PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 2005-2006 Sezonu Kombineleri satisa çikti

Emorfo
08.06.2005, 12:01
Kulübümüzden yapilan açiklamada kombine fiyatlari belirlendi...<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>

Normal Satis Fiyati Üyeler Için Satis Fiyati<O:P></O:P>

VIP-1 (Alt Kat) 1.750 YTL 1.400YTL
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">VIP-2(Üst Kat)[/B] 875 YTL 700 YTL
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Kapali Numarali[/B] 425 YTL 340 YTL
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Maraton Özel* [/B]300 YTL 240 YTL
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Maraton[/B] 150 YTL 120 YTL
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Açik Tribün[/B] 75 YTL 60 YTL<O:P></O:P>

* Maraton Özel Tribünü maraton tribünün orta kismi olup, ayri bir giris ve kafetarya imkani ile taraftarlarimizin hizmetine sunulacaktir.<O:P></O:P>

VIP ve kapali tribünlerden kombine kart alanlara ?orjinal forma?, maraton tribün kombine sahiplerine ?taraftar formasi? ve açik tribün kombine sahiplerine ?Trabzonspor atkisi? hediye edilecek olup, hediyelerin dagitimi Temmuz ayinda kombine kart teslimatlariyla birlikte yapilacaktir.<O:P></O:P>

Kombine kartlarin satisina 20 Haziran haziran tarihinde baslanacaktir.<O:P></O:P>

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">2005-2006 Sezonu Için Öngürlen Bilet fiyatlari:<O:P></O:P>[/B]

Derbi maçlar için: Açik:10, Maraton:20, Maraton Özel:30, Kapali Numarali:40, VIP-2 (üst Kat):70, VIP-1 (Alt Kat):150

Diger süper lig maçlari: Açik:5, Maraton:10, Maraton Özel:15, Kapali Numarali:20, VIP-2 (üst Kat):35, VIP-1 (Alt Kat):50<O:P></O:P>

Kombine Kartlar statü geregi Türkiye Kupasi maçlarinda geçerli degildir.

Atalay
08.06.2005, 12:48
bedava kardesim ayiptir bitirin kalmasin.....yaristigimiz kiulüplerin 4 te 1 fiyati.....haydi trabzondaki kardeslerimiz desteginizi gösterin insallah bu sene sampiyonuz......

Oruç
08.06.2005, 12:52
haydi arkadaslar imkanlariniz ölçülerinde su kombinelere hücum edinsmileys/smiley17.gif

FATIH SULTAN TEKKE

#10 Fietra
08.06.2005, 12:54
Gerçekten acayip derecede ucuz.Bu see BJK maçi 15 ytl,GS kupa ve lig maçi toplam 110 ytl,fb maçi 60 ytl,kupa maçi 20 ytl hepsini toplarsak buradaki bi insan bi yilda 205 ytl vermesi lazimbu paraya kombine alip trabzonda 18 maç izleyebilirsin(hemde formanla vs. birlikte)

barchu
08.06.2005, 13:40
bedava kardesim ayiptir bitirin
kalmasin.....yaristigimiz kiulüplerin 4 te 1 fiyati.....haydi
trabzondaki kardeslerimiz desteginizi gösterin insallah bu sene
sampiyonuz......

haydi arkadaslar imkanlariniz ölçülerinde su kombinelere hücum edinsmileys/smiley17.gif

Öyle isi trabzondakilere atip kaçmak yok. Trabzon'da hiç mi akrabaniz,
arkadasiniz yok? Ariyorsunuz 444 1967 yi suradan kombine
istiyorum su adrese teslim edin diyorsunuz, gidiyor trabzon'daki sansli
kisiye.

Bu isi ciddiye alin, Trabzon'lular kendilerine, digerleri de bagiracak birilerine kombine alsin.

Takipçiniz(!) olucam bilesinizsmileys/smiley2.gif...

Hatta bu kombine hediye etme isini kampanyaya dönüstürme fikri vardi ama... Du bakali nolecek.

Berat
08.06.2005, 13:41
Türkiye'nin en iyi futbol oynayan, Türk futbolundaki Istanbul tekeline son vermek için mücadele eden takimizi sonuna kadar desteklememiz lazim ki yönetim de yine çok ucuz belirlemis fiyatlari.. Umarim geçen seneki kombine rakamini asariz..

