PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Tekke > Trabzonspor mu ?

Vkgz
20.07.2009, 12:51
Yönetim almayacağım diyor. Daha olayı uzatmanın ne manası var ey camiam? Kendi başımızı yiye yiye bitiremedik sivas üstümüzde 2 senedir kaç adım daha geri gideceğiz? Bir futbolcu için bukadar baskı yapılırmı? Takımlarının zamanında en önemli oyuncuları Tuncay, Nihat vb örneklerde bizim aptığımız bu tarz davranışları gördünüzmü? Trabzonspor sizin için bukadar küçük bir takımmı?

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 12:53
çok gereksiz bir başlık..
gerilimi tırmandırmak için açılmış gibi...

Erdem Keser
20.07.2009, 12:53
Evet , öyle.

Muhammed
20.07.2009, 12:54
Katılıyorum....

Vkgz
20.07.2009, 12:55
çok gereksiz bir başlık..
gerilimi tırmandırmak için açılmış gibi...

gerilimi tırmandırmak mı abi:) bi sadri şener başlığına bakmanı isterim kaçtanesi sadri şenerle alakalı

Mira_61
Birilerinin Egosu Trabzonspordan büyükmüdür?

Erdal
Bu nedir yahu? LÜtfen kapansın bu başlık...

TsClub41
20.07.2009, 12:56
Aynen katılıyorum böyle konulara girmeye hiç gerek yok.

Koray
Gayet yerinde bi başlık...

Erdal
Fatih e olan tevvecühün sebeplerini anlamayan Trabzonspor u anlayamaz. Analayamadığını bir camianın büyüklüğünü zaten anlayamazsınız....

Ali Tunahan Güllü
bu kadar yazılanlarda çıkan sonuç bu mu?

Ahmet Başkaya
20.07.2009, 12:58
Evet aynen öyledir..Bu ne ya..?

Fener ile Gs 34. Dakikada kutlama mı yapıyo biz niye yapıyoruz ne alakası var belki bizim yaptığımız büyüklük göstergesidir.

BordoMavi Sevda
gereksiz bir başlık...
kimin yanar döner olduğunu herkes iyi biliyor...
önce hoca isterse olur, sonra kongre geçsin olur, şimdi de çok para istiyor diyorlar...

Koray
bu kadar yazılanlarda çıkan sonuç bu mu?

Başlık açmak için illa satır satır bütün sayfayı doldurmak mı lazım Tunahan ?

cınar#7
20.07.2009, 13:00
şimdi biri çıkıp Sadri Şener>Trabzonspor mu dese nasıl olur? çok zararlı bir başlık,kapatılmalı.

Koray
Evet aynen öyledir..Bu ne ya..?

Fener ile Gs 34. Dakikada kutlama mı yapıyo biz niye yapıyoruz ne alakası var belki bizim yaptığımız büyüklük göstergesidir.

Biizm yaptığımıza dense dense acizlik göstergesi denir Ahmet...

Bi futbolcu için nerdeyse Başkan'ın kellesini alacağız, baksana yürüyüş falan da yapılıyormuş. neye karşı, kime karşı ?!

Emirhan Makul
şimdi biri çıkıp Sadri Şener>Trabzonspor mu dese nasıl olur? çok zararlı bir başlık,kapatılmalı.

:alkış: :alkış: :alkış:

Gökhan KAN
20.07.2009, 13:01
Ben hocama hak veriyorum Fatihi olmazsa olmaz görüyorlar dünyada binlerce Fatih var...

Ali Tunahan Güllü
20.07.2009, 13:01
Başlık açmak için illa satır satır bütün sayfayı doldurmak mı lazım Tunahan ?

hayır ben diyorumki fatih tekke başlığında bu olaylar zaten konuşuldu bir daha insanların önüne bu konuyu çıkarmak niye...

Muhammed
20.07.2009, 13:02
Koray Abi harika tespit. Resmen ACİZLİK...

zisinoli
20.07.2009, 13:02
Gereksiz bir başlık ve sivas üstümüzde diye başlıyor. Fatih Tekke ile Trabzonsporu karşılaştıran yok ki? Biz sadece şampiyon olmak istiyoruz. Bu forvetlerle olmaz ve sadece forvet istiyoruz. En iyisi de şu an FATİH. Almıyorsanız şampiyonluk tacirliği yapmayın diyoruz. Hedefimiz uefa deyin bak kimsenin sesi çıkıyor mu Fatih alınmadı diye. Taraftarı kandırmayın diyoruz...O dur..

Erdal
20.07.2009, 13:03
Niye insanlar bunu çok önemsediler? Çünkü herkes kendi talebi doğrultusunda bir şey buldu Fatih te...Kimi golcümüz eksik bu fiyata mükemmel transfer olur dedi. Kimi takıma Trabzon lu bir oyuncu olsun dedi. Kimi Fatih'in gelmesi taraftarı heyecanlandırır dedi. Kimi bu süreci test olarak gördü. Aylardır kulübün keyfi olarak yönetildiği yönünde dedikoduları var şehirde. Fatih meselessi biraz da o yüzden büyüdü...Fatih bir sembol...Bunu atlayıp suçalama yapıp sonrada amma da küçük kulüpmüşüz demek slogan atmak...Tıpkı Fatih i almayan başkan istifa etsin demek gibi...Fark yok...Aynısınız farklı taraflardasınız sadece...

sessizkral_1
gereksiz bir başlık...
kimin yanar döner olduğunu herkes iyi biliyor...
önce hoca isterse olur, sonra kongre geçsin olur, şimdi de çok para istiyor diyorlar...
tamam o zaman sadri şener gitsin a.albayrak gelsin yanar döner bu başkan....gerçekten sadri şener bazı taraftarlarımıza fazla...bu başkan bize fazla...........

