PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkanımıza, Yönetimimize, Teknik Kadromuza, Futbolcularımıza GÜ-VE-Nİ-YO-RUZ!

Sayfa : [1] 2 3 4

KUTADGU
20.07.2009, 00:00
20 Temmuz Günü bambaşka duygularla başlayalım artık güne.

İnancımızı, güvenimizi ve desteğimizi hissettirelim.

Benim güvenoyum var ve destekliyorum umudumuza bayraktarlık yapanları.

İçimde başka da bir duygu yok açıkcası.

Eleştiri mutlak olacaktır. Hatasız kul yok zira.

Ama artık gerçek anlamda desteğin vakti geldi sanırım...

KDRDYN
20.07.2009, 00:04
sonuna kadar.

Semih
20.07.2009, 00:04
Teşekkürler Abim.

Her daim bu başlıkta olacağım.

Yiğit SARI
20.07.2009, 00:05
Neden güvenmeyelimki

:bmn3:

Kadir
20.07.2009, 00:05
Güveniyoruz . Güvenmeliyiz .

cengizalioğlu
20.07.2009, 00:06
OLAY BUDUR :alkış::alkış::alkış::alkış:

Mellih
20.07.2009, 00:07
Benimde Güvenin tam...Başarı yolunda S.Şener, Bross ve diğerleri; futbolcusundan masörüne, Yöneticisinden tercumanına kadar herkes işinin ehli.. Artık zamanı geldi, takımda bunu belli ediyor.. Sonu da güzel olsun...

Sefa
20.07.2009, 00:09
Yerinde bir başlık :alkış:

ertuuu
20.07.2009, 00:13
tamam işte böyle şeyler konuşalım yahu...

Faruk UYSAL
20.07.2009, 00:17
Güveniyoruz...
Zira, başka Trabzonspor yok!..

magicyattara
20.07.2009, 00:21
Hayırlı olsun.

Erdem Keser
20.07.2009, 00:21
Ben artık yönetimin samimiyetine inanmıyorum.Özellikle yönetim içindeki bir kaç ismin...

Teknik kadromuza , futbolcularımıza ise güveniyorum.

Alihan Ertürk
20.07.2009, 00:22
Sadri Şener'e ve Hugo Broos'a Güveniyorum !!

Paksoy
20.07.2009, 00:22
valla benim aklıma gelmişti ..

hos_cocuk61
20.07.2009, 00:23
Görünen o ki kafalar değişmediği sürece bu taraftar profili ile başarı zor, nedenmi buna çok net açık şekilde şu örnekleri verebilirim, hatırlarsınız Song ilk geldiği zaman iyi bir performans sergilemişti ve bütün yorumlar büyük şef büyük usta vs.... ama son zamanlarda bir baktıkki vefasız kişiler sanki o sözleri etmemiş gibi Song!u yerden yere vurma politikasına girdiler aynı tür olayları çoğaltabiliriz bunun adı ne sizce vefasızlıkmı, yoksa biliçsiz taraftarmı, yoksa doyumsuzlukmu, hatırlar iseniz bu takım Sadri Şener yönetimi öncesi ilk 5 e zor giren büyüklüğü yerlerde sürünen bir kulüptü ilk geldiği zaman yine bu şakşakcı kesim altış fırtınası kopardı ama bu doyumsuz kesime ne beğendirisinki yedikçe doymuyorlar, şimdi ise yediği kaba tekmek vurmak peşindeler artık bu şahıslara söylenecek tek kelime Allah doyursun...

Fatih Özkan
20.07.2009, 00:23
Ben Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, Teknik Kadromuza, Futbolcularımıza İnanıyorum!
Başarılı olacaklarından eminim!
Onlara inanmasam Haziran ayında kombine başvurusu yapar mıydım ?
(:

Kazım Uzunboy
20.07.2009, 00:24
Alın benden de o kadar.

Hep destek, tam destek dedik!

Paksoy
20.07.2009, 00:25
ben hiçbir zaman güvenimi yitirmedim ki, amatör futbolcular olsa şu takımda aynı heyecanla desteklerim

Adem Erdoğan
20.07.2009, 00:27
Bu güven meselesi hangi konuda ben bunu anlayamadım.

Başkanı, teknik heyeti, futbolcuları, taraftarımızı seviyorum.

yorumsuz6117
20.07.2009, 00:27
güveniyoruz ve transferleri bekliyoruz:)

Miraç Atalay Çiftçi
20.07.2009, 00:28
Trabzonspor'a daima güveniyorum. İşim şahıslarla değil. Yönetimleri zayıf ya da hatalıysa bunları dile getirmek benim görevim. Eğer ki aynı zaafiyetler yine devam ediyorsa cevabı kongrede veririm.

Cafer KILIÇSOY
20.07.2009, 00:29
Cihan yine teşekkürler. Yine duygularıma tercüman oldun. Yine bana yazacak birşey bırakmadın. Yine sana teşekkür etmek kaldı bana.

Sonuna kadar destek.

Başkanıma da, Yönetim kuruluma da, Teknik kadromuza da, Futbolcularımıza da sonuna kadar güveniyorum.

Her zaman yanlarındayız.

Emre ÖZTÜRK
20.07.2009, 00:30
hep destek tam destek yola devam!!

Mehmet Zeki
20.07.2009, 00:30
Dun butun futbolcu abilerimi ve teknik kadromuzu gordukten sonra daha fazla guveniyorum. Hepimiz de guvenmemiz lazim. Iyiki varsin TRABZONSPOR.

enmavi61
20.07.2009, 00:32
tekke olayı yönetime olan inancımı ve onların samimiyetlerine gölge düşürmüştür...bu sene daha başlamadan saç baş yolacağımız belli hele hele gol pozisyonlarında...teknik ekibe ve futbolculara güveniyorum elllerinden geleni yapacaklardır...ama özlemini çektiğimiz hedefe bu sene de özlem duyaacaz...gerçekçi düşünmek gerek...sonuna kadar destek başka trabzon yokkkk

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 00:34
Yaşa KUTADGU yaşa.

"Fatih Tekkenin geri dönmesini isteyenler(kendim dahil),

"SAĞDUYUNUN GERİ DÖNMESİNİ İSTİYORUZ diyenleri göz ardı etmemeli.

Hayat devam ediyor.

Biz güçlü bir takımız.

Dün de güçlüydük,yarında güçlü olacağız.

YAŞA KUTADGU.

Yunus Emre AYAZ
20.07.2009, 00:39
fatih tekkeye güveniyorum , takıma güveniyorum , hocaya da güveniyorum ama başkan ve yönetim kuruluna ...?

champions
20.07.2009, 00:40
Çoğu kırgın ve de kızgın.Bir başka zamanda "şartsız destek" modundaki arkadaşlar istekleri yerine gelmeyince "eleştiri" moduna geçtiler.Eleştiride sakınca yoktur tabii.Yalnız görüyorum ki iş bazen Trabzonspor üzerinden intikam duygularını tatmin etmeye kadar varıyor ki asıl sorun bu.

Başkan ve yönetimin önümüzdeki 1 haftada yapacaklarını önemsiyorum.Gidişat pek umut vermesede inanmak istiyorum.Umarım kısa zamanda yapacakları hamlelerle şimdilik pek rağbet görmeyeceği açık olan bu başlığı hareketlendirirler.

Bu arada -bazen- düşünceleri farklı olsada bulundukları nokta itibariyle takdire değer arkadaşlar var. Kendi adıma teşekkür ediyorum.

Berk Eren
20.07.2009, 00:40
Takım geçen sezona göre daha güçlü..

Teknik Direktörümüz çok sağlam karakterli..Ünal Karaman ve Metin Diyadin gibi iki yardımcısı da var..

Destek geçen senekinden daha çok..

Bu sene geçen sezona göre daha güzel olacak..

Turgay 6161
20.07.2009, 00:42
Sonuna kadar hep destek tam destek.Bizim kendimizden başka dostumuz yok olmasınıda istemem.

Remzi
Teknik ekibe, Yönetimimize ve Futbolcularımıza Güvenim sonsuz!.

Serdar A
20 Temmuz Günü bambaşka duygularla başlayalım artık güne.

İnancımızı, güvenimizi ve desteğimizi hissettirelim.

Benim güvenoyum var ve destekliyorum umudumuza bayraktarlık yapanları.

İçimde başka da bir duygu yok açıkcası.

Eleştiri mutlak olacaktır. Hatasız kul yok zira.

Ama artık gerçek anlamda desteğin vakti geldi sanırım...

Sağduyunun her zaman arkasındayız .

hos_cocuk61
20.07.2009, 00:43
tekkeyi alamadık sandalı alalım bari...

yönetim istifa seslerini duyar gibiyim:)

başkan bu açıklamdan sonra ne yapıcaksın bakalım..

fatihi almama sebeplerini açıklamaktan neden korkuyorlar bu kadar açıklanamıyacak bişeymi artık bu taraftar size nasıl güvenicek..

güveniyoruz ve transferleri bekliyoruz:)
Bu nasıl bir çelişki Fatih Tekke bölümünde'de bunun gibi bir çok mesajın var yarın dönüp yönetimi yerden yere vurma, yada diğer gün canım cicim yönetimim deme Komiksiniz ya!!!

Terzioğlu
20.07.2009, 00:45
Kesinlikle güveniyoruz.

asimetrik
20.07.2009, 00:47
Ben de sonuna kadar güvenenlerdenim. Eleştiriye eyvallah. Mutlaka olmalı da. Ancak yıkmak için değil yapmak için olmalı. Yönetimi, teknik kadroyu ve futbol takımını çok seviyorum. Bu sene, her seneden daha çok heyecanlanıyorum takım için.

Erdal DİLEK
20.07.2009, 00:56
yaz boyunca acılan en güzel başlık

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Muhammed KOÇ
20.07.2009, 00:56
her sezon başlangıcı gibi desteğimiz tam. mutluyuz umutluyuz. başkanın tv programında espiriye aldığı fakat gerçeğimiz olan şey '' mağlup olana kadar mutluyuz umutluyuz..''

must61
20.07.2009, 00:58
fatih tekkeye güveniyorum , takıma güveniyorum , hocaya da güveniyorum ama başkan ve yönetim kuruluna ...?
Aynen.....

Mehmet Zeki
20.07.2009, 01:00
Aynen.....

Niye guvenmediginizi ogrenebilirmiyim? Son zamanda hatalari var yonetimimizin ama yaptiklari dogru seylerde ortada.

must61
20.07.2009, 01:06
Niye guvenmediginizi ogrenebilirmiyim? Son zamanda hatalari var yonetimimizin ama yaptiklari dogru seylerde ortada.
Son zamanlarda hataları var demişsin sende...Bu hatalardan dolayı!
Bunları tekrar takrar hatırlatmak da gereksiz...

Anıl Caner
20.07.2009, 01:07
Oh be. Ne güzel bir başlık.

BDiler61
20.07.2009, 01:07
Yaptiklari onca seyden sonra Fatih Tekke sureci hic hos olmadi ama Sadri baskana guvenim, tam teknik kadromuza guvenim tam, futbolculara her daim guvendik zaten ama yonetim icindeki bazi kisilere guvenmiyorum.

forza61ts
20.07.2009, 01:08
oyna 1 trılyona en fazla... baskası onu almıs sen ne yapcan yaw sen trabzonsporlusun sampıyon olcak sen gelsen bunu herkes gıbı sende biliyon hala trilyon hesapı yapıon rusyada aldığın trilyonlar neyine yetmıyo az delıkanlı ol meydanın ortasına heykelın dikilsin..para da para ola mezaramı götürcen paraları darlandum gene yaw..

forza61ts
20.07.2009, 01:09
güveniyruk da aha da orda da hersey ne olcak peki nereye kadar...

Mehmet Zeki
Son zamanlarda hataları var demişsin sende...Bu hatalardan dolayı!
Bunları tekrar takrar hatırlatmak da gereksiz...

Hatasiz kul olmaz.

yorumsuz6117
Bu nasıl bir çelişki Fatih Tekke bölümünde'de bunun gibi bir çok mesajın var yarın dönüp yönetimi yerden yere vurma, yada diğer gün canım cicim yönetimim deme Komiksiniz ya!!!
bu cümlelerdeki çelişkiyi anlatırmısın ilk cümle zaten espri son cümleyide mecburen yazdım artık güvenmeyip napıcaz mecbur güvenicez anlamında bu cümlelerin hiçbirinde yönetime canım cicim falan da yok;)

Anıl Caner
20.07.2009, 01:10
Mümkünse bu başlık başkanın hatalarının veya Fatih'in karakterinin sorgulandığı bir başlık olmasın.

Eleştiri değil tamamen destek amaçlı bu başlık.

Ben Umut'un da Gökhan'ın da Sadri Şener'in de Barış Memiş'in de yöneticilerimizin de başkanımızın da arkasındayım. Bunun için bu başlıktayım.

Hataysa hata, yanlışsa yanlış.