Mehmet
08.06.2005, 13:44
Kombine biletleri çok ucuz Trabzon da yasamak vardi ah ah.
Yalniz bunun birde sakincasi var.. Kombine biletlerini parali
insanlar alacak, yani gene çekirdekcilere kalacak tribünler?

$FIRTINA61$
08.06.2005, 13:45
süper fiyat

Akin-61
08.06.2005, 16:01
bedavaya.. ama anladim kadari ile dernekkendine yeni bir yer bulacak..

kol_ay
08.06.2005, 16:09
zuper ya arkadaslar ben olsam kaçirmam sudan ucuz

Mollasalihoğlu
08.06.2005, 16:36
bedavaya.. ama anladim kadari ile dernekkendine yeni bir yer bulacak..

istedigi yere bassin parayi alsin , dernege satilmaz demiyo ya maraton özel kisminda smileys/smiley2.gif

Gargamel
08.06.2005, 16:52
Gerçekten acayip derecede ucuz.Bu see BJK maçi 15 ytl,GS kupa ve lig maçi toplam 110 ytl,fb maçi 60 ytl,kupa maçi 20 ytl hepsini toplarsak buradaki bi insan bi yilda 205 ytl vermesi lazimbu paraya kombine alip trabzonda 18 maç izleyebilirsin(hemde formanla vs. birlikte) smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

LazAnisT
08.06.2005, 17:33
utanilacak kadar ucuz..tamamini bitiremezsek hakkaten bize yaziklar olsun

andrei07
08.06.2005, 19:32
Arkadaslar ciddi ve gerçekçi bir kampanya düzenlenmesi çok dogru olacak kanaatindeyim.Durumu müsait olan Trabzon disindaki arkadaslar maddi destek saglamali ve bu biriken paralar sitede güncel olarak takip edilmeli daha sonrada bu fonla bir grup kombine bilet alinip Trabzondaki maddi durumu gerçekten yetersiz (Vicdan Meselesi) arkadaslara ulastirilmalidir.Bu konuda site yönetimi vakit kaybetmeden organizasyona baslasin.Vaktimiz daraliyor.

Guests
08.06.2005, 20:06
Arkadaslar ciddi ve gerçekçi bir kampanya düzenlenmesi çok dogru olacak kanaatindeyim.Durumu müsait olan Trabzon disindaki arkadaslar maddi destek saglamali ve bu biriken paralar sitede güncel olarak takip edilmeli daha sonrada bu fonla bir grup kombine bilet alinip Trabzondaki maddi durumu gerçekten yetersiz (Vicdan Meselesi) arkadaslara ulastirilmalidir.Bu konuda site yönetimi vakit kaybetmeden organizasyona baslasin.Vaktimiz daraliyor.

böyle bir kampanya hep hayalimdi...smileys/smiley32.gif

Her isadami,ister bir tane, ister on tanekombine bilet satin alip taraftarlar dernegine hediyeetmeli... Bu kampanyaya,Trabzonspor yöneticileri, sehir disindaki dernekler, sivil toplum örgütleri ve internet siteleride katilmali...

Maça gelen çekirdekçi babalarida artikistemiyoruz. Çocuklarina veya yegenlerinebilet alip onlari göndersinler...(hiç degilse stadyuma forma ve atki ile gelmekten utanmayan bir kitleye sahip oluruz.)

bu konuda biraz kafa yoralim bakalim ne olabilir...

JuaN_JuaN
08.06.2005, 23:19
kombineler asiri ucuz bence! sampiyonluga oynayan bir takimin biletleri bu kadar ucuz olmamali! tamam belki trabzon halkin maddi durumu çok iyi degil ama bu fiyatlar da çok abest.

