PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Transferde öncelik hangi mevkiye verilmeli?(anket)

must61
20.07.2009, 17:03
Forvetteki eksiğimiz gün gibi belli iken sol kanat a oyuncu arayışları anlamsız geliyor bana...Engin Alanzinho Colman Barış ve Serkan'ı değerlendirebileceğimiz bir mevkiye transferde öncelik vermek gereksiz...Sağ bekte sıkıntı yaşayacağımız düşünerek bu mevkiye transfer yapmaya hak verebilirim ama bu mevkii de benim için olmazsa olmaz değildir...Çünkü bu bölgede de alternatifler mevcut Serkan,Tayfun ve Tjikuzu...Bana kalırsa transferde öncelik kesinlikle forvete verilmeli...3 kulvarda yarışacak bir takımın gol yükünü Gökhan ve Umut'un kaldırabileceklerini zannetmiyorum...Alternatif gibi görünen Eren de kapalı kutu...Transfer yapılabilecek bir diğer mevki belki stoper olabilir...Bu sene Song dan ne kadar faydalanabileceğimiz belli değil...Stoperde Egemen-Giray(Tayfun) ikilisinin yeterli olabilir...Fakat bu bölgeye de kaliteli bir transfer yapılsa kimse itiraz etmez heralde....

Transferde öncelik hangi mevkiye verilmeli?

1-Stoper
2-Sağbek
3-Sol Açık
4-Forvet

Yönetici arkadaşlar anket eklerse sevinirim...

ozturk
20.07.2009, 17:11
sağbek ve forvet alınmalı..umuta alternatif özellikle

sol açık aranmasına anlam veremiyorum.. engin neden alındı???

Arif Timurcioğlu
20.07.2009, 17:31
Sağbek ve forvet.

Halit Aydın
20.07.2009, 17:47
Transfer Bölümündeki başlığımızdan devam edelim arkadaşlar..

Eksik Bölgelerimiz, Bu Bölgeler İçin Önerileriniz.. (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=14292)