Sen hep varol Trabzonspor'um.

matalar
20.07.2009, 01:23
geçen sene trabzonspor için olabilecek mükemmel bir sezon geçti.
takım taraftarla bütünleşti.kombineler alındı.takım desteklendi.
stad karnaval yerine döndü.maç sonları heyecanla beklenir oldu.
61. dakikalar daha bi güzel daha bi organize oldu.
tüm türkiyeye kolbastı tanıtıldı.kaybolan prestij geri kazanıldı.

ama bu sezon başı malesef yönetim rotayı doğru çizemedi.
ilkönce teknik direktör krizi başgösterdi.dünyada talip olmadığımız adam kalmadı.
sonra transferlerimiz sorunlu futbolculardan oluştu.
sonra taraftara inat fatih transferi yapılmadı.
üstüne üstlük camiaya mal olmuş bu adam yok yere karalandı.
paragöz ilan edildi.tamam alınmak istenmeyebilir.
çıkarsın takımı bozar kardeşim takımda düşünmüyoruz dersin olur biter.

ha bunlara rağmen eğer taraftar tribünlerde ufak bir olumsuzlukta fatih tekke diye tezahürat yapacaksa o stada hiç gitmesin.yıllardır en çok ihtiyacımız olan istikrarımızı baltalamasın.yapılan bunca güzel şeyi kirletmesin.başka sadri şener yok çünkü.tam destekle arkasında olmalıyız. ama yanlışlarını da görmezden gelemeyiz.eleştiri olmazsa en doğru yol bulunmaz.onun için başkanda eleştirilere açık olmalı;
diyorum.

herkesin mubarek miraç kandili mubarek olsun.hayırlı geceler.

b_m_61
20.07.2009, 01:24
Bende yönetimi genel anlamda başarılı buluyorum. Kadromuz ve hocamız da iyi yalnız kadroda giderilmesi gereken birkaç eksik var bunu da es geçemem. Buna rağmen kadromuzdan tam verim alabilirsek hedeflerimize ulaşabiliriz.

Başlığı açan arkadaşı alkışlıyorum çok güzel hareketti :alkış:

hos_cocuk61
20.07.2009, 01:26
bu cümlelerdeki çelişkiyi anlatırmısın ilk cümle zaten espri son cümleyide mecburen yazdım artık güvenmeyip napıcaz mecbur güvenicez anlamında bu cümlelerin hiçbirinde yönetime canım cicim falan da yok;)
Enteresan çelişkiden bahsediyorsun, emin olki Fatih Tekke başlığındaki yazılarınıda gördüm yönetime atıp tutman ve buna Sadri Şener başlığındaki atıp tutmalarınıda ekliyebiliriz çelişkiyi eğer göremiyor isen demekki yazdığın yazıdan haberin yok yada kafana estiği gibi yazıyorsun iyi oku aradaki farkı anlarsın!!! Anlamaz isen ben sana kendi yazdığın yazıyı açıklarım!!!

yorumsuz6117
20.07.2009, 01:28
Enteresan çelişkiden bahsediyorsun, emin olki Fatih Tekke başlığındaki yazılarınıda gördüm yönetime atıp tutman ve buna Sadri Şener başlığındaki atıp tutmalarınıda ekliyebiliriz çelişkiyi eğer göremiyor isen demekki yazdığın yazıdan haberin yok yada kafana estiği gibi yazıyorsun iyi oku aradaki farkı anlarsın!!! Anlamaz isen ben sana kendi yazdığın yazıyı açıklarım!!!
anlatırsan iyi olur ama biraz kısa tut

Enes Başkaya60
20.07.2009, 01:28
Cihan Abi sen çok yaşa hemi ne güzel başlık açmışsın öyle....Ölenle ölünmüyo:)....

EL ELE 7'YE İNŞALLAH...

wolf_TS61
20.07.2009, 01:29
Hele şükür içimi dökecek bir başlık buldum.

Taraftarı kulübün bir parçası görmek yerine, aziz yıldırım gibi taraftarı yolunacak kaz olarak gören yönetim istemiyorum.
(Kombinemi Taraftar Kartımı ve Çubuklu Formamı aldım ama bilin ki sizin için değil Trabzonspor için)

Kombine satmak uğruna stadı çekirdekçi taraftarla dolduran yönetim istemiyorum

Taraftarın %70'i arkasındayken, teknik direktörün arkasında duramayan yönetim istemiyorum

Taraftarın %95'i gelmesini isterken kişisel sebeblerden dolayı fatih tekkeyi almayan üstüne üstük adamı asılsız haberlerle taraftarın önüne atan yönetim istemiyorum.

Sorumsuzca, ucunun nerelere varacağını düşünmeden açıklamalar yapan yönetim istemiyorum(Gökdeniz yıldız değildir.Eskişehir bizim rakibiz değil, kaybetmeleri önemli değil vb.)

Futbolcularımıza ve teknik direktörümüze sonuna kadar güveniyorum.

Yönetim kurulumuza ve başkanımıza da güveniyorum ama onlar ersun yanala nasıl güvendiyse bende onlara öyle güveniyorum. Sonuna kadar değil gittiği yere kadar.

Şunu da söyleyeyim hiç bir zaman ''yönetim istifa'' diye bağırmayacağıma burada söz veriyorum ama o sesi duyduğumda da(çekirdekçilerden gelecek o ses herkesle de iddiasına girerim) içimde en ufak üzüntü olmayacağını da yine burada söylemek istiyorum.

hos_cocuk61
20.07.2009, 01:39
anlatırsan iyi olur ama biraz kısa tut
Tabiki anlatırım ne demek istersen senin yerine yorumlar yazıyım, ister isen senin yerine fikirler üretiyim güzel olur dimi; İlk önce şunu söylüyor eğer yazdığın yorumdan bir haber isen yorum yazma bence, lakin çelişkili yorumlar yazıyorsun eğer bir söz ağızdan çıkıyor ise o sözün arkasında durulur bugun gül yarın papatya diğer gün zambak denmez, anlamışsındır sanırım, anlamadı isen her başlıkta yönetime atıp tutuyorsun burayada gelip sanki yönetime atıp tutmuyan senmişsin gibi arkasındayız yorumu yapıyorsun eğer arkasında isen adam gibi savunucaksın diğer başlıklardada yönetimi farklı sayfalara gidip a ,diğer sayfaya girip b demiyeceksin anlamışsındır sanırım...

matalar
20.07.2009, 01:46
hos_cocuk61 (http://forum.bordomavi.net/member.php?u=24096) ve yorumsuz6117

özel mesaj diye birşey yapmışlar.
orda meseleyi halledinde bizde burda sizin çekişmelerinizi okumayalım.

Selami Gürpınar
20.07.2009, 01:49
Ben açıkçası başkan a eskisi kadar güvenmiyorum.

Fatih ZENGİN
20.07.2009, 01:54
zerre güvenmiyorum.
şu saatten sonra fatihi alırlarsa nefret edeceğim kendilerinden...

Çetin
20.07.2009, 01:54
ama ile başlayan saçma cümleler kurmaktansa Trabzonspor'umuza sonuna kadar destek.

yorumsuz6117
20.07.2009, 01:55
Tabiki anlatırım ne demek istersen senin yerine yorumlar yazıyım, ister isen senin yerine fikirler üretiyim güzel olur dimi; İlk önce şunu söylüyor eğer yazdığın yorumdan bir haber isen yorum yazma bence, lakin çelişkili yorumlar yazıyorsun eğer bir söz ağızdan çıkıyor ise o sözün arkasında durulur bugun gül yarın papatya diğer gün zambak denmez, anlamışsındır sanırım, anlamadı isen her başlıkta yönetime atıp tutuyorsun burayada gelip sanki yönetime atıp tutmuyan senmişsin gibi arkasındayız yorumu yapıyorsun eğer arkasında isen adam gibi savunucaksın diğer başlıklardada yönetimi farklı sayfalara gidip a ,diğer sayfaya girip b demiyeceksin anlamışsındır sanırım...
,,,,,,,,,,,,,,,,

Selami Gürpınar
20.07.2009, 01:57
Şuan olabilecek en iyisi Sadri Şenerdir, ama eski güvenimi kaybetti aldı benden Fatih konuusu değil bu yanlış anlamasın kimse.

Sabri Kurban
20.07.2009, 02:01
Takımımıza hep desteğiz zaten. Şu Fatih olayında da Başkan çıkıp şunu dese sevineceğim: Fatih'i almıyoruz ama onun kalitesinde bir golcü alacağız. Bunu dese Fatih'i de düşünmeyiz artık...

Aker
20.07.2009, 02:01
Şuan olabilecek en iyisi Sadri Şenerdir, ama eski güvenimi kaybetti aldı benden Fatih konuusu değil bu yanlış anlamasın kimse.

Aynen.....

Salih Yazıcı
20.07.2009, 02:02
Şuan fatih tekke son açıklamalarını dinledikten sonra hocaya futbolcularımıza güveniyorum ama sadri şener ve ekibine hiç güvenmiyorum.

Fatih ZENGİN
20.07.2009, 02:07
ama ile başlayan saçma cümleler kurmaktansa Trabzonspor'umuza sonuna kadar destek.
Şunu da belirtmek gerek..
Eğer Trabzonsporu şartsız desteklemek demek şu durumda başkanın arkasında durmaksa o zaman senelerdir hüseyine, tayfuna, hasana tahammül edip desteğe devam edicektik... sonuçta onlarda istemesek de Trabzonsporun birrer parçalarıydı.... ettik mi? kesinlikle hayır..
ben her alanda trabzonsporu desteklemeye tabiki devam edeceğim.. biz memleket aşığıyız, renklerin aşığıyız.. Trabzonsporun her zaman arkasındayız ama bu yönetimin arkasında durmuyoruz(m) diye birileri desteğe devam birileri desteğini çekti anlamı çıkarılmasın .

E. Cumur61
20.07.2009, 02:13
Fatih Tekke İçin Yürüyoruz..! (http://www.facebook.com/note.php?note_id=105068343239&ref=nf)
22.07.2009 Çarşamba Saat 14.00 Fatih Tekke'yi İsteyenleri Meydan Parkına Bekliyoruz.
facebooktan alintidir

GencZonguldak
20.07.2009, 02:36
Başkanımıza güvenim tamdı ama yönetim kurulundaki bazı kişiler hakkında şüphem vardı.
Fatih tekkenin bu geceki açıklamalarından sonra başkana da güvenim kalmadı..
Sen çık Trabzonsporu istiyorum diyen oyuncuyu yalandan yere paracı yap sonra da sana güvenelim..Yazık oldu, yine zararı Trabzonspor görecek.

Vural Kuyumcu
20.07.2009, 05:50
Sonuna kadar Sevdam seninleyim

Emrullah
20.07.2009, 06:44
Şu an özellikle taknik heyete çok güveniyorum. Uzun yıllar böyle güvenebileceğim teknik heyet oluşmadı. Futbolcuların %80'inin samimiyetine, futbolculuğuna güveniyorum.

Önceden en fazla yönetim kurulu ve Sadri Başkan'a güveniyordum. Zamanlar sıralama değişiyor, bu da normal. İnşallah Sadri Başkan'a en çok güveneceğim günler gelecektir. Şu anda malesef açık ve net söylüyorum güvenemiyorum.

matalar
20.07.2009, 08:18
insanı taraftarlıktan nefret ettirirsiniz beee.
yazık yürüyüş yapacaklarmış.
yapın yapın sadri başkan gidince başınız göğe erer. yapın.

FATİHLİ
20.07.2009, 08:29
hacısalihoğlu na güvenmiyoruz inanmıyoruz desteklemiyoruz şahsım olarak tam karşısında yerimi alıyorum

Emrah KabuL
20.07.2009, 08:33
F.Tekke büyük bir futbolcudur fakat şu an ki durumumuz Trabzonspor gibi bi camiaya yakışmıyor..

Sylva-Song-Egemen-Giray-Cale-Ceyhun-Selçuk-Colman,Gökhan yetmedi devre arasında Alanzinho alındı.. bu oyuncuları mevcut yönetim aldı.. ha diyebilirsiniz efendim Gökdeniz satıldı da bu adamlar alındı doğrudur çoğunun ücreti Gökdeniz'in bonservis ücretiyle karşılanmıştır fakat N.Albayrak döneminde de F.Tekke, Stepanov,Marcelinho,Eller,Ersen vs bir sürü adam satıldı alınan oyuncular ise Serkan,Adnan,Jabi vs idi.. Hatta devre arasında bir Sobolewski için düştüğümüz içler acısı durumu da kimse unutmasın.. İsmi ne olursa olsun bir futbolcunun transferi gerçekleşmedi diye kimse Trabzonspor başkanına,yönetimine hatta futbolcularına cephe almamalıdır.. yoksa ne farkımız kalır A.Gücü,Bursa vs gibi takımlardan.

matalar
20.07.2009, 08:53
F.Tekke büyük bir futbolcudur fakat şu an ki durumumuz Trabzonspor gibi bi camiaya yakışmıyor..