çünkü bu kombineleri alan bazi vatandaslar yani çekirdekçiler yamurda çamurda maça gelmeyecekler. kombinelerini de baskalarina verdiklerinde stad bos gibi duracak! aman ne olcak ziyan olan 3 - 5 milyonum diyecek! kisin maça gitmek istemeycek. ama fiyati birazda pahali olsa belki parasina aciyip gidecek yada bir yakini yollayacak. trabzonda kombinesi olupta gitmeyen çok insan var.

ayrica bu fiyata kombine almak demek gayet güzel yatirim demektir. çünkü bazi kendini trabzonsporlu sanan adiler kombinelerini karaborsa seklinde satmaktalar. smileys/smiley7.giföyleki kale arkasindan aldigi bir kombinenin parasini iki üç maçta çikarabilir. hatta bu tip insanlar orda bikaç kombine aliyolar. yakinlarinin adina felanda aliyolar ve gidiyosunuz adam pasa pasa satiyo biletleri millette almak zorundakaliyor.

keske o kombineleri gerçekten trabzonspor için destekvermeye gelmis insanlar alsa da bi ise yarasa. çünkü o stadda bosluk görmekten nefret ediyorum. o boslukarin genelde hepsi kombine kullananlar smileys/smiley7.gif

Emir BAYRAK
09.06.2005, 00:02
YUH YUH VE YUH....Keske hic para almasalardi...hepten bedava yapsalardi...arkadaslar kalmasin 1 tane bile bilet..

ucuz niye ucuz derseniz bence her mac çakik full oynamak istiyor yonetim...

Mollasalihoğlu
09.06.2005, 00:22
istanbulspor maçinda gördük atesli taraftar önündeki takimin nasil oynadigini,artik fazla söze hacet yok,herkes üzerine düsenin farkinda herhalde...

Egemen
09.06.2005, 00:26
trabzon disindan alanlar da maça gidebilecek birilerine versin kartini yoksa yine bos kalir stad. eger alabilirsem benim kankalara yollarim ben. izmirden gitmek zor olur maçlara..

SKY-GUARD
09.06.2005, 00:51
Bence kombine fiyatlari çok mantikli.......

EmrahYalçınalp
09.06.2005, 08:23
bedava kardesim ayiptir bitirin kalmasin.....yaristigimiz kiulüplerin 4 te 1 fiyati.....haydi trabzondaki kardeslerimiz desteginizi gösterin insallah bu sene sampiyonuz......

Öyle isi trabzondakilere atip kaçmak yok. Trabzon'da hiç mi akrabaniz, arkadasiniz yok? Ariyorsunuz 444 1967 yi suradan kombine istiyorum su adrese teslim edin diyorsunuz, gidiyor trabzon'daki sansli kisiye.

Bu isi ciddiye alin, Trabzon'lular kendilerine, digerleri de bagiracak birilerine kombine alsin.

Hatta bu kombine hediye etme isini kampanyaya dönüstürme fikri vardi ama... Du bakali nolecek.

Aynen öyle Sinan Abi... Bu "bedava" yorumu yapan arkadaslarin bir akrabasi, ne bileyim, amca oglu, dayi kizi falan vardir mutlaka Trabzon'da... Yok diyenlere de BMN olarak yardim edecegiz zaten, uygun kisiler bularak... Kimse Trabzon'da degiliz diye üzülmesin yani, çözeriz... smileys/smiley2.gifHadi bakalim kaç kombine çikacak çok ucuz bulan -ki ayni fikirdeyiz- arkadaslardan...

Burçak
09.06.2005, 11:23
yaww perhaps smileys/smiley1.gifkombine almak için biraz beklesemmi diye düsünüyorum simdi. belki istanbuldan felan bi akraba es dost senin bu dedigin gibi kombine felan alir yollarmi acaba smileys/smiley36.gif. bende kombine için ayirdigim parayla klübe üye olurdum iste dimi yani.smileys/smiley2.gif

Oruç
09.06.2005, 11:43

Öyle isi trabzondakilere atip kaçmak yok. Trabzon'da hiç mi akrabaniz, arkadasiniz yok? Ariyorsunuz 444 1967 yi suradan kombine istiyorum su adrese teslim edin diyorsunuz, gidiyor trabzon'daki sansli kisiye.

Aynen öyle Sinan Abi... Bu "bedava" yorumu yapan arkadaslarin bir akrabasi, ne bileyim, amca oglu, dayi kizi falan vardir mutlaka Trabzon'da... Yok diyenlere de BMN olarak yardim edecegiz zaten, uygun kisiler bularak... Kimse Trabzon'da degiliz diye üzülmesin yani, çözeriz... smileys/smiley2.gifHadi bakalim kaç kombine çikacak çok ucuz bulan -ki ayni fikirdeyiz- arkadaslardan...

yok abi ne akraba ne bi es dost kimsemiz yok maalesef oralardasmileys/smiley19.gif

olsa dükkan sizinsmileys/smiley4.gifzaten ögrenci adamiz iki yakamizi bir araya getiremiyoruzsmileys/smiley19.gifyoksa trabzonsporumdan esirgermiyim be!