KDRDYN
Trabzonspor > taraftar

champions
20.07.2009, 13:04
Egoizm > Bağlılık

Adem Erdoğan
20.07.2009, 13:04
Yönetim para sıkıntısı çekiyorsa para eden tüm futbolcuları satsın; hiçbir futbolcu Trabzonspordan büyük değil!

İHTİLALL
20.07.2009, 13:06
Yapmayın ,etmeyin..
Bu kadar basite indirgemeyelim lütfen..
Kimsenin Tekke gelmedi diye Trabzonspor'un binde birinden vazgeçeceği yoktur..
Sadece gariban ahali sormuştur,ahaliye bu zulüm niye?

Burak
20.07.2009, 13:07
Kılıt yakındır, gerek yok boyle seylere konu kapandı gıttı, dallandırıp budaklandırmaya gerek yok

Ahmet Başkaya
Biizm yaptığımıza dense dense acizlik göstergesi denir Ahmet...

Bi futbolcu için nerdeyse Başkan'ın kellesini alacağız, baksana yürüyüş falan da yapılıyormuş. neye karşı, kime karşı ?!
Koray Abi normalde bende biraz abartıldığını düşünüyorum fakat ya yönetim yalan söylüyo ya da....

Fatih'i almamak koca bir yanlıştır.Bunu bu şekilde açıklamak daha koca bir yanlıştır.Ben artık Fatih'in gelse bile başarılı olacağına inanmıyorum ama artık kombine alınması , forma alınması taraftarın inancının yeniden doğması hiç olmadı kaçırdığımız gollerden sonra tepkilerin olmaması için bu transfer gerekli bence ya abi almayacaksın baştan söyle bu nedir ya hem boş mukaveleye imza atacak ben dolduracam diyor.Sonra çıkmış Fatih'in kazancı azalacak diyo sanki bana mukaveleye Başkanımız 2 milyon euro yazacaktı..

Ardından daha komik olan ise şu Fatih çıkıyo en fazla alan oyuncudan az istedim diyor.Sana soruyorum abi taraftar bundan önce kaç kere bu kadar birlik oldu birşey istedi bunu inatla yapmamak nedir ?

Yinede aksi durumda yönetimin arkasındayım fakat Fatih'i her yönden çok arayacağız eleme maçlarından sonra buraya açılacak başlıkları düşünebiliyorum umarım olmaz ..

headshot61
Fatih Tekke bundan sonra Trabzonspor'a en büyük katkisi Trabzonspor'dan uzak durmasi'dir. Trabzonspora gelmesini istemiyorum.

BordoMavi Sevda
20.07.2009, 13:08
tamam o zaman sadri şener gitsin a.albayrak gelsin yanar döner bu başkan....gerçekten sadri şener bazı taraftarlarımıza fazla...bu başkan bize fazla...........

Açıkcası, çokca sevdiğimiz Sadri Şener şu transfer döneminde resmen cepten yedi...
Ama gitmesi konusuna gelince kesinlikle gitmesi taraftarı değilim...
Tabi giderse de kendi tasarrufudur...
Sonuçta Trabzonspor var olduğu için Sadri Şener var...
Son olarak Trabzonspor başkanlığını 2 adamla sınırlandırırsanız, o da dar düşüncenin ürünüdür derim...

Adem Erdoğan
colman < Trabzonspor
gökhan < Trabzonspor
cale < Trabzonspor
alanzinho < Trabzonspor
yattara < Trabzonspor
egemen < Trabzonspor

hepsi satılsın.En büyük Trabzonspor başka büyük yok.

Recep Alkan
Bazı arkadaşların gönlü olsun, konuşacak kelimesi olsun.

Alın size tartışacak laf

Tekke > Trabzonspor.

Hadi buyrun ;)

Erdem Keser
Nasıl bir hazımsızlık yapmış Fatih insanların bünyelerinde.Hayretle seyrediyorum.

Emirhan Makul
20.07.2009, 13:09
Ortada iki insan var ve ikisinden birinin yalan konuştuğunu bilmek ne kadar acı !

Külünkoğlu
20.07.2009, 13:10
Fatih Tekke = Futbolcu, hem de önemli bir futbolcu...

İtiraz var mı ? yok.

Bir futbolcunun koskoca Trabzonspor'dan büyük veya küçük olarak, öyle yada böyle kıyaslanması bu külübün tarihine hiç ama hiç yakışmaz. Gelmiş geçmiş futbolcular olarak hizmet edenleri ise ayrıca üzer...

Bu konuda nedense kavramlar birbirine karışır hatta birbirini yer haline geldi. Yapmayın etmeyin, iki düşünün bir yazın...

Başlık kilitlenmiştir.