Sylva-Song-Egemen-Giray-Cale-Ceyhun-Selçuk-Colman,Gökhan yetmedi devre arasında Alanzinho alındı.. bu oyuncuları mevcut yönetim aldı.. ha diyebilirsiniz efendim Gökdeniz satıldı da bu adamlar alındı doğrudur çoğunun ücreti Gökdeniz'in bonservis ücretiyle karşılanmıştır fakat N.Albayrak döneminde de F.Tekke, Stepanov,Marcelinho,Eller,Ersen vs bir sürü adam satıldı alınan oyuncular ise Serkan,Adnan,Jabi vs idi.. Hatta devre arasında bir Sobolewski için düştüğümüz içler acısı durumu da kimse unutmasın.. İsmi ne olursa olsun bir futbolcunun transferi gerçekleşmedi diye kimse Trabzonspor başkanına,yönetimine hatta futbolcularına cephe almamalıdır.. yoksa ne farkımız kalır A.Gücü,Bursa vs gibi takımlardan.

olay budur.yıllar sonra yakaladığımız vizyonu fatih yüzünden heba etmeyelim.düşeceğimiz durum Sobolewski transferinden beter olur.

Faik Yılmaz
20.07.2009, 08:59
Başkanımızın yönetim döneminde sevapları günahlarına fazladır.....

Ancak.....

Şu kendini kurtarmak için birilerini öne atma huyundan vazgeçmeli..... Bu kamuoyunda güvenilmez bir kişi olduğu imajı uyandırıyor......

Hüseyin Bağdat
20.07.2009, 08:59
Ben, başkanımıza, teknik heyete ve futbolculara güveniyor ve başarılı olacağımıza inanıyorum...

ÖmerFarukYılmaz
20.07.2009, 09:04
Yönetim kuruluna güvenmiyorum abi ben...

Hiç belli olmaz onların işi...

FATİHLİ
20.07.2009, 09:11
başkanın haricindeki allahın kuluna güvenmiyorum başkana da sözlerini geçirdiklerine göre bundan sonra başkana da güvenmiyorum

Faik Yılmaz
20.07.2009, 09:23
Geçen sene devre arasında Yusufu almadık...

Sebebi 1 milyon euro bonservis ücreti isi... Yarım sezon sonra boşa çıkacak bir adama üstelik 34 yaşında bir adama neden 2 trilyon verecektikki....

Bu karar geçen yıl belkide şampiyonluğumuzun kaçmasına neden oldu.... Yusuf tek başına 3-4 maç kazandırdı.... Türkiye kupası ve lig şampiyonluğunun kazanılmasında büyük payı oldu.....

Şimdi 4 trilyon bonservis bedeli içinde Faitihi almıyoruz. Oysa geçen yıl Gökhan Ünalın bonservisine 13 trilyon, Alanzinyonunkine 8 trilyon verdik.... Hemde giderken 15 trilyon kazandırmıştı bizlere....

Ciddi anlamda Fatihle görüşülmediğini biliyorum. Klübünede başvurulmadı.... Kendisi bonservisine verecek bedavaya oynayacak gelicek...yok öyle yağma

Peki soruyorum yönetim kurulu üyeleri bedavamı çalışıyor. Bedava çalışın deseler çalışırlarmı....

Fatih Tekke Zenitte oynasada oynamasada 3 trilyon alıyor. Yok gelsin bedava oynasın bunlar boş laflar hiç kims o kadar parayı bırakıp bedava oynamaz. Duygusallıkta bir yere kadar..... Fatihi getirmek isterseniz en az Gökhan Ünal kadar para vericeksiniz....

Bu iş böyledir...

her zaman diyorsunuzki klüp birilerinin tekelinde olmamalı profesyonelce yönetilmeli. Fatih te profesyonelliğinini gereği olarak menejerimle görüşün dedi bundan neden alınıyorsunuzki. Ne bekliyordunuz kovarcasına yolladığınız adamın davulla zurnayla gelmesinimi ?

Harun-61
20.07.2009, 09:45
Ben artık yönetimin samimiyetine inanmıyorum.Özellikle yönetim içindeki bir kaç ismin...

Teknik kadromuza , futbolcularımıza ise güveniyorum.

aynen katiliyorum.

Umut, Egemen, Gökhan ve digerlerini sonuna kadar güveniyorum, fakat bu kadro ile Sampiyonluk "Hayal".

.

seyyah61
20.07.2009, 09:58
Nicin gecen sezon yaptigi icraatlarla gögsümüzü kabartan bu yönetimi bir kalemde silip atiyoruz?
Bu kadar mi vefasiz oldu Trabzonspor taraftari?
Biraz sabir sebat gösterin Allah rizasi icin.

deneme61
20.07.2009, 10:33
tekke olayından sonra yonetıme guvenım kalmamıstır.samımı bulmuyorum tekke acıklamaların.lakın saygım her zaman vardır.tabıı kı tekke alınsın veya alınmasın bız bu takımın taraftarıyız.gecen sene gumushane den kalkıp ıkı araba maclara gelırdık.(hıc galıbıyet goremedık ama)3 yasında kı kızımın ılk 5 kelımesınden bırı sampıyon trabzon dur..(babası daha sampıyonluk gormedı).. sorun degıl yanı yıne sampıyonluga dıye baslayıp husranla bıten bır yıl daha..

soner_61
20.07.2009, 10:44
bu da transfer başlığına döndü:D ben başkanıma futbolcularıma takımıma güveniyorum. ALLAH izin verirse ömrümün yettiği yere kadar da desteklerim.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 11:04
ben güvenemiyorum artık..
bu kadar tutarsızlıktan sonra güvenemem..
umarım bundan sonra olumlu adımlar atarlar..

Faik Yılmaz
20.07.2009, 11:11
Bu parasız gelsin bedava oynasın laflarına sinir oluyorum...

40 yıldır Trabzonsporda olan Özkan Sümer hangi ay maaşını almamış ne zaman bedava yöneticilik yapmış.... Ya diğerleri maaşlarını almadan görev yapmışlarmı....

Biraz mantıklı konuşalım.....

Bahsettiğimiz sahış Türkiyenin en iyi forveti ve onu almak için tabiki bedel ödeyeceğiz....

yok sat 15 trilyona al bedavaya yok öyle yağma....

Tunga
20.07.2009, 11:21
Çok güveniyorum.

Kendilerini tutarsız değil, fazla nazik buluyorum.

Yalan söylemek en başta ayıptır; ama her gerçeği söylemek de doğru değildir.

Geçen seneden başlayalım. Ersun Hoca'yı istemiyordu bu yönetim ve belli de ediyordu. Ardından taraftarın baskısıyla Yanal ile devam etti. İstediği bu değildi; ama yaptı.

Daha sonra taraftarın büyük bir kısmı Ersun Hoca gönderilsin istedi ve bunu da haykırdı. Yönetim de taraftarın da desteğini çekmesiyle hocayı gönderdi.

Samet Hoca ile anlaştı, taraftar istemedi diye o iş olmadı.

Yönetim belki de ilk kez popülist davranmadı ve onca talebi gerçekleştirilen taraftar bu sefer tornistan yaptı.

Oldum olası popülist yaklaşımdan nefret ediyorum. Ajite edilmesi çok kolay duyguları sömürüp sömürüp çoğu doğru olmayan hurafeleri sokar hayatımıza. Sezon başlamadan, uykusuz geceler yaşayanlarınız da, bu popülizmin hançerini yediğinizden.

Gözüne ışık tutulan tavşanın ışığa bakakaldığı gibi, taraftar daha sezon başlamadan tutulmuş durumda.

Futbolculara, teknik ekibe ve bu kadroyu kuran yönetime elbette ki güveniyorum. Bir bütün olarak takımıma da güveniyorum.

Hatta; en ufak olumsuzlukta "Fatih Tekke" diye bağıracak taraftara bile güveniyorum. Güveniyorum ki, olumsuzlukta böyle bağırmaya nefesini hazırlasa da, olumlu gidişatta susmayı bilecek.

Sezonun başında bile değiliz daha. Çok uzun bir maratonun arefesindeyiz. Bu senenin en büyük şampiyonluk adayı da Trabzonspor'dur. Takımın eksiklikleri var mıdır?

Ne bileyim! Vardır herhalde. Eksiklikler giderilmeyecek diye bir kural da yoktur ama.

Takımın şampiyonluk için yeterli olduğuna inanıyorum. Şimdi sıra geçen sene kaybettiğimiz havanın yakalanmasında. Bunun için de taraftar ve yönetim beraber sorumluluk paylaşıyorlar.

Harun-61
20.07.2009, 11:23
Fatih'i suclu konumuna getirmek resmen ayip'tir.

Resmi Site'de böyle bir aciklama yapmak yakismadi Sadri Bey ve ekibine.

Tekke dün acikladi, Taban fiyat'dan asagi bir fiyat istemis.

e daha ne yapsin adam ?

?!

Tunga
20.07.2009, 11:32
Fatih'i suclu konumuna getirmek resmen ayip'tir.

Resmi Site'de böyle bir aciklama yapmak yakismadi Sadri Bey ve ekibine.

Tekke dün acikladi, Taban fiyat'dan asagi bir fiyat istemis.

e daha ne yapsin adam ?

?!

Nereden biliyorusun Harun?

Fatih PAF takımında oynasa bile Zenit'ten yılda 2 MİLYON EURO/yıl (yani yaklaşık 4 304 000 TL) alıyor.

Trabzonspor'un kendisine önerdiği 2 500 000 TL/yıl.

Trabzonspor yılda 4 304 000 TL verecek bir mali güce sahip değil. İki yıldır kulübe kaynak üzerine kaynak yaratan bu yönetim bile bunu söylüyor. hiç kaynak yaratmayan, hatta Trabzonspor'un yarattığı kaynakların bile zaman zaman önüne geçenlere bunu sormak lazım: "Siz neden kaynak yaratmıyorsunuz?" diye.

Fatih'ten de yılda 1 500 000 TL fedakarlık beklemek doğru değil.

Hala anlaşılamayan nedir?

Özkan Sümer: "Taraftar oyuncuya, kulübüne güven vermezse, başarı da beklenmemelidir. Çok bilmişlik de sevgisizliğin bir ürünüdür".
FourFourTwo Haziran 2009

Harun-61
20.07.2009, 11:37
Tunga abi,
rakamlarda kesinlikle ihtilaf var, herkes farkli seyler söylüyor.

...abi kendimizi kandirmayalim, bu konunun maddiyat ile alakasi yok; bundan emin'im.

biz Sadri Baskani cok seviyoruz, "Baba" diye hitap ediyoruz.
1,5 sene'de cok büyük hizmetleri oldu, fakat ben ondan

harbi harbi su aciklamayi beklerdim: biz Fatih Tekke'yi su su .....neden'den istemiyoruz!

.

tstafi
20.07.2009, 11:40
Hele şükür içimi dökecek bir başlık buldum.

Taraftarı kulübün bir parçası görmek yerine, aziz yıldırım gibi taraftarı yolunacak kaz olarak gören yönetim istemiyorum.
(Kombinemi Taraftar Kartımı ve Çubuklu Formamı aldım ama bilin ki sizin için değil Trabzonspor için)

Kombine satmak uğruna stadı çekirdekçi taraftarla dolduran yönetim istemiyorum

Taraftarın %70'i arkasındayken, teknik direktörün arkasında duramayan yönetim istemiyorum

Taraftarın %95'i gelmesini isterken kişisel sebeblerden dolayı fatih tekkeyi almayan üstüne üstük adamı asılsız haberlerle taraftarın önüne atan yönetim istemiyorum.

Sorumsuzca, ucunun nerelere varacağını düşünmeden açıklamalar yapan yönetim istemiyorum(Gökdeniz yıldız değildir.Eskişehir bizim rakibiz değil, kaybetmeleri önemli değil vb.)

Futbolcularımıza ve teknik direktörümüze sonuna kadar güveniyorum.

Yönetim kurulumuza ve başkanımıza da güveniyorum ama onlar ersun yanala nasıl güvendiyse bende onlara öyle güveniyorum. Sonuna kadar değil gittiği yere kadar.

Şunu da söyleyeyim hiç bir zaman ''yönetim istifa'' diye bağırmayacağıma burada söz veriyorum ama o sesi duyduğumda da(çekirdekçilerden gelecek o ses herkesle de iddiasına girerim) içimde en ufak üzüntü olmayacağını da yine burada söylemek istiyorum.
kardesım yazdıklarının kelımesı kelımesıne katılıyorum

Murat Hızal
20.07.2009, 11:40

Çok önemli bir ayrıntı olduğunu düşünüyorum.

İyi kötü bir süreç yaşanmıştır.Özellikle son Fatih Tekke konusunda,başkanın; en başında ''Fatih'le ilgilenmiyoruz'' açıklamasını yapması daha şık olurdu diye düşünebiliriz.Fakat bu sürecin sevaplarını ve günahlarını bilmediğimiz için başkanımıza ve yönetimiz kurulumuza güvenim devam etmektedir.Trabzsonspor için en doğrusuna karar verdiklerini düşünüyorum.

Teknik kadro ve futbolcularımıza ise fazlasıyla güveniyorum.Kafalarda soru işareti yaratabilecek bir kaç futbolcu dışında, çok iyi sporculardan oluşan bir ekibimiz var.