FATIH SULTAN TEKKE

Oruç
09.06.2005, 11:50
Trabzonspor Kombine Kartlari Satisa Çikti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifTrabzonspor?da 2005-2006 Süper Lig Futbol sezonu için kombine kart satislari bugün basliyor.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu, takimimizin bu sezon Avrupa Kupalari?nda mücadele edecek olmasiyla kombine satislarinda bugüne kadar görülmemis bir patlama yasanacagini, 15 bine yakin kombine kart satilacagini tahmin ettiklerini belirtti.

Trabzonspor Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nda oynanacak olan Süper Lig ve Avrupa Kupalari maçlarini kapsayacak ?Trabzonspor 2005-2006 Futbol Sezonu Kombine Kartlari? Sadri Sener Tesisleri?nde bugünden itibaren (8 Haziran 2005) Pazar hariç her gün 09.00-18.30 saatleri arasinda satisa sunuluyor.

Satislarda eski kombine kart sahiplerine öncelik taninacagindan, geçen sezonki yerlerini almak isteyenlerin 18 Haziran 2005 tarihine kadar Sadri Sener Tesisleri?nden kartlarini satin almalari gerekiyor. Tüm yerlerin satislarina ise 20 Haziran 2005 tarihinde baslanacak. Ayrica, 2005 yili aidatlarini ödemis kulüp üyeleri için kombine alimlarinda %20 indirim uygulanacak. 3813 sayili Futbol Federasyonu Yasasi ve 5149 sayili Sporda Siddeti Önleme Yasasi uyarinca stadyumdaki tüm koltuklar numaralandirilacak ve kombine kartlar isime özel olarak düzenlenecek.

Kombine Kartlar Bu Sene Hediyeli

VIP ve kapali tribünlerden kombine kart alanlara ?orijinal forma?, maraton tribünü kombine sahiplerine ?taraftar formasi? ve açik tribün kombine sahiplerine ?Trabzonspor kaskolu? hediye edilecek. Hediyelerin dagitimi Temmuz ayi içinde kombine kart teslimatlariyla birlikte yapilacak.

Kombine almak isteyen taraftarlar kredi karti, mail order ve kulüp hesabina havale kolayliklarindan faydalanabilecekler. Kredi karti ile alimlarda ise, 5 ve 6 taksit olanaklari sunulacak.

Yepyeni Bir Maraton

Bu seneki kombine satislarinda farkli bir uygulama daha gerçeklestirilecek. Maraton tribününün ortasi, yapilacak düzenlemelerle ?maraton özel? tribünü haline getirilecek. Ayri bir girise ve kafeteryaya sahip olacak ?maraton özel? tribünü, Trabzonsporlulara daha rahat bir ortamda maçlari izleme imkani verecek.

Bu Sene Rekor Satis Bekleniyor

Trabzonspor Basin ve Halkla Iliskilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ibrahim Sahin, Trabzonspor?un geçen sezonki basarili çikisi ve Avrupa Kupalari?nda oynayacagi maçlar nedeniyle bu sezon kombine satislarinin önceki senelerin çok üzerinde olmasini beklediklerini, daha kombineler satisa çikmadan Trabzonspor taraftarlarindan büyük ilgi oldugunu belirtti.

2005-2006 Sezonu için belirlenen kombine bilet fiyatlari;

Kombine satis fiyati Üyelere özel satis fiyati

VIP-1 (Alt Kat) 1.750 YTL 1.400 YTL
VIP-2 (Üst Kat) 875 YTL 700 YTL
Kapali Numarali 425 YTL 340 YTL
Maraton Özel 300 YTL 240 YTL
Maraton 150 YTL 120 YTL
Açik Tribün 75 YTL 60 YTL

Kombine Kart Alimlari için :
Çagri Merkezi : 444 1967
Trabzonspor Sadri Sener Tesisleri: (462) 326 67 96

Basin Bülteni Detayli Bilgisi için :
Türker Tozar
Trabzonspor Basin Bürosu Sorumlusu
Tel : (462) 325 09 67 dahili 293
turkertozar@trabzonspor.org.tr (turkertozar@trabz&#111;nspor.org.tr)

