir
18.08.2009, 10:13
kaptanın son açıklamalarına benzer şeyleri ben haftalardır burda dile getirdim.herkes tavan ücret 1250 derken ben yattaranın ücreti 1700 euro diyordum.fakat bu ücret al sadd muhabbetleri çıktığında alelacele yapılmış bir değişiklik olup sadece kağıt üzerinde bir ücrettir.oysa ki bu takımdaki tavan ücret yattara ve gökhan ünala aittir ve bu da senelik 1.250.000 euro'dur.

benim söylediğim de aynen şu şekildeydi.kaptana da tavan ücret verilmiştir.yani 1.250.000 euro senelik.fakat fatih'e şu söylenmiştir; bu paranın yarısı garanti para, yarısı maç başı.sonuçta aynı para teklif edildi ve tavan ücret de 1250 euro zaten.

şimdi herkes diyebilir ki, fatih'e maç başı para nasıl teklif edilebilir?bu takımda maç başı alan başka kimler var?yönetim zaten tekke'nin sakatlıklarından ve yaşından dolayı çekinceler taşıyordu.bu çekincelerini bu şekilde kapatma yoluna gitmiş olabilir.(tabiki tartışılabilir)peki ben de soruyorum, kaptan zaten gelmiş olsaydı, bu takımda 11'e girememe gibi bir zorlukla karşılaşacak mıydı?kesinlikle hayır!

yönetim belki kaptanına istikrar açısından güvenmeyerek, alacağı parasının yarısını maç başı vermiş olabilir ama ben kaptanın bu durumu fazla abartmamasını dilerdim.zira kaptan biraz gurur yaptı, onlar garanti alırken ben nasıl maç başı alırım dedi ve bu durumu sindiremedi.oysa ki gelseydi yine aynı parayı alırdı.hoca 11i tahtaya yazarken fatih'in ismini yazarak başlardı.

dediğim gibi; kaptan birincisi gurur yaptı, ikincisi de sakatlanırım korkusu ile (bu bir varsayım) maç başı ücreti kabul etmedi.yönetim biraz tedbirli davranmış bu işte fakat yine de yapması gerekeni yapmış bence.kaptan da kendince haklı olabilir ama teklif kötü bir teklif değildi bence.

eğer ki trabzonspor bir aşk ise, aşkta gurur yapılmamalı diye düşünüyorum ben.

söylediklerine kısmen katılıyorum kardeşim ama tekkemizin guru yaptığını pek sanmıyorum çünkü adam aylardır gelmek istediğini söyledi peki bizimkiler ne yaptı söyledikleri ile yaptıkları hiç birbirini tutmadı ve sonunda tekkeyi hedef gösterip işin içinden sıyrılmaya kalktılar. yönetim geçen sene nekadar güzel iş yaptıysa bu sene tam tersini yapıyor malesef...

ozturk
18.08.2009, 10:17
fatihe istediği parayı vermeyen yönetim Gabriçe parayı nasıl buldu? Avrupada bile oynatamayacağız...

Celal Demir
18.08.2009, 10:18
fatihe istediği parayı vermeyen yönetim Gabriçe parayı nasıl buldu? Avrupada bile oynatamayacağız...

cevap veriyorum çünkü gabriçi almak istiyorlardı umarım anlatabildim...

Recep Alkan
18.08.2009, 10:19
Gökhan bayrak ;

Yazında dediklerini az çok hatırlıyorum. Ama Fatihe maç başı para teklif edilmesi gerçekten çok saçma. Bu normal ve sağlıklı insan mantığı değil. Adama sorarlar, bu takımda song, Serkan bile garanti paraya oynarken kaptana maç başı ? Kaldı ki şundan eminim, kaptan parayı az bulduğundan değil, yapılan teklif ile onu zaten yönetimin istemediğinin kendisine gösterilmesi idi. Fatih buna kızdı. Biz seni istemiyoruz ama bunu açık söylemek yerine al sana bu kadar para. Fatihi herkes çok iyi tanıyor, ve inanın yapılanlar buna istinaden yapılıyor.

Eğer amaç Trabzonspor’a hizmet ise bence sadece Fatih değil, başka birileri de gurur yapmayacak ve gerekeni yapacaktı.

ozturk
18.08.2009, 10:24
cevap veriyorum çünkü gabriçi almak istiyorlardı umarım anlatabildim...

evet ben de onu anlatmak istiyorum..

yönetim almak istemiyor.bence bizim "Yönetim neden Fatih i almak istemiyor" bunu tartışmamız gerek..