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 11:45
Her zamanki gibi no köstek yes destek diorum köstek değil destek olalım arkadaşlar TRABZONSPOR

Erdem Keser
20.07.2009, 11:49

O zaman Fatih yalan söylüyor Tunga abi , ben Trabzonspor'un tavan ücret alan oyuncusundan daha az para talep ettim derken...

asimetrik
20.07.2009, 11:53
Samimi olalım. Başkan, Fatih Tekke gündemimizde yok dediğinde kimse tamam demedi. Oysa ki çok net bir açıklamaydı. Bu sefer neden istendi. Çok net yine saha dışı konulardan dendi. Yine itirazlar tavan yaptı. Başkan buna da tamam hoca isterse deneyelim dedi ve denedi. Fiyat pahalı geldi. Daha ne açıklaması bekliyoruz. Başkan ağzıyla kuş tutsa , taraftar ikna olmuyor. En azından şöyle deseydi, böyle deseydi biz de eyvallah derdik muhabbeti yapmayalım artık.

Tunga
20.07.2009, 11:53
Tunga abi,
rakamlarda kesinlikle ihtilaf var, herkes farkli seyler söylüyor.

...abi kendimizi kandirmayalim, bu konunun maddiyat ile alakasi yok; bundan emin'im.

biz Sadri Baskani cok seviyoruz, "Baba" diye hitap ediyoruz.
1,5 sene'de cok büyük hizmetleri oldu, fakat ben ondan

harbi harbi su aciklamayi beklerdim: biz Fatih Tekke'yi su su .....neden'den istemiyoruz!

.

Sevgili Harun, "maddiyattan başka sebepler olduğuna ben de inanıyorum; ama bugün basının yazmaktan çekindiği yukarıdaki rakamlar ayniyle vakidir. Özetle yönetim istemeye istemeye teklif götürmüştür; ancak aynen yukarıdaki rakamları götürmüştür.

Fatih "ben yuvama dönmek istiyorum" dediğinde ne kadar profesyonelce davranmışsa, başkan da "boş mukaveleye imza atmak" sözüyle o kadar profesyonel davranmıştır. Bence profesyonellik açısından hiç bir fark yoktur.

Ve bana sorarsanız, ikisi de yanlıştır; ama süreç böyle gelişmiştir.

Şunu da söyleyeyim. Bu iş başta bu kadar zor değildi. Ama baskı öyle bir hale geldi ki, iş gitgide zorlaştı. Bu baskıyı arttıranlar bunu, bundan 1 sene sonra anlayacaklar; belki de hiç anlamayacaklar.

Bunu da bu kadar net söylüyorum.

Daha fazlasını yazmak da, konuşmak da istemiyorum.

Eğer olumsuzluk olur da, sezon içinde bu baskı yönetimi istifaya davete kadar gelir dayanırsa, yönetim gidecektir. Bunu görmek için alim olmaya gerek yok.

O zaman da çok hızlı unuttuğumuz bir kaç sene öncesine döneceğimizi, bu nedenle de işi bu noktaya getirenlere hakkımı helal etmeyeceğimi şimdiden söylüyorum.

Daha önce defalarca yazdım: İktidarın çoğunluğa verilmesine sebep, çoğunluğun haklı olmasından değil, güçlü olmasındandır.

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 11:58
Yazmaya çalışıyordum bende,teşekkürler.

Samimi olalım. Başkan, Fatih Tekke gündemimizde yok dediğinde kimse tamam demedi. Oysa ki çok net bir açıklamaydı. Bu sefer neden istendi. Çok net yine saha dışı konulardan dendi. Yine itirazlar tavan yaptı. Başkan buna da tamam hoca isterse deneyelim dedi ve denedi. Fiyat pahalı geldi. Daha ne açıklaması bekliyoruz. Başkan ağzıyla kuş tutsa , taraftar ikna olmuyor. En azından şöyle deseydi, böyle deseydi biz de eyvallah derdik muhabbeti yapmayalım artık.

Faik Yılmaz
20.07.2009, 12:02
Fatih Tekke yapılan röportajda yönetimin belirlediği tavan ücretten daha az bir rakam istediğini yazıyordu....

KUTADGU
20.07.2009, 12:02
Ben güveniyorum ve bu güvenimi de karşılıksız olarak vurguluyorum.

Başkası güveniyor ya da güvenmiyor, bu duruma çok da fazla söyleyecek sözüm yok.

Ben GÜVENİYORUM. Ve ben hele ki bu zamanda doğru yaptığıma inanıyorum.

Eleştiri yeri geldiğinde mutlaka yapılacaktır. Benim birilerini putlaştırma gibi bir gayretim yoktur, olmayacaktır. Yüreğim de aklımda böyle söylüyor bana.

Pazarlıklı bir güvenim yok benim.

Terazi kavramını sıklıkla kullanmaya, adalet mefhumuna da her zaman güvenmeye devam edeceğim.

Benim meselem, meselelere adil bir gözle bakabilme çabasından başka bir şey değildir. Ben iyi niyetli olan insanlar değil, adil olabilen insanları takdir ederim.

V. Hugo'nun da dediği gibi; "İyi olmak kolaydır, asıl zor olan adil olabilmektir".

Adalet bekliyorum. Adalet!

Erdem Keser
20.07.2009, 12:07
Kesinlikel.Adalet ve samimiyet.

Bu arada ,
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585835735386 29757277653053643033587358653053643033305835653262 74113778377434243681544772

Muhtemelen Fatih yalan konuşuyor.

asimetrik
Ben güveniyorum ve bu güvenimi de karşılıksız olarak vurguluyorum.

Başkası güveniyor ya da güvenmiyor, bu duruma çok da fazla söyleyecek sözüm yok.

Ben GÜVENİYORUM. Ve ben hele ki bu zamanda doğru yaptığıma inanıyorum.

Eleştiri yeri geldiğinde mutlaka yapılacaktır. Benim birilerini putlaştırma gibi bir gayretim yoktur, olmayacaktır. Yüreğim de aklımda böyle söylüyor bana.

Pazarlıklı bir güvenim yok benim.

Terazi kavramını sıklıkla kullanmaya, adalet mefhumuna da her zaman güvenmeye devam edeceğim.

Benim meselem, meselelere adil bir gözle bakabilme çabasından başka bir şey değildir. Ben iyi niyetli olan insanlar değil, adil olabilen insanları takdir ederim.

V. Hugo'nun da dediği gibi; "İyi olmak kolaydır, asıl zor olan adil olabilmektir".

Çok haklısın. İnsanlığın ihtiyacı olan tek şey adalettir.
Sen yolundan sapma.
Başlıkta tam zamanında açılmış. Teşekkürler.

Tunga
Neyse...

Kulübüme güveniyorum...

OLCAY ÇAKIR
Eee' Faik,
Hadi sen net ol bari,etmelimi İSTİFA başkan bu durumda?
Fatih Tekke yapılan röportajda yönetimin belirlediği tavan ücretten daha az bir rakam istediğini yazıyordu....

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 12:09
Erdem,beklentin ne şu aşamadan sonra?

İSTİFA?
Kesinlikel.Adalet ve samimiyet.

Bu arada ,
http://video.ntvmsnbc.com/Default.aspx?QueryStringValue=58585858585835735386 29757277653053643033587358653053643033305835653262 74113778377434243681544772

Muhtemelen Fatih yalan konuşuyor.

İHTİLALL
20.07.2009, 12:09
Fatih Tekke geri dönmeli başlığı bence kapanmamlıydı..
O başlık "niye bir türlü şampiyon olamıyoruz" başlığıyıdı aslında.

Erdal
20.07.2009, 12:10
Şampiyon olacağız....Başkan a kırgınım kızgınım bazen öfkeli bile oluyorum....Ama şampiyon olacağız...İnşallah....

H.Tolga YİĞİT
20.07.2009, 12:11
Ben Sadri Şener'in akıllı olduğunu düşünürdüm, yanılmışım...

Erdem Keser
20.07.2009, 12:13
Erdem,beklentin ne şu aşamadan sonra?

İSTİFA?
Benim düşüncemin ne önemi var Olcay abi...

Umarım Fatih'in olmadığı bir takımla başarılı oluruz.Sorunsuz , takım içi huzurun tavan yaptığı , dengelerin bozulmadığı bir Trabzonspor izleyeceğiz geçen sene olduğu gibi.

İHTİLALL
20.07.2009, 12:13
Şampiyon olacağız....Başkan a kırgınım kızgınım bazen öfkeli bile oluyorum....Ama şampiyon olacağız...İnşallah....
İnşallah oluruz..
Ama narsist yapı ben yapıyorum,hayır ben şampiyon yapıyorum deyip birbirine girerek yeni fıkralar üretmezse.

Erdal
20.07.2009, 12:14
Tamam bundan sonra bu başlığı yukarda tutmak lazım. Bu arada sevmediğiniz bir yönetime güveniyor olmanızda bir sakatlık yok. Ben sevmiyorum bu yönetimi...Üslup konusunda 4. kez yanıltıyorlar beni...Ama bir şekilde iyi bir hocamız ve iyi bir kadromuz var. Bunun zayi olmasına gönül razı olmaz....Yine bu arada mevcut yönetime rakip çıkan bir kongre zamanında eleştirme hakkımı yine saklı tutuyorum....

Şampiyon olacağız....

Faik Yılmaz
20.07.2009, 12:14
Eee' Faik,
Hadi sen net ol bari,etmelimi İSTİFA başkan bu durumda?

Ne istifası canım ya....

Başkanımızın artıları eksilerinden çok fazladır..... Bu itibarla istifa etmesi düşünülemez bile. heleki kongreden yeni çıkmışken.....

Ama kurdun önüne kuzu atar gibi milletin önüne oyuncularımızı ve Fatih gibi oyuncularımızı atmaktan vazgeçsin.....

Kendi yetersizliklerini ve beceremediklerinin suçunu Fatihte değil bizzat yönetim kurulunda arasın..... Özellikle kendine yakın olanlarda.. isimlerini herkes biliyor zaten.....

Fatih
20.07.2009, 12:15
Olcay Abi,

Başkan daha önce istifa etmiş geri gelmişti.Yine bir manevra yapar önce eder sonra kongre ile geri gelir.

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 12:15
Olcay Abi,

Başkan daha önce istifa etmiş geri gelmişti.Yine bir manevra yapar önce eder sonra kongre ile geri gelir.

Aday çıkmadığından gönlü razı olmuyordur belki..

Erdal
20.07.2009, 12:16
Bu arada ben teknik direktörülüğün meslek bile olmadığnı düşünürüm :)....Ama giderek "iyi bir hocamız var" lafına inanmaya başladım...iyi bir hocamız iyi bir takımımız var. Benim sevmediğim ama çalışan bir yönetimimiz var...Şampiyon olacağız...

İHTİLALL
20.07.2009, 12:18
Bu başlığın açılmış olması aslında özellikle yönetime çok ciddi bir güven kaybının göstergesi değilmi?

H.Tolga YİĞİT
20.07.2009, 12:18
Umarım Fatih'in olmadığı bir takımla başarılı oluruz.Sorunsuz , takım içi huzurun tavan yaptığı , dengelerin bozulmadığı bir Trabzonspor izleyeceğiz geçen sene olduğu gibi.

Takım içi huzur, yönetim içi huzur tavan yapar mı bilmem ama, benim gibi umutu izlemek istemeyen taraftarların huzurunun taban yapacağı belli...
Söylenecek söz bulamıyorum bu yönetime, inş başarı gelir bu sene, yoksa sadri şener ve ekibinin sonu kötü olacak

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 12:19
inş başarı gelir bu sene, yoksa sadri şener ve ekibinin sonu kötü olacak

tehdit, şantaj v.s.

aradığınız herşey bizim taraftarımızda..

Erdal
Güven demeyelim sevgi....Sevmiyorum bu yönetimi...Yarın İbrahim Hacıosmanoğlu başkan olduğunda onu da sevmeyeceğim. Ama bu yönetim işini fena yapmıyor. İyidir iyi..

OLCAY ÇAKIR
Siz iSTİFA etmeli diyormusunuz?
Bu başlığın açılmış olması aslında özellikle yönetime çok ciddi bir güven kaybının göstergesi değilmi?

asimetrik
20.07.2009, 12:20
Tamam bundan sonra bu başlığı yukarda tutmak lazım. Bu arada sevmediğiniz bir yönetime güveniyor olmanızda bir sakatlık yok. Ben sevmiyorum bu yönetimi...Üslup konusunda 4. kez yanıltıyorlar beni...Ama bir şekilde iyi bir hocamız ve iyi bir kadromuz var. Bunun zayi olmasına gönül razı olmaz....Yine bu arada mevcut yönetime rakip çıkan bir kongre zamanında eleştirme hakkımı yine saklı tutuyorum....

Şampiyon olacağız....

Bu manada bir mesajını hatırlıyorum, Ersun Yanal hakkında. Demeye kalmadı gitti:)
Hayırlısı olsun..

Cengiz Çubukcu
20.07.2009, 12:20
biraz daha güzel şeyler yazarsanız ben de inanmaya başlayacağım, devam lütfen :)

Tunga
20.07.2009, 12:21
......
Söylenecek söz bulamıyorum bu yönetime, inş başarı gelir bu sene, yoksa sadri şener ve ekibinin sonu kötü olacak

Hayır! Bu gibi durumlarda gidenlere hiç bir şey olmuyor. Olan kalanlara, yani ebedi kalan, bizlere oluyor. Bunu da bir gün görürüz diye umuyorum.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 12:22
sürekli tutarsızlık sergileyen bir yönetime nasıl güveneceğiz?
kendi içinde bile ancak bir sene dayanabilen bir yönetime nasıl güveneceğiz?