FATIH SULTAN TEKKE

tsmehmetdinc
09.06.2005, 12:18
bilet fiyatlari sudan ucuz herkesi almaya çagiriyorum.yönetime tsekkürler

umraniye
09.06.2005, 12:24
ya hakikatten çok ucuz mus bu senede rekor kiralmazsa bizden adam olmaz daha ne kadr indirsinler fiyati

Burçak
09.06.2005, 12:29
geçen seneden bile ucuz biletler . geçen seneki gibi kalsa bile iyidi fiyatlar. üstelik indirim yapildi. artik kesinlikle bitmeli kombineler... !!!

Zafer Keskin
09.06.2005, 14:23
arkadaslar bileniniz varmi kombine satislari ne zamana kadar dewam ediyor acaba......

POYRAZ
09.06.2005, 17:44
Kombine fiyatlari hakikatten cok ucuz.

andrei07
09.06.2005, 18:46
Site yönetimi çagrimi ciddiye almadimi yoksa görmedimi henüz?

Sacit
09.06.2005, 19:57
bunlarida cok bulan trabzonsporu biraksin artik.bu fiatlar cok mukemmel smileys/smiley32.gif smileys/smiley2.gif

Guests
09.06.2005, 20:23

Bunu yapabilir miyiz?

Yapabiliriz...

Szymkoviak'in formasini satin alisimizi;agzi açik bir sekilde, 5-6 sayfasini bir solukta okuyan ve inaninca neler yapabilicegimizi gören birisi olarak buna inaniyorum.Bir hesap açilsin herkes elinden geleni yatirsin imkanlari dahilinde...Biriken parayla kombine alip cidden durumu olmayanlara ulastirilsin.(Trabzondaki arkadaslara görev düsüyo bu konuda).Belli bir sayida kombine bileti hedefimiz olsun.400 kapali kombinebileti mesela...

Haydi BMN...

Edited by: Scholes

Nytre
09.06.2005, 21:31
kombine bilet satislarinda bu sene patlama olmasini bekliorum ben açikcasi ...

trabzonsporada yakisan bu olmalidir.. bence yonetim her türlü fedekarligi göstermis biraqzda biz gösterelim!

Beytullah
09.06.2005, 21:43
insallah patlama olur.bu sene yanliz birakmayiz takimimizi

Burçak
10.06.2005, 11:24
MARATON ÖZEL denilen yer neresi diye merak ediyodum . bi çok kiside benim gibi bilmiyordur hala. maraton özel denen kisim taraftarlar derneginin oldugu kisim oluyor. dün ts clube gidip sordum. dernegin oldugu bölümde 2 direk arasinda kalan kisim taaa tepeden en dibe kadar olan yer oluyormus. buranin fiyati 300 üyelere 240 milyon.normal maraton kombineli olan yerde maraton tribününde herhangi biyer oluyo. 150 üyelere 120 milyon olan . bu ayin 20 sine kadar öncelik eski kombsne bilet sahiplerine. ayin 20 sinden sonrabos olan yerler herkese açik. ama ben dün almak istememe ragmen bu yüzden mecburen ayin 20 sini beklemek durumunda kaldim. güzel biyer bulmak için.ve ayrica suanda sadece eski kombine biletliler aliyo özel kisimdan çünkü numaralari belli. ve maraton özel tribünü tamamen yenileniyormus suanda koltuklar felan

oranin kendine özel girisi ve cafeteryasi olacakmis. yanis aynen karsi kapali gibi. Edited by: forever61

ahmetturk
10.06.2005, 17:21
TEDAS çalisanlari olarak Su anda yaklasik 10-15 kisilik elimizde bir liste var ve maraton özel den kombine alacagiz ama su anda alamiyoruz. Eski sahiplerinin öncelik hakki varmis. Ben bu sayiyi 20 ve daha fazlasina çekmek istiyorum hep ayni kisiler oldugu için degisik bir seylerde yapabiliriz orda. Yoksa çekirdek mi yeseksmileys/smiley2.gif

ahmetturk
10.06.2005, 17:29
Birde su kombine hediye isi valla çok güzel olurdu düsünsenize yerel kanallardakispor programlarinin birinde bmn den hediye kombine için çekilis oldugunu.