İHTİLALL
20.07.2009, 12:23
Siz iSTİFA etmeli diyormusunuz?
Demiyorum tabikii..
Şu anda böyle birşeyi istemek kulübün altına dinamit koymaktır bence..
Ama şuda bir gerçekki gemiler hemen batmaz,önce yavaş yavaş su almaya başlarlar..
Ne olurdu şu deliği kapasaydık sanki?

OLCAY ÇAKIR
20.07.2009, 12:23
Başkanı NET olmamakla suçlayan dostlar,

NET olun ve gösterin cümle aleme NET nasıl olunuyormuş?

İSTİFA etmelimi başkan?

EVET/HAYIR?

Zira ben takımımı desteklemek ve sezona sorunsuz girmek istiyorum.

saykodelikzade
20.07.2009, 12:24
Başkanı karalamaya çalışanların Trabzonsporluluğuna inanmıyorum.

Fatih
20.07.2009, 12:26

İSTİFA etmelimi başkan?

EVET/HAYIR?

Ben sonuna kadar destekliyorum ama her davranışını da onaylamıyorum ki bu da en doğal hakkımdır.

Bu yönetim hiçbir krizden başarıyla çıkamamıştır.Bundan sonraki süreci daha iyi yönetirler umarım.

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 12:26

İSTİFA etmelimi başkan?

EVET/HAYIR?

bizimde derdimiz sezona her halimizle sorunsuz girmek..
ama bu yaşananlardan sonra nasıl olacak?

Fatih
20.07.2009, 12:30
Onlar ''yorulduk,yıprandık,kırıldık'' gibi kelimler kullanmadığı sürece güveniyorum.

İHTİLALL
20.07.2009, 12:30

İSTİFA etmelimi başkan?

EVET/HAYIR?

Ben net olmadığını düşünüyorum..
Sorunlu oyuncu dediler,tescillisini aldılar(S.Liege maçında rakip tribünle dalaştı,izleyenler görmüştür)
Maliyet dediler ama üç Fatih Tekke bir Alanzinho etmedi..
Duruşuna yakışanı söylemeliydi,korkmamalıydı..
Ama istifa etmemeli..
Akli selimi daha geniş platformda aramalı bence..
Aynı sevgiyi Atay başkanada göstermiştik..

Tolunay Abdioğlu
20.07.2009, 12:31
Her zaman destek vereceğiz tabi ki.

Hep destek Tam Destek!

Kaç tane ''Trabzonspor'' var ?

Sercan Yaylı
20.07.2009, 12:33
istifa etmelidir...

Murat Hızal
20.07.2009, 12:40
istifa etmelidir...

Yönetim kurulu toptan mı istifa etsin,Başkan mı istifa etsin,Teknik Direktör mü istifa etsin.

Yoksa ''Ne yapacağız bilmiyoruz,devlet buna bir şey yapsın'' mantığında ki taraftar mı?

Küçükalioğlu
20.07.2009, 12:45
Başkanı seviyorum ama bu F.Tekke mevzusunda da yürüyüş filan olayından darlanıp istifa eder veya olağanüstü kongra kararı alırsa daha da destek olmam ben en büyük muhalifi olurum.

H.Tolga YİĞİT
20.07.2009, 12:46
tehdit, şantaj v.s.

aradığınız herşey bizim taraftarımızda..

taraftarım ben arkadaşım, taraftarı olduğum kulubün başarısına kim, ne engel olacaksa elimden geleni yaparım... tehdit şantaj daha fazlası v.s.

Bu klüp Sadri ŞENER'İN değil beyler...
Fatih Tekke'de geçici Sadri ŞENER'de, kalıcı olan trabzonumdur...
Hep destek tam destek ama Trabzonspor'a Sadri ŞEner'e değil....

Vkgz
20.07.2009, 12:47
tekke olayı sürerse trübünlerede yansırsa istifa etsin gitsin başkan değmez çünkü bukadar küçük işlerle uğraşan bir camiayla taraftar grubuyla uğraşmaya.

zisinoli
20.07.2009, 12:56
Başkan ve adamlarını gitmesini istiyorum. Trabzonsporumuzda süregiden siyasi çekişmelere devam etmektedirler. Aldıkları her kararıın altında siyaset vardır. Kimse kimseyi kandırmasın Fatih'in alınmama nedeni de siyasidir.
Yönetimin, cehennemin dibi, var ya oraya kadar yolları var.
Futbolcu ve taraftarların ise arkasındayım. Futbolcular mal, taraftar ise keriz ya!!! O yüzden acıyorum onlara...

Emirhan Makul
20.07.2009, 12:57
Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, Teknik Kadromuza, Futbolcularımıza Destek veriyorum
Başkanımıza, Yönetim Kurulumuza, Teknik Kadromuza Güveniyorum Futbolcularımızın hepsine Güvenmiyorum

zisinoli
20.07.2009, 12:59
Başkanı seviyorum ama bu F.Tekke mevzusunda da yürüyüş filan olayından darlanıp istifa eder veya olağanüstü kongra kararı alırsa daha da destek olmam ben en büyük muhalifi olurum.

Etsin...Millet tarnsefer yaparken bizimki kongre almadı mı? Sürekli konuşup herşeyi mahvetmiyor mu? Başkanlık yaptığı dönemde sadece sussa bu kadro ile şampiyonlar ligine gideriz. Ama adam susmuyor. Sürekli ve gereksiz konuşmaları yüzündendir bu yaşananlar. Başkan dediğin biraz ağır olur...

sessizkral_1
20.07.2009, 13:05
Bence zamansız bir başlık.

Biz günlerce aylarca burada Sadri başkana güvendiğimizi zaten dile getirdik.

Ancak Fatih Tekke olayını 2 taraflı bir tercih olarak konuşamayız.

Ortada bir hata var.Bu hatanın üstünü kapatamayız.

Eğer Sadri Şener Fatih Tekkeyi almayacağız kesinlikle deseydi.Ve gidip 1 tane kalburüstü forvet alsaydı şuan bunları konuşuyor olmazdık.

Ancak 2-3 aydır gündemi meşgul eden sürekli bahanelerle süslenen ve son olarak Fatih Tekkenin açıklamalarıyla ortaya çıkan "YALAN"(Ya fatih ya yönetim yalan söylüyor)'dan sonra buradan gelip güveniyoruz diye konu açmak mantıklı değil.

Neye güveniyoruz.Hangi olay için güveniyoruz?

Olayı sadece Fatih tekke olayı gibi değerlendirmek lazım.Komple bir Trabzonspor olayıymış gibi değerlendirip teknik kadro futbolcularıda içine katıp bir soru sorulmasına anlam veremiyorum.

Açık ve net eğer Fatih Tekkenin söyledikleri doğruya yani Fatih Yalan söylemiyorsa ozaman açık ve net bir şekilde ortada bir yalan söyleyen yokmudur ?

Faik Yılmaz
20.07.2009, 13:15
Destek olmak zyrı bir şey , eleştirmek ayrı bir şey....

Destek olucaz diye yanlışlarınıda gözümüz kapalı kabul edemeyiz....

bordo61
20.07.2009, 13:22
Nereden biliyorusun Harun?

Fatih PAF takımında oynasa bile Zenit'ten yılda 2 MİLYON EURO/yıl (yani yaklaşık 4 304 000 TL) alıyor.

Trabzonspor yılda 4 304 000 TL verecek bir mali güce sahip değil. İki yıldır kulübe kaynak üzerine kaynak yaratan bu yönetim bile bunu söylüyor. hiç kaynak yaratmayan, hatta Trabzonspor'un yarattığı kaynakların bile zaman zaman önüne geçenlere bunu sormak lazım: "Siz neden kaynak yaratmıyorsunuz?" diye.

Özkan Sümer: "Taraftar oyuncuya, kulübüne güven vermezse, başarı da beklenmemelidir. Çok bilmişlik de sevgisizliğin bir ürünüdür".
FourFourTwo Haziran 2009

Başkanda açıklamasında aynen böyle dedi.

KUTADGU
20.07.2009, 13:24
Ben destek oluyorum, ben güveniyorum, ben başaracaklarına inanıyorum.

Bu kadar açık bu kadar net.

Bu güvenim ya da desteğim bir kaç olayın sonucunda ortaya çıkmadı.

Ben sürece destek veriyorum.

Ilelioglu
20.07.2009, 13:37
Destek olmak zyrı bir şey , eleştirmek ayrı bir şey....

Destek olucaz diye yanlışlarınıda gözümüz kapalı kabul edemeyiz....

Cok dogru ama elestirileri abartmamak gerekir...

Kaya
20.07.2009, 13:37
Başkanımıza güveniyoruz...

Kulübün elindeki maddi güç Fatih Tekke'nin ulaştığı seviyenin altında kalınca hiç bir taraf ne suçludur ne de hataldır...

Akın NAZİFOĞLU
20.07.2009, 13:40
fatihin yalan söylediğine eminim.kaç para istedin diye sorulduğunda neden cevap vermiyor?ben söyleyeyim.yarısı garanti olmak üzere yıllık 4 milyon TL istiyor ve bunu ekranda söylemekten utanıyor. madem trabzonspor için herşeyi yapabileceğini söylüyor o zaman neden başkan kendisiyle bağlantı kurmak istediğinde menejerimle görüşün diyor.üstelik aracılar vasıtasıyla.ben trabzonspor kulübünün başkanını bu hale düşüren bir adamı kesinlikle istemiyorum.
EVET FATİH TEKKE'Yİ TRABZONSPOR'DA GÖRMEK İSTEMİYORUM.
tek bir şartım var.kendisini takımdan, kulüpten, şehirden üstün görmeyecekse, ona önerilen şartları kabul edecekse, takım içinde kutuplaşma yaratmayacaksa ve teknik direktöre şu oynasın bu oynasın yoksa ben oynamam demeyecekse gelebilir ama yinede şahsen muhalif olurum.
EVET FATİH TEKKE'Yİ TRABZONSPOR'DA GÖRMEK İSTEMİYORUM.

Mollasalihoğlu
20.07.2009, 13:47
taraftarım ben arkadaşım, taraftarı olduğum kulubün başarısına kim, ne engel olacaksa elimden geleni yaparım... tehdit şantaj daha fazlası v.s.

Bu klüp Sadri ŞENER'İN değil beyler...
Fatih Tekke'de geçici Sadri ŞENER'de, kalıcı olan trabzonumdur...
Hep destek tam destek ama Trabzonspor'a Sadri ŞEner'e değil....

Sadri Şener bu kulübe gökten zembille gelmedi zaten..
Nasıl Fatih Tekke yeteneği ile geldi ise Sadri Şener de oyları ile geldi..

Senin bu kulübe yapabileceğin en büyük şey tepki gösterip maça gitmemek olur..
Tehdit, şantaj vs. yaparsan bunun adi ihanet olur..

bordo&maviaşkı
20.07.2009, 16:05
Hey yavrum be!! çoktandır buraya uğramıyordum ama maalesef üzülerek görüyorum ki hala değişen birşey olmamış:(
Konunun açılma saati de çok ilginç gerçekten!!!
tam Fatih açıklama yapmış,gerçekleri söylemiş yönetim destekçisi sn bmn de hemen tedbirini almış!Bırakın bu işleri... hiç kimse Trabzonspordan büyük değildir! bu kulübün sahibi ne Sadri Şener nede onun şakşakçılarıdır.. bu kulübün gerçek sahibi tamamen taraftarıdır..Taraftarı olmayan camialar da yok olmaya mahkumdur.. yıllardan beri yapılan gizli faaliyetlerle de asıl yapılmak istenen Trabzonsporun sıradanlaştırılmaya çalışılması ve yok edilmek istenmesidir!
Trabzonspor kulübü ve camiası kendi içindeki hainlerden arındırılmadığı sürece de bu olay böyle devam edecektir!

Hiç gol atmasa bile, takıma katacağı havayla,ağebeyliğiyle,delikanlılığıyla,Trabzonspor luluk ruhuyla örnek olan Fatih Tekkenin Allahın izniyle şampiyon olacağımızı iyi bilenler alınmaması için ellerinden geleni yapmışlardır...
Bu saatten sonra bu yönetime asla güvenmiyorum!!! bir yönetim kendini tepkilerden kurtarmak adına kendi öz evladına çamur atıyorsa, o yönetime asla güvenmem arkadaş! bu sözlerimden sonra da isterseniz beni banlayın fark etmez..(bu sizin ne kadar Trabzonsporlu olduğunuzu gösterir)

Trabzonspor asla bu yönetimden ibaret değildir!takıma elbette sonuna kadar sahip çıkarız ama bundan sonra bu yönetime tepkimizi her platformda göstereceğiz...
Unutmayın kişiler gidicidir ama bizler daima burdayız ve her zaman da Trabzonsporumuzun yanındayız(yönetimin değil)
kişilerin adamı olmayıpta Trabzonsporumuzu canı gönülden sevenleri çarşamba günü saat 14 te meydanda Fatih Tekkemiz için yapılacak olan yürüyüşte görmek isteriz...