61trabzonomer
10.06.2005, 18:13
bunlarida cok bulan trabzonsporu biraksin artik.bu fiatlar cok mukemmel smileys/smiley32.gif smileys/smiley2.gif

Emorfo
11.06.2005, 09:55
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/kombine090605.jpg (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=29303)

Nytre
11.06.2005, 11:04
kombine almaya gittim 3tane alacaktim maratondan 20sine kadar beklememiz gerektigini sölediler..

çünkü eski sahiplerinin geçen sezondaki yerlerini öncelikli alma hakki var..

ayrica maraton kombine alana taraftar formasi veriorlar.

zafer6161
11.06.2005, 20:50
iyi tamamda maratonun ortasinda taraftarlar dernegi var sag kenarinda ts67 var peki bu dernek nereye gececek sol tarafa gecemezler cünkü orada direklerden seyredecek yer yok sag taraftada ts 67 var ts dernegide orta kismi alamayacagina göre benim tahminim yönetim kapalidan yer verecek onlara ayrica ben 5 senedir maraton konbine aliyorum ama busene maraton normal alacagim ben genellikle maratonun en üst kisminda ortada maclari seyrederim bir yolunu bulup mac icerisinde maraton özele gecerim demir parmaklilardan cikarak

Murat'
11.06.2005, 21:02
walla bu senede bir tane kale arkasi alacam.geçen sene aldim ugurlu geldi

zafer6161
11.06.2005, 21:41
neye ugurlu geldi kardes anlayamadim fb gs ye yenildik d.kieve elendik smp olamadik neye ugurlu geldiki

yattara11
16.06.2005, 14:16
evet babam kombinelerimizi ay?rtt? bile... en kötü ihtimalle geçen seneki yerimizi alacaz... e?er bo?alan koltuk olursa biraz daha ortalardan al?r?z... ama iki tane bilet alaca??m?z kesin smileys/smiley17.gif

Murat'
16.06.2005, 17:42
neye ugurlu geldi kardes anlayamadim fb gs ye yenildik d.kieve elendik smp olamadik neye ugurlu geldiki

abi be o dedi?in maçlara normal biletle maratona girmi?tim .kombineyi ikinci yar? ald?m.ama ilk yar?dadaa sadece 3 maça gitmedim.ikinci yar? ise 1 beraberlik ald?k orda

XhAn
16.06.2005, 20:37
Kombineleri tüketip her maça yüzde 70 kapaiteyle ç?ksak derbi ve ?ampiyonlar ligi full tabi.

Trabzonumuzu kimse tutamaz..

Guests
17.06.2005, 01:13
Düzenleyen Emorfo 30-Aralik-1899 Saat 00:00

bu ne yaw...?

Utku061
17.06.2005, 01:19
Benim yerim geçen sene o maraton özel olan yere rast geldi! Ben bu sene alm?yorum okul durumu ve askerlik sorunu dolay?sla! Kombinesini o maraton özelden almak isteyenler benle irtibata geçsinler yerim ay?lm?? arkada?lar taraf?ndan benden habersiz.Yararlan?n güzel bir yerden maç izlemek istiyorsan?z..

harbi bu tarih niye öyle ç?km?? ki.smileys/smiley36.gifEdited by: Utku61

shipbroker61
20.06.2005, 15:36
Arkadaslar oncelikle bu topicin 2. sayfaya dusmesi hele hele su zamanda dusmesi herhalde bizim en buyuk ayiplarimizdan bir tanesi. Yazilanlara baktigimda herkes "hucum" "saldirin" "yagmalayin" turunden mesajlar atmis ama kendisinin ne yapacagini ve neler yapilabilecegini yazmamis. Yazan bazi arkadaslarin mesajlarida gordugum kadariyla gume gitmis.

Acikca soylemem gerekirse benimde sevgili "cuttyshark" gibi bir hayalim var bu konuyla ilgili. Gerek BMN den olsun gerek baska kanallardan Trabzona destek olabilecek kardeslerimize birsekilde bir organizasyon yaparak tribundede belli bir yere gelmemiz. Bu nasil olabilirin cevabini arkadaslar vermisler zaten ama bir kere daha tekrarlayalim.

Herkes Trabzondaki bir yakinina her maca gitmesi ve herhal ve durumda takimi desteklemesi karsiliginda bir ader kombine alip hediye edebilir, ki boyle bir uygulama klup tarafindanda dusunulmus.