Ilelioglu
20.07.2009, 16:06
istifa etmelidir...

Bu sacmaliktan baska birsey degil...Baskanin Trabzonspor icin yaptiklarini birkerende silemeyiz...

S.DEMİRCİ
20.07.2009, 16:26
Sileriz , öyLe bir sileriz ki .. Fatih Nuri Albayrak döneminde yalan söyledi giderken yönetimi karaladı , karalayan karalanır. Şimdi de yönetim Fatihi karalayarak transferi yapmamaya calısıyor.
arkadaşım foruma girdin..
bir başkana..
bir fatihe sallıyorsun..
yönetici arkadaşlar size havale ediyorum.........

Sümeyye Şahin
20.07.2009, 16:27
Benim haddime değil sanırsam ama; başlığa uygun mesajlar yazılmalıdır. Aksi durumun, foruma zarar vereceği kanısındayım. Fikirler uygun başlıklar altında olmalıdır.

Ayrıca;
Başlık için ; Fatih konusundaki kaostan sonra ne yönetime (özellikle başkana) ne de Fatih Tekke'ye inancım değişmedi. Her iki taraf da benim için en önemlisi Trabzonsporludur. Sadri Başkana ve onun kurduğu yönetime güveniyorum. Bu saatten sonra ileri bir durumda zararlı çıkan Trabzonspor olacaktır.

Serdar Ersoy
20.07.2009, 16:41
istifa etmelidir...

Bence sen trabzonsporluluktan istifa et arkadaşım...

Arkadaşlar olaya at gözlükleri ile bakmayın ne demek istifa etmelidir şimdiye kadar başkanımızın yaptıklarını göz ardı edemezsiniz etmemelisiniz.

Bana göre fatihin gelmemesi sebebi sorun askerlik ten başka bir şey değil...2 ay daha yurtdışında kalması gerekiyor bedelli yapabilmesi için..trabzonspor yönetimide 2 ay türkiyeye gelmeyecek bir oyuncuya yatırım yapmak istemiyor...

he birde trabzonda yürüyüş yapılacakmış saçma çok saçma.... Kalıcı olan Trabzonspor'dur. Bunu anlamamakta zorluk çeken arkadaşlar var üzülüyorum. Ben başkanıma Teknik heyete ve mevcut futbolcularımıza güveniyorum...

Başkan'a destek ol takımına sahip çık...

İHSAN
20.07.2009, 16:44
Güvenmek için hiçbir nedenim olmasa dahi, sırf güvenmeyenlere inat güveniyorum.

Sizinleyiz; hep yanınızda, yareniniz, destekçiniz onikinci takım arkadaşınız olmaya devam edeceğiz.

Ertuğrul ATALAY
20.07.2009, 17:12
tam destek

Ertuğrul ATALAY
20.07.2009, 17:14
geçen sezon başarlıydık(hedeflker açısından)
bu sene şampiyolulun en güçlü adaylarındanız.....

ARAGORN01
20.07.2009, 17:21
Oldukça güçlü bir takımımız var. Bu takımı kuran , takımın ve taraftarın başını dikleştiren bir yönetimimiz var. Teknik kadro ile ilgili çok az izlenimimiz olsa bile , ilk gelen izlenimler olumlu. Dolayısıyla hepsine çok güveniyorum.
Yapılması planlanan sağbek ve forvet transferi ile bu takım çok başarılı olacaktır. Tabii ki iç engeller ile karşılaşılmaz ise ...

Bu yapıya güvenim tam ancak iç dinamiklerimizden çok kuşkuluyum. Seneyi başlamadan bitirecekler gibi görünüyor.

Biz elimizden gelen desteği vereceğiz, güvenim tam.

My
20.07.2009, 19:07
Forumda yazılanları biraz okudum. Şunu çok rahatlıkla söyleyebilirim.

Başkanımıza, yönetimimize, teknik kadromuza ve futbolcularımıza kesinlikle güvenmiyoruz.

Çok büyük bir bölüm başkana ve yönetime tepkili. İlk fırsatta dar ağaçları kurulacak. Sadece yönetime değil, ilk mağlubiyette futbolculara, teknik direktöre de kurulacak. Açıkçası benim şimdiden hevesim kaçtı. Rakiplerimizle değil kendi kendimizle savaşıyoruz.

batugol
20.07.2009, 20:11
yazık olay hangi boyuta geldi
ben de fatihin gelmesini istiyordum
öyle veya böyle olmadı
ama trabzonspor taraftarlığının fatih tekke bazına indirgenmesini anlamıyorum, anlamak istemiyorum
ben trabzonsporumun ilk şampiyonluklarına sevinirken fatih tekke daha doğmamıştı
trabzonsporum son kez şampiyon olduğunda fatih tekke daha okula yeni başlamıştı
gelinen duruma bakın
sadri şener gibi başkan bu olay yüzünden şimdiden topun ağzına konmuş
fatih olmazsa takımı tutmayacak, kombine ve forma almayacak taraftarlarımız varmış
''kadri''yle bir yere varmak isteyenlerin yolu açık olsun
yeter ki gölge etmesinler
ben başkanımıza, teknik direktörümüze ve futbolculara güveniyorum

oflubektas
20.07.2009, 20:38
İyi de ne için güveniyoruz ?

Kesinlikle şampiyon olacağımız için mi?

Şampiyon olamasak bile sezon boyu iyi futbol oynayıp Avrupa'da birkaç tur geçeceğimize inandığınız için mi?

Yoksa hepsi temiz kalpli, iyi insan oldukları için mi?

Ahmet Karadeniz
20.07.2009, 21:17
takımımıza teknik direktörümüze ve baskanımıza sonuna kadar guveniyorum hep destek tam destek

Ilelioglu
20.07.2009, 21:18
takımımıza teknik direktörümüze ve baskanımıza sonuna kadar guveniyorum hep destek tam destek

Her zaman beyler....:alkış:

Burak_52
20.07.2009, 21:30
ben hepsine güveniyor bizi en iyi seşilde temsil edeceklerine inanıyorum
şampiyonluk için sevseydik gider diğer takımları tutardık o renkler olduğu sürece sonuna kadar sahadaki futbolcularımızı desteklerim

Cengiz
20.07.2009, 22:06
İyi de ne için güveniyoruz ?

Kesinlikle şampiyon olacağımız için mi?

Şampiyon olamasak bile sezon boyu iyi futbol oynayıp Avrupa'da birkaç tur geçeceğimize inandığınız için mi?

Yoksa hepsi temiz kalpli, iyi insan oldukları için mi?

trabzonspor'umu yöneten kişiler oldukları için

Cafer Bulur
20.07.2009, 22:09
trabzonspor'umu yöneten kişiler oldukları için
.... onlara güvenmek zorunda degilim.;)

Yönetime saygi duyuyorum ama sportif hedefler konusunda gelecek sezo icin artik güvenemiyorum.

Idari anlamda basarili olabilirler,ona lafim yok...

zurjcas
20.07.2009, 22:14
şampiyon olamasak da umudumuz vardı geçen sezon, yakın geçmişte ise ne şampiyonluk vardı ne de umut...

umudumuzu kaybetmek istemiyorsak yeniden, tam destek...

hocaya, oyunculara, yönetime, BAŞKANA güveniyoruz...

oguzhann
20.07.2009, 22:43
"ŞAMPİYONLUK SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR" başlığının zamanı geldi artık!

albatros
20.07.2009, 22:49
azimle çalışmak ve birlik olmak
benim gözümde şampiyonluğa giden yol budur.
şampiyonluk sadece futbolcularla gelmez.taraftar olarak da sorumluluklarımız var.
birlik olalım.takımımıza destek olalım.iyi günde de kötü günde de takımımızın yanında olalım.
trabzonspor taraftarına yakışan davranış budur.
ben takımıma sonuna kadar güveniyorum!

Kubilay ŞAHİN
20.07.2009, 22:57
"ŞAMPİYONLUK SÜRECİ BAŞLAMIŞTIR" başlığının zamanı geldi artık!

"Şampiyonluk Süreci Devam Ediyor..!" Başlığından Devam Edelim Bence..:rolleyes:

Hürgün Aygün
20.07.2009, 22:58
ben de trabzonu trabzon olduğu için seviyorum 26 yıl daha şampiyon olmasada sevgim artar

hamucera
20.07.2009, 23:07
sonuna kadar destek

Pro-TS
20.07.2009, 23:08
tarfatarın görevi destektşr her zaman...
o zaman bize de hep destek tam destek düşer

Faruk UYSAL
21.07.2009, 00:12
Başkanımıza, yönetimimize, teknik kadromuza ve futbolcularımıza güveniyorum. Ben Trabzonspor taraftarıyım ve onlar da Trabzonspor'u özlenen hedefe ulaştırmak amacıyla seçilerek bir araya getirilmiş kişiler.

Benim bir taraftar olarak onlara güvenmem Tekke'yi istemediğim(iz) anlamına gelmez. Azıcık futbolla alakası olan her taraftar O'nun gibi bir yeteneği her zaman ister.

Peki ya yönetim? Takımı şampiyon yaparlarsa tarihe geçecekler; maddi, manevi yükselecekler. Yönetim neden istemez Fatih'i? Hangi yönetici bindiği dalı kesmek ister? Problem gerçekten para mı, yoksa başka sebepler mi var? Örneğin, 1-2 yöneticinin dini sebeplerden dolayı Fatih'i istemediği tarzından dedikodular dolaşıyor ortalıkta. Bu çağda böyle bir yaklaşım; hiç inandırıcı değil.

Transferin kapanmasına daha epey bir süre var. Bu transfer bize bir telefon kadar yakın. Bu dosya kapandı denmesine rağmen bence bu alım önümüzdeki günlerde her an gerçekleşebilir.

Diyelim ki bu transfer kesin olarak olmadı; şüphesiz yönetimin karnesine kırık nok olarak işlenecektir bu durum. Ersun Hoca gönderildiğinde ve akbinde yaşananlarla da kırık not almışlardı. Ama her şeye rağmen kesinlikle tasdikname(istifa) telaffuz dahi edilmemeli. Zira, yönetimin diğer notları sınıfı çok rahat geçmelerini sağlayacak şekilde oldukça yüksek.

Emrullah
21.07.2009, 00:15
tarfatarın görevi destektşr her zaman...
o zaman bize de hep destek tam destek düşer

Doğru diyorsun ama şunu eklemeyi unutuyorsun. Yönetimin görevi de Trabzonsporun menfaatleridir, şampiyonluğa veya başarıya ulaşmak için en mantıklı adımları atmaktır.

OrkHun
21.07.2009, 00:16
hep destek, tam destek...

Mayls
21.07.2009, 00:19
Bugüne kadar boynumuzu büken, duruşumuzu sarsan bir hareketlerini görmedik. Bundan sonra da görmeyeceğimize inanıyorum.

fındıkoğlu
21.07.2009, 00:40
Desteğe devam......
Tabi bu destek lafta olmamalı kombinelerde ve ürün alımlarında kendini göstermeliki destek verdiğinizi anlayalım...;)

Fatih Özkan
21.07.2009, 01:00
Hala güveniyorum!

is_mail61
21.07.2009, 03:19
ben yönetime bu saatten sonra günahımı bile vermem ne desteği

robinhood61
21.07.2009, 04:17
karizmamızın çizilmemmesi için başarı şart. o da şampiyon olmakla gerçekleşir. gerisi hikaye.

Kaan
21.07.2009, 04:31
Başkanımıza ve yönetimimize bundan sonra güvenemem artık. :o İnsanın içindeki güveni bitirdiler.

Teknik kadromuz ve futbolcularımıza ise güveniyorum. ;)

ozturk
21.07.2009, 12:18
Güvensek ne olacak ki?

baksanıza fatih tekke alınmadı diye ne kıyametler kopuyor..

taraftar hariç tüm camiaya güveniyorum..

Hekimoğlu
21.07.2009, 12:23
Güven sarsılmıştır bu açık.

Tunga
21.07.2009, 12:30
Güveniyorum...

Hiç güvenim kalmadı...

Desteklemiyorum...

Sonuna kadar destekliyorum.

Artık desteklemiyorum...

Hiç sevmiyorum...

Çok seviyorum...

Sebeplerini de yazarak, rahatlıkla kendinizi ifade edebileceğiniz kalıplar. Benzetme yapacağım diye cezai sınırları aşmanın size faydası olmaz. Mesajınız temizleneceği için yazdıklarınız da okunmaz. Artık hakaretli, saçma sapan göndermeli mesajlar yazmayın lütfen.

Miraç Atalay Çiftçi
21.07.2009, 12:36
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu!
İtirazı olan daha iyisini yapmak için çalışsın, iyinın altını kazmak için değil.

Mollasalihoğlu
21.07.2009, 12:50
ben yönetime bu saatten sonra günahımı bile vermem ne desteği

Bulursan başka yönetim ona verirsin..

DNA-TS
21.07.2009, 12:53
yönetimimiz kadronun yeterli olduğunu düşünerek transfer yapmıyor ama tekke ismi gündeme geldiğinde şartları kabul ederse transfer ederim diyor benim anladığım onlarda forvet eksikliğinden haberdar bu işe nokta koymaları lazım illa fatih olacak diye birşey yok ama onun kadar kaliteli bi santrafor almak zorundayız.yoksa geçen seneki gibi çok vahlanırız pozisyonlardan sonra.

Ali İhsan
21.07.2009, 12:58
Yönetimi tanımıyorum. Söylentiler babında bakıldığında yönetimdekilerin çok da bize faydalı olduğunu düşünmüyorum. Ama dediğim gibi sadece duyduklarım...

Başkana ise güveniyorum. O olmasa yaprak kımıldamazdı burada. Başkana tek eleştirim çok kolay dolduruşa gelmesi... Onun haricinde insan olarak da başkan olarak da kendisinden memnunum.

Hoca hakkında çok fikrim olmasa da ilk intiba olarak bende pozitif etki bıraktı...Yardımcı hocalar konusunda kararsızım.

Futbolcuların çoğundan memnunum. Kadrodaki oyuncuları genel itibariyle beğeniyorum ve seviyorum. Takıma transfer yapılması da gerekiyor ama gönderilecek birileri olursa üzülürüm. Tam anlamıyla yeterli olmasa da birşeyler başarabilecek bir ekibimiz var.

Ama hayatta her şey kağıt üstündeki kadar basit değil. Lig başlayacak neler neler göreceğiz. Şans yanımızda olursa ve iyi çalışırsak çoğu şeyin üstesinden geliriz. Başarısızlık halinde ise yeniden yapbozlar başlayacaktır...

Oğuzhan Fidan
21.07.2009, 13:01
kadrodaki eksik mevkiilere oyuncu alınmazsa güvensekte başarı zor geçen sezonki mucize olmaz bu sene gibi gibi

İsmail ALİOĞLU
21.07.2009, 13:47
Bizler gibi Trabzonspor sevdalılarına Sadri Şener şart. Tekkesporlulara Nuri Albayrak şart :D

izmeski
21.07.2009, 13:52
arkadaşlar bildiğiniz gibi ts tırı yola çıkmışş durumda...izmirde hangi tarihte nerde olacak bu tır?Bileniniz varsa çok makbule geçer bi yazıversinn!!!

Çetin Can
21.07.2009, 14:06
Sadri Şener'e, Hugo Broos'a, Oyuncularımıza, özellikle GOLCÜLERİMİZE çok güveniyorum ve her zaman destekliyorum...

Mellih
21.07.2009, 14:12
Güveniyoruz tabii yaww..
Takımımız doğru adımlar atıyor...
Stad yenileme, T.Direktör, M.Diyadin, Ü.Karaman, Kombineler, Yeni TS Clublar, Taraftar kartları ve daha fazlası kurumsallaşma yolunda doğru adımlar.. Adım adım Şampiyonluğa, Şampiyonluktan önce UEFA Avrupa kupası gelecek, bunu da söylüyorum...

Ilelioglu
21.07.2009, 14:53
Her zaman hep destek tam destek....

Ertuğrul ATALAY
21.07.2009, 16:50
1-Trabzonsporun gelirlerini artırıcı çalışmaları yapan ve bunun uğrunda bazılarının cesaret edemeyeceği kurum ve kişileri karşılarına almaktan çekinmeyen,

2 Trabzonsporun her alanda popülartitesinin artmasını sağlayan(sağlamaya çalışan),

3 TS clup ları kapanma noktasından mantar gibi çoğalmasını sağlayan,

4 Sağlam ve kolej tarzında takım oluşturan,

5 Duruşu ve karizmasıyla sevecen,baba ve Trabzonsporun haklarını her alanda savunabilir izlenimi yaratan bir başkanı olan,

6 Camiaya yeni bir enerji ve şampiyonluk inancını aşılayan bu yönetim bazı hatalara ve yanlış transfer süreci yürütmesine (fatih tekke) rağmen güvenilmeli,sabır gösterilmeli ve arkasında durulmalıdır

...................hep destek tam destek............

irfanb
21.07.2009, 16:57
Yaklasik 55 günlük teknik direktör arama süreci ve Fatih Tekke transferinde yasananlar benim icin hayal kirikligiydi bu yönetim icin.Konusmak icin konusmasinlar ve konustuklarinin geregini yapsinlar.Acizane tek dilegim bu.Hatalarini elestirip, basarilarini alkislayacagiz.

demiahme
21.07.2009, 17:00
ufak tefek hatalar disinda cok iyi bir yonetim serdilediler
tebrikler
insallah uzun sureli kalirlarda istikrar saglanir takimimizda

sethfilo
21.07.2009, 17:06
Herşeyden önce Trabzonsporluyum her kesimin yaptığı hatalar vardır ve hepde olacaktır tabiki. Öncelikle bu kulübe emeği geçen masöründen taraftarına futbolcusundan aşçısına kadar herkese güvenmek ve desteklemek boynumun borcu. Ama birileri varki sizleri bilmem ama benim güvenim biraz sarsıldı. Umarım ilerleyen günlerde söylemleriyle birbirlerine bu kadar ters düşen bir yönetim profilini tekrar görmeyiz.

oguzhann
21.07.2009, 17:07
"Şampiyonluk Süreci Devam Ediyor..!" Başlığından Devam Edelim Bence..:rolleyes:
o da olabilir,önemli olan düşünce :D

Ahmet Kuru
Eleştirmek ayrı birşeydir,destek olmak ayrı...
Ben yönetimi son zamanlarda yaşanan olaylardan ötürü eleştiriyorum,hemde hergün...
Nasıl ki son birkaç aylık süreci unutmayacaksam,Başkan'ın ve yönetimin geçen yıl yaptıklarınıda unutmuyorum...
Destek her zaman olmalı...
Çünkü,başka bir Trabzonsporumuz yok...

OrkHun
1-Trabzonsporun gelirlerini artırıcı çalışmaları yapan ve bunun uğrunda bazılarının cesaret edemeyeceği kurum ve kişileri karşılarına almaktan çekinmeyen,

2 Trabzonsporun her alanda popülartitesinin artmasını sağlayan(sağlamaya çalışan),

3 TS clup ları kapanma noktasından mantar gibi çoğalmasını sağlayan,

4 Sağlam ve kolej tarzında takım oluşturan,

5 Duruşu ve karizmasıyla sevecen,baba ve Trabzonsporun haklarını her alanda savunabilir izlenimi yaratan bir başkanı olan,

6 Camiaya yeni bir enerji ve şampiyonluk inancını aşılayan bu yönetim bazı hatalara ve yanlış transfer süreci yürütmesine (fatih tekke) rağmen güvenilmeli,sabır gösterilmeli ve arkasında durulmalıdır

...................hep destek tam destek............
:alkış::alkış:

Dursun Kaplan
21.07.2009, 17:08
Bir Fatih Tekke yüzünden başkanımızı yerden yere vuranlara tekrarlıyorum ;

10 tane Fatih Tekke bir tane Sadri Şener etmez !.

Başkanımızın her zaman yanındayız(m).

Ilelioglu
21.07.2009, 17:09

Böyle aciklamalara gerek yok cünkü herkes bir Baskanin ve bir Futbolcunun ne oldugunu cok iyi biliyor...;)

Dursun Kaplan
21.07.2009, 17:12
Bilmeyenleredir lafım !.

is_mail61
21.07.2009, 17:28
Bulursan başka yönetim ona verirsin..
yanlış yaptılar işte neden kabul etmiyosunuzki

Ilelioglu
21.07.2009, 17:42
Gecen sene sezonun baslamasindan kisa bir süre önce sporx adli sitede bir Köse Yazarinin yazisini okumustum:

Sampiyonluga oynayan takimlari degerlendiriyor...

Söyle bir baslik atmisti:

Trabzonspor'un en büyük rakipi yine kendi Taraftari..:(

Hotaman
21.07.2009, 19:03
Güveniyorum!

hasannuhoglu
21.07.2009, 19:05
Bu takımla sonuna kadar !! inancımız sonsuz ,güvenimiz sonsuz !!!

Ömer SEVİNÇ
21.07.2009, 19:05
Güzel başlık.

Ama yeni transferlerden sonra özellikle kadroya ben pek güvenemiyorum ne yazık ki:)

hasannuhoglu
21.07.2009, 19:06
fatih gelmedi daha genci daha dinamigi gelcek : Batuhan !! dua edin de bu adamı alalım.okadar söylüyorum.kimse fatihi almadı diye başkanın tüm yaptıklarını görmezden gelip karalama kampanyaları yapmasın

Ertuğrul Akgül_61
21.07.2009, 19:07
işte buuu tabıkı guven sonsuz hep ve tam destek

Ilelioglu
21.07.2009, 19:10
fatih gelmedi daha genci daha dinamigi gelcek : Batuhan !! dua edin de bu adamı alalım.okadar söylüyorum.kimse fatihi almadı diye başkanın tüm yaptıklarını görmezden gelip karalama kampanyaları yapmasın

Bu yüzden zaten Baskanin yaptiklarini kimse hice sayamaz....

Ilelioglu
21.07.2009, 19:10
Gecen sene sezonun baslamasindan kisa bir süre önce sporx adli sitede bir Köse Yazarinin yazisini okumustum:

Sampiyonluga oynayan takimlari degerlendiriyor...

Söyle bir baslik atmisti:

Trabzonspor'un en büyük rakipi yine kendi Taraftari..:(

Sizcede öyle mi??

Celâl Emre Samancı
21.07.2009, 19:39
ersun yanal giderse kombine almam...

şenol güneş gelirse maçlara gitmem...

fatih tekke gelmezse forma almam...

ard arda gelebilecek iki kötü sonuçta uzun sokakda yürüyüşe katılırım...

galip gelince sarılıp kucaklarım, malubiyette bir tekmede ben atarım..

cebimdeki son parayı sigaraya veririm, telefonumdan kampanyalara bir msj dahi yollamam...

telefonumu 3 ayda bir yenilerim, Trabzonspor formam 5 seneliktir...

amcamdan, dayımdan, eniştemden kombinesini alır, kaçan pozisyonlarda takımı yuhalarım...

eşimden dostumdan borç alır adidas eşofmanımı giyerim, yıllık ödemesi 560 lira olan Trabzonspor üyeliğine param yoktur...

sabah 8de kalkar peynirli almak için fırında sıraya girerim, 3 gün süren genel kurul kongresinde oylamaya katılmaya vaktim olmaz...

istediğim transferler olmazsa klübüm telefonlarını kilitlerim, Trabzonsporumuza yapılan haksızlıklarda elim dilim ayaklarım iş görmez...

benim için önemli olan bir sistem, bir oyun anlayışı, bir düzen değil, abilerimin ne söylediğidir...

eğer istemediğim bir durumla karşılaşırsam geçmişteki tüm olumlu şeyleri siler atarım...

ben Trabzonluyum..

ben Trabzonspor taraftarıyım...

takımıma "destek" değil "köstek" olurum...

zurjcas
21.07.2009, 19:57

cebimdeki son parayı sigaraya veririm, telefonumdan kampanyalara bir msj dahi yollamam...

amcamdan, dayımdan, eniştemden kombinesini alır, kaçan pozisyonlarda takımı yuhalarım...

eşimden dostumdan borç alır adidas eşofmanımı giyerim, yıllık ödemesi 560 lira olan Trabzonspor üyeliğine param yoktur...

sabah 8de kalkar peynirli almak için fırında sıraya girerim, 3 gün süren genel kurul kongresinde oylamaya katılmaya vaktim olmaz...

istediğim transferler olmazsa klübüm telefonlarını kilitlerim, Trabzonsporumuza yapılan haksızlıklarda elim dilim ayaklarım iş görmez...

benim için önemli olan bir sistem, bir oyun anlayışı, bir düzen değil, abilerimin ne söylediğidir...

eğer istemediğim bir durumla karşılaşırsam geçmişteki tüm olumlu şeyleri siler atarım...

ben Trabzonluyum..

+kimse bilmez ben bilirim..

tsbeykoz
21.07.2009, 20:00
hacısalihoğlunun olduğu hiçbir oluşuma güvenmiyorum

Ilelioglu
21.07.2009, 20:00
+kimse bilmez ben bilirim..

:d:d:d......

sethfilo
21.07.2009, 21:46

İşte sorunda burda birini överken birini yerin dibine batırmak. Ne alaka ikiside ayrı pozisyonlarda ve ayrı kulvarlarda insanlar her ikiside kendi alanlarında başarılı. 10 tane Fatih Tekke Sadri Şener'in yaptıklarını yapamaz peki 10 tane Sadri Şener Fatih Tekke'nin yaptıklarını yapabilirmi?
Sadri Şener bu kulübe şimdide geçmişte de bir çok hizmetlerde bulundu ya Fatih Tekke onun katkısı yokmu yapmayın renkdaşlar bizler bu kadar vefasız değiliz ve olmamalıyız.
Not: karşılaştırmadaki cümlenin anlamını iyiye yorarak değerlendirdim yoksa yazdığın gibi algılasak daha büyük ayıp ortaya adamlık kişilik ve karakter girerki onları kıyaslamak ne bana ne sana düşer.Sevgiyle kal.

coskun0661
21.07.2009, 21:50
güvenmiyorum bende???

denizgrsy
21.07.2009, 22:26
arkadaşlar boşverin başkanı tekkeyi..sezonun başlamasına az kaldı ve biraz motive olalım, böyle moral bozarak sezona girilmez .

az önce hepsini tek tek izledim , mükemmel görüntüler ( o kalabalıklarda bende varım , ahhh ahh ) , bizleri türübünlere hazırlayacak görüntüler,

youtube de ; BMN ANKARA yazın ve tandoğan meşale şovları izleyin...o tezahuratlar o yüzlerdeki seslerde ki hırs .... mesela daha önce tandoğan meşale şova şimdiye kadar katılmayan bunu tadmayan varsa bu sene en az bi maçta ankarada olsun ;)

hayde artık bırakın onu bunu biz işimize bakalım biz taraftarız ;)

KUTADGU
23.07.2009, 12:47
Her geçen gün güvenimin dozajı artmaya başladı.