Onun icin Trabzonda olalim olmayalim herkes birkisiyi bulsun ve bu konuda biirseyler yapsin. Oyle isin kolayina kacip kendisinin disinda kalacagi bir organizasyon beklemesin.

Ha ben mi ne yapacagim. Bir adet kendi adima birde arkadasim adina 2 tane kombine alip bir yakinima verecegim. Istedigim tek sey her sart ve durumda takimi desteklemeleri ve bunu insanlarada yaptirmalari. Herhalde bu kadar hakkimda olur.

Ikiylede kalmamayi dusunuyourum cevremde tanidigm durumu iyi olan insanlara bulunup en az 5 kisiye bu sekilde kombine almayi kendime hedef olarak koyuyorum. 6000 uyesi olan sitemizdede bu sekilde 500 kisilik bir grup olusturmanin zor birsey olmadigini dusunuoyurm.

Hadi bakalim arkadaslar, isi baskalarina veya yonetime birakmadan bizde birseyler yapablecegimizi gosterelimsmileys/smiley2.gifAdminler sizde biraz destek verin lutfen...

Emorfo
20.06.2005, 15:38
Kombine sat??lar ne alemde. Millet kombine almak için transfer edilecek futbolcular? m? bekliyor? Durum nedir.

selcjK
20.06.2005, 15:45
ben 2 senedir ald???m vip2 a blok b-4 nolu koltu?u ay?rtt?m, beni heyeland?racak bir transfer olunca gidip alaca??m.

shipbroker61
20.06.2005, 15:56
cok guzel.... yonetimde "kombineler satilirsa iyi bir transfer yapariz" dusuncesine hakim olursa "yumurta mi tavuktan tavuk mu yumurtadan ckar" misali doner dururuz.smileys/smiley5.gif

Oruç
21.06.2005, 13:31
Kombine sat??lar ne alemde. Millet kombine almak için transfer edilecek futbolcular? m? bekliyor? Durum nedir.

+&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;&nbsp ;

1967

FATIH SULTAN TEKKE

Emorfo
29.06.2005, 17:41
En son Ibrahim Sahin yaptigi açiklamada kombinelere ilginin çok iyi oldugunu söylemisti. 5 bin civarinda kombine satildi. Sonr ane oldu bilgisi olan varsa aydinlatsin bizleri. Taraftarlarimiz sezon öncesinde alacaklari kombinelerle transfer sezonunda takima katkida bulunacaklarini unutmamalidirlar.

Ayrica Ibrahim Sahin yaptigi açiklamada Bordomavi.net'in baslattigi hediye kombine bilet kampanyasina da degindi. Direk istenin simini vermese de taraftarlarimiz kendi aralarinda güzel kampanya baslattilar. Trabzon disindaki taraftarlarimiz Trabzon'daki tanidiklarina ve ögrencilere kombine hediye ediyor dedi...

yattara11
29.06.2005, 17:53
Kombine saty?lar ne alemde. Millet kombine almak için transfer edilecek futbolculary my bekliyor? Durum nedir.

yasadigim bir olayi aktariyorum...

bir aksam markete girdim...orda muhabbet esnasindazurawski'nin büyük ihtimalle alinacagini söyledim... o zaman ordaki bir amca ''iyi yani kombine alabiriz'' dedi... sinirime dokundu ama sadece ''kombineyi zaten her zaman alin'' demekle yetindim... tabi bi de ''aldik aldik zurawski'yi kesin aldik'' dedim... adam da gözümün önünde telefonlabi arkadasini arayip kombineleri almaktan bahsetti... smileys/smiley4.gif

yani kendini Trabzonspor'un üstünde görenler var... yapilan transfere kombine alma hükmü veriyorlar... o da güzel...

halbuki Avni Aker'e gidip o BORDO-MAVI'li formayi görmek yetmez mi? illa formanin içinde zurawski mi olmasi lazim?

Yunus Emre AYAZ
29.06.2005, 18:01
smileys/smiley5.gifben trabzonda yasamiorum yasasam wallahi alirdim ama istanbulda yasayipta kombine alinmaz kismileys/smiley5.gif

yattara11
29.06.2005, 20:46
alinir alinir... bak BMN'ye herkes nasil aliyor... smileys/smiley2.gif