Az kaldı az...

Mustafa ÖZDEMİR
23.07.2009, 12:50
Her geçen gün güvenimin dozajı artmaya başladı.

Az kaldı az...
neye az kaldı sence?...

ÖmerFarukYılmaz
23.07.2009, 12:50
Celal Emre

:alkış:

KUTADGU
23.07.2009, 12:52
neye az kaldı sence?...

Çok kestirme bir soru.

Ama cevabını hemen veriyorum.

Güvenimin, desteğimin karşılığın almaya Az Kaldı...

halil ibo
23.07.2009, 12:57
Klasik bir deyim vardır ya ''iki koyun güdemeyen ....''.
Sportif direktörün görev tanımını sorguladık durduk uzun süre.Peki hiç taraftarın görev tanımına kafa yorduk mu ?
Yönetimi eleştir,teknik direktöre vur,futbolcuna hakaret et...Uzatmak mümkün.Bülbülün çektiği dili belasıdır.Görev,yetki sorumluluk alanımıza girmeyen konularda laga luga edeceğimize,tribünde çekirdek çitleyeceğimize canımız kadar sevdiğimiz takımımıza destek olsak tribünlerden...

Ali İhsan
23.07.2009, 13:01
Bu sezon en büyük kazancımız eldeki hiç bir oyuncuyu kaybetmememiz oldu(Hüseyin hariç, onun kaybı kayıp mıdır, kazanç mıdır göreceğiz). Daha bir ay var ama genel anlamda bir istikrarı yakaladık. İstikrar her zaman iyi şeyler doğurmuştur. Geçen sene zar zor kazanan takım bu sene daha rahat kazanmayı da öğrenecektir. Ayrıca eksik noktalardan bazılarını da iyi transferlerle doldurduk. O açıdan takımın geçen seneden daha iyi olacağına güvenim tam. Hazırlık maçlarından aldığım etki de bu yönde. Hocanın da iyi olduğu sinyallerini alıyoruz.

Bu kısma bakıldığında profesyonelce para kazanan oyuncu ve antrenör grubu profesyonelce işini yapıyor gözüküyor.

Ama işin amatör kısmı yani yönetim ve taraftarlar hala eski tas eski hamam gidiyorlar. Yönetim de taraftar da çocuk gibi davranışlara devam ediyorlar.

Ama ben eminim bir iki iyi sonuçta herkes gaza gelecektir. Herşey unutulacaktır. Aynen bir iki kötü sonuçta ortalığın karışacağı gibi.

Bu iki ihtimalden en yakını takımın iyi sonuçlar alması yönünde. Ondan sonra tepkiler azalacak ve hem taraftar, hem yönetim üzerindeki gerginliği atacaktır.

Küçükalioğlu
23.07.2009, 13:03
Başkan, teknik heyet, futbolcular hepsine güveniyorum yönetim kurulunun % 50 sine güveniyorum.

oflu engin
23.07.2009, 13:35
ben Trabzonspor'a bordo mavi renklerine kimliğine taraftarına her zaman için güveniyorum.bütün bu karmaşadan çıkmamızın yoluda avrupa ligine girmek ve ilk maçta sivası yenmekten geçecek bunu başaracaklarına inanıyorum.inanmak istiyorum.yoksa çok kötü bir zaman aşımının içinde olacağımız kaçınılmaz olacak.

Sercan Yaylı
23.07.2009, 13:41
zerre kadar güvenmiyorum heryerde pasifimiz...

H.Tolga YİĞİT
23.07.2009, 13:44
Yönetime güvenmiyorum, Umut- Gökhan ikilisine güvenmiyorum, Teknik direktöre güveniyorum, Diğer futbolculara güveniyorum,

Miraç Atalay Çiftçi
23.07.2009, 13:49
http://www.bordomavi.net/images/haber/Guveniyoruz.jpg

Sizlere GÜ-VE-Nİ-YO-RUZ!!!

Tekke transferi kapandı, yaşasın Trabzonspor...

"Taraftarın ve kamuoyunun beklentisi Trabzonspor'un eski kaptanı Fatih Tekke'yi transfer etmesi yönündeydi. Yönetimsel bazda birkaç girişimin ardından mevcut durum değerlendirmesi yapan Trabzonspor yönetimi, bizzat Sadri Şener'in ağzından bu transferin olmayacağını resmi site aracılığıyla duyurdu."

Yani Tekke transferi kapandı...

Şimdi durup düşünmek gerek.
İsimlere bağlı kalmadan, yanlışı doğruyu bir kenara koyarak...

Evet bu takımın gol yollarında sorunu var...
Taraftarın forvet hattına bir transfer beklentisi de var...
Ama şu saatten sonra biliyoruz ki Tekke transferi olamayacak.

İsimlerin hiçbir zaman Trabzonspor camiasından büyük olmadığını çok iyi bilen bu taraftarın Tekke hakkında daha fazla ısrarcı olmasının da bir anlamı yok.
Öyle ki aşırı ısrar takım içinde oluşan-geçen seneden süregelen-yüksek arkadaşlık ortamı ve güvenin zedelenmesine neden olur.

Burada bu ayrımın iyi yapılması, taraftar olarakta görevin tam olarak yerine getirilmesi gerekli.
Şimdiye kadar taraftar görevini layıkıyla yerine getirdi. Ama asıl görev şimdi başlıyor!

BMN Forum'da binlerce taraftar, yüzlerce yorumda bulunarak haykırıyor...
"Başkanımıza, Yönetimimize, Teknik Kadromuza, Futbolcularımıza GÜ-VE-Nİ-YO-RUZ!"

http://img525.imageshack.us/img525/9752/gveniyoruz1.jpg (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2483219#post2483219)

muyavu
23.07.2009, 13:52
Şimdi bütün trabzonspor tarafatarının aklına gelen soru trabzonspora forvete transfer yapacakmı ?yada transfer yaparsa transfer yaptığı oyuncuya ne kadar verecek? ben size soruların cevabını veriyim trabzonspor tranfer yapmıyacak yani yapamıyacak 2. si ise yaparsa eğer en fazla 500 BİNeuro harcayacak....KOMİK:)

murat
23.07.2009, 13:54
Ben guvenmiyorum, ozellikle forvetlerimizin gol becersine ve bazi yoneticilerin samimiyetine...

H.Tolga YİĞİT
23.07.2009, 13:57
Teknik Kadroya, Umut-gökhan hariç diğer futbolculara güveniyorum, gerisine güvenmiyorum...
Bu fikrim istediklerim olana kadar değişmeyecek... Geçen sene izlediğim gibi 34 lig maçı daha izlemek istemiyorum... Saç baş yolmadan maç izlemek istiyorum...
Şampiyonluk görmek istiyorum, yaş 27 oldu...
Şampiyon olmak için Atanla Tutanın iyi olacak, Tutan idare eder ama atan yok. Böyle bir sene daha heba olmasın, Taraftar olarak, 27 senedir şampiyonluk görmemiş taraftar olarak bu tepkimi koymak en doğal hakkım... Kimseye zorla güvenmek zorunda değilim...

Ahmet Başkaya
23.07.2009, 13:59
Ben guvenmiyorum, ozellikle forvetlerimizin gol becersine ve bazi yoneticilerin samimiyetine...
Aynen katılıyorum....

Fatih Özkan
23.07.2009, 14:00

ben Trabzonluyum..

Katııyorum! :alkış::alkış::alkış:

SeRHaD
23.07.2009, 14:08
ben bu takıma 22 senedir güveniyorum.ama bu sene dahada umutluyum

Muhammet*
23.07.2009, 14:13
Ben takıma güveniyorum,dilerim onlarda kendilerine güveniyor ve yapabileceklerine inanıyorlar...

ahmetdemircioglu
23.07.2009, 14:13
walla şu faih tekke konusundan sonra ne yalan solmm açıkcası yönetime pek fazla güvenim kalmadı sadri başkan dışındakilere en azından çıkıpta şu konuyu doğru düzgün şekilde taraftara açıklamadılar hep farklı boyutlara çektiler ama takıma güveniyorumm baya uzun zamandır boyle sağlam bi kadromuz olamıştı inşş başarı gelicek bu sene

matalar
23.07.2009, 14:14
böyle başkanı bi daha zor buluruz.
hangi başkan takımı için ülke ülke geziyor.
başkan t.direktör için gezmediği ülke kalmadı.
futbolcu için hırvatistan danimarka demeden dolaşıyor.
malum Trabzon şehrine oturduğun yerden adam getirmek zor...

BALKAN 06
23.07.2009, 14:14
bu film böyle sürer gider
bir kısım güvenir,bir kısım güvenmiyorum der,bir kısım da yürüyüş yapar
bunların toplamından Trabzon şehri profili ortaya çıkar.

istediğin kadar sağ duyu çağrısı yap,istediğin kadar başlık aç,
umut-gökhan 20 şer gol atsa bile her beraberlikte her mağlubiyette vay yönetimin haline vay başkanımızın haline.

bende 1-2 topçu yazmam lazım ama yazmıyorum:)
başkanıma-yönetime-hocaya ve 1-2 takviye yapılmak kaydıyla kadroya
GÜ-VE-Nİ-YO-RUM(amma işe yaramaz Trabzondakiler karıştırır orayı)

Muhammed KOÇ
23.07.2009, 14:16
takımımızı, yönetimimizi,futbolcularımızı seviyoruz..

YÜREKTEN destekleyiruz

sonuna kadar YANINDAYIZ..!!

işte bize böyle başlıklar lazım

Çağrı Bilici
23.07.2009, 14:48
zerre kadar güvenmiyorum heryerde pasifimiz...

senin gibi taraftara da ihtiyaç yok zaten

Mehmet Zeki
23.07.2009, 14:50
Ben bu takimda en cok Gökhan Ünal'a guveniyorum.

Mustafa ÖZDEMİR
23.07.2009, 14:58
Takima gÜvenİmİz tam .ancak İyİ bİr sol aÇik mutlaka alinmali ...

Tunga
23.07.2009, 15:20
Bir hafta önce ne demişiz?

....

FourFourTwo Haziran 2009

Bunlar bilinmeden yazılır mı? Yazıyorsak, boşuna değil yani. Lütfen birbirimize ve çok daha önemlisi de kulübümüze karşı çok daha anlayışlı olalım.

Basında çıkan haberler çoğu kez birileri tarafından yaptırılıyor/yapılıyor. Bu nedenle, normalde hiç güvenmediğimiz basın kuruluşlarına böyle çetrefilli konularda iki kat fazla ihtiyatla yaklaşalım.

Adulyan7
23.07.2009, 15:28
takımı başkanı ve hocayı seviyorum sevdiğim için de güveniyorum..biraz takviye lazım o konuda da güveniyorum..:)

coach
23.07.2009, 15:30
Bu Tekke meselesine bu kadar takılmamak lazım gelmesini isterim ama olmuyosa sağlık olsun.Yeni Tekke'lere bakmak lazım yönetimin aldığı kararı doğru buluyorum ve bende takımımıza ve yönetimimize güveniyorum.

61zafer61
23.07.2009, 15:31
sercann_34 arkadasim kotu niyetlisin galiba koskoca klup sizin isteginize gore transfer yapamaz.baskanimiz guven oyunuda almis bi baskan ve fatih tekkeyi istemiyor bu kadar.eskiye rabet olsaydi bit pazarina nur yagardi

OLCAY ÇAKIR
23.07.2009, 15:33
-----------

Emre ÖZTÜRK
23.07.2009, 15:35
güveniyoruz... isterlerse paf takım ile mücadele etsinler her zaman takımımızın arkasındayız.

T.B_1461
23.07.2009, 17:18
Evet, artık destek zamanı arkadaşlar. Taraftarın takım üzerinde tek görevi vardır, oda destek olmak. Statdan Tayfun'a Umut'a yada herhangi bir futbolcuya hakaretler savurmayalım.Buna destek değil köstek dedir.
Biz takımımıza, yönetimimize, teknik kadroya ve de taraftarımıza GÜ-VE-Nİ-YO-RUZ!

Ilelioglu
23.07.2009, 18:09
Her zaman tam destek.....Sampiyon Trabzonspor

kivancpehlivan
23.07.2009, 19:00
isimlerle değil yüreklerle şampiyon olunur, ben her daim güveniyorum tüm olumsuzluklara rağmen güvenim her sene sonsuz...